Time
| League
| Home
| Away
| Score
| |
Time
|
00:00 |
USA Women |
Angel City FC (W) |
Houston Dash (W) |
- |
- |
|
00:00 |
USA National Premier Soccer League |
San Ramon |
FC Arizona |
- |
- |
|
00:30 |
USA MLS Next Pro League |
Colorado Rapids II |
Los Angeles Galaxy II |
- |
- |
|
00:30 |
USA USL League Two |
FA Euro |
Cedar star |
- |
- |
|
00:40 |
Concacaf Gold |
Mexico |
Honduras |
- |
- |
|
00:50 |
USA MLS Next Pro League |
Atlanta United FC II |
New York City Team B |
- |
- |
|
01:00 |
USA MLS Next Pro League |
Portland Timbers Reserve |
Real Monarchs |
- |
- |
|
02:00 |
Women in American Games |
Mexico (W) |
El Salvador (W) |
3-2 |
0-0 |
94 |
02:00 |
USA MLS Next Pro League |
Tacoma Defiance |
Austin FC II |
- |
- |
|
02:00 |
USA USL League Two |
Marin FC Legends |
Project 51O |
- |
- |
|
04:00 |
India Championship Women |
Tamil Nadu (W) |
Railways (W) |
- |
- |
|
07:00 |
Thailand University League |
North Bangkok College |
Thammasat University |
- |
- |
|
09:00 |
Myanmar Professional League |
Chinland |
Laconi Lian |
- |
- |
|
09:40 |
Thailand University League |
Bangkok Thonburi University |
Dhurakij Pundit University |
- |
- |
|
10:00 |
International Club Friendly |
NK Publikum Celje |
FK Makedonija Gjorce Petrov |
- |
- |
|
10:00 |
U-17 Asian Cup |
Japan U17 |
Australia U17 |
- |
- |
|
10:15 |
VIC Women’s Premier League |
FC Bulleen Lions (W) |
South Melbourne (W) |
- |
- |
|
11:00 |
International Club Friendly |
IFK Norrkoping FK |
AIK Solna |
- |
- |
|
11:00 |
International Club Friendly |
Hammarby |
IK Sirius FK |
- |
- |
|
11:00 |
India League Women |
Haryana (W) |
Odisha (W) |
- |
- |
|
12:00 |
Belarus Reserve League |
Belshina Babruisk Reserve |
FC Minsk Reserves |
1-2 |
0-0 |
91 |
13:00 |
Algerian Ligue Professionnelle 1 |
MC Oran |
JS Saoura |
1-0 |
0-0 |
92 |
13:00 |
Liga Super Malaysia |
Kelantan United |
Sabah |
0-3 |
0-0 |
94 |
13:00 |
Liga Super Malaysia |
Negeri Sembilan |
Penang |
1-1 |
0-0 |
95 |
13:00 |
FA Cup Malaysia |
Johor Darul Takzim |
Selangor |
4-0 |
0-0 |
92 |
13:30 |
International Club Friendly |
Hacken |
Djurgardens |
0-1 |
0-0 |
92 |
14:00 |
International Club Friendly |
Lokomotiv Plovdiv |
Ludogorets Razgrad |
- |
- |
|
14:00 |
International Club Friendly |
Lokomotiv Moscow |
Irtysh 1946 Omsk |
- |
- |
|
14:00 |
The women's league of Argentina |
Ferro Carril Oeste (W) |
Huracan (W) |
1-0 |
0-0 |
95 |
14:00 |
The women's league of Argentina |
Ferro Carril Oeste (W) |
Huracan (W) |
1-0 |
0-0 |
95 |
14:00 |
The women's league of Argentina |
Ferro Carril Oeste (W) |
Huracan (W) |
1-0 |
0-0 |
95 |
14:00 |
The women's league of Argentina |
Ferro Carril Oeste (W) |
Huracan (W) |
1-0 |
0-0 |
95 |
14:00 |
The women's league of Argentina |
Ferro Carril Oeste (W) |
Huracan (W) |
1-0 |
0-0 |
95 |
14:00 |
Argentina Reserve League |
Rosario Central Reserves |
San Lorenzo Reserves |
4-0 |
0-0 |
93 |
14:00 |
Argentina Reserve League |
Rosario Central Reserves |
San Lorenzo Reserves |
4-0 |
0-0 |
93 |
14:00 |
Argentina Reserve League |
Rosario Central Reserves |
San Lorenzo Reserves |
4-0 |
0-0 |
93 |
14:00 |
Argentina Reserve League |
Rosario Central Reserves |
San Lorenzo Reserves |
4-0 |
0-0 |
93 |
14:00 |
Argentina Reserve League |
Rosario Central Reserves |
San Lorenzo Reserves |
4-0 |
0-0 |
93 |
14:00 |
Argentina Reserve League |
Rosario Central Reserves |
San Lorenzo Reserves |
4-0 |
0-0 |
93 |
14:00 |
Argentina Reserve League |
Central Cordoba SdE Reserves |
Estudiantes LP Reserves |
1-1 |
0-0 |
94 |
14:00 |
Argentina Reserve League |
Central Cordoba SdE Reserves |
Estudiantes LP Reserves |
1-1 |
0-0 |
94 |
14:00 |
Argentina Reserve League |
Central Cordoba SdE Reserves |
Estudiantes LP Reserves |
1-1 |
0-0 |
94 |
14:00 |
Argentina Reserve League |
Central Cordoba SdE Reserves |
Estudiantes LP Reserves |
1-1 |
0-0 |
94 |
14:00 |
Argentina Reserve League |
Central Cordoba SdE Reserves |
Estudiantes LP Reserves |
1-1 |
0-0 |
94 |
14:00 |
Argentina Reserve League |
Argentinos Jrs Reserves |
Banfield Reserves |
3-0 |
0-0 |
90 |
14:00 |
Argentina Reserve League |
Argentinos Jrs Reserves |
Banfield Reserves |
3-0 |
0-0 |
90 |
14:00 |
Argentina Reserve League |
Argentinos Jrs Reserves |
Banfield Reserves |
3-0 |
0-0 |
90 |
14:00 |
Argentina Reserve League |
Argentinos Jrs Reserves |
Banfield Reserves |
3-0 |
0-0 |
90 |
14:00 |
Argentina Reserve League |
Argentinos Jrs Reserves |
Banfield Reserves |
3-0 |
0-0 |
90 |
14:00 |
Argentina Reserve League |
Argentinos Jrs Reserves |
Banfield Reserves |
3-0 |
0-0 |
90 |
14:00 |
Argentina Reserve League |
River Plate Reserves |
Barracas Central Reserves |
1-0 |
0-0 |
96 |
14:00 |
Argentina Reserve League |
River Plate Reserves |
Barracas Central Reserves |
1-0 |
0-0 |
96 |
14:00 |
Argentina Reserve League |
River Plate Reserves |
Barracas Central Reserves |
1-0 |
0-0 |
96 |
14:00 |
Argentina Reserve League |
River Plate Reserves |
Barracas Central Reserves |
1-0 |
0-0 |
96 |
14:00 |
Argentina Reserve League |
River Plate Reserves |
Barracas Central Reserves |
1-0 |
0-0 |
96 |
14:00 |
Argentina Reserve League |
River Plate Reserves |
Barracas Central Reserves |
1-0 |
0-0 |
96 |
14:00 |
Argentina Reserve League |
Huracan Reserves |
CA Independiente Reserves |
1-2 |
0-0 |
95 |
14:00 |
Argentina Reserve League |
Huracan Reserves |
CA Independiente Reserves |
1-2 |
0-0 |
95 |
14:00 |
Argentina Reserve League |
Huracan Reserves |
CA Independiente Reserves |
1-2 |
0-0 |
95 |
14:00 |
Argentina Reserve League |
Huracan Reserves |
CA Independiente Reserves |
1-2 |
0-0 |
95 |
14:00 |
Argentina Reserve League |
Huracan Reserves |
CA Independiente Reserves |
1-2 |
0-0 |
95 |
14:00 |
Norway Division 4 |
Odd Grenland 2 |
Start Kristiansand B |
2-6 |
0-0 |
90 |
14:00 |
Norway Division 4 |
Odd Grenland 2 |
Start Kristiansand B |
2-6 |
0-0 |
90 |
14:00 |
Norway Division 4 |
Odd Grenland 2 |
Start Kristiansand B |
2-6 |
0-0 |
90 |
14:00 |
Norway Division 4 |
Odd Grenland 2 |
Start Kristiansand B |
2-6 |
0-0 |
90 |
14:00 |
Norway Division 4 |
Odd Grenland 2 |
Start Kristiansand B |
2-6 |
0-0 |
90 |
14:00 |
Norway Division 4 |
Odd Grenland 2 |
Start Kristiansand B |
2-6 |
0-0 |
90 |
14:00 |
U-17 Asian Cup |
Saudi Arabia U17 |
Uzbekistan U17 |
0-2 |
0-0 |
95 |
14:00 |
U-17 Asian Cup |
Saudi Arabia U17 |
Uzbekistan U17 |
0-2 |
0-0 |
95 |
14:00 |
U-17 Asian Cup |
Saudi Arabia U17 |
Uzbekistan U17 |
0-2 |
0-0 |
95 |
14:00 |
U-17 Asian Cup |
Saudi Arabia U17 |
Uzbekistan U17 |
0-2 |
0-0 |
95 |
14:00 |
U-17 Asian Cup |
Saudi Arabia U17 |
Uzbekistan U17 |
0-2 |
0-0 |
95 |
14:00 |
U-17 Asian Cup |
Saudi Arabia U17 |
Uzbekistan U17 |
0-2 |
0-0 |
95 |
14:55 |
Norway Division 4 |
Fyllingsdalen |
Viking B |
1-5 |
0-0 |
92 |
15:00 |
Norway 2.Liga |
FK Arendal |
Aalesund FK B |
3-1 |
0-0 |
95 |
15:00 |
Latvian Higher League |
BFC Daugavpils |
Tukums-2000 |
3-1 |
0-0 |
98 |
15:00 |
International Club Friendly |
Rostov FK |
FK Forte Taganrog |
- |
- |
|
15:00 |
Uzbek League |
Olympic FK Tashkent |
Metallurg Bekobod |
1-2 |
0-0 |
94 |
15:00 |
Colombia Regional League |
Club Deportivo La Chalaca |
Molino Viejo |
1-1 |
0-0 |
89 |
15:30 |
Professional Tunisian League 1 |
Olympique de Beja |
U.S.Monastir |
1-3 |
0-0 |
94 |
15:30 |
International Club Friendly |
Halmstads |
Trelleborgs FF |
- |
- |
|
15:30 |
Peru Reserves League |
Universitario de Deportes Reserves |
Alianza Atletico Reserves |
5-1 |
0-0 |
92 |
15:30 |
Peru Reserves League |
UTC Cajamarca Reserves |
Sport Huancayo Reserves |
2-3 |
0-0 |
80 |
15:30 |
Colombia Regional League |
E.D.P IND. Medellin |
Total Soccer FC |
4-1 |
0-0 |
90 |
15:59 |
Norway 2.Liga |
Ullern FC |
Stromsgodset B |
1-1 |
0-0 |
95 |
15:59 |
International Club Friendly |
Petrolul Ploiesti |
Sarajevo |
0-5 |
0-0 |
90 |
15:59 |
International Club Friendly |
Maribor |
CSKA 1948 Sofia |
1-1 |
0-0 |
92 |
15:59 |
International Club Friendly |
Sevojno Uzice |
Crvena Zvezda |
- |
- |
|
15:59 |
International Club Friendly |
IFK Varnamo |
Jonkopings Sodra IF |
2-0 |
0-0 |
62 |
15:59 |
Lithuania - 2.Division |
FK Kauno Zalgiris II |
FK Zalgiris Vilnius B |
2-3 |
0-0 |
92 |
15:59 |
Peru Reserves League |
Atletico Grau Reserves |
Carlos Manucci Reserves |
4-1 |
0-0 |
95 |
15:59 |
Peru Reserves League |
Sport Boys Reserves |
Academia Deportiva Cantolao Reserves |
3-0 |
0-0 |
93 |
15:59 |
International Friendly |
Gibraltar(W) |
Panama (W) |
0-7 |
0-0 |
93 |
15:59 |
Norway Division 4 |
IL Hodd B |
Raufoss IL B |
3-1 |
0-0 |
92 |
15:59 |
Norway Division 4 |
Kolstad |
Rosenborg B |
0-3 |
0-0 |
93 |
16:15 |
Mali Premiere Division |
Real Bamako |
Lafia Club de Bamako |
3-0 |
0-0 |
92 |
16:30 |
International Club Friendly |
Wiener Viktoria |
Panathinaikos |
0-3 |
0-0 |
80 |
16:30 |
Chile Cup |
Municipal Iquique |
San Marcos de Arica |
0-4 |
0-0 |
94 |
16:30 |
Finland Kolmonen |
FF Jaro II |
KPV/Akatemia |
4-2 |
0-0 |
93 |
16:30 |
Latvia 3. Liga |
Upesciema Warriors |
JFK Daugava |
1-2 |
0-0 |
92 |
16:30 |
Norway Division 4 |
Eidsvold Turn |
Molde B |
2-0 |
0-0 |
95 |
17:00 |
Sweden Division 1 |
FC Trollhattan |
Tvaakers IF |
3-4 |
0-0 |
96 |
17:00 |
Norway 2.Liga |
Lyn Oslo |
Valerenga B |
4-0 |
0-0 |
82 |
17:00 |
Sweden Cupen |
Torestorp Alekulla |
Falkenberg |
0-10 |
0-0 |
84 |
17:00 |
International Club Friendly |
CS Constantine |
USM Khenchela |
7-0 |
0-0 |
90 |
17:00 |
Sweden Damallsvenskan |
Djurgardens (W) |
Brommapojkarna (W) |
2-2 |
0-0 |
93 |
17:00 |
Sweden Damallsvenskan |
Djurgardens (W) |
Brommapojkarna (W) |
2-2 |
0-0 |
93 |
17:00 |
Sweden Damallsvenskan |
IFK Norrkoping DFK (W) |
Linkopings (W) |
0-0 |
0-0 |
93 |
17:00 |
Senegal Ligue 2 |
Amitie FC |
Jamono Fatick |
0-1 |
0-0 |
95 |
17:00 |
Senegal Ligue 2 |
US Ouakam Dakar |
Oslo FA |
3-0 |
0-0 |
92 |
17:00 |
Norway Division 4 |
Bremnes IL |
Sandnes B |
- |
- |
|
17:00 |
Norway Division 4 |
Nordstrand |
Skeid Oslo II |
2-4 |
0-0 |
94 |
17:00 |
Norway Division 4 |
Sparta Sarpsborg B |
Follo |
0-2 |
0-0 |
93 |
17:00 |
Norway Division 4 |
Tromso B |
IF Floya |
2-1 |
0-0 |
94 |
17:30 |
Egypt League Cup |
Ceramica Cleopatra FC |
Al-Ittihad Alexandria |
0-0 |
0-0 |
94 |
18:00 |
Iceland Women's Premier League |
UMF Selfoss (W) |
IBV Vestmannaeyjar (W) |
0-2 |
0-0 |
92 |
18:00 |
The women's league of Argentina |
Lanus (W) |
Banfield (W) |
0-3 |
0-0 |
93 |
18:00 |
Brazil national youth (U20) Football Championship |
Goytacaz FC U20 |
Serra Macaense U20 |
1-1 |
0-0 |
96 |
18:00 |
Brazil national youth (U20) Football Championship |
S. Cruz/Belford Roxo U20 |
Campo Grande AC U20 |
1-1 |
0-0 |
96 |
18:00 |
Brazil Campeonato Paulista Youth |
Palmeiras (Youth) |
Gremio Novorizontin (Youth) |
3-1 |
0-0 |
95 |
18:00 |
Iceland U19 League |
Fjolnir U19 |
Breidablik UBK U19 |
3-0 |
0-0 |
93 |
18:00 |
Brasil Women's Cup |
Bragantino (W) |
America MG (W) |
3-0 |
0-0 |
94 |
18:15 |
Peru B League |
Alianza Universidad |
Comerciantes FC |
1-0 |
0-0 |
95 |
18:30 |
Argentine Division 2 |
Flandria |
Gimnasia Mendoza |
1-1 |
0-0 |
95 |
18:30 |
Argentine Division 2 |
Flandria |
Gimnasia Mendoza |
1-1 |
0-0 |
95 |
18:30 |
Argentina group C Tebolidun League Manchester |
Berazategui |
Excursionistas |
2-1 |
0-0 |
97 |
18:30 |
Argentina Ding Group Tebolidun League Manchester |
Centro Espanol |
El Porvenir |
1-0 |
0-0 |
96 |
18:30 |
Northern Ireland Women's Super |
Lisburn (W) |
Ballyclare Comrades(w) |
4-2 |
0-0 |
90 |
18:30 |
Northern Ireland Women's Super |
Lisburn (W) |
Ballyclare Comrades(w) |
4-2 |
0-0 |
90 |
18:30 |
Brazil national youth (U20) Football Championship |
Goias (Youth) |
Trindade AC Youth |
0-0 |
0-0 |
97 |
18:45 |
Ireland Premier Division |
Dundalk |
St. Patricks Athletic |
1-1 |
0-0 |
95 |
19:00 |
Ireland Premier Division |
Shamrock Rovers |
Derry City |
1-0 |
0-0 |
94 |
19:15 |
Iceland Women's Premier League |
Hafnarfjordur (W) |
Trottur Reykjavik (W) |
0-0 |
0-0 |
93 |
19:15 |
Iceland Women's Premier League |
Keflavik (W) |
Tindastoll Neisti (W) |
0-1 |
0-0 |
94 |
19:15 |
Iceland 4 Deild |
Skallagrimur |
Alftanes |
- |
- |
|
20:00 |
Peru B League |
Santos Ica |
Ayacucho Futbol Club |
4-1 |
0-0 |
93 |
20:00 |
Iceland 4 Deild |
Vaengir Jupiters |
Arborg |
6-2 |
0-0 |
92 |
20:00 |
Iceland 4 Deild |
RB Keflavik |
KF Hafnir |
3-1 |
0-0 |
93 |
20:30 |
Peru Primera Division |
Cusco FC |
UTC Cajamarca |
2-1 |
0-0 |
94 |
20:30 |
Peru B League |
Comerciantes Unidos |
Molinos El Pirata |
5-0 |
0-0 |
92 |
20:30 |
Peru B League |
Comerciantes Unidos |
Molinos El Pirata |
5-0 |
0-0 |
92 |
21:00 |
Paraguayan Division 2 |
3 De Febrero |
12 de Octubre |
3-0 |
0-0 |
92 |
21:00 |
Paraguayan Division 2 |
3 De Febrero |
12 de Octubre |
3-0 |
0-0 |
92 |
21:30 |
Brazil women's League |
SC Corinthians Paulista (W) |
Cruzeiro MG (W) |
4-2 |
0-0 |
95 |
22:30 |
Concacaf Gold |
El Salvador |
Martinique |
0-2 |
0-0 |
95 |
23:00 |
Argentine Division 1 |
Belgrano |
Banfield |
3-1 |
0-0 |
95 |
23:00 |
Bolivia Primera Division |
Independiente Petrolero |
Club Guabira |
1-0 |
0-0 |
95 |
23:00 |
Brasileiro, Serie C |
Operario Ferroviario PR |
Aparecidense GO |
1-0 |
0-0 |
97 |
23:15 |
Paraguayan Division 2 |
Sol de America |
2 de Mayo PJC |
2-1 |
0-0 |
94 |
00:00 |
Brazil Serie A |
Vasco da Gama |
Cuiaba |
1-0 |
0-0 |
97 |
00:00 |
Youth Cup |
Tonga U19(W) |
New Caledonia U19(W) |
- |
- |
|
00:00 |
USA USL League Two |
St. Croix SC |
Thunder Bay cold |
0-2 |
0-0 |
90 |
00:00 |
USA USL League Two |
Westchester Flames |
Hudson Valley Hammers |
- |
- |
|
00:30 |
Concacaf Gold |
Costa Rica |
Panama |
1-2 |
0-0 |
94 |
02:30 |
USA USL League Two |
Davis Legacy SC |
San Francisco City |
- |
- |
|
03:00 |
Youth Cup |
Samoa U19(W) |
Vanuatu (W) U19 |
- |
- |
|
20:00 |
Iceland U19 League |
Selfoss Hamar Aegir Arborg U19 |
KR KV U19 |
1-1 |
0-0 |
85 |
01:00 |
USA Women Premier League |
Broomfield Burn FC (W) |
Colorado Rapids (W) |
0-9 |
0-0 |
90 |
07:00 |
National Premier Leagues Western Australia |
Perth Glory (Youth) |
Sorrento F.C. |
4-3 |
0-0 |
93 |
08:00 |
Chinese Football Association Yi League |
Hunan Billows |
Yunnan Yukun |
2-5 |
0-0 |
95 |
08:00 |
Chinese Football Association Yi League |
Quanzhou Yassin |
Chongqing Tonglianglong |
1-3 |
0-0 |
92 |
09:00 |
International Club Friendly |
Stal Mielec |
LKS Lodz |
2-1 |
0-0 |
91 |
09:00 |
Myanmar Professional League |
YANGON UNITED |
Hantharwady United |
2-0 |
0-0 |
93 |
09:00 |
Kazakhstan Division 2 |
SD Family |
FC Elimai Reserves |
4-1 |
0-0 |
92 |
09:30 |
Myanmar Professional League |
Ayeyawady united |
Kachin United FC |
5-3 |
0-0 |
94 |
09:30 |
Myanmar Professional League |
Yadanabon FC |
Ispe FC |
1-1 |
0-0 |
95 |
10:00 |
South Asian Football Federation |
Nepal |
Pakistan |
1-0 |
0-0 |
95 |
10:00 |
Kazakhstan Division 2 |
Tobol Kostanay Reserves |
Academy 05 |
3-0 |
0-0 |
57 |
11:00 |
Kazakhstan Division 2 |
Altay FK |
FK Ulytau |
0-2 |
0-0 |
45 |
11:30 |
National Primera Division Western Australia |
Dianella White Eagles |
Mandurah City |
1-2 |
0-0 |
28 |
11:30 |
Kazakhstan Division 2 |
AKAS Almaty |
Ordabasy Reserves |
4-0 |
0-0 |
34 |
11:45 |
Singapore League |
Tampines Rovers FC |
Albirex Niigata FC |
0-0 |
0-0 |
16 |
12:00 |
Kazakhstan Division 2 |
FK Taraz Reserves |
FK Atyrau Reserves |
0-0 |
0-0 |
4 |
12:00 |
Kazakhstan Division 2 |
FK Maktaaral Reserves |
FK Kaspyi Aktau Reserves |
0-0 |
0-0 |
0 |
12:30 |
Kazakhstan Division 2 |
FK Aksu Reserves |
Zhetysu Taldykorgan Reserves |
4-1 |
0-0 |
81 |
12:30 |
Kazakhstan Division 2 |
Shakhter Karagandy Reserves |
Kyzyl Zhar Petropavlovsk II |
5-0 |
0-0 |
83 |
12:30 |
Kyrgyzstan Top Liga |
FC Talant |
Muras United FC |
1-2 |
0-0 |
83 |
13:00 |
UEFA Champions League |
Atletic Club D Escaldes |
FK Buducnost Podgorica |
0-3 |
0-0 |
93 |
13:00 |
Algerian Ligue Professionnelle 1 |
JS kabylie |
Biskra |
1-0 |
0-0 |
93 |
13:00 |
Algerian Ligue Professionnelle 1 |
El Bayadh |
ASO Chlef |
2-0 |
0-0 |
94 |
13:00 |
Algerian Ligue Professionnelle 1 |
Paradou AC |
MC Alger |
1-0 |
0-0 |
95 |
13:00 |
Kazakhstan Division 2 |
Kaisar Kyzylorda Reserves |
FC Jetisay |
4-3 |
0-0 |
93 |
14:00 |
South Asian Football Federation |
India |
Kuwait |
1-1 |
0-0 |
95 |
14:00 |
Argentina Reserve League |
Racing Club Reserves |
Colon Reserves |
1-0 |
0-0 |
95 |
14:00 |
Argentina Reserve League |
Union Santa Fe Reserves |
Atletico Tucuman Reserve |
1-1 |
0-0 |
94 |
14:00 |
Argentina Reserve League |
Gimnasia LP Reserves |
Newell's Reserves |
0-0 |
0-0 |
92 |
14:00 |
Argentina Reserve League |
Gimnasia LP Reserves |
Newell's Reserves |
0-0 |
0-0 |
92 |
14:00 |
Argentina Reserve League |
Arsenal de Sarandi Reserves |
Velez Sarsfield Reserves |
0-1 |
0-0 |
95 |
14:00 |
Argentina Reserve League |
Arsenal de Sarandi Reserves |
Velez Sarsfield Reserves |
0-1 |
0-0 |
95 |
14:00 |
Argentina Reserve League |
Sarmiento Junin Reserve |
Boca Juniors Reserve |
0-1 |
0-0 |
95 |
15:00 |
Finland Veikkausliga |
Inter Turku |
Ilves Tampere |
2-1 |
0-0 |
94 |
15:00 |
Finland Veikkausliga |
Inter Turku |
Ilves Tampere |
2-1 |
0-0 |
94 |
15:00 |
Finland Veikkausliga |
KuPs |
IFK Mariehamn |
0-1 |
0-0 |
94 |
15:00 |
Finland Veikkausliga |
KuPs |
IFK Mariehamn |
0-1 |
0-0 |
94 |
15:00 |
Finland Veikkausliga |
FC Haka |
HJK Helsinki |
1-1 |
0-0 |
95 |
15:00 |
Finland Veikkausliga |
FC Haka |
HJK Helsinki |
1-1 |
0-0 |
95 |
15:00 |
Finland Veikkausliga |
Honka Espoo |
Vaasa VPS |
1-0 |
0-0 |
94 |
15:00 |
Finland Veikkausliga |
Honka Espoo |
Vaasa VPS |
1-0 |
0-0 |
94 |
15:00 |
Finland Veikkausliga |
KTP Kotka |
Lahti |
2-0 |
0-0 |
93 |
15:00 |
Finland Veikkausliga |
KTP Kotka |
Lahti |
2-0 |
0-0 |
93 |
15:00 |
Finland Veikkausliga |
SJK Seinajoen |
AC Oulu |
1-4 |
0-0 |
93 |
15:00 |
Finland Veikkausliga |
SJK Seinajoen |
AC Oulu |
1-4 |
0-0 |
93 |
15:00 |
Algerian Ligue Professionnelle 1 |
JS Saoura |
USM Alger |
2-0 |
0-0 |
94 |
15:00 |
Estonia Champions League |
FC Kuressaare |
Trans Narva |
3-0 |
0-0 |
93 |
15:00 |
Estonia Champions League |
FC Kuressaare |
Trans Narva |
3-0 |
0-0 |
93 |
15:00 |
Lithuania II Lyga |
VMFD Zalgiris III |
FK Viltis Vilnius |
5-1 |
0-0 |
88 |
15:00 |
Colombia Regional League |
Medellin City FC |
Rojo FC |
2-0 |
0-0 |
91 |
15:30 |
Sweden Cupen |
FC Gute |
IFK Stocksund |
- |
- |
|
15:30 |
Professional Tunisian League 1 |
US Ben Guerdane |
ES du Sahel |
0-0 |
0-0 |
94 |
15:30 |
Professional Tunisian League 1 |
Sifakesi |
US Tataouine |
4-0 |
0-0 |
65 |
15:30 |
Professional Tunisian League 1 |
Esperance Sportive de Tunis |
Club Africain |
0-0 |
0-0 |
95 |
15:30 |
International Club Friendly |
Kapfenberg |
FC Otelul Galati |
1-1 |
0-0 |
89 |
15:30 |
Peru Reserves League |
Cesar Vallejo Reserves |
Cienciano Reserves |
4-1 |
0-0 |
92 |
15:59 |
UEFA European U-21 Football Championship |
Netherlands U21 |
Georgia U21 |
1-1 |
0-0 |
96 |
15:59 |
UEFA European U-21 Football Championship |
Netherlands U21 |
Georgia U21 |
1-1 |
0-0 |
96 |
15:59 |
UEFA European U-21 Football Championship |
Portugal U21 |
Belgium U21 |
2-1 |
0-0 |
95 |
15:59 |
Lithuania - 1.Division |
Kauno Zalgiris |
FK Zalgiris Vilnius |
2-5 |
0-0 |
93 |
15:59 |
Estonia Champions League |
Tartu JK Maag Tammeka |
Parnu JK Vaprus |
2-3 |
0-0 |
94 |
15:59 |
Estonia Champions League |
Tartu JK Maag Tammeka |
Parnu JK Vaprus |
2-3 |
0-0 |
94 |
15:59 |
Estonia Teine Liiga |
Laanemaa Haapsalu |
Nomme JK Kalju II |
0-0 |
0-0 |
91 |
15:59 |
Finland Kolmonen |
Tampereen Peli Toverit |
NOPS |
1-2 |
0-0 |
92 |
17:00 |
Sweden Cupen |
Hassleholms IF |
Rappe GOIF |
2-2 |
0-0 |
92 |
17:00 |
Sweden Cupen |
Hassleholms IF |
Rappe GOIF |
2-2 |
0-0 |
92 |
17:00 |
Sweden Cupen |
Taby |
Assyriska United IK |
0-3 |
0-0 |
94 |
17:00 |
Estonia Champions League |
Paide Linnameeskond |
Nomme JK Kalju |
0-0 |
0-0 |
93 |
17:00 |
Estonia Champions League |
Paide Linnameeskond |
Nomme JK Kalju |
0-0 |
0-0 |
93 |
17:00 |
International Club Friendly |
Leoben |
SV Tillmitsch |
2-0 |
0-0 |
89 |
17:00 |
International Club Friendly |
Leoben |
SV Tillmitsch |
2-0 |
0-0 |
89 |
17:00 |
Olympic (Preliminaries) African |
Congo U23 |
Guinea U23 |
1-3 |
0-0 |
97 |
17:00 |
Olympic (Preliminaries) African |
Congo U23 |
Guinea U23 |
1-3 |
0-0 |
97 |
17:00 |
Norway Division 4 |
Ullern 2 |
Gjelleraasen IL |
0-1 |
0-0 |
86 |
17:30 |
International Club Friendly |
FC Giessen |
Gonsenheim |
1-0 |
0-0 |
90 |
17:30 |
International Club Friendly |
HSC 21 Brein |
Motherwell |
0-1 |
0-0 |
90 |
17:30 |
Sweden Div 3 Mellersta |
Ytterhogdal IK |
IFK Ostersunds |
- |
- |
|
18:00 |
Sweden Div 3 Mellersta |
Lindome GIF |
Nassjo FF |
4-1 |
0-0 |
94 |
18:00 |
Chile Primera D |
Santiago City |
Provincial Ovalle |
2-1 |
0-0 |
95 |
18:00 |
Brazil Campeonato Baiano 2 |
Juazeiro BA |
UNIRB FC |
1-1 |
0-0 |
95 |
18:00 |
Brazil Campeonato Carioca Serie A2 |
CEAC/Araruama |
America-RJ |
- |
- |
|
18:30 |
Egyptian Premier League |
Zamalek |
Ghazl El Mahallah |
2-0 |
0-0 |
95 |
18:30 |
International Club Friendly |
Bangor FC |
Larne FC |
0-6 |
0-0 |
90 |
18:30 |
BSWCP |
Poland Beach Soccer |
Azerbaijan Beach Soccer |
6-2 |
0-0 |
59 |
18:45 |
UEFA European U-21 Football Championship |
Spain U21 |
Ukraine U21 |
2-2 |
0-0 |
92 |
18:45 |
UEFA European U-21 Football Championship |
Croatia U21 |
Romania U21 |
0-0 |
0-0 |
91 |
18:45 |
International Club Friendly |
Montrose |
Raith Rovers |
1-3 |
0-0 |
88 |
19:00 |
UEFA Champions League |
Breidablik |
Tre Penne |
6-1 |
0-0 |
91 |
19:00 |
UEFA Champions League |
Breidablik |
Tre Penne |
6-1 |
0-0 |
91 |
19:00 |
UEFA Champions League |
Breidablik |
Tre Penne |
6-1 |
0-0 |
91 |
19:00 |
International Club Friendly |
Buckie Thistle FC |
Peterhead |
0-0 |
0-0 |
91 |
19:00 |
Peru Reserves League |
Deportivo Municipal Reserves |
Alianza Lima Reserves |
1-0 |
0-0 |
94 |
19:00 |
Peru Reserves League |
Deportivo Municipal Reserves |
Alianza Lima Reserves |
1-0 |
0-0 |
94 |
19:00 |
Peru Reserves League |
Deportivo Municipal Reserves |
Alianza Lima Reserves |
1-0 |
0-0 |
94 |
19:15 |
Iceland U19 League |
Valur KH Hlidarendi U19 |
Fram/Ulfarnir U19 |
1-2 |
0-0 |
94 |
20:00 |
Olympic (Preliminaries) African |
Morocco U23 |
Ghana U23 |
5-1 |
0-0 |
97 |
20:00 |
Iceland 4 Deild |
KB Breidholt |
Lettir Reykjavik |
1-3 |
0-0 |
90 |
20:00 |
Iceland 4 Deild |
Berserkir Midas |
KRIA |
1-1 |
0-0 |
87 |
20:00 |
Iceland 4 Deild |
Stokkseyri |
Alafoss |
3-1 |
0-0 |
89 |
20:00 |
Iceland 4 Deild |
KFR Hvolsvollur |
Skautafelag Reykjavikur |
7-3 |
0-0 |
93 |
20:10 |
Argentina Cup |
Godoy Cruz Antonio Tomba |
Defensores Unidos |
3-1 |
0-0 |
93 |
20:30 |
Peru B League |
Los Chankas |
Union Huaral |
3-0 |
0-0 |
91 |
22:00 |
Copa Libertadores |
Libertad |
Atletico Mineiro |
1-1 |
0-0 |
95 |
22:00 |
Copa Libertadores |
Atletico Paranaense |
Alianza Lima |
3-0 |
0-0 |
95 |
22:00 |
Copa Sudamericana |
San Lorenzo |
Estudiantes Merida FC |
4-1 |
0-0 |
94 |
22:00 |
Copa Sudamericana |
Palestino |
Fortaleza |
1-2 |
0-0 |
87 |
22:00 |
Brazil Serie B |
Chapecoense SC |
Sport Club do Recife |
1-1 |
0-0 |
95 |
22:00 |
Brazil Serie B |
Criciuma |
CRB AL |
2-1 |
0-0 |
96 |
22:00 |
USA USL League Two |
Seacoast Utd Phantoms |
Vermont Green |
1-2 |
0-0 |
94 |
23:00 |
Concacaf Gold |
Canada |
Guadeloupe |
2-2 |
0-0 |
95 |
23:00 |
Concacaf Gold |
Canada |
Guadeloupe |
2-2 |
0-0 |
95 |
23:00 |
Brasileiro, Serie C |
Botafogo PB |
SC Paysandu Para |
3-2 |
0-0 |
98 |
23:00 |
Brasileiro, Serie C |
Botafogo PB |
SC Paysandu Para |
3-2 |
0-0 |
98 |
23:00 |
Brazil Serie D |
Potiguar RN |
Pacajus |
5-1 |
0-0 |
93 |
23:00 |
Brazil Serie D |
Potiguar RN |
Pacajus |
5-1 |
0-0 |
93 |
23:00 |
Brazil Serie D |
CS Sergipe |
Cruzeiro Arapiraca |
2-1 |
0-0 |
94 |
23:00 |
USA USL League Two |
AC Houston Sur |
AHFC Royals |
1-2 |
0-0 |
93 |
23:00 |
USA USL League Two |
West Chester United |
Ocean City Noreasters |
2-2 |
0-0 |
87 |
23:00 |
USL W-League Women |
Connecticut (W) |
FC Westchester (W) |
0-1 |
0-0 |
84 |
23:00 |
USL W-League Women |
Connecticut (W) |
FC Westchester (W) |
0-1 |
0-0 |
84 |
23:30 |
USA USL League Two |
Southern Soccer Academy Kings |
East Atlanta |
0-0 |
0-0 |
91 |
11:00 |
International Club Friendly |
Rakow Czestochowa |
Puszcza Niepolomice |
- |
- |
|
11:00 |
International Club Friendly |
KAMAZ Naberezhnye Chelny |
Amkar Perm |
- |
- |
|
11:00 |
International Club Friendly |
Strogino Moscow |
Neftekhimik Nizhnekamsk |
3-4 |
0-0 |
72 |
11:00 |
International Club Friendly |
Cherno More Varna |
Etar |
0-0 |
0-0 |
89 |
11:00 |
International Club Friendly |
Cherno More Varna |
Etar |
0-0 |
0-0 |
89 |
11:00 |
International Club Friendly |
Stirling Albion |
Dundonald |
- |
- |
|
14:30 |
International Club Friendly |
Slovan Bratislava |
NK Olimpija Ljubljana |
2-1 |
0-0 |
93 |
14:30 |
International Club Friendly |
Slovan Bratislava |
NK Olimpija Ljubljana |
2-1 |
0-0 |
93 |
15:00 |
International Club Friendly |
Synot Slovacko |
Sport Podbrezova |
0-0 |
0-0 |
91 |
15:00 |
International Club Friendly |
Synot Slovacko |
Sport Podbrezova |
0-0 |
0-0 |
91 |
15:59 |
International Club Friendly |
Mjallby AIF |
Helsingborg |
3-2 |
0-0 |
91 |
15:59 |
International Club Friendly |
Mjallby AIF |
Helsingborg |
3-2 |
0-0 |
91 |
15:59 |
International Club Friendly |
Ferencvarosi TC |
Qarabag |
3-3 |
0-0 |
92 |
17:45 |
International Club Friendly |
Kelty Hearts |
Gala Fairydean |
- |
- |
|
18:30 |
International Club Friendly |
Alloa Athletic |
Cumbernauld Colts |
- |
- |
|
18:45 |
International Club Friendly |
Elgin City |
Rothes |
0-0 |
0-0 |
89 |
18:45 |
International Club Friendly |
Civil Service Strollers FC |
Falkirk |
- |
- |
|
12:30 |
BSWCP |
Spain Beach Soccer (W) |
Ukraine Beach (W) |
- |
- |
|
14:00 |
BSWCP |
Portugal Beach Soccer |
Spain Beach Soccer |
7-5 |
0-0 |
59 |
15:30 |
BSWCP |
Moldova Beach Soccer |
Switzerland Beach Soccer |
4-8 |
0-0 |
0 |
11:00 |
BSWCP |
Italy Beach Soccer |
Ukraine Beach Soccer |
4-5 |
0-0 |
0 |
12:30 |
Kazakhstan Division 2 |
Akademia Ontustyk Reserves |
Ili-Saulet Iliyskiy |
2-4 |
0-0 |
78 |
12:30 |
Malawi Challenge Cup |
Blue Eagles |
Red Lions FC |
1-1 |
0-0 |
77 |
18:00 |
Brazil national youth (U20) Football Championship |
Novo Horizonte/RS U20 |
Tupi RS U20 |
4-1 |
0-0 |
91 |
18:15 |
International Club Friendly |
Crumlin United FC |
Glenavon Lurgan |
0-1 |
0-0 |
90 |
18:30 |
International Club Friendly |
Pen-y-Bont FC |
Pontardawe Town |
5-0 |
0-0 |
87 |
11:30 |
Australia WA State League 1 Reserves |
Dianella White Eagles Reserves |
Mandurah City FC Reserves |
3-1 |
0-0 |
91 |
16:30 |
International Club Friendly |
Kremser |
Traiskirchen |
2-2 |
0-0 |
88 |
16:30 |
International Club Friendly |
FC Deisenhofen |
SV Pullach |
- |
- |
|
19:15 |
Iceland Women's Division 1 |
HK Kopavogur (W) |
Vikingur Reykjavik (W) |
1-2 |
0-0 |
86 |
09:30 |
Australia FFV State Knockout Cup |
Northcote City |
Melbourne Knights |
1-3 |
0-0 |
91 |
13:00 |
Brazil national youth (U20) Football Championship |
Figueirense SC (Youth) |
Concordia U20 |
2-1 |
0-0 |
96 |
14:00 |
Argentina Reserve League |
CA San Miguel Reserves |
CA Colegiales Reserves |
3-0 |
0-0 |
90 |
15:59 |
International Club Friendly |
FC Botosani |
CSKA Sofia |
0-1 |
0-0 |
90 |
22:00 |
Brazil national youth (U20) Football Championship |
Toledo EC U20 |
Atletico Paranaense (Youth) |
0-4 |
0-0 |
95 |
22:00 |
Brazil national youth (U20) Football Championship |
Toledo EC U20 |
Atletico Paranaense (Youth) |
0-4 |
0-0 |
95 |
12:00 |
International Club Friendly |
FK Zenit Izhevsk |
KAMAZ Naberezhnye Chelny |
- |
- |
|
15:00 |
Kyrgyzstan Top Liga |
FC Ilbirs |
OshMU Aldier |
4-0 |
0-0 |
90 |
15:00 |
Kyrgyzstan Top Liga |
FC Ilbirs |
OshMU Aldier |
4-0 |
0-0 |
90 |
23:00 |
Guyana Elite League |
Santos (Guyana) |
Anns Grove FC |
10-0 |
0-0 |
91 |
23:00 |
Guyana Elite League |
Guyana Police Force FC |
Western Tigers |
0-1 |
0-0 |
93 |
12:30 |
Argentina Reserve League |
Sportivo Barracas Reserves |
Deportivo Laferrere Reserves |
2-2 |
0-0 |
75 |
13:00 |
Argentina Reserve League |
Yupanqui Reserves |
CA Claypole Reserves |
0-1 |
0-0 |
91 |
15:00 |
Argentina Reserve League |
Sportivo Italiano Reserves |
Lujan Reserves |
0-0 |
0-0 |
93 |
15:59 |
Argentina Reserve League |
Excursionistas Reserves |
Deportivo Espanol Reserves |
2-0 |
0-0 |
92 |
15:59 |
Argentina Reserve League |
San Martin Burzaco Reserves |
Puerto Nuevo Reserves |
1-1 |
0-0 |
93 |
17:00 |
Argentina Reserve League |
Real Pilar Reserves |
General Lamadrid Reserves |
1-2 |
0-0 |
79 |
17:00 |
Argentina Reserve League |
CA Atlas Reserves |
El Porvenir Reserves |
1-4 |
0-0 |
91 |
00:00 |
Copa Libertadores |
Fluminense RJ |
Sporting Cristal |
1-1 |
0-0 |
95 |
00:00 |
Copa Libertadores |
River Plate |
The Strongest |
2-0 |
0-0 |
95 |
00:00 |
Copa Libertadores |
Olimpia Asuncion |
FBC Melgar |
4-1 |
0-0 |
89 |
00:00 |
Copa Libertadores |
Atletico Nacional Medellin |
Patronato Parana |
0-1 |
0-0 |
88 |
00:00 |
USA Women Premier League |
Joy AC (W) |
Mankato Utd (W) |
0-5 |
0-0 |
63 |
00:00 |
USA Women Premier League |
Brooklyn City (W) |
Susa FC (W) |
3-1 |
0-0 |
91 |
00:00 |
Ecuador Campeonato Serie B |
Buhos ULVR |
Sociedad Deportivo Quito |
3-1 |
0-0 |
92 |
00:00 |
USA USL League Two |
Saint Charles FC |
Springfield ASC |
- |
- |
|
00:30 |
Copa Sudamericana |
Sao Paulo |
Club Atletico Tigre |
2-0 |
0-0 |
94 |
00:30 |
Copa Sudamericana |
Deportes Tolima |
Academia Puerto Cabello |
3-1 |
0-0 |
94 |
00:30 |
Brazil Serie B |
Gremio Novorizontin |
Botafogo SP |
0-1 |
0-0 |
98 |
00:30 |
Brazil Serie B |
Vila Nova |
Tombense |
1-0 |
0-0 |
100 |
00:45 |
Concacaf Gold |
Guatemala |
Cuba |
1-0 |
0-0 |
99 |
02:00 |
USA USL League Two |
Ventura County Fusion |
Hippocampus of southern California |
3-1 |
0-0 |
94 |
02:30 |
USA Women Premier League |
San Francisco Nighthawks (W) |
FC Austin Elite (W) |
7-2 |
0-0 |
90 |
18:00 |
Iceland U19 League |
Vikingur U19 |
Throttur Reykjavik U19 |
2-0 |
0-0 |
90 |
04:00 |
Youth Cup |
Fiji U19(W) |
Papua New Guinea U19(W) |
- |
- |
|
05:00 |
Mongolia Premier League |
SP Falcons |
Erchim |
5-0 |
0-0 |
89 |
07:00 |
Northern New Zealand League |
Auckland City |
Manurewa AFC |
6-0 |
0-0 |
91 |
07:00 |
Youth Cup |
Solomon Islands (W) U19 |
Cook Islands (W) U19 |
- |
- |
|
07:30 |
Chinese Football Association Jia League |
Sichuan Jiuniu |
Dongguan Guanlian |
2-1 |
0-0 |
94 |
07:30 |
Chinese Football Association Yi League |
Zibo Qisheng |
Taian Tiankuang |
0-1 |
0-0 |
93 |
08:00 |
Chinese Football Association Yi League |
Haimen Codion |
Qingdao Red Lions |
0-1 |
0-0 |
96 |
08:00 |
Chinese Taipei Intercity League |
Zhanyi Skywalkers |
Athletic Club Taipei |
1-1 |
0-0 |
94 |
08:00 |
Chinese Taipei Intercity League |
Taiwan Power Company |
Taiwan Shihu |
0-0 |
0-0 |
81 |
08:00 |
Mongolia Premier League |
Deren FC |
Khangarid Klub |
3-1 |
0-0 |
90 |
09:00 |
International Club Friendly |
Tescoma Zlin |
MSK Zilina |
2-2 |
0-0 |
90 |
09:00 |
International Club Friendly |
Marila Pribram |
Dukla Prague |
2-2 |
0-0 |
90 |
09:00 |
International Club Friendly |
MTK Hungaria |
Ivancsa |
- |
- |
|
09:00 |
International Club Friendly |
Vasas |
KFC Komarno |
1-1 |
0-0 |
90 |
09:00 |
International Club Friendly |
Dunajska Streda |
Rapid Bucuresti |
1-1 |
0-0 |
92 |
09:00 |
International Club Friendly |
GKS Tychy |
Skra Czestochowa |
2-2 |
0-0 |
90 |
09:30 |
AUS NSWC |
A.P.I.A. Leichhardt Tigers |
Mt Druitt Town Rangers FC |
2-1 |
0-0 |
92 |
10:00 |
J2 League |
Jubilo Iwata |
Ventforet Kofu |
1-1 |
0-0 |
86 |
10:00 |
J2 League |
Shimizu S-Pulse |
Blaublitz Akita |
0-1 |
0-0 |
88 |
10:00 |
South Asian Football Federation |
Lebanon |
Maldives |
1-0 |
0-0 |
95 |
10:00 |
South Asian Football Federation |
Lebanon |
Maldives |
1-0 |
0-0 |
95 |
10:00 |
Korean FA Cup |
Ulsan Hyundai FC |
Jeju United |
1-1 |
0-0 |
94 |
10:00 |
Korean FA Cup |
Jeonbuk Hyundai Motors |
Gwangju Football Club |
4-0 |
0-0 |
94 |
10:00 |
Korean FA Cup |
Incheon United |
Suwon Samsung Bluewings |
3-2 |
0-0 |
93 |
10:00 |
Korean FA Cup |
Pohang Steelers |
Gangwon FC |
2-1 |
0-0 |
95 |
10:00 |
Chinese Taipei Intercity League |
Ming Chuan University |
Hang Yuen FC |
1-1 |
0-0 |
95 |
10:30 |
J1 League |
Urawa Red Diamonds |
Shonan Bellmare |
4-1 |
0-0 |
94 |
11:00 |
Chinese Football Association Jia League |
Guangzhou FC |
Jiangxi Liansheng FC |
2-1 |
0-0 |
95 |
11:00 |
Chinese Football Association Jia League |
Shenyang City Public |
Wuxi Wugou |
1-0 |
0-0 |
96 |
11:00 |
WBCUP |
Latvia (W) U17 |
Estonia (W) U17 |
- |
- |
|
11:00 |
Chinese Taipei Intercity League |
Tainan City Steel |
Taichung Futuro |
0-2 |
0-0 |
98 |
11:00 |
Chinese Taipei Intercity League |
Tainan City Steel |
Taichung Futuro |
0-2 |
0-0 |
98 |
11:00 |
Chinese Taipei Intercity League |
Tainan City Steel |
Taichung Futuro |
0-2 |
0-0 |
98 |
11:10 |
Macau FA Cup |
CD Monte Carlo |
Benfica de Macau |
3-0 |
0-0 |
93 |
11:30 |
Chinese Football Association Jia League |
Shijiazhuang Kungfu |
Shanghai Jiading Huilong |
2-0 |
0-0 |
94 |
11:30 |
Chinese Football Association Jia League |
Qingdao Youth Island |
Nanjing City |
1-1 |
0-0 |
94 |
11:30 |
Chinese Football Association Jia League |
Heilongjiang Lava Spring |
Dantong Tengyue |
3-2 |
0-0 |
97 |
11:30 |
Chinese Football Association Jia League |
Suzhou Dongwu |
Jinan XingZhou |
0-1 |
0-0 |
95 |
11:30 |
Chinese Football Association Jia League |
Guangxi Pingguo Haliao |
Yanbian Longding |
2-1 |
0-0 |
94 |
11:35 |
Chinese Super League |
Wuhan Three Towns |
Dalian Pro |
0-0 |
0-0 |
96 |
11:35 |
Chinese Super League |
Zhejiang Greentown |
Meizhou Hakka |
3-0 |
0-0 |
95 |
11:35 |
Chinese Super League |
Tianjin Tigers |
Qingdao Manatee |
3-2 |
0-0 |
94 |
11:35 |
Chinese Super League |
Shanghai Shenhua |
Nantong Zhiyun |
1-0 |
0-0 |
95 |
11:35 |
Chinese Super League |
Cangzhou Mighty Lions |
Henan Football Club |
0-1 |
0-0 |
94 |
11:45 |
Singapore League |
Geylang United FC |
DPMM FC |
2-0 |
0-0 |
91 |
12:30 |
Kyrgyzstan Top Liga |
FC Abdish-Ata Kant |
FK Kara-Balta |
7-0 |
0-0 |
89 |
13:00 |
Baltic Cup |
Finland U17 |
Latvia U17 |
- |
- |
|
13:00 |
Kazakhstan Cup |
Lokomotiv Astana |
Ordabasy |
1-0 |
0-0 |
96 |
13:00 |
Macau FA Cup |
Sporting de Macau |
Hang Sai |
2-2 |
0-0 |
93 |
14:00 |
South Asian Football Federation |
Bhutan |
Bangladesh |
1-3 |
0-0 |
95 |
14:00 |
Faroe Islands Cup |
07 Vestur Sorvagur |
HB Torshavn |
1-1 |
0-0 |
94 |
14:00 |
Faroe Islands Cup |
EB Streymur |
Toftir B68 |
0-3 |
0-0 |
93 |
14:00 |
Argentina Reserve League |
Belgrano Reserves |
Instituto AC Cordoba II |
1-0 |
0-0 |
96 |
14:00 |
Argentina Reserve League |
Tigre Reserves |
Defensa y Justicia Reserves |
2-0 |
0-0 |
93 |
14:00 |
Argentina Reserve League |
Godoy Cruz Reserves |
Talleres Cordoba Reserve |
1-2 |
0-0 |
94 |
14:00 |
Argentina Reserve League |
Defensores de Belgrano Reserves |
Almirante Brown Reserves |
1-2 |
0-0 |
93 |
14:30 |
International Club Friendly |
Dynamo Ceske Budejovice |
FK Graffin Vlasim |
1-2 |
0-0 |
90 |
15:00 |
Baltic Cup |
Lithuania U17 |
Estonia U17 |
- |
- |
|
15:00 |
Estonia Champions League |
JK Tallinna Kalev |
Harju JK Laagri |
1-1 |
0-0 |
93 |
15:00 |
Estonia Champions League |
JK Tallinna Kalev |
Harju JK Laagri |
1-1 |
0-0 |
93 |
15:00 |
Kazakhstan Cup |
Tobol Kostanai |
FK Atyrau |
1-0 |
0-0 |
95 |
15:00 |
Kazakhstan Cup |
Tobol Kostanai |
FK Atyrau |
1-0 |
0-0 |
95 |
15:00 |
International Club Friendly |
FC Viktoria Plzen |
FK MAS Taborsko |
8-2 |
0-0 |
89 |
15:00 |
International Club Friendly |
FK Kosice |
MFK Ruzomberok |
2-3 |
0-0 |
92 |
15:00 |
International Club Friendly |
Hradec Kralove |
Vyskov |
0-0 |
0-0 |
90 |
15:00 |
International Club Friendly |
Baumit Jablonec |
Karkonosze Jelenia Gora |
- |
- |
|
15:00 |
International Club Friendly |
Banik Ostrava |
TJ Spartak Myjava |
8-1 |
0-0 |
90 |
15:00 |
International Club Friendly |
Beroe Stara Zagora |
FC Dobrudzha |
1-1 |
0-0 |
89 |
15:00 |
International Club Friendly |
Piast Gliwice |
Radunia Stezyca |
0-0 |
0-0 |
89 |
15:00 |
International Club Friendly |
Dukla Banska Bystrica |
Povazska Bystrica |
4-0 |
0-0 |
89 |
15:00 |
International Club Friendly |
Dukla Banska Bystrica |
Povazska Bystrica |
4-0 |
0-0 |
89 |
15:30 |
Finland Ykkonen |
Jyvaskyla JK |
KPV |
0-0 |
0-0 |
94 |
15:30 |
Finland Ykkonen |
Gnistan Helsinki |
HIFK |
4-0 |
0-0 |
91 |
15:30 |
Finland Ykkonen |
Jaro |
SJK Akatemia |
0-1 |
0-0 |
96 |
15:30 |
Finland Ykkonen |
JaPS |
SalPa |
0-0 |
0-0 |
94 |
15:30 |
Finland Ykkonen |
TPS Turku |
Ekenas IF Fotboll |
3-1 |
0-0 |
89 |
15:30 |
Finland Ykkonen |
MP MIKELI |
KaPa |
6-2 |
0-0 |
91 |
15:30 |
Finland - Kakkonen Lohko |
Jazz Pori |
FC Ilves-Kissat |
0-0 |
0-0 |
0 |
15:30 |
International Club Friendly |
Servette |
Neuchatel Xamax |
4-0 |
0-0 |
91 |
15:30 |
International Club Friendly |
ETSV Weiche Flensburg |
Aarhus AGF |
1-1 |
0-0 |
89 |
15:30 |
Finland Kolmonen |
Edustus IPS |
Kultsu Lappeenranta |
2-1 |
0-0 |
88 |
15:30 |
Finland Kolmonen |
PonPa |
OPS-jp |
2-3 |
0-0 |
94 |
15:59 |
UEFA European U-21 Football Championship |
England U21 |
Germany U21 |
2-0 |
0-0 |
93 |
15:59 |
UEFA European U-21 Football Championship |
Israel U21 |
Czech Republic U21 |
1-0 |
0-0 |
95 |
15:59 |
Finland - Kakkonen Lohko |
KuPS (Youth) |
GBK Kokkola |
6-0 |
0-0 |
91 |
15:59 |
Lithuania - 1.Division |
Siauliai |
Hegelmann Litauen |
1-3 |
0-0 |
95 |
15:59 |
Egyptian Premier League |
Al Masry |
Future FC |
2-0 |
0-0 |
94 |
15:59 |
Estonia Champions League |
Levadia Tallinn |
FC Flora Tallinn |
0-0 |
0-0 |
97 |
15:59 |
International Club Friendly |
Legia Warszawa |
FC Botosani |
5-0 |
0-0 |
88 |
15:59 |
International Club Friendly |
FC Zurich |
FC Dietikon |
- |
- |
|
15:59 |
International Club Friendly |
NK Mura 05 |
ND Beltinci |
3-2 |
0-0 |
91 |
15:59 |
International Club Friendly |
SV Meppen |
Fortuna Koln |
1-1 |
0-0 |
89 |
15:59 |
WBCUP |
Latvia (W) U19 |
Estonia (W) U19 |
3-0 |
0-0 |
92 |
15:59 |
Estonia Teine Liiga |
Viljandi Tulevik |
Tartu Kalev |
0-3 |
0-0 |
92 |
16:00 |
Norway NM Cupen |
Brattvag |
Brann |
1-7 |
0-0 |
91 |
16:00 |
Norway NM Cupen |
Raufoss |
Viking |
3-3 |
0-0 |
95 |
16:00 |
Norway NM Cupen |
Sogndal |
Sarpsborg 08 |
0-0 |
0-0 |
0 |
16:00 |
Norway NM Cupen |
Molde |
Stromsgodset |
3-0 |
0-0 |
92 |
16:00 |
Norway NM Cupen |
Gjovik Lyn |
Ham-Kam |
0-5 |
0-0 |
92 |
16:00 |
Norway NM Cupen |
Kjelsas |
KFUM Oslo |
2-0 |
0-0 |
96 |
16:00 |
Norway NM Cupen |
Stjordals Blink |
Valerenga |
0-5 |
0-0 |
91 |
16:15 |
Finland Kolmonen |
FC Espoo |
EBK |
0-4 |
0-0 |
92 |
16:30 |
International Club Friendly |
FC Dornbirn 1913 |
St. Gallen |
0-4 |
0-0 |
89 |
16:30 |
Argentine Torneo A |
Ferro Carril Oeste Gral Pico |
Club Ciudad de Bolivar |
0-0 |
0-0 |
98 |
16:45 |
Argentine Torneo A |
Sportivo Belgrano |
Defensores Belgrano (VR) |
1-1 |
0-0 |
98 |
17:00 |
Iceland Premier Division |
IBV Vestmannaeyjar |
KA Akureyri |
2-0 |
0-0 |
93 |
17:00 |
Iceland Premier Division |
IBV Vestmannaeyjar |
KA Akureyri |
2-0 |
0-0 |
93 |
17:00 |
Iceland Premier Division |
IBV Vestmannaeyjar |
KA Akureyri |
2-0 |
0-0 |
93 |
17:00 |
Sweden Cupen |
Simrishamn |
BK Olympic |
0-4 |
0-0 |
93 |
17:00 |
Sweden Cupen |
Karlbergs BK |
FC Stockholm Internazionale |
1-2 |
0-0 |
95 |
17:00 |
International Club Friendly |
Oudenaarde |
Kortrijk |
- |
- |
|
17:00 |
International Club Friendly |
Oud Heverlee |
Tienen |
0-0 |
0-0 |
89 |
17:00 |
Olympic (Preliminaries) African |
Egypt U23 |
Mali U23 |
1-0 |
0-0 |
96 |
17:00 |
Finland Kolmonen |
GrIFK Reservi |
EIF Academy |
0-0 |
0-0 |
90 |
17:00 |
Argentine Torneo A |
Crucero del Norte |
G.San Martin Formosa |
1-0 |
0-0 |
94 |
17:00 |
Argentine Torneo A |
Santa Marina Tandil |
Club Circulo Deportivo |
2-1 |
0-0 |
94 |
17:00 |
Argentine Torneo A |
Atenas |
Sportivo Penarol |
1-2 |
0-0 |
94 |
17:05 |
Norway NM Cupen |
Bodo Glimt |
Tromso IL |
3-2 |
0-0 |
95 |
17:30 |
International Club Friendly |
Thes Sport |
Sint-Truidense |
0-3 |
0-0 |
90 |
17:30 |
Sweden Div 3 Mellersta |
IFK Skovde FK |
IK Gauthiod |
5-0 |
0-0 |
92 |
17:45 |
Finland Kolmonen |
Gnistan Ogeli |
Herto |
2-0 |
0-0 |
54 |
18:00 |
Iceland Division 1 |
Vestri |
Leiknir Reykjavik |
1-0 |
0-0 |
94 |
18:00 |
Sweden Cupen |
Ska IK Bygdegard |
IFK Osterakers Fk |
0-3 |
0-0 |
65 |
18:00 |
Sweden Div 3 Mellersta |
Huddinge IF |
Syrianska Eskilstuna IF |
5-1 |
0-0 |
81 |
18:00 |
Peru B League |
Juan Aurich |
CD Alfonso Ugarte de Puno |
0-0 |
0-0 |
95 |
18:00 |
Brazil Campeonato Baiano 2 |
Vitoria da Conquista BA |
Fluminense de Feira BA |
0-0 |
0-0 |
96 |
18:00 |
Argentine Torneo A |
Boca Unidos |
Central Norte Salta |
0-0 |
0-0 |
95 |
18:00 |
Argentine Torneo A |
Germinal de Rawson |
Sol de Mayo |
- |
- |
|
18:00 |
Brazil Copa Gaucho |
EC Passo Fundo |
Uniao Frederiquense RS |
2-0 |
0-0 |
95 |
18:00 |
Brazil Copa Gaucho |
EC Pelotas(RS) |
Novo Hamburgo RS |
1-0 |
0-0 |
95 |
18:00 |
Brazil Paulista Women's League |
Realidade Jovem/SP (W) |
Sao Bernardo/SP(W) |
3-2 |
0-0 |
93 |
18:00 |
Brazil Serie D |
Cordino |
Parnahyba PI |
1-1 |
0-0 |
100 |
18:00 |
Brazil Campeonato Carioca Serie A2 |
Resende-RJ |
Artsul RJ |
3-1 |
0-0 |
97 |
18:30 |
Egyptian Premier League |
Pyramids FC |
Smouha SC |
5-2 |
0-0 |
83 |
18:30 |
International Club Friendly |
Cove Rangers |
Dunfermline Athletic |
1-1 |
0-0 |
90 |
18:30 |
Argentine Torneo A |
Huracan Las Heras |
CA Juventud Unida San Luis |
0-0 |
0-0 |
96 |
18:30 |
Brazil Serie D |
Fluminense PI |
Maranhao |
1-1 |
0-0 |
96 |
18:45 |
UEFA European U-21 Football Championship |
Switzerland U21 |
France U21 |
1-4 |
0-0 |
94 |
18:45 |
UEFA European U-21 Football Championship |
Italy U21 |
Norway U21 |
0-1 |
0-0 |
94 |
18:45 |
International Club Friendly |
Glentoran FC |
Saint Mirren |
0-0 |
0-0 |
90 |
18:45 |
Northern Ireland Women's Super |
Ballymena Allstars (W) |
Larne FC (W) |
2-2 |
0-0 |
90 |
18:45 |
Northern Ireland Women's Super |
Derry City (W) |
Lisburn (W) |
2-4 |
0-0 |
88 |
18:45 |
Northern Ireland Women's Super |
Linfield (W) |
Glentoran (W) |
2-3 |
0-0 |
93 |
19:00 |
Northern Ireland Women's Super |
Crusaders Newtownabbey Strikers (W) |
Cliftonville LFC (W) |
3-1 |
0-0 |
93 |
19:00 |
Brazil Campeonato Baiano 2 |
Colo Colo BA |
Grapiuna AC |
0-2 |
0-0 |
95 |
19:00 |
Argentine Torneo A |
Estudiantes de San Luis |
CDA Monte Miaz |
1-4 |
0-0 |
91 |
19:15 |
Iceland Premier Division |
KR Reykjavik |
Keflavik |
2-0 |
0-0 |
94 |
19:15 |
Iceland Premier Division |
Fram Reykjavik |
HK Kopavogs |
3-2 |
0-0 |
97 |
19:15 |
Iceland Division 1 |
Grotta Seltjarnarnes |
UMF Selfoss |
1-0 |
0-0 |
93 |
19:15 |
Iceland Women's Division 1 |
Fylkir (W) |
Grotta (W) |
1-2 |
0-0 |
94 |
20:00 |
Olympic (Preliminaries) African |
Gabon U23 |
Niger U23 |
0-1 |
0-0 |
95 |
20:00 |
Central American Games |
Honduras U22 |
Jamaica U22 |
1-1 |
0-0 |
97 |
20:00 |
Iceland 3 Deild |
Kari Akranes |
FC Arbaer |
1-0 |
0-0 |
94 |
20:00 |
Argentine Torneo A |
Juventud Antoniana |
Sarmiento Resistencia |
0-0 |
0-0 |
93 |
20:00 |
Argentine Torneo A |
Sol de America de Formosa |
CA 9 de Julio Rafaela |
1-0 |
0-0 |
94 |
20:00 |
Brazil Paulista Women's League |
SKA Brasil (W) |
Pinda SC (W) |
1-4 |
0-0 |
92 |
20:00 |
Ecuador Campeonato Serie B |
Chacaritas SC |
Manta FC |
1-1 |
0-0 |
93 |
20:00 |
Ecuador Campeonato Serie B |
CD Vargas Torres |
9 de Octubre |
1-0 |
0-0 |
95 |
20:00 |
Argentina Cup |
Banfield |
Estudiantes Rio Cuarto |
0-1 |
0-0 |
95 |
20:00 |
Argentina Cup |
Barracas Central |
Boca Juniors |
1-2 |
0-0 |
95 |
20:00 |
Argentina Cup |
Belgrano |
Claypole |
1-0 |
0-0 |
95 |
20:00 |
Argentina Cup |
Chaco For Ever |
Rosario Central |
1-0 |
0-0 |
98 |
20:00 |
Argentina Cup |
Colon de Santa Fe |
Lanus |
2-0 |
0-0 |
95 |
20:00 |
Argentina Cup |
Defensa Y Justicia |
Centro Espanol |
1-0 |
0-0 |
93 |
20:00 |
Argentina Cup |
Excursionistas |
Almagro |
1-4 |
0-0 |
93 |
20:00 |
Argentina Cup |
Independiente |
Central Cordoba De Rosario |
0-0 |
0-0 |
93 |
20:00 |
Argentina Cup |
San Lorenzo |
CA Platense |
0-0 |
0-0 |
92 |
20:00 |
Argentina Cup |
San Martin San Juan |
Velez Sarsfield |
2-2 |
0-0 |
98 |
20:15 |
Peru B League |
Deportivo Llacuabamba |
FC Carlos Stein |
4-3 |
0-0 |
93 |
20:15 |
Peru B League |
CD Coopsol |
Dep.San Martin |
1-1 |
0-0 |
95 |
22:00 |
Copa Libertadores |
Internacional RS |
Dep.Independiente Medellin |
3-1 |
0-0 |
97 |
22:00 |
Copa Libertadores |
Nacional Montevideo |
Metropolitanos FC |
1-0 |
0-0 |
93 |
22:00 |
Copa Sudamericana |
Bragantino |
Tacuary |
7-1 |
0-0 |
92 |
22:00 |
Copa Sudamericana |
Estudiantes La Plata |
Oriente Petrolero |
3-0 |
0-0 |
95 |
22:00 |
Brazil Serie B |
ABC RN |
Atletico Clube Goianiense |
1-1 |
0-0 |
100 |
22:00 |
Brazil Serie B |
Ceara |
Avai FC |
0-0 |
0-0 |
97 |
22:00 |
Chile Primera Division |
Universidad de Chile |
Univ Catolica |
2-0 |
0-0 |
95 |
22:00 |
Chile Cup |
Huachipato |
Deportes Temuco |
2-2 |
0-0 |
98 |
22:00 |
Argentine Torneo A |
Villa Mitre |
Sansinena |
0-0 |
0-0 |
96 |
22:00 |
Brazil Paulista Women's League |
Santos (W) |
Taubate(W) |
2-1 |
0-0 |
96 |
22:00 |
Brazil Serie D |
Bahia de Feira BA |
Alagoinhas Atletico BA |
2-1 |
0-0 |
95 |
22:00 |
Brazil Serie D |
Ferroviario CE |
Uniclinic Atletico Cearense CE |
2-1 |
0-0 |
85 |
22:00 |
Brazil Serie D |
Iguatu CE |
Globo |
3-0 |
0-0 |
94 |
22:00 |
USL W-League Women |
Patuxent Football Athletics (W) |
Virginia Marauders (W) |
2-5 |
0-0 |
85 |
22:30 |
USA USL League Two |
FC Miami City |
St Petersburg FC Aztecs |
2-0 |
0-0 |
95 |
23:00 |
Central American Games |
Costa Rica U22 |
Guatemala U22 |
0-1 |
0-0 |
95 |
23:00 |
Argentine Torneo A |
Douglas Haig |
El Linqueno |
3-1 |
0-0 |
93 |
23:00 |
Argentine Torneo A |
Club Cipolletti |
Olimpo Bahia Blanca |
1-0 |
0-0 |
95 |
23:00 |
Argentine Torneo A |
Union Sunchales |
Defensores Pronunciamiento |
1-0 |
0-0 |
95 |
23:00 |
NWSL Challenge Cup |
Orlando Pride (W) |
Gotham FC (W) |
1-3 |
0-0 |
92 |
23:00 |
Brasileiro, Serie C |
Centro Sportivo Alagoano |
America FC Natal RN |
0-1 |
0-0 |
96 |
23:00 |
Brazil Serie D |
ASA AL |
Falcon FC |
1-0 |
0-0 |
97 |
23:00 |
Brazil Serie D |
Nacional de Patos PB |
Campinense |
2-1 |
0-0 |
98 |
23:00 |
Brazil Serie D |
Reet |
EC Jacuipense |
1-1 |
0-0 |
98 |
23:00 |
Brazil Serie D |
Sousa PB |
Santa Cruz PE |
2-1 |
0-0 |
97 |
23:00 |
USA MLS Next Pro League |
Orlando City B |
Philadelphia Union II |
0-2 |
0-0 |
56 |
23:00 |
Brazil Campeonato Amapaense |
Trem-AP |
Ypiranga AP |
1-2 |
0-0 |
92 |
23:00 |
Brazil Campeonato U20 Women |
Sao Paulo U20 (W) |
SC Internacional U20 (W) |
1-1 |
0-0 |
93 |
23:00 |
Brazil Campeonato U20 Women |
Sao Paulo U20 (W) |
SC Internacional U20 (W) |
1-1 |
0-0 |
93 |
23:00 |
Brazil Campeonato U20 Women |
Sao Paulo U20 (W) |
SC Internacional U20 (W) |
1-1 |
0-0 |
93 |
23:00 |
USA USL League Two |
AC Connecticut |
Blackwatch Rush |
- |
- |
|
23:00 |
USA USL League Two |
Boston Bolts |
Boston City FC (USA) |
3-1 |
0-0 |
93 |
23:00 |
USA USL League Two |
Charlotte Eagles |
Wake FC |
4-3 |
0-0 |
93 |
23:00 |
USA USL League Two |
Charlotte Independ B |
Tobacco Road |
1-5 |
0-0 |
91 |
23:00 |
USA USL League Two |
Florida Elite |
The Villages |
- |
- |
|
23:00 |
USA USL League Two |
Tampa Bay United |
NONA FC |
- |
- |
|
23:00 |
USL W-League Women |
Greenville Liberty (W) |
Asheville City SC (W) |
0-2 |
0-0 |
90 |
23:30 |
Concacaf Gold |
Jamaica |
Trinidad Tobago |
4-1 |
0-0 |
95 |
23:30 |
USA National Premier Soccer League |
South Georgia Tormenta FC |
Forward Madison FC |
0-1 |
0-0 |
94 |
23:30 |
Argentine Torneo A |
Gimnasia C. Uruguay |
Sportivo Las Parejas |
0-2 |
0-0 |
95 |
23:30 |
USA USL League Two |
Cedar star |
Ironbound SC |
- |
- |
|
23:30 |
USA USL League Two |
FC Motown |
New Jersey Copa |
- |
- |
|
08:30 |
International Club Friendly |
Diosgyor VTK |
putnok Vse |
- |
- |
|
11:00 |
International Club Friendly |
GKS Katowice |
FC Voluntari |
0-1 |
0-0 |
90 |
11:00 |
International Club Friendly |
GKS Katowice |
FC Voluntari |
0-1 |
0-0 |
90 |
11:00 |
International Club Friendly |
GKS Katowice |
FC Voluntari |
0-1 |
0-0 |
90 |
14:00 |
International Club Friendly |
Michalovce |
Humenne |
0-0 |
0-0 |
90 |
15:00 |
International Club Friendly |
Podbeskidzie Bielsko-Biala |
Wisla Plock |
0-0 |
0-0 |
91 |
15:00 |
International Club Friendly |
CS Universitatea Craiova |
KF Drita Gjilan |
- |
- |
|
15:00 |
International Club Friendly |
Botev Plovdiv |
CSM Politehnica Iasi |
2-0 |
0-0 |
89 |
15:00 |
International Club Friendly |
Lokomotiv Sofia |
Belasitsa Petrich |
3-0 |
0-0 |
90 |
15:00 |
International Club Friendly |
FC Maritsa 1921 |
Sportist Svoge |
- |
- |
|
15:30 |
International Club Friendly |
Hajduk Split |
Spartak Trnava |
1-1 |
0-0 |
88 |
15:30 |
International Club Friendly |
Domzale |
Rijeka |
0-1 |
0-0 |
91 |
15:30 |
International Club Friendly |
CSKA 1948 Sofia II |
Arda |
- |
- |
|
15:59 |
International Club Friendly |
Rudes |
HNK Gorica |
0-0 |
0-0 |
89 |
15:59 |
International Club Friendly |
Habitpharm Javor |
Mladost Lucani |
2-0 |
0-0 |
89 |
15:59 |
International Club Friendly |
Dinamo Bucuresti |
Slaven Koprivnica |
1-0 |
0-0 |
91 |
16:30 |
International Club Friendly |
SV Ramlingen Ehlershausen |
Hannover 96 |
0-3 |
0-0 |
88 |
20:00 |
Ecuador Campeonato Serie B |
Cuniburo FC |
SC Imbabura |
1-1 |
0-0 |
95 |
14:00 |
Argentina Reserve League |
Lanus Reserves |
CD Platense Reserves |
1-2 |
0-0 |
94 |
18:00 |
Brazil national youth (U20) Football Championship |
Gremio (Youth) |
Sao Luiz U20 |
2-0 |
0-0 |
42 |
18:00 |
Brazil national youth (U20) Football Championship |
CSP Youth |
Auto Esporte U20 |
1-1 |
0-0 |
94 |
19:30 |
Brazil Paulista Women's League |
JC Futebol Clube (W) |
Recanto da Crianca (W) |
0-0 |
0-0 |
94 |
22:00 |
Brazil Campeonato Maranhense |
Real Noroeste |
Porto Vitoria |
0-0 |
0-0 |
96 |
18:00 |
Brazil national youth (U20) Football Championship |
Real SC U20 |
Sao Gabriel U20 |
4-1 |
0-0 |
93 |
22:00 |
Brazil national youth (U20) Football Championship |
Igrejinha U20 |
CE Bento Goncalves RS U20 |
1-0 |
0-0 |
96 |
23:00 |
Brazil Copa Fares Lopes |
Caucaia CE |
Icasa CE |
3-0 |
0-0 |
91 |
23:00 |
Brazil Copa Fares Lopes |
Caucaia CE |
Icasa CE |
3-0 |
0-0 |
91 |
23:30 |
USL W-League Women |
Detroit City FC (W) |
Cleveland Force SC (W) |
1-0 |
0-0 |
91 |
09:00 |
Chinese Champions League |
Changchun Shenhua |
Datong Saishi |
3-0 |
0-0 |
89 |
09:00 |
Chinese Champions League |
Shanxi Longchengren |
Wuhan Xiaoma |
- |
- |
|
11:00 |
India Championship Women |
Tamil Nadu (W) |
Haryana (W) |
2-1 |
0-0 |
94 |
12:30 |
BSWCP |
Italy Beach (W) |
Ukraine Beach (W) |
1-2 |
0-0 |
0 |
17:00 |
BSWCP |
Portugal Beach (W) |
Czech Republic Beach Soccer (W) |
5-1 |
0-0 |
59 |
14:00 |
Argentina Reserve League |
CA San Telmo Reserves |
CSD Flandria Reserves |
4-0 |
0-0 |
89 |
18:00 |
Argentina Reserve League |
Villa Dalmine Reserves |
Temperley Reserves |
2-0 |
0-0 |
93 |
18:00 |
Argentina Reserve League |
Nueva Chicago Reserves |
Tristan Suarez Reserves |
0-0 |
0-0 |
86 |
11:00 |
BSWCP |
Italy Beach Soccer |
Moldova Beach Soccer |
5-3 |
0-0 |
0 |
14:00 |
BSWCP |
Portugal Beach Soccer |
Azerbaijan Beach Soccer |
4-2 |
0-0 |
60 |
15:30 |
BSWCP |
Switzerland Beach Soccer |
Ukraine Beach Soccer |
4-2 |
0-0 |
60 |
18:30 |
BSWCP |
Poland Beach Soccer |
Spain Beach Soccer |
1-6 |
0-0 |
58 |
17:00 |
Norwegian Junior U19 |
ROS 2 U19 |
Hokksund U19 |
1-3 |
0-0 |
92 |
23:00 |
USA Women Premier League |
Team Boca Blast (W) |
FC Prime (W) |
6-0 |
0-0 |
89 |
15:59 |
International Club Friendly |
NK Lokomotiva Zagreb |
HSK Zrinjski Mostar |
0-3 |
0-0 |
89 |
15:00 |
Belarus Cup |
FC Baranovichi |
Neman Grodno |
0-2 |
0-0 |
93 |
00:00 |
Copa Sudamericana |
Club Sport Emelec |
Danubio FC |
2-1 |
0-0 |
95 |
00:00 |
Copa Sudamericana |
Guarani CA |
CA Huracan |
2-0 |
0-0 |
91 |
00:00 |
Copa Sudamericana |
Guarani CA |
CA Huracan |
2-0 |
0-0 |
91 |
00:00 |
USA USL League Two |
Houston FC |
Round Rock SC |
1-1 |
0-0 |
94 |
00:00 |
USA USL League Two |
Louisiana Parish AC |
Little Rock Street |
0-0 |
0-0 |
91 |
00:00 |
USA USL League Two |
Midwest United |
AFC Ann Arbor |
- |
- |
|
00:00 |
USA USL League Two |
Minneapolis City SC |
Thunder Bay cold |
- |
- |
|
00:00 |
USL W-League Women |
Chicago Dutch Lions (W) |
Milwaukee Bavarian SC (W) |
- |
- |
|
00:00 |
USL W-League Women |
Long Island Rough Riders (W) |
Paisley Athletic (W) |
5-0 |
0-0 |
89 |
00:30 |
Copa Libertadores |
Racing Club |
Nublense |
4-0 |
0-0 |
94 |
00:30 |
Copa Libertadores |
Flamengo |
Sociedad Deportiva Aucas |
4-0 |
0-0 |
92 |
00:30 |
Copa Libertadores |
Flamengo |
Sociedad Deportiva Aucas |
4-0 |
0-0 |
92 |
00:30 |
Copa Libertadores |
Corinthians Paulista (SP) |
Liverpool URU |
3-0 |
0-0 |
95 |
00:30 |
Copa Libertadores |
Independiente Jose Teran |
Argentinos Juniors |
3-2 |
0-0 |
92 |
00:30 |
Brazil Serie B |
Guarani SP |
Mirassol |
2-1 |
0-0 |
95 |
00:30 |
Brazil Serie B |
Ituano SP |
Ponte Preta |
0-1 |
0-0 |
95 |
00:30 |
Brazil Serie B |
Londrina PR |
Juventude |
1-2 |
0-0 |
95 |
00:30 |
Brazil Serie B |
Vitoria BA |
Sampaio Correa |
2-1 |
0-0 |
96 |
00:30 |
International Club Friendly |
Minnesota United FC |
Kaiserslautern |
- |
- |
|
00:30 |
USA National Premier Soccer League |
CF10 Houston FC |
Denton Diablos FC |
3-3 |
0-0 |
95 |
00:30 |
USA Women Premier League |
Griffins FC (W) |
Utah Surf (W) |
0-2 |
0-0 |
89 |
00:30 |
Brasileiro, Serie C |
Nautico (PE) |
Amazonas FC |
0-1 |
0-0 |
97 |
00:30 |
USA USL League Two |
Morris Elite |
Hudson Valley Hammers |
- |
- |
|
00:30 |
USA USL League Two |
North Alabama |
Tennessee SC |
- |
- |
|
00:30 |
USA USL League Two |
Patuxent FA |
Virginia Marauders |
3-1 |
0-0 |
92 |
00:30 |
USL W-League Women |
New York Magic (W) |
Morris Elite SC (W) |
0-0 |
0-0 |
91 |
01:00 |
USA USL League Two |
New Mexico U23 |
Colorado ISA |
- |
- |
|
01:30 |
Concacaf Gold |
St. Kitts and Nevis |
USA |
0-6 |
0-0 |
94 |
02:00 |
Copa Sudamericana |
Independiente Santa Fe |
Goias |
1-2 |
0-0 |
94 |
02:00 |
Copa Sudamericana |
Universitario De Deportes |
Gimnasia La Plata |
1-0 |
0-0 |
93 |
02:00 |
USL Championship |
Oakland Roots |
Rio Grande Valley |
0-2 |
0-0 |
95 |
02:00 |
Central American Games |
Mexico U22 |
Dominican Republic U22 |
2-0 |
0-0 |
95 |
02:00 |
USA USL League Two |
Capo FC |
FC Tucson |
0-2 |
0-0 |
90 |
02:00 |
USL W-League Women |
United PDX (W) |
Capital FC Atletica (W) |
0-0 |
0-0 |
91 |
02:30 |
NWSL Challenge Cup |
Portland Thorns FC (W) |
OL Reign Reign (W) |
0-1 |
0-0 |
92 |
02:30 |
NWSL Challenge Cup |
Angel City FC (W) |
San Diego Wave (W) |
2-1 |
0-0 |
93 |
00:30 |
Argentine Torneo A |
Union Villa Krause |
Atletico Marquesado |
1-2 |
0-0 |
96 |
18:00 |
International Club Friendly |
Sport Club Recife Youth |
bis SC U20 |
4-0 |
0-0 |
70 |
17:00 |
International Club Friendly |
Zhodino Yuzhnoe |
Dinamo Minsk |
0-2 |
0-0 |
93 |
05:00 |
Mongolia Premier League |
Khovd |
BCH Lions |
17-0 |
0-0 |
71 |
08:15 |
Australia Victorian Premier League U21 |
Altona Magic U21 |
Melbourne Knights U21 |
4-1 |
0-0 |
89 |
09:00 |
Myanmar Professional League |
Mawyawadi |
Dagon FC |
1-1 |
0-0 |
81 |
09:00 |
Australia Capital Territory U23 League |
Cooma Tigers U23 |
Tuggeranong United U23 |
0-2 |
0-0 |
85 |
10:00 |
Kazakhstan Division 1 |
FK Aktobe II |
FK Arys |
5-1 |
0-0 |
93 |
10:00 |
Kazakhstan Division 1 |
Khan Tengri FC |
Zhenis |
3-2 |
0-0 |
95 |
10:00 |
Kazakhstan Division 1 |
FK Taraz |
Astana B |
1-1 |
0-0 |
90 |
10:00 |
Kazakhstan Division 1 |
Turan Turkistan |
Akzhayik Oral |
3-1 |
0-0 |
92 |
10:00 |
Kazakhstan Division 1 |
Yassy Turkistan |
Kairat Academy |
0-0 |
0-0 |
30 |
10:00 |
Kazakhstan Division 1 |
FK Yelimay Semey |
Akademiya Ontustik |
- |
- |
|
10:00 |
Kazakhstan Division 1 |
Ekibastuzets |
Tarlan |
1-2 |
0-0 |
92 |
10:00 |
Estonia Teine Liiga |
Trans Narva B |
JK Tallinna Kalev II |
0-0 |
0-0 |
92 |
10:00 |
U-17 Asian Cup |
Iran U17 |
Japan U17 |
0-3 |
0-0 |
95 |
11:00 |
Mongolia Premier League |
FC Ulaanbaatar |
Khoromkhon Club |
10-0 |
0-0 |
90 |
11:35 |
Chinese Super League |
Shandong Taishan |
Changchun Yatai |
4-1 |
0-0 |
95 |
11:35 |
Chinese Super League |
Beijing Guoan |
Shanghai Port |
1-2 |
0-0 |
96 |
11:35 |
Chinese Super League |
Shenzhen FC |
Chengdu Better City FC |
0-3 |
0-0 |
93 |
12:00 |
Uzbekistan Pro League |
Paktako 79 |
FK Olympic Tashkent B |
- |
- |
|
12:30 |
Tajikistan Vysshaya Liga |
FC Kuktosh |
CSKA Pamir Dushanbe |
1-0 |
0-0 |
82 |
12:30 |
Tajikistan Vysshaya Liga |
Ravshan Kulob |
Regar-TadAZ Tursunzoda |
- |
- |
|
13:00 |
Argentina Reserve League |
Atletico Fenix Reserves |
Los Andes Reserves |
0-1 |
0-0 |
94 |
13:00 |
Argentina Reserve League |
Sacachispas Reserves |
Argentino Quilmes Reserves |
3-0 |
0-0 |
91 |
13:00 |
Argentina Reserve League |
Deportivo Moron Reserves |
Deportivo Camioneros Reserves |
0-1 |
0-0 |
93 |
14:00 |
Finland - Kakkonen Lohko |
Klubi 04 Helsinki |
Lahden Reipas |
1-1 |
0-0 |
96 |
14:00 |
Norway Youth Cup |
Nordstrand U19 |
Molde U19 |
0-3 |
0-0 |
91 |
14:00 |
Argentina Reserve League |
CS Dock Sud Reserves |
Club Comunicaciones Reserves |
2-1 |
0-0 |
93 |
14:00 |
Argentina Reserve League |
CA Brown de Adrogue Reserves |
All Boys Reserves |
3-2 |
0-0 |
95 |
14:00 |
Argentina Reserve League |
Ferro Carril Oeste Reserves |
Deportivo Riestra Reserves |
1-3 |
0-0 |
93 |
14:00 |
U-17 Asian Cup |
Korea Republic U17 |
Uzbekistan U17 |
1-0 |
0-0 |
95 |
15:00 |
Latvian Higher League |
FK Valmiera |
FK Liepaja |
1-1 |
0-0 |
97 |
15:00 |
International Club Friendly |
Radomlje |
FK Makedonija Gjorce Petrov |
- |
- |
|
15:00 |
International Club Friendly |
Botev Vratsa |
Cherno More Varna |
2-1 |
0-0 |
89 |
15:00 |
Uzbek League |
Pakhtakor |
FK Andijon |
1-1 |
0-0 |
96 |
15:00 |
Estonia Esi Liiga |
Elva |
Paide Linnameeskond B |
0-3 |
0-0 |
91 |
15:00 |
Estonia Esi Liiga |
Kohtla Jarve JK Jarve |
FC Nomme United |
0-0 |
0-0 |
88 |
15:00 |
Estonia Teine Liiga |
FC Kuressaare II |
JK Welco Elekter |
3-3 |
0-0 |
92 |
15:00 |
Argentina Reserve League |
Talleres Remedios Reserves |
CA Ituzaingo Reserves |
3-1 |
0-0 |
88 |
15:30 |
Finland - Kakkonen Lohko |
TiPS |
Futura Porvoo |
1-1 |
0-0 |
96 |
15:30 |
International Club Friendly |
ZalaegerzsegTE |
Bohemians 1905 |
0-1 |
0-0 |
89 |
15:30 |
International Club Friendly |
Bellinzona |
Lugano |
2-3 |
0-0 |
89 |
15:30 |
Finland Kolmonen |
TuPS |
NouLa |
0-0 |
0-0 |
90 |
15:59 |
Egyptian Premier League |
Ismaily |
Aswan |
1-1 |
0-0 |
95 |
15:59 |
International Club Friendly |
Pogon Szczecin |
Farul Constanta |
2-1 |
0-0 |
92 |
15:59 |
International Club Friendly |
Borac Banja Luka |
Crvena Zvezda |
0-2 |
0-0 |
90 |
15:59 |
International Club Friendly |
Sepsi OSK Sfantul Gheorghe |
CSKA 1948 Sofia |
1-3 |
0-0 |
90 |
15:59 |
International Club Friendly |
Dinamo Zagreb |
FC Koper |
2-2 |
0-0 |
90 |
15:59 |
Estonia Esi Liiga |
Flora Tallinn II |
Tallinna FC Levadia B |
- |
- |
|
15:59 |
Estonia Esi Liiga |
Tallinna JK Legion |
Viimsi MRJK |
0-3 |
0-0 |
94 |
15:59 |
Estonia Esi Liiga |
Tabasalu Charma |
Tallinna FC Ararat TTU |
1-4 |
0-0 |
87 |
15:59 |
Estonia Teine Liiga |
Tartu JK Maag Tammeka B |
Parnu JK |
1-1 |
0-0 |
93 |
15:59 |
Finland Kolmonen |
Ponnistajat |
FC Finnkurd |
0-0 |
0-0 |
90 |
15:59 |
Finland Kolmonen |
Vantaa |
ToTe II |
9-0 |
0-0 |
91 |
15:59 |
Finland Kolmonen |
Esse IK |
Kiisto Vaasa |
1-1 |
0-0 |
93 |
15:59 |
Finland Kolmonen |
SIF |
Korsnas FF |
2-1 |
0-0 |
96 |
15:59 |
Argentina Reserve League |
Acassuso Reserves |
Deportivo Merlo Reserves |
5-1 |
0-0 |
90 |
15:59 |
Argentina Reserve League |
Defensores Unidos Reserves |
Chacarita Juniors Reserves |
1-1 |
0-0 |
83 |
16:30 |
Norwegian Junior U19 |
Skeid Oslo U19 |
FF Lillehammer U19 |
4-0 |
0-0 |
92 |
16:30 |
International Club Friendly |
Universitaea Cluj |
Maccabi Haifa |
0-3 |
0-0 |
89 |
17:00 |
Sweden Cupen |
IFK Lulea |
Skelleftea FF |
1-1 |
0-0 |
98 |
17:00 |
Sweden Cupen |
Jonkopings BK |
Hemgardarnas BK |
5-1 |
0-0 |
89 |
17:00 |
Sweden Cupen |
Hudiksvalls ABK |
Gottne IF |
7-0 |
0-0 |
91 |
17:00 |
Sweden Cupen |
Hudiksvalls ABK |
Gottne IF |
7-0 |
0-0 |
91 |
17:00 |
International Club Friendly |
SK Treibach |
ASK Klagenfurt |
1-1 |
0-0 |
89 |
17:00 |
International Club Friendly |
VfR Wormatia Worms |
Arminia Ludwigshafen |
2-2 |
0-0 |
91 |
17:00 |
Sweden Div 3 Mellersta |
IK Zenith |
Stenungsunds IF |
1-0 |
0-0 |
91 |
17:00 |
Sweden Div 3 Mellersta |
Varbergs GIF FK |
Landvetter IS |
0-2 |
0-0 |
94 |
17:00 |
Sweden Damallsvenskan |
Pitea IF (W) |
Djurgardens (W) |
4-0 |
0-0 |
90 |
17:00 |
Women in American Games |
Costa Rica (W) |
Venezuela (W) |
0-4 |
0-0 |
91 |
17:00 |
Finland Kolmonen |
VPS Vaasa-J |
NIK |
9-1 |
0-0 |
89 |
17:00 |
Argentina Reserve League |
Argentino Merlo Reserves |
Deportivo Armenio Reserves |
2-2 |
0-0 |
97 |
17:00 |
Argentina Reserve League |
UAI Urquiza Reserves |
Canuelas FC Reserves |
1-0 |
0-0 |
100 |
17:15 |
Finland Kolmonen |
Toolon Taisto |
EPS Reservi |
4-2 |
0-0 |
88 |
18:00 |
Iceland Division 1 |
Akranes |
Thor Akureyri |
4-0 |
0-0 |
92 |
18:00 |
Iceland Division 1 |
Akranes |
Thor Akureyri |
4-0 |
0-0 |
92 |
18:00 |
Argentina Reserve League |
CA Estudiantes Caseros Reserves |
Almagro Reserves |
2-0 |
0-0 |
93 |
18:00 |
Argentina Reserve League |
CA Estudiantes Caseros Reserves |
Almagro Reserves |
2-0 |
0-0 |
93 |
18:00 |
Brazil Campeonato Paulista Youth |
Guarani SP (Youth) |
Ituano (Youth) |
2-0 |
0-0 |
95 |
18:00 |
Brazil Campeonato Paulista Youth |
Guarani SP (Youth) |
Ituano (Youth) |
2-0 |
0-0 |
95 |
18:00 |
Brazil Campeonato Paulista Youth |
Portuguesa (Youth) |
Rio Claro (Youth) |
3-1 |
0-0 |
94 |
18:00 |
Brazil Campeonato Paulista Youth |
Portuguesa (Youth) |
Rio Claro (Youth) |
3-1 |
0-0 |
94 |
18:00 |
Brazil Campeonato Paulista Youth |
Corinthians Paulista (Youth) |
Inter de Limeira (Youth) |
1-0 |
0-0 |
95 |
18:00 |
Brazil Campeonato Paulista Youth |
Ponte Preta (Youth) |
Sao Caetano (Youth) |
2-0 |
0-0 |
95 |
18:00 |
Brazil Paulista Women's League |
Ferroviaria SP (W) |
Bragantino (W) |
0-1 |
0-0 |
94 |
18:00 |
Iceland U19 League |
HK YmirU19 |
Stjarnan SkinandiU19 |
1-0 |
0-0 |
93 |
18:15 |
Norwegian Junior U19 |
Asker U19 |
Follo U19 |
1-3 |
0-0 |
85 |
18:15 |
Norwegian Junior U19 |
Valerenga U19 |
Lorenskog U19 |
2-4 |
0-0 |
95 |
18:15 |
Norwegian Junior U19 |
Ready U19 |
Ullensaker U19 |
2-3 |
0-0 |
94 |
18:15 |
Norwegian Junior U19 |
Baerum U19 |
Fredrikstad U19 |
2-6 |
0-0 |
92 |
18:30 |
Egyptian Premier League |
NBE SC |
Al Ahly SC |
0-2 |
0-0 |
94 |
18:30 |
Argentina Reserve League |
Quilmes Reserves |
CA Atlanta Reserves |
0-0 |
0-0 |
93 |
19:00 |
International Friendly |
Spain (W) |
Panama (W) |
7-0 |
0-0 |
93 |
19:15 |
Iceland Premier Division |
Fylkir |
Vikingur Reykjavik |
1-2 |
0-0 |
90 |
19:15 |
Iceland Premier Division |
Stjarnan Gardabaer |
Hafnarfjordur |
5-0 |
0-0 |
91 |
19:15 |
Iceland Division 1 |
Afturelding |
Fjolnir |
4-3 |
0-0 |
92 |
19:15 |
Iceland 4 Deild |
Hamar Hveragerdi |
IBU Uppsveitir |
1-0 |
0-0 |
80 |
19:15 |
Iceland Women's Division 1 |
Grindavik (W) |
Augnablik (W) |
3-2 |
0-0 |
94 |
19:15 |
Iceland Women's Division 1 |
KR Reykjavik (W) |
Fram Reykjavik (W) |
0-2 |
0-0 |
94 |
20:00 |
Women in American Games |
Haiti (W) |
Guatemala (W) |
1-2 |
0-0 |
93 |
20:00 |
Brazil Paulista Women's League |
Sao Jose (W) |
SC Corinthians Paulista (W) |
1-5 |
0-0 |
95 |
22:00 |
Copa Libertadores |
Boca Juniors |
Monagas SC |
4-0 |
0-0 |
93 |
22:00 |
Copa Libertadores |
Colo Colo |
Deportivo Pereira |
0-0 |
0-0 |
95 |
22:00 |
Copa Sudamericana |
Newells Old Boys |
Audax Italiano |
1-1 |
0-0 |
98 |
22:00 |
Copa Sudamericana |
Santos |
Blooming |
0-0 |
0-0 |
84 |
22:00 |
Brazil Paulista Women's League |
Palmeiras SP (W) |
Sao Paulo/SP (W) |
1-3 |
0-0 |
95 |
22:00 |
GEO SC |
Dinamo Tbilisi |
Dila Gori |
1-1 |
0-0 |
96 |
22:00 |
GEO SC |
Torpedo Kutaisi |
Dinamo Batumi |
0-0 |
0-0 |
94 |
22:00 |
GEO SC |
Torpedo Kutaisi |
Dinamo Batumi |
0-0 |
0-0 |
94 |
23:00 |
Women in American Games |
Mexico (W) |
Puerto Rico (W) |
0-0 |
0-0 |
91 |
23:45 |
Concacaf Gold |
Qatar |
Honduras |
1-1 |
0-0 |
97 |
17:00 |
Latvian Higher League |
Metta/LU Riga |
FK Auda Riga |
0-1 |
0-0 |
93 |
15:30 |
International Club Friendly |
Partizani Tirana |
Vlazrimi Struga |
0-1 |
0-0 |
88 |
18:00 |
International Club Friendly |
Jodoigne |
RFC de Liege |
- |
- |
|
14:00 |
Iraqi Premier League |
AI Kahrabaa |
Al-Hudod |
1-0 |
0-0 |
92 |
18:00 |
Brazil national youth (U20) Football Championship |
Rio Sao Paulo U20 |
Buzios U20 |
2-1 |
0-0 |
95 |
18:00 |
Brazil national youth (U20) Football Championship |
Rio Sao Paulo U20 |
Buzios U20 |
2-1 |
0-0 |
95 |
18:00 |
Brazil national youth (U20) Football Championship |
Gremio Nacional U20 |
Sapucaiense RSU20 |
0-1 |
0-0 |
96 |
18:30 |
Iraqi Premier League |
Al Zawraa |
Naft Misan |
1-2 |
0-0 |
95 |
17:00 |
International Club Friendly |
SV Leithaprodersdorf |
Wiener SC |
0-5 |
0-0 |
90 |
16:15 |
Iraqi Premier League |
Duhok |
Karbalaa |
- |
- |
|
16:15 |
Iraqi Premier League |
Al Diwaniya |
AL Najaf |
- |
- |
|
21:00 |
Brazil national youth (U20) Football Championship |
Trindade AC Youth |
Goias (Youth) |
0-3 |
0-0 |
95 |
11:00 |
BSWCP |
Ukraine Beach Soccer |
Moldova Beach Soccer |
6-5 |
0-0 |
62 |
14:00 |
BSWCP |
Spain Beach Soccer |
Azerbaijan Beach Soccer |
6-1 |
0-0 |
57 |
15:00 |
Argentina Reserve League |
Ferrocarril Midland Reserves |
Leandro N. Alem Reserves |
0-0 |
0-0 |
95 |
15:30 |
BSWCP |
Switzerland Beach Soccer |
Italy Beach Soccer |
3-5 |
0-0 |
59 |
18:30 |
BSWCP |
Poland Beach Soccer |
Portugal Beach Soccer |
2-5 |
0-0 |
59 |
18:30 |
Argentina Reserve League |
Berazategui Reserves |
Deportivo Liniers Reserves |
3-0 |
0-0 |
90 |
12:30 |
BSWCP |
Spain Beach Soccer (W) |
Italy Beach (W) |
0-0 |
0-0 |
45 |
15:15 |
BSWCP |
Morocco Beach Soccer |
Kenya Beach |
6-3 |
0-0 |
59 |
17:00 |
BSWCP |
Poland Beach (W) |
Portugal Beach (W) |
1-1 |
0-0 |
61 |
08:00 |
Mongolia Premier League |
Tuv Buganuud |
Ulaanbaatar City |
- |
- |
|
19:00 |
Argentina Regional League |
Sportivo Rivadavia San Juan |
CA Trinidad |
2-0 |
0-0 |
97 |
15:59 |
Argentina Reserve League |
Victoriano Arenas Reserves |
JJ Urquiza Reserves |
0-0 |
0-0 |
90 |
00:00 |
Copa Libertadores |
Barcelona SC(ECU) |
Cerro Porteno |
2-2 |
0-0 |
97 |
00:00 |
Copa Libertadores |
Palmeiras |
Bolivar |
4-0 |
0-0 |
92 |
00:00 |
Copa Sudamericana |
Botafogo RJ |
CD Magallanes |
1-1 |
0-0 |
98 |
00:00 |
Copa Sudamericana |
Liga Dep. Universitaria Quito |
Univ.Cesar Vallejo |
3-0 |
0-0 |
95 |
00:00 |
Copa Sudamericana |
Defensa Y Justicia |
Millonarios |
3-1 |
0-0 |
95 |
00:00 |
Copa Sudamericana |
CA Penarol |
America MG |
1-2 |
0-0 |
95 |
00:00 |
USA Women Premier League |
Austin Rise (W) |
Bat Country FC (W) |
3-0 |
0-0 |
91 |
00:00 |
Ecuador Campeonato Serie B |
CD Independiente Juniors |
Macara |
2-1 |
0-0 |
98 |
00:00 |
USA USL League Two |
Rochester FC |
Thunder Bay cold |
- |
- |
|
01:30 |
USA USL League Two |
Park City Red Wolves |
Boulder Cty Utd |
- |
- |
|
02:00 |
Concacaf Gold |
Haiti |
Mexico |
1-3 |
0-0 |
94 |
02:00 |
Women in American Games |
Jamaica (W) |
El Salvador (W) |
2-5 |
0-0 |
93 |
02:00 |
USA MLS Next Pro League |
San Jose Earthquakes Reserve |
Los Angeles Galaxy II |
2-2 |
0-0 |
92 |
02:00 |
USA USL League Two |
Nani Lian |
PDX FC |
0-1 |
0-0 |
94 |
02:30 |
USA USL League Two |
Salt City |
Flatirons Rush |
1-3 |
0-0 |
94 |
19:01 |
Argentina Regional League |
Independiente de Villa Obrera |
CD Aberastain |
1-1 |
0-0 |
95 |
07:30 |
Northern NSW U20 League |
Wollongong Wolves U20 |
St George City FA U20 |
0-1 |
0-0 |
89 |
08:00 |
International Club Friendly |
Torpedo Moscow |
Neftekhimik Nizhnekamsk |
1-2 |
0-0 |
84 |
08:00 |
Australia Tasmania NPL U21 League |
Glenorchy Knights FC U21 |
Kingborough Lions U21 |
3-2 |
0-0 |
91 |
08:00 |
Australia Tasmania NPL U21 League |
Glenorchy Knights FC U21 |
Kingborough Lions U21 |
3-2 |
0-0 |
91 |
08:00 |
Australia Tasmania NPL U21 League |
Glenorchy Knights FC U21 |
Kingborough Lions U21 |
3-2 |
0-0 |
91 |
08:15 |
VIC Women’s Premier League |
Preston Lions (W) |
Boroondara Eagles (W) |
2-5 |
0-0 |
93 |
08:15 |
Australia Victoria NPL2 U20 League |
Pascoe Vale SC U20 |
Brunswick Juventus U21 |
1-3 |
0-0 |
90 |
08:30 |
International Club Friendly |
Tatran Presov |
Mezokovesd Zsory |
1-2 |
0-0 |
90 |
08:30 |
Australia Queensland Pro Series |
Gold Coast Knights |
Queensland Lions SC |
4-0 |
0-0 |
89 |
09:00 |
Australia Capital Gatorade Premier League |
Cooma Tigers |
Tuggeranong United |
4-1 |
0-0 |
94 |
09:00 |
International Club Friendly |
FC Zurich |
FC Rapperswil-Jona |
4-2 |
0-0 |
90 |
09:00 |
International Club Friendly |
Lyngby |
Helsingor |
0-2 |
0-0 |
89 |
09:00 |
Australia New South Wales NPL Women |
Salisbury Inter (W) |
Flinders United (W) |
2-1 |
0-0 |
93 |
09:00 |
Australia Darwin Premier League |
Port Darwin FC |
Hellenic AC |
1-4 |
0-0 |
92 |
09:00 |
Vietnamese First Division |
Binh Thuan |
Ba Ria Vung Tau FC |
2-1 |
0-0 |
94 |
09:00 |
Australia SA Premier League Women Reserves |
Adelaide University Reserve (W) |
Adelaide Comets Reserve (W) |
1-1 |
0-0 |
92 |
09:30 |
NSW Premier League |
Sydney FC (Youth) |
Sydney United |
1-0 |
0-0 |
92 |
09:30 |
NSW Premier League |
Wollongong Wolves |
St George City FA |
1-2 |
0-0 |
93 |
09:30 |
VIC Premier League |
Melbourne Knights |
Avondale FC |
1-1 |
0-0 |
93 |
09:30 |
Myanmar Professional League |
Mahar United |
Shan United |
0-1 |
0-0 |
94 |
09:45 |
VIC Premier League |
St Albans Saints |
Bentleigh greens |
0-2 |
0-0 |
95 |
09:45 |
Victorian State League Division 1 |
Dandenong City SC |
Melbourne Heart (Youth) |
1-0 |
0-0 |
90 |
10:00 |
J1 League |
Cerezo Osaka |
Avispa Fukuoka |
0-1 |
0-0 |
97 |
10:00 |
VIC Premier League |
Green Gully Cavaliers |
North Geelong Warriors |
3-1 |
0-0 |
94 |
10:00 |
Vietnamese First Division |
Dong Tam Long An |
PVF-CAND |
1-1 |
0-0 |
94 |
10:15 |
Victorian State League Division 1 |
Pascoe Vale SC |
Brunswick Juventus |
0-2 |
0-0 |
95 |
10:15 |
TAS Premier League |
Glenorchy Knights FC |
Kingborough Lions |
4-0 |
0-0 |
92 |
10:15 |
TAS Premier League |
Riverside Olympic |
Launceston United |
4-1 |
0-0 |
86 |
10:15 |
Australia Northern NSW Division 1 |
Thornton Redbacks FC |
South Cardiff |
3-2 |
0-0 |
92 |
10:15 |
Australia Queensland Premier League 4 |
Magic United B |
Mudgeeraba |
2-4 |
0-0 |
91 |
10:15 |
Australia Queensland Premier League 4 |
Surfers Paradise B |
Pacific Pines Green |
2-1 |
0-0 |
93 |
10:30 |
Victorian State League Division 1 |
Preston Lions |
Langwarrin |
2-2 |
0-0 |
96 |
10:30 |
VIC Women’s Premier League |
Emerging Athlete Program (W) |
Box Hill (W) |
1-4 |
0-0 |
86 |
10:30 |
Australia Victoria State League 1 |
Whittlesea Ranges |
Altona City |
2-2 |
0-0 |
93 |
10:30 |
Australia Victoria State League 1 |
Springvale White Eagles |
South Springvale SC |
1-1 |
0-0 |
94 |
10:45 |
Australia New South Wales NPL Women |
Adelaide City (W) |
Fulham United (W) |
5-1 |
0-0 |
92 |
11:00 |
International Club Friendly |
Aalborg |
Vendsyssel |
2-1 |
0-0 |
90 |
11:00 |
International Club Friendly |
NK Aluminij |
Petrolul Ploiesti |
0-0 |
0-0 |
89 |
11:00 |
International Club Friendly |
Makhachkala |
FK Chayka Pesch |
- |
- |
|
11:00 |
International Club Friendly |
CFR Cluj |
ACS Dumbravita |
0-0 |
0-0 |
0 |
11:00 |
International Club Friendly |
Sonderjyske |
Landskrona BoIS |
2-1 |
0-0 |
91 |
11:00 |
WBCUP |
Lithuania (W) U17 |
Estonia (W) U17 |
- |
- |
|
11:00 |
Australia New South Wales NPL Women |
Adelaide University (W) |
Adelaide Comets (W) |
1-3 |
0-0 |
93 |
11:00 |
Australia Darwin Premier League |
University Azzurri FC |
Darwin Hearts |
2-0 |
0-0 |
93 |
11:00 |
Australia SA Premier League Women Reserves |
Salisbury Inter Reserves (W) |
Flinders United Reserves (W) |
1-0 |
0-0 |
92 |
11:30 |
WAUS WD1 |
Curtin University FC (W) |
Perth SC (W) |
2-5 |
0-0 |
90 |
12:00 |
International Club Friendly |
Grasshopper |
Austria Lustenau |
- |
- |
|
12:00 |
International Club Friendly |
Gefle IF |
IK Brage |
0-1 |
0-0 |
92 |
12:00 |
International Club Friendly |
Sparta Praha |
Vysocina jihlava |
1-2 |
0-0 |
91 |
12:30 |
Professional Tunisian League 1 |
Club Africain |
US Ben Guerdane |
2-1 |
0-0 |
100 |
12:30 |
Professional Tunisian League 1 |
ES du Sahel |
Olympique de Beja |
5-0 |
0-0 |
90 |
12:30 |
Professional Tunisian League 1 |
U.S.Monastir |
Sifakesi |
1-1 |
0-0 |
93 |
12:30 |
Professional Tunisian League 1 |
US Tataouine |
Esperance Sportive de Tunis |
1-5 |
0-0 |
66 |
12:30 |
Tajikistan Vysshaya Liga |
FK Eskhata |
FC Istiklol Dushanbe |
- |
- |
|
12:30 |
Tajikistan Vysshaya Liga |
Faizkand |
FC Khatlon |
2-0 |
0-0 |
92 |
12:30 |
Tajikistan Vysshaya Liga |
Khosilot Parkhar |
Khujand |
- |
- |
|
13:00 |
Baltic Cup |
Latvia U17 |
Estonia U17 |
- |
- |
|
13:00 |
Algerian Ligue Professionnelle 1 |
USM Alger |
ASO Chlef |
1-0 |
0-0 |
18 |
13:00 |
Syrian Cup |
Hutteen FC |
Al-Wahda Damascus |
1-2 |
0-0 |
96 |
13:00 |
Syrian Cup |
Teshrin SC |
Al Wathbah |
0-0 |
0-0 |
94 |
14:00 |
Latvia Division 2 |
Valmieras FK II |
Skanstes SK |
2-3 |
0-0 |
92 |
14:00 |
International Club Friendly |
Lokomotiv Moscow |
Volgar-Gazprom Astrachan |
- |
- |
|
14:00 |
International Club Friendly |
Tatran LM |
Sport Podbrezova |
1-4 |
0-0 |
90 |
14:00 |
Iraqi Premier League |
Al Karkh |
Al Talaba |
1-0 |
0-0 |
93 |
14:00 |
Iraqi Premier League |
Newroz SC(IRQ) |
Al-Naft |
- |
- |
|
14:00 |
Iraqi Premier League |
Al Sinaah |
Arbil |
1-2 |
0-0 |
95 |
14:00 |
Iraqi Premier League |
Al Sinaah |
Arbil |
1-2 |
0-0 |
95 |
14:00 |
Iraqi Premier League |
Al Sinaah |
Arbil |
1-2 |
0-0 |
95 |
14:30 |
International Club Friendly |
Oldenburg |
St. Pauli |
0-6 |
0-0 |
89 |
15:00 |
Baltic Cup |
Lithuania U17 |
Finland U17 |
- |
- |
|
15:00 |
Latvian Higher League |
BFC Daugavpils |
Jelgava |
1-1 |
0-0 |
93 |
15:00 |
Latvian Higher League |
Super Nova |
Tukums-2000 |
2-5 |
0-0 |
93 |
15:00 |
Belarusian Premier League |
Energetik-BGU Minsk |
FK Isloch Minsk |
0-1 |
0-0 |
94 |
15:00 |
Lithuania - 1.Division |
FK Panevezys |
FK Riteriai |
1-0 |
0-0 |
95 |
15:00 |
International Club Friendly |
Cracovia Krakow |
Spisska Nova Ves |
2-0 |
0-0 |
89 |
15:00 |
International Club Friendly |
Trelleborgs FF |
Osters IF |
2-1 |
0-0 |
90 |
15:00 |
International Club Friendly |
SV Ried |
TSV 1860 Munchen |
3-0 |
0-0 |
90 |
15:00 |
International Club Friendly |
Ruch Chorzow |
FC Voluntari |
0-0 |
0-0 |
89 |
15:00 |
International Club Friendly |
Levski Sofia |
Etar |
2-1 |
0-0 |
90 |
15:00 |
Uzbek League |
Qizilqum Zarafshon |
Kuruvchi Bunyodkor |
2-0 |
0-0 |
98 |
15:00 |
Lithuania - 2.Division |
FK Neptunas Klaipeda |
Lietava Jonava |
2-0 |
0-0 |
91 |
15:00 |
Finland Kolmonen |
Pirkkalan JK |
NOPS |
0-4 |
0-0 |
88 |
15:00 |
Finland Kolmonen |
FC Kirkkonummi |
Kurvin Vauhti |
2-0 |
0-0 |
94 |
15:30 |
Finland - Kakkonen Lohko |
PK Keski Uusimaa |
Atlantis II |
2-2 |
0-0 |
92 |
15:30 |
International Club Friendly |
FC Otelul Galati |
Polissya Zhytomyr |
- |
- |
|
15:30 |
Finland Kolmonen |
MaPS Masku |
TPS Turku II |
2-1 |
0-0 |
98 |
15:59 |
Finland - Kakkonen Lohko |
P-Iirot |
PIF Parainen |
4-0 |
0-0 |
92 |
15:59 |
Finland - Kakkonen Lohko |
Tampere United |
HJS Akatemia |
1-0 |
0-0 |
93 |
15:59 |
Finland - Kakkonen Lohko |
PPJ Akatemia |
PK-35 Vantaa |
0-3 |
0-0 |
100 |
15:59 |
Egyptian Premier League |
Enppi |
Pharco |
2-1 |
0-0 |
95 |
15:59 |
International Club Friendly |
Floridsdorfer AC |
Traiskirchen |
0-3 |
0-0 |
0 |
15:59 |
International Club Friendly |
Domzale |
NK Varteks Varazdin |
2-3 |
0-0 |
90 |
15:59 |
International Club Friendly |
AFC Eskilstuna |
Vasteras SK FK |
0-2 |
0-0 |
91 |
15:59 |
International Club Friendly |
Red Bull Salzburg |
Ferencvarosi TC |
2-1 |
0-0 |
88 |
15:59 |
International Club Friendly |
Alemannia Aachen |
KAS Eupen |
- |
- |
|
15:59 |
International Club Friendly |
Panathinaikos |
NK Rogaska |
3-1 |
0-0 |
91 |
15:59 |
Sweden Damallsvenskan |
Kristianstads DFF (W) |
Vittsjo GIK (W) |
1-6 |
0-0 |
95 |
15:59 |
Lithuania - 2.Division |
Siauliai B |
Babrungas |
0-1 |
0-0 |
93 |
15:59 |
WBCUP |
Lithuania (W) U19 |
Estonia (W) U19 |
0-1 |
0-0 |
91 |
15:59 |
Finland Kolmonen |
Puiu |
RiPS |
1-1 |
0-0 |
94 |
15:59 |
Finland Kolmonen |
FC Kontu |
PPJ/Ruoholahti |
1-2 |
0-0 |
87 |
15:59 |
Lithuania II Lyga |
FKS Ukmerge |
FK Dembava |
3-2 |
0-0 |
94 |
15:59 |
International Friendly |
Switzerland (W) |
Zambia (W) |
3-3 |
0-0 |
95 |
16:15 |
Iraqi Premier League |
Naft Al Junoob |
Al Quwa Al Jawiya |
- |
- |
|
16:15 |
Iraqi Premier League |
Zakho |
Naft Alwasat |
- |
- |
|
16:15 |
Finland Kolmonen |
HIFK 2 |
LJS |
2-1 |
0-0 |
93 |
16:30 |
International Club Friendly |
First Wien 1894 |
Andelsbuch |
5-0 |
0-0 |
70 |
16:30 |
International Club Friendly |
SV Horn |
SC Mannsdorf |
2-1 |
0-0 |
89 |
16:30 |
International Club Friendly |
Grimma |
FC Lokomotive Leipzig |
1-2 |
0-0 |
91 |
16:30 |
International Club Friendly |
SKU Amstetten |
SK Vorwarts Steyr |
- |
- |
|
16:45 |
International Club Friendly |
Luzern |
Aarau |
- |
- |
|
17:00 |
Women Norwegian Toppserien |
LSK Kvinner (W) |
Valerenga (W) |
2-0 |
0-0 |
96 |
17:00 |
Latvian Higher League |
Riga FC |
Rigas Futbola skola |
2-2 |
0-0 |
94 |
17:00 |
Belarusian Premier League |
Shakhter Soligorsk |
Slutsksakhar Slutsk |
1-0 |
0-0 |
93 |
17:00 |
Sweden Cupen |
Tyreso FF |
IFK Uppsala |
1-0 |
0-0 |
90 |
17:00 |
Estonia Champions League |
Parnu JK Vaprus |
Paide Linnameeskond |
1-1 |
0-0 |
95 |
17:00 |
International Club Friendly |
Servette |
Stade Nyonnais |
1-0 |
0-0 |
89 |
17:00 |
International Club Friendly |
FC Lichtenfels |
Eintracht Bamberg |
- |
- |
|
17:00 |
International Club Friendly |
Longa 30 |
Motherwell |
0-6 |
0-0 |
88 |
17:00 |
International Club Friendly |
Merelbeke |
KAA Gent |
- |
- |
|
17:00 |
International Club Friendly |
Buchonia Flieden |
SG Barockstadt |
0-5 |
0-0 |
89 |
17:00 |
International Club Friendly |
SK Furstenfeld |
ASK Voitsberg |
1-4 |
0-0 |
88 |
17:00 |
Faroe Islands Division 1 |
NSI Runavik |
B36 Torshavn II |
2-1 |
0-0 |
97 |
17:00 |
Lithuania II Lyga |
Banga Gargzdai B |
Hegelmann Litauen II |
1-0 |
0-0 |
94 |
17:00 |
Iceland U19 League |
Vikingur U19 |
IA Kari U19 |
0-1 |
0-0 |
95 |
17:30 |
International Club Friendly |
Bocholt FC |
Patro Eisden |
2-2 |
0-0 |
89 |
17:30 |
International Club Friendly |
Oudenaarde |
FCV Dender EH |
0-3 |
0-0 |
88 |
17:30 |
International Club Friendly |
TuS Bersenbruck |
SV Grun-Weiss Muhlen |
5-1 |
0-0 |
89 |
18:00 |
Iceland Division 2 |
Vikingur Olafsvik |
Throttur Vogum |
2-1 |
0-0 |
91 |
18:00 |
Uruguay Segunda |
Club Atletico Progreso |
CA Atenas |
3-1 |
0-0 |
93 |
18:00 |
Uruguay Segunda |
Uruguay Montevideo |
CA Juventud |
4-0 |
0-0 |
90 |
18:00 |
Brazil Paulista Serie B |
Mauaense SP |
XV de Jau |
0-0 |
0-0 |
95 |
18:00 |
Brazil Paulista Serie B |
Joseense |
Francana |
1-1 |
0-0 |
97 |
18:00 |
Brazil national youth (U20) Football Championship |
Hercilio Luz U20 |
Camboriu FC U20 |
2-0 |
0-0 |
94 |
18:00 |
Brazil national youth (U20) Football Championship |
Hercilio Luz U20 |
Camboriu FC U20 |
2-0 |
0-0 |
94 |
18:00 |
Brazil Campeonato Paulista Youth |
Ferroviaria SP (Youth) |
Juventus-AC (Youth) |
1-0 |
0-0 |
95 |
18:00 |
Brazil Campeonato Paulista Youth |
Sao Paulo (Youth) |
Comercial SP Youth |
2-0 |
0-0 |
95 |
18:00 |
Brazil Campeonato Paulista Youth |
Sao Paulo (Youth) |
Comercial SP Youth |
2-0 |
0-0 |
95 |
18:00 |
Brazil Campeonato Paulista Youth |
Botafogo-SP (Youth) |
Taubate (Youth) |
- |
- |
|
18:00 |
Norway Division 4 |
Staal Jorpeland |
Bremnes IL |
6-1 |
0-0 |
93 |
18:00 |
Norway Division 4 |
Staal Jorpeland |
Bremnes IL |
6-1 |
0-0 |
93 |
18:30 |
Egyptian Premier League |
El Mokawloon El Arab |
El Daklyeh |
0-1 |
0-0 |
86 |
18:30 |
Egyptian Premier League |
Talaea EI-Gaish |
Ceramica Cleopatra FC |
0-0 |
0-0 |
94 |
18:30 |
International Club Friendly |
Melksham Town |
Bristol Rovers |
0-9 |
0-0 |
89 |
18:30 |
Argentina Prim C Metropolitana |
Comunicaciones BsAs |
Deportivo Armenio |
0-3 |
0-0 |
93 |
18:30 |
Iraqi Premier League |
Al Shorta |
Al Qasim Sport Club |
1-0 |
0-0 |
97 |
18:30 |
Brazil national youth (U20) Football Championship |
Foz Do Iguacu U20 |
Cianorte U20 |
0-0 |
0-0 |
96 |
18:45 |
Ireland Premier Division |
Sligo Rovers |
Bohemians |
3-1 |
0-0 |
94 |
18:45 |
Ireland Premier Division |
St. Patricks Athletic |
UC Dublin |
7-0 |
0-0 |
92 |
18:45 |
Ireland Premier Division |
Cork City |
Drogheda United |
1-1 |
0-0 |
94 |
18:45 |
Ireland Premier Division |
Dundalk |
Shamrock Rovers |
2-0 |
0-0 |
94 |
18:45 |
Ireland Premier Division |
Shelbourne |
Derry City |
1-1 |
0-0 |
89 |
18:45 |
Ireland First Division |
Waterford United |
Finn Harps |
6-1 |
0-0 |
92 |
18:45 |
Ireland First Division |
Galway United |
Kerry FC |
1-0 |
0-0 |
94 |
18:45 |
Ireland First Division |
Treaty United |
Bray Wanderers |
1-1 |
0-0 |
93 |
18:45 |
Ireland First Division |
Athlone Town |
Cobh Ramblers |
2-3 |
0-0 |
93 |
18:45 |
International Club Friendly |
Montrose |
Forfar Athletic |
0-0 |
0-0 |
90 |
18:45 |
International Club Friendly |
Newtown AFC |
Gresford |
3-0 |
0-0 |
90 |
19:00 |
UEFA Champions League |
FK Buducnost Podgorica |
Breidablik |
0-5 |
0-0 |
91 |
19:15 |
Iceland Division 1 |
Grindavik |
Throttur Reykjavik |
1-2 |
0-0 |
91 |
19:15 |
Iceland Division 2 |
HotturHuginn |
Dalvik Reynir |
- |
- |
|
19:15 |
Iceland 4 Deild |
KA Asvellir |
Alftanes |
4-2 |
0-0 |
94 |
19:15 |
Iceland 4 Deild |
Arborg |
Skallagrimur |
3-1 |
0-0 |
93 |
19:15 |
Iceland 3 Deild |
Reynir Sandgerdi |
Ymir |
5-1 |
0-0 |
92 |
19:15 |
Iceland 3 Deild |
Ellidi |
UMF Vidir |
2-1 |
0-0 |
94 |
19:45 |
ICE WC |
Hafnarfjordur (W) |
Vikingur Reykjavik (W) |
1-2 |
0-0 |
95 |
20:00 |
Olympic (Preliminaries) African |
Guinea U23 |
Ghana U23 |
1-1 |
0-0 |
95 |
20:00 |
Olympic (Preliminaries) African |
Morocco U23 |
Congo U23 |
1-0 |
0-0 |
95 |
20:00 |
Central American Games |
Guatemala U22 |
Honduras U22 |
1-2 |
0-0 |
94 |
20:00 |
Iceland 4 Deild |
KH Hlidarendi |
Vaengir Jupiters |
1-4 |
0-0 |
92 |
20:00 |
Iceland 3 Deild |
Hviti Riddarinn |
Augnablik Kopavogur |
1-2 |
0-0 |
94 |
20:00 |
Ecuador Primera Women |
CD Espuce (W) |
Independiente del Valle (W) |
2-4 |
0-0 |
93 |
20:00 |
USA USL League Two |
Black Rock FC |
Seacoast Utd Phantoms |
- |
- |
|
20:30 |
Peru Primera Division |
UTC Cajamarca |
Sport Huancayo |
0-0 |
0-0 |
94 |
21:00 |
Paraguayan Division 2 |
Rubio nu |
Independiente Luque |
2-2 |
0-0 |
94 |
22:00 |
Argentine Division 1 |
CA Platense |
Lanus |
0-1 |
0-0 |
94 |
22:00 |
Primera Division de Venezuela |
Portuguesa FC |
Carabobo FC |
1-1 |
0-0 |
95 |
22:00 |
BRA SPC |
Oeste |
Primavera |
1-2 |
0-0 |
86 |
22:00 |
Chile Primera D |
Deportes Union Companias |
Santiago City |
4-1 |
0-0 |
92 |
22:00 |
Canadian Premier League |
HFX Wanderers FC |
Forge FC |
2-1 |
0-0 |
100 |
22:00 |
USA USL League Two |
Tobacco Road |
Wake FC |
1-3 |
0-0 |
91 |
22:30 |
Concacaf Gold |
Martinique |
Panama |
0-2 |
0-0 |
91 |
23:00 |
Chile Cup |
Union Espanola |
Barnechea |
2-0 |
0-0 |
95 |
23:00 |
Central American Games |
Jamaica U22 |
Costa Rica U22 |
0-5 |
0-0 |
91 |
23:00 |
USA National Premier Soccer League |
North Carolina |
Charlotte Independence |
2-0 |
0-0 |
95 |
23:00 |
USA Women Premier League |
Reading United (W) |
Lehigh Valley Tempest (W) |
1-1 |
0-0 |
96 |
23:00 |
USA MLS Next Pro League |
Toronto FC II |
Crown Legacy FC |
1-2 |
0-0 |
92 |
23:00 |
USA USL League Two |
West Mass Pioneers |
Blackwatch Rush |
3-1 |
0-0 |
92 |
23:00 |
USA USL League Two |
Kalamazoo |
Lansing City |
- |
- |
|
23:00 |
USL W-League Women |
Indy Eleven (W) |
St Charles (W) |
16-0 |
0-0 |
89 |
23:15 |
Paraguayan Division 2 |
2 de Mayo PJC |
Martin Ledesma |
1-0 |
0-0 |
93 |
23:30 |
USL Championship |
Charleston Battery |
Loudoun United |
3-0 |
0-0 |
93 |
07:30 |
Northern NSW U20 League |
Sydney FC U20 |
Sydney United 58 U20 |
3-1 |
0-0 |
90 |
15:00 |
International Club Friendly |
Sarajevo |
FK Shkendija 79 |
2-0 |
0-0 |
90 |
15:30 |
International Club Friendly |
Young Boys |
Breitenrain |
- |
- |
|
17:00 |
International Club Friendly |
SV Oberwart |
SC Kalsdorf |
- |
- |
|
09:00 |
Thailand University League |
North Bangkok College |
Bangkok Thonburi University |
1-1 |
0-0 |
94 |
12:30 |
Brazil national youth (U20) Football Championship |
Pague Menos U20 |
Ceara (Youth) |
0-2 |
0-0 |
93 |
12:30 |
Brazil national youth (U20) Football Championship |
Floresta CE Youth |
Fortaleza U20 |
1-4 |
0-0 |
93 |
17:00 |
International Club Friendly |
SC Weimar |
Carl Zeiss Jena |
- |
- |
|
15:00 |
Ethiopia Premier League |
Fasil Kenema |
Ethio Electric FC |
2-1 |
0-0 |
92 |
13:00 |
Brazil national youth (U20) Football Championship |
Serrano RJ U20 |
Goytacaz FC U20 |
5-0 |
0-0 |
90 |
18:00 |
Brazil national youth (U20) Football Championship |
Horizonte FC U20 |
Ferroviario U20 |
1-2 |
0-0 |
95 |
18:00 |
Brazil national youth (U20) Football Championship |
Horizonte FC U20 |
Ferroviario U20 |
1-2 |
0-0 |
95 |
18:00 |
Brazil national youth (U20) Football Championship |
AE Tiradentes U20 |
Itarema EC U20 |
0-0 |
0-0 |
98 |
18:00 |
Brazil national youth (U20) Football Championship |
AE Tiradentes U20 |
Itarema EC U20 |
0-0 |
0-0 |
98 |
18:00 |
Brazil national youth (U20) Football Championship |
Avai (Youth) |
Chapecoense (Youth) |
2-1 |
0-0 |
95 |
18:00 |
Brazil national youth (U20) Football Championship |
Operario Ferroviario PR Youth |
Maringa FC U20 |
1-1 |
0-0 |
94 |
18:30 |
Brazil national youth (U20) Football Championship |
Patriotas U20 |
Independente Futebol Sao Joseense U20 |
3-0 |
0-0 |
93 |
20:00 |
Brazil national youth (U20) Football Championship |
Mixto MT Youth |
Gremio Sorriso U20 |
2-1 |
0-0 |
95 |
22:00 |
Argentina Championship Women |
UAI Urquiza (W) |
Boca Juniors (W) |
0-1 |
0-0 |
95 |
07:00 |
International Club Friendly |
FC Avan Academy |
Vista Gelendzhik |
- |
- |
|
08:00 |
International Club Friendly |
Gyirmot FC Gyor II |
Tatabanya |
- |
- |
|
15:00 |
International Club Friendly |
FC Dunav Ruse |
Spartak Pleven |
2-1 |
0-0 |
90 |
16:30 |
International Club Friendly |
Young Boys |
Yverdon |
- |
- |
|
19:15 |
Iceland 3 Deild |
Kormakur |
Magni |
- |
- |
|
23:30 |
USA USL League Two |
Virginia Marauders |
Christos FC |
0-3 |
0-0 |
92 |
08:00 |
Australia Tasmania NPL U21 League |
Riverside Olympic U21 |
Launceston United U21 |
2-1 |
0-0 |
94 |
07:00 |
Australia Queensland Premier League 3 |
Runaway Bay Green |
Palm Beach |
1-2 |
0-0 |
94 |
06:15 |
Chinese Women FA Cup |
Guangdong (W) |
Changchun Masses Properties (W) |
0-2 |
0-0 |
91 |
06:15 |
Chinese Women FA Cup |
ShanXi zhidan (W) |
Tianjin Shengde (W) |
- |
- |
|
06:15 |
Chinese Women FA Cup |
Hangzhou YinHang (W) |
Guangzhou FC W |
- |
- |
|
06:15 |
Chinese Women FA Cup |
Shanghai RCB (W) |
Dalian Professional W |
7-0 |
0-0 |
89 |
07:00 |
New Zealand South Premier League |
Selwyn United |
Ferrymead Bays |
2-5 |
0-0 |
77 |
08:30 |
Chinese Women FA Cup |
Beijing Beikong (W) |
Wuhan Three Towns Martial Arts (W) |
1-1 |
0-0 |
89 |
08:30 |
Chinese Women FA Cup |
Jiangsu Wuxi (W) |
Yongchuan Chashan Bamboo Sea (W) |
- |
- |
|
08:30 |
Chinese Women FA Cup |
Sichuan (W) |
Guangxi Pingguo Beinong W |
- |
- |
|
08:30 |
Chinese Women FA Cup |
Wuhan Jianghan (W) |
Foshan Athletics (W) |
12-0 |
0-0 |
89 |
08:00 |
International Club Friendly |
Sportakademklub Moscow |
Spartak Moscow Youth |
0-2 |
0-0 |
51 |
08:00 |
International Club Friendly |
Lokomotiv Moscow Youth |
Rodina Moskva |
1-0 |
0-0 |
74 |
09:30 |
BSWCP |
Czech Republic Beach Soccer (W) |
Italy Beach (W) |
2-1 |
0-0 |
60 |
11:00 |
BSWCP |
Poland Beach Soccer |
Moldova Beach Soccer |
6-8 |
0-0 |
61 |
12:30 |
BSWCP |
Azerbaijan Beach Soccer |
Ukraine Beach Soccer |
5-6 |
0-0 |
60 |
14:00 |
BSWCP |
Portugal Beach (W) |
Ukraine Beach (W) |
1-3 |
0-0 |
60 |
15:30 |
BSWCP |
Portugal Beach Soccer |
Switzerland Beach Soccer |
4-4 |
0-0 |
59 |
16:30 |
BSWCP |
Senegal Beach Soccer |
Morocco Beach Soccer |
3-3 |
0-0 |
60 |
17:00 |
BSWCP |
Poland Beach (W) |
Spain Beach Soccer (W) |
2-3 |
0-0 |
61 |
18:30 |
BSWCP |
Spain Beach Soccer |
Italy Beach Soccer |
5-5 |
0-0 |
0 |
15:15 |
BSWCP |
Tanzania Beach Football Team |
Libya Beach Soccer |
8-3 |
0-0 |
0 |
18:00 |
Brazil national youth (U20) Football Championship |
Uniao MT (Youth) |
Cuiaba U20 |
0-2 |
0-0 |
96 |
18:30 |
Argentina Torneo B |
Deportivo Guiraldes |
Sarmiento de Resistencia Reserves |
0-1 |
0-0 |
95 |
18:30 |
Argentina Torneo B |
Deportivo Guiraldes |
Sarmiento de Resistencia Reserves |
0-1 |
0-0 |
95 |
22:30 |
Dominican Republic Liga |
Point Michel FC |
LA STARZ |
4-0 |
0-0 |
90 |
15:20 |
International Club Friendly |
Club America U23 |
Juarez FC U23 |
5-1 |
0-0 |
90 |
18:00 |
Brazil Paulista Serie B |
Jose Byrness SP U23 |
Franca SP U23 |
1-1 |
0-0 |
94 |
18:30 |
Argentine Torneo A |
CD Policiales |
Central Norte Argentino |
2-2 |
0-0 |
96 |
22:45 |
International Club Friendly |
Tijuana U23 |
Unam Pumas U23 |
0-0 |
0-0 |
92 |
23:30 |
USL W-League Women |
Chattanooga Red Wolves (W) |
South Georgia Tormenta FC (W) |
0-1 |
0-0 |
94 |
00:00 |
Argentine Division 2 |
Gimnasia Jujuy |
Quilmes |
0-1 |
0-0 |
95 |
00:00 |
Argentine Division 2 |
Club Atletico Guemes |
San Martin San Juan |
4-0 |
0-0 |
89 |
00:00 |
USA National Premier Soccer League |
Austin United FC |
CF10 Houston FC |
3-2 |
0-0 |
93 |
00:00 |
USA Women Premier League |
Salvo SC(W) |
Rochester Lancers (W) |
5-0 |
0-0 |
89 |
00:00 |
USA Women Premier League |
Salvo SC(W) |
Rochester Lancers (W) |
5-0 |
0-0 |
89 |
00:00 |
New Zealand South Premier League |
Green Island AFC |
Cashmere Technical |
0-6 |
0-0 |
89 |
00:00 |
Copa LFPB |
Royal Pari FC |
Jorge Wilstermann |
2-1 |
0-0 |
91 |
00:00 |
USA USL League Two |
St. Croix SC |
FC Manitoba |
- |
- |
|
00:10 |
Argentine Division 2 |
Ferrol Carril Oeste |
CA Brown Adrogue |
1-0 |
0-0 |
95 |
00:15 |
Primera Division de Venezuela |
Angostura FC |
Deportivo Tachira |
0-1 |
0-0 |
87 |
00:30 |
Argentine Division 1 |
Velez Sarsfield |
Arsenal de Sarandi |
1-0 |
0-0 |
94 |
00:30 |
Argentine Division 1 |
Atletico Tucuman |
Club Atlético Unión |
1-0 |
0-0 |
93 |
00:30 |
Concacaf Gold |
El Salvador |
Costa Rica |
0-0 |
0-0 |
97 |
00:30 |
Brazil Serie B |
Tombense |
Chapecoense SC |
4-2 |
0-0 |
98 |
00:30 |
New Zealand South Premier League |
Dunedin City Royals |
Nelson Suburbs |
3-3 |
0-0 |
97 |
01:00 |
Primera Division Liga MX |
Club America |
FC Juarez |
1-2 |
0-0 |
95 |
01:00 |
Primera Division Liga MX |
Mazatlan FC |
Pachuca |
1-1 |
0-0 |
97 |
01:00 |
USL Championship |
FC Tulsa |
Detroit City |
3-2 |
0-0 |
93 |
01:00 |
USA Women Premier League |
Utah Red Devils (W) |
Griffins FC (W) |
3-4 |
0-0 |
94 |
01:00 |
Columbia women's League |
America de Cali (W) |
Independiente Santa Fe (W) |
0-0 |
0-0 |
95 |
01:00 |
USA USL League Two |
Academica SC |
Monterey Bay FC 2 |
- |
- |
|
01:30 |
Canadian Premier League |
Pacific FC |
Atletico Ottawa |
2-2 |
0-0 |
98 |
02:00 |
Central American Games |
El Salvador U22 |
Dominican Republic U22 |
1-1 |
0-0 |
94 |
02:00 |
Central American Games |
El Salvador U22 |
Dominican Republic U22 |
1-1 |
0-0 |
94 |
02:00 |
USA Women Premier League |
FC Tucson (W) |
Royals AZ FC (W) |
1-1 |
0-0 |
94 |
02:00 |
USA Women Premier League |
ASC San Diego (W) |
San Diego Strikers (W) |
0-2 |
0-0 |
92 |
02:00 |
USA MLS Next Pro League |
Real Monarchs |
Austin FC II |
0-0 |
0-0 |
92 |
02:00 |
USA USL League Two |
Ballard Football Club |
Capital City FC |
3-2 |
0-0 |
97 |
02:00 |
USA USL League Two |
Hippocampus of southern California |
FC Tucson |
0-0 |
0-0 |
90 |
02:15 |
FFSA SLR |
Adelaide Blue Eagles Reserve |
Port Adelaide Pirates Reserves |
1-1 |
0-0 |
93 |
02:15 |
TAS Premier Championship |
Launceston City B |
Burnie United |
0-0 |
0-0 |
91 |
02:15 |
Australia Tasmania Super League Women |
Devonport Strikers (W) |
South Hobart (W) |
0-3 |
0-0 |
92 |
02:30 |
Australia Victorian Premier League U21 |
South Melbourne U21 |
Oakleigh Cannons U21 |
0-4 |
0-0 |
90 |
02:30 |
Central Premier League |
Stop Out |
Miramar Rangers |
4-2 |
0-0 |
93 |
02:30 |
Central Premier League |
Waterside Karori |
North Wellington AFC |
5-1 |
0-0 |
77 |
02:30 |
Australia Victoria NPL2 U20 League |
Eastern Lions U21 |
Northcote City U21 |
2-3 |
0-0 |
90 |
02:30 |
Australia Northern NSW Reserves League |
Lambton Jaffas Reserves |
Lake Macquarie Reserves |
5-0 |
0-0 |
90 |
02:30 |
Australia Northern NSW Reserves League |
Cooks Hill United Reserves |
Charlestown Azzurri Reserves |
1-2 |
0-0 |
90 |
02:30 |
Australia Northern NSW Reserves League |
Adamstown Rosebud Reserves |
Newcastle Olympic FC Reserves |
0-0 |
0-0 |
89 |
02:45 |
FFSA SLR |
West Torrens Birkalla B |
Adelaide Raiders SC Reserve |
6-2 |
0-0 |
88 |
02:45 |
New Zealand South Premier League |
Nomads |
Christchurch United |
1-3 |
0-0 |
85 |
02:45 |
Australia Capital Territory U23 League |
OConnor Knights U23 |
West Canberra Wanderers FC U23 |
2-1 |
0-0 |
89 |
03:00 |
Northern New Zealand League |
Takapuna |
Western Springs AFC |
0-3 |
0-0 |
93 |
03:00 |
Northern New Zealand League |
Melville United |
Manurewa AFC |
4-2 |
0-0 |
93 |
03:00 |
Northern New Zealand League |
Auckland United |
Manukau United |
3-0 |
0-0 |
93 |
03:00 |
Northern New Zealand League |
West Coast Rangers |
Auckland City |
0-3 |
0-0 |
93 |
03:00 |
Northern New Zealand League |
Eastern Suburbs Auckland |
Hamilton Wanderers |
6-1 |
0-0 |
91 |
03:00 |
Australia Victoria NPL2 U20 League |
Brunswick City U21 |
Kingston City U21 |
1-0 |
0-0 |
90 |
03:00 |
Youth Cup |
Fiji U19(W) |
New Caledonia U19(W) |
- |
- |
|
03:10 |
Primera Division Liga MX |
Club Tijuana |
Pumas U.N.A.M. |
2-3 |
0-0 |
95 |
03:15 |
FFSA SLR |
South Adelaide Reserves |
White City FK Beograd Reserves |
4-1 |
0-0 |
89 |
03:15 |
FFSA SLR |
Adelaide City Reserve |
Modbury Jets Reserves |
3-2 |
0-0 |
92 |
03:15 |
FFSA SLR |
Adelaide Comets Reserve |
Croydon Kings Reserve |
1-4 |
0-0 |
90 |
03:15 |
FFSA SLR |
West Adelaide Reserve |
Campbelltown City Reserve |
1-2 |
0-0 |
91 |
03:15 |
FFSA SLR |
Cumberland United Reserves |
Adelaide Victory Reserves |
5-3 |
0-0 |
87 |
03:15 |
FFSA SLR |
Playford Reserves |
Para Hills Reserves |
3-3 |
0-0 |
92 |
03:30 |
Central Premier League |
Petone FC |
Wellington Phoenix Reserve |
1-3 |
0-0 |
93 |
03:45 |
FFSA SLR |
Adelaide Vipers Reserve |
Adelaide Cobras Reserves |
1-1 |
0-0 |
93 |
17:30 |
International Club Friendly |
FC Buderich 02 |
FC Union Schafhausen |
1-1 |
0-0 |
89 |
19:00 |
Iceland U19 League |
Stjarnan KFG Alftanes IIU19 |
HK Kopavogur Ymir II U19 |
4-2 |
0-0 |
92 |
00:00 |
Solomon Islands S League |
Marist FC |
SOSA |
2-0 |
0-0 |
94 |
23:00 |
USL W-League Women |
Flint City AFC (W) |
Midwest United (W) |
4-1 |
0-0 |
92 |
04:00 |
Japan Women's Football League 2 |
Norddea Hokkaido (W) |
JFA Academy Fukushima (W) |
1-5 |
0-0 |
92 |
04:00 |
Northern NSW U20 League |
Sydney Olympic U20 |
Blacktown City FC U20 |
0-2 |
0-0 |
89 |
04:30 |
South Australian Premier League |
Adelaide Blue Eagles |
Poet Adelarde Pirates |
2-1 |
0-0 |
84 |
04:30 |
TAS Premier League |
Devonport City |
South Hobart |
1-3 |
0-0 |
94 |
04:30 |
Australia Northern NSW Premier League |
Adamstown Rosebuds FC |
Newcastle Olympic |
2-1 |
0-0 |
93 |
04:30 |
Australia Northern NSW Premier League |
Lambton Jarvis |
Lake Macquarie |
0-0 |
0-0 |
91 |
04:30 |
Australia Northern NSW Premier League |
Lambton Jarvis |
Lake Macquarie |
0-0 |
0-0 |
91 |
04:30 |
Australia Northern NSW Division 1 |
Singleton Strikers FC |
Cessnock City Hornets |
- |
- |
|
04:30 |
TAS Premier Championship |
Devonport City Reserves |
Somerset |
0-0 |
0-0 |
0 |
04:30 |
TAS Premier Championship |
Devonport City Reserves |
Somerset |
0-0 |
0-0 |
0 |
04:30 |
TAS Premier Championship |
Beach City |
Taroona |
0-4 |
0-0 |
89 |
04:30 |
TAS Premier Championship |
Olympia Warriors |
South East United FC |
5-8 |
0-0 |
90 |
04:30 |
TAS Premier Championship |
Olympia Warriors |
South East United FC |
5-8 |
0-0 |
90 |
04:30 |
Australia Tasmania Super League Women |
Kingborough Lions (W) |
Launceston United (W) |
3-2 |
0-0 |
92 |
04:30 |
Australia Tasmania Super League Women |
Kingborough Lions (W) |
Launceston United (W) |
3-2 |
0-0 |
92 |
04:30 |
Australia Tasmania NPL U21 League |
Launceston City U21 |
Clarence Zebras FC U21 |
2-1 |
0-0 |
91 |
05:00 |
NSW Premier League |
Bulls Academy |
A.P.I.A. Leichhardt Tigers |
1-2 |
0-0 |
93 |
05:00 |
NSW Premier League |
Bulls Academy |
A.P.I.A. Leichhardt Tigers |
1-2 |
0-0 |
93 |
05:00 |
Victorian State League Division 1 |
Brunswick City |
Kingston City |
1-3 |
0-0 |
94 |
05:00 |
Victorian State League Division 1 |
Brunswick City |
Kingston City |
1-3 |
0-0 |
94 |
05:00 |
Victorian State League Division 1 |
Eastern Lions SC |
Northcote City |
1-2 |
0-0 |
93 |
05:00 |
Victorian State League Division 1 |
Eastern Lions SC |
Northcote City |
1-2 |
0-0 |
93 |
05:00 |
Australia Capital Gatorade Premier League |
OConnor Knights |
West Canberra Wanderers |
9-0 |
0-0 |
91 |
05:00 |
Australia Capital Gatorade Premier League |
OConnor Knights |
West Canberra Wanderers |
9-0 |
0-0 |
91 |
05:00 |
Australia Northern NSW Premier League |
Cooks Hill United |
Charleston City Blues |
4-0 |
0-2 |
90 |
05:00 |
VIC Women’s Premier League |
Alamein (W) |
Heidelberg United (W) |
5-2 |
0-0 |
77 |
05:00 |
Australia Victorian Premier League U21 |
Green Gully Cavaliers U21 |
North Geelong Warriors U21 |
3-2 |
0-0 |
90 |
05:00 |
Australia Victoria State League 1 |
Mornington |
Old Scotch SC |
1-1 |
0-0 |
94 |
05:00 |
Australia Victoria State League 1 |
Mornington |
Old Scotch SC |
1-1 |
0-0 |
94 |
05:00 |
Australia Victoria State League 1 |
Brimbank |
Westgate |
1-1 |
0-0 |
91 |
05:00 |
Australia Victoria State League 1 |
Keilor Park SC |
Upfield SC |
4-1 |
0-0 |
82 |
05:00 |
Australia Victoria State League 1 |
Strathmore |
Yarraville |
2-0 |
0-0 |
93 |
05:00 |
Australia Victoria State League |
Nunawading City |
North Sunshine Eagles |
1-2 |
0-0 |
94 |
05:00 |
Australia Victoria State League |
Boroondara |
Doveton |
4-2 |
0-0 |
93 |
05:00 |
Australia WA State League 1 Reserves |
Murdoch University Melville FC Reserves |
Joondalup Utd Reserves |
1-2 |
0-0 |
90 |
05:00 |
Australia WA State League 1 Reserves |
Fremantle City FC Reserves |
Mandurah City FC Reserves |
3-1 |
0-0 |
89 |
05:00 |
Australia WA State League 1 Reserves |
Gosnells City Reserves |
Gwelup Croatia SC Reserves |
2-2 |
0-0 |
92 |
05:00 |
Australia WA State League 1 Reserves |
Western Knights Reserves |
Rockingham City FC Reserves |
4-3 |
0-0 |
89 |
05:00 |
Australia WA State League 1 Reserves |
Subiaco AFC Reserves |
UWA-Nedlands FC Reserves |
2-4 |
0-0 |
91 |
05:00 |
Australia U20 |
FloreatAthena U20 |
Perth RedStar FC U20 |
0-1 |
0-0 |
91 |
05:00 |
Australia U20 |
Armadale SC U20 |
Olympic Kingsway U20 |
1-2 |
0-0 |
90 |
05:00 |
Australia U20 |
Bayswater U20 |
Inglewood United U20 |
0-1 |
0-0 |
89 |
05:00 |
Australia U20 |
Perth Glory FC U20 |
Pires U20 |
2-0 |
0-0 |
92 |
05:00 |
Australia U20 |
Balcatta U20 |
Stirling Macedonia U20 |
0-1 |
0-0 |
92 |
05:00 |
Australia U20 |
Sorrento F.C. U20 |
Cockburn City U20 |
1-2 |
0-0 |
89 |
05:00 |
Australia Queensland Premier League 3 |
Nerang |
Southport Warriors |
0-7 |
0-0 |
90 |
05:30 |
FFSA Premier League |
Adelaide City FC |
Modbury Jets |
4-0 |
0-0 |
92 |
05:30 |
FFSA Premier League |
Adelaide City FC |
Modbury Jets |
4-0 |
0-0 |
92 |
05:30 |
FFSA Premier League |
Adelaide Panthers |
White City Woodville |
3-1 |
0-0 |
93 |
05:30 |
FFSA Premier League |
Adelaide Panthers |
White City Woodville |
3-1 |
0-0 |
93 |
05:30 |
FFSA Premier League |
West Adelaide SC |
Campbelltown City SC |
0-2 |
0-0 |
93 |
05:30 |
FFSA Premier League |
Adelaide Comets FC |
Croydon Kings |
0-3 |
0-0 |
93 |
05:30 |
South Australian Premier League |
West Torrens Birkalla |
Adelaide Raiders SC |
3-1 |
0-0 |
93 |
05:30 |
South Australian Premier League |
Cumberland United FC |
Adelaide Victory |
0-0 |
0-0 |
95 |
05:30 |
South Australian Premier League |
Playford City Patriots |
Para Hills Knlghts SC |
1-2 |
0-0 |
94 |
05:30 |
VIC Women’s Premier League |
Bayside United (W) |
South Melbourne (W) |
0-4 |
0-0 |
93 |
05:30 |
Australia Victorian Premier League U21 |
Hume City U21 |
Moreland City U21 |
0-0 |
0-0 |
89 |
05:45 |
FFSA SLR |
Eastern United Reserves |
Fulham United FC Reserves |
2-2 |
0-0 |
95 |
06:00 |
NSW Premier League |
Sydney Olympic |
Blacktown City Demons |
1-3 |
0-0 |
93 |
06:00 |
Japan Football League |
Yokogawa Musashino |
Rayluck Shiga |
2-4 |
0-0 |
95 |
06:00 |
Japan Women's Football League 1 |
NGU Nagoya (W) |
Orca Kamogawa FC (W) |
2-3 |
0-0 |
95 |
06:00 |
Japan Women's Football League 2 |
Diavorosso Hiroshima (W) |
Kibi International University (W) |
- |
- |
|
06:00 |
South Australian Premier League |
Adelaide Vipers |
Adelaide Cobras FC |
0-3 |
0-0 |
93 |
06:10 |
Northern NSW U20 League |
Sutherland Sharks U20 |
Marconi Stallions U20 |
0-2 |
0-0 |
90 |
06:15 |
FFSA SLR |
Adelaide Olympic Reserve |
Sturt Lions Reserves |
0-0 |
0-0 |
92 |
06:45 |
TAS Premier League |
Launceston City |
Hobart Zebras |
3-1 |
0-0 |
93 |
06:45 |
Australia Victorian Premier League U21 |
Dandenong Thunder U21 |
Altona Magic U21 |
0-3 |
0-0 |
89 |
07:00 |
Korea Challengers League |
Siheung City |
Paju Citizen FC |
4-1 |
0-0 |
95 |
07:00 |
National Premier Leagues Western Australia |
Sorrento F.C. |
Cockburn City |
1-1 |
0-0 |
94 |
07:00 |
National Premier Leagues Western Australia |
Armadale SC |
Olympic Kingsway SC |
2-2 |
0-0 |
93 |
07:00 |
National Premier Leagues Western Australia |
Balcatta FC |
Stirling Macedonia |
0-0 |
0-0 |
93 |
07:00 |
National Premier Leagues Western Australia |
Bayswater City |
Inglewood United |
2-1 |
0-0 |
94 |
07:00 |
National Premier Leagues Western Australia |
Floreat Athena |
Perth RedStar |
1-3 |
0-0 |
94 |
07:00 |
National Premier Leagues Western Australia |
Perth Glory (Youth) |
Perth SC |
3-4 |
0-0 |
95 |
07:00 |
National Primera Division Western Australia |
Gosnells City |
Willip |
3-3 |
0-0 |
94 |
07:00 |
National Primera Division Western Australia |
Murdoch Uni Melville |
Joondalup United |
2-3 |
0-0 |
94 |
07:00 |
National Primera Division Western Australia |
Western Knights |
Rockingham City FC |
1-0 |
0-0 |
93 |
07:00 |
National Primera Division Western Australia |
Fremantle City |
Mandurah City |
0-3 |
0-0 |
93 |
07:00 |
National Primera Division Western Australia |
Subiaco AFC |
UWA-Nedlands FC |
0-1 |
0-0 |
93 |
07:00 |
Northern NSW U20 League |
Bonnyrigg White Eagles U20 |
SD Raiders U20 |
1-2 |
0-0 |
89 |
07:00 |
Northern NSW U20 League |
Macarthur Rams U20 |
Rydalmere Lions FCU20 |
3-1 |
0-0 |
88 |
07:00 |
Northern NSW U20 League |
St.George Saints U20 |
Dunbar Rovers FC U20 |
0-0 |
0-0 |
89 |
07:00 |
Northern NSW U20 League |
Hills Brumbies U20 |
Northern Tigers U20 |
2-1 |
0-0 |
88 |
07:00 |
Northern NSW U20 League |
Blacktown Spartans U20 |
Canterbury Bankstown U20 |
0-2 |
0-0 |
89 |
07:00 |
Northern NSW U20 League |
Inter Lions U20 |
Hakoah Sydney City East U20 |
1-0 |
0-0 |
89 |
07:00 |
Northern NSW U20 League |
Bankstown City Lions U20 |
Central Coast United FC U20 |
2-3 |
0-0 |
89 |
07:00 |
Northern NSW U20 League |
Manly United U20 |
NWS Spirit FC U20 |
6-0 |
0-0 |
88 |
07:00 |
Youth Cup |
New Zealand U19(W) |
Solomon Islands (W) U19 |
- |
- |
|
07:00 |
Australia WA State League 1 Reserves |
Dianella White Eagles Reserves |
Forrestfield Utd Reserves |
1-4 |
0-0 |
90 |
07:00 |
Taiwan Mulan League Women |
Taipei Xiongzan (W) |
Hang Yuan FC (W) |
0-2 |
0-0 |
92 |
07:30 |
Chinese Football Association Jia League |
Dantong Tengyue |
Guangzhou FC |
1-3 |
0-0 |
93 |
07:30 |
VIC Premier League |
Port Melbourne |
Heidelberg United |
1-0 |
0-0 |
95 |
07:30 |
FFSA Premier League |
Adelaide United FC (Youth) |
Metrostars SC |
1-2 |
0-0 |
89 |
07:30 |
Australia Victoria State League |
Caroline Springs George Cross |
Geelong Sc |
1-0 |
0-0 |
94 |
07:45 |
VIC Women’s Premier League |
Southern United (W) |
Calder United SC (W) |
1-2 |
0-0 |
92 |
07:45 |
Australia New South Wales NPL Women |
West Adelaide (W) |
FFSA NTC Girls (W) |
3-0 |
0-0 |
90 |
08:00 |
Chinese Football Association Yi League |
Hainan Star |
Jiangxi Dark Horse Junior |
0-3 |
0-0 |
93 |
08:00 |
Chinese Football Association Yi League |
ShangYu Pterosaur FC |
Guangxi Lanhang |
0-2 |
0-0 |
91 |
08:00 |
J-League Division 3 |
Miyazaki |
Yokohama SCC |
1-1 |
0-0 |
95 |
08:00 |
J-League Division 3 |
Azul Claro Numazu |
Giravanz Kitakyushu |
2-1 |
0-0 |
94 |
08:00 |
Korea Challengers League |
Gyeongju KHNP |
Ulsan Citizens |
0-0 |
0-0 |
94 |
08:00 |
Japan Football League |
Veertien Kuwana |
Sony Sendai |
2-1 |
0-0 |
95 |
08:00 |
Japan Women's Football League 1 |
Speranza Takatsuki(W) |
Ehime FC (W) |
2-1 |
0-0 |
93 |
08:00 |
South Australian Premier League |
Eastern United |
Fulham United FC |
2-1 |
0-0 |
95 |
08:00 |
Indonesia Liga 1 |
Bali United |
PSS Sleman |
0-1 |
0-0 |
95 |
08:00 |
Chinese Taipei Intercity League |
Taiwan Power Company |
Hang Yuen FC |
1-2 |
0-0 |
96 |
08:00 |
Mongolia Premier League |
BCH Lions |
SP Falcons |
2-7 |
0-0 |
89 |
08:00 |
Mongolia Premier League |
Khangarid Klub |
FC Ulaanbaatar |
2-5 |
0-0 |
89 |
08:00 |
Mongolia Premier League |
Khovd |
Tuv Buganuud |
- |
- |
|
08:00 |
Taiwan Mulan League Women |
Taichung Blue Whale (W) |
Inter Taoyuan FC (W) |
3-1 |
0-0 |
78 |
08:00 |
Taiwan Mulan League Women |
Kaohsiung Sunny Bank (W) |
Hualien (W) |
3-0 |
0-0 |
93 |
08:00 |
International Friendly |
China (W) |
Russia (W) |
- |
- |
|
08:00 |
Australia Queensland Pro Series |
Moreton Bay United |
Brisbane Olympic United FC |
2-3 |
0-0 |
94 |
08:15 |
Australia Victoria State League 1 |
FC Melbourne Srbija |
Eltham Redbacks |
0-0 |
0-0 |
92 |
08:30 |
NSW Premier League |
Sutherland Sharks |
Marconi Stallions |
0-0 |
0-0 |
91 |
08:30 |
VIC Premier League |
Hume City |
Moreland City |
3-2 |
0-0 |
95 |
08:30 |
FFSA Premier League |
Adelaide Olympic |
Sturt Lions |
3-0 |
0-0 |
94 |
08:30 |
International Club Friendly |
Tescoma Zlin |
Opava |
0-0 |
0-0 |
89 |
08:30 |
International Club Friendly |
Dynamo Ceske Budejovice |
FK MAS Taborsko |
3-3 |
0-0 |
88 |
08:30 |
Vietnamese First Division |
Hoa Binh |
Huda Hue |
1-0 |
0-0 |
94 |
09:00 |
J1 League |
Albirex Niigata |
Hiroshima Sanfrecce |
2-0 |
0-0 |
95 |
09:00 |
J1 League |
Kashima Antlers |
Kyoto Sanga |
0-0 |
0-0 |
94 |
09:00 |
J1 League |
Nagoya Grampus |
Kawasaki Frontale |
2-0 |
0-0 |
95 |
09:00 |
K League 1 |
Jeonbuk Hyundai Motors |
Jeju United |
2-0 |
0-0 |
95 |
09:00 |
J2 League |
Machida Zelvia |
Omiya Ardija |
3-2 |
0-0 |
91 |
09:00 |
J2 League |
Shimizu S-Pulse |
V-Varen Nagasaki |
3-2 |
0-0 |
96 |
09:00 |
J-League Division 3 |
AC Nagano Parceiro |
Imabari FC |
0-4 |
0-0 |
95 |
09:00 |
J-League Division 3 |
SC Sagamihara |
Vanraure Hachinohe FC |
0-1 |
0-0 |
95 |
09:00 |
J-League Division 3 |
Kataller Toyama |
Kagoshima United |
0-2 |
0-0 |
93 |
09:00 |
J-League Division 3 |
Matsumoto Yamaga FC |
Ehime FC |
1-1 |
0-0 |
96 |
09:00 |
NSW Premier League |
Mt Druitt Town Rangers FC |
Central Coast Mariners (Youth) |
1-2 |
0-0 |
94 |
09:00 |
NSW Premier League |
Western Sydney Wanderers AM |
Rockdale City Suns |
3-3 |
0-0 |
96 |
09:00 |
Korea Challengers League |
Chuncheon Citizen |
Hwaseong FC |
1-1 |
0-0 |
91 |
09:00 |
Korea League 4 |
Jinju Citizen |
Daejeon Hana Citizen II |
2-0 |
0-0 |
91 |
09:00 |
Korea League 4 |
Pyeongchang FC |
Gangwon II |
3-3 |
0-0 |
94 |
09:00 |
Japan Football League |
Honda FC |
Kochi United |
1-0 |
0-0 |
95 |
09:00 |
Japan Football League |
Verspah Oita |
Run Mel Aomori |
0-0 |
0-0 |
92 |
09:00 |
International Club Friendly |
Lech Poznan |
Slovan Liberec |
1-3 |
0-0 |
89 |
09:00 |
International Club Friendly |
Synot Slovacko |
MFK Skalica |
3-0 |
0-0 |
89 |
09:00 |
International Club Friendly |
GKS Tychy |
MFK Karvina |
3-2 |
0-0 |
89 |
09:00 |
International Club Friendly |
FK Kosice |
Varda SE |
1-2 |
0-0 |
91 |
09:00 |
International Club Friendly |
Sigma Olomouc |
Dukla Banska Bystrica |
4-0 |
0-0 |
89 |
09:00 |
International Club Friendly |
FC Viktoria Plzen |
Chrudim |
6-0 |
0-0 |
89 |
09:00 |
International Club Friendly |
GKS Katowice |
Hutnik Krakow |
3-1 |
0-0 |
89 |
09:00 |
International Club Friendly |
TJ Spartak Myjava |
Vyskov |
0-0 |
0-0 |
89 |
09:00 |
International Club Friendly |
Lisen |
FC Artmedia Petrzalka |
2-1 |
0-0 |
87 |
09:00 |
International Club Friendly |
SK Prostejov |
Sigma Olomouc B |
- |
- |
|
09:00 |
International Club Friendly |
Duna-Tisza |
Kecskemeti TE |
0-3 |
0-0 |
89 |
09:00 |
International Club Friendly |
MTK Hungaria |
SOROKSAR |
- |
- |
|
09:00 |
International Club Friendly |
Podbeskidzie Bielsko-Biala |
Odra Opole |
0-0 |
0-0 |
90 |
09:00 |
International Club Friendly |
Winterthur |
YF Juventus Zurich |
- |
- |
|
09:00 |
International Club Friendly |
Baden |
FC Winterthur U21 |
2-0 |
0-0 |
87 |
09:00 |
International Club Friendly |
Povazska Bystrica |
Slavia Kromeriz |
1-1 |
0-0 |
89 |
09:00 |
International Club Friendly |
Arka Gdynia |
Chojniczanka Chojnice |
0-0 |
0-0 |
88 |
09:00 |
International Club Friendly |
Hatvan |
ESMTK |
0-5 |
0-0 |
88 |
09:00 |
International Club Friendly |
Miedz Legnica |
Slask Wroclaw |
0-0 |
0-0 |
88 |
09:00 |
International Club Friendly |
Dunaujvaros Palhalma Agrospecial |
Cegled |
3-2 |
0-0 |
87 |
09:00 |
Australia New South Wales Super League |
Blacktown Spartans |
Canterbury Bankstown FC |
0-3 |
0-0 |
92 |
09:00 |
Australia New South Wales Super League |
Bonnyrigg White Eagles |
SD Raiders FC |
3-0 |
0-0 |
93 |
09:00 |
Australia New South Wales Super League |
Hills Brumbies |
Northern Tigers |
1-2 |
0-0 |
95 |
09:00 |
Australia New South Wales Super League |
Inter Lions |
Hake Ya Dong in Sydney City |
2-2 |
0-0 |
94 |
09:00 |
Australia New South Wales Super League |
Macarthur Rams |
Rydalmere Lions FC |
0-2 |
0-0 |
93 |
09:00 |
Australia New South Wales Super League |
St George Saints |
Dunbar Rovers FC |
1-0 |
0-0 |
95 |
09:00 |
Australia Queensland State Women's Premier League |
Mitchelton (W) |
Queensland Lions(W) |
0-0 |
0-0 |
88 |
09:00 |
Kenya Cup |
Ulinzi Stars Nakuru |
AFC Leopards |
0-1 |
0-0 |
93 |
09:00 |
Singapore National Football League |
Jungfrau Punggol FC |
Katong FC |
2-3 |
0-0 |
95 |
09:00 |
Singapore National Football League |
Yishun Sentek Mariners |
Singapore Khalsa Association |
1-1 |
0-0 |
94 |
09:00 |
Australia Victoria State League |
Essendon Royals |
Goulburn Valley Suns |
1-2 |
0-0 |
95 |
09:00 |
National Primera Division Western Australia |
Dianella White Eagles |
Forrestfield United |
2-1 |
0-0 |
93 |
09:00 |
Belarus Reserve League |
Energetik-BGU Minsk Reserves |
FC Isloch Reserves |
2-2 |
0-0 |
89 |
09:00 |
Vietnamese First Division |
Tuan Tu Phu Tho |
TTBD Phu Dong |
1-3 |
0-0 |
95 |
09:15 |
NSW Premier League |
Manly United |
Spirit FC |
0-2 |
0-0 |
93 |
09:15 |
VIC Premier League |
Dandenong Thunder |
Altona Magic |
0-3 |
0-0 |
94 |
09:30 |
J1 League |
Yokohama FC |
Gamba Osaka |
0-0 |
0-0 |
95 |
09:30 |
South Asian Football Federation |
Kuwait |
Bangladesh |
0-0 |
0-0 |
96 |
09:30 |
K League 2 |
Ansan Greeners FC |
Busan I Park |
1-2 |
0-0 |
91 |
09:30 |
International Club Friendly |
Gornik Zabrze |
Puszcza Niepolomice |
- |
- |
|
09:30 |
International Club Friendly |
Wisla Krakow |
Stal Mielec |
2-3 |
0-0 |
90 |
09:30 |
Australia New South Wales Super League |
Bankstown City Lions |
Central Coast United FC |
2-0 |
0-0 |
93 |
09:30 |
Australia Victorian Premier League U21 |
Port Melbourne Sharks SC U21 |
Heidelberg United U21 |
4-0 |
0-0 |
87 |
09:45 |
Australia New South Wales NPL Women |
Metropolis United (W) |
West Torrens Birkalla (W) |
1-3 |
0-0 |
93 |
10:00 |
J1 League |
FC Tokyo |
Kashiwa Reysol |
1-0 |
0-0 |
96 |
10:00 |
J1 League |
Sagan Tosu |
Urawa Red Diamonds |
1-2 |
0-0 |
89 |
10:00 |
J1 League |
Vissel Kobe |
Consadole Sapporo |
1-1 |
0-0 |
93 |
10:00 |
K League 1 |
Daegu FC |
Suwon Samsung Bluewings |
1-1 |
0-0 |
95 |
10:00 |
J2 League |
JEF United Ichihara Chiba |
Ventforet Kofu |
2-1 |
0-0 |
94 |
10:00 |
J2 League |
Fujieda MYFC |
Renofa Yamaguchi |
0-0 |
0-0 |
95 |
10:00 |
J2 League |
Jubilo Iwata |
Oita Trinita |
1-1 |
0-0 |
93 |
10:00 |
J2 League |
Zweigen Kanazawa FC |
Tochigi SC |
0-1 |
0-0 |
94 |
10:00 |
J2 League |
Fagiano Okayama |
Mito Hollyhock |
1-0 |
0-0 |
95 |
10:00 |
J2 League |
Tokushima Vortis |
Thespa Kusatsu |
0-0 |
0-0 |
93 |
10:00 |
Singapore League |
Tanjong Pagar Utd |
Lion City Sailors |
1-6 |
0-0 |
95 |
10:00 |
Singapore League |
Young Lions |
Albirex Niigata FC |
1-4 |
0-0 |
93 |
10:00 |
J-League Division 3 |
Fukushima United FC |
Nara Club |
0-5 |
0-0 |
92 |
10:00 |
J-League Division 3 |
Gainare Tottori |
Osaka FC |
2-1 |
0-0 |
95 |
10:00 |
Korea Challengers League |
Busan Transportation Corporation |
Daejeon Korail |
1-1 |
0-0 |
97 |
10:00 |
Korea League 4 |
Sejong Vanesse FC |
Seoul United |
3-1 |
0-0 |
97 |
10:00 |
Korea League 4 |
Geoje Citizen |
Yeoju Sejong |
1-1 |
0-0 |
94 |
10:00 |
Latvia Division 2 |
Beitar |
Tukums-2000 II |
5-2 |
0-0 |
90 |
10:00 |
International Club Friendly |
Fredericia |
Aarhus AGF |
0-2 |
0-0 |
90 |
10:00 |
International Club Friendly |
Brno |
MSK Puchov |
0-0 |
0-0 |
91 |
10:00 |
International Club Friendly |
Hillerod Fodbold |
Hvidovre IF |
- |
- |
|
10:00 |
International Club Friendly |
SV Tasmania Berlin |
SV Babelsberg 03 |
1-2 |
0-0 |
89 |
10:00 |
International Club Friendly |
Zaglebie Sosnowiec |
Sandecja Nowy Sacz |
2-2 |
0-0 |
89 |
10:00 |
International Club Friendly |
Zaglebie Sosnowiec |
Sandecja Nowy Sacz |
2-2 |
0-0 |
89 |
10:00 |
International Club Friendly |
Skra Czestochowa |
GKS Jastrzebie |
1-2 |
0-0 |
89 |
10:00 |
International Club Friendly |
Nordsjaelland |
Naestved |
2-0 |
0-0 |
90 |
10:00 |
International Club Friendly |
Budapest Honved |
FC Ajka |
3-0 |
0-0 |
89 |
10:00 |
Lithuania - 2.Division |
TransINVEST Vilnius |
Nevezis Kedainiai |
2-1 |
0-0 |
93 |
10:00 |
Belarus Pershaya Liga |
FK Lida |
Dnepr Rohachev |
3-2 |
0-0 |
95 |
10:00 |
Finland Championship U20 |
VJS Vantaa U20 |
MaPs/YJ U20 |
1-0 |
0-0 |
96 |
10:00 |
Norway Division 1 Women |
FK Fyllingsdalen (W) |
Honefoss (W) |
1-2 |
0-0 |
95 |
10:00 |
Belarus Reserve League |
Shakhter Soligorsk Reserves |
FC Slutsk Reserves |
0-0 |
0-0 |
38 |
10:00 |
Vietnamese First Division |
Quang Nam |
Binh Phuoc |
4-1 |
0-0 |
95 |
10:30 |
K League 1 |
FC Seoul |
Daejeon Citizen |
0-0 |
0-0 |
96 |
10:30 |
J2 League |
Montedio Yamagata |
Vegalta Sendai |
4-1 |
0-0 |
94 |
10:30 |
K League 2 |
Bucheon FC 1995 |
Gimcheon Sangmu FC |
0-3 |
0-0 |
95 |
11:00 |
Finland Veikkausliga |
Honka Espoo |
HJK Helsinki |
1-1 |
0-0 |
94 |
11:00 |
Chinese Football Association Yi League |
Dalian Zhixing |
Hubei Istar |
1-0 |
0-0 |
93 |
11:00 |
Sweden Cupen |
Hogsater GF |
IF Karlstad Fotboll |
0-2 |
0-0 |
91 |
11:00 |
Sweden Cupen |
Lucksta IF |
IFK Ostersunds |
- |
- |
|
11:00 |
International Club Friendly |
FSV Optik Rathenow |
BFC Viktoria 1889 |
0-4 |
0-0 |
88 |
11:00 |
International Club Friendly |
CSKA Sofia |
Basel |
1-0 |
0-0 |
89 |
11:00 |
International Club Friendly |
Ostersunds FK |
GIF Sundsvall |
- |
- |
|
11:00 |
International Club Friendly |
Vaduz |
FC St.Gallen U21 |
4-1 |
0-0 |
88 |
11:00 |
International Club Friendly |
Cheshunt |
FC Romania |
3-3 |
0-0 |
89 |
11:00 |
International Club Friendly |
Cheshunt |
FC Romania |
3-3 |
0-0 |
89 |
11:00 |
International Club Friendly |
SV Sandhausen |
TUS Mechtersheim |
8-0 |
0-0 |
88 |
11:00 |
Sweden Div 3 Mellersta |
IK Tord |
Onsala BK |
- |
- |
|
11:00 |
Swden Women Divi.1 |
AIK Solna (W) |
Jitex DFF (W) |
2-1 |
0-0 |
94 |
11:00 |
Swden Women Divi.1 |
Umea IK (W) |
Gamla Upsala SK (W) |
0-0 |
0-0 |
90 |
11:00 |
Finland Kolmonen |
KoiPS |
MPS |
1-1 |
0-0 |
94 |
11:00 |
Finland Kolmonen |
RoPo |
KePS |
3-0 |
0-0 |
86 |
11:00 |
Finland Kolmonen |
KajHa |
OsPa |
2-0 |
0-0 |
91 |
11:00 |
Norway Division 1 Women |
Kolbotn (W) |
Grei (W) |
- |
- |
|
11:00 |
South Africa League Women |
RV United (W) |
UCT (W) |
0-0 |
0-0 |
93 |
11:00 |
Lithuania II Lyga |
VMFD Zalgiris III |
FK Tauras Taurage |
0-1 |
0-0 |
93 |
11:00 |
WAUS WD1 |
Murdoch University Melville FC (W) |
Balcatta (W) |
0-6 |
0-0 |
90 |
11:00 |
WAUS WD1 |
Murdoch University Melville FC (W) |
Balcatta (W) |
0-6 |
0-0 |
90 |
11:00 |
Liga de Elite |
Hang Sai |
CD Monte Carlo |
0-4 |
0-0 |
89 |
11:00 |
Finland Women Premier League |
PK-35 RY (W) |
Ilves Tampere (W) |
4-4 |
0-0 |
91 |
11:00 |
Norway Division 4 |
Honefoss BK |
Forde |
4-0 |
0-0 |
93 |
11:00 |
Norway Division 4 |
HamKam B |
Spjelkavik |
4-2 |
0-0 |
94 |
11:00 |
Norway Division 4 |
Madla IL |
froya |
2-2 |
0-0 |
93 |
11:30 |
Chinese Football Association Jia League |
Heilongjiang Lava Spring |
Shijiazhuang Kungfu |
2-3 |
0-0 |
93 |
11:30 |
Chinese Football Association Jia League |
Suzhou Dongwu |
Qingdao Youth Island |
0-0 |
0-0 |
97 |
11:30 |
Singapore National Football League |
Project Vaults Oxley SC |
Racing Club Warwick FC |
6-3 |
0-0 |
92 |
11:30 |
Singapore National Football League |
Singapore Cricket Club |
Tiong Bahru |
0-2 |
0-0 |
93 |
12:00 |
Finland Ykkonen |
KPV |
MP MIKELI |
2-4 |
0-0 |
94 |
12:00 |
Sweden Cupen |
Huddinge IF |
Dalkurd FF |
1-1 |
0-0 |
94 |
12:00 |
Sweden Cupen |
IFK Karlshamn |
Lindsdals IF |
3-0 |
0-0 |
91 |
12:00 |
Kazakhstan Premier League |
Maktaaral |
FK Aktobe Lento |
1-2 |
0-0 |
95 |
12:00 |
Kazakhstan Premier League |
Maktaaral |
FK Aktobe Lento |
1-2 |
0-0 |
95 |
12:00 |
Kazakhstan Premier League |
FC Zhetysu Taldykorgan |
FC Shakhtyor Karagandy |
1-3 |
0-0 |
95 |
12:00 |
Kazakhstan Premier League |
FC Zhetysu Taldykorgan |
FC Shakhtyor Karagandy |
1-3 |
0-0 |
95 |
12:00 |
Faroe Islands Formuladeildin |
IF Fuglafjordur |
B36 Torshavn |
0-3 |
0-0 |
91 |
12:00 |
International Club Friendly |
Gutersloh |
SC Verl |
- |
- |
|
12:00 |
International Club Friendly |
Engers |
Ahrweiler BC |
5-1 |
0-0 |
89 |
12:00 |
International Club Friendly |
Germania OR |
Bayern Alzenau |
0-2 |
0-0 |
89 |
12:00 |
International Club Friendly |
Linfield FC |
Saint Mirren |
- |
- |
|
12:00 |
International Club Friendly |
FK Pirmasens |
FC 08 Hombrug |
0-0 |
0-0 |
89 |
12:00 |
International Club Friendly |
FK Pirmasens |
FC 08 Hombrug |
0-0 |
0-0 |
89 |
12:00 |
International Club Friendly |
Eintracht Norderstedt |
SV Curslack Neuengamme |
4-4 |
0-0 |
88 |
12:00 |
International Club Friendly |
FC Wil 1900 |
SC Cham |
0-0 |
0-0 |
90 |
12:00 |
International Club Friendly |
FC Wil 1900 |
SC Cham |
0-0 |
0-0 |
90 |
12:00 |
International Club Friendly |
SV Elversberg |
Borussia Monchengladbach |
- |
- |
|
12:00 |
International Club Friendly |
Greuther Furth |
ASV Neumarkt |
- |
- |
|
12:00 |
International Club Friendly |
Cove Rangers |
Formartine United |
- |
- |
|
12:00 |
International Club Friendly |
Schalke 04 U19 |
Den Bosch |
0-0 |
0-0 |
89 |
12:00 |
International Club Friendly |
FC Kilia Kiel |
St Pauli II |
- |
- |
|
12:00 |
International Club Friendly |
LASK Linz |
Trenkwalder Admira Wacker |
- |
- |
|
12:00 |
International Club Friendly |
Eintracht Frankfurt (Youth) |
Gonsenheim |
- |
- |
|
12:00 |
International Club Friendly |
Magdeburg |
SV Westerhausen |
- |
- |
|
12:00 |
International Club Friendly |
Arminia Bielefeld |
SV Lippstadt |
- |
- |
|
12:00 |
International Club Friendly |
FC Hanau 93 |
FSV Frankfurt |
2-3 |
0-0 |
87 |
12:00 |
International Club Friendly |
Nagaworld FC |
Tiffy Army FC |
2-1 |
0-0 |
89 |
12:00 |
International Club Friendly |
Dundee United |
East Fife |
0-0 |
0-0 |
0 |
12:00 |
Swden Women Divi.1 |
Sundsvalls DFF (W) |
Hacken B (W) |
1-3 |
0-0 |
91 |
12:00 |
Swden Women Divi.1 |
Trelleborgs FF (W) |
Bollstanas Sk (W) |
1-1 |
0-0 |
95 |
12:00 |
Belarus Pershaya Liga |
Lokomotiv Gomel |
FC Baranovichi |
3-1 |
0-0 |
93 |
12:00 |
Russia Womens Premier League |
CSKA Moscow (W) |
Krasnodar FK (W) |
- |
- |
|
12:00 |
Russia Womens Premier League |
Dynamo Moscow (W) |
Zvezda 2005 (W) |
- |
- |
|
12:00 |
Russia Womens Premier League |
FK Rostov (W) |
Lokomotiv Moscow (W) |
- |
- |
|
12:00 |
Russia Womens Premier League |
Zenit St Petersburg (W) |
Chertanovo Moscow (W) |
- |
- |
|
12:00 |
Indonesia Liga 1 |
Persis Solo FC |
Persebaya Surabaya |
2-3 |
0-0 |
94 |
12:00 |
Finland Kolmonen |
AFC Keltik |
LehPa Kontiolahti |
1-1 |
0-0 |
94 |
12:00 |
Finland Kolmonen |
LaPa |
KoPa |
1-0 |
0-0 |
93 |
12:00 |
Finland Kolmonen |
Malmin Palloseura Helsinki |
HPS |
3-2 |
0-0 |
95 |
12:00 |
Finland Women League 1 |
Ilott (W) |
Espoo (W) |
- |
- |
|
12:00 |
Kenya Cup |
Tusker |
Kakamega Homeboyz |
0-1 |
0-0 |
90 |
12:00 |
Norway Division 1 Women |
Fortuna Alesund (W) |
KIL/Hemne (W) |
2-1 |
0-0 |
93 |
12:00 |
Lithuania II Lyga |
Silute |
Sveikata |
2-1 |
0-0 |
89 |
12:00 |
Argentina Youth League |
CA Atlanta U20 |
Patronato Parana U20 |
1-3 |
0-0 |
92 |
12:00 |
Argentina Youth League |
Temperley U20 |
Chacarita Juniors U20 |
1-1 |
0-0 |
94 |
12:00 |
Argentina Youth League |
Arsenal de Sarandi U20 |
Estudiantes La Plata U20 |
0-2 |
0-0 |
94 |
12:00 |
Argentina Youth League |
Argentinos Jrs U20 |
Belgrano U20 |
1-1 |
0-0 |
92 |
12:00 |
Argentina Youth League |
Gimnasia LP U20 |
Union Santa Fe U20 |
1-2 |
0-0 |
95 |
12:00 |
Argentina Youth League |
CA Huracan U20 |
Godoy Cruz U20 |
2-1 |
0-0 |
93 |
12:00 |
Argentina Youth League |
CA Tigre U20 |
Banfield U20 |
1-1 |
0-0 |
94 |
12:00 |
Argentina Youth League |
Instituto AC Cordoba U20 |
San Lorenzo U20 |
2-1 |
0-0 |
95 |
12:00 |
Argentina Youth League |
River Plate U20 |
Central Cordoba SdE U20 |
1-1 |
0-0 |
93 |
12:00 |
Argentina Youth League |
Rosario Central U20 |
Racing Club U20 |
2-0 |
0-0 |
93 |
12:00 |
Argentina Youth League |
Barracas Central U20 |
Sarmiento U20 |
0-0 |
0-0 |
91 |
12:00 |
Argentina Youth League |
Club Atlético Independiente U20 |
CA Platense U20 |
3-0 |
0-0 |
93 |
12:00 |
Argentina Youth League |
Colon U20 |
Newells U20 |
0-0 |
0-0 |
94 |
12:00 |
Argentina Youth League |
CA Talleres de Cordoba U20 |
Defensa y Justicia U20 |
2-2 |
0-0 |
93 |
12:00 |
Argentina Youth League |
Atletico Tucuman U20 |
Velez Sarsfield U20 |
0-0 |
0-0 |
92 |
12:00 |
Belarus Womens Premier League |
Dyussh Polesgu (W) |
Lokomotiv Vitebsk (W) |
- |
- |
|
12:00 |
Norway Division 4 |
Gjelleraasen IL |
Lokomotiv Oslo |
2-1 |
0-0 |
95 |
12:30 |
International Club Friendly |
Quick Boys |
GVV Unitas |
1-0 |
0-0 |
89 |
12:30 |
Malawi Premier League |
Silver Strikers |
Chitipa United |
- |
- |
|
12:30 |
Malawi Premier League |
Be Forward Wanderers |
Big Bullets FC |
0-0 |
0-0 |
93 |
12:30 |
Malawi Premier League |
Moyale Barracks |
Extreme FC |
2-0 |
0-0 |
90 |
12:30 |
Macau FA Cup |
Ching Fung |
Chao Pak Kei |
1-7 |
0-0 |
90 |
12:30 |
Mozambique Championship |
Costa do Sol Maputo |
Clube Ferroviário de Nacala |
5-1 |
0-0 |
89 |
13:00 |
Swedish Allsvenskan |
Brommapojkarna |
AIK Solna |
0-2 |
0-0 |
95 |
13:00 |
Swedish Allsvenskan |
Degerfors IF |
IFK Varnamo |
0-2 |
0-0 |
90 |
13:00 |
Finland - Kakkonen Lohko |
EPS Espoo |
Honka Akatemia |
4-1 |
0-0 |
92 |
13:00 |
Finland - Kakkonen Lohko |
Narpes Kraft |
Jakobstads Bollklubb |
0-2 |
0-0 |
96 |
13:00 |
Finland - Kakkonen Lohko |
RoPS Rovaniemi |
OLS Oulu |
2-1 |
0-0 |
94 |
13:00 |
Finland - Kakkonen Lohko |
TP47 Tornio |
OTP |
0-0 |
0-0 |
0 |
13:00 |
Finland - Kakkonen Lohko |
FC Vaajakoski |
VIFK |
2-1 |
0-0 |
93 |
13:00 |
Norway Adeccoligaen |
Sandnes Ulf |
Asane Fotball |
3-3 |
0-0 |
92 |
13:00 |
Norway Adeccoligaen |
Jerv |
KFUM Oslo |
4-3 |
0-0 |
96 |
13:00 |
Norway Adeccoligaen |
Kristiansund BK |
Hodd |
4-0 |
0-0 |
90 |
13:00 |
Norway Adeccoligaen |
Skeid Oslo |
Sogndal |
2-4 |
0-0 |
95 |
13:00 |
Norway Adeccoligaen |
Mjondalen IF |
Moss |
1-2 |
0-0 |
90 |
13:00 |
Norway 2.Liga |
Fram Larvik |
Vard Haugesund |
1-2 |
0-0 |
94 |
13:00 |
Norway 2.Liga |
Notodden FK |
Grorud |
- |
- |
|
13:00 |
Women Norwegian Toppserien |
Aasane (W) |
Stabaek (W) |
1-3 |
0-0 |
94 |
13:00 |
Women Norwegian Toppserien |
Lyn (W) |
Avaldsnes (W) |
6-0 |
0-0 |
90 |
13:00 |
Women Norwegian Toppserien |
Roa (W) |
Rosenborg BK (W) |
0-3 |
0-0 |
93 |
13:00 |
International Club Friendly |
Carmarthen |
Llanelli |
1-6 |
0-0 |
89 |
13:00 |
International Club Friendly |
Peamount Utd (W) |
Wexford Youths (W) |
1-2 |
0-0 |
91 |
13:00 |
International Club Friendly |
Kelty Hearts |
Raith Rovers |
2-2 |
0-0 |
91 |
13:00 |
International Club Friendly |
BSG Chemie Leipzig |
Hapoel Kfar Saba |
1-1 |
0-0 |
86 |
13:00 |
International Club Friendly |
BSG Chemie Leipzig |
Hapoel Kfar Saba |
1-1 |
0-0 |
86 |
13:00 |
International Club Friendly |
Nuneaton Borough |
Burton Albion |
1-1 |
0-0 |
90 |
13:00 |
International Club Friendly |
Saarbrucken |
Victoria Rosport |
4-0 |
0-0 |
89 |
13:00 |
International Club Friendly |
Pollok |
Bonnyrigg Rose |
- |
- |
|
13:00 |
International Club Friendly |
SV Erlbach |
Erzgebirge Aue |
- |
- |
|
13:00 |
International Club Friendly |
Oud Heverlee |
Beerschot Wilrijk |
- |
- |
|
13:00 |
International Club Friendly |
Mulheimer FC 97 |
Rot-Weiss Oberhausen |
- |
- |
|
13:00 |
International Club Friendly |
TSV Dachau 1865 |
Te Cu Kukuh Atta Seip |
- |
- |
|
13:00 |
International Club Friendly |
DJK Vilzing |
SSV Jahn Regensburg II |
- |
- |
|
13:00 |
International Club Friendly |
Rot-Weiss Walldorf |
FSV Mainz 05 (Youth) |
- |
- |
|
13:00 |
Swden Women Divi.1 |
Mallbackens IF (W) |
Alingsas (W) |
- |
- |
|
13:00 |
Swden Women Divi.1 |
IK Rosso Uddevalla (W) |
Ifo Bromolla IF (W) |
1-3 |
0-0 |
93 |
13:00 |
Iceland Division 2 |
Haukar Hafnarfjordur |
UMF Sindri Hofn |
1-1 |
0-0 |
93 |
13:00 |
Uruguay Segunda |
Bella Vista |
CS Cerrito |
3-2 |
0-0 |
93 |
13:00 |
Uruguay Segunda |
Durazno Capital |
Alto Peru |
6-0 |
0-0 |
89 |
13:00 |
Finland Kolmonen |
ToTe |
PKKU II |
1-3 |
0-0 |
93 |
13:00 |
Brazil Paulista Serie B |
Tanabi SP |
Uniao Barbarense |
1-1 |
0-0 |
96 |
13:00 |
Norway Division 1 Women |
Grand Bodo (W) |
Ovrevoll Hosle(W) |
3-2 |
0-0 |
92 |
13:00 |
Brazil Campeonato Mineiro U20 |
Boston City FC Brasil U20 |
Coimbra EC U20 |
3-2 |
0-0 |
97 |
13:00 |
Brazil Campeonato Mineiro U20 |
Uberlandia Youth |
Athletic Club MG U20 |
2-2 |
0-0 |
94 |
13:00 |
Brazil Campeonato Mineiro U20 |
Cruzeiro (Youth) |
Minas Boca/MG Youth |
1-0 |
0-0 |
95 |
13:00 |
South Africa League Women |
TUT FC (W) |
City Lads FC (W) |
0-2 |
0-0 |
94 |
13:00 |
South Africa League Women |
TUT FC (W) |
City Lads FC (W) |
0-2 |
0-0 |
94 |
13:00 |
Brazil national youth (U20) Football Championship |
CR Flamengo (RJ) (Youth) |
Fluminense U20 |
3-2 |
0-0 |
96 |
13:00 |
Brazil national youth (U20) Football Championship |
Vasco da Gama (Youth) |
Botafogo RJ U20 |
0-0 |
0-0 |
95 |
13:00 |
Argentina Youth League |
CA Brown de Adrogue U20 |
Defensores de Belgrano U20 |
0-1 |
0-0 |
94 |
13:00 |
Argentina Youth League |
CSD Flandria U20 |
Nueva Chicago U20 |
3-2 |
0-0 |
94 |
13:00 |
Argentina Youth League |
Tristan Suarez U20 |
Defensores Unidos U20 |
3-3 |
0-0 |
92 |
13:00 |
Argentina Youth League |
Tristan Suarez U20 |
Defensores Unidos U20 |
3-3 |
0-0 |
92 |
13:00 |
Argentina Youth League |
Almagro U20 |
Ferro Carril Oeste General Pico U20 |
0-3 |
0-0 |
87 |
13:00 |
Argentina Youth League |
Deportivo Riestra U20 |
San Telmo U20 |
0-1 |
0-0 |
95 |
13:00 |
Argentina Women Regional League |
Talleres de Remedios de Escalada (W) |
Deportivo Laferrere (W) |
1-1 |
0-0 |
94 |
13:00 |
Argentina Women Regional League |
Talleres de Remedios de Escalada (W) |
Deportivo Laferrere (W) |
1-1 |
0-0 |
94 |
13:00 |
Norway Division 4 |
Bjarg |
Djerv 1919 |
0-0 |
0-0 |
0 |
13:00 |
Norway Division 4 |
Brodd |
Loddefjord |
- |
- |
|
13:30 |
International Club Friendly |
Hannover 96 |
VfV Borussia 06 Hildesheim |
4-0 |
0-0 |
90 |
13:50 |
Belarusian Premier League |
FC Minsk |
FC Torpedo Zhodino |
1-0 |
0-0 |
93 |
14:00 |
Finland Veikkausliga |
Ilves Tampere |
SJK Seinajoen |
1-1 |
0-0 |
96 |
14:00 |
Finland Veikkausliga |
AC Oulu |
FC Haka |
3-0 |
0-0 |
93 |
14:00 |
Finland Veikkausliga |
Vaasa VPS |
Inter Turku |
3-0 |
0-0 |
90 |
14:00 |
Finland - Kakkonen Lohko |
Kiffen Helsinki |
JIPPO |
0-1 |
0-0 |
93 |
14:00 |
Finland - Kakkonen Lohko |
NJS |
PEPO Lappeenranta |
2-2 |
0-0 |
93 |
14:00 |
South Asian Football Federation |
Lebanon |
India |
0-0 |
0-0 |
94 |
14:00 |
Sweden Cupen |
Dalstorps IF |
Lindome GIF |
2-2 |
0-0 |
91 |
14:00 |
Sweden Cupen |
Roslagsbro IF |
Jarfalla |
1-1 |
0-0 |
91 |
14:00 |
Sweden Cupen |
Roslagsbro IF |
Jarfalla |
1-1 |
0-0 |
91 |
14:00 |
Estonia Champions League |
Harju JK Laagri |
FC Kuressaare |
1-1 |
0-0 |
95 |
14:00 |
Faroe Islands Formuladeildin |
AB Argir |
07 Vestur Sorvagur |
2-0 |
0-0 |
93 |
14:00 |
Faroe Islands Formuladeildin |
TB/FCS/Royn |
Toftir B68 |
2-1 |
0-0 |
94 |
14:00 |
Latvia Division 2 |
FK Ventspils |
FK Dinamo Riga |
1-0 |
0-0 |
90 |
14:00 |
International Club Friendly |
Welling United |
Charlton Athletic |
0-4 |
0-0 |
89 |
14:00 |
International Club Friendly |
Elgin City |
Huntly |
- |
- |
|
14:00 |
International Club Friendly |
Preston North End |
Bamber Bridge |
7-0 |
0-0 |
89 |
14:00 |
International Club Friendly |
Dumbarton |
Hebburn Town |
- |
- |
|
14:00 |
International Club Friendly |
Alloa Athletic |
Greenock Morton |
1-0 |
0-0 |
88 |
14:00 |
International Club Friendly |
HW Welders |
Glentoran FC |
0-3 |
0-0 |
88 |
14:00 |
International Club Friendly |
Worksop Town |
Barnsley |
1-2 |
0-0 |
89 |
14:00 |
International Club Friendly |
Brechin City |
Dundee |
1-4 |
0-0 |
88 |
14:00 |
International Club Friendly |
fraserburgh |
Celtic FC |
- |
- |
|
14:00 |
International Club Friendly |
TuRU Dusseldorf |
Fortuna Dusseldorf |
2-6 |
0-0 |
89 |
14:00 |
International Club Friendly |
FV Ravensburg |
FC Dornbirn 1913 |
0-0 |
0-0 |
0 |
14:00 |
International Club Friendly |
Edinburgh City |
Hibernian |
2-4 |
0-0 |
88 |
14:00 |
International Club Friendly |
Livingston |
Queen of South |
0-0 |
0-0 |
91 |
14:00 |
International Club Friendly |
Rupel Boom |
Mechelen |
- |
- |
|
14:00 |
International Club Friendly |
Cardiff City |
Pen-y-Bont FC |
2-0 |
0-0 |
91 |
14:00 |
International Club Friendly |
Racing Genk |
Tienen |
- |
- |
|
14:00 |
International Club Friendly |
FC Botosani |
AE Zakakiou |
3-0 |
0-0 |
89 |
14:00 |
International Club Friendly |
Cukaricki Stankom |
FK Makedonija Gjorce Petrov |
3-0 |
0-0 |
84 |
14:00 |
International Club Friendly |
Brighouse Town |
Farsley Celtic |
1-1 |
0-0 |
86 |
14:00 |
International Club Friendly |
Thun |
Stade Ouchy |
- |
- |
|
14:00 |
International Club Friendly |
Westerlo |
Sint-Truidense |
2-2 |
0-0 |
91 |
14:00 |
International Club Friendly |
Budissa Bautzen |
Dynamo Dresden |
- |
- |
|
14:00 |
International Club Friendly |
Stranraer |
Connahs Quay Nomads FC |
1-1 |
0-0 |
90 |
14:00 |
International Club Friendly |
Larne FC |
Crusaders |
0-2 |
0-0 |
91 |
14:00 |
International Club Friendly |
Widzew lodz |
Resovia Rzeszow |
0-0 |
0-0 |
88 |
14:00 |
Lithuania - 2.Division |
FK Minija |
Marijampole City |
2-2 |
0-0 |
95 |
14:00 |
Belarus Pershaya Liga |
Dnepr Mogilev |
Ostrowitz |
2-2 |
0-0 |
94 |
14:00 |
ICE WC |
Stjarnan Gardabaer (W) |
Breidablik (W) |
1-1 |
0-0 |
96 |
14:00 |
Iceland Division 2 |
Fjardabyggd Leiknir |
IR Reykjavik |
- |
- |
|
14:00 |
Uruguay Segunda |
Basanez |
Central Espanol |
2-0 |
0-0 |
94 |
14:00 |
Iceland 4 Deild |
KFK Kopavogur |
Tindastoll Sauda |
0-0 |
0-0 |
79 |
14:00 |
Iceland Women's Division 1 |
Afturelding (W) |
Fjardab Hottur Leiknir (W) |
1-0 |
0-0 |
93 |
14:00 |
Finland Women Premier League |
HPS (W) |
TPS Turku (W) |
3-0 |
0-0 |
82 |
14:00 |
Belarus Womens Premier League |
FC Gomel (W) |
Bobruichanka Bobruisk (W) |
- |
- |
|
14:00 |
Norway Division 4 |
Ullern 2 |
Fana |
1-4 |
0-0 |
94 |
14:00 |
Norway Division 4 |
Floro |
Volda |
- |
- |
|
14:00 |
Norway Division 4 |
Vidar |
Fyllingsdalen |
5-1 |
0-0 |
93 |
14:00 |
Lebanon FA Cup |
Shabab Sahel |
Trables Sports Club |
0-0 |
0-0 |
0 |
14:00 |
Lebanon FA Cup |
Al-Ansar (LIB) |
Tadamon Sour |
- |
- |
|
14:00 |
Lebanon FA Cup |
Al-Nejmeh |
Al Bourj |
0-0 |
0-0 |
89 |
14:15 |
International Friendly |
England (W) |
Portugal (W) |
0-0 |
0-0 |
95 |
14:30 |
Russia Womens Premier League |
Rubin Kazan (W) |
Krylya Sovetov Samara (W) |
0-1 |
0-0 |
90 |
14:45 |
Women Norwegian Toppserien |
Arna Bjornar (W) |
SK Brann (W) |
2-3 |
0-0 |
85 |
15:00 |
Finland - Kakkonen Lohko |
JS Hercules |
Kuopion Elo |
3-3 |
0-0 |
83 |
15:00 |
Lithuania - 1.Division |
Dziugas Telsiai |
DFK Dainava Alytus |
2-1 |
0-0 |
94 |
15:00 |
Kazakhstan Premier League |
Kaisar Kyzylorda |
Okzhetpes |
0-1 |
0-0 |
92 |
15:00 |
International Club Friendly |
Arda |
Lokomotiv 1929 Sofia |
2-4 |
0-0 |
89 |
15:00 |
International Club Friendly |
Sokol Dolna Zdana |
Trencin |
0-0 |
0-0 |
90 |
15:00 |
International Club Friendly |
Jagiellonia Bialystok |
Radomiak Radom |
2-1 |
0-0 |
90 |
15:00 |
International Club Friendly |
Beroe Stara Zagora |
Chernomorets Burgas |
- |
- |
|
15:00 |
International Club Friendly |
Kortrijk |
Red Star Waasland |
0-0 |
0-0 |
89 |
15:00 |
International Club Friendly |
TSV Aubstadt |
TSV Abtswind |
- |
- |
|
15:00 |
International Club Friendly |
Nurnberg |
Pardubice |
1-0 |
0-0 |
89 |
15:00 |
International Club Friendly |
Zaglebie Lubin |
Karkonosze Jelenia Gora |
0-3 |
0-0 |
89 |
15:00 |
International Club Friendly |
Radunia Stezyca |
Kotwica Kolobrzeg |
1-2 |
0-0 |
88 |
15:00 |
International Club Friendly |
Weinland Gamlitz |
SC Weiz |
0-0 |
0-0 |
90 |
15:00 |
Jordan Sh Cup |
Al-Ahly |
AL Salt |
1-2 |
0-0 |
95 |
15:00 |
Uzbek League |
Navbahor Namangan |
Buxoro FK |
1-0 |
0-0 |
96 |
15:00 |
Uzbek League |
Sogdiana Jizak |
OTMK Olmaliq |
1-2 |
0-0 |
95 |
15:00 |
Lithuania - 2.Division |
FK Panevezys B |
Ekranas Panevezys |
1-2 |
0-0 |
94 |
15:00 |
Lithuania - 2.Division |
Garr and Ava |
Vilniaus Baltijos Futbolo Akademija |
1-1 |
0-0 |
94 |
15:00 |
USA Women Premier League |
New York Athletic Club (W) |
STA (W) |
4-1 |
0-0 |
92 |
15:00 |
Ecuador Primera Women |
Universidad Catolica del Ecuador (W) |
Nusta (W) |
1-1 |
0-0 |
94 |
15:30 |
Finland Veikkausliga |
IFK Mariehamn |
KTP Kotka |
0-0 |
0-0 |
94 |
15:30 |
Swedish Allsvenskan |
Malmo FF |
IK Sirius FK |
3-0 |
0-0 |
92 |
15:30 |
Belarusian Premier League |
Dinamo Minsk |
FC Belshina Babruisk |
6-2 |
0-0 |
91 |
15:30 |
International Club Friendly |
FC 1906 Erlensee |
Kickers Offenbach |
1-4 |
0-0 |
90 |
15:30 |
International Club Friendly |
Slovan Bratislava |
Wisla Plock |
2-0 |
0-0 |
90 |
15:30 |
International Club Friendly |
Fehervar Videoton |
Dunajska Streda |
0-0 |
0-0 |
20 |
15:30 |
International Club Friendly |
Corvinul Hunedoara |
UTA Arad |
1-2 |
0-0 |
93 |
15:30 |
Libyan Premier League |
Abu Salim |
Al-Nasr Benghazi |
- |
- |
|
15:30 |
Peru Campeonato Nacional Women |
Alianza Lima W |
Deportivo Municipal (W) |
3-1 |
0-0 |
92 |
15:59 |
Finland Veikkausliga |
Lahti |
KuPs |
3-4 |
0-0 |
92 |
15:59 |
Norwegian Tippeligaen |
Valerenga |
Viking |
1-2 |
0-0 |
95 |
15:59 |
UEFA European U-21 Football Championship |
Georgia U21 |
Israel U21 |
0-0 |
0-0 |
94 |
15:59 |
Algerian Ligue Professionnelle 1 |
CR Belouizdad |
ASO Chlef |
0-0 |
0-0 |
12 |
15:59 |
Algerian Ligue Professionnelle 1 |
ES Setif |
Paradou AC |
0-0 |
0-0 |
94 |
15:59 |
Algerian Ligue Professionnelle 1 |
JS Saoura |
JS kabylie |
2-2 |
0-0 |
95 |
15:59 |
Algerian Ligue Professionnelle 1 |
MC Alger |
HB Chelghoum Laid |
1-1 |
0-0 |
95 |
15:59 |
Algerian Ligue Professionnelle 1 |
MC Oran |
El Bayadh |
1-1 |
0-0 |
88 |
15:59 |
Algerian Ligue Professionnelle 1 |
MC Magra |
CS Constantine |
2-1 |
0-0 |
93 |
15:59 |
Algerian Ligue Professionnelle 1 |
RC Arba |
USM Alger |
2-1 |
0-0 |
93 |
15:59 |
Algerian Ligue Professionnelle 1 |
Biskra |
USM Khenchela |
1-0 |
0-0 |
93 |
15:59 |
Latvia Division 2 |
Riga FC II |
FK Smiltene BJSS |
2-0 |
0-0 |
90 |
15:59 |
International Club Friendly |
FK Zeljeznicar |
FK Tuzla City |
0-1 |
0-0 |
100 |
15:59 |
International Club Friendly |
Galway LFC (W) |
Shelbourne (W) |
- |
- |
|
15:59 |
International Club Friendly |
Debrecin VSC |
Kazincbarcika |
- |
- |
|
15:59 |
International Club Friendly |
Sturm Graz |
NK Mura 05 |
3-0 |
0-0 |
90 |
15:59 |
International Club Friendly |
Legia Warszawa |
Qarabag |
2-0 |
0-0 |
87 |
15:59 |
International Club Friendly |
ASV Schrems |
Austria Wien |
- |
- |
|
15:59 |
International Club Friendly |
Club Brugge |
Zulte-Waregem |
0-1 |
0-0 |
79 |
15:59 |
International Club Friendly |
ETSV Weiche Flensburg |
Holstein Kiel |
0-0 |
0-0 |
0 |
15:59 |
International Club Friendly |
FK Sloga Doboj |
Kapfenberg |
- |
- |
|
15:59 |
International Club Friendly |
FC Giessen |
VfB Marburg |
- |
- |
|
15:59 |
International Club Friendly |
ND Beltinci |
NK Rudar Velenje |
1-2 |
0-0 |
90 |
15:59 |
International Club Friendly |
NK Bravo |
Rijeka |
0-3 |
0-0 |
90 |
15:59 |
Belarus Pershaya Liga |
Arsenal Dzyarzhynsk |
Kommunalnik Slonim |
1-1 |
0-0 |
93 |
15:59 |
Russia Womens Premier League |
FK Ryazan (W) |
Yenisey Krasnoyarsk (W) |
2-1 |
0-0 |
91 |
15:59 |
Chile Primera D |
CD Provincial Ranco |
Colchagua CD |
4-2 |
0-0 |
95 |
15:59 |
Chile Primera D |
Provincial Ovalle |
CD Municipal Mejillones |
5-1 |
0-0 |
92 |
15:59 |
Brazil national youth (U20) Football Championship |
Portuguesa RJ U20 |
Resende RJ U20 |
1-0 |
0-0 |
97 |
15:59 |
Ecuador Primera Women |
LDU Quito (W) |
Carneras UPS (W) |
5-1 |
0-0 |
92 |
15:59 |
USA USL League Two |
Boston Bolts |
AC Connecticut |
8-1 |
0-0 |
89 |
16:30 |
Estonia Champions League |
Levadia Tallinn |
Trans Narva |
3-0 |
0-0 |
96 |
16:30 |
International Club Friendly |
Zenit St. Petersburg |
FC Neftci Baku |
3-1 |
0-0 |
95 |
16:30 |
International Club Friendly |
VfR Mannheim |
VfB Stuttgart II |
0-4 |
0-0 |
90 |
16:30 |
International Club Friendly |
Olimpia Elblag |
Olimpia Grudziadz |
2-3 |
0-0 |
91 |
17:00 |
International Club Friendly |
Lausanne Sports |
FC Sion |
3-1 |
0-0 |
90 |
17:00 |
Iceland Division 2 |
KF Gardabaer |
KF Fjallabyggdar |
2-0 |
0-0 |
90 |
17:00 |
Iceland Division 2 |
Volsungur husavik |
KV Reykjavik |
0-0 |
0-0 |
90 |
17:00 |
Women in American Games |
Centro Caribe Sports (W) |
Costa Rica (W) |
2-1 |
0-0 |
95 |
17:00 |
Faroe Islands Women Premier League |
B36 Torshavn (W) |
07 Vestur (W) |
0-0 |
0-0 |
90 |
17:00 |
International Friendly |
Italy (W) |
Morocco (W) |
0-0 |
0-0 |
94 |
17:00 |
USA USL League Two |
Altitude Rush |
Weston |
- |
- |
|
17:30 |
Belarusian Premier League |
Neman Grodno |
BATE Borisov |
0-1 |
0-0 |
90 |
17:30 |
Egyptian Premier League |
Haras El Hedoud |
Al-Ittihad Alexandria |
1-2 |
0-0 |
99 |
17:30 |
Uruguay Segunda |
Potencia |
Tacuarembo |
0-1 |
0-0 |
90 |
18:00 |
Argentine Division 1 |
Barracas Central |
River Plate |
2-1 |
0-0 |
93 |
18:00 |
Argentine Division 2 |
Tristan Suarez |
Villa Dalmine |
1-1 |
0-0 |
96 |
18:00 |
BRA SPC |
Sao Bento |
Mirassol |
1-1 |
0-0 |
94 |
18:00 |
BRA SPC |
Portuguesa Desportos |
Santo Andre |
4-0 |
0-0 |
95 |
18:00 |
Uruguay Segunda |
Rocha |
Canadian SC |
2-1 |
0-0 |
95 |
18:00 |
USA Women Premier League |
Nashville Rhythm FC (W) |
Charlotte Lady Eagles(W) |
1-0 |
0-0 |
91 |
18:00 |
Brazil Paulista Serie B |
America SP |
Flamengo (AA) |
0-0 |
0-0 |
98 |
18:00 |
Brazil Paulista Serie B |
Manthiqueira/SP |
CA Taquaritinga SP |
1-3 |
0-0 |
93 |
18:00 |
Brazil Paulista Serie B |
Rio Branco(SP) |
Sweet Sao Kalle Arthur SP U23 |
0-0 |
0-0 |
93 |
18:00 |
Brazil Paulista Serie B |
Amparo SP |
Penapolense |
0-2 |
0-0 |
95 |
18:00 |
Brazil Campeonato Gaucho 2 |
Monsoon FC |
Gloria RS |
0-2 |
0-0 |
94 |
18:00 |
Brazil Campeonato Gaucho 2 |
GA Farroupilha/RS |
Gaucho/RS |
2-1 |
0-0 |
95 |
18:00 |
Brazil Campeonato Mineiro U20 |
America MG (Youth) |
Betim FC U20 |
1-0 |
0-0 |
94 |
18:00 |
Brazil Catarinense Division 2 |
Metropolitano SC |
Caravaggio FC |
1-0 |
0-0 |
96 |
18:00 |
Brazil national youth (U20) Football Championship |
Atletico PE U20 |
Atletico Torres PE U20 |
1-0 |
0-0 |
94 |
18:00 |
Brazil national youth (U20) Football Championship |
Parana Clube (Youth) |
Iraty SC U20 |
1-1 |
0-0 |
97 |
18:00 |
Brazil national youth (U20) Football Championship |
Barra SC U20 |
Figueirense SC (Youth) |
1-1 |
0-0 |
92 |
18:00 |
Brazil national youth (U20) Football Championship |
Barra SC U20 |
Figueirense SC (Youth) |
1-1 |
0-0 |
92 |
18:00 |
Brazil national youth (U20) Football Championship |
Barra SC U20 |
Figueirense SC (Youth) |
1-1 |
0-0 |
92 |
18:00 |
Brazil national youth (U20) Football Championship |
ARUC U20 |
Brasilia DF Youth |
3-0 |
0-0 |
92 |
18:00 |
Brazil Campeonato Paulista Youth |
Vocem SP Youth |
EC Sao Bernardo U20 |
- |
- |
|
18:00 |
Brazil Campeonato Paulista Youth |
Rio Preto (Youth) |
OSTO youth team |
- |
- |
|
18:00 |
Brazil Campeonato Paulista Youth |
Jose Bonifacio SP Youth |
Agua Santa SP Youth |
- |
- |
|
18:00 |
Brazil Campeonato Paulista Youth |
Ibrachina Youth |
Tanabi SP (Youth) |
3-1 |
0-0 |
94 |
18:00 |
Brazil Campeonato Paulista Youth |
Lemense-SP (Youth) |
RB Bragantino Youth |
0-1 |
0-0 |
95 |
18:00 |
Brazil Campeonato Paulista Youth |
Santos (Youth) |
Aracatuba SP Youth |
15-0 |
0-0 |
88 |
18:00 |
Brazil Campeonato Paulista Youth |
Desportivo Brasil Youth |
Capivariano FC SP Youth |
3-0 |
0-0 |
92 |
18:00 |
Brazil Serie D |
Alagoinhas Atletico BA |
Reet |
1-2 |
0-0 |
97 |
18:00 |
Brazil Serie D |
Uniclinic Atletico Cearense CE |
Tocantinopolis |
3-1 |
0-0 |
95 |
18:00 |
Brazil Serie D |
Uniclinic Atletico Cearense CE |
Tocantinopolis |
3-1 |
0-0 |
95 |
18:00 |
Brazil Serie D |
Cordino |
Fluminense PI |
2-0 |
0-0 |
95 |
18:00 |
Brazil Serie D |
Independente Sao Joseense PR |
Concordia AC |
0-1 |
0-0 |
96 |
18:00 |
Brazil Serie D |
Tuna Luso |
Humaita AC |
2-0 |
0-0 |
93 |
18:00 |
Copa LFPB |
Blooming |
Universitario De Vinto |
2-1 |
0-0 |
97 |
18:00 |
Brazil Campeonato Carioca Serie A2 |
Americano RJ |
CFRJ Marica RJ |
1-0 |
0-0 |
92 |
18:00 |
Brazil Campeonato Carioca Serie A2 |
America-RJ |
Cabofriense(RJ) |
0-0 |
0-0 |
91 |
18:00 |
Brazil Campeonato Carioca Serie A2 |
Artsul RJ |
CEAC/Araruama |
3-2 |
0-0 |
96 |
18:00 |
Brazil Campeonato Carioca Serie A2 |
Goncalense |
Friburguense RJ |
2-1 |
0-0 |
95 |
18:00 |
Brazil Campeonato Carioca Serie A2 |
Macae |
Sampaio Correa (RJ) |
0-0 |
0-0 |
90 |
18:30 |
Ireland First Division |
Longford Town |
Wexford (Youth) |
2-1 |
0-0 |
95 |
18:30 |
Jordan Sh Cup |
Ramtha Club |
Al Faisaly |
1-3 |
0-0 |
100 |
18:30 |
Argentina Prim C Metropolitana |
Club Atletico Acassuso |
CA San Miguel |
2-1 |
0-0 |
95 |
18:30 |
Argentina Prim C Metropolitana |
Canuelas FC |
Los Andes |
1-1 |
0-0 |
92 |
18:30 |
Argentina Prim C Metropolitana |
Sportivo Dock Sud |
Colegiales |
0-1 |
0-0 |
95 |
18:30 |
Argentina Prim C Metropolitana |
Talleres Rem de Escalada |
Villa San Carlos |
1-0 |
0-0 |
92 |
18:30 |
Argentina Prim C Metropolitana |
UAI Urquiza |
Argentino de Quilmes |
1-2 |
0-0 |
97 |
18:30 |
Argentina Prim C Metropolitana |
UAI Urquiza |
Argentino de Quilmes |
1-2 |
0-0 |
97 |
18:30 |
Paraguayan Division 2 |
Club Fernando de la Mora |
Deportivo Santani |
3-2 |
0-0 |
95 |
18:30 |
Paraguayan Division 2 |
Deportivo Recoleta |
Atyra FC |
4-2 |
0-0 |
92 |
18:30 |
Argentina group C Tebolidun League Manchester |
Central Cordoba De Rosario |
Liniers |
0-0 |
0-0 |
94 |
18:30 |
Argentina group C Tebolidun League Manchester |
San Martin Burzaco |
Berazategui |
1-1 |
0-0 |
96 |
18:30 |
Argentina group C Tebolidun League Manchester |
Victoriano Arenas |
Claypole |
1-2 |
0-0 |
95 |
18:30 |
Argentina Ding Group Tebolidun League Manchester |
El Porvenir |
Deportivo Paraguayo |
1-0 |
0-0 |
95 |
18:30 |
Brazil national youth (U20) Football Championship |
CA Cambe U20 |
Apucarana SC U20 |
1-2 |
0-0 |
95 |
18:30 |
Brazil Serie D |
Real Noroeste |
Athletic Club MG |
0-1 |
0-0 |
96 |
18:30 |
Argentina Torneo B |
CA Juventud de Puerto Tirol |
Don Orione |
2-2 |
0-0 |
94 |
19:00 |
Brazil Serie A |
Sao Paulo |
Fluminense RJ |
1-0 |
0-0 |
97 |
19:00 |
UEFA European U-21 Football Championship |
Spain U21 |
Switzerland U21 |
1-1 |
0-0 |
94 |
19:00 |
Brazil Serie B |
Atletico Clube Goianiense |
Vila Nova |
1-0 |
0-0 |
95 |
19:00 |
Argentine Division 2 |
Racing de Cordoba |
Atletico Rafaela |
3-3 |
0-0 |
96 |
19:00 |
Copa Libertadores U20 |
Alianza Lima U20 |
OHiggins U20 |
0-0 |
0-0 |
95 |
19:00 |
Uruguay Segunda |
Paysandu FC |
Los Halcones |
4-0 |
0-0 |
89 |
19:00 |
Brazil Paulista Serie B |
Catanduva FC |
Guarulhos SP |
3-0 |
0-0 |
94 |
19:00 |
Chile Primera D |
Comunal Cabrero |
Deportes Quillon |
1-1 |
0-0 |
97 |
19:00 |
Brazil Mineiluo group B League |
Boa Esporte Clube |
Uniao Recreativa dos Trabalhadores MG/URT |
0-2 |
0-0 |
72 |
19:00 |
Canadian Premier League |
Valour |
Cavalry FC |
0-2 |
0-0 |
94 |
19:00 |
Brasileiro, Serie C |
Confianca SE |
Ypiranga(RS) |
1-1 |
0-0 |
93 |
19:00 |
Brasileiro, Serie C |
Sao Bernardo |
Botafogo PB |
0-0 |
0-0 |
96 |
19:00 |
Brazil Serie D |
Iguatu CE |
Potiguar RN |
1-2 |
0-0 |
94 |
19:00 |
Brazil Serie D |
Inter de Limeira |
katalang BA |
0-1 |
0-0 |
95 |
19:00 |
Brazil Serie D |
Nacional(AM) |
Trem-AP |
2-0 |
0-0 |
80 |
19:00 |
Brazil Serie D |
Uniao Rondonopolis MT |
Ipora EC |
3-0 |
0-0 |
95 |
19:00 |
Copa LFPB |
Libertad Gran Mamore FC |
Real Tomayapo |
0-0 |
0-0 |
93 |
19:00 |
USA USL League Two |
Salt City |
Boulder Cty Utd |
3-3 |
0-0 |
96 |
19:00 |
USA USL League Two |
Tampa Bay United |
Brevard SC |
- |
- |
|
19:00 |
USL W-League Women |
FC Carolinas (W) |
Independence Central (W) |
1-0 |
0-0 |
95 |
19:30 |
Chile Cup |
Cobreloa |
San Marcos de Arica |
0-0 |
0-0 |
95 |
19:30 |
USA Women |
OL Reign Reign (W) |
Racing Louisville (W) |
2-2 |
0-0 |
93 |
19:30 |
Venezuela Segunda Division |
AC Minerven FC Bolivar |
Urena SC |
2-0 |
0-0 |
96 |
20:00 |
Brazil Serie B |
Avai FC |
ABC RN |
0-2 |
0-0 |
90 |
20:00 |
Brazil Serie B |
Sampaio Correa |
Criciuma |
0-2 |
0-0 |
97 |
20:00 |
Uruguay Primera Division |
Defensor Sporting Montevideo |
La Luz |
3-0 |
0-0 |
90 |
20:00 |
Libyan Premier League |
Al-Ahli tripoli |
Al Ahli Benghzi |
- |
- |
|
20:00 |
Olympic (Preliminaries) African |
Gabon U23 |
Egypt U23 |
0-2 |
0-0 |
97 |
20:00 |
Olympic (Preliminaries) African |
Niger U23 |
Mali U23 |
0-2 |
0-0 |
97 |
20:00 |
Women in American Games |
Venezuela (W) |
Haiti (W) |
4-1 |
0-0 |
91 |
20:00 |
Argentina group C Tebolidun League Manchester |
Excursionistas |
Sportivo Italiano |
1-1 |
0-0 |
95 |
20:00 |
Argentina group C Tebolidun League Manchester |
General Lamadrid |
Club Lujan |
0-0 |
0-0 |
92 |
20:00 |
Argentina group C Tebolidun League Manchester |
Leandro N Alem |
Ferrocarril Midland |
0-2 |
0-0 |
94 |
20:00 |
Chile Primera D |
Chimbarongo FC |
CD Rancagua Sur |
1-0 |
0-0 |
94 |
20:00 |
Brazil national youth (U20) Football Championship |
Sport Sinop U20 |
Nova Mutum EC U20 |
2-2 |
0-0 |
97 |
20:00 |
Ecuador Campeonato Serie B |
Sociedad Deportivo Quito |
Cuniburo FC |
0-0 |
0-0 |
91 |
20:00 |
Brazil Serie D |
Anapolis FC |
OperArio MT |
3-0 |
0-0 |
89 |
20:00 |
Brazil Serie D |
ASA AL |
CS Sergipe |
1-1 |
0-0 |
89 |
20:00 |
Brazil Serie D |
Camboriu SC |
Hercilio Luz SC |
1-1 |
0-0 |
95 |
20:00 |
Brazil Serie D |
Ferroviaria SP |
XV de Piracicaba |
4-2 |
0-0 |
96 |
20:00 |
Brazil Serie D |
Operario MS |
Gremio Metropolitano Maringa |
0-1 |
0-0 |
95 |
20:00 |
Brazil Serie D |
Sao Raimundo/RR |
Princesa AM |
1-1 |
0-0 |
97 |
20:05 |
Argentine Division 2 |
Almirante Brown |
Guillermo Brown |
0-0 |
0-0 |
87 |
20:30 |
Argentine Division 1 |
San Lorenzo |
Rosario Central |
1-0 |
0-0 |
100 |
20:30 |
Peru Primera Division |
AD Tarma |
EM Deportivo Binacional |
2-0 |
0-0 |
95 |
21:00 |
Argentine Division 2 |
Nueva Chicago |
Temperley |
0-0 |
0-0 |
93 |
21:00 |
Dominican Republic Liga |
Moca FC |
Atletico Pantoja |
2-1 |
0-0 |
95 |
21:00 |
Brazil Serie D |
Portuguesa RJ |
Nova Iguacu |
2-2 |
0-0 |
96 |
21:00 |
USL W-League Women |
Minnesota Aurora FC (W) |
Chicago City SC (W) |
7-0 |
0-0 |
92 |
21:15 |
Brazil Serie B |
CRB AL |
Londrina PR |
2-1 |
0-0 |
99 |
21:30 |
Brazil Serie A |
Bahia |
Gremio (RS) |
1-2 |
0-0 |
95 |
21:30 |
Brazil Serie A |
Flamengo |
Fortaleza |
2-0 |
0-0 |
94 |
21:30 |
Copa LFPB |
Nacional Potosi |
Always Ready |
4-0 |
0-0 |
94 |
22:00 |
Argentine Division 1 |
Estudiantes La Plata |
Central Cordoba SDE |
1-1 |
0-0 |
92 |
22:00 |
Chile Cup |
Everton CD |
Union San Felipe |
5-1 |
0-0 |
93 |
22:00 |
Copa Libertadores U20 |
Sportivo Penarol (Youth) |
Caracas Futbol Club U20 |
5-1 |
0-0 |
93 |
22:00 |
BRA SPC |
Noroeste |
Gremio Prudente |
1-0 |
0-0 |
97 |
22:00 |
Dominican Republic Liga |
We United FC |
Portsmouth Bombers |
0-1 |
0-0 |
91 |
22:00 |
Brasileiro, Serie C |
Aparecidense GO |
Manaus (AM) |
1-0 |
0-0 |
95 |
22:00 |
Brasileiro, Serie C |
SC Paysandu Para |
Brusque FC |
0-2 |
0-0 |
95 |
22:00 |
USA USL League Two |
Swan City SC |
The Villages |
- |
- |
|
22:00 |
USA USL League Two |
Dayton Dutch Lions |
AFC Cleveland |
- |
- |
|
22:00 |
USA USL League Two |
New Jersey Copa |
FA Euro |
- |
- |
|
22:10 |
Argentina Prim C Metropolitana |
Ituzaingo |
Deportivo Merlo |
0-1 |
0-0 |
95 |
22:15 |
Primera Division de Venezuela |
Academia Puerto Cabello |
Zamora Barinas |
2-0 |
0-0 |
93 |
22:30 |
Uruguay Primera Division |
Wanderers FC |
CA River Plate |
4-0 |
0-0 |
92 |
22:30 |
USA USL League Two |
San Francisco City |
Marin FC Legends |
- |
- |
|
23:00 |
Peru Primera Division |
Deportivo Garcilaso |
FBC Melgar |
2-2 |
0-0 |
95 |
23:00 |
Peru Primera Division |
Deportivo Garcilaso |
FBC Melgar |
2-2 |
0-0 |
95 |
23:00 |
Primera Division Liga MX |
Atletico San Luis |
Monterrey |
1-1 |
0-0 |
96 |
23:00 |
Primera Division Liga MX |
Atletico San Luis |
Monterrey |
1-1 |
0-0 |
96 |
23:00 |
Argentine Division 2 |
Deportivo Moron |
Defensores Unidos |
1-0 |
0-0 |
92 |
23:00 |
USL Championship |
Pittsburgh Riverhounds |
Louisville City FC |
0-0 |
0-0 |
93 |
23:00 |
USA Women |
Washington Spirit (W) |
Orlando Pride (W) |
0-3 |
0-0 |
88 |
23:00 |
Women in American Games |
Puerto Rico (W) |
Jamaica (W) |
1-1 |
0-0 |
91 |
23:00 |
USA National Premier Soccer League |
Greenville Triumph |
Forward Madison FC |
1-0 |
0-0 |
96 |
23:00 |
USA National Premier Soccer League |
Richmond Kickers |
Chattanooga Red Wolves |
2-0 |
0-0 |
92 |
23:00 |
USA Independent League |
Maryland Bobcats FC |
Club de Lyon FC |
0-1 |
0-0 |
94 |
23:00 |
Ecuador Campeonato Serie B |
Manta FC |
CD Vargas Torres |
1-0 |
0-0 |
93 |
23:00 |
Brazil Serie D |
Santa Cruz PE |
Nacional de Patos PB |
2-2 |
0-0 |
96 |
23:00 |
USA USL League Two |
Boston City FC (USA) |
Pathfinder FC |
0-0 |
0-0 |
91 |
23:00 |
USA USL League Two |
FC Carolinas |
North Carolina Fusion U23 |
0-1 |
0-0 |
75 |
23:30 |
USA Major League Soccer |
Orlando City |
Chicago Fire |
3-1 |
0-0 |
98 |
23:30 |
USA Major League Soccer |
Toronto FC |
Real Salt Lake |
0-1 |
0-0 |
95 |
23:30 |
USA Major League Soccer |
Inter Miami CF |
Austin FC |
1-1 |
0-0 |
99 |
23:30 |
USA Major League Soccer |
Montreal Impact |
New York City FC |
0-1 |
0-0 |
95 |
23:30 |
USA Major League Soccer |
Columbus Crew |
New York Red Bulls |
2-1 |
0-0 |
97 |
23:30 |
USA Major League Soccer |
FC Cincinnati |
New England Revolution |
2-2 |
0-0 |
95 |
23:30 |
Concacaf Gold |
Cuba |
Guadeloupe |
1-4 |
0-0 |
90 |
23:30 |
USL Championship |
Indy Eleven |
San Diego loyalty |
2-2 |
0-0 |
97 |
23:30 |
USA Women |
North Carolina (W) |
Houston Dash (W) |
1-0 |
0-0 |
93 |
23:30 |
USA Independent League |
Chattanooga |
LA Force |
3-0 |
0-0 |
86 |
23:30 |
USA USL League Two |
Oakland County FC |
Midwest United |
4-3 |
0-0 |
95 |
23:30 |
USA USL League Two |
Southern Soccer Academy Kings |
Asheville City |
1-3 |
0-0 |
90 |
23:30 |
USA USL League Two |
Westchester Flames |
Manhattan SC |
3-2 |
0-0 |
92 |
23:30 |
USA USL League Two |
West Chester United |
FC Lehigh Valley United |
3-1 |
0-0 |
92 |
09:00 |
International Club Friendly |
Korona Kielce |
Chrobry Glogow |
0-0 |
0-0 |
91 |
12:00 |
International Club Friendly |
Rapid Bucuresti |
Gyori ETO |
1-0 |
0-0 |
91 |
13:00 |
Zimbabwe Premier |
Bulawayo Chiefs |
GreenFuel |
0-2 |
0-0 |
94 |
13:00 |
Zimbabwe Premier |
FC Platinum |
Chicken Inn |
- |
- |
|
13:00 |
Zimbabwe Premier |
Manica Diamond |
Sheasham |
- |
- |
|
13:00 |
Zimbabwe Premier |
Ngezi Platinum |
Hwange Colliery |
- |
- |
|
13:00 |
Zimbabwe Premier |
ZPC Kariba |
Yadah FC |
- |
- |
|
19:00 |
Chile Primera D |
Municipal Salamanca |
AC Colina |
- |
- |
|
13:00 |
BRA RJYH |
Bangu U20 |
Madureira U20 |
1-1 |
0-0 |
92 |
22:00 |
Chile Cup |
Rangers Talca |
Comunal Cabrero |
1-0 |
0-0 |
95 |
07:00 |
International Club Friendly |
Zimbru Chisinau |
Dacia-Buiucani |
2-1 |
0-0 |
88 |
07:00 |
International Club Friendly |
Krylya Sovetov |
Sokol |
0-0 |
0-0 |
3 |
08:00 |
International Club Friendly |
FC Brasov |
Inter Cristian |
- |
- |
|
08:15 |
International Club Friendly |
Mlada Boleslav |
Dukla Prague |
- |
- |
|
08:30 |
International Club Friendly |
Ujpesti |
Dafuji cloth MTE |
- |
- |
|
09:00 |
International Club Friendly |
Paksi SE Honlapja |
Vasas |
- |
- |
|
09:00 |
International Club Friendly |
Pogon Siedlce |
Znicz Pruszkow |
2-0 |
0-0 |
87 |
09:00 |
International Club Friendly |
Komarom VSE |
Penzugyor SE |
1-0 |
0-0 |
85 |
09:00 |
International Club Friendly |
Bodajk FC Siofok |
Pecsi MFC |
- |
- |
|
09:00 |
International Club Friendly |
Slovan Bratislava B |
Gyirmot SE |
- |
- |
|
09:00 |
International Club Friendly |
Teplice |
FK Graffin Vlasim |
3-2 |
0-0 |
91 |
10:00 |
International Club Friendly |
SC Paderborn 07 |
Wuppertaler |
- |
- |
|
13:30 |
International Club Friendly |
Rhyl FC |
1874 Northwich |
- |
- |
|
14:00 |
International Club Friendly |
Rukh Vynnyky |
Podillya Khmelnytskyi |
- |
- |
|
14:00 |
International Club Friendly |
Bowers Pitsea |
Hashtag United |
- |
- |
|
14:00 |
International Club Friendly |
Whitstable Town |
Basildon United |
- |
- |
|
14:30 |
International Club Friendly |
Thackley |
Bury AFC |
- |
- |
|
15:00 |
International Club Friendly |
Novi Pazar |
FK Rudar Pljevlja |
5-0 |
0-0 |
88 |
15:00 |
International Club Friendly |
St.Polten |
Mauerwerk |
- |
- |
|
15:00 |
International Club Friendly |
Union Gurten |
SV Wals-Grunau |
- |
- |
|
15:59 |
International Club Friendly |
Rostov FK |
Chernomorets Novorossiysk |
2-0 |
0-0 |
28 |
17:00 |
International Club Friendly |
Birkirkara FC |
Hamrun Spartans |
0-2 |
0-0 |
87 |
08:00 |
Chinese Taipei Intercity League |
Ming Chuan University |
Tainan City Steel |
0-1 |
0-0 |
92 |
12:00 |
International Club Friendly |
SV Meppen |
Bocholt FC |
1-5 |
0-0 |
89 |
13:00 |
International Club Friendly |
Arbroath |
Montrose |
1-3 |
0-0 |
90 |
13:00 |
Brazil national youth (U20) Football Championship |
GE Valparaiso U20 |
Canaa/BA Youth |
0-2 |
0-0 |
97 |
13:00 |
Brazil national youth (U20) Football Championship |
Azuriz U20 |
Londrina EC (Youth) |
0-2 |
0-0 |
69 |
18:00 |
Brazil national youth (U20) Football Championship |
Sport Club Recife Youth |
Nautico PE (Youth) |
1-1 |
0-0 |
98 |
18:00 |
Brazil Serie D |
Resende-RJ |
Santo Andre |
2-0 |
0-0 |
95 |
05:00 |
Australia Brisbane Capital League 2 |
Gungahlin Juventus |
Brindabella Blues FC |
3-0 |
0-0 |
92 |
05:00 |
Australia Brisbane Capital League 2 |
Gungahlin Juventus |
Brindabella Blues FC |
3-0 |
0-0 |
92 |
10:00 |
Calcutta Football League |
Aryan |
WB Police SC |
4-1 |
0-0 |
94 |
10:00 |
Calcutta Football League |
George Telegraph FC |
Rainbow SC |
1-0 |
0-0 |
87 |
07:00 |
International Club Friendly |
Akron Togliatti |
Torpedo Moscow |
2-2 |
0-0 |
89 |
09:00 |
International Club Friendly |
Hamburger SV (Youth) |
FC Teutonia 05 |
2-2 |
0-0 |
89 |
13:00 |
International Club Friendly |
SC Spelle-Venhaus |
Schalke 04 |
0-0 |
0-0 |
0 |
14:00 |
Iceland U19 League |
FH Hafnarfjordur U19 |
Akureyri U19 |
0-1 |
0-0 |
92 |
16:30 |
International Club Friendly |
Backa Topola |
FK Vozdovac Beograd |
1-0 |
0-0 |
90 |
08:30 |
International Club Friendly |
Widzew lodz |
Stal Rzeszow |
4-2 |
0-0 |
88 |
10:00 |
International Club Friendly |
Eimsbutteler TV |
Hagen Ahrensburg |
- |
- |
|
15:00 |
International Club Friendly |
CS Universitatea Craiova |
Ludogorets Razgrad |
0-2 |
0-0 |
87 |
15:00 |
International Club Friendly |
Bahlinger |
FC Denzlingen |
3-3 |
0-0 |
85 |
16:30 |
International Friendly |
Central African Republic U20 |
Congo U20 |
- |
- |
|
19:00 |
BRA SPC |
Bragantino |
Juventus SP |
5-2 |
0-0 |
95 |
14:00 |
International Club Friendly |
Sion Swifts (W) |
Bohemians Dublin (W) |
1-0 |
0-0 |
94 |
15:59 |
International Club Friendly |
FC Treaty United (W) |
DLR Waves (W) |
0-0 |
0-0 |
90 |
17:00 |
International Club Friendly |
Crusaders Newtownabbey Strikers (W) |
Cork City (W) |
0-1 |
0-0 |
94 |
17:00 |
International Club Friendly |
Linfield (W) |
Yalong City (W) |
1-2 |
0-0 |
91 |
18:00 |
Brazil Campeonato Maranhense |
Sport Clube Capixaba |
Serra |
1-4 |
0-0 |
91 |
18:00 |
Brazil Catarinense Division 2 |
CA Carlos Renaux |
Juventus SC |
1-1 |
0-0 |
94 |
18:00 |
Brazil national youth (U20) Football Championship |
Criciuma SC (Youth) |
Brusque U20 |
1-0 |
0-0 |
94 |
18:30 |
Argentina Torneo B |
Resistencia Central |
Lujan de Cuyo |
2-1 |
0-0 |
95 |
14:30 |
USA Women Premier League |
Washington Dutch Lions (W) |
PHL Ukrainian Nationals (W) |
10-1 |
0-0 |
88 |
17:45 |
Brazil national youth (U20) Football Championship |
Barra da Tijuca U20 |
Duque de Caxias RJ U20 |
3-0 |
0-0 |
92 |
17:45 |
Brazil national youth (U20) Football Championship |
Sao Goncalo U20 |
7 de Abril U20 |
2-1 |
0-0 |
93 |
17:45 |
Brazil national youth (U20) Football Championship |
Nova Cidade U20 |
Perolas Negras Youth |
0-1 |
0-0 |
96 |
18:00 |
Brazil Campeonato Mineiro U20 |
Inter De Minas U20 |
Atletico Mineiro Youth |
0-2 |
0-0 |
94 |
18:00 |
Brazil national youth (U20) Football Championship |
Central PE U20 |
CA Porto PE U20 |
0-0 |
0-0 |
94 |
18:00 |
Brazil national youth (U20) Football Championship |
Retro FC Brasil U20 |
Santa Cruz PE U20 |
0-1 |
0-0 |
96 |
18:00 |
Brazil national youth (U20) Football Championship |
Internacional PB U20 |
Confianca SE Youth |
1-2 |
0-0 |
89 |
18:00 |
Brazil national youth (U20) Football Championship |
Internacional PB U20 |
Confianca SE Youth |
1-2 |
0-0 |
89 |
18:00 |
Brazil Campeonato Paranaense 2 |
Parana STC PR |
Brazilian Patriotas FC |
2-2 |
0-0 |
95 |
18:30 |
Brazil Mineiluo group B League |
Aymores |
Uberlandia MG |
1-1 |
0-0 |
95 |
18:30 |
Brazil national youth (U20) Football Championship |
Coritiba PR (Youth) |
Toledo EC U20 |
2-0 |
0-0 |
95 |
20:00 |
Brazil Mineiluo group B League |
Betim FC |
Itabirito |
0-1 |
0-0 |
98 |
20:30 |
USA Women Premier League |
Edgewater Castle (W) |
Chicago Rush (W) |
0-0 |
0-0 |
89 |
22:00 |
Guyana Elite League |
Milerock FC |
Den Amstel FC |
0-2 |
0-0 |
88 |
23:00 |
USA National Premier Soccer League |
Apotheos |
865 Alliance |
1-1 |
0-0 |
92 |
23:00 |
USA Women Premier League |
Florida Krush (W) |
West Florida Flames (W) |
1-2 |
0-0 |
94 |
13:30 |
International Friendly |
Democratic of Congo U20 |
Gabon U20 |
- |
- |
|
15:00 |
International Club Friendly |
Airdrie United |
Motherwell |
1-0 |
0-0 |
35 |
13:00 |
International Club Friendly |
Sturm Graz (Youth) |
TUS Bad Gleichenberg |
- |
- |
|
14:00 |
International Club Friendly |
Fisher Athletic |
Redhill |
- |
- |
|
15:00 |
International Club Friendly |
FC Hebar Pazardzhik |
Lokomotiv Plovdiv |
- |
- |
|
15:00 |
International Club Friendly |
Radnicki 1923 Kragujevac |
FK Sutjeska Niksic |
1-0 |
0-0 |
86 |
12:00 |
Ethiopia Premier League |
Legetafo Legedadi |
Sidama Bunna |
3-2 |
0-0 |
92 |
05:10 |
FFSA SLR |
Adelaide United Reserves |
North Eastern MetroStars Reserve |
3-1 |
0-0 |
90 |
07:30 |
International Club Friendly |
Marek Dupnitza |
CSKA 1948 Sofia II |
- |
- |
|
08:30 |
International Club Friendly |
FK Levski Krumovgrad |
Pirin 2002 Razlog |
- |
- |
|
09:00 |
International Club Friendly |
MOL Fehervar FC II |
Ivancsa |
- |
- |
|
10:00 |
International Club Friendly |
Amkar Perm |
FK Zenit Izhevsk |
- |
- |
|
11:00 |
International Club Friendly |
FC Inhulets Petrove |
Hirnik Kryvyi Rih |
- |
- |
|
11:00 |
International Club Friendly |
Metalist 1925 Kharkiv |
Khust City |
- |
- |
|
11:00 |
International Club Friendly |
Anderlecht |
FC Steaua Bucuresti |
- |
- |
|
15:00 |
International Club Friendly |
CSM Politehnica Iasi |
KF Drita Gjilan |
- |
- |
|
15:00 |
International Club Friendly |
Yantra Gabrovo |
Litex Lovech |
3-2 |
0-0 |
90 |
15:00 |
International Club Friendly |
Spartak Varna |
Ludogorets Razgrad II |
- |
- |
|
17:00 |
International Club Friendly |
Royal Antwerp |
Lierse |
- |
- |
|
18:00 |
International Club Friendly |
Pirin Blagoevgrad |
Belasitsa Petrich |
- |
- |
|
07:00 |
Australia SA Premier League Women Reserves |
Metro United FC Reserves (W) |
West Torrens Birkalla Reserves (W) |
1-3 |
0-0 |
89 |
10:30 |
BSWCP |
Poland Beach Soccer |
Ukraine Beach Soccer |
2-2 |
0-0 |
61 |
12:00 |
BSWCP |
Azerbaijan Beach Soccer |
Moldova Beach Soccer |
4-2 |
0-0 |
60 |
15:00 |
Bolivia Regional Cup |
Deportivo FATIC |
ABB |
2-0 |
0-0 |
92 |
19:00 |
Bolivia Regional Cup |
Club Deportivo Sur Car |
EM Huanuni |
1-0 |
0-0 |
94 |
13:30 |
BSWCP |
Portugal Beach (W) |
Poland Beach (W) |
2-2 |
0-0 |
61 |
15:00 |
BSWCP |
Portugal Beach Soccer |
Spain Beach Soccer |
5-5 |
0-0 |
60 |
16:30 |
BSWCP |
Ukraine Beach (W) |
Spain Beach Soccer (W) |
1-1 |
0-0 |
62 |
18:00 |
BSWCP |
Switzerland Beach Soccer |
Italy Beach Soccer |
5-1 |
0-0 |
59 |
18:00 |
BSWCP |
Switzerland Beach Soccer |
Italy Beach Soccer |
5-1 |
0-0 |
59 |
09:25 |
Australia South Australia State League 2 |
Adelaide Hills |
Modbury Vista |
1-1 |
0-0 |
91 |
18:00 |
Brazil Campeonato Maranhense |
CE Olhodaguense U23 |
Miguelense FC U23 |
1-0 |
0-0 |
95 |
14:00 |
Columbia U19 League |
Maracaneiros U19 |
Millonarios B U19 |
0-2 |
0-0 |
87 |
20:00 |
Columbia U19 League |
Bogota FC U19 |
Fortaleza U19 |
2-4 |
0-0 |
87 |
20:00 |
Grenada Premier Division |
Sab Spartans Sports Club |
Paradise FC |
1-2 |
0-0 |
89 |
15:30 |
Peru Campeonato Nacional Women |
Sporting Cristal W |
Academia Deportiva Cantolao W |
3-0 |
0-0 |
88 |
18:15 |
Uruguay Amateur Cup |
IA Rio Negro de San Jose |
Lavalleja de Minas |
4-1 |
0-0 |
92 |
15:59 |
International Club Friendly |
Sarajevo |
NK Nafta |
1-0 |
0-0 |
87 |
15:59 |
Latvia 2 LIga |
Marupes SC |
FK PPK |
6-1 |
0-0 |
88 |
13:47 |
International Club Friendly |
FK Zeleznicar Pancevo |
Decic Tuzi |
2-0 |
0-0 |
89 |
18:00 |
Uruguay Segunda |
Sportivo Huracan FC |
CSD Huracan Buceo |
1-1 |
0-0 |
94 |
00:00 |
Brazil Serie A |
Internacional RS |
Cruzeiro |
0-0 |
0-0 |
98 |
00:00 |
USA Women |
Chicago Red Stars (W) |
San Diego Wave (W) |
1-0 |
0-0 |
95 |
00:00 |
USA National Premier Soccer League |
Crossfire Redmond |
Seattle |
3-0 |
0-0 |
89 |
00:00 |
New Zealand South Premier League |
Coastal Spirit |
FC Twenty 11 |
2-0 |
0-0 |
96 |
00:00 |
Copa LFPB |
Atletico Palmaflor Vinto |
Aurora |
0-0 |
0-0 |
93 |
00:00 |
USA USL League Two |
AHFC Royals |
Round Rock SC |
4-0 |
0-0 |
93 |
00:00 |
USA USL League Two |
Chicago Dutch Lions |
Springfield ASC |
- |
- |
|
00:00 |
USA USL League Two |
Corpus Christi FC |
Twin City Toucans |
- |
- |
|
00:00 |
USA USL League Two |
Houston FC |
AC Houston Sur |
- |
- |
|
00:00 |
USA USL League Two |
Little Rock Street |
Blue Goose SC |
- |
- |
|
00:00 |
USA USL League Two |
Des Moines Menace |
Chicago City SC |
1-2 |
0-0 |
97 |
00:00 |
USA USL League Two |
MississippiBrilla |
Louisiana Krewe FC |
- |
- |
|
00:00 |
USA USL League Two |
PDX FC |
United PDX |
0-5 |
0-0 |
90 |
00:00 |
USA USL League Two |
Rochester FC |
FC Manitoba |
- |
- |
|
00:00 |
USA USL League Two |
Texas United |
Louisiana Parish AC |
- |
- |
|
00:30 |
USA Major League Soccer |
St. Louis City |
Colorado Rapids |
2-0 |
0-0 |
94 |
00:30 |
USA Major League Soccer |
FC Dallas |
Los Angeles FC |
2-0 |
0-0 |
91 |
00:30 |
USA Major League Soccer |
FC Kansas City |
Vancouver Whitecaps |
3-0 |
0-0 |
73 |
00:30 |
USA Major League Soccer |
Minnesota United FC |
Portland Timbers |
4-1 |
0-0 |
95 |
00:30 |
USA Major League Soccer |
Nashville |
DC United |
2-0 |
0-0 |
93 |
00:30 |
Argentine Division 1 |
Talleres Cordoba |
Godoy Cruz Antonio Tomba |
1-1 |
0-0 |
95 |
00:30 |
Primera Division de Venezuela |
Mineros de Guayana |
Estudiantes Merida FC |
1-1 |
0-0 |
95 |
00:30 |
USA National Premier Soccer League |
Denton Diablos FC |
Lubbock Matadors SC |
0-5 |
0-0 |
90 |
00:30 |
USA National Premier Soccer League |
Tulsa Athletics |
Kansas City Sol |
2-1 |
0-0 |
94 |
00:30 |
Guyana Elite League |
Santos Georgetown |
Western Tigers |
4-1 |
0-0 |
87 |
00:30 |
USA USL League Two |
Bavarian |
Minneapolis City SC |
- |
- |
|
00:30 |
USA USL League Two |
Patuxent FA |
Northern Virginia FC |
- |
- |
|
00:30 |
USA USL League Two |
Tennessee SC |
Dalton Red Wolves SC |
1-1 |
0-0 |
95 |
01:00 |
Primera Division Liga MX |
Tigres UANL |
Puebla |
1-1 |
0-0 |
93 |
01:00 |
USL Championship |
Colorado Springs Switchbacks FC |
Miami FC |
2-0 |
0-0 |
91 |
01:00 |
USL Championship |
San Antonio |
Birmingham Legion |
3-1 |
0-0 |
94 |
01:30 |
Concacaf Gold |
Canada |
Guatemala |
0-0 |
0-0 |
96 |
01:30 |
Peru Primera Division |
Deportivo Municipal |
Alianza Lima |
0-1 |
0-0 |
83 |
01:30 |
USL Championship |
El Paso Locomotive FC |
New Mexico United |
0-1 |
0-0 |
95 |
01:30 |
USA USL League Two |
Park City Red Wolves |
Flatirons Rush |
2-0 |
0-0 |
91 |
02:00 |
USL Championship |
Orange County Blues FC |
Monterey Bay FC |
3-1 |
0-0 |
96 |
02:00 |
USA Women |
Portland Thorns FC (W) |
Kansas City NWSL (W) |
0-1 |
0-0 |
92 |
02:00 |
USA National Premier Soccer League |
Central Valley Fuego |
Omaha |
0-0 |
0-0 |
0 |
02:00 |
Central Premier League |
Western Suburbs |
Napier City Rovers |
1-3 |
0-0 |
84 |
02:00 |
Solomon Islands S League |
Real Kakamora |
Central Coast Football Club |
0-5 |
0-0 |
91 |
02:00 |
USA USL League Two |
Ventura County Fusion |
Capo FC |
7-0 |
0-0 |
89 |
02:30 |
USA Major League Soccer |
San Jose Earthquakes |
Los Angeles Galaxy |
2-2 |
0-0 |
97 |
02:30 |
USA Major League Soccer |
Seattle Sounders |
Houston Dynamo |
1-0 |
0-0 |
94 |
02:30 |
USL Championship |
Las Vegas Lights |
Tampa Bay Rowdies |
1-2 |
0-0 |
94 |
02:30 |
Australia Victorian Premier League U21 |
St. Albans Saints U21 |
Bentleigh greens U21 |
1-2 |
0-0 |
87 |
02:30 |
Australia Victoria NPL2 U20 League |
Preston Lions U21 |
Langwarrin U21 |
0-0 |
0-0 |
89 |
02:30 |
Australia Northern NSW Reserves League |
Broadmeadow Magic Reserves |
Maitland FC Reserves |
0-0 |
0-0 |
89 |
02:30 |
Australia Northern NSW Reserves League |
Weston Workers Reserves |
Valentine Phoenix Reserves |
6-0 |
0-0 |
90 |
02:30 |
Australia Northern NSW Reserves League |
Edgeworth Eagles Reserves |
New Lambton FC Reserves |
3-1 |
0-0 |
89 |
02:30 |
USL W-League Women |
PDX FC (W) |
United PDX (W) |
1-7 |
0-0 |
90 |
02:45 |
Australia Capital Territory Premier League Women |
West Canberra Wanderers FC (W) |
Canberra Olympic(W) |
3-2 |
0-0 |
91 |
02:45 |
Australia Capital Territory U23 League |
Canberra Croatia FC U23 |
Gungahlin Utd U23 |
0-0 |
0-0 |
89 |
02:45 |
Australia Capital Territory U23 League |
Monaro Panthers U23 |
Canberra Olympic U23 |
1-2 |
0-0 |
89 |
03:00 |
Primera Division Liga MX |
Atlas |
CDSyC Cruz Azul |
2-0 |
0-0 |
98 |
03:00 |
USL Championship |
Phoenix Rising FC |
Memphis 901 |
6-0 |
0-0 |
93 |
03:00 |
USL Championship |
Sacramento Republic FC |
Rio Grande Valley |
1-1 |
0-0 |
98 |
03:00 |
Northern New Zealand League |
Birkenhead United |
Bay Olympic |
3-0 |
0-0 |
76 |
03:00 |
Fiji National League |
Suva FC |
Tavua FC |
2-2 |
0-0 |
94 |
03:00 |
Northern NSW U20 League |
Mounties Wanderers U20 |
Dulwich Hill U20 |
2-2 |
0-0 |
90 |
03:00 |
Youth Cup |
Cook Islands (W) U19 |
Vanuatu (W) U19 |
- |
- |
|
18:30 |
Uruguay Amateur Cup |
CA Barrio Olimpico |
Piriapolis FC |
1-2 |
0-0 |
94 |
03:00 |
Youth Cup |
Samoa U19(W) |
Tahiti (W) U19 |
- |
- |
|
04:00 |
Solomon Islands S League |
Laugu United |
Henderson Eels FC |
1-0 |
0-0 |
93 |
04:00 |
Solomon Islands S League |
Laugu United |
Henderson Eels FC |
1-0 |
0-0 |
93 |
04:30 |
Australia Northern NSW Premier League |
Broadmeadow Magic |
Maitland |
0-1 |
0-0 |
95 |
04:30 |
Australia Northern NSW Premier League |
Edgeworth Eagles FC |
New Lambton FC |
1-0 |
0-0 |
92 |
04:30 |
Australia Northern NSW Premier League |
Weston Workers FC |
Valentine |
2-3 |
0-0 |
94 |
04:30 |
Australia Tasmania Super League Women |
Clarence Zebras (W) |
Taroona (W) |
5-3 |
0-0 |
92 |
05:00 |
VIC Premier League |
South Melbourne |
Oakleigh Cannons |
0-2 |
0-0 |
93 |
05:00 |
Victorian State League Division 1 |
Western United FC NPL |
Manningham United Blues |
3-3 |
0-0 |
93 |
05:00 |
Australia Capital Gatorade Premier League |
Monaro Panthers |
Canberra Olympic |
4-2 |
0-0 |
93 |
05:00 |
Australia Capital Gatorade Premier League |
Canberra FC |
Gungahlin United |
3-3 |
0-0 |
85 |
05:00 |
Australia New South Wales Super League |
Mounties Wanderers |
Dulwich Hill SC |
3-2 |
0-0 |
93 |
05:00 |
Australia Victorian Premier League U21 |
Melbourne Knights U21 |
Avondale FC U21 |
0-1 |
0-0 |
90 |
05:00 |
Australia Victoria State League |
Melbourne Victory NPL |
Box Hill United SC |
2-1 |
0-0 |
88 |
05:00 |
Mongolia Premier League |
Erchim |
Deren FC |
- |
- |
|
05:00 |
Australia Capital Territory Premier League Women |
ANU FC (W) |
Canberra FC (W) |
0-5 |
0-0 |
92 |
05:00 |
Australia Queensland Premier League 4 |
Pimpama City FC |
Legends |
1-0 |
0-0 |
92 |
05:00 |
Australia Queensland Premier League 3 |
Burleigh Heads |
Musgrave Yellow |
2-1 |
0-0 |
93 |
05:30 |
Japan Football League |
FC Tiamo Hirakata |
Briobecca Urayasu |
1-1 |
0-0 |
93 |
06:00 |
Japan Football League |
Maruyasu Industries |
Minebea Mitsumi FC |
3-2 |
0-0 |
88 |
06:00 |
Japan Football League |
Suzuka unlimited |
Okinawa SV |
1-1 |
0-0 |
95 |
06:00 |
Japan Women's Football League 1 |
Yamato Sylphid (W) |
Gunma FC White Star (W) |
1-4 |
0-0 |
81 |
06:00 |
Japan Women's Football League 1 |
Yamato Sylphid (W) |
Gunma FC White Star (W) |
1-4 |
0-0 |
81 |
06:00 |
Japan Women's Football League 1 |
AS Harima ALBION (W) |
Nittaidai University (W) |
1-1 |
0-0 |
94 |
06:00 |
Japan Women's Football League 1 |
Setagaya Sfida (W) |
Yokohama FC Seagulls (W) |
0-1 |
0-0 |
92 |
06:00 |
Japan Women's Football League 2 |
Fujizakura Yamanashi (W) |
Viamaterras Miyazaki (W) |
1-1 |
0-0 |
94 |
06:00 |
Japan Women's Football League 2 |
Veertien Mie (W) |
Fukuoka AN (W) |
- |
- |
|
06:00 |
Japan Women's Football League 2 |
Okayama Yunogo Belle (W) |
Tsukuba FC (W) |
- |
- |
|
06:00 |
Australia Northern NSW Women’s Premier League |
New Lambton FC (W) |
Charlestown Azzuri (W) |
5-1 |
0-0 |
81 |
06:40 |
NSW Premier W-League |
Football NSW Institute (W) |
Manly Utd (W) |
0-2 |
0-0 |
92 |
07:00 |
Chinese Football Association Jia League |
Yanbian Longding |
Shenyang City Public |
2-0 |
0-0 |
95 |
07:00 |
J-League Division 3 |
Kamatamare Sanuki |
FC Ryukyu |
1-2 |
0-0 |
93 |
07:00 |
Japan Women's Football League 1 |
IGA Kunoichi (W) |
Shizuoka Sangyo University (W) |
1-1 |
0-0 |
87 |
07:00 |
NSW Premier W-League |
Blacktown Spartans(W) |
Maca Searle (W) |
1-6 |
0-0 |
92 |
07:00 |
NSW Premier W-League |
Northern Tigers FC (W) |
Sydney Olympic FC (W) |
0-3 |
0-0 |
93 |
07:00 |
NSW Premier W-League |
University of Sydney (W) |
Aime Rigi (W) |
0-0 |
0-0 |
91 |
07:00 |
WAUS WD1 |
Perth RedStar (W) |
Subiaco AFC (W) |
7-0 |
0-0 |
93 |
07:00 |
WAUS WD1 |
NTC Football West (W) |
Fremantle City FC (W) |
5-3 |
0-0 |
92 |
07:10 |
NSW Premier W-League |
Gladesville Ravens (W) |
Bulls Academy (W) |
0-0 |
0-0 |
91 |
07:30 |
Chinese Football Association Yi League |
Zibo Qisheng |
Wuhan JiangCheng |
0-3 |
0-0 |
95 |
07:30 |
Hong Kong FA Cup Junior Division |
Central Western District RSA |
Eastern District SA |
2-0 |
0-0 |
91 |
07:30 |
Australia Darwin Premier League |
Casuarina FC |
Darwin Olympics |
1-2 |
0-0 |
92 |
08:00 |
Baltic Cup |
Finland U17 |
Estonia U17 |
- |
- |
|
08:00 |
Baltic Cup |
Lithuania U17 |
Latvia U17 |
- |
- |
|
08:00 |
Chinese Football Association Jia League |
Jinan XingZhou |
Nanjing City |
1-2 |
0-0 |
95 |
08:00 |
Chinese Football Association Yi League |
Bei Li Gong |
Haimen Codion |
1-0 |
0-0 |
95 |
08:00 |
Chinese Football Association Yi League |
Hunan Billows |
Quanzhou Yassin |
1-5 |
0-0 |
88 |
08:00 |
Korea Challengers League |
Yangpyeong |
Changwon City |
2-0 |
0-0 |
94 |
08:00 |
Indonesia Liga 1 |
Persib Bandung |
Madura United |
1-1 |
0-0 |
93 |
08:00 |
Indonesia Liga 1 |
Dewa United FC |
Arema FC |
1-0 |
0-0 |
95 |
08:00 |
Brunei Super League |
Jerudong FC |
Setia Perdana FC |
0-3 |
0-0 |
94 |
08:00 |
Brunei Super League |
Panchor Murai |
Indera FC |
0-10 |
0-0 |
90 |
08:00 |
Brunei Super League |
Rimba Star |
Lun Bawang |
1-0 |
0-0 |
93 |
08:00 |
Chinese Taipei Intercity League |
Taichung Futuro |
Athletic Club Taipei |
1-1 |
0-0 |
92 |
08:00 |
Chinese Taipei Intercity League |
Taiwan Shihu |
Zhanyi Skywalkers |
5-0 |
0-0 |
88 |
08:15 |
Malaysia Liga M3 |
Sarawak United |
KL Rovers |
1-4 |
0-0 |
92 |
08:20 |
NSW Premier W-League |
Apia L Tigers (W) |
NWS Spirit (W) |
3-0 |
0-0 |
94 |
08:30 |
Chinese Football Association Yi League |
Taian Tiankuang |
Qingdao Red Lions |
2-2 |
0-0 |
97 |
08:45 |
Malaysia Liga M3 |
Armed Forces FC |
KSR Sains |
1-1 |
0-0 |
94 |
09:00 |
K League 1 |
Gwangju Football Club |
Ulsan Hyundai FC |
0-1 |
0-0 |
95 |
09:00 |
J2 League |
Blaublitz Akita |
Ban Di Tesi Iwaki |
1-1 |
0-0 |
95 |
09:00 |
Korea League 4 |
Daegu FC II |
Jungnang Chorus Mustang FC |
4-1 |
0-0 |
92 |
09:00 |
Korea League 4 |
Chungju Citizen |
Busan I'Park B |
3-2 |
0-0 |
95 |
09:00 |
International Club Friendly |
Farul Constanta |
Banik Ostrava |
0-5 |
0-0 |
89 |
09:00 |
NSW Premier W-League |
Bankstown City Lions (W) |
Illawarra Stingrays (W) |
0-0 |
0-0 |
93 |
09:00 |
Lebanon League Women |
Eleven Football Pro (W) |
Beirut Academy (W) |
2-3 |
0-0 |
94 |
09:00 |
Lebanon League Women |
Eleven Football Pro (W) |
Beirut Academy (W) |
2-3 |
0-0 |
94 |
09:30 |
Chinese Super League |
Shanghai Shenhua |
Tianjin Tigers |
1-2 |
0-0 |
98 |
09:30 |
Chinese Super League |
Shanghai Shenhua |
Tianjin Tigers |
1-2 |
0-0 |
98 |
09:30 |
K League 2 |
FC Anyang |
Gyeongnam FC |
2-4 |
0-0 |
93 |
09:30 |
Estonia Esi Liiga |
Tallinna JK Legion |
Tallinna FC Levadia B |
0-0 |
0-0 |
90 |
09:30 |
Myanmar Professional League |
Ayeyawady united |
Laconi Lian |
2-2 |
0-0 |
91 |
09:30 |
Hong Kong FA Cup Junior Division |
Citizen |
Kai Jing |
0-1 |
0-0 |
85 |
10:00 |
J1 League |
Yokohama Marinos |
Shonan Bellmare |
4-1 |
0-0 |
94 |
10:00 |
K League 1 |
Pohang Steelers |
Suwon FC |
3-1 |
0-0 |
94 |
10:00 |
J2 League |
Roasso Kumamoto |
Tokyo Verdy |
0-1 |
0-0 |
94 |
10:00 |
V.League 1 |
Binh Dinh |
Hoang Anh Gia Lai |
2-1 |
0-0 |
82 |
10:00 |
V.League 1 |
Becamex Binh Duong |
Nam Dinh FC |
2-3 |
0-0 |
95 |
10:00 |
V.League 1 |
Hanoi FC |
Song Lam Nghe An |
0-1 |
0-0 |
83 |
10:00 |
V.League 1 |
Ho Chi Minh |
Viettel FC |
0-1 |
0-0 |
82 |
10:00 |
V.League 1 |
Hong Linh Ha Tinh |
Khatoco Khanh Hoa |
0-0 |
0-0 |
92 |
10:00 |
V.League 1 |
Da Nang |
Cong An Ha Noi |
1-0 |
0-0 |
96 |
10:00 |
V.League 1 |
Thanh Hoa |
Hai Phong |
0-1 |
0-0 |
93 |
10:00 |
Singapore League |
Hougang United FC |
Balestier Khalsa FC |
0-3 |
0-0 |
94 |
10:00 |
Singapore League |
Geylang United FC |
Tampines Rovers FC |
1-1 |
0-0 |
93 |
10:00 |
J-League Division 3 |
FC Gifu |
Grulla Morioka |
0-0 |
0-0 |
94 |
10:00 |
Korea Challengers League |
Gangneung City |
Pocheon FC |
3-3 |
0-0 |
94 |
10:00 |
Korea Challengers League |
Mokpo City |
Yangju Citizen |
1-0 |
0-0 |
95 |
10:00 |
Korea League 4 |
Dangjin Citizen |
Jeonju Citizen FC |
2-2 |
0-0 |
95 |
10:00 |
Korea League 4 |
Pyeongtaek Citizen |
Goyang Happiness FC |
2-2 |
0-0 |
91 |
10:00 |
Latvia Division 2 |
Grobina |
Olaine |
3-1 |
0-0 |
91 |
10:00 |
Estonia Teine Liiga |
Parnu JK |
Laanemaa Haapsalu |
0-1 |
0-0 |
91 |
10:00 |
Estonia Teine Liiga |
JK Welco Elekter |
Nomme JK Kalju II |
4-2 |
0-0 |
92 |
10:00 |
Estonia Teine Liiga |
Tartu Kalev |
JK Tallinna Kalev II |
2-3 |
0-0 |
91 |
10:00 |
Estonia Teine Liiga |
Trans Narva B |
Tartu JK Maag Tammeka B |
3-0 |
0-0 |
92 |
10:00 |
Belarus Reserve League |
Dinamo Minsk Reserves |
Belshina Babruisk Reserve |
1-0 |
0-0 |
92 |
10:00 |
Sri Lanka President Cup |
Moragasmulla SC |
Java Lane SC |
2-4 |
0-0 |
88 |
10:00 |
Finland Women Premier League |
HJK Helsinki (W) |
Aland United (W) |
1-4 |
0-0 |
94 |
10:00 |
Norway Division 4 |
Molde B |
Funnefoss/Vormsund |
2-1 |
0-0 |
95 |
10:30 |
K League 2 |
Gimpo FC |
Chungnam Asan |
1-1 |
0-0 |
95 |
11:00 |
K League 1 |
Incheon United |
Gangwon FC |
1-0 |
0-0 |
97 |
11:00 |
Kazakhstan Premier League |
Kyzylzhar Petropavlovsk |
FC Kairat Almaty |
2-1 |
0-0 |
87 |
11:00 |
International Club Friendly |
Piast Gliwice |
Lechia Gdansk |
3-1 |
0-0 |
90 |
11:00 |
Sweden Damallsvenskan |
Linkopings (W) |
IK Uppsala (W) |
4-0 |
0-0 |
90 |
11:00 |
WBCUP |
Latvia (W) U17 |
Lithuania (W) U17 |
- |
- |
|
11:00 |
Belarus Pershaya Liga |
Niva Dolbizno |
FC Molodechno |
1-1 |
0-0 |
95 |
11:00 |
Finland Women League 1 |
Lahti s (W) |
VIFK Vaasa (W) |
- |
- |
|
11:00 |
Finland Women League 1 |
NJS (W) |
KTP Kotka (W) |
- |
- |
|
11:00 |
Belarus Reserve League |
Neman Grodno Reserves |
Bate Borisov Reserves |
1-1 |
0-0 |
91 |
11:00 |
Norway Division 4 |
Brumunddal |
IL Hodd B |
3-3 |
0-0 |
96 |
11:30 |
Chinese Football Association Jia League |
Shanghai Jiading Huilong |
Jiangxi Liansheng FC |
1-2 |
0-0 |
94 |
11:30 |
Chinese Football Association Jia League |
Dongguan Guanlian |
Guangxi Pingguo Haliao |
2-1 |
0-0 |
88 |
11:30 |
Chinese Football Association Jia League |
Wuxi Wugou |
Sichuan Jiuniu |
0-1 |
0-0 |
94 |
11:30 |
Chinese Football Association Yi League |
Yunnan Yukun |
Chongqing Tonglianglong |
0-0 |
0-0 |
93 |
11:35 |
Chinese Super League |
Dalian Pro |
Qingdao Manatee |
1-1 |
0-0 |
100 |
11:35 |
Chinese Super League |
Cangzhou Mighty Lions |
Zhejiang Greentown |
2-1 |
0-0 |
95 |
11:35 |
Chinese Super League |
Nantong Zhiyun |
Meizhou Hakka |
2-1 |
0-0 |
98 |
12:00 |
Norway 2.Liga |
Kjelsas |
Egersunds IK |
0-1 |
0-0 |
95 |
12:00 |
Norway 2.Liga |
Traff |
FK Arendal |
2-2 |
0-0 |
95 |
12:00 |
Latvia Division 2 |
Rezekne/BJSS |
Saldus SS/Leevon |
0-2 |
0-0 |
89 |
12:00 |
International Club Friendly |
FSV luckenwalde |
VfB 1921 Krieschow |
- |
- |
|
12:00 |
International Club Friendly |
Sportfreunde Lotte |
VfL Osnabruck |
0-0 |
0-0 |
90 |
12:00 |
International Club Friendly |
Havelse |
Hansa Rostock II |
- |
- |
|
12:00 |
International Club Friendly |
SV Atlas Delmenhorst |
SC Preussen Munster II |
- |
- |
|
12:00 |
International Club Friendly |
ISI Dangkor Senchey FC |
Prey Veng |
3-1 |
0-0 |
88 |
12:00 |
International Club Friendly |
Mahdov FC |
Berlin Turkspor |
6-1 |
0-0 |
90 |
12:00 |
Estonia Esi Liiga |
Elva |
Kohtla Jarve JK Jarve |
3-0 |
0-0 |
94 |
12:00 |
Estonia Esi Liiga |
Paide Linnameeskond B |
Tabasalu Charma |
0-1 |
0-0 |
92 |
12:00 |
Belarus Pershaya Liga |
Volna Pinsk |
FK Orsha |
3-2 |
0-0 |
94 |
12:00 |
Indonesia Liga 1 |
Persija Jakarta |
PSM Makassar |
1-1 |
0-0 |
95 |
12:00 |
Indonesia Liga 1 |
Barito Putera |
Persita Tangerang |
2-0 |
0-0 |
93 |
12:00 |
Finland Kolmonen |
NuPS |
EsPa |
3-1 |
0-0 |
95 |
12:00 |
Finland Women League 1 |
Ilves II (W) |
Jyvaskylan Pallokerho (W) |
- |
- |
|
12:00 |
Ireland U19 League |
Sligo U19 |
Dundalk U19 |
2-0 |
0-0 |
95 |
12:00 |
Ireland U19 League |
CK United FC U19 |
Waterford United U19 |
3-4 |
0-0 |
93 |
12:00 |
Finland Women Premier League |
KuPs (W) |
Honka Espoo (W) |
2-0 |
0-0 |
92 |
12:00 |
Norway Division 4 |
Grorud B |
Sandvikens |
0-0 |
0-0 |
86 |
12:00 |
Norway Division 4 |
Sandnes B |
Stord IL |
2-1 |
0-0 |
91 |
12:00 |
Kenya Super League |
MCF FC |
Gusii FC |
2-1 |
0-0 |
93 |
12:00 |
Kenya Super League |
Darajani Gogo |
Migori Youth |
0-1 |
0-0 |
93 |
12:00 |
Kenya Super League |
Kisumu All Stars |
Kibera Black Stars |
2-1 |
0-0 |
92 |
12:00 |
U-17 Asian Cup |
Korea Republic U17 |
Japan U17 |
0-2 |
0-0 |
95 |
12:15 |
Brunei Super League |
Wijaya FC |
Kasuka FC |
0-5 |
0-0 |
60 |
12:30 |
International Club Friendly |
SC Victoria Hamburg |
SV Eichede |
0-1 |
0-0 |
90 |
12:30 |
Malawi Premier League |
Ekwendeni Hammers |
Blue Eagles |
1-0 |
0-0 |
93 |
12:30 |
Malawi Premier League |
Mighty Tigers |
Kamuzu Barracks |
0-1 |
0-0 |
96 |
12:30 |
Malawi Premier League |
Civo United |
Bangwe All Stars |
- |
- |
|
12:30 |
Mozambique Championship |
Ferroviario Maputo |
Baia de Pemba F.C |
3-0 |
0-0 |
90 |
13:00 |
Swedish Allsvenskan |
Halmstads |
IFK Goteborg |
0-0 |
0-0 |
93 |
13:00 |
Swedish Allsvenskan |
IFK Norrkoping FK |
Hacken |
2-2 |
0-0 |
93 |
13:00 |
Norway Adeccoligaen |
Kongsvinger |
Start Kristiansand |
2-1 |
0-0 |
95 |
13:00 |
Norway Adeccoligaen |
Bryne |
Raufoss |
4-1 |
0-0 |
93 |
13:00 |
Norway Adeccoligaen |
Fredrikstad |
Ranheim IL |
4-0 |
0-0 |
91 |
13:00 |
Norway 2.Liga |
Valerenga B |
Orn-Horten |
4-1 |
0-0 |
95 |
13:00 |
Uruguay Primera Division |
Boston River |
Danubio FC |
1-0 |
0-0 |
93 |
13:00 |
Kazakhstan Premier League |
FK Kaspyi Aktau |
Lokomotiv Astana |
1-2 |
0-0 |
95 |
13:00 |
International Club Friendly |
Banks o Dee |
Peterhead |
0-2 |
0-0 |
89 |
13:00 |
International Club Friendly |
Schweinfurt 05 FC |
Wurzburger FV |
- |
- |
|
13:00 |
International Club Friendly |
Utsiktens BK |
Orgryte |
3-0 |
0-0 |
91 |
13:00 |
Sweden Damallsvenskan |
IFK Kalmar (W) |
BK Hacken (W) |
0-3 |
0-0 |
90 |
13:00 |
Sweden Damallsvenskan |
FC Rosengard (W) |
IFK Norrkoping DFK (W) |
2-1 |
0-0 |
88 |
13:00 |
Sweden Damallsvenskan |
Orebro (W) |
Vaxjo (W) |
1-2 |
0-0 |
94 |
13:00 |
Swden Women Divi.1 |
Eskilstuna United (W) |
Lidkopings FK (W) |
2-2 |
0-0 |
94 |
13:00 |
BRA SPC |
EC Sao Bernardo/SP |
Sao Caetano |
1-0 |
0-0 |
95 |
13:00 |
BRA SPC |
AA Portuguesa Santista |
Esporte Clube Sao Jose SP |
2-0 |
0-0 |
95 |
13:00 |
Zimbabwe Premier |
Black Rhinos |
Dynamos FC |
- |
- |
|
13:00 |
Zimbabwe Premier |
Capps linked |
Highlanders |
1-2 |
0-0 |
95 |
13:00 |
Zimbabwe Premier |
Herentals FC |
Simba Bhora |
- |
- |
|
13:00 |
Zimbabwe Premier |
Triangle FC |
Cranborne Bullets |
- |
- |
|
13:00 |
Brazil Paulista Serie B |
Independente SP |
SKA Brasil |
0-2 |
0-0 |
98 |
13:00 |
Brazil Paulista Serie B |
Uniao Sao Joao |
Nacional SP |
1-0 |
0-0 |
97 |
13:00 |
Brazil Paulista Serie B |
Uniao Sao Joao |
Nacional SP |
1-0 |
0-0 |
97 |
13:00 |
Ireland U19 League |
Kerry DL U19 |
Treaty United FC U19 |
2-2 |
0-0 |
97 |
13:00 |
Ireland U19 League |
Longford Town U19 |
Bray Wanderers U19 |
3-3 |
0-0 |
92 |
13:00 |
Ireland U19 League |
Drogheda United U19 |
Cobh Ramblers U19 |
1-3 |
0-0 |
92 |
13:00 |
Ireland U19 League |
UCD U19 |
Shamrock Rovers U19 |
2-4 |
0-0 |
92 |
13:00 |
Iceland U19 League |
Keflavik U19 |
Afturelding Hviti U19 |
2-3 |
0-0 |
92 |
13:00 |
Belarus Womens Premier League |
Smorgon (W) |
Dinamo-BGUFK Minsk (W) |
- |
- |
|
13:00 |
Lebanon League Women |
Beirut FC (W) |
Helium Sports Club W |
0-6 |
0-0 |
86 |
13:00 |
Bolivia Regional Cup |
Alianza Beni FC |
CD Los Almendros |
0-0 |
0-0 |
92 |
13:30 |
International Club Friendly |
Rakow Czestochowa |
Slavia Praha |
1-1 |
0-0 |
92 |
13:30 |
International Friendly |
Brazil (W) |
Chile (W) |
4-0 |
0-0 |
87 |
14:00 |
Brazil Serie A |
Corinthians Paulista (SP) |
Bragantino |
0-1 |
0-0 |
95 |
14:00 |
Iceland Division 1 |
Vestri |
KFR Aegir |
1-2 |
0-0 |
91 |
14:00 |
Estonia Champions League |
Nomme JK Kalju |
JK Tallinna Kalev |
1-2 |
0-0 |
94 |
14:00 |
Kazakhstan Premier League |
Tobol Kostanai |
FK Atyrau |
1-0 |
0-0 |
95 |
14:00 |
Faroe Islands Formuladeildin |
EB Streymur |
Vikingur Gotu |
0-2 |
0-0 |
93 |
14:00 |
Faroe Islands Formuladeildin |
KI Klaksvik |
HB Torshavn |
2-0 |
0-0 |
93 |
14:00 |
Latvia Division 2 |
Rigas Futbola skola II |
JDFS Alberts |
1-2 |
0-0 |
92 |
14:00 |
Latvia Division 2 |
Rigas Futbola skola II |
JDFS Alberts |
1-2 |
0-0 |
92 |
14:00 |
International Club Friendly |
RSV Eintracht |
Hertha Berlin |
0-6 |
0-0 |
89 |
14:00 |
Belarus Pershaya Liga |
FK Vitebsk |
Osipovichy |
0-0 |
0-0 |
89 |
14:00 |
Paraguayan Division 2 |
24 de Setiembre |
3 De Febrero |
0-2 |
0-0 |
96 |
14:00 |
Paraguayan Division 2 |
Deportivo Carapegua |
Sportivo San Lorenzo |
0-0 |
0-0 |
95 |
14:00 |
Finland Kolmonen |
Roi United |
Tervarit-j |
4-0 |
0-0 |
92 |
14:00 |
Ireland U19 League |
Wexford Youths U19 |
Klub Kildare U19 |
3-0 |
0-0 |
38 |
14:00 |
Iceland 3 Deild |
KFS Vestmannaeyjar |
IH Hafnarfjordur |
2-0 |
0-0 |
89 |
14:00 |
Belarus Reserve League |
FC Minsk Reserves |
Torpedo Zhodino Reserves |
0-0 |
0-0 |
90 |
14:00 |
Brazil national youth (U20) Football Championship |
Botafogo DF U20 |
FC Samambaia U20 |
3-1 |
0-0 |
96 |
14:00 |
Norway Division 4 |
Frigg |
Os Turn Fotball |
2-4 |
0-0 |
93 |
14:00 |
Norway Division 4 |
Lysekloster |
Skedsmo |
4-0 |
0-0 |
93 |
14:00 |
Norway Division 4 |
Elverum |
Sogndal B |
2-1 |
0-0 |
91 |
14:00 |
Bolivia Regional Cup |
Ciudad Nueva Santa Cruz |
Universidad Crucena |
6-0 |
0-0 |
89 |
14:00 |
Bolivia Regional Cup |
24 de Septiembre 1969 |
Club River San Julian |
4-2 |
0-0 |
93 |
14:00 |
Lebanon FA Cup |
Al-Ahed |
Shabab Al Ghazieh |
- |
- |
|
14:30 |
International Club Friendly |
TuS Blau-Weiss Lohne |
VfL Oldenburg |
- |
- |
|
14:55 |
Lithuania - 1.Division |
Kauno Zalgiris |
Siauliai |
3-2 |
0-0 |
93 |
15:00 |
Norwegian Tippeligaen |
Haugesund |
Odd Grenland |
2-1 |
0-0 |
94 |
15:00 |
Norwegian Tippeligaen |
Sarpsborg 08 |
Sandefjord |
6-1 |
0-0 |
93 |
15:00 |
Norwegian Tippeligaen |
Lillestrom |
Tromso IL |
0-1 |
0-0 |
95 |
15:00 |
Norwegian Tippeligaen |
Brann |
Ham-Kam |
2-1 |
0-0 |
92 |
15:00 |
Norwegian Tippeligaen |
Aalesund FK |
Rosenborg |
1-0 |
0-0 |
95 |
15:00 |
Finland Ykkonen |
Jaro |
Ekenas IF Fotboll |
1-1 |
0-0 |
90 |
15:00 |
Finland Ykkonen |
JaPS |
TPS Turku |
1-2 |
0-0 |
94 |
15:00 |
Finland Ykkonen |
Gnistan Helsinki |
KaPa |
1-0 |
0-0 |
92 |
15:00 |
Finland - Kakkonen Lohko |
GrIFK Kauniainen |
Atlantis |
4-2 |
0-0 |
91 |
15:00 |
Finland - Kakkonen Lohko |
Ilves Tampere II |
Poxyt |
1-1 |
0-0 |
89 |
15:00 |
Sweden Cupen |
Asarp Tradet |
Jonsereds IF |
1-3 |
0-0 |
90 |
15:00 |
Kazakhstan Premier League |
Ordabasy |
FK Aksu |
2-0 |
0-0 |
93 |
15:00 |
International Club Friendly |
Rot-Weiss Erfurt |
Wurzburger Kickers |
0-1 |
0-0 |
31 |
15:00 |
Jordan Sh Cup |
Al Wihdat Amman |
Shabab AlOrdon |
1-0 |
0-0 |
95 |
15:00 |
Uzbek League |
Neftchi Fargona |
Nasaf Qarshi |
2-1 |
0-0 |
96 |
15:00 |
Uzbek League |
Olympic FK Tashkent |
Termez Surkhon |
1-1 |
0-0 |
90 |
15:00 |
Norway Division 1 Women |
Tromso (W) |
Klepp (W) |
0-0 |
0-0 |
0 |
15:00 |
Ecuador Primera Women |
EL Nacional (W) |
Club Nanas (W) |
1-1 |
0-0 |
97 |
15:00 |
Colombia Regional League |
Soccer Law |
Ferrovalvulas FC |
2-1 |
0-0 |
93 |
15:00 |
Belarus Womens Premier League |
Dnepr Mogilev (W) |
FK Minsk (W) |
- |
- |
|
15:00 |
Bolivia Regional Cup |
Hiska Nacional |
Chaco Petrolero |
3-2 |
0-0 |
94 |
15:30 |
Swedish Allsvenskan |
Djurgardens |
Varbergs BoIS FC |
2-0 |
0-0 |
92 |
15:30 |
Finland Ykkonen |
HIFK |
SalPa |
2-2 |
0-0 |
95 |
15:30 |
Belarusian Premier League |
FC Gomel |
Slavia Mozyr |
2-2 |
0-0 |
93 |
15:30 |
Uruguay Primera Division |
Centro Atletico Fenix |
Racing Club Montevideo |
3-0 |
0-0 |
94 |
15:30 |
International Club Friendly |
ZNK Osijek |
Bohemians 1905 |
3-2 |
0-0 |
89 |
15:30 |
International Club Friendly |
FC Otelul Galati |
Maribor |
0-0 |
0-0 |
89 |
15:30 |
Belarus Womens Premier League |
Energetik-BGU Minsk (W) |
ABFF U19 (W) |
0-2 |
0-0 |
58 |
15:30 |
Belarus Womens Premier League |
Energetik-BGU Minsk (W) |
ABFF U19 (W) |
0-2 |
0-0 |
58 |
15:30 |
Peru Campeonato Nacional Women |
Carlos Mannucci W |
Universitario de Deportes (W) |
0-1 |
0-0 |
90 |
15:59 |
UEFA European U-21 Football Championship |
England U21 |
Portugal U21 |
1-0 |
0-0 |
95 |
15:59 |
Estonia Champions League |
FC Flora Tallinn |
Tartu JK Maag Tammeka |
3-0 |
0-0 |
93 |
15:59 |
International Club Friendly |
NK Olimpija Ljubljana |
Hajduk Split |
1-0 |
0-0 |
92 |
15:59 |
International Club Friendly |
FC Koper |
Istra 1961 Pula |
1-1 |
0-0 |
45 |
15:59 |
WBCUP |
Latvia (W) U19 |
Lithuania (W) U19 |
0-0 |
0-0 |
4 |
15:59 |
Belarus Pershaya Liga |
Zhodino Yuzhnoe |
Shakhter Soligorsk II |
3-0 |
0-0 |
94 |
15:59 |
Mali Premiere Division |
USFAS Bamako |
AS Korofina |
0-0 |
0-0 |
90 |
15:59 |
Mali Premiere Division |
Djoliba |
Cercle de Bamako |
1-0 |
0-0 |
90 |
15:59 |
Colombia Regional League |
E.D.P IND. Medellin |
Lula FC |
1-1 |
0-0 |
93 |
15:59 |
Finland Women Premier League |
PK-35 Vantaa (W) |
ONS (W) |
1-0 |
0-0 |
92 |
16:30 |
Pan Arab Games - Football |
Lebanon U23 |
Sudan U23 |
0-3 |
0-0 |
93 |
16:30 |
Pan Arab Games - Football |
Saudi Arabia U19 |
Syria U23 |
0-1 |
0-0 |
95 |
16:30 |
Chile Cup |
Universidad de Concepcion |
Fernandez Vial |
1-0 |
0-0 |
95 |
17:00 |
Lithuania - 1.Division |
Banga Gargzdai |
FK Zalgiris Vilnius |
1-4 |
0-0 |
94 |
17:00 |
Lithuania - 1.Division |
Suduva |
Hegelmann Litauen |
0-1 |
0-0 |
90 |
17:00 |
International Club Friendly |
Botev Plovdiv |
Aris Thessaloniki |
1-0 |
0-0 |
92 |
17:00 |
Uruguay Segunda |
Deportivo Italiano |
Villa Teresa |
2-1 |
0-0 |
95 |
17:00 |
USA USL League Two |
Vermont Green |
Black Rock FC |
- |
- |
|
17:15 |
Norwegian Tippeligaen |
Bodo Glimt |
Molde |
2-2 |
0-0 |
95 |
17:30 |
Belarusian Premier League |
Dinamo Brest |
Smorgon FC |
2-1 |
0-0 |
95 |
17:30 |
Egyptian Premier League |
Future FC |
Al Ahly SC |
0-0 |
0-0 |
98 |
17:45 |
Brazil national youth (U20) Football Championship |
Rio De Janeiro(U20) |
AA Carapebus U20 |
0-1 |
0-0 |
93 |
17:45 |
Brazil national youth (U20) Football Championship |
Barra Mansa/RJ U20 |
S. Cruz/Belford Roxo U20 |
1-2 |
0-0 |
93 |
17:45 |
Brazil Campeonato Carioca C |
Itaborai Profute |
Zinzane FC |
1-2 |
0-0 |
90 |
17:45 |
Brazil Campeonato Carioca C |
Juventus RJ |
CAAC Brasil FC |
1-1 |
0-0 |
87 |
18:00 |
Argentine Division 1 |
Independiente |
CA Huracan |
1-0 |
0-0 |
95 |
18:00 |
Iceland Division 1 |
Leiknir Reykjavik |
UMF Njardvik |
3-0 |
0-0 |
93 |
18:00 |
Peru Primera Division |
Sporting Cristal |
Deportivo Union Comercio |
3-0 |
0-0 |
93 |
18:00 |
Uruguay Primera Division |
Cerro Largo |
Cerro Montevideo |
0-1 |
0-0 |
95 |
18:00 |
Primera Division Liga MX |
Toluca |
Necaxa |
0-0 |
0-0 |
92 |
18:00 |
Uruguay Segunda |
Albion FC |
IA Sud America |
2-1 |
0-0 |
93 |
18:00 |
Uruguay Segunda |
Miramar Misiones FC |
Rampla Juniors FC |
0-0 |
0-0 |
92 |
18:00 |
Brazil Campeonato Baiano 2 |
Fluminense de Feira BA |
Galicia EC |
0-0 |
0-0 |
85 |
18:00 |
Argentine Torneo A |
Germinal de Rawson |
Olimpo Bahia Blanca |
0-2 |
0-0 |
92 |
18:00 |
Argentine Torneo A |
Crucero del Norte |
Gimnasia yTiro |
0-0 |
0-0 |
91 |
18:00 |
Argentine Torneo A |
Santa Marina Tandil |
Sansinena |
0-0 |
0-0 |
93 |
18:00 |
Argentine Torneo A |
Sportivo Belgrano |
Defensores Pronunciamiento |
0-1 |
0-0 |
94 |
18:00 |
Brazil Campeonato Gaucho 2 |
Inter Santa Maria(RS) |
Guarany de Bage |
1-1 |
0-0 |
96 |
18:00 |
Brazil Campeonato Gaucho 2 |
EC Passo Fundo |
Veranopolis RS |
2-3 |
0-0 |
96 |
18:00 |
Brazil Catarinense Division 2 |
CEC Santa Catarina |
Guarani de Palhoca |
1-0 |
0-0 |
94 |
18:00 |
Brazil Serie D |
Brasil de Pelotas |
Caxias RS |
2-1 |
0-0 |
98 |
18:00 |
Brasil Women's Cup |
Fluminense RJ (W) |
Bragantino (W) |
0-3 |
0-0 |
94 |
18:10 |
Argentine Division 2 |
Chacarita juniors |
Deportivo Maipu |
2-1 |
0-0 |
94 |
18:30 |
Brazil Serie B |
Juventude |
Vitoria BA |
1-0 |
0-0 |
95 |
18:30 |
Argentine Division 2 |
Chaco For Ever |
Aldosivi Mar del Plata |
2-0 |
0-0 |
92 |
18:30 |
Argentine Division 2 |
Gimnasia Mendoza |
Alvarado Mar del Plata |
3-1 |
0-0 |
95 |
18:30 |
Jordan Sh Cup |
Sahab SC |
Moghayer Al Sarhan |
0-1 |
0-0 |
95 |
18:30 |
Argentina group C Tebolidun League Manchester |
CA Atlas |
Puerto Nuevo |
0-0 |
0-0 |
90 |
18:30 |
Argentina group C Tebolidun League Manchester |
Uhl Que Sa |
Real Pilar |
2-0 |
0-0 |
92 |
18:30 |
Argentina group C Tebolidun League Manchester |
Deportivo Laferrere |
Deportivo Espanol |
0-0 |
0-0 |
94 |
18:30 |
Argentina Ding Group Tebolidun League Manchester |
Defensores de Cambaceres |
Juventud Unida |
0-0 |
0-0 |
95 |
18:30 |
Argentina Ding Group Tebolidun League Manchester |
CA Lugano |
Mercedes |
2-1 |
0-0 |
91 |
18:30 |
Argentine Torneo A |
Boca Unidos |
Sarmiento Resistencia |
1-0 |
0-0 |
92 |
18:30 |
Argentine Torneo A |
Douglas Haig |
Sportivo Las Parejas |
2-0 |
0-0 |
88 |
18:30 |
Argentine Torneo A |
Ferro Carril Oeste Gral Pico |
Sportivo Penarol |
2-0 |
0-0 |
94 |
18:30 |
Argentine Torneo A |
Gimnasia C. Uruguay |
Independiente Chivilcoy |
1-0 |
0-0 |
91 |
18:30 |
Argentine Torneo A |
Huracan Las Heras |
San Martin Mendoza |
1-0 |
0-0 |
94 |
18:30 |
Argentine Torneo A |
Union Sunchales |
El Linqueno |
0-1 |
0-0 |
92 |
18:30 |
Brazil Serie D |
Globo |
Pacajus |
0-2 |
0-0 |
96 |
18:30 |
Brazil Serie D |
Interporto FC |
Ceilandia DF |
0-2 |
0-0 |
94 |
18:45 |
International Friendly |
Netherland (W) |
Belgium (W) |
5-0 |
0-0 |
92 |
19:00 |
Brazil Serie A |
Atletico Paranaense |
Palmeiras |
2-2 |
0-0 |
88 |
19:00 |
Brazil Serie A |
Atletico Mineiro |
America MG |
2-2 |
0-0 |
95 |
19:00 |
Brazil Serie A |
Botafogo RJ |
Vasco da Gama |
2-0 |
0-0 |
97 |
19:00 |
UEFA European U-21 Football Championship |
France U21 |
Ukraine U21 |
1-3 |
0-0 |
92 |
19:00 |
Bolivia Primera Division |
Vaca Diez |
Universitario De Vinto |
2-1 |
0-0 |
92 |
19:00 |
Chile Cup |
Deportes Temuco |
Puerto Montt |
3-0 |
0-0 |
94 |
19:00 |
Chile Cup |
CD Magallanes |
Deportes Santa Cruz |
3-0 |
0-0 |
93 |
19:00 |
Copa Libertadores U20 |
Independiente Del Valle U20 |
Cerro Porteno U20 |
3-1 |
0-0 |
94 |
19:00 |
Brazil Campeonato Baiano 2 |
UNIRB FC |
Colo Colo BA |
3-1 |
0-0 |
96 |
19:00 |
Argentine Torneo A |
Club Cipolletti |
Club Circulo Deportivo |
2-0 |
0-0 |
94 |
19:00 |
Argentine Torneo A |
Estudiantes de San Luis |
Club Ciudad de Bolivar |
1-0 |
0-0 |
92 |
19:00 |
Brazil Campeonato Gaucho 2 |
Uniao Frederiquense RS |
Tupi RS |
2-1 |
0-0 |
95 |
19:00 |
Brasileiro, Serie C |
Amazonas FC |
Pouso Alegre |
2-1 |
0-0 |
91 |
19:00 |
Brazil Serie D |
Brasiliense |
Real Desportivo/RO |
4-1 |
0-0 |
89 |
19:00 |
Brazil Serie D |
Cascavel PR |
CA Patrocinense |
1-1 |
0-0 |
100 |
19:00 |
Brazil Serie D |
Caucaia CE |
Ferroviario CE |
1-1 |
0-0 |
84 |
19:00 |
Brazil Serie D |
Falcon FC |
Cruzeiro Arapiraca |
4-1 |
0-0 |
94 |
19:00 |
Brazil Serie D |
EC Jacuipense |
Bahia de Feira BA |
0-0 |
0-0 |
97 |
19:00 |
USA USL League Two |
Blackwatch Rush |
Seacoast Utd Phantoms |
- |
- |
|
19:00 |
USA USL League Two |
AFC Ann Arbor |
Lansing City |
2-0 |
0-0 |
95 |
19:00 |
Bolivia Regional Cup |
San Jose de Oruro |
Real Oruro |
1-1 |
0-0 |
93 |
19:00 |
Bolivia Regional Cup |
CA Ciclon |
Atletico Bermejo |
1-1 |
0-0 |
96 |
19:00 |
Bolivia Regional Cup |
Universitario Cochabamba |
San Antonio Bulo Bulo |
1-5 |
0-0 |
89 |
19:15 |
Argentine Torneo A |
Villa Mitre |
Liniers Bahia Blanca |
0-0 |
0-0 |
90 |
19:30 |
Chile Primera D |
Concon National |
Quintero Unido |
1-2 |
0-0 |
88 |
19:30 |
Argentine Torneo A |
Juventud Antoniana |
G.San Martin Formosa |
1-0 |
0-0 |
96 |
19:30 |
Argentine Torneo A |
Sol de America de Formosa |
Central Norte Salta |
1-2 |
0-0 |
89 |
19:30 |
Brasileiro, Serie C |
Figueirense |
Operario Ferroviario PR |
0-0 |
0-0 |
94 |
19:30 |
Bolivia Regional Cup |
Atletico Sucre |
Nacional Sucre |
1-1 |
0-0 |
92 |
20:00 |
USA Major League Soccer |
Atlanta United |
Philadelphia Union |
2-0 |
0-0 |
94 |
20:00 |
Argentine Division 1 |
Colon de Santa Fe |
Racing Club |
0-3 |
0-0 |
93 |
20:00 |
Pan Arab Games - Football |
Algeria U23 |
Oman U23 |
0-0 |
0-0 |
95 |
20:00 |
Pan Arab Games - Football |
Palestine U23 |
Mauritania U23 |
1-1 |
0-0 |
95 |
20:00 |
Primera Division de Venezuela |
Deportivo La Guaira |
Caracas FC |
2-1 |
0-0 |
98 |
20:00 |
Argentine Division 2 |
Estudiantes Rio Cuarto |
Almagro |
1-0 |
0-0 |
92 |
20:00 |
Argentine Division 2 |
Patronato Parana |
Flandria |
3-1 |
0-0 |
93 |
20:00 |
Central American Games |
Guatemala U22 |
Jamaica U22 |
1-1 |
0-0 |
95 |
20:00 |
USA Women Premier League |
Milwaukee Torrent (W) |
Chicago KICS FC (W) |
5-0 |
0-0 |
90 |
20:00 |
USA Women Premier League |
San Diego Surf (W) |
San Diego Parceiro (W) |
6-0 |
0-0 |
88 |
20:00 |
Peru B League |
Comerciantes FC |
Juan Aurich |
1-0 |
0-0 |
92 |
20:00 |
Peru B League |
CD Alfonso Ugarte de Puno |
Santos Ica |
1-1 |
0-0 |
95 |
20:00 |
Dominican Republic Liga |
Delfines Del Este |
Jarabacoa FC |
0-0 |
0-0 |
15 |
20:00 |
Peru Reserves League |
Deportivo Binacional Reserves |
Deportivo Garcilaso Reserves |
0-0 |
0-0 |
90 |
20:00 |
Ecuador Primera Women |
Leones del Norte (W) |
Barcelona Guayaquil (W) |
1-2 |
0-0 |
96 |
20:00 |
Ecuador Campeonato Serie B |
9 de Octubre |
Buhos ULVR |
1-1 |
0-0 |
94 |
20:00 |
Brazil Serie D |
Parnahyba PI |
Maranhao |
0-3 |
2-0 |
89 |
20:00 |
Bolivia Regional Cup |
San Lorenzo FC |
Universitario de Beni |
0-0 |
0-0 |
91 |
20:10 |
Argentine Division 2 |
Defensores de Belgrano |
Agropecuario de Carlos Casares |
1-0 |
0-0 |
95 |
20:30 |
Peru Primera Division |
Atletico Grau |
Carlos Manucci |
0-2 |
0-0 |
99 |
20:30 |
Canadian Premier League |
Vancouver FC |
York United FC |
1-2 |
0-0 |
98 |
20:30 |
Ecuador Campeonato Serie B |
SC Imbabura |
CD Independiente Juniors |
0-0 |
0-0 |
96 |
21:00 |
Brazil Serie B |
Sport Club do Recife |
Ceara |
2-0 |
0-0 |
95 |
21:00 |
Brazil Serie D |
Novo Hamburgo RS |
Aimore RS |
4-1 |
0-0 |
96 |
21:00 |
Brazil Serie D |
Sao Francisco AC |
Ag. Maraba |
0-1 |
0-0 |
93 |
21:00 |
USA USL League Two |
Fort Wayne FC |
Toledo Villa FC |
- |
- |
|
21:00 |
USL W-League Women |
Virginia Marauders (W) |
Christos FC (W) |
1-3 |
0-0 |
92 |
21:30 |
Brazil Serie A |
Cuiaba |
Santos |
3-0 |
0-0 |
96 |
21:30 |
USA Women |
Gotham FC (W) |
Angel City FC (W) |
0-0 |
0-0 |
92 |
21:30 |
Copa LFPB |
Club Guabira |
The Strongest |
1-1 |
0-0 |
95 |
22:00 |
Argentine Division 1 |
Instituto AC Cordoba |
Belgrano |
1-0 |
0-0 |
95 |
22:00 |
Argentine Division 1 |
Instituto AC Cordoba |
Belgrano |
1-0 |
0-0 |
95 |
22:00 |
Uruguay Primera Division |
Nacional Montevideo |
Plaza Colonia |
4-0 |
0-0 |
90 |
22:00 |
Chile Cup |
Univ Catolica |
Santiago Wanderers |
2-0 |
0-0 |
95 |
22:00 |
Copa Libertadores U20 |
Envigado FC U20 |
Always Ready U20 |
1-0 |
0-0 |
95 |
22:00 |
USA National Premier Soccer League |
Westchester United |
Hershey |
3-2 |
0-0 |
92 |
22:00 |
Uruguay Segunda |
Rentistas |
Oriental |
0-1 |
0-0 |
95 |
22:00 |
Dominican Republic Liga |
Atlantico FC |
Cibao FC |
1-2 |
0-0 |
94 |
22:00 |
Brasileiro, Serie C |
Floresta CE |
Remo Belem (PA) |
0-0 |
0-0 |
96 |
22:00 |
Brasileiro, Serie C |
Volta Redonda |
Centro Sportivo Alagoano |
1-1 |
0-0 |
97 |
22:00 |
USA MLS Next Pro League |
Chicago flame B |
Columbus Crew B |
2-0 |
0-0 |
92 |
22:00 |
USA USL League Two |
Miami AC |
Weston |
1-0 |
0-0 |
75 |
22:00 |
USA USL League Two |
Monterey Bay FC 2 |
Academica SC |
- |
- |
|
22:00 |
USL W-League Women |
North Carolina Fusion (W) |
Greenville Liberty (W) |
0-0 |
0-0 |
0 |
22:10 |
Argentine Division 2 |
Atletico Mitre de Santiago del Estero |
Independiente Rivadavia |
2-1 |
0-0 |
95 |
22:15 |
Primera Division de Venezuela |
Monagas SC |
Deportivo Rayo Zuliano |
1-3 |
0-0 |
95 |
22:30 |
Argentine Division 1 |
Banfield |
Argentinos Juniors |
1-0 |
0-0 |
95 |
22:30 |
Argentine Division 1 |
Defensa Y Justicia |
Club Atletico Tigre |
1-0 |
0-0 |
92 |
23:00 |
Concacaf Gold |
USA |
Trinidad Tobago |
6-0 |
0-0 |
95 |
23:00 |
Concacaf Gold |
Jamaica |
St. Kitts and Nevis |
5-0 |
0-0 |
95 |
23:00 |
Concacaf Gold |
Jamaica |
St. Kitts and Nevis |
5-0 |
0-0 |
95 |
23:00 |
Central American Games |
Honduras U22 |
Costa Rica U22 |
0-1 |
0-0 |
94 |
23:00 |
USA National Premier Soccer League |
Lexington |
South Georgia Tormenta FC |
0-0 |
0-0 |
91 |
23:00 |
USA National Premier Soccer League |
Grove Soccer United |
Virginia Dream |
3-1 |
0-0 |
96 |
23:00 |
USA National Premier Soccer League |
Grove Soccer United |
Virginia Dream |
3-1 |
0-0 |
96 |
23:00 |
USA National Premier Soccer League |
Philadelphia Union DS |
First State FC |
1-4 |
0-0 |
93 |
23:00 |
Uruguay Segunda |
Colon CF |
Salus |
1-0 |
0-0 |
94 |
23:00 |
Ecuador Campeonato Serie B |
Macara |
Chacaritas SC |
2-1 |
0-0 |
90 |
23:00 |
USA MLS Next Pro League |
Cincinnati II |
Orlando City B |
3-5 |
0-0 |
92 |
23:00 |
USA MLS Next Pro League |
Huntsville City |
New England Revolution B |
0-0 |
0-0 |
91 |
23:00 |
USA MLS Next Pro League |
International Miami B |
New York Red Bulls B |
0-3 |
0-0 |
90 |
23:00 |
USA MLS Next Pro League |
MINNESOTA United B |
Portland Timbers Reserve |
4-0 |
0-0 |
89 |
23:00 |
USA MLS Next Pro League |
MINNESOTA United B |
Portland Timbers Reserve |
4-0 |
0-0 |
89 |
23:00 |
USA MLS Next Pro League |
New York City Team B |
Philadelphia Union II |
1-3 |
0-0 |
91 |
23:00 |
USA MLS Next Pro League |
New York City Team B |
Philadelphia Union II |
1-3 |
0-0 |
91 |
23:00 |
USA MLS Next Pro League |
Sporting Kansas City(R) |
Vancouver Whitecaps Reserve |
7-0 |
0-0 |
88 |
23:00 |
USA MLS Next Pro League |
Saint Louis City B |
Colorado Rapids II |
0-1 |
0-0 |
92 |
23:30 |
Brazil Serie B |
Ponte Preta |
Gremio Novorizontin |
1-0 |
0-0 |
100 |
23:30 |
Copa LFPB |
Oriente Petrolero |
Bolivar |
0-2 |
0-0 |
95 |
09:00 |
International Club Friendly |
Borussia Dortmund (Youth) |
Luner SV |
- |
- |
|
11:00 |
International Club Friendly |
Te Cu Kukuh Atta Seip |
Karlsruher SC |
0-0 |
0-0 |
90 |
12:00 |
International Club Friendly |
Rotenburger SV |
Eintracht Norderstedt |
- |
- |
|
13:00 |
International Friendly |
South Africa (W) |
Botswana (W) |
- |
- |
|
14:00 |
International Club Friendly |
Baltika Kaliningrad |
Shinnik Yaroslavl |
0-1 |
0-0 |
91 |
14:00 |
International Club Friendly |
Koln Am |
Universitatea Craiova |
- |
- |
|
15:59 |
International Club Friendly |
FK Spartak Zlatibor Voda |
Mladost Lucani |
0-0 |
0-0 |
89 |
15:59 |
International Club Friendly |
ZalaegerzsegTE |
Dinamo Bucuresti |
0-0 |
0-0 |
91 |
15:59 |
International Club Friendly |
FK Igman Konjic |
Vllaznia Shkoder |
- |
- |
|
10:00 |
Estonia Teine Liiga |
Viljandi Tulevik |
FC Kuressaare II |
0-3 |
0-0 |
92 |
14:00 |
International Club Friendly |
Dnipro-1 |
Khust City |
- |
- |
|
14:00 |
International Club Friendly |
Metalist 1925 Kharkiv |
FC Mynai |
- |
- |
|
11:00 |
South Africa League Women |
Butterfly Ladies FC (W) |
Destiny College Ladies FC (W) |
1-1 |
0-0 |
89 |
13:00 |
Uruguay Segunda |
Mar de Fondo |
Sportivo Bella Italia |
0-1 |
0-0 |
95 |
13:00 |
Brazil Paulista Serie B |
Maua FC |
Vocem SP |
1-1 |
0-0 |
97 |
13:00 |
Brazil Paulista Serie B |
Maua FC |
Vocem SP |
1-1 |
0-0 |
97 |
13:30 |
International Club Friendly |
Glentoran (W) |
Shamrock Rovers (W) |
2-3 |
0-0 |
89 |
13:30 |
International Club Friendly |
Glentoran (W) |
Shamrock Rovers (W) |
2-3 |
0-0 |
89 |
17:45 |
Brazil Campeonato Carioca C |
Mesquita-RJ |
St.Cristobal RJ |
0-1 |
0-0 |
94 |
15:59 |
International Club Friendly |
Warta Poznan |
Farul Constanta |
3-0 |
0-0 |
90 |
14:00 |
International Club Friendly |
FC Vorskla Poltava |
SC Poltava |
- |
- |
|
18:00 |
Uruguay Segunda |
Artigas |
Platense FC |
0-0 |
0-0 |
93 |
20:00 |
Brazil Campeonato Maranhense |
Porto Vitoria |
Rio Branco VN |
4-0 |
0-0 |
89 |
15:59 |
International Club Friendly |
Slavia Praha |
Maccabi Haifa |
2-1 |
0-0 |
90 |
15:00 |
International Club Friendly |
NK Publikum Celje |
Slaven Koprivnica |
2-2 |
0-0 |
91 |
15:00 |
International Club Friendly |
FK Leningradets |
Zvezda Sint Petersburg |
- |
- |
|
07:30 |
Australia Victoria NPL2 U20 League |
Western United FC U21 |
Manningham Utd Blues U21 |
3-0 |
0-0 |
92 |
11:00 |
International Club Friendly |
Viktoria Griesheim |
FC Turabdin Babylon |
1-3 |
0-0 |
88 |
13:00 |
BSWCP |
Czech Republic Beach Soccer |
Sweden Beach Soccer |
3-1 |
0-0 |
61 |
14:15 |
BSWCP |
Malta Beach Soccer |
Lithuania Beach Soccer |
0-3 |
0-0 |
58 |
14:15 |
BSWCP |
Malta Beach Soccer |
Lithuania Beach Soccer |
0-3 |
0-0 |
58 |
15:30 |
BSWCP |
Norway Beach Soccer |
Denmark Beach Soccer |
1-7 |
0-0 |
59 |
15:30 |
Peru Reserves League |
FBC Melgar Reserves |
Atletico Grau Reserves |
3-1 |
0-0 |
91 |
17:00 |
Argentina Primera B Women |
CA Claypole (W) |
CA Atlas (W) |
1-0 |
0-0 |
93 |
20:00 |
Barbados Premier League |
Deacons FC |
Silver Sands FC |
2-1 |
0-0 |
90 |
18:00 |
Peru Reserves League |
Union Comercio Reserves |
Sport Boys Reserves |
2-1 |
0-0 |
93 |
18:15 |
Uruguay Amateur Cup |
Wanderers de Santa Lucia |
Juventud Unida de Libertad |
0-0 |
0-0 |
95 |
18:30 |
Uruguay Amateur Cup |
CA Quilmes |
ID Boquita |
1-3 |
0-0 |
96 |
18:30 |
Uruguay Amateur Cup |
Club Atletico Libertad |
Bella Vista Paysandu |
1-1 |
0-0 |
94 |
18:30 |
Uruguay Amateur Cup |
Paysandu |
CA Juventud Colonia |
4-0 |
0-0 |
94 |
18:30 |
Uruguay Amateur Cup |
Laureles FC |
CA Ituzaingo de Maldonado |
2-1 |
0-0 |
94 |
12:30 |
Argentina Regional League |
C.U.N.E. |
CA Villa Alvear |
0-1 |
0-0 |
95 |
22:00 |
Barbados Premier League |
Ellerton FC |
Wotton FC |
1-3 |
0-0 |
89 |
00:30 |
Argentine Division 1 |
Boca Juniors |
Sarmiento Junin |
2-0 |
0-0 |
95 |
00:30 |
Primera Division de Venezuela |
CD Hermanos Colmenares |
Metropolitanos FC |
0-1 |
0-0 |
95 |
00:30 |
USA MLS Next Pro League |
North Texas SC |
Los Angeles FC II |
2-2 |
0-0 |
90 |
00:30 |
USL W-League Women |
Tennessee (W) |
Southern Soccer Academy (W) |
0-0 |
0-0 |
91 |
01:00 |
Concacaf Gold |
Honduras |
Haiti |
2-1 |
0-0 |
97 |
01:00 |
Concacaf Gold |
Mexico |
Qatar |
0-1 |
0-0 |
99 |
01:00 |
USA USL League Two |
Project 51O |
San Francisco Glens SC |
0-1 |
0-0 |
92 |
01:05 |
Primera Division Liga MX |
Santos Laguna |
Queretaro FC |
0-1 |
0-0 |
94 |
02:00 |
Central American Games |
El Salvador U22 |
Mexico U22 |
1-1 |
0-0 |
91 |
02:00 |
USA MLS Next Pro League |
Tacoma Defiance |
Houston Dynamo B |
1-0 |
0-0 |
90 |
23:15 |
Uruguay Amateur Cup |
Ferro Carril FC |
CA Universitario Salto |
2-2 |
0-0 |
95 |
00:00 |
USA Women Premier League |
Houlston Arthur football (W) |
AHFC Royals (W) |
0-4 |
0-0 |
93 |
00:30 |
USL W-League Women |
New York Magic (W) |
Connecticut (W) |
7-1 |
0-0 |
90 |
06:15 |
Chinese Women FA Cup |
Foshan Athletics (W) |
Sichuan (W) |
- |
- |
|
06:15 |
Chinese Women FA Cup |
Guangxi Pingguo Beinong W |
Wuhan Jianghan (W) |
1-4 |
0-0 |
89 |
06:15 |
Chinese Women FA Cup |
Wuhan Three Towns Martial Arts (W) |
Jiangsu Wuxi (W) |
- |
- |
|
06:15 |
Chinese Women FA Cup |
Yongchuan Chashan Bamboo Sea (W) |
Beijing Beikong (W) |
1-3 |
0-0 |
91 |
08:00 |
Indonesia Liga 1 |
Rans Nusantara FC |
Persikabo 1973 |
2-1 |
0-0 |
95 |
08:00 |
Indonesia Liga 1 |
Persik Kediri |
Borneo FC |
1-1 |
0-0 |
93 |
08:15 |
Australia Victoria NPL2 U20 League |
FC Bulleen Lions U20 |
Werribee City U21 |
7-1 |
0-0 |
90 |
08:30 |
Chinese Women FA Cup |
Dalian Professional W |
Hangzhou YinHang (W) |
- |
- |
|
08:30 |
Chinese Women FA Cup |
Guangzhou FC W |
Shanghai RCB (W) |
0-5 |
0-0 |
88 |
08:30 |
Chinese Women FA Cup |
Changchun Masses Properties (W) |
ShanXi zhidan (W) |
- |
- |
|
08:30 |
Chinese Women FA Cup |
Tianjin Shengde (W) |
Guangdong Sports Lottery W |
0-1 |
0-0 |
88 |
09:00 |
Myanmar Professional League |
Hantharwady United |
Ispe FC |
1-2 |
0-0 |
95 |
09:30 |
Myanmar Professional League |
Kachin United FC |
Dagon FC |
0-1 |
0-0 |
80 |
10:00 |
K League 2 |
Chungbuk Cheongju |
Seongnam FC |
0-0 |
0-0 |
95 |
10:00 |
K League 2 |
Jeonnam Dragons |
Seoul E-Land FC |
3-3 |
0-0 |
95 |
10:15 |
Victorian State League Division 1 |
FC Bulleen Lions |
Werribee City |
3-0 |
0-0 |
84 |
11:35 |
Chinese Super League |
Shenzhen FC |
Wuhan Three Towns |
1-3 |
0-0 |
92 |
11:35 |
Chinese Super League |
Shandong Taishan |
Shanghai Port |
1-1 |
0-0 |
95 |
11:35 |
Chinese Super League |
Chengdu Better City FC |
Beijing Guoan |
0-1 |
0-0 |
95 |
11:35 |
Chinese Super League |
Changchun Yatai |
Henan Football Club |
3-1 |
0-0 |
93 |
12:00 |
Indonesia Liga 1 |
PSIS Semarang |
Bhayangkara Solo FC |
2-1 |
0-0 |
95 |
12:30 |
Mozambique Championship |
Matchedje de Maputo |
Ferroviario Quelimane |
1-1 |
0-0 |
95 |
13:00 |
Liga Super Malaysia |
Selangor |
Kuching FA |
2-1 |
0-0 |
94 |
13:00 |
Liga Super Malaysia |
Terengganu |
Kedah |
1-0 |
0-0 |
95 |
13:00 |
Liga Super Malaysia |
Johor Darul Takzim |
Kuala Lumpur City F.C. |
6-1 |
0-0 |
91 |
13:00 |
Belarus Reserve League |
Dinamo Brest Reserves |
Smorgon 2 |
2-2 |
0-0 |
94 |
14:00 |
Argentina Reserve League |
San Lorenzo Reserves |
Racing Club Reserves |
3-0 |
0-0 |
89 |
14:00 |
Argentina Reserve League |
Estudiantes LP Reserves |
Rosario Central Reserves |
2-2 |
0-0 |
94 |
14:00 |
Argentina Reserve League |
Talleres Cordoba Reserve |
Sarmiento Junin Reserve |
4-2 |
0-0 |
94 |
14:00 |
Argentina Reserve League |
Boca Juniors Reserve |
Union Santa Fe Reserves |
2-2 |
0-0 |
94 |
14:00 |
Argentina Reserve League |
Colon Reserves |
River Plate Reserves |
1-3 |
0-0 |
94 |
14:00 |
Belarus Reserve League |
FC Gomel Reserves |
Slavia Mozyr Reserve |
1-2 |
0-0 |
95 |
15:00 |
Latvian Higher League |
Tukums-2000 |
Metta/LU Riga |
1-1 |
0-0 |
95 |
15:00 |
International Club Friendly |
SpVgg Ansbach |
Greuther Furth |
2-5 |
0-0 |
89 |
15:00 |
Jordan Sh Cup |
Al-Jalil |
Maan |
1-1 |
0-0 |
94 |
15:00 |
Uzbek League |
Metallurg Bekobod |
Turon Nukus |
1-1 |
0-0 |
96 |
15:00 |
Iraqi Premier League |
Al-Hudod |
Naft Misan |
3-1 |
0-0 |
95 |
15:00 |
Peru Reserves League |
Academia Deportiva Cantolao Reserves |
Universitario de Deportes Reserves |
0-2 |
0-0 |
95 |
15:30 |
International Club Friendly |
Radomlje |
Mornar |
0-0 |
0-0 |
90 |
15:30 |
Peru Reserves League |
Sport Huancayo Reserves |
Cusco FC Reserves |
2-2 |
0-0 |
93 |
15:59 |
UEFA European U-19 Football Championship |
Poland U19 |
Portugal U19 |
0-2 |
0-0 |
95 |
15:59 |
Chile Primera Division |
Huachipato |
CD Magallanes |
1-1 |
0-0 |
96 |
15:59 |
International Club Friendly |
Ferencvarosi TC |
FC Botosani |
3-0 |
0-0 |
90 |
15:59 |
International Club Friendly |
Dinamo Zagreb |
CSKA 1948 Sofia |
3-2 |
0-0 |
89 |
15:59 |
Estonia Esi Liiga |
Viimsi MRJK |
FC Nomme United |
0-1 |
0-0 |
93 |
15:59 |
Peru Reserves League |
Alianza Atletico Reserves |
Cesar Vallejo Reserves |
0-2 |
0-0 |
95 |
17:00 |
Norwegian Tippeligaen |
Stabaek |
Stromsgodset |
0-1 |
0-0 |
97 |
17:00 |
Swedish Allsvenskan |
Elfsborg |
Hammarby |
2-0 |
0-0 |
94 |
17:00 |
Swedish Allsvenskan |
Mjallby AIF |
Kalmar |
1-1 |
0-0 |
95 |
17:00 |
Latvian Higher League |
FK Auda Riga |
FK Valmiera |
0-0 |
0-0 |
94 |
17:00 |
Sweden Damallsvenskan |
Brommapojkarna (W) |
Hammarby (W) |
0-0 |
0-0 |
82 |
17:00 |
Women in American Games |
Centro Caribe Sports (W) |
Venezuela (W) |
0-2 |
0-0 |
82 |
17:00 |
Argentina Youth League |
All Boys U20 |
Almirante Brown U20 |
0-0 |
0-0 |
91 |
17:00 |
Norway Division 4 |
Lillestrom B |
Skjetten Fotball |
0-1 |
0-0 |
83 |
17:00 |
Norway Division 4 |
Raufoss IL B |
Eidsvold Turn |
0-3 |
0-0 |
92 |
17:00 |
Norway Division 4 |
Eiger |
Viking B |
- |
- |
|
17:30 |
Norway 2.Liga |
Flekkeroy IL |
Aalesund FK B |
2-1 |
0-0 |
94 |
17:30 |
Egyptian Scores Cup |
NBE SC |
Pyramids FC |
0-3 |
0-0 |
92 |
17:45 |
Peru Reserves League |
Cienciano Reserves |
UTC Cajamarca Reserves |
3-0 |
0-0 |
93 |
17:45 |
Brazil Campeonato Carioca C |
Campos AA |
Uni Souza |
1-2 |
0-0 |
93 |
18:00 |
Uruguay Primera Division |
Liverpool URU |
Deportivo Maldonado |
3-2 |
0-0 |
94 |
18:00 |
Argentine Division 2 |
Deportivo Riestra |
Estudiantes de Caseros |
2-1 |
0-0 |
85 |
18:00 |
International Club Friendly |
Hamilton Academical |
The New Saints |
2-1 |
0-0 |
90 |
18:00 |
Iceland U19 League |
Stjarnan SkinandiU19 |
Valur KH Hlidarendi U19 |
1-2 |
0-0 |
93 |
18:00 |
Iceland U19 League |
Breidablik UBK U19 |
HK YmirU19 |
1-1 |
0-0 |
94 |
18:30 |
International Club Friendly |
Southall FC |
Bracknell Town |
0-0 |
0-0 |
90 |
18:30 |
Jordan Sh Cup |
Al Aqaba SC |
Al Hussein Irbid |
0-0 |
0-0 |
98 |
18:30 |
Paraguayan Division 2 |
Atletico Colegiales |
Sol de America Pastoreo |
0-1 |
0-0 |
95 |
18:30 |
Argentina Ding Group Tebolidun League Manchester |
Deportivo Muniz |
Argentino de Rosario |
0-2 |
0-0 |
94 |
18:30 |
Argentina Ding Group Tebolidun League Manchester |
Sportivo Barracas |
Central Ballester |
0-0 |
0-0 |
94 |
18:45 |
International Club Friendly |
St Ives Town |
Spalding United |
1-2 |
0-0 |
88 |
18:45 |
Leinster Senior Cup |
Shelbourne |
Bohemians |
3-4 |
0-0 |
96 |
19:00 |
UEFA European U-19 Football Championship |
Malta U19 |
Italy U19 |
0-4 |
0-0 |
93 |
19:00 |
Copa Libertadores U20 |
Palmeiras (Youth) |
Huachipato U20 |
2-2 |
0-0 |
92 |
19:15 |
Iceland Women's Premier League |
Trottur Reykjavik (W) |
UMF Selfoss (W) |
2-0 |
0-0 |
94 |
19:30 |
Iceland Cup |
Vikingur Reykjavik |
KR Reykjavik |
4-1 |
0-0 |
93 |
20:00 |
Women in American Games |
Costa Rica (W) |
Haiti (W) |
2-0 |
0-0 |
94 |
20:00 |
Peru B League |
Union Huaral |
Alianza Universidad |
1-2 |
0-0 |
94 |
20:00 |
Iceland 4 Deild |
Alafoss |
RB Keflavik |
2-2 |
0-0 |
97 |
20:00 |
Brazil national youth (U20) Football Championship |
Dom Bosco U20 |
Sociedade Acao U20 |
0-0 |
0-0 |
95 |
20:00 |
Iceland U19 League |
Fram/Ulfarnir U19 |
Fylkir/Ellidi U19 |
2-1 |
0-0 |
83 |
20:00 |
USA USL League Two |
Virginia Marauders |
Northern Virginia FC |
2-1 |
0-0 |
96 |
21:00 |
Brazil Serie B |
Mirassol |
Ituano SP |
0-1 |
0-0 |
98 |
21:00 |
Brazil Serie B |
Mirassol |
Ituano SP |
0-1 |
0-0 |
98 |
22:00 |
Copa Libertadores U20 |
Defensor Sporting U20 |
Boca Juniors U20 |
0-1 |
0-0 |
94 |
22:30 |
Uruguay Primera Division |
CA Penarol |
Torque |
2-0 |
0-0 |
95 |
23:00 |
Argentine Division 1 |
Newells Old Boys |
Gimnasia La Plata |
2-2 |
0-0 |
93 |
23:00 |
Brazil Serie A |
Goias |
Coritiba PR |
1-2 |
0-0 |
97 |
23:00 |
Peru Primera Division |
Univ.Cesar Vallejo |
Cienciano |
0-3 |
0-0 |
96 |
23:00 |
Argentine Division 2 |
Atletico Atlanta |
Deportivo Madryn |
1-1 |
0-0 |
93 |
23:00 |
Chile Cup |
Audax Italiano |
O.Higgins |
0-2 |
0-0 |
95 |
23:00 |
Women in American Games |
El Salvador (W) |
Puerto Rico (W) |
2-2 |
0-0 |
93 |
23:00 |
Brasileiro, Serie C |
Sao Jose PoA RS |
America FC Natal RN |
2-0 |
0-0 |
95 |
23:00 |
Brasileiro, Serie C |
Nautico (PE) |
Altos/PI |
1-0 |
0-0 |
94 |
23:00 |
Brasileiro, Serie C |
Nautico (PE) |
Altos/PI |
1-0 |
0-0 |
94 |
23:00 |
Brazil Serie D |
Campinense |
Sousa PB |
1-2 |
0-0 |
96 |
23:00 |
USA USL League Two |
Lionsbridge FC |
Virginia Beach City |
- |
- |
|
23:15 |
Brazil Serie B |
Botafogo SP |
Guarani SP |
1-0 |
0-0 |
95 |
23:15 |
Paraguayan Division 2 |
12 de Octubre |
Sol de America |
0-2 |
0-0 |
95 |
23:30 |
Brazil Serie D |
Democrata |
Vitoria ES |
4-2 |
0-0 |
95 |
08:00 |
Niger Super League |
Efcc FC |
Katsina United |
2-1 |
0-0 |
93 |
10:00 |
Niger Super League |
Kano Pillars |
Dmd FC |
2-0 |
0-0 |
90 |
20:00 |
Iceland 4 Deild |
KB Breidholt |
KF Hafnir |
1-2 |
0-0 |
94 |
06:00 |
Chinese Champions League |
Xi an Ronghai |
Qingdao Chasing Youth |
0-0 |
0-0 |
87 |
06:00 |
Chinese Champions League |
Changzhi Huicheng |
Qingdao May Wind |
0-0 |
0-0 |
87 |
09:00 |
Chinese Champions League |
Shaanxi Shan an |
Langfang City of Glory |
- |
- |
|
17:45 |
Brazil national youth (U20) Football Championship |
Bonsucesso U20 |
Buzios U20 |
2-0 |
0-0 |
87 |
18:00 |
Brazil national youth (U20) Football Championship |
Aparecida EC U20 |
AE Jataiense U20 |
3-2 |
0-0 |
93 |
18:00 |
Brazil national youth (U20) Football Championship |
Pacajus EC U20 |
Uniclinic Atletico Cearense CE Youth |
3-4 |
0-0 |
95 |
18:00 |
Brazil national youth (U20) Football Championship |
Femar FC U20 |
CSP Youth |
0-0 |
0-0 |
88 |
08:00 |
International Club Friendly |
PFK Montana |
CSM Politehnica Iasi |
- |
- |
|
13:00 |
International Club Friendly |
Makhachkala |
FK Forte Taganrog |
- |
- |
|
14:00 |
International Club Friendly |
CSM Politehnica Iasi |
Radnicki Nis |
- |
- |
|
15:00 |
International Club Friendly |
Botev Vratsa |
APOEL Nicosia |
0-1 |
0-0 |
24 |
15:00 |
International Club Friendly |
Khimki |
Yenisey Krasnoyarsk |
- |
- |
|
15:59 |
International Club Friendly |
Bayern Munchen (Youth) |
AE Zakakiou |
0-0 |
0-0 |
89 |
07:30 |
International Club Friendly |
CSKA 1948 Sofia II |
APOEL Nicosia |
- |
- |
|
13:00 |
International Club Friendly |
Skovde AIK |
Halmstads |
6-0 |
0-0 |
90 |
13:10 |
BSWCP |
Czech Republic Beach Soccer |
Malta Beach Soccer |
4-2 |
0-0 |
51 |
14:00 |
International Club Friendly |
Qabala |
Sabah FK Baku |
1-2 |
0-0 |
59 |
14:15 |
BSWCP |
Greece Beach Soccer |
Denmark Beach Soccer |
1-3 |
0-0 |
54 |
15:00 |
Egypt Division 2 |
Telecom Egypt |
Proxy SC |
0-1 |
0-0 |
95 |
15:10 |
Niger Super League |
Sporting Lagos |
Abeokuta Stormers |
2-0 |
0-0 |
95 |
15:30 |
BSWCP |
Lithuania Beach Soccer |
Sweden Beach Soccer |
5-3 |
0-0 |
56 |
19:00 |
Colombia Regional League |
Deportivo Alexis Garcia |
CD Gallegol S.A.S. |
0-0 |
0-0 |
94 |
20:00 |
Iceland 4 Deild |
KFR Hvolsvollur |
Berserkir Midas |
0-2 |
0-0 |
83 |
23:00 |
Women in American Games |
Mexico (W) |
Jamaica (W) |
5-2 |
0-0 |
75 |
00:00 |
Bolivia Primera Division |
Blooming |
Independiente Petrolero |
2-0 |
0-0 |
95 |
00:00 |
Argentine Torneo A |
Atenas |
CA Juventud Unida San Luis |
0-0 |
0-0 |
81 |
00:10 |
Argentine Division 2 |
All Boys |
San Telmo |
1-0 |
0-0 |
94 |
01:30 |
Peru Primera Division |
Universitario De Deportes |
Alianza Atletico Sullana |
2-0 |
0-0 |
92 |
02:00 |
Primera Division Liga MX |
Club Leon |
Chivas Guadalajara |
1-2 |
0-0 |
95 |
02:00 |
USA USL League Two |
FC Tucson |
Arizona Arsenal |
6-2 |
0-0 |
92 |
08:00 |
International Friendly |
China (W) |
Russia (W) |
0-0 |
0-0 |
0 |
08:30 |
International Club Friendly |
Chrudim |
Vysocina jihlava |
0-4 |
0-0 |
90 |
08:30 |
Cambodia Cup |
Preah Sihanouk |
Kampot |
2-2 |
0-0 |
95 |
08:30 |
Cambodia Cup |
Kampong Speu Province |
Kep Province |
0-0 |
0-0 |
91 |
09:00 |
International Club Friendly |
LKS Nieciecza |
Sigma Olomouc |
0-3 |
0-0 |
90 |
09:15 |
Malaysia MFL Cup |
Terengganu II U23 |
PDRM U23 |
3-1 |
0-0 |
91 |
09:30 |
NSW Premier League |
Mt Druitt Town Rangers FC |
A.P.I.A. Leichhardt Tigers |
1-2 |
0-0 |
94 |
09:30 |
QLD Premier League |
Gold Coast Knights |
Redlands United FC |
3-0 |
0-0 |
90 |
09:30 |
Malaysia MFL Cup |
Penang U23 |
FAM-MSN Project U23 |
2-0 |
0-0 |
95 |
11:00 |
Mongolia Cup |
SP Falcons |
Deren FC |
1-1 |
0-0 |
94 |
11:00 |
Mongolia Cup |
SP Falcons |
Deren FC |
1-1 |
0-0 |
94 |
12:00 |
International Club Friendly |
Magdeburg |
VSG Altglienicke |
0-0 |
0-0 |
90 |
12:15 |
Malaysia MFL Cup |
Johor Darul Takzim II U23 |
Sabah U23 |
7-0 |
0-0 |
90 |
13:00 |
GEO SC |
Torpedo Kutaisi |
Dila Gori |
0-0 |
0-0 |
95 |
13:00 |
Malaysia MFL Cup |
Kelantan United U23 |
Kedah II U23 |
0-1 |
0-0 |
91 |
13:30 |
International Friendly |
Democratic of Congo U20 |
Central African Republic U20 |
- |
- |
|
14:00 |
South Asian Football Federation |
India |
Kuwait |
1-1 |
0-0 |
93 |
14:00 |
International Club Friendly |
MFK Ruzomberok |
Sokol Dolna Zdana |
2-1 |
0-0 |
90 |
14:00 |
International Club Friendly |
Dunajska Streda |
Rapid Wien |
4-2 |
0-0 |
89 |
14:00 |
Argentina Reserve League |
Barracas Central Reserves |
Belgrano Reserves |
1-3 |
0-0 |
93 |
14:00 |
Argentina Reserve League |
Velez Sarsfield Reserves |
Lanus Reserves |
2-0 |
0-0 |
93 |
14:00 |
Argentina Reserve League |
Instituto AC Cordoba II |
Argentinos Jrs Reserves |
1-4 |
0-0 |
93 |
14:00 |
Argentina Reserve League |
Banfield Reserves |
Tigre Reserves |
1-1 |
0-0 |
93 |
14:00 |
Argentina Reserve League |
Defensa y Justicia Reserves |
Arsenal de Sarandi Reserves |
0-0 |
0-0 |
93 |
14:30 |
Latvian Higher League |
Rigas Futbola skola |
Jelgava |
1-0 |
0-0 |
92 |
15:00 |
Algerian Ligue Professionnelle 1 |
CS Constantine |
CR Belouizdad |
0-0 |
0-0 |
93 |
15:00 |
Algerian Ligue Professionnelle 1 |
HB Chelghoum Laid |
JS Saoura |
0-2 |
0-0 |
93 |
15:00 |
Egyptian Scores Cup |
Nogoom El Mostakbal |
Enppi |
1-3 |
0-0 |
93 |
15:00 |
Sweden Folksam U21 Allsvenskan Sodra |
IFK Goteborg U21 |
Gais Goteborg U21 |
3-2 |
0-0 |
92 |
15:00 |
Kyrgyzstan Top Liga |
FC Ilbirs |
Dordoi-Dynamo Naryn |
2-2 |
0-0 |
96 |
15:30 |
Finland Ykkonen |
SJK Akatemia |
Jyvaskyla JK |
0-0 |
0-0 |
90 |
15:30 |
Finland Kolmonen |
Toolon Taisto |
FC Espoo |
1-2 |
0-0 |
91 |
15:59 |
UEFA European U-19 Football Championship |
Norway U19 |
Greece U19 |
5-4 |
0-0 |
95 |
15:59 |
Finland - Kakkonen Lohko |
Honka Akatemia |
Jazz Pori |
1-4 |
0-0 |
92 |
15:59 |
Finland - Kakkonen Lohko |
Klubi 04 Helsinki |
PK Keski Uusimaa |
4-1 |
0-0 |
94 |
15:59 |
Algerian Ligue Professionnelle 1 |
MC Oran |
ES Setif |
3-0 |
0-0 |
94 |
15:59 |
Algerian Ligue Professionnelle 1 |
USM Alger |
MC Magra |
0-0 |
0-0 |
95 |
15:59 |
Algerian Ligue Professionnelle 1 |
USM Khenchela |
RC Arba |
2-1 |
0-0 |
96 |
15:59 |
International Club Friendly |
FSV Hollenbach |
Wurzburger Kickers |
0-2 |
0-0 |
90 |
15:59 |
International Club Friendly |
FC Salzburg |
Legia Warszawa |
0-2 |
0-0 |
88 |
15:59 |
International Club Friendly |
Wolfsberger AC |
Leoben |
1-2 |
0-0 |
89 |
15:59 |
Estonia Esi Liiga |
Flora Tallinn II |
Tallinna FC Ararat TTU |
2-1 |
0-0 |
95 |
15:59 |
Iraqi Premier League |
Duhok |
AI Kahrabaa |
- |
- |
|
15:59 |
Peru B League |
Ayacucho Futbol Club |
Deportivo Llacuabamba |
1-3 |
0-0 |
95 |
15:59 |
GEO SC |
Dinamo Tbilisi |
Dinamo Batumi |
1-1 |
0-0 |
93 |
15:59 |
Norway Division 4 |
Gneist |
Stabaek B |
- |
- |
|
16:30 |
Finland Kolmonen |
PKKU II |
Puiu |
1-3 |
0-0 |
91 |
16:30 |
International Friendly |
Gabon U20 |
Congo U20 |
- |
- |
|
17:00 |
UAFA Club Cup |
Al-Hilal Omdurman |
Sifakesi |
- |
- |
|
17:00 |
International Club Friendly |
UFC Fehring |
TUS Bad Gleichenberg |
2-0 |
0-0 |
88 |
17:15 |
International Club Friendly |
YF Juventus Zurich |
SV Hongg |
2-1 |
0-0 |
89 |
17:30 |
Latvian Higher League |
Riga FC |
FK Liepaja |
3-1 |
0-0 |
94 |
17:30 |
Iceland Cup |
KA Akureyri |
Breidablik |
2-2 |
0-0 |
96 |
17:30 |
Egyptian Scores Cup |
Zamalek |
El Mokawloon El Arab |
6-1 |
0-0 |
91 |
17:30 |
International Club Friendly |
Germania Ober-Roden |
Rot-Weiss Walldorf |
2-2 |
0-0 |
90 |
17:30 |
Sweden Div 3 Mellersta |
Grebbestads IF |
Nordvarmland FF |
1-0 |
0-0 |
91 |
18:00 |
International Club Friendly |
Waterford United |
Fleetwood Town |
0-0 |
0-0 |
89 |
18:00 |
Iceland Women's Premier League |
IBV Vestmannaeyjar (W) |
Stjarnan Gardabaer (W) |
1-2 |
0-0 |
91 |
18:00 |
Olympic (Preliminaries) African |
Egypt U23 |
Guinea U23 |
1-0 |
0-0 |
96 |
18:00 |
Peru B League |
Dep.San Martin |
Comerciantes Unidos |
0-1 |
0-0 |
93 |
18:15 |
International Club Friendly |
Crumlin United |
Ballyclare Comrades |
- |
- |
|
18:30 |
International Club Friendly |
Grimsby Borough |
Grimsby Town |
0-0 |
0-0 |
90 |
18:30 |
International Club Friendly |
Newry City |
Banbridge Town |
0-0 |
0-0 |
89 |
18:30 |
International Club Friendly |
Hebburn Town |
Gateshead |
0-1 |
0-0 |
90 |
18:30 |
International Club Friendly |
Barnet |
Norwich City |
0-0 |
0-0 |
91 |
18:30 |
International Club Friendly |
Pen-y-Bont FC |
Haverfordwest County |
1-0 |
0-0 |
91 |
18:30 |
Iraqi Premier League |
Al Talaba |
Al Sinaah |
2-1 |
0-0 |
95 |
18:30 |
Peru Reserves League |
Carlos Mannucci Reserves |
Deportivo Municipal Reserves |
1-1 |
0-0 |
93 |
18:45 |
International Club Friendly |
Livingston |
Alloa Athletic |
2-0 |
0-0 |
90 |
18:45 |
International Club Friendly |
Matlock Town |
Chesterfield |
0-9 |
0-0 |
89 |
18:45 |
International Club Friendly |
Nuneaton Borough |
Notts County |
0-3 |
0-0 |
90 |
18:45 |
International Club Friendly |
Dumbarton |
Saint Mirren |
0-3 |
0-0 |
93 |
18:45 |
International Club Friendly |
Dunfermline Athletic |
Saint Johnstone |
1-1 |
0-0 |
90 |
18:45 |
International Club Friendly |
Folkestone |
Tonbridge Angels |
0-1 |
0-0 |
89 |
18:45 |
International Club Friendly |
Chatham Town |
Sittingbourne |
2-2 |
0-0 |
93 |
18:45 |
International Club Friendly |
Glentoran FC |
Kilmarnock |
1-0 |
0-0 |
90 |
18:45 |
International Club Friendly |
Annan Athletic |
Greenock Morton |
0-1 |
0-0 |
84 |
18:45 |
International Club Friendly |
Bamber Bridge |
Curzon Ashton FC |
0-1 |
0-0 |
92 |
18:45 |
International Club Friendly |
Civil Service Strollers FC |
Stirling Albion |
0-0 |
0-0 |
89 |
19:00 |
Copa Libertadores U20 |
Caracas Futbol Club U20 |
OHiggins U20 |
4-1 |
0-0 |
94 |
19:15 |
UEFA European U-19 Football Championship |
Iceland U19 |
Spain U19 |
1-2 |
0-0 |
93 |
19:15 |
Iceland Women's Premier League |
Hafnarfjordur (W) |
Valur (W) |
2-3 |
0-0 |
92 |
19:15 |
Iceland Women's Premier League |
Breidablik (W) |
Tindastoll Neisti (W) |
4-0 |
0-0 |
91 |
19:15 |
Iceland Women's Premier League |
Keflavik (W) |
Thor KA Akureyri (W) |
0-1 |
0-0 |
93 |
20:00 |
Olympic (Preliminaries) African |
Morocco U23 |
Mali U23 |
1-1 |
0-0 |
95 |
20:00 |
Iceland 4 Deild |
Stokkseyri |
Ulfarnir |
1-1 |
0-0 |
92 |
20:00 |
Iceland 4 Deild |
Smari 2020 |
KRIA |
1-3 |
0-0 |
93 |
20:00 |
Iceland U19 League |
Throttur Reykjavik U19 |
IA Kari U19 |
2-1 |
0-0 |
93 |
20:30 |
Peru Primera Division |
Sport Boys |
Academia Deportiva Cantolao |
0-1 |
0-0 |
95 |
22:00 |
Copa Libertadores U20 |
Sportivo Penarol (Youth) |
Alianza Lima U20 |
4-1 |
0-0 |
93 |
22:00 |
BRA SPC |
XV de Piracicaba |
Ponte Preta |
1-0 |
0-0 |
95 |
22:30 |
Concacaf Gold |
Canada |
Cuba |
4-2 |
0-0 |
99 |
22:30 |
Concacaf Gold |
Guadeloupe |
Guatemala |
2-3 |
0-0 |
97 |
23:00 |
Argentine Division 1 |
Lanus |
Velez Sarsfield |
0-1 |
0-0 |
95 |
23:00 |
Chile Cup |
Colo Colo |
Union La Calera |
6-1 |
0-0 |
91 |
23:00 |
BRA SPC |
Comercial-SP |
Marilia Ac |
0-1 |
0-0 |
96 |
23:30 |
USA Major League Soccer |
Inter Miami CF |
Columbus Crew |
2-2 |
0-0 |
95 |
23:30 |
USA Major League Soccer |
Orlando City |
Toronto FC |
4-0 |
0-0 |
91 |
11:00 |
International Club Friendly |
NK Lokomotiva Zagreb |
AEK Athens |
1-0 |
0-0 |
76 |
15:00 |
International Club Friendly |
FC Voluntari |
Hapoel Beer Sheva |
0-3 |
0-0 |
91 |
07:30 |
International Club Friendly |
Levski Sofia |
FC Maritsa 1921 |
3-1 |
0-0 |
89 |
07:30 |
International Club Friendly |
FK Van Charentsavan |
Alashkert |
- |
- |
|
10:00 |
International Club Friendly |
FK Nizhny Novgorod |
Tekstilshchik Ivanovo |
- |
- |
|
11:00 |
International Club Friendly |
Odense BK |
Vejle |
2-1 |
0-0 |
91 |
12:00 |
International Club Friendly |
Rubin Kazan |
KAMAZ Naberezhnye Chelny |
- |
- |
|
13:00 |
International Club Friendly |
St. Pauli |
Randers FC |
- |
- |
|
14:00 |
International Club Friendly |
Gazovik Orenburg |
Egnatia |
- |
- |
|
14:00 |
International Club Friendly |
Kolos Kovalyovka |
Obolon Kiev |
- |
- |
|
14:00 |
International Club Friendly |
Stade Ouchy |
Young Boys |
0-0 |
0-0 |
5 |
14:00 |
International Club Friendly |
CSKA Moscow |
Neftekhimik Nizhnekamsk |
4-0 |
0-0 |
88 |
14:00 |
International Club Friendly |
Dynamo Moscow |
SKA Khabarovsk |
- |
- |
|
14:00 |
International Club Friendly |
WSG Swarovski Tirol |
Baumit Jablonec |
- |
- |
|
14:00 |
International Club Friendly |
CFR Cluj |
SR Brasov |
1-3 |
0-0 |
89 |
15:00 |
International Club Friendly |
Motor Lublin |
Jagiellonia Bialystok |
1-1 |
0-0 |
90 |
15:00 |
International Club Friendly |
Resovia Rzeszow |
Zorya |
- |
- |
|
15:00 |
International Club Friendly |
Slavia Sofia |
FK Levski Krumovgrad |
0-0 |
0-0 |
89 |
15:00 |
International Club Friendly |
Spartak Trnava |
Wisla Plock |
2-1 |
0-0 |
90 |
15:00 |
International Club Friendly |
TSV 1860 Rosenheim |
LASK Linz |
0-2 |
0-0 |
90 |
15:00 |
International Club Friendly |
Lokomotiv Plovdiv |
Universitatea Craiova |
2-0 |
0-0 |
90 |
15:30 |
International Club Friendly |
Cukaricki Stankom |
Rijeka |
0-0 |
0-0 |
91 |
15:30 |
International Club Friendly |
Unterhaching |
Lugano |
- |
- |
|
15:59 |
International Club Friendly |
Lausanne Sports |
Stade Nyonnais |
- |
- |
|
16:30 |
International Club Friendly |
St. Gallen |
Austria Lustenau |
1-2 |
0-0 |
90 |
15:59 |
International Club Friendly |
MSK Zilina |
Universitaea Cluj |
1-1 |
0-0 |
89 |
15:59 |
International Club Friendly |
Petrolul Ploiesti |
Panathinaikos |
0-2 |
0-0 |
89 |
15:59 |
International Club Friendly |
Qarabag |
CSKA Sofia |
1-0 |
0-0 |
88 |
15:59 |
International Club Friendly |
First Wien 1894 |
FC Blau Weiss Linz |
- |
- |
|
15:59 |
International Club Friendly |
Helsingborg |
Helsingor |
0-2 |
0-0 |
89 |
15:59 |
International Club Friendly |
FK Zeleznicar Pancevo |
Borac Banja Luka |
0-0 |
0-0 |
0 |
15:59 |
International Club Friendly |
Vfb Bottrop 1900 |
Rot-Weiss Essen |
- |
- |
|
15:59 |
International Club Friendly |
VfB Sangerhausen |
Hallescher FC |
- |
- |
|
15:59 |
International Club Friendly |
ASK Voitsberg |
SV Lebring |
- |
- |
|
15:59 |
International Club Friendly |
ATSV Wolfsberg |
SK Austria Klagenfurt |
- |
- |
|
15:59 |
International Club Friendly |
FK Shkendija 79 |
HNK Gorica |
0-1 |
0-0 |
92 |
16:30 |
International Club Friendly |
VfB Eichstatt |
Ingolstadt |
- |
- |
|
16:30 |
International Club Friendly |
SC Mannsdorf |
Trenkwalder Admira Wacker |
0-2 |
0-0 |
89 |
16:30 |
International Club Friendly |
SKU Amstetten |
Wiener Viktoria |
- |
- |
|
16:30 |
International Club Friendly |
Crvena Zvezda |
Zenit St. Petersburg |
2-1 |
0-0 |
93 |
16:30 |
International Club Friendly |
FC Lokomotive Leipzig |
SpVgg Bayreuth |
1-3 |
0-0 |
89 |
16:30 |
International Club Friendly |
SC Weiz |
Rapid Vienna (Youth) |
0-0 |
0-0 |
90 |
17:00 |
International Club Friendly |
Svelta Melsele |
Red Star Waasland |
- |
- |
|
17:30 |
International Club Friendly |
Kremser |
SV Stripfing Weiden |
2-2 |
0-0 |
88 |
18:00 |
International Club Friendly |
SC Telstar |
Hollandia |
- |
- |
|
18:00 |
International Club Friendly |
Baden |
FC Tuggen |
- |
- |
|
18:00 |
International Club Friendly |
Oxford City |
Salisbury FC |
- |
- |
|
18:00 |
Brazil national youth (U20) Football Championship |
Concordia U20 |
Joinville SC Youth |
2-2 |
0-0 |
94 |
18:30 |
International Club Friendly |
Cowdenbeath |
East Fife |
- |
- |
|
18:30 |
International Club Friendly |
Bonnyrigg Rose |
Falkirk |
- |
- |
|
18:30 |
International Club Friendly |
Hurlford United |
Stranraer |
- |
- |
|
18:30 |
International Club Friendly |
Banks o Dee |
Elgin City |
- |
- |
|
18:30 |
International Club Friendly |
Nairn County |
Ross County |
- |
- |
|
18:30 |
International Club Friendly |
Cardiff City |
The New Saints |
3-1 |
0-0 |
89 |
18:45 |
International Club Friendly |
Stenhousemuir |
Linlithgow Rose |
- |
- |
|
18:45 |
International Club Friendly |
Longridge Town FC |
AFC Fylde |
1-2 |
0-0 |
74 |
18:45 |
International Club Friendly |
Spartans |
Tyne Castle FC |
- |
- |
|
18:45 |
International Club Friendly |
Partick Thistle |
Kelty Hearts |
- |
- |
|
18:45 |
International Club Friendly |
Hyde F.C. |
Bury AFC |
2-2 |
0-0 |
90 |
22:00 |
Central American Games |
Mexico U22 |
Honduras U22 |
3-0 |
0-0 |
94 |
15:59 |
Latvia 3. Liga |
Babites SK |
Kadaga |
1-1 |
0-0 |
90 |
16:30 |
Latvia 3. Liga |
SK Super Nova II |
Lielupe |
4-1 |
0-0 |
89 |
09:30 |
Northern NSW U20 League |
Bulls Academy U20 |
Sydney Olympic U20 |
3-2 |
0-0 |
88 |
13:00 |
BSWCP |
Sweden Beach Soccer |
Malta Beach Soccer |
5-2 |
0-0 |
59 |
13:00 |
BSWCP |
Sweden Beach Soccer |
Malta Beach Soccer |
5-2 |
0-0 |
59 |
14:15 |
BSWCP |
Lithuania Beach Soccer |
Czech Republic Beach Soccer |
3-2 |
0-0 |
0 |
15:30 |
BSWCP |
Norway Beach Soccer |
Greece Beach Soccer |
1-5 |
0-0 |
56 |
09:45 |
Australia New South Wales NPL Women |
FFSA NTC Girls (W) |
West Torrens Birkalla (W) |
2-0 |
0-0 |
90 |
17:00 |
International Club Friendly |
ASK Mochart Koflach |
VST Volkermarkt |
7-2 |
0-0 |
85 |
00:00 |
Copa do Brasil |
Bahia |
Gremio (RS) |
1-1 |
0-0 |
100 |
00:00 |
USA USL League Two |
Round Rock SC |
Twin City Toucans |
0-0 |
0-0 |
0 |
00:10 |
Argentina Prim C Metropolitana |
Argentino de Merlo |
Sacachispas |
0-0 |
0-0 |
94 |
00:30 |
USA Major League Soccer |
FC Dallas |
DC United |
0-1 |
0-0 |
100 |
00:30 |
Concacaf Gold |
Panama |
El Salvador |
2-2 |
0-0 |
95 |
00:30 |
Concacaf Gold |
Costa Rica |
Martinique |
6-4 |
0-0 |
92 |
01:00 |
USL Championship |
Colorado Springs Switchbacks FC |
Monterey Bay FC |
4-0 |
0-0 |
92 |
01:00 |
USL Championship |
Las Vegas Lights |
New Mexico United |
1-2 |
0-0 |
94 |
01:00 |
USA National Premier Soccer League |
Northern Colorado |
Charlotte Independence |
3-2 |
0-0 |
92 |
01:30 |
USA Major League Soccer |
Colorado Rapids |
Portland Timbers |
0-0 |
0-0 |
91 |
01:30 |
Central American Games |
El Salvador U22 |
Costa Rica U22 |
1-2 |
0-0 |
95 |
02:30 |
USA Major League Soccer |
Los Angeles Galaxy |
Los Angeles FC |
2-1 |
0-0 |
95 |
03:00 |
Youth Cup |
Fiji U19(W) |
Samoa U19(W) |
- |
- |
|
18:00 |
Iceland U19 League |
Bereda Bilex Mali III U19 |
Grotta Kria U19 |
3-2 |
0-0 |
92 |
18:00 |
Iceland U19 League |
HK Kopavogur Ymir II U19 |
KR KV U19 |
1-0 |
0-0 |
93 |
23:00 |
Barbados Premier League |
St Andrew Lions |
UWI Blackbirds |
3-2 |
0-0 |
91 |
01:00 |
Barbados Premier League |
BDF Sport Programme |
Empire Club |
2-1 |
0-0 |
91 |
07:00 |
BSWCP |
Belarus Beach Soccer |
Turkey Beach Soccer |
9-2 |
0-0 |
59 |
07:00 |
Youth Cup |
New Zealand U19(W) |
Cook Islands (W) U19 |
- |
- |
|
08:00 |
International Club Friendly |
Budaorsi SC |
BKV Elore |
0-0 |
0-0 |
90 |
08:00 |
International Club Friendly |
Slavoj Trebisov |
Tatran Presov |
1-5 |
0-0 |
91 |
08:00 |
Vietnam Second Division |
Vinh Long |
KLB Kien Giang |
0-0 |
0-0 |
92 |
08:30 |
Vietnam Second Division |
Gia Dinh |
Tien Giang |
3-0 |
0-0 |
94 |
08:45 |
Malaysia MFL Cup |
Negeri Sembilan NAZAU23 |
Selangor U23 |
1-2 |
0-0 |
93 |
09:00 |
International Club Friendly |
Csakvari TK |
Tatabanya |
- |
- |
|
09:00 |
International Club Friendly |
MFK Skalica |
Povazska Bystrica |
1-0 |
0-0 |
89 |
09:00 |
International Club Friendly |
Teplice |
Viktoria Zizkov |
2-1 |
0-0 |
90 |
09:00 |
International Club Friendly |
Slovan Liberec |
SK Slovan Varnsdorf |
0-0 |
0-0 |
90 |
09:00 |
International Club Friendly |
NK Olimpija Ljubljana |
NK Primorje |
0-0 |
0-0 |
91 |
09:00 |
International Club Friendly |
MSK Puchov |
Otrokovice |
5-1 |
0-0 |
64 |
09:00 |
International Club Friendly |
Rakow Czestochowa |
Universitaea Cluj |
2-1 |
0-0 |
91 |
09:00 |
International Club Friendly |
Zaglebie Sosnowiec |
Polonia Bytom |
2-0 |
0-0 |
89 |
09:00 |
International Club Friendly |
STK Samorin |
Gyori ETO |
0-0 |
0-0 |
90 |
09:00 |
International Club Friendly |
Warta Poznan |
Pogon Szczecin |
0-2 |
0-0 |
88 |
09:00 |
International Club Friendly |
Kaposvar |
Pecsi MFC |
0-0 |
0-0 |
88 |
09:00 |
Myanmar Professional League |
YANGON UNITED |
Shan United |
0-0 |
0-0 |
95 |
09:30 |
Australia Capital Gatorade Premier League |
Canberra FC |
Tuggeranong United |
6-1 |
0-0 |
93 |
09:30 |
Australia Capital Gatorade Premier League |
Gungahlin United |
Monaro Panthers |
1-2 |
0-0 |
93 |
09:30 |
International Club Friendly |
Radomiak Radom |
GKS Tychy |
0-1 |
0-0 |
88 |
09:30 |
International Club Friendly |
Ruch Chorzow |
Hutnik Krakow |
1-1 |
0-0 |
91 |
09:30 |
BSWCP |
Italy Indoor Soccer |
Estonia Beach Soccer |
3-1 |
0-0 |
59 |
09:30 |
Myanmar Professional League |
Chinland |
Mahar United |
3-5 |
0-0 |
93 |
10:00 |
J2 League |
Ban Di Tesi Iwaki |
Tochigi SC |
1-0 |
0-0 |
95 |
10:00 |
J2 League |
Jubilo Iwata |
Zweigen Kanazawa FC |
2-1 |
0-0 |
94 |
10:00 |
J2 League |
Ventforet Kofu |
Blaublitz Akita |
5-1 |
0-0 |
94 |
10:00 |
J2 League |
Thespa Kusatsu |
Roasso Kumamoto |
1-1 |
0-0 |
93 |
10:00 |
J2 League |
Mito Hollyhock |
Tokushima Vortis |
3-1 |
0-0 |
94 |
10:00 |
J2 League |
Oita Trinita |
Machida Zelvia |
0-3 |
0-0 |
93 |
10:00 |
J2 League |
Fagiano Okayama |
Fujieda MYFC |
2-3 |
0-0 |
95 |
10:00 |
J2 League |
Omiya Ardija |
JEF United Ichihara Chiba |
2-1 |
0-0 |
98 |
10:00 |
J2 League |
Renofa Yamaguchi |
Montedio Yamagata |
1-0 |
0-0 |
94 |
10:00 |
J2 League |
Vegalta Sendai |
Shimizu S-Pulse |
0-3 |
0-0 |
94 |
10:00 |
J2 League |
Tokyo Verdy |
V-Varen Nagasaki |
1-2 |
0-0 |
98 |
10:00 |
International Club Friendly |
Slask Wroclaw |
KP Calisia Kalisz |
0-0 |
0-0 |
90 |
10:00 |
VIC Women’s Premier League |
Heidelberg United (W) |
Calder United SC (W) |
0-5 |
0-0 |
92 |
10:00 |
Vietnam Second Division |
PVF Vietnam |
Luxury Ha Long |
1-1 |
0-0 |
83 |
11:00 |
International Club Friendly |
FC Copenhagen |
Silkeborg |
2-1 |
0-0 |
90 |
12:00 |
International Club Friendly |
Schalke 04 (Youth) |
Hannover 96 Am |
1-3 |
0-0 |
89 |
12:00 |
International Club Friendly |
Schalke 04 (Youth) |
Hannover 96 Am |
1-3 |
0-0 |
89 |
12:00 |
International Club Friendly |
LKS Lodz |
GKS Katowice |
1-0 |
0-0 |
90 |
12:00 |
Norway Division 4 |
Sogndal B |
Molde B |
- |
- |
|
12:15 |
Brunei Super League |
IKLS FC |
MS PDB |
0-6 |
0-0 |
93 |
13:00 |
Syrian Cup |
Al-Wahda Damascus |
Al-Karamah |
0-0 |
0-0 |
95 |
13:00 |
Syrian Cup |
Teshrin SC |
Al-Majd Damascus |
1-0 |
0-0 |
94 |
13:00 |
International Club Friendly |
Cherno More Varna |
FC Dunav Ruse |
1-2 |
0-0 |
92 |
13:00 |
South Africa Confederations Cup |
Eswatini |
Botswana |
0-1 |
0-0 |
92 |
13:00 |
Malaysia MFL Cup |
Kuala Lumpur City U23 |
Perak II U23 |
0-1 |
0-0 |
97 |
13:30 |
BSWCP |
Portugal Beach Soccer |
Germany Beach Soccer |
7-5 |
0-0 |
60 |
14:00 |
International Club Friendly |
Brno |
Dukla Banska Bystrica |
2-0 |
0-0 |
90 |
14:00 |
International Club Friendly |
Torpedo Moscow |
Spartak Moscow |
- |
- |
|
14:00 |
Iraqi Premier League |
Naft Alwasat |
Newroz SC(IRQ) |
0-2 |
0-0 |
95 |
14:00 |
Iraqi Premier League |
Al-Naft |
AL Najaf |
0-0 |
0-0 |
93 |
14:00 |
Argentina Reserve League |
Atletico Tucuman Reserve |
Huracan Reserves |
2-1 |
0-0 |
82 |
14:00 |
Argentina Reserve League |
CA Independiente Reserves |
Gimnasia LP Reserves |
1-3 |
0-0 |
94 |
14:00 |
Argentina Reserve League |
Platense Reserves |
Godoy Cruz Reserves |
3-1 |
0-0 |
94 |
14:00 |
Argentina Reserve League |
Newell's Reserves |
Central Cordoba SdE Reserves |
3-0 |
0-0 |
92 |
14:30 |
International Club Friendly |
Cracovia Krakow |
Banik Ostrava |
0-1 |
0-0 |
88 |
14:45 |
BSWCP |
Azerbaijan Beach Soccer |
Moldova Beach Soccer |
2-3 |
0-0 |
59 |
15:00 |
Latvian Higher League |
BFC Daugavpils |
Super Nova |
2-0 |
0-0 |
92 |
15:00 |
Finland Suomen Cup |
IFK Mariehamn |
KuPs |
1-1 |
0-0 |
94 |
15:00 |
International Club Friendly |
Maccabi Haifa |
St.Polten |
0-1 |
0-0 |
91 |
15:00 |
International Club Friendly |
Austria Wien |
Floridsdorfer AC |
2-0 |
0-0 |
88 |
15:00 |
International Club Friendly |
Sigma Olomouc B |
Slavia Kromeriz |
0-0 |
0-0 |
90 |
15:00 |
International Club Friendly |
Sport Podbrezova |
Diosgyor VTK |
0-0 |
0-0 |
0 |
15:00 |
International Club Friendly |
Opava |
GKS Jastrzebie |
5-4 |
0-0 |
92 |
15:00 |
International Club Friendly |
Opava |
GKS Jastrzebie |
5-4 |
0-0 |
92 |
15:00 |
International Club Friendly |
Hatvan |
III.Keruleti TUE |
1-1 |
0-0 |
90 |
15:00 |
International Club Friendly |
Wisla Pulawy |
MFK Karvina |
2-2 |
0-0 |
90 |
15:00 |
International Club Friendly |
FK Auda Riga |
Aris Limassol |
- |
- |
|
15:00 |
International Club Friendly |
Preston North End |
Brunos Magpie |
0-0 |
0-0 |
90 |
15:00 |
International Club Friendly |
Galanta |
KFC Komarno |
0-0 |
0-0 |
89 |
15:00 |
Jordan Sh Cup |
Ramtha Club |
AL Salt |
1-1 |
0-0 |
95 |
15:30 |
Finland Suomen Cup |
KTP Kotka |
AC Oulu |
1-2 |
0-0 |
94 |
15:30 |
Finland Suomen Cup |
SalPa |
Honka Espoo |
1-3 |
0-0 |
93 |
15:30 |
International Club Friendly |
Slovan Bratislava |
Rapid Bucuresti |
4-1 |
0-0 |
90 |
15:30 |
International Club Friendly |
Jahn Regensburg |
Fortuna Koln |
2-1 |
0-0 |
88 |
15:30 |
Finland Kolmonen |
HauPa |
OPS-jp |
1-1 |
0-0 |
93 |
15:30 |
Finland Kolmonen |
EIF Academy |
FC Kirkkonummi |
1-3 |
0-0 |
93 |
15:59 |
UEFA European U-21 Football Championship |
Israel U21 |
England U21 |
0-3 |
0-0 |
93 |
15:59 |
Norway 2.Liga |
Valerenga B |
Vard Haugesund |
0-2 |
0-0 |
95 |
15:59 |
Finland Suomen Cup |
Vantaa |
Ilves Tampere |
0-4 |
0-0 |
94 |
15:59 |
International Club Friendly |
Chernomorets Novorossiysk |
Vista Gelendzhik |
- |
- |
|
15:59 |
International Club Friendly |
Wikielec |
Olimpia Elblag |
- |
- |
|
15:59 |
International Club Friendly |
TSV Hartberg |
Nurnberg |
2-2 |
0-0 |
89 |
15:59 |
BSWCP |
Spain Beach Soccer |
Ukraine Beach Soccer |
3-3 |
0-0 |
60 |
15:59 |
Finland Woman's Cup |
EBK (W) |
PK-35 Vantaa (W) |
0-0 |
0-0 |
90 |
15:59 |
South Africa Confederations Cup |
South Africa |
Namibia |
1-1 |
0-0 |
91 |
15:59 |
Finland Kolmonen |
Saaksjarven Loiske |
TPV Tampere |
1-2 |
0-0 |
93 |
15:59 |
Senegal FA Cup |
Guediawaye |
Casamance |
0-0 |
0-0 |
95 |
15:59 |
International Friendly |
Denmark (W) |
Spain (W) |
0-2 |
0-0 |
93 |
16:15 |
Iraqi Premier League |
Naft Al Junoob |
Al Zawraa |
0-0 |
0-0 |
92 |
16:30 |
Pan Arab Games - Football |
Oman U23 |
Lebanon U23 |
1-0 |
0-0 |
95 |
16:30 |
Pan Arab Games - Football |
Syria U23 |
Palestine U23 |
0-0 |
0-0 |
94 |
16:45 |
International Club Friendly |
Galatasaray |
Hull City |
3-4 |
0-0 |
94 |
17:00 |
International Club Friendly |
USV St. Anna |
Sturm Graz (Youth) |
4-4 |
0-0 |
88 |
17:00 |
International Club Friendly |
ASC 09 Dortmund |
Wuppertaler |
4-6 |
0-0 |
90 |
17:00 |
International Club Friendly |
Mahdov FC |
BFC Viktoria 1889 |
1-0 |
0-0 |
90 |
17:00 |
International Club Friendly |
FC Anker Wismar |
Greifswalder FC |
0-0 |
0-0 |
88 |
17:00 |
International Club Friendly |
Turkspor Dortmund |
Luner SV |
0-0 |
0-0 |
89 |
17:00 |
International Club Friendly |
Kortrijk |
Jeunesse Molenbeek |
2-1 |
0-0 |
90 |
17:00 |
International Club Friendly |
Patro Eisden |
Sint-Truidense |
0-0 |
0-0 |
89 |
17:00 |
International Friendly |
Switzerland (W) |
Morocco (W) |
0-0 |
0-0 |
94 |
17:00 |
USA USL League Two |
Altitude Rush |
St Petersburg FC Aztecs |
- |
- |
|
17:15 |
Finland Kolmonen |
PPJ/Ruoholahti |
Malmin Palloseura Helsinki |
2-1 |
0-0 |
94 |
17:30 |
Egyptian Premier League |
Al Ahly SC |
Ismaily |
1-0 |
0-0 |
97 |
17:45 |
Brazil Campeonato Carioca Serie A2 |
Olaria |
Resende-RJ |
0-0 |
0-0 |
96 |
18:00 |
International Club Friendly |
Waldgirmes |
Rot-Weiss Hadamar |
0-0 |
0-0 |
89 |
18:00 |
International Club Friendly |
Queen of South |
Gretna |
- |
- |
|
18:00 |
BRA SPC |
Santo Andre |
EC Sao Bernardo/SP |
0-1 |
0-0 |
97 |
18:00 |
Brazil Paulista Serie B |
Uniao Barbarense |
Mauaense SP |
2-0 |
0-0 |
95 |
18:00 |
Brazil Paulista Serie B |
CA Taquaritinga SP |
Maua FC |
1-1 |
0-0 |
96 |
18:00 |
Brazil Paulista Serie B |
SKA Brasil |
Catanduva FC |
1-1 |
0-0 |
94 |
18:00 |
Brazil Paulista Serie B |
Nacional SP |
America SP |
2-1 |
0-0 |
96 |
18:00 |
Brazil Paulista Serie B |
Flamengo (AA) |
Uniao Sao Joao |
0-3 |
0-0 |
90 |
18:00 |
Brazil Paulista Serie B |
Jabaquara SP |
Rio Branco(SP) |
2-0 |
0-0 |
96 |
18:00 |
Brazil Copa Gaucho |
Monsoon FC |
Inter Santa Maria(RS) |
1-0 |
0-0 |
94 |
18:00 |
Brazil Copa Fares Lopes |
Uniclinic Atletico Cearense CE |
Icasa CE |
1-1 |
0-0 |
95 |
18:00 |
Brazil national youth (U20) Football Championship |
Femar FC U20 |
Spartax Joao Pessoa U20 |
0-0 |
0-0 |
94 |
18:00 |
Brazil national youth (U20) Football Championship |
Confianca PB Youth |
Auto Esporte U20 |
0-1 |
0-0 |
94 |
18:30 |
Argentine Division 1 |
Godoy Cruz Antonio Tomba |
CA Platense |
2-1 |
0-0 |
93 |
18:30 |
International Club Friendly |
Boreham Wood |
Watford |
0-0 |
0-0 |
90 |
18:30 |
International Club Friendly |
Melksham Town |
Forest Green Rovers |
1-1 |
0-0 |
91 |
18:30 |
International Club Friendly |
Bray Wanderers |
Dundee |
0-0 |
0-0 |
90 |
18:30 |
Jordan Sh Cup |
Al Faisaly |
Al-Ahly |
3-1 |
0-0 |
95 |
18:30 |
Iraqi Premier League |
Arbil |
Zakho |
- |
- |
|
18:30 |
Iraqi Premier League |
Karbalaa |
Al Shorta |
- |
- |
|
18:30 |
Iraqi Premier League |
Al Quwa Al Jawiya |
Al Karkh |
2-1 |
0-0 |
95 |
18:45 |
Northern Ireland Cup Women |
Cliftonville LFC (W) |
Linfield (W) |
0-0 |
0-0 |
91 |
19:00 |
UEFA European U-21 Football Championship |
Spain U21 |
Ukraine U21 |
5-1 |
0-0 |
93 |
19:00 |
Libyan Premier League |
Al Ahli Benghzi |
Al-Nasr Benghazi |
- |
- |
|
19:00 |
Copa Libertadores U20 |
Independiente Del Valle U20 |
Envigado FC U20 |
1-0 |
0-0 |
92 |
19:00 |
Brazil Paulista Serie B |
Sweet Sao Kalle Arthur SP U23 |
Fernandopolis |
3-1 |
0-0 |
91 |
19:00 |
Northern Ireland Cup Women |
Crusaders Newtownabbey Strikers (W) |
Sion Swifts (W) |
0-1 |
0-0 |
94 |
19:00 |
Argentina Regional League |
CA Juventud Alianza |
CA Colon Junior |
1-1 |
0-0 |
94 |
19:15 |
Iceland Women's Division 1 |
Grindavik (W) |
Fram Reykjavik (W) |
1-0 |
0-0 |
94 |
20:00 |
Argentine Division 1 |
Club Atletico Tigre |
Banfield |
1-2 |
0-0 |
95 |
20:00 |
Pan Arab Games - Football |
Algeria U23 |
Sudan U23 |
2-1 |
0-0 |
95 |
20:00 |
Pan Arab Games - Football |
Mauritania U23 |
Saudi Arabia U19 |
1-1 |
0-0 |
94 |
20:00 |
Peru B League |
FC Carlos Stein |
CD Coopsol |
0-0 |
0-0 |
0 |
20:00 |
Iceland 3 Deild |
FC Arbaer |
Reynir Sandgerdi |
1-4 |
0-0 |
93 |
20:30 |
Peru B League |
Molinos El Pirata |
Los Chankas |
2-2 |
0-0 |
95 |
21:00 |
Argentine Division 1 |
Rosario Central |
Estudiantes La Plata |
0-0 |
0-0 |
94 |
22:00 |
Brazil Serie B |
CRB AL |
Sport Club do Recife |
2-0 |
0-0 |
95 |
22:00 |
Copa Libertadores U20 |
Cerro Porteno U20 |
Always Ready U20 |
3-1 |
0-0 |
95 |
22:00 |
Brazil Paulista Serie B |
Francana |
Amparo SP |
3-1 |
0-0 |
94 |
22:00 |
Brazil Copa Fares Lopes |
Iguatu CE |
Guarani CE |
6-0 |
0-0 |
88 |
22:00 |
USA USL League Two |
Tobacco Road |
West Virginia Alliance FC |
2-2 |
0-0 |
94 |
22:30 |
Argentine Division 1 |
Racing Club |
San Lorenzo |
1-1 |
0-0 |
95 |
22:30 |
Copa do Brasil |
Sao Paulo |
Palmeiras |
1-0 |
0-0 |
95 |
22:30 |
Brazil Paulista Serie B |
Penapolense |
Joseense |
0-0 |
0-0 |
96 |
22:30 |
Brazil Paulista Serie B |
XV de Jau |
Tanabi SP |
2-0 |
0-0 |
95 |
22:30 |
USA USL League Two |
FC Miami City |
Miami AC |
0-2 |
0-0 |
95 |
23:00 |
USA National Premier Soccer League |
Northern Virginia United |
Grove Soccer United |
2-2 |
0-0 |
95 |
23:00 |
USA Independent League |
Savannah Clovers |
Michigan Stars |
0-1 |
0-0 |
99 |
23:00 |
Brazil Campeonato Amapaense |
Independente AP |
Trem-AP |
1-4 |
0-0 |
92 |
23:00 |
USA USL League Two |
Cedar star |
Westchester Flames |
- |
- |
|
23:00 |
USA USL League Two |
Charlotte Eagles |
FC Carolinas |
1-3 |
0-0 |
93 |
23:00 |
USA USL League Two |
Thunder Bay cold |
FC Manitoba |
- |
- |
|
23:30 |
USA Major League Soccer |
New York City FC |
Charlotte FC |
1-1 |
0-0 |
94 |
23:30 |
USA USL League Two |
Dalton Red Wolves SC |
Asheville City |
1-2 |
0-0 |
93 |
12:00 |
Niger Super League |
Katsina United |
Kano Pillars |
1-0 |
0-0 |
91 |
18:00 |
Brazil Copa Gaucho |
Gremio (RS) |
EC Pelotas(RS) |
1-0 |
0-0 |
95 |
18:00 |
Brazil national youth (U20) Football Championship |
CSP Youth |
Internacional PB U20 |
0-0 |
0-0 |
91 |
08:00 |
International Club Friendly |
Paksi SE Honlapja |
Bodajk FC Siofok |
- |
- |
|
07:30 |
Australia Capital Territory U23 League |
Canberra Croatia FC U23 |
Tuggeranong United U23 |
6-1 |
0-0 |
90 |
08:30 |
International Club Friendly |
Ujpesti |
Vasas |
- |
- |
|
11:00 |
International Club Friendly |
Sparta Praha B |
Zaglebie Lubin B |
- |
- |
|
14:30 |
International Club Friendly |
Wiedenbruck |
SC Paderborn 07 II |
- |
- |
|
15:00 |
International Club Friendly |
Etar |
Beroe Stara Zagora |
- |
- |
|
15:00 |
International Club Friendly |
NK Olimpija Ljubljana |
NK Rudar Velenje |
4-1 |
0-0 |
89 |
15:00 |
International Club Friendly |
Vlazrimi Struga |
KF Tirana |
2-1 |
0-0 |
90 |
15:00 |
International Club Friendly |
Dafuji cloth MTE |
Beech Sigit |
0-1 |
0-0 |
44 |
15:00 |
International Club Friendly |
Komarom VSE |
THSE Szabadkikoto |
- |
- |
|
15:30 |
International Club Friendly |
MTK Hungaria |
Hajduk Split |
1-3 |
0-0 |
90 |
15:30 |
International Club Friendly |
FC Otelul Galati |
Vojvodina Novi Sad |
0-0 |
0-0 |
90 |
15:30 |
International Club Friendly |
NK Aluminij |
Kecskemeti TE |
1-1 |
0-0 |
0 |
15:45 |
International Club Friendly |
Cherno More Varna |
FC Dobrudzha |
0-0 |
0-0 |
89 |
15:59 |
International Club Friendly |
Dinamo Bucuresti |
Dynamo Kyiv |
1-4 |
0-0 |
90 |
15:59 |
International Club Friendly |
FK Napredak Krusevac |
Istra 1961 Pula |
1-1 |
0-0 |
90 |
15:59 |
International Club Friendly |
Kickers Offenbach |
Fortuna Dusseldorf (Youth) |
0-0 |
0-0 |
89 |
15:59 |
International Club Friendly |
CSKA 1948 Sofia |
Panathinaikos |
0-1 |
0-0 |
90 |
15:59 |
International Club Friendly |
FK Spartak Zlatibor Voda |
Habitpharm Javor |
2-0 |
0-0 |
86 |
15:59 |
International Club Friendly |
FK Zeljeznicar |
Kapfenberg |
2-0 |
0-0 |
90 |
09:00 |
International Club Friendly |
Miedz Legnica |
Sandecja Nowy Sacz |
- |
- |
|
10:00 |
International Club Friendly |
Olimpia Grudziadz |
Chojniczanka Chojnice |
0-0 |
0-0 |
91 |
12:00 |
International Club Friendly |
Znicz Pruszkow |
OKS Stomil Olsztyn |
- |
- |
|
14:00 |
International Club Friendly |
Dnipro-1 |
FC Mynai |
- |
- |
|
14:00 |
International Club Friendly |
FC Inhulets Petrove |
SC Poltava |
- |
- |
|
15:00 |
International Club Friendly |
Nagykanizsai TE 1866 |
MTE Mosonmagyarovar |
0-0 |
0-0 |
89 |
15:30 |
International Club Friendly |
Pirin Blagoevgrad |
Arda |
0-0 |
0-0 |
91 |
15:59 |
International Club Friendly |
Novi Pazar |
FK Zvijezda 09 |
1-1 |
0-0 |
90 |
15:59 |
International Club Friendly |
Al-Sadd |
SVG Reichenau |
1-0 |
0-0 |
37 |
15:59 |
International Club Friendly |
FC Sion |
Yverdon |
3-1 |
0-0 |
91 |
16:30 |
International Club Friendly |
Hobro |
Vendsyssel |
- |
- |
|
16:30 |
International Club Friendly |
FC Steaua Bucuresti |
PAOK Saloniki |
1-1 |
0-0 |
90 |
16:30 |
International Club Friendly |
Malchower SV |
Hansa Rostock |
- |
- |
|
08:15 |
BSWCP |
France Beach Soccer |
Greece Beach Soccer |
5-3 |
0-0 |
60 |
10:45 |
BSWCP |
Poland Beach Soccer |
Lithuania Beach Soccer |
3-1 |
0-0 |
61 |
18:00 |
Brazil Paulista Serie B |
Vocem |
Manthiqueira/SP |
1-0 |
0-0 |
95 |
18:00 |
Brazil national youth (U20) Football Championship |
CE Bento Goncalves RS U20 |
Elite RS U20 |
2-0 |
0-0 |
93 |
09:00 |
Malaysia MFL Cup |
kelantan U23 |
PahangU23 |
1-2 |
0-0 |
92 |
15:00 |
International Club Friendly |
Corvinul Hunedoara |
ACS Dumbravita |
2-0 |
0-0 |
88 |
17:00 |
International Club Friendly |
RKSV Sarto |
Willem II |
- |
- |
|
18:45 |
International Club Friendly |
Swindon Supermarine |
Swindon Town |
0-0 |
0-0 |
11 |
06:00 |
Chinese Champions League |
Qingdao May Wind |
Shaanxi Shan an |
1-2 |
0-0 |
89 |
06:00 |
Chinese Champions League |
Qingdao Chasing Youth |
Beijing Smart Sky Football Club |
1-0 |
0-0 |
90 |
08:30 |
International Club Friendly |
FK Spartak Zlatibor Voda |
Kolubara |
- |
- |
|
09:00 |
International Club Friendly |
FK Radnicki Novi Belgrad |
ACS Viitorul Pandurii Targu Jiu |
1-0 |
0-0 |
90 |
09:00 |
Chinese Champions League |
Langfang City of Glory |
Changzhi Huicheng |
3-1 |
0-0 |
90 |
09:00 |
Chinese Champions League |
Baoding Bootscity Athletics Football Club |
Xi an Ronghai |
0-6 |
0-0 |
90 |
13:00 |
International Club Friendly |
Preuben Munster |
SC Paderborn 07 |
- |
- |
|
13:30 |
International Club Friendly |
Yantra Gabrovo |
Akademik Svishtov |
- |
- |
|
15:30 |
International Club Friendly |
Petrolul Ploiesti |
ZNK Osijek |
1-1 |
0-0 |
93 |
22:00 |
Women in American Games |
El Salvador (W) |
Venezuela (W) |
1-2 |
0-0 |
96 |
08:30 |
International Friendly |
Cambodia (W) U19 |
Laos (W) U19 |
2-1 |
0-0 |
93 |
10:15 |
BSWCP |
Denmark Beach Soccer |
Switzerland Beach Soccer |
3-2 |
0-0 |
60 |
12:30 |
International Friendly |
Indonesia (W) U19 |
Timor Leste (W) U19 |
7-0 |
0-0 |
91 |
18:00 |
Brazil Campeonato Maranhense |
Maranguape CE |
Esporte Limoeiro |
2-0 |
0-0 |
96 |
18:00 |
Brazil Campeonato Maranhense |
SC Brasil Capixaba |
Rio Branco-ES |
1-2 |
0-0 |
97 |
22:00 |
Brazil Campeonato Maranhense |
Real Noroeste |
AA Sao Mateus |
6-0 |
0-0 |
85 |
22:30 |
Brazil Campeonato Maranhense |
Linhares |
Pinheiros |
1-2 |
0-0 |
100 |
15:59 |
International Club Friendly |
PEAC FC |
Szekszard UFC |
2-0 |
0-0 |
88 |
09:00 |
Northern NSW U20 League |
Western Sydney Wanderers U20 |
St George City FA U20 |
3-0 |
0-0 |
42 |
22:00 |
Brazil Paulista Serie B |
Franca SP U23 |
Anpaao SP U23 |
3-1 |
0-0 |
91 |
19:30 |
Brazil Paulista Women's League |
3B da Amazonia (W) |
JC Futebol Clube (W) |
0-0 |
0-0 |
96 |
22:00 |
Brazil national youth (U20) Football Championship |
Esporte de Patos U20 |
Sousa EC U20 |
2-2 |
0-0 |
95 |
14:00 |
Argentina Reserve League |
Villa Dalmine Reserves |
Defensores de Belgrano Reserves |
0-0 |
0-0 |
91 |
16:30 |
Senegal FA Cup |
Amitie FC |
CNEPS Excellence |
2-0 |
0-0 |
92 |
19:00 |
Argentina Regional League |
CA Trinidad |
FC Lopez Pelaez |
2-1 |
0-0 |
92 |
16:30 |
Gambia Division 2 |
BK Milan |
Tallinding United |
- |
- |
|
13:00 |
International Club Friendly |
Radnik Surdulica |
Jedinstvo Bijelo Polje |
4-0 |
0-0 |
87 |
17:00 |
International Club Friendly |
SV Morlautern |
FK Pirmasens |
3-3 |
0-0 |
91 |
17:30 |
International Club Friendly |
Ratingen SV |
SpVg Frechen 20 |
0-0 |
0-0 |
90 |
19:30 |
Bolivia Regional Cup |
EM Huanuni |
San Jose de Oruro |
2-3 |
0-0 |
93 |
14:00 |
Argentina Reserve League |
CA Atlanta Reserves |
Estudiantes de Buenos Aires Reserves |
0-3 |
0-0 |
89 |
14:00 |
Argentina Reserve League |
Deportivo Riestra Reserves |
Deportivo Moron Reserves |
1-2 |
0-0 |
95 |
18:00 |
Argentina Reserve League |
Tristan Suarez Reserves |
Ferro Carril Oeste Reserves |
1-3 |
0-0 |
91 |
15:00 |
International Club Friendly |
Lokomotiv Sofia |
Strumska Slava |
3-1 |
0-0 |
90 |
00:00 |
USA National Premier Soccer League |
Minnesota star |
LC Aris |
5-2 |
0-0 |
92 |
00:00 |
Ecuador Campeonato Serie B |
Macara |
SC Imbabura |
0-2 |
0-0 |
95 |
00:00 |
USA USL League Two |
AC Houston Sur |
Corpus Christi FC |
3-2 |
0-0 |
91 |
00:00 |
USA USL League Two |
Louisiana Parish AC |
Louisiana Krewe FC |
0-2 |
0-0 |
92 |
00:00 |
USA USL League Two |
MississippiBrilla |
Blue Goose SC |
- |
- |
|
00:00 |
USA USL League Two |
RKC Third Coast |
Rochester FC |
6-1 |
0-0 |
93 |
00:00 |
USA USL League Two |
Springfield ASC |
Peoria City |
- |
- |
|
00:30 |
Argentine Division 1 |
River Plate |
Colon de Santa Fe |
2-0 |
0-0 |
93 |
00:30 |
Copa do Brasil |
America MG |
Corinthians Paulista (SP) |
1-0 |
0-0 |
94 |
00:30 |
Copa do Brasil |
Flamengo |
Atletico Paranaense |
2-1 |
0-0 |
96 |
00:30 |
USA USL League Two |
FA Euro |
Ironbound SC |
1-0 |
0-0 |
94 |
01:30 |
Women in American Games |
Mexico (W) |
Centro Caribe Sports (W) |
6-0 |
0-0 |
91 |
01:30 |
Women in American Games |
Mexico (W) |
Centro Caribe Sports (W) |
6-0 |
0-0 |
91 |
06:15 |
Chinese Women FA Cup |
Shanghai RCB (W) |
Hangzhou YinHang (W) |
8-0 |
0-0 |
90 |
06:15 |
Chinese Women FA Cup |
Guangzhou FC W |
Dalian Professional W |
- |
- |
|
06:15 |
Chinese Women FA Cup |
Tianjin Shengde (W) |
Changchun Masses Properties (W) |
- |
- |
|
06:15 |
Chinese Women FA Cup |
Guangdong Meizhou (W) |
ShanXi zhidan (W) |
0-0 |
0-0 |
16 |
07:30 |
International Club Friendly |
Slavia Sofia |
CS Universitatea Craiova |
2-3 |
0-0 |
90 |
08:30 |
Chinese Women FA Cup |
Wuhan Jianghan (W) |
Sichuan (W) |
4-2 |
0-0 |
89 |
08:30 |
Chinese Women FA Cup |
Wuhan Jianghan (W) |
Sichuan (W) |
4-2 |
0-0 |
89 |
08:30 |
Chinese Women FA Cup |
Guangxi Pingguo Beinong W |
Foshan Athletics (W) |
- |
- |
|
08:30 |
Chinese Women FA Cup |
Beijing Beikong (W) |
Jiangsu Wuxi (W) |
2-2 |
0-0 |
90 |
08:30 |
Chinese Women FA Cup |
Yongchuan Chashan Bamboo Sea (W) |
Wuhan Three Towns Martial Arts (W) |
- |
- |
|
08:45 |
Malaysia President Cup |
Selangor U21 |
Terengganu FC III U21 |
2-0 |
0-0 |
92 |
08:45 |
Malaysia President Cup |
Pulau Pinang U21 |
Sabah U21 |
2-2 |
0-0 |
96 |
08:45 |
Malaysia President Cup |
Perak U21 |
Kedah U21 |
2-0 |
0-0 |
93 |
08:45 |
Malaysia President Cup |
Pahang U21 |
Melaka United FC U21 |
2-0 |
0-0 |
94 |
09:30 |
Myanmar Professional League |
Yadanabon FC |
Mawyawadi |
1-1 |
0-0 |
97 |
11:00 |
International Club Friendly |
Kolding FC |
Vejle |
3-1 |
0-0 |
90 |
11:00 |
International Club Friendly |
FC Zurich |
Schaffhausen |
0-0 |
0-0 |
90 |
11:00 |
Vietnamese National Cup |
Binh Dinh |
Quang Nam |
1-1 |
0-0 |
93 |
11:00 |
Vietnamese National Cup |
Hong Linh Ha Tinh |
Dong Tam Long An |
3-0 |
0-0 |
90 |
11:00 |
Vietnamese National Cup |
Thanh Hoa |
Ba Ria Vung Tau FC |
4-0 |
0-0 |
92 |
11:45 |
Singapore League |
Hougang United FC |
Tampines Rovers FC |
0-1 |
0-0 |
94 |
11:45 |
Singapore League |
Tanjong Pagar Utd |
Balestier Khalsa FC |
2-3 |
0-0 |
92 |
12:00 |
Kazakhstan Division 1 |
Akademiya Ontustik |
Ekibastuzets |
- |
- |
|
12:00 |
Kazakhstan Division 1 |
FO Jas Qyran |
FK Taraz |
2-2 |
0-0 |
87 |
12:15 |
Vietnamese National Cup |
Hanoi FC |
Viettel FC |
1-2 |
0-0 |
95 |
13:00 |
International Club Friendly |
Oostende |
Charleroi |
0-0 |
0-0 |
89 |
13:00 |
South Africa Confederations Cup |
Seychelles |
Comoros |
0-3 |
0-0 |
93 |
14:00 |
International Club Friendly |
Bohemians 1905 |
Partizan Belgrade |
0-0 |
0-0 |
90 |
14:00 |
International Club Friendly |
Brondby IF |
Hillerod Fodbold |
2-1 |
0-0 |
89 |
14:00 |
Kazakhstan Division 1 |
Akzhayik Oral |
Yassy Turkistan |
1-0 |
0-0 |
90 |
14:00 |
Lebanon FA Cup |
Alahli Nabatiya |
Shabab Sahel |
1-0 |
0-0 |
96 |
14:00 |
Lebanon FA Cup |
Al-Safa |
Al-Nejmeh |
0-2 |
0-0 |
93 |
15:00 |
Kazakhstan Cup |
Ordabasy |
Lokomotiv Astana |
1-0 |
0-0 |
95 |
15:00 |
International Club Friendly |
Arka Gdynia |
Piast Gliwice |
2-3 |
0-0 |
90 |
15:00 |
Jordan Sh Cup |
Shabab AlOrdon |
Sahab SC |
0-1 |
0-0 |
96 |
15:00 |
Lithuania II Lyga |
Hegelmann Litauen II |
Silute |
3-2 |
0-0 |
94 |
15:30 |
Finland Ykkonen |
TPS Turku |
KPV |
4-1 |
0-0 |
94 |
15:30 |
Finland - Kakkonen Lohko |
PIF Parainen |
Poxyt |
3-2 |
0-0 |
93 |
15:30 |
Belarusian Premier League |
FC Torpedo Zhodino |
Dinamo Minsk |
0-0 |
0-0 |
95 |
15:30 |
Finland Kolmonen |
Kultsu Lappeenranta |
KJP |
1-2 |
0-0 |
93 |
15:59 |
UEFA European U-19 Football Championship |
Portugal U19 |
Italy U19 |
5-1 |
0-0 |
94 |
15:59 |
Lithuania - 1.Division |
FK Zalgiris Vilnius |
FK Riteriai |
3-0 |
0-0 |
93 |
15:59 |
International Club Friendly |
Bocholt FC |
Schalke 04 |
0-0 |
0-0 |
89 |
15:59 |
International Club Friendly |
Gyirmot SE |
ZalaegerzsegTE |
- |
- |
|
15:59 |
Iraqi Premier League |
Al Qasim Sport Club |
Al Diwaniya |
2-0 |
0-0 |
92 |
15:59 |
Estonia Womens Meistri Liiga |
JK Tallinna Kalev (W) |
JK Tabasalu (W) |
4-1 |
0-0 |
90 |
15:59 |
South Africa Confederations Cup |
Zambia |
Malawi |
0-1 |
0-0 |
90 |
15:59 |
Finland Kolmonen |
Tampereen Peli Toverit |
Pirkkalan JK |
2-0 |
0-0 |
90 |
15:59 |
Finland Kolmonen |
VPV Pallo-Veikot |
SJK Akatemia II |
0-0 |
0-0 |
91 |
15:59 |
Finland Kolmonen |
MiPK |
HAPK |
3-2 |
0-0 |
95 |
15:59 |
Finland Kolmonen |
NIK |
Sporting Kristina |
1-4 |
0-0 |
90 |
15:59 |
Finland Kolmonen |
Kiisto Vaasa |
FF Jaro II |
3-2 |
0-0 |
91 |
15:59 |
Senegal FA Cup |
HLM |
Mbour |
0-0 |
0-0 |
83 |
15:59 |
Norway Division 4 |
Sandnes B |
Viking B |
1-1 |
0-0 |
95 |
16:15 |
Finland Kolmonen |
NOPS |
PP-70 |
2-1 |
0-0 |
94 |
16:30 |
International Club Friendly |
Portsmouth |
Europa FC |
1-0 |
0-0 |
93 |
16:45 |
Finland Kolmonen |
MPS |
JäPS/47 |
2-2 |
0-0 |
93 |
17:00 |
Argentine Division 1 |
Arsenal de Sarandi |
Defensa Y Justicia |
1-2 |
0-0 |
96 |
17:00 |
International Club Friendly |
Plymouth Argyle |
Heart of Midlothian |
0-0 |
0-0 |
0 |
17:00 |
International Club Friendly |
TSV Buchbach |
TSV 1860 Munich II |
2-2 |
0-0 |
89 |
17:00 |
Finland Kolmonen |
ACE |
FC Haka Juniors |
4-2 |
0-0 |
92 |
17:00 |
Finland Kolmonen |
NouLa |
HyPS Hyvinkaa |
2-4 |
0-0 |
94 |
17:30 |
Belarusian Premier League |
BATE Borisov |
Shakhter Soligorsk |
1-0 |
0-0 |
94 |
17:30 |
Egyptian Scores Cup |
Al Masry |
Haras El Hedoud |
2-2 |
0-0 |
97 |
18:00 |
Iceland Division 1 |
Thor Akureyri |
Grotta Seltjarnarnes |
3-1 |
0-0 |
96 |
18:00 |
International Club Friendly |
Maribor |
NK Varteks Varazdin |
6-2 |
0-0 |
90 |
18:00 |
Brazil Paulista Serie B |
Guarulhos SP |
Independente SP |
1-2 |
0-0 |
94 |
18:00 |
Brazil Copa Gaucho |
EC Juventude II |
Sao Luiz(RS) |
0-2 |
0-0 |
95 |
18:30 |
Iceland Division 1 |
Fjolnir |
Leiknir Reykjavik |
4-1 |
0-0 |
94 |
18:30 |
International Club Friendly |
Ballyclare Comrades |
Larne FC |
0-4 |
0-0 |
89 |
18:30 |
Jordan Sh Cup |
Al Wihdat Amman |
Moghayer Al Sarhan |
2-2 |
0-0 |
95 |
18:30 |
Argentina Reserve League |
Club Comunicaciones Reserves |
UAI Urquiza Reserves |
2-0 |
0-0 |
62 |
19:00 |
Copa Libertadores U20 |
Boca Juniors U20 |
Huachipato U20 |
1-0 |
0-0 |
95 |
19:00 |
International Friendly |
Ireland (W) |
France (W) |
0-3 |
0-0 |
93 |
19:15 |
UEFA European U-19 Football Championship |
Malta U19 |
Poland U19 |
0-2 |
0-0 |
94 |
19:15 |
Iceland Division 1 |
UMF Selfoss |
Grindavik |
2-0 |
0-0 |
94 |
19:15 |
Iceland Division 2 |
Dalvik Reynir |
Volsungur husavik |
3-2 |
0-0 |
93 |
19:15 |
Iceland Division 2 |
Throttur Vogum |
KF Gardabaer |
1-1 |
0-0 |
94 |
19:15 |
Iceland 4 Deild |
Skallagrimur |
KH Hlidarendi |
2-3 |
0-0 |
94 |
19:15 |
Iceland 4 Deild |
Alftanes |
Arborg |
1-1 |
0-0 |
93 |
19:15 |
Iceland 4 Deild |
Vaengir Jupiters |
Hamar Hveragerdi |
2-2 |
0-0 |
93 |
19:15 |
Iceland Women's Division 1 |
Afturelding (W) |
Fylkir (W) |
1-2 |
0-0 |
94 |
19:15 |
Iceland Women's Division 1 |
Grotta (W) |
Vikingur Reykjavik (W) |
4-4 |
0-0 |
94 |
19:30 |
Brazil national youth (U20) Football Championship |
Nacional-AM (Youth) |
Librade U20 |
0-1 |
0-0 |
98 |
19:30 |
Brazil national youth (U20) Football Championship |
Amazonas U20 |
Nacional Fast Club Youth |
0-4 |
0-0 |
90 |
20:00 |
Argentine Division 1 |
Club Atlético Unión |
Boca Juniors |
0-0 |
0-0 |
98 |
20:00 |
Ecuador Campeonato Serie B |
CD Vargas Torres |
Buhos ULVR |
2-1 |
0-0 |
95 |
20:15 |
Iceland 3 Deild |
IH Hafnarfjordur |
Hviti Riddarinn |
3-2 |
0-0 |
94 |
20:15 |
Iceland 3 Deild |
IH Hafnarfjordur |
Hviti Riddarinn |
3-2 |
0-0 |
94 |
22:00 |
Argentine Division 1 |
Argentinos Juniors |
Instituto AC Cordoba |
0-0 |
0-0 |
95 |
22:00 |
Argentine Division 1 |
Sarmiento Junin |
Talleres Cordoba |
0-1 |
0-0 |
95 |
22:00 |
Primera Division de Venezuela |
Estudiantes Merida FC |
Angostura FC |
4-0 |
0-0 |
90 |
22:00 |
Copa Libertadores U20 |
Defensor Sporting U20 |
Palmeiras (Youth) |
1-2 |
0-0 |
95 |
22:00 |
USA Women Premier League |
Real Central NJ (W) |
Torch FC (W) |
3-0 |
0-0 |
90 |
23:00 |
Chile Primera Division |
Nublense |
Union Espanola |
0-1 |
0-0 |
95 |
17:45 |
Brazil national youth (U20) Football Championship |
S. Cruz/Belford Roxo U20 |
Mageense U20 |
2-1 |
0-0 |
95 |
17:45 |
Brazil national youth (U20) Football Championship |
Rio Sao Paulo U20 |
Barra Mansa/RJ U20 |
2-1 |
0-0 |
83 |
22:00 |
USA National Premier Soccer League |
Alexandria Reds |
Virginia Beach City |
6-0 |
0-0 |
92 |
15:00 |
International Club Friendly |
Karlsruher SC |
AE Zakakiou |
6-0 |
0-0 |
89 |
08:30 |
International Friendly |
Singapore (W) U19 |
Vietnam (W) U19 |
0-5 |
0-0 |
92 |
09:30 |
BSWCP |
Italy Beach Soccer |
Moldova Beach Soccer |
2-1 |
0-0 |
61 |
10:45 |
BSWCP |
Ukraine Beach Soccer |
Poland Beach Soccer |
3-2 |
0-0 |
61 |
12:15 |
BSWCP |
Switzerland Beach Soccer |
Turkey Beach Soccer |
2-3 |
0-0 |
62 |
12:30 |
International Friendly |
Philippines (W) U19 |
Thailand (W) U19 |
0-6 |
0-0 |
94 |
13:30 |
BSWCP |
Portugal Beach Soccer |
France Beach Soccer |
6-3 |
0-0 |
59 |
14:00 |
International Club Friendly |
Lokomotiv Moscow |
Baltika Kaliningrad |
0-1 |
0-0 |
92 |
14:45 |
BSWCP |
Azerbaijan Beach Soccer |
Estonia Beach Soccer |
4-7 |
0-0 |
60 |
15:00 |
International Club Friendly |
Hapoel Haifa |
Hapoel Acre FC |
- |
- |
|
15:30 |
International Club Friendly |
FK Napredak Krusevac |
Rudes |
0-0 |
0-0 |
90 |
15:30 |
International Club Friendly |
NK Publikum Celje |
Backa Topola |
1-1 |
0-0 |
90 |
15:30 |
International Club Friendly |
Scolar Resita |
UTA Arad |
0-1 |
0-0 |
90 |
15:59 |
International Club Friendly |
Debrecin VSC |
Varda SE |
- |
- |
|
15:59 |
International Club Friendly |
FK Sochi |
FK Leningradets |
4-1 |
0-0 |
88 |
15:59 |
International Club Friendly |
Mladost Lucani |
FK Vozdovac Beograd |
2-1 |
0-0 |
89 |
16:30 |
International Club Friendly |
SV Tasmania Berlin |
BFC Preussen |
1-1 |
0-0 |
90 |
17:00 |
International Club Friendly |
SV Holthausen/Biene |
SC Spelle-Venhaus |
- |
- |
|
17:00 |
International Club Friendly |
FC Preussen Espelkamp |
SV Lippstadt |
- |
- |
|
17:00 |
International Club Friendly |
BSV Rehden |
Sportfreunde Lotte |
2-1 |
0-0 |
89 |
17:30 |
International Club Friendly |
SC Schwaz |
Worgl Obi SV |
- |
- |
|
17:00 |
International Club Friendly |
Greuther Furth (Youth) |
ATSV Erlangen |
- |
- |
|
22:00 |
Central American Games |
Honduras U22 |
El Salvador U22 |
2-1 |
0-0 |
94 |
06:30 |
New Zealand Cup Women |
Ellerslie (W) |
Eastern Suburbs (W) |
1-4 |
0-0 |
95 |
22:00 |
USA Women Premier League |
Real Central New Jersey (W) |
Buxmont Torch FC (W) |
- |
- |
|
11:00 |
International Club Friendly |
FK Kuban Kholding |
SKA Rostov |
- |
- |
|
13:00 |
International Club Friendly |
Radnicki 1923 Kragujevac |
Balzan FC |
1-1 |
0-0 |
90 |
15:00 |
International Club Friendly |
Khust City |
FC Karpaty Lviv |
- |
- |
|
15:00 |
International Club Friendly |
Sarajevo |
Domzale |
- |
- |
|
15:30 |
International Club Friendly |
Rostov FK |
FK Makhachkala |
- |
- |
|
15:30 |
International Club Friendly |
FK Makedonija Gjorce Petrov |
FK Shkupi |
- |
- |
|
15:59 |
International Club Friendly |
FK Tuzla City |
FK Igman Konjic |
0-0 |
0-0 |
89 |
18:00 |
Brazil Campeonato Maranhense |
Calouros do Ar |
Terra e Mar |
1-0 |
0-0 |
96 |
18:00 |
Brazil national youth (U20) Football Championship |
AD Picuiense U20 |
Serra Branca U20 |
0-1 |
0-0 |
51 |
18:00 |
Brazil national youth (U20) Football Championship |
Queimadense PB Youth |
Sport Lagoa Seca U20 |
0-2 |
0-0 |
93 |
23:00 |
USA Women Premier League |
Michigan Jaguars FC (W) |
Michigan Burn (W) |
7-2 |
0-0 |
88 |
09:00 |
International Club Friendly |
Jadran Dekani |
Domzale |
1-1 |
0-0 |
89 |
11:00 |
International Club Friendly |
Fakel |
FK Spartak Tambov |
- |
- |
|
11:00 |
International Club Friendly |
Mornar |
Slaven Koprivnica |
1-1 |
0-0 |
91 |
11:00 |
International Club Friendly |
FK Levski Krumovgrad |
CSM Politehnica Iasi |
0-0 |
0-0 |
90 |
08:15 |
BSWCP |
Germany Beach Soccer |
Greece Beach Soccer |
7-2 |
0-0 |
57 |
15:59 |
BSWCP |
Spain Beach Soccer |
Lithuania Beach Soccer |
6-2 |
0-0 |
58 |
16:30 |
Latvia 3. Liga |
Upesciema Warriors |
FK Namejs |
4-1 |
0-0 |
88 |
16:30 |
Latvia 3. Liga |
Kadaga |
FK Beitar II |
1-6 |
0-0 |
68 |
17:00 |
Senegal Premier League |
AS Douanes Dakar |
US Goree |
1-0 |
0-0 |
93 |
14:12 |
International Club Friendly |
FC Kolkheti Poti |
Merani Martvili |
4-0 |
0-0 |
89 |
00:00 |
Ecuador Campeonato Serie B |
9 de Octubre |
Manta FC |
2-1 |
0-0 |
94 |
00:00 |
USA USL League Two |
Chicago City SC |
Wichita |
0-0 |
0-0 |
0 |
00:00 |
USA USL League Two |
Flatirons Rush |
Boulder Cty Utd |
1-2 |
0-0 |
94 |
00:30 |
Argentine Division 1 |
Belgrano |
Barracas Central |
0-2 |
0-0 |
94 |
00:30 |
Argentine Division 1 |
CA Huracan |
Atletico Tucuman |
0-1 |
0-0 |
95 |
00:30 |
USA USL League Two |
Morris Elite |
FC Motown |
- |
- |
|
01:00 |
USA USL League Two |
Colorado ISA |
New Mexico U23 |
- |
- |
|
01:30 |
Central American Games |
Mexico U22 |
Costa Rica U22 |
2-1 |
0-0 |
94 |
03:00 |
USA USL League Two |
Arizona Arsenal |
Redlands FC |
- |
- |
|
18:00 |
Brazil national youth (U20) Football Championship |
AD Guarabira U20 |
Campinense Clube (PB) U20 |
1-2 |
0-0 |
90 |
23:30 |
Argentina Santa Fe Cup |
Club Maciel |
Union Totoras |
0-0 |
0-0 |
91 |
08:00 |
International Club Friendly |
Mezokovesd Zsory |
Nyiregyhaza |
2-2 |
0-0 |
89 |
08:00 |
Russia Youth Championship League |
Chertanovo Moscow Youth |
FK Orenburg Youth |
5-1 |
0-0 |
92 |
08:00 |
Indonesia Liga 1 |
PSS Sleman |
Persis Solo FC |
2-2 |
0-0 |
94 |
08:00 |
Australia NPL Queensland U23 |
Albany Creek U23 |
Brisbane Strikers U23 |
2-2 |
0-0 |
95 |
08:30 |
India Sikkim S-League |
Boys Club |
Sikkim Aakraman FC |
3-4 |
0-0 |
100 |
08:30 |
Australia Victoria NPL2 U20 League |
Brunswick Juventus U21 |
Preston Lions U21 |
1-2 |
0-0 |
91 |
08:30 |
Australia Victoria NPL2 U20 League |
Northcote City U21 |
Brunswick City U21 |
3-4 |
0-0 |
90 |
08:30 |
Australia NPL Queensland U23 |
Redlands United U23 |
Eastern Suburbs U23(AUS) |
1-0 |
0-0 |
92 |
08:30 |
International Friendly |
Timor Leste (W) U19 |
Cambodia (W) U19 |
0-1 |
0-0 |
90 |
08:30 |
Australia SA Premier League Women Reserves |
Flinders United Reserves (W) |
West Adelaide Reserve (W) |
0-5 |
0-0 |
89 |
09:00 |
International Club Friendly |
Slovan Liberec |
Vysocina jihlava |
0-2 |
0-0 |
89 |
09:00 |
International Club Friendly |
Pogon Grodzisk Mazowiecki |
Znicz Pruszkow |
1-0 |
0-0 |
89 |
09:00 |
International Club Friendly |
MFK Skalica |
FC Artmedia Petrzalka |
1-0 |
0-0 |
91 |
09:00 |
Vietnamese National Cup |
Tuan Tu Phu Tho |
PVF-CAND |
0-2 |
0-0 |
95 |
09:30 |
International Club Friendly |
Jagiellonia Bialystok |
Polonia Warszawa |
0-1 |
0-0 |
91 |
09:30 |
VIC Women’s Premier League |
Box Hill (W) |
South Melbourne (W) |
1-0 |
0-0 |
94 |
09:45 |
VIC Premier League |
St Albans Saints |
Port Melbourne |
0-2 |
0-0 |
90 |
10:00 |
J1 League |
Albirex Niigata |
Vissel Kobe |
0-1 |
0-0 |
95 |
10:00 |
FFSA Premier League |
White City Woodville |
Adelaide United FC (Youth) |
3-0 |
0-0 |
94 |
10:00 |
International Club Friendly |
Podbeskidzie Bielsko-Biala |
Puszcza Niepolomice |
0-0 |
0-0 |
91 |
10:00 |
Australia New South Wales League 2 |
Hawkesbury City SC |
Fraser Park FC |
1-0 |
0-0 |
94 |
10:00 |
Australia New South Wales League 2 |
Nepean Football Club |
Inner West Hawks |
2-0 |
0-0 |
95 |
10:00 |
Bangladesh Premier League |
Mohammedan Dhaka |
Azampur FC Uttara |
4-0 |
0-0 |
76 |
10:00 |
Bangladesh Premier League |
Sheikh Jamal |
Bashundhara Kings |
0-2 |
0-0 |
76 |
10:00 |
Bangladesh Premier League |
Sheikh Russel KC |
Fortis Limited |
2-0 |
0-0 |
79 |
10:00 |
Belarus Reserve League |
Belshina Babruisk Reserve |
Dinamo Brest Reserves |
- |
- |
|
10:00 |
Belarus Reserve League |
Torpedo Zhodino Reserves |
Dinamo Minsk Reserves |
0-1 |
0-0 |
92 |
10:00 |
Belarus Reserve League |
FC Isloch Reserves |
FC Minsk Reserves |
0-2 |
0-0 |
90 |
10:00 |
Belarus Reserve League |
Slavia Mozyr Reserve |
Energetik-BGU Minsk Reserves |
2-4 |
0-0 |
90 |
10:00 |
Belarus Reserve League |
FC Slutsk Reserves |
FC Gomel Reserves |
0-1 |
0-0 |
92 |
10:00 |
Belarus Reserve League |
NaF Dayton reserve |
Neman Grodno Reserves |
2-0 |
0-0 |
88 |
10:00 |
Australia Queensland State Leagues |
Albany Creek |
Brisbane Strikers |
1-1 |
0-0 |
93 |
10:00 |
Vietnamese National Cup |
Hoang Anh Gia Lai |
Becamex Binh Duong |
1-0 |
0-0 |
92 |
10:15 |
Australia Northern NSW Division 1 |
Thornton Redbacks FC |
Singleton Strikers FC |
0-1 |
0-0 |
93 |
10:15 |
Australia Queensland Premier League 4 |
Legends |
Magic United B |
0-9 |
0-0 |
88 |
10:30 |
K League 1 |
Gangwon FC |
Gwangju Football Club |
1-1 |
0-0 |
97 |
10:30 |
K League 1 |
Jeju United |
Daegu FC |
1-2 |
0-0 |
92 |
10:30 |
Victorian State League Division 1 |
Brunswick Juventus |
Preston Lions |
0-0 |
0-0 |
97 |
10:30 |
Victorian State League Division 1 |
Northcote City |
Brunswick City |
2-0 |
0-0 |
93 |
10:30 |
QLD Premier League |
Redlands United FC |
Eastern Suburbs Brisbane |
2-1 |
0-0 |
93 |
10:30 |
VIC Women’s Premier League |
Emerging Athlete Program (W) |
Alamein (W) |
0-0 |
0-0 |
0 |
10:30 |
Australia Victoria State League 1 |
Yarraville |
Altona City |
0-4 |
0-0 |
90 |
10:30 |
Australia Victoria State League 1 |
Upfield SC |
Whittlesea United |
2-1 |
0-0 |
97 |
10:30 |
Australia Victoria State League 1 |
Collingwood |
Bentleigh Utd Cobras |
1-2 |
0-0 |
95 |
10:30 |
Australia Queensland Premier League 4 |
Brisbane Knights |
AC Carina |
3-2 |
0-0 |
93 |
10:30 |
Australia Victoria Premier League Women |
Eltham Redbacks (W) |
Essendon Royals (W) |
0-6 |
0-0 |
90 |
11:00 |
International Club Friendly |
Anderlecht |
NK Lokomotiva Zagreb |
3-1 |
0-0 |
92 |
11:00 |
International Club Friendly |
Holstein Kiel |
Hannover 96 |
0-0 |
0-0 |
0 |
11:00 |
International Club Friendly |
Radomlje |
Hajduk Split |
1-1 |
0-0 |
91 |
11:00 |
Kazakhstan Division 1 |
Astana B |
Turan Turkistan |
1-3 |
0-0 |
91 |
11:00 |
Australia New South Wales NPL Women |
Flinders United (W) |
West Adelaide (W) |
1-0 |
0-0 |
94 |
11:00 |
Belarus Reserve League |
Bate Borisov Reserves |
Shakhter Soligorsk Reserves |
5-1 |
0-0 |
92 |
11:00 |
Australia Darwin Premier League |
Casuarina FC |
Hellenic AC |
2-2 |
0-0 |
81 |
11:00 |
Mongolia Cup |
FC Ulaanbaatar |
Deren FC |
1-0 |
0-0 |
91 |
11:35 |
Chinese Super League |
Qingdao Manatee |
Cangzhou Mighty Lions |
1-1 |
0-0 |
95 |
11:35 |
Chinese Super League |
Zhejiang Greentown |
Shanghai Shenhua |
0-1 |
0-0 |
94 |
11:35 |
Chinese Super League |
Henan Football Club |
Shandong Taishan |
0-1 |
0-0 |
96 |
11:35 |
Chinese Super League |
Tianjin Tigers |
Nantong Zhiyun |
1-1 |
0-0 |
97 |
11:35 |
Chinese Super League |
Meizhou Hakka |
Chengdu Better City FC |
3-0 |
0-0 |
93 |
11:45 |
Singapore League |
Young Lions |
Lion City Sailors |
0-3 |
0-0 |
86 |
12:00 |
International Club Friendly |
Arminia Bielefeld |
Rot-Weiss Ahlen |
4-0 |
0-0 |
91 |
12:00 |
International Club Friendly |
Slavia Praha |
Sport Podbrezova |
4-0 |
0-0 |
91 |
12:00 |
International Club Friendly |
Stade Ouchy |
Grasshopper |
2-1 |
0-0 |
90 |
12:00 |
International Club Friendly |
Metta/LU Riga |
Aris Limassol |
0-3 |
0-0 |
89 |
12:00 |
Russia Women's Cup |
FC Novosibirsk (W) |
Yenisey Krasnoyarsk (W) |
0-1 |
0-0 |
12 |
12:00 |
Russia Youth Championship League |
FShM Moscow Youth |
Krylya Sovetov Samara Youth |
4-2 |
0-0 |
91 |
12:00 |
Russia Youth Championship League |
Rubin Kazan (R) |
CSKA Moscow (R) |
2-3 |
0-0 |
93 |
12:00 |
Kazakhstan Division 1 |
FK Arys |
FK Yelimay Semey |
0-1 |
0-0 |
91 |
12:00 |
Kazakhstan Division 1 |
Tarlan |
Khan Tengri FC |
1-1 |
0-0 |
85 |
12:00 |
Indonesia Liga 1 |
Arema FC |
Persib Bandung |
3-3 |
0-0 |
94 |
12:00 |
Belarus Womens Premier League |
ABFF U19 (W) |
Dyussh Polesgu (W) |
- |
- |
|
12:15 |
Brunei Super League |
Jerudong FC |
AKSE Bersatu |
1-6 |
0-0 |
93 |
12:15 |
Vietnamese National Cup |
Cong An Ha Noi |
Nam Dinh FC |
1-1 |
0-0 |
97 |
12:30 |
International Friendly |
Indonesia (W) U19 |
Laos (W) U19 |
- |
- |
|
13:00 |
Liga Super Malaysia |
Kuala Lumpur City F.C. |
Terengganu |
3-3 |
0-0 |
94 |
13:00 |
Liga Super Malaysia |
Perak |
Kelantan United |
1-1 |
0-0 |
94 |
13:00 |
International Club Friendly |
SK Austria Klagenfurt |
FC Liefering |
1-4 |
0-0 |
89 |
13:00 |
Kazakhstan Division 1 |
Kairat Academy |
FK Aktobe II |
0-1 |
0-0 |
89 |
13:00 |
South Africa Confederations Cup |
Mauritius |
Lesotho |
0-1 |
0-0 |
93 |
13:00 |
International Friendly |
Uganda (W) |
Tanzania (W) |
3-1 |
0-0 |
94 |
13:30 |
Belarus Womens Premier League |
FK Minsk (W) |
Smorgon (W) |
- |
- |
|
14:00 |
International Club Friendly |
Dinamo Zagreb |
Sparta Praha |
1-1 |
0-0 |
89 |
14:00 |
International Club Friendly |
Cardiff City |
Cambridge United |
- |
- |
|
14:00 |
Russia Youth Championship League |
FC Terek Groznyi Youth |
PFC Sochi Youth |
0-5 |
0-0 |
91 |
14:00 |
Russia Youth Championship League |
Fakel Youth |
Baltika Kaliningrad Youth |
0-0 |
0-0 |
92 |
14:00 |
Russia Youth Championship League |
FK Krasnodar Youth |
FK Ural Youth |
2-1 |
0-0 |
63 |
14:00 |
Russia Youth Championship League |
UOR-5 Moskovskaya Oblast Youth |
Lokomotiv Moscow Youth |
0-3 |
0-0 |
95 |
14:00 |
Russia Youth Championship League |
Zenit St.Petersburg Youth |
Konopliev Youth |
4-2 |
0-0 |
92 |
14:00 |
Brazil Campeonato Mineiro U20 |
Minas Boca/MG Youth |
Boston City FC Brasil U20 |
1-1 |
0-0 |
95 |
14:00 |
International Friendly |
Gabon U20 |
Central African Republic U20 |
- |
- |
|
14:00 |
Lebanon FA Cup |
Al-Hikma |
Al-Ahed |
0-1 |
0-0 |
92 |
14:00 |
Lebanon FA Cup |
Al-Ansar (LIB) |
Racing Beirut |
- |
- |
|
15:00 |
Latvian Higher League |
FK Valmiera |
Tukums-2000 |
0-0 |
0-0 |
90 |
15:00 |
International Club Friendly |
Sigma Olomouc |
Trencin |
2-1 |
0-0 |
90 |
15:00 |
International Club Friendly |
FSV luckenwalde |
RSV Eintracht |
2-0 |
0-0 |
90 |
15:00 |
International Club Friendly |
Stockport County |
Lincoln City |
1-1 |
0-0 |
90 |
15:00 |
International Club Friendly |
Gornik Leczna |
Omonia Nicosia FC |
0-0 |
0-0 |
90 |
15:00 |
Jordan Sh Cup |
Al-Jalil |
Al Aqaba SC |
1-0 |
0-0 |
97 |
15:00 |
Belarus Womens Premier League |
Dinamo-BGUFK Minsk (W) |
FC Gomel (W) |
- |
- |
|
15:30 |
Finland - Kakkonen Lohko |
Ilves Tampere II |
FC Ilves-Kissat |
1-2 |
0-0 |
93 |
15:30 |
Belarusian Premier League |
FK Isloch Minsk |
FC Minsk |
0-0 |
0-0 |
89 |
15:30 |
International Club Friendly |
SG Dynamo Schwerin |
Greifswalder FC |
1-3 |
0-0 |
87 |
15:30 |
International Club Friendly |
PD Koblach |
RW Rankweil |
1-6 |
0-0 |
88 |
15:30 |
Finland Kolmonen |
RiPS |
TuPS |
3-1 |
0-0 |
92 |
15:30 |
Finland Kolmonen |
KPV/Akatemia |
VPS Vaasa-J |
2-5 |
0-0 |
90 |
15:30 |
Finland Kolmonen |
Mypa |
MP II |
6-2 |
0-0 |
91 |
15:30 |
Finland Kolmonen |
FC Loviisa |
Puiu |
0-0 |
0-0 |
91 |
15:45 |
Finland Kolmonen |
LPS Helsinki |
Ponnistajat |
5-2 |
0-0 |
91 |
15:59 |
UEFA European U-19 Football Championship |
Greece U19 |
Spain U19 |
0-5 |
0-0 |
93 |
15:59 |
Finland - Kakkonen Lohko |
Atlantis II |
PPJ Akatemia |
1-1 |
0-0 |
92 |
15:59 |
Lithuania - 1.Division |
FK Panevezys |
Kauno Zalgiris |
3-0 |
0-0 |
94 |
15:59 |
Estonia Champions League |
Paide Linnameeskond |
FC Flora Tallinn |
0-0 |
0-0 |
94 |
15:59 |
Latvia Division 2 |
FK Dinamo Riga |
Beitar |
2-6 |
0-0 |
90 |
15:59 |
International Club Friendly |
Annecy |
UNFP |
- |
- |
|
15:59 |
International Club Friendly |
Servette |
Cercle Brugge |
0-0 |
0-0 |
0 |
15:59 |
International Club Friendly |
TSV Aubstadt |
DJK Don Bosco Bamberg |
- |
- |
|
15:59 |
International Club Friendly |
FSV Optik Rathenow |
Berliner AK 07 |
4-0 |
0-0 |
90 |
15:59 |
International Club Friendly |
FC Viktoria Plzen |
Hamburger SV |
3-3 |
0-0 |
87 |
15:59 |
Sweden Damallsvenskan |
BK Hacken (W) |
Orebro (W) |
2-1 |
0-0 |
95 |
15:59 |
Sweden Damallsvenskan |
FC Rosengard (W) |
Linkopings (W) |
1-3 |
0-0 |
91 |
15:59 |
Russia Youth Championship League |
Dinamo Moscow Youth |
Spartak Moscow Youth |
0-1 |
0-0 |
93 |
15:59 |
Russia Youth Championship League |
FK Rostov Youth |
FK Nizhny Novgorod Youth |
1-0 |
0-0 |
94 |
15:59 |
Estonia Teine Liiga |
Nomme JK Kalju II |
Trans Narva B |
1-2 |
0-0 |
91 |
15:59 |
South Africa Confederations Cup |
Mozambique |
Angola |
1-1 |
0-0 |
91 |
15:59 |
Finland Kolmonen |
Narpes Kraft II |
SIF |
2-1 |
0-0 |
93 |
15:59 |
Jordan League Women |
Amman (W) |
6 Yard Etihad (W) |
0-0 |
0-0 |
93 |
15:59 |
Norway Division 4 |
Spjelkavik |
Raufoss IL B |
1-1 |
0-0 |
93 |
16:15 |
Algerian Ligue Professionnelle 1 |
ASO Chlef |
CS Constantine |
3-2 |
0-0 |
91 |
16:15 |
Algerian Ligue Professionnelle 1 |
CR Belouizdad |
USM Alger |
3-1 |
0-0 |
92 |
16:15 |
Algerian Ligue Professionnelle 1 |
ES Setif |
El Bayadh |
1-2 |
0-0 |
94 |
16:15 |
Algerian Ligue Professionnelle 1 |
JS Saoura |
Paradou AC |
0-1 |
0-0 |
93 |
16:15 |
Algerian Ligue Professionnelle 1 |
MC Alger |
MC Oran |
1-0 |
0-0 |
94 |
16:15 |
Algerian Ligue Professionnelle 1 |
MC Magra |
USM Khenchela |
2-1 |
0-0 |
91 |
16:15 |
Algerian Ligue Professionnelle 1 |
RC Arba |
JS kabylie |
1-0 |
0-0 |
89 |
16:15 |
Algerian Ligue Professionnelle 1 |
Biskra |
HB Chelghoum Laid |
3-0 |
0-0 |
58 |
16:30 |
International Club Friendly |
Stade Lavallois MFC |
Avranches |
2-0 |
0-0 |
90 |
16:30 |
International Club Friendly |
ZFC Meuselwitz |
Eilenburg |
2-0 |
0-0 |
89 |
16:30 |
International Club Friendly |
FV Fortuna Heddesheim |
SV Waldhof Mannheim |
0-4 |
0-0 |
88 |
16:30 |
International Club Friendly |
TUS Bad Gleichenberg |
Lafnitz |
- |
- |
|
16:30 |
International Club Friendly |
SV Elversberg |
Ingolstadt |
0-0 |
0-0 |
89 |
16:30 |
Finland Kolmonen |
Valtti |
ToTe |
1-0 |
0-0 |
93 |
17:00 |
Norwegian Tippeligaen |
Ham-Kam |
Aalesund FK |
2-1 |
0-0 |
92 |
17:00 |
Sweden Superettan |
Landskrona BoIS |
Jonkopings Sodra IF |
1-1 |
0-0 |
94 |
17:00 |
Sweden Superettan |
Orebro |
Osters IF |
1-1 |
0-0 |
95 |
17:00 |
UAFA Club Cup |
Sifakesi |
Al-Hilal Omdurman |
- |
- |
|
17:00 |
International Club Friendly |
Helmond Sport |
Dordrecht |
1-3 |
0-0 |
88 |
17:00 |
International Club Friendly |
Hertha Berlin |
Berliner FC Dynamo |
2-0 |
0-0 |
90 |
17:00 |
International Club Friendly |
Bocholt FC |
MSV Duisburg |
0-0 |
0-0 |
89 |
17:00 |
International Club Friendly |
FC Lokomotive Leipzig |
Erzgebirge Aue |
1-0 |
0-0 |
90 |
17:00 |
International Club Friendly |
Trenkwalder Admira Wacker |
Andelsbuch |
4-0 |
0-0 |
89 |
17:00 |
International Club Friendly |
SC Mannsdorf |
SV Stripfing Weiden |
- |
- |
|
17:00 |
International Club Friendly |
Baumit Jablonec |
FC Wacker Innsbruck |
2-0 |
0-0 |
89 |
17:00 |
International Club Friendly |
FC Twente Enschede (W) |
Zwolle (W) |
4-2 |
0-0 |
86 |
17:00 |
International Club Friendly |
USV Gnas |
Deutschlandsberger SC |
2-2 |
0-0 |
88 |
17:00 |
International Club Friendly |
WSC Hertha Wels |
USK Anif |
8-0 |
0-0 |
88 |
17:00 |
International Club Friendly |
Wiener SC |
ASK Voitsberg |
- |
- |
|
17:00 |
International Club Friendly |
SV Wildon |
SC Gleisdorf |
2-5 |
0-0 |
89 |
17:00 |
International Club Friendly |
Koflach |
SV Allerheiligen |
1-2 |
0-0 |
88 |
17:00 |
International Club Friendly |
Parndorf |
FC Magna Wiener Neustadt |
0-2 |
0-0 |
90 |
17:00 |
International Club Friendly |
Bischofshofen |
SV Spittal/Drau |
0-1 |
0-0 |
89 |
17:00 |
International Club Friendly |
SV Strasswalchen |
ASV Salzburg |
0-1 |
0-0 |
87 |
17:00 |
Sweden Damallsvenskan |
Hammarby (W) |
Pitea IF (W) |
0-0 |
0-0 |
96 |
17:00 |
Olympic (Preliminaries) African |
Mali U23 |
Guinea U23 |
0-0 |
0-0 |
94 |
17:00 |
Finland Kolmonen |
Kurvin Vauhti |
NuPS |
0-0 |
0-0 |
91 |
17:00 |
Finland Kolmonen |
ToTe II |
FC Kontu |
0-4 |
0-0 |
93 |
17:00 |
International Friendly |
Democratic of Congo U20 |
Congo U20 |
- |
- |
|
17:15 |
Finland Kolmonen |
LJS |
Toolon Taisto |
1-3 |
0-0 |
92 |
17:15 |
Finland Kolmonen |
LJS |
Toolon Taisto |
1-3 |
0-0 |
92 |
17:15 |
Finland Kolmonen |
EsPa |
GrIFK Reservi |
0-0 |
0-0 |
92 |
17:15 |
Finland Kolmonen |
EsPa |
GrIFK Reservi |
0-0 |
0-0 |
92 |
17:30 |
Belarusian Premier League |
Slavia Mozyr |
Energetik-BGU Minsk |
0-0 |
0-0 |
94 |
17:30 |
Belarusian Premier League |
Slavia Mozyr |
Energetik-BGU Minsk |
0-0 |
0-0 |
94 |
17:30 |
International Club Friendly |
Baden |
FC Wettswil Bonstetten |
- |
- |
|
17:30 |
International Club Friendly |
Berkum |
PEC Zwolle |
0-0 |
0-0 |
90 |
17:30 |
International Club Friendly |
Berkum |
PEC Zwolle |
0-0 |
0-0 |
90 |
17:30 |
International Club Friendly |
Tiverton Town |
Exeter City |
- |
- |
|
17:30 |
Brazil national youth (U20) Football Championship |
Figueirense SC (Youth) |
Camboriu FC U20 |
3-2 |
0-0 |
93 |
17:30 |
Brazil national youth (U20) Football Championship |
Figueirense SC (Youth) |
Camboriu FC U20 |
3-2 |
0-0 |
93 |
18:00 |
International Club Friendly |
Wadegesi Heim |
SG Eintracht 02 Bad Kreuznach |
2-2 |
0-0 |
90 |
18:00 |
International Club Friendly |
FC Caldas |
Uniao Leiria |
1-0 |
0-0 |
91 |
18:00 |
BRA SPC |
Sao Caetano |
AA Portuguesa Santista |
0-2 |
0-0 |
93 |
18:00 |
Uruguay Segunda |
CA Juventud |
Club Atletico Progreso |
1-1 |
0-0 |
95 |
18:00 |
Iceland 3 Deild |
UMF Vidir |
KFS Vestmannaeyjar |
2-1 |
0-0 |
93 |
18:00 |
Brazil national youth (U20) Football Championship |
Chapecoense (Youth) |
Joinville SC Youth |
0-0 |
0-0 |
94 |
18:00 |
Brazil national youth (U20) Football Championship |
Atletico Paranaense (Youth) |
Toledo EC U20 |
3-0 |
0-0 |
93 |
18:00 |
Brazil national youth (U20) Football Championship |
Atletico CE U20 |
Guarany de Sobral U20 |
6-0 |
0-0 |
90 |
18:00 |
Brazil national youth (U20) Football Championship |
Atletico CE U20 |
Guarany de Sobral U20 |
6-0 |
0-0 |
90 |
18:30 |
Jordan Sh Cup |
Al Hussein Irbid |
Maan |
1-0 |
0-0 |
95 |
18:30 |
Argentina Regional League |
Estudiantes de Resistencia |
CA Juventud de Puerto Tirol |
2-0 |
0-0 |
95 |
18:30 |
Argentina Regional League |
CA Villa Alvear |
Tiro Futbol Club |
1-0 |
0-0 |
94 |
18:30 |
International Friendly |
Germany (W) |
Zambia (W) |
2-3 |
0-0 |
100 |
18:45 |
Ireland Premier Division |
Drogheda United |
Shamrock Rovers |
0-0 |
0-0 |
92 |
18:45 |
Ireland Premier Division |
UC Dublin |
Shelbourne |
0-4 |
0-0 |
93 |
18:45 |
Ireland Premier Division |
Derry City |
Sligo Rovers |
2-1 |
0-0 |
96 |
18:45 |
Ireland Premier Division |
Bohemians |
Dundalk |
3-2 |
0-0 |
95 |
18:45 |
Ireland Premier Division |
St. Patricks Athletic |
Cork City |
1-1 |
0-0 |
95 |
18:45 |
Ireland First Division |
Kerry FC |
Treaty United |
2-3 |
0-0 |
93 |
18:45 |
Ireland First Division |
Cobh Ramblers |
Galway United |
1-1 |
0-0 |
96 |
18:45 |
Ireland First Division |
Waterford United |
Longford Town |
2-2 |
0-0 |
96 |
18:45 |
Ireland First Division |
Wexford (Youth) |
Athlone Town |
1-4 |
0-0 |
93 |
18:45 |
International Club Friendly |
Billericay Town |
Leyton Orient |
0-0 |
0-0 |
89 |
18:45 |
International Club Friendly |
Tonbridge Angels |
Ebbsfleet United |
0-1 |
0-0 |
87 |
18:45 |
International Club Friendly |
Southport FC |
Blackpool |
0-3 |
0-0 |
90 |
18:45 |
International Club Friendly |
Annan Athletic |
Carlisle United |
1-2 |
0-0 |
91 |
18:45 |
International Club Friendly |
Ipswich Town |
Maidenhead United |
2-1 |
0-0 |
89 |
18:45 |
International Club Friendly |
Caersws |
Newtown AFC |
1-1 |
0-0 |
91 |
19:00 |
UEFA European U-19 Football Championship |
Iceland U19 |
Norway U19 |
1-1 |
0-0 |
94 |
19:00 |
Ireland First Division |
Finn Harps |
Bray Wanderers |
0-0 |
0-0 |
95 |
19:00 |
Copa Libertadores U20 |
OHiggins U20 |
Sportivo Penarol (Youth) |
1-2 |
0-0 |
94 |
19:00 |
International Friendly |
Portugal (W) |
Ukraine (W) |
2-0 |
0-0 |
94 |
19:15 |
Iceland Premier Division |
Breidablik |
Fylkir |
4-1 |
0-0 |
93 |
19:15 |
Iceland Division 1 |
KFR Aegir |
Afturelding |
1-4 |
0-0 |
94 |
19:15 |
Iceland Division 1 |
Akranes |
UMF Njardvik |
2-1 |
0-0 |
92 |
19:15 |
Iceland Division 2 |
KV Reykjavik |
Vikingur Olafsvik |
0-0 |
0-0 |
94 |
19:30 |
Brazil national youth (U20) Football Championship |
Manaus U20 |
Tabosao EC AM U20 |
1-0 |
0-0 |
95 |
20:00 |
Peru Primera Division |
FBC Melgar |
Atletico Grau |
3-0 |
0-0 |
93 |
20:00 |
Iceland 3 Deild |
Ymir |
Ellidi |
2-1 |
0-0 |
93 |
20:00 |
Ecuador Campeonato Serie B |
Cuniburo FC |
CD Independiente Juniors |
2-0 |
0-0 |
81 |
21:00 |
Primera Division de Paraguay |
resistencia SC |
General Caballero LJM |
1-1 |
0-0 |
95 |
21:00 |
Paraguayan Division 2 |
12 de Octubre |
Martin Ledesma |
0-0 |
0-0 |
91 |
21:00 |
Chile Primera D |
Santiago City |
AC Colina |
4-1 |
0-0 |
92 |
22:00 |
Argentine Division 1 |
Gimnasia La Plata |
Independiente |
1-1 |
0-0 |
96 |
22:00 |
Brazil Serie B |
Gremio Novorizontin |
Atletico Clube Goianiense |
2-2 |
0-0 |
98 |
22:00 |
Chile Primera Division |
Audax Italiano |
Palestino |
0-3 |
0-0 |
96 |
22:00 |
Chile Primera Division |
Audax Italiano |
Palestino |
0-3 |
0-0 |
96 |
22:00 |
Copa Libertadores U20 |
Caracas Futbol Club U20 |
Alianza Lima U20 |
3-0 |
0-0 |
93 |
22:30 |
Dominican Republic Liga |
Bath Estate |
LA STARZ |
1-1 |
0-0 |
90 |
22:30 |
Brazil Mineiluo group B League |
Boa Esporte Clube |
Aymores |
1-0 |
0-0 |
94 |
22:30 |
Peru Campeonato Nacional Women |
Academia Deportiva Cantolao W |
Deportivo Municipal (W) |
1-2 |
0-0 |
92 |
23:00 |
Uruguay Primera Division |
La Luz |
Wanderers FC |
2-3 |
0-0 |
95 |
23:00 |
Uruguay Primera Division |
La Luz |
Wanderers FC |
2-3 |
0-0 |
95 |
23:00 |
USA Women |
Orlando Pride (W) |
OL Reign Reign (W) |
1-0 |
0-0 |
97 |
23:00 |
USA Women |
Orlando Pride (W) |
OL Reign Reign (W) |
1-0 |
0-0 |
97 |
23:00 |
USA National Premier Soccer League |
Carpathia FC |
FC Columbus |
2-0 |
0-0 |
92 |
23:00 |
USA USL League Two |
Boston City FC (USA) |
Boston Bolts |
0-0 |
0-0 |
93 |
23:00 |
USA USL League Two |
Boston City FC (USA) |
Boston Bolts |
0-0 |
0-0 |
93 |
23:00 |
USA USL League Two |
Wake FC |
Charlotte Eagles |
0-2 |
0-0 |
68 |
23:00 |
USA USL League Two |
West Mass Pioneers |
Vermont Green |
1-0 |
0-0 |
95 |
23:15 |
Paraguayan Division 2 |
2 de Mayo PJC |
Club Fernando de la Mora |
0-0 |
0-0 |
93 |
23:30 |
Primera Division de Paraguay |
Libertad |
FC Nacional Asuncion |
2-0 |
0-0 |
98 |
23:30 |
Primera Division de Venezuela |
Carabobo FC |
Universidad Central de Venezuela |
2-1 |
0-0 |
95 |
23:30 |
USA National Premier Soccer League |
Philadelphia Ukrainian Nationals |
Westchester United |
1-2 |
0-0 |
94 |
15:30 |
Belarusian Premier League |
Naftan Novopolock |
Neman Grodno |
0-3 |
0-0 |
93 |
08:00 |
International Club Friendly |
Krylya Sovetov |
Neftekhimik Nizhnekamsk |
3-1 |
0-0 |
85 |
08:30 |
International Club Friendly |
Rukh Vynnyky |
Metalurh Zaporizhya |
- |
- |
|
12:00 |
International Club Friendly |
FC Koper |
Rijeka |
3-0 |
0-0 |
88 |
17:00 |
International Club Friendly |
Eimsbutteler TV |
FC Suderelbe |
2-3 |
0-0 |
87 |
17:00 |
International Club Friendly |
Eendracht Wervik |
Club Brugge Ⅱ |
- |
- |
|
05:00 |
BSWCP |
Turkey Beach Soccer |
Denmark Beach Soccer |
3-7 |
0-0 |
58 |
08:15 |
BSWCP |
Germany Beach Soccer |
France Beach Soccer |
3-5 |
0-0 |
61 |
09:30 |
International Club Friendly |
Wisla Krakow |
Hapoel Beer Sheva |
3-1 |
0-0 |
88 |
09:30 |
BSWCP |
Estonia Beach Soccer |
Moldova Beach Soccer |
2-5 |
0-0 |
60 |
10:00 |
International Club Friendly |
FC Teutonia 05 |
SC Paderborn 07 II |
- |
- |
|
11:00 |
International Club Friendly |
Midtjylland |
Aalborg |
1-2 |
0-0 |
92 |
11:00 |
International Club Friendly |
Yenisey Krasnoyarsk |
Sokol |
1-5 |
0-0 |
88 |
12:15 |
BSWCP |
Switzerland Beach Soccer |
Belarus Beach Soccer |
6-8 |
0-0 |
0 |
14:00 |
International Club Friendly |
Gazovik Orenburg |
Tractor S.C. |
- |
- |
|
14:00 |
International Club Friendly |
FC Vorskla Poltava |
PFC Oleksandria |
- |
- |
|
14:30 |
International Club Friendly |
Zaglebie Lubin |
Resovia Rzeszow |
- |
- |
|
14:45 |
BSWCP |
Azerbaijan Beach Soccer |
Italy Beach Soccer |
2-3 |
0-0 |
61 |
15:00 |
International Club Friendly |
Videoton Puskas Akademia |
Wisla Plock |
1-1 |
0-0 |
90 |
15:00 |
International Club Friendly |
Hutnik Krakow |
Siarka Tarnobrzeg |
0-1 |
0-0 |
90 |
15:00 |
International Club Friendly |
Lokomotiv Plovdiv |
FC Maritsa 1921 |
1-1 |
0-0 |
93 |
15:00 |
International Club Friendly |
VfB Eichstatt |
Fortuna Koln |
- |
- |
|
15:59 |
BSWCP |
Spain Beach Soccer |
Poland Beach Soccer |
4-2 |
0-0 |
61 |
15:59 |
BSWCP |
Spain Beach Soccer |
Poland Beach Soccer |
4-2 |
0-0 |
61 |
08:00 |
International Club Friendly |
Alania Vladikavkaz |
Rotor Volgograd |
- |
- |
|
15:59 |
International Club Friendly |
NK Mura 05 |
Bistrica |
3-1 |
0-0 |
90 |
15:59 |
International Club Friendly |
NK Bravo |
MTK Hungaria |
2-0 |
0-0 |
88 |
15:59 |
International Club Friendly |
FK Zeleznicar Pancevo |
FK Zvijezda 09 |
0-1 |
0-0 |
90 |
16:30 |
International Club Friendly |
SSV Ulm 1846 |
Wurzburger Kickers |
- |
- |
|
16:30 |
International Club Friendly |
SG Barockstadt |
Hünfelder SV |
- |
- |
|
17:00 |
International Club Friendly |
SV Wals-Grunau |
SV Kuchl |
2-1 |
0-0 |
90 |
17:30 |
International Club Friendly |
VfB Hohenems |
Bruhl SG |
0-0 |
0-0 |
89 |
17:30 |
International Club Friendly |
VfB Hohenems |
Bruhl SG |
0-0 |
0-0 |
89 |
18:00 |
International Club Friendly |
Rotherham United |
Parkgate |
- |
- |
|
14:00 |
International Club Friendly |
Rukh Vynnyky |
Nyva Ternopil |
- |
- |
|
22:00 |
Women in American Games |
El Salvador (W) |
Centro Caribe Sports (W) |
2-1 |
0-0 |
92 |
08:45 |
Malaysia President Cup |
Kuching FA U21 |
Kelantan United U21 |
0-0 |
0-0 |
94 |
12:30 |
Brazil national youth (U20) Football Championship |
Pague Menos U20 |
Pacajus EC U20 |
2-1 |
0-0 |
95 |
15:00 |
International Friendly |
Ivory Coast U20 |
Burkina Faso U20 |
0-1 |
0-0 |
94 |
18:00 |
International Friendly |
Ghana U20 |
Niger U20 |
1-0 |
0-0 |
93 |
06:00 |
Chinese Champions League |
Changzhi Huicheng |
Shaanxi Shan an |
2-4 |
0-0 |
89 |
06:00 |
Chinese Champions League |
Langfang City of Glory |
Qingdao May Wind |
1-0 |
0-0 |
87 |
06:00 |
Chinese Champions League |
Baoding Bootscity Athletics Football Club |
Qingdao Chasing Youth |
- |
- |
|
06:00 |
Chinese Champions League |
Xi an Ronghai |
Beijing Smart Sky Football Club |
- |
- |
|
12:00 |
Poland Ekstraklasa |
Widzew lodz |
Puszcza Niepolomice |
2-1 |
0-0 |
91 |
14:00 |
International Club Friendly |
FC Baranovichi |
Alania Vladikavkaz |
- |
- |
|
18:00 |
Brazil national youth (U20) Football Championship |
Horizonte FC U20 |
Uniclinic Atletico Cearense CE Youth |
1-4 |
0-0 |
93 |
18:00 |
Brazil national youth (U20) Football Championship |
Hercilio Luz U20 |
Avai (Youth) |
0-1 |
0-0 |
95 |
18:30 |
Brazil national youth (U20) Football Championship |
CA Cambe U20 |
Operario Ferroviario PR Youth |
1-4 |
0-0 |
92 |
18:30 |
Brazil national youth (U20) Football Championship |
Foz Do Iguacu U20 |
Azuriz U20 |
1-0 |
0-0 |
96 |
15:00 |
International Club Friendly |
Puebla U23 |
Santos Laguna U23 |
4-0 |
0-0 |
92 |
15:00 |
International Club Friendly |
Necaxa U23 |
Tijuana U23 |
1-0 |
0-0 |
93 |
15:00 |
International Club Friendly |
Necaxa U23 |
Tijuana U23 |
1-0 |
0-0 |
93 |
18:00 |
Brazil national youth (U20) Football Championship |
Tiradentes CE Youth |
Floresta CE Youth |
0-3 |
0-0 |
89 |
23:00 |
Brazil Campeonato Maranhense |
Serra |
Nova Venecia FC |
2-0 |
0-0 |
97 |
23:00 |
USA MLS Next Pro League |
Toronto FC II |
Columbus Crew B |
2-3 |
0-0 |
92 |
08:00 |
International Club Friendly |
Obolon Kiev |
FC Chernigiv |
- |
- |
|
09:15 |
International Club Friendly |
Widzew lodz |
Gornik Leczna |
0-0 |
0-0 |
89 |
10:00 |
International Club Friendly |
Zimbru Chisinau |
CS Petrocub |
- |
- |
|
14:00 |
International Club Friendly |
Alashkert |
Mes Rafsanjan |
- |
- |
|
15:59 |
International Club Friendly |
FC Pinzgau Saalfelden |
Bayern Munchen (Youth) |
- |
- |
|
17:00 |
International Club Friendly |
Schonberg 95 |
St Pauli II |
- |
- |
|
17:30 |
International Club Friendly |
Thun |
Breitenrain |
- |
- |
|
18:30 |
International Club Friendly |
Portstewart |
HW Welders |
- |
- |
|
07:30 |
International Club Friendly |
CSA Steaua Bucuresti |
Tunari |
2-2 |
0-0 |
88 |
10:50 |
BSWCP |
Ukraine Beach Soccer |
Lithuania Beach Soccer |
4-1 |
0-0 |
55 |
12:15 |
Brunei Super League |
BSRC |
Kuala Belait |
0-1 |
0-0 |
95 |
13:15 |
Brazil Campeonato Mineiro U20 |
EC Futgol U20 |
Betim FC U20 |
2-1 |
0-0 |
95 |
13:30 |
BSWCP |
Portugal Beach Soccer |
Greece Beach Soccer |
4-1 |
0-0 |
59 |
17:00 |
International Club Friendly |
Kohfidisch |
SC Furstenfeld |
- |
- |
|
17:00 |
Senegal Ligue 2 |
Oslo FA |
Keur Madior |
0-1 |
0-0 |
92 |
17:30 |
Latvia 3. Liga |
JFK Daugava |
Rigas Tehniska Universitate |
5-0 |
0-0 |
88 |
17:30 |
Latvia 3. Liga |
JFK Daugava |
Rigas Tehniska Universitate |
5-0 |
0-0 |
88 |
22:30 |
Saint Kitts Nevis Premier League |
Bath United |
Fast Cash Saddlers Utd |
0-0 |
0-0 |
91 |
00:00 |
Bolivia Primera Division |
Atletico Palmaflor Vinto |
Real Santa Cruz |
1-0 |
0-0 |
94 |
00:00 |
USA Women |
Racing Louisville (W) |
Kansas City NWSL (W) |
2-1 |
0-0 |
94 |
00:00 |
Ecuador Campeonato Serie B |
Chacaritas SC |
Sociedad Deportivo Quito |
1-1 |
0-0 |
92 |
00:00 |
USA USL League Two |
Houston FC |
Twin City Toucans |
0-0 |
0-0 |
92 |
00:30 |
Argentine Division 1 |
Central Cordoba SDE |
Newells Old Boys |
2-0 |
0-0 |
94 |
00:30 |
Brazil Serie B |
Ceara |
Botafogo SP |
2-0 |
0-0 |
81 |
00:30 |
Chile Primera B |
Municipal Iquique |
San Marcos de Arica |
2-1 |
0-0 |
98 |
00:30 |
USL Championship |
Memphis 901 |
San Antonio |
0-4 |
0-0 |
92 |
00:30 |
USA Women |
Houston Dash (W) |
Chicago Red Stars (W) |
0-1 |
0-0 |
94 |
00:30 |
Saint Kitts Nevis Premier League |
ELCO LTD St Peters |
Conaree United |
3-2 |
0-0 |
91 |
01:00 |
Peru Primera Division |
Academia Deportiva Cantolao |
Universitario De Deportes |
0-4 |
0-0 |
94 |
01:00 |
Primera Division Liga MX |
Puebla |
Santos Laguna |
2-3 |
0-0 |
97 |
01:00 |
USA MLS Next Pro League |
Austin FC II |
Houston Dynamo B |
3-0 |
0-0 |
91 |
01:30 |
Women in American Games |
Venezuela (W) |
Mexico (W) |
1-1 |
0-0 |
93 |
01:45 |
Australia Tasmania NPL U21 League |
South Hobart U21 |
Riverside Olympic U21 |
2-1 |
0-0 |
93 |
02:00 |
Australia Victorian Premier League U21 |
Avondale FC U21 |
Dandenong Thunder U21 |
2-0 |
0-0 |
89 |
02:00 |
New Zealand Cup |
Western Springs AFC |
Auckland City |
2-2 |
0-0 |
94 |
02:00 |
Canadian Premier League |
Vancouver FC |
HFX Wanderers FC |
2-1 |
0-0 |
78 |
02:00 |
USA USL League Two |
PDX FC |
Oly Town FC |
1-3 |
0-0 |
89 |
02:00 |
USA USL League Two |
United PDX |
Nani Lian |
- |
- |
|
02:15 |
FFSA SLR |
Fulham United FC Reserves |
Adelaide Vipers Reserve |
0-0 |
0-0 |
91 |
02:30 |
Australia Tasmania Super League Women |
Kingborough Lions (W) |
Devonport Strikers (W) |
3-8 |
0-0 |
89 |
02:30 |
Australia Northern NSW Reserves League |
Lambton Jaffas Reserves |
Adamstown Rosebud Reserves |
2-2 |
0-0 |
89 |
02:30 |
Australia Northern NSW Reserves League |
Cooks Hill United Reserves |
Edgeworth Eagles Reserves |
0-2 |
0-0 |
89 |
02:30 |
Australia Northern NSW Reserves League |
New Lambton FC Reserves |
Broadmeadow Magic Reserves |
3-1 |
0-0 |
92 |
02:30 |
Australia SA Premier League Women Reserves |
Metro United FC Reserves (W) |
Adelaide City Reserves (W) |
2-0 |
0-0 |
90 |
02:45 |
Australia Victorian Premier League U21 |
Moreland City U21 |
Green Gully Cavaliers U21 |
1-2 |
0-0 |
90 |
02:45 |
FFSA SLR |
Croydon Kings Reserve |
West Adelaide Reserve |
3-2 |
0-0 |
92 |
02:45 |
FFSA SLR |
West Torrens Birkalla B |
Adelaide Blue Eagles Reserve |
8-4 |
0-0 |
86 |
02:45 |
Australia Victoria NPL2 U20 League |
Langwarrin U21 |
Dandenong City U21 |
0-0 |
0-0 |
89 |
02:45 |
Australia Capital Territory U23 League |
OConnor Knights U23 |
Canberra Olympic U23 |
0-0 |
0-0 |
90 |
03:00 |
Primera Division Liga MX |
Necaxa |
Club Tijuana |
1-1 |
0-0 |
95 |
03:00 |
New Zealand Cup |
Petone FC |
Wellington Olympic |
0-5 |
0-0 |
93 |
03:00 |
Australia Victoria NPL2 U20 League |
Manningham Utd Blues U21 |
Werribee City U21 |
3-1 |
0-0 |
90 |
03:00 |
Australia Northern NSW Reserves League |
Newcastle Olympic FC Reserves |
Valentine Phoenix Reserves |
3-1 |
0-0 |
89 |
03:00 |
Australia NPL Queensland U23 |
Capalaba Bulldogs U23 |
Southside Eagles U23 |
2-1 |
0-0 |
91 |
03:15 |
FFSA SLR |
South Adelaide Reserves |
Campbelltown City Reserve |
1-3 |
0-0 |
89 |
03:15 |
FFSA SLR |
Modbury Jets Reserves |
Adelaide Olympic Reserve |
2-2 |
0-0 |
93 |
03:15 |
FFSA SLR |
Sturt Lions Reserves |
Adelaide Comets Reserve |
1-2 |
0-0 |
93 |
03:15 |
FFSA SLR |
Cumberland United Reserves |
Eastern United Reserves |
2-1 |
0-0 |
91 |
03:30 |
Australia NPL Queensland U23 |
Peninsula Power U23 |
Lions FC U23 |
2-2 |
0-0 |
92 |
00:00 |
Solomon Islands S League |
Honiara City FC |
Solomon Warriors FC |
3-1 |
0-0 |
92 |
02:00 |
Solomon Islands S League |
Waneagu United |
Marist FC |
3-0 |
0-0 |
92 |
04:00 |
Australia Capital Gatorade Premier League |
West Canberra Wanderers |
Cooma Tigers |
3-4 |
0-0 |
90 |
04:00 |
TAS Premier League |
South Hobart |
Riverside Olympic |
2-1 |
0-0 |
93 |
04:00 |
TAS Premier League |
Kingborough Lions |
Devonport City |
0-1 |
0-0 |
94 |
04:30 |
VIC Premier League |
Avondale FC |
Dandenong Thunder |
5-1 |
0-0 |
92 |
04:30 |
Australia Northern NSW Premier League |
Lambton Jarvis |
Adamstown Rosebuds FC |
3-2 |
0-0 |
91 |
04:30 |
Australia Northern NSW Premier League |
New Lambton FC |
Broadmeadow Magic |
1-3 |
0-0 |
82 |
04:30 |
Australia New South Wales NPL Women |
Fulham United (W) |
Adelaide University (W) |
1-3 |
0-0 |
92 |
04:30 |
TAS Premier Championship |
New Town Eagles |
Taroona |
1-1 |
0-0 |
92 |
04:30 |
TAS Premier Championship |
Beach City |
University of Tasmania SC |
2-3 |
0-0 |
91 |
04:45 |
FFSA SLR |
North Eastern MetroStars Reserve |
Adelaide City Reserve |
1-2 |
0-0 |
94 |
04:45 |
TAS Premier Championship |
Metro Claremont SC |
South Hobart Reserves |
2-3 |
0-0 |
94 |
04:45 |
Australia NPL Queensland U23 |
Logan Lightning U23 |
SWQ Thunder U23 |
4-1 |
0-0 |
91 |
04:45 |
Australia NPL Queensland U23 |
Surfers Paradise U23 |
Western Pride FC U23 |
0-0 |
0-0 |
91 |
05:00 |
NSW Premier League |
Central Coast Mariners (Youth) |
Wollongong Wolves |
2-2 |
0-0 |
93 |
05:00 |
VIC Premier League |
Bentleigh greens |
Oakleigh Cannons |
1-3 |
0-0 |
95 |
05:00 |
VIC Premier League |
Moreland City |
Green Gully Cavaliers |
1-1 |
0-0 |
94 |
05:00 |
Victorian State League Division 1 |
Western United FC NPL |
Melbourne Heart (Youth) |
1-3 |
0-0 |
93 |
05:00 |
Victorian State League Division 1 |
Langwarrin |
Dandenong City SC |
2-3 |
0-0 |
93 |
05:00 |
Victorian State League Division 1 |
Manningham United Blues |
Werribee City |
2-1 |
0-0 |
95 |
05:00 |
Japan Football League |
Minebea Mitsumi FC |
FC Tiamo Hirakata |
1-2 |
0-0 |
92 |
05:00 |
FFSA Premier League |
Croydon Kings |
West Adelaide SC |
3-1 |
0-0 |
93 |
05:00 |
Australia Capital Gatorade Premier League |
OConnor Knights |
Canberra Olympic |
1-0 |
0-0 |
94 |
05:00 |
Australia Northern NSW Premier League |
Cooks Hill United |
Edgeworth Eagles FC |
2-1 |
0-0 |
93 |
05:00 |
Australia Northern NSW Premier League |
Newcastle Olympic |
Valentine |
2-1 |
0-0 |
92 |
05:00 |
VIC Women’s Premier League |
Calder United SC (W) |
Boroondara Eagles (W) |
3-4 |
0-0 |
97 |
05:00 |
Australia Queensland State Women's Premier League |
Moreton Bay United (W) |
Brisbane City (W) |
0-10 |
0-0 |
89 |
05:00 |
Australia Victoria State League 1 |
South Springvale SC |
Gippsland United |
2-2 |
0-0 |
94 |
05:00 |
Australia Victoria State League |
Beaumaris |
Essendon Royals |
- |
- |
|
05:00 |
Australia Victoria State League |
Boroondara |
Nunawading City |
- |
- |
|
05:00 |
Australia Victoria State League |
Doveton |
Ballarat City FC |
1-2 |
0-0 |
93 |
05:00 |
Northern NSW U20 League |
Hakoah Sydney City East U20 |
SD Raiders U20 |
2-1 |
0-0 |
89 |
05:00 |
Northern NSW U20 League |
Hakoah Sydney City East U20 |
SD Raiders U20 |
2-1 |
0-0 |
89 |
05:00 |
Australia WA State League 1 Reserves |
Joondalup Utd Reserves |
Fremantle City FC Reserves |
3-1 |
0-0 |
91 |
05:00 |
Australia WA State League 1 Reserves |
Mandurah City FC Reserves |
UWA-Nedlands FC Reserves |
0-0 |
0-0 |
89 |
05:00 |
Australia WA State League 1 Reserves |
Forrestfield Utd Reserves |
Gosnells City Reserves |
0-0 |
0-0 |
91 |
05:00 |
Australia WA State League 1 Reserves |
Gwelup Croatia SC Reserves |
Murdoch University Melville FC Reserves |
0-0 |
0-0 |
91 |
05:00 |
Australia WA State League 1 Reserves |
Western Knights Reserves |
Dianella White Eagles Reserves |
1-0 |
0-0 |
90 |
05:00 |
Australia WA State League 1 Reserves |
Subiaco AFC Reserves |
Rockingham City FC Reserves |
2-1 |
0-0 |
89 |
05:00 |
NSW Premier W-League |
NWS Spirit (W) |
University of Sydney (W) |
3-0 |
0-0 |
93 |
05:00 |
Australia U20 |
Inglewood United U20 |
Pires U20 |
1-1 |
1-0 |
90 |
05:00 |
Australia U20 |
Bayswater U20 |
Olympic Kingsway U20 |
2-1 |
0-0 |
90 |
05:00 |
Australia U20 |
Stirling Macedonia U20 |
Armadale SC U20 |
0-1 |
0-0 |
90 |
05:00 |
Australia U20 |
FloreatAthena U20 |
Balcatta U20 |
3-1 |
0-0 |
90 |
05:00 |
Australia U20 |
Sorrento F.C. U20 |
Perth Glory FC U20 |
1-1 |
0-0 |
90 |
05:00 |
Australia U20 |
Cockburn City U20 |
Perth RedStar FC U20 |
0-0 |
0-0 |
91 |
05:30 |
FFSA Premier League |
Modbury Jets |
Adelaide Olympic |
1-3 |
0-0 |
93 |
05:30 |
FFSA Premier League |
Adelaide Panthers |
Campbelltown City SC |
0-4 |
0-0 |
91 |
05:30 |
FFSA Premier League |
Sturt Lions |
Adelaide Comets FC |
2-0 |
0-0 |
94 |
05:30 |
South Australian Premier League |
West Torrens Birkalla |
Adelaide Blue Eagles |
0-0 |
0-0 |
95 |
05:30 |
South Australian Premier League |
Adelaide Cobras FC |
Playford City Patriots |
2-1 |
0-0 |
96 |
05:30 |
South Australian Premier League |
Adelaide Victory |
Adelaide Raiders SC |
0-1 |
0-0 |
92 |
05:30 |
South Australian Premier League |
Cumberland United FC |
Eastern United |
0-0 |
0-0 |
95 |
05:30 |
South Australian Premier League |
Para Hills Knlghts SC |
Poet Adelarde Pirates |
1-2 |
0-0 |
92 |
05:30 |
Australia South Australia State League 2 |
Adelaide University SC |
Mount Barker United |
0-0 |
0-0 |
95 |
06:00 |
Japan Football League |
Sony Sendai |
Yokogawa Musashino |
2-1 |
0-0 |
94 |
06:00 |
Japan Football League |
Briobecca Urayasu |
Veertien Kuwana |
2-1 |
0-0 |
91 |
06:00 |
VIC Women’s Premier League |
FC Bulleen Lions (W) |
Bayside United (W) |
4-2 |
0-0 |
89 |
06:00 |
Australia NPL Queensland U23 |
Mitchelton U23 |
WDSC Wolves U23 |
1-5 |
0-0 |
90 |
06:00 |
Australia NPL Queensland U23 |
Rochedale Rovers U23 |
Brisbane City U23 |
2-3 |
0-0 |
95 |
06:15 |
Australia Capital Territory U23 League |
West Canberra Wanderers FC U23 |
Cooma Tigers U23 |
4-0 |
0-0 |
48 |
06:30 |
Australia Darwin Premier League |
Mindil Aces |
Darwin Olympics |
0-0 |
0-0 |
91 |
06:45 |
South Australian Premier League |
Fulham United FC |
Adelaide Vipers |
1-1 |
0-0 |
97 |
07:00 |
Korea League 4 |
Jeonju Citizen FC |
Pyeongtaek Citizen |
1-2 |
0-0 |
92 |
07:00 |
National Premier Leagues Western Australia |
Bayswater City |
Olympic Kingsway SC |
0-0 |
0-0 |
93 |
07:00 |
National Premier Leagues Western Australia |
Cockburn City |
Perth RedStar |
2-3 |
0-0 |
95 |
07:00 |
National Premier Leagues Western Australia |
Floreat Athena |
Balcatta FC |
1-1 |
0-0 |
93 |
07:00 |
National Premier Leagues Western Australia |
Inglewood United |
Perth SC |
4-2 |
0-0 |
93 |
07:00 |
National Premier Leagues Western Australia |
Stirling Macedonia |
Armadale SC |
2-0 |
0-0 |
94 |
07:00 |
QLD Premier League |
Moreton Bay United |
Gold Coast United |
2-2 |
0-0 |
94 |
07:00 |
Australia New South Wales Super League |
Hake Ya Dong in Sydney City |
SD Raiders FC |
0-2 |
0-0 |
93 |
07:00 |
Australia New South Wales NPL Women |
Metropolis United (W) |
Adelaide City (W) |
0-4 |
0-0 |
92 |
07:00 |
National Primera Division Western Australia |
Mandurah City |
UWA-Nedlands FC |
5-2 |
0-0 |
92 |
07:00 |
National Primera Division Western Australia |
Western Knights |
Dianella White Eagles |
4-1 |
0-0 |
91 |
07:00 |
National Primera Division Western Australia |
Subiaco AFC |
Rockingham City FC |
1-3 |
0-0 |
93 |
07:00 |
National Primera Division Western Australia |
Joondalup United |
Fremantle City |
1-0 |
0-0 |
93 |
07:00 |
National Primera Division Western Australia |
Forrestfield United |
Gosnells City |
0-2 |
0-0 |
92 |
07:00 |
National Primera Division Western Australia |
Willip |
Murdoch Uni Melville |
3-5 |
0-0 |
94 |
07:00 |
Northern NSW U20 League |
Blacktown Spartans U20 |
Mounties Wanderers U20 |
2-0 |
0-0 |
88 |
07:00 |
Northern NSW U20 League |
Northern Tigers U20 |
Inter Lions U20 |
1-0 |
0-0 |
88 |
07:00 |
Northern NSW U20 League |
Bonnyrigg White Eagles U20 |
Rydalmere Lions FCU20 |
2-2 |
0-0 |
89 |
07:00 |
Northern NSW U20 League |
Dulwich Hill U20 |
Bankstown City Lions U20 |
2-1 |
0-0 |
88 |
07:00 |
Northern NSW U20 League |
Dunbar Rovers FC U20 |
Central Coast United FC U20 |
1-1 |
0-0 |
88 |
07:00 |
Northern NSW U20 League |
Canterbury Bankstown U20 |
St.George Saints U20 |
1-2 |
0-0 |
89 |
07:00 |
Northern NSW U20 League |
Macarthur Rams U20 |
Hills Brumbies U20 |
0-0 |
0-0 |
87 |
07:00 |
Northern NSW U20 League |
Manly United U20 |
Marconi Stallions U20 |
1-0 |
0-0 |
90 |
07:00 |
Australia Queensland State Leagues |
Logan Lightning |
SWQ Thunder |
0-0 |
0-0 |
91 |
07:00 |
Australia Queensland State Leagues |
Surfers Paradise |
Western Pride |
4-2 |
0-0 |
94 |
07:30 |
NSW Premier League |
Spirit FC |
Sydney Olympic |
0-0 |
0-0 |
90 |
07:30 |
QLD Premier League |
Peninsula Power |
Queensland Lions SC |
2-2 |
0-0 |
92 |
07:30 |
International Club Friendly |
CS Mioveni |
Muscelul Campulung |
3-0 |
0-0 |
87 |
07:30 |
Australia Victorian Premier League U21 |
Bentleigh greens U21 |
Oakleigh Cannons U21 |
1-0 |
0-0 |
88 |
07:30 |
Australia New South Wales NPL Women |
Salisbury Inter (W) |
Adelaide Comets (W) |
0-0 |
0-0 |
88 |
07:30 |
Taiwan Mulan League Women |
Taipei Xiongzan (W) |
Taichung Blue Whale (W) |
0-2 |
0-0 |
88 |
07:30 |
Australia Queensland Premier League 2 |
Magic United TFA |
Samford Ranges |
3-2 |
0-0 |
90 |
07:45 |
NSW Premier League |
A.P.I.A. Leichhardt Tigers |
Western Sydney Wanderers AM |
2-1 |
0-0 |
94 |
08:00 |
Chinese Football Association Yi League |
Hainan Star |
ShangYu Pterosaur FC |
0-0 |
0-0 |
93 |
08:00 |
J-League Division 3 |
Miyazaki |
Gainare Tottori |
0-2 |
0-0 |
92 |
08:00 |
J-League Division 3 |
Yokohama SCC |
Kamatamare Sanuki |
1-2 |
0-0 |
95 |
08:00 |
Korea Challengers League |
Gyeongju KHNP |
Changwon City |
3-0 |
0-0 |
92 |
08:00 |
Korea Challengers League |
Pocheon FC |
Chuncheon Citizen |
0-0 |
0-0 |
94 |
08:00 |
Korea Challengers League |
Yangju Citizen |
Gimhae City |
0-0 |
0-0 |
95 |
08:00 |
Korea League 4 |
Busan I'Park B |
Pyeongchang FC |
1-1 |
0-0 |
92 |
08:00 |
Korea League 4 |
Daejeon Hana Citizen II |
Sejong Vanesse FC |
2-1 |
0-0 |
92 |
08:00 |
Korea League 4 |
Seoul United |
Yeoju Sejong |
0-0 |
0-0 |
89 |
08:00 |
International Club Friendly |
Humenne |
Tatran Presov |
1-1 |
0-0 |
88 |
08:00 |
International Club Friendly |
BKV Elore |
Kelen SC |
1-0 |
0-0 |
86 |
08:00 |
International Club Friendly |
Unirea Dej |
Minaur Baia Mare |
3-0 |
0-0 |
71 |
08:00 |
International Club Friendly |
Chindia Targoviste |
FC Unirea 2004 Slobozia |
0-1 |
0-0 |
92 |
08:00 |
Australian cloth |
Mount Gravatt Hawks |
North Pine United |
3-1 |
0-0 |
90 |
08:00 |
Australian cloth |
Bayside United FC |
North Brisbane |
- |
- |
|
08:00 |
Australian cloth |
Acacia Ridge |
Newmarket SFC |
- |
- |
|
08:00 |
Indonesia Liga 1 |
Persebaya Surabaya |
Barito Putera |
1-1 |
0-0 |
94 |
08:00 |
Indonesia Liga 1 |
PSM Makassar |
Dewa United FC |
1-2 |
0-0 |
95 |
08:00 |
Australia Victoria State League 1 |
Westgate |
Strathmore |
1-0 |
0-0 |
93 |
08:00 |
Chinese Taipei Intercity League |
Athletic Club Taipei |
Taiwan Shihu |
1-4 |
0-0 |
94 |
08:00 |
Taiwan Mulan League Women |
Hang Yuan FC (W) |
Hualien (W) |
2-3 |
0-0 |
93 |
08:00 |
Taiwan Mulan League Women |
Kaohsiung Sunny Bank (W) |
Inter Taoyuan FC (W) |
1-2 |
0-0 |
93 |
08:00 |
International Friendly |
South Korea (W) |
Haiti (W) |
2-1 |
0-0 |
90 |
08:15 |
VIC Premier League |
Altona Magic |
Heidelberg United |
3-2 |
0-0 |
94 |
08:15 |
QLD Premier League |
Rochedale Rovers |
Brisbane City |
1-0 |
0-0 |
94 |
08:15 |
Australia Queensland State Women's Premier League |
Weston Pud(W) |
Broadbeach United SC (W) |
1-0 |
0-0 |
90 |
08:15 |
Australia Queensland State Leagues |
Mitchelton FC |
Brisbane Wolves |
1-7 |
0-0 |
88 |
08:30 |
Chinese Football Association Yi League |
Hubei Istar |
Wuhan JiangCheng |
3-1 |
0-0 |
93 |
08:30 |
Chinese Football Association Yi League |
Taian Tiankuang |
Bei Li Gong |
1-1 |
0-0 |
95 |
08:30 |
International Club Friendly |
Tescoma Zlin |
SK Prostejov |
0-0 |
0-0 |
89 |
08:30 |
International Club Friendly |
Sigma Olomouc B |
Vyskov |
2-2 |
0-0 |
88 |
08:30 |
International Friendly |
Malaysia (W) U19 |
Singapore (W) U19 |
1-0 |
0-0 |
91 |
09:00 |
J1 League |
Nagoya Grampus |
Yokohama Marinos |
2-2 |
0-0 |
95 |
09:00 |
J1 League |
Nagoya Grampus |
Yokohama Marinos |
2-2 |
0-0 |
95 |
09:00 |
K League 1 |
Pohang Steelers |
Ulsan Hyundai FC |
0-1 |
0-0 |
95 |
09:00 |
K League 2 |
Chungbuk Cheongju |
FC Anyang |
2-1 |
0-0 |
95 |
09:00 |
K League 2 |
Cheonan City |
Seoul E-Land FC |
0-0 |
0-0 |
92 |
09:00 |
J-League Division 3 |
Grulla Morioka |
Giravanz Kitakyushu |
0-1 |
0-0 |
94 |
09:00 |
NSW Premier League |
St George City FA |
Bulls Academy |
4-1 |
0-0 |
93 |
09:00 |
NSW Premier League |
St George City FA |
Bulls Academy |
4-1 |
0-0 |
93 |
09:00 |
Korea League 4 |
Daegu FC II |
Chungju Citizen |
2-1 |
0-0 |
92 |
09:00 |
Korea League 4 |
Daegu FC II |
Chungju Citizen |
2-1 |
0-0 |
92 |
09:00 |
International Club Friendly |
Hradec Kralove |
FK MAS Taborsko |
3-0 |
0-0 |
87 |
09:00 |
International Club Friendly |
Fola Esch |
FC Schifflange 95 |
0-0 |
0-0 |
45 |
09:00 |
International Club Friendly |
Fola Esch |
FC Schifflange 95 |
0-0 |
0-0 |
45 |
09:00 |
International Club Friendly |
Mlada Boleslav |
FK Graffin Vlasim |
2-3 |
0-0 |
89 |
09:00 |
International Club Friendly |
Chrudim |
Viktoria Zizkov |
1-0 |
0-0 |
88 |
09:00 |
International Club Friendly |
Lech Poznan |
Banik Ostrava |
1-1 |
0-0 |
90 |
09:00 |
International Club Friendly |
Lens |
USL Dunkerque |
4-4 |
0-0 |
89 |
09:00 |
International Club Friendly |
GKS Katowice |
GKS Jastrzebie |
2-1 |
0-0 |
89 |
09:00 |
International Club Friendly |
ND Beltinci |
Sturm Graz (Youth) |
7-1 |
0-0 |
59 |
09:00 |
International Club Friendly |
Lisen |
Slovan Bratislava B |
6-3 |
0-0 |
86 |
09:00 |
International Club Friendly |
Tatran LM |
FK Kosice |
1-2 |
0-0 |
90 |
09:00 |
International Club Friendly |
KS Wieczysta Krakow |
Hutnik Krakow |
2-0 |
0-0 |
89 |
09:00 |
International Club Friendly |
Gyori ETO |
Floridsdorfer AC |
3-1 |
0-0 |
86 |
09:00 |
International Club Friendly |
Vasas |
Zlate Moravce |
1-0 |
0-0 |
88 |
09:00 |
International Club Friendly |
Olimpia Grudziadz |
Wikielec |
3-0 |
0-0 |
89 |
09:00 |
International Club Friendly |
SK Slovan Varnsdorf |
Jablonec B |
6-0 |
0-0 |
87 |
09:00 |
International Club Friendly |
KSZO Ostrowiec |
Avia Swidnik |
0-1 |
0-0 |
87 |
09:00 |
International Club Friendly |
Sokol Dolna Zdana |
RSC Hamsik Academy |
6-1 |
0-0 |
86 |
09:00 |
Australia New South Wales Super League |
Bonnyrigg White Eagles |
Rydalmere Lions FC |
0-0 |
0-0 |
92 |
09:00 |
Australia New South Wales Super League |
Blacktown Spartans |
Mounties Wanderers |
0-0 |
0-0 |
91 |
09:00 |
Australia New South Wales Super League |
Canterbury Bankstown FC |
St George Saints |
2-2 |
0-0 |
91 |
09:00 |
Australia New South Wales Super League |
Dulwich Hill SC |
Bankstown City Lions |
0-0 |
0-0 |
90 |
09:00 |
Australia New South Wales Super League |
Dunbar Rovers FC |
Central Coast United FC |
0-0 |
0-0 |
90 |
09:00 |
Australia New South Wales Super League |
Macarthur Rams |
Hills Brumbies |
1-2 |
0-0 |
92 |
09:00 |
Australia New South Wales Super League |
Northern Tigers |
Inter Lions |
4-0 |
0-0 |
71 |
09:00 |
Singapore National Football League |
Singapore Cricket Club |
Yishun Sentek Mariners |
1-2 |
0-0 |
94 |
09:00 |
Singapore National Football League |
Tiong Bahru |
Project Vaults Oxley SC |
1-2 |
0-0 |
95 |
09:00 |
Hong Kong FA Cup Junior Division |
Eastern District SA |
Citizen |
1-2 |
0-0 |
90 |
09:00 |
Australia Queensland State Leagues |
Capalaba Bulldogs |
Southside Eagles |
2-0 |
0-0 |
92 |
09:00 |
Australia NPL Queensland U23 |
Moreton Bay United U23 |
Gold Coast United U23 |
2-2 |
0-0 |
91 |
09:00 |
Australia Queensland Premier League 2 |
Souths United |
Grange Thistle SC |
1-5 |
0-0 |
91 |
09:15 |
NSW Premier League |
Manly United |
Marconi Stallions |
1-1 |
0-0 |
93 |
09:15 |
Australian cloth |
University of Queensland |
Western Spirit |
2-1 |
0-0 |
91 |
09:15 |
Australia Queensland Premier League 2 |
North Lakes United |
Broadbeach United |
0-2 |
0-0 |
91 |
09:30 |
J1 League |
Hiroshima Sanfrecce |
Kashima Antlers |
1-1 |
0-0 |
93 |
09:30 |
J-League Division 3 |
FC Ryukyu |
Matsumoto Yamaga FC |
2-1 |
0-0 |
95 |
09:30 |
FFSA Premier League |
Metrostars SC |
Adelaide City FC |
3-0 |
0-0 |
92 |
09:30 |
QLD Premier League |
Brisbane Roar (Youth) |
Brisbane Olympic United FC |
0-4 |
0-0 |
92 |
09:30 |
International Club Friendly |
FC Dornbirn 1913 |
FC Wil 1900 |
0-2 |
0-0 |
90 |
09:30 |
International Club Friendly |
Rio Ave |
Sporting Braga II |
0-0 |
0-0 |
0 |
09:30 |
International Club Friendly |
GD Chaves |
Fafe |
0-0 |
0-0 |
0 |
09:30 |
Estonia Esi Liiga |
FC Nomme United |
Paide Linnameeskond B |
0-0 |
0-0 |
91 |
09:30 |
Estonia Womens Meistri Liiga |
FC Flora Tallinn (W) |
Saku Sporting (W) |
5-1 |
0-0 |
90 |
09:30 |
Northern NSW U20 League |
NWS Spirit FC U20 |
Sydney Olympic U20 |
2-2 |
0-0 |
88 |
09:45 |
Liga Super Malaysia |
Sabah |
Kuching FA |
3-3 |
0-0 |
93 |
10:00 |
J1 League |
Avispa Fukuoka |
Consadole Sapporo |
2-1 |
0-0 |
95 |
10:00 |
J1 League |
Gamba Osaka |
Kyoto Sanga |
1-0 |
0-0 |
96 |
10:00 |
J1 League |
Kashiwa Reysol |
Shonan Bellmare |
1-1 |
0-0 |
97 |
10:00 |
J1 League |
Kawasaki Frontale |
Yokohama FC |
3-0 |
0-0 |
95 |
10:00 |
J1 League |
Urawa Red Diamonds |
FC Tokyo |
0-0 |
0-0 |
90 |
10:00 |
K League 1 |
Suwon FC |
Incheon United |
2-2 |
0-0 |
95 |
10:00 |
Singapore League |
DPMM FC |
Albirex Niigata FC |
1-1 |
0-0 |
93 |
10:00 |
J-League Division 3 |
Imabari FC |
Azul Claro Numazu |
1-1 |
0-0 |
93 |
10:00 |
J-League Division 3 |
Vanraure Hachinohe FC |
AC Nagano Parceiro |
4-0 |
0-0 |
93 |
10:00 |
Korea Challengers League |
Hwaseong FC |
Daejeon Korail |
2-1 |
0-0 |
94 |
10:00 |
Korea Challengers League |
Mokpo City |
Yangpyeong |
2-0 |
0-0 |
92 |
10:00 |
Korea Challengers League |
Ulsan Citizens |
Gangneung City |
0-1 |
0-0 |
94 |
10:00 |
International Club Friendly |
Fortuna Sittard |
FC Eindhoven |
1-1 |
0-0 |
95 |
10:00 |
International Club Friendly |
Ruch Chorzow |
Stal Rzeszow |
1-1 |
0-0 |
87 |
10:00 |
International Club Friendly |
Pogon Siedlce |
Wisla Pulawy |
0-1 |
0-0 |
90 |
10:00 |
International Club Friendly |
Club Brugge |
KFCO Beerschot Wilrijk |
3-0 |
0-0 |
91 |
10:00 |
International Club Friendly |
Skra Czestochowa |
Polonia Bytom |
3-2 |
0-0 |
86 |
10:00 |
Belarus Pershaya Liga |
Kommunalnik Slonim |
Lokomotiv Gomel |
1-2 |
0-0 |
91 |
10:00 |
Bangladesh Premier League |
Bangladesh Police Club |
Muktijoddha SKC |
6-1 |
0-0 |
94 |
10:00 |
Bangladesh Premier League |
Chittagong Abahani |
Rahmatganj MFS |
2-2 |
0-0 |
92 |
10:00 |
Norway Division 4 |
Fana |
Gjelleraasen IL |
1-2 |
0-0 |
96 |
10:30 |
J1 League |
Sagan Tosu |
Cerezo Osaka |
0-0 |
0-0 |
90 |
10:30 |
K League 1 |
Jeonbuk Hyundai Motors |
FC Seoul |
2-1 |
0-0 |
97 |
10:30 |
Australia Darwin Premier League |
University Azzurri FC |
Port Darwin FC |
1-2 |
0-0 |
94 |
11:00 |
Finland Veikkausliga |
HJK Helsinki |
Lahti |
0-1 |
0-0 |
93 |
11:00 |
Norway 2.Liga |
Orn-Horten |
Brattvag |
2-1 |
0-0 |
96 |
11:00 |
Chinese Football Association Jia League |
Nanjing City |
Guangxi Pingguo Haliao |
0-0 |
0-0 |
95 |
11:00 |
Chinese Football Association Jia League |
Shenyang City Public |
Sichuan Jiuniu |
0-2 |
0-0 |
93 |
11:00 |
Latvia Division 2 |
Tukums-2000 II |
Rezekne/BJSS |
2-1 |
0-0 |
92 |
11:00 |
International Club Friendly |
Leoben |
TSV Hartberg |
0-0 |
0-0 |
88 |
11:00 |
International Club Friendly |
AFC Ajax |
Den Bosch |
2-2 |
0-0 |
90 |
11:00 |
International Club Friendly |
SC Staaken |
SFC Stern 1900 |
2-2 |
0-0 |
90 |
11:00 |
International Club Friendly |
Vendsyssel |
Fredericia |
0-2 |
0-0 |
87 |
11:00 |
International Club Friendly |
BFC Viktoria 1889 |
Hertha 06 Charlotten |
2-0 |
0-0 |
88 |
11:00 |
Swden Women Divi.1 |
Alingsas (W) |
Umea IK (W) |
1-0 |
0-0 |
92 |
11:00 |
Chinese Taipei Intercity League |
Ming Chuan University |
Zhanyi Skywalkers |
2-0 |
0-0 |
92 |
11:00 |
Hong Kong FA Cup Junior Division |
Central Western District RSA |
Kai Jing |
2-1 |
0-0 |
94 |
11:00 |
South Africa League Women |
Ikamva (W) |
Portia FC (W) |
5-0 |
0-0 |
83 |
11:00 |
Sri Lanka President Cup |
Saunders SC |
Moragasmulla SC |
1-1 |
0-0 |
95 |
11:00 |
Liga de Elite |
Hang Sai |
Toi Seng |
1-4 |
0-0 |
90 |
11:00 |
Norway Division 4 |
Sandvikens |
Frigg |
2-4 |
0-0 |
93 |
11:00 |
Bolivia Regional Cup |
CD Aleman |
Academia Deportiva Fancesa |
0-3 |
0-0 |
92 |
11:30 |
Chinese Football Association Jia League |
Qingdao Youth Island |
Shijiazhuang Kungfu |
1-2 |
0-0 |
94 |
11:30 |
Chinese Football Association Jia League |
Guangzhou FC |
Yanbian Longding |
2-0 |
0-0 |
93 |
11:30 |
Chinese Football Association Jia League |
Jiangxi Liansheng FC |
Suzhou Dongwu |
2-2 |
0-0 |
99 |
11:30 |
Chinese Football Association Yi League |
Chongqing Tonglianglong |
Hunan Billows |
4-1 |
0-0 |
91 |
11:30 |
International Club Friendly |
Annagh United |
Glenavon Lurgan |
1-3 |
0-0 |
87 |
11:30 |
Estonia Esi Liiga |
Tabasalu Charma |
Elva |
3-0 |
0-0 |
91 |
11:30 |
Singapore National Football League |
Racing Club Warwick FC |
Jungfrau Punggol FC |
2-0 |
0-0 |
89 |
11:30 |
Singapore National Football League |
Katong FC |
Singapore Khalsa Association |
0-2 |
0-0 |
90 |
11:35 |
Chinese Super League |
Beijing Guoan |
Shenzhen FC |
5-0 |
0-0 |
92 |
11:35 |
Chinese Super League |
Wuhan Three Towns |
Changchun Yatai |
2-1 |
0-0 |
94 |
11:35 |
Chinese Super League |
Shanghai Port |
Dalian Pro |
1-1 |
0-1 |
92 |
12:00 |
Finland - Kakkonen Lohko |
Narpes Kraft |
VIFK |
- |
- |
|
12:00 |
International Club Friendly |
Maldon Tiptree FC |
Colchester United |
0-4 |
0-0 |
89 |
12:00 |
International Club Friendly |
Dundee United |
Queen of South |
- |
- |
|
12:00 |
International Club Friendly |
Beaconsfield SYCOB |
Slough Town |
0-2 |
0-0 |
90 |
12:00 |
International Club Friendly |
Bonnyrigg Rose |
Edinburgh City |
1-2 |
0-0 |
89 |
12:00 |
International Club Friendly |
Flint Town |
Bala Town F.C. |
0-1 |
0-0 |
87 |
12:00 |
International Club Friendly |
FC Utrecht Reserves |
Wuppertaler |
2-2 |
0-0 |
87 |
12:00 |
International Club Friendly |
Brno |
LKS Nieciecza |
2-1 |
0-0 |
87 |
12:00 |
International Club Friendly |
Brno |
LKS Nieciecza |
2-1 |
0-0 |
87 |
12:00 |
International Club Friendly |
RKSV Groene Ster |
Roda JC |
0-4 |
0-0 |
88 |
12:00 |
International Club Friendly |
Kickers Offenbach |
Eintracht Stadtallendorf |
2-1 |
0-0 |
88 |
12:00 |
International Club Friendly |
Eintracht Norderstedt |
Hansa Rostock II |
- |
- |
|
12:00 |
International Club Friendly |
KAS Eupen |
Charleroi |
4-0 |
0-0 |
90 |
12:00 |
International Club Friendly |
TSG Neustrelitz |
Lichtenberg 47 |
2-3 |
0-0 |
89 |
12:00 |
International Club Friendly |
FC Anker Wismar |
USC Paloma |
0-0 |
0-0 |
86 |
12:00 |
International Club Friendly |
RKC |
Kortrijk |
0-0 |
0-0 |
91 |
12:00 |
International Club Friendly |
Michalovce |
Kazincbarcika |
1-0 |
0-0 |
89 |
12:00 |
International Club Friendly |
Alemannia Aachen |
TuS Koblenz |
3-2 |
0-0 |
91 |
12:00 |
International Club Friendly |
FC Vaduz |
Basel |
1-2 |
0-0 |
88 |
12:00 |
International Club Friendly |
Astoria Walldorf |
TSG Hoffenheim |
1-3 |
0-0 |
87 |
12:00 |
Swden Women Divi.1 |
Bollstanas Sk (W) |
Sundsvalls DFF (W) |
2-2 |
0-0 |
94 |
12:00 |
Swden Women Divi.1 |
Ifo Bromolla IF (W) |
Mallbackens IF (W) |
1-5 |
0-0 |
91 |
12:00 |
Estonia Esi Liiga |
Kohtla Jarve JK Jarve |
Flora Tallinn II |
1-3 |
0-0 |
93 |
12:00 |
Estonia Esi Liiga |
Tallinna FC Levadia B |
Viimsi MRJK |
2-4 |
0-0 |
92 |
12:00 |
Belarus Pershaya Liga |
FK Bumprom |
Volna Pinsk |
0-0 |
0-0 |
93 |
12:00 |
Estonia Teine Liiga |
Tartu JK Maag Tammeka B |
Tartu Kalev |
0-3 |
0-0 |
91 |
12:00 |
Indonesia Liga 1 |
Borneo FC |
Bali United |
3-1 |
0-0 |
93 |
12:00 |
Indonesia Liga 1 |
Persita Tangerang |
PSIS Semarang |
2-0 |
0-0 |
92 |
12:00 |
Estonia Womens Meistri Liiga |
FC Lootos Polva (W) |
Viimsi JK (W) |
0-2 |
0-0 |
92 |
12:00 |
Finland Kolmonen |
KoPa |
PeKa |
3-3 |
0-0 |
90 |
12:00 |
Brazil Campeonato Mineiro U20 |
Coimbra EC U20 |
Uberlandia Youth |
0-0 |
0-0 |
90 |
12:00 |
Belarus Womens Premier League |
Lokomotiv Vitebsk (W) |
Dnepr Mogilev (W) |
1-0 |
0-0 |
86 |
12:00 |
Norway Division 4 |
Lokomotiv Oslo |
Gneist |
0-0 |
0-0 |
91 |
12:00 |
Norway Division 4 |
Stord IL |
Brodd |
0-1 |
0-0 |
92 |
12:15 |
Brunei Super League |
Kota Ranger |
Rimba Star |
2-0 |
0-0 |
94 |
12:30 |
International Club Friendly |
Eastleigh |
Bristol Rovers |
0-2 |
0-0 |
89 |
12:30 |
International Club Friendly |
York City |
Sheffield Wednesday |
1-1 |
0-0 |
88 |
12:30 |
International Club Friendly |
AZ |
FC Shakhtar Donetsk |
3-3 |
0-0 |
85 |
12:30 |
Estonia Esi Liiga |
Tallinna FC Ararat TTU |
Tallinna JK Legion |
3-2 |
0-0 |
92 |
12:30 |
Malawi Premier League |
Bangwe All Stars |
Moyale Barracks |
1-0 |
0-0 |
92 |
12:30 |
Malawi Premier League |
Red Lions FC |
Mighty Tigers |
1-0 |
0-0 |
92 |
12:30 |
Kyrgyzstan Cup |
FK Kara-Balta |
Muras United FC |
1-4 |
0-0 |
88 |
13:00 |
Swedish Allsvenskan |
AIK Solna |
Hacken |
1-2 |
0-0 |
98 |
13:00 |
Swedish Allsvenskan |
IFK Varnamo |
Djurgardens |
1-2 |
0-0 |
95 |
13:00 |
Sweden Superettan |
GIF Sundsvall |
Vasteras SK FK |
1-3 |
0-0 |
95 |
13:00 |
Finland Ykkonen |
SalPa |
SJK Akatemia |
1-2 |
0-0 |
92 |
13:00 |
Finland - Kakkonen Lohko |
HJS Akatemia |
GrIFK Kauniainen |
2-1 |
0-0 |
78 |
13:00 |
Finland - Kakkonen Lohko |
P-Iirot |
Honka Akatemia |
0-0 |
0-0 |
0 |
13:00 |
Finland - Kakkonen Lohko |
JIPPO |
TiPS |
5-1 |
0-0 |
91 |
13:00 |
Finland - Kakkonen Lohko |
PK-35 Vantaa |
Kiffen Helsinki |
1-0 |
0-0 |
93 |
13:00 |
Finland - Kakkonen Lohko |
GBK Kokkola |
TP47 Tornio |
2-2 |
0-0 |
92 |
13:00 |
Finland - Kakkonen Lohko |
RoPS Rovaniemi |
OTP |
3-2 |
0-0 |
93 |
13:00 |
Norway Adeccoligaen |
Raufoss |
Kristiansund BK |
3-2 |
0-0 |
95 |
13:00 |
Norway Adeccoligaen |
Hodd |
KFUM Oslo |
0-1 |
0-0 |
94 |
13:00 |
Norway Adeccoligaen |
Ranheim IL |
Sandnes Ulf |
0-5 |
0-0 |
91 |
13:00 |
Norway Adeccoligaen |
Sogndal |
Jerv |
5-1 |
0-0 |
92 |
13:00 |
Norway Adeccoligaen |
Start Kristiansand |
Mjondalen IF |
3-0 |
0-0 |
92 |
13:00 |
Norway 2.Liga |
FK Arendal |
Flekkeroy IL |
3-0 |
0-0 |
93 |
13:00 |
Norway 2.Liga |
Egersunds IK |
Fram Larvik |
0-0 |
0-0 |
0 |
13:00 |
Norway 2.Liga |
Lyn Oslo |
Notodden FK |
0-0 |
0-0 |
88 |
13:00 |
Liga Super Malaysia |
Penang |
Kelantan |
4-3 |
0-0 |
95 |
13:00 |
Liga Super Malaysia |
Johor Darul Takzim |
Negeri Sembilan |
2-0 |
0-0 |
93 |
13:00 |
Kazakhstan Cup |
FK Atyrau |
Tobol Kostanai |
0-1 |
0-0 |
95 |
13:00 |
Latvia Division 2 |
JDFS Alberts |
FK Ventspils |
2-1 |
0-0 |
90 |
13:00 |
International Club Friendly |
Cleethorpes Town |
Grimsby Town |
1-2 |
0-0 |
88 |
13:00 |
International Club Friendly |
Linfield FC |
Kilmarnock |
1-0 |
0-0 |
87 |
13:00 |
International Club Friendly |
Limavady United |
Ballymena United |
2-1 |
0-0 |
43 |
13:00 |
International Club Friendly |
East Fife |
Raith Rovers |
0-2 |
0-0 |
89 |
13:00 |
International Club Friendly |
ASC 09 Dortmund |
Borussia Dortmund (Youth) |
1-2 |
0-0 |
87 |
13:00 |
International Club Friendly |
SC Ritzing |
Favoritner AC |
2-3 |
0-0 |
87 |
13:00 |
International Club Friendly |
Slask Wroclaw |
Opava |
0-1 |
0-0 |
92 |
13:00 |
International Club Friendly |
TUS Bovinghausen 04 |
VFB Homberg |
- |
- |
|
13:00 |
International Club Friendly |
BSG Chemie Leipzig |
SC Freital |
6-1 |
0-0 |
83 |
13:00 |
International Club Friendly |
Stal Mielec |
Zorya |
0-1 |
0-0 |
91 |
13:00 |
Sweden Damallsvenskan |
IK Uppsala (W) |
Kristianstads DFF (W) |
2-2 |
0-0 |
94 |
13:00 |
Swden Women Divi.1 |
Gamla Upsala SK (W) |
IK Rosso Uddevalla (W) |
- |
- |
|
13:00 |
Swden Women Divi.1 |
Hacken B (W) |
Eskilstuna United (W) |
0-1 |
0-0 |
90 |
13:00 |
Swden Women Divi.1 |
Lidkopings FK (W) |
AIK Solna (W) |
2-3 |
0-0 |
94 |
13:00 |
Russia Women's Cup |
Krylya Sovetov Samara (W) |
FK Rostov (W) |
0-1 |
0-0 |
90 |
13:00 |
South Africa Confederations Cup |
South Africa |
Botswana |
2-1 |
0-0 |
92 |
13:00 |
Zimbabwe Premier |
Dynamos FC |
FC Platinum |
0-0 |
0-0 |
89 |
13:00 |
Zimbabwe Premier |
Yadah FC |
Black Rhinos |
- |
- |
|
13:00 |
Zimbabwe Premier |
Bulawayo Chiefs |
Capps linked |
- |
- |
|
13:00 |
Zimbabwe Premier |
Cranborne Bullets |
Herentals FC |
- |
- |
|
13:00 |
Uruguay Segunda |
Central Espanol |
Los Halcones |
4-0 |
0-0 |
85 |
13:00 |
Brazil national youth (U20) Football Championship |
CR Flamengo (RJ) (Youth) |
Vasco da Gama (Youth) |
2-1 |
0-0 |
95 |
13:00 |
Liga de Elite |
Lun Lok |
Benfica de Macau |
1-4 |
0-0 |
90 |
13:00 |
Norway Division 4 |
Eidsvold Turn |
Brumunddal |
8-0 |
0-0 |
89 |
13:00 |
Norway Division 4 |
Funnefoss/Vormsund |
Elverum |
2-4 |
0-0 |
93 |
13:00 |
Norway Division 4 |
Honefoss BK |
HamKam B |
0-0 |
0-0 |
90 |
13:00 |
Norway Division 4 |
Bremnes IL |
Eiger |
- |
- |
|
13:00 |
Norway Division 4 |
froya |
Vidar |
- |
- |
|
13:00 |
Norway Division 4 |
Loddefjord |
Madla IL |
2-1 |
0-0 |
93 |
13:30 |
International Club Friendly |
FC Salzburg |
Nordsjaelland |
0-2 |
0-0 |
91 |
13:30 |
International Club Friendly |
Wolfsberger AC |
MSK Zilina |
2-1 |
0-0 |
90 |
13:30 |
Brazil national youth (U20) Football Championship |
Brasiliense U20 |
Luziania U20 |
1-1 |
0-0 |
94 |
14:00 |
Finland Veikkausliga |
KuPs |
Vaasa VPS |
0-1 |
0-0 |
94 |
14:00 |
Finland Veikkausliga |
FC Haka |
Inter Turku |
2-2 |
0-0 |
93 |
14:00 |
Finland Veikkausliga |
KTP Kotka |
Ilves Tampere |
0-0 |
0-0 |
93 |
14:00 |
Finland Veikkausliga |
SJK Seinajoen |
Honka Espoo |
1-0 |
0-0 |
93 |
14:00 |
Finland - Kakkonen Lohko |
PEPO Lappeenranta |
Klubi 04 Helsinki |
0-3 |
0-0 |
91 |
14:00 |
Iceland Division 1 |
Throttur Reykjavik |
Vestri |
1-2 |
0-0 |
96 |
14:00 |
Brazil Serie B |
Guarani SP |
Londrina PR |
2-1 |
0-0 |
100 |
14:00 |
Belarusian Premier League |
FC Belshina Babruisk |
Dinamo Brest |
1-0 |
0-0 |
94 |
14:00 |
Lithuania - 1.Division |
Dziugas Telsiai |
Hegelmann Litauen |
1-2 |
0-0 |
93 |
14:00 |
Estonia Champions League |
Trans Narva |
Parnu JK Vaprus |
0-4 |
0-0 |
91 |
14:00 |
International Club Friendly |
FC United of Manchester |
Barrow |
0-2 |
0-0 |
89 |
14:00 |
International Club Friendly |
Hemel Hempstead Town |
Barnet |
0-1 |
0-0 |
89 |
14:00 |
International Club Friendly |
Evesham United |
Cheltenham Town |
0-0 |
0-0 |
91 |
14:00 |
International Club Friendly |
MFK Karvina |
MFK Ruzomberok |
1-0 |
0-0 |
89 |
14:00 |
International Club Friendly |
Arka Gdynia |
Radunia Stezyca |
2-0 |
0-0 |
89 |
14:00 |
International Club Friendly |
Rushall Olympic |
Stourbridge |
6-0 |
0-0 |
89 |
14:00 |
International Club Friendly |
Newry City |
Newington |
1-0 |
0-0 |
88 |
14:00 |
International Club Friendly |
Notts County |
Stoke City |
1-5 |
0-0 |
89 |
14:00 |
International Club Friendly |
Stratford Town |
Woking |
0-1 |
0-0 |
86 |
14:00 |
International Club Friendly |
Stamford |
Peterborough United |
1-7 |
0-0 |
87 |
14:00 |
International Club Friendly |
Nuneaton Borough |
Oxford City |
- |
- |
|
14:00 |
International Club Friendly |
Radcliffe Borough |
Salford City |
0-3 |
0-0 |
90 |
14:00 |
International Club Friendly |
Hyde F.C. |
Oldham Athletic |
0-0 |
0-0 |
90 |
14:00 |
International Club Friendly |
Ross County |
Queen's Park |
1-2 |
0-0 |
89 |
14:00 |
International Club Friendly |
Workington |
Dumbarton |
0-3 |
0-0 |
87 |
14:00 |
International Club Friendly |
Lancaster City |
Altrincham |
1-0 |
0-0 |
89 |
14:00 |
International Club Friendly |
Kings Lynn |
Norwich City |
1-6 |
0-0 |
91 |
14:00 |
International Club Friendly |
Spartans |
Brora Rangers |
3-0 |
0-0 |
88 |
14:00 |
International Club Friendly |
Solihull Moors |
Birmingham City |
0-1 |
0-0 |
89 |
14:00 |
International Club Friendly |
UN Kaerjeng 97 |
FC Marisca Mersch |
7-2 |
0-0 |
87 |
14:00 |
International Club Friendly |
Long Eaton Utd |
Sporting Khalsa |
3-0 |
0-0 |
90 |
14:00 |
International Club Friendly |
Glentoran FC |
Bangor FC |
4-1 |
0-0 |
86 |
14:00 |
International Club Friendly |
Red Star Waasland |
Mechelen |
- |
- |
|
14:00 |
International Club Friendly |
St.Polten |
Dynamo Dresden |
1-5 |
0-0 |
84 |
14:00 |
International Club Friendly |
Greenock Morton |
Saint Mirren |
2-0 |
0-0 |
86 |
14:00 |
International Club Friendly |
LASK Linz |
St. Gallen |
0-0 |
0-0 |
39 |
14:00 |
International Club Friendly |
Go Ahead Eagles |
PAOK Saloniki |
2-1 |
0-0 |
91 |
14:00 |
International Club Friendly |
Coleshill Town |
Chasetown |
3-2 |
0-0 |
89 |
14:00 |
International Club Friendly |
Bamber Bridge |
Bolton Wanderers |
0-1 |
0-0 |
87 |
14:00 |
International Club Friendly |
Crusaders |
Dundela |
2-0 |
0-0 |
88 |
14:00 |
International Club Friendly |
Alloa Athletic |
Albion Rovers |
0-1 |
0-0 |
91 |
14:00 |
International Club Friendly |
Dartford |
Charlton Athletic |
1-2 |
0-0 |
87 |
14:00 |
International Club Friendly |
Eastbourne Borough |
Aldershot Town |
1-0 |
0-0 |
87 |
14:00 |
International Club Friendly |
FC Brasov |
ACS Olimpic Zarnesti |
5-1 |
0-0 |
84 |
14:00 |
Belarus Pershaya Liga |
FC Molodechno |
Dnepr Mogilev |
0-0 |
0-0 |
94 |
14:00 |
Iceland Women's Premier League |
Breidablik (W) |
Keflavik (W) |
2-0 |
0-0 |
94 |
14:00 |
Paraguayan Division 2 |
Deportivo Recoleta |
Sportivo San Lorenzo |
2-1 |
0-0 |
91 |
14:00 |
Paraguayan Division 2 |
Deportivo Carapegua |
Independiente Luque |
2-0 |
0-0 |
94 |
14:00 |
Iceland Division 2 |
IR Reykjavik |
HotturHuginn |
2-0 |
0-0 |
94 |
14:00 |
Iceland Division 2 |
UMF Sindri Hofn |
Fjardabyggd Leiknir |
- |
- |
|
14:00 |
Argentina group C Tebolidun League Manchester |
Berazategui |
General Lamadrid |
0-1 |
0-0 |
95 |
14:00 |
Iceland 3 Deild |
Augnablik Kopavogur |
Kormakur |
- |
- |
|
14:00 |
Argentina Reserve League |
Racing Club Reserves |
Estudiantes LP Reserves |
3-1 |
0-0 |
94 |
14:00 |
Argentina Reserve League |
Lanus Reserves |
Defensa y Justicia Reserves |
2-1 |
0-0 |
94 |
14:00 |
Argentina Reserve League |
Union Santa Fe Reserves |
Talleres Cordoba Reserve |
4-0 |
0-0 |
87 |
14:00 |
Argentina Reserve League |
River Plate Reserves |
San Lorenzo Reserves |
4-0 |
0-0 |
89 |
14:00 |
Iceland Women's Division 1 |
KR Reykjavik (W) |
Fjardab Hottur Leiknir (W) |
1-1 |
0-0 |
91 |
14:00 |
Norway Division 4 |
Fyllingsdalen |
Staal Jorpeland |
0-3 |
0-0 |
90 |
14:30 |
International Club Friendly |
FSV Hollenbach |
Wurzburger FV |
0-0 |
0-0 |
0 |
14:30 |
International Club Friendly |
ZNK Osijek |
Fehervar Videoton |
0-2 |
0-0 |
91 |
15:00 |
Sweden Superettan |
Gefle IF |
AFC Eskilstuna |
2-0 |
0-0 |
95 |
15:00 |
Finland - Kakkonen Lohko |
JS Hercules |
OLS Oulu |
2-2 |
0-0 |
77 |
15:00 |
Latvian Higher League |
FK Liepaja |
Rigas Futbola skola |
1-1 |
0-0 |
92 |
15:00 |
Uruguay Primera Division |
Cerro Montevideo |
Liverpool URU |
1-0 |
0-0 |
95 |
15:00 |
Latvia Division 2 |
Olaine |
Valmieras FK II |
1-4 |
0-0 |
90 |
15:00 |
International Club Friendly |
Lausanne Sports |
Neuchatel Xamax |
1-1 |
0-0 |
89 |
15:00 |
International Club Friendly |
Gateshead |
Sunderland A.F.C |
2-3 |
0-0 |
89 |
15:00 |
International Club Friendly |
SKU Amstetten |
FC Blau Weiss Linz |
- |
- |
|
15:00 |
International Club Friendly |
SR Donaufeld Wien |
LASK (Youth) |
3-2 |
0-0 |
92 |
15:00 |
International Club Friendly |
Levski Sofia |
APOEL Nicosia |
0-0 |
0-0 |
90 |
15:00 |
International Club Friendly |
SSVg Velbert |
Viktoria koln |
2-3 |
0-0 |
90 |
15:00 |
International Club Friendly |
SC Weiz |
FCM Traiskirchen |
1-3 |
0-0 |
89 |
15:00 |
International Club Friendly |
Schwarz-Weiss Essen |
Rot-Weiss Essen |
1-5 |
0-0 |
87 |
15:00 |
International Club Friendly |
Olympiakos Piraeus |
Synot Slovacko |
2-1 |
0-0 |
90 |
15:00 |
International Club Friendly |
MSK Zilina B |
Slavia Kromeriz |
1-3 |
0-0 |
89 |
15:00 |
International Club Friendly |
Austria Wien |
SV Horn |
5-1 |
0-0 |
89 |
15:00 |
International Club Friendly |
Pardubice |
Dukla Prague |
1-2 |
0-0 |
89 |
15:00 |
Russia Women's Cup |
Akademiya Tambov (W) |
Krasnodar FK (W) |
- |
- |
|
15:00 |
Algeria U20 Youth League |
HB Chelghoum Laid U21 |
RC Arba U21 |
0-1 |
0-0 |
72 |
15:00 |
Algeria U20 Youth League |
MC El Bayadh U21 |
CS Constantine U21 |
1-0 |
0-0 |
79 |
15:00 |
Algeria U20 Youth League |
ES Setif U21 |
MC Alger U21 |
1-0 |
0-0 |
45 |
15:00 |
Algeria U20 Youth League |
JS Kabylie U21 |
NC Magra U21 |
2-1 |
0-0 |
36 |
15:00 |
Algeria U20 Youth League |
USM Khenchela U21 |
CR Belouizdad U21 |
0-1 |
0-0 |
85 |
15:00 |
Algeria U20 Youth League |
MC Oran U21 |
JS Saoura U21 |
0-0 |
0-0 |
45 |
15:00 |
Algeria U20 Youth League |
Paradou AC U21 |
US Biskra U21 |
0-0 |
0-0 |
45 |
15:00 |
Algeria U20 Youth League |
USM Alger U21 |
ASO Chlef U21 |
3-3 |
0-0 |
45 |
15:00 |
Bolivia Regional Cup |
Deportivo FATIC |
Chaco Petrolero |
1-1 |
0-0 |
92 |
15:10 |
Argentine Division 2 |
CA Brown Adrogue |
Gimnasia Jujuy |
1-0 |
0-0 |
93 |
15:30 |
Swedish Allsvenskan |
Brommapojkarna |
Degerfors IF |
1-2 |
0-0 |
94 |
15:30 |
International Club Friendly |
SC Cambuur |
SSV Jeddeloh |
0-0 |
0-0 |
91 |
15:30 |
Peru Campeonato Nacional Women |
Universitario de Deportes (W) |
Sporting Cristal W |
2-0 |
0-0 |
92 |
15:59 |
Norwegian Tippeligaen |
Viking |
Haugesund |
2-0 |
0-0 |
93 |
15:59 |
UEFA European U-21 Football Championship |
England U21 |
Spain U21 |
1-0 |
0-0 |
100 |
15:59 |
Finland Ykkonen |
Jyvaskyla JK |
Gnistan Helsinki |
2-3 |
0-0 |
93 |
15:59 |
Norway 2.Liga |
Aalesund FK B |
Traff |
2-1 |
0-0 |
93 |
15:59 |
Iceland Premier Division |
IBV Vestmannaeyjar |
Fram Reykjavik |
1-0 |
0-0 |
96 |
15:59 |
Belarusian Premier League |
Slutsksakhar Slutsk |
FC Gomel |
3-1 |
0-0 |
92 |
15:59 |
Lithuania - 1.Division |
Siauliai |
Suduva |
3-2 |
0-0 |
96 |
15:59 |
Egyptian Premier League |
Al-Ittihad Alexandria |
Al Ahly SC |
0-2 |
0-0 |
94 |
15:59 |
International Club Friendly |
Red Boys Differdange |
Jeunesse Esch |
3-1 |
0-0 |
90 |
15:59 |
International Club Friendly |
NK Aluminij |
Vojvodina Novi Sad |
1-1 |
0-0 |
90 |
15:59 |
Argentina Prim C Metropolitana |
CA San Miguel |
Talleres Rem de Escalada |
2-1 |
0-0 |
94 |
15:59 |
Belarus Pershaya Liga |
Osipovichy |
Zhodino Yuzhnoe |
2-3 |
0-0 |
89 |
15:59 |
Iceland Division 2 |
KF Fjallabyggdar |
Haukar Hafnarfjordur |
0-0 |
0-0 |
0 |
15:59 |
South Africa Confederations Cup |
Namibia |
Eswatini |
1-2 |
0-0 |
91 |
15:59 |
Iceland 4 Deild |
Berserkir Midas |
Samherjar |
4-2 |
0-0 |
95 |
15:59 |
Ecuador Primera Women |
Nusta (W) |
EL Nacional (W) |
0-1 |
0-0 |
91 |
15:59 |
Ecuador Primera Women |
Club Nanas (W) |
Quito FC (W) |
0-1 |
0-0 |
93 |
15:59 |
Ecuador Primera Women |
Independiente del Valle (W) |
Macara (W) |
4-0 |
0-0 |
89 |
16:30 |
Pan Arab Games - Football |
Mauritania U23 |
Syria U23 |
2-4 |
0-0 |
93 |
16:30 |
Pan Arab Games - Football |
Saudi Arabia U19 |
Palestine U23 |
2-1 |
0-0 |
92 |
16:30 |
Estonia Champions League |
JK Tallinna Kalev |
FC Kuressaare |
1-3 |
0-0 |
93 |
16:30 |
Chile Primera Division |
Huachipato |
Universidad de Chile |
1-2 |
0-0 |
96 |
17:00 |
Iceland Premier Division |
Hafnarfjordur |
KA Akureyri |
0-3 |
0-0 |
94 |
17:00 |
Iceland Premier Division |
Keflavik |
Vikingur Reykjavik |
3-3 |
0-0 |
98 |
17:00 |
Latvian Higher League |
Riga FC |
FK Auda Riga |
1-0 |
0-0 |
92 |
17:00 |
Romania Super Cup |
Farul Constanta |
Sepsi OSK Sfantul Gheorghe |
0-1 |
0-0 |
95 |
17:00 |
Iceland Women's Premier League |
Stjarnan Gardabaer (W) |
Trottur Reykjavik (W) |
0-2 |
0-0 |
92 |
17:00 |
USA USL League Two |
Weston |
Sarasota Paradise |
1-0 |
0-0 |
83 |
18:00 |
Peru Primera Division |
Alianza Atletico Sullana |
Univ.Cesar Vallejo |
0-1 |
0-0 |
94 |
18:00 |
Uruguay Primera Division |
Danubio FC |
CA Penarol |
1-0 |
0-0 |
94 |
18:00 |
Egyptian Premier League |
Future FC |
Zamalek |
2-3 |
0-0 |
94 |
18:00 |
Argentine Division 2 |
Deportivo Madryn |
Racing de Cordoba |
1-0 |
0-0 |
94 |
18:00 |
Argentine Division 2 |
Agropecuario de Carlos Casares |
Estudiantes Rio Cuarto |
0-0 |
0-0 |
89 |
18:00 |
Argentine Division 2 |
Almagro |
All Boys |
0-0 |
0-0 |
90 |
18:00 |
BRA SPC |
Juventus SP |
XV de Piracicaba |
0-0 |
0-0 |
94 |
18:00 |
BRA SPC |
Primavera |
Bragantino |
2-0 |
0-0 |
95 |
18:00 |
Uruguay Segunda |
IA Sud America |
Uruguay Montevideo |
0-1 |
0-0 |
93 |
18:00 |
Uruguay Segunda |
Oriental |
Bella Vista |
0-2 |
0-0 |
97 |
18:00 |
Uruguay Segunda |
Salto FC |
Deportivo Italiano |
0-0 |
0-0 |
89 |
18:00 |
Uruguay Segunda |
Artigas |
Colon CF |
1-0 |
0-0 |
95 |
18:00 |
Uruguay Segunda |
Villa Espanola |
Villa Teresa |
0-0 |
0-0 |
97 |
18:00 |
Brazil Paulista Serie B |
Mauaense SP |
Tanabi SP |
1-1 |
0-0 |
96 |
18:00 |
Brazil Paulista Serie B |
America SP |
Uniao Sao Joao |
3-0 |
0-0 |
94 |
18:00 |
Brazil Paulista Serie B |
Uniao Barbarense |
XV de Jau |
0-1 |
0-0 |
99 |
18:00 |
Brazil Paulista Serie B |
Manthiqueira/SP |
Maua FC |
0-5 |
0-0 |
91 |
18:00 |
Brazil Paulista Serie B |
Amparo SP |
Joseense |
1-0 |
0-0 |
96 |
18:00 |
Brazil Paulista Serie B |
Nacional SP |
Flamengo (AA) |
3-1 |
0-0 |
94 |
18:00 |
Argentine Torneo A |
Club Circulo Deportivo |
Germinal de Rawson |
3-2 |
0-0 |
94 |
18:00 |
Argentine Torneo A |
Club Ciudad de Bolivar |
CDA Monte Miaz |
0-0 |
0-0 |
93 |
18:00 |
Argentine Torneo A |
Olimpo Bahia Blanca |
Sol de Mayo |
2-0 |
0-0 |
93 |
18:00 |
Argentine Torneo A |
Defensores Pronunciamiento |
Defensores Belgrano (VR) |
2-1 |
0-0 |
91 |
18:00 |
Argentine Torneo A |
El Linqueno |
Sportivo Belgrano |
1-1 |
0-0 |
91 |
18:00 |
Argentine Torneo A |
Independiente Chivilcoy |
Douglas Haig |
1-0 |
0-0 |
94 |
18:00 |
Argentine Torneo A |
CA Juventud Unida San Luis |
Ferro Carril Oeste Gral Pico |
- |
- |
|
18:00 |
Argentine Torneo A |
Liniers Bahia Blanca |
Santa Marina Tandil |
0-1 |
0-0 |
95 |
18:00 |
Argentine Torneo A |
Sansinena |
Club Cipolletti |
1-1 |
0-0 |
93 |
18:00 |
Argentine Torneo A |
Sportivo Las Parejas |
Union Sunchales |
3-0 |
0-0 |
90 |
18:00 |
Argentine Torneo A |
Sportivo Penarol |
Estudiantes de San Luis |
1-1 |
0-0 |
94 |
18:00 |
Brazil Campeonato Gaucho 2 |
Guarany de Bage |
Guarani de Venancio Aires |
2-0 |
0-0 |
78 |
18:00 |
Brazil Campeonato Gaucho 2 |
Santa Cruz RS |
GE Bage |
0-1 |
0-0 |
93 |
18:00 |
Brazil Campeonato Gaucho 2 |
Gaucho/RS |
Monsoon FC |
1-0 |
0-0 |
92 |
18:00 |
Brazil Catarinense Division 2 |
Guarani de Palhoca |
CA Carlos Renaux |
2-1 |
0-0 |
97 |
18:00 |
Uruguay Amateur Cup |
Lavalleja de Minas |
IA Rio Negro de San Jose |
1-0 |
0-0 |
96 |
18:00 |
Brazil national youth (U20) Football Championship |
Serra Branca U20 |
AD Guarabira U20 |
5-0 |
0-0 |
77 |
18:00 |
Brazil national youth (U20) Football Championship |
Sao Jose EC U20 |
Gremio (Youth) |
0-0 |
0-0 |
89 |
18:00 |
Brazil national youth (U20) Football Championship |
Gama DF (Youth) |
Real Brasilia FC U20 |
2-0 |
0-0 |
96 |
18:00 |
Brazil Serie D |
Alagoinhas Atletico BA |
EC Jacuipense |
1-0 |
0-0 |
96 |
18:00 |
Brazil Serie D |
Athletic Club MG |
Democrata |
1-0 |
0-0 |
96 |
18:00 |
Brazil Serie D |
Hercilio Luz SC |
Independente Sao Joseense PR |
3-0 |
0-0 |
94 |
18:00 |
Brazil Serie D |
Resende-RJ |
Portuguesa RJ |
0-0 |
0-0 |
98 |
18:00 |
Brazil Serie D |
Santo Andre |
Nova Iguacu |
2-0 |
0-0 |
97 |
18:00 |
Brazil Serie D |
Caxias RS |
Aimore RS |
3-1 |
0-0 |
95 |
18:00 |
Brazil Campeonato Carioca Serie A2 |
Cabofriense(RJ) |
CEAC/Araruama |
2-1 |
0-0 |
95 |
18:00 |
Brazil Campeonato Carioca Serie A2 |
Friburguense RJ |
Americano RJ |
0-1 |
0-0 |
97 |
18:00 |
Brazil Campeonato Carioca Serie A2 |
CFRJ Marica RJ |
America-RJ |
1-2 |
0-0 |
94 |
18:00 |
Brazil Campeonato Carioca Serie A2 |
Olaria |
Artsul RJ |
1-1 |
0-0 |
94 |
18:00 |
Brazil Campeonato Carioca Serie A2 |
Sampaio Correa (RJ) |
Goncalense |
- |
- |
|
18:00 |
Brazil Campeonato Paranaense 2 |
Andraus Brasil |
AA Iguacu |
3-1 |
0-0 |
92 |
18:10 |
Argentine Division 2 |
Temperley |
San Martin Tucuman |
1-0 |
0-0 |
94 |
18:30 |
Brazil Serie B |
ABC RN |
Criciuma |
0-1 |
0-0 |
98 |
18:30 |
Argentine Division 2 |
Atletico Rafaela |
Deportivo Riestra |
0-1 |
0-0 |
95 |
18:30 |
Argentine Division 2 |
Villa Dalmine |
Atletico Atlanta |
0-2 |
0-0 |
92 |
18:30 |
Argentine Division 2 |
San Telmo |
Nueva Chicago |
0-2 |
0-0 |
95 |
18:30 |
Argentina Prim C Metropolitana |
Argentino de Quilmes |
Canuelas FC |
2-1 |
0-0 |
92 |
18:30 |
Argentina Prim C Metropolitana |
Deportivo Armenio |
Ituzaingo |
1-0 |
0-0 |
100 |
18:30 |
Argentina group C Tebolidun League Manchester |
Club Lujan |
Uhl Que Sa |
0-1 |
0-0 |
94 |
18:30 |
Argentina group C Tebolidun League Manchester |
Club Lujan |
Uhl Que Sa |
0-1 |
0-0 |
94 |
18:30 |
Argentina group C Tebolidun League Manchester |
Real Pilar |
Central Cordoba De Rosario |
0-2 |
0-0 |
92 |
18:30 |
Argentina group C Tebolidun League Manchester |
Yupanqui |
CA Atlas |
0-0 |
0-0 |
97 |
18:30 |
Argentina Ding Group Tebolidun League Manchester |
Central Ballester |
CA Lugano |
0-0 |
0-0 |
90 |
18:30 |
Argentina Ding Group Tebolidun League Manchester |
Deportivo Paraguayo |
Centro Espanol |
0-3 |
0-0 |
72 |
18:30 |
Argentina Ding Group Tebolidun League Manchester |
Mercedes |
Deportivo Muniz |
3-2 |
0-0 |
92 |
18:30 |
Brazil Campeonato Gaucho 2 |
Tupi RS |
EC Passo Fundo |
1-1 |
0-0 |
100 |
18:30 |
Uruguay Amateur Cup |
Piriapolis FC |
CA Barrio Olimpico |
0-0 |
0-0 |
91 |
18:30 |
Brazil national youth (U20) Football Championship |
Apucarana SC U20 |
Maringa FC U20 |
0-2 |
0-0 |
88 |
19:00 |
Brazil Serie A |
Vasco da Gama |
Cruzeiro |
0-1 |
0-0 |
99 |
19:00 |
Bolivia Primera Division |
Vaca Diez |
Libertad Gran Mamore FC |
2-1 |
0-0 |
99 |
19:00 |
Argentine Division 2 |
Alvarado Mar del Plata |
Patronato Parana |
2-0 |
0-0 |
91 |
19:00 |
Chile Primera B |
Puerto Montt |
Universidad de Concepcion |
1-2 |
0-0 |
98 |
19:00 |
Chile Primera B |
Union San Felipe |
Barnechea |
0-0 |
0-0 |
97 |
19:00 |
Chile Primera B |
Santiago Wanderers |
Deportes La Serena |
2-1 |
0-0 |
98 |
19:00 |
Copa Libertadores U20 |
Always Ready U20 |
Independiente Del Valle U20 |
0-6 |
0-0 |
91 |
19:00 |
BRA SPC |
Gremio Prudente |
Comercial-SP |
2-0 |
0-0 |
100 |
19:00 |
Brazil Paulista Serie B |
Sweet Sao Kalle Arthur SP U23 |
Jabaquara SP |
2-0 |
0-0 |
95 |
19:00 |
Chile Primera D |
Concon National |
Municipal Salamanca |
4-2 |
0-0 |
92 |
19:00 |
Chile Primera D |
Provincial Ovalle |
Quintero Unido |
2-0 |
0-0 |
66 |
19:00 |
Chile Primera D |
Deportes Rengo |
Lautaro de Buin |
1-1 |
0-0 |
94 |
19:00 |
Chile Primera D |
Iberia Los Angeles |
Fernandez Vial |
0-1 |
0-0 |
98 |
19:00 |
Chile Primera D |
Linares Unido |
Real Juventud San Joaquin |
0-0 |
0-0 |
97 |
19:00 |
Chile Primera D |
Melipilla |
CD Trasandino de Los Andes |
2-1 |
0-0 |
97 |
19:00 |
Argentine Torneo A |
G.San Martin Formosa |
Boca Unidos |
1-1 |
0-0 |
96 |
19:00 |
Brazil Campeonato Mineiro U20 |
Atletico Mineiro U20 |
Cruzeiro (Youth) |
2-4 |
0-0 |
96 |
19:00 |
Brasileiro, Serie C |
Amazonas FC |
SC Paysandu Para |
1-2 |
0-0 |
102 |
19:00 |
Brasileiro, Serie C |
Botafogo PB |
Brusque FC |
1-2 |
0-0 |
99 |
19:00 |
Brazil Serie D |
Inter de Limeira |
Ferroviaria SP |
1-0 |
0-0 |
96 |
19:00 |
Brazil Serie D |
Maranhao |
Cordino |
1-1 |
0-0 |
97 |
19:00 |
Brazil Serie D |
OperArio MT |
Uniao Rondonopolis MT |
2-1 |
0-0 |
96 |
19:00 |
Brazil Serie D |
CS Sergipe |
Falcon FC |
1-3 |
0-0 |
94 |
19:00 |
Brazil Serie D |
Tocantinopolis |
Ferroviario CE |
1-1 |
0-0 |
96 |
19:00 |
USA USL League Two |
Chicago Dutch Lions |
Wichita |
4-3 |
0-0 |
93 |
19:30 |
Argentine Division 2 |
Chaco For Ever |
Atletico Mitre de Santiago del Estero |
1-0 |
0-0 |
95 |
19:30 |
Chile Primera D |
Osorno |
Deportes Valdivia |
2-1 |
0-0 |
97 |
19:30 |
Uruguay Amateur Cup |
CA Universitario Salto |
Ferro Carril FC |
1-0 |
0-0 |
96 |
19:30 |
Brasileiro, Serie C |
Remo Belem (PA) |
Operario Ferroviario PR |
1-2 |
0-0 |
97 |
20:00 |
Brazil Serie A |
Cuiaba |
Bahia |
1-1 |
0-0 |
95 |
20:00 |
Pan Arab Games - Football |
Algeria U23 |
Lebanon U23 |
2-0 |
0-0 |
92 |
20:00 |
Pan Arab Games - Football |
Algeria U23 |
Lebanon U23 |
2-0 |
0-0 |
92 |
20:00 |
Pan Arab Games - Football |
Algeria U23 |
Lebanon U23 |
2-0 |
0-0 |
92 |
20:00 |
Pan Arab Games - Football |
Sudan U23 |
Oman U23 |
2-0 |
0-0 |
92 |
20:00 |
Pan Arab Games - Football |
Sudan U23 |
Oman U23 |
2-0 |
0-0 |
92 |
20:00 |
Pan Arab Games - Football |
Sudan U23 |
Oman U23 |
2-0 |
0-0 |
92 |
20:00 |
Brazil Serie B |
Avai FC |
Ponte Preta |
0-1 |
0-0 |
97 |
20:00 |
Brazil Serie B |
Avai FC |
Ponte Preta |
0-1 |
0-0 |
97 |
20:00 |
Brazil Serie B |
Avai FC |
Ponte Preta |
0-1 |
0-0 |
97 |
20:00 |
Brazil Serie B |
Ituano SP |
Juventude |
1-1 |
0-0 |
96 |
20:00 |
Brazil Serie B |
Ituano SP |
Juventude |
1-1 |
0-0 |
96 |
20:00 |
Brazil Serie B |
Ituano SP |
Juventude |
1-1 |
0-0 |
96 |
20:00 |
Primera Division de Paraguay |
Sportivo Trinidense |
Sportivo Ameliano |
3-2 |
0-0 |
97 |
20:00 |
Primera Division de Venezuela |
Deportivo Rayo Zuliano |
Deportivo La Guaira |
0-1 |
0-0 |
95 |
20:00 |
Primera Division de Venezuela |
Deportivo Rayo Zuliano |
Deportivo La Guaira |
0-1 |
0-0 |
95 |
20:00 |
Primera Division de Venezuela |
Deportivo Rayo Zuliano |
Deportivo La Guaira |
0-1 |
0-0 |
95 |
20:00 |
Bolivia Primera Division |
Nacional Potosi |
Oriente Petrolero |
3-1 |
0-0 |
94 |
20:00 |
Argentina Prim C Metropolitana |
Colegiales |
UAI Urquiza |
1-1 |
0-0 |
96 |
20:00 |
Argentina Prim C Metropolitana |
CA Fenix Pilar |
Argentino de Merlo |
1-2 |
0-0 |
96 |
20:00 |
Argentina Prim C Metropolitana |
Los Andes |
Comunicaciones BsAs |
1-0 |
0-0 |
96 |
20:00 |
Argentina Prim C Metropolitana |
Sacachispas |
Club Atletico Acassuso |
0-0 |
0-0 |
95 |
20:00 |
Argentina Prim C Metropolitana |
Villa San Carlos |
Sportivo Dock Sud |
3-1 |
0-0 |
94 |
20:00 |
Olympic (Preliminaries) African |
Morocco U23 |
Egypt U23 |
1-1 |
0-0 |
95 |
20:00 |
Olympic (Preliminaries) African |
Morocco U23 |
Egypt U23 |
1-1 |
0-0 |
95 |
20:00 |
Olympic (Preliminaries) African |
Morocco U23 |
Egypt U23 |
1-1 |
0-0 |
95 |
20:00 |
Argentina group C Tebolidun League Manchester |
Claypole |
Deportivo Laferrere |
1-1 |
0-0 |
94 |
20:00 |
Argentina group C Tebolidun League Manchester |
Deportivo Espanol |
Excursionistas |
2-1 |
0-0 |
97 |
20:00 |
Argentina group C Tebolidun League Manchester |
Ferrocarril Midland |
Victoriano Arenas |
3-1 |
0-0 |
94 |
20:00 |
Argentina group C Tebolidun League Manchester |
Puerto Nuevo |
Leandro N Alem |
3-0 |
0-0 |
92 |
20:00 |
Argentina group C Tebolidun League Manchester |
Sportivo Italiano |
San Martin Burzaco |
0-4 |
0-0 |
89 |
20:00 |
Argentina Ding Group Tebolidun League Manchester |
Argentino de Rosario |
Defensores de Cambaceres |
3-1 |
0-0 |
93 |
20:00 |
Argentina Ding Group Tebolidun League Manchester |
Juventud Unida |
El Porvenir |
1-1 |
0-0 |
93 |
20:00 |
Dominican Republic Liga |
Jarabacoa FC |
Moca FC |
0-4 |
0-0 |
89 |
20:00 |
Dominican Republic Liga |
Atletico Vega Real |
Cibao FC |
2-1 |
0-0 |
94 |
20:00 |
Chile Primera D |
CD Municipal Mejillones |
Deportes Union Companias |
0-2 |
0-0 |
92 |
20:00 |
Chile Primera D |
CD Municipal Mejillones |
Deportes Union Companias |
0-2 |
0-0 |
92 |
20:00 |
Chile Primera D |
CD Municipal Mejillones |
Deportes Union Companias |
0-2 |
0-0 |
92 |
20:00 |
Chile Primera D |
San Antonio Unido |
Deportes Limache |
1-2 |
0-0 |
99 |
20:00 |
Argentine Torneo A |
Central Norte Salta |
CA 9 de Julio Rafaela |
2-2 |
0-0 |
65 |
20:00 |
Argentine Torneo A |
Gimnasia yTiro |
Juventud Antoniana |
0-0 |
0-0 |
91 |
20:00 |
Argentine Torneo A |
San Martin Mendoza |
Atenas |
0-2 |
0-0 |
94 |
20:00 |
Argentine Torneo A |
Sarmiento Resistencia |
Sol de America de Formosa |
3-0 |
0-0 |
88 |
20:00 |
Brazil Serie D |
Reet |
Bahia de Feira BA |
1-0 |
0-0 |
98 |
20:00 |
Brazil Serie D |
Reet |
Bahia de Feira BA |
1-0 |
0-0 |
98 |
20:00 |
Brazil Serie D |
Reet |
Bahia de Feira BA |
1-0 |
0-0 |
98 |
20:30 |
Peru Primera Division |
Cienciano |
UTC Cajamarca |
2-2 |
0-0 |
96 |
20:30 |
Uruguay Primera Division |
Cerro Largo |
Centro Atletico Fenix |
2-1 |
0-0 |
95 |
20:30 |
Argentine Division 2 |
San Martin San Juan |
Deportivo Moron |
4-0 |
0-0 |
92 |
20:30 |
Chile Primera Division Women |
Audax Italiano (W) |
CCD Fernandez Vial (W) |
2-2 |
0-0 |
66 |
21:00 |
Argentine Division 1 |
Estudiantes La Plata |
Racing Club |
0-0 |
0-0 |
95 |
21:00 |
Brazil Serie B |
Tombense |
Sampaio Correa |
0-1 |
0-0 |
98 |
21:00 |
Brazil Serie D |
Humaita AC |
Ag. Maraba |
0-0 |
0-0 |
94 |
21:00 |
USA MLS Next Pro League |
Vancouver Whitecaps Reserve |
Colorado Rapids II |
1-1 |
0-0 |
92 |
21:30 |
Brazil Serie A |
Atletico Mineiro |
Corinthians Paulista (SP) |
0-1 |
0-0 |
94 |
21:30 |
Brazil Serie A |
Coritiba PR |
America MG |
2-1 |
0-0 |
95 |
21:30 |
Chile Primera Division |
Univ Catolica |
Everton CD |
0-1 |
0-0 |
97 |
21:30 |
Bolivia Primera Division |
Bolivar |
Club Guabira |
3-1 |
0-0 |
95 |
22:00 |
Canadian Premier Soccer League |
SC Scarborough Ontario |
Ooty Black Pearl |
5-0 |
0-0 |
90 |
22:00 |
Copa Libertadores U20 |
Cerro Porteno U20 |
Envigado FC U20 |
2-0 |
0-0 |
95 |
22:00 |
BRA SPC |
Esporte Clube Sao Jose SP |
Portuguesa Desportos |
1-1 |
0-0 |
98 |
22:00 |
Dominican Republic Liga |
UniversidadO M |
Delfines Del Este |
1-1 |
0-0 |
95 |
22:00 |
Dominican Republic Liga |
We United FC |
Point Michel FC |
1-5 |
0-0 |
88 |
22:00 |
USA Independent League |
Flower City Union |
Club de Lyon FC |
2-4 |
0-0 |
92 |
22:00 |
USA Independent League |
Flower City Union |
Club de Lyon FC |
2-4 |
0-0 |
92 |
22:00 |
Brasileiro, Serie C |
Sao Bernardo |
Altos/PI |
1-1 |
0-0 |
96 |
22:00 |
Brazil Serie D |
Gremio Metropolitano Maringa |
Cascavel PR |
0-0 |
0-0 |
97 |
22:00 |
Brazil Serie D |
Pacajus |
Iguatu CE |
3-1 |
0-0 |
95 |
22:00 |
USA USL League Two |
North Carolina FC U23 |
Tobacco Road |
1-3 |
0-0 |
92 |
22:00 |
USA USL League Two |
Seacoast Utd Phantoms |
Blackwatch Rush |
0-0 |
0-0 |
0 |
22:15 |
Primera Division de Venezuela |
Deportivo Tachira |
Mineros de Guayana |
3-1 |
0-0 |
93 |
22:30 |
Primera Division de Paraguay |
Olimpia Asuncion |
Tacuary |
1-2 |
0-0 |
93 |
23:00 |
Concacaf Gold |
Panama |
Qatar |
4-0 |
0-0 |
89 |
23:00 |
USL Championship |
Miami FC |
Phoenix Rising FC |
2-1 |
0-0 |
99 |
23:00 |
USL Championship |
Hartford Athletic |
San Diego loyalty |
0-2 |
0-0 |
94 |
23:00 |
USL Championship |
Indy Eleven |
FC Tulsa |
0-1 |
0-0 |
95 |
23:00 |
USL Championship |
Pittsburgh Riverhounds |
Sacramento Republic FC |
0-0 |
0-0 |
94 |
23:00 |
USA National Premier Soccer League |
Grove Soccer United |
Frederick |
2-0 |
0-0 |
92 |
23:00 |
Uruguay Segunda |
CS Cerrito |
Potencia |
0-0 |
0-0 |
93 |
23:00 |
USA USL League Two |
Brevard SC |
Swan City SC |
- |
- |
|
23:00 |
USA USL League Two |
Flint City Bucks |
AFC Ann Arbor |
1-0 |
0-0 |
94 |
23:00 |
USA USL League Two |
Long Island Rough Riders |
Manhattan SC |
0-0 |
0-0 |
89 |
23:00 |
USA USL League Two |
West Chester United |
Reading United |
1-3 |
0-0 |
95 |
23:30 |
USA Major League Soccer |
Charlotte FC |
FC Cincinnati |
2-2 |
0-0 |
95 |
23:30 |
USA Major League Soccer |
DC United |
Inter Miami CF |
2-2 |
0-0 |
93 |
23:30 |
USA Major League Soccer |
DC United |
Inter Miami CF |
2-2 |
0-0 |
93 |
23:30 |
USA Major League Soccer |
Columbus Crew |
New York City FC |
1-1 |
0-0 |
100 |
23:30 |
USA Major League Soccer |
Toronto FC |
St. Louis City |
0-1 |
0-0 |
93 |
23:30 |
USA Major League Soccer |
Toronto FC |
St. Louis City |
0-1 |
0-0 |
93 |
23:30 |
USA Major League Soccer |
New York Red Bulls |
New England Revolution |
2-1 |
0-0 |
95 |
23:30 |
USA Major League Soccer |
New York Red Bulls |
New England Revolution |
2-1 |
0-0 |
95 |
23:30 |
USA Major League Soccer |
Montreal Impact |
Atlanta United |
0-1 |
0-0 |
100 |
23:30 |
USA Major League Soccer |
Montreal Impact |
Atlanta United |
0-1 |
0-0 |
100 |
23:30 |
Argentine Division 1 |
San Lorenzo |
River Plate |
0-0 |
0-0 |
94 |
23:30 |
International Club Friendly |
Millonarios |
Atletico Nacional Medellin |
1-0 |
0-0 |
92 |
23:30 |
USL Championship |
Tampa Bay Rowdies |
Oakland Roots |
3-0 |
0-0 |
93 |
23:30 |
USA National Premier Soccer League |
Chattanooga Red Wolves |
Northern Colorado |
1-1 |
0-0 |
95 |
23:30 |
USA National Premier Soccer League |
Knoxville troops |
North Carolina |
2-2 |
0-0 |
97 |
23:30 |
USA Independent League |
Chattanooga |
Michigan Stars |
2-0 |
0-0 |
93 |
23:30 |
USA USL League Two |
East Atlanta |
Southern Soccer Academy Kings |
- |
- |
|
23:30 |
USA USL League Two |
Northern Virginia FC |
Virginia Beach City |
1-0 |
0-0 |
93 |
23:30 |
USA USL League Two |
Oakland County FC |
Kalamazoo |
3-2 |
0-0 |
86 |
23:50 |
Primera Division Liga MX |
CDSyC Cruz Azul |
Toluca |
0-2 |
0-0 |
95 |
23:50 |
Primera Division Liga MX |
CDSyC Cruz Azul |
Toluca |
0-2 |
0-0 |
95 |
17:30 |
Brazil Mineiluo group B League |
Itabirito |
Uberlandia MG |
0-0 |
0-0 |
97 |
18:00 |
Brazil national youth (U20) Football Championship |
Central PE U20 |
Nautico PE (Youth) |
2-2 |
0-0 |
95 |
18:30 |
Brazil Mineiluo group B League |
Uniao Recreativa dos Trabalhadores MG/URT |
Betim FC |
1-2 |
0-0 |
95 |
18:30 |
Brazil national youth (U20) Football Championship |
Patriotas U20 |
Parana Clube (Youth) |
1-2 |
0-0 |
95 |
21:00 |
Brazil national youth (U20) Football Championship |
Gremio Sorriso U20 |
Mixto MT Youth |
1-1 |
0-0 |
93 |
09:00 |
International Club Friendly |
KP Starogard Gdanski |
Unia Solec Kujawski |
0-2 |
0-0 |
85 |
09:00 |
International Club Friendly |
Warta Poznan |
Cracovia Krakow |
1-1 |
0-0 |
89 |
09:00 |
International Club Friendly |
Warta Poznan |
Cracovia Krakow |
1-1 |
0-0 |
89 |
09:00 |
International Club Friendly |
Reading |
AFC Wimbledon |
0-1 |
0-0 |
93 |
11:30 |
International Club Friendly |
Fleetwood Town |
Dundee |
1-2 |
0-0 |
86 |
12:00 |
International Club Friendly |
SC Freiburg (Youth) |
VfB Stuttgart II |
0-0 |
0-0 |
60 |
21:00 |
Brazil Serie D |
katalang BA |
XV de Piracicaba |
1-2 |
0-0 |
95 |
08:00 |
International Club Friendly |
Budaorsi SC |
Hatvan |
- |
- |
|
08:00 |
International Club Friendly |
Ivancsa |
Csakvari TK |
- |
- |
|
08:00 |
International Club Friendly |
Pecsi MFC |
Kozarmisleny SE |
- |
- |
|
09:00 |
International Club Friendly |
Tatabanya |
Eger SE |
- |
- |
|
10:30 |
International Club Friendly |
CSKA Moscow |
Dynamo Moscow |
- |
- |
|
12:00 |
International Club Friendly |
SpVgg Ansbach |
Vfr Aalen |
- |
- |
|
09:00 |
International Club Friendly |
MSK Puchov |
Slavia Kromeriz |
1-5 |
0-0 |
87 |
15:59 |
International Club Friendly |
Backa Topola |
Sturm Graz |
1-2 |
0-0 |
87 |
09:00 |
International Club Friendly |
Komarom VSE |
MTK Hungaria FC II |
- |
- |
|
09:00 |
International Club Friendly |
Frydek-Mistek |
Povazska Bystrica |
1-2 |
0-0 |
88 |
09:30 |
International Club Friendly |
Trabzonspor |
Hajduk Split |
2-0 |
0-0 |
90 |
09:30 |
International Club Friendly |
AVS Futebol SAD |
Oliveirense |
- |
- |
|
11:00 |
International Club Friendly |
LKS Lodz II |
GKS Belchatow |
- |
- |
|
11:00 |
International Club Friendly |
Feyenoord |
PEC Zwolle |
3-1 |
0-0 |
90 |
11:00 |
International Club Friendly |
Sonderjyske |
Silkeborg |
1-2 |
0-0 |
90 |
11:00 |
International Club Friendly |
Aarhus AGF |
AC Horsens |
- |
- |
|
11:00 |
International Club Friendly |
VfB 1921 Krieschow |
VSG Altglienicke |
- |
- |
|
11:00 |
International Club Friendly |
Bayer Leverkusen (W) |
FC Utrecht (W) |
4-0 |
0-0 |
85 |
12:00 |
International Club Friendly |
TuS Blau-Weiss Lohne |
SV Rodinghausen |
- |
- |
|
12:00 |
International Club Friendly |
RKVV DEM |
SC Telstar |
- |
- |
|
12:00 |
International Club Friendly |
Racing Genk |
Oud Heverlee |
- |
- |
|
12:00 |
International Club Friendly |
Gillingham |
Dover Athletic |
- |
- |
|
12:00 |
International Club Friendly |
De Graafschap |
Quick Boys |
- |
- |
|
12:00 |
International Club Friendly |
NK Lokomotiva Zagreb |
KAA Gent |
0-0 |
0-0 |
22 |
02:00 |
Mexico Liga MX Femenil |
Club America (W) |
Tigres (W) |
0-2 |
0-0 |
94 |
12:00 |
International Club Friendly |
Hillerod Fodbold |
Fremad Amager |
3-1 |
0-0 |
89 |
12:00 |
International Club Friendly |
Hamburger SV (Youth) |
Zwickau |
- |
- |
|
12:30 |
International Club Friendly |
FV Illertissen |
Stuttgarter Kickers |
- |
- |
|
12:30 |
International Club Friendly |
Ayr United |
Stranraer |
1-0 |
0-0 |
85 |
12:30 |
International Club Friendly |
Katwijk |
AZ Alkmaar (Youth) |
- |
- |
|
12:30 |
International Club Friendly |
FC Oss |
Blauw Geel |
- |
- |
|
13:00 |
International Club Friendly |
Montrose |
Civil Service Strollers FC |
- |
- |
|
13:00 |
International Club Friendly |
Schott Jena |
Carl Zeiss Jena |
0-1 |
0-0 |
38 |
13:00 |
International Club Friendly |
Schott Jena |
Carl Zeiss Jena |
0-1 |
0-0 |
38 |
13:00 |
International Club Friendly |
Vauxhall Motors |
Tranmere Rovers |
- |
- |
|
13:00 |
International Club Friendly |
Melksham Town |
Swindon Town |
0-2 |
0-0 |
48 |
13:00 |
International Club Friendly |
Melksham Town |
Swindon Town |
0-2 |
0-0 |
48 |
13:00 |
International Club Friendly |
Saarbrucken |
FSV Mainz 05 (Youth) |
- |
- |
|
14:00 |
International Club Friendly |
Inverness |
Elgin City |
- |
- |
|
14:00 |
International Club Friendly |
Ramsgate |
Faversham Town |
- |
- |
|
14:00 |
International Club Friendly |
Petersfield Town |
Gosport Borough |
- |
- |
|
14:00 |
International Club Friendly |
Macclesfield Town |
The New Saints |
- |
- |
|
14:00 |
International Club Friendly |
Margate |
Deal Town |
- |
- |
|
14:00 |
International Club Friendly |
Bury AFC |
Bradford City |
- |
- |
|
14:00 |
International Club Friendly |
Accrington Stanley |
Blackburn Rovers |
- |
- |
|
14:00 |
International Club Friendly |
AFC Fylde |
Barnsley |
- |
- |
|
14:00 |
International Club Friendly |
Halesowen Town |
Crewe Alexandra |
- |
- |
|
14:00 |
International Club Friendly |
Rheindorf Altach |
Luzern |
0-0 |
0-0 |
88 |
14:00 |
International Club Friendly |
Alfreton Town |
Chesterfield |
1-5 |
0-0 |
87 |
14:00 |
International Club Friendly |
St Neots Town |
Stevenage Borough |
- |
- |
|
14:00 |
International Club Friendly |
Cray Wanderers |
Welling United |
2-0 |
0-0 |
86 |
15:00 |
International Club Friendly |
FSV Fernwald |
TSV Steinbach Haiger |
0-6 |
0-0 |
86 |
15:00 |
International Club Friendly |
FSV Fernwald |
TSV Steinbach Haiger |
0-6 |
0-0 |
86 |
15:00 |
International Club Friendly |
Eintracht Frankfurt (Youth) |
Fortuna Dusseldorf (Youth) |
- |
- |
|
15:00 |
International Club Friendly |
SpVgg Bayreuth |
Nurnberg (Youth) |
- |
- |
|
15:00 |
International Club Friendly |
Cumbernauld Colts |
Hamilton Academical |
- |
- |
|
15:00 |
International Club Friendly |
Havelse |
SC Verl |
- |
- |
|
04:00 |
Solomon Islands S League |
SOSA |
Kossa FC |
0-2 |
0-0 |
93 |
14:00 |
International Club Friendly |
Fortuna Dusseldorf |
VfL Osnabruck |
- |
- |
|
14:00 |
International Club Friendly |
Fisher Athletic |
Basildon United |
- |
- |
|
14:00 |
International Club Friendly |
Glossop North End |
Sheffield FC |
- |
- |
|
14:00 |
International Club Friendly |
Radomiak Radom |
Zaglebie Sosnowiec |
0-1 |
0-0 |
89 |
14:00 |
International Club Friendly |
FK Spartak Zlatibor Voda |
FK Sloga Doboj |
2-2 |
0-0 |
86 |
14:00 |
International Club Friendly |
Forfar Athletic |
Formartine United |
- |
- |
|
14:00 |
International Club Friendly |
Matlock Town |
Derby County |
- |
- |
|
14:00 |
International Club Friendly |
Dorking |
Walton Hersham |
2-2 |
0-0 |
92 |
14:00 |
International Club Friendly |
DUNO |
Vitesse Arnhem |
- |
- |
|
14:00 |
International Club Friendly |
Tranent Juniors |
Stenhousemuir |
- |
- |
|
14:00 |
International Club Friendly |
Young Boys |
Hertha Berlin |
4-2 |
0-0 |
90 |
14:00 |
Iceland 4 Deild |
Stokkseyri |
Hordhur |
1-0 |
0-0 |
92 |
15:00 |
International Friendly |
Cameroon (W) U17 |
Morocco (W) football U17 |
- |
- |
|
15:59 |
Iceland 3 Deild |
Magni |
Kari Akranes |
- |
- |
|
01:00 |
Youth Cup |
Samoa U19(W) |
Cook Islands (W) U19 |
- |
- |
|
07:00 |
Youth Cup |
Fiji U19(W) |
New Zealand U19(W) |
- |
- |
|
12:30 |
International Friendly |
Myanmar (W) U19 |
Philippines (W) U19 |
2-1 |
0-0 |
88 |
15:30 |
International Club Friendly |
FK Vrsac |
ACS Viitorul Pandurii Targu Jiu |
1-1 |
0-0 |
89 |
15:30 |
International Club Friendly |
MTK Hungaria |
Cukaricki Stankom |
2-1 |
0-0 |
88 |
15:30 |
International Club Friendly |
CSKA Sofia |
WSG Swarovski Tirol |
1-1 |
0-0 |
88 |
15:30 |
International Club Friendly |
Lokomotiv Sofia |
Sportist Svoge |
1-0 |
0-0 |
88 |
15:59 |
International Club Friendly |
NK Siroki Brijeg |
Posusje |
1-0 |
0-0 |
88 |
15:59 |
International Club Friendly |
Botev Plovdiv |
FK Chernomorets 1919 Burgas |
1-0 |
0-0 |
91 |
15:59 |
International Club Friendly |
Spartak Varna |
FC Dobrudzha |
2-1 |
0-0 |
91 |
15:59 |
International Club Friendly |
Progres Niedercorn |
Seraing United |
2-2 |
0-0 |
91 |
15:59 |
International Club Friendly |
Grazer AK |
NK Mura 05 |
3-1 |
0-0 |
90 |
16:15 |
International Club Friendly |
Jedinstvo Bijelo Polje |
Novi Pazar |
- |
- |
|
16:30 |
International Club Friendly |
NK Brinje Grosuplje |
Mornar |
3-4 |
0-0 |
88 |
16:30 |
International Club Friendly |
FC Neftci Baku |
Crvena Zvezda |
0-4 |
0-0 |
89 |
16:30 |
International Club Friendly |
FC Krasnodar |
Chernomorets Novorossiysk |
- |
- |
|
16:30 |
International Club Friendly |
Istra 1961 Pula |
NK Rogaska |
- |
- |
|
17:00 |
International Club Friendly |
Europa FC |
Hibernian |
0-2 |
0-0 |
90 |
17:00 |
International Club Friendly |
FC Hebar Pazardzhik |
Arda |
1-0 |
0-0 |
88 |
14:00 |
International Club Friendly |
Greuther Furth |
Gornik Zabrze |
- |
- |
|
14:00 |
International Club Friendly |
Hereford FC |
West Bromwich U21 |
- |
- |
|
14:00 |
International Club Friendly |
Barnoldswick Town |
Clitheroe |
- |
- |
|
14:00 |
International Club Friendly |
Shinnik Yaroslavl |
Rodina Moskva |
- |
- |
|
14:30 |
International Club Friendly |
Torpedo Moscow |
Rubin Kazan |
- |
- |
|
15:00 |
International Club Friendly |
Szombathelyi Haladas |
Rapid Vienna (Youth) |
- |
- |
|
15:00 |
International Club Friendly |
Wexford Youths (W) |
Galway LFC (W) |
- |
- |
|
15:00 |
International Club Friendly |
Magdeburg |
AE Zakakiou |
- |
- |
|
15:00 |
International Club Friendly |
Litex Lovech |
Etar |
1-1 |
0-0 |
89 |
15:00 |
International Club Friendly |
Pirin Blagoevgrad |
Marek Dupnitza |
- |
- |
|
15:00 |
International Club Friendly |
FC Wiltz 71 |
Alemannia Aachen |
- |
- |
|
15:00 |
International Club Friendly |
Winterthur |
Aarau |
- |
- |
|
15:30 |
International Club Friendly |
Wolfsberger AC |
Dynamo Kyiv |
- |
- |
|
09:00 |
International Club Friendly |
Slask Wroclaw |
GKS Tychy |
1-2 |
0-0 |
90 |
14:00 |
International Club Friendly |
Aveley |
Dagenham Redbridge |
- |
- |
|
14:00 |
International Club Friendly |
Chernomorets Odessa |
LNZ Lebedyn |
- |
- |
|
14:00 |
International Club Friendly |
Spartak Moscow |
Akron Togliatti |
- |
- |
|
14:00 |
International Club Friendly |
Rapid Wien |
Polissya Zhytomyr |
1-1 |
0-0 |
88 |
10:00 |
International Club Friendly |
Slask Wroclaw II |
Sandecja Nowy Sacz |
- |
- |
|
10:00 |
International Club Friendly |
KP Calisia Kalisz |
Elana Torun |
- |
- |
|
10:00 |
International Club Friendly |
CFR Cluj |
Ceahlaul Piatra Neamt |
- |
- |
|
10:30 |
International Club Friendly |
Grenoble |
Paris FC |
- |
- |
|
11:30 |
International Club Friendly |
South Shields |
Sunderland A.F.C |
3-3 |
0-0 |
87 |
12:00 |
International Club Friendly |
Warta Poznan |
Chrobry Glogow |
1-1 |
0-0 |
86 |
12:00 |
International Club Friendly |
Undy Athletic |
Newport County |
- |
- |
|
12:00 |
International Club Friendly |
SG Barockstadt |
Viktoria Aschaffenburg |
- |
- |
|
12:30 |
International Club Friendly |
Excelsior SBV |
FC Shakhtar Donetsk U21 |
- |
- |
|
12:30 |
International Club Friendly |
SVZW Wierden |
Volendam |
- |
- |
|
13:00 |
International Club Friendly |
Thun |
Yverdon |
- |
- |
|
13:00 |
International Club Friendly |
Boness Utd |
Kelty Hearts |
- |
- |
|
13:00 |
International Club Friendly |
ATSV Erlangen |
TSV Nördlingen |
- |
- |
|
13:00 |
International Club Friendly |
Coleraine |
HW Welders |
2-1 |
0-0 |
87 |
09:00 |
International Club Friendly |
Zaglebie Lubin B |
Lechia Zielona Gora |
- |
- |
|
09:00 |
International Club Friendly |
Kotwica Kolobrzeg |
Chojniczanka Chojnice |
- |
- |
|
09:00 |
International Club Friendly |
Motor Lublin |
Korona Kielce |
- |
- |
|
09:00 |
International Club Friendly |
Odra Opole |
Miedz Legnica |
- |
- |
|
09:00 |
International Club Friendly |
SV Wehen Wiesbaden |
Nordsjaelland |
1-1 |
0-0 |
88 |
09:00 |
International Club Friendly |
LKS Lodz |
Znicz Pruszkow |
1-1 |
0-0 |
88 |
12:00 |
International Club Friendly |
Veres |
Metalist 1925 Kharkiv |
- |
- |
|
12:00 |
International Club Friendly |
Cove Rangers |
fraserburgh |
- |
- |
|
12:00 |
International Club Friendly |
Wacker Burghausen |
TSV Landsberg |
- |
- |
|
12:00 |
International Club Friendly |
FC Augsburg II |
FC St.Gallen U21 |
- |
- |
|
13:00 |
International Club Friendly |
Cammell Laird |
Ruthin Town FC |
- |
- |
|
13:30 |
International Club Friendly |
Sturm Graz |
Spartak Trnava |
4-0 |
0-0 |
90 |
13:30 |
International Club Friendly |
Sturm Graz |
Spartak Trnava |
4-0 |
0-0 |
90 |
13:30 |
International Club Friendly |
Cliftonville |
Portadown |
0-0 |
0-0 |
28 |
14:00 |
International Club Friendly |
DJK Ammerthal |
DJK Vilzing |
- |
- |
|
08:30 |
International Club Friendly |
BVSC Zuglo |
Ujpesti |
- |
- |
|
11:00 |
International Club Friendly |
SV Hongg |
FC Black Stars Basel |
- |
- |
|
11:30 |
International Club Friendly |
PSV Eindhoven |
Sint-Truidense |
- |
- |
|
11:30 |
International Club Friendly |
Royal Antwerp |
AEK Athens |
0-0 |
0-0 |
3 |
12:00 |
International Club Friendly |
Spennymoor Town |
Fleetwood Town U23 |
- |
- |
|
12:00 |
International Club Friendly |
Paksi SE Honlapja |
Dafuji cloth MTE |
1-3 |
0-0 |
86 |
12:00 |
International Club Friendly |
VfL Osnabruck |
Eintracht Braunschweig |
- |
- |
|
12:00 |
International Club Friendly |
Bowers Pitsea |
Phoenix Sports |
- |
- |
|
13:00 |
International Club Friendly |
Eintracht Braunschweig |
Fortuna Dusseldorf |
- |
- |
|
13:00 |
International Club Friendly |
Prestatyn Town FC |
Ashton Athletic |
- |
- |
|
13:00 |
International Club Friendly |
Irvine Meadow |
East Kilbride |
- |
- |
|
15:00 |
Mexico Youth U23 |
Cruz Azul U23 |
Toluca U23 |
1-1 |
0-0 |
95 |
18:00 |
Brazil Paulista Serie B |
Anpaao |
Jose Byrness SP U23 |
- |
- |
|
18:00 |
Brazil Campeonato Maranhense |
Cariri |
Maranguape CE |
0-1 |
0-0 |
95 |
18:00 |
Brazil Campeonato Maranhense |
CEO AL |
SC Penedense |
2-0 |
0-0 |
92 |
18:00 |
Brazil Campeonato Maranhense |
Zumbi EC |
Guarany AL |
0-0 |
0-0 |
89 |
19:00 |
Argentina Santa Fe Cup |
CA 9 de Julio Arocena |
CA Belgrano Colonia Belgrano |
1-0 |
0-0 |
93 |
20:30 |
Brazil Campeonato Maranhense |
Rio Branco-ES |
Porto Vitoria |
0-0 |
0-0 |
100 |
05:00 |
Australia Victoria State League 1 |
Keilor Park SC |
Whittlesea Ranges |
2-0 |
0-0 |
92 |
15:00 |
International Club Friendly |
SV Waldhof Mannheim |
FSV Frankfurt |
2-2 |
0-0 |
89 |
14:00 |
International Club Friendly |
ADO Den Haag |
SV VELO |
- |
- |
|
14:00 |
International Club Friendly |
Havant Waterlooville |
Moneyfields |
- |
- |
|
15:00 |
International Club Friendly |
FC Fuchsstadt |
Schweinfurt 05 FC |
- |
- |
|
15:00 |
International Club Friendly |
Abda SC-VVFK-BAU |
Gyirmot SE |
- |
- |
|
15:59 |
International Club Friendly |
Szeged Csanad |
ACS Dumbravita |
- |
- |
|
07:30 |
Village Super League |
Liubaitang Village Football Team |
Fengle Village Team |
2-2 |
0-0 |
88 |
09:00 |
International Club Friendly |
NK Varteks Varazdin |
Kecskemeti TE |
2-1 |
0-0 |
88 |
14:00 |
Belarus Pershaya Liga |
FK Orsha |
FK Vitebsk |
2-3 |
0-0 |
92 |
15:00 |
International Club Friendly |
SC Cham |
Jahn Regensburg |
- |
- |
|
15:00 |
International Club Friendly |
SF Hamborn 07 |
MSV Duisburg |
0-3 |
0-0 |
88 |
15:00 |
International Club Friendly |
Guingamp |
Angers |
- |
- |
|
15:00 |
International Club Friendly |
Slavia Praha |
Queens Park Rangers (QPR) |
3-0 |
0-0 |
91 |
15:00 |
International Club Friendly |
Slavia Sofia |
CSKA 1948 Sofia II |
1-0 |
0-0 |
91 |
15:00 |
International Club Friendly |
Cherno More Varna |
Chernomorets Balchik |
4-0 |
0-0 |
62 |
15:59 |
International Club Friendly |
KF Llapi |
Malisheva |
- |
- |
|
16:30 |
International Club Friendly |
FC Paradiso |
Taverne |
2-2 |
0-0 |
87 |
18:00 |
Uruguay Segunda |
CA Atenas |
Miramar Misiones FC |
0-0 |
0-0 |
0 |
23:00 |
USA USL League Two |
Flatirons Rush |
Park City Red Wolves |
1-2 |
0-0 |
93 |
09:10 |
Village Super League |
Changba Village Football Team |
Yuezhai Village Football Team |
2-0 |
0-0 |
86 |
11:20 |
Village Super League |
Xiaorui Village Football Team |
Lianfeng Village Football Team |
6-1 |
0-0 |
89 |
21:00 |
International Club Friendly |
CD Arabe Unido |
San Francisco FC |
2-2 |
0-0 |
91 |
23:00 |
USA National Premier Soccer League |
Virginia Dream |
Greenville United |
0-0 |
0-0 |
92 |
07:30 |
Australia South Australia State League 2 |
Modbury Vista |
Seaford Rangers |
0-1 |
0-0 |
87 |
08:00 |
Australia Queensland Premier League 3 |
Palm Beach |
Tweed United |
0-0 |
0-0 |
94 |
08:15 |
Malaysia Liga M3 |
Sarawak United |
PIB FC |
0-2 |
0-0 |
88 |
05:30 |
Australia NPL Queensland U23 |
Brisbane Roar U23 |
Brisbane Olympic FC U23 |
0-3 |
0-0 |
92 |
07:00 |
International Club Friendly |
Gareji Sagarejo |
FC Shukura Kobuleti |
2-2 |
0-0 |
90 |
07:00 |
Northern NSW U20 League |
St George City FA U20 |
Bulls Academy U20 |
1-4 |
0-0 |
89 |
08:10 |
International Club Friendly |
Teplice |
Usti nad Labem |
2-1 |
0-0 |
88 |
08:45 |
Malaysia Liga M3 |
Imigresen FC |
Malaysia Universiteti |
3-0 |
0-0 |
89 |
11:00 |
Finland Kolmonen |
RoPo |
OPS-jp |
0-1 |
0-0 |
95 |
12:00 |
Finland Kolmonen |
TP-49 |
TKT Tampere |
3-3 |
0-0 |
88 |
12:00 |
Finland Kolmonen |
Tervarit-j |
KajHa |
0-8 |
0-0 |
90 |
12:15 |
BSWCP |
Switzerland Beach Soccer |
Greece Beach Soccer |
5-5 |
0-0 |
61 |
12:45 |
Malaysia Liga M3 |
KSR Sains |
Harini KS FC |
0-1 |
0-0 |
93 |
13:30 |
BSWCP |
Germany Beach Soccer |
Turkey Beach Soccer |
4-4 |
0-0 |
59 |
14:00 |
International Club Friendly |
FC Eddersheim |
Hanauer SC 1960 |
1-2 |
0-0 |
89 |
14:45 |
BSWCP |
Estonia Beach Soccer |
Poland Beach Soccer |
4-3 |
0-0 |
60 |
15:59 |
International Club Friendly |
USV St. Anna |
UFC Fehring |
2-3 |
0-0 |
88 |
15:59 |
BSWCP |
Azerbaijan Beach Soccer |
Lithuania Beach Soccer |
3-1 |
0-0 |
61 |
18:00 |
Brazil Campeonato Paulista Youth |
FC Atlético Cearense U20 |
Sao Gerardo U20 |
0-1 |
0-0 |
91 |
22:00 |
Guyana Elite League |
Victoria Kings |
Milerock FC |
0-1 |
0-0 |
90 |
22:00 |
Guyana Elite League |
Victoria Kings |
Milerock FC |
0-1 |
0-0 |
90 |
22:00 |
Saint Kitts Nevis Premier League |
Security Forces United |
SLH St Pauls Utd |
0-4 |
0-0 |
90 |
23:00 |
Argentina Santa Fe Cup |
Riberas Del Parana |
Club Atletico Porvenir Talleres |
0-1 |
0-0 |
94 |
16:15 |
Chile Primera Division Women |
Colo Colo (W) |
Coquimbo Unido (W) |
6-0 |
0-0 |
89 |
12:45 |
Malaysia Liga M3 |
Manjung City FC |
Bukit Tambun FC |
2-3 |
0-0 |
92 |
15:59 |
Peru Campeonato Nacional Women |
Ayacucho W |
FBC Melgar (W) |
0-1 |
0-0 |
95 |
14:00 |
Argentina Primera B Women |
CA Talleres de Cordoba (W) |
Velez Sarsfield (W) |
2-0 |
0-0 |
93 |
00:00 |
Brazil Serie A |
Palmeiras |
Flamengo |
1-1 |
0-0 |
96 |
00:00 |
Peru Primera Division |
Alianza Lima |
Sporting Cristal |
0-0 |
0-0 |
96 |
00:00 |
Chile Primera Division |
Union La Calera |
Cobresal |
1-1 |
0-0 |
93 |
00:00 |
Bolivia Primera Division |
Jorge Wilstermann |
Blooming |
1-0 |
0-0 |
94 |
00:00 |
USL Championship |
Louisville City FC |
Loudoun United |
1-0 |
0-0 |
94 |
00:00 |
USL Championship |
Rio Grande Valley |
Orange County Blues FC |
2-0 |
0-0 |
93 |
00:00 |
USA National Premier Soccer League |
Forward Madison FC |
Central Valley Fuego |
1-0 |
0-0 |
95 |
00:00 |
USA National Premier Soccer League |
Omaha |
Richmond Kickers |
0-0 |
0-0 |
90 |
00:00 |
USA National Premier Soccer League |
Reign FK |
Tulsa Athletics |
0-0 |
0-0 |
91 |
00:00 |
USA National Premier Soccer League |
Seattle |
Crossfire Redmond |
0-12 |
0-0 |
88 |
00:00 |
USA National Premier Soccer League |
Minnesota star |
Joy St Louis Park |
0-1 |
0-0 |
93 |
00:00 |
Solomon Islands S League |
FC Juniper |
Real Kakamora |
6-2 |
0-0 |
92 |
00:00 |
USA USL League Two |
Corpus Christi FC |
Round Rock SC |
- |
- |
|
00:00 |
USA USL League Two |
Louisiana Krewe FC |
Louisiana Parish AC |
2-1 |
0-0 |
93 |
00:00 |
USA USL League Two |
Des Moines Menace |
Saint Charles FC |
5-3 |
0-0 |
95 |
00:00 |
USA USL League Two |
MississippiBrilla |
Little Rock Street |
- |
- |
|
00:00 |
USA USL League Two |
RKC Third Coast |
Bavarian |
0-0 |
0-0 |
89 |
00:00 |
USA USL League Two |
St. Croix SC |
Rochester FC |
- |
- |
|
00:00 |
USA USL League Two |
Texas United |
Blue Goose SC |
16-0 |
0-0 |
74 |
00:05 |
Primera Division Liga MX |
FC Juarez |
Tigres UANL |
1-1 |
0-0 |
97 |
00:05 |
Primera Division Liga MX |
Chivas Guadalajara |
Atletico San Luis |
3-1 |
0-0 |
96 |
00:30 |
USA Major League Soccer |
Minnesota United FC |
Austin FC |
1-4 |
0-0 |
95 |
00:30 |
USA Major League Soccer |
Houston Dynamo |
FC Kansas City |
2-2 |
0-0 |
100 |
00:30 |
USA Major League Soccer |
Chicago Fire |
Nashville |
1-0 |
0-0 |
95 |
00:30 |
Primera Division de Venezuela |
Metropolitanos FC |
Monagas SC |
3-2 |
0-0 |
96 |
00:30 |
USA USL League Two |
North Alabama |
SC United Bantams |
0-6 |
0-0 |
92 |
01:00 |
USL Championship |
New Mexico United |
Detroit City |
1-0 |
0-0 |
93 |
01:00 |
USA National Premier Soccer League |
Portland Spada |
Crossfire Redmond White |
0-1 |
0-0 |
91 |
01:00 |
Fiji National League |
Tailevu Naitasiri |
Tavua FC |
0-0 |
0-0 |
91 |
01:00 |
Canadian Premier League |
Pacific FC |
Cavalry FC |
1-2 |
0-0 |
96 |
01:00 |
USA Independent League |
ASC San Diego |
LA Force |
1-0 |
0-0 |
94 |
01:30 |
USA Major League Soccer |
Colorado Rapids |
FC Dallas |
2-1 |
0-0 |
93 |
01:30 |
USA Major League Soccer |
Real Salt Lake |
Orlando City |
3-0 |
0-0 |
78 |
01:30 |
Concacaf Gold |
Mexico |
Costa Rica |
2-0 |
0-0 |
95 |
01:45 |
Australia Tasmania NPL U21 League |
Launceston United U21 |
Launceston City U21 |
0-2 |
0-0 |
90 |
02:00 |
USL Championship |
Monterey Bay FC |
El Paso Locomotive FC |
0-0 |
0-0 |
96 |
02:00 |
USA Women |
San Diego Wave (W) |
Washington Spirit (W) |
2-2 |
0-0 |
97 |
02:00 |
New Zealand Cup |
Napier City Rovers |
Waterside Karori |
0-3 |
0-0 |
85 |
02:00 |
New Zealand Cup |
Cashmere Technical |
Christchurch United |
0-3 |
0-0 |
93 |
02:00 |
New Zealand Cup |
Birkenhead United |
Eastern Suburbs Auckland |
1-2 |
0-0 |
93 |
02:00 |
New Zealand Cup |
Hamilton Wanderers |
Ngaruawahia United |
2-2 |
0-0 |
93 |
02:00 |
Solomon Islands S League |
Central Coast Football Club |
Henderson Eels FC |
3-2 |
0-0 |
93 |
02:00 |
Australia NPL Queensland U23 |
Sunshine Coast Wanderers U23 |
Gold Coast Knights U23 |
1-5 |
0-0 |
78 |
02:00 |
USA USL League Two |
FC Tucson |
Redlands FC |
0-0 |
0-0 |
91 |
02:00 |
USA USL League Two |
Hippocampus of southern California |
Ventura County Fusion |
2-1 |
0-0 |
94 |
02:15 |
Australia Tasmania NPL U21 League |
Clarence Zebras FC U21 |
Glenorchy Knights FC U21 |
1-0 |
0-0 |
90 |
02:30 |
USA Major League Soccer |
Vancouver Whitecaps |
Seattle Sounders |
2-3 |
0-0 |
96 |
02:30 |
USA Major League Soccer |
Los Angeles FC |
San Jose Earthquakes |
1-1 |
0-0 |
97 |
02:30 |
USA Major League Soccer |
Los Angeles Galaxy |
Philadelphia Union |
3-1 |
0-0 |
96 |
02:30 |
USL Championship |
Las Vegas Lights |
Birmingham Legion |
3-3 |
0-0 |
93 |
02:30 |
Australia Victorian Premier League U21 |
St. Albans Saints U21 |
Port Melbourne Sharks SC U21 |
1-0 |
0-0 |
90 |
02:30 |
Australia Capital Territory Premier League Women |
West Canberra Wanderers FC (W) |
Gungahlin United(W) |
1-5 |
0-0 |
92 |
02:30 |
Australia Northern NSW Reserves League |
Maitland FC Reserves |
Lake Macquarie Reserves |
7-2 |
0-0 |
86 |
02:30 |
Australia Northern NSW Reserves League |
Weston Workers Reserves |
Charlestown Azzurri Reserves |
2-1 |
0-0 |
90 |
02:45 |
Australia Victorian Premier League U21 |
North Geelong Warriors U21 |
Melbourne Knights U21 |
1-1 |
0-0 |
90 |
02:45 |
Australia Capital Territory U23 League |
Gungahlin Utd U23 |
Monaro Panthers U23 |
2-3 |
0-0 |
84 |
03:00 |
Fiji National League |
Rewa FC |
Suva FC |
0-1 |
0-0 |
90 |
03:00 |
Northern NSW U20 League |
Rockdale City Suns U20 |
Mt Druitt Town Rangers U20 |
2-0 |
0-0 |
89 |
03:00 |
Northern NSW U20 League |
Sydney United 58 U20 |
Sutherland Sharks U20 |
1-1 |
0-0 |
89 |
16:30 |
International Club Friendly |
Radnik Surdulica |
FK Radnicki Sremska Mitrovica |
1-1 |
0-0 |
88 |
22:00 |
Argentina Women Regional League |
CA Aldosivi (W) |
Deportivo Laferrere (W) |
7-0 |
0-0 |
89 |
02:00 |
USA Women Premier League |
California storm (W) |
San Ramon (W) |
10-1 |
0-0 |
88 |
23:00 |
USA National Premier Soccer League |
Miami Beach CF |
Naples United FC |
2-5 |
0-0 |
89 |
04:00 |
TAS Premier League |
Launceston United |
Launceston City |
0-1 |
0-0 |
92 |
04:00 |
Solomon Islands S League |
Laugu United |
Southern United |
1-2 |
0-0 |
94 |
04:30 |
TAS Premier League |
Hobart Zebras |
Glenorchy Knights FC |
2-4 |
0-0 |
92 |
04:30 |
Australia Northern NSW Premier League |
Maitland |
Lake Macquarie |
9-0 |
0-0 |
92 |
04:30 |
Australia Northern NSW Premier League |
Weston Workers FC |
Charleston City Blues |
1-1 |
0-0 |
93 |
04:45 |
Australia Victoria NPL2 U20 League |
Kingston City U21 |
Pascoe Vale SC U20 |
1-6 |
0-0 |
89 |
05:00 |
NSW Premier League |
Blacktown City Demons |
Sydney FC (Youth) |
3-0 |
0-0 |
91 |
05:00 |
NSW Premier League |
Rockdale City Suns |
Mt Druitt Town Rangers FC |
1-0 |
0-0 |
93 |
05:00 |
NSW Premier League |
Sydney United |
Sutherland Sharks |
2-1 |
0-0 |
95 |
05:00 |
VIC Premier League |
North Geelong Warriors |
Melbourne Knights |
0-3 |
0-0 |
94 |
05:00 |
VIC Premier League |
South Melbourne |
Hume City |
2-2 |
0-0 |
95 |
05:00 |
VIC Women’s Premier League |
Preston Lions (W) |
Heidelberg United (W) |
3-0 |
0-0 |
92 |
05:00 |
Australia Queensland State Women's Premier League |
Dare southwest Queensland (W) |
Virginia United SC (W) |
3-1 |
0-0 |
90 |
05:00 |
Australia Victoria State League |
Melbourne Victory NPL |
Caroline Springs George Cross |
0-2 |
0-0 |
94 |
05:00 |
NSW Premier W-League |
Illawarra Stingrays (W) |
Gladesville Ravens (W) |
1-2 |
0-0 |
94 |
05:00 |
Australia Queensland Premier League 2 |
Ipswich knights SC |
Holland Park Hawks FC |
1-1 |
0-0 |
94 |
05:00 |
Australia Queensland Premier League 4 |
Southport Warriors B |
Mudgeeraba |
0-0 |
0-0 |
91 |
05:00 |
Australia Queensland Premier League 3 |
Kingscliff FC |
Burleigh Heads |
2-1 |
0-0 |
93 |
05:00 |
Australia Victoria Premier League Women |
Geelong Galaxy (W) |
Monbulk Rangers (W) |
- |
- |
|
05:00 |
Australia Victoria Premier League Women |
Melbourne Uni (W) |
Ringwood City (W) |
0-0 |
0-0 |
0 |
05:00 |
Australia Victoria Premier League Women |
Melbourne Uni (W) |
Ringwood City (W) |
0-0 |
0-0 |
0 |
05:15 |
Australia Queensland State Women's Premier League |
Robina City FC (W) |
Logan Lightning (W) |
0-4 |
0-0 |
92 |
05:30 |
Japan Football League |
Run Mel Aomori |
Honda FC |
2-3 |
0-0 |
92 |
05:45 |
Australia NPL Queensland U23 |
Sunshine Coast U23 |
Caboolture FC U23 |
0-3 |
0-0 |
85 |
06:00 |
J-League Division 3 |
Nara Club |
FC Gifu |
0-0 |
0-0 |
94 |
06:00 |
Japan Football League |
Kochi United |
Criacao Shinjuku |
- |
- |
|
06:00 |
Japan Football League |
Rayluck Shiga |
Suzuka unlimited |
1-2 |
0-0 |
95 |
06:00 |
Japan Football League |
Okinawa SV |
Verspah Oita |
- |
- |
|
06:00 |
QLD Premier League |
Sunshine Coast Wanderers FC |
Gold Coast Knights |
0-3 |
0-0 |
90 |
06:00 |
Australia Queensland State Women's Premier League |
Peninsula Power (W) |
Mitchelton (W) |
0-1 |
0-0 |
94 |
06:30 |
NSW Premier W-League |
Bulls Academy (W) |
Sydney Olympic FC (W) |
3-0 |
0-0 |
92 |
06:45 |
Victorian State League Division 1 |
Kingston City |
Pascoe Vale SC |
1-3 |
0-0 |
94 |
07:00 |
Korea League 4 |
Jeonbuk Hyundai Motors II |
Jungnang Chorus Mustang FC |
1-0 |
0-0 |
93 |
07:00 |
Australia Queensland State Women's Premier League |
Brisbane Olympic (W) |
Gold Coast city (W) |
0-6 |
0-0 |
92 |
07:00 |
Japan Regional League |
Tokyo United |
Tochigi City |
0-1 |
0-0 |
94 |
07:00 |
NSW Premier W-League |
Manly Utd (W) |
Apia L Tigers (W) |
1-2 |
0-0 |
91 |
07:00 |
NSW Premier W-League |
Maca Searle (W) |
Bankstown City Lions (W) |
2-1 |
0-0 |
91 |
07:00 |
WAUS WD1 |
Fremantle City FC (W) |
Murdoch University Melville FC (W) |
1-0 |
0-0 |
93 |
07:00 |
Australia Queensland Premier League 2 |
Maroochydore Swans |
Taringa Rovers |
2-3 |
0-0 |
92 |
07:00 |
Australia Queensland Premier League 2 |
St George Willawong FC |
North Star |
2-2 |
0-0 |
95 |
07:30 |
International Club Friendly |
APOEL Nicosia |
Beitar Jerusalem |
1-2 |
0-0 |
90 |
07:45 |
WAUS WD1 |
Subiaco AFC (W) |
Perth SC (W) |
0-7 |
0-0 |
89 |
08:00 |
Chinese Football Association Jia League |
Jinan XingZhou |
Dantong Tengyue |
0-1 |
0-0 |
99 |
08:00 |
Chinese Football Association Yi League |
Jiangxi Dark Horse Junior |
Guangxi Lanhang |
0-1 |
0-0 |
95 |
08:00 |
Chinese Football Association Yi League |
Haimen Codion |
Dalian Zhixing |
2-1 |
0-0 |
94 |
08:00 |
Chinese Football Association Yi League |
Quanzhou Yassin |
Yunnan Yukun |
1-0 |
0-0 |
92 |
08:00 |
Korea League 4 |
Gangwon II |
Geoje Citizen |
3-3 |
0-0 |
95 |
08:00 |
Australian cloth |
Redcliffe PCYC |
Centenary Stormers |
2-3 |
0-0 |
95 |
08:00 |
Indonesia Liga 1 |
Madura United |
Persik Kediri |
3-2 |
0-0 |
94 |
08:00 |
Australia Queensland State Women's Premier League |
Sunshine Coast Wanderers (W) |
Queensland Lions(W) |
0-2 |
0-0 |
92 |
08:00 |
Brunei Super League |
Lun Bawang |
Setia Perdana FC |
2-0 |
0-0 |
92 |
08:00 |
Chinese Taipei Intercity League |
Taichung Futuro |
Hang Yuen FC |
2-0 |
0-0 |
80 |
08:00 |
Australia Queensland State Leagues |
Sunshine Coast FC |
Caboolture FC |
4-1 |
0-0 |
92 |
08:30 |
Australia Victorian Premier League U21 |
South Melbourne U21 |
Hume City U21 |
2-2 |
0-0 |
88 |
08:30 |
India Sikkim S-League |
Boys Club |
Sikkim Police |
0-3 |
0-0 |
93 |
08:30 |
International Friendly |
Laos (W) U19 |
Timor Leste (W) U19 |
- |
- |
|
08:45 |
Malaysia Liga M3 |
KL Rovers |
Armed Forces FC |
0-0 |
0-0 |
93 |
09:00 |
J2 League |
Blaublitz Akita |
Roasso Kumamoto |
1-1 |
0-0 |
92 |
09:00 |
J2 League |
Fujieda MYFC |
Ventforet Kofu |
1-4 |
0-0 |
95 |
09:00 |
J2 League |
Ban Di Tesi Iwaki |
Mito Hollyhock |
4-3 |
0-0 |
93 |
09:00 |
J2 League |
Machida Zelvia |
Tokyo Verdy |
2-2 |
0-0 |
96 |
09:00 |
J2 League |
Tochigi SC |
Vegalta Sendai |
2-2 |
0-0 |
94 |
09:00 |
J2 League |
V-Varen Nagasaki |
Renofa Yamaguchi |
0-1 |
0-0 |
95 |
09:00 |
J-League Division 3 |
Kagoshima United |
Fukushima United FC |
3-1 |
0-0 |
93 |
09:00 |
J-League Division 3 |
Osaka FC |
SC Sagamihara |
1-0 |
0-0 |
95 |
09:00 |
International Club Friendly |
Kolding FC |
ETSV Weiche Flensburg |
2-0 |
0-0 |
90 |
09:00 |
International Club Friendly |
Slovan Liberec II |
Sparta Praha B |
1-3 |
0-0 |
87 |
09:00 |
International Club Friendly |
Dolny Kubin |
Spisska Nova Ves |
1-0 |
0-0 |
89 |
09:15 |
Liga Super Malaysia |
Pahang |
Selangor |
1-0 |
0-0 |
94 |
09:30 |
K League 2 |
Gyeongnam FC |
Ansan Greeners FC |
3-1 |
0-0 |
93 |
09:30 |
K League 2 |
Seongnam FC |
Gimpo FC |
0-0 |
0-0 |
95 |
10:00 |
K League 1 |
Daejeon Citizen |
Suwon Samsung Bluewings |
2-2 |
0-0 |
95 |
10:00 |
J2 League |
JEF United Ichihara Chiba |
Zweigen Kanazawa FC |
1-0 |
0-0 |
94 |
10:00 |
J2 League |
Thespa Kusatsu |
Omiya Ardija |
2-0 |
0-0 |
93 |
10:00 |
J2 League |
Montedio Yamagata |
Jubilo Iwata |
1-3 |
0-0 |
96 |
10:00 |
J2 League |
Oita Trinita |
Shimizu S-Pulse |
1-2 |
0-0 |
96 |
10:00 |
J2 League |
Tokushima Vortis |
Fagiano Okayama |
1-1 |
0-0 |
94 |
10:00 |
J-League Division 3 |
Ehime FC |
Kataller Toyama |
4-3 |
0-0 |
94 |
10:00 |
Korea Challengers League |
Paju Citizen FC |
Busan Transportation Corporation |
0-1 |
0-0 |
96 |
10:00 |
Latvia Division 2 |
Saldus SS/Leevon |
Riga FC II |
1-3 |
0-0 |
90 |
10:00 |
Sri Lanka President Cup |
Java Lane SC |
Maligawatte Youth SC |
2-0 |
0-0 |
92 |
10:00 |
Liga de Elite |
Cheng Fung |
Chao Pak Kei |
1-1 |
0-0 |
93 |
11:00 |
Chinese Football Association Yi League |
Qingdao Red Lions |
Zibo Qisheng |
2-0 |
0-0 |
97 |
11:00 |
International Club Friendly |
Odense BK |
Viborg |
0-0 |
0-0 |
89 |
11:00 |
International Club Friendly |
FC Krasnodar 2000 |
FK Kuban Kholding |
- |
- |
|
11:00 |
International Club Friendly |
ESC Rellinghausen |
TSG Sprockhovel |
0-4 |
0-0 |
88 |
11:00 |
Sweden Damallsvenskan |
Vittsjo GIK (W) |
Djurgardens (W) |
5-0 |
0-0 |
93 |
11:00 |
Sweden Damallsvenskan |
Brommapojkarna (W) |
IFK Norrkoping DFK (W) |
0-2 |
0-0 |
93 |
11:00 |
Finland Kolmonen |
Tampere Utd II |
Pato |
1-0 |
0-0 |
93 |
11:30 |
Chinese Football Association Jia League |
Heilongjiang Lava Spring |
Wuxi Wugou |
6-2 |
0-0 |
94 |
11:30 |
Chinese Football Association Jia League |
Shanghai Jiading Huilong |
Dongguan Guanlian |
1-1 |
0-0 |
93 |
12:00 |
Norway 2.Liga |
Vard Haugesund |
Kjelsas |
1-2 |
0-0 |
93 |
12:00 |
International Club Friendly |
Hessen Kassel |
SV Lippstadt 08 |
0-0 |
0-0 |
0 |
12:00 |
International Club Friendly |
Pforzheim |
Freiberg |
0-0 |
0-0 |
90 |
12:00 |
International Club Friendly |
Eckernforder SV |
Eintracht Norderstedt |
- |
- |
|
12:00 |
International Club Friendly |
Mahdov FC |
TSV Mariendorf 1897 |
0-2 |
0-0 |
26 |
12:00 |
International Club Friendly |
FC Lokomotive Leipzig |
Hallescher FC |
0-0 |
0-0 |
89 |
12:00 |
Estonia Teine Liiga |
JK Tallinna Kalev II |
Parnu JK |
7-2 |
0-0 |
91 |
12:00 |
Estonia Teine Liiga |
Laanemaa Haapsalu |
FC Kuressaare II |
2-4 |
0-0 |
92 |
12:00 |
Indonesia Liga 1 |
Bhayangkara Solo FC |
Rans Nusantara FC |
1-2 |
0-0 |
91 |
12:00 |
Indonesia Liga 1 |
Persikabo 1973 |
Persija Jakarta |
0-0 |
0-0 |
91 |
12:00 |
Estonia Womens Meistri Liiga |
Vaprus Parnu (W) |
Tammeka Tartu (W) |
- |
- |
|
12:00 |
Finland Kolmonen |
Janteva Kotka |
Edustus IPS |
1-3 |
0-0 |
93 |
12:00 |
Ireland U19 League |
Sligo U19 |
Athlone Town U19 |
4-2 |
0-0 |
94 |
12:00 |
Cambodia Cup |
Nagaworld FC |
ISI Dangkor Senchey FC |
1-1 |
0-0 |
90 |
12:00 |
Liga de Elite |
Sporting de Macau |
CD Monte Carlo |
- |
- |
|
12:00 |
Norway Division 4 |
Djerv 1919 |
Sandnes B |
3-1 |
0-0 |
93 |
12:15 |
Brunei Super League |
Indera FC |
Bakes FC |
6-0 |
0-0 |
90 |
12:30 |
Malawi Premier League |
Civo United |
Ekwendeni Hammers |
0-0 |
0-0 |
90 |
12:30 |
Malawi Premier League |
Big Bullets FC |
Blue Eagles |
3-0 |
0-0 |
90 |
12:30 |
Kyrgyzstan Cup |
FC Abdish-Ata Kant |
Alay |
0-0 |
0-0 |
89 |
12:30 |
International Friendly |
Indonesia (W) U19 |
Cambodia (W) U19 |
5-0 |
0-0 |
94 |
12:30 |
Belarus Womens Premier League |
Bobruichanka Bobruisk (W) |
Dinamo Brest (W) |
- |
- |
|
12:30 |
Norway Division 4 |
Viking B |
Bjarg |
0-0 |
0-0 |
91 |
13:00 |
Swedish Allsvenskan |
Malmo FF |
Mjallby AIF |
1-2 |
0-0 |
96 |
13:00 |
Swedish Allsvenskan |
IK Sirius FK |
Hammarby |
1-2 |
0-0 |
99 |
13:00 |
Sweden Superettan |
IK Brage |
Orgryte |
4-1 |
1-0 |
93 |
13:00 |
Norway Adeccoligaen |
Asane Fotball |
Skeid Oslo |
0-0 |
0-0 |
93 |
13:00 |
Norway Adeccoligaen |
Fredrikstad |
Kongsvinger |
1-1 |
0-0 |
95 |
13:00 |
Norway Adeccoligaen |
Moss |
Bryne |
2-1 |
0-0 |
95 |
13:00 |
Latvian Higher League |
Jelgava |
Super Nova |
0-0 |
0-0 |
89 |
13:00 |
Liga Super Malaysia |
PDRM |
Kedah |
0-2 |
0-0 |
95 |
13:00 |
International Club Friendly |
Gornik Zabrze |
SC Paderborn 07 |
0-4 |
0-0 |
89 |
13:00 |
International Club Friendly |
FC Memmingen |
TSV 1860 Munchen |
- |
- |
|
13:00 |
International Club Friendly |
Rot-Weiss Frankfurt |
Turk Gucu Friedberg |
1-3 |
0-0 |
90 |
13:00 |
Sweden Damallsvenskan |
Vaxjo (W) |
IFK Kalmar (W) |
1-0 |
0-0 |
92 |
13:00 |
Swden Women Divi.1 |
Jitex DFF (W) |
Trelleborgs FF (W) |
0-0 |
0-0 |
92 |
13:00 |
South Africa Confederations Cup |
Zambia |
Comoros |
2-1 |
0-0 |
94 |
13:00 |
Zimbabwe Premier |
Highlanders |
Triangle FC |
1-0 |
0-0 |
90 |
13:00 |
Zimbabwe Premier |
Hwange Colliery |
ZPC Kariba |
- |
- |
|
13:00 |
Zimbabwe Premier |
GreenFuel |
Chicken Inn |
- |
- |
|
13:00 |
Zimbabwe Premier |
Sheasham |
Ngezi Platinum |
- |
- |
|
13:00 |
Zimbabwe Premier |
Simba Bhora |
Manica Diamond |
- |
- |
|
13:00 |
Uruguay Segunda |
Rampla Juniors FC |
Rentistas |
1-1 |
0-0 |
92 |
13:00 |
Uruguay Segunda |
Mar de Fondo |
Basanez |
1-2 |
0-0 |
94 |
13:00 |
Finland Kolmonen |
KePS |
PS Kemi Kings |
2-1 |
0-0 |
90 |
13:00 |
Brazil Paulista Serie B |
Francana |
Penapolense |
2-1 |
0-0 |
96 |
13:00 |
Brazil Paulista Serie B |
Independente SP |
Catanduva FC |
2-0 |
0-0 |
94 |
13:00 |
Ireland U19 League |
Treaty United FC U19 |
CK United FC U19 |
3-0 |
0-0 |
91 |
13:00 |
Ireland U19 League |
Shelbourne U19 |
Drogheda United U19 |
3-2 |
0-0 |
91 |
13:00 |
Ireland U19 League |
Wexford Youths U19 |
Kerry DL U19 |
3-0 |
0-0 |
92 |
13:00 |
Ireland U19 League |
St. Patricks U19 |
Bohemians U19 |
0-0 |
0-0 |
90 |
13:00 |
Brazil national youth (U20) Football Championship |
Bangu U20 |
Portuguesa RJ U20 |
2-1 |
0-0 |
93 |
13:00 |
Norway Division 4 |
Os Turn Fotball |
Grorud B |
4-0 |
0-0 |
89 |
13:00 |
Norway Division 4 |
IL Hodd B |
Floro |
2-3 |
0-0 |
92 |
13:00 |
Norway Division 4 |
Volda |
Sogndal B |
3-1 |
0-0 |
93 |
13:30 |
International Club Friendly |
Werder Bremen |
SV Drochtersen/Assel |
2-1 |
0-0 |
86 |
14:00 |
Brazil Serie A |
Santos |
Goias |
4-3 |
0-0 |
100 |
14:00 |
Finland - Kakkonen Lohko |
Futura Porvoo |
NJS |
1-4 |
0-0 |
93 |
14:00 |
Estonia Champions League |
Harju JK Laagri |
Tartu JK Maag Tammeka |
3-0 |
0-0 |
89 |
14:00 |
International Club Friendly |
Dunfermline Athletic |
Heart of Midlothian |
1-1 |
0-0 |
90 |
14:00 |
International Club Friendly |
FC Sonthofen |
FC 08 Hombrug |
- |
- |
|
14:00 |
International Club Friendly |
SC Heerenveen |
Kickers Emden |
6-0 |
0-0 |
84 |
14:00 |
International Club Friendly |
St. Pauli |
Austria Lustenau |
7-1 |
0-0 |
89 |
14:00 |
International Club Friendly |
Bahlinger |
TSG Hoffenheim (Youth) |
0-0 |
0-0 |
0 |
14:00 |
Belarus Pershaya Liga |
Shakhter Soligorsk II |
Niva Dolbizno |
1-3 |
0-0 |
95 |
14:00 |
Iceland Women's Premier League |
Hafnarfjordur (W) |
Tindastoll Neisti (W) |
1-0 |
0-0 |
96 |
14:00 |
Iceland Women's Premier League |
UMF Selfoss (W) |
Valur (W) |
0-3 |
0-0 |
93 |
14:00 |
Iceland Women's Premier League |
Thor KA Akureyri (W) |
IBV Vestmannaeyjar (W) |
0-0 |
0-0 |
90 |
14:00 |
Paraguayan Division 2 |
24 de Setiembre |
Sol de America |
0-1 |
0-0 |
95 |
14:00 |
Paraguayan Division 2 |
Atletico Colegiales |
Atyra FC |
2-1 |
0-0 |
95 |
14:00 |
Finland Kolmonen |
Roi United |
PonPa |
0-1 |
0-0 |
93 |
14:00 |
Finland Kolmonen |
EPS Reservi |
FC Espoo |
3-0 |
0-0 |
92 |
14:00 |
Ireland U19 League |
Shamrock Rovers U19 |
Galway United U19 |
1-0 |
0-0 |
93 |
14:00 |
Ireland U19 League |
Dundalk U19 |
Finn Harps U19 |
2-1 |
0-0 |
94 |
14:00 |
Argentina Reserve League |
Arsenal de Sarandi Reserves |
Banfield Reserves |
2-0 |
0-0 |
90 |
14:00 |
Argentina Reserve League |
Argentinos Jrs Reserves |
Barracas Central Reserves |
2-0 |
0-0 |
92 |
14:00 |
Argentina Reserve League |
Belgrano Reserves |
Colon Reserves |
1-1 |
0-0 |
94 |
14:00 |
Argentina Reserve League |
Sarmiento Junin Reserve |
Platense Reserves |
2-2 |
0-0 |
94 |
14:00 |
Brazil Campeonato Gaucho 2 |
Inter Santa Maria(RS) |
EC Pelotas(RS) |
0-0 |
0-0 |
94 |
14:00 |
Brazil Serie D |
CA Patrocinense |
Operario MS |
3-0 |
0-0 |
93 |
14:00 |
Brazil Campeonato Paranaense 2 |
Brazilian Patriotas FC |
Parana PR |
1-2 |
0-0 |
95 |
14:30 |
Ireland U19 League |
Klub Kildare U19 |
Cork City U19 |
0-2 |
0-0 |
90 |
14:55 |
Lithuania - 1.Division |
DFK Dainava Alytus |
Banga Gargzdai |
0-1 |
0-0 |
94 |
15:00 |
Norwegian Tippeligaen |
Rosenborg |
Lillestrom |
1-2 |
0-0 |
98 |
15:00 |
Norwegian Tippeligaen |
Sandefjord |
Stabaek |
0-0 |
0-0 |
94 |
15:00 |
Norwegian Tippeligaen |
Stromsgodset |
Sarpsborg 08 |
5-2 |
0-0 |
95 |
15:00 |
Norwegian Tippeligaen |
Odd Grenland |
Bodo Glimt |
0-2 |
0-0 |
94 |
15:00 |
Norwegian Tippeligaen |
Tromso IL |
Valerenga |
0-0 |
0-0 |
93 |
15:00 |
Sweden Superettan |
Skovde AIK |
GAIS |
0-0 |
0-0 |
95 |
15:00 |
Finland Ykkonen |
KaPa |
Jaro |
2-3 |
0-0 |
96 |
15:00 |
Finland Ykkonen |
MP MIKELI |
HIFK |
2-1 |
0-0 |
92 |
15:00 |
Finland Ykkonen |
Ekenas IF Fotboll |
JaPS |
2-1 |
0-0 |
92 |
15:00 |
Finland - Kakkonen Lohko |
Kuopion Elo |
Jakobstads Bollklubb |
1-0 |
0-0 |
93 |
15:00 |
Finland - Kakkonen Lohko |
FC Vaajakoski |
KuPS (Youth) |
1-1 |
0-0 |
93 |
15:00 |
International Club Friendly |
Wadegesi Heim |
TSG 1846 Bretzenheim |
3-1 |
0-0 |
88 |
15:00 |
International Club Friendly |
Aris Thessaloniki |
CSKA 1948 Sofia |
0-2 |
0-0 |
90 |
15:00 |
International Club Friendly |
Radnicki 1923 Kragujevac |
Borac Banja Luka |
2-0 |
0-0 |
88 |
15:00 |
International Club Friendly |
Nurnberg |
Diosgyor VTK |
0-0 |
0-0 |
90 |
15:00 |
International Club Friendly |
Rot-Weiss Erfurt |
Schweinfurt 05 FC |
1-1 |
0-0 |
91 |
15:00 |
International Club Friendly |
Naft Misan |
Duhok |
- |
- |
|
15:00 |
International Club Friendly |
Al-Sadd |
Sabah FK Baku |
1-3 |
0-0 |
89 |
15:00 |
Belarus Pershaya Liga |
Dnepr Rohachev |
Arsenal Dzyarzhynsk |
2-2 |
0-0 |
92 |
15:00 |
Egypt Division 2 |
Al Minya |
Telecom Egypt |
4-4 |
0-0 |
100 |
15:00 |
Peru Reserves League |
Deportivo Garcilaso Reserves |
AD Tarma Reserves |
0-3 |
0-0 |
91 |
15:00 |
Chile Primera Division Women |
Puerto Montt (W) |
Universidad de Concepcion (W) |
0-1 |
0-0 |
95 |
15:00 |
Chile Primera Division Women |
OHiggins (W) |
Cobresal (W) |
1-2 |
0-0 |
93 |
15:00 |
Chile Primera Division Women |
Palestino (W) |
Santiago Morning (W) |
0-0 |
0-0 |
96 |
15:00 |
Norway Division 4 |
Stabaek B |
Lysekloster |
0-3 |
0-0 |
92 |
15:00 |
Mexico Youth U23 |
Unam Pumas U23 |
Mazatlan FC U23 |
2-2 |
0-0 |
93 |
15:00 |
Mexico Youth U23 |
Queretaro U23 |
Club America U23 |
1-1 |
0-0 |
93 |
15:30 |
Finland Veikkausliga |
IFK Mariehamn |
AC Oulu |
1-2 |
0-0 |
94 |
15:30 |
Swedish Allsvenskan |
Kalmar |
Elfsborg |
0-4 |
0-0 |
90 |
15:30 |
Uruguay Primera Division |
Plaza Colonia |
Deportivo Maldonado |
1-3 |
0-0 |
95 |
15:30 |
Peru Campeonato Nacional Women |
CD Universidad San Martin (W) |
Killas W |
0-0 |
0-0 |
95 |
15:30 |
Peru Campeonato Nacional Women |
Carlos Mannucci W |
Alianza Lima W |
2-0 |
0-0 |
93 |
15:59 |
UEFA European U-19 Football Championship |
Portugal U19 |
Malta U19 |
2-1 |
0-0 |
95 |
15:59 |
UEFA European U-19 Football Championship |
Italy U19 |
Poland U19 |
1-1 |
0-0 |
92 |
15:59 |
Estonia Champions League |
Levadia Tallinn |
Nomme JK Kalju |
3-0 |
0-0 |
92 |
15:59 |
Morocco cup |
Wydad Casablanca |
Raja Casablanca Atlhletic |
0-1 |
0-0 |
97 |
15:59 |
Latvia Division 2 |
Skanstes SK |
Rigas Futbola skola II |
1-0 |
0-0 |
94 |
15:59 |
International Club Friendly |
Panathinaikos |
AEK Athens |
3-1 |
0-0 |
92 |
15:59 |
International Club Friendly |
Al-Shabab(KSA) |
Baumit Jablonec |
1-1 |
0-0 |
90 |
15:59 |
International Club Friendly |
Botev Plovdiv |
Radnicki Nis |
3-0 |
0-0 |
88 |
15:59 |
Belarus Pershaya Liga |
Ostrowitz |
FK Lida |
1-0 |
0-0 |
93 |
15:59 |
South Africa Confederations Cup |
Malawi |
Seychelles |
2-0 |
0-0 |
92 |
16:30 |
Chile Primera B |
CSD Antofagasta |
Cobreloa |
2-1 |
0-0 |
96 |
16:30 |
Chile Primera B |
Deportes Recoleta |
Deportes Temuco |
2-2 |
0-0 |
95 |
16:30 |
International Club Friendly |
Zenit St. Petersburg |
Fenerbahce |
0-0 |
0-0 |
92 |
17:00 |
Senegal Ligue 2 |
HLM |
ASEC Ndiambour |
1-2 |
0-0 |
96 |
17:00 |
Chile Primera Division Women |
Universidad Catolica (W) |
Universidad de Chile (W) |
1-4 |
0-0 |
93 |
17:15 |
Norwegian Tippeligaen |
Molde |
Brann |
1-0 |
0-0 |
94 |
17:30 |
Egyptian Premier League |
Pharco |
Al Masry |
0-3 |
0-0 |
91 |
17:30 |
Argentine Division 2 |
Defensores Unidos |
Almirante Brown |
0-1 |
0-0 |
96 |
17:45 |
Brazil Campeonato Carioca C |
Uni Souza |
Campos AA |
0-0 |
0-0 |
90 |
17:45 |
Brazil Campeonato Carioca C |
Zinzane FC |
Itaborai Profute |
0-0 |
0-0 |
90 |
18:00 |
Peru Primera Division |
Deportivo Union Comercio |
Sport Boys |
0-1 |
0-0 |
100 |
18:00 |
Uruguay Primera Division |
Boston River |
Defensor Sporting Montevideo |
0-1 |
0-0 |
94 |
18:00 |
Primera Division Liga MX |
Pumas U.N.A.M. |
Mazatlan FC |
0-0 |
0-0 |
96 |
18:00 |
Argentine Division 2 |
Flandria |
Club Atletico Guemes |
3-1 |
0-0 |
94 |
18:00 |
Libyan Premier League |
Abu Salim |
Al-Ahli tripoli |
- |
- |
|
18:00 |
Libyan Premier League |
AlHilal |
Al Ahli Benghzi |
- |
- |
|
18:00 |
Libyan Premier League |
Al-Nasr Benghazi |
Al ittihad(LBY) |
- |
- |
|
18:00 |
Uruguay Segunda |
Tacuarembo |
Albion FC |
- |
- |
|
18:00 |
Uruguay Segunda |
Alto Peru |
Rocha |
0-4 |
0-0 |
89 |
18:00 |
Uruguay Segunda |
CSD Huracan Buceo |
Canadian SC |
1-1 |
0-0 |
98 |
18:00 |
Uruguay Segunda |
Sportivo Bella Italia |
Paysandu FC |
1-1 |
0-0 |
91 |
18:00 |
Brazil Paulista Serie B |
Guarulhos SP |
SKA Brasil |
0-7 |
0-0 |
92 |
18:00 |
Brazil Campeonato Gaucho 2 |
CE Lajeadense |
Sao Gabriel RS |
0-0 |
0-0 |
93 |
18:00 |
Brazil Campeonato Gaucho 2 |
GA Farroupilha/RS |
Veranopolis RS |
1-2 |
0-0 |
93 |
18:00 |
Brazil Catarinense Division 2 |
Inter de Lages SC |
Metropolitano SC |
1-0 |
0-0 |
94 |
18:00 |
Brazil Catarinense Division 2 |
Caravaggio FC |
CEC Santa Catarina |
0-0 |
0-0 |
96 |
18:00 |
Uruguay League Women |
Nacional De Football (W) |
CA Penarol (W) |
0-0 |
0-0 |
92 |
18:00 |
Brazil Serie D |
Uniclinic Atletico Cearense CE |
Caucaia CE |
3-0 |
0-0 |
94 |
18:00 |
Brazil Serie D |
Concordia AC |
Camboriu SC |
1-1 |
0-0 |
97 |
18:00 |
Brazil Serie D |
Potiguar RN |
Globo |
2-0 |
0-0 |
95 |
18:00 |
Brazil Serie D |
Tuna Luso |
Sao Francisco AC |
2-0 |
0-0 |
89 |
18:00 |
Brazil Serie D |
Vitoria ES |
Real Noroeste |
2-0 |
0-0 |
95 |
18:00 |
USA USL League Two |
FC Manitoba |
Minneapolis City SC |
1-2 |
0-0 |
94 |
18:30 |
Argentine Division 1 |
Instituto AC Cordoba |
Club Atletico Tigre |
0-1 |
0-0 |
95 |
18:30 |
Argentine Division 1 |
CA Platense |
Sarmiento Junin |
1-0 |
0-0 |
99 |
18:30 |
Brazil Serie B |
Chapecoense SC |
CRB AL |
2-1 |
0-0 |
100 |
18:30 |
Argentine Division 2 |
Deportivo Maipu |
Tristan Suarez |
3-1 |
0-0 |
94 |
18:30 |
Argentina Santa Fe Cup |
ADIUR Rosario |
Morning Star |
0-0 |
0-0 |
91 |
18:30 |
Brazil Serie D |
Fluminense PI |
Parnahyba PI |
1-3 |
0-0 |
94 |
18:30 |
Brazil Serie D |
Ipora EC |
Anapolis FC |
1-1 |
0-0 |
95 |
19:00 |
Brazil Serie A |
Bragantino |
Sao Paulo |
0-0 |
0-0 |
93 |
19:00 |
Brazil Serie A |
Fluminense RJ |
Internacional RS |
2-0 |
0-0 |
95 |
19:00 |
Bolivia Primera Division |
Always Ready |
Aurora |
3-1 |
0-0 |
95 |
19:00 |
Chile Primera B |
Rangers Talca |
Deportes Santa Cruz |
2-1 |
0-0 |
96 |
19:00 |
Chile Primera B |
Santiago Morning |
San Luis Quillota |
1-0 |
0-0 |
100 |
19:00 |
Copa Libertadores U20 |
Huachipato U20 |
Defensor Sporting U20 |
0-3 |
0-0 |
94 |
19:00 |
BRA SPC |
Marilia Ac |
Sao Bento |
0-0 |
0-0 |
94 |
19:00 |
Canadian Premier League |
Atletico Ottawa |
Valour |
2-0 |
0-0 |
94 |
19:00 |
Brazil Serie D |
Brasil de Pelotas |
Novo Hamburgo RS |
1-0 |
0-0 |
96 |
19:00 |
Brazil Serie D |
Brasiliense |
Interporto FC |
10-0 |
0-0 |
89 |
19:00 |
Brazil Serie D |
Cruzeiro Arapiraca |
ASA AL |
0-2 |
0-0 |
98 |
19:00 |
Brazil Serie D |
Real Desportivo/RO |
Ceilandia DF |
0-6 |
0-0 |
89 |
19:00 |
Brazil Serie D |
Sousa PB |
Nacional de Patos PB |
1-0 |
0-0 |
95 |
19:00 |
Brazil Serie D |
Trem-AP |
Sao Raimundo/RR |
1-2 |
0-0 |
92 |
19:00 |
Bolivia Regional Cup |
Club River San Julian |
Ciudad Nueva Santa Cruz |
1-3 |
0-0 |
91 |
19:00 |
Bolivia Regional Cup |
CD Municipal Tarija |
CA Ciclon |
2-1 |
0-0 |
95 |
19:30 |
Argentine Division 2 |
Independiente Rivadavia |
Chacarita juniors |
1-0 |
0-0 |
93 |
19:30 |
Chile Primera D |
D. Concepcion |
General VelAsquez |
2-1 |
0-0 |
95 |
19:30 |
Brasileiro, Serie C |
America FC Natal RN |
Manaus (AM) |
1-2 |
0-0 |
95 |
19:30 |
Brasileiro, Serie C |
Pouso Alegre |
Floresta CE |
0-1 |
0-0 |
96 |
20:00 |
Primera Division de Paraguay |
Sportivo Luqueno |
Guarani CA |
1-2 |
0-0 |
100 |
20:00 |
International Friendly |
USA (W) |
Wales (W) |
2-0 |
0-0 |
93 |
20:00 |
Brazil Serie D |
Campinense |
Santa Cruz PE |
2-0 |
0-0 |
95 |
20:00 |
Brazil Serie D |
Princesa AM |
Nacional(AM) |
1-1 |
0-0 |
95 |
20:30 |
Morocco cup |
Renaissance Sportive de Berkane |
Union Touarga Sport Rabat |
1-1 |
0-0 |
97 |
21:00 |
Argentine Division 1 |
Velez Sarsfield |
Godoy Cruz Antonio Tomba |
1-1 |
0-0 |
95 |
21:00 |
Concacaf Gold |
Guatemala |
Jamaica |
0-1 |
0-0 |
94 |
21:00 |
Brazil Serie B |
Sport Club do Recife |
Mirassol |
0-0 |
0-0 |
96 |
21:00 |
Uruguay Primera Division |
Racing Club Montevideo |
Nacional Montevideo |
2-2 |
0-0 |
94 |
21:00 |
BRA SPC |
Ponte Preta |
Oeste |
0-1 |
0-0 |
97 |
21:00 |
USA MLS Next Pro League |
Crown Legacy FC |
Atlanta United FC II |
3-1 |
0-0 |
93 |
21:00 |
USA USL League Two |
Virginia Marauders |
Patuxent FA |
1-1 |
0-0 |
92 |
21:30 |
Brazil Serie A |
Fortaleza |
Atletico Paranaense |
1-0 |
0-0 |
98 |
21:30 |
Brazil Serie A |
Gremio (RS) |
Botafogo RJ |
0-2 |
0-0 |
95 |
21:30 |
Bolivia Primera Division |
Independiente Petrolero |
Royal Pari FC |
4-2 |
0-0 |
95 |
21:30 |
Argentine Division 2 |
Estudiantes de Caseros |
Ferrol Carril Oeste |
1-2 |
0-0 |
98 |
21:30 |
USA Women |
Gotham FC (W) |
Portland Thorns FC (W) |
2-1 |
0-0 |
93 |
22:00 |
Primera Division de Venezuela |
Caracas FC |
Academia Puerto Cabello |
2-1 |
0-0 |
96 |
22:00 |
Chile Primera Division |
O.Higgins |
CD Magallanes |
1-2 |
0-0 |
97 |
22:00 |
Copa Libertadores U20 |
Boca Juniors U20 |
Palmeiras (Youth) |
2-2 |
0-0 |
93 |
22:00 |
USA Women Premier League |
Michigan (W) |
Michigan Hawks (W) |
1-2 |
0-0 |
91 |
22:00 |
Uruguay League Women |
Montevideo Wanderers (W) |
Atletico Fenix Montevideo (W) |
1-3 |
0-0 |
91 |
22:00 |
Uruguay League Women |
Torque (W) |
Danubio (W) |
6-0 |
0-0 |
89 |
22:00 |
Brasileiro, Serie C |
Aparecidense GO |
Sao Jose PoA RS |
2-1 |
0-0 |
95 |
22:00 |
Brasileiro, Serie C |
Figueirense |
Centro Sportivo Alagoano |
1-1 |
0-0 |
96 |
22:00 |
USA MLS Next Pro League |
Chicago flame B |
Cincinnati II |
0-0 |
0-0 |
92 |
22:00 |
USA MLS Next Pro League |
International Miami B |
New England Revolution B |
0-2 |
0-0 |
95 |
22:30 |
Primera Division de Paraguay |
Cerro Porteno |
Guairena |
1-3 |
0-0 |
89 |
23:00 |
USA National Premier Soccer League |
Charlotte Independence |
Lexington |
2-1 |
0-0 |
92 |
23:00 |
Uruguay Segunda |
Durazno Capital |
Sportivo Huracan FC |
1-1 |
0-0 |
93 |
23:00 |
Dominican Republic Liga |
East Central FC |
Portsmouth Bombers |
3-2 |
0-0 |
91 |
23:00 |
USA MLS Next Pro League |
Huntsville City |
Orlando City B |
6-2 |
0-0 |
89 |
23:00 |
USA MLS Next Pro League |
MINNESOTA United B |
Real Monarchs |
0-2 |
0-0 |
92 |
23:00 |
USA MLS Next Pro League |
New York Red Bulls B |
New York City Team B |
2-3 |
0-0 |
93 |
23:00 |
USA USL League Two |
Miami AC |
FC Miami City |
1-1 |
0-0 |
92 |
23:30 |
Argentine Division 1 |
Defensa Y Justicia |
Lanus |
2-2 |
0-0 |
94 |
23:30 |
Argentine Division 1 |
Banfield |
Arsenal de Sarandi |
0-0 |
0-0 |
94 |
23:30 |
Concacaf Gold |
USA |
Canada |
1-1 |
0-0 |
94 |
23:30 |
Bolivia Primera Division |
Universitario De Vinto |
The Strongest |
1-3 |
0-0 |
94 |
23:30 |
Argentine Division 2 |
Aldosivi Mar del Plata |
Quilmes |
1-2 |
0-0 |
93 |
23:30 |
Canadian Premier League |
York United FC |
Forge FC |
0-4 |
0-0 |
92 |
13:00 |
Brazil Paulista Serie B |
Wavor SPU23 |
Taquaritinga U23 |
1-0 |
0-0 |
97 |
18:00 |
Brazil Campeonato Gaucho 2 |
Gloria RS |
Uniao Frederiquense RS |
- |
- |
|
10:00 |
International Club Friendly |
TSV Bordesholm |
Eimsbutteler TV |
- |
- |
|
12:00 |
International Club Friendly |
Wiedenbruck |
SC Preussen Munster II |
- |
- |
|
12:00 |
International Club Friendly |
SpVgg Ansbach |
TSV Nördlingen |
- |
- |
|
13:00 |
International Club Friendly |
Notts County (W) |
Milton Keynes Dons (W) |
- |
- |
|
13:00 |
International Club Friendly |
Montrose LFC (W) |
Partick Thistle (W) |
- |
- |
|
13:30 |
International Club Friendly |
Dynamo Moscow |
CSKA Moscow |
- |
- |
|
14:00 |
International Club Friendly |
Lokomotiv Moscow |
SKA Khabarovsk |
2-0 |
0-0 |
88 |
15:00 |
International Friendly |
Benin (W) |
Burkina Faso (W) |
- |
- |
|
16:30 |
International Club Friendly |
Hatayspor |
Hull City |
1-1 |
0-0 |
91 |
19:00 |
Chile Primera D |
Deportes Quillon |
Colchagua CD |
- |
- |
|
19:30 |
Venezuela Segunda Division |
Urena SC |
Bolívar SC VEN |
3-0 |
0-0 |
94 |
13:00 |
Brazil Campeonato Mineiro U20 |
Pouso Alegrense U20 |
America MG (Youth) |
0-4 |
0-0 |
92 |
13:00 |
Brazil national youth (U20) Football Championship |
Campo Grande CE U20 |
Icasa(CE) Youth |
0-2 |
0-0 |
95 |
17:45 |
Brazil national youth (U20) Football Championship |
Bonsucesso U20 |
Campo Grande AC U20 |
3-3 |
0-0 |
93 |
17:45 |
Brazil Campeonato Carioca C |
St.Cristobal RJ |
Mesquita-RJ |
2-0 |
0-0 |
92 |
18:00 |
Brazil national youth (U20) Football Championship |
Campinense Clube (PB) U20 |
Treze U20 |
0-1 |
0-0 |
93 |
18:00 |
Brazil national youth (U20) Football Championship |
Monsoon FC U20 |
Juventude (Youth) |
1-3 |
0-0 |
96 |
19:00 |
Brazil national youth (U20) Football Championship |
Cruzeiro (Youth) |
Esporte de Patos U20 |
0-2 |
0-0 |
100 |
20:00 |
Peru B League |
Santos Ica |
Juan Aurich |
1-0 |
0-0 |
90 |
20:30 |
Peru B League |
Union Huaral |
Comerciantes FC |
1-1 |
0-0 |
96 |
13:00 |
International Club Friendly |
Cliftonville LFC (W) |
Cork City (W) |
1-0 |
0-0 |
93 |
14:30 |
Latvia Division 2 |
Grobina |
FK Smiltene BJSS |
4-0 |
0-0 |
87 |
07:00 |
Chinese Champions League |
Qingdao May Wind |
Beijing Smart Sky Football Club |
3-3 |
0-0 |
88 |
09:00 |
Chinese Champions League |
Baoding Bootscity Athletics Football Club |
Changzhi Huicheng |
1-2 |
0-0 |
90 |
09:40 |
Village Super League |
Chejiang 3 Village Football Team |
Chejiang 1 Village Football Team |
1-3 |
0-0 |
89 |
11:20 |
Village Super League |
Chejiang 2 Village Football Team |
Sanjiang Sige Village Football Team |
4-0 |
0-0 |
89 |
11:20 |
Village Super League |
Chejiang 2 Village Football Team |
Sanjiang Sige Village Football Team |
4-0 |
0-0 |
89 |
13:00 |
Village Super League |
Kouzhai Village Football Team |
Pingyong Village Football Team |
2-1 |
0-0 |
89 |
21:00 |
USA USL League Two |
Capital City FC |
Oly Town FC |
0-2 |
0-0 |
94 |
13:00 |
Brazil national youth (U20) Football Championship |
Queimadense PB Youth |
AD Picuiense U20 |
4-0 |
0-0 |
88 |
07:00 |
BSWCP |
Switzerland Beach Soccer |
Azerbaijan Beach Soccer |
5-6 |
0-0 |
62 |
08:15 |
BSWCP |
Lithuania Beach Soccer |
Greece Beach Soccer |
4-4 |
0-0 |
59 |
08:00 |
International Club Friendly |
FK Radnicki Zrenjanin |
ACS Viitorul Pandurii Targu Jiu |
0-0 |
0-0 |
84 |
09:00 |
International Club Friendly |
Monaco |
Saint Gilloise |
- |
- |
|
09:00 |
International Club Friendly |
Kolubara |
OFK Petrovac |
0-0 |
0-0 |
88 |
14:00 |
International Club Friendly |
FC Mynai |
Khust City |
- |
- |
|
14:00 |
International Club Friendly |
Dnipro-1 |
Metalist Kharkiv |
- |
- |
|
14:00 |
International Club Friendly |
Bury AFC |
Preston North End U21 |
- |
- |
|
14:30 |
International Club Friendly |
FK Vozdovac Beograd |
Decic Tuzi |
2-1 |
0-0 |
88 |
15:00 |
International Club Friendly |
Kryvbas |
FC Karpaty Lviv |
- |
- |
|
15:59 |
International Club Friendly |
FK Velez Mostar |
FK Igman Konjic |
4-0 |
0-0 |
88 |
15:59 |
International Club Friendly |
FK Tuzla City |
GOSK Gabela |
0-0 |
0-0 |
91 |
13:00 |
International Club Friendly |
FK Krasnodar 2 |
FK Chayka Pesch |
- |
- |
|
09:30 |
BSWCP |
Poland Beach Soccer |
Germany Beach Soccer |
8-6 |
0-0 |
60 |
10:45 |
BSWCP |
Turkey Beach Soccer |
Estonia Beach Soccer |
3-3 |
0-0 |
61 |
12:15 |
BSWCP |
Ukraine Beach Soccer |
France Beach Soccer |
2-1 |
0-0 |
0 |
13:30 |
BSWCP |
Portugal Beach Soccer |
Denmark Beach Soccer |
8-3 |
0-0 |
59 |
15:59 |
BSWCP |
Italy Beach Soccer |
Spain Beach Soccer |
3-3 |
0-0 |
58 |
14:45 |
BSWCP |
Ukraine Beach Soccer |
Moldova Beach Soccer |
5-2 |
0-0 |
59 |
14:00 |
Bolivia Regional Cup |
CD Torre Fuerte |
24 de Septiembre 1969 |
1-0 |
0-0 |
0 |
18:00 |
Argentina Santa Fe Cup |
AC Blanco y Negro |
Argentino De Firmat |
2-3 |
0-0 |
90 |
18:00 |
Argentina Primera B Women |
CA San Miguel (W) |
Deportivo Merlo (W) |
3-1 |
0-0 |
94 |
19:00 |
Bolivia Regional Cup |
Real Mizque |
Pasion Celeste |
2-2 |
0-0 |
95 |
18:00 |
Argentina Torneo B |
Juventud Pueyrredon |
CA Elortondo |
0-2 |
0-0 |
88 |
18:30 |
Argentina Primera B Women |
Newells Old Boys (W) |
San Luis FC (W) |
0-1 |
0-0 |
96 |
18:30 |
Uruguay Amateur Cup |
ID Boquita |
CA Quilmes |
0-2 |
0-0 |
98 |
18:30 |
Uruguay Amateur Cup |
Bella Vista Paysandu |
Club Atletico Libertad |
0-0 |
0-0 |
100 |
18:30 |
Uruguay Amateur Cup |
Juventud Unida de Libertad |
Wanderers de Santa Lucia |
2-0 |
0-0 |
94 |
22:00 |
USA Women Premier League |
Lancaster Inferno (W) |
Keystone FC (W) |
3-1 |
0-0 |
92 |
18:30 |
Uruguay Amateur Cup |
CA Ituzaingo de Maldonado |
Laureles FC |
1-1 |
0-0 |
97 |
23:00 |
International Club Friendly |
Real Espana |
Real Esteli |
0-1 |
0-0 |
93 |
12:00 |
Paraguay reserve team league |
Sportivo Trinidense Reserves |
Sportivo Ameliano Reserves |
3-2 |
0-0 |
92 |
00:00 |
USA Women |
Angel City FC (W) |
North Carolina (W) |
2-1 |
0-0 |
94 |
00:00 |
USA Women Premier League |
Los Angeles Sol (W) |
FC Arizona (W) |
0-2 |
0-0 |
92 |
00:00 |
USA Women Premier League |
Los Angeles Sol (W) |
FC Arizona (W) |
0-2 |
0-0 |
92 |
00:00 |
USA Women Premier League |
Los Angeles Sol (W) |
FC Arizona (W) |
0-2 |
0-0 |
92 |
00:00 |
Barbados Premier League |
Ellerton FC |
Paradise FC |
3-0 |
0-0 |
89 |
00:00 |
Barbados Premier League |
Ellerton FC |
Paradise FC |
3-0 |
0-0 |
89 |
00:00 |
Barbados Premier League |
Ellerton FC |
Paradise FC |
3-0 |
0-0 |
89 |
00:00 |
USA MLS Next Pro League |
Los Angeles Galaxy II |
Saint Louis City B |
1-0 |
0-0 |
91 |
00:00 |
USA MLS Next Pro League |
Los Angeles FC II |
San Jose Earthquakes Reserve |
2-1 |
0-0 |
91 |
00:15 |
Primera Division de Venezuela |
Zamora Barinas |
Portuguesa FC |
1-2 |
0-0 |
95 |
00:30 |
Peru Primera Division |
EM Deportivo Binacional |
Deportivo Garcilaso |
1-4 |
0-0 |
68 |
00:30 |
USA USL League Two |
FA Euro |
Hudson Valley Hammers |
1-3 |
0-0 |
91 |
00:30 |
USA USL League Two |
Peoria City |
Springfield ASC |
- |
- |
|
01:00 |
Primera Division Liga MX |
Monterrey |
Atlas |
1-0 |
0-0 |
96 |
01:00 |
USA Women Premier League |
Fresno freeze (W) |
San Francisco Nighthawks (W) |
1-1 |
0-0 |
93 |
02:00 |
USA MLS Next Pro League |
Portland Timbers Reserve |
Sporting Kansas City(R) |
3-1 |
0-0 |
91 |
02:00 |
USA USL League Two |
Academica SC |
Project 51O |
- |
- |
|
03:00 |
USA MLS Next Pro League |
Tacoma Defiance |
North Texas SC |
3-0 |
0-0 |
90 |
18:00 |
Brazil Campeonato Baiano 2 |
Vitoria da Conquista BA |
Jequie BA |
3-2 |
0-0 |
95 |
17:00 |
Senegal Premier League |
ASC Jaraaf |
Casamance |
- |
- |
|
05:30 |
International Friendly |
New Zealand (W) |
Vietnam (W) |
2-0 |
0-0 |
94 |
08:00 |
Vietnam Second Division |
TP Ho Chi Minh II |
Gia Dinh |
0-2 |
0-0 |
94 |
08:00 |
Vietnam Second Division |
TP Ho Chi Minh II |
Gia Dinh |
0-2 |
0-0 |
94 |
08:15 |
Australia Victoria NPL2 U20 League |
FC Bulleen Lions U20 |
Eastern Lions U21 |
9-3 |
0-0 |
90 |
08:30 |
India Sikkim S-League |
Kumar Sporting FC |
Sikkim Aakraman FC |
0-5 |
0-0 |
92 |
08:30 |
Vietnam Second Division |
Luxury Ha Long |
Quang Nam Reserves |
0-3 |
0-0 |
86 |
08:45 |
Malaysia MFL Cup |
Sabah U23 |
Terengganu II U23 |
0-0 |
0-0 |
95 |
09:00 |
Vietnam Second Division |
Da Nang II |
PVF Vietnam |
1-1 |
0-0 |
94 |
09:15 |
Malaysia MFL Cup |
Kedah II U23 |
PDRM U23 |
0-2 |
0-0 |
94 |
10:00 |
K League 2 |
Chungnam Asan |
Jeonnam Dragons |
3-3 |
0-0 |
94 |
10:00 |
Vietnam Second Division |
Hai Nam Vinh Phuc |
Lam Dong |
1-6 |
0-0 |
87 |
10:15 |
Victorian State League Division 1 |
FC Bulleen Lions |
Eastern Lions SC |
3-0 |
0-0 |
92 |
10:30 |
K League 2 |
Gimcheon Sangmu FC |
Busan I Park |
2-1 |
0-0 |
94 |
13:00 |
Syrian Cup |
Teshrin SC |
Al-Wahda Damascus |
1-0 |
0-0 |
93 |
13:00 |
South Africa Confederations Cup |
Angola |
Mauritius |
0-1 |
0-0 |
92 |
13:00 |
Malaysia MFL Cup |
Kelantan United U23 |
Penang U23 |
0-1 |
0-0 |
96 |
13:00 |
Malaysia MFL Cup |
FAM-MSN Project U23 |
Johor Darul Takzim II U23 |
1-3 |
0-0 |
68 |
14:00 |
Iraqi Premier League |
Newroz SC(IRQ) |
Arbil |
- |
- |
|
14:00 |
Iraqi Premier League |
Al Sinaah |
Al Quwa Al Jawiya |
0-2 |
0-0 |
93 |
14:00 |
Argentina Reserve League |
Gimnasia LP Reserves |
Atletico Tucuman Reserve |
2-0 |
0-0 |
92 |
14:00 |
Argentina Reserve League |
Central Cordoba SdE Reserves |
Rosario Central Reserves |
0-2 |
0-0 |
92 |
14:00 |
Argentina Reserve League |
Godoy Cruz Reserves |
Velez Sarsfield Reserves |
0-1 |
0-0 |
93 |
14:00 |
Argentina Reserve League |
Huracan Reserves |
Boca Juniors Reserve |
2-2 |
0-0 |
93 |
14:00 |
Argentina Reserve League |
Newell's Reserves |
CA Independiente Reserves |
1-0 |
0-0 |
94 |
14:30 |
Iraqi Premier League |
Al-Hudod |
Al Zawraa |
0-1 |
0-0 |
94 |
15:00 |
Latvian Higher League |
Metta/LU Riga |
BFC Daugavpils |
0-0 |
0-0 |
94 |
15:00 |
Algerian Ligue Professionnelle 1 |
HB Chelghoum Laid |
RC Arba |
0-3 |
0-0 |
95 |
15:00 |
Jordan Sh Cup |
Maan |
Sahab SC |
0-1 |
0-0 |
94 |
15:30 |
Peru Reserves League |
Universitario de Deportes Reserves |
Union Comercio Reserves |
3-1 |
0-0 |
89 |
15:30 |
Peru Reserves League |
UTC Cajamarca Reserves |
Alianza Atletico Reserves |
2-1 |
0-0 |
97 |
15:59 |
International Club Friendly |
SV Sandhausen |
AE Zakakiou |
4-2 |
0-0 |
88 |
15:59 |
South Africa Confederations Cup |
Mozambique |
Lesotho |
0-1 |
0-0 |
77 |
15:59 |
Peru Reserves League |
Atletico Grau Reserves |
Deportivo Binacional Reserves |
3-1 |
0-0 |
92 |
15:59 |
Norway Division 4 |
Skjetten Fotball |
Ullern 2 |
2-1 |
0-0 |
94 |
16:15 |
Algerian Ligue Professionnelle 1 |
ES Setif |
MC Alger |
1-1 |
0-0 |
93 |
16:15 |
Algerian Ligue Professionnelle 1 |
JS kabylie |
MC Magra |
2-0 |
0-0 |
93 |
16:15 |
Algerian Ligue Professionnelle 1 |
El Bayadh |
CS Constantine |
3-1 |
0-0 |
94 |
16:15 |
Algerian Ligue Professionnelle 1 |
Paradou AC |
Biskra |
2-1 |
0-0 |
92 |
16:15 |
Algerian Ligue Professionnelle 1 |
USM Khenchela |
CR Belouizdad |
4-0 |
0-0 |
93 |
16:15 |
Iraqi Premier League |
Al Diwaniya |
Karbalaa |
- |
- |
|
16:15 |
Iraqi Premier League |
Zakho |
Al Talaba |
- |
- |
|
17:00 |
Swedish Allsvenskan |
IFK Goteborg |
Varbergs BoIS FC |
1-2 |
0-0 |
94 |
17:00 |
Swedish Allsvenskan |
IFK Norrkoping FK |
Halmstads |
1-2 |
0-0 |
93 |
17:00 |
Argentine Division 1 |
Barracas Central |
Argentinos Juniors |
0-0 |
0-0 |
93 |
17:00 |
Sweden Superettan |
Helsingborg |
Ostersunds FK |
1-0 |
0-0 |
94 |
17:00 |
Sweden Superettan |
Trelleborgs FF |
Utsiktens BK |
0-3 |
0-0 |
97 |
17:00 |
Norway 2.Liga |
Grorud |
Valerenga B |
4-1 |
0-0 |
92 |
17:00 |
Norway Division 4 |
Forde |
Molde B |
- |
- |
|
17:30 |
Egyptian Premier League |
El Daklyeh |
Ismaily |
0-1 |
0-0 |
97 |
17:30 |
Egyptian Premier League |
Ghazl El Mahallah |
NBE SC |
0-0 |
0-0 |
97 |
17:30 |
Egyptian Premier League |
Talaea EI-Gaish |
Aswan |
1-0 |
0-0 |
94 |
17:30 |
Egyptian Premier League |
Ceramica Cleopatra FC |
Pyramids FC |
2-1 |
0-0 |
93 |
17:30 |
International Club Friendly |
Galatasaray |
Varda SE |
2-0 |
0-0 |
91 |
18:00 |
Peru Reserves League |
Cusco FC Reserves |
Cienciano Reserves |
2-4 |
0-0 |
82 |
18:30 |
International Club Friendly |
Yate Town |
Chippenham Town |
- |
- |
|
18:30 |
Jordan Sh Cup |
Al Faisaly |
Shabab AlOrdon |
3-0 |
0-0 |
95 |
18:30 |
Norway Division 4 |
Skedsmo |
Lillestrom B |
3-0 |
0-0 |
76 |
18:45 |
International Club Friendly |
Queen's Park |
Livingston |
0-1 |
0-0 |
90 |
18:45 |
International Club Friendly |
Bangor FC |
Moyola Park |
1-1 |
0-0 |
90 |
18:45 |
International Club Friendly |
Redditch United |
Brackley Town |
0-0 |
0-0 |
90 |
19:00 |
UEFA European U-19 Football Championship |
Greece U19 |
Iceland U19 |
0-0 |
0-0 |
95 |
19:00 |
UEFA European U-19 Football Championship |
Spain U19 |
Norway U19 |
0-0 |
0-0 |
93 |
19:00 |
International Club Friendly |
Ballymacash Rangers |
Glenavon Lurgan |
0-0 |
0-0 |
90 |
19:00 |
Iraqi Premier League |
Al Shorta |
AI Kahrabaa |
2-0 |
0-0 |
95 |
19:30 |
Argentine Division 1 |
Colon de Santa Fe |
Belgrano |
0-0 |
0-0 |
94 |
20:00 |
Iceland 4 Deild |
Skautafelag Reykjavikur |
KM Reykjavik |
0-0 |
0-0 |
91 |
20:00 |
Brazil national youth (U20) Football Championship |
Sociedade Acao U20 |
Dom Bosco U20 |
2-0 |
0-0 |
95 |
20:00 |
Iceland U19 League |
KR KV U19 |
IR LettirU19 |
3-2 |
0-0 |
94 |
20:15 |
Peru Primera Division |
Sport Huancayo |
Cusco FC |
3-1 |
0-0 |
96 |
20:15 |
Peru B League |
Molinos El Pirata |
Alianza Universidad |
1-2 |
0-0 |
94 |
20:30 |
Iceland 4 Deild |
Alafoss |
KB Breidholt |
8-1 |
0-0 |
75 |
21:00 |
Paraguayan Division 2 |
Rubio nu |
3 De Febrero |
3-1 |
0-0 |
97 |
22:00 |
Uruguay Primera Division |
Torque |
CA River Plate |
0-1 |
0-0 |
93 |
22:00 |
BRA SPC |
Mirassol |
Noroeste |
1-1 |
0-0 |
99 |
22:00 |
Brasil Women's Cup |
Bragantino (W) |
Fluminense RJ (W) |
1-0 |
0-0 |
96 |
22:30 |
Argentine Division 1 |
Boca Juniors |
CA Huracan |
1-0 |
0-0 |
95 |
23:00 |
Brazil Serie B |
Vila Nova |
Vitoria BA |
1-0 |
0-0 |
95 |
23:00 |
Brazil Copa Fares Lopes |
Pacajus |
Iguatu CE |
0-3 |
0-0 |
95 |
23:00 |
Brasileiro, Serie C |
Confianca SE |
Volta Redonda |
0-1 |
0-0 |
96 |
23:00 |
Brasileiro, Serie C |
Ypiranga(RS) |
Nautico (PE) |
3-3 |
0-0 |
95 |
23:00 |
Brazil Campeonato Amapaense |
Oratorio RC |
Independente AP |
0-0 |
0-0 |
92 |
23:00 |
USA USL League Two |
Real Central NJ |
Philadelphia Lone Star |
3-1 |
0-0 |
92 |
23:15 |
Paraguayan Division 2 |
Deportivo Santani |
Sol de America Pastoreo |
0-2 |
0-0 |
91 |
08:00 |
International Club Friendly |
Hirnyk-Sport |
PFC Oleksandria |
- |
- |
|
08:00 |
International Club Friendly |
FK Sochi |
Vista Gelendzhik |
- |
- |
|
13:00 |
Kazakhstan Premier League |
Okzhetpes |
Ordabasy |
0-4 |
0-0 |
94 |
13:00 |
International Club Friendly |
Kolos Kovalyovka |
FC Chernigiv |
- |
- |
|
13:00 |
International Club Friendly |
Metallurg Lipetsk |
FK Spartak Tambov |
0-0 |
0-0 |
81 |
14:00 |
International Club Friendly |
FC Viktoria Plzen |
Karlsruher SC |
3-0 |
0-0 |
91 |
14:00 |
International Club Friendly |
FK Nizhny Novgorod |
Saturn Moscow |
- |
- |
|
14:30 |
International Club Friendly |
FC Saburtalo Tbilisi |
FC Sioni Bolnisi |
1-1 |
0-0 |
91 |
14:45 |
International Club Friendly |
Hapoel Hadera |
Ironi Nir Ramat HaSharon |
0-1 |
0-0 |
35 |
15:00 |
International Club Friendly |
FC Koper |
Mornar |
5-1 |
0-0 |
89 |
15:59 |
International Club Friendly |
FK Zeleznicar Pancevo |
FK Radnicki Sremska Mitrovica |
3-1 |
0-0 |
0 |
18:00 |
International Club Friendly |
Boreham Wood |
West Ham United |
0-4 |
0-0 |
89 |
19:30 |
International Club Friendly |
Al-Nassr |
Alverca |
2-0 |
0-0 |
93 |
08:30 |
International Friendly |
Vietnam (W) U19 |
Malaysia (W) U19 |
6-0 |
0-1 |
93 |
12:00 |
International Club Friendly |
Hapoel Beer Sheva |
Gornik Leczna |
1-0 |
0-0 |
91 |
12:30 |
International Friendly |
Thailand (W) U19 |
Myanmar (W) U19 |
1-0 |
0-0 |
93 |
15:00 |
West African Football |
Burkina Faso U20 |
Ghana U20 |
2-0 |
0-0 |
95 |
18:00 |
West African Football |
Ivory Coast U20 |
Niger U20 |
4-1 |
0-0 |
94 |
11:00 |
Vietnamese National Cup |
Thanh Hoa |
TTBD Phu Dong |
1-0 |
0-0 |
95 |
11:00 |
Vietnamese National Cup |
Binh Dinh |
Hong Linh Ha Tinh |
2-1 |
0-0 |
92 |
15:00 |
Mexico Youth U23 |
Club Leon U23 |
Pachuca U23 |
- |
- |
|
18:00 |
International Club Friendly |
TSV 1881 Gau-Odernheim |
Rot-Weiss Walldorf |
1-2 |
0-0 |
91 |
09:30 |
Myanmar Professional League |
Ispe FC |
YANGON UNITED |
0-4 |
0-0 |
94 |
07:00 |
Chinese Champions League |
Xi an Ronghai |
Shaanxi Shan an |
4-0 |
0-0 |
89 |
09:00 |
Chinese Champions League |
Langfang City of Glory |
Qingdao Chasing Youth |
2-0 |
0-0 |
88 |
17:00 |
International Club Friendly |
ASV Spratzern |
Favoritner AC |
- |
- |
|
15:59 |
International Club Friendly |
Al Hilal |
ND Gorica |
2-0 |
0-0 |
90 |
16:30 |
Latvia 3. Liga |
FK Beitar II |
AFA Olaine 2 |
1-2 |
0-0 |
45 |
17:45 |
Latvia 3. Liga |
FC Riga United |
FK RSU |
0-1 |
0-0 |
88 |
17:45 |
Brazil national youth (U20) Football Championship |
Rio Sao Paulo U20 |
AA Carapebus U20 |
2-1 |
0-0 |
96 |
15:30 |
International Club Friendly |
Drava |
Partizan Belgrade |
0-1 |
0-0 |
88 |
12:00 |
Paraguay reserve team league |
Resestancia reserve |
Club General Caballero Reserves |
0-4 |
0-0 |
92 |
12:00 |
Paraguay reserve team league |
Sportivo Luqueno Reserves |
Club Guarani Reserve |
0-0 |
0-0 |
96 |
00:00 |
Copa LFPB |
Atletico Palmaflor Vinto |
Real Santa Cruz |
0-0 |
0-0 |
96 |
00:00 |
USA USL League Two |
AHFC Royals |
AC Houston Sur |
3-0 |
0-0 |
96 |
00:30 |
Argentine Division 1 |
Talleres Cordoba |
Club Atlético Unión |
0-0 |
0-0 |
95 |
02:00 |
Primera Division Liga MX |
Club Leon |
Pachuca |
3-0 |
0-0 |
96 |
02:00 |
Mexico Liga MX Femenil |
Tigres (W) |
Club America (W) |
1-0 |
0-0 |
97 |
08:30 |
International Club Friendly |
Otrokovice |
Sigma Olomouc B |
0-4 |
0-0 |
88 |
09:00 |
International Club Friendly |
Pardubice |
Chrudim |
2-0 |
0-0 |
90 |
09:00 |
International Club Friendly |
LKS Nieciecza |
MFK Karvina |
1-1 |
0-0 |
89 |
09:00 |
International Club Friendly |
Stal Mielec |
Siarka Tarnobrzeg |
1-1 |
0-0 |
92 |
09:15 |
Malaysia MFL Cup |
Selangor U23 |
PahangU23 |
2-1 |
0-0 |
95 |
09:30 |
Australia FFV State Knockout Cup |
Goulburn Valley Suns |
Heidelberg United |
0-3 |
0-0 |
78 |
10:00 |
K League 1 |
Daegu FC |
Gangwon FC |
0-0 |
0-0 |
96 |
10:00 |
International Club Friendly |
Hobro |
Skive IK |
- |
- |
|
10:00 |
International Club Friendly |
Fremad Amager |
B93 Copenhagen |
1-2 |
0-0 |
90 |
10:00 |
Vietnamese National Cup |
Hoang Anh Gia Lai |
PVF-CAND |
1-1 |
0-0 |
64 |
10:15 |
Australia SA Cup Women |
West Torrens Birkalla (W) |
Adelaide Comets (W) |
0-2 |
0-0 |
91 |
10:15 |
Australia SA Cup Women |
Salisbury Inter (W) |
Adelaide City (W) |
4-3 |
0-0 |
92 |
10:30 |
K League 1 |
Jeju United |
Gwangju Football Club |
0-0 |
0-0 |
96 |
10:30 |
Australia Queensland State Women's Premier League |
Souths United SC (W) |
Eastern Suburbs SC (W) |
0-2 |
0-0 |
93 |
11:35 |
Chinese Super League |
Shandong Taishan |
Shanghai Shenhua |
3-0 |
0-0 |
92 |
11:35 |
Chinese Super League |
Chengdu Better City FC |
Henan Football Club |
2-0 |
0-0 |
96 |
11:35 |
Chinese Super League |
Cangzhou Mighty Lions |
Tianjin Tigers |
1-1 |
0-0 |
95 |
11:45 |
Singapore League |
Lion City Sailors |
DPMM FC |
2-3 |
0-0 |
93 |
11:45 |
Singapore League |
Tampines Rovers FC |
Tanjong Pagar Utd |
2-1 |
0-0 |
94 |
12:00 |
International Club Friendly |
Midtjylland |
Fredericia |
- |
- |
|
12:00 |
International Club Friendly |
Silkeborg |
Helsingor |
1-0 |
0-0 |
90 |
12:00 |
International Club Friendly |
Swansea City |
Brondby IF |
- |
- |
|
12:00 |
International Club Friendly |
Hansa Rostock |
VSG Altglienicke |
- |
- |
|
12:15 |
Vietnamese National Cup |
Viettel FC |
Nam Dinh FC |
2-0 |
0-0 |
95 |
13:00 |
International Club Friendly |
Sittingbourne |
Ebbsfleet United |
1-3 |
0-0 |
90 |
13:00 |
South Africa Confederations Cup |
Malawi |
Comoros |
2-0 |
0-0 |
91 |
13:00 |
South Africa Confederations Cup |
Seychelles |
Zambia |
2-4 |
0-0 |
91 |
13:30 |
International Club Friendly |
Wolfsberger AC |
Debrecin VSC |
1-0 |
0-0 |
90 |
14:00 |
International Club Friendly |
Cukaricki Stankom |
Sparta Praha |
0-0 |
0-0 |
91 |
14:00 |
International Club Friendly |
Cardiff City |
Bristol Rovers |
- |
- |
|
14:00 |
Iraqi Premier League |
Al Karkh |
Naft Al Junoob |
1-0 |
0-0 |
90 |
14:00 |
Argentina Reserve League |
Tigre Reserves |
Instituto AC Cordoba II |
0-1 |
0-0 |
97 |
14:00 |
Colombia Regional League |
Rojo FC |
E.D.P IND. Medellin |
3-3 |
0-0 |
94 |
14:00 |
Lebanon FA Cup |
Trables Sports Club |
Alahli Nabatiya |
1-1 |
0-0 |
90 |
14:00 |
Lebanon FA Cup |
Tadamon Sour |
Racing Beirut |
- |
- |
|
14:30 |
International Club Friendly |
Cracovia Krakow |
Mlada Boleslav |
1-1 |
0-0 |
89 |
15:00 |
UEFA Champions League |
Urartu |
HSK Zrinjski Mostar |
0-1 |
0-0 |
98 |
15:00 |
Norway 2.Liga |
Orn-Horten |
Aalesund FK B |
1-2 |
0-0 |
96 |
15:00 |
International Club Friendly |
SK Austria Klagenfurt |
Leoben |
0-0 |
0-0 |
89 |
15:00 |
International Club Friendly |
Lisen |
Slavia Prague B |
0-0 |
0-0 |
88 |
15:00 |
International Club Friendly |
KVSK Lommel |
Dordrecht |
- |
- |
|
15:00 |
International Club Friendly |
NK Bravo |
Mornar |
1-0 |
0-0 |
91 |
15:00 |
Jordan Sh Cup |
AL Salt |
Al-Jalil |
1-4 |
0-0 |
94 |
15:30 |
UEFA Champions League |
Lincoln Red Imps FC |
Qarabag |
1-2 |
0-0 |
93 |
15:30 |
International Club Friendly |
SK Prostejov |
TJ Start Brno |
0-0 |
0-0 |
89 |
15:30 |
International Club Friendly |
NK Nafta |
FK Napredak Krusevac |
0-3 |
0-0 |
90 |
15:30 |
International Club Friendly |
Humenne |
Slavia TU Kosice |
4-2 |
0-0 |
88 |
15:30 |
Peru Reserves League |
Cesar Vallejo Reserves |
Academia Deportiva Cantolao Reserves |
4-0 |
0-0 |
92 |
15:30 |
Peru Reserves League |
Sporting Cristal Reserves |
Carlos Manucci Reserves |
3-0 |
0-0 |
54 |
15:59 |
UEFA Champions League |
FK Zalgiris Vilnius |
Vlazrimi Struga |
0-0 |
0-0 |
96 |
15:59 |
International Club Friendly |
Kickers Emden |
VfL Bochum |
2-9 |
0-0 |
89 |
15:59 |
International Club Friendly |
FC Copenhagen |
Schalke 04 |
2-0 |
0-0 |
90 |
15:59 |
International Club Friendly |
SV Horn |
Traiskirchen |
3-2 |
0-0 |
88 |
15:59 |
International Club Friendly |
Metz |
Racing Union Luxemburg |
3-0 |
0-0 |
86 |
15:59 |
International Club Friendly |
Mlada Boleslav |
Cracovia Krakow |
0-0 |
0-0 |
45 |
15:59 |
International Club Friendly |
Sigma Olomouc |
Rapid Wien |
2-1 |
0-0 |
92 |
15:59 |
International Club Friendly |
Vojvodina Novi Sad |
Slaven Koprivnica |
1-1 |
0-0 |
88 |
15:59 |
International Club Friendly |
Rapid Vienna (Youth) |
Team Wiener Linien |
0-0 |
0-0 |
90 |
15:59 |
South Africa Confederations Cup |
South Africa |
Eswatini |
2-1 |
0-0 |
93 |
15:59 |
South Africa Confederations Cup |
Namibia |
Botswana |
0-0 |
0-0 |
93 |
16:15 |
Iraqi Premier League |
AL Najaf |
Naft Alwasat |
0-0 |
0-0 |
0 |
16:30 |
Pan Arab Games - Football |
Algeria U23 |
Saudi Arabia U19 |
1-2 |
0-0 |
93 |
16:30 |
International Club Friendly |
Preuben Munster |
Eintracht Braunschweig |
0-0 |
0-0 |
91 |
16:30 |
International Club Friendly |
Biel Bienne |
Yverdon |
- |
- |
|
16:45 |
International Club Friendly |
SV Donau Klagenfurt |
SV Eberstein |
0-0 |
0-0 |
88 |
17:00 |
International Club Friendly |
Augsburg |
Türkspor Augsburg |
6-0 |
0-0 |
87 |
17:00 |
International Club Friendly |
TuS Bersenbruck |
TuS Blau-Weiss Lohne |
- |
- |
|
17:00 |
International Club Friendly |
SV St Margarethen |
Neusiedl |
1-2 |
0-0 |
87 |
17:00 |
International Club Friendly |
PEC Zwolle |
Westerlo |
3-1 |
0-0 |
90 |
17:00 |
International Club Friendly |
RSV Eintracht |
BFC Viktoria 1889 |
0-4 |
0-0 |
89 |
17:00 |
International Club Friendly |
SC Kalsdorf |
Allerheiligen |
1-0 |
0-0 |
89 |
17:15 |
International Club Friendly |
FC Liefering |
Union Gurten |
2-1 |
0-0 |
86 |
17:30 |
Egyptian Premier League |
Smouha SC |
Enppi |
2-1 |
0-0 |
96 |
17:30 |
International Club Friendly |
Parndorf |
Wiener Viktoria |
0-1 |
0-0 |
88 |
17:30 |
International Club Friendly |
Fortuna Koln II |
Borussia Lindenthal Hohenlind |
1-5 |
0-0 |
89 |
17:30 |
International Club Friendly |
FC Dorndorf |
SG 2000 Mulheim-Karlich |
2-3 |
0-0 |
87 |
17:45 |
International Club Friendly |
TuS Dietkirchen |
Engers |
1-4 |
0-0 |
89 |
18:00 |
UEFA Champions League |
Rakow Czestochowa |
FC Flora Tallinn |
1-0 |
0-0 |
95 |
18:00 |
UEFA Champions League |
Hamrun Spartans |
Maccabi Haifa |
0-4 |
0-0 |
91 |
18:00 |
UEFA Champions League |
NK Olimpija Ljubljana |
FK Valmiera |
2-1 |
0-0 |
95 |
18:00 |
International Club Friendly |
Chesterfield |
Sheffield Wednesday |
1-2 |
0-0 |
91 |
18:00 |
International Club Friendly |
Curzon Ashton FC |
Bolton Wanderers |
1-3 |
0-0 |
89 |
18:00 |
International Club Friendly |
Retford United |
Mansfield Town |
- |
- |
|
18:00 |
International Club Friendly |
Sligo Rovers |
Celtic B |
0-0 |
0-0 |
90 |
18:00 |
International Club Friendly |
SC Telstar |
ADO '20 |
2-1 |
0-0 |
90 |
18:00 |
International Club Friendly |
Southport FC |
Tranmere Rovers |
1-0 |
0-0 |
90 |
18:00 |
Iceland U19 League |
Leiknir KB U19 |
Haukar U19 |
3-3 |
0-0 |
93 |
18:00 |
Iceland U19 League |
IA Kari U19 |
Fram/Ulfarnir U19 |
1-3 |
0-0 |
94 |
18:00 |
Iceland U19 League |
Fjolnir U19 |
Throttur Reykjavik U19 |
7-3 |
0-0 |
61 |
18:00 |
Iceland U19 League |
Selfoss Hamar Aegir Arborg U19 |
Keflavik U19 |
3-0 |
0-0 |
85 |
18:30 |
International Club Friendly |
Alloa Athletic |
Dunfermline Athletic |
0-1 |
0-0 |
89 |
18:30 |
International Club Friendly |
Alfreton Town |
Burton Albion |
1-4 |
0-0 |
89 |
18:30 |
International Club Friendly |
Barnet |
Crystal Palace |
1-0 |
0-0 |
94 |
18:30 |
International Club Friendly |
Burgess Hill Town |
Faversham Town |
- |
- |
|
18:30 |
International Club Friendly |
East Grinstead Town |
Crawley Town |
- |
- |
|
18:30 |
International Club Friendly |
East Kilbride |
Ayr United |
- |
- |
|
18:30 |
International Club Friendly |
Evesham United |
Bromsgrove Sporting FC |
- |
- |
|
18:30 |
International Club Friendly |
Longridge Town FC |
Chorley FC |
- |
- |
|
18:30 |
International Club Friendly |
Plymouth Parkway |
Plymouth Argyle |
0-2 |
0-0 |
91 |
18:30 |
International Club Friendly |
Runcorn Town |
Prescot Cables |
- |
- |
|
18:30 |
International Club Friendly |
South Shields |
Hebburn Town |
- |
- |
|
18:30 |
International Club Friendly |
Whitley Bay |
Dunston UTS |
- |
- |
|
18:30 |
International Club Friendly |
Willand Rovers |
Tiverton Town |
- |
- |
|
18:30 |
International Club Friendly |
Worksop Town |
Ossett United |
- |
- |
|
18:30 |
International Club Friendly |
Pontypridd |
Newport County |
1-2 |
0-0 |
90 |
18:30 |
International Club Friendly |
Anstey Nomads |
Coalville |
0-1 |
0-0 |
89 |
18:30 |
International Club Friendly |
Tranent Juniors |
Dunbar United |
1-2 |
0-0 |
92 |
18:30 |
International Club Friendly |
Dungannon Swifts |
Warrenpoint Town |
0-0 |
0-0 |
89 |
18:30 |
Jordan Sh Cup |
Al Aqaba SC |
Al Wihdat Amman |
0-1 |
0-0 |
95 |
18:30 |
Iraqi Premier League |
Al-Naft |
Al Qasim Sport Club |
2-0 |
0-0 |
94 |
18:45 |
UEFA Champions League |
Partizani Tirana |
BATE Borisov |
1-1 |
0-0 |
93 |
18:45 |
UEFA Champions League |
KI Klaksvik |
Ferencvarosi TC |
0-0 |
0-0 |
95 |
18:45 |
UEFA Champions League |
KF Ballkani |
Ludogorets Razgrad |
2-0 |
0-0 |
94 |
18:45 |
UEFA Champions League |
Shamrock Rovers |
Breidablik |
0-1 |
0-0 |
95 |
18:45 |
International Club Friendly |
Billericay Town |
Aveley |
- |
- |
|
18:45 |
International Club Friendly |
Sepei Unite |
Bowers Pitsea |
- |
- |
|
18:45 |
International Club Friendly |
Annagh United |
Newry City |
2-0 |
0-0 |
90 |
18:45 |
International Club Friendly |
Beaconsfield SYCOB |
Farnborough Town |
3-3 |
0-0 |
92 |
18:45 |
International Club Friendly |
Bognor Regis Town |
Portsmouth |
1-1 |
0-0 |
92 |
18:45 |
International Club Friendly |
Bury AFC |
1874 Northwich |
- |
- |
|
18:45 |
International Club Friendly |
Dorking |
Leatherhead |
- |
- |
|
18:45 |
International Club Friendly |
Dulwich Hamlet |
Bromley |
2-2 |
0-0 |
90 |
18:45 |
International Club Friendly |
East Fife |
Saint Johnstone |
0-3 |
0-0 |
84 |
18:45 |
International Club Friendly |
FC United of Manchester |
Altrincham |
4-1 |
0-0 |
89 |
18:45 |
International Club Friendly |
Fisher Athletic |
Hullbridge Sports |
- |
- |
|
18:45 |
International Club Friendly |
Glossop North End |
Halifax Town |
0-0 |
0-0 |
90 |
18:45 |
International Club Friendly |
Gloucester City |
Hungerford Town |
2-2 |
0-0 |
93 |
18:45 |
International Club Friendly |
Havant Waterlooville |
Sutton United |
2-3 |
0-0 |
89 |
18:45 |
International Club Friendly |
Hednesford Town |
Rushall Olympic |
0-0 |
0-0 |
89 |
18:45 |
International Club Friendly |
Leamington |
Walsall |
1-4 |
0-0 |
87 |
18:45 |
International Club Friendly |
Margate |
Canterbury City |
- |
- |
|
18:45 |
International Club Friendly |
Nuneaton Borough |
Hereford FC |
1-3 |
0-0 |
89 |
18:45 |
International Club Friendly |
Radcliffe Borough |
Rochdale |
0-0 |
0-0 |
91 |
18:45 |
International Club Friendly |
Swindon Supermarine |
Cheltenham Town |
0-6 |
0-0 |
87 |
18:45 |
International Club Friendly |
Tamworth |
Stourbridge |
2-1 |
0-0 |
88 |
18:45 |
International Club Friendly |
Tonbridge Angels |
Charlton Athletic |
0-0 |
0-0 |
89 |
18:45 |
International Club Friendly |
Warrington Town AFC |
Accrington Stanley |
2-3 |
0-0 |
90 |
18:45 |
International Club Friendly |
Whitstable Town |
Erith Belvedere |
- |
- |
|
18:45 |
International Club Friendly |
Clydebank FC |
Rutherglen Glencairn |
- |
- |
|
18:45 |
International Club Friendly |
Kings Lynn |
Lincoln City |
1-1 |
0-0 |
90 |
18:45 |
International Club Friendly |
Wealdstone FC |
Milton Keynes Dons |
0-0 |
0-0 |
90 |
18:45 |
International Club Friendly |
Flackwell Heath |
Maidenhead United |
- |
- |
|
18:45 |
International Club Friendly |
Heybridge Swifts |
Chelmsford City |
0-0 |
0-0 |
88 |
18:45 |
International Club Friendly |
Walton Hersham |
Ashford Town |
5-0 |
0-0 |
89 |
18:45 |
International Club Friendly |
Ware |
Harrow Borough |
0-0 |
0-0 |
90 |
18:45 |
International Club Friendly |
Boston United |
Doncaster Rovers |
2-3 |
0-0 |
92 |
18:45 |
International Club Friendly |
Barwell |
Coventry Sphinx |
3-2 |
0-0 |
89 |
18:45 |
International Club Friendly |
Nairn County |
Inverness |
0-4 |
0-0 |
23 |
19:00 |
International Club Friendly |
Cove Rangers |
Peterhead |
1-1 |
0-0 |
90 |
20:00 |
Pan Arab Games - Football |
Syria U23 |
Sudan U23 |
2-0 |
0-0 |
92 |
20:00 |
Peru Reserves League |
Deportivo Municipal Reserves |
FBC Melgar Reserves |
2-0 |
0-0 |
94 |
20:00 |
Iceland 4 Deild |
Ulfarnir |
RB Keflavik |
2-2 |
0-0 |
93 |
20:00 |
Iceland U19 League |
Fylkir/Ellidi U19 |
Stjarnan SkinandiU19 |
0-3 |
0-0 |
60 |
20:00 |
Iceland U19 League |
Afturelding Hviti U19 |
FH Hafnarfjordur U19 |
2-2 |
0-0 |
97 |
20:00 |
USA USL League Two |
Black Rock FC |
Boston City FC (USA) |
- |
- |
|
21:45 |
Argentine Division 1 |
Rosario Central |
Central Cordoba SDE |
2-0 |
0-0 |
93 |
22:00 |
Copa Sudamericana |
Colo Colo |
America MG |
2-1 |
0-0 |
93 |
22:00 |
Canadian Premier League |
HFX Wanderers FC |
Pacific FC |
2-1 |
0-0 |
93 |
22:00 |
USA USL League Two |
North Carolina FC U23 |
West Virginia Alliance FC |
4-1 |
0-0 |
90 |
22:30 |
Paraguay Cup |
Club Fernando de la Mora |
Tacuary |
1-2 |
0-0 |
90 |
23:00 |
Argentine Division 1 |
Independiente |
Newells Old Boys |
0-2 |
0-0 |
93 |
23:00 |
USA Women Premier League |
Michigan Burn (W) |
Michigan (W) |
4-4 |
0-0 |
89 |
23:00 |
USA Women Premier League |
Livonia City W |
Futsal Factory Academy W |
2-1 |
0-0 |
90 |
23:00 |
USA USL League Two |
AC Connecticut |
Seacoast Utd Phantoms |
1-2 |
0-0 |
94 |
23:00 |
USA USL League Two |
Blackwatch Rush |
West Mass Pioneers |
- |
- |
|
23:00 |
USA USL League Two |
Kings Hammer FC |
Fort Wayne FC |
- |
- |
|
23:00 |
USA USL League Two |
Toledo Villa FC |
FC Buffalo |
- |
- |
|
23:30 |
USA National Premier Soccer League |
Knoxville troops |
Northern Colorado |
2-4 |
0-0 |
93 |
23:30 |
USA USL League Two |
East Atlanta |
Tennessee SC |
0-0 |
0-0 |
93 |
23:30 |
USA USL League Two |
Southern Soccer Academy Kings |
North Alabama |
5-0 |
0-0 |
91 |
18:00 |
Peru B League |
FC Carlos Stein |
Comerciantes Unidos |
- |
- |
|
09:00 |
International Club Friendly |
Puszcza Niepolomice |
KS Wieczysta Krakow |
- |
- |
|
12:00 |
International Club Friendly |
FC Krasnodar |
PFK Kuban |
- |
- |
|
12:00 |
International Club Friendly |
Cambridge United |
Tottenham U21 |
- |
- |
|
13:00 |
International Club Friendly |
Zorya |
Michalovce |
0-0 |
0-0 |
90 |
13:00 |
International Club Friendly |
Gazisehir Gaziantep |
Gazovik Orenburg |
- |
- |
|
15:00 |
International Club Friendly |
Olimpia Elblag |
Cartusia |
- |
- |
|
15:30 |
International Club Friendly |
KS Perparimi Kukesi |
KF Fushe Kosova |
1-0 |
0-0 |
76 |
15:30 |
International Club Friendly |
Servette |
FC Rapperswil-Jona |
0-0 |
0-0 |
90 |
15:30 |
International Club Friendly |
Omonia Nicosia FC |
Trencin |
1-1 |
0-0 |
91 |
15:59 |
International Club Friendly |
Gundelfingen |
Vfr Aalen |
- |
- |
|
15:59 |
International Club Friendly |
Villefranche |
AJ Auxerre |
- |
- |
|
20:00 |
Iceland 4 Deild |
KF Hafnir |
Lettir Reykjavik |
8-0 |
0-0 |
90 |
18:00 |
Brazil Campeonato Maranhense |
Rio Branco VN |
Real Noroeste |
0-1 |
0-0 |
97 |
18:00 |
Brazil national youth (U20) Football Championship |
Concordia U20 |
Brusque U20 |
0-2 |
0-0 |
88 |
14:00 |
Colombia Regional League |
Universidad de Antioquia |
Atletico Nacional Medellin Reserves |
1-1 |
0-0 |
94 |
14:00 |
Lebanon FA Cup |
Al-Ahed |
Shabab Al Ghazieh |
4-0 |
0-0 |
90 |
11:00 |
International Club Friendly |
Baltika Kaliningrad |
Baltika-BFU Kaliningrad |
- |
- |
|
11:00 |
International Club Friendly |
Hapoel Haifa |
Maccabi Petah Tikva FC |
- |
- |
|
11:00 |
International Club Friendly |
CD Tondela |
CF Canelas 2010 |
- |
- |
|
13:30 |
International Club Friendly |
Caykur Rizespor |
Samsunspor |
0-0 |
0-0 |
90 |
14:00 |
International Club Friendly |
FC Karpaty Lviv |
Metalist Kharkiv |
- |
- |
|
14:00 |
International Club Friendly |
Ashdod MS |
Hapoel Petah Tikva |
0-0 |
0-0 |
89 |
15:30 |
International Club Friendly |
Puszcza Niepolomice |
Hapoel Beer Sheva |
1-0 |
0-0 |
91 |
15:59 |
International Club Friendly |
FC Sion |
Neuchatel Xamax |
4-1 |
0-0 |
88 |
15:59 |
International Friendly |
Belarus U21 |
Rotor Volgograd |
2-3 |
0-0 |
83 |
16:30 |
International Club Friendly |
TSV Aubstadt |
Wurzburger FV |
3-0 |
0-0 |
89 |
17:00 |
International Club Friendly |
Winterthur |
Bruhl SG |
- |
- |
|
17:00 |
International Club Friendly |
Andelsbuch |
Horitschon |
6-1 |
0-0 |
88 |
17:00 |
International Club Friendly |
Rotenburger SV |
St Pauli II |
0-3 |
0-0 |
83 |
18:30 |
International Club Friendly |
Gretna |
Carlisle United |
0-0 |
0-0 |
90 |
18:30 |
International Club Friendly |
Killwin Rangers |
Stranraer |
- |
- |
|
08:00 |
International Club Friendly |
Osipovichy |
Rotor Volgograd |
- |
- |
|
13:00 |
Malaysia MFL Cup |
Kuala Lumpur City U23 |
Negeri Sembilan NAZAU23 |
3-1 |
0-0 |
79 |
13:00 |
Malaysia MFL Cup |
kelantan U23 |
Kuching City U23 |
1-1 |
0-0 |
92 |
14:30 |
International Club Friendly |
FK Sloga Doboj |
FK Rudar Pljevlja |
1-0 |
0-0 |
88 |
15:59 |
International Club Friendly |
Sevojno Uzice |
Jedinstvo Bijelo Polje |
2-2 |
0-0 |
90 |
16:30 |
International Club Friendly |
DJK Ammerthal |
SC Grossschwarzenlohe |
1-1 |
0-0 |
89 |
16:30 |
International Club Friendly |
NK Orijent Rijeka |
NK Grobnican |
2-1 |
0-0 |
88 |
12:00 |
Uruguay U19 League |
Villa Espanola U19 |
CA Juventud U19 |
2-2 |
0-0 |
92 |
15:59 |
UEFA European U-19 Football Championship |
Portugal U19 |
Norway U19 |
3-0 |
0-0 |
46 |
17:30 |
International Club Friendly |
Sparta Lichtenberg |
BFC Preussen |
1-1 |
0-0 |
89 |
12:30 |
Argentina Youth League |
CA Brown de Adrogue U20 |
Defensores Unidos U20 |
1-1 |
0-0 |
91 |
14:00 |
Argentina Reserve League |
Puerto Nuevo Reserves |
Excursionistas Reserves |
0-1 |
0-0 |
95 |
00:00 |
Copa Sudamericana |
Barcelona SC(ECU) |
Estudiantes La Plata |
2-1 |
0-0 |
93 |
00:00 |
Ecuador Campeonato Serie B |
Sociedad Deportivo Quito |
Macara |
1-1 |
0-0 |
94 |
00:00 |
Copa LFPB |
Bolivar |
Libertad Gran Mamore FC |
4-0 |
0-0 |
95 |
00:30 |
Argentine Division 1 |
Atletico Tucuman |
Gimnasia La Plata |
2-0 |
0-0 |
93 |
00:30 |
Copa Sudamericana |
Corinthians Paulista (SP) |
Universitario De Deportes |
1-0 |
0-0 |
94 |
00:30 |
USA USL League Two |
FA Euro |
Manhattan SC |
0-3 |
0-0 |
90 |
17:30 |
Iceland U19 League |
Breidablik Augnablik II U19 |
Bereda Bilex Mali III U19 |
- |
- |
|
18:31 |
International Club Friendly |
Hitchin Town |
Stevenage Borough |
0-3 |
0-0 |
87 |
00:30 |
Saint Kitts Nevis Premier League |
Fast Cash Saddlers Utd |
HE Garden Hotspurs |
1-1 |
0-0 |
96 |
08:00 |
International Club Friendly |
Cegled |
BKV Elore |
3-1 |
0-0 |
88 |
08:00 |
International Club Friendly |
SOROKSAR |
III.Keruleti TUE |
4-1 |
0-0 |
88 |
08:00 |
International Club Friendly |
FC Brasov |
Muscelul Campulung |
3-0 |
0-0 |
89 |
08:00 |
International Club Friendly |
Mezokovesd Zsory |
putnok Vse |
0-0 |
0-0 |
89 |
08:15 |
Malaysia President Cup |
Sabah U21 |
Kelantan U21 |
5-1 |
0-0 |
93 |
08:45 |
Malaysia President Cup |
Kelantan United U21 |
Pahang U21 |
1-1 |
0-0 |
93 |
08:45 |
Malaysia President Cup |
Kuala Lumpur FA U21 |
Kuching FA U21 |
3-1 |
0-0 |
93 |
08:45 |
Malaysia President Cup |
Melaka United FC U21 |
Pulau Pinang U21 |
1-0 |
0-0 |
93 |
08:45 |
Malaysia President Cup |
Terengganu FC III U21 |
PDRM U21 |
2-1 |
0-0 |
94 |
09:00 |
International Club Friendly |
Gyori ETO |
Zlate Moravce |
1-2 |
0-0 |
89 |
09:00 |
International Club Friendly |
Viktoria Zizkov |
Hradec Kralove |
2-2 |
0-0 |
91 |
09:00 |
International Club Friendly |
Dynamo Ceske Budejovice |
Diosgyor VTK |
1-2 |
0-0 |
90 |
09:00 |
International Club Friendly |
Vasas |
STK Samorin |
5-0 |
0-0 |
90 |
09:00 |
International Club Friendly |
Wisla Krakow |
Polonia Bytom |
0-2 |
0-0 |
90 |
09:00 |
International Club Friendly |
ESMTK |
Kelen SC |
- |
- |
|
09:00 |
International Club Friendly |
Bohemians1905 B |
Teplice B |
2-2 |
0-0 |
89 |
09:00 |
International Club Friendly |
Szeged Csanad |
Paksi SE Honlapja |
7-3 |
0-0 |
87 |
09:15 |
Malaysia President Cup |
Kedah U21 |
Selangor U21 |
2-2 |
0-0 |
92 |
09:30 |
Japan Emperor's Cup |
Yokohama Marinos |
Machida Zelvia |
1-4 |
0-0 |
94 |
09:30 |
International Club Friendly |
Moreirense |
Rio Ave |
0-0 |
0-0 |
0 |
09:30 |
International Club Friendly |
AVS Futebol SAD |
Clube Desportivo Trofense |
- |
- |
|
09:30 |
International Club Friendly |
GD Chaves |
Vilaverdense |
2-3 |
0-0 |
0 |
09:30 |
Australia FFV State Knockout Cup |
Melbourne Knights |
Oakleigh Cannons |
1-3 |
0-0 |
94 |
10:00 |
K League 1 |
Ulsan Hyundai FC |
Incheon United |
1-2 |
0-0 |
94 |
10:00 |
Japan Emperor's Cup |
Avispa Fukuoka |
FC Gifu |
1-1 |
0-0 |
94 |
10:00 |
Japan Emperor's Cup |
Cerezo Osaka |
Omiya Ardija |
3-1 |
0-0 |
95 |
10:00 |
Japan Emperor's Cup |
FC Tokyo |
Tokyo Verdy |
1-1 |
0-0 |
95 |
10:00 |
Japan Emperor's Cup |
Consadole Sapporo |
Verspah Oita |
0-0 |
0-0 |
0 |
10:00 |
Japan Emperor's Cup |
Kashima Antlers |
Ventforet Kofu |
1-1 |
0-0 |
92 |
10:00 |
Japan Emperor's Cup |
Kashiwa Reysol |
Tokushima Vortis |
2-0 |
0-0 |
93 |
10:00 |
Japan Emperor's Cup |
Kawasaki Frontale |
Mito Hollyhock |
2-1 |
0-0 |
94 |
10:00 |
Japan Emperor's Cup |
Nagoya Grampus |
Vegalta Sendai |
0-0 |
0-0 |
99 |
10:00 |
Japan Emperor's Cup |
Hiroshima Sanfrecce |
Tochigi SC |
0-1 |
0-0 |
94 |
10:00 |
Japan Emperor's Cup |
Shonan Bellmare |
Fagiano Okayama |
2-0 |
0-0 |
93 |
10:00 |
Japan Emperor's Cup |
Kataller Toyama |
Albirex Niigata |
2-2 |
0-0 |
94 |
10:00 |
Japan Emperor's Cup |
Urawa Red Diamonds |
Montedio Yamagata |
1-0 |
0-0 |
94 |
10:00 |
Japan Emperor's Cup |
Jubilo Iwata |
Vissel Kobe |
2-5 |
0-0 |
95 |
10:00 |
Japan Emperor's Cup |
Kochi United |
Yokohama FC |
0-0 |
0-0 |
0 |
10:00 |
Japan Emperor's Cup |
Sagan Tosu |
Roasso Kumamoto |
3-3 |
0-0 |
95 |
10:00 |
International Club Friendly |
Aarhus AGF |
Viborg |
0-0 |
0-0 |
90 |
10:00 |
International Club Friendly |
LKS Lodz II |
Pogonmazovik |
- |
- |
|
10:00 |
Australia Victorian Women's Cup |
Calder United SC (W) |
South Melbourne (W) |
2-0 |
0-0 |
93 |
10:15 |
Australia SA Premier League Women Reserves |
West Torrens Birkalla Reserves (W) |
Flinders United Reserves (W) |
0-2 |
0-0 |
92 |
10:30 |
K League 1 |
Suwon Samsung Bluewings |
Pohang Steelers |
1-1 |
0-0 |
95 |
10:30 |
K League 1 |
Daejeon Citizen |
Jeonbuk Hyundai Motors |
2-2 |
0-0 |
96 |
10:30 |
K League 1 |
FC Seoul |
Suwon FC |
6-2 |
0-0 |
68 |
11:00 |
International Club Friendly |
Lyngby |
Hillerod Fodbold |
0-0 |
0-0 |
90 |
11:00 |
International Club Friendly |
Como |
Gillingham |
0-1 |
0-0 |
91 |
11:30 |
Australia WA State Cup Women |
Murdoch University Melville FC (W) |
Fremantle City FC (W) |
1-0 |
0-0 |
93 |
11:35 |
Chinese Super League |
Qingdao Manatee |
Shenzhen FC |
3-0 |
0-0 |
79 |
11:35 |
Chinese Super League |
Shanghai Port |
Wuhan Three Towns |
3-1 |
0-0 |
95 |
11:35 |
Chinese Super League |
Meizhou Hakka |
Beijing Guoan |
3-1 |
0-0 |
95 |
11:35 |
Chinese Super League |
Changchun Yatai |
Zhejiang Greentown |
2-2 |
0-0 |
94 |
11:35 |
Chinese Super League |
Nantong Zhiyun |
Dalian Pro |
1-1 |
0-0 |
96 |
11:45 |
Singapore League |
Balestier Khalsa FC |
Young Lions |
4-1 |
0-0 |
80 |
11:45 |
Singapore League |
Geylang United FC |
Hougang United FC |
0-2 |
0-0 |
93 |
12:00 |
Argentina Reserve League |
Ferro Carril Oeste Reserves |
Almagro Reserves |
3-0 |
0-0 |
87 |
12:15 |
Malaysia President Cup |
Johor Darul Tazim III U21 |
Perak U21 |
2-1 |
0-0 |
94 |
12:15 |
Brunei Super League |
AKSE Bersatu |
BSRC |
5-1 |
0-0 |
94 |
13:00 |
International Club Friendly |
Oud Heverlee |
Red Star Waasland |
0-0 |
0-0 |
0 |
13:00 |
International Club Friendly |
Rheindorf Altach |
FC 08 Hombrug |
2-1 |
0-0 |
89 |
13:00 |
International Club Friendly |
SC Heerenveen |
Westerlo |
0-0 |
0-0 |
0 |
13:00 |
South Africa Confederations Cup |
Angola |
Lesotho |
4-2 |
0-0 |
89 |
13:00 |
South Africa Confederations Cup |
Mauritius |
Mozambique |
0-1 |
0-0 |
91 |
13:00 |
OP AFW |
Uganda (W) |
Rwanda (W) |
3-3 |
0-0 |
94 |
14:00 |
UEFA Champions League |
Lokomotiv Astana |
Dinamo Tbilisi |
1-1 |
0-0 |
94 |
14:00 |
International Club Friendly |
Chrobry Glogow |
KP Calisia Kalisz |
0-0 |
0-0 |
89 |
14:00 |
International Club Friendly |
Benfica |
Southampton |
- |
- |
|
14:00 |
International Club Friendly |
Feyenoord |
Club Brugge |
2-0 |
0-0 |
92 |
14:00 |
International Club Friendly |
FC Lokomotive Leipzig |
Phonix Lubeck |
- |
- |
|
14:00 |
International Club Friendly |
VVV Venlo |
AZ Alkmaar (Youth) |
1-2 |
0-0 |
90 |
14:00 |
International Club Friendly |
Mohacs |
Vasas SC II |
- |
- |
|
14:00 |
Lebanon FA Cup |
Al Bourj |
Al-Safa |
1-1 |
0-0 |
96 |
14:30 |
International Club Friendly |
Indjija |
Rudar Prijedor |
1-0 |
0-0 |
89 |
15:00 |
Finland Veikkausliga |
Inter Turku |
Vaasa VPS |
0-2 |
0-0 |
96 |
15:00 |
International Club Friendly |
Videoton Puskas Akademia |
Slovan Liberec |
1-4 |
0-0 |
88 |
15:00 |
International Club Friendly |
Kazincbarcika |
Nyiregyhaza |
1-1 |
0-0 |
89 |
15:00 |
International Club Friendly |
Ivancsa |
Bodajk FC Siofok |
1-1 |
0-0 |
88 |
15:00 |
International Club Friendly |
Manchester United |
Leeds United |
2-0 |
0-0 |
89 |
15:00 |
International Club Friendly |
Nagykanizsai TE 1866 |
Szombathelyi Haladas |
2-2 |
0-0 |
90 |
15:00 |
International Club Friendly |
FC Pisek |
Dukla Prague |
0-0 |
0-0 |
90 |
15:00 |
International Club Friendly |
St.Polten |
Ujpesti |
1-4 |
0-0 |
88 |
15:00 |
International Club Friendly |
Hlucin |
GKS Jastrzebie |
0-1 |
0-0 |
89 |
15:00 |
International Club Friendly |
Holstein Kiel |
Synot Slovacko |
1-0 |
0-0 |
89 |
15:00 |
International Club Friendly |
FK MAS Taborsko |
Preddie J |
- |
- |
|
15:00 |
International Club Friendly |
Star Starachowice |
GKS Belchatow |
3-0 |
0-0 |
88 |
15:00 |
Jordan Sh Cup |
Moghayer Al Sarhan |
Al-Ahly |
2-1 |
0-0 |
95 |
15:00 |
Algeria U20 Youth League |
RC Arba U21 |
Paradou AC U21 |
3-2 |
0-0 |
90 |
15:00 |
Algeria U20 Youth League |
RC Arba U21 |
Paradou AC U21 |
3-2 |
0-0 |
90 |
15:00 |
Algeria U20 Youth League |
US Biskra U21 |
MC Oran U21 |
1-1 |
0-0 |
91 |
15:00 |
Algeria U20 Youth League |
CS Constantine U21 |
USM Alger U21 |
1-0 |
0-0 |
92 |
15:00 |
Algeria U20 Youth League |
CR Belouizdad U21 |
JS Kabylie U21 |
3-0 |
0-0 |
69 |
15:00 |
Algeria U20 Youth League |
NC Magra U21 |
HB Chelghoum Laid U21 |
0-1 |
0-0 |
100 |
15:00 |
Algeria U20 Youth League |
MC Alger U21 |
MC El Bayadh U21 |
3-3 |
0-0 |
94 |
15:00 |
Algeria U20 Youth League |
JS Saoura U21 |
ES Setif U21 |
3-2 |
0-0 |
94 |
15:00 |
USA MLS Next Pro League |
New England Revolution B |
Crown Legacy FC |
3-1 |
0-0 |
93 |
15:30 |
Finland - Kakkonen Lohko |
Jazz Pori |
Tampere United |
2-1 |
0-0 |
94 |
15:30 |
International Club Friendly |
Bohemians 1905 |
FK Kosice |
4-1 |
0-0 |
89 |
15:30 |
International Club Friendly |
Blansko |
Vyskov |
0-0 |
0-0 |
89 |
15:30 |
International Club Friendly |
Brabrand |
Hobro |
- |
- |
|
15:30 |
International Club Friendly |
SK Zapy |
Marila Pribram |
1-0 |
0-0 |
88 |
15:30 |
International Club Friendly |
Sokol Kleczew |
Sieradz |
0-2 |
0-0 |
88 |
15:59 |
UEFA Champions League |
HJK Helsinki |
Larne FC |
1-0 |
0-0 |
94 |
15:59 |
Finland - Kakkonen Lohko |
FC Ilves-Kissat |
P-Iirot |
4-2 |
0-0 |
93 |
15:59 |
Finland - Kakkonen Lohko |
JIPPO |
Klubi 04 Helsinki |
0-1 |
0-0 |
98 |
15:59 |
Norway NM Cupen |
Molde |
Sarpsborg 08 |
3-1 |
0-0 |
93 |
15:59 |
International Club Friendly |
Galanta |
FC Artmedia Petrzalka |
0-4 |
0-0 |
88 |
15:59 |
International Club Friendly |
Slovan Rosice |
TJ Tatran Bohunice |
3-2 |
0-0 |
89 |
15:59 |
International Club Friendly |
Slovan Rosice |
TJ Tatran Bohunice |
3-2 |
0-0 |
89 |
15:59 |
International Club Friendly |
MFK Karvina B |
Frydlant Nad Ostravici |
3-2 |
0-0 |
91 |
15:59 |
International Club Friendly |
PEAC FC |
Kozarmisleny SE |
- |
- |
|
15:59 |
International Club Friendly |
FK Tuzla City |
NK Siroki Brijeg |
0-0 |
0-0 |
90 |
15:59 |
International Club Friendly |
Austria Lustenau |
Dornbirner SV |
0-0 |
0-0 |
90 |
15:59 |
International Club Friendly |
Charleroi |
NK Lokomotiva Zagreb |
2-1 |
0-0 |
91 |
15:59 |
International Club Friendly |
SR Donaufeld Wien |
Trenkwalder Admira Wacker |
6-0 |
0-0 |
90 |
15:59 |
International Club Friendly |
TSG Hoffenheim |
SV Elversberg |
2-1 |
0-0 |
89 |
15:59 |
International Club Friendly |
PAOK Saloniki |
Racing Genk |
3-2 |
0-0 |
90 |
15:59 |
International Club Friendly |
Szolnoki MAV FC |
Hatvan |
1-3 |
0-0 |
88 |
15:59 |
International Club Friendly |
SV Westfalia Rhynern |
Borussia Dortmund |
0-7 |
0-0 |
88 |
15:59 |
International Club Friendly |
NK Publikum Celje |
MTK Hungaria |
2-2 |
0-0 |
88 |
15:59 |
International Club Friendly |
Sporting Braga |
SCU Torreense |
0-0 |
0-0 |
91 |
15:59 |
International Club Friendly |
TSV Hartberg |
Polissya Zhytomyr |
2-3 |
0-0 |
89 |
15:59 |
International Club Friendly |
Bordeaux |
Pau FC |
1-1 |
0-0 |
89 |
15:59 |
International Club Friendly |
Pecsi MFC |
Majosi |
5-1 |
0-0 |
88 |
15:59 |
International Club Friendly |
FSV Optik Rathenow |
1. FC Lok Stendal |
1-3 |
0-0 |
89 |
15:59 |
Peru B League |
Ayacucho Futbol Club |
CD Coopsol |
0-0 |
0-0 |
91 |
15:59 |
OP AFW |
Burkina Faso (W) |
Mali (W) |
- |
- |
|
15:59 |
Norway Division 4 |
Brodd |
Fyllingsdalen |
2-1 |
0-0 |
93 |
16:30 |
International Club Friendly |
Saint Etienne |
UNFP |
- |
- |
|
16:30 |
International Club Friendly |
Darmstadt |
Norwich City |
0-1 |
0-0 |
89 |
16:30 |
International Club Friendly |
Fenerbahce |
Crvena Zvezda |
1-3 |
0-0 |
94 |
16:30 |
International Club Friendly |
FSV luckenwalde |
Union Berlin |
0-0 |
0-0 |
91 |
16:30 |
International Club Friendly |
DJK Vilzing |
Viseu |
- |
- |
|
16:30 |
International Club Friendly |
Eintracht Frankfurt (Youth) |
Bayern Alzenau |
4-1 |
0-0 |
89 |
16:30 |
International Club Friendly |
SV Babelsberg 03 |
Hertha Zehlendorf |
0-0 |
0-0 |
89 |
16:30 |
International Club Friendly |
TSV Steinbach Haiger |
Alemannia Aachen |
0-0 |
0-0 |
89 |
16:30 |
International Club Friendly |
Freiberg |
FV Illertissen |
0-0 |
0-0 |
91 |
16:30 |
International Club Friendly |
Atus Velden |
Wolfsberger AC Amateure |
1-4 |
0-0 |
88 |
16:30 |
Senegal FA Cup |
ASC Jaraaf |
Ajel de Rufisque |
1-0 |
0-0 |
98 |
16:45 |
International Club Friendly |
Luzern |
Schaffhausen |
3-0 |
0-0 |
90 |
16:45 |
International Club Friendly |
SV Drochtersen/Assel |
Hansa Rostock II |
- |
- |
|
17:00 |
UEFA Champions League |
Hacken |
The New Saints |
3-1 |
0-0 |
96 |
17:00 |
International Club Friendly |
Young Boys |
Dynamo Kyiv |
3-2 |
0-0 |
89 |
17:00 |
International Club Friendly |
TSV Buchbach |
Al-Jazira Al-Hamra |
- |
- |
|
17:00 |
International Club Friendly |
FC Eindhoven |
Lierse |
0-3 |
1-0 |
88 |
17:00 |
International Club Friendly |
Godollo |
Budaorsi SC |
- |
- |
|
17:00 |
International Club Friendly |
FC Einheit Wernigerode |
BSG Chemie Leipzig |
1-2 |
0-0 |
89 |
17:00 |
International Club Friendly |
FV Fortuna Heddesheim |
VfR Mannheim |
3-1 |
0-0 |
89 |
17:00 |
International Club Friendly |
Rudes |
NK Varteks Varazdin |
0-1 |
1-0 |
89 |
17:00 |
Norway Division 4 |
Bjarg |
Bremnes IL |
2-1 |
0-0 |
100 |
17:30 |
UEFA Champions League |
Farul Constanta |
Sheriff Tiraspol |
1-0 |
0-0 |
96 |
17:30 |
UEFA Europa Conference League |
F91 Dudelange |
St. Patricks Athletic |
2-0 |
0-0 |
93 |
17:30 |
Egyptian Premier League |
Al-Ittihad Alexandria |
El Mokawloon El Arab |
0-0 |
0-0 |
64 |
17:30 |
International Club Friendly |
SSVg Velbert |
SpVgg Erkenschwick |
0-0 |
0-0 |
89 |
17:30 |
International Club Friendly |
SpVg Schonnebeck |
Blau Weiss Mintard |
6-0 |
0-0 |
88 |
17:30 |
International Club Friendly |
FC Red Star Zurich |
SV Hongg |
1-3 |
0-0 |
90 |
17:30 |
Brazil Mineiluo group B League |
Itabirito |
Aymores |
1-0 |
0-0 |
97 |
17:30 |
International Friendly |
Hungary (W) |
Greece (W) |
1-0 |
0-0 |
91 |
17:45 |
Brazil Campeonato Carioca Serie A2 |
Resende-RJ |
Macae |
1-2 |
0-0 |
93 |
18:00 |
UEFA Europa Conference League |
B36 Torshavn |
Paide Linnameeskond |
0-0 |
0-0 |
93 |
18:00 |
Norway NM Cupen |
Valerenga |
Brann |
3-2 |
0-0 |
92 |
18:00 |
Iceland Division 1 |
Grindavik |
Thor Akureyri |
1-1 |
0-0 |
95 |
18:00 |
Iceland Division 1 |
Vestri |
UMF Selfoss |
0-0 |
0-0 |
92 |
18:00 |
International Club Friendly |
Holzheimer SG |
TSV Meerbusch |
1-1 |
0-0 |
87 |
18:00 |
International Club Friendly |
Lancaster City |
Bolton Wanderers U21 |
- |
- |
|
18:00 |
International Club Friendly |
Tavistock AFC |
Huddersfield Town |
0-0 |
0-0 |
89 |
18:00 |
International Club Friendly |
Maritimo |
FC Caldas |
0-0 |
0-0 |
81 |
18:00 |
Peru B League |
Dep.San Martin |
Los Chankas |
3-2 |
0-0 |
97 |
18:00 |
Brazil Copa Gaucho |
Sao Jose PoA RS |
Aimore |
2-0 |
0-0 |
80 |
18:00 |
Paraguay Cup |
Atyra FC |
Deportivo Carapegua |
1-1 |
0-0 |
92 |
18:00 |
Brazil national youth (U20) Football Championship |
Treze U20 |
Serra Branca U20 |
0-1 |
0-0 |
93 |
18:00 |
Brazil national youth (U20) Football Championship |
CA Porto PE U20 |
Santa Cruz PE U20 |
0-2 |
0-0 |
95 |
18:00 |
Norway Division 4 |
Brumunddal |
HamKam B |
2-0 |
0-0 |
93 |
18:15 |
International Club Friendly |
Arbroath |
Dundee |
0-1 |
0-0 |
90 |
18:15 |
International Club Friendly |
Fafe |
Vitoria Guimaraes |
0-0 |
0-0 |
89 |
18:30 |
UEFA Champions League |
Slovan Bratislava |
Swift Hesperange |
1-1 |
0-0 |
96 |
18:30 |
International Club Friendly |
Boreham Wood |
Brentford |
1-1 |
0-0 |
90 |
18:30 |
Jordan Sh Cup |
Al Hussein Irbid |
Ramtha Club |
1-2 |
0-0 |
97 |
18:30 |
Argentina Regional League |
Resistencia Central |
Estudiantes de Resistencia |
2-1 |
0-0 |
96 |
18:45 |
International Club Friendly |
Matlock Town |
Buxton FC |
0-0 |
0-0 |
90 |
18:45 |
International Club Friendly |
Turriff United |
Aberdeen |
0-0 |
0-0 |
90 |
18:45 |
International Club Friendly |
AFC Wimbledon |
Metropolitan Police |
0-0 |
0-0 |
90 |
18:45 |
International Club Friendly |
Romford |
Dagenham Redbridge |
0-0 |
0-0 |
90 |
18:45 |
International Club Friendly |
Sutton Common Rovers |
Merstham |
0-0 |
0-0 |
90 |
19:00 |
Copa LFPB |
Always Ready |
Vaca Diez |
3-1 |
0-0 |
95 |
19:00 |
Copa LFPB |
Always Ready |
Vaca Diez |
3-1 |
0-0 |
95 |
19:00 |
USA USL League Two |
Altitude Rush |
Miami AC |
- |
- |
|
19:00 |
Bolivia Regional Cup |
Deportivo FATIC |
Hiska Nacional |
0-0 |
0-0 |
0 |
19:15 |
Iceland Premier Division |
Valur Reykjavik |
Fylkir |
2-1 |
0-0 |
97 |
19:15 |
Iceland Division 1 |
Afturelding |
Throttur Reykjavik |
1-0 |
0-0 |
94 |
19:15 |
Iceland Division 1 |
Grotta Seltjarnarnes |
Akranes |
1-3 |
0-0 |
94 |
19:15 |
Iceland Division 1 |
Leiknir Reykjavik |
KFR Aegir |
3-2 |
0-0 |
96 |
19:15 |
Iceland Division 1 |
UMF Njardvik |
Fjolnir |
1-1 |
0-0 |
94 |
19:15 |
Iceland 4 Deild |
KA Asvellir |
Arborg |
1-5 |
0-0 |
92 |
19:30 |
Brazil national youth (U20) Football Championship |
Nacional Fast Club Youth |
Amazonas U20 |
0-0 |
0-0 |
89 |
19:30 |
Brazil national youth (U20) Football Championship |
Nacional Fast Club Youth |
Amazonas U20 |
0-0 |
0-0 |
89 |
19:30 |
Bolivia Regional Cup |
Academia Deportiva Fancesa |
Nacional Sucre |
1-1 |
0-0 |
95 |
19:30 |
Bolivia Regional Cup |
Academia Deportiva Fancesa |
Nacional Sucre |
1-1 |
0-0 |
95 |
20:00 |
Ecuador Campeonato Serie B |
Buhos ULVR |
SC Imbabura |
2-4 |
0-0 |
93 |
20:00 |
Ecuador Campeonato Serie B |
Chacaritas SC |
9 de Octubre |
1-1 |
0-0 |
93 |
20:15 |
Peru B League |
CD Alfonso Ugarte de Puno |
Deportivo Llacuabamba |
4-0 |
0-0 |
94 |
21:30 |
International Club Friendly |
San Francisco FC |
CD Arabe Unido |
- |
- |
|
22:00 |
Copa Sudamericana |
Patronato Parana |
Botafogo RJ |
0-2 |
0-0 |
95 |
22:00 |
Copa do Brasil |
Gremio (RS) |
Bahia |
1-1 |
0-0 |
93 |
22:00 |
Brazil national youth (U20) Football Championship |
Atletico Cajazeirense U20 |
Esporte de Patos U20 |
0-0 |
0-0 |
75 |
22:00 |
USA Independent League |
Club de Lyon FC |
Maryland Bobcats FC |
0-3 |
0-0 |
91 |
22:00 |
Copa LFPB |
Aurora |
Club Guabira |
0-0 |
0-0 |
95 |
22:00 |
USA USL League Two |
Tobacco Road |
Charlotte Eagles |
0-1 |
0-0 |
93 |
23:00 |
Chile Primera Division |
Coquimbo Unido |
Curico Unido |
1-0 |
0-0 |
98 |
23:00 |
USL Championship |
Indy Eleven |
Charleston Battery |
1-1 |
0-0 |
97 |
23:00 |
USA National Premier Soccer League |
Apotheos |
Charlottetowne Hops |
4-1 |
0-0 |
88 |
23:00 |
Brazil Copa Fares Lopes |
Caucaia CE |
Ferroviario CE |
0-0 |
0-0 |
92 |
23:00 |
USA MLS Next Pro League |
Toronto FC II |
Philadelphia Union II |
1-1 |
0-0 |
93 |
23:00 |
Brazil Campeonato Amapaense |
Ypiranga AP |
Trem-AP |
0-2 |
0-0 |
94 |
23:00 |
USA USL League Two |
AFC Ann Arbor |
Oakland County FC |
2-0 |
0-0 |
94 |
23:00 |
USA USL League Two |
Patuxent FA |
Lionsbridge FC |
0-1 |
0-0 |
92 |
23:00 |
USA USL League Two |
Real Central NJ |
West Chester United |
1-1 |
0-0 |
93 |
23:00 |
USA USL League Two |
Weston |
FC Miami City |
1-0 |
0-0 |
94 |
23:30 |
USA Major League Soccer |
New York Red Bulls |
FC Cincinnati |
1-0 |
0-0 |
63 |
23:30 |
USA Major League Soccer |
New England Revolution |
Atlanta United |
2-1 |
0-0 |
94 |
23:30 |
Concacaf Gold |
USA |
Panama |
0-0 |
0-0 |
97 |
23:30 |
USL Championship |
Detroit City |
Loudoun United |
1-1 |
0-0 |
95 |
23:30 |
USA National Premier Soccer League |
Hartford City FC |
New York Shockers |
2-1 |
0-0 |
96 |
23:30 |
Argentina Santa Fe Cup |
Union Totoras |
Club Maciel |
1-1 |
0-0 |
88 |
15:59 |
International Friendly |
Sweden (W) U23 |
China (W) U23 |
5-0 |
0-0 |
93 |
06:30 |
International Club Friendly |
Hapoel Rishon Lezion |
Shimshon Kafr Qasim |
9-0 |
0-0 |
85 |
07:00 |
International Club Friendly |
FK Brodarac |
FK Prva Iskra Baric |
- |
- |
|
07:30 |
International Club Friendly |
Concordia Chiajna |
Ceahlaul Piatra Neamt |
- |
- |
|
08:00 |
International Club Friendly |
Obolon Kiev |
FC Livyi Bereh |
- |
- |
|
09:00 |
International Club Friendly |
Belenenses |
Dezembro |
- |
- |
|
09:00 |
International Club Friendly |
ESMTK Budapest |
Hungary Kelen sc |
- |
- |
|
12:00 |
International Club Friendly |
Slovan Velvary |
Slovan Liberec II |
- |
- |
|
14:00 |
International Club Friendly |
Budapest Honved |
Kecskemeti TE |
- |
- |
|
15:00 |
International Club Friendly |
Wiedenbruck |
Oldenburg |
- |
- |
|
15:00 |
International Club Friendly |
Rot-Weiss Erfurt |
Greuther Furth (Youth) |
- |
- |
|
15:00 |
International Club Friendly |
Kryvbas |
Khust City |
- |
- |
|
15:00 |
International Club Friendly |
Znicz Pruszkow |
Karmiotissa Polemidion |
3-1 |
0-0 |
86 |
15:30 |
International Club Friendly |
Bregalnica Stip |
FK Dubocica |
2-1 |
0-0 |
93 |
15:59 |
International Club Friendly |
OFK Beograd |
FK Vrsac |
1-2 |
0-0 |
90 |
15:59 |
International Club Friendly |
Hertha BSC Berlin Youth |
TuS Makkabi Berlin |
- |
- |
|
15:59 |
International Club Friendly |
Eilenburg |
Magdeburg Am |
- |
- |
|
15:59 |
International Club Friendly |
Academy Pandev |
ACS Viitorul Selimbar |
- |
- |
|
16:30 |
International Club Friendly |
Saint Gilloise |
RFC de Liege |
- |
- |
|
16:30 |
International Club Friendly |
FC 1980 Wien |
Wiener Viktoria |
3-2 |
0-0 |
90 |
17:30 |
International Club Friendly |
Wacker Burghausen |
SV Fortuna Regensburg |
- |
- |
|
18:00 |
International Club Friendly |
TSV Schott Mainz |
FC Basara Mainz |
- |
- |
|
09:00 |
International Club Friendly |
Rubin Kazan |
Krylya Sovetov |
- |
- |
|
13:00 |
Brazil national youth (U20) Football Championship |
Pernambucano (Youth) |
Sport Club Recife Youth |
0-1 |
0-0 |
95 |
18:00 |
Brazil Campeonato Maranhense |
FF Sport Nova Cruz |
Zumbi EC |
0-2 |
0-0 |
94 |
18:00 |
Brazil Campeonato Maranhense |
SC Penedense |
AA Dimensao Saude |
1-0 |
0-0 |
96 |
18:00 |
Brazil national youth (U20) Football Championship |
bis SC U20 |
Retro FC Brasil U20 |
0-6 |
0-0 |
93 |
18:00 |
Brazil national youth (U20) Football Championship |
Spartax Joao Pessoa U20 |
Internacional PB U20 |
0-1 |
0-0 |
32 |
19:30 |
Brazil Campeonato Brasileiro A3 Women |
Taruma (W) |
3B da Amazonia (W) |
0-0 |
0-0 |
90 |
19:30 |
Brazil Campeonato Brasileiro A3 Women |
Taruma (W) |
3B da Amazonia (W) |
0-0 |
0-0 |
90 |
22:30 |
Brazil Mineiluo group B League |
Betim FC |
Boa Esporte Clube |
1-0 |
0-0 |
93 |
22:30 |
Brazil Mineiluo group B League |
Uberlandia MG |
Uniao Recreativa dos Trabalhadores MG/URT |
3-1 |
0-0 |
95 |
18:00 |
International Club Friendly |
Einheit Rudolstadt |
Blau-Weiss Neustadt |
2-1 |
0-0 |
88 |
22:00 |
Brazil national youth (U20) Football Championship |
Nacional de Patos U20 |
Cruzeiro Itaporanga U20 |
1-2 |
0-0 |
93 |
15:59 |
International Club Friendly |
FC Blau Weiss Linz |
Diosgyor VTK |
2-0 |
0-0 |
87 |
15:59 |
International Club Friendly |
Lech II Poznan |
MKS Notec Czarnkow |
2-2 |
0-0 |
89 |
08:30 |
India Sikkim S-League |
Sikkim Himalayan SC |
Sai Namchi |
4-0 |
0-0 |
92 |
08:00 |
International Club Friendly |
Energetik-BGU Minsk |
Alania Vladikavkaz |
1-2 |
0-0 |
87 |
14:30 |
International Club Friendly |
Shakhter Soligorsk |
Alania Vladikavkaz |
0-0 |
0-0 |
83 |
18:00 |
International Club Friendly |
SG 2000 Mulheim-Karlich |
Rot-Weiss Hadamar |
2-2 |
0-0 |
89 |
15:00 |
International Club Friendly |
Vasas |
Gyirmot SE |
1-1 |
0-0 |
91 |
08:00 |
Chinese Champions League |
Langfang City of Glory |
Xi an Ronghai |
1-0 |
0-0 |
87 |
08:00 |
Chinese Champions League |
Qingdao Chasing Youth |
Shaanxi Shan an |
2-1 |
0-0 |
88 |
15:30 |
International Club Friendly |
Macva Sabac |
FK Csikszereda Miercurea Ciuc |
0-2 |
0-0 |
87 |
15:00 |
International Club Friendly |
Tatran LM |
Fomat Martin |
3-1 |
0-0 |
88 |
15:30 |
International Club Friendly |
FK Bohumin |
Slavia Orlova |
0-0 |
0-0 |
88 |
16:30 |
International Club Friendly |
Lugano |
FC Paradiso |
5-1 |
0-0 |
88 |
16:30 |
International Club Friendly |
NK Dubrava Zagreb |
NK Jarun |
4-1 |
0-0 |
88 |
16:30 |
International Club Friendly |
Rot-Weiss Oberhausen |
Ratingen SV |
1-1 |
0-0 |
88 |
15:00 |
International Club Friendly |
Paksi B |
Kaposvar |
- |
- |
|
23:00 |
Chile Primera D |
Colchagua CD |
Comunal Cabrero |
3-2 |
0-0 |
92 |
00:00 |
Copa Sudamericana |
Dep.Independiente Medellin |
San Lorenzo |
0-1 |
0-0 |
95 |
00:00 |
Copa Sudamericana |
Sporting Cristal |
Club Sport Emelec |
0-1 |
0-0 |
96 |
00:00 |
USL Championship |
Louisville City FC |
Pittsburgh Riverhounds |
0-1 |
0-0 |
81 |
00:00 |
Ecuador Campeonato Serie B |
CD Independiente Juniors |
CD Vargas Torres |
0-0 |
0-0 |
95 |
00:00 |
USA USL League Two |
Lansing City |
Flint City Bucks |
- |
- |
|
00:00 |
USA USL League Two |
Little Rock Street |
Louisiana Krewe FC |
- |
- |
|
00:00 |
USA USL League Two |
Round Rock SC |
Corpus Christi FC |
- |
- |
|
00:00 |
USA USL League Two |
St. Croix SC |
RKC Third Coast |
2-2 |
0-0 |
93 |
00:30 |
USA Major League Soccer |
FC Kansas City |
Real Salt Lake |
2-2 |
0-0 |
94 |
00:30 |
USA Major League Soccer |
Nashville |
Philadelphia Union |
0-2 |
0-0 |
89 |
00:30 |
USA Major League Soccer |
Houston Dynamo |
Minnesota United FC |
0-3 |
0-0 |
98 |
00:30 |
USA Major League Soccer |
Chicago Fire |
Montreal Impact |
3-0 |
0-0 |
95 |
00:30 |
Copa do Brasil |
Atletico Paranaense |
Flamengo |
0-2 |
0-0 |
97 |
00:30 |
Canadian Premier League |
Cavalry FC |
Atletico Ottawa |
0-2 |
0-0 |
92 |
00:30 |
USA USL League Two |
FA Euro |
New Jersey Copa |
2-3 |
0-0 |
95 |
00:30 |
USA USL League Two |
Morris Elite |
Manhattan SC |
- |
- |
|
01:00 |
USL Championship |
El Paso Locomotive FC |
San Antonio |
1-2 |
0-0 |
93 |
01:00 |
USL Championship |
FC Tulsa |
Miami FC |
1-0 |
0-0 |
99 |
02:00 |
Concacaf Gold |
Jamaica |
Mexico |
0-2 |
0-0 |
93 |
02:00 |
USL Championship |
Oakland Roots |
Memphis 901 |
1-1 |
0-0 |
100 |
02:00 |
USA MLS Next Pro League |
Los Angeles Galaxy II |
Los Angeles FC II |
4-3 |
0-0 |
93 |
02:00 |
USA USL League Two |
Davis Legacy SC |
Marin FC Legends |
1-3 |
0-0 |
92 |
02:00 |
USA USL League Two |
Capital City FC |
Ballard Football Club |
1-3 |
0-0 |
90 |
02:00 |
USA USL League Two |
Hippocampus of southern California |
Redlands FC |
0-1 |
0-0 |
93 |
02:30 |
USA Major League Soccer |
Los Angeles FC |
St. Louis City |
3-0 |
0-0 |
94 |
02:30 |
USA Major League Soccer |
San Jose Earthquakes |
Seattle Sounders |
2-0 |
0-0 |
94 |
02:30 |
USA Major League Soccer |
Vancouver Whitecaps |
Austin FC |
2-1 |
0-0 |
100 |
16:45 |
Atlantic Ocean Cup |
NK Aluminij |
Al-Ettifaq |
0-1 |
0-0 |
89 |
00:00 |
Argentina Torneo B |
CAA Casildenses |
CA Chabas |
3-2 |
0-0 |
94 |
08:30 |
International Friendly |
Myanmar (W) U19 |
Vietnam (W) U19 |
0-1 |
0-0 |
98 |
09:00 |
Australia Capital Territory Premier League Women |
ANU FC (W) |
Tuggeranong Utd(W) |
1-4 |
0-0 |
93 |
09:15 |
Australia Queensland State Women's Premier League |
Peninsula Power (W) |
Queensland Lions(W) |
4-3 |
0-0 |
95 |
09:30 |
Australia Victorian Women's Cup |
Casey Comets (W) |
FC Bulleen Lions (W) |
0-5 |
0-0 |
92 |
11:00 |
Kazakhstan Division 1 |
Yassy Turkistan |
Astana B |
3-0 |
0-0 |
89 |
12:00 |
International Club Friendly |
Alanyaspor |
Caykur Rizespor |
3-1 |
0-0 |
91 |
12:00 |
Kazakhstan Division 1 |
Ekibastuzets |
FK Arys |
3-0 |
0-0 |
81 |
12:00 |
Kazakhstan Division 1 |
Khan Tengri FC |
Akademiya Ontustik |
3-0 |
0-0 |
86 |
12:30 |
International Friendly |
Indonesia (W) U19 |
Thailand (W) U19 |
1-3 |
0-0 |
50 |
12:30 |
OP AFW |
Ethiopia (W) |
Chad (W) |
3-0 |
0-0 |
63 |
13:00 |
Argentina Reserve League |
Nueva Chicago Reserves |
CA Atlanta Reserves |
2-0 |
0-0 |
94 |
13:00 |
Argentina Reserve League |
Deportivo Moron Reserves |
Tristan Suarez Reserves |
2-2 |
0-0 |
93 |
13:00 |
OP AFW |
Namibia (W) |
Equatorial Guinea (W) |
- |
- |
|
14:00 |
International Club Friendly |
SC Paderborn 07 |
Dynamo Dresden |
- |
- |
|
14:00 |
International Club Friendly |
Konyaspor |
Samsunspor |
3-1 |
0-0 |
89 |
14:00 |
Kazakhstan Division 1 |
FK Aktobe II |
Akzhayik Oral |
0-0 |
0-0 |
37 |
14:00 |
Argentina Reserve League |
Banfield Reserves |
Lanus Reserves |
0-1 |
0-0 |
96 |
14:00 |
Argentina Reserve League |
Estudiantes LP Reserves |
River Plate Reserves |
0-0 |
0-0 |
92 |
14:00 |
Argentina Reserve League |
Platense Reserves |
Union Santa Fe Reserves |
4-1 |
0-0 |
93 |
14:00 |
Argentina Reserve League |
San Lorenzo Reserves |
Belgrano Reserves |
0-1 |
0-0 |
95 |
14:30 |
International Club Friendly |
Ural Sverdlovsk Oblast |
Neftchi Fargona |
3-0 |
0-0 |
90 |
15:00 |
UEFA Europa Conference League |
FC Avan Academy |
Egnatia |
1-0 |
0-0 |
97 |
15:00 |
UEFA Europa Conference League |
Tobol Kostanai |
Honka Espoo |
2-1 |
0-0 |
94 |
15:00 |
UEFA Europa Conference League |
FC Pyunik |
Trans Narva |
2-0 |
0-0 |
92 |
15:00 |
UEFA Europa Conference League |
Inter Club Escaldes |
Vikingur Gotu |
2-1 |
0-0 |
93 |
15:00 |
International Club Friendly |
AEK Athens |
FC Shakhtar Donetsk |
5-0 |
0-0 |
89 |
15:00 |
International Club Friendly |
Stade Ouchy |
Paris FC |
2-2 |
0-0 |
88 |
15:00 |
International Friendly |
Cameroon (W) U17 |
Morocco (W) football U17 |
- |
- |
|
15:00 |
International Friendly |
Ivory Coast U20 |
Ghana U20 |
1-1 |
0-0 |
95 |
15:00 |
International Friendly |
Georgia (W) |
Armenia (W) |
4-0 |
0-0 |
77 |
15:00 |
Mexico Youth U23 |
Chivas Guadalajara U23 |
Necaxa U23 |
2-0 |
0-0 |
93 |
15:30 |
UEFA Europa Conference League |
FK Makedonija Gjorce Petrov |
Rigas Futbola skola |
0-1 |
0-0 |
71 |
15:30 |
UEFA Europa Conference League |
MSK Zilina |
Levadia Tallinn |
1-1 |
0-0 |
76 |
15:30 |
International Club Friendly |
Varda SE |
Backa Topola |
1-0 |
0-0 |
48 |
15:30 |
International Club Friendly |
AEK Larnaca |
Vojvodina Novi Sad |
0-0 |
0-0 |
88 |
15:59 |
UEFA Europa Conference League |
FC Haka |
Crusaders |
2-1 |
0-0 |
48 |
15:59 |
UEFA Europa Conference League |
FK Panevezys |
FC Milsami |
1-0 |
0-0 |
46 |
15:59 |
UEFA Europa Conference League |
Brunos Magpie |
Dundalk |
0-0 |
0-0 |
0 |
15:59 |
Finland - Kakkonen Lohko |
PPJ Akatemia |
Kiffen Helsinki |
0-1 |
0-0 |
46 |
15:59 |
Norway NM Cupen |
Ham-Kam |
Bodo Glimt |
0-0 |
0-0 |
48 |
15:59 |
Norway NM Cupen |
Kjelsas |
Raufoss |
0-0 |
0-0 |
45 |
15:59 |
International Club Friendly |
Zaglebie Lubin |
Energie Cottbus |
1-2 |
0-0 |
0 |
15:59 |
International Club Friendly |
FK Vozdovac Beograd |
Novi Pazar |
0-0 |
0-0 |
86 |
15:59 |
International Club Friendly |
Maccabi Tel Aviv |
Orlando Pirates |
0-1 |
0-0 |
89 |
15:59 |
Norway Youth Cup |
Grorud U19 |
Lillestrom U19 |
0-3 |
0-0 |
0 |
15:59 |
Estonia Esi Liiga |
Tallinna JK Legion |
Flora Tallinn II |
0-2 |
0-0 |
45 |
15:59 |
International Friendly |
Kosovo (W) |
Liechtenstein (W) |
- |
- |
|
16:30 |
International Club Friendly |
SpVgg Bayreuth |
Zwickau |
1-0 |
0-0 |
90 |
17:00 |
UEFA Europa Conference League |
Alashkert |
Arsenal Tivat |
1-1 |
0-0 |
93 |
17:00 |
UEFA Europa Conference League |
KF Dukagjini |
Europa FC |
2-1 |
0-0 |
99 |
17:00 |
UEFA Europa Conference League |
KF Dukagjini |
Europa FC |
2-1 |
0-0 |
99 |
17:00 |
UEFA Europa Conference League |
Hegelmann Litauen |
FK Shkupi |
0-5 |
0-0 |
61 |
17:00 |
UEFA Europa Conference League |
Gzira United |
Glentoran FC |
2-2 |
0-0 |
93 |
17:00 |
UEFA Europa Conference League |
Gzira United |
Glentoran FC |
2-2 |
0-0 |
93 |
17:00 |
UEFA Europa Conference League |
Torpedo Kutaisi |
Sarajevo |
2-2 |
0-0 |
96 |
17:00 |
UEFA Europa Conference League |
Torpedo Kutaisi |
Sarajevo |
2-2 |
0-0 |
96 |
17:00 |
UEFA Europa Conference League |
Domzale |
Balzan FC |
1-4 |
0-0 |
95 |
17:00 |
UEFA Europa Conference League |
Domzale |
Balzan FC |
1-4 |
0-0 |
95 |
17:00 |
UEFA Europa Conference League |
Riga FC |
Vikingur Reykjavik |
2-0 |
0-0 |
97 |
17:00 |
International Club Friendly |
AFC Bournemouth |
Hibernian |
2-0 |
0-0 |
45 |
17:00 |
International Club Friendly |
Nurnberg |
Arsenal |
1-1 |
0-0 |
92 |
17:00 |
International Club Friendly |
Schwarz-Weiss Essen |
Wattenscheid 09 |
1-2 |
0-0 |
87 |
17:00 |
International Club Friendly |
Schwarz-Weiss Essen |
Wattenscheid 09 |
1-2 |
0-0 |
87 |
17:00 |
Norway Division 4 |
Madla IL |
Djerv 1919 |
3-1 |
0-0 |
80 |
17:00 |
Mexico Youth U23 |
Santos Laguna U23 |
Atlas U23 |
2-1 |
0-0 |
95 |
17:15 |
International Club Friendly |
FC Viktoria Arnoldsweiler |
Eintracht Hohkeppel |
0-4 |
0-0 |
88 |
17:30 |
UEFA Europa Conference League |
Dunajska Streda |
Dila Gori |
2-1 |
0-0 |
95 |
17:30 |
UEFA Europa Conference League |
Pen-y-Bont FC |
FC Santa Coloma |
1-1 |
0-0 |
94 |
17:30 |
UEFA Europa Conference League |
Progres Niedercorn |
Gjilani |
2-2 |
0-0 |
95 |
17:30 |
Egyptian Premier League |
Al Ahly SC |
Zamalek |
4-1 |
0-0 |
94 |
17:30 |
International Club Friendly |
TSV Steinbach II |
SpVgg EGC Wirges |
2-0 |
0-0 |
90 |
17:30 |
International Club Friendly |
SC Kundl |
SV Kirchbichl |
2-2 |
0-0 |
88 |
18:00 |
UEFA Europa Conference League |
HB Torshavn |
Derry City |
0-0 |
0-0 |
93 |
18:00 |
UEFA Europa Conference League |
KA Akureyri |
Connahs Quay Nomads FC |
2-0 |
0-0 |
93 |
18:00 |
UEFA Europa Conference League |
KF Tirana |
Dinamo Batumi |
1-1 |
0-0 |
94 |
18:00 |
UEFA Europa Conference League |
Vaduz |
Neman Grodno |
1-2 |
0-0 |
95 |
18:00 |
UEFA Europa Conference League |
FK Shkendija 79 |
Haverfordwest County |
1-0 |
0-0 |
90 |
18:00 |
Libyan Premier League |
Al Ahli Benghzi |
Abu Salim |
- |
- |
|
18:00 |
Libyan Premier League |
Al ittihad(LBY) |
Al-Ahli tripoli |
- |
- |
|
18:00 |
Libyan Premier League |
Al-Nasr Benghazi |
AlHilal |
- |
- |
|
18:00 |
Argentina Reserve League |
CA Brown de Adrogue Reserves |
Almirante Brown Reserves |
1-3 |
0-0 |
93 |
18:00 |
Argentina Reserve League |
Estudiantes de Buenos Aires Reserves |
All Boys Reserves |
1-0 |
0-0 |
95 |
18:30 |
UEFA Europa Conference League |
FK Zeljeznicar |
Dinamo Minsk |
2-2 |
0-0 |
95 |
18:30 |
UEFA Europa Conference League |
FK Sutjeska Niksic |
SP Cosmos |
1-0 |
0-0 |
96 |
18:30 |
International Club Friendly |
Erith Town |
lewes |
2-2 |
0-0 |
87 |
18:30 |
International Club Friendly |
Longridge Town FC |
Bamber Bridge |
- |
- |
|
18:30 |
Copa Libertadores U20 |
Sportivo Penarol (Youth) |
Boca Juniors U20 |
0-1 |
0-0 |
92 |
18:45 |
UEFA Europa Conference League |
Linfield FC |
Vllaznia Shkoder |
3-1 |
0-0 |
94 |
18:45 |
UEFA Europa Conference League |
SP La Fiorita |
Zimbru Chisinau |
1-1 |
0-0 |
93 |
19:00 |
UEFA Europa Conference League |
Maribor |
Birkirkara FC |
1-1 |
0-0 |
99 |
19:00 |
UEFA European U-19 Football Championship |
Spain U19 |
Italy U19 |
2-3 |
0-0 |
96 |
19:00 |
Copa LFPB |
Royal Pari FC |
Real Tomayapo |
3-0 |
0-0 |
94 |
19:15 |
Iceland Premier Division |
HK Kopavogs |
KR Reykjavik |
0-1 |
0-0 |
77 |
19:15 |
Iceland Division 2 |
Haukar Hafnarfjordur |
KV Reykjavik |
3-2 |
0-0 |
92 |
19:15 |
Iceland 4 Deild |
Alftanes |
KH Hlidarendi |
1-1 |
0-0 |
79 |
19:15 |
Iceland 4 Deild |
Vaengir Jupiters |
KFK Kopavogur |
3-2 |
0-0 |
95 |
19:15 |
Iceland 3 Deild |
Reynir Sandgerdi |
Augnablik Kopavogur |
2-1 |
0-0 |
93 |
19:15 |
Iceland 3 Deild |
Kari Akranes |
IH Hafnarfjordur |
4-1 |
0-0 |
94 |
19:15 |
Iceland Women's Division 1 |
Fylkir (W) |
KR Reykjavik (W) |
2-1 |
0-0 |
92 |
20:00 |
Primera Division de Venezuela |
Deportivo Tachira |
Academia Puerto Cabello |
1-0 |
0-0 |
95 |
20:00 |
Primera Division de Venezuela |
Mineros de Guayana |
Metropolitanos FC |
1-1 |
0-0 |
95 |
20:00 |
Primera Division de Venezuela |
Portuguesa FC |
Estudiantes Merida FC |
2-0 |
0-0 |
99 |
20:00 |
Argentine Division 2 |
Aldosivi Mar del Plata |
CA Brown Adrogue |
2-1 |
0-0 |
94 |
20:00 |
Argentine Division 2 |
Atletico Rafaela |
Gimnasia Jujuy |
1-0 |
0-0 |
95 |
20:00 |
Argentine Division 2 |
Estudiantes de Caseros |
Quilmes |
1-1 |
0-0 |
91 |
20:00 |
Argentine Division 2 |
Atletico Mitre de Santiago del Estero |
Chacarita juniors |
1-2 |
0-0 |
94 |
20:00 |
Argentine Division 2 |
Chaco For Ever |
Tristan Suarez |
1-1 |
0-0 |
93 |
20:00 |
Argentine Division 2 |
Deportivo Madryn |
Ferrol Carril Oeste |
1-0 |
0-0 |
90 |
20:00 |
Argentine Division 2 |
Deportivo Maipu |
Racing de Cordoba |
2-1 |
0-0 |
94 |
20:00 |
Argentine Division 2 |
Independiente Rivadavia |
Atletico Atlanta |
1-1 |
0-0 |
93 |
20:00 |
Argentine Division 2 |
Villa Dalmine |
Deportivo Riestra |
1-2 |
0-0 |
95 |
20:00 |
Iceland 3 Deild |
Hviti Riddarinn |
Ellidi |
1-2 |
0-0 |
94 |
21:30 |
Paraguay Cup |
Clube Oriental |
Sportivo Luqueno |
0-3 |
0-0 |
62 |
22:00 |
Copa Sudamericana |
Nublense |
Audax Italiano |
0-0 |
0-0 |
93 |
22:00 |
Copa Libertadores U20 |
Independiente Del Valle U20 |
Cerro Porteno U20 |
1-0 |
0-0 |
93 |
22:00 |
Copa LFPB |
Independiente Petrolero |
Nacional Potosi |
1-2 |
0-0 |
98 |
23:00 |
Brazil Serie B |
Criciuma |
Guarani SP |
1-1 |
0-0 |
98 |
23:00 |
Copa do Brasil |
Palmeiras |
Sao Paulo |
1-2 |
0-0 |
100 |
23:00 |
Copa do Brasil |
Palmeiras |
Sao Paulo |
1-2 |
0-0 |
100 |
23:00 |
Copa do Brasil |
Palmeiras |
Sao Paulo |
1-2 |
0-0 |
100 |
23:00 |
International Friendly |
Puerto Rico (W) |
Dominican Republic (W) |
- |
- |
|
02:00 |
International Friendly |
China (W) |
Brazil (W) |
- |
- |
|
10:00 |
International Club Friendly |
FC Mynai |
Rukh Vynnyky |
- |
- |
|
11:30 |
International Friendly |
Bangladesh (W) |
Nepal (W) |
1-1 |
0-0 |
93 |
13:00 |
International Club Friendly |
Sivasspor |
Istanbulspor |
0-0 |
0-0 |
0 |
15:30 |
International Club Friendly |
NK Tomislav |
FK Igman Konjic |
2-1 |
0-0 |
80 |
15:59 |
International Club Friendly |
NK Mura 05 |
Al-Tai |
2-1 |
0-0 |
53 |
15:59 |
International Friendly |
Algeria (W) U20 |
Ivory Coast (W) |
- |
- |
|
17:00 |
International Club Friendly |
AEK Athens B |
Shakhtar B |
- |
- |
|
18:00 |
International Friendly |
Niger U20 |
Burkina Faso U20 |
0-2 |
0-0 |
94 |
18:00 |
Brazil Campeonato Maranhense |
CRB (Youth) |
Guarany AL |
2-0 |
0-0 |
94 |
08:30 |
India Sikkim S-League |
Kumar Sporting FC |
Sikkim Boys Club |
2-1 |
0-0 |
95 |
15:00 |
International Club Friendly |
ACS Olimpic Zarnesti |
FC Unirea 2004 Slobozia |
0-0 |
0-0 |
91 |
18:00 |
Brazil Campeonato Mineiro U20 |
Athletic Club MG U20 |
Inter De Minas U20 |
1-1 |
0-0 |
96 |
22:00 |
Brazil Copa Gaucho |
Sao Luiz(RS) |
EC Passo Fundo |
5-0 |
0-0 |
75 |
23:00 |
Barbados Premier League |
Wotton FC |
Empire Club |
1-0 |
0-0 |
90 |
00:00 |
Copa Sudamericana |
Libertad |
Club Atletico Tigre |
2-1 |
0-0 |
95 |
00:00 |
Copa Sudamericana |
Libertad |
Club Atletico Tigre |
2-1 |
0-0 |
95 |
00:00 |
Ecuador Campeonato Serie B |
Manta FC |
Cuniburo FC |
3-0 |
0-0 |
93 |
00:00 |
Copa LFPB |
Jorge Wilstermann |
Oriente Petrolero |
2-2 |
0-0 |
95 |
00:00 |
USA USL League Two |
Minneapolis City SC |
FC Manitoba |
2-1 |
0-0 |
100 |
00:00 |
USA USL League Two |
Wichita |
Springfield ASC |
- |
- |
|
00:30 |
International Friendly |
Vietnam (W) |
Spain (W) |
- |
- |
|
00:30 |
USA USL League Two |
Flatirons Rush |
Colorado ISA |
3-0 |
0-0 |
91 |
00:30 |
USA USL League Two |
Twin City Toucans |
Houston FC |
4-0 |
0-0 |
52 |
01:00 |
Barbados Premier League |
UWI Blackbirds |
Brittons Hill |
3-1 |
0-0 |
89 |
01:05 |
Primera Division Liga MX |
Santos Laguna |
Atlas |
0-0 |
0-0 |
94 |
01:30 |
New Zealand South Premier League |
Ferrymead Bays |
Dunedin City Royals |
4-1 |
0-0 |
92 |
01:30 |
USA USL League Two |
Salt City |
New Mexico U23 |
3-4 |
0-0 |
96 |
02:00 |
USA USL League Two |
Nani Lian |
PDX FC |
1-1 |
0-0 |
93 |
02:45 |
New Zealand South Premier League |
FC Twenty 11 |
Nomads |
0-2 |
0-0 |
91 |
02:45 |
New Zealand South Premier League |
Cashmere Technical |
Coastal Spirit |
2-3 |
0-0 |
94 |
03:00 |
Primera Division Liga MX |
Chivas Guadalajara |
Necaxa |
2-0 |
0-0 |
93 |
03:00 |
Northern New Zealand League |
Auckland City |
Auckland United |
2-1 |
0-0 |
94 |
03:45 |
Central Premier League |
Wellington Olympic |
Wellington Phoenix Reserve |
3-2 |
0-0 |
93 |
01:00 |
International Club Friendly |
Guadalupe FC |
Deportivo Saprissa |
2-2 |
0-0 |
88 |
06:00 |
International Club Friendly |
Ashdod MS |
Bnei Yehuda Tel Aviv |
3-0 |
0-0 |
89 |
06:00 |
International Club Friendly |
Hapoel Rishon Lezion |
Hapoel Petah Tikva |
0-0 |
0-0 |
6 |
06:00 |
Russia Youth Championship League |
FK Orenburg Youth |
Zenit St.Petersburg Youth |
0-4 |
0-0 |
89 |
07:00 |
Russia Youth Championship League |
Krylya Sovetov Samara Youth |
UOR-5 Moskovskaya Oblast Youth |
1-2 |
0-0 |
92 |
08:00 |
International Club Friendly |
Dynamo Moscow |
FK Nizhny Novgorod |
1-0 |
0-0 |
85 |
08:00 |
Indonesia Liga 1 |
Barito Putera |
PSS Sleman |
3-1 |
0-0 |
92 |
08:00 |
Indonesia Liga 1 |
Persikabo 1973 |
PSM Makassar |
0-1 |
0-0 |
95 |
08:15 |
Australia Victoria NPL2 U20 League |
Preston Lions U21 |
Kingston City U21 |
1-1 |
0-0 |
90 |
08:15 |
Australia Victoria NPL2 U20 League |
Pascoe Vale SC U20 |
Northcote City U21 |
1-2 |
0-0 |
89 |
08:30 |
International Club Friendly |
Quevilly |
Versailles 78 |
- |
- |
|
08:30 |
Australia NPL Queensland U23 |
Peninsula Power U23 |
Brisbane Olympic FC U23 |
2-1 |
0-0 |
94 |
08:30 |
Australia NPL Queensland U23 |
Southside Eagles U23 |
Brisbane Strikers U23 |
2-3 |
0-0 |
91 |
09:00 |
International Club Friendly |
Tatabanya |
Komarom VSE |
2-1 |
0-0 |
87 |
09:00 |
International Club Friendly |
Warta Poznan |
Mlada Boleslav |
0-1 |
0-0 |
89 |
09:00 |
International Club Friendly |
Charlton Athletic |
Leyton Orient |
- |
- |
|
09:00 |
International Club Friendly |
Radunia Stezyca |
Cartusia |
0-1 |
0-0 |
89 |
09:00 |
Australia New South Wales NPL Women |
Adelaide University (W) |
Metropolis United (W) |
3-1 |
0-0 |
93 |
09:00 |
Vietnamese First Division |
Huda Hue |
Quang Nam |
0-0 |
0-0 |
92 |
09:30 |
Australia Victoria State League |
Box Hill United SC |
Beaumaris |
1-0 |
0-0 |
99 |
09:30 |
International Friendly |
Australia (W) |
France (W) |
1-0 |
0-0 |
98 |
09:45 |
Victorian State League Division 1 |
Dandenong City SC |
Brunswick Juventus |
3-1 |
0-0 |
93 |
09:45 |
International Club Friendly |
Nordsjaelland |
Olympiakos Piraeus |
1-1 |
0-0 |
89 |
10:00 |
Korea Challengers League |
Changwon City |
Gangneung City |
1-2 |
0-0 |
93 |
10:00 |
International Club Friendly |
Sonderjyske |
Esbjerg |
0-0 |
0-0 |
91 |
10:00 |
Russia Youth Championship League |
FK Nizhny Novgorod Youth |
Dinamo Moscow Youth |
1-0 |
0-0 |
91 |
10:00 |
Calcutta Football League |
BSS Sporting Club |
George Telegraph FC |
0-1 |
0-0 |
97 |
10:00 |
Calcutta Football League |
Aryan |
Bhawanipore |
1-1 |
0-0 |
94 |
10:00 |
Australia New South Wales League 2 |
Nepean Football Club |
Camden Tigers SC |
0-0 |
0-0 |
92 |
10:00 |
Bangladesh Premier League |
Azampur FC Uttara |
Sheikh Jamal |
1-3 |
0-0 |
85 |
10:00 |
Bangladesh Premier League |
Fortis Limited |
Mohammedan Dhaka |
0-1 |
0-0 |
95 |
10:00 |
Bangladesh Premier League |
Bashundhara Kings |
Abahani Limited |
1-0 |
0-0 |
95 |
10:05 |
International Friendly |
Japan (W) |
Panama (W) |
5-0 |
0-0 |
93 |
10:15 |
Victorian State League Division 1 |
Pascoe Vale SC |
Northcote City |
1-2 |
0-0 |
93 |
10:15 |
Australia Victoria State League |
Essendon Royals |
Doveton |
0-3 |
0-0 |
94 |
10:15 |
Australia Queensland Premier League 3 |
Gold Coast Knights B |
Southport Warriors |
0-5 |
0-0 |
91 |
10:30 |
Victorian State League Division 1 |
Preston Lions |
Kingston City |
0-2 |
0-0 |
94 |
10:30 |
QLD Premier League |
Peninsula Power |
Brisbane Olympic United FC |
2-0 |
0-0 |
94 |
10:30 |
VIC Women’s Premier League |
Emerging Athlete Program (W) |
Preston Lions (W) |
1-3 |
0-0 |
92 |
10:30 |
Australia Victoria State League 1 |
Eltham Redbacks |
Old Scotch SC |
2-0 |
0-0 |
92 |
10:30 |
Australia Victoria State League 1 |
Eltham Redbacks |
Old Scotch SC |
2-0 |
0-0 |
92 |
10:30 |
Australia Victoria State League 1 |
Richmond |
Mornington |
1-4 |
0-0 |
90 |
10:30 |
Australia Victoria State League |
North Sunshine Eagles |
Melbourne Victory NPL |
1-0 |
0-0 |
94 |
10:30 |
Australia Queensland State Leagues |
Southside Eagles |
Brisbane Strikers |
0-1 |
0-0 |
93 |
10:30 |
Australia Queensland Premier League 2 |
North Star |
Samford Ranges |
5-1 |
0-0 |
91 |
10:45 |
Australia New South Wales NPL Women |
West Torrens Birkalla (W) |
Flinders United (W) |
1-2 |
0-0 |
92 |
10:45 |
Australia New South Wales NPL Women |
Adelaide City (W) |
FFSA NTC Girls (W) |
1-1 |
0-0 |
91 |
11:00 |
International Club Friendly |
Greuther Furth |
FC Zurich |
0-0 |
0-0 |
22 |
11:00 |
International Club Friendly |
Cercle Brugge |
FCV Dender EH |
- |
- |
|
11:00 |
International Club Friendly |
Warta Poznan |
KS Polonia Sroda Wlkp |
3-0 |
0-0 |
87 |
11:00 |
International Club Friendly |
SV Ried |
Wacker Burghausen |
- |
- |
|
11:00 |
Australia New South Wales NPL Women |
Adelaide Comets (W) |
Fulham United (W) |
7-0 |
0-0 |
89 |
11:00 |
Vietnamese First Division |
Ba Ria Vung Tau FC |
Dong Tam Long An |
2-4 |
0-0 |
95 |
12:00 |
International Club Friendly |
Lens |
Amiens |
- |
- |
|
12:00 |
International Club Friendly |
Koln Am |
Duren |
- |
- |
|
12:00 |
International Club Friendly |
FSV Mainz 05 (Youth) |
Borussia Dortmund (Youth) |
0-0 |
0-0 |
89 |
12:00 |
International Club Friendly |
LKS Lodz |
Polonia Warszawa |
6-2 |
0-0 |
89 |
12:00 |
Russia Youth Championship League |
FK Ural Youth |
FK Rostov Youth |
1-1 |
0-0 |
93 |
12:00 |
Indonesia Liga 1 |
Persib Bandung |
Dewa United FC |
2-2 |
0-0 |
94 |
12:00 |
Argentina Youth League |
Tristan Suarez U20 |
Deportivo Camioneros U20 |
0-4 |
0-0 |
90 |
12:15 |
Vietnamese First Division |
PVF-CAND |
Tuan Tu Phu Tho |
1-1 |
0-0 |
92 |
12:30 |
International Friendly |
Russia (W) |
Iran (W) |
4-0 |
0-0 |
92 |
13:00 |
Liga Super Malaysia |
Kedah |
Kelantan United |
3-1 |
0-0 |
91 |
13:00 |
Liga Super Malaysia |
Kelantan |
Johor Darul Takzim |
0-5 |
0-0 |
93 |
13:00 |
International Club Friendly |
Jahn Regensburg |
Chemnitzer |
0-0 |
0-0 |
0 |
13:00 |
International Club Friendly |
Dijon |
AJ Auxerre |
0-0 |
0-0 |
70 |
13:00 |
International Club Friendly |
Sturm Graz |
Partizan Belgrade |
2-1 |
0-0 |
91 |
13:00 |
International Club Friendly |
Nordsjaelland |
Magdeburg |
0-0 |
0-0 |
91 |
13:00 |
Russia Youth Championship League |
Fakel Youth |
Rubin Kazan (R) |
2-0 |
0-0 |
92 |
13:00 |
Kazakhstan Division 1 |
Turan Turkistan |
FO Jas Qyran |
6-1 |
0-0 |
91 |
13:00 |
South Africa Confederations Cup |
Malawi |
Lesotho |
1-1 |
0-0 |
92 |
13:00 |
Brazil Campeonato Mineiro U20 |
Atletico Mineiro U20 |
Santarritense U20 |
2-0 |
0-0 |
80 |
14:00 |
International Club Friendly |
VfL Osnabruck |
Emmen |
0-0 |
0-0 |
0 |
14:00 |
International Club Friendly |
Lokomotiv Moscow |
Kvant Obninsk |
- |
- |
|
14:00 |
International Club Friendly |
Anderlecht |
Sparta Praha |
- |
- |
|
14:00 |
International Club Friendly |
Triglav Gorenjska |
Le Havre |
2-9 |
0-0 |
89 |
14:00 |
International Club Friendly |
ACS Dumbravita |
Unirea Dej |
1-1 |
0-0 |
90 |
14:00 |
Russia Youth Championship League |
Baltika Kaliningrad Youth |
Konopliev Youth |
1-1 |
0-0 |
94 |
14:00 |
Russia Youth Championship League |
CSKA Moscow (R) |
FK Krasnodar Youth |
1-3 |
0-0 |
92 |
14:00 |
Russia Youth Championship League |
PFC Sochi Youth |
FShM Moscow Youth |
0-1 |
0-0 |
94 |
14:00 |
Russia Youth Championship League |
Spartak Moscow Youth |
FC Terek Groznyi Youth |
2-3 |
0-0 |
93 |
14:00 |
Kazakhstan Division 1 |
Zhenis |
Tarlan |
3-0 |
0-0 |
91 |
14:00 |
Argentina Reserve League |
Barracas Central Reserves |
Tigre Reserves |
0-3 |
0-0 |
88 |
14:00 |
Argentina Reserve League |
Rosario Central Reserves |
Racing Club Reserves |
0-1 |
0-0 |
95 |
14:00 |
Argentina Reserve League |
Talleres Cordoba Reserve |
Huracan Reserves |
0-0 |
0-0 |
92 |
14:30 |
International Club Friendly |
Lausanne Sports |
Nice |
3-1 |
0-0 |
89 |
15:00 |
International Club Friendly |
Sint-Truidense |
Helmond Sport |
- |
- |
|
15:00 |
International Club Friendly |
Guingamp |
Le Mans |
- |
- |
|
15:00 |
International Club Friendly |
Sokol Dolna Zdana |
Sport Podbrezova |
3-4 |
0-0 |
86 |
15:00 |
International Club Friendly |
TJ Start Brno |
Opava |
1-4 |
0-0 |
89 |
15:00 |
International Club Friendly |
Fortuna Dusseldorf |
Slovan Liberec |
2-1 |
0-0 |
88 |
15:00 |
International Club Friendly |
LASK Linz |
Debrecin VSC |
- |
- |
|
15:00 |
International Club Friendly |
FC Liefering |
Bayern Munchen (Youth) |
0-0 |
0-0 |
90 |
15:00 |
International Club Friendly |
FC Rouen |
Francs Borains |
- |
- |
|
15:00 |
International Club Friendly |
SC Bregenz |
SSV Ulm 1846 |
- |
- |
|
15:00 |
International Club Friendly |
Cracovia Krakow |
MFK Ruzomberok |
1-0 |
0-0 |
88 |
15:00 |
International Club Friendly |
Rijeka |
Slaven Koprivnica |
2-1 |
0-0 |
89 |
15:00 |
International Club Friendly |
FC Wil 1900 |
FC Rapperswil-Jona |
- |
- |
|
15:00 |
International Club Friendly |
FC Viktoria Plzen |
FC Copenhagen |
0-0 |
0-0 |
0 |
15:00 |
International Friendly |
Latvia (W) |
Azerbaijan (W) |
- |
- |
|
15:30 |
Finland Ykkonen |
MP MIKELI |
JaPS |
0-2 |
0-0 |
93 |
15:30 |
Finland Ykkonen |
TPS Turku |
Jaro |
4-0 |
0-0 |
92 |
15:30 |
Romania Liga I |
FC Otelul Galati |
UTA Arad |
1-1 |
0-0 |
94 |
15:30 |
Egyptian Premier League |
Pyramids FC |
Talaea EI-Gaish |
4-2 |
0-0 |
92 |
15:30 |
International Friendly |
Moldova (W) |
Montenegro (W) |
2-1 |
0-0 |
93 |
15:45 |
Bulgaria Premier League |
Pirin Blagoevgrad |
Beroe Stara Zagora |
1-2 |
0-0 |
93 |
15:59 |
Lithuania - 1.Division |
Banga Gargzdai |
Dziugas Telsiai |
0-1 |
0-0 |
91 |
15:59 |
International Club Friendly |
Arka Gdynia |
Olimpia Elblag |
- |
- |
|
15:59 |
International Club Friendly |
WSG Swarovski Tirol |
SV Sandhausen |
2-1 |
0-0 |
91 |
15:59 |
International Club Friendly |
Preuben Munster |
Heracles Almelo |
0-0 |
0-0 |
0 |
15:59 |
International Club Friendly |
Stade Nyonnais |
Everton |
1-2 |
0-0 |
91 |
15:59 |
International Club Friendly |
VfR Wormatia Worms |
SV Elversberg |
0-0 |
0-0 |
16 |
15:59 |
International Club Friendly |
Stuttgarter Kickers |
SC Freiburg (Youth) |
3-2 |
0-0 |
74 |
15:59 |
International Club Friendly |
SV Ried |
Unterhaching |
- |
- |
|
15:59 |
International Club Friendly |
Chateauroux |
Rodez Aveyron |
0-0 |
0-0 |
0 |
15:59 |
International Club Friendly |
Istra 1961 Pula |
NK Orijent Rijeka |
1-3 |
0-0 |
91 |
15:59 |
International Club Friendly |
Villefranche |
Marignane Gignac |
- |
- |
|
15:59 |
International Club Friendly |
Sturm Graz |
Aris Limassol |
2-0 |
0-0 |
91 |
15:59 |
International Club Friendly |
LASK (Youth) |
SKU Amstetten |
- |
- |
|
15:59 |
International Club Friendly |
NK Mura 05 |
Vojvodina Novi Sad |
1-2 |
0-0 |
91 |
15:59 |
International Club Friendly |
Wolfsberger AC |
AlHilal |
1-2 |
0-0 |
93 |
15:59 |
International Club Friendly |
Ruch Chorzow |
Piast Gliwice |
0-1 |
0-0 |
90 |
15:59 |
International Club Friendly |
Al-Shabab(KSA) |
Al-Sadd |
0-0 |
0-0 |
91 |
15:59 |
International Club Friendly |
Union Gurten |
Mallorca |
1-3 |
0-0 |
90 |
15:59 |
Russia Youth Championship League |
Lokomotiv Moscow Youth |
Chertanovo Moscow Youth |
3-1 |
0-0 |
93 |
15:59 |
Estonia Teine Liiga |
Tartu JK Maag Tammeka B |
JK Tallinna Kalev II |
1-1 |
0-0 |
91 |
15:59 |
South Africa Confederations Cup |
South Africa |
Zambia |
1-2 |
0-0 |
93 |
15:59 |
International Friendly |
Estonia (W) |
Turkey (W) |
0-3 |
0-0 |
91 |
15:59 |
International Friendly |
Benin U20 |
Togo U20 |
2-1 |
0-0 |
97 |
15:59 |
International Friendly |
Belarus (W) |
Uzbekistan (W) |
0-0 |
0-0 |
91 |
15:59 |
OP AFW |
Guinea Bissau (W) |
Benin (W) |
- |
- |
|
15:59 |
OP AFW |
Guinea (W) |
Ghana (W) |
- |
- |
|
15:59 |
Norway Division 4 |
Elverum |
Spjelkavik |
2-1 |
0-0 |
93 |
15:59 |
Mexico Youth U23 |
Mazatlan FC U23 |
Monterrey U23 |
2-0 |
0-0 |
91 |
16:30 |
Pan Arab Games - Football |
Algeria U23 |
Sudan U23 |
2-2 |
0-0 |
94 |
16:30 |
International Club Friendly |
SAK Klagenfurt |
ASK Klagenfurt |
1-1 |
0-0 |
90 |
16:30 |
International Club Friendly |
Vfr Aalen |
Normannia Gmund |
- |
- |
|
16:30 |
International Club Friendly |
Uerdingen KFC 05 |
FC Utrecht (Youth) |
0-0 |
0-0 |
90 |
16:30 |
International Friendly |
Czech (W) |
Slovakia (W) |
3-0 |
0-0 |
93 |
16:30 |
International Friendly |
Senegal (W) |
Algeria (W) |
- |
- |
|
17:00 |
Sweden Superettan |
Osters IF |
Skovde AIK |
2-1 |
0-0 |
94 |
17:00 |
Finland - Kakkonen Lohko |
Atlantis II |
TiPS |
1-0 |
0-0 |
93 |
17:00 |
International Club Friendly |
Lafnitz |
SC Weiz |
0-0 |
0-0 |
90 |
17:00 |
International Club Friendly |
BSG Chemie Leipzig |
SG Barockstadt |
0-3 |
0-0 |
88 |
17:00 |
International Club Friendly |
TuS Koblenz |
FSV Mainz 05 |
1-6 |
0-0 |
89 |
17:00 |
International Club Friendly |
SpVgg Ansbach |
FSV Hollenbach |
- |
- |
|
17:00 |
International Club Friendly |
Sparta Rotterdam |
PEC Zwolle |
- |
- |
|
17:00 |
International Club Friendly |
BSV Rehden |
SSV Jeddeloh |
- |
- |
|
17:00 |
International Club Friendly |
Fortuna Koln |
MSV Duisburg |
0-0 |
0-0 |
89 |
17:00 |
International Club Friendly |
Getafe |
Bradford City |
3-0 |
0-0 |
84 |
17:00 |
International Club Friendly |
Sevilla |
Cordoba |
2-0 |
0-0 |
92 |
17:00 |
International Club Friendly |
De Treffers |
Lyon |
1-2 |
0-0 |
86 |
17:00 |
International Club Friendly |
Beerschot Wilrijk |
Kortrijk |
1-0 |
0-0 |
89 |
17:00 |
International Club Friendly |
TSV Aubstadt |
ASV Neumarkt |
- |
- |
|
17:00 |
International Club Friendly |
SC Gleisdorf |
SV Frauental |
4-0 |
0-0 |
87 |
17:00 |
International Club Friendly |
ASK Voitsberg |
ASK-BSC Bruck Leitha |
0-0 |
0-0 |
89 |
17:00 |
International Club Friendly |
ASV Siegendorf |
SV Stripfing Weiden |
2-3 |
0-0 |
87 |
17:00 |
International Club Friendly |
SC Mannsdorf |
St.Polten Amateure |
1-0 |
0-0 |
89 |
17:00 |
International Club Friendly |
FC Pipinsried |
VfB Eichstatt |
1-2 |
0-0 |
91 |
17:00 |
International Club Friendly |
Yverdon |
Annecy |
0-0 |
0-0 |
88 |
17:00 |
Jordan Sh Cup |
AL Salt |
Al Wihdat Amman |
1-3 |
0-0 |
96 |
17:00 |
Jordan Sh Cup |
Maan |
Al Faisaly |
0-0 |
0-0 |
94 |
17:00 |
International Friendly |
Slovenia (W) |
Serbia (W) |
0-3 |
0-0 |
90 |
17:30 |
Egyptian Premier League |
Enppi |
Ceramica Cleopatra FC |
1-0 |
0-0 |
94 |
17:30 |
Egyptian Premier League |
NBE SC |
Future FC |
1-0 |
0-0 |
95 |
17:30 |
Egyptian Premier League |
Haras El Hedoud |
Ghazl El Mahallah |
2-1 |
0-0 |
95 |
17:30 |
Egyptian Premier League |
Aswan |
El Daklyeh |
2-3 |
0-0 |
99 |
17:30 |
International Club Friendly |
Panathinaikos |
Hapoel Beer Sheva |
1-1 |
0-0 |
78 |
17:30 |
International Club Friendly |
Austria Wien |
Galatasaray |
1-1 |
0-0 |
95 |
17:30 |
International Club Friendly |
Wiener SC |
Floridsdorfer AC |
1-4 |
0-0 |
88 |
17:30 |
International Club Friendly |
Cadiz |
Barbate CF |
- |
- |
|
17:30 |
International Club Friendly |
VFB Homberg |
Sterkrade |
1-1 |
0-0 |
88 |
17:30 |
International Club Friendly |
Chojniczanka Chojnice |
Gedania Gdansk |
0-0 |
0-0 |
90 |
18:00 |
Bulgaria Premier League |
FK Levski Krumovgrad |
Ludogorets Razgrad |
3-1 |
0-0 |
93 |
18:00 |
International Club Friendly |
Gosport Borough |
Portsmouth |
1-3 |
0-0 |
92 |
18:00 |
International Club Friendly |
Hartlepool United |
Middlesbrough |
2-0 |
0-0 |
92 |
18:00 |
International Club Friendly |
Club Brugge Ⅱ |
USL Dunkerque |
- |
- |
|
18:00 |
BRA SPC |
EC Sao Bernardo/SP |
Portuguesa Desportos |
0-3 |
0-0 |
93 |
18:00 |
Uruguay Segunda |
Club Atletico Progreso |
IA Sud America |
0-3 |
0-0 |
94 |
18:00 |
Brazil national youth (U20) Football Championship |
Atletico Paranaense (Youth) |
Iguacu U20 |
5-0 |
0-0 |
91 |
18:00 |
International Friendly |
Iceland (W) |
Finland (W) |
1-2 |
0-0 |
95 |
18:30 |
Romania Liga I |
Rapid Bucuresti |
Sepsi OSK Sfantul Gheorghe |
0-0 |
0-0 |
96 |
18:30 |
Argentine Division 2 |
Nueva Chicago |
Almagro |
2-0 |
0-0 |
93 |
18:30 |
International Club Friendly |
Dunston UTS |
Dartford |
- |
- |
|
18:30 |
International Club Friendly |
Mickleover Sports |
Burton Albion |
0-0 |
0-0 |
90 |
18:30 |
International Club Friendly |
Stalybridge Celtic |
abbey hey |
- |
- |
|
18:30 |
International Club Friendly |
Tiverton Town |
Yeovil Town |
2-4 |
0-0 |
91 |
18:35 |
International Friendly |
Scotland (W) |
Northern Ireland (W) |
3-0 |
0-0 |
92 |
18:45 |
Ireland Premier Division |
Shelbourne |
Bohemians |
1-1 |
0-0 |
97 |
18:45 |
Ireland Premier Division |
UC Dublin |
Drogheda United |
1-3 |
0-0 |
92 |
18:45 |
Ireland First Division |
Athlone Town |
Galway United |
0-1 |
0-0 |
95 |
18:45 |
Ireland First Division |
Treaty United |
Waterford United |
2-2 |
0-0 |
97 |
18:45 |
Ireland First Division |
Treaty United |
Waterford United |
2-2 |
0-0 |
97 |
18:45 |
Ireland First Division |
Bray Wanderers |
Wexford (Youth) |
0-2 |
0-0 |
94 |
18:45 |
International Club Friendly |
Gillingham |
Chatham Town |
- |
- |
|
18:45 |
International Club Friendly |
Redditch United |
Kidderminster Harriers |
0-0 |
0-0 |
90 |
18:45 |
International Club Friendly |
Bishop·s Cleeve |
Swindon Supermarine |
- |
- |
|
18:45 |
International Club Friendly |
Herne Bay |
Margate |
0-0 |
0-0 |
90 |
18:45 |
International Club Friendly |
Sheffield FC |
Newport County |
- |
- |
|
18:45 |
International Club Friendly |
Rhyl FC |
Ruthin Town FC |
- |
- |
|
18:45 |
International Club Friendly |
Horsham |
Metropolitan Police |
2-2 |
0-0 |
91 |
19:00 |
Ireland First Division |
Finn Harps |
Cobh Ramblers |
4-3 |
0-0 |
96 |
19:00 |
International Club Friendly |
FC Cartagena |
Birmingham City |
1-2 |
0-0 |
90 |
19:30 |
International Club Friendly |
SC Farense |
Al-Nassr |
1-4 |
0-0 |
93 |
19:30 |
Brazil national youth (U20) Football Championship |
Tabosao EC AM U20 |
Manaus U20 |
1-0 |
0-0 |
98 |
19:30 |
Brazil national youth (U20) Football Championship |
Librade U20 |
Nacional-AM (Youth) |
8-2 |
0-0 |
89 |
20:00 |
Pan Arab Games - Football |
Saudi Arabia U19 |
Syria U23 |
1-1 |
0-0 |
92 |
20:15 |
Iceland Premier Division |
Fram Reykjavik |
Breidablik |
0-1 |
0-0 |
95 |
20:30 |
Peru Primera Division |
UTC Cajamarca |
Alianza Atletico Sullana |
1-1 |
0-0 |
96 |
21:00 |
Primera Division de Colombiano-Apertura |
Envigado FC |
Atletico Bucaramanga |
1-3 |
0-0 |
94 |
21:00 |
Chile Primera Division |
Cobresal |
Huachipato |
2-0 |
0-0 |
96 |
21:00 |
Paraguayan Division 2 |
Independiente Luque |
Deportivo Recoleta |
2-0 |
0-0 |
95 |
22:00 |
Argentine Division 1 |
Sarmiento Junin |
Velez Sarsfield |
0-0 |
0-0 |
92 |
22:00 |
Argentine Division 1 |
Godoy Cruz Antonio Tomba |
Defensa Y Justicia |
2-2 |
0-0 |
96 |
22:00 |
Brazil Serie B |
Botafogo SP |
Chapecoense SC |
1-2 |
0-0 |
95 |
22:00 |
Brazil Serie B |
CRB AL |
Avai FC |
1-1 |
0-0 |
96 |
22:00 |
Primera Division de Venezuela |
CD Hermanos Colmenares |
Deportivo Rayo Zuliano |
1-3 |
0-0 |
97 |
22:00 |
BRA SPC |
Oeste |
XV de Piracicaba |
0-1 |
0-0 |
95 |
22:00 |
USA Independent League |
Gold Star FC Detroit |
ASC San Diego |
0-1 |
0-0 |
90 |
22:00 |
USA USL League Two |
Tobacco Road |
North Carolina Fusion U23 |
1-2 |
0-0 |
94 |
22:45 |
Mexico Youth U23 |
Tijuana U23 |
Cruz Azul U23 |
1-2 |
0-0 |
92 |
23:00 |
Uruguay Primera Division |
Defensor Sporting Montevideo |
Danubio FC |
2-1 |
0-0 |
95 |
23:00 |
Mexico Liga MX Femenil |
Toluca (W) |
Monterrey (W) |
1-1 |
0-0 |
96 |
23:00 |
Saint Kitts Nevis Premier League |
Flow 4G Cayon Rockets |
ELCO LTD St Peters |
1-1 |
0-0 |
90 |
23:00 |
USA Independent League |
Michigan Stars |
LA Force |
2-1 |
0-0 |
93 |
23:00 |
USA USL League Two |
Kings Hammer FC |
Dayton Dutch Lions |
0-0 |
0-0 |
0 |
23:05 |
Mexico Liga MX Femenil |
Leon (W) |
Club Necaxa (W) |
2-0 |
0-0 |
93 |
23:15 |
Paraguayan Division 2 |
Sol de America |
Rubio nu |
1-0 |
0-0 |
95 |
23:30 |
Chile Primera B |
San Luis Quillota |
Municipal Iquique |
0-1 |
0-0 |
99 |
23:30 |
Chile Primera B |
Universidad de Concepcion |
Deportes Recoleta |
1-0 |
0-0 |
97 |
23:30 |
Canadian Premier League |
York United FC |
Pacific FC |
0-0 |
0-0 |
94 |
23:30 |
International Friendly |
Argentina (W) |
Peru (W) |
3-0 |
0-0 |
94 |
08:30 |
International Club Friendly |
FK Zeleznicar Pancevo |
Rudar Prijedor |
3-0 |
0-0 |
88 |
09:00 |
International Club Friendly |
Tatran Presov |
Sandecja Nowy Sacz |
1-1 |
0-0 |
91 |
12:30 |
Brazil national youth (U20) Football Championship |
Pague Menos U20 |
Ferroviario U20 |
1-1 |
0-0 |
97 |
13:30 |
International Club Friendly |
putnok Vse |
Olimpia Satu Mare |
- |
- |
|
14:00 |
International Club Friendly |
Antalyaspor |
Istanbul Basaksehir |
- |
- |
|
15:59 |
Argentine Torneo A |
CA 9 de Julio Rafaela |
Sarmiento Resistencia |
2-1 |
0-0 |
93 |
18:30 |
International Club Friendly |
Clachnacuddin |
Ross County |
- |
- |
|
23:00 |
Chile Primera D |
Provincial Ovalle |
Concon National |
3-0 |
0-0 |
92 |
14:00 |
International Club Friendly |
Veres |
Nyva Ternopil |
- |
- |
|
15:00 |
International Club Friendly |
Motor Lublin |
Zorya |
- |
- |
|
15:30 |
International Club Friendly |
Cigand SE |
Tarpa SC |
- |
- |
|
15:59 |
International Club Friendly |
Kapfenberg |
FK Csikszereda Miercurea Ciuc |
- |
- |
|
17:00 |
International Club Friendly |
Penzugyor SE |
Eger SE |
1-1 |
0-0 |
87 |
18:45 |
International Club Friendly |
Tilbury |
Stansted |
- |
- |
|
13:20 |
Brazil Campeonato Mineiro U20 |
EC Futgol U20 |
Pouso Alegrense U20 |
2-0 |
0-0 |
94 |
18:00 |
Brazil national youth (U20) Football Championship |
Criciuma SC (Youth) |
Avai (Youth) |
3-3 |
0-0 |
95 |
18:00 |
Brazil national youth (U20) Football Championship |
Horizonte FC U20 |
AE Tiradentes U20 |
1-1 |
0-0 |
95 |
18:00 |
Brazil national youth (U20) Football Championship |
Maringa FC U20 |
Operario Ferroviario PR Youth |
1-1 |
0-0 |
94 |
23:00 |
USL W-League Women |
Indy Eleven (W) |
San Francisco Glens SC (W) |
3-2 |
0-0 |
92 |
18:00 |
Brazil national youth (U20) Football Championship |
Independente Futebol Sao Joseense U20 |
Patriotas U20 |
1-2 |
0-0 |
96 |
08:30 |
International Friendly |
Spain (W) U19 |
Sweden (W) U18 |
- |
- |
|
14:30 |
International Club Friendly |
IMT Novi Beograd |
FK Sloga Doboj |
0-0 |
0-0 |
89 |
18:00 |
International Friendly |
River Plate (W) |
Bolivia (W) |
- |
- |
|
11:00 |
WAUS WD1 |
Balcatta (W) |
Perth SC (W) |
1-4 |
0-0 |
78 |
18:30 |
Argentina group C Tebolidun League Manchester |
Central Cordoba De Rosario |
Club Lujan |
1-1 |
0-0 |
93 |
18:30 |
Argentina group C Tebolidun League Manchester |
General Lamadrid |
Sportivo Italiano |
0-1 |
0-0 |
95 |
18:30 |
Argentina group C Tebolidun League Manchester |
Leandro N Alem |
Yupanqui |
1-0 |
0-0 |
90 |
18:30 |
Argentina group C Tebolidun League Manchester |
Liniers |
Real Pilar |
1-0 |
0-0 |
94 |
18:30 |
Argentina group C Tebolidun League Manchester |
San Martin Burzaco |
Deportivo Espanol |
2-0 |
0-0 |
95 |
18:30 |
Argentina group C Tebolidun League Manchester |
Victoriano Arenas |
Puerto Nuevo |
0-0 |
0-0 |
96 |
18:30 |
Argentina Ding Group Tebolidun League Manchester |
Centro Espanol |
Juventud Unida |
2-1 |
0-0 |
93 |
20:00 |
Argentina group C Tebolidun League Manchester |
Deportivo Laferrere |
Ferrocarril Midland |
3-1 |
0-0 |
95 |
23:00 |
Argentina group C Tebolidun League Manchester |
Excursionistas |
Claypole |
1-0 |
0-0 |
94 |
23:00 |
Argentine Torneo A |
Union Sunchales |
Independiente Chivilcoy |
0-2 |
0-0 |
95 |
14:00 |
Argentina Reserve League |
Colon Reserves |
Argentinos Jrs Reserves |
0-1 |
0-0 |
94 |
09:00 |
International Club Friendly |
Polonia Warszawa |
Znicz Pruszkow |
3-3 |
0-0 |
88 |
18:30 |
International Club Friendly |
UWIC Inter Cardiff |
Carmarthen |
0-2 |
0-0 |
88 |
11:00 |
Maldives Premier League |
Club Green Streets |
Buru Sports Club |
0-3 |
0-0 |
94 |
17:00 |
International Club Friendly |
Deutschlandsberger SC |
TUS Heiligenkreuz |
0-0 |
0-0 |
88 |
22:00 |
Dominican Republic Liga |
Atlantico FC |
Moca FC |
2-2 |
0-0 |
96 |
17:45 |
Latvia 3. Liga |
Alberts |
DSVK Tractors |
2-7 |
0-0 |
89 |
23:00 |
Nicaragua Cup |
Managua FC |
Organica Masachapa FC |
1-1 |
0-0 |
96 |
17:00 |
International Club Friendly |
Habitpharm Javor |
Jedinstvo Bijelo Polje |
0-0 |
0-0 |
88 |
12:00 |
Paraguay reserve team league |
Resestancia reserve |
Olimpia Asuncion Reserves |
1-0 |
0-0 |
94 |
17:00 |
International Club Friendly |
St Jakob/Rosental |
Feldkirchen |
4-4 |
0-0 |
87 |
00:00 |
Argentine Division 2 |
Club Atletico Guemes |
Alvarado Mar del Plata |
0-2 |
0-0 |
94 |
00:00 |
Chile Primera D |
Municipal Puente Alto |
Chimbarongo FC |
0-3 |
1-0 |
91 |
00:00 |
Nicaragua Cup |
Deportivo Ocotal |
Atletico Somotillo |
0-0 |
0-0 |
89 |
00:15 |
Primera Division de Venezuela |
Universidad Central de Venezuela |
Zamora Barinas |
3-0 |
0-0 |
76 |
00:30 |
Argentine Division 1 |
CA Huracan |
Talleres Cordoba |
0-1 |
0-0 |
96 |
00:30 |
Brazil Serie B |
Atletico Clube Goianiense |
Sport Club do Recife |
3-1 |
0-0 |
95 |
00:30 |
Brazil Serie B |
Sampaio Correa |
Ituano SP |
0-0 |
0-0 |
95 |
00:30 |
Argentine Division 2 |
San Martin Tucuman |
San Telmo |
1-0 |
0-0 |
93 |
00:40 |
Primera Division de Colombiano-Apertura |
Atletico Huila |
Union Magdalena |
2-1 |
0-0 |
95 |
01:00 |
Primera Division Liga MX |
Mazatlan FC |
Monterrey |
0-3 |
0-0 |
95 |
01:00 |
USL Championship |
Colorado Springs Switchbacks FC |
San Diego loyalty |
0-5 |
0-0 |
89 |
01:00 |
International Friendly |
Costa Rica (W) |
South Africa (W) |
- |
- |
|
02:00 |
Peru Primera Division |
Universitario De Deportes |
Deportivo Union Comercio |
2-0 |
0-0 |
96 |
02:00 |
USA MLS Next Pro League |
Real Monarchs |
Colorado Rapids (R) |
0-4 |
0-0 |
91 |
02:00 |
USA USL League Two |
Davis Legacy SC |
Academica SC |
3-4 |
0-0 |
92 |
02:00 |
USA USL League Two |
Oly Town FC |
United PDX |
0-1 |
0-0 |
0 |
02:15 |
TAS Premier Championship |
Launceston City B |
Somerset |
1-6 |
0-0 |
90 |
02:30 |
Central Premier League |
Stop Out |
Waterside Karori |
0-0 |
0-0 |
0 |
02:30 |
Central Premier League |
Miramar Rangers |
Napier City Rovers |
1-3 |
0-0 |
97 |
02:30 |
Australia Victoria NPL2 U20 League |
Eastern Lions U21 |
Werribee City U21 |
0-2 |
0-0 |
90 |
02:30 |
Australia Northern NSW Reserves League |
Charlestown Azzurri Reserves |
Newcastle Olympic FC Reserves |
0-0 |
0-0 |
89 |
02:30 |
Australia Northern NSW Reserves League |
Lake Macquarie Reserves |
Broadmeadow Magic Reserves |
0-0 |
0-0 |
90 |
02:30 |
Australia Northern NSW Reserves League |
Weston Workers Reserves |
Adamstown Rosebud Reserves |
5-0 |
0-0 |
89 |
02:30 |
Australia Northern NSW Reserves League |
Maitland FC Reserves |
Edgeworth Eagles Reserves |
0-0 |
0-0 |
89 |
02:30 |
Australia Northern NSW Reserves League |
Cooks Hill United Reserves |
New Lambton FC Reserves |
0-0 |
0-0 |
89 |
02:30 |
Australia Capital Territory U23 League |
Canberra Olympic U23 |
Canberra Croatia FC U23 |
1-8 |
0-0 |
89 |
02:45 |
FFSA SLR |
Adelaide Victory Reserves |
Adelaide Blue Eagles Reserve |
0-1 |
0-0 |
92 |
02:45 |
FFSA SLR |
West Torrens Birkalla B |
Para Hills Reserves |
3-0 |
0-0 |
92 |
02:45 |
Australia Capital Territory U23 League |
Cooma Tigers U23 |
OConnor Knights U23 |
0-3 |
0-0 |
76 |
03:00 |
Australia Victorian Premier League U21 |
Heidelberg United U21 |
Avondale FC U21 |
2-1 |
0-0 |
88 |
03:00 |
Central Premier League |
North Wellington AFC |
Whanganui Athletic |
2-3 |
0-0 |
97 |
03:00 |
Northern New Zealand League |
Bay Olympic |
West Coast Rangers |
4-2 |
0-0 |
94 |
03:00 |
Northern New Zealand League |
Manurewa AFC |
Eastern Suburbs Auckland |
0-1 |
0-0 |
79 |
03:00 |
Northern New Zealand League |
Manukau United |
Melville United |
2-1 |
0-0 |
83 |
03:00 |
Northern New Zealand League |
Hamilton Wanderers |
Takapuna |
1-0 |
0-0 |
96 |
03:00 |
Australia Victoria NPL2 U20 League |
Brunswick City U21 |
FC Bulleen Lions U20 |
0-0 |
0-0 |
89 |
03:05 |
Mexico Liga MX Femenil |
Santos Laguna (W) |
Pachuca (W) |
1-2 |
0-0 |
93 |
03:10 |
Primera Division Liga MX |
Club Tijuana |
CDSyC Cruz Azul |
2-1 |
0-0 |
95 |
03:15 |
FFSA SLR |
Sturt Lions Reserves |
Modbury Jets Reserves |
2-2 |
0-0 |
92 |
03:15 |
FFSA SLR |
South Adelaide Reserves |
Croydon Kings Reserve |
0-0 |
0-0 |
90 |
03:15 |
FFSA SLR |
Adelaide City Reserve |
White City FK Beograd Reserves |
2-1 |
0-0 |
91 |
03:15 |
FFSA SLR |
West Adelaide Reserve |
Adelaide Comets Reserve |
2-1 |
0-0 |
78 |
03:15 |
FFSA SLR |
Adelaide Cobras Reserves |
Fulham United FC Reserves |
1-1 |
0-0 |
91 |
03:15 |
FFSA SLR |
Port Adelaide Pirates Reserves |
Playford Reserves |
1-5 |
0-0 |
89 |
03:30 |
Australia Tasmania NPL U21 League |
Launceston United U21 |
Kingborough Lions U21 |
0-0 |
0-0 |
91 |
03:45 |
FFSA SLR |
Adelaide Vipers Reserve |
Cumberland United Reserves |
4-2 |
0-0 |
92 |
00:00 |
Argentina Santa Fe Cup |
Argentino De Firmat |
AC Blanco y Negro |
1-2 |
0-0 |
96 |
04:00 |
J1 League |
Consadole Sapporo |
Albirex Niigata |
0-1 |
0-0 |
97 |
04:00 |
Japan Football League |
Maruyasu Industries |
FC Tiamo Hirakata |
1-1 |
0-0 |
95 |
04:00 |
Australia Victoria State League |
Nunawading City |
Geelong Sc |
1-1 |
0-0 |
93 |
04:00 |
Australia Tasmania Super League Women |
South Hobart (W) |
Launceston United (W) |
1-0 |
0-0 |
91 |
04:30 |
TAS Premier League |
Devonport City |
Glenorchy Knights FC |
3-1 |
0-0 |
81 |
04:30 |
TAS Premier League |
Riverside Olympic |
Hobart Zebras |
3-2 |
0-0 |
93 |
04:30 |
Australia Northern NSW Premier League |
Charleston City Blues |
Newcastle Olympic |
2-1 |
0-0 |
93 |
04:30 |
Australia Northern NSW Premier League |
Lake Macquarie |
Broadmeadow Magic |
1-5 |
0-0 |
92 |
04:30 |
Australia Northern NSW Premier League |
Maitland |
Edgeworth Eagles FC |
4-0 |
0-0 |
91 |
04:30 |
Australia Northern NSW Premier League |
Weston Workers FC |
Adamstown Rosebuds FC |
2-2 |
0-0 |
94 |
04:30 |
TAS Premier Championship |
Beach City |
New Town Eagles |
0-0 |
0-0 |
90 |
04:30 |
Australia Capital Territory Premier League Women |
Canberra FC (W) |
West Canberra Wanderers FC (W) |
2-0 |
0-0 |
92 |
04:30 |
Australia Capital Territory Premier League Women |
Canberra Olympic(W) |
Gungahlin United(W) |
1-0 |
0-0 |
94 |
05:00 |
NSW Premier League |
Bulls Academy |
Sydney Olympic |
1-3 |
0-0 |
91 |
05:00 |
VIC Premier League |
Heidelberg United |
Avondale FC |
1-1 |
0-0 |
95 |
05:00 |
VIC Premier League |
Bentleigh greens |
South Melbourne |
0-2 |
0-0 |
94 |
05:00 |
Victorian State League Division 1 |
Eastern Lions SC |
Werribee City |
1-0 |
0-0 |
94 |
05:00 |
Victorian State League Division 1 |
Brunswick City |
FC Bulleen Lions |
1-1 |
0-0 |
94 |
05:00 |
Victorian State League Division 1 |
Manningham United Blues |
Melbourne Heart (Youth) |
1-4 |
0-0 |
93 |
05:00 |
Australia Capital Gatorade Premier League |
Canberra Olympic |
Canberra FC |
2-0 |
0-0 |
90 |
05:00 |
Australia Capital Gatorade Premier League |
Cooma Tigers |
OConnor Knights |
1-4 |
0-0 |
94 |
05:00 |
Australia Northern NSW Premier League |
Cooks Hill United |
New Lambton FC |
4-3 |
0-0 |
92 |
05:00 |
VIC Women’s Premier League |
Alamein (W) |
South Melbourne (W) |
3-3 |
0-0 |
94 |
05:00 |
Australia Victoria State League 1 |
Upfield SC |
Corio |
0-3 |
0-0 |
93 |
05:00 |
Australia Victoria State League 1 |
South Springvale SC |
Collingwood |
2-0 |
0-0 |
92 |
05:00 |
Northern NSW U20 League |
Hakoah Sydney City East U20 |
Central Coast United FC U20 |
2-1 |
0-0 |
89 |
05:00 |
Australia WA State League 1 Reserves |
Rockingham City FC Reserves |
Dianella White Eagles Reserves |
1-3 |
0-0 |
90 |
05:00 |
Australia WA State League 1 Reserves |
UWA-Nedlands FC Reserves |
Joondalup Utd Reserves |
1-2 |
0-0 |
88 |
05:00 |
Australia WA State League 1 Reserves |
Western Knights Reserves |
Gosnells City Reserves |
2-2 |
0-0 |
89 |
05:00 |
Australia WA State League 1 Reserves |
Murdoch University Melville FC Reserves |
Forrestfield Utd Reserves |
2-3 |
0-0 |
89 |
05:00 |
Australia WA State League 1 Reserves |
Fremantle City FC Reserves |
Gwelup Croatia SC Reserves |
2-3 |
0-0 |
91 |
05:00 |
Australia WA State League 1 Reserves |
Subiaco AFC Reserves |
Mandurah City FC Reserves |
0-0 |
0-0 |
89 |
05:00 |
Australia Northern NSW Reserves League |
Valentine Phoenix Reserves |
Lambton Jaffas Reserves |
2-2 |
0-0 |
89 |
05:00 |
Australia NPL Queensland U23 |
Gold Coast United U23 |
Lions FC U23 |
2-1 |
0-0 |
91 |
05:00 |
Australia U20 |
Cockburn City U20 |
Stirling Macedonia U20 |
0-1 |
0-0 |
87 |
05:00 |
Australia U20 |
Armadale SC U20 |
Bayswater U20 |
3-1 |
0-0 |
91 |
05:00 |
Australia U20 |
Balcatta U20 |
Pires U20 |
0-4 |
0-0 |
87 |
05:00 |
Australia U20 |
Perth Glory FC U20 |
Olympic Kingsway U20 |
6-1 |
0-0 |
89 |
05:00 |
Australia U20 |
FloreatAthena U20 |
Sorrento F.C. U20 |
2-0 |
0-0 |
88 |
05:00 |
Australia U20 |
Inglewood United U20 |
Perth RedStar FC U20 |
1-5 |
0-0 |
89 |
05:15 |
Australia Queensland State Women's Premier League |
Robina City FC (W) |
Weston Pud(W) |
3-2 |
0-0 |
93 |
05:30 |
FFSA Premier League |
Adelaide City FC |
White City Woodville |
1-0 |
0-0 |
91 |
05:30 |
FFSA Premier League |
Adelaide United FC (Youth) |
Campbelltown City SC |
1-3 |
0-0 |
93 |
05:30 |
FFSA Premier League |
Adelaide Panthers |
Croydon Kings |
3-3 |
0-0 |
94 |
05:30 |
FFSA Premier League |
Sturt Lions |
Modbury Jets |
2-3 |
0-0 |
96 |
05:30 |
South Australian Premier League |
West Torrens Birkalla |
Para Hills Knlghts SC |
1-2 |
0-0 |
65 |
05:30 |
South Australian Premier League |
Adelaide Cobras FC |
Fulham United FC |
2-2 |
0-0 |
93 |
05:30 |
South Australian Premier League |
Adelaide Victory |
Adelaide Blue Eagles |
1-1 |
0-0 |
92 |
05:30 |
South Australian Premier League |
Poet Adelarde Pirates |
Playford City Patriots |
0-3 |
0-0 |
76 |
05:30 |
Australia Victorian Premier League U21 |
Hume City U21 |
Green Gully Cavaliers U21 |
7-0 |
0-0 |
89 |
05:30 |
Australia New South Wales NPL Women |
West Adelaide (W) |
Salisbury Inter (W) |
0-0 |
0-0 |
91 |
05:30 |
Australia SA Premier League Women Reserves |
Adelaide University Reserve (W) |
Metro United FC Reserves (W) |
0-1 |
0-0 |
93 |
05:45 |
TAS Premier League |
Launceston United |
Kingborough Lions |
1-6 |
0-0 |
90 |
05:45 |
FFSA SLR |
Eastern United Reserves |
Adelaide Raiders SC Reserve |
2-3 |
0-0 |
94 |
05:45 |
Australia NPL Queensland U23 |
WDSC Wolves U23 |
Caboolture FC U23 |
2-1 |
0-0 |
92 |
06:00 |
Japan Football League |
Run Mel Aomori |
Criacao Shinjuku |
1-1 |
0-0 |
89 |
06:00 |
Japan Football League |
Briobecca Urayasu |
Yokogawa Musashino |
2-0 |
0-0 |
94 |
06:00 |
South Australian Premier League |
Adelaide Vipers |
Cumberland United FC |
4-1 |
0-0 |
93 |
06:00 |
Australia NPL Queensland U23 |
Western Pride FC U23 |
Mitchelton U23 |
1-2 |
0-0 |
94 |
06:00 |
Australia NPL Queensland U23 |
Capalaba Bulldogs U23 |
Surfers Paradise U23 |
0-3 |
0-0 |
90 |
06:15 |
FFSA SLR |
Adelaide Olympic Reserve |
North Eastern MetroStars Reserve |
2-1 |
0-0 |
91 |
06:30 |
International Club Friendly |
NK Grobnican |
NK Opatija |
2-7 |
0-0 |
87 |
06:45 |
TAS Premier League |
Launceston City |
South Hobart |
0-2 |
0-0 |
89 |
06:45 |
Australia Victorian Premier League U21 |
Dandenong Thunder U21 |
North Geelong Warriors U21 |
0-3 |
0-0 |
89 |
07:00 |
NSW Premier League |
Mt Druitt Town Rangers FC |
Manly United |
1-2 |
0-0 |
92 |
07:00 |
National Premier Leagues Western Australia |
Cockburn City |
Stirling Macedonia |
1-0 |
0-0 |
93 |
07:00 |
National Premier Leagues Western Australia |
Armadale SC |
Bayswater City |
1-6 |
0-0 |
90 |
07:00 |
National Premier Leagues Western Australia |
Balcatta FC |
Perth SC |
1-1 |
0-0 |
94 |
07:00 |
National Premier Leagues Western Australia |
Floreat Athena |
Sorrento F.C. |
2-1 |
0-0 |
93 |
07:00 |
National Premier Leagues Western Australia |
Perth Glory (Youth) |
Olympic Kingsway SC |
0-1 |
0-0 |
92 |
07:00 |
National Premier Leagues Western Australia |
Perth RedStar |
Inglewood United |
2-3 |
0-0 |
93 |
07:00 |
International Club Friendly |
Jagiellonia Bialystok |
Michalovce |
1-0 |
0-0 |
93 |
07:00 |
Australia New South Wales Super League |
Hake Ya Dong in Sydney City |
Central Coast United FC |
3-0 |
0-0 |
91 |
07:00 |
Australia Northern NSW Premier League |
Valentine |
Lambton Jarvis |
0-0 |
0-0 |
91 |
07:00 |
Australia Queensland State Women's Premier League |
Gold Coast city (W) |
Souths United SC (W) |
6-0 |
0-0 |
90 |
07:00 |
India Sikkim S-League |
Kumar Sporting FC |
United Sikkim FC |
2-5 |
0-0 |
91 |
07:00 |
National Primera Division Western Australia |
Rockingham City FC |
Dianella White Eagles |
2-3 |
0-0 |
93 |
07:00 |
National Primera Division Western Australia |
Subiaco AFC |
Mandurah City |
1-2 |
0-0 |
92 |
07:00 |
National Primera Division Western Australia |
Fremantle City |
Willip |
1-3 |
0-0 |
94 |
07:00 |
National Primera Division Western Australia |
Western Knights |
Gosnells City |
0-0 |
0-0 |
90 |
07:00 |
National Primera Division Western Australia |
UWA-Nedlands FC |
Joondalup United |
1-3 |
0-0 |
92 |
07:00 |
National Primera Division Western Australia |
Murdoch Uni Melville |
Forrestfield United |
3-0 |
0-0 |
94 |
07:00 |
Northern NSW U20 League |
Bonnyrigg White Eagles U20 |
Blacktown Spartans U20 |
2-0 |
0-0 |
89 |
07:00 |
Northern NSW U20 League |
St.George Saints U20 |
Northern Tigers U20 |
4-2 |
0-0 |
87 |
07:00 |
Northern NSW U20 League |
Bankstown City Lions U20 |
Macarthur Rams U20 |
0-0 |
0-0 |
88 |
07:00 |
Northern NSW U20 League |
Inter Lions U20 |
Dulwich Hill U20 |
0-0 |
0-0 |
88 |
07:00 |
Northern NSW U20 League |
SD Raiders U20 |
Canterbury Bankstown U20 |
0-0 |
0-0 |
88 |
07:00 |
Northern NSW U20 League |
Hills Brumbies U20 |
Mounties Wanderers U20 |
2-2 |
0-0 |
87 |
07:00 |
Northern NSW U20 League |
Dunbar Rovers FC U20 |
Rydalmere Lions FCU20 |
4-4 |
0-0 |
89 |
07:00 |
WAUS WD1 |
Fremantle City FC (W) |
Perth RedStar (W) |
1-2 |
0-0 |
95 |
07:00 |
Australia Queensland Premier League 3 |
Runaway Bay Green |
Kingscliff FC |
0-2 |
0-0 |
92 |
07:30 |
NSW Premier League |
Sutherland Sharks |
Blacktown City Demons |
0-1 |
0-0 |
93 |
07:30 |
VIC Premier League |
Port Melbourne |
Oakleigh Cannons |
2-0 |
0-0 |
95 |
07:30 |
VIC Premier League |
Port Melbourne |
Oakleigh Cannons |
2-0 |
0-0 |
95 |
07:30 |
QLD Premier League |
Moreton Bay United |
Redlands United FC |
2-0 |
0-0 |
93 |
07:30 |
Australia Victorian Premier League U21 |
Bentleigh greens U21 |
South Melbourne U21 |
2-2 |
0-0 |
89 |
07:30 |
Australia Victoria State League |
Caroline Springs George Cross |
Goulburn Valley Suns |
4-1 |
0-0 |
96 |
07:45 |
NSW Premier League |
A.P.I.A. Leichhardt Tigers |
Central Coast Mariners (Youth) |
1-0 |
0-0 |
96 |
07:45 |
FFSA Premier League |
West Adelaide SC |
Adelaide Comets FC |
1-2 |
0-0 |
93 |
07:45 |
WAUS WD1 |
Subiaco AFC (W) |
Murdoch University Melville FC (W) |
2-2 |
0-0 |
94 |
08:00 |
Chinese Football Association Yi League |
Guangxi Lanhang |
Hunan Billows |
1-0 |
0-0 |
94 |
08:00 |
Chinese Football Association Yi League |
Quanzhou Yassin |
Hainan Star |
1-2 |
0-0 |
95 |
08:00 |
Korea Challengers League |
Pocheon FC |
Daejeon Korail |
0-2 |
0-0 |
92 |
08:00 |
Korea League 4 |
Yeoju Sejong |
Daejeon Hana Citizen II |
4-5 |
0-0 |
94 |
08:00 |
Korea League 4 |
Seoul United |
Gangwon II |
2-1 |
0-0 |
95 |
08:00 |
International Club Friendly |
Obolon Kiev |
Zvyahel NV |
- |
- |
|
08:00 |
International Club Friendly |
FC Brasov |
Ceahlaul Piatra Neamt |
1-0 |
0-0 |
88 |
08:00 |
International Club Friendly |
FK Graficar Beograd |
FK Prva Iskra Baric |
5-1 |
0-0 |
74 |
08:00 |
International Club Friendly |
Ujpesti TE B |
BKV Elore |
- |
- |
|
08:00 |
International Club Friendly |
Ivancsa |
Beech Sigit |
- |
- |
|
08:00 |
International Club Friendly |
MTK Hungaria FC II |
Vecses |
- |
- |
|
08:00 |
International Club Friendly |
Pecsi MFC |
Szentlorinc SE |
- |
- |
|
08:00 |
International Club Friendly |
Elche |
Rotherham United |
0-0 |
0-0 |
90 |
08:00 |
International Club Friendly |
Unie Hlubina |
Banik Ostrava B |
1-4 |
0-0 |
85 |
08:00 |
International Club Friendly |
Slovan Rosice |
Brno B |
1-2 |
0-0 |
87 |
08:00 |
International Club Friendly |
SK Kladno |
Predni Kopanina |
0-0 |
0-0 |
88 |
08:00 |
International Club Friendly |
Slavoj Trebisov |
Humenne |
1-5 |
0-0 |
87 |
08:00 |
International Club Friendly |
SK Zapy |
FK Kraluv Dvur |
4-3 |
0-0 |
89 |
08:00 |
International Club Friendly |
Bohemians1905 B |
Banik Most-Sous |
0-4 |
0-0 |
87 |
08:00 |
South Australian Premier League |
Eastern United |
Adelaide Raiders SC |
0-0 |
0-0 |
91 |
08:00 |
Australian cloth |
Western Spirit |
Pine Hills |
1-5 |
0-0 |
87 |
08:00 |
VIC Women’s Premier League |
Boroondara Eagles (W) |
Southern United (W) |
0-0 |
0-0 |
91 |
08:00 |
Indonesia Liga 1 |
Persik Kediri |
Arema FC |
5-2 |
0-0 |
92 |
08:00 |
Indonesia Liga 1 |
Rans Nusantara FC |
Persita Tangerang |
0-1 |
0-0 |
96 |
08:00 |
Australia Queensland State Women's Premier League |
Virginia United SC (W) |
Logan Lightning (W) |
2-0 |
0-0 |
91 |
08:00 |
Australia Victoria State League 1 |
Altona City |
Strathmore |
1-0 |
0-0 |
93 |
08:00 |
TAS Premier Championship |
Launceston United Reserves |
Ulverstone FC |
1-3 |
0-0 |
93 |
08:00 |
Australia Queensland State Leagues |
Brisbane Wolves |
Caboolture FC |
5-1 |
0-0 |
90 |
08:00 |
Vietnam Second Division |
Dak Lak |
Hai Nam Vinh Phuc |
1-0 |
0-0 |
94 |
08:00 |
Vietnam Second Division |
TP Ho Chi Minh II |
Tien Giang |
4-0 |
0-0 |
90 |
08:00 |
Australia Queensland Premier League 2 |
Taringa Rovers |
Souths United |
1-0 |
0-0 |
90 |
08:00 |
Australia Queensland Premier League 2 |
Broadbeach United |
Maroochydore Swans |
3-0 |
0-0 |
58 |
08:00 |
Australia Queensland Premier League 3 |
Palm Beach |
Musgrave Yellow |
1-0 |
0-0 |
96 |
08:15 |
QLD Premier League |
Rochedale Rovers |
Brisbane Roar (Youth) |
0-4 |
0-0 |
91 |
08:15 |
International Club Friendly |
Chrudim |
Zivanice |
0-0 |
0-0 |
89 |
08:15 |
International Club Friendly |
Arsenal Ceska Lipa |
Slovan Velvary |
1-2 |
0-0 |
86 |
08:15 |
International Club Friendly |
Trinec |
Frydek-Mistek |
- |
- |
|
08:15 |
Australia Queensland State Leagues |
Western Pride |
Mitchelton FC |
3-0 |
0-0 |
93 |
08:15 |
Australia Queensland State Leagues |
Capalaba Bulldogs |
Surfers Paradise |
0-0 |
0-0 |
90 |
08:30 |
VIC Premier League |
Hume City |
Green Gully Cavaliers |
0-1 |
0-0 |
93 |
08:30 |
FFSA Premier League |
Adelaide Olympic |
Metrostars SC |
1-4 |
0-0 |
90 |
08:30 |
International Club Friendly |
Balatonfuredi FC |
Veszprem |
- |
- |
|
08:30 |
International Club Friendly |
Csornai SE |
FK Nove Zamky |
1-0 |
0-0 |
84 |
08:30 |
International Club Friendly |
Nyiregyhaza |
KARCAG SE |
3-0 |
0-0 |
88 |
08:30 |
International Club Friendly |
Reims |
KAS Eupen |
- |
- |
|
08:30 |
International Club Friendly |
Red Bull Salzburg |
Hamburger SV |
4-1 |
0-0 |
89 |
08:30 |
International Club Friendly |
Tescoma Zlin |
Lisen |
4-2 |
0-0 |
89 |
08:30 |
International Club Friendly |
SK Prostejov |
Brno |
0-0 |
0-0 |
0 |
08:30 |
International Club Friendly |
Vyskov |
MFK Skalica |
1-1 |
0-0 |
88 |
08:30 |
International Club Friendly |
Dukla Prague |
FK MAS Taborsko |
0-2 |
0-0 |
89 |
08:30 |
International Club Friendly |
Chlumec nad Cidlinou |
Viktoria Zizkov |
0-3 |
0-0 |
88 |
08:30 |
Australia Queensland State Women's Premier League |
Eastern Suburbs SC (W) |
Sunshine Coast Wanderers (W) |
4-0 |
0-0 |
90 |
08:30 |
Vietnam Second Division |
KLB Kien Giang |
Dong Thap |
2-2 |
0-0 |
92 |
08:30 |
Vietnam Second Division |
Gia Dinh |
Dong Nai Berjaya |
1-4 |
0-0 |
92 |
08:30 |
International Friendly |
Indonesia (W) U19 |
Myanmar (W) U19 |
1-1 |
0-0 |
92 |
08:45 |
Malaysia Liga M3 |
Bukit Tambun FC |
Imigresen FC |
1-1 |
0-0 |
92 |
09:00 |
J2 League |
Tokyo Verdy |
Tokushima Vortis |
0-0 |
0-0 |
93 |
09:00 |
J-League Division 3 |
FC Gifu |
Imabari FC |
2-2 |
0-0 |
97 |
09:00 |
J-League Division 3 |
Kamatamare Sanuki |
Miyazaki |
2-1 |
0-0 |
94 |
09:00 |
J-League Division 3 |
SC Sagamihara |
Nara Club |
3-2 |
0-0 |
98 |
09:00 |
J-League Division 3 |
Kataller Toyama |
FC Ryukyu |
1-0 |
0-0 |
93 |
09:00 |
NSW Premier League |
Marconi Stallions |
Western Sydney Wanderers AM |
3-3 |
0-0 |
94 |
09:00 |
NSW Premier League |
St George City FA |
Sydney FC (Youth) |
3-4 |
0-0 |
92 |
09:00 |
Korea League 4 |
Pyeongchang FC |
Daegu FC II |
1-3 |
0-0 |
93 |
09:00 |
QLD Premier League |
Gold Coast United |
Queensland Lions SC |
2-0 |
0-0 |
94 |
09:00 |
International Club Friendly |
FC Schifflange 95 |
CS Petange |
1-3 |
0-0 |
87 |
09:00 |
International Club Friendly |
KS Wieczysta Krakow |
Podhale Nowy Targ |
4-1 |
0-0 |
87 |
09:00 |
International Club Friendly |
ESMTK Budapest |
III.Keruleti TUE |
4-1 |
0-0 |
86 |
09:00 |
International Club Friendly |
Gornik Polkowice |
Carina Gubin |
2-1 |
0-0 |
94 |
09:00 |
International Club Friendly |
Kazincbarcika |
Debreceni VSC II |
- |
- |
|
09:00 |
International Club Friendly |
Blansko |
TJ Tatran Bohunice |
1-2 |
0-0 |
88 |
09:00 |
International Club Friendly |
Saturn Moscow |
Baltika-BFU Kaliningrad |
2-3 |
0-0 |
86 |
09:00 |
International Club Friendly |
Winterthur |
Baden |
- |
- |
|
09:00 |
International Club Friendly |
Dolny Kubin |
Hlucin |
1-2 |
0-0 |
91 |
09:00 |
International Club Friendly |
Pacos de Ferreira |
Penafiel |
1-1 |
0-0 |
91 |
09:00 |
International Club Friendly |
RCO Agde |
Hatvan |
2-0 |
0-0 |
88 |
09:00 |
International Club Friendly |
STK Samorin |
Dorogi FC |
3-1 |
0-0 |
89 |
09:00 |
International Club Friendly |
Olimpia Grudziadz |
Elana Torun |
1-0 |
0-0 |
91 |
09:00 |
International Club Friendly |
Dukla Banska Bystrica |
Tatran LM |
4-1 |
0-0 |
89 |
09:00 |
International Club Friendly |
Bahlinger |
VfB Stuttgart II |
2-1 |
0-0 |
90 |
09:00 |
International Club Friendly |
Hradec Kralove |
Sparta Praha B |
5-1 |
0-0 |
88 |
09:00 |
International Club Friendly |
TJ Spartak Myjava |
FK Belusa |
3-1 |
0-0 |
88 |
09:00 |
International Club Friendly |
Marila Pribram |
Admira Praha |
0-0 |
0-0 |
89 |
09:00 |
International Club Friendly |
Rapid Vienna (Youth) |
USV Scheiblingkirchen-Warth |
4-0 |
0-0 |
88 |
09:00 |
International Club Friendly |
Sokol Lanzho |
Uhersky Brod |
3-0 |
0-0 |
87 |
09:00 |
International Club Friendly |
Stal Mielec |
Stal Rzeszow |
0-0 |
0-0 |
90 |
09:00 |
International Club Friendly |
Hodonin Sardice |
Slovan Bratislava B |
- |
- |
|
09:00 |
International Club Friendly |
Hodmezovasarhely FC |
Fuzesgyarmati SK |
- |
- |
|
09:00 |
International Club Friendly |
Kecskemeti TE |
Bekescsaba |
- |
- |
|
09:00 |
International Club Friendly |
Duna-Tisza |
Cegled |
- |
- |
|
09:00 |
International Club Friendly |
MOL Fehervar FC II |
FC Dabas |
- |
- |
|
09:00 |
International Club Friendly |
Monori SE |
Hungary Kelen sc |
- |
- |
|
09:00 |
International Club Friendly |
Tiszaujvaros |
DEAC |
- |
- |
|
09:00 |
International Club Friendly |
FC Ajka |
Gyirmot SE |
- |
- |
|
09:00 |
International Club Friendly |
Kaposvar |
Bodajk FC Siofok |
- |
- |
|
09:00 |
International Club Friendly |
NK Bravo |
Dafuji cloth MTE |
0-0 |
0-0 |
91 |
09:00 |
International Club Friendly |
Concarneau |
Lorient |
- |
- |
|
09:00 |
International Club Friendly |
MFK Karvina B |
Fomat Martin |
- |
- |
|
09:00 |
International Club Friendly |
Osasuna |
Osasuna B |
- |
- |
|
09:00 |
International Club Friendly |
Sigma Olomouc B |
MSK Zilina B |
- |
- |
|
09:00 |
International Club Friendly |
Spisska Nova Ves |
MFK Snina |
- |
- |
|
09:00 |
International Club Friendly |
Spartak Trnava |
Ipswich Town |
1-2 |
0-0 |
81 |
09:00 |
International Club Friendly |
Banik Ostrava (W) |
Rekord Bielsko Biala (W) |
- |
- |
|
09:00 |
International Club Friendly |
Fola Esch |
Racing Union Luxemburg |
1-4 |
0-0 |
89 |
09:00 |
Australia New South Wales Super League |
Bonnyrigg White Eagles |
Blacktown Spartans |
1-0 |
0-0 |
92 |
09:00 |
Australia New South Wales Super League |
Dunbar Rovers FC |
Rydalmere Lions FC |
2-1 |
0-0 |
94 |
09:00 |
Australia New South Wales Super League |
Hills Brumbies |
Mounties Wanderers |
2-1 |
0-0 |
94 |
09:00 |
Australia New South Wales Super League |
Inter Lions |
Dulwich Hill SC |
2-0 |
0-0 |
91 |
09:00 |
Australia New South Wales Super League |
SD Raiders FC |
Canterbury Bankstown FC |
0-2 |
0-0 |
92 |
09:00 |
Australia New South Wales Super League |
St George Saints |
Northern Tigers |
2-0 |
0-0 |
90 |
09:00 |
Australia New South Wales Super League |
Bankstown City Lions |
Macarthur Rams |
4-0 |
0-0 |
92 |
09:00 |
Singapore National Football League |
Yishun Sentek Mariners |
Katong FC |
1-1 |
0-0 |
92 |
09:00 |
Myanmar League 2 |
Silver Stars |
Glory Goal FC |
1-2 |
0-0 |
94 |
09:00 |
Myanmar League 2 |
Rakhapura United |
Mawyawadi FC |
0-4 |
0-0 |
91 |
09:00 |
Australia NPL Queensland U23 |
Moreton Bay United U23 |
Redlands United U23 |
0-0 |
0-0 |
88 |
09:00 |
Vietnam Second Division |
Da Nang II |
Luxury Ha Long |
5-1 |
0-0 |
88 |
09:00 |
International Friendly |
Bosnia and Herzegovina (W) |
Greece (W) |
0-0 |
0-0 |
0 |
09:00 |
Vietnamese First Division |
TTBD Phu Dong |
Hoa Binh |
0-0 |
0-0 |
92 |
09:15 |
VIC Premier League |
Dandenong Thunder |
North Geelong Warriors |
6-0 |
0-0 |
92 |
09:15 |
Australian cloth |
University of Queensland |
Redcliffe PCYC |
0-1 |
0-0 |
92 |
09:15 |
Australia Queensland Premier League 2 |
Holland Park Hawks FC |
Magic United TFA |
2-2 |
0-0 |
90 |
09:30 |
Liga Super Malaysia |
Kuala Lumpur City F.C. |
Negeri Sembilan |
1-1 |
0-0 |
93 |
09:30 |
International Club Friendly |
FC Monheim |
Hurth |
2-1 |
0-0 |
89 |
09:30 |
International Club Friendly |
Sporting Braga |
Boavista FC |
- |
- |
|
09:30 |
International Club Friendly |
TSV Hartberg |
Blackburn Rovers |
- |
- |
|
09:30 |
International Club Friendly |
CF Canelas 2010 |
Lusitania |
0-0 |
0-0 |
6 |
09:30 |
Australia Victorian Premier League U21 |
Port Melbourne Sharks SC U21 |
Oakleigh Cannons U21 |
1-1 |
0-0 |
89 |
09:30 |
Myanmar Professional League |
Ayeyawady united |
Dagon FC |
3-2 |
0-0 |
94 |
09:30 |
Australia Queensland Premier League 2 |
Grange Thistle SC |
St George Willawong FC |
0-0 |
0-0 |
92 |
10:00 |
J1 League |
Yokohama Marinos |
Kawasaki Frontale |
0-1 |
0-0 |
94 |
10:00 |
K League 1 |
Suwon Samsung Bluewings |
Ulsan Hyundai FC |
3-0 |
0-0 |
95 |
10:00 |
J2 League |
Renofa Yamaguchi |
Ban Di Tesi Iwaki |
0-0 |
0-0 |
94 |
10:00 |
V.League 1 |
Hoang Anh Gia Lai |
Khatoco Khanh Hoa |
0-0 |
0-0 |
15 |
10:00 |
Singapore League |
Young Lions |
Tampines Rovers FC |
2-3 |
0-0 |
95 |
10:00 |
Singapore League |
Tanjong Pagar Utd |
Geylang United FC |
2-2 |
0-0 |
93 |
10:00 |
K League 2 |
Cheonan City |
Chungbuk Cheongju |
2-1 |
0-0 |
96 |
10:00 |
J-League Division 3 |
Vanraure Hachinohe FC |
Ehime FC |
1-2 |
0-0 |
93 |
10:00 |
Korea Challengers League |
Mokpo City |
Gimhae City |
1-1 |
0-0 |
94 |
10:00 |
Korea Challengers League |
Paju Citizen FC |
Hwaseong FC |
2-1 |
0-0 |
95 |
10:00 |
Korea Challengers League |
Ulsan Citizens |
Chuncheon Citizen |
1-0 |
0-0 |
93 |
10:00 |
Korea League 4 |
Pyeongtaek Citizen |
Dangjin Citizen |
1-1 |
0-0 |
92 |
10:00 |
Korea League 4 |
Geoje Citizen |
Busan I'Park B |
4-0 |
0-0 |
90 |
10:00 |
International Club Friendly |
SD Amorebieta |
Mirandes |
3-1 |
0-0 |
91 |
10:00 |
International Club Friendly |
Bronshoj |
Fremad Amager |
2-0 |
0-0 |
89 |
10:00 |
International Club Friendly |
Perth Glory |
West Ham United |
2-6 |
0-0 |
92 |
10:00 |
International Club Friendly |
GKS Tychy |
Polonia Bytom |
2-0 |
0-0 |
91 |
10:00 |
International Club Friendly |
Herfolge Boldklub Koge |
Roskilde |
0-1 |
0-0 |
91 |
10:00 |
International Club Friendly |
Lech II Poznan |
Swit Szczecin |
- |
- |
|
10:00 |
Bangladesh Premier League |
Muktijoddha SKC |
Chittagong Abahani |
1-2 |
0-0 |
91 |
10:00 |
Bangladesh Premier League |
Rahmatganj MFS |
Sheikh Russel KC |
0-0 |
0-0 |
91 |
10:00 |
Sri Lanka President Cup |
Saunders SC |
Maligawatte Youth SC |
1-2 |
0-0 |
69 |
10:00 |
Vietnamese First Division |
Binh Phuoc |
Binh Thuan |
0-1 |
0-0 |
95 |
10:00 |
Norway Division 4 |
Ullern 2 |
Os Turn Fotball |
0-0 |
0-0 |
93 |
10:00 |
Australia SA Premier League Women Reserves |
West Adelaide Reserve (W) |
Salisbury Inter Reserves (W) |
2-1 |
0-0 |
90 |
10:30 |
K League 1 |
Gangwon FC |
FC Seoul |
1-1 |
0-0 |
94 |
10:30 |
K League 2 |
Ansan Greeners FC |
Bucheon FC 1995 |
0-2 |
0-0 |
93 |
10:30 |
K League 2 |
Gimpo FC |
Gimcheon Sangmu FC |
2-1 |
0-0 |
95 |
10:30 |
International Club Friendly |
Eintracht Braunschweig |
Real Betis |
3-1 |
0-0 |
91 |
10:30 |
Norway Division 4 |
Staal Jorpeland |
froya |
0-2 |
0-0 |
93 |
11:00 |
Sweden Superettan |
Jonkopings Sodra IF |
GIF Sundsvall |
1-0 |
0-0 |
97 |
11:00 |
K League 1 |
Gwangju Football Club |
Daegu FC |
1-1 |
0-0 |
95 |
11:00 |
Norway 2.Liga |
Notodden FK |
Vard Haugesund |
- |
- |
|
11:00 |
Chinese Football Association Jia League |
Shenyang City Public |
Jiangxi Liansheng FC |
3-1 |
0-0 |
95 |
11:00 |
V.League 1 |
Song Lam Nghe An |
Ho Chi Minh |
2-0 |
0-0 |
92 |
11:00 |
V.League 1 |
Da Nang |
Becamex Binh Duong |
0-0 |
0-0 |
93 |
11:00 |
Chinese Football Association Yi League |
Dalian Zhixing |
Taian Tiankuang |
1-0 |
0-0 |
92 |
11:00 |
K League 2 |
Chungnam Asan |
FC Anyang |
2-3 |
0-0 |
96 |
11:00 |
Kazakhstan Premier League |
Okzhetpes |
FC Kairat Almaty |
0-1 |
0-0 |
95 |
11:00 |
International Club Friendly |
Kolding FC |
Hobro |
- |
- |
|
11:00 |
International Club Friendly |
Alloa Athletic |
Celtic B |
- |
- |
|
11:00 |
International Club Friendly |
Derby County |
Salford City |
1-1 |
0-0 |
81 |
11:00 |
International Club Friendly |
Helsingor |
Nykobing FC |
- |
- |
|
11:00 |
International Club Friendly |
Lyngby |
Hvidovre IF |
1-0 |
0-0 |
89 |
11:00 |
International Club Friendly |
Mahdov FC |
VSG Altglienicke |
0-6 |
0-0 |
90 |
11:00 |
International Club Friendly |
FC Neftci Baku |
Fenerbahce |
0-1 |
0-0 |
89 |
11:00 |
International Club Friendly |
Randers FC |
AC Horsens |
- |
- |
|
11:00 |
International Club Friendly |
Silkeborg |
Viborg |
0-0 |
0-0 |
90 |
11:00 |
International Club Friendly |
Willem II |
FC Eindhoven |
0-0 |
0-0 |
89 |
11:00 |
International Club Friendly |
Woking |
AFC Wimbledon |
0-0 |
0-0 |
89 |
11:00 |
International Club Friendly |
Young Boys |
Schaffhausen |
0-0 |
0-0 |
91 |
11:00 |
International Club Friendly |
RSV Eintracht |
BFC Preussen |
0-1 |
0-0 |
73 |
11:00 |
International Club Friendly |
Karlsruher SC |
TSG Balingen |
4-0 |
0-0 |
89 |
11:00 |
International Club Friendly |
SC Telstar |
Excelsior Maassluis |
5-3 |
0-0 |
89 |
11:00 |
International Club Friendly |
Bergisch Gladbach 09 |
Siegen Sportfreunde |
3-4 |
0-0 |
92 |
11:00 |
International Club Friendly |
TSV Sasel |
FC Teutonia 05 |
1-3 |
0-0 |
90 |
11:00 |
Belarus Pershaya Liga |
FK Lida |
FC Molodechno |
0-3 |
0-0 |
93 |
11:00 |
Latvia Cup |
Jekabpils |
JDFS Alberts |
0-5 |
0-0 |
87 |
11:00 |
Kazakhstan Division 1 |
FK Yelimay Semey |
Kairat Academy |
2-1 |
0-0 |
91 |
11:00 |
Liga de Elite |
Benfica de Macau |
Hang Sai |
8-0 |
0-0 |
84 |
11:00 |
Norway Division 4 |
Floro |
Honefoss BK |
- |
- |
|
11:00 |
Norway Division 4 |
Raufoss IL B |
Forde |
- |
- |
|
11:30 |
Chinese Football Association Jia League |
Shijiazhuang Kungfu |
Dantong Tengyue |
2-1 |
0-0 |
95 |
11:30 |
Chinese Football Association Jia League |
Sichuan Jiuniu |
Nanjing City |
0-0 |
0-0 |
95 |
11:30 |
Chinese Football Association Jia League |
Qingdao Youth Island |
Guangzhou FC |
4-1 |
0-0 |
92 |
11:30 |
Chinese Football Association Jia League |
Wuxi Wugou |
Jinan XingZhou |
0-2 |
0-0 |
93 |
11:30 |
Chinese Football Association Yi League |
Wuhan JiangCheng |
Bei Li Gong |
0-0 |
0-0 |
93 |
11:30 |
International Club Friendly |
Gateshead |
Newcastle United |
2-3 |
0-0 |
89 |
11:30 |
International Club Friendly |
Greifswalder FC |
Schalke 04 (Youth) |
- |
- |
|
11:30 |
International Club Friendly |
RKC Waalwijk |
NEC Nijmegen |
0-1 |
0-0 |
58 |
11:30 |
International Club Friendly |
Middelfart G og |
Holstein Kiel II |
3-1 |
0-0 |
92 |
11:30 |
Singapore National Football League |
Jungfrau Punggol FC |
Tiong Bahru |
1-6 |
0-0 |
90 |
12:00 |
Finland Veikkausliga |
Ilves Tampere |
IFK Mariehamn |
0-0 |
0-0 |
91 |
12:00 |
Kazakhstan Premier League |
Maktaaral |
Kaisar Kyzylorda |
2-2 |
0-0 |
99 |
12:00 |
International Club Friendly |
Hansa Rostock |
Pogon Szczecin |
2-0 |
0-0 |
90 |
12:00 |
International Club Friendly |
Odra Opole |
Ruch Chorzow |
0-0 |
0-0 |
91 |
12:00 |
International Club Friendly |
Rot-Weiss Ahlen |
Luner SV |
1-1 |
0-0 |
89 |
12:00 |
International Club Friendly |
Viktoria Aschaffenburg |
Kickers Offenbach |
0-0 |
0-0 |
93 |
12:00 |
International Club Friendly |
Clevedon Town |
Stourbridge |
- |
- |
|
12:00 |
International Club Friendly |
TSV Steinbach Haiger |
SG Finnentrop/Bamenohl |
5-1 |
0-0 |
88 |
12:00 |
International Club Friendly |
FSV Frankfurt |
Turk Gucu Friedberg |
0-0 |
0-0 |
89 |
12:00 |
International Club Friendly |
Notts County |
Nottingham Forest |
0-1 |
0-0 |
89 |
12:00 |
International Club Friendly |
Feyenoord |
Saint Gilloise |
0-0 |
0-0 |
91 |
12:00 |
International Club Friendly |
Nurnberg |
Saarbrucken |
1-2 |
0-0 |
87 |
12:00 |
International Club Friendly |
Stolem Gniewino |
Concordia Elblag |
4-1 |
0-0 |
88 |
12:00 |
Belarus Pershaya Liga |
Arsenal Dzyarzhynsk |
Ostrowitz |
4-0 |
0-0 |
90 |
12:00 |
Indonesia Liga 1 |
Bali United |
Madura United |
2-1 |
0-0 |
95 |
12:00 |
Indonesia Liga 1 |
Persis Solo FC |
Borneo FC |
2-1 |
0-0 |
95 |
12:00 |
Argentina Youth League |
CA Aldosivi U20 |
Defensores de Belgrano U20 |
0-0 |
0-0 |
88 |
12:00 |
Argentina Youth League |
Temperley U20 |
Patronato Parana U20 |
2-1 |
0-0 |
93 |
12:00 |
Argentina Youth League |
CA Estudiantes Caseros U20 |
Quilmes U20 |
1-2 |
0-0 |
91 |
12:00 |
Argentina Youth League |
Atletico Rafaela U20 |
Villa Dalmine U20 |
9-0 |
0-0 |
88 |
12:00 |
Argentina Youth League |
Banfield U20 |
Atletico River Plate U20 |
1-0 |
0-0 |
93 |
12:00 |
Argentina Youth League |
Estudiantes La Plata U20 |
CA Tigre U20 |
5-2 |
0-0 |
91 |
12:00 |
Argentina Youth League |
Barracas Central U20 |
Atletico Tucuman U20 |
2-1 |
0-0 |
91 |
12:00 |
Norway Division 4 |
Gjelleraasen IL |
Sandvikens |
0-0 |
0-0 |
94 |
12:15 |
V.League 1 |
Viettel FC |
Hai Phong |
2-0 |
0-0 |
92 |
12:15 |
Liga Super Malaysia |
Sabah |
Pahang |
4-0 |
0-0 |
91 |
12:15 |
International Club Friendly |
Roda JC |
KVSK Lommel |
- |
- |
|
12:30 |
International Club Friendly |
FC Rijnvogels |
Rijnsburgse Boys |
1-4 |
0-0 |
87 |
12:30 |
International Club Friendly |
Volendam |
KAA Gent |
1-2 |
0-0 |
88 |
12:30 |
International Club Friendly |
Kidsgrove Athletic |
Port Vale |
- |
- |
|
12:30 |
Malawi Premier League |
Civo United |
Moyale Barracks |
2-2 |
0-0 |
92 |
12:30 |
Malawi Premier League |
Big Bullets FC |
Dedza Dynamos |
2-2 |
0-0 |
93 |
12:30 |
International Friendly |
Vietnam (W) U19 |
Thailand (W) U19 |
1-2 |
0-0 |
92 |
12:45 |
International Club Friendly |
Spennymoor Town |
Newcastle U21 |
- |
- |
|
12:45 |
Malaysia Liga M3 |
Harini KS FC |
Manjung City FC |
0-0 |
0-0 |
92 |
13:00 |
Swedish Allsvenskan |
Halmstads |
IFK Varnamo |
2-2 |
0-0 |
97 |
13:00 |
Sweden Superettan |
Vasteras SK FK |
Utsiktens BK |
1-0 |
0-0 |
99 |
13:00 |
Sweden Superettan |
Orgryte |
Helsingborg |
1-2 |
0-0 |
96 |
13:00 |
Finland Ykkonen |
Ekenas IF Fotboll |
Gnistan Helsinki |
1-0 |
0-0 |
94 |
13:00 |
Finland Ykkonen |
Jyvaskyla JK |
SalPa |
0-1 |
0-0 |
93 |
13:00 |
Finland Ykkonen |
KPV |
HIFK |
0-4 |
0-0 |
93 |
13:00 |
Finland Ykkonen |
KaPa |
SJK Akatemia |
4-4 |
0-0 |
96 |
13:00 |
Finland - Kakkonen Lohko |
Honka Akatemia |
PIF Parainen |
3-2 |
0-0 |
94 |
13:00 |
Finland - Kakkonen Lohko |
Poxyt |
HJS Akatemia |
2-1 |
0-0 |
94 |
13:00 |
Finland - Kakkonen Lohko |
Tampere United |
EPS Espoo |
2-0 |
0-0 |
95 |
13:00 |
Finland - Kakkonen Lohko |
Futura Porvoo |
Lahden Reipas |
0-3 |
0-0 |
95 |
13:00 |
Finland - Kakkonen Lohko |
PK Keski Uusimaa |
PEPO Lappeenranta |
3-1 |
0-0 |
93 |
13:00 |
Finland - Kakkonen Lohko |
PK-35 Vantaa |
NJS |
1-0 |
0-0 |
91 |
13:00 |
Norway 2.Liga |
Flekkeroy IL |
Orn-Horten |
0-1 |
0-0 |
92 |
13:00 |
Liga Super Malaysia |
Selangor |
Penang |
3-0 |
0-0 |
94 |
13:00 |
Kazakhstan Premier League |
FC Shakhtyor Karagandy |
FK Aktobe Lento |
0-1 |
0-0 |
91 |
13:00 |
International Club Friendly |
Berliner FC Dynamo |
VFB Lubeck |
2-1 |
0-0 |
89 |
13:00 |
International Club Friendly |
FC Salzburg |
Synot Slovacko |
0-3 |
0-0 |
89 |
13:00 |
International Club Friendly |
AZ Alkmaar |
Lech Poznan |
3-0 |
0-0 |
90 |
13:00 |
International Club Friendly |
Wuppertaler |
SC Paderborn 07 II |
- |
- |
|
13:00 |
International Club Friendly |
SK Austria Klagenfurt |
St.Polten |
1-1 |
0-0 |
89 |
13:00 |
International Club Friendly |
Arminia Bielefeld |
St. Pauli |
- |
- |
|
13:00 |
International Club Friendly |
Besiktas JK |
Augsburg |
1-1 |
0-0 |
90 |
13:00 |
International Club Friendly |
Crystal Palace |
Brondby IF |
0-0 |
0-0 |
0 |
13:00 |
International Club Friendly |
East Kilbride |
Camelon Juniors |
- |
- |
|
13:00 |
International Club Friendly |
Falkirk |
Arbroath |
1-2 |
0-0 |
92 |
13:00 |
International Club Friendly |
Go Ahead Eagles |
Club Brugge |
1-2 |
0-0 |
88 |
13:00 |
International Club Friendly |
SGK Heidelberg-Kirchheim |
Astoria Walldorf |
- |
- |
|
13:00 |
International Club Friendly |
Hennef 05 |
Engers |
- |
- |
|
13:00 |
International Club Friendly |
Huntly |
Pollok |
- |
- |
|
13:00 |
International Club Friendly |
Kaiserslautern |
Norwich City |
0-0 |
0-0 |
94 |
13:00 |
International Club Friendly |
Luzern |
Excelsior SBV |
0-0 |
0-0 |
88 |
13:00 |
International Club Friendly |
Odense BK |
FC Twente Enschede |
0-0 |
0-0 |
0 |
13:00 |
International Club Friendly |
SSV Reutlingen 05 |
VfB Stuttgart |
0-4 |
0-0 |
88 |
13:00 |
International Club Friendly |
Stamford |
Stevenage Borough |
- |
- |
|
13:00 |
International Club Friendly |
Teplice |
SK Slovan Varnsdorf |
0-0 |
0-0 |
89 |
13:00 |
Belarus Pershaya Liga |
FK Vitebsk |
FK Bumprom |
2-1 |
0-0 |
93 |
13:00 |
Zimbabwe Premier |
Capps linked |
GreenFuel |
- |
- |
|
13:00 |
Zimbabwe Premier |
FC Platinum |
Yadah FC |
- |
- |
|
13:00 |
Zimbabwe Premier |
Chicken Inn |
Dynamos FC |
0-2 |
0-0 |
89 |
13:00 |
Zimbabwe Premier |
Manica Diamond |
Cranborne Bullets |
- |
- |
|
13:00 |
Zimbabwe Premier |
Ngezi Platinum |
Simba Bhora |
- |
- |
|
13:00 |
Zimbabwe Premier |
ZPC Kariba |
Sheasham |
- |
- |
|
13:00 |
Uruguay Segunda |
Bella Vista |
Rampla Juniors FC |
1-1 |
0-0 |
94 |
13:00 |
Uruguay Segunda |
Mar de Fondo |
Los Halcones |
3-0 |
0-0 |
88 |
13:00 |
Finland Kolmonen |
KePS |
PonPa |
1-1 |
0-0 |
91 |
13:00 |
Iceland 4 Deild |
Alafoss |
Reynir Hellissandur |
7-1 |
0-0 |
87 |
13:00 |
Brazil national youth (U20) Football Championship |
Cianorte U20 |
Foz Do Iguacu U20 |
3-1 |
0-0 |
96 |
13:00 |
Argentina Youth League |
Almagro U20 |
San Telmo U20 |
0-0 |
0-0 |
93 |
13:00 |
Argentina Youth League |
CSD Flandria U20 |
Almirante Brown U20 |
1-0 |
0-0 |
94 |
13:00 |
Argentina Youth League |
Deportivo Riestra U20 |
Talleres Remedios U20 |
2-3 |
0-0 |
91 |
13:00 |
Liga de Elite |
Windsor Arch Ka I |
Lun Lok |
0-6 |
0-0 |
90 |
13:00 |
Norway Division 4 |
Brumunddal |
Volda |
2-0 |
0-0 |
93 |
13:00 |
Norway Division 4 |
Sogndal B |
Eidsvold Turn |
- |
- |
|
13:00 |
Norway Division 4 |
Eiger |
Stord IL |
- |
- |
|
13:00 |
Norway Division 4 |
Vidar |
Loddefjord |
5-1 |
0-0 |
92 |
13:30 |
Norway 2.Liga |
Kjelsas |
Lyn Oslo |
0-1 |
0-0 |
94 |
13:30 |
International Club Friendly |
Schalke 04 |
Gornik Zabrze |
4-0 |
0-0 |
88 |
13:30 |
International Club Friendly |
Metz |
Seraing United |
2-1 |
0-0 |
89 |
13:30 |
International Club Friendly |
Dunbar United |
Heart of Midlothian |
- |
- |
|
13:30 |
International Club Friendly |
SV Lippstadt 08 |
SV Westfalia Rhynern |
0-0 |
0-0 |
0 |
14:00 |
Finland Veikkausliga |
Vaasa VPS |
AC Oulu |
3-0 |
0-0 |
90 |
14:00 |
Brazil Serie B |
Juventude |
ABC RN |
1-1 |
0-0 |
98 |
14:00 |
Scotland League Cup |
Stenhousemuir |
Saint Johnstone |
1-0 |
0-0 |
93 |
14:00 |
Scotland League Cup |
Stirling Albion |
Ayr United |
1-1 |
0-0 |
93 |
14:00 |
Scotland League Cup |
Peterhead |
Partick Thistle |
1-1 |
0-0 |
90 |
14:00 |
Scotland League Cup |
Spartans |
Dundee United |
1-0 |
0-0 |
93 |
14:00 |
Scotland League Cup |
Brechin City |
Livingston |
0-3 |
0-0 |
91 |
14:00 |
Scotland League Cup |
Clyde |
Hamilton Academical |
1-2 |
0-0 |
90 |
14:00 |
Scotland League Cup |
Kelty Hearts |
Greenock Morton |
1-3 |
0-0 |
93 |
14:00 |
Scotland League Cup |
Stranraer |
Ross County |
1-5 |
0-0 |
91 |
14:00 |
Scotland League Cup |
Airdrie United |
Dumbarton |
2-0 |
0-0 |
92 |
14:00 |
Scotland League Cup |
Inverness |
Bonnyrigg Rose |
0-0 |
0-0 |
90 |
14:00 |
Scotland League Cup |
Kilmarnock |
Annan Athletic |
3-0 |
0-0 |
91 |
14:00 |
Scotland League Cup |
East Fife |
Queen's Park |
0-0 |
0-0 |
92 |
14:00 |
Scotland League Cup |
Elgin City |
Motherwell |
0-2 |
0-0 |
91 |
14:00 |
Scotland League Cup |
Forfar Athletic |
Cowdenbeath |
1-0 |
0-0 |
94 |
14:00 |
Scotland League Cup |
Montrose |
Saint Mirren |
1-0 |
0-0 |
92 |
14:00 |
Kazakhstan Premier League |
FK Atyrau |
Ordabasy |
1-1 |
0-0 |
96 |
14:00 |
Russian Super Cup |
Zenit St. Petersburg |
CSKA Moscow |
0-0 |
0-0 |
98 |
14:00 |
International Club Friendly |
Sevenoaks Town |
Croydon Athletic |
- |
- |
|
14:00 |
International Club Friendly |
MFK Karvina |
Podbeskidzie Bielsko-Biala |
2-3 |
0-0 |
91 |
14:00 |
International Club Friendly |
Ajaccio |
Martigues |
- |
- |
|
14:00 |
International Club Friendly |
AFC Totton |
Aldershot Town |
- |
- |
|
14:00 |
International Club Friendly |
Alfreton Town |
Mansfield Town |
0-0 |
0-0 |
89 |
14:00 |
International Club Friendly |
GKS Jastrzebie |
GKS Pniowek Pawlowice Slaskie |
0-0 |
0-0 |
88 |
14:00 |
International Club Friendly |
GKS Katowice |
Puszcza Niepolomice |
2-1 |
0-0 |
87 |
14:00 |
International Club Friendly |
SC Freiburg |
Grasshopper |
5-1 |
0-0 |
92 |
14:00 |
International Club Friendly |
DJK Teutonia St.Tonis |
Honnepel-Niedermormter |
4-2 |
0-0 |
88 |
14:00 |
International Club Friendly |
Chesterfield |
Sheffield United |
0-2 |
0-0 |
89 |
14:00 |
International Club Friendly |
Ballyclare Comrades |
Cliftonville |
0-3 |
0-0 |
89 |
14:00 |
International Club Friendly |
Hungerford Town |
Chippenham Town |
3-2 |
0-0 |
87 |
14:00 |
International Club Friendly |
Hungerford Town |
Chippenham Town |
3-2 |
0-0 |
87 |
14:00 |
International Club Friendly |
Sutton United |
Reading |
2-0 |
0-0 |
90 |
14:00 |
International Club Friendly |
Altrincham |
Stockport County |
2-4 |
0-0 |
92 |
14:00 |
International Club Friendly |
Bath City |
Exeter City |
0-0 |
0-0 |
90 |
14:00 |
International Club Friendly |
Barnet |
Milton Keynes Dons |
1-1 |
0-0 |
93 |
14:00 |
International Club Friendly |
Farsley Celtic |
Halifax Town |
0-4 |
0-0 |
89 |
14:00 |
International Club Friendly |
Boston United |
Lincoln City |
0-0 |
0-0 |
91 |
14:00 |
International Club Friendly |
Chester FC |
Bolton Wanderers |
1-1 |
0-0 |
90 |
14:00 |
International Club Friendly |
Chorley FC |
Rochdale |
1-0 |
0-0 |
89 |
14:00 |
International Club Friendly |
Farnborough Town |
Wealdstone FC |
2-4 |
0-0 |
88 |
14:00 |
International Club Friendly |
Southport FC |
Oldham Athletic |
1-1 |
0-0 |
88 |
14:00 |
International Club Friendly |
Barrow |
Preston North End |
1-0 |
0-0 |
89 |
14:00 |
International Club Friendly |
Cheshunt |
Kings Lynn |
1-2 |
0-0 |
87 |
14:00 |
International Club Friendly |
Grimsby Town |
Hull City |
- |
- |
|
14:00 |
International Club Friendly |
HW Welders |
Linfield FC |
1-2 |
0-0 |
88 |
14:00 |
International Club Friendly |
Shepshed Dynamo |
Basford Utd |
0-0 |
0-0 |
91 |
14:00 |
International Club Friendly |
Peterborough Sports |
Peterborough XI |
0-2 |
0-0 |
89 |
14:00 |
International Club Friendly |
Cove Rangers |
Dundee |
0-1 |
0-0 |
89 |
14:00 |
International Club Friendly |
SV Austria Salzburg |
Salzburger AK 1914 |
5-1 |
0-0 |
86 |
14:00 |
International Club Friendly |
Wegberg-Beeck |
Borussia Monchengladbach |
1-1 |
0-0 |
91 |
14:00 |
International Club Friendly |
Wegberg-Beeck |
Borussia Monchengladbach |
1-1 |
0-0 |
91 |
14:00 |
International Club Friendly |
Three Bridges |
Crawley Town |
0-0 |
0-0 |
0 |
14:00 |
International Club Friendly |
Three Bridges |
Crawley Town |
0-0 |
0-0 |
0 |
14:00 |
International Club Friendly |
Warrington Town AFC |
Morecambe |
2-0 |
0-0 |
89 |
14:00 |
International Club Friendly |
Weston Super Mare |
Cheltenham Town |
1-2 |
0-0 |
91 |
14:00 |
International Club Friendly |
Trafford |
Warrington Rylands |
2-1 |
0-0 |
89 |
14:00 |
International Club Friendly |
Workington |
Carlisle United |
0-3 |
0-0 |
88 |
14:00 |
International Club Friendly |
Hertha Berlin |
Jeunesse Molenbeek |
2-1 |
0-0 |
89 |
14:00 |
International Club Friendly |
Hertha Berlin |
Jeunesse Molenbeek |
2-1 |
0-0 |
89 |
14:00 |
International Club Friendly |
Wurzburger Kickers |
SV Waldhof Mannheim |
1-2 |
0-0 |
90 |
14:00 |
International Club Friendly |
MSK Zilina |
Banik Ostrava |
0-0 |
0-0 |
88 |
14:00 |
International Club Friendly |
Northampton Town |
Leicester City |
0-1 |
0-0 |
90 |
14:00 |
International Club Friendly |
Crusaders |
Glasgow Rangers Reserve |
1-2 |
0-0 |
88 |
14:00 |
International Club Friendly |
SC Verl |
VfL Bochum |
0-0 |
0-0 |
89 |
14:00 |
International Club Friendly |
Metalac Gornji Milanovac |
OFK Petrovac |
1-1 |
0-0 |
86 |
14:00 |
Paraguayan Division 2 |
Club Fernando de la Mora |
Sol de America Pastoreo |
2-0 |
0-0 |
91 |
14:00 |
Paraguayan Division 2 |
Club Fernando de la Mora |
Sol de America Pastoreo |
2-0 |
0-0 |
91 |
14:00 |
Paraguayan Division 2 |
Martin Ledesma |
24 de Setiembre |
2-1 |
0-0 |
91 |
14:00 |
Paraguayan Division 2 |
Martin Ledesma |
24 de Setiembre |
2-1 |
0-0 |
91 |
14:00 |
Iceland Division 2 |
Fjardabyggd Leiknir |
Throttur Vogum |
- |
- |
|
14:00 |
Iceland Division 2 |
Vikingur Olafsvik |
HotturHuginn |
- |
- |
|
14:00 |
Argentina Reserve League |
CA Independiente Reserves |
Central Cordoba SdE Reserves |
4-0 |
0-0 |
88 |
14:00 |
Argentina Reserve League |
CA Independiente Reserves |
Central Cordoba SdE Reserves |
4-0 |
0-0 |
88 |
14:00 |
Argentina Reserve League |
Defensa y Justicia Reserves |
Godoy Cruz Reserves |
3-0 |
0-0 |
90 |
14:00 |
Argentina Reserve League |
Defensa y Justicia Reserves |
Godoy Cruz Reserves |
3-0 |
0-0 |
90 |
14:00 |
Argentina Reserve League |
Instituto AC Cordoba II |
Arsenal de Sarandi Reserves |
1-0 |
0-0 |
92 |
14:00 |
Argentina Reserve League |
Instituto AC Cordoba II |
Arsenal de Sarandi Reserves |
1-0 |
0-0 |
92 |
14:00 |
Argentina Reserve League |
Boca Juniors Reserve |
Gimnasia LP Reserves |
2-2 |
0-0 |
94 |
14:00 |
Argentina Reserve League |
Boca Juniors Reserve |
Gimnasia LP Reserves |
2-2 |
0-0 |
94 |
14:00 |
Argentina Reserve League |
Atletico Tucuman Reserve |
Newell's Reserves |
1-3 |
0-0 |
91 |
14:00 |
Argentina Reserve League |
Atletico Tucuman Reserve |
Newell's Reserves |
1-3 |
0-0 |
91 |
14:00 |
Brazil Serie D |
Nova Iguacu |
Real Noroeste |
1-1 |
0-0 |
91 |
14:00 |
Brazil Serie D |
Nova Iguacu |
Real Noroeste |
1-1 |
0-0 |
91 |
14:30 |
International Club Friendly |
ZalaegerzsegTE |
Union Berlin |
3-2 |
0-0 |
91 |
14:30 |
Iraqi Premier League |
Al Talaba |
Newroz SC(IRQ) |
2-1 |
0-0 |
93 |
14:55 |
Lithuania - 1.Division |
FK Riteriai |
DFK Dainava Alytus |
1-3 |
0-0 |
92 |
15:00 |
Sweden Superettan |
Ostersunds FK |
Landskrona BoIS |
4-1 |
0-0 |
94 |
15:00 |
Algerian Ligue Professionnelle 1 |
ASO Chlef |
USM Khenchela |
2-0 |
0-0 |
92 |
15:00 |
Algerian Ligue Professionnelle 1 |
CR Belouizdad |
JS kabylie |
3-2 |
0-0 |
91 |
15:00 |
Algerian Ligue Professionnelle 1 |
CS Constantine |
USM Alger |
3-0 |
0-0 |
76 |
15:00 |
Algerian Ligue Professionnelle 1 |
JS Saoura |
ES Setif |
1-1 |
0-0 |
92 |
15:00 |
Algerian Ligue Professionnelle 1 |
JS Saoura |
ES Setif |
1-1 |
0-0 |
92 |
15:00 |
Algerian Ligue Professionnelle 1 |
JS Saoura |
ES Setif |
1-1 |
0-0 |
92 |
15:00 |
Algerian Ligue Professionnelle 1 |
MC Alger |
El Bayadh |
1-0 |
0-0 |
93 |
15:00 |
Algerian Ligue Professionnelle 1 |
MC Magra |
HB Chelghoum Laid |
5-2 |
0-0 |
90 |
15:00 |
Algerian Ligue Professionnelle 1 |
RC Arba |
Paradou AC |
1-3 |
0-0 |
96 |
15:00 |
Algerian Ligue Professionnelle 1 |
Biskra |
MC Oran |
2-1 |
0-0 |
90 |
15:00 |
International Club Friendly |
FC Wil 1900 |
Villarreal B |
- |
- |
|
15:00 |
International Club Friendly |
Omonia Nicosia FC |
Radomiak Radom |
4-1 |
0-0 |
90 |
15:00 |
International Club Friendly |
Miedz Legnica |
KP Calisia Kalisz |
2-1 |
0-0 |
90 |
15:00 |
International Club Friendly |
Miedz Legnica |
KP Calisia Kalisz |
2-1 |
0-0 |
90 |
15:00 |
International Club Friendly |
Szombathelyi Haladas |
Sturm Graz (Youth) |
1-1 |
0-0 |
90 |
15:00 |
International Club Friendly |
SC Cambuur |
Harkemase Boys |
3-0 |
0-0 |
73 |
15:00 |
International Club Friendly |
Austria Wien (Youth) |
FCM Traiskirchen |
2-0 |
0-0 |
88 |
15:00 |
International Club Friendly |
SK Vorwarts Steyr |
Queens Park Rangers (QPR) |
- |
- |
|
15:00 |
International Club Friendly |
UN Kaerjeng 97 |
Red Boys Differdange |
0-2 |
0-0 |
59 |
15:00 |
International Club Friendly |
Radnicki Nis |
Radnik Surdulica |
1-0 |
0-0 |
89 |
15:00 |
Belarus Pershaya Liga |
FC Baranovichi |
Kommunalnik Slonim |
2-1 |
0-0 |
93 |
15:00 |
Latvia Cup |
Marupe |
Beitar |
0-1 |
0-0 |
88 |
15:00 |
Iceland 4 Deild |
IBU Uppsveitir |
Tindastoll Sauda |
0-1 |
0-0 |
93 |
15:00 |
Bulgaria B PFG |
FK Chernomorets 1919 Burgas |
Marek Dupnitza |
0-2 |
0-0 |
93 |
15:00 |
Mexico Youth U23 |
Atletico San Luis U23 |
Queretaro U23 |
1-1 |
0-0 |
93 |
15:00 |
Mexico Youth U23 |
Club America U23 |
Puebla U23 |
0-1 |
0-0 |
97 |
15:10 |
Argentine Division 2 |
Tristan Suarez |
Independiente Rivadavia |
0-2 |
0-0 |
93 |
15:30 |
Swedish Allsvenskan |
Degerfors IF |
IK Sirius FK |
0-3 |
0-0 |
97 |
15:30 |
Swedish Allsvenskan |
Hacken |
Brommapojkarna |
4-2 |
0-0 |
94 |
15:30 |
Romania Liga I |
Hermannstadt |
Farul Constanta |
0-1 |
0-0 |
93 |
15:30 |
Uruguay Primera Division |
Liverpool URU |
Plaza Colonia |
2-2 |
0-0 |
94 |
15:30 |
International Club Friendly |
Trabzonspor |
Fehervar Videoton |
2-2 |
0-0 |
87 |
15:30 |
International Club Friendly |
Bohemians 1905 |
Vysocina jihlava |
6-0 |
0-0 |
89 |
15:30 |
International Club Friendly |
Clermont |
Orleans US 45 |
1-0 |
0-0 |
89 |
15:30 |
International Club Friendly |
Zaglebie Sosnowiec |
Wisla Krakow |
0-0 |
0-0 |
89 |
15:30 |
Latvia Cup |
FK Valmiera |
Super Nova |
2-0 |
0-0 |
89 |
15:30 |
Bulgaria B PFG |
FC Bdin Vidin |
Yantra Gabrovo |
0-0 |
0-0 |
91 |
15:30 |
Bulgaria B PFG |
Belasitsa Petrich |
Sportist Svoge |
2-1 |
0-0 |
93 |
15:30 |
Bulgaria B PFG |
FC Dobrudzha |
Chernomorets Balchik |
4-0 |
0-0 |
89 |
15:30 |
Bulgaria B PFG |
FC Maritsa 1921 |
Spartak Pleven |
2-1 |
0-0 |
93 |
15:30 |
Bulgaria B PFG |
Septemvri Sofia |
Litex Lovech |
2-0 |
0-0 |
89 |
15:30 |
Bulgaria B PFG |
Strumska Slava |
PFK Montana |
3-2 |
0-0 |
93 |
15:45 |
Bulgaria Premier League |
Levski Sofia |
CSKA 1948 Sofia |
1-2 |
0-0 |
95 |
15:59 |
Norwegian Tippeligaen |
Valerenga |
Molde |
0-4 |
0-0 |
93 |
15:59 |
Finland - Kakkonen Lohko |
Atlantis |
Ilves Tampere II |
5-0 |
0-0 |
93 |
15:59 |
Egyptian Premier League |
Al Masry |
Smouha SC |
0-1 |
0-0 |
97 |
15:59 |
International Club Friendly |
Valenciennes |
UNFP |
- |
- |
|
15:59 |
International Club Friendly |
Orlando Pirates |
Independiente Jose Teran |
3-1 |
0-0 |
88 |
15:59 |
International Club Friendly |
Voska Sport |
FK Ohrid 2004 |
- |
- |
|
15:59 |
International Club Friendly |
FC Famalicao |
Clube Desportivo Trofense |
- |
- |
|
15:59 |
International Club Friendly |
Bordeaux |
Trelissac |
2-0 |
0-0 |
91 |
15:59 |
International Club Friendly |
Bordeaux |
Trelissac |
2-0 |
0-0 |
91 |
15:59 |
International Club Friendly |
Slavia Kromeriz |
Zlin B |
1-0 |
0-0 |
87 |
15:59 |
International Club Friendly |
Pardubice |
FK Kosice |
0-2 |
0-0 |
89 |
15:59 |
International Club Friendly |
St. Gallen |
Villarreal |
6-1 |
0-0 |
91 |
15:59 |
International Club Friendly |
Levante |
Stoke City |
1-1 |
0-0 |
90 |
15:59 |
International Club Friendly |
AVS Futebol SAD |
GD Chaves |
0-0 |
0-0 |
90 |
15:59 |
International Club Friendly |
FC Blau Weiss Linz |
PSV Eindhoven |
1-2 |
0-0 |
89 |
15:59 |
International Club Friendly |
Oliveirense |
Fafe |
1-1 |
0-0 |
90 |
15:59 |
International Club Friendly |
Hapoel Tel Aviv |
Leganes |
0-0 |
0-0 |
89 |
15:59 |
International Club Friendly |
Nantes |
Stade Lavallois MFC |
0-0 |
0-0 |
89 |
15:59 |
Latvia Cup |
Olaine |
Tukums-2000 |
1-2 |
0-0 |
89 |
15:59 |
Iceland Division 2 |
KF Gardabaer |
Dalvik Reynir |
1-2 |
0-0 |
93 |
15:59 |
Iceland Division 2 |
UMF Sindri Hofn |
KF Fjallabyggdar |
- |
- |
|
15:59 |
Iceland Division 2 |
Volsungur husavik |
IR Reykjavik |
2-0 |
0-0 |
91 |
15:59 |
Iceland 3 Deild |
FC Arbaer |
Magni |
3-3 |
0-0 |
95 |
15:59 |
International Friendly |
Belarus (W) U19 |
Uzbekistan (W) U19 |
- |
- |
|
16:15 |
Scotland League Cup |
Raith Rovers |
Dunfermline Athletic |
1-1 |
0-0 |
88 |
16:30 |
Russian National Football League |
Torpedo Moscow |
FK Makhachkala |
2-0 |
0-0 |
94 |
16:30 |
Chile Primera Division |
Colo Colo |
O.Higgins |
2-0 |
0-0 |
95 |
16:30 |
International Club Friendly |
Cholet So |
Angers |
4-4 |
0-0 |
92 |
16:30 |
International Club Friendly |
Kremser SC |
SV Horn |
2-2 |
0-0 |
91 |
16:30 |
International Club Friendly |
Marseille |
Nimes |
2-0 |
0-0 |
88 |
16:30 |
International Club Friendly |
TSV Buchbach |
SV Heimstetten |
2-0 |
0-0 |
90 |
16:45 |
Iraqi Premier League |
AI Kahrabaa |
Al Diwaniya |
0-0 |
0-0 |
43 |
16:45 |
Iraqi Premier League |
Duhok |
Al-Hudod |
- |
- |
|
16:45 |
Iraqi Premier League |
Naft Misan |
Al Shorta |
- |
- |
|
17:00 |
Argentine Division 1 |
Club Atlético Unión |
CA Platense |
0-0 |
0-0 |
95 |
17:00 |
International Club Friendly |
SC Furstenfeld |
TUS Bad Gleichenberg |
2-1 |
0-0 |
89 |
17:00 |
International Club Friendly |
Rio Ave |
Vitoria Guimaraes |
1-1 |
0-0 |
93 |
17:00 |
International Club Friendly |
Toulouse |
Montpellier |
1-3 |
0-0 |
88 |
17:00 |
International Club Friendly |
Burgos CF |
Racing Santander |
0-0 |
0-0 |
90 |
17:00 |
International Club Friendly |
Goztepe |
Southampton |
1-1 |
0-0 |
91 |
17:00 |
International Club Friendly |
Neusiedl |
Parndorf |
2-0 |
0-0 |
88 |
17:00 |
International Club Friendly |
USV St. Anna |
SV Oberwart |
1-4 |
0-0 |
89 |
17:00 |
International Club Friendly |
Wiedenbruck |
St Pauli II |
0-0 |
0-0 |
0 |
17:00 |
International Club Friendly |
Wiedenbruck |
St Pauli II |
0-0 |
0-0 |
0 |
18:00 |
Peru Primera Division |
Deportivo Garcilaso |
AD Tarma |
1-2 |
0-0 |
92 |
18:00 |
Bulgaria Premier League |
Arda |
Cherno More Varna |
3-3 |
0-0 |
95 |
18:00 |
Uruguay Primera Division |
Cerro Largo |
Racing Club Montevideo |
2-0 |
0-0 |
94 |
18:00 |
Canadian Premier Soccer League |
SC Scarborough Ontario |
Serbian White Eagles |
- |
- |
|
18:00 |
CRSK |
Dinamo Zagreb |
Hajduk Split |
1-0 |
0-0 |
90 |
18:00 |
International Club Friendly |
NK Varteks Varazdin |
Al-Ettifaq |
2-1 |
0-0 |
92 |
18:00 |
Uruguay Segunda |
Paysandu FC |
Central Espanol |
0-0 |
0-0 |
91 |
18:00 |
Uruguay Segunda |
Rocha |
CSD Huracan Buceo |
1-1 |
0-0 |
95 |
18:00 |
Uruguay Segunda |
Rentistas |
CA Atenas |
1-2 |
0-0 |
93 |
18:00 |
Uruguay Segunda |
Potencia |
Oriental |
2-1 |
0-0 |
97 |
18:00 |
Uruguay Segunda |
CS Cerrito |
Tacuarembo |
2-1 |
0-0 |
93 |
18:00 |
Brazil Paulista Serie B |
Tanabi SP |
Mauaense SP |
1-0 |
0-0 |
95 |
18:00 |
Brazil Paulista Serie B |
SKA Brasil |
Guarulhos SP |
6-0 |
0-0 |
91 |
18:00 |
Brazil Paulista Serie B |
Flamengo (AA) |
Nacional SP |
0-1 |
0-0 |
95 |
18:00 |
Brazil Paulista Serie B |
Rio Branco(SP) |
Fernandopolis |
4-1 |
0-0 |
79 |
18:00 |
Brazil Paulista Serie B |
CA Taquaritinga SP |
Vocem SP |
1-1 |
0-0 |
94 |
18:00 |
Chile Primera D |
CD Provincial Ranco |
Deportes Quillon |
3-0 |
0-0 |
94 |
18:00 |
Chile Primera D |
CD Provincial Ranco |
Deportes Quillon |
3-0 |
0-0 |
94 |
18:00 |
Chile Primera D |
CD Provincial Ranco |
Deportes Quillon |
3-0 |
0-0 |
94 |
18:00 |
Brazil Campeonato Baiano 2 |
Grapiuna AC |
Jequie BA |
0-0 |
0-0 |
96 |
18:00 |
Argentine Torneo A |
Ferro Carril Oeste Gral Pico |
San Martin Mendoza |
1-0 |
0-0 |
96 |
18:00 |
Argentine Torneo A |
CDA Monte Miaz |
Sportivo Penarol |
1-1 |
0-0 |
95 |
18:00 |
Mexico Liga MX Femenil |
Unam Pumas (W) |
Club America (W) |
2-5 |
0-0 |
94 |
18:00 |
Brazil Campeonato Mineiro U20 |
America MG (Youth) |
Uberlandia Youth |
4-0 |
0-0 |
93 |
18:00 |
Brazil Campeonato Mineiro U20 |
Boston City FC Brasil U20 |
AC Tres Coracoes U20 |
4-1 |
0-0 |
96 |
18:00 |
Brazil Campeonato Mineiro U20 |
Cruzeiro (Youth) |
Coimbra EC U20 |
3-1 |
0-0 |
97 |
18:00 |
Brazil Campeonato Mineiro U20 |
Cruzeiro (Youth) |
Coimbra EC U20 |
3-1 |
0-0 |
97 |
18:00 |
Brazil national youth (U20) Football Championship |
Luziania U20 |
Gama DF (Youth) |
1-1 |
0-0 |
96 |
18:00 |
Brazil national youth (U20) Football Championship |
Chapecoense (Youth) |
Figueirense SC (Youth) |
1-0 |
0-0 |
95 |
18:00 |
Brazil national youth (U20) Football Championship |
Vasco da Gama (Youth) |
CR Flamengo (RJ) (Youth) |
1-0 |
0-0 |
94 |
18:00 |
Brazil national youth (U20) Football Championship |
ARUC U20 |
Capital CF U20 |
0-3 |
0-0 |
91 |
18:00 |
Brazil Serie D |
Independente Sao Joseense PR |
Brasil de Pelotas |
1-0 |
0-0 |
98 |
18:00 |
Brazil Campeonato Carioca Serie A2 |
Americano RJ |
Sampaio Correa (RJ) |
- |
- |
|
18:00 |
Brazil Campeonato Carioca Serie A2 |
America-RJ |
Friburguense RJ |
2-1 |
0-0 |
94 |
18:00 |
Brazil Campeonato Carioca Serie A2 |
Artsul RJ |
Cabofriense(RJ) |
0-0 |
0-0 |
95 |
18:00 |
Brazil Campeonato Carioca Serie A2 |
CEAC/Araruama |
CFRJ Marica RJ |
- |
- |
|
18:00 |
Brazil Campeonato Carioca Serie A2 |
Macae |
Olaria |
0-2 |
0-0 |
94 |
18:10 |
Poland Super Cup |
Rakow Czestochowa |
Legia Warszawa |
0-0 |
0-0 |
99 |
18:15 |
International Club Friendly |
HNK Vukovar 91 |
NK Dubrava Zagreb |
0-0 |
0-0 |
90 |
18:15 |
Uruguay Amateur Cup |
Laureles FC |
Rio Negro Capital |
1-0 |
0-0 |
92 |
18:30 |
Ireland First Division |
Longford Town |
Kerry FC |
2-1 |
0-0 |
94 |
18:30 |
Romania Liga I |
CFR Cluj |
CSM Politehnica Iasi |
2-0 |
0-0 |
94 |
18:30 |
Egyptian Premier League |
Ismaily |
Al-Ittihad Alexandria |
4-1 |
0-0 |
93 |
18:30 |
Argentine Division 2 |
Almirante Brown |
San Martin San Juan |
2-1 |
0-0 |
94 |
18:30 |
Argentina Prim C Metropolitana |
Club Atletico Acassuso |
CA Fenix Pilar |
1-0 |
0-0 |
94 |
18:30 |
Argentina Prim C Metropolitana |
Deportivo Merlo |
Deportivo Armenio |
0-3 |
0-0 |
94 |
18:30 |
Argentina Prim C Metropolitana |
Ituzaingo |
Los Andes |
0-0 |
0-0 |
94 |
18:30 |
Argentina group C Tebolidun League Manchester |
Uhl Que Sa |
Berazategui |
2-1 |
0-0 |
94 |
18:30 |
Argentina Ding Group Tebolidun League Manchester |
Defensores de Cambaceres |
Mercedes |
1-0 |
0-0 |
92 |
18:30 |
Argentina Ding Group Tebolidun League Manchester |
Deportivo Muniz |
Central Ballester |
0-1 |
0-0 |
95 |
18:30 |
Brazil Paulista Serie B |
XV de Jau |
Uniao Barbarense |
3-0 |
0-0 |
68 |
18:30 |
Argentine Torneo A |
Boca Unidos |
Gimnasia yTiro |
1-0 |
0-0 |
93 |
18:40 |
Argentine Division 2 |
Chacarita juniors |
Chaco For Ever |
1-0 |
0-0 |
95 |
18:45 |
Ireland Premier Division |
Sligo Rovers |
Cork City |
3-0 |
0-0 |
93 |
19:00 |
Argentine Division 1 |
Racing Club |
Rosario Central |
1-1 |
0-0 |
96 |
19:00 |
Argentine Division 1 |
Racing Club |
Rosario Central |
1-1 |
0-0 |
96 |
19:00 |
Argentine Division 1 |
Racing Club |
Rosario Central |
1-1 |
0-0 |
96 |
19:00 |
Morocco cup |
Renaissance Sportive de Berkane |
Raja Casablanca Atlhletic |
0-0 |
0-0 |
99 |
19:00 |
Bolivia Primera Division |
Libertad Gran Mamore FC |
Always Ready |
1-2 |
0-0 |
98 |
19:00 |
Bolivia Primera Division |
Libertad Gran Mamore FC |
Always Ready |
1-2 |
0-0 |
98 |
19:00 |
Bolivia Primera Division |
Libertad Gran Mamore FC |
Always Ready |
1-2 |
0-0 |
98 |
19:00 |
Argentine Division 2 |
Gimnasia Jujuy |
Estudiantes de Caseros |
1-2 |
0-0 |
93 |
19:00 |
Argentine Division 2 |
Patronato Parana |
Gimnasia Mendoza |
1-0 |
0-0 |
95 |
19:00 |
Argentine Division 2 |
Patronato Parana |
Gimnasia Mendoza |
1-0 |
0-0 |
95 |
19:00 |
Argentine Division 2 |
Patronato Parana |
Gimnasia Mendoza |
1-0 |
0-0 |
95 |
19:00 |
Chile Primera B |
Barnechea |
Cobreloa |
1-1 |
0-0 |
95 |
19:00 |
Chile Primera B |
Puerto Montt |
Santiago Wanderers |
0-2 |
0-0 |
95 |
19:00 |
Iraqi Premier League |
Al Quwa Al Jawiya |
Zakho |
2-1 |
0-0 |
94 |
19:00 |
Uruguay Segunda |
Uruguay Montevideo |
Albion FC |
1-0 |
0-0 |
95 |
19:00 |
Brazil Paulista Serie B |
Catanduva FC |
Independente SP |
2-0 |
0-0 |
95 |
19:00 |
Argentina Regional League |
CA Trinidad |
Club Juventud Zondina |
2-1 |
0-0 |
93 |
19:00 |
Brasileiro, Serie C |
Brusque FC |
Confianca SE |
3-0 |
0-0 |
93 |
19:00 |
Brasileiro, Serie C |
Brusque FC |
Confianca SE |
3-0 |
0-0 |
93 |
19:00 |
Brasileiro, Serie C |
Brusque FC |
Confianca SE |
3-0 |
0-0 |
93 |
19:00 |
Brasileiro, Serie C |
Manaus (AM) |
Sao Bernardo |
0-0 |
0-0 |
96 |
19:00 |
Brasileiro, Serie C |
Manaus (AM) |
Sao Bernardo |
0-0 |
0-0 |
96 |
19:00 |
Brasileiro, Serie C |
Manaus (AM) |
Sao Bernardo |
0-0 |
0-0 |
96 |
19:00 |
Brazil Serie D |
Falcon FC |
Alagoinhas Atletico BA |
1-0 |
0-0 |
95 |
19:00 |
Brazil Serie D |
Interporto FC |
Ipora EC |
0-2 |
0-0 |
90 |
19:00 |
Brazil Serie D |
OperArio MT |
Real Desportivo/RO |
2-0 |
0-0 |
10 |
19:00 |
Brazil Serie D |
Portuguesa RJ |
Athletic Club MG |
1-0 |
0-0 |
92 |
19:00 |
Brazil Serie D |
Portuguesa RJ |
Athletic Club MG |
1-0 |
0-0 |
92 |
19:00 |
Brazil Serie D |
Portuguesa RJ |
Athletic Club MG |
1-0 |
0-0 |
92 |
19:00 |
USA USL League Two |
San Francisco City |
San Francisco Glens SC |
- |
- |
|
19:30 |
Copa do Brasil |
Corinthians Paulista (SP) |
America MG |
3-2 |
0-0 |
97 |
19:30 |
BRA SPC |
Noroeste |
Sao Bento |
0-0 |
0-0 |
91 |
19:30 |
Chile Primera D |
AC Colina |
CD Municipal Mejillones |
1-0 |
0-0 |
94 |
19:30 |
Brasileiro, Serie C |
Nautico (PE) |
Figueirense |
2-1 |
0-0 |
96 |
20:00 |
Brazil Serie B |
Londrina PR |
Vila Nova |
1-0 |
0-0 |
96 |
20:00 |
Brazil Serie B |
Ponte Preta |
Tombense |
0-1 |
0-0 |
93 |
20:00 |
Primera Division de Paraguay |
resistencia SC |
Olimpia Asuncion |
3-2 |
0-0 |
94 |
20:00 |
Argentina Prim C Metropolitana |
Talleres Rem de Escalada |
Sacachispas |
0-0 |
0-0 |
95 |
20:00 |
Dominican Republic Liga |
UniversidadO M |
Atletico Vega Real |
0-0 |
0-0 |
94 |
20:00 |
Canadian Premier League |
Cavalry FC |
HFX Wanderers FC |
1-0 |
0-0 |
94 |
20:00 |
International Friendly |
Ecuador (W) |
Cuba (W) |
1-0 |
0-0 |
93 |
20:00 |
Brazil Serie D |
Anapolis FC |
Brasiliense |
0-0 |
0-0 |
98 |
20:00 |
Brazil Serie D |
Bahia de Feira BA |
ASA AL |
1-0 |
0-0 |
100 |
20:00 |
Brazil Serie D |
Ferroviaria SP |
Gremio Metropolitano Maringa |
1-2 |
0-0 |
96 |
20:00 |
Brazil Campeonato Amapaense |
Independente AP |
Oratorio RC |
2-2 |
0-0 |
97 |
20:15 |
Peru Primera Division |
Sporting Cristal |
Carlos Manucci |
3-2 |
0-0 |
98 |
20:30 |
Argentine Torneo A |
Atenas |
Huracan Las Heras |
2-1 |
0-0 |
93 |
21:00 |
Primera Division de Colombiano-Apertura |
Dep.Independiente Medellin |
La Equidad |
2-2 |
0-0 |
94 |
21:00 |
Primera Division de Venezuela |
Angostura FC |
Caracas FC |
2-0 |
0-0 |
95 |
21:00 |
Maldives Premier League |
Club Eagles |
Super United Sports |
7-2 |
0-0 |
88 |
21:00 |
Brazil Serie D |
Ag. Maraba |
Sao Raimundo/RR |
6-1 |
0-0 |
94 |
21:00 |
USA MLS Next Pro League |
Vancouver Whitecaps Reserve |
Portland Timbers Reserve |
0-1 |
0-0 |
93 |
21:00 |
USA USL League Two |
FC Carolinas |
North Carolina FC U23 |
- |
- |
|
21:00 |
USA USL League Two |
FC Miami City |
Weston |
3-3 |
0-0 |
93 |
21:00 |
USA USL League Two |
Philadelphia Lone Star |
Real Central NJ |
0-2 |
0-0 |
94 |
21:30 |
Bolivia Primera Division |
Club Guabira |
Atletico Palmaflor Vinto |
1-0 |
0-0 |
91 |
21:30 |
Bolivia Primera Division |
Club Guabira |
Atletico Palmaflor Vinto |
1-0 |
0-0 |
91 |
21:30 |
Bolivia Primera Division |
Club Guabira |
Atletico Palmaflor Vinto |
1-0 |
0-0 |
91 |
21:30 |
Chile Primera B |
Deportes Temuco |
Rangers Talca |
3-0 |
0-0 |
95 |
22:00 |
Argentine Division 1 |
River Plate |
Estudiantes La Plata |
3-1 |
0-0 |
92 |
22:00 |
Uruguay Primera Division |
Nacional Montevideo |
Centro Atletico Fenix |
0-1 |
0-0 |
97 |
22:00 |
Canadian Premier Soccer League |
Ooty Black Pearl |
Dynamo Toronto |
1-2 |
0-0 |
45 |
22:00 |
Argentine Division 2 |
Quilmes |
CA Brown Adrogue |
1-1 |
0-0 |
94 |
22:00 |
BRA SPC |
Marilia Ac |
Gremio Prudente |
0-0 |
0-0 |
94 |
22:00 |
BRA SPC |
Esporte Clube Sao Jose SP |
Sao Caetano |
2-0 |
0-0 |
93 |
22:00 |
Argentine Torneo A |
Santa Marina Tandil |
Villa Mitre |
1-1 |
0-0 |
94 |
22:00 |
Brasileiro, Serie C |
Botafogo PB |
Aparecidense GO |
2-1 |
0-0 |
95 |
22:00 |
Brazil Serie D |
Pacajus |
Sousa PB |
1-1 |
0-0 |
94 |
22:00 |
Brazil Serie D |
Parnahyba PI |
Uniclinic Atletico Cearense CE |
1-1 |
0-0 |
98 |
22:00 |
USA USL League Two |
Monterey Bay FC 2 |
Project 51O |
- |
- |
|
22:00 |
USA USL League Two |
South Bend Lions |
Lansing City |
- |
- |
|
22:30 |
Primera Division de Paraguay |
Sportivo Ameliano |
Cerro Porteno |
0-1 |
0-0 |
96 |
23:00 |
Primera Division Liga MX |
Atletico San Luis |
Queretaro FC |
4-1 |
0-0 |
95 |
23:00 |
USL Championship |
Miami FC |
Charleston Battery |
1-1 |
0-0 |
99 |
23:00 |
USL Championship |
Miami FC |
Charleston Battery |
1-1 |
0-0 |
99 |
23:00 |
USL Championship |
Pittsburgh Riverhounds |
Detroit City |
2-0 |
0-0 |
93 |
23:00 |
USA National Premier Soccer League |
Central Valley Fuego |
Lexington |
2-1 |
0-0 |
95 |
23:00 |
USA National Premier Soccer League |
Greenville Triumph |
Knoxville troops |
1-0 |
0-0 |
61 |
23:00 |
USA National Premier Soccer League |
North Carolina |
Forward Madison FC |
2-2 |
0-0 |
97 |
23:00 |
USA National Premier Soccer League |
Richmond Kickers |
Charlotte Independence |
2-2 |
0-0 |
91 |
23:00 |
Uruguay Segunda |
Sportivo Bella Italia |
Basanez |
0-0 |
0-0 |
93 |
23:00 |
Canadian Premier League |
Forge FC |
Valour |
1-1 |
0-0 |
98 |
23:00 |
USA Independent League |
Savannah Clovers |
Flower City Union |
0-3 |
0-0 |
90 |
23:00 |
USA USL League Two |
Flint City Bucks |
Kalamazoo |
3-2 |
0-0 |
93 |
23:00 |
USA USL League Two |
Lionsbridge FC |
Virginia Marauders |
- |
- |
|
23:00 |
USA USL League Two |
NONA FC |
Brevard SC |
- |
- |
|
23:00 |
USA USL League Two |
Reading United |
FC Lehigh Valley United |
1-1 |
0-0 |
94 |
23:00 |
USA USL League Two |
The Villages |
Tampa Bay United |
- |
- |
|
23:00 |
USA USL League Two |
Toledo Villa FC |
AFC Cleveland |
- |
- |
|
23:00 |
USA USL League Two |
Virginia Beach City |
Patuxent FA |
- |
- |
|
23:00 |
USA USL League Two |
West Mass Pioneers |
AC Connecticut |
5-1 |
0-0 |
93 |
23:00 |
USA USL League Two |
West Virginia Alliance FC |
Wake FC |
- |
- |
|
23:10 |
Primera Division de Colombiano-Apertura |
Atletico Junior Barranquilla |
Aguilas Doradas |
0-1 |
0-0 |
96 |
23:15 |
Primera Division de Venezuela |
Deportivo La Guaira |
Carabobo FC |
1-1 |
0-0 |
94 |
23:30 |
USA Major League Soccer |
FC Cincinnati |
Nashville |
3-1 |
0-0 |
100 |
23:30 |
USA Major League Soccer |
Philadelphia Union |
New York City FC |
2-1 |
0-0 |
95 |
23:30 |
USA Major League Soccer |
Atlanta United |
Orlando City |
1-2 |
0-0 |
83 |
23:30 |
USA Major League Soccer |
Montreal Impact |
Charlotte FC |
2-0 |
0-0 |
95 |
23:30 |
USA Major League Soccer |
New England Revolution |
DC United |
4-0 |
0-0 |
94 |
23:30 |
USL Championship |
Birmingham Legion |
Tampa Bay Rowdies |
1-0 |
0-0 |
94 |
23:30 |
USL Championship |
Loudoun United |
Orange County Blues FC |
1-3 |
0-0 |
93 |
23:30 |
USA National Premier Soccer League |
South Georgia Tormenta FC |
Chattanooga Red Wolves |
4-2 |
0-0 |
92 |
23:30 |
USA USL League Two |
Dalton Red Wolves SC |
East Atlanta |
4-1 |
0-0 |
89 |
23:30 |
USA USL League Two |
Northern Virginia FC |
Christos FC |
3-3 |
0-0 |
94 |
23:30 |
USA USL League Two |
Sarasota Paradise |
Altitude Rush |
- |
- |
|
23:30 |
USA USL League Two |
Southern Soccer Academy Kings |
SC United Bantams |
1-3 |
0-0 |
93 |
09:00 |
International Club Friendly |
Santa Clara |
Vianense |
- |
- |
|
12:00 |
Kenya Premier League |
Migori Youth |
Wazito FC |
0-0 |
0-0 |
93 |
12:00 |
Kenya Premier League |
Migori Youth |
Wazito FC |
0-0 |
0-0 |
93 |
17:00 |
Iceland 3 Deild |
Kormakur |
UMF Vidir |
0-0 |
0-0 |
0 |
09:00 |
International Club Friendly |
ZFC Meuselwitz |
SG Barockstadt |
3-2 |
0-0 |
89 |
09:00 |
International Club Friendly |
KS Polonia Sroda Wlkp |
Sieradz |
5-1 |
0-0 |
89 |
09:00 |
International Club Friendly |
Grazer AK |
Polissya Zhytomyr |
1-4 |
0-0 |
89 |
12:00 |
International Club Friendly |
Gillingham |
Millwall |
0-2 |
0-0 |
89 |
12:00 |
International Club Friendly |
Havant Waterlooville |
Portsmouth |
0-1 |
0-0 |
88 |
12:00 |
International Club Friendly |
Walsall |
Aston Villa |
1-1 |
0-0 |
90 |
12:00 |
International Club Friendly |
York City |
Middlesbrough |
0-0 |
0-0 |
90 |
18:00 |
Brazil Serie D |
Vitoria ES |
Santo Andre |
3-1 |
0-0 |
95 |
20:00 |
Brazil Serie D |
XV de Piracicaba |
Operario MS |
1-0 |
0-0 |
94 |
15:00 |
International Club Friendly |
PAOK Saloniki |
Al-Taawon |
- |
- |
|
18:30 |
Brazil Mineiluo group B League |
Aymores |
Betim FC |
1-1 |
0-0 |
97 |
12:00 |
International Club Friendly |
Nurnberg (Youth) |
Slavia Prague B |
- |
- |
|
12:00 |
International Club Friendly |
St Albans City |
Cambridge United |
1-3 |
0-0 |
88 |
13:30 |
International Club Friendly |
FSV Braunfels |
Eintracht Frankfurt |
- |
- |
|
14:00 |
International Club Friendly |
Tooting Mitcham Unted |
Corinthian Casuals |
- |
- |
|
14:00 |
International Club Friendly |
West Bromwich(WBA) |
Shrewsbury Town |
- |
- |
|
14:00 |
International Club Friendly |
Whitstable Town |
East Grinstead Town |
- |
- |
|
14:00 |
International Club Friendly |
Gutersloh |
Rot-Weiss Essen |
- |
- |
|
14:00 |
International Club Friendly |
Kolos Kovalyovka |
LNZ Lebedyn |
- |
- |
|
14:00 |
International Club Friendly |
Hornchurch |
Dagenham Redbridge |
- |
- |
|
14:00 |
International Club Friendly |
Thatcham Town |
Maidenhead United |
- |
- |
|
14:00 |
International Club Friendly |
Darlington |
Harrogate Town |
- |
- |
|
14:00 |
International Club Friendly |
FV Illertissen |
FC Dornbirn 1913 |
- |
- |
|
14:00 |
International Club Friendly |
VVV Venlo |
Viktoria koln |
0-1 |
0-0 |
89 |
14:00 |
International Club Friendly |
Metalist 1925 Kharkiv |
Ahrobiznes TSK Romny |
- |
- |
|
14:00 |
International Club Friendly |
Troyes |
Nancy |
- |
- |
|
14:00 |
International Club Friendly |
Arlesey Town |
Hendon |
- |
- |
|
14:00 |
International Club Friendly |
Banbury United |
Solihull Moors |
0-3 |
0-0 |
88 |
14:00 |
International Club Friendly |
Beckenham Town |
Cray Wanderers |
- |
- |
|
14:00 |
International Club Friendly |
Bishop's Stortford |
Boreham Wood |
- |
- |
|
14:00 |
International Club Friendly |
Bridlington Town |
Worksop Town |
- |
- |
|
16:30 |
International Club Friendly |
NK Celik |
Mladost Kikaci |
- |
- |
|
17:00 |
International Club Friendly |
Eendracht Termien |
Genk II |
- |
- |
|
17:00 |
International Club Friendly |
FK Isloch Minsk |
Baltika Kaliningrad |
- |
- |
|
18:00 |
International Club Friendly |
TuS Heeslingen |
Bremer SV |
- |
- |
|
18:00 |
International Club Friendly |
FC Koper |
Istra 1961 Pula |
- |
- |
|
08:00 |
International Club Friendly |
Partizan Bardejov |
MFK Vranov nad Topou |
- |
- |
|
08:30 |
International Club Friendly |
MTE Mosonmagyarovar |
FC Artmedia Petrzalka |
- |
- |
|
09:00 |
International Club Friendly |
Vizela |
FC Caldas |
- |
- |
|
09:00 |
International Club Friendly |
TSV Dachau 1865 |
FC Unterfohring |
1-0 |
0-0 |
88 |
09:30 |
International Club Friendly |
Real Oviedo |
SD Lenense |
- |
- |
|
09:30 |
International Club Friendly |
Tarnby FF |
BK Avarta |
- |
- |
|
10:00 |
International Club Friendly |
Garbarnia Krakow |
Unia Tarnow |
- |
- |
|
10:00 |
International Club Friendly |
FC Kray |
Vfb Bottrop 1900 |
0-0 |
0-0 |
15 |
10:00 |
International Club Friendly |
Racing Genk |
Zulte-Waregem |
- |
- |
|
10:00 |
International Club Friendly |
AB Copenhagen |
Hillerod Fodbold |
- |
- |
|
10:30 |
International Club Friendly |
Naestved |
FA 2000 |
- |
- |
|
12:00 |
Estonia Esi Liiga |
Tallinna FC Levadia B |
Viimsi MRJK |
0-0 |
0-0 |
91 |
13:30 |
International Club Friendly |
SV Wehen Wiesbaden |
Sint-Truidense |
1-0 |
0-0 |
88 |
14:00 |
International Club Friendly |
ADO Den Haag |
FCV Dender EH |
- |
- |
|
14:00 |
International Club Friendly |
abbey hey |
Glossop North End |
- |
- |
|
14:00 |
International Club Friendly |
Crewe Alexandra |
Burton Albion |
2-2 |
0-0 |
88 |
14:00 |
International Club Friendly |
LASK Linz |
First Wien 1894 |
0-0 |
0-0 |
0 |
14:30 |
International Club Friendly |
FC Wacker Innsbruck |
BSG Chemie Leipzig |
1-0 |
0-0 |
84 |
15:00 |
International Club Friendly |
Floridsdorfer AC |
Favoritner AC |
2-1 |
0-0 |
91 |
15:00 |
International Club Friendly |
Cercle Brugge |
Monaco |
3-0 |
0-0 |
91 |
15:30 |
International Club Friendly |
FK Vrsac |
ACS Dumbravita |
0-0 |
0-0 |
89 |
15:59 |
International Club Friendly |
Piast Gliwice |
Rekord Bielsko-Biala |
3-0 |
0-0 |
87 |
17:00 |
International Club Friendly |
Rijeka |
NK Rogaska |
4-0 |
0-0 |
89 |
08:00 |
International Club Friendly |
Zaglebie Lubin |
Chrobry Glogow |
0-1 |
0-0 |
90 |
09:00 |
International Club Friendly |
Estrela da Amadora |
Casa Pia AC |
- |
- |
|
11:00 |
International Club Friendly |
Oxford United |
Southampton U21 |
- |
- |
|
11:00 |
International Club Friendly |
Gyori ETO |
Wolverhampton U21 |
- |
- |
|
11:00 |
International Club Friendly |
Vejle |
Vendsyssel |
- |
- |
|
11:00 |
International Club Friendly |
Zawisza Bydgoszcz SA |
Kotwica Kolobrzeg |
- |
- |
|
12:00 |
International Club Friendly |
DJK Vilzing |
FC Ingolstadt 04 Am |
- |
- |
|
12:00 |
International Club Friendly |
Erzgebirge Aue |
Slask Wroclaw |
- |
- |
|
12:00 |
International Club Friendly |
Hannover 96 Am |
SV Babelsberg 03 |
- |
- |
|
12:00 |
International Club Friendly |
Austria Lustenau |
Holstein Kiel |
- |
- |
|
12:00 |
International Club Friendly |
Bischofswerdaer FV |
Zwickau |
- |
- |
|
12:00 |
International Club Friendly |
Havelse |
SV Rodinghausen |
- |
- |
|
12:00 |
International Club Friendly |
Hessen Kassel |
Carl Zeiss Jena |
- |
- |
|
13:00 |
International Club Friendly |
TSV Abtswind |
Schweinfurt 05 FC |
- |
- |
|
13:00 |
International Club Friendly |
Lechia Gdansk |
OKS Stomil Olsztyn |
0-1 |
0-0 |
88 |
13:00 |
International Club Friendly |
Almere City FC |
TuS Blau-Weiss Lohne |
- |
- |
|
14:00 |
International Club Friendly |
Bromley |
Fulham U21 |
- |
- |
|
14:00 |
International Club Friendly |
Bromsgrove Sporting FC |
Hereford FC |
- |
- |
|
14:00 |
International Club Friendly |
Ebbsfleet United |
Colchester United |
- |
- |
|
14:00 |
International Club Friendly |
Cleethorpes Town |
Mossley |
- |
- |
|
14:00 |
International Club Friendly |
Dover Athletic |
Folkestone |
- |
- |
|
14:00 |
International Club Friendly |
fraserburgh |
Aberdeen |
- |
- |
|
14:00 |
International Club Friendly |
Gloucester City |
Bracknell Town |
- |
- |
|
14:00 |
International Club Friendly |
Longridge Town FC |
Hyde F.C. |
- |
- |
|
14:00 |
International Club Friendly |
Mold Alexandra |
Runcorn Town |
- |
- |
|
14:00 |
International Club Friendly |
Ramsgate |
Hastings United |
- |
- |
|
14:00 |
International Club Friendly |
Retford United |
Matlock Town |
- |
- |
|
14:00 |
International Club Friendly |
Khust City |
Metalurh Zaporizhya |
- |
- |
|
14:00 |
International Club Friendly |
Bamber Bridge |
AFC Fylde |
- |
- |
|
14:00 |
International Club Friendly |
Whitley Bay |
Ashington |
- |
- |
|
14:00 |
International Club Friendly |
FC Inhulets Petrove |
Chernomorets Odessa |
- |
- |
|
14:00 |
International Club Friendly |
Limavady United |
Coleraine |
- |
- |
|
14:00 |
International Club Friendly |
Brentford (R) |
Bristol Rovers |
- |
- |
|
14:00 |
International Club Friendly |
Billericay Town |
Southend United |
- |
- |
|
14:00 |
International Club Friendly |
Haringey Borough |
Chelmsford City |
- |
- |
|
15:00 |
International Club Friendly |
Wisla Pulawy |
KSZO Ostrowiec |
- |
- |
|
15:00 |
International Club Friendly |
Dynamo Ceske Budejovice |
Ujpesti |
0-4 |
0-0 |
88 |
15:00 |
International Club Friendly |
Karmiotissa Polemidion |
Trencin |
0-4 |
0-0 |
90 |
15:30 |
International Club Friendly |
Saint Etienne |
Grenoble |
- |
- |
|
15:30 |
International Club Friendly |
NK Marsonia 1909 |
HNK Cibalia |
1-1 |
0-0 |
91 |
15:59 |
International Club Friendly |
Stade Brestois |
Avranches |
- |
- |
|
15:59 |
International Club Friendly |
FC Krasnodar |
FK Sochi |
- |
- |
|
15:59 |
International Club Friendly |
Leoben |
Allerheiligen |
- |
- |
|
20:00 |
International Club Friendly |
Leones Negros |
Tepatitlan de Morelos |
- |
- |
|
08:00 |
International Club Friendly |
Hirnyk-Sport |
Kremin Kremenchuk |
- |
- |
|
09:00 |
International Club Friendly |
Povazska Bystrica |
Otrokovice |
2-0 |
0-0 |
55 |
11:00 |
International Club Friendly |
HW Welders |
Tobermore United FC |
- |
- |
|
11:00 |
International Club Friendly |
Coleraine |
Ballinamallard United |
- |
- |
|
13:00 |
International Club Friendly |
Trenkwalder Admira Wacker |
Ipswich Town |
2-2 |
0-0 |
85 |
14:00 |
International Club Friendly |
Young Boys |
Thun |
0-0 |
0-0 |
89 |
14:00 |
International Club Friendly |
Indjija |
FK Sloga Doboj |
1-2 |
0-0 |
89 |
15:00 |
International Club Friendly |
GKS Tychy |
FC Vorskla Poltava |
2-2 |
0-0 |
90 |
15:00 |
International Club Friendly |
Zaglebie Lubin |
Baumit Jablonec |
- |
- |
|
15:00 |
International Club Friendly |
Oudenaarde |
Anderlecht II |
- |
- |
|
15:00 |
International Club Friendly |
FC Twente Enschede (W) |
Bayer Leverkusen (W) |
- |
- |
|
15:00 |
International Club Friendly |
Madese Boys |
NAC Breda |
- |
- |
|
15:00 |
International Club Friendly |
Banni Yas |
Zlate Moravce |
- |
- |
|
15:00 |
International Club Friendly |
Rheindorf Altach |
Aarau |
- |
- |
|
15:00 |
International Club Friendly |
UDI 19 |
FC Oss |
- |
- |
|
15:30 |
International Club Friendly |
Mezokovesd Zsory |
Sigma Olomouc |
- |
- |
|
15:30 |
International Club Friendly |
Sassuolo |
Real Vicenza |
- |
- |
|
15:59 |
International Club Friendly |
Newcastle Town FC |
Port Vale |
- |
- |
|
15:59 |
International Club Friendly |
Radomlje |
Macva Sabac |
2-2 |
0-0 |
90 |
15:59 |
International Club Friendly |
Verlaine |
RFC de Liege |
- |
- |
|
15:59 |
Chile Primera D |
Lautaro de Buin |
Linares Unido |
1-1 |
0-0 |
98 |
17:00 |
Senegal Premier League |
Diambars |
Generation Foot |
0-1 |
0-0 |
94 |
17:00 |
Senegal Premier League |
Teunhueth FC |
ASC Jaraaf |
0-0 |
0-0 |
91 |
19:30 |
Chile Primera D |
Deportes Valdivia |
San Antonio Unido |
1-1 |
0-0 |
94 |
15:00 |
Togo League Women |
Athleta FC Togo (W) |
Amis Du Monde (W) |
0-1 |
0-0 |
89 |
15:00 |
Togo League Women |
Tempete (W) |
Believer FC (W) |
1-1 |
0-0 |
92 |
15:59 |
International Club Friendly |
JK Welco Elekter |
JK Tallinna Kalev |
0-4 |
0-0 |
90 |
15:59 |
Maldives Premier League |
Club Valencia MDV |
United Victory |
0-1 |
0-0 |
92 |
19:00 |
Argentina Regional League |
CS Desamparados Reserves |
Union Villa Krause |
3-1 |
0-0 |
93 |
23:00 |
USA USL League Two |
AC Houston Sur |
Corpus Christi FC |
0-0 |
0-0 |
0 |
17:45 |
Brazil national youth (U20) Football Championship |
Perolas Negras Youth |
Serra Macaense U20 |
1-0 |
0-0 |
94 |
17:45 |
Brazil national youth (U20) Football Championship |
Serrano RJ U20 |
Nova Cidade U20 |
0-0 |
0-0 |
99 |
18:00 |
Uruguay Segunda |
Platense FC |
Colon CF |
1-2 |
0-0 |
94 |
18:00 |
Brazil Campeonato Maranhense |
Cariri |
Calouros do Ar |
0-1 |
0-0 |
95 |
18:00 |
Brazil national youth (U20) Football Championship |
SE Santa Maria U20 |
Canaa EC U20 |
0-1 |
0-0 |
95 |
19:00 |
Trinidad and Tobago Pro League |
FC Phoenix |
Petit Valley |
2-0 |
0-0 |
78 |
20:00 |
Brazil national youth (U20) Football Championship |
Mixto MT Youth |
Cuiaba U20 |
0-2 |
0-0 |
95 |
08:00 |
International Club Friendly |
Godollo |
Vasas SC II |
- |
- |
|
06:00 |
Australia NPL Queensland U23 |
Rochedale Rovers U23 |
Brisbane Roar U23 |
0-2 |
0-0 |
89 |
08:30 |
International Club Friendly |
Resovia Rzeszow |
Stal Stalowa Wola |
- |
- |
|
09:00 |
International Club Friendly |
GKS Belchatow |
Skra Czestochowa |
- |
- |
|
09:00 |
International Club Friendly |
KTS-K Luzino |
Arka Gdynia (Youth) |
- |
- |
|
09:00 |
International Club Friendly |
Belenenses |
Estoril |
- |
- |
|
09:00 |
International Club Friendly |
Korosladany MSK |
Kecskemeti TE B |
- |
- |
|
09:00 |
International Club Friendly |
Czarni Polaniec |
Star Starachowice |
- |
- |
|
09:00 |
International Club Friendly |
Moreirense |
Varzim |
- |
- |
|
09:00 |
International Club Friendly |
CD Tondela |
Academica Coimbra |
- |
- |
|
09:00 |
International Club Friendly |
SL Benfica B |
Alverca |
- |
- |
|
09:00 |
International Club Friendly |
Puskas Academy II |
Dunaujvaros Palhalma Agrospecial |
- |
- |
|
14:00 |
Iceland 3 Deild |
KFS Vestmannaeyjar |
Ymir |
- |
- |
|
13:00 |
International Club Friendly |
Qabala |
Gazovik Orenburg |
- |
- |
|
14:00 |
International Club Friendly |
putnok Vse |
Tarpa SC |
- |
- |
|
15:00 |
International Friendly |
Lebanon (W) |
Palestine (W) |
- |
- |
|
15:59 |
International Club Friendly |
Novi Pazar |
Al Wahda(UAE) |
1-2 |
0-0 |
89 |
15:59 |
International Club Friendly |
Hapoel Haifa |
Hapoel Umm Al Fahm |
- |
- |
|
15:59 |
International Club Friendly |
Cigand SE |
Olimpia Satu Mare |
- |
- |
|
09:00 |
International Club Friendly |
Korona Kielce |
LKS Nieciecza |
- |
- |
|
15:30 |
International Club Friendly |
Groningen |
KMSK Deinze |
- |
- |
|
15:59 |
International Club Friendly |
Stadlau |
SR Donaufeld Wien |
- |
- |
|
22:00 |
Barbados Premier League |
BDF Sport Programme |
St Andrew Lions |
0-3 |
0-0 |
90 |
12:00 |
Kyrgyzstan Cup |
Muras United FC |
FK Kara-Balta |
1-0 |
0-0 |
90 |
15:59 |
International Club Friendly |
Radnik Sesvete |
Krka |
0-1 |
0-0 |
89 |
18:00 |
Bolivia Regional Cup |
Chaco Petrolero |
ABB |
3-0 |
0-0 |
86 |
19:00 |
Bolivia Regional Cup |
Garcia Agreda |
CD Municipal Tarija |
1-3 |
0-0 |
94 |
21:00 |
Argentina Women Regional League |
CA Aldosivi (W) |
Atletico de Rafaela (W) |
2-1 |
0-0 |
92 |
00:00 |
Brazil Serie A |
Botafogo RJ |
Bragantino |
2-0 |
0-0 |
94 |
00:00 |
Peru Primera Division |
Univ.Cesar Vallejo |
Academia Deportiva Cantolao |
2-1 |
0-0 |
99 |
00:00 |
Chile Primera B |
San Marcos de Arica |
Santiago Morning |
2-2 |
0-0 |
96 |
00:00 |
Chile Primera B |
San Marcos de Arica |
Santiago Morning |
2-2 |
0-0 |
96 |
00:00 |
International Club Friendly |
Real Espana |
A.D. Isidro Metapan |
4-0 |
0-0 |
75 |
00:00 |
Nicaragua Cup |
Juventus Managua |
Real Esteli |
0-0 |
0-0 |
90 |
00:00 |
USA USL League Two |
Blue Goose SC |
Texas United |
- |
- |
|
00:00 |
USA USL League Two |
Chicago Dutch Lions |
Saint Charles FC |
3-1 |
0-0 |
94 |
00:00 |
USA USL League Two |
Louisiana Parish AC |
MississippiBrilla |
2-1 |
0-0 |
94 |
00:00 |
USA USL League Two |
Des Moines Menace |
Peoria City |
3-2 |
0-0 |
93 |
00:00 |
USA USL League Two |
RKC Third Coast |
Minneapolis City SC |
- |
- |
|
00:00 |
USA USL League Two |
Wichita |
Chicago City SC |
- |
- |
|
00:30 |
USA Major League Soccer |
St. Louis City |
Inter Miami CF |
3-0 |
0-0 |
92 |
00:30 |
USA Major League Soccer |
Chicago Fire |
Toronto FC |
1-0 |
0-0 |
94 |
00:30 |
USA Major League Soccer |
Minnesota United FC |
Los Angeles FC |
1-1 |
0-0 |
94 |
00:30 |
USA National Premier Soccer League |
Tulsa Athletics |
OKC 1889 FC |
2-1 |
0-0 |
95 |
00:30 |
USA USL League Two |
Bavarian |
Rochester FC |
- |
- |
|
00:30 |
USA USL League Two |
Twin City Toucans |
Round Rock SC |
- |
- |
|
01:00 |
Primera Division Liga MX |
Club America |
Puebla |
3-0 |
0-0 |
94 |
01:00 |
International Club Friendly |
San Antonio |
Sunderland A.F.C |
1-2 |
0-0 |
91 |
01:00 |
International Club Friendly |
CD FAS |
Olancho FC |
1-0 |
0-0 |
62 |
01:00 |
USL Championship |
FC Tulsa |
Hartford Athletic |
3-2 |
0-0 |
94 |
01:00 |
USA National Premier Soccer League |
Northern Colorado |
Omaha |
2-0 |
0-0 |
95 |
01:20 |
Primera Division de Colombiano-Apertura |
Deportivo Pasto |
Millonarios |
0-0 |
0-0 |
92 |
01:30 |
USA Major League Soccer |
Austin FC |
FC Kansas City |
2-1 |
0-0 |
95 |
01:30 |
USA Major League Soccer |
Colorado Rapids |
Houston Dynamo |
0-0 |
0-0 |
80 |
01:30 |
USA Major League Soccer |
Real Salt Lake |
New York Red Bulls |
3-1 |
0-0 |
94 |
01:30 |
USL Championship |
El Paso Locomotive FC |
Rio Grande Valley |
1-1 |
0-0 |
96 |
01:30 |
USA USL League Two |
Park City Red Wolves |
New Mexico U23 |
0-0 |
0-0 |
0 |
02:00 |
USL Championship |
Monterey Bay FC |
Oakland Roots |
1-3 |
0-0 |
94 |
02:00 |
Central Premier League |
Western Suburbs |
Petone FC |
0-1 |
0-0 |
93 |
02:00 |
USA USL League Two |
FC Tucson |
Arizona Arsenal |
5-1 |
0-0 |
95 |
02:00 |
USA USL League Two |
Redlands FC |
Ventura County Fusion |
4-0 |
0-0 |
91 |
02:00 |
USA USL League Two |
Hippocampus of southern California |
Capo FC |
5-1 |
0-0 |
92 |
02:30 |
USA Major League Soccer |
Seattle Sounders |
FC Dallas |
1-1 |
0-0 |
95 |
02:30 |
USA Major League Soccer |
Portland Timbers |
Columbus Crew |
3-2 |
0-0 |
96 |
02:30 |
USA Major League Soccer |
Vancouver Whitecaps |
Los Angeles Galaxy |
3-2 |
0-0 |
92 |
02:30 |
Australia Victorian Premier League U21 |
St. Albans Saints U21 |
Altona Magic U21 |
2-1 |
1-0 |
89 |
02:45 |
Australia Capital Territory U23 League |
Tuggeranong United U23 |
Monaro Panthers U23 |
0-0 |
0-0 |
90 |
03:00 |
USL Championship |
Sacramento Republic FC |
Memphis 901 |
1-1 |
0-0 |
96 |
03:00 |
Northern New Zealand League |
Birkenhead United |
Western Springs AFC |
1-2 |
0-0 |
92 |
03:00 |
Northern NSW U20 League |
Sydney United 58 U20 |
Rockdale City Suns U20 |
0-0 |
0-0 |
90 |
03:00 |
Australia Victoria NPL2 U20 League |
Dandenong City U21 |
Brunswick Juventus U21 |
1-3 |
0-0 |
90 |
03:00 |
Australia NPL Queensland U23 |
Gold Coast Knights U23 |
Brisbane City U23 |
3-0 |
0-0 |
92 |
03:05 |
Primera Division Liga MX |
Tigres UANL |
Club Leon |
1-0 |
0-0 |
100 |
17:00 |
International Club Friendly |
Santa Ana |
Oberwalt Rotentum |
1-4 |
0-0 |
88 |
18:00 |
BRA SPC |
Bragantino |
Ponte Preta |
0-0 |
0-0 |
0 |
18:00 |
England Reserves League |
Zumbi EC |
SC Penedense |
0-2 |
0-0 |
94 |
18:00 |
Brazil national youth (U20) Football Championship |
America EC Pedrinhas U20 |
Independente SE U20 |
0-4 |
0-0 |
87 |
04:00 |
TAS Premier Championship |
South Hobart Reserves |
Taroona |
3-1 |
0-0 |
92 |
04:00 |
Australia NPL Queensland U23 |
SWQ Thunder U23 |
Albany Creek U23 |
1-0 |
0-0 |
91 |
04:30 |
Australia Tasmania Super League Women |
Clarence Zebras (W) |
Kingborough Lions (W) |
2-0 |
0-0 |
92 |
04:45 |
Australia NPL Queensland U23 |
Eastern Suburbs U23(AUS) |
Sunshine Coast Wanderers U23 |
7-2 |
0-0 |
89 |
05:00 |
NSW Premier League |
Sydney United |
Rockdale City Suns |
3-3 |
0-0 |
94 |
05:00 |
NSW Premier League |
Wollongong Wolves |
Spirit FC |
2-1 |
0-0 |
96 |
05:00 |
VIC Premier League |
St Albans Saints |
Altona Magic |
1-4 |
0-0 |
94 |
05:00 |
Victorian State League Division 1 |
Western United FC NPL |
Langwarrin |
2-0 |
0-0 |
93 |
05:00 |
Australia Capital Gatorade Premier League |
Gungahlin United |
West Canberra Wanderers |
2-0 |
0-0 |
94 |
05:00 |
Australia Capital Gatorade Premier League |
Tuggeranong United |
Monaro Panthers |
0-0 |
0-0 |
92 |
05:00 |
Australia Queensland Premier League 2 |
Ipswich knights SC |
North Lakes United |
2-1 |
0-0 |
64 |
05:30 |
QLD Premier League |
Gold Coast Knights |
Brisbane City |
0-1 |
0-0 |
95 |
06:00 |
VIC Premier League |
Melbourne Knights |
Moreland City |
2-1 |
0-0 |
96 |
06:00 |
Japan Football League |
Minebea Mitsumi FC |
Veertien Kuwana |
2-0 |
0-0 |
65 |
06:00 |
Japan Football League |
Sony Sendai |
Suzuka unlimited |
- |
- |
|
06:00 |
Japan Football League |
Rayluck Shiga |
Verspah Oita |
1-1 |
0-0 |
97 |
06:00 |
Japan Football League |
Okinawa SV |
Honda FC |
0-5 |
0-0 |
92 |
06:00 |
Australian cloth |
Newmarket SFC |
Mount Gravatt Hawks |
3-2 |
0-0 |
93 |
06:00 |
Australia Queensland State Leagues |
Sunshine Coast FC |
Logan Lightning |
2-3 |
0-0 |
64 |
06:00 |
Australia Northern NSW Women’s Premier League |
Maitland FC (W) |
New Lambton FC (W) |
5-1 |
0-0 |
92 |
06:15 |
Australia Queensland State Leagues |
SWQ Thunder |
Albany Creek |
2-1 |
0-0 |
92 |
07:00 |
Russian National Football League |
SKA Khabarovsk |
Shinnik Yaroslavl |
2-0 |
0-0 |
94 |
07:00 |
QLD Premier League |
Eastern Suburbs Brisbane |
Sunshine Coast Wanderers FC |
0-1 |
0-0 |
93 |
07:00 |
Australia Queensland State Women's Premier League |
Mitchelton (W) |
Capalaba (W) |
5-0 |
0-0 |
91 |
07:00 |
Australia Queensland State Women's Premier League |
FQ QAS (W) |
Brisbane Olympic (W) |
- |
- |
|
07:00 |
Australia Queensland State Women's Premier League |
Broadbeach United SC (W) |
Brisbane City (W) |
0-0 |
0-0 |
89 |
07:00 |
NSW Premier W-League |
Illawarra Stingrays (W) |
Bulls Academy (W) |
3-0 |
0-0 |
83 |
07:00 |
NSW Premier W-League |
Aime Rigi (W) |
Sydney Olympic FC (W) |
1-2 |
0-0 |
94 |
07:00 |
NSW Premier W-League |
University of Sydney (W) |
Blacktown Spartans(W) |
3-0 |
0-0 |
92 |
07:00 |
NSW Premier W-League |
Gladesville Ravens (W) |
Maca Searle (W) |
0-3 |
0-0 |
92 |
07:00 |
NSW Premier W-League |
Bankstown City Lions (W) |
NWS Spirit (W) |
1-4 |
0-0 |
92 |
07:00 |
WAUS WD1 |
Curtin University FC (W) |
NTC Football West (W) |
- |
- |
|
07:30 |
Chinese Football Association Yi League |
Zibo Qisheng |
Haimen Codion |
0-2 |
0-0 |
67 |
07:30 |
NSW Premier W-League |
Northern Tigers FC (W) |
Manly Utd (W) |
1-1 |
0-0 |
95 |
08:00 |
Chinese Football Association Yi League |
ShangYu Pterosaur FC |
Yunnan Yukun |
1-6 |
0-0 |
91 |
08:00 |
J-League Division 3 |
Azul Claro Numazu |
Kagoshima United |
2-0 |
0-0 |
79 |
08:00 |
Korea Challengers League |
Yangju Citizen |
Siheung City |
1-1 |
0-0 |
92 |
08:00 |
Korea Challengers League |
Yangpyeong |
Gyeongju KHNP |
0-1 |
0-0 |
94 |
08:00 |
International Club Friendly |
BVSC Zuglo |
Budapest Honved |
- |
- |
|
08:00 |
Australia Victorian Premier League U21 |
Melbourne Knights U21 |
Moreland City U21 |
0-0 |
0-0 |
90 |
08:00 |
Indonesia Liga 1 |
PSIS Semarang |
Persebaya Surabaya |
2-0 |
0-0 |
94 |
08:20 |
NSW Premier W-League |
Apia L Tigers (W) |
Football NSW Institute (W) |
1-0 |
0-0 |
94 |
08:30 |
Chinese Football Association Yi League |
Hubei Istar |
Qingdao Red Lions |
2-1 |
0-0 |
81 |
08:30 |
International Club Friendly |
FC Blau-Weiss Linz II |
Donau Linz |
- |
- |
|
08:30 |
International Club Friendly |
FC Burgsolms |
TuS Dietkirchen |
0-0 |
0-0 |
90 |
08:30 |
International Club Friendly |
FC Burgsolms |
TuS Dietkirchen |
0-0 |
0-0 |
90 |
08:30 |
International Club Friendly |
FC Burgsolms |
TuS Dietkirchen |
0-0 |
0-0 |
90 |
08:30 |
India Sikkim S-League |
Sikkim Himalayan SC |
Sikkim Aakraman FC |
1-0 |
0-0 |
94 |
08:30 |
International Friendly |
Morocco (W) |
Jamaica (W) |
- |
- |
|
09:00 |
J1 League |
Hiroshima Sanfrecce |
Yokohama FC |
1-1 |
0-0 |
97 |
09:00 |
J2 League |
Ventforet Kofu |
Thespa Kusatsu |
0-2 |
0-0 |
91 |
09:00 |
J2 League |
Mito Hollyhock |
Montedio Yamagata |
3-1 |
0-0 |
98 |
09:00 |
J2 League |
Fagiano Okayama |
V-Varen Nagasaki |
2-2 |
0-0 |
95 |
09:00 |
J2 League |
Shimizu S-Pulse |
JEF United Ichihara Chiba |
2-2 |
0-0 |
94 |
09:00 |
Russian National Football League |
Sibir-M Novosibirsk |
Metallurg Lipetsk |
0-0 |
0-0 |
92 |
09:00 |
J-League Division 3 |
Giravanz Kitakyushu |
Osaka FC |
0-0 |
0-0 |
93 |
09:00 |
J-League Division 3 |
Grulla Morioka |
Yokohama SCC |
1-0 |
0-0 |
94 |
09:00 |
J-League Division 3 |
AC Nagano Parceiro |
Gainare Tottori |
2-2 |
0-0 |
94 |
09:00 |
J-League Division 3 |
Matsumoto Yamaga FC |
Fukushima United FC |
1-2 |
0-0 |
94 |
09:00 |
Korea League 4 |
Chungju Citizen |
Jeonbuk Hyundai Motors II |
1-1 |
0-0 |
94 |
09:00 |
Korea League 4 |
Jinju Citizen |
Jeonju Citizen FC |
2-0 |
0-0 |
96 |
09:00 |
International Club Friendly |
Inter Bratislava |
SC Znojmo |
2-1 |
0-0 |
91 |
09:00 |
International Club Friendly |
Slavia Kromeriz |
MFK Dubnica nad Vahom |
0-0 |
0-0 |
89 |
09:30 |
International Club Friendly |
Wisla Plock |
Widzew lodz |
- |
- |
|
09:30 |
Myanmar Professional League |
Laconi Lian |
Mahar United |
1-3 |
0-0 |
95 |
09:30 |
International Friendly |
Kosovo (W) |
Liechtenstein (W) |
- |
- |
|
10:00 |
J1 League |
Cerezo Osaka |
Urawa Red Diamonds |
2-0 |
0-0 |
93 |
10:00 |
J1 League |
FC Tokyo |
Kashima Antlers |
1-3 |
0-0 |
98 |
10:00 |
J1 League |
Gamba Osaka |
Kashiwa Reysol |
3-1 |
0-0 |
99 |
10:00 |
J1 League |
Kyoto Sanga |
Nagoya Grampus |
2-1 |
0-0 |
95 |
10:00 |
J1 League |
Shonan Bellmare |
Avispa Fukuoka |
0-1 |
0-0 |
93 |
10:00 |
J1 League |
Vissel Kobe |
Sagan Tosu |
2-1 |
0-0 |
95 |
10:00 |
K League 1 |
Jeonbuk Hyundai Motors |
Suwon FC |
1-0 |
0-0 |
94 |
10:00 |
J2 League |
Jubilo Iwata |
Fujieda MYFC |
4-1 |
0-0 |
94 |
10:00 |
J2 League |
Zweigen Kanazawa FC |
Vegalta Sendai |
2-1 |
0-0 |
92 |
10:00 |
J2 League |
Roasso Kumamoto |
Oita Trinita |
1-3 |
0-0 |
94 |
10:00 |
J2 League |
Omiya Ardija |
Tochigi SC |
0-0 |
0-0 |
96 |
10:00 |
Singapore League |
DPMM FC |
Balestier Khalsa FC |
2-3 |
0-0 |
94 |
10:00 |
Singapore League |
Albirex Niigata FC |
Lion City Sailors |
3-1 |
0-0 |
96 |
10:00 |
K League 2 |
Busan I Park |
Seongnam FC |
2-3 |
0-0 |
96 |
10:00 |
International Club Friendly |
Aarhus AGF |
Midtjylland |
- |
- |
|
10:00 |
Latvia Cup |
PPK Betsafe |
Riga FC |
0-5 |
0-0 |
88 |
10:00 |
Liga de Elite |
Chao Pak Kei |
Sporting de Macau |
10-1 |
0-0 |
92 |
10:30 |
K League 1 |
Pohang Steelers |
Jeju United |
3-2 |
0-0 |
97 |
11:00 |
K League 1 |
Incheon United |
Daejeon Citizen |
2-0 |
0-0 |
95 |
11:00 |
V.League 1 |
Thanh Hoa |
Nam Dinh FC |
0-2 |
0-0 |
94 |
11:00 |
Russian National Football League |
Spartak Kostroma |
Irtysh 1946 Omsk |
1-2 |
0-0 |
91 |
11:00 |
K League 2 |
Gyeongnam FC |
Jeonnam Dragons |
0-2 |
0-0 |
97 |
11:00 |
International Club Friendly |
Royal Antwerp |
Hertha Berlin |
1-0 |
0-0 |
88 |
11:00 |
International Club Friendly |
Te Cu Kukuh Atta Seip |
SV Donaustauf |
6-0 |
0-0 |
91 |
11:00 |
Finland Women League 1 |
PK Keski Uusimaa (W) |
Ilott (W) |
0-0 |
0-0 |
91 |
11:30 |
Chinese Football Association Jia League |
Guangxi Pingguo Haliao |
Suzhou Dongwu |
0-0 |
0-0 |
94 |
11:30 |
Chinese Football Association Jia League |
Shanghai Jiading Huilong |
Yanbian Longding |
1-0 |
0-0 |
95 |
11:30 |
Chinese Football Association Jia League |
Dongguan Guanlian |
Heilongjiang Lava Spring |
2-2 |
0-0 |
94 |
11:30 |
Chinese Football Association Yi League |
Chongqing Tonglianglong |
Jiangxi Dark Horse Junior |
3-1 |
0-0 |
94 |
11:30 |
International Friendly |
Bangladesh (W) |
Nepal (W) |
0-0 |
0-0 |
92 |
11:35 |
Chinese Super League |
Zhejiang Greentown |
Tianjin Tigers |
2-1 |
0-0 |
100 |
11:35 |
Chinese Super League |
Beijing Guoan |
Wuhan Three Towns |
1-1 |
0-0 |
93 |
11:35 |
Chinese Super League |
Dalian Pro |
Changchun Yatai |
0-0 |
0-0 |
93 |
11:35 |
Chinese Super League |
Shenzhen FC |
Shanghai Port |
1-4 |
0-0 |
92 |
11:35 |
Chinese Super League |
Nantong Zhiyun |
Shandong Taishan |
1-1 |
0-1 |
93 |
12:00 |
Russian National Football League |
Chelyabinsk |
Amkar Perm |
0-1 |
0-0 |
90 |
12:00 |
International Club Friendly |
Hannover 96 |
Gornik Zabrze |
- |
- |
|
12:00 |
International Club Friendly |
Slavia Praha |
Dynamo Dresden |
1-1 |
0-0 |
96 |
12:00 |
International Club Friendly |
Bayern Alzenau |
SG Bornheim 1945 Grun-Weiss |
5-0 |
0-0 |
91 |
12:00 |
International Club Friendly |
Sportfreunde Lotte |
Rot-Weiss Ahlen |
0-0 |
0-0 |
0 |
12:00 |
Belarus Pershaya Liga |
Dnepr Mogilev |
Shakhter Soligorsk II |
6-0 |
0-0 |
89 |
12:00 |
Indonesia Liga 1 |
Persija Jakarta |
Bhayangkara Solo FC |
4-1 |
0-0 |
92 |
12:00 |
Liga de Elite |
Toi Seng |
Cheng Fung |
1-6 |
0-0 |
89 |
12:15 |
V.League 1 |
Cong An Ha Noi |
Hong Linh Ha Tinh |
1-1 |
0-0 |
96 |
12:15 |
Liga Super Malaysia |
Kuching FA |
Perak |
1-2 |
0-0 |
95 |
12:30 |
Malawi Premier League |
Ekwendeni Hammers |
Red Lions FC |
3-2 |
0-0 |
89 |
13:00 |
Swedish Allsvenskan |
Elfsborg |
IFK Goteborg |
1-1 |
0-0 |
96 |
13:00 |
Swedish Allsvenskan |
Hammarby |
Kalmar |
2-1 |
0-0 |
97 |
13:00 |
Sweden Superettan |
AFC Eskilstuna |
IK Brage |
2-1 |
0-0 |
95 |
13:00 |
Sweden Superettan |
GAIS |
Gefle IF |
1-1 |
0-0 |
93 |
13:00 |
Norway 2.Liga |
Valerenga B |
FK Arendal |
0-3 |
0-0 |
92 |
13:00 |
Russian National Football League |
Rodina Moskva II |
FK Forte Taganrog |
2-1 |
0-0 |
91 |
13:00 |
Liga Super Malaysia |
PDRM |
Terengganu |
0-0 |
0-0 |
93 |
13:00 |
International Club Friendly |
SSVg Velbert |
TUS Bovinghausen 04 |
1-2 |
0-0 |
88 |
13:00 |
International Club Friendly |
TuRU Dusseldorf |
Borussia Freialdenhoven |
0-2 |
0-0 |
89 |
13:00 |
International Club Friendly |
ASC 09 Dortmund |
Fortuna Dusseldorf (Youth) |
0-4 |
0-0 |
89 |
13:00 |
International Club Friendly |
Werder Bremen |
VfB Oldenburg |
0-0 |
0-0 |
89 |
13:00 |
International Club Friendly |
SpVg Schonnebeck |
Wattenscheid 09 |
0-0 |
0-0 |
90 |
13:00 |
Belarus Pershaya Liga |
Niva Dolbizno |
Osipovichy |
3-1 |
0-0 |
91 |
13:00 |
BRA SPC |
Juventus SP |
Primavera |
1-1 |
0-0 |
95 |
13:00 |
Zimbabwe Premier |
Black Rhinos |
Hwange Colliery |
- |
- |
|
13:00 |
Zimbabwe Premier |
Herentals FC |
Highlanders |
- |
- |
|
13:00 |
Zimbabwe Premier |
Triangle FC |
Bulawayo Chiefs |
- |
- |
|
13:00 |
Uruguay Segunda |
Durazno Capital |
Canadian SC |
0-3 |
0-0 |
79 |
13:00 |
Finland Women League 1 |
Jyvaskylan Pallokerho (W) |
KTP Kotka (W) |
0-0 |
0-0 |
91 |
13:00 |
Brazil Paulista Serie B |
Uniao Sao Joao |
America SP |
1-0 |
0-0 |
94 |
13:00 |
Brazil Paulista Serie B |
Penapolense |
Francana |
1-0 |
0-0 |
96 |
13:00 |
Brazil Paulista Serie B |
Maua FC |
Manthiqueira/SP |
0-1 |
0-0 |
97 |
13:00 |
Brazil Paulista Serie B |
Jabaquara SP |
Sweet Sao Kalle Arthur SP U23 |
0-0 |
0-0 |
93 |
13:00 |
Ireland U19 League |
CK United FC U19 |
Kerry DL U19 |
2-5 |
0-0 |
92 |
13:00 |
Ireland U19 League |
Bohemians U19 |
Cobh Ramblers U19 |
3-4 |
0-0 |
80 |
13:00 |
Ireland U19 League |
Waterford United U19 |
Treaty United FC U19 |
2-1 |
0-0 |
94 |
13:00 |
Ireland U19 League |
Galway United U19 |
St. Patricks U19 |
1-1 |
0-0 |
92 |
13:00 |
Ireland U19 League |
UCD U19 |
Drogheda United U19 |
1-1 |
0-0 |
92 |
13:00 |
Ireland U19 League |
Shamrock Rovers U19 |
Shelbourne U19 |
3-1 |
0-0 |
45 |
13:00 |
Ireland U19 League |
Derry City U19 |
Sligo U19 |
2-0 |
0-0 |
79 |
13:00 |
Ireland U19 League |
Cork City U19 |
Wexford Youths U19 |
2-0 |
0-0 |
92 |
13:00 |
Brazil national youth (U20) Football Championship |
Portuguesa RJ U20 |
Bangu U20 |
0-1 |
0-0 |
97 |
13:00 |
OP AFW |
Rwanda (W) |
Uganda (W) |
0-0 |
0-0 |
95 |
13:00 |
Norway Division 4 |
Gneist |
Skedsmo |
- |
- |
|
13:00 |
Norway Division 4 |
Grorud B |
Lokomotiv Oslo |
0-1 |
0-0 |
94 |
13:30 |
Norway 2.Liga |
Brattvag |
Egersunds IK |
1-3 |
0-0 |
93 |
14:00 |
Brazil Serie A |
Cruzeiro |
Coritiba PR |
0-0 |
0-0 |
95 |
14:00 |
Russian National Football League |
Akron Togliatti |
KAMAZ Naberezhnye Chelny |
2-0 |
0-0 |
94 |
14:00 |
Russian National Football League |
Avangard |
Chertanovo Moscow |
1-1 |
0-0 |
90 |
14:00 |
Russian National Football League |
Avangard |
Chertanovo Moscow |
1-1 |
0-0 |
90 |
14:00 |
Russian National Football League |
FC Murom |
Rotor Volgograd |
1-1 |
1-0 |
92 |
14:00 |
Russian National Football League |
Volga Ulyanovsk |
Veles |
1-0 |
0-0 |
94 |
14:00 |
Iceland Division 1 |
KFR Aegir |
UMF Njardvik |
1-0 |
0-0 |
94 |
14:00 |
Iceland Division 1 |
Akranes |
Vestri |
1-1 |
0-0 |
93 |
14:00 |
Iceland Division 1 |
Grotta Seltjarnarnes |
Grindavik |
2-0 |
0-0 |
93 |
14:00 |
Iceland Division 1 |
UMF Selfoss |
Leiknir Reykjavik |
2-4 |
0-0 |
93 |
14:00 |
Kazakhstan Premier League |
FK Kaspyi Aktau |
FC Zhetysu Taldykorgan |
1-2 |
0-0 |
92 |
14:00 |
Russia Division 2 |
Dinamo Barnaul |
Uralets Nizhny Tagil |
0-0 |
0-0 |
95 |
14:00 |
Russia Division 2 |
Torpedo Miass |
FK Khimik-Avgust |
1-1 |
0-0 |
94 |
14:00 |
Russia Division 2 |
Nosta Novotroitsk |
Akron Togliatti B |
4-1 |
0-0 |
92 |
14:00 |
Russia Division 2 |
Rubin Kazan B |
FK Ural-2 |
1-1 |
0-0 |
97 |
14:00 |
Russia Division 2 |
FK Biolog |
Rubin Yalta |
1-1 |
0-0 |
88 |
14:00 |
Russia Division 2 |
FC Sevastopol |
SKA Rostov |
2-1 |
0-0 |
62 |
14:00 |
Russia Division 2 |
FK Kuban Kholding |
Druzhba Maykop |
3-0 |
0-0 |
90 |
14:00 |
Russia Division 2 |
FK Astrakhan |
Legion Dynamo |
2-2 |
0-1 |
91 |
14:00 |
Russia Division 2 |
FK Pobeda Junior |
Mashuk-KMV |
0-3 |
0-0 |
93 |
14:00 |
Russia Division 2 |
Spartak Nalchik |
Alania-d Vladikavkaz |
0-0 |
0-0 |
68 |
14:00 |
International Club Friendly |
Basel |
Benfica |
1-3 |
0-0 |
89 |
14:00 |
International Club Friendly |
FC Giessen |
Darmstadt |
2-0 |
0-0 |
89 |
14:00 |
International Club Friendly |
FC Wolfurt |
FC Nenzing |
0-2 |
0-0 |
89 |
14:00 |
International Club Friendly |
Accrington Stanley |
Clitheroe |
3-1 |
0-0 |
92 |
14:00 |
Belarus Pershaya Liga |
Lokomotiv Gomel |
Dnepr Rohachev |
4-1 |
0-0 |
92 |
14:00 |
Latvia Cup |
BFC Daugavpils |
FK Auda Riga |
1-1 |
0-0 |
92 |
14:00 |
Paraguayan Division 2 |
Atyra FC |
Deportivo Santani |
2-0 |
0-0 |
95 |
14:00 |
Paraguayan Division 2 |
Sportivo San Lorenzo |
Atletico Colegiales |
3-0 |
0-0 |
89 |
14:00 |
Northern Ireland Women's Super |
Larne FC (W) |
Sion Swifts (W) |
0-0 |
0-0 |
91 |
14:00 |
Ireland U19 League |
Athlone Town U19 |
Dundalk U19 |
0-4 |
0-0 |
68 |
14:00 |
Argentina Reserve League |
Velez Sarsfield Reserves |
Sarmiento Junin Reserve |
2-1 |
0-0 |
67 |
14:00 |
Brazil Serie D |
CA Patrocinense |
katalang BA |
2-0 |
0-0 |
95 |
14:00 |
Norway Division 4 |
Lysekloster |
Skjetten Fotball |
0-0 |
0-0 |
91 |
14:00 |
Brazil Campeonato Paranaense 2 |
Parana STC PR |
Andraus Brasil |
1-2 |
0-0 |
96 |
14:30 |
Iraqi Premier League |
Al Qasim Sport Club |
Naft Alwasat |
2-1 |
0-0 |
96 |
15:00 |
Norwegian Tippeligaen |
Aalesund FK |
Odd Grenland |
0-3 |
0-0 |
93 |
15:00 |
Norwegian Tippeligaen |
Bodo Glimt |
Haugesund |
2-1 |
0-0 |
94 |
15:00 |
Norwegian Tippeligaen |
Sarpsborg 08 |
Ham-Kam |
2-3 |
0-0 |
97 |
15:00 |
Norwegian Tippeligaen |
Stabaek |
Viking |
0-1 |
0-0 |
94 |
15:00 |
Norwegian Tippeligaen |
Rosenborg |
Tromso IL |
2-1 |
0-0 |
94 |
15:00 |
Norwegian Tippeligaen |
Lillestrom |
Sandefjord |
4-2 |
0-0 |
93 |
15:00 |
Finland - Kakkonen Lohko |
GrIFK Kauniainen |
Jazz Pori |
1-2 |
0-0 |
93 |
15:00 |
Norway 2.Liga |
Traff |
Grorud |
2-2 |
0-0 |
92 |
15:00 |
Russian National Football League |
Arsenal Tula |
FK Leningradets |
0-0 |
0-0 |
93 |
15:00 |
Russian National Football League |
PFK Kuban |
Yenisey Krasnoyarsk |
1-2 |
0-0 |
96 |
15:00 |
Russian National Football League |
Neftekhimik Nizhnekamsk |
Volgar-Gazprom Astrachan |
2-1 |
0-0 |
90 |
15:00 |
Russian National Football League |
Rodina Moskva |
Sokol |
4-0 |
0-0 |
92 |
15:00 |
Russian National Football League |
Dinamo Briansk |
FK Krasnodar 2 |
1-1 |
0-0 |
92 |
15:00 |
Russian National Football League |
Salyut-Energia Belgorod |
Tekstilshchik Ivanovo |
2-0 |
0-0 |
64 |
15:00 |
Uruguay Primera Division |
CA River Plate |
La Luz |
0-0 |
0-0 |
93 |
15:00 |
International Club Friendly |
Kufstein |
SK Ebbs |
3-2 |
0-0 |
90 |
15:00 |
International Club Friendly |
Kryvbas |
FC Mynai |
- |
- |
|
15:00 |
International Club Friendly |
Krylya Sovetov |
Ural Sverdlovsk Oblast |
1-1 |
0-0 |
88 |
15:00 |
Jordan Sh Cup |
Al-Ahly |
Al Aqaba SC |
1-0 |
0-0 |
95 |
15:00 |
Belarus Pershaya Liga |
Zhodino Yuzhnoe |
FK Orsha |
1-1 |
0-0 |
93 |
15:00 |
Latvia Cup |
Jelgava |
Rigas Futbola skola |
0-2 |
0-0 |
88 |
15:00 |
Uruguay Segunda |
Deportivo Italiano |
Villa Espanola |
1-0 |
0-0 |
94 |
15:00 |
Mexico Youth U23 |
Toluca U23 |
Juarez FC U23 |
- |
- |
|
15:30 |
Finland Veikkausliga |
Lahti |
SJK Seinajoen |
1-1 |
0-0 |
94 |
15:30 |
Swedish Allsvenskan |
Mjallby AIF |
IFK Norrkoping FK |
1-2 |
0-0 |
98 |
15:30 |
Romania Liga I |
Petrolul Ploiesti |
Universitaea Cluj |
1-1 |
0-0 |
98 |
15:30 |
Bulgaria Premier League |
Lokomotiv Plovdiv |
Botev Plovdiv |
1-1 |
0-0 |
95 |
15:30 |
International Club Friendly |
Trabzonspor |
NK Publikum Celje |
2-2 |
0-0 |
89 |
15:30 |
International Club Friendly |
Jeunesse Esch |
Hostert |
0-0 |
0-0 |
89 |
15:30 |
International Club Friendly |
AEK Larnaca |
Varda SE |
1-2 |
0-0 |
87 |
15:30 |
Latvia Cup |
Metta/LU Riga |
FK Liepaja |
2-2 |
0-0 |
98 |
15:30 |
Bulgaria B PFG |
FC Dunav Ruse |
Ludogorets Razgrad II |
2-2 |
0-0 |
92 |
15:30 |
Mexico Youth U23 |
Pachuca U23 |
Unam Pumas U23 |
1-1 |
0-0 |
94 |
15:59 |
Russian National Football League |
FK Chayka Pesch |
FC Ufa |
2-1 |
0-0 |
94 |
15:59 |
Iceland Premier Division |
IBV Vestmannaeyjar |
Keflavik |
1-1 |
0-0 |
97 |
15:59 |
Iceland Division 1 |
Thor Akureyri |
Afturelding |
1-3 |
0-0 |
93 |
15:59 |
Iceland Division 1 |
Throttur Reykjavik |
Fjolnir |
2-2 |
0-0 |
94 |
15:59 |
Egyptian Premier League |
El Mokawloon El Arab |
Al Ahly SC |
1-4 |
0-0 |
92 |
15:59 |
International Club Friendly |
Maccabi Tel Aviv |
AFC Bournemouth |
0-1 |
0-0 |
90 |
15:59 |
International Club Friendly |
Dynamo Kyiv |
Aris Limassol |
3-0 |
0-0 |
91 |
15:59 |
International Club Friendly |
Westerlo |
PAOK Saloniki |
3-2 |
0-0 |
90 |
15:59 |
International Club Friendly |
Westerlo |
PAOK Saloniki |
3-2 |
0-0 |
90 |
15:59 |
International Friendly |
Sweden (W) U23 |
China (W) U23 |
3-3 |
0-0 |
93 |
15:59 |
International Friendly |
Georgia (W) |
Armenia (W) |
3-1 |
0-0 |
91 |
15:59 |
Bulgaria B PFG |
Spartak Varna |
CSKA 1948 Sofia II |
2-1 |
0-0 |
94 |
16:30 |
Chile Primera Division |
CD Copiapo S.A. |
Audax Italiano |
1-0 |
0-0 |
97 |
16:30 |
International Friendly |
Romania (W) |
Bulgaria (W) |
2-0 |
0-0 |
78 |
16:40 |
Argentine Division 2 |
All Boys |
Agropecuario de Carlos Casares |
2-0 |
0-0 |
95 |
16:45 |
Iraqi Premier League |
Karbalaa |
Al-Naft |
- |
- |
|
16:45 |
Iraqi Premier League |
Naft Al Junoob |
Al Sinaah |
- |
- |
|
17:00 |
Argentine Division 1 |
Belgrano |
San Lorenzo |
0-1 |
0-0 |
96 |
17:00 |
International Club Friendly |
Dordrecht |
FC Shakhtar Donetsk |
- |
- |
|
17:00 |
Senegal Premier League |
Pikine |
SONACOS |
- |
- |
|
17:00 |
Senegal Premier League |
Linguere |
AS Douanes Dakar |
- |
- |
|
17:00 |
Senegal Premier League |
Casamance |
Mbour |
- |
- |
|
17:00 |
Senegal Premier League |
US Goree |
Guediawaye |
1-1 |
0-0 |
93 |
17:05 |
Argentina Prim C Metropolitana |
Sportivo Dock Sud |
CA San Miguel |
1-3 |
0-0 |
94 |
17:15 |
Norwegian Tippeligaen |
Brann |
Stromsgodset |
1-0 |
0-0 |
94 |
17:45 |
Brazil Campeonato Carioca C |
CAAC Brasil FC |
Zinzane FC |
0-1 |
0-0 |
0 |
17:45 |
Brazil Campeonato Carioca C |
Uni Souza |
St.Cristobal RJ |
1-1 |
0-0 |
79 |
18:00 |
Peru Primera Division |
Atletico Grau |
EM Deportivo Binacional |
2-1 |
0-0 |
100 |
18:00 |
Bulgaria Premier League |
FC Hebar Pazardzhik |
CSKA Sofia |
0-0 |
0-0 |
92 |
18:00 |
Uruguay Primera Division |
CA Penarol |
Boston River |
2-1 |
0-0 |
94 |
18:00 |
Primera Division Liga MX |
Toluca |
FC Juarez |
2-4 |
0-0 |
97 |
18:00 |
Argentine Division 2 |
Deportivo Moron |
Flandria |
2-1 |
0-0 |
95 |
18:00 |
International Club Friendly |
Chivas Guadalajara |
Athletic Bilbao |
2-0 |
0-0 |
92 |
18:00 |
Iraqi Premier League |
Arbil |
AL Najaf |
- |
- |
|
18:00 |
Uruguay Segunda |
Salto FC |
CSyD Cooper |
1-2 |
0-0 |
93 |
18:00 |
Uruguay Segunda |
Huracan FC |
Alto Peru |
0-0 |
0-0 |
94 |
18:00 |
Uruguay Segunda |
Artigas |
CA Terremoto |
1-2 |
0-0 |
93 |
18:00 |
Brazil Paulista Serie B |
Jose Byrness SP U23 |
Anpaao |
1-0 |
0-0 |
0 |
18:00 |
Brazil Paulista Serie B |
Joseense |
Amparo SP |
1-0 |
0-0 |
94 |
18:00 |
Peru Reserves League |
Union Comercio Reserves |
Cesar Vallejo Reserves |
1-2 |
0-0 |
93 |
18:00 |
Brazil Campeonato Baiano 2 |
Vitoria da Conquista BA |
Jacobina EC |
2-1 |
0-0 |
98 |
18:00 |
Argentine Torneo A |
Sol de Mayo |
Club Circulo Deportivo |
0-0 |
0-0 |
0 |
18:00 |
Argentine Torneo A |
Germinal de Rawson |
Sansinena |
2-0 |
0-0 |
93 |
18:00 |
Brazil Campeonato Gaucho 2 |
Guarani de Venancio Aires |
Inter Santa Maria(RS) |
1-2 |
0-0 |
93 |
18:00 |
Brazil Campeonato Gaucho 2 |
Monsoon FC |
GA Farroupilha/RS |
3-0 |
0-0 |
70 |
18:00 |
Brazil Campeonato Gaucho 2 |
Uniao Frederiquense RS |
Gaucho/RS |
3-1 |
0-0 |
97 |
18:00 |
Brazil Campeonato Gaucho 2 |
EC Passo Fundo |
Gloria RS |
- |
- |
|
18:00 |
Brazil Campeonato Gaucho 2 |
Veranopolis RS |
Tupi RS |
- |
- |
|
18:00 |
Brazil Campeonato Gaucho 2 |
Sao Gabriel RS |
Guarany de Bage |
- |
- |
|
18:00 |
Brazil Campeonato Gaucho 2 |
GE Bage |
CE Lajeadense |
- |
- |
|
18:00 |
Brazil Campeonato Gaucho 2 |
EC Pelotas(RS) |
Santa Cruz RS |
1-0 |
0-0 |
96 |
18:00 |
Brazil Catarinense Division 2 |
Guarani de Palhoca |
Cacador AC |
0-0 |
0-0 |
91 |
18:00 |
Brazil Catarinense Division 2 |
Caravaggio FC |
Nacao |
3-3 |
0-0 |
94 |
18:00 |
Canadian Premier League |
Atletico Ottawa |
Vancouver FC |
3-1 |
0-0 |
94 |
18:00 |
Uruguay League Women |
Atletico Fenix Montevideo (W) |
Defensor Sporting (W) |
0-1 |
0-0 |
91 |
18:00 |
Brazil national youth (U20) Football Championship |
Gremio (Youth) |
Sao Jose EC U20 |
1-1 |
0-0 |
91 |
18:00 |
Brazil Serie D |
Concordia AC |
Caxias RS |
4-0 |
0-0 |
94 |
18:00 |
USA USL League Two |
Manhattan SC |
Hudson Valley Hammers |
- |
- |
|
18:30 |
Romania Liga I |
Universitatea Craiova |
FC Steaua Bucuresti |
1-3 |
0-0 |
94 |
18:30 |
Brazil Serie B |
Mirassol |
Ceara |
1-1 |
0-0 |
95 |
18:30 |
Egyptian Premier League |
Zamalek |
Pharco |
2-2 |
0-0 |
96 |
18:30 |
Argentine Division 2 |
Deportivo Riestra |
Deportivo Madryn |
0-0 |
0-0 |
94 |
18:30 |
Argentine Division 2 |
Racing de Cordoba |
Villa Dalmine |
0-0 |
0-0 |
100 |
18:30 |
Jordan Sh Cup |
Shabab AlOrdon |
Al-Jalil |
2-2 |
0-0 |
96 |
18:30 |
Argentina Prim C Metropolitana |
Canuelas FC |
Colegiales |
0-2 |
0-0 |
92 |
18:30 |
Argentina Prim C Metropolitana |
UAI Urquiza |
Villa San Carlos |
0-0 |
0-0 |
94 |
18:30 |
Argentina Ding Group Tebolidun League Manchester |
CA Lugano |
Sportivo Barracas |
0-0 |
0-0 |
93 |
18:30 |
Argentine Torneo A |
Douglas Haig |
Gimnasia C. Uruguay |
1-0 |
0-0 |
91 |
18:30 |
Uruguay League Women |
Nacional De Football (W) |
CA River Plate (W) |
- |
- |
|
18:30 |
Brazil Serie D |
Ceilandia DF |
Uniao Rondonopolis MT |
2-0 |
0-0 |
95 |
18:30 |
Brazil Serie D |
Globo |
Campinense |
0-1 |
0-0 |
92 |
18:35 |
Argentine Torneo A |
Sol de America de Formosa |
G.San Martin Formosa |
1-0 |
0-0 |
93 |
18:35 |
Argentine Torneo A |
Sol de America de Formosa |
G.San Martin Formosa |
1-0 |
0-0 |
93 |
19:00 |
Brazil Serie A |
Fluminense RJ |
Flamengo |
0-0 |
0-0 |
100 |
19:00 |
Brazil Serie A |
Fortaleza |
Cuiaba |
0-1 |
0-0 |
90 |
19:00 |
Brazil Serie A |
Sao Paulo |
Santos |
4-0 |
0-0 |
92 |
19:00 |
UEFA European U-19 Football Championship |
Portugal U19 |
Italy U19 |
0-1 |
0-0 |
95 |
19:00 |
Chile Primera Division |
CD Magallanes |
Nublense |
1-1 |
0-0 |
95 |
19:00 |
Bolivia Primera Division |
Royal Pari FC |
Bolivar |
0-0 |
0-0 |
97 |
19:00 |
Chile Primera B |
CSD Antofagasta |
Union San Felipe |
1-2 |
0-0 |
99 |
19:00 |
Iraqi Premier League |
Al Zawraa |
Al Karkh |
1-0 |
0-0 |
95 |
19:00 |
Peru Reserves League |
Cienciano Reserves |
Sport Huancayo Reserves |
0-1 |
0-0 |
94 |
19:00 |
Chile Primera D |
General VelAsquez |
Iberia Los Angeles |
1-1 |
0-0 |
95 |
19:00 |
Chile Primera D |
Real Juventud San Joaquin |
D. Concepcion |
1-0 |
0-0 |
95 |
19:00 |
Argentine Torneo A |
Club Cipolletti |
Liniers Bahia Blanca |
1-0 |
0-0 |
91 |
19:00 |
Argentine Torneo A |
Estudiantes de San Luis |
CA Juventud Unida San Luis |
- |
- |
|
19:00 |
Argentine Torneo A |
Defensores Belgrano (VR) |
El Linqueno |
3-1 |
0-0 |
94 |
19:00 |
Argentine Torneo A |
Juventud Antoniana |
Crucero del Norte |
0-0 |
0-0 |
94 |
19:00 |
Argentina Regional League |
CD Aberastain |
Atenas De Pocito |
2-1 |
0-0 |
98 |
19:00 |
Argentina Regional League |
CS 9 de Julio San Juan |
San Martin de San Juan Reserves |
1-1 |
0-0 |
95 |
19:00 |
Brasileiro, Serie C |
Altos/PI |
America FC Natal RN |
1-1 |
0-0 |
93 |
19:00 |
Brasileiro, Serie C |
Centro Sportivo Alagoano |
Sao Jose PoA RS |
2-0 |
0-0 |
94 |
19:00 |
Brazil Serie D |
Santa Cruz PE |
Potiguar RN |
1-1 |
0-0 |
96 |
19:00 |
Brazil Serie D |
Trem-AP |
Humaita AC |
0-1 |
0-0 |
81 |
19:00 |
Brazil Serie D |
Aimore RS |
Camboriu SC |
0-4 |
0-0 |
92 |
19:00 |
Brazil Serie D |
Cascavel PR |
Inter de Limeira |
0-0 |
0-0 |
95 |
19:00 |
Brazil Serie D |
Caucaia CE |
Fluminense PI |
3-1 |
0-0 |
90 |
19:00 |
Brazil Serie D |
Cruzeiro Arapiraca |
Reet |
2-1 |
0-0 |
95 |
19:00 |
Brazil Serie D |
EC Jacuipense |
CS Sergipe |
2-2 |
0-0 |
95 |
19:00 |
Brazil Serie D |
Maranhao |
Tocantinopolis |
2-1 |
0-0 |
96 |
19:00 |
Brazil Serie D |
Nacional(AM) |
Tuna Luso |
1-0 |
0-0 |
82 |
19:00 |
Brazil Serie D |
Nacional de Patos PB |
Iguatu CE |
3-1 |
0-0 |
95 |
19:00 |
Brazil Serie D |
Novo Hamburgo RS |
Hercilio Luz SC |
5-5 |
0-0 |
97 |
19:00 |
USA USL League Two |
Oakland County FC |
AFC Ann Arbor |
3-2 |
0-0 |
94 |
19:00 |
Bolivia Regional Cup |
Pasion Celeste |
San Antonio Bulo Bulo |
2-1 |
0-0 |
96 |
19:00 |
Bolivia Regional Cup |
CA Ciclon |
CDM Municipalidad |
0-0 |
0-0 |
92 |
19:30 |
Argentine Division 1 |
Gimnasia La Plata |
Boca Juniors |
1-3 |
0-0 |
95 |
19:30 |
Brasileiro, Serie C |
Operario Ferroviario PR |
Floresta CE |
1-0 |
0-0 |
92 |
19:30 |
Bolivia Regional Cup |
Atletico Sucre |
CD Aleman |
4-1 |
0-0 |
90 |
20:00 |
Peru Primera Division |
Sport Boys |
Alianza Lima |
1-0 |
0-0 |
99 |
20:00 |
Primera Division de Paraguay |
General Caballero LJM |
Sportivo Trinidense |
2-0 |
0-0 |
97 |
20:00 |
Argentine Division 2 |
Estudiantes Rio Cuarto |
Guillermo Brown |
1-0 |
0-0 |
92 |
20:00 |
Peru B League |
Comerciantes FC |
Molinos El Pirata |
2-0 |
0-0 |
93 |
20:00 |
Peru B League |
CD Coopsol |
CD Alfonso Ugarte de Puno |
4-0 |
0-0 |
93 |
20:00 |
Peru B League |
Alianza Universidad |
Dep.San Martin |
2-2 |
0-0 |
98 |
20:00 |
Peru B League |
Comerciantes Unidos |
Ayacucho Futbol Club |
3-1 |
0-1 |
92 |
20:00 |
Peru B League |
Juan Aurich |
Union Huaral |
0-0 |
0-0 |
97 |
20:00 |
Dominican Republic Liga |
Atletico Pantoja |
Cibao FC |
2-4 |
0-0 |
93 |
20:00 |
Peru Reserves League |
Deportivo Binacional Reserves |
Deportivo Municipal Reserves |
1-1 |
0-0 |
94 |
20:00 |
Chile Primera D |
Fernandez Vial |
Melipilla |
1-2 |
0-0 |
100 |
20:00 |
Chile Primera D |
CD Trasandino de Los Andes |
Osorno |
1-1 |
0-0 |
95 |
20:00 |
Brazil Serie D |
Ferroviario CE |
Cordino |
6-1 |
0-0 |
93 |
21:00 |
Brazil Serie B |
Vitoria BA |
Gremio Novorizontin |
2-1 |
0-0 |
95 |
21:00 |
Uruguay Primera Division |
Wanderers FC |
Torque |
1-1 |
0-0 |
94 |
21:00 |
Brazil Serie D |
Sao Francisco AC |
Princesa AM |
0-0 |
0-0 |
89 |
21:00 |
USA USL League Two |
Ballard Football Club |
United PDX |
4-1 |
0-0 |
93 |
21:00 |
USA USL League Two |
Capital City FC |
Nani Lian |
0-4 |
0-0 |
90 |
21:30 |
Brazil Serie A |
Atletico Paranaense |
Bahia |
2-0 |
0-0 |
94 |
21:30 |
Brazil Serie A |
Internacional RS |
Palmeiras |
0-0 |
0-0 |
94 |
21:30 |
Chile Primera Division |
Everton CD |
Union La Calera |
1-2 |
0-0 |
98 |
21:30 |
Bolivia Primera Division |
Aurora |
Jorge Wilstermann |
1-0 |
0-0 |
98 |
22:00 |
Argentine Division 1 |
Lanus |
Banfield |
2-2 |
0-0 |
93 |
22:00 |
Peru Primera Division |
Cusco FC |
Cienciano |
0-0 |
0-0 |
95 |
22:00 |
Argentine Torneo A |
Sportivo Belgrano |
Sportivo Las Parejas |
1-2 |
0-0 |
99 |
22:00 |
Brasileiro, Serie C |
Ypiranga(RS) |
Pouso Alegre |
4-1 |
0-0 |
98 |
22:00 |
USA MLS Next Pro League |
Cincinnati II |
International Miami B |
2-1 |
0-0 |
97 |
22:00 |
USA MLS Next Pro League |
Philadelphia Union II |
New York Red Bulls B |
2-1 |
0-0 |
92 |
22:05 |
Argentine Division 2 |
Ferrol Carril Oeste |
Atletico Rafaela |
0-1 |
0-0 |
93 |
22:15 |
Primera Division de Colombiano-Apertura |
America de Cali |
Deportes Tolima |
1-0 |
0-0 |
98 |
22:30 |
Primera Division de Paraguay |
Guarani CA |
Libertad |
0-2 |
0-0 |
76 |
23:00 |
Mexico Liga MX Femenil |
Atlas (W) |
Queretaro (W) |
0-2 |
0-0 |
94 |
23:00 |
Uruguay League Women |
Boston River (W) |
Liverpool Montevideo (W) |
1-4 |
0-0 |
89 |
23:00 |
International Friendly |
Puerto Rico (W) |
Dominican Republic (W) |
- |
- |
|
23:00 |
USA MLS Next Pro League |
Houston Dynamo B |
North Texas SC |
2-1 |
0-0 |
91 |
23:00 |
USA MLS Next Pro League |
Huntsville City |
Toronto FC II |
1-2 |
0-0 |
91 |
23:00 |
USA MLS Next Pro League |
New York City Team B |
Chicago flame B |
2-2 |
0-0 |
91 |
23:00 |
USA MLS Next Pro League |
Orlando City B |
Atlanta United FC II |
3-2 |
0-0 |
93 |
23:00 |
USA MLS Next Pro League |
Sporting Kansas City(R) |
San Jose Earthquakes Reserve |
2-1 |
0-0 |
90 |
23:00 |
USA USL League Two |
Long Island Rough Riders |
New Jersey Copa |
3-1 |
0-0 |
90 |
23:30 |
Concacaf Gold |
Mexico |
Panama |
1-0 |
0-0 |
96 |
23:30 |
Bolivia Primera Division |
Blooming |
Nacional Potosi |
1-0 |
0-0 |
98 |
23:30 |
Uruguay Segunda |
Miramar Misiones FC |
CA Juventud |
1-0 |
0-0 |
94 |
08:00 |
International Friendly |
Norway (W) |
Portugal (W) |
- |
- |
|
13:00 |
South Africa Confederations Cup |
Malawi |
South Africa |
0-0 |
0-0 |
92 |
15:00 |
International Club Friendly |
Mezokovesd Zsory |
Al-Sharjah |
1-1 |
0-0 |
87 |
15:59 |
South Africa Confederations Cup |
Lesotho |
Zambia |
0-1 |
0-0 |
92 |
16:30 |
International Club Friendly |
NK Tomislav |
NK Siroki Brijeg |
- |
- |
|
18:00 |
Brazil national youth (U20) Football Championship |
Nautico PE (Youth) |
Central PE U20 |
3-0 |
0-0 |
95 |
11:00 |
International Club Friendly |
Fakel |
FK Spartak Tambov |
- |
- |
|
11:00 |
International Club Friendly |
Rukh Vynnyky |
Prykarpattya Ivano Frankivsk |
- |
- |
|
12:00 |
International Club Friendly |
Engers |
Viktoria koln U19 |
- |
- |
|
13:00 |
BRA SPC |
Comercial-SP |
Mirassol |
0-3 |
0-0 |
93 |
13:00 |
BRA SPC |
AA Portuguesa Santista |
Santo Andre |
2-1 |
0-0 |
100 |
14:00 |
International Club Friendly |
FC Koln |
Gornik Zabrze |
- |
- |
|
14:00 |
International Club Friendly |
VFB Lubeck |
Aalborg |
- |
- |
|
14:00 |
International Club Friendly |
Rukh Vynnyky |
FK Epitsentr Dunayivtsi |
- |
- |
|
15:00 |
International Club Friendly |
PFC Oleksandria |
Kremin Kremenchuk |
- |
- |
|
17:45 |
Brazil national youth (U20) Football Championship |
AA Carapebus U20 |
Rio Sao Paulo U20 |
1-0 |
0-0 |
98 |
15:59 |
Copa Libertadores U20 |
Sportivo Penarol (Youth) |
Cerro Porteno U20 |
0-0 |
0-0 |
94 |
17:45 |
Brazil national youth (U20) Football Championship |
Campo Grande CE U20 |
Bonsucesso U20 |
0-0 |
0-0 |
92 |
18:00 |
Brazil Catarinense Division 2 |
Metropolitano SC |
Juventus SC |
0-3 |
0-0 |
89 |
19:30 |
Copa Libertadores U20 |
Boca Juniors U20 |
Independiente Del Valle U20 |
2-0 |
0-0 |
97 |
21:00 |
Chile Primera D |
Deportes Union Companias |
Quintero Unido |
4-1 |
0-0 |
88 |
21:00 |
Guyana Elite League |
Anns Grove FC |
Victoria Kings |
1-1 |
0-0 |
92 |
08:00 |
International Club Friendly |
Corvinul Hunedoara |
Muscelul Campulung |
1-0 |
0-0 |
87 |
08:00 |
International Club Friendly |
NK Nafta |
ZalaegerzsegTE II |
- |
- |
|
13:00 |
OP AFW |
Chad (W) |
Ethiopia (W) |
0-4 |
0-0 |
91 |
15:30 |
International Club Friendly |
Paksi SE Honlapja |
Maccabi Petah Tikva FC |
0-0 |
0-0 |
91 |
10:59 |
Ukrainian Premier League |
Obolon Kiev |
Kolos Kovalyovka |
- |
- |
|
05:00 |
Australia Victoria Premier League Women |
Geelong Galaxy (W) |
Spring Hills FC (W) |
2-3 |
0-0 |
93 |
13:00 |
International Club Friendly |
TSV Meerbusch |
FC Viersen |
2-1 |
0-0 |
89 |
06:00 |
Chinese Champions League |
Inner Mongolia Caoshangfei F.C |
Ili jiucheng |
- |
- |
|
07:30 |
Australia Victoria NPL2 U20 League |
Western United FC U21 |
Langwarrin U21 |
6-2 |
0-0 |
79 |
12:30 |
International Club Friendly |
TSV Neudrossenfeld |
Eintracht Bamberg |
- |
- |
|
14:00 |
International Club Friendly |
Mlawianka Mlawa |
Wisla Plock |
0-0 |
0-0 |
89 |
06:00 |
Chinese Champions League |
Henan Dongfang JD |
Kunshan Dianshanhu |
- |
- |
|
18:15 |
Uruguay Amateur Cup |
Club Atletico Libertad |
CA Universitario Salto |
1-3 |
0-0 |
99 |
20:00 |
Barbados Premier League |
Notre Dame |
Silver Sands FC |
3-0 |
0-0 |
89 |
21:00 |
Trinidad and Tobago Super League |
Matura Reunited |
Guaya United |
0-0 |
0-0 |
91 |
09:00 |
Chinese Champions League |
Tianjin jinchengreng |
Dalian Huayi |
- |
- |
|
22:00 |
Barbados Premier League |
UWI Blackbirds |
Wotton FC |
2-3 |
0-0 |
90 |
14:00 |
Iceland U19 League |
HK Kopavogur Ymir II U19 |
IR LettirU19 |
1-1 |
0-0 |
93 |
14:00 |
Iceland U19 League |
HK Kopavogur Ymir II U19 |
IR LettirU19 |
1-1 |
0-0 |
93 |
00:00 |
Chile Primera Division |
Curico Unido |
Univ Catolica |
2-0 |
0-0 |
95 |
00:00 |
Barbados Premier League |
Weymouth Wales |
Ellerton FC |
0-3 |
0-0 |
95 |
00:00 |
USA MLS Next Pro League |
Los Angeles Galaxy II |
Tacoma Defiance |
1-1 |
0-0 |
90 |
00:30 |
Argentine Division 1 |
Argentinos Juniors |
Colon de Santa Fe |
1-0 |
0-0 |
96 |
00:30 |
Argentine Division 1 |
Central Cordoba SDE |
Independiente |
0-1 |
0-0 |
96 |
00:30 |
Primera Division de Colombiano-Apertura |
Deportiva Once Caldas |
Atletico Nacional Medellin |
1-1 |
0-0 |
98 |
01:00 |
International Club Friendly |
Santos Laguna |
Sporting Gijon |
1-2 |
0-0 |
95 |
01:00 |
USA MLS Next Pro League |
MINNESOTA United B |
Los Angeles FC II |
2-0 |
0-0 |
88 |
01:00 |
USA USL League Two |
Boulder Cty Utd |
Colorado ISA |
- |
- |
|
01:06 |
Mexico Liga MX Femenil |
Mazatlan FC (W) |
Cruz Azul (W) |
2-3 |
0-0 |
96 |
02:00 |
USA National Premier Soccer League |
El Farolito SC |
Napa Valley 1839 |
0-0 |
0-0 |
91 |
02:00 |
International Friendly |
Colombia (W) |
China (W) |
0-0 |
0-0 |
0 |
02:15 |
Primera Division Liga MX |
Pachuca |
Pumas U.N.A.M. |
1-1 |
0-0 |
94 |
03:06 |
Mexico Liga MX Femenil |
Tijuana (W) |
Chivas Guadalajara (W) |
1-1 |
0-0 |
92 |
18:15 |
International Club Friendly |
NK Marsonia 1909 |
HNK Vukovar 91 |
0-0 |
0-0 |
91 |
18:15 |
International Club Friendly |
NK Marsonia 1909 |
HNK Vukovar 91 |
0-0 |
0-0 |
91 |
09:00 |
Myanmar Professional League |
Ispe FC |
Shan United |
1-3 |
0-0 |
93 |
09:00 |
Myanmar League 2 |
Shwe Pyi Thar FC |
Thitsar Arman FC |
0-3 |
0-0 |
90 |
09:30 |
Australia FFA Cup |
Newcastle Jets |
Melbourne Victory |
2-2 |
0-0 |
92 |
09:30 |
Myanmar Professional League |
Hantharwady United |
Mawyawadi |
2-0 |
0-0 |
94 |
09:30 |
Calcutta Football League |
Aryans Sports |
Calcutta Customs |
1-2 |
0-0 |
98 |
10:00 |
Norway Division 4 |
Lillestrom B |
Stabaek B |
2-2 |
0-0 |
93 |
10:15 |
VIC Women’s Premier League |
FC Bulleen Lions (W) |
Box Hill (W) |
3-0 |
0-0 |
92 |
11:35 |
Chinese Super League |
Qingdao Manatee |
Henan Football Club |
2-0 |
0-0 |
95 |
11:35 |
Chinese Super League |
Shanghai Shenhua |
Meizhou Hakka |
2-1 |
0-0 |
94 |
11:35 |
Chinese Super League |
Cangzhou Mighty Lions |
Chengdu Better City FC |
2-1 |
0-0 |
93 |
12:00 |
International Club Friendly |
Volos NFC |
Atromitos Athens |
0-1 |
0-0 |
93 |
12:15 |
V.League 1 |
Hanoi FC |
Binh Dinh |
4-2 |
0-0 |
94 |
14:00 |
Russian National Football League |
Tyumen |
Khimki |
3-1 |
0-0 |
94 |
14:00 |
Sweden Folksam U21 Allsvenskan Sodra |
Jonkopings Sodra U21 |
Mjallby AIF U21 |
0-2 |
0-0 |
91 |
14:30 |
International Club Friendly |
Teuta Durres |
Academy Pandev |
- |
- |
|
15:00 |
Finland Veikkausliga |
Inter Turku |
KuPs |
1-1 |
0-0 |
91 |
15:00 |
Norway 2.Liga |
Fram Larvik |
Aalesund FK B |
1-0 |
0-0 |
94 |
15:00 |
Jordan Sh Cup |
Sahab SC |
Ramtha Club |
0-1 |
0-0 |
95 |
15:00 |
Peru Reserves League |
Academia Deportiva Cantolao Reserves |
UTC Cajamarca Reserves |
2-2 |
0-0 |
97 |
15:00 |
Colombia Regional League |
Club Deportivo La Chalaca |
Rojo FC |
3-1 |
0-0 |
92 |
15:00 |
International Friendly |
Latvia (W) |
Azerbaijan (W) |
0-0 |
0-0 |
7 |
15:30 |
Romania Liga I |
FC Voluntari |
FC Botosani |
2-1 |
0-0 |
99 |
15:30 |
Bulgaria Premier League |
Lokomotiv Sofia |
Botev Vratsa |
1-0 |
0-0 |
93 |
15:30 |
International Club Friendly |
FK Graffin Vlasim |
FK Prepere |
0-0 |
0-0 |
90 |
15:30 |
Finland Kolmonen |
KPV/Akatemia |
Kiisto Vaasa |
1-1 |
0-0 |
93 |
15:30 |
International Friendly |
Moldova (W) |
Montenegro (W) |
0-5 |
0-0 |
93 |
15:59 |
Peru Reserves League |
Alianza Atletico Reserves |
Cusco FC Reserves |
2-2 |
0-0 |
93 |
15:59 |
International Friendly |
Estonia (W) |
Turkey (W) |
2-2 |
0-0 |
93 |
15:59 |
International Friendly |
Belarus (W) |
Uzbekistan (W) |
1-2 |
0-0 |
95 |
16:30 |
Norway 2.Liga |
Sotra |
Brann 2 |
1-1 |
0-0 |
92 |
16:30 |
Russian National Football League |
Chernomorets Novorossiysk |
Alania Vladikavkaz |
1-1 |
0-0 |
94 |
17:00 |
Swedish Allsvenskan |
Varbergs BoIS FC |
AIK Solna |
1-2 |
0-0 |
99 |
17:00 |
Swedish Allsvenskan |
Djurgardens |
Malmo FF |
2-0 |
0-0 |
94 |
17:00 |
Sweden Superettan |
Orebro |
Trelleborgs FF |
0-0 |
0-0 |
94 |
17:00 |
International Club Friendly |
Skenderbeu Korca |
Voska Sport |
- |
- |
|
17:00 |
Senegal Premier League |
AS Dakar Sacre Coeur |
CNEPS Excellence |
2-1 |
0-0 |
92 |
17:30 |
Norway Division 4 |
HamKam B |
Funnefoss/Vormsund |
2-2 |
0-0 |
94 |
17:45 |
Bulgaria Premier League |
Etar |
Slavia Sofia |
0-1 |
0-0 |
95 |
18:00 |
Argentine Division 2 |
Atletico Mitre de Santiago del Estero |
Aldosivi Mar del Plata |
0-2 |
0-0 |
95 |
18:00 |
Argentine Division 2 |
Defensores de Belgrano |
Defensores Unidos |
1-2 |
0-0 |
94 |
18:00 |
Peru Reserves League |
FBC Melgar Reserves |
Sporting Cristal Reserves |
0-2 |
0-0 |
93 |
18:00 |
Brazil national youth (U20) Football Championship |
Guarani de Juazeiro U20 |
Floresta CE Youth |
0-2 |
0-0 |
96 |
18:15 |
International Club Friendly |
Dundela |
Glentoran FC |
3-2 |
0-0 |
90 |
18:30 |
Romania Liga I |
Dinamo Bucuresti |
CS Universitatea Craiova |
0-2 |
0-0 |
98 |
18:30 |
Jordan Sh Cup |
Moghayer Al Sarhan |
Al Hussein Irbid |
0-1 |
0-0 |
94 |
18:30 |
Argentina Prim C Metropolitana |
Comunicaciones BsAs |
Argentino de Quilmes |
1-1 |
0-0 |
94 |
18:30 |
Argentina Ding Group Tebolidun League Manchester |
El Porvenir |
Argentino de Rosario |
0-2 |
0-0 |
90 |
19:00 |
Chile Primera Division |
Palestino |
Coquimbo Unido |
1-1 |
0-0 |
96 |
19:00 |
Bolivia Primera Division |
Real Santa Cruz |
Real Tomayapo |
1-0 |
0-0 |
93 |
19:00 |
Brasileiro, Serie C |
Volta Redonda |
Amazonas FC |
5-1 |
0-0 |
92 |
19:15 |
Iceland Premier Division |
Stjarnan Gardabaer |
Valur Reykjavik |
2-0 |
0-0 |
94 |
20:00 |
Peru Primera Division |
Deportivo Municipal |
FBC Melgar |
0-1 |
0-0 |
94 |
20:00 |
Iceland 4 Deild |
KM Reykjavik |
Berserkir Midas |
2-2 |
0-0 |
94 |
20:00 |
Iceland 4 Deild |
RB Keflavik |
Stokkseyri |
0-0 |
0-0 |
90 |
20:00 |
Iceland 4 Deild |
RB Keflavik |
Stokkseyri |
0-0 |
0-0 |
90 |
21:00 |
Argentine Division 1 |
Arsenal de Sarandi |
Instituto AC Cordoba |
0-2 |
0-0 |
94 |
21:00 |
Argentine Division 1 |
Club Atletico Tigre |
Barracas Central |
0-1 |
0-0 |
94 |
21:00 |
Primera Division de Paraguay |
Guairena |
Sportivo Luqueno |
2-2 |
0-0 |
95 |
21:00 |
Paraguayan Division 2 |
3 De Febrero |
Deportivo Carapegua |
1-3 |
0-0 |
90 |
21:30 |
Bolivia Primera Division |
The Strongest |
Independiente Petrolero |
2-0 |
0-0 |
94 |
22:00 |
Uruguay Primera Division |
Deportivo Maldonado |
Cerro Montevideo |
1-2 |
0-0 |
96 |
22:30 |
Chile Primera Division |
Union Espanola |
Universidad de Chile |
3-0 |
0-0 |
100 |
23:00 |
Brazil Serie A |
Goias |
Atletico Mineiro |
0-0 |
0-0 |
96 |
23:00 |
Brazil Serie B |
Botafogo SP |
Criciuma |
1-0 |
0-0 |
94 |
23:00 |
Brasileiro, Serie C |
SC Paysandu Para |
Remo Belem (PA) |
1-0 |
0-0 |
97 |
23:15 |
Paraguayan Division 2 |
2 de Mayo PJC |
12 de Octubre |
1-0 |
0-0 |
91 |
23:30 |
Argentine Division 1 |
Newells Old Boys |
Atletico Tucuman |
0-0 |
0-0 |
95 |
23:30 |
Primera Division de Paraguay |
FC Nacional Asuncion |
Tacuary |
1-1 |
0-0 |
96 |
23:30 |
Brazil Serie D |
Democrata |
Resende-RJ |
2-0 |
0-0 |
95 |
08:30 |
India Sikkim S-League |
Boys Club |
Sai Namchi |
0-0 |
0-0 |
0 |
12:00 |
International Club Friendly |
Brondby IF |
B93 Copenhagen |
8-2 |
0-0 |
90 |
14:30 |
International Club Friendly |
OFK Beograd |
Rudar Prijedor |
0-0 |
0-0 |
91 |
15:00 |
International Club Friendly |
TSG Hoffenheim |
Strasbourg |
1-2 |
0-0 |
90 |
15:00 |
International Club Friendly |
Al-Sharjah |
FK Csikszereda Miercurea Ciuc |
2-0 |
0-0 |
89 |
15:59 |
International Club Friendly |
TSG Balingen |
Villingen |
0-0 |
0-0 |
90 |
15:59 |
International Club Friendly |
Metalac Gornji Milanovac |
FC Vardar Skopje |
1-1 |
0-0 |
87 |
15:59 |
International Club Friendly |
Videoton Puskas Akademia |
Fortuna Dusseldorf |
0-5 |
0-0 |
87 |
18:00 |
International Club Friendly |
Jeunesse Schieren |
Etzella Ettelbruck |
4-3 |
0-0 |
90 |
18:30 |
International Club Friendly |
Southall FC |
Kings Langley |
0-0 |
0-0 |
91 |
18:30 |
International Club Friendly |
Hullbridge Sports |
Cheshunt |
1-0 |
0-0 |
86 |
19:30 |
International Club Friendly |
Celta Vigo |
Al-Nassr |
5-0 |
0-0 |
90 |
07:00 |
International Friendly |
Sweden (W) |
Philippines (W) |
- |
- |
|
15:00 |
West African Football |
Burkina Faso U20 |
Togo U20 |
1-0 |
0-0 |
95 |
18:30 |
West African Football |
Ivory Coast U20 |
Benin U20 |
2-2 |
0-0 |
94 |
14:30 |
International Club Friendly |
Al Kuwait SC |
Al-Qadasiya |
3-1 |
0-0 |
89 |
18:00 |
Brazil national youth (U20) Football Championship |
Santa Cruz PE U20 |
CA Porto PE U20 |
1-0 |
0-0 |
93 |
18:00 |
Brazil national youth (U20) Football Championship |
Pacajus EC U20 |
Ceara (Youth) |
0-4 |
0-0 |
95 |
22:30 |
Brazil Mineiluo group B League |
Boa Esporte Clube |
Uberlandia MG |
1-3 |
0-0 |
95 |
14:00 |
Lebanon FA Cup |
Alahli Nabatiya |
Racing Beirut |
0-0 |
0-0 |
96 |
13:00 |
International Club Friendly |
Gazisehir Gaziantep |
FK Rinija Gostivar |
- |
- |
|
14:00 |
International Club Friendly |
FC Karpaty Lviv |
Veres |
- |
- |
|
14:30 |
International Club Friendly |
Al-Feiha |
Szeged Csanad |
- |
- |
|
15:00 |
International Club Friendly |
PFC Oleksandria |
SC Poltava |
- |
- |
|
16:30 |
Latvia 3. Liga |
Upesciema Warriors |
FK RSU |
3-2 |
0-0 |
88 |
13:00 |
International Club Friendly |
FC Sioni Bolnisi |
Kolkheti 1913 Poti |
- |
- |
|
14:30 |
International Club Friendly |
Kayserispor |
Genclerbirligi |
- |
- |
|
09:01 |
India Sikkim S-League |
Sikkim Police |
United Sikkim FC |
1-0 |
0-0 |
95 |
13:00 |
Argentina Reserve League |
Almagro Reserves |
Nueva Chicago Reserves |
2-0 |
0-0 |
94 |
15:59 |
International Club Friendly |
SV Ried B |
Mallorca |
0-9 |
0-0 |
87 |
17:00 |
Argentina Reserve League |
Temperley Reserves |
CSD Flandria Reserves |
2-0 |
0-0 |
91 |
18:00 |
Argentina Reserve League |
All Boys Reserves |
Argentino Quilmes Reserves |
0-1 |
0-0 |
93 |
18:00 |
Argentina Reserve League |
Almirante Brown Reserves |
Defensores Unidos Reserves |
1-1 |
0-0 |
95 |
18:00 |
Iceland U19 League |
Vikingur U19 |
Valur KH Hlidarendi U19 |
2-2 |
0-0 |
94 |
00:00 |
Bolivia Primera Division |
Oriente Petrolero |
Universitario De Vinto |
1-1 |
0-0 |
97 |
00:00 |
Chile Primera D |
Deportes Limache |
Deportes Rengo |
1-0 |
0-0 |
96 |
00:10 |
Argentine Division 2 |
Atletico Atlanta |
Deportivo Maipu |
1-3 |
0-0 |
94 |
00:45 |
Chile Primera B |
Deportes La Serena |
Deportes Santa Cruz |
0-3 |
0-0 |
95 |
01:00 |
Primera Division de Colombiano-Apertura |
Deportivo Pereira |
Deportivo Cali |
0-2 |
0-0 |
95 |
01:00 |
Mexico Liga MX Femenil |
Tigres (W) |
Puebla (W) |
4-0 |
0-0 |
93 |
03:05 |
Mexico Liga MX Femenil |
Juarez FC (W) |
Saint Louis Athletica (W) |
1-1 |
0-0 |
94 |
20:00 |
Iceland U19 League |
Bereda Bilex Mali III U19 |
Leiknir KB U19 |
1-3 |
0-0 |
91 |
08:30 |
Cambodia Cup |
Kep Province |
Phnom Penh Galaxy FC |
1-4 |
0-0 |
70 |
08:45 |
Malaysia MFL Cup |
Kuching City U23 |
Selangor U23 |
0-1 |
0-0 |
93 |
09:00 |
Myanmar Professional League |
YANGON UNITED |
Chinland |
9-0 |
0-1 |
91 |
09:15 |
Malaysia MFL Cup |
Negeri Sembilan NAZAU23 |
Perak II U23 |
2-0 |
0-0 |
94 |
09:30 |
Australia FFA Cup |
Perth Glory |
FC Macarthur |
0-4 |
0-0 |
92 |
09:30 |
Myanmar Professional League |
Kachin United FC |
Yadanabon FC |
2-2 |
0-0 |
94 |
09:30 |
Calcutta Football League |
Peerless SC |
Tollygunje Agragami |
1-0 |
0-0 |
92 |
10:00 |
K League 2 |
Bucheon FC 1995 |
Chungbuk Cheongju |
0-0 |
0-0 |
93 |
10:00 |
K League 2 |
Seoul E-Land FC |
Gimpo FC |
0-1 |
0-0 |
94 |
10:00 |
FFSA SLR |
Adelaide Cobras Reserves |
Playford Reserves |
0-0 |
0-0 |
91 |
10:00 |
Calcutta Football League |
Southern Samity |
United SC Kolkata |
1-0 |
0-0 |
91 |
10:00 |
Australia New South Wales League 2 |
Prospect United Soccer Club |
Fraser Park FC |
0-1 |
0-0 |
93 |
10:30 |
K League 2 |
FC Anyang |
Cheonan City |
1-1 |
0-0 |
95 |
10:45 |
FFSA SLR |
Adelaide Victory Reserves |
Adelaide Raiders SC Reserve |
4-2 |
0-0 |
91 |
11:30 |
International Club Friendly |
Bristol City |
Swindon Town |
0-0 |
0-0 |
0 |
12:00 |
International Club Friendly |
AFC Ajax |
FC Shakhtar Donetsk |
3-0 |
0-0 |
73 |
12:00 |
Sweden Folksam U21 Allsvenskan Sodra |
Landskrona BoIS U21 |
Helsingborg U21 |
0-2 |
0-0 |
92 |
13:00 |
Colombia Regional League |
Envigado FC Reserves |
Molino Viejo |
1-1 |
0-0 |
95 |
14:00 |
Argentina Reserve League |
Argentinos Jrs Reserves |
San Lorenzo Reserves |
1-2 |
0-0 |
95 |
14:00 |
Argentina Reserve League |
Belgrano Reserves |
Estudiantes LP Reserves |
6-0 |
0-0 |
89 |
14:00 |
Argentina Reserve League |
Huracan Reserves |
Platense Reserves |
1-1 |
0-0 |
91 |
14:00 |
Argentina Reserve League |
Arsenal de Sarandi Reserves |
Barracas Central Reserves |
1-2 |
0-0 |
95 |
14:00 |
International Friendly |
Russia (W) |
Iran (W) |
- |
- |
|
15:00 |
UEFA Champions League |
Vlazrimi Struga |
FK Zalgiris Vilnius |
1-2 |
0-0 |
98 |
15:00 |
OP AFW |
Equatorial Guinea (W) |
Namibia (W) |
- |
- |
|
15:30 |
European Women |
Germany (W) U19 |
Austria (W) U19 |
6-0 |
0-0 |
95 |
15:30 |
European Women |
Czech (W) U19 |
France (W) U19 |
0-1 |
0-0 |
92 |
15:59 |
International Club Friendly |
Austria Wien |
Aris Limassol |
1-1 |
0-0 |
90 |
15:59 |
International Club Friendly |
Besiktas JK |
Mezokovesd Zsory |
4-0 |
0-0 |
89 |
15:59 |
Estonia Esi Liiga |
Tallinna FC Levadia B |
FC Nomme United |
1-0 |
0-0 |
91 |
15:59 |
Estonia Esi Liiga |
Tallinna FC Ararat TTU |
Tabasalu Charma |
2-4 |
0-0 |
95 |
15:59 |
Finland Kolmonen |
Esse IK |
SJK Akatemia II |
5-0 |
0-0 |
89 |
15:59 |
International Friendly |
Finland (W) |
Scotland (W) |
1-2 |
0-0 |
94 |
15:59 |
OP AFW |
Benin (W) |
Guinea Bissau (W) |
- |
- |
|
15:59 |
OP AFW |
Ghana (W) |
Guinea (W) |
- |
- |
|
16:30 |
International Club Friendly |
TSV Steinbach Haiger |
Eintracht Frankfurt |
2-1 |
0-0 |
91 |
16:30 |
International Club Friendly |
Kufstein |
Augsburg |
0-0 |
0-0 |
91 |
16:30 |
International Club Friendly |
Ishoj IF |
FA 2000 |
2-1 |
0-0 |
90 |
16:30 |
International Club Friendly |
VSG Altglienicke |
Tennis Borussia Berlin |
4-2 |
0-0 |
88 |
16:30 |
OP AFW |
Mali (W) |
Burkina Faso (W) |
1-2 |
0-0 |
94 |
17:00 |
UEFA Champions League |
FC Flora Tallinn |
Rakow Czestochowa |
0-3 |
0-0 |
95 |
17:00 |
UEFA Champions League |
Sheriff Tiraspol |
Farul Constanta |
1-0 |
0-0 |
96 |
17:00 |
UEFA Champions League |
Maccabi Haifa |
Hamrun Spartans |
2-1 |
0-0 |
95 |
17:00 |
Lithuania - 1.Division |
Banga Gargzdai |
Kauno Zalgiris |
1-1 |
0-0 |
93 |
17:00 |
International Club Friendly |
Sturm Graz |
Galatasaray |
2-0 |
0-0 |
89 |
17:00 |
International Club Friendly |
Duren |
Konishisdorf |
2-1 |
0-0 |
58 |
17:00 |
International Club Friendly |
RSV Eintracht |
Oranienburger FC Eintracht |
0-0 |
0-0 |
89 |
17:00 |
International Club Friendly |
SV Allerheiligen |
SC Bruck An Der Mur |
2-3 |
0-0 |
90 |
17:00 |
International Club Friendly |
SV Lebring |
SU Rebenland |
7-0 |
0-0 |
88 |
17:00 |
International Club Friendly |
Penafiel |
GD Chaves |
0-0 |
0-0 |
91 |
17:00 |
International Club Friendly |
BK Frem |
Tarnby FF |
2-2 |
0-0 |
90 |
17:15 |
International Club Friendly |
Neuchatel Xamax |
Bulle |
- |
- |
|
17:30 |
UEFA Europa Conference League |
Balzan FC |
Domzale |
0-3 |
0-0 |
95 |
17:30 |
International Club Friendly |
SC Schwaz |
SC Mils 05 |
0-2 |
0-0 |
41 |
17:30 |
International Club Friendly |
Rheindorf Altach |
Villarreal |
0-3 |
0-0 |
89 |
17:30 |
International Club Friendly |
Hostert |
FC Schifflange 95 |
3-7 |
0-0 |
89 |
17:30 |
International Club Friendly |
Rot-Weiss Walldorf |
Gonsenheim |
1-0 |
0-0 |
87 |
17:30 |
International Friendly |
Czech (W) |
Northern Ireland (W) |
0-2 |
0-0 |
95 |
17:45 |
International Friendly |
Austria (W) |
Iceland (W) |
0-1 |
0-0 |
94 |
18:00 |
UEFA Champions League |
BATE Borisov |
Partizani Tirana |
1-0 |
0-0 |
100 |
18:00 |
UEFA Champions League |
The New Saints |
Hacken |
0-0 |
0-0 |
91 |
18:00 |
UEFA Champions League |
HSK Zrinjski Mostar |
Urartu |
1-2 |
0-0 |
99 |
18:00 |
International Club Friendly |
Real Murcia |
Sheffield Wednesday |
0-0 |
0-0 |
90 |
18:00 |
International Club Friendly |
Forest Green Rovers |
Coventry City |
0-4 |
0-0 |
89 |
18:00 |
International Club Friendly |
Panathinaikos |
Rayo Vallecano |
0-1 |
0-0 |
92 |
18:00 |
International Club Friendly |
FC Rijnvogels |
Koninklijke HFC |
1-2 |
0-0 |
88 |
18:00 |
International Club Friendly |
FC Rijnvogels |
Koninklijke HFC |
1-2 |
0-0 |
88 |
18:00 |
International Club Friendly |
Lisburn Distillery |
Cliftonville |
0-9 |
0-0 |
85 |
18:00 |
International Club Friendly |
FC Lisse |
SC Telstar |
0-0 |
0-0 |
89 |
18:00 |
International Club Friendly |
Loughgall FC |
Dergview FC |
0-0 |
0-0 |
89 |
18:00 |
Brazil Paulista Serie B |
Mauaense SP |
Uniao Barbarense |
2-0 |
0-0 |
95 |
18:00 |
Brazil national youth (U20) Football Championship |
Queimadense PB Youth |
Nacional de Patos U20 |
1-0 |
0-0 |
95 |
18:00 |
Iceland U19 League |
Fjolnir U19 |
HK YmirU19 |
2-2 |
0-0 |
93 |
18:00 |
Copa LFPB |
Bolivar |
Jorge Wilstermann |
2-0 |
0-0 |
95 |
18:00 |
Copa LFPB |
Libertad Gran Mamore FC |
Royal Pari FC |
2-1 |
0-0 |
96 |
18:15 |
International Friendly |
Hungary (W) |
Bosnia and Herzegovina (W) |
2-0 |
0-0 |
91 |
18:30 |
European Women |
Belgium (W) U19 |
Netherlands (W) U19 |
0-3 |
0-0 |
93 |
18:30 |
European Women |
Iceland (W) U19 |
Spain (W) U19 |
0-3 |
0-0 |
94 |
18:30 |
International Club Friendly |
Southport FC |
Morecambe |
0-0 |
0-0 |
88 |
18:30 |
International Club Friendly |
Torquay United |
Plymouth Argyle |
1-1 |
0-0 |
92 |
18:30 |
International Club Friendly |
Gillingham |
Charlton Athletic |
1-3 |
0-0 |
90 |
18:30 |
International Club Friendly |
Swindon Supermarine |
Chippenham Town |
0-0 |
0-0 |
89 |
18:30 |
International Club Friendly |
Vauxhall Motors |
Crewe Alexandra |
1-2 |
0-0 |
88 |
18:30 |
International Club Friendly |
Glenavon Lurgan |
Ards FC |
6-3 |
0-0 |
90 |
18:30 |
International Club Friendly |
AFC Telford United |
Notts County |
0-2 |
0-0 |
89 |
18:30 |
International Club Friendly |
Brackley Town |
Burton Albion |
0-0 |
0-0 |
90 |
18:30 |
International Club Friendly |
Gainsborough Trinity |
Scunthorpe United |
0-6 |
0-0 |
87 |
18:30 |
Iceland U19 League |
Stjarnan SkinandiU19 |
IA Kari U19 |
3-1 |
0-0 |
95 |
18:45 |
Scotland League Cup |
Alloa Athletic |
Stirling Albion |
1-2 |
0-0 |
93 |
18:45 |
Scotland League Cup |
Ayr United |
Stenhousemuir |
1-0 |
0-0 |
92 |
18:45 |
Scotland League Cup |
Greenock Morton |
Stranraer |
3-0 |
0-0 |
92 |
18:45 |
Scotland League Cup |
Bonnyrigg Rose |
Dundee |
0-1 |
0-0 |
94 |
18:45 |
Scotland League Cup |
Dumbarton |
Inverness |
2-1 |
0-0 |
95 |
18:45 |
Scotland League Cup |
Dunfermline Athletic |
Annan Athletic |
4-0 |
0-0 |
90 |
18:45 |
Scotland League Cup |
Raith Rovers |
Albion Rovers |
1-0 |
0-0 |
91 |
18:45 |
Scotland League Cup |
East Fife |
Elgin City |
3-1 |
0-0 |
91 |
18:45 |
Scotland League Cup |
Queen of South |
Motherwell |
3-3 |
0-0 |
92 |
18:45 |
Scotland League Cup |
Dundee United |
Partick Thistle |
1-2 |
0-0 |
96 |
18:45 |
Scotland League Cup |
Hamilton Academical |
Brechin City |
1-0 |
0-0 |
93 |
18:45 |
Scotland League Cup |
Montrose |
Forfar Athletic |
1-2 |
0-0 |
92 |
18:45 |
Scotland League Cup |
Spartans |
Falkirk |
1-2 |
0-0 |
92 |
18:45 |
Scotland League Cup |
Cove Rangers |
Clyde |
5-2 |
0-0 |
89 |
18:45 |
International Club Friendly |
Glasgow Rangers |
Newcastle United |
1-2 |
0-0 |
90 |
18:45 |
International Club Friendly |
Hull City |
Barnsley |
1-0 |
0-0 |
89 |
18:45 |
International Club Friendly |
Stevenage Borough |
Colchester United |
1-1 |
0-0 |
89 |
18:45 |
International Club Friendly |
Cheltenham Town |
West Bromwich(WBA) |
1-0 |
0-0 |
88 |
18:45 |
International Club Friendly |
Halesowen Town |
Kidderminster Harriers |
0-3 |
0-0 |
89 |
18:45 |
International Club Friendly |
Long Eaton Utd |
Alfreton Town |
1-1 |
0-0 |
90 |
18:45 |
International Club Friendly |
Bromley |
Maidstone United |
2-1 |
0-0 |
89 |
18:45 |
International Club Friendly |
Metropolitan Police |
Hampton Richmond Borough |
1-1 |
0-0 |
89 |
18:45 |
International Club Friendly |
Nuneaton Borough |
Solihull Moors |
0-0 |
0-0 |
89 |
18:45 |
International Club Friendly |
Chester FC |
Stockport County |
0-0 |
0-0 |
90 |
18:45 |
International Club Friendly |
Chorley FC |
Oldham Athletic |
1-5 |
0-0 |
89 |
18:45 |
International Club Friendly |
Bangor FC |
Glasgow Rangers Reserve |
0-3 |
0-0 |
89 |
18:45 |
International Club Friendly |
Curzon Ashton FC |
Macclesfield Town |
1-4 |
0-0 |
90 |
18:45 |
International Club Friendly |
Margate |
Dartford |
2-0 |
0-0 |
88 |
18:45 |
International Club Friendly |
Peterborough Sports |
Corby Town |
0-0 |
0-0 |
90 |
18:45 |
International Club Friendly |
Farnborough Town |
Aldershot Town |
1-1 |
0-0 |
91 |
18:45 |
International Club Friendly |
St Albans City |
Maidenhead United |
0-1 |
0-0 |
89 |
18:45 |
International Club Friendly |
Eastleigh |
Oxford United |
0-0 |
0-0 |
90 |
18:45 |
International Club Friendly |
FC United of Manchester |
Warrington Town AFC |
2-1 |
0-0 |
90 |
18:45 |
International Club Friendly |
AFC Fylde |
Barrow |
0-2 |
0-0 |
89 |
18:45 |
International Club Friendly |
Taunton Town |
Exeter City |
0-3 |
0-0 |
90 |
18:45 |
International Club Friendly |
York City |
Doncaster Rovers |
1-0 |
0-0 |
95 |
18:45 |
International Club Friendly |
Sutton United |
Millwall |
0-3 |
0-0 |
88 |
19:00 |
Iceland U19 League |
Throttur Reykjavik U19 |
Fram/Ulfarnir U19 |
3-1 |
0-0 |
94 |
19:15 |
UEFA Champions League |
Breidablik |
Shamrock Rovers |
2-1 |
0-0 |
95 |
20:00 |
Iceland Premier Division |
Fylkir |
HK Kopavogs |
0-0 |
0-0 |
96 |
20:00 |
Iceland Premier Division |
KR Reykjavik |
Hafnarfjordur |
1-0 |
0-0 |
94 |
20:00 |
Iceland 4 Deild |
KB Breidholt |
Ulfarnir |
1-4 |
0-0 |
90 |
20:15 |
Peru B League |
Deportivo Llacuabamba |
Santos Ica |
1-1 |
0-0 |
97 |
20:30 |
Peru B League |
Los Chankas |
FC Carlos Stein |
- |
- |
|
20:30 |
Brazil national youth (U20) Football Championship |
Librade U20 |
Tabosao EC AM U20 |
2-1 |
0-0 |
95 |
21:00 |
Brazil Serie B |
Tombense |
CRB AL |
2-1 |
0-0 |
96 |
21:00 |
Brazil national youth (U20) Football Championship |
Operario AM U20 |
Nacional Fast Club Youth |
2-0 |
0-0 |
96 |
22:00 |
Copa Sudamericana |
America MG |
Colo Colo |
5-1 |
0-0 |
94 |
22:00 |
Brazil Serie B |
Chapecoense SC |
Ituano SP |
1-0 |
0-0 |
99 |
22:30 |
USA USL League Two |
FC Miami City |
Altitude Rush |
3-2 |
0-0 |
93 |
23:00 |
Chile Cup |
Universidad de Concepcion |
Rangers Talca |
2-0 |
0-0 |
100 |
23:30 |
USA National Premier Soccer League |
Knoxville troops |
Omaha |
1-2 |
0-0 |
93 |
10:00 |
International Club Friendly |
Tottenham Hotspur |
West Ham United |
2-3 |
0-0 |
93 |
17:00 |
International Club Friendly |
Valencia |
Nottingham Forest |
1-0 |
0-0 |
91 |
08:00 |
International Friendly |
Belarus (W) U19 |
Uzbekistan (W) U20 |
- |
- |
|
11:30 |
International Friendly |
Singapore (W) |
Pakistan(W) |
1-0 |
0-0 |
94 |
16:30 |
International Friendly |
Senegal (W) |
Algeria (W) |
- |
- |
|
18:00 |
Copa LFPB |
Universitario De Vinto |
Nacional Potosi |
3-1 |
0-0 |
95 |
18:00 |
Copa LFPB |
Universitario De Vinto |
Nacional Potosi |
3-1 |
0-0 |
95 |
22:00 |
International Friendly |
Ecuador (W) |
Cuba (W) |
2-0 |
0-0 |
92 |
09:00 |
International Club Friendly |
Oliveirense |
CD Tondela |
0-0 |
0-0 |
0 |
11:00 |
International Club Friendly |
Wycombe Wanderers |
Dagenham Redbridge |
- |
- |
|
12:00 |
International Club Friendly |
Roda JC |
VVCS |
- |
- |
|
12:00 |
International Club Friendly |
Tranmere Rovers |
Rochdale |
- |
- |
|
13:00 |
International Club Friendly |
Falkenberg |
Halmstads |
- |
- |
|
14:00 |
International Club Friendly |
Hallescher FC |
BFC Viktoria 1889 |
- |
- |
|
14:00 |
International Club Friendly |
Dnipro-1 |
Kryvbas |
- |
- |
|
14:00 |
International Club Friendly |
Whitby Town |
South Shields |
- |
- |
|
14:00 |
International Club Friendly |
Skala Stryi |
Metalurh Zaporizhya |
- |
- |
|
14:00 |
International Club Friendly |
Alanyaspor |
Konyaspor |
3-1 |
0-0 |
92 |
15:00 |
International Club Friendly |
Langenrohr |
Wiener SC |
0-0 |
0-0 |
89 |
15:00 |
International Club Friendly |
Tiszaujvaros |
Hidasnemeti VSC |
- |
- |
|
15:00 |
International Club Friendly |
Zvyahel NV |
FC Livyi Bereh |
- |
- |
|
15:59 |
International Club Friendly |
AC Horsens |
Middelfart G og |
0-0 |
0-0 |
91 |
15:59 |
International Club Friendly |
Epinal |
Francs Borains |
- |
- |
|
15:59 |
International Club Friendly |
Zwickau |
Einheit Rudolstadt |
1-2 |
0-0 |
92 |
16:30 |
International Club Friendly |
Stuttgarter Kickers |
Holzhausen |
- |
- |
|
17:00 |
International Club Friendly |
Real Oviedo |
Racing Santander |
0-1 |
0-0 |
91 |
17:00 |
International Club Friendly |
TSV Victoria Clarholz |
Wiedenbruck |
0-2 |
0-0 |
90 |
17:00 |
International Club Friendly |
ASK Ebreichsdorf |
SV Leithaprodersdorf |
- |
- |
|
17:00 |
International Club Friendly |
BSC Old Boys |
Basel |
0-3 |
0-0 |
90 |
17:30 |
International Club Friendly |
Winterthur |
Villarreal B |
- |
- |
|
17:30 |
International Club Friendly |
Osasuna |
SD Huesca |
1-0 |
0-0 |
89 |
18:00 |
International Club Friendly |
Spartak Moscow |
FC Neftci Baku |
2-0 |
0-0 |
94 |
18:30 |
International Club Friendly |
Ejido |
Almeria |
0-7 |
0-0 |
90 |
18:30 |
International Club Friendly |
Warrenpoint Town |
HW Welders |
- |
- |
|
18:30 |
International Club Friendly |
Moyola Park |
Ballyclare Comrades |
2-2 |
0-0 |
86 |
18:30 |
International Club Friendly |
Boreham Wood |
Chelsea U21 |
- |
- |
|
18:30 |
International Club Friendly |
Hebburn Town |
Bishop Auckland |
- |
- |
|
18:30 |
International Club Friendly |
Spennymoor Town |
Morpeth Town |
- |
- |
|
18:45 |
International Club Friendly |
Dover Athletic |
Crawley Town |
- |
- |
|
18:45 |
International Club Friendly |
Annagh United |
Carrick Rangers |
- |
- |
|
18:45 |
International Club Friendly |
Dungannon Swifts |
Portadown |
- |
- |
|
18:45 |
International Club Friendly |
Wealdstone FC |
Billericay Town |
- |
- |
|
18:45 |
International Club Friendly |
Harlow Town |
Brightlingsea Regent |
0-0 |
0-0 |
91 |
18:45 |
International Club Friendly |
Ware |
St Ives Town |
- |
- |
|
18:45 |
International Club Friendly |
Thackley |
Guiseley |
- |
- |
|
18:45 |
International Club Friendly |
Cray Valley Paper Mills |
Cray Wanderers |
- |
- |
|
18:45 |
International Club Friendly |
Cheadle Town |
Radcliffe Borough |
- |
- |
|
18:45 |
International Club Friendly |
Glossop North End |
Mossley |
- |
- |
|
18:45 |
International Club Friendly |
Harborough Town |
Tamworth |
- |
- |
|
18:45 |
International Club Friendly |
Hendon |
Bedford Town |
- |
- |
|
18:45 |
International Club Friendly |
Horsham |
Erith Belvedere |
- |
- |
|
18:45 |
International Club Friendly |
Longridge Town FC |
Bolton Wanderers |
- |
- |
|
18:45 |
International Club Friendly |
Sittingbourne |
Faversham Town |
- |
- |
|
18:45 |
International Club Friendly |
Stourbridge |
Stafford Rangers |
- |
- |
|
18:45 |
International Club Friendly |
Tiverton Town |
Bath City |
- |
- |
|
18:45 |
International Club Friendly |
Matlock Town |
North County U23 |
- |
- |
|
14:30 |
International Club Friendly |
FK Sloga Doboj |
Hatta |
2-0 |
0-0 |
87 |
15:59 |
Algeria U21 Cup |
CR Belouizdad U21 |
MC Alger U21 |
1-1 |
0-0 |
92 |
16:30 |
International Club Friendly |
SC Retz |
Team Wiener Linien |
- |
- |
|
15:00 |
International Club Friendly |
Modena |
Formigine |
9-0 |
0-0 |
90 |
18:00 |
Copa LFPB |
Always Ready |
Independiente Petrolero |
4-2 |
0-0 |
98 |
18:45 |
International Club Friendly |
Gloucester City |
Oxford City |
- |
- |
|
18:45 |
International Club Friendly |
Canvey Island |
Braintree Town |
- |
- |
|
18:45 |
International Club Friendly |
Brentwood Town |
Aveley |
- |
- |
|
06:00 |
Chinese Champions League |
Dalian Huayi |
Ningxia Renfangzhong |
8-0 |
0-0 |
90 |
06:00 |
Chinese Champions League |
Kaifeng Songyun FC |
Tianjin jinchengreng |
0-0 |
0-0 |
90 |
09:00 |
Chinese Champions League |
Ili jiucheng |
Henan Dongfang JD |
0-2 |
0-0 |
88 |
09:00 |
Chinese Champions League |
Kunshan Dianshanhu |
Inner Mongolia Caoshangfei F.C |
1-0 |
0-0 |
90 |
14:00 |
Lebanon FA Cup |
Al-Ahed |
Al-Nejmeh |
3-1 |
0-0 |
91 |
18:30 |
Paraguay Cup |
Rubio nu |
Atletico Amambay |
2-1 |
0-0 |
93 |
15:59 |
International Club Friendly |
HIK Hellerup |
BK Avarta |
4-0 |
0-0 |
89 |
17:00 |
International Club Friendly |
Sevilla |
AD Ceuta |
5-2 |
0-0 |
90 |
18:00 |
Brazil Campeonato Maranhense |
AA Sao Mateus |
Rio Branco VN |
2-2 |
0-0 |
94 |
18:00 |
Brazil Campeonato Maranhense |
Sport Clube Capixaba |
Linhares |
3-2 |
0-0 |
81 |
18:30 |
International Club Friendly |
Hereford FC |
Swindon Town |
2-0 |
0-0 |
90 |
18:30 |
Argentina group C Tebolidun League Manchester |
CA Atlas |
Leandro N Alem |
3-1 |
0-0 |
93 |
18:30 |
Argentina group C Tebolidun League Manchester |
Claypole |
San Martin Burzaco |
0-1 |
0-0 |
95 |
18:30 |
Argentina group C Tebolidun League Manchester |
Deportivo Espanol |
General Lamadrid |
1-0 |
0-0 |
96 |
18:30 |
Argentina group C Tebolidun League Manchester |
Puerto Nuevo |
Deportivo Laferrere |
0-1 |
0-0 |
90 |
18:30 |
Argentina group C Tebolidun League Manchester |
Yupanqui |
Victoriano Arenas |
1-0 |
0-0 |
95 |
09:00 |
International Club Friendly |
Eldense |
Sheffield Wednesday |
4-0 |
0-0 |
90 |
18:45 |
International Club Friendly |
Tonbridge Angels |
Gillingham |
- |
- |
|
06:45 |
India Sikkim S-League |
Sikkim Himalayan SC |
United Sikkim |
3-0 |
0-0 |
93 |
17:00 |
Iraqi Premier League |
Al Shorta |
Al-Hudod |
1-1 |
0-0 |
92 |
12:00 |
International Club Friendly |
Jong PSV Eindhoven (Youth) |
Al-Nasr(OMA) |
3-1 |
0-0 |
90 |
15:59 |
International Club Friendly |
FK Vozdovac Beograd |
Al Ahli(UAE) |
0-2 |
0-0 |
89 |
10:00 |
FFSA SLR |
Adelaide United Reserves |
Sturt Lions Reserves |
2-1 |
0-0 |
93 |
17:30 |
International Club Friendly |
SV Blau Weiss Bornre |
FC Verden 04 |
0-0 |
0-0 |
89 |
13:00 |
Malaysia MFL Cup |
PahangU23 |
Kuala Lumpur City U23 |
0-0 |
0-0 |
95 |
15:30 |
Peru Reserves League |
Carlos Mannucci Reserves |
Sport Boys Reserves |
1-2 |
0-0 |
92 |
17:00 |
International Club Friendly |
Debrecin VSC |
USK Anif |
10-1 |
0-0 |
87 |
12:00 |
Argentina Youth League |
Tristan Suarez U20 |
CA Estudiantes Caseros U20 |
4-0 |
0-0 |
90 |
12:00 |
Paraguay reserve team league |
Guarina reserve |
Sportivo Luqueno Reserves |
2-2 |
0-0 |
99 |
00:00 |
Copa Sudamericana |
Estudiantes La Plata |
Barcelona SC(ECU) |
4-0 |
0-0 |
92 |
00:00 |
Ecuador Campeonato Serie B |
SC Imbabura |
Manta FC |
2-1 |
0-0 |
94 |
00:30 |
Copa Sudamericana |
Universitario De Deportes |
Corinthians Paulista (SP) |
1-2 |
0-0 |
100 |
00:30 |
Brazil Serie B |
Ponte Preta |
Juventude |
0-0 |
0-0 |
97 |
00:30 |
USA USL League Two |
AC Houston Sur |
Houston FC |
0-0 |
0-0 |
0 |
01:00 |
Nicaragua Cup |
Organica Masachapa FC |
Managua FC |
0-1 |
0-0 |
95 |
02:00 |
Costa Rica Super Cup |
Deportivo Saprissa |
Herediano |
1-0 |
0-0 |
96 |
18:45 |
International Club Friendly |
Barry Town United |
Cardiff Corinthians AFC |
3-2 |
0-0 |
77 |
19:49 |
Peru Reserves League |
Alianza Lima Reserves |
Universitario de Deportes Reserves |
2-1 |
0-0 |
94 |
01:00 |
Barbados Premier League |
Ellerton FC |
Silver Sands FC |
2-0 |
0-0 |
90 |
23:00 |
USA Independent League |
Michigan Stars |
ASC San Diego |
0-1 |
0-0 |
95 |
04:00 |
Copa LFPB |
Vaca Diez |
Blooming |
0-2 |
0-0 |
94 |
04:00 |
Copa LFPB |
Vaca Diez |
Blooming |
0-2 |
0-0 |
94 |
07:00 |
International Club Friendly |
FC Saburtalo Tbilisi |
Kolkheti 1913 Poti |
- |
- |
|
07:30 |
Australia Capital Territory U23 League |
Tuggeranong United U23 |
West Canberra Wanderers FC U23 |
2-1 |
0-0 |
90 |
08:00 |
International Club Friendly |
Balatonfuredi FC |
ESMTK Budapest |
- |
- |
|
08:00 |
International Club Friendly |
FC Brasov |
FC Unirea 2004 Slobozia |
1-1 |
0-0 |
90 |
08:00 |
International Club Friendly |
Unirea Dej |
ACS Viitorul Cluj |
2-0 |
0-0 |
90 |
08:30 |
International Club Friendly |
Teplice B |
Slavia Prague B |
0-3 |
0-0 |
89 |
08:45 |
Malaysia President Cup |
Pahang U21 |
Kuala Lumpur FA U21 |
2-0 |
0-0 |
93 |
08:45 |
Malaysia President Cup |
Kuching FA U21 |
Kelantan U21 |
4-2 |
0-0 |
94 |
08:45 |
Malaysia President Cup |
Kedah U21 |
Terengganu FC III U21 |
1-2 |
0-0 |
93 |
08:45 |
Malaysia President Cup |
Melaka United FC U21 |
Sabah U21 |
1-1 |
0-0 |
93 |
08:45 |
Malaysia President Cup |
Pulau Pinang U21 |
Kelantan United U21 |
0-2 |
0-0 |
95 |
08:45 |
Malaysia President Cup |
Negeri Sembilan U21 |
PDRM U21 |
3-0 |
0-0 |
93 |
09:00 |
International Club Friendly |
Ferencvarosi TC B |
Beech Sigit |
- |
- |
|
09:00 |
International Club Friendly |
Las Palmas |
Orlando Pirates |
0-0 |
0-0 |
90 |
09:00 |
International Club Friendly |
Las Palmas |
Orlando Pirates |
0-0 |
0-0 |
90 |
09:00 |
International Club Friendly |
Academica Coimbra |
Varzim |
2-1 |
0-0 |
91 |
09:00 |
International Club Friendly |
Portimonense |
FC Porto |
- |
- |
|
09:00 |
International Club Friendly |
Santa Clara |
Feirense |
0-0 |
0-0 |
0 |
09:00 |
International Club Friendly |
Lille |
USL Dunkerque |
- |
- |
|
09:00 |
International Club Friendly |
Casa Pia AC |
Moreirense |
- |
- |
|
09:00 |
Vietnamese First Division |
Tuan Tu Phu Tho |
Ba Ria Vung Tau FC |
3-1 |
0-0 |
95 |
09:30 |
Australia Capital Gatorade Premier League |
Tuggeranong United |
West Canberra Wanderers |
2-0 |
0-0 |
93 |
09:30 |
International Club Friendly |
AVS Futebol SAD |
FC Felgueiras |
- |
- |
|
09:30 |
International Club Friendly |
Lusitania |
Leixoes |
- |
- |
|
09:30 |
Calcutta Football League |
Dalhousie AC |
Army Red |
0-0 |
0-0 |
95 |
10:00 |
K League 2 |
Seongnam FC |
Gyeongnam FC |
1-1 |
0-0 |
95 |
10:00 |
K League 2 |
Jeonnam Dragons |
Ansan Greeners FC |
5-2 |
0-0 |
94 |
10:00 |
International Club Friendly |
Yokohama Marinos |
Celtic FC |
6-3 |
0-0 |
92 |
10:00 |
International Club Friendly |
Leicester City |
Oud Heverlee |
- |
- |
|
10:00 |
International Club Friendly |
Budapest Honved |
Wolverhampton U21 |
- |
- |
|
10:00 |
International Club Friendly |
Sabah FK Baku |
Olympiakos Piraeus |
1-1 |
0-0 |
91 |
10:00 |
Vietnamese First Division |
Quang Nam |
PVF-CAND |
2-0 |
0-0 |
94 |
10:30 |
K League 2 |
Gimcheon Sangmu FC |
Chungnam Asan |
3-2 |
0-0 |
94 |
11:00 |
International Club Friendly |
SV Sandhausen |
SV Elversberg |
- |
- |
|
12:00 |
International Club Friendly |
Reims |
Charleroi |
- |
- |
|
12:00 |
International Club Friendly |
Maccabi Netanya |
Red Star Waasland |
- |
- |
|
12:00 |
International Club Friendly |
Hansa Rostock |
Berliner FC Dynamo |
0-0 |
0-0 |
14 |
12:00 |
International Club Friendly |
Slask Wroclaw (W) |
Banik Ostrava (W) |
0-0 |
0-0 |
90 |
12:00 |
Bhutan Thimphu League |
Namlha FC |
Paro FC |
0-0 |
0-0 |
91 |
13:00 |
International Club Friendly |
Obolon Kiev |
FK Nyva Buzova |
- |
- |
|
13:00 |
International Club Friendly |
KMSK Deinze |
Emmen |
- |
- |
|
13:00 |
International Club Friendly |
Sokol Kleczew |
Unia Swarzedz |
4-3 |
0-0 |
90 |
13:00 |
International Club Friendly |
Anderlecht II |
AZ Alkmaar (Youth) |
3-2 |
0-0 |
88 |
13:00 |
International Club Friendly |
Manchester United |
Lyon |
1-0 |
0-0 |
89 |
14:00 |
International Club Friendly |
Siarka Tarnobrzeg |
KSZO Ostrowiec |
- |
- |
|
14:00 |
International Club Friendly |
Guingamp |
Quevilly |
- |
- |
|
14:00 |
International Club Friendly |
Sassuolo |
AEP Paphos |
2-1 |
0-0 |
90 |
14:00 |
Argentina Reserve League |
Central Cordoba SdE Reserves |
Racing Club Reserves |
0-2 |
0-0 |
93 |
14:00 |
Argentina Reserve League |
Central Cordoba SdE Reserves |
Racing Club Reserves |
0-2 |
0-0 |
93 |
14:00 |
Argentina Reserve League |
River Plate Reserves |
Rosario Central Reserves |
3-0 |
0-0 |
90 |
14:00 |
Argentina Reserve League |
River Plate Reserves |
Rosario Central Reserves |
3-0 |
0-0 |
90 |
14:00 |
Argentina Reserve League |
Lanus Reserves |
Instituto AC Cordoba II |
2-1 |
0-0 |
92 |
14:00 |
Argentina Reserve League |
Sarmiento Junin Reserve |
Defensa y Justicia Reserves |
2-0 |
0-0 |
92 |
14:00 |
Argentina Reserve League |
Sarmiento Junin Reserve |
Defensa y Justicia Reserves |
2-0 |
0-0 |
92 |
14:30 |
International Club Friendly |
Bohemians1905 B |
Zivanice |
2-4 |
0-0 |
90 |
14:30 |
International Club Friendly |
Monza |
Real Vicenza |
- |
- |
|
15:00 |
UEFA Champions League |
FK Valmiera |
NK Olimpija Ljubljana |
1-2 |
0-0 |
94 |
15:00 |
International Club Friendly |
BVSC Zuglo |
Budaorsi SC |
0-0 |
0-0 |
89 |
15:00 |
International Club Friendly |
MKS Kluczbork |
Sieradz |
4-1 |
0-0 |
89 |
15:00 |
International Club Friendly |
Blonianka Blonie |
Swit Nowy Dwor Mazowiecki |
0-0 |
0-0 |
89 |
15:00 |
International Club Friendly |
CS Dinamo Bucuresti |
Gloria Buzau |
1-3 |
0-0 |
92 |
15:00 |
International Club Friendly |
Videoton Puskas Akademia |
Al-Fateh |
0-0 |
0-0 |
89 |
15:00 |
International Club Friendly |
Kaposvar |
Paksi B |
2-1 |
0-0 |
88 |
15:00 |
International Club Friendly |
Palermo |
USD Virtus Verona |
0-1 |
0-0 |
91 |
15:00 |
International Club Friendly |
Sampdoria |
FC Rapperswil-Jona |
4-1 |
0-0 |
88 |
15:00 |
International Club Friendly |
Rennes |
Concarneau |
1-1 |
0-0 |
87 |
15:00 |
Finland Women League 1 |
Espoo (W) |
NJS (W) |
2-1 |
0-0 |
91 |
15:30 |
Finland Ykkonen |
Jaro |
Gnistan Helsinki |
2-2 |
0-0 |
91 |
15:30 |
International Club Friendly |
Varda SE |
Maccabi Petah Tikva FC |
1-1 |
0-0 |
89 |
15:30 |
International Club Friendly |
Rabotnicki Skopje |
Ashdod MS |
0-0 |
0-0 |
89 |
15:30 |
International Club Friendly |
Banni Yas |
Veszprem |
2-1 |
0-0 |
93 |
15:30 |
International Club Friendly |
Blansko |
Bzenec |
2-3 |
0-0 |
92 |
15:30 |
International Club Friendly |
Wislanie Jaskowice |
Rekord Bielsko-Biala |
0-0 |
0-0 |
91 |
15:59 |
UEFA Champions League |
Ferencvarosi TC |
KI Klaksvik |
0-3 |
0-0 |
93 |
15:59 |
UEFA Champions League |
Dinamo Tbilisi |
Lokomotiv Astana |
1-2 |
0-0 |
96 |
15:59 |
UEFA Champions League |
Qarabag |
Lincoln Red Imps FC |
4-0 |
0-0 |
93 |
15:59 |
Norwegian Tippeligaen |
Lillestrom |
Aalesund FK |
5-1 |
0-0 |
92 |
15:59 |
Finland - Kakkonen Lohko |
Lahden Reipas |
PK-35 Vantaa |
0-2 |
0-0 |
92 |
15:59 |
International Club Friendly |
ASK Klagenfurt |
Udinese |
1-4 |
0-0 |
90 |
15:59 |
International Club Friendly |
MFK Karvina B |
Vitkovice |
5-0 |
0-0 |
86 |
15:59 |
International Club Friendly |
Sokol Lanzho |
Hodonin Sardice |
4-1 |
0-0 |
87 |
15:59 |
International Club Friendly |
SC Farense |
Sporting CP |
- |
- |
|
15:59 |
International Club Friendly |
SK Zapy |
Meteor Praha |
0-0 |
0-0 |
88 |
15:59 |
International Club Friendly |
FC Zenit Caslav |
Pardubice B |
0-6 |
0-0 |
88 |
15:59 |
International Club Friendly |
Star Starachowice |
Bron Radom |
0-0 |
0-0 |
88 |
15:59 |
International Club Friendly |
FK Pencin Turnov |
Arsenal Ceska Lipa |
0-0 |
0-0 |
89 |
15:59 |
International Club Friendly |
TJ Start Brno |
FC Kurim |
4-1 |
0-0 |
87 |
15:59 |
International Club Friendly |
Kozlovice |
Hranice KUNZ |
0-0 |
0-0 |
90 |
15:59 |
International Club Friendly |
Csepel |
BKV Elore |
- |
- |
|
15:59 |
International Club Friendly |
Pau FC |
Ajaccio |
- |
- |
|
15:59 |
International Club Friendly |
Tiszafuredi |
Diosgyori VTK II |
- |
- |
|
15:59 |
International Club Friendly |
Rot-Weiss Oberhausen |
Borussia Dortmund |
2-2 |
0-0 |
88 |
15:59 |
International Club Friendly |
Dynamo Kyiv |
Al Hilal |
1-0 |
0-0 |
91 |
15:59 |
International Club Friendly |
Paris FC |
UNFP |
- |
- |
|
15:59 |
International Club Friendly |
Bekescsaba |
Korosladany MSK |
0-0 |
0-0 |
90 |
15:59 |
International Club Friendly |
Vfr Aalen |
SSV Ulm 1846 |
0-0 |
0-0 |
89 |
15:59 |
International Club Friendly |
Angers |
Le Mans |
2-1 |
0-0 |
89 |
15:59 |
International Club Friendly |
Slovan Velvary |
SK Kladno |
4-3 |
0-0 |
87 |
15:59 |
International Club Friendly |
Lierse |
Sint-Truidense |
1-3 |
0-0 |
89 |
15:59 |
Senegal FA Cup |
Guediawaye |
ASC Jaraaf |
0-0 |
0-0 |
92 |
16:15 |
International Club Friendly |
Union Berlin |
Rapid Wien |
3-0 |
0-0 |
90 |
16:15 |
International Club Friendly |
Grenoble |
GOAL FC |
- |
- |
|
16:30 |
International Club Friendly |
Karlsruher SC |
Liverpool |
2-4 |
0-0 |
92 |
16:30 |
International Club Friendly |
Amiens |
Versailles 78 |
1-1 |
0-0 |
90 |
16:30 |
International Club Friendly |
AZ Alkmaar |
Norwich City |
1-1 |
0-0 |
89 |
16:30 |
International Club Friendly |
Eintracht Braunschweig |
Hapoel Tel Aviv |
0-0 |
0-0 |
91 |
16:30 |
International Club Friendly |
Le Havre |
Caen |
1-3 |
0-0 |
91 |
16:30 |
International Club Friendly |
Indjija |
FK Graficar Beograd |
0-0 |
0-0 |
90 |
16:30 |
International Club Friendly |
Racing Union Luxemburg |
Troyes |
0-0 |
0-0 |
90 |
16:30 |
International Club Friendly |
Martigues |
Rodez Aveyron |
2-2 |
0-0 |
88 |
16:30 |
International Club Friendly |
ETSV Weiche Flensburg |
Hansa Rostock II |
- |
- |
|
16:30 |
International Club Friendly |
FV Ravensburg |
Eintracht Frankfurt (Youth) |
- |
- |
|
16:30 |
International Club Friendly |
FK Backa Topola |
FK Radnicki Sremska Mitrovica |
0-2 |
0-0 |
92 |
16:30 |
International Club Friendly |
SK Slany |
Sokol Hostoun |
2-1 |
0-0 |
90 |
16:30 |
International Club Friendly |
Gutersloh |
Preuben Munster |
1-4 |
0-0 |
89 |
17:00 |
International Club Friendly |
SD Amorebieta |
Osasuna B |
2-1 |
0-0 |
87 |
17:00 |
International Club Friendly |
SD Amorebieta |
Osasuna B |
2-1 |
0-0 |
87 |
17:00 |
International Club Friendly |
NAC Breda |
RKC Waalwijk |
2-3 |
0-0 |
90 |
17:00 |
International Club Friendly |
FC Hanau 93 |
Kickers Offenbach |
1-1 |
0-0 |
91 |
17:00 |
International Club Friendly |
Kiraly SZE |
Csornai SE |
- |
- |
|
17:00 |
International Club Friendly |
Meerssen |
MVV Maastricht |
- |
- |
|
17:00 |
International Club Friendly |
Pforzheim |
VfB Stuttgart II |
- |
- |
|
17:00 |
International Club Friendly |
TVD Velbert |
Cronenberger SC |
0-0 |
0-0 |
89 |
17:00 |
International Club Friendly |
SV Mettlach |
Saarbrucken |
- |
- |
|
17:00 |
International Club Friendly |
UE Olot |
Girona |
2-3 |
0-0 |
92 |
17:00 |
International Club Friendly |
Mahdov FC |
TSV Rudow |
1-0 |
0-0 |
87 |
17:00 |
International Club Friendly |
FSV Kuhlungsborn |
Rostocker FC |
1-5 |
0-0 |
87 |
17:00 |
International Club Friendly |
BSV Rehden |
SC Rot Weiss Maaslingen |
0-0 |
0-0 |
89 |
17:00 |
International Club Friendly |
Thes Sport |
Patro Eisden |
1-2 |
0-0 |
89 |
17:00 |
International Club Friendly |
FK Pirmasens |
FV Dudenhofen |
3-0 |
0-0 |
89 |
17:00 |
International Club Friendly |
Metalac Gornji Milanovac |
Rudar Prijedor |
3-2 |
0-0 |
87 |
17:00 |
International Club Friendly |
KAA Gent |
Zulte-Waregem |
- |
- |
|
17:00 |
International Club Friendly |
Hannover 96 |
MSV Duisburg |
3-0 |
0-0 |
90 |
17:00 |
International Club Friendly |
Toulouse |
Andorra FC |
0-0 |
0-0 |
90 |
17:15 |
International Club Friendly |
Getafe |
Leganes |
1-0 |
0-0 |
88 |
17:15 |
International Club Friendly |
Wuppertaler |
VfB Hilden |
3-1 |
0-0 |
89 |
17:30 |
Egyptian Premier League |
Al Ahly SC |
Haras El Hedoud |
2-1 |
0-0 |
98 |
17:30 |
International Club Friendly |
Jeunesse Esch |
Fola Esch |
2-2 |
0-0 |
90 |
18:00 |
UEFA Champions League |
Swift Hesperange |
Slovan Bratislava |
0-2 |
0-0 |
94 |
18:00 |
UEFA Champions League |
Ludogorets Razgrad |
KF Ballkani |
4-0 |
0-0 |
96 |
18:00 |
International Club Friendly |
Vojvodina Novi Sad |
Borac Banja Luka |
0-0 |
0-0 |
91 |
18:00 |
International Club Friendly |
Sporting Braga |
Cardiff City |
1-0 |
0-0 |
92 |
18:00 |
International Club Friendly |
FC Cartagena |
Dhamk |
0-1 |
0-0 |
91 |
18:00 |
International Club Friendly |
Real Betis |
Monaco |
1-3 |
0-0 |
89 |
18:00 |
International Club Friendly |
Rotherham United |
Middlesbrough |
0-2 |
0-0 |
91 |
18:00 |
International Club Friendly |
Preston North End |
Ipswich Town |
1-2 |
0-0 |
89 |
18:00 |
International Club Friendly |
Chesterfield |
Derby County |
0-1 |
0-0 |
90 |
18:00 |
International Club Friendly |
Galicia |
Racing de Ferrol |
- |
- |
|
18:00 |
BRA SPC |
Santo Andre |
Sao Caetano |
1-1 |
0-0 |
95 |
18:00 |
Brazil Paulista Serie B |
Anpaao |
Francana |
4-3 |
0-0 |
92 |
18:00 |
Brazil Paulista Serie B |
Manthiqueira/SP |
Vocem SP |
0-1 |
0-0 |
96 |
18:00 |
Brazil Paulista Serie B |
Maua FC |
CA Taquaritinga SP |
1-2 |
0-0 |
95 |
18:00 |
Brazil Paulista Serie B |
Tanabi SP |
XV de Jau |
0-2 |
0-0 |
93 |
18:00 |
Brazil Paulista Serie B |
America SP |
Nacional SP |
2-1 |
0-0 |
94 |
18:00 |
Brazil Paulista Serie B |
Uniao Sao Joao |
Flamengo (AA) |
2-0 |
0-0 |
93 |
18:00 |
Brazil Paulista Serie B |
Rio Branco(SP) |
Jabaquara SP |
3-3 |
0-0 |
100 |
18:00 |
Brazil Paulista Serie B |
Joseense |
Penapolense |
0-0 |
0-0 |
92 |
18:00 |
Brazil Copa Gaucho |
Monsoon FC |
Sao Jose PoA RS |
0-1 |
0-0 |
97 |
18:00 |
Brazil national youth (U20) Football Championship |
Internacional PB U20 |
Serra Branca U20 |
0-1 |
0-0 |
93 |
18:15 |
International Club Friendly |
TuS Bersenbruck |
Sportfreunde Lotte |
0-0 |
0-0 |
89 |
18:30 |
UEFA Champions League |
Larne FC |
HJK Helsinki |
2-1 |
0-0 |
94 |
18:30 |
International Club Friendly |
Estoril |
Sheffield United |
0-0 |
0-0 |
92 |
18:30 |
International Club Friendly |
Bradford Park Avenue |
Bradford City |
0-0 |
0-0 |
89 |
18:30 |
Argentina group C Tebolidun League Manchester |
Berazategui |
Central Cordoba De Rosario |
1-1 |
0-0 |
97 |
18:30 |
Argentina group C Tebolidun League Manchester |
Club Lujan |
Liniers |
0-1 |
0-0 |
92 |
18:30 |
Argentina group C Tebolidun League Manchester |
Sportivo Italiano |
Uhl Que Sa |
2-1 |
0-0 |
96 |
18:45 |
Scotland League Cup |
Edinburgh City |
Kelty Hearts |
3-5 |
0-0 |
89 |
18:45 |
Scotland League Cup |
Arbroath |
Cowdenbeath |
1-1 |
0-0 |
96 |
18:45 |
International Club Friendly |
AFC Totton |
Bognor Regis Town |
- |
- |
|
18:45 |
International Club Friendly |
Ebbsfleet United |
Leyton Orient |
0-0 |
0-0 |
42 |
18:45 |
International Club Friendly |
Northampton Town |
Birmingham City |
0-1 |
0-0 |
89 |
18:45 |
Northern Ireland Women's Super |
Ballymena Allstars (W) |
Crusaders Newtownabbey Strikers (W) |
1-6 |
0-0 |
92 |
19:00 |
International Club Friendly |
Marino |
Tenerife |
0-1 |
0-0 |
90 |
19:00 |
Venezuela Segunda Division |
Atletico El Vigia |
Titanes FC |
2-0 |
0-0 |
94 |
19:00 |
Copa LFPB |
Libertad Gran Mamore FC |
Jorge Wilstermann |
0-2 |
0-0 |
95 |
19:15 |
Iceland League Cup C |
Arborg |
IH Hafnarfjordur |
0-0 |
0-0 |
91 |
19:15 |
Iceland League Cup C |
Augnablik Kopavogur |
KF Gardabaer |
0-2 |
0-0 |
90 |
19:15 |
Iceland League Cup C |
Ellidi |
Kari Akranes |
1-4 |
0-0 |
90 |
19:15 |
Iceland League Cup C |
KFK Kopavogur |
Ymir |
2-1 |
0-0 |
92 |
19:15 |
Iceland League Cup C |
UMF Vidir |
Hviti Riddarinn |
5-1 |
0-0 |
89 |
19:30 |
Venezuela Segunda Division |
Dynamo Puerto FC |
Academia Anzoategui FC |
1-1 |
0-0 |
94 |
19:30 |
Venezuela Segunda Division |
Atletico La Cruz |
Deportivo Nueva Esparta |
1-1 |
0-0 |
94 |
19:30 |
Venezuela Segunda Division |
Yaracuy FC |
Heroes de Falcon |
0-0 |
0-0 |
99 |
20:00 |
International Club Friendly |
Sevilla |
Independiente Jose Teran |
1-1 |
0-0 |
96 |
20:00 |
Venezuela Segunda Division |
Trujillanos |
Academia Rey |
1-1 |
0-0 |
93 |
20:00 |
Venezuela Segunda Division |
Urena SC |
Real Frontera |
2-0 |
0-0 |
93 |
20:00 |
Venezuela Segunda Division |
CS Maritimo de La Guaira |
Deportivo Miranda |
1-1 |
0-0 |
94 |
20:00 |
Paraguay Cup |
Independiente Luque |
Sportivo Ameliano |
0-3 |
0-0 |
93 |
20:00 |
Ecuador Campeonato Serie B |
9 de Octubre |
CD Independiente Juniors |
4-0 |
0-0 |
94 |
20:00 |
Ecuador Campeonato Serie B |
CD Vargas Torres |
Chacaritas SC |
0-0 |
0-0 |
0 |
22:00 |
Copa Sudamericana |
Botafogo RJ |
Patronato Parana |
1-1 |
0-0 |
95 |
22:00 |
Brazil Serie B |
Atletico Clube Goianiense |
Mirassol |
2-2 |
0-0 |
100 |
22:00 |
Brazil Serie B |
Gremio Novorizontin |
Londrina PR |
3-0 |
0-0 |
92 |
22:00 |
Brazil national youth (U20) Football Championship |
Esporte de Patos U20 |
Treze U20 |
1-2 |
0-0 |
94 |
22:00 |
Copa LFPB |
Club Guabira |
Atletico Palmaflor Vinto |
1-0 |
0-0 |
100 |
22:30 |
Paraguay Cup |
Sportivo San Lorenzo |
Olimpia Asuncion |
0-0 |
0-0 |
91 |
23:00 |
USL Championship |
Detroit City |
Louisville City FC |
2-0 |
0-0 |
95 |
23:00 |
USA National Premier Soccer League |
Charlotte Independence |
Greenville Triumph |
1-0 |
0-0 |
95 |
23:00 |
Argentina group C Tebolidun League Manchester |
Ferrocarril Midland |
Excursionistas |
0-0 |
0-0 |
91 |
23:00 |
Brazil Paulista Serie B |
Independente SP |
Guarulhos SP |
2-0 |
0-0 |
96 |
23:00 |
Brazil Paulista Serie B |
Catanduva FC |
SKA Brasil |
0-0 |
0-0 |
92 |
23:00 |
Brazil Copa Gaucho |
Uniao Frederiquense RS |
Sao Luiz(RS) |
0-1 |
0-0 |
97 |
23:00 |
Brazil Copa Fares Lopes |
Ferroviario CE |
Uniclinic Atletico Cearense CE |
2-1 |
0-0 |
95 |
23:00 |
USA Independent League |
Maryland Bobcats FC |
Chattanooga |
1-1 |
0-0 |
91 |
23:00 |
Brazil Campeonato Amapaense |
Trem-AP |
Ypiranga AP |
3-1 |
0-0 |
92 |
23:30 |
International Club Friendly |
Chelsea |
Wrexham |
3-0 |
0-0 |
88 |
08:45 |
Malaysia President Cup |
Selangor U21 |
Johor Darul Tazim III U21 |
0-2 |
0-0 |
93 |
11:00 |
Maldives Premier League |
Club Eagles |
United Victory |
2-1 |
0-0 |
94 |
23:00 |
Venezuela Segunda Division |
Fundacion AIFI |
Bolívar SC VEN |
1-1 |
0-0 |
95 |
08:00 |
International Club Friendly |
MTK Hungaria |
Vasas |
- |
- |
|
09:00 |
International Club Friendly |
Vasas SC II |
Dorogi FC |
- |
- |
|
09:00 |
International Club Friendly |
Belenenses |
SL Benfica B |
- |
- |
|
09:00 |
International Club Friendly |
FC Arouca |
Sporting Braga II |
- |
- |
|
10:00 |
International Club Friendly |
KKPK Medyk Konin (W) |
KKP Bydgoszcz (W) |
1-0 |
0-0 |
44 |
11:30 |
International Club Friendly |
Chao Pak Kei |
Cheng Fung |
- |
- |
|
14:00 |
International Club Friendly |
FC Kairat Almaty |
Pakhtakor |
0-1 |
0-0 |
94 |
15:00 |
International Club Friendly |
Qabala |
FK Rinija Gostivar |
0-0 |
0-0 |
39 |
15:00 |
International Club Friendly |
Salernitana |
Pescara |
- |
- |
|
15:30 |
International Club Friendly |
NK Aluminij |
Scolar Resita |
- |
- |
|
15:30 |
International Club Friendly |
Dafuji cloth MTE |
NK Brinje Grosuplje |
1-1 |
0-0 |
88 |
15:30 |
International Club Friendly |
Paksi SE Honlapja |
FK Csikszereda Miercurea Ciuc |
5-2 |
0-0 |
88 |
15:30 |
International Club Friendly |
KF Ferizaj |
KF Arsimi |
- |
- |
|
15:59 |
International Club Friendly |
FC Blaus Weiss 90 Berlin |
Hertha 06 Charlotten |
- |
- |
|
15:59 |
International Club Friendly |
NK Krk |
NK Grobnican Cavle |
- |
- |
|
15:59 |
International Club Friendly |
Kecskemeti TE B |
Tiszafoldvar VSE |
- |
- |
|
15:59 |
International Club Friendly |
Nottingen |
Astoria Walldorf |
0-3 |
0-0 |
90 |
16:30 |
International Club Friendly |
Radnicki 1923 Kragujevac |
FK Takovo |
0-0 |
0-0 |
87 |
17:00 |
International Club Friendly |
Godollo |
MTK Hungaria FC II |
- |
- |
|
17:00 |
International Club Friendly |
Goppinger SV |
Sportfreunde Dorfmerkingen |
- |
- |
|
17:00 |
International Club Friendly |
Epitok |
Gyongyos |
- |
- |
|
17:00 |
International Club Friendly |
Real Zaragoza |
Real Zaragoza B |
- |
- |
|
17:30 |
International Club Friendly |
SV Straelen |
Wegberg-Beeck |
0-0 |
0-0 |
86 |
18:00 |
International Club Friendly |
Forest Green Rovers |
Everton U21 |
- |
- |
|
18:00 |
International Club Friendly |
VPV Purmersteijn |
ADO '20 |
- |
- |
|
18:45 |
International Club Friendly |
Crawley Town |
Crystal Palace |
0-4 |
0-0 |
90 |
18:45 |
International Club Friendly |
Salford City |
West Bromwich(WBA) |
2-2 |
0-0 |
90 |
19:30 |
International Club Friendly |
Sporting CP |
Racing Genk |
1-1 |
0-0 |
93 |
15:30 |
International Club Friendly |
Frosinone |
SSD Ferentino Calcio |
- |
- |
|
17:00 |
International Club Friendly |
TSG Wieseck |
FSV Fernwald |
1-10 |
0-0 |
87 |
18:00 |
England Reserves League |
FF Sport Nova Cruz |
CEO |
1-4 |
0-0 |
93 |
22:30 |
England Reserves League |
Dinamo AL |
SC Penedense |
0-5 |
0-0 |
89 |
11:00 |
Holland Eerste Divisie |
Roda JC |
Helmond Sport |
0-0 |
0-0 |
92 |
08:00 |
International Club Friendly |
Arges |
CS Corvinul Hunedoara |
1-4 |
0-0 |
90 |
15:59 |
International Club Friendly |
Jedinstvo UB |
Semendrija 1924 |
0-0 |
0-0 |
88 |
15:59 |
Maldives Premier League |
Club Valencia MDV |
Super United Sports |
0-5 |
0-0 |
92 |
07:00 |
International Club Friendly |
Crisul Chisineu Cris |
ACS Dumbravita |
- |
- |
|
08:00 |
International Club Friendly |
Kryvbas |
Veres |
- |
- |
|
13:00 |
International Club Friendly |
Abha |
Gol Gohar FC |
2-0 |
0-0 |
90 |
13:00 |
International Club Friendly |
Abha |
Gol Gohar FC |
2-0 |
0-0 |
90 |
15:00 |
International Club Friendly |
Unie Hlubina |
FC Prerov |
- |
- |
|
15:15 |
International Club Friendly |
FC Vratimov |
Frydlant |
- |
- |
|
19:30 |
Brazil Paulista Women's League |
JC Futebol Clube (W) |
3B da Amazonia (W) |
0-2 |
0-0 |
91 |
14:00 |
Argentina Reserve League |
Tigre Reserves |
Colon Reserves |
2-0 |
0-0 |
94 |
14:00 |
Argentina Reserve League |
Tigre Reserves |
Colon Reserves |
2-0 |
0-0 |
94 |
12:00 |
Argentina Youth League |
Atletico Rafaela U20 |
Nueva Chicago U20 |
1-0 |
0-0 |
95 |
12:00 |
Argentina Youth League |
CD Moron U20 |
CA Atlanta U20 |
1-1 |
0-0 |
94 |
13:00 |
Argentina Youth League |
Deportivo Riestra U20 |
CSD Flandria U20 |
3-2 |
0-0 |
94 |
13:00 |
Argentina Youth League |
Almagro U20 |
All Boys U20 |
0-1 |
0-0 |
92 |
15:59 |
International Club Friendly |
Al-Shabab(KSA) |
Debrecin VSC |
1-0 |
0-0 |
88 |
14:00 |
International Club Friendly |
TJ Spartak Myjava(W) |
GKS Katowice (W) |
0-0 |
0-0 |
0 |
15:59 |
International Club Friendly |
SK Zdirec Nad Doubravou |
Vrchovina |
0-0 |
0-0 |
89 |
17:00 |
International Club Friendly |
TUS Heiligenkreuz |
Sturm Graz (Youth) |
0-0 |
0-0 |
89 |
15:00 |
Colombia Regional League |
Talento y Vida |
Politecnico J.I.C. |
1-2 |
0-0 |
93 |
18:00 |
Iceland League Cup |
Magni |
Vikingur Olafsvik |
1-2 |
0-0 |
93 |
18:00 |
Iceland League Cup |
Volsungur husavik |
Haukar Hafnarfjordur |
1-0 |
0-0 |
92 |
18:00 |
Brazil Copa Gaucho |
EC Passo Fundo |
EC Juventude II |
0-0 |
0-0 |
94 |
00:00 |
Copa Sudamericana |
Club Sport Emelec |
Sporting Cristal |
0-0 |
0-0 |
95 |
00:00 |
Copa Sudamericana |
San Lorenzo |
Dep.Independiente Medellin |
2-0 |
0-0 |
92 |
00:00 |
Ecuador Campeonato Serie B |
Macara |
Buhos ULVR |
0-0 |
0-0 |
95 |
00:00 |
Ecuador Campeonato Serie B |
Macara |
Buhos ULVR |
0-0 |
0-0 |
95 |
00:00 |
Ecuador Campeonato Serie B |
Macara |
Buhos ULVR |
0-0 |
0-0 |
95 |
00:00 |
Copa LFPB |
Nacional Potosi |
Blooming |
0-1 |
0-0 |
97 |
00:00 |
Argentina Cup |
Racing Club |
San Martin Tucuman |
2-1 |
0-0 |
95 |
00:30 |
Brazil Serie B |
ABC RN |
Guarani SP |
0-1 |
0-0 |
95 |
00:30 |
Brazil Serie B |
Avai FC |
Sampaio Correa |
2-0 |
0-0 |
95 |
00:30 |
Brazil Serie B |
Ceara |
Vila Nova |
1-0 |
0-0 |
96 |
00:30 |
Brazil Serie B |
Sport Club do Recife |
Vitoria BA |
1-2 |
0-0 |
94 |
00:30 |
International Club Friendly |
MLS All-Stars |
Arsenal |
0-5 |
0-0 |
95 |
01:00 |
Primera Division de Colombiano-Apertura |
Independiente Santa Fe |
Jaguares de Cordoba |
1-0 |
0-0 |
97 |
01:00 |
International Club Friendly |
New Mexico United |
Sunderland A.F.C |
- |
- |
|
02:00 |
International Club Friendly |
Atlas |
Sporting Gijon |
1-1 |
0-0 |
92 |
03:00 |
International Club Friendly |
Necaxa |
Athletic Bilbao |
0-2 |
0-1 |
89 |
03:00 |
International Club Friendly |
Necaxa |
Athletic Bilbao |
0-2 |
0-1 |
89 |
17:00 |
International Club Friendly |
CD Estebona |
Al-Wakra |
0-1 |
0-0 |
35 |
18:45 |
International Club Friendly |
Chelmsford City |
Leyton Orient |
2-0 |
0-0 |
89 |
07:00 |
FIFA Women |
New Zealand (W) |
Norway (W) |
1-0 |
0-0 |
99 |
08:30 |
India Sikkim S-League |
Kumar Sporting FC |
Sai Namchi |
1-0 |
0-0 |
94 |
08:30 |
Vietnam Second Division |
Luxury Ha Long |
Hai Nam Vinh Phuc |
4-4 |
0-0 |
93 |
08:30 |
Vietnam Second Division |
KLB Kien Giang |
TP Ho Chi Minh II |
1-4 |
0-0 |
91 |
09:00 |
Vietnam Second Division |
Da Nang II |
Dak Lak |
1-0 |
0-0 |
93 |
09:00 |
Vietnam Second Division |
Dong Nai Berjaya |
Vinh Long |
2-0 |
0-0 |
90 |
09:00 |
Vietnam Second Division |
Tien Giang |
Dong Thap |
0-0 |
0-0 |
92 |
09:00 |
Vietnamese First Division |
Huda Hue |
TTBD Phu Dong |
0-2 |
0-0 |
93 |
09:00 |
Myanmar League Women |
Sport Education (W) |
Thitsar Arman FC (W) |
1-2 |
0-0 |
92 |
09:30 |
Calcutta Football League |
BSS Sporting Club |
West Bengal Police |
1-1 |
0-0 |
94 |
09:30 |
Calcutta Football League |
East Bengal Club II |
Kidderpore SC |
2-0 |
0-0 |
93 |
10:00 |
FIFA Women |
Australia (W) |
Ireland (W) |
1-0 |
0-0 |
96 |
10:00 |
Vietnamese First Division |
Binh Phuoc |
Dong Tam Long An |
1-1 |
0-0 |
95 |
11:45 |
Singapore League |
Lion City Sailors |
Tanjong Pagar Utd |
3-2 |
0-0 |
97 |
12:00 |
Kazakhstan Division 1 |
FK Arys |
Zhenis |
0-2 |
0-0 |
90 |
12:00 |
Kazakhstan Division 1 |
Akademiya Ontustik |
Tarlan |
- |
- |
|
12:00 |
Bhutan Thimphu League |
Thimphu City |
RTC FC |
3-0 |
0-0 |
72 |
13:00 |
International Club Friendly |
Antalyaspor |
Alanyaspor |
1-1 |
0-0 |
79 |
13:00 |
Kazakhstan Division 1 |
Kairat Academy |
Khan Tengri FC |
3-1 |
0-0 |
95 |
13:00 |
Iceland Women's Division 1 |
Augnablik (W) |
Vikingur Reykjavik (W) |
0-4 |
0-0 |
93 |
14:00 |
International Club Friendly |
SC Verl |
Alemannia Aachen |
4-1 |
0-0 |
90 |
14:00 |
Iraqi Premier League |
Newroz SC(IRQ) |
Al Quwa Al Jawiya |
- |
- |
|
14:00 |
Kazakhstan Division 1 |
Akzhayik Oral |
Ekibastuzets |
3-0 |
0-0 |
69 |
14:00 |
Argentina Reserve League |
Villa San Carlos Reserves |
CA San Miguel Reserves |
1-3 |
0-0 |
92 |
14:00 |
Argentina Reserve League |
Godoy Cruz Reserves |
Banfield Reserves |
0-0 |
0-0 |
91 |
14:00 |
Argentina Reserve League |
Union Santa Fe Reserves |
Velez Sarsfield Reserves |
0-1 |
0-0 |
92 |
14:00 |
Argentina Reserve League |
CA Independiente Reserves |
Atletico Tucuman Reserve |
3-0 |
0-0 |
90 |
14:00 |
Argentina Reserve League |
Gimnasia LP Reserves |
Talleres Cordoba Reserve |
1-3 |
0-0 |
85 |
14:00 |
Argentina Reserve League |
Newell's Reserves |
Boca Juniors Reserve |
1-1 |
0-0 |
94 |
15:00 |
UEFA Europa Conference League |
Birkirkara FC |
Maribor |
1-2 |
0-0 |
100 |
15:00 |
UEFA Europa Conference League |
Europa FC |
KF Dukagjini |
2-3 |
0-0 |
100 |
15:00 |
UEFA Europa Conference League |
FC Santa Coloma |
Pen-y-Bont FC |
0-0 |
0-0 |
98 |
15:00 |
International Club Friendly |
AC Milan |
Lumezzane |
3-0 |
0-0 |
17 |
15:00 |
Iraqi Premier League |
Al Diwaniya |
Naft Misan |
- |
- |
|
15:00 |
Argentina Reserve League |
Argentino Quilmes Reserves |
Atletico Fenix Reserves |
0-1 |
0-0 |
91 |
15:00 |
Argentina Reserve League |
Deportivo Liniers Reserves |
CA Atlas Reserves |
3-0 |
0-0 |
92 |
15:00 |
Argentina Reserve League |
General Lamadrid Reserves |
Leandro N. Alem Reserves |
1-0 |
0-0 |
95 |
15:15 |
Iraqi Premier League |
Al Shorta |
Al-Hudod |
- |
- |
|
15:30 |
UEFA Europa Conference League |
Rigas Futbola skola |
FK Makedonija Gjorce Petrov |
4-1 |
0-0 |
92 |
15:30 |
UEFA Europa Conference League |
Paide Linnameeskond |
B36 Torshavn |
0-0 |
0-0 |
92 |
15:30 |
UEFA Europa Conference League |
Trans Narva |
FC Pyunik |
0-3 |
0-0 |
91 |
15:30 |
International Club Friendly |
ZalaegerzsegTE |
Al-Ettifaq |
1-1 |
0-0 |
91 |
15:30 |
Bulgaria B PFG |
Yantra Gabrovo |
Belasitsa Petrich |
2-1 |
0-0 |
94 |
15:59 |
UEFA Europa Conference League |
Honka Espoo |
Tobol Kostanai |
0-0 |
0-0 |
96 |
15:59 |
UEFA Europa Conference League |
FC Milsami |
FK Panevezys |
0-1 |
0-0 |
91 |
15:59 |
International Club Friendly |
Borussia Dortmund (Youth) |
KVSK Lommel |
0-0 |
0-0 |
88 |
15:59 |
Finland Kolmonen |
NIK |
Korsnas FF |
1-2 |
0-0 |
96 |
15:59 |
Finland Kolmonen |
VPV Pallo-Veikot |
SIF |
0-1 |
0-0 |
93 |
15:59 |
Maldives Premier League |
Club Green Streets |
TC Sports Club |
0-2 |
0-0 |
95 |
15:59 |
Gambia Division 2 |
Bombada FC |
Jam City |
1-1 |
0-0 |
91 |
16:15 |
Iraqi Premier League |
Al Zawraa |
Duhok |
1-1 |
0-0 |
95 |
16:45 |
Germany Regionalliga |
SpVgg Bayreuth |
SV Schalding Heining |
1-0 |
0-0 |
91 |
16:45 |
UEFA Europa Conference League |
Levadia Tallinn |
MSK Zilina |
1-2 |
0-0 |
92 |
17:00 |
UEFA Europa Conference League |
Dinamo Minsk |
FK Zeljeznicar |
1-2 |
0-0 |
93 |
17:00 |
UEFA Europa Conference League |
Dila Gori |
Dunajska Streda |
2-0 |
0-0 |
91 |
17:00 |
UEFA Europa Conference League |
Dinamo Batumi |
KF Tirana |
1-2 |
0-0 |
98 |
17:00 |
UEFA Europa Conference League |
Zimbru Chisinau |
SP La Fiorita |
1-0 |
0-0 |
93 |
17:00 |
International Club Friendly |
APOEL Nicosia |
Volos NFC |
1-1 |
0-0 |
89 |
17:00 |
International Club Friendly |
SC Heerenveen |
OFI Crete |
2-0 |
0-0 |
89 |
17:00 |
Israel Ligat Al Toto Cup |
Hapoel Beer Sheva |
Maccabi Tel Aviv |
1-6 |
0-0 |
89 |
17:00 |
Argentina Reserve League |
JJ Urquiza Reserves |
Real Pilar Reserves |
4-1 |
0-0 |
89 |
17:00 |
Senegal FA Cup |
Amitie FC |
Mbour |
0-2 |
0-0 |
91 |
17:00 |
Austrian Cup |
Neusiedl |
Lafnitz |
1-4 |
0-0 |
92 |
17:30 |
International Club Friendly |
SV Hemelingen |
Bremer SV |
1-3 |
0-0 |
88 |
17:30 |
International Club Friendly |
FC Buderich 02 |
MSV Dusseldorf |
2-1 |
0-0 |
89 |
17:30 |
Argentina Reserve League |
CA Ituzaingo Reserves |
CS Dock Sud Reserves |
3-1 |
0-0 |
93 |
17:45 |
Brazil Campeonato Carioca Serie A2 |
Goncalense |
Resende-RJ |
1-0 |
0-0 |
96 |
18:00 |
UEFA Europa Conference League |
Vikingur Gotu |
Inter Club Escaldes |
2-1 |
0-0 |
97 |
18:00 |
UEFA Europa Conference League |
Egnatia |
FC Avan Academy |
2-2 |
0-0 |
95 |
18:00 |
UEFA Europa Conference League |
Connahs Quay Nomads FC |
KA Akureyri |
0-2 |
0-0 |
93 |
18:00 |
UEFA Europa Conference League |
Connahs Quay Nomads FC |
KA Akureyri |
0-2 |
0-0 |
93 |
18:00 |
UEFA Europa Conference League |
Neman Grodno |
Vaduz |
1-1 |
0-0 |
95 |
18:00 |
UEFA Europa Conference League |
Gjilani |
Progres Niedercorn |
0-2 |
0-0 |
95 |
18:00 |
International Club Friendly |
Fiorentina |
Parma |
0-0 |
0-0 |
0 |
18:00 |
Brazil Youth |
Internacional RS U20 |
Santos (Youth) |
0-2 |
0-0 |
95 |
18:00 |
Argentina Reserve League |
El Porvenir Reserves |
Yupanqui Reserves |
1-0 |
0-0 |
93 |
18:00 |
Argentina Reserve League |
Deportivo Armenio Reserves |
Acassuso Reserves |
1-3 |
0-0 |
93 |
18:00 |
Argentina Reserve League |
Deportivo Merlo Reserves |
Talleres Remedios Reserves |
2-1 |
0-0 |
93 |
18:00 |
Argentina Reserve League |
Los Andes Reserves |
Argentino Merlo Reserves |
3-1 |
0-0 |
94 |
18:00 |
Brazil national youth (U20) Football Championship |
Novo Horizonte/RS U20 |
Real SC U20 |
3-2 |
0-0 |
93 |
18:30 |
UEFA Europa Conference League |
Arsenal Tivat |
Alashkert |
1-5 |
0-0 |
94 |
18:30 |
UEFA Europa Conference League |
Glentoran FC |
Gzira United |
0-1 |
0-0 |
93 |
18:30 |
Iraqi Premier League |
Naft Alwasat |
Karbalaa |
- |
- |
|
18:30 |
Argentina Regional League |
C.U.N.E. |
Defensores Puerto Vilelas |
1-1 |
0-0 |
96 |
18:30 |
Argentina Regional League |
CSD Fontana |
CA Bancarios |
1-1 |
0-0 |
95 |
18:45 |
UEFA Europa Conference League |
Dundalk |
Brunos Magpie |
3-1 |
0-0 |
93 |
18:45 |
UEFA Europa Conference League |
Derry City |
HB Torshavn |
1-0 |
0-0 |
93 |
18:45 |
UEFA Europa Conference League |
Vllaznia Shkoder |
Linfield FC |
1-0 |
0-0 |
93 |
18:45 |
UEFA Europa Conference League |
Haverfordwest County |
FK Shkendija 79 |
1-0 |
0-0 |
95 |
18:45 |
UEFA Europa Conference League |
St. Patricks Athletic |
F91 Dudelange |
2-3 |
0-0 |
97 |
18:45 |
UEFA Europa Conference League |
SP Cosmos |
FK Sutjeska Niksic |
1-1 |
0-0 |
82 |
18:45 |
UEFA Europa Conference League |
Vikingur Reykjavik |
Riga FC |
1-0 |
0-0 |
94 |
18:45 |
International Club Friendly |
Annagh United |
Newry City |
0-0 |
0-0 |
89 |
19:00 |
UEFA Europa Conference League |
Crusaders |
FC Haka |
1-0 |
0-0 |
98 |
19:00 |
UEFA Europa Conference League |
FK Shkupi |
Hegelmann Litauen |
0-0 |
0-0 |
93 |
19:00 |
UEFA Europa Conference League |
Sarajevo |
Torpedo Kutaisi |
1-1 |
0-0 |
93 |
19:00 |
Paraguay Cup |
3 de Noviembre |
Guairena |
0-3 |
0-0 |
91 |
19:00 |
Copa LFPB |
Real Santa Cruz |
The Strongest |
1-1 |
0-0 |
95 |
19:00 |
Argentina Cup |
Villa Mitre |
Godoy Cruz Antonio Tomba |
0-0 |
0-0 |
93 |
19:15 |
Iceland Division 1 |
Leiknir Reykjavik |
Throttur Reykjavik |
3-2 |
0-0 |
95 |
19:15 |
Iceland Women's Division 1 |
Afturelding (W) |
Grotta (W) |
3-1 |
0-0 |
95 |
19:15 |
Iceland Women's Division 1 |
Fram Reykjavik (W) |
HK Kopavogur (W) |
2-1 |
0-0 |
94 |
19:30 |
International Club Friendly |
Benfica |
Al-Nassr |
4-1 |
0-0 |
93 |
19:30 |
Brazil Youth |
Gremio (Youth) |
Corinthians Paulista (Youth) |
1-2 |
0-0 |
95 |
21:00 |
Colombia Copa Premier |
Orsomarso |
Cucuta |
1-2 |
0-0 |
96 |
21:00 |
Maldives Premier League |
Maziya SRC |
Buru Sports Club |
2-0 |
0-0 |
96 |
22:00 |
Copa Sudamericana |
Audax Italiano |
Nublense |
0-1 |
0-0 |
92 |
22:00 |
Brazil Youth |
Atletico Paranaense (Youth) |
CR Flamengo (RJ) (Youth) |
2-1 |
0-0 |
98 |
22:00 |
Nicaragua Cup |
Walter Ferretti |
Jalapa |
0-1 |
0-0 |
94 |
22:00 |
Copa LFPB |
Oriente Petrolero |
Royal Pari FC |
2-1 |
0-0 |
93 |
06:00 |
Chinese Champions League |
Kunshan Dianshanhu |
Ili jiucheng |
1-3 |
0-0 |
90 |
06:00 |
Chinese Champions League |
Inner Mongolia Caoshangfei F.C |
Henan Oriental Classic |
0-1 |
0-0 |
89 |
09:00 |
Chinese Champions League |
Tianjin jinchengreng |
Ningxia Renfangzhong |
3-1 |
0-0 |
90 |
09:00 |
Chinese Champions League |
Kaifeng Songyun FC |
Dalian Huayi |
3-4 |
0-0 |
87 |
18:30 |
West African Football |
Ivory Coast U20 |
Burkina Faso U20 |
2-1 |
0-0 |
94 |
18:00 |
Argentine Torneo A |
Sportivo Penarol |
Ferro Carril Oeste Gral Pico |
1-1 |
0-0 |
94 |
21:30 |
Paraguay Cup |
Cristobal Colon JAS |
FC Nacional Asuncion |
0-2 |
0-0 |
94 |
08:00 |
International Club Friendly |
Puskas Academy II |
Csakvari TK |
- |
- |
|
08:00 |
International Club Friendly |
FC Torpedo Zhodino |
Zhodino Yuzhnoe |
2-3 |
0-0 |
69 |
11:30 |
International Club Friendly |
Benfica de Macau |
CD Monte Carlo |
- |
- |
|
13:00 |
International Club Friendly |
Metalurh Zaporizhya |
Prykarpattya Ivano Frankivsk |
- |
- |
|
13:00 |
International Club Friendly |
Teuta Durres |
ACS Viitorul Selimbar |
- |
- |
|
15:00 |
International Club Friendly |
Lazio |
NK Primorje |
- |
- |
|
15:59 |
International Club Friendly |
Cigand SE |
Nyiregyhaza |
- |
- |
|
15:59 |
International Club Friendly |
Inter Bratislava |
Apollon Limassol FC |
0-5 |
0-0 |
88 |
16:30 |
International Club Friendly |
FC Vardar Skopje |
Bokelj Kotor |
0-0 |
0-0 |
89 |
17:00 |
International Club Friendly |
Allerheiligen |
Kapfenberg (Youth) |
- |
- |
|
17:00 |
International Club Friendly |
Hassleholms IF |
Lunds BK |
0-0 |
0-0 |
90 |
17:00 |
International Club Friendly |
Bayer Leverkusen |
SC Paderborn 07 |
1-2 |
0-0 |
91 |
18:00 |
Brazil Campeonato Maranhense |
AA Dimensao Saude |
CRB (Youth) |
1-1 |
0-0 |
91 |
09:30 |
Calcutta Football League |
WB Police SC |
Rainbow SC |
0-1 |
0-0 |
97 |
14:00 |
Argentina Reserve League |
Defensores de Belgrano Reserves |
Temperley Reserves |
0-0 |
0-0 |
91 |
14:00 |
Argentina Reserve League |
Defensores Unidos Reserves |
Villa Dalmine Reserves |
3-3 |
0-0 |
96 |
15:00 |
Argentina Reserve League |
CA San Telmo Reserves |
Deportivo Riestra Reserves |
1-0 |
0-0 |
93 |
18:00 |
Argentina Reserve League |
Quilmes Reserves |
Chacarita Juniors Reserves |
1-1 |
0-0 |
91 |
18:30 |
Argentina Reserve League |
CSD Flandria Reserves |
Deportivo Camioneros Reserves |
2-0 |
0-0 |
93 |
13:00 |
International Club Friendly |
Skala Stryi |
Nyva Ternopil |
- |
- |
|
17:00 |
International Club Friendly |
SV Gralla |
Ishikager |
- |
- |
|
18:15 |
International Club Friendly |
Aris Thessaloniki |
Ethnikos Achnas FC |
3-1 |
0-0 |
91 |
15:59 |
International Club Friendly |
NK Ljutomer |
Ittihad Kalba |
0-3 |
0-0 |
87 |
17:00 |
Latvia 3. Liga |
RTU Riga |
FK RSU |
2-1 |
0-0 |
91 |
12:30 |
Malawi Premier League |
Be Forward Wanderers |
Silver Strikers |
1-0 |
0-0 |
90 |
15:00 |
CAFA U-20 |
Togo U20 |
Benin U20 |
0-2 |
0-0 |
95 |
00:00 |
Copa Sudamericana |
Club Atletico Tigre |
Libertad |
0-1 |
0-0 |
96 |
00:00 |
International Club Friendly |
Forward Madison FC |
CF Atlante |
1-1 |
0-0 |
91 |
00:00 |
Colombia Copa Premier |
Tigres Zipaquira |
Fortaleza F.C |
2-3 |
0-0 |
93 |
00:00 |
Ecuador Campeonato Serie B |
Cuniburo FC |
Sociedad Deportivo Quito |
2-0 |
0-0 |
93 |
00:00 |
Copa LFPB |
Real Tomayapo |
Bolivar |
1-0 |
0-0 |
95 |
01:00 |
Panama Reserve League |
CA Independiente de la Chorrera Reserves |
San Francisco Reserves |
0-1 |
0-0 |
93 |
01:00 |
Nicaragua Cup |
UNAN Managua |
Real Xolotlan |
3-1 |
0-0 |
80 |
01:00 |
Argentina Cup |
River Plate |
Talleres Cordoba |
0-1 |
0-0 |
94 |
02:30 |
FIFA Women |
Nigeria (W) |
Canada (W) |
0-0 |
0-0 |
98 |
05:00 |
FIFA Women |
Philippines (W) |
Switzerland (W) |
0-2 |
0-0 |
93 |
06:00 |
International Club Friendly |
Shimshon Kafr Qasim |
Maccabi Kabilio Jaffa |
0-0 |
0-0 |
89 |
07:00 |
International Club Friendly |
Jiul Petrosani |
CNS Cetate Deva |
0-0 |
0-0 |
89 |
07:00 |
Russia Youth Championship League |
FK Rostov Youth |
CSKA Moscow (R) |
1-0 |
0-0 |
95 |
07:00 |
Russia Youth Championship League |
Konopliev Youth |
FK Orenburg Youth |
0-2 |
0-0 |
94 |
07:00 |
New Zealand South Premier League |
Selwyn United |
FC Twenty 11 |
3-2 |
0-0 |
97 |
07:30 |
FIFA Women |
Spain (W) |
Costa Rica (W) |
3-0 |
0-0 |
95 |
07:30 |
International Club Friendly |
Concordia Chiajna |
Metaloglobus |
0-0 |
0-0 |
89 |
08:00 |
International Club Friendly |
Rukh Vynnyky |
Metalist 1925 Kharkiv |
- |
- |
|
08:00 |
Russia Youth Championship League |
Dinamo Moscow Youth |
FK Ural Youth |
2-0 |
0-0 |
95 |
08:00 |
Indonesia Liga 1 |
Borneo FC |
Barito Putera |
2-1 |
0-0 |
94 |
08:00 |
Indonesia Liga 1 |
PSS Sleman |
PSIS Semarang |
2-2 |
0-0 |
96 |
08:15 |
Australia Victoria NPL2 U20 League |
Kingston City U21 |
Dandenong City U21 |
1-1 |
0-0 |
90 |
08:30 |
QLD Premier League |
Peninsula Power |
Rochedale Rovers |
0-0 |
0-0 |
93 |
08:30 |
Australia Victoria NPL2 U20 League |
Northcote City U21 |
Preston Lions U21 |
4-1 |
0-0 |
88 |
08:30 |
Australia NPL Queensland U23 |
Eastern Suburbs U23(AUS) |
Brisbane City U23 |
1-2 |
0-0 |
93 |
08:30 |
Australia NPL Queensland U23 |
Logan Lightning U23 |
WDSC Wolves U23 |
3-2 |
0-0 |
91 |
09:00 |
International Club Friendly |
Trinec |
Otrokovice |
1-1 |
0-0 |
88 |
09:00 |
International Club Friendly |
Fehervar Videoton |
Gyirmot SE |
- |
- |
|
09:30 |
VIC Women’s Premier League |
Box Hill (W) |
Bayside United (W) |
2-1 |
0-0 |
94 |
09:30 |
Myanmar Professional League |
Dagon FC |
Laconi Lian |
1-3 |
0-0 |
91 |
10:00 |
VIC Premier League |
Green Gully Cavaliers |
Melbourne Knights |
2-0 |
0-0 |
92 |
10:00 |
Korea Challengers League |
Daejeon Korail |
Ulsan Citizens |
1-2 |
0-0 |
96 |
10:00 |
Russia Division 2 |
FK Ryazan |
Peresvet Podolsk |
- |
- |
|
10:00 |
International Club Friendly |
Port Vale |
Grimsby Town |
0-0 |
0-0 |
0 |
10:00 |
Kazakhstan Division 1 |
Astana B |
FK Yelimay Semey |
0-4 |
0-0 |
92 |
10:00 |
Australia New South Wales League 2 |
Hawkesbury City SC |
South Coast Flame FC |
2-1 |
0-0 |
91 |
10:00 |
Bangladesh Premier League |
Sheikh Jamal |
Fortis Limited |
0-2 |
0-0 |
90 |
10:00 |
Bangladesh Premier League |
Abahani Limited |
Azampur FC Uttara |
1-0 |
0-0 |
91 |
10:15 |
Australia Queensland State Women's Premier League |
FQ QAS (W) |
Souths United SC (W) |
- |
- |
|
10:30 |
K League 1 |
Pohang Steelers |
Jeonbuk Hyundai Motors |
2-1 |
0-0 |
96 |
10:30 |
K League 1 |
Ulsan Hyundai FC |
Jeju United |
2-1 |
0-0 |
96 |
10:30 |
Victorian State League Division 1 |
Brunswick Juventus |
Western United FC NPL |
1-1 |
0-0 |
95 |
10:30 |
Victorian State League Division 1 |
Northcote City |
Preston Lions |
2-0 |
0-0 |
93 |
10:30 |
Victorian State League Division 1 |
Kingston City |
Dandenong City SC |
1-1 |
0-0 |
92 |
10:30 |
QLD Premier League |
Brisbane Roar (Youth) |
Gold Coast Knights |
2-3 |
0-0 |
94 |
10:30 |
QLD Premier League |
Eastern Suburbs Brisbane |
Brisbane City |
0-4 |
0-0 |
91 |
10:30 |
Australian cloth |
Virginia United |
North Pine United |
0-0 |
0-0 |
90 |
10:30 |
Australian cloth |
Bayside United FC |
Newmarket SFC |
3-2 |
0-0 |
89 |
10:30 |
Australia Victoria State League 1 |
Upfield SC |
Brimbank |
1-3 |
0-0 |
84 |
10:30 |
Australia Victoria State League 1 |
Collingwood |
Springvale White Eagles |
2-0 |
0-0 |
93 |
10:30 |
Australia Victoria State League 1 |
Whittlesea United |
Yarraville |
2-3 |
0-0 |
91 |
10:30 |
Australia Queensland State Leagues |
Logan Lightning |
Brisbane Wolves |
1-1 |
0-0 |
94 |
11:00 |
International Club Friendly |
Rochefort |
Seraing United |
2-2 |
0-0 |
92 |
11:00 |
Australia Darwin Premier League |
Darwin Olympics |
Mindil Aces |
1-3 |
0-0 |
92 |
11:30 |
International Club Friendly |
FC Liefering |
LASK (Youth) |
0-0 |
0-0 |
0 |
11:30 |
WAUS WD1 |
Murdoch University Melville FC (W) |
Perth RedStar (W) |
2-2 |
0-0 |
93 |
11:30 |
WAUS WD1 |
Curtin University FC (W) |
Subiaco AFC (W) |
3-7 |
0-0 |
91 |
11:35 |
Chinese Super League |
Shanghai Port |
Cangzhou Mighty Lions |
3-0 |
0-0 |
92 |
11:35 |
Chinese Super League |
Henan Football Club |
Nantong Zhiyun |
1-1 |
0-0 |
92 |
11:35 |
Chinese Super League |
Tianjin Tigers |
Shenzhen FC |
3-3 |
0-0 |
100 |
11:45 |
Singapore League |
Balestier Khalsa FC |
Hougang United FC |
1-3 |
0-0 |
92 |
12:00 |
International Club Friendly |
FC Utrecht (Youth) |
FC Oss |
0-0 |
0-0 |
89 |
12:00 |
Russia Youth Championship League |
FShM Moscow Youth |
Spartak Moscow Youth |
0-0 |
0-0 |
92 |
12:00 |
Russia Youth Championship League |
Rubin Kazan (R) |
Baltika Kaliningrad Youth |
1-0 |
0-0 |
93 |
12:00 |
Russia Youth Championship League |
UOR-5 Moskovskaya Oblast Youth |
PFC Sochi Youth |
1-3 |
0-0 |
93 |
12:00 |
Kazakhstan Division 1 |
FO Jas Qyran |
FK Aktobe II |
1-0 |
0-0 |
92 |
12:00 |
Indonesia Liga 1 |
Arema FC |
Bali United |
1-3 |
0-0 |
93 |
12:00 |
Indonesia Liga 1 |
Dewa United FC |
Persik Kediri |
3-0 |
0-0 |
93 |
12:00 |
Bhutan Thimphu League |
Transport United FC |
Ugyen Academy |
7-1 |
0-0 |
93 |
12:15 |
Liga Super Malaysia |
Kuching FA |
Kelantan |
2-2 |
0-0 |
95 |
12:15 |
Brunei Super League |
Setia Perdana FC |
Indera FC |
0-9 |
0-0 |
91 |
12:15 |
Brunei Super League |
AKSE Bersatu |
Lun Bawang |
2-0 |
0-0 |
94 |
12:30 |
Brazil national youth (U20) Football Championship |
Pague Menos U20 |
Fortaleza U20 |
0-1 |
0-0 |
96 |
13:00 |
International Club Friendly |
FC Koln |
Mallorca |
1-1 |
0-0 |
89 |
13:00 |
Russia Youth Championship League |
Chertanovo Moscow Youth |
Krylya Sovetov Samara Youth |
0-1 |
0-0 |
93 |
13:00 |
Kazakhstan Division 1 |
FK Taraz |
Yassy Turkistan |
4-3 |
0-0 |
81 |
13:30 |
International Club Friendly |
Tatran Presov |
Sport Podbrezova |
0-0 |
0-0 |
90 |
14:00 |
International Club Friendly |
Besiktas JK |
Strasbourg |
2-1 |
0-0 |
90 |
14:00 |
International Club Friendly |
Konyaspor |
Sabail |
0-2 |
0-0 |
90 |
14:00 |
International Club Friendly |
Kecskemeti TE |
FC Ajka |
- |
- |
|
14:00 |
International Club Friendly |
Tatran LM |
Michalovce |
3-0 |
0-0 |
89 |
14:00 |
International Club Friendly |
Jahn Regensburg |
VFC Plauen |
- |
- |
|
14:00 |
International Club Friendly |
Club Brugge Ⅱ |
Royal Knokke |
0-0 |
0-0 |
89 |
14:00 |
International Club Friendly |
Rukh Vynnyky |
Ahrobiznes TSK Romny |
- |
- |
|
14:00 |
Russia Youth Championship League |
FC Terek Groznyi Youth |
FK Nizhny Novgorod Youth |
2-0 |
0-0 |
93 |
14:00 |
Russia Youth Championship League |
Zenit St.Petersburg Youth |
Lokomotiv Moscow Youth |
2-2 |
0-0 |
96 |
14:00 |
Iraqi Premier League |
Al Sinaah |
Al Karkh |
1-1 |
0-0 |
91 |
14:00 |
Brazil Campeonato Mineiro U20 |
Minas Boca/MG Youth |
America MG (Youth) |
0-0 |
0-0 |
96 |
14:00 |
International Friendly |
Lebanon (W) |
Palestine (W) |
2-1 |
0-0 |
93 |
15:00 |
Poland Division 2 |
Pogon Siedlce |
LKS Lodz II |
1-1 |
0-0 |
94 |
15:00 |
Latvian Higher League |
Super Nova |
Metta/LU Riga |
0-0 |
0-0 |
91 |
15:00 |
Belarus Cup |
FC Molodechno |
FC Minsk |
0-0 |
0-0 |
92 |
15:00 |
International Club Friendly |
Rekord Bielsko-Biala |
FC Vorskla Poltava |
- |
- |
|
15:00 |
International Club Friendly |
Paris Saint Germain (PSG) |
Le Havre |
1-0 |
0-0 |
90 |
15:00 |
International Club Friendly |
Dukla Banska Bystrica |
FC Artmedia Petrzalka |
4-1 |
0-0 |
91 |
15:00 |
International Club Friendly |
MSV Duisburg |
FC Lokomotive Leipzig |
0-1 |
0-0 |
90 |
15:00 |
International Club Friendly |
Luton Town |
Ashdod MS |
- |
- |
|
15:00 |
International Club Friendly |
Szombathelyi Haladas |
Veszprem |
2-4 |
0-0 |
90 |
15:30 |
European Women |
Belgium (W) U19 |
Germany (W) U19 |
0-2 |
0-0 |
91 |
15:30 |
European Women |
Iceland (W) U19 |
Czech (W) U19 |
2-0 |
0-0 |
94 |
15:30 |
Finland Ykkonen |
SalPa |
KaPa |
2-0 |
0-0 |
95 |
15:30 |
Finland Ykkonen |
HIFK |
Jyvaskyla JK |
3-2 |
0-0 |
93 |
15:30 |
Finland - Kakkonen Lohko |
Honka Akatemia |
Poxyt |
2-0 |
0-0 |
93 |
15:30 |
Finland - Kakkonen Lohko |
Jazz Pori |
HJS Akatemia |
3-1 |
0-0 |
92 |
15:30 |
Romania Liga I |
Sepsi OSK Sfantul Gheorghe |
Universitatea Craiova |
1-0 |
0-0 |
95 |
15:30 |
Belarus Cup |
Ivatsevichi |
Shakhter Soligorsk |
1-5 |
0-0 |
90 |
15:30 |
International Club Friendly |
Al-Sadd |
Raja Casablanca Atlhletic |
2-2 |
0-0 |
93 |
15:59 |
Russia Premier League |
Dynamo Moscow |
FC Krasnodar |
1-3 |
0-0 |
93 |
15:59 |
Poland Ekstraklasa |
Warta Poznan |
Pogon Szczecin |
0-1 |
0-0 |
92 |
15:59 |
Poland Liga 1 |
Arka Gdynia |
LKS Nieciecza |
2-2 |
0-0 |
95 |
15:59 |
Czech Republic 2.Liga |
Vysocina jihlava |
Opava |
2-1 |
0-0 |
95 |
15:59 |
Latvian Higher League |
Jelgava |
FK Liepaja |
3-2 |
0-0 |
94 |
15:59 |
Lithuania - 1.Division |
FK Zalgiris Vilnius |
Suduva |
4-0 |
0-0 |
92 |
15:59 |
Bulgaria Premier League |
CSKA 1948 Sofia |
Pirin Blagoevgrad |
3-0 |
0-0 |
95 |
15:59 |
International Club Friendly |
Kecskemeti TE |
Hodmezovasarhely FC |
- |
- |
|
15:59 |
International Club Friendly |
Fortuna Dusseldorf |
VfL Bochum |
3-1 |
0-0 |
90 |
15:59 |
International Club Friendly |
Chemnitzer |
VSG Altglienicke |
0-0 |
0-0 |
89 |
15:59 |
International Club Friendly |
Standard Liege |
Hertha Berlin |
1-1 |
0-0 |
92 |
15:59 |
International Club Friendly |
Villefranche |
Le Puy Foot 43 Auvergne |
- |
- |
|
15:59 |
International Club Friendly |
Austria Wien (Youth) |
Wolfsberger AC Amateure |
0-0 |
0-0 |
89 |
15:59 |
Russia Youth Championship League |
FK Krasnodar Youth |
Fakel Youth |
0-0 |
0-0 |
95 |
15:59 |
Estonia Womens Meistri Liiga |
JK Tabasalu (W) |
FC Flora Tallinn (W) |
1-4 |
0-0 |
92 |
15:59 |
Estonia Womens Meistri Liiga |
Viimsi JK (W) |
Vaprus Parnu (W) |
- |
- |
|
15:59 |
International Friendly |
Kyrgyzstan |
Academy Pandev |
- |
- |
|
15:59 |
Austrian Cup |
Sc Rothis |
LASK Linz |
0-6 |
0-0 |
89 |
15:59 |
Austrian Cup |
SV Spittal |
Austria Wien |
0-7 |
0-0 |
90 |
16:15 |
International Club Friendly |
Oostende |
Saint Gilloise |
0-0 |
0-0 |
89 |
16:15 |
Iraqi Premier League |
AI Kahrabaa |
Al-Naft |
0-1 |
0-0 |
91 |
16:15 |
Iraqi Premier League |
Zakho |
Naft Al Junoob |
- |
- |
|
16:30 |
Germany Regionalliga |
Wurzburger Kickers |
FC Memmingen |
0-0 |
0-0 |
96 |
16:30 |
International Club Friendly |
KTS-K Luzino |
Gryf Slupsk |
- |
- |
|
16:30 |
International Club Friendly |
Stade Lavallois MFC |
Cholet So |
0-0 |
0-0 |
90 |
16:30 |
International Club Friendly |
Stuttgarter Kickers |
Pforzheim |
3-0 |
0-0 |
89 |
16:30 |
International Club Friendly |
Hansa Rostock II |
Phonix Lubeck |
- |
- |
|
16:30 |
Austria Amateur cup |
TUS Mureck |
SV Kloch |
2-6 |
0-0 |
89 |
17:00 |
Swedish Allsvenskan |
Brommapojkarna |
Hammarby |
1-0 |
0-0 |
97 |
17:00 |
Germany Regionalliga |
Wacker Burghausen |
Bayern Munchen (Youth) |
3-3 |
0-0 |
95 |
17:00 |
Finland - Kakkonen Lohko |
Atlantis |
P-Iirot |
2-1 |
0-0 |
94 |
17:00 |
Norway 2.Liga |
Ullensaker/Kisa IL |
Strommen |
1-4 |
0-0 |
93 |
17:00 |
Denmark Superligaen |
Midtjylland |
Hvidovre IF |
1-0 |
0-0 |
93 |
17:00 |
Danish 1st Division |
Hillerod Fodbold |
Herfolge Boldklub Koge |
0-4 |
0-0 |
94 |
17:00 |
Danish 1st Division |
Vendsyssel |
Sonderjyske |
1-1 |
0-0 |
93 |
17:00 |
Belarus Cup |
FK Vitebsk |
Energetik-BGU Minsk |
1-0 |
0-0 |
90 |
17:00 |
International Club Friendly |
FC Arouca |
Clube Desportivo Trofense |
- |
- |
|
17:00 |
International Club Friendly |
Dordrecht |
Den Bosch |
0-0 |
0-0 |
90 |
17:00 |
International Club Friendly |
Chateauroux |
Orleans US 45 |
0-0 |
0-0 |
90 |
17:00 |
International Club Friendly |
USV Gnas |
Gratkorn |
- |
- |
|
17:00 |
International Club Friendly |
Villarreal C |
Arsenal U21 |
- |
- |
|
17:00 |
International Club Friendly |
Hassia Bingen |
Wadegesi Heim |
0-0 |
0-0 |
89 |
17:00 |
International Club Friendly |
SV Wals-Grunau |
Vocklamarkt |
0-0 |
0-0 |
90 |
17:00 |
International Club Friendly |
SV Ilz |
SV Pachern |
0-0 |
0-0 |
88 |
17:00 |
JOR SUC |
Al Faisaly |
Al Wihdat Amman |
1-2 |
0-0 |
100 |
17:00 |
Austria Amateur cup |
FC Ehrenhausen |
SV Lebring |
0-3 |
0-0 |
87 |
17:00 |
Austria Amateur cup |
USV Hartberg Umgebung |
SK Furstenfeld |
0-1 |
0-0 |
90 |
17:00 |
Austria Amateur cup |
SVU Kapfenstein |
TUS Raiffeisen Paldau |
1-3 |
0-0 |
88 |
17:00 |
Austrian Cup |
ASK Voitsberg |
First Wien 1894 |
1-1 |
0-0 |
93 |
17:00 |
Austrian Cup |
Deutschlandsberger SC |
Kapfenberg |
1-1 |
0-0 |
94 |
17:00 |
Austrian Cup |
SC Imst |
SC Bregenz |
2-0 |
0-0 |
94 |
17:00 |
Austrian Cup |
Bad Schallerbach |
WSG Swarovski Tirol |
1-1 |
0-0 |
92 |
17:00 |
Austrian Cup |
Traiskirchen |
Rheindorf Altach |
1-2 |
0-0 |
92 |
17:30 |
Switzerland Challenge League |
Thun |
Stade Nyonnais |
1-1 |
0-0 |
94 |
17:30 |
Switzerland Challenge League |
Neuchatel Xamax |
Schaffhausen |
3-0 |
0-0 |
94 |
17:30 |
Wales Challenge League Cup |
Baglan Dragons |
Afan Lido |
1-3 |
0-0 |
93 |
17:30 |
International Club Friendly |
Real Zaragoza |
Teruel |
2-1 |
0-0 |
91 |
17:30 |
International Club Friendly |
Bonner |
Alemannia Aachen |
1-2 |
0-0 |
90 |
17:30 |
International Club Friendly |
SSV Jeddeloh |
SV Atlas Delmenhorst |
2-0 |
0-0 |
88 |
17:30 |
International Club Friendly |
Wiener SC |
SV Babelsberg 03 |
- |
- |
|
17:30 |
International Club Friendly |
Radnicki Nis |
Mladost Lucani |
0-0 |
0-0 |
89 |
17:30 |
International Club Friendly |
Valencia CF Mestalla |
Ibiza Eivissa |
0-1 |
0-0 |
88 |
17:30 |
International Club Friendly |
ESC Geestemunde |
FC Hagen/Uthlede |
0-0 |
0-0 |
90 |
17:30 |
Cyprus Super cup |
Aris Limassol |
Omonia Nicosia FC |
2-0 |
0-0 |
95 |
17:30 |
Austrian Cup |
SC Mannsdorf |
SC Weiz |
1-1 |
0-0 |
92 |
17:30 |
Austrian Cup |
Parndorf |
Andelsbuch |
0-5 |
0-0 |
90 |
17:30 |
Austrian Cup |
Team Wiener Linien |
St.Polten |
0-3 |
0-0 |
91 |
17:45 |
Wales Challenge League Cup |
Chirk AAA |
Denbigh Town |
0-1 |
0-0 |
94 |
18:00 |
Iceland Premier Division |
Breidablik |
IBV Vestmannaeyjar |
3-1 |
0-0 |
94 |
18:00 |
Peru Primera Division |
Deportivo Union Comercio |
Univ.Cesar Vallejo |
1-4 |
0-0 |
96 |
18:00 |
Croatia 1.Division |
Dinamo Zagreb |
Hajduk Split |
1-2 |
0-0 |
93 |
18:00 |
Uruguay Primera Division |
Centro Atletico Fenix |
Liverpool URU |
0-1 |
0-0 |
96 |
18:00 |
International Club Friendly |
Fleetwood Town |
Blackburn Rovers |
0-0 |
0-0 |
89 |
18:00 |
International Club Friendly |
Olbia |
Cagliari |
0-2 |
0-0 |
89 |
18:00 |
International Club Friendly |
FSV Union Furstenwalde |
SV Petershagen |
0-2 |
0-0 |
89 |
18:00 |
Iceland Women's Premier League |
Trottur Reykjavik (W) |
IBV Vestmannaeyjar (W) |
1-1 |
0-0 |
93 |
18:00 |
Brazil national youth (U20) Football Championship |
Rosario Central Sergipe U20 |
Sport SE U20 |
1-0 |
0-0 |
91 |
18:15 |
Switzerland Challenge League |
Aarau |
Baden |
1-0 |
0-0 |
93 |
18:15 |
Bulgaria Premier League |
CSKA Sofia |
FK Levski Krumovgrad |
1-0 |
0-0 |
92 |
18:15 |
International Club Friendly |
Hibernian |
Groningen |
2-1 |
0-0 |
89 |
18:30 |
European Women |
Austria (W) U19 |
Netherlands (W) U19 |
1-0 |
0-0 |
96 |
18:30 |
European Women |
France (W) U19 |
Spain (W) U19 |
2-0 |
0-0 |
97 |
18:30 |
Poland Ekstraklasa |
Legia Warszawa |
LKS Lodz |
3-0 |
0-0 |
93 |
18:30 |
Poland Liga 1 |
Motor Lublin |
Zaglebie Sosnowiec |
3-2 |
0-0 |
100 |
18:30 |
Romania Liga I |
UTA Arad |
CFR Cluj |
1-3 |
0-0 |
98 |
18:30 |
Iceland Division 1 |
Fjolnir |
KFR Aegir |
4-1 |
0-0 |
68 |
18:30 |
Wales Challenge League Cup |
Cambrian Clydach |
Cardiff City |
2-2 |
0-0 |
93 |
18:30 |
Wales Challenge League Cup |
Llanelli |
Pontardawe Town |
1-0 |
0-0 |
96 |
18:30 |
Wales Challenge League Cup |
Abergavenny |
Briton Ferry Athletic |
0-2 |
0-0 |
93 |
18:30 |
Wales Challenge League Cup |
Ruthin Town FC |
Llandudno |
3-2 |
0-0 |
95 |
18:30 |
International Club Friendly |
Dunston UTS |
Gateshead |
1-1 |
0-0 |
77 |
18:30 |
International Club Friendly |
Walsall |
Rochdale |
1-1 |
0-0 |
87 |
18:30 |
International Club Friendly |
Isle of Man |
Southport FC |
- |
- |
|
18:30 |
Iraqi Premier League |
Arbil |
Al Qasim Sport Club |
- |
- |
|
18:30 |
Iraqi Premier League |
AL Najaf |
Al Talaba |
- |
- |
|
18:30 |
Paraguayan Division 2 |
Sol de America Pastoreo |
Atyra FC |
2-0 |
0-0 |
95 |
18:45 |
Ireland FAI Cup |
Bohemians |
Shelbourne |
1-0 |
0-0 |
95 |
18:45 |
Ireland FAI Cup |
Kerry FC |
Ringmahon Rangers |
2-0 |
0-0 |
94 |
18:45 |
Ireland FAI Cup |
Drogheda United |
Sligo Rovers |
2-1 |
0-0 |
94 |
18:45 |
Ireland FAI Cup |
Kilbarrack United |
Finn Harps |
0-1 |
0-0 |
93 |
18:45 |
Ireland FAI Cup |
Wexford (Youth) |
Avomdale United |
2-0 |
0-0 |
94 |
18:45 |
Ireland FAI Cup |
UC Dublin |
Cobh Ramblers |
3-2 |
0-0 |
91 |
18:45 |
International Club Friendly |
Real Sociedad |
Osasuna |
1-3 |
0-0 |
90 |
18:45 |
International Club Friendly |
Banbury United |
Oxford City |
2-3 |
0-0 |
91 |
18:45 |
International Club Friendly |
Coalville |
Tamworth |
2-1 |
0-0 |
91 |
18:45 |
The lowlands of Scotland League |
Hearts (R) |
Gretna |
2-0 |
0-0 |
49 |
18:45 |
Northern Ireland Women's Super |
Mid Ulster (W) |
Lisburn (W) |
0-2 |
0-0 |
92 |
19:00 |
Copa LFPB |
Vaca Diez |
Independiente Petrolero |
0-1 |
0-0 |
100 |
19:15 |
Iceland Division 1 |
Afturelding |
UMF Selfoss |
9-0 |
0-0 |
91 |
19:15 |
Iceland Division 1 |
Grindavik |
Akranes |
0-2 |
0-0 |
94 |
19:15 |
Iceland Division 1 |
UMF Njardvik |
Grotta Seltjarnarnes |
1-3 |
0-0 |
94 |
19:15 |
Portugal League Cup |
SCU Torreense |
CD Mafra |
1-0 |
0-0 |
95 |
19:15 |
Iceland Women's Premier League |
Breidablik (W) |
Thor KA Akureyri (W) |
4-2 |
0-0 |
94 |
19:15 |
Iceland Women's Premier League |
Keflavik (W) |
Hafnarfjordur (W) |
1-1 |
0-0 |
94 |
19:15 |
Iceland Women's Premier League |
Tindastoll Neisti (W) |
UMF Selfoss (W) |
0-0 |
0-0 |
93 |
19:15 |
Iceland Women's Premier League |
Valur (W) |
Stjarnan Gardabaer (W) |
1-1 |
0-0 |
93 |
19:15 |
Paraguay Women League |
Sportivo Trinidense (W) |
Sportivo Limpeno (W) |
1-0 |
0-0 |
93 |
19:30 |
Brazil Youth |
Botafogo RJ (Youth) |
Palmeiras (Youth) |
3-3 |
0-0 |
94 |
19:30 |
Brazil national youth (U20) Football Championship |
Nacional Fast Club Youth |
Operario AM U20 |
3-0 |
0-0 |
81 |
20:00 |
Dominican Republic Liga |
UniversidadO M |
Atlantico FC |
1-2 |
0-0 |
93 |
20:00 |
Iceland 4 Deild |
KM Reykjavik |
Spyrnir |
0-0 |
0-0 |
94 |
20:00 |
Iceland U19 League |
Fylkir/Ellidi U19 |
Vikingur U19 |
1-2 |
0-0 |
92 |
20:00 |
USA USL League Two |
Chicago City SC |
AFC Cleveland |
4-1 |
0-0 |
89 |
20:00 |
USA USL League Two |
Seacoast Utd Phantoms |
Hudson Valley Hammers |
- |
- |
|
20:00 |
USA USL League Two |
The Villages |
SC United Bantams |
- |
- |
|
21:00 |
Primera Division de Colombiano-Apertura |
Deportes Tolima |
Deportiva Once Caldas |
3-1 |
0-0 |
95 |
21:00 |
Primera Division de Colombiano-Apertura |
Deportes Tolima |
Deportiva Once Caldas |
3-1 |
0-0 |
95 |
21:00 |
Primera Division de Venezuela |
Metropolitanos FC |
Angostura FC |
1-0 |
0-0 |
95 |
21:00 |
Primera Division de Venezuela |
Metropolitanos FC |
Angostura FC |
1-0 |
0-0 |
95 |
21:00 |
Chile Primera D |
Santiago City |
AC Colina |
0-0 |
0-0 |
95 |
21:00 |
USA USL League Two |
North Carolina Fusion U23 |
West Mass Pioneers |
0-0 |
0-0 |
0 |
21:00 |
USA USL League Two |
Park City Red Wolves |
Oly Town FC |
- |
- |
|
21:00 |
USA USL League Two |
Texas United |
NONA FC |
- |
- |
|
21:00 |
USA USL League Two |
Thunder Bay cold |
AFC Ann Arbor |
- |
- |
|
21:30 |
Paraguay Women League |
Nacional-Humaita (W) |
Cerro Porteno (W) |
0-0 |
0-0 |
91 |
22:00 |
Brazil Serie B |
CRB AL |
Ponte Preta |
1-0 |
0-0 |
95 |
22:00 |
Chile Primera Division |
Union La Calera |
CD Magallanes |
2-1 |
0-0 |
95 |
22:00 |
BRA SPC |
Oeste |
Juventus SP |
2-2 |
0-0 |
100 |
22:00 |
Panama Liga Prom |
Potros Del Este Reserves |
Plaza Amador Reserves |
2-2 |
0-0 |
92 |
22:00 |
Panama Liga Prom |
SD Panama Oeste |
Union Cocle |
2-3 |
0-0 |
95 |
23:00 |
Uruguay Primera Division |
La Luz |
Torque |
1-3 |
0-0 |
96 |
23:00 |
Primera Division de Paraguay |
Tacuary |
Guarani CA |
0-1 |
0-0 |
95 |
23:00 |
NWSL Challenge Cup |
Racing Louisville (W) |
Chicago Red Stars (W) |
2-0 |
0-0 |
95 |
23:00 |
Copa LFPB |
Universitario De Vinto |
Always Ready |
2-2 |
0-0 |
95 |
23:00 |
USA MLS Next Pro League |
Toronto FC II |
International Miami B |
5-1 |
0-0 |
92 |
23:00 |
USA USL League Two |
Fort Wayne FC |
Flint City Bucks |
2-2 |
0-0 |
93 |
23:00 |
USA USL League Two |
Long Island Rough Riders |
Ocean City Noreasters |
- |
- |
|
23:06 |
Mexico Liga MX Femenil |
Queretaro (W) |
Saint Louis Athletica (W) |
4-0 |
0-0 |
94 |
23:06 |
Mexico Liga MX Femenil |
Queretaro (W) |
Saint Louis Athletica (W) |
4-0 |
0-0 |
94 |
23:15 |
Primera Division de Colombiano-Apertura |
La Equidad |
Envigado FC |
1-1 |
0-0 |
96 |
23:15 |
Primera Division de Venezuela |
Zamora Barinas |
Deportivo Rayo Zuliano |
0-0 |
0-0 |
94 |
23:15 |
Paraguayan Division 2 |
Rubio nu |
Martin Ledesma |
3-1 |
0-0 |
91 |
23:30 |
USA USL League Two |
Asheville City |
Weston |
- |
- |
|
23:30 |
USA USL League Two |
Lionsbridge FC |
Charlotte Eagles |
- |
- |
|
16:30 |
Germany Oberliga NOFV |
ATSV Erlangen |
Feucht SC |
1-1 |
0-0 |
95 |
13:00 |
International Club Friendly |
Ujpesti |
Al-Fateh |
- |
- |
|
14:00 |
International Club Friendly |
Scolar Resita |
Al-Sharjah |
4-4 |
0-0 |
88 |
14:00 |
International Club Friendly |
VfL Osnabruck |
Milton Keynes Dons |
- |
- |
|
15:59 |
International Club Friendly |
Fomat Martin |
TJ Tatran Oravske Vesele |
- |
- |
|
17:00 |
International Club Friendly |
Jadran Dekani |
NK Grobnican Cavle |
0-2 |
0-0 |
89 |
18:15 |
International Club Friendly |
leek Town |
Stoke City U21 |
- |
- |
|
18:45 |
International Club Friendly |
Heybridge Swifts |
Canvey Island |
- |
- |
|
09:00 |
International Club Friendly |
UKS Lodz (W) |
GKS Katowice (W) |
- |
- |
|
09:00 |
Myanmar League 2 |
Glory Goal FC |
Thitsar Arman FC |
1-1 |
0-0 |
97 |
09:00 |
Myanmar League 2 |
Mawyawadi FC |
Myanmar Universitet |
0-2 |
0-0 |
92 |
13:00 |
Belarus Womens Premier League |
Dyussh Polesgu (W) |
Energetik-BGU Minsk (W) |
- |
- |
|
14:00 |
Belarus Womens Premier League |
Dinamo Brest (W) |
Dinamo-BGUFK Minsk (W) |
- |
- |
|
15:00 |
Belarus Womens Premier League |
FC Gomel (W) |
FK Minsk (W) |
- |
- |
|
17:30 |
International Club Friendly |
FC Schifflange 95 |
Francs Borains |
- |
- |
|
18:30 |
International Club Friendly |
Oxford United |
Swansea City |
1-0 |
0-0 |
91 |
19:30 |
International Club Friendly |
Benfica |
Celta Vigo |
2-0 |
0-0 |
93 |
17:00 |
South Africa League Women |
UCT (W) |
Magic Ladies FC (W) |
2-0 |
0-0 |
89 |
15:59 |
Jordan League Women |
Al Naser (W) |
Amman FC (W) |
1-1 |
0-0 |
96 |
17:00 |
International Club Friendly |
SC Kundl |
SV Hall |
0-1 |
0-0 |
88 |
08:30 |
Australia Victoria NPL2 U20 League |
Brunswick Juventus U21 |
Western United FC U21 |
0-4 |
0-0 |
88 |
14:00 |
International Club Friendly |
MFK Ruzomberok (W) |
SKF Zilina (W) |
9-2 |
0-0 |
88 |
12:00 |
International Club Friendly |
FK Epitsentr Dunayivtsi |
Niva Vinica |
- |
- |
|
13:00 |
International Club Friendly |
Hirnyk-Sport |
Kremin B Kremenchuk |
- |
- |
|
15:00 |
International Club Friendly |
Denizlispor |
Kocaelispor |
- |
- |
|
15:30 |
International Club Friendly |
NK Belisce |
Bijelo Brdo |
- |
- |
|
18:30 |
International Club Friendly |
Marine |
Bootle |
- |
- |
|
18:45 |
International Club Friendly |
Ilkeston Town |
Belper Town |
- |
- |
|
12:30 |
Austria Amateur cup |
Magdalena SC |
St Jakob/Rosental |
0-4 |
0-0 |
87 |
12:30 |
Mozambique Championship |
Matchedje de Maputo |
Black Bulls |
2-1 |
0-0 |
94 |
12:00 |
International Club Friendly |
PSV Eindhoven (W) |
Anderlecht (W) |
2-1 |
0-0 |
89 |
15:59 |
International Club Friendly |
Orleta Kielce |
Maccabi Bnei Raina |
0-1 |
0-0 |
0 |
14:30 |
International Club Friendly |
SC Telstar |
FC Eindhoven |
3-1 |
0-0 |
92 |
00:00 |
International Club Friendly |
North Carolina |
Sunderland A.F.C |
2-4 |
0-0 |
90 |
00:00 |
New Zealand South Premier League |
Dunedin City Royals |
Christchurch United |
1-3 |
0-0 |
93 |
00:00 |
Solomon Islands S League |
Southern United |
Marist FC |
2-1 |
0-0 |
93 |
00:00 |
Panama Liga Prom |
Herrera FC Reserves |
Mario Mendez FC |
0-1 |
0-0 |
91 |
00:00 |
USA USL League Two |
Des Moines Menace |
RKC Third Coast |
- |
- |
|
00:00 |
North Central America Leagues Cup |
CDSyC Cruz Azul |
Inter Miami CF |
1-1 |
0-0 |
90 |
00:00 |
North Central America Leagues Cup |
Orlando City |
Houston Dynamo |
1-1 |
0-0 |
93 |
00:30 |
Chile Primera B |
Municipal Iquique |
Barnechea |
2-3 |
0-0 |
98 |
00:30 |
Central Premier League |
Waterside Karori |
Napier City Rovers |
0-3 |
0-0 |
95 |
00:30 |
USA USL League Two |
Little Rock Street |
AHFC Royals |
- |
- |
|
00:30 |
North Central America Leagues Cup |
Austin FC |
Mazatlan FC |
1-3 |
0-0 |
95 |
00:45 |
Peru Primera Division |
Cienciano |
Sport Huancayo |
1-0 |
0-0 |
93 |
01:00 |
FIFA Women |
USA (W) |
Vietnam (W) |
3-0 |
0-0 |
100 |
01:00 |
USL Championship |
FC Tulsa |
Rio Grande Valley |
2-1 |
0-0 |
94 |
01:00 |
Panama Liga Nacional de Ascenso |
Sporting San Miguelito |
Tauro FC |
3-0 |
0-0 |
72 |
01:00 |
North Central America Leagues Cup |
FC Dallas |
Charlotte FC |
2-1 |
0-0 |
95 |
01:05 |
Mexico Primera Divison A |
Venados FC |
Tlaxcala FC |
3-1 |
0-0 |
96 |
01:06 |
Mexico Liga MX Femenil |
Mazatlan FC (W) |
Toluca (W) |
0-3 |
0-0 |
94 |
01:30 |
Primera Division de Colombiano-Apertura |
Deportivo Pasto |
Alianza Petrolera |
1-1 |
0-0 |
94 |
02:00 |
International Club Friendly |
TSG Hoffenheim (Youth) |
Crystal Palace U21 |
- |
- |
|
02:00 |
Canadian Premier League |
Pacific FC |
Forge FC |
0-2 |
0-0 |
85 |
02:00 |
USA USL League Two |
Redlands FC |
San Francisco Glens SC |
- |
- |
|
02:00 |
USA USL League Two |
Ventura County Fusion |
Monterey Bay FC 2 |
1-0 |
0-0 |
94 |
02:30 |
Australia Victoria NPL2 U20 League |
Eastern Lions U21 |
Brunswick City U21 |
1-2 |
0-0 |
90 |
02:30 |
NWSL Challenge Cup |
Portland Thorns FC (W) |
San Diego Wave (W) |
4-1 |
0-0 |
90 |
02:30 |
Australia Northern NSW Reserves League |
Cooks Hill United Reserves |
Maitland FC Reserves |
0-0 |
0-0 |
89 |
02:30 |
Australia Northern NSW Reserves League |
Lambton Jaffas Reserves |
Charlestown Azzurri Reserves |
1-0 |
0-0 |
90 |
02:30 |
USA USL League Two |
Ballard Football Club |
New Mexico U23 |
2-0 |
0-0 |
90 |
02:30 |
North Central America Leagues Cup |
Club Leon |
Vancouver Whitecaps |
2-2 |
0-0 |
96 |
02:45 |
Australia Victorian Premier League U21 |
North Geelong Warriors U21 |
Heidelberg United U21 |
0-1 |
0-0 |
90 |
02:45 |
Australia Victorian Premier League U21 |
Moreland City U21 |
Dandenong Thunder U21 |
1-2 |
0-0 |
89 |
02:45 |
New Zealand South Premier League |
Nomads |
Cashmere Technical |
1-1 |
0-0 |
79 |
02:45 |
Australia Victoria NPL2 U20 League |
Langwarrin U21 |
Manningham Utd Blues U21 |
0-0 |
0-0 |
89 |
02:45 |
Australia Capital Territory U23 League |
OConnor Knights U23 |
Canberra Croatia FC U23 |
0-0 |
0-0 |
89 |
03:00 |
Central Premier League |
Wellington Phoenix Reserve |
North Wellington AFC |
2-3 |
0-0 |
94 |
03:00 |
Northern New Zealand League |
Takapuna |
Manurewa AFC |
0-3 |
0-0 |
92 |
03:00 |
Northern New Zealand League |
Eastern Suburbs Auckland |
Manukau United |
1-0 |
0-0 |
93 |
03:00 |
Northern New Zealand League |
West Coast Rangers |
Birkenhead United |
2-1 |
0-0 |
93 |
03:00 |
Northern New Zealand League |
Melville United |
Auckland City |
0-1 |
0-0 |
93 |
03:00 |
Northern New Zealand League |
Auckland United |
Bay Olympic |
3-1 |
0-0 |
92 |
03:00 |
Australia Northern NSW Reserves League |
Newcastle Olympic FC Reserves |
New Lambton FC Reserves |
3-0 |
0-0 |
89 |
03:00 |
Australia NPL Queensland U23 |
Albany Creek U23 |
Sunshine Coast U23 |
2-2 |
0-0 |
93 |
03:10 |
Mexico Liga MX Femenil |
Juarez FC (W) |
Tigres (W) |
0-4 |
0-0 |
94 |
03:30 |
Central Premier League |
Petone FC |
Wellington Olympic |
4-0 |
0-0 |
75 |
02:00 |
International Club Friendly |
AD Carmelita |
AD Grecia |
1-1 |
0-0 |
88 |
04:00 |
Australia Capital Gatorade Premier League |
West Canberra Wanderers |
Canberra Olympic |
1-3 |
0-0 |
91 |
04:00 |
Northern NSW U20 League |
Sydney Olympic U20 |
Mt Druitt Town Rangers U20 |
2-3 |
0-0 |
90 |
04:00 |
Solomon Islands S League |
Solomon Warriors FC |
Kossa FC |
7-1 |
0-0 |
90 |
04:00 |
Australia Queensland Premier League 3 |
Musgrave Yellow |
Tweed United |
2-2 |
0-0 |
92 |
04:00 |
Australia Queensland Premier League 3 |
Nerang |
Murwillumbah |
0-0 |
0-0 |
90 |
04:30 |
Australia Northern NSW Premier League |
Lambton Jarvis |
Charleston City Blues |
1-0 |
0-0 |
94 |
05:00 |
VIC Premier League |
Bentleigh greens |
Hume City |
0-2 |
0-0 |
95 |
05:00 |
VIC Premier League |
Moreland City |
Dandenong Thunder |
0-4 |
0-0 |
92 |
05:00 |
VIC Premier League |
North Geelong Warriors |
Heidelberg United |
0-0 |
0-0 |
93 |
05:00 |
Victorian State League Division 1 |
Eastern Lions SC |
Brunswick City |
1-2 |
0-0 |
94 |
05:00 |
Victorian State League Division 1 |
Langwarrin |
Manningham United Blues |
3-5 |
0-0 |
92 |
05:00 |
Victorian State League Division 1 |
Melbourne Heart (Youth) |
Werribee City |
4-4 |
0-0 |
96 |
05:00 |
Australia Capital Gatorade Premier League |
OConnor Knights |
Canberra FC |
1-2 |
0-0 |
92 |
05:00 |
Australia Northern NSW Premier League |
Cooks Hill United |
Maitland |
1-1 |
0-0 |
94 |
05:00 |
Australia Northern NSW Premier League |
Newcastle Olympic |
New Lambton FC |
3-1 |
0-0 |
94 |
05:00 |
VIC Women’s Premier League |
Alamein (W) |
FC Bulleen Lions (W) |
2-4 |
0-0 |
92 |
05:00 |
VIC Women’s Premier League |
Calder United SC (W) |
Emerging Athlete Program (W) |
2-0 |
0-0 |
80 |
05:00 |
Australia Victorian Premier League U21 |
Green Gully Cavaliers U21 |
Melbourne Knights U21 |
5-1 |
0-0 |
88 |
05:00 |
Australia Victoria State League 1 |
Strathmore |
Banyule City |
3-4 |
0-0 |
94 |
05:00 |
Australia Victoria State League |
Doveton |
Box Hill United SC |
1-1 |
0-0 |
96 |
05:00 |
Australia Victoria State League |
Boroondara |
Geelong Sc |
3-2 |
0-0 |
95 |
05:00 |
Northern NSW U20 League |
Central Coast United FC U20 |
Bonnyrigg White Eagles U20 |
0-0 |
0-0 |
0 |
05:00 |
Australia WA State League 1 Reserves |
Forrestfield Utd Reserves |
Fremantle City FC Reserves |
2-2 |
0-0 |
89 |
05:00 |
Australia WA State League 1 Reserves |
Gwelup Croatia SC Reserves |
UWA-Nedlands FC Reserves |
6-3 |
0-0 |
90 |
05:00 |
Australia WA State League 1 Reserves |
Western Knights Reserves |
Murdoch University Melville FC Reserves |
2-1 |
0-0 |
92 |
05:00 |
Australia WA State League 1 Reserves |
Mandurah City FC Reserves |
Rockingham City FC Reserves |
3-1 |
0-0 |
91 |
05:00 |
NSW Premier W-League |
NWS Spirit (W) |
Northern Tigers FC (W) |
0-0 |
0-0 |
90 |
05:00 |
Australia U20 |
Balcatta U20 |
Sorrento F.C. U20 |
1-0 |
0-0 |
93 |
05:00 |
Australia U20 |
Armadale SC U20 |
Pires U20 |
3-2 |
0-0 |
89 |
05:00 |
Australia U20 |
Inglewood United U20 |
Olympic Kingsway U20 |
2-1 |
0-0 |
91 |
05:00 |
Australia U20 |
Perth RedStar FC U20 |
Bayswater U20 |
2-1 |
0-0 |
90 |
05:00 |
Australia U20 |
Cockburn City U20 |
FloreatAthena U20 |
2-2 |
0-0 |
90 |
05:00 |
Australia U20 |
Perth Glory FC U20 |
Stirling Macedonia U20 |
1-1 |
0-0 |
90 |
05:15 |
Australia Queensland State Leagues |
Albany Creek |
Sunshine Coast FC |
0-2 |
0-0 |
92 |
05:15 |
Australia Queensland Premier League 2 |
North Lakes United |
Holland Park Hawks FC |
1-1 |
0-0 |
93 |
05:15 |
Australia Queensland Premier League 2 |
Souths United |
Broadbeach United |
1-5 |
0-0 |
91 |
05:30 |
Australia Capital Territory U23 League |
Monaro Panthers U23 |
Cooma Tigers U23 |
0-0 |
0-0 |
89 |
06:00 |
J-League Division 3 |
Nara Club |
Kataller Toyama |
1-2 |
0-0 |
96 |
06:00 |
NSW Premier League |
Sydney Olympic |
Mt Druitt Town Rangers FC |
3-3 |
0-0 |
95 |
06:00 |
Korea League 4 |
Pyeongchang FC |
Jeonbuk Hyundai Motors II |
2-3 |
0-0 |
92 |
06:00 |
Japan Football League |
Yokogawa Musashino |
Minebea Mitsumi FC |
1-1 |
0-0 |
93 |
06:15 |
Australia Victorian Premier League U21 |
Altona Magic U21 |
Oakleigh Cannons U21 |
1-1 |
0-0 |
90 |
06:15 |
Australia Capital Territory U23 League |
West Canberra Wanderers FC U23 |
Canberra Olympic U23 |
1-0 |
0-0 |
88 |
06:15 |
NSW Premier W-League |
Sydney Olympic FC (W) |
Apia L Tigers (W) |
0-3 |
0-0 |
80 |
06:30 |
Australia Darwin Premier League |
Darwin Hearts |
Casuarina FC |
1-1 |
0-0 |
93 |
06:30 |
NSW Premier W-League |
Bulls Academy (W) |
Bankstown City Lions (W) |
1-2 |
0-0 |
94 |
06:45 |
Northern NSW U20 League |
Marconi Stallions U20 |
NWS Spirit FC U20 |
2-0 |
0-0 |
88 |
07:00 |
FIFA Women |
Zambia (W) |
Japan (W) |
0-5 |
0-0 |
100 |
07:00 |
Korea League 4 |
Chungju Citizen |
Jungnang Chorus Mustang FC |
0-0 |
0-0 |
94 |
07:00 |
Korea League 4 |
Jeonju Citizen FC |
Sejong Vanesse FC |
0-1 |
0-0 |
95 |
07:00 |
Japan Football League |
Verspah Oita |
Sony Sendai |
0-0 |
0-0 |
94 |
07:00 |
National Premier Leagues Western Australia |
Balcatta FC |
Sorrento F.C. |
2-3 |
0-0 |
93 |
07:00 |
National Premier Leagues Western Australia |
Armadale SC |
Perth SC |
1-4 |
0-0 |
97 |
07:00 |
National Premier Leagues Western Australia |
Cockburn City |
Floreat Athena |
1-3 |
0-0 |
95 |
07:00 |
National Premier Leagues Western Australia |
Inglewood United |
Olympic Kingsway SC |
0-1 |
0-0 |
94 |
07:00 |
National Premier Leagues Western Australia |
Perth Glory (Youth) |
Stirling Macedonia |
2-2 |
0-0 |
96 |
07:00 |
National Premier Leagues Western Australia |
Perth RedStar |
Bayswater City |
2-0 |
0-0 |
93 |
07:00 |
International Club Friendly |
ACS Olimpic Cetate Rasnov |
ACS Olimpic Zarnesti |
2-3 |
0-0 |
91 |
07:00 |
Australia New South Wales Super League |
Central Coast United FC |
Bonnyrigg White Eagles |
1-2 |
0-0 |
92 |
07:00 |
National Primera Division Western Australia |
Forrestfield United |
Fremantle City |
1-2 |
0-0 |
95 |
07:00 |
National Primera Division Western Australia |
Western Knights |
Murdoch Uni Melville |
3-1 |
0-0 |
90 |
07:00 |
National Primera Division Western Australia |
Joondalup United |
Subiaco AFC |
1-1 |
0-0 |
95 |
07:00 |
National Primera Division Western Australia |
Willip |
UWA-Nedlands FC |
3-0 |
0-0 |
91 |
07:00 |
National Primera Division Western Australia |
Mandurah City |
Rockingham City FC |
0-0 |
0-0 |
94 |
07:00 |
Northern NSW U20 League |
Manly United U20 |
APIA Leichhardt Tigers U20 |
0-1 |
0-0 |
89 |
07:00 |
Northern NSW U20 League |
Northern Tigers U20 |
Dunbar Rovers FC U20 |
7-0 |
0-0 |
87 |
07:00 |
Northern NSW U20 League |
Blacktown Spartans U20 |
Hakoah Sydney City East U20 |
1-5 |
0-0 |
89 |
07:00 |
Northern NSW U20 League |
SD Raiders U20 |
Bankstown City Lions U20 |
3-0 |
0-0 |
87 |
07:00 |
Northern NSW U20 League |
Macarthur Rams U20 |
Mounties Wanderers U20 |
2-0 |
0-0 |
88 |
07:00 |
Northern NSW U20 League |
Canterbury Bankstown U20 |
Inter Lions U20 |
0-3 |
0-0 |
89 |
07:00 |
Northern NSW U20 League |
Dulwich Hill U20 |
Hills Brumbies U20 |
0-0 |
0-0 |
88 |
07:00 |
Northern NSW U20 League |
Rydalmere Lions FCU20 |
St.George Saints U20 |
0-0 |
0-0 |
89 |
07:00 |
Australia WA State League 1 Reserves |
Dianella White Eagles Reserves |
Gosnells City Reserves |
7-0 |
0-0 |
89 |
07:00 |
NSW Premier W-League |
Blacktown Spartans(W) |
Gladesville Ravens (W) |
1-1 |
0-0 |
92 |
07:00 |
NSW Premier W-League |
Manly Utd (W) |
Aime Rigi (W) |
2-1 |
0-0 |
93 |
07:00 |
NSW Premier W-League |
Maca Searle (W) |
Football NSW Institute (W) |
4-0 |
0-0 |
90 |
07:30 |
VIC Premier League |
Port Melbourne |
South Melbourne |
0-4 |
0-0 |
90 |
07:30 |
International Club Friendly |
Tunari |
Gloria Buzau |
0-0 |
0-0 |
88 |
07:30 |
Australia Victorian Premier League U21 |
Bentleigh greens U21 |
Hume City U21 |
1-2 |
0-0 |
90 |
07:45 |
Australia Capital Gatorade Premier League |
Monaro Panthers |
Cooma Tigers |
1-0 |
0-0 |
95 |
07:45 |
Australia Capital Gatorade Premier League |
Monaro Panthers |
Cooma Tigers |
1-0 |
0-0 |
95 |
07:45 |
VIC Women’s Premier League |
Southern United (W) |
Heidelberg United (W) |
1-1 |
0-0 |
93 |
07:45 |
VIC Women’s Premier League |
Southern United (W) |
Heidelberg United (W) |
1-1 |
0-0 |
93 |
08:00 |
Chinese Football Association Yi League |
Hunan Billows |
ShangYu Pterosaur FC |
3-2 |
0-0 |
94 |
08:00 |
Chinese Football Association Yi League |
Haimen Codion |
Hubei Istar |
0-0 |
0-0 |
91 |
08:00 |
Chinese Football Association Yi League |
Bei Li Gong |
Qingdao Red Lions |
1-1 |
0-0 |
94 |
08:00 |
Korea Challengers League |
Busan Transportation Corporation |
Yangju Citizen |
2-1 |
0-0 |
95 |
08:00 |
International Club Friendly |
FC Cartagena |
Elche |
1-0 |
0-0 |
93 |
08:00 |
International Club Friendly |
FC Cartagena |
Elche |
1-0 |
0-0 |
93 |
08:00 |
International Club Friendly |
CSM Slatina |
Arges |
2-0 |
0-0 |
88 |
08:00 |
International Club Friendly |
Bohemians1905 B |
Mlada Boleslav B |
2-7 |
0-0 |
89 |
08:00 |
International Club Friendly |
Beech Sigit |
Eger SE |
0-0 |
0-0 |
90 |
08:00 |
International Club Friendly |
KP Starogard Gdanski |
Wikielec |
1-0 |
0-0 |
86 |
08:00 |
International Club Friendly |
Avia Swidnik |
Star Starachowice |
0-0 |
0-0 |
90 |
08:00 |
International Club Friendly |
Avia Swidnik |
Star Starachowice |
0-0 |
0-0 |
90 |
08:00 |
International Club Friendly |
ESMTK |
Budaorsi SC |
0-2 |
0-0 |
89 |
08:00 |
International Club Friendly |
Girona |
Andorra FC |
2-2 |
0-0 |
89 |
08:00 |
International Club Friendly |
Hlucin |
Trinec |
1-2 |
0-0 |
87 |
08:00 |
International Club Friendly |
Slovan Rosice |
Blansko |
0-0 |
0-0 |
89 |
08:00 |
International Club Friendly |
Velke Mezirici |
TJ Start Brno |
0-0 |
0-0 |
88 |
08:00 |
Indonesia Liga 1 |
Persita Tangerang |
Persija Jakarta |
1-0 |
0-0 |
93 |
08:15 |
Czech Republic 2.Liga |
Chrudim |
Lisen |
0-0 |
0-0 |
95 |
08:15 |
Czech Republic 2.Liga |
Vyskov |
Marila Pribram |
2-1 |
0-0 |
93 |
08:15 |
VIC Premier League |
Altona Magic |
Oakleigh Cannons |
2-1 |
0-0 |
94 |
08:15 |
Australia Victoria State League 1 |
FC Melbourne Srbija |
South Springvale SC |
1-1 |
0-0 |
93 |
08:30 |
Czech Republic 2.Liga |
SK Prostejov |
Viktoria Zizkov |
2-1 |
0-0 |
93 |
08:30 |
NSW Premier League |
Sutherland Sharks |
Western Sydney Wanderers AM |
2-0 |
0-0 |
95 |
08:30 |
International Club Friendly |
Garbarnia Krakow |
Wislanie Jaskowice |
0-2 |
0-0 |
89 |
08:30 |
International Club Friendly |
Povltava FA |
SK Kladno |
2-2 |
0-0 |
90 |
08:30 |
International Club Friendly |
Usti nad Labem |
Dukla Praha B |
0-0 |
0-0 |
89 |
08:45 |
Malaysia Liga M3 |
PIB FC |
Manjung City FC |
0-0 |
0-0 |
94 |
08:45 |
Malaysia Liga M3 |
Sarawak United |
Harini KS FC |
0-2 |
0-0 |
93 |
08:45 |
Malaysia Liga M3 |
KSR Sains |
Melaka FC |
1-3 |
0-0 |
95 |
09:00 |
J2 League |
Machida Zelvia |
JEF United Ichihara Chiba |
1-3 |
0-0 |
94 |
09:00 |
J2 League |
Tochigi SC |
Shimizu S-Pulse |
1-1 |
0-0 |
95 |
09:00 |
J-League Division 3 |
FC Gifu |
AC Nagano Parceiro |
1-1 |
0-0 |
95 |
09:00 |
J-League Division 3 |
SC Sagamihara |
Imabari FC |
0-0 |
0-0 |
92 |
09:00 |
J-League Division 3 |
SC Sagamihara |
Imabari FC |
0-0 |
0-0 |
92 |
09:00 |
J-League Division 3 |
Miyazaki |
Azul Claro Numazu |
1-0 |
0-0 |
96 |
09:00 |
J-League Division 3 |
Matsumoto Yamaga FC |
Vanraure Hachinohe FC |
3-0 |
0-0 |
94 |
09:00 |
NSW Premier League |
Marconi Stallions |
Spirit FC |
5-1 |
0-0 |
93 |
09:00 |
Korea League 4 |
Dangjin Citizen |
Jinju Citizen |
1-1 |
0-0 |
92 |
09:00 |
Japan Football League |
Honda FC |
Rayluck Shiga |
1-0 |
0-0 |
94 |
09:00 |
International Club Friendly |
OK castkovce |
TJ Spartak Myjava |
1-5 |
0-0 |
88 |
09:00 |
International Club Friendly |
OK castkovce |
TJ Spartak Myjava |
1-5 |
0-0 |
88 |
09:00 |
International Club Friendly |
Povazska Bystrica |
Hranice KUNZ |
1-2 |
0-0 |
90 |
09:00 |
International Club Friendly |
MFK Dubnica nad Vahom |
FK Belusa |
0-0 |
0-0 |
90 |
09:00 |
International Club Friendly |
Sporting Braga |
Bristol Rovers |
3-2 |
0-0 |
91 |
09:00 |
International Club Friendly |
Dolny Kubin |
Lipany |
3-1 |
0-0 |
83 |
09:00 |
International Club Friendly |
Dolny Kubin |
Lipany |
3-1 |
0-0 |
83 |
09:00 |
International Club Friendly |
Pogon Grodzisk Mazowiecki |
Pilica Bialobrzegi |
6-0 |
0-0 |
89 |
09:00 |
International Club Friendly |
Pogon Grodzisk Mazowiecki |
Pilica Bialobrzegi |
6-0 |
0-0 |
89 |
09:00 |
International Club Friendly |
MKS Kluczbork |
Gawin Sleza Wroclaw |
3-2 |
0-0 |
91 |
09:00 |
International Club Friendly |
MKS Kluczbork |
Gawin Sleza Wroclaw |
3-2 |
0-0 |
91 |
09:00 |
International Club Friendly |
Sokol Hostoun |
Teplice B |
0-0 |
0-0 |
89 |
09:00 |
International Club Friendly |
Tenerife |
CD Mensajero |
0-1 |
0-0 |
91 |
09:00 |
International Club Friendly |
Arsenal Ceska Lipa |
Slovan Liberec II |
1-1 |
0-0 |
89 |
09:00 |
International Club Friendly |
FC Astoria Walldorf II |
Arminia Ludwigshafen |
2-2 |
0-0 |
89 |
09:00 |
International Club Friendly |
KAS Eupen |
Marseille |
1-0 |
0-0 |
87 |
09:00 |
International Club Friendly |
STK Samorin |
Trencin |
3-4 |
0-0 |
89 |
09:00 |
International Club Friendly |
Bonyhad Volgyseg |
PEAC FC |
- |
- |
|
09:00 |
International Club Friendly |
Gyori ETO |
Al-Garrafa |
2-1 |
0-0 |
89 |
09:00 |
International Club Friendly |
Gyori ETO |
Al-Garrafa |
2-1 |
0-0 |
89 |
09:00 |
Australia New South Wales Super League |
Blacktown Spartans |
Hake Ya Dong in Sydney City |
2-1 |
0-0 |
90 |
09:00 |
Australia New South Wales Super League |
Canterbury Bankstown FC |
Inter Lions |
0-1 |
0-0 |
94 |
09:00 |
Australia New South Wales Super League |
Dulwich Hill SC |
Hills Brumbies |
1-1 |
0-0 |
93 |
09:00 |
Australia New South Wales Super League |
Macarthur Rams |
Mounties Wanderers |
1-0 |
0-0 |
93 |
09:00 |
Australia New South Wales Super League |
Northern Tigers |
Dunbar Rovers FC |
4-2 |
0-0 |
92 |
09:00 |
Australia New South Wales Super League |
Rydalmere Lions FC |
St George Saints |
2-2 |
0-0 |
94 |
09:00 |
Australia New South Wales Super League |
SD Raiders FC |
Bankstown City Lions |
3-3 |
0-0 |
93 |
09:00 |
Japan Regional League |
Tokyo 23 |
Ryutsu Keizai University |
4-0 |
0-0 |
91 |
09:00 |
Singapore National Football League |
Project Vaults Oxley SC |
Yishun Sentek Mariners |
0-4 |
0-0 |
90 |
09:00 |
Singapore National Football League |
Singapore Cricket Club |
Jungfrau Punggol FC |
3-2 |
0-0 |
95 |
09:00 |
National Primera Division Western Australia |
Dianella White Eagles |
Gosnells City |
3-1 |
0-0 |
94 |
09:00 |
Australia Northern NSW Women’s Premier League |
Adamstown Rosebud (W) |
New Lambton FC (W) |
0-5 |
0-0 |
91 |
09:00 |
Vietnamese First Division |
Binh Thuan |
Hoa Binh |
0-1 |
0-0 |
96 |
09:15 |
NSW Premier League |
Manly United |
A.P.I.A. Leichhardt Tigers |
3-0 |
0-0 |
93 |
09:30 |
FIFA Women |
England (W) |
Haiti (W) |
1-0 |
0-0 |
94 |
09:30 |
J-League Division 3 |
FC Ryukyu |
Yokohama SCC |
2-2 |
0-0 |
95 |
09:30 |
International Club Friendly |
Real Union Irun |
Eibar |
0-1 |
0-0 |
88 |
09:30 |
Australia Victorian Premier League U21 |
Port Melbourne Sharks SC U21 |
South Melbourne U21 |
1-1 |
0-0 |
91 |
09:30 |
Myanmar Professional League |
Ispe FC |
Ayeyawady united |
2-3 |
0-0 |
93 |
10:00 |
Russia Premier League |
Ural Sverdlovsk Oblast |
CSKA Moscow |
2-1 |
0-0 |
93 |
10:00 |
J1 League |
Vissel Kobe |
Kawasaki Frontale |
2-2 |
0-0 |
96 |
10:00 |
K League 1 |
Suwon FC |
Gwangju Football Club |
0-1 |
0-0 |
93 |
10:00 |
J2 League |
Fujieda MYFC |
Zweigen Kanazawa FC |
1-1 |
0-0 |
95 |
10:00 |
J2 League |
Montedio Yamagata |
V-Varen Nagasaki |
5-1 |
0-0 |
95 |
10:00 |
J2 League |
Oita Trinita |
Ban Di Tesi Iwaki |
1-2 |
0-0 |
93 |
10:00 |
J2 League |
Renofa Yamaguchi |
Blaublitz Akita |
1-2 |
0-0 |
94 |
10:00 |
J2 League |
Tokushima Vortis |
Ventforet Kofu |
1-2 |
0-0 |
97 |
10:00 |
Singapore League |
Albirex Niigata FC |
Young Lions |
5-0 |
0-0 |
92 |
10:00 |
Singapore League |
Tampines Rovers FC |
Geylang United FC |
2-3 |
0-0 |
99 |
10:00 |
Portugal League Cup |
Rio Ave |
Viseu |
3-0 |
0-0 |
92 |
10:00 |
J-League Division 3 |
Fukushima United FC |
Giravanz Kitakyushu |
1-1 |
0-0 |
94 |
10:00 |
J-League Division 3 |
Gainare Tottori |
Grulla Morioka |
0-0 |
0-0 |
95 |
10:00 |
Korea Challengers League |
Mokpo City |
Siheung City |
4-3 |
0-0 |
95 |
10:00 |
Korea Challengers League |
Paju Citizen FC |
Pocheon FC |
3-1 |
0-0 |
95 |
10:00 |
Japan Football League |
Veertien Kuwana |
Maruyasu Industries |
1-1 |
0-0 |
93 |
10:00 |
Latvia Division 2 |
Saldus SS/Leevon |
Grobina |
1-2 |
0-0 |
88 |
10:00 |
Russia Division 2 |
Zvezda Sint Petersburg |
Irkutsk |
2-3 |
0-0 |
94 |
10:00 |
Russia Division 2 |
Strogino Moscow |
FK Spartak Tambov |
1-3 |
0-0 |
90 |
10:00 |
Russia Division 2 |
FK Khimki B |
Kvant Obninsk |
0-2 |
0-0 |
94 |
10:00 |
International Club Friendly |
Gamba Osaka |
Celtic FC |
0-1 |
0-0 |
95 |
10:00 |
International Club Friendly |
BK Frem |
HIK |
2-1 |
0-0 |
90 |
10:00 |
Finland Women League 1 |
Lahti s (W) |
Espoo (W) |
- |
- |
|
10:00 |
Bangladesh Premier League |
Mohammedan Dhaka |
Rahmatganj MFS |
3-0 |
0-0 |
91 |
10:00 |
Bangladesh Premier League |
Chittagong Abahani |
Bangladesh Police Club |
2-3 |
0-0 |
91 |
10:00 |
Bangladesh Premier League |
Sheikh Russel KC |
Muktijoddha SKC |
3-2 |
0-0 |
92 |
10:30 |
K League 1 |
FC Seoul |
Incheon United |
0-1 |
0-0 |
97 |
10:30 |
K League 1 |
Gangwon FC |
Suwon Samsung Bluewings |
1-2 |
0-0 |
98 |
10:30 |
Australia Darwin Premier League |
Hellenic AC |
University Azzurri FC |
4-2 |
0-0 |
94 |
11:00 |
Germany Regionalliga |
Eintracht Bamberg |
FV Illertissen |
1-0 |
0-0 |
93 |
11:00 |
Sweden Superettan |
Landskrona BoIS |
AFC Eskilstuna |
1-2 |
0-0 |
93 |
11:00 |
K League 1 |
Daejeon Citizen |
Daegu FC |
1-0 |
0-0 |
96 |
11:00 |
Finland - Kakkonen Lohko |
OTP |
Narpes Kraft |
1-1 |
0-0 |
91 |
11:00 |
Chinese Football Association Jia League |
Yanbian Longding |
Qingdao Youth Island |
2-2 |
0-0 |
93 |
11:00 |
V.League 1 |
Binh Dinh |
Cong An Ha Noi |
0-1 |
0-0 |
96 |
11:00 |
V.League 1 |
Hong Linh Ha Tinh |
Hanoi FC |
2-2 |
0-0 |
94 |
11:00 |
V.League 1 |
Nam Dinh FC |
Viettel FC |
0-0 |
0-0 |
93 |
11:00 |
Chinese Football Association Yi League |
Dalian Zhixing |
Zibo Qisheng |
1-1 |
0-0 |
91 |
11:00 |
Latvian Higher League |
FK Valmiera |
BFC Daugavpils |
0-1 |
0-0 |
95 |
11:00 |
Russia Division 2 |
FK Znamya Noginsk |
Kompozit |
1-3 |
0-0 |
85 |
11:00 |
Russia Division 2 |
Dynamo Vologda |
Torpedo Moskau II |
1-0 |
0-0 |
93 |
11:00 |
International Club Friendly |
SV Wehen Wiesbaden |
Fortuna Sittard |
1-0 |
0-0 |
89 |
11:00 |
International Club Friendly |
Cambridge United |
Ipswich Town |
0-0 |
0-0 |
90 |
11:00 |
International Club Friendly |
Kickers Offenbach |
Schalke 04 (Youth) |
2-2 |
0-0 |
87 |
11:00 |
International Club Friendly |
SV Sandhausen |
Astoria Walldorf |
2-1 |
0-0 |
93 |
11:00 |
International Club Friendly |
NAC Breda |
Excelsior SBV |
2-0 |
0-0 |
89 |
11:00 |
International Club Friendly |
Roskilde |
FA 2000 |
- |
- |
|
11:00 |
International Club Friendly |
Bischofswerdaer FV |
FC Oberlausitz |
5-0 |
0-0 |
89 |
11:00 |
GER D5 |
FC Ingolstadt 04 Am |
TSV Kornburg |
0-1 |
0-0 |
94 |
11:00 |
Finland Women League 1 |
KTP Kotka (W) |
PK Keski Uusimaa (W) |
- |
- |
|
11:00 |
Liga de Elite |
Chao Pak Kei |
CD Monte Carlo |
0-0 |
0-0 |
90 |
11:30 |
Chinese Football Association Jia League |
Guangzhou FC |
Shanghai Jiading Huilong |
0-0 |
0-0 |
95 |
11:30 |
Chinese Football Association Jia League |
Suzhou Dongwu |
Shijiazhuang Kungfu |
0-1 |
0-0 |
96 |
11:30 |
Chinese Football Association Jia League |
Jiangxi Liansheng FC |
Guangxi Pingguo Haliao |
0-2 |
0-0 |
93 |
11:30 |
Chinese Football Association Jia League |
Jinan XingZhou |
Dongguan Guanlian |
3-4 |
0-0 |
97 |
11:30 |
International Club Friendly |
Schalke 04 |
FC Twente Enschede |
2-2 |
0-0 |
90 |
11:30 |
Estonia Esi Liiga |
Tabasalu Charma |
Kohtla Jarve JK Jarve |
7-4 |
0-0 |
93 |
11:30 |
Singapore National Football League |
Tiong Bahru |
Singapore Khalsa Association |
0-1 |
0-0 |
93 |
11:30 |
Singapore National Football League |
Racing Club Warwick FC |
Katong FC |
0-0 |
0-0 |
91 |
11:35 |
Chinese Super League |
Chengdu Better City FC |
Dalian Pro |
4-1 |
0-0 |
68 |
11:35 |
Chinese Super League |
Changchun Yatai |
Shanghai Shenhua |
1-1 |
0-0 |
93 |
11:35 |
Chinese Super League |
Zhejiang Greentown |
Shandong Taishan |
1-1 |
0-0 |
97 |
11:35 |
Chinese Super League |
Beijing Guoan |
Qingdao Manatee |
2-0 |
0-0 |
93 |
12:00 |
FIFA Women |
Denmark (W) |
China (W) |
1-0 |
0-0 |
96 |
12:00 |
Germany Regionalliga |
Greuther Furth (Youth) |
TSV Aubstadt |
0-3 |
0-0 |
91 |
12:00 |
Germany Regionalliga |
Nurnberg (Youth) |
DJK Vilzing |
3-5 |
0-0 |
90 |
12:00 |
Germany Regionalliga |
Schweinfurt 05 FC |
Viktoria Aschaffenburg |
0-0 |
0-0 |
92 |
12:00 |
Germany Regionalliga |
Te Cu Kukuh Atta Seip |
FC Augsburg II |
1-1 |
0-0 |
95 |
12:00 |
Danish 1st Division |
B93 Copenhagen |
Aalborg |
0-2 |
0-0 |
92 |
12:00 |
Kazakhstan Premier League |
FC Zhetysu Taldykorgan |
FK Aksu |
1-1 |
0-0 |
97 |
12:00 |
Belarus Cup |
FK Bumprom |
Dinamo Brest |
0-2 |
0-0 |
91 |
12:00 |
Belarus Cup |
Niva Dolbizno |
Naftan Novopolock |
0-0 |
0-0 |
0 |
12:00 |
Latvia Division 2 |
Riga FC II |
Tukums-2000 II |
3-2 |
0-0 |
90 |
12:00 |
Russia Division 2 |
Luki Energiya |
Dinamo Moscow B |
0-1 |
0-0 |
81 |
12:00 |
Russia Division 2 |
Saturn Moscow |
FK Kolomna |
- |
- |
|
12:00 |
International Club Friendly |
Diosgyor VTK |
FK Kosice |
0-1 |
0-0 |
92 |
12:00 |
International Club Friendly |
Dartford |
Gillingham |
0-5 |
0-0 |
89 |
12:00 |
International Club Friendly |
NEC Nijmegen |
Altrincham |
4-0 |
0-0 |
89 |
12:00 |
International Club Friendly |
Hannover 96 |
Villarreal |
3-0 |
0-0 |
89 |
12:00 |
International Club Friendly |
Anderlecht |
AFC Ajax |
2-0 |
0-0 |
93 |
12:00 |
International Club Friendly |
AZ Alkmaar (Youth) |
AFC |
0-0 |
0-0 |
0 |
12:00 |
International Club Friendly |
Scunthorpe United |
Doncaster Rovers |
0-0 |
0-0 |
88 |
12:00 |
International Club Friendly |
Sparta Rotterdam |
Zulte-Waregem |
0-0 |
0-0 |
89 |
12:00 |
International Club Friendly |
SSVg Velbert |
TVD Velbert |
4-2 |
0-0 |
90 |
12:00 |
International Club Friendly |
Club Brugge |
AZ |
1-2 |
0-0 |
95 |
12:00 |
International Club Friendly |
Fortuna Koln |
FSV Frankfurt |
4-1 |
0-0 |
88 |
12:00 |
International Club Friendly |
Roda JC |
Koln Am |
1-2 |
0-0 |
91 |
12:00 |
International Club Friendly |
Eastleigh |
Swindon Town |
2-2 |
0-0 |
88 |
12:00 |
Estonia Esi Liiga |
Flora Tallinn II |
FC Nomme United |
0-3 |
0-0 |
92 |
12:00 |
Estonia Esi Liiga |
Tallinna FC Levadia B |
Elva |
3-0 |
0-0 |
92 |
12:00 |
Estonia Esi Liiga |
Paide Linnameeskond B |
Tallinna JK Legion |
3-2 |
0-0 |
94 |
12:00 |
Estonia Teine Liiga |
Tartu Kalev |
Laanemaa Haapsalu |
0-0 |
0-0 |
90 |
12:00 |
Estonia Teine Liiga |
Tartu JK Maag Tammeka B |
Viljandi Tulevik |
1-0 |
0-0 |
93 |
12:00 |
Estonia Teine Liiga |
Parnu JK |
FC Kuressaare II |
2-2 |
0-0 |
90 |
12:00 |
Estonia Teine Liiga |
Trans Narva B |
JK Welco Elekter |
0-0 |
0-0 |
91 |
12:00 |
Indonesia Liga 1 |
Bhayangkara Solo FC |
Persikabo 1973 |
1-3 |
0-0 |
95 |
12:00 |
Indonesia Liga 1 |
PSM Makassar |
Persib Bandung |
4-2 |
0-0 |
93 |
12:00 |
Estonia Womens Meistri Liiga |
FC Lootos Polva (W) |
JK Tallinna Kalev (W) |
- |
- |
|
12:00 |
Kenya Premier League |
Wazito FC |
Migori Youth |
3-0 |
0-0 |
91 |
12:00 |
Bhutan Thimphu League |
Thimphu FC |
Tensung FC |
0-3 |
0-0 |
88 |
12:00 |
Germany Oberliga NOFV |
TSV Dachau 1865 |
TSV Landsberg |
2-4 |
0-0 |
91 |
12:00 |
Germany Oberliga NOFV |
TSV Kottern |
SV Erlbach |
0-0 |
0-0 |
92 |
12:00 |
Brazil Campeonato Mineiro U20 |
Coimbra EC U20 |
Athletic Club MG U20 |
3-1 |
0-0 |
97 |
12:00 |
Argentina Youth League |
Chacarita Juniors U20 |
Deportivo Riestra U20 |
2-1 |
0-0 |
93 |
12:00 |
Argentina Youth League |
Talleres Remedios U20 |
CA Aldosivi U20 |
1-1 |
0-0 |
94 |
12:00 |
Argentina Youth League |
Deportivo Camioneros U20 |
CSD Flandria U20 |
1-1 |
0-0 |
90 |
12:00 |
Argentina Youth League |
Defensores de Belgrano U20 |
Almagro U20 |
3-1 |
0-0 |
90 |
12:00 |
Finland Women Premier League |
HPS (W) |
KuPs (W) |
0-0 |
0-0 |
92 |
12:15 |
Russia Premier League |
FK Nizhny Novgorod |
Zenit St. Petersburg |
0-2 |
0-0 |
94 |
12:15 |
V.League 1 |
Hai Phong |
Thanh Hoa |
0-3 |
0-0 |
95 |
12:15 |
Poland Division 2 |
Kotwica Kolobrzeg |
Polonia Bytom |
0-1 |
0-0 |
91 |
12:15 |
Brunei Super League |
Rimba Star |
Kasuka FC |
0-4 |
0-0 |
92 |
12:30 |
Georgia Cup |
FC Bakhmaro Chokhatauri |
Spaeri FC |
0-2 |
0-0 |
90 |
12:30 |
Georgia Cup |
Irao |
Merani Martvili |
3-0 |
0-0 |
89 |
12:30 |
Georgia Cup |
WIT Georgia Tbilisi |
FC Telavi |
2-2 |
0-0 |
94 |
12:30 |
Georgia Cup |
FC Matchakhela Khelvachauri |
FC Kolkheti Poti |
- |
- |
|
12:30 |
Georgia Cup |
Samgurali Tskh |
Gagra Tbilisi |
3-0 |
0-0 |
90 |
12:30 |
International Club Friendly |
Sparta Lichtenberg |
Berlin Hilalspor |
9-0 |
0-0 |
85 |
12:30 |
International Club Friendly |
FV Offenburg |
Bahlinger |
1-2 |
0-0 |
89 |
12:30 |
Estonia Esi Liiga |
Tallinna FC Ararat TTU |
Viimsi MRJK |
0-1 |
0-0 |
90 |
12:30 |
Malawi Premier League |
Bangwe All Stars |
Ekwendeni Hammers |
1-1 |
0-0 |
92 |
12:30 |
Mozambique Championship |
Ferroviario Maputo |
Ferroviario Beira |
0-1 |
0-0 |
90 |
13:00 |
Swedish Allsvenskan |
Djurgardens |
Elfsborg |
0-4 |
0-0 |
94 |
13:00 |
Sweden Superettan |
GIF Sundsvall |
Orebro |
2-2 |
0-0 |
95 |
13:00 |
Sweden Superettan |
Gefle IF |
Ostersunds FK |
2-2 |
0-0 |
95 |
13:00 |
Sweden Superettan |
Skovde AIK |
Orgryte |
2-0 |
0-0 |
96 |
13:00 |
Finland Ykkonen |
Jaro |
MP MIKELI |
0-2 |
0-0 |
93 |
13:00 |
Finland Ykkonen |
JaPS |
KPV |
0-3 |
0-0 |
93 |
13:00 |
Finland - Kakkonen Lohko |
TP47 Tornio |
FC Vaajakoski |
0-1 |
0-0 |
94 |
13:00 |
Finland - Kakkonen Lohko |
TiPS |
PPJ Akatemia |
0-7 |
0-0 |
90 |
13:00 |
Finland - Kakkonen Lohko |
Lahden Reipas |
JIPPO |
1-0 |
0-0 |
92 |
13:00 |
Finland - Kakkonen Lohko |
FC Ilves-Kissat |
PIF Parainen |
4-0 |
0-0 |
91 |
13:00 |
Norway 2.Liga |
Levanger FK |
Alta |
5-1 |
0-0 |
90 |
13:00 |
Poland Ekstraklasa |
Stal Mielec |
Cracovia Krakow |
2-2 |
0-0 |
98 |
13:00 |
Poland Liga 1 |
Chrobry Glogow |
Lechia Gdansk |
2-4 |
0-0 |
97 |
13:00 |
Czech Republic Gambrinus Liga |
Pardubice |
Bohemians 1905 |
0-1 |
0-0 |
91 |
13:00 |
Czech Republic Gambrinus Liga |
MFK Karvina |
Tescoma Zlin |
4-1 |
0-0 |
92 |
13:00 |
Czech Republic Gambrinus Liga |
Teplice |
FC Viktoria Plzen |
1-0 |
0-0 |
95 |
13:00 |
Kazakhstan Premier League |
Lokomotiv Astana |
FK Atyrau |
0-0 |
0-0 |
95 |
13:00 |
Belarus Cup |
Kommunalnik Slonim |
Slavia Mozyr |
1-2 |
0-0 |
92 |
13:00 |
FA Cup Malaysia |
Johor Darul Takzim |
Kuala Lumpur City F.C. |
2-0 |
0-0 |
94 |
13:00 |
Ireland FAI Cup |
Treaty United |
Cork City |
0-2 |
0-0 |
94 |
13:00 |
Ireland FAI Cup |
Cockhill Celtic |
Bray Wanderers |
1-3 |
0-0 |
94 |
13:00 |
Russia Division 2 |
Khimik Dzerzhinsk |
Dynamo Kirov |
2-1 |
0-0 |
87 |
13:00 |
Russia Division 2 |
Torpedo Vladimir |
Znamya Truda |
1-2 |
0-0 |
88 |
13:00 |
Russia Division 2 |
FK Kaluga |
SKA Khabarovsk II |
1-0 |
0-0 |
88 |
13:00 |
International Club Friendly |
St. Pauli |
Hapoel Tel Aviv |
3-0 |
0-0 |
87 |
13:00 |
International Club Friendly |
Berliner FC Dynamo |
Lichtenberg 47 |
0-0 |
0-0 |
88 |
13:00 |
International Club Friendly |
Ballyclare Comrades |
Ballymena United |
0-0 |
0-0 |
90 |
13:00 |
International Club Friendly |
Ballinamallard United |
Glenavon Lurgan |
2-2 |
0-0 |
91 |
13:00 |
International Club Friendly |
Union Berlin |
Holstein Kiel |
0-1 |
0-0 |
30 |
13:00 |
International Club Friendly |
BSG Chemie Leipzig |
Erzgebirge Aue |
0-0 |
0-0 |
88 |
13:00 |
International Club Friendly |
Zorya |
MFK Ruzomberok |
1-2 |
0-0 |
88 |
13:00 |
International Club Friendly |
Saarbrucken |
Borussia Monchengladbach |
1-2 |
0-0 |
88 |
13:00 |
International Club Friendly |
Hansa Rostock |
Sevilla |
2-1 |
0-0 |
90 |
13:00 |
International Club Friendly |
Augsburg |
PSV Eindhoven |
0-0 |
0-0 |
0 |
13:00 |
International Club Friendly |
Kortrijk |
Volendam |
2-1 |
0-0 |
88 |
13:00 |
Russia Women's Cup |
Dynamo Moscow (W) |
CSKA Moscow (W) |
1-4 |
0-0 |
91 |
13:00 |
Russia Women's Cup |
Rubin Kazan (W) |
Lokomotiv Moscow (W) |
0-1 |
0-0 |
15 |
13:00 |
Russia Women's Cup |
SShOR Vakhitovo s (W) |
Zvezda 2005 (W) |
- |
- |
|
13:00 |
Russia Women's Cup |
Zvezda Sint Petersburg (W) |
Chertanovo Moscow (W) |
- |
- |
|
13:00 |
GER D5 |
Bayern Hof |
SC Eltersdorf |
- |
- |
|
13:00 |
GER D5 |
ASV Neumarkt |
SSV Jahn Regensburg II |
- |
- |
|
13:00 |
GER D5 |
SV Donaustauf |
DJK Gebenbach |
- |
- |
|
13:00 |
Uruguay Segunda |
Villa Espanola |
Parque de Plata |
4-1 |
0-0 |
89 |
13:00 |
Finland Championship U20 |
VJS Vantaa U20 |
NoPS U20 |
1-1 |
0-0 |
91 |
13:00 |
Finland Women League 1 |
Ilott (W) |
KuPS Akatemia (W) |
- |
- |
|
13:00 |
Germany Oberliga NOFV |
FC Ismaning |
FC Deisenhofen |
1-3 |
0-0 |
91 |
13:00 |
Brazil Campeonato Mineiro U20 |
Santarritense U20 |
EC Futgol U20 |
1-2 |
0-0 |
96 |
13:00 |
Brazil Campeonato Mineiro U20 |
Betim FC U20 |
Atletico Mineiro U20 |
1-2 |
0-0 |
95 |
13:00 |
Argentina Youth League |
CA Atlanta U20 |
Temperley U20 |
3-7 |
0-0 |
88 |
13:00 |
Argentina Youth League |
Almirante Brown U20 |
Defensores Unidos U20 |
3-1 |
0-0 |
93 |
13:00 |
Argentina Youth League |
Nueva Chicago U20 |
CD Moron U20 |
0-4 |
0-0 |
87 |
13:00 |
Argentina Youth League |
Villa Dalmine U20 |
All Boys U20 |
2-3 |
0-0 |
92 |
13:00 |
Argentina Youth League |
Ferro Carril Oeste General Pico U20 |
Tristan Suarez U20 |
4-0 |
0-0 |
89 |
13:00 |
Argentina Youth League |
Quilmes U20 |
CA Brown de Adrogue U20 |
2-2 |
0-0 |
92 |
13:00 |
Liga de Elite |
Benfica de Macau |
Cheng Fung |
2-1 |
0-0 |
93 |
13:00 |
Finland Women Premier League |
TPS Turku (W) |
Ilves Tampere (W) |
2-1 |
0-0 |
90 |
13:00 |
Belarus Womens Premier League |
Smorgon (W) |
Lokomotiv Vitebsk (W) |
- |
- |
|
13:00 |
Norway Division 4 |
Askollen |
Pors Grenland |
1-1 |
0-0 |
89 |
13:00 |
Norway Division 4 |
Sprint-Jeloy |
Halsen |
7-0 |
0-0 |
89 |
13:00 |
Norway Division 4 |
Randesund IL |
Eik-Tonsberg |
1-4 |
0-0 |
91 |
13:00 |
Norway Division 4 |
Vindbjart |
Mandalskameratene |
1-3 |
0-0 |
92 |
13:00 |
Norway Division 4 |
Byasen Toppfot |
Nardo FK |
1-0 |
0-0 |
96 |
13:00 |
Norway Division 4 |
Orkla |
Strindheim IL |
- |
- |
|
13:00 |
Norway Division 4 |
Follo |
KFUM 2 |
4-0 |
0-0 |
92 |
13:00 |
Norway Division 4 |
Tronder-Lyn |
Kristiansund B |
0-0 |
0-0 |
90 |
13:30 |
Wales Challenge League Cup |
Goytre Utd |
Llantwit Major |
1-2 |
0-0 |
93 |
13:30 |
Wales Challenge League Cup |
Abertillery Bluebirds |
Ammanford |
0-2 |
0-0 |
94 |
13:30 |
Wales Challenge League Cup |
Cwmbran Celtic |
Taffs Well |
2-2 |
0-0 |
96 |
13:30 |
Wales Challenge League Cup |
Carmarthen |
Swansea City |
0-4 |
0-0 |
88 |
13:30 |
Wales Challenge League Cup |
Caersws |
Guilsfield |
1-3 |
0-0 |
92 |
13:30 |
Wales Challenge League Cup |
Holywell |
Bangor 1876 |
- |
- |
|
13:30 |
Wales Challenge League Cup |
Porthmadog |
Llanidloes Town |
4-2 |
0-0 |
94 |
13:30 |
Wales Challenge League Cup |
Buckley Town |
Mold Alexandra |
2-1 |
0-0 |
93 |
13:30 |
International Club Friendly |
Udinese |
Pafos FC |
2-0 |
0-0 |
89 |
13:30 |
International Club Friendly |
SG Barockstadt |
Eintracht Frankfurt |
3-2 |
0-0 |
91 |
13:30 |
International Club Friendly |
Sturm Graz (Youth) |
Maccabi Petah Tikva FC |
0-2 |
0-0 |
88 |
13:30 |
Iceland U19 League |
Fram/Ulfarnir U19 |
Stjarnan SkinandiU19 |
0-4 |
0-0 |
90 |
13:30 |
Finland Women Premier League |
Aland United (W) |
ONS (W) |
0-0 |
0-0 |
2 |
14:00 |
Finland Veikkausliga |
AC Oulu |
KTP Kotka |
3-1 |
0-0 |
92 |
14:00 |
Finland Veikkausliga |
HJK Helsinki |
Ilves Tampere |
1-0 |
0-0 |
92 |
14:00 |
Finland Veikkausliga |
Inter Turku |
SJK Seinajoen |
0-2 |
0-0 |
94 |
14:00 |
Finland - Kakkonen Lohko |
NJS |
Atlantis II |
0-1 |
0-0 |
93 |
14:00 |
Finland - Kakkonen Lohko |
PEPO Lappeenranta |
Futura Porvoo |
6-1 |
0-0 |
92 |
14:00 |
Finland - Kakkonen Lohko |
VIFK |
JS Hercules |
2-0 |
0-0 |
93 |
14:00 |
Norway 2.Liga |
Gjovik Lyn |
Sotra |
4-1 |
0-0 |
95 |
14:00 |
Denmark Superligaen |
Lyngby |
FC Copenhagen |
1-2 |
0-0 |
95 |
14:00 |
Poland Division 2 |
Olimpia Elblag |
Lech II Poznan |
2-2 |
0-0 |
95 |
14:00 |
Iceland Division 1 |
Vestri |
Thor Akureyri |
1-0 |
0-0 |
97 |
14:00 |
Scotland League Cup |
Alloa Athletic |
Saint Johnstone |
0-3 |
0-0 |
89 |
14:00 |
Scotland League Cup |
Stirling Albion |
Stenhousemuir |
2-1 |
0-0 |
89 |
14:00 |
Scotland League Cup |
Dundee United |
Peterhead |
3-0 |
0-0 |
90 |
14:00 |
Scotland League Cup |
Partick Thistle |
Falkirk |
2-2 |
0-0 |
93 |
14:00 |
Scotland League Cup |
Brechin City |
Cove Rangers |
2-3 |
0-0 |
91 |
14:00 |
Scotland League Cup |
Livingston |
Hamilton Academical |
1-1 |
0-0 |
93 |
14:00 |
Scotland League Cup |
Ross County |
Greenock Morton |
2-1 |
0-0 |
93 |
14:00 |
Scotland League Cup |
Stranraer |
Edinburgh City |
2-1 |
0-0 |
92 |
14:00 |
Scotland League Cup |
Airdrie United |
Dundee |
1-0 |
0-0 |
94 |
14:00 |
Scotland League Cup |
Dumbarton |
Bonnyrigg Rose |
0-0 |
0-0 |
91 |
14:00 |
Scotland League Cup |
Dumbarton |
Bonnyrigg Rose |
0-0 |
0-0 |
91 |
14:00 |
Scotland League Cup |
Annan Athletic |
Albion Rovers |
1-2 |
0-0 |
93 |
14:00 |
Scotland League Cup |
Dunfermline Athletic |
Kilmarnock |
0-2 |
0-0 |
90 |
14:00 |
Scotland League Cup |
Dunfermline Athletic |
Kilmarnock |
0-2 |
0-0 |
90 |
14:00 |
Scotland League Cup |
Elgin City |
Queen of South |
0-2 |
0-0 |
93 |
14:00 |
Scotland League Cup |
Cowdenbeath |
Montrose |
1-1 |
0-0 |
91 |
14:00 |
Scotland League Cup |
Saint Mirren |
Arbroath |
4-0 |
0-0 |
92 |
14:00 |
Estonia Champions League |
JK Tallinna Kalev |
Parnu JK Vaprus |
1-1 |
0-0 |
92 |
14:00 |
Kazakhstan Premier League |
FK Aktobe Lento |
Kaisar Kyzylorda |
1-0 |
0-0 |
94 |
14:00 |
Belarus Cup |
Volna Pinsk |
Slutsksakhar Slutsk |
0-1 |
0-0 |
92 |
14:00 |
Latvia Division 2 |
Rigas Futbola skola II |
Olaine |
1-0 |
0-0 |
91 |
14:00 |
Ireland FAI Cup |
Gorey Rangers |
Rockmount |
0-2 |
0-0 |
91 |
14:00 |
Argentine Division 2 |
Guillermo Brown |
All Boys |
2-1 |
0-0 |
95 |
14:00 |
Russia Division 2 |
Baltika-BFU Kaliningrad |
Elektron VN |
0-0 |
0-0 |
15 |
14:00 |
Russia Division 2 |
Baltika-BFU Kaliningrad |
Elektron VN |
0-0 |
0-0 |
15 |
14:00 |
Russia Division 2 |
Zenit-2 St.Petersburg |
FK Yenisey-2 Krasnoyarsk |
1-0 |
0-0 |
13 |
14:00 |
Russia Division 2 |
Zenit-2 St.Petersburg |
FK Yenisey-2 Krasnoyarsk |
1-0 |
0-0 |
13 |
14:00 |
International Club Friendly |
Wealdstone FC |
Charlton Athletic |
0-0 |
0-0 |
89 |
14:00 |
International Club Friendly |
Enfield Town |
Bracknell Town |
0-0 |
0-0 |
89 |
14:00 |
International Club Friendly |
Dungannon Swifts |
Institute FC |
4-0 |
0-0 |
88 |
14:00 |
International Club Friendly |
Reading |
Southampton |
1-4 |
0-0 |
88 |
14:00 |
International Club Friendly |
Dundela |
Loughgall FC |
0-0 |
0-0 |
65 |
14:00 |
International Club Friendly |
Curzon Ashton FC |
Oldham Athletic |
1-2 |
0-0 |
92 |
14:00 |
International Club Friendly |
Farnborough Town |
Sutton United |
1-1 |
0-0 |
88 |
14:00 |
International Club Friendly |
Derby County |
Stoke City |
3-0 |
0-0 |
89 |
14:00 |
International Club Friendly |
Scarborough |
Tonbridge Angels |
2-2 |
0-0 |
87 |
14:00 |
International Club Friendly |
Salford City |
Bolton Wanderers |
1-2 |
0-0 |
90 |
14:00 |
International Club Friendly |
FC Brasov |
Odorheiu Secuiesc |
2-1 |
0-0 |
91 |
14:00 |
International Club Friendly |
Glasgow Rangers |
Hamburger SV |
0-0 |
0-0 |
89 |
14:00 |
International Club Friendly |
Helmond Sport |
FCV Dender EH |
0-1 |
0-0 |
86 |
14:00 |
International Club Friendly |
South Shields |
Harrogate Town |
1-6 |
0-0 |
88 |
14:00 |
International Club Friendly |
Torquay United |
Exeter City |
4-0 |
0-0 |
94 |
14:00 |
International Club Friendly |
Guiseley |
Spennymoor Town |
1-0 |
0-0 |
90 |
14:00 |
International Club Friendly |
Accrington Stanley |
Chesterfield |
2-3 |
0-0 |
88 |
14:00 |
International Club Friendly |
Welling United |
Woking |
0-1 |
0-0 |
88 |
14:00 |
International Club Friendly |
Alfreton Town |
Solihull Moors |
2-2 |
0-0 |
90 |
14:00 |
International Club Friendly |
Aldershot Town |
Wycombe Wanderers |
1-2 |
0-0 |
89 |
14:00 |
International Club Friendly |
Stockport County |
Huddersfield Town |
0-4 |
0-0 |
88 |
14:00 |
International Club Friendly |
FSV Hollenbach |
VfB Stuttgart II |
1-4 |
0-0 |
88 |
14:00 |
International Club Friendly |
Bognor Regis Town |
Dorking |
2-2 |
0-0 |
92 |
14:00 |
International Club Friendly |
Bradford City |
Hull City |
1-1 |
0-0 |
92 |
14:00 |
International Club Friendly |
Preston North End |
Aberdeen |
2-0 |
0-0 |
89 |
14:00 |
International Club Friendly |
AFC Wimbledon |
Queens Park Rangers (QPR) |
1-1 |
0-0 |
93 |
14:00 |
International Club Friendly |
Cheltenham Town |
Birmingham City |
2-3 |
0-0 |
89 |
14:00 |
International Club Friendly |
Barrow |
Blackpool |
0-4 |
0-0 |
91 |
14:00 |
International Club Friendly |
Mansfield Town |
Rotherham United |
0-0 |
0-0 |
90 |
14:00 |
International Club Friendly |
Potters Bar Town |
Chesham United |
- |
- |
|
14:00 |
International Club Friendly |
Boston United |
Notts County |
0-1 |
0-0 |
88 |
14:00 |
International Club Friendly |
Rushall Olympic |
Halesowen Town |
1-1 |
0-0 |
90 |
14:00 |
International Club Friendly |
Burton Albion |
West Bromwich(WBA) |
2-2 |
0-0 |
91 |
14:00 |
International Club Friendly |
St Albans City |
Ebbsfleet United |
0-2 |
0-0 |
89 |
14:00 |
International Club Friendly |
Colchester United |
Peterborough United |
1-1 |
0-0 |
87 |
14:00 |
International Club Friendly |
Bromley |
Millwall XI |
2-1 |
0-0 |
91 |
14:00 |
International Club Friendly |
Walton Hersham |
Hanworth Villa |
2-0 |
0-0 |
89 |
14:00 |
International Club Friendly |
Bedworth United |
Barwell |
2-0 |
0-0 |
90 |
14:00 |
International Club Friendly |
Shrewsbury Town |
Coventry City |
1-1 |
0-0 |
87 |
14:00 |
International Club Friendly |
Horsham |
Maidstone United |
0-0 |
0-0 |
91 |
14:00 |
International Club Friendly |
Crewe Alexandra |
Lincoln City |
1-2 |
0-0 |
90 |
14:00 |
GER D5 |
FC Coburg |
Wurzburger FV |
1-4 |
0-0 |
90 |
14:00 |
Paraguayan Division 2 |
24 de Setiembre |
2 de Mayo PJC |
2-1 |
0-0 |
91 |
14:00 |
Paraguayan Division 2 |
Atletico Colegiales |
Independiente Luque |
0-1 |
0-0 |
93 |
14:00 |
The lowlands of Scotland League |
Boness Utd |
Gala Fairydean |
- |
- |
|
14:00 |
The lowlands of Scotland League |
Cumbernauld Colts |
Celtic B |
1-0 |
0-0 |
92 |
14:00 |
The lowlands of Scotland League |
East Kilbride |
Broomhill FC |
2-1 |
0-0 |
91 |
14:00 |
The lowlands of Scotland League |
East Stirlingshire |
Tranent Juniors |
1-2 |
0-0 |
93 |
14:00 |
The lowlands of Scotland League |
Edinburgh University FC |
Civil Service Strollers FC |
2-2 |
0-0 |
82 |
14:00 |
The lowlands of Scotland League |
Linlithgow Rose |
Stirling University |
3-1 |
0-0 |
89 |
14:00 |
The lowlands of Scotland League |
Caledonian Braves |
Berwick Rangers |
1-0 |
0-0 |
92 |
14:00 |
BRA SPC |
EC Sao Bernardo/SP |
Esporte Clube Sao Jose SP |
2-3 |
0-0 |
93 |
14:00 |
Uruguay Segunda |
Salus |
Artigas |
1-0 |
0-0 |
98 |
14:00 |
Iceland 4 Deild |
Hamar Hveragerdi |
Alftanes |
6-0 |
0-0 |
92 |
14:00 |
Iceland U19 League |
KR KV U19 |
FH Hafnarfjordur U19 |
2-0 |
0-0 |
89 |
14:00 |
Iceland U19 League |
IA Kari U19 |
Breidablik UBK U19 |
1-2 |
0-0 |
92 |
14:00 |
Iceland U19 League |
HK YmirU19 |
Throttur Reykjavik U19 |
0-1 |
0-0 |
92 |
14:00 |
Iceland Women's Division 1 |
Fjardab Hottur Leiknir (W) |
Grindavik (W) |
0-0 |
0-0 |
0 |
14:00 |
Austrian Cup |
Favoritner AC |
TSV Hartberg |
2-3 |
0-0 |
94 |
14:00 |
Norway Division 4 |
Rana FK |
Steinkjer FK |
- |
- |
|
14:00 |
Norway Division 4 |
Verdal |
Mosjoen |
- |
- |
|
14:00 |
Norway Division 4 |
Skjervoy |
Spike |
- |
- |
|
14:30 |
Russia Premier League |
Lokomotiv Moscow |
Rubin Kazan |
2-2 |
0-0 |
92 |
14:30 |
Portugal League Cup |
Vizela |
Maritimo |
2-1 |
0-0 |
95 |
14:30 |
Portugal League Cup |
Nacional da Madeira |
Penafiel |
0-0 |
0-0 |
95 |
14:30 |
Georgia Cup |
Lokomotiv Tbilisi |
FC Shukura Kobuleti |
0-0 |
0-0 |
94 |
14:30 |
International Club Friendly |
Zabkovia Zabki |
KS Legionovia Legionowo |
0-0 |
0-0 |
90 |
14:30 |
Austrian Cup |
SVG Reichenau |
FC Dornbirn 1913 |
0-2 |
0-0 |
93 |
14:30 |
Austrian Cup |
FC Wolfurt |
SV Austria Salzburg |
0-1 |
0-0 |
90 |
15:00 |
England League Cup |
Bristol City |
Oxford United |
4-1 |
0-0 |
85 |
15:00 |
England League Cup |
Bristol City |
Oxford United |
4-1 |
0-0 |
85 |
15:00 |
Germany Regionalliga |
TSV Buchbach |
SpVgg Ansbach |
- |
- |
|
15:00 |
Finland - Kakkonen Lohko |
KuPS (Youth) |
RoPS Rovaniemi |
1-1 |
0-0 |
93 |
15:00 |
Poland Division 2 |
Hutnik Krakow |
Skra Czestochowa |
3-0 |
1-2 |
94 |
15:00 |
Czech Republic 2.Liga |
FK MAS Taborsko |
Slavia Kromeriz |
1-0 |
0-0 |
94 |
15:00 |
Kazakhstan Premier League |
Ordabasy |
Kyzylzhar Petropavlovsk |
2-1 |
0-0 |
95 |
15:00 |
Belarus Cup |
Ostrowitz |
Smorgon FC |
2-0 |
0-0 |
93 |
15:00 |
Russia Division 2 |
Zorkyi Krasnogorsk |
FC Tver |
1-0 |
0-0 |
91 |
15:00 |
International Club Friendly |
Gyori ETO |
Banni Yas |
0-0 |
0-0 |
89 |
15:00 |
International Club Friendly |
MSK Puchov |
RSC Hamsik Academy |
3-0 |
0-0 |
89 |
15:00 |
International Club Friendly |
Reims |
Amiens |
3-2 |
0-0 |
89 |
15:00 |
International Club Friendly |
Westerlo |
Willem II |
2-1 |
0-0 |
92 |
15:00 |
International Club Friendly |
Guingamp |
Lorient |
0-0 |
0-0 |
0 |
15:00 |
International Club Friendly |
Genoa |
Venezia |
1-4 |
0-0 |
91 |
15:00 |
International Club Friendly |
Jednota Banova |
MFK Karvina B |
1-0 |
0-0 |
89 |
15:00 |
International Club Friendly |
MTK Hungaria |
Kazincbarcika |
0-0 |
0-0 |
89 |
15:00 |
International Club Friendly |
KMSK Deinze |
Sint-Eloois-Winkel |
0-0 |
0-0 |
89 |
15:00 |
International Club Friendly |
Saint Malo |
Rennes |
1-2 |
0-0 |
89 |
15:00 |
International Club Friendly |
Troyes |
Metz |
0-3 |
0-0 |
88 |
15:00 |
International Club Friendly |
Leeds United |
Monaco |
0-2 |
0-0 |
91 |
15:00 |
Germany Oberliga NOFV |
Gundelfingen |
Türkspor Augsburg |
- |
- |
|
15:00 |
Germany Oberliga NOFV |
SV Heimstetten |
Kirchheimer SC |
1-0 |
0-0 |
98 |
15:00 |
Ecuador Primera Women |
Deportivo Ibarra (W) |
LDU Quito (W) |
1-1 |
0-0 |
97 |
15:00 |
Austrian Cup |
Austria Ohov |
USV St. Anna |
4-4 |
0-0 |
94 |
15:00 |
Finland Women Premier League |
Honka Espoo (W) |
PK-35 Vantaa (W) |
2-2 |
0-0 |
93 |
15:00 |
Belarus Womens Premier League |
Dnepr Mogilev (W) |
ABFF U19 (W) |
- |
- |
|
15:00 |
Mexico Youth U23 |
Atletico San Luis U23 |
Monterrey U23 |
2-2 |
0-0 |
93 |
15:10 |
Argentine Division 2 |
San Telmo |
Temperley |
0-0 |
0-0 |
93 |
15:10 |
Argentine Division 2 |
San Telmo |
Temperley |
0-0 |
0-0 |
93 |
15:10 |
Argentine Division 2 |
San Telmo |
Temperley |
0-0 |
0-0 |
93 |
15:15 |
Romania Liga I |
Farul Constanta |
FC Voluntari |
4-1 |
0-0 |
90 |
15:15 |
Uruguay Primera Division |
Racing Club Montevideo |
Deportivo Maldonado |
2-0 |
0-0 |
96 |
15:30 |
Swedish Allsvenskan |
IFK Varnamo |
Hacken |
1-0 |
0-0 |
94 |
15:30 |
Swedish Allsvenskan |
IFK Varnamo |
Hacken |
1-0 |
0-0 |
94 |
15:30 |
Poland Ekstraklasa |
Rakow Czestochowa |
Jagiellonia Bialystok |
3-0 |
0-0 |
94 |
15:30 |
Poland Liga 1 |
Gornik Leczna |
Wisla Krakow |
2-2 |
0-0 |
96 |
15:30 |
Slovenia 1.Liga |
NK Bravo |
NK Rogaska |
2-0 |
0-0 |
91 |
15:30 |
Slovenia 1.Liga |
NK Mura 05 |
Domzale |
2-3 |
0-0 |
97 |
15:30 |
Slovenia 1.Liga |
NK Mura 05 |
Domzale |
2-3 |
0-0 |
97 |
15:30 |
Russia Division 2 |
FK Sakhalinets |
Arsenal Tula II |
3-0 |
0-0 |
90 |
15:30 |
International Club Friendly |
Jeunesse Esch |
Swift Hesperange |
0-1 |
0-0 |
90 |
15:30 |
Bulgaria B PFG |
CSKA 1948 Sofia II |
FC Maritsa 1921 |
3-1 |
0-0 |
90 |
15:30 |
Bulgaria B PFG |
Spartak Pleven |
FC Dunav Ruse |
0-2 |
0-0 |
93 |
15:30 |
Bulgaria B PFG |
Sportist Svoge |
Spartak Varna |
2-0 |
0-0 |
93 |
15:30 |
Austrian Cup |
ATUS Ferach |
Leoben |
0-1 |
0-0 |
93 |
15:30 |
Austrian Cup |
SV Leobendorf |
SV Horn |
2-2 |
0-0 |
92 |
15:30 |
Austrian Cup |
SV Leobendorf |
SV Horn |
2-2 |
0-0 |
92 |
15:30 |
Austrian Cup |
SPG Motz/Silz |
Austria Lustenau |
0-0 |
0-0 |
0 |
15:30 |
Austrian Cup |
SPG Motz/Silz |
Austria Lustenau |
0-0 |
0-0 |
0 |
15:30 |
Austrian Cup |
SAK Klagenfurt |
Sturm Graz |
2-7 |
0-0 |
90 |
15:30 |
Austrian Cup |
SAK Klagenfurt |
Sturm Graz |
2-7 |
0-0 |
90 |
15:30 |
Peru Campeonato Nacional Women |
Sporting Cristal W |
Alianza Lima W |
1-2 |
0-0 |
91 |
15:59 |
Switzerland Super League |
Grasshopper |
Servette |
1-3 |
0-0 |
93 |
15:59 |
Switzerland Super League |
St. Gallen |
Basel |
2-1 |
0-0 |
95 |
15:59 |
Norwegian Tippeligaen |
Molde |
Sarpsborg 08 |
5-1 |
0-0 |
93 |
15:59 |
Poland Division 2 |
GKS Jastrzebie |
Stal Stalowa Wola |
0-0 |
0-0 |
96 |
15:59 |
Poland Division 2 |
Olimpia Grudziadz |
Sandecja Nowy Sacz |
3-1 |
0-0 |
99 |
15:59 |
Poland Division 2 |
Wisla Pulawy |
Chojniczanka Chojnice |
1-0 |
0-0 |
95 |
15:59 |
Czech Republic Gambrinus Liga |
Slavia Praha |
Hradec Kralove |
2-0 |
0-0 |
93 |
15:59 |
Lithuania - 1.Division |
DFK Dainava Alytus |
Kauno Zalgiris |
1-1 |
0-0 |
95 |
15:59 |
Latvia Division 2 |
FK Ventspils |
Beitar |
0-1 |
0-0 |
93 |
15:59 |
Ireland FAI Cup |
Galway United |
Bangor Celtic |
4-1 |
0-0 |
92 |
15:59 |
Ireland FAI Cup |
St Michael Bleiburg |
Waterford United |
0-5 |
0-0 |
92 |
15:59 |
International Club Friendly |
Zlate Moravce |
Sokol Dolna Zdana |
2-0 |
0-0 |
88 |
15:59 |
International Club Friendly |
SG Viktoria Bronnzell |
Steinbach |
3-3 |
0-0 |
90 |
15:59 |
International Club Friendly |
Spartak Trnava |
Valencia |
0-1 |
0-0 |
95 |
15:59 |
International Club Friendly |
Varzim |
SL Benfica B |
1-1 |
0-0 |
92 |
15:59 |
International Club Friendly |
Tienen |
RFC de Liege |
0-1 |
0-0 |
89 |
15:59 |
International Club Friendly |
Bayern Alzenau |
Rot-Weiss Koblenz |
3-2 |
0-0 |
92 |
15:59 |
International Club Friendly |
Stadlau |
Wiener Viktoria |
0-0 |
0-0 |
89 |
15:59 |
International Club Friendly |
Othellos Athienou |
AEL Limassol |
1-1 |
0-0 |
87 |
15:59 |
International Club Friendly |
Le Mans |
Stade Briochin |
3-0 |
0-0 |
90 |
15:59 |
International Club Friendly |
Bologna |
Palermo |
2-2 |
0-0 |
91 |
15:59 |
International Club Friendly |
Racing Santander |
Alaves |
1-2 |
0-0 |
89 |
15:59 |
Iceland Division 2 |
KF Fjallabyggdar |
Fjardabyggd Leiknir |
- |
- |
|
15:59 |
Germany Oberliga NOFV |
FC Sonthofen |
TSV Schwaben Augsburg |
0-1 |
0-0 |
95 |
15:59 |
Jordan League Women |
6 Yard Etihad (W) |
Al Orthodoxi (W) |
0-0 |
0-0 |
96 |
15:59 |
Iceland U19 League |
Afturelding Hviti U19 |
Thor Akureyri U19 |
1-2 |
0-0 |
93 |
15:59 |
Austrian Cup |
FC Pinzgau Saalfelden |
Bischofshofen |
3-2 |
0-0 |
94 |
15:59 |
Austrian Cup |
FC Pinzgau Saalfelden |
Bischofshofen |
3-2 |
0-0 |
94 |
16:15 |
Bulgaria Premier League |
Botev Plovdiv |
Levski Sofia |
1-3 |
0-0 |
95 |
16:15 |
Scotland League Cup |
Motherwell |
Queen's Park |
1-0 |
0-0 |
93 |
16:30 |
Estonia Champions League |
Nomme JK Kalju |
Harju JK Laagri |
1-0 |
0-0 |
95 |
16:30 |
Chile Primera B |
Deportes Temuco |
San Luis Quillota |
1-2 |
0-0 |
98 |
16:30 |
Chile Primera B |
Deportes Recoleta |
Santiago Wanderers |
3-1 |
0-0 |
98 |
16:30 |
Chile Primera B |
Union San Felipe |
San Marcos de Arica |
3-0 |
0-0 |
95 |
16:30 |
Chile Primera B |
Union San Felipe |
San Marcos de Arica |
3-0 |
0-0 |
95 |
16:30 |
International Club Friendly |
Pau FC |
Rodez Aveyron |
0-0 |
0-0 |
1 |
16:30 |
International Club Friendly |
Pau FC |
Rodez Aveyron |
0-0 |
0-0 |
1 |
16:30 |
Bulgaria B PFG |
Chernomorets Balchik |
Strumska Slava |
0-0 |
0-0 |
93 |
16:30 |
Bulgaria B PFG |
Litex Lovech |
FC Dobrudzha |
1-1 |
0-0 |
95 |
16:30 |
Bulgaria B PFG |
Litex Lovech |
FC Dobrudzha |
1-1 |
0-0 |
95 |
16:30 |
Austrian Cup |
SV Oberwart |
SV Stripfing Weiden |
1-3 |
0-0 |
93 |
16:30 |
Austrian Cup |
Union Gurten |
VfB Hohenems |
1-0 |
0-0 |
94 |
16:30 |
Austrian Cup |
Wallern |
FC Blau Weiss Linz |
1-5 |
0-0 |
89 |
16:30 |
Austrian Cup |
Wallern |
FC Blau Weiss Linz |
1-5 |
0-0 |
89 |
16:45 |
Croatia 1.Division |
Rijeka |
Rudes |
4-0 |
0-0 |
90 |
17:00 |
Russia Premier League |
Terek Grozny |
Krylya Sovetov |
0-2 |
0-0 |
91 |
17:00 |
Portugal League Cup |
AVS Futebol SAD |
GD Chaves |
1-1 |
0-0 |
93 |
17:00 |
International Club Friendly |
Charleroi |
Rayo Vallecano |
1-1 |
0-0 |
92 |
17:00 |
International Club Friendly |
Getafe |
Independiente Jose Teran |
- |
- |
|
17:00 |
International Club Friendly |
Las Palmas |
Al-Wakra |
2-0 |
0-0 |
88 |
17:00 |
International Club Friendly |
Racing Villalbes |
Racing de Ferrol |
0-4 |
0-0 |
86 |
17:00 |
International Club Friendly |
Panaitolikos Agrinio |
Asteras Tripolis |
1-2 |
0-0 |
92 |
17:00 |
Austrian Cup |
Kufstein |
Wolfsberger AC |
0-4 |
0-0 |
89 |
17:25 |
Poland Division 2 |
KP Calisia Kalisz |
Radunia Stezyca |
0-1 |
0-0 |
92 |
17:30 |
International Club Friendly |
Real Valladolid |
Leganes |
1-4 |
0-0 |
90 |
17:30 |
International Club Friendly |
Albacete |
CF Intercity |
0-1 |
0-0 |
91 |
17:30 |
International Club Friendly |
UD Marbella |
Malaga |
0-0 |
0-0 |
92 |
17:30 |
International Club Friendly |
Dessel Sport |
Patro Eisden |
3-2 |
0-0 |
90 |
17:30 |
Brazil Mineiluo group B League |
Itabirito |
Uniao Recreativa dos Trabalhadores MG/URT |
2-0 |
0-0 |
97 |
17:30 |
Israel Super Cup |
Maccabi Haifa |
Beitar Jerusalem |
3-1 |
0-0 |
94 |
17:30 |
Egypt League Cup |
Al Masry |
Ceramica Cleopatra FC |
1-4 |
0-0 |
97 |
18:00 |
Poland Ekstraklasa |
Piast Gliwice |
Lech Poznan |
1-2 |
0-0 |
100 |
18:00 |
Poland Liga 1 |
Polonia Warszawa |
GKS Tychy |
2-3 |
0-0 |
100 |
18:00 |
Peru Primera Division |
Alianza Atletico Sullana |
Cusco FC |
2-0 |
0-0 |
96 |
18:00 |
Uruguay Primera Division |
Danubio FC |
CA River Plate |
0-0 |
0-0 |
90 |
18:00 |
Canadian Premier Soccer League |
SC Scarborough Ontario |
Hamilton City |
- |
- |
|
18:00 |
Argentine Division 2 |
Defensores Unidos |
Estudiantes Rio Cuarto |
0-1 |
0-0 |
93 |
18:00 |
International Club Friendly |
Real Murcia |
Dhamk |
2-1 |
0-0 |
89 |
18:00 |
International Club Friendly |
CD La Virgen Del Camino |
Cultural Leonesa |
0-0 |
0-0 |
91 |
18:00 |
International Club Friendly |
FK Napredak Krusevac |
Radnicki 1923 Kragujevac |
1-2 |
0-0 |
90 |
18:00 |
BRA SPC |
Sao Bento |
Comercial-SP |
0-0 |
0-0 |
96 |
18:00 |
Uruguay Segunda |
Rocha |
Huracan FC |
1-0 |
0-0 |
95 |
18:00 |
Uruguay Segunda |
Canadian SC |
Alto Peru |
3-0 |
0-0 |
87 |
18:00 |
Uruguay Segunda |
Central Espanol |
Mar de Fondo |
2-3 |
0-0 |
93 |
18:00 |
Brazil Paulista Serie B |
Penapolense |
Anpaao |
1-0 |
0-0 |
95 |
18:00 |
Brazil Paulista Serie B |
Francana |
Jose Byrness SP U23 |
2-2 |
0-0 |
98 |
18:00 |
Brazil Paulista Serie B |
CA Taquaritinga SP |
Manthiqueira/SP |
- |
- |
|
18:00 |
Brazil Paulista Serie B |
XV de Jau |
Mauaense SP |
2-1 |
0-0 |
95 |
18:00 |
Brazil Paulista Serie B |
Uniao Barbarense |
Tanabi SP |
2-0 |
0-0 |
95 |
18:00 |
Brazil Paulista Serie B |
SKA Brasil |
Independente SP |
4-0 |
0-0 |
91 |
18:00 |
Brazil Paulista Serie B |
Guarulhos SP |
Catanduva FC |
0-2 |
0-0 |
45 |
18:00 |
Brazil Paulista Serie B |
Flamengo (AA) |
America SP |
0-1 |
0-0 |
45 |
18:00 |
Brazil Paulista Serie B |
Sweet Sao Kalle Arthur SP U23 |
Rio Branco(SP) |
1-1 |
0-0 |
93 |
18:00 |
Brazil Paulista Serie B |
Wavor SPU23 |
Maua FC |
0-1 |
0-0 |
45 |
18:00 |
Brazil Paulista Serie B |
Nacional SP U23 |
Uniao Sao Joao |
0-0 |
0-0 |
45 |
18:00 |
Mexico Liga MX Femenil |
Unam Pumas (W) |
Atlas (W) |
4-1 |
0-0 |
93 |
18:00 |
Brazil national youth (U20) Football Championship |
Gama DF (Youth) |
Luziania U20 |
1-0 |
0-0 |
94 |
18:00 |
Brazil national youth (U20) Football Championship |
Nacional de Patos U20 |
Queimadense PB Youth |
1-0 |
0-0 |
94 |
18:00 |
Brazil national youth (U20) Football Championship |
Serra Branca U20 |
Internacional PB U20 |
5-1 |
0-0 |
91 |
18:00 |
Argentina Women Regional League |
Ferrocarril Midland (W) |
Talleres de Remedios de Escalada (W) |
0-4 |
0-0 |
87 |
18:00 |
Brazil Serie D |
Tocantinopolis |
Parnahyba PI |
1-1 |
0-0 |
97 |
18:00 |
Brazil Serie D |
Fluminense PI |
Ferroviario CE |
0-2 |
0-0 |
91 |
18:00 |
Brazil Serie D |
Cordino |
Caucaia CE |
1-4 |
0-0 |
94 |
18:00 |
Brazil Serie D |
Uniclinic Atletico Cearense CE |
Maranhao |
1-0 |
0-0 |
96 |
18:00 |
USL W-League Women |
Indy Eleven (W) |
North Carolina Courage U23 (W) |
1-1 |
0-0 |
93 |
18:10 |
Argentine Division 2 |
Agropecuario de Carlos Casares |
Nueva Chicago |
2-1 |
0-0 |
95 |
18:15 |
Slovenia 1.Liga |
FC Koper |
NK Olimpija Ljubljana |
2-1 |
0-0 |
93 |
18:30 |
Switzerland Super League |
Winterthur |
Luzern |
0-0 |
0-0 |
94 |
18:30 |
Argentine Division 1 |
San Lorenzo |
Argentinos Juniors |
0-2 |
0-0 |
95 |
18:30 |
Romania Liga I |
FC Steaua Bucuresti |
Dinamo Bucuresti |
2-1 |
0-0 |
92 |
18:30 |
Brazil Serie B |
Mirassol |
Tombense |
2-0 |
0-0 |
93 |
18:30 |
Bulgaria Premier League |
Ludogorets Razgrad |
Etar |
5-0 |
0-0 |
93 |
18:30 |
Argentina Santa Fe Cup |
Sportivo Norte |
Penarol De Rafaela |
0-0 |
0-0 |
94 |
18:30 |
Argentina Women Regional League |
Defensores de Cambaceres (W) |
Sportivo Italiano (W) |
1-0 |
0-0 |
90 |
18:30 |
Argentina Women Regional League |
Estrella del Sur Woman |
Sportivo Barracas (W) |
1-1 |
0-0 |
95 |
18:30 |
Argentina Women Regional League |
Club Villas Unidas (W) |
Juventud Unida (W) |
2-1 |
0-0 |
92 |
18:30 |
Argentina Women Regional League |
Deportivo Laferrere (W) |
San Martin de Burzaco (W) |
3-1 |
0-0 |
93 |
18:30 |
Argentina Women Regional League |
Canuelas FC (W) |
Arsenal de Sarandi (W) |
0-6 |
0-0 |
87 |
18:30 |
Argentina Women Regional League |
Chacarita Jnr (W) |
El Fronton (W) |
1-0 |
0-0 |
91 |
18:30 |
Austrian Cup |
TUS Bad Gleichenberg |
Grazer AK |
2-4 |
0-0 |
92 |
18:30 |
Austrian Cup |
Kremser |
SKU Amstetten |
2-3 |
0-0 |
92 |
18:30 |
Austrian Cup |
SK Vorwarts Steyr |
SK Austria Klagenfurt |
0-3 |
0-0 |
90 |
18:30 |
Austrian Cup |
WSC Hertha Wels |
SV Ried |
1-2 |
0-0 |
92 |
19:00 |
Brazil Serie A |
Flamengo |
America MG |
1-1 |
0-0 |
97 |
19:00 |
Brazil Serie A |
Palmeiras |
Fortaleza |
3-1 |
0-0 |
97 |
19:00 |
Croatia 1.Division |
ZNK Osijek |
Slaven Koprivnica |
6-1 |
0-0 |
95 |
19:00 |
Chile Primera Division |
CD Copiapo S.A. |
Cobresal |
0-3 |
0-0 |
95 |
19:00 |
Bolivia Primera Division |
Nacional Potosi |
Aurora |
0-0 |
0-0 |
94 |
19:00 |
Uruguay Segunda |
Albion FC |
Club Atletico Progreso |
3-0 |
0-0 |
97 |
19:00 |
Uruguay Segunda |
CA Atenas |
Bella Vista |
- |
- |
|
19:00 |
Uruguay Segunda |
IA Sud America |
Miramar Misiones FC |
0-1 |
0-0 |
91 |
19:00 |
Uruguay Segunda |
CA Juventud |
Rentistas |
2-0 |
0-0 |
96 |
19:00 |
Uruguay Segunda |
Oriental |
CS Cerrito |
2-0 |
0-0 |
97 |
19:00 |
Uruguay Segunda |
Rampla Juniors FC |
Potencia |
2-0 |
0-0 |
91 |
19:00 |
Uruguay Segunda |
Uruguay Montevideo |
Tacuarembo |
3-0 |
0-0 |
92 |
19:00 |
Chile Primera D |
Linares Unido |
Fernandez Vial |
0-1 |
0-0 |
95 |
19:00 |
Chile Primera D |
Melipilla |
Deportes Valdivia |
0-1 |
0-0 |
97 |
19:00 |
Canadian Premier League |
HFX Wanderers FC |
Atletico Ottawa |
1-0 |
0-0 |
95 |
19:00 |
Ecuador Primera Women |
CD Espuce (W) |
Independiente del Valle (W) |
0-2 |
0-0 |
91 |
19:00 |
Brasileiro, Serie C |
Amazonas FC |
Ypiranga(RS) |
0-0 |
0-0 |
99 |
19:00 |
Brasileiro, Serie C |
Confianca SE |
Operario Ferroviario PR |
1-0 |
0-0 |
96 |
19:00 |
Brasileiro, Serie C |
Pouso Alegre |
Aparecidense GO |
0-1 |
0-0 |
97 |
19:15 |
International Club Friendly |
Vitoria Guimaraes |
CD Tondela |
1-1 |
0-0 |
92 |
19:30 |
Portugal League Cup |
Estoril |
Pacos de Ferreira |
2-0 |
0-0 |
98 |
19:30 |
Portugal League Cup |
Estoril |
Pacos de Ferreira |
2-0 |
0-0 |
98 |
19:30 |
Portugal League Cup |
Oliveirense |
Gil Vicente |
1-0 |
0-0 |
96 |
19:30 |
Portugal League Cup |
Oliveirense |
Gil Vicente |
1-0 |
0-0 |
96 |
19:30 |
Chile Primera D |
Osorno |
Deportes Limache |
0-0 |
0-0 |
95 |
19:30 |
Chile Primera D |
San Antonio Unido |
General VelAsquez |
1-0 |
0-0 |
95 |
20:00 |
Brazil Serie B |
Criciuma |
Gremio Novorizontin |
0-1 |
0-0 |
98 |
20:00 |
Brazil Serie B |
Vila Nova |
ABC RN |
1-1 |
0-0 |
97 |
20:00 |
Primera Division de Paraguay |
Sportivo Trinidense |
resistencia SC |
1-2 |
0-0 |
96 |
20:00 |
Primera Division de Venezuela |
Carabobo FC |
Mineros de Guayana |
6-1 |
0-0 |
94 |
20:00 |
Bolivia Primera Division |
Independiente Petrolero |
Oriente Petrolero |
2-0 |
0-0 |
94 |
20:00 |
Argentina Prim C Metropolitana |
Argentino de Merlo |
Club Atletico Acassuso |
0-0 |
0-0 |
95 |
20:00 |
Argentina Prim C Metropolitana |
Argentino de Quilmes |
Ituzaingo |
1-0 |
0-0 |
96 |
20:00 |
Argentina Prim C Metropolitana |
Colegiales |
Comunicaciones BsAs |
2-1 |
0-0 |
94 |
20:00 |
Argentina Prim C Metropolitana |
CA Fenix Pilar |
Talleres Rem de Escalada |
0-1 |
0-0 |
94 |
20:00 |
Argentina Prim C Metropolitana |
Los Andes |
Deportivo Merlo |
2-2 |
0-0 |
94 |
20:00 |
Argentina Prim C Metropolitana |
Sacachispas |
Sportivo Dock Sud |
0-1 |
0-0 |
92 |
20:00 |
Argentina Prim C Metropolitana |
CA San Miguel |
UAI Urquiza |
0-1 |
0-0 |
94 |
20:00 |
Argentina Prim C Metropolitana |
Villa San Carlos |
Canuelas FC |
1-1 |
0-0 |
95 |
20:00 |
BRA SPC |
Portuguesa Desportos |
AA Portuguesa Santista |
1-0 |
0-0 |
94 |
20:00 |
Argentina Ding Group Tebolidun League Manchester |
Argentino de Rosario |
Centro Espanol |
1-2 |
0-0 |
94 |
20:00 |
Argentina Ding Group Tebolidun League Manchester |
Central Ballester |
Defensores de Cambaceres |
1-2 |
0-0 |
95 |
20:00 |
Argentina Ding Group Tebolidun League Manchester |
Juventud Unida |
Deportivo Paraguayo |
0-0 |
0-0 |
92 |
20:00 |
Argentina Ding Group Tebolidun League Manchester |
Mercedes |
El Porvenir |
1-0 |
0-0 |
93 |
20:00 |
Argentina Ding Group Tebolidun League Manchester |
Sportivo Barracas |
Deportivo Muniz |
1-0 |
0-0 |
92 |
20:00 |
Venezuela Segunda Division |
AC Minerven FC Bolivar |
CS Maritimo de La Guaira |
3-2 |
0-0 |
95 |
20:00 |
Argentine Torneo A |
Sarmiento Resistencia |
Central Norte Salta |
1-2 |
0-0 |
95 |
20:00 |
Brazil Serie D |
Tuna Luso |
Trem-AP |
1-0 |
0-0 |
95 |
20:00 |
Brazil Serie D |
Sao Raimundo/RR |
Sao Francisco AC |
7-0 |
0-0 |
89 |
20:00 |
Brazil Serie D |
Princesa AM |
Ag. Maraba |
0-0 |
0-0 |
96 |
20:00 |
Brazil Serie D |
Humaita AC |
Nacional(AM) |
0-2 |
0-0 |
95 |
20:30 |
Peru Primera Division |
AD Tarma |
Atletico Grau |
1-0 |
0-0 |
94 |
20:30 |
Colombia Copa Premier |
Boca Juniors De Cali |
Leones |
2-2 |
0-0 |
94 |
20:30 |
Colombia Copa Premier |
Real Santander |
Atletico FC |
0-2 |
0-0 |
95 |
21:00 |
Argentine Division 1 |
Estudiantes La Plata |
Belgrano |
4-0 |
0-0 |
89 |
21:00 |
Brazil Serie B |
Ituano SP |
Avai FC |
0-1 |
0-0 |
93 |
21:00 |
International Club Friendly |
Arsenal |
Manchester United |
0-2 |
0-0 |
93 |
21:00 |
Uruguay Segunda |
Paysandu FC |
Basanez |
1-2 |
0-0 |
96 |
21:00 |
Panama Liga Nacional de Ascenso |
Costa Del Este |
Plaza Amador |
0-3 |
0-0 |
91 |
21:00 |
Brazil Serie D |
Caxias RS |
Independente Sao Joseense PR |
2-1 |
0-0 |
97 |
21:00 |
Brazil Serie D |
Gremio Metropolitano Maringa |
XV de Piracicaba |
3-2 |
0-0 |
96 |
21:00 |
Brazil Serie D |
Brasil de Pelotas |
Concordia AC |
1-0 |
0-0 |
100 |
21:00 |
Brazil Serie D |
Operario MS |
Ferroviaria SP |
0-1 |
0-0 |
93 |
21:00 |
Brazil Serie D |
katalang BA |
Cascavel PR |
1-2 |
0-0 |
91 |
21:00 |
Brazil Serie D |
Camboriu SC |
Novo Hamburgo RS |
1-0 |
0-0 |
95 |
21:00 |
Brazil Serie D |
Hercilio Luz SC |
Aimore RS |
2-0 |
0-0 |
92 |
21:00 |
Brazil Serie D |
Inter de Limeira |
CA Patrocinense |
1-0 |
0-0 |
95 |
21:10 |
Primera Division de Colombiano-Apertura |
Aguilas Doradas |
Atletico Nacional Medellin |
0-0 |
0-0 |
94 |
21:10 |
Argentine Division 2 |
Alvarado Mar del Plata |
Deportivo Moron |
0-2 |
0-0 |
93 |
21:30 |
Brazil Serie A |
Bahia |
Corinthians Paulista (SP) |
0-0 |
0-0 |
98 |
21:30 |
Brazil Serie A |
Cuiaba |
Sao Paulo |
2-1 |
0-0 |
98 |
21:30 |
Chile Primera Division |
Huachipato |
O.Higgins |
2-0 |
0-0 |
95 |
21:30 |
Bolivia Primera Division |
Jorge Wilstermann |
Libertad Gran Mamore FC |
1-0 |
0-0 |
95 |
22:00 |
Canadian Premier Soccer League |
Weston United |
Dynamo Toronto |
1-9 |
0-0 |
88 |
22:00 |
BRA SPC |
Noroeste |
Marilia Ac |
0-1 |
0-0 |
95 |
22:00 |
Dominican Republic Liga |
Moca FC |
Cibao FC |
0-0 |
0-0 |
93 |
22:00 |
Brasileiro, Serie C |
Sao Bernardo |
America FC Natal RN |
0-0 |
0-0 |
95 |
22:00 |
Brasileiro, Serie C |
Sao Bernardo |
America FC Natal RN |
0-0 |
0-0 |
95 |
22:00 |
USA MLS Next Pro League |
Cincinnati II |
New York Red Bulls B |
0-2 |
0-0 |
90 |
22:15 |
Primera Division de Venezuela |
Estudiantes Merida FC |
Universidad Central de Venezuela |
2-0 |
0-0 |
97 |
22:30 |
Uruguay Primera Division |
Nacional Montevideo |
Cerro Largo |
1-0 |
0-0 |
95 |
22:30 |
Primera Division de Paraguay |
Cerro Porteno |
General Caballero LJM |
2-0 |
0-0 |
94 |
23:00 |
International Club Friendly |
Chelsea |
Brighton Hove Albion |
4-3 |
0-0 |
95 |
23:00 |
USL Championship |
Indy Eleven |
Tampa Bay Rowdies |
0-0 |
0-0 |
93 |
23:00 |
USA National Premier Soccer League |
El Farolito SC |
Crossfire Redmond |
2-1 |
0-0 |
99 |
23:00 |
USA National Premier Soccer League |
Lexington |
Omaha |
3-0 |
0-0 |
93 |
23:00 |
USA National Premier Soccer League |
Charlotte Independence |
Central Valley Fuego |
1-2 |
0-0 |
93 |
23:00 |
Canadian Premier League |
Vancouver FC |
Cavalry FC |
1-5 |
0-0 |
92 |
23:00 |
NWSL Challenge Cup |
North Carolina (W) |
Washington Spirit (W) |
6-0 |
0-0 |
88 |
23:00 |
Panama Liga Prom |
Alianza FC Panama Reserves |
San Martin FC |
2-1 |
0-0 |
95 |
23:05 |
Mexico Primera Divison A |
Club Chivas Tapatio |
Cancun FC |
0-0 |
0-0 |
91 |
23:15 |
Panama Liga Nacional de Ascenso |
Herrera FC |
CA Independente |
1-1 |
0-0 |
92 |
23:20 |
Primera Division de Colombiano-Apertura |
Union Magdalena |
America de Cali |
0-0 |
0-0 |
95 |
23:30 |
Argentine Division 1 |
CA Platense |
CA Huracan |
0-1 |
0-0 |
100 |
23:30 |
USL Championship |
Charleston Battery |
Pittsburgh Riverhounds |
3-1 |
0-0 |
96 |
23:30 |
USL Championship |
Detroit City |
Monterey Bay FC |
1-0 |
0-0 |
92 |
23:30 |
USA National Premier Soccer League |
Knoxville troops |
Chattanooga Red Wolves |
2-3 |
0-0 |
100 |
23:30 |
USA National Premier Soccer League |
South Georgia Tormenta FC |
Greenville Triumph |
1-2 |
0-0 |
94 |
23:30 |
Chile Primera D |
Iberia Los Angeles |
CD Trasandino de Los Andes |
3-0 |
0-0 |
93 |
23:30 |
North Central America Leagues Cup |
Montreal Impact |
Pumas U.N.A.M. |
2-2 |
0-0 |
93 |
23:30 |
North Central America Leagues Cup |
New York Red Bulls |
New England Revolution |
0-0 |
0-0 |
94 |
10:00 |
Finland U20 League cup |
Ilves U20 |
Pori Akatemia YJ U20 |
2-3 |
0-0 |
89 |
09:30 |
Calcutta Football League |
Kalighat FC |
United SC Kolkata |
0-0 |
0-0 |
95 |
12:30 |
Brazil national youth (U20) Football Championship |
Santa Cruz CE U20 |
Sao Gerardo U20 |
3-1 |
0-0 |
93 |
18:00 |
Brazil national youth (U20) Football Championship |
Retro FC Brasil U20 |
Sport Club Recife Youth |
2-3 |
0-0 |
97 |
20:00 |
Brazil Mineiluo group B League |
Betim FC |
Aymores |
3-2 |
0-0 |
95 |
09:30 |
Calcutta Football League |
Southern Samity |
Food Corporation of India ZSC |
1-0 |
0-0 |
94 |
14:00 |
Iceland Division 2 |
Volsungur husavik |
KF Fjallabyggdar |
1-3 |
0-0 |
96 |
13:00 |
International Club Friendly |
Middlesbrough |
Real Betis |
0-1 |
0-0 |
86 |
13:00 |
Brazil Campeonato Mineiro U20 |
AC Tres Coracoes U20 |
Inter De Minas U20 |
0-2 |
0-0 |
95 |
13:00 |
Zimbabwe Premier |
GreenFuel |
Dynamos FC |
- |
- |
|
13:00 |
Zimbabwe Premier |
Yadah FC |
Chicken Inn |
- |
- |
|
13:00 |
Zimbabwe Premier |
Cranborne Bullets |
Ngezi Platinum |
- |
- |
|
13:00 |
Zimbabwe Premier |
Bulawayo Chiefs |
Herentals FC |
1-2 |
0-0 |
89 |
13:00 |
Zimbabwe Premier |
Capps linked |
Triangle FC |
- |
- |
|
08:00 |
International Club Friendly |
Nove Mesto |
Hodonin Sardice |
- |
- |
|
08:00 |
International Club Friendly |
Rozwoj Katowice |
GKS Pniowek Pawlowice Slaskie |
- |
- |
|
08:00 |
International Club Friendly |
Papai Perutz |
Sarvar FC |
- |
- |
|
08:00 |
International Club Friendly |
Obolon Kiev |
Chayka Petropavlovsk Borshchagovka |
- |
- |
|
08:00 |
International Club Friendly |
Granada CF |
Ejido |
- |
- |
|
08:00 |
International Club Friendly |
REAC |
BKV Elore |
- |
- |
|
08:00 |
International Club Friendly |
Korosladany MSK |
Tiszafoldvar VSE |
- |
- |
|
08:00 |
International Club Friendly |
Slavia TU Kosice |
MFK Vranov nad Topou |
- |
- |
|
08:00 |
International Club Friendly |
FK Rad Beograd |
FK Zvezdara |
1-1 |
0-0 |
88 |
08:15 |
International Club Friendly |
MFK Havirov |
Frydek-Mistek |
0-0 |
0-0 |
89 |
08:15 |
International Club Friendly |
MFK Havirov |
Frydek-Mistek |
0-0 |
0-0 |
89 |
08:30 |
International Club Friendly |
Humenne |
Partizan Bardejov |
5-0 |
0-0 |
88 |
09:00 |
International Club Friendly |
Lille |
Cercle Brugge |
- |
- |
|
09:00 |
International Club Friendly |
Nice |
Montpellier |
1-0 |
0-0 |
87 |
09:00 |
International Club Friendly |
Middelfart G og |
Young Boys FD |
0-0 |
0-0 |
88 |
09:00 |
International Club Friendly |
Thisted FC |
Skive IK |
- |
- |
|
09:00 |
International Club Friendly |
Triglav Gorenjska |
Dafuji cloth MTE |
0-1 |
0-0 |
89 |
09:00 |
International Club Friendly |
Triglav Gorenjska |
Dafuji cloth MTE |
0-1 |
0-0 |
89 |
09:00 |
International Club Friendly |
Czarni Polaniec |
Wisloka Debica |
- |
- |
|
09:00 |
International Club Friendly |
Monori SE |
Hatvan |
0-0 |
0-0 |
89 |
09:00 |
International Club Friendly |
Ferencvarosi TC B |
RCO Agde |
- |
- |
|
09:00 |
International Club Friendly |
Tatabanya |
FC Dabas |
- |
- |
|
09:00 |
International Club Friendly |
Dorogi FC |
TJ Druzstevnik Vrakun |
- |
- |
|
09:00 |
International Club Friendly |
MFK Kezmarok |
Spisska Nova Ves |
- |
- |
|
09:00 |
International Club Friendly |
Vitoria Guimaraes B |
Fafe |
- |
- |
|
09:00 |
International Club Friendly |
Atletico Clube Purtugal |
Vitoria Setubal |
1-0 |
0-0 |
88 |
09:30 |
International Club Friendly |
Benfica U23 |
Dezembro |
- |
- |
|
09:30 |
International Club Friendly |
Lens |
Sochaux |
- |
- |
|
09:30 |
International Club Friendly |
Rapid Vienna (Youth) |
Slovacko II |
0-0 |
0-0 |
89 |
10:00 |
International Club Friendly |
Elana Torun |
Gedania Gdansk |
- |
- |
|
10:00 |
International Club Friendly |
Kolos Kovalyovka |
Kremin Kremenchuk |
- |
- |
|
10:00 |
International Club Friendly |
RB LeipzigU19 |
Magdeburg Am |
- |
- |
|
10:00 |
International Club Friendly |
Levante |
Nottingham Forest |
1-2 |
0-0 |
90 |
10:00 |
International Club Friendly |
Eskilsminne IF |
Falkenberg |
0-2 |
0-0 |
90 |
10:00 |
International Club Friendly |
Tvaakers IF |
Laholms FK |
2-2 |
0-0 |
90 |
10:00 |
International Club Friendly |
Assyriska United IK |
FC Nacka Iliria |
1-0 |
0-0 |
65 |
10:00 |
International Club Friendly |
Rakow Czestochowa 2 |
Unia Skierniewice |
- |
- |
|
10:45 |
International Club Friendly |
SK Motorlet Praha |
Benesov |
- |
- |
|
11:00 |
International Club Friendly |
TSG Hoffenheim |
Feyenoord |
- |
- |
|
11:00 |
International Club Friendly |
Energie Cottbus |
Hertha BSC Berlin Youth |
- |
- |
|
11:00 |
International Club Friendly |
Coleraine |
Tobermore United FC |
- |
- |
|
11:00 |
International Club Friendly |
SV Waldhof Mannheim |
SV Elversberg |
- |
- |
|
11:00 |
International Club Friendly |
PEC Zwolle |
Emmen |
- |
- |
|
11:00 |
International Club Friendly |
SG Union Sandersdorf |
Eilenburg |
- |
- |
|
11:00 |
International Club Friendly |
Greifswalder FC |
Hamburger SV (Youth) |
- |
- |
|
11:00 |
International Club Friendly |
Eintracht Braunschweig |
Rot-Weiss Essen |
- |
- |
|
11:00 |
International Club Friendly |
Crvena Zvezda |
Backa Topola |
- |
- |
|
11:00 |
International Club Friendly |
Bronshoj |
Nykobing FC |
- |
- |
|
11:00 |
International Club Friendly |
TSG Neustrelitz |
Berliner AK 07 |
- |
- |
|
11:00 |
International Club Friendly |
Atherton Collieries |
Bolton Wanderers U21 |
- |
- |
|
11:00 |
International Club Friendly |
Torns IF |
Osterlen FF |
2-2 |
0-0 |
88 |
11:30 |
International Club Friendly |
Esbjerg |
Holstein Kiel II |
4-0 |
0-0 |
87 |
11:30 |
International Club Friendly |
Hammarby TFF |
Enskede IK |
2-0 |
0-0 |
44 |
11:30 |
International Club Friendly |
Savedalens IF |
Torslanda IK |
1-0 |
0-0 |
92 |
12:00 |
International Club Friendly |
Crystal Palace |
Watford |
2-1 |
0-0 |
89 |
12:00 |
International Club Friendly |
Preuben Munster |
Monchengladbach AM. |
- |
- |
|
12:00 |
International Club Friendly |
FC Utrecht |
FC Shakhtar Donetsk |
- |
- |
|
12:00 |
International Club Friendly |
FC 08 Hombrug |
Kaiserslautern |
- |
- |
|
12:00 |
International Club Friendly |
TSV Steinbach Haiger |
Wuppertaler |
- |
- |
|
12:00 |
International Club Friendly |
Wiedenbruck |
Hessen Kassel |
- |
- |
|
12:00 |
International Club Friendly |
Grimma |
ZFC Meuselwitz |
- |
- |
|
12:00 |
International Club Friendly |
De Graafschap |
Bocholt FC |
- |
- |
|
12:00 |
International Club Friendly |
SV Rodinghausen |
SV Meppen |
- |
- |
|
12:00 |
International Club Friendly |
SV Lippstadt |
Hannover 96 Am |
- |
- |
|
12:00 |
International Club Friendly |
Rot-Weiss Ahlen |
SC Spelle-Venhaus |
- |
- |
|
12:00 |
International Club Friendly |
TuS Bersenbruck |
Gutersloh |
- |
- |
|
12:00 |
International Club Friendly |
KSK Heist |
Genk II |
- |
- |
|
12:00 |
International Club Friendly |
SC Cambuur |
Heracles Almelo |
- |
- |
|
12:00 |
International Club Friendly |
Nassaji Mazandaran |
Al-Qadasiya |
1-3 |
0-0 |
83 |
12:00 |
International Club Friendly |
FSV Fernwald |
Sportfreunde Eisbachtal |
- |
- |
|
12:00 |
International Club Friendly |
Mahdov FC |
BFC Preussen |
- |
- |
|
12:00 |
International Club Friendly |
Frickley Athletic |
Basford Utd |
- |
- |
|
12:00 |
International Club Friendly |
Goole |
Ossett United |
- |
- |
|
12:00 |
International Club Friendly |
Malchower SV |
FSV Optik Rathenow |
- |
- |
|
12:00 |
International Club Friendly |
Rot-Weiss Oberhausen |
SV Straelen |
1-1 |
0-0 |
90 |
12:00 |
International Club Friendly |
Siegen Sportfreunde |
FC Giessen |
2-0 |
0-0 |
87 |
12:00 |
International Club Friendly |
Sollentuna United |
Kungsangens IF |
5-0 |
0-0 |
89 |
12:00 |
International Club Friendly |
Tadcaster Albion |
York City |
- |
- |
|
12:30 |
International Club Friendly |
Feyenoord Rotterdam (W) |
SG Essen-Schonebeck (W) |
- |
- |
|
13:00 |
International Club Friendly |
FC Eddersheim |
FC Basara Mainz |
- |
- |
|
13:00 |
International Club Friendly |
VfB 1921 Krieschow |
BFC Viktoria 1889 |
- |
- |
|
13:00 |
International Club Friendly |
East Fife |
fraserburgh |
- |
- |
|
13:00 |
International Club Friendly |
Almere City FC |
SC Verl |
1-0 |
0-0 |
86 |
13:00 |
International Club Friendly |
Wigan Athletic |
Everton |
0-1 |
0-0 |
87 |
13:00 |
International Club Friendly |
SV Drochtersen/Assel |
SC Paderborn 07 II |
- |
- |
|
13:00 |
International Club Friendly |
Brackley Town |
Northampton Town |
- |
- |
|
13:00 |
International Club Friendly |
Zwickau |
Dynamo Dresden |
- |
- |
|
13:00 |
International Club Friendly |
Ingolstadt |
Heidenheimer |
- |
- |
|
13:00 |
International Club Friendly |
AFC Fylde |
Halifax Town |
- |
- |
|
13:00 |
International Club Friendly |
SC Freiburg |
VfL Wolfsburg |
0-0 |
0-0 |
20 |
13:00 |
International Club Friendly |
Newcastle U21 |
Carlisle United |
- |
- |
|
13:00 |
International Club Friendly |
Sandvikens IF |
Sandvikens AIK FK |
- |
- |
|
13:00 |
International Club Friendly |
FC Stockholm Internazionale |
Atvidabergs |
3-0 |
0-0 |
90 |
13:00 |
International Club Friendly |
Tranmere Rovers |
Everton U21 |
- |
- |
|
13:00 |
International Club Friendly |
SV Westfalia Rhynern |
VfB Hilden |
- |
- |
|
13:30 |
International Club Friendly |
Blau-Weib Friesdorf |
Engers |
- |
- |
|
13:30 |
International Club Friendly |
Karlsruher SC |
Darmstadt |
0-0 |
0-0 |
88 |
13:30 |
International Club Friendly |
VfB Stuttgart |
Vitesse Arnhem |
2-1 |
0-0 |
89 |
13:30 |
International Club Friendly |
Werder Bremen |
Toulouse |
5-2 |
0-0 |
90 |
13:30 |
International Club Friendly |
Unterhaching |
Nurnberg |
- |
- |
|
13:30 |
International Club Friendly |
Dunbar United |
Newcastle Benfield |
- |
- |
|
14:00 |
International Club Friendly |
PFC Oleksandria |
Chernomorets Odessa |
- |
- |
|
14:00 |
International Club Friendly |
Kolos Kovalyovka |
Polissya Zhytomyr |
- |
- |
|
14:00 |
International Club Friendly |
HW Welders |
Crusaders |
1-2 |
0-0 |
86 |
14:00 |
International Club Friendly |
Wingate Finchley |
Boreham Wood |
- |
- |
|
14:00 |
International Club Friendly |
Blyth Spartans |
Hartlepool United |
0-0 |
0-0 |
87 |
14:00 |
International Club Friendly |
Hayes Yeading United |
Maidenhead United |
- |
- |
|
14:00 |
International Club Friendly |
Burscough |
Morecambe |
- |
- |
|
14:00 |
International Club Friendly |
Coleraine |
Portadown |
- |
- |
|
14:00 |
International Club Friendly |
Plymouth Argyle |
Forest Green Rovers |
- |
- |
|
14:00 |
International Club Friendly |
Saint Etienne |
Clermont |
- |
- |
|
14:00 |
International Club Friendly |
Caen |
Ajaccio |
- |
- |
|
14:00 |
International Club Friendly |
Dagenham Redbridge |
West Ham United |
2-2 |
0-0 |
88 |
14:00 |
International Club Friendly |
Carrick Rangers |
Ards FC |
0-3 |
0-0 |
63 |
14:00 |
International Club Friendly |
Bishop's Stortford |
Southend United |
- |
- |
|
14:00 |
International Club Friendly |
Lens |
Dijon |
- |
- |
|
14:00 |
International Club Friendly |
Sint-Truidense |
Al-Taawon |
2-0 |
0-0 |
87 |
14:00 |
International Club Friendly |
Sint-Truidense |
Al-Taawon |
2-0 |
0-0 |
87 |
14:00 |
International Club Friendly |
Stamford |
Peterborough Sports |
3-0 |
0-0 |
87 |
14:00 |
International Club Friendly |
Merstham |
Carshalton Athletic FC |
- |
- |
|
14:00 |
International Club Friendly |
Corinthian |
Cray Valley Paper Mills |
- |
- |
|
14:00 |
International Club Friendly |
AFC Telford United |
Macclesfield Town |
- |
- |
|
14:00 |
International Club Friendly |
Beaconsfield SYCOB |
Hampton Richmond Borough |
- |
- |
|
14:00 |
International Club Friendly |
Billericay Town |
Harrow Borough |
- |
- |
|
14:00 |
International Club Friendly |
Fisher Athletic |
Barking and East Ham |
- |
- |
|
14:00 |
International Club Friendly |
Folkestone |
Faversham Town |
- |
- |
|
14:00 |
International Club Friendly |
Godalming Town |
Corinthian Casuals |
- |
- |
|
14:00 |
International Club Friendly |
Haringey Borough |
Sudbury |
- |
- |
|
14:00 |
International Club Friendly |
Hungerford Town |
Kingstonian |
- |
- |
|
14:00 |
International Club Friendly |
Margate |
Sittingbourne |
- |
- |
|
14:00 |
International Club Friendly |
Morpeth Town |
Ashington |
- |
- |
|
14:00 |
International Club Friendly |
Salisbury FC |
Chippenham Town |
- |
- |
|
14:00 |
International Club Friendly |
Stratford Town |
Spalding United |
- |
- |
|
14:00 |
International Club Friendly |
Sutton Coldfield Town |
Alvechurch |
- |
- |
|
14:00 |
International Club Friendly |
Swindon Supermarine |
Weymouth |
- |
- |
|
14:00 |
International Club Friendly |
Thackley |
Northwich Victoria |
- |
- |
|
14:00 |
International Club Friendly |
Tilbury |
Grays Athletic |
- |
- |
|
14:00 |
International Club Friendly |
Whitley Bay |
Workington |
- |
- |
|
14:00 |
International Club Friendly |
Winsford United |
FC United of Manchester |
- |
- |
|
14:00 |
International Club Friendly |
Witton Albion |
Warrington Rylands |
- |
- |
|
14:00 |
International Club Friendly |
Redditch United |
Gloucester City |
- |
- |
|
14:30 |
International Club Friendly |
Rot-Weiss Erfurt |
Borussia Dortmund |
1-2 |
0-0 |
91 |
14:30 |
International Club Friendly |
Monza |
Giana |
5-1 |
0-0 |
92 |
14:30 |
International Club Friendly |
SC Poltava |
FC Trostianets |
- |
- |
|
14:45 |
International Club Friendly |
Nurnberg |
TSV 1860 Munchen |
- |
- |
|
15:00 |
International Club Friendly |
ADO Den Haag |
Red Star Waasland |
- |
- |
|
15:00 |
International Club Friendly |
FC Rouen |
Bastia |
- |
- |
|
15:00 |
International Club Friendly |
Feralpisalo |
Torino |
0-1 |
0-0 |
89 |
15:00 |
International Club Friendly |
Bordeaux |
AJ Auxerre |
- |
- |
|
15:00 |
International Club Friendly |
USL Dunkerque |
Boulogne |
2-3 |
0-0 |
90 |
15:00 |
International Club Friendly |
Szentlorinc SE |
ZalaegerzsegTE II |
- |
- |
|
15:00 |
International Club Friendly |
MFK Skalica |
MTE Mosonmagyarovar |
- |
- |
|
15:00 |
International Club Friendly |
Atalanta |
Locarno |
5-0 |
0-0 |
0 |
15:00 |
International Club Friendly |
Evian Thonon Gaillard |
GOAL FC |
- |
- |
|
15:30 |
International Club Friendly |
Grenoble |
UNFP |
2-0 |
0-0 |
87 |
15:30 |
International Club Friendly |
NK Brinje Grosuplje |
Rabotnicki Skopje |
- |
- |
|
15:59 |
International Club Friendly |
Rudar Prijedor |
Hatta |
1-0 |
0-0 |
71 |
15:59 |
International Club Friendly |
Voska Sport |
Ethnikos Achnas FC |
- |
- |
|
15:59 |
International Club Friendly |
Stade Brestois |
Concarneau |
0-0 |
0-0 |
21 |
15:59 |
International Club Friendly |
VVV Venlo |
Arminia Bielefeld |
1-3 |
0-0 |
91 |
15:59 |
International Club Friendly |
Unterhaching |
TSV 1860 Munchen |
- |
- |
|
15:59 |
International Club Friendly |
Budapest Honved |
Al Rayyan |
- |
- |
|
15:59 |
International Club Friendly |
Puch |
TSV Neumarkt |
2-0 |
0-0 |
51 |
16:30 |
International Club Friendly |
Racing Genk |
Burnley |
2-0 |
0-0 |
90 |
16:30 |
International Club Friendly |
FK Graficar Beograd |
OFK Beograd |
2-0 |
0-0 |
90 |
16:30 |
International Club Friendly |
FK Vozdovac Beograd |
FK Vrsac |
0-0 |
0-0 |
89 |
16:45 |
International Club Friendly |
Marignane Gignac |
Nimes |
0-0 |
0-0 |
90 |
17:00 |
International Club Friendly |
Radnik Surdulica |
FK Dubocica |
1-2 |
0-0 |
90 |
17:00 |
International Club Friendly |
Partizan Belgrade |
Metalac Gornji Milanovac |
- |
- |
|
17:00 |
International Club Friendly |
SD Huesca |
Mirandes |
0-0 |
0-0 |
89 |
17:00 |
International Club Friendly |
Burgos CF |
SD Amorebieta |
0-0 |
0-0 |
91 |
17:00 |
International Club Friendly |
Santa Clara |
Al-Hazm |
- |
- |
|
17:00 |
International Club Friendly |
Kozarmisleny SE |
HNK Vukovar 91 |
- |
- |
|
17:00 |
International Club Friendly |
SV St Margarethen |
SC Sopron |
0-0 |
0-0 |
45 |
17:00 |
International Club Friendly |
FK Spartak Zlatibor Voda |
Proleter Novi Sad |
0-0 |
0-0 |
89 |
17:30 |
International Club Friendly |
Lierse |
Berchem Sport |
- |
- |
|
17:45 |
Brazil national youth (U20) Football Championship |
Nova Cidade U20 |
Perolas Negras Youth |
0-1 |
0-0 |
98 |
18:00 |
International Club Friendly |
FK Velez Mostar |
NK Tomislav |
- |
- |
|
18:00 |
International Club Friendly |
Habitpharm Javor |
Sevojno Uzice |
0-0 |
0-0 |
83 |
18:00 |
Brazil national youth (U20) Football Championship |
Ceara (Youth) |
Ferroviario U20 |
3-2 |
0-0 |
95 |
18:00 |
Brazil national youth (U20) Football Championship |
Sousa EC U20 |
Campinense Clube (PB) U20 |
2-0 |
0-0 |
92 |
18:30 |
International Club Friendly |
CD Don Alvaro |
Merida AD |
1-4 |
0-0 |
89 |
18:30 |
Argentina Women Regional League |
AD Berazategui (W) |
Lujan (W) |
1-1 |
0-0 |
92 |
20:00 |
Trinidad and Tobago Super League |
San Fernando Giants |
Police FC II |
0-4 |
0-0 |
91 |
18:00 |
Brazil national youth (U20) Football Championship |
Canaa EC U20 |
SE Santa Maria U20 |
1-0 |
0-0 |
91 |
18:00 |
International Club Friendly |
FC Porto |
Cardiff City |
3-0 |
0-0 |
70 |
18:00 |
Brazil Campeonato Maranhense |
CEO |
Dinamo AL |
4-0 |
0-0 |
90 |
18:00 |
Brazil Campeonato Maranhense |
FF Sport Nova Cruz |
Guarany AL |
1-0 |
0-0 |
95 |
18:00 |
Brazil Campeonato Maranhense |
Terra e Mar |
Cariri |
0-4 |
0-0 |
91 |
08:00 |
Chinese Football Association Yi League |
Hainan Star |
Chongqing Tonglianglong |
1-2 |
0-0 |
92 |
08:15 |
Czech Republic Cup |
FC Vratimov |
Frenstat Pod Radhostem |
2-6 |
0-0 |
85 |
11:00 |
Russian National Football League |
Tekstilshchik Ivanovo |
Sibir-M Novosibirsk |
0-0 |
0-0 |
93 |
11:30 |
International Club Friendly |
Bristol City |
Newport County |
7-0 |
0-0 |
87 |
12:00 |
Iceland Division 2 |
IR Reykjavik |
UMF Sindri Hofn |
5-1 |
0-0 |
92 |
14:00 |
Russian National Football League |
Chertanovo Moscow |
Amkar Perm |
0-2 |
0-0 |
89 |
14:00 |
Russian National Football League |
Avangard |
Rodina Moskva II |
4-0 |
0-0 |
89 |
14:00 |
Russian National Football League |
Metallurg Lipetsk |
Chelyabinsk |
1-0 |
0-0 |
90 |
15:00 |
Czech Republic Cup |
Jesenik |
Slavoj Olympia Bruntal |
- |
- |
|
15:00 |
Russian National Football League |
FK Forte Taganrog |
Salyut-Energia Belgorod |
1-0 |
0-0 |
91 |
17:30 |
Argentine Torneo A |
El Linqueno |
Defensores Pronunciamiento |
2-0 |
0-0 |
95 |
18:00 |
Montenegro Prva Crnogorska Liga |
FK Mladost DG |
FK Buducnost Podgorica |
2-1 |
0-0 |
98 |
18:00 |
Argentine Torneo A |
Liniers Bahia Blanca |
Germinal de Rawson |
1-3 |
0-0 |
95 |
18:00 |
Argentine Torneo A |
Sportivo Las Parejas |
Defensores Belgrano (VR) |
1-1 |
0-0 |
94 |
18:30 |
Montenegro Prva Crnogorska Liga |
Decic Tuzi |
Jedinstvo Bijelo Polje |
2-1 |
0-0 |
92 |
18:30 |
Montenegro Prva Crnogorska Liga |
OFK Petrovac |
Mornar |
0-0 |
0-0 |
94 |
18:30 |
Argentina group C Tebolidun League Manchester |
San Martin Burzaco |
Ferrocarril Midland |
3-2 |
0-0 |
95 |
18:30 |
Argentine Torneo A |
Crucero del Norte |
Boca Unidos |
1-2 |
0-0 |
91 |
19:00 |
Argentine Torneo A |
Gimnasia C. Uruguay |
Union Sunchales |
0-1 |
0-0 |
95 |
20:00 |
BRA SPC |
Ponte Preta |
Primavera |
0-1 |
0-0 |
95 |
09:00 |
International Club Friendly |
Gornik Polkowice |
Odra Bytom Odrzanski |
0-2 |
0-0 |
90 |
10:00 |
International Club Friendly |
Go Ahead Eagles |
Den Bosch |
2-1 |
0-0 |
91 |
11:00 |
International Club Friendly |
Saint Gilloise |
Valenciennes |
1-0 |
0-0 |
88 |
13:30 |
International Club Friendly |
Al-Ahli Doha |
Szombathelyi Haladas |
2-3 |
0-0 |
88 |
06:00 |
Chinese Champions League |
Kunshan Dianshanhu |
Tianjin jinchengreng |
0-6 |
0-0 |
90 |
09:00 |
International Club Friendly |
Stolem Gniewino |
KTS-K Luzino |
0-0 |
0-0 |
87 |
09:00 |
International Club Friendly |
FC Arouca |
Anadia |
- |
- |
|
09:00 |
Chinese Champions League |
Ningxia Renfangzhong |
Inner Mongolia Caoshangfei F.C |
- |
- |
|
10:00 |
Village Super League |
Chejiang 1 Village Football Team |
Yuezhai Village Football Team |
4-1 |
0-0 |
89 |
12:30 |
Village Super League |
Changba Village Football Team |
Xiaorui Village Football Team |
2-0 |
0-0 |
88 |
09:00 |
International Club Friendly |
Fehervar Videoton |
Pecsi MFC |
- |
- |
|
11:00 |
International Club Friendly |
VfL Osnabruck |
Viktoria koln |
- |
- |
|
12:00 |
International Club Friendly |
Pforzheim |
TUS Mechtersheim |
- |
- |
|
14:00 |
International Club Friendly |
Bradford Park Avenue |
Rochdale |
- |
- |
|
14:00 |
International Club Friendly |
Barnsley |
Blackburn Rovers |
- |
- |
|
14:00 |
International Club Friendly |
Clitheroe |
Fleetwood Town |
- |
- |
|
08:00 |
International Club Friendly |
FC Szeged II |
Varfurdo Gyulai Termal FC |
- |
- |
|
15:00 |
International Club Friendly |
Pogon Szczecin |
Hallescher FC |
- |
- |
|
15:30 |
International Club Friendly |
Paksi SE Honlapja |
Ashdod MS |
- |
- |
|
15:59 |
International Club Friendly |
Dordrecht |
Al Nasr Dubai |
0-1 |
0-0 |
91 |
06:10 |
Northern NSW U20 League |
Sutherland Sharks U20 |
Western Sydney Wanderers U20 |
3-2 |
0-0 |
90 |
09:00 |
International Club Friendly |
Siarka Tarnobrzeg |
AKS Busko Zdroj |
- |
- |
|
09:00 |
International Club Friendly |
Swidniczanka Swidnik |
KS Legionovia Legionowo |
- |
- |
|
09:00 |
International Club Friendly |
Sieradz |
KS Pogon Nowe Skalmierzyce |
1-1 |
0-0 |
88 |
09:30 |
Calcutta Football League |
Diamond Harbour FC |
Mohammedan SC |
2-1 |
0-0 |
94 |
09:30 |
Calcutta Football League |
Eastern Railway FC |
Aryan |
2-3 |
0-0 |
96 |
10:00 |
BSWCP |
United Arab Emirates Beach Soccer |
Iran Beach Soccer |
0-8 |
0-0 |
59 |
11:00 |
Finland Kolmonen |
NiemU |
Kings |
2-3 |
0-0 |
93 |
13:00 |
Argentina Youth League |
Independiente Rivadavia U20 |
Gimnasia Mendoza U20 |
0-0 |
0-0 |
93 |
11:09 |
Mongolia National League Women |
Ilch (W) |
Zugiinuud (W) |
3-1 |
0-0 |
89 |
14:00 |
International Club Friendly |
NK Celik |
FK Rudar Kakanj |
- |
- |
|
11:00 |
Liga de Elite |
Windsor Arch Ka I |
Hang Sai |
2-3 |
0-0 |
93 |
12:00 |
Finland Kolmonen |
LehPa Kontiolahti |
JPS |
2-1 |
0-0 |
91 |
13:30 |
Brazil national youth (U20) Football Championship |
Brasiliense U20 |
Gremio Esportivo Brazlandia U20 |
1-1 |
0-0 |
94 |
14:30 |
International Club Friendly |
Stevenage Borough |
Ipswich Town |
2-1 |
0-0 |
91 |
18:00 |
Colombia Regional League |
Total Soccer FC |
Envigado FC Reserves |
1-0 |
0-0 |
90 |
16:30 |
International Club Friendly |
Zadar |
NK Solin |
0-3 |
0-0 |
87 |
19:15 |
Paraguay Women League |
General Caballero JLM (W) |
Guairena FC (W) |
3-2 |
0-0 |
90 |
15:59 |
International Club Friendly |
FK Zvijezda 09 |
Tuzlaspor |
3-1 |
0-0 |
89 |
16:30 |
International Club Friendly |
FK Zeljeznicar |
Cukaricki Stankom |
0-0 |
0-0 |
93 |
14:30 |
Finland Kolmonen |
FC Jyvaskyla Blackbird |
AFC Keltik |
11-1 |
0-1 |
89 |
14:05 |
International Club Friendly |
Gintra Universitetas (W) |
MFA Zalgiris (W) |
1-0 |
0-0 |
90 |
21:30 |
International Club Friendly |
Aguila |
CD Vida |
- |
- |
|
14:02 |
International Club Friendly |
Muaidar SC |
Al-Faisaly Harmah |
0-1 |
0-0 |
91 |
20:30 |
Ecuador Primera Women |
Club Nanas (W) |
Barcelona Guayaquil (W) |
0-1 |
0-0 |
95 |
16:30 |
International Club Friendly |
Bjelovar |
Kustosija |
2-2 |
0-0 |
86 |
00:00 |
Brazil Serie A |
Gremio (RS) |
Atletico Mineiro |
1-0 |
0-0 |
95 |
00:00 |
Chile Primera Division |
Universidad de Chile |
Palestino |
0-1 |
0-0 |
95 |
00:00 |
USL Championship |
Louisville City FC |
Birmingham Legion |
1-2 |
0-0 |
93 |
00:00 |
NWSL Challenge Cup |
Kansas City NWSL (W) |
Houston Dash (W) |
3-1 |
0-0 |
93 |
00:00 |
Solomon Islands S League |
FC Juniper |
Central Coast Football Club |
1-3 |
0-0 |
63 |
00:00 |
Panama Liga Prom |
Panama City FC |
Tauro Reserves |
0-3 |
0-0 |
91 |
00:00 |
North Central America Leagues Cup |
Philadelphia Union |
Club Tijuana |
3-1 |
0-0 |
95 |
00:30 |
Primera Division de Venezuela |
Academia Puerto Cabello |
Monagas SC |
2-0 |
0-0 |
94 |
00:30 |
USL Championship |
Memphis 901 |
Orange County Blues FC |
3-4 |
0-0 |
94 |
00:30 |
USA MLS Next Pro League |
North Texas SC |
Sporting Kansas City(R) |
1-2 |
0-0 |
92 |
01:00 |
International Club Friendly |
Cartagines Deportiva SA |
Deportivo Saprissa |
0-0 |
0-0 |
93 |
01:00 |
USL Championship |
New Mexico United |
Sacramento Republic FC |
3-0 |
0-0 |
94 |
01:00 |
USL Championship |
San Antonio |
Miami FC |
0-1 |
0-0 |
97 |
01:00 |
USA National Premier Soccer League |
Northern Colorado |
Richmond Kickers |
3-1 |
0-0 |
90 |
01:00 |
Fiji National League |
Tailevu Naitasiri |
Suva FC |
2-2 |
0-0 |
92 |
01:05 |
Mexico Primera Divison A |
Correcaminos UAT |
CSyD Dorados de Sinaloa |
2-0 |
0-0 |
95 |
01:30 |
Peru Primera Division |
Alianza Lima |
Universitario De Deportes |
0-0 |
0-0 |
93 |
01:30 |
Primera Division de Colombiano-Apertura |
Millonarios |
Deportivo Pereira |
0-0 |
0-0 |
95 |
01:30 |
International Club Friendly |
Real Salt Lake |
Seattle Sounders |
3-0 |
0-0 |
87 |
01:30 |
USL Championship |
El Paso Locomotive FC |
Oakland Roots |
1-3 |
0-0 |
95 |
01:30 |
Panama Liga Nacional de Ascenso |
UMECIT |
San Francisco FC |
0-1 |
0-0 |
95 |
02:00 |
Solomon Islands S League |
Waneagu United |
Henderson Eels FC |
0-0 |
0-0 |
93 |
02:00 |
Solomon Islands S League |
SOSA |
Laugu United |
0-0 |
0-0 |
94 |
02:00 |
Australia NPL Queensland U23 |
SWQ Thunder U23 |
Brisbane Strikers U23 |
0-3 |
0-0 |
91 |
02:00 |
North Central America Leagues Cup |
Portland Timbers |
San Jose Earthquakes |
2-0 |
0-0 |
93 |
02:15 |
Australia NPL Queensland U23 |
Surfers Paradise U23 |
Southside Eagles U23 |
8-0 |
0-0 |
89 |
02:30 |
International Club Friendly |
Los Angeles Galaxy II |
Wrexham |
- |
- |
|
02:30 |
USL Championship |
Phoenix Rising FC |
Colorado Springs Switchbacks FC |
1-1 |
0-0 |
97 |
02:30 |
USL Championship |
Las Vegas Lights |
Hartford Athletic |
0-2 |
0-0 |
94 |
02:30 |
Australia Victorian Premier League U21 |
St. Albans Saints U21 |
Avondale FC U21 |
1-1 |
0-0 |
90 |
02:30 |
USA Women Premier League |
Santa Clarita Football Team (W) |
Lancaster Inferno (W) |
3-2 |
0-0 |
96 |
02:30 |
Australia Northern NSW Reserves League |
Broadmeadow Magic Reserves |
Adamstown Rosebud Reserves |
0-0 |
0-0 |
89 |
02:30 |
Australia Northern NSW Reserves League |
Edgeworth Eagles Reserves |
Valentine Phoenix Reserves |
4-2 |
0-0 |
89 |
02:30 |
Australia NPL Queensland U23 |
Mitchelton U23 |
Capalaba Bulldogs U23 |
1-2 |
0-0 |
94 |
02:45 |
Australia Capital Territory Premier League Women |
West Canberra Wanderers FC (W) |
Tuggeranong Utd(W) |
1-1 |
0-0 |
94 |
02:45 |
Australia Capital Territory U23 League |
Tuggeranong United U23 |
Gungahlin Utd U23 |
1-4 |
0-0 |
90 |
02:45 |
Australia NPL Queensland U23 |
Redlands United U23 |
Gold Coast United U23 |
0-0 |
0-0 |
90 |
03:00 |
Fiji National League |
Rewa FC |
Navua FC |
1-0 |
0-0 |
93 |
03:00 |
Northern NSW U20 League |
Blacktown City FC U20 |
Sydney United 58 U20 |
0-2 |
0-0 |
90 |
03:00 |
Mexico Liga MX Femenil |
Monterrey (W) |
Leon (W) |
7-0 |
0-0 |
91 |
03:45 |
Australia NPL Queensland U23 |
Peninsula Power U23 |
Rochedale Rovers U23 |
2-0 |
0-0 |
90 |
13:15 |
Liga de Elite |
Toi Seng |
Sporting de Macau |
- |
- |
|
20:00 |
Grenada Premier Division |
Mt Rich SC |
Hurricanes SC |
2-1 |
0-0 |
92 |
19:00 |
Argentina Regional League |
CA Juventud de Puerto Tirol |
Defensores Puerto Vilelas |
0-1 |
0-0 |
91 |
00:15 |
Saint Kitts Nevis Premier League |
Flow 4G Cayon Rockets |
Conaree United |
0-0 |
0-0 |
92 |
01:30 |
New Zealand South Premier League |
Coastal Spirit |
Green Island AFC |
3-2 |
0-0 |
94 |
20:30 |
Uruguay Amateur Cup |
IA Rio Negro de San Jose |
Laureles FC |
0-0 |
0-0 |
97 |
23:00 |
Nicaragua Cup |
CD Junior Managua |
Diriangen |
0-4 |
0-0 |
87 |
02:00 |
International Club Friendly |
Deportivo Mictlan |
CD Achuapa |
0-1 |
0-0 |
88 |
02:00 |
Nicaragua Cup |
Managua FC |
Real Esteli |
1-4 |
0-0 |
92 |
04:00 |
Australia Queensland State Women's Premier League |
Dare southwest Queensland (W) |
Brisbane City (W) |
2-5 |
0-0 |
91 |
04:00 |
Australia Victoria State League |
Ballarat City FC |
Essendon Royals |
3-2 |
0-0 |
95 |
04:30 |
Australia Northern NSW Premier League |
Broadmeadow Magic |
Adamstown Rosebuds FC |
3-0 |
0-0 |
90 |
04:30 |
Australia Northern NSW Premier League |
Edgeworth Eagles FC |
Valentine |
3-0 |
0-0 |
92 |
04:30 |
Australia Northern NSW Premier League |
Weston Workers FC |
Lake Macquarie |
5-0 |
0-0 |
92 |
04:30 |
Australia Queensland State Leagues |
Surfers Paradise |
Southside Eagles |
1-0 |
0-0 |
92 |
04:30 |
Australia Capital Territory Premier League Women |
Canberra FC (W) |
Canberra Olympic(W) |
0-1 |
0-0 |
90 |
04:30 |
Australia NPL Queensland U23 |
Sunshine Coast Wanderers U23 |
Moreton Bay United U23 |
0-3 |
0-0 |
90 |
05:00 |
FIFA Women |
Sweden (W) |
South Africa (W) |
2-1 |
0-0 |
100 |
05:00 |
NSW Premier League |
Blacktown City Demons |
Sydney United |
3-1 |
0-0 |
94 |
05:00 |
NSW Premier League |
Central Coast Mariners (Youth) |
St George City FA |
0-2 |
0-0 |
92 |
05:00 |
NSW Premier League |
Rockdale City Suns |
Bulls Academy |
2-0 |
0-0 |
93 |
05:00 |
NSW Premier League |
Wollongong Wolves |
Sydney FC (Youth) |
6-2 |
0-0 |
93 |
05:00 |
VIC Premier League |
St Albans Saints |
Avondale FC |
1-2 |
0-0 |
96 |
05:00 |
Australia Capital Gatorade Premier League |
Tuggeranong United |
Gungahlin United |
1-3 |
0-0 |
91 |
05:00 |
VIC Women’s Premier League |
Preston Lions (W) |
South Melbourne (W) |
1-4 |
0-0 |
95 |
05:00 |
Australia Victoria State League |
Melbourne Victory NPL |
Nunawading City |
2-1 |
0-0 |
94 |
05:00 |
Australia Capital Territory Premier League Women |
Gungahlin United(W) |
Belconnen United (W) |
1-0 |
0-0 |
92 |
05:00 |
Australia Northern NSW Reserves League |
Weston Workers Reserves |
Lake Macquarie Reserves |
3-0 |
0-0 |
90 |
05:00 |
Australia NPL Queensland U23 |
Western Pride FC U23 |
Caboolture FC U23 |
1-1 |
0-0 |
91 |
05:00 |
WAUS WD1 |
Fremantle City FC (W) |
Perth SC (W) |
0-2 |
0-0 |
92 |
05:00 |
Australia Queensland Premier League 2 |
Samford Ranges |
Grange Thistle SC |
3-3 |
0-0 |
96 |
05:00 |
Australia Queensland Premier League 3 |
Southport Warriors |
Burleigh Heads |
3-1 |
0-0 |
92 |
05:15 |
QLD Premier League |
Redlands United FC |
Gold Coast United |
1-1 |
0-0 |
93 |
05:45 |
Australia NPL Queensland U23 |
Brisbane Olympic FC U23 |
Lions FC U23 |
0-0 |
0-0 |
91 |
05:45 |
Australia NPL Queensland U23 |
Brisbane Olympic FC U23 |
Lions FC U23 |
0-0 |
0-0 |
91 |
06:00 |
Japan Football League |
Run Mel Aomori |
Kochi United |
- |
- |
|
06:00 |
Japan Football League |
Suzuka unlimited |
Briobecca Urayasu |
1-2 |
0-0 |
94 |
06:00 |
Australia Queensland State Women's Premier League |
Logan Lightning (W) |
Moreton Bay United (W) |
1-0 |
0-0 |
94 |
06:00 |
Australia Queensland State Leagues |
SWQ Thunder |
Brisbane Strikers |
3-1 |
0-0 |
94 |
06:00 |
Australia Queensland Premier League 2 |
Maroochydore Swans FC |
Ipswich knights SC |
2-1 |
0-0 |
91 |
06:30 |
Australia Queensland State Women's Premier League |
Sunshine Coast Wanderers (W) |
Gold Coast city (W) |
0-1 |
0-0 |
92 |
07:00 |
Australian cloth |
Mount Gravatt Hawks |
Centenary Stormers |
1-4 |
0-0 |
84 |
07:00 |
Australian cloth |
Pine Hills |
North Brisbane |
- |
- |
|
07:00 |
Australia Queensland State Women's Premier League |
Eastern Suburbs SC (W) |
Queensland Lions(W) |
0-1 |
0-0 |
95 |
07:00 |
Australia Queensland State Women's Premier League |
Weston Pud(W) |
Virginia United SC (W) |
2-1 |
0-0 |
92 |
07:00 |
Australia Queensland State Women's Premier League |
Broadbeach United SC (W) |
Robina City FC (W) |
2-1 |
0-0 |
90 |
07:00 |
Australia Queensland State Leagues |
Mitchelton FC |
Capalaba Bulldogs |
1-6 |
0-0 |
92 |
07:00 |
WAUS WD1 |
NTC Football West (W) |
Balcatta (W) |
2-1 |
0-0 |
94 |
07:00 |
Australia Queensland Premier League 2 |
St George Willawong FC |
Taringa Rovers |
3-0 |
0-0 |
92 |
07:30 |
FIFA Women |
Netherland (W) |
Portugal (W) |
1-0 |
0-0 |
93 |
07:30 |
Russian National Football League |
SKA Khabarovsk |
Tyumen |
2-0 |
0-0 |
94 |
07:30 |
Australia Queensland Premier League 2 |
Magic United TFA |
North Star |
3-0 |
0-0 |
92 |
08:00 |
Chinese Football Association Yi League |
Jiangxi Dark Horse Junior |
Quanzhou Yassin |
1-0 |
0-0 |
94 |
08:00 |
Korea League 4 |
Busan I'Park B |
Seoul United |
1-1 |
0-0 |
94 |
08:00 |
Korea League 4 |
Daegu FC II |
Geoje Citizen |
0-0 |
0-0 |
95 |
08:00 |
QLD Premier League |
Brisbane Olympic United FC |
Queensland Lions SC |
0-2 |
0-0 |
92 |
08:00 |
International Club Friendly |
SOROKSAR |
Vasas |
- |
- |
|
08:00 |
Australian cloth |
Acacia Ridge |
University of Queensland |
- |
- |
|
08:00 |
Australian cloth |
Redcliffe PCYC |
Western Spirit |
- |
- |
|
08:00 |
Indonesia Liga 1 |
Persebaya Surabaya |
Rans Nusantara FC |
2-2 |
0-0 |
92 |
08:00 |
Brunei Super League |
Bakes FC |
MS PDB |
2-3 |
0-0 |
96 |
08:00 |
Brunei Super League |
Wijaya FC |
BSRC |
1-0 |
0-0 |
93 |
08:00 |
Brunei Super League |
IKLS FC |
Kuala Belait |
1-3 |
0-0 |
96 |
08:15 |
Australia Queensland State Women's Premier League |
Capalaba (W) |
Peninsula Power (W) |
0-5 |
0-0 |
92 |
08:30 |
Chinese Football Association Yi League |
Taian Tiankuang |
Wuhan JiangCheng |
4-1 |
0-0 |
92 |
08:30 |
Czech Republic 2.Liga |
Sparta Praha B |
Dukla Prague |
0-0 |
0-0 |
90 |
08:30 |
QLD Premier League |
Sunshine Coast Wanderers FC |
Moreton Bay United |
3-2 |
0-0 |
95 |
08:30 |
India Sikkim S-League |
Sikkim Himalayan SC |
Sikkim Police |
1-1 |
0-0 |
100 |
08:30 |
Japan Regional League |
Tokyo United |
Nankatsu SC |
0-0 |
0-0 |
0 |
08:30 |
Austrian Cup |
ASK Klagenfurt |
Trenkwalder Admira Wacker |
2-2 |
0-0 |
95 |
08:45 |
Malaysia Liga M3 |
Perlis United FC |
Armed Forces FC |
0-1 |
0-0 |
98 |
08:45 |
Malaysia Liga M3 |
KL Rovers |
Malaysia Universiteti |
1-0 |
0-0 |
93 |
09:00 |
J2 League |
Mito Hollyhock |
Omiya Ardija |
0-0 |
0-0 |
92 |
09:00 |
Russian National Football League |
Yenisey Krasnoyarsk |
FK Leningradets |
0-1 |
0-0 |
93 |
09:00 |
J-League Division 3 |
Kagoshima United |
Ehime FC |
1-2 |
0-0 |
95 |
09:00 |
J-League Division 3 |
Osaka FC |
Kamatamare Sanuki |
0-0 |
0-0 |
95 |
09:00 |
Korea Challengers League |
Chuncheon Citizen |
Changwon City |
2-1 |
0-0 |
95 |
09:00 |
Korea League 4 |
Daejeon Hana Citizen II |
Gangwon II |
0-0 |
0-0 |
96 |
09:00 |
Japan Football League |
Criacao Shinjuku |
Okinawa SV |
1-0 |
0-0 |
90 |
09:00 |
International Club Friendly |
Komarom VSE |
Vasas SC II |
- |
- |
|
09:00 |
International Club Friendly |
Almeria B |
Al Ain U21 |
- |
- |
|
09:00 |
International Club Friendly |
Red Star FC 93 |
Seraing United |
2-1 |
0-0 |
86 |
09:00 |
International Club Friendly |
Budapest Honved II |
III.Keruleti TUE |
0-3 |
0-0 |
87 |
09:00 |
International Club Friendly |
Kisvarda II |
Tiszaujvaros |
- |
- |
|
09:00 |
International Club Friendly |
NK Nafta |
Kaposvar |
0-0 |
0-0 |
90 |
09:00 |
Australia Queensland State Women's Premier League |
Mitchelton (W) |
Brisbane Olympic (W) |
1-2 |
0-0 |
93 |
09:00 |
Australia Queensland State Leagues |
Western Pride |
Caboolture FC |
2-0 |
0-0 |
92 |
09:00 |
Austrian Cup |
Ardagger |
Red Bull Salzburg |
0-6 |
0-0 |
89 |
09:30 |
Russia Division 2 |
FK Ural-2 |
Nosta Novotroitsk |
- |
- |
|
09:30 |
Myanmar Professional League |
Mahar United |
Kachin United FC |
- |
- |
|
09:30 |
Calcutta Football League |
West Bengal Police |
Bhawanipore |
0-3 |
0-0 |
92 |
09:30 |
Calcutta Football League |
Calcutta Customs |
George Telegraph FC |
1-0 |
0-0 |
94 |
09:30 |
Calcutta Football League |
Kidderpore SC |
Bengal Nagpur Railway FC |
1-0 |
0-0 |
94 |
10:00 |
FIFA Women |
France (W) |
Jamaica (W) |
0-0 |
0-0 |
94 |
10:00 |
J2 League |
Thespa Kusatsu |
Jubilo Iwata |
1-1 |
0-0 |
95 |
10:00 |
J2 League |
Vegalta Sendai |
Tokyo Verdy |
3-4 |
0-0 |
94 |
10:00 |
V.League 1 |
Becamex Binh Duong |
Hoang Anh Gia Lai |
1-2 |
0-0 |
95 |
10:00 |
V.League 1 |
Khatoco Khanh Hoa |
Song Lam Nghe An |
3-1 |
0-0 |
94 |
10:00 |
Portugal League Cup |
Leixoes |
Feirense |
0-0 |
0-0 |
96 |
10:00 |
K League 2 |
Chungbuk Cheongju |
Seoul E-Land FC |
2-1 |
0-0 |
92 |
10:00 |
Korea Challengers League |
Gangneung City |
Gyeongju KHNP |
1-1 |
0-0 |
95 |
10:00 |
Korea Challengers League |
Gimhae City |
Yangpyeong |
1-0 |
0-0 |
95 |
10:00 |
Latvia Division 2 |
Rezekne/BJSS |
FK Dinamo Riga |
0-0 |
0-0 |
4 |
10:00 |
Ireland FAI Cup |
Lucan United |
St Patricks CY |
2-3 |
0-0 |
95 |
10:00 |
International Club Friendly |
Yokohama Marinos |
Manchester City |
3-5 |
0-0 |
94 |
10:00 |
International Club Friendly |
Swit Nowy Dwor Mazowiecki |
Polonia Warszawa |
2-4 |
0-0 |
88 |
10:00 |
Finland Women League 1 |
NJS (W) |
Jyvaskylan Pallokerho (W) |
- |
- |
|
10:30 |
K League 2 |
Chungnam Asan |
Bucheon FC 1995 |
1-0 |
0-0 |
96 |
10:30 |
K League 2 |
Gyeongnam FC |
Gimcheon Sangmu FC |
0-2 |
0-0 |
94 |
10:30 |
Norway Division 4 |
Hammerfest |
Nordstrand |
- |
- |
|
10:40 |
Poland Liga 1 |
Podbeskidzie Bielsko-Biala |
Wisla Plock |
1-1 |
0-0 |
94 |
11:00 |
Sweden Superettan |
Utsiktens BK |
Jonkopings Sodra IF |
2-1 |
0-0 |
97 |
11:00 |
Finland - Kakkonen Lohko |
Klubi 04 Helsinki |
PK-35 Vantaa |
3-3 |
0-0 |
100 |
11:00 |
Chinese Football Association Jia League |
Nanjing City |
Shenyang City Public |
4-0 |
0-0 |
90 |
11:00 |
K League 2 |
Cheonan City |
Seongnam FC |
3-2 |
0-0 |
96 |
11:00 |
Russia Division 2 |
FK Khimik-Avgust |
Dinamo Barnaul |
- |
- |
|
11:00 |
International Club Friendly |
SV Tasmania Berlin |
Stern 1900 Berlin |
0-0 |
0-0 |
88 |
11:00 |
International Club Friendly |
Berliner AK 07 |
Hertha Zehlendorf |
0-3 |
0-0 |
88 |
11:00 |
Estonia Womens Meistri Liiga |
Saku Sporting (W) |
Tammeka Tartu (W) |
2-0 |
0-0 |
90 |
11:00 |
Finland Kolmonen |
KajHa |
RoPo |
2-4 |
0-0 |
90 |
11:00 |
Germany Landespokal |
FC Zuzenhausen |
Wayne's |
1-2 |
0-0 |
95 |
11:30 |
Chinese Football Association Jia League |
Heilongjiang Lava Spring |
Sichuan Jiuniu |
1-2 |
0-0 |
96 |
11:30 |
Chinese Football Association Jia League |
Dantong Tengyue |
Wuxi Wugou |
3-0 |
0-0 |
93 |
11:30 |
Chinese Football Association Yi League |
Yunnan Yukun |
Guangxi Lanhang |
1-1 |
0-0 |
93 |
11:35 |
Chinese Super League |
Wuhan Three Towns |
Meizhou Hakka |
2-1 |
0-0 |
94 |
12:00 |
Finland Veikkausliga |
Lahti |
IFK Mariehamn |
0-2 |
0-0 |
92 |
12:00 |
Denmark Superligaen |
Aarhus AGF |
Vejle |
1-0 |
0-0 |
93 |
12:00 |
Danish 1st Division |
Fredericia |
Hobro |
0-2 |
0-0 |
93 |
12:00 |
Danish 1st Division |
Helsingor |
Naestved |
2-1 |
0-0 |
94 |
12:00 |
Danish 1st Division |
Kolding FC |
AC Horsens |
2-1 |
0-0 |
92 |
12:00 |
Kazakhstan Premier League |
FC Shakhtyor Karagandy |
FK Kaspyi Aktau |
1-0 |
0-0 |
94 |
12:00 |
Belarus Cup |
Lokomotiv Gomel |
Arsenal Dzyarzhynsk |
2-2 |
0-0 |
93 |
12:00 |
Latvia Division 2 |
Valmieras FK II |
FK Smiltene BJSS |
0-0 |
0-0 |
90 |
12:00 |
Russia Division 2 |
Dinamo Saint Petersburg |
Rodina Moskva III |
1-0 |
0-0 |
93 |
12:00 |
International Club Friendly |
FSV Frankfurt |
Carl Zeiss Jena |
1-2 |
0-0 |
86 |
12:00 |
International Club Friendly |
SSV Ulm 1846 |
Eintracht Frankfurt (Youth) |
- |
- |
|
12:00 |
International Club Friendly |
SC Freiburg (Youth) |
Holzhausen |
- |
- |
|
12:00 |
Estonia Teine Liiga |
Nomme JK Kalju II |
JK Tallinna Kalev II |
3-3 |
0-0 |
92 |
12:00 |
Indonesia Liga 1 |
Madura United |
Persis Solo FC |
4-2 |
0-0 |
93 |
12:00 |
Bhutan Thimphu League |
Druk Lhayul FC |
BFF Academy U19 |
2-2 |
0-0 |
94 |
12:00 |
Finland Championship U20 |
Atlantis U20 |
KuPS U20 |
5-1 |
0-0 |
53 |
12:00 |
Germany Oberliga NOFV |
TSV 1860 Munchen (Youth) |
VfR Garching |
3-2 |
0-0 |
94 |
12:00 |
Argentina Youth League |
San Telmo U20 |
Atletico Rafaela U20 |
1-2 |
0-0 |
92 |
12:00 |
Norway Division 4 |
IF Floya |
Lorenskog |
- |
- |
|
12:15 |
V.League 1 |
Ho Chi Minh |
Da Nang |
1-0 |
0-0 |
95 |
12:15 |
Switzerland Challenge League |
Bellinzona |
FC Wil 1900 |
0-2 |
0-0 |
95 |
12:15 |
Switzerland Challenge League |
Vaduz |
FC Sion |
0-2 |
0-0 |
94 |
12:15 |
Brunei Super League |
Jerudong FC |
Kota Ranger |
1-3 |
0-0 |
91 |
12:30 |
Georgia Cup |
Gareji Sagarejo |
FC Merani Tbilisi |
4-1 |
0-0 |
89 |
12:30 |
Georgia Cup |
FC Sioni Bolnisi |
Samtredia |
4-1 |
0-0 |
93 |
12:30 |
Georgia Cup |
Guria Lanchkhuti |
FC Saburtalo Tbilisi |
0-4 |
0-0 |
90 |
12:30 |
Georgia Cup |
FC Betlemi Keda |
FC Gonio |
1-0 |
0-0 |
95 |
12:30 |
Georgia Cup |
Shukura B |
Fc Meshakhte Tkibuli |
1-2 |
0-0 |
90 |
12:30 |
Georgia Cup |
WIT Georgia Tbilisi B |
Kolkheti 1913 Poti |
0-2 |
0-0 |
45 |
12:30 |
Malawi Challenge Cup |
Moyale Barracks |
Silver Strikers |
1-1 |
0-0 |
92 |
12:30 |
Mozambique Championship |
Costa do Sol Maputo |
Ferroviario Quelimane |
2-1 |
0-0 |
93 |
13:00 |
Swedish Allsvenskan |
AIK Solna |
Malmo FF |
0-0 |
0-0 |
93 |
13:00 |
Swedish Allsvenskan |
IFK Norrkoping FK |
Degerfors IF |
1-0 |
0-0 |
95 |
13:00 |
Sweden Superettan |
IK Brage |
Osters IF |
1-1 |
0-0 |
92 |
13:00 |
Finland - Kakkonen Lohko |
Jakobstads Bollklubb |
GBK Kokkola |
1-2 |
0-0 |
93 |
13:00 |
Finland - Kakkonen Lohko |
Tampere United |
Ilves Tampere II |
3-0 |
0-0 |
93 |
13:00 |
Finland - Kakkonen Lohko |
Kiffen Helsinki |
PK Keski Uusimaa |
2-1 |
0-0 |
92 |
13:00 |
Norway 2.Liga |
Stjordals Blink |
Junkeren |
0-0 |
0-0 |
90 |
13:00 |
Russian National Football League |
FC Ufa |
FC Murom |
2-2 |
0-0 |
91 |
13:00 |
Poland Ekstraklasa |
Gornik Zabrze |
Radomiak Radom |
0-2 |
0-0 |
93 |
13:00 |
Poland Liga 1 |
Znicz Pruszkow |
Resovia Rzeszow |
2-0 |
0-0 |
93 |
13:00 |
Czech Republic Gambrinus Liga |
Slovan Liberec |
Banik Ostrava |
3-1 |
0-0 |
94 |
13:00 |
Czech Republic Gambrinus Liga |
Mlada Boleslav |
Baumit Jablonec |
3-1 |
0-0 |
94 |
13:00 |
Czech Republic Gambrinus Liga |
Synot Slovacko |
Dynamo Ceske Budejovice |
4-1 |
0-0 |
92 |
13:00 |
Liga Super Malaysia |
Selangor |
Sabah |
1-0 |
0-0 |
95 |
13:00 |
Estonia Champions League |
FC Kuressaare |
Paide Linnameeskond |
0-4 |
0-0 |
90 |
13:00 |
Kazakhstan Premier League |
FC Kairat Almaty |
Maktaaral |
2-2 |
0-0 |
93 |
13:00 |
Belarus Cup |
Osipovichy |
FC Gomel |
1-0 |
0-0 |
92 |
13:00 |
Ireland FAI Cup |
Portlaoise AFC |
Skerries Town FC |
0-3 |
0-0 |
91 |
13:00 |
Russia Division 2 |
Akron Togliatti B |
Torpedo Miass |
- |
- |
|
13:00 |
Russia Division 2 |
FK Orenburg-2 |
Uralets Nizhny Tagil |
1-1 |
0-0 |
90 |
13:00 |
International Club Friendly |
Ratingen SV |
SV Rot-Weiss Deuten |
1-1 |
0-0 |
87 |
13:00 |
International Club Friendly |
TuS Blau-Weiss Lohne |
Sportfreunde Lotte |
2-1 |
0-0 |
89 |
13:00 |
International Club Friendly |
Wegberg-Beeck |
TSV Meerbusch |
0-0 |
0-0 |
89 |
13:00 |
International Club Friendly |
Go Ahead Eagles |
Mamelodi Sundowns |
0-1 |
0-0 |
90 |
13:00 |
International Club Friendly |
VFB Homberg |
Wattenscheid 09 |
1-1 |
0-0 |
88 |
13:00 |
International Club Friendly |
Magdeburg |
Sevilla |
3-1 |
0-0 |
89 |
13:00 |
International Club Friendly |
Koln Am |
Cronenberger SC |
2-1 |
0-0 |
87 |
13:00 |
Zimbabwe Premier |
Highlanders |
Manica Diamond |
1-0 |
0-0 |
89 |
13:00 |
Zimbabwe Premier |
Sheasham |
Black Rhinos |
- |
- |
|
13:00 |
Zimbabwe Premier |
Simba Bhora |
ZPC Kariba |
- |
- |
|
13:00 |
Zimbabwe Premier |
Hwange Colliery |
FC Platinum |
- |
- |
|
13:00 |
Finland Kolmonen |
PS Kemi Kings |
OsPa |
2-2 |
0-0 |
91 |
13:00 |
Iceland 3 Deild |
Ellidi |
KFS Vestmannaeyjar |
1-2 |
0-0 |
95 |
13:00 |
Republic of Ireland U19 Cup |
Bray Wanderers U19 |
Bohemians U19 |
3-2 |
0-0 |
92 |
13:00 |
Argentina Regional League |
C.U.N.E. |
Sarmiento de Resistencia Reserves |
0-0 |
0-0 |
90 |
13:00 |
Argentina Regional League |
FC Barberan |
Estudiantes de Resistencia |
1-4 |
0-0 |
93 |
13:00 |
Norway Division 4 |
Bodo Glimt 2 |
Kolstad |
6-1 |
0-0 |
91 |
13:00 |
Brazil Campeonato Carioca C |
St.Cristobal RJ |
Uni Souza |
1-0 |
0-0 |
95 |
13:30 |
Finland Championship U20 |
FC Honka U20 |
VPS-J U20 |
1-1 |
0-0 |
93 |
13:30 |
Lebanon FA Cup |
Alahli Nabatiya |
Al-Ahed |
3-0 |
0-0 |
45 |
14:00 |
Denmark Superligaen |
Odense BK |
Randers FC |
2-1 |
0-0 |
95 |
14:00 |
Russian National Football League |
Volga Ulyanovsk |
Dinamo Briansk |
1-0 |
0-0 |
94 |
14:00 |
Russian National Football League |
KAMAZ Naberezhnye Chelny |
PFK Kuban |
2-0 |
0-0 |
95 |
14:00 |
Poland Division 2 |
OKS Stomil Olsztyn |
Zaglebie Lubin B |
1-2 |
0-0 |
94 |
14:00 |
Latvian Higher League |
FK Auda Riga |
Rigas Futbola skola |
0-3 |
0-0 |
70 |
14:00 |
Brazil Serie B |
Guarani SP |
Atletico Clube Goianiense |
1-0 |
0-0 |
95 |
14:00 |
Latvia Division 2 |
JDFS Alberts |
Skanstes SK |
1-1 |
0-0 |
89 |
14:00 |
Russia Division 2 |
SKA Rostov |
FK Biolog |
1-0 |
0-0 |
92 |
14:00 |
Russia Division 2 |
Dinamo Makhachkala B |
FK Pobeda Junior |
1-2 |
0-0 |
89 |
14:00 |
Russia Division 2 |
Legion Dynamo |
Spartak Nalchik |
1-1 |
0-0 |
94 |
14:00 |
Russia Division 2 |
Mashuk-KMV |
FK Astrakhan |
- |
- |
|
14:00 |
Russia Women's Cup |
FK Ryazan (W) |
Zenit St Petersburg (W) |
1-2 |
0-0 |
90 |
14:00 |
Iceland Women's Premier League |
Tindastoll Neisti (W) |
IBV Vestmannaeyjar (W) |
4-1 |
0-0 |
92 |
14:00 |
Paraguayan Division 2 |
Deportivo Santani |
Sportivo San Lorenzo |
2-2 |
0-0 |
95 |
14:00 |
Paraguayan Division 2 |
Deportivo Carapegua |
Sol de America |
1-0 |
0-0 |
93 |
14:00 |
Iceland Division 2 |
KV Reykjavik |
KF Gardabaer |
1-3 |
0-0 |
92 |
14:00 |
Iceland 3 Deild |
Kormakur |
IH Hafnarfjordur |
5-0 |
0-0 |
93 |
14:00 |
Iceland 3 Deild |
Hviti Riddarinn |
UMF Vidir |
1-2 |
0-0 |
92 |
14:00 |
Iceland 3 Deild |
Ymir |
FC Arbaer |
1-2 |
0-0 |
93 |
14:00 |
Uruguay League Women |
Nacional De Football (W) |
CA Penarol (W) |
1-0 |
0-0 |
93 |
14:00 |
Norway Division 4 |
Oppsal |
Mjolner |
1-1 |
0-0 |
98 |
14:00 |
Brazil Campeonato Paranaense 2 |
Andraus Brasil |
Parana STC PR |
2-1 |
0-0 |
95 |
14:30 |
Russia Premier League |
Spartak Moscow |
Gazovik Orenburg |
3-2 |
0-0 |
96 |
14:30 |
Switzerland Super League |
Young Boys |
Lausanne Sports |
2-1 |
0-0 |
97 |
14:30 |
Switzerland Super League |
FC Zurich |
Yverdon |
2-0 |
0-0 |
93 |
14:30 |
Portugal League Cup |
Moreirense |
SC Farense |
1-1 |
0-0 |
94 |
14:30 |
Austria Amateur cup |
SV Ludmannsdorf |
ASKO Kottmannsdorf |
4-4 |
0-0 |
90 |
14:55 |
Lithuania - 1.Division |
Dziugas Telsiai |
FK Riteriai |
1-2 |
0-0 |
90 |
15:00 |
Norwegian Tippeligaen |
Odd Grenland |
Valerenga |
2-1 |
0-0 |
96 |
15:00 |
Norwegian Tippeligaen |
Haugesund |
Lillestrom |
1-0 |
0-0 |
95 |
15:00 |
Norwegian Tippeligaen |
Sandefjord |
Bodo Glimt |
2-5 |
0-0 |
93 |
15:00 |
Norwegian Tippeligaen |
Ham-Kam |
Stabaek |
2-2 |
0-0 |
93 |
15:00 |
Norwegian Tippeligaen |
Tromso IL |
Brann |
3-1 |
0-0 |
95 |
15:00 |
Finland Ykkonen |
Gnistan Helsinki |
TPS Turku |
0-3 |
0-0 |
94 |
15:00 |
Finland Ykkonen |
SJK Akatemia |
Ekenas IF Fotboll |
0-4 |
0-0 |
92 |
15:00 |
Finland - Kakkonen Lohko |
OLS Oulu |
Kuopion Elo |
4-0 |
0-0 |
91 |
15:00 |
Finland - Kakkonen Lohko |
GrIFK Kauniainen |
EPS Espoo |
2-5 |
0-0 |
92 |
15:00 |
Czech Republic Cup |
Sokol Cechovice |
FC Prerov |
- |
- |
|
15:00 |
Czech Republic Cup |
FC Kostelec Na Hane |
HFK Olomouc |
- |
- |
|
15:00 |
Czech Republic Cup |
FC Kurim |
Velke Mezirici |
2-0 |
0-0 |
89 |
15:00 |
Czech Republic Cup |
Petrvald na Morave |
SSK Bilovec |
2-3 |
0-0 |
90 |
15:00 |
Czech Republic Cup |
Nova Ves NMM |
AFC Humpolec |
1-3 |
0-0 |
90 |
15:00 |
Russian National Football League |
Sokol |
Shinnik Yaroslavl |
3-2 |
0-0 |
94 |
15:00 |
Russian National Football League |
Volgar-Gazprom Astrachan |
Akron Togliatti |
1-4 |
0-0 |
92 |
15:00 |
Czech Republic 2.Liga |
SK Slovan Varnsdorf |
Sigma Olomouc B |
1-1 |
0-0 |
92 |
15:00 |
Uruguay Primera Division |
Boston River |
Wanderers FC |
0-1 |
0-0 |
96 |
15:00 |
Estonia Champions League |
Tartu JK Maag Tammeka |
Levadia Tallinn |
0-0 |
0-0 |
93 |
15:00 |
Kazakhstan Premier League |
Tobol Kostanai |
Okzhetpes |
2-0 |
0-0 |
90 |
15:00 |
Belarus Cup |
Dnepr Rohachev |
FK Isloch Minsk |
0-4 |
0-0 |
90 |
15:00 |
Belarus Cup |
Dnepr Mogilev |
FC Belshina Babruisk |
3-1 |
0-0 |
93 |
15:00 |
Russia Division 2 |
Stavropolye-2009 |
FC Sevastopol |
0-1 |
0-0 |
73 |
15:00 |
Russia Division 2 |
FK Kosmos Dolgoprudny |
Zenit Penza |
1-1 |
0-0 |
93 |
15:00 |
International Club Friendly |
Nantes |
Angers |
1-0 |
0-0 |
92 |
15:00 |
International Club Friendly |
Salernitana |
AZ Picerno ASD |
1-0 |
0-0 |
85 |
15:00 |
International Club Friendly |
Verona |
USD Virtus Verona |
3-0 |
0-0 |
91 |
15:00 |
International Club Friendly |
Sampdoria |
Pro Patria |
3-1 |
0-0 |
90 |
15:00 |
International Club Friendly |
Sassuolo |
Spezia |
- |
- |
|
15:00 |
International Club Friendly |
BVSC Zuglo |
Ivancsa |
- |
- |
|
15:00 |
International Club Friendly |
Hungary Kelen sc |
Penzugyor SE |
- |
- |
|
15:00 |
International Club Friendly |
MTK Hungaria FC II |
putnok Vse |
- |
- |
|
15:00 |
International Club Friendly |
Mezokovesd Zsory |
Nyiregyhaza |
- |
- |
|
15:00 |
International Club Friendly |
PFC Oleksandria |
LNZ Lebedyn |
- |
- |
|
15:00 |
Uruguay Segunda |
Deportivo Italiano |
CSyD Cooper |
0-2 |
0-0 |
91 |
15:00 |
Germany Oberliga NOFV |
FC Pipinsried |
TSV Nördlingen |
4-1 |
0-0 |
90 |
15:00 |
Austrian Cup |
Haitzendorf |
Floridsdorfer AC |
1-3 |
0-0 |
94 |
15:00 |
Finland Women Premier League |
HJK Helsinki (W) |
PK-35 RY (W) |
2-0 |
0-0 |
92 |
15:30 |
Finland Veikkausliga |
Vaasa VPS |
FC Haka |
3-1 |
0-0 |
90 |
15:30 |
Swedish Allsvenskan |
IFK Goteborg |
Halmstads |
0-0 |
0-0 |
91 |
15:30 |
Swedish Allsvenskan |
Kalmar |
Varbergs BoIS FC |
1-0 |
0-0 |
95 |
15:30 |
Poland Ekstraklasa |
Zaglebie Lubin |
Ruch Chorzow |
2-1 |
0-0 |
94 |
15:30 |
Romania Liga I |
CSM Politehnica Iasi |
Hermannstadt |
1-3 |
0-0 |
100 |
15:30 |
Slovenia 1.Liga |
Radomlje |
Maribor |
0-4 |
0-0 |
92 |
15:30 |
International Club Friendly |
Como |
Sassari Torres |
- |
- |
|
15:30 |
GER D5 |
SV Fortuna Regensburg |
DJK Ammerthal |
1-3 |
0-0 |
91 |
15:30 |
Bulgaria B PFG |
FK Chernomorets 1919 Burgas |
FC Bdin Vidin |
2-1 |
0-0 |
94 |
15:30 |
Bulgaria B PFG |
Ludogorets Razgrad II |
Septemvri Sofia |
1-2 |
0-0 |
92 |
15:30 |
Bulgaria B PFG |
Marek Dupnitza |
PFK Montana |
0-0 |
0-0 |
94 |
15:30 |
Peru Campeonato Nacional Women |
Universitario de Deportes (W) |
Academia Deportiva Cantolao W |
0-0 |
0-0 |
90 |
15:30 |
Peru Campeonato Nacional Women |
Atletico Trujillo W |
Club Sporting Victoria (W) |
1-2 |
0-0 |
95 |
15:45 |
Austrian Cup |
SR Donaufeld Wien |
Rapid Wien |
0-6 |
0-0 |
90 |
15:59 |
Norway 2.Liga |
Ullern FC |
Baerum SK |
2-1 |
0-0 |
92 |
15:59 |
Denmark Superligaen |
Silkeborg |
Brondby IF |
1-2 |
0-0 |
94 |
15:59 |
Russian National Football League |
FK Krasnodar 2 |
Spartak Kostroma |
1-1 |
0-0 |
91 |
15:59 |
Russian National Football League |
Veles |
Rotor Volgograd |
0-0 |
0-0 |
90 |
15:59 |
Russian National Football League |
FK Chayka Pesch |
Irtysh 1946 Omsk |
0-0 |
0-0 |
93 |
15:59 |
Russian National Football League |
Arsenal Tula |
FK Makhachkala |
0-0 |
0-0 |
95 |
15:59 |
Russian National Football League |
Chernomorets Novorossiysk |
Rodina Moskva |
0-0 |
0-0 |
96 |
15:59 |
Poland Liga 1 |
Miedz Legnica |
GKS Katowice |
1-0 |
0-0 |
94 |
15:59 |
Czech Republic Gambrinus Liga |
Sparta Praha |
Sigma Olomouc |
2-0 |
0-0 |
91 |
15:59 |
Latvian Higher League |
Tukums-2000 |
Riga FC |
0-6 |
0-0 |
92 |
15:59 |
Bulgaria Premier League |
Cherno More Varna |
FC Hebar Pazardzhik |
1-0 |
0-0 |
94 |
15:59 |
Belgium Super Cup |
Royal Antwerp |
Mechelen |
1-1 |
0-0 |
94 |
15:59 |
Ireland FAI Cup |
Dundalk |
Shamrock Rovers |
1-0 |
0-0 |
97 |
15:59 |
Ireland FAI Cup |
Derry City |
Athlone Town |
2-0 |
0-0 |
94 |
15:59 |
International Club Friendly |
Lazio |
Triestina |
- |
- |
|
15:59 |
International Club Friendly |
Jeunesse Molenbeek |
Lyon |
1-0 |
0-0 |
92 |
15:59 |
International Club Friendly |
Pisa |
Pro Sesto |
4-0 |
0-0 |
88 |
15:59 |
International Club Friendly |
RCD Espanyol |
Cadiz |
0-1 |
0-0 |
88 |
15:59 |
International Club Friendly |
SKF Sered |
OFK Malzenice |
2-0 |
0-0 |
89 |
15:59 |
International Club Friendly |
Almeria |
Las Palmas |
0-0 |
0-0 |
89 |
15:59 |
International Club Friendly |
Rodange 91 |
UNA Strassen |
0-0 |
0-0 |
89 |
15:59 |
Iceland 3 Deild |
Augnablik Kopavogur |
Kari Akranes |
1-2 |
0-0 |
94 |
15:59 |
Chile Primera D |
D. Concepcion |
Lautaro de Buin |
2-0 |
0-0 |
98 |
15:59 |
Ecuador Primera Women |
Universidad Catolica del Ecuador (W) |
Leones del Norte (W) |
1-2 |
0-0 |
94 |
15:59 |
USA MLS Next Pro League |
Crown Legacy FC |
New York City Team B |
1-0 |
0-0 |
17 |
16:30 |
Chile Primera B |
Cobreloa |
Puerto Montt |
1-0 |
0-0 |
93 |
16:30 |
Chile Primera B |
Rangers Talca |
Deportes La Serena |
0-2 |
0-0 |
95 |
16:30 |
Chile Primera B |
Santiago Morning |
CSD Antofagasta |
1-2 |
0-0 |
96 |
16:30 |
International Club Friendly |
Semendrija 1924 |
FC Vardar Skopje |
0-0 |
0-0 |
90 |
16:45 |
Croatia 1.Division |
HNK Gorica |
NK Varteks Varazdin |
1-1 |
0-0 |
90 |
17:00 |
Russia Premier League |
Rostov FK |
Fakel |
2-1 |
0-0 |
95 |
17:00 |
Russia Premier League |
FK Sochi |
Baltika Kaliningrad |
2-0 |
0-0 |
95 |
17:00 |
Portugal League Cup |
CF Os Belenenses |
FC Famalicao |
3-2 |
0-0 |
100 |
17:00 |
Portugal League Cup |
Vilaverdense |
Casa Pia AC |
0-2 |
0-0 |
94 |
17:00 |
Estonia Champions League |
FC Flora Tallinn |
Trans Narva |
1-4 |
0-0 |
95 |
17:00 |
Montenegro Prva Crnogorska Liga |
FK Rudar Pljevlja |
Arsenal Tivat |
0-1 |
0-0 |
93 |
17:00 |
Ireland FAI Cup |
Longford Town |
St. Patricks Athletic |
1-2 |
0-0 |
95 |
17:00 |
International Club Friendly |
Ajaccio |
AS Furiani Agliani |
- |
- |
|
17:00 |
International Club Friendly |
C.D. San Fernando Isleno |
AD Ceuta |
0-0 |
0-0 |
88 |
17:00 |
Iceland Division 2 |
Dalvik Reynir |
Vikingur Olafsvik |
- |
- |
|
17:00 |
Uruguay League Women |
Montevideo Wanderers (W) |
Liverpool Montevideo (W) |
1-2 |
0-0 |
91 |
17:00 |
Senegal Premier League |
AS Douanes Dakar |
Pikine |
1-0 |
0-0 |
98 |
17:00 |
Senegal Premier League |
Generation Foot |
AS Dakar Sacre Coeur |
1-0 |
0-0 |
92 |
17:00 |
Senegal Premier League |
CNEPS Excellence |
Linguere |
- |
- |
|
17:00 |
Senegal Premier League |
Guediawaye |
ASC Jaraaf |
- |
- |
|
17:00 |
Senegal Premier League |
SONACOS |
Casamance |
- |
- |
|
17:00 |
Senegal Premier League |
Mbour |
Teunhueth FC |
- |
- |
|
17:00 |
Senegal Premier League |
US Goree |
Diambars |
- |
- |
|
17:15 |
Norwegian Tippeligaen |
Stromsgodset |
Rosenborg |
0-1 |
0-0 |
90 |
17:30 |
Egyptian Premier League |
Pyramids FC |
Al Ahly SC |
3-0 |
0-0 |
98 |
17:45 |
Brazil national youth (U20) Football Championship |
AA Carapebus U20 |
Campo Grande AC U20 |
1-0 |
0-0 |
92 |
17:45 |
Brazil Campeonato Carioca C |
Zinzane FC |
CAAC Brasil FC |
5-0 |
0-0 |
90 |
18:00 |
Peru Primera Division |
Academia Deportiva Cantolao |
UTC Cajamarca |
2-0 |
0-0 |
93 |
18:00 |
Uruguay Primera Division |
CA Penarol |
Defensor Sporting Montevideo |
2-1 |
0-0 |
92 |
18:00 |
Montenegro Prva Crnogorska Liga |
Jezero Plav |
FK Sutjeska Niksic |
0-1 |
0-0 |
90 |
18:00 |
Montenegro Prva Crnogorska Liga |
Jezero Plav |
FK Sutjeska Niksic |
0-1 |
0-0 |
90 |
18:00 |
International Club Friendly |
Volos NFC |
AEK Athens |
0-0 |
0-0 |
90 |
18:00 |
International Club Friendly |
Fiorentina |
Catanzaro |
- |
- |
|
18:00 |
Mexico Primera Divison A |
Tepatitlan de Morelos |
Cimarrones de Sonora |
1-1 |
0-0 |
99 |
18:00 |
Uruguay Segunda |
Los Halcones |
Sportivo Bella Italia |
0-4 |
0-0 |
92 |
18:00 |
Uruguay Segunda |
Los Halcones |
Sportivo Bella Italia |
0-4 |
0-0 |
92 |
18:00 |
Argentina Santa Fe Cup |
CAA Casildenses |
CA Elortondo |
0-0 |
0-0 |
90 |
18:00 |
Argentina Santa Fe Cup |
CAA Casildenses |
CA Elortondo |
0-0 |
0-0 |
90 |
18:00 |
Peru Reserves League |
Sporting Cristal Reserves |
Deportivo Binacional Reserves |
2-0 |
0-0 |
94 |
18:00 |
Argentine Torneo A |
Club Circulo Deportivo |
Olimpo Bahia Blanca |
2-2 |
0-0 |
92 |
18:00 |
Argentine Torneo A |
CA Juventud Unida San Luis |
CDA Monte Miaz |
1-1 |
0-0 |
94 |
18:00 |
Argentine Torneo A |
Sansinena |
Sol de Mayo |
2-0 |
0-0 |
91 |
18:00 |
Brazil Campeonato Gaucho 2 |
EC Passo Fundo |
Santa Cruz RS |
1-0 |
0-0 |
97 |
18:00 |
Brazil Campeonato Gaucho 2 |
EC Pelotas(RS) |
Monsoon FC |
1-0 |
0-0 |
94 |
18:00 |
Brazil Campeonato Gaucho 2 |
CE Lajeadense |
GA Farroupilha/RS |
1-0 |
0-0 |
94 |
18:00 |
Brazil Campeonato Gaucho 2 |
Uniao Frederiquense RS |
Guarany de Bage |
1-1 |
0-0 |
96 |
18:00 |
Brazil Catarinense Division 2 |
CA Carlos Renaux |
Caravaggio FC |
0-1 |
0-0 |
94 |
18:00 |
Brazil Catarinense Division 2 |
Inter de Lages SC |
CEC Santa Catarina |
0-0 |
0-0 |
93 |
18:00 |
Brazil Catarinense Division 2 |
Nacao |
Metropolitano SC |
3-2 |
0-0 |
93 |
18:00 |
Uruguay League Women |
Defensor Sporting (W) |
Atletico Fenix Montevideo (W) |
2-1 |
0-0 |
92 |
18:00 |
Brazil Serie D |
Real Noroeste |
Portuguesa RJ |
0-0 |
0-0 |
95 |
18:00 |
Brazil Serie D |
Resende-RJ |
Vitoria ES |
1-2 |
0-0 |
95 |
18:00 |
Brazil Serie D |
Athletic Club MG |
Nova Iguacu |
3-1 |
0-0 |
97 |
18:00 |
Peru Campeonato Nacional Women |
Killas W |
Ayacucho W |
4-1 |
0-0 |
91 |
18:00 |
Peru Campeonato Nacional Women |
Killas W |
Ayacucho W |
4-1 |
0-0 |
91 |
18:05 |
Argentine Division 2 |
Flandria |
Almirante Brown |
0-2 |
0-0 |
94 |
18:15 |
Bulgaria Premier League |
Lokomotiv Sofia |
Lokomotiv Plovdiv |
2-4 |
0-0 |
93 |
18:15 |
Slovenia 1.Liga |
NK Aluminij |
NK Publikum Celje |
2-2 |
0-0 |
91 |
18:30 |
Romania Liga I |
Universitaea Cluj |
Rapid Bucuresti |
0-3 |
0-0 |
90 |
18:30 |
Brazil Serie B |
Juventude |
Ceara |
1-0 |
0-0 |
97 |
18:30 |
Argentine Division 2 |
Gimnasia Mendoza |
Club Atletico Guemes |
0-1 |
0-0 |
95 |
18:30 |
Argentina group C Tebolidun League Manchester |
Excursionistas |
Puerto Nuevo |
2-1 |
0-0 |
93 |
18:30 |
Argentina group C Tebolidun League Manchester |
General Lamadrid |
Claypole |
2-0 |
0-0 |
95 |
18:30 |
Argentina group C Tebolidun League Manchester |
Uhl Que Sa |
Deportivo Espanol |
0-1 |
0-0 |
93 |
18:30 |
Argentina group C Tebolidun League Manchester |
Deportivo Laferrere |
Yupanqui |
0-0 |
0-0 |
96 |
18:30 |
Argentina group C Tebolidun League Manchester |
Liniers |
Berazategui |
1-2 |
0-0 |
94 |
18:30 |
Argentina group C Tebolidun League Manchester |
Real Pilar |
Club Lujan |
1-0 |
0-0 |
96 |
18:30 |
Argentina group C Tebolidun League Manchester |
Victoriano Arenas |
CA Atlas |
2-1 |
0-0 |
96 |
18:30 |
Argentina Santa Fe Cup |
General San Martin Monte Vera |
Colon de San Lorenzo |
2-1 |
0-0 |
88 |
18:30 |
Argentine Torneo A |
Gimnasia yTiro |
Sol de America de Formosa |
1-0 |
0-0 |
94 |
18:30 |
Argentine Torneo A |
Huracan Las Heras |
Ferro Carril Oeste Gral Pico |
2-1 |
0-0 |
94 |
18:30 |
Argentine Torneo A |
Independiente Chivilcoy |
Sportivo Belgrano |
1-0 |
0-0 |
92 |
18:30 |
Argentine Torneo A |
G.San Martin Formosa |
CA 9 de Julio Rafaela |
2-1 |
0-0 |
97 |
18:30 |
Argentina Women Regional League |
Nueva Chicago (W) |
ADCC (W) |
1-0 |
0-0 |
95 |
19:00 |
Brazil Serie A |
Bragantino |
Internacional RS |
0-0 |
0-0 |
95 |
19:00 |
Brazil Serie A |
Cruzeiro |
Goias |
0-1 |
0-0 |
97 |
19:00 |
Brazil Serie A |
Santos |
Botafogo RJ |
2-2 |
0-0 |
90 |
19:00 |
Croatia 1.Division |
NK Lokomotiva Zagreb |
Istra 1961 Pula |
1-1 |
0-0 |
90 |
19:00 |
Chile Primera Division |
Everton CD |
Union Espanola |
1-0 |
0-0 |
98 |
19:00 |
Chile Primera Division |
Nublense |
Colo Colo |
0-0 |
0-0 |
99 |
19:00 |
Bolivia Primera Division |
Real Tomayapo |
Club Guabira |
2-0 |
0-0 |
95 |
19:00 |
Chile Primera D |
Deportes Rengo |
Real Juventud San Joaquin |
2-0 |
0-0 |
95 |
19:00 |
Argentine Torneo A |
San Martin Mendoza |
Estudiantes de San Luis |
3-1 |
0-0 |
90 |
19:00 |
Brasileiro, Serie C |
Altos/PI |
Botafogo PB |
0-1 |
0-0 |
99 |
19:00 |
Brasileiro, Serie C |
Manaus (AM) |
Brusque FC |
0-2 |
0-0 |
96 |
19:00 |
Brazil Serie D |
Uniao Rondonopolis MT |
Interporto FC |
2-0 |
0-0 |
91 |
19:00 |
Brazil Serie D |
Real Desportivo/RO |
Anapolis FC |
0-8 |
0-0 |
87 |
19:00 |
Brazil Serie D |
Real Desportivo/RO |
Anapolis FC |
0-8 |
0-0 |
87 |
19:00 |
Brazil Serie D |
Brasiliense |
OperArio MT |
4-1 |
0-0 |
86 |
19:00 |
Brazil Serie D |
Ipora EC |
Ceilandia DF |
1-1 |
0-0 |
94 |
19:15 |
Iceland Premier Division |
KR Reykjavik |
Vikingur Reykjavik |
1-2 |
0-0 |
91 |
19:15 |
Iceland Premier Division |
Valur Reykjavik |
Fram Reykjavik |
1-0 |
0-0 |
94 |
19:15 |
Iceland Premier Division |
HK Kopavogs |
Stjarnan Gardabaer |
1-1 |
0-0 |
94 |
19:15 |
Paraguay Women League |
Tacuary (W) |
Resistencia FC (W) |
2-3 |
0-0 |
93 |
19:30 |
Argentine Division 1 |
Atletico Tucuman |
Independiente |
1-0 |
0-0 |
96 |
19:30 |
Portugal League Cup |
Portimonense |
Estrela da Amadora |
3-1 |
0-0 |
95 |
19:30 |
Chile Primera D |
Concon National |
Provincial Ovalle |
0-0 |
0-0 |
93 |
19:30 |
Uruguay League Women |
Racing Club de Montevideo (W) |
CA River Plate (W) |
1-1 |
0-0 |
90 |
20:00 |
Peru Primera Division |
Carlos Manucci |
Sport Boys |
0-0 |
0-0 |
96 |
20:00 |
Peru Primera Division |
Carlos Manucci |
Sport Boys |
0-0 |
0-0 |
96 |
20:00 |
Primera Division de Paraguay |
Sportivo Luqueno |
Sportivo Ameliano |
1-2 |
0-0 |
100 |
20:00 |
Primera Division de Paraguay |
Sportivo Luqueno |
Sportivo Ameliano |
1-2 |
0-0 |
100 |
20:00 |
International Club Friendly |
Fulham |
Brentford |
3-2 |
0-0 |
97 |
20:00 |
International Club Friendly |
Fulham |
Brentford |
3-2 |
0-0 |
97 |
20:00 |
Peru Campeonato Nacional Women |
Defensores Del Ilucan (W) |
Cesar Vallejo W |
4-0 |
0-0 |
91 |
20:00 |
Peru Campeonato Nacional Women |
Defensores Del Ilucan (W) |
Cesar Vallejo W |
4-0 |
0-0 |
91 |
20:10 |
Argentine Division 2 |
Almagro |
San Martin Tucuman |
0-0 |
0-0 |
98 |
20:30 |
Peru Primera Division |
FBC Melgar |
Sporting Cristal |
1-1 |
0-0 |
93 |
20:30 |
Colombia Copa Premier |
Real Cartagena |
Barranquilla FC |
1-2 |
0-0 |
97 |
20:30 |
Colombia Copa Premier |
Valledupar FC |
Cortulua |
0-0 |
0-0 |
91 |
20:45 |
Primera Division de Colombiano-Apertura |
Atletico Bucaramanga |
Atletico Huila |
0-0 |
0-0 |
95 |
21:00 |
Brazil Serie B |
Sampaio Correa |
Sport Club do Recife |
1-2 |
0-0 |
94 |
21:00 |
Primera Division de Venezuela |
Caracas FC |
Deportivo Tachira |
2-2 |
0-0 |
93 |
21:00 |
Panama Liga Nacional de Ascenso |
CD Arabe Unido |
Alianza FC (PAN) |
0-1 |
0-0 |
92 |
21:00 |
Brazil national youth (U20) Football Championship |
Cuiaba U20 |
Mixto MT Youth |
2-0 |
0-0 |
93 |
21:00 |
Panama Liga Prom |
UMECIT Reserves |
Sporting San Miguelito Reserves |
2-3 |
0-0 |
95 |
21:00 |
Brazil Serie D |
CS Sergipe |
Bahia de Feira BA |
1-0 |
0-0 |
96 |
21:00 |
Brazil Serie D |
Sousa PB |
Globo |
4-0 |
0-0 |
94 |
21:00 |
Brazil Serie D |
Reet |
Falcon FC |
1-2 |
0-0 |
91 |
21:00 |
Brazil Serie D |
Potiguar RN |
Nacional de Patos PB |
0-0 |
0-0 |
91 |
21:00 |
Brazil Serie D |
Alagoinhas Atletico BA |
Cruzeiro Arapiraca |
1-2 |
0-0 |
97 |
21:00 |
Brazil Serie D |
ASA AL |
EC Jacuipense |
3-2 |
0-0 |
98 |
21:00 |
Brazil Serie D |
Iguatu CE |
Santa Cruz PE |
1-0 |
0-0 |
95 |
21:00 |
Brazil Serie D |
Campinense |
Pacajus |
3-2 |
0-0 |
93 |
21:30 |
Brazil Serie A |
Vasco da Gama |
Atletico Paranaense |
0-2 |
0-0 |
95 |
21:30 |
Bolivia Primera Division |
Bolivar |
The Strongest |
3-0 |
0-0 |
96 |
21:30 |
Chile Primera D |
Deportes Union Companias |
Colchagua CD |
0-1 |
0-0 |
96 |
21:30 |
Paraguay Women League |
Club Guarani (W) |
Sportivo Luqueno (W) |
3-0 |
0-0 |
82 |
21:45 |
Argentine Division 1 |
Defensa Y Justicia |
Sarmiento Junin |
3-0 |
0-0 |
93 |
22:00 |
Chile Primera Division |
Univ Catolica |
Coquimbo Unido |
2-1 |
0-0 |
98 |
22:00 |
Dominican Republic Liga |
Atletico Vega Real |
Atletico Pantoja |
2-1 |
0-0 |
95 |
22:00 |
Argentina Santa Fe Cup |
Union Totoras |
Argentino De Firmat |
0-0 |
0-0 |
90 |
22:00 |
Uruguay League Women |
Boston River (W) |
Torque (W) |
0-1 |
0-0 |
92 |
22:00 |
Panama Liga Prom |
Universidad de Panama |
Champions FC Academy |
1-1 |
0-0 |
96 |
22:00 |
Panama Liga Prom |
Udelas FC |
SD Atletico Nacional |
1-2 |
0-0 |
92 |
22:00 |
Brasileiro, Serie C |
Nautico (PE) |
Remo Belem (PA) |
0-0 |
0-0 |
99 |
22:00 |
Brasileiro, Serie C |
SC Paysandu Para |
Centro Sportivo Alagoano |
1-0 |
0-0 |
94 |
22:30 |
Primera Division de Paraguay |
Olimpia Asuncion |
FC Nacional Asuncion |
1-2 |
0-0 |
95 |
23:00 |
International Club Friendly |
Newcastle United |
Aston Villa |
3-3 |
0-0 |
93 |
23:00 |
International Club Friendly |
Newcastle United |
Aston Villa |
3-3 |
0-0 |
93 |
23:00 |
International Club Friendly |
Pachuca |
Real Oviedo |
1-1 |
0-0 |
91 |
23:00 |
Mexico Liga MX Femenil |
Club America (W) |
Santos Laguna (W) |
6-0 |
0-0 |
92 |
23:00 |
Canadian Premier League |
Valour |
York United FC |
1-2 |
0-0 |
95 |
23:00 |
Canadian Premier League |
Valour |
York United FC |
1-2 |
0-0 |
95 |
23:00 |
USA MLS Next Pro League |
Houston Dynamo B |
MINNESOTA United B |
1-1 |
0-0 |
90 |
23:00 |
USA MLS Next Pro League |
Orlando City B |
Chicago flame B |
3-2 |
0-0 |
92 |
23:00 |
North Central America Leagues Cup |
New York City FC |
Atlas |
0-1 |
0-0 |
97 |
23:15 |
Panama Liga Nacional de Ascenso |
CD Universitario |
Atletico Chiriqui |
0-0 |
0-0 |
96 |
23:30 |
Primera Division de Venezuela |
Portuguesa FC |
CD Hermanos Colmenares |
1-0 |
0-0 |
95 |
23:30 |
Bolivia Primera Division |
Atletico Palmaflor Vinto |
Royal Pari FC |
2-2 |
0-0 |
95 |
23:30 |
USA MLS Next Pro League |
Atlanta United FC II |
Huntsville City |
0-0 |
0-0 |
0 |
23:30 |
North Central America Leagues Cup |
FC Cincinnati |
FC Kansas City |
3-3 |
0-0 |
97 |
23:30 |
North Central America Leagues Cup |
Columbus Crew |
St. Louis City |
2-1 |
0-0 |
94 |
14:00 |
Russia Division 2 |
FK Kuban Kholding |
Rubin Yalta |
0-0 |
0-0 |
88 |
14:00 |
Russia Division 2 |
FK Kuban Kholding |
Rubin Yalta |
0-0 |
0-0 |
88 |
15:59 |
Iceland 3 Deild |
Magni |
Reynir Sandgerdi |
- |
- |
|
18:00 |
Brazil Serie D |
Santo Andre |
Democrata |
1-1 |
0-0 |
97 |
18:00 |
USA USL League Two |
Ocean City Noreasters |
Hudson Valley Hammers |
- |
- |
|
19:00 |
Venezuela Segunda Division |
Deportivo Miranda |
Dynamo Puerto FC |
2-3 |
0-0 |
95 |
19:00 |
Venezuela Segunda Division |
Deportivo Nueva Esparta |
Fundacion AIFI |
0-1 |
0-0 |
95 |
19:00 |
Venezuela Segunda Division |
Real Frontera |
Trujillanos |
0-0 |
0-0 |
93 |
19:30 |
Venezuela Segunda Division |
Titanes FC |
Urena SC |
1-2 |
0-0 |
91 |
19:30 |
Venezuela Segunda Division |
Academia Rey |
Yaracuyanos |
2-3 |
0-0 |
95 |
20:00 |
Venezuela Segunda Division |
Heroes de Falcon |
Atletico El Vigia |
- |
- |
|
20:00 |
Venezuela Segunda Division |
Academia Anzoategui |
Atletico La Cruz |
2-0 |
0-0 |
94 |
20:00 |
Venezuela Segunda Division |
Academia Anzoategui |
Atletico La Cruz |
2-0 |
0-0 |
94 |
21:00 |
USA USL League Two |
Ballard Football Club |
Oly Town FC |
- |
- |
|
22:00 |
USA USL League Two |
Chicago City SC |
Flint City Bucks |
- |
- |
|
22:00 |
USA USL League Two |
Ventura County Fusion |
San Francisco Glens SC |
4-1 |
0-0 |
92 |
23:00 |
USA USL League Two |
Lionsbridge FC |
North Carolina Fusion U23 |
- |
- |
|
23:30 |
USA USL League Two |
Asheville City |
The Villages |
- |
- |
|
12:30 |
Malawi Premier League |
Be Forward Wanderers |
Blue Eagles |
1-0 |
0-0 |
92 |
13:00 |
Brazil Mineiluo group B League |
Uberlandia MG |
Boa Esporte Clube |
1-0 |
0-0 |
100 |
06:00 |
Chinese Champions League |
Henan Dongfang JD |
Kaifeng Songyun FC |
- |
- |
|
09:00 |
Chinese Champions League |
Ili jiucheng |
Dalian Huayi |
- |
- |
|
18:00 |
Brazil Catarinense Division 2 |
Juventus SC |
Guarani de Palhoca |
0-0 |
0-0 |
93 |
22:00 |
USA MLS Next Pro League |
Colorado Rapids II |
Austin FC II |
3-3 |
0-0 |
93 |
12:30 |
International Club Friendly |
Progres Niedercorn |
US Mondorf-les-Bains |
1-1 |
0-0 |
79 |
13:00 |
International Club Friendly |
St. Polten (W) |
Sparta Praha (W) |
- |
- |
|
13:00 |
Brazil national youth (U20) Football Championship |
Capital DF (Youth) |
ARUC U20 |
0-0 |
0-0 |
90 |
14:00 |
International Club Friendly |
Cliftonville LFC (W) |
Galway LFC (W) |
0-1 |
0-0 |
90 |
15:30 |
International Club Friendly |
Szolnoki MAV FC |
Tiszafuredi |
- |
- |
|
17:30 |
International Club Friendly |
Al Hilal |
Al Kuwait SC |
- |
- |
|
09:00 |
International Club Friendly |
GKS Belchatow |
KP Calisia Kalisz |
- |
- |
|
09:30 |
International Club Friendly |
Cracovia Krakow |
Hapoel Jerusalem |
1-0 |
0-0 |
87 |
13:30 |
International Club Friendly |
TSG Balingen |
SC Freiburg (Youth) |
- |
- |
|
14:00 |
International Club Friendly |
Monza |
Vis Pesaro |
3-0 |
0-0 |
86 |
15:00 |
International Club Friendly |
Modena |
US Fiorenzuola |
1-1 |
0-0 |
89 |
15:00 |
International Club Friendly |
TSG Balingen |
Holzhausen |
- |
- |
|
15:00 |
International Club Friendly |
Vasas |
Duna-Tisza |
- |
- |
|
11:00 |
Republic of Ireland U19 Cup |
Drogheda United U19 |
St. Patricks U19 |
0-3 |
0-0 |
87 |
18:00 |
Brazil Campeonato Mineiro U20 |
Uberlandia Youth |
Pouso Alegrense U20 |
4-2 |
0-0 |
94 |
18:30 |
Argentina Women Regional League |
Argentino Quilmes (W) |
Villa Dalmine (W) |
6-0 |
0-0 |
90 |
14:30 |
International Club Friendly |
Zvijezda Gradacac |
Radnicki Lukavac |
- |
- |
|
15:00 |
International Club Friendly |
Istanbul Basaksehir |
Al Markhiya |
- |
- |
|
15:59 |
International Club Friendly |
ND Beltinci |
Ittihad Kalba |
0-0 |
0-0 |
89 |
16:30 |
International Club Friendly |
FK Buducnost Banovici |
Sloboda |
0-0 |
0-0 |
90 |
18:00 |
Brazil Campeonato Maranhense |
CRB (Youth) |
Miguelense FC |
5-0 |
0-0 |
89 |
18:00 |
Brazil Campeonato Maranhense |
CRB (Youth) |
Miguelense FC |
5-0 |
0-0 |
89 |
18:00 |
Brazil Campeonato Maranhense |
AA Dimensao Saude |
Zumbi EC |
1-2 |
0-0 |
92 |
18:00 |
Brazil Campeonato Maranhense |
AA Dimensao Saude |
Zumbi EC |
1-2 |
0-0 |
92 |
18:00 |
Brazil Campeonato Maranhense |
Calouros do Ar |
Maranguape CE |
0-2 |
0-0 |
94 |
18:00 |
Brazil Campeonato Maranhense |
Sport Clube Capixaba |
Porto Vitoria |
0-2 |
0-0 |
95 |
18:00 |
Brazil Campeonato Maranhense |
Sport Clube Capixaba |
Porto Vitoria |
0-2 |
0-0 |
95 |
19:15 |
International Club Friendly |
SL Benfica B |
CD Tondela |
3-0 |
0-0 |
93 |
06:00 |
Australia NPL Queensland U23 |
Brisbane Roar U23 |
Gold Coast Knights U23 |
0-4 |
0-0 |
58 |
08:00 |
International Club Friendly |
FC Dunafoldvar |
Kecskemeti TE B |
- |
- |
|
22:00 |
Barbados Premier League |
Notre Dame |
Wotton FC |
2-3 |
0-0 |
93 |
14:00 |
Argentina Women Regional League |
Almirante Brown (W) |
General Lamadrid (W) |
3-0 |
0-0 |
90 |
15:00 |
International Club Friendly |
Partick Thistle (W) |
Kilmarnock (W) |
5-0 |
0-0 |
88 |
10:00 |
BSWCP |
Senegal Beach Soccer |
United Arab Emirates Beach Soccer |
3-1 |
0-0 |
62 |
14:00 |
Iceland 4 Deild |
Skautafelag Reykjavikur |
Spyrnir |
3-3 |
0-0 |
92 |
18:00 |
Iceland U19 League |
IR LettirU19 |
Keflavik U19 |
2-1 |
0-0 |
93 |
12:00 |
Paraguay reserve team league |
Sportivo Trinidense Reserves |
Resestancia reserve |
1-0 |
0-0 |
95 |
19:00 |
Uruguay Amateur Cup |
CA Universitario Salto |
Libertad de San Carlos |
1-2 |
0-0 |
96 |
22:00 |
Nicaragua Cup |
HYH Export Sebaco FC |
Deportivo Ocotal |
1-2 |
0-0 |
93 |
15:59 |
International Club Friendly |
Laktasi |
FK Sloga Doboj |
- |
- |
|
15:59 |
International Club Friendly |
Varzim |
Vitoria Guimaraes |
2-2 |
0-0 |
95 |
00:00 |
Argentine Division 1 |
Rosario Central |
River Plate |
3-3 |
0-0 |
97 |
00:00 |
Argentine Division 1 |
Rosario Central |
River Plate |
3-3 |
0-0 |
97 |
00:00 |
Argentine Division 1 |
Rosario Central |
River Plate |
3-3 |
0-0 |
97 |
00:00 |
Nicaragua Cup |
UNAN Managua |
Walter Ferretti |
0-4 |
0-0 |
89 |
00:00 |
USA MLS Next Pro League |
Los Angeles FC II |
Tacoma Defiance |
2-1 |
0-0 |
92 |
00:00 |
USA MLS Next Pro League |
San Jose Earthquakes Reserve |
Saint Louis City B |
1-1 |
0-0 |
91 |
00:00 |
USA USL League Two |
Des Moines Menace |
Thunder Bay cold |
- |
- |
|
00:00 |
USA USL League Two |
Little Rock Street |
Texas United |
- |
- |
|
00:30 |
North Central America Leagues Cup |
Nashville |
Colorado Rapids |
2-1 |
0-0 |
94 |
01:00 |
North Central America Leagues Cup |
Puebla |
Minnesota United FC |
0-4 |
0-0 |
92 |
01:05 |
Mexico Primera Divison A |
Mineros de Zacatecas |
Monarcas Morelia |
4-0 |
0-0 |
91 |
01:06 |
Mexico Liga MX Femenil |
Chivas Guadalajara (W) |
Puebla (W) |
2-0 |
0-0 |
94 |
01:10 |
Primera Division de Colombiano-Apertura |
Dep.Independiente Medellin |
Atletico Junior Barranquilla |
1-0 |
0-0 |
96 |
02:00 |
International Club Friendly |
Real Madrid |
AC Milan |
3-2 |
0-0 |
94 |
02:30 |
International Club Friendly |
Atletico La Paz |
Sporting Gijon |
2-0 |
0-0 |
91 |
16:10 |
Columbia U19 League |
Patriotas FC U19 |
Independiente Santa Fe U19 |
0-1 |
0-0 |
94 |
06:00 |
FIFA Women |
Italy (W) |
Argentina (W) |
1-0 |
0-0 |
97 |
08:15 |
Australia Victoria NPL2 U20 League |
FC Bulleen Lions U20 |
Pascoe Vale SC U20 |
3-1 |
0-0 |
89 |
08:30 |
FIFA Women |
Germany (W) |
Morocco (W) |
6-0 |
0-0 |
98 |
09:00 |
Myanmar Professional League |
Shan United |
Hantharwady United |
2-1 |
0-0 |
94 |
09:30 |
Myanmar Professional League |
Mawyawadi |
YANGON UNITED |
3-2 |
0-0 |
97 |
10:00 |
J2 League |
Roasso Kumamoto |
Fagiano Okayama |
1-2 |
0-0 |
96 |
10:00 |
K League 2 |
Gimpo FC |
Ansan Greeners FC |
0-1 |
0-0 |
95 |
10:15 |
Victorian State League Division 1 |
FC Bulleen Lions |
Pascoe Vale SC |
5-1 |
0-0 |
92 |
10:30 |
K League 2 |
Busan I Park |
FC Anyang |
2-1 |
0-0 |
97 |
11:00 |
FIFA Women |
Brazil (W) |
Panama (W) |
4-0 |
0-0 |
98 |
11:00 |
International Club Friendly |
Greuther Furth |
Liverpool |
4-4 |
0-0 |
90 |
12:00 |
Sweden Folksam U21 Allsvenskan Sodra |
Landskrona BoIS U21 |
Malmo U21 |
0-0 |
0-0 |
93 |
13:00 |
Norway 2.Liga |
Stromsgodset B |
Tromsdalen |
0-2 |
0-0 |
94 |
13:00 |
Norway 2.Liga |
Kvik Halden |
Brann 2 |
3-2 |
0-0 |
95 |
13:00 |
Malaysia MFL Cup |
Kelantan United U23 |
Terengganu B |
0-1 |
0-0 |
94 |
13:00 |
Malaysia MFL Cup |
Sabah U23 |
FAM-MSN Project U23 |
2-1 |
0-0 |
93 |
13:00 |
Malaysia MFL Cup |
PDRM U23 |
Penang U23 |
0-1 |
0-0 |
93 |
13:00 |
Malaysia MFL Cup |
Darul Takzim II |
Kedah II |
1-0 |
0-0 |
91 |
14:00 |
Sweden Folksam U21 Allsvenskan Sodra |
Jonkopings Sodra U21 |
Kalmar U21 |
1-1 |
0-0 |
92 |
14:00 |
Argentina Reserve League |
Barracas Central Reserves |
Lanus Reserves |
0-1 |
0-0 |
95 |
14:00 |
Argentina Reserve League |
San Lorenzo Reserves |
Tigre Reserves |
1-0 |
0-0 |
91 |
14:00 |
Argentina Reserve League |
San Lorenzo Reserves |
Tigre Reserves |
1-0 |
0-0 |
91 |
14:00 |
Argentina Reserve League |
Estudiantes LP Reserves |
Argentinos Jrs Reserves |
0-0 |
0-0 |
93 |
14:00 |
Argentina Reserve League |
Racing Club Reserves |
CA River Plate Reserves |
0-2 |
0-0 |
92 |
14:00 |
Argentina Reserve League |
Racing Club Reserves |
CA River Plate Reserves |
0-2 |
0-0 |
92 |
14:00 |
Colombia Regional League |
Lula FC |
Talento y Vida |
0-2 |
0-0 |
94 |
15:00 |
Russian National Football League |
Alania Vladikavkaz |
Neftekhimik Nizhnekamsk |
1-0 |
0-0 |
91 |
15:00 |
Norway Division 4 |
Skeid Oslo II |
Tromso B |
2-1 |
0-0 |
92 |
15:30 |
European Women |
Austria (W) U19 |
Belgium (W) U19 |
3-3 |
0-0 |
94 |
15:30 |
European Women |
Netherlands (W) U19 |
Germany (W) U19 |
3-1 |
0-0 |
92 |
15:30 |
Czech Republic 2.Liga |
Brno |
FK Graffin Vlasim |
1-1 |
0-0 |
93 |
15:30 |
Romania Liga I |
FC Botosani |
Petrolul Ploiesti |
1-1 |
0-0 |
99 |
15:30 |
Peru Reserves League |
Universitario de Deportes Reserves |
Carlos Manucci Reserves |
4-3 |
0-0 |
93 |
15:30 |
Peru Reserves League |
Sport Huancayo Reserves |
Alianza Atletico Reserves |
4-2 |
0-0 |
93 |
15:30 |
Peru Reserves League |
UTC Cajamarca Reserves |
Union Comercio Reserves |
3-0 |
0-0 |
93 |
15:59 |
Poland Liga 1 |
Stal Rzeszow |
Odra Opole |
2-5 |
0-0 |
100 |
15:59 |
Bulgaria Premier League |
Botev Vratsa |
Slavia Sofia |
2-0 |
0-0 |
92 |
15:59 |
International Club Friendly |
Napoli |
Spal |
0-0 |
0-0 |
89 |
15:59 |
International Club Friendly |
Voska Sport |
KF Arsimi |
- |
- |
|
15:59 |
Peru Reserves League |
Sport Boys Reserves |
FBC Melgar Reserves |
0-3 |
0-0 |
95 |
15:59 |
Peru Reserves League |
Atletico Grau Reserves |
Deportivo Garcilaso Reserves |
4-1 |
0-0 |
75 |
15:59 |
Norway Division 4 |
Donn |
Odd Grenland 2 |
0-2 |
0-0 |
91 |
16:30 |
Russian National Football League |
Khimki |
Torpedo Moscow |
1-2 |
0-0 |
95 |
17:00 |
Norwegian Tippeligaen |
Viking |
Aalesund FK |
3-1 |
0-0 |
95 |
17:00 |
Swedish Allsvenskan |
IK Sirius FK |
Mjallby AIF |
2-3 |
0-0 |
96 |
17:00 |
Sweden Superettan |
Helsingborg |
Trelleborgs FF |
1-3 |
0-0 |
96 |
17:00 |
Sweden Superettan |
GAIS |
Vasteras SK FK |
0-2 |
0-0 |
94 |
17:00 |
Denmark Superligaen |
Nordsjaelland |
Viborg |
4-1 |
0-0 |
96 |
17:00 |
Poland Ekstraklasa |
Korona Kielce |
Slask Wroclaw |
1-1 |
0-0 |
94 |
17:00 |
Lithuania - 1.Division |
FK Panevezys |
Siauliai |
2-0 |
0-0 |
90 |
17:00 |
Norway Division 4 |
Sandefjord B |
Mjondalen IF B |
3-1 |
0-0 |
92 |
17:00 |
Norway Division 4 |
Rosenborg B |
Tiller |
0-2 |
0-0 |
93 |
17:00 |
Norway Division 4 |
Asker |
Sparta Sarpsborg B |
4-1 |
0-0 |
93 |
18:00 |
Iceland Premier Division |
Keflavik |
KA Akureyri |
3-4 |
0-0 |
93 |
18:00 |
Peru Primera Division |
EM Deportivo Binacional |
Deportivo Municipal |
4-1 |
0-0 |
92 |
18:00 |
Argentine Torneo A |
Sportivo Penarol |
Club Ciudad de Bolivar |
1-3 |
0-0 |
93 |
18:15 |
Bulgaria Premier League |
Beroe Stara Zagora |
Arda |
1-0 |
0-0 |
93 |
18:30 |
European Women |
France (W) U19 |
Iceland (W) U19 |
3-1 |
0-0 |
93 |
18:30 |
European Women |
Spain (W) U19 |
Czech (W) U19 |
6-0 |
0-0 |
92 |
18:30 |
Romania Liga I |
CS Universitatea Craiova |
FC Otelul Galati |
0-0 |
0-0 |
99 |
18:30 |
Paraguayan Division 2 |
Deportivo Recoleta |
3 De Febrero |
0-0 |
0-0 |
90 |
18:30 |
Argentina group C Tebolidun League Manchester |
Central Cordoba De Rosario |
Sportivo Italiano |
0-0 |
0-0 |
97 |
18:45 |
International Club Friendly |
Carrick Rangers |
Warrenpoint Town |
2-2 |
0-0 |
90 |
18:45 |
International Club Friendly |
Billericay Town |
Hendon |
0-0 |
0-0 |
89 |
19:00 |
Bolivia Primera Division |
Always Ready |
Vaca Diez |
1-0 |
0-0 |
93 |
19:15 |
Iceland Premier Division |
Hafnarfjordur |
Fylkir |
2-4 |
0-0 |
96 |
19:15 |
Portugal League Cup |
Boavista FC |
Uniao Leiria |
0-0 |
0-0 |
96 |
19:15 |
Iceland Division 2 |
Throttur Vogum |
Haukar Hafnarfjordur |
2-1 |
0-0 |
95 |
19:30 |
Argentine Division 1 |
Talleres Cordoba |
Gimnasia La Plata |
2-2 |
0-0 |
93 |
19:30 |
Argentine Division 1 |
Velez Sarsfield |
Club Atlético Unión |
0-0 |
0-0 |
93 |
20:00 |
Peru Reserves League |
Deportivo Municipal Reserves |
AD Tarma Reserves |
1-0 |
0-0 |
95 |
20:00 |
Iceland 4 Deild |
Berserkir Midas |
Smari 2020 |
0-1 |
0-0 |
95 |
20:15 |
Peru Campeonato Nacional Women |
Deportivo Municipal (W) |
Carlos Mannucci W |
0-0 |
0-0 |
94 |
20:30 |
Peru B League |
Molinos El Pirata |
Union Huaral |
1-0 |
0-0 |
94 |
21:15 |
Iceland 4 Deild |
KH Hlidarendi |
Arborg |
1-2 |
0-0 |
93 |
21:30 |
Argentine Division 1 |
Banfield |
Godoy Cruz Antonio Tomba |
2-0 |
0-0 |
96 |
22:00 |
Brazil Serie A |
Coritiba PR |
Fluminense RJ |
2-0 |
0-0 |
94 |
22:00 |
Brazil Serie B |
Londrina PR |
Botafogo SP |
1-1 |
0-0 |
96 |
22:00 |
Brazil Serie B |
Vitoria BA |
Chapecoense SC |
1-0 |
0-0 |
95 |
22:00 |
Uruguay Primera Division |
Cerro Montevideo |
Plaza Colonia |
0-0 |
0-0 |
93 |
22:00 |
Bolivia Primera Division |
Universitario De Vinto |
Blooming |
1-0 |
0-0 |
95 |
22:00 |
Chile Primera B |
Deportes Santa Cruz |
Universidad de Concepcion |
1-1 |
0-0 |
94 |
22:00 |
BRA SPC |
Mirassol |
Gremio Prudente |
1-0 |
0-0 |
96 |
22:00 |
Argentine Torneo A |
Villa Mitre |
Club Cipolletti |
2-0 |
0-0 |
92 |
22:00 |
Brazil national youth (U20) Football Championship |
Treze U20 |
Esporte de Patos U20 |
2-1 |
0-0 |
95 |
22:30 |
Argentine Division 1 |
Racing Club |
Central Cordoba SDE |
3-1 |
0-0 |
94 |
23:00 |
Primera Division de Paraguay |
Libertad |
Guairena |
4-3 |
0-0 |
94 |
23:00 |
Mexico Liga MX Femenil |
Club Necaxa (W) |
Tijuana (W) |
1-2 |
0-0 |
93 |
23:00 |
Brasileiro, Serie C |
Sao Jose PoA RS |
Volta Redonda |
2-2 |
0-0 |
96 |
23:00 |
Brasileiro, Serie C |
Floresta CE |
Figueirense |
1-1 |
0-0 |
97 |
23:00 |
USA MLS Next Pro League |
Columbus Crew B |
Philadelphia Union II |
2-5 |
0-0 |
88 |
23:15 |
Paraguayan Division 2 |
12 de Octubre |
Club Fernando de la Mora |
0-0 |
0-0 |
91 |
23:45 |
Argentine Division 1 |
Boca Juniors |
Newells Old Boys |
2-1 |
0-0 |
93 |
08:00 |
International Club Friendly |
Hapoel Acre FC |
Slavia Prague B |
2-2 |
0-0 |
91 |
12:00 |
International Club Friendly |
Brondby IF |
Fremad Amager |
- |
- |
|
20:15 |
Peru B League |
FC Carlos Stein |
Alianza Universidad |
- |
- |
|
13:30 |
International Club Friendly |
Antalyaspor |
Caykur Rizespor |
0-0 |
0-0 |
92 |
15:59 |
International Club Friendly |
Al-Wasl |
Apollon Limassol FC |
0-0 |
0-0 |
90 |
18:30 |
International Club Friendly |
Selby Town |
York City |
- |
- |
|
15:00 |
International Club Friendly |
Karkonosze Jelenia Gora |
Miedz Legnica |
- |
- |
|
09:00 |
Myanmar League 2 |
Port FC Yangon |
Rakhapura United |
2-1 |
0-0 |
94 |
09:00 |
Myanmar League Women |
Ispe FC (W) |
Myawady FC (W) |
1-2 |
0-0 |
93 |
09:30 |
Calcutta Football League |
East Bengal Club II |
BSS Sporting Club |
1-1 |
0-0 |
97 |
18:00 |
Brazil national youth (U20) Football Championship |
CSP Youth |
Femar FC U20 |
4-0 |
0-0 |
0 |
18:00 |
Brazil national youth (U20) Football Championship |
Pacajus EC U20 |
AE Tiradentes U20 |
1-2 |
0-0 |
97 |
15:59 |
International Club Friendly |
Al-Ettifaq |
NK Lokomotiva Zagreb |
1-0 |
0-0 |
92 |
18:00 |
International Club Friendly |
FC Porto |
Wolves |
0-1 |
0-0 |
93 |
15:59 |
Colombia Regional League |
Sellos Colombianos |
Real Santuario |
3-2 |
0-0 |
92 |
18:30 |
Republic of Ireland U19 Cup |
Dundalk U19 |
Derry City U19 |
3-1 |
0-0 |
92 |
00:00 |
Primera Division de Colombiano-Apertura |
Jaguares de Cordoba |
Boyaca Chico |
2-1 |
0-0 |
95 |
00:15 |
Argentine Division 2 |
San Martin San Juan |
Defensores de Belgrano |
1-3 |
0-0 |
96 |
00:30 |
Chile Primera Division |
Audax Italiano |
Curico Unido |
3-0 |
0-0 |
96 |
01:05 |
Mexico Primera Divison A |
CF Atlante |
Leones Negros |
1-0 |
0-0 |
96 |
01:06 |
Mexico Liga MX Femenil |
Pachuca (W) |
Cruz Azul (W) |
0-2 |
0-0 |
95 |
02:00 |
FIFA Women |
Colombia (W) |
South Korea (W) |
2-0 |
0-0 |
94 |
02:00 |
International Club Friendly |
Real Monarchs |
TSG Hoffenheim (Youth) |
- |
- |
|
19:00 |
Paraguay reserve team league |
Olimpia Asuncion Reserves |
Nacional Asuncion Reserves |
0-1 |
0-0 |
94 |
05:30 |
FIFA Women |
New Zealand (W) |
Philippines (W) |
0-1 |
0-0 |
95 |
06:15 |
Chinese Women FA Cup |
Dalian Professional W |
Wuhan Three Towns Martial Arts (W) |
1-1 |
0-0 |
89 |
06:15 |
Chinese Women FA Cup |
Jiangsu Wuxi (W) |
Hangzhou YinHang (W) |
0-0 |
0-0 |
89 |
08:00 |
FIFA Women |
Switzerland (W) |
Norway (W) |
0-0 |
0-0 |
93 |
08:30 |
Vietnam Second Division |
Luxury Ha Long |
Dak Lak |
0-4 |
0-0 |
88 |
08:30 |
Vietnam Second Division |
Dong Thap |
TP Ho Chi Minh II |
2-1 |
0-0 |
95 |
08:30 |
Chinese Women FA Cup |
Yongchuan Chashan Bamboo Sea (W) |
Guangzhou FC W |
4-0 |
0-0 |
88 |
08:30 |
Chinese Women FA Cup |
Wuhan Jianghan (W) |
Beijing Beikong (W) |
6-1 |
0-0 |
89 |
09:00 |
Myanmar Professional League |
Yadanabon FC |
Chinland |
2-0 |
0-0 |
94 |
09:00 |
Vietnam Second Division |
Da Nang II |
Hai Nam Vinh Phuc |
4-0 |
0-1 |
89 |
09:00 |
Vietnam Second Division |
Tien Giang |
KLB Kien Giang |
6-1 |
0-0 |
90 |
09:30 |
Calcutta Football League |
Army Red |
Southern Samity |
3-2 |
0-0 |
97 |
09:30 |
Calcutta Football League |
Tollygunje Agragami |
Food Corporation of India ZSC |
2-2 |
0-0 |
95 |
09:30 |
Australia Darwin Premier League |
Mindil Aces |
Darwin Olympics |
2-3 |
0-0 |
93 |
10:00 |
Chinese FA Cup |
Tianjin Tigers |
Shanghai Port |
0-0 |
0-0 |
91 |
10:00 |
Vietnam Second Division |
PVF Vietnam |
Lam Dong |
3-1 |
0-0 |
91 |
10:20 |
International Club Friendly |
Paris Saint Germain (PSG) |
Al-Nassr |
0-0 |
0-0 |
93 |
10:30 |
Chinese FA Cup |
Dalian Pro |
Henan Football Club |
1-1 |
0-0 |
94 |
11:00 |
International Club Friendly |
FK Rudar Pljevlja |
FK Radnicki Novi Belgrad |
- |
- |
|
11:35 |
Chinese FA Cup |
Qingdao Manatee |
Changchun Yatai |
1-0 |
0-0 |
95 |
11:35 |
Chinese FA Cup |
Chongqing Tonglianglong |
Haimen Codion |
2-0 |
0-0 |
93 |
12:00 |
International Club Friendly |
Bristol City |
Exeter City |
4-0 |
0-0 |
92 |
12:00 |
International Club Friendly |
VVV Venlo |
Top Oss |
0-2 |
0-0 |
90 |
12:00 |
Chinese FA Cup |
Shanghai Shenhua |
Zhejiang Greentown |
5-1 |
0-0 |
93 |
13:00 |
International Club Friendly |
NAC Breda |
OFI Crete |
3-2 |
0-0 |
90 |
13:00 |
Malaysia MFL Cup |
Kuala Lumpur City U23 |
Kuching City U23 |
3-0 |
0-0 |
94 |
13:00 |
Malaysia MFL Cup |
Perak II |
PahangU23 |
3-1 |
0-0 |
94 |
13:00 |
Malaysia MFL Cup |
kelantan U23 |
Selangor PKNS |
1-3 |
0-0 |
94 |
14:00 |
Sweden Folksam U21 Allsvenskan Sodra |
IFK Varnamo U21 |
Osters U21 |
1-3 |
0-0 |
92 |
14:00 |
Argentina Reserve League |
Boca Juniors Reserve |
CA Independiente Reserves |
2-0 |
0-0 |
95 |
14:00 |
Argentina Reserve League |
Velez Sarsfield Reserves |
Huracan Reserves |
3-1 |
0-0 |
92 |
14:00 |
Argentina Reserve League |
Rosario Central Reserves |
Belgrano Reserves |
2-0 |
0-0 |
94 |
14:00 |
Argentina Reserve League |
Instituto AC Cordoba II |
Godoy Cruz Reserves |
2-0 |
0-0 |
92 |
14:00 |
Argentina Reserve League |
Colon Reserves |
Arsenal de Sarandi Reserves |
2-0 |
0-0 |
92 |
15:00 |
UEFA Europa Conference League |
Atletic Club D Escaldes |
Partizani Tirana |
0-1 |
0-0 |
98 |
15:00 |
International Club Friendly |
FC Rouen |
Chambly FC |
0-0 |
0-0 |
91 |
15:15 |
International Club Friendly |
Fremad Amager |
Ishoj IF |
2-0 |
0-0 |
90 |
15:30 |
Russia Cup |
Lokomotiv Moscow |
Ural Sverdlovsk Oblast |
2-1 |
0-0 |
91 |
15:30 |
Russia Cup |
FK Nizhny Novgorod |
Dynamo Moscow |
1-1 |
0-0 |
90 |
15:30 |
International Club Friendly |
Trabzonspor |
Rabotnicki Skopje |
3-1 |
0-0 |
86 |
15:30 |
Peru Reserves League |
Cesar Vallejo Reserves |
Alianza Lima Reserves |
0-0 |
0-0 |
93 |
15:59 |
UEFA Champions League |
FK Zalgiris Vilnius |
Galatasaray |
2-2 |
0-0 |
95 |
15:59 |
UEFA Champions League |
HJK Helsinki |
Molde |
1-0 |
0-0 |
95 |
15:59 |
Lithuania - 1.Division |
Banga Gargzdai |
Hegelmann Litauen |
0-3 |
0-0 |
92 |
15:59 |
International Club Friendly |
Voska Sport |
KS Elbasani |
- |
- |
|
15:59 |
International Club Friendly |
Udinese |
RB Leipzig |
2-1 |
0-0 |
91 |
16:30 |
Germany Regionalliga |
TSV Rain Am Lech |
FC Sonthofen |
2-1 |
0-0 |
93 |
16:30 |
International Club Friendly |
Sportverein Sonsbeck |
Rot-Weiss Oberhausen |
0-5 |
0-0 |
88 |
16:30 |
International Club Friendly |
FC Bruchsal |
Astoria Walldorf |
0-8 |
0-0 |
88 |
16:30 |
International Club Friendly |
SV Wienerberger |
ASK Klingenbach |
3-1 |
0-0 |
88 |
16:30 |
Germany Oberliga NOFV |
FC Ingolstadt 04 Am |
ATSV Erlangen |
2-0 |
0-0 |
95 |
16:30 |
Germany Oberliga NOFV |
SSV Jahn Regensburg II |
SV Donaustauf |
1-1 |
0-0 |
90 |
17:00 |
International Club Friendly |
Heracles Almelo |
Emmen |
1-0 |
0-0 |
86 |
17:00 |
Germany Oberliga NOFV |
DJK Gebenbach |
ASV Cham |
2-2 |
0-0 |
93 |
17:15 |
International Club Friendly |
SC Lahr |
Bahlinger |
0-4 |
0-0 |
88 |
17:30 |
International Club Friendly |
SF Baumberg |
Bonner sc |
0-0 |
0-0 |
89 |
17:30 |
Germany Oberliga NOFV |
SV Erlbach |
SV Kirchanschoring |
1-0 |
0-0 |
94 |
17:45 |
Russia Cup |
Zenit St. Petersburg |
Terek Grozny |
2-0 |
0-0 |
93 |
18:00 |
UEFA Champions League |
Dnipro-1 |
Panathinaikos |
1-3 |
0-0 |
93 |
18:00 |
UEFA Champions League |
Dnipro-1 |
Panathinaikos |
1-3 |
0-0 |
93 |
18:00 |
UEFA Champions League |
Dinamo Zagreb |
Lokomotiv Astana |
4-0 |
0-0 |
94 |
18:00 |
UEFA Europa Conference League |
Hamrun Spartans |
Dinamo Tbilisi |
2-1 |
0-0 |
99 |
18:00 |
UEFA Europa Conference League |
The New Saints |
Swift Hesperange |
1-1 |
0-0 |
96 |
18:00 |
International Club Friendly |
Real Murcia |
Real Zaragoza |
0-0 |
0-0 |
90 |
18:00 |
International Club Friendly |
Real Murcia |
Real Zaragoza |
0-0 |
0-0 |
90 |
18:00 |
International Club Friendly |
Swansea City |
Bristol Rovers |
0-1 |
0-0 |
91 |
18:00 |
International Club Friendly |
Swansea City |
Bristol Rovers |
0-1 |
0-0 |
91 |
18:00 |
International Club Friendly |
SC Telstar |
Rijnsburgse Boys |
1-0 |
0-0 |
90 |
18:00 |
International Club Friendly |
AFC Wimbledon |
Portsmouth |
1-0 |
0-0 |
87 |
18:00 |
International Club Friendly |
Doncaster Rovers |
Sheffield Wednesday |
1-0 |
0-0 |
92 |
18:00 |
International Club Friendly |
FC Lisse |
FC Rijnvogels |
2-4 |
0-0 |
88 |
18:00 |
International Club Friendly |
Fleetwood Town |
Preston North End |
0-0 |
0-0 |
91 |
18:00 |
International Club Friendly |
Fleetwood Town |
Preston North End |
0-0 |
0-0 |
91 |
18:00 |
International Club Friendly |
Milton Keynes Dons |
Coventry City |
1-4 |
0-0 |
88 |
18:00 |
International Club Friendly |
Milton Keynes Dons |
Coventry City |
1-4 |
0-0 |
88 |
18:00 |
International Club Friendly |
Kidderminster Harriers |
Northampton Town |
2-2 |
0-0 |
90 |
18:00 |
International Club Friendly |
St. Gallen |
Valencia |
1-3 |
0-0 |
89 |
18:00 |
Peru Reserves League |
Cusco FC Reserves |
Academia Deportiva Cantolao Reserves |
3-0 |
0-0 |
92 |
18:00 |
Brazil national youth (U20) Football Championship |
Santa Cruz PE U20 |
Nautico PE (Youth) |
1-0 |
0-0 |
95 |
18:00 |
Brazil national youth (U20) Football Championship |
CE Bento Goncalves RS U20 |
Sao Gabriel U20 |
0-1 |
0-0 |
95 |
18:00 |
Iraq Cup |
Al Zawraa |
Al Quwa Al Jawiya |
1-1 |
0-0 |
91 |
18:30 |
UEFA Champions League |
Servette |
Racing Genk |
1-1 |
0-0 |
95 |
18:30 |
Argentine Division 1 |
Barracas Central |
Arsenal de Sarandi |
0-0 |
0-0 |
93 |
18:30 |
International Club Friendly |
Potters Bar Town |
Boreham Wood |
0-3 |
0-0 |
85 |
18:30 |
International Club Friendly |
Alfreton Town |
Notts County |
0-0 |
0-0 |
89 |
18:30 |
International Club Friendly |
Grimsby Town |
Lincoln City |
2-0 |
0-0 |
88 |
18:30 |
International Club Friendly |
Morecambe |
Blackpool |
1-1 |
0-0 |
89 |
18:30 |
International Club Friendly |
Stourbridge |
Shrewsbury Town |
- |
- |
|
18:30 |
International Club Friendly |
Portadown |
Ballymena United |
0-0 |
0-0 |
91 |
18:30 |
International Club Friendly |
Chorley FC |
Carlisle United |
1-1 |
0-0 |
89 |
18:30 |
International Club Friendly |
Gateshead |
Harrogate Town |
2-0 |
0-0 |
89 |
18:30 |
International Club Friendly |
Yeovil Town |
Newport County |
2-0 |
0-0 |
93 |
18:30 |
International Club Friendly |
Cliftonville |
Finn Harps |
0-0 |
0-0 |
89 |
18:30 |
Argentina Cup |
All Boys |
Estudiantes La Plata |
0-1 |
0-0 |
94 |
18:45 |
UEFA Europa Conference League |
KF Ballkani |
Larne FC |
3-0 |
0-0 |
94 |
18:45 |
UEFA Europa Conference League |
Tre Penne |
FK Valmiera |
0-3 |
0-0 |
94 |
18:45 |
Scotland League Cup |
Stenhousemuir |
Alloa Athletic |
1-3 |
0-0 |
91 |
18:45 |
Scotland League Cup |
Saint Johnstone |
Ayr United |
1-2 |
0-0 |
93 |
18:45 |
Scotland League Cup |
Falkirk |
Dundee United |
0-1 |
0-0 |
94 |
18:45 |
Scotland League Cup |
Clyde |
Brechin City |
1-2 |
0-0 |
92 |
18:45 |
Scotland League Cup |
Cove Rangers |
Livingston |
0-3 |
0-0 |
72 |
18:45 |
Scotland League Cup |
Kelty Hearts |
Stranraer |
2-0 |
0-0 |
90 |
18:45 |
Scotland League Cup |
Inverness |
Airdrie United |
2-3 |
0-0 |
96 |
18:45 |
Scotland League Cup |
Albion Rovers |
Dunfermline Athletic |
0-3 |
0-0 |
89 |
18:45 |
Scotland League Cup |
Queen of South |
East Fife |
0-0 |
0-0 |
93 |
18:45 |
Scotland League Cup |
Queen's Park |
Elgin City |
5-0 |
0-0 |
88 |
18:45 |
Scotland League Cup |
Cowdenbeath |
Saint Mirren |
0-1 |
0-0 |
95 |
18:45 |
Scotland League Cup |
Forfar Athletic |
Arbroath |
3-1 |
0-0 |
92 |
18:45 |
International Club Friendly |
Cheltenham Town |
Bristol City |
1-1 |
0-0 |
90 |
18:45 |
International Club Friendly |
Southampton |
AFC Bournemouth |
2-3 |
0-0 |
89 |
18:45 |
International Club Friendly |
Stalybridge Celtic |
Ashton United |
1-1 |
0-0 |
92 |
18:45 |
International Club Friendly |
Woking |
Sutton United |
2-0 |
0-0 |
90 |
18:45 |
International Club Friendly |
Bala Town F.C. |
Chester FC |
1-0 |
0-0 |
91 |
18:45 |
International Club Friendly |
Dorking |
Horsham |
1-1 |
0-0 |
93 |
18:45 |
International Club Friendly |
Millwall |
Charlton Athletic |
2-2 |
0-0 |
93 |
18:45 |
International Club Friendly |
Haringey Borough |
Royston Town |
2-1 |
0-0 |
87 |
18:45 |
International Club Friendly |
Metropolitan Police |
Farnborough Town |
0-0 |
0-0 |
90 |
18:45 |
International Club Friendly |
Guiseley |
Scarborough |
1-0 |
0-0 |
85 |
18:45 |
International Club Friendly |
Kings Langley |
St Albans City |
0-0 |
0-0 |
90 |
18:45 |
International Club Friendly |
Bromley |
Dartford |
2-1 |
0-0 |
94 |
18:45 |
International Club Friendly |
Burton Albion |
Stoke City |
0-1 |
0-0 |
92 |
18:45 |
International Club Friendly |
Barrow |
Oldham Athletic |
1-1 |
0-0 |
93 |
18:45 |
International Club Friendly |
Bath City |
Gloucester City |
2-0 |
0-0 |
88 |
18:45 |
International Club Friendly |
Dagenham Redbridge |
Leyton Orient |
0-0 |
0-0 |
90 |
18:45 |
International Club Friendly |
Scunthorpe United |
Hull City |
1-1 |
0-0 |
89 |
18:45 |
International Club Friendly |
Slough Town |
Banbury United |
2-1 |
0-0 |
91 |
18:45 |
The lowlands of Scotland League |
Civil Service Strollers FC |
Hearts (R) |
2-3 |
0-0 |
93 |
18:45 |
The lowlands of Scotland League |
Gala Fairydean |
East Stirlingshire |
2-0 |
0-0 |
92 |
19:00 |
UEFA Champions League |
HSK Zrinjski Mostar |
Slovan Bratislava |
0-1 |
0-0 |
94 |
19:00 |
International Club Friendly |
Newry City |
Ballinamallard United |
0-0 |
0-0 |
91 |
19:15 |
UEFA Champions League |
Breidablik |
FC Copenhagen |
0-2 |
0-0 |
92 |
19:15 |
Iceland Division 2 |
HotturHuginn |
Volsungur husavik |
- |
- |
|
19:30 |
International Club Friendly |
Sporting CP |
Real Sociedad |
3-0 |
0-0 |
93 |
19:30 |
International Club Friendly |
Sporting CP |
Real Sociedad |
3-0 |
0-0 |
93 |
20:00 |
Iceland U19 League |
Fylkir/Ellidi U19 |
HK YmirU19 |
0-2 |
0-0 |
93 |
20:15 |
Peru B League |
Deportivo Llacuabamba |
Juan Aurich |
3-0 |
0-0 |
94 |
20:15 |
Peru B League |
Deportivo Llacuabamba |
Juan Aurich |
3-0 |
0-0 |
94 |
21:00 |
Argentine Division 1 |
Colon de Santa Fe |
Club Atletico Tigre |
1-3 |
0-0 |
93 |
21:00 |
Argentina Cup |
Patronato Parana |
Argentinos Juniors |
1-2 |
0-0 |
94 |
22:00 |
BRA SPC |
XV de Piracicaba |
Bragantino |
4-0 |
0-0 |
89 |
23:30 |
Argentine Division 1 |
Instituto AC Cordoba |
Lanus |
2-1 |
0-0 |
94 |
23:30 |
North Central America Leagues Cup |
Inter Miami CF |
Atlanta United |
4-0 |
0-0 |
91 |
09:30 |
International Club Friendly |
Santa Clara |
GD Chaves |
2-0 |
0-0 |
94 |
18:00 |
Peru B League |
Dep.San Martin |
Comerciantes FC |
1-0 |
0-0 |
91 |
18:45 |
The lowlands of Scotland League |
Tranent Juniors |
Edinburgh University FC |
- |
- |
|
18:45 |
The lowlands of Scotland League |
Broomhill FC |
Linlithgow Rose |
2-0 |
0-0 |
90 |
18:45 |
The lowlands of Scotland League |
Berwick Rangers |
Boness Utd |
- |
- |
|
18:45 |
The lowlands of Scotland League |
Celtic B |
Caledonian Braves |
- |
- |
|
20:30 |
Peru B League |
Santos Ica |
CD Coopsol |
1-0 |
0-0 |
94 |
09:00 |
International Club Friendly |
ADO Den Haag |
Standard Liege II |
- |
- |
|
12:00 |
International Club Friendly |
Reading |
Queens Park Rangers (QPR) |
- |
- |
|
13:00 |
International Club Friendly |
Metz |
Standard Liege |
- |
- |
|
14:00 |
International Club Friendly |
Al-Adalh |
Muaidar SC |
0-0 |
0-0 |
91 |
15:00 |
International Club Friendly |
Bastia |
UNFP |
- |
- |
|
15:00 |
International Club Friendly |
Hapoel Rishon Lezion |
Maccabi Kabilio Jaffa |
0-3 |
0-0 |
88 |
15:30 |
International Club Friendly |
Unicov |
Brno B |
2-1 |
0-0 |
88 |
15:59 |
International Club Friendly |
Al-Fateh |
AEP Paphos |
0-0 |
0-0 |
90 |
15:59 |
International Club Friendly |
Norwich City |
Toulouse |
0-0 |
0-0 |
15 |
15:59 |
International Club Friendly |
NK Rogaska |
Ashdod MS |
0-4 |
0-0 |
87 |
15:59 |
International Club Friendly |
Al Rayyan |
Al-Feiha |
0-3 |
0-0 |
89 |
15:59 |
International Club Friendly |
FK Graficar Beograd |
Hatta |
0-0 |
0-0 |
91 |
15:59 |
International Club Friendly |
Villefranche |
Andrezieux |
3-1 |
0-0 |
90 |
16:45 |
International Club Friendly |
Nimes |
Istres |
- |
- |
|
17:00 |
International Club Friendly |
BK Frem |
FA 2000 |
- |
- |
|
17:00 |
International Club Friendly |
TuS Koblenz |
Koln Am |
0-1 |
0-0 |
89 |
17:00 |
International Club Friendly |
IK Oddevold |
Stenungsunds IF |
4-2 |
0-0 |
90 |
17:30 |
International Club Friendly |
RUS Rebecquoise |
Anderlecht II |
2-3 |
0-0 |
88 |
18:00 |
International Club Friendly |
Rotherham United |
Sheffield United |
1-0 |
0-0 |
88 |
18:00 |
International Club Friendly |
Mansfield Town |
Barnsley |
- |
- |
|
18:30 |
International Club Friendly |
Redhill |
Merstham |
- |
- |
|
18:30 |
International Club Friendly |
Runcorn Linnets |
Crewe Alexandra |
- |
- |
|
18:30 |
International Club Friendly |
Wycombe Wanderers |
Wealdstone FC |
1-0 |
0-0 |
91 |
18:30 |
International Club Friendly |
Bedford Town |
Peterborough U21 |
1-4 |
0-0 |
88 |
18:30 |
International Club Friendly |
Canvey Island |
Southend United |
- |
- |
|
18:30 |
International Club Friendly |
Blyth Spartans |
Marske United |
- |
- |
|
18:30 |
International Club Friendly |
Chippenham Town |
Basingstoke Town |
- |
- |
|
18:30 |
International Club Friendly |
Garforth Town AFC |
Ossett United |
- |
- |
|
18:30 |
International Club Friendly |
Ilkeston Town |
Mickleover Sports |
- |
- |
|
18:30 |
International Club Friendly |
Morpeth Town |
Dunston UTS |
- |
- |
|
18:30 |
International Club Friendly |
Retford United |
Winterton Rangers |
- |
- |
|
18:30 |
International Club Friendly |
Worksop Town |
Long Eaton Utd |
- |
- |
|
18:30 |
International Club Friendly |
Luton Town |
Ipswich Town |
1-1 |
0-0 |
89 |
18:45 |
International Club Friendly |
Hyde F.C. |
Huddersfield Town U21 |
- |
- |
|
18:45 |
International Club Friendly |
Bolton Wanderers |
Everton |
0-0 |
0-0 |
90 |
18:45 |
International Club Friendly |
Peterborough Sports |
Peterborough United |
- |
- |
|
18:45 |
International Club Friendly |
Bowers Pitsea |
Chatham Town |
- |
- |
|
18:45 |
International Club Friendly |
1874 Northwich |
Atherton Collieries |
- |
- |
|
18:45 |
International Club Friendly |
Beaconsfield SYCOB |
Kingstonian |
- |
- |
|
18:45 |
International Club Friendly |
Bracknell Town |
Hartley Wintney |
- |
- |
|
18:45 |
International Club Friendly |
Witton Albion |
Salford City |
- |
- |
|
18:45 |
International Club Friendly |
Taunton Town |
Tiverton Town |
- |
- |
|
18:45 |
International Club Friendly |
Tamworth |
AFC Telford United |
- |
- |
|
18:45 |
International Club Friendly |
Stratford Town |
Corby Town |
- |
- |
|
18:45 |
International Club Friendly |
Shepshed Dynamo |
Barwell |
1-2 |
0-0 |
91 |
18:45 |
International Club Friendly |
North Leigh |
Hungerford Town |
1-3 |
0-0 |
87 |
18:45 |
International Club Friendly |
Nantwich Town |
Warrington Town AFC |
- |
- |
|
18:45 |
International Club Friendly |
Mossley |
Southport FC |
- |
- |
|
18:45 |
International Club Friendly |
Macclesfield Town |
Altrincham |
- |
- |
|
18:45 |
International Club Friendly |
Kidsgrove Athletic |
Congleton Town |
- |
- |
|
18:45 |
International Club Friendly |
Harborough Town |
Coalville |
- |
- |
|
18:45 |
International Club Friendly |
Hanworth Villa |
Hampton Richmond Borough |
- |
- |
|
18:45 |
International Club Friendly |
FC United of Manchester |
Longridge Town FC |
- |
- |
|
18:45 |
International Club Friendly |
Evesham United |
Worcester City |
- |
- |
|
18:45 |
International Club Friendly |
Ebbsfleet United |
West Ham U21 |
- |
- |
|
18:45 |
International Club Friendly |
Corinthian |
Margate |
- |
- |
|
18:45 |
International Club Friendly |
Burscough |
Marine |
- |
- |
|
18:45 |
International Club Friendly |
Bridlington Town |
Pickering Town |
- |
- |
|
18:45 |
International Club Friendly |
Chadderton FC |
Trafford |
- |
- |
|
18:45 |
International Club Friendly |
Ramsbottom United |
Radcliffe Borough |
- |
- |
|
19:30 |
International Club Friendly |
Benfica |
Burnley |
0-2 |
0-0 |
91 |
19:30 |
International Club Friendly |
Benfica |
Burnley |
0-2 |
0-0 |
91 |
09:00 |
International Club Friendly |
Sporting CP |
Portimonense |
- |
- |
|
18:30 |
International Club Friendly |
Weston Super Mare |
Exeter City |
2-3 |
0-0 |
91 |
18:45 |
International Club Friendly |
Dundela |
Carrick United |
0-3 |
0-0 |
89 |
12:00 |
International Friendly |
Ethiopia U18 (W) |
Uganda (W) U18 |
- |
- |
|
15:00 |
International Friendly |
Tanzania U18 (W) |
Burundi U18 (W) |
- |
- |
|
09:30 |
Calcutta Football League |
United SC Kolkata |
Calcutta FC |
0-0 |
0-0 |
90 |
08:00 |
Chinese Champions League |
Dalian Huayi |
Henan Dongfang JD |
- |
- |
|
08:00 |
Chinese Champions League |
Kaifeng Songyun FC |
Ili jiucheng |
- |
- |
|
13:00 |
Belarus Womens Premier League |
FK Minsk (W) |
Dinamo Brest (W) |
- |
- |
|
15:59 |
Belarus Womens Premier League |
Dinamo-BGUFK Minsk (W) |
Bobruichanka Bobruisk (W) |
- |
- |
|
18:45 |
International Club Friendly |
Farsley Celtic |
York City |
1-2 |
0-0 |
89 |
19:00 |
Brazil Youth |
Palmeiras (Youth) |
Botafogo RJ (Youth) |
4-0 |
0-0 |
93 |
15:59 |
International Club Friendly |
FC Luzern (W) |
SC Freiburg (W) |
- |
- |
|
14:00 |
Argentina Reserve League |
Argentino Merlo Reserves |
Argentino Quilmes Reserves |
1-1 |
0-0 |
94 |
11:00 |
International Club Friendly |
Gillingham |
Cambridge United |
- |
- |
|
13:00 |
International Club Friendly |
Sparta Rotterdam |
Mamelodi Sundowns |
- |
- |
|
15:59 |
International Club Friendly |
FC Irp Cesky Tesin |
Unie Hlubina |
0-0 |
0-0 |
0 |
15:59 |
International Club Friendly |
Povltava FA |
FK Chlumec N.C |
1-1 |
0-0 |
86 |
15:59 |
International Club Friendly |
St.Polten |
Al Ahli Jeddah |
2-1 |
0-0 |
88 |
15:59 |
International Club Friendly |
FK Radnicki Sremska Mitrovica |
FK Loznica |
0-0 |
0-0 |
88 |
15:00 |
Colombia Regional League |
FC Leones Reserves |
Medellin City FC |
1-5 |
0-0 |
72 |
17:30 |
International Club Friendly |
SV Rodinghausen II |
Sportfreunde Lotte |
0-0 |
0-0 |
89 |
20:15 |
Iceland 4 Deild |
Alafoss |
KF Hafnir |
2-4 |
0-0 |
94 |
14:00 |
International Club Friendly |
Willem II |
RFC de Liege |
0-1 |
0-0 |
92 |
15:00 |
Argentina Reserve League |
Leandro N. Alem Reserves |
JJ Urquiza Reserves |
0-4 |
0-0 |
89 |
00:00 |
Colombia Copa Cup |
La Equidad |
Aguilas Doradas |
1-0 |
0-0 |
94 |
00:00 |
Ecuador Campeonato Serie B |
Sociedad Deportivo Quito |
SC Imbabura |
1-2 |
0-0 |
94 |
00:30 |
Copa do Brasil |
Corinthians Paulista (SP) |
Sao Paulo |
2-1 |
0-0 |
97 |
00:30 |
Colombia Copa Premier |
Deportes Quindio |
Bogota FC |
1-0 |
0-0 |
94 |
00:30 |
North Central America Leagues Cup |
Santos Laguna |
Houston Dynamo |
2-2 |
0-0 |
91 |
01:30 |
North Central America Leagues Cup |
FC Dallas |
Necaxa |
3-0 |
0-0 |
93 |
01:30 |
North Central America Leagues Cup |
Mazatlan FC |
FC Juarez |
1-1 |
0-0 |
94 |
02:00 |
Costa Rica Primera Division |
Municipal Liberia |
Herediano |
1-4 |
0-0 |
93 |
02:00 |
International Club Friendly |
Vancouver Whitecaps Reserve |
Crystal Palace U21 |
- |
- |
|
02:15 |
Costa Rica Primera Division |
Perez Zeledon |
Puntarenas |
1-0 |
0-0 |
94 |
02:30 |
International Club Friendly |
Manchester United |
Wrexham |
1-3 |
0-0 |
90 |
16:15 |
International Club Friendly |
Famos Vojkovici |
FK Rudar Breza |
3-2 |
0-0 |
88 |
19:30 |
Brazil national youth (U20) Football Championship |
Librade U20 |
Nacional Fast Club Youth |
1-2 |
0-0 |
97 |
19:30 |
Brazil national youth (U20) Football Championship |
Librade U20 |
Nacional Fast Club Youth |
1-2 |
0-0 |
97 |
23:00 |
Barbados Premier League |
Weymouth Wales |
St Andrew Lions |
2-0 |
0-0 |
90 |
01:00 |
Nicaragua Cup |
Real Esteli |
Managua FC |
0-0 |
0-0 |
90 |
05:00 |
FIFA Women |
Japan (W) |
Costa Rica (W) |
2-0 |
0-0 |
92 |
07:30 |
FIFA Women |
Spain (W) |
Zambia (W) |
5-0 |
0-0 |
99 |
07:30 |
International Club Friendly |
Concordia Chiajna |
CSM Slatina |
0-0 |
0-0 |
91 |
08:00 |
International Club Friendly |
Slovan Liberec II |
Dukla Praha B |
- |
- |
|
08:00 |
International Club Friendly |
CS Mioveni |
Arges |
0-1 |
0-0 |
88 |
08:00 |
Mongolia National League Women |
Kharaatsai (W) |
Ilch (W) |
4-1 |
0-0 |
92 |
08:15 |
Malaysia President Cup |
Sabah U21 |
Kuching FA U21 |
2-1 |
0-0 |
92 |
08:45 |
Malaysia President Cup |
Kelantan United U21 |
Melaka U21 |
2-0 |
0-0 |
94 |
08:45 |
Malaysia President Cup |
Terengganu FC III U21 |
Negeri Sembilan U21 |
1-1 |
0-0 |
91 |
08:45 |
Malaysia President Cup |
Kelantan U21 |
Pahang U21 |
1-4 |
0-0 |
91 |
08:45 |
Malaysia President Cup |
PDRM U21 |
Perak U21 |
0-1 |
0-0 |
93 |
08:45 |
Malaysia President Cup |
Kuala Lumpur FA U21 |
Pulau Pinang U21 |
2-1 |
0-0 |
94 |
09:00 |
TAS Premier Championship |
University of Tasmania SC |
Taroona |
1-0 |
0-0 |
96 |
09:30 |
International Club Friendly |
Ursaria |
Real Zaragoza B |
1-2 |
0-0 |
87 |
09:30 |
Australia Queensland State Women's Premier League |
Gold Coast city (W) |
FQ QAS (W) |
2-1 |
0-0 |
90 |
09:30 |
Calcutta Football League |
WB Police SC |
George Telegraph FC |
0-2 |
0-0 |
95 |
09:30 |
Calcutta Football League |
Kidderpore SC |
Aryan |
0-4 |
0-0 |
94 |
09:30 |
Australia Capital Territory Premier League Women |
Tuggeranong Utd(W) |
Gungahlin United(W) |
0-5 |
0-0 |
93 |
09:30 |
NSW Premier W-League |
Illawarra Stingrays (W) |
University of Sydney (W) |
1-0 |
0-0 |
94 |
10:00 |
NSW Premier W-League |
Aime Rigi (W) |
Northern Tigers FC (W) |
- |
- |
|
10:30 |
International Club Friendly |
Bayern Munchen |
Manchester City |
1-2 |
0-0 |
89 |
11:30 |
International Club Friendly |
Lion City Sailors |
Tottenham Hotspur |
1-3 |
0-0 |
72 |
11:35 |
Chinese FA Cup |
Qingdao Youth Island |
Beijing Guoan |
1-4 |
0-0 |
92 |
11:35 |
Chinese FA Cup |
Meizhou Hakka |
Shandong Taishan |
0-6 |
0-0 |
92 |
11:35 |
Chinese FA Cup |
Nantong Zhiyun |
Wuhan Three Towns |
2-0 |
0-0 |
94 |
12:00 |
FIFA Women |
Canada (W) |
Ireland (W) |
2-1 |
0-0 |
96 |
12:00 |
Belarus Womens Premier League |
Energetik-BGU Minsk (W) |
Dnepr Mogilev (W) |
0-0 |
0-0 |
91 |
12:15 |
Malaysia President Cup |
Johor Darul Tazim III U21 |
Kedah U21 |
2-0 |
0-0 |
93 |
12:30 |
Malawi Premier League |
Extreme FC |
Silver Strikers |
1-2 |
0-0 |
91 |
13:00 |
Argentina Reserve League |
Almagro Reserves |
Deportivo Moron Reserves |
1-1 |
0-0 |
95 |
13:15 |
Russia Cup |
Gazovik Orenburg |
CSKA Moscow |
0-6 |
0-0 |
91 |
14:00 |
Argentina Reserve League |
Banfield Reserves |
Sarmiento Junin Reserve |
4-1 |
0-0 |
92 |
14:00 |
Argentina Reserve League |
Defensa y Justicia Reserves |
Union Santa Fe Reserves |
1-1 |
0-0 |
92 |
14:00 |
Argentina Reserve League |
Atletico Tucuman Reserve |
Central Cordoba SdE Reserves |
0-3 |
0-0 |
88 |
14:00 |
Argentina Reserve League |
Platense Reserves |
Gimnasia LP Reserves |
1-0 |
0-0 |
92 |
14:00 |
Argentina Reserve League |
Deportivo Riestra Reserves |
CSD Flandria Reserves |
1-0 |
0-0 |
95 |
14:00 |
Belarus Womens Premier League |
Lokomotiv Vitebsk (W) |
FC Gomel (W) |
- |
- |
|
15:00 |
UEFA Europa Conference League |
Vlazrimi Struga |
FK Buducnost Podgorica |
1-0 |
0-0 |
95 |
15:00 |
Latvian Higher League |
Metta/LU Riga |
FK Liepaja |
1-1 |
0-0 |
93 |
15:00 |
International Club Friendly |
A.C. Reggiana 1919 |
Albinoleffe |
0-0 |
0-0 |
90 |
15:00 |
International Club Friendly |
Cremonese |
Lumezzane |
2-1 |
0-0 |
89 |
15:30 |
Russia Cup |
Fakel |
FK Sochi |
1-3 |
0-0 |
95 |
15:30 |
Russia Cup |
Krylya Sovetov |
Baltika Kaliningrad |
2-3 |
0-0 |
93 |
15:30 |
International Club Friendly |
Blansko |
Velke Mezirici |
8-0 |
0-0 |
87 |
15:59 |
UEFA Europa Conference League |
Rigas Futbola skola |
Sabah FK Baku |
0-2 |
0-0 |
96 |
15:59 |
Finland - Kakkonen Lohko |
Lahden Reipas |
Klubi 04 Helsinki |
0-2 |
0-0 |
94 |
15:59 |
Finland - Kakkonen Lohko |
Jazz Pori |
Honka Akatemia |
1-2 |
0-0 |
95 |
15:59 |
International Club Friendly |
FK Kolin |
Cesky Brod |
2-2 |
0-0 |
87 |
15:59 |
International Club Friendly |
Spezia |
VfL Bochum |
0-0 |
0-0 |
0 |
15:59 |
International Club Friendly |
Spezia |
VfL Bochum |
0-0 |
0-0 |
0 |
15:59 |
International Club Friendly |
RCD Espanyol |
Las Palmas |
2-1 |
0-0 |
93 |
15:59 |
International Club Friendly |
Cadiz |
Al-Wakra |
3-1 |
0-0 |
89 |
15:59 |
International Club Friendly |
Cosenza Calcio 1914 |
Arezzo |
1-0 |
0-0 |
92 |
15:59 |
International Club Friendly |
KMSK Deinze |
Valenciennes |
0-0 |
0-0 |
90 |
15:59 |
International Club Friendly |
KMSK Deinze |
Valenciennes |
0-0 |
0-0 |
90 |
15:59 |
International Club Friendly |
Borussia Monchengladbach |
Ingolstadt |
2-1 |
0-0 |
89 |
15:59 |
Estonia Womens Meistri Liiga |
FC Flora Tallinn (W) |
Vaprus Parnu (W) |
- |
- |
|
15:59 |
Estonia Womens Meistri Liiga |
Viimsi JK (W) |
Saku Sporting (W) |
0-3 |
0-0 |
92 |
15:59 |
Peru B League |
Ayacucho Futbol Club |
Los Chankas |
0-2 |
0-0 |
90 |
15:59 |
Finland Kolmonen |
Inter Turku II |
Peimari United |
6-1 |
0-0 |
90 |
15:59 |
Belarus Womens Premier League |
ABFF U19 (W) |
Smorgon (W) |
0-0 |
0-0 |
90 |
15:59 |
Norway Division 4 |
Start Kristiansand B |
Fredrikstad B |
7-0 |
0-0 |
92 |
16:30 |
International Club Friendly |
VfR Mannheim |
Freiberg |
0-1 |
0-0 |
90 |
16:30 |
International Club Friendly |
Strasbourg |
Sturm Graz |
3-0 |
0-0 |
89 |
16:30 |
International Club Friendly |
Koronco FC |
Papai Perutz |
- |
- |
|
16:30 |
International Club Friendly |
KTS-K Luzino |
Gedania Gdansk |
- |
- |
|
16:30 |
GER D5 |
Feucht SC |
SV Fortuna Regensburg |
0-0 |
0-0 |
88 |
16:30 |
GER D5 |
SpVgg Hankofen-Hailing |
ASV Neumarkt |
- |
- |
|
16:30 |
GER D5 |
TSV Neudrossenfeld |
FC Coburg |
0-1 |
0-0 |
92 |
16:30 |
GER D5 |
Wurzburger FV |
TSV Abtswind |
0-2 |
0-0 |
92 |
16:30 |
GER D5 |
VfB Eichstatt |
TSV Kornburg |
- |
- |
|
16:30 |
Germany Oberliga NOFV |
FC Deisenhofen |
SV Heimstetten |
0-0 |
0-0 |
94 |
16:30 |
Germany Oberliga NOFV |
TSV Schwaben Augsburg |
VfR Garching |
2-3 |
0-0 |
92 |
16:30 |
Germany Oberliga NOFV |
Türkspor Augsburg |
TSV Dachau 1865 |
1-2 |
0-0 |
95 |
16:30 |
Germany Oberliga NOFV |
TSV Landsberg |
TSV Kottern |
4-1 |
0-0 |
88 |
16:30 |
Germany Oberliga NOFV |
TSV Nördlingen |
Gundelfingen |
2-3 |
0-0 |
93 |
16:30 |
Germany Oberliga NOFV |
DJK Ammerthal |
Bayern Hof |
2-0 |
0-0 |
93 |
16:45 |
UEFA Europa Conference League |
Midtjylland |
Progres Niedercorn |
2-0 |
0-0 |
93 |
17:00 |
UEFA Champions League |
Aris Limassol |
BATE Borisov |
6-2 |
0-0 |
94 |
17:00 |
UEFA Champions League |
Sheriff Tiraspol |
Maccabi Haifa |
1-0 |
0-0 |
95 |
17:00 |
International Club Friendly |
DJK Adler Union Frintrop |
Rot-Weiss Essen |
0-0 |
0-0 |
89 |
17:00 |
International Club Friendly |
SD Amorebieta |
Eibar |
2-1 |
0-0 |
89 |
17:00 |
International Club Friendly |
SD Huesca |
Teruel |
2-1 |
0-0 |
87 |
17:00 |
International Club Friendly |
Albacete |
Ibiza Eivissa |
2-0 |
0-0 |
90 |
17:00 |
Argentina Reserve League |
Temperley Reserves |
Deportivo Camioneros Reserves |
2-3 |
0-0 |
94 |
17:00 |
Argentina Reserve League |
Tristan Suarez Reserves |
CA San Telmo Reserves |
1-2 |
0-0 |
94 |
17:00 |
Iraq Cup |
Al Talaba |
Al Karkh |
0-0 |
0-0 |
95 |
17:30 |
UEFA Europa Conference League |
CSKA 1948 Sofia |
FC Steaua Bucuresti |
0-1 |
0-0 |
99 |
17:30 |
Egyptian Premier League |
Al Masry |
Al Ahly SC |
0-0 |
0-0 |
95 |
17:30 |
International Club Friendly |
Fola Esch |
US Rumelange |
2-0 |
0-0 |
90 |
17:30 |
International Club Friendly |
Thes Sport |
Lierse |
0-4 |
0-0 |
89 |
17:30 |
International Club Friendly |
UD Poblense |
Mallorca |
0-5 |
0-0 |
89 |
17:30 |
International Club Friendly |
URS Lixhe-Lanaye |
Seraing United |
- |
- |
|
17:30 |
Finland Kolmonen |
PonPa |
HauPa |
0-3 |
0-0 |
86 |
17:30 |
Finland Kolmonen |
Kaarinan Pojat |
TPS Turku II |
1-1 |
0-0 |
94 |
17:30 |
Germany Oberliga NOFV |
TSV 1860 Munchen (Youth) |
FC Ismaning |
4-2 |
0-0 |
92 |
17:30 |
Germany Oberliga NOFV |
Kirchheimer SC |
FC Pipinsried |
1-2 |
0-0 |
94 |
17:45 |
Russia Cup |
Rostov FK |
Rubin Kazan |
1-0 |
0-0 |
95 |
18:00 |
UEFA Europa Conference League |
Fenerbahce |
Zimbru Chisinau |
5-0 |
0-0 |
94 |
18:00 |
UEFA Europa Conference League |
Neman Grodno |
Balzan FC |
2-0 |
0-0 |
94 |
18:00 |
International Club Friendly |
PSV Eindhoven |
FC Eindhoven |
3-1 |
0-0 |
93 |
18:00 |
International Club Friendly |
Aguilas CF |
FC Cartagena |
0-0 |
0-0 |
91 |
18:00 |
International Club Friendly |
Unionistas de Salamanca |
AD Alcorcon |
0-5 |
0-0 |
88 |
18:00 |
International Club Friendly |
Crvena Zvezda |
Fiorentina |
0-0 |
0-0 |
90 |
18:00 |
Brazil Youth |
Santos (Youth) |
Internacional RS U20 |
3-0 |
0-0 |
93 |
18:00 |
Brazil Youth |
Corinthians Paulista (Youth) |
Gremio (Youth) |
- |
- |
|
18:00 |
Brazil Youth |
CR Flamengo (RJ) (Youth) |
Atletico Paranaense (Youth) |
4-1 |
0-0 |
96 |
18:00 |
Finland Kolmonen |
FC Espoo |
Kurvin Vauhti |
6-1 |
0-0 |
92 |
18:00 |
Finland Kolmonen |
Saaksjarven Loiske |
Pato |
0-0 |
0-0 |
91 |
18:00 |
Finland Kolmonen |
Saaksjarven Loiske |
Pato |
0-0 |
0-0 |
91 |
18:00 |
Brazil Campeonato Mineiro U20 |
Athletic Club MG U20 |
Santarritense U20 |
3-0 |
0-0 |
93 |
18:00 |
Brazil Copa Gaucho |
EC Juventude II |
EC Passo Fundo |
3-0 |
0-0 |
94 |
18:00 |
Brazil Copa Gaucho |
Sao Jose PoA RS |
Monsoon FC |
1-0 |
0-0 |
98 |
18:00 |
Brazil national youth (U20) Football Championship |
Piaui U20 |
Comercial PI U20 |
0-0 |
0-0 |
90 |
18:00 |
Brazil Campeonato Carioca Serie A2 |
Resende-RJ |
CFRJ Marica RJ |
1-0 |
0-0 |
96 |
18:15 |
UEFA Champions League |
Rakow Czestochowa |
Qarabag |
3-2 |
0-0 |
96 |
18:15 |
UEFA Champions League |
Rakow Czestochowa |
Qarabag |
3-2 |
0-0 |
96 |
18:30 |
Switzerland Super League |
Stade Ouchy |
Lugano |
0-3 |
0-0 |
93 |
18:30 |
International Club Friendly |
Bradford City |
Middlesbrough |
3-3 |
0-0 |
91 |
18:30 |
Ireland U19 League |
UCD U19 |
Cobh Ramblers U19 |
2-3 |
0-0 |
94 |
18:45 |
UEFA Champions League |
KI Klaksvik |
Hacken |
0-0 |
0-0 |
91 |
18:45 |
UEFA Champions League |
Ludogorets Razgrad |
NK Olimpija Ljubljana |
1-1 |
0-0 |
96 |
18:45 |
Scotland League Cup |
Peterhead |
Spartans |
1-2 |
0-0 |
94 |
18:45 |
Scotland League Cup |
Edinburgh City |
Ross County |
1-3 |
0-0 |
92 |
18:45 |
Scotland League Cup |
Dundee |
Dumbarton |
3-1 |
0-0 |
90 |
18:45 |
Scotland League Cup |
Kilmarnock |
Raith Rovers |
2-2 |
0-0 |
93 |
18:45 |
International Club Friendly |
Glasgow Rangers |
Olympiakos Piraeus |
1-3 |
0-0 |
90 |
18:59 |
Colombia Copa Cup |
Dep.Independiente Medellin |
Deportivo Pasto |
3-1 |
0-0 |
95 |
18:59 |
Colombia Copa Cup |
Dep.Independiente Medellin |
Deportivo Pasto |
3-1 |
0-0 |
95 |
18:59 |
Colombia Copa Cup |
Dep.Independiente Medellin |
Deportivo Pasto |
3-1 |
0-0 |
95 |
18:59 |
Colombia Copa Cup |
Millonarios |
Atletico Bucaramanga |
3-1 |
0-0 |
95 |
19:00 |
Finland Kolmonen |
GrIFK Reservi |
LJS |
0-0 |
0-0 |
89 |
19:00 |
Finland Kolmonen |
Gnistan Ogeli |
ToTe II |
5-0 |
0-0 |
92 |
19:15 |
Iceland Premier Division |
Stjarnan Gardabaer |
Fram Reykjavik |
4-0 |
0-0 |
91 |
20:00 |
Paraguay Cup |
2 de Mayo PJC |
resistencia SC |
2-0 |
0-0 |
95 |
20:00 |
Paraguay Cup |
24 de Setiembre |
Cerro Porteno |
1-1 |
0-0 |
92 |
20:00 |
Paraguay Cup |
3 De Febrero |
Sportivo Trinidense |
0-1 |
0-0 |
95 |
20:00 |
Paraguay Cup |
Deportivo Santani |
General Caballero LJM |
1-0 |
0-0 |
92 |
20:00 |
Paraguay Cup |
Silvio Pettirossi |
Martin Ledesma |
0-0 |
0-0 |
90 |
20:00 |
Paraguay Cup |
Sportivo Valois Rivarola |
Guarani CA |
0-10 |
0-0 |
76 |
20:00 |
Paraguay Cup |
Sol de America |
Libertad |
0-3 |
0-0 |
93 |
20:00 |
Ecuador Campeonato Serie B |
9 de Octubre |
CD Vargas Torres |
3-0 |
0-0 |
90 |
20:15 |
Peru B League |
CD Alfonso Ugarte de Puno |
Comerciantes Unidos |
1-2 |
0-0 |
96 |
20:30 |
Colombia Copa Cup |
Tigres Zipaquira |
Deportivo Pereira |
0-1 |
0-0 |
92 |
21:30 |
International Club Friendly |
Brentford |
Brighton Hove Albion |
0-2 |
0-0 |
95 |
22:00 |
Argentina Reserve League |
Talleres Cordoba Reserve |
Newell's Reserves |
0-0 |
0-0 |
93 |
22:00 |
Brazil Copa Gaucho |
Sao Luiz(RS) |
Uniao Frederiquense RS |
4-0 |
0-0 |
93 |
23:00 |
International Club Friendly |
Fulham |
Aston Villa |
0-2 |
0-0 |
93 |
23:00 |
USL Championship |
Pittsburgh Riverhounds |
Indy Eleven |
1-3 |
0-0 |
95 |
23:00 |
USA National Premier Soccer League |
Forward Madison FC |
South Georgia Tormenta FC |
1-4 |
0-0 |
94 |
23:00 |
USA National Premier Soccer League |
North Carolina |
Northern Colorado |
2-0 |
0-0 |
95 |
23:00 |
Dominican Republic Liga |
Atletico Pantoja |
UniversidadO M |
0-1 |
0-0 |
97 |
23:00 |
Brazil Copa Fares Lopes |
Icasa CE |
Ferroviario CE |
1-2 |
0-0 |
96 |
23:00 |
Brazil Campeonato Amapaense |
Trem-AP |
Independente AP |
2-0 |
0-0 |
95 |
23:30 |
Colombia Copa Cup |
Alianza Petrolera |
Deportes Tolima |
2-0 |
0-0 |
95 |
23:30 |
North Central America Leagues Cup |
Montreal Impact |
DC United |
0-1 |
0-0 |
95 |
23:30 |
North Central America Leagues Cup |
New York City FC |
Toronto FC |
5-0 |
0-0 |
91 |
23:30 |
North Central America Leagues Cup |
Philadelphia Union |
Queretaro FC |
5-1 |
0-0 |
89 |
23:30 |
North Central America Leagues Cup |
Atletico San Luis |
New England Revolution |
1-5 |
0-0 |
92 |
12:30 |
Malawi Premier League |
Mafco |
Be Forward Wanderers |
0-2 |
0-0 |
90 |
21:00 |
Brazil national youth (U20) Football Championship |
River (PI) Youth |
Cori Sabba Youth |
6-1 |
0-0 |
89 |
23:00 |
Brazil Copa Fares Lopes |
Uniclinic Atletico Cearense CE |
Caucaia CE |
2-1 |
0-0 |
96 |
01:00 |
Barbados Premier League |
Paradise FC |
Silver Sands FC |
- |
- |
|
12:00 |
International Club Friendly |
Sheffield United |
Girona |
0-2 |
0-0 |
96 |
08:30 |
International Club Friendly |
FK Dorcol |
FK Prva Iskra Baric |
- |
- |
|
09:00 |
International Club Friendly |
Triglav Gorenjska |
Trabzonspor |
0-4 |
0-0 |
91 |
09:00 |
International Club Friendly |
FC Porto |
Estrela da Amadora |
- |
- |
|
09:00 |
International Club Friendly |
Customs Department FC |
Muang Thong United |
2-2 |
0-0 |
90 |
09:00 |
International Club Friendly |
FK Omladinac Novi Banovci |
Indjija |
2-3 |
0-0 |
76 |
09:30 |
International Club Friendly |
AVS Futebol SAD |
Varzim |
0-0 |
0-0 |
0 |
12:00 |
International Club Friendly |
Ferencvarosi TC (W) |
Sparta Praha (W) |
- |
- |
|
14:00 |
International Club Friendly |
Bordeaux |
GOAL FC |
2-0 |
0-0 |
92 |
14:00 |
International Club Friendly |
Sivasspor |
Umraniyespor |
2-0 |
0-0 |
90 |
14:00 |
International Club Friendly |
Emirates Club |
Al-Arabi(KSA) |
2-2 |
0-0 |
88 |
15:00 |
International Club Friendly |
KF Besa Doberdoll |
FC Altyn Asyr |
- |
- |
|
15:00 |
International Club Friendly |
Saint Etienne |
Annecy |
3-2 |
0-0 |
90 |
15:00 |
International Club Friendly |
Troyes |
Le Puy Foot 43 Auvergne |
- |
- |
|
15:00 |
International Club Friendly |
AJ Auxerre |
Orleans US 45 |
0-0 |
0-0 |
91 |
15:00 |
International Club Friendly |
Lille |
Le Havre |
0-0 |
0-0 |
91 |
15:00 |
International Club Friendly |
Atalanta |
Pro Vercelli |
6-0 |
0-0 |
88 |
15:00 |
International Club Friendly |
Karkonosze Jelenia Gora |
Slask Wroclaw II |
0-0 |
0-0 |
90 |
15:30 |
International Club Friendly |
Kyrgyzstan |
Teuta Durres |
- |
- |
|
15:30 |
International Club Friendly |
Lecce |
Padova |
4-0 |
0-0 |
88 |
15:30 |
International Club Friendly |
FK Tikves Kavadarci |
Vardar Negotino |
- |
- |
|
15:59 |
International Club Friendly |
Belenenses |
Oriental Lisboa |
- |
- |
|
15:59 |
International Club Friendly |
Pelister Bitola |
FK Ohrid 2004 |
0-0 |
0-0 |
91 |
15:59 |
International Club Friendly |
Zlatibor Cajetina |
Semendrija 1924 |
- |
- |
|
15:59 |
International Club Friendly |
Stade Brestois |
Rennes |
0-0 |
0-0 |
0 |
15:59 |
International Club Friendly |
Stade Lavallois MFC |
Caen |
1-3 |
0-0 |
89 |
15:59 |
International Club Friendly |
Stade Lavallois MFC |
Caen |
1-3 |
0-0 |
89 |
15:59 |
International Club Friendly |
Lazio |
NK Bravo |
- |
- |
|
15:59 |
International Club Friendly |
Holstebro BK |
Thisted FC |
- |
- |
|
15:59 |
International Club Friendly |
FC Zenit Caslav |
Havlickuv Brod |
- |
- |
|
15:59 |
International Club Friendly |
Epinal |
Dijon |
- |
- |
|
15:59 |
International Club Friendly |
Le Mans |
Cholet So |
0-0 |
0-0 |
0 |
15:59 |
International Club Friendly |
Usti nad Labem |
Arsenal Ceska Lipa |
4-0 |
0-0 |
88 |
15:59 |
International Club Friendly |
OFK Beograd |
Sevojno Uzice |
0-0 |
0-0 |
45 |
15:59 |
International Club Friendly |
Benesov |
Admira Praha |
2-3 |
0-0 |
90 |
15:59 |
International Club Friendly |
Benesov |
Admira Praha |
2-3 |
0-0 |
90 |
15:59 |
International Club Friendly |
Heidenheimer |
Empoli |
2-0 |
0-0 |
89 |
15:59 |
International Club Friendly |
Heidenheimer |
Empoli |
2-0 |
0-0 |
89 |
16:30 |
International Club Friendly |
Montpellier |
Clermont |
- |
- |
|
16:30 |
International Club Friendly |
BK Olympic |
Kristianstads FF |
7-0 |
0-0 |
88 |
17:00 |
International Club Friendly |
Jadran Porec |
NK Grobnican |
2-2 |
0-0 |
90 |
17:00 |
International Club Friendly |
Alaves |
Tenerife |
1-0 |
0-0 |
90 |
17:00 |
International Club Friendly |
Rochefort |
Patro Eisden |
0-0 |
0-0 |
90 |
17:00 |
International Club Friendly |
Burgos CF |
Cultural Leonesa |
1-0 |
0-0 |
88 |
17:00 |
International Club Friendly |
Real Madrid Castilla |
Mirandes |
0-0 |
0-0 |
90 |
17:00 |
International Club Friendly |
Villarreal B |
Sabadell |
4-0 |
0-0 |
90 |
17:30 |
International Club Friendly |
Racing de Ferrol |
Ponferradina |
1-0 |
0-0 |
89 |
17:30 |
International Club Friendly |
Real Valladolid |
CF Rayo Majadahonda |
2-0 |
0-0 |
90 |
17:30 |
International Club Friendly |
KFC Verbroedering Arendonk |
Genk II |
- |
- |
|
17:30 |
International Club Friendly |
ASM Belfortaine |
Sochaux |
- |
- |
|
17:30 |
International Club Friendly |
VFB Homberg |
VfB Speldorf |
4-2 |
0-0 |
88 |
17:30 |
International Club Friendly |
Atletico Arteixo |
Compostela |
0-1 |
0-0 |
90 |
18:00 |
International Club Friendly |
Getafe |
Reims |
0-1 |
0-0 |
92 |
18:00 |
International Club Friendly |
Koninklijke HFC |
AZ Alkmaar (Youth) |
0-0 |
0-0 |
2 |
18:00 |
International Club Friendly |
Cagliari |
AS Roma U20 |
- |
- |
|
18:00 |
International Club Friendly |
C.D. San Fernando Isleno |
Real Betis B |
0-0 |
0-0 |
90 |
18:30 |
International Club Friendly |
Belper Town |
Burton Albion |
2-4 |
0-0 |
90 |
17:30 |
International Club Friendly |
Atletico Sanluqueno |
Granada CF |
0-1 |
0-0 |
89 |
18:30 |
International Club Friendly |
Grantham Town |
Scunthorpe United |
- |
- |
|
18:30 |
International Club Friendly |
North Ferriby United |
Hull City |
- |
- |
|
18:45 |
International Club Friendly |
Boston United |
Grimsby Town |
3-2 |
0-0 |
91 |
18:45 |
International Club Friendly |
Long Eaton Utd |
Mansfield Town |
- |
- |
|
19:00 |
International Club Friendly |
Sporting Braga |
AS Roma |
1-1 |
0-0 |
93 |
09:30 |
Calcutta Football League |
ATK Mohun Bagan Reserves |
Kalighat FC |
1-1 |
0-0 |
99 |
18:00 |
Brazil Copa Gaucho |
Novo Horizonte |
Inter Santa Maria(RS) |
2-1 |
0-0 |
97 |
18:00 |
Brazil national youth (U20) Football Championship |
AD Carmopolis U20 |
Sport SE U20 |
3-2 |
0-0 |
95 |
09:30 |
Calcutta Football League |
Wari AC |
Bhawanipore |
1-2 |
0-0 |
91 |
15:00 |
International Club Friendly |
Lokomotiva Kosice |
Cana |
0-0 |
0-0 |
89 |
18:00 |
Brazil Campeonato Maranhense |
Jacyoba AC |
AA Dimensao Saude |
2-3 |
0-0 |
94 |
18:00 |
Brazil Campeonato Maranhense |
Maranguape CE |
Terra e Mar |
0-0 |
0-0 |
0 |
19:30 |
Brazil Paulista Women's League |
3B da Amazonia (W) |
JC Futebol Clube (W) |
2-1 |
0-0 |
93 |
15:59 |
International Club Friendly |
Paris FC |
Versailles 78 |
- |
- |
|
18:45 |
The lowlands of Scotland League |
Stirling University |
Cumbernauld Colts |
- |
- |
|
18:45 |
The lowlands of Scotland League |
Gretna |
East Kilbride |
0-7 |
0-0 |
91 |
09:00 |
International Club Friendly |
Portosantense |
Clube Desportivo Trofense |
- |
- |
|
14:00 |
International Club Friendly |
Al-Riyadh |
Al Nasr Dubai |
1-0 |
0-0 |
92 |
15:00 |
International Club Friendly |
Pardubice B |
Zaglebie Sosnowiec B |
0-0 |
0-0 |
89 |
15:00 |
International Club Friendly |
ACS Viitorul Simian |
ACS Viitorul Pandurii Targu Jiu |
2-3 |
0-0 |
86 |
09:30 |
Calcutta Football League |
West Bengal Police |
Bengal Nagpur Railway FC |
1-1 |
0-0 |
94 |
12:00 |
Argentina Youth League |
Quilmes U20 |
Defensores de Belgrano U20 |
2-1 |
0-0 |
96 |
14:30 |
Finland Championship U20 |
JaPS U20 |
MP U20 |
7-0 |
0-0 |
89 |
16:30 |
Germany Landesliga (cup) |
Feldmoching |
TSV Grunwald |
0-1 |
0-0 |
0 |
15:00 |
Togo League Women |
Athleta FC Togo (W) |
Tempete (W) |
0-0 |
0-0 |
91 |
22:30 |
Saint Kitts Nevis Premier League |
Circle Newtown United |
RAMS Village Superstars |
0-2 |
0-0 |
92 |
15:30 |
International Club Friendly |
Inainte Modelu |
Gloria Baneasa |
4-4 |
0-0 |
89 |
15:59 |
International Club Friendly |
Alba |
Novara |
0-2 |
0-0 |
91 |
15:59 |
International Club Friendly |
Famos Vojkovici |
FK Radnik Hadzici |
1-3 |
0-0 |
88 |
16:30 |
International Club Friendly |
NK Solin |
NK Zagora Unesic |
- |
- |
|
17:00 |
International Club Friendly |
Mallorca B |
Baleares |
2-1 |
0-0 |
91 |
13:00 |
Sweden U19 |
AIK Solna U19 |
Malmo U19 |
1-2 |
0-0 |
93 |
18:00 |
International Club Friendly |
VV DOVO |
De Treffers |
0-0 |
0-0 |
90 |
00:00 |
International Club Friendly |
Crystal Palace |
Millonarios |
1-2 |
0-0 |
91 |
00:00 |
Argentina Santa Fe Cup |
Williams Kemmis |
Atletico Carcarana |
0-0 |
0-0 |
90 |
00:00 |
Nicaragua Cup |
Deportivo Ocotal |
HYH Export Sebaco FC |
3-2 |
0-0 |
94 |
00:00 |
Nicaragua Cup |
CD Junior Managua |
Diriangen |
0-2 |
0-0 |
90 |
00:00 |
Ecuador Campeonato Serie B |
CD Independiente Juniors |
Macara |
1-0 |
0-0 |
96 |
00:15 |
International Club Friendly |
Newcastle United |
Chelsea |
1-1 |
0-0 |
96 |
00:30 |
Copa do Brasil |
Gremio (RS) |
Flamengo |
0-2 |
0-0 |
95 |
00:30 |
International Club Friendly |
Real Madrid |
Manchester United |
2-0 |
0-0 |
93 |
01:00 |
FIFA Women |
USA (W) |
Netherland (W) |
1-1 |
0-0 |
96 |
01:00 |
Costa Rica Primera Division |
Santos De Guapiles |
Alajuelense |
0-1 |
0-0 |
94 |
01:00 |
Colombia Copa Cup |
America de Cali |
Atletico Nacional Medellin |
1-3 |
0-0 |
94 |
01:00 |
International Club Friendly |
Tlaxcala FC |
Real Oviedo |
0-1 |
0-0 |
89 |
01:30 |
North Central America Leagues Cup |
Monterrey |
Real Salt Lake |
3-0 |
0-0 |
90 |
02:00 |
Costa Rica Primera Division |
Deportivo Saprissa |
Sporting San Jose |
2-1 |
0-0 |
94 |
02:00 |
USL Championship |
Oakland Roots |
Las Vegas Lights |
1-0 |
0-0 |
93 |
02:30 |
International Club Friendly |
Arsenal |
FC Barcelona |
5-3 |
0-0 |
89 |
02:30 |
North Central America Leagues Cup |
Los Angeles Galaxy |
Club Leon |
0-1 |
0-0 |
93 |
03:00 |
USL Championship |
Sacramento Republic FC |
Phoenix Rising FC |
4-0 |
0-0 |
92 |
03:00 |
North Central America Leagues Cup |
Portland Timbers |
Tigres UANL |
0-0 |
0-0 |
93 |
03:05 |
Mexico Primera Divison A |
Atletico La Paz |
Celaya FC |
2-1 |
0-0 |
97 |
20:00 |
Iceland 3 Deild |
Hviti Riddarinn |
Ymir |
- |
- |
|
07:30 |
FIFA Women |
Portugal (W) |
Vietnam (W) |
2-0 |
0-0 |
94 |
09:30 |
Calcutta Football League |
Calcutta Customs |
BSS Sporting Club |
2-0 |
0-0 |
95 |
09:30 |
Calcutta Football League |
Eastern Railway FC |
East Bengal Club II |
1-5 |
0-0 |
93 |
10:00 |
FIFA Women |
Australia (W) |
Nigeria (W) |
2-3 |
0-0 |
100 |
10:00 |
Kazakhstan Division 1 |
FK Aktobe II |
FK Taraz |
- |
- |
|
10:00 |
Kazakhstan Division 1 |
Ekibastuzets |
Astana B |
2-3 |
0-0 |
91 |
10:00 |
Kazakhstan Division 1 |
Tarlan |
FK Arys |
- |
- |
|
10:00 |
Kazakhstan Division 1 |
Khan Tengri FC |
Akzhayik Oral |
- |
- |
|
10:00 |
Kazakhstan Division 1 |
Yassy Turkistan |
Turan Turkistan |
0-0 |
0-0 |
6 |
10:00 |
Kazakhstan Division 1 |
FK Yelimay Semey |
FO Jas Qyran |
- |
- |
|
10:00 |
Kazakhstan Division 1 |
Zhenis |
Kairat Academy |
- |
- |
|
10:20 |
International Club Friendly |
Al-Nassr |
Inter Milan |
1-1 |
0-0 |
93 |
11:00 |
V.League 1 |
Thanh Hoa |
Binh Dinh |
2-0 |
0-0 |
93 |
11:00 |
International Club Friendly |
RKC |
Marseille |
0-1 |
0-0 |
90 |
12:00 |
Ukraine Division 2 |
FK Yarud Mariupol |
FC Victoria Mykolaivka |
- |
- |
|
12:15 |
V.League 1 |
Viettel FC |
Hong Linh Ha Tinh |
3-0 |
0-0 |
95 |
13:00 |
UAFA Club Cup |
Al-Sadd |
Wydad Casablanca |
0-0 |
0-0 |
96 |
13:00 |
Ukraine U21 Liga |
Obolon Kiev U21 |
Kolos Kovalivka U21 |
- |
- |
|
13:00 |
Ukraine U21 Liga |
Veres Rivne U21 |
Polissya Zhytomyr U21 |
- |
- |
|
13:00 |
Argentina Reserve League |
CA Atlanta Reserves |
Ferro Carril Oeste Reserves |
0-1 |
0-0 |
93 |
13:00 |
Argentina Reserve League |
Defensores de Belgrano Reserves |
Defensores Unidos Reserves |
2-1 |
0-0 |
94 |
14:00 |
Ukraine Division 2 |
FC Bukovyna chernivtsi |
Nyva Ternopil |
- |
- |
|
14:00 |
Argentina Reserve League |
All Boys Reserves |
Nueva Chicago Reserves |
0-0 |
0-0 |
3 |
14:00 |
Argentina Reserve League |
Villa Dalmine Reserves |
CA Brown de Adrogue Reserves |
3-2 |
0-0 |
94 |
14:00 |
Argentina Reserve League |
CS Dock Sud Reserves |
Deportivo Merlo Reserves |
1-4 |
0-0 |
92 |
14:00 |
Argentina Reserve League |
Sacachispas Reserves |
Villa San Carlos Reserves |
1-0 |
0-0 |
93 |
15:00 |
UEFA Europa Conference League |
Ordabasy |
Legion Warszawa |
2-2 |
0-0 |
99 |
15:00 |
UEFA Europa Conference League |
Alashkert |
Debrecin VSC |
0-1 |
0-0 |
96 |
15:00 |
UEFA Europa Conference League |
FC Avan Academy |
Aris Thessaloniki |
1-1 |
0-0 |
94 |
15:00 |
UEFA Europa Conference League |
Inter Club Escaldes |
Hibernian |
2-1 |
0-0 |
95 |
15:00 |
UAFA Club Cup |
Sifakesi |
Al Shorta |
0-1 |
0-0 |
97 |
15:00 |
International Club Friendly |
SudTirol |
Sassuolo |
0-4 |
0-0 |
89 |
15:00 |
Uzbek League |
Buxoro FK |
Turon Nukus |
2-3 |
0-0 |
96 |
15:00 |
Argentina Reserve League |
Talleres Remedios Reserves |
Deportivo Armenio Reserves |
1-0 |
0-0 |
91 |
15:30 |
European Women |
Netherlands (W) U19 |
Spain (W) U19 |
0-1 |
0-0 |
92 |
15:30 |
Finland Kolmonen |
TuPS |
MPS |
1-5 |
0-0 |
91 |
15:30 |
Finland Kolmonen |
Kultsu Lappeenranta |
LaPa |
0-2 |
0-0 |
90 |
15:59 |
UEFA Europa Conference League |
Qabala |
Omonia Nicosia FC |
2-3 |
0-0 |
94 |
15:59 |
UEFA Europa Conference League |
Bodo Glimt |
Bohemians 1905 |
3-0 |
0-0 |
92 |
15:59 |
Finland - Kakkonen Lohko |
PEPO Lappeenranta |
JIPPO |
1-4 |
0-0 |
92 |
15:59 |
Finland - Kakkonen Lohko |
OTP |
JS Hercules |
3-1 |
0-0 |
95 |
15:59 |
Finland - Kakkonen Lohko |
TP47 Tornio |
RoPS Rovaniemi |
2-0 |
0-0 |
92 |
15:59 |
Faroe Islands Formuladeildin |
AB Argir |
Toftir B68 |
3-0 |
0-0 |
92 |
15:59 |
International Club Friendly |
Pisa |
US Fiorenzuola |
4-0 |
0-0 |
88 |
15:59 |
International Club Friendly |
Naesby |
Middelfart G og |
1-1 |
0-0 |
90 |
15:59 |
Finland Kolmonen |
Esse IK |
Sporting Kristina |
2-2 |
0-0 |
94 |
15:59 |
Finland Kolmonen |
Korsnas FF |
VPV Pallo-Veikot |
5-3 |
0-0 |
95 |
15:59 |
Finland Kolmonen |
PP-70 |
Pirkkalan JK |
7-0 |
0-0 |
93 |
15:59 |
Finland Kolmonen |
SIF |
SJK Akatemia II |
0-4 |
0-0 |
90 |
15:59 |
Argentina Reserve League |
Canuelas FC Reserves |
Club Comunicaciones Reserves |
0-0 |
0-0 |
93 |
15:59 |
Argentina Reserve League |
Acassuso Reserves |
Los Andes Reserves |
5-0 |
0-0 |
90 |
17:00 |
UEFA Europa Conference League |
Ferencvarosi TC |
Shamrock Rovers |
4-0 |
0-0 |
93 |
17:00 |
UEFA Europa Conference League |
Gzira United |
F91 Dudelange |
2-0 |
0-0 |
91 |
17:00 |
UEFA Europa Conference League |
Kalmar |
FC Pyunik |
1-2 |
0-0 |
99 |
17:00 |
UEFA Europa Conference League |
Kecskemeti TE |
Riga FC |
2-1 |
0-0 |
93 |
17:00 |
UEFA Europa Conference League |
Torpedo Kutaisi |
FK Aktobe Lento |
1-4 |
0-0 |
97 |
17:00 |
UEFA Europa Conference League |
Djurgardens |
Luzern |
1-2 |
0-0 |
94 |
17:00 |
UEFA Europa Conference League |
CSKA Sofia |
Sepsi OSK Sfantul Gheorghe |
0-2 |
0-0 |
95 |
17:00 |
UEFA Europa Conference League |
FC Viktoria Plzen |
KF Drita Gjilan |
0-0 |
0-0 |
96 |
17:00 |
UEFA Europa Conference League |
APOEL Nicosia |
Vojvodina Novi Sad |
2-1 |
0-0 |
96 |
17:00 |
UEFA Europa Conference League |
FK Auda Riga |
Spartak Trnava |
1-1 |
0-0 |
100 |
17:00 |
UAFA Club Cup |
Al-Ahli tripoli |
Al Hilal |
0-0 |
0-0 |
97 |
17:00 |
Russia Cup |
FC Krasnodar |
Spartak Moscow |
1-2 |
0-0 |
95 |
17:00 |
International Club Friendly |
Feyenoord |
Villarreal |
1-1 |
0-0 |
90 |
17:00 |
Finland Kolmonen |
ACE |
Tampereen Peli Toverit |
3-1 |
0-0 |
87 |
17:00 |
Finland Kolmonen |
Toolon Taisto |
EIF Academy |
1-1 |
0-0 |
95 |
17:00 |
Argentina Reserve League |
UAI Urquiza Reserves |
CA Ituzaingo Reserves |
0-4 |
0-0 |
87 |
17:30 |
UEFA Europa Conference League |
CFR Cluj |
Adana Demirspor |
1-1 |
0-0 |
96 |
17:30 |
UEFA Europa Conference League |
Maccabi Tel Aviv |
CS Petrocub |
2-0 |
0-0 |
93 |
17:30 |
UEFA Europa Conference League |
PAOK Saloniki |
Beitar Jerusalem |
0-0 |
0-0 |
92 |
17:30 |
UEFA Europa Conference League |
Basel |
Tobol Kostanai |
1-3 |
2-0 |
93 |
17:30 |
UEFA Europa Conference League |
Red Boys Differdange |
Maribor |
1-0 |
0-0 |
95 |
17:30 |
UEFA Europa Conference League |
Farul Constanta |
Urartu |
3-2 |
0-0 |
97 |
17:30 |
UEFA Europa Conference League |
FC Vorskla Poltava |
Dila Gori |
2-1 |
0-0 |
95 |
17:30 |
Faroe Islands Formuladeildin |
07 Vestur Sorvagur |
EB Streymur |
3-1 |
0-0 |
92 |
17:30 |
Argentina Reserve League |
Atletico Fenix Reserves |
CA Colegiales Reserves |
1-0 |
0-0 |
90 |
18:00 |
UEFA Europa Conference League |
Club Brugge |
Aarhus AGF |
3-0 |
0-0 |
93 |
18:00 |
UEFA Europa Conference League |
ZNK Osijek |
ZalaegerzsegTE |
1-0 |
0-0 |
94 |
18:00 |
UEFA Europa Conference League |
FC Torpedo Zhodino |
AEK Larnaca |
2-3 |
0-0 |
94 |
18:00 |
UEFA Europa Conference League |
FC Twente Enschede |
Hammarby |
1-0 |
0-0 |
93 |
18:00 |
UEFA Europa Conference League |
NK Publikum Celje |
Vitoria Guimaraes |
3-4 |
0-0 |
96 |
18:00 |
UEFA Europa Conference League |
B36 Torshavn |
Haverfordwest County |
2-1 |
0-0 |
93 |
18:00 |
UEFA Europa Conference League |
Besiktas JK |
KF Tirana |
3-1 |
0-0 |
96 |
18:00 |
UEFA Europa Conference League |
KAA Gent |
MSK Zilina |
5-1 |
0-0 |
92 |
18:00 |
UEFA Europa Conference League |
Hapoel Beer Sheva |
FK Panevezys |
1-0 |
0-0 |
92 |
18:00 |
UEFA Europa Conference League |
KA Akureyri |
Dundalk |
3-1 |
0-0 |
91 |
18:00 |
UEFA Europa Conference League |
KF Dukagjini |
Rijeka |
0-1 |
0-0 |
95 |
18:00 |
Argentina Reserve League |
Almirante Brown Reserves |
Quilmes Reserves |
0-0 |
0-0 |
89 |
18:00 |
Argentina Reserve League |
Chacarita Juniors Reserves |
Estudiantes de Buenos Aires Reserves |
0-1 |
0-0 |
93 |
18:30 |
UEFA Europa Conference League |
Lech Poznan |
Kauno Zalgiris |
3-1 |
0-0 |
94 |
18:30 |
UEFA Europa Conference League |
Austria Wien |
Borac Banja Luka |
1-0 |
0-0 |
94 |
18:30 |
European Women |
France (W) U19 |
Germany (W) U19 |
2-2 |
0-0 |
96 |
18:30 |
Iceland Division 1 |
Fjolnir |
UMF Selfoss |
- |
- |
|
18:30 |
Wales FAW Championship |
Goytre Utd |
Cwmbran Celtic |
2-3 |
0-0 |
95 |
18:45 |
UEFA Europa Conference League |
Derry City |
KuPs |
2-1 |
0-0 |
96 |
18:45 |
UEFA Europa Conference League |
Linfield FC |
Pogon Szczecin |
2-4 |
0-0 |
94 |
18:45 |
International Club Friendly |
Erith Belvedere |
Hastings United |
2-2 |
0-0 |
91 |
19:00 |
UEFA Europa Conference League |
Crusaders |
Rosenborg |
2-2 |
0-0 |
93 |
19:00 |
UEFA Europa Conference League |
FK Shkupi |
Levski Sofia |
0-2 |
0-0 |
95 |
19:00 |
UEFA Europa Conference League |
FK Sutjeska Niksic |
FC Santa Coloma |
2-0 |
0-0 |
96 |
19:00 |
UEFA Europa Conference League |
FK Zeljeznicar |
FC Neftci Baku |
2-2 |
0-0 |
97 |
19:00 |
UAFA Club Cup |
Esperance Sportive de Tunis |
Al Ittihad(KSA) |
1-2 |
0-0 |
95 |
19:15 |
Iceland Division 1 |
KFR Aegir |
Throttur Reykjavik |
0-0 |
0-0 |
0 |
19:15 |
Iceland Division 1 |
UMF Njardvik |
Grindavik |
- |
- |
|
19:15 |
Iceland 4 Deild |
Alftanes |
KFK Kopavogur |
0-1 |
0-0 |
94 |
19:15 |
Iceland 4 Deild |
Arborg |
Hamar Hveragerdi |
2-3 |
0-0 |
97 |
19:15 |
Iceland 4 Deild |
KA Asvellir |
KH Hlidarendi |
0-3 |
0-0 |
93 |
19:15 |
Iceland 3 Deild |
Kari Akranes |
Ellidi |
2-3 |
0-0 |
94 |
19:15 |
Iceland Women's Division 1 |
Afturelding (W) |
KR Reykjavik (W) |
2-0 |
0-0 |
94 |
19:15 |
Iceland Women's Division 1 |
Grotta (W) |
Augnablik (W) |
6-1 |
0-0 |
95 |
19:15 |
Iceland Women's Division 1 |
Grindavik (W) |
Fylkir (W) |
- |
- |
|
19:15 |
Iceland Women's Division 1 |
Vikingur Reykjavik (W) |
Fram Reykjavik (W) |
- |
- |
|
20:00 |
Peru Primera Division |
Sporting Cristal |
EM Deportivo Binacional |
5-0 |
0-0 |
95 |
20:00 |
Ecuador Campeonato Serie B |
Manta FC |
Buhos ULVR |
1-1 |
0-0 |
92 |
21:00 |
Colombia Copa Cup |
Cucuta |
Atletico Junior Barranquilla |
4-3 |
0-0 |
95 |
22:00 |
Primera Division de Venezuela |
Angostura FC |
Deportivo La Guaira |
1-2 |
0-0 |
95 |
23:00 |
Chile Cup |
Deportes Temuco |
Universidad de Concepcion |
0-3 |
0-0 |
95 |
23:00 |
USA Independent League |
Michigan Stars |
Gold Star FC Detroit |
3-2 |
0-0 |
94 |
08:00 |
International Club Friendly |
Apollon Limassol FC |
Al-Garrafa |
- |
- |
|
11:00 |
International Club Friendly |
Korea Republic All Stars |
Atletico Madrid |
3-2 |
0-0 |
93 |
15:00 |
International Club Friendly |
Pendikspor |
Ankaragucu |
2-3 |
0-0 |
90 |
15:00 |
International Club Friendly |
Rabotnicki Skopje |
Al-Ettifaq |
0-0 |
0-0 |
91 |
15:59 |
International Club Friendly |
Gubbio |
Cosenza Calcio 1914 |
- |
- |
|
15:59 |
International Club Friendly |
Banni Yas |
Galanta |
4-0 |
0-0 |
87 |
15:59 |
International Club Friendly |
FK Skopje |
FK Rinija Gostivar |
0-0 |
0-0 |
91 |
15:59 |
International Club Friendly |
VFB Lubeck |
Oldenburg |
- |
- |
|
16:30 |
International Club Friendly |
Granada CF B |
Dhamk |
- |
- |
|
17:00 |
International Club Friendly |
Racing Santander |
Athletic Bilbao |
0-0 |
0-0 |
93 |
17:00 |
International Club Friendly |
AS Furiani Agliani |
Bastia |
- |
- |
|
17:30 |
International Club Friendly |
Almeria |
Malaga |
0-1 |
0-0 |
91 |
18:45 |
International Club Friendly |
Nottingham Forest |
Leeds United |
0-2 |
0-0 |
89 |
19:00 |
COTIF Tournament |
Real Madrid U20 |
Mauritania U20 |
- |
- |
|
12:00 |
International Friendly |
Tanzania U18 (W) |
Ethiopia U18 (W) |
- |
- |
|
15:00 |
International Club Friendly |
Mladost Novi Sad |
Kabel Novi Sad |
- |
- |
|
15:00 |
International Friendly |
Uganda (W) U18 |
Zanzibar(W) U18 |
- |
- |
|
18:00 |
Brazil national youth (U20) Football Championship |
Picos U20 |
AE Altos U20 |
2-0 |
0-0 |
95 |
22:00 |
Brazil national youth (U20) Football Championship |
Igrejinha U20 |
Sao Paulo RS U20 |
2-1 |
0-0 |
95 |
18:00 |
Brazil Campeonato Maranhense |
FF Sport Nova Cruz |
CRB (Youth) |
1-2 |
0-0 |
93 |
18:00 |
Brazil Campeonato Maranhense |
Zumbi EC |
CEO |
1-1 |
0-0 |
94 |
15:59 |
International Club Friendly |
Al-Tai |
Ittihad Kalba |
2-1 |
0-0 |
88 |
01:10 |
International Club Friendly |
CD FAS |
A.D. Isidro Metapan |
- |
- |
|
15:59 |
Estonia Cup |
Flora Tallinn II |
Keila JK |
0-0 |
0-0 |
91 |
16:30 |
International Club Friendly |
Al Ahli(UAE) |
Al Wahda(UAE) |
2-0 |
0-0 |
88 |
15:59 |
International Club Friendly |
Apollon Limassol FC |
Al-Garrafa |
- |
- |
|
13:00 |
Argentina Reserve League |
Sportivo Barracas Reserves |
CA Claypole Reserves |
2-3 |
0-0 |
95 |
14:00 |
Argentina Reserve League |
Sportivo Italiano Reserves |
El Porvenir Reserves |
4-0 |
0-0 |
90 |
15:00 |
Argentina Reserve League |
Victoriano Arenas Reserves |
Lujan Reserves |
1-4 |
0-0 |
92 |
15:59 |
Argentina Reserve League |
Ferrocarril Midland Reserves |
General Lamadrid Reserves |
1-1 |
0-0 |
94 |
18:30 |
Argentina Reserve League |
Berazategui Reserves |
Puerto Nuevo Reserves |
1-1 |
0-0 |
95 |
00:00 |
FIFA Women |
Argentina (W) |
South Africa (W) |
2-2 |
0-0 |
96 |
00:30 |
North Central America Leagues Cup |
Minnesota United FC |
Chicago Fire |
2-3 |
0-0 |
94 |
00:30 |
North Central America Leagues Cup |
Nashville |
Toluca |
3-4 |
0-0 |
92 |
01:00 |
Colombia Copa Cup |
Deportivo Cali |
Independiente Santa Fe |
2-1 |
0-0 |
98 |
01:00 |
Panama Liga Prom |
San Francisco Reserves |
SD Panama Oeste |
1-1 |
0-0 |
97 |
01:30 |
Costa Rica Primera Division |
AD San Carlos |
AD Grecia |
3-0 |
0-0 |
89 |
02:00 |
Costa Rica Primera Division |
Cartagines Deportiva SA |
AD Guanacasteca |
1-0 |
0-0 |
95 |
02:00 |
North Central America Leagues Cup |
Club America |
St. Louis City |
4-0 |
0-0 |
91 |
02:30 |
International Club Friendly |
Juventus |
AC Milan |
2-2 |
0-0 |
90 |
02:30 |
International Club Friendly |
San Diego loyalty |
Borussia Dortmund |
0-6 |
0-0 |
93 |
22:59 |
Barbados Premier League |
UWI Blackbirds |
Notre Dame |
3-1 |
0-0 |
90 |
01:00 |
Barbados Premier League |
Wotton FC |
Paradise FC |
0-2 |
0-0 |
89 |
06:00 |
International Club Friendly |
Maccabi Kabilio Jaffa |
Hapoel Ramat Gan |
3-0 |
0-0 |
87 |
07:00 |
Russia Youth Championship League |
Krylya Sovetov Samara Youth |
Zenit St.Petersburg Youth |
2-3 |
0-0 |
94 |
08:00 |
Russia Youth Championship League |
FK Ural Youth |
FC Terek Groznyi Youth |
1-0 |
0-1 |
91 |
08:00 |
Ukraine U21 Liga |
Metalist 1925 Kharkiv(U21) |
FC Shakhtar Donetsk U21 |
- |
- |
|
08:00 |
Indonesia Liga 1 |
Persikabo 1973 |
Persita Tangerang |
2-2 |
0-0 |
96 |
08:00 |
Indonesia Liga 1 |
PSIS Semarang |
Borneo FC |
0-0 |
0-0 |
93 |
08:00 |
Australia NPL Queensland U23 |
Moreton Bay United U23 |
Brisbane City U23 |
3-0 |
0-0 |
90 |
08:15 |
VIC Women’s Premier League |
Preston Lions (W) |
FC Bulleen Lions (W) |
2-1 |
0-0 |
94 |
08:15 |
Australia Victorian Premier League U21 |
Oakleigh Cannons U21 |
Avondale FC U21 |
2-0 |
0-0 |
89 |
08:15 |
Australia Victoria NPL2 U20 League |
Pascoe Vale SC U20 |
Eastern Lions U21 |
4-2 |
0-0 |
89 |
08:30 |
FIFA Women |
England (W) |
Denmark (W) |
1-0 |
0-0 |
93 |
08:30 |
Australia NPL Queensland U23 |
Rochedale Rovers U23 |
Lions FC U23 |
2-2 |
0-0 |
91 |
09:00 |
International Club Friendly |
Como |
Pro Patria |
1-0 |
0-0 |
87 |
09:00 |
International Club Friendly |
FC Bihor Oradea |
ACS Dumbravita |
0-3 |
0-0 |
73 |
09:00 |
Ukraine U21 Liga |
LNZ Cherkasy U21 |
Chernomorets Odessa U21 |
- |
- |
|
09:00 |
Ukraine U21 Liga |
Rukh Vynnyky U21 |
Zorya U21 |
- |
- |
|
09:00 |
Myanmar Professional League |
Ayeyawady united |
Mahar United |
0-0 |
0-0 |
0 |
09:00 |
Australia Queensland State Women's Premier League |
Mitchelton (W) |
Souths United SC (W) |
4-1 |
0-0 |
93 |
09:00 |
Myanmar League Women |
Myawady FC (W) |
Sport Education (W) |
2-1 |
0-0 |
93 |
09:00 |
Myanmar League Women |
Thitsar Arman FC (W) |
Ispe FC (W) |
3-4 |
0-0 |
97 |
09:30 |
NSW Premier League |
Sydney FC (Youth) |
Spirit FC |
1-0 |
0-0 |
92 |
09:30 |
Myanmar Professional League |
Shan United |
Mawyawadi |
4-0 |
0-0 |
94 |
09:45 |
Victorian State League Division 1 |
Dandenong City SC |
Northcote City |
3-1 |
0-0 |
94 |
10:00 |
QLD Premier League |
Moreton Bay United |
Brisbane City |
3-2 |
0-0 |
94 |
10:00 |
Finland Women League 1 |
Ilott (W) |
Lahti s (W) |
- |
- |
|
10:00 |
Australia New South Wales League 2 |
Nepean Football Club |
PCYC Parramatta Eagles |
2-1 |
0-0 |
88 |
10:15 |
Victorian State League Division 1 |
Pascoe Vale SC |
Eastern Lions SC |
0-1 |
0-0 |
81 |
10:15 |
TAS Premier League |
Riverside Olympic |
Launceston City |
1-0 |
0-0 |
95 |
10:15 |
Australia Victoria State League |
Essendon Royals |
Boroondara |
3-1 |
0-0 |
86 |
10:20 |
International Club Friendly |
Cerezo Osaka |
Paris Saint Germain (PSG) |
2-2 |
0-0 |
78 |
10:30 |
VIC Premier League |
Oakleigh Cannons |
Avondale FC |
0-0 |
0-0 |
70 |
10:30 |
Victorian State League Division 1 |
Preston Lions |
FC Bulleen Lions |
1-1 |
0-0 |
73 |
10:30 |
QLD Premier League |
Rochedale Rovers |
Queensland Lions SC |
1-0 |
0-0 |
64 |
10:30 |
Australian cloth |
North Pine United |
Pine Hills |
1-2 |
0-0 |
61 |
10:30 |
Australia Queensland State Women's Premier League |
Brisbane Olympic (W) |
Peninsula Power (W) |
0-1 |
0-0 |
64 |
10:30 |
Australia Victoria State League 1 |
Altona City |
Whittlesea United |
1-0 |
0-0 |
69 |
10:30 |
Australia Queensland Premier League 2 |
Holland Park Hawks FC |
North Star |
1-0 |
0-0 |
68 |
11:00 |
FIFA Women |
China (W) |
Haiti (W) |
0-0 |
1-0 |
0 |
11:00 |
International Club Friendly |
SC Cambuur |
FC Utrecht Reserves |
1-0 |
0-0 |
0 |
11:00 |
Ukraine Division 2 |
Metalurh Zaporizhya |
Kremin Kremenchuk |
- |
- |
|
11:00 |
Australia Darwin Premier League |
University Azzurri FC |
Mindil Aces |
0-0 |
0-0 |
0 |
11:35 |
Chinese Super League |
Henan Football Club |
Shenzhen FC |
0-0 |
0-0 |
24 |
11:45 |
Singapore League |
DPMM FC |
Geylang United FC |
0-0 |
0-0 |
13 |
11:45 |
Singapore League |
Albirex Niigata FC |
Tampines Rovers FC |
2-0 |
0-0 |
14 |
12:00 |
International Club Friendly |
Freiburg II |
TSG Hoffenheim (Youth) |
- |
- |
|
12:00 |
Ukraine Division 2 |
FK Nyva Buzova |
Ahrobiznes TSK Romny |
- |
- |
|
12:00 |
Russia Youth Championship League |
FK Nizhny Novgorod Youth |
FShM Moscow Youth |
- |
- |
|
12:00 |
Russia Youth Championship League |
Rubin Kazan (R) |
FK Krasnodar Youth |
- |
- |
|
12:00 |
Indonesia Liga 1 |
Persik Kediri |
Persib Bandung |
- |
- |
|
12:15 |
V.League 1 |
Hanoi FC |
Nam Dinh FC |
- |
- |
|
13:00 |
UAFA Club Cup |
CR Belouizdad |
Raja Casablanca Atlhletic |
- |
- |
|
13:00 |
Liga Super Malaysia |
Kelantan United |
PDRM |
- |
- |
|
13:00 |
Liga Super Malaysia |
Terengganu |
Negeri Sembilan |
- |
- |
|
13:00 |
International Club Friendly |
Torino |
Modena |
- |
- |
|
13:00 |
Ukraine Division 2 |
FC Livyi Bereh |
Hirnyk-Sport |
- |
- |
|
13:00 |
Russia Youth Championship League |
Baltika Kaliningrad Youth |
FK Orenburg Youth |
- |
- |
|
14:00 |
International Club Friendly |
Union Berlin |
Pafos FC |
- |
- |
|
14:00 |
Ukraine Division 2 |
FC Karpaty Lviv |
Khust City |
- |
- |
|
14:00 |
Russia Youth Championship League |
CSKA Moscow (R) |
Dinamo Moscow Youth |
- |
- |
|
14:00 |
Russia Youth Championship League |
Fakel Youth |
FK Rostov Youth |
- |
- |
|
14:00 |
Russia Youth Championship League |
Lokomotiv Moscow Youth |
Konopliev Youth |
- |
- |
|
14:00 |
Russia Youth Championship League |
PFC Sochi Youth |
Chertanovo Moscow Youth |
- |
- |
|
14:00 |
Russia Youth Championship League |
Spartak Moscow Youth |
UOR-5 Moskovskaya Oblast Youth |
- |
- |
|
14:00 |
Lithuania - 2.Division |
FK Zalgiris Vilnius B |
Ekranas Panevezys |
- |
- |
|
14:30 |
International Club Friendly |
Groningen |
De Graafschap |
- |
- |
|
15:00 |
Finland Veikkausliga |
Ilves Tampere |
Vaasa VPS |
- |
- |
|
15:00 |
UAFA Club Cup |
Zamalek |
U.S.Monastir |
- |
- |
|
15:00 |
Slovakia 2. Liga |
Slavoj Trebisov |
Slovan Bratislava B |
- |
- |
|
15:00 |
International Club Friendly |
Avranches |
Concarneau |
- |
- |
|
15:00 |
International Club Friendly |
Cittadella |
Trento |
- |
- |
|
15:00 |
International Club Friendly |
FC Brasov |
ACS Olimpic Cetate Rasnov |
- |
- |
|
15:00 |
International Club Friendly |
Padova |
Sassari Torres |
- |
- |
|
15:00 |
Uzbek League |
FK Andijon |
Nasaf Qarshi |
- |
- |
|
15:00 |
Uzbek League |
Olympic FK Tashkent |
Pakhtakor |
- |
- |
|
15:00 |
Estonia Teine Liiga |
Viljandi Tulevik |
JK Welco Elekter |
- |
- |
|
15:00 |
Slovenia U19 |
NK Aluminij U19 |
Olimpija Ljubljana U19 |
- |
- |
|
15:15 |
Czech Republic 2.Liga |
Dukla Prague |
Vyskov |
- |
- |
|
15:30 |
Romania Liga I |
Universitatea Craiova |
Universitaea Cluj |
- |
- |
|
15:30 |
Finland Kolmonen |
HyPS Hyvinkaa |
Valtti |
- |
- |
|
15:30 |
Finland Kolmonen |
Mypa |
Edustus IPS |
- |
- |
|
15:30 |
Finland Kolmonen |
MaPS Masku |
TPK Pallokerho |
- |
- |
|
15:45 |
Austria Erste Division |
Trenkwalder Admira Wacker |
SV Stripfing Weiden |
- |
- |
|
15:45 |
Austria Erste Division |
SC Bregenz |
First Wien 1894 |
- |
- |
|
15:45 |
Austria Erste Division |
Grazer AK |
SKU Amstetten |
- |
- |
|
15:45 |
Austria Erste Division |
Lafnitz |
Kapfenberg |
- |
- |
|
15:45 |
Austria Erste Division |
Leoben |
SV Horn |
- |
- |
|
15:45 |
Austria Erste Division |
FC Liefering |
FC Dornbirn 1913 |
- |
- |
|
15:59 |
Finland - Kakkonen Lohko |
P-Iirot |
Tampere United |
- |
- |
|
15:59 |
Poland Liga 1 |
Gornik Leczna |
Arka Gdynia |
- |
- |
|
15:59 |
Poland Division 2 |
Wisla Pulawy |
LKS Lodz II |
- |
- |
|
15:59 |
Ukrainian Premier League |
Veres |
Polissya Zhytomyr |
- |
- |
|
15:59 |
Czech Republic 2.Liga |
Opava |
SK Slovan Varnsdorf |
- |
- |
|
15:59 |
Czech Republic 2.Liga |
FK MAS Taborsko |
Sparta Praha B |
- |
- |
|
15:59 |
Lithuania - 1.Division |
DFK Dainava Alytus |
Siauliai |
- |
- |
|
15:59 |
Estonia Champions League |
FC Flora Tallinn |
Parnu JK Vaprus |
- |
- |
|
15:59 |
International Club Friendly |
KFUM Roskilde |
Roskilde |
- |
- |
|
15:59 |
Finland Kolmonen |
NOPS |
TKT Tampere |
- |
- |
|
15:59 |
Finland Kolmonen |
SAPA |
PPJ/Ruoholahti |
- |
- |
|
15:59 |
Finland Kolmonen |
FC Kontu |
HPS |
- |
- |
|
15:59 |
Finland Kolmonen |
Puiu |
NouLa |
- |
- |
|
15:59 |
Austria Landesliga |
Innsbrucker AC |
SV Vols |
- |
- |
|
15:59 |
Jordan League Women |
Al Orthodoxi (W) |
Al Naser (W) |
- |
- |
|
15:59 |
Austrian 3.Liga |
ASK Klagenfurt |
Union Gurten |
- |
- |
|
15:59 |
Austrian 3.Liga |
SR Donaufeld Wien |
SV Leobendorf |
- |
- |
|
16:15 |
Germany Regionalliga |
TSV Aubstadt |
Eintracht Bamberg |
- |
- |
|
16:15 |
Finland Kolmonen |
HIFK 2 |
EPS Reservi |
- |
- |
|
16:15 |
Finland Kolmonen |
Komeetat |
LehPa Kontiolahti |
- |
- |
|
16:15 |
Finland Kolmonen |
Aifk Turku |
VG 62 |
- |
- |
|
16:15 |
Austria Landesliga |
SC Landskron |
KAC 1909 |
- |
- |
|
16:30 |
Germany Regionalliga |
SpVgg Ansbach |
Greuther Furth (Youth) |
- |
- |
|
16:30 |
Germany Regionalliga |
SV Schalding Heining |
Schweinfurt 05 FC |
- |
- |
|
16:30 |
International Club Friendly |
Fortuna Koln |
FC Koln |
- |
- |
|
16:30 |
International Club Friendly |
FC Rouen |
St Pryve St Hilaire |
- |
- |
|
16:30 |
International Club Friendly |
Preuben Munster |
Kickers Offenbach |
- |
- |
|
16:30 |
Sweden Div 3 Mellersta |
BK Astrio |
Laholms FK |
- |
- |
|
16:30 |
Slovenia U19 |
NK Radomlje U19 |
NK Maribor U20 |
- |
- |
|
16:30 |
Finland Kolmonen |
JäPS/47 |
PKKU II |
- |
- |
|
16:30 |
Germany Oberliga NOFV |
Kaiserslautern (Youth) |
TSG Pfeddersheim |
- |
- |
|
17:00 |
Germany Regionalliga |
TuS Blau-Weiss Lohne |
Hannover 96 Am |
- |
- |
|
17:00 |
Germany Regionalliga |
Rot-Weiss Erfurt |
Hansa Rostock II |
- |
- |
|
17:00 |
Germany Regionalliga |
Hertha BSC Berlin Youth |
BSG Chemie Leipzig |
- |
- |
|
17:00 |
Germany Regionalliga |
FC Lokomotive Leipzig |
VSG Altglienicke |
- |
- |
|
17:00 |
Germany Regionalliga |
Viktoria Aschaffenburg |
TSV Buchbach |
- |
- |
|
17:00 |
Germany Regionalliga |
Bayern Munchen (Youth) |
Te Cu Kukuh Atta Seip |
- |
- |
|
17:00 |
Germany Regionalliga |
FC Memmingen |
Nurnberg (Youth) |
- |
- |
|
17:00 |
Germany Regionalliga |
FC Augsburg II |
Wurzburger Kickers |
- |
- |
|
17:00 |
Sweden Superettan |
AFC Eskilstuna |
Skovde AIK |
- |
- |
|
17:00 |
Denmark Superligaen |
Viborg |
Lyngby |
- |
- |
|
17:00 |
Danish 1st Division |
Hobro |
Naestved |
- |
- |
|
17:00 |
Danish 1st Division |
Herfolge Boldklub Koge |
Vendsyssel |
- |
- |
|
17:00 |
Danish 1st Division |
Sonderjyske |
Fredericia |
- |
- |
|
17:00 |
UAFA Club Cup |
Al Kuwait SC |
Al Wahda(UAE) |
- |
- |
|
17:00 |
Russian National Football League |
Akron Togliatti |
Arsenal Tula |
- |
- |
|
17:00 |
Poland Division 2 |
Skra Czestochowa |
Sandecja Nowy Sacz |
- |
- |
|
17:00 |
International Club Friendly |
Real Zaragoza |
FC Cartagena |
- |
- |
|
17:00 |
International Club Friendly |
FK Dubocica |
FC Vardar Skopje |
- |
- |
|
17:00 |
International Club Friendly |
Heracles Almelo |
Excelsior SBV |
- |
- |
|
17:00 |
International Club Friendly |
Villarreal B |
Andorra FC |
- |
- |
|
17:00 |
Sweden Div 3 Mellersta |
Hassleholms IF |
Osterlen FF |
- |
- |
|
17:00 |
Sweden Div 3 Mellersta |
Sifhalla |
BK Forward |
- |
- |
|
17:00 |
Finland Kolmonen |
Kings |
KeuPa |
- |
- |
|
17:00 |
Germany Oberliga NOFV |
Bischofswerdaer FV |
SC Freital |
- |
- |
|
17:00 |
Germany Oberliga NOFV |
ASV Cham |
SSV Jahn Regensburg II |
- |
- |
|
17:00 |
Austrian 3.Liga |
Neusiedl |
Team Wiener Linien |
- |
- |
|
17:00 |
Austrian 3.Liga |
ASK Voitsberg |
SC Weiz |
- |
- |
|
17:00 |
Austrian 3.Liga |
TUS Bad Gleichenberg |
Wallern |
- |
- |
|
17:00 |
Austrian 3.Liga |
SC Gleisdorf |
SV Ried B |
- |
- |
|
17:00 |
Austrian 3.Liga |
Vocklamarkt |
USV RB Weindorf St.Anna |
- |
- |
|
17:00 |
Austrian 3.Liga |
SK Vorwarts Steyr |
LASK (Youth) |
- |
- |
|
17:00 |
Austrian 3.Liga |
Allerheiligen |
Deutschlandsberger SC |
- |
- |
|
17:30 |
Germany Regionalliga |
Alemannia Aachen |
Wuppertaler |
- |
- |
|
17:30 |
Germany Regionalliga |
SV Meppen |
SV Drochtersen/Assel |
- |
- |
|
17:30 |
Switzerland Challenge League |
Schaffhausen |
Thun |
- |
- |
|
17:30 |
Switzerland Challenge League |
Stade Nyonnais |
Neuchatel Xamax |
- |
- |
|
17:30 |
Poland Division 2 |
Chojniczanka Chojnice |
Lech II Poznan |
- |
- |
|
17:30 |
Austria Landesliga |
SK St Johann |
Worgl Obi SV |
- |
- |
|
17:30 |
Germany Oberliga NOFV |
FC Sonthofen |
SV Erlbach |
- |
- |
|
17:30 |
Germany Oberliga NOFV |
Wadegesi Heim |
Engers |
- |
- |
|
17:30 |
Norway Division 4 |
IF Floya |
Skjervoy |
- |
- |
|
17:30 |
Austrian 3.Liga |
Andelsbuch |
SC Mannsdorf |
- |
- |
|
17:30 |
Austrian 3.Liga |
Ardagger |
Traiskirchen |
- |
- |
|
17:30 |
Austrian 3.Liga |
Favoritner AC |
Mauerwerk |
- |
- |
|
17:30 |
Austrian 3.Liga |
Kremser |
Rapid Vienna (Youth) |
- |
- |
|
17:30 |
Austrian 3.Liga |
SV Oberwart |
Wiener SC |
- |
- |
|
17:45 |
Wales FAW Championship |
Chirk AAA |
Buckley Town |
- |
- |
|
18:00 |
Iceland Division 1 |
Leiknir Reykjavik |
Thor Akureyri |
- |
- |
|
18:00 |
Hungary Borsodi Liga |
MTK Hungaria |
Paksi SE Honlapja |
- |
- |
|
18:00 |
Croatia 1.Division |
NK Varteks Varazdin |
Slaven Koprivnica |
- |
- |
|
18:00 |
Primera Division de Paraguay |
Guairena |
Tacuary |
- |
- |
|
18:00 |
Primera Division de Paraguay |
resistencia SC |
Cerro Porteno |
- |
- |
|
18:00 |
Primera Division de Paraguay |
Sportivo Ameliano |
Libertad |
- |
- |
|
18:00 |
Primera Division de Paraguay |
Sportivo Trinidense |
Olimpia Asuncion |
- |
- |
|
18:00 |
International Club Friendly |
Tranmere Rovers |
Wigan Athletic |
- |
- |
|
18:00 |
International Club Friendly |
Portstewart |
Coleraine |
- |
- |
|
18:00 |
Slovenia 2.Liga |
NK Nafta |
Krka |
- |
- |
|
18:00 |
BRA SPC |
Sao Caetano |
Portuguesa Desportos |
- |
- |
|
18:00 |
COTIF Tournament |
Saudi Arabia U20 |
Elche U20 |
- |
- |
|
18:00 |
Paraguay Women League |
Sportivo Trinidense (W) |
Cerro Porteno (W) |
- |
- |
|
18:00 |
Brazil national youth (U20) Football Championship |
Real SC U20 |
Novo Horizonte/RS U20 |
- |
- |
|
18:00 |
Copa LFPB |
Real Santa Cruz |
Club Guabira |
1-3 |
0-0 |
95 |
18:00 |
Copa LFPB |
The Strongest |
Aurora |
0-1 |
0-0 |
97 |
18:00 |
Austrian 3.Liga |
Austria Wien (Youth) |
Wiener Viktoria |
- |
- |
|
18:15 |
Switzerland Challenge League |
FC Sion |
Aarau |
- |
- |
|
18:15 |
Bulgaria Premier League |
FK Levski Krumovgrad |
Cherno More Varna |
- |
- |
|
18:30 |
German Bundesliga 2 |
Hamburger SV |
Schalke 04 |
- |
- |
|
18:30 |
Austrian Bundesliga |
LASK Linz |
Rapid Wien |
- |
- |
|
18:30 |
Poland Ekstraklasa |
Ruch Chorzow |
LKS Lodz |
- |
- |
|
18:30 |
Poland Liga 1 |
Lechia Gdansk |
Motor Lublin |
- |
- |
|
18:30 |
Romania Liga I |
Rapid Bucuresti |
FC Botosani |
- |
- |
|
18:30 |
Slovak Super Liga |
Dukla Banska Bystrica |
Sport Podbrezova |
- |
- |
|
18:30 |
International Club Friendly |
South Shields |
Gateshead |
- |
- |
|
18:30 |
International Club Friendly |
Hartlepool United |
Harrogate Town |
- |
- |
|
18:30 |
International Club Friendly |
Stockport County |
Blackburn Rovers |
- |
- |
|
18:30 |
Wales FAW Championship |
Afan Lido |
Abertillery Bluebirds |
- |
- |
|
18:30 |
Wales FAW Championship |
Briton Ferry Athletic |
Llanelli |
- |
- |
|
18:30 |
Wales FAW Championship |
Trefelin |
Cambrian Clydach |
- |
- |
|
18:45 |
Belgian Pro League |
Saint Gilloise |
Anderlecht |
- |
- |
|
18:45 |
Ireland Premier Division |
Cork City |
Shelbourne |
- |
- |
|
18:45 |
Ireland Premier Division |
Drogheda United |
Sligo Rovers |
- |
- |
|
18:45 |
Ireland Premier Division |
Bohemians |
UC Dublin |
- |
- |
|
18:45 |
Ireland First Division |
Galway United |
Bray Wanderers |
- |
- |
|
18:45 |
Ireland First Division |
Wexford (Youth) |
Treaty United |
- |
- |
|
18:45 |
Ireland First Division |
Athlone Town |
Waterford United |
- |
- |
|
18:45 |
Ireland First Division |
Kerry FC |
Finn Harps |
- |
- |
|
18:45 |
International Club Friendly |
Farnborough Town |
Dorking |
- |
- |
|
18:45 |
Wales FAW Championship |
Ruthin Town FC |
Mold Alexandra |
- |
- |
|
19:00 |
UAFA Club Cup |
Al-Nassr |
Al-Shabab(KSA) |
- |
- |
|
19:00 |
Bolivia Primera Division |
Libertad Gran Mamore FC |
Nacional Potosi |
- |
- |
|
19:15 |
Iceland Division 1 |
Afturelding |
Akranes |
- |
- |
|
19:15 |
Portugal League Cup |
AVS Futebol SAD |
Vizela |
- |
- |
|
19:15 |
Iceland 4 Deild |
Skallagrimur |
Tindastoll Sauda |
- |
- |
|
19:30 |
Argentine Division 1 |
Argentinos Juniors |
Estudiantes La Plata |
- |
- |
|
19:30 |
Argentine Division 1 |
Club Atlético Unión |
Defensa Y Justicia |
- |
- |
|
19:30 |
Brazil national youth (U20) Football Championship |
Nacional Fast Club Youth |
Librade U20 |
- |
- |
|
20:00 |
Peru Primera Division |
Cusco FC |
Academia Deportiva Cantolao |
- |
- |
|
20:00 |
Primera Division de Venezuela |
Universidad Central de Venezuela |
Portuguesa FC |
- |
- |
|
20:00 |
Argentina Cup |
Instituto AC Cordoba |
CA Huracan |
0-2 |
0-0 |
94 |
20:15 |
Paraguay Women League |
Guairena FC (W) |
Sportivo Ameliano (W) |
- |
- |
|
20:30 |
COTIF Tournament |
Valencia U20 |
ADH Brasil |
- |
- |
|
20:30 |
Panama Liga Prom |
CD Universitario Reserves |
Herrera FC Reserves |
- |
- |
|
21:00 |
Primera Division de Paraguay |
General Caballero LJM |
Sportivo Luqueno |
- |
- |
|
21:00 |
Paraguayan Division 2 |
Independiente Luque |
Deportivo Santani |
- |
- |
|
22:00 |
Argentine Division 1 |
Belgrano |
Rosario Central |
- |
- |
|
22:00 |
Argentine Division 1 |
Newells Old Boys |
Talleres Cordoba |
- |
- |
|
22:00 |
Brazil Serie B |
Ceara |
Ituano SP |
- |
- |
|
22:00 |
Chile Primera Division |
O.Higgins |
Nublense |
- |
- |
|
22:00 |
Panama Liga Prom |
Sporting San Miguelito Reserves |
Universidad de Panama |
- |
- |
|
22:15 |
Primera Division de Venezuela |
Monagas SC |
Zamora Barinas |
- |
- |
|
23:00 |
Colombia Copa Premier |
Patriotas FC |
Real Cartagena |
- |
- |
|
23:00 |
Dominican Republic Liga |
Cibao FC |
Atletico Vega Real |
- |
- |
|
23:00 |
Canadian Premier League |
Forge FC |
Vancouver FC |
- |
- |
|
23:00 |
NWSL Challenge Cup |
Washington Spirit (W) |
Gotham FC (W) |
- |
- |
|
23:15 |
Paraguayan Division 2 |
Sportivo San Lorenzo |
Sol de America Pastoreo |
- |
- |
|
23:30 |
Primera Division de Paraguay |
Guarani CA |
FC Nacional Asuncion |
- |
- |
|
23:30 |
Bolivia Primera Division |
Royal Pari FC |
Real Tomayapo |
- |
- |
|
23:30 |
International Club Friendly |
Brighton Hove Albion |
Newcastle United |
- |
- |
|
23:30 |
USA MLS Next Pro League |
Atlanta United FC II |
Columbus Crew B |
- |
- |
|
17:00 |
Germany Oberliga NOFV |
Tus Dassendorf |
SC Concordia Hamburg |
- |
- |
|
08:00 |
International Club Friendly |
UD Marbella |
Lincoln Red Imps FC |
0-1 |
0-0 |
89 |
16:30 |
Austrian 3.Liga |
FC Wolfurt |
Rheindorf Altach B |
- |
- |
|
17:00 |
Austrian 3.Liga |
SC Schwaz |
RW Rankweil |
- |
- |
|
17:00 |
Austrian 3.Liga |
SV Wals-Grunau |
Kufstein |
- |
- |
|
19:00 |
USA USL League Two |
Ballard Football Club |
Ventura County Fusion |
- |
- |
|
19:15 |
Iceland 3 Deild |
Reynir Sandgerdi |
UMF Vidir |
- |
- |
|
20:00 |
Iceland 3 Deild |
FC Arbaer |
IH Hafnarfjordur |
- |
- |
|
23:30 |
USA USL League Two |
Flint City Bucks |
Des Moines Menace |
- |
- |
|
14:00 |
Belarus Cup |
FC Minsk |
Dnepr Mogilev |
- |
- |
|
15:00 |
Belarus Cup |
Dinamo Minsk |
Osipovichy |
- |
- |
|
17:00 |
JOR SUC |
Al Wihdat Amman |
Al Faisaly |
- |
- |
|
05:30 |
International Club Friendly |
Shimshon Kafr Qasim |
Hapoel Raanana |
0-1 |
0-0 |
90 |
09:00 |
International Club Friendly |
Cadiz |
Las Palmas |
0-1 |
0-0 |
88 |
09:00 |
International Club Friendly |
Villefranche |
Macon |
3-0 |
0-0 |
90 |
09:00 |
International Club Friendly |
Arminia Bielefeld |
Sportfreunde Lotte |
0-0 |
0-0 |
5 |
12:30 |
International Club Friendly |
Vitesse Arnhem |
Eintracht Frankfurt |
- |
- |
|
12:30 |
International Club Friendly |
Ipswich Town |
RB Leipzig |
- |
- |
|
13:45 |
International Club Friendly |
RB Leipzig |
Werder Bremen |
- |
- |
|
14:00 |
International Club Friendly |
Austria Wien (W) |
Sparta Praha (W) |
- |
- |
|
14:00 |
International Club Friendly |
ADO Den Haag |
VVV Venlo |
- |
- |
|
14:00 |
International Club Friendly |
Bordeaux |
Osasuna |
- |
- |
|
15:00 |
International Club Friendly |
Werder Bremen |
Ipswich Town |
- |
- |
|
15:00 |
International Club Friendly |
Gornik Polkowice |
GKP Gorzow |
- |
- |
|
15:59 |
International Club Friendly |
NEC Nijmegen |
Al-Taawon |
- |
- |
|
15:59 |
International Club Friendly |
GOAL FC |
Martigues |
- |
- |
|
15:59 |
International Club Friendly |
SC Retz |
SV Wienerberger |
- |
- |
|
15:59 |
International Club Friendly |
Bologna |
Monaco |
- |
- |
|
15:59 |
International Club Friendly |
Al-Sharjah |
Al Bataeh |
- |
- |
|
15:59 |
International Club Friendly |
Levante |
Qatar SC |
- |
- |
|
17:00 |
International Club Friendly |
SV Atlas Delmenhorst |
Brinkumer SV |
- |
- |
|
17:00 |
International Club Friendly |
Jersey Bulls |
Stenhousemuir |
- |
- |
|
17:00 |
International Club Friendly |
Jette |
Rupel Boom |
- |
- |
|
17:00 |
International Club Friendly |
PEC Zwolle |
Venezia |
- |
- |
|
17:00 |
International Club Friendly |
Langenrohr |
Stadlau |
- |
- |
|
17:00 |
International Club Friendly |
CF Intercity |
Al Ain |
- |
- |
|
17:00 |
International Club Friendly |
Saumur OL |
Cholet So |
- |
- |
|
17:30 |
International Club Friendly |
Real Betis |
Burnley |
- |
- |
|
17:30 |
International Club Friendly |
Feyenoord Rotterdam (W) |
Racing Genk (W) |
- |
- |
|
18:00 |
International Club Friendly |
Doxa Katokopias |
Anorthosis Famagusta FC |
- |
- |
|
18:00 |
International Club Friendly |
Forest Green Rovers |
West Bromwich(WBA) |
- |
- |
|
18:00 |
International Club Friendly |
Hebburn Town |
Sunderland U21 |
- |
- |
|
18:30 |
International Club Friendly |
Blyth Spartans |
Whitby Town |
- |
- |
|
18:30 |
International Club Friendly |
Colchester United |
West Ham U21 |
- |
- |
|
18:45 |
International Club Friendly |
Swindon Supermarine |
Taunton Town |
- |
- |
|
23:00 |
International Friendly |
Anguilla (W) |
Sint Maarten (W) |
- |
- |
|
15:59 |
Slovenia U19 |
Domzale U19 |
NK Publikum Celje U19 |
- |
- |
|
18:00 |
Germany Oberliga NOFV |
VfR Wormatia Worms |
FC Bitburg |
- |
- |
|
22:30 |
Brazil Mineiluo group B League |
Boa Esporte Clube |
Betim FC |
- |
- |
|
09:00 |
International Club Friendly |
FK Rad Beograd |
FK Prva Iskra Baric |
- |
- |
|
17:00 |
Schleswig Holstein Liga |
Heider SV |
MTSV Hohenwestedt |
- |
- |
|
10:00 |
International Club Friendly |
Lokomotiv Gomel |
Slavia Mozyr |
- |
- |
|
15:00 |
International Club Friendly |
Al Rayyan |
Al-Wasl |
- |
- |
|
15:59 |
International Club Friendly |
NK Tomislav |
HNK Sibenik |
- |
- |
|
17:00 |
International Club Friendly |
zelzate |
Club Brugge Ⅱ |
- |
- |
|
13:00 |
Mideast Europe Cup |
Sparta Praha U19 |
West Ham United U19 |
- |
- |
|
15:30 |
Mideast Europe Cup |
Slavia Praha U19 |
Al Ain SCC U19 |
- |
- |
|
15:00 |
Russia Division 2 |
FK Kolomna |
FK Znamya Noginsk |
- |
- |
|
15:30 |
Bulgaria B PFG |
Septemvri Sofia |
Spartak Pleven |
- |
- |
|
17:30 |
Germany Oberliga NOFV |
SC Victoria Hamburg |
FC Suderelbe |
- |
- |
|
17:30 |
Germany Oberliga NOFV |
FC Eddersheim |
Eintracht Stadtallendorf |
- |
- |
|
18:30 |
Wales FAW Championship |
Ammanford |
Taffs Well |
- |
- |
|
19:00 |
Argentine Torneo A |
Estudiantes de San Luis |
Huracan Las Heras |
- |
- |
|
22:00 |
Uruguay Segunda |
Rentistas |
IA Sud America |
- |
- |
|
23:35 |
Argentine Torneo A |
Sportivo Belgrano |
Gimnasia C. Uruguay |
- |
- |
|
19:30 |
Brazil Campeonato Maranhense |
Atletico Cliper Clube |
Joao Carlos(JC) AM |
- |
- |
|
15:00 |
Czech Republic Cup |
Bzenec |
Sokol Lanzho |
- |
- |
|
15:30 |
Czech Republic Cup |
SK Batov |
Hodonin Sardice |
- |
- |
|
15:59 |
Czech Republic Cup |
FC Slavia HK |
SK Vysoke Myto |
- |
- |
|
15:59 |
Czech Republic Cup |
Horovice |
Sokol Hostoun |
- |
- |
|
06:15 |
Chinese Women FA Cup |
Tianjin Shengde (W) |
Guangzhou FC W |
0-0 |
0-0 |
45 |
06:15 |
Chinese Women FA Cup |
Foshan Athletics (W) |
Dalian Professional W |
- |
- |
|
06:15 |
Chinese Women FA Cup |
Changchun Masses Properties (W) |
Beijing Beikong (W) |
3-1 |
0-0 |
90 |
06:15 |
Chinese Women FA Cup |
Guangxi Pingguo Beinong W |
Jiangsu Wuxi (W) |
- |
- |
|
08:30 |
Chinese Women FA Cup |
Guangdong Meizhou (W) |
Wuhan Jianghan (W) |
0-3 |
0-0 |
91 |
08:30 |
Chinese Women FA Cup |
Shanghai RCB (W) |
Hangzhou YinHang (W) |
- |
- |
|
08:30 |
Chinese Women FA Cup |
ShanXi zhidan (W) |
Yongchuan Chashan Bamboo Sea (W) |
2-1 |
0-0 |
88 |
08:30 |
Chinese Women FA Cup |
Sichuan (W) |
Wuhan Three Towns Martial Arts (W) |
- |
- |
|
07:30 |
International Club Friendly |
CS Viitorul Daesti |
CS Gilortul Targu Carbunesti |
3-1 |
0-0 |
89 |
09:30 |
Calcutta Football League |
Patha Chakra |
Dalhousie AC |
1-1 |
0-0 |
95 |
13:00 |
International Club Friendly |
Beerschot Wilrijk |
Den Bosch |
- |
- |
|
13:00 |
International Club Friendly |
NAC Breda |
Mamelodi Sundowns |
- |
- |
|
15:30 |
International Club Friendly |
Arda |
Etar |
- |
- |
|
17:00 |
International Club Friendly |
Tubize |
Francs Borains |
- |
- |
|
15:30 |
Czech Republic Cup |
AFC Humpolec |
Zdar nad Sazavou |
- |
- |
|
15:30 |
Czech Republic Cup |
Slavicin |
Otrokovice |
- |
- |
|
07:30 |
Northern NSW U20 League |
Sydney FC U20 |
NWS Spirit FC U20 |
5-1 |
0-0 |
89 |
18:30 |
Argentina Regional League |
Nacional JM Paz |
C.U.N.E. |
- |
- |
|
18:30 |
Argentina Regional League |
Deportivo Guiraldes |
CD Policiales |
- |
- |
|
12:15 |
Brunei Super League |
BSRC |
Rimba Star |
- |
- |
|
12:15 |
Brunei Super League |
Kota Ranger |
Indera FC |
- |
- |
|
12:00 |
Argentina Youth League |
CA Brown de Adrogue U20 |
Patronato Parana U20 |
- |
- |
|
12:00 |
Argentina Youth League |
Temperley U20 |
CD Moron U20 |
- |
- |
|
13:00 |
Argentina Youth League |
All Boys U20 |
San Telmo U20 |
- |
- |
|
17:00 |
Columbia U19 League |
Tigres U19 |
Plata Vino Tinto Oro U19 |
- |
- |
|
12:15 |
Brunei Super League |
Wijaya FC |
AKSE Bersatu |
- |
- |
|
18:30 |
Brazil national youth (U20) Football Championship |
Foz Do Iguacu U20 |
Maringa FC U20 |
- |
- |
|
10:30 |
Australia Victoria Premier League Women |
Spring Hills FC (W) |
Eltham Redbacks (W) |
4-0 |
0-0 |
67 |
13:00 |
International Club Friendly |
SC Cambuur |
Zulte-Waregem |
- |
- |
|
17:00 |
International Club Friendly |
Dordrecht |
Alanyaspor |
- |
- |
|
18:00 |
Brazil national youth (U20) Football Championship |
Floresta CE Youth |
FC Atlético Cearense U20 |
- |
- |
|
17:00 |
Austria Landesliga |
Atus Velden |
ATSV Wolfsberg |
- |
- |
|
17:00 |
Austria Landesliga |
SV Donau Klagenfurt |
VST Volkermarkt |
- |
- |
|
17:00 |
Austria Amateur cup |
SV Gralla |
Usv Hengsberg |
- |
- |
|
14:00 |
International Club Friendly |
Katwijk |
Koninklijke HFC |
- |
- |
|
13:00 |
International Club Friendly |
Caykur Rizespor |
Umraniyespor |
- |
- |
|
17:00 |
Austria Amateur cup |
Weinland Gamlitz |
SC Kalsdorf |
- |
- |
|
00:00 |
Primera Division de Honduras |
Olancho FC |
Marathon |
- |
- |
|
00:00 |
Chile Primera D |
Deportes Limache |
Melipilla |
- |
- |
|
00:00 |
Argentina Regional League |
Union Villa Krause |
Independiente de Villa Obrera |
- |
- |
|
00:00 |
Argentina Regional League |
Sarmiento de Resistencia Reserves |
Tiro Futbol Club |
- |
- |
|
00:30 |
Argentine Division 1 |
River Plate |
Racing Club |
- |
- |
|
00:30 |
Brazil Serie B |
Sport Club do Recife |
CRB AL |
- |
- |
|
00:30 |
Primera Division de Venezuela |
CD Hermanos Colmenares |
Academia Puerto Cabello |
- |
- |
|
00:30 |
Chile Primera B |
San Marcos de Arica |
Deportes Recoleta |
- |
- |
|
00:30 |
Uruguay Segunda |
Mar de Fondo |
Paysandu FC |
- |
- |
|
01:00 |
Liga Nacional de Guatemala |
Malacateco |
Xelaju MC |
- |
- |
|
01:00 |
Primera Division de Honduras |
CD Vida |
Genesis |
2-4 |
0-0 |
95 |
01:00 |
Panama Liga Nacional de Ascenso |
San Francisco FC |
CA Independente |
- |
- |
|
01:00 |
Nicaragua Apertura league |
Real Esteli |
UNAN Managua |
- |
- |
|
01:00 |
Mexico Liga MX Femenil |
Santos Laguna (W) |
Chivas Guadalajara (W) |
- |
- |
|
01:00 |
Panama Liga Prom |
SD Atletico Nacional |
CA Independiente de la Chorrera Reserves |
- |
- |
|
01:05 |
Colombia Copa Premier |
Cortulua |
Llaneros FC |
- |
- |
|
02:00 |
Primera Division de Honduras |
Real Espana |
CD Victoria |
- |
- |
|
02:00 |
FFSA SLR |
North Eastern MetroStars Reserve |
Sturt Lions Reserves |
- |
- |
|
02:00 |
Costa Rica 2.Liga |
Futbol Consultants Moravia |
FC Aserri |
- |
- |
|
02:00 |
New Zealand Cup |
Roslyn Wakari |
Waterside Karori |
- |
- |
|
02:00 |
New Zealand Cup |
Wellington Olympic |
Eastern Suburbs Auckland |
- |
- |
|
02:00 |
New Zealand Cup |
Hamilton Wanderers |
Christchurch United |
- |
- |
|
02:00 |
NWSL Challenge Cup |
OL Reign Reign (W) |
San Diego Wave (W) |
- |
- |
|
02:00 |
USA MLS Next Pro League |
Real Monarchs |
Houston Dynamo B |
- |
- |
|
02:15 |
Australia Tasmania NPL U21 League |
Devonport City U21 |
Clarence Zebras FC U21 |
- |
- |
|
02:30 |
Central Premier League |
Stop Out |
Petone FC |
- |
- |
|
02:30 |
Australia Northern NSW Reserves League |
Adamstown Rosebud Reserves |
Cooks Hill United Reserves |
- |
- |
|
02:30 |
Australia Capital Territory U23 League |
Canberra Olympic U23 |
OConnor Knights U23 |
- |
- |
|
02:45 |
Australia Victorian Premier League U21 |
Moreland City U21 |
Heidelberg United U21 |
- |
- |
|
02:45 |
Australia Capital Territory U23 League |
Cooma Tigers U23 |
West Canberra Wanderers FC U23 |
- |
- |
|
02:45 |
Australia NPL Queensland U23 |
Redlands United U23 |
Sunshine Coast Wanderers U23 |
- |
- |
|
03:00 |
Australia Victoria NPL2 U20 League |
Manningham Utd Blues U21 |
Brunswick Juventus U21 |
- |
- |
|
03:00 |
Australia Victoria NPL2 U20 League |
Brunswick City U21 |
Werribee City U21 |
- |
- |
|
03:00 |
Mexico Liga MX Femenil |
Tigres (W) |
Mazatlan FC (W) |
- |
- |
|
03:00 |
Australia NPL Queensland U23 |
Southside Eagles U23 |
SWQ Thunder U23 |
- |
- |
|
03:05 |
Mexico Primera Divison A |
Correcaminos UAT |
Mineros de Zacatecas |
- |
- |
|
23:00 |
Venezuela Segunda Division |
Fundacion AIFI |
CS Maritimo de La Guaira |
- |
- |
|
04:15 |
Australia Tasmania NPL U21 League |
Glenorchy Knights FC U21 |
Launceston United U21 |
- |
- |
|
04:30 |
FFSA Premier League |
Metrostars SC |
Sturt Lions |
- |
- |
|
04:30 |
TAS Premier League |
Devonport City |
Hobart Zebras |
- |
- |
|
04:30 |
Australia Northern NSW Premier League |
Adamstown Rosebuds FC |
Cooks Hill United |
- |
- |
|
04:45 |
Australia Capital Territory U23 League |
Tuggeranong United U23 |
Canberra Croatia FC U23 |
- |
- |
|
05:00 |
NSW Premier League |
Bulls Academy |
Western Sydney Wanderers AM |
- |
- |
|
05:00 |
NSW Premier League |
Sydney Olympic |
Central Coast Mariners (Youth) |
- |
- |
|
05:00 |
VIC Premier League |
Bentleigh greens |
Port Melbourne |
- |
- |
|
05:00 |
VIC Premier League |
Moreland City |
Heidelberg United |
- |
- |
|
05:00 |
Victorian State League Division 1 |
Brunswick City |
Werribee City |
- |
- |
|
05:00 |
Victorian State League Division 1 |
Melbourne Heart (Youth) |
Langwarrin |
- |
- |
|
05:00 |
Victorian State League Division 1 |
Manningham United Blues |
Brunswick Juventus |
- |
- |
|
05:00 |
Australia Capital Gatorade Premier League |
Canberra Olympic |
OConnor Knights |
- |
- |
|
05:00 |
Australia Capital Gatorade Premier League |
Cooma Tigers |
West Canberra Wanderers |
- |
- |
|
05:00 |
VIC Women’s Premier League |
Calder United SC (W) |
South Melbourne (W) |
- |
- |
|
05:00 |
Northern NSW U20 League |
Hakoah Sydney City East U20 |
Northern Tigers U20 |
- |
- |
|
05:00 |
Northern NSW U20 League |
Central Coast United FC U20 |
SD Raiders U20 |
- |
- |
|
05:00 |
Australia WA State League 1 Reserves |
Gosnells City Reserves |
Rockingham City FC Reserves |
- |
- |
|
05:00 |
Australia WA State League 1 Reserves |
UWA-Nedlands FC Reserves |
Forrestfield Utd Reserves |
- |
- |
|
05:00 |
Australia WA State League 1 Reserves |
Subiaco AFC Reserves |
Gwelup Croatia SC Reserves |
- |
- |
|
05:00 |
Australia WA State League 1 Reserves |
Mandurah City FC Reserves |
Joondalup Utd Reserves |
- |
- |
|
05:00 |
Australia WA State League 1 Reserves |
Murdoch University Melville FC Reserves |
Dianella White Eagles Reserves |
- |
- |
|
05:00 |
Australia WA State League 1 Reserves |
Fremantle City FC Reserves |
Western Knights Reserves |
- |
- |
|
05:00 |
Australia Capital Territory Premier League Women |
Belconnen United (W) |
Canberra Olympic(W) |
- |
- |
|
05:00 |
Australia U20 |
Cockburn City U20 |
Olympic Kingsway U20 |
- |
- |
|
05:00 |
Australia U20 |
Perth Glory FC U20 |
Inglewood United U20 |
- |
- |
|
05:00 |
Australia U20 |
Perth RedStar FC U20 |
Armadale SC U20 |
- |
- |
|
05:00 |
Australia U20 |
Bayswater U20 |
Balcatta U20 |
- |
- |
|
05:00 |
Australia U20 |
FloreatAthena U20 |
Pires U20 |
- |
- |
|
05:00 |
Australia U20 |
Stirling Macedonia U20 |
Sorrento F.C. U20 |
- |
- |
|
05:15 |
QLD Premier League |
Redlands United FC |
Sunshine Coast Wanderers FC |
- |
- |
|
05:15 |
Australia Queensland State Women's Premier League |
Moreton Bay United (W) |
Weston Pud(W) |
- |
- |
|
05:15 |
Australia Queensland State Women's Premier League |
Broadbeach United SC (W) |
Dare southwest Queensland (W) |
- |
- |
|
05:15 |
Australia Queensland State Leagues |
Southside Eagles |
SWQ Thunder |
- |
- |
|
05:30 |
Australia Victoria State League |
Box Hill United SC |
Ballarat City FC |
- |
- |
|
05:30 |
New Zealand Cup |
Melville United |
Western Springs AFC |
- |
- |
|
06:00 |
VIC Premier League |
St Albans Saints |
North Geelong Warriors |
- |
- |
|
06:00 |
Russia Division 2 |
SY Sakhalinsk |
Strogino Moscow |
- |
- |
|
06:00 |
Russia Division 2 |
SKA Khabarovsk II |
FK Kosmos Dolgoprudny |
- |
- |
|
06:15 |
Australia Victorian Premier League U21 |
Altona Magic U21 |
South Melbourne U21 |
- |
- |
|
06:30 |
TAS Premier League |
Glenorchy Knights FC |
Launceston United |
- |
- |
|
06:30 |
Australia Darwin Premier League |
Port Darwin FC |
Darwin Olympics |
- |
- |
|
06:45 |
Australia Victorian Premier League U21 |
Dandenong Thunder U21 |
Green Gully Cavaliers U21 |
- |
- |
|
07:00 |
Victorian State League Division 1 |
Western United FC NPL |
Kingston City |
- |
- |
|
07:00 |
National Premier Leagues Western Australia |
Perth RedStar |
Armadale SC |
- |
- |
|
07:00 |
National Premier Leagues Western Australia |
Bayswater City |
Balcatta FC |
- |
- |
|
07:00 |
National Premier Leagues Western Australia |
Cockburn City |
Olympic Kingsway SC |
- |
- |
|
07:00 |
National Premier Leagues Western Australia |
Floreat Athena |
Perth SC |
- |
- |
|
07:00 |
National Premier Leagues Western Australia |
Perth Glory (Youth) |
Inglewood United |
- |
- |
|
07:00 |
National Premier Leagues Western Australia |
Stirling Macedonia |
Sorrento F.C. |
- |
- |
|
07:00 |
Australia Capital Gatorade Premier League |
Tuggeranong United |
Canberra FC |
- |
- |
|
07:00 |
Australia New South Wales Super League |
Central Coast United FC |
SD Raiders FC |
- |
- |
|
07:00 |
Australia New South Wales Super League |
Hake Ya Dong in Sydney City |
Northern Tigers |
- |
- |
|
07:00 |
VIC Women’s Premier League |
Bayside United (W) |
Alamein (W) |
- |
- |
|
07:00 |
National Primera Division Western Australia |
Gosnells City |
Rockingham City FC |
- |
- |
|
07:00 |
National Primera Division Western Australia |
Fremantle City |
Western Knights |
- |
- |
|
07:00 |
National Primera Division Western Australia |
Mandurah City |
Joondalup United |
- |
- |
|
07:00 |
National Primera Division Western Australia |
Murdoch Uni Melville |
Dianella White Eagles |
- |
- |
|
07:00 |
National Primera Division Western Australia |
Subiaco AFC |
Willip |
- |
- |
|
07:00 |
National Primera Division Western Australia |
UWA-Nedlands FC |
Forrestfield United |
- |
- |
|
07:00 |
Northern NSW U20 League |
Manly United U20 |
Sutherland Sharks U20 |
- |
- |
|
07:00 |
Northern NSW U20 League |
St George City FA U20 |
Mt Druitt Town Rangers U20 |
- |
- |
|
07:00 |
Northern NSW U20 League |
Bankstown City Lions U20 |
Mounties Wanderers U20 |
- |
- |
|
07:00 |
Northern NSW U20 League |
Inter Lions U20 |
Macarthur Rams U20 |
- |
- |
|
07:00 |
Northern NSW U20 League |
Hills Brumbies U20 |
Blacktown Spartans U20 |
- |
- |
|
07:00 |
Northern NSW U20 League |
Dunbar Rovers FC U20 |
Canterbury Bankstown U20 |
- |
- |
|
07:00 |
Northern NSW U20 League |
Rydalmere Lions FCU20 |
Dulwich Hill U20 |
- |
- |
|
07:00 |
Northern NSW U20 League |
Bonnyrigg White Eagles U20 |
St.George Saints U20 |
- |
- |
|
07:30 |
FIFA Women |
Sweden (W) |
Italy (W) |
- |
- |
|
07:30 |
Chinese Football Association Yi League |
Bei Li Gong |
Zibo Qisheng |
- |
- |
|
07:30 |
Chinese Football Association Yi League |
Hubei Istar |
Taian Tiankuang |
- |
- |
|
07:30 |
Chinese Football Association Yi League |
Haimen Codion |
Wuhan JiangCheng |
- |
- |
|
07:30 |
Chinese Football Association Yi League |
Qingdao Red Lions |
Dalian Zhixing |
- |
- |
|
07:30 |
Australia Victorian Premier League U21 |
Bentleigh greens U21 |
Port Melbourne Sharks SC U21 |
- |
- |
|
07:45 |
NSW Premier League |
A.P.I.A. Leichhardt Tigers |
Blacktown City Demons |
- |
- |
|
07:45 |
Australia Capital Gatorade Premier League |
Monaro Panthers |
Gungahlin United |
1-2 |
0-0 |
91 |
07:45 |
VIC Women’s Premier League |
Southern United (W) |
Emerging Athlete Program (W) |
- |
- |
|
08:00 |
Czech Republic Cup |
Frenstat Pod Radhostem |
Vitkovice |
- |
- |
|
08:00 |
Korea League 4 |
Seoul United |
Daegu FC II |
- |
- |
|
08:00 |
International Club Friendly |
UD San Sebastian Reyes |
CD Guadalajara |
- |
- |
|
08:00 |
VIC Women’s Premier League |
Boroondara Eagles (W) |
Heidelberg United (W) |
- |
- |
|
08:00 |
Indonesia Liga 1 |
Bali United |
Dewa United FC |
- |
- |
|
08:15 |
Czech Republic Cup |
SK Hrebec |
SK Ujezd Praha 4 |
- |
- |
|
08:15 |
Czech Republic Cup |
FK Olympie Brezova |
Marianske Lazne |
- |
- |
|
08:15 |
Czech Republic Cup |
SK Petrin Plzen |
FK Union Cheb |
- |
- |
|
08:15 |
Czech Republic Cup |
Velke Hamry |
Trutnov |
- |
- |
|
08:15 |
VIC Premier League |
Altona Magic |
South Melbourne |
- |
- |
|
08:15 |
Australia Victorian Premier League U21 |
St. Albans Saints U21 |
North Geelong Warriors U21 |
- |
- |
|
08:15 |
Australia Victoria State League 1 |
Springvale White Eagles |
FC Melbourne Srbija |
- |
- |
|
08:30 |
Czech Republic Cup |
Preddie J |
Tachov |
- |
- |
|
08:30 |
VIC Premier League |
Hume City |
Melbourne Knights |
- |
- |
|
08:30 |
International Club Friendly |
RCD Espanyol |
Al-Wakra |
- |
- |
|
08:30 |
International Club Friendly |
Usti nad Labem |
Karlovy Vary Dvory |
- |
- |
|
08:30 |
Japan Regional League |
VONDS Ichihara |
Tokyo 23 |
- |
- |
|
08:30 |
Vietnamese First Division |
Hoa Binh |
Ba Ria Vung Tau FC |
- |
- |
|
08:45 |
Malaysia Liga M3 |
KSR Sains |
PIB FC |
- |
- |
|
09:00 |
J2 League |
Blaublitz Akita |
Thespa Kusatsu |
- |
- |
|
09:00 |
J2 League |
Ban Di Tesi Iwaki |
Jubilo Iwata |
- |
- |
|
09:00 |
J2 League |
Machida Zelvia |
Tokushima Vortis |
- |
- |
|
09:00 |
J2 League |
Shimizu S-Pulse |
Fagiano Okayama |
- |
- |
|
09:00 |
J2 League |
Tochigi SC |
Ventforet Kofu |
- |
- |
|
09:00 |
J2 League |
Tokyo Verdy |
Mito Hollyhock |
- |
- |
|
09:00 |
Russian National Football League |
Amkar Perm |
Metallurg Lipetsk |
- |
- |
|
09:00 |
J-League Division 3 |
Ehime FC |
Matsumoto Yamaga FC |
- |
- |
|
09:00 |
J-League Division 3 |
Giravanz Kitakyushu |
Gainare Tottori |
- |
- |
|
09:00 |
J-League Division 3 |
Grulla Morioka |
Nara Club |
- |
- |
|
09:00 |
J-League Division 3 |
Kamatamare Sanuki |
Fukushima United FC |
- |
- |
|
09:00 |
J-League Division 3 |
AC Nagano Parceiro |
SC Sagamihara |
- |
- |
|
09:00 |
NSW Premier League |
St George City FA |
Mt Druitt Town Rangers FC |
- |
- |
|
09:00 |
Korea League 4 |
Pyeongtaek Citizen |
Jinju Citizen |
- |
- |
|
09:00 |
Korea League 4 |
Daejeon Hana Citizen II |
Busan I'Park B |
- |
- |
|
09:00 |
Japan Football League |
Honda FC |
Veertien Kuwana |
- |
- |
|
09:00 |
Russia Division 2 |
Rodina Moskva III |
Khimik Dzerzhinsk |
- |
- |
|
09:00 |
Russia Division 2 |
FK Yenisey-2 Krasnoyarsk |
Luki Energiya |
- |
- |
|
09:00 |
International Club Friendly |
Real Madrid Castilla |
Leganes |
- |
- |
|
09:00 |
International Club Friendly |
G. Segoviana |
Real Avila CF |
- |
- |
|
09:00 |
Australia New South Wales Super League |
Bonnyrigg White Eagles |
St George Saints |
- |
- |
|
09:00 |
Australia New South Wales Super League |
Dunbar Rovers FC |
Canterbury Bankstown FC |
- |
- |
|
09:00 |
Australia New South Wales Super League |
Hills Brumbies |
Blacktown Spartans |
- |
- |
|
09:00 |
Australia New South Wales Super League |
Inter Lions |
Macarthur Rams |
- |
- |
|
09:00 |
Australia New South Wales Super League |
Rydalmere Lions FC |
Dulwich Hill SC |
- |
- |
|
09:00 |
Ukraine Division 2 |
FC Chernigiv |
Dinaz Vyshgorod |
- |
- |
|
09:00 |
Ukraine U21 Liga |
PFC Oleksandria U21 |
Kryvbas U21 |
- |
- |
|
09:00 |
Singapore National Football League |
Katong FC |
Tiong Bahru |
- |
- |
|
09:00 |
Myanmar League 2 |
Glory Goal FC |
Port FC Yangon |
- |
- |
|
09:00 |
Myanmar League 2 |
Shwe Pyi Thar FC |
Silver Stars |
- |
- |
|
09:00 |
Vietnamese First Division |
Tuan Tu Phu Tho |
Binh Phuoc |
- |
- |
|
09:15 |
NSW Premier League |
Manly United |
Sutherland Sharks |
- |
- |
|
09:15 |
VIC Premier League |
Dandenong Thunder |
Green Gully Cavaliers |
- |
- |
|
09:20 |
International Club Friendly |
Alverca |
CD Mafra |
- |
- |
|
09:30 |
Liga Super Malaysia |
Kuala Lumpur City F.C. |
Kelantan |
- |
- |
|
09:30 |
Australia New South Wales Super League |
Bankstown City Lions |
Mounties Wanderers |
- |
- |
|
09:30 |
Myanmar Professional League |
Dagon FC |
Yadanabon FC |
- |
- |
|
09:45 |
Northern NSW U20 League |
APIA Leichhardt Tigers U20 |
Blacktown City FC U20 |
- |
- |
|
10:00 |
FIFA Women |
France (W) |
Brazil (W) |
- |
- |
|
10:00 |
J2 League |
JEF United Ichihara Chiba |
Renofa Yamaguchi |
- |
- |
|
10:00 |
J2 League |
Oita Trinita |
Montedio Yamagata |
- |
- |
|
10:00 |
J2 League |
Vegalta Sendai |
Fujieda MYFC |
- |
- |
|
10:00 |
J2 League |
V-Varen Nagasaki |
Roasso Kumamoto |
- |
- |
|
10:00 |
V.League 1 |
Hoang Anh Gia Lai |
Da Nang |
- |
- |
|
10:00 |
V.League 1 |
Khatoco Khanh Hoa |
Ho Chi Minh |
- |
- |
|
10:00 |
Russian National Football League |
Sibir-M Novosibirsk |
FK Forte Taganrog |
- |
- |
|
10:00 |
Singapore League |
Young Lions |
Hougang United FC |
- |
- |
|
10:00 |
K League 2 |
Gyeongnam FC |
Gimpo FC |
- |
- |
|
10:00 |
J-League Division 3 |
Imabari FC |
Miyazaki |
- |
- |
|
10:00 |
J-League Division 3 |
Kagoshima United |
Kataller Toyama |
- |
- |
|
10:00 |
J-League Division 3 |
Vanraure Hachinohe FC |
Osaka FC |
- |
- |
|
10:00 |
Korea League 4 |
Sejong Vanesse FC |
Dangjin Citizen |
- |
- |
|
10:00 |
Korea League 4 |
Geoje Citizen |
Jeonbuk Hyundai Motors II |
- |
- |
|
10:00 |
Latvia Division 2 |
FK Smiltene BJSS |
Rigas Futbola skola II |
- |
- |
|
10:00 |
Russia Division 2 |
Dinamo Barnaul |
Akron Togliatti B |
- |
- |
|
10:00 |
International Club Friendly |
Kawasaki Frontale |
Bayern Munchen |
- |
- |
|
10:00 |
International Club Friendly |
Elana Torun |
Wikielec |
- |
- |
|
10:00 |
Ukraine U21 Liga |
Dinamo KyivU21 |
FC Mynai U21 |
- |
- |
|
10:00 |
Finland Women League 1 |
KuPS Akatemia (W) |
NJS (W) |
- |
- |
|
10:00 |
Vietnamese First Division |
Dong Tam Long An |
Quang Nam |
- |
- |
|
10:30 |
K League 2 |
Seongnam FC |
Jeonnam Dragons |
- |
- |
|
10:30 |
Australia Darwin Premier League |
Hellenic AC |
Darwin Hearts |
- |
- |
|
11:00 |
German Bundesliga 2 |
Hannover 96 |
SV Elversberg |
- |
- |
|
11:00 |
German Bundesliga 2 |
Kaiserslautern |
St. Pauli |
- |
- |
|
11:00 |
German Bundesliga 2 |
VfL Osnabruck |
Karlsruher SC |
- |
- |
|
11:00 |
German Bundesliga 2 |
SV Wehen Wiesbaden |
Magdeburg |
- |
- |
|
11:00 |
Germany Regionalliga |
Berliner FC Dynamo |
Zwickau |
- |
- |
|
11:00 |
Germany Regionalliga |
Greifswalder FC |
Eilenburg |
- |
- |
|
11:00 |
Sweden Superettan |
Ostersunds FK |
GIF Sundsvall |
- |
- |
|
11:00 |
Sweden Division 1 |
Dalkurd FF |
Bodens BK |
- |
- |
|
11:00 |
Sweden Division 1 |
Ahlafors IF |
Vanersborgs IF |
- |
- |
|
11:00 |
Norway 2.Liga |
Tromsdalen |
Ullern FC |
- |
- |
|
11:00 |
Chinese Football Association Jia League |
Shenyang City Public |
Guangzhou FC |
- |
- |
|
11:00 |
Chinese Football Association Jia League |
Yanbian Longding |
Suzhou Dongwu |
- |
- |
|
11:00 |
V.League 1 |
Song Lam Nghe An |
Becamex Binh Duong |
- |
- |
|
11:00 |
Ukraine Cup |
FC Olympia Savyntsi |
Kudrivka |
- |
- |
|
11:00 |
Russia Division 2 |
Elektron VN |
Zorkyi Krasnogorsk |
- |
- |
|
11:00 |
Russia Division 2 |
Irkutsk |
Zenit-2 St.Petersburg |
- |
- |
|
11:00 |
Russia Division 2 |
Torpedo Moskau II |
Dinamo Saint Petersburg |
- |
- |
|
11:00 |
Russia Division 2 |
FC Tver |
Dynamo Vologda |
- |
- |
|
11:00 |
Russia Division 2 |
Kompozit |
FK Ryazan |
- |
- |
|
11:00 |
International Club Friendly |
Willem II |
Sparta Rotterdam |
- |
- |
|
11:00 |
Sweden Div 3 Mellersta |
Skelleftea FF |
Kiruna FF |
- |
- |
|
11:00 |
Sweden Div 3 Mellersta |
FBK Balkan |
IFK Malmo FK |
- |
- |
|
11:00 |
Sweden Div 3 Mellersta |
Hudiksvalls ABK |
Sandvikens AIK FK |
- |
- |
|
11:00 |
Sweden Div 3 Mellersta |
Skiljebo SK |
IFK Uppsala |
- |
- |
|
11:00 |
Sweden Div 3 Mellersta |
Nykopings BIS |
Ragsveds IF |
- |
- |
|
11:00 |
Finland Kolmonen |
NiemU |
JPS |
- |
- |
|
11:00 |
Finland Kolmonen |
Tampere Utd II |
FC Haka Juniors |
- |
- |
|
11:00 |
Finland Kolmonen |
KePS |
OPS-jp |
- |
- |
|
11:00 |
Finland Women League 1 |
Jyvaskylan Pallokerho (W) |
VIFK Vaasa (W) |
- |
- |
|
11:00 |
Germany Oberliga NOFV |
FSV Optik Rathenow |
SV Tasmania Berlin |
- |
- |
|
11:00 |
Liga de Elite |
Windsor Arch Ka I |
Cheng Fung |
- |
- |
|
11:00 |
Finland Women Premier League |
Ilves Tampere (W) |
HJK Helsinki (W) |
- |
- |
|
11:00 |
Finland Women Premier League |
PK-35 Vantaa (W) |
Aland United (W) |
- |
- |
|
11:15 |
Russia Division 2 |
Zvezda Sint Petersburg |
Dynamo Kirov |
- |
- |
|
11:30 |
Chinese Football Association Jia League |
Heilongjiang Lava Spring |
Nanjing City |
- |
- |
|
11:30 |
Chinese Football Association Jia League |
Jinan XingZhou |
Guangxi Pingguo Haliao |
- |
- |
|
11:30 |
International Club Friendly |
Millwall |
Fortuna Sittard |
- |
- |
|
11:30 |
Singapore National Football League |
Jungfrau Punggol FC |
Project Vaults Oxley SC |
- |
- |
|
11:30 |
Singapore National Football League |
Singapore Khalsa Association |
Singapore Cricket Club |
- |
- |
|
11:35 |
Chinese Super League |
Tianjin Tigers |
Changchun Yatai |
- |
- |
|
11:35 |
Chinese Super League |
Nantong Zhiyun |
Cangzhou Mighty Lions |
- |
- |
|
11:35 |
Chinese Super League |
Shanghai Shenhua |
Shanghai Port |
- |
- |
|
11:35 |
Chinese Super League |
Chengdu Better City FC |
Zhejiang Greentown |
- |
- |
|
11:35 |
Chinese Super League |
Meizhou Hakka |
Dalian Pro |
- |
- |
|
12:00 |
Russia Premier League |
Krylya Sovetov |
Dynamo Moscow |
- |
- |
|
12:00 |
Germany Regionalliga |
FV Illertissen |
Wacker Burghausen |
- |
- |
|
12:00 |
Germany Regionalliga |
DJK Vilzing |
SpVgg Bayreuth |
- |
- |
|
12:00 |
Germany Regionalliga |
Monchengladbach AM. |
Duren |
- |
- |
|
12:00 |
Germany Regionalliga |
SV Rodinghausen |
Rot-Weiss Ahlen |
- |
- |
|
12:00 |
Germany Regionalliga |
Schalke 04 (Youth) |
Bocholt FC |
- |
- |
|
12:00 |
Germany Regionalliga |
SSVg Velbert |
SV Lippstadt |
- |
- |
|
12:00 |
Germany Regionalliga |
Wegberg-Beeck |
Fortuna Dusseldorf (Youth) |
- |
- |
|
12:00 |
Germany Regionalliga |
Wiedenbruck |
Rot-Weiss Oberhausen |
- |
- |
|
12:00 |
Sweden Division 1 |
Pitea IF |
IF Karlstad Fotboll |
- |
- |
|
12:00 |
Danish 1st Division |
Aalborg |
AC Horsens |
- |
- |
|
12:00 |
Danish 1st Division |
Kolding FC |
Hillerod Fodbold |
- |
- |
|
12:00 |
Russian National Football League |
Chelyabinsk |
Tekstilshchik Ivanovo |
- |
- |
|
12:00 |
Ukrainian Premier League |
Rukh Vynnyky |
Zorya |
- |
- |
|
12:00 |
Armenia Premier League |
Alashkert |
FC Pyunik |
- |
- |
|
12:00 |
Armenia Premier League |
BKMA |
Urartu |
- |
- |
|
12:00 |
Belarus Cup |
FK Isloch Minsk |
Arsenal Dzyarzhynsk |
- |
- |
|
12:00 |
Latvia Division 2 |
Saldus SS/Leevon |
Valmieras FK II |
- |
- |
|
12:00 |
International Club Friendly |
Charlton Athletic |
Aberdeen |
- |
- |
|
12:00 |
International Club Friendly |
Top Oss |
AZ Alkmaar (Youth) |
- |
- |
|
12:00 |
Sweden Div 3 Mellersta |
IF Algarna |
IFK Ostersunds |
- |
- |
|
12:00 |
Sweden Div 3 Mellersta |
Simrishamn |
IFK Hassleholm |
- |
- |
|
12:00 |
Sweden Div 3 Mellersta |
Smedby AIS |
Assyriska |
- |
- |
|
12:00 |
Ukraine Division 2 |
Prykarpattya Ivano Frankivsk |
Podillya Khmelnytskyi |
- |
- |
|
12:00 |
Indonesia Liga 1 |
Bhayangkara Solo FC |
PSM Makassar |
- |
- |
|
12:00 |
Estonia Womens Meistri Liiga |
Saku Sporting (W) |
Vaprus Parnu (W) |
- |
- |
|
12:00 |
Estonia Womens Meistri Liiga |
JK Tallinna Kalev (W) |
Viimsi JK (W) |
- |
- |
|
12:00 |
Bhutan Thimphu League |
Thimphu City |
Namlha FC |
- |
- |
|
12:00 |
Finland Kolmonen |
KoPa |
MiPK |
- |
- |
|
12:00 |
Finland Kolmonen |
TP-49 |
TPV Tampere |
- |
- |
|
12:00 |
Finland Kolmonen |
AFC Keltik |
PK-37 Iisalmi |
- |
- |
|
12:00 |
Finland Kolmonen |
Malmin Palloseura Helsinki |
LPS Helsinki |
- |
- |
|
12:00 |
Schleswig Holstein Liga |
TSB Flensburg |
Eckernforder SV |
- |
- |
|
12:00 |
Germany Oberliga NOFV |
FC Anker Wismar |
Hertha Zehlendorf |
- |
- |
|
12:00 |
Germany Oberliga NOFV |
SV 09 Arnstadt |
Budissa Bautzen |
- |
- |
|
12:00 |
Germany Oberliga NOFV |
TSV Dachau 1865 |
TSV Nördlingen |
- |
- |
|
12:00 |
Germany Oberliga NOFV |
TSV Landsberg |
Türkspor Augsburg |
- |
- |
|
12:00 |
Germany Oberliga NOFV |
FC Türkiye Wilhelmsburg |
TSV Sasel |
- |
- |
|
12:00 |
Argentina Youth League |
Barracas Central U20 |
Union Santa Fe U20 |
- |
- |
|
12:00 |
Argentina Youth League |
Arsenal de Sarandi U20 |
Defensa y Justicia U20 |
- |
- |
|
12:00 |
Argentina Youth League |
Atletico Tucuman U20 |
CA Platense U20 |
- |
- |
|
12:00 |
Argentina Youth League |
Argentinos Jrs U20 |
Godoy Cruz U20 |
- |
- |
|
12:00 |
Argentina Youth League |
Gimnasia LP U20 |
Banfield U20 |
- |
- |
|
12:00 |
Argentina Youth League |
Instituto AC Cordoba U20 |
Boca Juniors U20 |
- |
- |
|
12:00 |
Argentina Youth League |
Colon U20 |
Sarmiento U20 |
- |
- |
|
12:00 |
Argentina Youth League |
CA Tigre U20 |
Belgrano U20 |
- |
- |
|
12:00 |
Argentina Youth League |
Rosario Central U20 |
Central Cordoba SdE U20 |
- |
- |
|
12:00 |
Argentina Youth League |
CA Talleres de Cordoba U20 |
Racing Club U20 |
- |
- |
|
12:00 |
Argentina Youth League |
Club Atlético Independiente U20 |
Estudiantes La Plata U20 |
- |
- |
|
12:00 |
Argentina Youth League |
Lanus U20 |
Newells U20 |
- |
- |
|
12:00 |
Argentina Youth League |
CA Estudiantes Caseros U20 |
CA Atlanta U20 |
- |
- |
|
12:00 |
Argentina Youth League |
Atletico Rafaela U20 |
Defensores de Belgrano U20 |
- |
- |
|
12:00 |
Argentina Youth League |
San Lorenzo U20 |
Velez Sarsfield U20 |
- |
- |
|
12:00 |
Argentina Youth League |
River Plate U20 |
CA Huracan U20 |
- |
- |
|
12:00 |
Finland Women Premier League |
KuPs (W) |
TPS Turku (W) |
- |
- |
|
12:00 |
Norway Division 4 |
Pors Grenland |
Sprint-Jeloy |
- |
- |
|
12:05 |
Germany Regionalliga |
Chemnitzer |
Carl Zeiss Jena |
- |
- |
|
12:15 |
V.League 1 |
Cong An Ha Noi |
Hai Phong |
- |
- |
|
12:15 |
Liga Super Malaysia |
Kuching FA |
Kedah |
- |
- |
|
12:15 |
Brunei Super League |
IKLS FC |
Panchor Murai |
- |
- |
|
12:30 |
FIFA Women |
Panama (W) |
Jamaica (W) |
- |
- |
|
12:30 |
Georgia Cup |
FC Betlemi Keda |
FC Kolkheti Poti |
- |
- |
|
12:30 |
Georgia Cup |
Irao |
Fc Meshakhte Tkibuli |
- |
- |
|
12:30 |
Georgia Cup |
Kolkheti 1913 Poti |
Samgurali Tskh |
- |
- |
|
12:30 |
International Club Friendly |
FC Utrecht |
OFI Crete |
- |
- |
|
12:30 |
Finland Kolmonen |
ToTe |
FC Loviisa |
- |
- |
|
12:30 |
Malawi Premier League |
Mighty Tigers |
Blue Eagles |
- |
- |
|
12:30 |
Malawi Premier League |
Big Bullets FC |
Karonga United |
- |
- |
|
12:30 |
Schleswig Holstein Liga |
SV Preussen 09 Reinfeld |
TSV Bordesholm |
- |
- |
|
12:30 |
Mozambique Championship |
Black Bulls |
Costa do Sol Maputo |
- |
- |
|
13:00 |
Swedish Allsvenskan |
Hacken |
Elfsborg |
- |
- |
|
13:00 |
Sweden Superettan |
Orgryte |
IK Brage |
- |
- |
|
13:00 |
Sweden Superettan |
Osters IF |
Jonkopings Sodra IF |
- |
- |
|
13:00 |
Finland Ykkonen |
Ekenas IF Fotboll |
SalPa |
- |
- |
|
13:00 |
Finland Ykkonen |
KPV |
Jaro |
- |
- |
|
13:00 |
Finland Ykkonen |
JaPS |
HIFK |
- |
- |
|
13:00 |
Finland - Kakkonen Lohko |
FC Vaajakoski |
GBK Kokkola |
5-1 |
0-0 |
93 |
13:00 |
Finland - Kakkonen Lohko |
Futura Porvoo |
PK Keski Uusimaa |
- |
- |
|
13:00 |
Finland - Kakkonen Lohko |
TiPS |
Kiffen Helsinki |
- |
- |
|
13:00 |
Finland - Kakkonen Lohko |
EPS Espoo |
Jazz Pori |
- |
- |
|
13:00 |
Finland - Kakkonen Lohko |
PIF Parainen |
Atlantis |
- |
- |
|
13:00 |
Finland - Kakkonen Lohko |
Poxyt |
FC Ilves-Kissat |
- |
- |
|
13:00 |
Norway 2.Liga |
Baerum SK |
Ullensaker/Kisa IL |
- |
- |
|
13:00 |
Norway 2.Liga |
Strommen |
Gjovik Lyn |
- |
- |
|
13:00 |
Czech Republic Cup |
Polanka nad Odrou |
Hlucin |
- |
- |
|
13:00 |
Poland Ekstraklasa |
Warta Poznan |
Gornik Zabrze |
- |
- |
|
13:00 |
Poland Liga 1 |
Podbeskidzie Bielsko-Biala |
Znicz Pruszkow |
- |
- |
|
13:00 |
Czech Republic Gambrinus Liga |
Pardubice |
Baumit Jablonec |
- |
- |
|
13:00 |
Czech Republic Gambrinus Liga |
Sigma Olomouc |
MFK Karvina |
- |
- |
|
13:00 |
Czech Republic Gambrinus Liga |
Tescoma Zlin |
Sparta Praha |
- |
- |
|
13:00 |
Liga Super Malaysia |
Johor Darul Takzim |
Selangor |
- |
- |
|
13:00 |
Kazakhstan Premier League |
Kyzylzhar Petropavlovsk |
Lokomotiv Astana |
- |
- |
|
13:00 |
Russia Division 2 |
Peresvet Podolsk |
Dinamo Vladivostok |
- |
- |
|
13:00 |
Russia Division 2 |
FK Spartak Tambov |
FK Sakhalinets |
- |
- |
|
13:00 |
International Club Friendly |
Celtic FC |
Wolves |
- |
- |
|
13:00 |
International Club Friendly |
Ballyclare Comrades |
Carrick Rangers |
- |
- |
|
13:00 |
International Club Friendly |
Bangor FC |
Linfield FC |
- |
- |
|
13:00 |
International Club Friendly |
Glenavon Lurgan |
Institute FC |
- |
- |
|
13:00 |
International Club Friendly |
Cremonese |
Goztepe |
- |
- |
|
13:00 |
International Club Friendly |
Augsburg |
AFC Ajax |
- |
- |
|
13:00 |
International Club Friendly |
Township Rollers |
Kaizer Chiefs |
- |
- |
|
13:00 |
Sweden Div 3 Mellersta |
Kungsangens IF |
FC Gute |
- |
- |
|
13:00 |
Ukraine Division 2 |
FC Inhulets Petrove |
SC Poltava |
- |
- |
|
13:00 |
Uruguay Segunda |
Bella Vista |
CA Juventud |
- |
- |
|
13:00 |
Finland Kolmonen |
Aland |
MuSa |
- |
- |
|
13:00 |
Germany Oberliga NOFV |
ASV Neumarkt |
Wurzburger FV |
- |
- |
|
13:00 |
Columbia U19 League |
La Equidad U19 |
Patriotas FC U19 |
- |
- |
|
13:00 |
Brazil Campeonato Mineiro U20 |
Boston City FC Brasil U20 |
Cruzeiro (Youth) |
- |
- |
|
13:00 |
Brazil Campeonato Mineiro U20 |
AC Tres Coracoes U20 |
Uberlandia Youth |
- |
- |
|
13:00 |
Mideast Europe Cup |
Palmeiras U19 |
West Ham United U19 |
- |
- |
|
13:00 |
Argentina Youth League |
Almagro U20 |
Talleres Remedios U20 |
- |
- |
|
13:00 |
Argentina Youth League |
Defensores Unidos U20 |
Deportivo Camioneros U20 |
- |
- |
|
13:00 |
Argentina Youth League |
Tristan Suarez U20 |
Villa Dalmine U20 |
- |
- |
|
13:00 |
Argentina Youth League |
CSD Flandria U20 |
Ferro Carril Oeste General Pico U20 |
- |
- |
|
13:00 |
Liga de Elite |
Benfica de Macau |
Sporting de Macau |
- |
- |
|
13:00 |
Finland Women Premier League |
PK-35 RY (W) |
Honka Espoo (W) |
- |
- |
|
13:00 |
Norway Division 4 |
Halsen |
Askollen |
- |
- |
|
13:00 |
Norway Division 4 |
Mandalskameratene |
Start Kristiansand B |
- |
- |
|
13:00 |
Norway Division 4 |
Randesund IL |
Vindbjart |
- |
- |
|
13:00 |
Norway Division 4 |
Kolstad |
Orkla |
- |
- |
|
13:00 |
Norway Division 4 |
Kristiansund B |
Rana FK |
- |
- |
|
13:00 |
Norway Division 4 |
Strindheim IL |
Verdal |
- |
- |
|
13:00 |
Norway Division 4 |
Tiller |
Tronder-Lyn |
- |
- |
|
13:00 |
Norway Division 4 |
KFUM 2 |
Oppsal |
- |
- |
|
13:00 |
Norway Division 4 |
Nordstrand |
Follo |
- |
- |
|
13:30 |
Norwegian Tippeligaen |
Valerenga |
Sandefjord |
- |
- |
|
13:30 |
Russia Division 2 |
Spartak Nalchik |
Mashuk-KMV |
- |
- |
|
13:30 |
International Club Friendly |
SV Sandhausen |
Darmstadt |
- |
- |
|
13:30 |
International Club Friendly |
Volendam |
Lamia |
- |
- |
|
13:30 |
International Club Friendly |
TSG Hoffenheim |
Glasgow Rangers |
- |
- |
|
13:30 |
Germany Oberliga NOFV |
FV Dudenhofen |
SV Auersmacher |
- |
- |
|
13:30 |
Wales FAW Championship |
Caerau Ely |
Abergavenny |
- |
- |
|
13:30 |
Wales FAW Championship |
Llantwit Major |
Carmarthen |
- |
- |
|
13:30 |
Wales FAW Championship |
Pontardawe Town |
Baglan Dragons |
- |
- |
|
13:30 |
Wales FAW Championship |
Airbus UK Broughton |
Guilsfield |
- |
- |
|
13:30 |
Wales FAW Championship |
Bangor 1876 |
Llanidloes Town |
- |
- |
|
13:30 |
Wales FAW Championship |
Caersws |
Llandudno |
- |
- |
|
13:30 |
Wales FAW Championship |
Flint |
Denbigh Town |
- |
- |
|
13:30 |
Wales FAW Championship |
Holywell |
Porthmadog |
- |
- |
|
13:30 |
Wales FAW Championship |
Prestatyn Town FC |
Gresford |
- |
- |
|
14:00 |
Belgian Pro League |
KAS Eupen |
Westerlo |
- |
- |
|
14:00 |
Finland Veikkausliga |
SJK Seinajoen |
HJK Helsinki |
- |
- |
|
14:00 |
Sweden Division 1 |
IF Sylvia |
Vasalunds IF |
- |
- |
|
14:00 |
Sweden Division 1 |
Assyriska United IK |
Orebro Syrianska IF |
- |
- |
|
14:00 |
Sweden Division 1 |
Taby |
Motala AIF FK |
- |
- |
|
14:00 |
Sweden Division 1 |
Torns IF |
Ljungskile |
- |
- |
|
14:00 |
Sweden Division 1 |
Tvaakers IF |
Atvidabergs |
- |
- |
|
14:00 |
Sweden Division 1 |
Norrby IF |
Oskarshamns AIK |
- |
- |
|
14:00 |
Sweden Division 1 |
Eskilsminne IF |
FC Trollhattan |
- |
- |
|
14:00 |
Sweden Division 1 |
BK Olympic |
Lunds BK |
- |
- |
|
14:00 |
Sweden Division 1 |
IK Oddevold |
Angelholms FF |
- |
- |
|
14:00 |
Finland - Kakkonen Lohko |
VIFK |
Kuopion Elo |
- |
- |
|
14:00 |
Finland - Kakkonen Lohko |
NJS |
PPJ Akatemia |
- |
- |
|
14:00 |
Denmark Superligaen |
Vejle |
FC Copenhagen |
- |
- |
|
14:00 |
Russian National Football League |
Rodina Moskva II |
Chertanovo Moscow |
- |
- |
|
14:00 |
Ukrainian Premier League |
Metalist 1925 Kharkiv |
FC Shakhtar Donetsk |
- |
- |
|
14:00 |
Ukraine Cup |
FK Mykolaiv |
Fazenda Chernivtsi |
- |
- |
|
14:00 |
Ukraine Cup |
Shturm Ivankiv |
UCSA |
- |
- |
|
14:00 |
Iceland Division 1 |
Vestri |
Grotta Seltjarnarnes |
- |
- |
|
14:00 |
Brazil Serie B |
Chapecoense SC |
Mirassol |
- |
- |
|
14:00 |
Scotland League Cup |
Ayr United |
Alloa Athletic |
- |
- |
|
14:00 |
Scotland League Cup |
Saint Johnstone |
Stirling Albion |
- |
- |
|
14:00 |
Scotland League Cup |
Falkirk |
Peterhead |
- |
- |
|
14:00 |
Scotland League Cup |
Partick Thistle |
Spartans |
- |
- |
|
14:00 |
Scotland League Cup |
Hamilton Academical |
Cove Rangers |
- |
- |
|
14:00 |
Scotland League Cup |
Livingston |
Clyde |
- |
- |
|
14:00 |
Scotland League Cup |
Greenock Morton |
Edinburgh City |
- |
- |
|
14:00 |
Scotland League Cup |
Ross County |
Kelty Hearts |
- |
- |
|
14:00 |
Scotland League Cup |
Bonnyrigg Rose |
Airdrie United |
- |
- |
|
14:00 |
Scotland League Cup |
Albion Rovers |
Kilmarnock |
- |
- |
|
14:00 |
Scotland League Cup |
Annan Athletic |
Raith Rovers |
- |
- |
|
14:00 |
Scotland League Cup |
Motherwell |
East Fife |
- |
- |
|
14:00 |
Scotland League Cup |
Queen's Park |
Queen of South |
- |
- |
|
14:00 |
Scotland League Cup |
Arbroath |
Montrose |
- |
- |
|
14:00 |
Scotland League Cup |
Saint Mirren |
Forfar Athletic |
- |
- |
|
14:00 |
Latvia Division 2 |
Grobina |
Tukums-2000 II |
- |
- |
|
14:00 |
Russia Division 2 |
Znamya Truda |
Baltika-BFU Kaliningrad |
- |
- |
|
14:00 |
Russia Division 2 |
Kvant Obninsk |
Arsenal Tula II |
- |
- |
|
14:00 |
Russia Division 2 |
Alania-d Vladikavkaz |
Legion Dynamo |
- |
- |
|
14:00 |
Russia Division 2 |
FK Astrakhan |
Dinamo Makhachkala B |
- |
- |
|
14:00 |
Russia Division 2 |
Rubin Kazan B |
FK Orenburg-2 |
- |
- |
|
14:00 |
Russia Division 2 |
FK Biolog |
Stavropolye-2009 |
- |
- |
|
14:00 |
International Club Friendly |
FC Eindhoven |
Anderlecht II |
- |
- |
|
14:00 |
International Club Friendly |
Fleetwood Town |
Grimsby Town |
- |
- |
|
14:00 |
International Club Friendly |
Dagenham Redbridge |
Gillingham |
- |
- |
|
14:00 |
International Club Friendly |
Curzon Ashton FC |
Halifax Town |
- |
- |
|
14:00 |
International Club Friendly |
Doncaster Rovers |
Port Vale |
- |
- |
|
14:00 |
International Club Friendly |
Exeter City |
Coventry City |
- |
- |
|
14:00 |
International Club Friendly |
Hyde F.C. |
Stalybridge Celtic |
- |
- |
|
14:00 |
International Club Friendly |
Haringey Borough |
St Albans City |
- |
- |
|
14:00 |
International Club Friendly |
Havant Waterlooville |
Woking |
- |
- |
|
14:00 |
International Club Friendly |
Guiseley |
Farsley Celtic |
- |
- |
|
14:00 |
International Club Friendly |
Hull City |
Nantes |
- |
- |
|
14:00 |
International Club Friendly |
Huddersfield Town |
SC Heerenveen |
- |
- |
|
14:00 |
International Club Friendly |
Oldham Athletic |
Mansfield Town |
- |
- |
|
14:00 |
International Club Friendly |
Middlesbrough |
AJ Auxerre |
- |
- |
|
14:00 |
International Club Friendly |
Norwich City |
Olympiakos Piraeus |
- |
- |
|
14:00 |
International Club Friendly |
Portsmouth |
Bristol City |
- |
- |
|
14:00 |
International Club Friendly |
Newry City |
Warrenpoint Town |
- |
- |
|
14:00 |
International Club Friendly |
Peterborough United |
Birmingham City |
- |
- |
|
14:00 |
International Club Friendly |
Rochdale |
Bradford City |
- |
- |
|
14:00 |
International Club Friendly |
Nuneaton Borough |
FC United of Manchester |
- |
- |
|
14:00 |
International Club Friendly |
Lincoln City |
Rotherham United |
- |
- |
|
14:00 |
International Club Friendly |
Oxford United |
Queens Park Rangers (QPR) |
- |
- |
|
14:00 |
International Club Friendly |
Milton Keynes Dons |
Northampton Town |
- |
- |
|
14:00 |
International Club Friendly |
Walton Hersham |
Hashtag United |
- |
- |
|
14:00 |
International Club Friendly |
Tonbridge Angels |
Margate |
- |
- |
|
14:00 |
International Club Friendly |
Scunthorpe United |
Burton Albion |
- |
- |
|
14:00 |
International Club Friendly |
Reading |
Swansea City |
- |
- |
|
14:00 |
International Club Friendly |
Accrington Stanley |
York City |
- |
- |
|
14:00 |
International Club Friendly |
AFC Fylde |
Salford City |
- |
- |
|
14:00 |
International Club Friendly |
Banbury United |
Maidenhead United |
- |
- |
|
14:00 |
International Club Friendly |
Barnet |
Cambridge United |
- |
- |
|
14:00 |
International Club Friendly |
Barnsley |
Crewe Alexandra |
- |
- |
|
14:00 |
International Club Friendly |
Solihull Moors |
Walsall |
- |
- |
|
14:00 |
International Club Friendly |
Barrow |
Newcastle U21 |
- |
- |
|
14:00 |
International Club Friendly |
Shrewsbury Town |
Notts County |
- |
- |
|
14:00 |
International Club Friendly |
AFC Telford United |
Kidderminster Harriers |
- |
- |
|
14:00 |
International Club Friendly |
Stevenage Borough |
Tottenham U21 |
- |
- |
|
14:00 |
International Club Friendly |
Swindon Town |
Plymouth Argyle |
- |
- |
|
14:00 |
International Club Friendly |
Sutton United |
Aldershot Town |
- |
- |
|
14:00 |
International Club Friendly |
Billericay Town |
Dartford |
- |
- |
|
14:00 |
International Club Friendly |
Slough Town |
Bracknell Town |
- |
- |
|
14:00 |
International Club Friendly |
Carlisle United |
Dundee United |
- |
- |
|
14:00 |
International Club Friendly |
Boreham Wood |
Arsenal XI |
- |
- |
|
14:00 |
International Club Friendly |
Roda JC |
Oostende |
- |
- |
|
14:00 |
International Club Friendly |
Sunderland A.F.C |
Mallorca |
- |
- |
|
14:00 |
International Club Friendly |
Yate Town |
Bath City |
- |
- |
|
14:00 |
International Club Friendly |
Blackpool |
Hibernian |
- |
- |
|
14:00 |
International Club Friendly |
Vicenza |
Clodiense |
- |
- |
|
14:00 |
Scottish Highland Football League |
Banks o Dee |
Wick Academy |
- |
- |
|
14:00 |
Scottish Highland Football League |
Brechin City |
Formartine United |
- |
- |
|
14:00 |
Scottish Highland Football League |
Clachnacuddin |
Buckie Thistle FC |
- |
- |
|
14:00 |
Scottish Highland Football League |
Deveronvale |
Keith |
- |
- |
|
14:00 |
Scottish Highland Football League |
Forres Mechanics |
Strathspey Thistle |
- |
- |
|
14:00 |
Scottish Highland Football League |
fraserburgh |
Lossiemouth |
- |
- |
|
14:00 |
Scottish Highland Football League |
Nairn County |
Brora Rangers |
- |
- |
|
14:00 |
Scottish Highland Football League |
Rothes |
Huntly |
- |
- |
|
14:00 |
Scottish Highland Football League |
Turriff United |
Inverurie Loco Works |
- |
- |
|
14:00 |
Sweden Div 3 Mellersta |
Friska Viljor FC |
Notvikens IK |
- |
- |
|
14:00 |
Sweden Div 3 Mellersta |
Froso IF |
Sandviks IK |
- |
- |
|
14:00 |
Sweden Div 3 Mellersta |
Qviding FIF |
Husqvarna |
- |
- |
|
14:00 |
Sweden Div 3 Mellersta |
Tolo IF |
Hittarps IK |
- |
- |
|
14:00 |
Sweden Div 3 Mellersta |
IFK Trelleborg |
IFK Berga |
- |
- |
|
14:00 |
Sweden Div 3 Mellersta |
Karlslunds IF HFK |
IK Sleipner |
- |
- |
|
14:00 |
Sweden Div 3 Mellersta |
Vanersborg FK |
FBK Karlstad |
- |
- |
|
14:00 |
Ukraine Division 2 |
Metalist Kharkiv |
FK Epitsentr Dunayivtsi |
- |
- |
|
14:00 |
Lithuania - 2.Division |
TransINVEST Vilnius |
FK Neptunas Klaipeda |
- |
- |
|
14:00 |
Lithuania - 2.Division |
FK Minija |
NFA Kaunas |
- |
- |
|
14:00 |
Lithuania - 2.Division |
FK Kauno Zalgiris II |
Lietava Jonava |
- |
- |
|
14:00 |
Lithuania - 2.Division |
Marijampole City |
Siauliai B |
- |
- |
|
14:00 |
Iceland Women's Premier League |
Hafnarfjordur (W) |
Breidablik (W) |
- |
- |
|
14:00 |
Paraguayan Division 2 |
12 de Octubre |
24 de Setiembre |
- |
- |
|
14:00 |
Paraguayan Division 2 |
Martin Ledesma |
Deportivo Carapegua |
- |
- |
|
14:00 |
Iceland Division 2 |
HotturHuginn |
KF Gardabaer |
- |
- |
|
14:00 |
Iceland Division 2 |
KV Reykjavik |
Fjardabyggd Leiknir |
- |
- |
|
14:00 |
Iceland Division 2 |
Throttur Vogum |
UMF Sindri Hofn |
- |
- |
|
14:00 |
The lowlands of Scotland League |
Gretna |
Linlithgow Rose |
- |
- |
|
14:00 |
The lowlands of Scotland League |
Berwick Rangers |
Cumbernauld Colts |
- |
- |
|
14:00 |
The lowlands of Scotland League |
Celtic B |
Cowdenbeath |
- |
- |
|
14:00 |
The lowlands of Scotland League |
Civil Service Strollers FC |
East Stirlingshire |
- |
- |
|
14:00 |
The lowlands of Scotland League |
Gala Fairydean |
Hearts (R) |
- |
- |
|
14:00 |
The lowlands of Scotland League |
Stirling University |
East Kilbride |
- |
- |
|
14:00 |
The lowlands of Scotland League |
Broomhill FC |
Caledonian Braves |
- |
- |
|
14:00 |
Iceland 4 Deild |
Smari 2020 |
KFR Hvolsvollur |
- |
- |
|
14:00 |
Germany Oberliga NOFV |
FSV Fernwald |
FC Giessen |
- |
- |
|
14:00 |
Iceland Women's Division 1 |
HK Kopavogur (W) |
Fjardab Hottur Leiknir (W) |
- |
- |
|
14:00 |
Norway Division 4 |
Mjondalen IF B |
Donn |
- |
- |
|
14:30 |
Russia Premier League |
Ural Sverdlovsk Oblast |
FK Nizhny Novgorod |
- |
- |
|
14:30 |
Portugal League Cup |
Santa Clara |
CD Tondela |
- |
- |
|
14:30 |
Russia Division 2 |
FK Kuban Kholding |
SKA Rostov |
- |
- |
|
15:00 |
Austrian Bundesliga |
TSV Hartberg |
Austria Lustenau |
- |
- |
|
15:00 |
Austrian Bundesliga |
WSG Swarovski Tirol |
SK Austria Klagenfurt |
- |
- |
|
15:00 |
Austrian Bundesliga |
Wolfsberger AC |
FC Blau Weiss Linz |
- |
- |
|
15:00 |
Finland - Kakkonen Lohko |
Ilves Tampere II |
GrIFK Kauniainen |
- |
- |
|
15:00 |
Czech Republic Cup |
FC Tachov |
TJ Klatovy |
- |
- |
|
15:00 |
Czech Republic Cup |
TJ Skastice |
Slovan Rosice |
- |
- |
|
15:00 |
Czech Republic Cup |
Spartak Chrastava |
FK Pencin Turnov |
- |
- |
|
15:00 |
Czech Republic Cup |
Bridlicna |
Unicov |
- |
- |
|
15:00 |
Czech Republic Cup |
Rymarov |
FK Krnov |
- |
- |
|
15:00 |
Czech Republic Cup |
Libisany |
Novy Bydzov |
- |
- |
|
15:00 |
Czech Republic Cup |
FK OEZ Letohrad |
Hlinsko |
- |
- |
|
15:00 |
Czech Republic Cup |
Tempo Praha |
SK Kladno |
- |
- |
|
15:00 |
Czech Republic Cup |
FC Rokycany |
SK Senci Doubravka |
- |
- |
|
15:00 |
Czech Republic Cup |
FK Chomutov |
Aritma Praha |
- |
- |
|
15:00 |
Czech Republic Cup |
Holesov |
Uhersky Brod |
- |
- |
|
15:00 |
Czech Republic Cup |
FC Kostelec Na Hane |
TJ Tatran Bohunice |
- |
- |
|
15:00 |
Czech Republic Cup |
SSK Bilovec |
Frydek-Mistek |
- |
- |
|
15:00 |
Russian National Football League |
Sokol |
SKA Khabarovsk |
- |
- |
|
15:00 |
Russian National Football League |
Salyut-Energia Belgorod |
Avangard |
- |
- |
|
15:00 |
Poland Division 2 |
Pogon Siedlce |
Stal Stalowa Wola |
- |
- |
|
15:00 |
Czech Republic 2.Liga |
Slavia Kromeriz |
SK Prostejov |
- |
- |
|
15:00 |
Czech Republic 2.Liga |
Lisen |
Vysocina jihlava |
- |
- |
|
15:00 |
Czech Republic 2.Liga |
FK Graffin Vlasim |
Chrudim |
- |
- |
|
15:00 |
Slovakia 2. Liga |
Dolny Kubin |
MSK Zilina B |
- |
- |
|
15:00 |
Slovakia 2. Liga |
Humenne |
KFC Komarno |
- |
- |
|
15:00 |
Slovakia 2. Liga |
Povazska Bystrica |
STK Samorin |
- |
- |
|
15:00 |
Slovakia 2. Liga |
MSK Puchov |
TJ Spartak Myjava |
- |
- |
|
15:00 |
Slovakia 2. Liga |
Spisska Nova Ves |
Tatran Presov |
- |
- |
|
15:00 |
Slovakia 2. Liga |
FC Artmedia Petrzalka |
Sokol Dolna Zdana |
- |
- |
|
15:00 |
Latvian Higher League |
Rigas Futbola skola |
Tukums-2000 |
- |
- |
|
15:00 |
Lithuania - 1.Division |
Dziugas Telsiai |
Suduva |
- |
- |
|
15:00 |
Kazakhstan Premier League |
FK Aksu |
FC Shakhtyor Karagandy |
- |
- |
|
15:00 |
Kazakhstan Premier League |
Kaisar Kyzylorda |
FC Kairat Almaty |
- |
- |
|
15:00 |
Armenia Premier League |
FC Noah |
FK Van Charentsavan |
- |
- |
|
15:00 |
Russia Division 2 |
FK Khimki B |
FK Kaluga |
- |
- |
|
15:00 |
Russia Division 2 |
Zenit Penza |
Saturn Moscow |
- |
- |
|
15:00 |
Russia Division 2 |
Druzhba Maykop |
Rubin Yalta |
- |
- |
|
15:00 |
International Club Friendly |
UN Kaerjeng 97 |
US Rumelange |
- |
- |
|
15:00 |
International Club Friendly |
Jeunesse Esch |
SC Bettembourg |
- |
- |
|
15:00 |
International Club Friendly |
Guingamp |
Stade Brestois |
- |
- |
|
15:00 |
International Club Friendly |
SK Zapy |
Domazlice |
- |
- |
|
15:00 |
International Club Friendly |
Giana |
Novara |
- |
- |
|
15:00 |
International Club Friendly |
Arezzo |
Trastevere Calcio |
- |
- |
|
15:00 |
International Club Friendly |
Parma |
VfL Bochum |
- |
- |
|
15:00 |
Uzbek League |
Neftchi Fargona |
Metallurg Bekobod |
- |
- |
|
15:00 |
Uzbek League |
OTMK Olmaliq |
Termez Surkhon |
- |
- |
|
15:00 |
Lithuania - 2.Division |
Garr and Ava |
Babrungas |
- |
- |
|
15:00 |
Germany Oberliga NOFV |
FC 1906 Erlensee |
Viktoria Griesheim |
- |
- |
|
15:00 |
Germany Oberliga NOFV |
FC Ismaning |
TSV Schwaben Augsburg |
- |
- |
|
15:00 |
Bulgaria B PFG |
FC Maritsa 1921 |
Sportist Svoge |
- |
- |
|
15:00 |
Bulgaria B PFG |
Spartak Varna |
Yantra Gabrovo |
- |
- |
|
15:00 |
Norway Division 4 |
Sparta Sarpsborg B |
Mjolner |
- |
- |
|
15:00 |
Austrian 3.Liga |
Bischofshofen |
Sc Rothis |
- |
- |
|
15:10 |
Argentine Division 2 |
Deportivo Riestra |
Deportivo Maipu |
- |
- |
|
15:30 |
Swedish Allsvenskan |
Degerfors IF |
Brommapojkarna |
- |
- |
|
15:30 |
Czech Republic Cup |
Tatran Vsechovice |
Hranice KUNZ |
- |
- |
|
15:30 |
Poland Ekstraklasa |
Jagiellonia Bialystok |
Puszcza Niepolomice |
- |
- |
|
15:30 |
Poland Liga 1 |
Zaglebie Sosnowiec |
Wisla Plock |
- |
- |
|
15:30 |
Romania Liga I |
Hermannstadt |
UTA Arad |
- |
- |
|
15:30 |
Slovenia 1.Liga |
FC Koper |
Radomlje |
- |
- |
|
15:30 |
International Club Friendly |
Avellino |
Chieti |
- |
- |
|
15:30 |
International Club Friendly |
TSV 1860 Munchen |
VfB Stuttgart |
- |
- |
|
15:30 |
International Club Friendly |
NK Belisce |
HNK Vukovar 91 |
- |
- |
|
15:30 |
Slovenia U19 |
NK Bravo U19 |
NK Nafta 1903 U19 |
- |
- |
|
15:30 |
Uruguay Segunda |
Miramar Misiones FC |
Albion FC |
- |
- |
|
15:30 |
Austria Landesliga |
SVG Bleiburg |
ASKO Kottmannsdorf |
- |
- |
|
15:30 |
Germany Oberliga NOFV |
FK Pirmasens |
Gonsenheim |
- |
- |
|
15:30 |
Mideast Europe Cup |
Al Ain SCC U19 |
Flamengo U19 |
- |
- |
|
15:30 |
Bulgaria B PFG |
FC Bdin Vidin |
Marek Dupnitza |
- |
- |
|
15:30 |
Bulgaria B PFG |
FC Dobrudzha |
Ludogorets Razgrad II |
- |
- |
|
15:30 |
Bulgaria B PFG |
FC Dunav Ruse |
CSKA 1948 Sofia II |
- |
- |
|
15:30 |
Bulgaria B PFG |
Strumska Slava |
Litex Lovech |
- |
- |
|
15:30 |
Austrian 3.Liga |
Dornbirner SV |
St. Johann |
- |
- |
|
15:30 |
Austrian 3.Liga |
SPG Motz/Silz |
VfB Hohenems |
- |
- |
|
15:30 |
Peru Campeonato Nacional Women |
Academia Deportiva Cantolao W |
Carlos Mannucci W |
- |
- |
|
15:59 |
Switzerland Super League |
Lausanne Sports |
Grasshopper |
- |
- |
|
15:59 |
Switzerland Super League |
Lugano |
St. Gallen |
- |
- |
|
15:59 |
Norwegian Tippeligaen |
Stabaek |
Molde |
- |
- |
|
15:59 |
Germany Regionalliga |
ETSV Weiche Flensburg |
FC Teutonia 05 |
- |
- |
|
15:59 |
Finland - Kakkonen Lohko |
KuPS (Youth) |
Narpes Kraft |
- |
- |
|
15:59 |
Poland Division 2 |
GKS Jastrzebie |
OKS Stomil Olsztyn |
- |
- |
|
15:59 |
Poland Division 2 |
Kotwica Kolobrzeg |
Olimpia Elblag |
- |
- |
|
15:59 |
Poland Division 2 |
Olimpia Grudziadz |
Polonia Bytom |
- |
- |
|
15:59 |
Czech Republic Gambrinus Liga |
Banik Ostrava |
Synot Slovacko |
- |
- |
|
15:59 |
Slovak Super Liga |
Michalovce |
Dunajska Streda |
- |
- |
|
15:59 |
Slovak Super Liga |
MFK Skalica |
Zlate Moravce |
- |
- |
|
15:59 |
Hungary Borsodi Liga |
Diosgyor VTK |
Videoton Puskas Akademia |
- |
- |
|
15:59 |
Bulgaria Premier League |
FC Hebar Pazardzhik |
Beroe Stara Zagora |
- |
- |
|
15:59 |
Belarus Cup |
Shakhter Soligorsk |
Dinamo Brest |
- |
- |
|
15:59 |
Georgia Cup |
Lokomotiv Tbilisi |
Dinamo Tbilisi |
- |
- |
|
15:59 |
Latvia Division 2 |
FK Dinamo Riga |
Riga FC II |
- |
- |
|
15:59 |
International Club Friendly |
Sporting Gijon |
Burgos CF |
- |
- |
|
15:59 |
International Club Friendly |
Compostela |
Racing Villalbes |
- |
- |
|
15:59 |
International Club Friendly |
Radnik Sesvete |
NK Dubrava Zagreb |
- |
- |
|
15:59 |
International Club Friendly |
Montalegre |
Fafe |
- |
- |
|
15:59 |
International Club Friendly |
Frosinone |
Salernitana |
- |
- |
|
15:59 |
International Club Friendly |
Asteras Tripolis |
Atromitos Athens |
- |
- |
|
15:59 |
Slovenia 2.Liga |
NK Bilje |
MNK FC Ljubljana |
- |
- |
|
15:59 |
Slovenia 2.Liga |
NK Brinje Grosuplje |
ND Gorica |
- |
- |
|
15:59 |
Slovenia 2.Liga |
Jadran Dekani |
Dravinja |
- |
- |
|
15:59 |
Slovenia 2.Liga |
Tabor Sezana |
Triglav Gorenjska |
- |
- |
|
15:59 |
Iceland Women's Premier League |
IBV Vestmannaeyjar (W) |
Valur (W) |
- |
- |
|
15:59 |
Iceland Women's Premier League |
Stjarnan Gardabaer (W) |
Tindastoll Neisti (W) |
- |
- |
|
15:59 |
Iceland Women's Premier League |
Thor KA Akureyri (W) |
Trottur Reykjavik (W) |
- |
- |
|
15:59 |
Iceland Division 2 |
Dalvik Reynir |
Haukar Hafnarfjordur |
- |
- |
|
15:59 |
Iceland Division 2 |
IR Reykjavik |
KF Fjallabyggdar |
- |
- |
|
15:59 |
Iceland Division 2 |
Volsungur husavik |
Vikingur Olafsvik |
- |
- |
|
15:59 |
Austria Landesliga |
Admira Villach |
TSU Matrei |
- |
- |
|
15:59 |
Austria Landesliga |
SAK Klagenfurt |
ATUS Ferach |
- |
- |
|
15:59 |
Iceland 3 Deild |
Magni |
Augnablik Kopavogur |
- |
- |
|
15:59 |
Chile Primera D |
Provincial Ovalle |
CD Provincial Ranco |
- |
- |
|
15:59 |
Chile Primera D |
Deportes Quillon |
Chimbarongo FC |
- |
- |
|
15:59 |
Jordan League Women |
Al Ahli Amman (W) |
Al Istiqlal (W) |
- |
- |
|
15:59 |
Ecuador Primera Women |
LDU Quito (W) |
Club Nanas (W) |
- |
- |
|
15:59 |
Argentina Primera B Women |
CA Talleres de Cordoba (W) |
Newells Old Boys (W) |
- |
- |
|
15:59 |
Austrian 3.Liga |
FC Pinzgau Saalfelden |
SV Austria Salzburg |
- |
- |
|
15:59 |
Israel League Cup |
Hapoel Haifa |
Hapoel Bnei Sakhnin FC |
- |
- |
|
16:15 |
Belgian Pro League |
Charleroi |
Oud Heverlee |
- |
- |
|
16:30 |
Argentine Division 2 |
Estudiantes Rio Cuarto |
San Martin San Juan |
- |
- |
|
16:30 |
Russia Division 2 |
Dinamo Moscow B |
Torpedo Vladimir |
- |
- |
|
16:30 |
Chile Primera B |
Union San Felipe |
Santiago Morning |
- |
- |
|
16:30 |
Chile Primera B |
Puerto Montt |
Municipal Iquique |
- |
- |
|
16:30 |
Israel Ligat Al Toto Cup |
Hapoel Jerusalem |
Hapoel Tel Aviv |
- |
- |
|
16:45 |
Croatia 1.Division |
HNK Gorica |
NK Lokomotiva Zagreb |
- |
- |
|
16:55 |
Serbian Superliga |
Cukaricki Stankom |
Radnicki Nis |
- |
- |
|
16:55 |
Serbian Superliga |
FK Spartak Zlatibor Voda |
IMT Novi Beograd |
- |
- |
|
17:00 |
Russia Premier League |
Rostov FK |
Zenit St. Petersburg |
- |
- |
|
17:00 |
Portugal League Cup |
SC Farense |
Oliveirense |
- |
- |
|
17:00 |
International Club Friendly |
Racing Santander |
SD Huesca |
- |
- |
|
17:00 |
International Club Friendly |
Stade Lavallois MFC |
Red Star FC 93 |
- |
- |
|
17:00 |
International Club Friendly |
USL Dunkerque |
Valenciennes |
- |
- |
|
17:00 |
International Club Friendly |
Albacete |
Eldense |
- |
- |
|
17:00 |
International Club Friendly |
Lusitania |
Pacos de Ferreira |
- |
- |
|
17:00 |
International Club Friendly |
FC Caldas |
SL Benfica B |
- |
- |
|
17:00 |
International Club Friendly |
Numancia |
Real Sociedad B |
- |
- |
|
17:00 |
International Club Friendly |
Mirandes |
Real Valladolid |
- |
- |
|
17:00 |
International Club Friendly |
Royal Cappellen FC |
Lierse |
- |
- |
|
17:00 |
International Club Friendly |
CyDL Jupiter Leones |
Union Langreo |
- |
- |
|
17:00 |
International Club Friendly |
Valencia |
Alaves |
- |
- |
|
17:00 |
Iceland Women's Premier League |
UMF Selfoss (W) |
Keflavik (W) |
- |
- |
|
17:00 |
Iceland 4 Deild |
KM Reykjavik |
Samherjar |
- |
- |
|
17:00 |
Argentine Torneo A |
Germinal de Rawson |
Villa Mitre |
- |
- |
|
17:00 |
Ecuador Primera Women |
Independiente del Valle (W) |
Universidad Catolica del Ecuador (W) |
- |
- |
|
17:00 |
Bulgaria B PFG |
Belasitsa Petrich |
FK Chernomorets 1919 Burgas |
- |
- |
|
17:00 |
Bulgaria B PFG |
PFK Montana |
Chernomorets Balchik |
- |
- |
|
17:05 |
Argentina Prim C Metropolitana |
Deportivo Armenio |
Los Andes |
- |
- |
|
17:10 |
Argentine Division 2 |
Nueva Chicago |
Guillermo Brown |
- |
- |
|
17:30 |
Austrian Bundesliga |
Rheindorf Altach |
Red Bull Salzburg |
- |
- |
|
17:30 |
Argentine Division 1 |
Central Cordoba SDE |
Atletico Tucuman |
- |
- |
|
17:30 |
International Club Friendly |
UE Olot |
Sabadell |
- |
- |
|
17:30 |
International Club Friendly |
Baleares |
Mallorca B |
- |
- |
|
17:30 |
International Club Friendly |
Calahorra |
Cultural Leonesa |
- |
- |
|
17:30 |
Israel Ligat Al Toto Cup |
Maccabi Petah Tikva FC |
Hapoel Petah Tikva |
- |
- |
|
17:30 |
Argentine Torneo A |
Club Ciudad de Bolivar |
CA Juventud Unida San Luis |
- |
- |
|
17:45 |
Brazil Campeonato Carioca Serie A2 |
Friburguense RJ |
Resende-RJ |
- |
- |
|
18:00 |
Swedish Allsvenskan |
Halmstads |
Varbergs BoIS FC |
- |
- |
|
18:00 |
Argentine Division 1 |
Sarmiento Junin |
Banfield |
- |
- |
|
18:00 |
Poland Ekstraklasa |
Slask Wroclaw |
Zaglebie Lubin |
- |
- |
|
18:00 |
Poland Liga 1 |
LKS Nieciecza |
Miedz Legnica |
- |
- |
|
18:00 |
Montenegro Prva Crnogorska Liga |
OFK Petrovac |
FK Mladost DG |
- |
- |
|
18:00 |
Primera Division de Honduras |
Real Sociedad Tocoa |
CD Olimpia |
3-3 |
0-0 |
97 |
18:00 |
International Club Friendly |
Sporting Braga |
Nice |
- |
- |
|
18:00 |
International Club Friendly |
Ibiza Eivissa |
SE Penya Independent |
- |
- |
|
18:00 |
International Club Friendly |
FC Porto |
Rayo Vallecano |
- |
- |
|
18:00 |
International Club Friendly |
UD Torre del Mar |
CD El Palo |
- |
- |
|
18:00 |
International Club Friendly |
Chiclana |
Algeciras |
- |
- |
|
18:00 |
BRA SPC |
Primavera |
XV de Piracicaba |
- |
- |
|
18:00 |
Uruguay Segunda |
Club Atletico Progreso |
Uruguay Montevideo |
- |
- |
|
18:00 |
Uruguay Segunda |
Alto Peru |
CSD Huracan Buceo |
- |
- |
|
18:00 |
Peru B League |
CD Coopsol |
Deportivo Llacuabamba |
- |
- |
|
18:00 |
COTIF Tournament |
Real Madrid U20 |
Real MurciaU20 |
- |
- |
|
18:00 |
Brazil Paulista Serie B |
Nacional SP |
Uniao Sao Joao |
- |
- |
|
18:00 |
Brazil Paulista Serie B |
Uniao Barbarense |
Sweet Sao Kalle Arthur SP U23 |
- |
- |
|
18:00 |
Brazil Paulista Serie B |
Rio Branco(SP) |
Penapolense |
- |
- |
|
18:00 |
Argentine Torneo A |
CA 9 de Julio Rafaela |
Gimnasia yTiro |
- |
- |
|
18:00 |
Argentine Torneo A |
Olimpo Bahia Blanca |
Sansinena |
- |
- |
|
18:00 |
Argentine Torneo A |
Defensores Pronunciamiento |
Sportivo Las Parejas |
- |
- |
|
18:00 |
Argentine Torneo A |
Ferro Carril Oeste Gral Pico |
Atenas |
- |
- |
|
18:00 |
Argentine Torneo A |
Sol de Mayo |
Liniers Bahia Blanca |
- |
- |
|
18:00 |
Mexico Liga MX Femenil |
Cruz Azul (W) |
Unam Pumas (W) |
- |
- |
|
18:00 |
Brazil Campeonato Mineiro U20 |
Inter De Minas U20 |
EC Futgol U20 |
- |
- |
|
18:00 |
Paraguay Women League |
Nacional-Humaita (W) |
Resistencia FC (W) |
- |
- |
|
18:00 |
Brazil national youth (U20) Football Championship |
Gama DF (Youth) |
Brasiliense U20 |
- |
- |
|
18:00 |
Brazil national youth (U20) Football Championship |
Canaa EC U20 |
Capital DF (Youth) |
- |
- |
|
18:00 |
Brazil national youth (U20) Football Championship |
Sport SE U20 |
AD Carmopolis U20 |
- |
- |
|
18:15 |
Iceland Premier Division |
Breidablik |
Stjarnan Gardabaer |
- |
- |
|
18:15 |
Hungary Borsodi Liga |
Ujpesti |
Fehervar Videoton |
- |
- |
|
18:15 |
Bulgaria Premier League |
Pirin Blagoevgrad |
Botev Plovdiv |
- |
- |
|
18:15 |
Slovenia 1.Liga |
NK Olimpija Ljubljana |
NK Rogaska |
- |
- |
|
18:30 |
German Bundesliga 2 |
Fortuna Dusseldorf |
Hertha Berlin |
- |
- |
|
18:30 |
Switzerland Super League |
Servette |
FC Zurich |
- |
- |
|
18:30 |
Ireland First Division |
Longford Town |
Cobh Ramblers |
- |
- |
|
18:30 |
Romania Liga I |
FC Otelul Galati |
FC Steaua Bucuresti |
- |
- |
|
18:30 |
Slovak Super Liga |
FK Kosice |
Slovan Bratislava |
- |
- |
|
18:30 |
Brazil Serie B |
Botafogo SP |
Juventude |
- |
- |
|
18:30 |
Bosnia and Herzegovina Premier League |
FK Velez Mostar |
FK Zvijezda 09 |
- |
- |
|
18:30 |
Montenegro Prva Crnogorska Liga |
Jedinstvo Bijelo Polje |
FK Rudar Pljevlja |
- |
- |
|
18:30 |
Argentine Division 2 |
Deportivo Moron |
Gimnasia Mendoza |
- |
- |
|
18:30 |
Argentine Division 2 |
Temperley |
Almagro |
- |
- |
|
18:30 |
Argentina Prim C Metropolitana |
Canuelas FC |
CA San Miguel |
- |
- |
|
18:30 |
Argentina Prim C Metropolitana |
Comunicaciones BsAs |
Villa San Carlos |
- |
- |
|
18:30 |
Argentina Prim C Metropolitana |
UAI Urquiza |
Sacachispas |
- |
- |
|
18:30 |
Argentina group C Tebolidun League Manchester |
Claypole |
Uhl Que Sa |
- |
- |
|
18:30 |
Argentina group C Tebolidun League Manchester |
Leandro N Alem |
Victoriano Arenas |
- |
- |
|
18:30 |
Argentina group C Tebolidun League Manchester |
Puerto Nuevo |
San Martin Burzaco |
- |
- |
|
18:30 |
Argentina Ding Group Tebolidun League Manchester |
Defensores de Cambaceres |
Sportivo Barracas |
- |
- |
|
18:30 |
Argentine Torneo A |
CDA Monte Miaz |
San Martin Mendoza |
- |
- |
|
18:30 |
Argentine Torneo A |
Boca Unidos |
Juventud Antoniana |
- |
- |
|
18:30 |
Brazil Mineiluo group B League |
Aymores |
Itabirito |
- |
- |
|
18:30 |
Argentina Primera B Women |
All Boys (W) |
Sarmiento (W) |
- |
- |
|
18:30 |
Argentina Women Regional League |
Arsenal de Sarandi (W) |
Ferrocarril Midland (W) |
- |
- |
|
18:45 |
Belgian Pro League |
Jeunesse Molenbeek |
Racing Genk |
- |
- |
|
18:55 |
Argentine Torneo A |
Sol de America de Formosa |
Crucero del Norte |
- |
- |
|
19:00 |
Brazil Serie A |
Atletico Paranaense |
Cruzeiro |
- |
- |
|
19:00 |
Brazil Serie A |
Fluminense RJ |
Santos |
- |
- |
|
19:00 |
Brazil Serie A |
Internacional RS |
Cuiaba |
- |
- |
|
19:00 |
Serbian Superliga |
Backa Topola |
Partizan Belgrade |
- |
- |
|
19:00 |
Serbian Superliga |
FK Vozdovac Beograd |
Habitpharm Javor |
- |
- |
|
19:00 |
Croatia 1.Division |
Istra 1961 Pula |
Dinamo Zagreb |
- |
- |
|
19:00 |
Chile Primera Division |
Cobresal |
Univ Catolica |
- |
- |
|
19:00 |
Bolivia Primera Division |
Vaca Diez |
Jorge Wilstermann |
- |
- |
|
19:00 |
BRA SPC |
Gremio Prudente |
Sao Bento |
- |
- |
|
19:00 |
Uruguay Segunda |
Potencia |
CA Atenas |
- |
- |
|
19:00 |
Uruguay Segunda |
CS Cerrito |
Rampla Juniors FC |
- |
- |
|
19:00 |
Uruguay Segunda |
Tacuarembo |
Oriental |
- |
- |
|
19:00 |
Brazil Paulista Serie B |
Catanduva FC |
Jabaquara SP |
- |
- |
|
19:00 |
Chile Primera D |
Real Juventud San Joaquin |
Iberia Los Angeles |
- |
- |
|
19:00 |
Costa Rica 2.Liga |
Guadalupe FC |
Escorpiones Belen |
- |
- |
|
19:00 |
Argentine Torneo A |
Defensores Belgrano (VR) |
Independiente Chivilcoy |
- |
- |
|
19:00 |
Argentine Torneo A |
Union Sunchales |
Douglas Haig |
- |
- |
|
19:00 |
Brasileiro, Serie C |
Sao Jose PoA RS |
Confianca SE |
- |
- |
|
19:00 |
Brasileiro, Serie C |
Operario Ferroviario PR |
Nautico (PE) |
- |
- |
|
19:30 |
Portugal League Cup |
Estoril |
CF Os Belenenses |
- |
- |
|
19:30 |
Venezuela Segunda Division |
Yaracuyanos |
Atletico El Vigia |
- |
- |
|
19:30 |
Chile Primera D |
Osorno |
Fernandez Vial |
- |
- |
|
19:30 |
Chile Primera D |
Deportes Valdivia |
Linares Unido |
- |
- |
|
19:30 |
Chile Primera D |
AC Colina |
Deportes Union Companias |
- |
- |
|
20:00 |
Argentine Division 1 |
Independiente |
Boca Juniors |
- |
- |
|
20:00 |
Brazil Serie B |
ABC RN |
Londrina PR |
- |
- |
|
20:00 |
Brazil Serie B |
Avai FC |
Guarani SP |
- |
- |
|
20:00 |
Primera Division de Venezuela |
Deportivo Rayo Zuliano |
Carabobo FC |
- |
- |
|
20:00 |
Argentina Prim C Metropolitana |
Deportivo Merlo |
Argentino de Quilmes |
- |
- |
|
20:00 |
Argentina Prim C Metropolitana |
Sportivo Dock Sud |
CA Fenix Pilar |
- |
- |
|
20:00 |
Argentina Prim C Metropolitana |
Ituzaingo |
Colegiales |
- |
- |
|
20:00 |
Argentina Prim C Metropolitana |
Talleres Rem de Escalada |
Argentino de Merlo |
- |
- |
|
20:00 |
Colombia Copa Premier |
Cucuta |
Valledupar FC |
- |
- |
|
20:00 |
Argentina Ding Group Tebolidun League Manchester |
Centro Espanol |
Mercedes |
- |
- |
|
20:00 |
Argentina Ding Group Tebolidun League Manchester |
Deportivo Muniz |
CA Lugano |
- |
- |
|
20:00 |
Argentina Ding Group Tebolidun League Manchester |
Deportivo Paraguayo |
Argentino de Rosario |
- |
- |
|
20:00 |
Argentina Ding Group Tebolidun League Manchester |
El Porvenir |
Central Ballester |
- |
- |
|
20:00 |
Brazil Paulista Serie B |
Independente SP |
CA Taquaritinga SP |
- |
- |
|
20:00 |
Chile Primera D |
CD Rancagua Sur |
Comunal Cabrero |
- |
- |
|
20:00 |
Argentine Torneo A |
Central Norte Salta |
G.San Martin Formosa |
- |
- |
|
20:00 |
Canadian Premier League |
Valour |
Pacific FC |
- |
- |
|
20:15 |
Peru Primera Division |
UTC Cajamarca |
Deportivo Union Comercio |
- |
- |
|
20:15 |
Paraguay Women League |
Tacuary (W) |
Sportivo Luqueno (W) |
- |
- |
|
20:30 |
Colombia Copa Premier |
Atletico FC |
Orsomarso |
- |
- |
|
20:30 |
Colombia Copa Premier |
Fortaleza F.C |
Real Santander |
- |
- |
|
20:30 |
Peru B League |
Juan Aurich |
Molinos El Pirata |
- |
- |
|
20:30 |
Peru B League |
Union Huaral |
Dep.San Martin |
- |
- |
|
20:30 |
Ecuador Primera Women |
Barcelona Guayaquil (W) |
Deportivo Ibarra (W) |
- |
- |
|
20:30 |
Panama Liga Prom |
Union Cocle |
Udelas FC |
- |
- |
|
21:00 |
Brazil Serie B |
Atletico Clube Goianiense |
Sampaio Correa |
- |
- |
|
21:00 |
Primera Division de Colombiano-Apertura |
Deportes Tolima |
Aguilas Doradas |
- |
- |
|
21:00 |
Liga Nacional de Guatemala |
CSD Municipal |
Guastatoya |
- |
- |
|
21:00 |
International Club Friendly |
FC Barcelona |
Real Madrid |
- |
- |
|
21:00 |
Panama Liga Nacional de Ascenso |
Plaza Amador |
Alianza FC (PAN) |
- |
- |
|
21:00 |
Brazil national youth (U20) Football Championship |
Piaui U20 |
Tiradentes PI U20 |
- |
- |
|
21:00 |
Argentina Primera B Women |
Velez Sarsfield (W) |
Deportivo Merlo (W) |
- |
- |
|
21:00 |
Panama Liga Prom |
Champions FC Academy |
CD Arabe Unido Reserves |
- |
- |
|
21:30 |
Brazil Serie A |
Corinthians Paulista (SP) |
Vasco da Gama |
- |
- |
|
21:30 |
Brazil Serie A |
Fortaleza |
Bragantino |
- |
- |
|
21:30 |
Chile Primera Division |
Colo Colo |
Huachipato |
- |
- |
|
21:30 |
Bolivia Primera Division |
The Strongest |
Atletico Palmaflor Vinto |
- |
- |
|
22:00 |
BRA SPC |
Esporte Clube Sao Jose SP |
Santo Andre |
- |
- |
|
22:00 |
Dominican Republic Liga |
UniversidadO M |
Moca FC |
- |
- |
|
22:00 |
Argentine Torneo A |
Club Cipolletti |
Santa Marina Tandil |
- |
- |
|
22:00 |
Brazil Catarinense Division 2 |
CA Carlos Renaux |
CEC Santa Catarina |
- |
- |
|
22:00 |
Brasileiro, Serie C |
Remo Belem (PA) |
Ypiranga(RS) |
- |
- |
|
22:00 |
Brasileiro, Serie C |
Volta Redonda |
Altos/PI |
- |
- |
|
22:00 |
USA MLS Next Pro League |
Cincinnati II |
Crown Legacy FC |
- |
- |
|
22:05 |
Argentine Division 2 |
Quilmes |
Atletico Rafaela |
- |
- |
|
22:15 |
Primera Division de Venezuela |
Mineros de Guayana |
Caracas FC |
- |
- |
|
23:00 |
Argentine Division 1 |
Club Atletico Tigre |
San Lorenzo |
- |
- |
|
23:00 |
USL Championship |
Pittsburgh Riverhounds |
Memphis 901 |
- |
- |
|
23:00 |
USA National Premier Soccer League |
Charlotte Independence |
Northern Colorado |
- |
- |
|
23:00 |
USA National Premier Soccer League |
Lexington |
Richmond Kickers |
- |
- |
|
23:00 |
Canadian Premier League |
Atletico Ottawa |
Cavalry FC |
- |
- |
|
23:00 |
NWSL Challenge Cup |
North Carolina (W) |
Orlando Pride (W) |
- |
- |
|
23:00 |
USA Independent League |
Gold Star FC Detroit |
Chattanooga |
- |
- |
|
23:00 |
North Central America Leagues Cup |
CDSyC Cruz Azul |
Atlanta United |
- |
- |
|
23:05 |
Mexico Primera Divison A |
Tlaxcala FC |
CF Atlante |
- |
- |
|
23:10 |
Primera Division de Colombiano-Apertura |
Alianza Petrolera |
Millonarios |
- |
- |
|
23:15 |
Panama Liga Nacional de Ascenso |
CD Universitario |
Herrera FC |
- |
- |
|
23:30 |
Argentine Division 2 |
Almirante Brown |
Alvarado Mar del Plata |
- |
- |
|
23:30 |
USL Championship |
Birmingham Legion |
Charleston Battery |
- |
- |
|
23:30 |
USL Championship |
Loudoun United |
Miami FC |
- |
- |
|
23:30 |
USL Championship |
Tampa Bay Rowdies |
FC Tulsa |
- |
- |
|
23:30 |
USA National Premier Soccer League |
Chattanooga Red Wolves |
North Carolina |
- |
- |
|
23:30 |
North Central America Leagues Cup |
Necaxa |
Charlotte FC |
- |
- |
|
23:30 |
North Central America Leagues Cup |
Santos Laguna |
Orlando City |
- |
- |
|
13:00 |
Zimbabwe Premier |
Chicken Inn |
Hwange Colliery |
- |
- |
|
13:00 |
Zimbabwe Premier |
Manica Diamond |
Bulawayo Chiefs |
- |
- |
|
13:00 |
Zimbabwe Premier |
FC Platinum |
Sheasham |
- |
- |
|
15:30 |
Iceland 3 Deild |
Kormakur |
KFS Vestmannaeyjar |
- |
- |
|
18:00 |
Brazil Serie D |
Vitoria ES |
Ceilandia DF |
- |
- |
|
19:00 |
Brazil Serie D |
Maranhao |
Tuna Luso |
- |
- |
|
19:00 |
Brazil Serie D |
Inter de Limeira |
Caxias RS |
- |
- |
|
19:00 |
Brazil Serie D |
Falcon FC |
Sousa PB |
- |
- |
|
20:00 |
Brazil Serie D |
Camboriu SC |
Gremio Metropolitano Maringa |
- |
- |
|
20:00 |
Brazil Serie D |
Ferroviaria SP |
Hercilio Luz SC |
- |
- |
|
20:00 |
Brazil Serie D |
ASA AL |
Nacional de Patos PB |
- |
- |
|
08:00 |
International Club Friendly |
Unirea Dej |
FC Zalau |
- |
- |
|
15:00 |
Austria Amateur cup |
TUS Raiffeisen Paldau |
TUS Heiligenkreuz |
- |
- |
|
15:00 |
Austria Amateur cup |
Heeres SV Wals |
FC Berg |
- |
- |
|
16:30 |
Austria Amateur cup |
FC Bad Radkersburg |
TSV Kirchberg/Raab |
- |
- |
|
08:15 |
International Club Friendly |
Opava II |
MFK Karvina B |
- |
- |
|
13:00 |
International Club Friendly |
VfL Wolfsburg |
Lens |
- |
- |
|
15:00 |
International Club Friendly |
Nea Salamis |
AEL Limassol |
- |
- |
|
15:30 |
International Club Friendly |
Kasimpasa |
Al-Arabi SC |
- |
- |
|
15:30 |
International Club Friendly |
Gazisehir Gaziantep |
Istanbulspor |
- |
- |
|
15:30 |
International Club Friendly |
FK Ohrid 2004 |
FK Novaci |
- |
- |
|
15:59 |
International Club Friendly |
SC Freiburg |
Strasbourg |
- |
- |
|
15:59 |
International Club Friendly |
Orleans US 45 |
UNFP |
- |
- |
|
15:59 |
International Club Friendly |
Chambly FC |
Versailles 78 |
- |
- |
|
15:59 |
International Club Friendly |
Marignane Gignac |
GRACES |
- |
- |
|
15:59 |
International Club Friendly |
Beira Mar |
Mortagua |
- |
- |
|
15:59 |
International Club Friendly |
Olbia |
Cagliari U19 |
- |
- |
|
15:59 |
International Club Friendly |
Caen |
Quevilly |
- |
- |
|
15:59 |
International Club Friendly |
Sochaux |
Louhans-Cuiseaux |
- |
- |
|
15:59 |
International Club Friendly |
Real Sociedad |
Bayer Leverkusen |
- |
- |
|
15:59 |
International Club Friendly |
Rennes |
West Ham United |
- |
- |
|
15:59 |
International Club Friendly |
Dessel Sport |
Mechelen |
- |
- |
|
15:59 |
International Club Friendly |
Amiens |
Metz |
- |
- |
|
15:59 |
International Club Friendly |
Dijon |
Annecy |
- |
- |
|
15:59 |
International Club Friendly |
Les Herbiers |
Le Mans |
- |
- |
|
16:30 |
International Club Friendly |
Napoli |
Hatayspor |
- |
- |
|
16:30 |
International Club Friendly |
Villarreal U19 |
Arsenal U19 |
- |
- |
|
17:00 |
International Club Friendly |
MVV Maastricht |
Patro Eisden |
- |
- |
|
17:00 |
International Club Friendly |
KMSK Deinze |
Sparta Petegem |
- |
- |
|
17:00 |
International Club Friendly |
Barakaldo CF |
Eibar |
- |
- |
|
17:00 |
International Club Friendly |
Cagliari |
JuventusU23 |
- |
- |
|
17:00 |
International Club Friendly |
Bastia |
Verona |
- |
- |
|
17:00 |
International Club Friendly |
Pau FC |
FC Bergerac |
- |
- |
|
17:00 |
International Club Friendly |
Volos NFC |
Panaitolikos Agrinio |
- |
- |
|
17:00 |
International Club Friendly |
Gimnastica Torrelavega |
Athletic Bilbao B |
- |
- |
|
17:00 |
International Club Friendly |
Floriana F.C. |
Birkirkara FC |
- |
- |
|
17:00 |
International Club Friendly |
Real Union Irun |
SD Logrones |
- |
- |
|
17:00 |
International Club Friendly |
Istres |
Frejus St-Raphael |
- |
- |
|
17:30 |
International Club Friendly |
Racing de Ferrol |
Pontevedra |
- |
- |
|
17:30 |
International Club Friendly |
Lleida |
Teruel |
- |
- |
|
17:30 |
International Club Friendly |
NK Celik |
HNK Sibenik |
- |
- |
|
18:00 |
International Club Friendly |
KVSK Lommel |
Jong PSV Eindhoven (Youth) |
- |
- |
|
18:00 |
International Club Friendly |
Celta Vigo |
Lyon |
- |
- |
|
18:00 |
International Club Friendly |
AD Cartaya |
Recreativo Huelva |
- |
- |
|
18:00 |
International Club Friendly |
Muleno CF |
UCAM Murcia |
- |
- |
|
18:30 |
International Club Friendly |
Genoa |
Monaco |
- |
- |
|
18:30 |
International Club Friendly |
Atletico Pueblonuevo |
Badajoz |
- |
- |
|
18:30 |
International Club Friendly |
CD Montijo |
Merida AD |
- |
- |
|
19:00 |
International Club Friendly |
AD Alcorcon |
CF Rayo Majadahonda |
- |
- |
|
07:30 |
International Club Friendly |
Elche |
Tenerife |
- |
- |
|
07:30 |
International Club Friendly |
Granada CF |
AD Ceuta |
- |
- |
|
07:30 |
International Club Friendly |
Tunari |
Concordia Chiajna |
- |
- |
|
07:45 |
International Club Friendly |
Brabrand |
Vegar |
- |
- |
|
08:00 |
International Club Friendly |
Slavia Prague B |
Zivanice |
- |
- |
|
08:00 |
International Club Friendly |
Bohemians1905 B |
Slovan Velvary |
- |
- |
|
08:00 |
International Club Friendly |
Energetik-BGU Minsk |
Ostrowitz |
- |
- |
|
08:00 |
International Club Friendly |
Banik Ostrava B |
Gornik II Zabrze |
- |
- |
|
08:15 |
International Club Friendly |
FK Kolin |
Dukla Praha B |
- |
- |
|
08:15 |
International Club Friendly |
SK Lisen B |
Brno B |
- |
- |
|
08:30 |
International Club Friendly |
Osasuna B |
CD Tudelano |
- |
- |
|
08:30 |
International Club Friendly |
Banik Most-Sous |
Viktoria Plzen B |
- |
- |
|
09:00 |
International Club Friendly |
Gedania Gdansk |
Jaguar Gdansk |
- |
- |
|
09:00 |
International Club Friendly |
UD Santarem |
Dezembro |
- |
- |
|
09:00 |
International Club Friendly |
Estrela da Amadora |
SL Benfica B |
- |
- |
|
09:00 |
International Club Friendly |
RB LeipzigU19 |
Pogon Szczecin(Youth) |
- |
- |
|
09:00 |
International Club Friendly |
Seraing United |
RFC de Liege |
- |
- |
|
09:00 |
International Club Friendly |
Toulouse |
Osasuna |
- |
- |
|
09:00 |
International Club Friendly |
Rebordosa |
Dumiense |
- |
- |
|
09:30 |
International Club Friendly |
Augsburg |
Jahn Regensburg |
- |
- |
|
09:30 |
International Club Friendly |
Sestao |
SD Amorebieta |
- |
- |
|
10:00 |
International Club Friendly |
Ishoj IF |
BK Avarta |
- |
- |
|
10:00 |
International Club Friendly |
Antalyaspor |
Sivasspor |
- |
- |
|
10:00 |
International Club Friendly |
AB Copenhagen |
FA 2000 |
- |
- |
|
10:00 |
International Club Friendly |
L Entregu CF |
Real Oviedo B |
- |
- |
|
11:00 |
International Club Friendly |
FCR 2001 Duisburg (W) |
SV Meppen (W) |
- |
- |
|
11:00 |
International Club Friendly |
Ashton United |
Halifax Town |
- |
- |
|
11:00 |
International Club Friendly |
Viborg |
Thisted FC |
- |
- |
|
11:00 |
International Club Friendly |
Wealdstone FC |
AFC Wimbledon |
- |
- |
|
11:00 |
International Club Friendly |
Banik Ostrava (W) |
Spartak Trnava (W) |
- |
- |
|
11:00 |
International Club Friendly |
VfB Stuttgart II |
FC St.Gallen U21 |
- |
- |
|
11:30 |
International Club Friendly |
Muang Thong United |
Bangkok United FC |
- |
- |
|
11:30 |
International Club Friendly |
Spennymoor Town |
Middlesbrough U21 |
- |
- |
|
11:30 |
International Club Friendly |
SC Telstar |
Koninklijke HFC |
- |
- |
|
12:00 |
International Club Friendly |
SG Essen-Schonebeck (W) |
Oud Heverlee Leuven (W) |
- |
- |
|
12:00 |
International Club Friendly |
Saarbrucken |
CS Petange |
- |
- |
|
12:00 |
International Club Friendly |
SG Barockstadt |
FSV Mainz 05 (Youth) |
- |
- |
|
12:00 |
International Club Friendly |
FSV Frankfurt |
SSV Ulm 1846 |
- |
- |
|
12:00 |
International Club Friendly |
Go Ahead Eagles |
Borussia Dortmund (Youth) |
- |
- |
|
12:00 |
International Club Friendly |
Bahlinger |
Villingen |
- |
- |
|
12:00 |
International Club Friendly |
Arminia Bielefeld |
TSV Steinbach Haiger |
- |
- |
|
12:00 |
International Club Friendly |
Viktoria koln |
Almere City FC |
- |
- |
|
12:00 |
International Club Friendly |
FC Koln |
Erzgebirge Aue |
- |
- |
|
12:00 |
International Club Friendly |
SV Waldhof Mannheim |
Eintracht Frankfurt (Youth) |
- |
- |
|
12:00 |
International Club Friendly |
Empoli |
Lille |
- |
- |
|
12:00 |
International Club Friendly |
MSV Duisburg |
De Graafschap |
- |
- |
|
12:00 |
International Club Friendly |
SV Straelen |
Sportfreunde Lotte |
- |
- |
|
12:00 |
International Club Friendly |
Ferencvarosi TC (W) |
Slovacko (W) |
- |
- |
|
12:30 |
International Club Friendly |
De Treffers |
USV Hercules |
- |
- |
|
13:00 |
International Club Friendly |
Coleraine |
Ards FC |
- |
- |
|
13:00 |
International Club Friendly |
Groningen |
Emmen |
- |
- |
|
13:00 |
International Club Friendly |
TSV 1860 Munchen |
Borussia Monchengladbach |
- |
- |
|
13:00 |
International Club Friendly |
Newport County |
Cheltenham Town |
- |
- |
|
13:00 |
International Club Friendly |
Chippenham Town |
Melksham Town |
- |
- |
|
13:30 |
International Club Friendly |
Dergview FC |
Dungannon Swifts |
- |
- |
|
13:30 |
International Club Friendly |
Udinese |
Union Berlin |
- |
- |
|
13:30 |
International Club Friendly |
Katwijk |
SC Telstar |
- |
- |
|
13:30 |
International Club Friendly |
Newtown AFC |
Nantwich Town |
- |
- |
|
14:00 |
International Club Friendly |
Grenoble |
Rodez Aveyron |
- |
- |
|
14:00 |
International Club Friendly |
TuS Koblenz |
Victoria Rosport |
- |
- |
|
14:00 |
International Club Friendly |
Bromley |
Crawley Town |
- |
- |
|
14:00 |
International Club Friendly |
Derby County |
Sheffield United |
- |
- |
|
14:00 |
International Club Friendly |
Stockport County |
Preston North End |
- |
- |
|
14:00 |
International Club Friendly |
Wycombe Wanderers |
Cardiff City |
- |
- |
|
14:00 |
International Club Friendly |
Stoke City |
Everton |
- |
- |
|
14:00 |
International Club Friendly |
Colchester United |
Leyton Orient |
- |
- |
|
14:00 |
International Club Friendly |
Blackburn Rovers |
Girona |
- |
- |
|
14:00 |
International Club Friendly |
Bashley |
Eastleigh |
- |
- |
|
14:00 |
International Club Friendly |
Knockbreda |
Ballymena United |
- |
- |
|
14:00 |
International Club Friendly |
Bolton Wanderers |
West Bromwich(WBA) |
- |
- |
|
14:00 |
International Club Friendly |
AFC Bournemouth |
Atalanta |
- |
- |
|
14:00 |
International Club Friendly |
Morecambe |
Wigan Athletic |
- |
- |
|
14:00 |
International Club Friendly |
Ballinamallard United |
Dungannon Swifts |
- |
- |
|
14:00 |
International Club Friendly |
Bristol Rovers |
Chesterfield |
- |
- |
|
14:00 |
International Club Friendly |
Sheffield Wednesday |
Luton Town |
- |
- |
|
14:00 |
International Club Friendly |
Portadown |
Loughgall FC |
- |
- |
|
14:00 |
International Club Friendly |
Alfreton Town |
Mickleover Sports |
- |
- |
|
14:00 |
International Club Friendly |
Ashington |
Workington |
- |
- |
|
14:00 |
International Club Friendly |
Bamber Bridge |
Warrington Town AFC |
- |
- |
|
14:00 |
International Club Friendly |
Basford Utd |
North Ferriby United |
- |
- |
|
14:00 |
International Club Friendly |
Beckenham Town |
Welling United |
- |
- |
|
14:00 |
International Club Friendly |
Bedford Town |
Queens Park R U21 |
- |
- |
|
14:00 |
International Club Friendly |
Bishop's Stortford |
Sittingbourne |
- |
- |
|
14:00 |
International Club Friendly |
Canvey Island |
Bowers Pitsea |
- |
- |
|
14:00 |
International Club Friendly |
Ebbsfleet United |
Chelsea U21 |
- |
- |
|
14:00 |
International Club Friendly |
Folkestone |
Hythe Town |
- |
- |
|
14:00 |
International Club Friendly |
Gosport Borough |
Hartley Wintney |
- |
- |
|
14:00 |
International Club Friendly |
Hendon |
St Ives Town |
- |
- |
|
14:00 |
International Club Friendly |
Horsham |
Worthing |
- |
- |
|
14:00 |
International Club Friendly |
Leamington |
Rushall Olympic |
- |
- |
|
14:00 |
International Club Friendly |
Molesey |
Metropolitan Police |
- |
- |
|
14:00 |
International Club Friendly |
Redditch United |
Hereford FC |
- |
- |
|
14:00 |
International Club Friendly |
Runcorn Linnets |
Southport FC |
- |
- |
|
14:00 |
International Club Friendly |
Salisbury FC |
Hampton Richmond Borough |
- |
- |
|
14:00 |
International Club Friendly |
Sheffield FC |
Matlock Town |
- |
- |
|
14:00 |
International Club Friendly |
Stamford |
Boston United |
- |
- |
|
14:00 |
International Club Friendly |
Tamworth |
Barwell |
- |
- |
|
14:00 |
International Club Friendly |
Westfields |
Cray Wanderers |
- |
- |
|
14:00 |
International Club Friendly |
Widnes |
Lancaster City |
- |
- |
|
14:00 |
International Club Friendly |
Worksop Town |
Harborough Town |
- |
- |
|
14:15 |
International Club Friendly |
VfB Stuttgart |
Borussia Monchengladbach |
- |
- |
|
15:00 |
International Club Friendly |
Papai Perutz |
Mezoors |
- |
- |
|
15:00 |
International Club Friendly |
Troyes |
Clermont |
- |
- |
|
15:00 |
International Club Friendly |
Paris FC |
Ajaccio |
- |
- |
|
15:00 |
International Club Friendly |
Lorient |
Le Havre |
- |
- |
|
08:00 |
International Club Friendly |
Unia Skierniewice |
Blonianka Blonie |
- |
- |
|
08:15 |
International Club Friendly |
Admira Praha |
Teplice B |
- |
- |
|
08:15 |
International Club Friendly |
Persela Lamongan |
Nusantara United |
- |
- |
|
10:00 |
International Club Friendly |
BK Frem |
Roskilde |
- |
- |
|
11:00 |
International Club Friendly |
Bronshoj |
Karlslunde IF |
- |
- |
|
14:00 |
International Club Friendly |
Boulogne |
Lens B |
- |
- |
|
23:00 |
Nicaragua Apertura league |
Managua FC |
Deportivo Ocotal |
- |
- |
|
08:00 |
International Club Friendly |
NK Dubrava Zagreb |
NK Vrapce |
- |
- |
|
09:00 |
International Club Friendly |
Pacos de Ferreira |
Gil Vicente |
- |
- |
|
09:00 |
Australia Northern NSW Women’s Premier League |
Adamstown Rosebud (W) |
Charlestown Azzuri (W) |
- |
- |
|
10:00 |
International Club Friendly |
HIK Hellerup |
Vanlose |
- |
- |
|
10:30 |
International Club Friendly |
Piast Gliwice (Youth) |
GKS Pniowek Pawlowice Slaskie |
- |
- |
|
11:00 |
International Club Friendly |
Nurnberg (W) |
Union Berlin (W) |
- |
- |
|
12:30 |
International Club Friendly |
FC Lisse |
SC Feyenoord |
- |
- |
|
13:00 |
International Club Friendly |
Esbjerg |
Fremad Amager |
- |
- |
|
13:00 |
International Club Friendly |
Ballymun United |
Annagh United |
- |
- |
|
13:00 |
International Club Friendly |
Bognor Regis Town |
Chichester City |
- |
- |
|
13:30 |
Brazil Campeonato Maranhense |
Rio Branco-ES |
Rio Branco VN |
- |
- |
|
14:00 |
International Club Friendly |
Southampton |
AZ Alkmaar |
- |
- |
|
14:00 |
International Club Friendly |
Chipstead FC |
Erith Belvedere |
- |
- |
|
14:00 |
International Club Friendly |
Loughborough Dynamo |
Chesterfield U23 |
- |
- |
|
14:00 |
International Club Friendly |
Mossley |
Coleshill Town |
- |
- |
|
14:00 |
International Club Friendly |
Stratford Town |
Bedworth United |
- |
- |
|
15:00 |
International Club Friendly |
A.C. Reggiana 1919 |
Sestri Levante |
- |
- |
|
15:59 |
International Club Friendly |
Chateauroux |
Chamois Niortais |
- |
- |
|
15:59 |
Austria Amateur cup |
SV Loipersbach |
SC Ritzing |
- |
- |
|
16:30 |
International Club Friendly |
NK Vinodol Novi Vinodolski |
NK Grobnican |
- |
- |
|
18:30 |
Brazil Mineiluo group B League |
Uniao Recreativa dos Trabalhadores MG/URT |
Uberlandia MG |
- |
- |
|
09:00 |
Germany Oberliga NOFV |
FC Ingolstadt 04 Am |
VfB Eichstatt |
- |
- |
|
12:00 |
Finland Kolmonen |
Janteva Kotka |
KJP |
- |
- |
|
12:00 |
Germany Oberliga NOFV |
VfB Marburg |
FC Hanau 93 |
- |
- |
|
12:00 |
Germany Oberliga NOFV |
Eintracht Trier |
Arminia Ludwigshafen |
- |
- |
|
12:30 |
Malawi Premier League |
Kamuzu Barracks |
Be Forward Wanderers |
- |
- |
|
12:30 |
Malawi Premier League |
Extreme FC |
Red Lions FC |
- |
- |
|
13:00 |
Brazil national youth (U20) Football Championship |
Flamengo SE U20 |
Rosario SE U20 |
- |
- |
|
15:00 |
Germany Oberliga NOFV |
Hanauer SC 1960 |
TuS Dietkirchen |
- |
- |
|
15:59 |
Germany Oberliga NOFV |
FC Pipinsried |
FC Deisenhofen |
- |
- |
|
17:45 |
Brazil national youth (U20) Football Championship |
Perolas Negras Youth |
Nova Cidade U20 |
- |
- |
|
18:00 |
Brazil national youth (U20) Football Championship |
Atletico Paranaense (Youth) |
Patriotas U20 |
- |
- |
|
18:00 |
Brazil national youth (U20) Football Championship |
Joinville SC Youth |
Avai (Youth) |
- |
- |
|
18:30 |
Brazil national youth (U20) Football Championship |
Parana Clube (Youth) |
Coritiba PR (Youth) |
- |
- |
|
19:00 |
Brazil national youth (U20) Football Championship |
Comercial PI U20 |
Cori Sabba Youth |
- |
- |
|
20:00 |
Brazil national youth (U20) Football Championship |
Chapecoense (Youth) |
Criciuma SC (Youth) |
- |
- |
|
13:30 |
Germany Oberliga NOFV |
Altona 93 |
Duneberg |
- |
- |
|
13:30 |
Germany Oberliga NOFV |
Rot-Weiss Koblenz |
TUS Mechtersheim |
- |
- |
|
15:00 |
Togo League Women |
Tempete (W) |
Winner Girls (W) |
- |
- |
|
15:30 |
International Club Friendly |
Ascoli |
Tolentino |
- |
- |
|
18:00 |
International Club Friendly |
Real Zaragoza |
Reims |
- |
- |
|
21:00 |
Guatemala D2 |
CSD Solola |
Santa Lucia Cotzumalguapa |
- |
- |
|
15:00 |
Czech Republic Cup |
FK Nove Sady |
Blansko |
- |
- |
|
15:00 |
Armenia Premier League |
FC West Armenia |
Shirak |
- |
- |
|
11:00 |
Russia Division 2 |
FK Khimik-Avgust |
Uralets Nizhny Tagil |
- |
- |
|
15:30 |
International Club Friendly |
Buducnost Popovac |
Radnicki Pirot |
- |
- |
|
15:59 |
International Club Friendly |
Angers |
Bordeaux |
- |
- |
|
18:30 |
International Friendly |
Sint Maarten (W) |
St. Kitts and Nevis (W) |
- |
- |
|
15:59 |
International Club Friendly |
SC Lokeren-Temse |
Club Brugge Ⅱ |
- |
- |
|
15:59 |
International Club Friendly |
Dinamo Pancevo |
FK Zvezdara |
- |
- |
|
15:59 |
International Club Friendly |
Sevojno Uzice |
Borac Cacak |
- |
- |
|
17:00 |
International Club Friendly |
Clube Desportivo Trofense |
Al-Hazm |
- |
- |
|
18:00 |
International Club Friendly |
Gimnastic Tarragona |
Andorra FC |
- |
- |
|
17:00 |
Faroe Islands Formuladeildin |
TB/FCS/Royn |
IF Fuglafjordur |
- |
- |
|
18:00 |
BRA SPC |
Juventus SP |
Ponte Preta |
- |
- |
|
19:00 |
BRA SPC |
Bragantino |
Oeste |
- |
- |
|
21:00 |
BRA SPC |
Marilia Ac |
Mirassol |
- |
- |
|
19:00 |
Chile Primera D |
Municipal Salamanca |
Quintero Unido |
- |
- |
|
03:00 |
Northern NSW U20 League |
Bulls Academy U20 |
Western Sydney Wanderers U20 |
- |
- |
|
10:00 |
International Club Friendly |
Customs Department FC |
BEC Tero Sasana |
- |
- |
|
12:30 |
Village Super League |
Zhongcheng Village Football Team |
Chejiang 1 Village Football Team |
- |
- |
|
08:15 |
Czech Republic Cup |
TJ Spoje Praha |
Benatky Nad Jizerou |
- |
- |
|
10:00 |
Village Super League |
Changba Village Football Team |
Xinzhong Village Football Team |
- |
- |
|
14:00 |
Czech Republic Cup |
Sokol Nespeky |
Komarov |
- |
- |
|
15:59 |
International Club Friendly |
Rimini |
ASD Victor San Marino |
- |
- |
|
13:00 |
International Club Friendly |
Bryne |
Start Kristiansand |
- |
- |
|
13:30 |
International Club Friendly |
Cracovia Krakow |
Pas Giannina |
- |
- |
|
13:00 |
Argentina Youth League |
Deportivo Maipu U20 |
Sportivo Estudiantes U20 |
- |
- |
|
13:00 |
Argentina Youth League |
Gimnasia Mendoza U20 |
San Martin de San Juan U20 |
- |
- |
|
15:30 |
International Club Friendly |
FK Vrsac |
FK Graficar Beograd |
- |
- |
|
15:00 |
International Club Friendly |
Clivense |
Azy based nano Bo |
- |
- |
|
19:00 |
International Club Friendly |
CD Linares Deportivo |
Real Betis B |
- |
- |
|
15:59 |
Maldives Premier League |
Club Eagles |
Club Green Streets |
- |
- |
|
15:30 |
International Club Friendly |
FK SFS Borac |
Mladi Radnik |
- |
- |
|
18:00 |
Uruguay Segunda |
Sportivo Bella Italia |
Central Espanol |
- |
- |
|
18:00 |
Uruguay Segunda |
Basanez |
Los Halcones |
- |
- |
|
18:00 |
Uruguay Segunda |
Artigas |
Deportivo Colonia |
- |
- |
|
18:00 |
International Club Friendly |
CF Talavera de la Reina |
Leganes B |
- |
- |
|
15:59 |
Czech Republic Cup |
FC Vsetin |
Valasske Mezirici |
- |
- |
|
00:00 |
Brazil Serie A |
Atletico Mineiro |
Flamengo |
- |
- |
|
00:00 |
Chile Primera Division |
Union Espanola |
Audax Italiano |
- |
- |
|
00:00 |
Costa Rica Primera Division |
Alajuelense |
Municipal Liberia |
- |
- |
|
00:00 |
Liga Nacional de Guatemala |
C.S.D. Comunicaciones |
Deportivo Xinabajul |
- |
- |
|
00:00 |
Bolivia Primera Division |
Oriente Petrolero |
Bolivar |
- |
- |
|
00:00 |
USL Championship |
Louisville City FC |
Indy Eleven |
- |
- |
|
00:00 |
USL Championship |
Rio Grande Valley |
El Paso Locomotive FC |
- |
- |
|
00:00 |
USA National Premier Soccer League |
Forward Madison FC |
Greenville Triumph |
- |
- |
|
00:00 |
USA National Premier Soccer League |
Omaha |
South Georgia Tormenta FC |
- |
- |
|
00:00 |
Nicaragua Apertura league |
Diriangen |
Organica Masachapa FC |
- |
- |
|
00:00 |
NWSL Challenge Cup |
Chicago Red Stars (W) |
Kansas City NWSL (W) |
- |
- |
|
00:00 |
Solomon Islands S League |
Solomon Warriors FC |
SOSA |
- |
- |
|
00:00 |
Panama Liga Prom |
Panama City FC |
Alianza FC Panama Reserves |
- |
- |
|
00:00 |
Panama Liga Prom |
Mario Mendez FC |
Veraguas FC |
- |
- |
|
00:00 |
USA MLS Next Pro League |
MINNESOTA United B |
San Jose Earthquakes Reserve |
- |
- |
|
00:00 |
USA MLS Next Pro League |
Saint Louis City B |
Los Angeles FC II |
- |
- |
|
00:30 |
Primera Division de Venezuela |
Metropolitanos FC |
Estudiantes Merida FC |
- |
- |
|
00:30 |
Chile Primera B |
Santiago Wanderers |
San Luis Quillota |
- |
- |
|
00:30 |
USA National Premier Soccer League |
Tulsa Athletics |
Crossfire Redmond |
- |
- |
|
00:30 |
Uruguay Segunda |
CSyD Cooper |
Villa Teresa |
- |
- |
|
00:30 |
NWSL Challenge Cup |
Houston Dash (W) |
Racing Louisville (W) |
- |
- |
|
00:30 |
USA MLS Next Pro League |
North Texas SC |
Portland Timbers Reserve |
- |
- |
|
00:30 |
North Central America Leagues Cup |
Austin FC |
FC Juarez |
- |
- |
|
01:00 |
Costa Rica Primera Division |
Puntarenas |
Santos De Guapiles |
- |
- |
|
01:00 |
USL Championship |
San Antonio |
Hartford Athletic |
- |
- |
|
01:00 |
Nicaragua Apertura league |
Walter Ferretti |
Matagalpa FC |
- |
- |
|
01:00 |
North Central America Leagues Cup |
Pumas U.N.A.M. |
DC United |
- |
- |
|
01:05 |
Mexico Primera Divison A |
Cancun FC |
Venados FC |
- |
- |
|
01:06 |
Mexico Liga MX Femenil |
Atlas (W) |
Juarez FC (W) |
- |
- |
|
01:20 |
Primera Division de Colombiano-Apertura |
Atletico Nacional Medellin |
Jaguares de Cordoba |
- |
- |
|
01:30 |
Peru Primera Division |
Univ.Cesar Vallejo |
Alianza Lima |
- |
- |
|
01:30 |
Panama Liga Nacional de Ascenso |
Tauro FC |
Costa Del Este |
- |
- |
|
01:30 |
New Zealand South Premier League |
Nomads |
Dunedin City Royals |
- |
- |
|
01:45 |
Australia Tasmania NPL U21 League |
South Hobart U21 |
Kingborough Lions U21 |
- |
- |
|
02:00 |
Liga Nacional de Guatemala |
Antigua GFC |
CD Achuapa |
- |
- |
|
02:00 |
USL Championship |
Monterey Bay FC |
Phoenix Rising FC |
- |
- |
|
02:00 |
USL Championship |
Oakland Roots |
Detroit City |
- |
- |
|
02:00 |
USL Championship |
Orange County Blues FC |
New Mexico United |
- |
- |
|
02:00 |
Guatemala D2 |
Marquense |
CD Puerto de Iztapa |
- |
- |
|
02:00 |
NWSL Challenge Cup |
Angel City FC (W) |
Portland Thorns FC (W) |
- |
- |
|
02:30 |
Costa Rica Primera Division |
Herediano |
Perez Zeledon |
- |
- |
|
02:30 |
USL Championship |
Las Vegas Lights |
Sacramento Republic FC |
- |
- |
|
02:30 |
USA National Premier Soccer League |
Central Valley Fuego |
Knoxville troops |
- |
- |
|
02:30 |
Australia Victoria NPL2 U20 League |
Preston Lions U21 |
FC Bulleen Lions U20 |
- |
- |
|
02:45 |
Australia NPL Queensland U23 |
WDSC Wolves U23 |
Albany Creek U23 |
- |
- |
|
03:00 |
Fiji National League |
Suva FC |
Navua FC |
- |
- |
|
03:00 |
Northern NSW U20 League |
Sydney United 58 U20 |
Wollongong Wolves U20 |
- |
- |
|
03:00 |
Northern NSW U20 League |
Rockdale City Suns U20 |
Marconi Stallions U20 |
- |
- |
|
03:00 |
Australia Victoria NPL2 U20 League |
Dandenong City U21 |
Northcote City U21 |
- |
- |
|
18:00 |
Peru Reserves League |
FBC Melgar Reserves |
Universitario de Deportes Reserves |
- |
- |
|
18:30 |
Argentina Regional League |
CA Villa Alvear |
FC Barberan |
- |
- |
|
20:00 |
Peru Reserves League |
AD Tarma Reserves |
Sporting Cristal Reserves |
- |
- |
|
04:00 |
TAS Premier League |
South Hobart |
Kingborough Lions |
- |
- |
|
04:00 |
Australia NPL Queensland U23 |
Gold Coast United U23 |
Brisbane Olympic FC U23 |
- |
- |
|
04:00 |
NSW Premier W-League |
University of Sydney (W) |
Manly Utd (W) |
- |
- |
|
04:30 |
FIFA Women |
South Korea (W) |
Morocco (W) |
- |
- |
|
04:30 |
Australia Queensland Premier League 2 |
Ipswich knights SC |
Souths United |
- |
- |
|
05:00 |
NSW Premier League |
Rockdale City Suns |
Marconi Stallions |
- |
- |
|
05:00 |
NSW Premier League |
Sydney United |
Wollongong Wolves |
- |
- |
|
05:00 |
Australia Queensland State Women's Premier League |
Virginia United SC (W) |
Robina City FC (W) |
- |
- |
|
05:00 |
Australia Queensland State Leagues |
Brisbane Wolves |
Albany Creek |
- |
- |
|
05:00 |
Australia Capital Territory Premier League Women |
Gungahlin United(W) |
West Canberra Wanderers FC (W) |
- |
- |
|
05:00 |
Australia Capital Territory Premier League Women |
Tuggeranong Utd(W) |
ANU FC (W) |
- |
- |
|
05:00 |
NSW Premier W-League |
Gladesville Ravens (W) |
NWS Spirit (W) |
- |
- |
|
05:30 |
Australia Queensland State Leagues |
Surfers Paradise |
Mitchelton FC |
- |
- |
|
05:45 |
Australia NPL Queensland U23 |
Western Pride FC U23 |
Logan Lightning U23 |
- |
- |
|
06:00 |
Japan Football League |
Run Mel Aomori |
Minebea Mitsumi FC |
- |
- |
|
06:00 |
Japan Football League |
Kochi United |
Maruyasu Industries |
- |
- |
|
06:00 |
Japan Football League |
Rayluck Shiga |
Sony Sendai |
- |
- |
|
06:00 |
Japan Football League |
Okinawa SV |
Briobecca Urayasu |
- |
- |
|
06:00 |
Australian cloth |
Newmarket SFC |
Virginia United |
- |
- |
|
06:00 |
Australia Queensland State Women's Premier League |
Gold Coast city (W) |
Eastern Suburbs SC (W) |
- |
- |
|
06:00 |
Australia Queensland State Leagues |
Capalaba Bulldogs |
Caboolture FC |
- |
- |
|
06:00 |
Australia Queensland State Leagues |
Sunshine Coast FC |
Brisbane Strikers |
- |
- |
|
06:00 |
Australia Northern NSW Women’s Premier League |
New Lambton FC (W) |
Newcastle Olympic FC (W) |
- |
- |
|
06:00 |
Australia Northern NSW Women’s Premier League |
Maitland FC (W) |
Broadmeadow Magic (W) |
- |
- |
|
06:00 |
Australia Queensland Premier League 2 |
Grange Thistle SC |
Magic United TFA |
- |
- |
|
07:00 |
FIFA Women |
Switzerland (W) |
New Zealand (W) |
- |
- |
|
07:00 |
FIFA Women |
Norway (W) |
Philippines (W) |
- |
- |
|
07:00 |
Japan Football League |
Verspah Oita |
Yokogawa Musashino |
- |
- |
|
07:00 |
Japan Football League |
Criacao Shinjuku |
FC Tiamo Hirakata |
- |
- |
|
07:00 |
QLD Premier League |
Eastern Suburbs Brisbane |
Brisbane Roar (Youth) |
- |
- |
|
07:00 |
Australian cloth |
Centenary Stormers |
Bayside United FC |
- |
- |
|
07:00 |
Australia Queensland State Women's Premier League |
FQ QAS (W) |
Sunshine Coast Wanderers (W) |
- |
- |
|
07:00 |
NSW Premier W-League |
Aime Rigi (W) |
Maca Searle (W) |
- |
- |
|
07:00 |
NSW Premier W-League |
Northern Tigers FC (W) |
Bulls Academy (W) |
- |
- |
|
07:00 |
NSW Premier W-League |
Bankstown City Lions (W) |
Sydney Olympic FC (W) |
- |
- |
|
07:00 |
WAUS WD1 |
NTC Football West (W) |
Murdoch University Melville FC (W) |
- |
- |
|
07:00 |
WAUS WD1 |
Subiaco AFC (W) |
Balcatta (W) |
- |
- |
|
07:00 |
WAUS WD1 |
Fremantle City FC (W) |
Curtin University FC (W) |
- |
- |
|
07:00 |
WAUS WD1 |
Perth RedStar (W) |
Perth SC (W) |
- |
- |
|
07:00 |
Australia Queensland Premier League 2 |
North Lakes United |
Maroochydore Swans FC |
- |
- |
|
07:00 |
Australia Queensland Premier League 2 |
Broadbeach United |
St George Willawong FC |
- |
- |
|
07:15 |
Australian cloth |
University of Queensland |
Mount Gravatt Hawks |
- |
- |
|
07:30 |
QLD Premier League |
Gold Coast Knights |
Peninsula Power |
- |
- |
|
08:00 |
J-League Division 3 |
Yokohama SCC |
FC Gifu |
- |
- |
|
08:00 |
Korea League 4 |
Yeoju Sejong |
Jeonju Citizen FC |
- |
- |
|
08:00 |
QLD Premier League |
Gold Coast United |
Brisbane Olympic United FC |
- |
- |
|
08:00 |
Australian cloth |
Western Spirit |
North Brisbane |
- |
- |
|
08:00 |
Australian cloth |
Redcliffe PCYC |
Acacia Ridge |
- |
- |
|
08:00 |
Indonesia Liga 1 |
Rans Nusantara FC |
PSS Sleman |
- |
- |
|
08:00 |
Indonesia Liga 1 |
Persis Solo FC |
Arema FC |
- |
- |
|
08:00 |
Australia Queensland State Women's Premier League |
Capalaba (W) |
Queensland Lions(W) |
- |
- |
|
08:00 |
Australia Queensland State Women's Premier League |
Logan Lightning (W) |
Brisbane City (W) |
- |
- |
|
08:00 |
Brunei Super League |
MS PDB |
Jerudong FC |
- |
- |
|
08:00 |
Brunei Super League |
Lun Bawang |
Kasuka FC |
- |
- |
|
08:00 |
Brunei Super League |
MS ABDB |
Setia Perdana FC |
- |
- |
|
08:00 |
Australia Queensland State Leagues |
Western Pride |
Logan Lightning |
- |
- |
|
08:00 |
Australia NPL Queensland U23 |
Surfers Paradise U23 |
Mitchelton U23 |
- |
- |
|
08:00 |
Australia Queensland Premier League 2 |
Taringa Rovers |
Samford Ranges |
- |
- |
|
08:15 |
Czech Republic 2.Liga |
Viktoria Zizkov |
Marila Pribram |
- |
- |
|
08:15 |
Malaysia Liga M3 |
Sarawak United |
Bukit Tambun FC |
- |
- |
|
08:20 |
NSW Premier W-League |
Apia L Tigers (W) |
Blacktown Spartans(W) |
- |
- |
|
08:30 |
Austria Erste Division |
Floridsdorfer AC |
SV Ried |
- |
- |
|
08:30 |
Austria Erste Division |
Sturm Graz (Youth) |
St.Polten |
- |
- |
|
08:30 |
Slovakia 2. Liga |
OFK Malzenice |
Tatran LM |
- |
- |
|
08:30 |
Austria Landesliga |
WSG Swarovski Tirol II |
SV Telfs |
- |
- |
|
08:30 |
Vietnam Second Division |
Quang Nam Reserves |
Dak Lak |
- |
- |
|
08:30 |
Vietnam Second Division |
KLB Kien Giang |
Dong Nai Berjaya |
- |
- |
|
08:30 |
Vietnam Second Division |
Dong Thap |
Gia Dinh |
- |
- |
|
08:30 |
Austrian 3.Liga |
SVG Reichenau |
SC Imst |
- |
- |
|
08:45 |
Germany Oberliga NOFV |
HEBC Hamburg |
SV Halstenbek Rellin |
- |
- |
|
08:45 |
Malaysia Liga M3 |
KL Rovers |
Perlis United FC |
- |
- |
|
09:00 |
J-League Division 3 |
Azul Claro Numazu |
FC Ryukyu |
- |
- |
|
09:00 |
Korea League 4 |
Pyeongchang FC |
Jungnang Chorus Mustang FC |
- |
- |
|
09:00 |
International Club Friendly |
Liverpool |
Leicester City |
- |
- |
|
09:00 |
Japan Regional League |
Nankatsu SC |
Toin Yokohama University |
- |
- |
|
09:00 |
Hungary NB III |
Budapest Honved II |
Kecskemeti TE II |
- |
- |
|
09:00 |
Hungary NB III |
Diosgyori VTK II |
Debreceni VSC II |
- |
- |
|
09:00 |
Hungary NB III |
Puskas Academy II |
III.Keruleti TUE |
- |
- |
|
09:00 |
Hungary NB III |
ETO Akademia |
Tatabanya |
- |
- |
|
09:00 |
Myanmar League 2 |
Myanmar Universitet |
Rakhapura United |
- |
- |
|
09:00 |
Vietnam Second Division |
Da Nang II |
Lam Dong |
- |
- |
|
09:00 |
Vietnam Second Division |
TP Ho Chi Minh II |
Vinh Long |
- |
- |
|
09:00 |
Vietnamese First Division |
TTBD Phu Dong |
Binh Thuan |
- |
- |
|
09:30 |
FIFA Women |
Germany (W) |
Colombia (W) |
- |
- |
|
09:30 |
Chinese Football Association Yi League |
Hainan Star |
Hunan Billows |
- |
- |
|
09:30 |
Chinese Football Association Yi League |
Jiangxi Dark Horse Junior |
Yunnan Yukun |
- |
- |
|
09:30 |
Chinese Football Association Yi League |
Quanzhou Yassin |
Guangxi Lanhang |
- |
- |
|
09:30 |
Liga Super Malaysia |
Pahang |
Perak |
- |
- |
|
09:30 |
Calcutta Football League |
United SC Kolkata |
Peerless SC |
0-5 |
0-0 |
90 |
09:30 |
Calcutta Football League |
Tollygunje Agragami |
Southern Samity |
- |
- |
|
09:30 |
Calcutta Football League |
Army Red |
Kalighat FC |
- |
- |
|
10:00 |
J2 League |
Zweigen Kanazawa FC |
Omiya Ardija |
- |
- |
|
10:00 |
Portugal League Cup |
Leixoes |
Portimonense |
- |
- |
|
10:00 |
Portugal League Cup |
Uniao Leiria |
Nacional da Madeira |
- |
- |
|
10:00 |
K League 2 |
Bucheon FC 1995 |
Busan I Park |
- |
- |
|
10:00 |
Latvia Division 2 |
Beitar |
Rezekne/BJSS |
- |
- |
|
10:00 |
Vietnam Second Division |
PVF Vietnam |
Hai Nam Vinh Phuc |
- |
- |
|
10:00 |
Liga de Elite |
Toi Seng |
CD Monte Carlo |
- |
- |
|
10:30 |
K League 2 |
Ansan Greeners FC |
Cheonan City |
- |
- |
|
10:40 |
Poland Liga 1 |
Polonia Warszawa |
Wisla Krakow |
- |
- |
|
11:00 |
Germany Regionalliga |
SV Babelsberg 03 |
ZFC Meuselwitz |
- |
- |
|
11:00 |
Germany Regionalliga |
FSV luckenwalde |
Berliner AK 07 |
- |
- |
|
11:00 |
Germany Regionalliga |
BFC Viktoria 1889 |
Energie Cottbus |
- |
- |
|
11:00 |
Sweden Superettan |
Trelleborgs FF |
Landskrona BoIS |
- |
- |
|
11:00 |
Russian National Football League |
Spartak Kostroma |
Volga Ulyanovsk |
- |
- |
|
11:00 |
International Club Friendly |
Manchester City |
Atletico Madrid |
- |
- |
|
11:00 |
Sweden Div 3 Mellersta |
Vastra Frolunda |
Savedalens IF |
- |
- |
|
11:00 |
Sweden Div 3 Mellersta |
Karlskrona AIF |
FC Rosengard |
- |
- |
|
11:00 |
Sweden Div 3 Mellersta |
Torslanda IK |
Lidkopings FK |
- |
- |
|
11:00 |
Germany Oberliga NOFV |
VfR Garching |
TSV Rain Am Lech |
- |
- |
|
11:00 |
Germany Oberliga NOFV |
Lichtenberg 47 |
TuS Makkabi Berlin |
- |
- |
|
11:00 |
Maldives Premier League |
TC Sports Club |
Super United Sports |
- |
- |
|
11:00 |
Norway Division 4 |
Lorenskog |
Hammerfest |
- |
- |
|
11:00 |
Mongolia Super Cup |
FC Ulaanbaatar |
Deren FC |
- |
- |
|
11:30 |
German Bundesliga 2 |
Eintracht Braunschweig |
Holstein Kiel |
- |
- |
|
11:30 |
German Bundesliga 2 |
Greuther Furth |
SC Paderborn 07 |
- |
- |
|
11:30 |
German Bundesliga 2 |
Hansa Rostock |
Nurnberg |
- |
- |
|
11:30 |
Belgian Pro League |
Royal Antwerp |
Cercle Brugge |
- |
- |
|
11:30 |
Chinese Football Association Jia League |
Sichuan Jiuniu |
Shijiazhuang Kungfu |
- |
- |
|
11:30 |
Chinese Football Association Jia League |
Qingdao Youth Island |
Jiangxi Liansheng FC |
- |
- |
|
11:30 |
Chinese Football Association Jia League |
Shanghai Jiading Huilong |
Dantong Tengyue |
- |
- |
|
11:30 |
Chinese Football Association Jia League |
Wuxi Wugou |
Dongguan Guanlian |
- |
- |
|
11:30 |
Chinese Football Association Yi League |
Chongqing Tonglianglong |
ShangYu Pterosaur FC |
- |
- |
|
11:35 |
Chinese Super League |
Shandong Taishan |
Beijing Guoan |
- |
- |
|
11:35 |
Chinese Super League |
Wuhan Three Towns |
Qingdao Manatee |
- |
- |
|
12:00 |
Russia Premier League |
Rubin Kazan |
Gazovik Orenburg |
- |
- |
|
12:00 |
Finland Veikkausliga |
FC Haka |
Lahti |
- |
- |
|
12:00 |
Germany Regionalliga |
SC Paderborn 07 II |
Gutersloh |
- |
- |
|
12:00 |
Germany Regionalliga |
Hamburger SV (Youth) |
Eintracht Norderstedt |
- |
- |
|
12:00 |
Germany Regionalliga |
St Pauli II |
SSV Jeddeloh |
- |
- |
|
12:00 |
Germany Regionalliga |
Havelse |
Holstein Kiel II |
- |
- |
|
12:00 |
Denmark Superligaen |
Midtjylland |
Silkeborg |
- |
- |
|
12:00 |
Danish 1st Division |
Helsingor |
B93 Copenhagen |
- |
- |
|
12:00 |
Ukrainian Premier League |
LNZ Lebedyn |
Chernomorets Odessa |
- |
- |
|
12:00 |
Sweden Div 3 Mellersta |
FC Nacka Iliria |
Haninge |
- |
- |
|
12:00 |
Indonesia Liga 1 |
Persija Jakarta |
Persebaya Surabaya |
- |
- |
|
12:00 |
Indonesia Liga 1 |
Barito Putera |
Madura United |
- |
- |
|
12:00 |
Estonia Womens Meistri Liiga |
Tammeka Tartu (W) |
JK Tabasalu (W) |
- |
- |
|
12:00 |
Finland Kolmonen |
Vantaa |
FC Finnkurd |
- |
- |
|
12:00 |
Schleswig Holstein Liga |
VfB Lübeck II |
Weiche Flensburg 08 II |
- |
- |
|
12:00 |
Ireland U19 League |
Dundalk U19 |
Derry City U19 |
- |
- |
|
12:00 |
Germany Oberliga NOFV |
Hertha 06 Charlotten |
Tennis Borussia Berlin |
- |
- |
|
12:00 |
Germany Oberliga NOFV |
Hallen |
FC Einheit Wernigerode |
- |
- |
|
12:00 |
Germany Oberliga NOFV |
FSV Union Furstenwalde |
TSG Neustrelitz |
- |
- |
|
12:00 |
Germany Oberliga NOFV |
Niendorfer TSV |
TSV Buchholz 08 |
- |
- |
|
12:00 |
Liga de Elite |
Lun Lok |
Hang Sai |
- |
- |
|
12:00 |
Belarus Womens Premier League |
Dinamo Brest (W) |
Lokomotiv Vitebsk (W) |
- |
- |
|
12:00 |
Norway Division 4 |
Spike |
Skeid Oslo II |
- |
- |
|
12:15 |
Switzerland Super League |
Luzern |
Stade Ouchy |
- |
- |
|
12:15 |
Switzerland Challenge League |
Baden |
Bellinzona |
- |
- |
|
12:15 |
Switzerland Challenge League |
FC Wil 1900 |
Vaduz |
- |
- |
|
12:15 |
Vietnamese First Division |
PVF-CAND |
Huda Hue |
- |
- |
|
12:30 |
Georgia Cup |
FC Sioni Bolnisi |
Dinamo Batumi |
- |
- |
|
12:30 |
International Club Friendly |
Bonner sc |
Siegen Sportfreunde |
- |
- |
|
12:30 |
Malawi Premier League |
Bangwe All Stars |
Mafco |
- |
- |
|
12:30 |
Malawi Premier League |
Silver Strikers |
Civo United |
- |
- |
|
13:00 |
Finland Veikkausliga |
Honka Espoo |
AC Oulu |
- |
- |
|
13:00 |
Finland Veikkausliga |
KuPs |
KTP Kotka |
- |
- |
|
13:00 |
Swedish Allsvenskan |
Hammarby |
IFK Norrkoping FK |
- |
- |
|
13:00 |
Swedish Allsvenskan |
Mjallby AIF |
Djurgardens |
- |
- |
|
13:00 |
Germany Regionalliga |
Bremer SV |
FC Kilia Kiel |
- |
- |
|
13:00 |
Germany Regionalliga |
SC Spelle-Venhaus |
Eimsbutteler TV |
- |
- |
|
13:00 |
Sweden Superettan |
Vasteras SK FK |
Gefle IF |
- |
- |
|
13:00 |
Norway 2.Liga |
Sotra |
Stjordals Blink |
- |
- |
|
13:00 |
Norway 2.Liga |
Junkeren |
Kvik Halden |
- |
- |
|
13:00 |
UAFA Club Cup |
Wydad Casablanca |
Al-Ahli tripoli |
- |
- |
|
13:00 |
Russian National Football League |
Shinnik Yaroslavl |
Volgar-Gazprom Astrachan |
- |
- |
|
13:00 |
Russian National Football League |
Torpedo Moscow |
Chernomorets Novorossiysk |
- |
- |
|
13:00 |
Poland Ekstraklasa |
Stal Mielec |
Piast Gliwice |
- |
- |
|
13:00 |
Poland Liga 1 |
Odra Opole |
Resovia Rzeszow |
- |
- |
|
13:00 |
Czech Republic Gambrinus Liga |
Bohemians 1905 |
Teplice |
- |
- |
|
13:00 |
Czech Republic Gambrinus Liga |
Dynamo Ceske Budejovice |
Slavia Praha |
- |
- |
|
13:00 |
Czech Republic Gambrinus Liga |
Mlada Boleslav |
Slovan Liberec |
- |
- |
|
13:00 |
Latvian Higher League |
FK Auda Riga |
FK Liepaja |
- |
- |
|
13:00 |
Liga Super Malaysia |
Penang |
Sabah |
- |
- |
|
13:00 |
Kazakhstan Premier League |
FK Kaspyi Aktau |
FK Aktobe Lento |
- |
- |
|
13:00 |
Belarus Cup |
FK Vitebsk |
Slutsksakhar Slutsk |
- |
- |
|
13:00 |
International Club Friendly |
TUS Bovinghausen 04 |
FC Kleve |
- |
- |
|
13:00 |
International Club Friendly |
SF Hamborn 07 |
Blau Weiss Mintard |
- |
- |
|
13:00 |
International Club Friendly |
VFB Homberg |
FSV Duisburg |
- |
- |
|
13:00 |
International Club Friendly |
Altrincham |
Manchester United U21 |
- |
- |
|
13:00 |
Sweden Div 3 Mellersta |
Herrestads AIF |
Yxhults IK |
- |
- |
|
13:00 |
Sweden Div 3 Mellersta |
Syrianska Botkyrka IF |
FOC Farsta |
- |
- |
|
13:00 |
Sweden Div 3 Mellersta |
IFK Lulea |
Gottne IF |
- |
- |
|
13:00 |
Sweden Div 3 Mellersta |
Tegs SK |
Ytterhogdal IK |
- |
- |
|
13:00 |
BRA SPC |
Comercial-SP |
Noroeste |
- |
- |
|
13:00 |
BRA SPC |
AA Portuguesa Santista |
EC Sao Bernardo/SP |
- |
- |
|
13:00 |
Zimbabwe Premier |
Black Rhinos |
Simba Bhora |
- |
- |
|
13:00 |
Zimbabwe Premier |
Dynamos FC |
Yadah FC |
- |
- |
|
13:00 |
Zimbabwe Premier |
Herentals FC |
Capps linked |
- |
- |
|
13:00 |
Zimbabwe Premier |
Ngezi Platinum |
Highlanders |
- |
- |
|
13:00 |
Zimbabwe Premier |
Triangle FC |
GreenFuel |
- |
- |
|
13:00 |
Finland Women League 1 |
PK Keski Uusimaa (W) |
Ilves II (W) |
- |
- |
|
13:00 |
Brazil Paulista Serie B |
Francana |
SKA Brasil |
- |
- |
|
13:00 |
Brazil Paulista Serie B |
Joseense |
XV de Jau |
- |
- |
|
13:00 |
Ireland U19 League |
Galway United U19 |
Shelbourne U19 |
- |
- |
|
13:00 |
Ireland U19 League |
Wexford Youths U19 |
CK United FC U19 |
- |
- |
|
13:00 |
Ireland U19 League |
Cobh Ramblers U19 |
Shamrock Rovers U19 |
- |
- |
|
13:00 |
Ireland U19 League |
Klub Kildare U19 |
Waterford United U19 |
- |
- |
|
13:00 |
Ireland U19 League |
UCD U19 |
Bohemians U19 |
- |
- |
|
13:00 |
Ireland U19 League |
Finn Harps U19 |
Bray Wanderers U19 |
- |
- |
|
13:00 |
Germany Oberliga NOFV |
Rot-Weiss Walldorf |
SV Weidenhausen |
- |
- |
|
13:00 |
Germany Oberliga NOFV |
TuRa Harksheide |
FC Union Tornesch |
- |
- |
|
13:00 |
Mideast Europe Cup |
Sparta Praha U19 |
Palmeiras U19 |
- |
- |
|
13:00 |
Brazil national youth (U20) Football Championship |
Sport Lagoa Seca U20 |
Queimadense PB Youth |
- |
- |
|
13:00 |
Belarus Womens Premier League |
Dnepr Mogilev (W) |
Dyussh Polesgu (W) |
- |
- |
|
13:30 |
Schleswig Holstein Liga |
Inter Turkspor Kiel |
SV Todesfelde |
- |
- |
|
13:30 |
Norway Division 4 |
Tromso B |
Asker |
- |
- |
|
13:45 |
Norway Division 4 |
Steinkjer FK |
Bodo Glimt 2 |
- |
- |
|
14:00 |
Belgian Pro League |
KAA Gent |
Kortrijk |
- |
- |
|
14:00 |
Brazil Serie A |
Sao Paulo |
Bahia |
- |
- |
|
14:00 |
Sweden Division 1 |
Falkenberg |
Ariana |
- |
- |
|
14:00 |
Denmark Superligaen |
Randers FC |
Hvidovre IF |
- |
- |
|
14:00 |
Russian National Football League |
FC Murom |
Irtysh 1946 Omsk |
- |
- |
|
14:00 |
Russian National Football League |
Tyumen |
Yenisey Krasnoyarsk |
- |
- |
|
14:00 |
Ukrainian Premier League |
Dynamo Kyiv |
FC Mynai |
- |
- |
|
14:00 |
Brazil Serie B |
Tombense |
Criciuma |
- |
- |
|
14:00 |
Scotland League Cup |
Dundee |
Inverness |
- |
- |
|
14:00 |
Kazakhstan Premier League |
FK Atyrau |
FC Zhetysu Taldykorgan |
- |
- |
|
14:00 |
International Club Friendly |
Feyenoord |
Benfica |
- |
- |
|
14:00 |
International Club Friendly |
US Mondorf-les-Bains |
Jeunesse Canach |
- |
- |
|
14:00 |
International Club Friendly |
Heart of Midlothian |
Leeds United |
- |
- |
|
14:00 |
Sweden Div 3 Mellersta |
FC Arlanda |
IK Franke |
- |
- |
|
14:00 |
Paraguayan Division 2 |
3 De Febrero |
Atletico Colegiales |
- |
- |
|
14:00 |
Paraguayan Division 2 |
Club Fernando de la Mora |
Atyra FC |
- |
- |
|
14:00 |
Uruguay Segunda |
Salto FC |
Villa Espanola |
- |
- |
|
14:00 |
Finland Kolmonen |
Roi United |
KajHa |
- |
- |
|
14:00 |
Norway Division 4 |
Mosjoen |
Byasen Toppfot |
- |
- |
|
14:30 |
Russia Premier League |
Fakel |
Lokomotiv Moscow |
- |
- |
|
14:30 |
Switzerland Super League |
Basel |
Winterthur |
- |
- |
|
14:30 |
Switzerland Super League |
Yverdon |
Young Boys |
- |
- |
|
14:30 |
Germany Oberliga NOFV |
ETSV Hamburg |
USC Paloma |
- |
- |
|
14:55 |
Lithuania - 1.Division |
FK Zalgiris Vilnius |
FK Panevezys |
- |
- |
|
15:00 |
Austrian Bundesliga |
Austria Wien |
Sturm Graz |
- |
- |
|
15:00 |
Norwegian Tippeligaen |
Brann |
Viking |
- |
- |
|
15:00 |
Norwegian Tippeligaen |
Rosenborg |
Odd Grenland |
- |
- |
|
15:00 |
Norwegian Tippeligaen |
Sarpsborg 08 |
Haugesund |
- |
- |
|
15:00 |
Norwegian Tippeligaen |
Lillestrom |
Ham-Kam |
- |
- |
|
15:00 |
Norwegian Tippeligaen |
Aalesund FK |
Stromsgodset |
- |
- |
|
15:00 |
Sweden Division 1 |
Umea FC |
FC Stockholm Internazionale |
- |
- |
|
15:00 |
Sweden Division 1 |
Sandvikens IF |
IFK Stocksund |
- |
- |
|
15:00 |
Finland Ykkonen |
MP MIKELI |
Gnistan Helsinki |
- |
- |
|
15:00 |
Finland - Kakkonen Lohko |
HJS Akatemia |
Honka Akatemia |
- |
- |
|
15:00 |
Finland - Kakkonen Lohko |
OLS Oulu |
Jakobstads Bollklubb |
- |
- |
|
15:00 |
UAFA Club Cup |
Al Shorta |
Esperance Sportive de Tunis |
- |
- |
|
15:00 |
Czech Republic Cup |
MFK Havirov |
Bohumin |
- |
- |
|
15:00 |
Czech Republic Cup |
FK Pelhrimov |
Havlickuv Brod |
- |
- |
|
15:00 |
Czech Republic Cup |
Sokol Cechovice |
Kozlovice |
- |
- |
|
15:00 |
Czech Republic Cup |
Jesenik |
Sumperk |
- |
- |
|
15:00 |
Czech Republic Cup |
Dalnice Sperice |
Zdirec nad Doubravou |
- |
- |
|
15:00 |
Czech Republic Cup |
Stara Rise |
SC Znojmo |
- |
- |
|
15:00 |
Czech Republic Cup |
FC Kurim |
Vrchovina |
- |
- |
|
15:00 |
Czech Republic Cup |
SK Cesky Brod |
SK Slany |
- |
- |
|
15:00 |
Czech Republic Cup |
Sokol Tasovice |
TJ Start Brno |
- |
- |
|
15:00 |
Czech Republic Cup |
Unie Hlubina |
Frydlant |
- |
- |
|
15:00 |
Czech Republic Cup |
FC Strani |
MSK Breclav |
- |
- |
|
15:00 |
Russian National Football League |
Dinamo Briansk |
Veles |
- |
- |
|
15:00 |
Russian National Football League |
Rotor Volgograd |
FC Ufa |
- |
- |
|
15:00 |
Russian National Football League |
FK Leningradets |
Rodina Moskva |
- |
- |
|
15:00 |
Russian National Football League |
Neftekhimik Nizhnekamsk |
Khimki |
- |
- |
|
15:00 |
Poland Division 2 |
Radunia Stezyca |
Hutnik Krakow |
- |
- |
|
15:00 |
Poland Division 2 |
Zaglebie Lubin B |
KP Calisia Kalisz |
- |
- |
|
15:00 |
Czech Republic 2.Liga |
Sigma Olomouc B |
Brno |
- |
- |
|
15:00 |
Bosnia and Herzegovina Premier League |
GOSK Gabela |
FK Tuzla City |
- |
- |
|
15:00 |
Latvia Division 2 |
Olaine |
JDFS Alberts |
- |
- |
|
15:00 |
International Club Friendly |
UNA Strassen |
Fola Esch |
- |
- |
|
15:00 |
International Club Friendly |
Pro Sesto |
Albinoleffe |
- |
- |
|
15:00 |
Uzbek League |
Kuruvchi Bunyodkor |
Sogdiana Jizak |
- |
- |
|
15:00 |
Uzbek League |
Qizilqum Zarafshon |
Navbahor Namangan |
- |
- |
|
15:00 |
Finland Championship U20 |
FC Kirkkonummi U20 |
TamFu U20 |
- |
- |
|
15:00 |
Ireland U19 League |
Longford Town U19 |
Athlone Town U19 |
- |
- |
|
15:00 |
Hungary NB III |
DEAC |
Salgotarjani Baratok TC |
- |
- |
|
15:00 |
Austria Amateur cup |
SV Hannersdorf |
SC Pinkafeld |
- |
- |
|
15:00 |
Uruguay League Women |
Liverpool Montevideo (W) |
Nacional De Football (W) |
- |
- |
|
15:00 |
Finland Women Premier League |
ONS (W) |
HPS (W) |
- |
- |
|
15:00 |
Belarus Womens Premier League |
Bobruichanka Bobruisk (W) |
FK Minsk (W) |
- |
- |
|
15:30 |
Finland Veikkausliga |
IFK Mariehamn |
Inter Turku |
- |
- |
|
15:30 |
Swedish Allsvenskan |
IFK Goteborg |
Kalmar |
- |
- |
|
15:30 |
European Women |
Spain (W) U19 |
Germany (W) U19 |
- |
- |
|
15:30 |
Poland Ekstraklasa |
Lech Poznan |
Radomiak Radom |
- |
- |
|
15:30 |
Romania Liga I |
Farul Constanta |
CSM Politehnica Iasi |
- |
- |
|
15:30 |
Hungary NB Ⅱ |
BVSC Zuglo |
Szombathelyi Haladas |
- |
- |
|
15:30 |
Hungary NB Ⅱ |
Gyirmot SE |
Gyori ETO |
- |
- |
|
15:30 |
Hungary NB Ⅱ |
Nyiregyhaza |
Bodajk FC Siofok |
- |
- |
|
15:30 |
Slovenia 1.Liga |
Domzale |
NK Bravo |
- |
- |
|
15:30 |
Slovenia 1.Liga |
Maribor |
NK Aluminij |
- |
- |
|
15:30 |
Austria Landesliga |
SK Ebbs |
SC Kundl |
- |
- |
|
15:30 |
Hungary NB III |
MTK Hungaria FC II |
UFC Nagykanizsa |
- |
- |
|
15:30 |
Hungary NB III |
Bekescsaba |
Hodmezovasarhelyi |
- |
- |
|
15:30 |
Hungary NB III |
Kisvarda II |
Hatvan |
- |
- |
|
15:30 |
Hungary NB III |
Balatonfuredi FC |
Gyirmot SE II |
- |
- |
|
15:30 |
Hungary NB III |
FC Dabas |
Monori SE |
- |
- |
|
15:30 |
Hungary NB III |
ESMTK |
Cegled |
- |
- |
|
15:30 |
Hungary NB III |
RCO Agde |
MOL Fehervar FC II |
- |
- |
|
15:30 |
Hungary NB III |
BKV Elore |
Penzugyor SE |
- |
- |
|
15:30 |
Hungary NB III |
Budaorsi SC |
Beech Sigit |
- |
- |
|
15:30 |
Hungary NB III |
REAC |
Ujpesti TE B |
- |
- |
|
15:30 |
Austria Amateur cup |
ASV Tobaj |
SV Oberwart |
- |
- |
|
15:30 |
Mideast Europe Cup |
Slavia Praha U19 |
Flamengo U19 |
- |
- |
|
15:30 |
Austrian 3.Liga |
Wolfsberger AC Amateure |
WSC Hertha Wels |
- |
- |
|
15:30 |
Peru Campeonato Nacional Women |
Deportivo Municipal (W) |
Sporting Cristal W |
- |
- |
|
15:30 |
Peru Campeonato Nacional Women |
Cesar Vallejo W |
Club Sporting Victoria (W) |
- |
- |
|
15:59 |
Denmark Superligaen |
Brondby IF |
Odense BK |
- |
- |
|
15:59 |
Russian National Football League |
FK Chayka Pesch |
FK Krasnodar 2 |
- |
- |
|
15:59 |
Russian National Football League |
FK Makhachkala |
PFK Kuban |
- |
- |
|
15:59 |
Poland Liga 1 |
Stal Rzeszow |
GKS Tychy |
- |
- |
|
15:59 |
Ukrainian Premier League |
PFC Oleksandria |
Kryvbas |
- |
- |
|
15:59 |
Czech Republic Gambrinus Liga |
FC Viktoria Plzen |
Hradec Kralove |
- |
- |
|
15:59 |
Slovak Super Liga |
MSK Zilina |
MFK Ruzomberok |
- |
- |
|
15:59 |
Slovak Super Liga |
Spartak Trnava |
Trencin |
- |
- |
|
15:59 |
Iceland Premier Division |
KA Akureyri |
HK Kopavogs |
- |
- |
|
15:59 |
Armenia Premier League |
Ararat Yerevan |
FC Avan Academy |
- |
- |
|
15:59 |
Georgia Cup |
FC Telavi |
FC Saburtalo Tbilisi |
- |
- |
|
15:59 |
Latvia Division 2 |
Skanstes SK |
FK Ventspils |
- |
- |
|
15:59 |
International Club Friendly |
Aston Villa |
Brentford |
- |
- |
|
15:59 |
Slovenia 2.Liga |
ND Beltinci |
NK Primorje |
- |
- |
|
15:59 |
Slovenia 2.Liga |
NK Rudar Velenje |
Bistrica |
- |
- |
|
15:59 |
Slovenia 2.Liga |
Tolmin |
NK Fuzinar |
- |
- |
|
15:59 |
Sweden Div 3 Mellersta |
Syrianska FC |
Mjolby AI FF |
- |
- |
|
15:59 |
Slovenia U19 |
ND Gorica U19 |
FC Koper U19 |
- |
- |
|
15:59 |
Chile Primera D |
Colchagua CD |
Municipal Puente Alto |
- |
- |
|
15:59 |
Chile Primera D |
Lautaro de Buin |
San Antonio Unido |
- |
- |
|
15:59 |
Ecuador Primera Women |
Leones del Norte (W) |
CD Espuce (W) |
- |
- |
|
16:30 |
Belgian Pro League |
Club Brugge |
Mechelen |
- |
- |
|
16:30 |
Chile Primera Division |
CD Magallanes |
Universidad de Chile |
- |
- |
|
16:30 |
Chile Primera B |
CSD Antofagasta |
Rangers Talca |
- |
- |
|
16:45 |
Croatia 1.Division |
Rudes |
ZNK Osijek |
- |
- |
|
16:55 |
Serbian Superliga |
FK Napredak Krusevac |
FK Zeleznicar Pancevo |
- |
- |
|
16:55 |
Serbian Superliga |
Novi Pazar |
Radnicki 1923 Kragujevac |
- |
- |
|
17:00 |
Russia Premier League |
Terek Grozny |
CSKA Moscow |
- |
- |
|
17:00 |
Russia Premier League |
FC Krasnodar |
FK Sochi |
- |
- |
|
17:00 |
Finland - Kakkonen Lohko |
Klubi 04 Helsinki |
Atlantis II |
- |
- |
|
17:00 |
UAFA Club Cup |
Al Hilal |
Al-Sadd |
- |
- |
|
17:00 |
Iceland Premier Division |
Vikingur Reykjavik |
IBV Vestmannaeyjar |
- |
- |
|
17:00 |
Latvian Higher League |
Riga FC |
BFC Daugavpils |
- |
- |
|
17:00 |
Lithuania - 1.Division |
Hegelmann Litauen |
FK Riteriai |
- |
- |
|
17:00 |
Hungary NB Ⅱ |
FC Ajka |
SOROKSAR |
- |
- |
|
17:00 |
Hungary NB Ⅱ |
Csakvari TK |
Budapest Honved |
- |
- |
|
17:00 |
Hungary NB Ⅱ |
Kazincbarcika |
Szeged Csanad |
- |
- |
|
17:00 |
Hungary NB Ⅱ |
Kozarmisleny SE |
Duna-Tisza |
- |
- |
|
17:00 |
Hungary NB Ⅱ |
Pecsi MFC |
MTE Mosonmagyarovar |
- |
- |
|
17:00 |
Hungary NB Ⅱ |
Vasas |
Dafuji cloth MTE |
- |
- |
|
17:00 |
Portugal League Cup |
SCU Torreense |
Casa Pia AC |
- |
- |
|
17:00 |
Sweden Div 3 Mellersta |
Kristianstads FF |
Nosaby IF |
- |
- |
|
17:00 |
Israel Ligat Al Toto Cup |
Maccabi Netanya |
Hapoel Hadera |
- |
- |
|
17:00 |
Costa Rica 2.Liga |
Jicaral |
AD Carmelita |
- |
- |
|
17:00 |
USA MLS Next Pro League |
Tacoma Defiance |
Vancouver Whitecaps Reserve |
- |
- |
|
17:15 |
Belgian Pro League |
Sint-Truidense |
Standard Liege |
- |
- |
|
17:15 |
Norwegian Tippeligaen |
Bodo Glimt |
Tromso IL |
- |
- |
|
17:15 |
Costa Rica 2.Liga |
AD Sarchi |
Quepos Cambute FC |
- |
- |
|
17:45 |
Brazil national youth (U20) Football Championship |
Campo Grande AC U20 |
AA Carapebus U20 |
- |
- |
|
17:45 |
Brazil Campeonato Carioca C |
Zinzane FC |
St.Cristobal RJ |
- |
- |
|
18:00 |
Argentine Division 1 |
Arsenal de Sarandi |
Colon de Santa Fe |
- |
- |
|
18:00 |
Argentine Division 1 |
Lanus |
Barracas Central |
- |
- |
|
18:00 |
Poland Ekstraklasa |
Pogon Szczecin |
Widzew lodz |
- |
- |
|
18:00 |
Serbian Superliga |
Crvena Zvezda |
Vojvodina Novi Sad |
- |
- |
|
18:00 |
Peru Primera Division |
Atletico Grau |
Deportivo Garcilaso |
- |
- |
|
18:00 |
Hungary Borsodi Liga |
ZalaegerzsegTE |
Varda SE |
- |
- |
|
18:00 |
Montenegro Prva Crnogorska Liga |
FK Buducnost Podgorica |
Decic Tuzi |
1-1 |
0-0 |
100 |
18:00 |
Montenegro Prva Crnogorska Liga |
Mornar |
FK Sutjeska Niksic |
- |
- |
|
18:00 |
Argentine Division 2 |
CA Brown Adrogue |
Estudiantes de Caseros |
- |
- |
|
18:00 |
International Club Friendly |
Alessandria |
Sampdoria |
- |
- |
|
18:00 |
Uruguay Segunda |
Durazno Capital |
Rocha |
- |
- |
|
18:00 |
Peru B League |
Alianza Universidad |
Ayacucho Futbol Club |
- |
- |
|
18:00 |
COTIF Tournament |
ADH Brasil |
Saudi Arabia U20 |
- |
- |
|
18:00 |
Argentina Santa Fe Cup |
Colon de San Lorenzo |
General San Martin Monte Vera |
- |
- |
|
18:00 |
Guatemala D2 |
Deportivo Barberena FC |
Juventud Pinulteca FC |
- |
- |
|
18:00 |
Brazil Campeonato Gaucho 2 |
Santa Cruz RS |
EC Passo Fundo |
- |
- |
|
18:00 |
Brazil Campeonato Gaucho 2 |
GA Farroupilha/RS |
CE Lajeadense |
- |
- |
|
18:00 |
Brazil Campeonato Gaucho 2 |
Monsoon FC |
EC Pelotas(RS) |
- |
- |
|
18:00 |
Mexico Liga MX Femenil |
Puebla (W) |
Monterrey (W) |
- |
- |
|
18:00 |
Mexico Liga MX Femenil |
Toluca (W) |
Pachuca (W) |
- |
- |
|
18:00 |
Brazil Campeonato Mineiro U20 |
America MG (Youth) |
Atletico Mineiro U20 |
- |
- |
|
18:00 |
Brazil Catarinense Division 2 |
Metropolitano SC |
Guarani de Palhoca |
- |
- |
|
18:00 |
Brazil Catarinense Division 2 |
Inter de Lages SC |
Juventus SC |
- |
- |
|
18:00 |
Brazil Catarinense Division 2 |
Caravaggio FC |
Nacao |
- |
- |
|
18:00 |
Canadian Premier League |
York United FC |
HFX Wanderers FC |
- |
- |
|
18:00 |
Uruguay Amateur Cup |
CA Universitario Salto |
Laureles FC |
- |
- |
|
18:00 |
Brazil national youth (U20) Football Championship |
Souza U20 |
Treze U20 |
- |
- |
|
18:00 |
Argentina Women Regional League |
San Martin de Burzaco (W) |
Chacarita Jnr (W) |
- |
- |
|
18:00 |
Brazil Campeonato Paulista Youth |
RB Bragantino Youth |
Comercial SP Youth |
- |
- |
|
18:15 |
Bulgaria Premier League |
Levski Sofia |
Lokomotiv Sofia |
- |
- |
|
18:15 |
Slovenia 1.Liga |
NK Publikum Celje |
NK Mura 05 |
- |
- |
|
18:30 |
Romania Liga I |
CFR Cluj |
CS Universitatea Craiova |
- |
- |
|
18:30 |
Brazil Serie B |
Gremio Novorizontin |
Vila Nova |
- |
- |
|
18:30 |
Bosnia and Herzegovina Premier League |
Sarajevo |
FK Sloga Doboj |
- |
- |
|
18:30 |
Montenegro Prva Crnogorska Liga |
Arsenal Tivat |
Jezero Plav |
- |
- |
|
18:30 |
Argentine Division 2 |
Tristan Suarez |
Atletico Mitre de Santiago del Estero |
- |
- |
|
18:30 |
Argentine Division 2 |
Club Atletico Guemes |
Patronato Parana |
- |
- |
|
18:30 |
Argentina group C Tebolidun League Manchester |
CA Atlas |
Deportivo Laferrere |
- |
- |
|
18:30 |
Argentina group C Tebolidun League Manchester |
Berazategui |
Real Pilar |
- |
- |
|
18:30 |
Argentina group C Tebolidun League Manchester |
Sportivo Italiano |
Liniers |
- |
- |
|
18:30 |
Argentina Santa Fe Cup |
ADIUR Rosario |
Coronel Aguirre |
- |
- |
|
18:45 |
International Club Friendly |
Chelsea |
Fulham |
- |
- |
|
18:50 |
Argentine Division 2 |
Chacarita juniors |
Aldosivi Mar del Plata |
- |
- |
|
19:00 |
Brazil Serie A |
America MG |
Palmeiras |
- |
- |
|
19:00 |
Brazil Serie A |
Botafogo RJ |
Coritiba PR |
- |
- |
|
19:00 |
UAFA Club Cup |
Al Ittihad(KSA) |
Sifakesi |
- |
- |
|
19:00 |
Uruguay Primera Division |
Defensor Sporting Montevideo |
Liverpool URU |
- |
- |
|
19:00 |
Chile Primera Division |
Palestino |
CD Copiapo S.A. |
- |
- |
|
19:00 |
Bolivia Primera Division |
Aurora |
Universitario De Vinto |
- |
- |
|
19:00 |
Bolivia Primera Division |
Club Guabira |
Real Santa Cruz |
- |
- |
|
19:00 |
Argentine Division 2 |
Ferrol Carril Oeste |
Villa Dalmine |
- |
- |
|
19:00 |
Argentine Division 2 |
Gimnasia Jujuy |
Deportivo Madryn |
- |
- |
|
19:00 |
Chile Primera B |
Barnechea |
Deportes Santa Cruz |
- |
- |
|
19:00 |
International Club Friendly |
Sporting CP |
Villarreal |
- |
- |
|
19:00 |
Venezuela Segunda Division |
Real Frontera |
Academia Rey |
- |
- |
|
19:00 |
Chile Primera D |
General VelAsquez |
Deportes Rengo |
- |
- |
|
19:00 |
Brazil national youth (U20) Football Championship |
AE Altos U20 |
River (PI) Youth |
- |
- |
|
19:00 |
Brasileiro, Serie C |
America FC Natal RN |
SC Paysandu Para |
- |
- |
|
19:00 |
Brasileiro, Serie C |
Centro Sportivo Alagoano |
Pouso Alegre |
- |
- |
|
19:05 |
Croatia 1.Division |
Hajduk Split |
Rijeka |
- |
- |
|
19:30 |
Portugal League Cup |
FC Arouca |
Rio Ave |
- |
- |
|
19:30 |
Venezuela Segunda Division |
Dynamo Puerto FC |
Atletico La Cruz |
- |
- |
|
19:30 |
Peru Campeonato Nacional Women |
FBC Melgar (W) |
Killas W |
- |
- |
|
20:00 |
Peru B League |
Comerciantes FC |
FC Carlos Stein |
- |
- |
|
20:00 |
Venezuela Segunda Division |
Heroes de Falcon |
Titanes FC |
- |
- |
|
20:00 |
Venezuela Segunda Division |
Urena SC |
Trujillanos |
- |
- |
|
20:00 |
Venezuela Segunda Division |
AC Minerven FC Bolivar |
Deportivo Miranda |
- |
- |
|
20:00 |
Chile Primera D |
CD Trasandino de Los Andes |
D. Concepcion |
- |
- |
|
20:00 |
Costa Rica 2.Liga |
AD Cariari Pococi |
CS Uruguay De Coronado |
- |
- |
|
20:15 |
Peru B League |
Comerciantes Unidos |
Santos Ica |
- |
- |
|
20:15 |
Paraguay Women League |
Olimpia Asuncion (W) |
Sportivo Limpeno (W) |
- |
- |
|
20:30 |
Argentine Division 1 |
CA Huracan |
Velez Sarsfield |
- |
- |
|
20:30 |
Argentine Division 1 |
Gimnasia La Plata |
CA Platense |
- |
- |
|
20:30 |
Primera Division de Colombiano-Apertura |
Deportiva Once Caldas |
Deportivo Cali |
- |
- |
|
20:30 |
Colombia Copa Premier |
Barranquilla FC |
Tigres Zipaquira |
- |
- |
|
20:30 |
Colombia Copa Premier |
Bogota FC |
Boca Juniors De Cali |
- |
- |
|
20:30 |
Peru B League |
Los Chankas |
CD Alfonso Ugarte de Puno |
- |
- |
|
20:30 |
COTIF Tournament |
Elche U20 |
Valencia U20 |
- |
- |
|
20:30 |
Argentina Santa Fe Cup |
Penarol De Rafaela |
Sportivo Norte |
- |
- |
|
20:30 |
Peru Campeonato Nacional Women |
Alianza Lima W |
Universitario de Deportes (W) |
- |
- |
|
20:55 |
Argentine Division 2 |
Racing de Cordoba |
Independiente Rivadavia |
- |
- |
|
21:00 |
Brazil Serie B |
Ponte Preta |
Vitoria BA |
- |
- |
|
21:00 |
Costa Rica Primera Division |
AD Guanacasteca |
Deportivo Saprissa |
- |
- |
|
21:00 |
Liga Nacional de Guatemala |
CD Zacapa |
Deportivo Mixco |
- |
- |
|
21:00 |
Panama Liga Nacional de Ascenso |
Sporting San Miguelito |
CD Arabe Unido |
- |
- |
|
21:00 |
Costa Rica 2.Liga |
Limon FC |
Santa Ana |
- |
- |
|
21:30 |
Brazil Serie A |
Goias |
Gremio (RS) |
- |
- |
|
21:30 |
Chile Primera Division |
Curico Unido |
Union La Calera |
- |
- |
|
22:00 |
Primera Division de Honduras |
CD Motagua |
Lobos UPNFM |
- |
- |
|
22:00 |
USL Championship |
San Diego loyalty |
Colorado Springs Switchbacks FC |
- |
- |
|
22:00 |
Dominican Republic Liga |
Atletico Pantoja |
Atlantico FC |
- |
- |
|
22:00 |
Uruguay League Women |
Boston River (W) |
Danubio (W) |
- |
- |
|
22:00 |
Panama Liga Prom |
Tauro Reserves |
Plaza Amador Reserves |
- |
- |
|
22:00 |
Brasileiro, Serie C |
Botafogo PB |
Manaus (AM) |
- |
- |
|
22:00 |
Brasileiro, Serie C |
Figueirense |
Amazonas FC |
- |
- |
|
22:00 |
USA MLS Next Pro League |
Chicago flame B |
New England Revolution B |
- |
- |
|
22:45 |
Primera Division de Colombiano-Apertura |
America de Cali |
Deportivo Pasto |
- |
- |
|
23:00 |
Argentine Division 1 |
Godoy Cruz Antonio Tomba |
Instituto AC Cordoba |
- |
- |
|
23:00 |
Costa Rica Primera Division |
Sporting San Jose |
AD San Carlos |
- |
- |
|
23:00 |
International Club Friendly |
Crystal Palace |
Sevilla |
- |
- |
|
23:00 |
Mexico Liga MX Femenil |
Saint Louis Athletica (W) |
Club Necaxa (W) |
- |
- |
|
23:00 |
USA MLS Next Pro League |
Austin FC II |
Los Angeles Galaxy II |
- |
- |
|
23:00 |
USA MLS Next Pro League |
New York City Team B |
Huntsville City |
- |
- |
|
23:05 |
Mexico Primera Divison A |
Celaya FC |
Tepatitlan de Morelos |
1-1 |
0-0 |
94 |
23:15 |
Panama Liga Nacional de Ascenso |
Atletico Chiriqui |
UMECIT |
- |
- |
|
23:30 |
Argentine Division 2 |
San Martin Tucuman |
Agropecuario de Carlos Casares |
- |
- |
|
23:30 |
Copa LFPB |
Blooming |
Independiente Petrolero |
- |
- |
|
23:30 |
North Central America Leagues Cup |
Atlas |
Toronto FC |
- |
- |
|
23:30 |
North Central America Leagues Cup |
New York Red Bulls |
Atletico San Luis |
- |
- |
|
23:30 |
North Central America Leagues Cup |
Club Tijuana |
Queretaro FC |
- |
- |
|
13:00 |
Brazil Campeonato Mineiro U20 |
Pouso Alegrense U20 |
Betim FC U20 |
- |
- |
|
18:00 |
Brazil Serie D |
Parnahyba PI |
Nacional AM U19 |
- |
- |
|
19:00 |
Brazil Serie D |
OperArio MT |
Portuguesa RJ |
- |
- |
|
19:00 |
Brazil Serie D |
Brasil de Pelotas |
CA Patrocinense |
- |
- |
|
20:00 |
Brazil Serie D |
Potiguar RN |
Bahia de Feira BA |
- |
- |
|
09:15 |
Czech Republic Cup |
TJ Repiste |
Novy Jicin |
- |
- |
|
14:00 |
International Club Friendly |
Gintra Universitetas (W) |
FC Flora Tallinn (W) |
- |
- |
|
15:00 |
Czech Republic Cup |
Banik Modlany |
SK Mondi Steti |
- |
- |
|
15:00 |
Czech Republic Cup |
TJ Hluboka nad Vltavou |
Spartak Sobeslav |
- |
- |
|
15:00 |
Czech Republic Cup |
Spartak Pruhonice |
Benesov |
- |
- |
|
12:00 |
International Friendly |
Ethiopia U18 (W) |
Burundi U18 (W) |
- |
- |
|
15:00 |
International Friendly |
Tanzania U18 (W) |
Zanzibar(W) U18 |
- |
- |
|
15:59 |
Egyptian Scores Cup |
Al Ahly SC |
El Daklyeh |
- |
- |
|
23:00 |
International Friendly |
Anguilla (W) |
St. Kitts and Nevis (W) |
- |
- |
|
11:00 |
International Club Friendly |
Phnom Penh FC |
Visakha FC |
- |
- |
|
11:00 |
International Club Friendly |
Henstedt-Ulzburg (W) |
Werder Bremen (W) |
- |
- |
|
12:00 |
International Club Friendly |
Hannover 96 |
Hessen Kassel |
- |
- |
|
12:00 |
International Club Friendly |
Carl Zeiss Jena (W) |
Turbine Potsdam (W) |
- |
- |
|
14:00 |
International Club Friendly |
Muaidar SC |
Al Safa(KSA) |
- |
- |
|
14:00 |
International Club Friendly |
Koln (W) |
Vorwarts Spoho Koln (W) |
- |
- |
|
14:30 |
International Club Friendly |
Legnago Salus |
Palermo |
- |
- |
|
15:00 |
International Club Friendly |
Banni Yas |
Al-Garrafa |
- |
- |
|
15:00 |
International Club Friendly |
Hibernian (W) |
Newcastle (W) |
- |
- |
|
15:30 |
International Club Friendly |
Cittadella |
Lecce |
- |
- |
|
15:59 |
International Club Friendly |
Voska Sport |
KF Fushe Kosova |
- |
- |
|
15:59 |
International Club Friendly |
PO Ahironas-Onisilos |
Anorthosis Famagusta FC |
- |
- |
|
15:59 |
International Club Friendly |
Lumezzane |
Brescia |
- |
- |
|
16:30 |
International Club Friendly |
PSV Eindhoven |
Nottingham Forest |
- |
- |
|
17:00 |
International Club Friendly |
Trabzonspor |
AEK Athens |
- |
- |
|
18:30 |
International Club Friendly |
Forli |
Cesena |
- |
- |
|
14:00 |
Lebanese FA Cup |
Al-Ahed |
Al-Nejmeh |
- |
- |
|
18:00 |
Uruguay Segunda |
Platense FC |
Salus |
- |
- |
|
18:00 |
Brazil national youth (U20) Football Championship |
Nautico PE (Youth) |
Santa Cruz U20 |
- |
- |
|
19:00 |
Brazil Serie D |
Brasiliense |
Athletic Club MG |
- |
- |
|
20:00 |
Brazil Serie D |
Pacajus |
Retro/PE |
- |
- |
|
21:00 |
Costa Rica 2.Liga |
Marineros de Puntarenas |
AD Cofutpa |
- |
- |
|
09:00 |
International Club Friendly |
Karlsruher SC |
FC 08 Hombrug |
- |
- |
|
14:00 |
International Club Friendly |
Rayon Sports FC |
Vitalo |
- |
- |
|
04:30 |
Australia Northern NSW Division 1 |
Kahibah FC |
South Cardiff |
- |
- |
|
04:45 |
Australia NPL Queensland U23 |
Eastern Suburbs U23(AUS) |
Brisbane Roar U23 |
- |
- |
|
05:00 |
International Club Friendly |
Geelong Galaxy (W) |
Ringwood City (W) |
- |
- |
|
15:30 |
International Club Friendly |
FK Shkendija 79 |
KF Arsimi |
- |
- |
|
15:30 |
International Club Friendly |
Crotone |
Lecce U20 |
- |
- |
|
16:30 |
International Club Friendly |
Catanzaro |
Latina |
- |
- |
|
18:00 |
Brazil Paulista Serie B |
America SP |
Vocem SP |
- |
- |
|
20:00 |
Brazil Serie D |
Princesa AM |
Ferroviaria SP |
- |
- |
|
21:00 |
Nicaragua Apertura league |
HYH Export Sebaco FC |
Jalapa |
- |
- |
|
08:30 |
International Club Friendly |
Inter Bratislava |
Galanta |
- |
- |
|
23:00 |
USA USL League Two |
Lionsbridge FC |
The Villages |
- |
- |
|
23:00 |
USA USL League Two |
Flint City Bucks |
Ballard Football Club |
- |
- |
|
15:00 |
Slovakia Cup |
FK Koseca |
Piestany |
- |
- |
|
15:00 |
Slovakia Cup |
SK Bab |
SK Soporna |
- |
- |
|
15:00 |
Slovakia Cup |
SK Lab |
MFK Rusovce |
- |
- |
|
15:00 |
Slovakia Cup |
SK Nova Dedinka |
SK Vrakuna Bratislava |
- |
- |
|
15:00 |
Slovakia Cup |
SK Svodin |
MSO Sturovo |
- |
- |
|
15:00 |
Slovakia Cup |
Fatran Varin |
SK Bela |
- |
- |
|
15:00 |
Slovakia Cup |
TJ Slovan Vistuk |
PSC Pezinok |
- |
- |
|
15:00 |
Slovakia Cup |
TJ Spartak Kvasov |
Slovan Brvniste |
- |
- |
|
12:00 |
International Club Friendly |
Madagascar |
Mayotte |
- |
- |
|
18:00 |
International Club Friendly |
Jacuipense (W) |
Vitoria Salvador (W) |
- |
- |
|
18:00 |
International Club Friendly |
Alecrim Natal RN |
Globo |
- |
- |
|
09:30 |
Calcutta Football League |
Bengal Nagpur Railway FC |
Bhawanipore |
- |
- |
|
10:00 |
Sri Lanka President Cup |
Java Lane SC |
Maligawatte Youth SC |
- |
- |
|
19:30 |
Brazil Campeonato Maranhense |
Sao Raimundo |
Unidos do Alvorada |
- |
- |
|
10:00 |
Finland Ykkonen Women |
TKT (W) |
HyPS (W) |
- |
- |
|
18:45 |
Argentina Regional League |
CS Desamparados Reserves |
San Martin de San Juan Reserves |
- |
- |
|
13:00 |
Argentina Youth League |
Deportivo Riestra U20 |
Quilmes U20 |
- |
- |
|
13:00 |
International Club Friendly |
Swindon (W) |
Swansea City (W) |
- |
- |
|
13:30 |
International Club Friendly |
TSV Meerbusch |
Wattenscheid 09 |
- |
- |
|
15:59 |
International Club Friendly |
Hatta |
Al Ahli(UAE) |
- |
- |
|
09:45 |
Calcutta Football League |
Diamond Harbour FC |
United SC Kolkata |
- |
- |
|
18:00 |
Colombia Regional League |
Sol de Oriente |
Atletico Nacional Medellin Reserves |
- |
- |
|
09:50 |
Calcutta Football League |
Peerless SC |
Mohammedan SC |
- |
- |
|
17:00 |
Guatemala D2 |
Suchitepequez |
Quiche FC |
- |
- |
|
13:00 |
Germany Verbandsliga |
Weiler 1946 |
FC Muhlhausen 1927 |
- |
- |
|
17:00 |
Guatemala D2 |
Cuilapa FC |
Deportivo Mictlan |
- |
- |
|
17:00 |
Guatemala D2 |
Universidad de San Carlos |
Club Aurora |
- |
- |
|
13:00 |
Ireland U19 League |
Drogheda United U19 |
St. Patricks U19 |
- |
- |
|
15:30 |
Peru Reserves League |
Alianza Lima Reserves |
UTC Cajamarca Reserves |
- |
- |
|
15:00 |
Slovakia Cup |
Druzstevnik Perin |
MFK Roznava |
- |
- |
|
15:59 |
Maldives Premier League |
United Victory |
Buru Sports Club |
- |
- |
|
00:00 |
Chile Primera Division |
Coquimbo Unido |
Everton CD |
- |
- |
|
00:00 |
Costa Rica Primera Division |
AD Grecia |
Cartagines Deportiva SA |
- |
- |
|
00:30 |
Argentine Division 2 |
Atletico Atlanta |
Chaco For Ever |
- |
- |
|
00:30 |
Uruguay Segunda |
Sportivo Huracan FC |
Canadian SC |
- |
- |
|
01:00 |
Primera Division de Colombiano-Apertura |
Atletico Huila |
Deportivo Pereira |
- |
- |
|
01:00 |
International Club Friendly |
Manchester United |
Borussia Dortmund |
- |
- |
|
01:00 |
USA Independent League |
LA Force |
ASC San Diego |
- |
- |
|
01:00 |
North Central America Leagues Cup |
Los Angeles Galaxy |
Vancouver Whitecaps |
- |
- |
|
01:00 |
North Central America Leagues Cup |
Monterrey |
Seattle Sounders |
- |
- |
|
01:05 |
Mexico Primera Divison A |
Leones Negros |
Cimarrones de Sonora |
- |
- |
|
03:00 |
North Central America Leagues Cup |
Tigres UANL |
San Jose Earthquakes |
- |
- |
|
03:05 |
Mexico Primera Divison A |
CSyD Dorados de Sinaloa |
Atletico La Paz |
- |
- |
|
19:10 |
Argentina Regional League |
Estudiantes de Resistencia |
Deportivo Lujan |
- |
- |
|
07:00 |
FIFA Women |
Japan (W) |
Spain (W) |
- |
- |
|
07:00 |
FIFA Women |
Costa Rica (W) |
Zambia (W) |
- |
- |
|
07:30 |
International Club Friendly |
Almeria |
Antequera CF |
- |
- |
|
09:00 |
Myanmar Professional League |
Ispe FC |
Chinland |
- |
- |
|
09:00 |
Bhutan Thimphu League |
RTC FC |
Transport United FC |
- |
- |
|
09:30 |
Myanmar Professional League |
Laconi Lian |
YANGON UNITED |
- |
- |
|
09:30 |
Calcutta Football League |
BSS Sporting Club |
Rainbow SC |
- |
- |
|
09:30 |
Calcutta Football League |
East Bengal Club II |
Wari AC |
- |
- |
|
09:30 |
Calcutta Football League |
Calcutta Customs |
West Bengal Police |
- |
- |
|
09:30 |
Calcutta Football League |
Food Corporation of India ZSC |
Calcutta FC |
- |
- |
|
09:30 |
Calcutta Football League |
Kidderpore SC |
WB Police SC |
- |
- |
|
10:00 |
FIFA Women |
Canada (W) |
Australia (W) |
- |
- |
|
10:00 |
FIFA Women |
Ireland (W) |
Nigeria (W) |
- |
- |
|
10:00 |
K League 2 |
Seoul E-Land FC |
Chungnam Asan |
- |
- |
|
10:30 |
K League 2 |
FC Anyang |
Gimcheon Sangmu FC |
- |
- |
|
11:45 |
Singapore League |
Lion City Sailors |
Balestier Khalsa FC |
- |
- |
|
12:00 |
Sweden Folksam U21 Allsvenskan Sodra |
Degerfors IF U21 |
Gefle IF U21 |
- |
- |
|
13:00 |
UAFA Club Cup |
Al Wahda(UAE) |
CR Belouizdad |
- |
- |
|
13:00 |
International Club Friendly |
Ankaragucu |
Karagumruk |
- |
- |
|
13:00 |
International Club Friendly |
Francs Borains |
AE Kifisias |
- |
- |
|
13:00 |
Belarus Womens Premier League |
FC Gomel (W) |
ABFF U19 (W) |
- |
- |
|
14:00 |
Russian National Football League |
Alania Vladikavkaz |
KAMAZ Naberezhnye Chelny |
- |
- |
|
15:00 |
UAFA Club Cup |
Al-Shabab(KSA) |
Zamalek |
- |
- |
|
15:00 |
Latvian Higher League |
Metta/LU Riga |
Jelgava |
- |
- |
|
15:00 |
Bosnia and Herzegovina Premier League |
FK Zeljeznicar |
FK Igman Konjic |
0-0 |
0-0 |
94 |
15:00 |
Lithuania - 2.Division |
FK Panevezys B |
Vilniaus Baltijos Futbolo Akademija |
- |
- |
|
15:00 |
Belarus Womens Premier League |
Smorgon (W) |
Energetik-BGU Minsk (W) |
- |
- |
|
15:30 |
Finland Ykkonen |
TPS Turku |
SJK Akatemia |
- |
- |
|
15:30 |
Finland Ykkonen |
KaPa |
Jyvaskyla JK |
- |
- |
|
15:30 |
Romania Liga I |
Petrolul Ploiesti |
FC Voluntari |
- |
- |
|
15:30 |
International Club Friendly |
Gubbio |
Triestina |
- |
- |
|
15:59 |
Norway 2.Liga |
Alta |
Stromsgodset B |
- |
- |
|
15:59 |
Poland Liga 1 |
GKS Katowice |
Chrobry Glogow |
- |
- |
|
15:59 |
International Club Friendly |
Metalac Gornji Milanovac |
Al-Wehda |
- |
- |
|
15:59 |
Norway Division 4 |
Fredrikstad B |
Odd Grenland 2 |
- |
- |
|
15:59 |
Norway Division 4 |
Nardo FK |
Rosenborg B |
- |
- |
|
16:15 |
Austria Amateur cup |
Ruckersdorf |
VST Volkermarkt |
- |
- |
|
16:30 |
Russia Premier League |
Spartak Moscow |
Baltika Kaliningrad |
- |
- |
|
16:30 |
International Club Friendly |
NK Zagora Unesic |
HNK Sibenik |
- |
- |
|
16:45 |
Estonia Champions League |
FC Kuressaare |
Tartu JK Maag Tammeka |
- |
- |
|
17:00 |
Swedish Allsvenskan |
Malmo FF |
IFK Varnamo |
- |
- |
|
17:00 |
Swedish Allsvenskan |
IK Sirius FK |
AIK Solna |
- |
- |
|
17:00 |
Germany Regionalliga |
Phonix Lubeck |
Oldenburg |
4-1 |
0-0 |
95 |
17:00 |
Sweden Superettan |
Utsiktens BK |
Helsingborg |
- |
- |
|
17:00 |
Sweden Superettan |
Orebro |
GAIS |
- |
- |
|
17:00 |
Sweden Division 1 |
Sollentuna United |
Hammarby TFF |
- |
- |
|
17:00 |
Norway 2.Liga |
Brann 2 |
Levanger FK |
- |
- |
|
17:00 |
Denmark Superligaen |
Aarhus AGF |
Nordsjaelland |
- |
- |
|
17:00 |
UAFA Club Cup |
Raja Casablanca Atlhletic |
Al Kuwait SC |
- |
- |
|
17:00 |
Serbian Superliga |
Mladost Lucani |
Radnik Surdulica |
- |
- |
|
17:00 |
International Club Friendly |
SV Kematen |
FC Wacker Innsbruck |
- |
- |
|
17:00 |
Sweden Div 3 Mellersta |
Bergnasets AIK |
Storfors AIK |
- |
- |
|
17:00 |
Lithuania - 2.Division |
FK Riteriai B |
Nevezis Kedainiai |
- |
- |
|
17:00 |
Finland Women League 1 |
Espoo (W) |
KTP Kotka (W) |
- |
- |
|
17:00 |
Norway Division 4 |
Eik-Tonsberg |
Sandefjord B |
- |
- |
|
18:00 |
Peru Primera Division |
Sport Boys |
FBC Melgar |
- |
- |
|
18:00 |
Hungary Borsodi Liga |
Debrecin VSC |
Mezokovesd Zsory |
- |
- |
|
18:00 |
Argentine Division 2 |
Defensores de Belgrano |
Flandria |
- |
- |
|
18:00 |
Brazil national youth (U20) Football Championship |
Uniclinic Atletico Cearense CE Youth |
Fortaleza U20 |
- |
- |
|
18:00 |
Brazil national youth (U20) Football Championship |
Confianca PB Youth |
Serra Branca U20 |
- |
- |
|
18:00 |
Brazil Campeonato Paulista Youth |
Santos (Youth) |
Desportivo Brasil Youth |
- |
- |
|
18:15 |
Bulgaria Premier League |
Lokomotiv Plovdiv |
Botev Vratsa |
- |
- |
|
18:30 |
Romania Liga I |
Dinamo Bucuresti |
Sepsi OSK Sfantul Gheorghe |
- |
- |
|
18:30 |
Argentina group C Tebolidun League Manchester |
Deportivo Espanol |
Central Cordoba De Rosario |
- |
- |
|
18:30 |
Argentina group C Tebolidun League Manchester |
Yupanqui |
Excursionistas |
- |
- |
|
19:00 |
UAFA Club Cup |
U.S.Monastir |
Al-Nassr |
- |
- |
|
19:15 |
Iceland Premier Division |
Keflavik |
Hafnarfjordur |
- |
- |
|
19:15 |
Iceland Premier Division |
KR Reykjavik |
Valur Reykjavik |
- |
- |
|
19:30 |
COTIF Tournament |
UD Alzira U20 |
Real MurciaU20 |
- |
- |
|
20:00 |
Venezuela Segunda Division |
Academia Anzoategui |
Deportivo Nueva Esparta |
- |
- |
|
20:00 |
Iceland 4 Deild |
Lettir Reykjavik |
Stokkseyri |
- |
- |
|
20:00 |
Iceland 4 Deild |
KRIA |
Skautafelag Reykjavikur |
- |
- |
|
20:15 |
Peru Primera Division |
Sport Huancayo |
Alianza Atletico Sullana |
- |
- |
|
21:00 |
Primera Division de Colombiano-Apertura |
Envigado FC |
Union Magdalena |
- |
- |
|
21:00 |
Paraguayan Division 2 |
2 de Mayo PJC |
Rubio nu |
- |
- |
|
22:00 |
Chile Primera B |
Universidad de Concepcion |
Cobreloa |
- |
- |
|
22:00 |
Argentina group C Tebolidun League Manchester |
Ferrocarril Midland |
General Lamadrid |
- |
- |
|
23:00 |
Brasileiro, Serie C |
Aparecidense GO |
Floresta CE |
- |
- |
|
23:00 |
Brasileiro, Serie C |
Brusque FC |
Sao Bernardo |
- |
- |
|
23:00 |
Brazil Serie D |
Ag. Maraba |
Uniclinic Atletico Cearense CE |
- |
- |
|
23:00 |
USA MLS Next Pro League |
New York Red Bulls B |
Orlando City B |
- |
- |
|
23:10 |
Primera Division de Colombiano-Apertura |
Boyaca Chico |
La Equidad |
- |
- |
|
23:15 |
Paraguayan Division 2 |
Sol de America |
Deportivo Recoleta |
- |
- |
|
23:30 |
Brazil Serie D |
Democrata |
Anapolis FC |
- |
- |
|
14:00 |
International Club Friendly |
Emirates Club |
Al-Qadasiya |
- |
- |
|
15:00 |
International Club Friendly |
Al-Ahli Doha |
Al-Sharjah |
- |
- |
|
15:30 |
International Club Friendly |
Gazisehir Gaziantep |
Bursaspor |
- |
- |
|
15:59 |
International Club Friendly |
Mora pine korneuburg |
Al Rayyan |
- |
- |
|
17:00 |
International Club Friendly |
TuS Komet Arsten |
Werder Bremen III |
- |
- |
|
18:00 |
Brazil Campeonato Maranhense |
Porto Vitoria |
Sport Clube Capixaba |
- |
- |
|
18:00 |
Brazil national youth (U20) Football Championship |
AD Guarabira U20 |
CSP Youth |
- |
- |
|
09:00 |
Chinese Women FA Cup |
Shanghai RCB (W) |
Wuhan Jianghan (W) |
- |
- |
|
08:00 |
Philippines Cup |
Philippine Air Force |
Loyola FC |
- |
- |
|
09:30 |
Calcutta Football League |
Bengal Nagpur Railway FC |
George Telegraph FC |
- |
- |
|
14:00 |
International Club Friendly |
Kocaelispor |
Bodrumspor |
- |
- |
|
17:00 |
Iraq Cup |
Al-Hudod |
Arbil |
- |
- |
|
15:59 |
Latvia 2 LIga |
FK Karosta |
FK Liepaja II |
- |
- |
|
18:45 |
Northern Ireland shield cup |
Crusaders Newtownabbey Strikers (W) |
Cliftonville LFC (W) |
- |
- |
|
13:00 |
Argentina Youth League |
San Martin de Mendoza U20 |
Independiente Rivadavia U20 |
- |
- |
|
12:00 |
Paraguay reserve team league |
Guarina reserve |
Tacuary Reserves |
- |
- |
|
12:00 |
Paraguay reserve team league |
Resestancia reserve |
Cerro Porteno Asuncion Reserves |
- |
- |
|
15:30 |
Peru Reserves League |
Academia Deportiva Cantolao Reserves |
Sport Huancayo Reserves |
- |
- |
|
15:59 |
Peru Reserves League |
Alianza Atletico Reserves |
Cienciano Reserves |
- |
- |
|
00:00 |
North Central America Leagues Cup |
Club America |
Columbus Crew |
- |
- |
|
00:00 |
North Central America Leagues Cup |
Puebla |
Chicago Fire |
- |
- |
|
00:10 |
Argentine Division 2 |
All Boys |
Defensores Unidos |
- |
- |
|
00:30 |
Chile Primera B |
Deportes La Serena |
Deportes Temuco |
- |
- |
|
01:05 |
Mexico Primera Divison A |
Alebrijes de Oaxaca |
Club Chivas Tapatio |
- |
- |
|
01:05 |
Mexico Liga MX Femenil |
Leon (W) |
Queretaro (W) |
- |
- |
|
01:20 |
Primera Division de Colombiano-Apertura |
Atletico Junior Barranquilla |
Atletico Bucaramanga |
- |
- |
|
01:30 |
Peru Primera Division |
Universitario De Deportes |
Carlos Manucci |
- |
- |
|
01:30 |
North Central America Leagues Cup |
Toluca |
Colorado Rapids |
- |
- |
|
02:00 |
North Central America Leagues Cup |
Chivas Guadalajara |
FC Kansas City |
- |
- |
|
07:00 |
FIFA Women |
Vietnam (W) |
Netherland (W) |
- |
- |
|
07:00 |
FIFA Women |
Portugal (W) |
USA (W) |
- |
- |
|
14:00 |
Sweden Folksam U21 Allsvenskan Sodra |
Osters U21 |
Kalmar U21 |
- |
- |
|
07:00 |
Mideast Europe Cup |
West Ham United U19 |
Al Ain SCC U19 |
- |
- |
|
15:30 |
Slovakia Cup |
Dunajska Luzna |
SKF Sered |
0-9 |
0-0 |
87 |
13:00 |
Colombia Regional League |
Envigado FC Reserves |
Club Deportivo La Chalaca |
- |
- |
|
00:00 |
Copa Libertadores |
River Plate |
Internacional RS |
- |
- |
|
00:00 |
Copa Libertadores |
Bolivar |
Atletico Paranaense |
- |
- |
|
00:00 |
Copa Sudamericana |
Club Sport Emelec |
Defensa Y Justicia |
- |
- |
|
00:00 |
Ecuador Campeonato Serie B |
Cuniburo FC |
9 de Octubre |
- |
- |
|
00:00 |
CONCACAF Central American Cup |
Jocoro FC |
Coban Imperial |
- |
- |
|
00:30 |
Copa Sudamericana |
Corinthians Paulista (SP) |
Newells Old Boys |
- |
- |
|
00:30 |
Brazil Serie B |
CRB AL |
Atletico Clube Goianiense |
- |
- |
|
00:30 |
Colombia Copa Premier |
Leones |
Deportes Quindio |
- |
- |
|
02:00 |
CONCACAF Central American Cup |
Alajuelense |
Olancho FC |
- |
- |
|
03:00 |
International Club Friendly |
AC Milan |
FC Barcelona |
- |
- |
|
07:00 |
FIFA Women |
Argentina (W) |
Sweden (W) |
- |
- |
|
07:00 |
FIFA Women |
South Africa (W) |
Italy (W) |
- |
- |
|
07:00 |
Lebanon League Women |
Sport Stars (W) |
Beirut Academy (W) |
- |
- |
|
07:30 |
International Club Friendly |
Alcorcon B |
CD Illescas |
- |
- |
|
07:35 |
International Club Friendly |
Leganes B |
Ursaria |
- |
- |
|
07:50 |
International Club Friendly |
CSM Ramnicu Sarat |
Unirea Branistea |
- |
- |
|
08:30 |
Cambodia Cup |
Svay Rieng Province |
Tboung Khmum |
- |
- |
|
08:30 |
Cambodia Cup |
Kandal Province |
Kampong Cham FC |
- |
- |
|
08:30 |
Vietnamese First Division |
Hoa Binh |
Dong Tam Long An |
- |
- |
|
08:45 |
Malaysia President Cup |
Perak U21 |
Negeri Sembilan U21 |
- |
- |
|
08:45 |
Malaysia President Cup |
Melaka United FC U21 |
Kuala Lumpur FA U21 |
- |
- |
|
08:45 |
Malaysia President Cup |
Pulau Pinang U21 |
Kelantan U21 |
- |
- |
|
08:50 |
Malaysia President Cup |
Pahang U21 |
Kuching FA U21 |
- |
- |
|
08:50 |
Malaysia President Cup |
Selangor U21 |
PDRM U21 |
- |
- |
|
09:00 |
Ukraine Cup |
FC Chernigiv |
FC Livyi Bereh |
- |
- |
|
09:00 |
International Club Friendly |
Oriental Lisboa |
CD Mafra U23 |
- |
- |
|
09:30 |
Japan Emperor's Cup |
Machida Zelvia |
Albirex Niigata |
- |
- |
|
09:30 |
International Club Friendly |
AVS Futebol SAD |
Tirsense |
- |
- |
|
09:30 |
International Club Friendly |
S. Joao Ver |
CF Canelas 2010 |
- |
- |
|
09:30 |
Calcutta Football League |
United SC Kolkata |
Peerless SC |
- |
- |
|
09:30 |
Calcutta Football League |
Kalighat FC |
Dalhousie AC |
- |
- |
|
09:30 |
Calcutta Football League |
Tollygunje Agragami |
Army Red |
- |
- |
|
09:30 |
Northern NSW U20 League |
Wollongong Wolves U20 |
NWS Spirit FC U20 |
- |
- |
|
10:00 |
FIFA Women |
Jamaica (W) |
Brazil (W) |
- |
- |
|
10:00 |
FIFA Women |
Panama (W) |
France (W) |
- |
- |
|
10:00 |
Russia Cup |
Strogino Moscow |
Znamya Truda |
- |
- |
|
10:00 |
Ukraine Cup |
VAST Mykolaiv |
FK Yarud Mariupol |
- |
- |
|
10:00 |
Japan Emperor's Cup |
Nagoya Grampus |
Urawa Red Diamonds |
- |
- |
|
10:00 |
Japan Emperor's Cup |
Ventforet Kofu |
Vissel Kobe |
- |
- |
|
10:00 |
Japan Emperor's Cup |
Cerezo Osaka |
Shonan Bellmare |
- |
- |
|
10:00 |
Japan Emperor's Cup |
Kawasaki Frontale |
Kochi United |
- |
- |
|
10:00 |
Japan Emperor's Cup |
Kashiwa Reysol |
Consadole Sapporo |
- |
- |
|
10:00 |
Japan Emperor's Cup |
Tochigi SC |
Avispa Fukuoka |
- |
- |
|
10:00 |
Japan Emperor's Cup |
FC Tokyo |
Roasso Kumamoto |
- |
- |
|
10:00 |
Vietnamese First Division |
Quang Nam |
Tuan Tu Phu Tho |
- |
- |
|
11:00 |
V.League 1 |
Hong Linh Ha Tinh |
Thanh Hoa |
- |
- |
|
11:00 |
V.League 1 |
Nam Dinh FC |
Cong An Ha Noi |
- |
- |
|
11:00 |
Ukraine Cup |
Druzhba Myrivka |
FC Victoria Mykolaivka |
- |
- |
|
11:00 |
International Club Friendly |
Uthai Thani Forest |
Kitchee |
- |
- |
|
11:00 |
Mongolia National League Women |
Kharaatsai (W) |
Khad (W) |
- |
- |
|
11:30 |
Russia Cup |
FK Temp Barnaul |
Dinamo Barnaul |
- |
- |
|
11:30 |
International Club Friendly |
Liverpool |
Bayern Munchen |
- |
- |
|
12:00 |
Ukraine Cup |
Zvyahel NV |
Chayka Petropavlovsk Borshchagovka |
- |
- |
|
12:00 |
Ukraine Cup |
Prykarpattya Ivano Frankivsk |
FC Karpaty Lviv |
- |
- |
|
12:00 |
Argentina Youth League |
Patronato Parana U20 |
San Telmo U20 |
- |
- |
|
12:15 |
V.League 1 |
Hanoi FC |
Hai Phong |
- |
- |
|
12:15 |
Malaysia President Cup |
Johor Darul Tazim III U21 |
Terengganu FC III U21 |
- |
- |
|
12:30 |
Malawi Premier League |
Mighty Tigers |
Big Bullets FC |
- |
- |
|
12:30 |
Malawi Premier League |
Moyale Barracks |
Silver Strikers |
- |
- |
|
12:50 |
Ukraine Cup |
UCSA |
FK Nyva Buzova |
- |
- |
|
13:00 |
UAFA Club Cup |
Al-Sadd |
Al-Ahli tripoli |
- |
- |
|
13:00 |
UAFA Club Cup |
Al Hilal |
Wydad Casablanca |
- |
- |
|
13:00 |
Russia Cup |
Nosta Novotroitsk |
Uralets Nizhny Tagil |
- |
- |
|
13:00 |
Ukraine Cup |
Skala 1911 Stryi |
Khust City |
- |
- |
|
13:00 |
Ukraine Cup |
Niva Vinica |
Ahrobiznes TSK Romny |
- |
- |
|
13:00 |
Ukraine Cup |
Hirnyk-Sport |
SC Poltava |
- |
- |
|
13:00 |
International Club Friendly |
FC Utrecht |
Bologna |
- |
- |
|
13:00 |
Argentina Reserve League |
Deportivo Camioneros Reserves |
Deportivo Riestra Reserves |
- |
- |
|
13:15 |
Uzbekistan Second League |
Aral Nukus |
Navbahor Namangan B |
- |
- |
|
13:30 |
Russia Cup |
Rodina Media |
Dynamo Vologda |
- |
- |
|
13:30 |
Russia Cup |
Dynamo Kirov |
Kompozit |
- |
- |
|
14:00 |
UEFA Champions League |
Lokomotiv Astana |
Dinamo Zagreb |
- |
- |
|
14:00 |
Ukrainian Premier League |
Veres |
FC Shakhtar Donetsk |
- |
- |
|
14:00 |
Russia Cup |
FK Ilpar |
Torpedo Miass |
- |
- |
|
14:00 |
Russia Cup |
FC Tver |
Elektron VN |
- |
- |
|
14:00 |
Russia Cup |
LKS Pionier Pisarzowice |
Druzhba Maykop |
- |
- |
|
14:00 |
Ukraine Cup |
FK Mykolaiv |
FC Bukovyna chernivtsi |
- |
- |
|
14:00 |
Ukraine Cup |
FC Inhulets Petrove |
Metalurh Zaporizhya |
- |
- |
|
14:00 |
Ukraine Cup |
Metalist Kharkiv |
FK Epitsentr Dunayivtsi |
- |
- |
|
14:00 |
Ukraine Cup |
Podillya Khmelnytskyi |
Nyva Ternopil |
- |
- |
|
14:00 |
International Club Friendly |
Atalanta |
Pro Sesto |
- |
- |
|
14:20 |
Romania Cup |
ACS Vedita Colonesti MS |
CS Sporting Rosiori |
2-1 |
0-0 |
83 |
14:30 |
Russia Cup |
Atom Novovoronezh |
FK Spartak Tambov |
- |
- |
|
14:30 |
Russia Cup |
FK Ivanovskoye |
Mashuk-KMV |
- |
- |
|
14:30 |
Romania Cup |
CSM Ramnicu Valcea |
Minerul Costesti |
- |
- |
|
14:30 |
Romania Cup |
Avrig |
Metalurgistul Cugir |
- |
- |
|
14:30 |
Romania Cup |
Gloria al Orasului Geoag |
Armata Aurul Brad |
- |
- |
|
14:30 |
Romania Cup |
ACS Viitorul Simian |
Tergukalbuneshti |
- |
- |
|
14:30 |
Romania Cup |
CSO Retezatul Hateg |
Jiul Petrosani |
- |
- |
|
14:30 |
Romania Cup |
Progresul Ezeris |
AFC Vointa Lupac |
- |
- |
|
14:30 |
Romania Cup |
CSM Vaslui |
Rapid Brodoc |
- |
- |
|
14:30 |
Romania Cup |
Pobeda Star Bisnov |
CS Phoenix Buzias |
- |
- |
|
14:30 |
Romania Cup |
CS Avantul Periam |
ACS Progresul Pecica |
0-1 |
0-0 |
77 |
14:30 |
Romania Cup |
Gloria Lunca Teuz Cermei |
ACB Ineu |
1-1 |
0-0 |
94 |
14:30 |
Romania Cup |
Diosig-Bihardioszeg |
Crisul Chisineu Cris |
- |
- |
|
14:30 |
Romania Cup |
CS Sportul Simleu Silvaniei |
Baile Felix |
- |
- |
|
14:30 |
Romania Cup |
Victoria Carei |
FC Zalau |
- |
- |
|
14:30 |
Romania Cup |
Sighetu Marmatiei |
CSM Satu Mare |
- |
- |
|
14:30 |
Romania Cup |
ACS Viitorul Cluj |
Minerul Ocna De |
1-1 |
0-0 |
83 |
14:30 |
Romania Cup |
CS Ocna Mures |
CS Sanatatea Cluj |
2-4 |
0-0 |
95 |
14:30 |
Romania Cup |
Universitatea Alba Iulia |
Unirea Alba Iulia |
- |
- |
|
14:30 |
Romania Cup |
Muscelul Campulung |
ACS Olimpic Cetate Rasnov |
2-1 |
0-0 |
95 |
14:30 |
Romania Cup |
ACS Kids Tampa Brasov |
ACS Olimpic Zarnesti |
- |
- |
|
14:30 |
Romania Cup |
Avantul Reghin |
ACS Targu Mures 1898 |
- |
- |
|
14:30 |
Romania Cup |
ACS Somuz Falticeni |
Stiinta Miroslava |
2-1 |
0-0 |
96 |
14:30 |
Romania Cup |
ACS KSE Targu Secuiesc |
SC Bacau |
1-1 |
0-0 |
76 |
14:30 |
Romania Cup |
Viitorul Darabani |
Bucovina Radauti |
- |
- |
|
14:30 |
Romania Cup |
CSM Focsani |
Sporting Liesti |
- |
- |
|
14:30 |
Romania Cup |
CS Amara |
Recolta Gheorghe Doja |
2-1 |
0-0 |
94 |
14:30 |
Romania Cup |
Vointa Limpezis |
CS Paulesti |
- |
- |
|
14:30 |
Romania Cup |
Dunarea Calarasi |
Inainte Modelu |
3-1 |
0-0 |
79 |
14:30 |
Romania Cup |
CSO Petrolul Potcoava |
Cetatea Turnu Magurele |
1-0 |
0-0 |
78 |
14:30 |
Romania Cup |
FC Pucioasa |
CSM Flacara Moreni |
- |
- |
|
14:30 |
Romania Cup |
Unirea Bascov |
Real Bradu |
- |
- |
|
14:30 |
Romania Cup |
ACS Cozia Calimanesti |
ACS Flacara Horezu |
- |
- |
|
14:30 |
Romania Cup |
FC Bacau |
CS Aerostar Bacau |
- |
- |
|
14:30 |
Romania Cup |
Gloria Baneasa |
CS Gloria Albesti |
- |
- |
|
14:30 |
Romania Cup |
Viitorul Ileana |
CS Dinamo Bucuresti |
- |
- |
|
15:00 |
UAFA Club Cup |
Al Shorta |
Al Ittihad(KSA) |
1-2 |
0-0 |
94 |
15:00 |
UAFA Club Cup |
Esperance Sportive de Tunis |
Sifakesi |
0-0 |
0-0 |
97 |
15:00 |
Slovakia Cup |
MFK Stara Tura |
Opatova nad Vahom |
0-0 |
0-0 |
90 |
15:00 |
Slovakia Cup |
SK Zavod |
FC Rohoznik |
0-0 |
0-0 |
90 |
15:00 |
Slovakia Cup |
Tvrdosin |
Stara Lubovna |
1-5 |
0-0 |
90 |
15:00 |
Slovakia Cup |
TJ Druzstevnik Blatnica |
TJ Druzstevnik Bitarova |
0-0 |
0-0 |
90 |
15:00 |
Slovakia Cup |
MSK Tisovec |
Iskra Hnusta |
0-3 |
0-0 |
83 |
15:00 |
Czech Republic 2.Liga |
SK Prostejov |
Sparta Praha B |
3-3 |
0-0 |
91 |
15:00 |
Russia Cup |
FK Kolomna |
Kvant Obninsk |
0-5 |
0-0 |
87 |
15:00 |
Russia Cup |
Universitet Ulyanovsk |
Orgenergostroy Dimitrovgrad |
- |
- |
|
15:00 |
Ukraine Cup |
Kudrivka |
Kremin Kremenchuk |
- |
- |
|
15:00 |
International Club Friendly |
Cagliari |
Como |
1-1 |
0-0 |
90 |
15:00 |
International Club Friendly |
Cittadella |
USD Virtus Verona |
2-0 |
0-0 |
95 |
15:00 |
International Club Friendly |
VfL Wolfsburg |
Spezia |
- |
- |
|
15:00 |
International Club Friendly |
US Fiorenzuola |
Novara |
1-6 |
0-0 |
87 |
15:00 |
International Club Friendly |
Al-Khaleej |
Kazma |
2-1 |
0-0 |
91 |
15:00 |
International Club Friendly |
Vigor Senigallia |
Vis Pesaro |
2-1 |
0-0 |
91 |
15:00 |
International Club Friendly |
Feralpisalo |
ASD Brusaporto |
5-1 |
0-0 |
86 |
15:00 |
International Club Friendly |
AZS UJ Krakow (W) |
Skra Czestochowa (W) |
1-0 |
0-0 |
90 |
15:00 |
Sweden Folksam U21 Allsvenskan Sodra |
Orgryte U21 |
Elfsborg U21 |
1-5 |
0-0 |
91 |
15:00 |
USL Championship |
Loudoun United |
Memphis 901 |
0-0 |
0-0 |
95 |
15:00 |
Uzbekistan Cup |
OTMK Olmaliq |
Lokomotiv Tashkent |
2-1 |
0-0 |
95 |
15:00 |
Uzbekistan Cup |
Olympic FK Tashkent |
FK Andijan-2 |
9-0 |
0-0 |
89 |
15:00 |
Argentina Reserve League |
Ferro Carril Oeste Reserves |
All Boys Reserves |
0-0 |
0-0 |
93 |
15:00 |
Finland U20 League cup |
JaPS U20 |
PPJ II U20 |
0-0 |
0-0 |
90 |
15:30 |
Slovakia Cup |
FK Brezno |
RSC Hamsik Academy |
0-4 |
0-0 |
89 |
15:30 |
Slovakia Cup |
Tomasov |
TJ Rovinka |
1-1 |
0-0 |
94 |
15:30 |
Russia Cup |
FSHM Moscow |
Peresvet Podolsk |
- |
- |
|
15:30 |
International Club Friendly |
Brescia |
Padova |
- |
- |
|
15:30 |
International Club Friendly |
Kasimpasa |
Gazisehir Gaziantep |
- |
- |
|
15:30 |
Finland Kolmonen |
KJP |
Mypa |
1-2 |
0-0 |
92 |
15:30 |
Finland Kolmonen |
EIF Academy |
HIFK 2 |
2-0 |
0-0 |
92 |
15:30 |
Finland Kolmonen |
TPS Turku II |
PaiHa |
5-0 |
0-0 |
92 |
15:30 |
Hungary NB III |
Ujpesti TE B |
Kisvarda II |
- |
- |
|
15:30 |
Hungary NB III |
UFC Nagykanizsa |
Ivancsa |
0-0 |
0-0 |
91 |
15:30 |
Hungary NB III |
Dorogi FC |
Budaorsi SC |
0-0 |
0-0 |
90 |
15:30 |
Hungary NB III |
Penzugyor SE |
ESMTK |
2-0 |
0-0 |
90 |
15:30 |
Hungary NB III |
BSS Monor |
BKV Elore |
1-2 |
0-0 |
90 |
15:30 |
Hungary NB III |
Beech Sigit |
Balatonfuredi FC |
2-0 |
0-0 |
93 |
15:30 |
Hungary NB III |
Kelen SC |
Komarom VSE |
2-1 |
0-0 |
93 |
15:30 |
Hungary NB III |
Tatabanya |
Zalaegerszegi TE II |
2-1 |
0-0 |
93 |
15:30 |
Hungary NB III |
III.Keruleti TUE |
SC Sopron |
0-0 |
0-0 |
93 |
15:30 |
Hungary NB III |
Vasas SC II |
Korosladany MSK |
1-1 |
0-0 |
93 |
15:30 |
Hungary NB III |
Kecskemeti TE II |
FC Dabas |
1-2 |
0-0 |
90 |
15:30 |
Hungary NB III |
Tiszaujvaros |
Diosgyori VTK II |
0-0 |
0-0 |
90 |
15:30 |
Hungary NB III |
PEAC FC |
Kaposvar |
1-1 |
0-0 |
92 |
15:30 |
Hungary NB III |
Debreceni VSC II |
putnok Vse |
0-4 |
0-0 |
90 |
15:30 |
Hungary NB III |
Cegled |
Bekescsabai Elore SE II |
0-1 |
0-0 |
92 |
15:30 |
Finland Women Premier League |
HPS (W) |
HJK Helsinki (W) |
2-0 |
0-0 |
90 |
15:59 |
UEFA Champions League |
Qarabag |
Rakow Czestochowa |
1-1 |
0-0 |
96 |
15:59 |
Czech Republic Cup |
FK Pencin Turnov |
Arsenal Ceska Lipa |
- |
- |
|
15:59 |
Czech Republic 2.Liga |
Brno |
Dukla Prague |
0-2 |
0-0 |
94 |
15:59 |
Czech Republic 2.Liga |
Chrudim |
FK MAS Taborsko |
0-3 |
0-0 |
90 |
15:59 |
Czech Republic 2.Liga |
Vysocina jihlava |
Sigma Olomouc B |
6-2 |
0-0 |
92 |
15:59 |
Czech Republic 2.Liga |
Marila Pribram |
Opava |
1-0 |
0-0 |
94 |
15:59 |
Czech Republic 2.Liga |
SK Slovan Varnsdorf |
FK Graffin Vlasim |
3-3 |
0-0 |
94 |
15:59 |
Czech Republic 2.Liga |
Vyskov |
Slavia Kromeriz |
5-1 |
0-0 |
92 |
15:59 |
Czech Republic 2.Liga |
Viktoria Zizkov |
Lisen |
3-1 |
0-0 |
93 |
15:59 |
Russia Cup |
FC Pskov 747 |
Luki Energiya |
- |
- |
|
15:59 |
Russia Cup |
Kirovets-Voskhozhdenie |
Dinamo Saint Petersburg |
- |
- |
|
15:59 |
International Club Friendly |
Figline |
Arezzo |
1-3 |
0-0 |
89 |
15:59 |
International Club Friendly |
Panaitolikos Agrinio |
Atromitos Athens |
0-1 |
0-0 |
90 |
15:59 |
International Club Friendly |
Trnje |
NK Jarun |
2-1 |
0-0 |
90 |
15:59 |
International Club Friendly |
Tours |
Saumur OL |
- |
- |
|
15:59 |
International Club Friendly |
Egnatia |
KF Laci |
0-0 |
0-0 |
90 |
15:59 |
Finland Kolmonen |
FF Jaro II |
Narpes Kraft II |
4-0 |
0-0 |
91 |
15:59 |
Finland Kolmonen |
JPS |
Komeetat |
3-0 |
0-0 |
93 |
15:59 |
Finland Kolmonen |
VPV Pallo-Veikot |
Kiisto Vaasa |
1-0 |
0-0 |
95 |
15:59 |
Finland Kolmonen |
Pato |
TP-49 |
4-1 |
0-0 |
95 |
15:59 |
Finland Women League 1 |
Lahti s (W) |
Jyvaskylan Pallokerho (W) |
- |
- |
|
15:59 |
Poland Cup |
Kotwica Kolobrzeg |
Zaglebie Lubin B |
2-1 |
0-0 |
92 |
16:30 |
Russia Cup |
Drots Moscow FC |
SY Sakhalinsk |
- |
- |
|
16:30 |
International Club Friendly |
Lorient |
Nantes |
3-1 |
0-0 |
92 |
16:30 |
International Club Friendly |
Napoli |
Girona |
1-1 |
0-0 |
90 |
16:30 |
International Club Friendly |
Les Herbiers |
Angouleme |
- |
- |
|
16:30 |
Finland Kolmonen |
RoPo |
Roi United |
5-0 |
0-0 |
92 |
16:30 |
Finland Kolmonen |
OPS-jp |
OsPa |
2-0 |
0-0 |
94 |
16:30 |
Finland Kolmonen |
OPS-jp |
OsPa |
2-0 |
0-0 |
94 |
16:30 |
Finland Kolmonen |
OPS-jp |
OsPa |
2-0 |
0-0 |
94 |
16:45 |
Israel Ligat Al Toto Cup |
Hapoel Hadera |
Hapoel Haifa |
2-1 |
0-0 |
91 |
17:00 |
UEFA Champions League |
Maccabi Haifa |
Sheriff Tiraspol |
2-1 |
0-0 |
97 |
17:00 |
UEFA Champions League |
Maccabi Haifa |
Sheriff Tiraspol |
2-1 |
0-0 |
97 |
17:00 |
UEFA Champions League |
Molde |
HJK Helsinki |
2-0 |
0-0 |
95 |
17:00 |
UEFA Champions League |
Molde |
HJK Helsinki |
2-0 |
0-0 |
95 |
17:00 |
UEFA Champions League |
Hacken |
KI Klaksvik |
2-2 |
0-0 |
95 |
17:00 |
UEFA Champions League |
Hacken |
KI Klaksvik |
2-2 |
0-0 |
95 |
17:00 |
UEFA Champions League |
Racing Genk |
Servette |
2-2 |
0-0 |
96 |
17:00 |
UEFA Champions League |
Racing Genk |
Servette |
2-2 |
0-0 |
96 |
17:00 |
UEFA Europa Conference League |
AEK Larnaca |
FC Torpedo Zhodino |
0-0 |
0-0 |
95 |
17:00 |
UEFA Europa Conference League |
AEK Larnaca |
FC Torpedo Zhodino |
0-0 |
0-0 |
95 |
17:00 |
Emirates Cup |
Arsenal |
Monaco |
1-1 |
0-0 |
92 |
17:00 |
Emirates Cup |
Arsenal |
Monaco |
1-1 |
0-0 |
92 |
17:00 |
International Club Friendly |
Skenderbeu Korca |
KS Elbasani |
- |
- |
|
17:00 |
International Club Friendly |
KMSK Deinze |
Dordrecht |
1-1 |
0-0 |
90 |
17:00 |
International Club Friendly |
KMSK Deinze |
Dordrecht |
1-1 |
0-0 |
90 |
17:00 |
International Club Friendly |
Racing de Ferrol |
Real Oviedo |
1-1 |
0-0 |
90 |
17:00 |
International Club Friendly |
Lens |
Torino |
0-0 |
0-0 |
93 |
17:00 |
International Club Friendly |
Lens |
Torino |
0-0 |
0-0 |
93 |
17:00 |
International Club Friendly |
Belenenses |
Petro Atletico de Luanda |
- |
- |
|
17:00 |
International Club Friendly |
Osasuna B |
Mirandes |
1-0 |
0-0 |
90 |
17:00 |
International Club Friendly |
Osasuna B |
Mirandes |
1-0 |
0-0 |
90 |
17:00 |
International Club Friendly |
Barakaldo CF |
Rayo Cantabria |
1-1 |
0-0 |
90 |
17:00 |
International Club Friendly |
Barakaldo CF |
Rayo Cantabria |
1-1 |
0-0 |
90 |
17:00 |
International Club Friendly |
Real Aviles |
Ponferradina |
0-0 |
0-0 |
89 |
17:00 |
International Club Friendly |
Real Aviles |
Ponferradina |
0-0 |
0-0 |
89 |
17:00 |
International Club Friendly |
Eldense |
Tenerife |
0-0 |
0-0 |
90 |
17:00 |
International Club Friendly |
Eldense |
Tenerife |
0-0 |
0-0 |
90 |
17:00 |
International Club Friendly |
Numancia |
Real Zaragoza B |
- |
- |
|
17:00 |
International Club Friendly |
CD Alcoyano |
Hercules |
0-1 |
0-0 |
92 |
17:00 |
International Club Friendly |
SV Emsdetten |
EN Terai ne treatment table |
- |
- |
|
17:00 |
International Club Friendly |
SV Borussia Emsdetten |
FC Eintracht Rheine |
0-0 |
0-0 |
89 |
17:00 |
International Club Friendly |
Real Union Irun |
Bordeaux B |
- |
- |
|
17:00 |
International Club Friendly |
UD Levante B |
Villarreal C |
- |
- |
|
17:00 |
International Club Friendly |
Ethnikos Achnas FC |
AE Zakakiou |
- |
- |
|
17:00 |
International Club Friendly |
Mostoles |
CF Salmantino |
1-0 |
0-0 |
89 |
17:00 |
International Club Friendly |
Mostoles |
CF Salmantino |
1-0 |
0-0 |
89 |
17:00 |
International Club Friendly |
CD Lugo |
Real Madrid Castilla |
1-0 |
0-0 |
91 |
17:00 |
International Club Friendly |
CD Lugo |
Real Madrid Castilla |
1-0 |
0-0 |
91 |
17:00 |
International Club Friendly |
FC Cartagena B |
Montecasillas FC |
5-1 |
0-0 |
90 |
17:00 |
Israel Ligat Al Toto Cup |
Maccabi Bnei Raina |
Maccabi Netanya |
0-0 |
0-0 |
98 |
17:00 |
Israel Ligat Al Toto Cup |
Maccabi Bnei Raina |
Maccabi Netanya |
0-0 |
0-0 |
98 |
17:00 |
Germany Oberliga NOFV |
FC Bitburg |
Eintracht Trier |
1-5 |
0-0 |
87 |
17:00 |
Germany Oberliga NOFV |
Engers |
Rot-Weiss Koblenz |
1-1 |
0-0 |
86 |
17:00 |
Germany Oberliga NOFV |
TSG Pfeddersheim |
VfR Wormatia Worms |
1-1 |
0-0 |
93 |
17:00 |
Argentine Torneo A |
Atenas |
Estudiantes de San Luis |
2-2 |
0-0 |
98 |
17:15 |
International Club Friendly |
Schwarz-Weiss Essen |
TSG Sprockhovel |
3-1 |
0-0 |
87 |
17:30 |
UEFA Europa Conference League |
F91 Dudelange |
Gzira United |
2-1 |
0-0 |
96 |
17:30 |
International Club Friendly |
Albacete |
Valencia CF Mestalla |
- |
- |
|
17:30 |
International Club Friendly |
Atletico Saguntino |
Yeclano Deportivo |
1-1 |
0-0 |
96 |
17:30 |
International Club Friendly |
CA Bembibre |
Cultural Leonesa |
1-5 |
0-0 |
89 |
17:30 |
International Club Friendly |
UD Gijon Industrial |
Marino luanco |
0-1 |
0-0 |
89 |
17:30 |
International Club Friendly |
Caudal |
Union Langreo |
0-2 |
0-0 |
91 |
17:30 |
International Club Friendly |
Uerdingen KFC 05 |
Adams Sam Beek |
0-0 |
0-0 |
89 |
17:30 |
International Club Friendly |
Compostela |
Celta vigo b |
0-1 |
0-0 |
90 |
17:30 |
International Club Friendly |
SD Logrones |
Alaves B |
1-0 |
0-0 |
88 |
17:30 |
International Club Friendly |
SV Morlautern |
SpVgg Quierschied |
1-1 |
0-0 |
93 |
17:30 |
Germany Oberliga NOFV |
Arminia Ludwigshafen |
FC Karbach |
1-4 |
0-0 |
89 |
17:30 |
Germany Oberliga NOFV |
Gonsenheim |
Wadegesi Heim |
3-1 |
0-0 |
93 |
17:30 |
Germany Oberliga NOFV |
SV Auersmacher |
FK Pirmasens |
2-1 |
0-0 |
94 |
17:30 |
Germany Oberliga NOFV |
FV Diefflen |
FV Dudenhofen |
2-0 |
0-0 |
93 |
17:45 |
International Club Friendly |
Granada CF |
Getafe |
2-0 |
0-0 |
89 |
17:45 |
Brazil Campeonato Carioca Serie A2 |
Friburguense RJ |
CEAC/Araruama |
1-0 |
0-0 |
92 |
17:45 |
Brazil Campeonato Carioca Serie A2 |
Macae |
Artsul RJ |
1-3 |
0-0 |
94 |
17:45 |
Brazil Campeonato Carioca Serie A2 |
CFRJ Marica RJ |
Cabofriense(RJ) |
1-2 |
0-0 |
95 |
17:45 |
Brazil Campeonato Carioca Serie A2 |
Olaria |
Goncalense |
1-2 |
0-0 |
96 |
17:45 |
Brazil Campeonato Carioca Serie A2 |
Resende-RJ |
Americano RJ |
1-1 |
0-0 |
96 |
17:45 |
Brazil Campeonato Carioca Serie A2 |
Sampaio Correa (RJ) |
America-RJ |
0-0 |
0-0 |
0 |
18:00 |
UEFA Champions League |
FC Copenhagen |
Breidablik |
6-3 |
0-0 |
93 |
18:00 |
Iceland Division 1 |
Thor Akureyri |
Fjolnir |
0-1 |
0-0 |
93 |
18:00 |
Iceland Division 1 |
Grindavik |
Vestri |
1-1 |
0-0 |
93 |
18:00 |
International Club Friendly |
Elche |
AD Alcorcon |
0-0 |
0-0 |
90 |
18:00 |
International Club Friendly |
Nottingham Forest |
Rennes |
- |
- |
|
18:00 |
International Club Friendly |
G. Segoviana |
CF Rayo Majadahonda |
0-3 |
0-0 |
89 |
18:00 |
International Club Friendly |
Merida AD |
Real Betis B |
2-2 |
0-0 |
89 |
18:00 |
Sweden Div 3 Mellersta |
Jarfalla |
Enskede IK |
2-0 |
0-0 |
94 |
18:00 |
Sweden Div 3 Mellersta |
Jarfalla |
Enskede IK |
2-0 |
0-0 |
94 |
18:00 |
Iceland Women's Premier League |
Hafnarfjordur (W) |
Thor KA Akureyri (W) |
0-1 |
0-0 |
93 |
18:00 |
Iceland Division 2 |
KF Fjallabyggdar |
Throttur Vogum |
- |
- |
|
18:00 |
Iceland Division 2 |
KF Gardabaer |
Volsungur husavik |
3-1 |
0-0 |
94 |
18:00 |
Iceland Division 2 |
UMF Sindri Hofn |
KV Reykjavik |
- |
- |
|
18:00 |
BRA SPC |
Santo Andre |
Portuguesa Desportos |
0-1 |
0-0 |
96 |
18:00 |
Peru B League |
Dep.San Martin |
Molinos El Pirata |
3-1 |
0-0 |
92 |
18:00 |
COTIF Tournament |
Real MurciaU20 |
Mauritania U20 |
- |
- |
|
18:00 |
Brazil Paulista Serie B |
XV de Jau |
Nacional SP |
2-0 |
0-0 |
94 |
18:00 |
Brazil Paulista Serie B |
Uniao Sao Joao |
Joseense |
2-2 |
0-0 |
95 |
18:00 |
Brazil Paulista Serie B |
Sweet Sao Kalle Arthur SP U23 |
America SP |
1-2 |
0-0 |
95 |
18:00 |
Brazil Paulista Serie B |
Jabaquara SP |
Rio Branco(SP) |
0-1 |
0-0 |
95 |
18:00 |
Brazil Paulista Serie B |
CA Taquaritinga SP |
Francana |
1-2 |
0-0 |
97 |
18:00 |
Brazil Paulista Serie B |
Penapolense |
Catanduva FC |
0-0 |
0-0 |
98 |
18:00 |
Brazil Paulista Serie B |
Vocem SP |
Uniao Barbarense |
0-1 |
0-0 |
97 |
18:00 |
Iceland 3 Deild |
Augnablik Kopavogur |
FC Arbaer |
1-0 |
0-0 |
94 |
18:00 |
Iceland 3 Deild |
UMF Vidir |
Kari Akranes |
0-1 |
0-0 |
95 |
18:00 |
Argentina Reserve League |
JJ Urquiza Reserves |
General Lamadrid Reserves |
2-1 |
0-0 |
94 |
18:00 |
Argentine Torneo A |
Crucero del Norte |
CA 9 de Julio Rafaela |
2-2 |
0-0 |
97 |
18:00 |
Argentine Torneo A |
CA Juventud Unida San Luis |
Sportivo Penarol |
2-1 |
0-0 |
93 |
18:00 |
Argentine Torneo A |
Sansinena |
Club Circulo Deportivo |
1-2 |
0-0 |
95 |
18:00 |
Brazil Campeonato Maranhense |
AA Dimensao Saude |
Penedense AL |
0-1 |
0-0 |
96 |
18:00 |
Brazil Campeonato Maranhense |
CEO |
Zumbi EC |
0-0 |
0-0 |
95 |
18:00 |
Germany Landespokal |
SG Bornheim 1945 Grun-Weiss |
Turk Gucu Friedberg |
0-1 |
0-0 |
91 |
18:00 |
Brazil Copa Gaucho |
EC Pelotas(RS) |
Real Sport Clube RS |
0-3 |
0-0 |
94 |
18:00 |
Brazil Copa Gaucho |
Aimore RS |
Sao Jose PoA RS |
0-1 |
0-0 |
96 |
18:00 |
Brazil Campeonato Paulista Youth |
OSTO youth team |
Agua Santa SP Youth |
1-2 |
0-0 |
92 |
18:00 |
Brazil Campeonato Paulista Youth |
Rio Preto (Youth) |
Jose Bonifacio SP Youth |
- |
- |
|
18:00 |
Brazil Campeonato Paulista Youth |
Rio Claro (Youth) |
Taubate (Youth) |
1-0 |
0-0 |
95 |
18:00 |
Brazil Campeonato Paulista Youth |
Sao Caetano (Youth) |
Inter de Limeira (Youth) |
0-1 |
0-0 |
92 |
18:00 |
Brazil Campeonato Paulista Youth |
Ponte Preta (Youth) |
Corinthians Paulista (Youth) |
1-0 |
0-0 |
93 |
18:00 |
Brazil Campeonato Paulista Youth |
Aracatuba SP Youth |
Capivariano FC SP Youth |
2-14 |
0-0 |
86 |
18:00 |
Iceland Women's Division 1 |
Fjardab Hottur Leiknir (W) |
Vikingur Reykjavik (W) |
- |
- |
|
18:30 |
UEFA Champions League |
Galatasaray |
FK Zalgiris Vilnius |
1-0 |
0-0 |
96 |
18:30 |
Scotland Bells Challenge Cup |
Hibernian FC U21 |
Formartine United |
1-1 |
0-0 |
94 |
18:30 |
International Club Friendly |
Parma |
Sassuolo |
1-0 |
0-0 |
93 |
18:30 |
International Club Friendly |
Wolves |
Luton Town |
0-0 |
0-0 |
90 |
18:30 |
International Club Friendly |
Real Valladolid |
Rayo Vallecano |
3-2 |
0-0 |
93 |
18:30 |
International Club Friendly |
Floriana F.C. |
Tarxien Rainbows F.C |
2-1 |
0-0 |
90 |
18:30 |
International Club Friendly |
Prescot Cables |
Wigan U21 |
- |
- |
|
18:30 |
Argentine Torneo A |
Gimnasia yTiro |
Central Norte Salta |
1-1 |
0-0 |
98 |
18:30 |
Argentine Torneo A |
Huracan Las Heras |
CDA Monte Miaz |
1-1 |
0-0 |
94 |
18:30 |
Argentine Torneo A |
Independiente Chivilcoy |
Defensores Pronunciamiento |
1-0 |
0-0 |
94 |
18:30 |
Paraguay Cup |
Deportivo Recoleta |
Atletico Colegiales |
4-0 |
0-0 |
91 |
18:45 |
Scotland Bells Challenge Cup |
Brora Rangers |
Aberdeen U21 |
1-1 |
0-0 |
91 |
18:45 |
Scotland Bells Challenge Cup |
Stirling University |
Livingston U21 |
4-0 |
0-0 |
91 |
18:45 |
Scotland Bells Challenge Cup |
Celtic U21 |
East Kilbride |
1-3 |
0-0 |
92 |
18:45 |
International Club Friendly |
Dollingstown |
Glenavon Lurgan |
1-3 |
0-0 |
89 |
18:45 |
International Club Friendly |
SC Farense |
AS Roma |
1-4 |
0-0 |
92 |
18:45 |
International Club Friendly |
Marseille |
Bayer Leverkusen |
1-2 |
0-0 |
95 |
18:45 |
International Club Friendly |
Erith Belvedere |
Margate |
1-1 |
0-0 |
90 |
19:00 |
Scotland Bells Challenge Cup |
Dundee U21 |
Buckie Thistle FC |
4-0 |
0-0 |
82 |
19:00 |
International Club Friendly |
coruxo FC |
Pontevedra |
1-0 |
0-0 |
90 |
19:00 |
International Club Friendly |
Xerez Deportivo FC |
Unionistas de Salamanca |
0-2 |
0-0 |
89 |
19:00 |
Iceland 4 Deild |
KB Breidholt |
RB Keflavik |
0-1 |
0-0 |
92 |
19:00 |
Argentine Torneo A |
G.San Martin Formosa |
Sarmiento Resistencia |
5-0 |
0-0 |
90 |
19:15 |
Iceland Division 1 |
Afturelding |
Grotta Seltjarnarnes |
1-1 |
0-0 |
95 |
19:15 |
Iceland Division 1 |
Akranes |
Leiknir Reykjavik |
1-4 |
0-0 |
85 |
19:15 |
Iceland Division 1 |
UMF Selfoss |
KFR Aegir |
3-1 |
0-0 |
93 |
19:15 |
Iceland Division 1 |
Throttur Reykjavik |
UMF Njardvik |
3-5 |
0-0 |
94 |
19:15 |
Iceland Women's Premier League |
Keflavik (W) |
Stjarnan Gardabaer (W) |
1-1 |
0-0 |
91 |
19:15 |
Iceland Division 2 |
Haukar Hafnarfjordur |
HotturHuginn |
- |
- |
|
19:15 |
Iceland 4 Deild |
Hamar Hveragerdi |
KH Hlidarendi |
2-0 |
0-0 |
93 |
19:15 |
Iceland 3 Deild |
Ymir |
Magni |
0-1 |
0-0 |
95 |
19:15 |
Iceland Women's Division 1 |
Fram Reykjavik (W) |
Augnablik (W) |
5-0 |
0-0 |
93 |
19:15 |
Iceland Women's Division 1 |
Fylkir (W) |
HK Kopavogur (W) |
3-2 |
0-0 |
94 |
19:30 |
International Club Friendly |
UD Santarem |
Benfica U23 |
- |
- |
|
20:00 |
Ecuador Campeonato Serie B |
Buhos ULVR |
CD Independiente Juniors |
0-0 |
0-0 |
95 |
20:00 |
Ecuador Campeonato Serie B |
Buhos ULVR |
CD Independiente Juniors |
0-0 |
0-0 |
95 |
20:15 |
Peru B League |
Juan Aurich |
CD Coopsol |
1-1 |
0-0 |
97 |
20:30 |
COTIF Tournament |
UD Alzira U20 |
Real Madrid U20 |
- |
- |
|
22:00 |
Copa Sudamericana |
Estudiantes La Plata |
Goias |
3-0 |
0-0 |
93 |
22:00 |
Copa Sudamericana |
Botafogo RJ |
Guarani CA |
2-1 |
0-0 |
96 |
22:00 |
Brazil Serie B |
Criciuma |
Ponte Preta |
2-1 |
0-0 |
95 |
22:00 |
Brazil Serie B |
Ituano SP |
Tombense |
1-0 |
0-0 |
95 |
22:00 |
Chile Cup |
Colo Colo |
Palestino |
1-0 |
0-0 |
95 |
22:00 |
Brazil Paulista Serie B |
SKA Brasil |
Independente SP |
1-0 |
0-0 |
95 |
22:00 |
Argentine Torneo A |
Liniers Bahia Blanca |
Olimpo Bahia Blanca |
1-3 |
0-0 |
94 |
22:00 |
Argentine Torneo A |
Santa Marina Tandil |
Germinal de Rawson |
3-0 |
0-0 |
89 |
22:00 |
Argentine Torneo A |
Villa Mitre |
Sol de Mayo |
4-1 |
0-0 |
91 |
22:00 |
Brazil Copa Gaucho |
Novo Hamburgo RS |
Gremio (RS) |
1-0 |
0-0 |
95 |
22:00 |
Brazil Campeonato Paulista Youth |
Lemense-SP (Youth) |
Sao Paulo (Youth) |
1-2 |
0-0 |
95 |
22:00 |
CONCACAF Central American Cup |
Hankook Verdes |
CD Motagua |
0-4 |
0-0 |
77 |
22:30 |
Argentine Torneo A |
Sportivo Las Parejas |
El Linqueno |
3-1 |
0-0 |
94 |
22:30 |
Brazil Mineiluo group B League |
Aymores |
Boa Esporte Clube |
4-0 |
0-0 |
88 |
22:30 |
Brazil Mineiluo group B League |
Uberlandia MG |
Itabirito |
2-3 |
0-0 |
94 |
23:00 |
Argentine Torneo A |
Douglas Haig |
Sportivo Belgrano |
1-0 |
0-0 |
95 |
23:00 |
International Friendly |
Ethiopia |
Guyana |
2-0 |
0-0 |
92 |
23:00 |
Brazil Campeonato Amapaense |
Independente AP |
Trem-AP |
3-3 |
0-0 |
98 |
23:30 |
International Club Friendly |
Juventus |
Real Madrid |
2-1 |
0-0 |
95 |
23:30 |
Argentine Torneo A |
Gimnasia C. Uruguay |
Defensores Belgrano (VR) |
2-0 |
0-0 |
95 |
00:00 |
Copa Libertadores |
Nacional Montevideo |
Boca Juniors |
0-0 |
0-0 |
92 |
00:00 |
Copa Libertadores |
Deportivo Pereira |
Independiente Jose Teran |
1-0 |
0-0 |
95 |
00:00 |
USA National Premier Soccer League |
Omaha |
Lexington |
2-0 |
0-0 |
93 |
00:00 |
Argentina Regional Cup |
Atletico Carcarana |
Williams Kemmis |
1-0 |
0-0 |
94 |
00:00 |
Nicaragua Cup |
Walter Ferretti |
UNAN Managua |
2-1 |
0-0 |
90 |
00:00 |
Ecuador Campeonato Serie B |
Macara |
CD Vargas Torres |
2-0 |
0-0 |
92 |
00:00 |
North Central America Leagues Cup |
Inter Miami CF |
Orlando City |
3-1 |
0-0 |
100 |
00:00 |
CONCACAF Central American Cup |
C.S.D. Comunicaciones |
Real Espana |
3-1 |
0-0 |
93 |
00:30 |
Copa Libertadores |
Atletico Mineiro |
Palmeiras |
0-1 |
0-0 |
96 |
00:30 |
Brazil Serie B |
Guarani SP |
Ceara |
0-0 |
0-0 |
96 |
00:30 |
Brazil Serie B |
Juventude |
Gremio Novorizontin |
1-0 |
0-0 |
95 |
00:30 |
Brazil Serie B |
Londrina PR |
Chapecoense SC |
1-1 |
0-0 |
98 |
00:30 |
Brazil Serie B |
Vila Nova |
Sport Club do Recife |
0-1 |
0-0 |
95 |
00:30 |
Brazil Serie B |
Vitoria BA |
ABC RN |
2-0 |
0-0 |
100 |
00:30 |
Primera Division de Colombiano-Apertura |
Independiente Santa Fe |
Dep.Independiente Medellin |
1-0 |
0-0 |
93 |
00:30 |
International Club Friendly |
Chelsea |
Borussia Dortmund |
1-1 |
0-0 |
93 |
00:30 |
Chile Cup |
Union Espanola |
CD Magallanes |
1-2 |
0-0 |
98 |
00:30 |
Argentine Torneo A |
San Martin Mendoza |
Club Ciudad de Bolivar |
1-1 |
0-0 |
95 |
01:00 |
International Club Friendly |
Atletico Madrid |
Real Sociedad |
0-0 |
0-0 |
91 |
01:00 |
Argentine Torneo A |
Juventud Antoniana |
Sol de America de Formosa |
1-1 |
0-0 |
95 |
01:00 |
North Central America Leagues Cup |
Houston Dynamo |
Pachuca |
0-0 |
0-0 |
94 |
01:00 |
North Central America Leagues Cup |
Mazatlan FC |
FC Dallas |
1-2 |
0-0 |
94 |
02:00 |
CONCACAF Central American Cup |
CD Olimpia |
CA Independente |
1-1 |
0-0 |
96 |
02:30 |
North Central America Leagues Cup |
Los Angeles FC |
FC Juarez |
7-1 |
0-0 |
91 |
03:00 |
International Club Friendly |
Sevilla |
Real Betis |
1-0 |
0-0 |
93 |
07:30 |
International Friendly |
Northern Mariana Island ' U23 (W) |
Guam Island U23 (W) |
- |
- |
|
08:00 |
International Club Friendly |
Jeonbuk Hyundai Motors |
Paris Saint Germain (PSG) |
0-3 |
0-0 |
87 |
08:00 |
Indonesia Liga 1 |
PSM Makassar |
Persik Kediri |
1-2 |
0-0 |
95 |
09:00 |
Bhutan Thimphu League |
Paro FC |
Thimphu City |
4-0 |
0-0 |
96 |
09:00 |
Vietnamese First Division |
Binh Thuan |
PVF-CAND |
2-4 |
0-0 |
90 |
09:00 |
Vietnamese First Division |
Huda Hue |
Binh Phuoc |
0-0 |
0-0 |
0 |
09:00 |
Myanmar League Women |
Sport Education (W) |
Myawady FC (W) |
0-2 |
0-0 |
90 |
09:00 |
Australia Queensland Pro Series |
Gold Coast Knights |
Brisbane Olympic United FC |
4-2 |
0-0 |
94 |
09:30 |
International Club Friendly |
FC Arouca |
Moreirense |
- |
- |
|
09:30 |
Myanmar Professional League |
Mahar United |
Dagon FC |
- |
- |
|
09:30 |
Myanmar Professional League |
Shan United |
Ayeyawady united |
5-1 |
0-0 |
93 |
09:30 |
Calcutta Football League |
Rainbow SC |
Kidderpore SC |
0-1 |
0-0 |
97 |
10:00 |
FIFA Women |
South Korea (W) |
Germany (W) |
1-1 |
0-0 |
100 |
10:00 |
FIFA Women |
Morocco (W) |
Colombia (W) |
1-0 |
0-0 |
100 |
10:00 |
FIFA Women |
Morocco (W) |
Colombia (W) |
1-0 |
0-0 |
100 |
10:00 |
FIFA Women |
Morocco (W) |
Colombia (W) |
1-0 |
0-0 |
100 |
10:00 |
Kazakhstan Division 1 |
FK Arys |
Akademiya Ontustik |
- |
- |
|
10:00 |
Kazakhstan Division 1 |
Astana B |
Khan Tengri FC |
1-2 |
0-0 |
96 |
10:00 |
Kazakhstan Division 1 |
Akzhayik Oral |
Zhenis |
1-1 |
0-0 |
92 |
10:00 |
Kazakhstan Division 1 |
FO Jas Qyran |
Ekibastuzets |
1-1 |
0-0 |
93 |
10:00 |
Kazakhstan Division 1 |
Kairat Academy |
Tarlan |
3-4 |
0-0 |
72 |
10:00 |
Kazakhstan Division 1 |
FK Taraz |
FK Yelimay Semey |
1-3 |
0-0 |
92 |
10:00 |
Kazakhstan Division 1 |
Turan Turkistan |
FK Aktobe II |
2-1 |
0-0 |
38 |
10:30 |
International Friendly |
Northern Mariana Island U23 |
Guam U23 |
- |
- |
|
11:00 |
Vietnamese First Division |
Ba Ria Vung Tau FC |
TTBD Phu Dong |
0-0 |
0-0 |
94 |
11:30 |
Norwegian Junior U19 |
Tromso U19 |
Haugesund U19 |
- |
- |
|
11:35 |
Chinese Super League |
Shanghai Port |
Tianjin Tigers |
2-1 |
0-0 |
94 |
11:45 |
Singapore League |
Geylang United FC |
Albirex Niigata FC |
1-6 |
0-0 |
93 |
12:00 |
Malaysia Cup |
Harini KS FC |
Pahang |
2-3 |
0-0 |
94 |
12:00 |
Malaysia Cup |
KL Rovers |
Terengganu |
0-4 |
0-0 |
91 |
12:00 |
Indonesia Liga 1 |
Persib Bandung |
Bali United |
0-0 |
0-0 |
92 |
12:00 |
Indonesia Liga 1 |
Persita Tangerang |
Bhayangkara Solo FC |
0-1 |
0-0 |
93 |
12:00 |
Tajikistan Vysshaya Liga |
Faizkand |
CSKA Pamir Dushanbe |
2-0 |
0-0 |
91 |
12:00 |
Tajikistan Vysshaya Liga |
Khosilot Parkhar |
FC Khatlon |
- |
- |
|
12:15 |
Malaysia Cup |
Perak |
Kedah |
3-1 |
0-0 |
93 |
13:00 |
UAFA Club Cup |
CR Belouizdad |
Al Kuwait SC |
1-1 |
0-0 |
93 |
13:00 |
UAFA Club Cup |
Al Wahda(UAE) |
Raja Casablanca Atlhletic |
0-1 |
0-0 |
94 |
13:00 |
Ukraine Cup |
Lokomotiv Kyiv |
Dinaz Vyshgorod |
- |
- |
|
13:00 |
Malaysia Cup |
PDRM |
Selangor |
1-4 |
0-0 |
93 |
13:00 |
Malaysia Cup |
Penang |
Kuala Lumpur City F.C. |
0-3 |
0-0 |
82 |
13:30 |
Georgia Division |
Gareji Sagarejo |
FC Merani Tbilisi |
5-1 |
0-0 |
90 |
13:30 |
Georgia Division |
Merani Martvili |
Kolkheti 1913 Poti |
- |
- |
|
13:30 |
Georgia Division |
WIT Georgia Tbilisi |
FC Kolkheti Poti |
1-3 |
0-0 |
93 |
14:00 |
UEFA Europa Conference League |
Tobol Kostanai |
Basel |
1-2 |
0-0 |
96 |
14:00 |
International Club Friendly |
Muaidar SC |
Al Shahaniya |
3-0 |
0-0 |
91 |
14:00 |
Uzbekistan Second League |
Kuruvchi Kokand Qoqon |
Shurtan Guzor |
2-1 |
0-0 |
94 |
14:00 |
Uzbekistan Second League |
Xorazm Urganch |
Unired |
1-1 |
0-0 |
91 |
14:00 |
Argentina Reserve League |
Nueva Chicago Reserves |
Chacarita Juniors Reserves |
3-0 |
0-0 |
88 |
15:00 |
UEFA Europa Conference League |
FC Santa Coloma |
FK Sutjeska Niksic |
2-0 |
0-0 |
94 |
15:00 |
UEFA Europa Conference League |
FC Pyunik |
Kalmar |
2-1 |
0-0 |
96 |
15:00 |
UAFA Club Cup |
Zamalek |
Al-Nassr |
1-1 |
0-0 |
96 |
15:00 |
UAFA Club Cup |
Al-Shabab(KSA) |
U.S.Monastir |
1-0 |
0-0 |
93 |
15:00 |
Jordan Premier League |
Al Faisaly |
AL Salt |
2-1 |
0-0 |
95 |
15:00 |
Jordan Premier League |
Al Hussein Irbid |
Shabab AlOrdon |
5-0 |
0-0 |
92 |
15:00 |
Jordan Premier League |
Al Hussein Irbid |
Shabab AlOrdon |
5-0 |
0-0 |
92 |
15:00 |
Egyptian Scores Cup |
Al Ahly SC |
Al Masry |
1-1 |
0-0 |
98 |
15:00 |
International Club Friendly |
Modena |
KS Dinamo Tirana |
- |
- |
|
15:00 |
Lithuania A Lyga Women |
FK Vilnius (W) |
FK Saned (W) |
3-1 |
0-0 |
88 |
15:30 |
UEFA Europa Conference League |
Spartak Trnava |
FK Auda Riga |
4-1 |
0-0 |
92 |
15:30 |
Persian Gulf Pro League |
Nassaji Mazandaran |
Peykan |
- |
- |
|
15:30 |
Slovenia U19 |
NK Nafta 1903 U19 |
Ns Mura U19 |
2-3 |
0-0 |
93 |
15:30 |
Finland Kolmonen |
TPK Pallokerho |
Kaarinan Pojat |
0-4 |
0-0 |
91 |
15:30 |
Finland Kolmonen |
MuSa |
MaPS Masku |
1-1 |
0-0 |
92 |
15:55 |
Serbian Superliga |
Radnicki Nis |
Backa Topola |
0-3 |
0-0 |
92 |
15:59 |
UEFA Europa Conference League |
Kauno Zalgiris |
Lech Poznan |
1-2 |
0-0 |
94 |
15:59 |
UEFA Europa Conference League |
Dinamo Tbilisi |
Hamrun Spartans |
0-1 |
0-0 |
99 |
15:59 |
UEFA Europa Conference League |
Urartu |
Farul Constanta |
2-3 |
0-0 |
98 |
15:59 |
UEFA Europa Conference League |
FK Panevezys |
Hapoel Beer Sheva |
1-1 |
0-0 |
97 |
15:59 |
UEFA Europa Conference League |
KuPs |
Derry City |
3-3 |
0-0 |
93 |
15:59 |
UEFA Europa Conference League |
Pogon Szczecin |
Linfield FC |
3-2 |
0-0 |
91 |
15:59 |
UEFA Europa Conference League |
Sabah FK Baku |
Rigas Futbola skola |
2-1 |
0-0 |
92 |
15:59 |
UEFA Europa Conference League |
FK Aktobe Lento |
Torpedo Kutaisi |
1-2 |
0-0 |
94 |
15:59 |
Persian Gulf Pro League |
Gol Gohar FC |
Foolad Khozestan |
3-0 |
0-0 |
94 |
15:59 |
Persian Gulf Pro League |
Persepolis |
Aluminium Arak |
- |
- |
|
15:59 |
Jordan Premier League |
Al-Jalil |
Maan |
1-1 |
0-0 |
98 |
15:59 |
International Club Friendly |
Sampdoria |
ACD Virtus Entella |
3-1 |
0-0 |
89 |
15:59 |
International Club Friendly |
Baleares |
SE Penya Independent |
1-0 |
0-0 |
87 |
15:59 |
Georgia Division |
Lokomotiv Tbilisi |
FC Sioni Bolnisi |
1-2 |
0-0 |
94 |
15:59 |
Finland Kolmonen |
NIK |
KPV/Akatemia |
1-6 |
0-0 |
92 |
15:59 |
Finland Kolmonen |
TKT Tampere |
PP-70 |
0-3 |
0-0 |
92 |
15:59 |
Argentina Reserve League |
Defensores Unidos Reserves |
Temperley Reserves |
0-3 |
0-0 |
90 |
16:30 |
Israel Ligat Leumit Toto Cup |
Hapoel Kiryat Shmona |
Ihud Bnei Shefaram |
2-0 |
0-0 |
100 |
16:30 |
Israel Ligat Leumit Toto Cup |
Hapoel Acre FC |
Hapoel Natzrat Illit |
1-0 |
0-0 |
92 |
16:30 |
Israel Ligat Leumit Toto Cup |
Ironi Tiberias |
Maccabi Herzliya |
2-0 |
0-0 |
94 |
16:30 |
Israel Ligat Leumit Toto Cup |
Hapoel Umm Al Fahm |
Hapoel Afula |
3-2 |
0-0 |
94 |
16:30 |
Israel Ligat Leumit Toto Cup |
Kafr Qasim |
Hapoel Ramat Gan |
0-0 |
0-0 |
91 |
16:30 |
Israel Ligat Leumit Toto Cup |
Hapoel Kfar Saba |
Ironi Nir Ramat HaSharon |
2-2 |
0-0 |
92 |
16:30 |
Israel Ligat Leumit Toto Cup |
Sectzya Nes Ziona |
Bnei Yehuda Tel Aviv |
0-0 |
0-0 |
0 |
16:30 |
Israel Ligat Leumit Toto Cup |
Hapoel Rishon Lezion |
Maccabi Kabilio Jaffa |
2-3 |
0-0 |
96 |
16:45 |
UEFA Europa Conference League |
ZalaegerzsegTE |
ZNK Osijek |
1-2 |
0-0 |
96 |
16:45 |
UEFA Europa Conference League |
ZalaegerzsegTE |
ZNK Osijek |
1-2 |
0-0 |
96 |
17:00 |
UEFA Europa Conference League |
CS Petrocub |
Maccabi Tel Aviv |
0-2 |
0-0 |
93 |
17:00 |
UEFA Europa Conference League |
Sepsi OSK Sfantul Gheorghe |
CSKA Sofia |
4-0 |
0-0 |
95 |
17:00 |
UEFA Europa Conference League |
Omonia Nicosia FC |
Qabala |
4-1 |
0-0 |
94 |
17:00 |
UEFA Europa Conference League |
Dila Gori |
FC Vorskla Poltava |
3-1 |
0-0 |
94 |
17:00 |
UEFA Europa Conference League |
Levski Sofia |
FK Shkupi |
1-0 |
0-0 |
100 |
17:00 |
UEFA Europa Conference League |
FC Neftci Baku |
FK Zeljeznicar |
2-0 |
0-0 |
99 |
17:00 |
UEFA Europa Conference League |
Riga FC |
Kecskemeti TE |
2-1 |
0-0 |
96 |
17:00 |
UEFA Europa Conference League |
Rosenborg |
Crusaders |
1-1 |
0-0 |
96 |
17:00 |
International Club Friendly |
Langenrohr |
Austria Wien U19 |
- |
- |
|
17:00 |
International Club Friendly |
Villarreal (W) |
CD Castellon (W) |
- |
- |
|
17:00 |
Estonia Womens Meistri Liiga |
JK Tabasalu (W) |
Saku Sporting (W) |
2-2 |
0-0 |
93 |
17:00 |
Peru B League |
Ayacucho Futbol Club |
Comerciantes FC |
2-0 |
0-0 |
91 |
17:00 |
Peru B League |
Ayacucho Futbol Club |
Comerciantes FC |
2-0 |
0-0 |
91 |
17:00 |
Finland Kolmonen |
NouLa |
ToTe |
0-2 |
0-0 |
92 |
17:05 |
UEFA Europa Conference League |
Bohemians 1905 |
Bodo Glimt |
2-4 |
0-0 |
93 |
17:15 |
Finland Kolmonen |
FC Finnkurd |
FC Kontu |
3-5 |
0-0 |
91 |
17:20 |
Finland Kolmonen |
PPJ/Ruoholahti |
Vantaa |
1-2 |
0-0 |
94 |
17:30 |
UEFA Europa Conference League |
Beitar Jerusalem |
PAOK Saloniki |
1-3 |
0-0 |
95 |
17:30 |
UEFA Europa Conference League |
Progres Niedercorn |
Midtjylland |
2-0 |
0-0 |
93 |
17:30 |
International Club Friendly |
SpVg Schonnebeck |
VfR Krefeld-Fischeln |
2-0 |
0-0 |
89 |
17:30 |
International Club Friendly |
Athletic Bilbao |
Eibar |
1-1 |
0-0 |
90 |
17:30 |
Spain Copa de Catalunya |
Reus FC Reddis |
CE Manresa |
1-1 |
0-0 |
93 |
18:00 |
UEFA Europa Conference League |
Hammarby |
FC Twente Enschede |
1-0 |
0-0 |
94 |
18:00 |
UEFA Europa Conference League |
Adana Demirspor |
CFR Cluj |
2-1 |
0-0 |
98 |
18:00 |
UEFA Europa Conference League |
Vojvodina Novi Sad |
APOEL Nicosia |
1-2 |
0-0 |
95 |
18:00 |
UEFA Europa Conference League |
Aarhus AGF |
Club Brugge |
1-0 |
0-0 |
94 |
18:00 |
UEFA Europa Conference League |
KF Drita Gjilan |
FC Viktoria Plzen |
1-2 |
0-0 |
100 |
18:00 |
UEFA Europa Conference League |
KF Tirana |
Besiktas JK |
0-2 |
0-0 |
93 |
18:00 |
UEFA Europa Conference League |
KF Tirana |
Besiktas JK |
0-2 |
0-0 |
93 |
18:00 |
UEFA Europa Conference League |
MSK Zilina |
KAA Gent |
2-5 |
0-0 |
93 |
18:00 |
Persian Gulf Pro League |
Esteghlal Khozestan |
Shams Azar Qazvin |
1-1 |
0-0 |
97 |
18:00 |
Persian Gulf Pro League |
Sepahan |
Tractor S.C. |
3-1 |
0-0 |
95 |
18:00 |
International Club Friendly |
CD Villacanas |
Getafe B |
2-3 |
0-0 |
87 |
18:00 |
International Club Friendly |
Seraing United |
Excelsior Virton |
- |
- |
|
18:00 |
Iceland Division 2 |
Fjardabyggd Leiknir |
Dalvik Reynir |
- |
- |
|
18:00 |
Peru B League |
CD Alfonso Ugarte de Puno |
Alianza Universidad |
2-2 |
0-0 |
95 |
18:00 |
Iceland 3 Deild |
KFS Vestmannaeyjar |
Hviti Riddarinn |
0-2 |
0-0 |
96 |
18:00 |
Argentina Reserve League |
CA Estudiantes Caseros Reserves |
Almirante Brown Reserves |
4-3 |
0-0 |
93 |
18:00 |
Argentina Reserve League |
CA Brown de Adrogue Reserves |
Defensores de Belgrano Reserves |
0-0 |
0-0 |
93 |
18:00 |
Faroe Islands Women Premier League |
KÍ Klaksvík (W) |
HB Torshavn (W) |
0-0 |
0-0 |
90 |
18:00 |
Brazil Campeonato Paulista Youth |
Vocem SP Youth |
Mirassol FC Youth |
2-3 |
0-0 |
92 |
18:00 |
Brazil Campeonato Paulista Youth |
Tanabi SP (Youth) |
Juventus-AC (Youth) |
2-2 |
0-0 |
96 |
18:15 |
UEFA Europa Conference League |
Hibernian |
Inter Club Escaldes |
6-1 |
0-0 |
92 |
18:15 |
UEFA Europa Conference League |
Rijeka |
KF Dukagjini |
6-1 |
0-0 |
93 |
18:15 |
UEFA Europa Conference League |
Aris Thessaloniki |
FC Avan Academy |
1-0 |
0-0 |
93 |
18:30 |
UEFA Europa Conference League |
Borac Banja Luka |
Austria Wien |
1-2 |
0-0 |
96 |
18:30 |
UEFA Europa Conference League |
FC Steaua Bucuresti |
CSKA 1948 Sofia |
3-2 |
0-0 |
95 |
18:30 |
UEFA Europa Conference League |
Larne FC |
KF Ballkani |
1-4 |
0-0 |
92 |
18:30 |
UEFA Europa Conference League |
Maribor |
Red Boys Differdange |
3-3 |
0-0 |
98 |
18:30 |
Jordan Premier League |
Moghayer Al Sarhan |
Ramtha Club |
0-2 |
0-0 |
96 |
18:30 |
Jordan Premier League |
Moghayer Al Sarhan |
Ramtha Club |
0-2 |
0-0 |
96 |
18:30 |
International Club Friendly |
Aston Villa |
Lazio |
3-0 |
0-0 |
90 |
18:30 |
Argentina Reserve League |
CSD Flandria Reserves |
Tristan Suarez Reserves |
0-3 |
0-0 |
93 |
18:30 |
Argentina Reserve League |
Deportivo Moron Reserves |
CA Atlanta Reserves |
1-2 |
0-0 |
95 |
18:45 |
UEFA Europa Conference League |
Luzern |
Djurgardens |
1-1 |
0-0 |
95 |
18:45 |
UEFA Europa Conference League |
Dundalk |
KA Akureyri |
2-2 |
0-0 |
95 |
18:45 |
UEFA Europa Conference League |
Haverfordwest County |
B36 Torshavn |
1-0 |
0-0 |
91 |
19:00 |
UEFA Europa Conference League |
Legia Warszawa |
Ordabasy |
3-2 |
0-0 |
97 |
19:00 |
UEFA Europa Conference League |
Debrecin VSC |
Alashkert |
1-2 |
0-0 |
100 |
19:00 |
UEFA Europa Conference League |
Shamrock Rovers |
Ferencvarosi TC |
0-2 |
0-0 |
92 |
19:15 |
UEFA Europa Conference League |
Vitoria Guimaraes |
NK Publikum Celje |
0-1 |
0-0 |
95 |
19:15 |
Iceland Women's Premier League |
Breidablik (W) |
UMF Selfoss (W) |
4-0 |
0-0 |
93 |
19:15 |
Iceland Women's Premier League |
Valur (W) |
Trottur Reykjavik (W) |
2-1 |
0-0 |
93 |
19:15 |
Iceland 3 Deild |
Ellidi |
Kormakur |
1-2 |
0-0 |
95 |
19:30 |
International Club Friendly |
Real Zaragoza |
Millonarios |
1-2 |
0-0 |
94 |
20:00 |
Primera Division de Venezuela |
Carabobo FC |
Metropolitanos FC |
2-2 |
0-0 |
95 |
20:00 |
Primera Division de Venezuela |
Deportivo La Guaira |
Mineros de Guayana |
1-1 |
0-0 |
94 |
20:00 |
Primera Division de Venezuela |
Deportivo La Guaira |
Mineros de Guayana |
1-1 |
0-0 |
94 |
20:00 |
Primera Division de Venezuela |
Portuguesa FC |
Monagas SC |
1-2 |
0-0 |
96 |
20:00 |
Primera Division de Venezuela |
Academia Puerto Cabello |
Angostura FC |
2-0 |
0-0 |
94 |
20:15 |
Peru B League |
Deportivo Llacuabamba |
Comerciantes Unidos |
0-1 |
0-0 |
97 |
20:15 |
Peru B League |
Santos Ica |
Los Chankas |
1-0 |
0-0 |
100 |
22:00 |
Copa Sudamericana |
San Lorenzo |
Sao Paulo |
1-0 |
0-0 |
94 |
23:00 |
Brazil national youth (U20) Football Championship |
Treze U20 |
Souza U20 |
0-0 |
0-0 |
98 |
07:30 |
International Club Friendly |
Club Brugge U19 |
Feyenoord U19 |
- |
- |
|
09:15 |
International Club Friendly |
Flamengo U19 |
Rapid Wien U18 |
- |
- |
|
09:30 |
International Club Friendly |
Uniao Leiria |
Petro Atletico de Luanda |
- |
- |
|
14:00 |
International Club Friendly |
Umm Salal |
Al-Khaleej |
0-0 |
0-0 |
90 |
14:30 |
International Club Friendly |
Manchester United U19 |
Monaco U19 |
- |
- |
|
15:00 |
International Club Friendly |
Paksi SE Honlapja |
Al Bataeh |
0-0 |
0-0 |
89 |
16:15 |
International Club Friendly |
Dinamo Zagreb U19 |
Udinese U19 |
- |
- |
|
17:00 |
International Club Friendly |
CD Femarguin (W) |
Celtic (W) |
0-2 |
0-0 |
90 |
09:30 |
Calcutta Football League |
Bhawanipore |
East Bengal Club II |
1-1 |
0-0 |
98 |
09:30 |
Calcutta Football League |
Eastern Railway FC |
WB Police SC |
0-2 |
0-0 |
94 |
09:30 |
Calcutta Football League |
George Telegraph FC |
Aryan |
0-2 |
0-0 |
97 |
09:30 |
Calcutta Football League |
Bengal Nagpur Railway FC |
BSS Sporting Club |
1-1 |
0-0 |
95 |
09:30 |
Calcutta Football League |
Food Corporation of India ZSC |
Patha Chakra |
1-1 |
0-0 |
96 |
21:00 |
CONCACAF Caribbean Shield |
South East FC |
Scholars International |
0-2 |
0-0 |
94 |
23:45 |
CONCACAF Caribbean Shield |
SLH St Pauls Utd |
Metropolitan FA |
0-2 |
0-0 |
95 |
09:30 |
Calcutta Football League |
Wari AC |
West Bengal Police |
0-0 |
0-0 |
90 |
23:00 |
USA MLS Next Pro League |
Chicago flame B |
Atlanta United FC II |
2-1 |
0-0 |
94 |
23:00 |
USA MLS Next Pro League |
Columbus Crew B |
Toronto FC II |
4-0 |
0-0 |
89 |
14:00 |
Argentina Reserve League |
Puerto Nuevo Reserves |
CA Atlas Reserves |
1-0 |
0-0 |
94 |
15:59 |
International Club Friendly |
Perugia |
ASD Sporting Trestina |
2-0 |
0-0 |
92 |
15:59 |
Finland Kolmonen |
Tampereen Peli Toverit |
Tampere Utd II |
1-0 |
0-0 |
91 |
17:00 |
Austria Landesliga |
FSC Eggendorf Hartberg II |
SV Lafnitz II |
4-3 |
0-0 |
97 |
15:00 |
Argentina Reserve League |
Deportivo Liniers Reserves |
Sportivo Italiano Reserves |
1-0 |
0-0 |
93 |
15:30 |
Argentina Reserve League |
Deportivo Espanol Reserves |
Yupanqui Reserves |
3-1 |
0-0 |
92 |
18:00 |
Brazil national youth (U20) Football Championship |
CSP Youth |
AD Guarabira U20 |
1-0 |
0-0 |
86 |
21:00 |
CONCACAF Caribbean Shield |
Junior Stars FC |
CRKSV Jong Holland |
- |
- |
|
11:00 |
Maldives Premier League |
Super United Sports |
Buru Sports Club |
2-1 |
0-0 |
99 |
15:59 |
Maldives Premier League |
TC Sports Club |
United Victory |
3-0 |
0-0 |
94 |
15:30 |
Faroe Islands Division 1 |
KI Klaksvik II |
HBTorshavn II |
2-3 |
0-0 |
90 |
09:30 |
Northern NSW U20 League |
APIA Leichhardt Tigers U20 |
Central Coast U20 |
0-4 |
0-0 |
73 |
15:00 |
International Club Friendly |
S.Urfaspor |
Boluspor |
2-0 |
0-0 |
90 |
00:00 |
Copa Libertadores |
Atletico Nacional Medellin |
Racing Club |
4-2 |
0-0 |
98 |
00:00 |
Copa Libertadores |
Flamengo |
Olimpia Asuncion |
1-0 |
0-0 |
96 |
00:00 |
Copa Sudamericana |
Nublense |
Liga Dep. Universitaria Quito |
0-1 |
0-0 |
95 |
00:00 |
Copa Sudamericana |
Nublense |
Liga Dep. Universitaria Quito |
0-1 |
0-0 |
95 |
00:00 |
Copa Sudamericana |
America MG |
Bragantino |
1-1 |
0-0 |
94 |
00:00 |
Panama Liga Prom |
Udelas FC |
San Francisco Reserves |
0-1 |
0-0 |
92 |
00:00 |
Ecuador Campeonato Serie B |
SC Imbabura |
Chacaritas SC |
0-1 |
0-0 |
97 |
00:00 |
North Central America Leagues Cup |
Philadelphia Union |
DC United |
0-0 |
0-0 |
93 |
00:00 |
North Central America Leagues Cup |
New York Red Bulls |
New York City FC |
1-0 |
0-0 |
96 |
00:00 |
North Central America Leagues Cup |
Pumas U.N.A.M. |
Queretaro FC |
0-1 |
0-0 |
95 |
00:00 |
North Central America Leagues Cup |
Atlas |
New England Revolution |
2-2 |
0-0 |
98 |
00:00 |
CONCACAF Central American Cup |
Diriangen |
Herediano |
1-1 |
0-0 |
95 |
00:30 |
North Central America Leagues Cup |
Charlotte FC |
CDSyC Cruz Azul |
0-0 |
0-0 |
93 |
01:00 |
Panama Liga Prom |
San Martin FC |
Tauro Reserves |
1-3 |
0-0 |
93 |
01:05 |
Mexico Primera Divison A |
Leones Negros |
Alebrijes de Oaxaca |
5-0 |
0-0 |
92 |
02:00 |
CONCACAF Central American Cup |
Deportivo Saprissa |
Cartagines Deportiva SA |
1-0 |
0-0 |
93 |
02:30 |
North Central America Leagues Cup |
Club Leon |
Real Salt Lake |
1-3 |
0-0 |
96 |
16:24 |
International Club Friendly |
Pontedera |
ASD Tau Calcio Altopascio |
0-0 |
0-0 |
89 |
18:00 |
Brazil national youth (U20) Football Championship |
Serra Branca U20 |
Confianca SE Youth |
- |
- |
|
23:00 |
Brazil national youth (U20) Football Championship |
Dom Bosco U20 |
Nova Mutum EC U20 |
2-2 |
0-0 |
90 |
06:00 |
International Club Friendly |
Hapoel Kfar Shalem |
Hapoel Marmorek lrony Rehovot |
0-0 |
0-0 |
90 |
07:00 |
New Zealand South Premier League |
Christchurch United |
Ferrymead Bays |
3-0 |
0-0 |
93 |
08:00 |
Russia Youth Championship League |
FShM Moscow Youth |
FK Ural Youth |
3-2 |
0-0 |
94 |
08:00 |
Indonesia Liga 1 |
Dewa United FC |
Persis Solo FC |
0-0 |
0-0 |
94 |
08:00 |
Indonesia Liga 1 |
Persebaya Surabaya |
Persikabo 1973 |
1-2 |
0-0 |
96 |
08:30 |
International Club Friendly |
Cremonese |
Giana |
1-2 |
0-0 |
90 |
08:30 |
Australia SA Premier League Women Reserves |
Flinders United Reserves (W) |
Adelaide City Reserves (W) |
6-1 |
0-0 |
93 |
09:00 |
International Club Friendly |
Alaves |
Osasuna |
2-3 |
0-0 |
91 |
09:00 |
Ukraine U21 Liga |
FC Mynai U21 |
LNZ Cherkasy U21 |
- |
- |
|
09:00 |
Ukraine U21 Liga |
Obolon Kiev U21 |
Dinamo KyivU21 |
- |
- |
|
09:00 |
Ukraine U21 Liga |
PFC Oleksandria U21 |
Metalist 1925 Kharkiv(U21) |
- |
- |
|
09:00 |
Myanmar Professional League |
Mawyawadi |
Ispe FC |
2-1 |
0-0 |
95 |
09:00 |
Czech Republic U19 League |
Pardubice U19 |
Vysocina Jihlava U19 |
4-0 |
0-0 |
91 |
09:00 |
Czech Republic U19 League |
MFK Karvina U19 |
Brno U19 |
4-1 |
0-0 |
92 |
09:00 |
Czech Republic U19 League |
Viktoria Plzen U19 |
Slovan Liberec U19 |
2-0 |
0-0 |
91 |
09:00 |
Czech Republic U19 League |
Sigma Olomouc U19 |
Dukla Praha U19 |
4-0 |
0-0 |
91 |
09:00 |
Myanmar League Women |
Ispe FC (W) |
Thitsar Arman FC (W) |
0-0 |
0-0 |
95 |
09:30 |
Australia FFV State Knockout Cup |
Oakleigh Cannons |
Heidelberg United |
3-0 |
0-0 |
89 |
09:30 |
Australia FFA Cup |
Peninsula Power |
Wellington Phoenix |
1-1 |
0-0 |
95 |
09:30 |
Australia FFA Cup |
Broadmeadow Magic |
Sydney United |
2-4 |
0-0 |
95 |
09:30 |
Australia FFA Cup |
Mt Druitt Town Rangers FC |
Canberra FC |
3-1 |
0-0 |
92 |
09:30 |
Australia FFA Cup |
Metrostars SC |
Inglewood United |
4-0 |
0-0 |
93 |
09:30 |
Myanmar Professional League |
Yadanabon FC |
Laconi Lian |
1-1 |
0-0 |
93 |
10:00 |
Nordic Tournament U17 |
Faroe Islands U17 |
Denmark U17 |
- |
- |
|
10:00 |
Russia Youth Championship League |
Konopliev Youth |
Krylya Sovetov Samara Youth |
0-3 |
0-0 |
93 |
10:00 |
Australia New South Wales League 2 |
Hawkesbury City SC |
Inner West Hawks |
2-0 |
0-0 |
91 |
10:15 |
Australia Tasmania Super League Women |
Kingborough Lions (W) |
Taroona (W) |
3-4 |
0-0 |
93 |
10:15 |
Australia Queensland Premier League 3 |
Runaway Bay Green |
Southport Warriors |
2-6 |
0-0 |
90 |
10:30 |
K League 1 |
Gwangju Football Club |
Daejeon Citizen |
3-0 |
0-0 |
93 |
10:30 |
K League 1 |
FC Seoul |
Pohang Steelers |
2-2 |
0-0 |
99 |
11:00 |
International Club Friendly |
Kampala City Council FC |
Kakamega Homeboyz |
- |
- |
|
11:00 |
Australia New South Wales NPL Women |
Flinders United (W) |
Adelaide City (W) |
1-3 |
0-0 |
93 |
11:00 |
Australia Darwin Premier League |
Mindil Aces |
Casuarina FC |
3-3 |
0-0 |
92 |
11:15 |
Czech Republic U19 League |
Slovacko U19 |
Mlada Boleslav U19 |
1-5 |
0-0 |
89 |
11:35 |
Chinese Super League |
Zhejiang Greentown |
Wuhan Three Towns |
2-1 |
0-0 |
95 |
11:35 |
Chinese Super League |
Shandong Taishan |
Meizhou Hakka |
6-1 |
0-0 |
92 |
11:35 |
Chinese Super League |
Beijing Guoan |
Henan Football Club |
3-1 |
0-0 |
97 |
11:35 |
Chinese Super League |
Changchun Yatai |
Nantong Zhiyun |
1-1 |
0-0 |
93 |
11:35 |
Chinese Super League |
Qingdao Manatee |
Chengdu Better City FC |
3-2 |
0-0 |
100 |
11:45 |
Singapore League |
Hougang United FC |
DPMM FC |
1-0 |
0-0 |
94 |
11:45 |
Singapore League |
Tampines Rovers FC |
Lion City Sailors |
2-5 |
0-0 |
95 |
12:00 |
Latvia Division 2 |
Valmieras FK II |
Tukums-2000 II |
1-0 |
0-0 |
90 |
12:00 |
International Club Friendly |
Emmen |
FC Oss |
0-0 |
0-0 |
0 |
12:00 |
International Club Friendly |
Jong PSV Eindhoven (Youth) |
Roda JC |
- |
- |
|
12:00 |
International Club Friendly |
Den Bosch |
De Graafschap |
2-1 |
0-0 |
90 |
12:00 |
Russia Youth Championship League |
FK Orenburg Youth |
Lokomotiv Moscow Youth |
0-4 |
0-0 |
88 |
12:00 |
Russia Youth Championship League |
UOR-5 Moskovskaya Oblast Youth |
FK Nizhny Novgorod Youth |
2-1 |
0-0 |
93 |
12:00 |
Indonesia Liga 1 |
Borneo FC |
Rans Nusantara FC |
1-1 |
0-0 |
94 |
12:00 |
Indonesia Liga 1 |
PSS Sleman |
Persija Jakarta |
1-3 |
0-0 |
94 |
12:00 |
Tajikistan Vysshaya Liga |
FK Eskhata |
Regar-TadAZ Tursunzoda |
- |
- |
|
12:00 |
Tajikistan Vysshaya Liga |
FC Kuktosh |
FC Istiklol Dushanbe |
1-1 |
0-0 |
96 |
12:00 |
Tajikistan Vysshaya Liga |
Ravshan Kulob |
Khujand |
- |
- |
|
12:00 |
International Friendly |
Tanzania U18 (W) |
Uganda (W) U18 |
- |
- |
|
12:00 |
Czech Republic U19 League |
Tescoma Zlin U19 |
Dynamo Ceske Budejovice U19 |
2-4 |
0-0 |
93 |
12:15 |
Malaysia Cup |
Kelantan |
Johor Darul Takzim |
1-5 |
0-0 |
94 |
12:15 |
Brunei Super League |
Kota Ranger |
Lun Bawang |
4-0 |
0-0 |
93 |
12:15 |
Brunei Super League |
Panchor Murai |
BSRC |
2-1 |
0-0 |
94 |
12:30 |
Kyrgyzstan Top Liga |
FC Talant |
FC Abdysh-Ata Kant |
2-2 |
0-0 |
90 |
13:00 |
Belarusian Premier League |
Naftan Novopolock |
Shakhter Soligorsk |
1-1 |
0-0 |
92 |
13:00 |
Azerbaijan Premier League |
Turan Tovuz |
Araz Nakhchivan |
3-0 |
0-0 |
94 |
13:00 |
Ukraine U21 Liga |
Veres Rivne U21 |
FC Shakhtar Donetsk U21 |
- |
- |
|
13:00 |
Belarus Womens Premier League |
Dyussh Polesgu (W) |
Smorgon (W) |
- |
- |
|
13:15 |
Turkmenistan Premier League |
HTTU Asgabat |
FC MERW |
- |
- |
|
13:30 |
Turkmenistan Premier League |
Sagadam FK |
Kopetdag Asgabat |
- |
- |
|
14:00 |
Ukrainian Premier League |
Obolon Kiev |
Dynamo Kyiv |
2-3 |
0-0 |
70 |
14:00 |
Lebanese Premier League |
Tadamon Sour |
Shabab Al Ghazieh |
- |
- |
|
14:00 |
Lebanese Premier League |
Al-Hikma |
Shabab Sahel |
1-3 |
0-0 |
92 |
14:00 |
Russia Youth Championship League |
FC Terek Groznyi Youth |
CSKA Moscow (R) |
0-0 |
0-0 |
95 |
14:00 |
Russia Youth Championship League |
Chertanovo Moscow Youth |
Spartak Moscow Youth |
3-1 |
0-0 |
94 |
14:00 |
Russia Youth Championship League |
Dinamo Moscow Youth |
Fakel Youth |
0-0 |
0-0 |
95 |
14:00 |
Russia Youth Championship League |
FK Krasnodar Youth |
Baltika Kaliningrad Youth |
3-1 |
0-0 |
95 |
14:00 |
Russia Youth Championship League |
Zenit St.Petersburg Youth |
PFC Sochi Youth |
2-3 |
0-0 |
95 |
14:00 |
Lebanese Premier 2 |
Al-Mabarrah |
Nahda Barelias |
0-0 |
0-0 |
92 |
14:30 |
International Club Friendly |
Trento |
Palermo |
0-3 |
0-0 |
90 |
15:00 |
Finland Veikkausliga |
Ilves Tampere |
FC Haka |
1-2 |
0-0 |
93 |
15:00 |
Nordic Tournament U17 |
Finland U17 |
Israel U17 |
- |
- |
|
15:00 |
Armenia Premier League |
BKMA |
FC Noah |
0-0 |
0-0 |
0 |
15:00 |
Slovakia 3.Liga |
TeslaStropkov |
FK Svidnik |
0-0 |
0-0 |
90 |
15:00 |
Uzbek League |
FK Andijon |
Termez Surkhon |
0-0 |
0-0 |
94 |
15:00 |
Uzbek League |
Metallurg Bekobod |
Navbahor Namangan |
1-1 |
0-0 |
96 |
15:00 |
Lithuania - 2.Division |
Babrungas |
FK Panevezys B |
4-2 |
0-0 |
89 |
15:00 |
Lithuania - 2.Division |
Nevezis Kedainiai |
FK Minija |
2-1 |
0-0 |
94 |
15:00 |
Belarus Pershaya Liga |
Dnepr Rohachev |
FC Baranovichi |
5-0 |
0-0 |
90 |
15:00 |
Belarus Pershaya Liga |
FC Molodechno |
Arsenal Dzyarzhynsk |
1-3 |
0-0 |
94 |
15:00 |
Georgia Division |
Spaeri FC |
Dinamo Tbilisi II |
3-1 |
0-0 |
94 |
15:00 |
Finland Kolmonen |
Pirkkalan JK |
ACE |
1-3 |
0-0 |
90 |
15:00 |
Czech Group D League |
Valasske Mezirici |
TJ Repiste |
0-0 |
0-0 |
90 |
15:00 |
International Friendly |
Zanzibar(W) U18 |
Burundi U18 (W) |
- |
- |
|
15:30 |
Finland Ykkonen |
HIFK |
KaPa |
1-0 |
0-0 |
95 |
15:30 |
Poland Division 2 |
KP Calisia Kalisz |
GKS Jastrzebie |
3-1 |
0-0 |
92 |
15:30 |
Romania Liga I |
UTA Arad |
CSM Politehnica Iasi |
1-0 |
0-0 |
99 |
15:30 |
Persian Gulf Pro League |
Havadar SC |
Mes Rafsanjan |
0-0 |
0-0 |
95 |
15:30 |
International Club Friendly |
Ascoli |
Recanatese |
1-2 |
0-0 |
88 |
15:30 |
International Club Friendly |
KF Besa Doberdoll |
FK Teteks Tetovo |
4-1 |
0-0 |
89 |
15:30 |
Estonia Womens Meistri Liiga |
Tammeka Tartu (W) |
Viimsi JK (W) |
2-1 |
0-0 |
93 |
15:30 |
Finland Kolmonen |
RiPS |
JäPS/47 |
2-2 |
0-0 |
94 |
15:30 |
Poland III Liga |
Garbarnia Krakow |
Unia Tarnow |
4-0 |
0-0 |
93 |
15:30 |
Czech Group D League |
SK Kladno |
SK Cesky Brod |
7-0 |
0-0 |
88 |
15:45 |
Finland Kolmonen |
LPS Helsinki |
Gnistan Ogeli |
6-1 |
0-0 |
90 |
15:59 |
Finland - Kakkonen Lohko |
Atlantis II |
Lahden Reipas |
0-0 |
0-0 |
93 |
15:59 |
Finland - Kakkonen Lohko |
Atlantis II |
Lahden Reipas |
0-0 |
0-0 |
93 |
15:59 |
Poland Ekstraklasa |
Jagiellonia Bialystok |
Widzew lodz |
2-1 |
0-0 |
95 |
15:59 |
Poland Liga 1 |
Znicz Pruszkow |
Zaglebie Sosnowiec |
1-0 |
0-0 |
94 |
15:59 |
Czech Republic Ceska Fotbalova Liga |
Blansko |
Slovan Rosice |
1-1 |
0-0 |
94 |
15:59 |
Czech Republic Ceska Fotbalova Liga |
Hranice KUNZ |
Zlin B |
2-2 |
0-0 |
93 |
15:59 |
Czech Republic Ceska Fotbalova Liga |
TJ Start Brno |
Otrokovice |
0-0 |
0-0 |
90 |
15:59 |
Czech Republic Ceska Fotbalova Liga |
Sokol Hostoun |
Ceske Budejovice B |
1-0 |
0-0 |
95 |
15:59 |
Czech Republic Ceska Fotbalova Liga |
FK Kraluv Dvur |
Domazlice |
1-2 |
0-0 |
92 |
15:59 |
Czech Republic Ceska Fotbalova Liga |
FK Kraluv Dvur |
Domazlice |
1-2 |
0-0 |
92 |
15:59 |
Lithuania - 1.Division |
Suduva |
DFK Dainava Alytus |
1-0 |
0-0 |
95 |
15:59 |
Lithuania - 1.Division |
Suduva |
DFK Dainava Alytus |
1-0 |
0-0 |
95 |
15:59 |
Bulgaria Premier League |
Cherno More Varna |
Etar |
2-1 |
0-0 |
95 |
15:59 |
Jordan Premier League |
Al Aqaba SC |
Sahab SC |
2-2 |
0-0 |
97 |
15:59 |
Jordan Premier League |
Al Aqaba SC |
Sahab SC |
2-2 |
0-0 |
97 |
15:59 |
Estonia Champions League |
FC Flora Tallinn |
FC Kuressaare |
4-0 |
0-0 |
89 |
15:59 |
International Club Friendly |
Pas Giannina |
Panserraikos |
1-1 |
0-0 |
90 |
15:59 |
International Club Friendly |
Pas Giannina |
Panserraikos |
1-1 |
0-0 |
90 |
15:59 |
International Club Friendly |
NEC Nijmegen |
Venezia |
3-1 |
0-0 |
89 |
15:59 |
International Club Friendly |
Le Mans |
Red Star FC 93 |
1-1 |
0-0 |
92 |
15:59 |
International Club Friendly |
Dijon |
Bourg Peronnas |
- |
- |
|
15:59 |
Russia Youth Championship League |
FK Rostov Youth |
Rubin Kazan (R) |
5-0 |
0-1 |
88 |
15:59 |
Estonia Teine Liiga |
JK Welco Elekter |
Parnu JK |
3-1 |
0-0 |
92 |
15:59 |
Finland Kolmonen |
Wilpas |
Inter Turku II |
2-4 |
0-0 |
92 |
15:59 |
Finland Kolmonen |
Wilpas |
Inter Turku II |
2-4 |
0-0 |
92 |
15:59 |
Finland Kolmonen |
Kurvin Vauhti |
GrIFK Reservi |
1-3 |
0-0 |
92 |
15:59 |
Finland Kolmonen |
HPS |
SAPA |
10-0 |
0-0 |
84 |
15:59 |
Finland Kolmonen |
ToTe II |
Ponnistajat |
2-2 |
0-0 |
94 |
15:59 |
Finland Kolmonen |
Puiu |
MPS |
0-2 |
0-0 |
93 |
15:59 |
Finland Kolmonen |
Puiu |
MPS |
0-2 |
0-0 |
93 |
15:59 |
Finland Kolmonen |
Kings |
AFC Keltik |
0-0 |
0-0 |
90 |
15:59 |
Finland Kolmonen |
Kings |
AFC Keltik |
0-0 |
0-0 |
90 |
15:59 |
Poland III Liga |
Unia Swarzedz |
KP Starogard Gdanski |
2-2 |
0-0 |
94 |
15:59 |
Poland III Liga |
Swit Szczecin |
Sokol Kleczew |
2-2 |
0-0 |
94 |
15:59 |
Poland III Liga |
Swit Szczecin |
Sokol Kleczew |
2-2 |
0-0 |
94 |
15:59 |
Poland III Liga |
Czarni Polaniec |
Swidniczanka Swidnik |
4-2 |
0-0 |
94 |
15:59 |
Poland III Liga |
Czarni Polaniec |
Swidniczanka Swidnik |
4-2 |
0-0 |
94 |
15:59 |
Germany Oberliga NOFV |
FV Ravensburg |
SG Sonnenhof Grossaspach |
0-4 |
0-0 |
89 |
15:59 |
Maldives Premier League |
Maziya SRC |
Club Eagles |
2-2 |
0-0 |
95 |
16:10 |
Austria Erste Division |
FC Dornbirn 1913 |
Grazer AK |
0-1 |
0-0 |
97 |
16:10 |
Austria Erste Division |
SV Horn |
FC Liefering |
2-1 |
0-0 |
94 |
16:10 |
Austria Erste Division |
Kapfenberg |
Floridsdorfer AC |
1-1 |
0-0 |
94 |
16:10 |
Austria Erste Division |
St.Polten |
Lafnitz |
2-0 |
0-0 |
94 |
16:10 |
Austria Erste Division |
SV Stripfing Weiden |
Leoben |
1-4 |
0-0 |
94 |
16:30 |
German Bundesliga 2 |
Hertha Berlin |
SV Wehen Wiesbaden |
0-1 |
0-0 |
94 |
16:30 |
German Bundesliga 2 |
SC Paderborn 07 |
VfL Osnabruck |
1-1 |
0-0 |
92 |
16:30 |
International Club Friendly |
Cholet So |
Voltigeurs Chateaubriant |
1-0 |
0-0 |
90 |
16:30 |
International Club Friendly |
Floriana F.C. |
Hibernians FC |
2-0 |
0-0 |
91 |
16:30 |
International Club Friendly |
KFCO Beerschot Wilrijk |
Fortuna Sittard |
0-0 |
0-0 |
93 |
16:30 |
GER D5 |
Wurzburger FV |
SV Donaustauf |
2-0 |
0-0 |
93 |
16:30 |
GER D5 |
SpVgg Hankofen-Hailing |
ASV Cham |
- |
- |
|
16:30 |
Finland Kolmonen |
Valtti |
KoiPS |
2-0 |
0-0 |
93 |
16:30 |
Austria Landesliga |
SV Vols |
SC Kundl |
0-2 |
0-0 |
91 |
16:30 |
Schleswig Holstein Liga |
Dornbreite Lubeck |
VfB Lübeck II |
1-0 |
0-0 |
93 |
16:30 |
Germany Oberliga NOFV |
VfB Eichstatt |
ATSV Erlangen |
- |
- |
|
16:30 |
Germany Oberliga NOFV |
Grimma |
SG Union Sandersdorf |
- |
- |
|
16:30 |
Germany Oberliga NOFV |
Holzhausen |
Nottingen |
3-0 |
0-0 |
90 |
16:30 |
Germany Oberliga NOFV |
TSV Rain Am Lech |
FC Ismaning |
1-1 |
0-0 |
93 |
16:30 |
Austrian 3.Liga |
VfB Hohenems |
SC Schwaz |
0-0 |
0-0 |
90 |
16:45 |
Denmark - 2.Liga |
Middelfart G og |
Aarhus Fremad |
1-1 |
0-0 |
95 |
17:00 |
Russia Premier League |
FC Krasnodar |
FK Nizhny Novgorod |
1-0 |
0-0 |
96 |
17:00 |
German 3.Liga |
Hallescher FC |
Rot-Weiss Essen |
2-1 |
0-0 |
91 |
17:00 |
Germany Regionalliga |
SV Lippstadt |
Alemannia Aachen |
0-0 |
0-0 |
0 |
17:00 |
Germany Regionalliga |
SV Lippstadt |
Alemannia Aachen |
0-0 |
0-0 |
0 |
17:00 |
Germany Regionalliga |
Eilenburg |
SV Babelsberg 03 |
- |
- |
|
17:00 |
Germany Regionalliga |
Zwickau |
FSV luckenwalde |
- |
- |
|
17:00 |
Germany Regionalliga |
SpVgg Bayreuth |
FC Memmingen |
0-0 |
0-0 |
43 |
17:00 |
Germany Regionalliga |
Wacker Burghausen |
TSV Aubstadt |
0-1 |
0-0 |
92 |
17:00 |
Norway Adeccoligaen |
Skeid Oslo |
Fredrikstad |
1-2 |
0-0 |
95 |
17:00 |
Denmark Superligaen |
Silkeborg |
Vejle |
2-1 |
0-0 |
95 |
17:00 |
Danish 1st Division |
Hillerod Fodbold |
Hobro |
0-1 |
0-0 |
93 |
17:00 |
Danish 1st Division |
AC Horsens |
Herfolge Boldklub Koge |
2-0 |
0-0 |
95 |
17:00 |
Denmark - 2.Liga |
Fremad Amager |
HIK Hellerup |
2-1 |
0-0 |
90 |
17:00 |
Denmark - 2.Liga |
Skive IK |
Esbjerg |
1-4 |
0-0 |
89 |
17:00 |
Poland Division 2 |
Skra Czestochowa |
Polonia Bytom |
1-0 |
0-0 |
94 |
17:00 |
Slovakia 2. Liga |
TJ Spartak Myjava |
Slavoj Trebisov |
2-3 |
0-0 |
96 |
17:00 |
Slovakia 2. Liga |
Sokol Dolna Zdana |
Dolny Kubin |
1-1 |
0-0 |
92 |
17:00 |
Belarusian Premier League |
Slavia Mozyr |
FC Minsk |
1-0 |
0-0 |
92 |
17:00 |
International Club Friendly |
CD Femarguin (W) |
UD Granadilla Tenerife Sur (W) |
- |
- |
|
17:00 |
International Club Friendly |
Leganes |
Osasuna B |
2-0 |
0-0 |
91 |
17:00 |
International Club Friendly |
SD Huesca |
Andorra FC |
0-1 |
0-0 |
87 |
17:00 |
International Club Friendly |
Go Ahead Eagles |
AE Kifisias |
2-2 |
0-0 |
88 |
17:00 |
International Club Friendly |
FC Rouen |
AF Virois |
- |
- |
|
17:00 |
International Club Friendly |
Silla CF |
Torrent C.F |
0-1 |
0-0 |
89 |
17:00 |
Slovenia 2.Liga |
Krka |
Jadran Dekani |
0-1 |
0-0 |
91 |
17:00 |
Slovenia 2.Liga |
Triglav Gorenjska |
Dravinja |
6-1 |
0-0 |
91 |
17:00 |
Sweden Div 3 Mellersta |
IFK Ostersunds |
Froso IF |
- |
- |
|
17:00 |
Sweden Div 3 Mellersta |
Landvetter IS |
Lindome GIF |
0-0 |
0-0 |
90 |
17:00 |
Sweden Div 3 Mellersta |
Onsala BK |
Tolo IF |
2-1 |
0-0 |
95 |
17:00 |
Sweden Div 3 Mellersta |
Savedalens IF |
Qviding FIF |
4-3 |
0-0 |
97 |
17:00 |
Sweden Div 3 Mellersta |
Nosaby IF |
Hassleholms IF |
- |
- |
|
17:00 |
Sweden Div 3 Mellersta |
VMA IK |
Karlskrona AIF |
- |
- |
|
17:00 |
Sweden Div 3 Mellersta |
IFK Hassleholm |
Kristianstads FF |
1-1 |
0-0 |
93 |
17:00 |
Sweden Div 3 Mellersta |
Yxhults IK |
Grebbestads IF |
1-1 |
0-0 |
92 |
17:00 |
GER D5 |
SC Eltersdorf |
TSV Abtswind |
- |
- |
|
17:00 |
GER D5 |
DJK Gebenbach |
FC Ingolstadt 04 Am |
- |
- |
|
17:00 |
Finland Kolmonen |
EBK |
Toolon Taisto |
3-2 |
0-0 |
92 |
17:00 |
Finland Kolmonen |
TPV Tampere |
NOPS |
0-2 |
0-0 |
96 |
17:00 |
Austria Landesliga |
VST Volkermarkt |
SVG Bleiburg |
2-2 |
0-0 |
99 |
17:00 |
Schleswig Holstein Liga |
Eckernforder SV |
Heider SV |
0-2 |
0-0 |
93 |
17:00 |
Poland III Liga |
Karpaty Krosno |
KS Wieczysta Krakow |
1-0 |
0-0 |
97 |
17:00 |
Germany Oberliga NOFV |
FC Suderelbe |
HEBC Hamburg |
4-1 |
0-0 |
87 |
17:00 |
Germany Oberliga NOFV |
Goppinger SV |
SV Oberachern |
4-1 |
0-0 |
88 |
17:00 |
Germany Oberliga NOFV |
SV Ramlingen Ehlershausen |
Kickers Emden |
0-4 |
0-0 |
88 |
17:00 |
Austrian 3.Liga |
Neusiedl |
Favoritner AC |
3-1 |
0-0 |
93 |
17:00 |
Austrian 3.Liga |
Rapid Vienna (Youth) |
SR Donaufeld Wien |
0-2 |
0-0 |
93 |
17:00 |
Austrian 3.Liga |
LASK (Youth) |
ASK Voitsberg |
2-2 |
0-0 |
91 |
17:00 |
Austrian 3.Liga |
Wallern |
SK Vorwarts Steyr |
1-0 |
0-0 |
92 |
17:00 |
Austrian 3.Liga |
WSC Hertha Wels |
ASK Klagenfurt |
- |
- |
|
17:00 |
Austrian 3.Liga |
SC Weiz |
Wolfsberger AC Amateure |
0-0 |
0-0 |
92 |
17:00 |
Austrian 3.Liga |
SC Imst |
Dornbirner SV |
- |
- |
|
17:15 |
Finland Kolmonen |
EsPa |
FC Espoo |
1-1 |
0-0 |
92 |
17:15 |
Finland Kolmonen |
EsPa |
FC Espoo |
1-1 |
0-0 |
92 |
17:15 |
Finland Kolmonen |
LJS |
FC Kirkkonummi |
1-1 |
0-0 |
94 |
17:15 |
Germany Landespokal |
SpVgg Horsthausen |
TUS Bovinghausen 04 |
0-0 |
0-0 |
90 |
17:15 |
Germany Landespokal |
SpVgg Horsthausen |
TUS Bovinghausen 04 |
0-0 |
0-0 |
90 |
17:30 |
Germany Regionalliga |
Gutersloh |
Wiedenbruck |
2-2 |
0-0 |
92 |
17:30 |
Germany Regionalliga |
Rot-Weiss Oberhausen |
SSVg Velbert |
2-2 |
0-0 |
94 |
17:30 |
Switzerland Challenge League |
Thun |
Baden |
6-0 |
0-0 |
90 |
17:30 |
Persian Gulf Pro League |
Malavan |
Zob Ahan |
1-2 |
0-0 |
97 |
17:30 |
Sweden Woman |
Vanersborgs FK (W) |
Lidkopings FK (W) |
- |
- |
|
17:30 |
South Africa Premier Soccer League |
Sekhukhune United |
Mamelodi Sundowns |
1-2 |
0-0 |
95 |
17:30 |
International Club Friendly |
Burgos CF |
Osasuna |
1-2 |
0-0 |
89 |
17:30 |
International Club Friendly |
Chateauroux |
UNFP |
- |
- |
|
17:30 |
International Club Friendly |
Club Deportivo Tropezon |
Gimnastica Torrelavega |
- |
- |
|
17:30 |
International Club Friendly |
Villefranche |
Evian Thonon Gaillard |
1-2 |
0-0 |
89 |
17:30 |
International Club Friendly |
NAC Breda |
Alanyaspor |
1-1 |
0-1 |
89 |
17:30 |
International Club Friendly |
Orleans US 45 |
St Pryve St Hilaire |
- |
- |
|
17:30 |
Denmark Division 3 |
Holstebro BK |
Vegar |
1-2 |
0-0 |
94 |
17:30 |
Sweden Div 3 Mellersta |
IK Sleipner |
Syrianska Botkyrka IF |
1-1 |
0-0 |
91 |
17:30 |
Northern German state premier league - bayern |
ASV Suchteln |
SC Victoria Mennrath |
3-4 |
0-0 |
91 |
17:30 |
Germany Oberliga NOFV |
Kirchheimer SC |
TSV Dachau 1865 |
1-7 |
0-0 |
90 |
17:30 |
Germany Oberliga NOFV |
SV Erlbach |
VfR Garching |
- |
- |
|
17:30 |
Faroe Islands Division 1 |
B68 Toftir II |
EB/Streymur II |
5-3 |
0-0 |
93 |
17:30 |
Austrian 3.Liga |
St. Johann |
FC Pinzgau Saalfelden |
2-5 |
0-0 |
89 |
17:30 |
Austrian 3.Liga |
SC Mannsdorf |
Austria Wien (Youth) |
0-0 |
0-0 |
94 |
17:30 |
Austrian 3.Liga |
Team Wiener Linien |
Traiskirchen |
0-0 |
0-0 |
0 |
17:30 |
Austrian 3.Liga |
Wiener SC |
Kremser |
2-2 |
0-0 |
95 |
18:00 |
Germany Regionalliga |
Kickers Offenbach |
Stuttgarter Kickers |
0-1 |
0-0 |
97 |
18:00 |
Peru Primera Division |
Deportivo Union Comercio |
Cusco FC |
2-1 |
0-0 |
92 |
18:00 |
Hungary Borsodi Liga |
Videoton Puskas Akademia |
Ujpesti |
3-3 |
0-0 |
97 |
18:00 |
Croatia 1.Division |
NK Lokomotiva Zagreb |
NK Varteks Varazdin |
3-3 |
0-0 |
95 |
18:00 |
Johan Cruijff Schaal |
Feyenoord |
PSV Eindhoven |
0-1 |
0-0 |
96 |
18:00 |
Johan Cruijff Schaal |
Feyenoord |
PSV Eindhoven |
0-1 |
0-0 |
96 |
18:00 |
Persian Gulf Pro League |
Sanat-Naft |
Esteghlal Tehran |
0-3 |
0-0 |
96 |
18:00 |
International Club Friendly |
CD Huarte |
AD San Juan |
2-3 |
0-0 |
89 |
18:00 |
International Club Friendly |
CD Huarte |
AD San Juan |
2-3 |
0-0 |
89 |
18:00 |
International Club Friendly |
CD Izarra |
Pamplona |
2-0 |
0-0 |
88 |
18:00 |
International Club Friendly |
Real Aviles |
Sporting Gijon |
0-0 |
0-0 |
92 |
18:00 |
International Club Friendly |
Tienen |
Diegem Sport |
1-0 |
0-0 |
90 |
18:00 |
Sweden Div 3 Mellersta |
Ragsveds IF |
Syrianska FC |
1-0 |
0-0 |
91 |
18:00 |
BRA SPC |
Sao Caetano |
EC Sao Bernardo/SP |
2-0 |
0-0 |
98 |
18:00 |
BRA SPC |
Sao Caetano |
EC Sao Bernardo/SP |
2-0 |
0-0 |
98 |
18:00 |
Peru B League |
FC Carlos Stein |
Union Huaral |
- |
- |
|
18:00 |
Brazil Campeonato Paulista Youth |
Ibrachina Youth |
Ferroviaria SP (Youth) |
0-1 |
0-0 |
97 |
18:00 |
Brazil Campeonato Paulista Youth |
Ituano (Youth) |
Gremio Novorizontin (Youth) |
0-3 |
0-0 |
96 |
18:00 |
Brazil Campeonato Paulista Youth |
EC Sao Bernardo U20 |
Mogi Mirim (Youth) |
- |
- |
|
18:15 |
Switzerland Challenge League |
Schaffhausen |
FC Wil 1900 |
1-3 |
0-0 |
95 |
18:15 |
Switzerland Challenge League |
FC Sion |
Bellinzona |
1-0 |
0-0 |
92 |
18:15 |
Bulgaria Premier League |
Botev Plovdiv |
Arda |
0-2 |
0-0 |
93 |
18:30 |
Austria Erste Division |
SV Ried |
Trenkwalder Admira Wacker |
2-2 |
0-0 |
94 |
18:30 |
Poland Ekstraklasa |
LKS Lodz |
Korona Kielce |
2-1 |
0-0 |
100 |
18:30 |
Poland Liga 1 |
Wisla Plock |
Lechia Gdansk |
1-1 |
0-0 |
97 |
18:30 |
Romania Liga I |
CS Universitatea Craiova |
Hermannstadt |
1-0 |
0-0 |
97 |
18:30 |
Slovak Super Liga |
MFK Ruzomberok |
MFK Skalica |
2-1 |
0-0 |
94 |
18:30 |
Jordan Premier League |
Al Wihdat Amman |
Al-Ahly |
1-0 |
0-0 |
95 |
18:30 |
Wales Challenge League Cup |
Ruthin Town FC |
Bala Town F.C. |
0-4 |
0-0 |
91 |
18:30 |
Wales Challenge League Cup |
Prestatyn Town FC |
Flint Town |
1-1 |
0-0 |
94 |
18:30 |
Wales Challenge League Cup |
Briton Ferry Athletic |
Llantwit Major |
3-1 |
0-0 |
93 |
18:30 |
Wales Challenge League Cup |
Llanelli |
Pontypridd |
1-4 |
0-0 |
92 |
18:30 |
International Club Friendly |
Udinese |
Al Rayyan |
2-1 |
0-0 |
92 |
18:30 |
International Club Friendly |
GD Chaves |
FC Famalicao |
0-1 |
0-0 |
93 |
18:30 |
International Club Friendly |
Cordoba |
Cadiz |
1-1 |
0-0 |
93 |
18:30 |
International Club Friendly |
Marine |
Nantwich Town |
3-0 |
0-0 |
89 |
18:30 |
Paraguayan Division 2 |
Sol de America Pastoreo |
Independiente Luque |
0-3 |
0-0 |
91 |
18:45 |
Belgian Pro League |
Standard Liege |
Saint Gilloise |
0-1 |
0-0 |
94 |
18:45 |
Scottish Championship |
Arbroath |
Dundee United |
0-4 |
0-0 |
90 |
18:45 |
Ireland Premier Division |
Sligo Rovers |
St. Patricks Athletic |
0-2 |
0-0 |
93 |
18:45 |
Ireland Premier Division |
Bohemians |
Drogheda United |
4-2 |
0-0 |
93 |
18:45 |
Ireland First Division |
Bray Wanderers |
Athlone Town |
2-2 |
0-0 |
94 |
18:45 |
Ireland First Division |
Waterford United |
Kerry FC |
2-0 |
0-0 |
90 |
18:45 |
Ireland First Division |
Treaty United |
Longford Town |
2-3 |
0-0 |
95 |
18:45 |
Ireland First Division |
Cobh Ramblers |
Wexford (Youth) |
2-2 |
0-0 |
93 |
18:45 |
Northern Ireland Premier League |
Coleraine |
Ballymena United |
0-0 |
0-0 |
0 |
18:45 |
Wales Challenge League Cup |
Caernarfon |
Porthmadog |
2-2 |
0-0 |
97 |
18:45 |
Wales Challenge League Cup |
Pen-y-Bont FC |
Afan Lido |
1-1 |
0-0 |
94 |
18:45 |
Northern Ireland Women's Super |
Sion Swifts (W) |
Ballymena Allstars (W) |
- |
- |
|
18:45 |
Northern Ireland Women's Super |
Cliftonville LFC (W) |
Derry City (W) |
- |
- |
|
18:45 |
Northern Ireland Women's Super |
Glentoran (W) |
Mid Ulster (W) |
- |
- |
|
19:00 |
England Championship |
Sheffield Wednesday |
Southampton |
1-2 |
0-0 |
99 |
19:00 |
Ireland First Division |
Finn Harps |
Galway United |
2-2 |
0-0 |
93 |
19:00 |
Bosnia and Herzegovina Premier League |
Posusje |
NK Siroki Brijeg |
1-2 |
0-0 |
92 |
19:00 |
Bolivia Primera Division |
Universitario De Vinto |
Libertad Gran Mamore FC |
1-1 |
0-0 |
99 |
19:00 |
Chile Primera B |
Deportes Recoleta |
CSD Antofagasta |
0-1 |
0-0 |
98 |
19:00 |
Northern Ireland Women's Super |
Crusaders Newtownabbey Strikers (W) |
Linfield (W) |
- |
- |
|
19:00 |
Northern Ireland Women's Super |
Lisburn (W) |
Larne FC (W) |
2-3 |
0-0 |
94 |
19:00 |
Paraguay Women League |
Sportivo Ameliano (W) |
General Caballero JLM (W) |
1-2 |
0-0 |
94 |
19:30 |
International Club Friendly |
Club Brugge Ⅱ |
AZ Alkmaar (Youth) |
1-0 |
0-0 |
89 |
20:00 |
Venezuela Segunda Division |
Maritimo de La Guaira |
Academia Anzoategui |
2-1 |
0-0 |
93 |
21:00 |
Panama Liga Prom |
CD Arabe Unido Reserves |
Sporting San Miguelito Reserves |
0-1 |
0-0 |
95 |
21:15 |
Paraguay Women League |
Cerro Porteno (W) |
Club Olimpia (W) |
0-0 |
0-0 |
90 |
22:00 |
Brazil Youth |
Santos (Youth) |
CR Flamengo (RJ) (Youth) |
1-2 |
0-0 |
95 |
22:00 |
Panama Liga Prom |
Alianza FC Panama Reserves |
Potros Del Este Reserves |
1-0 |
0-0 |
94 |
23:00 |
Primera Division de Paraguay |
Libertad |
General Caballero LJM |
0-0 |
0-0 |
98 |
23:00 |
Primera Division de Venezuela |
Zamora Barinas |
Deportivo Tachira |
0-1 |
0-0 |
95 |
23:00 |
Bolivia Primera Division |
Bolivar |
Blooming |
6-1 |
0-0 |
95 |
23:00 |
Paraguayan Division 2 |
Rubio nu |
12 de Octubre |
2-1 |
0-0 |
91 |
23:00 |
Uruguay Segunda |
Sportivo Bella Italia |
Mar de Fondo |
1-0 |
0-0 |
94 |
23:00 |
Mexico Liga MX Femenil |
Queretaro (W) |
Tijuana (W) |
0-2 |
0-0 |
96 |
23:00 |
NWSL Challenge Cup |
Orlando Pride (W) |
Washington Spirit (W) |
0-1 |
0-0 |
95 |
23:00 |
USA Independent League |
Michigan Stars |
Gold Star FC Detroit |
0-0 |
0-0 |
95 |
23:00 |
USA MLS Next Pro League |
Philadelphia Union II |
New York City Team B |
2-0 |
0-0 |
89 |
23:15 |
Primera Division de Colombiano-Apertura |
Atletico Huila |
Alianza Petrolera |
0-0 |
0-0 |
95 |
23:30 |
Chile Primera B |
Deportes Santa Cruz |
Puerto Montt |
1-0 |
0-0 |
95 |
23:30 |
USL Championship |
Charleston Battery |
Oakland Roots |
0-1 |
0-0 |
100 |
11:00 |
Maldives Premier League |
Club Valencia MDV |
Club Green Streets |
1-1 |
0-0 |
93 |
12:30 |
India Durand Cup |
Northeast United |
Shillong Lajong FC |
4-0 |
0-0 |
91 |
18:15 |
CONCACAF Caribbean Shield |
SV Dakota |
SWA Sharks FC |
2-0 |
0-0 |
91 |
13:30 |
International Club Friendly |
Koln (W) |
Ajax Amsterdam (W) |
0-0 |
0-0 |
0 |
14:00 |
International Club Friendly |
Hekimoglu Trabzon |
Trabzonspor |
0-5 |
0-0 |
91 |
14:00 |
International Club Friendly |
Gyori Dozsa (W) |
Slovacko (W) |
- |
- |
|
15:00 |
International Club Friendly |
Sivasspor |
Kayserispor |
2-2 |
0-0 |
94 |
17:00 |
International Club Friendly |
NK Croatia Zmijavci |
HNK Sibenik |
2-1 |
0-0 |
93 |
17:00 |
International Club Friendly |
Real Valladol B |
Almazan |
1-0 |
0-0 |
90 |
18:00 |
International Club Friendly |
Fafe |
Nacional da Madeira |
2-1 |
0-0 |
91 |
18:45 |
International Club Friendly |
Belper Town |
Matlock Town |
- |
- |
|
07:30 |
International Club Friendly |
Rapid Wien(U19) |
Feyenoord U19 |
- |
- |
|
09:15 |
International Club Friendly |
Flamengo U19 |
Club Brugge U19 |
- |
- |
|
14:30 |
International Club Friendly |
Udinese U19 |
Manchester United U19 |
- |
- |
|
16:15 |
International Club Friendly |
Dinamo Zagreb U19 |
Monaco U19 |
- |
- |
|
10:30 |
Australia Queensland Premier League 2 |
Grange Thistle SC |
North Star |
2-2 |
0-0 |
94 |
15:59 |
Finland Kolmonen |
PeKa |
Kultsu Lappeenranta |
3-1 |
0-0 |
93 |
15:59 |
Austria Landesliga |
SK Austria Klagenfurt Amateure |
SK Treibach |
0-0 |
0-0 |
92 |
15:59 |
Austria Landesliga |
SK Austria Klagenfurt Amateure |
SK Treibach |
0-0 |
0-0 |
92 |
17:00 |
Northern German state premier league - bayern |
FC Wilmersdorf |
SV Stern Britz |
1-0 |
0-0 |
92 |
18:45 |
England FA Cup |
Dereham |
Walsham Le Willows |
4-1 |
0-0 |
92 |
18:45 |
England FA Cup |
Moneyfields |
Westbury United |
1-0 |
0-0 |
97 |
18:45 |
England FA Cup |
Thetford Town |
Newmarket Town |
1-2 |
0-0 |
92 |
18:45 |
England FA Cup |
Skelmersdale United |
Northwich Victoria |
2-1 |
0-0 |
92 |
14:00 |
Lebanese Premier 2 |
Salam Zgharta |
Shabab Baalbak |
1-1 |
0-0 |
91 |
14:00 |
Brazil Campeonato Mineiro U20 |
Minas Boca/MG Youth |
Pouso Alegrense U20 |
3-0 |
0-0 |
57 |
18:00 |
Brazil national youth (U20) Football Championship |
FC Atlético Cearense U20 |
Ferroviario U20 |
3-1 |
0-0 |
97 |
19:00 |
COTIF Tournament |
Saudi Arabia U20 |
UD Alzira U20 |
- |
- |
|
21:00 |
COTIF Tournament |
Real Madrid U20 |
Elche U20 |
- |
- |
|
21:00 |
CONCACAF Caribbean Shield |
Club Sando |
Solidarite Scolaire |
- |
- |
|
23:45 |
CONCACAF Caribbean Shield |
UniversidadO M |
SV Robinhood |
1-2 |
0-0 |
92 |
08:00 |
International Club Friendly |
Kustosija |
NK Dubrava Zagreb |
1-3 |
0-0 |
90 |
16:30 |
International Club Friendly |
Helfort 15 |
Zwettl SC |
2-2 |
0-0 |
89 |
21:00 |
CONCACAF Caribbean Shield |
B1 FC Castries |
AS Etoile Matoury |
- |
- |
|
19:00 |
Guatemala D2 |
Club Aurora |
San Benito FC |
1-1 |
0-0 |
93 |
15:59 |
International Club Friendly |
Tarnby FF |
Frederikssund IK |
0-0 |
0-0 |
90 |
15:59 |
International Club Friendly |
Versailles 78 |
Fleury Merogis U.S. |
3-1 |
0-0 |
89 |
15:59 |
International Club Friendly |
Versailles 78 |
Fleury Merogis U.S. |
3-1 |
0-0 |
89 |
15:59 |
Czech Republic 5. Ligy |
CAFC Brno-Zidenice |
Viktoria Zizkov B |
0-0 |
0-0 |
90 |
09:45 |
Australia South Australia State League 2 |
The Cove FC |
Noarlunga United |
0-3 |
0-0 |
92 |
19:00 |
International Club Friendly |
CD Montijo |
Badajoz |
0-0 |
0-0 |
99 |
10:30 |
Australia Victoria Premier League Women |
Eltham Redbacks (W) |
Melbourne Uni (W) |
2-2 |
0-0 |
92 |
15:00 |
International Club Friendly |
FK Karosta |
JDFS Alberts 2 |
5-2 |
0-0 |
88 |
15:00 |
Bulgaria B PFG |
FC Bdin Vidin |
Belasitsa Petrich |
1-0 |
0-0 |
95 |
15:59 |
International Club Friendly |
Herediano U21 |
AD San Carlos U21 |
3-0 |
0-0 |
88 |
20:00 |
Costa Rica 2.Liga |
AD Carmelita |
AD Sarchi |
3-1 |
0-0 |
94 |
21:00 |
Chile Primera D |
Santiago City |
Provincial Ovalle |
0-2 |
0-0 |
97 |
00:00 |
Primera Division de Ecuador |
Libertad FC |
Club Sport Emelec |
0-0 |
0-0 |
95 |
00:00 |
New Zealand South Premier League |
Green Island AFC |
Nomads |
1-2 |
0-0 |
95 |
00:00 |
Chile Primera D |
Municipal Puente Alto |
AC Colina |
1-1 |
0-0 |
97 |
00:00 |
Solomon Islands S League |
FC Juniper |
Waneagu United |
1-6 |
0-0 |
92 |
00:00 |
North Central America Leagues Cup |
Columbus Crew |
Minnesota United FC |
3-3 |
0-0 |
97 |
00:00 |
North Central America Leagues Cup |
FC Cincinnati |
Nashville |
1-1 |
0-0 |
91 |
00:00 |
North Central America Leagues Cup |
Chicago Fire |
Club America |
0-1 |
0-0 |
97 |
00:15 |
Primera Division de Venezuela |
Universidad Central de Venezuela |
CD Hermanos Colmenares |
2-1 |
0-0 |
95 |
00:30 |
Brazil Serie B |
Mirassol |
Sampaio Correa |
0-0 |
0-0 |
98 |
01:00 |
Primera Division de Honduras |
CD Victoria |
Olancho FC |
1-1 |
0-0 |
94 |
01:00 |
USL Championship |
Colorado Springs Switchbacks FC |
Birmingham Legion |
2-1 |
0-0 |
95 |
01:00 |
USL Championship |
FC Tulsa |
Louisville City FC |
0-3 |
0-0 |
95 |
01:00 |
Panama Liga Nacional de Ascenso |
UMECIT |
CD Universitario |
0-2 |
0-0 |
95 |
01:00 |
Nicaragua Apertura league |
Real Esteli |
Jalapa |
4-0 |
0-0 |
90 |
01:00 |
Canadian Premier League |
Cavalry FC |
Forge FC |
3-0 |
0-0 |
95 |
01:00 |
Panama Liga Prom |
SD Atletico Nacional |
Union Cocle |
0-1 |
0-0 |
95 |
01:00 |
North Central America Leagues Cup |
Toluca |
FC Kansas City |
4-1 |
0-0 |
91 |
01:05 |
Mexico Liga MX Femenil |
Pachuca (W) |
Saint Louis Athletica (W) |
3-1 |
0-0 |
93 |
01:30 |
Primera Division de Colombiano-Apertura |
Aguilas Doradas |
Deportiva Once Caldas |
2-1 |
0-0 |
97 |
01:30 |
New Zealand South Premier League |
FC Twenty 11 |
Dunedin City Royals |
0-6 |
0-0 |
91 |
01:30 |
Australia Northern NSW Reserves League |
Maitland FC Reserves |
Newcastle Olympic FC Reserves |
0-0 |
0-0 |
89 |
02:00 |
Costa Rica Primera Division Women |
Dimas Escazu (W) |
Municipal Pococi (W) |
2-1 |
0-0 |
97 |
02:00 |
Costa Rica Primera Division Women |
Alajuelense (W) |
Sporting FC (W) |
1-1 |
0-0 |
95 |
02:00 |
Solomon Islands S League |
SOSA |
Southern United |
2-2 |
0-0 |
94 |
02:00 |
Mongolia National League Women |
Khad (W) |
Ilch (W) |
1-1 |
0-0 |
91 |
02:00 |
USA MLS Next Pro League |
Portland Timbers Reserve |
Tacoma Defiance |
1-1 |
0-0 |
93 |
02:00 |
North Central America Leagues Cup |
Monterrey |
Portland Timbers |
1-0 |
0-0 |
93 |
02:15 |
TAS Premier Championship |
Launceston City B |
Northern wandering |
0-0 |
0-0 |
90 |
02:15 |
Australia Tasmania NPL U21 League |
Kingborough Lions U21 |
Riverside Olympic U21 |
1-2 |
0-0 |
91 |
02:15 |
Australia Tasmania NPL U21 League |
Clarence Zebras FC U21 |
South Hobart U21 |
4-3 |
0-0 |
93 |
02:30 |
Central Premier League |
Stop Out |
Wellington Phoenix Reserve |
3-3 |
0-0 |
94 |
02:30 |
Central Premier League |
Miramar Rangers |
Petone FC |
2-3 |
0-0 |
94 |
02:30 |
Australia Northern NSW Reserves League |
Cooks Hill United Reserves |
Lambton Jaffas Reserves |
2-1 |
0-0 |
89 |
02:30 |
Australia Northern NSW Reserves League |
New Lambton FC Reserves |
Weston Workers Reserves |
2-5 |
0-0 |
89 |
02:30 |
North Central America Leagues Cup |
Tigres UANL |
Vancouver Whitecaps |
1-1 |
0-0 |
92 |
02:45 |
New Zealand South Premier League |
Cashmere Technical |
Selwyn United |
3-1 |
0-0 |
92 |
02:45 |
Australia Capital Territory U23 League |
Tuggeranong United U23 |
OConnor Knights U23 |
1-3 |
0-0 |
89 |
03:00 |
Central Premier League |
North Wellington AFC |
Wellington Olympic |
0-5 |
0-0 |
89 |
03:00 |
Central Premier League |
North Wellington AFC |
Wellington Olympic |
0-5 |
0-0 |
89 |
03:00 |
Northern New Zealand League |
Bay Olympic |
Melville United |
1-1 |
0-0 |
93 |
03:00 |
Northern New Zealand League |
West Coast Rangers |
Western Springs AFC |
1-1 |
0-0 |
93 |
03:00 |
Northern New Zealand League |
Manurewa AFC |
Hamilton Wanderers |
4-1 |
0-0 |
92 |
03:00 |
Northern New Zealand League |
Eastern Suburbs Auckland |
Auckland City |
2-2 |
0-0 |
92 |
03:10 |
Mexico Liga MX Femenil |
Juarez FC (W) |
Cruz Azul (W) |
1-0 |
0-0 |
95 |
03:15 |
FFSA SLR |
West Adelaide Reserve |
South Adelaide Reserves |
0-3 |
0-0 |
91 |
03:15 |
FFSA SLR |
Adelaide City Reserve |
Campbelltown City Reserve |
3-1 |
0-0 |
93 |
03:15 |
FFSA SLR |
Para Hills Reserves |
Adelaide Victory Reserves |
8-0 |
0-0 |
87 |
03:15 |
FFSA SLR |
Playford Reserves |
Fulham United FC Reserves |
3-2 |
0-0 |
91 |
03:15 |
FFSA SLR |
Cumberland United Reserves |
Adelaide Cobras Reserves |
0-0 |
0-0 |
90 |
03:15 |
FFSA SLR |
Port Adelaide Pirates Reserves |
West Torrens Birkalla B |
0-0 |
0-0 |
90 |
03:45 |
FFSA SLR |
Adelaide Vipers Reserve |
Adelaide Raiders SC Reserve |
0-0 |
0-0 |
90 |
15:50 |
International Club Friendly |
SC Cambuur |
Francs Borains |
3-4 |
0-0 |
91 |
00:30 |
Argentina Regional League |
Union Villa Krause |
San Martin de San Juan Reserves |
0-1 |
0-0 |
96 |
22:00 |
Nicaragua Youth League |
Real Esteli U20 |
Jalapa U20 |
3-0 |
0-0 |
66 |
00:30 |
Argentina Regional League |
CA Trinidad |
San Lorenzo Ullum |
0-1 |
0-0 |
91 |
00:00 |
International Club Friendly |
Deportivo Saprissa U21 |
Cartagines U21 |
5-1 |
0-0 |
89 |
04:00 |
Australia Capital Gatorade Premier League |
West Canberra Wanderers |
Monaro Panthers |
1-3 |
0-0 |
95 |
04:00 |
TAS Premier Championship |
Taroona |
Hobart United |
2-6 |
0-0 |
89 |
04:00 |
Northern NSW U20 League |
Sydney Olympic U20 |
APIA Leichhardt Tigers U20 |
1-0 |
0-0 |
89 |
04:00 |
Solomon Islands S League |
Honiara City FC |
Central Coast Football Club |
0-0 |
0-0 |
95 |
04:30 |
TAS Premier League |
Hobart Zebras |
South Hobart |
1-6 |
0-0 |
92 |
04:30 |
TAS Premier League |
Kingborough Lions |
Riverside Olympic |
4-3 |
0-0 |
93 |
04:30 |
Australia Northern NSW Premier League |
Maitland |
Newcastle Olympic |
1-2 |
0-0 |
93 |
04:30 |
Australia Northern NSW Premier League |
New Lambton FC |
Weston Workers FC |
0-3 |
0-0 |
73 |
04:30 |
Australia Northern NSW Premier League |
Edgeworth Eagles FC |
Adamstown Rosebuds FC |
1-1 |
0-0 |
91 |
04:30 |
Australia Tasmania NPL U21 League |
Launceston City U21 |
Glenorchy Knights FC U21 |
0-0 |
0-0 |
90 |
05:00 |
FIFA Women |
Switzerland (W) |
Spain (W) |
0-0 |
0-0 |
93 |
05:00 |
FIFA Women |
Switzerland (W) |
Spain (W) |
0-0 |
0-0 |
93 |
05:00 |
FFSA Premier League |
Croydon Kings |
Adelaide United FC (Youth) |
1-2 |
0-0 |
94 |
05:00 |
FFSA Premier League |
Croydon Kings |
Adelaide United FC (Youth) |
1-2 |
0-0 |
94 |
05:00 |
Australia Capital Gatorade Premier League |
Tuggeranong United |
OConnor Knights |
0-2 |
0-0 |
95 |
05:00 |
Australia Northern NSW Premier League |
Cooks Hill United |
Lambton Jarvis |
2-3 |
0-0 |
93 |
05:00 |
VIC Women’s Premier League |
Calder United SC (W) |
FC Bulleen Lions (W) |
0-0 |
0-0 |
93 |
05:00 |
Australia Victoria State League |
Nunawading City |
Caroline Springs George Cross |
1-2 |
0-0 |
95 |
05:00 |
Australia WA State League 1 Reserves |
Gwelup Croatia SC Reserves |
Mandurah City FC Reserves |
0-3 |
0-0 |
78 |
05:00 |
Australia WA State League 1 Reserves |
Joondalup Utd Reserves |
Rockingham City FC Reserves |
4-0 |
0-0 |
91 |
05:00 |
Australia WA State League 1 Reserves |
Western Knights Reserves |
UWA-Nedlands FC Reserves |
8-0 |
0-0 |
89 |
05:00 |
Australia WA State League 1 Reserves |
Gosnells City Reserves |
Murdoch University Melville FC Reserves |
3-5 |
0-0 |
90 |
05:00 |
Australia WA State League 1 Reserves |
Gosnells City Reserves |
Murdoch University Melville FC Reserves |
3-5 |
0-0 |
90 |
05:00 |
Australia WA State League 1 Reserves |
Forrestfield Utd Reserves |
Subiaco AFC Reserves |
0-0 |
0-0 |
89 |
05:00 |
Australia WA State League 1 Reserves |
Forrestfield Utd Reserves |
Subiaco AFC Reserves |
0-0 |
0-0 |
89 |
05:00 |
Mongolia Premier League |
Deren FC |
Tuv Buganuud |
4-3 |
0-0 |
94 |
05:00 |
Mongolia Premier League |
Deren FC |
Tuv Buganuud |
4-3 |
0-0 |
94 |
05:00 |
Australia Capital Territory Premier League Women |
Belconnen United (W) |
Canberra FC (W) |
2-0 |
0-0 |
91 |
05:00 |
NSW Premier W-League |
NWS Spirit (W) |
Aime Rigi (W) |
0-0 |
0-0 |
90 |
05:00 |
Australia U20 |
Olympic Kingsway U20 |
Stirling Macedonia U20 |
3-2 |
0-0 |
89 |
05:00 |
Australia Queensland Premier League 3 |
Gold Coast Knights B |
Nerang |
0-0 |
0-0 |
89 |
05:00 |
Australia Queensland Premier League 3 |
Gold Coast Knights B |
Nerang |
0-0 |
0-0 |
89 |
05:30 |
FFSA Premier League |
Adelaide City FC |
Campbelltown City SC |
2-2 |
0-0 |
93 |
05:30 |
FFSA Premier League |
West Adelaide SC |
Adelaide Panthers |
0-1 |
0-0 |
94 |
05:30 |
South Australian Premier League |
Cumberland United FC |
Adelaide Cobras FC |
2-1 |
0-0 |
94 |
05:30 |
South Australian Premier League |
Para Hills Knlghts SC |
Adelaide Victory |
0-0 |
0-0 |
90 |
05:30 |
South Australian Premier League |
Playford City Patriots |
Fulham United FC |
6-1 |
0-0 |
91 |
05:30 |
South Australian Premier League |
Poet Adelarde Pirates |
West Torrens Birkalla |
2-4 |
0-0 |
93 |
05:30 |
Australia New South Wales NPL Women |
FFSA NTC Girls (W) |
Adelaide University (W) |
0-0 |
0-0 |
90 |
05:45 |
TAS Premier League |
Launceston United |
Devonport City |
0-4 |
0-0 |
82 |
05:45 |
FFSA SLR |
Eastern United Reserves |
Adelaide Blue Eagles Reserve |
0-0 |
0-0 |
92 |
06:00 |
NSW Premier League |
Sydney Olympic |
A.P.I.A. Leichhardt Tigers |
3-5 |
0-0 |
92 |
06:00 |
South Australian Premier League |
Adelaide Vipers |
Adelaide Raiders SC |
3-2 |
0-0 |
93 |
06:10 |
Northern NSW U20 League |
Sutherland Sharks U20 |
Mt Druitt Town Rangers U20 |
0-0 |
0-0 |
89 |
06:15 |
FFSA SLR |
Adelaide Olympic Reserve |
White City FK Beograd Reserves |
6-2 |
0-0 |
91 |
06:15 |
Australia Capital Territory U23 League |
West Canberra Wanderers FC U23 |
Monaro Panthers U23 |
1-1 |
0-0 |
88 |
06:30 |
Australia Darwin Premier League |
Darwin Hearts |
Port Darwin FC |
2-2 |
0-0 |
93 |
06:45 |
TAS Premier League |
Launceston City |
Glenorchy Knights FC |
2-1 |
0-0 |
95 |
07:00 |
National Premier Leagues Western Australia |
Armadale SC |
Floreat Athena |
0-0 |
0-0 |
92 |
07:00 |
National Premier Leagues Western Australia |
Cockburn City |
Perth Glory (Youth) |
1-4 |
0-0 |
93 |
07:00 |
National Premier Leagues Western Australia |
Perth RedStar |
Balcatta FC |
1-0 |
0-0 |
95 |
07:00 |
Australia Queensland State Women's Premier League |
Logan Lightning (W) |
Dare southwest Queensland (W) |
1-3 |
0-0 |
93 |
07:00 |
Australia New South Wales NPL Women |
Metropolis United (W) |
Adelaide Comets (W) |
3-2 |
0-0 |
94 |
07:00 |
National Primera Division Western Australia |
Joondalup United |
Rockingham City FC |
2-2 |
0-0 |
93 |
07:00 |
National Primera Division Western Australia |
Western Knights |
UWA-Nedlands FC |
0-0 |
0-0 |
90 |
07:00 |
National Primera Division Western Australia |
Gosnells City |
Murdoch Uni Melville |
3-1 |
0-0 |
92 |
07:00 |
National Primera Division Western Australia |
Forrestfield United |
Subiaco AFC |
1-1 |
0-0 |
91 |
07:00 |
National Primera Division Western Australia |
Willip |
Mandurah City |
1-0 |
0-0 |
94 |
07:00 |
Northern NSW U20 League |
Blacktown Spartans U20 |
Inter Lions U20 |
2-0 |
0-0 |
89 |
07:00 |
Northern NSW U20 League |
Dulwich Hill U20 |
Macarthur Rams U20 |
4-1 |
0-0 |
50 |
07:00 |
Northern NSW U20 League |
Dunbar Rovers FC U20 |
Hakoah Sydney City East U20 |
3-0 |
0-0 |
89 |
07:00 |
Northern NSW U20 League |
Bonnyrigg White Eagles U20 |
Bankstown City Lions U20 |
4-1 |
0-0 |
89 |
07:00 |
Northern NSW U20 League |
Northern Tigers U20 |
Rydalmere Lions FCU20 |
1-1 |
0-0 |
90 |
07:00 |
Northern NSW U20 League |
Canterbury Bankstown U20 |
Central Coast United FC U20 |
1-4 |
0-0 |
89 |
07:00 |
Northern NSW U20 League |
Mounties Wanderers U20 |
SD Raiders U20 |
0-3 |
0-0 |
89 |
07:00 |
Northern NSW U20 League |
St.George Saints U20 |
Hills Brumbies U20 |
4-1 |
0-0 |
89 |
07:00 |
Australia WA State League 1 Reserves |
Dianella White Eagles Reserves |
Fremantle City FC Reserves |
3-1 |
0-0 |
90 |
07:00 |
Australia Queensland Premier League 2 |
Samford Ranges |
Broadbeach United |
0-0 |
0-0 |
90 |
07:00 |
Australia Queensland Premier League 2 |
Souths United |
North Lakes United |
3-1 |
0-0 |
91 |
07:00 |
Australia Queensland Premier League 3 |
Musgrave Yellow |
Kingscliff FC |
2-2 |
0-0 |
94 |
07:15 |
FFSA SLR |
Adelaide Comets Reserve |
Modbury Jets Reserves |
0-0 |
0-0 |
90 |
07:30 |
NSW Premier League |
Spirit FC |
Sydney United |
3-2 |
0-0 |
94 |
07:30 |
Northern NSW U20 League |
NWS Spirit FC U20 |
Sydney United 58 U20 |
4-1 |
0-0 |
89 |
07:30 |
Australia Queensland Premier League 2 |
Magic United TFA |
Taringa Rovers |
2-0 |
0-0 |
91 |
07:45 |
Australia New South Wales NPL Women |
West Adelaide (W) |
West Torrens Birkalla (W) |
6-0 |
0-0 |
90 |
08:00 |
FIFA Women |
Japan (W) |
Norway (W) |
3-1 |
0-0 |
95 |
08:00 |
Chinese Football Association Yi League |
Guangxi Lanhang |
Chongqing Tonglianglong |
1-1 |
0-0 |
94 |
08:00 |
Chinese Football Association Yi League |
Hunan Billows |
Jiangxi Dark Horse Junior |
3-0 |
0-0 |
78 |
08:00 |
Chinese Football Association Yi League |
ShangYu Pterosaur FC |
Quanzhou Yassin |
4-2 |
0-0 |
94 |
08:00 |
Chinese Football Association Yi League |
Yunnan Yukun |
Hainan Star |
2-0 |
0-0 |
95 |
08:00 |
J-League Division 3 |
Miyazaki |
Kagoshima United |
3-2 |
0-0 |
95 |
08:00 |
Korea League 4 |
Gangwon II |
Pyeongchang FC |
2-5 |
0-0 |
95 |
08:00 |
Korea League 4 |
Daejeon Hana Citizen II |
Jeonju Citizen FC |
2-2 |
0-0 |
97 |
08:00 |
International Club Friendly |
CD Guadalajara |
Las Rozas |
3-2 |
0-0 |
88 |
08:00 |
International Club Friendly |
CD Artistico Navalcarnero |
Leganes B |
3-2 |
0-0 |
92 |
08:00 |
International Club Friendly |
UCAM Murcia |
La Union CF |
0-0 |
0-0 |
90 |
08:00 |
South Australian Premier League |
Eastern United |
Adelaide Blue Eagles |
3-2 |
0-0 |
95 |
08:00 |
Australian cloth |
Virginia United |
Centenary Stormers |
- |
- |
|
08:00 |
Australian cloth |
Mount Gravatt Hawks |
Redcliffe PCYC |
2-1 |
0-0 |
93 |
08:00 |
Australian cloth |
Bayside United FC |
University of Queensland |
- |
- |
|
08:00 |
Australian cloth |
Pine Hills |
Newmarket SFC |
- |
- |
|
08:00 |
Australian cloth |
Acacia Ridge |
Western Spirit |
4-0 |
0-0 |
91 |
08:00 |
Romania - Liga 2 Seria |
FK Csikszereda Miercurea Ciuc |
Concordia Chiajna |
0-3 |
0-0 |
91 |
08:00 |
Romania - Liga 2 Seria |
Scolar Resita |
FC Unirea 2004 Slobozia |
0-1 |
0-0 |
96 |
08:00 |
Romania - Liga 2 Seria |
Metaloglobus |
ACS Viitorul Selimbar |
0-1 |
0-0 |
97 |
08:00 |
Romania - Liga 2 Seria |
Tunari |
CSM Slatina |
1-3 |
0-0 |
93 |
08:00 |
Romania - Liga 2 Seria |
Unirea Dej |
Alexandria |
1-0 |
0-0 |
95 |
08:00 |
Romania - Liga 2 Seria |
ACS Viitorul Pandurii Targu Jiu |
Arges |
0-0 |
0-0 |
96 |
08:00 |
Indonesia Liga 1 |
Arema FC |
Barito Putera |
0-4 |
0-0 |
93 |
08:00 |
Australia Queensland State Women's Premier League |
Gold Coast city (W) |
Queensland Lions(W) |
0-0 |
0-0 |
92 |
08:00 |
Australia New South Wales NPL Women |
Salisbury Inter (W) |
Fulham United (W) |
0-0 |
0-0 |
88 |
08:00 |
Finland Championship U20 |
PK-35 Vantaa U20 |
Reipas U20 |
0-0 |
0-0 |
90 |
08:00 |
Mongolia Premier League |
Erchim |
Khovd |
1-1 |
0-0 |
93 |
08:00 |
Australia Queensland Premier League 2 |
Maroochydore Swans FC |
Holland Park Hawks FC |
2-1 |
0-0 |
93 |
08:15 |
Czech Republic Ceska Fotbalova Liga |
Loko Vltavin |
Taborsko Akademie |
1-1 |
0-0 |
92 |
08:15 |
Czech Republic Ceska Fotbalova Liga |
Jablonec B |
Usti nad Labem |
0-0 |
0-0 |
90 |
08:15 |
Czech Republic Ceska Fotbalova Liga |
TJ Tatran Bohunice |
Hlucin |
0-3 |
0-0 |
90 |
08:15 |
Czech Republic Ceska Fotbalova Liga |
Trinec |
Hodonin Sardice |
1-1 |
0-0 |
95 |
08:15 |
Australia Queensland State Women's Premier League |
Weston Pud(W) |
Brisbane City (W) |
1-6 |
0-0 |
92 |
08:15 |
Czech Group D League |
SK Petrin Plzen |
FC Rokycany |
1-0 |
0-0 |
92 |
08:15 |
Czech Group D League |
Havlickuv Brod |
Stara Rise |
0-0 |
0-0 |
90 |
08:15 |
Czech Group D League |
Velke Hamry |
FK OEZ Letohrad |
0-0 |
0-0 |
90 |
08:15 |
Czech Group D League |
Opava II |
FK Bohumin |
0-1 |
0-0 |
93 |
08:15 |
Czech Group D League |
SK Hrebec |
Sokol Nespeky |
7-1 |
0-0 |
87 |
08:15 |
Czech Group D League |
Marianske Lazne |
Aritma Praha |
0-0 |
0-0 |
90 |
08:15 |
Czech Republic 5. Ligy |
Tempo Praha |
Slavoj Vysehrad |
0-1 |
0-0 |
93 |
08:30 |
Czech Republic Ceska Fotbalova Liga |
Banik Most-Sous |
Pardubice B |
1-1 |
0-0 |
93 |
08:30 |
NSW Premier League |
Sutherland Sharks |
Mt Druitt Town Rangers FC |
1-1 |
0-0 |
94 |
08:30 |
FFSA Premier League |
Adelaide Olympic |
White City Woodville |
2-2 |
0-0 |
94 |
08:30 |
Czech Group D League |
TJ Klatovy |
SK Otava Katovice |
2-2 |
0-0 |
93 |
08:30 |
Czech Group D League |
FC Slavia HK |
SK Kosmonosy |
3-0 |
0-0 |
90 |
08:30 |
Czech Republic 5. Ligy |
TJ Tatran Litovel |
TJ Sokol Cechovice |
0-0 |
0-0 |
89 |
08:45 |
Malaysia Liga M3 |
Bukit Tambun FC |
Melaka FC |
0-1 |
0-0 |
95 |
08:45 |
Malaysia Liga M3 |
Bukit Tambun FC |
Melaka FC |
0-1 |
0-0 |
95 |
08:45 |
Malaysia Liga M3 |
Bukit Tambun FC |
Melaka FC |
0-1 |
0-0 |
95 |
09:00 |
J-League Division 3 |
FC Gifu |
Ehime FC |
0-0 |
0-0 |
95 |
09:00 |
J-League Division 3 |
SC Sagamihara |
Kamatamare Sanuki |
1-0 |
0-0 |
95 |
09:00 |
J-League Division 3 |
Kataller Toyama |
Imabari FC |
2-2 |
0-0 |
96 |
09:00 |
NSW Premier League |
Marconi Stallions |
Bulls Academy |
5-1 |
0-0 |
93 |
09:00 |
National Premier Leagues Western Australia |
Olympic Kingsway SC |
Stirling Macedonia |
2-3 |
0-0 |
93 |
09:00 |
International Club Friendly |
Oriental Lisboa |
Sporting Lisbon U19 |
- |
- |
|
09:00 |
International Club Friendly |
Chonburi Shark FC |
Pattaya Discovery United FC |
- |
- |
|
09:00 |
International Club Friendly |
AFE Espana |
Orihuela CF |
- |
- |
|
09:00 |
International Club Friendly |
Beira Mar |
Alba |
- |
- |
|
09:00 |
International Club Friendly |
Bayer Leverkusen (W) |
FC Gutersloh (W) |
- |
- |
|
09:00 |
International Club Friendly |
SC Farense |
Portimonense |
- |
- |
|
09:00 |
International Club Friendly |
Arenas Club de Getxo |
Barakaldo CF |
1-2 |
0-0 |
90 |
09:00 |
International Club Friendly |
Atletico de Madrid B |
G. Segoviana |
3-3 |
0-0 |
89 |
09:00 |
Australia New South Wales Super League |
Blacktown Spartans |
Inter Lions |
1-2 |
0-0 |
92 |
09:00 |
Australia New South Wales Super League |
Bonnyrigg White Eagles |
Bankstown City Lions |
2-1 |
0-0 |
94 |
09:00 |
Australia New South Wales Super League |
Canterbury Bankstown FC |
Central Coast United FC |
1-0 |
0-0 |
94 |
09:00 |
Australia New South Wales Super League |
Dulwich Hill SC |
Macarthur Rams |
2-1 |
0-0 |
94 |
09:00 |
Australia New South Wales Super League |
Dunbar Rovers FC |
Hake Ya Dong in Sydney City |
2-2 |
0-0 |
93 |
09:00 |
Australia New South Wales Super League |
Mounties Wanderers |
SD Raiders FC |
2-3 |
0-0 |
92 |
09:00 |
Australia New South Wales Super League |
Northern Tigers |
Rydalmere Lions FC |
3-2 |
0-0 |
93 |
09:00 |
Australia New South Wales Super League |
St George Saints |
Hills Brumbies |
2-0 |
0-0 |
91 |
09:00 |
Ukraine U21 Liga |
Dnipro-1 U21 |
Polissya Zhytomyr U21 |
- |
- |
|
09:00 |
Ukraine U21 Liga |
Rukh Vynnyky U21 |
FC Vorskla U21 |
- |
- |
|
09:00 |
Ukraine U21 Liga |
Zorya U21 |
Kryvbas U21 |
- |
- |
|
09:00 |
Estonia Esi Liiga |
Tallinna JK Legion |
Flora Tallinn II |
0-4 |
0-0 |
91 |
09:00 |
Australia Queensland State Women's Premier League |
Souths United SC (W) |
Peninsula Power (W) |
0-0 |
0-0 |
92 |
09:00 |
Bhutan Thimphu League |
RTC FC |
Namlha FC |
4-1 |
0-0 |
63 |
09:00 |
Poland III Liga |
Pomorzanin Torun |
Chemik Bydgoszcz |
0-5 |
0-0 |
91 |
09:00 |
Singapore National Football League |
Jungfrau Punggol FC |
Yishun Sentek Mariners |
2-2 |
0-0 |
92 |
09:00 |
Singapore National Football League |
Project Vaults Oxley SC |
Singapore Khalsa Association |
1-4 |
0-0 |
95 |
09:00 |
National Primera Division Western Australia |
Dianella White Eagles |
Fremantle City |
1-1 |
0-0 |
92 |
09:00 |
Germany Youth U17 League |
FC Heidenheim U17 |
Augsburg U17 |
- |
- |
|
09:00 |
Germany Youth U17 League |
Kaiserslautern U17 |
SC Freiburg U17 |
- |
- |
|
09:00 |
Germany Youth U17 League |
Nurnberg U17 |
VfB Stuttgart U17 |
- |
- |
|
09:00 |
Germany Youth U17 League |
Eintracht Frankfurt U17 |
FSV Mainz 05 U17 |
- |
- |
|
09:00 |
Germany Youth U17 League |
Bayern Munchen U17 |
Jahn Regensburg U17 |
- |
- |
|
09:00 |
Germany Youth U17 League |
Karlsruher SC U17 |
TSV 1860 Munchen U17 |
- |
- |
|
09:00 |
Germany Youth U17 League |
Hoffenheim U17 |
FC IngolstadtU17 |
- |
- |
|
09:00 |
Germany Youth U17 League |
Koln U17 |
Monchengladbach U17 |
- |
- |
|
09:00 |
Germany Youth U17 League |
Arminia Bielefeld U17 |
RW Essen U17 |
- |
- |
|
09:00 |
Germany Youth U17 League |
Dortmund U17 |
Bayer Leverkusen U17 |
- |
- |
|
09:00 |
Germany Youth U17 League |
Viktoria koln(U17) |
SC Paderborn 07 U17 |
- |
- |
|
09:00 |
Germany Youth U17 League |
Fortuna Dusseldorf U17 |
FC Schalke 04 U17 |
- |
- |
|
09:00 |
Germany Youth U17 League |
MSV Duisburg U17 |
RW Oberhausen U17 |
- |
- |
|
09:00 |
Germany Youth U17 League |
Bochum U17 |
VfB Waltrop U17 |
- |
- |
|
09:00 |
Germany Youth U17 League |
Union Berlin U17 |
VfL Wolfsburg U17 |
- |
- |
|
09:00 |
Germany Youth U17 League |
Blumenthaler SV U17 |
Viktoria Berlin U17 |
- |
- |
|
09:00 |
Germany Youth U17 League |
Chemnitzer(U17) |
St. PauliU17 |
- |
- |
|
09:00 |
Germany Youth U17 League |
Energie Cottbus U17 |
Hertha BSC Berlin U17 |
- |
- |
|
09:00 |
Germany Youth U17 League |
Dynamo DresdenU17 |
RasenBallsport LeipzigU17 |
- |
- |
|
09:30 |
FFSA Premier League |
Adelaide Comets FC |
Modbury Jets |
1-0 |
0-0 |
94 |
09:30 |
Malaysia Cup |
Kelantan United |
Negeri Sembilan |
0-1 |
0-0 |
93 |
09:30 |
International Club Friendly |
CD Gouveia |
Benfica U19 |
- |
- |
|
09:30 |
International Club Friendly |
Viseu |
Oliveirense |
0-0 |
0-0 |
90 |
09:30 |
Russia Women's Cup |
Zvezda 2005 (W) |
FK Rostov (W) |
3-0 |
0-0 |
92 |
09:30 |
Estonia Esi Liiga |
FC Nomme United |
Tallinna FC Levadia B |
4-0 |
0-0 |
89 |
10:00 |
J1 League |
Nagoya Grampus |
Albirex Niigata |
1-0 |
0-0 |
94 |
10:00 |
J1 League |
Shonan Bellmare |
Hiroshima Sanfrecce |
1-0 |
0-0 |
96 |
10:00 |
J1 League |
Shonan Bellmare |
Hiroshima Sanfrecce |
1-0 |
0-0 |
96 |
10:00 |
K League 1 |
Suwon Samsung Bluewings |
Suwon FC |
0-2 |
0-0 |
96 |
10:00 |
K League 1 |
Suwon Samsung Bluewings |
Suwon FC |
0-2 |
0-0 |
96 |
10:00 |
J2 League |
Fujieda MYFC |
Montedio Yamagata |
1-2 |
0-0 |
93 |
10:00 |
J2 League |
Fujieda MYFC |
Montedio Yamagata |
1-2 |
0-0 |
93 |
10:00 |
J2 League |
Fagiano Okayama |
Machida Zelvia |
1-3 |
0-0 |
96 |
10:00 |
J2 League |
Fagiano Okayama |
Machida Zelvia |
1-3 |
0-0 |
96 |
10:00 |
V.League 1 |
Becamex Binh Duong |
Khatoco Khanh Hoa |
3-0 |
0-0 |
92 |
10:00 |
V.League 1 |
Da Nang |
Song Lam Nghe An |
0-1 |
0-0 |
94 |
10:00 |
V.League 1 |
Da Nang |
Song Lam Nghe An |
0-1 |
0-0 |
94 |
10:00 |
V.League 1 |
Hoang Anh Gia Lai |
Ho Chi Minh |
0-1 |
0-0 |
91 |
10:00 |
Russian National Football League |
Chertanovo Moscow |
Metallurg Lipetsk |
3-0 |
0-0 |
92 |
10:00 |
Poland Division 2 |
Lech II Poznan |
Kotwica Kolobrzeg |
1-5 |
0-0 |
91 |
10:00 |
Singapore League |
Tanjong Pagar Utd |
Young Lions |
3-2 |
0-0 |
95 |
10:00 |
K League 2 |
Jeonnam Dragons |
Bucheon FC 1995 |
1-0 |
0-0 |
94 |
10:00 |
K League 2 |
Jeonnam Dragons |
Bucheon FC 1995 |
1-0 |
0-0 |
94 |
10:00 |
J-League Division 3 |
Gainare Tottori |
Matsumoto Yamaga FC |
2-1 |
0-0 |
95 |
10:00 |
J-League Division 3 |
Vanraure Hachinohe FC |
FC Ryukyu |
2-2 |
0-0 |
97 |
10:00 |
International Club Friendly |
First Vienna (W) |
Viktoria FC Szombathely (W) |
0-0 |
0-0 |
0 |
10:00 |
International Club Friendly |
First Vienna (W) |
Viktoria FC Szombathely (W) |
0-0 |
0-0 |
0 |
10:00 |
International Club Friendly |
Celta vigo b |
CD Arenteiro |
0-0 |
0-0 |
92 |
10:00 |
International Club Friendly |
Celta vigo b |
CD Arenteiro |
0-0 |
0-0 |
92 |
10:00 |
Sweden Div 3 Mellersta |
Hittarps IK |
Varbergs GIF FK |
1-1 |
0-0 |
91 |
10:00 |
Ukraine U21 Liga |
Kolos Kovalivka U21 |
Chernomorets Odessa U21 |
- |
- |
|
10:00 |
Poland III Liga |
Jagiellonia Bialystok II |
Bron Radom |
- |
- |
|
10:00 |
Poland III Liga |
Gedania Gdansk |
KS Polonia Sroda Wlkp |
2-3 |
0-0 |
94 |
10:00 |
Poland III Liga |
Olimpia Zambrow |
Legia Warszawa B |
1-4 |
0-0 |
92 |
10:00 |
Australia SA Premier League Women Reserves |
West Adelaide Reserve (W) |
West Torrens Birkalla Reserves (W) |
0-2 |
0-0 |
93 |
10:30 |
K League 1 |
Daegu FC |
Ulsan Hyundai FC |
0-0 |
0-0 |
94 |
10:30 |
K League 2 |
Busan I Park |
Cheonan City |
1-0 |
0-0 |
95 |
10:30 |
Australia Queensland State Women's Premier League |
Eastern Suburbs SC (W) |
FQ QAS (W) |
- |
- |
|
10:30 |
Australia Darwin Premier League |
Darwin Olympics |
University Azzurri FC |
0-0 |
0-0 |
90 |
11:00 |
German Bundesliga 2 |
SV Elversberg |
Hansa Rostock |
1-2 |
0-0 |
100 |
11:00 |
German Bundesliga 2 |
Holstein Kiel |
Greuther Furth |
2-1 |
0-0 |
96 |
11:00 |
German Bundesliga 2 |
St. Pauli |
Fortuna Dusseldorf |
0-0 |
0-0 |
94 |
11:00 |
Germany Regionalliga |
Hannover 96 Am |
Phonix Lubeck |
3-2 |
0-0 |
92 |
11:00 |
Germany Regionalliga |
Hansa Rostock II |
Chemnitzer |
6-1 |
0-0 |
93 |
11:00 |
Germany Regionalliga |
Carl Zeiss Jena |
Greifswalder FC |
1-1 |
0-0 |
94 |
11:00 |
Sweden Superettan |
AFC Eskilstuna |
Osters IF |
1-1 |
0-0 |
91 |
11:00 |
Sweden Division 1 |
Tvaakers IF |
BK Olympic |
0-0 |
0-0 |
95 |
11:00 |
Sweden Division 1 |
Orebro Syrianska IF |
Motala AIF FK |
0-2 |
0-0 |
94 |
11:00 |
Sweden Division 1 |
FC Stockholm Internazionale |
Taby |
4-0 |
0-0 |
94 |
11:00 |
Chinese Football Association Jia League |
Shenyang City Public |
Suzhou Dongwu |
1-1 |
0-0 |
95 |
11:00 |
Chinese Football Association Jia League |
Yanbian Longding |
Dantong Tengyue |
0-0 |
0-0 |
95 |
11:00 |
K League 2 |
Gimpo FC |
FC Anyang |
1-0 |
0-0 |
95 |
11:00 |
Georgia Primera Division |
FC Saburtalo Tbilisi |
Torpedo Kutaisi |
1-3 |
0-0 |
93 |
11:00 |
International Club Friendly |
Excelsior Barendrecht (W) |
Zulte Waregem VV (W) |
- |
- |
|
11:00 |
International Club Friendly |
SC Freiburg (W) |
Young Boys (W) |
- |
- |
|
11:00 |
International Club Friendly |
Sparta Rotterdam |
RKC Waalwijk |
1-0 |
0-0 |
89 |
11:00 |
International Club Friendly |
CD Tudelano |
SD Tarazona |
- |
- |
|
11:00 |
Denmark Division 3 |
IF Lyseng |
Ishoj IF |
2-1 |
0-0 |
94 |
11:00 |
Denmark Division 3 |
Vanlose |
BK Avarta |
3-0 |
0-0 |
88 |
11:00 |
Sweden Div 3 Mellersta |
Osterlen FF |
FBK Balkan |
- |
- |
|
11:00 |
Sweden Div 3 Mellersta |
BK Forward |
IK Zenith |
6-3 |
0-0 |
92 |
11:00 |
Sweden Div 3 Mellersta |
Stenungsunds IF |
IFK Skovde FK |
1-3 |
0-0 |
93 |
11:00 |
Sweden Div 3 Mellersta |
IFK Uppsala |
Karlbergs BK |
1-6 |
0-0 |
91 |
11:00 |
Estonia Esi Liiga |
Elva |
Tallinna FC Ararat TTU |
4-3 |
0-0 |
92 |
11:00 |
Belarus Pershaya Liga |
Ostrowitz |
Lokomotiv Gomel |
0-2 |
0-0 |
91 |
11:00 |
Finland Kolmonen |
OsPa |
RoPo |
0-1 |
0-0 |
94 |
11:00 |
Finland Kolmonen |
Herto |
Malmin Palloseura Helsinki |
1-6 |
0-0 |
91 |
11:00 |
Finland Kolmonen |
KajHa |
PonPa |
4-3 |
0-0 |
95 |
11:00 |
Finland Women League 1 |
PK Keski Uusimaa (W) |
NJS (W) |
3-0 |
0-0 |
88 |
11:00 |
Poland III Liga |
LZS Starowice Dolne |
Warta Gorzów Wielkopolski |
2-2 |
0-0 |
94 |
11:00 |
Germany Oberliga NOFV |
Budissa Bautzen |
Einheit Rudolstadt |
2-2 |
0-0 |
94 |
11:00 |
Mongolia Premier League |
Khangarid Klub |
FC Ulaanbaatar |
0-2 |
0-0 |
92 |
11:00 |
Lithuania II Lyga |
FM Fortuna |
FM Klaipedos |
0-3 |
0-0 |
88 |
11:15 |
India Durand Cup |
Mohammedan SC |
Mumbai City |
1-3 |
0-0 |
91 |
11:15 |
India Durand Cup |
Mohammedan SC |
Mumbai City |
1-3 |
0-0 |
91 |
11:30 |
Scottish Premier League |
Celtic FC |
Ross County |
4-2 |
0-0 |
94 |
11:30 |
Chinese Football Association Jia League |
Shanghai Jiading Huilong |
Wuxi Wugou |
2-1 |
0-0 |
93 |
11:30 |
Chinese Football Association Jia League |
Jinan XingZhou |
Shijiazhuang Kungfu |
1-0 |
0-0 |
93 |
11:30 |
International Club Friendly |
Bayer Leverkusen |
West Ham United |
4-0 |
0-0 |
88 |
11:30 |
International Club Friendly |
Nice |
Villarreal |
1-1 |
0-0 |
89 |
11:30 |
International Club Friendly |
VfL Bochum |
Luton Town |
2-1 |
0-0 |
91 |
11:30 |
Denmark Division 3 |
VSK Arhus |
Young Boys FD |
2-2 |
0-0 |
92 |
11:30 |
Denmark Division 3 |
VSK Arhus |
Young Boys FD |
2-2 |
0-0 |
92 |
11:30 |
Schleswig Holstein Liga |
TSV Bordesholm |
Inter Turkspor Kiel |
2-3 |
0-0 |
94 |
11:30 |
Schleswig Holstein Liga |
Weiche Flensburg 08 II |
TSB Flensburg |
- |
- |
|
11:30 |
Singapore National Football League |
Singapore Cricket Club |
Katong FC |
2-1 |
0-0 |
92 |
11:30 |
Singapore National Football League |
Tiong Bahru |
Racing Club Warwick FC |
4-2 |
0-0 |
93 |
11:30 |
Germany Oberliga NOFV |
VfR Wormatia Worms |
Baumholder |
1-1 |
0-0 |
92 |
11:35 |
Chinese Super League |
Dalian Pro |
Shanghai Shenhua |
2-1 |
0-0 |
95 |
11:35 |
Chinese Super League |
Cangzhou Mighty Lions |
Shenzhen FC |
1-0 |
0-0 |
95 |
11:45 |
International Club Friendly |
Manchester United |
Lens |
3-1 |
0-0 |
89 |
11:45 |
International Club Friendly |
Wolves |
Rennes |
3-1 |
0-0 |
88 |
11:45 |
International Club Friendly |
Sheffield United |
VfB Stuttgart |
0-3 |
0-0 |
88 |
11:45 |
Sweden Div 3 Mellersta |
Storfors AIK |
Friska Viljor FC |
0-0 |
0-0 |
0 |
12:00 |
Russia Premier League |
Krylya Sovetov |
Rostov FK |
4-1 |
0-0 |
96 |
12:00 |
Finland Veikkausliga |
HJK Helsinki |
IFK Mariehamn |
4-2 |
0-0 |
94 |
12:00 |
German 3.Liga |
VFB Lubeck |
SV Sandhausen |
0-0 |
0-0 |
93 |
12:00 |
German 3.Liga |
TSV 1860 Munchen |
SV Waldhof Mannheim |
2-0 |
0-0 |
94 |
12:00 |
German 3.Liga |
Preuben Munster |
Borussia Dortmund (Youth) |
0-0 |
0-0 |
91 |
12:00 |
German 3.Liga |
Jahn Regensburg |
Unterhaching |
1-1 |
0-0 |
94 |
12:00 |
German 3.Liga |
Viktoria koln |
SC Verl |
3-1 |
0-0 |
96 |
12:00 |
Germany Regionalliga |
SV Drochtersen/Assel |
ETSV Weiche Flensburg |
0-0 |
0-0 |
0 |
12:00 |
Germany Regionalliga |
TSG Balingen |
Bahlinger |
0-0 |
0-0 |
93 |
12:00 |
Germany Regionalliga |
Freiberg |
Eintracht Frankfurt (Youth) |
0-0 |
0-0 |
92 |
12:00 |
Germany Regionalliga |
FSV Frankfurt |
TSV Schott Mainz |
4-3 |
0-0 |
100 |
12:00 |
Germany Regionalliga |
Hessen Kassel |
FSV Mainz 05 (Youth) |
0-0 |
0-0 |
0 |
12:00 |
Germany Regionalliga |
VfB Stuttgart II |
SG Barockstadt |
2-1 |
0-0 |
93 |
12:00 |
Germany Regionalliga |
TuS Koblenz |
TSV Steinbach Haiger |
0-2 |
0-0 |
92 |
12:00 |
Germany Regionalliga |
Astoria Walldorf |
TSG Hoffenheim (Youth) |
1-1 |
0-0 |
94 |
12:00 |
Germany Regionalliga |
Rot-Weiss Ahlen |
Koln Am |
0-4 |
0-0 |
88 |
12:00 |
Germany Regionalliga |
Bocholt FC |
SV Rodinghausen |
1-0 |
0-0 |
92 |
12:00 |
Germany Regionalliga |
Duren |
Schalke 04 (Youth) |
2-2 |
0-0 |
93 |
12:00 |
Germany Regionalliga |
Fortuna Dusseldorf (Youth) |
SC Paderborn 07 II |
0-2 |
0-0 |
91 |
12:00 |
Germany Regionalliga |
Fortuna Koln |
Wegberg-Beeck |
1-0 |
0-0 |
94 |
12:00 |
Germany Regionalliga |
Wuppertaler |
Monchengladbach AM. |
3-2 |
0-0 |
95 |
12:00 |
Germany Regionalliga |
Eintracht Bamberg |
SpVgg Ansbach |
0-0 |
0-0 |
0 |
12:00 |
Germany Regionalliga |
Greuther Furth (Youth) |
Viktoria Aschaffenburg |
4-1 |
0-0 |
89 |
12:00 |
Germany Regionalliga |
Schweinfurt 05 FC |
TSV Buchbach |
0-0 |
0-0 |
0 |
12:00 |
Germany Regionalliga |
Te Cu Kukuh Atta Seip |
FV Illertissen |
3-1 |
0-0 |
88 |
12:00 |
Germany Regionalliga |
Wurzburger Kickers |
Bayern Munchen (Youth) |
2-0 |
0-0 |
91 |
12:00 |
Danish 1st Division |
Vendsyssel |
Helsingor |
2-1 |
0-0 |
98 |
12:00 |
Denmark - 2.Liga |
Brabrand |
Thisted FC |
1-2 |
0-0 |
92 |
12:00 |
Denmark - 2.Liga |
Roskilde |
FA 2000 |
0-0 |
0-0 |
91 |
12:00 |
Ukrainian Premier League |
FC Mynai |
LNZ Lebedyn |
0-1 |
0-0 |
50 |
12:00 |
Kazakhstan Premier League |
FC Zhetysu Taldykorgan |
Kyzylzhar Petropavlovsk |
1-1 |
0-0 |
97 |
12:00 |
Latvia Division 2 |
Saldus SS/Leevon |
Rigas Futbola skola II |
2-3 |
0-0 |
92 |
12:00 |
International Club Friendly |
Anderlecht (W) |
SG Essen-Schonebeck (W) |
- |
- |
|
12:00 |
International Club Friendly |
Fulham |
TSG Hoffenheim |
2-1 |
0-0 |
88 |
12:00 |
Denmark Division 3 |
Naesby |
BK Frem |
4-2 |
0-0 |
88 |
12:00 |
Denmark Division 3 |
SfB Oure |
Holbaek |
0-0 |
0-0 |
91 |
12:00 |
Sweden Div 3 Mellersta |
IK Gauthiod |
Torslanda IK |
1-0 |
0-0 |
95 |
12:00 |
Sweden Div 3 Mellersta |
Haninge |
Karlslunds IF HFK |
3-1 |
0-0 |
91 |
12:00 |
Sweden Div 3 Mellersta |
Laholms FK |
IK Tord |
1-3 |
0-0 |
91 |
12:00 |
Sweden Div 3 Mellersta |
IFK Berga |
Rappe GOIF |
0-1 |
0-0 |
93 |
12:00 |
Sweden Div 3 Mellersta |
IFK Malmo FK |
IFK Trelleborg |
3-0 |
0-0 |
91 |
12:00 |
Sweden Div 3 Mellersta |
Sandviks IK |
Skelleftea FF |
0-3 |
0-0 |
91 |
12:00 |
Sweden Div 3 Mellersta |
Ytterhogdal IK |
IF Algarna |
- |
- |
|
12:00 |
Lithuania - 2.Division |
Lietava Jonava |
TransINVEST Vilnius |
0-4 |
0-0 |
88 |
12:00 |
Estonia Esi Liiga |
Kohtla Jarve JK Jarve |
Paide Linnameeskond B |
2-5 |
0-0 |
91 |
12:00 |
Belarus Pershaya Liga |
Shakhter Soligorsk II |
FK Lida |
0-1 |
0-0 |
90 |
12:00 |
Estonia Teine Liiga |
FC Kuressaare II |
Tartu Kalev |
4-2 |
0-0 |
93 |
12:00 |
Indonesia Liga 1 |
Madura United |
PSIS Semarang |
1-0 |
0-0 |
94 |
12:00 |
Estonia Womens Meistri Liiga |
Vaprus Parnu (W) |
FC Lootos Polva (W) |
0-0 |
0-0 |
88 |
12:00 |
Finland Kolmonen |
MiPK |
Union Plaani |
6-1 |
0-0 |
89 |
12:00 |
Finland Kolmonen |
LaPa |
Janteva Kotka |
4-1 |
0-0 |
91 |
12:00 |
Finland Women League 1 |
KuPS Akatemia (W) |
KTP Kotka (W) |
- |
- |
|
12:00 |
Poland III Liga |
Unia Solec Kujawski |
Stolem Gniewino |
2-3 |
0-0 |
94 |
12:00 |
Germany Oberliga NOFV |
Duneberg |
SC Victoria Hamburg |
1-2 |
0-0 |
89 |
12:00 |
Germany Oberliga NOFV |
FK Pirmasens |
FV Diefflen |
5-0 |
0-0 |
88 |
12:00 |
Germany Oberliga NOFV |
SC Freital |
SV 09 Arnstadt |
- |
- |
|
12:00 |
Germany Oberliga NOFV |
Gonsenheim |
SV Auersmacher |
3-2 |
0-0 |
93 |
12:00 |
Germany Oberliga NOFV |
FC Giessen |
FC Eddersheim |
1-3 |
0-0 |
93 |
12:00 |
Germany Oberliga NOFV |
FC Deisenhofen |
Gundelfingen |
0-1 |
0-0 |
94 |
12:00 |
Germany Oberliga NOFV |
VFC Plauen |
Hallen |
0-0 |
0-0 |
0 |
12:00 |
Germany Oberliga NOFV |
TSG Backnang |
Pforzheim |
- |
- |
|
12:00 |
Germany Oberliga NOFV |
TSV 1860 Munchen (Youth) |
FC Pipinsried |
0-0 |
0-0 |
90 |
12:00 |
Germany Oberliga NOFV |
Eintracht Stadtallendorf |
VfB Marburg |
2-1 |
0-0 |
93 |
12:00 |
Germany Oberliga NOFV |
Germania Halberstadt |
Bischofswerdaer FV |
- |
- |
|
12:00 |
Germany Oberliga NOFV |
Eintracht Trier |
TSG Pfeddersheim |
5-1 |
0-0 |
88 |
12:00 |
Germany Oberliga NOFV |
FC Schoningen08 |
BSV Rehden |
- |
- |
|
12:00 |
Germany Oberliga NOFV |
SV Meppen II |
Heeslinger SC |
- |
- |
|
12:00 |
Argentina Youth League |
Defensa y Justicia U20 |
Colon U20 |
1-0 |
0-0 |
93 |
12:00 |
Argentina Youth League |
CA Platense U20 |
Instituto AC Cordoba U20 |
1-1 |
0-0 |
93 |
12:00 |
Argentina Youth League |
Godoy Cruz U20 |
Velez Sarsfield U20 |
1-1 |
0-0 |
90 |
12:00 |
Argentina Youth League |
Sarmiento U20 |
Club Atlético Independiente U20 |
0-1 |
0-0 |
91 |
12:00 |
Argentina Youth League |
Union Santa Fe U20 |
Arsenal de Sarandi U20 |
1-0 |
0-0 |
92 |
12:00 |
Argentina Youth League |
Boca Juniors U20 |
San Lorenzo U20 |
0-0 |
0-0 |
92 |
12:00 |
Argentina Youth League |
Estudiantes La Plata U20 |
Lanus U20 |
2-1 |
0-0 |
92 |
12:00 |
Argentina Youth League |
Newells U20 |
Atletico Tucuman U20 |
0-0 |
0-0 |
92 |
12:00 |
Germany Verbandsliga |
SV Empor Berlin |
SC Charlottenburg |
3-1 |
0-0 |
93 |
12:00 |
Belarus Womens Premier League |
Lokomotiv Vitebsk (W) |
Bobruichanka Bobruisk (W) |
- |
- |
|
12:00 |
Norway Division 4 |
Donn |
Halsen |
3-1 |
0-0 |
90 |
12:00 |
Uzbekistan Pro League |
Zaamin |
FK Olympic Tashkent B |
- |
- |
|
12:00 |
Uzbekistan Pro League |
Olimpiya FA |
Nasaf Qarshi B |
- |
- |
|
12:05 |
Germany Regionalliga |
Energie Cottbus |
Rot-Weiss Erfurt |
1-1 |
0-0 |
94 |
12:15 |
Malaysia Cup |
Kuching FA |
Sabah |
0-3 |
0-0 |
92 |
12:15 |
Denmark Cup |
NB Bornholm |
Bagsvaerd |
- |
- |
|
12:15 |
Brunei Super League |
Rimba Star |
MS PDB |
1-2 |
0-0 |
91 |
12:30 |
Czech Republic Ceska Fotbalova Liga |
Preddie J |
Bohemians1905 B |
1-2 |
0-0 |
93 |
12:30 |
International Club Friendly |
VV Eemdijk |
Quick Boys |
- |
- |
|
12:30 |
International Club Friendly |
Heracles Almelo |
Volendam |
1-3 |
0-0 |
88 |
12:30 |
Malawi Premier League |
Mighty Tigers |
Bangwe All Stars |
- |
- |
|
12:30 |
Germany Oberliga NOFV |
FV Offenburg |
FSV 08 Bissingen |
0-4 |
0-0 |
90 |
12:30 |
Germany Oberliga NOFV |
Villingen |
VfR Mannheim |
3-0 |
0-0 |
85 |
12:30 |
Kyrgyzstan Top Liga |
Dordoi-Dynamo Naryn |
Muras United FC |
1-1 |
0-0 |
92 |
12:45 |
Malaysia Liga M3 |
Manjung City FC |
Armed Forces FC |
1-0 |
0-0 |
88 |
13:00 |
France Ligue 2 |
Saint Etienne |
Grenoble |
0-1 |
0-0 |
98 |
13:00 |
Swedish Allsvenskan |
Brommapojkarna |
IFK Varnamo |
0-1 |
0-0 |
97 |
13:00 |
Germany Regionalliga |
Bremer SV |
Havelse |
4-1 |
0-0 |
92 |
13:00 |
Sweden Superettan |
Gefle IF |
IK Brage |
2-0 |
0-0 |
94 |
13:00 |
Sweden Superettan |
Landskrona BoIS |
Ostersunds FK |
0-1 |
0-0 |
98 |
13:00 |
Sweden Superettan |
Jonkopings Sodra IF |
Utsiktens BK |
0-2 |
0-0 |
91 |
13:00 |
Finland Ykkonen |
SalPa |
TPS Turku |
3-0 |
0-0 |
92 |
13:00 |
Finland Ykkonen |
SJK Akatemia |
MP MIKELI |
2-0 |
0-0 |
90 |
13:00 |
Finland Ykkonen |
Gnistan Helsinki |
KPV |
2-1 |
0-0 |
91 |
13:00 |
Finland - Kakkonen Lohko |
JIPPO |
Futura Porvoo |
4-0 |
0-0 |
91 |
13:00 |
Finland - Kakkonen Lohko |
PK Keski Uusimaa |
TiPS |
3-0 |
0-0 |
89 |
13:00 |
Finland - Kakkonen Lohko |
PK-35 Vantaa |
PEPO Lappeenranta |
0-0 |
0-0 |
90 |
13:00 |
Finland - Kakkonen Lohko |
PPJ Akatemia |
Klubi 04 Helsinki |
1-0 |
0-0 |
92 |
13:00 |
Finland - Kakkonen Lohko |
GBK Kokkola |
OLS Oulu |
- |
- |
|
13:00 |
Finland - Kakkonen Lohko |
Jakobstads Bollklubb |
VIFK |
0-3 |
0-0 |
91 |
13:00 |
Finland - Kakkonen Lohko |
RoPS Rovaniemi |
FC Vaajakoski |
1-4 |
0-0 |
92 |
13:00 |
Norway Adeccoligaen |
Kristiansund BK |
Start Kristiansand |
1-1 |
0-0 |
94 |
13:00 |
Norway Adeccoligaen |
Jerv |
Moss |
1-1 |
0-0 |
91 |
13:00 |
Norway Adeccoligaen |
Mjondalen IF |
Hodd |
3-0 |
0-0 |
78 |
13:00 |
Norway 2.Liga |
Kvik Halden |
Baerum SK |
3-0 |
0-0 |
95 |
13:00 |
Norway 2.Liga |
Stjordals Blink |
Strommen |
1-1 |
0-0 |
94 |
13:00 |
Danish 1st Division |
B93 Copenhagen |
Kolding FC |
1-1 |
0-0 |
93 |
13:00 |
Denmark - 2.Liga |
Nykobing FC |
AB Copenhagen |
0-0 |
0-0 |
92 |
13:00 |
Russian National Football League |
Shinnik Yaroslavl |
Khimki |
1-2 |
0-0 |
92 |
13:00 |
Russian National Football League |
Torpedo Moscow |
Sokol |
0-1 |
0-0 |
93 |
13:00 |
Russian National Football League |
Tekstilshchik Ivanovo |
Amkar Perm |
1-0 |
0-0 |
87 |
13:00 |
Poland Ekstraklasa |
Rakow Czestochowa |
Warta Poznan |
2-2 |
0-0 |
96 |
13:00 |
Poland Liga 1 |
Miedz Legnica |
Gornik Leczna |
0-0 |
0-0 |
92 |
13:00 |
Poland Division 2 |
LKS Lodz II |
Chojniczanka Chojnice |
3-2 |
0-0 |
95 |
13:00 |
Czech Republic Gambrinus Liga |
MFK Karvina |
Mlada Boleslav |
1-2 |
0-0 |
95 |
13:00 |
Czech Republic Gambrinus Liga |
Synot Slovacko |
Sigma Olomouc |
0-2 |
0-0 |
94 |
13:00 |
Czech Republic Gambrinus Liga |
Sparta Praha |
Pardubice |
5-2 |
0-0 |
91 |
13:00 |
Belarusian Premier League |
FC Belshina Babruisk |
Smorgon FC |
0-0 |
0-0 |
90 |
13:00 |
South Africa Premier Soccer League |
Lamontville Golden Arrows |
Moroka Swallows |
1-1 |
0-0 |
93 |
13:00 |
South Africa Premier Soccer League |
Supersport United |
Richards Bay |
2-0 |
0-0 |
92 |
13:00 |
Kazakhstan Premier League |
FK Kaspyi Aktau |
FK Aksu |
3-0 |
0-0 |
91 |
13:00 |
International Club Friendly |
Monchengladbach (W) |
Werder Bremen (W) |
- |
- |
|
13:00 |
International Club Friendly |
SC Heerenveen |
Metz |
0-1 |
0-0 |
88 |
13:00 |
International Club Friendly |
Katwijk |
FC Utrecht (Youth) |
1-1 |
0-0 |
89 |
13:00 |
International Club Friendly |
VfL Wolfsburg |
Sassuolo |
1-1 |
0-0 |
89 |
13:00 |
International Club Friendly |
SV Wacker Obercastrop |
VfB Hilden |
1-1 |
0-0 |
87 |
13:00 |
International Club Friendly |
KMSK Deinze |
Royal Knokke |
2-1 |
0-0 |
89 |
13:00 |
International Club Friendly |
KVSK Lommel |
FC Eindhoven |
1-1 |
0-0 |
91 |
13:00 |
International Club Friendly |
VFB Homberg |
TSG Sprockhovel |
1-2 |
0-0 |
85 |
13:00 |
Sweden Div 3 Mellersta |
Nordvarmland FF |
Sifhalla |
- |
- |
|
13:00 |
Sweden Div 3 Mellersta |
Gottne IF |
Bergnasets AIK |
- |
- |
|
13:00 |
Russia Women's Cup |
Zenit St Petersburg (W) |
Yenisey Krasnoyarsk (W) |
3-0 |
0-0 |
88 |
13:00 |
Armenia Division 2 |
Andranik |
Ararat-Armenia B |
- |
- |
|
13:00 |
Armenia Division 2 |
Lernayin Artsakh |
Urartu II |
- |
- |
|
13:00 |
Finland Women League 1 |
VIFK Vaasa (W) |
Espoo (W) |
- |
- |
|
13:00 |
Austria Landesliga |
Puch |
SK Adnet |
0-2 |
0-0 |
91 |
13:00 |
Schleswig Holstein Liga |
MTSV Hohenwestedt |
Union Neumunster |
- |
- |
|
13:00 |
Poland III Liga |
Pogon Grodzisk Mazowiecki |
Lechia Tomaszow Mazowiecki |
0-1 |
0-0 |
94 |
13:00 |
Poland III Liga |
Wikielec |
Mlawianka Mlawa |
- |
- |
|
13:00 |
Poland III Liga |
MKS Notec Czarnkow |
Vineta Wolin |
3-4 |
0-0 |
93 |
13:00 |
Poland III Liga |
Siarka Tarnobrzeg |
Sokol Sieniawa |
0-0 |
0-0 |
93 |
13:00 |
Poland III Liga |
LKS Goczalkowice Zdroj |
Odra Bytom Odrzanski |
- |
- |
|
13:00 |
Germany Oberliga NOFV |
SV Atlas Delmenhorst |
VfV Borussia 06 Hildesheim |
- |
- |
|
13:00 |
Germany Oberliga NOFV |
TuS Dietkirchen |
FC 1906 Erlensee |
- |
- |
|
13:00 |
Germany Oberliga NOFV |
FC Hanau 93 |
Hünfelder SV |
- |
- |
|
13:00 |
Germany Oberliga NOFV |
SV Weidenhausen |
Turk Gucu Friedberg |
- |
- |
|
13:00 |
Germany Oberliga NOFV |
Viktoria Griesheim |
FSV Fernwald |
1-1 |
0-0 |
88 |
13:00 |
Belarus Reserve League |
NaF Dayton reserve |
Shakhter Soligorsk Reserves |
1-0 |
0-0 |
50 |
13:00 |
Belarus Reserve League |
Slavia Mozyr Reserve |
FC Minsk Reserves |
1-1 |
0-0 |
67 |
13:00 |
Belarus Reserve League |
Slavia Mozyr Reserve |
FC Minsk Reserves |
1-1 |
0-0 |
67 |
13:00 |
Brazil Campeonato Mineiro U20 |
Santarritense U20 |
Boston City FC Brasil U20 |
0-2 |
0-0 |
93 |
13:00 |
Brazil Campeonato Mineiro U20 |
Uberlandia Youth |
Inter De Minas U20 |
1-1 |
0-0 |
92 |
13:00 |
Lithuania II Lyga |
FKS Ukmerge |
Atomsfera Mazeikiai |
1-1 |
0-0 |
88 |
13:00 |
Lithuania II Lyga |
DFK Dainava Alytus B |
VMFD Zalgiris III |
3-1 |
0-0 |
87 |
13:00 |
Finland Women Premier League |
Ilves Tampere (W) |
Honka Espoo (W) |
0-2 |
0-0 |
93 |
13:00 |
Finland Women Premier League |
TPS Turku (W) |
ONS (W) |
0-1 |
0-0 |
93 |
13:00 |
Norway Division 4 |
Askollen |
Randesund IL |
2-1 |
0-0 |
91 |
13:00 |
Norway Division 4 |
Sprint-Jeloy |
Mandalskameratene |
1-2 |
0-0 |
92 |
13:00 |
Norway Division 4 |
Byasen Toppfot |
Strindheim IL |
0-2 |
0-0 |
87 |
13:00 |
Norway Division 4 |
Orkla |
Steinkjer FK |
- |
- |
|
13:00 |
Norway Division 4 |
Rana FK |
Nardo FK |
- |
- |
|
13:00 |
Norway Division 4 |
Tronder-Lyn |
Kolstad |
- |
- |
|
13:00 |
Norway Division 4 |
Verdal |
Tiller |
- |
- |
|
13:00 |
Norway Division 4 |
Follo |
Nordstrand |
2-2 |
0-0 |
93 |
13:00 |
Norway Division 4 |
Mjolner |
IF Floya |
- |
- |
|
13:00 |
Norway Division 4 |
Skeid Oslo II |
Spike |
- |
- |
|
13:30 |
Germany Regionalliga |
Nurnberg (Youth) |
FC Augsburg II |
1-2 |
0-0 |
93 |
13:30 |
Lebanese Premier League |
Al-Nejmeh |
Al-Safa |
3-0 |
0-0 |
92 |
13:30 |
Wales Challenge League Cup |
Colwyn Bay |
Airbus UK Broughton |
5-0 |
0-0 |
89 |
13:30 |
Wales Challenge League Cup |
Buckley Town |
Denbigh Town |
3-0 |
0-0 |
89 |
13:30 |
Wales Challenge League Cup |
Bangor 1876 |
Gresford |
0-3 |
0-0 |
89 |
13:30 |
Wales Challenge League Cup |
The New Saints |
Connahs Quay Nomads FC |
2-1 |
0-0 |
94 |
13:30 |
Wales Challenge League Cup |
Trefelin |
Ammanford |
2-1 |
0-0 |
95 |
13:30 |
Wales Challenge League Cup |
Taffs Well |
UWIC Inter Cardiff |
0-3 |
0-0 |
88 |
13:30 |
Wales Challenge League Cup |
Barry Town United |
Aberystwyth Town |
1-2 |
0-0 |
94 |
13:30 |
Wales Challenge League Cup |
Swansea City U21 |
Caerau Ely |
3-1 |
0-0 |
90 |
13:30 |
Wales Challenge League Cup |
Swansea City U21 |
Caerau Ely |
3-1 |
0-0 |
90 |
13:30 |
Wales Challenge League Cup |
Haverfordwest County |
Cardiff City U21 |
0-4 |
0-0 |
90 |
13:30 |
International Club Friendly |
Eintracht Frankfurt |
Nottingham Forest |
0-0 |
0-0 |
89 |
13:30 |
International Club Friendly |
Borussia Monchengladbach |
Montpellier |
2-2 |
0-0 |
92 |
13:30 |
International Club Friendly |
Union Berlin |
Atalanta |
4-1 |
0-0 |
87 |
13:30 |
International Club Friendly |
RB Leipzig |
Las Palmas |
3-0 |
0-0 |
86 |
13:30 |
International Club Friendly |
RB Leipzig |
Las Palmas |
3-0 |
0-0 |
86 |
13:30 |
International Club Friendly |
Heidenheimer |
Verona |
3-2 |
0-0 |
87 |
13:30 |
International Club Friendly |
SC Freiburg |
Empoli |
2-0 |
0-0 |
86 |
13:30 |
Armenia Division 2 |
MIKA Ashtarak |
Pyunik B |
- |
- |
|
13:30 |
Germany Oberliga NOFV |
FC Karbach |
FC Bitburg |
- |
- |
|
13:30 |
Germany Oberliga NOFV |
TSV Essingen |
FC Denzlingen |
- |
- |
|
13:30 |
Germany Oberliga NOFV |
ATSV Mutschelbach |
FSV Hollenbach |
0-3 |
0-0 |
88 |
13:30 |
Germany Oberliga NOFV |
SSV Reutlingen 05 |
1 FC Normannia Gmund |
- |
- |
|
13:30 |
Brazil Campeonato Mineiro U20 |
EC Futgol U20 |
Coimbra EC U20 |
0-1 |
0-0 |
92 |
13:30 |
Finland Women Premier League |
Aland United (W) |
PK-35 RY (W) |
- |
- |
|
13:30 |
Turkmenistan Premier League |
Nebitchi |
FC Altyn Asyr |
- |
- |
|
13:30 |
Switzerland Promotion League |
Basuli B team |
Breitenrain |
- |
- |
|
14:00 |
England Championship |
Blackburn Rovers |
West Bromwich(WBA) |
2-1 |
0-0 |
98 |
14:00 |
England Championship |
Bristol City |
Preston North End |
1-1 |
0-0 |
95 |
14:00 |
England Championship |
Middlesbrough |
Millwall |
0-1 |
0-0 |
97 |
14:00 |
England Championship |
Norwich City |
Hull City |
1-1 |
0-0 |
98 |
14:00 |
England Championship |
Plymouth Argyle |
Huddersfield Town |
3-1 |
0-0 |
99 |
14:00 |
England Championship |
Stoke City |
Rotherham United |
3-1 |
0-0 |
98 |
14:00 |
England Championship |
Swansea City |
Birmingham City |
1-1 |
0-0 |
98 |
14:00 |
England Championship |
Watford |
Queens Park Rangers (QPR) |
4-0 |
0-0 |
95 |
14:00 |
Belgian Pro League |
Racing Genk |
KAS Eupen |
0-1 |
0-0 |
94 |
14:00 |
Scottish Premier League |
Dundee |
Motherwell |
1-1 |
0-0 |
92 |
14:00 |
Scottish Premier League |
Livingston |
Aberdeen |
0-0 |
0-0 |
100 |
14:00 |
Scottish Premier League |
Saint Johnstone |
Heart of Midlothian |
0-2 |
0-0 |
95 |
14:00 |
England League 1 |
Barnsley |
Port Vale |
7-0 |
0-0 |
97 |
14:00 |
England League 1 |
Blackpool |
Burton Albion |
2-0 |
0-0 |
97 |
14:00 |
England League 1 |
Bolton Wanderers |
Lincoln City |
3-0 |
0-0 |
98 |
14:00 |
England League 1 |
Cambridge United |
Oxford United |
2-0 |
0-0 |
100 |
14:00 |
England League 1 |
Carlisle United |
Fleetwood Town |
1-1 |
0-0 |
100 |
14:00 |
England League 1 |
Charlton Athletic |
Leyton Orient |
1-0 |
0-0 |
97 |
14:00 |
England League 1 |
Derby County |
Wigan Athletic |
1-2 |
0-0 |
100 |
14:00 |
England League 1 |
Northampton Town |
Stevenage Borough |
0-1 |
0-0 |
95 |
14:00 |
England League 1 |
Portsmouth |
Bristol Rovers |
0-1 |
0-0 |
100 |
14:00 |
England League 1 |
Reading |
Peterborough United |
0-1 |
0-0 |
99 |
14:00 |
England League 1 |
Shrewsbury Town |
Cheltenham Town |
1-0 |
0-0 |
90 |
14:00 |
England League 1 |
Wycombe Wanderers |
Exeter City |
0-3 |
0-0 |
96 |
14:00 |
England League 2 |
Accrington Stanley |
Newport County |
3-0 |
0-0 |
99 |
14:00 |
England League 2 |
Crawley Town |
Bradford City |
1-0 |
0-0 |
99 |
14:00 |
England League 2 |
Crewe Alexandra |
Mansfield Town |
2-2 |
0-0 |
100 |
14:00 |
England League 2 |
Doncaster Rovers |
Harrogate Town |
0-1 |
0-0 |
100 |
14:00 |
England League 2 |
Forest Green Rovers |
Salford City |
0-2 |
0-0 |
98 |
14:00 |
England League 2 |
Grimsby Town |
AFC Wimbledon |
0-0 |
0-0 |
100 |
14:00 |
England League 2 |
Morecambe |
Walsall |
2-1 |
0-0 |
99 |
14:00 |
England League 2 |
Stockport County |
Gillingham |
0-1 |
0-0 |
100 |
14:00 |
England League 2 |
Sutton United |
Notts County |
5-1 |
0-0 |
99 |
14:00 |
England League 2 |
Tranmere Rovers |
Barrow |
1-2 |
0-0 |
99 |
14:00 |
England League 2 |
Wrexham |
Milton Keynes Dons |
3-5 |
0-0 |
98 |
14:00 |
England FA Cup |
Barton |
Grimsby Borough |
0-0 |
0-0 |
92 |
14:00 |
England FA Cup |
Cleethorpes Town |
Loughborough Dynamo |
1-1 |
0-0 |
92 |
14:00 |
England FA Cup |
Quorn |
Carlton Town |
1-1 |
0-0 |
98 |
14:00 |
England Conference |
Aldershot Town |
Oxford City |
5-1 |
0-0 |
96 |
14:00 |
England Conference |
Altrincham |
Dagenham Redbridge |
1-1 |
0-0 |
100 |
14:00 |
England Conference |
Barnet |
Hartlepool United |
3-2 |
0-0 |
100 |
14:00 |
England Conference |
Chesterfield |
Dorking |
4-3 |
0-0 |
100 |
14:00 |
England Conference |
Halifax Town |
Bromley |
2-0 |
0-0 |
96 |
14:00 |
England Conference |
Gateshead |
Boreham Wood |
2-2 |
0-0 |
95 |
14:00 |
England Conference |
Kidderminster Harriers |
Woking |
0-0 |
0-0 |
98 |
14:00 |
England Conference |
Maidenhead United |
AFC Fylde |
2-2 |
0-0 |
100 |
14:00 |
England Conference |
Solihull Moors |
Eastleigh |
1-1 |
0-0 |
100 |
14:00 |
England Conference |
Southend United |
Oldham Athletic |
4-0 |
0-0 |
98 |
14:00 |
England Conference |
Wealdstone FC |
York City |
2-1 |
0-0 |
100 |
14:00 |
England Conference South Division |
Chelmsford City |
Farnborough Town |
1-0 |
0-0 |
96 |
14:00 |
England Conference South Division |
Chippenham Town |
Aveley |
1-0 |
0-0 |
95 |
14:00 |
England Conference South Division |
Dartford |
Bath City |
3-3 |
0-0 |
100 |
14:00 |
England Conference South Division |
Dover Athletic |
Torquay United |
2-2 |
0-0 |
94 |
14:00 |
England Conference South Division |
Eastbourne Borough |
Hampton Richmond Borough |
1-0 |
0-0 |
95 |
14:00 |
England Conference South Division |
Hemel Hempstead Town |
Yeovil Town |
1-0 |
0-0 |
98 |
14:00 |
England Conference South Division |
Maidstone United |
Slough Town |
2-1 |
0-0 |
94 |
14:00 |
England Conference South Division |
St Albans City |
Weymouth |
2-1 |
0-0 |
96 |
14:00 |
England Conference South Division |
Taunton Town |
Braintree Town |
2-1 |
0-0 |
95 |
14:00 |
England Conference South Division |
Truro City |
Welling United |
5-2 |
0-0 |
96 |
14:00 |
England Conference South Division |
Weston Super Mare |
Havant Waterlooville |
1-0 |
0-0 |
94 |
14:00 |
England Conference South Division |
Worthing |
Tonbridge Angels |
1-0 |
0-0 |
96 |
14:00 |
England Conference North Division |
Banbury United |
Spennymoor Town |
0-3 |
0-0 |
94 |
14:00 |
England Conference North Division |
Bishop's Stortford |
Chester FC |
2-0 |
0-0 |
98 |
14:00 |
England Conference North Division |
Blyth Spartans |
Gloucester City |
4-2 |
0-0 |
93 |
14:00 |
England Conference North Division |
Buxton FC |
Boston United |
1-1 |
0-0 |
96 |
14:00 |
England Conference North Division |
Chorley FC |
Brackley Town |
1-1 |
0-0 |
98 |
14:00 |
England Conference North Division |
Darlington |
Curzon Ashton FC |
1-3 |
0-0 |
98 |
14:00 |
England Conference North Division |
Kings Lynn |
Hereford FC |
2-2 |
0-0 |
94 |
14:00 |
England Conference North Division |
Peterborough Sports |
Scarborough |
1-0 |
0-0 |
95 |
14:00 |
England Conference North Division |
Rushall Olympic |
Farsley Celtic |
0-0 |
0-0 |
90 |
14:00 |
England Conference North Division |
Southport FC |
Warrington Town AFC |
0-4 |
0-0 |
92 |
14:00 |
England Conference North Division |
South Shields |
Alfreton Town |
3-1 |
0-0 |
95 |
14:00 |
England Conference North Division |
Tamworth |
Scunthorpe United |
1-2 |
0-0 |
100 |
14:00 |
England Southern Premier League |
Didcot Town |
Hayes Yeading United |
- |
- |
|
14:00 |
England Southern Premier League |
Gosport Borough |
Bracknell Town |
- |
- |
|
14:00 |
England Southern Premier League |
Hanwell Town |
Chesham United |
- |
- |
|
14:00 |
England Southern Premier League |
Harrow Borough |
AFC Totton |
0-0 |
0-0 |
0 |
14:00 |
England Southern Premier League |
Hendon |
Sholing FC |
- |
- |
|
14:00 |
England Southern Premier League |
Hungerford Town |
Plymouth Parkway |
- |
- |
|
14:00 |
England Southern Premier League |
Merthyr Town |
Dorchester Town |
- |
- |
|
14:00 |
England Southern Premier League |
Salisbury FC |
Beaconsfield SYCOB |
- |
- |
|
14:00 |
England Southern Premier League |
Swindon Supermarine |
Poole Town |
- |
- |
|
14:00 |
England Southern Premier League |
Tiverton Town |
Basingstoke Town |
- |
- |
|
14:00 |
England Southern Premier League |
Winchester City |
Walton Hersham |
- |
- |
|
14:00 |
Germany Regionalliga |
SV Schalding Heining |
DJK Vilzing |
- |
- |
|
14:00 |
Scottish Championship |
Dunfermline Athletic |
Airdrie United |
2-1 |
0-0 |
93 |
14:00 |
Scottish Championship |
Inverness |
Queen's Park |
1-2 |
0-0 |
93 |
14:00 |
Scottish Championship |
Greenock Morton |
Ayr United |
3-1 |
0-0 |
93 |
14:00 |
Scottish Championship |
Partick Thistle |
Raith Rovers |
2-2 |
0-0 |
93 |
14:00 |
Scottish Division One |
Falkirk |
Annan Athletic |
3-0 |
0-0 |
91 |
14:00 |
Scottish Division One |
Hamilton Academical |
Cove Rangers |
1-0 |
0-0 |
91 |
14:00 |
Scottish Division One |
Montrose |
Kelty Hearts |
0-0 |
0-0 |
90 |
14:00 |
Scottish Division One |
Queen of South |
Alloa Athletic |
3-4 |
0-0 |
92 |
14:00 |
Scottish Division One |
Stirling Albion |
Edinburgh City |
1-0 |
0-0 |
92 |
14:00 |
Scottish Division Two |
Bonnyrigg Rose |
Dumbarton |
1-1 |
0-0 |
91 |
14:00 |
Scottish Division Two |
East Fife |
Peterhead |
0-3 |
0-0 |
95 |
14:00 |
Scottish Division Two |
Elgin City |
Stranraer |
0-1 |
0-0 |
94 |
14:00 |
Scottish Division Two |
Spartans |
Clyde |
1-1 |
0-0 |
93 |
14:00 |
Scottish Division Two |
Stenhousemuir |
Forfar Athletic |
0-0 |
0-0 |
89 |
14:00 |
Sweden Division 1 |
Vasalunds IF |
Hammarby TFF |
0-1 |
0-0 |
94 |
14:00 |
Sweden Division 1 |
IF Karlstad Fotboll |
IF Sylvia |
4-1 |
0-0 |
92 |
14:00 |
Sweden Division 1 |
IFK Stocksund |
Sollentuna United |
2-3 |
0-0 |
93 |
14:00 |
Sweden Division 1 |
Pitea IF |
Sandvikens IF |
1-5 |
0-0 |
94 |
14:00 |
Sweden Division 1 |
Ariana |
Atvidabergs |
6-0 |
0-0 |
94 |
14:00 |
Sweden Division 1 |
Vanersborgs IF |
Norrby IF |
1-1 |
0-0 |
90 |
14:00 |
Sweden Division 1 |
Lunds BK |
Torns IF |
1-1 |
0-0 |
94 |
14:00 |
Sweden Division 1 |
Lunds BK |
Torns IF |
1-1 |
0-0 |
94 |
14:00 |
Sweden Division 1 |
Lunds BK |
Torns IF |
1-1 |
0-0 |
94 |
14:00 |
Sweden Division 1 |
Oskarshamns AIK |
IK Oddevold |
0-1 |
0-0 |
94 |
14:00 |
Sweden Division 1 |
Oskarshamns AIK |
IK Oddevold |
0-1 |
0-0 |
94 |
14:00 |
Finland - Kakkonen Lohko |
Kiffen Helsinki |
NJS |
0-0 |
0-0 |
90 |
14:00 |
Denmark Superligaen |
FC Copenhagen |
Randers FC |
4-0 |
0-0 |
93 |
14:00 |
Northern Ireland Premier League |
Crusaders |
Carrick Rangers |
0-0 |
0-0 |
91 |
14:00 |
Northern Ireland Premier League |
Glenavon Lurgan |
Glentoran FC |
0-0 |
0-0 |
99 |
14:00 |
Northern Ireland Premier League |
Linfield FC |
Cliftonville |
2-1 |
0-0 |
98 |
14:00 |
Northern Ireland Premier League |
Newry City |
Loughgall FC |
0-3 |
0-0 |
88 |
14:00 |
Russian National Football League |
Tyumen |
FK Leningradets |
3-0 |
0-0 |
91 |
14:00 |
Russian National Football League |
Rodina Moskva II |
Salyut-Energia Belgorod |
1-0 |
0-0 |
66 |
14:00 |
Iceland Premier Division |
IBV Vestmannaeyjar |
Stjarnan Gardabaer |
0-2 |
0-0 |
95 |
14:00 |
Lebanese Premier League |
Trables Sports Club |
Al Bourj |
0-1 |
0-0 |
91 |
14:00 |
Estonia Champions League |
Nomme JK Kalju |
Trans Narva |
0-0 |
0-0 |
89 |
14:00 |
Armenia Premier League |
FK Van Charentsavan |
Shirak |
0-0 |
0-0 |
0 |
14:00 |
Latvia Division 2 |
FK Smiltene BJSS |
JDFS Alberts |
1-4 |
0-0 |
86 |
14:00 |
Russia Division 2 |
Baltika-BFU Kaliningrad |
Dinamo Moscow B |
1-0 |
0-0 |
67 |
14:00 |
International Club Friendly |
Le Havre (W) |
Le Mans (W) |
- |
- |
|
14:00 |
International Club Friendly |
Red Star Waasland |
Willem II |
2-3 |
0-0 |
91 |
14:00 |
International Club Friendly |
Everton |
Sporting CP |
1-0 |
0-0 |
92 |
14:00 |
International Club Friendly |
PEC Zwolle |
Groningen |
0-0 |
0-0 |
88 |
14:00 |
International Club Friendly |
Oostende |
Almere City FC |
2-2 |
0-0 |
91 |
14:00 |
Scottish Highland Football League |
Banks o Dee |
Nairn County |
2-0 |
0-0 |
90 |
14:00 |
Scottish Highland Football League |
Brora Rangers |
Rothes |
- |
- |
|
14:00 |
Scottish Highland Football League |
Buckie Thistle FC |
Turriff United |
- |
- |
|
14:00 |
Scottish Highland Football League |
Formartine United |
Strathspey Thistle |
3-0 |
0-0 |
88 |
14:00 |
Scottish Highland Football League |
Huntly |
Brechin City |
- |
- |
|
14:00 |
Scottish Highland Football League |
Inverurie Loco Works |
fraserburgh |
- |
- |
|
14:00 |
Scottish Highland Football League |
Keith |
Clachnacuddin |
- |
- |
|
14:00 |
Scottish Highland Football League |
Lossiemouth |
Forres Mechanics |
0-2 |
0-0 |
90 |
14:00 |
Scottish Highland Football League |
Wick Academy |
Deveronvale |
- |
- |
|
14:00 |
Sweden Div 3 Mellersta |
IK Franke |
Kvarnsvedens IK |
4-0 |
0-0 |
89 |
14:00 |
Sweden Div 3 Mellersta |
IFK Osterakers Fk |
Hudiksvalls ABK |
0-0 |
0-0 |
90 |
14:00 |
Sweden Div 3 Mellersta |
FC Gute |
Skiljebo SK |
- |
- |
|
14:00 |
Sweden Div 3 Mellersta |
FOC Farsta |
Nykopings BIS |
2-1 |
0-0 |
86 |
14:00 |
Sweden Div 3 Mellersta |
Notvikens IK |
Tegs SK |
0-4 |
0-0 |
87 |
14:00 |
Sweden Div 3 Mellersta |
Nassjo FF |
Vastra Frolunda |
0-0 |
0-0 |
91 |
14:00 |
Northern Ireland IFA Championship |
Annagh United |
Dundela |
5-1 |
0-0 |
88 |
14:00 |
Northern Ireland IFA Championship |
Ards FC |
Newington |
1-3 |
0-0 |
92 |
14:00 |
Northern Ireland IFA Championship |
Ballyclare Comrades |
Bangor FC |
0-0 |
0-0 |
89 |
14:00 |
Northern Ireland IFA Championship |
Dergview FC |
Portadown |
- |
- |
|
14:00 |
Northern Ireland IFA Championship |
HW Welders |
Ballinamallard United |
3-2 |
0-0 |
88 |
14:00 |
Northern Ireland IFA Championship |
Institute FC |
Knockbreda |
2-0 |
0-0 |
91 |
14:00 |
Lithuania - 2.Division |
NFA Kaunas |
Siauliai B |
2-1 |
0-0 |
92 |
14:00 |
Lithuania - 2.Division |
Marijampole City |
Garr and Ava |
0-1 |
0-0 |
26 |
14:00 |
GER D5 |
SSV Jahn Regensburg II |
TSV Kornburg |
0-0 |
0-0 |
0 |
14:00 |
GER D5 |
SV Fortuna Regensburg |
Bayern Hof |
- |
- |
|
14:00 |
Belarus Pershaya Liga |
FK Bumprom |
Zhodino Yuzhnoe |
3-2 |
0-0 |
89 |
14:00 |
Paraguayan Division 2 |
Atyra FC |
Sportivo San Lorenzo |
2-3 |
0-0 |
94 |
14:00 |
Paraguayan Division 2 |
Deportivo Carapegua |
2 de Mayo PJC |
0-0 |
0-0 |
93 |
14:00 |
The lowlands of Scotland League |
Berwick Rangers |
Stirling University |
- |
- |
|
14:00 |
The lowlands of Scotland League |
Cowdenbeath |
Civil Service Strollers FC |
2-1 |
0-0 |
92 |
14:00 |
The lowlands of Scotland League |
Albion Rovers |
Hearts (R) |
1-2 |
0-0 |
88 |
14:00 |
The lowlands of Scotland League |
Celtic B |
Gala Fairydean |
- |
- |
|
14:00 |
The lowlands of Scotland League |
Boness Utd |
Gretna |
- |
- |
|
14:00 |
The lowlands of Scotland League |
East Kilbride |
East Stirlingshire |
2-1 |
0-0 |
90 |
14:00 |
The lowlands of Scotland League |
Cumbernauld Colts |
Tranent Juniors |
1-5 |
0-0 |
90 |
14:00 |
The lowlands of Scotland League |
Broomhill FC |
Edinburgh University FC |
- |
- |
|
14:00 |
The lowlands of Scotland League |
Caledonian Braves |
Linlithgow Rose |
0-1 |
0-0 |
91 |
14:00 |
Uruguay Segunda |
Salus |
Colon CF |
2-1 |
0-0 |
95 |
14:00 |
Poland III Liga |
LKS Lomza |
Unia Skierniewice |
4-1 |
0-0 |
93 |
14:00 |
Poland III Liga |
Cartusia |
Pogon Szczecin II |
- |
- |
|
14:00 |
Poland III Liga |
Gawin Sleza Wroclaw |
Gwarek Tarnowskie Gory |
- |
- |
|
14:00 |
Germany Oberliga NOFV |
SV Halstenbek Rellin |
SV Rugenbergen |
3-0 |
0-0 |
88 |
14:00 |
Germany Oberliga NOFV |
SV Kirchanschoring |
FC Sonthofen |
- |
- |
|
14:00 |
Germany Oberliga NOFV |
FC Einheit Wernigerode |
VfB Auerbach |
0-0 |
0-0 |
0 |
14:00 |
Germany Oberliga NOFV |
Eintracht Celle |
Eilvese |
- |
- |
|
14:00 |
England Southern League Central Division |
AFC Telford United |
Royston Town |
- |
- |
|
14:00 |
England Southern League Central Division |
Berkhamsted Town |
Nuneaton Borough |
- |
- |
|
14:00 |
England Southern League Central Division |
Bromsgrove Sporting FC |
Redditch United |
- |
- |
|
14:00 |
England Southern League Central Division |
Halesowen Town |
Leiston FC |
- |
- |
|
14:00 |
England Southern League Central Division |
Hitchin Town |
Alvechurch |
- |
- |
|
14:00 |
England Southern League Central Division |
Leamington |
Long Eaton Utd |
- |
- |
|
14:00 |
England Southern League Central Division |
Stamford |
Kettering Town |
- |
- |
|
14:00 |
England Southern League Central Division |
St Ives Town |
Mickleover Sports |
- |
- |
|
14:00 |
England Southern League Central Division |
Stourbridge |
Coalville |
- |
- |
|
14:00 |
England Southern League Central Division |
Stratford Town |
Needham Market |
- |
- |
|
14:00 |
England Southern League Central Division |
Sudbury |
Barwell |
- |
- |
|
14:00 |
Switzerland Promotion League |
FC Black Stars Basel |
SV Muttenz |
- |
- |
|
14:00 |
Switzerland Promotion League |
solothurn |
FC Dietikon |
- |
- |
|
14:00 |
Switzerland Promotion League |
FC Emmenbrucke |
Langenthal |
- |
- |
|
14:00 |
Switzerland Promotion League |
YF Juventus Zurich |
USV Eschen Mauren |
2-4 |
0-0 |
92 |
14:00 |
Switzerland Promotion League |
FC Gossau |
Grasshoppers U21 |
- |
- |
|
14:00 |
Switzerland Promotion League |
Kreuzlingen |
Freienbach |
- |
- |
|
14:00 |
Switzerland Promotion League |
FC Balzers |
FC Kosova Zurich |
- |
- |
|
14:00 |
Switzerland Promotion League |
Bavois |
Kriens |
1-1 |
0-0 |
92 |
14:00 |
Switzerland Promotion League |
Bruhl SG |
Young Boys U21 |
- |
- |
|
14:00 |
Switzerland Promotion League |
SC Cham |
Bulle |
2-1 |
0-0 |
89 |
14:00 |
Switzerland Promotion League |
Zurich B team |
Lugano U21 |
0-0 |
0-0 |
90 |
14:00 |
Austrian 3.Liga |
Sc Rothis |
SV Wals-Grunau |
2-3 |
0-0 |
93 |
14:00 |
Austrian 3.Liga |
Mauerwerk |
SV Oberwart |
0-2 |
0-0 |
89 |
14:00 |
Austrian 3.Liga |
Wiener Viktoria |
Ardagger |
3-2 |
0-0 |
95 |
14:15 |
German 3.Liga |
Dynamo Dresden |
Arminia Bielefeld |
3-1 |
0-0 |
94 |
14:30 |
Russia Premier League |
Gazovik Orenburg |
Ural Sverdlovsk Oblast |
0-2 |
0-0 |
95 |
14:30 |
Russia Premier League |
Rubin Kazan |
Spartak Moscow |
1-4 |
0-0 |
93 |
14:30 |
Azerbaijan Premier League |
Sabail |
Standard Sumgayit |
1-4 |
0-0 |
95 |
14:30 |
International Club Friendly |
Newcastle United |
Fiorentina |
2-0 |
0-0 |
89 |
14:30 |
International Club Friendly |
Clermont |
Le Havre |
- |
- |
|
14:30 |
Finland Kolmonen |
VG 62 |
Aland |
2-3 |
0-0 |
92 |
15:00 |
Austrian Bundesliga |
SK Austria Klagenfurt |
Wolfsberger AC |
2-2 |
0-0 |
94 |
15:00 |
Austrian Bundesliga |
Rapid Wien |
Rheindorf Altach |
4-1 |
0-0 |
95 |
15:00 |
Finland - Kakkonen Lohko |
JS Hercules |
KuPS (Youth) |
0-2 |
0-0 |
94 |
15:00 |
Finland - Kakkonen Lohko |
Kuopion Elo |
OTP |
0-1 |
0-0 |
96 |
15:00 |
Norway 2.Liga |
Ullern FC |
Alta |
1-2 |
0-0 |
92 |
15:00 |
Russian National Football League |
FK Forte Taganrog |
Chelyabinsk |
2-2 |
0-0 |
88 |
15:00 |
Poland Division 2 |
OKS Stomil Olsztyn |
Pogon Siedlce |
0-0 |
0-0 |
94 |
15:00 |
Czech Republic 2.Liga |
Slavia Kromeriz |
Vysocina jihlava |
1-1 |
0-0 |
91 |
15:00 |
Czech Republic 2.Liga |
Lisen |
Marila Pribram |
2-0 |
0-0 |
92 |
15:00 |
Czech Republic 2.Liga |
FK MAS Taborsko |
Brno |
2-1 |
0-0 |
93 |
15:00 |
Czech Republic 2.Liga |
FK Graffin Vlasim |
Vyskov |
1-1 |
0-0 |
93 |
15:00 |
Czech Republic Ceska Fotbalova Liga |
Frydlant |
Frydek-Mistek |
- |
- |
|
15:00 |
Czech Republic Ceska Fotbalova Liga |
Uhersky Brod |
Unicov |
0-4 |
0-0 |
90 |
15:00 |
Slovakia 2. Liga |
KFC Komarno |
Spisska Nova Ves |
0-0 |
0-0 |
90 |
15:00 |
Slovakia 2. Liga |
Povazska Bystrica |
OFK Malzenice |
0-0 |
0-0 |
90 |
15:00 |
Slovakia 2. Liga |
Tatran Presov |
Tatran LM |
1-0 |
0-0 |
92 |
15:00 |
Latvian Higher League |
Tukums-2000 |
FK Liepaja |
1-2 |
0-0 |
95 |
15:00 |
Belarusian Premier League |
Slutsksakhar Slutsk |
Energetik-BGU Minsk |
1-1 |
0-0 |
94 |
15:00 |
Lithuania - 1.Division |
FK Riteriai |
Banga Gargzdai |
0-1 |
0-0 |
96 |
15:00 |
Bosnia and Herzegovina Premier League |
FK Velez Mostar |
GOSK Gabela |
0-0 |
0-0 |
96 |
15:00 |
Bosnia and Herzegovina Premier League |
FK Zvijezda 09 |
FK Igman Konjic |
2-4 |
0-0 |
93 |
15:00 |
Moldova Divizia Nationala |
FC Floresti |
CF Sparta Selemet |
2-0 |
0-0 |
88 |
15:00 |
Kazakhstan Premier League |
FC Shakhtyor Karagandy |
FK Atyrau |
2-2 |
0-0 |
95 |
15:00 |
Georgia Primera Division |
Gagra Tbilisi |
Samgurali Tskh |
0-0 |
0-0 |
94 |
15:00 |
International Club Friendly |
E.N.Paralimniou |
Omonia Aradippou |
- |
- |
|
15:00 |
International Club Friendly |
Brentford |
Lille |
0-0 |
0-0 |
89 |
15:00 |
International Club Friendly |
FC Utrecht |
RCD Espanyol |
3-0 |
0-0 |
90 |
15:00 |
International Club Friendly |
VVV Venlo |
Fortuna Sittard |
2-3 |
0-0 |
90 |
15:00 |
International Club Friendly |
AZ Alkmaar |
Bologna |
1-0 |
0-0 |
91 |
15:00 |
Slovakia 3.Liga |
Namestovo |
FTC Filakovo |
1-1 |
0-0 |
91 |
15:00 |
Slovakia 3.Liga |
Partizan Bardejov |
Slavia TU Kosice |
1-1 |
0-0 |
94 |
15:00 |
Slovakia 3.Liga |
Lipany |
Stara Lubovna |
1-3 |
0-0 |
91 |
15:00 |
Slovakia 3.Liga |
Nove Mesto |
Fomat Martin |
- |
- |
|
15:00 |
Slovakia 3.Liga |
OK castkovce |
Slovan Duslo Sala |
1-1 |
0-0 |
92 |
15:00 |
Uzbek League |
Buxoro FK |
Qizilqum Zarafshon |
1-0 |
0-0 |
98 |
15:00 |
Uzbek League |
Pakhtakor |
Neftchi Fargona |
0-1 |
0-0 |
97 |
15:00 |
Uzbek League |
Turon Nukus |
Nasaf Qarshi |
1-0 |
0-0 |
90 |
15:00 |
Russia Women's Cup |
Krasnodar FK (W) |
CSKA Moscow (W) |
0-1 |
0-0 |
77 |
15:00 |
Russia Women's Cup |
Chertanovo Moscow (W) |
Lokomotiv Moscow (W) |
0-6 |
0-0 |
88 |
15:00 |
Belarus Pershaya Liga |
Osipovichy |
Dnepr Mogilev |
2-8 |
0-0 |
90 |
15:00 |
Poland III Liga |
Sieradz |
Swit Nowy Dwor Mazowiecki |
1-2 |
0-0 |
96 |
15:00 |
Poland III Liga |
Chelmianka Chelm |
KSZO Ostrowiec |
- |
- |
|
15:00 |
Poland III Liga |
Flota Swinoujscie |
KS Pogon Nowe Skalmierzyce |
- |
- |
|
15:00 |
Poland III Liga |
Karkonosze Jelenia Gora |
GKS Pniowek Pawlowice Slaskie |
- |
- |
|
15:00 |
Poland III Liga |
Elana Torun |
Stargard Szczecinski |
3-0 |
0-0 |
88 |
15:00 |
Poland III Liga |
Elana Torun |
Stargard Szczecinski |
3-0 |
0-0 |
88 |
15:00 |
Poland III Liga |
GKP Gorzow |
Rakow Czestochowa 2 |
0-4 |
0-0 |
89 |
15:00 |
Poland III Liga |
Avia Swidnik |
Orleta Radzyn Podlaski |
4-0 |
0-0 |
89 |
15:00 |
Poland III Liga |
Wislanie Jaskowice |
Wisloka Debica |
4-0 |
0-0 |
92 |
15:00 |
Poland III Liga |
GKS Belchatow |
Pelikan Lowicz |
1-0 |
0-0 |
94 |
15:00 |
Poland III Liga |
Carina Gubin |
Gornik Polkowice |
- |
- |
|
15:00 |
Poland III Liga |
Star Starachowice |
Podhale Nowy Targ |
1-1 |
0-0 |
95 |
15:00 |
Czech Group D League |
SK Slany |
SK Ujezd Praha 4 |
3-4 |
0-0 |
92 |
15:00 |
Germany Oberliga NOFV |
TSV Nördlingen |
TSV Landsberg |
- |
- |
|
15:00 |
Germany Oberliga NOFV |
Rot-Weiss Walldorf |
Waldgirmes |
5-3 |
0-0 |
93 |
15:00 |
Czech Republic 5. Ligy |
TJ Petrvald |
Pusta Polom |
1-2 |
0-0 |
88 |
15:00 |
Togo League Women |
Athleta FC Togo (W) |
Believer FC (W) |
1-0 |
0-0 |
88 |
15:00 |
Bulgaria B PFG |
FK Chernomorets 1919 Burgas |
Spartak Varna |
0-0 |
0-0 |
96 |
15:00 |
Bulgaria B PFG |
CSKA 1948 Sofia II |
Septemvri Sofia |
2-3 |
0-0 |
94 |
15:00 |
Bulgaria B PFG |
Marek Dupnitza |
Chernomorets Balchik |
1-0 |
0-0 |
92 |
15:00 |
Bulgaria B PFG |
Spartak Pleven |
FC Dobrudzha |
3-0 |
0-0 |
92 |
15:00 |
Bulgaria B PFG |
Spartak Pleven |
FC Dobrudzha |
3-0 |
0-0 |
92 |
15:00 |
Bulgaria B PFG |
Sportist Svoge |
FC Dunav Ruse |
0-1 |
0-0 |
94 |
15:00 |
Bulgaria B PFG |
Sportist Svoge |
FC Dunav Ruse |
0-1 |
0-0 |
94 |
15:00 |
Bulgaria B PFG |
Yantra Gabrovo |
FC Maritsa 1921 |
4-1 |
0-0 |
91 |
15:00 |
Bulgaria B PFG |
Yantra Gabrovo |
FC Maritsa 1921 |
4-1 |
0-0 |
91 |
15:00 |
Czech Republic U19 League |
Banik Ostrava U19 |
Slavia Praha U19 |
2-1 |
0-0 |
91 |
15:00 |
Belarus Womens Premier League |
FK Minsk (W) |
Dinamo-BGUFK Minsk (W) |
1-1 |
0-0 |
67 |
15:00 |
Switzerland Promotion League |
Taverne |
SV Hongg |
1-1 |
0-0 |
93 |
15:00 |
Switzerland Promotion League |
Echallens |
Monthey |
- |
- |
|
15:00 |
Switzerland Promotion League |
FC Naters |
Lausanne SportsU21 |
- |
- |
|
15:00 |
Switzerland Promotion League |
US Terre Sainte |
Vevey Sports |
- |
- |
|
15:00 |
Switzerland Promotion League |
Etoile Carouge |
FC Paradiso |
0-1 |
0-0 |
94 |
15:00 |
Austrian 3.Liga |
SV Austria Salzburg |
SPG Motz/Silz |
4-1 |
0-0 |
88 |
15:00 |
Austrian 3.Liga |
RW Rankweil |
Bischofshofen |
- |
- |
|
15:00 |
Austrian 3.Liga |
SV Ried B |
Deutschlandsberger SC |
- |
- |
|
15:10 |
Argentine Division 2 |
Deportivo Madryn |
Quilmes |
0-0 |
0-0 |
93 |
15:30 |
Poland Ekstraklasa |
Gornik Zabrze |
Piast Gliwice |
0-0 |
0-0 |
96 |
15:30 |
Poland Liga 1 |
Wisla Krakow |
Stal Rzeszow |
0-0 |
0-0 |
98 |
15:30 |
Romania Liga I |
FC Botosani |
Universitatea Craiova |
0-1 |
0-0 |
95 |
15:30 |
South Africa Premier Soccer League |
Royal AM |
AmaZulu |
0-0 |
0-0 |
94 |
15:30 |
South Africa Premier Soccer League |
Royal AM |
AmaZulu |
0-0 |
0-0 |
94 |
15:30 |
International Club Friendly |
Pelister Bitola |
Pobeda Prilep |
- |
- |
|
15:30 |
International Club Friendly |
Varesina Calcio |
Pro Patria |
0-2 |
0-0 |
88 |
15:30 |
Slovenia 2.Liga |
NK Fuzinar |
NK Brinje Grosuplje |
0-0 |
0-0 |
91 |
15:30 |
Slovenia 2.Liga |
Bistrica |
NK Nafta |
1-0 |
0-0 |
93 |
15:30 |
Slovenia 2.Liga |
NK Primorje |
Tolmin |
1-0 |
0-0 |
91 |
15:30 |
Austria Landesliga |
FC Volders |
SK St Johann |
0-0 |
0-0 |
93 |
15:30 |
Switzerland Promotion League |
La Sarraz-Eclepens |
La Chaux-de-Fonds |
- |
- |
|
15:30 |
Austrian 3.Liga |
SV Leobendorf |
Andelsbuch |
3-1 |
0-0 |
94 |
15:45 |
Hungary Borsodi Liga |
Mezokovesd Zsory |
Diosgyor VTK |
2-4 |
0-0 |
96 |
15:59 |
Switzerland Super League |
Stade Ouchy |
Servette |
1-1 |
0-0 |
96 |
15:59 |
Switzerland Super League |
Young Boys |
Winterthur |
5-2 |
0-0 |
95 |
15:59 |
Norwegian Tippeligaen |
Stromsgodset |
Valerenga |
1-3 |
0-0 |
93 |
15:59 |
Poland Division 2 |
Olimpia Elblag |
Olimpia Grudziadz |
1-0 |
0-0 |
94 |
15:59 |
Ukrainian Premier League |
PFC Oleksandria |
Metalist 1925 Kharkiv |
1-0 |
0-0 |
92 |
15:59 |
Czech Republic Gambrinus Liga |
Hradec Kralove |
Dynamo Ceske Budejovice |
5-1 |
0-0 |
59 |
15:59 |
Serbian Superliga |
Habitpharm Javor |
Novi Pazar |
3-1 |
0-0 |
94 |
15:59 |
Czech Republic 2.Liga |
Opava |
Viktoria Zizkov |
3-3 |
0-0 |
93 |
15:59 |
Czech Republic Ceska Fotbalova Liga |
Karlovy Vary Dvory |
Dukla Praha B |
0-1 |
0-0 |
93 |
15:59 |
Slovak Super Liga |
Slovan Bratislava |
Dukla Banska Bystrica |
2-2 |
0-0 |
94 |
15:59 |
Slovak Super Liga |
Trencin |
Michalovce |
2-0 |
0-0 |
91 |
15:59 |
Slovak Super Liga |
Dunajska Streda |
FK Kosice |
5-2 |
0-0 |
92 |
15:59 |
Coppa Italia |
Catanzaro |
Foggia |
1-0 |
0-0 |
94 |
15:59 |
Bulgaria Premier League |
Botev Vratsa |
Ludogorets Razgrad |
0-5 |
0-0 |
90 |
15:59 |
Luxembourg National Division |
FC Schifflange 95 |
CS Petange |
3-3 |
0-0 |
95 |
15:59 |
Faroe Islands Formuladeildin |
Toftir B68 |
IF Fuglafjordur |
3-1 |
0-0 |
92 |
15:59 |
Latvia Division 2 |
Olaine |
Skanstes SK |
1-0 |
0-0 |
74 |
15:59 |
Wales Challenge League Cup |
Newtown AFC |
Guilsfield |
1-1 |
0-0 |
99 |
15:59 |
International Club Friendly |
Barcelona B |
Al Arabi SC |
0-0 |
0-0 |
0 |
15:59 |
International Club Friendly |
Barcelona B |
Al Arabi SC |
0-0 |
0-0 |
0 |
15:59 |
International Club Friendly |
Levante UD (W) |
Glasgow Rangers (W) |
0-1 |
0-0 |
93 |
15:59 |
International Club Friendly |
Levante UD (W) |
Glasgow Rangers (W) |
0-1 |
0-0 |
93 |
15:59 |
International Club Friendly |
Strasbourg |
Werder Bremen |
3-3 |
0-0 |
88 |
15:59 |
International Club Friendly |
Strasbourg |
Werder Bremen |
3-3 |
0-0 |
88 |
15:59 |
International Club Friendly |
MVV Maastricht |
RFC de Liege |
1-3 |
0-0 |
91 |
15:59 |
International Club Friendly |
AFC Bournemouth |
Lorient |
2-0 |
0-0 |
90 |
15:59 |
International Club Friendly |
AFC Bournemouth |
Lorient |
2-0 |
0-0 |
90 |
15:59 |
International Club Friendly |
Zulte-Waregem |
Excelsior SBV |
0-1 |
0-0 |
89 |
15:59 |
International Club Friendly |
FC Koln |
Nantes |
2-0 |
0-0 |
88 |
15:59 |
International Club Friendly |
Stade Brestois |
Cagliari |
- |
- |
|
15:59 |
International Club Friendly |
Luparense FC |
Cittadella |
0-3 |
0-0 |
60 |
15:59 |
International Club Friendly |
Luparense FC |
Cittadella |
0-3 |
0-0 |
60 |
15:59 |
International Club Friendly |
Frosinone |
Cosenza Calcio 1914 |
3-3 |
0-0 |
89 |
15:59 |
International Club Friendly |
Poggibonsi |
Lucchese |
0-5 |
0-0 |
89 |
15:59 |
Israel Ligat Al Toto Cup |
Hapoel Haifa |
Maccabi Bnei Raina |
1-0 |
0-0 |
95 |
15:59 |
Israel Ligat Al Toto Cup |
Hapoel Haifa |
Maccabi Bnei Raina |
1-0 |
0-0 |
95 |
15:59 |
Schleswig Holstein Liga |
Oldenburger SV |
SV Preussen 09 Reinfeld |
- |
- |
|
15:59 |
Poland III Liga |
KS Legionovia Legionowo |
Concordia Elblag |
0-0 |
0-0 |
90 |
15:59 |
Poland III Liga |
Lechia Zielona Gora |
MKS Kluczbork |
0-1 |
0-0 |
95 |
15:59 |
Poland III Liga |
Lechia Zielona Gora |
MKS Kluczbork |
0-1 |
0-0 |
95 |
15:59 |
Germany Oberliga NOFV |
FV Dudenhofen |
Arminia Ludwigshafen |
1-2 |
0-0 |
94 |
15:59 |
Germany Oberliga NOFV |
FV Dudenhofen |
Arminia Ludwigshafen |
1-2 |
0-0 |
94 |
15:59 |
Germany Oberliga NOFV |
Arminia Hannover |
Lupo-Martini Wolfsburg |
0-3 |
0-0 |
90 |
15:59 |
Germany Oberliga NOFV |
Arminia Hannover |
Lupo-Martini Wolfsburg |
0-3 |
0-0 |
90 |
15:59 |
Chile Primera D |
Deportes Union Companias |
Concon National |
2-3 |
0-0 |
94 |
15:59 |
Chile Primera D |
CD Rancagua Sur |
Deportes Quillon |
0-4 |
0-0 |
90 |
15:59 |
Chile Primera D |
CD Rancagua Sur |
Deportes Quillon |
0-4 |
0-0 |
90 |
15:59 |
Chile Primera D |
Comunal Cabrero |
Chimbarongo FC |
1-0 |
0-0 |
94 |
15:59 |
Ecuador Primera Women |
LDU Quito (W) |
Barcelona Guayaquil (W) |
2-1 |
0-0 |
94 |
15:59 |
Ecuador Primera Women |
LDU Quito (W) |
Barcelona Guayaquil (W) |
2-1 |
0-0 |
94 |
15:59 |
Switzerland Promotion League |
Chenois |
Yverdon II |
- |
- |
|
15:59 |
Switzerland Promotion League |
Grand Saconnex |
Meyrin |
- |
- |
|
15:59 |
Switzerland Promotion League |
FC Tuggen |
FC Wettswil Bonstetten |
- |
- |
|
15:59 |
Switzerland Promotion League |
Muri |
FC Schotz |
- |
- |
|
15:59 |
Austrian 3.Liga |
Union Gurten |
Vocklamarkt |
1-2 |
0-0 |
92 |
15:59 |
Peru Campeonato Nacional Women |
Ayacucho W |
CD Universidad San Martin (W) |
3-2 |
0-0 |
94 |
15:59 |
Spain Copa de Catalunya |
UE Tona |
Sabadell |
1-1 |
0-0 |
93 |
16:15 |
Belgian Pro League |
Cercle Brugge |
Charleroi |
2-0 |
0-0 |
96 |
16:15 |
Scottish Premier League |
Kilmarnock |
Glasgow Rangers |
1-0 |
0-0 |
95 |
16:30 |
England Conference |
Rochdale |
Ebbsfleet United |
0-1 |
0-0 |
99 |
16:30 |
Estonia Champions League |
JK Tallinna Kalev |
Tartu JK Maag Tammeka |
1-1 |
0-0 |
94 |
16:30 |
Chile Primera Division |
CD Magallanes |
Union Espanola |
1-0 |
0-0 |
98 |
16:30 |
Chile Primera B |
Union San Felipe |
Santiago Wanderers |
0-1 |
0-0 |
96 |
16:30 |
International Club Friendly |
Cremonese |
Genoa |
0-0 |
0-0 |
89 |
16:30 |
Israel Ligat Al Toto Cup |
Hapoel Tel Aviv |
Hapoel Petah Tikva |
1-1 |
0-0 |
97 |
16:30 |
Bulgaria B PFG |
Litex Lovech |
PFK Montana |
0-1 |
0-0 |
97 |
16:45 |
Croatia 1.Division |
Slaven Koprivnica |
Rudes |
3-2 |
0-0 |
93 |
17:00 |
France Ligue 2 |
Ajaccio |
Rodez Aveyron |
1-1 |
0-0 |
96 |
17:00 |
France Ligue 2 |
Amiens |
Quevilly |
1-0 |
0-0 |
94 |
17:00 |
France Ligue 2 |
Concarneau |
Bastia |
0-0 |
0-0 |
95 |
17:00 |
France Ligue 2 |
Concarneau |
Bastia |
0-0 |
0-0 |
95 |
17:00 |
France Ligue 2 |
USL Dunkerque |
Troyes |
2-2 |
0-0 |
95 |
17:00 |
France Ligue 2 |
USL Dunkerque |
Troyes |
2-2 |
0-0 |
95 |
17:00 |
France Ligue 2 |
Stade Lavallois MFC |
Angers |
1-0 |
0-0 |
94 |
17:00 |
France Ligue 2 |
Paris FC |
Caen |
0-2 |
0-0 |
94 |
17:00 |
France Ligue 2 |
Paris FC |
Caen |
0-2 |
0-0 |
94 |
17:00 |
France Ligue 2 |
Sochaux |
Guingamp |
1-3 |
0-0 |
89 |
17:00 |
France Ligue 2 |
Valenciennes |
AJ Auxerre |
1-4 |
0-0 |
95 |
17:00 |
France Ligue 2 |
Valenciennes |
AJ Auxerre |
1-4 |
0-0 |
95 |
17:00 |
Russia Premier League |
CSKA Moscow |
Lokomotiv Moscow |
4-1 |
0-0 |
90 |
17:00 |
Moldova Divizia Nationala |
CSF Baliti |
Dacia-Buiucani |
3-0 |
0-0 |
89 |
17:00 |
Montenegro Prva Crnogorska Liga |
FK Rudar Pljevlja |
FK Buducnost Podgorica |
0-4 |
0-0 |
90 |
17:00 |
Montenegro Prva Crnogorska Liga |
FK Rudar Pljevlja |
FK Buducnost Podgorica |
0-4 |
0-0 |
90 |
17:00 |
Georgia Primera Division |
Dinamo Batumi |
FC Shukura Kobuleti |
5-0 |
0-0 |
88 |
17:00 |
Georgia Primera Division |
Dinamo Batumi |
FC Shukura Kobuleti |
5-0 |
0-0 |
88 |
17:00 |
Azerbaijan Premier League |
Qarabag |
Zira FK |
0-1 |
0-0 |
96 |
17:00 |
International Club Friendly |
Sestao |
Real Union Irun |
0-1 |
0-0 |
89 |
17:00 |
International Club Friendly |
Sestao |
Real Union Irun |
0-1 |
0-0 |
89 |
17:00 |
International Club Friendly |
Dumiense |
Vieira Sport |
- |
- |
|
17:00 |
International Club Friendly |
Kocaelispor |
Pendikspor |
2-0 |
0-0 |
93 |
17:00 |
International Club Friendly |
Racing de Ferrol |
Real Madrid Castilla |
- |
- |
|
17:00 |
International Club Friendly |
Atromitos Athens |
OFI Crete |
2-2 |
0-0 |
90 |
17:00 |
International Club Friendly |
SD Logrones |
Mirandes |
0-2 |
0-0 |
88 |
17:00 |
International Club Friendly |
Racing Santander |
SD Amorebieta |
1-0 |
0-0 |
89 |
17:00 |
International Club Friendly |
Real Oviedo |
Ponferradina |
1-1 |
0-0 |
91 |
17:00 |
International Club Friendly |
Girona |
Andorra FC |
- |
- |
|
17:00 |
International Club Friendly |
FC Cartagena |
Real Murcia |
3-1 |
0-0 |
90 |
17:00 |
International Club Friendly |
FC Cartagena |
Real Murcia |
3-1 |
0-0 |
90 |
17:00 |
International Club Friendly |
FC Cartagena |
Real Murcia |
3-1 |
0-0 |
90 |
17:00 |
International Club Friendly |
Brea |
Numancia |
1-0 |
0-0 |
91 |
17:00 |
International Club Friendly |
CF Talavera de la Reina |
CD Guijuelo |
0-0 |
0-0 |
89 |
17:00 |
International Club Friendly |
Real Titanico Laviana |
CD Covadonga |
0-3 |
0-0 |
86 |
17:00 |
Argentina Prim C Metropolitana |
Club Atletico Acassuso |
Talleres Rem de Escalada |
0-2 |
0-0 |
95 |
17:00 |
Finland Woman's Cup |
HJK Helsinki (W) |
PK-35 RY (W) |
3-2 |
0-0 |
92 |
17:00 |
Switzerland Promotion League |
Biel Bienne |
FC Luzern U21 |
- |
- |
|
17:00 |
Switzerland Promotion League |
FC Thun U21 |
Rotkreuz |
- |
- |
|
17:00 |
Austrian 3.Liga |
USV RB Weindorf St.Anna |
Allerheiligen |
0-0 |
0-0 |
91 |
17:30 |
Austrian Bundesliga |
Sturm Graz |
LASK Linz |
2-0 |
0-0 |
93 |
17:30 |
Latvia Division 2 |
Beitar |
Riga FC II |
0-0 |
0-0 |
88 |
17:30 |
International Club Friendly |
Teruel |
Valencia CF Mestalla |
1-0 |
0-0 |
91 |
17:30 |
International Club Friendly |
Albacete |
AD Alcorcon |
0-1 |
0-0 |
93 |
17:30 |
Israel Ligat Al Toto Cup |
Hapoel Jerusalem |
Ashdod MS |
2-0 |
0-0 |
92 |
17:30 |
Switzerland Promotion League |
Delemont |
FC St.Gallen U21 |
- |
- |
|
17:30 |
Spain Copa de Catalunya |
Fundacio Esportiva Grama |
UE Olot |
3-2 |
0-0 |
88 |
17:45 |
Brazil Campeonato Carioca Serie A2 |
Olaria |
Goncalense |
1-0 |
0-0 |
90 |
17:45 |
Brazil Campeonato Carioca Serie A2 |
Artsul RJ |
Sampaio Correa (RJ) |
1-0 |
0-0 |
89 |
18:00 |
Austria Erste Division |
SKU Amstetten |
SC Bregenz |
1-2 |
0-0 |
95 |
18:00 |
Poland Ekstraklasa |
Radomiak Radom |
Cracovia Krakow |
0-1 |
0-0 |
98 |
18:00 |
Poland Liga 1 |
Chrobry Glogow |
LKS Nieciecza |
0-5 |
0-0 |
89 |
18:00 |
Serbian Superliga |
FK Zeleznicar Pancevo |
Mladost Lucani |
0-2 |
0-0 |
91 |
18:00 |
South Africa Premier Soccer League |
Stellenbosch FC |
Orlando Pirates |
1-0 |
0-0 |
96 |
18:00 |
Montenegro Prva Crnogorska Liga |
Jezero Plav |
Jedinstvo Bijelo Polje |
1-0 |
0-0 |
93 |
18:00 |
Argentine Division 2 |
Almagro |
San Telmo |
2-0 |
0-0 |
92 |
18:00 |
International Club Friendly |
Dessel Sport |
Lierse |
1-2 |
0-0 |
92 |
18:00 |
International Club Friendly |
Leganes |
Levante |
2-0 |
0-0 |
93 |
18:00 |
International Club Friendly |
Granada CF |
Almeria |
0-1 |
0-0 |
94 |
18:00 |
International Club Friendly |
Gimnastic Tarragona |
Real Zaragoza |
1-0 |
0-0 |
92 |
18:00 |
International Club Friendly |
Atletico Sanluqueno |
CA Antoniano |
3-0 |
0-0 |
88 |
18:00 |
International Club Friendly |
San Fernando CD |
UD Marbella |
1-2 |
0-0 |
91 |
18:00 |
International Club Friendly |
Yeclano Deportivo |
CD Alcoyano |
0-1 |
0-0 |
91 |
18:00 |
International Club Friendly |
Venados FC |
Recreativo Huelva |
2-0 |
0-0 |
92 |
18:00 |
Primera Division de Ecuador |
Universidad Catolica |
Tecnico Universitario |
0-0 |
0-0 |
95 |
18:00 |
BRA SPC |
Primavera |
Oeste |
1-3 |
0-0 |
95 |
18:00 |
Uruguay Segunda |
Alto Peru |
Durazno Capital |
0-4 |
0-0 |
89 |
18:00 |
Uruguay Segunda |
Salto FC |
Parque del Plata |
1-1 |
0-0 |
93 |
18:00 |
Uruguay Segunda |
Central Espanol |
Basanez |
2-2 |
0-0 |
93 |
18:00 |
Uruguay Segunda |
Canadian SC |
Rocha |
1-1 |
0-0 |
95 |
18:00 |
Uruguay Segunda |
Villa Teresa |
Deportivo Italiano |
1-0 |
0-0 |
94 |
18:00 |
Uruguay Segunda |
CSD Huracan Buceo |
Sportivo Huracan FC |
1-0 |
0-0 |
94 |
18:00 |
Uruguay Segunda |
Villa Espanola |
CSyD Cooper |
1-1 |
0-0 |
94 |
18:00 |
Venezuela Segunda Division |
Deportivo Nueva Esparta |
Dynamo Puerto FC |
2-2 |
0-0 |
95 |
18:00 |
Brazil Paulista Serie B |
Jabaquara SP |
Penapolense |
1-1 |
0-0 |
96 |
18:00 |
Brazil Paulista Serie B |
CA Taquaritinga SP |
SKA Brasil |
1-0 |
0-0 |
96 |
18:00 |
Brazil Paulista Serie B |
Uniao Sao Joao |
XV de Jau |
1-1 |
0-0 |
99 |
18:00 |
Brazil Paulista Serie B |
Rio Branco(SP) |
Catanduva FC |
0-1 |
0-0 |
98 |
18:00 |
Brazil Paulista Serie B |
America SP |
Uniao Barbarense |
0-0 |
0-0 |
96 |
18:00 |
Mexico Liga MX Femenil |
Unam Pumas (W) |
Santos Laguna (W) |
1-0 |
0-0 |
95 |
18:00 |
Brazil Campeonato Mineiro U20 |
Betim FC U20 |
AC Tres Coracoes U20 |
2-0 |
0-0 |
95 |
18:00 |
Brazil Catarinense Division 2 |
Nacao |
Caravaggio FC |
1-0 |
0-0 |
97 |
18:00 |
Brazil national youth (U20) Football Championship |
Real SC U20 |
CE Bento Goncalves RS U20 |
0-0 |
0-0 |
91 |
18:00 |
Brazil Serie D |
Tuna Luso |
Maranhao |
0-1 |
0-0 |
100 |
18:00 |
Brazil Serie D |
Tuna Luso |
Maranhao |
0-1 |
0-0 |
100 |
18:00 |
Brazil Serie D |
Hercilio Luz SC |
Ferroviaria SP |
2-2 |
0-0 |
95 |
18:00 |
Brazil Serie D |
Athletic Club MG |
Brasiliense |
0-0 |
0-0 |
97 |
18:00 |
Peru Campeonato Nacional Women |
Alianza Lima W |
Academia Deportiva Cantolao W |
8-0 |
0-0 |
89 |
18:00 |
Spain Copa de Catalunya |
UE Vilassar de Mar |
CF Badalona |
0-0 |
0-0 |
90 |
18:05 |
Serbian Superliga |
Crvena Zvezda |
FK Napredak Krusevac |
3-0 |
0-0 |
92 |
18:15 |
Bulgaria Premier League |
Lokomotiv Sofia |
Pirin Blagoevgrad |
2-0 |
0-0 |
94 |
18:30 |
German Bundesliga 2 |
Schalke 04 |
Kaiserslautern |
3-0 |
0-0 |
92 |
18:30 |
Switzerland Super League |
FC Zurich |
Lugano |
3-0 |
0-0 |
91 |
18:30 |
Romania Liga I |
Universitaea Cluj |
Dinamo Bucuresti |
1-1 |
0-0 |
95 |
18:30 |
Brazil Serie B |
Avai FC |
Criciuma |
1-0 |
0-0 |
96 |
18:30 |
Brazil Serie B |
Avai FC |
Criciuma |
1-0 |
0-0 |
96 |
18:30 |
Montenegro Prva Crnogorska Liga |
FK Mladost DG |
Mornar |
1-1 |
0-1 |
92 |
18:30 |
Argentine Division 2 |
Villa Dalmine |
Gimnasia Jujuy |
2-1 |
0-0 |
95 |
18:30 |
International Club Friendly |
Salernitana |
Augsburg |
2-1 |
0-0 |
91 |
18:30 |
International Club Friendly |
Malaga |
Antequera CF |
2-1 |
0-0 |
91 |
18:30 |
Argentina Prim C Metropolitana |
Argentino de Quilmes |
Deportivo Armenio |
1-1 |
0-0 |
94 |
18:30 |
Argentina Prim C Metropolitana |
CA San Miguel |
Comunicaciones BsAs |
0-0 |
0-0 |
93 |
18:30 |
Argentina Prim C Metropolitana |
Villa San Carlos |
Ituzaingo |
1-1 |
0-0 |
94 |
18:30 |
Argentina group C Tebolidun League Manchester |
Club Lujan |
Berazategui |
1-1 |
0-0 |
95 |
18:30 |
Argentina group C Tebolidun League Manchester |
Excursionistas |
CA Atlas |
3-2 |
0-0 |
94 |
18:30 |
Argentina group C Tebolidun League Manchester |
Excursionistas |
CA Atlas |
3-2 |
0-0 |
94 |
18:30 |
Argentina group C Tebolidun League Manchester |
General Lamadrid |
Puerto Nuevo |
2-0 |
0-0 |
92 |
18:30 |
Argentina group C Tebolidun League Manchester |
General Lamadrid |
Puerto Nuevo |
2-0 |
0-0 |
92 |
18:30 |
Argentina group C Tebolidun League Manchester |
Deportivo Laferrere |
Leandro N Alem |
1-1 |
0-0 |
95 |
18:30 |
Argentina group C Tebolidun League Manchester |
Deportivo Laferrere |
Leandro N Alem |
1-1 |
0-0 |
95 |
18:30 |
Argentina group C Tebolidun League Manchester |
Real Pilar |
Sportivo Italiano |
1-1 |
0-0 |
92 |
18:30 |
Argentina group C Tebolidun League Manchester |
Real Pilar |
Sportivo Italiano |
1-1 |
0-0 |
92 |
18:30 |
Argentina Ding Group Tebolidun League Manchester |
Argentino de Rosario |
Juventud Unida |
1-0 |
0-0 |
94 |
18:30 |
Argentina Ding Group Tebolidun League Manchester |
Mercedes |
Deportivo Paraguayo |
0-2 |
0-0 |
93 |
18:30 |
Argentina Ding Group Tebolidun League Manchester |
Mercedes |
Deportivo Paraguayo |
0-2 |
0-0 |
93 |
18:30 |
Brazil national youth (U20) Football Championship |
Londrina EC (Youth) |
Parana Clube (Youth) |
1-1 |
0-0 |
99 |
18:30 |
Brazil national youth (U20) Football Championship |
Maringa FC U20 |
Atletico Paranaense (Youth) |
2-1 |
0-0 |
98 |
18:30 |
Brazil Serie D |
Ceilandia DF |
Vitoria ES |
3-0 |
0-0 |
95 |
18:45 |
Belgian Pro League |
Oud Heverlee |
Jeunesse Molenbeek |
1-2 |
0-0 |
96 |
19:00 |
Brazil Serie A |
Santos |
Atletico Paranaense |
1-1 |
0-0 |
100 |
19:00 |
Brazil Serie A |
Santos |
Atletico Paranaense |
1-1 |
0-0 |
100 |
19:00 |
Brazil Serie A |
Santos |
Atletico Paranaense |
1-1 |
0-0 |
100 |
19:00 |
Croatia 1.Division |
Dinamo Zagreb |
HNK Gorica |
0-0 |
0-0 |
95 |
19:00 |
Croatia 1.Division |
Dinamo Zagreb |
HNK Gorica |
0-0 |
0-0 |
95 |
19:00 |
Croatia 1.Division |
Dinamo Zagreb |
HNK Gorica |
0-0 |
0-0 |
95 |
19:00 |
Chile Primera Division |
Huachipato |
Coquimbo Unido |
2-2 |
0-0 |
97 |
19:00 |
Bolivia Primera Division |
Nacional Potosi |
Vaca Diez |
6-1 |
0-0 |
92 |
19:00 |
Bolivia Primera Division |
Nacional Potosi |
Vaca Diez |
6-1 |
0-0 |
92 |
19:00 |
Bolivia Primera Division |
Nacional Potosi |
Vaca Diez |
6-1 |
0-0 |
92 |
19:00 |
International Club Friendly |
Valencia |
Aston Villa |
1-2 |
0-0 |
95 |
19:00 |
International Club Friendly |
Valencia |
Aston Villa |
1-2 |
0-0 |
95 |
19:00 |
International Club Friendly |
Valencia |
Aston Villa |
1-2 |
0-0 |
95 |
19:00 |
International Club Friendly |
Tenerife |
Villarreal B |
2-0 |
0-0 |
90 |
19:00 |
International Club Friendly |
Getafe |
Vitesse Arnhem |
3-1 |
0-0 |
85 |
19:00 |
International Club Friendly |
Getafe |
Vitesse Arnhem |
3-1 |
0-0 |
85 |
19:00 |
International Club Friendly |
Getafe |
Vitesse Arnhem |
3-1 |
0-0 |
85 |
19:00 |
International Club Friendly |
Toledo |
CD Torrijos |
0-2 |
0-0 |
92 |
19:00 |
Paraguayan Division 2 |
Deportivo Santani |
3 De Febrero |
1-1 |
0-0 |
92 |
19:00 |
BRA SPC |
Gremio Prudente |
Noroeste |
1-1 |
0-0 |
93 |
19:00 |
Chile Primera D |
Deportes Rengo |
CD Trasandino de Los Andes |
2-2 |
0-0 |
99 |
19:00 |
Chile Primera D |
Linares Unido |
Deportes Limache |
0-1 |
0-0 |
96 |
19:00 |
Chile Primera D |
Melipilla |
San Antonio Unido |
3-1 |
0-0 |
94 |
19:00 |
Chile Primera D |
Melipilla |
San Antonio Unido |
3-1 |
0-0 |
94 |
19:00 |
Chile Primera D |
Melipilla |
San Antonio Unido |
3-1 |
0-0 |
94 |
19:00 |
Paraguay Women League |
Club Guarani (W) |
Tacuary (W) |
6-1 |
0-0 |
90 |
19:00 |
Ecuador Primera Women |
CD Espuce (W) |
Universidad Catolica del Ecuador (W) |
3-1 |
0-0 |
92 |
19:00 |
Argentina Regional League |
CA Colon Junior |
CS Desamparados Reserves |
0-0 |
0-0 |
91 |
19:00 |
Argentina Regional League |
Sportivo Rivadavia San Juan |
CS 9 de Julio San Juan |
2-1 |
0-0 |
94 |
19:00 |
Brasileiro, Serie C |
Amazonas FC |
Aparecidense GO |
0-0 |
0-0 |
98 |
19:00 |
Brasileiro, Serie C |
Amazonas FC |
Aparecidense GO |
0-0 |
0-0 |
98 |
19:00 |
Brasileiro, Serie C |
Amazonas FC |
Aparecidense GO |
0-0 |
0-0 |
98 |
19:00 |
Brasileiro, Serie C |
Pouso Alegre |
Manaus (AM) |
0-1 |
0-0 |
96 |
19:00 |
Brasileiro, Serie C |
Pouso Alegre |
Manaus (AM) |
0-1 |
0-0 |
96 |
19:00 |
Brasileiro, Serie C |
Pouso Alegre |
Manaus (AM) |
0-1 |
0-0 |
96 |
19:00 |
Brazil Serie D |
Portuguesa RJ |
OperArio MT |
4-0 |
0-0 |
91 |
19:05 |
Argentina Prim C Metropolitana |
Colegiales |
Deportivo Merlo |
0-2 |
0-0 |
94 |
19:30 |
Primera Division de Venezuela |
Estudiantes Merida FC |
Caracas FC |
0-2 |
0-0 |
94 |
19:30 |
International Club Friendly |
Crystal Palace |
Lyon |
2-0 |
0-0 |
89 |
19:30 |
Venezuela Segunda Division |
Titanes FC |
Yaracuyanos |
2-1 |
0-0 |
93 |
19:30 |
Chile Primera D |
Deportes Valdivia |
General VelAsquez |
0-0 |
0-0 |
94 |
20:00 |
Brazil Serie B |
CRB AL |
Botafogo SP |
0-0 |
0-0 |
97 |
20:00 |
Brazil Serie B |
Ituano SP |
Guarani SP |
1-1 |
0-0 |
95 |
20:00 |
Liga Nacional de Guatemala |
Coban Imperial |
Malacateco |
1-2 |
0-0 |
93 |
20:00 |
Venezuela Segunda Division |
Trujillanos |
Heroes de Falcon |
- |
- |
|
20:00 |
Brazil Serie D |
Ferroviario CE |
Princesa AM |
2-0 |
0-0 |
95 |
20:15 |
Peru Primera Division |
EM Deportivo Binacional |
Sport Boys |
4-0 |
0-0 |
92 |
20:30 |
Primera Division de Paraguay |
Cerro Porteno |
Sportivo Trinidense |
4-1 |
0-0 |
91 |
20:30 |
Primera Division de Ecuador |
Orense SC |
Delfin SC |
0-0 |
0-0 |
94 |
20:30 |
Colombia Copa Premier |
Llaneros FC |
Leones |
4-3 |
0-0 |
92 |
20:30 |
Colombia Copa Premier |
Orsomarso |
Fortaleza F.C |
0-1 |
0-0 |
94 |
20:30 |
Colombia Copa Premier |
Real Santander |
Patriotas FC |
2-1 |
0-0 |
100 |
20:30 |
Costa Rica 2.Liga |
Santa Ana |
Guadalupe FC |
3-1 |
0-0 |
94 |
21:00 |
Brazil Serie B |
Sport Club do Recife |
Gremio Novorizontin |
1-0 |
0-0 |
98 |
21:00 |
Primera Division de Colombiano-Apertura |
Union Magdalena |
Atletico Junior Barranquilla |
0-0 |
0-0 |
96 |
21:00 |
Costa Rica Primera Division |
AD Guanacasteca |
AD San Carlos |
0-0 |
0-0 |
95 |
21:00 |
Costa Rica Primera Division |
AD Guanacasteca |
AD San Carlos |
0-0 |
0-0 |
95 |
21:00 |
Primera Division de Honduras |
Genesis |
CD Motagua |
0-0 |
0-0 |
97 |
21:00 |
Primera Division de Honduras |
Genesis |
CD Motagua |
0-0 |
0-0 |
97 |
21:00 |
Panama Liga Nacional de Ascenso |
Alianza FC (PAN) |
Sporting San Miguelito |
0-0 |
0-0 |
94 |
21:10 |
Argentine Division 2 |
Chacarita juniors |
Tristan Suarez |
1-1 |
0-0 |
95 |
21:30 |
Brazil Serie A |
Goias |
Fortaleza |
1-0 |
0-0 |
100 |
21:30 |
Brazil Serie A |
Internacional RS |
Corinthians Paulista (SP) |
2-2 |
0-0 |
99 |
21:30 |
Chile Primera Division |
Univ Catolica |
Audax Italiano |
0-2 |
0-0 |
98 |
21:30 |
Bolivia Primera Division |
Independiente Petrolero |
Aurora |
1-1 |
0-0 |
96 |
21:30 |
Chile Primera B |
Cobreloa |
Deportes La Serena |
1-0 |
0-0 |
96 |
22:00 |
Liga Nacional de Guatemala |
Deportivo Mixco |
Antigua GFC |
0-1 |
0-0 |
95 |
22:00 |
BRA SPC |
Marilia Ac |
Comercial-SP |
2-2 |
0-0 |
96 |
22:00 |
BRA SPC |
Esporte Clube Sao Jose SP |
AA Portuguesa Santista |
3-2 |
0-0 |
97 |
22:00 |
Chile Primera D |
Fernandez Vial |
Real Juventud San Joaquin |
0-0 |
0-0 |
96 |
22:00 |
USA Independent League |
Flower City Union |
Maryland Bobcats FC |
1-0 |
0-0 |
91 |
22:00 |
Brasileiro, Serie C |
Remo Belem (PA) |
Volta Redonda |
2-1 |
0-0 |
97 |
22:00 |
Brasileiro, Serie C |
Ypiranga(RS) |
Brusque FC |
2-0 |
0-0 |
96 |
22:00 |
USA MLS Next Pro League |
International Miami B |
Orlando City B |
1-1 |
0-0 |
93 |
22:10 |
Argentina Prim C Metropolitana |
Argentino de Merlo |
Sportivo Dock Sud |
0-0 |
0-0 |
93 |
23:00 |
Primera Division de Paraguay |
Sportivo Luqueno |
resistencia SC |
2-2 |
0-0 |
95 |
23:00 |
Primera Division de Honduras |
Lobos UPNFM |
Real Sociedad Tocoa |
2-0 |
0-0 |
94 |
23:00 |
USL Championship |
Hartford Athletic |
New Mexico United |
2-1 |
0-0 |
98 |
23:00 |
USL Championship |
Indy Eleven |
Memphis 901 |
1-2 |
0-0 |
94 |
23:00 |
USL Championship |
Miami FC |
El Paso Locomotive FC |
3-0 |
0-0 |
94 |
23:00 |
USL Championship |
Pittsburgh Riverhounds |
Tampa Bay Rowdies |
1-0 |
0-0 |
96 |
23:00 |
Primera Division de Ecuador |
CD El Nacional |
Sociedad Deportiva Aucas |
2-2 |
0-0 |
94 |
23:00 |
USA National Premier Soccer League |
Greenville Triumph |
Charlotte Independence |
3-2 |
0-0 |
97 |
23:00 |
USA National Premier Soccer League |
Richmond Kickers |
Forward Madison FC |
1-2 |
0-0 |
97 |
23:00 |
Uruguay Segunda |
Platense FC |
Artigas |
1-0 |
0-0 |
93 |
23:00 |
Mexico Liga MX Femenil |
Club America (W) |
Toluca (W) |
4-1 |
0-0 |
96 |
23:00 |
Canadian Premier League |
Atletico Ottawa |
York United FC |
3-3 |
0-0 |
94 |
23:00 |
USA USL League Two |
Ballard Football Club |
Lionsbridge FC |
- |
- |
|
23:05 |
Mexico Primera Divison A |
Mineros de Zacatecas |
Tlaxcala FC |
5-1 |
0-0 |
92 |
23:10 |
Primera Division de Colombiano-Apertura |
Deportivo Pereira |
Boyaca Chico |
1-1 |
0-0 |
93 |
23:10 |
Argentine Division 2 |
Alvarado Mar del Plata |
Defensores de Belgrano |
0-0 |
0-0 |
94 |
23:15 |
Panama Liga Nacional de Ascenso |
Tauro FC |
Plaza Amador |
2-0 |
0-0 |
95 |
23:30 |
USA National Premier Soccer League |
South Georgia Tormenta FC |
North Carolina |
2-3 |
0-0 |
97 |
23:30 |
NWSL Challenge Cup |
Gotham FC (W) |
North Carolina (W) |
2-0 |
0-0 |
92 |
23:30 |
NWSL Challenge Cup |
San Diego Wave (W) |
Angel City FC (W) |
1-1 |
0-0 |
95 |
23:30 |
USA Independent League |
Chattanooga |
Savannah Clovers |
5-0 |
0-0 |
89 |
02:30 |
Australia Northern NSW Reserves League |
Edgeworth Eagles Reserves |
Adamstown Rosebud Reserves |
0-0 |
0-0 |
89 |
07:00 |
National Premier Leagues Western Australia |
Perth SC |
Olympic Kingsway SC |
0-0 |
0-0 |
92 |
07:00 |
National Premier Leagues Western Australia |
Sorrento F.C. |
Inglewood United |
0-3 |
0-0 |
93 |
07:00 |
National Premier Leagues Western Australia |
Sorrento F.C. |
Inglewood United |
0-3 |
0-0 |
93 |
11:00 |
International Club Friendly |
Banbridge Town |
Carrick Rangers |
- |
- |
|
14:00 |
Russian National Football League |
Avangard |
Sibir-M Novosibirsk |
2-2 |
0-0 |
83 |
18:00 |
Hungary NB Ⅱ |
Szeged Csanad |
Vasas |
4-3 |
0-1 |
94 |
20:00 |
Brazil Serie D |
Bahia de Feira BA |
Potiguar RN |
1-0 |
0-0 |
96 |
08:00 |
International Club Friendly |
FC Cartagena B |
Athletic Torrellano |
0-0 |
0-0 |
90 |
08:00 |
International Club Friendly |
Trastevere Calcio |
AS Ostia Mare |
0-1 |
0-0 |
89 |
08:00 |
International Club Friendly |
Real Valladolid |
AVS Futebol SAD |
3-3 |
0-0 |
90 |
08:30 |
International Club Friendly |
Alessandria |
Chieri |
2-1 |
0-0 |
89 |
09:30 |
International Club Friendly |
Rayo Cantabria |
SD Laredo |
3-1 |
0-0 |
90 |
18:00 |
Brazil Paulista Serie B |
Sweet Sao Kalle Arthur SP U23 |
Vocem SP |
1-0 |
0-0 |
98 |
15:30 |
Serbia Prva Liga |
Jedinstvo UB |
Proleter Novi Sad |
4-0 |
0-0 |
89 |
15:30 |
Serbia Prva Liga |
Semendrija 1924 |
Indjija |
2-0 |
0-0 |
90 |
15:30 |
Serbia Prva Liga |
FK Vrsac |
Kolubara |
1-0 |
0-0 |
93 |
18:00 |
Serbia Prva Liga |
Metalac Gornji Milanovac |
FK Graficar Beograd |
1-3 |
0-0 |
93 |
18:00 |
Serbia Prva Liga |
Sevojno Uzice |
OFK Beograd |
0-2 |
0-0 |
89 |
08:45 |
Cambodia Premier League |
Prey Veng |
Nagaworld FC |
3-5 |
0-0 |
95 |
08:45 |
Cambodia Premier League |
Prey Veng |
Nagaworld FC |
3-5 |
0-0 |
95 |
11:00 |
Cambodia Premier League |
Visakha FC |
Kirivong Sok Sen Chey |
2-0 |
0-0 |
94 |
13:30 |
International Club Friendly |
FSV Mainz 05 |
Burnley |
1-0 |
0-0 |
89 |
08:00 |
Philippines Cup |
Garelli United |
Loyola FC |
1-6 |
0-0 |
92 |
10:30 |
Philippines Cup |
Philippine Army |
Adamson Falcons |
3-1 |
0-0 |
90 |
11:00 |
THA SC |
Buriram United |
Bangkok United FC |
0-2 |
0-0 |
94 |
23:00 |
Nicaragua Apertura league |
UNAN Managua |
Matagalpa FC |
1-2 |
0-0 |
79 |
10:00 |
International Club Friendly |
De Graafschap |
De Treffers |
3-1 |
0-0 |
88 |
10:00 |
International Club Friendly |
De Graafschap |
De Treffers |
3-1 |
0-0 |
88 |
08:15 |
Czech Republic 5. Ligy |
Horni Briza |
Holysov |
4-3 |
0-0 |
92 |
08:15 |
Czech Republic 5. Ligy |
SK Treboradice |
FK Dukla Jizni Mesto |
5-4 |
0-0 |
88 |
10:00 |
International Club Friendly |
HB Koge (W) |
Nordsjaelland (W) |
4-4 |
0-0 |
88 |
10:00 |
International Club Friendly |
HB Koge (W) |
Nordsjaelland (W) |
4-4 |
0-0 |
88 |
15:00 |
UAFA Club Cup |
Al-Sadd |
Al Shorta |
2-4 |
0-0 |
99 |
18:00 |
UAFA Club Cup |
Al Ittihad(KSA) |
Al Hilal |
1-3 |
0-0 |
97 |
23:00 |
International Club Friendly |
Real Betis |
Real Sociedad |
0-1 |
0-0 |
88 |
13:00 |
Zimbabwe Premier |
Black Rhinos |
Cranborne Bullets |
- |
- |
|
13:00 |
Zimbabwe Premier |
Chicken Inn |
Sheasham |
0-1 |
0-0 |
93 |
13:00 |
Zimbabwe Premier |
GreenFuel |
Yadah FC |
- |
- |
|
13:00 |
Zimbabwe Premier |
Ngezi Platinum |
Bulawayo Chiefs |
- |
- |
|
13:00 |
Zimbabwe Premier |
FC Platinum |
Simba Bhora |
- |
- |
|
13:00 |
Zimbabwe Premier |
ZPC Kariba |
Highlanders |
- |
- |
|
15:59 |
Russia Womens Premier League |
FK Ryazan (W) |
Dynamo Moscow (W) |
0-1 |
0-0 |
91 |
22:00 |
North Central America Leagues Cup |
FC Dallas |
Inter Miami CF |
4-4 |
0-0 |
96 |
08:30 |
International Friendly |
Botswana U17 (W) |
Lesotho (W)U17 |
- |
- |
|
10:15 |
International Friendly |
Indonesia U17 |
Kashima AntlersU17 |
- |
- |
|
13:00 |
International Friendly |
Botswana (W) U20 |
Lesotho (W)U20 |
- |
- |
|
17:30 |
Catalonia Cup |
CFJ Mollerussa |
UE Castelldefels |
- |
- |
|
21:00 |
CONCACAF Caribbean Shield |
Junior Stars FC |
Metropolitan FA |
0-3 |
0-0 |
90 |
21:00 |
CONCACAF Caribbean Shield |
South East FC |
Golden Lion |
- |
- |
|
23:45 |
CONCACAF Caribbean Shield |
SLH St Pauls Utd |
CRKSV Jong Holland |
1-2 |
0-0 |
96 |
09:00 |
Poland III Liga |
Mechanik Brzezina |
MKS Piaseczno |
2-3 |
0-0 |
94 |
15:59 |
Northern German state premier league - bayern |
DJK Dilkrath |
Holzheimer SG |
1-3 |
0-0 |
89 |
07:00 |
International Friendly |
Northern Mariana Island U23 |
Guam U23 |
- |
- |
|
10:30 |
International Friendly |
Northern Mariana Island ' U23 (W) |
Guam Island U23 (W) |
- |
- |
|
13:00 |
Hungary - Cup |
Mezocsat |
BKV Elore |
- |
- |
|
14:00 |
Hungary - Cup |
Berkenye SE |
Senyo Carnifex |
- |
- |
|
14:00 |
Hungary - Cup |
Csep-Gol SE |
Toponar SE |
- |
- |
|
14:00 |
Hungary - Cup |
Energia Gyongyos |
Tiszaujvaros |
- |
- |
|
14:30 |
Hungary - Cup |
AlgyoSK |
Fuzesgyarmati SK |
- |
- |
|
14:30 |
Hungary - Cup |
Andrashida SC |
Esztergom |
- |
- |
|
14:30 |
Hungary - Cup |
Apostag |
Makoi FC |
- |
- |
|
14:30 |
Hungary - Cup |
Baja |
Issimo |
- |
- |
|
14:30 |
Hungary - Cup |
Balassagyarmat SE |
Hajdusamsoni |
- |
- |
|
14:30 |
Hungary - Cup |
Balatonfuredi USC |
Rabapatyi KSK |
- |
- |
|
14:30 |
Hungary - Cup |
Baracs |
Nagyatadi FC |
- |
- |
|
14:30 |
Hungary - Cup |
Bataszek SE |
PTE-PEAC |
- |
- |
|
14:30 |
Hungary - Cup |
Biri SE |
Gesztelyi FCE |
- |
- |
|
14:30 |
Hungary - Cup |
Csenger |
Cigand SE |
- |
- |
|
14:30 |
Hungary - Cup |
Dunaharaszti MTK |
Sarretudvari KSE |
- |
- |
|
14:30 |
Hungary - Cup |
Felsopakony KSE |
III.Keruleti TUE |
- |
- |
|
14:30 |
Hungary - Cup |
Felsozsolca |
Tiszafuredi |
- |
- |
|
14:30 |
Hungary - Cup |
Fuzfoi AK |
Lajoskomarom |
- |
- |
|
14:30 |
Hungary - Cup |
Harta SE |
ESMTK Budapest |
- |
- |
|
14:30 |
Hungary - Cup |
Jaszberenyi |
Hatvan |
- |
- |
|
14:30 |
Hungary - Cup |
Jaszfenyszarui |
Godollo |
- |
- |
|
14:30 |
Hungary - Cup |
Kadarkut |
Majosi |
- |
- |
|
14:30 |
Hungary - Cup |
Kaposvar |
Dunaujvaros Palhalma Agrospecial |
- |
- |
|
14:30 |
Hungary - Cup |
Kecel |
Sauer Vohi |
- |
- |
|
14:30 |
Hungary - Cup |
Kecskemeti LC |
Szeol |
- |
- |
|
14:30 |
Hungary - Cup |
Kjsujszallasi |
Hungary Kelen sc |
- |
- |
|
14:30 |
Hungary - Cup |
Ocsard SE |
FC Dunafoldvar |
- |
- |
|
14:30 |
Hungary - Cup |
Labatlani ESE |
Nadorvaros Gyor |
- |
- |
|
14:30 |
Hungary - Cup |
Lorinci VSC |
Bank SE |
- |
- |
|
14:30 |
Hungary - Cup |
Maklar |
Karancslapujto |
- |
- |
|
14:30 |
Hungary - Cup |
Marcali |
Szentlorinc SE |
- |
- |
|
14:30 |
Hungary - Cup |
Monostorpalyi |
DEAC |
- |
- |
|
14:30 |
Hungary - Cup |
Nagybajomi AC |
Siklos |
- |
- |
|
14:30 |
Hungary - Cup |
Nagyecsed RSE |
Hajduszoboszloi |
- |
- |
|
14:30 |
Hungary - Cup |
Papai Perutz |
DG Tat |
- |
- |
|
14:30 |
Hungary - Cup |
Pecsvarad Spartacus |
Murakeresztur |
- |
- |
|
14:30 |
Hungary - Cup |
Sarbogard |
Dombovari |
- |
- |
|
14:30 |
Hungary - Cup |
Szegedi VSE |
Szolnoki MAV FC |
- |
- |
|
14:30 |
Hungary - Cup |
Szepetnek |
RCO Agde |
- |
- |
|
14:30 |
Hungary - Cup |
Tarpa SC |
Balmazujvarosi FC |
- |
- |
|
14:30 |
Hungary - Cup |
Technoroll Teskand KSE |
Csornai SE |
- |
- |
|
14:30 |
Hungary - Cup |
Tiszafoldvar VSE |
Bekescsaba |
- |
- |
|
14:30 |
Hungary - Cup |
Tiszasziget SE |
Korosladany MSK |
- |
- |
|
15:59 |
Hungary - Cup |
Pestszentimrei |
FC Dabas |
- |
- |
|
17:00 |
Hungary - Cup |
Csepel |
Csor FC |
- |
- |
|
17:00 |
Hungary - Cup |
Celldomolk VSE |
Veszprem |
- |
- |
|
08:00 |
International Club Friendly |
CF Pozuelo Alarcon |
CD Illescas |
0-1 |
0-0 |
93 |
08:00 |
International Club Friendly |
Calahorra |
CD Vitoria(SPA) |
0-1 |
0-0 |
89 |
08:30 |
International Club Friendly |
Cadiz B |
Brunos Magpie |
- |
- |
|
09:00 |
International Club Friendly |
SD Gernika |
CD Padura |
1-1 |
0-0 |
90 |
09:30 |
International Club Friendly |
Racing Santander |
Eibar |
0-0 |
0-0 |
89 |
09:30 |
International Club Friendly |
Belenenses |
Estrela da Amadora |
- |
- |
|
09:30 |
International Club Friendly |
Kozakken Boys |
Baronie |
0-1 |
0-0 |
80 |
10:30 |
International Club Friendly |
AZS UJ Krakow (W) |
Banik Ostrava (W) |
- |
- |
|
11:00 |
Estonia Womens Meistri Liiga |
FC Flora Tallinn (W) |
JK Tallinna Kalev (W) |
5-0 |
0-0 |
89 |
12:00 |
International Club Friendly |
Bayern Munchen (W) |
Sparta Praha (W) |
- |
- |
|
12:00 |
International Club Friendly |
Brondby IF (W) |
Boldklubben AF 1893 (W) |
- |
- |
|
12:30 |
International Club Friendly |
ARC |
FC Lisse |
- |
- |
|
13:00 |
International Club Friendly |
Kozakken Boys |
GVV Unitas |
1-2 |
0-0 |
86 |
14:00 |
International Club Friendly |
Biggleswade Town |
Potters Bar Town |
- |
- |
|
14:00 |
International Club Friendly |
Bowers Pitsea |
Welwyn Garden City |
- |
- |
|
14:00 |
International Club Friendly |
Bedford FC |
Watford U21 |
- |
- |
|
14:00 |
International Club Friendly |
Brentwood Town |
Billericay Town |
- |
- |
|
14:00 |
International Club Friendly |
Brighouse Town |
Guiseley |
- |
- |
|
14:00 |
International Club Friendly |
Clitheroe |
Lancaster City |
- |
- |
|
14:00 |
International Club Friendly |
Cray Valley Paper Mills |
Dulwich Hamlet |
- |
- |
|
14:00 |
International Club Friendly |
Dunston UTS |
Workington |
- |
- |
|
14:00 |
International Club Friendly |
Horsham |
Brightlingsea Regent |
- |
- |
|
14:00 |
International Club Friendly |
Mossley |
Hyde F.C. |
- |
- |
|
14:00 |
International Club Friendly |
Ramsgate |
lewes |
- |
- |
|
14:00 |
International Club Friendly |
Runcorn Linnets |
Ashton United |
- |
- |
|
14:30 |
International Club Friendly |
Ankaragucu |
Konyaspor |
1-3 |
0-0 |
89 |
15:00 |
International Club Friendly |
Les Herbiers |
FC Nantes B |
- |
- |
|
15:00 |
International Club Friendly |
Epinal |
Biesheim |
- |
- |
|
15:00 |
International Club Friendly |
Deportivo La Coruna W |
CD Alaves (W) |
2-0 |
0-0 |
89 |
15:50 |
International Club Friendly |
NK Tomislav |
Sloboda Novi Grad |
2-2 |
0-0 |
89 |
15:50 |
International Club Friendly |
NK Tomislav |
Sloboda Novi Grad |
2-2 |
0-0 |
89 |
15:59 |
International Club Friendly |
KS Elbasani |
KF Laci |
- |
- |
|
15:59 |
International Club Friendly |
SudTirol |
Al Duhail |
- |
- |
|
15:59 |
International Club Friendly |
Kasimpasa |
Umraniyespor |
3-0 |
0-0 |
89 |
15:59 |
International Club Friendly |
RC Saint Etienne (W) |
Servette (W) |
- |
- |
|
15:59 |
International Club Friendly |
AC Mestre |
Padova |
- |
- |
|
15:59 |
International Club Friendly |
NK Solin |
NK Dugopolje |
2-1 |
0-0 |
92 |
15:59 |
International Club Friendly |
CD Lugo |
Compostela |
1-1 |
0-0 |
91 |
15:59 |
International Club Friendly |
Athletic Bilbao B |
Alaves B |
- |
- |
|
16:30 |
International Club Friendly |
Burgos Promesas |
CD Naval |
- |
- |
|
17:00 |
International Club Friendly |
Athletic Club Bibao (W) |
Racing de Santander (W) |
5-1 |
0-0 |
88 |
17:00 |
International Club Friendly |
Athletic Club Bibao (W) |
Racing de Santander (W) |
5-1 |
0-0 |
88 |
17:00 |
International Club Friendly |
Patro Eisden |
Gent B |
- |
- |
|
17:00 |
International Club Friendly |
Racing Villalbes |
Pontevedra |
1-1 |
0-0 |
89 |
17:00 |
International Club Friendly |
UD Levante B |
Castellon B |
- |
- |
|
17:00 |
International Club Friendly |
Alaves B |
Real Sociedad B |
- |
- |
|
17:30 |
International Club Friendly |
Real Avila CF |
Fuenlabrada |
2-0 |
0-0 |
88 |
17:30 |
International Club Friendly |
UD Los Barrios |
Algeciras |
0-1 |
0-0 |
90 |
17:30 |
International Club Friendly |
UD Alzira |
Mar Menor |
- |
- |
|
18:00 |
International Club Friendly |
Zamora CF |
Unionistas de Salamanca |
0-5 |
0-0 |
89 |
18:00 |
International Club Friendly |
Real Sociedad B |
Athletic Bilbao B |
- |
- |
|
19:00 |
International Club Friendly |
Xerez Deportivo |
Real Betis B |
0-2 |
0-0 |
90 |
07:30 |
International Club Friendly |
Feyenoord U19 |
Flamengo U19 |
- |
- |
|
09:00 |
International Club Friendly |
MTK Hungaria FC (W) |
Slovacko (W) |
- |
- |
|
09:15 |
International Club Friendly |
Rapid Wien(U19) |
Club Brugge U19 |
- |
- |
|
11:30 |
International Club Friendly |
Red Star FC 93 |
Chamois Niortais |
- |
- |
|
15:00 |
International Club Friendly |
UD Granadilla Tenerife Sur (W) |
Celtic (W) |
2-2 |
0-0 |
91 |
15:15 |
International Club Friendly |
Udinese U19 |
Monaco U19 |
- |
- |
|
15:15 |
International Club Friendly |
Dinamo Zagreb U19 |
Manchester United U19 |
- |
- |
|
13:00 |
Finland Kolmonen |
Peimari United |
Aifk Turku |
0-1 |
0-0 |
92 |
17:00 |
Iraq Cup |
Al Quwa Al Jawiya |
Arbil |
1-0 |
0-0 |
93 |
17:30 |
Brazil Mineiluo group B League |
Itabirito |
Betim FC |
1-1 |
0-0 |
93 |
18:00 |
International Club Friendly |
Cultural Leonesa |
Sporting Gijon |
1-0 |
0-0 |
88 |
18:00 |
Brazil Campeonato Maranhense |
Maranguape CE |
Cariri |
0-2 |
0-0 |
89 |
18:00 |
Brazil national youth (U20) Football Championship |
Coritiba PR (Youth) |
Operario Ferroviario PR Youth |
1-0 |
0-0 |
95 |
18:00 |
Brazil national youth (U20) Football Championship |
Patriotas U20 |
Foz Do Iguacu U20 |
3-0 |
0-0 |
56 |
18:00 |
Brasil Women's Cup |
Aurrera de Vitoria (W) |
AD Comunitaria Astro (W) |
0-0 |
0-0 |
90 |
18:00 |
Brasil Women's Cup |
EC Bahia (W) |
Jacuipense (W) |
5-1 |
0-0 |
93 |
18:30 |
Brazil Campeonato Maranhense |
Centro Oeste |
AE Jataiense |
0-0 |
0-0 |
96 |
18:30 |
Brazil Campeonato Maranhense |
Jaragua EC |
Goiatuba |
0-2 |
0-0 |
96 |
19:00 |
Brazil national youth (U20) Football Championship |
Icasa(CE) Youth |
Uniclinic Atletico Cearense CE Youth |
0-2 |
0-0 |
95 |
20:00 |
Trinidad and Tobago Super League |
San Fernando Giants |
UTT FC |
0-0 |
0-0 |
92 |
21:00 |
Costa Rica 2.Liga |
Antioquia FC |
Jicaral |
1-1 |
0-0 |
94 |
21:00 |
Costa Rica 2.Liga |
Antioquia FC |
Jicaral |
1-1 |
0-0 |
94 |
21:00 |
Brazil national youth (U20) Football Championship |
Criciuma SC (Youth) |
Chapecoense (Youth) |
1-0 |
0-0 |
94 |
15:00 |
International Club Friendly |
VfL Wolfsburg |
Celta Vigo |
0-1 |
0-0 |
91 |
13:00 |
Uzbekistan League Women |
Lokomotiv Tashkent (W) |
Bukhoro (W) |
8-0 |
0-0 |
87 |
13:00 |
Uzbekistan League Women |
Neftchi Fargona (W) |
AGMK (W) |
1-3 |
0-0 |
89 |
15:00 |
Czech Group D League |
TJ Dalnice Sperice |
Sokol Lanzho |
2-5 |
0-0 |
86 |
18:30 |
International Club Friendly |
Ted Contois Feng |
AD Llerenense |
0-1 |
0-0 |
89 |
19:00 |
Colombia Regional League |
Real Santuario |
Universidad de Antioquia |
3-0 |
0-0 |
92 |
19:00 |
Colombia Regional League |
Real Santuario |
Universidad de Antioquia |
3-0 |
0-0 |
92 |
21:00 |
Guatemala Segunda Division |
Deportivo Palencia FC |
FC Villa Nueva |
3-2 |
0-0 |
92 |
22:30 |
Uruguay League Women |
Nacional De Football (W) |
Montevideo Wanderers (W) |
1-0 |
0-0 |
94 |
15:30 |
International Club Friendly |
Al-Jazira(UAE) |
Al-Ettifaq |
0-0 |
0-0 |
89 |
13:00 |
Poland III Liga |
KTS-K Luzino |
Zawisza Bydgoszcz SA |
0-6 |
0-0 |
87 |
06:45 |
Northern NSW U20 League |
Marconi Stallions U20 |
Bulls Academy U20 |
0-0 |
0-0 |
90 |
20:00 |
Peru Cup |
Sportivo Huracan |
Deportivo Colon PDB |
2-0 |
0-0 |
100 |
09:00 |
International Club Friendly |
Renate AC |
Villa dAlme Valbrembana |
0-0 |
0-0 |
90 |
09:00 |
Myanmar League 2 |
Glory Goal FC |
Myanmar Universitet |
0-1 |
0-0 |
93 |
09:30 |
Calcutta Football League |
Dalhousie AC |
Calcutta FC |
1-2 |
0-0 |
97 |
09:30 |
Calcutta Football League |
ATK Mohun Bagan Reserves |
United SC Kolkata |
2-0 |
0-0 |
94 |
09:30 |
Calcutta Football League |
Diamond Harbour FC |
Peerless SC |
1-1 |
0-0 |
95 |
09:30 |
Calcutta Football League |
Kalighat FC |
Southern Samity |
1-0 |
0-0 |
96 |
09:00 |
Myanmar League 2 |
Silver Stars |
Port FC Yangon |
2-1 |
0-0 |
92 |
11:00 |
International Club Friendly |
Nakhon Ratchasima |
Customs Department FC |
4-1 |
0-0 |
90 |
12:00 |
International Club Friendly |
ADO Den Haag |
Genk II |
3-0 |
0-0 |
89 |
15:59 |
Jordan League Women |
6 Yard Etihad (W) |
Al Naser (W) |
1-0 |
0-0 |
92 |
12:00 |
Germany Oberliga NOFV |
TSV Schwaben Augsburg |
SV Heimstetten |
4-1 |
0-0 |
90 |
22:00 |
Dominican Republic Liga |
Cibao FC |
Atlantico FC |
1-1 |
0-0 |
95 |
17:00 |
Poland III Liga |
Hutnik Warsaw |
KS CK Troszyn |
0-0 |
0-0 |
89 |
20:00 |
Peru Campeonato Nacional Women |
Universitario de Deportes (W) |
Deportivo Municipal (W) |
6-0 |
0-0 |
89 |
15:00 |
Latvia 2 LIga |
FK Liepaja II |
FK Kekava |
0-4 |
0-0 |
87 |
00:00 |
Brazil Serie A |
Fluminense RJ |
Palmeiras |
2-1 |
0-0 |
95 |
00:00 |
Brazil Serie A |
Fluminense RJ |
Palmeiras |
2-1 |
0-0 |
95 |
00:00 |
Costa Rica Primera Division |
Santos De Guapiles |
AD Grecia |
2-0 |
0-0 |
94 |
00:00 |
Bolivia Primera Division |
Atletico Palmaflor Vinto |
Oriente Petrolero |
1-2 |
0-0 |
91 |
00:00 |
Chile Primera B |
Rangers Talca |
Barnechea |
1-0 |
0-0 |
98 |
00:00 |
USA National Premier Soccer League |
Omaha |
Knoxville troops |
2-0 |
0-0 |
95 |
00:00 |
USA National Premier Soccer League |
Omaha |
Knoxville troops |
2-0 |
0-0 |
95 |
00:00 |
Costa Rica Primera Division Women |
AD Cofutpa (W) |
CS Herediano (W) |
2-2 |
0-0 |
93 |
00:00 |
NWSL Challenge Cup |
Kansas City NWSL (W) |
Racing Louisville (W) |
3-0 |
0-0 |
93 |
00:00 |
NWSL Challenge Cup |
Kansas City NWSL (W) |
Racing Louisville (W) |
3-0 |
0-0 |
93 |
00:00 |
NWSL Challenge Cup |
Chicago Red Stars (W) |
Houston Dash (W) |
3-0 |
0-0 |
93 |
00:00 |
USA MLS Next Pro League |
Colorado Rapids II |
Vancouver Whitecaps Reserve |
6-2 |
0-0 |
89 |
00:00 |
USA MLS Next Pro League |
MINNESOTA United B |
North Texas SC |
2-1 |
0-0 |
93 |
00:30 |
USA National Premier Soccer League |
Tulsa Athletics |
Apotheos |
1-1 |
0-0 |
95 |
01:00 |
Peru Primera Division |
Alianza Lima |
UTC Cajamarca |
1-0 |
0-0 |
94 |
01:00 |
Peru Primera Division |
Alianza Lima |
UTC Cajamarca |
1-0 |
0-0 |
94 |
01:00 |
Primera Division de Honduras |
CD Olimpia |
Real Espana |
4-0 |
0-0 |
90 |
01:00 |
USA National Premier Soccer League |
Northern Colorado |
Lexington |
3-3 |
0-0 |
87 |
01:00 |
Mexico Liga MX Femenil |
Monterrey (W) |
Atlas (W) |
2-0 |
0-0 |
95 |
01:00 |
Mexico Liga MX Femenil |
Monterrey (W) |
Atlas (W) |
2-0 |
0-0 |
95 |
01:05 |
Mexico Primera Divison A |
Cancun FC |
Correcaminos UAT |
2-1 |
0-0 |
94 |
01:20 |
Primera Division de Colombiano-Apertura |
Dep.Independiente Medellin |
Envigado FC |
1-0 |
0-0 |
96 |
01:30 |
Panama Liga Nacional de Ascenso |
Herrera FC |
San Francisco FC |
0-0 |
0-0 |
93 |
02:00 |
FIFA Women |
Netherland (W) |
South Africa (W) |
2-0 |
0-0 |
95 |
02:00 |
Costa Rica Primera Division |
Municipal Liberia |
Perez Zeledon |
3-0 |
0-0 |
92 |
02:00 |
Liga Nacional de Guatemala |
Xelaju MC |
C.S.D. Comunicaciones |
2-0 |
0-0 |
91 |
02:00 |
International Club Friendly |
Atletico Madrid |
Sevilla |
1-1 |
0-0 |
90 |
02:00 |
USL Championship |
Monterey Bay FC |
Sacramento Republic FC |
0-1 |
0-0 |
95 |
02:00 |
USL Championship |
San Diego loyalty |
Orange County Blues FC |
1-3 |
0-0 |
95 |
02:00 |
USA National Premier Soccer League |
Central Valley Fuego |
Chattanooga Red Wolves |
1-1 |
0-0 |
97 |
02:00 |
Central Premier League |
Western Suburbs |
Waterside Karori |
2-1 |
0-0 |
93 |
02:00 |
Guatemala D2 |
Quiche FC |
Democracia FC |
0-3 |
0-0 |
90 |
02:00 |
Nicaragua Apertura league |
Walter Ferretti |
Managua FC |
1-1 |
0-0 |
92 |
02:00 |
USA Independent League |
LA Force |
Club de Lyon FC |
3-0 |
0-0 |
89 |
02:00 |
Guatemala Segunda Division |
Tigres del Jumay |
CSD Amatitlan |
2-0 |
0-0 |
91 |
02:15 |
Costa Rica Primera Division |
Sporting San Jose |
Alajuelense |
0-0 |
0-0 |
92 |
02:30 |
USL Championship |
Las Vegas Lights |
Rio Grande Valley |
2-1 |
0-0 |
94 |
02:30 |
Australia Capital Territory U23 League |
Gungahlin Utd U23 |
Canberra Olympic U23 |
3-1 |
0-0 |
89 |
03:00 |
NSW Premier League |
Western Sydney Wanderers AM |
Sydney FC (Youth) |
2-1 |
0-0 |
94 |
03:00 |
USL Championship |
Phoenix Rising FC |
San Antonio |
1-2 |
0-0 |
92 |
03:00 |
Fiji National League |
Navua FC |
Tailevu Naitasiri |
0-1 |
0-0 |
90 |
03:00 |
Northern NSW U20 League |
Wollongong Wolves U20 |
Manly United U20 |
0-0 |
0-0 |
89 |
03:00 |
Northern NSW U20 League |
Blacktown City FC U20 |
St George City FA U20 |
1-0 |
0-0 |
88 |
03:05 |
Mexico Primera Divison A |
Cimarrones de Sonora |
CSyD Dorados de Sinaloa |
2-0 |
0-0 |
92 |
03:10 |
Mexico Liga MX Femenil |
Chivas Guadalajara (W) |
Tigres (W) |
2-2 |
0-0 |
94 |
00:00 |
Solomon Islands S League |
Henderson Eels FC |
Marist FC |
0-1 |
0-0 |
93 |
23:00 |
Panama Liga Prom |
Universidad de Panama |
UMECIT Reserves |
1-1 |
0-0 |
92 |
23:25 |
New Zealand South Premier League |
Coastal Spirit |
Nelson Suburbs |
2-3 |
0-0 |
94 |
04:00 |
TAS Premier Championship |
South Hobart Reserves |
New Town Eagles |
2-2 |
0-0 |
91 |
04:00 |
Solomon Islands S League |
Laugu United |
Solomon Warriors FC |
0-5 |
0-0 |
91 |
04:00 |
Australia NPL Queensland U23 |
Gold Coast Knights U23 |
Peninsula Power U23 |
4-1 |
0-0 |
76 |
04:30 |
Australia Northern NSW Premier League |
Lake Macquarie |
Valentine |
1-2 |
0-0 |
93 |
04:30 |
Australia Tasmania Super League Women |
Clarence Zebras (W) |
South Hobart (W) |
0-3 |
0-0 |
91 |
04:45 |
NSW Premier W-League |
Football NSW Institute (W) |
Northern Tigers FC (W) |
1-3 |
0-0 |
92 |
05:00 |
NSW Premier League |
Blacktown City Demons |
St George City FA |
2-2 |
0-0 |
94 |
05:00 |
NSW Premier League |
Blacktown City Demons |
St George City FA |
2-2 |
0-0 |
94 |
05:00 |
NSW Premier League |
Central Coast Mariners (Youth) |
Rockdale City Suns |
1-2 |
0-0 |
94 |
05:00 |
NSW Premier League |
Wollongong Wolves |
Manly United |
3-1 |
0-0 |
93 |
05:00 |
Australia Capital Gatorade Premier League |
Gungahlin United |
Canberra Olympic |
1-3 |
0-0 |
94 |
05:00 |
Australia Capital Gatorade Premier League |
Gungahlin United |
Canberra Olympic |
1-3 |
0-0 |
94 |
05:00 |
Australia Capital Territory Premier League Women |
ANU FC (W) |
Gungahlin United(W) |
0-3 |
0-0 |
92 |
05:00 |
Australia Capital Territory U23 League |
Canberra Croatia FC U23 |
Cooma Tigers U23 |
9-1 |
0-0 |
86 |
05:00 |
Australia Capital Territory U23 League |
Canberra Croatia FC U23 |
Cooma Tigers U23 |
9-1 |
0-0 |
86 |
05:00 |
Australia Queensland Premier League 3 |
Tweed United |
Murwillumbah |
3-1 |
0-0 |
94 |
05:00 |
Australia Queensland Premier League 3 |
Tweed United |
Murwillumbah |
3-1 |
0-0 |
94 |
05:15 |
Australia Queensland State Women's Premier League |
Robina City FC (W) |
Moreton Bay United (W) |
2-1 |
0-0 |
91 |
06:00 |
J-League Division 3 |
Nara Club |
Giravanz Kitakyushu |
0-1 |
0-0 |
95 |
06:00 |
J-League Division 3 |
Nara Club |
Giravanz Kitakyushu |
0-1 |
0-0 |
95 |
06:30 |
NSW Premier W-League |
Bulls Academy (W) |
Manly Utd (W) |
0-0 |
0-0 |
91 |
06:40 |
NSW Premier W-League |
Sydney Olympic FC (W) |
Gladesville Ravens (W) |
0-0 |
0-0 |
92 |
07:00 |
Australian cloth |
North Brisbane |
North Pine United |
0-1 |
0-0 |
95 |
07:00 |
NSW Premier W-League |
Blacktown Spartans(W) |
Illawarra Stingrays (W) |
4-2 |
0-0 |
96 |
07:00 |
NSW Premier W-League |
University of Sydney (W) |
Bankstown City Lions (W) |
1-0 |
0-0 |
93 |
07:00 |
WAUS WD1 |
Balcatta (W) |
Fremantle City FC (W) |
0-1 |
0-0 |
94 |
07:00 |
WAUS WD1 |
Subiaco AFC (W) |
NTC Football West (W) |
0-0 |
0-0 |
90 |
07:00 |
Australia Queensland Premier League 2 |
St George Willawong FC |
Ipswich knights SC |
3-2 |
0-0 |
93 |
08:00 |
Chinese Football Association Yi League |
Taian Tiankuang |
Haimen Codion |
1-1 |
0-0 |
93 |
08:00 |
Chinese Football Association Yi League |
Zibo Qisheng |
Hubei Istar |
0-1 |
0-0 |
95 |
08:00 |
Russia Division 2 |
FK Ural-2 |
Dinamo Barnaul |
2-3 |
0-0 |
93 |
08:00 |
Russia Division 2 |
FK Ural-2 |
Dinamo Barnaul |
2-3 |
0-0 |
93 |
08:00 |
Russia Division 2 |
Dinamo Vladivostok |
Kompozit |
4-2 |
0-0 |
93 |
08:00 |
Australia Queensland State Women's Premier League |
Sunshine Coast Wanderers (W) |
Mitchelton (W) |
3-1 |
0-0 |
95 |
08:00 |
Australia Queensland State Women's Premier League |
Virginia United SC (W) |
Broadbeach United SC (W) |
2-0 |
0-0 |
95 |
08:00 |
Finland Championship U20 |
FC Honka U20 |
PPJ U20 |
2-3 |
0-0 |
93 |
08:00 |
Brunei Super League |
AKSE Bersatu |
IKLS FC |
2-2 |
0-0 |
94 |
08:00 |
Brunei Super League |
Jerudong FC |
Indera FC |
0-8 |
0-0 |
91 |
08:00 |
Brunei Super League |
Bakes FC |
MS ABDB |
0-5 |
0-0 |
94 |
08:00 |
Mongolia Premier League |
SP Falcons |
Bayanzurkh Sporting |
4-1 |
0-0 |
100 |
08:00 |
WAUS WD1 |
Perth SC (W) |
Murdoch University Melville FC (W) |
3-1 |
0-0 |
92 |
08:15 |
Czech Republic 2.Liga |
Sigma Olomouc B |
SK Prostejov |
1-1 |
0-0 |
93 |
08:15 |
Czech Republic Ceska Fotbalova Liga |
Banik Ostrava B |
MFK Karvina B |
2-1 |
0-0 |
93 |
08:15 |
Czech Republic Ceska Fotbalova Liga |
Admira Praha |
Slavia Prague B |
0-0 |
0-0 |
90 |
08:15 |
Czech Republic Ceska Fotbalova Liga |
Hradec Kralove B |
FK Prepere |
2-3 |
0-0 |
92 |
08:15 |
Czech Republic Ceska Fotbalova Liga |
Slovan Liberec II |
Slovan Velvary |
2-4 |
0-0 |
92 |
08:15 |
Czech Republic Ceska Fotbalova Liga |
Mlada Boleslav B |
SK Zapy |
0-1 |
0-0 |
92 |
08:15 |
Czech Republic Ceska Fotbalova Liga |
Chlumec nad Cidlinou |
Teplice B |
2-2 |
0-0 |
95 |
08:15 |
Australia Queensland State Women's Premier League |
Brisbane Olympic (W) |
Capalaba (W) |
3-1 |
0-0 |
92 |
08:30 |
Austria Erste Division |
First Wien 1894 |
Sturm Graz (Youth) |
2-2 |
0-0 |
93 |
08:30 |
Czech Republic 2.Liga |
Sparta Praha B |
Chrudim |
2-0 |
0-0 |
92 |
08:30 |
Czech Republic Ceska Fotbalova Liga |
Viktoria Plzen B |
SK Motorlet Praha |
3-1 |
0-0 |
93 |
08:30 |
Slovakia 2. Liga |
STK Samorin |
MSK Puchov |
2-5 |
0-0 |
91 |
08:30 |
Slovakia 2. Liga |
Slovan Bratislava B |
FC Artmedia Petrzalka |
0-0 |
0-0 |
92 |
08:30 |
Slovakia 2. Liga |
MSK Zilina B |
Humenne |
4-3 |
0-0 |
93 |
08:45 |
Germany Oberliga NOFV |
USC Paloma |
Altona 93 |
1-3 |
0-0 |
93 |
08:45 |
Malaysia Liga M3 |
Perlis United FC |
Imigresen FC |
0-1 |
0-0 |
95 |
08:55 |
NSW Premier W-League |
Apia L Tigers (W) |
Maca Searle (W) |
1-1 |
0-0 |
97 |
09:00 |
J1 League |
Kashima Antlers |
Consadole Sapporo |
3-0 |
0-0 |
95 |
09:00 |
FIFA Women |
Sweden (W) |
USA (W) |
0-0 |
0-0 |
94 |
09:00 |
J2 League |
Tokyo Verdy |
Shimizu S-Pulse |
0-1 |
0-0 |
95 |
09:00 |
J2 League |
Ventforet Kofu |
Zweigen Kanazawa FC |
0-2 |
0-0 |
93 |
09:00 |
J2 League |
V-Varen Nagasaki |
Ban Di Tesi Iwaki |
0-0 |
0-0 |
93 |
09:00 |
J-League Division 3 |
AC Nagano Parceiro |
Grulla Morioka |
0-2 |
0-0 |
94 |
09:00 |
J-League Division 3 |
Fukushima United FC |
Azul Claro Numazu |
2-1 |
0-0 |
95 |
09:00 |
J-League Division 3 |
Osaka FC |
Yokohama SCC |
2-2 |
0-0 |
94 |
09:00 |
Romania - Liga 2 Seria |
Corvinul Hunedoara |
Ceahlaul Piatra Neamt |
2-1 |
0-0 |
94 |
09:00 |
Finland Championship U20 |
Ilves U20 |
GrIFK U20 |
2-1 |
0-0 |
93 |
09:00 |
Poland III Liga |
Termalica BB Nieciecza II |
Unia Oswiecim |
11-1 |
0-0 |
89 |
09:00 |
India Durand Cup |
Delhi FC |
Hyderabad FC |
1-1 |
0-0 |
94 |
09:30 |
J1 League |
Yokohama FC |
Vissel Kobe |
2-0 |
0-0 |
90 |
09:30 |
International Club Friendly |
Wattenscheid 09 |
Ratingen SV |
0-0 |
0-0 |
89 |
09:30 |
Myanmar Professional League |
Chinland |
Hantharwady United |
1-3 |
0-0 |
94 |
09:30 |
Malaysia MFL Cup |
Terengganu B |
Perak II |
0-0 |
0-0 |
95 |
10:00 |
J1 League |
Sagan Tosu |
Avispa Fukuoka |
0-1 |
0-0 |
97 |
10:00 |
J1 League |
Cerezo Osaka |
FC Tokyo |
0-1 |
0-0 |
96 |
10:00 |
J1 League |
Kawasaki Frontale |
Gamba Osaka |
3-4 |
0-0 |
97 |
10:00 |
J1 League |
Urawa Red Diamonds |
Yokohama Marinos |
0-0 |
0-0 |
97 |
10:00 |
J1 League |
Kyoto Sanga |
Kashiwa Reysol |
0-1 |
0-0 |
99 |
10:00 |
K League 1 |
Jeonbuk Hyundai Motors |
Incheon United |
2-0 |
0-0 |
94 |
10:00 |
Nordic Tournament U17 |
Sweden U17 |
Israel U17 |
- |
- |
|
10:00 |
J2 League |
Omiya Ardija |
Blaublitz Akita |
1-0 |
0-0 |
96 |
10:00 |
J2 League |
Tokushima Vortis |
JEF United Ichihara Chiba |
3-3 |
0-0 |
94 |
10:00 |
J2 League |
Jubilo Iwata |
Vegalta Sendai |
4-1 |
0-0 |
95 |
10:00 |
J2 League |
Thespa Kusatsu |
Tochigi SC |
1-0 |
0-0 |
94 |
10:00 |
J2 League |
Roasso Kumamoto |
Mito Hollyhock |
0-0 |
0-0 |
96 |
10:00 |
J2 League |
Renofa Yamaguchi |
Oita Trinita |
2-2 |
0-0 |
94 |
10:00 |
K League 2 |
Seoul E-Land FC |
Gyeongnam FC |
1-2 |
0-0 |
94 |
10:00 |
Latvia Division 2 |
FK Dinamo Riga |
Grobina |
0-6 |
0-0 |
89 |
10:00 |
Russia Division 2 |
Strogino Moscow |
Peresvet Podolsk |
- |
- |
|
10:00 |
Russia Division 2 |
FK Ryazan |
FK Kolomna |
- |
- |
|
10:00 |
Finland Championship U20 |
VJS Vantaa U20 |
VPS Vaasa U20 |
2-1 |
0-0 |
91 |
10:00 |
Germany Oberliga NOFV |
TuS Makkabi Berlin |
FSV Union Furstenwalde |
4-0 |
0-0 |
88 |
10:00 |
Belarus Reserve League |
FC Slutsk Reserves |
Energetik-BGU Minsk Reserves |
1-2 |
0-0 |
93 |
10:00 |
Sri Lanka President Cup |
Colombo FC |
Maligawatte Youth SC |
2-0 |
0-0 |
92 |
10:00 |
Norway Division 4 |
Skjervoy |
Lorenskog |
- |
- |
|
10:30 |
K League 1 |
Jeju United |
Gangwon FC |
0-1 |
0-0 |
92 |
10:30 |
K League 2 |
Gimcheon Sangmu FC |
Seongnam FC |
4-0 |
0-0 |
95 |
11:00 |
England Championship |
Leicester City |
Coventry City |
2-1 |
0-0 |
99 |
11:00 |
England Championship |
Leicester City |
Coventry City |
2-1 |
0-0 |
99 |
11:00 |
England Championship |
Leicester City |
Coventry City |
2-1 |
0-0 |
99 |
11:00 |
England Championship |
Leicester City |
Coventry City |
2-1 |
0-0 |
99 |
11:00 |
Germany Regionalliga |
VSG Altglienicke |
Berliner FC Dynamo |
3-1 |
0-0 |
93 |
11:00 |
Germany Regionalliga |
Berliner AK 07 |
Hertha BSC Berlin Youth |
0-1 |
0-0 |
96 |
11:00 |
Germany Regionalliga |
BSG Chemie Leipzig |
BFC Viktoria 1889 |
1-0 |
0-0 |
93 |
11:00 |
Sweden Division 1 |
Dalkurd FF |
Umea FC |
2-0 |
0-0 |
91 |
11:00 |
Sweden Division 1 |
Dalkurd FF |
Umea FC |
2-0 |
0-0 |
91 |
11:00 |
Sweden Division 1 |
Dalkurd FF |
Umea FC |
2-0 |
0-0 |
91 |
11:00 |
Danish 1st Division |
Naestved |
Sonderjyske |
0-4 |
0-0 |
93 |
11:00 |
Chinese Football Association Jia League |
Nanjing City |
Dongguan Guanlian |
2-1 |
0-0 |
95 |
11:00 |
V.League 1 |
Binh Dinh |
Hong Linh Ha Tinh |
1-1 |
0-0 |
90 |
11:00 |
V.League 1 |
Binh Dinh |
Hong Linh Ha Tinh |
1-1 |
0-0 |
90 |
11:00 |
V.League 1 |
Binh Dinh |
Hong Linh Ha Tinh |
1-1 |
0-0 |
90 |
11:00 |
V.League 1 |
Thanh Hoa |
Viettel FC |
0-1 |
0-0 |
93 |
11:00 |
Chinese Football Association Yi League |
Dalian Zhixing |
Bei Li Gong |
2-0 |
0-0 |
93 |
11:00 |
Russian National Football League |
Irtysh 1946 Omsk |
Rotor Volgograd |
1-0 |
0-0 |
95 |
11:00 |
Russian National Football League |
Irtysh 1946 Omsk |
Rotor Volgograd |
1-0 |
0-0 |
95 |
11:00 |
Russian National Football League |
Irtysh 1946 Omsk |
Rotor Volgograd |
1-0 |
0-0 |
95 |
11:00 |
Russia Division 2 |
FK Znamya Noginsk |
Zenit Penza |
0-0 |
0-0 |
93 |
11:00 |
Russia Division 2 |
Zenit-2 St.Petersburg |
Zvezda Sint Petersburg |
3-2 |
0-0 |
95 |
11:00 |
International Club Friendly |
DJK Teutonia St.Tonis |
Mulheimer FC 97 |
1-1 |
0-0 |
89 |
11:00 |
International Club Friendly |
DJK Teutonia St.Tonis |
Mulheimer FC 97 |
1-1 |
0-0 |
89 |
11:00 |
International Club Friendly |
DJK Teutonia St.Tonis |
Mulheimer FC 97 |
1-1 |
0-0 |
89 |
11:00 |
Sweden Div 3 Mellersta |
Husqvarna |
BK Astrio |
2-0 |
0-0 |
92 |
11:00 |
Sweden Div 3 Mellersta |
FC Rosengard |
Simrishamn |
3-0 |
0-0 |
90 |
11:00 |
Sweden Div 3 Mellersta |
Lidkopings FK |
Vanersborg FK |
1-0 |
0-0 |
92 |
11:00 |
Sweden Div 3 Mellersta |
Viggbyholms |
Jarfalla |
2-3 |
0-0 |
94 |
11:00 |
Sweden Div 3 Mellersta |
Viggbyholms |
Jarfalla |
2-3 |
0-0 |
94 |
11:00 |
Sweden Div 3 Mellersta |
Viggbyholms |
Jarfalla |
2-3 |
0-0 |
94 |
11:00 |
Ukraine Division 2 |
Nyva Ternopil |
Prykarpattya Ivano Frankivsk |
- |
- |
|
11:00 |
Cambodia Premier League |
Phnom Penh FC |
Boeung Ket Angkor |
2-1 |
0-0 |
97 |
11:00 |
Cambodia Premier League |
Tiffy Army FC |
Svay Rieng FC |
0-2 |
0-0 |
94 |
11:00 |
Cambodia Premier League |
ISI Dangkor Senchey FC |
Angkor tiger FC |
1-0 |
0-0 |
96 |
11:00 |
Belarus Reserve League |
Belshina Babruisk Reserve |
Smorgon 2 |
0-0 |
0-0 |
90 |
11:00 |
Mongolia Premier League |
Bavarians FC |
Khoromkhon Club |
2-3 |
0-0 |
92 |
11:30 |
German Bundesliga 2 |
Karlsruher SC |
Hamburger SV |
2-2 |
0-0 |
93 |
11:30 |
German Bundesliga 2 |
Magdeburg |
Eintracht Braunschweig |
2-0 |
0-0 |
94 |
11:30 |
German Bundesliga 2 |
Nurnberg |
Hannover 96 |
2-2 |
0-0 |
100 |
11:30 |
Belgian Pro League |
Anderlecht |
Royal Antwerp |
1-0 |
0-0 |
96 |
11:30 |
German 3.Liga |
SSV Ulm 1846 |
Saarbrucken |
1-1 |
0-0 |
94 |
11:30 |
Germany Regionalliga |
ZFC Meuselwitz |
FC Lokomotive Leipzig |
3-2 |
0-0 |
94 |
11:30 |
Norway 2.Liga |
Stromsgodset B |
Sotra |
1-1 |
0-0 |
94 |
11:30 |
Chinese Football Association Jia League |
Qingdao Youth Island |
Guangxi Pingguo Haliao |
2-0 |
0-0 |
94 |
11:30 |
Chinese Football Association Jia League |
Sichuan Jiuniu |
Guangzhou FC |
1-0 |
0-0 |
92 |
11:30 |
Chinese Football Association Jia League |
Heilongjiang Lava Spring |
Jiangxi Liansheng FC |
0-2 |
0-0 |
94 |
11:30 |
Chinese Football Association Yi League |
Wuhan JiangCheng |
Qingdao Red Lions |
0-2 |
0-0 |
93 |
11:30 |
Ukraine Division 2 |
Podillya Khmelnytskyi |
FK Nyva Buzova |
- |
- |
|
11:30 |
Germany Oberliga NOFV |
SV Tasmania Berlin |
FC Anker Wismar |
3-0 |
0-0 |
90 |
11:30 |
Germany Oberliga NOFV |
TSG Neustrelitz |
RSV Eintracht |
- |
- |
|
12:00 |
Germany Regionalliga |
FC 08 Hombrug |
Vfr Aalen |
1-1 |
0-0 |
92 |
12:00 |
Germany Regionalliga |
Eimsbutteler TV |
St Pauli II |
1-4 |
0-0 |
91 |
12:00 |
Germany Regionalliga |
Eintracht Norderstedt |
SC Spelle-Venhaus |
2-0 |
0-0 |
92 |
12:00 |
Germany Regionalliga |
FC Teutonia 05 |
Hamburger SV (Youth) |
3-0 |
0-0 |
89 |
12:00 |
Sweden Division 1 |
Bodens BK |
Assyriska United IK |
1-1 |
0-0 |
96 |
12:00 |
Denmark Superligaen |
Hvidovre IF |
Aarhus AGF |
0-2 |
0-0 |
97 |
12:00 |
Ukrainian Premier League |
Dnipro-1 |
Polissya Zhytomyr |
2-1 |
0-0 |
91 |
12:00 |
Russia Division 2 |
Dinamo Saint Petersburg |
FC Tver |
0-1 |
0-0 |
90 |
12:00 |
Russia Division 2 |
Khimik Dzerzhinsk |
Torpedo Moskau II |
1-1 |
0-0 |
88 |
12:00 |
Russia Division 2 |
Luki Energiya |
Irkutsk |
- |
- |
|
12:00 |
Russia Division 2 |
Saturn Moscow |
SKA Khabarovsk II |
4-0 |
0-0 |
89 |
12:00 |
International Club Friendly |
Nice |
Fiorentina |
1-2 |
0-0 |
90 |
12:00 |
International Club Friendly |
Siegen Sportfreunde |
Koln Am |
0-6 |
0-0 |
89 |
12:00 |
International Club Friendly |
Eintracht Frankfurt (W) |
Nurnberg (W) |
0-0 |
0-0 |
91 |
12:00 |
Sweden Div 3 Mellersta |
Sandvikens AIK FK |
Kungsangens IF |
5-0 |
0-0 |
89 |
12:00 |
Estonia Teine Liiga |
Laanemaa Haapsalu |
Tartu JK Maag Tammeka B |
2-3 |
0-0 |
93 |
12:00 |
Estonia Teine Liiga |
JK Tallinna Kalev II |
Trans Narva B |
2-1 |
0-0 |
93 |
12:00 |
Estonia Teine Liiga |
Viljandi Tulevik |
Nomme JK Kalju II |
5-1 |
0-0 |
89 |
12:00 |
Bhutan Thimphu League |
Transport United FC |
Druk Lhayul FC |
3-1 |
0-0 |
94 |
12:00 |
Finland Championship U20 |
HJK Helsinki U20 |
KuPS U20 |
4-0 |
0-0 |
91 |
12:00 |
Finland Kolmonen |
LehPa Kontiolahti |
KeuPa |
3-0 |
0-0 |
91 |
12:00 |
Finland Women League 1 |
Ilves II (W) |
Ilott (W) |
1-1 |
0-0 |
91 |
12:00 |
Schleswig Holstein Liga |
SV Todesfelde |
TSV Nordmark Satrup |
- |
- |
|
12:00 |
Schleswig Holstein Liga |
VfR Neumunster |
SV Eichede |
0-0 |
0-0 |
94 |
12:00 |
Czech Group D League |
Admira Praha II |
FK Olympie Brezova |
1-1 |
0-0 |
94 |
12:00 |
Germany Oberliga NOFV |
SC Staaken |
Rostocker FC |
- |
- |
|
12:00 |
Germany Oberliga NOFV |
VfB 1921 Krieschow |
FC Magdeburg II |
1-4 |
0-0 |
90 |
12:00 |
Germany Oberliga NOFV |
TSV Buchholz 08 |
ETSV Hamburg |
- |
- |
|
12:00 |
Germany Oberliga NOFV |
FC Alsterbruder |
FC Türkiye Wilhelmsburg |
- |
- |
|
12:00 |
Germany Oberliga NOFV |
Hertha Zehlendorf |
Lichtenberg 47 |
2-1 |
0-0 |
92 |
12:00 |
Germany Oberliga NOFV |
Tennis Borussia Berlin |
Sparta Lichtenberg |
- |
- |
|
12:00 |
Germany Oberliga NOFV |
Niendorfer TSV |
SC Concordia Hamburg |
- |
- |
|
12:00 |
Germany Oberliga NOFV |
Kaiserslautern (Youth) |
SV Morlautern |
2-0 |
0-0 |
91 |
12:00 |
Germany Oberliga NOFV |
Mahdov FC |
Hertha 06 Charlotten |
4-0 |
0-0 |
90 |
12:00 |
Argentina Youth League |
San Telmo U20 |
Tristan Suarez U20 |
2-0 |
0-0 |
92 |
12:00 |
Belarus Womens Premier League |
Energetik-BGU Minsk (W) |
FC Gomel (W) |
- |
- |
|
12:00 |
Switzerland Promotion League |
Concordia |
Wohlen |
- |
- |
|
12:00 |
Uzbekistan Pro League |
Yangiyer |
FK Do stlik Tashkent |
- |
- |
|
12:00 |
Uzbekistan Pro League |
Jayxun |
Jizak |
- |
- |
|
12:00 |
Uzbekistan Pro League |
Qumqo rg on FC |
Paktako 79 |
- |
- |
|
12:00 |
Uzbekistan Pro League |
Sementchi Kuvasoy |
FC Bunyodkor II Chrichik |
- |
- |
|
12:00 |
Uzbekistan Pro League |
PFK Shahrixonchi |
Lokomotiv BFK |
- |
- |
|
12:15 |
Switzerland Super League |
Lausanne Sports |
Yverdon |
1-2 |
0-0 |
93 |
12:15 |
Switzerland Super League |
Lausanne Sports |
Yverdon |
1-2 |
0-0 |
93 |
12:15 |
Switzerland Super League |
Lausanne Sports |
Yverdon |
1-2 |
0-0 |
93 |
12:15 |
V.League 1 |
Cong An Ha Noi |
Hanoi FC |
2-1 |
0-0 |
94 |
12:15 |
V.League 1 |
Cong An Ha Noi |
Hanoi FC |
2-1 |
0-0 |
94 |
12:15 |
V.League 1 |
Cong An Ha Noi |
Hanoi FC |
2-1 |
0-0 |
94 |
12:15 |
V.League 1 |
Hai Phong |
Nam Dinh FC |
2-0 |
0-0 |
94 |
12:15 |
V.League 1 |
Hai Phong |
Nam Dinh FC |
2-0 |
0-0 |
94 |
12:15 |
V.League 1 |
Hai Phong |
Nam Dinh FC |
2-0 |
0-0 |
94 |
12:15 |
Switzerland Challenge League |
Aarau |
Neuchatel Xamax |
2-3 |
0-0 |
93 |
12:15 |
Switzerland Challenge League |
Vaduz |
Stade Nyonnais |
2-1 |
0-0 |
95 |
12:15 |
Switzerland Challenge League |
Vaduz |
Stade Nyonnais |
2-1 |
0-0 |
95 |
12:15 |
Switzerland Challenge League |
Vaduz |
Stade Nyonnais |
2-1 |
0-0 |
95 |
12:30 |
Ukraine Division 2 |
Ahrobiznes TSK Romny |
Metalist Kharkiv |
- |
- |
|
12:30 |
Switzerland Promotion League |
FC Winterthur U21 |
FC Linth 04 |
- |
- |
|
12:30 |
Switzerland Promotion League |
FC Munsingen |
FC Courtetelle |
- |
- |
|
13:00 |
Swedish Allsvenskan |
Elfsborg |
IK Sirius FK |
1-0 |
0-0 |
96 |
13:00 |
Swedish Allsvenskan |
Elfsborg |
IK Sirius FK |
1-0 |
0-0 |
96 |
13:00 |
Swedish Allsvenskan |
Elfsborg |
IK Sirius FK |
1-0 |
0-0 |
96 |
13:00 |
Swedish Allsvenskan |
Kalmar |
AIK Solna |
1-1 |
0-0 |
97 |
13:00 |
Swedish Allsvenskan |
Kalmar |
AIK Solna |
1-1 |
0-0 |
97 |
13:00 |
Swedish Allsvenskan |
Kalmar |
AIK Solna |
1-1 |
0-0 |
97 |
13:00 |
Germany Regionalliga |
Oldenburg |
FC Kilia Kiel |
4-0 |
0-0 |
90 |
13:00 |
Sweden Superettan |
Skovde AIK |
Vasteras SK FK |
0-2 |
0-0 |
97 |
13:00 |
Sweden Superettan |
Skovde AIK |
Vasteras SK FK |
0-2 |
0-0 |
97 |
13:00 |
Sweden Superettan |
Skovde AIK |
Vasteras SK FK |
0-2 |
0-0 |
97 |
13:00 |
Finland - Kakkonen Lohko |
Narpes Kraft |
TP47 Tornio |
2-2 |
0-0 |
94 |
13:00 |
Norway Adeccoligaen |
KFUM Oslo |
Asane Fotball |
2-1 |
0-0 |
95 |
13:00 |
Norway Adeccoligaen |
KFUM Oslo |
Asane Fotball |
2-1 |
0-0 |
95 |
13:00 |
Norway Adeccoligaen |
KFUM Oslo |
Asane Fotball |
2-1 |
0-0 |
95 |
13:00 |
Norway Adeccoligaen |
Bryne |
Ranheim IL |
1-0 |
0-0 |
93 |
13:00 |
Norway Adeccoligaen |
Sandnes Ulf |
Sogndal |
1-2 |
0-0 |
94 |
13:00 |
Norway Adeccoligaen |
Sandnes Ulf |
Sogndal |
1-2 |
0-0 |
94 |
13:00 |
Norway Adeccoligaen |
Sandnes Ulf |
Sogndal |
1-2 |
0-0 |
94 |
13:00 |
Norway Adeccoligaen |
Kongsvinger |
Raufoss |
1-3 |
0-0 |
92 |
13:00 |
Danish 1st Division |
Aalborg |
Fredericia |
4-0 |
0-0 |
96 |
13:00 |
Danish 1st Division |
Aalborg |
Fredericia |
4-0 |
0-0 |
96 |
13:00 |
Danish 1st Division |
Aalborg |
Fredericia |
4-0 |
0-0 |
96 |
13:00 |
Russian National Football League |
Akron Togliatti |
Alania Vladikavkaz |
1-0 |
0-0 |
86 |
13:00 |
Poland Liga 1 |
Motor Lublin |
GKS Katowice |
1-1 |
0-0 |
97 |
13:00 |
Czech Republic Gambrinus Liga |
Teplice |
Baumit Jablonec |
0-0 |
0-0 |
94 |
13:00 |
Czech Republic Gambrinus Liga |
Teplice |
Baumit Jablonec |
0-0 |
0-0 |
94 |
13:00 |
Czech Republic Gambrinus Liga |
Teplice |
Baumit Jablonec |
0-0 |
0-0 |
94 |
13:00 |
Czech Republic Gambrinus Liga |
FC Viktoria Plzen |
Banik Ostrava |
3-1 |
0-0 |
93 |
13:00 |
Czech Republic Gambrinus Liga |
FC Viktoria Plzen |
Banik Ostrava |
3-1 |
0-0 |
93 |
13:00 |
Czech Republic Gambrinus Liga |
FC Viktoria Plzen |
Banik Ostrava |
3-1 |
0-0 |
93 |
13:00 |
Czech Republic Gambrinus Liga |
Slovan Liberec |
Bohemians 1905 |
0-1 |
0-0 |
91 |
13:00 |
Czech Republic Gambrinus Liga |
Slovan Liberec |
Bohemians 1905 |
0-1 |
0-0 |
91 |
13:00 |
Czech Republic Gambrinus Liga |
Slovan Liberec |
Bohemians 1905 |
0-1 |
0-0 |
91 |
13:00 |
Latvian Higher League |
FK Auda Riga |
Jelgava |
3-0 |
0-0 |
91 |
13:00 |
Belarusian Premier League |
FK Isloch Minsk |
Dinamo Minsk |
1-3 |
0-0 |
93 |
13:00 |
South Africa Premier Soccer League |
Kaizer Chiefs |
Chippa United |
0-0 |
0-0 |
92 |
13:00 |
South Africa Premier Soccer League |
TS Galaxy |
Cape Town Spurs |
1-0 |
0-0 |
93 |
13:00 |
Kazakhstan Premier League |
Tobol Kostanai |
Kaisar Kyzylorda |
0-2 |
0-0 |
95 |
13:00 |
Kazakhstan Premier League |
Tobol Kostanai |
Kaisar Kyzylorda |
0-2 |
0-0 |
95 |
13:00 |
Azerbaijan Premier League |
FK Kapaz Ganca |
FC Neftci Baku |
1-0 |
0-0 |
97 |
13:00 |
Russia Division 2 |
FK Orenburg-2 |
FK Khimik-Avgust |
0-0 |
0-0 |
85 |
13:00 |
Russia Division 2 |
Dynamo Vologda |
Elektron VN |
1-0 |
0-0 |
77 |
13:00 |
Russia Division 2 |
Dynamo Kirov |
Rodina Moskva III |
2-0 |
0-0 |
90 |
13:00 |
Russia Division 2 |
Torpedo Vladimir |
FK Yenisey-2 Krasnoyarsk |
1-1 |
0-0 |
95 |
13:00 |
Russia Division 2 |
FK Kaluga |
Kvant Obninsk |
7-0 |
0-0 |
90 |
13:00 |
International Club Friendly |
Rupel Boom |
KSK Heist |
0-1 |
0-0 |
45 |
13:00 |
International Club Friendly |
Tottenham Hotspur |
FC Shakhtar Donetsk |
4-1 |
0-0 |
78 |
13:00 |
International Club Friendly |
Tottenham Hotspur |
FC Shakhtar Donetsk |
4-1 |
0-0 |
78 |
13:00 |
International Club Friendly |
Tottenham Hotspur |
FC Shakhtar Donetsk |
4-1 |
0-0 |
78 |
13:00 |
Sweden Div 3 Mellersta |
Kiruna FF |
IFK Lulea |
- |
- |
|
13:00 |
Ukraine Division 2 |
FC Victoria Mykolaivka |
Metalurh Zaporizhya |
- |
- |
|
13:00 |
GER D5 |
DJK Ammerthal |
FC Coburg |
- |
- |
|
13:00 |
GER D5 |
TSV Neudrossenfeld |
ASV Neumarkt |
- |
- |
|
13:00 |
Belarus Pershaya Liga |
Volna Pinsk |
FK Vitebsk |
0-4 |
0-0 |
88 |
13:00 |
Armenia Division 2 |
FC Syunik |
Alashkert B Martuni |
- |
- |
|
13:00 |
Armenia Division 2 |
Nikarm |
FC Noah B |
- |
- |
|
13:00 |
Zimbabwe Premier |
Dynamos FC |
Hwange Colliery |
0-0 |
0-0 |
92 |
13:00 |
Zimbabwe Premier |
Manica Diamond |
Capps linked |
- |
- |
|
13:00 |
Zimbabwe Premier |
Herentals FC |
Triangle FC |
- |
- |
|
13:00 |
Northern German state premier league - bayern |
SC Velbert |
SV 09/35 Wermelskirchen |
2-0 |
0-0 |
92 |
13:00 |
Finland Kolmonen |
PKKU II |
HyPS Hyvinkaa |
2-0 |
0-0 |
93 |
13:00 |
Brazil Paulista Serie B |
Joseense |
Nacional SP |
0-1 |
0-0 |
96 |
13:00 |
Brazil Paulista Serie B |
Joseense |
Nacional SP |
0-1 |
0-0 |
96 |
13:00 |
Brazil Paulista Serie B |
Joseense |
Nacional SP |
0-1 |
0-0 |
96 |
13:00 |
Brazil Paulista Serie B |
Francana |
Independente SP |
2-0 |
0-0 |
96 |
13:00 |
Germany Oberliga NOFV |
Türkspor Augsburg |
TSV Kottern |
0-4 |
0-0 |
87 |
13:00 |
Germany Oberliga NOFV |
Germania Egestorf |
TuS Bersenbruck |
1-3 |
0-0 |
94 |
13:00 |
Germany Oberliga NOFV |
SSV Vorsfelde |
Rotenburger SV |
- |
- |
|
13:00 |
Germany Oberliga NOFV |
TSV Sasel |
TuRa Harksheide |
3-1 |
0-0 |
92 |
13:00 |
Germany Oberliga NOFV |
FC Union Tornesch |
Tus Dassendorf |
- |
- |
|
13:00 |
Germany Landespokal |
Hombrucher SV U17 |
Turkspor Dortmund |
0-2 |
0-0 |
88 |
13:00 |
Germany Landespokal |
SpVgg Erkenschwick |
SG Bockum Hovel |
3-1 |
0-0 |
91 |
13:00 |
Brazil national youth (U20) Football Championship |
Capital CF U20 |
Canaa EC U20 |
1-1 |
0-0 |
98 |
13:00 |
Brazil Campeonato Paulista Youth |
Portuguesa (Youth) |
Botafogo-SP (Youth) |
0-0 |
0-0 |
95 |
13:00 |
Norway Division 4 |
Vindbjart |
Mjondalen IF B |
3-3 |
0-0 |
95 |
13:00 |
Switzerland Promotion League |
FC Coffrane |
Pully Football |
- |
- |
|
13:00 |
Switzerland Promotion League |
Portalban/Gletterens |
FC Sion U21 |
- |
- |
|
13:00 |
Malaysia MFL Cup |
Darul Takzim II |
PahangU23 |
2-0 |
0-0 |
94 |
13:30 |
England Championship |
Leeds United |
Cardiff City |
2-2 |
0-0 |
96 |
13:30 |
Norway 2.Liga |
Levanger FK |
Junkeren |
3-3 |
0-0 |
94 |
13:30 |
Lebanese Premier League |
Al-Ahed |
Racing Beirut |
5-1 |
0-0 |
90 |
13:30 |
Georgia Primera Division |
Samtredia |
FC Telavi |
0-2 |
0-0 |
96 |
13:30 |
Russia Division 2 |
FK Pobeda Junior |
FK Astrakhan |
0-1 |
0-0 |
91 |
13:30 |
Ukraine Division 2 |
Khust City |
FK Epitsentr Dunayivtsi |
- |
- |
|
13:30 |
Germany Oberliga NOFV |
Rot-Weiss Koblenz |
Wadegesi Heim |
5-0 |
0-0 |
88 |
14:00 |
Belgian Pro League |
Mechelen |
KAA Gent |
0-1 |
0-0 |
94 |
14:00 |
Scottish Premier League |
Hibernian |
Saint Mirren |
2-3 |
0-0 |
95 |
14:00 |
Sweden Division 1 |
Ljungskile |
Falkenberg |
1-1 |
0-0 |
93 |
14:00 |
Norway 2.Liga |
Ullensaker/Kisa IL |
Tromsdalen |
1-1 |
0-0 |
96 |
14:00 |
Denmark Superligaen |
Lyngby |
Midtjylland |
4-1 |
0-0 |
93 |
14:00 |
Russian National Football League |
Volga Ulyanovsk |
FK Chayka Pesch |
1-1 |
0-0 |
91 |
14:00 |
Ukrainian Premier League |
Zorya |
Kryvbas |
1-3 |
0-0 |
95 |
14:00 |
Ukrainian Premier League |
Kolos Kovalyovka |
Chernomorets Odessa |
2-0 |
0-0 |
94 |
14:00 |
Iceland Premier Division |
Breidablik |
KR Reykjavik |
3-4 |
0-0 |
95 |
14:00 |
Lebanese Premier League |
Alahli Nabatiya |
Al-Ansar |
2-2 |
0-0 |
97 |
14:00 |
Estonia Champions League |
Harju JK Laagri |
Paide Linnameeskond |
0-1 |
0-0 |
93 |
14:00 |
Luxembourg National Division |
Marisca Miersch |
Victoria Rosport |
1-2 |
0-0 |
91 |
14:00 |
Luxembourg National Division |
UN Kaerjeng 97 |
Mondercange |
1-2 |
0-0 |
96 |
14:00 |
Luxembourg National Division |
UNA Strassen |
Swift Hesperange |
1-4 |
0-0 |
69 |
14:00 |
Luxembourg National Division |
US Mondorf-les-Bains |
Racing Union Luxemburg |
- |
- |
|
14:00 |
Luxembourg National Division |
F91 Dudelange |
FC Wiltz 71 |
- |
- |
|
14:00 |
Russia Division 2 |
SKA Rostov |
Druzhba Maykop |
0-1 |
0-0 |
91 |
14:00 |
Russia Division 2 |
Mashuk-KMV |
Alania-d Vladikavkaz |
- |
- |
|
14:00 |
Russia Division 2 |
Rubin Kazan B |
Nosta Novotroitsk |
0-0 |
0-0 |
92 |
14:00 |
Russia Division 2 |
Arsenal Tula II |
FK Spartak Tambov |
1-0 |
0-0 |
91 |
14:00 |
Russia Division 2 |
FK Kosmos Dolgoprudny |
FK Khimki B |
- |
- |
|
14:00 |
International Club Friendly |
Muaidar SC |
Kazma |
3-2 |
0-0 |
92 |
14:00 |
International Club Friendly |
Brighton Hove Albion |
Rayo Vallecano |
1-1 |
0-0 |
89 |
14:00 |
Sweden Div 3 Mellersta |
Mjolby AI FF |
Smedby AIS |
2-1 |
0-0 |
93 |
14:00 |
Sweden Div 3 Mellersta |
Enskede IK |
FC Arlanda |
3-1 |
0-0 |
92 |
14:00 |
Ukraine Division 2 |
FC Karpaty Lviv |
FC Bukovyna chernivtsi |
0-0 |
0-0 |
0 |
14:00 |
Lithuania - 2.Division |
FK Neptunas Klaipeda |
FK Riteriai B |
1-2 |
0-0 |
94 |
14:00 |
Brazil Youth |
Palmeiras (Youth) |
Corinthians Paulista (Youth) |
5-1 |
0-0 |
93 |
14:00 |
Paraguayan Division 2 |
Atletico Colegiales |
Sol de America |
0-1 |
0-0 |
91 |
14:00 |
Paraguayan Division 2 |
Deportivo Recoleta |
Martin Ledesma |
2-1 |
0-0 |
95 |
14:00 |
Finland Woman's Cup |
PK-35 Vantaa (W) |
HPS (W) |
2-0 |
0-0 |
98 |
14:00 |
Finland Kolmonen |
EPS Reservi |
NuPS |
2-3 |
0-0 |
91 |
14:00 |
Poland III Liga |
Powisle Dzierzgon |
GKS Kolbudy |
0-2 |
0-0 |
93 |
14:00 |
Poland III Liga |
Victoria Sulejowek |
Pilica Bialobrzegi |
3-0 |
0-0 |
92 |
14:00 |
Germany Oberliga NOFV |
Steinbach |
KSV Baunatal |
- |
- |
|
14:00 |
Brasileiro, Serie C |
Figueirense |
America FC Natal RN |
1-0 |
0-0 |
96 |
14:00 |
Brazil Serie D |
CA Patrocinense |
Brasil de Pelotas |
2-1 |
0-0 |
97 |
14:00 |
Norway Division 4 |
Bodo Glimt 2 |
Mosjoen |
5-1 |
0-0 |
89 |
14:00 |
Switzerland Promotion League |
Servette U21 |
FC Rapperswil-Jona |
1-1 |
0-0 |
92 |
14:00 |
Switzerland Promotion League |
Bassecourt |
Koniz |
- |
- |
|
14:00 |
Switzerland Promotion League |
FC Mendrisio Stabio |
Uzi |
1-0 |
0-0 |
91 |
14:00 |
Austrian 3.Liga |
Rheindorf Altach B |
Kufstein |
- |
- |
|
14:30 |
Russia Premier League |
Baltika Kaliningrad |
Fakel |
2-1 |
0-0 |
95 |
14:30 |
Switzerland Super League |
Grasshopper |
Basel |
3-1 |
0-0 |
93 |
14:30 |
Switzerland Super League |
St. Gallen |
Luzern |
2-1 |
0-0 |
95 |
14:30 |
German 3.Liga |
SC Freiburg (Youth) |
MSV Duisburg |
1-1 |
0-0 |
90 |
14:30 |
Hungary - Cup |
Asvanyraro |
Zsambeki SK |
- |
- |
|
14:30 |
Hungary - Cup |
Balatonalmadi SE |
Tatabanya |
- |
- |
|
14:30 |
Hungary - Cup |
Balatonfuredi FC |
Budaorsi SC |
- |
- |
|
14:30 |
Hungary - Cup |
Bolyi |
Szekszard UFC |
2-1 |
0-0 |
93 |
14:30 |
Hungary - Cup |
Bony SE |
Mezoors |
- |
- |
|
14:30 |
Hungary - Cup |
Gyulahaza |
Eger SE |
- |
- |
|
14:30 |
Hungary - Cup |
Kajarpec SE |
Komarom VSE |
- |
- |
|
14:30 |
Hungary - Cup |
Ikarus-Maroshegy |
Nagykanizsai TE 1866 |
- |
- |
|
14:30 |
Hungary - Cup |
Matraterenye SE |
putnok Vse |
- |
- |
|
14:30 |
Hungary - Cup |
Mezomegyer |
Femalk-Dunavarsany |
- |
- |
|
14:30 |
Hungary - Cup |
Mori SE |
Dorogi FC |
- |
- |
|
14:30 |
Hungary - Cup |
OMTK Ule |
Cegled |
- |
- |
|
14:30 |
Hungary - Cup |
Penzugyor SE |
Ivancsa |
- |
- |
|
14:30 |
Hungary - Cup |
Perbal |
Tatai AC |
- |
- |
|
14:30 |
Hungary - Cup |
Pilisi LK |
Hodmezovasarhely FC |
- |
- |
|
14:30 |
Hungary - Cup |
Rabaszentandras |
Beech Sigit |
- |
- |
|
14:30 |
Hungary - Cup |
New Feherto |
Hidasnemeti VSC |
- |
- |
|
14:30 |
Hungary - Cup |
Kurt |
Zalaszentgroti VFC |
- |
- |
|
14:30 |
Hungary - Cup |
Vep |
Kiraly SZE |
- |
- |
|
14:30 |
Hungary - Cup |
Monori SE |
KARCAG SE |
- |
- |
|
14:30 |
Czech Group D League |
Polna |
Velka Bites |
2-1 |
0-0 |
92 |
14:55 |
Lithuania - 1.Division |
Siauliai |
FK Zalgiris Vilnius |
0-0 |
0-0 |
95 |
15:00 |
Austrian Bundesliga |
Red Bull Salzburg |
WSG Swarovski Tirol |
3-0 |
0-0 |
94 |
15:00 |
Austrian Bundesliga |
Red Bull Salzburg |
WSG Swarovski Tirol |
3-0 |
0-0 |
94 |
15:00 |
Austrian Bundesliga |
Austria Lustenau |
Austria Wien |
0-2 |
0-0 |
95 |
15:00 |
Austrian Bundesliga |
FC Blau Weiss Linz |
TSV Hartberg |
3-3 |
0-0 |
98 |
15:00 |
Austrian Bundesliga |
FC Blau Weiss Linz |
TSV Hartberg |
3-3 |
0-0 |
98 |
15:00 |
Norwegian Tippeligaen |
Ham-Kam |
Brann |
0-2 |
0-0 |
94 |
15:00 |
Norwegian Tippeligaen |
Haugesund |
Rosenborg |
1-2 |
0-0 |
96 |
15:00 |
Norwegian Tippeligaen |
Odd Grenland |
Stabaek |
4-0 |
0-0 |
98 |
15:00 |
Norwegian Tippeligaen |
Odd Grenland |
Stabaek |
4-0 |
0-0 |
98 |
15:00 |
Norwegian Tippeligaen |
Sandefjord |
Sarpsborg 08 |
5-1 |
0-0 |
93 |
15:00 |
Norwegian Tippeligaen |
Sandefjord |
Sarpsborg 08 |
5-1 |
0-0 |
93 |
15:00 |
Norwegian Tippeligaen |
Tromso IL |
Lillestrom |
3-1 |
0-0 |
93 |
15:00 |
Norwegian Tippeligaen |
Tromso IL |
Lillestrom |
3-1 |
0-0 |
93 |
15:00 |
FA Community Shield |
Manchester City |
Arsenal |
1-1 |
0-0 |
100 |
15:00 |
FA Community Shield |
Manchester City |
Arsenal |
1-1 |
0-0 |
100 |
15:00 |
Sweden Superettan |
GAIS |
GIF Sundsvall |
3-3 |
0-0 |
96 |
15:00 |
Sweden Superettan |
GAIS |
GIF Sundsvall |
3-3 |
0-0 |
96 |
15:00 |
Nordic Tournament U17 |
Faroe Islands U17 |
Norway U17 |
- |
- |
|
15:00 |
Finland Ykkonen |
Jaro |
JaPS |
1-1 |
0-0 |
93 |
15:00 |
UAFA Club Cup |
Raja Casablanca Atlhletic |
Al-Nassr |
1-3 |
0-0 |
94 |
15:00 |
UAFA Club Cup |
Raja Casablanca Atlhletic |
Al-Nassr |
1-3 |
0-0 |
94 |
15:00 |
Russian National Football League |
Dinamo Briansk |
Spartak Kostroma |
1-0 |
0-0 |
85 |
15:00 |
Russian National Football League |
Veles |
FC Ufa |
0-0 |
0-0 |
93 |
15:00 |
Russian National Football League |
Neftekhimik Nizhnekamsk |
Chernomorets Novorossiysk |
1-1 |
0-0 |
93 |
15:00 |
Russian National Football League |
Neftekhimik Nizhnekamsk |
Chernomorets Novorossiysk |
1-1 |
0-0 |
93 |
15:00 |
Russian National Football League |
Rodina Moskva |
SKA Khabarovsk |
1-1 |
0-0 |
95 |
15:00 |
Poland Division 2 |
Hutnik Krakow |
Zaglebie Lubin B |
1-1 |
0-0 |
94 |
15:00 |
Poland Division 2 |
Hutnik Krakow |
Zaglebie Lubin B |
1-1 |
0-0 |
94 |
15:00 |
Poland Division 2 |
Radunia Stezyca |
Sandecja Nowy Sacz |
1-1 |
0-0 |
94 |
15:00 |
Poland Division 2 |
Radunia Stezyca |
Sandecja Nowy Sacz |
1-1 |
0-0 |
94 |
15:00 |
Serbian Superliga |
Radnicki 1923 Kragujevac |
Cukaricki Stankom |
1-2 |
0-0 |
94 |
15:00 |
Serbian Superliga |
Radnicki 1923 Kragujevac |
Cukaricki Stankom |
1-2 |
0-0 |
94 |
15:00 |
Czech Republic 2.Liga |
Dukla Prague |
SK Slovan Varnsdorf |
4-3 |
0-0 |
93 |
15:00 |
Czech Republic 2.Liga |
Dukla Prague |
SK Slovan Varnsdorf |
4-3 |
0-0 |
93 |
15:00 |
Czech Republic Ceska Fotbalova Liga |
Povltava FA |
FC Pisek |
1-0 |
0-0 |
92 |
15:00 |
Czech Republic Ceska Fotbalova Liga |
Sokol Brozany |
Arsenal Ceska Lipa |
2-1 |
0-0 |
93 |
15:00 |
Czech Republic Ceska Fotbalova Liga |
SC Znojmo |
Slovacko II |
1-1 |
0-0 |
94 |
15:00 |
Latvian Higher League |
Super Nova |
Riga FC |
1-5 |
0-0 |
92 |
15:00 |
Latvian Higher League |
FK Valmiera |
Metta/LU Riga |
2-1 |
0-0 |
93 |
15:00 |
Belarusian Premier League |
FC Torpedo Zhodino |
Dinamo Brest |
1-2 |
0-0 |
92 |
15:00 |
Macedonian First Football League |
Bregalnica Stip |
Sileks |
2-1 |
0-0 |
97 |
15:00 |
Macedonian First Football League |
Academy Pandev |
FC Vardar Skopje |
1-0 |
0-0 |
95 |
15:00 |
Macedonian First Football League |
Academy Pandev |
FC Vardar Skopje |
1-0 |
0-0 |
95 |
15:00 |
Macedonian First Football League |
FC Struga Trim Lum |
FK Rinija Gostivar |
2-0 |
0-0 |
96 |
15:00 |
Macedonian First Football League |
FC Struga Trim Lum |
FK Rinija Gostivar |
2-0 |
0-0 |
96 |
15:00 |
Macedonian First Football League |
FK Tikves Kavadarci |
FK Makedonija Gjorce Petrov |
1-0 |
0-0 |
95 |
15:00 |
Macedonian First Football League |
Voska Sport |
FK Shkendija 79 |
0-1 |
0-0 |
94 |
15:00 |
Macedonian First Football League |
Voska Sport |
FK Shkendija 79 |
0-1 |
0-0 |
94 |
15:00 |
Kazakhstan Premier League |
FK Aktobe Lento |
FC Kairat Almaty |
4-2 |
0-0 |
94 |
15:00 |
Kazakhstan Premier League |
FK Aktobe Lento |
FC Kairat Almaty |
4-2 |
0-0 |
94 |
15:00 |
Armenia Premier League |
FC Pyunik |
Ararat Yerevan |
0-0 |
0-0 |
0 |
15:00 |
Faroe Islands Formuladeildin |
HB Torshavn |
AB Argir |
5-0 |
0-0 |
91 |
15:00 |
Faroe Islands Formuladeildin |
TB/FCS/Royn |
Vikingur Gotu |
0-2 |
0-0 |
91 |
15:00 |
Latvia Division 2 |
FK Ventspils |
Rezekne/BJSS |
1-1 |
0-0 |
93 |
15:00 |
Russia Division 2 |
Stavropolye-2009 |
FK Kuban Kholding |
0-1 |
0-0 |
84 |
15:00 |
Russia Division 2 |
FC Sevastopol |
FK Biolog |
0-1 |
0-0 |
88 |
15:00 |
Russia Division 2 |
Zorkyi Krasnogorsk |
Znamya Truda |
0-2 |
0-0 |
92 |
15:00 |
International Club Friendly |
Newcastle United |
Villarreal |
4-0 |
0-0 |
90 |
15:00 |
International Club Friendly |
Newcastle United |
Villarreal |
4-0 |
0-0 |
90 |
15:00 |
International Club Friendly |
Borussia Dortmund |
AFC Ajax |
0-0 |
0-0 |
89 |
15:00 |
International Club Friendly |
Borussia Dortmund |
AFC Ajax |
0-0 |
0-0 |
89 |
15:00 |
International Club Friendly |
Reims |
Torino |
2-1 |
0-0 |
92 |
15:00 |
International Club Friendly |
Manchester United |
Athletic Bilbao |
1-1 |
0-0 |
92 |
15:00 |
International Club Friendly |
Manchester United |
Athletic Bilbao |
1-1 |
0-0 |
92 |
15:00 |
Slovakia 3.Liga |
MFK Snina |
Novohrad Lucenec |
0-0 |
0-0 |
90 |
15:00 |
Slovakia 3.Liga |
TJ Druzstevnik Vrakun |
Jednota Banova |
- |
- |
|
15:00 |
Slovakia 3.Liga |
MFK Dubnica nad Vahom |
Malacky |
0-0 |
0-0 |
91 |
15:00 |
Slovakia 3.Liga |
Rimavska Sobota |
TJ Banik Kalinovo |
1-0 |
0-0 |
92 |
15:00 |
Uzbek League |
Kuruvchi Bunyodkor |
OTMK Olmaliq |
1-1 |
0-0 |
94 |
15:00 |
Uzbek League |
Olympic FK Tashkent |
Sogdiana Jizak |
3-3 |
0-0 |
100 |
15:00 |
Uzbek League |
Olympic FK Tashkent |
Sogdiana Jizak |
3-3 |
0-0 |
100 |
15:00 |
Belarus Pershaya Liga |
FK Orsha |
Niva Dolbizno |
0-0 |
0-0 |
90 |
15:00 |
Austria Landesliga |
SV Telfs |
Innsbrucker AC |
2-2 |
0-0 |
92 |
15:00 |
Austria Landesliga |
SC Pinkafeld |
ASK Klingenbach |
- |
- |
|
15:00 |
Poland III Liga |
Rekord Bielsko-Biala |
Slask Wroclaw II |
1-2 |
0-0 |
92 |
15:00 |
Poland III Liga |
Unia Turza Slaska |
Gornik II Zabrze |
- |
- |
|
15:00 |
Czech Group D League |
FK Louny |
Spolana Neratovice |
1-0 |
0-0 |
93 |
15:00 |
Czech Group D League |
Sokol Tasovice |
SK Lisen B |
1-3 |
0-0 |
90 |
15:00 |
Czech Group D League |
Frenstat Pod Radhostem |
FK Krnov |
0-1 |
0-0 |
92 |
15:00 |
Czech Group D League |
Benatky Nad Jizerou |
Dobrovice |
1-0 |
0-0 |
94 |
15:00 |
Czech Republic 5. Ligy |
Sokol Konice |
TJ Bohunovice |
0-1 |
0-0 |
88 |
15:00 |
Bulgaria B PFG |
Ludogorets Razgrad II |
Strumska Slava |
1-0 |
0-0 |
94 |
15:00 |
Bulgaria B PFG |
Ludogorets Razgrad II |
Strumska Slava |
1-0 |
0-0 |
94 |
15:00 |
Belarus Womens Premier League |
ABFF U19 (W) |
Dinamo Brest (W) |
- |
- |
|
15:00 |
Austrian 3.Liga |
FC Wolfurt |
SVG Reichenau |
- |
- |
|
15:00 |
Peru Campeonato Nacional Women |
Killas W |
FBC Melgar (W) |
0-0 |
0-0 |
93 |
15:00 |
Peru Campeonato Nacional Women |
Killas W |
FBC Melgar (W) |
0-0 |
0-0 |
93 |
15:15 |
Romania Liga I |
Petrolul Ploiesti |
Farul Constanta |
3-2 |
0-0 |
97 |
15:30 |
Russian National Football League |
PFK Kuban |
Volgar-Gazprom Astrachan |
2-0 |
0-0 |
91 |
15:30 |
Poland Ekstraklasa |
Zaglebie Lubin |
Lech Poznan |
1-1 |
0-0 |
95 |
15:30 |
Hungary NB Ⅱ |
SOROKSAR |
Gyirmot SE |
1-0 |
0-0 |
93 |
15:30 |
Hungary NB Ⅱ |
Budapest Honved |
Kozarmisleny SE |
1-2 |
0-0 |
96 |
15:30 |
Hungary NB Ⅱ |
Dafuji cloth MTE |
FC Ajka |
2-0 |
0-0 |
89 |
15:30 |
Hungary NB Ⅱ |
Dafuji cloth MTE |
FC Ajka |
2-0 |
0-0 |
89 |
15:30 |
Hungary NB Ⅱ |
MTE Mosonmagyarovar |
Kazincbarcika |
0-3 |
0-0 |
92 |
15:30 |
South Africa Premier Soccer League |
Cape Town City |
Polokwane City FC |
1-0 |
0-0 |
94 |
15:30 |
Russia Division 2 |
FK Sakhalinets |
SY Sakhalinsk |
1-2 |
0-0 |
92 |
15:30 |
Slovenia 2.Liga |
MNK FC Ljubljana |
NK Rudar Velenje |
0-0 |
0-0 |
92 |
15:30 |
Sweden Div 3 Mellersta |
FBK Karlstad |
Herrestads AIF |
3-2 |
0-0 |
93 |
15:30 |
Serbia Prva Liga |
Mladost Novi Sad |
FK Radnicki Sremska Mitrovica |
1-1 |
0-0 |
92 |
15:30 |
Serbia Prva Liga |
FK Radnicki Novi Belgrad |
FK Dubocica |
2-0 |
0-0 |
91 |
15:30 |
Finland Kolmonen |
PS Kemi Kings |
Tervarit-j |
7-1 |
0-0 |
90 |
15:30 |
Austria Landesliga |
Luders Dov |
Parndorf |
1-1 |
0-0 |
92 |
15:30 |
Poland III Liga |
KS Wiazownica |
Podlasie Biala Podlaska |
0-2 |
0-0 |
90 |
15:30 |
Poland III Liga |
KS Wiazownica |
Podlasie Biala Podlaska |
0-2 |
0-0 |
90 |
15:45 |
Hungary Borsodi Liga |
Fehervar Videoton |
Ferencvarosi TC |
3-5 |
0-0 |
95 |
15:45 |
Hungary Borsodi Liga |
Fehervar Videoton |
Ferencvarosi TC |
3-5 |
0-0 |
95 |
15:45 |
Hungary Borsodi Liga |
Fehervar Videoton |
Ferencvarosi TC |
3-5 |
0-0 |
95 |
15:45 |
Bulgaria Premier League |
CSKA Sofia |
Slavia Sofia |
1-1 |
0-0 |
93 |
15:59 |
England Championship |
Sunderland A.F.C |
Ipswich Town |
1-2 |
0-0 |
100 |
15:59 |
Russia Premier League |
Zenit St. Petersburg |
Dynamo Moscow |
2-2 |
0-0 |
94 |
15:59 |
Denmark Superligaen |
Nordsjaelland |
Brondby IF |
3-1 |
0-0 |
94 |
15:59 |
Ireland Premier Division |
Dundalk |
Shelbourne |
1-1 |
0-0 |
94 |
15:59 |
Russian National Football League |
FK Krasnodar 2 |
FC Murom |
2-2 |
0-0 |
92 |
15:59 |
Russian National Football League |
FK Makhachkala |
KAMAZ Naberezhnye Chelny |
0-1 |
0-0 |
97 |
15:59 |
Poland Liga 1 |
Odra Opole |
GKS Tychy |
0-1 |
0-0 |
95 |
15:59 |
Ukrainian Premier League |
Rukh Vynnyky |
FC Vorskla Poltava |
0-1 |
0-0 |
11 |
15:59 |
Czech Republic Gambrinus Liga |
Slavia Praha |
Tescoma Zlin |
2-1 |
0-0 |
93 |
15:59 |
Slovak Super Liga |
Zlate Moravce |
Spartak Trnava |
1-1 |
0-0 |
94 |
15:59 |
Lithuania - 1.Division |
Kauno Zalgiris |
Dziugas Telsiai |
0-0 |
0-0 |
96 |
15:59 |
Coppa Italia |
A.C. Reggiana 1919 |
Pescara |
6-2 |
0-0 |
95 |
15:59 |
Estonia Champions League |
Parnu JK Vaprus |
Levadia Tallinn |
0-3 |
0-0 |
95 |
15:59 |
Moldova Divizia Nationala |
Zimbru Chisinau |
FC Milsami |
0-1 |
0-0 |
94 |
15:59 |
Moldova Divizia Nationala |
Zimbru Chisinau |
FC Milsami |
0-1 |
0-0 |
94 |
15:59 |
Azerbaijan Premier League |
Sabah FK Baku |
Qabala |
5-0 |
0-0 |
90 |
15:59 |
Sweden Div 3 Mellersta |
Assyriska |
Huddinge IF |
3-2 |
0-0 |
91 |
15:59 |
Austria Landesliga |
KAC 1909 |
SV Donau Klagenfurt |
2-2 |
0-0 |
92 |
15:59 |
Chile Primera D |
D. Concepcion |
Osorno |
2-1 |
0-0 |
96 |
15:59 |
Ecuador Primera Women |
Leones del Norte (W) |
Independiente del Valle (W) |
0-3 |
0-0 |
92 |
15:59 |
Ecuador Primera Women |
Club Nanas (W) |
Deportivo Ibarra (W) |
1-2 |
0-0 |
92 |
15:59 |
Norway Division 4 |
Start Kristiansand B |
Eik-Tonsberg |
0-0 |
0-0 |
90 |
15:59 |
Norway Division 4 |
Hammerfest |
Sparta Sarpsborg B |
0-0 |
0-0 |
0 |
16:30 |
Belgian Pro League |
Westerlo |
Club Brugge |
0-1 |
0-0 |
94 |
16:30 |
Chile Primera Division |
Nublense |
Cobresal |
1-2 |
0-0 |
95 |
16:30 |
Luxembourg National Division |
Jeunesse Esch |
Progres Niedercorn |
1-3 |
0-0 |
90 |
16:30 |
Chile Primera B |
Municipal Iquique |
Universidad de Concepcion |
1-3 |
0-0 |
98 |
16:30 |
International Club Friendly |
Napoli |
Augsburg |
1-0 |
0-0 |
92 |
16:30 |
International Club Friendly |
Novara |
Sampdoria |
0-1 |
0-0 |
93 |
17:00 |
Russia Premier League |
FK Sochi |
Terek Grozny |
1-2 |
0-0 |
96 |
17:00 |
Ireland Premier Division |
Shamrock Rovers |
Cork City |
2-1 |
0-0 |
95 |
17:00 |
Serbian Superliga |
Vojvodina Novi Sad |
Partizan Belgrade |
0-2 |
0-0 |
92 |
17:00 |
Hungary - Cup |
Nimrod SE |
Uniona |
- |
- |
|
17:00 |
Hungary NB Ⅱ |
Duna-Tisza |
Nyiregyhaza |
1-1 |
0-0 |
93 |
17:00 |
Hungary NB Ⅱ |
Csakvari TK |
Szombathelyi Haladas |
4-2 |
0-0 |
93 |
17:00 |
Hungary NB Ⅱ |
Gyori ETO |
BVSC Zuglo |
4-0 |
0-0 |
92 |
17:00 |
Hungary NB Ⅱ |
Bodajk FC Siofok |
Pecsi MFC |
0-1 |
0-0 |
94 |
17:00 |
Moldova Divizia Nationala |
CS Petrocub |
Sheriff Tiraspol |
0-1 |
0-0 |
95 |
17:00 |
Costa Rica Primera Division |
Cartagines Deportiva SA |
Puntarenas |
1-0 |
0-0 |
93 |
17:00 |
Luxembourg National Division |
Red Boys Differdange |
Fola Esch |
0-0 |
0-0 |
90 |
17:00 |
Georgia Primera Division |
Dila Gori |
Dinamo Tbilisi |
0-0 |
0-0 |
94 |
17:00 |
Liga Nacional de Guatemala |
Guastatoya |
CD Zacapa |
0-1 |
0-0 |
94 |
17:00 |
Argentine Division 2 |
Guillermo Brown |
San Martin Tucuman |
3-0 |
0-0 |
95 |
17:00 |
International Club Friendly |
Albacete |
Castellon |
5-2 |
0-0 |
76 |
17:00 |
International Club Friendly |
Eldense |
CF Intercity |
1-1 |
0-0 |
89 |
17:00 |
International Club Friendly |
Burgos CF |
Alaves |
2-1 |
0-0 |
95 |
17:00 |
International Club Friendly |
Apollon Limassol FC |
Pafos FC |
2-1 |
0-0 |
92 |
17:00 |
International Club Friendly |
Nea Salamis |
Anorthosis Famagusta FC |
0-0 |
0-0 |
90 |
17:00 |
Israel Ligat Al Toto Cup |
Hapoel Bnei Sakhnin FC |
Hapoel Hadera |
2-1 |
0-0 |
95 |
17:00 |
Catalonia Cup |
LHospitalet |
AE Prat |
4-1 |
0-0 |
92 |
17:00 |
Costa Rica 2.Liga |
FC Aserri |
Limon FC |
1-0 |
0-0 |
92 |
17:00 |
Senegal Premier League |
Pikine |
CNEPS Excellence |
- |
- |
|
17:00 |
Senegal Premier League |
ASC Jaraaf |
Mbour |
- |
- |
|
17:00 |
Senegal Premier League |
Linguere |
Generation Foot |
- |
- |
|
17:00 |
Senegal Premier League |
Casamance |
AS Douanes Dakar |
- |
- |
|
17:00 |
Senegal Premier League |
AS Dakar Sacre Coeur |
US Goree |
- |
- |
|
17:00 |
Senegal Premier League |
Diambars |
Guediawaye |
- |
- |
|
17:00 |
Senegal Premier League |
Teunhueth FC |
SONACOS |
- |
- |
|
17:15 |
Belgian Pro League |
Kortrijk |
Sint-Truidense |
0-1 |
0-0 |
94 |
17:15 |
Belgian Pro League |
Kortrijk |
Sint-Truidense |
0-1 |
0-0 |
94 |
17:15 |
Norwegian Tippeligaen |
Viking |
Bodo Glimt |
3-2 |
0-0 |
96 |
17:30 |
German 3.Liga |
Erzgebirge Aue |
Ingolstadt |
1-0 |
0-0 |
96 |
17:30 |
Poland Division 2 |
Wisla Pulawy |
Stal Stalowa Wola |
1-1 |
0-0 |
95 |
17:30 |
International Club Friendly |
Toulouse |
AS Roma |
2-1 |
0-0 |
91 |
17:30 |
International Club Friendly |
UD Llanera |
UC Ceares |
- |
- |
|
17:30 |
Slovenia 2.Liga |
ND Gorica |
NK Bilje |
3-2 |
0-0 |
93 |
17:30 |
Catalonia Cup |
FC Vilafranca |
UE Cornella |
2-3 |
0-0 |
92 |
17:45 |
Brazil Campeonato Carioca C |
St.Cristobal RJ |
Zinzane FC |
1-2 |
0-0 |
95 |
18:00 |
UAFA Club Cup |
Al-Shabab(KSA) |
Al Wahda(UAE) |
0-0 |
0-0 |
94 |
18:00 |
Poland Ekstraklasa |
Legia Warszawa |
Ruch Chorzow |
3-0 |
0-1 |
91 |
18:00 |
Peru Primera Division |
Alianza Atletico Sullana |
Cienciano |
2-1 |
0-0 |
97 |
18:00 |
Coppa Italia |
Feralpisalo |
Vicenza |
2-1 |
0-0 |
95 |
18:00 |
Hungary Borsodi Liga |
ZalaegerzsegTE |
MTK Hungaria |
2-1 |
0-0 |
99 |
18:00 |
Montenegro Prva Crnogorska Liga |
FK Sutjeska Niksic |
Arsenal Tivat |
2-2 |
0-0 |
94 |
18:00 |
Montenegro Prva Crnogorska Liga |
Decic Tuzi |
OFK Petrovac |
1-2 |
0-0 |
94 |
18:00 |
Primera Division de Ecuador |
Mushuc Runa |
Independiente Jose Teran |
1-0 |
0-0 |
100 |
18:00 |
Primera Division de Ecuador |
Mushuc Runa |
Independiente Jose Teran |
1-0 |
0-0 |
100 |
18:00 |
Mexico Primera Divison A |
CF Atlante |
Tepatitlan de Morelos |
2-2 |
0-0 |
96 |
18:00 |
Serbia Prva Liga |
Macva Sabac |
Tekstilac |
0-0 |
0-0 |
93 |
18:00 |
Uruguay Segunda |
CA Terremoto |
Deportivo Colonia |
1-2 |
0-0 |
93 |
18:00 |
Uruguay Segunda |
Los Halcones |
Paysandu FC |
2-0 |
0-0 |
93 |
18:00 |
Catalonia Cup |
CP San Cristobal |
Terrassa |
- |
- |
|
18:00 |
Argentine Torneo A |
CDA Monte Miaz |
Atenas |
0-0 |
0-0 |
92 |
18:00 |
Argentine Torneo A |
Germinal de Rawson |
Club Cipolletti |
0-0 |
0-0 |
94 |
18:00 |
Argentine Torneo A |
Club Circulo Deportivo |
Liniers Bahia Blanca |
0-0 |
0-0 |
92 |
18:00 |
Argentine Torneo A |
Club Ciudad de Bolivar |
Huracan Las Heras |
0-0 |
0-0 |
93 |
18:00 |
Argentine Torneo A |
Defensores Pronunciamiento |
Gimnasia C. Uruguay |
1-2 |
0-0 |
94 |
18:00 |
Argentine Torneo A |
El Linqueno |
Independiente Chivilcoy |
2-0 |
0-0 |
91 |
18:00 |
Argentine Torneo A |
Olimpo Bahia Blanca |
Villa Mitre |
3-2 |
0-0 |
96 |
18:00 |
Brazil Campeonato Gaucho 2 |
Guarany de Bage |
Monsoon FC |
1-0 |
0-0 |
98 |
18:00 |
Brazil Campeonato Gaucho 2 |
CE Lajeadense |
Santa Cruz RS |
1-1 |
0-0 |
95 |
18:00 |
Brazil Campeonato Mineiro U20 |
America MG (Youth) |
Athletic Club MG U20 |
0-0 |
0-0 |
94 |
18:00 |
Brazil Catarinense Division 2 |
Guarani de Palhoca |
Metropolitano SC |
3-1 |
0-0 |
89 |
18:00 |
Brazil Catarinense Division 2 |
Juventus SC |
Inter de Lages SC |
0-1 |
0-0 |
94 |
18:00 |
Brazil Copa Gaucho |
Uniao Frederiquense RS |
EC Juventude II |
3-0 |
0-0 |
95 |
18:00 |
Brazil Serie D |
Uniclinic Atletico Cearense CE |
Ag. Maraba |
2-0 |
0-0 |
96 |
18:00 |
Brazil Serie D |
Caxias RS |
Inter de Limeira |
1-1 |
0-0 |
97 |
18:00 |
Peru Campeonato Nacional Women |
Atletico Trujillo W |
Defensores Del Ilucan (W) |
1-2 |
0-0 |
94 |
18:05 |
Argentine Division 2 |
Defensores Unidos |
Nueva Chicago |
0-0 |
0-0 |
95 |
18:15 |
Bulgaria Premier League |
Lokomotiv Plovdiv |
Levski Sofia |
2-1 |
0-0 |
94 |
18:30 |
Romania Liga I |
FC Steaua Bucuresti |
CFR Cluj |
1-0 |
0-0 |
97 |
18:30 |
Slovak Super Liga |
Sport Podbrezova |
MSK Zilina |
2-0 |
0-0 |
90 |
18:30 |
Brazil Serie B |
Ponte Preta |
Chapecoense SC |
1-0 |
0-0 |
96 |
18:30 |
Coppa Italia |
Cesena |
ACD Virtus Entella |
2-2 |
0-0 |
95 |
18:30 |
Argentine Division 2 |
Deportivo Maipu |
Ferrol Carril Oeste |
1-0 |
0-0 |
96 |
18:30 |
Argentina Prim C Metropolitana |
CA Fenix Pilar |
UAI Urquiza |
2-1 |
0-0 |
96 |
18:30 |
Argentina Prim C Metropolitana |
Sacachispas |
Canuelas FC |
0-0 |
0-0 |
96 |
18:30 |
Argentina group C Tebolidun League Manchester |
Central Cordoba De Rosario |
Claypole |
0-0 |
0-0 |
93 |
18:30 |
Argentina group C Tebolidun League Manchester |
Uhl Que Sa |
Ferrocarril Midland |
1-0 |
0-0 |
94 |
18:30 |
Argentina group C Tebolidun League Manchester |
Liniers |
Deportivo Espanol |
2-2 |
0-0 |
94 |
18:30 |
Argentina group C Tebolidun League Manchester |
San Martin Burzaco |
Yupanqui |
2-3 |
0-0 |
96 |
18:30 |
Argentina Ding Group Tebolidun League Manchester |
Central Ballester |
Centro Espanol |
0-2 |
0-0 |
91 |
18:30 |
Argentina Ding Group Tebolidun League Manchester |
Central Ballester |
Centro Espanol |
0-2 |
0-0 |
91 |
18:30 |
Argentina Ding Group Tebolidun League Manchester |
Central Ballester |
Centro Espanol |
0-2 |
0-0 |
91 |
18:30 |
Argentina Ding Group Tebolidun League Manchester |
Sportivo Barracas |
El Porvenir |
2-1 |
0-0 |
93 |
18:30 |
Argentina Santa Fe Cup |
Argentino De Firmat |
Union Totoras |
0-0 |
0-0 |
95 |
18:30 |
Brazil national youth (U20) Football Championship |
Brasiliense U20 |
Gama DF (Youth) |
0-0 |
0-0 |
95 |
18:55 |
Argentine Torneo A |
Sportivo Penarol |
San Martin Mendoza |
3-1 |
0-0 |
95 |
19:00 |
Brazil Serie A |
Vasco da Gama |
Gremio (RS) |
1-0 |
0-0 |
98 |
19:00 |
Brazil Serie A |
Sao Paulo |
Atletico Mineiro |
0-2 |
0-0 |
100 |
19:00 |
Croatia 1.Division |
Rijeka |
Istra 1961 Pula |
6-0 |
0-0 |
90 |
19:00 |
Chile Primera Division |
Everton CD |
Colo Colo |
1-2 |
0-0 |
96 |
19:00 |
Bolivia Primera Division |
Real Santa Cruz |
Royal Pari FC |
1-0 |
0-0 |
100 |
19:00 |
Bolivia Primera Division |
Real Santa Cruz |
Royal Pari FC |
1-0 |
0-0 |
100 |
19:00 |
Argentine Division 2 |
Atletico Rafaela |
CA Brown Adrogue |
0-0 |
0-0 |
96 |
19:00 |
Argentine Division 2 |
Atletico Mitre de Santiago del Estero |
Atletico Atlanta |
2-0 |
0-0 |
95 |
19:00 |
Argentine Division 2 |
Independiente Rivadavia |
Deportivo Riestra |
1-0 |
0-0 |
93 |
19:00 |
International Club Friendly |
Elche |
Parma |
1-1 |
0-0 |
93 |
19:00 |
International Club Friendly |
Cadiz |
Lecce |
1-1 |
0-0 |
93 |
19:00 |
Venezuela Segunda Division |
Deportivo Miranda |
Fundacion AIFI |
1-2 |
0-0 |
95 |
19:00 |
Venezuela Segunda Division |
Atletico El Vigia |
Real Frontera |
1-1 |
0-0 |
93 |
19:00 |
Chile Primera D |
Iberia Los Angeles |
Lautaro de Buin |
2-4 |
0-0 |
95 |
19:00 |
Costa Rica 2.Liga |
Quepos Cambute FC |
Marineros de Puntarenas |
2-2 |
0-0 |
98 |
19:00 |
Argentine Torneo A |
Estudiantes de San Luis |
Ferro Carril Oeste Gral Pico |
2-2 |
0-0 |
95 |
19:00 |
Argentine Torneo A |
Defensores Belgrano (VR) |
Douglas Haig |
1-3 |
0-0 |
95 |
19:00 |
Paraguay Women League |
Resistencia FC (W) |
Sportivo Trinidense (W) |
2-1 |
0-0 |
93 |
19:00 |
Brasileiro, Serie C |
Altos/PI |
SC Paysandu Para |
1-1 |
0-0 |
96 |
19:00 |
Brasileiro, Serie C |
Nautico (PE) |
Centro Sportivo Alagoano |
0-0 |
0-0 |
96 |
19:00 |
Brasileiro, Serie C |
Operario Ferroviario PR |
Sao Bernardo |
1-0 |
0-0 |
100 |
19:00 |
Brazil Serie D |
Anapolis FC |
Democrata |
3-1 |
0-0 |
99 |
19:00 |
Brazil Serie D |
Nacional AM U19 |
Parnahyba PI |
3-0 |
0-0 |
98 |
19:00 |
Brazil Serie D |
Nacional de Patos PB |
ASA AL |
3-1 |
0-0 |
96 |
19:00 |
Brazil Serie D |
Sousa PB |
Falcon FC |
2-1 |
0-0 |
97 |
19:00 |
Brazil Serie D |
Sousa PB |
Falcon FC |
2-1 |
0-0 |
97 |
19:05 |
Serbian Superliga |
IMT Novi Beograd |
FK Vozdovac Beograd |
2-2 |
0-0 |
92 |
19:30 |
Argentine Division 2 |
San Martin San Juan |
All Boys |
2-0 |
0-0 |
95 |
19:30 |
Venezuela Segunda Division |
Atletico La Cruz |
Bolívar SC VEN |
1-0 |
0-0 |
91 |
19:30 |
Venezuela Segunda Division |
Academia Rey |
Urena SC |
0-2 |
0-0 |
94 |
20:00 |
Peru Primera Division |
Carlos Manucci |
Univ.Cesar Vallejo |
2-1 |
0-0 |
100 |
20:00 |
Peru Primera Division |
Carlos Manucci |
Univ.Cesar Vallejo |
2-1 |
0-0 |
100 |
20:00 |
Primera Division de Paraguay |
Olimpia Asuncion |
Guarani CA |
5-3 |
0-0 |
93 |
20:00 |
Colombia Copa Premier |
Valledupar FC |
Barranquilla FC |
1-1 |
0-0 |
97 |
20:00 |
Colombia Copa Premier |
Valledupar FC |
Barranquilla FC |
1-1 |
0-0 |
97 |
20:00 |
Colombia Copa Premier |
Valledupar FC |
Barranquilla FC |
1-1 |
0-0 |
97 |
20:00 |
Colombia Copa Premier |
Real Cartagena |
Boca Juniors De Cali |
3-2 |
0-0 |
94 |
20:00 |
Colombia Copa Premier |
Real Cartagena |
Boca Juniors De Cali |
3-2 |
0-0 |
94 |
20:00 |
Guatemala D2 |
Sacachispas GT |
Cuilapa FC |
1-0 |
0-0 |
91 |
20:00 |
Argentine Torneo A |
Central Norte Salta |
Crucero del Norte |
1-1 |
0-0 |
97 |
20:00 |
Argentine Torneo A |
Sarmiento Resistencia |
Gimnasia yTiro |
1-1 |
0-0 |
95 |
20:00 |
Brazil Copa Fares Lopes |
Caucaia CE |
Iguatu CE |
0-0 |
0-0 |
96 |
20:00 |
Brazil Copa Fares Lopes |
Caucaia CE |
Iguatu CE |
0-0 |
0-0 |
96 |
20:00 |
Peru Campeonato Nacional Women |
Club Sporting Victoria (W) |
Cesar Vallejo W |
0-0 |
0-0 |
95 |
20:15 |
Peru Primera Division |
AD Tarma |
Sporting Cristal |
1-1 |
0-0 |
95 |
20:30 |
Primera Division de Ecuador |
Cumbaya FC |
Guayaquil City |
2-2 |
0-0 |
93 |
21:00 |
Brazil Serie B |
Ceara |
ABC RN |
1-0 |
0-0 |
98 |
21:00 |
Primera Division de Colombiano-Apertura |
La Equidad |
America de Cali |
1-1 |
0-0 |
91 |
21:00 |
Liga Nacional de Guatemala |
CD Achuapa |
CSD Municipal |
2-2 |
0-0 |
92 |
21:00 |
Primera Division de Honduras |
Marathon |
CD Vida |
2-0 |
0-0 |
94 |
21:00 |
Argentine Division 2 |
Patronato Parana |
Deportivo Moron |
3-2 |
0-0 |
94 |
21:00 |
Panama Liga Nacional de Ascenso |
Costa Del Este |
CD Arabe Unido |
1-1 |
0-0 |
94 |
21:00 |
Costa Rica 2.Liga |
CS Uruguay De Coronado |
Futbol Consultants Moravia |
1-2 |
0-0 |
94 |
21:00 |
Guatemala D2 |
Deportivo San Pedro |
CSD Solola |
0-0 |
0-0 |
96 |
21:00 |
Guatemala D2 |
Deportivo San Pedro |
CSD Solola |
0-0 |
0-0 |
96 |
21:00 |
Canadian Premier League |
Vancouver FC |
Valour |
0-0 |
0-0 |
95 |
21:00 |
Guatemala Segunda Division |
CSYD Carcha |
Izabal JC |
2-1 |
0-0 |
92 |
21:00 |
Brazil Serie D |
Retro/PE |
Pacajus |
2-1 |
0-0 |
96 |
21:15 |
Paraguay Women League |
Sportivo Luqueno (W) |
Nacional-Humaita (W) |
0-3 |
0-0 |
93 |
21:30 |
Brazil Serie A |
Cruzeiro |
Botafogo RJ |
0-0 |
0-0 |
96 |
21:30 |
Brazil Serie A |
Bahia |
America MG |
3-1 |
0-1 |
98 |
21:30 |
Brazil Serie A |
Coritiba PR |
Bragantino |
0-1 |
0-0 |
97 |
21:30 |
Chile Primera Division |
CD Copiapo S.A. |
Curico Unido |
1-1 |
0-0 |
95 |
21:30 |
Bolivia Primera Division |
Real Tomayapo |
The Strongest |
0-0 |
0-0 |
94 |
21:30 |
Chile Primera B |
Deportes Temuco |
Santiago Morning |
0-2 |
0-0 |
97 |
21:30 |
Uruguay League Women |
Racing Club de Montevideo (W) |
Liverpool Montevideo (W) |
0-1 |
0-0 |
92 |
22:00 |
Dominican Republic Liga |
Moca FC |
Atletico Vega Real |
1-0 |
0-0 |
97 |
22:00 |
Dominican Republic Liga |
Moca FC |
Atletico Vega Real |
1-0 |
0-0 |
97 |
22:00 |
Argentine Torneo A |
CA 9 de Julio Rafaela |
Juventud Antoniana |
2-0 |
0-0 |
94 |
22:00 |
Argentine Torneo A |
Sportivo Belgrano |
Union Sunchales |
1-0 |
0-0 |
94 |
22:00 |
NWSL Challenge Cup |
OL Reign Reign (W) |
Portland Thorns FC (W) |
0-0 |
0-0 |
94 |
22:00 |
Brazil Serie D |
Gremio Metropolitano Maringa |
Camboriu SC |
1-1 |
0-0 |
98 |
22:00 |
USA MLS Next Pro League |
New England Revolution B |
New York Red Bulls B |
1-0 |
0-0 |
93 |
22:00 |
USA MLS Next Pro League |
New England Revolution B |
New York Red Bulls B |
1-0 |
0-0 |
93 |
22:30 |
Primera Division de Paraguay |
FC Nacional Asuncion |
Guairena |
2-0 |
0-0 |
93 |
22:30 |
Uruguay League Women |
Danubio (W) |
Atletico Fenix Montevideo (W) |
3-1 |
0-0 |
93 |
23:00 |
Brazil Serie A |
Cuiaba |
Flamengo |
3-0 |
0-0 |
97 |
23:00 |
Peru Primera Division |
FBC Melgar |
Universitario De Deportes |
0-1 |
0-0 |
98 |
23:00 |
Costa Rica Primera Division |
Deportivo Saprissa |
Herediano |
1-2 |
0-0 |
94 |
23:00 |
Liga Nacional de Guatemala |
Deportivo Xinabajul |
Coatepeque |
2-2 |
0-0 |
93 |
23:00 |
Primera Division de Ecuador |
Barcelona SC(ECU) |
Gualaceo SC |
2-0 |
0-0 |
95 |
23:00 |
Argentine Torneo A |
Sol de America de Formosa |
Boca Unidos |
2-1 |
0-0 |
95 |
23:00 |
Mexico Liga MX Femenil |
Club Necaxa (W) |
Puebla (W) |
2-1 |
0-0 |
99 |
23:00 |
Panama Liga Prom |
Veraguas FC |
Herrera FC Reserves |
5-0 |
0-0 |
92 |
23:00 |
USA MLS Next Pro League |
Houston Dynamo B |
Sporting Kansas City(R) |
2-1 |
0-0 |
95 |
23:00 |
USA MLS Next Pro League |
Huntsville City |
Cincinnati II |
1-0 |
0-0 |
93 |
23:00 |
USA MLS Next Pro League |
Saint Louis City B |
Real Monarchs |
4-0 |
0-0 |
93 |
23:05 |
Mexico Primera Divison A |
Celaya FC |
Monarcas Morelia |
1-0 |
0-0 |
95 |
23:10 |
Primera Division de Colombiano-Apertura |
Deportivo Cali |
Atletico Nacional Medellin |
1-1 |
0-0 |
100 |
23:15 |
Panama Liga Nacional de Ascenso |
CA Independente |
Atletico Chiriqui |
0-0 |
0-0 |
90 |
23:30 |
Bolivia Primera Division |
Jorge Wilstermann |
Always Ready |
3-0 |
0-0 |
96 |
09:30 |
Northern German state premier league - bayern |
SFC Stern 1900 |
TSV Rudow |
0-2 |
0-0 |
90 |
13:00 |
Brazil Mineiluo group B League |
Uberlandia MG |
Aymores |
5-1 |
0-0 |
96 |
10:30 |
Philippines Cup |
Union Internacional Manila |
Philippine Air Force |
2-1 |
0-0 |
93 |
18:00 |
Brazil national youth (U20) Football Championship |
Avai (Youth) |
Joinville SC Youth |
1-0 |
0-0 |
94 |
11:00 |
Brazil national youth (U20) Football Championship |
Riachuelo AC U20 |
Parnamirim SC U20 |
6-2 |
0-0 |
87 |
18:00 |
BRA CP |
Globo |
Alecrim Natal RN |
2-2 |
0-0 |
97 |
15:30 |
Sweden Div 3 Mellersta |
FC Nacka Iliria |
Syrianska Eskilstuna IF |
2-1 |
0-0 |
92 |
18:00 |
International Club Friendly |
Girona |
Lazio |
2-1 |
0-0 |
94 |
21:00 |
Nicaragua Apertura league |
HYH Export Sebaco FC |
Organica Masachapa FC |
1-0 |
0-0 |
94 |
09:30 |
Ukraine Division 3 |
Skala 1911 Stryi |
Kudrivka |
- |
- |
|
10:00 |
Ukraine Division 3 |
Kremin B Kremenchuk |
Chayka Petropavlovsk Borshchagovka |
- |
- |
|
10:30 |
Ukraine Division 3 |
FC Trostianets |
Metalurh Zaporizhya B |
- |
- |
|
11:00 |
Ukraine Division 3 |
Niva Vinica |
Zvyahel NV |
- |
- |
|
12:30 |
International Club Friendly |
Bumamuru |
Aigle Noir |
- |
- |
|
12:30 |
International Club Friendly |
Glasgow City (W) |
Sunderland (W) |
2-0 |
0-0 |
88 |
13:00 |
International Club Friendly |
Kolding BK (W) |
Hamburger SV (W) |
4-1 |
0-0 |
88 |
15:00 |
International Club Friendly |
Ponte San Pietro |
Albinoleffe |
1-2 |
0-0 |
89 |
15:00 |
International Club Friendly |
Ponte San Pietro |
Albinoleffe |
1-2 |
0-0 |
89 |
15:00 |
International Club Friendly |
Tritium |
USD Casatese |
0-1 |
0-0 |
77 |
15:30 |
International Club Friendly |
Ancona |
Ravenna |
0-0 |
0-0 |
45 |
16:30 |
International Club Friendly |
Mallorca |
Spezia |
1-1 |
0-0 |
89 |
18:00 |
International Club Friendly |
Atletico de Madrid (W) |
Roma CF (W) |
2-0 |
0-0 |
90 |
18:00 |
International Club Friendly |
Atletico de Madrid (W) |
Roma CF (W) |
2-0 |
0-0 |
90 |
18:15 |
CONCACAF Caribbean Shield |
UniversidadO M |
AS Etoile Matoury |
- |
- |
|
19:00 |
Chile Primera D |
CD Provincial Ranco |
Colchagua CD |
- |
- |
|
20:30 |
COTIF Tournament |
Saudi Arabia U20 |
Elche U20 |
- |
- |
|
21:00 |
CONCACAF Caribbean Shield |
B1 FC Castries |
SV Robinhood |
- |
- |
|
21:00 |
CONCACAF Caribbean Shield |
Club Sando |
SWA Sharks FC |
8-0 |
0-0 |
90 |
23:45 |
CONCACAF Caribbean Shield |
SV Dakota |
Solidarite Scolaire |
1-0 |
0-0 |
91 |
08:00 |
International Club Friendly |
Baleares |
Andratks |
1-1 |
0-0 |
91 |
09:00 |
International Club Friendly |
Concarneau |
Vannes |
- |
- |
|
12:00 |
International Club Friendly |
FC Zuzenhausen |
TSG Hoffenheim (Youth) |
- |
- |
|
13:30 |
Northern German state premier league - bayern |
TuRU Dusseldorf |
SC Kapellen |
0-1 |
0-0 |
92 |
15:00 |
International Club Friendly |
Uerdingen KFC 05 |
Monchengladbach AM. |
0-0 |
0-0 |
90 |
18:00 |
International Club Friendly |
Villarreal (W) |
Levante UD (W) |
- |
- |
|
18:00 |
Brazil Campeonato Maranhense |
Penedense AL |
AA Dimensao Saude |
0-1 |
0-0 |
94 |
18:00 |
Brazil Campeonato Maranhense |
Zumbi EC |
CEO |
0-0 |
0-0 |
94 |
19:30 |
Brazil Campeonato Maranhense |
RB do Norte Clube |
Atletico Cliper Clube |
0-0 |
0-0 |
91 |
17:00 |
Guatemala D2 |
Santa Lucia Cotzumalguapa |
Marquense |
0-2 |
0-0 |
92 |
17:00 |
Guatemala D2 |
CD Puerto de Iztapa |
Suchitepequez |
3-1 |
0-0 |
88 |
18:00 |
Guatemala D2 |
Nueva Concepcion |
Juventud Copalera |
1-1 |
0-0 |
95 |
18:00 |
Brazil national youth (U20) Football Championship |
America RN (Youth) |
Potyguar CN RN U20 |
2-3 |
0-0 |
93 |
21:00 |
Guatemala D2 |
Juventud Pinulteca FC |
Fraijanes FC |
1-2 |
0-0 |
94 |
18:30 |
Brazil Campeonato Gaucho 2 |
Santa Helena GO |
AA Anapolina |
0-0 |
0-0 |
94 |
19:00 |
Brazil Campeonato Maranhense |
ASEEV |
Aparecida GO |
1-1 |
0-0 |
96 |
20:00 |
Trinidad and Tobago Super League |
Police FC II |
Petit Valley |
2-2 |
0-0 |
94 |
05:00 |
Northern NSW U20 League |
Western Sydney Wanderers U20 |
Sydney FC U20 |
1-1 |
0-0 |
89 |
05:00 |
Northern NSW U20 League |
Western Sydney Wanderers U20 |
Sydney FC U20 |
1-1 |
0-0 |
89 |
07:30 |
International Club Friendly |
Dinamo Zagreb U19 |
Flamengo U19 |
- |
- |
|
09:30 |
International Club Friendly |
Feyenoord U19 |
Manchester United U19 |
- |
- |
|
05:00 |
Australia Victoria Premier League Women |
Casey Comets (W) |
Geelong Galaxy (W) |
2-4 |
0-0 |
91 |
05:00 |
Australia Victoria Premier League Women |
Brunswick Juventus (W) |
Spring Hills FC (W) |
3-0 |
0-0 |
85 |
05:00 |
Australia Capital Territory Premier League Women |
Canberra United Academy (W) |
West Canberra Wanderers FC (W) |
4-3 |
0-0 |
93 |
08:00 |
International Club Friendly |
CD Tarancon |
Torrejon CF |
1-0 |
0-0 |
88 |
10:00 |
International Club Friendly |
Trat FC |
Kitchee |
1-1 |
0-0 |
93 |
08:30 |
Japan Regional League |
VONDS Ichihara |
Tokyo International University |
1-0 |
0-0 |
91 |
09:00 |
Myanmar League 2 |
Mawyawadi FC |
Thitsar Arman FC |
0-0 |
0-0 |
90 |
09:30 |
Calcutta Football League |
BSS Sporting Club |
Aryans Sports |
0-3 |
0-0 |
96 |
09:30 |
Calcutta Football League |
Eastern Railway FC |
Wari AC |
2-0 |
0-0 |
93 |
09:30 |
Calcutta Football League |
Patha Chakra |
Army Red |
0-0 |
0-0 |
0 |
09:30 |
Calcutta Football League |
Bhawanipore |
Calcutta Customs |
1-0 |
0-0 |
96 |
09:30 |
Calcutta Football League |
George Telegraph FC |
Kidderpore SC |
1-3 |
0-0 |
94 |
15:30 |
International Club Friendly |
Spal |
US Corticella |
0-0 |
0-0 |
88 |
20:00 |
Barbados Premier League |
Deacons FC |
UWI Blackbirds |
1-2 |
0-0 |
91 |
14:00 |
Lebanese Premier 2 |
Sporting Club Beirut |
AL egtmaaey trablos |
1-1 |
0-0 |
92 |
22:00 |
Barbados Premier League |
Weymouth Wales |
Empire Club |
2-1 |
0-0 |
91 |
14:30 |
Austria Landesliga |
St Michael Lav |
SV Eberstein |
4-0 |
0-0 |
88 |
15:00 |
International Club Friendly |
NEC FC Bugolobi |
Kagera Sugar |
1-1 |
0-0 |
91 |
15:00 |
International Club Friendly |
NEC FC Bugolobi |
Kagera Sugar |
1-1 |
0-0 |
91 |
15:59 |
International Club Friendly |
NK Bedem Ivankovo |
HNK Cibalia |
0-0 |
0-0 |
88 |
15:59 |
International Club Friendly |
NK Croatia Zmijavci |
NK Solin |
2-1 |
0-0 |
91 |
18:00 |
Uruguay Amateur Cup |
Laureles FC |
CA Universitario Salto |
0-4 |
0-0 |
92 |
13:00 |
International Club Friendly |
NK Dugopolje |
HNK Sibenik |
3-1 |
0-0 |
89 |
13:00 |
International Club Friendly |
NK Dugopolje |
HNK Sibenik |
3-1 |
0-0 |
89 |
13:00 |
International Club Friendly |
NK Dugopolje |
HNK Sibenik |
3-1 |
0-0 |
89 |
15:00 |
International Club Friendly |
L'Aquila |
US Follonica Gavorrano |
1-1 |
0-0 |
89 |
15:30 |
International Club Friendly |
Desenzano Calvina |
Lumezzane |
2-1 |
0-0 |
89 |
16:30 |
International Club Friendly |
Al Ain |
Al Khaldiya |
2-1 |
0-0 |
90 |
00:00 |
Chile Primera Division |
Union La Calera |
Palestino |
2-3 |
0-0 |
96 |
00:00 |
Chile Primera Division |
Union La Calera |
Palestino |
2-3 |
0-0 |
96 |
00:00 |
Nicaragua Apertura league |
Diriangen |
Deportivo Ocotal |
2-1 |
0-0 |
96 |
00:00 |
USA MLS Next Pro League |
Los Angeles Galaxy II |
San Jose Earthquakes Reserve |
1-4 |
0-0 |
89 |
00:00 |
USA MLS Next Pro League |
Los Angeles FC II |
Austin FC II |
0-0 |
0-0 |
91 |
01:00 |
Guatemala D2 |
Deportivo Mictlan |
Deportivo Barberena FC |
1-2 |
0-0 |
94 |
01:00 |
Mexico Liga MX Femenil |
Mazatlan FC (W) |
Leon (W) |
0-1 |
0-0 |
96 |
01:20 |
Primera Division de Colombiano-Apertura |
Deportivo Pasto |
Independiente Santa Fe |
2-0 |
0-0 |
94 |
03:05 |
Mexico Primera Divison A |
Atletico La Paz |
Club Chivas Tapatio |
2-2 |
0-0 |
96 |
15:59 |
Czech Republic 5. Ligy |
TJ Sokol Radnice |
FK Bohemia Kaznejov |
2-1 |
0-0 |
91 |
21:00 |
Guatemala Segunda Division |
Chimaltenango FC |
CSD Agua Blanca |
3-0 |
0-0 |
89 |
18:00 |
Brazil Gaucho Women |
EC Juventude (W) |
Flamengo Sao Pedro (W) |
4-1 |
0-0 |
88 |
18:45 |
Peru Reserves League |
Cienciano Reserves |
Academia Deportiva Cantolao Reserves |
1-0 |
0-0 |
95 |
21:00 |
Peru Cup |
CD Juventud La Joya |
Jesus Monterroso |
1-2 |
0-0 |
93 |
21:49 |
Dominican Republic Liga |
Dublanc FC |
LA STARZ |
- |
- |
|
22:00 |
Panama Reserve League |
Plaza Amador Reserves |
Panama City FC |
0-1 |
0-0 |
55 |
07:30 |
FIFA Women |
England (W) |
Nigeria (W) |
0-0 |
0-0 |
95 |
08:00 |
Indonesia Liga 1 |
Persita Tangerang |
PSM Makassar |
0-1 |
0-0 |
95 |
08:00 |
Indonesia Liga 1 |
Persita Tangerang |
PSM Makassar |
0-1 |
0-0 |
95 |
09:00 |
Ukraine Division 2 |
FC Chernigiv |
FC Inhulets Petrove |
- |
- |
|
09:00 |
Myanmar Professional League |
YANGON UNITED |
Kachin United FC |
2-1 |
0-0 |
95 |
09:00 |
Ukraine Division 3 |
Rukh Lviv II |
Karpaty Lviv II |
- |
- |
|
09:30 |
Calcutta Football League |
Rainbow SC |
West Bengal Police |
2-1 |
0-0 |
95 |
10:00 |
Ukraine Division 3 |
VAST Mykolaiv |
Druzhba Myrivka |
- |
- |
|
10:00 |
Vietnamese First Division |
Quang Nam |
TTBD Phu Dong |
4-1 |
0-0 |
92 |
10:00 |
Vietnamese First Division |
Dong Tam Long An |
Binh Thuan |
4-1 |
0-0 |
95 |
10:30 |
FIFA Women |
Australia (W) |
Denmark (W) |
2-0 |
0-0 |
95 |
10:30 |
K League 2 |
Ansan Greeners FC |
Chungbuk Cheongju |
0-2 |
0-0 |
94 |
11:00 |
Ukraine Division 2 |
Hirnyk-Sport |
FK Yarud Mariupol |
- |
- |
|
12:00 |
Indonesia Liga 1 |
Bali United |
Persik Kediri |
1-1 |
0-0 |
96 |
12:00 |
Indonesia Liga 1 |
Bali United |
Persik Kediri |
1-1 |
0-0 |
96 |
12:00 |
Ukraine Division 3 |
Lokomotiv Kyiv |
UCSA |
- |
- |
|
12:00 |
Belarus Reserve League |
Torpedo Zhodino Reserves |
Dinamo Brest Reserves |
3-1 |
0-0 |
93 |
12:30 |
Czech Republic U19 League |
Frydek-Mistek U19 |
Sparta Praha U19 |
1-0 |
0-0 |
96 |
13:00 |
Russia Division 2 |
Akron Togliatti B |
Uralets Nizhny Tagil |
- |
- |
|
13:00 |
Ukraine Division 2 |
Dinaz Vyshgorod |
Kremin Kremenchuk |
- |
- |
|
14:00 |
Ireland First Division |
Bray Wanderers |
Longford Town |
2-4 |
0-0 |
92 |
14:00 |
Armenia Premier League |
FC West Armenia |
Alashkert |
- |
- |
|
14:00 |
Russia Division 2 |
Dinamo Makhachkala B |
Spartak Nalchik |
1-2 |
0-0 |
89 |
14:00 |
Norway Division 4 |
Rosenborg B |
Kristiansund B |
0-4 |
0-0 |
90 |
15:00 |
Finland Veikkausliga |
Lahti |
Honka Espoo |
1-0 |
0-0 |
97 |
15:00 |
Finland Veikkausliga |
KTP Kotka |
Inter Turku |
1-3 |
0-0 |
73 |
15:00 |
Macedonian First Football League |
Rabotnicki Skopje |
FK Shkupi |
3-1 |
0-0 |
98 |
15:00 |
International Club Friendly |
Bayern Munchen |
Monaco |
4-2 |
0-0 |
90 |
15:00 |
Ukraine Division 2 |
FC Livyi Bereh |
SC Poltava |
- |
- |
|
15:00 |
Lithuania - 2.Division |
FK Kauno Zalgiris II |
Ekranas Panevezys |
2-2 |
0-0 |
93 |
15:00 |
Lithuania - 2.Division |
FK Zalgiris Vilnius B |
Vilniaus Baltijos Futbolo Akademija |
1-6 |
0-0 |
90 |
15:00 |
Peru Reserves League |
Sport Boys Reserves |
AD Tarma Reserves |
1-1 |
0-0 |
97 |
15:30 |
Romania Liga I |
Sepsi OSK Sfantul Gheorghe |
FC Otelul Galati |
1-1 |
0-0 |
93 |
15:30 |
Finland Kolmonen |
KPV/Akatemia |
VPV Pallo-Veikot |
4-1 |
0-0 |
93 |
15:30 |
Austria Landesliga |
ATUS Ferach |
SV Spittal/Drau |
3-0 |
0-0 |
91 |
15:30 |
Peru Reserves League |
Universitario de Deportes Reserves |
Deportivo Binacional Reserves |
4-0 |
0-0 |
93 |
15:30 |
Peru Reserves League |
UTC Cajamarca Reserves |
Carlos Mannucci Reserves |
0-2 |
0-0 |
95 |
15:30 |
Norway Division 4 |
Oppsal |
Tromso B |
3-2 |
0-0 |
94 |
15:45 |
International Club Friendly |
Panserraikos |
Panaitolikos Agrinio |
2-3 |
0-0 |
92 |
15:59 |
Ireland First Division |
Galway United |
Treaty United |
3-0 |
0-0 |
93 |
15:59 |
Russian National Football League |
Arsenal Tula |
Yenisey Krasnoyarsk |
2-0 |
0-0 |
94 |
15:59 |
Poland Liga 1 |
Arka Gdynia |
Polonia Warszawa |
2-3 |
0-0 |
99 |
15:59 |
Serbian Superliga |
Radnik Surdulica |
FK Spartak Zlatibor Voda |
2-0 |
0-0 |
100 |
15:59 |
Iceland Premier Division |
Valur Reykjavik |
KA Akureyri |
4-2 |
0-0 |
93 |
15:59 |
Lithuania - 1.Division |
FK Panevezys |
Hegelmann Litauen |
2-2 |
0-0 |
94 |
15:59 |
Bulgaria Premier League |
CSKA 1948 Sofia |
FC Hebar Pazardzhik |
1-1 |
0-0 |
93 |
15:59 |
Armenia Premier League |
Urartu |
FC Avan Academy |
0-0 |
0-0 |
0 |
15:59 |
Estonia Esi Liiga |
Viimsi MRJK |
Tabasalu Charma |
1-0 |
0-0 |
98 |
15:59 |
Peru Reserves League |
Sport Huancayo Reserves |
Union Comercio Reserves |
2-1 |
0-0 |
93 |
15:59 |
Norway Division 4 |
Molde B |
IL Hodd B |
1-0 |
0-0 |
94 |
15:59 |
Norway Division 4 |
Odd Grenland 2 |
Pors Grenland |
0-1 |
0-0 |
93 |
15:59 |
Norway Division 4 |
Sandefjord B |
Fredrikstad B |
2-3 |
0-0 |
94 |
16:30 |
Israel Ligat Leumit Toto Cup |
Maccabi Herzliya |
Hapoel Afula |
4-1 |
0-0 |
92 |
16:30 |
Israel Ligat Leumit Toto Cup |
Kafr Qasim |
Hapoel Kfar Saba |
1-0 |
0-0 |
95 |
16:30 |
Israel Ligat Leumit Toto Cup |
Ironi Tiberias |
Hapoel Umm Al Fahm |
2-0 |
0-0 |
97 |
16:30 |
Israel Ligat Leumit Toto Cup |
Ihud Bnei Shefaram |
Hapoel Natzrat Illit |
1-4 |
0-0 |
67 |
16:30 |
Israel Ligat Leumit Toto Cup |
Bnei Yehuda Tel Aviv |
Maccabi Kabilio Jaffa |
0-4 |
0-0 |
90 |
16:30 |
Israel Ligat Leumit Toto Cup |
Hapoel Kiryat Shmona |
Hapoel Acre FC |
0-1 |
0-0 |
97 |
16:30 |
Israel Ligat Leumit Toto Cup |
Sectzya Nes Ziona |
Hapoel Rishon Lezion |
1-0 |
0-0 |
94 |
16:30 |
Israel Ligat Leumit Toto Cup |
Hapoel Ramat Gan |
Ironi Nir Ramat HaSharon |
2-1 |
0-0 |
95 |
17:00 |
Swedish Allsvenskan |
IFK Norrkoping FK |
IFK Goteborg |
3-0 |
0-0 |
96 |
17:00 |
Swedish Allsvenskan |
Malmo FF |
Halmstads |
3-0 |
0-0 |
94 |
17:00 |
Swedish Allsvenskan |
Varbergs BoIS FC |
Mjallby AIF |
0-0 |
0-0 |
90 |
17:00 |
Sweden Superettan |
Trelleborgs FF |
Orebro |
2-2 |
0-0 |
95 |
17:00 |
Sweden Division 1 |
FC Trollhattan |
Ahlafors IF |
4-1 |
0-0 |
94 |
17:00 |
Denmark Superligaen |
Odense BK |
Viborg |
1-2 |
0-0 |
93 |
17:00 |
Ireland First Division |
Wexford (Youth) |
Waterford United |
0-1 |
0-0 |
94 |
17:00 |
Poland Ekstraklasa |
Puszcza Niepolomice |
Stal Mielec |
1-0 |
0-0 |
97 |
17:00 |
Austria Landesliga |
SV Lebring |
USV Gnas |
3-1 |
0-0 |
91 |
17:00 |
Norway Division 4 |
Asker |
KFUM 2 |
3-0 |
0-0 |
92 |
17:30 |
Faroe Islands Formuladeildin |
07 Vestur Sorvagur |
B36 Torshavn |
2-2 |
0-0 |
97 |
18:00 |
Poland Liga 1 |
Resovia Rzeszow |
Podbeskidzie Bielsko-Biala |
1-1 |
0-0 |
94 |
18:00 |
Peru Primera Division |
Academia Deportiva Cantolao |
Sport Huancayo |
1-1 |
0-0 |
93 |
18:00 |
Hungary Borsodi Liga |
Kecskemeti TE |
Varda SE |
2-1 |
0-0 |
93 |
18:00 |
International Club Friendly |
Volos NFC |
Asteras Tripolis |
1-1 |
0-0 |
93 |
18:00 |
International Club Friendly |
Liverpool |
Darmstadt |
0-0 |
0-0 |
90 |
18:00 |
Peru Reserves League |
Cesar Vallejo Reserves |
FBC Melgar Reserves |
3-3 |
0-0 |
94 |
18:00 |
Argentine Torneo A |
Sol de Mayo |
Santa Marina Tandil |
1-1 |
0-0 |
94 |
18:00 |
Canadian Premier League |
HFX Wanderers FC |
Pacific FC |
1-2 |
0-0 |
98 |
18:15 |
Bulgaria Premier League |
Beroe Stara Zagora |
FK Levski Krumovgrad |
2-0 |
0-0 |
92 |
18:30 |
Romania Liga I |
FC Voluntari |
Rapid Bucuresti |
2-1 |
0-0 |
97 |
18:30 |
Argentine Division 2 |
Flandria |
Estudiantes Rio Cuarto |
1-0 |
0-0 |
96 |
18:30 |
Argentine Division 2 |
Agropecuario de Carlos Casares |
Temperley |
1-3 |
0-0 |
95 |
18:30 |
Paraguayan Division 2 |
24 de Setiembre |
Club Fernando de la Mora |
4-2 |
0-0 |
90 |
18:30 |
Argentina Ding Group Tebolidun League Manchester |
CA Lugano |
Defensores de Cambaceres |
1-2 |
0-0 |
94 |
18:45 |
France Ligue 2 |
Pau FC |
Bordeaux |
3-0 |
0-0 |
94 |
18:45 |
Ireland First Division |
Athlone Town |
Finn Harps |
4-1 |
0-0 |
94 |
18:45 |
Ireland First Division |
Kerry FC |
Cobh Ramblers |
2-2 |
0-0 |
95 |
18:45 |
Northern Ireland Premier League |
Larne FC |
Dungannon Swifts |
4-4 |
0-0 |
97 |
18:45 |
Northern Ireland Reserve League |
Cliftonville Reserves |
Linfield Reserves |
2-7 |
0-0 |
89 |
18:45 |
Northern Ireland Reserve League |
Carrick Rangers Reserves |
Crusaders Reserves |
1-2 |
0-0 |
94 |
18:45 |
Northern Ireland Reserve League |
Glentoran Reserves |
Glenavon Reserves |
4-3 |
0-0 |
93 |
18:45 |
Northern Ireland Reserve League |
Ballymena Utd Reserves |
Coleraine Reserves |
0-4 |
0-0 |
92 |
19:15 |
Portugal Liga 3 |
Varzim |
Sporting Braga II |
1-0 |
0-0 |
95 |
20:00 |
Colombia Copa Premier |
Atletico FC |
Bogota FC |
0-2 |
0-0 |
95 |
20:15 |
Peru Primera Division |
Deportivo Garcilaso |
Deportivo Municipal |
5-2 |
0-0 |
94 |
21:00 |
Brazil Serie B |
Juventude |
Vila Nova |
0-2 |
0-0 |
100 |
21:00 |
Argentine Division 2 |
Aldosivi Mar del Plata |
Estudiantes de Caseros |
1-1 |
0-0 |
93 |
21:00 |
Costa Rica Primera Division Women |
Municipal Perez Zeledon (W) |
Saprissa (W) |
4-5 |
0-0 |
93 |
21:00 |
Brazil national youth (U20) Football Championship |
Tiradentes PI U20 |
Picos U20 |
2-3 |
0-0 |
95 |
22:00 |
BRA SPC |
Mirassol |
Sao Bento |
2-0 |
0-0 |
95 |
22:15 |
Primera Division de Colombiano-Apertura |
Atletico Bucaramanga |
Jaguares de Cordoba |
3-0 |
0-0 |
93 |
23:00 |
Brazil Serie B |
Atletico Clube Goianiense |
Tombense |
3-2 |
0-0 |
100 |
23:00 |
Brazil Serie B |
Londrina PR |
Vitoria BA |
2-0 |
0-0 |
97 |
23:00 |
Primera Division de Paraguay |
Tacuary |
Sportivo Ameliano |
2-2 |
0-0 |
94 |
23:00 |
Brasileiro, Serie C |
Botafogo PB |
Sao Jose PoA RS |
1-1 |
0-0 |
97 |
23:00 |
Brasileiro, Serie C |
Confianca SE |
Floresta CE |
3-1 |
0-0 |
95 |
23:30 |
North Central America Leagues Cup |
Philadelphia Union |
New York Red Bulls |
1-1 |
0-0 |
95 |
13:30 |
Armenia Division 2 |
Ararat Yerevan II |
Shirak Gjumri B |
- |
- |
|
21:00 |
CONCACAF Caribbean Shield |
Scholars International |
Golden Lion |
0-3 |
0-0 |
90 |
21:00 |
CONCACAF Caribbean Shield |
CRKSV Jong Holland |
Metropolitan FA |
- |
- |
|
23:45 |
CONCACAF Caribbean Shield |
SLH St Pauls Utd |
Junior Stars FC |
1-1 |
0-0 |
92 |
08:00 |
International Club Friendly |
Kirklarelispor |
Elazigspor |
2-0 |
0-0 |
89 |
17:00 |
Germany Oberliga NOFV |
Cosmos Koblenz |
Engers |
0-1 |
0-0 |
94 |
09:15 |
Malaysia MFL Cup |
Kuala Lumpur City U23 |
PDRM U23 |
2-2 |
0-0 |
95 |
19:00 |
Brazil national youth (U20) Football Championship |
Cori Sabba Youth |
AE Altos U20 |
0-6 |
0-0 |
87 |
12:15 |
Malaysia MFL Cup |
Selangor U23 |
Kedah II U23 |
1-0 |
0-0 |
93 |
12:30 |
India Durand Cup |
ATK Mohun Bagan |
Roundglass Punjab FC |
2-0 |
0-0 |
94 |
11:30 |
Paraguay reserve team league |
Olimpia Asuncion Reserves |
Club Guarani Reserve |
1-4 |
0-0 |
92 |
13:00 |
Uganda Premier League |
BUL FC |
Vipers |
1-0 |
0-0 |
94 |
17:00 |
Finland Ykkonen Women |
Kontu Helsinki (W) |
VJS Vantaa (W) |
1-7 |
0-0 |
89 |
00:00 |
Chile Primera Division |
Universidad de Chile |
O.Higgins |
1-5 |
0-0 |
96 |
00:00 |
Argentine Division 2 |
Chaco For Ever |
Racing de Cordoba |
2-1 |
0-0 |
96 |
00:00 |
Chile Primera B |
San Luis Quillota |
San Marcos de Arica |
2-3 |
0-0 |
99 |
00:00 |
Primera Division de Ecuador |
Liga Dep. Universitaria Quito |
Deportivo Cuenca |
2-0 |
0-0 |
91 |
00:00 |
North Central America Leagues Cup |
Queretaro FC |
New England Revolution |
1-1 |
0-0 |
92 |
00:10 |
Argentine Division 2 |
Gimnasia Mendoza |
Almirante Brown |
4-1 |
0-0 |
90 |
00:30 |
Primera Division de Colombiano-Apertura |
Millonarios |
Deportes Tolima |
1-0 |
0-0 |
94 |
01:30 |
North Central America Leagues Cup |
Charlotte FC |
Houston Dynamo |
2-1 |
0-0 |
97 |
18:00 |
Brazil national youth (U20) Football Championship |
Floresta CE Youth |
CEFAT Tirol U20 |
1-0 |
0-0 |
97 |
19:00 |
Colombia Regional League |
Deportivo Alexis Garcia |
Lula FC |
2-1 |
0-0 |
91 |
21:00 |
Colombia Regional League |
Club Deportivo La Chalaca |
Sol de Oriente |
1-2 |
0-0 |
93 |
19:00 |
Paraguay reserve team league |
Nacional Asuncion Reserves |
Guarina reserve |
0-1 |
0-0 |
93 |
08:00 |
FIFA Women |
Colombia (W) |
Jamaica (W) |
1-0 |
0-0 |
96 |
08:00 |
Indonesia Liga 1 |
Bhayangkara Solo FC |
Persebaya Surabaya |
0-0 |
0-0 |
92 |
08:00 |
Indonesia Liga 1 |
Persikabo 1973 |
PSS Sleman |
2-3 |
0-0 |
94 |
08:00 |
Australia Northern NSW Reserves League |
Charlestown Azzurri Reserves |
Broadmeadow Magic Reserves |
0-2 |
0-0 |
89 |
08:30 |
Australia Capital Gatorade Premier League |
Canberra FC |
Cooma Tigers |
4-1 |
0-0 |
87 |
09:00 |
Vietnamese First Division |
Tuan Tu Phu Tho |
Huda Hue |
1-1 |
0-0 |
95 |
09:00 |
Vietnamese First Division |
Tuan Tu Phu Tho |
Huda Hue |
1-1 |
0-0 |
95 |
10:00 |
Portugal U23 |
Braga U23 |
Academico Viseu U23 |
2-2 |
0-0 |
94 |
10:00 |
Portugal U23 |
Estoril U23 |
Santa Clara U23 |
2-2 |
0-0 |
92 |
10:00 |
VIC Premier League |
North Geelong Warriors |
Oakleigh Cannons |
2-4 |
0-0 |
92 |
10:00 |
Australia Northern NSW Premier League |
Charleston City Blues |
Broadmeadow Magic |
0-2 |
0-0 |
95 |
10:00 |
Vietnamese First Division |
Binh Phuoc |
Hoa Binh |
2-0 |
0-0 |
95 |
11:00 |
FIFA Women |
France (W) |
Morocco (W) |
4-0 |
0-0 |
93 |
11:00 |
Vietnamese First Division |
Ba Ria Vung Tau FC |
PVF-CAND |
0-3 |
0-0 |
93 |
11:35 |
Chinese Super League |
Zhejiang Greentown |
Nantong Zhiyun |
1-1 |
0-0 |
95 |
11:35 |
Chinese Super League |
Meizhou Hakka |
Changchun Yatai |
4-2 |
0-0 |
97 |
11:35 |
Chinese Super League |
Qingdao Manatee |
Shanghai Port |
0-5 |
0-0 |
92 |
11:35 |
Chinese Super League |
Shandong Taishan |
Chengdu Better City FC |
0-1 |
0-0 |
98 |
12:00 |
Indonesia Liga 1 |
Persis Solo FC |
Persib Bandung |
2-1 |
0-0 |
94 |
12:00 |
Tajikistan Vysshaya Liga |
CSKA Pamir Dushanbe |
Khosilot Parkhar |
- |
- |
|
12:00 |
Tajikistan Vysshaya Liga |
FC Khatlon |
Ravshan Kulob |
2-1 |
0-0 |
95 |
12:45 |
Uzbekistan Second League |
Mashal Muborak |
Kuruvchi Kokand Qoqon |
0-1 |
0-0 |
95 |
12:45 |
Malaysia Liga M3 |
Harini KS FC |
PIB FC |
1-1 |
0-0 |
96 |
13:00 |
Liga Super Malaysia |
Kelantan United |
Terengganu |
1-4 |
0-0 |
95 |
13:00 |
Liga Super Malaysia |
Selangor |
Kuala Lumpur City F.C. |
0-0 |
0-0 |
92 |
13:00 |
Liga Super Malaysia |
Kedah |
Pahang |
2-0 |
0-0 |
93 |
13:00 |
Turkmenistan Premier League |
FC Altyn Asyr |
FC Ahal |
- |
- |
|
13:00 |
Turkmenistan Premier League |
Kopetdag Asgabat |
Energetik Mary |
- |
- |
|
13:00 |
Turkmenistan Premier League |
Sagadam FK |
Nebitchi |
- |
- |
|
13:15 |
Russia Cup |
Ural Sverdlovsk Oblast |
Rostov FK |
1-0 |
0-0 |
91 |
13:30 |
Georgia Division |
FC Sioni Bolnisi |
Gareji Sagarejo |
2-0 |
0-0 |
94 |
13:30 |
Georgia Division |
Kolkheti 1913 Poti |
FC Kolkheti Poti |
3-3 |
0-0 |
93 |
13:30 |
Georgia Division |
Merani Martvili |
Spaeri FC |
1-2 |
0-0 |
93 |
13:30 |
Georgia Division |
FC Merani Tbilisi |
WIT Georgia Tbilisi |
2-3 |
0-0 |
94 |
14:00 |
UEFA Europa League |
Lokomotiv Astana |
Ludogorets Razgrad |
2-1 |
0-0 |
95 |
14:00 |
Portugal U23 |
Estrela FC U23 |
Benfica U23 |
2-1 |
0-0 |
100 |
14:00 |
Portugal U23 |
CD Mafra U23 |
Farense U23 |
1-2 |
0-0 |
94 |
14:00 |
Portugal U23 |
Sporting Lisbon Sad U23 |
Portimonense U23 |
0-0 |
0-0 |
97 |
14:00 |
Uzbekistan Cup |
Xorazm Urganch |
Metallurg Bekobod |
3-1 |
0-0 |
94 |
14:00 |
Uzbekistan Second League |
FK Andijan-2 |
Aral Nukus |
0-2 |
0-0 |
91 |
15:00 |
Latvian Higher League |
BFC Daugavpils |
Rigas Futbola skola |
0-1 |
0-0 |
93 |
15:00 |
South Africa Premier Soccer League |
Richards Bay |
Lamontville Golden Arrows |
1-2 |
0-0 |
95 |
15:00 |
Sweden Folksam U21 Allsvenskan Sodra |
Skowad U21 |
Elfsborg U21 |
1-0 |
0-0 |
94 |
15:00 |
Georgia Division |
Dinamo Tbilisi II |
Lokomotiv Tbilisi |
1-1 |
0-0 |
98 |
15:00 |
Poland Cup |
Znicz Pruszkow |
Gornik Polkowice |
0-0 |
0-0 |
92 |
15:00 |
Poland Cup |
KP Calisia Kalisz |
GKS Jastrzebie |
1-1 |
0-0 |
93 |
15:00 |
Poland Cup |
Pogon Siedlce |
Olimpia Elblag |
2-1 |
0-0 |
94 |
15:30 |
Russia Cup |
Rubin Kazan |
Lokomotiv Moscow |
0-1 |
0-0 |
95 |
15:30 |
Romania - Liga 2 Seria |
CS Mioveni |
Gloria Buzau |
0-0 |
0-0 |
94 |
15:30 |
Finland Women Premier League |
HJK Helsinki (W) |
KuPs (W) |
0-0 |
0-0 |
92 |
15:59 |
Denmark Cup |
Amager FF) |
IF Skjold Birkerod |
- |
- |
|
15:59 |
Denmark Cup |
LUIF |
B93 Copenhagen |
- |
- |
|
15:59 |
Denmark Cup |
HIK Hellerup |
Fremad Amager |
- |
- |
|
15:59 |
Denmark Cup |
Greve Fodbold |
Nykobing FC |
- |
- |
|
15:59 |
Denmark Cup |
Taastrup FC |
Glostrup FK |
- |
- |
|
15:59 |
Denmark Cup |
Allerod |
Vanlose |
- |
- |
|
15:59 |
Denmark Cup |
Ballerup Skovlunde Fodbold |
Hillerod Fodbold |
- |
- |
|
15:59 |
Denmark Cup |
Tarnby FF |
Herfolge Boldklub Koge |
- |
- |
|
15:59 |
Denmark Cup |
Dragor |
Helsingor |
- |
- |
|
15:59 |
Denmark Cup |
Dalum |
OKS |
- |
- |
|
15:59 |
Denmark Cup |
Kolding BK |
Varde |
- |
- |
|
15:59 |
Denmark Cup |
KFUM.s BK |
Middelfart G og |
- |
- |
|
15:59 |
Denmark Cup |
B 1909 Odense |
Fjordager IF |
- |
- |
|
15:59 |
Denmark Cup |
Odder IGF |
Skive IK |
- |
- |
|
15:59 |
Denmark Cup |
Norresundby |
Aarhus Fremad |
- |
- |
|
15:59 |
Finland Women League 1 |
Jyvaskylan Pallokerho (W) |
Lahti s (W) |
- |
- |
|
16:30 |
Denmark Cup |
KFUM Roskilde |
Bronshoj |
- |
- |
|
16:30 |
Denmark Cup |
B 1960 |
Gorslev IF |
- |
- |
|
16:30 |
Denmark Cup |
Frederiksholm Sydhavnen |
Skjold |
- |
- |
|
16:30 |
Denmark Cup |
Bispebjerg BK |
Ringsted |
- |
- |
|
16:30 |
Denmark Cup |
Hojslev Station |
Vinder Vatanspor-VRI |
- |
- |
|
16:30 |
Denmark Cup |
Viby IF |
Holstebro BK |
- |
- |
|
16:30 |
International Club Friendly |
Les Herbiers |
Lorient B |
- |
- |
|
16:30 |
Germany Oberliga NOFV |
TSV Dachau 1865 |
FC Deisenhofen |
1-1 |
0-0 |
91 |
16:30 |
Germany Oberliga NOFV |
VfR Garching |
SV Kirchanschoring |
0-2 |
0-0 |
95 |
16:30 |
Germany Oberliga NOFV |
FC Ismaning |
SV Erlbach |
0-1 |
0-0 |
93 |
16:30 |
Germany Oberliga NOFV |
TSV Landsberg |
Kirchheimer SC |
4-2 |
0-0 |
91 |
16:30 |
Germany Oberliga NOFV |
SV Heimstetten |
TSV Rain Am Lech |
3-0 |
0-0 |
91 |
16:30 |
Germany Landespokal |
SV Mesum |
Rot-Weiss Ahlen |
2-3 |
0-0 |
92 |
16:45 |
Denmark Cup |
Avrasya |
Kolding FC |
- |
- |
|
16:45 |
Israel Ligat Al Toto Cup |
Maccabi Petah Tikva FC |
Hapoel Jerusalem |
1-1 |
0-0 |
95 |
17:00 |
Portugal Liga 3 |
Academica Coimbra |
Dezembro |
1-1 |
0-0 |
95 |
17:00 |
Portugal Liga 3 |
FC Caldas |
Atletico Clube Purtugal |
3-3 |
0-0 |
96 |
17:00 |
Portugal Liga 3 |
Pero pinheiro |
SC Covilha |
0-3 |
0-0 |
67 |
17:00 |
Portugal Liga 3 |
Oliveira Hospital |
Alverca |
1-1 |
0-0 |
93 |
17:00 |
Portugal Liga 3 |
Fafe |
Vianense |
0-1 |
0-0 |
95 |
17:00 |
Portugal Liga 3 |
Clube Desportivo Trofense |
Sanjoanense |
1-0 |
0-0 |
97 |
17:00 |
Portugal Liga 3 |
Lusitania |
FC Felgueiras |
0-0 |
0-0 |
95 |
17:00 |
Portugal Liga 3 |
CF Canelas 2010 |
Anadia |
3-2 |
0-0 |
98 |
17:00 |
Sweden Superettan |
Helsingborg |
Orgryte |
2-3 |
0-0 |
98 |
17:00 |
Sweden Division 1 |
Angelholms FF |
Eskilsminne IF |
1-1 |
0-0 |
94 |
17:00 |
Denmark Cup |
Nakskov |
FA 2000 |
- |
- |
|
17:00 |
Denmark Cup |
B1908 |
Roskilde |
- |
- |
|
17:00 |
Denmark Cup |
ASA Aarhus |
IF Lyseng |
- |
- |
|
17:00 |
Denmark Cup |
Ringkobing |
Kjellerup |
- |
- |
|
17:00 |
Denmark Cup |
Thisted FC |
Brabrand |
- |
- |
|
17:00 |
International Club Friendly |
Quick Boys |
Jong Feyenoord (Youth) |
- |
- |
|
17:00 |
Israel Ligat Al Toto Cup |
Ashdod MS |
Hapoel Tel Aviv |
1-0 |
0-0 |
94 |
17:00 |
Finland Kolmonen |
LPS Helsinki |
Vantaa |
3-1 |
0-0 |
92 |
17:00 |
Austria Landesliga |
Atus Velden |
SV Kraig |
0-0 |
0-0 |
92 |
17:00 |
Germany Landespokal |
Nottingen |
VfR Mannheim |
2-0 |
0-0 |
95 |
17:00 |
Germany Landespokal |
FC Kaan-Marienborn |
Gutersloh |
0-12 |
0-0 |
50 |
17:30 |
Sweden Woman |
Enskede IK (W) |
Bollstanas Sk (W) |
1-1 |
0-0 |
90 |
17:30 |
South Africa Premier Soccer League |
Orlando Pirates |
Royal AM |
4-2 |
0-0 |
90 |
17:30 |
International Club Friendly |
Katwijk |
Tot Ons Genoegen Berkel |
1-2 |
0-0 |
88 |
17:30 |
Austria Amateur cup |
SV Ada Anger |
USV St. Anna |
2-4 |
0-0 |
92 |
17:45 |
Russia Cup |
Spartak Moscow |
FK Nizhny Novgorod |
5-4 |
0-0 |
93 |
18:00 |
UEFA Champions League |
FC Copenhagen |
Sparta Praha |
0-0 |
0-0 |
93 |
18:00 |
UEFA Champions League |
Rakow Czestochowa |
Aris Limassol |
2-1 |
0-0 |
95 |
18:00 |
England League Cup |
Huddersfield Town |
Middlesbrough |
2-3 |
0-0 |
94 |
18:00 |
International Club Friendly |
FC Barcelona |
Tottenham Hotspur |
3-2 |
0-0 |
92 |
18:00 |
Romania - Liga 2 Seria |
Chindia Targoviste |
CSA Steaua Bucuresti |
1-1 |
0-0 |
97 |
18:00 |
Romania - Liga 2 Seria |
Chindia Targoviste |
CSA Steaua Bucuresti |
1-1 |
0-0 |
97 |
18:15 |
CONCACAF Caribbean Shield |
SWA Sharks FC |
Solidarite Scolaire |
- |
- |
|
18:30 |
UEFA Champions League |
PSV Eindhoven |
Sturm Graz |
4-1 |
0-0 |
91 |
18:30 |
England League Cup |
Peterborough United |
Swindon Town |
1-1 |
0-0 |
99 |
18:30 |
England League Cup |
Mansfield Town |
Grimsby Town |
2-0 |
0-0 |
95 |
18:30 |
England League Cup |
Newport County |
Charlton Athletic |
3-1 |
0-0 |
97 |
18:30 |
England League Cup |
Swansea City |
Northampton Town |
3-0 |
0-0 |
95 |
18:30 |
Wales FAW Championship |
Abergavenny |
Llantwit Major |
0-1 |
0-0 |
100 |
18:30 |
Wales FAW Championship |
Ammanford |
Abertillery Bluebirds |
- |
- |
|
18:30 |
Wales FAW Championship |
Briton Ferry Athletic |
Trefelin |
5-0 |
0-0 |
92 |
18:30 |
Wales FAW Championship |
Cambrian Clydach |
Taffs Well |
1-1 |
0-0 |
94 |
18:30 |
Wales FAW Championship |
Llanelli |
Goytre Utd |
4-1 |
0-0 |
94 |
18:30 |
Wales FAW Championship |
Llanelli |
Goytre Utd |
4-1 |
0-0 |
94 |
18:30 |
Wales FAW Championship |
Llandudno |
Bangor 1876 |
2-4 |
0-0 |
95 |
18:30 |
Wales FAW Championship |
Llandudno |
Bangor 1876 |
2-4 |
0-0 |
95 |
18:30 |
Wales FAW Championship |
Afan Lido |
Caerau Ely |
3-1 |
0-0 |
98 |
18:30 |
Wales FAW Championship |
Porthmadog |
Chirk AAA |
4-1 |
0-0 |
95 |
18:30 |
Wales FAW Championship |
Prestatyn Town FC |
Ruthin Town FC |
1-2 |
0-0 |
95 |
18:30 |
Wales FAW Championship |
Buckley Town |
Airbus UK Broughton |
1-2 |
0-0 |
93 |
18:30 |
Wales FAW Championship |
Denbigh Town |
Caersws |
4-1 |
0-0 |
95 |
18:30 |
Wales FAW Championship |
Carmarthen |
Baglan Dragons |
0-0 |
0-0 |
96 |
18:45 |
UEFA Champions League |
AEK Athens |
Dinamo Zagreb |
2-2 |
0-0 |
99 |
18:45 |
UEFA Champions League |
KI Klaksvik |
Molde |
2-1 |
0-0 |
94 |
18:45 |
England League Cup |
Bolton Wanderers |
Barrow |
1-0 |
0-0 |
97 |
18:45 |
England League Cup |
Rotherham United |
Morecambe |
1-1 |
0-0 |
96 |
18:45 |
England League Cup |
Sunderland A.F.C |
Crewe Alexandra |
1-1 |
0-0 |
99 |
18:45 |
England League Cup |
Preston North End |
Salford City |
2-2 |
0-0 |
96 |
18:45 |
England League Cup |
Hull City |
Doncaster Rovers |
1-2 |
0-0 |
99 |
18:45 |
England League Cup |
Derby County |
Blackpool |
0-2 |
0-0 |
93 |
18:45 |
England League Cup |
Blackburn Rovers |
Walsall |
4-3 |
0-0 |
97 |
18:45 |
England League Cup |
Stoke City |
West Bromwich(WBA) |
2-1 |
0-0 |
96 |
18:45 |
England League Cup |
Sheffield Wednesday |
Stockport County |
1-1 |
0-0 |
97 |
18:45 |
England League Cup |
Harrogate Town |
Carlisle United |
1-0 |
0-0 |
96 |
18:45 |
England League Cup |
Sutton United |
Cambridge United |
2-2 |
0-0 |
100 |
18:45 |
England League Cup |
Millwall |
Reading |
0-4 |
0-0 |
97 |
18:45 |
England League Cup |
Milton Keynes Dons |
Wycombe Wanderers |
0-2 |
0-0 |
98 |
18:45 |
England League Cup |
Accrington Stanley |
Bradford City |
1-1 |
0-0 |
100 |
18:45 |
England League Cup |
Exeter City |
Crawley Town |
2-1 |
0-0 |
100 |
18:45 |
England League Cup |
Cheltenham Town |
Birmingham City |
0-2 |
0-0 |
96 |
18:45 |
England League Cup |
Stevenage Borough |
Watford |
1-1 |
0-0 |
100 |
18:45 |
England League Cup |
Barnsley |
Tranmere Rovers |
2-2 |
0-0 |
99 |
18:45 |
England League Cup |
Notts County |
Lincoln City |
0-2 |
0-0 |
96 |
18:45 |
England League Cup |
Port Vale |
Fleetwood Town |
3-2 |
0-0 |
97 |
18:45 |
England League Cup |
Gillingham |
Southampton |
3-1 |
0-0 |
96 |
18:45 |
England League Cup |
Plymouth Argyle |
Leyton Orient |
2-0 |
0-0 |
97 |
18:45 |
England League Cup |
Forest Green Rovers |
Portsmouth |
1-3 |
0-0 |
100 |
19:00 |
UEFA Champions League |
NK Olimpija Ljubljana |
Galatasaray |
0-3 |
0-0 |
98 |
19:00 |
UEFA Champions League |
NK Olimpija Ljubljana |
Galatasaray |
0-3 |
0-0 |
98 |
19:00 |
UEFA Champions League |
Sporting Braga |
Backa Topola |
3-0 |
0-0 |
92 |
19:00 |
UEFA Champions League |
Sporting Braga |
Backa Topola |
3-0 |
0-0 |
92 |
19:00 |
England League Cup |
Wrexham |
Wigan Athletic |
0-0 |
0-0 |
94 |
19:00 |
International Club Friendly |
Monza |
AC Milan |
1-1 |
0-0 |
93 |
19:15 |
Iceland Premier Division |
Hafnarfjordur |
Vikingur Reykjavik |
1-3 |
0-0 |
93 |
19:15 |
Iceland Premier Division |
Fram Reykjavik |
Fylkir |
1-1 |
0-0 |
93 |
21:00 |
CONCACAF Caribbean Shield |
AS Etoile Matoury |
SV Robinhood |
- |
- |
|
21:00 |
CONCACAF Caribbean Shield |
Club Sando |
SV Dakota |
1-0 |
0-0 |
12 |
22:00 |
Copa Libertadores |
Fluminense RJ |
Argentinos Juniors |
2-0 |
0-0 |
95 |
22:00 |
Copa Sudamericana |
Fortaleza |
Libertad |
1-1 |
0-0 |
100 |
22:00 |
CONCACAF Central American Cup |
Hankook Verdes |
Alajuelense |
0-0 |
0-0 |
92 |
23:00 |
Colombia Copa Premier |
Deportes Quindio |
Cortulua |
2-1 |
0-0 |
95 |
23:45 |
CONCACAF Caribbean Shield |
UniversidadO M |
B1 FC Castries |
0-0 |
0-0 |
90 |
05:30 |
India Regional Cup |
Electric Veng FC |
Chanmari FC |
1-4 |
0-0 |
92 |
08:30 |
Cambodia Cup |
Banteay Meanchey |
Oddar Meanchey Province |
4-3 |
0-0 |
93 |
08:45 |
Malaysia President Cup |
PDRM U21 |
Kedah U21 |
0-1 |
0-0 |
95 |
09:30 |
India Durand Cup |
FC Goa |
Shillong Lajong FC |
6-0 |
0-0 |
95 |
12:30 |
India Durand Cup |
Mumbai City |
Jamshedpur FC |
0-0 |
0-0 |
91 |
15:00 |
International Club Friendly |
Hapoel Kfar Shalem |
Shimshon Kafr Qasim |
0-0 |
0-0 |
90 |
15:00 |
International Club Friendly |
Gintra Universitetas (W) |
FK Riga (W) |
7-0 |
0-0 |
88 |
17:00 |
International Club Friendly |
UD Melilla |
UCAM Murcia |
0-0 |
0-0 |
92 |
17:30 |
International Club Friendly |
coruxo FC |
Deportivo La Coruna |
0-0 |
0-0 |
92 |
17:30 |
International Club Friendly |
Athletic Torrellano |
Yeclano Deportivo |
1-0 |
0-0 |
91 |
17:30 |
International Club Friendly |
UD Mutilve |
CD Huarte |
0-0 |
0-0 |
90 |
17:30 |
International Club Friendly |
Hoogstraten VV |
Berchem Sport |
1-1 |
0-0 |
89 |
18:00 |
International Club Friendly |
Compostela |
Celta Vigo |
0-3 |
0-0 |
90 |
18:00 |
International Club Friendly |
Excelsior Maassluis |
Sportlust 46 |
2-0 |
0-0 |
87 |
18:00 |
Peru B League |
Molinos El Pirata |
FC Carlos Stein |
- |
- |
|
18:30 |
International Club Friendly |
Huetor Tajar |
Granada CF B |
0-3 |
0-0 |
87 |
20:15 |
Peru B League |
Alianza Universidad |
Santos Ica |
0-0 |
0-0 |
92 |
09:00 |
Nordic Tournament U17 |
Israel U17 |
Faroe Islands U17 |
- |
- |
|
09:00 |
Nordic Tournament U17 |
Sweden U17 |
Norway U17 |
- |
- |
|
09:00 |
Nordic Tournament U17 |
Finland U17 |
Denmark U17 |
- |
- |
|
11:45 |
AFC Cup |
Machhindra FC |
Paro FC |
- |
- |
|
15:00 |
International Friendly |
Czech Republic U17 |
Romania U17 |
- |
- |
|
11:00 |
Maldives Premier League |
United Victory |
Club Valencia MDV |
2-1 |
0-0 |
94 |
15:00 |
Colombia Regional League |
Medellin City FC |
Ferrovalvulas FC |
1-0 |
0-0 |
96 |
17:00 |
Austria Landesliga |
SV Frauental |
SV Ilz |
0-2 |
0-0 |
92 |
17:00 |
Austria Amateur cup |
Usv Hengsberg |
TuS Rein |
3-3 |
0-0 |
92 |
17:00 |
Austria Amateur cup |
FC Bad Radkersburg |
ATSV Wolfsberg |
3-2 |
0-0 |
92 |
17:30 |
Austria Amateur cup |
USV Pircha |
USV Gnas |
1-3 |
0-0 |
88 |
14:00 |
Sweden Folksam U21 Allsvenskan Sodra |
Malmo U21 |
Varbergs BoIS U21 |
3-2 |
0-0 |
93 |
15:00 |
Czech Republic Cup |
Rymarov |
Hlucin |
0-4 |
0-0 |
91 |
15:00 |
Tajikistan Vysshaya Liga |
FC Istiklol Dushanbe |
Regar-TadAZ Tursunzoda |
4-0 |
0-0 |
90 |
15:30 |
Slovakia Cup |
Slovan Bystricka |
OSK Rosina |
0-4 |
0-0 |
90 |
15:59 |
Czech Republic Cup |
TJ Tatran Bohunice |
Slavia Kromeriz |
2-2 |
0-0 |
92 |
15:59 |
Czech Republic Cup |
SK Senci Doubravka |
Domazlice |
0-0 |
0-0 |
89 |
15:59 |
Czech Republic Cup |
Sokol Lanzho |
TJ Start Brno |
1-1 |
0-0 |
93 |
22:00 |
BRA SPC |
Ponte Preta B |
XV de Piracicaba |
0-1 |
0-0 |
97 |
18:00 |
Iceland Pre-Season Cup |
UMF Vidir |
Volsungur husavik |
0-0 |
0-0 |
92 |
19:00 |
Brazil national youth (U20) Football Championship |
River (PI) Youth |
Piaui U20 |
1-2 |
0-0 |
94 |
19:00 |
Brazil national youth (U20) Football Championship |
River (PI) Youth |
Piaui U20 |
1-2 |
0-0 |
94 |
18:45 |
England FA Cup |
Newcastle Town FC |
Romulus FC |
1-0 |
0-0 |
96 |
18:45 |
England FA Cup |
Loughborough Dynamo |
Cleethorpes Town |
0-0 |
0-0 |
92 |
18:45 |
England FA Cup |
Carlton Town |
Quorn |
2-0 |
0-0 |
95 |
18:45 |
England FA Cup |
Trafford |
Golcar Utd |
1-0 |
0-0 |
95 |
18:45 |
England FA Cup |
Ashford Town |
AFC Uckfield |
1-0 |
0-0 |
96 |
18:45 |
England FA Cup |
Witham Town |
St Panteleimon |
1-0 |
0-0 |
97 |
12:30 |
Malawi Premier League |
Mighty Tigers |
Bangwe All Stars |
0-1 |
0-0 |
95 |
18:45 |
England FA Cup |
Pontefract Collieries |
Birtley Town |
0-0 |
0-0 |
92 |
08:00 |
India Regional Cup |
Venghnuai FC |
Aizawl FC |
1-4 |
0-0 |
92 |
09:00 |
Myanmar League Women |
Sport Education (W) |
Ispe FC (W) |
0-11 |
0-0 |
87 |
08:30 |
Cambodia Cup |
Chheu Tom FC |
Pailin Province |
2-0 |
0-0 |
95 |
09:30 |
Calcutta Football League |
Diamond Harbour FC |
Kalighat FC |
0-1 |
0-0 |
97 |
09:30 |
Calcutta Football League |
Mohammedan SC |
Food Corporation of India ZSC |
3-1 |
0-0 |
91 |
12:30 |
Argentina Reserve League |
Sportivo Barracas Reserves |
Deportivo Liniers Reserves |
0-0 |
0-0 |
90 |
13:00 |
Argentina Reserve League |
Yupanqui Reserves |
Puerto Nuevo Reserves |
0-0 |
0-0 |
92 |
14:00 |
Argentina Reserve League |
Leandro N. Alem Reserves |
Lujan Reserves |
0-1 |
0-0 |
94 |
17:00 |
Argentina Reserve League |
CA Atlas Reserves |
San Martin Burzaco Reserves |
3-2 |
0-0 |
95 |
17:00 |
Argentina Reserve League |
Real Pilar Reserves |
CA Claypole Reserves |
0-2 |
0-0 |
94 |
17:00 |
Argentina Reserve League |
Sportivo Italiano Reserves |
Deportivo Espanol Reserves |
2-3 |
0-0 |
95 |
17:00 |
Argentina Reserve League |
Villa Dalmine Reserves |
Estudiantes de Buenos Aires Reserves |
1-2 |
0-0 |
94 |
19:15 |
Iceland Pre-Season Cup |
KFK Kopavogur |
Kari Akranes |
3-2 |
0-0 |
94 |
12:00 |
Paraguay reserve team league |
Tacuary Reserves |
Sportivo Ameliano Reserves |
2-2 |
0-0 |
93 |
15:00 |
Niger Super League |
Edel FC |
Smart City FC |
2-0 |
0-0 |
93 |
00:00 |
Copa Libertadores |
Atletico Paranaense |
Bolivar |
2-0 |
0-0 |
96 |
00:00 |
Copa Libertadores |
Internacional RS |
River Plate |
2-1 |
0-0 |
94 |
00:00 |
Copa Sudamericana |
Defensa Y Justicia |
Club Sport Emelec |
1-0 |
0-0 |
93 |
00:00 |
USA Independent League |
ASC San Diego |
Club de Lyon FC |
3-1 |
0-0 |
91 |
00:00 |
North Central America Leagues Cup |
Toluca |
Minnesota United FC |
2-2 |
0-0 |
95 |
00:00 |
North Central America Leagues Cup |
Club America |
Nashville |
2-2 |
0-0 |
98 |
00:00 |
CONCACAF Central American Cup |
Coban Imperial |
CD Universitario |
0-0 |
0-0 |
94 |
00:30 |
Copa Sudamericana |
Newells Old Boys |
Corinthians Paulista (SP) |
0-0 |
0-0 |
93 |
01:05 |
Colombia Copa Premier |
Tigres Zipaquira |
Cucuta |
2-2 |
0-0 |
95 |
01:05 |
Mexico Liga MX Femenil |
Tijuana (W) |
Club America (W) |
1-5 |
0-0 |
95 |
02:00 |
North Central America Leagues Cup |
Tigres UANL |
Monterrey |
0-0 |
0-0 |
91 |
02:00 |
CONCACAF Central American Cup |
Real Esteli |
CD Olimpia |
1-0 |
0-0 |
95 |
02:30 |
North Central America Leagues Cup |
Los Angeles FC |
Real Salt Lake |
4-0 |
0-0 |
89 |
20:15 |
Peru Reserves League |
Deportivo Municipal Reserves |
Atletico Grau Reserves |
0-1 |
0-0 |
95 |
18:30 |
International Club Friendly |
CD Bunol |
Atletico Vallbonense |
2-1 |
0-0 |
89 |
18:30 |
International Club Friendly |
CD Bunol |
Atletico Vallbonense |
2-1 |
0-0 |
89 |
18:00 |
International Club Friendly |
Zulte Waregem VV (W) |
Oud Heverlee Leuven II (W) |
1-1 |
0-0 |
89 |
23:45 |
Malaysia President Cup |
Kelantan U21 |
Melaka United FC U21 |
0-0 |
0-0 |
91 |
00:00 |
Solomon Islands S League |
Real Kakamora |
Laugu United |
2-4 |
0-0 |
90 |
02:00 |
Solomon Islands S League |
Southern United |
Henderson Eels FC |
0-2 |
0-0 |
91 |
07:30 |
International Club Friendly |
Las Rozas |
CD Illescas |
0-0 |
0-0 |
90 |
07:30 |
Northern New Zealand League |
Takapuna |
Eastern Suburbs Auckland |
2-5 |
0-0 |
94 |
07:30 |
Northern New Zealand League |
Hamilton Wanderers |
Auckland City |
0-0 |
0-0 |
92 |
08:00 |
International Club Friendly |
Elche CF Ilicitano |
La Union CF |
1-0 |
0-0 |
89 |
08:00 |
Indonesia Liga 1 |
Barito Putera |
Dewa United FC |
2-1 |
0-0 |
94 |
08:00 |
Indonesia Liga 1 |
PSIS Semarang |
Arema FC |
2-0 |
0-0 |
95 |
08:15 |
Australia Northern NSW Reserves League |
Lake Macquarie Reserves |
Valentine Phoenix Reserves |
2-0 |
0-0 |
89 |
08:30 |
Cambodia Cup |
Kampong Thom Province |
Siem Reap |
2-0 |
0-0 |
97 |
08:45 |
Malaysia President Cup |
Kuala Lumpur FA U21 |
Kelantan United U21 |
0-1 |
0-0 |
92 |
08:45 |
Malaysia President Cup |
Sabah U21 |
Pahang U21 |
0-2 |
0-0 |
94 |
08:45 |
Malaysia President Cup |
Kuching FA U21 |
Pulau Pinang U21 |
0-1 |
0-0 |
92 |
09:00 |
International Club Friendly |
Arenas Club de Getxo |
Rayo Cantabria |
0-0 |
0-0 |
89 |
09:00 |
India Durand Cup |
Delhi FC |
Nepal Army FC |
1-1 |
0-0 |
94 |
09:00 |
Australia Capital Territory Premier League Women |
Belconnen United (W) |
ANU FC (W) |
0-0 |
0-0 |
92 |
09:00 |
Australia Capital Territory U23 League |
Gungahlin Utd U23 |
West Canberra Wanderers FC U23 |
0-0 |
0-0 |
89 |
09:30 |
International Club Friendly |
Burgos Promesas |
Alaves B |
- |
- |
|
09:30 |
Australia FFA Cup |
Edgeworth Eagles FC |
Western United FC |
0-4 |
0-0 |
92 |
09:30 |
Australia FFA Cup |
Goulburn Valley Suns |
A.P.I.A. Leichhardt Tigers |
1-4 |
0-0 |
92 |
09:30 |
Australia FFA Cup |
Gold Coast Knights |
Devonport City |
1-0 |
0-0 |
93 |
10:00 |
Portugal U23 |
Famalicao U23 |
Rio Ave U23 |
1-0 |
0-0 |
95 |
10:00 |
Portugal U23 |
Leixoes U23 |
Gil Vicente U23 |
1-3 |
0-0 |
95 |
10:30 |
Australia FFA Cup |
Floreat Athena |
Western Sydney |
1-3 |
0-0 |
75 |
11:00 |
Maldives Premier League |
Super United Sports |
Buru Sports Club |
2-0 |
0-0 |
96 |
11:00 |
WAUS WD1 |
Perth RedStar (W) |
NTC Football West (W) |
5-4 |
0-0 |
96 |
11:15 |
India Durand Cup |
Gokulam Kerala FC |
Indian Air Force |
2-0 |
0-0 |
96 |
11:30 |
Norwegian Junior U19 |
Aalesund FKU19 |
Stromsgodset U19 |
1-2 |
0-0 |
92 |
11:35 |
Chinese Super League |
Shanghai Shenhua |
Shenzhen FC |
0-0 |
0-0 |
91 |
11:35 |
Chinese Super League |
Cangzhou Mighty Lions |
Dalian Pro |
2-1 |
0-0 |
95 |
11:35 |
Chinese Super League |
Tianjin Tigers |
Beijing Guoan |
0-0 |
0-0 |
92 |
11:35 |
Chinese Super League |
Wuhan Three Towns |
Henan Football Club |
4-2 |
0-0 |
97 |
12:00 |
Indonesia Liga 1 |
Persija Jakarta |
Borneo FC |
1-1 |
0-0 |
96 |
12:00 |
Indonesia Liga 1 |
Rans Nusantara FC |
Madura United |
3-1 |
0-0 |
94 |
12:00 |
Tajikistan Vysshaya Liga |
Khujand |
FK Eskhata |
- |
- |
|
12:00 |
Tajikistan Vysshaya Liga |
FC Kuktosh |
Faizkand |
4-0 |
0-0 |
94 |
12:15 |
Liga Super Malaysia |
Sabah |
Johor Darul Takzim |
1-5 |
0-0 |
93 |
13:00 |
Liga Super Malaysia |
Kelantan |
Negeri Sembilan |
2-0 |
0-0 |
95 |
13:00 |
Liga Super Malaysia |
Perak |
Penang |
3-1 |
0-0 |
93 |
13:00 |
South Africa Premier Soccer League |
Moroka Swallows |
Cape Town City |
0-1 |
0-0 |
92 |
13:00 |
South Africa Premier Soccer League |
Mamelodi Sundowns |
Kaizer Chiefs |
2-1 |
0-0 |
95 |
13:00 |
Uzbekistan Second League |
Shurtan Guzor |
FK G'ijduvon |
2-1 |
0-0 |
91 |
13:00 |
Argentina Reserve League |
Almagro Reserves |
CSD Flandria Reserves |
0-0 |
0-0 |
92 |
13:00 |
Belarus Womens Premier League |
Smorgon (W) |
FK Minsk (W) |
- |
- |
|
13:15 |
Russia Cup |
Gazovik Orenburg |
FK Sochi |
2-0 |
0-0 |
90 |
14:00 |
Portugal U23 |
Torreense U23 |
Vizela U23 |
0-3 |
0-0 |
95 |
14:00 |
Uzbekistan Second League |
Unired |
Dinamo Samarqand |
1-1 |
0-0 |
95 |
14:00 |
Brazil Copa Gaucho |
Gremio (RS) |
Novo Hamburgo RS |
2-2 |
0-0 |
96 |
14:00 |
Poland Cup |
Sandecja Nowy Sacz |
Garbarnia Krakow |
1-2 |
0-0 |
99 |
14:30 |
Romania Cup |
CSA Axiopolis |
CS Amara |
7-0 |
0-0 |
89 |
14:30 |
Romania Cup |
Rapid Brodoc |
Sporting Liesti |
1-0 |
0-0 |
94 |
14:30 |
Romania Cup |
Bucovina Radauti |
ACS Foresta Suceava |
- |
- |
|
14:30 |
Romania Cup |
CSM Ramnicu Sarat |
CS Blejoi |
0-0 |
0-0 |
34 |
14:30 |
Romania Cup |
FC Bacau |
SC Bacau |
7-0 |
0-0 |
89 |
14:30 |
Romania Cup |
Gloria Baneasa |
Dunarea Calarasi |
- |
- |
|
14:30 |
Romania Cup |
Jiul Petrosani |
ACS Flacara Horezu |
- |
- |
|
14:30 |
Romania Cup |
AFC Vointa Lupac |
Scolar Resita |
- |
- |
|
14:30 |
Romania Cup |
CSM Flacara Moreni |
CSO Plopeni |
0-1 |
0-0 |
92 |
14:30 |
Romania Cup |
ACS Olimpic Zarnesti |
Muscelul Campulung |
0-3 |
0-0 |
93 |
14:30 |
Romania Cup |
CS Paulesti |
Mehta ruzett |
0-0 |
0-0 |
90 |
14:30 |
Romania Cup |
CS Phoenix Buzias |
FC Timisoara |
- |
- |
|
14:30 |
Romania Cup |
CSM Ramnicu Valcea |
CS Viitorul Daesti |
- |
- |
|
14:30 |
Romania Cup |
ACS Somuz Falticeni |
Ceahlaul Piatra Neamt |
0-3 |
0-0 |
92 |
14:30 |
Romania Cup |
Unirea Bascov |
Afumati |
0-0 |
0-0 |
92 |
14:30 |
Romania Cup |
ACS Vedita Colonesti MS |
CSO Petrolul Potcoava |
1-1 |
0-0 |
94 |
14:30 |
Romania Cup |
Viitorul Ileana |
Gloria Popesti-Leordeni |
0-0 |
0-0 |
0 |
14:30 |
Romania Cup |
ACS Viitorul Simian |
ACSO Filiasi |
0-0 |
0-0 |
93 |
14:30 |
Romania Cup |
Viitorul Ianca |
Unirea Branistea |
- |
- |
|
14:30 |
Romania Cup |
Crisul Chisineu Cris |
CS Soimii Lipova |
0-0 |
0-0 |
92 |
14:30 |
Romania Cup |
ACB Ineu |
ACS Progresul Pecica |
- |
- |
|
14:30 |
Romania Cup |
CS Sanatatea Cluj |
ACS Viitorul Cluj |
1-0 |
0-0 |
92 |
14:30 |
Romania Cup |
FC Zalau |
CS Gloria 2018 Bistrita Nasaud |
0-0 |
0-0 |
94 |
14:30 |
Romania Cup |
CSM Satu Mare |
Minaur Baia Mare |
0-0 |
0-0 |
92 |
14:30 |
Romania Cup |
ACS Targu Mures 1898 |
Unirea Ungheni |
0-2 |
0-0 |
89 |
14:30 |
Romania Cup |
Gloria al Orasului Geoag |
CNS Cetate Deva |
- |
- |
|
14:30 |
Romania Cup |
Ghiroda SI Giarmata VII |
Ripensia Timisoara |
0-0 |
0-0 |
91 |
14:30 |
Romania Cup |
Universitatea Alba Iulia |
Metalurgistul Cugir |
2-2 |
0-0 |
94 |
14:30 |
Romania Cup |
Odorheiu Secuiesc |
FC Brasov |
2-0 |
0-0 |
92 |
14:30 |
Romania Cup |
Sanmartin |
FC Bihor Oradea |
- |
- |
|
14:30 |
Venezuela Segunda Division |
Real Frontera |
Titanes FC |
3-0 |
0-0 |
92 |
15:00 |
Norwegian Junior U19 |
Valerenga U19 |
Rosenborg U19 |
2-1 |
0-0 |
94 |
15:00 |
UAFA Club Cup |
Al Shorta |
Al-Nassr |
0-1 |
0-0 |
95 |
15:00 |
Czech Republic Cup |
TJ Repiste |
SK Prostejov |
0-1 |
0-0 |
17 |
15:00 |
Czech Republic Cup |
Zdirec nad Doubravou |
Brno |
0-0 |
0-0 |
91 |
15:00 |
International Club Friendly |
Giugliano |
Vastogirardi |
0-0 |
0-0 |
89 |
15:00 |
Poland Cup |
OKS Stomil Olsztyn |
Radunia Stezyca |
1-2 |
0-0 |
91 |
15:30 |
Russia Cup |
CSKA Moscow |
Fakel |
0-2 |
0-0 |
93 |
15:30 |
Russia Cup |
Krylya Sovetov |
Zenit St. Petersburg |
0-1 |
0-0 |
94 |
15:30 |
South Africa Premier Soccer League |
AmaZulu |
Supersport United |
0-0 |
0-0 |
94 |
15:30 |
International Club Friendly |
Pro Vercelli |
Albinoleffe |
1-3 |
0-0 |
92 |
15:30 |
International Club Friendly |
USD Castellanzese |
Pro Patria |
1-3 |
0-0 |
92 |
15:30 |
International Club Friendly |
Lyon (W) |
FC Zurich Frauen (W) |
- |
- |
|
15:30 |
Finland Kolmonen |
MP II |
KJP |
0-0 |
0-0 |
91 |
15:30 |
Finland Kolmonen |
Kaarinan Pojat |
MuSa |
2-0 |
0-0 |
93 |
15:30 |
Finland Kolmonen |
OsPa |
HauPa |
0-0 |
0-0 |
92 |
15:30 |
International Friendly |
Italy U19 |
Albania U19 |
3-0 |
0-0 |
90 |
15:59 |
Finland Veikkausliga |
Vaasa VPS |
SJK Seinajoen |
3-2 |
0-0 |
94 |
15:59 |
Norway Adeccoligaen |
Fredrikstad |
Bryne |
2-1 |
0-0 |
95 |
15:59 |
Norway Adeccoligaen |
Start Kristiansand |
Skeid Oslo |
3-0 |
0-0 |
92 |
15:59 |
Norway Adeccoligaen |
Ranheim IL |
Kongsvinger |
1-4 |
0-0 |
95 |
15:59 |
Norway Adeccoligaen |
Raufoss |
Jerv |
0-0 |
0-0 |
92 |
15:59 |
Norway Adeccoligaen |
Moss |
KFUM Oslo |
0-1 |
0-0 |
90 |
15:59 |
Norway Adeccoligaen |
Asane Fotball |
Mjondalen IF |
3-2 |
0-0 |
94 |
15:59 |
Czech Republic Cup |
Benatky Nad Jizerou |
SK Zapy |
0-0 |
0-0 |
91 |
15:59 |
Czech Republic Cup |
Benesov |
Povltava FA |
1-2 |
0-0 |
91 |
15:59 |
Czech Republic Cup |
Brandys Nad Labem |
Chlumec nad Cidlinou |
0-2 |
0-0 |
89 |
15:59 |
Czech Republic Cup |
FC Zenit Caslav |
Admira Praha |
1-1 |
0-0 |
92 |
15:59 |
Czech Republic Cup |
SK Cesky Brod |
Loko Vltavin |
0-0 |
0-0 |
90 |
15:59 |
Czech Republic Cup |
Slavoj Cesky Krumlov |
FK Graffin Vlasim |
0-7 |
0-0 |
90 |
15:59 |
Czech Republic Cup |
FK Chomutov |
Sokol Brozany |
0-0 |
0-0 |
91 |
15:59 |
Czech Republic Cup |
MFK Havirov |
Unie Hlubina |
0-2 |
0-0 |
91 |
15:59 |
Czech Republic Cup |
Havlickuv Brod |
Vysocina jihlava |
0-6 |
0-0 |
87 |
15:59 |
Czech Republic Cup |
Hlinsko |
Zivanice |
- |
- |
|
15:59 |
Czech Republic Cup |
Hodonin Sardice |
Vyskov |
1-1 |
0-0 |
93 |
15:59 |
Czech Republic Cup |
Holesov |
MILO Olomouc |
- |
- |
|
15:59 |
Czech Republic Cup |
Sokol Hostoun |
Dukla Prague |
1-4 |
0-0 |
91 |
15:59 |
Czech Republic Cup |
SK Otava Katovice |
Marila Pribram |
0-0 |
0-0 |
0 |
15:59 |
Czech Republic Cup |
TJ Klatovy |
FK MAS Taborsko |
- |
- |
|
15:59 |
Czech Republic Cup |
SK Kosmonosy |
SK Slovan Varnsdorf |
- |
- |
|
15:59 |
Czech Republic Cup |
Marianske Lazne |
Karlovy Vary Dvory |
- |
- |
|
15:59 |
Czech Republic Cup |
Spolana Neratovice |
Banik Most-Sous |
0-1 |
0-0 |
92 |
15:59 |
Czech Republic Cup |
Sokol Nespeky |
SK Motorlet Praha |
- |
- |
|
15:59 |
Czech Republic Cup |
Novy Bydzov |
FK Kolin |
0-1 |
0-0 |
91 |
15:59 |
Czech Republic Cup |
SK Petrin Plzen |
Preddie J |
2-1 |
0-0 |
92 |
15:59 |
Czech Republic Cup |
Hranice KUNZ |
Unicov |
0-1 |
0-0 |
92 |
15:59 |
Czech Republic Cup |
SK Kladno |
FK Kraluv Dvur |
1-0 |
0-0 |
95 |
15:59 |
Czech Republic Cup |
FC Slavia HK |
Chrudim |
0-2 |
0-0 |
91 |
15:59 |
Czech Republic Cup |
Spartak Sobeslav |
FC Pisek |
1-0 |
0-0 |
93 |
15:59 |
Czech Republic Cup |
SK Mondi Steti |
Usti nad Labem |
2-3 |
0-0 |
95 |
15:59 |
Czech Republic Cup |
FC Strani |
Slovan Rosice |
1-0 |
0-0 |
92 |
15:59 |
Czech Republic Cup |
Sumperk |
Opava |
1-5 |
0-0 |
88 |
15:59 |
Czech Republic Cup |
Sumperk |
Opava |
1-5 |
0-0 |
88 |
15:59 |
Czech Republic Cup |
SK Ujezd Praha 4 |
Slovan Velvary |
0-1 |
0-0 |
92 |
15:59 |
Czech Republic Cup |
Jiskra Mimon |
Viktoria Zizkov |
0-5 |
0-0 |
91 |
15:59 |
Czech Republic Cup |
Velke Hamry |
FK Prepere |
1-1 |
0-0 |
94 |
15:59 |
Czech Republic Cup |
Vitkovice |
Trinec |
- |
- |
|
15:59 |
Czech Republic Cup |
Vrchovina |
Lisen |
1-3 |
0-0 |
93 |
15:59 |
Czech Republic Cup |
FC Vsetin |
Kozlovice |
3-1 |
0-0 |
92 |
15:59 |
Czech Republic Cup |
Zdar nad Sazavou |
SC Znojmo |
- |
- |
|
15:59 |
Czech Republic Cup |
Otrokovice |
Frydek-Mistek |
3-1 |
0-0 |
91 |
15:59 |
Czech Republic Cup |
Otrokovice |
Frydek-Mistek |
3-1 |
0-0 |
91 |
15:59 |
Denmark Cup |
AC Horsens |
Sonderjyske |
1-2 |
0-0 |
94 |
15:59 |
Denmark Cup |
Otterup |
SfB Oure |
- |
- |
|
15:59 |
Denmark Cup |
Ledoje-Smorum Fodbold |
AB Copenhagen |
- |
- |
|
15:59 |
Denmark Cup |
Vallensbaek IF |
Ishoj IF |
- |
- |
|
15:59 |
Denmark Cup |
Morud/Veflinge |
Naesby |
- |
- |
|
15:59 |
Denmark Cup |
Jetsmark IF |
VSK Arhus |
- |
- |
|
15:59 |
Denmark Cup |
Soften GF |
Kuyt |
- |
- |
|
15:59 |
Denmark Cup |
tst Fodbold |
Vegar |
- |
- |
|
15:59 |
Denmark Cup |
Koge Union |
AB Tarnby |
- |
- |
|
15:59 |
International Club Friendly |
FC Flora Tallinn (W) |
Saku Sporting (W) |
- |
- |
|
15:59 |
International Club Friendly |
Borgosesia |
Novara |
0-0 |
0-0 |
91 |
15:59 |
International Club Friendly |
AC Milan |
Trento |
- |
- |
|
15:59 |
Finland Kolmonen |
Saaksjarven Loiske |
Tampereen Peli Toverit |
0-2 |
0-0 |
92 |
15:59 |
Poland III Liga |
MKS Trzebinia |
Termalica BB Nieciecza II |
1-2 |
0-0 |
95 |
15:59 |
Poland III Liga |
MKS Trzebinia |
Termalica BB Nieciecza II |
1-2 |
0-0 |
95 |
15:59 |
Poland Cup |
Wisla Pulawy |
Hutnik Krakow |
2-0 |
0-0 |
93 |
16:30 |
Denmark Cup |
KRFK |
Esbjerg |
- |
- |
|
16:30 |
International Club Friendly |
Ethnikos Achnas FC |
Nea Salamis |
4-1 |
0-0 |
91 |
16:30 |
Germany Oberliga NOFV |
Gundelfingen |
TSV 1860 Munchen (Youth) |
2-1 |
0-0 |
93 |
16:30 |
Germany Oberliga NOFV |
Türkspor Augsburg |
TSV Nördlingen |
1-1 |
0-0 |
95 |
16:30 |
Germany Oberliga NOFV |
TSV Kottern |
FC Sonthofen |
3-2 |
0-0 |
92 |
16:30 |
Germany Oberliga NOFV |
TSV Kottern |
FC Sonthofen |
3-2 |
0-0 |
92 |
16:30 |
Germany Oberliga NOFV |
TSV Kottern |
FC Sonthofen |
3-2 |
0-0 |
92 |
16:45 |
International Club Friendly |
Omonia 29is Maiou |
E.N.Paralimniou |
0-1 |
0-0 |
90 |
16:45 |
International Club Friendly |
Omonia 29is Maiou |
E.N.Paralimniou |
0-1 |
0-0 |
90 |
16:45 |
Israel Ligat Al Toto Cup |
Maccabi Bnei Raina |
Hapoel Bnei Sakhnin FC |
1-2 |
0-0 |
96 |
17:00 |
Germany Regionalliga |
FV Illertissen |
Wurzburger Kickers |
0-0 |
0-0 |
91 |
17:00 |
Portugal Liga 3 |
Sporting CP B |
Amora FC |
1-0 |
0-0 |
97 |
17:00 |
UEFA Europa Conference League |
AEK Larnaca |
Maccabi Tel Aviv |
1-1 |
0-0 |
95 |
17:00 |
Sweden Woman |
Tyreso FF (W) |
AIK Solna (W) |
0-3 |
0-0 |
91 |
17:00 |
Denmark Cup |
BK Frem |
Naestved |
- |
- |
|
17:00 |
International Club Friendly |
Real Sociedad B |
Sestao |
1-0 |
0-0 |
89 |
17:00 |
International Club Friendly |
De Treffers |
OJC Rosmalen |
- |
- |
|
17:00 |
International Club Friendly |
CD Estebona |
AD Ceuta |
- |
- |
|
17:00 |
International Club Friendly |
SD Gernika |
Castro |
2-1 |
0-0 |
90 |
17:00 |
International Club Friendly |
Union Langreo |
L Entregu CF |
0-0 |
0-0 |
89 |
17:00 |
International Club Friendly |
Clodiense |
Padova |
0-0 |
0-0 |
91 |
17:00 |
International Club Friendly |
Castellon |
Gimnastic Tarragona |
1-2 |
0-0 |
94 |
17:00 |
International Club Friendly |
Red Bull Salzburg |
Inter Milan |
3-4 |
0-0 |
91 |
17:00 |
Israel Ligat Al Toto Cup |
Maccabi Netanya |
Hapoel Haifa |
1-2 |
0-0 |
94 |
17:00 |
Finland Kolmonen |
GrIFK Reservi |
HIFK 2 |
1-0 |
0-0 |
95 |
17:00 |
Catalonia Cup |
CE Europa |
Cerdanyola del Valles |
3-0 |
0-0 |
91 |
17:00 |
Catalonia Cup |
CE Europa |
Cerdanyola del Valles |
3-0 |
0-0 |
91 |
17:00 |
Costa Rica 2.Liga |
Jicaral |
Municipal Garabito |
7-2 |
0-0 |
90 |
17:15 |
International Club Friendly |
Gnistan Ogeli |
FC Kontu |
0-0 |
0-0 |
92 |
17:15 |
Costa Rica 2.Liga |
AD Sarchi |
Antioquia FC |
1-2 |
0-0 |
95 |
17:30 |
South Africa Premier Soccer League |
Chippa United |
TS Galaxy |
0-0 |
0-0 |
90 |
17:30 |
South Africa Premier Soccer League |
Chippa United |
TS Galaxy |
0-0 |
0-0 |
90 |
17:30 |
South Africa Premier Soccer League |
Polokwane City FC |
Stellenbosch FC |
1-0 |
0-0 |
92 |
17:30 |
South Africa Premier Soccer League |
Polokwane City FC |
Stellenbosch FC |
1-0 |
0-0 |
92 |
17:30 |
International Club Friendly |
Ninove |
Jeunesse Molenbeek |
- |
- |
|
17:30 |
International Club Friendly |
Arandina |
Numancia |
0-0 |
0-0 |
92 |
17:30 |
International Club Friendly |
CA Bembibre |
Ponferradina |
0-1 |
0-0 |
91 |
17:30 |
International Club Friendly |
CD Arenteiro |
Pontevedra |
1-1 |
0-0 |
89 |
17:30 |
International Club Friendly |
Reus FC Reddis |
Lleida |
2-3 |
0-0 |
91 |
17:30 |
Northern German state premier league - bayern |
FC Kray |
Honnepel-Niedermormter |
3-1 |
0-0 |
91 |
17:30 |
Poland Cup |
Chojniczanka Chojnice |
Slask Wroclaw II |
2-0 |
0-0 |
94 |
17:30 |
Poland Cup |
Chojniczanka Chojnice |
Slask Wroclaw II |
2-0 |
0-0 |
94 |
17:30 |
Poland Cup |
Motor Lublin |
Lech II Poznan |
0-0 |
0-0 |
92 |
17:45 |
Russia Cup |
Dynamo Moscow |
FC Krasnodar |
3-3 |
0-0 |
92 |
17:45 |
Russia Cup |
Dynamo Moscow |
FC Krasnodar |
3-3 |
0-0 |
92 |
17:45 |
Brazil Campeonato Carioca Serie A2 |
Sampaio Correa (RJ) |
Artsul RJ |
2-0 |
0-0 |
95 |
17:45 |
Brazil Campeonato Carioca Serie A2 |
Goncalense |
Olaria |
0-1 |
0-0 |
94 |
17:45 |
Brazil Campeonato Carioca Serie A2 |
Goncalense |
Olaria |
0-1 |
0-0 |
94 |
18:00 |
UEFA Champions League |
Panathinaikos |
Marseille |
0-0 |
0-0 |
96 |
18:00 |
UEFA Europa Conference League |
KAA Gent |
Pogon Szczecin |
5-0 |
0-0 |
93 |
18:00 |
UAFA Club Cup |
Al Hilal |
Al-Shabab(KSA) |
3-1 |
0-0 |
96 |
18:00 |
South Africa Premier Soccer League |
Cape Town Spurs |
Sekhukhune United |
0-0 |
0-0 |
92 |
18:00 |
South Africa Premier Soccer League |
Cape Town Spurs |
Sekhukhune United |
0-0 |
0-0 |
92 |
18:00 |
International Club Friendly |
Merida AD |
Cordoba |
0-0 |
0-0 |
92 |
18:00 |
International Club Friendly |
UD Alzira |
CD Alcoyano |
2-4 |
0-0 |
90 |
18:00 |
International Club Friendly |
Atletico de Madrid B |
Baleares |
2-0 |
0-0 |
93 |
18:00 |
International Club Friendly |
Aguilas CF |
Hercules |
1-0 |
0-0 |
94 |
18:00 |
International Club Friendly |
CD Izarra |
UCD Burlades |
1-0 |
0-0 |
90 |
18:00 |
International Club Friendly |
Volos NFC |
Panaitolikos Agrinio |
2-0 |
0-0 |
93 |
18:00 |
International Club Friendly |
Atletico Sanluqueno |
Xerez Deportivo FC |
1-0 |
0-0 |
90 |
18:00 |
Northern German state premier league - bayern |
SC Dusseldorf West |
VfL Viktoria Juchen-Garzweiler |
3-4 |
0-0 |
93 |
18:00 |
Northern German state premier league - bayern |
SG Unterrath |
TuRU Dusseldorf |
1-0 |
0-0 |
94 |
18:00 |
Northern German state premier league - bayern |
Cronenberger SC |
FC Viersen 05 |
0-2 |
0-0 |
90 |
18:00 |
Northern German state premier league - bayern |
Cronenberger SC |
FC Viersen 05 |
0-2 |
0-0 |
90 |
18:00 |
Brazil Campeonato Mineiro U20 |
Athletic Club MG U20 |
Boston City FC Brasil U20 |
0-1 |
0-0 |
95 |
18:00 |
Brazil Copa Gaucho |
EC Pelotas(RS) |
AE Sao Borja |
2-0 |
0-0 |
92 |
18:00 |
Brazil Copa Gaucho |
Monsoon FC |
Novo Horizonte |
8-0 |
0-0 |
88 |
18:00 |
Brazil Copa Gaucho |
EC Passo Fundo |
Sao Luiz(RS) |
0-3 |
0-0 |
89 |
18:00 |
Brazil national youth (U20) Football Championship |
Queimadense PB Youth |
Serra Branca U20 |
0-1 |
0-0 |
94 |
18:00 |
Brazil Campeonato Paulista Youth |
Mogi Mirim (Youth) |
EC Sao Bernardo U20 |
- |
- |
|
18:00 |
Brazil Campeonato Paulista Youth |
Jose Bonifacio SP Youth |
Rio Preto (Youth) |
- |
- |
|
18:00 |
Brazil Campeonato Paulista Youth |
Taubate (Youth) |
Rio Claro (Youth) |
0-1 |
0-0 |
96 |
18:00 |
Brazil Campeonato Paulista Youth |
Botafogo-SP (Youth) |
Portuguesa (Youth) |
2-0 |
0-0 |
96 |
18:00 |
Brazil Campeonato Paulista Youth |
Comercial SP Youth |
RB Bragantino Youth |
0-1 |
0-0 |
95 |
18:00 |
Brazil Campeonato Paulista Youth |
Sao Paulo (Youth) |
Lemense-SP (Youth) |
0-0 |
0-0 |
91 |
18:00 |
Brazil Campeonato Paulista Youth |
Gremio Novorizontin (Youth) |
Ituano (Youth) |
3-0 |
0-0 |
94 |
18:00 |
Brazil Campeonato Paulista Youth |
Palmeiras (Youth) |
Guarani SP (Youth) |
6-0 |
0-0 |
91 |
18:00 |
Brazil Campeonato Paulista Youth |
Inter de Limeira (Youth) |
Sao Caetano (Youth) |
2-1 |
0-0 |
95 |
18:00 |
Brazil Campeonato Paulista Youth |
Corinthians Paulista (Youth) |
Ponte Preta (Youth) |
2-1 |
0-0 |
94 |
18:00 |
Brazil Campeonato Paulista Youth |
Desportivo Brasil Youth |
Santos (Youth) |
0-2 |
0-0 |
91 |
18:00 |
Spain Copa de Catalunya |
Sant Andreu |
CF Peralada |
1-0 |
0-0 |
94 |
18:30 |
UEFA Champions League |
Slovan Bratislava |
Maccabi Haifa |
1-2 |
0-0 |
94 |
18:30 |
International Club Friendly |
CF Trujillo |
Cacereno |
0-1 |
0-0 |
90 |
18:30 |
Faroe Islands Women Premier League |
HB Torshavn (W) |
Vikingur Gota (W) |
3-2 |
0-0 |
93 |
18:45 |
UEFA Champions League |
Glasgow Rangers |
Servette |
2-1 |
0-0 |
100 |
18:45 |
England League Cup |
AFC Wimbledon |
Coventry City |
2-1 |
0-0 |
95 |
18:45 |
England League Cup |
Bristol City |
Oxford United |
5-1 |
0-0 |
96 |
18:45 |
England League Cup |
Ipswich Town |
Bristol Rovers |
2-0 |
0-0 |
95 |
18:45 |
England League Cup |
Cardiff City |
Colchester United |
2-2 |
0-0 |
95 |
18:45 |
England League Cup |
Leeds United |
Shrewsbury Town |
2-1 |
0-0 |
98 |
18:45 |
Northern Ireland Women's Super |
Ballymena Allstars (W) |
Linfield (W) |
0-2 |
0-0 |
89 |
18:45 |
Northern Ireland Women's Super |
Derry City (W) |
Crusaders Newtownabbey Strikers (W) |
- |
- |
|
18:45 |
Faroe Islands Women Premier League |
Ki Klaksvik (W) |
B36 Torshavn (W) |
1-0 |
0-0 |
94 |
19:00 |
England League Cup |
Burton Albion |
Leicester City |
0-2 |
0-0 |
93 |
19:15 |
Iceland Premier Division |
HK Kopavogs |
Keflavik |
3-1 |
0-0 |
94 |
19:30 |
Venezuela Segunda Division |
Dynamo Puerto FC |
Fundacion AIFI |
1-0 |
0-0 |
96 |
19:30 |
Venezuela Segunda Division |
Atletico La Cruz |
Maritimo de La Guaira |
1-1 |
0-0 |
96 |
19:45 |
Portugal Super Cup |
Benfica |
FC Porto |
2-0 |
0-0 |
97 |
20:00 |
Primera Division de Colombiano-Apertura |
Boyaca Chico |
Union Magdalena |
0-0 |
0-0 |
93 |
20:00 |
Primera Division de Colombiano-Apertura |
Jaguares de Cordoba |
Millonarios |
2-0 |
0-0 |
97 |
20:00 |
Venezuela Segunda Division |
Urena SC |
Yaracuyanos |
0-0 |
0-0 |
91 |
20:00 |
Venezuela Segunda Division |
Heroes de Falcon |
Academia Rey |
4-1 |
0-0 |
93 |
20:00 |
Venezuela Segunda Division |
Academia Anzoategui FC |
Deportivo Miranda |
1-2 |
0-0 |
96 |
20:00 |
Venezuela Segunda Division |
Trujillanos |
Atletico El Vigia |
1-0 |
0-0 |
90 |
20:00 |
Costa Rica 2.Liga |
Quepos Cambute FC |
AD Cofutpa |
2-1 |
0-0 |
93 |
20:00 |
Iceland Pre-Season Cup |
IH Hafnarfjordur |
KF Gardabaer |
2-2 |
0-0 |
92 |
20:15 |
Peru B League |
Comerciantes Unidos |
CD Coopsol |
1-0 |
0-0 |
99 |
20:30 |
Peru B League |
Los Chankas |
Deportivo Llacuabamba |
0-0 |
0-0 |
90 |
21:00 |
Costa Rica 2.Liga |
Limon FC |
CS Uruguay De Coronado |
2-0 |
0-0 |
94 |
22:00 |
Copa Sudamericana |
Guarani CA |
Botafogo RJ |
0-0 |
0-0 |
93 |
22:00 |
Copa Sudamericana |
Goias |
Estudiantes La Plata |
0-2 |
0-0 |
94 |
22:00 |
Chile Primera B |
Santiago Wanderers |
Cobreloa |
1-0 |
0-0 |
100 |
22:00 |
Brazil Copa Fares Lopes |
Pacajus |
Ferroviario CE |
2-0 |
0-0 |
95 |
22:00 |
USA MLS Next Pro League |
Orlando City B |
New England Revolution B |
4-5 |
0-0 |
96 |
22:00 |
CONCACAF Central American Cup |
Herediano |
Aguila |
2-0 |
0-0 |
95 |
23:00 |
USL Championship |
Indy Eleven |
Birmingham Legion |
0-0 |
0-0 |
92 |
23:00 |
USA National Premier Soccer League |
Richmond Kickers |
North Carolina |
2-2 |
0-0 |
95 |
23:00 |
USA MLS Next Pro League |
Huntsville City |
Columbus Crew B |
1-1 |
0-0 |
95 |
23:00 |
USA MLS Next Pro League |
New York Red Bulls B |
Toronto FC II |
1-1 |
0-0 |
92 |
23:30 |
USA National Premier Soccer League |
South Georgia Tormenta FC |
Central Valley Fuego |
2-1 |
0-0 |
95 |
23:30 |
NWSL Challenge Cup |
Gotham FC (W) |
Orlando Pride (W) |
1-1 |
0-0 |
97 |
23:30 |
USA MLS Next Pro League |
Atlanta United FC II |
Crown Legacy FC |
3-1 |
0-0 |
93 |
19:00 |
Norwegian Junior U19 |
Sogndal U19 |
Bodo Glimt U19 |
- |
- |
|
08:00 |
International Club Friendly |
FC Cartagena B |
CF Intercity |
0-1 |
0-0 |
92 |
12:00 |
International Club Friendly |
Anderlecht (W) |
Paris FC (W) |
- |
- |
|
15:00 |
International Club Friendly |
Kazma |
Umm Salal |
0-0 |
0-0 |
89 |
15:45 |
International Club Friendly |
Panserraikos |
Asteras Tripolis |
1-2 |
0-0 |
94 |
17:00 |
International Club Friendly |
Real Zaragoza B |
SD Tarazona |
- |
- |
|
17:30 |
International Club Friendly |
Malaga |
C.D. San Fernando Isleno |
1-1 |
0-0 |
91 |
18:00 |
International Club Friendly |
Manchego Ciudad |
Fuenlabrada |
0-0 |
0-0 |
91 |
18:00 |
International Club Friendly |
Manchego Ciudad |
Fuenlabrada |
0-0 |
0-0 |
91 |
17:45 |
International Club Friendly |
CF Ciudad Cieza |
Mar Menor |
1-2 |
0-0 |
88 |
10:00 |
Zimbabwe Cup |
Yadah FC |
Cranborne Bullets |
1-0 |
0-0 |
92 |
15:59 |
Finland Kolmonen |
Janteva Kotka |
PeKa |
0-0 |
0-0 |
92 |
18:30 |
Northern Ireland Women's Super |
St. James Swifts (W) |
Bangor (W) |
2-3 |
0-0 |
89 |
23:00 |
Brazil national youth (U20) Football Championship |
Retro FC Brasil U20 |
Santa Cruz U20 |
2-2 |
0-0 |
96 |
16:30 |
International Club Friendly |
Alaves B |
Athletic Bilbao B |
0-0 |
0-0 |
91 |
20:00 |
Ecuador Campeonato Serie B |
CD Vargas Torres |
Cuniburo FC |
- |
- |
|
15:00 |
International Club Friendly |
Sporting Gijon (W) |
Athletic Bilbao B (W) |
0-0 |
0-0 |
91 |
18:00 |
BRA SPC |
Juventus SP |
Bragantino |
4-3 |
0-0 |
96 |
18:00 |
Brazil Campeonato Maranhense |
Zumbi EC |
Penedense AL |
0-0 |
0-0 |
92 |
19:00 |
Spanish Federacion Cup |
CD Estradense |
CSD Arzua |
0-0 |
0-0 |
92 |
19:00 |
Brazil national youth (U20) Football Championship |
Sousa EC U20 |
CSP Youth |
0-2 |
0-0 |
95 |
05:34 |
India Regional Cup |
Project Veng FC |
Mizoram Police FC |
0-0 |
0-0 |
92 |
18:00 |
International Club Friendly |
FC Koper |
Triestina |
1-1 |
0-0 |
91 |
18:00 |
International Club Friendly |
FC Koper |
Triestina |
1-1 |
0-0 |
91 |
09:30 |
Calcutta Football League |
Bhawanipore |
George Telegraph FC |
1-1 |
0-0 |
97 |
09:30 |
Calcutta Football League |
Eastern Railway FC |
Calcutta Customs |
3-3 |
0-0 |
97 |
09:30 |
Calcutta Football League |
Patha Chakra |
Tollygunje Agragami |
1-2 |
0-0 |
94 |
09:30 |
Calcutta Football League |
Bengal Nagpur Railway FC |
East Bengal Club II |
0-0 |
0-0 |
92 |
09:30 |
Calcutta Football League |
Wari Club |
Aryans Sports |
0-5 |
0-0 |
89 |
15:59 |
Czech Republic Cup |
SFK Holesov |
FK Nove Sady |
4-1 |
0-0 |
89 |
15:59 |
Tanzania Community Shield |
Young Africans |
Azam |
2-0 |
0-0 |
92 |
15:59 |
Tanzania Community Shield |
Young Africans |
Azam |
2-0 |
0-0 |
92 |
11:00 |
South Africa League Women |
OG Dynamite Ladies FC (W) |
Butterfly Ladies FC (W) |
1-1 |
0-0 |
91 |
07:29 |
India Regional Cup |
Chhinga Veng FC |
Chawnpui |
2-1 |
0-0 |
91 |
08:30 |
International Club Friendly |
Real Madrid C |
G. Segoviana |
0-1 |
0-0 |
91 |
12:45 |
Uzbekistan League Women |
Pakhtakor Tashkent (W) |
Bunyodkor Tashkent(W) |
0-4 |
0-0 |
92 |
09:00 |
Northern NSW U20 League |
Sydney Olympic U20 |
Central Coast U20 |
1-3 |
0-0 |
89 |
09:19 |
Malaysia President Cup |
Negeri Sembilan U21 |
Selangor U21 |
0-1 |
0-0 |
93 |
15:00 |
International Club Friendly |
FK Podrinje |
Zvijezda Gradacac |
0-0 |
0-0 |
88 |
14:00 |
International Club Friendly |
Atalanta |
Us Pergolettese |
3-0 |
0-0 |
89 |
15:00 |
International Club Friendly |
US Pianese |
US Follonica Gavorrano |
3-1 |
0-0 |
89 |
14:00 |
International Club Friendly |
ADO Den Haag (W) |
Oud Heverlee Leuven (W) |
0-0 |
0-0 |
92 |
14:30 |
International Club Friendly |
Ancona |
US Corticella |
1-1 |
0-0 |
91 |
15:30 |
Bosnia Herzegovina Regional Cup |
Zenica Fortuna |
NK Bosna Visoko |
0-3 |
0-0 |
89 |
17:00 |
International Club Friendly |
RCD Espanyol (W) |
CE Europa (W) |
0-2 |
0-0 |
89 |
17:45 |
International Club Friendly |
Club Deportivo Tropezon |
CD Cayon |
0-2 |
0-0 |
89 |
21:00 |
Guatemala Segunda Division |
CSD Agua Blanca |
CSD Chiquimulilla |
0-0 |
0-0 |
94 |
11:00 |
International Club Friendly |
FC Utrecht Reserves |
SC Telstar |
0-2 |
0-0 |
91 |
15:59 |
International Club Friendly |
Carrarese |
Lavagnese |
2-0 |
0-0 |
88 |
19:00 |
Argentina Regional League |
San Martin de San Juan Reserves |
Atletico Marquesado |
0-0 |
0-0 |
98 |
19:30 |
Brazil Campeonato Maranhense |
Sao Raimundo |
RB do Norte Clube |
3-0 |
0-0 |
89 |
15:30 |
International Club Friendly |
FK Radnicki Novi Belgrad |
Al-Hamriyah |
1-1 |
0-0 |
91 |
15:59 |
International Club Friendly |
Creteil |
Drancy |
0-0 |
0-0 |
90 |
15:59 |
International Friendly |
Al-Garrafa |
Al-Wakra |
1-0 |
0-0 |
92 |
15:59 |
International Friendly |
Al-Garrafa |
Al-Wakra |
1-0 |
0-0 |
92 |
15:59 |
International Friendly |
Al-Garrafa |
Al-Wakra |
1-0 |
0-0 |
92 |
18:00 |
International Club Friendly |
Unionistas de Salamanca |
Badajoz |
0-0 |
0-0 |
89 |
18:00 |
International Club Friendly |
Unionistas de Salamanca |
Badajoz |
0-0 |
0-0 |
89 |
00:00 |
Copa Libertadores |
Independiente Jose Teran |
Deportivo Pereira |
1-1 |
0-0 |
99 |
00:00 |
Copa Libertadores |
Boca Juniors |
Nacional Montevideo |
2-2 |
0-0 |
96 |
00:00 |
USL Championship |
Louisville City FC |
Charleston Battery |
0-0 |
0-0 |
91 |
00:00 |
USL Championship |
Louisville City FC |
Charleston Battery |
0-0 |
0-0 |
91 |
00:00 |
USA National Premier Soccer League |
Forward Madison FC |
Chattanooga Red Wolves |
1-0 |
0-0 |
95 |
00:00 |
Solomon Islands S League |
Solomon Warriors FC |
SOSA |
1-0 |
0-0 |
95 |
00:00 |
Ecuador Campeonato Serie B |
Chacaritas SC |
Manta FC |
0-1 |
0-0 |
97 |
00:00 |
Argentina Torneo B |
Atletico Carcarana |
Sportivo Las Parejas |
0-4 |
0-0 |
90 |
00:00 |
USA MLS Next Pro League |
Colorado Rapids II |
Houston Dynamo B |
1-3 |
0-0 |
92 |
00:00 |
CONCACAF Central American Cup |
Xelaju MC |
CD FAS |
2-1 |
0-0 |
94 |
00:30 |
Copa Libertadores |
Palmeiras |
Atletico Mineiro |
0-0 |
0-0 |
95 |
00:30 |
Chile Cup |
Univ Catolica |
Everton CD |
0-0 |
0-0 |
96 |
01:00 |
USL Championship |
Colorado Springs Switchbacks FC |
FC Tulsa |
1-1 |
0-0 |
91 |
01:00 |
Costa Rica 2.Liga |
FC Aserri |
Santa Ana |
0-1 |
0-0 |
94 |
01:00 |
Costa Rica 2.Liga |
AD Cariari Pococi |
Escorpiones Belen |
2-4 |
0-0 |
93 |
01:00 |
Costa Rica 2.Liga |
Futbol Consultants Moravia |
Municipal Turrialba |
1-1 |
0-0 |
96 |
01:00 |
Costa Rica 2.Liga |
Marineros de Puntarenas |
AD Carmelita |
0-3 |
0-0 |
93 |
02:00 |
USL Championship |
San Diego loyalty |
Loudoun United |
2-1 |
0-0 |
95 |
02:00 |
Solomon Islands S League |
Honiara City FC |
Waneagu United |
1-1 |
0-0 |
95 |
02:00 |
USA MLS Next Pro League |
Los Angeles FC II |
MINNESOTA United B |
0-1 |
0-0 |
94 |
02:00 |
USA MLS Next Pro League |
Real Monarchs |
San Jose Earthquakes Reserve |
1-1 |
0-0 |
92 |
02:00 |
USA MLS Next Pro League |
Tacoma Defiance |
Sporting Kansas City(R) |
3-1 |
0-0 |
92 |
02:00 |
CONCACAF Central American Cup |
CD Motagua |
Sporting San Miguelito |
0-0 |
0-0 |
92 |
02:30 |
USA MLS Next Pro League |
Portland Timbers Reserve |
Los Angeles Galaxy II |
6-1 |
0-0 |
90 |
21:00 |
Guatemala Segunda Division |
Chimaltenango FC |
Tigres del Jumay |
0-0 |
0-0 |
90 |
21:30 |
Guatemala Segunda Division |
FC Villa Nueva |
CSD Amatitlan |
1-1 |
0-0 |
90 |
01:00 |
Guatemala Segunda Division |
AFF Guatemala |
CSD Jutiapa |
1-0 |
0-0 |
93 |
18:45 |
International Club Friendly |
Warrenpoint Town |
Shamrock Rovers |
2-1 |
0-0 |
91 |
20:00 |
International Club Friendly |
Deportivo Lute |
Vasco de Gama Olmos |
1-1 |
0-0 |
93 |
05:30 |
International Club Friendly |
SC Maccabi Ashdod |
Shimshon Kafr Qasim |
7-0 |
0-0 |
90 |
08:00 |
International Club Friendly |
Mostoles |
CD Guadalajara |
1-2 |
0-0 |
92 |
08:00 |
International Club Friendly |
Getafe B |
RSD Alcala Henares |
0-0 |
0-0 |
91 |
09:00 |
Australia FFA Cup |
Moreton Bay United |
Heidelberg United |
0-3 |
0-0 |
93 |
09:00 |
Bhutan Thimphu League |
Tensung FC |
BFF Academy U19 |
3-1 |
0-0 |
95 |
09:00 |
Australia Capital Territory Premier League Women |
Gungahlin United(W) |
Canberra Olympic(W) |
1-2 |
0-0 |
91 |
09:15 |
Malaysia MFL Cup |
PahangU23 |
Selangor U23 |
1-0 |
0-0 |
93 |
09:30 |
Australia FFA Cup |
Hellenic AC |
Inter Lions |
0-6 |
0-0 |
89 |
09:30 |
Australia FFA Cup |
Melbourne Knights |
Queensland Lions SC |
4-1 |
0-0 |
91 |
09:30 |
India Durand Cup |
Hyderabad FC |
Chennai Titans |
1-3 |
0-0 |
93 |
10:00 |
Russia Youth Championship League |
FK Ural Youth |
UOR-5 Moskovskaya Oblast Youth |
2-2 |
0-0 |
93 |
10:00 |
Kazakhstan Division 1 |
Akademiya Ontustik |
Kairat Academy |
- |
- |
|
10:00 |
Kazakhstan Division 1 |
FK Aktobe II |
Yassy Turkistan |
1-2 |
0-0 |
89 |
10:00 |
Kazakhstan Division 1 |
FK Yelimay Semey |
Turan Turkistan |
1-0 |
0-0 |
94 |
10:00 |
Kazakhstan Division 1 |
Zhenis |
Astana B |
2-0 |
0-0 |
93 |
11:00 |
V.League 1 |
Hong Linh Ha Tinh |
Hai Phong |
0-0 |
0-0 |
94 |
12:00 |
Kazakhstan Division 1 |
Ekibastuzets |
FK Taraz |
5-3 |
0-0 |
93 |
12:00 |
Kazakhstan Division 1 |
Tarlan |
Akzhayik Oral |
3-1 |
0-0 |
90 |
12:00 |
Kazakhstan Division 1 |
Khan Tengri FC |
FO Jas Qyran |
0-1 |
0-0 |
93 |
12:00 |
WAUS WD1 |
Subiaco AFC (W) |
Balcatta (W) |
1-4 |
0-0 |
91 |
12:30 |
India Durand Cup |
Roundglass Punjab FC |
Bangladesh Army |
0-0 |
0-0 |
95 |
13:00 |
Norwegian Junior U19 |
Kristiansund BK U19 |
Start Kristiansand U19 |
4-2 |
0-0 |
90 |
13:00 |
Uganda Premier League |
SC Villa |
Ma Lu |
2-1 |
0-0 |
93 |
13:15 |
Norwegian Junior U19 |
Viking U19 |
Molde U19 |
3-2 |
0-0 |
94 |
14:00 |
UEFA Europa Conference League |
Tobol Kostanai |
Derry City |
1-0 |
0-0 |
94 |
14:00 |
Argentina Reserve League |
Chacarita Juniors Reserves |
Ferro Carril Oeste Reserves |
0-2 |
0-0 |
94 |
14:00 |
Argentina Reserve League |
Defensores de Belgrano Reserves |
Quilmes Reserves |
1-0 |
0-0 |
93 |
14:00 |
Argentina Reserve League |
All Boys Reserves |
Deportivo Moron Reserves |
4-1 |
0-0 |
90 |
15:00 |
UEFA Europa Conference League |
Vlazrimi Struga |
Swift Hesperange |
3-1 |
0-0 |
95 |
15:00 |
International Club Friendly |
Tritium |
Giana |
1-2 |
0-0 |
90 |
15:00 |
Uzbek League |
Nasaf Qarshi |
Buxoro FK |
1-0 |
0-0 |
97 |
15:00 |
Uzbek League |
Navbahor Namangan |
Pakhtakor |
1-2 |
0-0 |
95 |
15:00 |
Finland Kolmonen |
Tampere Utd II |
ACE |
3-0 |
0-0 |
94 |
15:15 |
Finland Kolmonen |
FC Finnkurd |
HPS |
0-0 |
0-0 |
92 |
15:30 |
Finland Ykkonen |
TPS Turku |
Jyvaskyla JK |
2-0 |
0-0 |
93 |
15:30 |
Finland Kolmonen |
Kultsu Lappeenranta |
MiPK |
0-0 |
0-0 |
92 |
15:30 |
Finland Kolmonen |
TuPS |
JäPS/47 |
0-0 |
0-0 |
92 |
15:30 |
Finland Kolmonen |
PP-70 |
TPV Tampere |
0-3 |
0-0 |
92 |
15:30 |
Finland Kolmonen |
TKT Tampere |
Pirkkalan JK |
2-2 |
0-0 |
93 |
15:30 |
Finland Kolmonen |
Mypa |
LaPa |
0-0 |
0-0 |
92 |
15:59 |
UEFA Europa League |
FK Zalgiris Vilnius |
Hacken |
1-3 |
0-0 |
93 |
15:59 |
UEFA Europa League |
Qarabag |
HJK Helsinki |
2-1 |
0-0 |
95 |
15:59 |
UEFA Europa Conference League |
Bodo Glimt |
FC Pyunik |
3-0 |
0-0 |
92 |
15:59 |
UEFA Europa Conference League |
Sabah FK Baku |
Partizan Belgrade |
2-0 |
0-0 |
95 |
15:59 |
Finland - Kakkonen Lohko |
NJS |
TiPS |
1-1 |
0-0 |
92 |
15:59 |
Jordan Premier League |
Al Wihdat Amman |
Al-Jalil |
2-2 |
0-0 |
100 |
15:59 |
Denmark Cup |
Tune IF |
Frem Sakskobing |
- |
- |
|
15:59 |
Denmark Cup |
Tasinge f. B. |
Aabenraa BK |
- |
- |
|
15:59 |
Denmark Cup |
Young Boys FD |
Vendsyssel |
- |
- |
|
15:59 |
Denmark Cup |
Aarhus 1900 |
Hobro |
- |
- |
|
15:59 |
International Club Friendly |
ASD Tau Calcio Altopascio |
Lucchese |
2-4 |
0-0 |
89 |
15:59 |
Finland Kolmonen |
Kiisto Vaasa |
SJK Akatemia II |
1-3 |
0-0 |
92 |
15:59 |
Finland Kolmonen |
SIF |
VPS Vaasa-J |
3-4 |
0-0 |
93 |
15:59 |
Argentina Reserve League |
Defensores Unidos Reserves |
CA Brown de Adrogue Reserves |
1-0 |
0-0 |
94 |
15:59 |
Tanzania Community Shield |
Simba Sports Club |
Singida Big Stars FC |
0-0 |
0-0 |
95 |
16:15 |
Finland Kolmonen |
Malmin Palloseura Helsinki |
SAPA |
5-3 |
0-0 |
93 |
16:30 |
Norwegian Junior U19 |
Skeid Oslo U19 |
Lorenskog U19 |
8-2 |
0-0 |
87 |
16:30 |
Norwegian Junior U19 |
Lyn Oslo U19 |
Kongsvinger U19 |
0-0 |
0-0 |
92 |
16:30 |
Israel Ligat Leumit Toto Cup |
Maccabi Kabilio Jaffa |
Sectzya Nes Ziona |
3-0 |
0-0 |
92 |
16:30 |
Israel Ligat Leumit Toto Cup |
Hapoel Umm Al Fahm |
Maccabi Herzliya |
- |
- |
|
16:30 |
Israel Ligat Leumit Toto Cup |
Hapoel Kfar Saba |
Hapoel Ramat Gan |
1-0 |
0-0 |
94 |
16:30 |
Israel Ligat Leumit Toto Cup |
Hapoel Natzrat Illit |
Hapoel Kiryat Shmona |
0-0 |
0-0 |
96 |
16:30 |
Israel Ligat Leumit Toto Cup |
Hapoel Acre FC |
Ihud Bnei Shefaram |
2-1 |
0-0 |
95 |
16:30 |
Israel Ligat Leumit Toto Cup |
Ironi Nir Ramat HaSharon |
Kafr Qasim |
2-2 |
0-0 |
94 |
16:30 |
Israel Ligat Leumit Toto Cup |
Hapoel Rishon Lezion |
Bnei Yehuda Tel Aviv |
0-1 |
0-0 |
90 |
16:30 |
Israel Ligat Leumit Toto Cup |
Hapoel Afula |
Ironi Tiberias |
1-1 |
0-0 |
95 |
16:30 |
Finland Kolmonen |
Tervarit-j |
OPS-jp |
0-2 |
0-0 |
90 |
17:00 |
UEFA Europa League |
Sheriff Tiraspol |
BATE Borisov |
3-1 |
0-0 |
92 |
17:00 |
UEFA Europa League |
Slavia Praha |
Dnipro-1 |
3-0 |
0-0 |
96 |
17:00 |
UEFA Europa Conference League |
FC Viktoria Plzen |
Gzira United |
4-0 |
0-0 |
95 |
17:00 |
UEFA Europa Conference League |
Legia Warszawa |
Austria Wien |
1-2 |
0-0 |
96 |
17:00 |
UEFA Europa Conference League |
Rosenborg |
Heart of Midlothian |
2-1 |
0-0 |
90 |
17:00 |
UEFA Europa Conference League |
Omonia Nicosia FC |
Midtjylland |
1-0 |
0-0 |
95 |
17:00 |
UEFA Europa Conference League |
FC Santa Coloma |
AZ Alkmaar |
0-1 |
0-0 |
94 |
17:00 |
UEFA Europa Conference League |
Dila Gori |
APOEL Nicosia |
0-2 |
0-0 |
94 |
17:00 |
UEFA Europa Conference League |
FC Neftci Baku |
Besiktas JK |
1-3 |
0-0 |
95 |
17:00 |
UEFA Europa Conference League |
Sepsi OSK Sfantul Gheorghe |
FK Aktobe Lento |
1-1 |
0-0 |
96 |
17:00 |
UEFA Europa Conference League |
FK Valmiera |
Partizani Tirana |
1-2 |
0-0 |
95 |
17:00 |
Russia Cup |
Terek Grozny |
Baltika Kaliningrad |
0-2 |
0-0 |
94 |
17:00 |
International Club Friendly |
UD Melilla |
Orihuela CF |
1-0 |
0-0 |
93 |
17:00 |
Finland Kolmonen |
NouLa |
FC Loviisa |
0-0 |
0-0 |
92 |
17:00 |
Argentina Reserve League |
Temperley Reserves |
Deportivo Riestra Reserves |
1-1 |
0-0 |
93 |
17:00 |
Argentina Reserve League |
Tristan Suarez Reserves |
Deportivo Camioneros Reserves |
0-0 |
0-0 |
92 |
17:15 |
Finland Kolmonen |
Toolon Taisto |
FC Kirkkonummi |
0-0 |
0-0 |
91 |
17:30 |
UEFA Europa Conference League |
Farul Constanta |
FC Flora Tallinn |
2-0 |
0-0 |
90 |
17:30 |
UEFA Europa Conference League |
Hamrun Spartans |
Ferencvarosi TC |
1-6 |
0-0 |
95 |
17:30 |
UEFA Europa Conference League |
Hapoel Beer Sheva |
Levski Sofia |
0-0 |
0-0 |
94 |
17:30 |
Sweden Div 3 Mellersta |
Notvikens IK |
Bergnasets AIK |
0-1 |
0-0 |
94 |
18:00 |
UEFA Europa Conference League |
Adana Demirspor |
ZNK Osijek |
5-1 |
0-0 |
95 |
18:00 |
UEFA Europa Conference League |
B36 Torshavn |
Rijeka |
0-0 |
0-0 |
92 |
18:00 |
UEFA Europa Conference League |
NK Publikum Celje |
Neman Grodno |
1-0 |
0-0 |
95 |
18:00 |
UEFA Europa Conference League |
Fenerbahce |
Maribor |
3-1 |
0-0 |
90 |
18:00 |
UEFA Europa Conference League |
Club Brugge |
KA Akureyri |
5-1 |
0-0 |
90 |
18:00 |
UEFA Europa Conference League |
Lech Poznan |
Spartak Trnava |
2-1 |
0-0 |
94 |
18:00 |
UEFA Europa Conference League |
FC Arouca |
Brann |
2-1 |
0-0 |
96 |
18:00 |
UEFA Europa Conference League |
FC Twente Enschede |
Riga FC |
0-0 |
0-0 |
92 |
18:00 |
Iceland Division 2 |
Dalvik Reynir |
UMF Sindri Hofn |
- |
- |
|
18:00 |
Peru B League |
Dep.San Martin |
Juan Aurich |
0-1 |
0-0 |
95 |
18:00 |
Argentina Reserve League |
Almirante Brown Reserves |
Nueva Chicago Reserves |
2-1 |
0-0 |
96 |
18:00 |
Argentina Reserve League |
CA Atlanta Reserves |
CA San Telmo Reserves |
3-0 |
0-0 |
90 |
18:00 |
Brazil Campeonato Paulista Youth |
Mirassol FC Youth |
Vocem SP Youth |
0-0 |
0-0 |
95 |
18:00 |
Brazil Campeonato Paulista Youth |
Agua Santa SP Youth |
OSTO youth team |
0-4 |
0-0 |
94 |
18:00 |
Brazil Campeonato Paulista Youth |
Juventus-AC (Youth) |
Tanabi SP (Youth) |
0-0 |
0-0 |
95 |
18:00 |
Poland Cup |
Polonia Warszawa |
Siarka Tarnobrzeg |
3-2 |
0-0 |
95 |
18:15 |
UEFA Europa Conference League |
Aris Thessaloniki |
Dynamo Kyiv |
1-0 |
0-0 |
95 |
18:15 |
Norwegian Junior U19 |
Ready U19 |
Brumunddal U19 |
0-1 |
0-0 |
91 |
18:15 |
Norwegian Junior U19 |
Grorud U19 |
Moss U19 |
3-2 |
0-0 |
94 |
18:15 |
Norwegian Junior U19 |
Asker U19 |
FF Lillehammer U19 |
1-1 |
0-0 |
91 |
18:15 |
Norwegian Junior U19 |
KFUM U19 |
Fredrikstad U19 |
6-1 |
0-0 |
90 |
18:15 |
Norwegian Junior U19 |
Follo U19 |
Oppsal U19 |
3-0 |
0-0 |
82 |
18:30 |
UEFA Europa Conference League |
FC Steaua Bucuresti |
Nordsjaelland |
0-0 |
0-0 |
96 |
18:30 |
UEFA Europa Conference League |
Hibernian |
Luzern |
3-1 |
0-0 |
94 |
18:30 |
Iceland Division 1 |
Afturelding |
Grindavik |
1-2 |
0-0 |
94 |
18:30 |
Iceland Division 1 |
Fjolnir |
Akranes |
0-1 |
0-0 |
95 |
18:30 |
Jordan Premier League |
Al Aqaba SC |
Al-Ahly |
2-1 |
0-0 |
97 |
18:45 |
UEFA Europa Conference League |
KF Ballkani |
Lincoln Red Imps FC |
2-0 |
0-0 |
94 |
19:00 |
UEFA Europa League |
HSK Zrinjski Mostar |
Breidablik |
6-2 |
0-0 |
93 |
19:00 |
UEFA Europa League |
Olympiakos Piraeus |
Racing Genk |
1-0 |
0-0 |
99 |
19:00 |
UEFA Europa Conference League |
Rapid Wien |
Debrecin VSC |
0-0 |
0-0 |
94 |
19:00 |
UEFA Europa Conference League |
Hajduk Split |
PAOK Saloniki |
0-0 |
0-0 |
94 |
19:00 |
Iceland 4 Deild |
Ulfarnir |
Alafoss |
0-0 |
0-0 |
91 |
19:15 |
Iceland Division 1 |
Throttur Reykjavik |
UMF Selfoss |
4-2 |
0-0 |
96 |
19:15 |
Iceland 4 Deild |
Skallagrimur |
Vaengir Jupiters |
1-2 |
0-0 |
94 |
19:15 |
Iceland 4 Deild |
Alftanes |
IBU Uppsveitir |
4-0 |
0-0 |
95 |
19:15 |
Iceland 3 Deild |
Ellidi |
Reynir Sandgerdi |
2-1 |
0-0 |
97 |
19:15 |
Iceland Women's Division 1 |
Grotta (W) |
Fram Reykjavik (W) |
1-1 |
0-0 |
94 |
19:15 |
Iceland Women's Division 1 |
HK Kopavogur (W) |
Afturelding (W) |
5-0 |
0-0 |
94 |
19:30 |
Brazil Campeonato Maranhense |
Atletico Cliper Clube |
Unidos do Alvorada |
0-1 |
0-0 |
97 |
20:00 |
Peru B League |
Comerciantes FC |
CD Alfonso Ugarte de Puno |
2-0 |
0-0 |
95 |
20:00 |
Venezuela Segunda Division |
Bolívar SC VEN |
Deportivo Nueva Esparta |
0-0 |
0-0 |
97 |
20:00 |
Iceland 4 Deild |
Arborg |
Tindastoll Sauda |
2-2 |
0-0 |
95 |
20:00 |
Iceland 4 Deild |
Berserkir Midas |
Skautafelag Reykjavikur |
3-2 |
0-0 |
94 |
20:00 |
Ecuador Campeonato Serie B |
CD Independiente Juniors |
SC Imbabura |
0-0 |
0-0 |
92 |
20:15 |
Peru B League |
Union Huaral |
Ayacucho Futbol Club |
- |
- |
|
22:00 |
Copa Sudamericana |
Sao Paulo |
San Lorenzo |
2-0 |
0-0 |
96 |
22:00 |
Brazil Copa Fares Lopes |
Iguatu CE |
Caucaia CE |
4-1 |
0-0 |
95 |
23:00 |
Primera Division de Colombiano-Apertura |
Alianza Petrolera |
Envigado FC |
3-1 |
0-0 |
95 |
23:00 |
USA MLS Next Pro League |
Cincinnati II |
Chicago flame B |
0-5 |
0-0 |
91 |
09:00 |
International Club Friendly |
HB Koge (W) |
FCR 2001 Duisburg (W) |
0-0 |
0-0 |
91 |
14:00 |
Norwegian Junior U19 |
Ham-Kam U19 |
Brann U19 |
- |
- |
|
15:00 |
International Club Friendly |
UTA Arad |
CS Avantul Periam |
5-1 |
0-0 |
89 |
15:00 |
International Club Friendly |
Stade tunisien |
Al-Arabi Club (KUW) |
0-0 |
0-0 |
86 |
17:00 |
Norwegian Junior U19 |
Odd Grenland U19 |
Lillestrom U19 |
- |
- |
|
17:00 |
International Club Friendly |
Barakaldo CF |
Urduliz FT |
0-0 |
0-0 |
89 |
17:30 |
International Club Friendly |
Compostela |
Deportivo La Coruna |
0-0 |
0-0 |
91 |
18:30 |
International Club Friendly |
Huetor Tajar |
UD San Pedro |
- |
- |
|
19:00 |
International Club Friendly |
UD Tamaraceite |
UD San Fernando |
1-3 |
0-0 |
89 |
07:30 |
International Club Friendly |
Romania (W) U19 |
Moldova (W) U19 |
0-0 |
0-0 |
91 |
09:00 |
International Club Friendly |
Czech Republic U17 |
Romania U17 |
- |
- |
|
14:30 |
Syrian Tis Cup |
Hutteen FC |
Al Hilal SYR |
3-1 |
0-0 |
90 |
18:15 |
Syrian Tis Cup |
Teshrin SC |
Al-Sahel(SYR) |
1-0 |
0-0 |
93 |
15:59 |
International Club Friendly |
Pescara |
Asd Pineto Calcio |
1-2 |
0-0 |
93 |
17:00 |
International Club Friendly |
Real Sociedad (W) |
Flamengo/RJ (W) |
1-2 |
0-0 |
93 |
18:15 |
Norwegian Junior U19 |
Valerenga U19 |
Ullensaker U19 |
2-0 |
0-0 |
91 |
15:59 |
Finland - Kakkonen Lohko |
Lahden Reipas |
PPJ Akatemia |
0-0 |
0-0 |
92 |
07:00 |
Lebanon League Women |
Sport Stars (W) |
Helium Sports Club W |
3-0 |
0-0 |
90 |
09:30 |
Calcutta Football League |
Army Red |
United SC Kolkata |
0-2 |
0-0 |
91 |
09:30 |
Calcutta Football League |
ATK Mohun Bagan Reserves |
Food Corporation of India ZSC |
5-0 |
0-0 |
92 |
09:30 |
Calcutta Football League |
West Bengal Police |
Kidderpore SC |
0-1 |
0-0 |
99 |
13:00 |
Argentina Reserve League |
General Lamadrid Reserves |
Deportivo Laferrere Reserves |
2-1 |
0-0 |
94 |
15:00 |
Argentina Reserve League |
Ferrocarril Midland Reserves |
JJ Urquiza Reserves |
3-1 |
0-0 |
94 |
15:30 |
International Club Friendly |
Perugia |
Vivi Altotevere Sansepolcro |
0-0 |
0-0 |
91 |
17:00 |
Lebanon League Women |
Beirut Academy (W) |
Eleven Football Pro (W) |
2-1 |
0-0 |
91 |
15:00 |
International Club Friendly |
St. Polten (W) |
Young Boys (W) |
1-1 |
0-0 |
88 |
15:59 |
Argentina Reserve League |
Victoriano Arenas Reserves |
El Porvenir Reserves |
1-0 |
0-0 |
89 |
18:30 |
Argentina Reserve League |
Berazategui Reserves |
Excursionistas Reserves |
0-2 |
0-0 |
93 |
18:30 |
Argentina Regional League |
C.U.N.E. |
CA Bancarios |
0-1 |
0-0 |
93 |
19:00 |
Argentina Regional League |
Atenas De Pocito |
San Lorenzo Ullum |
0-0 |
0-0 |
94 |
13:00 |
International Club Friendly |
Kiyovu FC |
Mukura Victory Sports |
3-3 |
0-0 |
95 |
18:00 |
Faroe Islands Division 1 |
EB/Streymur II |
KI Klaksvik II |
- |
- |
|
14:10 |
International Club Friendly |
Al-Wasl |
Al-Nahda Muscat |
2-0 |
0-0 |
89 |
12:00 |
Argentina Youth League |
All Boys U20 |
Talleres Remedios U20 |
2-2 |
0-0 |
93 |
12:00 |
Argentina Youth League |
All Boys U20 |
Talleres Remedios U20 |
2-2 |
0-0 |
93 |
15:00 |
International Club Friendly |
Feralpisalo |
ASD Rigamonti Castegnato |
3-4 |
0-0 |
90 |
00:00 |
Copa Libertadores |
Racing Club |
Atletico Nacional Medellin |
3-0 |
0-0 |
94 |
00:00 |
Copa Libertadores |
Olimpia Asuncion |
Flamengo |
3-1 |
0-0 |
95 |
00:00 |
Copa Sudamericana |
Bragantino |
America MG |
3-3 |
0-0 |
100 |
00:00 |
Copa Sudamericana |
Liga Dep. Universitaria Quito |
Nublense |
2-3 |
0-0 |
95 |
00:00 |
Ecuador Campeonato Serie B |
Sociedad Deportivo Quito |
Buhos ULVR |
2-2 |
0-0 |
95 |
00:00 |
USA MLS Next Pro League |
New York City Team B |
International Miami B |
5-0 |
0-0 |
89 |
00:00 |
CONCACAF Central American Cup |
Jocoro FC |
Deportivo Saprissa |
0-4 |
0-0 |
90 |
01:00 |
FIFA Women |
Spain (W) |
Netherland (W) |
1-1 |
0-0 |
100 |
01:00 |
Panama Liga Prom |
Panama City FC |
Potros Del Este Reserves |
0-1 |
0-0 |
96 |
01:00 |
Panama Liga Prom |
SD Panama Oeste |
Udelas FC |
2-2 |
0-0 |
92 |
01:05 |
Mexico Primera Divison A |
Club Chivas Tapatio |
Celaya FC |
1-1 |
0-0 |
96 |
01:30 |
International Club Friendly |
Rewa FC |
Suva FC |
0-1 |
0-0 |
90 |
02:00 |
CONCACAF Central American Cup |
Diriangen |
C.S.D. Comunicaciones |
0-1 |
0-0 |
95 |
03:30 |
International Club Friendly |
Lautoka |
Navua FC |
1-1 |
0-0 |
92 |
01:00 |
Barbados Premier League |
Deacons FC |
Notre Dame |
3-2 |
0-0 |
93 |
23:00 |
Barbados Premier League |
St Andrew Lions |
Paradise FC |
0-4 |
0-0 |
89 |
06:00 |
Australia Queensland State Leagues |
Brisbane Wolves |
Brisbane Strikers |
2-1 |
0-0 |
93 |
06:00 |
Australia Queensland State Leagues |
Logan Lightning |
Capalaba Bulldogs |
1-0 |
0-0 |
94 |
06:00 |
Australia Queensland State Leagues |
SWQ Thunder |
Sunshine Coast FC |
0-1 |
0-0 |
95 |
06:00 |
Australia Queensland State Leagues |
Albany Creek |
Western Pride |
2-1 |
0-0 |
94 |
06:00 |
Australia Queensland State Leagues |
Mitchelton FC |
Southside Eagles |
- |
- |
|
06:00 |
Australia Queensland State Leagues |
Caboolture FC |
Surfers Paradise |
0-0 |
0-0 |
92 |
06:00 |
Australia Queensland Premier League 2 |
Maroochydore Swans FC |
Souths United |
1-0 |
0-0 |
93 |
06:00 |
Australia Queensland Premier League 2 |
Broadbeach United |
Magic United TFA |
1-3 |
0-0 |
93 |
06:00 |
Australia Queensland Premier League 2 |
Ipswich knights SC |
Samford Ranges |
3-1 |
0-0 |
94 |
06:00 |
Australia Queensland Premier League 2 |
Taringa Rovers |
North Star |
1-2 |
0-0 |
92 |
06:00 |
Australia Queensland Premier League 2 |
Holland Park Hawks FC |
Grange Thistle SC |
0-2 |
0-0 |
93 |
06:00 |
Australia Queensland Premier League 2 |
North Lakes United |
St George Willawong FC |
0-0 |
0-0 |
92 |
07:30 |
FIFA Women |
Japan (W) |
Sweden (W) |
1-2 |
0-0 |
99 |
08:00 |
Ukraine U21 Liga |
Chernomorets Odessa U21 |
Obolon Kiev U21 |
- |
- |
|
08:00 |
Ukraine U21 Liga |
FC Shakhtar Donetsk U21 |
PFC Oleksandria U21 |
- |
- |
|
08:15 |
Australia Victoria NPL2 U20 League |
Kingston City U21 |
Manningham Utd Blues U21 |
2-3 |
0-0 |
90 |
08:15 |
Australia Victoria NPL2 U20 League |
Werribee City U21 |
Langwarrin U21 |
2-3 |
0-0 |
90 |
08:30 |
Australia NPL Queensland U23 |
Redlands United U23 |
Brisbane City U23 |
0-0 |
0-0 |
92 |
08:30 |
Australia NPL Queensland U23 |
WDSC Wolves U23 |
Brisbane Strikers U23 |
0-0 |
0-0 |
91 |
08:30 |
Australia NPL Queensland U23 |
Logan Lightning U23 |
Capalaba Bulldogs U23 |
0-0 |
0-0 |
92 |
09:00 |
Victorian State League Division 1 |
Werribee City |
Langwarrin |
0-0 |
0-0 |
92 |
09:00 |
Victorian State League Division 1 |
Brunswick Juventus |
Melbourne Heart (Youth) |
5-2 |
0-0 |
79 |
09:00 |
Victorian State League Division 1 |
Northcote City |
Western United FC NPL |
1-1 |
0-0 |
95 |
09:00 |
Victorian State League Division 1 |
Brunswick City |
Pascoe Vale SC |
3-0 |
0-0 |
52 |
09:00 |
Victorian State League Division 1 |
Brunswick City |
Pascoe Vale SC |
3-0 |
0-0 |
52 |
09:00 |
Victorian State League Division 1 |
Eastern Lions SC |
Preston Lions |
2-1 |
0-0 |
92 |
09:00 |
Victorian State League Division 1 |
Kingston City |
Manningham United Blues |
0-0 |
0-0 |
91 |
09:00 |
Victorian State League Division 1 |
FC Bulleen Lions |
Dandenong City SC |
2-3 |
0-0 |
97 |
09:00 |
Ukraine U21 Liga |
Kolos Kovalivka U21 |
Veres Rivne U21 |
- |
- |
|
09:00 |
Ukraine U21 Liga |
Polissya Zhytomyr U21 |
Rukh Vynnyky U21 |
- |
- |
|
09:00 |
Australia Tasmania Super League Women |
Kingborough Lions (W) |
South Hobart (W) |
0-0 |
0-0 |
91 |
09:15 |
Malaysia MFL Cup |
Kedah II |
Kuala Lumpur City U23 |
1-1 |
0-0 |
94 |
09:30 |
VIC Women’s Premier League |
Box Hill (W) |
Alamein (W) |
0-0 |
0-0 |
92 |
09:30 |
India Durand Cup |
Mohammedan SC |
Indian Navy |
2-0 |
0-0 |
94 |
09:30 |
Malaysia MFL Cup |
Terengganu B |
Darul Takzim II |
2-1 |
0-0 |
92 |
10:00 |
V.League 1 |
Ho Chi Minh |
Becamex Binh Duong |
0-0 |
0-0 |
93 |
10:00 |
V.League 1 |
Khatoco Khanh Hoa |
Da Nang |
1-3 |
0-0 |
93 |
10:00 |
V.League 1 |
Song Lam Nghe An |
Hoang Anh Gia Lai |
1-0 |
0-0 |
92 |
10:00 |
Korea Challengers League |
Changwon City |
Daejeon Korail |
2-4 |
0-0 |
95 |
10:00 |
FFSA Premier League |
Campbelltown City SC |
Adelaide Olympic |
2-1 |
0-0 |
94 |
10:00 |
FFSA Premier League |
Croydon Kings |
Adelaide City FC |
1-0 |
0-0 |
94 |
10:00 |
FFSA Premier League |
Modbury Jets |
Metrostars SC |
0-1 |
0-0 |
94 |
10:00 |
FFSA Premier League |
Adelaide Panthers |
Adelaide Comets FC |
1-2 |
0-0 |
94 |
10:00 |
FFSA Premier League |
White City Woodville |
Sturt Lions |
3-1 |
0-0 |
90 |
10:00 |
FFSA Premier League |
Adelaide United FC (Youth) |
West Adelaide SC |
3-1 |
0-0 |
91 |
10:00 |
Russia Youth Championship League |
FK Nizhny Novgorod Youth |
Chertanovo Moscow Youth |
2-2 |
0-0 |
91 |
10:00 |
Australia Queensland State Women's Premier League |
Moreton Bay United (W) |
Virginia United SC (W) |
0-3 |
0-0 |
91 |
10:00 |
Czech Republic U19 League |
Brno U19 |
Viktoria Plzen U19 |
5-0 |
0-0 |
89 |
10:00 |
Australia Queensland Premier League 3 |
Southport Warriors |
Palm Beach |
1-1 |
0-0 |
93 |
10:15 |
Australia Queensland State Women's Premier League |
Mitchelton (W) |
Eastern Suburbs SC (W) |
2-6 |
0-0 |
93 |
10:15 |
Australia Victoria State League |
Essendon Royals |
Box Hill United SC |
3-0 |
0-0 |
93 |
10:30 |
QLD Premier League |
Redlands United FC |
Brisbane City |
2-2 |
0-0 |
93 |
10:30 |
VIC Women’s Premier League |
Emerging Athlete Program (W) |
Boroondara Eagles (W) |
2-3 |
0-0 |
95 |
10:30 |
Australia Queensland State Women's Premier League |
Capalaba (W) |
Souths United SC (W) |
1-1 |
0-0 |
93 |
10:30 |
Australia Queensland State Women's Premier League |
Peninsula Power (W) |
Sunshine Coast Wanderers (W) |
1-2 |
0-0 |
94 |
10:30 |
Australia Victoria State League 1 |
Collingwood |
Mornington |
0-0 |
0-0 |
93 |
10:30 |
Australia Victoria State League 1 |
Yarraville |
Brimbank |
1-3 |
0-0 |
96 |
10:45 |
Australia New South Wales NPL Women |
Metropolis United (W) |
Fulham United (W) |
3-4 |
0-0 |
99 |
10:45 |
Australia New South Wales NPL Women |
West Adelaide (W) |
Adelaide City (W) |
3-2 |
0-0 |
93 |
10:45 |
Australia New South Wales NPL Women |
West Torrens Birkalla (W) |
Salisbury Inter (W) |
0-3 |
0-0 |
93 |
10:45 |
Australia New South Wales NPL Women |
Adelaide University (W) |
Flinders United (W) |
0-1 |
0-0 |
93 |
10:45 |
Australia New South Wales NPL Women |
Adelaide Comets (W) |
FFSA NTC Girls (W) |
2-0 |
0-0 |
91 |
11:00 |
Cambodia Premier League |
Svay Rieng FC |
Phnom Penh FC |
2-1 |
0-0 |
94 |
11:00 |
Australia Darwin Premier League |
Mindil Aces |
Darwin Olympics |
1-2 |
0-0 |
94 |
11:30 |
Denmark Youth U19 |
Sonderjyske U19 |
Horsens U19 |
2-0 |
0-0 |
91 |
11:30 |
WAUS WD1 |
Murdoch University Melville FC (W) |
Curtin University FC (W) |
- |
- |
|
11:45 |
Singapore League |
Tanjong Pagar Utd |
Albirex Niigata FC |
2-3 |
0-0 |
95 |
12:00 |
Thai League 1 |
Nakhon Pathom FC |
Port FC |
2-2 |
0-0 |
93 |
12:00 |
Russia Youth Championship League |
Rubin Kazan (R) |
Dinamo Moscow Youth |
0-1 |
0-0 |
95 |
12:00 |
Thai League 2 |
Pattaya Discovery United FC |
Samut Prakan City |
1-2 |
0-0 |
93 |
12:00 |
Belarus Reserve League |
Shakhter Soligorsk Reserves |
Neman Grodno Reserves |
1-0 |
0-0 |
93 |
12:00 |
Kyrgyzstan Top Liga |
FK Alga Bishkek |
FC Ilbirs |
0-3 |
0-0 |
89 |
12:00 |
Argentina Youth League |
Defensores Unidos U20 |
Villa Dalmine U20 |
0-0 |
0-0 |
91 |
12:00 |
Argentina Youth League |
Deportivo Riestra U20 |
CA Atlanta U20 |
3-2 |
0-0 |
93 |
12:00 |
Argentina Youth League |
Almagro U20 |
Quilmes U20 |
1-1 |
0-0 |
94 |
12:00 |
Argentina Youth League |
CSD Flandria U20 |
San Telmo U20 |
4-0 |
0-0 |
88 |
12:15 |
Brunei Super League |
IKLS FC |
Setia Perdana FC |
0-0 |
0-0 |
91 |
12:30 |
Thai League 1 |
BEC Tero Sasana |
BG Pathum United |
2-2 |
0-0 |
94 |
12:30 |
Russia Womens Premier League |
Yenisey Krasnoyarsk (W) |
Zvezda 2005 (W) |
0-2 |
0-0 |
92 |
12:30 |
India Durand Cup |
Odisha FC |
Rajasthan United |
2-1 |
0-0 |
96 |
12:30 |
Mozambique Championship |
Ferroviario Maputo |
Vilankulo FC |
1-0 |
0-0 |
96 |
13:00 |
Russia Youth Championship League |
Krylya Sovetov Samara Youth |
FK Orenburg Youth |
2-1 |
0-0 |
93 |
13:00 |
Argentina Youth League |
Tristan Suarez U20 |
Defensores de Belgrano U20 |
1-0 |
0-0 |
93 |
13:00 |
Iceland Women's Division 1 |
Vikingur Reykjavik (W) |
Fylkir (W) |
4-2 |
0-0 |
93 |
13:00 |
Turkmenistan Premier League |
Arkadag FK |
Kopetdag Asgabat |
- |
- |
|
13:30 |
Brazil Campeonato Mineiro U20 |
EC Futgol U20 |
Minas Boca/MG Youth |
2-2 |
0-0 |
96 |
14:00 |
Lebanese Premier League |
Tadamon Sour |
Racing Beirut |
1-2 |
0-0 |
96 |
14:00 |
Russia Youth Championship League |
Baltika Kaliningrad Youth |
Lokomotiv Moscow Youth |
1-2 |
0-0 |
93 |
14:00 |
Russia Youth Championship League |
Baltika Kaliningrad Youth |
Lokomotiv Moscow Youth |
1-2 |
0-0 |
93 |
14:00 |
Russia Youth Championship League |
CSKA Moscow (R) |
FShM Moscow Youth |
3-1 |
0-0 |
90 |
14:00 |
Russia Youth Championship League |
Fakel Youth |
FC Terek Groznyi Youth |
1-0 |
0-0 |
95 |
14:00 |
Russia Youth Championship League |
FK Krasnodar Youth |
FK Rostov Youth |
1-3 |
0-0 |
94 |
14:00 |
Russia Youth Championship League |
PFC Sochi Youth |
Konopliev Youth |
5-1 |
0-0 |
92 |
14:00 |
Belarus Pershaya Liga |
FC Molodechno |
Lokomotiv Gomel |
3-0 |
0-0 |
75 |
14:00 |
Belarus Pershaya Liga |
Volna Pinsk |
Zhodino Yuzhnoe |
2-1 |
0-0 |
94 |
14:00 |
Finland Kolmonen |
Kurvin Vauhti |
EIF Academy |
1-3 |
0-0 |
86 |
14:00 |
Ukraine Division 3 |
Kudrivka |
VAST Mykolaiv |
- |
- |
|
14:00 |
Ukraine Division 3 |
UCSA |
Kremin B Kremenchuk |
- |
- |
|
14:00 |
Ukraine Division 3 |
Zvyahel NV |
FC Trostianets |
- |
- |
|
14:30 |
Belarus Womens Premier League |
Dinamo-BGUFK Minsk (W) |
Lokomotiv Vitebsk (W) |
- |
- |
|
15:00 |
Russia Premier League |
Ural Sverdlovsk Oblast |
Spartak Moscow |
2-2 |
0-0 |
94 |
15:00 |
Finland Veikkausliga |
FC Haka |
IFK Mariehamn |
1-1 |
0-0 |
92 |
15:00 |
Armenia Premier League |
Shirak |
BKMA |
0-0 |
0-0 |
0 |
15:00 |
Uzbek League |
Neftchi Fargona |
Sogdiana Jizak |
0-0 |
0-0 |
97 |
15:00 |
Uzbek League |
OTMK Olmaliq |
Olympic FK Tashkent |
2-1 |
0-0 |
95 |
15:00 |
Ukraine Division 2 |
FK Epitsentr Dunayivtsi |
Ahrobiznes TSK Romny |
- |
- |
|
15:00 |
Ukraine Division 2 |
Prykarpattya Ivano Frankivsk |
FC Karpaty Lviv |
- |
- |
|
15:00 |
Ukraine Division 2 |
FK Nyva Buzova |
Nyva Ternopil |
- |
- |
|
15:00 |
Ukraine Division 2 |
Kremin Kremenchuk |
FC Victoria Mykolaivka |
- |
- |
|
15:00 |
Ukraine Division 2 |
FC Livyi Bereh |
FC Chernigiv |
- |
- |
|
15:00 |
Ukraine Division 2 |
FK Yarud Mariupol |
SC Poltava |
- |
- |
|
15:00 |
Belarus Pershaya Liga |
FC Baranovichi |
Ostrowitz |
1-1 |
0-0 |
91 |
15:00 |
Belarus Pershaya Liga |
Dnepr Rohachev |
Kommunalnik Slonim |
5-1 |
0-0 |
90 |
15:00 |
Slovenia U19 |
Olimpija Ljubljana U19 |
NK Maribor U20 |
0-2 |
0-0 |
91 |
15:00 |
Finland Kolmonen |
TPS Turku II |
Wilpas |
2-0 |
0-0 |
77 |
15:00 |
Slovakia I Liga Women |
Spartak Trnava (W) |
FC Petrzalka (W) |
1-0 |
0-0 |
93 |
15:30 |
Finland Ykkonen |
JaPS |
Gnistan Helsinki |
1-2 |
0-0 |
92 |
15:30 |
Finland - Kakkonen Lohko |
Klubi 04 Helsinki |
Kiffen Helsinki |
1-0 |
0-0 |
94 |
15:30 |
Czech Republic 2.Liga |
Opava |
Lisen |
2-0 |
0-0 |
93 |
15:30 |
Czech Republic Ceska Fotbalova Liga |
FK Kolin |
Arsenal Ceska Lipa |
3-0 |
0-0 |
91 |
15:30 |
Czech Republic Ceska Fotbalova Liga |
Otrokovice |
Frydek-Mistek |
1-0 |
0-0 |
93 |
15:30 |
Serbia Prva Liga |
FK Graficar Beograd |
Jedinstvo UB |
3-0 |
0-0 |
90 |
15:30 |
Slovenia U19 |
NK Bravo U19 |
NK Publikum Celje U19 |
0-2 |
0-0 |
91 |
15:30 |
Slovenia U19 |
NK Krka U19 |
NK Nafta 1903 U19 |
0-1 |
0-0 |
95 |
15:30 |
Finland Kolmonen |
MaPS Masku |
VG 62 |
0-0 |
0-0 |
92 |
15:30 |
Austria Landesliga |
ASK Klingenbach |
FC Deutschkreutz |
5-2 |
0-0 |
92 |
15:30 |
Finland Women Premier League |
PK-35 RY (W) |
HPS (W) |
0-4 |
0-0 |
88 |
15:45 |
Coppa Italia |
Frosinone |
Pisa |
1-0 |
0-0 |
90 |
15:50 |
Croatia 2.HNL |
HNK Sibenik |
HNK Vukovar 91 |
0-0 |
0-0 |
92 |
15:59 |
Finland - Kakkonen Lohko |
Atlantis |
Poxyt |
4-1 |
0-0 |
91 |
15:59 |
Finland - Kakkonen Lohko |
FC Ilves-Kissat |
Honka Akatemia |
0-0 |
0-0 |
92 |
15:59 |
Poland Ekstraklasa |
Cracovia Krakow |
Zaglebie Lubin |
2-1 |
0-0 |
98 |
15:59 |
Poland Liga 1 |
Gornik Leczna |
Chrobry Glogow |
3-1 |
0-0 |
94 |
15:59 |
Poland Liga 1 |
Gornik Leczna |
Chrobry Glogow |
3-1 |
0-0 |
94 |
15:59 |
Czech Republic Ceska Fotbalova Liga |
TJ Start Brno |
TJ Tatran Bohunice |
1-0 |
0-0 |
93 |
15:59 |
Belarusian Premier League |
FC Minsk |
Slutsksakhar Slutsk |
0-0 |
0-0 |
92 |
15:59 |
Lithuania - 1.Division |
Suduva |
Banga Gargzdai |
1-0 |
0-0 |
94 |
15:59 |
Lithuania - 1.Division |
Siauliai |
Dziugas Telsiai |
0-1 |
0-0 |
91 |
15:59 |
Lithuania - 1.Division |
Siauliai |
Dziugas Telsiai |
0-1 |
0-0 |
91 |
15:59 |
Coppa Italia |
Udinese |
Catanzaro |
4-1 |
0-0 |
94 |
15:59 |
Germany Cup |
SV Sandhausen |
Hannover 96 |
3-3 |
0-0 |
90 |
15:59 |
Germany Cup |
TuS Bersenbruck |
Borussia Monchengladbach |
0-7 |
0-0 |
89 |
15:59 |
Germany Cup |
Saarbrucken |
Karlsruher SC |
2-1 |
0-0 |
93 |
15:59 |
Bulgaria Premier League |
Arda |
Lokomotiv Sofia |
1-0 |
0-0 |
93 |
15:59 |
Jordan Premier League |
AL Salt |
Al Hussein Irbid |
0-0 |
0-0 |
92 |
15:59 |
Latvia Division 2 |
Rigas Futbola skola II |
Tukums-2000 II |
0-0 |
0-0 |
92 |
15:59 |
International Club Friendly |
ASD Turris |
Gelbison |
1-1 |
0-0 |
89 |
15:59 |
International Club Friendly |
BSG Chemie Leipzig |
SG Union Sandersdorf |
0-2 |
0-0 |
89 |
15:59 |
Russia Youth Championship League |
Spartak Moscow Youth |
Zenit St.Petersburg Youth |
1-0 |
0-0 |
93 |
15:59 |
Estonia Womens Meistri Liiga |
FC Lootos Polva (W) |
Tammeka Tartu (W) |
1-7 |
0-0 |
91 |
15:59 |
Finland Kolmonen |
Vantaa |
Ponnistajat |
1-0 |
0-0 |
92 |
15:59 |
Finland Kolmonen |
Puiu |
KoiPS |
3-1 |
0-0 |
87 |
15:59 |
Finland Kolmonen |
Komeetat |
Kings |
0-3 |
0-0 |
90 |
15:59 |
Finland Kolmonen |
FC Jyvaskyla Blackbird |
LehPa Kontiolahti |
1-2 |
0-0 |
89 |
15:59 |
Poland III Liga |
Swit Szczecin |
Gedania Gdansk |
2-0 |
0-0 |
95 |
15:59 |
Poland III Liga |
Mlawianka Mlawa |
KS Legionovia Legionowo |
2-0 |
0-0 |
90 |
15:59 |
Poland III Liga |
Stolem Gniewino |
Flota Swinoujscie |
0-0 |
0-0 |
91 |
15:59 |
Poland III Liga |
KS Polonia Sroda Wlkp |
MKS Notec Czarnkow |
1-3 |
0-0 |
90 |
15:59 |
Jordan League Women |
Al Istiqlal (W) |
6 Yard Etihad (W) |
0-0 |
0-0 |
91 |
15:59 |
Lithuania II Lyga |
FM Klaipedos |
DFK Dainava Alytus B |
0-0 |
0-0 |
92 |
15:59 |
Lithuania II Lyga |
FKS Ukmerge |
FK Tauras Taurage |
0-6 |
0-0 |
89 |
15:59 |
Lithuania II Lyga |
Sveikata |
VMFD Zalgiris III |
3-0 |
0-0 |
89 |
15:59 |
Czech Republic 5. Ligy |
Banik Modlany |
TJ Sokol Srbice |
0-0 |
0-0 |
92 |
15:59 |
Argentina Youth League |
Almirante Brown U20 |
Ferro Carril Oeste General Pico U20 |
0-0 |
0-0 |
92 |
15:59 |
Argentina Youth League |
Deportivo Camioneros U20 |
Nueva Chicago U20 |
0-0 |
0-0 |
94 |
15:59 |
Norway Division 4 |
Loddefjord |
Sandnes B |
1-1 |
0-0 |
93 |
15:59 |
Austrian 3.Liga |
SR Donaufeld Wien |
Wiener SC |
3-3 |
0-0 |
94 |
15:59 |
Mexico Segunda Division |
Correcaminos II |
Chihuahua FC |
0-5 |
0-0 |
89 |
16:10 |
Austria Erste Division |
St.Polten |
FC Liefering |
0-1 |
0-0 |
95 |
16:10 |
Austria Erste Division |
SV Stripfing Weiden |
SV Ried |
1-0 |
0-0 |
100 |
16:10 |
Austria Erste Division |
Trenkwalder Admira Wacker |
SV Horn |
1-0 |
0-0 |
95 |
16:15 |
Germany Regionalliga |
TSV Aubstadt |
Te Cu Kukuh Atta Seip |
0-0 |
0-0 |
0 |
16:15 |
Finland Kolmonen |
Aifk Turku |
Inter Turku II |
2-3 |
0-0 |
87 |
16:30 |
Germany Regionalliga |
SpVgg Ansbach |
Wacker Burghausen |
1-0 |
0-0 |
90 |
16:30 |
Germany Regionalliga |
DJK Vilzing |
Schweinfurt 05 FC |
0-0 |
0-0 |
0 |
16:30 |
Germany Regionalliga |
FC Kilia Kiel |
Hannover 96 Am |
3-5 |
0-0 |
94 |
16:30 |
Danish 1st Division |
Fredericia |
Hillerod Fodbold |
3-2 |
0-0 |
94 |
16:30 |
International Club Friendly |
Naxxar Lions |
Birkirkara FC |
0-3 |
0-0 |
87 |
16:30 |
International Club Friendly |
SV Schwechat |
FC 1980 Wien |
5-4 |
0-0 |
88 |
16:30 |
GER D5 |
TSV Abtswind |
DJK Ammerthal |
- |
- |
|
16:30 |
Finland Kolmonen |
Valtti |
MPS |
- |
- |
|
16:30 |
Austria Landesliga |
St Jakob/Rosental |
SK Austria Klagenfurt Amateure |
1-2 |
0-0 |
89 |
16:30 |
Austria Landesliga |
SV Vols |
SV Telfs |
0-0 |
0-0 |
92 |
16:30 |
Germany Oberliga NOFV |
FSV Hollenbach |
SSV Reutlingen 05 |
4-1 |
0-0 |
92 |
16:30 |
Denmark - 4.Liga |
Dalum |
OKS |
1-0 |
0-0 |
92 |
16:30 |
Denmark - 4.Liga |
Gorslev IF |
Næstved IF 2 |
3-1 |
0-0 |
93 |
16:30 |
Denmark - 4.Liga |
Tarnby FF |
Allerod |
2-3 |
0-0 |
94 |
16:30 |
Norway Division 4 |
Stord IL |
Bjarg |
- |
- |
|
16:45 |
Germany Oberliga NOFV |
1 FC Normannia Gmund |
Holzhausen |
- |
- |
|
16:45 |
Germany Oberliga NOFV |
FSV Fernwald |
TuS Dietkirchen |
2-0 |
0-0 |
92 |
16:55 |
Serbian Superliga |
Mladost Lucani |
Crvena Zvezda |
1-4 |
0-0 |
90 |
17:00 |
Spanish La Liga 2 |
SD Amorebieta |
Levante |
1-1 |
0-0 |
97 |
17:00 |
Germany Regionalliga |
ETSV Weiche Flensburg |
Holstein Kiel II |
0-0 |
0-0 |
92 |
17:00 |
Germany Regionalliga |
Viktoria Aschaffenburg |
Eintracht Bamberg |
0-0 |
0-0 |
91 |
17:00 |
Germany Regionalliga |
Bayern Munchen (Youth) |
Nurnberg (Youth) |
2-2 |
0-0 |
93 |
17:00 |
Germany Regionalliga |
TSV Buchbach |
Greuther Furth (Youth) |
0-1 |
0-0 |
70 |
17:00 |
Germany Regionalliga |
FC Memmingen |
SV Schalding Heining |
3-2 |
0-0 |
92 |
17:00 |
Germany Regionalliga |
Vfr Aalen |
Kickers Offenbach |
2-1 |
0-0 |
93 |
17:00 |
Germany Regionalliga |
Vfr Aalen |
Kickers Offenbach |
2-1 |
0-0 |
93 |
17:00 |
Denmark Superligaen |
FC Copenhagen |
Odense BK |
2-1 |
0-0 |
97 |
17:00 |
Danish 1st Division |
Helsingor |
Aalborg |
1-1 |
0-0 |
96 |
17:00 |
Danish 1st Division |
Herfolge Boldklub Koge |
B93 Copenhagen |
1-7 |
0-0 |
93 |
17:00 |
Denmark - 2.Liga |
FA 2000 |
Nykobing FC |
0-0 |
0-0 |
91 |
17:00 |
Poland Division 2 |
Skra Czestochowa |
Olimpia Elblag |
0-0 |
0-0 |
92 |
17:00 |
International Club Friendly |
Pafos FC |
Doxa Katokopias |
2-1 |
0-0 |
92 |
17:00 |
International Club Friendly |
SSVg Velbert |
MSV Duisburg |
0-0 |
0-0 |
0 |
17:00 |
Sweden Div 3 Mellersta |
Savedalens IF |
Lindome GIF |
0-0 |
0-0 |
92 |
17:00 |
Sweden Div 3 Mellersta |
Nosaby IF |
Simrishamn |
0-0 |
0-0 |
91 |
17:00 |
Sweden Div 3 Mellersta |
BK Forward |
Grebbestads IF |
0-0 |
0-0 |
92 |
17:00 |
Sweden Div 3 Mellersta |
Lidkopings FK |
IFK Skovde FK |
0-0 |
0-0 |
93 |
17:00 |
England U21 Premier League |
Aston Villa U21 |
West Bromwich U21 |
0-3 |
0-0 |
95 |
17:00 |
Austria Landesliga |
SV Wildon |
SV Frauental |
0-0 |
0-0 |
92 |
17:00 |
Austria Landesliga |
SC Bruck An Der Mur |
SV Tillmitsch |
2-1 |
0-0 |
94 |
17:00 |
Austria Landesliga |
SV Ilz |
FSC Eggendorf Hartberg II |
3-2 |
0-0 |
91 |
17:00 |
Austria Landesliga |
SK Furstenfeld |
UFC Fehring |
0-0 |
0-0 |
91 |
17:00 |
Austria Landesliga |
Union Edelweiss |
Micheldorf |
1-0 |
0-0 |
93 |
17:00 |
Austria Landesliga |
Union Edelweiss |
Micheldorf |
1-0 |
0-0 |
93 |
17:00 |
Austria Landesliga |
Union Weisskirchen |
SV Friedburg Pondorf |
2-0 |
0-0 |
89 |
17:00 |
Germany Oberliga NOFV |
Pforzheim |
Goppinger SV |
- |
- |
|
17:00 |
Germany Oberliga NOFV |
Tus Dassendorf |
TSV Sasel |
2-0 |
0-0 |
93 |
17:00 |
Denmark - 4.Liga |
Karlslunde IF |
Ringsted |
1-2 |
0-0 |
92 |
17:00 |
Denmark - 4.Liga |
Glostrup FK |
Slagelse BI |
0-0 |
0-0 |
92 |
17:00 |
Germany Landespokal |
Reinickendorfer Fuchse |
FC Wilmersdorf |
1-1 |
0-0 |
95 |
17:00 |
Slovenia 3.Liga |
Tinex Sencur |
NK Ziri |
0-0 |
0-0 |
92 |
17:00 |
Austrian 3.Liga |
ASK Voitsberg |
Wallern |
4-0 |
0-0 |
89 |
17:00 |
Austrian 3.Liga |
TUS Bad Gleichenberg |
SV Ried B |
- |
- |
|
17:00 |
Austrian 3.Liga |
Vocklamarkt |
WSC Hertha Wels |
0-0 |
0-0 |
0 |
17:00 |
Austrian 3.Liga |
SK Vorwarts Steyr |
SC Gleisdorf |
1-0 |
0-0 |
91 |
17:00 |
Austrian 3.Liga |
Allerheiligen |
Union Gurten |
0-0 |
0-0 |
90 |
17:00 |
Austrian 3.Liga |
Deutschlandsberger SC |
USV St. Anna |
0-0 |
0-0 |
0 |
17:00 |
Slovakia I Liga Women |
TJ Spartak Myjava(W) |
AS Trencin (W) |
13-0 |
0-0 |
91 |
17:10 |
Denmark - 4.Liga |
Valle Brooklyn |
B1908 |
1-2 |
0-0 |
92 |
17:15 |
Russia Womens Premier League |
Lokomotiv Moscow (W) |
Zenit St Petersburg (W) |
- |
- |
|
17:30 |
Spanish La Liga |
Almeria |
Rayo Vallecano |
0-2 |
0-0 |
94 |
17:30 |
Germany Regionalliga |
Alemannia Aachen |
Monchengladbach AM. |
2-2 |
0-0 |
95 |
17:30 |
Germany Regionalliga |
Schalke 04 (Youth) |
Wuppertaler |
1-2 |
0-0 |
91 |
17:30 |
Germany Regionalliga |
Havelse |
Oldenburg |
0-0 |
0-0 |
92 |
17:30 |
France Ligue 3 |
Cholet So |
Chateauroux |
2-0 |
0-0 |
96 |
17:30 |
France Ligue 3 |
Epinal |
Red Star FC 93 |
0-0 |
0-0 |
92 |
17:30 |
France Ligue 3 |
Marignane Gignac |
Le Mans |
0-2 |
0-0 |
94 |
17:30 |
France Ligue 3 |
Nancy |
Villefranche |
1-0 |
0-0 |
94 |
17:30 |
France Ligue 3 |
Dijon |
FC Rouen |
0-0 |
0-0 |
94 |
17:30 |
France Ligue 3 |
Chamois Niortais |
Avranches |
3-2 |
0-0 |
93 |
17:30 |
France Ligue 3 |
Orleans US 45 |
GOAL FC |
1-0 |
0-0 |
94 |
17:30 |
Switzerland Challenge League |
Neuchatel Xamax |
Thun |
4-0 |
0-0 |
92 |
17:30 |
Switzerland Challenge League |
Stade Nyonnais |
Schaffhausen |
2-1 |
0-0 |
93 |
17:30 |
Romania Liga I |
Universitatea Craiova |
FC Voluntari |
3-1 |
0-0 |
90 |
17:30 |
International Club Friendly |
CD Arenteiro |
CD Lugo |
1-1 |
0-0 |
90 |
17:30 |
International Club Friendly |
Sirens |
Sliema Wanderers FC |
0-0 |
0-0 |
90 |
17:30 |
Sweden Div 3 Mellersta |
IK Sleipner |
FC Nacka Iliria |
2-1 |
0-0 |
91 |
17:30 |
Sweden Div 3 Mellersta |
IFK Hassleholm |
Karlskrona AIF |
3-2 |
0-0 |
95 |
17:30 |
Sweden Div 3 Mellersta |
Storfors AIK |
IFK Lulea |
0-4 |
0-0 |
92 |
17:30 |
Austria Landesliga |
Parndorf |
Sportverein Schattendorf |
0-0 |
0-0 |
92 |
17:30 |
Germany Oberliga NOFV |
ETSV Hamburg |
SC Concordia Hamburg |
2-2 |
0-0 |
98 |
17:30 |
Germany Oberliga NOFV |
SC Victoria Hamburg |
USC Paloma |
0-2 |
0-0 |
91 |
17:30 |
Germany Oberliga NOFV |
Bonner sc |
Hennef 05 |
1-0 |
0-0 |
93 |
17:30 |
Germany Oberliga NOFV |
TUS Mechtersheim |
Kaiserslautern (Youth) |
2-3 |
0-0 |
92 |
17:30 |
Germany Oberliga NOFV |
Arminia Ludwigshafen |
FK Pirmasens |
0-1 |
0-0 |
94 |
17:30 |
Germany Oberliga NOFV |
SpVg Schonnebeck |
DJK Teutonia St.Tonis |
1-0 |
0-0 |
92 |
17:30 |
Germany Oberliga NOFV |
SV Erlbach |
SV Heimstetten |
- |
- |
|
17:30 |
Germany Oberliga NOFV |
Viktoria Griesheim |
FC Eddersheim |
0-0 |
0-0 |
94 |
17:30 |
Norway Division 4 |
Djerv 1919 |
Staal Jorpeland |
5-2 |
0-0 |
93 |
17:30 |
Austrian 3.Liga |
Andelsbuch |
Rapid Vienna (Youth) |
2-5 |
0-0 |
89 |
17:30 |
Austrian 3.Liga |
Ardagger |
SC Mannsdorf |
- |
- |
|
17:30 |
Austrian 3.Liga |
Austria Wien (Youth) |
SV Leobendorf |
1-2 |
0-0 |
93 |
17:30 |
Austrian 3.Liga |
Favoritner AC |
Team Wiener Linien |
2-0 |
0-0 |
91 |
17:30 |
Austrian 3.Liga |
Kremser |
Mauerwerk |
0-0 |
0-0 |
92 |
17:30 |
Austrian 3.Liga |
SV Oberwart |
Neusiedl |
0-0 |
0-0 |
92 |
17:30 |
Austrian 3.Liga |
Traiskirchen |
Wiener Viktoria |
0-0 |
0-0 |
90 |
18:00 |
Holland Eredivisie |
Volendam |
Vitesse Arnhem |
1-2 |
0-0 |
95 |
18:00 |
Holland Eerste Divisie |
Den Bosch |
FC Oss |
1-0 |
0-0 |
98 |
18:00 |
Holland Eerste Divisie |
Dordrecht |
NAC Breda |
2-1 |
0-0 |
95 |
18:00 |
Holland Eerste Divisie |
SC Cambuur |
Emmen |
2-2 |
0-0 |
98 |
18:00 |
Holland Eerste Divisie |
Groningen |
Jong Ajax (Youth) |
0-0 |
0-0 |
92 |
18:00 |
Holland Eerste Divisie |
Groningen |
Jong Ajax (Youth) |
0-0 |
0-0 |
92 |
18:00 |
Holland Eerste Divisie |
Groningen |
Jong Ajax (Youth) |
0-0 |
0-0 |
92 |
18:00 |
Holland Eerste Divisie |
De Graafschap |
ADO Den Haag |
0-0 |
0-0 |
92 |
18:00 |
Belgian Second Division |
Anderlecht II |
Beerschot Wilrijk |
1-3 |
0-0 |
97 |
18:00 |
Belgian Second Division |
Seraing United |
Standard Liege II |
3-0 |
0-0 |
94 |
18:00 |
Iceland Division 1 |
KFR Aegir |
Thor Akureyri |
2-3 |
0-0 |
93 |
18:00 |
Iceland Division 1 |
KFR Aegir |
Thor Akureyri |
2-3 |
0-0 |
93 |
18:00 |
Iceland Division 1 |
KFR Aegir |
Thor Akureyri |
2-3 |
0-0 |
93 |
18:00 |
Iceland Division 1 |
Leiknir Reykjavik |
Grotta Seltjarnarnes |
2-1 |
0-0 |
96 |
18:00 |
Peru Primera Division |
Sport Huancayo |
Deportivo Union Comercio |
1-1 |
0-0 |
97 |
18:00 |
Hungary Borsodi Liga |
MTK Hungaria |
Varda SE |
0-0 |
0-0 |
94 |
18:00 |
Turkey Super Lig |
Trabzonspor |
Antalyaspor |
1-0 |
0-0 |
94 |
18:00 |
Turkey Super Lig |
Trabzonspor |
Antalyaspor |
1-0 |
0-0 |
94 |
18:00 |
Turkey Super Lig |
Trabzonspor |
Antalyaspor |
1-0 |
0-0 |
94 |
18:00 |
Turkey 1. Lig |
Boluspor |
Adanaspor |
0-2 |
0-0 |
95 |
18:00 |
Saudi Professional League |
Al Ahli Jeddah |
Al-Hazm |
3-1 |
0-0 |
95 |
18:00 |
Faroe Islands Formuladeildin |
Vikingur Gotu |
KI Klaksvik |
2-1 |
0-0 |
90 |
18:00 |
International Club Friendly |
Fiorentina |
Sestri Levante |
7-1 |
0-0 |
94 |
18:00 |
Sweden Div 3 Mellersta |
Ragsveds IF |
Syrianska Botkyrka IF |
1-2 |
0-0 |
93 |
18:00 |
England U21 Premier League |
Arsenal U21 |
West Ham U21 |
0-0 |
0-0 |
92 |
18:00 |
England U21 Premier League |
Brighton U21 |
Leeds United U21 |
2-4 |
0-0 |
96 |
18:00 |
England U21 Premier League |
Chelsea U21 |
Blackburn Rovers U21 |
5-1 |
0-0 |
96 |
18:00 |
England U21 Premier League |
Chelsea U21 |
Blackburn Rovers U21 |
5-1 |
0-0 |
96 |
18:00 |
England U21 Premier League |
Chelsea U21 |
Blackburn Rovers U21 |
5-1 |
0-0 |
96 |
18:00 |
England U21 Premier League |
Wolverhampton U21 |
Fulham U21 |
2-3 |
0-0 |
98 |
18:00 |
Brazil Campeonato Paulista Youth |
Ferroviaria SP (Youth) |
Ibrachina Youth |
2-0 |
0-0 |
95 |
18:00 |
Brazil Campeonato Paulista Youth |
Ferroviaria SP (Youth) |
Ibrachina Youth |
2-0 |
0-0 |
95 |
18:00 |
Brazil Campeonato Paulista Youth |
Ferroviaria SP (Youth) |
Ibrachina Youth |
2-0 |
0-0 |
95 |
18:15 |
Switzerland Challenge League |
FC Wil 1900 |
FC Sion |
0-0 |
0-0 |
95 |
18:15 |
Bulgaria Premier League |
Pirin Blagoevgrad |
Lokomotiv Plovdiv |
0-1 |
0-0 |
95 |
18:15 |
Switzerland Promotion League |
Vevey Sports |
FC Coffrane |
1-2 |
0-0 |
95 |
18:30 |
Austria Erste Division |
First Wien 1894 |
Grazer AK |
2-3 |
0-0 |
93 |
18:30 |
Poland Ekstraklasa |
Piast Gliwice |
Rakow Czestochowa |
2-1 |
0-0 |
95 |
18:30 |
Poland Liga 1 |
GKS Katowice |
Wisla Plock |
4-1 |
0-0 |
95 |
18:30 |
Poland Liga 1 |
GKS Katowice |
Wisla Plock |
4-1 |
0-0 |
95 |
18:30 |
Poland Liga 1 |
GKS Katowice |
Wisla Plock |
4-1 |
0-0 |
95 |
18:30 |
Slovak Super Liga |
Michalovce |
Dukla Banska Bystrica |
0-3 |
0-0 |
90 |
18:30 |
Jordan Premier League |
Ramtha Club |
Al Faisaly |
0-1 |
0-0 |
96 |
18:30 |
Paraguayan Division 2 |
24 de Setiembre |
Rubio nu |
0-1 |
0-0 |
91 |
18:30 |
Paraguayan Division 2 |
24 de Setiembre |
Rubio nu |
0-1 |
0-0 |
91 |
18:30 |
Wales FAW Championship |
Abergavenny |
Afan Lido |
1-2 |
0-0 |
94 |
18:30 |
Wales FAW Championship |
Goytre Utd |
Trefelin |
0-3 |
0-0 |
98 |
18:30 |
Wales FAW Championship |
Goytre Utd |
Trefelin |
0-3 |
0-0 |
98 |
18:30 |
Wales FAW Championship |
Taffs Well |
Briton Ferry Athletic |
0-3 |
0-0 |
92 |
18:30 |
Wales FAW Championship |
Guilsfield |
Buckley Town |
0-1 |
0-0 |
94 |
18:45 |
Belgian Pro League |
Royal Antwerp |
Kortrijk |
6-0 |
0-0 |
92 |
18:45 |
Ireland Premier Division |
St. Patricks Athletic |
Bohemians |
0-0 |
0-0 |
96 |
18:45 |
Ireland Premier Division |
Cork City |
UC Dublin |
1-1 |
0-0 |
94 |
18:45 |
Ireland Premier Division |
Dundalk |
Sligo Rovers |
1-0 |
0-0 |
94 |
18:45 |
Ireland Premier Division |
Shelbourne |
Shamrock Rovers |
1-1 |
0-0 |
96 |
18:45 |
Ireland First Division |
Wexford (Youth) |
Kerry FC |
3-2 |
0-0 |
95 |
18:45 |
Ireland First Division |
Cobh Ramblers |
Bray Wanderers |
3-3 |
0-0 |
93 |
18:45 |
Ireland First Division |
Waterford United |
Galway United |
2-2 |
0-0 |
95 |
18:45 |
Northern Ireland Premier League |
Ballymena United |
Crusaders |
1-2 |
0-0 |
97 |
18:45 |
Northern Ireland Premier League |
Glentoran FC |
Larne FC |
1-2 |
0-0 |
99 |
18:45 |
Northern Ireland Premier League |
Loughgall FC |
Coleraine |
1-2 |
0-0 |
96 |
18:45 |
Welsh Premier League |
The New Saints |
Connahs Quay Nomads FC |
6-2 |
0-0 |
90 |
18:45 |
Welsh Premier League |
Haverfordwest County |
Pontypridd |
0-0 |
0-0 |
94 |
18:45 |
Germany Cup |
Eintracht Braunschweig |
Schalke 04 |
1-3 |
0-0 |
94 |
18:45 |
Northern Ireland IFA Championship |
Bangor FC |
Ards FC |
- |
- |
|
18:45 |
The lowlands of Scotland League |
Hearts (R) |
Cowdenbeath |
0-0 |
0-0 |
92 |
18:45 |
Northern Ireland Women's Super |
Glentoran (W) |
Larne FC (W) |
- |
- |
|
18:45 |
Northern Ireland Women's Super |
Mid Ulster (W) |
Cliftonville LFC (W) |
- |
- |
|
18:45 |
Wales FAW Championship |
Ruthin Town FC |
Gresford |
1-1 |
0-0 |
96 |
19:00 |
English Premier League |
Burnley |
Manchester City |
0-0 |
0-0 |
95 |
19:00 |
France Ligue 1 |
Nice |
Lille |
1-1 |
0-0 |
96 |
19:00 |
Ireland First Division |
Finn Harps |
Treaty United |
0-1 |
0-0 |
95 |
19:00 |
Coppa Italia |
Genoa |
Modena |
4-3 |
0-0 |
95 |
19:00 |
Northern Ireland Women's Super |
Lisburn (W) |
Sion Swifts (W) |
0-0 |
0-0 |
91 |
19:00 |
Paraguay Women League |
Sportivo Trinidense (W) |
Sportivo Luqueno (W) |
3-3 |
0-0 |
95 |
19:00 |
Copa LFPB |
Vaca Diez |
Universitario De Vinto |
0-0 |
0-0 |
96 |
19:15 |
Liga Portugal 1 |
Sporting Braga |
FC Famalicao |
1-2 |
0-0 |
100 |
19:15 |
Coppa Italia |
Bologna |
Cesena |
2-0 |
0-0 |
94 |
19:15 |
Iceland Division 2 |
IR Reykjavik |
Throttur Vogum |
1-3 |
0-0 |
93 |
19:15 |
Iceland 4 Deild |
KA Asvellir |
Hamar Hveragerdi |
4-3 |
0-0 |
93 |
19:15 |
Iceland Women's Division 1 |
Grindavik (W) |
KR Reykjavik (W) |
3-2 |
0-0 |
91 |
19:30 |
Spanish La Liga 2 |
Real Valladolid |
Sporting Gijon |
2-0 |
0-0 |
95 |
20:00 |
Spanish La Liga |
Sevilla |
Valencia |
1-2 |
0-0 |
100 |
20:00 |
Primera Division de Venezuela |
Angostura FC |
Universidad Central de Venezuela |
1-1 |
0-0 |
97 |
20:00 |
Iceland 4 Deild |
RB Keflavik |
Lettir Reykjavik |
5-0 |
0-0 |
89 |
20:00 |
Iceland 3 Deild |
Ymir |
Augnablik Kopavogur |
1-1 |
0-0 |
98 |
20:00 |
Ecuador Campeonato Serie B |
9 de Octubre |
Macara |
1-1 |
0-0 |
94 |
20:15 |
Peru Primera Division |
UTC Cajamarca |
Carlos Manucci |
2-0 |
0-0 |
95 |
21:00 |
Chile Primera Division |
Cobresal |
CD Magallanes |
3-1 |
0-0 |
96 |
21:00 |
Brazil national youth (U20) Football Championship |
Tiradentes PI U20 |
AE Altos U20 |
1-0 |
0-0 |
94 |
22:00 |
Brazil Serie B |
Gremio Novorizontin |
Mirassol |
2-1 |
0-0 |
95 |
22:00 |
Panama Liga Prom |
Tauro Reserves |
Alianza FC Panama Reserves |
0-0 |
0-0 |
92 |
22:00 |
Panama Liga Prom |
Sporting San Miguelito Reserves |
Colon C 3 |
3-2 |
0-0 |
96 |
22:30 |
Primera Division de Ecuador |
Guayaquil City |
Universidad Catolica |
0-0 |
0-0 |
94 |
23:00 |
Primera Division de Paraguay |
Sportivo Ameliano |
FC Nacional Asuncion |
2-0 |
0-0 |
94 |
23:00 |
Primera Division de Venezuela |
Deportivo La Guaira |
Academia Puerto Cabello |
2-1 |
0-0 |
95 |
23:00 |
Paraguayan Division 2 |
2 de Mayo PJC |
Deportivo Recoleta |
1-1 |
0-0 |
95 |
23:00 |
Uruguay Segunda |
CSyD Cooper |
Parque de Plata |
8-0 |
0-0 |
90 |
23:20 |
Primera Division de Colombiano-Apertura |
Aguilas Doradas |
Deportivo Cali |
1-0 |
0-0 |
93 |
23:30 |
Chile Primera B |
Universidad de Concepcion |
Deportes La Serena |
2-0 |
0-0 |
96 |
08:00 |
Indonesia Liga 1 |
Bali United |
PSM Makassar |
3-2 |
0-0 |
97 |
23:05 |
Mexico Primera Divison A |
Mineros de Zacatecas |
Alebrijes de Oaxaca |
1-1 |
0-0 |
99 |
08:00 |
International Club Friendly |
AFE Espana |
Hercules |
- |
- |
|
09:00 |
International Club Friendly |
Oriental Lisboa |
Amadora (R) |
- |
- |
|
12:00 |
International Friendly |
Montenegro U16 |
Saudi Arabia U16 |
- |
- |
|
13:00 |
International Club Friendly |
FC Utrecht (W) |
Zwolle (W) |
1-3 |
0-0 |
92 |
13:00 |
International Club Friendly |
Wakiso Giants FC |
Kampala City Council FC |
0-2 |
0-0 |
91 |
13:00 |
International Club Friendly |
URA Kampala |
Bright Stars |
2-1 |
0-0 |
92 |
14:00 |
International Club Friendly |
Excelsior Barendrecht (W) |
VV Alkmaar (W) |
0-2 |
0-0 |
90 |
14:00 |
International Friendly |
Uzbekistan U16 |
United Arab Emirates U16 |
- |
- |
|
15:00 |
International Club Friendly |
Hammarby (W) |
Brommapojkarna (W) |
- |
- |
|
15:45 |
International Club Friendly |
AS Roma U20 |
Benevento |
- |
- |
|
15:59 |
Poland III Liga |
Vineta Wolin |
KTS-K Luzino |
- |
- |
|
16:30 |
International Club Friendly |
Al Rayyan |
Al-Ahli Doha |
2-0 |
0-0 |
89 |
16:30 |
International Club Friendly |
Napoli |
Apollon Limassol FC |
2-0 |
0-0 |
94 |
17:00 |
International Club Friendly |
VfB Stuttgart II |
SV Fellbach |
- |
- |
|
17:00 |
International Club Friendly |
Pena Sport |
UD Mutilve |
- |
- |
|
17:00 |
Denmark - 4.Liga |
Frederikssund IK |
Horsholm-Usserod IK |
2-0 |
0-0 |
90 |
17:30 |
International Club Friendly |
Racing Genk (W) |
PSV Eindhoven (W) |
0-0 |
0-0 |
88 |
18:00 |
International Club Friendly |
santa pola CF |
Yeclano Deportivo |
- |
- |
|
18:00 |
International Club Friendly |
Alhama CF (W) |
La Solana (W) |
2-0 |
0-0 |
89 |
18:00 |
International Club Friendly |
CD Alcoyano |
CF La Nucia |
0-0 |
0-0 |
89 |
19:15 |
Iceland 3 Deild |
UMF Vidir |
FC Arbaer |
0-0 |
0-0 |
0 |
21:00 |
International Friendly |
Honduras (W) |
Guatemala (W) |
- |
- |
|
15:30 |
Slovenia U19 |
Ns Mura U19 |
Domzale U19 |
3-3 |
0-0 |
94 |
15:59 |
Czech Group D League |
Vrchovina |
FK Pelhrimov |
0-0 |
0-0 |
91 |
16:30 |
GER D5 |
VfB Eichstatt |
DJK Gebenbach |
- |
- |
|
16:30 |
Austria Landesliga |
SV Grodig |
Union Henndorf |
0-0 |
0-0 |
90 |
16:30 |
Czech Group D League |
SK Batov |
FC Prerov |
0-0 |
0-0 |
92 |
16:30 |
Germany Oberliga NOFV |
TSV Rain Am Lech |
FC Pipinsried |
- |
- |
|
16:30 |
Germany Oberliga NOFV |
KSV Vatan Sport Bremen |
Werder Bremen (Youth) |
2-7 |
0-0 |
90 |
17:00 |
GER D5 |
FC Ingolstadt 04 Am |
SSV Jahn Regensburg II |
1-3 |
0-0 |
88 |
17:00 |
GER D5 |
TSV Kornburg |
SpVgg Hankofen-Hailing |
1-1 |
0-0 |
90 |
17:00 |
Austria Landesliga |
SAK Klagenfurt |
VST Volkermarkt |
4-5 |
0-0 |
93 |
17:30 |
Poland III Liga |
Bron Radom |
GKS Belchatow |
1-2 |
0-0 |
95 |
17:30 |
Germany Oberliga NOFV |
DJK Adler Union Frintrop |
VfB Hilden |
3-1 |
0-0 |
91 |
17:30 |
Germany Oberliga NOFV |
TuRa Harksheide |
FC Alsterbruder |
- |
- |
|
18:00 |
Austria Landesliga |
Mora pine korneuburg |
SCU Kilb |
0-0 |
0-0 |
92 |
18:45 |
England Ryman(Isthmian) League |
Bowers Pitsea |
Brightlingsea Regent |
0-0 |
0-0 |
92 |
19:00 |
ICE WC |
Vikingur Reykjavik (W) |
Breidablik (W) |
0-0 |
0-0 |
92 |
14:00 |
Lebanese Premier 2 |
Al Akhaahli Alay |
Nahda Barelias |
1-0 |
0-0 |
94 |
17:00 |
International Club Friendly |
RSV Eintracht |
Fortuna Babelsberg |
1-1 |
0-0 |
91 |
20:00 |
CONCACAF Caribbean Shield |
SV Robinhood |
Metropolitan FA |
5-0 |
0-0 |
90 |
23:00 |
CONCACAF Caribbean Shield |
Club Sando |
Golden Lion |
1-2 |
0-0 |
95 |
08:45 |
Australia SA Premier League Women Reserves |
Adelaide University Reserve (W) |
Flinders United Reserves (W) |
3-0 |
0-0 |
90 |
08:45 |
Australia SA Premier League Women Reserves |
West Adelaide Reserve (W) |
Adelaide City Reserves (W) |
3-2 |
0-0 |
91 |
08:45 |
Australia SA Premier League Women Reserves |
West Torrens Birkalla Reserves (W) |
Salisbury Inter Reserves (W) |
7-0 |
0-0 |
88 |
18:00 |
Mexico Segunda Division |
Deportivo Dongu |
FC Santiago |
2-4 |
0-0 |
90 |
20:30 |
Panama Liga Prom |
Union Cocle |
CA Independiente de la Chorrera Reserves |
0-1 |
0-0 |
96 |
22:00 |
Mexico Segunda Division |
Chilangos FC |
Huracanes Izcalli FC |
1-1 |
0-0 |
93 |
19:00 |
Bosnia and Herzegovina Premier League |
Sarajevo |
Posusje |
3-0 |
0-0 |
94 |
22:30 |
BRA SPC |
Noroeste |
Mirassol |
2-0 |
0-0 |
95 |
15:00 |
Slovakia Cup |
TJ Tatran Chlebnice |
TJ Spartak Radostka |
0-0 |
0-0 |
91 |
09:30 |
Calcutta Football League |
Calcutta FC |
Kalighat FC |
0-5 |
0-0 |
93 |
09:30 |
Calcutta Football League |
Southern Samity |
Peerless SC |
1-1 |
0-0 |
95 |
08:30 |
Australia Victoria NPL2 U20 League |
Northcote City U21 |
Western United FC U21 |
0-0 |
0-0 |
90 |
13:00 |
Chile U21 League |
Deportes Temuco U21 |
Coquimbo Unido U21 |
2-1 |
0-0 |
92 |
08:30 |
Australia Victoria NPL2 U20 League |
Brunswick Juventus U21 |
Melbourne City U21 |
1-1 |
0-0 |
89 |
13:00 |
International Club Friendly |
Fortuna Sittard (W) |
Club Brugge (W) |
- |
- |
|
15:00 |
Poland III Liga |
Baltyk Gdynia |
Grom Nowy Staw |
1-2 |
0-0 |
92 |
15:30 |
Slovenia U19 |
Brinje Grosuplje U19 |
NK Rudar Velenje U19 |
6-1 |
0-0 |
87 |
10:15 |
Australia Queensland Premier League 2 |
Samford Ranges |
North Lakes United |
6-1 |
0-0 |
92 |
15:59 |
International Club Friendly |
Sporting San Jose U21 |
Municipal Liberia U21 |
3-0 |
0-0 |
89 |
16:15 |
Chile U21 League |
Union Espanola U21 |
Everton de Vina U21 |
0-1 |
0-0 |
94 |
21:00 |
International Club Friendly |
Alajuelense U21 |
Santos de Guapiles U21 |
2-0 |
0-0 |
98 |
12:00 |
Paraguay reserve team league |
Sportivo Ameliano Reserves |
Nacional Asuncion Reserves |
2-2 |
0-0 |
95 |
12:15 |
Argentina Youth League |
Lanus U20 |
Boca Juniors U20 |
1-0 |
0-0 |
95 |
15:59 |
Czech Republic 5. Ligy |
FK Ostrov B |
Chodov |
1-0 |
0-0 |
89 |
15:59 |
International Club Friendly |
AD Guanacasteca U21 |
Herediano U21 |
2-2 |
0-0 |
90 |
00:00 |
New Zealand South Premier League |
Dunedin City Royals |
Cashmere Technical |
1-3 |
0-0 |
93 |
00:00 |
Argentina Santa Fe Cup |
Libertad Sunchales |
Union Sunchales |
2-2 |
0-0 |
94 |
00:00 |
Chile Primera D |
Deportes Limache |
Iberia Los Angeles |
1-0 |
0-0 |
94 |
00:00 |
Canadian Premier League |
Valour |
Cavalry FC |
3-2 |
0-0 |
95 |
00:00 |
North Central America Leagues Cup |
Philadelphia Union |
Queretaro FC |
1-1 |
0-0 |
99 |
00:30 |
Brazil Serie B |
Tombense |
Sport Club do Recife |
0-0 |
0-0 |
94 |
00:30 |
North Central America Leagues Cup |
Inter Miami CF |
Charlotte FC |
4-0 |
0-0 |
90 |
00:30 |
North Central America Leagues Cup |
Nashville |
Minnesota United FC |
5-0 |
0-0 |
90 |
01:00 |
Peru Primera Division |
Univ.Cesar Vallejo |
FBC Melgar |
1-2 |
0-0 |
93 |
01:00 |
Primera Division de Honduras |
Real Espana |
Lobos UPNFM |
2-1 |
0-0 |
97 |
01:00 |
Primera Division de Ecuador |
Gualaceo SC |
Mushuc Runa |
0-0 |
0-0 |
94 |
01:00 |
Panama Liga Nacional de Ascenso |
San Francisco FC |
Atletico Chiriqui |
0-0 |
0-0 |
96 |
01:00 |
Panama Liga Nacional de Ascenso |
Alianza FC (PAN) |
Costa Del Este |
2-1 |
0-0 |
94 |
01:00 |
Central Premier League |
Wellington Phoenix Reserve |
Napier City Rovers |
0-0 |
0-0 |
92 |
01:00 |
Nicaragua Apertura league |
Deportivo Ocotal |
Real Esteli |
0-2 |
0-0 |
93 |
01:00 |
Mexico Liga MX Femenil |
Leon (W) |
Tijuana (W) |
3-2 |
0-0 |
96 |
01:05 |
Mexico Primera Divison A |
Venados FC |
Atletico La Paz |
1-3 |
0-0 |
96 |
01:30 |
Primera Division de Colombiano-Apertura |
Deportes Tolima |
Atletico Huila |
1-0 |
0-0 |
95 |
01:30 |
Costa Rica Primera Division |
AD San Carlos |
Cartagines Deportiva SA |
0-0 |
0-0 |
92 |
01:30 |
New Zealand South Premier League |
Selwyn United |
Green Island AFC |
0-0 |
0-0 |
0 |
01:45 |
Australia Tasmania NPL U21 League |
South Hobart U21 |
Launceston United U21 |
0-0 |
0-0 |
91 |
02:00 |
Liga Nacional de Guatemala |
CD Zacapa |
CD Achuapa |
2-3 |
0-0 |
91 |
02:00 |
Australia Victorian Premier League U21 |
Hume City U21 |
Port Melbourne Sharks SC U21 |
2-1 |
0-0 |
89 |
02:15 |
Australia Victorian Premier League U21 |
Avondale FC U21 |
South Melbourne U21 |
0-0 |
0-0 |
90 |
02:15 |
FFSA SLR |
Fulham United FC Reserves |
Cumberland United Reserves |
0-0 |
0-0 |
90 |
02:15 |
FFSA SLR |
Playford Reserves |
West Torrens Birkalla B |
1-2 |
0-0 |
94 |
02:15 |
FFSA SLR |
Adelaide Raiders SC Reserve |
Adelaide Cobras Reserves |
0-0 |
0-0 |
90 |
02:15 |
FFSA SLR |
Para Hills Reserves |
Eastern United Reserves |
5-1 |
0-0 |
86 |
02:15 |
FFSA SLR |
Adelaide Blue Eagles Reserve |
Adelaide Vipers Reserve |
0-0 |
0-0 |
91 |
02:15 |
TAS Premier Championship |
Launceston City B |
Devonport City Reserves |
0-0 |
0-0 |
92 |
02:30 |
Central Premier League |
Waterside Karori |
Miramar Rangers |
1-2 |
0-0 |
93 |
02:30 |
Australia Victoria NPL2 U20 League |
Eastern Lions U21 |
Preston Lions U21 |
1-2 |
0-0 |
90 |
02:30 |
North Central America Leagues Cup |
Los Angeles FC |
Monterrey |
2-3 |
0-0 |
100 |
02:45 |
Australia Victorian Premier League U21 |
North Geelong Warriors U21 |
Oakleigh Cannons U21 |
1-0 |
0-0 |
89 |
02:45 |
Australia Victorian Premier League U21 |
Moreland City U21 |
St. Albans Saints U21 |
0-4 |
0-0 |
90 |
02:45 |
New Zealand South Premier League |
Ferrymead Bays |
FC Twenty 11 |
6-1 |
0-0 |
92 |
02:45 |
New Zealand South Premier League |
Ferrymead Bays |
FC Twenty 11 |
6-1 |
0-0 |
92 |
02:45 |
New Zealand South Premier League |
Nomads |
Coastal Spirit |
0-0 |
0-0 |
92 |
02:45 |
Australia Capital Territory U23 League |
Cooma Tigers U23 |
Gungahlin Utd U23 |
1-4 |
0-0 |
90 |
03:00 |
Russia Division 2 |
SKA Khabarovsk II |
FK Znamya Noginsk |
3-0 |
0-0 |
93 |
03:00 |
Australia Victorian Premier League U21 |
Altona Magic U21 |
Bentleigh greens U21 |
0-2 |
0-1 |
89 |
03:00 |
Northern New Zealand League |
Manurewa AFC |
Western Springs AFC |
1-0 |
0-0 |
94 |
03:00 |
Northern New Zealand League |
Eastern Suburbs Auckland |
Bay Olympic |
1-1 |
0-0 |
98 |
03:00 |
Northern New Zealand League |
Auckland United |
West Coast Rangers |
4-0 |
0-0 |
90 |
03:00 |
Northern New Zealand League |
Hamilton Wanderers |
Manukau United |
2-1 |
0-0 |
93 |
03:00 |
Northern New Zealand League |
Takapuna |
Auckland City |
0-2 |
0-0 |
90 |
03:00 |
Australia Victoria NPL2 U20 League |
Brunswick City U21 |
Pascoe Vale SC U20 |
1-1 |
0-0 |
90 |
03:00 |
Australia WA State League 1 Reserves |
Fremantle City FC Reserves |
Gosnells City Reserves |
4-2 |
0-0 |
91 |
03:00 |
Australia WA State League 1 Reserves |
Mandurah City FC Reserves |
Forrestfield Utd Reserves |
3-1 |
0-0 |
90 |
03:00 |
Australia WA State League 1 Reserves |
Subiaco AFC Reserves |
Western Knights Reserves |
1-0 |
0-0 |
92 |
03:00 |
Australia WA State League 1 Reserves |
Joondalup Utd Reserves |
Gwelup Croatia SC Reserves |
0-0 |
0-0 |
89 |
03:10 |
Mexico Liga MX Femenil |
Santos Laguna (W) |
Queretaro (W) |
1-3 |
0-0 |
95 |
03:15 |
FFSA SLR |
White City FK Beograd Reserves |
Sturt Lions Reserves |
1-3 |
0-0 |
91 |
03:15 |
FFSA SLR |
Modbury Jets Reserves |
North Eastern MetroStars Reserve |
1-0 |
0-0 |
91 |
03:15 |
FFSA SLR |
Croydon Kings Reserve |
Adelaide City Reserve |
0-2 |
0-0 |
81 |
03:15 |
FFSA SLR |
Campbelltown City Reserve |
Adelaide Olympic Reserve |
0-0 |
0-0 |
92 |
03:15 |
FFSA SLR |
South Adelaide Reserves |
Adelaide Comets Reserve |
1-3 |
0-0 |
91 |
03:30 |
Central Premier League |
Petone FC |
North Wellington AFC |
3-0 |
0-0 |
93 |
03:45 |
Central Premier League |
Wellington Olympic |
Stop Out |
5-3 |
0-0 |
92 |
16:30 |
International Club Friendly |
HNK Gorica |
NK Lokomotiva Zagreb |
1-0 |
0-0 |
91 |
19:00 |
Columbia U19 League |
Bogota FC U19 |
Atletico Real Boyaca U19 |
1-0 |
0-0 |
92 |
21:00 |
Argentina Regional League |
CA San Fernando |
CD Policiales |
0-1 |
0-0 |
95 |
22:00 |
Argentina Regional League |
Estudiantes de Resistencia |
CSD Fontana |
2-1 |
0-0 |
96 |
00:00 |
Argentina Santa Fe Cup |
Penarol De Rafaela |
CA 9 de Julio Rafaela |
1-2 |
0-0 |
94 |
23:00 |
Uruguay Segunda |
Paysandu FC |
Sportivo Bella Italia |
2-3 |
0-0 |
93 |
01:30 |
Costa Rica Primera Division Women |
Sporting FC (W) |
Municipal Perez Zeledon (W) |
2-1 |
0-0 |
92 |
02:00 |
Costa Rica Primera Division Women |
Dimas Escazu (W) |
Saprissa (W) |
1-1 |
0-0 |
91 |
00:00 |
International Club Friendly |
Cimarrones de Sonora FC III |
Deportivo Etchojoa |
2-0 |
0-0 |
90 |
01:00 |
International Club Friendly |
Navua FC |
Tailevu Naitasiri |
0-0 |
0-0 |
95 |
04:00 |
TAS Premier League |
South Hobart |
Launceston United |
7-0 |
0-0 |
92 |
04:00 |
TAS Premier League |
South Hobart |
Launceston United |
7-0 |
0-0 |
92 |
04:00 |
Australia Victoria State League 1 |
Bentleigh Utd Cobras |
Richmond |
0-2 |
0-0 |
93 |
04:00 |
National Primera Division Western Australia |
UWA-Nedlands FC |
Dianella White Eagles |
2-2 |
0-0 |
97 |
04:30 |
NSW Premier League |
Manly United |
Western Sydney Wanderers AM |
2-2 |
0-0 |
93 |
04:30 |
VIC Premier League |
Hume City |
Port Melbourne |
1-1 |
0-0 |
93 |
04:30 |
South Australian Premier League |
Adelaide Blue Eagles |
Adelaide Vipers |
2-0 |
0-0 |
91 |
04:30 |
South Australian Premier League |
Adelaide Raiders SC |
Adelaide Cobras FC |
0-0 |
0-0 |
92 |
04:30 |
South Australian Premier League |
Adelaide Victory |
Poet Adelarde Pirates |
2-2 |
0-0 |
96 |
04:30 |
South Australian Premier League |
Fulham United FC |
Cumberland United FC |
0-0 |
0-0 |
92 |
04:30 |
South Australian Premier League |
Para Hills Knlghts SC |
Eastern United |
6-0 |
0-0 |
92 |
04:30 |
South Australian Premier League |
Playford City Patriots |
West Torrens Birkalla |
2-2 |
0-0 |
94 |
04:30 |
Australia Northern NSW Premier League |
Adamstown Rosebuds FC |
Maitland |
1-0 |
0-0 |
93 |
04:30 |
Australia Victoria State League |
Doveton |
North Sunshine Eagles |
0-3 |
0-0 |
76 |
04:30 |
TAS Premier Championship |
Olympia Warriors |
University of Tasmania SC |
2-1 |
0-0 |
94 |
04:45 |
Australia Capital Territory U23 League |
Tuggeranong United U23 |
Canberra Olympic U23 |
2-3 |
0-0 |
89 |
05:00 |
J1 League |
Consadole Sapporo |
Sagan Tosu |
1-1 |
0-0 |
93 |
05:00 |
NSW Premier League |
Bulls Academy |
Blacktown City Demons |
0-0 |
0-0 |
92 |
05:00 |
VIC Premier League |
Avondale FC |
South Melbourne |
2-1 |
0-0 |
98 |
05:00 |
VIC Premier League |
Moreland City |
St Albans Saints |
0-1 |
0-0 |
97 |
05:00 |
VIC Premier League |
Moreland City |
St Albans Saints |
0-1 |
0-0 |
97 |
05:00 |
VIC Premier League |
Altona Magic |
Bentleigh greens |
1-0 |
0-0 |
93 |
05:00 |
Australia Capital Gatorade Premier League |
Cooma Tigers |
Gungahlin United |
1-2 |
0-0 |
93 |
05:00 |
Australia Capital Gatorade Premier League |
Cooma Tigers |
Gungahlin United |
1-2 |
0-0 |
93 |
05:00 |
Australia New South Wales Super League |
Central Coast United FC |
St George Saints |
1-6 |
0-0 |
91 |
05:00 |
Australia New South Wales Super League |
Hills Brumbies |
Canterbury Bankstown FC |
1-0 |
0-0 |
97 |
05:00 |
Australia New South Wales Super League |
Inter Lions |
Bonnyrigg White Eagles |
3-0 |
0-0 |
92 |
05:00 |
Australia New South Wales Super League |
Macarthur Rams |
Northern Tigers |
0-1 |
0-0 |
94 |
05:00 |
Australia New South Wales Super League |
Mounties Wanderers |
Hake Ya Dong in Sydney City |
0-1 |
0-0 |
94 |
05:00 |
Australia New South Wales Super League |
Rydalmere Lions FC |
Blacktown Spartans |
0-2 |
0-0 |
92 |
05:00 |
Australia New South Wales Super League |
SD Raiders FC |
Dulwich Hill SC |
2-1 |
0-0 |
94 |
05:00 |
TAS Premier League |
Glenorchy Knights FC |
Riverside Olympic |
3-0 |
0-0 |
73 |
05:00 |
National Primera Division Western Australia |
Joondalup United |
Willip |
0-0 |
0-0 |
92 |
05:00 |
National Primera Division Western Australia |
Mandurah City |
Forrestfield United |
4-1 |
0-0 |
93 |
05:00 |
Northern NSW U20 League |
Central Coast United FC U20 |
St.George Saints U20 |
3-2 |
0-0 |
90 |
05:00 |
Northern NSW U20 League |
Central Coast United FC U20 |
St.George Saints U20 |
3-2 |
0-0 |
90 |
05:00 |
Australia WA State League 1 Reserves |
Rockingham City FC Reserves |
Murdoch University Melville FC Reserves |
1-2 |
0-0 |
89 |
05:00 |
Mongolia Premier League |
Bayanzurkh Sporting |
Bavarians FC |
1-3 |
0-0 |
94 |
05:00 |
Australia Capital Territory Premier League Women |
Belconnen United (W) |
West Canberra Wanderers FC (W) |
0-0 |
0-0 |
91 |
05:00 |
Australia U20 |
Armadale SC U20 |
FloreatAthena U20 |
3-3 |
0-0 |
90 |
05:00 |
Australia U20 |
Pires U20 |
Olympic Kingsway U20 |
0-0 |
0-0 |
91 |
05:00 |
Australia U20 |
Sorrento F.C. U20 |
Inglewood United U20 |
5-1 |
0-0 |
91 |
05:00 |
Australia U20 |
Perth RedStar FC U20 |
Balcatta U20 |
6-0 |
0-0 |
90 |
05:00 |
Australia U20 |
Bayswater U20 |
Stirling Macedonia U20 |
1-0 |
0-0 |
92 |
05:00 |
Australia U20 |
Bayswater U20 |
Stirling Macedonia U20 |
1-0 |
0-0 |
92 |
05:00 |
WAUS WD1 |
Fremantle City FC (W) |
Subiaco AFC (W) |
1-2 |
0-0 |
92 |
05:15 |
Australia Capital Territory U23 League |
Monaro Panthers U23 |
OConnor Knights U23 |
0-2 |
0-0 |
90 |
05:30 |
VIC Women’s Premier League |
Bayside United (W) |
Preston Lions (W) |
0-1 |
0-0 |
93 |
05:30 |
Northern New Zealand League |
Birkenhead United |
Melville City |
0-0 |
0-0 |
92 |
06:45 |
TAS Premier League |
Launceston City |
Devonport City |
0-1 |
0-0 |
94 |
07:00 |
FIFA Women |
Australia (W) |
France (W) |
0-0 |
0-0 |
94 |
07:00 |
Korea League 4 |
Jeonbuk Hyundai Motors II |
Seoul United |
6-4 |
0-0 |
93 |
07:00 |
National Premier Leagues Western Australia |
Bayswater City |
Stirling Macedonia |
2-2 |
0-0 |
93 |
07:00 |
Australia Capital Gatorade Premier League |
Tuggeranong United |
Canberra Olympic |
1-0 |
0-0 |
95 |
07:00 |
National Primera Division Western Australia |
Subiaco AFC |
Western Knights |
0-1 |
0-0 |
94 |
07:00 |
National Primera Division Western Australia |
Rockingham City FC |
Murdoch Uni Melville |
1-2 |
0-0 |
92 |
07:00 |
National Primera Division Western Australia |
Fremantle City |
Gosnells City |
0-0 |
0-0 |
92 |
07:00 |
Northern NSW U20 League |
St George City FA U20 |
Sutherland Sharks U20 |
0-2 |
0-0 |
90 |
07:00 |
Croatia U19 League |
NK Dugopolje U19 |
Hajduk Split U19 |
0-0 |
0-0 |
91 |
07:45 |
Australia Capital Gatorade Premier League |
Monaro Panthers |
OConnor Knights |
0-0 |
0-0 |
91 |
07:45 |
VIC Women’s Premier League |
Southern United (W) |
South Melbourne (W) |
2-2 |
0-0 |
94 |
08:00 |
J-League Division 3 |
Miyazaki |
Giravanz Kitakyushu |
0-0 |
0-0 |
93 |
08:00 |
J-League Division 3 |
Yokohama SCC |
Fukushima United FC |
1-1 |
0-0 |
96 |
08:00 |
Korea Challengers League |
Yangju Citizen |
Hwaseong FC |
1-2 |
0-0 |
94 |
08:00 |
Korea Challengers League |
Yangpyeong |
Gangneung City |
1-0 |
0-0 |
94 |
08:00 |
Korea League 4 |
Geoje Citizen |
Jungnang Chorus Mustang FC |
1-1 |
0-0 |
93 |
08:00 |
Chinese Women’s Super League |
Shandong Ticai (W) |
Guangdong Meizhou (W) |
0-0 |
0-0 |
90 |
08:00 |
International Club Friendly |
Torrejon CF |
CD Marchamalo |
1-1 |
0-0 |
93 |
08:00 |
International Club Friendly |
CD Artistico Navalcarnero |
Rayo Vallecano B |
2-1 |
0-0 |
91 |
08:00 |
Ukraine U21 Liga |
FC Vorskla U21 |
Zorya U21 |
- |
- |
|
08:00 |
Romania - Liga 2 Seria |
Concordia Chiajna |
Alexandria |
0-1 |
0-0 |
100 |
08:00 |
Romania - Liga 2 Seria |
ACS Dumbravita |
Corvinul Hunedoara |
0-0 |
0-0 |
94 |
08:00 |
Romania - Liga 2 Seria |
FK Csikszereda Miercurea Ciuc |
Progresul Spartac |
0-0 |
0-0 |
92 |
08:00 |
Romania - Liga 2 Seria |
Arges |
CS Mioveni |
0-0 |
0-0 |
96 |
08:00 |
Romania - Liga 2 Seria |
Gloria Buzau |
Tunari |
2-1 |
0-0 |
93 |
08:00 |
Romania - Liga 2 Seria |
ACS Viitorul Selimbar |
Unirea Dej |
2-0 |
0-0 |
93 |
08:00 |
Romania - Liga 2 Seria |
CSA Steaua Bucuresti |
Metaloglobus |
1-1 |
0-0 |
94 |
08:00 |
Romania - Liga 2 Seria |
FC Unirea 2004 Slobozia |
ACS Viitorul Pandurii Targu Jiu |
1-1 |
0-0 |
95 |
08:00 |
Indonesia Liga 1 |
Persebaya Surabaya |
Persita Tangerang |
1-0 |
0-0 |
95 |
08:00 |
Croatia U19 League |
HNK Sibenik U19 |
HNK Gorica U19 |
0-2 |
0-0 |
92 |
08:00 |
Croatia U19 League |
NK Varazdin U19 |
Slaven Belupo U19 |
2-1 |
0-0 |
93 |
08:00 |
Croatia U19 League |
ZNK Osijek U19 |
HNK Cibalia U19 |
5-0 |
0-0 |
89 |
08:00 |
Croatia U19 League |
Mladost Zdralovi U19 |
Zagreb locomotive U19 |
2-3 |
0-0 |
94 |
08:00 |
Mongolia Premier League |
Khovd |
Khangarid Klub |
0-0 |
0-0 |
92 |
08:00 |
Mongolia Premier League |
Khovd |
Khangarid Klub |
0-0 |
0-0 |
92 |
08:15 |
Czech Republic Ceska Fotbalova Liga |
Pardubice B |
Jablonec B |
0-0 |
0-0 |
92 |
08:15 |
Czech Republic Ceska Fotbalova Liga |
SK Motorlet Praha |
Karlovy Vary Dvory |
4-1 |
0-0 |
92 |
08:15 |
Czech Republic Ceska Fotbalova Liga |
FC Pisek |
Preddie J |
3-2 |
0-0 |
94 |
08:15 |
Czech Republic Ceska Fotbalova Liga |
Slovan Rosice |
SC Znojmo |
- |
- |
|
08:15 |
Australia Victoria State League 1 |
FC Melbourne Srbija |
Gippsland United |
1-0 |
0-0 |
93 |
08:15 |
Czech Group D League |
FK Olympie Brezova |
FK Louny |
0-0 |
0-0 |
89 |
08:15 |
Czech Group D League |
Aritma Praha |
FK Banik Sokolov |
0-0 |
0-0 |
91 |
08:15 |
Czech Republic U19 League |
Dukla Praha U19 |
Pardubice U19 |
1-0 |
0-0 |
92 |
08:30 |
Czech Republic 2.Liga |
SK Prostejov |
FK Graffin Vlasim |
0-1 |
0-0 |
94 |
08:30 |
Czech Republic Ceska Fotbalova Liga |
Ceske Budejovice B |
Dukla Praha B |
2-3 |
0-0 |
93 |
08:30 |
Czech Republic Ceska Fotbalova Liga |
FK Prepere |
Slovan Liberec II |
2-3 |
0-0 |
92 |
08:30 |
Czech Group D League |
FC Rokycany |
Jiskra Domazlice B |
2-1 |
0-0 |
91 |
08:30 |
Czech Republic 5. Ligy |
SK Cernovice |
TJ KRUPKA |
5-0 |
0-0 |
87 |
09:00 |
J1 League |
Albirex Niigata |
Shonan Bellmare |
2-2 |
0-0 |
97 |
09:00 |
J2 League |
Shimizu S-Pulse |
Renofa Yamaguchi |
1-0 |
0-0 |
94 |
09:00 |
J2 League |
Mito Hollyhock |
V-Varen Nagasaki |
3-3 |
0-0 |
97 |
09:00 |
J2 League |
Machida Zelvia |
Jubilo Iwata |
2-1 |
0-0 |
95 |
09:00 |
J-League Division 3 |
Grulla Morioka |
Vanraure Hachinohe FC |
0-1 |
0-0 |
92 |
09:00 |
Korea Challengers League |
Chuncheon Citizen |
Gyeongju KHNP |
0-0 |
0-0 |
92 |
09:00 |
Korea League 4 |
Daegu FC II |
Daejeon Hana Citizen II |
3-2 |
0-0 |
94 |
09:00 |
International Club Friendly |
Atletico de Madrid B |
CF Intercity |
2-0 |
0-0 |
92 |
09:00 |
International Club Friendly |
UCAM Murcia |
Granada CF B |
3-2 |
0-0 |
93 |
09:00 |
International Club Friendly |
Real Madrid Castilla |
Fuenlabrada |
1-0 |
0-0 |
90 |
09:00 |
Ukraine U21 Liga |
Kryvbas U21 |
LNZ Cherkasy U21 |
- |
- |
|
09:00 |
Ukraine U21 Liga |
FC Mynai U21 |
Dnipro-1 U21 |
- |
- |
|
09:00 |
SVK U19 A |
Spartak Trnava U19 |
FC Kosice U19 |
1-1 |
0-0 |
91 |
09:00 |
SVK U19 A |
Slovan Bratislava U19 |
MFK Zemplin Michalovce U19 |
9-0 |
0-0 |
91 |
09:00 |
Romania - Liga 2 Seria |
CSM Slatina |
Chindia Targoviste |
0-0 |
0-0 |
93 |
09:00 |
Poland III Liga |
Jaguar Gdansk |
Gryf Wejherowo |
0-0 |
0-0 |
92 |
09:00 |
India Durand Cup |
Northeast United |
FC Goa |
2-2 |
0-0 |
96 |
09:00 |
Ukraine Division 3 |
Karpaty Lviv II |
Chayka Petropavlovsk Borshchagovka |
- |
- |
|
09:00 |
Lithuania II Lyga |
FK Viltis Vilnius |
FM Fortuna |
1-2 |
0-0 |
89 |
09:00 |
Denmark 2 Division Women |
Allerod (W) |
HB Koge II (W) |
0-0 |
0-0 |
92 |
09:00 |
Czech Republic U19 League |
Frydek-Mistek U19 |
Banik Ostrava U19 |
0-0 |
0-0 |
92 |
09:00 |
Czech Republic U19 League |
Vysocina Jihlava U19 |
Tescoma Zlin U19 |
2-0 |
0-0 |
91 |
09:00 |
Czech Republic U19 League |
Mlada Boleslav U19 |
Sigma Olomouc U19 |
1-1 |
0-0 |
92 |
09:00 |
Czech Republic U19 League |
Sparta Praha U19 |
Dynamo Ceske Budejovice U19 |
3-2 |
0-0 |
90 |
09:00 |
Germany Youth U17 League |
FSV Mainz 05 U17 |
Nurnberg U17 |
- |
- |
|
09:00 |
Germany Youth U17 League |
Augsburg U17 |
Bayern Munchen U17 |
- |
- |
|
09:00 |
Germany Youth U17 League |
FC IngolstadtU17 |
Eintracht Frankfurt U17 |
- |
- |
|
09:00 |
Germany Youth U17 League |
SC Freiburg U17 |
FC Heidenheim U17 |
- |
- |
|
09:00 |
Germany Youth U17 League |
Jahn Regensburg U17 |
Karlsruher SC U17 |
- |
- |
|
09:00 |
Germany Youth U17 League |
TSV 1860 Munchen U17 |
Hoffenheim U17 |
- |
- |
|
09:00 |
Germany Youth U17 League |
VfB Stuttgart U17 |
Kaiserslautern U17 |
- |
- |
|
09:00 |
Germany Youth U17 League |
Bayer Leverkusen U17 |
Arminia Bielefeld U17 |
- |
- |
|
09:00 |
Germany Youth U17 League |
Monchengladbach U17 |
Bochum U17 |
- |
- |
|
09:00 |
Germany Youth U17 League |
FC Schalke 04 U17 |
Viktoria koln(U17) |
- |
- |
|
09:00 |
Germany Youth U17 League |
RW Essen U17 |
Fortuna Dusseldorf U17 |
- |
- |
|
09:00 |
Germany Youth U17 League |
RW Oberhausen U17 |
Koln U17 |
- |
- |
|
09:00 |
Germany Youth U17 League |
SC Paderborn 07 U17 |
Dortmund U17 |
- |
- |
|
09:00 |
Germany Youth U17 League |
VfB Waltrop U17 |
MSV Duisburg U17 |
- |
- |
|
09:00 |
Germany Youth U17 League |
St. PauliU17 |
Union Berlin U17 |
- |
- |
|
09:00 |
Germany Youth U17 League |
Viktoria Berlin U17 |
Dynamo DresdenU17 |
- |
- |
|
09:00 |
Germany Youth U17 League |
Hannover 96 U17 |
Blumenthaler SV U17 |
- |
- |
|
09:00 |
Germany Youth U17 League |
Hertha BSC Berlin U17 |
Hamburger SV U17 |
- |
- |
|
09:00 |
Germany Youth U17 League |
Holstein Kiel U17 |
Chemnitzer(U17) |
- |
- |
|
09:00 |
Germany Youth U17 League |
RasenBallsport LeipzigU17 |
Werder Bremen U17 |
- |
- |
|
09:00 |
Germany Youth U17 League |
VfL Wolfsburg U17 |
Energie Cottbus U17 |
- |
- |
|
09:00 |
Germany Youth U19 League |
Eintracht Frankfurt U19 |
Bayern Munchen U19 |
4-2 |
0-0 |
95 |
09:00 |
Germany Youth U19 League |
Hansa Rostock U19 |
Eintracht Braunschweig U19 |
1-2 |
0-0 |
91 |
09:00 |
Germany Youth U19 League |
RB LeipzigU19 |
St. Pauli U19 |
3-1 |
0-0 |
90 |
09:30 |
J-League Division 3 |
FC Ryukyu |
Osaka FC |
0-0 |
0-0 |
92 |
09:30 |
International Club Friendly |
Leioa |
SD Gernika |
0-0 |
0-0 |
91 |
09:30 |
International Club Friendly |
Arandina |
G. Segoviana |
1-0 |
0-0 |
89 |
09:30 |
Estonia Womens Meistri Liiga |
Vaprus Parnu (W) |
JK Tabasalu (W) |
- |
- |
|
09:30 |
Calcutta Football League |
Rainbow SC |
Bengal Nagpur Railway FC |
2-0 |
0-0 |
95 |
09:30 |
Philippines Cup |
Loyola FC |
Kaya FC |
0-7 |
0-0 |
89 |
10:00 |
J1 League |
Kashiwa Reysol |
Cerezo Osaka |
1-1 |
0-0 |
97 |
10:00 |
J1 League |
FC Tokyo |
Kyoto Sanga |
2-0 |
0-0 |
90 |
10:00 |
J1 League |
Kawasaki Frontale |
Vissel Kobe |
0-1 |
0-0 |
96 |
10:00 |
J1 League |
Avispa Fukuoka |
Yokohama FC |
2-0 |
0-0 |
95 |
10:00 |
Liga Portugal 2 |
Pacos de Ferreira |
Uniao Leiria |
0-0 |
0-0 |
98 |
10:00 |
K League 1 |
Jeonbuk Hyundai Motors |
Suwon Samsung Bluewings |
1-1 |
0-0 |
97 |
10:00 |
J2 League |
Oita Trinita |
Fujieda MYFC |
1-0 |
0-0 |
95 |
10:00 |
J2 League |
Montedio Yamagata |
JEF United Ichihara Chiba |
1-0 |
0-0 |
95 |
10:00 |
J2 League |
Montedio Yamagata |
JEF United Ichihara Chiba |
1-0 |
0-0 |
95 |
10:00 |
J2 League |
Zweigen Kanazawa FC |
Roasso Kumamoto |
1-1 |
0-0 |
93 |
10:00 |
V.League 1 |
Binh Dinh |
Nam Dinh FC |
1-2 |
0-0 |
93 |
10:00 |
V.League 1 |
Thanh Hoa |
Hanoi FC |
1-3 |
0-0 |
89 |
10:00 |
V.League 1 |
Viettel FC |
Cong An Ha Noi |
0-3 |
0-0 |
93 |
10:00 |
Russian National Football League |
Sibir-M Novosibirsk |
Rodina Moskva II |
- |
- |
|
10:00 |
Russian National Football League |
Amkar Perm |
FK Forte Taganrog |
- |
- |
|
10:00 |
Singapore League |
Geylang United FC |
Balestier Khalsa FC |
2-6 |
0-0 |
92 |
10:00 |
Singapore League |
Young Lions |
DPMM FC |
0-0 |
0-0 |
91 |
10:00 |
K League 2 |
FC Anyang |
Ansan Greeners FC |
1-1 |
0-0 |
96 |
10:00 |
J-League Division 3 |
Imabari FC |
FC Gifu |
1-2 |
0-0 |
94 |
10:00 |
J-League Division 3 |
Matsumoto Yamaga FC |
Kataller Toyama |
0-1 |
0-0 |
94 |
10:00 |
Korea Challengers League |
Ulsan Citizens |
Paju Citizen FC |
3-0 |
0-0 |
92 |
10:00 |
Latvia Division 2 |
Valmieras FK II |
FK Dinamo Riga |
1-2 |
0-0 |
93 |
10:00 |
Sweden Div 3 Mellersta |
Hittarps IK |
IK Tord |
0-3 |
0-0 |
93 |
10:00 |
Denmark Youth U19 |
FC Kobenhavn U19 |
Odense BK U19 |
- |
- |
|
10:00 |
Ukraine U21 Liga |
Dinamo KyivU21 |
Metalist 1925 Kharkiv(U21) |
- |
- |
|
10:00 |
Russia Womens Premier League |
CSKA Moscow (W) |
FK Ryazan (W) |
1-1 |
0-0 |
93 |
10:00 |
Estonia Teine Liiga |
Tartu JK Maag Tammeka B |
FC Kuressaare II |
1-1 |
0-0 |
94 |
10:00 |
Estonia Teine Liiga |
Trans Narva B |
Viljandi Tulevik |
0-1 |
0-0 |
92 |
10:00 |
Estonia Teine Liiga |
Tartu Kalev |
JK Welco Elekter |
1-0 |
0-0 |
95 |
10:00 |
Estonia Teine Liiga |
Laanemaa Haapsalu |
JK Tallinna Kalev II |
2-4 |
0-0 |
91 |
10:00 |
Estonia Teine Liiga |
Nomme JK Kalju II |
Parnu JK |
1-2 |
0-0 |
92 |
10:00 |
Poland III Liga |
KS Wieczysta Krakow |
Wislanie Jaskowice |
4-3 |
0-0 |
94 |
10:00 |
Ukraine Division 3 |
Real Pharma Ovidiopol |
Lokomotiv Kyiv |
- |
- |
|
10:00 |
Belarus Reserve League |
Smorgon 2 |
Torpedo Zhodino Reserves |
2-5 |
0-0 |
78 |
10:00 |
Belarus Reserve League |
Dinamo Minsk Reserves |
Slavia Mozyr Reserve |
0-0 |
0-0 |
90 |
10:00 |
Belarus Reserve League |
Dinamo Minsk Reserves |
Slavia Mozyr Reserve |
0-0 |
0-0 |
90 |
10:00 |
Belarus Reserve League |
Energetik-BGU Minsk Reserves |
Bate Borisov Reserves |
0-0 |
0-0 |
92 |
10:00 |
Portugal Champions NACIONAL Juniores A 2 |
Braga U19 |
FC Porto U19 |
0-3 |
0-0 |
94 |
10:00 |
Philippines Cup |
Davao Aguilas FC |
Mendiola FC |
3-3 |
0-0 |
98 |
10:00 |
Poland Mloda Ekstraklasa |
Gornik Zabrze (Youth) |
Korona Kielce U19 |
3-1 |
0-0 |
93 |
10:00 |
Poland Mloda Ekstraklasa |
Odra Opole Youth |
Lech Poznan (Youth) |
0-0 |
0-0 |
92 |
10:00 |
Poland Mloda Ekstraklasa |
Pogon Szczecin(Youth) |
Jagiellonia Bialystok (Youth) |
- |
- |
|
10:00 |
Poland Mloda Ekstraklasa |
Rakow Czestochowa (Youth) |
Cracovia Krakow (Youth) |
- |
- |
|
10:00 |
Poland Mloda Ekstraklasa |
Wisla Krakow (Youth) |
Polonia Warszawa (Youth) |
1-1 |
0-0 |
95 |
10:00 |
Norway Division 4 |
Os Turn Fotball |
Gjelleraasen IL |
- |
- |
|
10:15 |
Norway 2.Liga |
Brann 2 |
Stjordals Blink |
0-0 |
0-0 |
92 |
10:30 |
J1 League |
Yokohama Marinos |
Gamba Osaka |
2-1 |
0-0 |
96 |
10:30 |
FIFA Women |
England (W) |
Colombia (W) |
2-1 |
0-0 |
96 |
10:30 |
K League 1 |
Gangwon FC |
Ulsan Hyundai FC |
2-0 |
0-0 |
96 |
10:30 |
Thai League 2 |
Rayong FC |
Lampang FC |
1-0 |
0-0 |
95 |
11:00 |
Germany Regionalliga |
Hamburger SV (Youth) |
SV Drochtersen/Assel |
1-1 |
0-0 |
92 |
11:00 |
Germany Regionalliga |
Phonix Lubeck |
SSV Jeddeloh |
6-0 |
0-0 |
87 |
11:00 |
Sweden Superettan |
IK Brage |
GAIS |
0-0 |
0-0 |
92 |
11:00 |
Sweden Division 1 |
Ahlafors IF |
Ljungskile |
0-0 |
0-0 |
93 |
11:00 |
K League 1 |
Jeju United |
Suwon FC |
3-0 |
0-0 |
85 |
11:00 |
Finland - Kakkonen Lohko |
OTP |
Jakobstads Bollklubb |
4-2 |
0-0 |
93 |
11:00 |
Norway 2.Liga |
FK Arendal |
Brattvag |
0-3 |
0-0 |
94 |
11:00 |
Norway 2.Liga |
Tromsdalen |
Gjovik Lyn |
3-0 |
0-0 |
92 |
11:00 |
Denmark - 2.Liga |
HIK Hellerup |
Skive IK |
0-1 |
0-0 |
92 |
11:00 |
Germany Cup |
TSG Balingen |
VfB Stuttgart |
0-4 |
0-0 |
89 |
11:00 |
Germany Cup |
Carl Zeiss Jena |
Hertha Berlin |
0-5 |
0-0 |
89 |
11:00 |
Kazakhstan Premier League |
Okzhetpes |
FC Zhetysu Taldykorgan |
2-1 |
0-0 |
94 |
11:00 |
Denmark Division 3 |
Holbaek |
VSK Arhus |
0-0 |
0-0 |
92 |
11:00 |
Denmark Division 3 |
Ishoj IF |
Naesby |
0-0 |
0-0 |
92 |
11:00 |
Denmark Division 3 |
Vegar |
IF Lyseng |
0-0 |
0-0 |
92 |
11:00 |
Sweden Div 3 Mellersta |
IFK Uppsala |
Kungsangens IF |
0-2 |
0-0 |
91 |
11:00 |
Sweden Div 3 Mellersta |
Viggbyholms |
Enskede IK |
0-1 |
0-0 |
94 |
11:00 |
Sweden Div 3 Mellersta |
Husqvarna |
Vastra Frolunda |
4-0 |
0-0 |
92 |
11:00 |
Sweden Div 3 Mellersta |
Landvetter IS |
Nassjo FF |
2-2 |
0-0 |
97 |
11:00 |
Sweden Div 3 Mellersta |
Kiruna FF |
Froso IF |
0-0 |
0-0 |
0 |
11:00 |
Swden Women Divi.1 |
Ifo Bromolla IF (W) |
Sundsvalls DFF (W) |
0-0 |
0-0 |
92 |
11:00 |
Thai League 1 |
Khonkaen United |
Buriram United |
0-0 |
0-0 |
94 |
11:00 |
Denmark Youth U19 |
Randers Freja U19 |
Midtjylland U19 |
- |
- |
|
11:00 |
Belarus Pershaya Liga |
FK Bumprom |
Niva Dolbizno |
3-1 |
0-0 |
91 |
11:00 |
Thai League 2 |
Nakhon Ratchasima |
Chanthaburi FC |
2-0 |
0-0 |
92 |
11:00 |
Finland Kolmonen |
Herto |
LPS Helsinki |
1-4 |
0-0 |
92 |
11:00 |
Finland Women League 1 |
NJS (W) |
Ilves II (W) |
- |
- |
|
11:00 |
Poland III Liga |
Oskar Przysucha |
Ruch Wysokie Mazowieckie |
1-3 |
0-0 |
92 |
11:00 |
Cambodia Premier League |
ISI Dangkor Senchey FC |
Prey Veng |
0-5 |
0-0 |
95 |
11:00 |
Cambodia Premier League |
Nagaworld FC |
Visakha FC |
1-4 |
0-0 |
95 |
11:00 |
Germany Oberliga NOFV |
BTS Neustadt |
TuS Komet Arsten |
3-0 |
0-0 |
89 |
11:00 |
Germany Oberliga NOFV |
OSC Bremerhaven |
TS Woltmershausen |
2-1 |
0-0 |
94 |
11:00 |
Ukraine Division 3 |
Druzhba Myrivka |
Niva Vinica |
- |
- |
|
11:00 |
Germany Landespokal |
Vfb Fortuna Biesdorf |
SV Empor Berlin |
5-4 |
0-0 |
94 |
11:00 |
Mongolia Premier League |
Khoromkhon Club |
Deren FC |
0-1 |
0-0 |
94 |
11:00 |
Australia Darwin Premier League |
University Azzurri FC |
Hellenic AC |
2-3 |
1-0 |
90 |
11:00 |
Czech Republic U19 League |
Slovan Liberec U19 |
Slovacko U19 |
2-1 |
0-0 |
92 |
11:00 |
Poland Mloda Ekstraklasa |
Legia Warszawa (Youth) |
Warta Poznan Youth |
- |
- |
|
11:00 |
Norway Division 4 |
Skjetten Fotball |
Gneist |
0-0 |
0-0 |
91 |
11:00 |
Norway Division 4 |
IL Hodd B |
Elverum |
2-1 |
0-0 |
94 |
11:00 |
Germany Youth U19 League |
Alemannia Aachen U19 |
VfL Bochum U19 |
3-2 |
0-0 |
92 |
11:30 |
English Premier League |
Arsenal |
Nottingham Forest |
2-1 |
0-0 |
95 |
11:30 |
England Championship |
Coventry City |
Middlesbrough |
3-0 |
0-0 |
97 |
11:30 |
Norway 2.Liga |
Lyn Oslo |
Egersunds IK |
2-1 |
0-0 |
90 |
11:30 |
Danish 1st Division |
Sonderjyske |
AC Horsens |
5-0 |
0-0 |
94 |
11:30 |
Chinese Football Association Jia League |
Suzhou Dongwu |
Guangzhou FC |
1-2 |
0-0 |
98 |
11:30 |
Chinese Football Association Jia League |
Heilongjiang Lava Spring |
Jinan XingZhou |
2-2 |
0-0 |
94 |
11:30 |
Chinese Football Association Jia League |
Guangxi Pingguo Haliao |
Dantong Tengyue |
2-0 |
0-0 |
94 |
11:30 |
Estonia Esi Liiga |
Tallinna JK Legion |
Viimsi MRJK |
0-1 |
0-0 |
92 |
11:30 |
Thai League 2 |
Nakhon Si United FC |
Nong Bua Lamphu |
0-0 |
0-0 |
91 |
11:30 |
Denmark - 4.Liga |
Kjellerup |
Vinder Vatanspor-VRI |
1-2 |
0-0 |
93 |
11:35 |
Chinese Super League |
Meizhou Hakka |
Qingdao Manatee |
1-0 |
0-0 |
96 |
11:35 |
Chinese Super League |
Changchun Yatai |
Chengdu Better City FC |
1-0 |
0-0 |
94 |
11:35 |
Chinese Super League |
Shanghai Port |
Zhejiang Greentown |
3-4 |
0-0 |
97 |
11:35 |
Chinese Women’s Super League |
Shanghai RCB (W) |
Sichuan (W) |
- |
- |
|
11:35 |
Chinese Women’s Super League |
Changchun Masses Properties (W) |
Yongchuan Chashan Bamboo Sea (W) |
1-0 |
0-0 |
92 |
12:00 |
Russia Premier League |
Lokomotiv Moscow |
Krylya Sovetov |
1-1 |
0-0 |
90 |
12:00 |
Germany Regionalliga |
TSV Steinbach Haiger |
Hessen Kassel |
3-2 |
0-0 |
93 |
12:00 |
Germany Regionalliga |
Stuttgarter Kickers |
TuS Koblenz |
7-0 |
0-0 |
89 |
12:00 |
Germany Regionalliga |
SV Lippstadt |
Rot-Weiss Oberhausen |
1-4 |
0-0 |
89 |
12:00 |
Germany Regionalliga |
SV Rodinghausen |
Duren |
2-0 |
0-0 |
91 |
12:00 |
Germany Regionalliga |
Wegberg-Beeck |
Rot-Weiss Ahlen |
2-1 |
0-0 |
94 |
12:00 |
Germany Regionalliga |
Wiedenbruck |
Fortuna Dusseldorf (Youth) |
1-4 |
0-0 |
94 |
12:00 |
Norway 2.Liga |
Sotra |
Kvik Halden |
2-0 |
0-0 |
91 |
12:00 |
Denmark - 2.Liga |
Aarhus Fremad |
Roskilde |
3-1 |
0-0 |
94 |
12:00 |
Denmark - 2.Liga |
Thisted FC |
Middelfart G og |
0-3 |
0-0 |
91 |
12:00 |
Denmark Woman League Divison 2 |
Odense BK (W) |
Naestved HG (W) |
- |
- |
|
12:00 |
Denmark Woman League Divison 2 |
Sundby BK (W) |
Skovlunde IF (W) |
- |
- |
|
12:00 |
Denmark Woman League Divison 2 |
Boldklubben AF 1893 (W) |
Varde (W) |
- |
- |
|
12:00 |
Denmark Woman League Divison 2 |
Osterbro IF (W) |
ASA Aarhus (W) |
- |
- |
|
12:00 |
Russian National Football League |
Chelyabinsk |
Avangard |
- |
- |
|
12:00 |
Ukrainian Premier League |
Chernomorets Odessa |
Obolon Kiev |
2-0 |
0-0 |
95 |
12:00 |
Latvia Division 2 |
Riga FC II |
Rezekne/BJSS |
- |
- |
|
12:00 |
Denmark Division 3 |
BK Frem |
Vanlose |
0-0 |
0-0 |
92 |
12:00 |
Sweden Div 3 Mellersta |
FBK Karlstad |
Torslanda IK |
1-0 |
0-0 |
93 |
12:00 |
Sweden Div 3 Mellersta |
Laholms FK |
Qviding FIF |
2-1 |
0-0 |
93 |
12:00 |
Sweden Div 3 Mellersta |
IFK Trelleborg |
FBK Balkan |
2-2 |
0-0 |
94 |
12:00 |
Sweden Div 3 Mellersta |
FC Rosengard |
Rappe GOIF |
3-2 |
0-0 |
94 |
12:00 |
Sweden Div 3 Mellersta |
IF Algarna |
Tegs SK |
0-0 |
0-0 |
91 |
12:00 |
Sweden Div 3 Mellersta |
Gottne IF |
Skelleftea FF |
- |
- |
|
12:00 |
Thai League 1 |
Uthai Thani Forest |
Bangkok United FC |
0-0 |
0-0 |
92 |
12:00 |
Ukraine Division 2 |
FC Inhulets Petrove |
Dinaz Vyshgorod |
- |
- |
|
12:00 |
Lithuania - 2.Division |
TransINVEST Vilnius |
FK Kauno Zalgiris II |
3-0 |
0-0 |
87 |
12:00 |
Estonia Esi Liiga |
Tabasalu Charma |
FC Nomme United |
1-3 |
0-0 |
94 |
12:00 |
Belarus Pershaya Liga |
Shakhter Soligorsk II |
Arsenal Dzyarzhynsk |
0-1 |
0-0 |
90 |
12:00 |
Thai League 2 |
Chiangmai FC |
Kasetsart FC |
0-0 |
0-0 |
92 |
12:00 |
Russia Womens Premier League |
Krasnodar FK (W) |
Rubin Kazan (W) |
2-2 |
0-0 |
88 |
12:00 |
Iceland Division 2 |
HotturHuginn |
Fjardabyggd Leiknir |
- |
- |
|
12:00 |
Indonesia Liga 1 |
Persik Kediri |
Persis Solo FC |
2-0 |
0-0 |
95 |
12:00 |
England U21 Premier League |
Manchester City U21 |
Tottenham U21 |
0-5 |
0-0 |
90 |
12:00 |
Finland Kolmonen |
TP-49 |
FC Haka Juniors |
2-2 |
0-0 |
94 |
12:00 |
Finland Kolmonen |
PaiHa |
TPK Pallokerho |
2-6 |
0-0 |
90 |
12:00 |
Finland Women League 1 |
KTP Kotka (W) |
VIFK Vaasa (W) |
- |
- |
|
12:00 |
Kenya Cup |
Gor Mahia |
Kakamega Homeboyz |
1-1 |
0-0 |
93 |
12:00 |
Schleswig Holstein Liga |
Union Neumunster |
Eckernforder SV |
2-0 |
0-0 |
88 |
12:00 |
Schleswig Holstein Liga |
TSV Nordmark Satrup |
VfB Lübeck II |
- |
- |
|
12:00 |
Schleswig Holstein Liga |
Heider SV |
Weiche Flensburg 08 II |
- |
- |
|
12:00 |
Schleswig Holstein Liga |
TSB Flensburg |
Dornbreite Lubeck |
- |
- |
|
12:00 |
Germany Oberliga NOFV |
FC Deisenhofen |
TSV Landsberg |
1-4 |
0-0 |
90 |
12:00 |
Germany Oberliga NOFV |
KSV Baunatal |
FC Hanau 93 |
- |
- |
|
12:00 |
Germany Oberliga NOFV |
TSV Schwaben Augsburg |
Gundelfingen |
3-0 |
0-0 |
88 |
12:00 |
Germany Oberliga NOFV |
Kirchheimer SC |
Türkspor Augsburg |
2-2 |
0-0 |
92 |
12:00 |
Germany Oberliga NOFV |
Waldgirmes |
SV Weidenhausen |
3-2 |
0-0 |
94 |
12:00 |
Germany Oberliga NOFV |
TSV 1860 Munchen (Youth) |
TSV Dachau 1865 |
2-1 |
0-0 |
93 |
12:00 |
Germany Oberliga NOFV |
Brinkumer SV |
TuRa Bremen |
4-1 |
0-0 |
88 |
12:00 |
Denmark - 4.Liga |
Bronshoj |
Herlev IF |
3-0 |
0-0 |
89 |
12:00 |
Tajikistan Vysshaya Liga |
FK Eskhata |
FC Khatlon |
- |
- |
|
12:00 |
Tajikistan Vysshaya Liga |
Khosilot Parkhar |
FC Kuktosh |
- |
- |
|
12:00 |
Germany Landespokal |
Hertha 06 Charlotten |
Berliner FC Dynamo |
0-2 |
0-0 |
92 |
12:00 |
Germany Landespokal |
Lichtenberg 47 |
VSG Altglienicke |
1-1 |
0-0 |
94 |
12:00 |
Czech Republic 5. Ligy |
FK Bohemia Kaznejov |
SK Petrin Plzen B |
1-3 |
0-0 |
89 |
12:00 |
Belarus Womens Premier League |
FC Gomel (W) |
Dyussh Polesgu (W) |
- |
- |
|
12:00 |
Norway Division 4 |
Bremnes IL |
Vidar |
- |
- |
|
12:00 |
Norway Division 4 |
Nordstrand |
Hammerfest |
0-0 |
0-0 |
9 |
12:00 |
Germany Youth U19 League |
FC Heidenheim U19 |
Hoffenheim U19 |
- |
- |
|
12:00 |
Germany Youth U19 League |
VfL Wolfsburg U19 |
Carl Zeiss Jena U19 |
1-1 |
0-0 |
93 |
12:15 |
Brunei Super League |
Kasuka FC |
AKSE Bersatu |
1-0 |
0-0 |
94 |
12:30 |
Austria Erste Division |
SC Bregenz |
Kapfenberg |
0-2 |
0-0 |
95 |
12:30 |
Austria Erste Division |
Lafnitz |
FC Dornbirn 1913 |
0-0 |
0-0 |
90 |
12:30 |
KNVB Cup |
Nieuwkoop |
RKAV Volendam |
0-1 |
0-0 |
96 |
12:30 |
KNVB Cup |
VV Eemdijk |
Bunde |
5-0 |
0-0 |
88 |
12:30 |
KNVB Cup |
Barendrecht |
SC Genemuiden |
2-1 |
0-0 |
93 |
12:30 |
KNVB Cup |
HSV Hoek |
SteDoCo |
- |
- |
|
12:30 |
KNVB Cup |
SJC Noordwijk |
Bon Boys |
- |
- |
|
12:30 |
Ukraine Division 2 |
FC Bukovyna chernivtsi |
Khust City |
- |
- |
|
12:30 |
Estonia Esi Liiga |
Tallinna FC Ararat TTU |
Kohtla Jarve JK Jarve |
2-1 |
0-0 |
93 |
12:30 |
Malawi Premier League |
Civo United |
Mighty Tigers |
0-0 |
0-0 |
93 |
12:30 |
Schleswig Holstein Liga |
SV Preussen 09 Reinfeld |
VfR Neumunster |
- |
- |
|
12:30 |
Mozambique Championship |
Matchedje de Maputo |
Ferroviario Beira |
0-0 |
0-0 |
45 |
12:45 |
Malaysia Liga M3 |
Imigresen FC |
KSR Sains |
3-0 |
0-0 |
89 |
12:45 |
Malaysia Liga M3 |
Manjung City FC |
Perlis United FC |
3-2 |
0-0 |
91 |
13:00 |
France Ligue 2 |
Rodez Aveyron |
Saint Etienne |
2-1 |
0-0 |
90 |
13:00 |
Swedish Allsvenskan |
AIK Solna |
Brommapojkarna |
2-2 |
0-0 |
95 |
13:00 |
Liga Portugal 2 |
Nacional da Madeira |
Maritimo |
1-2 |
0-0 |
98 |
13:00 |
Germany Regionalliga |
SV Meppen |
Bremer SV |
0-1 |
0-0 |
95 |
13:00 |
Sweden Superettan |
Ostersunds FK |
AFC Eskilstuna |
1-1 |
0-0 |
94 |
13:00 |
Sweden Superettan |
Utsiktens BK |
Landskrona BoIS |
5-1 |
0-0 |
89 |
13:00 |
Sweden Superettan |
Osters IF |
Gefle IF |
1-2 |
0-0 |
97 |
13:00 |
Finland Ykkonen |
KPV |
SJK Akatemia |
1-1 |
0-0 |
95 |
13:00 |
Finland Ykkonen |
Ekenas IF Fotboll |
KaPa |
2-1 |
0-0 |
95 |
13:00 |
Finland - Kakkonen Lohko |
JIPPO |
PK Keski Uusimaa |
1-0 |
0-0 |
93 |
13:00 |
Finland - Kakkonen Lohko |
EPS Espoo |
HJS Akatemia |
4-0 |
0-0 |
92 |
13:00 |
Finland - Kakkonen Lohko |
Jazz Pori |
Ilves Tampere II |
5-0 |
0-0 |
90 |
13:00 |
Finland - Kakkonen Lohko |
TP47 Tornio |
JS Hercules |
4-1 |
0-0 |
92 |
13:00 |
Finland - Kakkonen Lohko |
FC Vaajakoski |
Narpes Kraft |
1-0 |
0-0 |
92 |
13:00 |
Norway 2.Liga |
Junkeren |
Ullensaker/Kisa IL |
- |
- |
|
13:00 |
Norway 2.Liga |
Baerum SK |
Ullern FC |
6-1 |
0-0 |
92 |
13:00 |
Norway 2.Liga |
Alta |
Levanger FK |
0-1 |
0-0 |
94 |
13:00 |
Norway 2.Liga |
Grorud |
Fram Larvik |
1-0 |
0-0 |
94 |
13:00 |
Norway 2.Liga |
Orn-Horten |
Kjelsas |
1-1 |
0-0 |
94 |
13:00 |
Denmark - 2.Liga |
AB Copenhagen |
Brabrand |
1-1 |
0-0 |
89 |
13:00 |
Russian National Football League |
FK Leningradets |
Shinnik Yaroslavl |
0-1 |
0-0 |
94 |
13:00 |
Poland Ekstraklasa |
Stal Mielec |
Slask Wroclaw |
3-1 |
0-0 |
95 |
13:00 |
Poland Liga 1 |
Odra Opole |
Podbeskidzie Bielsko-Biala |
1-0 |
0-0 |
97 |
13:00 |
Czech Republic Gambrinus Liga |
Tescoma Zlin |
Slovan Liberec |
1-1 |
0-0 |
93 |
13:00 |
Czech Republic Gambrinus Liga |
Banik Ostrava |
Hradec Kralove |
1-0 |
0-0 |
95 |
13:00 |
Czech Republic Ceska Fotbalova Liga |
Domazlice |
Loko Vltavin |
0-0 |
0-0 |
91 |
13:00 |
Latvian Higher League |
FK Liepaja |
BFC Daugavpils |
2-1 |
0-0 |
99 |
13:00 |
KNVB Cup |
Sparta Nijkerk |
ONS Sneek |
- |
- |
|
13:00 |
KNVB Cup |
IJsselmeervogels |
Tot Ons Genoegen Berkel |
- |
- |
|
13:00 |
KNVB Cup |
DVS 33 Ermelo |
Urk |
1-0 |
0-0 |
95 |
13:00 |
KNVB Cup |
Blauw Geel |
SVOD |
- |
- |
|
13:00 |
KNVB Cup |
CSV Apeldoorn |
ODIN |
0-0 |
0-0 |
92 |
13:00 |
KNVB Cup |
VV Kloetinge |
BOL |
- |
- |
|
13:00 |
Kazakhstan Premier League |
FK Atyrau |
FK Kaspyi Aktau |
1-0 |
0-0 |
95 |
13:00 |
Georgia Primera Division |
Samgurali Tskh |
FC Telavi |
0-1 |
0-0 |
94 |
13:00 |
Faroe Islands Formuladeildin |
AB Argir |
EB Streymur |
1-3 |
0-0 |
90 |
13:00 |
Germany Woman's Cup |
Karlsruher SC (W) |
SC Sand (W) |
0-4 |
0-0 |
87 |
13:00 |
Sweden Div 3 Mellersta |
Mjolby AI FF |
Assyriska |
- |
- |
|
13:00 |
Sweden Div 3 Mellersta |
Ytterhogdal IK |
Friska Viljor FC |
0-0 |
0-0 |
0 |
13:00 |
Sweden Div 3 Mellersta |
Yxhults IK |
Nordvarmland FF |
4-2 |
0-0 |
92 |
13:00 |
Slovakia 3.Liga |
Stara Lubovna |
MFK Vranov nad Topou |
2-1 |
0-0 |
90 |
13:00 |
Swden Women Divi.1 |
Mallbackens IF (W) |
Gamla Upsala SK (W) |
- |
- |
|
13:00 |
Swden Women Divi.1 |
IK Rosso Uddevalla (W) |
Lidkopings FK (W) |
1-0 |
0-0 |
90 |
13:00 |
Swden Women Divi.1 |
Umea IK (W) |
Bollstanas Sk (W) |
- |
- |
|
13:00 |
Ukraine Division 2 |
Metalurh Zaporizhya |
Hirnyk-Sport |
- |
- |
|
13:00 |
Danish U17 |
FC Kobenhavn U17 |
Odense BK U17 |
- |
- |
|
13:00 |
BRA SPC |
Comercial-SP |
Gremio Prudente |
1-2 |
0-0 |
96 |
13:00 |
Finland Kolmonen |
ToTe |
HPS |
3-1 |
0-0 |
89 |
13:00 |
Finland Women League 1 |
Espoo (W) |
KuPS Akatemia (W) |
- |
- |
|
13:00 |
Finland Women League 1 |
Ilott (W) |
Jyvaskylan Pallokerho (W) |
- |
- |
|
13:00 |
Poland III Liga |
Sokol Kleczew |
Pogon Szczecin II |
3-2 |
0-0 |
93 |
13:00 |
Poland III Liga |
Pogon Grodzisk Mazowiecki |
LKS Lomza |
1-0 |
0-0 |
92 |
13:00 |
Poland III Liga |
Stargard Szczecinski |
Unia Solec Kujawski |
2-1 |
0-0 |
86 |
13:00 |
Poland III Liga |
Unia Tarnow |
Chelmianka Chelm |
2-0 |
0-0 |
95 |
13:00 |
Germany Oberliga NOFV |
Eilvese |
SV Meppen II |
- |
- |
|
13:00 |
Germany Oberliga NOFV |
Hünfelder SV |
Eintracht Stadtallendorf |
- |
- |
|
13:00 |
Belarus Reserve League |
FC Minsk Reserves |
FC Slutsk Reserves |
1-0 |
0-0 |
91 |
13:00 |
Poland Mloda Ekstraklasa |
Widzew lodz (Youth) |
Zaglebie Lubin (Youth) |
- |
- |
|
13:00 |
Turkmenistan Premier League |
Energetik Mary |
Sagadam FK |
- |
- |
|
13:00 |
Turkmenistan Premier League |
Nebitchi |
HTTU Asgabat |
- |
- |
|
13:00 |
Norway Division 4 |
Sandvikens |
Lysekloster |
2-3 |
0-0 |
93 |
13:00 |
Norway Division 4 |
froya |
Eiger |
- |
- |
|
13:00 |
Norway Division 4 |
Halsen |
Vindbjart |
0-0 |
0-0 |
0 |
13:00 |
Norway Division 4 |
Steinkjer FK |
Byasen Toppfot |
- |
- |
|
13:00 |
Norway Division 4 |
Tiller |
Orkla |
0-0 |
0-0 |
91 |
13:00 |
Norway Division 4 |
Lorenskog |
Follo |
0-3 |
0-0 |
90 |
13:00 |
Norway Division 4 |
Spike |
Mjolner |
- |
- |
|
13:00 |
Switzerland Promotion League |
FC Sion U21 |
Grand Saconnex |
- |
- |
|
13:00 |
Switzerland Promotion League |
FC St.Gallen U21 |
Servette U21 |
- |
- |
|
13:00 |
Switzerland Promotion League |
Young Boys U21 |
Lugano U21 |
1-0 |
0-0 |
90 |
13:00 |
Austrian 3.Liga |
SVG Reichenau |
Rheindorf Altach B |
- |
- |
|
13:15 |
Danish U17 |
Randers FC U17 |
Midtjylland U17 |
- |
- |
|
13:30 |
Welsh Premier League |
Newtown AFC |
Pen-y-Bont FC |
1-3 |
0-0 |
94 |
13:30 |
Welsh Premier League |
Bala Town F.C. |
Barry Town United |
1-0 |
0-0 |
96 |
13:30 |
Welsh Premier League |
Aberystwyth Town |
UWIC Inter Cardiff |
0-1 |
0-0 |
94 |
13:30 |
Germany Cup |
FC Teutonia 05 |
Bayer Leverkusen |
0-8 |
0-0 |
90 |
13:30 |
Germany Cup |
Viktoria koln |
Werder Bremen |
2-2 |
0-0 |
93 |
13:30 |
Germany Cup |
SV Atlas Delmenhorst |
St. Pauli |
0-5 |
0-0 |
89 |
13:30 |
Germany Cup |
Gutersloh |
Holstein Kiel |
0-2 |
0-0 |
95 |
13:30 |
Germany Cup |
FC Oberneuland |
Nurnberg |
1-8 |
0-0 |
89 |
13:30 |
Germany Cup |
TSV Schott Mainz |
Borussia Dortmund |
1-6 |
0-0 |
89 |
13:30 |
KNVB Cup |
VV Sint Bavo |
Rhine bird |
2-2 |
0-0 |
92 |
13:30 |
KNVB Cup |
RKVV DEM |
Xerxes DZB |
0-0 |
0-0 |
97 |
13:30 |
KNVB Cup |
TEC |
VV DOVO |
1-1 |
0-0 |
93 |
13:30 |
Lebanese Premier League |
Al-Hikma |
Al-Ansar (LIB) |
- |
- |
|
13:30 |
Ukraine Division 2 |
Metalist Kharkiv |
Podillya Khmelnytskyi |
- |
- |
|
13:30 |
Danish U17 |
Silkeborg IF U17 |
AGF Viby U17 |
- |
- |
|
13:30 |
Danish U17 |
Nordsjaelland U17 |
LYNGBY FODBOLD CLUB U17 |
- |
- |
|
13:30 |
Germany Oberliga NOFV |
Altona 93 |
TSV Buchholz 08 |
2-0 |
0-0 |
86 |
13:30 |
Germany Oberliga NOFV |
Nottingen |
FV Ravensburg |
5-3 |
0-0 |
88 |
13:30 |
Germany Oberliga NOFV |
FV Diefflen |
SV Auersmacher |
- |
- |
|
13:30 |
Germany Oberliga NOFV |
TSG Pfeddersheim |
FC Karbach |
1-2 |
0-0 |
90 |
13:30 |
Germany Oberliga NOFV |
SV Morlautern |
VfR Wormatia Worms |
- |
- |
|
13:30 |
Germany Oberliga NOFV |
Wadegesi Heim |
Cosmos Koblenz |
- |
- |
|
13:30 |
Germany Oberliga NOFV |
Baumholder |
Eintracht Trier |
- |
- |
|
13:30 |
Wales FAW Championship |
Airbus UK Broughton |
Porthmadog |
- |
- |
|
13:30 |
Wales FAW Championship |
Holywell |
Llandudno |
- |
- |
|
13:30 |
Wales FAW Championship |
Abertillery Bluebirds |
Cambrian Clydach |
- |
- |
|
13:30 |
Wales FAW Championship |
Caerau Ely |
Ammanford |
1-2 |
0-0 |
90 |
13:30 |
Wales FAW Championship |
Cwmbran Celtic |
Carmarthen |
0-1 |
0-0 |
94 |
13:30 |
Wales FAW Championship |
Llantwit Major |
Baglan Dragons |
- |
- |
|
13:30 |
Wales FAW Championship |
Pontardawe Town |
Llanelli |
- |
- |
|
13:30 |
Wales FAW Championship |
Bangor 1876 |
Denbigh Town |
- |
- |
|
13:30 |
Wales FAW Championship |
Caersws |
Mold Alexandra |
- |
- |
|
13:30 |
Wales FAW Championship |
Flint |
Prestatyn Town FC |
- |
- |
|
13:30 |
Norway Division 4 |
Kristiansund B |
Verdal |
- |
- |
|
14:00 |
English Premier League |
Brighton Hove Albion |
Luton Town |
4-1 |
0-0 |
96 |
14:00 |
English Premier League |
Everton |
Fulham |
0-1 |
0-0 |
96 |
14:00 |
English Premier League |
Sheffield United |
Crystal Palace |
0-1 |
0-0 |
94 |
14:00 |
English Premier League |
AFC Bournemouth |
West Ham United |
1-1 |
0-0 |
94 |
14:00 |
England Championship |
Millwall |
Bristol City |
0-1 |
0-0 |
96 |
14:00 |
England Championship |
Preston North End |
Sunderland A.F.C |
2-1 |
0-0 |
90 |
14:00 |
England Championship |
Birmingham City |
Leeds United |
1-0 |
0-0 |
90 |
14:00 |
England Championship |
Rotherham United |
Blackburn Rovers |
2-2 |
0-0 |
98 |
14:00 |
England Championship |
Watford |
Plymouth Argyle |
0-0 |
0-0 |
93 |
14:00 |
England Championship |
Hull City |
Sheffield Wednesday |
4-1 |
0-0 |
94 |
14:00 |
England Championship |
Southampton |
Norwich City |
4-4 |
0-0 |
98 |
14:00 |
England Championship |
Ipswich Town |
Stoke City |
2-0 |
0-0 |
93 |
14:00 |
England Championship |
West Bromwich(WBA) |
Swansea City |
3-2 |
0-0 |
97 |
14:00 |
England Championship |
Cardiff City |
Queens Park Rangers (QPR) |
1-2 |
0-0 |
98 |
14:00 |
England Championship |
Huddersfield Town |
Leicester City |
0-1 |
0-0 |
95 |
14:00 |
Belgian Pro League |
Jeunesse Molenbeek |
Mechelen |
1-0 |
0-0 |
90 |
14:00 |
Scottish Premier League |
Glasgow Rangers |
Livingston |
4-0 |
0-0 |
93 |
14:00 |
Scottish Premier League |
Ross County |
Saint Johnstone |
2-0 |
0-0 |
93 |
14:00 |
Scottish Premier League |
Saint Mirren |
Dundee |
2-1 |
0-0 |
96 |
14:00 |
Finland Veikkausliga |
AC Oulu |
Lahti |
1-1 |
0-0 |
90 |
14:00 |
Norwegian Tippeligaen |
Sandefjord |
Molde |
1-2 |
0-0 |
90 |
14:00 |
England League 1 |
Cheltenham Town |
Bolton Wanderers |
0-3 |
0-0 |
94 |
14:00 |
England League 1 |
Stevenage Borough |
Shrewsbury Town |
2-0 |
0-0 |
95 |
14:00 |
England League 1 |
Lincoln City |
Wycombe Wanderers |
3-0 |
0-0 |
97 |
14:00 |
England League 1 |
Burton Albion |
Derby County |
0-3 |
0-0 |
96 |
14:00 |
England League 1 |
Wigan Athletic |
Northampton Town |
2-1 |
0-0 |
90 |
14:00 |
England League 1 |
Port Vale |
Reading |
1-0 |
0-0 |
97 |
14:00 |
England League 1 |
Peterborough United |
Charlton Athletic |
1-0 |
0-0 |
96 |
14:00 |
England League 1 |
Fleetwood Town |
Cambridge United |
0-2 |
0-0 |
95 |
14:00 |
England League 1 |
Bristol Rovers |
Barnsley |
1-1 |
0-0 |
96 |
14:00 |
England League 1 |
Oxford United |
Carlisle United |
1-0 |
0-0 |
97 |
14:00 |
England League 1 |
Leyton Orient |
Portsmouth |
0-4 |
0-0 |
97 |
14:00 |
England League 1 |
Leyton Orient |
Portsmouth |
0-4 |
0-0 |
97 |
14:00 |
England League 1 |
Exeter City |
Blackpool |
0-0 |
0-0 |
93 |
14:00 |
England League 2 |
Barrow |
Sutton United |
2-1 |
0-0 |
95 |
14:00 |
England League 2 |
Newport County |
Doncaster Rovers |
4-0 |
0-0 |
97 |
14:00 |
England League 2 |
Newport County |
Doncaster Rovers |
4-0 |
0-0 |
97 |
14:00 |
England League 2 |
Milton Keynes Dons |
Tranmere Rovers |
1-0 |
0-0 |
95 |
14:00 |
England League 2 |
Milton Keynes Dons |
Tranmere Rovers |
1-0 |
0-0 |
95 |
14:00 |
England League 2 |
Harrogate Town |
Forest Green Rovers |
0-1 |
0-0 |
94 |
14:00 |
England League 2 |
Salford City |
Crawley Town |
1-1 |
0-0 |
95 |
14:00 |
England League 2 |
Salford City |
Crawley Town |
1-1 |
0-0 |
95 |
14:00 |
England League 2 |
Notts County |
Grimsby Town |
3-2 |
0-0 |
97 |
14:00 |
England League 2 |
Walsall |
Stockport County |
2-1 |
0-0 |
100 |
14:00 |
England League 2 |
Gillingham |
Accrington Stanley |
1-0 |
0-0 |
91 |
14:00 |
England League 2 |
Swindon Town |
Crewe Alexandra |
0-0 |
0-0 |
91 |
14:00 |
England League 2 |
Bradford City |
Colchester United |
2-1 |
0-0 |
98 |
14:00 |
England League 2 |
AFC Wimbledon |
Wrexham |
1-1 |
0-0 |
98 |
14:00 |
England League 2 |
Mansfield Town |
Morecambe |
3-0 |
0-0 |
96 |
14:00 |
England Conference |
Hartlepool United |
Gateshead |
0-0 |
0-0 |
92 |
14:00 |
England Conference |
Dagenham Redbridge |
Southend United |
0-0 |
0-0 |
90 |
14:00 |
England Conference |
Oldham Athletic |
Aldershot Town |
5-1 |
0-0 |
96 |
14:00 |
England Conference |
AFC Fylde |
Chesterfield |
2-4 |
0-0 |
97 |
14:00 |
England Conference |
Boreham Wood |
Halifax Town |
2-0 |
0-0 |
97 |
14:00 |
England Conference |
Oxford City |
Rochdale |
0-1 |
0-0 |
96 |
14:00 |
England Conference |
Woking |
Altrincham |
2-3 |
0-0 |
97 |
14:00 |
England Conference |
York City |
Kidderminster Harriers |
0-1 |
0-0 |
99 |
14:00 |
England Conference |
Dorking |
Maidenhead United |
0-2 |
0-0 |
98 |
14:00 |
England Conference |
Eastleigh |
Wealdstone FC |
0-0 |
0-0 |
94 |
14:00 |
England Conference |
Ebbsfleet United |
Solihull Moors |
1-2 |
0-0 |
97 |
14:00 |
England Conference South Division |
Slough Town |
Dover Athletic |
1-2 |
0-0 |
95 |
14:00 |
England Conference South Division |
Tonbridge Angels |
Weston Super Mare |
0-1 |
0-0 |
95 |
14:00 |
England Conference South Division |
Welling United |
Hemel Hempstead Town |
0-1 |
0-0 |
97 |
14:00 |
England Conference South Division |
Welling United |
Hemel Hempstead Town |
0-1 |
0-0 |
97 |
14:00 |
England Conference South Division |
Weymouth |
Dartford |
1-0 |
0-0 |
100 |
14:00 |
England Conference South Division |
Aveley |
Taunton Town |
3-1 |
0-0 |
92 |
14:00 |
England Conference South Division |
Bath City |
Maidstone United |
2-0 |
0-0 |
88 |
14:00 |
England Conference South Division |
Braintree Town |
Truro City |
3-2 |
0-0 |
98 |
14:00 |
England Conference South Division |
Farnborough Town |
Eastbourne Borough |
1-1 |
0-0 |
93 |
14:00 |
England Conference South Division |
Hampton Richmond Borough |
Chelmsford City |
1-1 |
0-0 |
94 |
14:00 |
England Conference South Division |
Yeovil Town |
St Albans City |
2-1 |
0-0 |
100 |
14:00 |
England Conference South Division |
Havant Waterlooville |
Chippenham Town |
2-4 |
0-0 |
95 |
14:00 |
England Conference South Division |
Torquay United |
Worthing |
0-3 |
0-0 |
93 |
14:00 |
England Conference North Division |
Scunthorpe United |
Peterborough Sports |
1-1 |
0-0 |
96 |
14:00 |
England Conference North Division |
Alfreton Town |
Southport FC |
3-1 |
0-0 |
88 |
14:00 |
England Conference North Division |
Boston United |
South Shields |
3-1 |
0-0 |
97 |
14:00 |
England Conference North Division |
Brackley Town |
Buxton FC |
2-1 |
0-0 |
97 |
14:00 |
England Conference North Division |
Chester FC |
Kings Lynn |
3-0 |
0-0 |
87 |
14:00 |
England Conference North Division |
Curzon Ashton FC |
Rushall Olympic |
1-1 |
0-0 |
94 |
14:00 |
England Conference North Division |
Farsley Celtic |
Chorley FC |
1-1 |
0-0 |
93 |
14:00 |
England Conference North Division |
Gloucester City |
Bishop's Stortford |
1-1 |
0-0 |
98 |
14:00 |
England Conference North Division |
Hereford FC |
Darlington |
1-0 |
0-0 |
100 |
14:00 |
England Conference North Division |
Hereford FC |
Darlington |
1-0 |
0-0 |
100 |
14:00 |
England Conference North Division |
Hereford FC |
Darlington |
1-0 |
0-0 |
100 |
14:00 |
England Conference North Division |
Scarborough |
Banbury United |
3-0 |
0-0 |
93 |
14:00 |
England Conference North Division |
Spennymoor Town |
Tamworth |
1-4 |
0-0 |
94 |
14:00 |
England Conference North Division |
Warrington Town AFC |
Blyth Spartans |
0-2 |
0-0 |
88 |
14:00 |
England Southern Premier League |
AFC Totton |
Salisbury FC |
- |
- |
|
14:00 |
England Southern Premier League |
Basingstoke Town |
Hanwell Town |
- |
- |
|
14:00 |
England Southern Premier League |
Beaconsfield SYCOB |
Merthyr Town |
- |
- |
|
14:00 |
England Southern Premier League |
Bracknell Town |
Didcot Town |
4-1 |
0-0 |
90 |
14:00 |
England Southern Premier League |
Chesham United |
Hungerford Town |
- |
- |
|
14:00 |
England Southern Premier League |
Dorchester Town |
Harrow Borough |
- |
- |
|
14:00 |
England Southern Premier League |
Hayes Yeading United |
Tiverton Town |
- |
- |
|
14:00 |
England Southern Premier League |
Plymouth Parkway |
Gosport Borough |
- |
- |
|
14:00 |
England Southern Premier League |
Poole Town |
Hendon |
- |
- |
|
14:00 |
England Southern Premier League |
Sholing FC |
Winchester City |
- |
- |
|
14:00 |
England Southern Premier League |
Walton Hersham |
Swindon Supermarine |
4-2 |
0-0 |
97 |
14:00 |
England Northern Premier League |
Basford Utd |
Morpeth Town |
- |
- |
|
14:00 |
England Northern Premier League |
Bradford Park Avenue |
Macclesfield Town |
0-2 |
0-0 |
96 |
14:00 |
England Northern Premier League |
FC United of Manchester |
Worksop Town |
2-0 |
0-0 |
93 |
14:00 |
England Northern Premier League |
Gainsborough Trinity |
Marine |
- |
- |
|
14:00 |
England Northern Premier League |
Hyde F.C. |
Guiseley |
1-1 |
0-0 |
93 |
14:00 |
England Northern Premier League |
Lancaster City |
Stafford Rangers |
2-0 |
0-0 |
93 |
14:00 |
England Northern Premier League |
Marske United |
Ilkeston Town |
0-0 |
0-0 |
0 |
14:00 |
England Northern Premier League |
Matlock Town |
Bamber Bridge |
- |
- |
|
14:00 |
England Northern Premier League |
Warrington Rylands |
Radcliffe Borough |
- |
- |
|
14:00 |
England Northern Premier League |
Whitby Town |
Atherton Collieries |
- |
- |
|
14:00 |
England Northern Premier League |
Workington |
Ashton United |
5-0 |
0-0 |
89 |
14:00 |
England Ryman(Isthmian) League Premier Division |
Billericay Town |
Kingstonian |
- |
- |
|
14:00 |
England Ryman(Isthmian) League Premier Division |
Canvey Island |
Haringey Borough |
- |
- |
|
14:00 |
England Ryman(Isthmian) League Premier Division |
Carshalton Athletic FC |
Potters Bar Town |
- |
- |
|
14:00 |
England Ryman(Isthmian) League Premier Division |
Chatham Town |
Bognor Regis Town |
- |
- |
|
14:00 |
England Ryman(Isthmian) League Premier Division |
Enfield Town |
Concord Rangers |
- |
- |
|
14:00 |
England Ryman(Isthmian) League Premier Division |
Hashtag United |
Dulwich Hamlet |
- |
- |
|
14:00 |
England Ryman(Isthmian) League Premier Division |
Hastings United |
Cheshunt |
1-1 |
0-0 |
96 |
14:00 |
England Ryman(Isthmian) League Premier Division |
Horsham |
Hornchurch |
- |
- |
|
14:00 |
England Ryman(Isthmian) League Premier Division |
lewes |
Cray Wanderers |
- |
- |
|
14:00 |
England Ryman(Isthmian) League Premier Division |
Margate |
Whitehawk |
0-0 |
0-0 |
0 |
14:00 |
England Ryman(Isthmian) League Premier Division |
Wingate Finchley |
Folkestone |
- |
- |
|
14:00 |
Scottish Championship |
Airdrie United |
Partick Thistle |
2-1 |
0-0 |
97 |
14:00 |
Scottish Championship |
Airdrie United |
Partick Thistle |
2-1 |
0-0 |
97 |
14:00 |
Scottish Championship |
Ayr United |
Inverness |
1-0 |
0-0 |
90 |
14:00 |
Scottish Championship |
Dundee United |
Dunfermline Athletic |
0-1 |
0-0 |
94 |
14:00 |
Scottish Championship |
Queen's Park |
Arbroath |
0-0 |
0-0 |
89 |
14:00 |
Scottish Championship |
Raith Rovers |
Greenock Morton |
3-2 |
0-0 |
93 |
14:00 |
Scottish Division One |
Alloa Athletic |
Stirling Albion |
0-1 |
0-0 |
97 |
14:00 |
Scottish Division One |
Annan Athletic |
Montrose |
1-3 |
0-0 |
90 |
14:00 |
Scottish Division One |
Cove Rangers |
Falkirk |
2-1 |
0-0 |
92 |
14:00 |
Scottish Division One |
Cove Rangers |
Falkirk |
2-1 |
0-0 |
92 |
14:00 |
Scottish Division One |
Edinburgh City |
Queen of South |
1-2 |
0-0 |
95 |
14:00 |
Scottish Division One |
Kelty Hearts |
Hamilton Academical |
0-2 |
0-0 |
91 |
14:00 |
Scottish Division One |
Kelty Hearts |
Hamilton Academical |
0-2 |
0-0 |
91 |
14:00 |
Scottish Division Two |
Clyde |
Bonnyrigg Rose |
0-1 |
0-0 |
88 |
14:00 |
Scottish Division Two |
Clyde |
Bonnyrigg Rose |
0-1 |
0-0 |
88 |
14:00 |
Scottish Division Two |
Dumbarton |
Spartans |
1-1 |
0-0 |
89 |
14:00 |
Scottish Division Two |
Forfar Athletic |
Elgin City |
0-0 |
0-0 |
89 |
14:00 |
Scottish Division Two |
Forfar Athletic |
Elgin City |
0-0 |
0-0 |
89 |
14:00 |
Scottish Division Two |
Peterhead |
Stenhousemuir |
0-0 |
0-0 |
94 |
14:00 |
Scottish Division Two |
Peterhead |
Stenhousemuir |
0-0 |
0-0 |
94 |
14:00 |
Scottish Division Two |
Stranraer |
East Fife |
1-1 |
0-0 |
90 |
14:00 |
Scottish Division Two |
Stranraer |
East Fife |
1-1 |
0-0 |
90 |
14:00 |
Belgian Second Division |
Club Brugge Ⅱ |
Lierse |
3-2 |
0-0 |
94 |
14:00 |
Sweden Division 1 |
BK Olympic |
IK Oddevold |
1-2 |
0-0 |
90 |
14:00 |
Sweden Division 1 |
BK Olympic |
IK Oddevold |
1-2 |
0-0 |
90 |
14:00 |
Sweden Division 1 |
Vasalunds IF |
Dalkurd FF |
2-0 |
0-0 |
90 |
14:00 |
Sweden Division 1 |
Assyriska United IK |
FC Stockholm Internazionale |
4-2 |
0-0 |
93 |
14:00 |
Sweden Division 1 |
Taby |
IFK Stocksund |
1-3 |
0-0 |
90 |
14:00 |
Sweden Division 1 |
Taby |
IFK Stocksund |
1-3 |
0-0 |
90 |
14:00 |
Sweden Division 1 |
Hammarby TFF |
IF Karlstad Fotboll |
1-1 |
0-0 |
93 |
14:00 |
Sweden Division 1 |
Vanersborgs IF |
FC Trollhattan |
2-0 |
0-0 |
95 |
14:00 |
Sweden Division 1 |
Oskarshamns AIK |
Ariana |
3-2 |
0-0 |
95 |
14:00 |
Sweden Division 1 |
Eskilsminne IF |
Torns IF |
3-0 |
0-0 |
94 |
14:00 |
Sweden Division 1 |
Atvidabergs |
Tvaakers IF |
1-0 |
0-0 |
94 |
14:00 |
Sweden Division 1 |
Atvidabergs |
Tvaakers IF |
1-0 |
0-0 |
94 |
14:00 |
Finland - Kakkonen Lohko |
VIFK |
OLS Oulu |
0-5 |
0-0 |
92 |
14:00 |
Northern Ireland Premier League |
Carrick Rangers |
Newry City |
0-0 |
0-0 |
92 |
14:00 |
Northern Ireland Premier League |
Carrick Rangers |
Newry City |
0-0 |
0-0 |
92 |
14:00 |
Northern Ireland Premier League |
Cliftonville |
Glenavon Lurgan |
3-0 |
0-0 |
91 |
14:00 |
Northern Ireland Premier League |
Dungannon Swifts |
Linfield FC |
2-3 |
0-0 |
96 |
14:00 |
Russian National Football League |
Khimki |
Rodina Moskva |
2-0 |
0-0 |
88 |
14:00 |
Russian National Football League |
Metallurg Lipetsk |
Tekstilshchik Ivanovo |
- |
- |
|
14:00 |
Ukrainian Premier League |
Kolos Kovalyovka |
Veres |
2-0 |
0-0 |
99 |
14:00 |
Ukrainian Premier League |
Polissya Zhytomyr |
Rukh Vynnyky |
0-1 |
0-0 |
90 |
14:00 |
Ukrainian Premier League |
Polissya Zhytomyr |
Rukh Vynnyky |
0-1 |
0-0 |
90 |
14:00 |
Iceland Division 1 |
UMF Njardvik |
Vestri |
2-0 |
0-0 |
91 |
14:00 |
Turkey 1. Lig |
Keciorengucu |
Eyupspor |
0-1 |
0-0 |
94 |
14:00 |
Turkey 1. Lig |
Keciorengucu |
Eyupspor |
0-1 |
0-0 |
94 |
14:00 |
Scotland FA Cup |
Kanusti |
Beith |
- |
- |
|
14:00 |
Scotland FA Cup |
Luncarty FC |
Loch Ness FC |
- |
- |
|
14:00 |
Scotland FA Cup |
Abbey Vale FC |
Cupar Hearts FC |
- |
- |
|
14:00 |
Lebanese Premier League |
Alahli Nabatiya |
Al-Safa |
1-1 |
0-0 |
92 |
14:00 |
Lebanese Premier League |
Alahli Nabatiya |
Al-Safa |
1-1 |
0-0 |
92 |
14:00 |
Lebanese Premier League |
Al Bourj |
Shabab Al Ghazieh |
0-0 |
0-0 |
0 |
14:00 |
Estonia Champions League |
Paide Linnameeskond |
JK Tallinna Kalev |
1-1 |
0-0 |
90 |
14:00 |
Latvia Division 2 |
Saldus SS/Leevon |
JDFS Alberts |
0-2 |
0-0 |
89 |
14:00 |
Latvia Division 2 |
Saldus SS/Leevon |
JDFS Alberts |
0-2 |
0-0 |
89 |
14:00 |
Latvia Division 2 |
Saldus SS/Leevon |
JDFS Alberts |
0-2 |
0-0 |
89 |
14:00 |
Germany Woman's Cup |
TSV Jahn Calden (W) |
Montabaur (W) |
- |
- |
|
14:00 |
Scottish Highland Football League |
Brechin City |
Brora Rangers |
- |
- |
|
14:00 |
Scottish Highland Football League |
Clachnacuddin |
Deveronvale |
1-2 |
0-0 |
85 |
14:00 |
Scottish Highland Football League |
fraserburgh |
Buckie Thistle FC |
0-2 |
0-0 |
87 |
14:00 |
Scottish Highland Football League |
Lossiemouth |
Formartine United |
1-2 |
0-0 |
86 |
14:00 |
Scottish Highland Football League |
Rothes |
Banks o Dee |
- |
- |
|
14:00 |
Scottish Highland Football League |
Turriff United |
Keith |
- |
- |
|
14:00 |
Sweden Div 3 Mellersta |
Syrianska Eskilstuna IF |
Smedby AIS |
- |
- |
|
14:00 |
Sweden Div 3 Mellersta |
Herrestads AIF |
Vanersborg FK |
- |
- |
|
14:00 |
Sweden Div 3 Mellersta |
Karlbergs BK |
Skiljebo SK |
4-2 |
0-0 |
90 |
14:00 |
Northern Ireland IFA Championship |
Ballinamallard United |
Dergview FC |
0-0 |
0-0 |
91 |
14:00 |
Northern Ireland IFA Championship |
Dundela |
Ballyclare Comrades |
2-0 |
0-0 |
89 |
14:00 |
Northern Ireland IFA Championship |
Knockbreda |
Annagh United |
0-1 |
0-0 |
88 |
14:00 |
Northern Ireland IFA Championship |
Newington |
HW Welders |
0-2 |
0-0 |
90 |
14:00 |
Northern Ireland IFA Championship |
Portadown |
Institute FC |
0-0 |
0-0 |
92 |
14:00 |
Lithuania - 2.Division |
Ekranas Panevezys |
Vilniaus Baltijos Futbolo Akademija |
1-0 |
0-0 |
93 |
14:00 |
Lithuania - 2.Division |
Siauliai B |
Nevezis Kedainiai |
3-2 |
0-0 |
92 |
14:00 |
Lithuania - 2.Division |
FK Zalgiris Vilnius B |
Babrungas |
2-1 |
0-0 |
93 |
14:00 |
Belarus Pershaya Liga |
Osipovichy |
FK Lida |
0-2 |
0-0 |
86 |
14:00 |
Russia Womens Premier League |
Chertanovo Moscow (W) |
Krylya Sovetov Samara (W) |
1-0 |
0-0 |
88 |
14:00 |
Russia Womens Premier League |
Chertanovo Moscow (W) |
Krylya Sovetov Samara (W) |
1-0 |
0-0 |
88 |
14:00 |
Paraguayan Division 2 |
Independiente Luque |
Atyra FC |
3-0 |
0-0 |
90 |
14:00 |
Paraguayan Division 2 |
Martin Ledesma |
Atletico Colegiales |
0-0 |
0-0 |
89 |
14:00 |
Iceland Division 2 |
Vikingur Olafsvik |
KF Gardabaer |
- |
- |
|
14:00 |
England Northern League Division One |
Sheffield FC |
Ossett United |
3-1 |
0-0 |
95 |
14:00 |
The lowlands of Scotland League |
Edinburgh University FC |
Boness Utd |
2-3 |
0-0 |
88 |
14:00 |
The lowlands of Scotland League |
East Stirlingshire |
Berwick Rangers |
0-2 |
0-0 |
91 |
14:00 |
Finland Championship U20 |
GrIFK U20 |
Tove U20 |
4-2 |
0-0 |
89 |
14:00 |
Poland III Liga |
Warta Gorzów Wielkopolski |
LKS Goczalkowice Zdroj |
3-2 |
0-0 |
93 |
14:00 |
Iceland 3 Deild |
Hviti Riddarinn |
Kormakur |
1-0 |
0-0 |
91 |
14:00 |
Germany Oberliga NOFV |
SV Kirchanschoring |
FC Ismaning |
- |
- |
|
14:00 |
England Southern League Central Division |
Alvechurch |
Sudbury |
1-0 |
0-0 |
97 |
14:00 |
England Southern League Central Division |
Barwell |
Stratford Town |
1-0 |
0-0 |
87 |
14:00 |
England Southern League Central Division |
Coalville |
Leamington |
- |
- |
|
14:00 |
England Southern League Central Division |
Kettering Town |
Stourbridge |
2-3 |
0-0 |
87 |
14:00 |
England Southern League Central Division |
Leiston FC |
AFC Telford United |
- |
- |
|
14:00 |
England Southern League Central Division |
Long Eaton Utd |
Hitchin Town |
1-2 |
0-0 |
94 |
14:00 |
England Southern League Central Division |
Mickleover Sports |
Berkhamsted Town |
- |
- |
|
14:00 |
England Southern League Central Division |
Needham Market |
Halesowen Town |
- |
- |
|
14:00 |
England Southern League Central Division |
Nuneaton Borough |
St Ives Town |
- |
- |
|
14:00 |
England Southern League Central Division |
Redditch United |
Stamford |
1-3 |
0-0 |
93 |
14:00 |
England Southern League Central Division |
Royston Town |
Bromsgrove Sporting FC |
- |
- |
|
14:00 |
Iceland Women's Division 1 |
Augnablik (W) |
Fjardab Hottur Leiknir (W) |
0-0 |
0-0 |
92 |
14:00 |
Norway Division 4 |
Fyllingsdalen |
Madla IL |
3-1 |
0-0 |
92 |
14:00 |
Norway Division 4 |
Eik-Tonsberg |
Donn |
- |
- |
|
14:00 |
Norway Division 4 |
Strindheim IL |
Tronder-Lyn |
6-0 |
0-0 |
88 |
14:00 |
Switzerland Promotion League |
FC Dietikon |
Bassecourt |
- |
- |
|
14:00 |
Switzerland Promotion League |
FC Schotz |
FC Emmenbrucke |
- |
- |
|
14:00 |
Switzerland Promotion League |
Wohlen |
Muri |
- |
- |
|
14:00 |
Switzerland Promotion League |
USV Eschen Mauren |
FC Mendrisio Stabio |
- |
- |
|
14:00 |
Switzerland Promotion League |
SV Hongg |
Kreuzlingen |
- |
- |
|
14:00 |
Switzerland Promotion League |
FC Wettswil Bonstetten |
FC Linth 04 |
- |
- |
|
14:00 |
Switzerland Promotion League |
Uzi |
Taverne |
- |
- |
|
14:00 |
Switzerland Promotion League |
Yverdon II |
US Terre Sainte |
- |
- |
|
14:00 |
Switzerland Promotion League |
Bavois |
SC Cham |
2-1 |
0-0 |
93 |
14:00 |
Switzerland Promotion League |
FC Luzern U21 |
Basuli B team |
- |
- |
|
14:00 |
Switzerland Promotion League |
FC Rapperswil-Jona |
Bruhl SG |
2-0 |
0-0 |
90 |
14:00 |
Switzerland Promotion League |
FC Rapperswil-Jona |
Bruhl SG |
2-0 |
0-0 |
90 |
14:00 |
Switzerland Promotion League |
FC Rapperswil-Jona |
Bruhl SG |
2-0 |
0-0 |
90 |
14:00 |
Switzerland Promotion League |
Zurich B team |
Biel Bienne |
- |
- |
|
14:00 |
Austrian 3.Liga |
SPG Motz/Silz |
St. Johann |
- |
- |
|
14:30 |
Liga Portugal 1 |
Gil Vicente |
Portimonense |
4-0 |
0-0 |
95 |
14:30 |
Holland Eredivisie |
PSV Eindhoven |
FC Utrecht |
2-0 |
0-0 |
94 |
14:30 |
Holland Eredivisie |
PSV Eindhoven |
FC Utrecht |
2-0 |
0-0 |
94 |
14:30 |
Russia Premier League |
Gazovik Orenburg |
FC Krasnodar |
0-2 |
0-0 |
93 |
14:30 |
Azerbaijan Premier League |
Zira FK |
FK Kapaz Ganca |
1-0 |
0-0 |
96 |
14:30 |
Brazil Youth |
CR Flamengo (RJ) (Youth) |
Santos (Youth) |
3-1 |
0-0 |
94 |
14:30 |
Belarus Womens Premier League |
Bobruichanka Bobruisk (W) |
ABFF U19 (W) |
- |
- |
|
14:30 |
Switzerland Promotion League |
La Chaux-de-Fonds |
Lausanne SportsU21 |
- |
- |
|
15:00 |
Spanish La Liga |
Real Sociedad |
Girona |
1-1 |
0-0 |
94 |
15:00 |
France Ligue 1 |
Marseille |
Reims |
2-1 |
0-0 |
96 |
15:00 |
Austrian Bundesliga |
Sturm Graz |
SK Austria Klagenfurt |
0-0 |
0-0 |
93 |
15:00 |
Austrian Bundesliga |
Wolfsberger AC |
Austria Lustenau |
1-1 |
0-0 |
96 |
15:00 |
Finland - Kakkonen Lohko |
Tampere United |
PIF Parainen |
0-0 |
0-0 |
90 |
15:00 |
Russian National Football League |
Salyut-Energia Belgorod |
Chertanovo Moscow |
- |
- |
|
15:00 |
Poland Division 2 |
Pogon Siedlce |
KP Calisia Kalisz |
0-0 |
0-0 |
92 |
15:00 |
Poland Division 2 |
Zaglebie Lubin B |
Sandecja Nowy Sacz |
2-1 |
0-0 |
96 |
15:00 |
Czech Republic 2.Liga |
Brno |
Chrudim |
4-1 |
0-0 |
92 |
15:00 |
Czech Republic 2.Liga |
Marila Pribram |
Slavia Kromeriz |
1-3 |
0-0 |
95 |
15:00 |
Czech Republic Ceska Fotbalova Liga |
Usti nad Labem |
Mlada Boleslav B |
0-2 |
0-0 |
93 |
15:00 |
Czech Republic Ceska Fotbalova Liga |
Slovan Velvary |
Chlumec nad Cidlinou |
3-1 |
0-0 |
92 |
15:00 |
Czech Republic Ceska Fotbalova Liga |
Zivanice |
Banik Most-Sous |
0-1 |
0-0 |
90 |
15:00 |
Czech Republic Ceska Fotbalova Liga |
Hodonin Sardice |
Frydlant |
1-0 |
0-0 |
91 |
15:00 |
Czech Republic Ceska Fotbalova Liga |
Hodonin Sardice |
Frydlant |
1-0 |
0-0 |
91 |
15:00 |
Slovakia 2. Liga |
Dolny Kubin |
Slovan Bratislava B |
0-1 |
0-0 |
93 |
15:00 |
Slovakia 2. Liga |
Humenne |
Sokol Dolna Zdana |
1-0 |
0-0 |
92 |
15:00 |
Slovakia 2. Liga |
MSK Puchov |
Povazska Bystrica |
1-1 |
0-0 |
95 |
15:00 |
Slovakia 2. Liga |
Spisska Nova Ves |
MSK Zilina B |
1-2 |
0-0 |
93 |
15:00 |
Slovakia 2. Liga |
Slavoj Trebisov |
STK Samorin |
0-0 |
0-0 |
0 |
15:00 |
Latvian Higher League |
Tukums-2000 |
FK Auda Riga |
2-2 |
0-0 |
95 |
15:00 |
Belarusian Premier League |
FC Gomel |
Naftan Novopolock |
0-0 |
0-0 |
90 |
15:00 |
KNVB Cup |
VPV Purmersteijn |
Sportlust 46 |
0-1 |
0-0 |
92 |
15:00 |
KNVB Cup |
AWC |
Staphorst |
- |
- |
|
15:00 |
KNVB Cup |
USV Hercules |
Berkum |
2-1 |
0-0 |
94 |
15:00 |
KNVB Cup |
Veensche Boys |
Heesch |
- |
- |
|
15:00 |
KNVB Cup |
GVV Unitas |
Blauw Wit |
3-0 |
0-0 |
90 |
15:00 |
KNVB Cup |
AGB |
Olde Veste |
1-2 |
0-0 |
96 |
15:00 |
KNVB Cup |
HSC 21 Brein |
Harkemase Boys |
- |
- |
|
15:00 |
Saudi Professional League |
Al-Tai |
Dhamk |
1-0 |
0-0 |
100 |
15:00 |
Bosnia and Herzegovina Premier League |
NK Siroki Brijeg |
FK Tuzla City |
0-0 |
0-0 |
92 |
15:00 |
Bosnia and Herzegovina Premier League |
FK Zeljeznicar |
Borac Banja Luka |
2-0 |
0-0 |
93 |
15:00 |
Bosnia and Herzegovina Premier League |
GOSK Gabela |
FK Zvijezda 09 |
2-0 |
0-0 |
92 |
15:00 |
Bosnia and Herzegovina Premier League |
FK Igman Konjic |
FK Sloga Doboj |
1-0 |
0-0 |
92 |
15:00 |
Moldova Divizia Nationala |
CF Sparta Selemet |
Sheriff Tiraspol |
0-2 |
0-0 |
87 |
15:00 |
Armenia Premier League |
Ararat Yerevan |
FC West Armenia |
0-0 |
0-0 |
0 |
15:00 |
Slovakia 3.Liga |
Novohrad Lucenec |
Rimavska Sobota |
- |
- |
|
15:00 |
Slovakia 3.Liga |
Namestovo |
TJ Banik Kalinovo |
3-0 |
0-0 |
88 |
15:00 |
Slovakia 3.Liga |
Banik Lehota Pod Vtacnikom |
SKF Sered |
1-1 |
0-0 |
91 |
15:00 |
Slovakia 3.Liga |
Malacky |
RSC Hamsik Academy |
0-2 |
0-0 |
89 |
15:00 |
Slovakia 3.Liga |
Fomat Martin |
FK Podkonice |
6-1 |
0-0 |
88 |
15:00 |
Slovakia 3.Liga |
MFK Lokomotiva Zvolen |
FK Belusa |
2-1 |
0-0 |
81 |
15:00 |
Uzbek League |
Kuruvchi Bunyodkor |
FK Andijon |
2-1 |
0-0 |
95 |
15:00 |
Uzbek League |
Termez Surkhon |
Turon Nukus |
1-0 |
0-0 |
92 |
15:00 |
Lithuania - 2.Division |
FK Minija |
FK Neptunas Klaipeda |
2-0 |
0-0 |
92 |
15:00 |
Lithuania - 2.Division |
Garr and Ava |
NFA Kaunas |
0-3 |
0-0 |
95 |
15:00 |
Belarus Pershaya Liga |
FK Orsha |
Dnepr Mogilev |
1-1 |
0-0 |
90 |
15:00 |
Russia Womens Premier League |
FK Rostov (W) |
Dynamo Moscow (W) |
0-2 |
0-0 |
87 |
15:00 |
Austria Landesliga |
Horitschon |
Luders Dov |
5-0 |
0-0 |
88 |
15:00 |
Austria Landesliga |
ASK St.Valentin |
Union Ostermiething |
0-4 |
0-0 |
89 |
15:00 |
Poland III Liga |
Podhale Nowy Targ |
Karpaty Krosno |
1-1 |
0-0 |
94 |
15:00 |
Poland III Liga |
Gwarek Tarnowskie Gory |
Unia Turza Slaska |
1-0 |
0-0 |
93 |
15:00 |
Poland III Liga |
Concordia Elblag |
Jagiellonia Bialystok II |
1-1 |
0-0 |
94 |
15:00 |
Poland III Liga |
Pilica Bialobrzegi |
Sieradz |
1-1 |
0-0 |
94 |
15:00 |
Germany Oberliga NOFV |
TSV Nördlingen |
TSV Kottern |
- |
- |
|
15:00 |
Germany Oberliga NOFV |
FC 1906 Erlensee |
Bayern Alzenau |
2-3 |
0-0 |
90 |
15:00 |
Chile Primera D |
Deportes Quillon |
Comunal Cabrero |
1-1 |
0-0 |
94 |
15:00 |
Chile Primera D |
Deportes Quillon |
Comunal Cabrero |
1-1 |
0-0 |
94 |
15:00 |
Bosnia erzegovina 1st League |
FK Buducnost Banovici |
NK TOSK Tesanj |
2-1 |
0-0 |
91 |
15:00 |
Kosovo Superliga |
Prishtina |
KF Feronikeli |
3-1 |
0-0 |
93 |
15:00 |
Kosovo Superliga |
KF Drita Gjilan |
KF Llapi |
2-0 |
0-0 |
91 |
15:00 |
Kosovo Superliga |
KF Dukagjini |
Malisheva |
- |
- |
|
15:00 |
Kosovo Superliga |
KF Ballkani |
KF Liria Prizren |
1-0 |
0-0 |
93 |
15:00 |
Chile Primera Division Women |
Puerto Montt (W) |
OHiggins (W) |
2-1 |
0-0 |
94 |
15:00 |
Czech Republic 5. Ligy |
TJ Moravan Lednice |
FK Kunstat |
0-0 |
0-0 |
89 |
15:00 |
Czech Republic U19 League |
Slavia Praha U19 |
MFK Karvina U19 |
1-3 |
0-0 |
91 |
15:00 |
FYR Macedonia Vtora Fudbalska Liga |
Kamenica-Sasa |
FK Skopje |
- |
- |
|
15:00 |
FYR Macedonia Vtora Fudbalska Liga |
FK Bashkimi |
FK Ohrid 2004 |
- |
- |
|
15:00 |
FYR Macedonia Vtora Fudbalska Liga |
Detonit Plachkovica |
Vardar Negotino |
- |
- |
|
15:00 |
FYR Macedonia Vtora Fudbalska Liga |
FK Kozuv |
FK Karaorman |
- |
- |
|
15:00 |
FYR Macedonia Vtora Fudbalska Liga |
FK Novaci |
KF Arsimi |
- |
- |
|
15:00 |
FYR Macedonia Vtora Fudbalska Liga |
FK Osogovo |
KF Besa Doberdoll |
- |
- |
|
15:00 |
FYR Macedonia Vtora Fudbalska Liga |
Pobeda Prilep |
FK Teteks Tetovo |
- |
- |
|
15:00 |
FYR Macedonia Vtora Fudbalska Liga |
Belasica Strumica |
Pelister Bitola |
- |
- |
|
15:00 |
Finland Women Premier League |
Honka Espoo (W) |
TPS Turku (W) |
0-1 |
0-0 |
97 |
15:00 |
Switzerland Promotion League |
Monthey |
FC Naters |
- |
- |
|
15:00 |
Switzerland Promotion League |
FC Courtetelle |
Koniz |
- |
- |
|
15:00 |
Switzerland Promotion League |
SV Muttenz |
FC Thun U21 |
- |
- |
|
15:00 |
Switzerland Promotion League |
Rotkreuz |
Concordia |
- |
- |
|
15:00 |
Switzerland Promotion League |
Freienbach |
FC Gossau |
- |
- |
|
15:00 |
Switzerland Promotion League |
FC Paradiso |
Delemont |
1-0 |
0-0 |
96 |
15:00 |
Austrian 3.Liga |
Bischofshofen |
VfB Hohenems |
1-3 |
0-0 |
94 |
15:00 |
Austrian 3.Liga |
Bischofshofen |
VfB Hohenems |
1-3 |
0-0 |
94 |
15:00 |
Austrian 3.Liga |
SV Wals-Grunau |
RW Rankweil |
- |
- |
|
15:00 |
Mexico Youth U23 |
Tigres UANL U23 |
Club Leon U23 |
- |
- |
|
15:30 |
Germany Regionalliga |
Koln Am |
Bocholt FC |
1-0 |
0-0 |
93 |
15:30 |
Russian National Football League |
PFK Kuban |
Sokol |
0-0 |
0-0 |
94 |
15:30 |
Poland Ekstraklasa |
Korona Kielce |
Gornik Zabrze |
0-1 |
0-0 |
95 |
15:30 |
Poland Liga 1 |
GKS Tychy |
Wisla Krakow |
1-0 |
0-0 |
95 |
15:30 |
Romania Liga I |
FC Otelul Galati |
Universitaea Cluj |
1-1 |
0-0 |
90 |
15:30 |
Slovenia 1.Liga |
NK Olimpija Ljubljana |
Domzale |
2-1 |
0-0 |
92 |
15:30 |
Slovenia 2.Liga |
Triglav Gorenjska |
Krka |
0-1 |
0-0 |
94 |
15:30 |
Slovenia 2.Liga |
ND Beltinci |
Tolmin |
3-1 |
0-0 |
93 |
15:30 |
Slovenia 2.Liga |
Tabor Sezana |
NK Brinje Grosuplje |
0-6 |
0-0 |
91 |
15:30 |
Serbia Prva Liga |
Tekstilac |
Sevojno Uzice |
0-0 |
0-0 |
90 |
15:30 |
Serbia Prva Liga |
FK Radnicki Sremska Mitrovica |
FK Vrsac |
0-0 |
0-0 |
92 |
15:30 |
Serbia Prva Liga |
Semendrija 1924 |
Mladost Novi Sad |
1-1 |
0-0 |
94 |
15:30 |
Serbia Prva Liga |
Indjija |
FK Dubocica |
2-2 |
0-0 |
90 |
15:30 |
Austria Landesliga |
Admira Villach |
ASKO Gmund |
0-4 |
0-0 |
89 |
15:30 |
Austria Landesliga |
PD Koblach |
FC Blau Weiss Feldkirch |
0-1 |
0-0 |
91 |
15:30 |
Germany Oberliga NOFV |
Hallen |
FC Magdeburg II |
- |
- |
|
15:30 |
Bosnia erzegovina 1st League |
NK Gradina Srebrenik |
Bratstvo Gracanica |
2-1 |
0-0 |
94 |
15:30 |
Bosnia erzegovina 1st League |
Zeljeznicar Banja Luka |
FK Modrica |
3-0 |
0-0 |
89 |
15:30 |
Croatia 2.HNL |
Radnik Sesvete |
NK Dugopolje |
0-1 |
0-0 |
94 |
15:30 |
Croatia 2.HNL |
HNK Cibalia |
NK Croatia Zmijavci |
1-0 |
0-0 |
96 |
15:30 |
Croatia 2.HNL |
NK Orijent Rijeka |
NK Dubrava Zagreb |
0-0 |
0-0 |
91 |
15:30 |
Croatia 2.HNL |
NK Solin |
Bijelo Brdo |
0-0 |
0-0 |
91 |
15:30 |
Slovenia 3.Liga |
Roltek Dob |
NK Jesenice |
4-0 |
0-0 |
88 |
15:30 |
Slovenia 3.Liga |
Svoboda Peshtera |
NK Svoboda Ljubljana |
0-3 |
0-0 |
88 |
15:30 |
Slovenia 3.Liga |
Drava |
Sampion Celje |
3-0 |
0-0 |
88 |
15:30 |
Slovenia 3.Liga |
NK Sobec Lesce |
NK Dren Vrhinka |
1-0 |
0-0 |
89 |
15:30 |
Slovenia 3.Liga |
NK Race |
NK Ljutomer |
0-0 |
0-0 |
90 |
15:30 |
Faroe Islands Division 1 |
HBTorshavn II |
Skala Itrottarfelag |
1-4 |
0-0 |
89 |
15:30 |
Czech Republic 5. Ligy |
Bystrc Kninicky |
Boskovice |
4-1 |
0-0 |
90 |
15:30 |
Switzerland Promotion League |
La Sarraz-Eclepens |
Portalban/Gletterens |
- |
- |
|
15:30 |
Switzerland Promotion League |
Pully Football |
Echallens |
- |
- |
|
15:30 |
Switzerland Promotion League |
Kriens |
Breitenrain |
- |
- |
|
15:30 |
Austrian 3.Liga |
Dornbirner SV |
FC Wolfurt |
- |
- |
|
15:45 |
Coppa Italia |
Empoli |
Cittadella |
1-2 |
0-0 |
99 |
15:59 |
Switzerland Super League |
Winterthur |
Grasshopper |
3-1 |
0-0 |
95 |
15:59 |
Switzerland Super League |
Stade Ouchy |
FC Zurich |
0-3 |
0-0 |
90 |
15:59 |
Norwegian Tippeligaen |
Sarpsborg 08 |
Stromsgodset |
1-2 |
0-0 |
97 |
15:59 |
Czech Republic Gambrinus Liga |
Baumit Jablonec |
Sparta Praha |
1-5 |
0-0 |
89 |
15:59 |
Czech Republic Ceska Fotbalova Liga |
Hlucin |
Hranice KUNZ |
2-1 |
0-0 |
92 |
15:59 |
Slovak Super Liga |
MFK Ruzomberok |
Dunajska Streda |
1-1 |
0-0 |
95 |
15:59 |
Slovak Super Liga |
Sport Podbrezova |
Zlate Moravce |
1-0 |
0-0 |
90 |
15:59 |
Slovak Super Liga |
MFK Skalica |
Slovan Bratislava |
0-0 |
0-0 |
92 |
15:59 |
Slovak Super Liga |
MSK Zilina |
Trencin |
5-2 |
0-0 |
92 |
15:59 |
Slovak Super Liga |
MSK Zilina |
Trencin |
5-2 |
0-0 |
92 |
15:59 |
Coppa Italia |
Bari |
Parma |
0-3 |
0-0 |
92 |
15:59 |
Hungary Borsodi Liga |
Ujpesti |
Mezokovesd Zsory |
1-1 |
0-0 |
92 |
15:59 |
Germany Cup |
Arminia Bielefeld |
VfL Bochum |
0-0 |
0-0 |
100 |
15:59 |
Germany Cup |
SV Elversberg |
FSV Mainz 05 |
0-1 |
0-0 |
95 |
15:59 |
Germany Cup |
Hallescher FC |
Greuther Furth |
0-1 |
0-0 |
96 |
15:59 |
Bulgaria Premier League |
FC Hebar Pazardzhik |
Botev Plovdiv |
1-0 |
0-0 |
92 |
15:59 |
Bulgaria Premier League |
FC Hebar Pazardzhik |
Botev Plovdiv |
1-0 |
0-0 |
92 |
15:59 |
Bulgaria Premier League |
FC Hebar Pazardzhik |
Botev Plovdiv |
1-0 |
0-0 |
92 |
15:59 |
KNVB Cup |
Zwaluwen |
VV Scherpenzeel |
0-2 |
0-0 |
57 |
15:59 |
KNVB Cup |
OJC Rosmalen |
OSS 20 |
5-1 |
0-0 |
90 |
15:59 |
KNVB Cup |
Baronie |
Hoogeveen |
0-1 |
0-0 |
98 |
15:59 |
Jordan Premier League |
Sahab SC |
Shabab AlOrdon |
1-0 |
0-0 |
96 |
15:59 |
Jordan Premier League |
Sahab SC |
Shabab AlOrdon |
1-0 |
0-0 |
96 |
15:59 |
Jordan Premier League |
Sahab SC |
Shabab AlOrdon |
1-0 |
0-0 |
96 |
15:59 |
Latvia Division 2 |
Skanstes SK |
FK Smiltene BJSS |
3-0 |
0-0 |
89 |
15:59 |
International Club Friendly |
Lamia |
Atromitos Athens |
0-2 |
0-0 |
89 |
15:59 |
International Club Friendly |
Mantova |
Brescia |
3-0 |
0-0 |
82 |
15:59 |
International Club Friendly |
Pas Giannina |
Panaitolikos Agrinio |
1-2 |
0-0 |
93 |
15:59 |
International Club Friendly |
Anorthosis Famagusta FC |
AEL Limassol |
0-0 |
0-0 |
93 |
15:59 |
International Club Friendly |
Nea Salamis |
Othellos Athienou |
2-0 |
0-0 |
90 |
15:59 |
Iceland Division 2 |
KV Reykjavik |
KF Fjallabyggdar |
0-0 |
0-0 |
92 |
15:59 |
Iceland Division 2 |
KV Reykjavik |
KF Fjallabyggdar |
0-0 |
0-0 |
92 |
15:59 |
Iceland Division 2 |
Volsungur husavik |
Haukar Hafnarfjordur |
0-0 |
0-0 |
92 |
15:59 |
Austria Landesliga |
SV Donau Klagenfurt |
SV Lendorf |
0-0 |
0-0 |
88 |
15:59 |
Montenegro Division 2 |
Otrant |
FK Podgorica |
2-0 |
0-0 |
91 |
15:59 |
Montenegro Division 2 |
Bokelj Kotor |
FK Grbalj Radanovici |
1-1 |
0-0 |
94 |
15:59 |
Montenegro Division 2 |
KOM Podgorica |
Lovcen Cetinje |
3-1 |
0-0 |
90 |
15:59 |
Montenegro Division 2 |
FK Berane |
Internacional Podgorica |
- |
- |
|
15:59 |
Montenegro Division 2 |
FK Iskra Danilovgrad |
OSK Igalo |
0-1 |
0-0 |
93 |
15:59 |
Poland III Liga |
Lechia Zielona Gora |
GKP Gorzow |
0-0 |
0-0 |
92 |
15:59 |
Iceland 4 Deild |
KB Breidholt |
Hordhur |
3-3 |
0-0 |
92 |
15:59 |
Iceland 4 Deild |
Samherjar |
Smari 2020 |
0-2 |
0-0 |
92 |
15:59 |
Chile Primera D |
Provincial Ovalle |
Colchagua CD |
2-0 |
0-0 |
95 |
15:59 |
Chile Primera D |
Concon National |
Municipal Puente Alto |
5-3 |
0-0 |
94 |
15:59 |
Croatia U19 League |
Dinamo Zagreb U19 |
Sesvete U19 |
3-0 |
0-0 |
87 |
15:59 |
Croatia U19 League |
Rijeka U19 |
NK Istra 1961 U19 |
2-2 |
0-0 |
92 |
15:59 |
Jordan League Women |
Amman (W) |
Al Orthodoxi (W) |
0-3 |
0-0 |
92 |
15:59 |
Portugal Champions NACIONAL Juniores A 2 |
Alverca U19 |
GD Estoril-Praia U19 |
1-1 |
0-0 |
94 |
15:59 |
Portugal Champions NACIONAL Juniores A 2 |
SC Farense U19 |
SC Uniao Torreense U19 |
2-0 |
0-0 |
93 |
15:59 |
Portugal Champions NACIONAL Juniores A 2 |
SC Farense U19 |
SC Uniao Torreense U19 |
2-0 |
0-0 |
93 |
15:59 |
Portugal Champions NACIONAL Juniores A 2 |
Vizela U19 |
Gil Vicente U19 |
3-2 |
0-0 |
98 |
15:59 |
Portugal Champions NACIONAL Juniores A 2 |
Rio Ave U19 |
Boavista U19 |
1-0 |
0-0 |
93 |
15:59 |
Portugal Champions NACIONAL Juniores A 2 |
Beira Mar U19 |
Belenenses U19 |
0-0 |
0-0 |
92 |
15:59 |
Portugal Champions NACIONAL Juniores A 2 |
Academica Coimbra U19 |
Academico Viseu U19 |
1-3 |
0-0 |
95 |
15:59 |
Portugal Champions NACIONAL Juniores A 2 |
Chaves U19 |
Pacos Ferreira U19 |
0-0 |
0-0 |
0 |
15:59 |
Portugal Champions NACIONAL Juniores A 2 |
Vitoria FC Setubal U19 |
Sporting Lisbon U19 |
2-3 |
0-0 |
96 |
15:59 |
Portugal Champions NACIONAL Juniores A 2 |
Luxita U19 |
FC Famalicao U19 |
2-2 |
0-0 |
94 |
15:59 |
Chile Primera Division Women |
Santiago Morning (W) |
Colo Colo (W) |
1-1 |
0-0 |
97 |
15:59 |
Finland Women Premier League |
KuPs (W) |
Aland United (W) |
0-0 |
0-0 |
92 |
15:59 |
Switzerland Promotion League |
FC Tuggen |
YF Juventus Zurich |
- |
- |
|
15:59 |
Switzerland Promotion League |
FC Kosova Zurich |
FC Winterthur U21 |
- |
- |
|
15:59 |
Switzerland Promotion League |
Meyrin |
Chenois |
0-2 |
0-0 |
89 |
15:59 |
Switzerland Promotion League |
Meyrin |
Chenois |
0-2 |
0-0 |
89 |
15:59 |
Switzerland Promotion League |
Meyrin |
Chenois |
0-2 |
0-0 |
89 |
15:59 |
Switzerland Promotion League |
Bulle |
Etoile Carouge |
- |
- |
|
15:59 |
Austrian 3.Liga |
FC Pinzgau Saalfelden |
SC Imst |
2-0 |
0-0 |
94 |
15:59 |
Austrian 3.Liga |
SC Schwaz |
SV Austria Salzburg |
- |
- |
|
15:59 |
Austrian 3.Liga |
Kufstein |
Sc Rothis |
- |
- |
|
16:15 |
Belgian Pro League |
Saint Gilloise |
Oud Heverlee |
4-1 |
0-0 |
95 |
16:15 |
Turkey Super Lig |
Konyaspor |
Istanbulspor |
1-1 |
0-0 |
99 |
16:15 |
Turkey Super Lig |
Kasimpasa |
Ankaragucu |
3-2 |
0-0 |
93 |
16:15 |
Turkey 1. Lig |
Giresunspor |
Bodrumspor |
0-1 |
0-0 |
99 |
16:30 |
English Premier League |
Newcastle United |
Aston Villa |
5-1 |
0-0 |
95 |
16:30 |
England Conference |
Bromley |
Barnet |
0-2 |
0-0 |
95 |
16:30 |
Germany Regionalliga |
TuS Blau-Weiss Lohne |
Eimsbutteler TV |
- |
- |
|
16:30 |
Portugal Liga 3 |
Sanjoanense |
CF Canelas 2010 |
0-1 |
0-0 |
94 |
16:30 |
Portugal Liga 3 |
Sporting Braga II |
Lusitania |
0-1 |
0-0 |
96 |
16:30 |
Russian National Football League |
Chernomorets Novorossiysk |
Arsenal Tula |
2-1 |
0-0 |
98 |
16:30 |
Poland Division 2 |
Chojniczanka Chojnice |
Kotwica Kolobrzeg |
1-1 |
0-0 |
95 |
16:30 |
Estonia Champions League |
Levadia Tallinn |
Harju JK Laagri |
1-1 |
0-0 |
96 |
16:30 |
Chile Primera B |
Barnechea |
Deportes Temuco |
1-2 |
0-0 |
97 |
16:30 |
Chile Primera B |
San Marcos de Arica |
Rangers Talca |
2-0 |
0-0 |
95 |
16:30 |
International Club Friendly |
Marsaxlokk FC |
Floriana F.C. |
0-3 |
0-0 |
89 |
16:30 |
Germany Oberliga NOFV |
TUS Bovinghausen 04 |
ASC 09 Dortmund |
0-2 |
0-0 |
88 |
16:45 |
Holland Eredivisie |
SC Heerenveen |
RKC Waalwijk |
3-1 |
0-0 |
90 |
16:55 |
Serbian Superliga |
FK Vozdovac Beograd |
Radnik Surdulica |
1-1 |
0-0 |
94 |
16:55 |
Serbian Superliga |
Backa Topola |
Radnicki 1923 Kragujevac |
1-0 |
0-0 |
91 |
17:00 |
France Ligue 2 |
Quevilly |
Ajaccio |
0-1 |
0-0 |
95 |
17:00 |
France Ligue 2 |
Bastia |
Valenciennes |
3-0 |
0-0 |
96 |
17:00 |
France Ligue 2 |
Caen |
Pau FC |
2-0 |
0-0 |
90 |
17:00 |
France Ligue 2 |
Guingamp |
USL Dunkerque |
0-1 |
0-0 |
98 |
17:00 |
France Ligue 2 |
AJ Auxerre |
Amiens |
0-1 |
0-0 |
97 |
17:00 |
France Ligue 2 |
Angers |
Annecy |
0-0 |
0-0 |
91 |
17:00 |
France Ligue 2 |
Troyes |
Stade Lavallois MFC |
3-1 |
0-0 |
96 |
17:00 |
France Ligue 2 |
Grenoble |
Paris FC |
2-0 |
0-0 |
100 |
17:00 |
Spanish La Liga 2 |
Racing Santander |
Eibar |
4-0 |
0-0 |
95 |
17:00 |
Spanish La Liga 2 |
Racing Santander |
Eibar |
4-0 |
0-0 |
95 |
17:00 |
Liga Portugal 1 |
SC Farense |
Casa Pia AC |
0-3 |
0-0 |
95 |
17:00 |
Russia Premier League |
Rostov FK |
Rubin Kazan |
3-0 |
0-0 |
93 |
17:00 |
Liga Portugal 2 |
AVS Futebol SAD |
CF Os Belenenses |
1-0 |
0-0 |
98 |
17:00 |
Belarusian Premier League |
Dinamo Brest |
FK Isloch Minsk |
0-0 |
0-0 |
92 |
17:00 |
Moldova Divizia Nationala |
FC Milsami |
CSF Baliti |
2-1 |
0-0 |
94 |
17:00 |
Azerbaijan Premier League |
Araz Nakhchivan |
Qabala |
2-0 |
0-0 |
93 |
17:00 |
International Club Friendly |
Compostela |
Pontevedra |
0-0 |
0-0 |
91 |
17:00 |
International Club Friendly |
CD Illescas |
Valencia CF Mestalla |
1-1 |
0-0 |
89 |
17:00 |
Israel Ligat Al Toto Cup |
Hapoel Petah Tikva |
Ashdod MS |
0-1 |
0-0 |
95 |
17:00 |
Israel Ligat Al Toto Cup |
Hapoel Tel Aviv |
Maccabi Petah Tikva FC |
0-2 |
0-0 |
92 |
17:00 |
Austria Landesliga |
SC Bad Sauerbrunn |
ASK Kohfidisch |
0-0 |
0-0 |
92 |
17:00 |
Bosnia erzegovina 1st League |
Radnik Bijeljina |
Slavija Sarajevo |
1-0 |
0-0 |
91 |
17:00 |
Mexico Segunda Division |
Universidad Guadalajara II |
Calor de San Pedro |
1-0 |
0-0 |
97 |
17:30 |
Spanish La Liga |
Las Palmas |
Mallorca |
1-1 |
0-0 |
96 |
17:30 |
Austrian Bundesliga |
LASK Linz |
FC Blau Weiss Linz |
2-0 |
0-0 |
90 |
17:30 |
International Club Friendly |
Real Avila CF |
AD Union Adarve |
0-0 |
0-0 |
91 |
17:30 |
International Club Friendly |
Teruel |
Castellon |
1-0 |
0-0 |
90 |
17:30 |
International Club Friendly |
UE Cornella |
Sant Andreu |
2-1 |
0-0 |
92 |
17:30 |
International Club Friendly |
Algeciras |
Malaga |
0-1 |
0-0 |
91 |
17:30 |
International Club Friendly |
Aguilas CF |
Real Murcia |
1-2 |
0-0 |
93 |
17:30 |
Sweden Div 3 Mellersta |
FC Gute |
Hudiksvalls ABK |
- |
- |
|
17:30 |
Spain Copa de Catalunya |
CP San Cristobal |
LHospitalet |
1-1 |
0-0 |
93 |
17:45 |
Brazil Campeonato Carioca Serie A2 |
Olaria |
Sampaio Correa (RJ) |
0-0 |
0-0 |
94 |
17:46 |
Poland III Liga |
Zawisza Bydgoszcz SA |
Elana Torun |
0-0 |
0-0 |
95 |
18:00 |
Holland Eredivisie |
AFC Ajax |
Heracles Almelo |
4-1 |
0-0 |
95 |
18:00 |
Belgian Second Division |
Patro Eisden |
KMSK Deinze |
3-1 |
0-0 |
92 |
18:00 |
Belgian Second Division |
RFC de Liege |
FCV Dender EH |
0-1 |
0-0 |
94 |
18:00 |
UAFA Club Cup |
Al Hilal |
Al-Nassr |
1-1 |
0-0 |
95 |
18:00 |
Poland Ekstraklasa |
Widzew lodz |
LKS Lodz |
1-0 |
0-0 |
100 |
18:00 |
Poland Liga 1 |
Zaglebie Sosnowiec |
Resovia Rzeszow |
0-1 |
0-0 |
100 |
18:00 |
Peru Primera Division |
Sport Boys |
AD Tarma |
1-1 |
0-0 |
100 |
18:00 |
Croatia 1.Division |
NK Varteks Varazdin |
Rudes |
2-0 |
0-0 |
90 |
18:00 |
Saudi Professional League |
Al-Feiha |
Al-Khaleej |
3-1 |
0-0 |
95 |
18:00 |
International Club Friendly |
CD Torrijos |
CF Talavera de la Reina |
- |
- |
|
18:00 |
International Club Friendly |
coruxo FC |
Celta vigo b |
0-2 |
0-0 |
85 |
18:00 |
Primera Division de Ecuador |
Deportivo Cuenca |
Libertad FC |
2-0 |
0-0 |
93 |
18:00 |
BRA SPC |
EC Sao Bernardo/SP |
Santo Andre |
1-2 |
0-0 |
95 |
18:00 |
Brazil Paulista Serie B |
Nacional SP |
Joseense |
1-1 |
0-0 |
97 |
18:00 |
Brazil Paulista Serie B |
Uniao Barbarense |
America SP |
1-1 |
0-0 |
94 |
18:00 |
Brazil Paulista Serie B |
Penapolense |
Jabaquara SP |
2-0 |
0-0 |
95 |
18:00 |
Brazil Paulista Serie B |
SKA Brasil |
CA Taquaritinga SP |
2-1 |
0-0 |
98 |
18:00 |
Bosnia erzegovina 1st League |
Sutjeska Foca |
FK Kozara Gradiska |
1-2 |
0-0 |
93 |
18:00 |
Mexico Liga MX Femenil |
Cruz Azul (W) |
Monterrey (W) |
0-0 |
0-0 |
92 |
18:00 |
Brazil national youth (U20) Football Championship |
CF Com Vida Saf U20 |
Igrejinha U20 |
1-1 |
0-0 |
95 |
18:00 |
Brazil national youth (U20) Football Championship |
Serra Branca U20 |
Queimadense PB Youth |
1-1 |
0-0 |
94 |
18:00 |
Brazil national youth (U20) Football Championship |
Juventude U20(RS) |
Gremio (Youth) |
2-5 |
0-0 |
95 |
18:15 |
Hungary Borsodi Liga |
Diosgyor VTK |
Paksi SE Honlapja |
1-1 |
0-0 |
96 |
18:15 |
Bulgaria Premier League |
Slavia Sofia |
Cherno More Varna |
1-4 |
0-0 |
95 |
18:15 |
Slovenia 1.Liga |
Radomlje |
NK Aluminij |
0-2 |
0-0 |
90 |
18:30 |
Switzerland Super League |
Servette |
St. Gallen |
1-1 |
0-0 |
92 |
18:30 |
Ireland First Division |
Longford Town |
Athlone Town |
2-3 |
0-0 |
94 |
18:30 |
Romania Liga I |
CSM Politehnica Iasi |
CS Universitatea Craiova |
1-4 |
0-0 |
90 |
18:30 |
Brazil Serie B |
Criciuma |
Londrina PR |
2-0 |
0-0 |
90 |
18:30 |
Jordan Premier League |
Maan |
Moghayer Al Sarhan |
1-1 |
0-0 |
96 |
18:30 |
Montenegro Prva Crnogorska Liga |
Mornar |
Arsenal Tivat |
0-1 |
0-0 |
92 |
18:30 |
Montenegro Prva Crnogorska Liga |
OFK Petrovac |
FK Rudar Pljevlja |
2-0 |
0-0 |
93 |
18:30 |
International Club Friendly |
La Solana |
Real Jaen CF |
1-3 |
0-0 |
90 |
18:30 |
Brazil Paulista Serie B |
XV de Jau |
Uniao Sao Joao |
0-1 |
0-0 |
95 |
18:45 |
Turkey Super Lig |
Pendikspor |
Hatayspor |
0-4 |
0-0 |
62 |
18:45 |
Turkey Super Lig |
Kayserispor |
Galatasaray |
0-0 |
0-0 |
98 |
18:45 |
Turkey 1. Lig |
Kocaelispor |
Manisa BB Spor |
0-1 |
0-0 |
95 |
18:45 |
German Super Cup |
Bayern Munchen |
RB Leipzig |
0-3 |
0-0 |
92 |
19:00 |
France Ligue 1 |
Paris Saint Germain (PSG) |
Lorient |
0-0 |
0-0 |
94 |
19:00 |
Spanish La Liga 2 |
Real Zaragoza |
Villarreal B |
2-0 |
0-0 |
96 |
19:00 |
Holland Eredivisie |
PEC Zwolle |
Sparta Rotterdam |
1-2 |
0-0 |
100 |
19:00 |
Portugal Liga 3 |
Alverca |
Academica Coimbra |
1-2 |
0-0 |
98 |
19:00 |
Portugal Liga 3 |
Anadia |
Fafe |
0-1 |
0-0 |
96 |
19:00 |
Serbian Superliga |
Cukaricki Stankom |
Habitpharm Javor |
2-2 |
0-0 |
97 |
19:00 |
Coppa Italia |
Verona |
Ascoli |
3-1 |
0-0 |
93 |
19:00 |
Chile Primera Division |
Coquimbo Unido |
Colo Colo |
2-2 |
0-0 |
96 |
19:00 |
Bolivia Primera Division |
Always Ready |
Nacional Potosi |
3-3 |
0-0 |
96 |
19:00 |
Colombia Copa Premier |
Valledupar FC |
Real Cartagena |
1-1 |
0-0 |
96 |
19:00 |
BRA SPC |
Bragantino |
Primavera |
0-1 |
0-0 |
96 |
19:00 |
Brazil Paulista Serie B |
Catanduva FC |
Rio Branco(SP) |
3-1 |
0-0 |
95 |
19:00 |
Chile Primera D |
Real Juventud San Joaquin |
Melipilla |
0-1 |
0-0 |
98 |
19:00 |
Costa Rica 2.Liga |
Guadalupe FC |
AD Cariari Pococi |
1-1 |
0-0 |
96 |
19:00 |
Canadian Premier League |
HFX Wanderers FC |
Vancouver FC |
3-0 |
0-0 |
94 |
19:00 |
Brasileiro, Serie C |
Aparecidense GO |
Confianca SE |
1-0 |
0-0 |
97 |
19:00 |
Brasileiro, Serie C |
Sao Bernardo |
Amazonas FC |
2-1 |
0-0 |
96 |
19:15 |
Coppa Italia |
Cagliari |
Palermo |
0-0 |
0-0 |
93 |
19:30 |
Spanish La Liga |
Athletic Bilbao |
Real Madrid |
0-2 |
0-0 |
94 |
19:30 |
Liga Portugal 1 |
Sporting CP |
Vizela |
3-2 |
0-0 |
100 |
19:30 |
Primera Division de Venezuela |
Deportivo Rayo Zuliano |
Metropolitanos FC |
1-1 |
0-0 |
97 |
19:30 |
Chile Primera B |
Santiago Morning |
Deportes Santa Cruz |
0-1 |
0-0 |
95 |
19:30 |
Chile Primera D |
Osorno |
Deportes Rengo |
1-0 |
0-0 |
96 |
19:30 |
Chile Primera D |
San Antonio Unido |
D. Concepcion |
1-3 |
0-0 |
95 |
19:30 |
Chile Primera D |
AC Colina |
CD Provincial Ranco |
1-1 |
0-0 |
98 |
20:00 |
Spanish La Liga 2 |
Elche |
Racing de Ferrol |
0-1 |
0-0 |
95 |
20:00 |
Brazil Serie B |
Botafogo SP |
Ponte Preta |
0-0 |
0-0 |
100 |
20:00 |
Brazil Serie B |
Sampaio Correa |
CRB AL |
1-1 |
0-0 |
98 |
20:00 |
Argentine Division 2 |
Racing de Cordoba |
Atletico Mitre de Santiago del Estero |
4-2 |
0-0 |
100 |
20:00 |
Argentine Division 2 |
Tristan Suarez |
Aldosivi Mar del Plata |
0-0 |
0-0 |
95 |
20:00 |
Argentine Division 2 |
Quilmes |
Villa Dalmine |
2-0 |
0-0 |
95 |
20:00 |
Argentine Division 2 |
Deportivo Riestra |
Chaco For Ever |
0-0 |
0-0 |
93 |
20:00 |
Argentine Division 2 |
Ferrol Carril Oeste |
Independiente Rivadavia |
0-0 |
0-0 |
93 |
20:00 |
Argentine Division 2 |
Gimnasia Jujuy |
Deportivo Maipu |
1-0 |
0-0 |
96 |
20:00 |
Argentine Division 2 |
Atletico Atlanta |
Chacarita juniors |
0-1 |
0-0 |
98 |
20:00 |
Argentine Division 2 |
CA Brown Adrogue |
Deportivo Madryn |
0-0 |
0-0 |
94 |
20:00 |
Argentine Division 2 |
Estudiantes de Caseros |
Atletico Rafaela |
0-0 |
0-0 |
94 |
20:00 |
Argentina Prim C Metropolitana |
Canuelas FC |
CA Fenix Pilar |
1-0 |
0-0 |
93 |
20:00 |
Argentina Prim C Metropolitana |
Comunicaciones BsAs |
Sacachispas |
1-0 |
0-0 |
94 |
20:00 |
Argentina Prim C Metropolitana |
Comunicaciones BsAs |
Sacachispas |
1-0 |
0-0 |
94 |
20:00 |
Argentina Prim C Metropolitana |
Deportivo Merlo |
Villa San Carlos |
2-2 |
0-0 |
96 |
20:00 |
Argentina Prim C Metropolitana |
Deportivo Armenio |
Colegiales |
1-2 |
0-0 |
94 |
20:00 |
Argentina Prim C Metropolitana |
Sportivo Dock Sud |
Club Atletico Acassuso |
1-1 |
0-0 |
92 |
20:00 |
Argentina Prim C Metropolitana |
Ituzaingo |
CA San Miguel |
0-2 |
0-0 |
95 |
20:00 |
Argentina Prim C Metropolitana |
Los Andes |
Argentino de Quilmes |
1-0 |
0-0 |
95 |
20:00 |
Argentina Prim C Metropolitana |
UAI Urquiza |
Argentino de Merlo |
0-0 |
0-0 |
93 |
20:00 |
Colombia Copa Premier |
Fortaleza F.C |
Deportes Quindio |
1-0 |
0-0 |
94 |
20:00 |
Colombia Copa Premier |
Fortaleza F.C |
Deportes Quindio |
1-0 |
0-0 |
94 |
20:00 |
BRA SPC |
Portuguesa Desportos |
Esporte Clube Sao Jose SP |
0-0 |
0-0 |
99 |
20:00 |
Argentina Ding Group Tebolidun League Manchester |
Centro Espanol |
Sportivo Barracas |
2-1 |
0-0 |
96 |
20:00 |
Argentina Ding Group Tebolidun League Manchester |
Defensores de Cambaceres |
Deportivo Muniz |
0-5 |
0-0 |
90 |
20:00 |
Argentina Ding Group Tebolidun League Manchester |
Deportivo Paraguayo |
Central Ballester |
0-0 |
0-0 |
90 |
20:00 |
Argentina Ding Group Tebolidun League Manchester |
El Porvenir |
CA Lugano |
3-1 |
0-0 |
91 |
20:00 |
Argentina Ding Group Tebolidun League Manchester |
Juventud Unida |
Mercedes |
3-1 |
0-0 |
93 |
20:00 |
Brazil Paulista Serie B |
Independente SP |
Francana |
1-2 |
0-0 |
95 |
20:00 |
Chile Primera D |
CD Trasandino de Los Andes |
Linares Unido |
1-0 |
0-0 |
100 |
20:00 |
Chile Primera D |
Chimbarongo FC |
CD Rancagua Sur |
0-0 |
0-0 |
94 |
20:00 |
USA MLS Next Pro League |
Los Angeles FC II |
Los Angeles Galaxy II |
6-0 |
0-0 |
89 |
20:15 |
Peru Primera Division |
Cienciano |
Academia Deportiva Cantolao |
1-0 |
0-0 |
95 |
20:30 |
Primera Division de Ecuador |
Tecnico Universitario |
CD El Nacional |
3-3 |
0-0 |
99 |
20:30 |
Colombia Copa Premier |
Cucuta |
Barranquilla FC |
1-2 |
0-0 |
96 |
20:30 |
Colombia Copa Premier |
Leones |
Atletico FC |
1-2 |
0-0 |
95 |
20:30 |
Colombia Copa Premier |
Cortulua |
Tigres Zipaquira |
3-0 |
0-0 |
92 |
21:00 |
Brazil Serie B |
Vila Nova |
Avai FC |
1-1 |
0-0 |
97 |
21:00 |
Primera Division de Paraguay |
resistencia SC |
Libertad |
0-1 |
0-0 |
97 |
21:00 |
Costa Rica Primera Division |
AD Grecia |
Sporting San Jose |
0-1 |
0-0 |
95 |
21:00 |
Liga Nacional de Guatemala |
CSD Municipal |
Antigua GFC |
0-1 |
0-0 |
95 |
21:00 |
Bolivia Primera Division |
Aurora |
Bolivar |
2-1 |
0-0 |
95 |
21:00 |
Panama Liga Nacional de Ascenso |
CD Arabe Unido |
Tauro FC |
0-0 |
0-0 |
92 |
21:00 |
Costa Rica Primera Division Women |
CS Herediano (W) |
Alajuelense (W) |
1-3 |
0-0 |
89 |
21:10 |
Primera Division de Colombiano-Apertura |
Independiente Santa Fe |
La Equidad |
1-1 |
0-0 |
92 |
21:15 |
Paraguay Women League |
Guairena FC (W) |
Cerro Porteno (W) |
0-0 |
0-0 |
92 |
21:30 |
Chile Primera Division |
O.Higgins |
CD Copiapo S.A. |
1-1 |
0-0 |
98 |
22:00 |
Slovenia 2.Liga |
Bistrica |
Dravinja |
3-0 |
0-0 |
90 |
22:00 |
Chile Primera D |
CD Municipal Mejillones |
Quintero Unido |
1-3 |
0-0 |
96 |
22:00 |
Panama Liga Prom |
San Francisco Reserves |
SD Atletico Nacional |
2-1 |
0-0 |
96 |
22:00 |
Panama Liga Prom |
San Francisco Reserves |
SD Atletico Nacional |
2-1 |
0-0 |
96 |
22:00 |
Brasileiro, Serie C |
Brusque FC |
Altos/PI |
3-0 |
0-0 |
93 |
22:00 |
Brasileiro, Serie C |
Brusque FC |
Altos/PI |
3-0 |
0-0 |
93 |
22:00 |
Brasileiro, Serie C |
Volta Redonda |
Operario Ferroviario PR |
1-1 |
0-0 |
98 |
22:00 |
Brasileiro, Serie C |
Volta Redonda |
Operario Ferroviario PR |
1-1 |
0-0 |
98 |
22:00 |
Mexico Segunda Division |
Yalmakan FC |
Pioneros de Cancun |
3-3 |
0-0 |
96 |
22:10 |
Primera Division de Venezuela |
Caracas FC |
Zamora Barinas |
4-0 |
0-0 |
91 |
23:00 |
Primera Division de Honduras |
Olancho FC |
CD Vida |
2-1 |
0-0 |
94 |
23:00 |
International Club Friendly |
Labasa FC |
Suva FC |
2-0 |
0-0 |
91 |
23:00 |
USL Championship |
Miami FC |
Indy Eleven |
0-1 |
0-0 |
96 |
23:00 |
USL Championship |
Pittsburgh Riverhounds |
Hartford Athletic |
2-0 |
0-0 |
94 |
23:00 |
Primera Division de Ecuador |
Delfin SC |
Barcelona SC(ECU) |
1-1 |
0-0 |
99 |
23:00 |
USA National Premier Soccer League |
Charlotte Independence |
South Georgia Tormenta FC |
3-2 |
0-0 |
97 |
23:00 |
USA National Premier Soccer League |
Lexington |
Central Valley Fuego |
3-2 |
0-0 |
97 |
23:00 |
USA National Premier Soccer League |
North Carolina |
Greenville Triumph |
2-1 |
0-0 |
95 |
23:00 |
Uruguay Segunda |
CA Terremoto |
Salus |
1-1 |
0-0 |
94 |
23:00 |
Canadian Premier League |
Forge FC |
York United FC |
3-3 |
0-0 |
96 |
23:00 |
USA Independent League |
Maryland Bobcats FC |
Savannah Clovers |
0-1 |
0-0 |
92 |
23:00 |
Panama Liga Prom |
San Martin FC |
Plaza Amador Reserves |
0-0 |
0-0 |
92 |
23:00 |
Mexico Segunda Division |
Cafetaleros de Tapachula |
CD Inter Queretaro |
3-1 |
0-0 |
93 |
23:00 |
Mexico Segunda Division |
Loros De Colima |
Coras De Nayarit |
2-1 |
0-0 |
90 |
23:00 |
Mexico Segunda Division |
U.A. Zacatecas |
Gavilanes FC Matamoros |
3-0 |
0-0 |
94 |
23:15 |
Panama Liga Nacional de Ascenso |
UMECIT |
Herrera FC |
1-2 |
0-0 |
100 |
23:20 |
Primera Division de Colombiano-Apertura |
Atletico Junior Barranquilla |
Deportivo Pasto |
0-0 |
0-0 |
94 |
23:20 |
Primera Division de Colombiano-Apertura |
Atletico Junior Barranquilla |
Deportivo Pasto |
0-0 |
0-0 |
94 |
23:30 |
Primera Division de Paraguay |
Guairena |
Guarani CA |
2-1 |
0-0 |
94 |
23:30 |
USL Championship |
Birmingham Legion |
Sacramento Republic FC |
1-1 |
0-0 |
94 |
23:30 |
USL Championship |
Tampa Bay Rowdies |
Monterey Bay FC |
4-1 |
0-0 |
94 |
23:30 |
USL Championship |
Detroit City |
Charleston Battery |
0-1 |
0-0 |
95 |
23:30 |
USA National Premier Soccer League |
Chattanooga Red Wolves |
Richmond Kickers |
3-2 |
0-0 |
95 |
19:00 |
Brazil Campeonato Mineiro U20 |
Atletico Mineiro U20 |
Coimbra EC U20 |
3-2 |
0-0 |
96 |
08:00 |
International Club Friendly |
La Union CF |
Orihuela CF |
0-1 |
0-0 |
91 |
08:00 |
Romania Liga 4 |
CS Timisul Sag |
Cocosul Ortisoara |
7-0 |
0-0 |
89 |
08:00 |
Romania Liga 4 |
CS Timisul Sag |
Cocosul Ortisoara |
7-0 |
0-0 |
89 |
08:15 |
Czech Republic 5. Ligy |
FC Irp Cesky Tesin |
SK Stonava |
2-1 |
0-0 |
89 |
08:15 |
Czech Republic 4. Ligy cup |
SK Ujezd Praha 4 |
SK Hrebec |
1-2 |
0-0 |
92 |
08:15 |
Czech Republic 4. Ligy cup |
Novy Jicin |
FC Strani |
0-6 |
0-0 |
90 |
08:30 |
Czech Republic 4. Ligy cup |
TJ Spoje Praha |
Trutnov |
1-1 |
0-0 |
93 |
12:00 |
Germany Oberliga NOFV |
FC Denzlingen |
Villingen |
0-1 |
0-0 |
92 |
15:59 |
Iceland 3 Deild |
IH Hafnarfjordur |
Magni |
0-0 |
0-0 |
92 |
15:59 |
Germany Oberliga NOFV |
Schwarz-Weiss Essen |
SV Straelen |
1-1 |
0-0 |
88 |
15:59 |
Germany Oberliga NOFV |
Schwarz-Weiss Essen |
SV Straelen |
1-1 |
0-0 |
88 |
18:00 |
Brazil Serie D |
Uniclinic Atletico Cearense CE |
Sousa PB |
1-2 |
0-0 |
96 |
20:00 |
Brazil Serie D |
Camboriu SC |
Athletic Club MG |
1-0 |
0-0 |
95 |
07:30 |
International Club Friendly |
Mar Menor |
Union Viera |
- |
- |
|
08:00 |
International Club Friendly |
UD Melilla |
Baleares |
1-0 |
0-0 |
91 |
08:00 |
International Club Friendly |
CF Pozuelo Alarcon |
CD Tarancon |
1-1 |
0-0 |
91 |
08:00 |
Slovakia I Liga Women |
MFK Ruzomberok (W) |
SKF Zilina (W) |
- |
- |
|
08:30 |
International Club Friendly |
Servette (W) |
Parma s (W) |
- |
- |
|
08:30 |
International Club Friendly |
Elche CF Ilicitano |
Benidorm |
- |
- |
|
09:00 |
International Club Friendly |
FC Astoria Walldorf II |
Neckarsulmer Sport-Union |
- |
- |
|
09:00 |
Slovakia I Liga Women |
Dukla Banska Bystrica (W) |
MFK Topolcany (W) |
- |
- |
|
09:30 |
International Club Friendly |
St Joseph's FC |
Ceuta B |
- |
- |
|
09:30 |
International Club Friendly |
Sestao |
Athletic Bilbao B |
4-2 |
0-0 |
89 |
09:30 |
International Club Friendly |
Racing Villalbes |
Deportivo La Coruna B |
- |
- |
|
09:30 |
International Club Friendly |
Alaves B |
Real Union Irun |
0-1 |
0-0 |
94 |
10:00 |
International Club Friendly |
Katwijk |
Hollandia |
- |
- |
|
10:00 |
International Club Friendly |
L Entregu CF |
Sporting de Gijon B |
0-3 |
0-0 |
89 |
11:00 |
International Club Friendly |
SG Essen-Schonebeck (W) |
FC Gutersloh (W) |
1-1 |
0-0 |
88 |
11:00 |
International Club Friendly |
Slask Wroclaw (W) |
Rekord Bielsko Biala (W) |
- |
- |
|
12:00 |
International Club Friendly |
Slovacko (W) |
Neulengbach (W) |
2-3 |
0-0 |
89 |
12:00 |
International Club Friendly |
Orebro (W) |
LSK Kvinner (W) |
- |
- |
|
12:30 |
International Club Friendly |
FC Lisse |
Noordwijk |
- |
- |
|
12:30 |
International Club Friendly |
Lille (W) |
Anderlecht (W) |
- |
- |
|
13:00 |
International Club Friendly |
Quick Boys |
Achilles Veen |
- |
- |
|
13:00 |
International Club Friendly |
Katwijk |
Jong Feyenoord (Youth) |
- |
- |
|
13:00 |
International Club Friendly |
Mamelodi Sundowns |
Moroka Swallows |
1-0 |
0-0 |
98 |
13:00 |
International Club Friendly |
Ajax Amsterdam (W) |
Nurnberg (W) |
- |
- |
|
13:00 |
International Club Friendly |
Djurgardens (W) |
IK Uppsala (W) |
- |
- |
|
13:00 |
International Club Friendly |
APR FC |
Rayon Sports FC |
0-2 |
0-0 |
91 |
13:00 |
Iceland 3 Deild |
Kari Akranes |
KFS Vestmannaeyjar |
0-0 |
0-0 |
0 |
13:30 |
International Club Friendly |
Eintracht Frankfurt (W) |
Nordsjaelland (W) |
- |
- |
|
14:00 |
International Club Friendly |
Paris Saint Germain (W) |
Le Havre (W) |
0-0 |
0-0 |
0 |
14:00 |
International Club Friendly |
Strasbourg W |
Dijon w |
- |
- |
|
14:00 |
The lowlands of Scotland League |
Civil Service Strollers FC |
Celtic B |
- |
- |
|
14:00 |
The lowlands of Scotland League |
Gala Fairydean |
East Kilbride |
- |
- |
|
14:00 |
The lowlands of Scotland League |
Gretna |
Albion Rovers |
- |
- |
|
14:00 |
The lowlands of Scotland League |
Linlithgow Rose |
Cumbernauld Colts |
- |
- |
|
14:00 |
The lowlands of Scotland League |
Stirling University |
Caledonian Braves |
- |
- |
|
14:00 |
The lowlands of Scotland League |
Tranent Juniors |
Broomhill FC |
- |
- |
|
15:00 |
International Club Friendly |
Bordeaux (W) |
Guingamp (W) |
- |
- |
|
15:00 |
International Club Friendly |
Stade tunisien |
Al Shahaniya |
4-0 |
0-0 |
90 |
15:00 |
International Club Friendly |
Giugliano |
Chieti |
0-1 |
0-0 |
89 |
15:30 |
International Club Friendly |
Deportivo La Coruna W |
Braga (W) |
0-1 |
0-0 |
88 |
15:59 |
International Club Friendly |
KS Elbasani |
Luzi 2008 |
- |
- |
|
15:59 |
International Club Friendly |
St Pryve St Hilaire |
Paris 13 Atletico |
- |
- |
|
15:59 |
International Club Friendly |
Witgoor Sport |
Hoogstraten VV |
- |
- |
|
15:59 |
International Club Friendly |
CD Gouveia |
GD Vitoria Sernache |
- |
- |
|
15:59 |
International Club Friendly |
CD Naval |
Burgos Promesas |
- |
- |
|
15:59 |
International Club Friendly |
AC Milan |
ES du Sahel |
- |
- |
|
15:59 |
International Club Friendly |
Orlando Pirates |
Sekhukhune United |
5-0 |
0-0 |
93 |
17:00 |
International Club Friendly |
Eibar (W) |
Osasuna (W) |
- |
- |
|
17:00 |
International Club Friendly |
Real Oviedo B |
Gimnastica Torrelavega |
1-1 |
0-0 |
88 |
17:30 |
International Club Friendly |
SD Tarazona |
SD Huesca II |
- |
- |
|
17:30 |
International Club Friendly |
Solares |
CD Cayon |
0-3 |
0-0 |
85 |
17:30 |
International Club Friendly |
Lleida |
Utebo FC |
1-0 |
0-0 |
90 |
17:45 |
International Club Friendly |
Cacereno |
Merida AD |
0-0 |
0-0 |
91 |
18:00 |
International Club Friendly |
Zamora CF |
Ponferradina |
- |
- |
|
18:00 |
International Club Friendly |
UE Vilassar de Mar |
RCD Espanyol B |
1-0 |
0-0 |
90 |
18:00 |
International Club Friendly |
AD Llerenense |
CD San Roque de Lepe |
0-1 |
0-0 |
90 |
18:00 |
International Club Friendly |
Ontinyent CF |
UD Alzira |
0-1 |
0-0 |
89 |
18:00 |
International Club Friendly |
Atletico Sanluqueno |
Recreativo Huelva |
- |
- |
|
18:00 |
International Club Friendly |
Partizani Tirana |
AS Roma |
1-2 |
0-0 |
91 |
18:00 |
Brazil Paulista Serie B |
Nacional SP U23 |
Jose Byrness SP U23 |
1-1 |
0-0 |
45 |
18:30 |
International Club Friendly |
Juventus |
Atalanta |
0-0 |
0-0 |
92 |
18:30 |
International Club Friendly |
CD Calamonte |
Villanovense |
2-2 |
0-0 |
90 |
18:30 |
International Club Friendly |
CF Trujillo |
UP Plasencia |
- |
- |
|
18:30 |
International Club Friendly |
Antequera CF |
Cordoba |
- |
- |
|
18:30 |
International Club Friendly |
C.D. San Fernando Isleno |
Sevilla Atletico |
- |
- |
|
19:00 |
International Club Friendly |
UD Granadilla Tenerife Sur (W) |
Athletic Club Bibao (W) |
0-0 |
0-0 |
91 |
20:00 |
Brazil Serie D |
Bahia de Feira BA |
Nacional AM U19 |
2-0 |
0-0 |
96 |
20:00 |
Brazil Serie D |
Ferroviaria SP |
Anapolis FC |
1-0 |
0-0 |
95 |
21:00 |
Brazil Serie D |
CA Patrocinense |
Portuguesa RJ |
0-0 |
0-0 |
96 |
23:00 |
Nicaragua Apertura league |
Jalapa |
Walter Ferretti |
- |
- |
|
23:00 |
Nicaragua Apertura league |
Organica Masachapa FC |
UNAN Managua |
0-0 |
0-0 |
89 |
07:30 |
International Friendly |
Romania (W) U19 |
Moldova (W) U19 |
- |
- |
|
08:00 |
International Friendly |
Laos U23 |
Brunei Darussalam U23 |
- |
- |
|
09:00 |
Slovakia I Liga Women |
Slovan Bratislava (W) |
FC Tatran Presov (W) |
- |
- |
|
11:00 |
International Friendly |
Botswana (W) |
Lesotho (W) |
- |
- |
|
13:00 |
International Friendly |
Thailand U23 |
Bahrain U23 |
- |
- |
|
15:00 |
International Friendly |
North Macedonia U19 |
Georgia U19 |
2-5 |
0-0 |
95 |
08:00 |
Philippines Cup |
FC Meralco Manila |
Manila Digger FC |
1-1 |
0-0 |
93 |
08:15 |
Czech Republic 5. Ligy |
FC Kurim |
TJ Sokol Pohorelice |
6-0 |
0-0 |
87 |
09:00 |
Poland III Liga |
Wierna Malogoszcz |
GKS Rudki |
0-2 |
0-0 |
90 |
14:00 |
Syrian Tis Cup |
Jableh SC |
Al Hilal SYR |
0-3 |
0-0 |
89 |
17:00 |
Syrian Tis Cup |
Hutteen FC |
Al-Sahel(SYR) |
0-0 |
0-0 |
92 |
18:00 |
Brazil Mineiluo group B League |
Betim FC |
Uberlandia MG |
0-0 |
0-0 |
94 |
18:00 |
Brazil national youth (U20) Football Championship |
CSP Youth |
Souza U20 |
2-0 |
0-0 |
90 |
18:00 |
Brazil national youth (U20) Football Championship |
Ferroviario U20 |
Atletico CE U20 |
1-1 |
0-0 |
95 |
18:00 |
Brazil national youth (U20) Football Championship |
Uniclinic Atletico Cearense CE Youth |
Icasa(CE) Youth |
0-0 |
0-0 |
91 |
08:00 |
Croatia U19 League |
Kustosija U19 |
NK Rudes U19 |
0-0 |
0-0 |
92 |
09:00 |
International Club Friendly |
ASD RG Ticino |
Novara |
2-3 |
0-0 |
91 |
18:00 |
Brazil national youth (U20) Football Championship |
Coritiba SE U20 |
Propria U20 |
0-0 |
0-0 |
92 |
18:00 |
Mexico Segunda Division |
Club Atletico San Juan de Aragon |
Sporting Canamy |
1-0 |
0-0 |
94 |
20:00 |
El Salvador Reserves League |
CD FAS Reserves |
Jocoro FC Reserves |
2-0 |
0-0 |
91 |
21:00 |
El Salvador Reserves League |
Santa Tecla Reserves |
CD Aguila Reserves |
3-1 |
0-0 |
94 |
21:00 |
Costa Rica 2.Liga |
Antioquia FC |
Marineros de Puntarenas |
1-0 |
0-0 |
92 |
22:00 |
Mexico Segunda Division |
Aguacateros CDU |
Poza Rica |
2-1 |
0-0 |
93 |
23:00 |
Mexico Segunda Division |
Escorpiones FC |
Aguacateros de Periban FC |
0-0 |
0-0 |
94 |
23:00 |
Mexico Segunda Division |
Mineros de Fresnillo |
Atletico Saltillo |
1-1 |
0-0 |
92 |
05:00 |
International Club Friendly |
Suva FC |
Ba |
3-0 |
0-0 |
89 |
07:30 |
International Club Friendly |
Deportiva Minera |
Racing Cartagena Mar Menor |
- |
- |
|
07:30 |
International Club Friendly |
Labasa FC |
Rewa FC |
0-1 |
0-0 |
90 |
13:00 |
Zimbabwe Cup |
Dynamos FC |
Simba Bhora |
1-0 |
0-0 |
88 |
13:00 |
Czech Republic 5. Ligy |
SK Viktorie Ledvice |
FK Tatran Kadan |
2-1 |
0-0 |
89 |
18:00 |
Brazil Paulista Women's League |
Vitoria BA (W) |
AD Lusaca (W) |
0-0 |
0-0 |
96 |
15:00 |
Slovakia 2. Liga |
KFC Komarno |
Tatran LM |
0-0 |
0-0 |
92 |
12:30 |
International Club Friendly |
De Treffers |
N.E.C. Nijmegen (Youth) |
- |
- |
|
13:30 |
Germany Oberliga NOFV |
VfR Mannheim |
TSG Backnang |
2-1 |
0-0 |
90 |
13:30 |
Germany Oberliga NOFV |
FSV 08 Bissingen |
TSV Essingen |
0-2 |
0-0 |
89 |
14:00 |
Poland III Liga |
Swidniczanka Swidnik |
Star Starachowice |
1-0 |
0-0 |
95 |
14:00 |
Hungary NB III |
Dunaujvaros Palhalma Agrospecial |
UFC Nagykanizsa |
0-5 |
0-0 |
89 |
14:30 |
Czech Republic 5. Ligy |
SK Okrisky |
TJ Slavoj Pacov |
0-3 |
0-0 |
86 |
15:00 |
Austria Landesliga |
SC Pinkafeld |
ASK Marz |
1-0 |
0-0 |
93 |
15:00 |
Poland III Liga |
Wisloka Debica |
Garbarnia Krakow |
1-2 |
0-0 |
93 |
15:00 |
Czech Group D League |
SK Senci Doubravka |
Slavoj Cesky Krumlov |
6-0 |
0-0 |
88 |
15:00 |
Germany Oberliga NOFV |
Hanauer SC 1960 |
Rot-Weiss Walldorf |
0-2 |
0-0 |
89 |
15:00 |
Bosnia erzegovina 1st League |
FK Radnik Hadzici |
FK Gornji Rahic |
2-1 |
0-0 |
93 |
15:30 |
Bosnia erzegovina 1st League |
BSK Banja Luka |
Leotar |
2-0 |
0-0 |
90 |
15:30 |
Bosnia erzegovina 1st League |
Villeznevesigne |
Romanija Pale |
3-2 |
0-0 |
92 |
15:59 |
International Club Friendly |
PO Ahironas-Onisilos |
E.N.Paralimniou |
- |
- |
|
17:00 |
Finland Championship U20 |
IF Gnistan U20 |
HIFK Helsinki U20 |
0-2 |
0-0 |
89 |
18:00 |
Bosnia erzegovina 1st League |
Sloboda |
FK Rudar Kakanj |
3-2 |
0-0 |
93 |
09:00 |
Myanmar League 2 |
Myanmar Universitet |
Port FC Yangon |
1-2 |
0-0 |
94 |
09:30 |
International Club Friendly |
Peniche |
Oriental Lisboa |
- |
- |
|
10:00 |
Korea League 4 |
Pyeongtaek Citizen |
Sejong Vanesse FC |
- |
- |
|
12:15 |
Vietnamese First Division |
PVF-CAND |
Binh Phuoc |
3-1 |
0-0 |
92 |
15:00 |
Moldova Divizia Nationala |
FC Floresti |
Zimbru Chisinau |
1-2 |
0-0 |
95 |
15:00 |
Romania Liga 4 |
Millenium Giarmata |
CSC Vointa Masloc |
1-1 |
0-0 |
91 |
15:00 |
Romania Liga 4 |
Unirea Sannicolau Mare |
CSC Liebling |
0-0 |
0-0 |
90 |
15:30 |
Finland Women League 1 |
Lahti s (W) |
PK Keski Uusimaa (W) |
- |
- |
|
15:45 |
International Club Friendly |
Benevento |
Nuova Monterosi |
1-1 |
0-0 |
89 |
17:00 |
International Club Friendly |
FC Cartagena B |
Balsicas Atletico |
- |
- |
|
18:00 |
International Club Friendly |
Fiorentina |
OFI Crete |
1-1 |
0-0 |
93 |
18:00 |
BRA SPC |
Sao Bento |
Marilia Ac |
1-1 |
0-0 |
96 |
12:00 |
Poland III Liga |
Sokol Sieniawa |
Podlasie Biala Podlaska |
- |
- |
|
14:00 |
Poland III Liga |
Unia Skierniewice |
Victoria Sulejowek |
- |
- |
|
15:00 |
Poland III Liga |
KP Starogard Gdanski |
Cartusia |
- |
- |
|
15:00 |
Poland III Liga |
GKS Pniowek Pawlowice Slaskie |
Rekord Bielsko-Biala |
- |
- |
|
15:00 |
Poland III Liga |
MKS Kluczbork |
Odra Bytom Odrzanski |
- |
- |
|
15:00 |
Poland III Liga |
KSZO Ostrowiec |
Avia Swidnik |
- |
- |
|
15:00 |
Poland III Liga |
Orleta Radzyn Podlaski |
KS Wiazownica |
- |
- |
|
23:00 |
Venezuela Segunda Division |
Fundacion AIFI |
Academia Anzoategui FC |
0-0 |
0-0 |
95 |
15:00 |
International Club Friendly |
Villa dAlme Valbrembana |
Albinoleffe |
0-3 |
0-0 |
89 |
15:59 |
International Club Friendly |
ASD Seravezza Calcio |
Arezzo |
1-0 |
0-0 |
91 |
04:19 |
Australia Tasmania NPL U21 League |
Launceston City U21 |
Devonport City U21 |
0-0 |
0-0 |
91 |
15:30 |
International Club Friendly |
ACD Virtus Entella |
Lavagnese |
2-1 |
0-0 |
88 |
18:00 |
Uruguay Segunda |
Basanez |
Mar de Fondo |
5-0 |
0-0 |
89 |
18:00 |
Uruguay Segunda |
Colon CF |
Artigas |
0-0 |
0-0 |
92 |
07:30 |
China U21 League |
Shanghai Shenhua U21 |
Zhejiang Greentown U21 |
2-0 |
0-0 |
90 |
14:00 |
Poland III Liga |
KS Pogon Nowe Skalmierzyce |
Unia Swarzedz |
0-0 |
0-0 |
0 |
13:00 |
Zimbabwe Super Cup |
Chicken Inn |
GreenFuel |
1-0 |
0-0 |
91 |
07:54 |
Serbia U19 League |
Red Star Belgrade U19 |
FK Brodarac U19 |
0-0 |
0-0 |
88 |
07:54 |
Serbia U19 League |
Radnicki Nis U19 |
Vojvodina U19 |
0-0 |
0-0 |
88 |
08:00 |
Serbia U19 League |
FK Radnicki Novi Belgrad U19 |
FK Graficar Beograd U19 |
0-0 |
0-0 |
92 |
08:02 |
Serbia U19 League |
IMT Novi Beograd U19 |
Zemun FK U19 |
0-0 |
0-0 |
91 |
09:30 |
Calcutta Football League |
Diamond Harbour FC |
Patha Chakra |
5-1 |
0-0 |
94 |
10:48 |
Serbia U19 League |
Cukaricki U19 |
Mladost Lucani U19 |
5-1 |
0-0 |
89 |
15:59 |
Guatemala Segunda Division |
Santo Tomas IFC |
Pajapita FC |
0-0 |
0-0 |
91 |
14:30 |
HUN WCup |
FC Nagykanizsa( W) |
Zalaegerszegi (W) |
2-4 |
0-0 |
88 |
20:00 |
Colombia Regional League |
Ferrovalvulas FC |
E.D.P IND. Medellin |
2-2 |
0-0 |
92 |
14:24 |
Serbia U19 League |
Jedinstvo UB U19 |
Spartak Subotica U19 |
1-0 |
0-0 |
93 |
00:00 |
Brazil Serie A |
Botafogo RJ |
Internacional RS |
3-1 |
0-0 |
97 |
00:00 |
Brazil Serie A |
Botafogo RJ |
Internacional RS |
3-1 |
0-0 |
97 |
00:00 |
Peru Primera Division |
Universitario De Deportes |
EM Deportivo Binacional |
1-0 |
0-0 |
92 |
00:00 |
Chile Primera Division |
Union Espanola |
Huachipato |
0-1 |
0-0 |
97 |
00:00 |
Costa Rica Primera Division |
Santos De Guapiles |
Municipal Liberia |
3-3 |
0-0 |
95 |
00:00 |
Bolivia Primera Division |
Oriente Petrolero |
Real Tomayapo |
2-0 |
0-0 |
95 |
00:00 |
Bolivia Primera Division |
Oriente Petrolero |
Real Tomayapo |
2-0 |
0-0 |
95 |
00:00 |
USL Championship |
Louisville City FC |
Rio Grande Valley |
2-2 |
0-0 |
96 |
00:00 |
USL Championship |
Louisville City FC |
Rio Grande Valley |
2-2 |
0-0 |
96 |
00:00 |
USA National Premier Soccer League |
Forward Madison FC |
Knoxville troops |
1-2 |
0-0 |
95 |
00:00 |
USA Independent League |
Gold Star FC Detroit |
Flower City Union |
2-3 |
0-0 |
91 |
00:00 |
Australia NPL Queensland U23 |
SWQ Thunder U23 |
Sunshine Coast U23 |
0-3 |
0-0 |
89 |
00:00 |
Mexico Segunda Division |
Lobos ULM |
Deportiva Venados |
1-1 |
0-0 |
93 |
00:00 |
USA MLS Next Pro League |
San Jose Earthquakes Reserve |
Austin FC II |
0-2 |
0-0 |
94 |
00:30 |
Primera Division de Venezuela |
Monagas SC |
Carabobo FC |
1-1 |
0-0 |
93 |
01:00 |
Liga Nacional de Guatemala |
Malacateco |
Coatepeque |
1-0 |
0-0 |
94 |
01:00 |
Primera Division de Honduras |
CD Victoria |
CD Olimpia |
0-2 |
0-0 |
92 |
01:00 |
Primera Division de Honduras |
CD Victoria |
CD Olimpia |
0-2 |
0-0 |
92 |
01:00 |
USL Championship |
New Mexico United |
San Antonio |
0-3 |
0-0 |
95 |
01:00 |
USA National Premier Soccer League |
Northern Colorado |
Omaha |
2-3 |
0-0 |
98 |
01:00 |
USA National Premier Soccer League |
Northern Colorado |
Omaha |
2-3 |
0-0 |
98 |
01:00 |
Mexico Liga MX Femenil |
Club Necaxa (W) |
Chivas Guadalajara (W) |
0-3 |
0-0 |
95 |
01:05 |
Mexico Primera Divison A |
CSyD Dorados de Sinaloa |
Cancun FC |
1-0 |
0-0 |
96 |
01:30 |
Primera Division de Colombiano-Apertura |
Deportiva Once Caldas |
Deportivo Pereira |
1-0 |
0-0 |
95 |
01:30 |
Panama Liga Nacional de Ascenso |
CD Universitario |
CA Independente |
0-0 |
0-0 |
93 |
02:00 |
Costa Rica Primera Division |
Herediano |
AD Guanacasteca |
0-1 |
0-0 |
97 |
02:00 |
USL Championship |
San Diego loyalty |
Memphis 901 |
0-1 |
0-0 |
95 |
02:00 |
Costa Rica 2.Liga |
Escorpiones Belen |
Futbol Consultants Moravia |
3-2 |
0-0 |
94 |
02:00 |
Guatemala D2 |
Marquense |
Deportivo San Pedro |
1-0 |
0-0 |
94 |
02:00 |
Nicaragua Apertura league |
Managua FC |
HYH Export Sebaco FC |
0-0 |
0-0 |
92 |
02:00 |
Nicaragua Apertura league |
Managua FC |
HYH Export Sebaco FC |
0-0 |
0-0 |
92 |
02:00 |
Australia NPL Queensland U23 |
Peninsula Power U23 |
Eastern Suburbs U23(AUS) |
7-1 |
0-0 |
89 |
02:00 |
USA MLS Next Pro League |
Real Monarchs |
North Texas SC |
1-1 |
0-0 |
93 |
02:15 |
Australia Tasmania NPL U21 League |
Clarence Zebras FC U21 |
Kingborough Lions U21 |
0-0 |
0-0 |
91 |
02:30 |
USL Championship |
Las Vegas Lights |
Loudoun United |
0-3 |
0-0 |
93 |
02:30 |
Australia Northern NSW Reserves League |
Lake Macquarie Reserves |
New Lambton FC Reserves |
1-2 |
0-0 |
89 |
02:30 |
Australia Northern NSW Reserves League |
Adamstown Rosebud Reserves |
Maitland FC Reserves |
0-3 |
0-0 |
90 |
02:30 |
Australia Northern NSW Reserves League |
Broadmeadow Magic Reserves |
Valentine Phoenix Reserves |
2-0 |
0-0 |
89 |
02:30 |
Australia Northern NSW Reserves League |
Cooks Hill United Reserves |
Weston Workers Reserves |
0-0 |
0-0 |
89 |
02:30 |
Australia Northern NSW Reserves League |
Edgeworth Eagles Reserves |
Charlestown Azzurri Reserves |
2-3 |
0-0 |
90 |
02:30 |
Australia Northern NSW Reserves League |
Lambton Jaffas Reserves |
Newcastle Olympic FC Reserves |
4-1 |
0-0 |
87 |
02:45 |
Australia Capital Territory U23 League |
Canberra Croatia FC U23 |
West Canberra Wanderers FC U23 |
5-0 |
0-0 |
89 |
03:00 |
Liga Nacional de Guatemala |
Xelaju MC |
Deportivo Xinabajul |
1-1 |
0-0 |
92 |
03:00 |
USL Championship |
Phoenix Rising FC |
El Paso Locomotive FC |
0-0 |
0-0 |
92 |
03:00 |
Northern NSW U20 League |
Mt Druitt Town Rangers U20 |
Marconi Stallions U20 |
0-4 |
0-0 |
90 |
03:00 |
Northern NSW U20 League |
Wollongong Wolves U20 |
Sydney Olympic U20 |
0-1 |
0-0 |
89 |
03:00 |
Northern NSW U20 League |
Rockdale City Suns U20 |
NWS Spirit FC U20 |
1-0 |
0-0 |
89 |
03:00 |
Northern NSW U20 League |
Bankstown City Lions U20 |
Dunbar Rovers FC U20 |
2-6 |
0-0 |
89 |
03:00 |
Barbados Premier League |
Brittons Hill |
Wotton FC |
1-1 |
0-0 |
91 |
03:00 |
Mexico Liga MX Femenil |
Tigres (W) |
Pachuca (W) |
4-2 |
0-0 |
91 |
03:00 |
Australia NPL Queensland U23 |
Gold Coast Knights U23 |
Lions FC U23 |
3-1 |
0-0 |
89 |
03:00 |
Mexico Segunda Division |
Los Cabos United |
CD Alacranes de Durango |
0-0 |
0-0 |
93 |
03:00 |
New Zealand Cup Women |
Eastern Suburbs (W) |
Wellington United Diamonds (W) |
0-1 |
0-0 |
93 |
03:00 |
New Zealand Cup Women |
Western Springs (W) |
Coastal Spirit (W) |
1-1 |
0-0 |
93 |
03:05 |
Mexico Primera Divison A |
Tepatitlan de Morelos |
Leones Negros |
0-0 |
0-0 |
92 |
17:50 |
Uruguay Cup |
CA Lito |
Estudiantes Del Plata |
1-1 |
0-0 |
96 |
23:00 |
Dominican Republic Liga |
Atletico Vega Real |
Atlantico FC |
1-0 |
0-0 |
95 |
21:01 |
Dominican Republic Liga |
Moca FC |
Atletico Pantoja |
0-0 |
0-0 |
95 |
22:00 |
Dominican Republic Liga |
Middleham United FC |
Point Michel FC |
0-0 |
0-0 |
92 |
04:00 |
Australia FFA Cup |
Oakleigh Cannons |
Melbourne City |
2-3 |
0-0 |
96 |
04:00 |
TAS Premier Championship |
South Hobart Reserves |
Beach City |
0-0 |
0-0 |
90 |
04:00 |
Australia Tasmania Super League Women |
Launceston United (W) |
Taroona (W) |
0-0 |
0-0 |
92 |
04:30 |
TAS Premier League |
Hobart Zebras |
Kingborough Lions |
2-4 |
0-0 |
94 |
04:30 |
Australia Northern NSW Premier League |
Broadmeadow Magic |
Valentine |
0-0 |
0-0 |
91 |
04:30 |
Australia Northern NSW Premier League |
Cooks Hill United |
Weston Workers FC |
2-0 |
0-0 |
90 |
04:30 |
Australia Northern NSW Premier League |
Edgeworth Eagles FC |
Charleston City Blues |
0-0 |
0-0 |
91 |
04:30 |
Australia Northern NSW Premier League |
Lake Macquarie |
New Lambton FC |
1-4 |
0-0 |
92 |
04:30 |
Australia Northern NSW Premier League |
Lambton Jarvis |
Newcastle Olympic |
1-0 |
0-0 |
93 |
04:30 |
Australia NPL Queensland U23 |
Brisbane Olympic FC U23 |
Rochedale Rovers U23 |
2-2 |
0-0 |
94 |
04:45 |
Australia NPL Queensland U23 |
Albany Creek U23 |
Western Pride FC U23 |
0-1 |
0-0 |
94 |
04:45 |
Australia NPL Queensland U23 |
Mitchelton U23 |
Southside Eagles U23 |
1-2 |
0-0 |
90 |
05:00 |
NSW Premier League |
Mt Druitt Town Rangers FC |
Marconi Stallions |
1-2 |
0-0 |
93 |
05:00 |
NSW Premier League |
Rockdale City Suns |
Spirit FC |
2-0 |
0-0 |
93 |
05:00 |
NSW Premier League |
Sydney United |
Central Coast Mariners (Youth) |
2-1 |
0-0 |
93 |
05:00 |
Australia Capital Gatorade Premier League |
Canberra FC |
West Canberra Wanderers |
0-0 |
0-0 |
92 |
05:00 |
Australia New South Wales Super League |
Bankstown City Lions |
Dunbar Rovers FC |
1-0 |
0-0 |
93 |
05:00 |
Australia FFA Cup |
Sydney FC |
Central Coast Mariners |
2-2 |
0-0 |
95 |
05:00 |
Australia Victoria State League |
Boroondara |
Melbourne Victory NPL |
2-1 |
0-0 |
94 |
05:00 |
Australia Capital Territory Premier League Women |
ANU FC (W) |
Canberra Olympic(W) |
0-0 |
0-0 |
92 |
05:00 |
Australia Capital Territory Premier League Women |
Tuggeranong Utd(W) |
Canberra FC (W) |
0-9 |
0-0 |
90 |
05:00 |
Australia NPL Queensland U23 |
Caboolture FC U23 |
Surfers Paradise U23 |
0-0 |
0-0 |
91 |
05:00 |
Australia Queensland Premier League 3 |
Nerang |
Burleigh Heads |
0-3 |
0-0 |
90 |
05:00 |
Australia Queensland Premier League 3 |
Robina City Blue |
Runaway Bay Green |
4-1 |
0-0 |
90 |
05:15 |
Australia Queensland State Women's Premier League |
Robina City FC (W) |
Brisbane City (W) |
0-6 |
0-0 |
89 |
05:30 |
QLD Premier League |
Gold Coast Knights |
Queensland Lions SC |
1-1 |
0-0 |
93 |
06:00 |
J-League Division 3 |
Nara Club |
Kamatamare Sanuki |
0-0 |
0-0 |
94 |
06:00 |
VIC Premier League |
Melbourne Knights |
Dandenong Thunder |
2-1 |
0-0 |
94 |
06:00 |
Russia Division 2 |
FK Yenisey-2 Krasnoyarsk |
Baltika-BFU Kaliningrad |
1-3 |
0-0 |
92 |
06:00 |
QLD Premier League |
Peninsula Power |
Eastern Suburbs Brisbane |
6-0 |
0-0 |
93 |
06:00 |
Australian cloth |
Newmarket SFC |
North Brisbane |
0-0 |
0-0 |
92 |
06:00 |
Australia Queensland State Women's Premier League |
FQ QAS (W) |
Gold Coast city (W) |
- |
- |
|
06:00 |
Australia Queensland State Women's Premier League |
Dare southwest Queensland (W) |
Weston Pud(W) |
0-0 |
0-0 |
90 |
06:30 |
NSW Premier League |
A.P.I.A. Leichhardt Tigers |
Sydney FC (Youth) |
3-0 |
0-0 |
93 |
06:40 |
NSW Premier W-League |
Football NSW Institute (W) |
Bulls Academy (W) |
- |
- |
|
07:00 |
Russian National Football League |
SKA Khabarovsk |
Akron Togliatti |
1-0 |
0-0 |
95 |
07:00 |
VIC Premier League |
Green Gully Cavaliers |
Heidelberg United |
1-2 |
0-0 |
94 |
07:00 |
QLD Premier League |
Sunshine Coast Wanderers FC |
Gold Coast United |
0-0 |
0-0 |
92 |
07:00 |
Australian cloth |
Centenary Stormers |
Pine Hills |
0-0 |
0-0 |
91 |
07:00 |
Australian cloth |
Western Spirit |
North Pine United |
- |
- |
|
07:00 |
Australia Queensland State Women's Premier League |
Brisbane Olympic (W) |
Queensland Lions(W) |
0-3 |
0-0 |
91 |
07:00 |
NSW Premier W-League |
Manly Utd (W) |
NWS Spirit (W) |
0-1 |
0-0 |
93 |
07:00 |
NSW Premier W-League |
Illawarra Stingrays (W) |
Apia L Tigers (W) |
4-3 |
0-0 |
93 |
07:00 |
NSW Premier W-League |
Maca Searle (W) |
Sydney Olympic FC (W) |
3-0 |
0-0 |
92 |
07:00 |
WAUS WD1 |
Perth RedStar (W) |
Balcatta (W) |
3-3 |
0-0 |
95 |
07:10 |
NSW Premier W-League |
Gladesville Ravens (W) |
University of Sydney (W) |
1-1 |
0-0 |
93 |
07:15 |
Australian cloth |
University of Queensland |
Virginia United |
3-3 |
0-0 |
91 |
07:30 |
NSW Premier W-League |
Northern Tigers FC (W) |
Blacktown Spartans(W) |
0-0 |
0-0 |
92 |
07:45 |
NSW Premier League |
Wollongong Wolves |
Sydney Olympic |
2-2 |
0-0 |
94 |
08:00 |
Chinese Women’s Super League |
Beijing Beikong (W) |
ShanXi zhidan (W) |
1-0 |
0-0 |
93 |
08:00 |
QLD Premier League |
Brisbane Roar (Youth) |
Moreton Bay United |
0-0 |
0-0 |
91 |
08:00 |
International Club Friendly |
Villarreal (W) |
Levante UD (W) |
0-3 |
0-0 |
90 |
08:00 |
Australian cloth |
Redcliffe PCYC |
Bayside United FC |
- |
- |
|
08:00 |
Australia Victorian Premier League U21 |
Melbourne Knights U21 |
Dandenong Thunder U21 |
0-0 |
0-0 |
89 |
08:00 |
Indonesia Liga 1 |
Persib Bandung |
Barito Putera |
1-1 |
0-0 |
93 |
08:00 |
Indonesia Liga 1 |
PSS Sleman |
Bhayangkara Solo FC |
3-1 |
0-0 |
96 |
08:00 |
Indonesia Liga 1 |
PSS Sleman |
Bhayangkara Solo FC |
3-1 |
0-0 |
96 |
08:00 |
Australia Queensland State Women's Premier League |
Broadbeach United SC (W) |
Logan Lightning (W) |
5-4 |
0-0 |
94 |
08:00 |
Brunei Super League |
Lun Bawang |
BSRC |
1-0 |
0-0 |
93 |
08:00 |
Brunei Super League |
Panchor Murai |
Bakes FC |
3-4 |
0-0 |
92 |
08:00 |
Brunei Super League |
Wijaya FC |
Rimba Star |
2-3 |
0-0 |
94 |
08:00 |
Mongolia Premier League |
Tuv Buganuud |
Erchim |
0-5 |
0-0 |
90 |
08:00 |
Czech Republic 5. Ligy |
Karlovy Vary B |
TJ Lomnice Karlovy Vary |
4-0 |
0-0 |
87 |
08:15 |
Czech Republic Ceska Fotbalova Liga |
Bohemians1905 B |
Viktoria Plzen B |
3-1 |
0-0 |
95 |
08:15 |
Czech Republic Ceska Fotbalova Liga |
Slavia Prague B |
FK Kraluv Dvur |
3-0 |
0-0 |
94 |
08:15 |
Czech Republic Ceska Fotbalova Liga |
MFK Karvina B |
Trinec |
1-4 |
0-0 |
88 |
08:15 |
Czech Republic Ceska Fotbalova Liga |
Slovacko II |
Uhersky Brod |
0-0 |
0-0 |
91 |
08:15 |
Czech Republic Ceska Fotbalova Liga |
Unicov |
Banik Ostrava B |
- |
- |
|
08:15 |
Czech Group D League |
Velke Mezirici |
TJ Dalnice Sperice |
3-3 |
0-0 |
91 |
08:15 |
Czech Group D League |
Meteor Praha |
Admira Praha II |
2-1 |
0-0 |
93 |
08:15 |
Czech Group D League |
Brno B |
SK Zdirec Nad Doubravou |
3-0 |
0-0 |
92 |
08:15 |
Czech Group D League |
MFK Havirov |
FK SK Polanka nad Odrou |
1-2 |
0-0 |
92 |
08:15 |
Czech Republic 5. Ligy |
FK Horni Redice |
Pardubicky |
5-0 |
0-0 |
89 |
08:30 |
Austria Erste Division |
Leoben |
SKU Amstetten |
1-0 |
0-0 |
93 |
08:30 |
Austria Erste Division |
Sturm Graz (Youth) |
Floridsdorfer AC |
2-2 |
0-0 |
93 |
08:30 |
Czech Republic Ceska Fotbalova Liga |
Zlin B |
Blansko |
0-0 |
0-0 |
92 |
08:30 |
Slovakia 2. Liga |
OFK Malzenice |
Tatran Presov |
2-0 |
0-0 |
95 |
08:30 |
Slovakia 2. Liga |
FC Artmedia Petrzalka |
TJ Spartak Myjava |
0-1 |
0-0 |
96 |
08:30 |
Slovakia 3.Liga |
Jednota Banova |
Nove Mesto |
1-0 |
0-0 |
91 |
08:30 |
Slovakia 3.Liga |
Raca Bratislava |
OK castkovce |
0-0 |
0-0 |
91 |
08:30 |
Austria Landesliga |
SV Lafnitz II |
Weinland Gamlitz |
3-2 |
0-0 |
94 |
08:30 |
Czech Republic 5. Ligy |
Sapeli Polna |
Ledec nad Sazavou |
1-1 |
0-0 |
90 |
08:30 |
International Friendly |
China Hong Kong (W) |
Thailand (W) |
0-4 |
0-0 |
92 |
08:45 |
Cambodia Premier League |
Kirivong Sok Sen Chey |
Tiffy Army FC |
1-1 |
0-0 |
96 |
08:45 |
Germany Oberliga NOFV |
HEBC Hamburg |
Duneberg |
8-2 |
1-0 |
90 |
08:45 |
Malaysia Liga M3 |
PIB FC |
Malaysia Universiteti |
0-0 |
0-0 |
92 |
09:00 |
J1 League |
Nagoya Grampus |
Kashima Antlers |
1-0 |
0-0 |
95 |
09:00 |
J1 League |
Hiroshima Sanfrecce |
Urawa Red Diamonds |
2-1 |
0-0 |
94 |
09:00 |
J2 League |
Blaublitz Akita |
Tokyo Verdy |
0-1 |
0-0 |
96 |
09:00 |
J2 League |
Ban Di Tesi Iwaki |
Ventforet Kofu |
1-1 |
0-0 |
94 |
09:00 |
Czech Republic Ceska Fotbalova Liga |
Teplice B |
Sokol Brozany |
2-3 |
0-0 |
91 |
09:00 |
J-League Division 3 |
Azul Claro Numazu |
SC Sagamihara |
0-0 |
0-0 |
92 |
09:00 |
J-League Division 3 |
Ehime FC |
Gainare Tottori |
3-1 |
0-0 |
94 |
09:00 |
Korea League 4 |
Chungju Citizen |
Pyeongchang FC |
3-0 |
0-0 |
95 |
09:00 |
Germany Woman's Cup |
Rostocker FC (W) |
Arminia Bielefeld (W) |
- |
- |
|
09:00 |
Germany Woman's Cup |
Henstedt-Ulzburg (W) |
Herforder SV (W) |
- |
- |
|
09:00 |
QLD Premier League |
Brisbane Olympic United FC |
Rochedale Rovers |
1-0 |
0-0 |
94 |
09:00 |
International Club Friendly |
AC Milan |
Novara |
4-2 |
0-0 |
92 |
09:00 |
SVK U19 A |
Trencin U19 |
Dukla Banska Bystrica U19 |
0-0 |
0-0 |
92 |
09:00 |
Romania - Liga 2 Seria |
Ceahlaul Piatra Neamt |
Scolar Resita |
0-0 |
0-0 |
92 |
09:00 |
Bhutan Thimphu League |
Ugyen Academy |
BFF Academy U19 |
0-0 |
0-0 |
94 |
09:00 |
Bhutan Thimphu League |
Ugyen Academy |
BFF Academy U19 |
0-0 |
0-0 |
94 |
09:00 |
Germany Oberliga NOFV |
ESC Geestemunde |
Union 60 Bremen |
4-1 |
0-0 |
91 |
09:00 |
Hungary NB III |
Diosgyori VTK II |
KARCAG SE |
1-3 |
0-0 |
91 |
09:00 |
Hungary NB III |
Zalaegerszegi TE II |
Csornai SE |
1-0 |
0-0 |
92 |
09:00 |
Hungary NB III |
Puskas Academy II |
Beech Sigit |
2-2 |
0-0 |
92 |
09:00 |
Hungary NB III |
Kisvarda II |
REAC |
4-0 |
0-0 |
90 |
09:00 |
Hungary NB III |
ETO Akademia |
Veszprem |
0-2 |
0-0 |
90 |
09:00 |
Romania U19 League |
LPS Buzau U19 |
Dinamo Bucharest U19 |
0-1 |
0-0 |
92 |
09:00 |
Romania U19 League |
ACS Kids Tampa Brasov U19 |
Universitaea Cluj U19 |
0-2 |
0-0 |
90 |
09:00 |
Romania U19 League |
CS U Craiova U19 |
ACS Viitorul Cluj U19 |
4-1 |
0-0 |
90 |
09:00 |
Romania U19 League |
ACS Bucharest U19 |
CSA Steaua Bucuresti U19 |
1-1 |
0-0 |
93 |
09:00 |
Romania U19 League |
FC Ripensia Timisoara U19 |
CFR Cluj U19 |
1-1 |
0-0 |
90 |
09:00 |
Slovenia women's League |
ZNK Cerklje (W) |
ZNK Radomlje (W) |
0-0 |
0-0 |
90 |
09:00 |
Ukraine Division 3 |
Rukh Lviv II |
Skala 1911 Stryi |
- |
- |
|
09:00 |
Germany Landespokal |
SSC Teutonia 99 |
BFC Viktoria 1889 |
0-0 |
0-0 |
91 |
09:00 |
Myanmar League 2 |
Glory Goal FC |
Shwe Pyi Thar FC |
1-1 |
0-0 |
93 |
09:00 |
Germany Youth U19 League |
Augsburg U19 |
Kaiserslautern U19 |
1-0 |
0-0 |
94 |
09:00 |
Germany Youth U19 League |
Karlsruher SC U19 |
TSV 1860 Munchen U19 |
2-0 |
0-0 |
92 |
09:00 |
Germany Youth U19 League |
SV Sandhausen U19 |
Ingolstadt U19 |
1-2 |
0-0 |
94 |
09:00 |
Germany Youth U19 League |
Monchengladbach U19 |
Viktoria koln U19 |
2-0 |
0-0 |
94 |
09:00 |
Germany Youth U19 League |
MSV Duisburg U19 |
Fortuna Dusseldorf U19 |
4-2 |
0-0 |
93 |
09:00 |
Germany Youth U19 League |
Paderborn U19 |
SC Verl U19 |
4-0 |
0-0 |
90 |
09:00 |
Germany Youth U19 League |
Schalke 04 U19 |
Arminia Bielefeld U19 |
3-1 |
0-0 |
93 |
09:00 |
Germany Youth U19 League |
Wuppertaler SV Borussia U19 |
Koln U19 |
0-3 |
0-0 |
92 |
09:00 |
Germany Youth U19 League |
Dynamo Dresden U19 |
SV Meppen U19 |
3-0 |
0-0 |
90 |
09:00 |
Germany Youth U19 League |
VfL Osnabruck U19 |
Union Berlin U19 |
0-0 |
0-0 |
93 |
09:30 |
NSW Premier League |
St George City FA |
Sutherland Sharks |
3-1 |
0-0 |
94 |
09:30 |
Australia Victorian Premier League U21 |
Green Gully Cavaliers U21 |
Heidelberg United U21 |
1-2 |
0-0 |
90 |
09:30 |
Lithuania A Lyga Women |
FK Zalgiris Vilnius (W) |
Gintra Universitetas (W) |
2-3 |
0-0 |
92 |
09:30 |
Germany Landespokal |
SC Gatow |
Frohnauer SC |
0-0 |
0-0 |
92 |
10:00 |
Liga Portugal 2 |
Viseu |
Vilaverdense |
1-1 |
0-0 |
90 |
10:00 |
Liga Portugal 2 |
Porto B |
CD Tondela |
1-1 |
0-0 |
96 |
10:00 |
K League 1 |
Daejeon Citizen |
FC Seoul |
4-3 |
0-0 |
97 |
10:00 |
J2 League |
Tochigi SC |
Tokushima Vortis |
2-2 |
0-0 |
96 |
10:00 |
J2 League |
Omiya Ardija |
Fagiano Okayama |
0-1 |
0-0 |
95 |
10:00 |
J2 League |
Vegalta Sendai |
Thespa Kusatsu |
0-2 |
0-0 |
95 |
10:00 |
Poland Division 2 |
LKS Lodz II |
Stal Stalowa Wola |
3-0 |
0-0 |
98 |
10:00 |
Ukrainian Premier League |
FC Mynai |
Dnipro-1 |
0-0 |
0-0 |
71 |
10:00 |
Singapore League |
Hougang United FC |
Lion City Sailors |
2-7 |
0-0 |
92 |
10:00 |
J-League Division 3 |
Kagoshima United |
AC Nagano Parceiro |
1-2 |
0-0 |
95 |
10:00 |
Korea Challengers League |
Gimhae City |
Siheung City |
0-0 |
0-0 |
91 |
10:00 |
Korea Challengers League |
Mokpo City |
Busan Transportation Corporation |
2-0 |
0-0 |
97 |
10:00 |
Korea League 4 |
Dangjin Citizen |
Yeoju Sejong |
4-1 |
0-0 |
94 |
10:00 |
Latvia Division 2 |
Grobina |
Beitar |
8-1 |
0-0 |
89 |
10:00 |
Russia Division 2 |
Zenit-2 St.Petersburg |
Luki Energiya |
2-0 |
0-0 |
93 |
10:00 |
Russia Division 2 |
Zenit-2 St.Petersburg |
Luki Energiya |
2-0 |
0-0 |
93 |
10:00 |
Russia Division 2 |
FK Khimki B |
Saturn Moscow |
1-0 |
0-0 |
93 |
10:00 |
Poland III Liga |
Pelikan Lowicz |
Olimpia Zambrow |
- |
- |
|
10:00 |
Poland III Liga |
Lechia Tomaszow Mazowiecki |
Legia Warszawa B |
4-2 |
0-0 |
95 |
10:00 |
Poland III Liga |
Rakow Czestochowa 2 |
Karkonosze Jelenia Gora |
0-0 |
0-0 |
93 |
10:00 |
Vietnam Second Division |
Dak Lak |
Dong Nai Berjaya |
1-2 |
0-0 |
95 |
10:00 |
Vietnam Second Division |
Dong Thap |
Da Nang II |
0-0 |
0-0 |
96 |
10:00 |
Poland Mloda Ekstraklasa |
Sandecja Youth |
Arka Gdynia (Youth) |
- |
- |
|
10:00 |
Belarus Womens Premier League |
Smorgon (W) |
Dnepr Mogilev (W) |
- |
- |
|
10:15 |
Holland Eredivisie |
NEC Nijmegen |
Excelsior SBV |
3-4 |
0-0 |
99 |
10:15 |
Holland Eerste Divisie |
FC Eindhoven |
Willem II |
1-1 |
0-0 |
94 |
10:30 |
K League 1 |
Incheon United |
Daegu FC |
3-1 |
0-0 |
94 |
10:30 |
Thai League 1 |
Prachuap Khiri Khan |
Ratchaburi FC |
0-0 |
0-0 |
92 |
10:30 |
Thai League 2 |
Krabi FC |
Chainat FC |
0-0 |
0-0 |
0 |
10:30 |
Philippines Cup |
FEU Tamaraws |
Garelli United |
4-0 |
0-0 |
93 |
10:30 |
Philippines Cup |
FEU Tamaraws |
Garelli United |
4-0 |
0-0 |
93 |
10:40 |
Poland Liga 1 |
Lechia Gdansk |
Znicz Pruszkow |
1-0 |
0-0 |
100 |
11:00 |
France Ligue 1 |
Stade Brestois |
Lens |
3-2 |
0-1 |
96 |
11:00 |
Scottish Premier League |
Aberdeen |
Celtic FC |
1-3 |
0-0 |
93 |
11:00 |
Sweden Division 1 |
Motala AIF FK |
Pitea IF |
1-2 |
0-0 |
94 |
11:00 |
Sweden Division 1 |
Sollentuna United |
Orebro Syrianska IF |
6-1 |
0-0 |
93 |
11:00 |
K League 1 |
Pohang Steelers |
Gwangju Football Club |
1-1 |
0-0 |
90 |
11:00 |
Norway 2.Liga |
Traff |
Notodden FK |
0-0 |
0-0 |
91 |
11:00 |
Danish 1st Division |
Naestved |
Kolding FC |
1-2 |
0-0 |
94 |
11:00 |
Russian National Football League |
Yenisey Krasnoyarsk |
Neftekhimik Nizhnekamsk |
2-0 |
0-0 |
94 |
11:00 |
Russian National Football League |
Spartak Kostroma |
Veles |
0-0 |
0-0 |
93 |
11:00 |
Latvian Higher League |
FK Valmiera |
Jelgava |
2-2 |
0-0 |
95 |
11:00 |
Germany Cup |
Rostocker FC |
Heidenheimer |
0-8 |
0-0 |
90 |
11:00 |
Germany Cup |
Rot-Weiss Essen |
Hamburger SV |
3-3 |
0-0 |
94 |
11:00 |
Kazakhstan Premier League |
Kyzylzhar Petropavlovsk |
FC Shakhtyor Karagandy |
1-1 |
0-0 |
94 |
11:00 |
Russia Division 2 |
Kompozit |
Strogino Moscow |
3-3 |
0-0 |
94 |
11:00 |
Russia Division 2 |
Elektron VN |
Dinamo Saint Petersburg |
- |
- |
|
11:00 |
Russia Division 2 |
Irkutsk |
Torpedo Vladimir |
1-1 |
0-0 |
90 |
11:00 |
Russia Division 2 |
Torpedo Moskau II |
Dynamo Kirov |
0-4 |
0-0 |
90 |
11:00 |
Russia Division 2 |
FK Khimik-Avgust |
Akron Togliatti B |
- |
- |
|
11:00 |
Germany Woman's Cup |
ATS Buntentor (W) |
Hamburger SV (W) |
- |
- |
|
11:00 |
Denmark Division 3 |
BK Avarta |
Holstebro BK |
0-0 |
0-0 |
91 |
11:00 |
Sweden Div 3 Mellersta |
Onsala BK |
BK Astrio |
0-3 |
0-0 |
92 |
11:00 |
Sweden Div 3 Mellersta |
Varbergs GIF FK |
Tolo IF |
2-2 |
0-0 |
93 |
11:00 |
Sweden Div 3 Mellersta |
IFK Berga |
VMA IK |
2-3 |
0-0 |
94 |
11:00 |
Sweden Div 3 Mellersta |
Osterlen FF |
Kristianstads FF |
2-0 |
0-0 |
93 |
11:00 |
Sweden Div 3 Mellersta |
Stenungsunds IF |
Sifhalla |
4-1 |
0-0 |
93 |
11:00 |
Thai League 1 |
Muang Thong United |
Chiangrai United |
0-1 |
0-0 |
95 |
11:00 |
Thai League 2 |
Phrae United FC |
Suphanburi FC |
0-0 |
0-0 |
0 |
11:00 |
Cambodia Premier League |
Boeung Ket Angkor |
Angkor tiger FC |
4-1 |
0-0 |
94 |
11:00 |
Germany Oberliga NOFV |
SV Hemelingen |
SC Vahr Blockdiek |
2-0 |
0-0 |
90 |
11:00 |
Mongolia Premier League |
FC Ulaanbaatar |
SP Falcons |
0-0 |
0-0 |
93 |
11:00 |
Denmark 2 Division Women |
FC Thy - Thisted Q (W) |
Kolding IF II (W) |
0-0 |
0-0 |
89 |
11:00 |
Finland Women Premier League |
ONS (W) |
Ilves Tampere (W) |
1-4 |
0-0 |
90 |
11:00 |
Germany Youth U19 League |
VfB Stuttgart U19 |
Greuther Furth U19 |
1-4 |
1-0 |
90 |
11:00 |
Germany Youth U19 League |
Bayer Leverkusen U19 |
Borussia Dortmund U19 |
1-3 |
0-0 |
93 |
11:00 |
Germany Youth U19 League |
Hamburger SV U19 |
Werder Bremen U19 |
5-1 |
0-0 |
94 |
11:15 |
Russia Division 2 |
Zvezda Sint Petersburg |
Rodina Moskva III |
2-3 |
0-0 |
90 |
11:15 |
Faroe Islands Women Premier League |
B36 Torshavn (W) |
Vikingur Gota (W) |
2-1 |
0-0 |
91 |
11:30 |
Belgian Pro League |
Sint-Truidense |
Anderlecht |
0-1 |
0-0 |
96 |
11:30 |
Belgian Second Division |
Genk II |
Red Star Waasland |
1-0 |
0-0 |
100 |
11:30 |
Chinese Football Association Jia League |
Shijiazhuang Kungfu |
Yanbian Longding |
3-2 |
0-0 |
95 |
11:30 |
Chinese Football Association Jia League |
Qingdao Youth Island |
Wuxi Wugou |
3-1 |
0-0 |
91 |
11:30 |
Chinese Football Association Jia League |
Shanghai Jiading Huilong |
Nanjing City |
0-0 |
0-0 |
95 |
11:30 |
Chinese Football Association Jia League |
Sichuan Jiuniu |
Jiangxi Liansheng FC |
2-0 |
0-0 |
94 |
11:30 |
Chinese Football Association Jia League |
Dongguan Guanlian |
Shenyang City Public |
4-0 |
0-0 |
93 |
11:30 |
Thai League 2 |
Singha GB Kanchanaburi |
Ayutthaya United |
0-1 |
0-0 |
95 |
11:30 |
England U21 Premier League |
Newcastle U21 |
Southampton U21 |
5-3 |
0-0 |
100 |
11:35 |
Chinese Super League |
Wuhan Three Towns |
Shanghai Shenhua |
1-2 |
0-0 |
96 |
11:35 |
Chinese Super League |
Nantong Zhiyun |
Beijing Guoan |
0-1 |
0-0 |
90 |
11:35 |
Chinese Super League |
Shandong Taishan |
Cangzhou Mighty Lions |
4-0 |
0-0 |
93 |
11:35 |
Chinese Super League |
Henan Football Club |
Tianjin Tigers |
0-0 |
0-0 |
93 |
11:35 |
Chinese Super League |
Dalian Pro |
Shenzhen FC |
2-1 |
0-0 |
97 |
11:35 |
Chinese Women’s Super League |
Jiangsu Wuxi (W) |
HeNan zhongyuan (W) |
- |
- |
|
11:35 |
Chinese Women’s Super League |
Hangzhou YinHang (W) |
Wuhan Jianghan (W) |
- |
- |
|
12:00 |
Russia Premier League |
Dynamo Moscow |
Baltika Kaliningrad |
2-0 |
0-0 |
94 |
12:00 |
Germany Regionalliga |
TSG Hoffenheim (Youth) |
Freiberg |
3-1 |
0-0 |
91 |
12:00 |
Germany Regionalliga |
SC Paderborn 07 II |
Fortuna Koln |
1-2 |
0-0 |
92 |
12:00 |
Finland - Kakkonen Lohko |
RoPS Rovaniemi |
GBK Kokkola |
1-1 |
0-0 |
93 |
12:00 |
Denmark Superligaen |
Randers FC |
Nordsjaelland |
0-5 |
0-0 |
95 |
12:00 |
Denmark Superligaen |
Vejle |
Midtjylland |
1-2 |
0-0 |
96 |
12:00 |
Denmark - 2.Liga |
Esbjerg |
Fremad Amager |
0-0 |
0-0 |
92 |
12:00 |
Russian National Football League |
FC Ufa |
Irtysh 1946 Omsk |
- |
- |
|
12:00 |
Ukrainian Premier League |
FC Vorskla Poltava |
Zorya |
1-2 |
0-0 |
93 |
12:00 |
Lithuania - 1.Division |
FK Panevezys |
DFK Dainava Alytus |
2-0 |
0-0 |
94 |
12:00 |
KNVB Cup |
Avanti 31 |
Meerssen |
0-2 |
0-0 |
80 |
12:00 |
KNVB Cup |
RKVV Westlandia |
HV CV Quick |
3-1 |
0-0 |
94 |
12:00 |
KNVB Cup |
Jubbega |
UNA |
3-3 |
0-0 |
94 |
12:00 |
Russia Division 2 |
Torpedo Miass |
Rubin Kazan B |
- |
- |
|
12:00 |
Germany Woman's Cup |
Viktoria Berlin (W) |
TSV Barmke (W) |
3-1 |
0-0 |
89 |
12:00 |
Germany Woman's Cup |
Grun-Weiss Brieselang |
SFC Stern (W) |
- |
- |
|
12:00 |
Germany Woman's Cup |
St Pauli (W) |
Magdeburger FFC (W) |
3-3 |
0-0 |
90 |
12:00 |
Germany Woman's Cup |
VfL Bochum (W) |
Fortuna Koln (W) |
0-0 |
0-0 |
92 |
12:00 |
Germany Woman's Cup |
Kickers Offenbach (W) |
Riegelsberg (W) |
2-0 |
0-0 |
90 |
12:00 |
Germany Woman's Cup |
Rot-Weiss Erfurt (W) |
1.FSV Mainz 05 (W) |
- |
- |
|
12:00 |
Germany Woman's Cup |
Hegauer FV (W) |
Chemnitzer (W) |
- |
- |
|
12:00 |
Germany Woman's Cup |
Ingolstadt 04 (W) |
Carl Zeiss Jena (W) |
- |
- |
|
12:00 |
Germany Woman's Cup |
SV Hegnach (W) |
Elversberg (W) |
- |
- |
|
12:00 |
International Club Friendly |
Vittsjo GIK (W) |
FC Rosengard (W) |
- |
- |
|
12:00 |
International Club Friendly |
Union Berlin (W) |
Werder Bremen (W) |
- |
- |
|
12:00 |
Denmark Division 3 |
Young Boys FD |
SfB Oure |
0-0 |
0-0 |
91 |
12:00 |
Sweden Div 3 Mellersta |
IFK Malmo FK |
Hassleholms IF |
0-4 |
0-0 |
91 |
12:00 |
Sweden Div 3 Mellersta |
IK Gauthiod |
IK Zenith |
3-2 |
0-0 |
96 |
12:00 |
Sweden Div 3 Mellersta |
Sandvikens AIK FK |
Kvarnsvedens IK |
2-0 |
0-0 |
93 |
12:00 |
Sweden Div 3 Mellersta |
Haninge |
Huddinge IF |
2-0 |
0-0 |
58 |
12:00 |
Thai League 1 |
Trat FC |
Chonburi Shark FC |
2-2 |
0-0 |
96 |
12:00 |
Estonia Esi Liiga |
Tallinna FC Levadia B |
Flora Tallinn II |
0-0 |
0-0 |
92 |
12:00 |
Estonia Esi Liiga |
Paide Linnameeskond B |
Elva |
0-1 |
0-0 |
93 |
12:00 |
Thai League 2 |
Customs Department FC |
JL Chiangmai United FC |
1-3 |
0-0 |
93 |
12:00 |
Scotland WPL |
Spartans (W) |
Glasgow Rangers (W) |
1-6 |
0-0 |
91 |
12:00 |
Indonesia Liga 1 |
Borneo FC |
Persikabo 1973 |
3-2 |
0-0 |
94 |
12:00 |
Indonesia Liga 1 |
Madura United |
Persija Jakarta |
0-0 |
0-0 |
92 |
12:00 |
Estonia Womens Meistri Liiga |
Saku Sporting (W) |
JK Tallinna Kalev (W) |
5-1 |
0-0 |
89 |
12:00 |
Estonia Womens Meistri Liiga |
Viimsi JK (W) |
FC Flora Tallinn (W) |
- |
- |
|
12:00 |
Finland Kolmonen |
PK-37 Iisalmi |
JPS |
2-5 |
0-0 |
90 |
12:00 |
Schleswig Holstein Liga |
SV Eichede |
MTSV Hohenwestedt |
2-0 |
0-0 |
88 |
12:00 |
Schleswig Holstein Liga |
SV Todesfelde |
TSV Bordesholm |
- |
- |
|
12:00 |
Poland III Liga |
Gornik II Zabrze |
LZS Starowice Dolne |
0-0 |
0-0 |
92 |
12:00 |
Poland III Liga |
Swit Nowy Dwor Mazowiecki |
Wikielec |
0-0 |
0-0 |
92 |
12:00 |
Poland III Liga |
Slask Wroclaw II |
Carina Gubin |
0-0 |
0-0 |
92 |
12:00 |
Ireland U19 League |
Sligo U19 |
Finn Harps U19 |
0-0 |
0-0 |
92 |
12:00 |
Germany Oberliga NOFV |
Niendorfer TSV |
FC Union Tornesch |
3-1 |
0-0 |
89 |
12:00 |
Germany Oberliga NOFV |
SV Rugenbergen |
FC Türkiye Wilhelmsburg |
0-2 |
0-0 |
88 |
12:00 |
Germany Oberliga NOFV |
SV Halstenbek Rellin |
FC Suderelbe |
- |
- |
|
12:00 |
Germany Oberliga NOFV |
SG Sonnenhof Grossaspach |
FV Offenburg |
6-0 |
0-0 |
87 |
12:00 |
Belarus Reserve League |
Dinamo Brest Reserves |
FC Isloch Reserves |
0-0 |
0-0 |
91 |
12:00 |
Tajikistan Vysshaya Liga |
Faizkand |
FC Istiklol Dushanbe |
1-2 |
0-0 |
93 |
12:00 |
Tajikistan Vysshaya Liga |
Ravshan Kulob |
CSKA Pamir Dushanbe |
- |
- |
|
12:00 |
Tajikistan Vysshaya Liga |
Regar-TadAZ Tursunzoda |
Khujand |
- |
- |
|
12:00 |
Lithuania II Lyga |
Suduva Marijampole II |
FK Dziugas Telsiai II |
0-0 |
0-0 |
90 |
12:00 |
Czech Republic 5. Ligy |
FC Velke Mezirici B |
HFK Trebic |
0-5 |
0-0 |
88 |
12:00 |
International Friendly |
Montenegro U16 |
United Arab Emirates U16 |
- |
- |
|
12:00 |
Belarus Womens Premier League |
Dinamo Brest (W) |
Energetik-BGU Minsk (W) |
- |
- |
|
12:00 |
Norway Division 4 |
Funnefoss/Vormsund |
Spjelkavik |
2-2 |
0-0 |
97 |
12:00 |
Norway Division 4 |
IF Floya |
Oppsal |
- |
- |
|
12:00 |
Norway Division 4 |
Tromso B |
Skjervoy |
6-0 |
0-0 |
88 |
12:00 |
Switzerland Promotion League |
Grasshoppers U21 |
FC Balzers |
3-2 |
0-0 |
93 |
12:00 |
Germany Youth U19 League |
Hannover 96 U19 |
Hertha Berlin U19 |
1-2 |
0-0 |
94 |
12:00 |
Germany Youth U19 League |
FSV Mainz 05 U19 |
Nurnberg U19 |
2-2 |
0-0 |
93 |
12:00 |
Tanzania Community Shield |
Azam |
Singida Big Stars FC |
2-0 |
0-0 |
91 |
12:15 |
Switzerland Super League |
Basel |
Lausanne Sports |
1-2 |
0-0 |
95 |
12:15 |
Switzerland Super League |
Basel |
Lausanne Sports |
1-2 |
0-0 |
95 |
12:15 |
Switzerland Challenge League |
Bellinzona |
Aarau |
1-3 |
0-0 |
95 |
12:15 |
Switzerland Challenge League |
Bellinzona |
Aarau |
1-3 |
0-0 |
95 |
12:15 |
Switzerland Challenge League |
Baden |
Vaduz |
2-3 |
0-0 |
96 |
12:15 |
Switzerland Challenge League |
Baden |
Vaduz |
2-3 |
0-0 |
96 |
12:15 |
Liga Super Malaysia |
Sabah |
Kuala Lumpur City F.C. |
3-2 |
0-0 |
93 |
12:30 |
Holland Eredivisie |
Feyenoord |
Fortuna Sittard |
0-0 |
0-0 |
90 |
12:30 |
Holland Eredivisie |
AZ Alkmaar |
Go Ahead Eagles |
4-1 |
0-0 |
91 |
12:30 |
KNVB Cup |
Kampong |
Gemert |
2-3 |
0-0 |
92 |
12:30 |
KNVB Cup |
Kampong |
Gemert |
2-3 |
0-0 |
92 |
12:30 |
KNVB Cup |
Groene Ster |
Groen Wit |
5-0 |
0-0 |
91 |
12:30 |
KNVB Cup |
RKSV Nuenen |
VV Chevremont |
3-2 |
0-0 |
93 |
12:30 |
KNVB Cup |
RKSV Nuenen |
VV Chevremont |
3-2 |
0-0 |
93 |
12:30 |
Malawi Premier League |
Blue Eagles |
Bangwe All Stars |
2-2 |
0-0 |
95 |
12:30 |
Ireland U19 League |
Derry City U19 |
Longford Town U19 |
0-0 |
0-0 |
91 |
12:30 |
Ireland U19 League |
Derry City U19 |
Longford Town U19 |
0-0 |
0-0 |
91 |
12:30 |
Norway Division 4 |
Fana |
Lillestrom B |
7-1 |
0-0 |
91 |
12:30 |
Norway Division 4 |
Fana |
Lillestrom B |
7-1 |
0-0 |
91 |
12:30 |
Switzerland Promotion League |
FC Munsingen |
FC Black Stars Basel |
1-1 |
0-0 |
92 |
12:30 |
Uzbekistan Pro League |
Paktako 79 |
Sementchi Kuvasoy |
- |
- |
|
12:45 |
Uzbekistan Pro League |
Jizak |
Yangiyo l FA |
- |
- |
|
13:00 |
English Premier League |
Brentford |
Tottenham Hotspur |
2-2 |
0-0 |
94 |
13:00 |
France Ligue 1 |
Montpellier |
Le Havre |
2-2 |
0-0 |
95 |
13:00 |
France Ligue 1 |
Nantes |
Toulouse |
1-2 |
0-0 |
99 |
13:00 |
France Ligue 1 |
Clermont |
Monaco |
2-4 |
0-0 |
97 |
13:00 |
Finland Veikkausliga |
Honka Espoo |
Inter Turku |
1-0 |
0-0 |
91 |
13:00 |
Finland Veikkausliga |
Ilves Tampere |
KuPs |
0-3 |
0-0 |
92 |
13:00 |
Swedish Allsvenskan |
IFK Goteborg |
Djurgardens |
2-1 |
0-0 |
95 |
13:00 |
Swedish Allsvenskan |
IK Sirius FK |
Kalmar |
3-0 |
0-0 |
95 |
13:00 |
Liga Portugal 2 |
Penafiel |
Leixoes |
3-0 |
0-0 |
96 |
13:00 |
Germany Regionalliga |
SC Spelle-Venhaus |
St Pauli II |
1-6 |
0-0 |
87 |
13:00 |
Sweden Superettan |
Vasteras SK FK |
Helsingborg |
3-2 |
0-0 |
97 |
13:00 |
Sweden Superettan |
GIF Sundsvall |
Trelleborgs FF |
1-1 |
0-0 |
100 |
13:00 |
Norway 2.Liga |
Strommen |
Stromsgodset B |
1-1 |
0-0 |
94 |
13:00 |
Danish 1st Division |
Hobro |
Vendsyssel |
0-1 |
0-0 |
92 |
13:00 |
Poland Ekstraklasa |
Pogon Szczecin |
Radomiak Radom |
0-2 |
0-0 |
90 |
13:00 |
Poland Liga 1 |
Stal Rzeszow |
Arka Gdynia |
2-3 |
0-0 |
93 |
13:00 |
Czech Republic Gambrinus Liga |
Pardubice |
MFK Karvina |
2-1 |
0-0 |
96 |
13:00 |
Czech Republic Gambrinus Liga |
Bohemians 1905 |
Synot Slovacko |
0-1 |
0-0 |
98 |
13:00 |
Czech Republic Gambrinus Liga |
Mlada Boleslav |
Slavia Praha |
0-1 |
0-0 |
90 |
13:00 |
Czech Republic Gambrinus Liga |
Sigma Olomouc |
Teplice |
2-1 |
0-0 |
94 |
13:00 |
Belarusian Premier League |
Smorgon FC |
FC Torpedo Zhodino |
1-1 |
0-0 |
91 |
13:00 |
Liga Super Malaysia |
Johor Darul Takzim |
Perak |
5-0 |
0-0 |
94 |
13:00 |
Kazakhstan Premier League |
FC Kairat Almaty |
Tobol Kostanai |
2-1 |
0-0 |
96 |
13:00 |
Russia Division 2 |
FC Tver |
Khimik Dzerzhinsk |
0-1 |
0-0 |
86 |
13:00 |
Russia Division 2 |
FK Kaluga |
FK Kosmos Dolgoprudny |
2-0 |
0-0 |
88 |
13:00 |
Russia Division 2 |
Peresvet Podolsk |
FK Sakhalinets |
0-6 |
0-0 |
89 |
13:00 |
Russia Division 2 |
Nosta Novotroitsk |
FK Orenburg-2 |
- |
- |
|
13:00 |
Russia Division 2 |
Rubin Yalta |
SKA Rostov |
- |
- |
|
13:00 |
Germany Woman's Cup |
Wacker Munchen (W) |
SV Weinberg (W) |
0-4 |
0-0 |
90 |
13:00 |
International Club Friendly |
Cape Town City |
Kaizer Chiefs |
1-2 |
0-0 |
99 |
13:00 |
International Club Friendly |
Standard Liege (W) |
Reims (W) |
- |
- |
|
13:00 |
Swden Women Divi.1 |
Eskilstuna United (W) |
AIK Solna (W) |
- |
- |
|
13:00 |
Swden Women Divi.1 |
Trelleborgs FF (W) |
Alingsas (W) |
3-1 |
0-0 |
89 |
13:00 |
Georgia Division |
Gareji Sagarejo |
Dinamo Tbilisi II |
2-3 |
0-0 |
96 |
13:00 |
Uruguay Segunda |
Sportivo Huracan FC |
Durazno Capital |
0-3 |
0-0 |
89 |
13:00 |
Finland Kolmonen |
Edustus IPS |
HAPK |
2-0 |
0-0 |
93 |
13:00 |
Brazil Paulista Serie B |
Wavor SPU23 |
Sweet Sao Kalle Arthur SP U23 |
1-1 |
0-0 |
45 |
13:00 |
Ireland U19 League |
Drogheda United U19 |
Galway United U19 |
0-0 |
0-0 |
91 |
13:00 |
Germany Oberliga NOFV |
Germania Egestorf |
SSV Vorsfelde |
1-0 |
0-0 |
90 |
13:00 |
Germany Oberliga NOFV |
Rotenburger SV |
SV Blau Weiss Bornre |
0-0 |
0-0 |
0 |
13:00 |
Germany Oberliga NOFV |
VfL Oldenburg |
SV Ramlingen Ehlershausen |
- |
- |
|
13:00 |
Germany Oberliga NOFV |
Heeslinger SC |
Arminia Hannover |
- |
- |
|
13:00 |
Germany Oberliga NOFV |
Blumenthaler SV |
Leher TS |
- |
- |
|
13:00 |
Germany Oberliga NOFV |
BC Viktoria Glesch Paffendorf |
Konishisdorf |
- |
- |
|
13:00 |
Germany Oberliga NOFV |
Borussia Freialdenhoven |
Eintracht Hohkeppel |
- |
- |
|
13:00 |
Germany Oberliga NOFV |
Siegburger SV 04 |
Fortuna Koln II |
3-3 |
0-0 |
93 |
13:00 |
Germany Oberliga NOFV |
Ratingen SV |
TVD Velbert |
3-2 |
0-0 |
92 |
13:00 |
Germany Oberliga NOFV |
SF Baumberg |
Sportverein Sonsbeck |
2-0 |
0-0 |
87 |
13:00 |
Germany Oberliga NOFV |
TSV Meerbusch |
SC Union Nettetal |
3-2 |
0-0 |
94 |
13:00 |
Germany Oberliga NOFV |
FC Brunninghausen |
SpVgg Vreden 1921 |
3-2 |
0-0 |
95 |
13:00 |
Germany Oberliga NOFV |
SC Preussen Munster II |
TSV Victoria Clarholz |
3-0 |
0-0 |
87 |
13:00 |
Germany Oberliga NOFV |
Sportfreunde Lotte |
SV Westfalia Rhynern |
- |
- |
|
13:00 |
Germany Oberliga NOFV |
Siegen Sportfreunde |
Turkspor Dortmund |
1-1 |
0-0 |
92 |
13:00 |
Germany Oberliga NOFV |
Wattenscheid 09 |
SG Finnentrop/Bamenohl |
1-3 |
0-0 |
94 |
13:00 |
Germany Oberliga NOFV |
TSG Sprockhovel |
FC Eintracht Rheine |
3-3 |
0-0 |
92 |
13:00 |
Germany Oberliga NOFV |
Bergisch Gladbach 09 |
SpVg Porz 1919 |
3-2 |
0-0 |
89 |
13:00 |
Belarus Reserve League |
FC Gomel Reserves |
NaF Dayton reserve |
0-0 |
0-0 |
45 |
13:00 |
Germany Landespokal |
BSV Al-Dersimspor |
SD Croatia Berlin |
1-4 |
0-0 |
91 |
13:00 |
Norway Division 4 |
Skedsmo |
Grorud B |
4-2 |
0-0 |
93 |
13:00 |
Norway Division 4 |
Nardo FK |
Bodo Glimt 2 |
0-0 |
0-0 |
91 |
13:00 |
Switzerland Promotion League |
Langenthal |
solothurn |
- |
- |
|
13:00 |
Uzbekistan Pro League |
FK Chigatoy |
Qumqo rg on FC |
- |
- |
|
13:00 |
Uzbekistan Pro League |
Nasaf Qarshi B |
PFK Shahrixonchi |
- |
- |
|
13:15 |
Germany Oberliga NOFV |
SpVgg Erkenschwick |
1. FC Gievenbeck |
- |
- |
|
13:15 |
Germany Oberliga NOFV |
Bonn Endenich 08 |
VfL Vichttal |
1-6 |
0-0 |
88 |
13:30 |
Germany Cup |
FV Illertissen |
Fortuna Dusseldorf |
1-3 |
0-0 |
94 |
13:30 |
Germany Cup |
FC Lokomotive Leipzig |
Eintracht Frankfurt |
0-5 |
0-0 |
88 |
13:30 |
Germany Cup |
SV Oberachern |
SC Freiburg |
0-2 |
0-0 |
91 |
13:30 |
Germany Cup |
Red and White Koblenz |
Kaiserslautern |
0-4 |
0-0 |
89 |
13:30 |
Germany Cup |
TuS Makkabi Berlin |
VfL Wolfsburg |
0-6 |
0-0 |
91 |
13:30 |
Germany Cup |
Unterhaching |
Augsburg |
2-0 |
0-0 |
94 |
13:30 |
Lebanese Premier League |
Al-Ahed |
Al-Nejmeh |
0-2 |
0-0 |
73 |
13:30 |
Russia Division 2 |
Legion Dynamo |
Mashuk-KMV |
0-1 |
0-0 |
92 |
13:30 |
Russia Division 2 |
Spartak Nalchik |
FK Pobeda Junior |
4-0 |
0-0 |
91 |
13:30 |
Georgia Division |
WIT Georgia Tbilisi |
FC Sioni Bolnisi |
1-2 |
0-0 |
94 |
13:30 |
Schleswig Holstein Liga |
Inter Turkspor Kiel |
Oldenburger SV |
1-6 |
0-0 |
86 |
13:30 |
Germany Oberliga NOFV |
FC Buderich 02 |
SF Hamborn 07 |
- |
- |
|
13:30 |
Germany Oberliga NOFV |
Mulheimer FC 97 |
FC Kleve |
2-3 |
0-0 |
94 |
13:30 |
Germany Oberliga NOFV |
Adams Sam Beek |
TuS Ennepetal |
0-1 |
0-0 |
90 |
13:30 |
Wales FAW Championship |
Chirk AAA |
Llanidloes Town |
2-0 |
0-0 |
89 |
14:00 |
Belgian Pro League |
KAS Eupen |
Club Brugge |
0-5 |
0-0 |
92 |
14:00 |
Belgian Pro League |
Cercle Brugge |
Racing Genk |
0-1 |
0-0 |
98 |
14:00 |
Scottish Premier League |
Motherwell |
Hibernian |
2-1 |
0-0 |
95 |
14:00 |
Scottish Premier League |
Heart of Midlothian |
Kilmarnock |
0-0 |
0-0 |
95 |
14:00 |
Brazil Serie A |
Atletico Mineiro |
Bahia |
1-0 |
0-0 |
95 |
14:00 |
Portugal Liga 3 |
Atletico Clube Purtugal |
Pero pinheiro |
2-0 |
0-0 |
96 |
14:00 |
Belgian Second Division |
Oostende |
KVSK Lommel |
0-1 |
0-0 |
95 |
14:00 |
Sweden Division 1 |
Falkenberg |
Lunds BK |
0-0 |
0-0 |
90 |
14:00 |
Sweden Division 1 |
Umea FC |
Bodens BK |
2-0 |
0-0 |
91 |
14:00 |
Sweden Division 1 |
IF Sylvia |
Sandvikens IF |
0-3 |
0-0 |
94 |
14:00 |
Sweden Division 1 |
Norrby IF |
Angelholms FF |
6-0 |
0-0 |
91 |
14:00 |
Finland - Kakkonen Lohko |
Futura Porvoo |
PK-35 Vantaa |
0-2 |
0-0 |
88 |
14:00 |
Finland - Kakkonen Lohko |
PEPO Lappeenranta |
Atlantis II |
1-0 |
0-0 |
98 |
14:00 |
Denmark Superligaen |
Brondby IF |
Lyngby |
3-0 |
0-0 |
90 |
14:00 |
Russian National Football League |
KAMAZ Naberezhnye Chelny |
Tyumen |
2-1 |
0-0 |
95 |
14:00 |
Russian National Football League |
FC Murom |
Volga Ulyanovsk |
- |
- |
|
14:00 |
Ukrainian Premier League |
Kryvbas |
LNZ Lebedyn |
2-0 |
0-0 |
94 |
14:00 |
Brazil Serie B |
Chapecoense SC |
Atletico Clube Goianiense |
0-1 |
0-0 |
98 |
14:00 |
Turkey 1. Lig |
Genclerbirligi |
Umraniyespor |
2-1 |
0-0 |
93 |
14:00 |
Turkey 1. Lig |
Tuzlaspor |
Corum Belediyespor |
0-3 |
0-0 |
97 |
14:00 |
Lebanese Premier League |
Trables Sports Club |
Shabab Sahel |
- |
- |
|
14:00 |
Estonia Champions League |
Tartu JK Maag Tammeka |
Nomme JK Kalju |
1-1 |
0-0 |
97 |
14:00 |
Luxembourg National Division |
Fola Esch |
F91 Dudelange |
- |
- |
|
14:00 |
Luxembourg National Division |
Racing Union Luxemburg |
Red Boys Differdange |
1-3 |
0-0 |
97 |
14:00 |
Luxembourg National Division |
CS Petange |
Swift Hesperange |
1-0 |
0-0 |
91 |
14:00 |
Luxembourg National Division |
Victoria Rosport |
FC Schifflange 95 |
- |
- |
|
14:00 |
Luxembourg National Division |
FC Wiltz 71 |
Jeunesse Esch |
- |
- |
|
14:00 |
Luxembourg National Division |
Mondercange |
US Mondorf-les-Bains |
- |
- |
|
14:00 |
Luxembourg National Division |
UNA Strassen |
UN Kaerjeng 97 |
2-1 |
0-0 |
93 |
14:00 |
Faroe Islands Formuladeildin |
IF Fuglafjordur |
HB Torshavn |
2-7 |
0-0 |
91 |
14:00 |
Faroe Islands Formuladeildin |
B36 Torshavn |
TB/FCS/Royn |
4-0 |
0-0 |
92 |
14:00 |
Latvia Division 2 |
Olaine |
FK Ventspils |
1-1 |
0-0 |
92 |
14:00 |
Russia Division 2 |
Uralets Nizhny Tagil |
FK Ural-2 |
- |
- |
|
14:00 |
Russia Division 2 |
FK Kuban Kholding |
FC Sevastopol |
- |
- |
|
14:00 |
Russia Division 2 |
Znamya Truda |
Dynamo Vologda |
- |
- |
|
14:00 |
Russia Division 2 |
FK Kolomna |
Dinamo Vladivostok |
- |
- |
|
14:00 |
Russia Division 2 |
Kvant Obninsk |
FK Spartak Tambov |
- |
- |
|
14:00 |
Russia Division 2 |
Zenit Penza |
FK Ryazan |
- |
- |
|
14:00 |
Russia Division 2 |
SY Sakhalinsk |
Arsenal Tula II |
- |
- |
|
14:00 |
Sweden Div 3 Mellersta |
IFK Ostersunds |
Sandviks IK |
- |
- |
|
14:00 |
Sweden Div 3 Mellersta |
IK Franke |
Jarfalla |
0-0 |
0-0 |
0 |
14:00 |
Sweden Div 3 Mellersta |
IFK Osterakers Fk |
FC Arlanda |
2-2 |
0-0 |
93 |
14:00 |
Sweden Div 3 Mellersta |
FOC Farsta |
Karlslunds IF HFK |
1-0 |
0-0 |
93 |
14:00 |
Paraguayan Division 2 |
Club Fernando de la Mora |
Sportivo San Lorenzo |
0-0 |
0-0 |
91 |
14:00 |
Paraguayan Division 2 |
Sol de America |
Deportivo Santani |
0-0 |
0-0 |
92 |
14:00 |
Scotland WPL |
Montrose LFC (W) |
Celtic (W) |
0-9 |
0-0 |
92 |
14:00 |
Scotland WPL |
Aberdeen (W) |
Motherwell (W) |
3-2 |
0-0 |
95 |
14:00 |
Finland Championship U20 |
PPJ U20 |
HJK Helsinki U20 |
2-4 |
0-0 |
93 |
14:00 |
Finland Championship U20 |
KuPS U20 |
VJS Vantaa U20 |
- |
- |
|
14:00 |
Finland Kolmonen |
EPS Reservi |
EBK |
0-2 |
0-0 |
92 |
14:00 |
Poland III Liga |
Motor Lubawa |
Dobre Miasto |
0-1 |
0-0 |
92 |
14:00 |
Ireland U19 League |
Cork City U19 |
CK United FC U19 |
3-1 |
0-0 |
89 |
14:00 |
Lebanese Premier 2 |
Salam Zgharta |
Irshad Shahim |
2-1 |
0-0 |
94 |
14:00 |
International Friendly |
Uzbekistan U16 |
Saudi Arabia U16 |
- |
- |
|
14:00 |
Finland Women Premier League |
PK-35 Vantaa (W) |
HJK Helsinki (W) |
1-1 |
0-0 |
93 |
14:30 |
Liga Portugal 1 |
Rio Ave |
GD Chaves |
2-0 |
0-0 |
97 |
14:30 |
Russia Premier League |
Zenit St. Petersburg |
Fakel |
1-0 |
0-0 |
100 |
14:30 |
Switzerland Super League |
Luzern |
Young Boys |
1-1 |
0-0 |
90 |
14:30 |
Switzerland Super League |
Lugano |
Yverdon |
6-1 |
0-0 |
92 |
14:30 |
Hungary Borsodi Liga |
Debrecin VSC |
ZalaegerzsegTE |
1-0 |
0-0 |
95 |
14:30 |
Azerbaijan Premier League |
Turan Tovuz |
Qarabag |
3-0 |
0-0 |
90 |
14:45 |
Holland Eredivisie |
Almere City FC |
FC Twente Enschede |
1-2 |
0-0 |
91 |
14:45 |
Holland Eerste Divisie |
VVV Venlo |
MVV Maastricht |
1-3 |
0-0 |
95 |
14:45 |
Holland Eerste Divisie |
VVV Venlo |
MVV Maastricht |
1-3 |
0-0 |
95 |
14:55 |
Lithuania - 1.Division |
Kauno Zalgiris |
FK Riteriai |
3-2 |
0-0 |
95 |
15:00 |
Spanish La Liga |
Celta Vigo |
Osasuna |
0-2 |
0-0 |
90 |
15:00 |
Spanish La Liga 2 |
Burgos CF |
SD Huesca |
1-1 |
0-0 |
98 |
15:00 |
Austrian Bundesliga |
Rapid Wien |
TSV Hartberg |
0-1 |
0-0 |
98 |
15:00 |
Austrian Bundesliga |
Red Bull Salzburg |
Austria Wien |
2-0 |
0-0 |
98 |
15:00 |
Austrian Bundesliga |
Rheindorf Altach |
WSG Swarovski Tirol |
0-0 |
0-0 |
96 |
15:00 |
Norwegian Tippeligaen |
Lillestrom |
Viking |
0-3 |
0-0 |
84 |
15:00 |
Norwegian Tippeligaen |
Aalesund FK |
Ham-Kam |
0-2 |
0-0 |
90 |
15:00 |
Portugal Liga 3 |
Vianense |
Varzim |
1-2 |
0-0 |
93 |
15:00 |
Finland Ykkonen |
MP MIKELI |
SalPa |
0-0 |
0-0 |
93 |
15:00 |
Finland Ykkonen |
Jaro |
HIFK |
3-0 |
0-0 |
92 |
15:00 |
Finland - Kakkonen Lohko |
GrIFK Kauniainen |
P-Iirot |
3-1 |
0-0 |
94 |
15:00 |
Norway Adeccoligaen |
KFUM Oslo |
Fredrikstad |
2-1 |
0-0 |
94 |
15:00 |
Norway Adeccoligaen |
Bryne |
Hodd |
2-1 |
0-0 |
94 |
15:00 |
Norway Adeccoligaen |
Kristiansund BK |
Jerv |
3-1 |
0-0 |
91 |
15:00 |
Norway Adeccoligaen |
Skeid Oslo |
Raufoss |
1-2 |
0-0 |
93 |
15:00 |
Norway Adeccoligaen |
Sandnes Ulf |
Moss |
2-0 |
0-0 |
95 |
15:00 |
Norway Adeccoligaen |
Kongsvinger |
Asane Fotball |
3-1 |
0-0 |
94 |
15:00 |
Norway Adeccoligaen |
Start Kristiansand |
Sogndal |
2-0 |
0-0 |
95 |
15:00 |
Norway Adeccoligaen |
Mjondalen IF |
Ranheim IL |
1-2 |
0-0 |
95 |
15:00 |
Russian National Football League |
Volgar-Gazprom Astrachan |
FK Makhachkala |
0-1 |
0-0 |
95 |
15:00 |
Poland Division 2 |
GKS Jastrzebie |
Hutnik Krakow |
1-0 |
0-0 |
93 |
15:00 |
Poland Division 2 |
GKS Jastrzebie |
Hutnik Krakow |
1-0 |
0-0 |
93 |
15:00 |
Poland Division 2 |
Olimpia Grudziadz |
Lech II Poznan |
0-0 |
0-0 |
91 |
15:00 |
Poland Division 2 |
Olimpia Grudziadz |
Lech II Poznan |
0-0 |
0-0 |
91 |
15:00 |
Poland Division 2 |
Radunia Stezyca |
Polonia Bytom |
1-1 |
0-0 |
93 |
15:00 |
Poland Division 2 |
Wisla Pulawy |
OKS Stomil Olsztyn |
2-0 |
0-0 |
95 |
15:00 |
Czech Republic 2.Liga |
Vysocina jihlava |
FK MAS Taborsko |
3-0 |
0-0 |
92 |
15:00 |
Czech Republic 2.Liga |
SK Slovan Varnsdorf |
Sparta Praha B |
2-2 |
0-0 |
92 |
15:00 |
Czech Republic Ceska Fotbalova Liga |
Sokol Hostoun |
Admira Praha |
2-1 |
0-0 |
93 |
15:00 |
Czech Republic Ceska Fotbalova Liga |
Taborsko Akademie |
Povltava FA |
4-5 |
0-0 |
92 |
15:00 |
Czech Republic Ceska Fotbalova Liga |
SK Zapy |
Hradec Kralove B |
5-0 |
0-0 |
92 |
15:00 |
Latvian Higher League |
Rigas Futbola skola |
Super Nova |
4-0 |
0-0 |
90 |
15:00 |
Belarusian Premier League |
Dinamo Minsk |
Slavia Mozyr |
0-0 |
0-0 |
92 |
15:00 |
Moldova Divizia Nationala |
Dacia-Buiucani |
CS Petrocub |
0-1 |
0-0 |
92 |
15:00 |
Moldova Divizia Nationala |
Dacia-Buiucani |
CS Petrocub |
0-1 |
0-0 |
92 |
15:00 |
Macedonian First Football League |
Academy Pandev |
Voska Sport |
2-0 |
0-0 |
92 |
15:00 |
Macedonian First Football League |
FK Rinija Gostivar |
FK Tikves Kavadarci |
0-3 |
0-0 |
94 |
15:00 |
Macedonian First Football League |
FC Vardar Skopje |
FK Shkupi |
0-1 |
0-0 |
97 |
15:00 |
Macedonian First Football League |
FK Makedonija Gjorce Petrov |
Bregalnica Stip |
1-0 |
0-0 |
96 |
15:00 |
Macedonian First Football League |
Sileks |
Rabotnicki Skopje |
- |
- |
|
15:00 |
Kazakhstan Premier League |
Kaisar Kyzylorda |
Ordabasy |
2-3 |
0-0 |
95 |
15:00 |
Kazakhstan Premier League |
FK Aksu |
FK Aktobe Lento |
1-1 |
0-0 |
96 |
15:00 |
Armenia Premier League |
FC Noah |
Urartu |
- |
- |
|
15:00 |
Faroe Islands Formuladeildin |
Toftir B68 |
07 Vestur Sorvagur |
0-0 |
0-0 |
91 |
15:00 |
Russia Division 2 |
Druzhba Maykop |
Stavropolye-2009 |
1-0 |
0-0 |
90 |
15:00 |
Russia Division 2 |
Dinamo Moscow B |
Zorkyi Krasnogorsk |
1-2 |
0-0 |
90 |
15:00 |
International Club Friendly |
Pro Patria |
Renate AC |
0-0 |
0-0 |
91 |
15:00 |
International Club Friendly |
Gavorrano |
Empoli U20 |
4-4 |
0-0 |
90 |
15:00 |
International Club Friendly |
Pro Vercelli |
JuventusU23 |
2-6 |
0-0 |
87 |
15:00 |
Slovakia 3.Liga |
FK Svidnik |
Partizan Bardejov |
- |
- |
|
15:00 |
Slovakia 3.Liga |
FTC Filakovo |
TeslaStropkov |
1-2 |
0-0 |
92 |
15:00 |
Slovakia 3.Liga |
TJ Tatran Oravske Vesele |
Lipany |
1-0 |
0-0 |
91 |
15:00 |
Slovakia 3.Liga |
Spisske Podhradie |
Slavia TU Kosice |
0-1 |
0-0 |
90 |
15:00 |
Slovakia 3.Liga |
MFK Dubnica nad Vahom |
Galanta |
1-2 |
0-0 |
90 |
15:00 |
Slovakia 3.Liga |
Slovan Duslo Sala |
TJ Druzstevnik Vrakun |
0-0 |
0-0 |
92 |
15:00 |
Uzbek League |
Qizilqum Zarafshon |
Metallurg Bekobod |
0-2 |
0-0 |
95 |
15:00 |
Scotland WPL |
Hamilton FC (W) |
Hearts (W) |
0-4 |
0-0 |
91 |
15:00 |
Georgia Division |
Spaeri FC |
Kolkheti 1913 Poti |
0-0 |
0-0 |
94 |
15:00 |
Georgia Division |
Spaeri FC |
Kolkheti 1913 Poti |
0-0 |
0-0 |
94 |
15:00 |
Poland III Liga |
Gornik Polkowice |
Gawin Sleza Wroclaw |
0-0 |
0-0 |
91 |
15:00 |
Poland III Liga |
Siarka Tarnobrzeg |
Czarni Polaniec |
0-0 |
0-0 |
92 |
15:00 |
Czech Group D League |
Sokol Lanzho |
Sokol Tasovice |
0-0 |
0-0 |
91 |
15:00 |
Czech Group D League |
Frenstat Pod Radhostem |
Valasske Mezirici |
2-2 |
0-0 |
88 |
15:00 |
Czech Group D League |
Frenstat Pod Radhostem |
Valasske Mezirici |
2-2 |
0-0 |
88 |
15:00 |
Guatemala D2 |
CSD Solola |
Nueva Concepcion |
1-1 |
0-0 |
95 |
15:00 |
Guatemala D2 |
CSD Solola |
Nueva Concepcion |
1-1 |
0-0 |
95 |
15:00 |
Bosnia erzegovina 1st League |
Mladost Doboj Kakanj |
FK Gorazde |
1-2 |
0-0 |
91 |
15:00 |
Lithuania A Lyga Women |
Utenis Utena (W) |
FK Vilnius (W) |
0-5 |
0-0 |
87 |
15:00 |
Chile Primera Division Women |
Universidad de Concepcion (W) |
Cobresal (W) |
0-2 |
0-0 |
93 |
15:00 |
Chile Primera Division Women |
Coquimbo Unido (W) |
Universidad de Chile (W) |
1-1 |
0-0 |
96 |
15:00 |
Czech Republic 5. Ligy |
SK Borsice |
TJ Osvetimany |
1-1 |
0-0 |
90 |
15:00 |
Czech Republic 5. Ligy |
Spartak Pruhonice |
Mnichovohradistsky SK |
2-1 |
0-0 |
90 |
15:00 |
Czech Republic 5. Ligy |
Sokol Citice |
Loko Karlovy Vary |
1-2 |
0-0 |
90 |
15:00 |
Bulgaria B PFG |
FC Dunav Ruse |
Yantra Gabrovo |
0-3 |
0-0 |
89 |
15:00 |
Bulgaria B PFG |
FC Maritsa 1921 |
FK Chernomorets 1919 Burgas |
3-3 |
0-0 |
94 |
15:00 |
Bulgaria B PFG |
Strumska Slava |
Spartak Pleven |
2-0 |
0-0 |
93 |
15:00 |
Bulgaria B PFG |
Septemvri Sofia |
Sportist Svoge |
1-1 |
0-0 |
95 |
15:00 |
Norway Division 4 |
Kolstad |
Rana FK |
0-0 |
0-0 |
0 |
15:00 |
Norway Division 4 |
Sparta Sarpsborg B |
Asker |
3-2 |
0-0 |
93 |
15:00 |
Austrian 3.Liga |
ASK Klagenfurt |
SC Weiz |
2-3 |
0-0 |
94 |
15:05 |
France Ligue 1 |
Rennes |
Metz |
5-1 |
0-0 |
95 |
15:30 |
English Premier League |
Chelsea |
Liverpool |
1-1 |
0-0 |
90 |
15:30 |
Swedish Allsvenskan |
Halmstads |
IFK Norrkoping FK |
1-3 |
0-0 |
95 |
15:30 |
Swedish Allsvenskan |
Hammarby |
Elfsborg |
0-0 |
0-0 |
92 |
15:30 |
Swedish Allsvenskan |
Hacken |
Varbergs BoIS FC |
2-0 |
0-0 |
93 |
15:30 |
Poland Ekstraklasa |
Puszcza Niepolomice |
Legia Warszawa |
1-1 |
0-0 |
90 |
15:30 |
Hungary NB Ⅱ |
Gyirmot SE |
Dafuji cloth MTE |
1-1 |
0-0 |
93 |
15:30 |
Hungary NB Ⅱ |
Nyiregyhaza |
Budapest Honved |
0-0 |
0-0 |
91 |
15:30 |
Hungary NB Ⅱ |
BVSC Zuglo |
SOROKSAR |
1-2 |
0-0 |
91 |
15:30 |
Slovenia 1.Liga |
Maribor |
NK Bravo |
2-1 |
0-0 |
91 |
15:30 |
International Club Friendly |
Nocerina |
Avellino |
0-2 |
0-0 |
89 |
15:30 |
Slovenia 2.Liga |
NK Fuzinar |
NK Rudar Velenje |
0-0 |
0-0 |
92 |
15:30 |
Slovenia 2.Liga |
MNK FC Ljubljana |
Jadran Dekani |
1-0 |
0-0 |
93 |
15:30 |
Slovenia 2.Liga |
NK Primorje |
NK Bilje |
3-1 |
0-0 |
89 |
15:30 |
Slovenia 2.Liga |
ND Gorica |
NK Nafta |
0-0 |
0-0 |
91 |
15:30 |
Serbia Prva Liga |
OFK Beograd |
Metalac Gornji Milanovac |
4-1 |
0-0 |
89 |
15:30 |
Serbia Prva Liga |
Proleter Novi Sad |
FK Radnicki Novi Belgrad |
1-1 |
0-0 |
94 |
15:30 |
Hungary NB III |
ESMTK |
BSS Monor |
2-2 |
0-0 |
90 |
15:30 |
Hungary NB III |
Balatonfuredi FC |
Dorogi FC |
1-1 |
0-0 |
90 |
15:30 |
Hungary NB III |
Cigand SE |
Debreceni VSC II |
1-0 |
0-0 |
94 |
15:30 |
Hungary NB III |
FC Dabas |
Fuzesgyarmati SK |
2-0 |
0-0 |
89 |
15:30 |
Hungary NB III |
MTK Hungaria FC II |
Szekszard UFC |
4-1 |
0-0 |
89 |
15:30 |
Hungary NB III |
Gyongyos |
Eger SE |
0-2 |
0-0 |
89 |
15:30 |
Hungary NB III |
Senyo Carnifex |
Hatvan |
1-1 |
0-0 |
90 |
15:30 |
Hungary NB III |
BKV Elore |
Kecskemeti TE II |
1-0 |
0-0 |
90 |
15:30 |
Hungary NB III |
putnok Vse |
Tiszaujvaros |
- |
- |
|
15:30 |
Hungary NB III |
Budaorsi SC |
Tatabanya |
1-4 |
0-0 |
89 |
15:30 |
Bosnia erzegovina 1st League |
Famos Vojkovici |
Drina Zvornik |
1-0 |
0-0 |
92 |
15:30 |
Bosnia erzegovina 1st League |
FK Omarska |
FK Borac Kozarska |
0-2 |
0-0 |
90 |
15:30 |
Slovenia 3.Liga |
Zavrc |
Dobrovce |
2-0 |
0-0 |
89 |
15:30 |
Czech Republic 5. Ligy |
TJ Rajhradice |
Mutenice |
0-1 |
0-0 |
91 |
15:30 |
Austrian 3.Liga |
Wolfsberger AC Amateure |
LASK (Youth) |
4-4 |
0-0 |
93 |
15:45 |
Coppa Italia |
Salernitana |
Ternana |
1-0 |
0-0 |
90 |
15:45 |
Bulgaria Premier League |
Levski Sofia |
Botev Vratsa |
1-0 |
0-0 |
93 |
15:59 |
Denmark Superligaen |
Aarhus AGF |
Silkeborg |
2-2 |
0-0 |
100 |
15:59 |
Russian National Football League |
Rotor Volgograd |
FK Krasnodar 2 |
1-2 |
0-0 |
92 |
15:59 |
Russian National Football League |
FK Chayka Pesch |
Dinamo Briansk |
1-2 |
0-0 |
93 |
15:59 |
Poland Liga 1 |
LKS Nieciecza |
Motor Lublin |
0-2 |
0-0 |
97 |
15:59 |
Czech Republic Gambrinus Liga |
Dynamo Ceske Budejovice |
FC Viktoria Plzen |
2-5 |
0-0 |
90 |
15:59 |
Iceland Premier Division |
KA Akureyri |
Breidablik |
1-1 |
0-0 |
94 |
15:59 |
Coppa Italia |
Cosenza Calcio 1914 |
Sassuolo |
0-1 |
0-0 |
89 |
15:59 |
Germany Cup |
Astoria Walldorf |
Union Berlin |
0-4 |
0-0 |
90 |
15:59 |
Germany Cup |
Energie Cottbus |
SC Paderborn 07 |
0-7 |
0-0 |
88 |
15:59 |
Germany Cup |
FSV Frankfurt |
Hansa Rostock |
1-1 |
0-0 |
96 |
15:59 |
Estonia Champions League |
Trans Narva |
FC Kuressaare |
2-0 |
0-0 |
95 |
15:59 |
Georgia Primera Division |
Gagra Tbilisi |
Dinamo Tbilisi |
1-6 |
0-0 |
90 |
15:59 |
International Club Friendly |
Beira Mar |
Vitoria Guimaraes B |
- |
- |
|
15:59 |
International Club Friendly |
Padova |
ACD Campodarsego |
1-3 |
0-0 |
89 |
15:59 |
International Club Friendly |
Supersport United |
Stellenbosch FC |
0-0 |
0-0 |
92 |
15:59 |
International Club Friendly |
Young Africans |
Simba Sports Club |
0-0 |
0-0 |
93 |
15:59 |
Sweden Div 3 Mellersta |
Syrianska FC |
Nykopings BIS |
0-1 |
0-0 |
91 |
15:59 |
Georgia Division |
Lokomotiv Tbilisi |
Merani Martvili |
3-0 |
0-0 |
77 |
15:59 |
Georgia Division |
FC Kolkheti Poti |
FC Merani Tbilisi |
6-1 |
0-0 |
89 |
15:59 |
Germany Oberliga NOFV |
VFB Homberg |
Uerdingen KFC 05 |
2-2 |
0-0 |
92 |
15:59 |
Chile Primera D |
Lautaro de Buin |
Deportes Valdivia |
0-0 |
0-0 |
91 |
15:59 |
Chile Primera D |
Santiago City |
Deportes Union Companias |
2-1 |
0-0 |
98 |
15:59 |
Czech Republic 5. Ligy |
TJ Sokol Lhota |
FK Nepomuk |
3-4 |
0-0 |
95 |
15:59 |
Ecuador Primera Women |
Universidad Catolica del Ecuador (W) |
CD Espuce (W) |
0-0 |
0-0 |
92 |
15:59 |
Bulgaria B PFG |
Chernomorets Balchik |
Litex Lovech |
3-0 |
0-0 |
89 |
15:59 |
Bulgaria B PFG |
Spartak Varna |
FC Bdin Vidin |
1-0 |
0-0 |
93 |
15:59 |
USA MLS Next Pro League |
Crown Legacy FC |
Huntsville City |
1-0 |
0-0 |
93 |
16:10 |
Scotland WPL |
Glasgow City (W) |
Hibernian (W) |
3-0 |
0-0 |
92 |
16:15 |
Welsh Premier League |
Colwyn Bay |
Caernarfon |
0-4 |
0-0 |
93 |
16:15 |
Turkey Super Lig |
Sivasspor |
Samsunspor |
1-1 |
0-0 |
90 |
16:15 |
Turkey 1. Lig |
Erzurum BB |
Bandirmaspor |
2-1 |
0-0 |
98 |
16:30 |
Belgian Pro League |
Charleroi |
Standard Liege |
1-1 |
0-0 |
98 |
16:30 |
Luxembourg National Division |
Progres Niedercorn |
Marisca Miersch |
4-3 |
0-0 |
93 |
16:30 |
Chile Primera B |
CSD Antofagasta |
San Luis Quillota |
1-0 |
0-0 |
98 |
16:30 |
Chile Primera B |
CSD Antofagasta |
San Luis Quillota |
1-0 |
0-0 |
98 |
16:30 |
Chile Primera B |
Puerto Montt |
Deportes Recoleta |
2-1 |
0-0 |
96 |
16:45 |
Hungary Borsodi Liga |
Ferencvarosi TC |
Videoton Puskas Akademia |
0-0 |
0-0 |
92 |
16:45 |
Hungary Borsodi Liga |
Ferencvarosi TC |
Videoton Puskas Akademia |
0-0 |
0-0 |
92 |
16:45 |
Israel Ligat Al Toto Cup |
Hapoel Hadera |
Maccabi Bnei Raina |
1-1 |
0-0 |
96 |
16:45 |
Israel Ligat Al Toto Cup |
Hapoel Bnei Sakhnin FC |
Maccabi Netanya |
0-3 |
0-0 |
83 |
16:55 |
Serbian Superliga |
FK Napredak Krusevac |
Vojvodina Novi Sad |
0-0 |
0-0 |
92 |
16:55 |
Croatia 1.Division |
Istra 1961 Pula |
ZNK Osijek |
4-4 |
0-0 |
96 |
17:00 |
Liga Portugal 1 |
Estrela da Amadora |
Vitoria Guimaraes |
0-1 |
0-0 |
98 |
17:00 |
Russia Premier League |
CSKA Moscow |
FK Sochi |
3-1 |
0-0 |
95 |
17:00 |
Liga Portugal 2 |
SL Benfica B |
CD Mafra |
3-2 |
0-0 |
97 |
17:00 |
Portugal Liga 3 |
Amora FC |
Oliveira Hospital |
0-1 |
0-0 |
96 |
17:00 |
Portugal Liga 3 |
FC Felgueiras |
Clube Desportivo Trofense |
1-0 |
0-0 |
96 |
17:00 |
Portugal Liga 3 |
SC Covilha |
Sporting CP B |
0-0 |
0-0 |
93 |
17:00 |
Portugal Liga 3 |
Dezembro |
FC Caldas |
3-2 |
0-0 |
96 |
17:00 |
Iceland Premier Division |
Keflavik |
Valur Reykjavik |
1-0 |
0-0 |
96 |
17:00 |
Iceland Premier Division |
Hafnarfjordur |
IBV Vestmannaeyjar |
2-1 |
0-0 |
94 |
17:00 |
Latvian Higher League |
Riga FC |
Metta/LU Riga |
1-0 |
0-0 |
96 |
17:00 |
Lithuania - 1.Division |
FK Zalgiris Vilnius |
Hegelmann Litauen |
4-0 |
0-0 |
91 |
17:00 |
Hungary NB Ⅱ |
Bodajk FC Siofok |
Duna-Tisza |
1-1 |
0-0 |
93 |
17:00 |
Hungary NB Ⅱ |
Csakvari TK |
Gyori ETO |
1-2 |
0-0 |
94 |
17:00 |
Hungary NB Ⅱ |
Vasas |
MTE Mosonmagyarovar |
0-0 |
0-0 |
91 |
17:00 |
Hungary NB Ⅱ |
Kazincbarcika |
Pecsi MFC |
0-0 |
0-0 |
92 |
17:00 |
Hungary NB Ⅱ |
FC Ajka |
Szeged Csanad |
0-0 |
0-0 |
94 |
17:00 |
Hungary NB Ⅱ |
Kozarmisleny SE |
Szombathelyi Haladas |
2-0 |
0-0 |
93 |
17:00 |
Costa Rica 2.Liga |
Municipal Turrialba |
Limon FC |
1-1 |
0-0 |
93 |
17:15 |
Belgian Pro League |
Westerlo |
KAA Gent |
1-3 |
0-0 |
97 |
17:15 |
Norwegian Tippeligaen |
Valerenga |
Haugesund |
1-1 |
0-0 |
92 |
17:15 |
Belgian Second Division |
Zulte-Waregem |
Francs Borains |
0-3 |
0-0 |
96 |
17:30 |
Spanish La Liga |
Villarreal |
Real Betis |
1-2 |
0-0 |
96 |
17:30 |
Spanish La Liga 2 |
Albacete |
RCD Espanyol |
1-1 |
0-0 |
90 |
17:30 |
Spanish La Liga 2 |
FC Cartagena |
Eldense |
0-1 |
0-0 |
90 |
17:30 |
Ireland Premier Division |
Derry City |
Drogheda United |
3-0 |
0-0 |
93 |
17:30 |
Serbian Superliga |
Partizan Belgrade |
Radnicki Nis |
2-1 |
0-0 |
93 |
17:30 |
International Club Friendly |
UE Castelldefels |
UE Cornella |
1-1 |
0-0 |
92 |
18:00 |
Peru Primera Division |
Sporting Cristal |
Deportivo Garcilaso |
3-0 |
0-0 |
94 |
18:00 |
Saudi Professional League |
Al-Fateh |
Al-Taawon |
1-1 |
0-0 |
97 |
18:00 |
Saudi Professional League |
Al-Riyadh |
Al-Wehda |
1-0 |
0-0 |
98 |
18:00 |
Montenegro Prva Crnogorska Liga |
FK Mladost DG |
Decic Tuzi |
0-0 |
0-0 |
91 |
18:00 |
Montenegro Prva Crnogorska Liga |
FK Buducnost Podgorica |
Jezero Plav |
1-1 |
0-0 |
94 |
18:00 |
Montenegro Prva Crnogorska Liga |
Jedinstvo Bijelo Polje |
FK Sutjeska Niksic |
0-0 |
0-0 |
93 |
18:00 |
International Club Friendly |
Inter Milan |
Egnatia |
4-2 |
0-0 |
94 |
18:00 |
International Club Friendly |
CF Badalona |
Sabadell |
0-0 |
0-0 |
92 |
18:00 |
Primera Division de Ecuador |
Independiente Jose Teran |
Cumbaya FC |
2-0 |
0-0 |
90 |
18:00 |
Serbia Prva Liga |
Kolubara |
Macva Sabac |
3-2 |
0-0 |
91 |
18:00 |
Uruguay Segunda |
Los Halcones |
Central Espanol |
0-0 |
0-0 |
92 |
18:00 |
Uruguay Segunda |
Deportivo Italiano |
Salto FC |
4-1 |
0-0 |
89 |
18:00 |
Uruguay Segunda |
Villa Teresa |
Villa Espanola |
1-2 |
0-0 |
96 |
18:00 |
Guatemala D2 |
Deportivo Barberena FC |
Sacachispas GT |
0-0 |
0-0 |
92 |
18:00 |
Brazil Campeonato Gaucho 2 |
Monsoon FC |
Guarany de Bage |
0-0 |
0-0 |
95 |
18:00 |
Brazil Campeonato Gaucho 2 |
Santa Cruz RS |
CE Lajeadense |
0-0 |
0-0 |
92 |
18:00 |
Mexico Liga MX Femenil |
Puebla (W) |
Unam Pumas (W) |
1-1 |
0-0 |
96 |
18:00 |
Mexico Liga MX Femenil |
Toluca (W) |
Juarez FC (W) |
1-1 |
0-0 |
95 |
18:00 |
Brazil Catarinense Division 2 |
Inter de Lages SC |
CEC Santa Catarina |
4-2 |
0-0 |
95 |
18:00 |
Brazil Catarinense Division 2 |
Guarani de Palhoca |
Nacao |
0-0 |
0-0 |
0 |
18:00 |
Uruguay League Women |
CA Penarol (W) |
Liverpool Montevideo (W) |
3-0 |
0-0 |
89 |
18:00 |
Chile Primera Division Women |
CD Antofagasta (W) |
Universidad Catolica (W) |
3-0 |
0-0 |
92 |
18:15 |
Iceland Premier Division |
KR Reykjavik |
Fram Reykjavik |
3-2 |
0-0 |
93 |
18:15 |
Bulgaria Premier League |
Ludogorets Razgrad |
CSKA Sofia |
3-0 |
0-0 |
95 |
18:15 |
Slovenia 1.Liga |
NK Publikum Celje |
NK Rogaska |
2-0 |
0-0 |
95 |
18:30 |
Romania Liga I |
Rapid Bucuresti |
Petrolul Ploiesti |
0-2 |
0-0 |
97 |
18:30 |
Chile Primera Division Women |
Audax Italiano (W) |
Deportes Iquique (W) |
0-1 |
0-0 |
95 |
18:45 |
Brazil Serie B |
Guarani SP |
Juventude |
0-1 |
0-0 |
95 |
18:45 |
Turkey Super Lig |
Adana Demirspor |
Caykur Rizespor |
2-1 |
0-0 |
100 |
18:45 |
Turkey Super Lig |
Fenerbahce |
Gazisehir Gaziantep |
2-1 |
0-0 |
95 |
18:45 |
Turkey 1. Lig |
Goztepe |
Sakaryaspor |
0-1 |
0-0 |
96 |
19:00 |
France Ligue 1 |
Strasbourg |
Lyon |
2-1 |
0-0 |
96 |
19:00 |
Brazil Serie A |
Gremio (RS) |
Fluminense RJ |
2-1 |
0-0 |
100 |
19:00 |
Brazil Serie A |
Corinthians Paulista (SP) |
Coritiba PR |
3-1 |
0-0 |
93 |
19:00 |
Brazil Serie A |
America MG |
Goias |
0-1 |
0-0 |
98 |
19:00 |
Serbian Superliga |
FK Spartak Zlatibor Voda |
FK Zeleznicar Pancevo |
3-0 |
0-0 |
90 |
19:00 |
Coppa Italia |
Lecce |
Como |
1-0 |
0-0 |
93 |
19:00 |
Hungary Borsodi Liga |
Kecskemeti TE |
Fehervar Videoton |
1-0 |
0-0 |
94 |
19:00 |
Chile Primera Division |
Palestino |
Univ Catolica |
3-0 |
0-0 |
95 |
19:00 |
Bolivia Primera Division |
Libertad Gran Mamore FC |
Independiente Petrolero |
0-1 |
0-0 |
95 |
19:00 |
Chile Primera B |
Union San Felipe |
Municipal Iquique |
1-1 |
0-0 |
98 |
19:00 |
International Club Friendly |
Xerez Deportivo |
Brunos Magpie |
1-0 |
0-0 |
90 |
19:00 |
International Club Friendly |
Latina |
Lazio |
0-0 |
0-0 |
89 |
19:00 |
BRA SPC |
AA Portuguesa Santista |
Sao Caetano |
1-0 |
0-0 |
96 |
19:00 |
Venezuela Segunda Division |
Deportivo Miranda |
Atletico La Cruz |
1-0 |
0-0 |
96 |
19:00 |
Chile Primera D |
General VelAsquez |
Fernandez Vial |
0-1 |
0-0 |
97 |
19:00 |
Costa Rica 2.Liga |
Municipal Garabito |
AD Sarchi |
1-3 |
0-0 |
36 |
19:00 |
Costa Rica Primera Division Women |
Municipal Pococi (W) |
AD Cofutpa (W) |
0-0 |
0-0 |
92 |
19:00 |
Paraguay Women League |
Sportivo Ameliano (W) |
Sportivo Limpeno (W) |
0-0 |
0-0 |
91 |
19:00 |
Brasileiro, Serie C |
Centro Sportivo Alagoano |
Botafogo PB |
1-1 |
0-0 |
96 |
19:00 |
Brasileiro, Serie C |
Manaus (AM) |
Remo Belem (PA) |
1-1 |
0-0 |
96 |
19:00 |
Brasileiro, Serie C |
SC Paysandu Para |
Nautico (PE) |
4-2 |
0-0 |
96 |
19:00 |
Brazil Serie D |
Maranhao |
Retro/PE |
0-0 |
0-0 |
96 |
19:00 |
Brazil Serie D |
Nacional de Patos PB |
Ferroviario CE |
0-0 |
0-0 |
94 |
19:00 |
Brazil Serie D |
Caxias RS |
Ceilandia DF |
0-0 |
0-0 |
96 |
19:05 |
Croatia 1.Division |
Hajduk Split |
Slaven Koprivnica |
0-0 |
0-0 |
92 |
19:15 |
Iceland Premier Division |
Vikingur Reykjavik |
HK Kopavogs |
6-1 |
0-0 |
92 |
19:15 |
Coppa Italia |
Monza |
A.C. Reggiana 1919 |
1-2 |
0-0 |
96 |
19:30 |
Spanish La Liga |
Getafe |
FC Barcelona |
0-0 |
0-0 |
100 |
19:30 |
Liga Portugal 1 |
FC Arouca |
Estoril |
4-3 |
0-0 |
99 |
19:30 |
Venezuela Segunda Division |
Dynamo Puerto FC |
AC Minerven FC Bolivar |
1-2 |
0-0 |
94 |
19:30 |
Venezuela Segunda Division |
Yaracuyanos |
Real Frontera |
3-0 |
0-0 |
94 |
19:30 |
Venezuela Segunda Division |
Titanes FC |
Trujillanos |
1-1 |
0-0 |
94 |
19:30 |
Guatemala D2 |
Deportivo Mictlan |
Juventud Pinulteca FC |
0-2 |
0-0 |
89 |
19:30 |
Peru Campeonato Nacional Women |
CD Universidad San Martin (W) |
FBC Melgar (W) |
2-1 |
0-0 |
94 |
20:00 |
Spanish La Liga 2 |
Leganes |
Andorra FC |
0-1 |
0-0 |
94 |
20:00 |
Primera Division de Venezuela |
Deportivo Tachira |
Portuguesa FC |
1-1 |
0-0 |
94 |
20:15 |
Peru Primera Division |
Cusco FC |
Alianza Lima |
1-1 |
0-0 |
98 |
20:15 |
Uruguay League Women |
Danubio (W) |
Defensor Sporting (W) |
0-0 |
0-0 |
92 |
20:30 |
Primera Division de Paraguay |
Cerro Porteno |
Olimpia Asuncion |
1-1 |
0-0 |
96 |
20:30 |
Primera Division de Ecuador |
Club Sport Emelec |
Orense SC |
0-0 |
0-0 |
96 |
20:30 |
Colombia Copa Premier |
Bogota FC |
Patriotas FC |
0-1 |
0-0 |
95 |
20:30 |
Venezuela Segunda Division |
Maritimo de La Guaira |
Deportivo Nueva Esparta |
1-0 |
0-0 |
92 |
20:30 |
Canadian Premier League |
Pacific FC |
Atletico Ottawa |
0-1 |
0-0 |
95 |
20:45 |
Ecuador Primera Women |
Independiente del Valle (W) |
Leones del Norte (W) |
0-0 |
0-0 |
92 |
21:00 |
Brazil Serie B |
Vitoria BA |
Ceara |
1-0 |
0-0 |
96 |
21:00 |
Primera Division de Colombiano-Apertura |
America de Cali |
Dep.Independiente Medellin |
1-3 |
0-0 |
90 |
21:00 |
Primera Division de El Salvador |
CD Dragon |
Municipal Limeno |
3-1 |
0-0 |
95 |
21:00 |
Primera Division de El Salvador |
Fuerte San Francisco |
Alianza San Salvador |
0-1 |
0-0 |
98 |
21:00 |
Primera Division de El Salvador |
Santa Tecla |
Aguila |
0-1 |
0-0 |
95 |
21:00 |
Primera Division de Honduras |
Genesis |
Real Sociedad Tocoa |
2-2 |
0-0 |
95 |
21:00 |
Panama Liga Nacional de Ascenso |
Plaza Amador |
Sporting San Miguelito |
4-2 |
0-0 |
94 |
21:00 |
Costa Rica 2.Liga |
CS Uruguay De Coronado |
FC Aserri |
0-0 |
0-0 |
94 |
21:00 |
Costa Rica 2.Liga |
AD Carmelita |
Quepos Cambute FC |
1-2 |
0-0 |
93 |
21:00 |
Nicaragua Apertura league |
Matagalpa FC |
Diriangen |
1-1 |
0-0 |
93 |
21:00 |
Guatemala Segunda Division |
CSYD Carcha |
Heredia |
3-1 |
0-0 |
89 |
21:15 |
Primera Division de El Salvador |
Luis Angel Firpo |
A.D. Isidro Metapan |
1-0 |
0-0 |
93 |
21:15 |
Primera Division de El Salvador |
CD Platense Municipal Zacatecoluca |
Once Deportivo Ahuachapan |
0-2 |
0-0 |
94 |
21:15 |
Paraguay Women League |
Nacional-Humaita (W) |
Club Guarani (W) |
0-0 |
0-0 |
92 |
21:30 |
Brazil Serie A |
Fortaleza |
Santos |
4-0 |
0-0 |
99 |
21:30 |
Brazil Serie A |
Flamengo |
Sao Paulo |
1-1 |
0-0 |
98 |
21:30 |
Liga Nacional de Guatemala |
Guastatoya |
Deportivo Mixco |
2-1 |
0-0 |
92 |
21:30 |
Bolivia Primera Division |
The Strongest |
Real Santa Cruz |
4-0 |
0-0 |
95 |
22:00 |
Chile Primera Division |
Audax Italiano |
Everton CD |
0-1 |
0-0 |
96 |
22:00 |
Costa Rica Primera Division |
Perez Zeledon |
Alajuelense |
1-2 |
0-0 |
96 |
22:00 |
Brazil national youth (U20) Football Championship |
Cuiaba U20 |
Nova Mutum EC U20 |
2-0 |
0-0 |
94 |
22:00 |
Brasileiro, Serie C |
America FC Natal RN |
Pouso Alegre |
2-0 |
0-0 |
95 |
22:00 |
Brasileiro, Serie C |
Sao Jose PoA RS |
Figueirense |
3-3 |
0-0 |
96 |
22:00 |
Brasileiro, Serie C |
Sao Jose PoA RS |
Figueirense |
3-3 |
0-0 |
96 |
22:00 |
USA MLS Next Pro League |
Philadelphia Union II |
Cincinnati II |
1-2 |
0-0 |
93 |
22:40 |
Primera Division de Venezuela |
CD Hermanos Colmenares |
Estudiantes Merida FC |
1-0 |
0-0 |
95 |
23:00 |
Primera Division de Honduras |
CD Motagua |
Marathon |
3-0 |
0-0 |
93 |
23:00 |
Primera Division de Ecuador |
Sociedad Deportiva Aucas |
Liga Dep. Universitaria Quito |
0-0 |
0-0 |
94 |
23:00 |
Primera Division de Ecuador |
Sociedad Deportiva Aucas |
Liga Dep. Universitaria Quito |
0-0 |
0-0 |
94 |
23:00 |
Mexico Liga MX Femenil |
Saint Louis Athletica (W) |
Mazatlan FC (W) |
4-1 |
0-0 |
95 |
23:00 |
Panama Liga Prom |
Universidad de Panama |
CD Arabe Unido Reserves |
1-0 |
0-0 |
84 |
23:00 |
Panama Liga Prom |
Mario Mendez FC |
CD Universitario Reserves |
2-1 |
0-0 |
93 |
23:00 |
USA MLS Next Pro League |
Chicago flame B |
International Miami B |
2-2 |
0-0 |
89 |
23:00 |
USA MLS Next Pro League |
Columbus Crew B |
New York Red Bulls B |
0-5 |
0-0 |
93 |
23:00 |
USA MLS Next Pro League |
Houston Dynamo B |
Vancouver Whitecaps Reserve |
0-0 |
0-0 |
93 |
23:00 |
USA MLS Next Pro League |
MINNESOTA United B |
Saint Louis City B |
2-2 |
0-0 |
94 |
23:00 |
USA MLS Next Pro League |
New England Revolution B |
Atlanta United FC II |
4-1 |
0-0 |
90 |
23:00 |
USA MLS Next Pro League |
New York City Team B |
Orlando City B |
3-4 |
0-0 |
94 |
23:00 |
USA MLS Next Pro League |
Sporting Kansas City(R) |
Portland Timbers Reserve |
6-0 |
0-0 |
84 |
23:05 |
Mexico Primera Divison A |
Monarcas Morelia |
Correcaminos UAT |
2-0 |
0-0 |
94 |
23:15 |
Uruguay League Women |
Montevideo Wanderers (W) |
Racing Club de Montevideo (W) |
2-0 |
0-0 |
58 |
23:30 |
Bolivia Primera Division |
Royal Pari FC |
Club Guabira |
4-1 |
0-0 |
94 |
09:00 |
India Durand Cup |
Kerala Blasters FC |
Gokulam Kerala FC |
3-4 |
0-0 |
97 |
09:00 |
Romania U19 League |
LPS Banatul Timisoara U19 |
FK Csikszereda Miercurea Ciuc U19 |
1-3 |
0-0 |
88 |
12:00 |
ENG SD1 |
Littlehampton Town |
Beckenham Town |
2-1 |
0-0 |
98 |
18:00 |
Mexico Segunda Division |
Montaneses FC |
Club Petroleros de Salamanca |
0-1 |
0-0 |
94 |
08:30 |
Vietnam U19 Championship Women |
Son La U19 (W) |
Than KSVN U19 (W) |
1-1 |
0-0 |
90 |
13:00 |
Brazil Paulista Serie B |
Vocem SP |
Gremio Saocarlense/SP |
2-1 |
0-0 |
99 |
14:00 |
ENG SD1 |
Erith Belvedere |
Ashford Utd |
0-1 |
0-0 |
96 |
19:00 |
Venezuela Segunda Division |
Atletico El Vigia |
Academia Rey |
- |
- |
|
20:00 |
Venezuela Segunda Division |
Urena SC |
Heroes de Falcon |
- |
- |
|
20:00 |
CONCACAF Caribbean Shield |
Metropolitan FA |
Club Sando |
1-6 |
0-0 |
90 |
23:00 |
CONCACAF Caribbean Shield |
SV Robinhood |
Golden Lion |
5-1 |
0-0 |
89 |
08:00 |
Philippines Cup |
Stallions FC |
Philippine Army |
6-1 |
0-0 |
90 |
09:00 |
Romania U19 League |
Petrolul Ploiesti U19 |
Rapid Bucuretsi U19 |
1-3 |
0-0 |
88 |
10:00 |
International Club Friendly |
Sparta Praha (W) |
Turbine Potsdam (W) |
- |
- |
|
11:00 |
Vietnam U19 Championship Women |
Phong Phu Ha Nam U19 (W) |
TP Ho Chi Minh U19 (W) |
1-0 |
0-0 |
92 |
12:00 |
International Club Friendly |
SC Freiburg (W) |
FC Zurich Frauen (W) |
- |
- |
|
17:00 |
International Club Friendly |
Polvorin |
CD Covadonga |
- |
- |
|
17:00 |
International Club Friendly |
Cerdanyola del Valles |
FC Vilafranca |
- |
- |
|
17:30 |
International Club Friendly |
CE Manresa |
Girona B |
- |
- |
|
09:00 |
Hungary NB III |
Budapest Honved II |
Martfui LSE |
1-2 |
0-0 |
92 |
12:10 |
Scotland WPL |
Partick Thistle (W) |
Dundee United (W) |
4-0 |
0-0 |
93 |
15:00 |
Hungary NB III |
Szombathelyi Mav Haladas VSE |
Kelen SC |
0-0 |
0-0 |
90 |
15:30 |
Hungary NB III |
Bekescsaba |
Penzugyor SE |
0-1 |
0-0 |
90 |
21:00 |
International Friendly |
Honduras (W) |
Guatemala (W) |
- |
- |
|
00:10 |
International Club Friendly |
Deportivo Etchojoa |
La Tribu de Cd. Juarez |
- |
- |
|
00:20 |
Uruguay Amateur Cup |
Rincon de Carrasco FC |
CSD Paso de la Arena |
0-1 |
0-0 |
94 |
01:00 |
Guatemala Segunda Division |
CSD Amatitlan |
Nueva Santa Rosa CDF |
1-2 |
0-0 |
92 |
02:00 |
International Club Friendly |
Buhos UNISON FC |
Cimarrones de Sonora FC III |
2-1 |
0-0 |
93 |
09:30 |
Finland Ykkonen Women |
VJS Vantaa (W) |
Espoo (W) |
9-0 |
0-0 |
89 |
15:59 |
Spanish Federacion Cup |
Villaralbo CF |
CF Salmantino |
1-1 |
0-0 |
94 |
17:00 |
El Salvador Reserves League |
CD Platense Zacatecoluca Reserves |
Once Deportivo de Ahuachapán U20 |
3-1 |
0-0 |
92 |
17:00 |
El Salvador Reserves League |
CD Luis Angel Firpo Reserves |
AD Isidro Metapan Reserves |
6-1 |
0-0 |
91 |
17:00 |
Guatemala D2 |
Suchitepequez |
Santa Lucia Cotzumalguapa |
0-0 |
0-0 |
92 |
17:00 |
Guatemala D2 |
CD Puerto de Iztapa |
Quiche FC |
0-0 |
0-0 |
92 |
17:00 |
Guatemala D2 |
Cuilapa FC |
Club Aurora |
0-1 |
0-0 |
93 |
17:00 |
Guatemala D2 |
Universidad de San Carlos |
Fraijanes FC |
3-1 |
0-0 |
92 |
17:20 |
Guatemala D2 |
Juventud Copalera |
Democracia FC |
1-1 |
0-0 |
94 |
18:00 |
Mexico Segunda Division |
Zitacuaro CF |
CD Mexiquense |
2-0 |
0-0 |
92 |
18:15 |
El Salvador Reserves League |
CD Dragon Reserves |
Municipal Limeno U20 |
2-1 |
0-0 |
94 |
13:00 |
Zimbabwe Super Cup |
Highlanders |
Bulawayo Chiefs |
2-2 |
0-0 |
91 |
17:45 |
Brazil Campeonato Maranhense |
Penedense AL |
Zumbi EC |
0-0 |
0-0 |
95 |
18:00 |
International Club Friendly |
Jacuipense (W) |
AD Leonico (W) |
2-1 |
0-0 |
94 |
18:00 |
International Club Friendly |
AD Comunitaria Astro (W) |
EC Bahia (W) |
0-3 |
0-0 |
91 |
08:00 |
Serbia U19 League |
Partizan Beograd U19 |
FK Vozdovac U19 |
3-0 |
0-0 |
89 |
18:00 |
Brazil Campeonato Capixaba |
Nova Venecia FC |
Linhares |
1-0 |
0-0 |
92 |
19:00 |
Brazil Campeonato Maranhense |
AA Anapolina |
Jaragua EC |
1-0 |
0-0 |
95 |
19:00 |
Brazil Campeonato Maranhense |
Goiatuba |
Santa Helena GO |
2-0 |
0-0 |
95 |
00:00 |
International Club Friendly |
Lautoka |
Tailevu Naitasiri |
- |
- |
|
02:00 |
International Club Friendly |
Nadi FC |
Navua FC |
- |
- |
|
02:00 |
Guatemala Segunda Division |
Tigres del Jumay |
FC Villa Nueva |
0-0 |
0-0 |
93 |
04:00 |
International Club Friendly |
Rewa FC |
Ba |
- |
- |
|
05:00 |
Australia Victoria Premier League Women |
Melbourne Uni (W) |
Brunswick Juventus (W) |
4-5 |
0-0 |
93 |
09:00 |
International Club Friendly |
CFR Cluj |
Hermannstadt |
- |
- |
|
17:00 |
International Club Friendly |
CD Caspe |
Real Zaragoza B |
0-4 |
0-0 |
87 |
18:00 |
BRA SPC |
Oeste |
Ponte Preta |
0-0 |
0-0 |
95 |
09:30 |
Calcutta Football League |
George Telegraph FC |
WB Police SC |
1-2 |
0-0 |
94 |
09:30 |
Calcutta Football League |
United SC Kolkata |
Tollygunje Agragami |
1-0 |
0-0 |
8 |
11:00 |
Ireland U19 League |
St. Patricks U19 |
UCD U19 |
3-0 |
0-0 |
89 |
13:00 |
Uruguay Segunda |
Canadian SC |
CSD Huracan Buceo |
2-1 |
0-0 |
94 |
13:00 |
Ireland U19 League |
Treaty United FC U19 |
Klub Kildare U19 |
0-0 |
0-0 |
90 |
14:00 |
India Regional Cup |
Sikkim Himalayan SC |
Sikkim Police |
0-2 |
0-0 |
95 |
14:00 |
Peru Reserves League |
Deportivo Binacional Reserves |
Cesar Vallejo Reserves |
- |
- |
|
21:00 |
Peru Cup |
CD Juventud La Joya |
Vasco de Gama Olmos |
0-0 |
0-0 |
95 |
21:00 |
Nicaragua Liga de Ascenso |
CD Junior Managua |
Bravos Primavera |
1-1 |
0-0 |
95 |
07:00 |
Australia Victorian Women's Cup |
FC Bulleen Lions (W) |
Calder United SC (W) |
0-2 |
0-0 |
92 |
07:30 |
China U21 League |
Beijing Guoan U21 |
Changchun Yatai U21 |
1-2 |
0-0 |
92 |
09:00 |
Austria Landesliga |
SV Dellach Gail |
FC Lurnfeld |
3-2 |
0-0 |
90 |
09:00 |
International Club Friendly |
St. Polten (W) |
Young Boys (W) |
2-2 |
0-0 |
90 |
18:30 |
Brazil Gaucho Women |
Brasil Farroupilha (W) |
Flamengo Sao Pedro (W) |
0-1 |
0-0 |
95 |
15:59 |
International Club Friendly |
Uniao de Tomar |
Lusitano Evora |
- |
- |
|
15:00 |
Czech Republic 4. Ligy cup |
Velka Bites |
Havlickuv Brod |
2-5 |
0-0 |
92 |
14:00 |
Ireland U19 League |
Athlone Town U19 |
Bray Wanderers U19 |
0-0 |
0-0 |
90 |
15:30 |
International Club Friendly |
Panserraikos |
AO Kavala |
4-0 |
0-0 |
88 |
10:45 |
Serbia U19 League |
FK Radnicki 1923 U19 |
FK Novi Pazar U19 |
3-2 |
0-0 |
96 |
14:00 |
Lebanon League Women |
Eleven Football Pro (W) |
Sport Stars (W) |
1-2 |
0-0 |
96 |
15:00 |
Austria Landesliga |
TSV Neumarkt |
SC Muhlbach/Pzg |
2-0 |
0-0 |
92 |
15:00 |
Czech Republic 4. Ligy cup |
SSK Bilovec |
Opava II |
4-1 |
0-0 |
92 |
14:00 |
International Club Friendly |
Carrarese |
Aglianese |
1-0 |
0-0 |
86 |
15:30 |
Columbia U19 League |
Fortaleza U19 |
Club Independiente Santa Fe U19 |
1-1 |
0-0 |
92 |
22:00 |
Dominican Republic Liga |
South East FC |
Promex Harlem United SC |
3-1 |
0-0 |
96 |
14:00 |
Uzbekistan Second League |
Dinamo Samarqand |
Mashal Muborak |
2-0 |
0-0 |
94 |
15:00 |
Uzbekistan Second League |
Lokomotiv Tashkent |
FK Andijan-2 |
4-1 |
0-0 |
92 |
00:00 |
Costa Rica Primera Division |
Puntarenas |
Deportivo Saprissa |
2-4 |
0-0 |
93 |
00:00 |
Liga Nacional de Guatemala |
C.S.D. Comunicaciones |
Coban Imperial |
0-0 |
0-0 |
92 |
00:00 |
USA Independent League |
ASC San Diego |
LA Force |
0-0 |
0-0 |
95 |
01:20 |
Primera Division de Colombiano-Apertura |
Atletico Nacional Medellin |
Atletico Bucaramanga |
2-1 |
0-0 |
96 |
03:00 |
USA MLS Next Pro League |
Tacoma Defiance |
Colorado Rapids II |
1-2 |
0-0 |
92 |
03:05 |
Mexico Primera Divison A |
Cimarrones de Sonora |
CF Atlante |
0-0 |
0-0 |
97 |
20:00 |
Barbados Premier League |
Silver Sands FC |
St Andrew Lions |
1-4 |
0-0 |
89 |
17:00 |
International Club Friendly |
Sant Andreu |
UE Olot |
- |
- |
|
22:00 |
Barbados Premier League |
Paradise FC |
Empire Club |
4-2 |
0-0 |
91 |
08:00 |
Indonesia Liga 1 |
Dewa United FC |
PSIS Semarang |
1-4 |
0-0 |
96 |
08:15 |
Australia Victoria NPL2 U20 League |
FC Bulleen Lions U20 |
Dandenong City U21 |
4-2 |
0-0 |
90 |
09:30 |
Australia FFA Cup |
Campbelltown City SC |
FC Macarthur |
2-1 |
0-0 |
95 |
09:30 |
Australia FFA Cup |
Northcote City |
Adelaide United |
0-2 |
0-0 |
93 |
09:30 |
Australia FFA Cup |
Newcastle Jets |
Brisbane Roar |
0-0 |
0-0 |
92 |
10:00 |
K League 2 |
Bucheon FC 1995 |
Gyeongnam FC |
2-0 |
0-0 |
96 |
10:30 |
K League 2 |
Cheonan City |
Gimpo FC |
0-2 |
0-0 |
93 |
11:30 |
AFC Cup |
FC MERW |
Alay |
- |
- |
|
12:00 |
Thai League 1 |
Lamphun Warrior |
Sukhothai |
1-2 |
0-0 |
95 |
12:00 |
Indonesia Liga 1 |
Arema FC |
Rans Nusantara FC |
0-1 |
0-0 |
95 |
12:00 |
England U21 Premier League |
Crystal Palace U21 |
Manchester United U21 |
3-2 |
0-0 |
98 |
12:30 |
Uzbekistan Cup |
Aral Nukus |
Navbahor Namangan |
- |
- |
|
13:00 |
Norway 2.Liga |
Aalesund FK B |
Flekkeroy IL |
1-2 |
0-0 |
94 |
13:00 |
Norway 2.Liga |
Vard Haugesund |
Valerenga B |
1-2 |
0-0 |
94 |
13:00 |
Norway 2.Liga |
Vard Haugesund |
Valerenga B |
1-2 |
0-0 |
94 |
13:00 |
Liga Super Malaysia |
Kelantan |
Terengganu |
0-8 |
1-0 |
89 |
13:00 |
Liga Super Malaysia |
Negeri Sembilan |
Selangor |
0-0 |
0-0 |
92 |
13:00 |
Armenia Premier League |
Alashkert |
FK Van Charentsavan |
0-0 |
0-0 |
0 |
13:00 |
Armenia Premier League |
Alashkert |
FK Van Charentsavan |
0-0 |
0-0 |
0 |
13:00 |
Georgia Primera Division |
Samtredia |
Torpedo Kutaisi |
2-3 |
0-0 |
95 |
13:00 |
Armenia Division 2 |
Ararat Yerevan II |
Andranik |
- |
- |
|
13:00 |
Armenia Division 2 |
FC Noah B |
Shirak Gjumri B |
- |
- |
|
14:00 |
Russian National Football League |
Alania Vladikavkaz |
Torpedo Moscow |
2-0 |
0-0 |
95 |
14:00 |
Ukrainian Premier League |
FC Shakhtar Donetsk |
PFC Oleksandria |
2-1 |
0-0 |
94 |
14:00 |
Russia Division 2 |
Alania-d Vladikavkaz |
Dinamo Makhachkala B |
- |
- |
|
14:00 |
Colombia Regional League |
Lula FC |
Real Santuario |
1-0 |
0-0 |
93 |
14:00 |
Norway Division 4 |
Mosjoen |
Rosenborg B |
- |
- |
|
15:00 |
Saudi Professional League |
Abha |
Al Hilal |
1-3 |
0-0 |
95 |
15:00 |
Saudi Professional League |
Al Raed |
Al Ittihad(KSA) |
0-3 |
0-0 |
96 |
15:00 |
Armenia Premier League |
FC Avan Academy |
FC Pyunik |
- |
- |
|
15:00 |
Lithuania - 2.Division |
FK Panevezys B |
Marijampole City |
0-1 |
0-0 |
95 |
15:00 |
Norway Division 4 |
Brumunddal |
Molde B |
3-3 |
0-0 |
94 |
15:30 |
Finland - Kakkonen Lohko |
KuPS (Youth) |
Kuopion Elo |
2-0 |
0-0 |
91 |
15:30 |
Czech Republic 2.Liga |
Vyskov |
Sigma Olomouc B |
1-0 |
0-0 |
94 |
15:30 |
Czech Republic 2.Liga |
Viktoria Zizkov |
Dukla Prague |
1-5 |
0-0 |
90 |
15:30 |
Croatia 2.HNL |
NK Zrinski Jurjevac |
NK Jarun |
2-0 |
0-0 |
91 |
15:45 |
Coppa Italia |
Cremonese |
Crotone |
1-1 |
0-0 |
97 |
15:59 |
Poland Liga 1 |
Polonia Warszawa |
Miedz Legnica |
3-4 |
0-0 |
95 |
15:59 |
Serbian Superliga |
Novi Pazar |
IMT Novi Beograd |
3-4 |
0-0 |
96 |
15:59 |
Coppa Italia |
Sampdoria |
SudTirol |
1-1 |
0-0 |
95 |
15:59 |
Germany Cup |
FC 08 Hombrug |
Darmstadt |
3-0 |
0-0 |
95 |
15:59 |
Germany Cup |
VFB Lubeck |
TSG Hoffenheim |
1-4 |
0-0 |
93 |
15:59 |
Germany Cup |
Jahn Regensburg |
Magdeburg |
1-2 |
0-0 |
96 |
15:59 |
Bulgaria Premier League |
Etar |
Beroe Stara Zagora |
2-2 |
0-0 |
92 |
15:59 |
Azerbaijan Premier League |
FC Neftci Baku |
Sabail |
1-1 |
0-0 |
95 |
15:59 |
International Club Friendly |
Sirens |
Gudja United |
2-1 |
0-0 |
92 |
15:59 |
Colombia Regional League |
Sellos Colombianos |
Medellin City FC |
1-1 |
0-0 |
93 |
15:59 |
Colombia Regional League |
Politecnico J.I.C. |
Envigado FC Reserves |
0-0 |
0-0 |
92 |
15:59 |
Norway Division 4 |
Volda |
Raufoss IL B |
0-0 |
0-0 |
91 |
15:59 |
Norway Division 4 |
Mandalskameratene |
Odd Grenland 2 |
5-0 |
0-0 |
93 |
15:59 |
Norway Division 4 |
Randesund IL |
Sandefjord B |
2-0 |
0-0 |
95 |
15:59 |
Norway Division 4 |
Honefoss BK |
Sogndal B |
0-0 |
0-0 |
0 |
16:30 |
Russia Premier League |
FK Nizhny Novgorod |
Terek Grozny |
2-0 |
0-0 |
91 |
16:30 |
France Ligue 3 |
Nimes |
Martigues |
1-1 |
0-0 |
92 |
16:30 |
Bulgaria B PFG |
PFK Montana |
Ludogorets Razgrad II |
3-2 |
0-0 |
93 |
16:30 |
Norway Division 4 |
Viking B |
Brodd |
3-0 |
0-0 |
94 |
16:35 |
Saudi Arabia Division 1 |
Al-Jabalain |
Al Kholood |
1-0 |
0-0 |
96 |
16:35 |
Saudi Arabia Division 1 |
Al-Orubah |
Al Taraji |
2-0 |
0-0 |
89 |
17:00 |
Spanish La Liga 2 |
Mirandes |
AD Alcorcon |
3-0 |
0-0 |
71 |
17:00 |
Swedish Allsvenskan |
IFK Varnamo |
Degerfors IF |
0-1 |
0-0 |
98 |
17:00 |
Swedish Allsvenskan |
Mjallby AIF |
Malmo FF |
1-0 |
0-0 |
94 |
17:00 |
Sweden Superettan |
Orebro |
Jonkopings Sodra IF |
2-0 |
0-0 |
94 |
17:00 |
Sweden Superettan |
Orgryte |
Skovde AIK |
1-2 |
0-0 |
90 |
17:00 |
Denmark Superligaen |
Viborg |
Hvidovre IF |
0-0 |
0-0 |
90 |
17:00 |
Poland Ekstraklasa |
Warta Poznan |
Ruch Chorzow |
2-2 |
0-0 |
94 |
17:00 |
Swden Women Divi.1 |
Hacken B (W) |
Jitex DFF (W) |
0-0 |
0-0 |
92 |
17:00 |
Lithuania - 2.Division |
FK Riteriai B |
Lietava Jonava |
3-0 |
0-0 |
91 |
17:00 |
Finland Kolmonen |
FC Finnkurd |
Gnistan Ogeli |
1-2 |
0-0 |
91 |
17:00 |
Austria Landesliga |
VST Volkermarkt |
SV Spittal/Drau |
1-0 |
0-0 |
93 |
17:00 |
Norway Division 4 |
Lokomotiv Oslo |
Ullern 2 |
0-0 |
0-0 |
92 |
17:00 |
Norway Division 4 |
Stabaek B |
Frigg |
2-3 |
0-0 |
92 |
17:00 |
Norway Division 4 |
Eidsvold Turn |
HamKam B |
0-0 |
0-0 |
92 |
17:00 |
Norway Division 4 |
Mjondalen IF B |
Askollen |
4-1 |
0-0 |
83 |
17:00 |
Norway Division 4 |
Pors Grenland |
Start Kristiansand B |
0-0 |
0-0 |
0 |
17:00 |
Norway Division 4 |
KFUM 2 |
Skeid Oslo II |
3-2 |
0-0 |
92 |
17:30 |
Spanish La Liga |
Cadiz |
Alaves |
1-0 |
0-0 |
98 |
17:30 |
Romania Liga I |
Dinamo Bucuresti |
FC Botosani |
1-0 |
0-0 |
99 |
17:30 |
Austria Landesliga |
SCU Kilb |
SC Retz |
1-1 |
0-0 |
91 |
17:45 |
Liga Portugal 1 |
Moreirense |
FC Porto |
1-2 |
0-0 |
100 |
18:00 |
Holland Eerste Divisie |
AZ Alkmaar (Youth) |
FC Utrecht (Youth) |
1-0 |
0-0 |
95 |
18:00 |
Holland Eerste Divisie |
Jong PSV Eindhoven (Youth) |
SC Telstar |
1-0 |
0-0 |
95 |
18:00 |
Turkey Super Lig |
Karagumruk |
Besiktas JK |
0-1 |
0-0 |
90 |
18:00 |
Turkey Super Lig |
Alanyaspor |
Istanbul Basaksehir |
2-0 |
0-0 |
97 |
18:00 |
Turkey 1. Lig |
S.Urfaspor |
Altay Spor Kulubu |
2-1 |
0-0 |
94 |
18:00 |
Saudi Professional League |
Al-Ettifaq |
Al-Nassr |
2-1 |
0-0 |
100 |
18:00 |
Saudi Professional League |
Al-Shabab(KSA) |
Al-Akhdoud |
1-1 |
0-0 |
96 |
18:00 |
England U21 Premier League |
Leicester City U21 |
Derby County U21 |
2-1 |
0-0 |
96 |
18:00 |
England U21 Premier League |
Liverpool U21 |
Everton U21 |
4-0 |
0-0 |
94 |
18:00 |
England U21 Premier League |
Nottingham Forest U21 |
Middlesbrough U21 |
2-2 |
0-0 |
98 |
18:00 |
England U21 Premier League |
Stoke City U21 |
Reading U21 |
0-2 |
0-0 |
95 |
18:00 |
England U21 Premier League |
Sunderland U21 |
Norwich City U21 |
2-0 |
0-0 |
95 |
18:00 |
Norway Division 4 |
Fredrikstad B |
Sprint-Jeloy |
1-2 |
0-0 |
99 |
18:15 |
Bulgaria Premier League |
FK Levski Krumovgrad |
CSKA 1948 Sofia |
1-0 |
0-0 |
93 |
18:15 |
Slovenia 1.Liga |
FC Koper |
NK Mura 05 |
1-3 |
0-0 |
96 |
18:30 |
Paraguayan Division 2 |
3 De Febrero |
Sol de America Pastoreo |
2-1 |
0-0 |
95 |
18:45 |
France Ligue 2 |
Bordeaux |
Concarneau |
1-0 |
0-0 |
98 |
18:45 |
Germany Cup |
VfL Osnabruck |
FC Koln |
1-1 |
0-0 |
94 |
18:45 |
England Northern League Division One |
Brighouse Town |
North Ferriby United |
3-3 |
0-0 |
96 |
18:45 |
Northern Ireland Reserve League |
Glenavon Reserves |
Cliftonville Reserves |
0-0 |
0-0 |
90 |
18:45 |
Northern Ireland Reserve League |
Linfield Reserves |
Dungannon Swifts Reserves |
7-1 |
0-0 |
89 |
18:45 |
England Southern League Central Division |
Barwell |
Kettering Town |
3-2 |
0-0 |
94 |
18:45 |
England Southern League Central Division |
Redditch United |
AFC Telford United |
1-1 |
0-0 |
94 |
18:45 |
England Southern League Central Division |
St Ives Town |
Sudbury |
1-1 |
0-0 |
96 |
19:00 |
English Premier League |
Manchester United |
Wolves |
0-0 |
0-0 |
96 |
19:00 |
Coppa Italia |
Spezia |
Venezia |
2-2 |
0-0 |
95 |
19:00 |
Brazil Youth |
Corinthians Paulista (Youth) |
Palmeiras (Youth) |
0-1 |
0-0 |
94 |
19:00 |
Northern Ireland Reserve League |
Crusaders Reserves |
Ballymena Utd Reserves |
2-2 |
0-0 |
93 |
19:00 |
Northern Ireland Reserve League |
Larne Reserves |
Glentoran Reserves |
0-0 |
0-0 |
92 |
19:15 |
Iceland Premier Division |
Fylkir |
Stjarnan Gardabaer |
0-0 |
0-0 |
92 |
19:15 |
Coppa Italia |
Torino |
Feralpisalo |
2-1 |
0-0 |
95 |
19:30 |
Spanish La Liga |
Atletico Madrid |
Granada CF |
3-1 |
0-0 |
99 |
19:30 |
Spanish La Liga 2 |
Tenerife |
Real Oviedo |
1-0 |
0-0 |
96 |
19:45 |
Liga Portugal 1 |
Boavista FC |
Benfica |
3-2 |
0-0 |
100 |
20:00 |
Primera Division de Colombiano-Apertura |
La Equidad |
Atletico Junior Barranquilla |
0-0 |
0-0 |
99 |
21:00 |
Primera Division de Paraguay |
General Caballero LJM |
Tacuary |
0-0 |
0-0 |
91 |
21:00 |
Colombia Copa Premier |
Orsomarso |
Llaneros FC |
0-2 |
0-0 |
94 |
22:00 |
Brazil Serie A |
Palmeiras |
Cruzeiro |
1-0 |
0-0 |
99 |
22:00 |
Brazil Serie A |
Palmeiras |
Cruzeiro |
1-0 |
0-0 |
99 |
23:00 |
Brazil Serie B |
ABC RN |
Ituano SP |
1-1 |
0-0 |
95 |
23:00 |
Paraguayan Division 2 |
12 de Octubre |
Deportivo Carapegua |
2-2 |
0-0 |
90 |
23:00 |
Brasileiro, Serie C |
Floresta CE |
Ypiranga(RS) |
2-0 |
0-0 |
94 |
23:30 |
Primera Division de Paraguay |
Sportivo Trinidense |
Sportivo Luqueno |
1-2 |
0-0 |
95 |
23:30 |
Bolivia Primera Division |
Blooming |
Atletico Palmaflor Vinto |
1-1 |
0-0 |
96 |
18:45 |
England Conference South Division |
Aveley |
Eastbourne Borough |
2-0 |
0-0 |
95 |
09:00 |
Vietnam U19 Championship Women |
Thai Nguyen U19 (W) |
Hanoi U19 (W) |
0-1 |
0-0 |
93 |
12:00 |
England U21 Professional Development League 2 |
Crewe U21 |
Bristol City U21 |
1-1 |
0-0 |
93 |
18:00 |
England U21 Professional Development League 2 |
Birmingham U21 |
Watford U21 |
1-1 |
0-0 |
95 |
09:30 |
International Club Friendly |
Burgos CF |
SD Logrones |
1-1 |
0-0 |
89 |
13:00 |
Azerbaijan Reserve League |
FK Qarabag Reserves |
Turan Tovuz Reserves |
3-0 |
0-0 |
92 |
14:00 |
Uzbekistan Pro League |
FC Bunyodkor II Chrichik |
Zaamin |
- |
- |
|
14:00 |
Syrian Tis Cup |
Al-Sahel(SYR) |
Al Hilal SYR |
0-0 |
0-0 |
90 |
17:00 |
Syrian Tis Cup |
Teshrin SC |
Jableh SC |
5-1 |
0-0 |
88 |
18:00 |
International Club Friendly |
Excelsior SBV |
Quick Boys |
1-1 |
0-0 |
91 |
11:00 |
International Club Friendly |
FK Radnicki Novi Belgrad |
Al-Nasar |
0-4 |
0-0 |
86 |
13:00 |
International Club Friendly |
BUL FC |
SC Villa |
- |
- |
|
13:00 |
International Friendly |
Kuwait U23 |
Myanmar U23 |
- |
- |
|
14:30 |
International Club Friendly |
Hapoel Kfar Shalem |
Hapoel Holon Yaniv |
0-0 |
0-0 |
90 |
15:00 |
International Friendly |
North Macedonia U19 |
Georgia U19 |
1-0 |
0-0 |
95 |
17:00 |
International Club Friendly |
Portugalete |
Barakaldo CF |
0-1 |
0-0 |
91 |
18:45 |
International Club Friendly |
Cork City |
Cobh Ramblers |
- |
- |
|
02:00 |
China U21 League |
Shandong Taishan U21 |
Shanghai Shenhua U21 |
1-2 |
0-0 |
89 |
17:30 |
Austria Landesliga |
Langenrohr |
USV Scheiblingkirchen-Warth |
0-0 |
0-0 |
91 |
09:00 |
Myanmar League 2 |
Silver Stars |
Mawyawadi FC |
3-2 |
0-0 |
94 |
09:30 |
Calcutta Football League |
BSS Sporting Club |
Kidderpore SC |
1-1 |
0-0 |
96 |
09:30 |
Calcutta Football League |
WB Police SC |
East Bengal Club II |
1-2 |
0-0 |
98 |
09:30 |
Calcutta Football League |
Food Corporation of India ZSC |
Dalhousie AC |
2-1 |
0-0 |
95 |
09:30 |
India Durand Cup |
Chennai Titans |
Nepal Army FC |
3-0 |
0-0 |
95 |
12:00 |
Argentina Youth League |
JJ Urquiza U20 |
Sacachispas U20 |
0-2 |
0-0 |
92 |
12:30 |
Brazil national youth (U20) Football Championship |
CEFAT Tirol U20 |
Floresta CE Youth |
1-0 |
0-0 |
97 |
12:00 |
Argentina Youth League |
Atletico Rafaela U20 |
Chacarita Juniors U20 |
0-0 |
0-0 |
91 |
12:30 |
India Durand Cup |
Bengaluru |
Indian Air Force |
1-1 |
0-0 |
100 |
07:30 |
China U21 League |
Zhejiang Greentown U21 |
Dalian Professional U21 |
3-0 |
0-0 |
93 |
15:59 |
International Club Friendly |
Ibiza Eivissa |
CE Manresa |
0-0 |
0-0 |
91 |
18:00 |
Argentina Reserve League |
Quilmes Reserves |
Villa Dalmine Reserves |
3-2 |
0-0 |
95 |
19:00 |
Brazil Campeonato Maranhense |
Aparecida GO |
Centro Oeste |
1-3 |
0-0 |
96 |
22:00 |
Brazil national youth (U20) Football Championship |
Criciuma SC (Youth) |
Avai (Youth) |
1-1 |
0-0 |
94 |
18:00 |
Brazil Campeonato Maranhense |
Porto Vitoria |
Serra Macaense |
0-0 |
0-0 |
90 |
15:00 |
Peru Reserves League |
Academia Deportiva Cantolao Reserves |
Alianza Atletico Reserves |
2-3 |
0-0 |
94 |
15:30 |
Peru Reserves League |
UTC Cajamarca Reserves |
FBC Melgar Reserves |
0-0 |
0-0 |
92 |
18:00 |
Peru Reserves League |
Deportivo Garcilaso Reserves |
Sport Boys Reserves |
2-0 |
0-0 |
93 |
07:30 |
China U21 League |
Chengdu Rongcheng U21 |
Shanghai Port U21 |
- |
- |
|
17:00 |
Austria Landesliga |
SV Kematen |
SV Fugen |
3-2 |
0-0 |
94 |
17:00 |
Austria Amateur cup |
USV Gnas |
TUS Bad Gleichenberg |
0-1 |
0-0 |
93 |
17:30 |
Austria Amateur cup |
Feldkirchen |
SV Tillmitsch |
1-3 |
0-0 |
92 |
19:00 |
Iceland 4 Deild |
Stokkseyri |
KF Hafnir |
3-3 |
0-0 |
92 |
20:00 |
Iceland 4 Deild |
KM Reykjavik |
KRIA |
0-3 |
0-0 |
75 |
20:00 |
Iceland 4 Deild |
Ulfarnir |
Reynir Hellissandur |
- |
- |
|
14:00 |
Sweden Folksam U21 Allsvenskan Sodra |
Halmstads U21 |
Landskrona BoIS U21 |
1-0 |
0-0 |
92 |
00:00 |
Brazil Serie A |
Bragantino |
Vasco da Gama |
1-1 |
0-0 |
96 |
00:00 |
Chile Primera Division |
Universidad de Chile |
Curico Unido |
1-1 |
0-0 |
98 |
03:00 |
Mexico Liga MX Femenil |
Atlas (W) |
Club America (W) |
1-5 |
0-0 |
93 |
05:30 |
International Club Friendly |
Hapoel Marmorek lrony Rehovot |
Shimshon Kafr Qasim |
0-0 |
0-0 |
90 |
08:00 |
FIFA Women |
Spain (W) |
Sweden (W) |
2-1 |
0-0 |
95 |
08:00 |
Northern NSW U20 League |
Rydalmere Lions FCU20 |
Blacktown Spartans U20 |
1-1 |
0-0 |
91 |
08:30 |
Austria Landesliga |
FC Volders |
Innsbrucker AC |
3-2 |
0-0 |
94 |
08:30 |
Austria Landesliga |
ATSV Wolfsberg |
SK Austria Klagenfurt Amateure |
0-2 |
0-0 |
93 |
08:30 |
Cambodia Cup |
Kampot |
Kep Province |
3-3 |
0-0 |
95 |
09:00 |
AFC Cup |
Phnom Penh FC |
Young Elephants |
- |
- |
|
09:00 |
Austria Landesliga |
Atus Velden |
SV Donau |
2-2 |
0-0 |
93 |
09:00 |
Poland III Liga |
MKS Wladyslawowo |
GKS Kolbudy |
0-0 |
0-0 |
93 |
09:00 |
Vietnamese First Division |
Binh Thuan |
Quang Nam |
1-6 |
0-0 |
92 |
09:00 |
Vietnamese First Division |
Huda Hue |
Ba Ria Vung Tau FC |
- |
- |
|
09:30 |
Australia Darwin Premier League |
Casuarina FC |
Darwin Hearts |
1-0 |
0-0 |
93 |
10:00 |
Liga Portugal 2 |
Oliveirense |
Feirense |
3-1 |
0-0 |
95 |
10:00 |
Portugal U23 |
Gil Vicente U23 |
Famalicao U23 |
2-3 |
0-0 |
98 |
10:00 |
Portugal U23 |
Estoril U23 |
Farense U23 |
2-1 |
0-0 |
96 |
10:00 |
K League 2 |
Gimcheon Sangmu FC |
Seoul E-Land FC |
3-0 |
0-0 |
97 |
10:00 |
Germany Oberliga NOFV |
FC Ingolstadt 04 Am |
Wurzburger FV |
3-2 |
0-0 |
94 |
10:00 |
Germany Oberliga NOFV |
FC Ingolstadt 04 Am |
Wurzburger FV |
3-2 |
0-0 |
94 |
10:30 |
K League 2 |
Busan I Park |
Jeonnam Dragons |
1-0 |
0-0 |
95 |
11:30 |
AFC Champions League |
Biu Chun Rangers |
Hai Phong |
1-1 |
0-0 |
94 |
12:00 |
International Club Friendly |
Wuppertaler |
TUS Bovinghausen 04 |
1-1 |
0-0 |
89 |
12:00 |
International Friendly |
United Arab Emirates U16 |
Saudi Arabia U16 |
- |
- |
|
12:00 |
England U21 Professional Development League 2 |
Barnsley U21 |
Swansea City U21 |
0-0 |
0-0 |
92 |
12:00 |
England U21 Professional Development League 2 |
Fleetwood Town U21 |
Cardiff City U21 |
4-1 |
0-0 |
94 |
12:30 |
Argentina Reserve League |
Lujan Reserves |
General Lamadrid Reserves |
0-0 |
0-0 |
93 |
12:45 |
Malaysia Liga M3 |
Harini KS FC |
Armed Forces FC |
0-0 |
0-0 |
92 |
13:00 |
Armenia Division 2 |
Ararat-Armenia B |
FC Syunik |
- |
- |
|
13:00 |
Armenia Division 2 |
Gandzasar Kapan |
MIKA Ashtarak |
- |
- |
|
13:00 |
Armenia Division 2 |
FC Onor |
BKMA II |
- |
- |
|
13:00 |
Armenia Division 2 |
Pyunik B |
Lernayin Artsakh |
- |
- |
|
13:00 |
Poland III Liga |
Arka Gdynia II |
Anioly Garczegorze |
0-1 |
0-0 |
94 |
13:00 |
Tanzania Ligue 1 |
Ihefu SC |
Geita Gold |
0-1 |
0-0 |
96 |
13:00 |
Argentina Youth League |
CA Brown de Adrogue U20 |
CD Moron U20 |
0-0 |
0-0 |
92 |
13:00 |
England U21 Professional Development League 2 |
Coventry U21 |
Bournemouth AFC U21 |
0-2 |
0-0 |
96 |
13:00 |
England U21 Professional Development League 2 |
Hull U21 |
Charlton Athletic U21 |
2-0 |
0-0 |
96 |
13:00 |
England U21 Professional Development League 2 |
Peterborough U21 |
Colchester United U21 |
0-3 |
0-0 |
95 |
13:00 |
England U21 Professional Development League 2 |
Sheffield Utd U21 |
Ipswich U21 |
6-0 |
0-0 |
93 |
13:00 |
England U21 Professional Development League 2 |
Sheffield Wed U21 |
Millwall U21 |
2-2 |
0-0 |
93 |
13:30 |
International Friendly |
Croatia U17 |
Iceland U17 |
- |
- |
|
14:00 |
Belarus Pershaya Liga |
Kommunalnik Slonim |
Ostrowitz |
0-0 |
0-0 |
91 |
14:00 |
Germany Oberliga NOFV |
ASV Cham |
SC Eltersdorf |
2-1 |
0-0 |
93 |
14:00 |
Argentina Reserve League |
CS Dock Sud Reserves |
Sacachispas Reserves |
2-1 |
0-0 |
94 |
14:00 |
Argentina Reserve League |
Argentino Merlo Reserves |
UAI Urquiza Reserves |
2-1 |
0-0 |
94 |
14:00 |
Argentina Reserve League |
San Martin Burzaco Reserves |
Yupanqui Reserves |
0-0 |
0-0 |
92 |
14:00 |
Argentina Reserve League |
Puerto Nuevo Reserves |
Sportivo Italiano Reserves |
1-0 |
0-0 |
93 |
14:00 |
Argentina Reserve League |
Barracas Central Reserves |
Velez Sarsfield Reserves |
2-2 |
0-0 |
94 |
14:00 |
Argentina Reserve League |
Barracas Central Reserves |
Velez Sarsfield Reserves |
2-2 |
0-0 |
94 |
14:00 |
Argentina Reserve League |
Barracas Central Reserves |
Velez Sarsfield Reserves |
2-2 |
0-0 |
94 |
14:00 |
Argentina Reserve League |
Barracas Central Reserves |
Velez Sarsfield Reserves |
2-2 |
0-0 |
94 |
14:00 |
Argentina Reserve League |
Banfield Reserves |
Huracan Reserves |
2-0 |
0-0 |
90 |
14:00 |
Argentina Reserve League |
Banfield Reserves |
Huracan Reserves |
2-0 |
0-0 |
90 |
14:00 |
Argentina Reserve League |
Banfield Reserves |
Huracan Reserves |
2-0 |
0-0 |
90 |
14:00 |
Argentina Reserve League |
Banfield Reserves |
Huracan Reserves |
2-0 |
0-0 |
90 |
14:00 |
Argentina Reserve League |
Instituto AC Cordoba II |
Arsenal de Sarandi Reserves |
1-0 |
0-0 |
94 |
14:00 |
Argentina Reserve League |
Instituto AC Cordoba II |
Arsenal de Sarandi Reserves |
1-0 |
0-0 |
94 |
14:00 |
Argentina Reserve League |
Instituto AC Cordoba II |
Arsenal de Sarandi Reserves |
1-0 |
0-0 |
94 |
14:00 |
International Friendly |
Uzbekistan U16 |
Montenegro U16 |
- |
- |
|
14:00 |
Uzbekistan Pro League |
FK Olympic Tashkent B |
Olimpiya FA |
- |
- |
|
14:30 |
Austria Landesliga |
St Michael Lav |
SK St.Andra |
2-2 |
0-0 |
92 |
15:00 |
Finland Veikkausliga |
SJK Seinajoen |
KTP Kotka |
2-3 |
0-0 |
94 |
15:00 |
AFC Champions League |
OTMK Olmaliq |
Al-Seeb |
1-0 |
0-0 |
95 |
15:00 |
Portugal U23 |
Academico Viseu U23 |
Leixoes U23 |
1-0 |
0-0 |
98 |
15:00 |
Portugal U23 |
Academico Viseu U23 |
Leixoes U23 |
1-0 |
0-0 |
98 |
15:00 |
Portugal U23 |
Rio Ave U23 |
Torreense U23 |
0-1 |
0-0 |
91 |
15:00 |
Ukraine Cup |
Skala 1911 Stryi |
Nyva Ternopil |
- |
- |
|
15:00 |
Ukraine Cup |
FK Mykolaiv |
Ahrobiznes TSK Romny |
- |
- |
|
15:00 |
Ukraine Cup |
Prykarpattya Ivano Frankivsk |
FK Epitsentr Dunayivtsi |
- |
- |
|
15:00 |
Ukraine Cup |
Zvyahel NV |
UCSA |
- |
- |
|
15:00 |
Ukraine Cup |
Lokomotiv Kyiv |
FC Livyi Bereh |
- |
- |
|
15:00 |
Ukraine Cup |
Kudrivka |
FK Yarud Mariupol |
- |
- |
|
15:00 |
Ukraine Cup |
FC Inhulets Petrove |
FC Victoria Mykolaivka |
- |
- |
|
15:00 |
Ukraine Cup |
FC Trostianets |
Hirnyk-Sport |
- |
- |
|
15:00 |
South Africa Premier Soccer League |
Mamelodi Sundowns |
Lamontville Golden Arrows |
4-0 |
0-0 |
90 |
15:00 |
South Africa Premier Soccer League |
Mamelodi Sundowns |
Lamontville Golden Arrows |
4-0 |
0-0 |
90 |
15:00 |
Lithuania cup |
Dziugas Telsiai |
Suduva |
0-0 |
0-0 |
92 |
15:00 |
Denmark Cup |
Egen UI |
Aalborg |
- |
- |
|
15:00 |
Sweden Folksam U21 Allsvenskan Sodra |
Orgryte U21 |
IFK Goteborg U21 |
2-1 |
0-0 |
91 |
15:00 |
Uzbek League |
Nasaf Qarshi |
Pakhtakor |
0-0 |
0-0 |
94 |
15:00 |
Uzbek League |
Nasaf Qarshi |
Pakhtakor |
0-0 |
0-0 |
94 |
15:00 |
Belarus Pershaya Liga |
FC Baranovichi |
FC Molodechno |
2-0 |
0-0 |
95 |
15:00 |
Armenia Division 2 |
Urartu II |
Nikarm |
- |
- |
|
15:00 |
Poland III Liga |
Korona Piaski |
KS Lipno Steszew |
2-1 |
0-0 |
94 |
15:00 |
Poland III Liga |
Tarnovia Tarnowo Podgorne |
Victoria Wrzesnia |
2-2 |
0-0 |
94 |
15:00 |
Poland III Liga |
Tarnovia Tarnowo Podgorne |
Victoria Wrzesnia |
2-2 |
0-0 |
94 |
15:00 |
Poland III Liga |
LKS Jawiszowice |
MKS Trzebinia |
1-0 |
0-0 |
96 |
15:00 |
Argentina Reserve League |
Argentino Quilmes Reserves |
Deportivo Merlo Reserves |
0-1 |
0-0 |
93 |
15:00 |
Argentina Reserve League |
Argentino Quilmes Reserves |
Deportivo Merlo Reserves |
0-1 |
0-0 |
93 |
15:00 |
Austria Amateur cup |
SV Pachern |
Deutschlandsberger SC |
1-1 |
0-0 |
93 |
15:00 |
Austria Amateur cup |
TUS Heiligenkreuz |
SC Gleisdorf |
0-0 |
0-0 |
89 |
15:00 |
Germany Landespokal |
Schweinfurt 05 FC |
TSV Aubstadt |
0-3 |
0-0 |
93 |
15:00 |
Bulgaria B PFG |
FC Dobrudzha |
CSKA 1948 Sofia II |
0-0 |
0-0 |
92 |
15:30 |
Persian Gulf Pro League |
Peykan |
Gol Gohar FC |
0-0 |
0-0 |
94 |
15:30 |
Austria Landesliga |
Haitzendorf |
Kottingbrunn |
2-2 |
0-0 |
93 |
15:30 |
Austria Amateur cup |
SV Leithaprodersdorf |
Neusiedl |
4-0 |
0-0 |
89 |
15:30 |
International Friendly |
Hungary U17 |
Uzbekistan U17 |
- |
- |
|
15:30 |
Bulgaria B PFG |
Belasitsa Petrich |
Marek Dupnitza |
0-0 |
0-0 |
93 |
15:30 |
Bulgaria B PFG |
Belasitsa Petrich |
Marek Dupnitza |
0-0 |
0-0 |
93 |
15:35 |
AFC Champions League |
Al Ahli(UAE) |
Al Wihdat Amman |
3-0 |
0-0 |
93 |
15:35 |
AFC Champions League |
Al-Sharjah |
Bashundhara Kings |
2-0 |
0-0 |
90 |
15:59 |
Portugal U23 |
Vizela U23 |
Braga U23 |
1-1 |
0-0 |
94 |
15:59 |
Georgia Primera Division |
FC Saburtalo Tbilisi |
FC Shukura Kobuleti |
5-1 |
0-0 |
90 |
15:59 |
Denmark Cup |
Bredballe |
Fredericia |
- |
- |
|
15:59 |
Finland Kolmonen |
FC Haka Juniors |
NOPS |
0-8 |
0-0 |
89 |
15:59 |
Austria Landesliga |
Zwettl SC |
St.Polten Amateure |
3-2 |
0-0 |
94 |
15:59 |
Peru Reserves League |
Atletico Grau Reserves |
Sporting Cristal Reserves |
0-0 |
0-0 |
92 |
15:59 |
Argentina Reserve League |
Excursionistas Reserves |
CA Atlas Reserves |
3-1 |
0-0 |
96 |
15:59 |
Argentina Reserve League |
Canuelas FC Reserves |
Club Comunicaciones Reserves |
1-5 |
0-0 |
95 |
16:15 |
Saudi Arabia Division 1 |
Al-Faisaly Harmah |
Al-Jndal |
3-0 |
0-0 |
97 |
16:15 |
Saudi Arabia Division 1 |
Al Najma(KSA) |
Al Qaisoma |
0-0 |
0-0 |
97 |
16:30 |
Portugal U23 |
Benfica U23 |
Sporting Lisbon Sad U23 |
2-2 |
0-0 |
100 |
16:30 |
Persian Gulf Pro League |
Aluminium Arak |
Esteghlal Khozestan |
1-0 |
0-0 |
94 |
16:30 |
Chile Primera Division |
Nublense |
Union La Calera |
1-1 |
0-0 |
90 |
16:30 |
Argentine Division 2 |
Estudiantes Rio Cuarto |
Alvarado Mar del Plata |
1-1 |
0-0 |
94 |
16:30 |
Germany Woman's Cup |
Holstein Kiel (W) |
Monchengladbach (W) |
2-3 |
0-0 |
92 |
16:30 |
International Club Friendly |
Numancia |
Eibar |
0-0 |
0-0 |
91 |
16:30 |
Denmark Youth U19 |
Silkeborg U19 |
Aarhus AGF U19 |
2-1 |
0-0 |
93 |
16:30 |
Finland Kolmonen |
TPK Pallokerho |
TPS Turku II |
1-0 |
0-0 |
93 |
16:30 |
Finland Kolmonen |
Roi United |
PS Kemi Kings |
1-1 |
0-0 |
94 |
16:30 |
Germany Oberliga NOFV |
TuRa Bremen |
BTS Neustadt |
5-1 |
0-0 |
94 |
16:30 |
Germany Oberliga NOFV |
FC Oberneuland |
KSV Vatan Sport Bremen |
0-3 |
0-0 |
92 |
16:30 |
Germany Oberliga NOFV |
TS Woltmershausen |
Aumund-Vegesack |
1-3 |
0-0 |
92 |
16:30 |
Germany Oberliga NOFV |
DJK Gebenbach |
SSV Jahn Regensburg II |
0-0 |
0-0 |
0 |
16:30 |
Germany Landespokal |
Sportfreunde Seligenstadt |
Bayern Alzenau |
1-5 |
0-0 |
89 |
17:00 |
UEFA Champions League |
Molde |
KI Klaksvik |
1-0 |
0-0 |
93 |
17:00 |
UEFA Champions League |
Sparta Praha |
FC Copenhagen |
1-1 |
0-0 |
95 |
17:00 |
UEFA Champions League |
Aris Limassol |
Rakow Czestochowa |
0-1 |
0-0 |
94 |
17:00 |
UEFA Champions League |
Maccabi Haifa |
Slovan Bratislava |
3-1 |
0-0 |
95 |
17:00 |
Germany Regionalliga |
FSV Mainz 05 (Youth) |
TSG Balingen |
0-0 |
0-0 |
91 |
17:00 |
Germany Regionalliga |
Berliner FC Dynamo |
ZFC Meuselwitz |
1-1 |
0-0 |
87 |
17:00 |
Germany Regionalliga |
Hertha BSC Berlin Youth |
Zwickau |
4-3 |
0-0 |
95 |
17:00 |
Germany Regionalliga |
FSV luckenwalde |
VSG Altglienicke |
1-4 |
0-0 |
92 |
17:00 |
Germany Regionalliga |
BFC Viktoria 1889 |
Berliner AK 07 |
0-0 |
0-0 |
89 |
17:00 |
Sweden Woman |
IK Brage (W) |
Gamla Upsala SK (W) |
2-3 |
0-0 |
94 |
17:00 |
International Club Friendly |
CD Lugo |
Celta vigo b |
1-0 |
0-0 |
90 |
17:00 |
Finland Kolmonen |
EIF Academy |
LJS |
1-0 |
0-0 |
91 |
17:00 |
Finland Kolmonen |
VPS Vaasa-J |
Korsnas FF |
3-0 |
0-0 |
90 |
17:00 |
Argentina Reserve League |
CA Colegiales Reserves |
Villa San Carlos Reserves |
1-0 |
0-0 |
95 |
17:00 |
Germany Landespokal |
FV Fortuna Heddesheim |
Pforzheim |
2-0 |
0-0 |
91 |
17:05 |
Finland Kolmonen |
HPS |
Vantaa |
1-2 |
0-0 |
92 |
17:30 |
Austria Landesliga |
ASV Schrems |
SV Gloggnitz |
2-2 |
0-0 |
91 |
17:30 |
Germany Oberliga NOFV |
Gonsenheim |
FV Diefflen |
4-0 |
0-1 |
89 |
17:30 |
Germany Oberliga NOFV |
Kaiserslautern (Youth) |
Engers |
4-4 |
0-0 |
93 |
17:40 |
Saudi Arabia Division 1 |
Al-Qadasiya |
Al-Adalh |
2-1 |
0-0 |
90 |
18:00 |
UEFA Champions League |
Dinamo Zagreb |
AEK Athens |
1-2 |
0-0 |
94 |
18:00 |
UEFA Champions League |
Galatasaray |
NK Olimpija Ljubljana |
1-0 |
0-0 |
90 |
18:00 |
UEFA Champions League |
Backa Topola |
Sporting Braga |
1-4 |
0-0 |
92 |
18:00 |
Peru Primera Division |
Deportivo Union Comercio |
Cienciano |
2-0 |
0-0 |
95 |
18:00 |
Argentine Division 2 |
San Telmo |
Agropecuario de Carlos Casares |
0-1 |
0-0 |
94 |
18:00 |
Iceland Women's Premier League |
IBV Vestmannaeyjar (W) |
Keflavik (W) |
1-0 |
0-0 |
94 |
18:00 |
Peru B League |
FC Carlos Stein |
Dep.San Martin |
- |
- |
|
18:00 |
Peru Reserves League |
Carlos Mannucci Reserves |
Cusco FC Reserves |
3-0 |
0-0 |
94 |
18:00 |
Tanzania Ligue 1 |
Dodoma Jiji FC |
Coastal Union |
2-1 |
0-0 |
92 |
18:00 |
Argentina Reserve League |
Los Andes Reserves |
Acassuso Reserves |
1-3 |
0-0 |
94 |
18:00 |
Argentina Reserve League |
CA Claypole Reserves |
Leandro N. Alem Reserves |
4-0 |
0-0 |
90 |
18:00 |
Iceland U19 League |
Breidablik UBK U19 |
HK YmirU19 |
5-3 |
0-0 |
91 |
18:30 |
UEFA Champions League |
Servette |
Glasgow Rangers |
1-1 |
0-0 |
96 |
18:30 |
UEFA Champions League |
Sturm Graz |
PSV Eindhoven |
1-3 |
0-0 |
94 |
18:45 |
England League 1 |
Barnsley |
Peterborough United |
1-3 |
0-0 |
97 |
18:45 |
England League 1 |
Carlisle United |
Wigan Athletic |
1-1 |
0-0 |
100 |
18:45 |
England League 1 |
Northampton Town |
Lincoln City |
2-2 |
0-0 |
96 |
18:45 |
England League 1 |
Cambridge United |
Stevenage Borough |
1-2 |
0-0 |
95 |
18:45 |
England League 1 |
Derby County |
Oxford United |
1-2 |
0-0 |
97 |
18:45 |
England League 1 |
Charlton Athletic |
Bristol Rovers |
1-2 |
0-0 |
98 |
18:45 |
England League 1 |
Blackpool |
Port Vale |
0-0 |
0-0 |
94 |
18:45 |
England League 1 |
Bolton Wanderers |
Fleetwood Town |
3-1 |
0-0 |
94 |
18:45 |
England League 1 |
Shrewsbury Town |
Burton Albion |
2-1 |
0-0 |
98 |
18:45 |
England League 1 |
Wycombe Wanderers |
Leyton Orient |
3-2 |
0-0 |
99 |
18:45 |
England League 2 |
Accrington Stanley |
Barrow |
1-1 |
0-0 |
95 |
18:45 |
England League 2 |
Morecambe |
Notts County |
0-0 |
0-0 |
94 |
18:45 |
England League 2 |
Colchester United |
AFC Wimbledon |
0-2 |
0-0 |
95 |
18:45 |
England League 2 |
Stockport County |
Bradford City |
1-1 |
0-0 |
95 |
18:45 |
England League 2 |
Sutton United |
Gillingham |
0-1 |
0-0 |
93 |
18:45 |
England League 2 |
Wrexham |
Walsall |
4-2 |
0-0 |
96 |
18:45 |
England League 2 |
Grimsby Town |
Salford City |
2-0 |
0-0 |
97 |
18:45 |
England League 2 |
Forest Green Rovers |
Swindon Town |
1-2 |
0-0 |
97 |
18:45 |
England League 2 |
Doncaster Rovers |
Mansfield Town |
2-2 |
0-0 |
94 |
18:45 |
England League 2 |
Tranmere Rovers |
Harrogate Town |
3-0 |
0-0 |
97 |
18:45 |
England League 2 |
Crewe Alexandra |
Newport County |
4-2 |
0-0 |
99 |
18:45 |
England League 2 |
Crawley Town |
Milton Keynes Dons |
2-1 |
0-0 |
97 |
18:45 |
England Conference |
Dagenham Redbridge |
Gateshead |
2-4 |
0-0 |
100 |
18:45 |
England Conference |
Hartlepool United |
Maidenhead United |
3-1 |
0-0 |
96 |
18:45 |
England Conference |
Oldham Athletic |
Halifax Town |
1-2 |
0-0 |
93 |
18:45 |
England Conference |
AFC Fylde |
Kidderminster Harriers |
2-1 |
0-0 |
97 |
18:45 |
England Conference |
Bromley |
Wealdstone FC |
1-1 |
0-0 |
95 |
18:45 |
England Conference |
Dorking |
Southend United |
2-1 |
0-0 |
96 |
18:45 |
England Conference |
Eastleigh |
Barnet |
3-3 |
0-0 |
97 |
18:45 |
England Conference |
Ebbsfleet United |
Aldershot Town |
2-0 |
0-0 |
98 |
18:45 |
England Conference |
Oxford City |
Chesterfield |
0-0 |
0-0 |
92 |
18:45 |
England Conference |
Woking |
Rochdale |
3-2 |
0-0 |
98 |
18:45 |
England Conference |
York City |
Altrincham |
2-2 |
0-0 |
97 |
18:45 |
England Conference South Division |
Bath City |
Weston Super Mare |
2-6 |
0-0 |
96 |
18:45 |
England Conference South Division |
Braintree Town |
Maidstone United |
1-2 |
0-0 |
96 |
18:45 |
England Conference South Division |
Braintree Town |
Maidstone United |
1-2 |
0-0 |
96 |
18:45 |
England Conference South Division |
Farnborough Town |
Hemel Hempstead Town |
2-1 |
0-0 |
97 |
18:45 |
England Conference South Division |
Farnborough Town |
Hemel Hempstead Town |
2-1 |
0-0 |
97 |
18:45 |
England Conference South Division |
Dartford |
Hampton Richmond Borough |
1-1 |
0-0 |
94 |
18:45 |
England Conference South Division |
Slough Town |
Worthing |
1-4 |
0-0 |
95 |
18:45 |
England Conference South Division |
Tonbridge Angels |
Dover Athletic |
1-0 |
0-0 |
97 |
18:45 |
England Conference South Division |
Tonbridge Angels |
Dover Athletic |
1-0 |
0-0 |
97 |
18:45 |
England Conference South Division |
Yeovil Town |
Truro City |
2-1 |
0-0 |
95 |
18:45 |
England Conference South Division |
Torquay United |
Chippenham Town |
2-1 |
0-0 |
100 |
18:45 |
England Conference South Division |
Welling United |
Chelmsford City |
1-1 |
0-0 |
97 |
18:45 |
England Conference South Division |
Weymouth |
Taunton Town |
1-1 |
0-0 |
95 |
18:45 |
England Conference North Division |
Scunthorpe United |
Darlington |
3-0 |
0-0 |
78 |
18:45 |
England Conference North Division |
Alfreton Town |
Peterborough Sports |
2-1 |
0-0 |
97 |
18:45 |
England Conference North Division |
Boston United |
Tamworth |
0-2 |
0-0 |
93 |
18:45 |
England Conference North Division |
Boston United |
Tamworth |
0-2 |
0-0 |
93 |
18:45 |
England Conference North Division |
Brackley Town |
Bishop's Stortford |
1-0 |
0-0 |
96 |
18:45 |
England Conference North Division |
Chester FC |
Chorley FC |
0-0 |
0-0 |
93 |
18:45 |
England Conference North Division |
Curzon Ashton FC |
Kings Lynn |
1-1 |
0-0 |
95 |
18:45 |
England Conference North Division |
Curzon Ashton FC |
Kings Lynn |
1-1 |
0-0 |
95 |
18:45 |
England Conference North Division |
Farsley Celtic |
South Shields |
1-1 |
0-0 |
97 |
18:45 |
England Conference North Division |
Gloucester City |
Banbury United |
0-2 |
0-0 |
95 |
18:45 |
England Conference North Division |
Hereford FC |
Rushall Olympic |
1-0 |
0-0 |
95 |
18:45 |
England Conference North Division |
Scarborough |
Blyth Spartans |
1-0 |
0-0 |
94 |
18:45 |
England Conference North Division |
Spennymoor Town |
Southport FC |
0-0 |
0-0 |
90 |
18:45 |
England Conference North Division |
Warrington Town AFC |
Buxton FC |
1-0 |
0-0 |
95 |
18:45 |
England Southern Premier League |
Beaconsfield SYCOB |
Hendon |
- |
- |
|
18:45 |
England Southern Premier League |
Bracknell Town |
Hungerford Town |
- |
- |
|
18:45 |
England Southern Premier League |
Didcot Town |
Hanwell Town |
- |
- |
|
18:45 |
England Southern Premier League |
Dorchester Town |
Winchester City |
- |
- |
|
18:45 |
England Southern Premier League |
Harrow Borough |
Walton Hersham |
- |
- |
|
18:45 |
England Southern Premier League |
Hayes Yeading United |
Chesham United |
- |
- |
|
18:45 |
England Southern Premier League |
Merthyr Town |
Tiverton Town |
1-1 |
0-0 |
91 |
18:45 |
England Southern Premier League |
Plymouth Parkway |
Sholing FC |
- |
- |
|
18:45 |
England Southern Premier League |
Salisbury FC |
Swindon Supermarine |
- |
- |
|
18:45 |
England Northern Premier League |
Ashton United |
Basford Utd |
1-0 |
0-0 |
94 |
18:45 |
England Northern Premier League |
Atherton Collieries |
Bradford Park Avenue |
- |
- |
|
18:45 |
England Northern Premier League |
Bamber Bridge |
Hyde F.C. |
2-0 |
0-0 |
91 |
18:45 |
England Northern Premier League |
Marine |
FC United of Manchester |
- |
- |
|
18:45 |
England Northern Premier League |
Morpeth Town |
Workington |
- |
- |
|
18:45 |
England Northern Premier League |
Radcliffe Borough |
Lancaster City |
4-2 |
0-0 |
94 |
18:45 |
England Northern Premier League |
Stafford Rangers |
Warrington Rylands |
0-1 |
0-0 |
94 |
18:45 |
England Northern Premier League |
Worksop Town |
Marske United |
- |
- |
|
18:45 |
England Northern Premier League |
Guiseley |
Whitby Town |
1-3 |
0-0 |
96 |
18:45 |
England Northern Premier League |
Macclesfield Town |
Matlock Town |
- |
- |
|
18:45 |
England Northern Premier League |
Ilkeston Town |
Gainsborough Trinity |
0-0 |
0-0 |
92 |
18:45 |
England Ryman(Isthmian) League Premier Division |
Bognor Regis Town |
Carshalton Athletic FC |
3-3 |
0-0 |
97 |
18:45 |
England Ryman(Isthmian) League Premier Division |
Cheshunt |
Billericay Town |
0-1 |
0-0 |
94 |
18:45 |
England Ryman(Isthmian) League Premier Division |
Concord Rangers |
Hashtag United |
- |
- |
|
18:45 |
England Ryman(Isthmian) League Premier Division |
Dulwich Hamlet |
Canvey Island |
0-0 |
0-0 |
92 |
18:45 |
England Ryman(Isthmian) League Premier Division |
Folkestone |
Chatham Town |
- |
- |
|
18:45 |
England Ryman(Isthmian) League Premier Division |
Haringey Borough |
Wingate Finchley |
1-1 |
0-0 |
92 |
18:45 |
England Ryman(Isthmian) League Premier Division |
Hornchurch |
Margate |
3-1 |
0-0 |
93 |
18:45 |
England Ryman(Isthmian) League Premier Division |
Potters Bar Town |
Enfield Town |
0-0 |
0-0 |
0 |
18:45 |
England Ryman(Isthmian) League Premier Division |
Whitehawk |
Hastings United |
- |
- |
|
18:45 |
Northern Ireland Premier League |
Carrick Rangers |
Coleraine |
2-0 |
0-0 |
95 |
18:45 |
Northern Ireland Premier League |
Crusaders |
Dungannon Swifts |
2-0 |
0-0 |
96 |
18:45 |
Northern Ireland Premier League |
Larne FC |
Ballymena United |
3-0 |
0-0 |
95 |
18:45 |
Northern Ireland Premier League |
Linfield FC |
Glenavon Lurgan |
4-2 |
0-0 |
92 |
18:45 |
Northern Ireland Premier League |
Loughgall FC |
Glentoran FC |
0-1 |
0-0 |
97 |
18:45 |
Northern Ireland Premier League |
Newry City |
Cliftonville |
0-3 |
0-0 |
95 |
18:45 |
Scotland Bells Challenge Cup |
Annan Athletic |
Stranraer |
3-1 |
0-0 |
90 |
18:45 |
Scotland Bells Challenge Cup |
Aberdeen U21 |
Peterhead |
3-5 |
0-0 |
94 |
18:45 |
Scotland Bells Challenge Cup |
Albion Rovers |
Tranent Juniors |
2-0 |
0-0 |
93 |
18:45 |
Scotland Bells Challenge Cup |
Brechin City |
Hibernian FC U21 |
0-4 |
0-0 |
91 |
18:45 |
Scotland Bells Challenge Cup |
Brechin City |
Hibernian FC U21 |
0-4 |
0-0 |
91 |
18:45 |
Scotland Bells Challenge Cup |
Clyde |
Stirling University |
1-3 |
0-0 |
94 |
18:45 |
Scotland Bells Challenge Cup |
Dundee U21 |
East Fife |
0-0 |
0-0 |
90 |
18:45 |
Scotland Bells Challenge Cup |
Dundee U21 |
East Fife |
0-0 |
0-0 |
90 |
18:45 |
Scotland Bells Challenge Cup |
Elgin City |
Forfar Athletic |
0-0 |
0-0 |
92 |
18:45 |
Scotland Bells Challenge Cup |
Kilmarnock U21 |
Dumbarton |
1-1 |
0-0 |
93 |
18:45 |
Scotland Bells Challenge Cup |
Stenhousemuir |
Glasgow Rangers U21 |
1-2 |
0-0 |
92 |
18:45 |
Scotland Bells Challenge Cup |
Stirling Albion |
East Kilbride |
0-3 |
0-0 |
89 |
18:45 |
England Northern League Division One |
Loughborough Dynamo |
Hinckley Leicester Road |
2-2 |
0-0 |
97 |
18:45 |
England Southern League Central Division |
Berkhamsted Town |
Leiston FC |
- |
- |
|
18:45 |
England Southern League Central Division |
Bromsgrove Sporting FC |
Coalville |
0-0 |
0-0 |
92 |
18:45 |
England Southern League Central Division |
Halesowen Town |
Leamington |
0-0 |
0-0 |
93 |
18:45 |
England Southern League Central Division |
Mickleover Sports |
Alvechurch |
- |
- |
|
18:45 |
England Southern League Central Division |
Needham Market |
Hitchin Town |
2-0 |
0-0 |
97 |
18:45 |
England Southern League Central Division |
Nuneaton Borough |
Long Eaton Utd |
2-1 |
0-0 |
95 |
18:45 |
England Southern League Central Division |
Royston Town |
Stamford |
1-1 |
0-0 |
98 |
18:45 |
England Southern League Central Division |
Stratford Town |
Stourbridge |
2-0 |
0-0 |
96 |
19:00 |
UEFA Champions League |
Marseille |
Panathinaikos |
2-1 |
0-0 |
98 |
19:00 |
England League 1 |
Reading |
Cheltenham Town |
1-0 |
0-0 |
99 |
19:00 |
England League 1 |
Portsmouth |
Exeter City |
1-0 |
0-0 |
99 |
19:00 |
Chile Cup |
O.Higgins |
CD Magallanes |
3-2 |
0-0 |
96 |
19:00 |
Iceland U19 League |
Stjarnan SkinandiU19 |
KR KV U19 |
0-0 |
0-0 |
92 |
19:15 |
Iceland Women's Premier League |
UMF Selfoss (W) |
Hafnarfjordur (W) |
0-3 |
0-0 |
93 |
19:15 |
Iceland Women's Premier League |
Thor KA Akureyri (W) |
Valur (W) |
2-3 |
0-0 |
94 |
19:15 |
Iceland Women's Premier League |
Trottur Reykjavik (W) |
Tindastoll Neisti (W) |
0-0 |
0-0 |
92 |
20:00 |
Iceland 3 Deild |
Hviti Riddarinn |
Kari Akranes |
2-1 |
0-0 |
95 |
20:00 |
Iceland U19 League |
Fram/Ulfarnir U19 |
Fjolnir U19 |
2-3 |
0-0 |
93 |
20:15 |
Peru Primera Division |
Academia Deportiva Cantolao |
Alianza Atletico Sullana |
1-0 |
0-0 |
93 |
20:15 |
Peru B League |
Santos Ica |
Comerciantes FC |
0-0 |
0-0 |
94 |
20:15 |
Peru Reserves League |
Alianza Lima Reserves |
Sport Huancayo Reserves |
3-1 |
0-0 |
95 |
21:30 |
Chile Cup |
Universidad de Concepcion |
Deportes Temuco |
1-2 |
0-0 |
95 |
21:30 |
Ecuador Campeonato Serie B |
Manta FC |
CD Vargas Torres |
0-1 |
0-0 |
95 |
22:00 |
BRA SPC |
XV de Piracicaba |
Juventus SP |
0-0 |
0-0 |
95 |
22:00 |
Argentina Reserve League |
River Plate Reserves |
Argentinos Jrs Reserves |
1-2 |
0-0 |
93 |
22:00 |
CONCACAF Central American Cup |
CD Universitario |
Jocoro FC |
0-0 |
0-0 |
92 |
22:05 |
Argentine Division 2 |
Defensores de Belgrano |
Gimnasia Mendoza |
1-0 |
0-0 |
93 |
22:10 |
Argentine Division 2 |
Almirante Brown |
Patronato Parana |
2-0 |
0-0 |
94 |
22:15 |
Brazil U20 Cup |
Internacional RS U20 |
Gremio (Youth) |
1-1 |
0-0 |
98 |
23:00 |
Brazil Serie A |
Atletico Paranaense |
Cuiaba |
2-0 |
0-0 |
100 |
23:00 |
Peru Primera Division |
FBC Melgar |
UTC Cajamarca |
1-1 |
0-0 |
99 |
23:00 |
Argentine Division 2 |
Temperley |
Guillermo Brown |
0-0 |
0-0 |
95 |
23:00 |
Argentine Division 2 |
All Boys |
Flandria |
1-0 |
0-0 |
93 |
23:00 |
North Central America Leagues Cup |
Philadelphia Union |
Inter Miami CF |
0-0 |
0-0 |
92 |
15:59 |
International Club Friendly |
St Pryve St Hilaire |
Trelissac |
0-0 |
0-0 |
91 |
17:00 |
International Club Friendly |
Real Avila CF |
Alcorcon B |
0-0 |
0-0 |
88 |
17:00 |
International Club Friendly |
Barcelona B |
Lleida |
3-0 |
0-0 |
89 |
08:30 |
Austria Landesliga |
KAC 1909 |
SAK Klagenfurt |
0-0 |
0-0 |
92 |
11:00 |
International Friendly |
Vietnam U23 |
Bahrain U23 |
- |
- |
|
12:00 |
International Club Friendly |
FC Twente Enschede (W) |
Anderlecht (W) |
0-0 |
0-0 |
91 |
12:30 |
Austria Landesliga |
OTSU Hallein |
SV Burmoos |
1-1 |
0-0 |
93 |
14:00 |
International Club Friendly |
Zwolle (W) |
Excelsior Barendrecht (W) |
2-1 |
0-0 |
86 |
15:30 |
International Friendly |
Montenegro (W) U19 |
Kosovo U19(W) |
2-2 |
0-0 |
94 |
15:59 |
Denmark Womans Cup |
Osterbro IF (W) |
Sundby BK (W) |
2-0 |
0-0 |
89 |
16:30 |
International Club Friendly |
Solares |
Burgos Promesas |
- |
- |
|
17:00 |
International Club Friendly |
Ponferradina |
Deportivo La Coruna |
2-0 |
0-0 |
90 |
17:30 |
International Club Friendly |
Quintanar Del Rey |
Elche CF Ilicitano |
- |
- |
|
17:30 |
International Club Friendly |
Zwarte leeuw |
Hoogstraten VV |
- |
- |
|
02:00 |
China U21 League |
Henan Football Club U21 |
Beijing Guoan U21 |
2-0 |
0-0 |
89 |
14:00 |
International Friendly |
Azerbaijan U17 |
Montenegro U17 |
- |
- |
|
15:59 |
International Club Friendly |
FCR 2001 Duisburg (W) |
FFC Recklinghausen (W) |
- |
- |
|
15:59 |
International Friendly |
Switzerland U17 |
Scotland U17 |
- |
- |
|
17:30 |
South Africa Premier Soccer League |
Chippa United |
Orlando Pirates |
1-1 |
0-0 |
91 |
18:00 |
International Club Friendly |
CF Trujillo |
CD Santa Amalia |
- |
- |
|
18:30 |
International Club Friendly |
La Solana |
Getafe B |
1-0 |
0-0 |
91 |
22:30 |
Copa LFPB |
Real Tomayapo |
Oriente Petrolero |
1-0 |
0-0 |
95 |
08:30 |
India Regional Cup |
Aizawl FC |
Chhinga Veng FC |
2-2 |
0-0 |
93 |
09:30 |
Calcutta Football League |
Army Red |
ATK Mohun Bagan Reserves |
2-2 |
0-0 |
94 |
13:00 |
Poland III Liga |
Beskid Andrychow |
Niwa Nowa Wies |
0-0 |
0-0 |
92 |
18:30 |
International Club Friendly |
Aguilas CF |
Lorca Deportiva FC |
1-1 |
0-0 |
92 |
18:45 |
England Northern League Division One |
Stocksbridge Park Steels |
Liversedge |
0-0 |
0-0 |
91 |
07:30 |
China U21 League |
Tianjin Jinmen Tiger U21 |
Cangzhou Mighty Lions U21 |
1-1 |
0-0 |
89 |
07:30 |
China U21 League |
Changchun Yatai U21 |
Shenzhen FC U21 |
2-0 |
0-0 |
89 |
15:00 |
GER D5 |
VfB Eichstatt |
SpVgg Hankofen-Hailing |
2-2 |
0-0 |
96 |
15:00 |
Austria Landesliga |
USK Anif |
UFV Thalgau |
0-0 |
0-0 |
93 |
15:00 |
Austria Landesliga |
USK Anif |
UFV Thalgau |
0-0 |
0-0 |
93 |
15:00 |
Austria Landesliga |
UFC Siezenheim |
SV Grodig |
0-0 |
0-0 |
93 |
15:00 |
Austria Landesliga |
Worgl Obi SV |
SV Vols |
3-3 |
0-0 |
94 |
15:00 |
Poland III Liga |
GKS Prochowiczanka Prochowice |
KS Piast Nowa Ruda |
0-0 |
0-0 |
92 |
15:00 |
Poland III Liga |
MGKS Moto Jelcz Olawa |
Iskra Ksieginice |
0-0 |
0-0 |
92 |
15:00 |
Poland III Liga |
LKS Start Pruszcz |
Chemik Bydgoszcz |
1-0 |
0-0 |
93 |
15:30 |
Slovenia U19 |
Domzale U19 |
NK Krka U19 |
4-0 |
0-0 |
89 |
15:30 |
Slovenia U19 |
Domzale U19 |
NK Krka U19 |
4-0 |
0-0 |
89 |
15:30 |
Austria Landesliga |
SC Ortmann |
Mora pine korneuburg |
0-0 |
0-0 |
92 |
15:30 |
Austria Landesliga |
SC Ortmann |
Mora pine korneuburg |
0-0 |
0-0 |
92 |
15:30 |
Austria Landesliga |
FC Magna Wiener Neustadt |
HarreitherWaldhofen |
4-0 |
0-0 |
93 |
15:59 |
Austria Landesliga |
ASKO Kottmannsdorf |
SK Treibach |
2-5 |
0-0 |
90 |
15:59 |
Austria Landesliga |
Salzburger AK 1914 |
USC Eugendorf |
1-0 |
0-0 |
94 |
16:30 |
GER D5 |
FC Coburg |
Bayern Hof |
1-0 |
0-0 |
93 |
16:30 |
GER D5 |
TSV Kornburg |
TSV Neudrossenfeld |
0-0 |
0-0 |
91 |
18:00 |
Germany Oberliga NOFV |
FK Pirmasens |
FC Bitburg |
- |
- |
|
18:00 |
Spanish Federacion Cup |
Rapido de Bouzas |
coruxo FC |
0-2 |
0-0 |
95 |
15:00 |
Tanzania Ligue 1 |
Namungo FC |
JKT Tanzania |
0-0 |
0-0 |
92 |
19:30 |
Brazil Campeonato Maranhense |
Sao Raimundo |
Unidos do Alvorada |
0-0 |
0-0 |
94 |
09:00 |
Myanmar League Women |
Thitsar Arman FC (W) |
Sport Education (W) |
0-0 |
0-0 |
92 |
13:00 |
Azerbaijan Reserve League |
FC Neftci Baku Reserve |
Sabail FC Reserves |
4-0 |
0-0 |
88 |
17:00 |
Colombia Regional League |
Rionegro Aguilas Reserves |
Talento y Vida |
7-1 |
0-0 |
89 |
18:00 |
International Club Friendly |
Suokuaili Moss |
Toledo |
3-2 |
0-0 |
92 |
13:00 |
International Club Friendly |
Rayon Sports FC |
Al Merreikh |
0-0 |
0-0 |
93 |
13:00 |
Paraguay reserve team league |
Club General Caballero Reserves |
Tacuary Reserves |
0-0 |
0-0 |
92 |
15:00 |
Germany Bavaria Cup |
SV Heimstetten |
Te Cu Kukuh Atta Seip |
0-6 |
0-0 |
90 |
00:00 |
Ecuador Campeonato Serie B |
Macara |
Cuniburo FC |
2-0 |
0-0 |
95 |
00:00 |
CONCACAF Central American Cup |
Coban Imperial |
Cartagines Deportiva SA |
0-1 |
0-0 |
97 |
00:40 |
Colombia Copa Premier |
Boca Juniors De Cali |
Real Santander |
0-0 |
0-0 |
95 |
01:05 |
Mexico Primera Divison A |
Alebrijes de Oaxaca |
Celaya FC |
2-1 |
0-0 |
96 |
01:30 |
North Central America Leagues Cup |
Monterrey |
Nashville |
0-2 |
0-0 |
97 |
01:45 |
Costa Rica Cup |
AD San Carlos |
Escorpiones Belen |
2-1 |
0-0 |
93 |
02:00 |
Costa Rica Cup |
Perez Zeledon |
FC Aserri |
0-0 |
0-0 |
92 |
02:00 |
CONCACAF Central American Cup |
CD FAS |
Real Esteli |
0-2 |
0-0 |
95 |
03:05 |
Mexico Primera Divison A |
CSyD Dorados de Sinaloa |
Mineros de Zacatecas |
4-0 |
0-0 |
90 |
16:30 |
Germany Oberliga NOFV |
Werder Bremen (Youth) |
Brinkumer SV |
12-1 |
0-0 |
90 |
07:30 |
Northern New Zealand League |
Birkenhead United |
Manukau United |
2-3 |
0-0 |
100 |
08:00 |
International Club Friendly |
AFE Espana |
Murcia B |
- |
- |
|
08:00 |
International Club Friendly |
La Union CF |
Deportiva Minera |
0-0 |
0-0 |
90 |
08:00 |
Croatia U19 League |
Zagreb locomotive U19 |
Sesvete U19 |
4-0 |
0-0 |
89 |
08:30 |
International Club Friendly |
SD Huesca II |
Barbastro |
0-0 |
0-0 |
90 |
08:30 |
Vietnamese First Division |
Hoa Binh |
Tuan Tu Phu Tho |
1-1 |
0-0 |
94 |
08:45 |
Malaysia President Cup |
Melaka United FC U21 |
Kuching FA U21 |
1-2 |
0-0 |
93 |
08:45 |
Malaysia President Cup |
Kuala Lumpur FA U21 |
Sabah U21 |
3-0 |
0-0 |
95 |
08:45 |
Malaysia President Cup |
Pulau Pinang U21 |
Pahang U21 |
4-1 |
0-0 |
94 |
09:00 |
AFC Cup |
YANGON UNITED |
DPMM FC |
1-1 |
0-0 |
90 |
09:00 |
Czech Republic U19 League |
Dynamo Ceske Budejovice U19 |
Vysocina Jihlava U19 |
3-2 |
0-0 |
94 |
09:00 |
Vietnamese First Division |
TTBD Phu Dong |
Dong Tam Long An |
1-3 |
0-0 |
95 |
09:15 |
AFC Cup |
Abahani Limited |
Club Eagles |
1-1 |
0-0 |
88 |
09:15 |
Malaysia President Cup |
Kedah U21 |
Negeri Sembilan U21 |
0-1 |
0-0 |
95 |
09:30 |
VIC Premier League |
Heidelberg United |
South Melbourne |
2-1 |
0-1 |
94 |
09:30 |
India Durand Cup |
FC Goa |
Downtown Heroes FC |
2-0 |
0-0 |
95 |
10:00 |
FIFA Women |
Australia (W) |
England (W) |
1-3 |
0-0 |
95 |
11:00 |
Belarus Pershaya Liga |
Niva Dolbizno |
Volna Pinsk |
5-2 |
0-0 |
90 |
11:00 |
England U21 Professional Development League 2 |
Wigan U21 |
Queens Park R U21 |
2-3 |
0-0 |
97 |
11:00 |
Vietnamese National Cup |
Viettel FC |
Binh Dinh |
1-0 |
0-0 |
96 |
11:00 |
Vietnamese National Cup |
Thanh Hoa |
PVF-CAND |
4-1 |
0-0 |
94 |
11:30 |
Belarus Pershaya Liga |
Osipovichy |
Arsenal Dzyarzhynsk |
0-0 |
0-0 |
92 |
12:00 |
AFC Champions League |
LeeMan |
Bali United |
4-1 |
0-0 |
82 |
12:00 |
Bhutan Thimphu League |
Druk Lhayul FC |
Tensung FC |
0-0 |
0-0 |
92 |
12:00 |
Belarus Womens Premier League |
ABFF U19 (W) |
FC Gomel (W) |
- |
- |
|
12:00 |
Belarus Womens Premier League |
Bobruichanka Bobruisk (W) |
Dnepr Mogilev (W) |
- |
- |
|
12:00 |
Belarus Womens Premier League |
Lokomotiv Vitebsk (W) |
Dyussh Polesgu (W) |
- |
- |
|
12:00 |
Belarus Womens Premier League |
Energetik-BGU Minsk (W) |
Dinamo Brest (W) |
- |
- |
|
12:15 |
Malaysia President Cup |
Johor Darul Tazim III U21 |
PDRM U21 |
3-0 |
0-0 |
93 |
12:30 |
Belarus Pershaya Liga |
FK Orsha |
FK Lida |
0-3 |
0-0 |
93 |
12:30 |
Belarus Pershaya Liga |
FK Orsha |
FK Lida |
0-3 |
0-0 |
93 |
12:30 |
India Durand Cup |
East Bengal |
Roundglass Punjab FC |
1-0 |
0-0 |
95 |
13:00 |
Norway Youth Cup |
Tromso U19 |
Ham-Kam U19 |
2-2 |
0-0 |
94 |
13:00 |
Belarus Pershaya Liga |
Lokomotiv Gomel |
Shakhter Soligorsk II |
2-0 |
0-0 |
94 |
13:30 |
AFC Cup |
ATK Mohun Bagan |
Machhindra FC |
- |
- |
|
14:00 |
Uzbekistan Cup |
Kuruvchi Bunyodkor |
Termez Surkhon |
2-2 |
0-0 |
92 |
14:00 |
Argentina Reserve League |
Colon Reserves |
CA Independiente Reserves |
0-3 |
0-0 |
91 |
14:00 |
Argentina Reserve League |
Estudiantes LP Reserves |
Belgrano Reserves |
0-1 |
0-0 |
94 |
14:00 |
Argentina Reserve League |
Tigre Reserves |
Sarmiento Junin Reserve |
1-0 |
0-0 |
94 |
14:00 |
Argentina Reserve League |
Tigre Reserves |
Sarmiento Junin Reserve |
1-0 |
0-0 |
94 |
14:00 |
Syrian Tis Cup |
Teshrin SC |
Al Hilal SYR |
2-1 |
0-0 |
86 |
14:30 |
Romania Cup |
FC Zalau |
Minaur Baia Mare |
5-1 |
0-0 |
91 |
14:30 |
Romania Cup |
CS Sanatatea Cluj |
FC Bihor Oradea |
0-2 |
0-0 |
92 |
14:30 |
Romania Cup |
ACS Progresul Pecica |
CS Soimii Lipova |
2-1 |
0-0 |
94 |
14:30 |
Romania Cup |
Unirea Ungheni |
Unirea Dej |
2-3 |
0-0 |
95 |
14:30 |
Romania Cup |
Ghiroda SI Giarmata VII |
ACS Dumbravita |
0-4 |
0-0 |
91 |
14:30 |
Romania Cup |
CS Phoenix Buzias |
Scolar Resita |
- |
- |
|
14:30 |
Romania Cup |
ACS Viitorul Simian |
ACS Viitorul Pandurii Targu Jiu |
1-0 |
0-0 |
94 |
14:30 |
Romania Cup |
Universitatea Alba Iulia |
CNS Cetate Deva |
0-0 |
0-0 |
94 |
14:30 |
Romania Cup |
Jiul Petrosani |
Corvinul Hunedoara |
- |
- |
|
14:30 |
Romania Cup |
Muscelul Campulung |
ACS Viitorul Selimbar |
1-4 |
0-0 |
94 |
14:30 |
Romania Cup |
Alexandria |
CSM Slatina |
1-0 |
0-0 |
99 |
14:30 |
Romania Cup |
CS Blejoi |
Chindia Targoviste |
0-3 |
0-0 |
75 |
14:30 |
Romania Cup |
Tunari |
Progresul Spartac |
4-0 |
0-0 |
93 |
14:30 |
Romania Cup |
Afumati |
Concordia Chiajna |
0-1 |
0-0 |
93 |
14:30 |
Romania Cup |
Dunarea Calarasi |
CSA Steaua Bucuresti |
- |
- |
|
14:30 |
Romania Cup |
Viitorul Ianca |
Mehta ruzett |
- |
- |
|
14:30 |
Romania Cup |
CSO Plopeni |
Gloria Buzau |
0-2 |
0-0 |
94 |
14:30 |
Romania Cup |
FC Bacau |
Rapid Brodoc |
0-0 |
0-0 |
0 |
14:30 |
Romania Cup |
Odorheiu Secuiesc |
FK Csikszereda Miercurea Ciuc |
0-1 |
0-0 |
94 |
14:30 |
Romania Cup |
Bucovina Radauti |
Ceahlaul Piatra Neamt |
0-2 |
0-0 |
93 |
14:30 |
Romania Cup |
Gloria Popesti-Leordeni |
Metaloglobus |
0-3 |
0-0 |
90 |
14:30 |
Belarus Pershaya Liga |
Dnepr Mogilev |
FK Bumprom |
0-0 |
0-0 |
92 |
15:00 |
Lithuania cup |
Vilniaus Baltijos Futbolo Akademija |
Kauno Zalgiris |
0-5 |
0-0 |
89 |
15:00 |
Lithuania cup |
TransINVEST Vilnius |
Banga Gargzdai |
1-1 |
0-0 |
97 |
15:00 |
Belarus Pershaya Liga |
Zhodino Yuzhnoe |
FK Vitebsk |
1-2 |
0-0 |
92 |
15:00 |
Finland Kolmonen |
NiemU |
LehPa Kontiolahti |
0-2 |
0-0 |
91 |
15:00 |
Croatia U19 League |
HNK Cibalia U19 |
Mladost Zdralovi U19 |
1-2 |
0-0 |
93 |
15:00 |
Croatia U19 League |
NK Varazdin U19 |
ZNK Osijek U19 |
1-2 |
0-0 |
92 |
15:00 |
Croatia U19 League |
HNK Gorica U19 |
Rijeka U19 |
0-3 |
0-0 |
92 |
15:00 |
Croatia U19 League |
NK Rudes U19 |
NK Dugopolje U19 |
1-0 |
0-0 |
92 |
15:30 |
Hungary NB Ⅱ |
SOROKSAR |
Csakvari TK |
0-0 |
0-0 |
92 |
15:30 |
Hungary NB Ⅱ |
Szombathelyi Haladas |
Nyiregyhaza |
1-1 |
0-0 |
94 |
15:30 |
Hungary NB Ⅱ |
Dafuji cloth MTE |
BVSC Zuglo |
2-0 |
0-0 |
94 |
15:30 |
Hungary NB Ⅱ |
MTE Mosonmagyarovar |
FC Ajka |
0-2 |
0-0 |
93 |
15:30 |
Persian Gulf Pro League |
Shams Azar Qazvin |
Havadar SC |
1-2 |
0-0 |
97 |
15:30 |
Persian Gulf Pro League |
Tractor S.C. |
Persepolis |
0-1 |
0-0 |
94 |
15:30 |
Qatar League |
Al-Wakra |
Muaidar SC |
3-0 |
0-0 |
95 |
15:30 |
Slovenia U19 |
NK Nafta 1903 U19 |
Brinje Grosuplje U19 |
1-4 |
0-0 |
89 |
15:30 |
Slovenia U19 |
NK Bravo U19 |
Ns Mura U19 |
0-0 |
0-0 |
90 |
15:30 |
Slovenia U19 |
ND Ilirija U19 |
NK Radomlje U19 |
0-0 |
0-0 |
92 |
15:30 |
Slovenia U19 |
NK Rudar Velenje U19 |
ND Gorica U19 |
0-0 |
0-0 |
92 |
15:30 |
Slovenia U19 |
NK Rudar Velenje U19 |
ND Gorica U19 |
0-0 |
0-0 |
92 |
15:30 |
Slovenia U19 |
NK Publikum Celje U19 |
NK Maribor U20 |
1-1 |
0-0 |
93 |
15:30 |
Slovenia U19 |
FC Koper U19 |
Olimpija Ljubljana U19 |
0-2 |
0-0 |
92 |
15:30 |
Finland Kolmonen |
OPS-jp |
KePS |
1-1 |
0-0 |
92 |
15:30 |
Czech Group D League |
Tatran Vsechovice |
Bzenec |
1-1 |
0-0 |
92 |
15:30 |
Czech Group D League |
Tatran Vsechovice |
Bzenec |
1-1 |
0-0 |
92 |
15:55 |
Saudi Arabia Division 1 |
Hajer |
Ohod Medina |
0-2 |
0-0 |
97 |
15:59 |
Germany Regionalliga |
Bahlinger |
FSV Frankfurt |
0-0 |
0-0 |
93 |
15:59 |
Germany Regionalliga |
SG Barockstadt |
Astoria Walldorf |
0-0 |
0-0 |
93 |
15:59 |
Portugal U23 |
Portimonense U23 |
CD Mafra U23 |
0-1 |
0-0 |
99 |
15:59 |
UEFA Europa Conference League |
FC Flora Tallinn |
Farul Constanta |
0-2 |
0-0 |
92 |
15:59 |
Romania Cup |
CSA Axiopolis |
FC Unirea 2004 Slobozia |
2-4 |
0-0 |
94 |
15:59 |
International Club Friendly |
Sestao |
Arenas Club de Getxo |
0-2 |
0-0 |
90 |
15:59 |
Finland Kolmonen |
JPS |
FC Jyvaskyla Blackbird |
2-1 |
0-0 |
94 |
15:59 |
Finland Kolmonen |
FC Espoo |
Toolon Taisto |
2-3 |
0-0 |
93 |
15:59 |
Finland Kolmonen |
FF Jaro II |
SIF |
1-1 |
0-0 |
92 |
15:59 |
Jordan League Women |
Al Naser (W) |
Al Istiqlal (W) |
4-0 |
0-0 |
97 |
15:59 |
Finland Women Premier League |
HPS (W) |
PK-35 Vantaa (W) |
1-2 |
0-0 |
93 |
16:15 |
Saudi Arabia Division 1 |
Al Bukayriyah |
Al Safa(KSA) |
2-0 |
0-0 |
94 |
16:30 |
Germany Regionalliga |
TSV Schott Mainz |
VfB Stuttgart II |
1-3 |
0-0 |
91 |
16:30 |
Hungary NB Ⅱ |
Pecsi MFC |
Vasas |
0-0 |
0-0 |
93 |
16:30 |
Persian Gulf Pro League |
Mes Rafsanjan |
Nassaji Mazandaran |
0-0 |
0-0 |
0 |
16:30 |
Sweden Cupen |
Dalkurd FF |
AIK Solna |
0-3 |
0-0 |
92 |
16:30 |
Sweden Woman |
Ravasens IK Karlskoga (W) |
Eskilstuna United (W) |
0-3 |
0-0 |
91 |
16:30 |
Sweden Woman |
Ramdala IF (W) |
Ifo Bromolla IF (W) |
0-7 |
0-0 |
84 |
16:30 |
International Club Friendly |
Deportivo La Coruna B |
CD Arenteiro |
1-2 |
0-0 |
89 |
16:30 |
Germany Oberliga NOFV |
SV Oberachern |
ATSV Mutschelbach |
2-5 |
0-0 |
95 |
16:30 |
Germany Oberliga NOFV |
TuS Komet Arsten |
SV Hemelingen |
0-5 |
0-0 |
90 |
16:30 |
Germany Oberliga NOFV |
Union 60 Bremen |
OSC Bremerhaven |
1-1 |
0-0 |
92 |
16:30 |
Croatia U19 League |
Dinamo Zagreb U19 |
HNK Sibenik U19 |
3-0 |
0-0 |
89 |
16:30 |
Israel League Cup |
Ironi Tiberias |
Hapoel Acre FC |
3-1 |
0-0 |
95 |
16:30 |
Israel League Cup |
Sectzya Nes Ziona |
Hapoel Kfar Saba |
0-0 |
0-0 |
91 |
17:00 |
Liga Portugal 2 |
Santa Clara |
SCU Torreense |
2-0 |
0-0 |
95 |
17:00 |
Germany Regionalliga |
SV Babelsberg 03 |
Carl Zeiss Jena |
2-1 |
0-0 |
95 |
17:00 |
Germany Regionalliga |
Chemnitzer |
Greifswalder FC |
0-0 |
0-0 |
91 |
17:00 |
Germany Regionalliga |
Hansa Rostock II |
Energie Cottbus |
2-3 |
0-0 |
94 |
17:00 |
Germany Regionalliga |
FC Lokomotive Leipzig |
Eilenburg |
2-1 |
0-0 |
93 |
17:00 |
Hungary NB Ⅱ |
Budapest Honved |
Duna-Tisza |
2-1 |
0-0 |
92 |
17:00 |
Hungary NB Ⅱ |
Szeged Csanad |
Gyirmot SE |
1-1 |
0-0 |
93 |
17:00 |
Hungary NB Ⅱ |
Kazincbarcika |
Bodajk FC Siofok |
1-1 |
0-0 |
93 |
17:00 |
Hungary NB Ⅱ |
Kazincbarcika |
Bodajk FC Siofok |
1-1 |
0-0 |
93 |
17:00 |
Hungary NB Ⅱ |
Gyori ETO |
Kozarmisleny SE |
2-1 |
0-0 |
92 |
17:00 |
Sweden Woman |
Orgryte (W) |
IK Rosso Uddevalla (W) |
- |
- |
|
17:00 |
Sweden Woman |
Bankeryds (W) |
Mariebo IK (W) |
- |
- |
|
17:00 |
International Club Friendly |
FC Cartagena B |
Hercules |
0-1 |
0-0 |
88 |
17:00 |
International Club Friendly |
Real Sociedad B |
Real Union Irun |
1-1 |
0-0 |
90 |
17:00 |
International Club Friendly |
Athletic Club Bibao (W) |
Eibar (W) |
0-0 |
0-0 |
92 |
17:00 |
International Club Friendly |
CD Estebona |
Cadiz B |
0-0 |
0-0 |
95 |
17:00 |
International Club Friendly |
Real Madrid Castilla |
Unionistas de Salamanca |
0-0 |
0-0 |
91 |
17:00 |
International Club Friendly |
Real Madrid Castilla |
Unionistas de Salamanca |
0-0 |
0-0 |
91 |
17:00 |
International Club Friendly |
Real Madrid Castilla |
Unionistas de Salamanca |
0-0 |
0-0 |
91 |
17:00 |
International Club Friendly |
Real Zaragoza B |
CD Tudelano |
1-1 |
0-0 |
90 |
17:00 |
International Club Friendly |
CD Guijuelo |
Zamora CF |
0-0 |
0-0 |
92 |
17:00 |
International Club Friendly |
Fundacio Esportiva Grama |
Terrassa |
0-0 |
0-0 |
91 |
17:00 |
Germany Oberliga NOFV |
Leher TS |
ESC Geestemunde |
2-1 |
0-0 |
95 |
17:00 |
Germany Oberliga NOFV |
SC Vahr Blockdiek |
Blumenthaler SV |
0-3 |
0-0 |
94 |
17:00 |
Guatemala D2 |
Club Aurora |
Deportivo Barberena FC |
0-0 |
0-0 |
91 |
17:00 |
Austria Amateur cup |
SV Hinterberg |
FC Kindberg-Murzhofen |
0-7 |
0-0 |
89 |
17:00 |
Germany Landespokal |
Berliner TSC |
TuS Makkabi Berlin |
1-5 |
0-0 |
88 |
17:00 |
Colombia Regional League |
Sol de Oriente |
Politecnico J.I.C. |
1-2 |
0-0 |
94 |
17:00 |
Syrian Tis Cup |
Hutteen FC |
Jableh SC |
- |
- |
|
17:30 |
Persian Gulf Pro League |
Zob Ahan |
Sepahan |
0-2 |
0-0 |
95 |
17:30 |
Qatar League |
Al-Arabi SC |
Al Shamal |
1-1 |
0-0 |
98 |
17:30 |
South Africa Premier Soccer League |
Sekhukhune United |
Moroka Swallows |
1-2 |
0-0 |
95 |
17:30 |
International Club Friendly |
RCD Espanyol (W) |
Villarreal (W) |
1-1 |
0-0 |
92 |
17:30 |
International Club Friendly |
CD Cristo Atletico |
Real Valladol B |
1-2 |
0-0 |
90 |
17:30 |
Sweden Div 3 Mellersta |
Hassleholms IF |
FC Rosengard |
0-0 |
0-0 |
89 |
17:30 |
Germany Oberliga NOFV |
Eintracht Trier |
SV Morlautern |
4-1 |
0-0 |
91 |
17:30 |
Germany Oberliga NOFV |
SV Auersmacher |
Arminia Ludwigshafen |
- |
- |
|
17:30 |
Germany Oberliga NOFV |
FV Dudenhofen |
TSG Pfeddersheim |
4-1 |
0-0 |
91 |
17:30 |
Germany Oberliga NOFV |
SpVgg Quierschied |
Wadegesi Heim |
0-1 |
0-0 |
96 |
17:30 |
Brazil national youth (U20) Football Championship |
Potyguar CN RN U20 |
Potiguar U20 |
1-2 |
0-0 |
95 |
17:40 |
Saudi Arabia Division 1 |
Al-Arabi(KSA) |
AL-Rbeea Jeddah |
2-1 |
0-0 |
100 |
17:45 |
Brazil U20 Cup |
Bonsucesso U20 |
Cabofriense U20 |
1-1 |
0-0 |
92 |
18:00 |
Iceland Division 1 |
Akranes |
KFR Aegir |
0-0 |
0-0 |
91 |
18:00 |
Iceland Division 1 |
Grindavik |
Leiknir Reykjavik |
0-0 |
0-0 |
92 |
18:00 |
Iceland Division 1 |
UMF Selfoss |
UMF Njardvik |
2-3 |
0-0 |
94 |
18:00 |
Iceland Division 1 |
Thor Akureyri |
Throttur Reykjavik |
2-1 |
0-0 |
93 |
18:00 |
Iceland Division 1 |
Vestri |
Afturelding |
0-0 |
0-0 |
92 |
18:00 |
Persian Gulf Pro League |
Foolad Khozestan |
Sanat-Naft |
1-2 |
0-0 |
98 |
18:00 |
Sweden Woman |
Gefle IF (W) |
Sundsvalls DFF (W) |
3-0 |
0-0 |
59 |
18:00 |
Sweden Woman |
Alta (W) |
Sollentuna FK (W) |
- |
- |
|
18:00 |
Sweden Woman |
IFK Taby FK (W) |
Alvsjo AIK FF (W) |
1-1 |
0-0 |
91 |
18:00 |
International Club Friendly |
UCAM Murcia |
CD El Palo |
2-2 |
0-0 |
92 |
18:00 |
International Club Friendly |
Torrent C.F |
Atletico Saguntino |
0-3 |
0-0 |
90 |
18:00 |
International Club Friendly |
Merelbeke |
SC Lokeren-Temse |
1-3 |
0-0 |
90 |
18:00 |
International Club Friendly |
Thes Sport |
Royal Cappellen FC |
2-1 |
0-0 |
90 |
18:00 |
Iceland Women's Premier League |
Stjarnan Gardabaer (W) |
Breidablik (W) |
0-0 |
0-0 |
92 |
18:00 |
Iceland Division 2 |
KF Fjallabyggdar |
Dalvik Reynir |
- |
- |
|
18:00 |
Iceland Division 2 |
Fjardabyggd Leiknir |
Volsungur husavik |
- |
- |
|
18:00 |
Iceland Division 2 |
Haukar Hafnarfjordur |
Vikingur Olafsvik |
0-0 |
0-0 |
92 |
18:00 |
Iceland Division 2 |
KF Gardabaer |
IR Reykjavik |
3-5 |
0-0 |
97 |
18:00 |
Iceland Division 2 |
UMF Sindri Hofn |
HotturHuginn |
- |
- |
|
18:00 |
Iceland Division 2 |
Throttur Vogum |
KV Reykjavik |
- |
- |
|
18:00 |
BRA SPC |
Santo Andre |
AA Portuguesa Santista |
1-0 |
0-0 |
95 |
18:00 |
Peru B League |
CD Coopsol |
Los Chankas |
0-2 |
0-0 |
93 |
18:00 |
Brazil Paulista Serie B |
Jose Byrness SP U23 |
Uniao Sao Joao |
0-1 |
0-0 |
95 |
18:00 |
Brazil Paulista Serie B |
Nacional SP U23 |
XV de Jau |
2-1 |
0-0 |
96 |
18:00 |
Brazil Paulista Serie B |
Rio Branco(SP) |
Jabaquara SP |
3-0 |
0-0 |
94 |
18:00 |
Brazil Paulista Serie B |
Uniao Barbarense |
Wavor SPU23 |
0-0 |
0-0 |
94 |
18:00 |
Brazil Paulista Serie B |
America SP |
Sweet Sao Kalle Arthur SP U23 |
1-2 |
0-0 |
96 |
18:00 |
Iceland 3 Deild |
Reynir Sandgerdi |
KFS Vestmannaeyjar |
6-1 |
0-0 |
91 |
18:00 |
Brazil U20 Cup |
Fluminense U20 |
Aster Brasil FC U20 |
0-0 |
0-0 |
92 |
18:00 |
Brazil Copa Gaucho |
Aimore RS |
Monsoon FC |
0-0 |
0-0 |
94 |
18:00 |
Brazil Youth cup |
America MG (Youth) |
Mixto MT Youth |
6-0 |
0-0 |
94 |
18:00 |
Brazil Youth cup |
Atletico Paranaense (Youth) |
Uniao Harmonia U20 |
7-0 |
0-0 |
89 |
18:00 |
Brazil Youth cup |
Bahia (Youth) |
Falcon FC SE Youth |
0-0 |
0-0 |
92 |
18:00 |
Brazil Youth cup |
Cruzeiro (Youth) |
Ceilandia DF Youth |
4-0 |
0-0 |
95 |
18:00 |
Brazil Youth cup |
CSA U20 |
Alecrim RN (Youth) |
7-1 |
0-0 |
89 |
18:00 |
Brazil Youth cup |
Santos (Youth) |
Coritiba PR (Youth) |
2-2 |
0-0 |
95 |
18:00 |
Brazil Youth cup |
Sport Club Recife Youth |
CS Paraibano (Youth) |
2-1 |
0-0 |
95 |
18:00 |
Brazil Youth cup |
Vasco da Gama (Youth) |
Vila Nova (Youth) |
2-0 |
0-0 |
95 |
18:00 |
Brazil Rio cup |
Duque de Caxias RJ |
Macae |
2-0 |
0-0 |
90 |
18:00 |
Brazil Rio cup |
CEAC/Araruama |
Sampaio Correa (RJ) |
- |
- |
|
18:00 |
Brazil Rio cup |
Serrano BA |
Artsul RJ |
- |
- |
|
18:00 |
Brazil Rio cup |
Perolas Negras |
Goncalense |
0-1 |
0-0 |
95 |
18:00 |
Brazil Rio cup |
CF Rio de Janeiro |
Friburguense RJ |
- |
- |
|
18:00 |
Brazil Rio cup |
Belford Roxo RJ |
America-RJ |
0-0 |
0-0 |
97 |
18:00 |
Brazil Rio cup |
Goytacaz RJ |
Olaria |
0-1 |
0-0 |
98 |
18:00 |
Brazil Rio cup |
Barra da Tijuca |
Americano RJ |
0-0 |
0-0 |
92 |
18:20 |
Germany Regionalliga |
Rot-Weiss Erfurt |
BSG Chemie Leipzig |
4-2 |
0-0 |
94 |
18:30 |
Sweden Woman |
Elfsborg (W) |
Husqvarna (W) |
- |
- |
|
18:30 |
Argentine Division 2 |
Nueva Chicago |
San Martin San Juan |
0-0 |
0-0 |
92 |
18:30 |
International Club Friendly |
CP Villarrobledo |
CD Linares Deportivo |
0-1 |
0-0 |
91 |
18:30 |
Northern Ireland Women's Super |
Belfast Celtic (W) |
Comber Recreation FC (W) |
0-1 |
0-0 |
92 |
18:45 |
England Conference |
Boreham Wood |
Solihull Moors |
1-2 |
0-0 |
100 |
18:45 |
England Conference South Division |
Havant Waterlooville |
St Albans City |
1-2 |
0-0 |
95 |
18:45 |
England Southern Premier League |
AFC Totton |
Poole Town |
0-0 |
0-0 |
0 |
18:45 |
England Southern Premier League |
Gosport Borough |
Basingstoke Town |
4-1 |
0-0 |
95 |
18:45 |
England Ryman(Isthmian) League Premier Division |
Cray Wanderers |
Horsham |
1-3 |
0-0 |
95 |
18:45 |
England Ryman(Isthmian) League Premier Division |
Kingstonian |
lewes |
1-3 |
0-0 |
95 |
18:45 |
England League Cup |
Queens Park Rangers (QPR) |
Norwich City |
0-1 |
0-0 |
97 |
18:45 |
ENG SD1 |
Biggleswade FC |
AFC Kempston Rovers |
0-0 |
0-0 |
92 |
18:45 |
ENG SD1 |
Larkhall Athletic |
Bishop·s Cleeve |
0-0 |
0-0 |
92 |
18:45 |
England Northern League Division One |
Cleethorpes Town |
Grantham Town |
1-1 |
0-0 |
94 |
18:45 |
England Northern League Division One |
Corby Town |
Shepshed Dynamo |
0-1 |
0-0 |
94 |
18:45 |
England Northern League Division One |
Widnes |
Bootle |
2-0 |
0-0 |
94 |
18:45 |
Northern Ireland Reserve League |
Newry City Reserves |
Carrick Rangers Reserves |
0-0 |
0-0 |
92 |
19:00 |
UEFA Super Cup |
Manchester City |
Sevilla |
1-1 |
0-0 |
94 |
19:00 |
International Club Friendly |
CD Montijo |
Cacereno |
0-0 |
0-0 |
0 |
19:00 |
International Club Friendly |
Real Jaen CF |
Cordoba |
1-2 |
0-0 |
91 |
19:00 |
Scottish Highland Football League |
Brora Rangers |
Strathspey Thistle |
- |
- |
|
19:00 |
Scottish Highland Football League |
Buckie Thistle FC |
Forres Mechanics |
0-0 |
0-0 |
92 |
19:00 |
Scottish Highland Football League |
Deveronvale |
Turriff United |
- |
- |
|
19:00 |
Scottish Highland Football League |
Huntly |
Lossiemouth |
- |
- |
|
19:00 |
Scottish Highland Football League |
Inverurie Loco Works |
Formartine United |
- |
- |
|
19:00 |
Scottish Highland Football League |
Nairn County |
Rothes |
0-0 |
0-0 |
92 |
19:00 |
Scottish Highland Football League |
Wick Academy |
Clachnacuddin |
- |
- |
|
19:00 |
Ecuador Campeonato Serie B |
SC Imbabura |
9 de Octubre |
2-1 |
0-0 |
95 |
19:15 |
Iceland Division 1 |
Grotta Seltjarnarnes |
Fjolnir |
3-3 |
0-0 |
95 |
19:15 |
Iceland 3 Deild |
Augnablik Kopavogur |
IH Hafnarfjordur |
1-2 |
0-0 |
92 |
20:00 |
Iceland 3 Deild |
FC Arbaer |
Ellidi |
3-2 |
0-0 |
94 |
20:00 |
Costa Rica 2.Liga |
Municipal Turrialba |
AD Cariari Pococi |
0-0 |
0-0 |
92 |
20:00 |
Ecuador Campeonato Serie B |
Sociedad Deportivo Quito |
CD Independiente Juniors |
0-1 |
0-0 |
92 |
20:15 |
Peru Primera Division |
AD Tarma |
Universitario De Deportes |
1-0 |
0-0 |
94 |
20:15 |
Peru B League |
Juan Aurich |
Comerciantes Unidos |
1-0 |
0-0 |
95 |
20:30 |
Argentine Division 2 |
Deportivo Moron |
Club Atletico Guemes |
1-1 |
0-0 |
96 |
21:00 |
Costa Rica Cup |
AD Guanacasteca |
Jicaral |
2-2 |
0-0 |
92 |
21:00 |
Dominican Republic Liga |
Atletico Vega Real |
UniversidadO M |
1-3 |
0-0 |
95 |
21:00 |
Dominican Republic Liga |
Moca FC |
Atlantico FC |
4-0 |
0-0 |
93 |
21:00 |
Guatemala D2 |
Nueva Concepcion |
Marquense |
1-1 |
0-0 |
93 |
21:00 |
Guatemala D2 |
Deportivo San Pedro |
Suchitepequez |
0-0 |
0-0 |
92 |
21:00 |
Guatemala D2 |
Juventud Pinulteca FC |
Universidad de San Carlos |
0-0 |
0-0 |
92 |
21:00 |
Guatemala D2 |
Fraijanes FC |
San Benito FC |
0-1 |
0-0 |
93 |
21:00 |
Guatemala D2 |
Sacachispas GT |
Deportivo Mictlan |
1-1 |
0-0 |
93 |
21:30 |
Primera Division de Ecuador |
Mushuc Runa |
Guayaquil City |
0-0 |
0-0 |
92 |
22:00 |
Chile Cup |
Univ Catolica |
Colo Colo |
0-0 |
0-0 |
94 |
22:00 |
Brazil Paulista Serie B |
Francana |
CA Taquaritinga SP |
1-2 |
0-0 |
98 |
22:00 |
Argentina Santa Fe Cup |
Sportivo Las Parejas |
Atletico Carcarana |
1-0 |
0-0 |
62 |
22:00 |
Argentina Reserve League |
Platense Reserves |
Boca Juniors Reserve |
0-0 |
0-0 |
92 |
22:00 |
Argentina Reserve League |
Talleres Cordoba Reserve |
Gimnasia LP Reserves |
0-0 |
0-0 |
92 |
22:00 |
USA Independent League |
Flower City Union |
Club de Lyon FC |
1-1 |
0-0 |
94 |
22:00 |
CONCACAF Central American Cup |
Sporting San Miguelito |
Hankook Verdes |
4-0 |
0-0 |
92 |
22:30 |
Peru Primera Division |
Carlos Manucci |
Cusco FC |
0-0 |
0-0 |
94 |
22:30 |
Copa do Brasil |
Sao Paulo |
Corinthians Paulista (SP) |
2-0 |
0-0 |
97 |
23:00 |
Peru Primera Division |
Deportivo Garcilaso |
Sport Boys |
3-0 |
0-0 |
89 |
23:00 |
Colombia Copa Cup |
Independiente Santa Fe |
Deportivo Cali |
1-0 |
0-0 |
95 |
23:00 |
Colombia Copa Cup |
Aguilas Doradas |
La Equidad |
2-1 |
0-0 |
93 |
23:00 |
Brazil Paulista Serie B |
Catanduva FC |
Penapolense |
1-0 |
0-0 |
94 |
23:00 |
Brazil Paulista Serie B |
Independente SP |
SKA Brasil |
1-2 |
0-0 |
94 |
23:00 |
Dominican Republic Liga |
Cibao FC |
Atletico Pantoja |
0-3 |
0-0 |
93 |
23:00 |
Brazil Copa Fares Lopes |
Ferroviario CE |
Pacajus |
4-1 |
0-0 |
100 |
23:00 |
Ecuador Campeonato Serie B |
Buhos ULVR |
Chacaritas SC |
0-0 |
0-0 |
96 |
23:00 |
USA MLS Next Pro League |
Chicago flame B |
New York City Team B |
2-1 |
0-0 |
92 |
23:05 |
Mexico Primera Divison A |
CF Atlante |
Atletico La Paz |
3-0 |
0-0 |
94 |
08:00 |
Vietnam Second Division |
Dak Lak |
Da Nang II |
2-0 |
0-0 |
90 |
11:00 |
Brazil national youth (U20) Football Championship |
Riachuelo AC U20 |
Visao Celeste RN Youth |
2-5 |
0-0 |
79 |
20:00 |
Argentine Division 2 |
San Martin Tucuman |
Defensores Unidos |
1-0 |
0-0 |
95 |
17:00 |
Germany Regionalliga |
SSV Jeddeloh |
SV Meppen |
2-1 |
0-0 |
94 |
11:00 |
Serbia U19 League |
FK Graficar Beograd U19 |
Vojvodina U19 |
1-3 |
0-0 |
89 |
12:30 |
Brazil Campeonato Maranhense |
Tiradentes PA |
Paraense FC |
3-3 |
0-0 |
96 |
18:00 |
International Club Friendly |
White Star Bruxelles (W) |
Anderlecht (W) |
1-2 |
0-0 |
87 |
07:30 |
International Club Friendly |
Patacona |
UD Alzira |
- |
- |
|
15:59 |
International Club Friendly |
Tours |
Le Mans B |
- |
- |
|
16:30 |
International Club Friendly |
Rayo Cantabria |
SD Gernika |
- |
- |
|
17:00 |
International Club Friendly |
AF Virois |
Saint-Lo |
- |
- |
|
17:00 |
International Club Friendly |
Barreda Balompie |
Gimnastica Torrelavega |
- |
- |
|
17:00 |
International Club Friendly |
Valencia CF Mestalla |
Gimnastic Tarragona |
- |
- |
|
17:30 |
International Club Friendly |
RAEC Mons |
LaLouviere |
2-5 |
0-0 |
87 |
17:30 |
International Club Friendly |
Selaya FC |
CD Cayon |
- |
- |
|
17:30 |
International Club Friendly |
Arandina |
CD Artistico Navalcarnero |
- |
- |
|
18:00 |
International Club Friendly |
Turegano |
G. Segoviana |
- |
- |
|
18:00 |
International Club Friendly |
Huracan de Balazote |
Yeclano Deportivo |
- |
- |
|
18:00 |
International Club Friendly |
CD Izarra |
Alaves B |
0-2 |
1-0 |
90 |
18:30 |
International Club Friendly |
Don Benito |
AD Llerenense |
- |
- |
|
18:30 |
International Club Friendly |
Villanovense |
CF Rayo Majadahonda |
- |
- |
|
19:00 |
International Club Friendly |
CD Pozoblanco |
Cordoba B |
- |
- |
|
19:00 |
International Club Friendly |
UD Melilla |
Malaga |
- |
- |
|
19:00 |
International Club Friendly |
Ayamonte CF |
Recreativo Huelva |
- |
- |
|
13:00 |
Poland III Liga |
Gedania Gdansk II |
Baltyk Gdynia |
1-2 |
0-0 |
92 |
15:00 |
Poland III Liga |
AKS SMS Lodz |
Sokol Aleksandrow Lodzki |
0-1 |
0-0 |
94 |
15:59 |
Finland Kolmonen |
PeKa |
Mypa |
0-2 |
0-0 |
95 |
16:30 |
Austria Amateur cup |
VfB Hohenems 1b |
SV Ludesch |
2-4 |
0-0 |
89 |
18:00 |
International Club Friendly |
Fuenlabrada |
UD San Sebastian Reyes |
1-1 |
0-0 |
93 |
18:45 |
ENG SD1 |
Yate Town |
Malvern Town |
2-3 |
0-0 |
96 |
18:45 |
ENG SD1 |
Aylesbury United |
Leighton Town |
- |
- |
|
19:00 |
International Club Friendly |
Las Rozas |
RSD Alcala Henares |
2-1 |
0-0 |
96 |
15:00 |
Slovakia Cup |
SK Bela |
Fomat Martin |
0-6 |
0-0 |
93 |
15:59 |
Poland III Liga |
Wolania Wola Rzedzinska |
BKS Bochnia |
0-0 |
0-0 |
92 |
15:59 |
Tanzania Ligue 1 |
Azam |
Kitayosce FC |
4-0 |
0-0 |
28 |
18:00 |
Brazil national youth (U20) Football Championship |
Boca Junior SE U20 |
Riachao SE U20 |
3-3 |
0-0 |
92 |
22:30 |
Copa LFPB |
Nacional Potosi |
Vaca Diez |
5-0 |
0-0 |
95 |
17:00 |
Sweden Woman |
IFK Varnamo (W) |
Eskilsminne DIF (W) |
- |
- |
|
18:00 |
International Club Friendly |
Antequera CF |
UD Melilla |
- |
- |
|
18:00 |
Iceland 3 Deild |
Magni |
UMF Vidir |
- |
- |
|
18:00 |
Guatemala D2 |
Santa Lucia Cotzumalguapa |
CD Puerto de Iztapa |
0-0 |
0-0 |
90 |
20:00 |
International Club Friendly |
Antequera CF |
Malaga |
- |
- |
|
22:00 |
Brazil Campeonato Maranhense |
Paragominas FC PA |
Capitao Poco EC |
2-3 |
0-0 |
95 |
18:00 |
Iceland 3 Deild |
Kormakur |
Ymir |
- |
- |
|
15:00 |
Slovakia Cup |
Jesenske |
Slovenska Lupca |
0-0 |
0-0 |
45 |
15:00 |
Slovakia Cup |
OSK Fintice |
Spisske Podhradie |
0-4 |
0-0 |
90 |
09:00 |
Vietnam U19 Championship Women |
Than KSVN U19 (W) |
Phong Phu Ha Nam U19 (W) |
0-2 |
0-0 |
94 |
00:00 |
Colombia Copa Cup |
Deportes Tolima |
Alianza Petrolera |
0-0 |
0-0 |
57 |
00:00 |
Colombia Copa Cup |
Deportivo Pereira |
Tigres Zipaquira |
0-0 |
0-0 |
58 |
00:00 |
Primera Division de Ecuador |
Orense SC |
Gualaceo SC |
1-0 |
0-0 |
57 |
00:00 |
Copa LFPB |
Independiente Petrolero |
Universitario De Vinto |
0-1 |
0-0 |
63 |
00:00 |
CONCACAF Central American Cup |
Herediano |
Real Espana |
2-1 |
0-0 |
53 |
00:30 |
Copa do Brasil |
Flamengo |
Gremio (RS) |
1-0 |
0-0 |
95 |
00:30 |
Chile Cup |
Coquimbo Unido |
Cobresal |
0-2 |
0-0 |
94 |
01:00 |
USL Championship |
San Antonio |
Rio Grande Valley |
2-1 |
0-0 |
94 |
01:00 |
Mexico Liga MX Femenil |
Saint Louis Athletica (W) |
Santos Laguna (W) |
2-0 |
0-0 |
95 |
01:00 |
Mexico Liga MX Femenil |
Queretaro (W) |
Puebla (W) |
3-0 |
0-0 |
92 |
01:30 |
Peru Primera Division |
Alianza Lima |
Sport Huancayo |
1-0 |
0-0 |
94 |
01:30 |
Colombia Copa Cup |
Atletico Junior Barranquilla |
Cucuta |
2-1 |
0-0 |
97 |
01:45 |
Costa Rica Cup |
Santos De Guapiles |
Limon FC |
3-0 |
0-0 |
89 |
02:00 |
USL Championship |
Orange County Blues FC |
Pittsburgh Riverhounds |
1-0 |
0-0 |
93 |
02:00 |
Costa Rica Cup |
CS Uruguay De Coronado |
Sporting San Jose |
0-3 |
0-0 |
93 |
02:00 |
Guatemala D2 |
Quiche FC |
Juventud Copalera |
0-0 |
0-0 |
93 |
02:00 |
CONCACAF Central American Cup |
Xelaju MC |
CA Independente |
1-3 |
0-0 |
92 |
03:05 |
Mexico Primera Divison A |
Correcaminos UAT |
Club Chivas Tapatio |
2-2 |
0-0 |
95 |
03:10 |
Mexico Liga MX Femenil |
Tijuana (W) |
Unam Pumas (W) |
3-2 |
0-0 |
97 |
17:00 |
International Club Friendly |
L Entregu CF |
CD Lealtad |
0-1 |
0-0 |
89 |
16:30 |
Germany Youth U17 League |
Energie Cottbus U17 |
Viktoria Berlin U17 |
- |
- |
|
16:30 |
Germany Youth U17 League |
Kaiserslautern U17 |
FSV Mainz 05 U17 |
- |
- |
|
16:30 |
Germany Youth U17 League |
Hoffenheim U17 |
Eintracht Frankfurt U17 |
- |
- |
|
17:00 |
Germany Youth U17 League |
Arminia Bielefeld U17 |
FC Schalke 04 U17 |
- |
- |
|
17:00 |
Germany Youth U17 League |
Viktoria koln(U17) |
RW Essen U17 |
- |
- |
|
08:00 |
Mongolia Premier League |
Bayanzurkh Sporting |
Khoromkhon Club |
1-2 |
0-0 |
76 |
09:00 |
Ukraine U21 Liga |
Zorya U21 |
PFC Oleksandria U21 |
- |
- |
|
09:00 |
Germany Youth U17 League |
Dortmund U17 |
RW Oberhausen U17 |
- |
- |
|
09:00 |
Germany Youth U19 League |
Bayern Munchen U19 |
Augsburg U19 |
4-1 |
0-0 |
85 |
09:00 |
AFC U22 Championship |
Cambodia U23 |
Brunei Darussalam U23 |
5-0 |
0-0 |
93 |
09:30 |
Calcutta Football League |
Mohammedan SC |
Southern Samity |
2-0 |
0-0 |
94 |
09:30 |
India Durand Cup |
Jamshedpur FC |
Indian Navy |
1-0 |
0-0 |
96 |
10:00 |
Ukraine U21 Liga |
LNZ Cherkasy U21 |
Polissya Zhytomyr U21 |
- |
- |
|
10:00 |
Kazakhstan Division 1 |
FO Jas Qyran |
Zhenis |
0-1 |
0-0 |
92 |
10:00 |
Kazakhstan Division 1 |
Kairat Academy |
FK Arys |
5-1 |
0-0 |
94 |
10:00 |
Kazakhstan Division 1 |
Astana B |
Tarlan |
2-1 |
0-0 |
93 |
10:00 |
Kazakhstan Division 1 |
Turan Turkistan |
Ekibastuzets |
3-0 |
0-0 |
0 |
10:00 |
Kazakhstan Division 1 |
Yassy Turkistan |
FK Yelimay Semey |
- |
- |
|
10:00 |
Kazakhstan Division 1 |
Akzhayik Oral |
Akademiya Ontustik |
- |
- |
|
10:00 |
Kazakhstan Division 1 |
FK Taraz |
Khan Tengri FC |
2-1 |
0-0 |
97 |
11:00 |
Mongolia Premier League |
Erchim |
Deren FC |
0-0 |
0-0 |
94 |
12:00 |
Bhutan Thimphu League |
Thimphu City |
Thimphu FC |
0-0 |
0-0 |
93 |
13:00 |
AFC U22 Championship |
Thailand U23 |
Myanmar U23 |
3-0 |
0-0 |
92 |
13:30 |
International Friendly |
Uzbekistan U17 |
Iceland U17 |
- |
- |
|
13:45 |
Oman Professional League |
Sur Club |
Al Rustaq |
1-1 |
0-0 |
97 |
14:00 |
Russian National Football League |
Chertanovo Moscow |
Tekstilshchik Ivanovo |
1-0 |
0-0 |
92 |
14:00 |
Norway Youth Cup |
Brann U19 |
Sandefjord U19 |
0-0 |
0-0 |
0 |
14:00 |
Uzbekistan Second League |
Kuruvchi Kokand Qoqon |
Unired |
2-1 |
0-0 |
94 |
14:00 |
Uzbekistan Second League |
Dinamo Samarqand |
Navbahor Namangan B |
2-1 |
0-0 |
94 |
14:00 |
Argentina Reserve League |
Godoy Cruz Reserves |
Defensa y Justicia Reserves |
1-0 |
0-0 |
96 |
14:30 |
Romania Cup |
ACS Vedita Colonesti MS |
Arges |
1-2 |
0-0 |
94 |
14:30 |
Romania Cup |
CSM Ramnicu Valcea |
CS Mioveni |
0-5 |
0-0 |
93 |
15:00 |
Saudi Professional League |
Dhamk |
Al-Riyadh |
1-2 |
0-0 |
98 |
15:30 |
Qatar League |
Qatar SC |
Al-Garrafa |
4-4 |
0-0 |
100 |
15:30 |
Finland Kolmonen |
HauPa |
Tervarit-j |
3-2 |
0-0 |
91 |
15:30 |
Finland Kolmonen |
Tampereen Peli Toverit |
TP-49 |
0-0 |
0-0 |
89 |
15:30 |
Finland Kolmonen |
ACE |
Saaksjarven Loiske |
0-1 |
0-0 |
93 |
15:30 |
International Friendly |
Hungary U17 |
Croatia U17 |
- |
- |
|
15:59 |
UEFA Europa League |
HJK Helsinki |
Qarabag |
1-2 |
0-0 |
94 |
15:59 |
UEFA Europa Conference League |
FC Pyunik |
Bodo Glimt |
0-3 |
0-0 |
92 |
15:59 |
UEFA Europa Conference League |
FK Aktobe Lento |
Sepsi OSK Sfantul Gheorghe |
0-1 |
0-0 |
96 |
15:59 |
UEFA Europa Conference League |
Lincoln Red Imps FC |
KF Ballkani |
1-3 |
0-0 |
98 |
15:59 |
UEFA Europa Conference League |
Pogon Szczecin |
KAA Gent |
2-1 |
0-0 |
95 |
15:59 |
Persian Gulf Pro League |
Esteghlal Tehran |
Malavan |
0-0 |
0-0 |
0 |
15:59 |
International Club Friendly |
Lavagnese |
Sestri Levante |
1-4 |
0-0 |
89 |
15:59 |
Palestine Football League |
Wadi Al Nes |
Shabab Alobaideya |
0-0 |
0-0 |
94 |
15:59 |
Norway Youth Cup |
Rosenborg U19 |
Nardo U19 |
0-0 |
0-0 |
7 |
15:59 |
Norway Youth Cup |
Stromsgodset U19 |
Stabaek U19 |
0-0 |
0-0 |
9 |
15:59 |
Peru B League |
Ayacucho Futbol Club |
Molinos El Pirata |
- |
- |
|
15:59 |
Finland Kolmonen |
Ponnistajat |
Malmin Palloseura Helsinki |
1-3 |
0-0 |
92 |
15:59 |
Finland Kolmonen |
VPV Pallo-Veikot |
NIK |
1-1 |
0-0 |
94 |
15:59 |
Finland Kolmonen |
Esse IK |
Narpes Kraft II |
3-1 |
0-0 |
66 |
15:59 |
Finland Women League 1 |
Jyvaskylan Pallokerho (W) |
KuPS Akatemia (W) |
- |
- |
|
15:59 |
Israel League Cup |
Maccabi Herzliya |
Hapoel Nof HaGalil |
0-0 |
0-0 |
92 |
15:59 |
Israel League Cup |
Hapoel Umm Al Fahm |
Hapoel Kiryat Shmona |
0-0 |
0-0 |
94 |
15:59 |
Israel League Cup |
Maccabi Kabilio Jaffa |
Kafr Qasim |
0-0 |
0-0 |
94 |
15:59 |
Israel League Cup |
Hapoel Afula |
Ihud Bnei Shefaram |
0-0 |
0-0 |
94 |
15:59 |
Israel League Cup |
Hapoel Rishon Lezion |
Ironi Nir Ramat HaSharon |
0-2 |
0-0 |
91 |
16:10 |
Oman Professional League |
Al Shabab(OMA) |
Al-Nahda Muscat |
1-1 |
0-0 |
97 |
16:30 |
International Club Friendly |
Ibiza Eivissa |
Sabadell |
2-1 |
0-0 |
91 |
16:45 |
Finland Kolmonen |
MPS |
RiPS |
3-0 |
0-0 |
67 |
17:00 |
UEFA Europa League |
Hacken |
FK Zalgiris Vilnius |
4-0 |
0-0 |
92 |
17:00 |
UEFA Europa Conference League |
Brann |
FC Arouca |
3-1 |
0-0 |
95 |
17:00 |
UEFA Europa Conference League |
Nordsjaelland |
FC Steaua Bucuresti |
2-0 |
0-0 |
93 |
17:00 |
UEFA Europa Conference League |
Besiktas JK |
FC Neftci Baku |
0-0 |
0-0 |
92 |
17:00 |
UEFA Europa Conference League |
Ferencvarosi TC |
Hamrun Spartans |
2-1 |
0-0 |
90 |
17:00 |
UEFA Europa Conference League |
Levski Sofia |
Hapoel Beer Sheva |
2-1 |
0-0 |
96 |
17:00 |
UEFA Europa Conference League |
APOEL Nicosia |
Dila Gori |
1-0 |
0-0 |
96 |
17:00 |
UEFA Europa Conference League |
Austria Wien |
Legia Warszawa |
3-5 |
0-0 |
99 |
17:00 |
UEFA Europa Conference League |
Maccabi Tel Aviv |
AEK Larnaca |
1-0 |
0-0 |
95 |
17:00 |
UEFA Europa Conference League |
Dynamo Kyiv |
Aris Thessaloniki |
2-1 |
0-0 |
94 |
17:00 |
UEFA Europa Conference League |
Gzira United |
FC Viktoria Plzen |
0-2 |
0-0 |
92 |
17:00 |
UEFA Europa Conference League |
Riga FC |
FC Twente Enschede |
0-3 |
0-0 |
93 |
17:00 |
Sweden Div 3 Mellersta |
IFK Lulea |
Notvikens IK |
0-0 |
0-0 |
89 |
17:15 |
Germany Landespokal |
SV Wanne 11 |
VfB Westhofen |
4-1 |
0-0 |
92 |
17:30 |
UEFA Europa League |
Breidablik |
HSK Zrinjski Mostar |
1-0 |
0-0 |
96 |
17:30 |
UEFA Europa Conference League |
PAOK Saloniki |
Hajduk Split |
3-0 |
0-0 |
94 |
17:30 |
Qatar League |
Al Markhiya |
Al Rayyan |
0-1 |
0-0 |
99 |
17:30 |
International Club Friendly |
SD Lenense |
Real Aviles |
0-0 |
0-0 |
89 |
17:30 |
Sweden Div 3 Mellersta |
Skelleftea FF |
Storfors AIK |
- |
- |
|
17:45 |
UEFA Europa Conference League |
Midtjylland |
Omonia Nicosia FC |
5-1 |
0-0 |
94 |
17:45 |
Brazil U20 Cup |
Serrano RJ U20 |
Americano RJ U20 |
2-1 |
0-0 |
97 |
18:00 |
UEFA Europa League |
Racing Genk |
Olympiakos Piraeus |
1-1 |
0-0 |
98 |
18:00 |
UEFA Europa League |
BATE Borisov |
Sheriff Tiraspol |
2-2 |
0-0 |
94 |
18:00 |
UEFA Europa League |
BATE Borisov |
Sheriff Tiraspol |
2-2 |
0-0 |
94 |
18:00 |
UEFA Europa League |
Dnipro-1 |
Slavia Praha |
0-0 |
0-0 |
94 |
18:00 |
UEFA Europa League |
Dnipro-1 |
Slavia Praha |
0-0 |
0-0 |
94 |
18:00 |
UEFA Europa League |
Ludogorets Razgrad |
Lokomotiv Astana |
5-1 |
0-0 |
88 |
18:00 |
UEFA Europa Conference League |
Partizani Tirana |
FK Valmiera |
1-0 |
0-0 |
96 |
18:00 |
UEFA Europa Conference League |
KA Akureyri |
Club Brugge |
0-0 |
0-0 |
92 |
18:00 |
UEFA Europa Conference League |
Swift Hesperange |
Vlazrimi Struga |
2-1 |
0-0 |
100 |
18:00 |
UEFA Europa Conference League |
ZNK Osijek |
Adana Demirspor |
3-2 |
0-0 |
94 |
18:00 |
UEFA Europa Conference League |
ZNK Osijek |
Adana Demirspor |
3-2 |
0-0 |
94 |
18:00 |
UEFA Europa Conference League |
Neman Grodno |
NK Publikum Celje |
1-4 |
0-0 |
93 |
18:00 |
UEFA Europa Conference League |
Spartak Trnava |
Lech Poznan |
3-1 |
0-0 |
98 |
18:00 |
Peru Primera Division |
Atletico Grau |
Sporting Cristal |
0-0 |
0-0 |
94 |
18:00 |
Saudi Professional League |
Al-Khaleej |
Al Ahli Jeddah |
1-3 |
0-0 |
101 |
18:00 |
International Club Friendly |
CD Guadalajara |
Atletico de Madrid B |
0-1 |
0-0 |
91 |
18:00 |
International Club Friendly |
Sligo Rovers |
Treaty United |
0-0 |
0-0 |
89 |
18:00 |
Brazil Campeonato Paulista Youth |
Capivariano FC SP Youth |
Desportivo Brasil Youth |
2-2 |
0-0 |
98 |
18:00 |
Brazil Campeonato Paulista Youth |
Agua Santa SP Youth |
Jose Bonifacio SP Youth |
1-2 |
0-0 |
96 |
18:00 |
Brazil Campeonato Paulista Youth |
Tanabi SP (Youth) |
Ibrachina Youth |
1-0 |
0-0 |
97 |
18:00 |
Brazil Campeonato Paulista Youth |
Sao Caetano (Youth) |
Ponte Preta (Youth) |
1-0 |
0-0 |
95 |
18:00 |
Brazil Youth cup |
Remo PA (Youth) |
Sparta TO Youth |
0-0 |
0-0 |
93 |
18:00 |
Brazil Youth cup |
Gremio Sampaio (Youth) |
Sao Paulo AP Youth |
1-0 |
0-0 |
95 |
18:00 |
Iceland Women's Division 1 |
KR Reykjavik (W) |
HK Kopavogur (W) |
2-3 |
0-0 |
94 |
18:00 |
Iceland Women's Division 1 |
Grindavik (W) |
Grotta (W) |
0-0 |
0-0 |
93 |
18:15 |
UEFA Europa Conference League |
Rijeka |
B36 Torshavn |
2-0 |
0-0 |
90 |
18:15 |
UEFA Europa Conference League |
Maribor |
Fenerbahce |
0-3 |
0-0 |
93 |
18:30 |
Brazil Youth cup |
Fluminense PI (Youth) |
Pague Menos Youth |
2-2 |
0-0 |
92 |
18:45 |
UEFA Europa Conference League |
Heart of Midlothian |
Rosenborg |
3-1 |
0-0 |
97 |
18:45 |
UEFA Europa Conference League |
Derry City |
Tobol Kostanai |
1-0 |
0-0 |
95 |
18:45 |
UEFA Europa Conference League |
AZ Alkmaar |
FC Santa Coloma |
2-0 |
0-0 |
93 |
18:45 |
UEFA Europa Conference League |
Luzern |
Hibernian |
2-2 |
0-0 |
96 |
19:00 |
UEFA Europa Conference League |
Partizan Belgrade |
Sabah FK Baku |
2-0 |
0-0 |
98 |
19:00 |
UEFA Europa Conference League |
Debrecin VSC |
Rapid Wien |
0-5 |
0-0 |
92 |
19:00 |
Primera Division de Ecuador |
Libertad FC |
Delfin SC |
1-3 |
0-0 |
95 |
19:00 |
Brazil Youth cup |
Porto Velho Youth |
Galvez Youth |
0-0 |
0-0 |
93 |
19:15 |
Iceland 4 Deild |
KFK Kopavogur |
Hamar Hveragerdi |
3-0 |
0-0 |
93 |
19:15 |
Iceland 4 Deild |
Vaengir Jupiters |
Tindastoll Sauda |
2-0 |
0-0 |
93 |
19:15 |
Iceland 4 Deild |
IBU Uppsveitir |
Arborg |
0-6 |
0-0 |
89 |
19:15 |
Iceland Women's Division 1 |
Afturelding (W) |
Vikingur Reykjavik (W) |
2-2 |
0-0 |
96 |
19:15 |
Iceland Women's Division 1 |
Fylkir (W) |
Augnablik (W) |
7-1 |
0-0 |
94 |
20:15 |
Peru Primera Division |
EM Deportivo Binacional |
Univ.Cesar Vallejo |
1-0 |
0-0 |
94 |
20:15 |
Peru B League |
Deportivo Llacuabamba |
Alianza Universidad |
3-2 |
0-0 |
94 |
21:00 |
Costa Rica Cup |
Santa Ana |
AD Grecia |
1-1 |
0-0 |
89 |
21:30 |
Primera Division de Ecuador |
Universidad Catolica |
Sociedad Deportiva Aucas |
2-2 |
0-0 |
94 |
22:00 |
Brazil Serie B |
Londrina PR |
Atletico Clube Goianiense |
0-2 |
0-0 |
95 |
22:00 |
Argentina Reserve League |
Atletico Tucuman Reserve |
Rosario Central Reserves |
0-0 |
0-0 |
92 |
22:30 |
Argentine Division 1 |
Belgrano |
Estudiantes La Plata |
2-1 |
0-0 |
97 |
23:00 |
Colombia Copa Cup |
Atletico Bucaramanga |
Millonarios |
0-0 |
0-0 |
95 |
23:00 |
Colombia Copa Cup |
Deportivo Pasto |
Dep.Independiente Medellin |
3-1 |
0-0 |
94 |
23:00 |
Brazil Youth cup |
Sao Raimundo-RR Youth |
Nacional Fast Club Youth |
- |
- |
|
22:00 |
Argentina Reserve League |
Central Cordoba SdE Reserves |
Newell's Reserves |
1-1 |
0-0 |
95 |
02:00 |
China U21 League |
Shanghai Port U21 |
Zhejiang Greentown U21 |
1-1 |
0-0 |
90 |
15:59 |
Jordan Premier League |
Al-Ahly |
Sahab SC |
3-3 |
0-0 |
96 |
18:30 |
Jordan Premier League |
Al-Jalil |
Al Aqaba SC |
0-0 |
0-0 |
95 |
08:30 |
Vietnam U19 Championship Women |
Ha Noi (W) U19 |
Son La U19 (W) |
1-0 |
0-0 |
93 |
12:30 |
Brazil Campeonato Maranhense |
Pinheirense EC |
Sao Raimundo/PA |
1-0 |
0-0 |
95 |
12:30 |
Brazil Campeonato Maranhense |
Amazonia IFC |
Vila Rica PA |
1-1 |
0-0 |
99 |
08:00 |
International Friendly |
Montenegro (W) U19 |
Kosovo U19(W) |
0-3 |
0-0 |
82 |
10:30 |
International Friendly |
Switzerland U17 |
Scotland U17 |
- |
- |
|
15:59 |
Norway Youth Cup |
Molde U19 |
Hodd U19 |
0-0 |
0-0 |
11 |
18:00 |
Poland Regional League |
Konstantynow Lodzki |
Victoria Rabien |
1-1 |
0-0 |
93 |
13:00 |
Tanzania Ligue 1 |
Mtibwa Sugar |
Simba Sports Club |
2-4 |
0-0 |
91 |
12:00 |
Tajikistan Vysshaya Liga |
Khujand |
FC Istiklol Dushanbe |
- |
- |
|
07:30 |
China U21 League |
Shanghai Shenhua U21 |
Chengdu Rongcheng U21 |
1-0 |
0-0 |
89 |
07:30 |
China U21 League |
Dalian Professional U21 |
Shandong Taishan U21 |
2-0 |
0-0 |
89 |
07:30 |
China U21 League |
Cangzhou Mighty Lions U21 |
Changchun Yatai U21 |
- |
- |
|
08:45 |
Malaysia President Cup |
Selangor U21 |
Perak U21 |
0-0 |
0-0 |
93 |
17:15 |
Norwegian Junior U19 |
Moss U19 |
Ready U19 |
0-0 |
0-0 |
92 |
17:15 |
Norwegian Junior U19 |
Moss U19 |
Ready U19 |
0-0 |
0-0 |
92 |
18:15 |
Norwegian Junior U19 |
Follo U19 |
Grorud U19 |
0-0 |
0-0 |
92 |
18:15 |
Norwegian Junior U19 |
FF Lillehammer U19 |
Oppsal U19 |
0-0 |
0-0 |
92 |
18:00 |
Spanish Federacion Cup |
CF Pozuelo Alarcon |
AD Union Adarve |
1-1 |
0-0 |
94 |
18:30 |
Norwegian Junior U19 |
Lorenskog U19 |
Asker U19 |
1-3 |
0-0 |
93 |
18:00 |
Brazil Campeonato Maranhense |
Rio Branco-ES |
Nova Venecia FC |
1-0 |
0-0 |
99 |
17:00 |
International Club Friendly |
Cerdanyola del Valles |
AE Prat |
1-2 |
0-0 |
91 |
17:00 |
Finland Kolmonen |
TPV Tampere |
TKT Tampere |
6-0 |
0-0 |
88 |
17:15 |
International Club Friendly |
Caravaca CF |
CD Bullense |
2-0 |
0-0 |
89 |
15:59 |
Jordan League Women |
6 Yard Etihad (W) |
Amman (W) |
2-0 |
0-0 |
89 |
08:45 |
Malaysia President Cup |
Selangor PB U23 |
Perak U23 |
- |
- |
|
23:05 |
Mexico Primera Divison A |
Leones Negros |
Venados FC |
4-1 |
0-0 |
94 |
11:30 |
Paraguay reserve team league |
Cerro Porteno Asuncion Reserves |
Guarina reserve |
5-0 |
0-0 |
89 |
15:30 |
Peru Reserves League |
AD Tarma Reserves |
Universitario de Deportes Reserves |
2-1 |
0-0 |
94 |
00:00 |
Primera Division de Ecuador |
Tecnico Universitario |
Club Sport Emelec |
0-0 |
0-0 |
95 |
00:00 |
Copa LFPB |
Blooming |
Always Ready |
2-1 |
0-0 |
97 |
00:00 |
CONCACAF Central American Cup |
Aguila |
Diriangen |
1-0 |
0-0 |
94 |
00:00 |
CONCACAF Central American Cup |
Aguila |
Diriangen |
1-0 |
0-0 |
94 |
00:30 |
Brazil Serie B |
Vila Nova |
Mirassol |
2-0 |
0-0 |
95 |
00:30 |
Costa Rica Cup |
Municipal Liberia |
AD Cofutpa |
2-0 |
0-0 |
92 |
01:00 |
Mexico Liga MX Femenil |
Tigres (W) |
Toluca (W) |
3-1 |
0-0 |
95 |
01:00 |
Panama Liga Prom |
Alianza FC Panama Reserves |
Plaza Amador Reserves |
1-0 |
0-0 |
94 |
01:00 |
Panama Liga Prom |
San Francisco Reserves |
Union Cocle |
1-2 |
0-0 |
95 |
01:30 |
Colombia Copa Cup |
Atletico Nacional Medellin |
America de Cali |
2-1 |
0-0 |
94 |
02:00 |
Costa Rica Cup |
Puntarenas |
AD Carmelita |
3-0 |
0-0 |
87 |
02:00 |
USA Independent League |
LA Force |
Michigan Stars |
1-1 |
0-0 |
95 |
02:00 |
USA Independent League |
LA Force |
Michigan Stars |
1-1 |
0-0 |
95 |
02:00 |
CONCACAF Central American Cup |
CD Motagua |
Olancho FC |
1-0 |
0-0 |
95 |
03:10 |
Mexico Liga MX Femenil |
Mazatlan FC (W) |
Club Necaxa (W) |
0-2 |
0-0 |
90 |
03:10 |
Mexico Liga MX Femenil |
Chivas Guadalajara (W) |
Monterrey (W) |
1-0 |
0-0 |
95 |
05:00 |
Mongolia Premier League |
Khangarid Klub |
Tuv Buganuud |
2-2 |
0-0 |
93 |
07:30 |
Northern New Zealand League |
Western Springs AFC |
Auckland United |
4-1 |
0-0 |
93 |
08:00 |
Indonesia Liga 1 |
Persebaya Surabaya |
PSM Makassar |
1-0 |
0-0 |
93 |
08:00 |
Mongolia Premier League |
Bavarians FC |
FC Ulaanbaatar |
0-4 |
0-0 |
90 |
08:00 |
Australia Tasmania NPL U21 League |
Glenorchy Knights FC U21 |
South Hobart U21 |
0-3 |
0-0 |
64 |
09:00 |
Ukraine U21 Liga |
Rukh Vynnyky U21 |
Kolos Kovalivka U21 |
- |
- |
|
09:00 |
Ukraine U21 Liga |
Veres Rivne U21 |
FC Vorskla U21 |
- |
- |
|
09:00 |
AFC U22 Championship |
Philippines U23 |
Laos U23 |
2-1 |
1-0 |
94 |
09:30 |
NSW Premier League |
Sydney FC (Youth) |
Rockdale City Suns |
2-2 |
0-0 |
94 |
09:30 |
Australia Queensland State Women's Premier League |
Souths United SC (W) |
Brisbane Olympic (W) |
0-0 |
0-0 |
95 |
09:30 |
Australia Queensland State Women's Premier League |
FQ QAS (W) |
Queensland Lions(W) |
- |
- |
|
09:30 |
Australia Queensland State Women's Premier League |
Gold Coast city (W) |
Mitchelton (W) |
3-0 |
0-0 |
93 |
09:30 |
Australia Queensland State Women's Premier League |
Eastern Suburbs SC (W) |
Peninsula Power (W) |
1-1 |
0-0 |
94 |
09:30 |
Australia Queensland State Women's Premier League |
Sunshine Coast Wanderers (W) |
Capalaba (W) |
3-1 |
0-0 |
93 |
10:00 |
J1 League |
Avispa Fukuoka |
Albirex Niigata |
0-1 |
0-0 |
95 |
10:00 |
Korea Challengers League |
Daejeon Korail |
Gyeongju KHNP |
0-0 |
0-0 |
94 |
10:00 |
Russia Division 2 |
FK Ryazan |
SKA Khabarovsk II |
1-2 |
0-0 |
93 |
10:00 |
Ukraine U21 Liga |
Metalist 1925 Kharkiv(U21) |
FC Mynai U21 |
- |
- |
|
10:00 |
Thai League 2 |
Chanthaburi FC |
Nakhon Si United FC |
4-1 |
0-0 |
91 |
10:00 |
Thai League 2 |
JL Chiangmai United FC |
Ayutthaya United |
0-1 |
0-0 |
95 |
10:00 |
Thai League 2 |
JL Chiangmai United FC |
Ayutthaya United |
0-1 |
0-0 |
95 |
10:00 |
Thai League 2 |
Kasetsart FC |
Phrae United FC |
0-0 |
0-0 |
93 |
10:00 |
Thai League 2 |
Samut Prakan City |
Chiangmai FC |
0-1 |
0-0 |
95 |
10:00 |
Australia New South Wales League 2 |
Hawkesbury City SC |
Sydney University |
0-0 |
0-0 |
92 |
10:00 |
Australia New South Wales League 2 |
Bankstown United FC |
Nepean Football Club |
0-0 |
0-0 |
93 |
10:15 |
TAS Premier League |
Glenorchy Knights FC |
South Hobart |
1-1 |
0-0 |
94 |
10:15 |
Australia Queensland Premier League 3 |
Musgrave Yellow |
Southport Warriors |
1-1 |
0-0 |
91 |
10:30 |
J1 League |
Urawa Red Diamonds |
Nagoya Grampus |
1-0 |
0-0 |
93 |
10:30 |
K League 1 |
Suwon Samsung Bluewings |
Jeju United |
1-0 |
0-0 |
94 |
10:30 |
K League 1 |
Incheon United |
Gwangju Football Club |
2-2 |
0-0 |
96 |
10:30 |
Australian cloth |
North Pine United |
Newmarket SFC |
0-0 |
0-0 |
92 |
10:30 |
VIC Women’s Premier League |
Preston Lions (W) |
Box Hill (W) |
0-0 |
0-0 |
91 |
10:30 |
VIC Women’s Premier League |
Bayside United (W) |
Calder United SC (W) |
0-1 |
0-0 |
91 |
10:30 |
VIC Women’s Premier League |
FC Bulleen Lions (W) |
Southern United (W) |
0-0 |
0-0 |
93 |
10:30 |
VIC Women’s Premier League |
Boroondara Eagles (W) |
South Melbourne (W) |
0-2 |
0-0 |
94 |
10:30 |
Australia Victoria State League 1 |
Eltham Redbacks |
Bentleigh Utd Cobras |
3-0 |
0-0 |
93 |
10:30 |
Australia Victoria State League 1 |
Upfield SC |
Sydenham Park |
1-0 |
0-0 |
93 |
10:30 |
Australia Victoria State League 1 |
Whittlesea Ranges |
Banyule City |
1-4 |
0-0 |
92 |
10:30 |
Australia Victoria State League 1 |
Springvale White Eagles |
Old Scotch SC |
0-0 |
0-0 |
92 |
10:30 |
Australia Victoria State League 1 |
Yarraville |
Westgate |
1-3 |
0-0 |
96 |
10:45 |
Australia SA Cup Women |
Salisbury Inter (W) |
Adelaide Comets (W) |
0-1 |
0-0 |
90 |
11:00 |
International Club Friendly |
Paris Saint Germain (W) |
PSV Eindhoven (W) |
- |
- |
|
11:00 |
Mongolia Premier League |
SP Falcons |
Khovd |
1-0 |
0-0 |
94 |
11:30 |
Russia Division 2 |
Luki Energiya |
Zvezda Sint Petersburg |
2-1 |
0-0 |
93 |
11:30 |
WAUS WD1 |
Curtin University FC (W) |
Perth SC (W) |
- |
- |
|
11:35 |
Chinese Super League |
Shandong Taishan |
Tianjin Tigers |
1-0 |
0-0 |
96 |
11:35 |
Chinese Super League |
Zhejiang Greentown |
Qingdao Manatee |
0-0 |
0-0 |
100 |
11:35 |
Chinese Super League |
Shanghai Port |
Meizhou Hakka |
1-1 |
0-0 |
96 |
11:45 |
Singapore League |
Tampines Rovers FC |
DPMM FC |
2-2 |
0-0 |
96 |
12:00 |
Sweden Div 3 Mellersta |
Hassleholms IF |
IFK Trelleborg |
0-0 |
0-0 |
0 |
12:00 |
Thai League 1 |
BG Pathum United |
Prachuap Khiri Khan |
0-0 |
0-0 |
96 |
12:00 |
Russia Youth Championship League |
FK Orenburg Youth |
PFC Sochi Youth |
0-5 |
0-0 |
92 |
12:00 |
Russia Youth Championship League |
FShM Moscow Youth |
Fakel Youth |
3-3 |
0-0 |
95 |
12:00 |
Russia Youth Championship League |
UOR-5 Moskovskaya Oblast Youth |
CSKA Moscow (R) |
0-3 |
0-1 |
91 |
12:00 |
Russia Youth Championship League |
Zenit St.Petersburg Youth |
FK Nizhny Novgorod Youth |
4-0 |
0-0 |
91 |
12:00 |
Indonesia Liga 1 |
Bhayangkara Solo FC |
Borneo FC |
0-0 |
0-0 |
94 |
12:00 |
Indonesia Liga 1 |
Persita Tangerang |
PSS Sleman |
2-3 |
0-0 |
95 |
12:00 |
Tajikistan Vysshaya Liga |
FC Kuktosh |
Ravshan Kulob |
0-0 |
0-0 |
93 |
12:15 |
Malaysia Cup |
Kuala Lumpur City F.C. |
Penang |
1-0 |
0-0 |
94 |
12:15 |
Brunei Super League |
Jerudong FC |
Rimba Star |
0-4 |
0-0 |
92 |
12:30 |
India Durand Cup |
Bengaluru |
Kerala Blasters FC |
2-2 |
0-0 |
94 |
12:30 |
Mozambique Championship |
Black Bulls |
Ferroviario Quelimane |
0-0 |
0-0 |
99 |
13:00 |
Azerbaijan Premier League |
FK Kapaz Ganca |
Turan Tovuz |
0-2 |
0-0 |
95 |
13:00 |
Malaysia Cup |
Terengganu |
KL Rovers |
2-0 |
0-0 |
89 |
13:00 |
Malaysia Cup |
Kedah |
Perak |
2-1 |
0-0 |
95 |
13:00 |
International Club Friendly |
IFK Norrkoping DFK (W) |
Brommapojkarna (W) |
- |
- |
|
13:00 |
Thai League 1 |
Port FC |
BEC Tero Sasana |
3-1 |
0-0 |
95 |
13:00 |
Russia Youth Championship League |
Konopliev Youth |
Spartak Moscow Youth |
1-2 |
1-0 |
93 |
13:00 |
Georgia Division |
Kolkheti 1913 Poti |
FC Merani Tbilisi |
2-0 |
0-0 |
93 |
13:00 |
Georgia Division |
Merani Martvili |
Gareji Sagarejo |
1-4 |
0-0 |
93 |
13:00 |
Georgia Division |
FC Sioni Bolnisi |
FC Kolkheti Poti |
1-1 |
0-0 |
93 |
13:00 |
England U21 Professional Development League 2 |
Watford U21 |
Fleetwood Town U21 |
1-2 |
0-0 |
91 |
13:00 |
Slovakia I Liga Women |
Slovan Bratislava (W) |
MFK Ruzomberok (W) |
0-0 |
0-0 |
91 |
13:00 |
AFC U22 Championship |
Malaysia U23 |
Indonesia U23 |
2-1 |
0-0 |
97 |
13:30 |
Uzbekistan Second League |
FK G'ijduvon |
Mashal Muborak |
0-0 |
0-0 |
95 |
13:30 |
Uzbekistan Second League |
Xorazm Urganch |
FK Andijan-2 |
3-0 |
0-0 |
93 |
13:45 |
Oman Professional League |
Al Wehda(OMA) |
Dhufar |
0-0 |
0-0 |
93 |
14:00 |
Russian National Football League |
FK Krasnodar 2 |
FC Ufa |
1-0 |
0-1 |
92 |
14:00 |
Ukrainian Premier League |
LNZ Lebedyn |
Polissya Zhytomyr |
1-2 |
0-0 |
93 |
14:00 |
Syrian Cup |
Jableh SC |
Al-Sahel(SYR) |
2-3 |
0-0 |
92 |
14:00 |
UAE Pro-League |
Al Wahda(UAE) |
Al Bataeh |
1-2 |
0-0 |
97 |
14:00 |
UAE Pro-League |
Ittihad Kalba |
Al-Sharjah |
3-4 |
0-0 |
97 |
14:00 |
Lebanese Premier League |
Alahli Nabatiya |
Al-Ahed |
0-0 |
0-0 |
93 |
14:00 |
Russia Youth Championship League |
FC Terek Groznyi Youth |
Rubin Kazan (R) |
0-4 |
0-0 |
92 |
14:00 |
Russia Youth Championship League |
FK Rostov Youth |
Baltika Kaliningrad Youth |
6-0 |
0-0 |
92 |
14:00 |
Moldova Division 2 |
FC Sheriff B |
Victoria Bardar |
- |
- |
|
14:00 |
Moldova Division 2 |
Vasieni |
Dinamo-Auto |
- |
- |
|
14:00 |
Moldova Division 2 |
Flacara Falesti |
Olimp Comrat |
- |
- |
|
14:00 |
Lebanese Premier 2 |
Sporting Club Beirut |
Riyadi Abbasiya |
0-1 |
0-0 |
93 |
14:30 |
Czech Republic Ceska Fotbalova Liga |
SC Znojmo |
Zlin B |
- |
- |
|
14:30 |
Belarusian Premier League |
Naftan Novopolock |
Energetik-BGU Minsk |
4-0 |
0-0 |
90 |
15:00 |
Finland Veikkausliga |
Lahti |
Vaasa VPS |
0-2 |
0-0 |
93 |
15:00 |
Finland Veikkausliga |
Lahti |
Vaasa VPS |
0-2 |
0-0 |
93 |
15:00 |
Saudi Professional League |
Al-Akhdoud |
Al-Fateh |
1-3 |
0-0 |
98 |
15:00 |
Armenia Premier League |
FC Noah |
Shirak |
- |
- |
|
15:00 |
International Club Friendly |
Strasbourg W |
RC Saint Etienne (W) |
- |
- |
|
15:00 |
Russia Youth Championship League |
Chertanovo Moscow Youth |
FK Ural Youth |
2-1 |
0-0 |
99 |
15:00 |
Lithuania - 2.Division |
Babrungas |
Ekranas Panevezys |
3-1 |
0-0 |
93 |
15:00 |
Lithuania - 2.Division |
Nevezis Kedainiai |
Garr and Ava |
1-1 |
0-0 |
93 |
15:00 |
Serbia Prva Liga |
FK Vrsac |
Semendrija 1924 |
1-1 |
0-0 |
94 |
15:00 |
Georgia Division |
Dinamo Tbilisi II |
WIT Georgia Tbilisi |
0-1 |
0-0 |
93 |
15:00 |
Finland Kolmonen |
FC Kirkkonummi |
GrIFK Reservi |
2-2 |
0-0 |
90 |
15:00 |
Finland Kolmonen |
Pirkkalan JK |
Tampere Utd II |
0-2 |
0-0 |
88 |
15:00 |
Poland III Liga |
Chelmianka Chelm |
Wisloka Debica |
0-0 |
0-0 |
0 |
15:00 |
Poland III Liga |
KS Wiazownica |
KSZO Ostrowiec |
2-0 |
0-0 |
90 |
15:00 |
Mexico Youth U23 |
Unam Pumas U23 |
Toluca U23 |
1-3 |
0-0 |
95 |
15:00 |
Mexico Youth U23 |
Puebla U23 |
Atletico San Luis U23 |
0-0 |
0-0 |
0 |
15:30 |
Finland Veikkausliga |
IFK Mariehamn |
Honka Espoo |
0-1 |
0-0 |
93 |
15:30 |
Finland Ykkonen |
HIFK |
Ekenas IF Fotboll |
0-2 |
0-0 |
94 |
15:30 |
Finland Ykkonen |
Jyvaskyla JK |
MP MIKELI |
0-1 |
0-0 |
93 |
15:30 |
Czech Republic Ceska Fotbalova Liga |
Blansko |
Hlucin |
1-3 |
0-0 |
91 |
15:30 |
Romania Liga I |
Petrolul Ploiesti |
Universitatea Craiova |
4-3 |
0-0 |
90 |
15:30 |
Slovenia 1.Liga |
NK Bravo |
FC Koper |
0-3 |
0-0 |
91 |
15:30 |
Qatar League |
Al-Ahli Doha |
Al Duhail |
1-2 |
0-0 |
96 |
15:30 |
Finland Kolmonen |
Kings |
PK-37 Iisalmi |
2-3 |
0-0 |
93 |
15:30 |
Finland Kolmonen |
HyPS Hyvinkaa |
TuPS |
- |
- |
|
15:30 |
Finland Kolmonen |
KoPa |
Kultsu Lappeenranta |
1-5 |
0-0 |
89 |
15:30 |
Finland Kolmonen |
MuSa |
PaiHa |
1-0 |
0-0 |
92 |
15:30 |
Montenegro Division 2 |
Internacional Podgorica |
Otrant |
1-2 |
0-0 |
94 |
15:30 |
Czech Group D League |
Valasske Mezirici |
FK Krnov |
2-3 |
0-0 |
93 |
15:30 |
Croatia 2.HNL |
HNK Vukovar 91 |
NK Zrinski Jurjevac |
1-2 |
0-0 |
96 |
15:30 |
Croatia 3.Division |
NK Grobnican |
Jadran LP |
0-0 |
0-0 |
93 |
15:30 |
Czech Republic 5. Ligy |
Boskovice |
Tatran Rousinov |
0-0 |
0-0 |
84 |
15:30 |
Czech Republic 5. Ligy |
Mutenice |
TJ Moravan Lednice |
2-0 |
0-0 |
91 |
15:45 |
Czech Republic 2.Liga |
Sparta Praha B |
Brno |
1-2 |
0-0 |
93 |
15:59 |
Finland - Kakkonen Lohko |
Atlantis II |
Futura Porvoo |
2-2 |
0-0 |
94 |
15:59 |
Finland - Kakkonen Lohko |
P-Iirot |
Jazz Pori |
0-4 |
0-0 |
94 |
15:59 |
Poland Ekstraklasa |
Zaglebie Lubin |
Puszcza Niepolomice |
1-0 |
0-0 |
90 |
15:59 |
Poland Liga 1 |
Podbeskidzie Bielsko-Biala |
Zaglebie Sosnowiec |
2-1 |
0-0 |
99 |
15:59 |
Ukrainian Premier League |
Zorya |
PFC Oleksandria |
0-0 |
0-0 |
93 |
15:59 |
Serbian Superliga |
IMT Novi Beograd |
Cukaricki Stankom |
3-0 |
0-0 |
94 |
15:59 |
Czech Republic Ceska Fotbalova Liga |
Frydek-Mistek |
Hodonin Sardice |
- |
- |
|
15:59 |
Czech Republic Ceska Fotbalova Liga |
Hranice KUNZ |
TJ Start Brno |
1-1 |
0-0 |
92 |
15:59 |
Czech Republic Ceska Fotbalova Liga |
FK Kraluv Dvur |
Sokol Hostoun |
0-2 |
0-0 |
91 |
15:59 |
Czech Republic Ceska Fotbalova Liga |
Arsenal Ceska Lipa |
Teplice B |
1-0 |
0-0 |
92 |
15:59 |
Lithuania - 1.Division |
FK Riteriai |
Suduva |
1-2 |
0-0 |
95 |
15:59 |
Hungary Borsodi Liga |
Videoton Puskas Akademia |
Fehervar Videoton |
2-2 |
0-0 |
98 |
15:59 |
Bulgaria Premier League |
Lokomotiv Sofia |
FC Hebar Pazardzhik |
0-1 |
0-0 |
97 |
15:59 |
Jordan Premier League |
Al Faisaly |
Maan |
4-1 |
0-0 |
94 |
15:59 |
Estonia Champions League |
Harju JK Laagri |
Trans Narva |
0-1 |
0-0 |
90 |
15:59 |
International Club Friendly |
Hibernians FC |
Balzan FC |
5-0 |
0-0 |
86 |
15:59 |
International Club Friendly |
Kristianstads DFF (W) |
HB Koge (W) |
- |
- |
|
15:59 |
Russia Youth Championship League |
Dinamo Moscow Youth |
FK Krasnodar Youth |
1-0 |
0-0 |
93 |
15:59 |
Russia Youth Championship League |
Lokomotiv Moscow Youth |
Krylya Sovetov Samara Youth |
3-0 |
0-0 |
92 |
15:59 |
Georgia Division |
Spaeri FC |
Lokomotiv Tbilisi |
2-0 |
0-0 |
92 |
15:59 |
Finland Kolmonen |
Puiu |
ToTe |
1-1 |
0-0 |
94 |
15:59 |
Finland Kolmonen |
FC Kontu |
Vantaa |
1-0 |
0-0 |
91 |
15:59 |
Finland Kolmonen |
VG 62 |
Kaarinan Pojat |
2-3 |
0-0 |
94 |
15:59 |
Austria Landesliga |
SC Mannsworth |
SV Schwechat |
4-2 |
0-0 |
93 |
15:59 |
Austria Landesliga |
SV Vols |
FC Volders |
0-0 |
0-0 |
84 |
15:59 |
Poland III Liga |
Unia Swarzedz |
Stolem Gniewino |
0-0 |
0-0 |
88 |
15:59 |
Poland III Liga |
Gedania Gdansk |
Sokol Kleczew |
2-1 |
0-0 |
93 |
15:59 |
Poland III Liga |
Gedania Gdansk |
Sokol Kleczew |
2-1 |
0-0 |
93 |
15:59 |
Poland III Liga |
Gedania Gdansk |
Sokol Kleczew |
2-1 |
0-0 |
93 |
15:59 |
Poland III Liga |
Olimpia Zambrow |
Bron Radom |
1-2 |
0-0 |
93 |
15:59 |
Poland III Liga |
Olimpia Zambrow |
Bron Radom |
1-2 |
0-0 |
93 |
15:59 |
Poland III Liga |
Olimpia Zambrow |
Bron Radom |
1-2 |
0-0 |
93 |
15:59 |
Czech Group D League |
FC Slavia HK |
TJ Spoje Praha |
1-0 |
0-0 |
92 |
15:59 |
Czech Group D League |
FK Chomutov |
SK Ujezd Praha 4 |
3-0 |
0-0 |
92 |
15:59 |
Czech Group D League |
Marianske Lazne |
SK Otava Katovice |
3-0 |
0-0 |
91 |
15:59 |
Czech Group D League |
Marianske Lazne |
SK Otava Katovice |
3-0 |
0-0 |
91 |
15:59 |
Czech Group D League |
Marianske Lazne |
SK Otava Katovice |
3-0 |
0-0 |
91 |
15:59 |
Czech Group D League |
SK Kladno |
FK Olympie Brezova |
0-0 |
0-0 |
85 |
15:59 |
Germany Oberliga NOFV |
TSV Essingen |
SG Sonnenhof Grossaspach |
0-0 |
0-0 |
0 |
15:59 |
Germany Oberliga NOFV |
TSV Dachau 1865 |
TSV Schwaben Augsburg |
0-1 |
0-0 |
93 |
15:59 |
Germany Oberliga NOFV |
FC Anker Wismar |
SG Dynamo Schwerin |
2-1 |
0-0 |
92 |
15:59 |
Lithuania II Lyga |
DFK Dainava Alytus B |
FK Viltis Vilnius |
5-3 |
0-0 |
89 |
15:59 |
Austrian 3.Liga |
SV Austria Salzburg |
Bischofshofen |
3-0 |
0-0 |
89 |
16:10 |
Austria Erste Division |
SKU Amstetten |
SV Stripfing Weiden |
1-1 |
0-0 |
93 |
16:10 |
Austria Erste Division |
Floridsdorfer AC |
Lafnitz |
2-0 |
0-0 |
94 |
16:10 |
Austria Erste Division |
SV Horn |
First Wien 1894 |
2-0 |
0-0 |
93 |
16:10 |
Austria Erste Division |
FC Liefering |
SC Bregenz |
2-1 |
0-0 |
95 |
16:10 |
Austria Erste Division |
SV Ried |
Leoben |
2-0 |
0-0 |
95 |
16:15 |
Germany Regionalliga |
DJK Vilzing |
FC Memmingen |
- |
- |
|
16:15 |
Oman Professional League |
Al-Nasr(OMA) |
Bahla |
0-1 |
0-0 |
95 |
16:15 |
Oman Professional League |
Sohar Club |
Oman Club |
- |
- |
|
16:15 |
GER D5 |
SV Fortuna Regensburg |
FC Coburg |
- |
- |
|
16:15 |
Finland Kolmonen |
JäPS/47 |
KoiPS |
1-0 |
0-0 |
91 |
16:15 |
Germany Oberliga NOFV |
Gundelfingen |
TSV Rain Am Lech |
1-1 |
0-0 |
92 |
16:15 |
Germany Oberliga NOFV |
FC Ismaning |
FC Sonthofen |
0-4 |
0-0 |
90 |
16:30 |
German Bundesliga 2 |
Kaiserslautern |
SV Elversberg |
3-2 |
0-0 |
90 |
16:30 |
German Bundesliga 2 |
SV Wehen Wiesbaden |
Karlsruher SC |
1-0 |
0-0 |
96 |
16:30 |
Russia Premier League |
Rubin Kazan |
Krylya Sovetov |
2-1 |
0-0 |
95 |
16:30 |
Germany Regionalliga |
Wurzburger Kickers |
TSV Aubstadt |
1-1 |
0-0 |
91 |
16:30 |
Sweden Division 1 |
Lunds BK |
BK Olympic |
0-0 |
0-0 |
88 |
16:30 |
Danish 1st Division |
Aalborg |
Naestved |
0-0 |
0-0 |
92 |
16:30 |
UAE Pro-League |
Al Ain |
Banni Yas |
3-2 |
0-0 |
97 |
16:30 |
UAE Pro-League |
Ajman |
Al Ahli(UAE) |
0-3 |
0-0 |
95 |
16:30 |
International Club Friendly |
Mosta FC |
Naxxar Lions |
3-3 |
0-0 |
91 |
16:30 |
Sweden Div 3 Mellersta |
Simrishamn |
Osterlen FF |
4-1 |
0-0 |
90 |
16:30 |
Austria Landesliga |
St Jakob/Rosental |
ASKO Kottmannsdorf |
0-3 |
0-0 |
90 |
16:30 |
Germany Oberliga NOFV |
FV Offenburg |
Nottingen |
1-1 |
0-0 |
92 |
16:30 |
Germany Oberliga NOFV |
Arminia Hannover |
Eilvese |
2-0 |
0-0 |
89 |
16:30 |
Denmark - 4.Liga |
Gorslev IF |
Greve Fodbold |
1-1 |
0-0 |
95 |
16:30 |
Denmark - 4.Liga |
Ledoje-Smorum Fodbold |
Frederikssund IK |
3-3 |
0-0 |
91 |
16:45 |
Denmark - 2.Liga |
Middelfart G og |
Esbjerg |
0-1 |
0-0 |
89 |
16:45 |
International Club Friendly |
Nurnberg (W) |
SV Hegnach (W) |
- |
- |
|
17:00 |
Spanish La Liga 2 |
Andorra FC |
FC Cartagena |
3-2 |
0-0 |
96 |
17:00 |
Liga Portugal 2 |
Maritimo |
AVS Futebol SAD |
0-1 |
0-0 |
100 |
17:00 |
German 3.Liga |
SV Sandhausen |
Dynamo Dresden |
1-0 |
0-0 |
96 |
17:00 |
Germany Regionalliga |
SpVgg Bayreuth |
Bayern Munchen (Youth) |
- |
- |
|
17:00 |
Germany Regionalliga |
VSG Altglienicke |
Hertha BSC Berlin Youth |
0-0 |
0-0 |
87 |
17:00 |
Germany Regionalliga |
ZFC Meuselwitz |
FSV luckenwalde |
- |
- |
|
17:00 |
Germany Regionalliga |
Zwickau |
BFC Viktoria 1889 |
1-1 |
0-0 |
93 |
17:00 |
Sweden Superettan |
Utsiktens BK |
Vasteras SK FK |
4-0 |
0-0 |
92 |
17:00 |
Sweden Superettan |
GAIS |
AFC Eskilstuna |
3-0 |
0-0 |
97 |
17:00 |
Sweden Division 1 |
Pitea IF |
Bodens BK |
1-1 |
0-0 |
93 |
17:00 |
Denmark Superligaen |
Hvidovre IF |
FC Copenhagen |
0-2 |
0-0 |
95 |
17:00 |
Danish 1st Division |
AC Horsens |
Helsingor |
3-0 |
0-0 |
96 |
17:00 |
Danish 1st Division |
Kolding FC |
Sonderjyske |
1-3 |
0-0 |
96 |
17:00 |
Danish 1st Division |
B93 Copenhagen |
Fredericia |
0-5 |
0-0 |
95 |
17:00 |
Denmark - 2.Liga |
AB Copenhagen |
HIK Hellerup |
0-0 |
0-0 |
93 |
17:00 |
Denmark - 2.Liga |
Nykobing FC |
Roskilde |
1-2 |
0-0 |
95 |
17:00 |
Denmark - 2.Liga |
Skive IK |
Aarhus Fremad |
1-2 |
0-0 |
93 |
17:00 |
Slovakia 2. Liga |
TJ Spartak Myjava |
Dolny Kubin |
4-1 |
0-0 |
91 |
17:00 |
Slovakia 2. Liga |
Sokol Dolna Zdana |
Spisska Nova Ves |
4-3 |
0-0 |
94 |
17:00 |
Cyprus 1 Division |
AEP Paphos |
Karmiotissa Polemidion |
2-0 |
0-0 |
85 |
17:00 |
Syrian Cup |
Teshrin SC |
Hutteen FC |
2-1 |
0-0 |
94 |
17:00 |
Denmark Division 3 |
Holstebro BK |
Young Boys FD |
2-3 |
0-0 |
91 |
17:00 |
Denmark Division 3 |
Vanlose |
Holbaek |
1-1 |
0-0 |
96 |
17:00 |
Sweden Div 3 Mellersta |
Friska Viljor FC |
IF Algarna |
- |
- |
|
17:00 |
GER D5 |
SC Eltersdorf |
SV Donaustauf |
2-0 |
0-0 |
91 |
17:00 |
GER D5 |
DJK Gebenbach |
ATSV Erlangen |
- |
- |
|
17:00 |
GER D5 |
Feucht SC |
TSV Abtswind |
- |
- |
|
17:00 |
Rwanda National League |
Gasogi Utd |
Rayon Sports FC |
1-2 |
0-0 |
94 |
17:00 |
Finland Kolmonen |
EBK |
Kurvin Vauhti |
2-0 |
0-0 |
92 |
17:00 |
Austria Landesliga |
SV Tillmitsch |
FC Schladming |
2-0 |
0-0 |
89 |
17:00 |
Austria Landesliga |
SC Kalsdorf |
SK Furstenfeld |
3-2 |
0-0 |
94 |
17:00 |
Austria Landesliga |
UFC Fehring |
SV Lafnitz II |
0-0 |
0-0 |
88 |
17:00 |
Austria Landesliga |
SV Donau Klagenfurt |
SV Kraig |
3-1 |
0-0 |
91 |
17:00 |
Austria Landesliga |
Weinland Gamlitz |
SV Ilz |
2-2 |
0-0 |
93 |
17:00 |
Austria Landesliga |
SV Lebring |
SC Bruck An Der Mur |
2-2 |
0-0 |
91 |
17:00 |
Austria Landesliga |
SV Lebring |
SC Bruck An Der Mur |
2-2 |
0-0 |
91 |
17:00 |
Austria Landesliga |
SV Donau |
Slovan Hutteldorfer AC |
7-0 |
0-0 |
91 |
17:00 |
Germany Oberliga NOFV |
SG Union Sandersdorf |
FC Einheit Wernigerode |
1-0 |
0-0 |
96 |
17:00 |
Germany Oberliga NOFV |
VfB Auerbach |
VFC Plauen |
- |
- |
|
17:00 |
Germany Oberliga NOFV |
SSV Reutlingen 05 |
1 FC Normannia Gmund |
- |
- |
|
17:00 |
Germany Oberliga NOFV |
SV Heimstetten |
SV Kirchanschoring |
3-1 |
0-0 |
89 |
17:00 |
Germany Oberliga NOFV |
SV Meppen II |
Kickers Emden |
3-2 |
0-0 |
90 |
17:00 |
Denmark - 4.Liga |
Slagelse BI |
Valle Brooklyn |
0-0 |
0-0 |
91 |
17:00 |
Lithuania II Lyga |
VMFD Zalgiris III |
Hegelmann Litauen II |
2-3 |
0-0 |
92 |
17:00 |
Norway Division 4 |
Eiger |
Staal Jorpeland |
5-0 |
0-0 |
90 |
17:00 |
Austrian 3.Liga |
St. Johann |
SC Schwaz |
1-0 |
0-0 |
94 |
17:00 |
Austrian 3.Liga |
Neusiedl |
Kremser |
0-1 |
0-0 |
94 |
17:00 |
Austrian 3.Liga |
TUS Bad Gleichenberg |
SK Vorwarts Steyr |
2-1 |
0-0 |
93 |
17:00 |
Austrian 3.Liga |
LASK (Youth) |
ASK Klagenfurt |
1-3 |
0-0 |
94 |
17:00 |
Austrian 3.Liga |
Union Gurten |
Deutschlandsberger SC |
- |
- |
|
17:00 |
Austrian 3.Liga |
Wallern |
Wolfsberger AC Amateure |
- |
- |
|
17:00 |
Austrian 3.Liga |
WSC Hertha Wels |
Allerheiligen |
- |
- |
|
17:00 |
Austrian 3.Liga |
SC Weiz |
Vocklamarkt |
- |
- |
|
17:15 |
Finland Kolmonen |
EsPa |
EPS Reservi |
5-0 |
0-0 |
90 |
17:30 |
Spanish La Liga |
Mallorca |
Villarreal |
0-1 |
0-0 |
95 |
17:30 |
Germany Regionalliga |
Gutersloh |
SV Lippstadt |
2-1 |
0-0 |
93 |
17:30 |
Germany Regionalliga |
Rot-Weiss Oberhausen |
Alemannia Aachen |
0-0 |
0-0 |
88 |
17:30 |
France Ligue 3 |
Nancy |
Epinal |
2-2 |
0-0 |
93 |
17:30 |
France Ligue 3 |
Chateauroux |
Chamois Niortais |
2-0 |
0-0 |
95 |
17:30 |
France Ligue 3 |
Chateauroux |
Chamois Niortais |
2-0 |
0-0 |
95 |
17:30 |
France Ligue 3 |
Chateauroux |
Chamois Niortais |
2-0 |
0-0 |
95 |
17:30 |
France Ligue 3 |
Le Mans |
Dijon |
1-1 |
0-0 |
93 |
17:30 |
France Ligue 3 |
Avranches |
Marignane Gignac |
3-0 |
0-0 |
93 |
17:30 |
France Ligue 3 |
Avranches |
Marignane Gignac |
3-0 |
0-0 |
93 |
17:30 |
France Ligue 3 |
Avranches |
Marignane Gignac |
3-0 |
0-0 |
93 |
17:30 |
France Ligue 3 |
GOAL FC |
Red Star FC 93 |
3-1 |
0-0 |
93 |
17:30 |
France Ligue 3 |
GOAL FC |
Red Star FC 93 |
3-1 |
0-0 |
93 |
17:30 |
France Ligue 3 |
GOAL FC |
Red Star FC 93 |
3-1 |
0-0 |
93 |
17:30 |
France Ligue 3 |
FC Rouen |
Nimes |
1-1 |
0-0 |
95 |
17:30 |
France Ligue 3 |
Villefranche |
Cholet So |
1-1 |
0-0 |
94 |
17:30 |
France Ligue 3 |
Villefranche |
Cholet So |
1-1 |
0-0 |
94 |
17:30 |
France Ligue 3 |
Villefranche |
Cholet So |
1-1 |
0-0 |
94 |
17:30 |
France Ligue 3 |
Martigues |
Versailles 78 |
2-1 |
0-0 |
94 |
17:30 |
France Ligue 3 |
Martigues |
Versailles 78 |
2-1 |
0-0 |
94 |
17:30 |
France Ligue 3 |
Martigues |
Versailles 78 |
2-1 |
0-0 |
94 |
17:30 |
Switzerland Cup |
Ajoie-Monterri |
Delemont |
- |
- |
|
17:30 |
Switzerland Cup |
Breitenrain |
Young Boys |
0-5 |
0-0 |
89 |
17:30 |
Switzerland Cup |
Breitenrain |
Young Boys |
0-5 |
0-0 |
89 |
17:30 |
Qatar League |
Umm Salal |
Al-Sadd |
1-3 |
0-0 |
95 |
17:30 |
Qatar League |
Umm Salal |
Al-Sadd |
1-3 |
0-0 |
95 |
17:30 |
Qatar League |
Umm Salal |
Al-Sadd |
1-3 |
0-0 |
95 |
17:30 |
South Africa Premier Soccer League |
Royal AM |
Stellenbosch FC |
1-3 |
0-0 |
92 |
17:30 |
South Africa Premier Soccer League |
Royal AM |
Stellenbosch FC |
1-3 |
0-0 |
92 |
17:30 |
South Africa Premier Soccer League |
Royal AM |
Stellenbosch FC |
1-3 |
0-0 |
92 |
17:30 |
South Africa Premier Soccer League |
Supersport United |
Cape Town City |
1-0 |
0-0 |
94 |
17:30 |
South Africa Premier Soccer League |
Supersport United |
Cape Town City |
1-0 |
0-0 |
94 |
17:30 |
South Africa Premier Soccer League |
Supersport United |
Cape Town City |
1-0 |
0-0 |
94 |
17:30 |
International Club Friendly |
FC Utrecht (W) |
VV Alkmaar (W) |
- |
- |
|
17:30 |
Sweden Div 3 Mellersta |
IFK Skovde FK |
FBK Karlstad |
0-1 |
0-0 |
94 |
17:30 |
Sweden Div 3 Mellersta |
FC Nacka Iliria |
FOC Farsta |
1-1 |
0-0 |
91 |
17:30 |
Germany Oberliga NOFV |
FC Suderelbe |
SV Rugenbergen |
2-4 |
0-0 |
92 |
17:30 |
Germany Oberliga NOFV |
FSV Union Furstenwalde |
Hertha Zehlendorf |
1-4 |
0-0 |
87 |
17:30 |
Germany Oberliga NOFV |
Tennis Borussia Berlin |
Mahdov FC |
2-2 |
0-0 |
92 |
17:30 |
Germany Oberliga NOFV |
Tennis Borussia Berlin |
Mahdov FC |
2-2 |
0-0 |
92 |
17:30 |
Germany Oberliga NOFV |
Tennis Borussia Berlin |
Mahdov FC |
2-2 |
0-0 |
92 |
17:30 |
Germany Oberliga NOFV |
SC Union Nettetal |
DJK Adler Union Frintrop |
- |
- |
|
17:30 |
Germany Oberliga NOFV |
SV Straelen |
Mulheimer FC 97 |
1-1 |
0-0 |
88 |
17:30 |
Austrian 3.Liga |
Rapid Vienna (Youth) |
Austria Wien (Youth) |
3-2 |
0-0 |
94 |
17:30 |
Austrian 3.Liga |
Favoritner AC |
SV Oberwart |
0-0 |
0-0 |
92 |
17:30 |
Austrian 3.Liga |
SC Mannsdorf |
Traiskirchen |
0-1 |
0-0 |
91 |
17:30 |
Austrian 3.Liga |
SC Mannsdorf |
Traiskirchen |
0-1 |
0-0 |
91 |
17:30 |
Austrian 3.Liga |
SC Mannsdorf |
Traiskirchen |
0-1 |
0-0 |
91 |
17:30 |
Austrian 3.Liga |
Team Wiener Linien |
Wiener Viktoria |
1-1 |
0-0 |
90 |
17:30 |
Austrian 3.Liga |
Wiener SC |
Andelsbuch |
2-1 |
0-0 |
96 |
18:00 |
Holland Eredivisie |
Heracles Almelo |
NEC Nijmegen |
2-1 |
0-0 |
95 |
18:00 |
Greece Super League A |
Volos NFC |
Lamia |
2-2 |
0-0 |
96 |
18:00 |
Holland Eerste Divisie |
Emmen |
VVV Venlo |
2-2 |
0-0 |
95 |
18:00 |
Holland Eerste Divisie |
Helmond Sport |
Den Bosch |
1-0 |
0-0 |
94 |
18:00 |
Holland Eerste Divisie |
FC Oss |
Jong PSV Eindhoven (Youth) |
4-1 |
0-1 |
90 |
18:00 |
Holland Eerste Divisie |
FC Oss |
Jong PSV Eindhoven (Youth) |
4-1 |
0-1 |
90 |
18:00 |
Holland Eerste Divisie |
FC Oss |
Jong PSV Eindhoven (Youth) |
4-1 |
0-1 |
90 |
18:00 |
Holland Eerste Divisie |
SC Telstar |
SC Cambuur |
2-3 |
0-0 |
93 |
18:00 |
Holland Eerste Divisie |
NAC Breda |
AZ Alkmaar (Youth) |
2-1 |
0-0 |
94 |
18:00 |
Holland Eerste Divisie |
ADO Den Haag |
Roda JC |
0-0 |
0-0 |
90 |
18:00 |
Holland Eerste Divisie |
Willem II |
Dordrecht |
2-0 |
0-0 |
93 |
18:00 |
Belgian Second Division |
FCV Dender EH |
Anderlecht II |
2-3 |
0-0 |
97 |
18:00 |
Belgian Second Division |
KVSK Lommel |
Club Brugge Ⅱ |
1-0 |
0-0 |
97 |
18:00 |
Switzerland Cup |
Grand-Lancy |
Stade Nyonnais |
0-0 |
0-0 |
92 |
18:00 |
Switzerland Cup |
Etoile Carouge |
FC Sion |
1-3 |
0-0 |
94 |
18:00 |
Peru Primera Division |
Alianza Atletico Sullana |
Deportivo Union Comercio |
2-2 |
0-0 |
98 |
18:00 |
Turkey Super Lig |
Antalyaspor |
Konyaspor |
1-1 |
0-0 |
98 |
18:00 |
Turkey Super Lig |
Istanbulspor |
Kayserispor |
1-1 |
0-0 |
93 |
18:00 |
Turkey 1. Lig |
Corum Belediyespor |
Giresunspor |
0-2 |
0-0 |
95 |
18:00 |
Saudi Professional League |
Al-Wehda |
Al-Shabab(KSA) |
3-1 |
0-0 |
99 |
18:00 |
Saudi Professional League |
Al-Hazm |
Al-Ettifaq |
0-2 |
0-0 |
95 |
18:00 |
Saudi Professional League |
Al-Nassr |
Al-Taawon |
0-2 |
0-0 |
99 |
18:00 |
International Club Friendly |
Molinense |
Yeclano Deportivo |
0-0 |
0-0 |
91 |
18:00 |
International Club Friendly |
Orihuela CF |
Real Murcia |
0-0 |
0-0 |
89 |
18:00 |
International Club Friendly |
Atletico Sanluqueno |
Real Balompedica Linense |
0-0 |
0-0 |
90 |
18:00 |
International Club Friendly |
Atletico Sanluqueno |
Real Balompedica Linense |
0-0 |
0-0 |
90 |
18:00 |
Slovenia 2.Liga |
NK Rudar Velenje |
NK Primorje |
0-1 |
0-0 |
93 |
18:00 |
Slovenia 2.Liga |
NK Rudar Velenje |
NK Primorje |
0-1 |
0-0 |
93 |
18:00 |
Slovenia 2.Liga |
NK Rudar Velenje |
NK Primorje |
0-1 |
0-0 |
93 |
18:00 |
England U21 Premier League |
Arsenal U21 |
Leicester City U21 |
4-1 |
0-1 |
91 |
18:00 |
England U21 Premier League |
Chelsea U21 |
Brighton U21 |
2-3 |
0-0 |
95 |
18:00 |
England U21 Premier League |
Derby County U21 |
Liverpool U21 |
1-1 |
0-0 |
97 |
18:00 |
England U21 Premier League |
Fulham U21 |
Manchester City U21 |
2-1 |
0-0 |
99 |
18:00 |
England U21 Premier League |
Manchester United U21 |
Leeds United U21 |
0-2 |
0-0 |
89 |
18:00 |
England U21 Premier League |
Manchester United U21 |
Leeds United U21 |
0-2 |
0-0 |
89 |
18:00 |
England U21 Premier League |
Middlesbrough U21 |
Everton U21 |
2-2 |
0-0 |
94 |
18:00 |
England U21 Premier League |
Norwich City U21 |
Nottingham Forest U21 |
2-2 |
0-0 |
94 |
18:00 |
England U21 Premier League |
Southampton U21 |
Aston Villa U21 |
4-2 |
0-0 |
97 |
18:00 |
England U21 Premier League |
West Ham U21 |
Sunderland U21 |
2-0 |
0-0 |
95 |
18:00 |
England U21 Premier League |
West Ham U21 |
Sunderland U21 |
2-0 |
0-0 |
95 |
18:00 |
Austria Landesliga |
SV Wienerberger |
Simmeringer SC |
0-1 |
0-0 |
96 |
18:00 |
Austria Landesliga |
FC Magna Wiener Neustadt |
SC Retz |
4-0 |
0-0 |
89 |
18:00 |
Germany Oberliga NOFV |
FC Germania Teveren |
BC Viktoria Glesch Paffendorf |
- |
- |
|
18:00 |
Germany Oberliga NOFV |
Rot-Weiss Walldorf |
FC 1906 Erlensee |
1-0 |
0-0 |
93 |
18:00 |
Germany Oberliga NOFV |
VfB Hilden |
Schwarz-Weiss Essen |
1-0 |
0-0 |
92 |
18:00 |
Brazil national youth (U20) Football Championship |
Fortaleza U20 |
Floresta CE Youth |
1-1 |
0-0 |
98 |
18:00 |
Brazil Campeonato Paulista Youth |
Rio Claro (Youth) |
Portuguesa (Youth) |
0-0 |
0-0 |
92 |
18:00 |
Brazil Campeonato Paulista Youth |
Rio Claro (Youth) |
Portuguesa (Youth) |
0-0 |
0-0 |
92 |
18:00 |
Brazil Campeonato Paulista Youth |
Ituano (Youth) |
Guarani SP (Youth) |
0-0 |
0-0 |
92 |
18:00 |
Brazil Campeonato Paulista Youth |
Ituano (Youth) |
Guarani SP (Youth) |
0-0 |
0-0 |
92 |
18:00 |
Brazil Campeonato Paulista Youth |
EC Sao Bernardo U20 |
Vocem SP Youth |
1-0 |
0-0 |
97 |
18:00 |
Iceland U19 League |
Grotta Kria U19 |
Haukar U19 |
0-0 |
0-0 |
92 |
18:15 |
Norwegian Junior U19 |
Ullensaker U19 |
Skeid Oslo U19 |
1-1 |
0-0 |
93 |
18:15 |
Hungary Borsodi Liga |
ZalaegerzsegTE |
Diosgyor VTK |
1-3 |
0-0 |
93 |
18:15 |
Bulgaria Premier League |
Lokomotiv Plovdiv |
Arda |
1-0 |
0-0 |
90 |
18:30 |
German Bundesliga |
Werder Bremen |
Bayern Munchen |
0-4 |
0-0 |
95 |
18:30 |
Italian Serie B |
Bari |
Palermo |
0-0 |
0-0 |
100 |
18:30 |
Portugal Liga 3 |
SC Covilha |
Atletico Clube Purtugal |
1-1 |
0-0 |
98 |
18:30 |
Switzerland Cup |
Gene Leo M Beni Ann |
Onex |
- |
- |
|
18:30 |
Austria Erste Division |
Grazer AK |
Sturm Graz (Youth) |
1-0 |
0-0 |
95 |
18:30 |
Poland Ekstraklasa |
Gornik Zabrze |
Widzew lodz |
1-1 |
0-0 |
98 |
18:30 |
Poland Liga 1 |
Wisla Krakow |
Odra Opole |
1-2 |
0-0 |
97 |
18:30 |
Romania Liga I |
CS Universitatea Craiova |
UTA Arad |
3-0 |
0-0 |
94 |
18:30 |
Slovak Super Liga |
Dukla Banska Bystrica |
MFK Skalica |
2-1 |
0-0 |
93 |
18:30 |
Jordan Premier League |
Al Hussein Irbid |
Ramtha Club |
1-0 |
0-0 |
98 |
18:30 |
Jordan Premier League |
Al Hussein Irbid |
Ramtha Club |
1-0 |
0-0 |
98 |
18:30 |
Paraguayan Division 2 |
Deportivo Recoleta |
12 de Octubre |
0-0 |
0-0 |
91 |
18:30 |
Wales FAW Championship |
Abergavenny |
Baglan Dragons |
- |
- |
|
18:30 |
Wales FAW Championship |
Caerau Ely |
Cambrian Clydach |
- |
- |
|
18:30 |
Wales FAW Championship |
Prestatyn Town FC |
Caersws |
0-0 |
0-0 |
93 |
18:30 |
Wales FAW Championship |
Denbigh Town |
Holywell |
1-5 |
0-0 |
92 |
18:30 |
Wales FAW Championship |
Llanelli |
Carmarthen |
4-3 |
0-0 |
95 |
18:30 |
Wales FAW Championship |
Afan Lido |
Ammanford |
0-0 |
0-0 |
0 |
18:30 |
Wales FAW Championship |
Taffs Well |
Goytre Utd |
1-2 |
0-0 |
93 |
18:45 |
English Premier League |
Nottingham Forest |
Sheffield United |
2-1 |
0-0 |
96 |
18:45 |
Belgian Pro League |
Oud Heverlee |
Royal Antwerp |
1-1 |
0-0 |
95 |
18:45 |
Northern Ireland Premier League |
Ballymena United |
Linfield FC |
0-1 |
0-0 |
94 |
18:45 |
Welsh Premier League |
Pen-y-Bont FC |
Haverfordwest County |
2-0 |
0-0 |
97 |
18:45 |
Welsh Premier League |
Connahs Quay Nomads FC |
Aberystwyth Town |
4-0 |
0-0 |
93 |
18:45 |
Welsh Premier League |
Caernarfon |
Newtown AFC |
2-1 |
0-0 |
99 |
18:45 |
Scotland League Cup |
Stirling Albion |
Aberdeen |
1-2 |
0-0 |
93 |
18:45 |
Ireland FAI Cup |
Kerry FC |
Drogheda United |
0-0 |
0-0 |
94 |
18:45 |
Ireland FAI Cup |
Bohemians |
Rockmount |
6-0 |
0-0 |
94 |
18:45 |
Ireland FAI Cup |
Cork City |
Waterford United |
0-0 |
0-0 |
93 |
18:45 |
Ireland FAI Cup |
Bray Wanderers |
Dundalk |
0-0 |
0-0 |
93 |
18:45 |
Ireland FAI Cup |
UC Dublin |
Galway United |
0-0 |
0-0 |
93 |
18:45 |
International Club Friendly |
Sirens |
Santa Lucia |
0-2 |
0-0 |
90 |
18:45 |
Northern Ireland IFA Championship |
Bangor FC |
Dundela |
0-0 |
0-0 |
92 |
18:45 |
Ireland Leinster Senior League |
Malahide United |
Bluebell United |
0-0 |
0-0 |
92 |
18:45 |
Ireland Leinster Senior League |
Tolka Rovers |
Wayside Celtic |
0-0 |
0-0 |
92 |
18:45 |
Ireland Leinster Senior League |
Glebe North FC |
Greystones |
1-0 |
0-0 |
91 |
18:45 |
Ireland Leinster Senior League |
St. Mochtas |
Lucan United |
0-0 |
0-0 |
93 |
18:45 |
Wales FAW Championship |
Ruthin Town FC |
Flint |
1-1 |
0-0 |
94 |
19:00 |
France Ligue 1 |
Metz |
Marseille |
2-2 |
0-0 |
99 |
19:00 |
England Championship |
Leeds United |
West Bromwich(WBA) |
1-1 |
0-0 |
96 |
19:00 |
Ireland FAI Cup |
Finn Harps |
Skerries Town FC |
5-0 |
0-0 |
89 |
19:00 |
Chile Primera D |
Comunal Cabrero |
CD Rancagua Sur |
1-1 |
0-0 |
92 |
19:00 |
Paraguay Women League |
Sportivo Limpeno (W) |
General Caballero JLM (W) |
0-0 |
0-0 |
94 |
19:15 |
Liga Portugal 1 |
Casa Pia AC |
Sporting CP |
1-2 |
0-0 |
97 |
19:30 |
Spanish La Liga |
Valencia |
Las Palmas |
1-0 |
0-0 |
100 |
19:30 |
Spanish La Liga 2 |
Real Zaragoza |
Real Valladolid |
1-0 |
0-0 |
98 |
20:00 |
Primera Division de Venezuela |
Carabobo FC |
CD Hermanos Colmenares |
1-0 |
0-0 |
94 |
20:00 |
Primera Division de Ecuador |
Cumbaya FC |
Deportivo Cuenca |
1-1 |
0-0 |
90 |
20:00 |
Venezuela Segunda Division |
Maritimo de La Guaira |
Dynamo Puerto FC |
2-0 |
0-0 |
97 |
20:00 |
Iceland 4 Deild |
Smari 2020 |
Skautafelag Reykjavikur |
4-4 |
0-0 |
93 |
20:30 |
Panama Liga Prom |
CD Universitario Reserves |
Veraguas FC |
1-4 |
0-0 |
90 |
20:45 |
Colombia Copa Premier |
Real Santander |
Cortulua |
2-2 |
0-0 |
97 |
21:00 |
Panama Liga Prom |
CD Arabe Unido Reserves |
UMECIT Reserves |
0-0 |
0-0 |
92 |
21:15 |
Paraguay Women League |
Cerro Porteno (W) |
Sportivo Ameliano (W) |
0-0 |
0-0 |
94 |
22:00 |
Argentine Division 1 |
Club Atlético Unión |
Racing Club |
1-1 |
0-0 |
95 |
22:00 |
Brazil Serie B |
Vitoria BA |
Botafogo SP |
0-0 |
0-0 |
94 |
22:00 |
Uruguay Primera Division |
Deportivo Maldonado |
Plaza Colonia |
0-0 |
0-0 |
95 |
22:00 |
Uruguay Primera Division |
Deportivo Maldonado |
Plaza Colonia |
0-0 |
0-0 |
95 |
22:00 |
Argentine Torneo A |
Villa Mitre |
Club Circulo Deportivo |
1-1 |
0-0 |
95 |
22:00 |
Argentine Torneo A |
Villa Mitre |
Club Circulo Deportivo |
1-1 |
0-0 |
95 |
22:30 |
Primera Division de Ecuador |
Liga Dep. Universitaria Quito |
CD El Nacional |
0-0 |
0-0 |
97 |
22:30 |
Dominican Republic Liga |
Promex Harlem United SC |
We United FC |
0-0 |
0-0 |
93 |
22:30 |
Saint Kitts Nevis Premier League |
RAMS Village Superstars |
Old Road Jets |
1-1 |
0-0 |
95 |
22:40 |
Primera Division de Venezuela |
Universidad Central de Venezuela |
Deportivo Tachira |
1-2 |
0-0 |
96 |
23:00 |
Primera Division de Paraguay |
Olimpia Asuncion |
Guairena |
1-1 |
0-0 |
93 |
23:00 |
Bolivia Primera Division |
Atletico Palmaflor Vinto |
Aurora |
0-1 |
0-0 |
100 |
23:00 |
Paraguayan Division 2 |
Sportivo San Lorenzo |
Independiente Luque |
0-2 |
0-0 |
89 |
23:00 |
Paraguayan Division 2 |
Sportivo San Lorenzo |
Independiente Luque |
0-2 |
0-0 |
89 |
23:00 |
Colombia Copa Premier |
Barranquilla FC |
Deportes Quindio |
0-0 |
0-0 |
94 |
23:00 |
USA MLS Next Pro League |
Toronto FC II |
New England Revolution B |
0-0 |
0-0 |
91 |
23:05 |
Mexico Primera Divison A |
Tlaxcala FC |
Cimarrones de Sonora |
0-0 |
0-0 |
93 |
23:30 |
USA National Premier Soccer League |
Knoxville troops |
Lexington |
1-0 |
0-0 |
95 |
09:30 |
Calcutta Football League |
Diamond Harbour FC |
Dalhousie AC |
0-0 |
0-0 |
94 |
08:00 |
International Club Friendly |
Sevilla Atletico |
UD Marbella |
- |
- |
|
09:00 |
Ukraine Division 3 |
Kremin B Kremenchuk |
Real Pharma Ovidiopol |
- |
- |
|
15:00 |
Mexico Youth U23 |
Club Leon U23 |
Mazatlan FC U23 |
- |
- |
|
15:00 |
Mexico Youth U23 |
Juarez FC U23 |
Chivas Guadalajara U23 |
- |
- |
|
08:00 |
International Friendly |
Romania (W) U17 |
Croatia (W) U17 |
- |
- |
|
14:00 |
International Friendly |
Azerbaijan U17 |
Montenegro U17 |
- |
- |
|
14:00 |
International Friendly |
Latvia U17 |
Turkey U17 |
- |
- |
|
11:00 |
Burundi League |
BS Dynamic |
Olympique Star |
- |
- |
|
13:30 |
Burundi League |
Romania Inter Star |
Kayanza Utd |
- |
- |
|
18:00 |
England U21 League Cup |
Bristol City U21 |
Peterborough U21 |
3-3 |
0-0 |
95 |
13:00 |
CAF Champions League |
Kmka |
Saint George |
- |
- |
|
19:00 |
CAF Champions League |
CS Constantine |
ES du Sahel |
0-2 |
0-0 |
97 |
13:00 |
CAF Confederation Cup |
Singida United |
JKU FC |
0-0 |
0-0 |
86 |
14:00 |
CAF Confederation Cup |
Gaborone United |
ASSM Elgeco Plus |
- |
- |
|
15:59 |
International Club Friendly |
Dijon w |
Reims (W) |
- |
- |
|
16:30 |
International Club Friendly |
Bizkerre (W) |
Real Sociedad (W) |
0-7 |
0-0 |
88 |
17:30 |
International Club Friendly |
Alhama CF (W) |
Granada CF(W) |
1-2 |
0-0 |
89 |
18:00 |
International Club Friendly |
Coria CF |
C.D. San Fernando Isleno |
- |
- |
|
18:30 |
International Club Friendly |
UD Melilla |
AD Ceuta |
- |
- |
|
13:00 |
Ghana FA Cup |
Nations FC |
Heart of Lions |
1-0 |
0-0 |
91 |
15:30 |
Croatia 3.Division |
Varteks Varazdin |
NK Medimurje Cakovec |
0-0 |
0-0 |
90 |
17:00 |
Austria Landesliga |
SK Treibach |
VST Volkermarkt |
4-1 |
0-0 |
93 |
17:30 |
Germany Verbandsliga |
Reinickendorfer Fuchse |
TSV Mariendorf 1897 |
3-1 |
0-0 |
94 |
18:00 |
Faroe Islands Division 1 |
B68 Toftir II |
HBTorshavn II |
3-1 |
0-0 |
92 |
18:45 |
England FA Cup |
Aylesbury United |
Clevedon Town |
0-0 |
0-0 |
94 |
18:45 |
England FA Cup |
Skelmersdale United |
Nantwich Town |
0-0 |
0-0 |
91 |
18:45 |
England FA Cup |
Ipswich Wanderers |
Dereham |
0-0 |
0-0 |
94 |
18:45 |
England FA Cup |
Wokingham Emmbrook |
Binfield |
0-2 |
0-0 |
93 |
09:45 |
Denmark Youth U19 |
Esbjerg U19 |
Randers Freja U19 |
0-0 |
0-0 |
92 |
12:30 |
International Club Friendly |
Ajax Amsterdam (W) |
Paris FC (W) |
- |
- |
|
14:00 |
Ukraine Division 2 |
FC Karpaty Lviv |
FK Nyva Buzova |
1-1 |
0-0 |
93 |
15:59 |
International Club Friendly |
Pisa |
Carrarese |
1-0 |
0-0 |
92 |
18:30 |
Brazil national youth (U20) Football Championship |
Foz Do Iguacu U20 |
Patriotas U20 |
0-2 |
0-0 |
90 |
22:00 |
Panama Liga Prom |
Herrera FC Reserves |
CD Bocas Junior |
1-1 |
0-0 |
93 |
22:00 |
Panama Liga Prom |
Herrera FC Reserves |
CD Bocas Junior |
1-1 |
0-0 |
93 |
23:00 |
Mexico Segunda Division |
Poza Rica |
Chilangos FC |
0-0 |
0-0 |
92 |
15:59 |
Ghana FA Cup |
Techiman Eleven Wonders |
Koforidua Semper FC |
0-0 |
0-0 |
92 |
22:45 |
Brazil Campeonato Maranhense |
Serra Sd |
Porto Vitoria |
0-2 |
0-0 |
98 |
07:30 |
China U21 League |
Shenzhen FC U21 |
Henan Football Club U21 |
2-3 |
0-0 |
90 |
07:30 |
China U21 League |
Beijing Guoan U21 |
Tianjin Jinmen Tiger U21 |
6-0 |
0-0 |
89 |
15:00 |
Columbia U19 League |
Club Independiente Santa Fe U19 |
Bogota FC U19 |
4-2 |
0-0 |
88 |
16:30 |
Denmark - 4.Liga |
B 1913 Odense |
Fjordager IF |
- |
- |
|
16:30 |
Denmark - 4.Liga |
Marienlyst |
Dalum |
- |
- |
|
07:30 |
Northern NSW U20 League |
Sydney FC U20 |
Rockdale City Suns U20 |
1-0 |
0-0 |
90 |
15:59 |
International Club Friendly |
Toulouse (W) |
Rodez Aveyron (W) |
- |
- |
|
17:00 |
International Club Friendly |
Atletico Arteixo |
Racing Villalbes |
1-3 |
0-0 |
89 |
09:30 |
India Durand Cup |
Delhi FC |
Chennai Titans |
1-2 |
0-0 |
96 |
17:00 |
Brazil Campeonato Maranhense |
Internacional CA U19 |
SC Jau U19 |
7-1 |
0-0 |
89 |
20:00 |
Costa Rica U21 League |
Herediano U21 |
Alajuelense U21 |
1-2 |
0-0 |
93 |
20:00 |
Costa Rica U21 League |
Santos de Guapiles U21 |
Puntarenas U21 |
3-2 |
0-0 |
96 |
11:30 |
Paraguay reserve team league |
Club Libertad Reserve |
Sportivo Trinidense Reserves |
2-1 |
0-0 |
93 |
10:30 |
VIC Women’s Premier League |
Emerging Athlete Program (W) |
Heidelberg United (W) |
- |
- |
|
15:59 |
Spanish Federacion Cup |
coruxo FC |
Pontevedra |
1-0 |
0-0 |
90 |
00:00 |
Argentine Division 1 |
Boca Juniors |
CA Platense |
3-1 |
0-0 |
93 |
00:00 |
USA Women |
Kansas City NWSL (W) |
OL Reign Reign (W) |
1-0 |
0-0 |
99 |
00:00 |
Chile Primera D |
Municipal Puente Alto |
Santiago City |
1-1 |
0-0 |
94 |
00:00 |
Canadian Premier League |
Valour |
Atletico Ottawa |
1-3 |
0-0 |
93 |
00:00 |
Australia Northern NSW Reserves League |
Lambton Jaffas Reserves |
Edgeworth Eagles Reserves |
0-3 |
0-0 |
90 |
00:00 |
USA MLS Next Pro League |
Saint Louis City B |
Portland Timbers Reserve |
4-1 |
0-0 |
89 |
00:30 |
Brazil Serie B |
Guarani SP |
Sport Club do Recife |
3-1 |
0-0 |
96 |
01:00 |
Primera Division de El Salvador |
Alianza San Salvador |
CD FAS |
5-3 |
0-0 |
95 |
01:00 |
USL Championship |
FC Tulsa |
Tampa Bay Rowdies |
1-2 |
0-0 |
96 |
01:00 |
Primera Division de Ecuador |
Barcelona SC(ECU) |
Independiente Jose Teran |
1-1 |
0-0 |
90 |
01:00 |
Panama Liga Nacional de Ascenso |
Tauro FC |
Alianza FC (PAN) |
0-0 |
0-0 |
92 |
01:00 |
Nicaragua Apertura league |
Real Esteli |
HYH Export Sebaco FC |
5-0 |
0-0 |
90 |
01:00 |
Mexico Liga MX Femenil |
Club America (W) |
Cruz Azul (W) |
3-0 |
0-0 |
45 |
01:00 |
Panama Liga Prom |
SD Atletico Nacional |
SD Panama Oeste |
2-1 |
0-0 |
93 |
01:00 |
Panama Liga Prom |
SD Atletico Nacional |
SD Panama Oeste |
2-1 |
0-0 |
93 |
01:00 |
Mexico Segunda Division |
Cimarrones de Sonora FC II |
Los Cabos United |
0-1 |
0-0 |
92 |
01:00 |
Mexico Segunda Division |
Club Petroleros de Salamanca |
Tampico Madero |
1-1 |
0-0 |
94 |
01:00 |
Mexico Segunda Division |
FC Santiago |
CD Ayense |
1-1 |
0-0 |
95 |
01:05 |
Primera Division Liga MX |
Club Leon |
Mazatlan FC |
2-1 |
0-0 |
97 |
01:05 |
Colombia Copa Premier |
Patriotas FC |
Leones |
1-3 |
0-0 |
95 |
02:00 |
Costa Rica Primera Division |
Alajuelense |
AD San Carlos |
3-0 |
0-0 |
93 |
02:00 |
Costa Rica 2.Liga |
Futbol Consultants Moravia |
Guadalupe FC |
0-1 |
0-0 |
94 |
02:00 |
TAS Premier Championship |
Launceston United Reserves |
Burnie United |
0-3 |
0-0 |
83 |
02:00 |
New Zealand Cup |
Christchurch United |
Eastern Suburbs Auckland |
2-1 |
0-0 |
94 |
02:00 |
Mexico Segunda Division |
Calor de San Pedro |
Mineros de Fresnillo |
1-1 |
0-0 |
94 |
02:00 |
Mexico Segunda Division |
Chihuahua FC |
Estudiantes Tecos |
1-0 |
0-0 |
94 |
02:00 |
Mexico Segunda Division |
CD Alacranes de Durango |
U.A. Zacatecas |
0-0 |
0-0 |
92 |
02:00 |
China U21 League |
Chengdu Rongcheng U21 |
Zhejiang Greentown U21 |
1-1 |
0-0 |
90 |
02:30 |
Australia Victorian Premier League U21 |
Avondale FC U21 |
Bentleigh greens U21 |
0-0 |
0-0 |
89 |
02:30 |
Australia Victorian Premier League U21 |
St. Albans Saints U21 |
Green Gully Cavaliers U21 |
5-2 |
0-0 |
89 |
02:30 |
Australia Victorian Premier League U21 |
North Geelong Warriors U21 |
South Melbourne U21 |
1-0 |
0-0 |
89 |
02:30 |
Australia Victorian Premier League U21 |
Dandenong Thunder U21 |
Hume City U21 |
0-0 |
0-0 |
89 |
02:30 |
Australia Victorian Premier League U21 |
Oakleigh Cannons U21 |
Moreland City U21 |
5-1 |
0-0 |
89 |
02:30 |
Australia Victorian Premier League U21 |
Port Melbourne Sharks SC U21 |
Altona Magic U21 |
1-3 |
0-0 |
90 |
02:30 |
Australia Victorian Premier League U21 |
Heidelberg United U21 |
Melbourne Knights U21 |
0-0 |
0-0 |
89 |
02:30 |
Australia Victoria NPL2 U20 League |
Preston Lions U21 |
Brunswick City U21 |
2-2 |
0-0 |
89 |
02:30 |
Australia Victoria NPL2 U20 League |
Dandenong City U21 |
Eastern Lions U21 |
3-0 |
0-0 |
46 |
02:30 |
Australia Victoria NPL2 U20 League |
Manningham Utd Blues U21 |
Northcote City U21 |
0-0 |
0-0 |
89 |
02:45 |
New Zealand South Premier League |
Green Island AFC |
Dunedin City Royals |
1-1 |
0-0 |
92 |
02:45 |
New Zealand South Premier League |
Nomads |
Cashmere Technical |
1-3 |
0-0 |
91 |
02:45 |
Australia Capital Territory U23 League |
Canberra Olympic U23 |
Cooma Tigers U23 |
5-3 |
0-0 |
89 |
03:00 |
Primera Division Liga MX |
Pumas U.N.A.M. |
Toluca |
1-1 |
0-0 |
98 |
03:00 |
Australia Northern NSW Premier League |
Maitland |
Weston Workers FC |
0-2 |
0-0 |
90 |
03:00 |
Australia Queensland State Women's Premier League |
Weston Pud(W) |
Logan Lightning (W) |
0-3 |
0-0 |
90 |
03:00 |
Australia Queensland State Women's Premier League |
Virginia United SC (W) |
Brisbane City (W) |
1-7 |
0-0 |
91 |
03:00 |
Australia Queensland State Women's Premier League |
Robina City FC (W) |
Dare southwest Queensland (W) |
0-2 |
0-0 |
93 |
03:00 |
FFSA SLR |
Cumberland United Reserves |
Adelaide Victory Reserves |
0-0 |
0-0 |
91 |
03:00 |
FFSA SLR |
Para Hills Reserves |
Adelaide Raiders SC Reserve |
0-0 |
0-0 |
92 |
03:00 |
FFSA SLR |
Modbury Jets Reserves |
Sturt Lions Reserves |
0-0 |
0-0 |
91 |
03:00 |
Northern New Zealand League |
Bay Olympic |
Takapuna |
2-3 |
0-0 |
94 |
03:00 |
Northern New Zealand League |
Auckland City |
Hamilton Wanderers |
0-0 |
0-0 |
92 |
03:05 |
Primera Division Liga MX |
Puebla |
Atletico San Luis |
1-2 |
0-0 |
96 |
03:10 |
Primera Division Liga MX |
FC Juarez |
Chivas Guadalajara |
1-1 |
0-0 |
97 |
20:00 |
Iceland U19 League |
Valur KH Hlidarendi U19 |
Vikingur U19 |
3-2 |
0-0 |
95 |
23:00 |
Chile Primera D |
Colchagua CD |
AC Colina |
1-2 |
0-0 |
99 |
23:00 |
Chile Primera D |
Colchagua CD |
AC Colina |
1-2 |
0-0 |
99 |
04:00 |
Australia Capital Gatorade Premier League |
West Canberra Wanderers |
Tuggeranong United |
2-4 |
0-0 |
93 |
04:15 |
Australia Tasmania Super League Women |
Launceston United (W) |
Devonport Strikers (W) |
0-2 |
0-0 |
93 |
04:15 |
Australia Tasmania NPL U21 League |
Launceston United U21 |
Clarence Zebras FC U21 |
0-0 |
0-0 |
89 |
04:30 |
TAS Premier League |
Kingborough Lions |
Launceston City |
2-0 |
0-0 |
93 |
05:00 |
VIC Premier League |
Avondale FC |
Bentleigh greens |
0-0 |
0-0 |
93 |
05:00 |
VIC Premier League |
Dandenong Thunder |
Hume City |
3-4 |
0-0 |
94 |
05:00 |
VIC Premier League |
Heidelberg United |
Melbourne Knights |
3-2 |
0-0 |
94 |
05:00 |
VIC Premier League |
North Geelong Warriors |
South Melbourne |
0-2 |
0-0 |
95 |
05:00 |
VIC Premier League |
Oakleigh Cannons |
Moreland City |
5-0 |
0-0 |
91 |
05:00 |
VIC Premier League |
Port Melbourne |
Altona Magic |
4-0 |
0-0 |
92 |
05:00 |
VIC Premier League |
St Albans Saints |
Green Gully Cavaliers |
0-0 |
0-0 |
92 |
05:00 |
Victorian State League Division 1 |
Preston Lions |
Brunswick City |
0-0 |
0-0 |
93 |
05:00 |
Victorian State League Division 1 |
Pascoe Vale SC |
Werribee City |
2-1 |
0-0 |
94 |
05:00 |
Victorian State League Division 1 |
Dandenong City SC |
Eastern Lions SC |
2-0 |
0-0 |
90 |
05:00 |
Victorian State League Division 1 |
Langwarrin |
Brunswick Juventus |
2-1 |
0-0 |
92 |
05:00 |
Victorian State League Division 1 |
Melbourne Heart (Youth) |
Kingston City |
- |
- |
|
05:00 |
Victorian State League Division 1 |
Manningham United Blues |
Northcote City |
3-1 |
0-0 |
95 |
05:00 |
Victorian State League Division 1 |
FC Bulleen Lions |
Western United FC NPL |
0-0 |
0-0 |
94 |
05:00 |
Australia Capital Gatorade Premier League |
Canberra Olympic |
Cooma Tigers |
1-0 |
0-0 |
95 |
05:00 |
Australia Victoria State League 1 |
Malvern City |
Mornington |
1-1 |
0-0 |
95 |
05:00 |
Northern NSW U20 League |
Hakoah Sydney City East U20 |
Hills Brumbies U20 |
2-3 |
0-0 |
90 |
05:00 |
Northern NSW U20 League |
Central Coast United FC U20 |
Rydalmere Lions FCU20 |
0-0 |
0-0 |
88 |
05:00 |
Australia WA State League 1 Reserves |
Gwelup Croatia SC Reserves |
Rockingham City FC Reserves |
6-4 |
0-0 |
93 |
05:00 |
Australia WA State League 1 Reserves |
Western Knights Reserves |
Mandurah City FC Reserves |
0-3 |
0-0 |
89 |
05:00 |
Australia WA State League 1 Reserves |
Gosnells City Reserves |
UWA-Nedlands FC Reserves |
0-0 |
0-0 |
91 |
05:00 |
Australia WA State League 1 Reserves |
Forrestfield Utd Reserves |
Joondalup Utd Reserves |
0-5 |
0-0 |
90 |
05:00 |
Australia WA State League 1 Reserves |
Dianella White Eagles Reserves |
Subiaco AFC Reserves |
0-1 |
0-0 |
89 |
05:00 |
NSW Premier W-League |
NWS Spirit (W) |
Illawarra Stingrays (W) |
0-2 |
0-0 |
93 |
05:00 |
Australia U20 |
Stirling Macedonia U20 |
Pires U20 |
1-1 |
0-0 |
90 |
05:00 |
Australia U20 |
FloreatAthena U20 |
Bayswater U20 |
0-1 |
0-0 |
89 |
05:00 |
Australia U20 |
Balcatta U20 |
Armadale SC U20 |
2-0 |
0-0 |
89 |
05:00 |
Australia U20 |
Inglewood United U20 |
Cockburn City U20 |
0-5 |
0-0 |
90 |
05:00 |
Australia U20 |
Olympic Kingsway U20 |
Sorrento F.C. U20 |
4-1 |
0-0 |
88 |
05:00 |
Australia U20 |
Perth Glory FC U20 |
Perth RedStar FC U20 |
0-0 |
0-0 |
91 |
05:30 |
FFSA Premier League |
Adelaide United FC (Youth) |
Adelaide Comets FC |
2-2 |
0-0 |
90 |
05:30 |
FFSA Premier League |
Adelaide City FC |
Modbury Jets |
0-0 |
0-0 |
92 |
05:30 |
South Australian Premier League |
Playford City Patriots |
West Torrens Birkalla |
2-1 |
0-0 |
91 |
05:30 |
South Australian Premier League |
Adelaide Cobras FC |
Cumberland United FC |
1-2 |
0-0 |
93 |
05:30 |
Northern New Zealand League |
Manukau United |
Manurewa AFC |
0-1 |
0-0 |
93 |
05:30 |
New Zealand Cup |
Melville United |
Waterside Karori |
3-1 |
0-0 |
95 |
06:00 |
Australia Northern NSW Women’s Premier League |
Charlestown Azzuri (W) |
Newcastle Olympic FC (W) |
- |
- |
|
06:15 |
Australia Capital Territory U23 League |
West Canberra Wanderers FC U23 |
Tuggeranong United U23 |
2-3 |
0-0 |
90 |
06:30 |
TAS Premier League |
Launceston United |
Hobart Zebras |
1-2 |
0-0 |
94 |
06:30 |
TAS Premier League |
Riverside Olympic |
Devonport City |
0-5 |
0-0 |
89 |
06:45 |
Northern NSW U20 League |
Marconi Stallions U20 |
Sydney Olympic U20 |
1-1 |
0-0 |
89 |
07:00 |
National Premier Leagues Western Australia |
Balcatta FC |
Armadale SC |
0-1 |
0-0 |
94 |
07:00 |
National Premier Leagues Western Australia |
Floreat Athena |
Bayswater City |
3-0 |
0-0 |
94 |
07:00 |
National Premier Leagues Western Australia |
Inglewood United |
Cockburn City |
0-0 |
0-0 |
92 |
07:00 |
National Premier Leagues Western Australia |
Olympic Kingsway SC |
Sorrento F.C. |
0-1 |
0-0 |
92 |
07:00 |
National Premier Leagues Western Australia |
Perth Glory (Youth) |
Perth RedStar |
0-0 |
0-0 |
93 |
07:00 |
National Premier Leagues Western Australia |
Stirling Macedonia |
Perth SC |
0-3 |
0-0 |
92 |
07:00 |
Australia New South Wales Super League |
Central Coast United FC |
Rydalmere Lions FC |
2-1 |
0-0 |
93 |
07:00 |
Australia New South Wales Super League |
Hake Ya Dong in Sydney City |
Hills Brumbies |
0-2 |
0-0 |
91 |
07:00 |
National Primera Division Western Australia |
Dianella White Eagles |
Subiaco AFC |
0-0 |
0-0 |
92 |
07:00 |
National Primera Division Western Australia |
Gosnells City |
UWA-Nedlands FC |
3-0 |
0-0 |
91 |
07:00 |
National Primera Division Western Australia |
Forrestfield United |
Joondalup United |
1-2 |
0-0 |
92 |
07:00 |
National Primera Division Western Australia |
Western Knights |
Mandurah City |
1-1 |
0-0 |
94 |
07:00 |
National Primera Division Western Australia |
Murdoch Uni Melville |
Fremantle City |
3-1 |
0-0 |
94 |
07:00 |
Northern NSW U20 League |
Dunbar Rovers FC U20 |
Inter Lions U20 |
0-0 |
0-0 |
89 |
07:00 |
Northern NSW U20 League |
Blacktown Spartans U20 |
Macarthur Rams U20 |
3-1 |
0-0 |
91 |
07:00 |
Northern NSW U20 League |
Bonnyrigg White Eagles U20 |
Mounties Wanderers U20 |
- |
- |
|
07:00 |
Northern NSW U20 League |
St.George Saints U20 |
Dulwich Hill U20 |
4-3 |
0-0 |
90 |
07:00 |
Northern NSW U20 League |
Canterbury Bankstown U20 |
Bankstown City Lions U20 |
0-3 |
0-0 |
84 |
07:00 |
Northern NSW U20 League |
Northern Tigers U20 |
SD Raiders U20 |
2-1 |
0-0 |
88 |
07:30 |
NSW Premier League |
Spirit FC |
A.P.I.A. Leichhardt Tigers |
2-1 |
0-0 |
93 |
07:30 |
Australia Capital Gatorade Premier League |
Canberra FC |
Monaro Panthers |
0-1 |
0-0 |
94 |
07:30 |
International Club Friendly |
Racing Cartagena Mar Menor |
La Union CF |
0-0 |
0-0 |
89 |
08:00 |
FIFA Women |
Sweden (W) |
Australia (W) |
2-0 |
0-0 |
95 |
08:00 |
Korea Challengers League |
Pocheon FC |
Yangju Citizen |
1-0 |
0-0 |
98 |
08:00 |
Korea League 4 |
Busan I'Park B |
Jeonju Citizen FC |
1-0 |
0-0 |
95 |
08:00 |
Russia Division 2 |
Dinamo Vladivostok |
Zenit Penza |
- |
- |
|
08:00 |
Russia Division 2 |
FK Ural-2 |
FK Khimik-Avgust |
- |
- |
|
08:00 |
Hong Kong Premier League |
Kitchee |
Wofoo Tai Po |
3-0 |
0-0 |
94 |
08:00 |
Chinese Women’s Super League |
Beijing Beikong (W) |
HeNan zhongyuan (W) |
1-0 |
0-0 |
97 |
08:00 |
Chinese Women’s Super League |
Changchun Masses Properties (W) |
Guangdong Meizhou (W) |
2-0 |
0-0 |
92 |
08:00 |
Chinese Women’s Super League |
Shandong Ticai (W) |
Sichuan (W) |
- |
- |
|
08:00 |
International Club Friendly |
CF Trival Valderas |
Ursaria |
1-0 |
0-0 |
91 |
08:00 |
International Club Friendly |
FC Cartagena B |
Deportiva Minera |
1-0 |
0-0 |
90 |
08:00 |
International Club Friendly |
Antequera CF |
Sevilla Atletico |
- |
- |
|
08:00 |
International Club Friendly |
AFE Espana |
CD Alcoyano |
- |
- |
|
08:00 |
Ukraine U21 Liga |
Chernomorets Odessa U21 |
Dinamo KyivU21 |
- |
- |
|
08:00 |
Ukraine U21 Liga |
Dnipro-1 U21 |
Obolon Kiev U21 |
- |
- |
|
08:00 |
Romania - Liga 2 Seria |
Chindia Targoviste |
Gloria Buzau |
0-0 |
0-0 |
94 |
08:00 |
Romania - Liga 2 Seria |
Alexandria |
ACS Viitorul Selimbar |
0-0 |
0-0 |
93 |
08:00 |
Romania - Liga 2 Seria |
Scolar Resita |
ACS Dumbravita |
2-1 |
0-0 |
95 |
08:00 |
Romania - Liga 2 Seria |
Metaloglobus |
CSM Slatina |
1-1 |
0-0 |
92 |
08:00 |
Romania - Liga 2 Seria |
Progresul Spartac |
Concordia Chiajna |
0-6 |
0-0 |
89 |
08:00 |
Romania - Liga 2 Seria |
ACS Viitorul Pandurii Targu Jiu |
Ceahlaul Piatra Neamt |
0-2 |
0-0 |
93 |
08:00 |
Indonesia Liga 1 |
Persikabo 1973 |
Madura United |
0-3 |
0-0 |
93 |
08:00 |
Indonesia Liga 1 |
Rans Nusantara FC |
Dewa United FC |
0-0 |
0-0 |
92 |
08:00 |
Czech Group D League |
Trutnov |
MFK Chrudim B |
0-1 |
0-0 |
94 |
08:00 |
Croatia U19 League |
Hajduk Split U19 |
NK Rudes U19 |
2-1 |
0-0 |
91 |
08:00 |
Croatia U19 League |
NK Dugopolje U19 |
NK Istra 1961 U19 |
1-5 |
0-0 |
89 |
08:00 |
Croatia U19 League |
Mladost Zdralovi U19 |
NK Varazdin U19 |
0-3 |
0-0 |
72 |
08:00 |
Croatia U19 League |
Sesvete U19 |
HNK Cibalia U19 |
0-1 |
0-0 |
91 |
08:15 |
Czech Republic 2.Liga |
Chrudim |
SK Prostejov |
6-2 |
0-0 |
92 |
08:15 |
Czech Republic 2.Liga |
Sigma Olomouc B |
Viktoria Zizkov |
0-2 |
0-0 |
92 |
08:15 |
Czech Republic Ceska Fotbalova Liga |
TJ Tatran Bohunice |
Otrokovice |
0-4 |
0-0 |
89 |
08:15 |
Czech Republic Ceska Fotbalova Liga |
Trinec |
Unicov |
1-3 |
0-0 |
89 |
08:15 |
Czech Republic Ceska Fotbalova Liga |
Loko Vltavin |
Slavia Prague B |
1-3 |
0-0 |
89 |
08:15 |
Czech Republic Ceska Fotbalova Liga |
Jablonec B |
Zivanice |
2-1 |
0-0 |
93 |
08:15 |
Australia Victoria State League 1 |
FC Melbourne Srbija |
Collingwood |
3-0 |
0-0 |
90 |
08:15 |
Czech Group D League |
Havlickuv Brod |
AFC Humpolec |
2-1 |
0-0 |
92 |
08:15 |
Czech Group D League |
MSK Breclav |
Velka Bites |
1-3 |
0-0 |
90 |
08:15 |
Czech Group D League |
FC Vratimov |
SSK Bilovec |
2-3 |
0-0 |
92 |
08:15 |
Czech Group D League |
SK Hrebec |
SK Cesky Brod |
0-0 |
0-0 |
89 |
08:15 |
Czech Republic 5. Ligy |
Horni Briza |
Slavoj Myto |
4-0 |
0-0 |
87 |
08:15 |
Czech Republic U19 League |
Pardubice U19 |
Mlada Boleslav U19 |
3-3 |
0-0 |
94 |
08:30 |
NSW Premier League |
Sutherland Sharks |
Bulls Academy |
0-1 |
0-0 |
91 |
08:30 |
Czech Republic 5. Ligy |
FC Svratka Brno |
FC Kurim |
1-2 |
0-0 |
94 |
08:30 |
Czech Republic 5. Ligy |
Tj Oldrichov |
FK Slavoj Zatec |
3-1 |
0-0 |
90 |
08:45 |
Cambodia Premier League |
Angkor tiger FC |
Kirivong Sok Sen Chey |
2-0 |
0-0 |
90 |
08:45 |
Malaysia Liga M3 |
Armed Forces FC |
Bukit Tambun FC |
1-2 |
0-0 |
90 |
09:00 |
J1 League |
Kashima Antlers |
Sagan Tosu |
2-1 |
0-0 |
97 |
09:00 |
J2 League |
Ventforet Kofu |
Jubilo Iwata |
0-1 |
0-0 |
97 |
09:00 |
J2 League |
Shimizu S-Pulse |
Machida Zelvia |
3-2 |
0-0 |
93 |
09:00 |
J2 League |
Mito Hollyhock |
Blaublitz Akita |
1-1 |
0-0 |
92 |
09:00 |
J2 League |
Mito Hollyhock |
Blaublitz Akita |
1-1 |
0-0 |
92 |
09:00 |
J2 League |
Ban Di Tesi Iwaki |
Tokyo Verdy |
0-0 |
0-0 |
94 |
09:00 |
Denmark Woman League Divison 2 |
Skovlunde IF (W) |
Odense BK (W) |
- |
- |
|
09:00 |
J-League Division 3 |
AC Nagano Parceiro |
FC Gifu |
1-5 |
0-0 |
95 |
09:00 |
J-League Division 3 |
Grulla Morioka |
Ehime FC |
1-2 |
0-0 |
93 |
09:00 |
J-League Division 3 |
SC Sagamihara |
Yokohama SCC |
2-1 |
0-0 |
93 |
09:00 |
J-League Division 3 |
Giravanz Kitakyushu |
FC Ryukyu |
0-1 |
0-0 |
95 |
09:00 |
NSW Premier League |
Marconi Stallions |
Sydney Olympic |
0-1 |
0-0 |
95 |
09:00 |
International Club Friendly |
Cultural de Durango |
Arenas Club de Getxo |
2-1 |
0-0 |
91 |
09:00 |
Australia New South Wales Super League |
Blacktown Spartans |
Macarthur Rams |
1-1 |
0-0 |
90 |
09:00 |
Australia New South Wales Super League |
Bonnyrigg White Eagles |
Mounties Wanderers |
1-3 |
0-0 |
93 |
09:00 |
Australia New South Wales Super League |
Bonnyrigg White Eagles |
Mounties Wanderers |
1-3 |
0-0 |
93 |
09:00 |
Australia New South Wales Super League |
Canterbury Bankstown FC |
Bankstown City Lions |
1-0 |
0-0 |
92 |
09:00 |
Australia New South Wales Super League |
Dunbar Rovers FC |
Inter Lions |
1-3 |
0-0 |
93 |
09:00 |
Australia New South Wales Super League |
Northern Tigers |
SD Raiders FC |
1-2 |
0-0 |
94 |
09:00 |
Australia New South Wales Super League |
St George Saints |
Dulwich Hill SC |
4-0 |
0-0 |
88 |
09:00 |
Ukraine U21 Liga |
Kryvbas U21 |
FC Shakhtar Donetsk U21 |
- |
- |
|
09:00 |
SVK U19 A |
Dukla Banska Bystrica U19 |
FC Petrzalka U19 |
1-1 |
0-0 |
91 |
09:00 |
SVK U19 A |
FK Pohronie U19 |
Slovan Bratislava U19 |
0-4 |
0-0 |
89 |
09:00 |
SVK U19 A |
DAC Dunajska Streda U19 |
Spartak Trnava U19 |
0-1 |
0-0 |
92 |
09:00 |
SVK U19 A |
Trencin U19 |
MSK Zilina U19 |
2-4 |
0-0 |
88 |
09:00 |
SVK U19 A |
FC Kosice U19 |
FK Zeleziarne Podbrezova U19 |
2-4 |
0-0 |
90 |
09:00 |
Russia Womens Premier League |
Zvezda 2005 (W) |
FK Ryazan (W) |
2-0 |
0-0 |
87 |
09:00 |
Hungary Womens Division 1 League |
Szekszard UFC (W) |
Puskas Akademia (W) |
- |
- |
|
09:00 |
Hungary Womens Division 1 League |
Ferencvarosi TC (W) |
Diosgyori VTK (W) |
7-0 |
0-0 |
90 |
09:00 |
Hungary Womens Division 1 League |
MOL Fehervar FC (W) |
Budaorsi SC (W) |
- |
- |
|
09:00 |
Romania - Liga 2 Seria |
Corvinul Hunedoara |
FK Csikszereda Miercurea Ciuc |
2-0 |
0-0 |
94 |
09:00 |
Romania - Liga 2 Seria |
Corvinul Hunedoara |
FK Csikszereda Miercurea Ciuc |
2-0 |
0-0 |
94 |
09:00 |
Poland III Liga |
Jaguar Gdansk |
Gryf Slupsk |
2-5 |
0-0 |
92 |
09:00 |
Poland III Liga |
Baltyk Gdynia |
Arka Gdynia II |
4-1 |
0-0 |
91 |
09:00 |
Hungary NB III |
Debreceni VSC II |
Egri FC |
1-1 |
0-0 |
90 |
09:00 |
Hungary NB III |
Debreceni VSC II |
Egri FC |
1-1 |
0-0 |
90 |
09:00 |
Hungary NB III |
Budapest Honved II |
Szolnoki MAV FC |
1-1 |
0-0 |
90 |
09:00 |
Hungary NB III |
Budapest Honved II |
Szolnoki MAV FC |
1-1 |
0-0 |
90 |
09:00 |
Hungary NB III |
Kecskemeti TE II |
ESMTK |
0-4 |
0-0 |
89 |
09:00 |
Hungary NB III |
Kecskemeti TE II |
ESMTK |
0-4 |
0-0 |
89 |
09:00 |
Hungary NB III |
Kisvarda II |
Gyongyos |
1-0 |
0-0 |
93 |
09:00 |
Hungary NB III |
Kisvarda II |
Gyongyos |
1-0 |
0-0 |
93 |
09:00 |
India Durand Cup |
Mumbai City |
Indian Navy |
2-0 |
0-0 |
65 |
09:00 |
Belarus Reserve League |
NaF Dayton reserve |
Energetik-BGU Minsk Reserves |
0-0 |
0-0 |
0 |
09:00 |
Croatia U19 League |
HNK Gorica U19 |
Kustosija U19 |
1-2 |
0-0 |
90 |
09:00 |
Croatia U19 League |
HNK Gorica U19 |
Kustosija U19 |
1-2 |
0-0 |
90 |
09:00 |
Czech Republic U19 League |
MFK Karvina U19 |
Frydek-Mistek U19 |
3-0 |
0-0 |
89 |
09:00 |
Czech Republic U19 League |
Viktoria Plzen U19 |
Slavia Praha U19 |
2-2 |
0-0 |
92 |
09:00 |
Czech Republic U19 League |
Slovacko U19 |
Brno U19 |
3-1 |
0-0 |
86 |
09:00 |
Norway Division 4 |
Tronder-Lyn |
Mosjoen |
2-2 |
0-0 |
92 |
09:00 |
Germany Youth U17 League |
Jahn Regensburg U17 |
Kaiserslautern U17 |
- |
- |
|
09:00 |
Germany Youth U17 League |
RW Essen U17 |
Dortmund U17 |
- |
- |
|
09:00 |
Germany Youth U17 League |
RW Oberhausen U17 |
Monchengladbach U17 |
- |
- |
|
09:00 |
Germany Youth U19 League |
VfL Bochum U19 |
Bayer Leverkusen U19 |
1-2 |
0-0 |
93 |
09:00 |
Germany Youth U19 League |
VfL Bochum U19 |
Bayer Leverkusen U19 |
1-2 |
0-0 |
93 |
09:00 |
Germany Youth U19 League |
Koln U19 |
Schalke 04 U19 |
1-1 |
0-0 |
93 |
09:00 |
Germany Youth U19 League |
Viktoria koln U19 |
Wuppertaler SV Borussia U19 |
4-2 |
0-0 |
94 |
09:00 |
Germany Youth U19 League |
Ingolstadt U19 |
FSV Mainz 05 U19 |
0-0 |
0-0 |
94 |
09:00 |
Germany Youth U19 League |
Nurnberg U19 |
Eintracht Frankfurt U19 |
4-5 |
0-0 |
93 |
09:00 |
Germany Youth U19 League |
Carl Zeiss Jena U19 |
Hannover 96 U19 |
- |
- |
|
09:00 |
Slovakia I Liga Women |
FC Tatran Presov (W) |
AS Trencin (W) |
- |
- |
|
09:00 |
AFC U22 Championship |
Myanmar U23 |
Cambodia U23 |
1-1 |
0-0 |
94 |
09:30 |
Malaysia Cup |
Selangor |
PDRM |
1-1 |
0-0 |
92 |
09:30 |
International Club Friendly |
Barakaldo CF |
Osasuna B |
3-1 |
0-0 |
91 |
09:30 |
Calcutta Football League |
Aryan |
East Bengal Club II |
0-2 |
0-0 |
96 |
09:30 |
Calcutta Football League |
Bengal Nagpur Railway FC |
Calcutta Customs |
0-2 |
0-0 |
94 |
09:30 |
Calcutta Football League |
Eastern Railway FC |
Kidderpore SC |
- |
- |
|
09:30 |
Calcutta Football League |
WB Police SC |
BSS Sporting Club |
0-4 |
0-0 |
94 |
09:30 |
Northern NSW U20 League |
NWS Spirit FC U20 |
APIA Leichhardt Tigers U20 |
2-4 |
0-0 |
89 |
10:00 |
J1 League |
Hiroshima Sanfrecce |
Kawasaki Frontale |
3-2 |
0-0 |
97 |
10:00 |
J1 League |
Vissel Kobe |
Kashiwa Reysol |
1-1 |
0-0 |
96 |
10:00 |
J1 League |
Gamba Osaka |
Shonan Bellmare |
2-1 |
0-0 |
98 |
10:00 |
J1 League |
Kyoto Sanga |
Consadole Sapporo |
3-0 |
0-0 |
95 |
10:00 |
Liga Portugal 2 |
CD Mafra |
Pacos de Ferreira |
2-1 |
0-0 |
96 |
10:00 |
K League 1 |
Ulsan Hyundai FC |
Jeonbuk Hyundai Motors |
1-0 |
0-0 |
95 |
10:00 |
K League 1 |
Ulsan Hyundai FC |
Jeonbuk Hyundai Motors |
1-0 |
0-0 |
95 |
10:00 |
K League 1 |
Gangwon FC |
Suwon FC |
1-2 |
0-0 |
95 |
10:00 |
J2 League |
Vegalta Sendai |
Omiya Ardija |
0-0 |
0-0 |
87 |
10:00 |
J2 League |
Montedio Yamagata |
Roasso Kumamoto |
2-0 |
0-0 |
93 |
10:00 |
J2 League |
Montedio Yamagata |
Roasso Kumamoto |
2-0 |
0-0 |
93 |
10:00 |
J2 League |
Fagiano Okayama |
Oita Trinita |
1-0 |
0-0 |
95 |
10:00 |
J2 League |
JEF United Ichihara Chiba |
Fujieda MYFC |
3-2 |
0-0 |
95 |
10:00 |
J2 League |
V-Varen Nagasaki |
Tochigi SC |
1-2 |
0-0 |
98 |
10:00 |
Singapore League |
Hougang United FC |
Tanjong Pagar Utd |
3-3 |
0-0 |
94 |
10:00 |
Singapore League |
Geylang United FC |
Young Lions |
3-0 |
0-0 |
93 |
10:00 |
K League 2 |
Ansan Greeners FC |
Chungnam Asan |
0-1 |
0-0 |
94 |
10:00 |
K League 2 |
Ansan Greeners FC |
Chungnam Asan |
0-1 |
0-0 |
94 |
10:00 |
J-League Division 3 |
Kamatamare Sanuki |
Imabari FC |
1-0 |
0-0 |
94 |
10:00 |
J-League Division 3 |
Gainare Tottori |
Miyazaki |
2-0 |
0-0 |
94 |
10:00 |
J-League Division 3 |
Vanraure Hachinohe FC |
Azul Claro Numazu |
2-3 |
0-0 |
95 |
10:00 |
J-League Division 3 |
Kagoshima United |
Matsumoto Yamaga FC |
0-2 |
0-0 |
92 |
10:00 |
J-League Division 3 |
Fukushima United FC |
Kataller Toyama |
1-0 |
0-0 |
95 |
10:00 |
J-League Division 3 |
Fukushima United FC |
Kataller Toyama |
1-0 |
0-0 |
95 |
10:00 |
Korea Challengers League |
Busan Transportation Corporation |
Gimhae City |
1-2 |
0-0 |
92 |
10:00 |
Korea Challengers League |
Busan Transportation Corporation |
Gimhae City |
1-2 |
0-0 |
92 |
10:00 |
Korea Challengers League |
Paju Citizen FC |
Changwon City |
1-2 |
0-0 |
93 |
10:00 |
Korea League 4 |
Geoje Citizen |
Chungju Citizen |
2-3 |
0-0 |
93 |
10:00 |
Korea League 4 |
Pyeongtaek Citizen |
Yeoju Sejong |
1-4 |
0-0 |
92 |
10:00 |
Latvia Division 2 |
FK Dinamo Riga |
Rigas Futbola skola II |
0-0 |
0-0 |
6 |
10:00 |
Russia Division 2 |
Rubin Kazan B |
Dinamo Barnaul |
1-1 |
0-0 |
89 |
10:00 |
Russia Division 2 |
Strogino Moscow |
FK Kolomna |
2-2 |
0-0 |
91 |
10:00 |
Sweden Div 3 Mellersta |
Bergnasets AIK |
Ytterhogdal IK |
3-1 |
0-0 |
93 |
10:00 |
Estonia Teine Liiga |
FC Kuressaare II |
Nomme JK Kalju II |
- |
- |
|
10:00 |
POL WD1 |
AZS UJ Krakow (W) |
Pogon Szczecin (W) |
1-2 |
0-0 |
95 |
10:00 |
Poland III Liga |
Legia Warszawa B |
Pelikan Lowicz |
0-0 |
0-0 |
90 |
10:00 |
Poland III Liga |
Jagiellonia Bialystok II |
Mlawianka Mlawa |
- |
- |
|
10:00 |
Denmark - 4.Liga |
B1908 |
Karlslunde IF |
1-1 |
0-0 |
91 |
10:00 |
Denmark - 4.Liga |
Horsholm-Usserod IK |
Glostrup FK |
- |
- |
|
10:00 |
Denmark - 4.Liga |
Ringsted |
Skjold |
0-0 |
0-0 |
89 |
10:00 |
Belarus Reserve League |
Neman Grodno Reserves |
FC Gomel Reserves |
- |
- |
|
10:00 |
Belarus Reserve League |
Bate Borisov Reserves |
FC Minsk Reserves |
- |
- |
|
10:00 |
Belarus Reserve League |
Slavia Mozyr Reserve |
Dinamo Brest Reserves |
1-0 |
0-0 |
91 |
10:00 |
Belarus Reserve League |
Torpedo Zhodino Reserves |
Belshina Babruisk Reserve |
0-0 |
0-0 |
92 |
10:00 |
Belarus Reserve League |
Torpedo Zhodino Reserves |
Belshina Babruisk Reserve |
0-0 |
0-0 |
92 |
10:00 |
Portugal Champions NACIONAL Juniores A 2 |
FC Famalicao U19 |
Vizela U19 |
0-0 |
0-0 |
93 |
10:00 |
Portugal Champions NACIONAL Juniores A 2 |
Academico Viseu U19 |
SC Farense U19 |
0-1 |
0-0 |
96 |
10:00 |
Poland Mloda Ekstraklasa |
Cracovia Krakow (Youth) |
Odra Opole Youth |
1-2 |
0-0 |
95 |
10:00 |
Poland Mloda Ekstraklasa |
Polonia Warszawa (Youth) |
Rakow Czestochowa (Youth) |
- |
- |
|
10:00 |
Germany Youth U19 League |
Hoffenheim U19 |
Karlsruher SC U19 |
4-2 |
0-0 |
90 |
10:00 |
Germany Youth U19 League |
Hoffenheim U19 |
Karlsruher SC U19 |
4-2 |
0-0 |
90 |
10:30 |
J1 League |
Yokohama Marinos |
FC Tokyo |
2-1 |
0-0 |
90 |
10:30 |
K League 1 |
FC Seoul |
Daegu FC |
2-2 |
0-0 |
90 |
10:30 |
K League 2 |
Chungbuk Cheongju |
Gimpo FC |
1-0 |
0-0 |
94 |
10:30 |
Hong Kong Premier League |
Tai Chung FC |
North District FC |
1-1 |
0-0 |
95 |
10:30 |
Denmark Youth U19 |
BrondbyU19 |
Silkeborg U19 |
0-0 |
0-0 |
94 |
10:30 |
Denmark Youth U19 |
Horsens U19 |
Vejle U19 |
- |
- |
|
10:30 |
Denmark Youth U19 |
Odense BK U19 |
Sonderjyske U19 |
- |
- |
|
10:30 |
Thai League 2 |
Nong Bua Lamphu |
Customs Department FC |
3-0 |
0-0 |
50 |
10:30 |
Czech Republic U19 League |
Sigma Olomouc U19 |
Slovan Liberec U19 |
5-0 |
0-0 |
88 |
10:30 |
Germany Youth U17 League |
VfL Wolfsburg U17 |
Hamburger SV U17 |
- |
- |
|
10:30 |
Germany Youth U17 League |
VfB Stuttgart U17 |
SC Freiburg U17 |
- |
- |
|
11:00 |
German Bundesliga 2 |
Fortuna Dusseldorf |
SC Paderborn 07 |
1-2 |
0-0 |
90 |
11:00 |
German Bundesliga 2 |
Hansa Rostock |
Hannover 96 |
1-2 |
0-0 |
99 |
11:00 |
German Bundesliga 2 |
Greuther Furth |
St. Pauli |
0-0 |
0-0 |
95 |
11:00 |
Germany Regionalliga |
Hannover 96 Am |
Havelse |
0-0 |
0-0 |
93 |
11:00 |
Germany Regionalliga |
Berliner AK 07 |
Rot-Weiss Erfurt |
- |
- |
|
11:00 |
Germany Regionalliga |
BSG Chemie Leipzig |
Hansa Rostock II |
2-0 |
0-0 |
89 |
11:00 |
Sweden Superettan |
Landskrona BoIS |
IK Brage |
3-0 |
0-0 |
94 |
11:00 |
Sweden Superettan |
Skovde AIK |
GIF Sundsvall |
2-0 |
0-0 |
93 |
11:00 |
Sweden Division 1 |
Ariana |
Tvaakers IF |
0-1 |
0-0 |
94 |
11:00 |
Sweden Division 1 |
Orebro Syrianska IF |
IF Sylvia |
2-2 |
0-0 |
93 |
11:00 |
Finland - Kakkonen Lohko |
JS Hercules |
FC Vaajakoski |
1-5 |
0-0 |
94 |
11:00 |
Danish 1st Division |
Hillerod Fodbold |
Vendsyssel |
0-0 |
0-0 |
94 |
11:00 |
Denmark Woman League Divison 2 |
Naestved HG (W) |
Sundby BK (W) |
- |
- |
|
11:00 |
Chinese Football Association Jia League |
Yanbian Longding |
Wuxi Wugou |
2-2 |
0-0 |
94 |
11:00 |
Russian National Football League |
Spartak Kostroma |
FK Chayka Pesch |
- |
- |
|
11:00 |
Kazakhstan Premier League |
FC Zhetysu Taldykorgan |
Maktaaral |
0-1 |
0-0 |
94 |
11:00 |
Kazakhstan Premier League |
FC Shakhtyor Karagandy |
Okzhetpes |
2-0 |
0-0 |
94 |
11:00 |
Russia Division 2 |
Dinamo Saint Petersburg |
Znamya Truda |
- |
- |
|
11:00 |
Denmark Division 3 |
IF Lyseng |
BK Frem |
1-0 |
0-0 |
91 |
11:00 |
Denmark Division 3 |
Vegar |
Ishoj IF |
0-0 |
0-0 |
94 |
11:00 |
Sweden Div 3 Mellersta |
Sandviks IK |
Kiruna FF |
- |
- |
|
11:00 |
Sweden Div 3 Mellersta |
Kungsangens IF |
Karlbergs BK |
1-2 |
0-0 |
93 |
11:00 |
Sweden Div 3 Mellersta |
Kvarnsvedens IK |
FC Gute |
0-4 |
0-0 |
90 |
11:00 |
Sweden Div 3 Mellersta |
Vastra Frolunda |
Laholms FK |
2-1 |
0-0 |
94 |
11:00 |
Sweden Div 3 Mellersta |
Karlskrona AIF |
Nosaby IF |
6-0 |
0-0 |
89 |
11:00 |
Sweden Div 3 Mellersta |
Torslanda IK |
Herrestads AIF |
0-0 |
0-0 |
94 |
11:00 |
Thai League 1 |
Bangkok United FC |
Muang Thong United |
0-0 |
0-0 |
93 |
11:00 |
Thai League 2 |
Chainat FC |
Nakhon Ratchasima |
0-0 |
0-0 |
0 |
11:00 |
Thai League 2 |
Krabi FC |
Rayong FC |
0-1 |
0-0 |
94 |
11:00 |
Russia Womens Premier League |
Yenisey Krasnoyarsk (W) |
FK Rostov (W) |
3-1 |
0-0 |
88 |
11:00 |
Finland Kolmonen |
PS Kemi Kings |
KajHa |
3-2 |
0-0 |
90 |
11:00 |
Finland Kolmonen |
KJP |
Edustus IPS |
4-6 |
0-0 |
91 |
11:00 |
Finland Kolmonen |
RoPo |
PonPa |
1-2 |
0-0 |
93 |
11:00 |
Finland Women League 1 |
PK Keski Uusimaa (W) |
Espoo (W) |
- |
- |
|
11:00 |
Zambia Super League |
NAPSA Stars |
ZESCO United Ndola |
0-1 |
0-0 |
94 |
11:00 |
Germany Oberliga NOFV |
Lichtenberg 47 |
SV Tasmania Berlin |
- |
- |
|
11:00 |
Germany Oberliga NOFV |
Duneberg |
SV Halstenbek Rellin |
1-1 |
0-0 |
90 |
11:00 |
Norway Division 1 Women |
Honefoss (W) |
Tromso (W) |
- |
- |
|
11:00 |
Denmark - 4.Liga |
Allerod |
Bronshoj |
- |
- |
|
11:00 |
Denmark - 4.Liga |
Viby IF |
AaB 2 |
- |
- |
|
11:00 |
Denmark - 4.Liga |
OKS |
Tarup Paarup IF |
2-1 |
0-0 |
94 |
11:00 |
Burundi League |
LLB Academic |
Le Messager Ngozi |
- |
- |
|
11:00 |
Finland Women Premier League |
HJK Helsinki (W) |
ONS (W) |
2-1 |
0-0 |
92 |
11:00 |
Finland Women Premier League |
KuPs (W) |
Ilves Tampere (W) |
0-0 |
0-0 |
85 |
11:00 |
Finland Women Premier League |
PK-35 RY (W) |
PK-35 Vantaa (W) |
1-1 |
0-0 |
91 |
11:00 |
Norway Division 4 |
Frigg |
Gjelleraasen IL |
0-0 |
0-0 |
94 |
11:00 |
Norway Division 4 |
Brodd |
Bremnes IL |
3-2 |
0-0 |
93 |
11:00 |
Norway Division 4 |
Lillestrom B |
Os Turn Fotball |
0-1 |
0-0 |
93 |
11:00 |
Norway Division 4 |
Ullern 2 |
Sandvikens |
1-5 |
0-0 |
88 |
11:00 |
Norway Division 4 |
HamKam B |
Forde |
- |
- |
|
11:00 |
Norway Division 4 |
Raufoss IL B |
IL Hodd B |
- |
- |
|
11:00 |
Germany Youth U17 League |
Eintracht Frankfurt U17 |
Karlsruher SC U17 |
- |
- |
|
11:00 |
Germany Youth U19 League |
Arminia Bielefeld U19 |
Monchengladbach U19 |
- |
- |
|
11:00 |
Germany Youth U19 League |
Borussia Dortmund U19 |
Alemannia Aachen U19 |
6-0 |
0-0 |
91 |
11:00 |
Germany Youth U19 League |
SC Verl U19 |
MSV Duisburg U19 |
- |
- |
|
11:00 |
Germany Youth U19 League |
Kaiserslautern U19 |
VfB Stuttgart U19 |
1-4 |
0-0 |
91 |
11:00 |
Germany Youth U19 League |
TSV 1860 Munchen U19 |
FC Heidenheim U19 |
0-0 |
0-0 |
91 |
11:00 |
Germany Youth U19 League |
Hertha Berlin U19 |
Hansa Rostock U19 |
3-0 |
0-0 |
38 |
11:00 |
Germany Youth U19 League |
St. Pauli U19 |
VfL Osnabruck U19 |
3-1 |
0-0 |
86 |
11:00 |
Germany Youth U19 League |
Union Berlin U19 |
Dynamo Dresden U19 |
4-1 |
0-0 |
59 |
11:00 |
Germany Youth U19 League |
Werder Bremen U19 |
VfL Wolfsburg U19 |
0-1 |
0-0 |
95 |
11:15 |
Faroe Islands Women Premier League |
HB Torshavn (W) |
07 Vestur (W) |
3-0 |
0-0 |
89 |
11:15 |
Faroe Islands Women Premier League |
HB Torshavn (W) |
07 Vestur (W) |
3-0 |
0-0 |
89 |
11:15 |
Faroe Islands Women Premier League |
HB Torshavn (W) |
07 Vestur (W) |
3-0 |
0-0 |
89 |
11:15 |
Czech Republic U19 League |
Banik Ostrava U19 |
Sparta Praha U19 |
1-1 |
0-0 |
91 |
11:30 |
England Championship |
Plymouth Argyle |
Southampton |
1-2 |
0-0 |
97 |
11:30 |
England League 1 |
Bolton Wanderers |
Wigan Athletic |
0-4 |
0-0 |
96 |
11:30 |
England Conference |
Chesterfield |
Oldham Athletic |
1-1 |
0-0 |
96 |
11:30 |
Chinese Football Association Jia League |
Heilongjiang Lava Spring |
Qingdao Youth Island |
1-1 |
0-0 |
94 |
11:30 |
Chinese Football Association Jia League |
Shanghai Jiading Huilong |
Guangxi Pingguo Haliao |
2-0 |
0-0 |
95 |
11:30 |
Scotland League Cup |
Glasgow Rangers |
Greenock Morton |
2-1 |
0-0 |
98 |
11:30 |
Denmark Division 3 |
VSK Arhus |
SfB Oure |
1-2 |
0-0 |
91 |
11:30 |
Denmark Division 3 |
VSK Arhus |
SfB Oure |
1-2 |
0-0 |
91 |
11:30 |
Estonia Esi Liiga |
FC Nomme United |
Tallinna FC Ararat TTU |
5-0 |
1-0 |
88 |
11:30 |
Estonia Esi Liiga |
Kohtla Jarve JK Jarve |
Tallinna FC Levadia B |
1-1 |
0-0 |
94 |
11:30 |
Thai League 2 |
Lampang FC |
Pattaya Discovery United FC |
0-0 |
0-0 |
93 |
11:30 |
Schleswig Holstein Liga |
TSV Bordesholm |
TSV Nordmark Satrup |
- |
- |
|
11:30 |
Schleswig Holstein Liga |
Weiche Flensburg 08 II |
Union Neumunster |
- |
- |
|
11:30 |
Czech Group D League |
Slavoj Cesky Krumlov |
Aritma Praha |
0-2 |
0-0 |
87 |
11:35 |
Chinese Super League |
Shenzhen FC |
Nantong Zhiyun |
0-1 |
0-0 |
95 |
11:35 |
Chinese Super League |
Beijing Guoan |
Shanghai Shenhua |
2-1 |
0-0 |
95 |
11:35 |
Chinese Super League |
Chengdu Better City FC |
Wuhan Three Towns |
0-1 |
0-0 |
95 |
11:35 |
Chinese Super League |
Dalian Pro |
Henan Football Club |
0-3 |
0-0 |
93 |
11:35 |
Chinese Women’s Super League |
ShanXi zhidan (W) |
Shanghai RCB (W) |
- |
- |
|
11:35 |
Chinese Women’s Super League |
Yongchuan Chashan Bamboo Sea (W) |
Wuhan Jianghan (W) |
- |
- |
|
11:35 |
Chinese Women’s Super League |
Hangzhou YinHang (W) |
Jiangsu Wuxi (W) |
- |
- |
|
12:00 |
Russia Premier League |
Dynamo Moscow |
CSKA Moscow |
2-1 |
0-0 |
93 |
12:00 |
German 3.Liga |
Arminia Bielefeld |
Preuben Munster |
4-0 |
0-0 |
91 |
12:00 |
German 3.Liga |
MSV Duisburg |
TSV 1860 Munchen |
0-3 |
0-0 |
93 |
12:00 |
German 3.Liga |
Ingolstadt |
Hallescher FC |
4-0 |
0-0 |
93 |
12:00 |
German 3.Liga |
Saarbrucken |
Viktoria koln |
1-2 |
0-0 |
94 |
12:00 |
German 3.Liga |
Unterhaching |
SSV Ulm 1846 |
3-2 |
0-0 |
95 |
12:00 |
Germany Regionalliga |
Eintracht Bamberg |
TSV Buchbach |
0-0 |
0-0 |
0 |
12:00 |
Germany Regionalliga |
Wacker Burghausen |
Viktoria Aschaffenburg |
1-0 |
0-0 |
94 |
12:00 |
Germany Regionalliga |
Nurnberg (Youth) |
FV Illertissen |
0-2 |
0-0 |
93 |
12:00 |
Germany Regionalliga |
Schweinfurt 05 FC |
Greuther Furth (Youth) |
4-0 |
0-0 |
79 |
12:00 |
Germany Regionalliga |
Te Cu Kukuh Atta Seip |
SpVgg Ansbach |
4-1 |
0-0 |
92 |
12:00 |
Germany Regionalliga |
Monchengladbach AM. |
Schalke 04 (Youth) |
0-0 |
0-0 |
0 |
12:00 |
Germany Regionalliga |
Bocholt FC |
Wegberg-Beeck |
3-2 |
0-0 |
95 |
12:00 |
Germany Regionalliga |
Duren |
Koln Am |
1-1 |
0-0 |
96 |
12:00 |
Germany Regionalliga |
Fortuna Dusseldorf (Youth) |
SSVg Velbert |
1-1 |
0-0 |
92 |
12:00 |
Germany Regionalliga |
Fortuna Koln |
Wiedenbruck |
0-1 |
0-0 |
93 |
12:00 |
Germany Regionalliga |
Wuppertaler |
SV Rodinghausen |
1-0 |
0-0 |
94 |
12:00 |
Germany Regionalliga |
FC Teutonia 05 |
SC Spelle-Venhaus |
2-1 |
0-0 |
94 |
12:00 |
Germany Regionalliga |
TSG Balingen |
FSV Frankfurt |
2-3 |
0-0 |
93 |
12:00 |
Germany Regionalliga |
FC 08 Hombrug |
TSG Hoffenheim (Youth) |
1-2 |
0-0 |
93 |
12:00 |
Germany Regionalliga |
Freiberg |
SG Barockstadt |
0-3 |
0-0 |
91 |
12:00 |
Germany Regionalliga |
Hessen Kassel |
Stuttgarter Kickers |
2-1 |
0-0 |
92 |
12:00 |
Germany Regionalliga |
Rot-Weiss Ahlen |
SC Paderborn 07 II |
0-1 |
0-0 |
95 |
12:00 |
Norway 2.Liga |
Egersunds IK |
Orn-Horten |
- |
- |
|
12:00 |
Denmark - 2.Liga |
Brabrand |
FA 2000 |
0-1 |
0-0 |
91 |
12:00 |
Denmark Woman League Divison 2 |
Varde (W) |
Osterbro IF (W) |
0-0 |
0-0 |
88 |
12:00 |
Ukrainian Premier League |
Veres |
FC Vorskla Poltava |
1-2 |
0-0 |
96 |
12:00 |
CAF Confederation Cup |
Kakamega Homeboyz |
AlHilal |
0-0 |
0-0 |
98 |
12:00 |
Kazakhstan Premier League |
FK Kaspyi Aktau |
Kyzylzhar Petropavlovsk |
1-2 |
0-0 |
93 |
12:00 |
Latvia Division 2 |
Saldus SS/Leevon |
Skanstes SK |
1-0 |
0-0 |
93 |
12:00 |
Russia Division 2 |
Nosta Novotroitsk |
Torpedo Miass |
- |
- |
|
12:00 |
Russia Division 2 |
Saturn Moscow |
FK Kaluga |
1-0 |
0-0 |
91 |
12:00 |
Denmark Division 3 |
Naesby |
BK Avarta |
0-0 |
0-0 |
94 |
12:00 |
Sweden Div 3 Mellersta |
Froso IF |
Gottne IF |
- |
- |
|
12:00 |
Sweden Div 3 Mellersta |
Grebbestads IF |
Stenungsunds IF |
3-0 |
0-0 |
94 |
12:00 |
Sweden Div 3 Mellersta |
Sifhalla |
IK Gauthiod |
- |
- |
|
12:00 |
Sweden Div 3 Mellersta |
Enskede IK |
IK Franke |
2-2 |
0-0 |
95 |
12:00 |
Sweden Div 3 Mellersta |
Huddinge IF |
IK Sleipner |
3-1 |
0-0 |
93 |
12:00 |
Sweden Div 3 Mellersta |
BK Astrio |
Hittarps IK |
1-1 |
0-0 |
92 |
12:00 |
Swden Women Divi.1 |
Gamla Upsala SK (W) |
Jitex DFF (W) |
- |
- |
|
12:00 |
Swden Women Divi.1 |
Trelleborgs FF (W) |
Mallbackens IF (W) |
- |
- |
|
12:00 |
Thai League 1 |
Ratchaburi FC |
Nakhon Pathom FC |
0-1 |
0-0 |
95 |
12:00 |
Thai League 1 |
Ratchaburi FC |
Nakhon Pathom FC |
0-1 |
0-0 |
95 |
12:00 |
Ukraine Division 2 |
Dinaz Vyshgorod |
FC Victoria Mykolaivka |
0-1 |
0-0 |
93 |
12:00 |
Lithuania - 2.Division |
Lietava Jonava |
FK Minija |
1-2 |
0-0 |
95 |
12:00 |
GER D5 |
SpVgg Hankofen-Hailing |
FC Ingolstadt 04 Am |
- |
- |
|
12:00 |
Estonia Esi Liiga |
Elva |
Tallinna JK Legion |
0-0 |
0-0 |
93 |
12:00 |
Thai League 2 |
Suphanburi FC |
Singha GB Kanchanaburi |
2-1 |
0-0 |
94 |
12:00 |
Estonia Teine Liiga |
Tartu Kalev |
Viljandi Tulevik |
2-2 |
0-0 |
92 |
12:00 |
Estonia Teine Liiga |
JK Welco Elekter |
Laanemaa Haapsalu |
0-0 |
0-0 |
89 |
12:00 |
Estonia Teine Liiga |
JK Tallinna Kalev II |
Tartu JK Maag Tammeka B |
0-0 |
0-0 |
92 |
12:00 |
Indonesia Liga 1 |
Persis Solo FC |
Bali United |
3-1 |
0-0 |
95 |
12:00 |
Indonesia Liga 1 |
Barito Putera |
Persik Kediri |
2-0 |
0-0 |
93 |
12:00 |
Estonia Womens Meistri Liiga |
JK Tallinna Kalev (W) |
Tammeka Tartu (W) |
- |
- |
|
12:00 |
Czech Republic Cambrinus Liga Women's |
Slavia Praha (W) |
Banik Ostrava (W) |
12-0 |
0-0 |
89 |
12:00 |
England U21 Premier League |
Tottenham U21 |
Newcastle U21 |
3-0 |
0-0 |
61 |
12:00 |
Finland Kolmonen |
LaPa |
MP II |
1-3 |
0-0 |
91 |
12:00 |
Finland Kolmonen |
LehPa Kontiolahti |
STPS |
- |
- |
|
12:00 |
Finland Kolmonen |
Wilpas |
Aifk Turku |
2-5 |
0-0 |
91 |
12:00 |
Schleswig Holstein Liga |
Dornbreite Lubeck |
Heider SV |
- |
- |
|
12:00 |
Poland III Liga |
Unia Solec Kujawski |
Zawisza Bydgoszcz SA |
- |
- |
|
12:00 |
Poland III Liga |
MKS Notec Czarnkow |
Swit Szczecin |
1-4 |
0-0 |
93 |
12:00 |
Germany Oberliga NOFV |
Goppinger SV |
VfR Mannheim |
- |
- |
|
12:00 |
Germany Oberliga NOFV |
TSG Backnang |
FC Denzlingen |
- |
- |
|
12:00 |
Germany Oberliga NOFV |
SC Freital |
Germania Halberstadt |
0-2 |
0-0 |
92 |
12:00 |
Germany Oberliga NOFV |
BSV Rehden |
Lupo-Martini Wolfsburg |
- |
- |
|
12:00 |
Germany Oberliga NOFV |
FC Türkiye Wilhelmsburg |
TuRa Harksheide |
3-3 |
0-0 |
90 |
12:00 |
Germany Oberliga NOFV |
Eintracht Stadtallendorf |
KSV Baunatal |
6-0 |
0-0 |
87 |
12:00 |
Germany Oberliga NOFV |
TSV Landsberg |
TSV 1860 Munchen (Youth) |
- |
- |
|
12:00 |
Germany Oberliga NOFV |
TSV Kottern |
VfR Garching |
- |
- |
|
12:00 |
Germany Oberliga NOFV |
Rostocker FC |
TSG Neustrelitz |
- |
- |
|
12:00 |
Germany Oberliga NOFV |
SV 09 Arnstadt |
Einheit Rudolstadt |
- |
- |
|
12:00 |
Germany Oberliga NOFV |
SV Weidenhausen |
Steinbach |
0-0 |
0-0 |
0 |
12:00 |
Germany Oberliga NOFV |
FSV Motor Marienberg |
VfB 1921 Krieschow |
0-0 |
0-0 |
0 |
12:00 |
Germany Oberliga NOFV |
FC Giessen |
Hünfelder SV |
1-1 |
0-0 |
95 |
12:00 |
Germany Oberliga NOFV |
RSV Eintracht |
TuS Makkabi Berlin |
0-0 |
0-0 |
0 |
12:00 |
Germany Oberliga NOFV |
TSG Pfeddersheim |
FK Pirmasens |
3-3 |
0-0 |
91 |
12:00 |
Germany Oberliga NOFV |
FC Schoningen08 |
Heeslinger SC |
- |
- |
|
12:00 |
Denmark - 4.Liga |
Herlev IF |
KFUM Roskilde |
3-0 |
0-0 |
90 |
12:00 |
Croatia U19 League |
Rijeka U19 |
Dinamo Zagreb U19 |
1-3 |
0-0 |
83 |
12:00 |
Germany Bundesliga II Women |
Hamburger SV (W) |
Monchengladbach (W) |
2-1 |
0-0 |
92 |
12:00 |
Tajikistan Vysshaya Liga |
CSKA Pamir Dushanbe |
FK Eskhata |
3-3 |
0-0 |
95 |
12:00 |
Tajikistan Vysshaya Liga |
Faizkand |
Khosilot Parkhar |
- |
- |
|
12:00 |
Tajikistan Vysshaya Liga |
FC Khatlon |
Regar-TadAZ Tursunzoda |
- |
- |
|
12:00 |
Czech Republic U19 League |
Tescoma Zlin U19 |
Dukla Praha U19 |
2-1 |
0-0 |
92 |
12:00 |
Norway Division 4 |
Sprint-Jeloy |
Mjondalen IF B |
6-0 |
0-0 |
90 |
12:00 |
Norway Division 4 |
Bodo Glimt 2 |
Strindheim IL |
1-4 |
0-0 |
89 |
12:00 |
Norway Division 4 |
Verdal |
Rana FK |
0-4 |
0-0 |
86 |
12:00 |
Norway Division 4 |
Vidar |
Djerv 1919 |
4-4 |
0-0 |
91 |
12:00 |
Norway Division 4 |
Lysekloster |
Lokomotiv Oslo |
0-0 |
0-0 |
0 |
12:00 |
Norway Division 4 |
Madla IL |
Stord IL |
4-1 |
0-0 |
89 |
12:00 |
Germany Youth U17 League |
Viktoria Berlin U17 |
Werder Bremen U17 |
- |
- |
|
12:00 |
Germany Youth U19 League |
Eintracht Braunschweig U19 |
RB LeipzigU19 |
0-2 |
0-0 |
92 |
12:05 |
Germany Regionalliga |
Eilenburg |
Berliner FC Dynamo |
1-2 |
0-0 |
92 |
12:15 |
Malaysia Cup |
Sabah |
Kuching FA |
1-1 |
0-0 |
90 |
12:15 |
Danish U17 |
Esbjerg FB U17 |
Randers FC U17 |
- |
- |
|
12:20 |
POL WD1 |
GKS Katowice (W) |
Czarni Sosnowiec (W) |
0-0 |
0-0 |
92 |
12:30 |
Holland Ligue 3 |
ACV Assen |
Jong Sparta Rotterdam (Youth) |
- |
- |
|
12:30 |
Holland Ligue 3 |
Excelsior Maassluis |
HHC Hardenberg |
0-0 |
0-0 |
45 |
12:30 |
Holland Ligue 3 |
Scheveningen |
Spakenburg |
1-2 |
0-0 |
90 |
12:30 |
Austria Erste Division |
FC Dornbirn 1913 |
Trenkwalder Admira Wacker |
1-0 |
0-0 |
93 |
12:30 |
Czech Republic Ceska Fotbalova Liga |
Preddie J |
Taborsko Akademie |
3-2 |
0-0 |
89 |
12:30 |
CAF Champions League |
Djabal |
Orlando Pirates |
- |
- |
|
12:30 |
CAF Confederation Cup |
Haidoub FC |
Merek Juba |
- |
- |
|
12:30 |
Ukraine Division 2 |
Khust City |
Ahrobiznes TSK Romny |
- |
- |
|
12:30 |
Ukraine Division 2 |
Hirnyk-Sport |
Kremin Kremenchuk |
0-1 |
0-0 |
90 |
12:30 |
Malawi Premier League |
Mighty Tigers |
Dedza Dynamos |
2-0 |
0-0 |
45 |
12:30 |
Malawi Premier League |
Kamuzu Barracks |
Civo United |
0-1 |
0-0 |
93 |
12:30 |
Malawi Premier League |
Kamuzu Barracks |
Civo United |
0-1 |
0-0 |
93 |
12:45 |
Denmark - 4.Liga |
Næstved IF 2 |
AB Tarnby |
1-3 |
0-0 |
89 |
12:45 |
Ukraine Division 3 |
Chayka Petropavlovsk Borshchagovka |
UCSA |
- |
- |
|
13:00 |
France Ligue 2 |
Angers |
AJ Auxerre |
2-2 |
0-1 |
94 |
13:00 |
Swedish Allsvenskan |
Brommapojkarna |
Halmstads |
3-1 |
0-0 |
99 |
13:00 |
Swedish Allsvenskan |
Degerfors IF |
IFK Goteborg |
1-2 |
0-0 |
90 |
13:00 |
Liga Portugal 2 |
Uniao Leiria |
SL Benfica B |
3-1 |
0-0 |
100 |
13:00 |
Holland Ligue 3 |
ADO '20 |
GVVV Veenendaal |
- |
- |
|
13:00 |
Holland Ligue 3 |
AFC |
Almere City Youth |
- |
- |
|
13:00 |
Holland Ligue 3 |
Rijnsburgse Boys |
Kozakken Boys |
2-1 |
0-0 |
90 |
13:00 |
Sweden Superettan |
Jonkopings Sodra IF |
Helsingborg |
0-0 |
0-0 |
94 |
13:00 |
Finland Ykkonen |
KaPa |
TPS Turku |
2-0 |
0-0 |
89 |
13:00 |
Finland Ykkonen |
SJK Akatemia |
JaPS |
2-0 |
0-0 |
93 |
13:00 |
Finland - Kakkonen Lohko |
GBK Kokkola |
VIFK |
0-1 |
0-0 |
87 |
13:00 |
Finland - Kakkonen Lohko |
Jakobstads Bollklubb |
KuPS (Youth) |
1-2 |
0-0 |
91 |
13:00 |
Finland - Kakkonen Lohko |
PK Keski Uusimaa |
NJS |
2-0 |
0-0 |
89 |
13:00 |
Finland - Kakkonen Lohko |
PPJ Akatemia |
PEPO Lappeenranta |
4-3 |
0-0 |
86 |
13:00 |
Finland - Kakkonen Lohko |
TiPS |
Klubi 04 Helsinki |
0-4 |
0-0 |
87 |
13:00 |
Finland - Kakkonen Lohko |
HJS Akatemia |
FC Ilves-Kissat |
2-2 |
0-0 |
86 |
13:00 |
Finland - Kakkonen Lohko |
PIF Parainen |
GrIFK Kauniainen |
2-2 |
0-0 |
87 |
13:00 |
Finland - Kakkonen Lohko |
Poxyt |
Tampere United |
3-2 |
0-0 |
94 |
13:00 |
Norway Adeccoligaen |
Ranheim IL |
KFUM Oslo |
4-2 |
0-0 |
91 |
13:00 |
Norway Adeccoligaen |
Jerv |
Sandnes Ulf |
0-0 |
0-0 |
93 |
13:00 |
Norway Adeccoligaen |
Hodd |
Skeid Oslo |
2-0 |
0-0 |
90 |
13:00 |
Norway Adeccoligaen |
Sogndal |
Kongsvinger |
3-3 |
0-0 |
93 |
13:00 |
Norway 2.Liga |
Flekkeroy IL |
FK Arendal |
3-0 |
0-0 |
88 |
13:00 |
Norway 2.Liga |
Kjelsas |
Vard Haugesund |
0-0 |
0-0 |
86 |
13:00 |
Norway 2.Liga |
Alta |
Sotra |
0-1 |
0-0 |
90 |
13:00 |
Norway 2.Liga |
Ullensaker/Kisa IL |
Baerum SK |
4-1 |
0-0 |
87 |
13:00 |
Russian National Football League |
Avangard |
Amkar Perm |
- |
- |
|
13:00 |
Poland Ekstraklasa |
Radomiak Radom |
Warta Poznan |
2-2 |
0-0 |
96 |
13:00 |
Poland Liga 1 |
Wisla Plock |
LKS Nieciecza |
3-1 |
0-0 |
95 |
13:00 |
Czech Republic Gambrinus Liga |
MFK Karvina |
Baumit Jablonec |
1-1 |
0-0 |
94 |
13:00 |
Czech Republic Gambrinus Liga |
Slovan Liberec |
Pardubice |
1-0 |
0-0 |
90 |
13:00 |
Czech Republic Gambrinus Liga |
Synot Slovacko |
Mlada Boleslav |
0-0 |
0-0 |
94 |
13:00 |
Czech Republic Ceska Fotbalova Liga |
Banik Most-Sous |
FK Kolin |
0-0 |
0-0 |
93 |
13:00 |
CAF Champions League |
African Stars Windhoek |
Power Dynamos |
- |
- |
|
13:00 |
CAF Champions League |
APR FC |
Gaadiidka |
1-1 |
0-0 |
90 |
13:00 |
CAF Confederation Cup |
Arta Solar FC |
Horseed FC |
- |
- |
|
13:00 |
CAF Confederation Cup |
Ferroviario de Maputo |
Belle Lumiere |
- |
- |
|
13:00 |
Belarusian Premier League |
FK Isloch Minsk |
Smorgon FC |
0-0 |
0-0 |
92 |
13:00 |
Lithuania - 1.Division |
Dziugas Telsiai |
FK Panevezys |
0-2 |
0-0 |
92 |
13:00 |
Uruguay Primera Division |
CA River Plate |
Cerro Largo |
0-0 |
0-0 |
94 |
13:00 |
South Africa Premier Soccer League |
Polokwane City FC |
Cape Town Spurs |
3-1 |
0-0 |
86 |
13:00 |
Armenia Premier League |
FK Van Charentsavan |
Ararat Yerevan |
- |
- |
|
13:00 |
Russia Division 2 |
Dynamo Vologda |
Dinamo Moscow B |
- |
- |
|
13:00 |
Russia Division 2 |
Khimik Dzerzhinsk |
Elektron VN |
- |
- |
|
13:00 |
Russia Division 2 |
Dynamo Kirov |
FC Tver |
- |
- |
|
13:00 |
Russia Division 2 |
Torpedo Vladimir |
Zenit-2 St.Petersburg |
- |
- |
|
13:00 |
Russia Division 2 |
FK Kosmos Dolgoprudny |
Kvant Obninsk |
- |
- |
|
13:00 |
Russia Division 2 |
FK Pobeda Junior |
Alania-d Vladikavkaz |
- |
- |
|
13:00 |
Russia Division 2 |
FK Orenburg-2 |
Akron Togliatti B |
- |
- |
|
13:00 |
Malaysia Cup |
Johor Darul Takzim |
Kelantan |
9-0 |
0-0 |
84 |
13:00 |
Swden Women Divi.1 |
Alingsas (W) |
Ifo Bromolla IF (W) |
- |
- |
|
13:00 |
Swden Women Divi.1 |
Lidkopings FK (W) |
Eskilstuna United (W) |
1-2 |
0-0 |
90 |
13:00 |
Thai League 1 |
Chiangrai United |
Uthai Thani Forest |
0-0 |
0-0 |
94 |
13:00 |
Ukraine Division 2 |
SC Poltava |
Metalurh Zaporizhya |
- |
- |
|
13:00 |
Danish U17 |
Brondby IFU17 |
Silkeborg IF U17 |
- |
- |
|
13:00 |
Danish U17 |
Horsens U17 |
VejleU17 |
- |
- |
|
13:00 |
Uzbekistan Second League |
Aral Nukus |
Lokomotiv Tashkent |
- |
- |
|
13:00 |
Czech Republic Cambrinus Liga Women's |
FC Viktoria Plzen (W) |
Pardubice (W) |
- |
- |
|
13:00 |
Finland Kolmonen |
SAPA |
Gnistan Ogeli |
0-2 |
0-0 |
86 |
13:00 |
Finland Kolmonen |
LPS Helsinki |
PPJ/Ruoholahti |
2-2 |
0-0 |
89 |
13:00 |
Finland Women League 1 |
Ilott (W) |
VIFK Vaasa (W) |
- |
- |
|
13:00 |
Austria Landesliga |
Innsbrucker AC |
FC Kitzbuhel |
1-0 |
0-0 |
88 |
13:00 |
Schleswig Holstein Liga |
MTSV Hohenwestedt |
SV Preussen 09 Reinfeld |
0-4 |
0-0 |
88 |
13:00 |
Poland III Liga |
KTS-K Luzino |
KS Polonia Sroda Wlkp |
0-3 |
0-0 |
88 |
13:00 |
Poland III Liga |
Wikielec |
Pilica Bialobrzegi |
1-1 |
0-0 |
93 |
13:00 |
Poland III Liga |
LKS Goczalkowice Zdroj |
Gornik II Zabrze |
2-1 |
0-0 |
95 |
13:00 |
Poland III Liga |
LZS Starowice Dolne |
Gwarek Tarnowskie Gory |
- |
- |
|
13:00 |
Poland III Liga |
Avia Swidnik |
Unia Tarnow |
1-0 |
0-0 |
92 |
13:00 |
Zambia Super League |
Nkana FC |
Red Arrows |
0-1 |
0-0 |
94 |
13:00 |
Germany Oberliga NOFV |
Bayern Alzenau |
FSV Fernwald |
- |
- |
|
13:00 |
Germany Oberliga NOFV |
FC Hanau 93 |
Turk Gucu Friedberg |
0-3 |
0-0 |
86 |
13:00 |
Germany Oberliga NOFV |
SV Ramlingen Ehlershausen |
Rotenburger SV |
2-2 |
0-0 |
90 |
13:00 |
Germany Oberliga NOFV |
Waldgirmes |
Hanauer SC 1960 |
1-4 |
0-0 |
87 |
13:00 |
Germany Oberliga NOFV |
SV Atlas Delmenhorst |
TuS Bersenbruck |
2-3 |
0-0 |
90 |
13:00 |
Germany Oberliga NOFV |
Rot-Weiss Koblenz |
SpVgg Quierschied |
3-0 |
0-0 |
87 |
13:00 |
Republic of Ireland National League Women |
Galway LFC (W) |
Cork City (W) |
- |
- |
|
13:00 |
Norway Division 1 Women |
Ovrevoll Hosle(W) |
FK Fyllingsdalen (W) |
2-1 |
0-0 |
90 |
13:00 |
Denmark - 4.Liga |
Nr. sundby |
Tarnby FF |
2-4 |
0-0 |
88 |
13:00 |
Ukraine Division 3 |
Niva Vinica |
Kudrivka |
- |
- |
|
13:00 |
Burundi League |
Flambeau du Centre |
Rukinzo FC |
- |
- |
|
13:00 |
Germany Bundesliga II Women |
SC Sand (W) |
TSG 1899 Hoffenheim II (W) |
3-2 |
0-0 |
94 |
13:00 |
Faroe Islands Division 1 |
Vikingur Gota II |
EB/Streymur II |
0-0 |
0-0 |
0 |
13:00 |
Lithuania II Lyga |
Sveikata |
FM Klaipedos |
2-1 |
0-0 |
91 |
13:00 |
Turkmenistan Premier League |
FC Ahal |
Sagadam FK |
- |
- |
|
13:00 |
Turkmenistan Premier League |
FC Altyn Asyr |
Kopetdag Asgabat |
- |
- |
|
13:00 |
Turkmenistan Premier League |
Energetik Mary |
Nebitchi |
- |
- |
|
13:00 |
Norway Division 4 |
Gneist |
Fana |
- |
- |
|
13:00 |
Norway Division 4 |
Bjarg |
froya |
- |
- |
|
13:00 |
Norway Division 4 |
Askollen |
Mandalskameratene |
2-1 |
0-0 |
91 |
13:00 |
Norway Division 4 |
Vindbjart |
Pors Grenland |
2-4 |
0-0 |
91 |
13:00 |
Norway Division 4 |
Byasen Toppfot |
Tiller |
1-0 |
0-0 |
90 |
13:00 |
Norway Division 4 |
Orkla |
Nardo FK |
1-3 |
0-0 |
89 |
13:00 |
Norway Division 4 |
Mjolner |
Skeid Oslo II |
- |
- |
|
13:00 |
Germany Youth U17 League |
Hertha BSC Berlin U17 |
St. PauliU17 |
- |
- |
|
13:00 |
Germany Youth U19 League |
Greuther Furth U19 |
SV Sandhausen U19 |
- |
- |
|
13:00 |
AFC U22 Championship |
Brunei Darussalam U23 |
Thailand U23 |
0-3 |
0-0 |
89 |
13:30 |
German Bundesliga |
Bayer Leverkusen |
RB Leipzig |
3-2 |
0-0 |
95 |
13:30 |
German Bundesliga |
TSG Hoffenheim |
SC Freiburg |
1-2 |
0-0 |
95 |
13:30 |
German Bundesliga |
VfB Stuttgart |
VfL Bochum |
5-0 |
0-0 |
89 |
13:30 |
German Bundesliga |
VfL Wolfsburg |
Heidenheimer |
2-0 |
0-0 |
90 |
13:30 |
German Bundesliga |
Augsburg |
Borussia Monchengladbach |
4-4 |
0-0 |
96 |
13:30 |
Holland Ligue 3 |
Koninklijke HFC |
Noordwijk |
- |
- |
|
13:30 |
Holland Ligue 3 |
Katwijk |
FC Lisse |
1-1 |
0-0 |
56 |
13:30 |
Welsh Premier League |
Pontypridd |
The New Saints |
0-1 |
0-0 |
92 |
13:30 |
Welsh Premier League |
UWIC Inter Cardiff |
Bala Town F.C. |
0-0 |
0-0 |
93 |
13:30 |
Lebanese Premier League |
Al-Hikma |
Al-Safa |
1-3 |
0-0 |
90 |
13:30 |
Ukraine Division 2 |
Podillya Khmelnytskyi |
FK Epitsentr Dunayivtsi |
0-0 |
0-0 |
57 |
13:30 |
Poland III Liga |
Gawin Sleza Wroclaw |
Slask Wroclaw II |
2-0 |
0-0 |
93 |
13:30 |
Germany Oberliga NOFV |
Villingen |
FSV 08 Bissingen |
- |
- |
|
13:30 |
Germany Oberliga NOFV |
ATSV Mutschelbach |
Pforzheim |
0-0 |
0-0 |
0 |
13:30 |
Germany Oberliga NOFV |
FSV Hollenbach |
SV Oberachern |
- |
- |
|
13:30 |
Denmark - 4.Liga |
Varde |
Kjellerup |
1-2 |
0-0 |
90 |
13:30 |
Wales FAW Championship |
Llanidloes Town |
Airbus UK Broughton |
- |
- |
|
13:30 |
Wales FAW Championship |
Mold Alexandra |
Bangor 1876 |
- |
- |
|
13:30 |
Wales FAW Championship |
Abertillery Bluebirds |
Briton Ferry Athletic |
- |
- |
|
13:30 |
Wales FAW Championship |
Cwmbran Celtic |
Llantwit Major |
0-0 |
0-0 |
0 |
13:30 |
Wales FAW Championship |
Trefelin |
Pontardawe Town |
1-2 |
0-0 |
60 |
13:30 |
Wales FAW Championship |
Porthmadog |
Guilsfield |
- |
- |
|
13:30 |
Finland Women Premier League |
Aland United (W) |
TPS Turku (W) |
- |
- |
|
13:30 |
Austrian 3.Liga |
SVG Reichenau |
Dornbirner SV |
- |
- |
|
14:00 |
English Premier League |
Liverpool |
AFC Bournemouth |
3-1 |
0-0 |
95 |
14:00 |
English Premier League |
Wolves |
Brighton Hove Albion |
1-4 |
0-0 |
98 |
14:00 |
English Premier League |
Fulham |
Brentford |
0-3 |
0-0 |
98 |
14:00 |
England Championship |
Leicester City |
Cardiff City |
2-1 |
0-0 |
96 |
14:00 |
England Championship |
Swansea City |
Coventry City |
1-1 |
0-0 |
96 |
14:00 |
England Championship |
Sheffield Wednesday |
Preston North End |
0-1 |
0-0 |
95 |
14:00 |
England Championship |
Queens Park Rangers (QPR) |
Ipswich Town |
0-1 |
0-0 |
97 |
14:00 |
England Championship |
Blackburn Rovers |
Hull City |
1-2 |
0-0 |
95 |
14:00 |
England Championship |
Stoke City |
Watford |
1-0 |
0-0 |
90 |
14:00 |
England Championship |
Middlesbrough |
Huddersfield Town |
1-1 |
0-0 |
95 |
14:00 |
England Championship |
Sunderland A.F.C |
Rotherham United |
2-1 |
0-0 |
95 |
14:00 |
England Championship |
Bristol City |
Birmingham City |
0-2 |
0-0 |
95 |
14:00 |
Belgian Pro League |
Standard Liege |
Cercle Brugge |
0-0 |
0-0 |
94 |
14:00 |
Finland Veikkausliga |
AC Oulu |
Ilves Tampere |
0-3 |
0-0 |
91 |
14:00 |
England League 1 |
Portsmouth |
Cheltenham Town |
0-0 |
0-0 |
100 |
14:00 |
England League 1 |
Carlisle United |
Exeter City |
0-2 |
0-0 |
94 |
14:00 |
England League 1 |
Northampton Town |
Peterborough United |
1-0 |
0-0 |
96 |
14:00 |
England League 1 |
Cambridge United |
Bristol Rovers |
1-0 |
0-0 |
93 |
14:00 |
England League 1 |
Shrewsbury Town |
Lincoln City |
0-1 |
0-0 |
92 |
14:00 |
England League 1 |
Wycombe Wanderers |
Burton Albion |
0-0 |
0-0 |
99 |
14:00 |
England League 1 |
Barnsley |
Oxford United |
1-3 |
0-0 |
94 |
14:00 |
England League 1 |
Derby County |
Fleetwood Town |
1-0 |
0-0 |
92 |
14:00 |
England League 1 |
Charlton Athletic |
Port Vale |
2-3 |
0-0 |
98 |
14:00 |
England League 1 |
Reading |
Stevenage Borough |
2-0 |
0-0 |
97 |
14:00 |
England League 1 |
Blackpool |
Leyton Orient |
0-0 |
0-0 |
98 |
14:00 |
England League 2 |
Crewe Alexandra |
Walsall |
2-2 |
0-0 |
96 |
14:00 |
England League 2 |
Crawley Town |
Gillingham |
0-1 |
0-0 |
93 |
14:00 |
England League 2 |
Doncaster Rovers |
Notts County |
0-3 |
0-0 |
94 |
14:00 |
England League 2 |
Accrington Stanley |
Harrogate Town |
2-1 |
0-0 |
100 |
14:00 |
England League 2 |
Morecambe |
Bradford City |
3-0 |
0-0 |
94 |
14:00 |
England League 2 |
Colchester United |
Milton Keynes Dons |
2-3 |
0-0 |
100 |
14:00 |
England League 2 |
Stockport County |
Barrow |
1-0 |
0-0 |
94 |
14:00 |
England League 2 |
Sutton United |
AFC Wimbledon |
0-3 |
0-0 |
96 |
14:00 |
England League 2 |
Grimsby Town |
Mansfield Town |
0-0 |
0-0 |
94 |
14:00 |
England League 2 |
Forest Green Rovers |
Newport County |
0-3 |
0-0 |
99 |
14:00 |
England League 2 |
Tranmere Rovers |
Salford City |
3-4 |
0-0 |
100 |
14:00 |
England League 2 |
Wrexham |
Swindon Town |
5-5 |
0-0 |
96 |
14:00 |
England Conference |
Barnet |
Woking |
0-0 |
0-0 |
94 |
14:00 |
England Conference |
Southend United |
Hartlepool United |
2-3 |
0-0 |
92 |
14:00 |
England Conference |
Kidderminster Harriers |
Bromley |
0-0 |
0-0 |
95 |
14:00 |
England Conference |
Rochdale |
Eastleigh |
2-0 |
0-0 |
93 |
14:00 |
England Conference |
Aldershot Town |
York City |
1-1 |
0-0 |
99 |
14:00 |
England Conference |
Altrincham |
Boreham Wood |
1-1 |
0-0 |
94 |
14:00 |
England Conference |
Halifax Town |
Oxford City |
1-1 |
0-0 |
96 |
14:00 |
England Conference |
Gateshead |
Ebbsfleet United |
4-1 |
0-0 |
97 |
14:00 |
England Conference |
Maidenhead United |
Dagenham Redbridge |
1-0 |
0-0 |
96 |
14:00 |
England Conference |
Solihull Moors |
Dorking |
3-0 |
0-0 |
99 |
14:00 |
England Conference |
Wealdstone FC |
AFC Fylde |
3-2 |
0-0 |
100 |
14:00 |
England Conference South Division |
Chippenham Town |
Tonbridge Angels |
1-2 |
0-0 |
96 |
14:00 |
England Conference South Division |
Dartford |
Farnborough Town |
1-1 |
0-0 |
98 |
14:00 |
England Conference South Division |
Dover Athletic |
Braintree Town |
1-1 |
0-0 |
94 |
14:00 |
England Conference South Division |
Eastbourne Borough |
Bath City |
1-2 |
0-0 |
94 |
14:00 |
England Conference South Division |
Hemel Hempstead Town |
Weymouth |
1-2 |
0-0 |
96 |
14:00 |
England Conference South Division |
St Albans City |
Torquay United |
0-1 |
0-0 |
97 |
14:00 |
England Conference South Division |
Taunton Town |
Welling United |
1-0 |
0-0 |
94 |
14:00 |
England Conference South Division |
Truro City |
Hampton Richmond Borough |
1-2 |
0-0 |
91 |
14:00 |
England Conference South Division |
Weston Super Mare |
Slough Town |
0-3 |
0-0 |
93 |
14:00 |
England Conference South Division |
Worthing |
Aveley |
1-2 |
0-0 |
94 |
14:00 |
England Conference South Division |
Yeovil Town |
Maidstone United |
1-1 |
0-0 |
98 |
14:00 |
England Conference South Division |
Chelmsford City |
Havant Waterlooville |
1-1 |
0-0 |
97 |
14:00 |
England Conference North Division |
Southport FC |
Boston United |
0-2 |
0-0 |
92 |
14:00 |
England Conference North Division |
South Shields |
Scarborough |
1-0 |
0-0 |
95 |
14:00 |
England Conference North Division |
Tamworth |
Alfreton Town |
0-1 |
0-0 |
96 |
14:00 |
England Conference North Division |
Banbury United |
Chester FC |
1-0 |
0-0 |
95 |
14:00 |
England Conference North Division |
Bishop's Stortford |
Farsley Celtic |
0-1 |
0-0 |
94 |
14:00 |
England Conference North Division |
Blyth Spartans |
Hereford FC |
2-1 |
0-0 |
97 |
14:00 |
England Conference North Division |
Buxton FC |
Curzon Ashton FC |
1-1 |
0-0 |
97 |
14:00 |
England Conference North Division |
Chorley FC |
Warrington Town AFC |
0-1 |
0-0 |
90 |
14:00 |
England Conference North Division |
Darlington |
Brackley Town |
1-1 |
0-0 |
94 |
14:00 |
England Conference North Division |
Kings Lynn |
Gloucester City |
0-1 |
0-0 |
97 |
14:00 |
England Conference North Division |
Peterborough Sports |
Spennymoor Town |
0-1 |
0-0 |
88 |
14:00 |
England Conference North Division |
Rushall Olympic |
Scunthorpe United |
0-3 |
0-0 |
91 |
14:00 |
England Southern Premier League |
Basingstoke Town |
Harrow Borough |
- |
- |
|
14:00 |
England Southern Premier League |
Chesham United |
Plymouth Parkway |
- |
- |
|
14:00 |
England Southern Premier League |
Hanwell Town |
Merthyr Town |
- |
- |
|
14:00 |
England Southern Premier League |
Hendon |
Salisbury FC |
- |
- |
|
14:00 |
England Southern Premier League |
Hungerford Town |
Beaconsfield SYCOB |
2-1 |
0-0 |
90 |
14:00 |
England Southern Premier League |
Poole Town |
Bracknell Town |
- |
- |
|
14:00 |
England Southern Premier League |
Swindon Supermarine |
Gosport Borough |
0-0 |
0-0 |
0 |
14:00 |
England Southern Premier League |
Tiverton Town |
Didcot Town |
- |
- |
|
14:00 |
England Southern Premier League |
Walton Hersham |
Dorchester Town |
- |
- |
|
14:00 |
England Southern Premier League |
Winchester City |
AFC Totton |
0-0 |
0-0 |
0 |
14:00 |
England Northern Premier League |
Ashton United |
Marske United |
3-1 |
0-0 |
94 |
14:00 |
England Northern Premier League |
Atherton Collieries |
Warrington Rylands |
- |
- |
|
14:00 |
England Northern Premier League |
Bamber Bridge |
Bradford Park Avenue |
- |
- |
|
14:00 |
England Northern Premier League |
Marine |
Whitby Town |
1-3 |
0-0 |
93 |
14:00 |
England Northern Premier League |
Morpeth Town |
Matlock Town |
- |
- |
|
14:00 |
England Northern Premier League |
Radcliffe Borough |
Hyde F.C. |
2-0 |
0-0 |
94 |
14:00 |
England Northern Premier League |
Stafford Rangers |
FC United of Manchester |
2-1 |
0-0 |
43 |
14:00 |
England Northern Premier League |
Worksop Town |
Lancaster City |
0-0 |
0-0 |
96 |
14:00 |
England Northern Premier League |
Ilkeston Town |
Workington |
- |
- |
|
14:00 |
England Northern Premier League |
Macclesfield Town |
Gainsborough Trinity |
3-0 |
0-0 |
92 |
14:00 |
England Northern Premier League |
Guiseley |
Basford Utd |
2-1 |
0-0 |
96 |
14:00 |
England Ryman(Isthmian) League Premier Division |
Bognor Regis Town |
Hashtag United |
0-0 |
0-0 |
95 |
14:00 |
England Ryman(Isthmian) League Premier Division |
Cheshunt |
Chatham Town |
- |
- |
|
14:00 |
England Ryman(Isthmian) League Premier Division |
Concord Rangers |
Margate |
0-0 |
0-0 |
0 |
14:00 |
England Ryman(Isthmian) League Premier Division |
Cray Wanderers |
Billericay Town |
- |
- |
|
14:00 |
England Ryman(Isthmian) League Premier Division |
Dulwich Hamlet |
Hastings United |
- |
- |
|
14:00 |
England Ryman(Isthmian) League Premier Division |
Folkestone |
Enfield Town |
- |
- |
|
14:00 |
England Ryman(Isthmian) League Premier Division |
Haringey Borough |
Horsham |
- |
- |
|
14:00 |
England Ryman(Isthmian) League Premier Division |
Hornchurch |
Carshalton Athletic FC |
0-0 |
0-0 |
0 |
14:00 |
England Ryman(Isthmian) League Premier Division |
Hornchurch |
Carshalton Athletic FC |
0-0 |
0-0 |
0 |
14:00 |
England Ryman(Isthmian) League Premier Division |
Kingstonian |
Canvey Island |
0-0 |
0-0 |
0 |
14:00 |
England Ryman(Isthmian) League Premier Division |
Potters Bar Town |
lewes |
- |
- |
|
14:00 |
England Ryman(Isthmian) League Premier Division |
Whitehawk |
Wingate Finchley |
0-0 |
0-0 |
0 |
14:00 |
Germany Regionalliga |
SV Schalding Heining |
FC Augsburg II |
- |
- |
|
14:00 |
Germany Regionalliga |
SSV Jeddeloh |
FC Kilia Kiel |
0-0 |
0-0 |
90 |
14:00 |
Scottish Championship |
Arbroath |
Queen's Park |
0-1 |
0-0 |
93 |
14:00 |
Scottish Division One |
Queen of South |
Annan Athletic |
3-1 |
0-0 |
90 |
14:00 |
Scottish Division One |
Edinburgh City |
Hamilton Academical |
0-3 |
0-0 |
88 |
14:00 |
Scottish Division One |
Kelty Hearts |
Alloa Athletic |
0-0 |
0-0 |
92 |
14:00 |
Scottish Division One |
Montrose |
Cove Rangers |
0-3 |
0-0 |
89 |
14:00 |
Scottish Division Two |
Bonnyrigg Rose |
Stranraer |
1-1 |
0-0 |
89 |
14:00 |
Scottish Division Two |
Clyde |
Peterhead |
1-2 |
0-0 |
92 |
14:00 |
Scottish Division Two |
Dumbarton |
Forfar Athletic |
3-1 |
0-0 |
90 |
14:00 |
Scottish Division Two |
East Fife |
Stenhousemuir |
0-0 |
0-0 |
91 |
14:00 |
Scottish Division Two |
Spartans |
Elgin City |
2-1 |
0-0 |
89 |
14:00 |
Belgian Second Division |
Beerschot Wilrijk |
Zulte-Waregem |
1-2 |
0-0 |
94 |
14:00 |
Sweden Division 1 |
Falkenberg |
Vanersborgs IF |
1-0 |
0-0 |
94 |
14:00 |
Sweden Division 1 |
IF Karlstad Fotboll |
Vasalunds IF |
1-2 |
0-0 |
92 |
14:00 |
Sweden Division 1 |
IFK Stocksund |
Motala AIF FK |
2-2 |
0-0 |
96 |
14:00 |
Sweden Division 1 |
Hammarby TFF |
Sollentuna United |
1-1 |
0-0 |
90 |
14:00 |
Sweden Division 1 |
Dalkurd FF |
Taby |
3-2 |
0-0 |
93 |
14:00 |
Sweden Division 1 |
Angelholms FF |
Ljungskile |
1-0 |
0-0 |
91 |
14:00 |
Sweden Division 1 |
Torns IF |
Atvidabergs |
2-2 |
0-0 |
93 |
14:00 |
Sweden Division 1 |
FC Trollhattan |
Oskarshamns AIK |
3-0 |
0-0 |
90 |
14:00 |
Norway 2.Liga |
Gjovik Lyn |
Strommen |
0-0 |
0-0 |
0 |
14:00 |
Switzerland Cup |
SV Hongg |
FC Rapperswil-Jona |
0-0 |
0-0 |
92 |
14:00 |
Switzerland Cup |
Affoltern A |
Baden |
0-1 |
0-0 |
45 |
14:00 |
Switzerland Cup |
FC Wettswil Bonstetten |
Winterthur |
- |
- |
|
14:00 |
Switzerland Cup |
Grand Saconnex |
Stade Ouchy |
- |
- |
|
14:00 |
Switzerland Cup |
SC Buchschachen |
Bellinzona |
- |
- |
|
14:00 |
Northern Ireland Premier League |
Cliftonville |
Carrick Rangers |
0-0 |
0-0 |
0 |
14:00 |
Northern Ireland Premier League |
Coleraine |
Larne FC |
0-0 |
0-0 |
0 |
14:00 |
Northern Ireland Premier League |
Dungannon Swifts |
Loughgall FC |
1-2 |
0-0 |
98 |
14:00 |
Northern Ireland Premier League |
Glenavon Lurgan |
Newry City |
0-2 |
0-0 |
87 |
14:00 |
Northern Ireland Premier League |
Glentoran FC |
Crusaders |
2-2 |
0-0 |
95 |
14:00 |
Russian National Football League |
Shinnik Yaroslavl |
PFK Kuban |
1-0 |
0-0 |
94 |
14:00 |
Russian National Football League |
Volga Ulyanovsk |
Rotor Volgograd |
- |
- |
|
14:00 |
Russian National Football League |
Rodina Moskva II |
Chelyabinsk |
- |
- |
|
14:00 |
Russian National Football League |
Salyut-Energia Belgorod |
Sibir-M Novosibirsk |
- |
- |
|
14:00 |
Ukrainian Premier League |
Metalist 1925 Kharkiv |
FC Mynai |
1-0 |
0-0 |
94 |
14:00 |
Romania Liga I |
FC Botosani |
FC Otelul Galati |
0-0 |
0-0 |
95 |
14:00 |
Turkey 1. Lig |
Bodrumspor |
Erzurum BB |
0-0 |
0-0 |
94 |
14:00 |
Scotland League Cup |
Airdrie United |
Ross County |
3-3 |
0-0 |
95 |
14:00 |
Scotland League Cup |
Saint Mirren |
Motherwell |
1-0 |
0-0 |
93 |
14:00 |
Scotland League Cup |
Livingston |
Ayr United |
2-0 |
0-0 |
88 |
14:00 |
UAE Pro-League |
Al-Wasl |
Emirates Club |
1-0 |
0-0 |
99 |
14:00 |
UAE Pro-League |
Khor Fakkan |
Hatta |
2-1 |
0-0 |
97 |
14:00 |
Lebanese Premier League |
Tadamon Sour |
Al-Nejmeh |
0-2 |
0-0 |
90 |
14:00 |
Estonia Champions League |
Paide Linnameeskond |
Tartu JK Maag Tammeka |
0-0 |
0-0 |
91 |
14:00 |
Kazakhstan Premier League |
FK Aktobe Lento |
Tobol Kostanai |
1-1 |
0-0 |
94 |
14:00 |
Kazakhstan Premier League |
FK Aktobe Lento |
Tobol Kostanai |
1-1 |
0-0 |
94 |
14:00 |
Azerbaijan Premier League |
Qabala |
Standard Sumgayit |
1-2 |
0-0 |
95 |
14:00 |
Latvia Division 2 |
Rezekne/BJSS |
Grobina |
- |
- |
|
14:00 |
Russia Division 2 |
FK Biolog |
FK Kuban Kholding |
- |
- |
|
14:00 |
Russia Division 2 |
Dinamo Makhachkala B |
Legion Dynamo |
- |
- |
|
14:00 |
Russia Division 2 |
Arsenal Tula II |
Peresvet Podolsk |
- |
- |
|
14:00 |
Russia Division 2 |
FK Znamya Noginsk |
FK Khimki B |
- |
- |
|
14:00 |
International Club Friendly |
Lille (W) |
FC Metz (W) |
- |
- |
|
14:00 |
International Club Friendly |
Servette (W) |
SC Freiburg (W) |
- |
- |
|
14:00 |
Scottish Highland Football League |
Brechin City |
Nairn County |
- |
- |
|
14:00 |
Scottish Highland Football League |
Formartine United |
Buckie Thistle FC |
- |
- |
|
14:00 |
Scottish Highland Football League |
Forres Mechanics |
Keith |
2-1 |
0-0 |
90 |
14:00 |
Scottish Highland Football League |
fraserburgh |
Deveronvale |
- |
- |
|
14:00 |
Scottish Highland Football League |
Inverurie Loco Works |
Huntly |
- |
- |
|
14:00 |
Scottish Highland Football League |
Lossiemouth |
Brora Rangers |
- |
- |
|
14:00 |
Scottish Highland Football League |
Rothes |
Wick Academy |
- |
- |
|
14:00 |
Scottish Highland Football League |
Strathspey Thistle |
Banks o Dee |
0-5 |
0-0 |
88 |
14:00 |
Scottish Highland Football League |
Turriff United |
Clachnacuddin |
- |
- |
|
14:00 |
Sweden Div 3 Mellersta |
IK Tord |
Varbergs GIF FK |
0-1 |
0-0 |
45 |
14:00 |
Sweden Div 3 Mellersta |
Assyriska |
Syrianska Eskilstuna IF |
0-2 |
0-0 |
0 |
14:00 |
Sweden Div 3 Mellersta |
Smedby AIS |
Haninge |
0-3 |
0-0 |
90 |
14:00 |
Sweden Div 3 Mellersta |
Vanersborg FK |
Yxhults IK |
1-3 |
0-0 |
89 |
14:00 |
Sweden Div 3 Mellersta |
FC Arlanda |
Sandvikens AIK FK |
- |
- |
|
14:00 |
Sweden Div 3 Mellersta |
FBK Balkan |
IFK Berga |
0-3 |
0-0 |
87 |
14:00 |
Swden Women Divi.1 |
AIK Solna (W) |
IK Rosso Uddevalla (W) |
8-0 |
0-0 |
89 |
14:00 |
Northern Ireland IFA Championship |
Annagh United |
Ards FC |
0-0 |
0-0 |
94 |
14:00 |
Northern Ireland IFA Championship |
Ballinamallard United |
Knockbreda |
3-0 |
0-0 |
88 |
14:00 |
Northern Ireland IFA Championship |
Ballyclare Comrades |
Portadown |
2-1 |
0-0 |
92 |
14:00 |
Northern Ireland IFA Championship |
HW Welders |
Dergview FC |
2-3 |
0-0 |
94 |
14:00 |
Northern Ireland IFA Championship |
Institute FC |
Newington |
1-3 |
0-0 |
94 |
14:00 |
Uzbek League |
Pakhtakor |
Metallurg Bekobod |
1-0 |
0-0 |
88 |
14:00 |
Ukraine Division 2 |
FC Inhulets Petrove |
FC Livyi Bereh |
- |
- |
|
14:00 |
Moldova Division 2 |
Drochia |
Iskra Stal Ribnita |
- |
- |
|
14:00 |
Moldova Division 2 |
Gagauziya |
Saxan Ceadir Lunga |
- |
- |
|
14:00 |
Moldova Division 2 |
Real Succes |
Speranta Nisporeni |
- |
- |
|
14:00 |
GER D5 |
SSV Jahn Regensburg II |
VfB Eichstatt |
0-0 |
0-0 |
0 |
14:00 |
Belarus Pershaya Liga |
Ostrowitz |
Dnepr Rohachev |
- |
- |
|
14:00 |
Hungary Womens Division 1 League |
Viktoria FC Szombathely (W) |
MTK Hungaria FC (W) |
0-1 |
0-0 |
91 |
14:00 |
Paraguayan Division 2 |
Atletico Colegiales |
2 de Mayo PJC |
0-0 |
0-0 |
91 |
14:00 |
Paraguayan Division 2 |
Sol de America Pastoreo |
Sol de America |
0-0 |
0-0 |
92 |
14:00 |
POL WD1 |
Pogon Tczew (W) |
UKS Lodz (W) |
- |
- |
|
14:00 |
The lowlands of Scotland League |
Cowdenbeath |
Edinburgh University FC |
6-1 |
0-0 |
89 |
14:00 |
The lowlands of Scotland League |
Cumbernauld Colts |
Hearts (R) |
1-2 |
0-0 |
90 |
14:00 |
The lowlands of Scotland League |
Gretna |
East Stirlingshire |
- |
- |
|
14:00 |
The lowlands of Scotland League |
Berwick Rangers |
Celtic B |
- |
- |
|
14:00 |
Finland Kolmonen |
OPS-jp |
Roi United |
3-2 |
0-0 |
86 |
14:00 |
Schleswig Holstein Liga |
Oldenburger SV |
SV Todesfelde |
- |
- |
|
14:00 |
Poland III Liga |
LKS Lomza |
Lechia Tomaszow Mazowiecki |
- |
- |
|
14:00 |
Poland III Liga |
Cartusia |
KS Pogon Nowe Skalmierzyce |
- |
- |
|
14:00 |
Poland III Liga |
Garbarnia Krakow |
KS Wieczysta Krakow |
2-3 |
0-0 |
94 |
14:00 |
The women's league of Argentina |
Lanus (W) |
Excursionistas (W) |
0-0 |
0-0 |
92 |
14:00 |
Germany Oberliga NOFV |
FV Ravensburg |
1 FC Normannia Gmund |
0-0 |
0-0 |
91 |
14:00 |
Germany Bundesliga II Women |
Carl Zeiss Jena (W) |
Wolfsburg II (W) |
- |
- |
|
14:00 |
England Southern League Central Division |
AFC Telford United |
Nuneaton Borough |
7-0 |
0-0 |
92 |
14:00 |
England Southern League Central Division |
Alvechurch |
Stratford Town |
- |
- |
|
14:00 |
England Southern League Central Division |
Coalville |
Needham Market |
- |
- |
|
14:00 |
England Southern League Central Division |
Hitchin Town |
St Ives Town |
- |
- |
|
14:00 |
England Southern League Central Division |
Kettering Town |
Halesowen Town |
- |
- |
|
14:00 |
England Southern League Central Division |
Leamington |
Mickleover Sports |
0-0 |
0-0 |
87 |
14:00 |
England Southern League Central Division |
Leiston FC |
Bromsgrove Sporting FC |
2-3 |
0-0 |
96 |
14:00 |
England Southern League Central Division |
Long Eaton Utd |
Royston Town |
1-3 |
0-0 |
94 |
14:00 |
England Southern League Central Division |
Stamford |
Berkhamsted Town |
- |
- |
|
14:00 |
England Southern League Central Division |
Stourbridge |
Barwell |
- |
- |
|
14:00 |
England Southern League Central Division |
Sudbury |
Redditch United |
- |
- |
|
14:00 |
Finland Women Premier League |
HPS (W) |
Honka Espoo (W) |
1-1 |
0-0 |
95 |
14:00 |
Norway Division 4 |
Viking B |
Loddefjord |
0-0 |
0-0 |
0 |
14:00 |
Norway Division 4 |
Hammerfest |
Lorenskog |
- |
- |
|
14:00 |
Norway Division 4 |
Skjervoy |
IF Floya |
0-0 |
0-0 |
0 |
14:00 |
Switzerland Promotion League |
solothurn |
FC Schotz |
- |
- |
|
14:00 |
Switzerland Promotion League |
FC Emmenbrucke |
Wohlen |
- |
- |
|
14:00 |
Switzerland Promotion League |
FC Balzers |
Freienbach |
- |
- |
|
14:00 |
Switzerland Promotion League |
FC Linth 04 |
FC Kosova Zurich |
- |
- |
|
14:00 |
Austrian 3.Liga |
Mauerwerk |
SR Donaufeld Wien |
0-2 |
0-0 |
90 |
14:00 |
Slovakia I Liga Women |
MFK Topolcany (W) |
TJ Spartak Myjava(W) |
0-1 |
0-0 |
18 |
14:00 |
Slovakia I Liga Women |
SKF Zilina (W) |
Spartak Trnava (W) |
- |
- |
|
14:15 |
Danish U17 |
AGF Viby U17 |
Nordsjaelland U17 |
- |
- |
|
14:30 |
Liga Portugal 1 |
Vitoria Guimaraes |
Gil Vicente |
2-1 |
0-0 |
99 |
14:30 |
Holland Eredivisie |
Excelsior SBV |
AFC Ajax |
2-2 |
0-0 |
97 |
14:30 |
Russia Premier League |
Baltika Kaliningrad |
Ural Sverdlovsk Oblast |
0-1 |
0-0 |
90 |
14:30 |
Liga Portugal 2 |
CD Tondela |
Viseu |
2-2 |
0-0 |
98 |
14:30 |
German 3.Liga |
SV Waldhof Mannheim |
VFB Lubeck |
2-2 |
0-0 |
95 |
14:30 |
Russian National Football League |
Sokol |
Khimki |
1-0 |
0-0 |
95 |
14:30 |
Poland Division 2 |
KP Calisia Kalisz |
Wisla Pulawy |
1-0 |
0-0 |
94 |
14:30 |
Czech Republic Ceska Fotbalova Liga |
Frydlant |
MFK Karvina B |
- |
- |
|
14:30 |
Czech Republic Ceska Fotbalova Liga |
Uhersky Brod |
Slovan Rosice |
0-0 |
0-0 |
93 |
14:30 |
CAF Champions League |
CS Bendje |
Bumamuru |
- |
- |
|
14:30 |
Slovakia 2. Liga |
KFC Komarno |
Tatran Presov |
0-0 |
0-0 |
92 |
14:30 |
Slovakia 2. Liga |
Povazska Bystrica |
Slavoj Trebisov |
0-0 |
0-0 |
87 |
14:30 |
Slovakia 2. Liga |
MSK Puchov |
OFK Malzenice |
2-0 |
0-0 |
94 |
14:30 |
Slovakia 2. Liga |
Slovan Bratislava B |
Humenne |
5-2 |
0-0 |
92 |
14:30 |
Russia Division 2 |
FK Astrakhan |
Spartak Nalchik |
- |
- |
|
14:30 |
Slovakia 3.Liga |
Partizan Bardejov |
FTC Filakovo |
- |
- |
|
14:30 |
Slovakia 3.Liga |
Lipany |
Spisske Podhradie |
0-1 |
0-0 |
25 |
14:30 |
Slovakia 3.Liga |
Namestovo |
Novohrad Lucenec |
- |
- |
|
14:30 |
Slovakia 3.Liga |
MFK Vranov nad Topou |
TJ Tatran Oravske Vesele |
- |
- |
|
14:30 |
Slovakia 3.Liga |
Nove Mesto |
Slovan Duslo Sala |
- |
- |
|
14:30 |
Slovakia 3.Liga |
OK castkovce |
MFK Lokomotiva Zvolen |
- |
- |
|
14:30 |
Slovakia 3.Liga |
RSC Hamsik Academy |
Fomat Martin |
1-2 |
0-0 |
91 |
14:30 |
Slovakia 3.Liga |
Malacky |
Galanta |
- |
- |
|
14:30 |
Slovakia 3.Liga |
TJ Druzstevnik Vrakun |
Raca Bratislava |
- |
- |
|
14:30 |
GER D5 |
TSV Neudrossenfeld |
ASV Cham |
- |
- |
|
14:30 |
Switzerland Promotion League |
Lausanne SportsU21 |
Monthey |
- |
- |
|
14:30 |
Austrian 3.Liga |
SV Leobendorf |
Ardagger |
2-0 |
0-0 |
87 |
15:00 |
Spanish La Liga |
Real Sociedad |
Celta Vigo |
1-1 |
0-0 |
97 |
15:00 |
Spanish La Liga |
Real Sociedad |
Celta Vigo |
1-1 |
0-0 |
97 |
15:00 |
Spanish La Liga 2 |
Eibar |
Elche |
2-1 |
0-0 |
97 |
15:00 |
Spanish La Liga 2 |
Eibar |
Elche |
2-1 |
0-0 |
97 |
15:00 |
Austrian Bundesliga |
WSG Swarovski Tirol |
LASK Linz |
1-1 |
0-0 |
94 |
15:00 |
Austrian Bundesliga |
Austria Lustenau |
Sturm Graz |
0-1 |
0-0 |
90 |
15:00 |
Austrian Bundesliga |
Austria Lustenau |
Sturm Graz |
0-1 |
0-0 |
90 |
15:00 |
Germany Regionalliga |
SV Drochtersen/Assel |
Eintracht Norderstedt |
- |
- |
|
15:00 |
Germany Regionalliga |
Holstein Kiel II |
Hamburger SV (Youth) |
- |
- |
|
15:00 |
Portugal Liga 3 |
Lusitania |
Vianense |
2-1 |
0-0 |
93 |
15:00 |
Sweden Superettan |
Gefle IF |
Orebro |
2-1 |
0-0 |
95 |
15:00 |
Sweden Superettan |
Gefle IF |
Orebro |
2-1 |
0-0 |
95 |
15:00 |
Finland - Kakkonen Lohko |
Kuopion Elo |
TP47 Tornio |
4-0 |
0-0 |
93 |
15:00 |
Finland - Kakkonen Lohko |
Kuopion Elo |
TP47 Tornio |
4-0 |
0-0 |
93 |
15:00 |
Switzerland Cup |
FC Dietikon |
Aarau |
- |
- |
|
15:00 |
Switzerland Cup |
Haute-Gruyere |
Yverdon |
- |
- |
|
15:00 |
Russian National Football League |
Volgar-Gazprom Astrachan |
Yenisey Krasnoyarsk |
2-2 |
0-0 |
95 |
15:00 |
Russian National Football League |
Dinamo Briansk |
FC Murom |
- |
- |
|
15:00 |
Russian National Football League |
Veles |
Irtysh 1946 Omsk |
0-0 |
0-0 |
45 |
15:00 |
Russian National Football League |
FK Forte Taganrog |
Metallurg Lipetsk |
1-2 |
0-0 |
90 |
15:00 |
Poland Division 2 |
Hutnik Krakow |
Pogon Siedlce |
0-0 |
0-0 |
94 |
15:00 |
Czech Republic 2.Liga |
Dukla Prague |
Vysocina jihlava |
0-0 |
0-0 |
93 |
15:00 |
Czech Republic 2.Liga |
Dukla Prague |
Vysocina jihlava |
0-0 |
0-0 |
93 |
15:00 |
Czech Republic 2.Liga |
Slavia Kromeriz |
Opava |
0-1 |
0-0 |
94 |
15:00 |
Czech Republic 2.Liga |
Slavia Kromeriz |
Opava |
0-1 |
0-0 |
94 |
15:00 |
Czech Republic 2.Liga |
Lisen |
SK Slovan Varnsdorf |
2-1 |
0-0 |
93 |
15:00 |
Czech Republic 2.Liga |
Lisen |
SK Slovan Varnsdorf |
2-1 |
0-0 |
93 |
15:00 |
Czech Republic 2.Liga |
FK MAS Taborsko |
Vyskov |
1-1 |
0-0 |
92 |
15:00 |
Czech Republic 2.Liga |
FK Graffin Vlasim |
Marila Pribram |
3-1 |
0-0 |
94 |
15:00 |
Czech Republic Ceska Fotbalova Liga |
Dukla Praha B |
SK Motorlet Praha |
0-1 |
0-0 |
93 |
15:00 |
CAF Confederation Cup |
Bendel Insurance |
ASO Chlef |
- |
- |
|
15:00 |
CAF Confederation Cup |
Cano Sport |
MUZA FC |
- |
- |
|
15:00 |
Belarusian Premier League |
FC Torpedo Zhodino |
FC Belshina Babruisk |
0-0 |
0-0 |
94 |
15:00 |
Lithuania - 1.Division |
Banga Gargzdai |
Siauliai |
1-1 |
0-0 |
94 |
15:00 |
Lithuania - 1.Division |
Banga Gargzdai |
Siauliai |
1-1 |
0-0 |
94 |
15:00 |
Saudi Professional League |
Abha |
Al Raed |
1-0 |
0-0 |
98 |
15:00 |
Saudi Professional League |
Abha |
Al Raed |
1-0 |
0-0 |
98 |
15:00 |
Bosnia and Herzegovina Premier League |
FK Zvijezda 09 |
FK Sloga Doboj |
1-0 |
0-0 |
94 |
15:00 |
Bosnia and Herzegovina Premier League |
FK Zvijezda 09 |
FK Sloga Doboj |
1-0 |
0-0 |
94 |
15:00 |
Moldova Divizia Nationala |
Zimbru Chisinau |
CF Sparta Selemet |
2-0 |
0-0 |
91 |
15:00 |
Kazakhstan Premier League |
Ordabasy |
FC Kairat Almaty |
1-0 |
0-0 |
98 |
15:00 |
Kazakhstan Premier League |
FK Aksu |
FK Atyrau |
4-1 |
0-0 |
92 |
15:00 |
Kazakhstan Premier League |
FK Aksu |
FK Atyrau |
4-1 |
0-0 |
92 |
15:00 |
Armenia Premier League |
BKMA |
Alashkert |
0-0 |
0-0 |
0 |
15:00 |
Armenia Premier League |
BKMA |
Alashkert |
0-0 |
0-0 |
0 |
15:00 |
Russia Division 2 |
Zorkyi Krasnogorsk |
FK Yenisey-2 Krasnoyarsk |
- |
- |
|
15:00 |
Russia Division 2 |
FK Spartak Tambov |
SY Sakhalinsk |
- |
- |
|
15:00 |
Russia Division 2 |
Stavropolye-2009 |
Rubin Yalta |
- |
- |
|
15:00 |
Russia Division 2 |
FC Sevastopol |
Druzhba Maykop |
- |
- |
|
15:00 |
International Club Friendly |
Gintra Universitetas (W) |
FC Flora Tallinn (W) |
- |
- |
|
15:00 |
International Club Friendly |
Albinoleffe |
Giana |
2-0 |
0-0 |
89 |
15:00 |
Uzbek League |
Nasaf Qarshi |
Qizilqum Zarafshon |
0-0 |
0-0 |
94 |
15:00 |
Uzbek League |
Nasaf Qarshi |
Qizilqum Zarafshon |
0-0 |
0-0 |
94 |
15:00 |
GER D5 |
Wurzburger FV |
TSV Kornburg |
0-1 |
0-0 |
90 |
15:00 |
Hungary Womens Division 1 League |
Soroksar (W) |
Gyori Dozsa (W) |
0-1 |
0-0 |
45 |
15:00 |
Hungary Womens Division 1 League |
Szetomeharry (W) |
Astra Hungary (W) |
- |
- |
|
15:00 |
Serbia Prva Liga |
FK Dubocica |
Proleter Novi Sad |
2-1 |
0-0 |
93 |
15:00 |
Austria Landesliga |
Sportunion Mauer |
ASV 13 Vienna |
- |
- |
|
15:00 |
Austria Landesliga |
Stadlau |
FC 1980 Wien |
0-2 |
0-0 |
91 |
15:00 |
Austria Landesliga |
Sportunion Sankt Martin |
Union Dietach |
0-1 |
0-0 |
93 |
15:00 |
Austria Landesliga |
SAK Klagenfurt |
SV Lendorf |
0-0 |
0-0 |
90 |
15:00 |
Poland III Liga |
GKS Belchatow |
Concordia Elblag |
- |
- |
|
15:00 |
Poland III Liga |
Unia Turza Slaska |
Gornik Polkowice |
- |
- |
|
15:00 |
Poland III Liga |
Star Starachowice |
Siarka Tarnobrzeg |
- |
- |
|
15:00 |
Poland III Liga |
Karpaty Krosno |
Swidniczanka Swidnik |
- |
- |
|
15:00 |
Poland III Liga |
Victoria Sulejowek |
Pogon Grodzisk Mazowiecki |
- |
- |
|
15:00 |
Poland III Liga |
Sieradz |
Unia Skierniewice |
1-5 |
0-0 |
90 |
15:00 |
Poland III Liga |
Elana Torun |
Vineta Wolin |
- |
- |
|
15:00 |
Poland III Liga |
Flota Swinoujscie |
Stargard Szczecinski |
0-3 |
0-0 |
89 |
15:00 |
Poland III Liga |
Rekord Bielsko-Biala |
Rakow Czestochowa 2 |
- |
- |
|
15:00 |
Poland III Liga |
GKP Gorzow |
MKS Kluczbork |
- |
- |
|
15:00 |
Poland III Liga |
Karkonosze Jelenia Gora |
Lechia Zielona Gora |
- |
- |
|
15:00 |
Poland III Liga |
Carina Gubin |
GKS Pniowek Pawlowice Slaskie |
- |
- |
|
15:00 |
Czech Group D League |
SK Slany |
Spolana Neratovice |
0-0 |
0-0 |
93 |
15:00 |
Germany Oberliga NOFV |
TSV Nördlingen |
Kirchheimer SC |
- |
- |
|
15:00 |
Germany Oberliga NOFV |
Arminia Ludwigshafen |
FV Diefflen |
1-0 |
0-0 |
93 |
15:00 |
Germany Oberliga NOFV |
Arminia Ludwigshafen |
FV Diefflen |
1-0 |
0-0 |
93 |
15:00 |
Bosnia erzegovina 1st League |
FK Rudar Kakanj |
FK Gorazde |
2-2 |
0-0 |
91 |
15:00 |
Kosovo Superliga |
Malisheva |
KF Fushe Kosova |
- |
- |
|
15:00 |
Kosovo Superliga |
Gjilani |
Prishtina |
0-0 |
0-0 |
100 |
15:00 |
Kosovo Superliga |
KF Liria Prizren |
KF Drita Gjilan |
0-0 |
0-0 |
93 |
15:00 |
Slovenia 3.Liga |
NK Jesenice |
NK Sobec Lesce |
0-0 |
0-0 |
89 |
15:00 |
Bulgaria B PFG |
CSKA 1948 Sofia II |
Strumska Slava |
0-2 |
0-0 |
93 |
15:00 |
Bulgaria B PFG |
Yantra Gabrovo |
Septemvri Sofia |
3-2 |
0-0 |
96 |
15:00 |
FYR Macedonia Vtora Fudbalska Liga |
KF Arsimi |
Kamenica-Sasa |
- |
- |
|
15:00 |
FYR Macedonia Vtora Fudbalska Liga |
FK Bashkimi |
Pobeda Prilep |
- |
- |
|
15:00 |
FYR Macedonia Vtora Fudbalska Liga |
KF Besa Doberdoll |
Belasica Strumica |
- |
- |
|
15:00 |
FYR Macedonia Vtora Fudbalska Liga |
FK Skopje |
Detonit Plachkovica |
- |
- |
|
15:00 |
FYR Macedonia Vtora Fudbalska Liga |
FK Ohrid 2004 |
FK Karaorman |
1-0 |
0-0 |
94 |
15:00 |
FYR Macedonia Vtora Fudbalska Liga |
Pelister Bitola |
FK Novaci |
- |
- |
|
15:00 |
FYR Macedonia Vtora Fudbalska Liga |
FK Teteks Tetovo |
FK Osogovo |
- |
- |
|
15:00 |
FYR Macedonia Vtora Fudbalska Liga |
Vardar Negotino |
FK Kozuv |
- |
- |
|
15:00 |
Norway Division 4 |
Floro |
Funnefoss/Vormsund |
- |
- |
|
15:00 |
Switzerland Promotion League |
FC Naters |
Pully Football |
- |
- |
|
15:00 |
Austrian 3.Liga |
SC Imst |
SPG Motz/Silz |
3-2 |
0-0 |
95 |
15:00 |
Austrian 3.Liga |
SV Ried B |
USV RB Weindorf St.Anna |
3-4 |
0-0 |
92 |
15:00 |
Slovakia I Liga Women |
FC Petrzalka (W) |
Dukla Banska Bystrica (W) |
- |
- |
|
15:15 |
International Club Friendly |
Lyon (W) |
Marseille (W) |
- |
- |
|
15:30 |
Swedish Allsvenskan |
Varbergs BoIS FC |
IFK Varnamo |
0-2 |
0-0 |
94 |
15:30 |
Finland Ykkonen |
SalPa |
KPV |
2-2 |
0-0 |
91 |
15:30 |
Finland - Kakkonen Lohko |
PK-35 Vantaa |
JIPPO |
2-2 |
0-0 |
94 |
15:30 |
Finland - Kakkonen Lohko |
PK-35 Vantaa |
JIPPO |
2-2 |
0-0 |
94 |
15:30 |
Switzerland Cup |
FC Courtetelle |
FC Black Stars Basel |
- |
- |
|
15:30 |
Switzerland Cup |
Schonenwerd Niedergosgen |
FC Greifensee |
- |
- |
|
15:30 |
Poland Ekstraklasa |
Rakow Czestochowa |
Stal Mielec |
2-0 |
0-0 |
94 |
15:30 |
Poland Liga 1 |
Motor Lublin |
Gornik Leczna |
0-1 |
0-0 |
95 |
15:30 |
CAF Confederation Cup |
AS Douanes Niamey |
FC Kallon |
- |
- |
|
15:30 |
Hungary NB Ⅱ |
BVSC Zuglo |
Szeged Csanad |
0-1 |
0-0 |
93 |
15:30 |
Hungary NB Ⅱ |
Gyirmot SE |
MTE Mosonmagyarovar |
2-2 |
0-0 |
93 |
15:30 |
Hungary NB Ⅱ |
Nyiregyhaza |
Gyori ETO |
1-0 |
0-0 |
42 |
15:30 |
Uruguay Primera Division |
Centro Atletico Fenix |
Defensor Sporting Montevideo |
1-1 |
0-0 |
94 |
15:30 |
Uruguay Primera Division |
Centro Atletico Fenix |
Defensor Sporting Montevideo |
1-1 |
0-0 |
94 |
15:30 |
Slovenia 1.Liga |
NK Mura 05 |
Radomlje |
0-2 |
0-0 |
93 |
15:30 |
South Africa Premier Soccer League |
AmaZulu |
Richards Bay |
0-0 |
0-0 |
93 |
15:30 |
Russia Division 2 |
FK Sakhalinets |
Kompozit |
- |
- |
|
15:30 |
Slovenia 2.Liga |
NK Bilje |
Tabor Sezana |
1-1 |
0-0 |
96 |
15:30 |
Slovenia 2.Liga |
Jadran Dekani |
ND Gorica |
0-0 |
0-0 |
92 |
15:30 |
Slovenia 2.Liga |
NK Nafta |
NK Fuzinar |
2-0 |
0-0 |
88 |
15:30 |
Slovenia 2.Liga |
Tolmin |
Triglav Gorenjska |
0-4 |
0-0 |
90 |
15:30 |
Slovenia 2.Liga |
Tolmin |
Triglav Gorenjska |
0-4 |
0-0 |
90 |
15:30 |
GER D5 |
DJK Ammerthal |
ASV Neumarkt |
3-2 |
0-0 |
88 |
15:30 |
Austria Landesliga |
SC Landskron |
ATSV Wolfsberg |
2-1 |
0-0 |
89 |
15:30 |
Montenegro Division 2 |
OSK Igalo |
FK Podgorica |
0-1 |
0-0 |
94 |
15:30 |
Montenegro Division 2 |
FK Grbalj Radanovici |
FK Berane |
4-1 |
0-0 |
90 |
15:30 |
Peru Reserves League |
Sporting Cristal Reserves |
Deportivo Garcilaso Reserves |
0-0 |
0-0 |
91 |
15:30 |
Peru Reserves League |
Cienciano Reserves |
Alianza Lima Reserves |
4-1 |
0-0 |
88 |
15:30 |
Hungary NB III |
BSS Monor |
Bekescsaba |
0-2 |
0-0 |
91 |
15:30 |
Hungary NB III |
Beech Sigit |
Gyirmot SE II |
0-1 |
0-0 |
91 |
15:30 |
Hungary NB III |
Kelen SC |
ETO Akademia |
1-0 |
0-0 |
90 |
15:30 |
Hungary NB III |
REAC |
DEAC |
1-2 |
0-0 |
93 |
15:30 |
Hungary NB III |
Tatabanya |
Balatonfuredi FC |
1-0 |
0-0 |
92 |
15:30 |
Hungary NB III |
Tiszaujvaros |
Cigand SE |
0-0 |
0-0 |
92 |
15:30 |
Hungary NB III |
Tiszaujvaros |
Cigand SE |
0-0 |
0-0 |
92 |
15:30 |
Hungary NB III |
PEAC FC |
Szentlorinc SE |
2-2 |
0-0 |
90 |
15:30 |
Hungary NB III |
Cegled |
Korosladany MSK |
2-7 |
0-0 |
89 |
15:30 |
Bosnia erzegovina 1st League |
Rudar Prijedor |
Villeznevesigne |
0-0 |
0-0 |
0 |
15:30 |
Bosnia erzegovina 1st League |
Drina Zvornik |
FK Omarska |
1-1 |
0-0 |
94 |
15:30 |
Bosnia erzegovina 1st League |
Slavija Sarajevo |
Ljubic Prnjavor |
1-1 |
0-0 |
95 |
15:30 |
Croatia 2.HNL |
Bijelo Brdo |
NK Dugopolje |
0-0 |
0-0 |
92 |
15:30 |
Croatia 2.HNL |
NK Solin |
HNK Sibenik |
2-3 |
0-0 |
93 |
15:30 |
Croatia 2.HNL |
NK Dubrava Zagreb |
HNK Cibalia |
1-1 |
0-0 |
92 |
15:30 |
Croatia 3.Division |
Jadran Porec |
Hrvatski dragovoljac |
1-1 |
0-0 |
0 |
15:30 |
Croatia 3.Division |
Hrvace |
Trnje |
- |
- |
|
15:30 |
Croatia 3.Division |
NK Krk |
DUGO SELO |
0-0 |
0-0 |
0 |
15:30 |
Croatia 3.Division |
Kustosija |
NK Marsonia 1909 |
0-1 |
0-0 |
92 |
15:30 |
Croatia 3.Division |
Vuteks Sloga |
Valpovka |
0-3 |
0-0 |
88 |
15:30 |
Croatia 3.Division |
Bjelovar |
Radnik Krizevci |
3-2 |
0-0 |
95 |
15:30 |
Switzerland Promotion League |
FC Thun U21 |
FC Munsingen |
3-0 |
0-0 |
77 |
15:30 |
Austrian 3.Liga |
FC Wolfurt |
FC Pinzgau Saalfelden |
- |
- |
|
15:45 |
Hungary Borsodi Liga |
MTK Hungaria |
Kecskemeti TE |
1-0 |
0-0 |
95 |
15:59 |
Norwegian Tippeligaen |
Molde |
Valerenga |
0-0 |
0-0 |
96 |
15:59 |
Norwegian Tippeligaen |
Odd Grenland |
Sarpsborg 08 |
0-3 |
0-0 |
94 |
15:59 |
Holland Ligue 3 |
De Treffers |
Quick Boys |
1-3 |
0-0 |
92 |
15:59 |
Finland - Kakkonen Lohko |
Kiffen Helsinki |
Lahden Reipas |
2-1 |
0-0 |
93 |
15:59 |
Switzerland Cup |
Porrentruy |
FC Bosporus Bern |
- |
- |
|
15:59 |
Switzerland Cup |
Frutigen |
Thun |
- |
- |
|
15:59 |
Switzerland Cup |
FC Red Star Zurich |
FC Zurich |
- |
- |
|
15:59 |
Switzerland Cup |
Meyrin |
Servette |
0-7 |
0-0 |
89 |
15:59 |
Switzerland Cup |
FC Mendrisio Stabio |
Kriens |
1-2 |
0-0 |
96 |
15:59 |
Switzerland Cup |
FC Mendrisio Stabio |
Kriens |
1-2 |
0-0 |
96 |
15:59 |
Switzerland Cup |
FC Mendrisio Stabio |
Kriens |
1-2 |
0-0 |
96 |
15:59 |
Switzerland Cup |
Malcantone |
FC Tuggen |
1-2 |
0-0 |
0 |
15:59 |
Switzerland Cup |
Gunzwil |
Lugano |
- |
- |
|
15:59 |
Poland Division 2 |
Kotwica Kolobrzeg |
Olimpia Grudziadz |
1-2 |
0-0 |
94 |
15:59 |
Poland Division 2 |
Olimpia Elblag |
Radunia Stezyca |
0-1 |
0-0 |
93 |
15:59 |
Poland Division 2 |
Olimpia Elblag |
Radunia Stezyca |
0-1 |
0-0 |
93 |
15:59 |
Poland Division 2 |
Olimpia Elblag |
Radunia Stezyca |
0-1 |
0-0 |
93 |
15:59 |
Ukrainian Premier League |
Rukh Vynnyky |
Kolos Kovalyovka |
1-1 |
0-0 |
93 |
15:59 |
Czech Republic Gambrinus Liga |
Teplice |
Sparta Praha |
1-1 |
0-0 |
94 |
15:59 |
Czech Republic Ceska Fotbalova Liga |
Karlovy Vary Dvory |
Bohemians1905 B |
2-1 |
0-0 |
93 |
15:59 |
Czech Republic Ceska Fotbalova Liga |
Karlovy Vary Dvory |
Bohemians1905 B |
2-1 |
0-0 |
93 |
15:59 |
Czech Republic Ceska Fotbalova Liga |
Karlovy Vary Dvory |
Bohemians1905 B |
2-1 |
0-0 |
93 |
15:59 |
CAF Champions League |
AS Real |
Coton Sport |
- |
- |
|
15:59 |
CAF Champions League |
Bo Rangers |
LISCR Monrovia |
- |
- |
|
15:59 |
CAF Confederation Cup |
ASC Kara |
AF Amadou Diallo Djekanou |
- |
- |
|
15:59 |
CAF Confederation Cup |
Milo FC |
Ghana Dream FC |
- |
- |
|
15:59 |
Slovak Super Liga |
Trencin |
MFK Ruzomberok |
4-1 |
0-0 |
89 |
15:59 |
Slovak Super Liga |
FK Kosice |
MSK Zilina |
0-3 |
0-0 |
92 |
15:59 |
Cyprus 1 Division |
Aris Limassol |
AEK Larnaca |
2-0 |
0-0 |
98 |
15:59 |
Bulgaria Premier League |
Beroe Stara Zagora |
Slavia Sofia |
3-0 |
0-0 |
92 |
15:59 |
Albania Super league |
KF Laci |
Erzeni |
3-3 |
0-0 |
95 |
15:59 |
Albania Super league |
KS Dinamo Tirana |
KF Tirana |
2-3 |
0-0 |
98 |
15:59 |
Albania Super league |
Egnatia |
Skenderbeu Korca |
0-1 |
0-0 |
95 |
15:59 |
Albania Super league |
Vllaznia Shkoder |
KS Perparimi Kukesi |
- |
- |
|
15:59 |
Jordan Premier League |
Moghayer Al Sarhan |
Al Wihdat Amman |
0-1 |
0-0 |
99 |
15:59 |
Estonia Champions League |
Parnu JK Vaprus |
Nomme JK Kalju |
3-3 |
0-0 |
96 |
15:59 |
Georgia Primera Division |
Dinamo Tbilisi |
Samgurali Tskh |
5-2 |
0-0 |
91 |
15:59 |
Georgia Primera Division |
Dinamo Tbilisi |
Samgurali Tskh |
5-2 |
0-0 |
91 |
15:59 |
Georgia Primera Division |
Dinamo Tbilisi |
Samgurali Tskh |
5-2 |
0-0 |
91 |
15:59 |
Azerbaijan Premier League |
Sabail |
Zira FK |
1-2 |
0-0 |
95 |
15:59 |
Russia Division 2 |
Baltika-BFU Kaliningrad |
Irkutsk |
- |
- |
|
15:59 |
International Club Friendly |
Auxerre B |
St Pryve St Hilaire |
1-0 |
0-0 |
88 |
15:59 |
International Club Friendly |
CD Guarnizo |
CD Cayon |
0-0 |
0-0 |
91 |
15:59 |
International Club Friendly |
CD Guarnizo |
CD Cayon |
0-0 |
0-0 |
91 |
15:59 |
International Club Friendly |
CD Guarnizo |
CD Cayon |
0-0 |
0-0 |
91 |
15:59 |
International Club Friendly |
Cannes AS |
Aubagne |
- |
- |
|
15:59 |
International Club Friendly |
CF Briviesca Norpetrol |
Burgos Promesas |
- |
- |
|
15:59 |
Palestine Football League |
Jabal Al Mukaber |
Thagafi Tulkarem |
3-3 |
0-0 |
92 |
15:59 |
POL WD1 |
Slask Wroclaw (W) |
Stomil Olsztyn (W) |
0-0 |
0-0 |
34 |
15:59 |
Poland III Liga |
Czarni Polaniec |
Sokol Sieniawa |
0-0 |
0-0 |
32 |
15:59 |
The women's league of Argentina |
Racing Club (W) |
Gimnasia LP (W) |
1-0 |
0-0 |
93 |
15:59 |
Germany Oberliga NOFV |
FC Bitburg |
SV Auersmacher |
- |
- |
|
15:59 |
Germany Oberliga NOFV |
Uerdingen KFC 05 |
SF Baumberg |
1-2 |
0-0 |
93 |
15:59 |
Republic of Ireland National League Women |
FC Treaty United (W) |
Shelbourne (W) |
0-0 |
0-0 |
94 |
15:59 |
Holland Derde Divisie |
HV CV Quick |
HSV Hoek |
0-0 |
0-0 |
91 |
15:59 |
Portugal Campeonato Nacional |
Pevidem SC |
ribeirao |
2-1 |
0-0 |
94 |
15:59 |
Portugal Champions NACIONAL Juniores A 2 |
Gil Vicente U19 |
Maritimo U19 |
0-0 |
0-0 |
94 |
15:59 |
Portugal Champions NACIONAL Juniores A 2 |
Pacos Ferreira U19 |
Luxita U19 |
2-1 |
0-0 |
99 |
15:59 |
Portugal Champions NACIONAL Juniores A 2 |
FC Porto U19 |
Rio Ave U19 |
2-0 |
0-0 |
85 |
15:59 |
Portugal Champions NACIONAL Juniores A 2 |
FC Porto U19 |
Rio Ave U19 |
2-0 |
0-0 |
85 |
15:59 |
Portugal Champions NACIONAL Juniores A 2 |
Boavista U19 |
Chaves U19 |
0-0 |
0-0 |
94 |
15:59 |
Portugal Champions NACIONAL Juniores A 2 |
Vitoria SC Guimaraes U19 |
Braga U19 |
0-0 |
0-0 |
94 |
15:59 |
Portugal Champions NACIONAL Juniores A 2 |
Vitoria SC Guimaraes U19 |
Braga U19 |
0-0 |
0-0 |
94 |
15:59 |
Portugal Champions NACIONAL Juniores A 2 |
Vitoria SC Guimaraes U19 |
Braga U19 |
0-0 |
0-0 |
94 |
15:59 |
Portugal Champions NACIONAL Juniores A 2 |
Sporting Lisbon U19 |
Academica Coimbra U19 |
0-0 |
0-0 |
93 |
15:59 |
Portugal Champions NACIONAL Juniores A 2 |
Belenenses U19 |
Vitoria FC Setubal U19 |
0-0 |
0-0 |
94 |
15:59 |
Portugal Champions NACIONAL Juniores A 2 |
SC Uniao Torreense U19 |
Alverca U19 |
0-0 |
0-0 |
92 |
15:59 |
Portugal Champions NACIONAL Juniores A 2 |
SC Uniao Torreense U19 |
Alverca U19 |
0-0 |
0-0 |
92 |
15:59 |
Portugal Champions NACIONAL Juniores A 2 |
SC Uniao Torreense U19 |
Alverca U19 |
0-0 |
0-0 |
92 |
15:59 |
Portugal Champions NACIONAL Juniores A 2 |
GD Estoril-Praia U19 |
Benfica U19 |
0-0 |
0-0 |
91 |
15:59 |
Poland Mloda Ekstraklasa |
Jagiellonia Bialystok (Youth) |
Gornik Zabrze (Youth) |
4-0 |
0-0 |
94 |
15:59 |
Switzerland Promotion League |
Muri |
Rotkreuz |
- |
- |
|
15:59 |
Switzerland Promotion League |
Basuli B team |
Zurich B team |
- |
- |
|
15:59 |
Austrian 3.Liga |
VfB Hohenems |
SV Wals-Grunau |
1-1 |
0-0 |
93 |
15:59 |
Austrian 3.Liga |
VfB Hohenems |
SV Wals-Grunau |
1-1 |
0-0 |
93 |
15:59 |
Israel League Cup |
Hapoel Tel Aviv |
Hapoel Hadera |
0-0 |
0-0 |
93 |
15:59 |
Israel League Cup |
Ashdod MS |
Hapoel Haifa |
0-0 |
0-0 |
94 |
15:59 |
Israel League Cup |
Ashdod MS |
Hapoel Haifa |
0-0 |
0-0 |
94 |
15:59 |
Israel League Cup |
Ashdod MS |
Hapoel Haifa |
0-0 |
0-0 |
94 |
16:15 |
Welsh Premier League |
Barry Town United |
Colwyn Bay |
1-1 |
0-0 |
95 |
16:15 |
Turkey Super Lig |
Caykur Rizespor |
Alanyaspor |
0-0 |
0-0 |
95 |
16:15 |
Turkey 1. Lig |
Umraniyespor |
Goztepe |
0-0 |
0-0 |
96 |
16:30 |
English Premier League |
Tottenham Hotspur |
Manchester United |
2-0 |
0-0 |
99 |
16:30 |
German Bundesliga |
Borussia Dortmund |
FC Koln |
1-0 |
0-0 |
90 |
16:30 |
Italian Serie A |
Empoli |
Verona |
0-1 |
0-0 |
90 |
16:30 |
Italian Serie A |
Frosinone |
Napoli |
1-3 |
0-0 |
95 |
16:30 |
Russia Premier League |
FC Krasnodar |
Lokomotiv Moscow |
1-0 |
0-0 |
96 |
16:30 |
Croatia 1.Division |
Slaven Koprivnica |
Istra 1961 Pula |
2-2 |
0-0 |
93 |
16:30 |
UAE Pro-League |
Al Nasr Dubai |
Al-Jazira(UAE) |
1-3 |
0-0 |
98 |
16:30 |
International Club Friendly |
Gudja United |
Marsaxlokk FC |
0-2 |
0-0 |
88 |
16:30 |
Austrian 3.Liga |
SC Gleisdorf |
ASK Voitsberg |
0-0 |
0-0 |
93 |
16:30 |
Israel League Cup |
Maccabi Petah Tikva FC |
Maccabi Haifa |
0-2 |
0-0 |
95 |
16:45 |
Holland Eredivisie |
Vitesse Arnhem |
PSV Eindhoven |
1-3 |
0-0 |
89 |
17:00 |
France Ligue 1 |
Lyon |
Montpellier |
1-4 |
1-0 |
93 |
17:00 |
France Ligue 2 |
Concarneau |
Caen |
0-2 |
0-0 |
94 |
17:00 |
France Ligue 2 |
Pau FC |
Paris FC |
2-0 |
0-0 |
94 |
17:00 |
France Ligue 2 |
Annecy |
USL Dunkerque |
3-0 |
0-0 |
95 |
17:00 |
France Ligue 2 |
Saint Etienne |
Quevilly |
2-1 |
0-0 |
96 |
17:00 |
France Ligue 2 |
Stade Lavallois MFC |
Rodez Aveyron |
1-0 |
0-0 |
93 |
17:00 |
France Ligue 2 |
Valenciennes |
Guingamp |
0-0 |
0-0 |
94 |
17:00 |
France Ligue 2 |
Amiens |
Bastia |
2-1 |
0-0 |
90 |
17:00 |
France Ligue 2 |
Grenoble |
Troyes |
0-0 |
0-0 |
90 |
17:00 |
Spanish La Liga 2 |
RCD Espanyol |
Racing Santander |
2-0 |
0-0 |
96 |
17:00 |
Liga Portugal 1 |
GD Chaves |
Sporting Braga |
2-4 |
0-0 |
100 |
17:00 |
Russia Premier League |
FK Sochi |
Rostov FK |
4-0 |
0-0 |
94 |
17:00 |
Portugal Liga 3 |
FC Caldas |
Alverca |
1-0 |
0-0 |
96 |
17:00 |
Portugal Liga 3 |
Pero pinheiro |
Dezembro |
0-0 |
0-0 |
94 |
17:00 |
Switzerland Cup |
Taverne |
Bruhl SG |
0-3 |
0-0 |
89 |
17:00 |
Poland Division 2 |
Stal Stalowa Wola |
Chojniczanka Chojnice |
- |
- |
|
17:00 |
Serbian Superliga |
Vojvodina Novi Sad |
Radnicki Nis |
3-2 |
0-0 |
91 |
17:00 |
CAF Confederation Cup |
AS Douanes |
SOA Renaissante |
- |
- |
|
17:00 |
Cyprus 1 Division |
Apollon Limassol FC |
Othellos Athienou |
1-1 |
0-0 |
90 |
17:00 |
Cyprus 1 Division |
Anorthosis Famagusta FC |
Ethnikos Achnas FC |
3-1 |
0-0 |
95 |
17:00 |
Hungary NB Ⅱ |
Bodajk FC Siofok |
Budapest Honved |
2-1 |
0-0 |
93 |
17:00 |
Hungary NB Ⅱ |
Csakvari TK |
Dafuji cloth MTE |
0-1 |
0-0 |
94 |
17:00 |
Hungary NB Ⅱ |
Vasas |
Kazincbarcika |
1-2 |
0-0 |
97 |
17:00 |
Hungary NB Ⅱ |
FC Ajka |
Pecsi MFC |
0-2 |
0-0 |
92 |
17:00 |
Hungary NB Ⅱ |
Kozarmisleny SE |
SOROKSAR |
- |
- |
|
17:00 |
Hungary NB Ⅱ |
Duna-Tisza |
Szombathelyi Haladas |
2-3 |
0-0 |
94 |
17:00 |
Moldova Divizia Nationala |
CS Petrocub |
FC Milsami |
2-0 |
0-0 |
89 |
17:00 |
Georgia Primera Division |
Dinamo Batumi |
Samtredia |
0-1 |
0-0 |
98 |
17:00 |
Liga Nacional de Guatemala |
Coban Imperial |
Xelaju MC |
0-0 |
0-0 |
91 |
17:00 |
Faroe Islands Formuladeildin |
HB Torshavn |
IF Fuglafjordur |
3-1 |
0-0 |
91 |
17:00 |
International Club Friendly |
Compostela |
Cultural Leonesa |
1-0 |
0-0 |
88 |
17:00 |
International Club Friendly |
CD Cristo Atletico |
Gimnastica Torrelavega |
0-0 |
0-0 |
90 |
17:00 |
International Club Friendly |
Yverdon (W) |
Thonon Evian FC (W) |
- |
- |
|
17:00 |
International Club Friendly |
CD Estebona |
Malaga |
0-2 |
0-0 |
89 |
17:00 |
International Club Friendly |
UD Logrones |
Real Union Irun |
1-1 |
0-0 |
90 |
17:00 |
International Club Friendly |
Aguilas CF |
CD El Palo |
1-1 |
0-0 |
90 |
17:00 |
Serbia Prva Liga |
Macva Sabac |
FK Radnicki Sremska Mitrovica |
0-0 |
0-0 |
91 |
17:00 |
Serbia Prva Liga |
Metalac Gornji Milanovac |
Tekstilac |
0-0 |
0-0 |
92 |
17:00 |
Serbia Prva Liga |
Sevojno Uzice |
Kolubara |
0-0 |
0-0 |
94 |
17:00 |
Montenegro Division 2 |
FK Iskra Danilovgrad |
KOM Podgorica |
1-3 |
0-0 |
90 |
17:00 |
Montenegro Division 2 |
Lovcen Cetinje |
Bokelj Kotor |
1-2 |
0-0 |
95 |
17:00 |
Republic of Ireland National League Women |
Wexford Youths (W) |
DLR Waves (W) |
0-0 |
0-0 |
92 |
17:00 |
Guatemala Liga Nacional Women |
CSD Municipal (W) |
Cobaneras FC (W) |
2-0 |
0-0 |
89 |
17:00 |
Croatia 3.Division |
Karlovac |
Mladost Zdralovi |
3-2 |
0-0 |
94 |
17:00 |
Switzerland Promotion League |
Chenois |
FC Sion U21 |
0-0 |
0-0 |
92 |
17:00 |
Switzerland Promotion League |
Biel Bienne |
Young Boys U21 |
1-2 |
0-0 |
94 |
17:30 |
Spanish La Liga |
Almeria |
Real Madrid |
1-3 |
0-0 |
98 |
17:30 |
Spanish La Liga 2 |
Levante |
Burgos CF |
3-2 |
0-0 |
99 |
17:30 |
Austrian Bundesliga |
SK Austria Klagenfurt |
Rheindorf Altach |
1-1 |
0-0 |
91 |
17:30 |
International Club Friendly |
UE Castelldefels |
CE Europa |
0-1 |
0-0 |
92 |
17:30 |
International Club Friendly |
UE Olot |
CF Badalona |
2-2 |
0-0 |
93 |
17:30 |
Israel League Cup |
Hapoel Jerusalem |
Beitar Jerusalem |
0-0 |
0-0 |
94 |
17:45 |
Brazil Campeonato Carioca Serie A2 |
Sampaio Correa (RJ) |
Olaria |
3-1 |
0-0 |
93 |
17:57 |
Poland III Liga |
Podlasie Biala Podlaska |
Orleta Radzyn Podlaski |
- |
- |
|
18:00 |
Holland Eredivisie |
Fortuna Sittard |
Almere City FC |
0-0 |
0-0 |
93 |
18:00 |
Belgian Second Division |
Red Star Waasland |
Seraing United |
0-0 |
0-0 |
91 |
18:00 |
Belgian Second Division |
KMSK Deinze |
Oostende |
1-0 |
0-0 |
94 |
18:00 |
Switzerland Cup |
FC Iliria |
La Chaux-de-Fonds |
- |
- |
|
18:00 |
Switzerland Cup |
Vevey Sports |
Lausanne Sports |
0-2 |
0-0 |
91 |
18:00 |
Poland Ekstraklasa |
Ruch Chorzow |
Jagiellonia Bialystok |
0-1 |
0-0 |
90 |
18:00 |
Poland Liga 1 |
Chrobry Glogow |
Polonia Warszawa |
0-0 |
0-0 |
94 |
18:00 |
CAF Champions League |
Wau Salaam |
Al-Hilal Omdurman |
- |
- |
|
18:00 |
Hungary Borsodi Liga |
Paksi SE Honlapja |
Ujpesti |
0-0 |
0-0 |
93 |
18:00 |
Saudi Professional League |
Al Hilal |
Al-Feiha |
1-1 |
0-0 |
96 |
18:00 |
Saudi Professional League |
Al Ittihad(KSA) |
Al-Tai |
2-0 |
0-0 |
90 |
18:00 |
Liga Nacional de Guatemala |
Coatepeque |
C.S.D. Comunicaciones |
1-1 |
0-0 |
92 |
18:00 |
International Club Friendly |
Real Aviles |
CD Lugo |
1-0 |
0-0 |
91 |
18:00 |
International Club Friendly |
Algeciras |
Velez CF |
1-2 |
0-0 |
91 |
18:00 |
International Club Friendly |
CA Antoniano |
Xerez Deportivo FC |
0-0 |
0-0 |
89 |
18:00 |
International Club Friendly |
Zamora CF |
CF Salmantino |
5-0 |
0-0 |
89 |
18:00 |
BRA SPC |
Primavera |
Juventus SP |
0-1 |
0-0 |
97 |
18:00 |
BRA SPC |
Sao Caetano |
Esporte Clube Sao Jose SP |
0-2 |
0-0 |
93 |
18:00 |
Brazil Paulista Serie B |
Uniao Sao Joao |
Nacional SP U23 |
0-0 |
0-0 |
91 |
18:00 |
Brazil Paulista Serie B |
Penapolense |
Rio Branco(SP) |
1-0 |
0-0 |
100 |
18:00 |
Brazil Paulista Serie B |
Jabaquara SP |
Catanduva FC |
1-1 |
0-0 |
94 |
18:00 |
Brazil Paulista Serie B |
Wavor SPU23 |
America SP |
2-2 |
0-0 |
94 |
18:00 |
Brazil Paulista Serie B |
Sweet Sao Kalle Arthur SP U23 |
Uniao Barbarense |
0-0 |
0-0 |
94 |
18:00 |
Brazil Paulista Serie B |
SKA Brasil |
Francana |
1-1 |
0-0 |
97 |
18:00 |
Brazil Paulista Serie B |
CA Taquaritinga SP |
Independente SP |
2-0 |
0-0 |
91 |
18:00 |
Argentina Santa Fe Cup |
CA Elortondo |
AD Centenario Neuquen |
0-1 |
0-0 |
94 |
18:00 |
Republic of Ireland National League Women |
Yalong City (W) |
Sligo Rovers (W) |
0-0 |
0-0 |
91 |
18:00 |
Bosnia erzegovina 1st League |
NK Celik |
FK Radnik Hadzici |
0-1 |
0-0 |
89 |
18:00 |
Serbia League Women |
ZFK Radnicki 1923 (W) |
ZFK Masinac (W) |
3-0 |
0-0 |
88 |
18:00 |
Senegal Premier League cup |
Teunhueth FC |
Mbour |
0-0 |
0-0 |
92 |
18:00 |
Brazil Campeonato Mineiro U20 |
Betim FC U20 |
Santarritense U20 |
4-0 |
0-0 |
91 |
18:00 |
Brazil Campeonato Mineiro U20 |
Cruzeiro (Youth) |
EC Futgol U20 |
0-0 |
0-0 |
92 |
18:00 |
Brazil Campeonato Mineiro U20 |
America MG (Youth) |
Inter De Minas U20 |
3-0 |
0-0 |
93 |
18:00 |
Brazil Campeonato Mineiro U20 |
Boston City FC Brasil U20 |
Uberlandia Youth |
1-2 |
0-0 |
96 |
18:00 |
Brazil Catarinense Division 2 |
Nacao |
Guarani de Palhoca |
1-1 |
0-0 |
95 |
18:00 |
Brazil national youth (U20) Football Championship |
Riachao SE U20 |
Sociedade Boca Junior U20 |
0-0 |
0-0 |
90 |
18:00 |
Brazil national youth (U20) Football Championship |
Canoense U20 |
CSE U20 |
0-1 |
0-0 |
90 |
18:00 |
Brazil Campeonato Paulista Youth |
OSTO youth team |
Rio Preto (Youth) |
0-0 |
0-0 |
94 |
18:00 |
Brazil Campeonato Paulista Youth |
Taubate (Youth) |
Botafogo-SP (Youth) |
1-2 |
0-0 |
92 |
18:00 |
Brazil Campeonato Paulista Youth |
Juventus-AC (Youth) |
Ferroviaria SP (Youth) |
0-0 |
0-0 |
94 |
18:00 |
Brazil Campeonato Paulista Youth |
Comercial SP Youth |
Sao Paulo (Youth) |
2-2 |
0-0 |
92 |
18:00 |
Brazil Campeonato Paulista Youth |
Inter de Limeira (Youth) |
Corinthians Paulista (Youth) |
1-0 |
0-0 |
95 |
18:00 |
Brazil Campeonato Paulista Youth |
Aracatuba SP Youth |
Santos (Youth) |
- |
- |
|
18:00 |
Brazil Serie D |
Athletic Club MG |
Camboriu SC |
2-0 |
0-0 |
99 |
18:00 |
Brazil Serie D |
Athletic Club MG |
Camboriu SC |
2-0 |
0-0 |
99 |
18:00 |
Peru Campeonato Nacional Women |
Alianza Lima W |
Carlos Mannucci W |
2-0 |
0-0 |
95 |
18:10 |
The women's league of Argentina |
Boca Juniors (W) |
Huracan (W) |
0-0 |
0-0 |
92 |
18:15 |
Bulgaria Premier League |
Botev Vratsa |
CSKA Sofia |
0-2 |
0-0 |
90 |
18:15 |
Slovenia 1.Liga |
NK Aluminij |
NK Olimpija Ljubljana |
4-5 |
0-0 |
94 |
18:30 |
Italian Serie B |
Cosenza Calcio 1914 |
Ascoli |
3-0 |
0-0 |
90 |
18:30 |
Italian Serie B |
Cremonese |
Catanzaro |
0-0 |
0-0 |
93 |
18:30 |
Italian Serie B |
Ternana |
Sampdoria |
1-2 |
0-0 |
95 |
18:30 |
German Bundesliga 2 |
Hamburger SV |
Hertha Berlin |
3-0 |
0-0 |
94 |
18:30 |
Serbian Superliga |
Crvena Zvezda |
FK Spartak Zlatibor Voda |
2-0 |
0-0 |
44 |
18:30 |
Brazil Serie B |
Avai FC |
Tombense |
4-2 |
0-0 |
98 |
18:30 |
Uruguay Primera Division |
Cerro Montevideo |
CA Penarol |
1-1 |
0-0 |
95 |
18:30 |
Jordan Premier League |
Shabab AlOrdon |
AL Salt |
1-0 |
0-0 |
93 |
18:30 |
International Club Friendly |
Vicenza |
Azy based nano Bo |
4-0 |
0-0 |
87 |
18:30 |
International Club Friendly |
CD San Roque de Lepe |
Recreativo Huelva |
- |
- |
|
18:30 |
International Club Friendly |
Villanovense |
Venados FC |
0-0 |
0-0 |
94 |
18:30 |
International Club Friendly |
Cacereno |
Badajoz |
2-1 |
0-0 |
89 |
18:30 |
International Club Friendly |
Baleares |
Hercules |
0-0 |
0-0 |
91 |
18:30 |
Argentina group C Tebolidun League Manchester |
CA Atlas |
San Martin Burzaco |
3-2 |
0-0 |
97 |
18:30 |
Argentina group C Tebolidun League Manchester |
Sportivo Italiano |
Club Lujan |
0-0 |
0-0 |
92 |
18:30 |
Argentina group C Tebolidun League Manchester |
Victoriano Arenas |
Deportivo Laferrere |
0-1 |
0-0 |
98 |
18:30 |
Argentina Santa Fe Cup |
General San Martin Monte Vera |
Central Cordoba De Rosario |
0-1 |
0-0 |
96 |
18:30 |
Brazil national youth (U20) Football Championship |
Parana Clube (Youth) |
Londrina EC (Youth) |
1-2 |
0-0 |
96 |
18:30 |
Brazil Serie D |
Ceilandia DF |
Caxias RS |
0-0 |
0-0 |
94 |
18:35 |
Republic of Ireland National League Women |
Peamount Utd (W) |
Bohemians Dublin (W) |
1-0 |
0-0 |
93 |
18:45 |
Italian Serie A |
Inter Milan |
Monza |
2-0 |
0-0 |
95 |
18:45 |
Italian Serie A |
Genoa |
Fiorentina |
1-4 |
0-0 |
94 |
18:45 |
Belgian Pro League |
Mechelen |
Saint Gilloise |
3-0 |
0-0 |
95 |
18:45 |
Romania Liga I |
FC Voluntari |
Dinamo Bucuresti |
2-3 |
0-0 |
100 |
18:45 |
Turkey Super Lig |
Galatasaray |
Trabzonspor |
2-0 |
0-0 |
100 |
18:45 |
Turkey Super Lig |
Hatayspor |
Kasimpasa |
0-0 |
0-0 |
94 |
18:45 |
Turkey 1. Lig |
Adanaspor |
S.Urfaspor |
1-2 |
0-0 |
96 |
18:45 |
Bosnia and Herzegovina Premier League |
Posusje |
FK Zeljeznicar |
1-0 |
0-0 |
94 |
18:45 |
International Club Friendly |
Sliema Wanderers FC |
Valletta FC |
0-1 |
0-0 |
90 |
19:00 |
English Premier League |
Manchester City |
Newcastle United |
1-0 |
0-0 |
94 |
19:00 |
English Premier League |
Manchester City |
Newcastle United |
1-0 |
0-0 |
94 |
19:00 |
France Ligue 1 |
Toulouse |
Paris Saint Germain (PSG) |
1-1 |
0-0 |
97 |
19:00 |
France Ligue 1 |
Toulouse |
Paris Saint Germain (PSG) |
1-1 |
0-0 |
97 |
19:00 |
Holland Eredivisie |
Go Ahead Eagles |
Volendam |
4-1 |
0-0 |
90 |
19:00 |
Holland Eredivisie |
Go Ahead Eagles |
Volendam |
4-1 |
0-0 |
90 |
19:00 |
Brazil Serie A |
Sao Paulo |
Botafogo RJ |
0-0 |
0-0 |
96 |
19:00 |
Brazil Serie A |
Sao Paulo |
Botafogo RJ |
0-0 |
0-0 |
96 |
19:00 |
Brazil Serie A |
Internacional RS |
Fortaleza |
0-1 |
0-0 |
98 |
19:00 |
Brazil Serie A |
Internacional RS |
Fortaleza |
0-1 |
0-0 |
98 |
19:00 |
Serbian Superliga |
FK Zeleznicar Pancevo |
FK Vozdovac Beograd |
0-1 |
0-0 |
94 |
19:00 |
Primera Division de Venezuela |
Estudiantes Merida FC |
Monagas SC |
1-1 |
0-0 |
94 |
19:00 |
Bolivia Primera Division |
Real Santa Cruz |
Oriente Petrolero |
0-5 |
0-0 |
96 |
19:00 |
Bolivia Primera Division |
Real Santa Cruz |
Oriente Petrolero |
0-5 |
0-0 |
96 |
19:00 |
International Club Friendly |
Toledo |
Real Jaen CF |
1-1 |
0-0 |
90 |
19:00 |
International Club Friendly |
CD Linares Deportivo |
Cordoba |
0-1 |
0-0 |
90 |
19:00 |
Chile Cup |
CD Magallanes |
O.Higgins |
2-1 |
0-0 |
98 |
19:00 |
Chile Cup |
CD Magallanes |
O.Higgins |
2-1 |
0-0 |
98 |
19:00 |
BRA SPC |
Gremio Prudente |
Marilia Ac |
1-2 |
0-0 |
98 |
19:00 |
BRA SPC |
Gremio Prudente |
Marilia Ac |
1-2 |
0-0 |
98 |
19:00 |
Venezuela Segunda Division |
Deportivo Nueva Esparta |
Deportivo Miranda |
0-0 |
0-0 |
96 |
19:00 |
Argentine Torneo A |
Crucero del Norte |
Sarmiento Resistencia |
0-0 |
0-0 |
94 |
19:00 |
Argentine Torneo A |
Union Sunchales |
Defensores Belgrano (VR) |
2-0 |
0-0 |
94 |
19:00 |
Argentine Torneo A |
Union Sunchales |
Defensores Belgrano (VR) |
2-0 |
0-0 |
94 |
19:00 |
Paraguay Women League |
Tacuary (W) |
Nacional-Humaita (W) |
0-4 |
0-0 |
42 |
19:00 |
Chile Primera Division Women |
Deportes Iquique (W) |
Universidad de Concepcion (W) |
1-1 |
0-0 |
95 |
19:00 |
Brasileiro, Serie C |
Botafogo PB |
Confianca SE |
2-3 |
0-0 |
97 |
19:00 |
Brasileiro, Serie C |
Botafogo PB |
Confianca SE |
2-3 |
0-0 |
97 |
19:00 |
Brasileiro, Serie C |
Brusque FC |
Nautico (PE) |
2-2 |
0-0 |
95 |
19:00 |
Brasileiro, Serie C |
Brusque FC |
Nautico (PE) |
2-2 |
0-0 |
95 |
19:00 |
Brazil Serie D |
Nacional(AM) |
Bahia de Feira BA |
3-2 |
0-0 |
99 |
19:30 |
Spanish La Liga |
Osasuna |
Athletic Bilbao |
0-0 |
0-0 |
93 |
19:30 |
Liga Portugal 1 |
Benfica |
Estrela da Amadora |
2-0 |
0-0 |
100 |
19:30 |
Liga Portugal 1 |
Portimonense |
Boavista FC |
1-4 |
0-0 |
96 |
19:30 |
Argentine Division 1 |
Independiente |
Colon de Santa Fe |
0-1 |
0-0 |
95 |
19:30 |
Chile Primera D |
CD Provincial Ranco |
Concon National |
0-0 |
0-0 |
92 |
20:00 |
Spanish La Liga 2 |
AD Alcorcon |
Leganes |
0-2 |
0-0 |
98 |
20:00 |
Brazil Serie B |
ABC RN |
CRB AL |
1-2 |
0-0 |
97 |
20:00 |
Brazil Serie B |
Ituano SP |
Criciuma |
3-0 |
0-0 |
95 |
20:00 |
Liga Nacional de Guatemala |
CSD Municipal |
Deportivo Mixco |
3-1 |
0-0 |
93 |
20:00 |
BRA SPC |
Portuguesa Desportos |
EC Sao Bernardo/SP |
0-0 |
0-0 |
93 |
20:00 |
Chile Primera D |
Quintero Unido |
Municipal Salamanca |
0-3 |
0-0 |
93 |
20:00 |
Chile Primera D |
Quintero Unido |
Municipal Salamanca |
0-3 |
0-0 |
93 |
20:00 |
Chile Primera D |
Deportes Union Companias |
Provincial Ovalle |
2-2 |
0-0 |
97 |
20:00 |
Canadian Premier League |
Vancouver FC |
Pacific FC |
3-2 |
0-0 |
95 |
20:30 |
Peru Primera Division |
Cusco FC |
FBC Melgar |
1-1 |
0-0 |
98 |
20:30 |
Colombia Copa Premier |
Atletico FC |
Cucuta |
0-0 |
0-0 |
93 |
21:00 |
Brazil Serie B |
Juventude |
Sampaio Correa |
0-0 |
0-0 |
100 |
21:00 |
Primera Division de Colombiano-Apertura |
Deportivo Pereira |
Jaguares de Cordoba |
3-0 |
0-0 |
95 |
21:00 |
Uruguay Primera Division |
Wanderers FC |
La Luz |
0-0 |
0-0 |
92 |
21:00 |
Primera Division de Paraguay |
Guarani CA |
Sportivo Ameliano |
0-3 |
0-0 |
94 |
21:00 |
Primera Division de Honduras |
Marathon |
Real Espana |
0-0 |
0-0 |
93 |
21:00 |
Panama Liga Nacional de Ascenso |
CD Universitario |
San Francisco FC |
1-0 |
0-0 |
96 |
21:00 |
Costa Rica 2.Liga |
FC Aserri |
Municipal Turrialba |
- |
- |
|
21:00 |
Guatemala Segunda Division |
Deportivo Santa Cruz A.V |
CSYD Carcha |
1-1 |
0-0 |
91 |
21:00 |
Guatemala Segunda Division |
Club America Salcaja |
FC LA Libertad |
2-1 |
0-0 |
92 |
21:00 |
Panama Liga Prom |
Champions FC Academy |
Sporting San Miguelito Reserves |
2-1 |
0-0 |
94 |
21:00 |
Brazil Serie D |
Retro/PE |
Maranhao |
2-2 |
0-0 |
90 |
21:15 |
Paraguay Women League |
Sportivo Luqueno (W) |
Olimpia Asuncion (W) |
0-9 |
0-0 |
91 |
21:30 |
Brazil Serie A |
Cuiaba |
Palmeiras |
0-2 |
0-0 |
94 |
21:30 |
Brazil Serie A |
Fluminense RJ |
America MG |
3-1 |
0-0 |
96 |
21:30 |
Primera Division de El Salvador |
Jocoro FC |
Luis Angel Firpo |
0-0 |
0-0 |
93 |
21:30 |
Bolivia Primera Division |
Bolivar |
Libertad Gran Mamore FC |
3-0 |
0-0 |
95 |
21:30 |
Chile Primera B |
Deportes La Serena |
San Marcos de Arica |
1-1 |
0-0 |
97 |
21:30 |
Chile Primera B |
Deportes La Serena |
San Marcos de Arica |
1-1 |
0-0 |
97 |
21:30 |
USL Championship |
Birmingham Legion |
Louisville City FC |
2-0 |
0-0 |
96 |
21:40 |
Primera Division de Venezuela |
Academia Puerto Cabello |
Mineros de Guayana |
2-0 |
0-0 |
90 |
22:00 |
Argentine Division 1 |
Gimnasia La Plata |
Talleres Cordoba |
0-3 |
0-0 |
92 |
22:00 |
Canadian Premier Soccer League |
Serbian White Eagles |
Dynamo Toronto |
3-0 |
0-0 |
79 |
22:00 |
Liga Nacional de Guatemala |
CD Achuapa |
Guastatoya |
1-3 |
0-0 |
94 |
22:00 |
Dominican Republic Liga |
Cibao FC |
Moca FC |
1-0 |
0-0 |
97 |
22:00 |
Dominican Republic Liga |
LA Enterprises Bombers FC |
LA STARZ |
0-0 |
0-0 |
92 |
22:00 |
Argentine Torneo A |
Santa Marina Tandil |
Olimpo Bahia Blanca |
1-1 |
0-0 |
95 |
22:00 |
Panama Liga Prom |
CA Independiente de la Chorrera Reserves |
Udelas FC |
0-1 |
0-0 |
93 |
22:00 |
Brasileiro, Serie C |
Altos/PI |
Operario Ferroviario PR |
0-1 |
0-0 |
93 |
22:00 |
Brasileiro, Serie C |
Sao Jose PoA RS |
Amazonas FC |
1-0 |
0-0 |
97 |
22:00 |
USA MLS Next Pro League |
International Miami B |
Crown Legacy FC |
1-2 |
0-0 |
92 |
22:00 |
North Central America Leagues Cup |
Philadelphia Union |
Monterrey |
3-0 |
0-0 |
90 |
22:30 |
Mexico Segunda Division |
Gavilanes FC Matamoros |
Correcaminos II |
1-2 |
0-0 |
96 |
22:45 |
Peru Primera Division |
Sport Huancayo |
Carlos Manucci |
0-0 |
0-0 |
93 |
23:00 |
Costa Rica Primera Division |
Perez Zeledon |
Santos De Guapiles |
1-1 |
0-0 |
88 |
23:00 |
Costa Rica Primera Division |
Perez Zeledon |
Santos De Guapiles |
1-1 |
0-0 |
88 |
23:00 |
Primera Division de Honduras |
Lobos UPNFM |
Genesis |
0-0 |
0-0 |
93 |
23:00 |
Primera Division de Honduras |
Lobos UPNFM |
Genesis |
0-0 |
0-0 |
93 |
23:00 |
USL Championship |
Hartford Athletic |
Miami FC |
0-3 |
0-0 |
94 |
23:00 |
USA National Premier Soccer League |
Richmond Kickers |
North Carolina |
1-3 |
0-0 |
95 |
23:00 |
Saint Kitts Nevis Premier League |
SLH St Pauls Utd |
Circle Newtown United |
2-1 |
0-0 |
92 |
23:00 |
Canadian Premier League |
Forge FC |
HFX Wanderers FC |
1-1 |
0-0 |
92 |
23:00 |
USA Independent League |
Savannah Clovers |
Club de Lyon FC |
2-2 |
0-0 |
93 |
23:00 |
Panama Liga Prom |
Potros Del Este Reserves |
Tauro Reserves |
1-4 |
0-0 |
89 |
23:00 |
Mexico Segunda Division |
CD Inter Queretaro |
Escorpiones FC |
0-0 |
0-0 |
93 |
23:00 |
USA MLS Next Pro League |
Columbus Crew B |
Cincinnati II |
5-1 |
0-0 |
89 |
23:10 |
Primera Division de Colombiano-Apertura |
Union Magdalena |
Independiente Santa Fe |
2-2 |
0-0 |
94 |
23:15 |
Panama Liga Nacional de Ascenso |
Atletico Chiriqui |
Herrera FC |
2-2 |
0-0 |
94 |
23:30 |
Primera Division de Paraguay |
Libertad |
Sportivo Trinidense |
0-1 |
0-0 |
96 |
23:30 |
USL Championship |
Loudoun United |
Sacramento Republic FC |
1-3 |
0-0 |
93 |
23:30 |
USL Championship |
Detroit City |
Las Vegas Lights |
1-0 |
0-0 |
95 |
23:30 |
USA Women |
Racing Louisville (W) |
Angel City FC (W) |
1-1 |
0-0 |
92 |
23:30 |
USA National Premier Soccer League |
South Georgia Tormenta FC |
Forward Madison FC |
0-0 |
0-0 |
93 |
23:30 |
USA Independent League |
Chattanooga |
Salt City Union |
0-0 |
0-0 |
93 |
01:00 |
Costa Rica 2.Liga |
Marineros de Puntarenas |
Jaco Futbol Club |
2-2 |
0-0 |
94 |
10:00 |
Denmark - 4.Liga |
Vorup FB |
Odder IGF |
- |
- |
|
11:00 |
Brazil national youth (U20) Football Championship |
Visao Celeste RN Youth |
ABC FC RN (Youth) |
1-2 |
0-0 |
96 |
18:00 |
South Africa Premier Soccer League |
Chippa United |
Mamelodi Sundowns |
0-2 |
0-0 |
93 |
08:00 |
Spanish Federacion Cup |
UD San Sebastian Reyes |
Las Rozas |
2-0 |
0-0 |
92 |
09:00 |
Vietnam U19 Championship Women |
Than KSVN U19 (W) |
Ha Noi (W) U19 |
0-2 |
0-0 |
92 |
09:00 |
Vietnam U19 Championship Women |
Than KSVN U19 (W) |
Ha Noi (W) U19 |
0-2 |
0-0 |
92 |
11:30 |
England FA Cup |
Horley Town |
Croydon Athletic |
0-1 |
0-0 |
41 |
12:00 |
International Club Friendly |
FC Twente Enschede (W) |
Standard Liege (W) |
3-2 |
0-0 |
92 |
15:30 |
Professional Tunisian League 1 |
US Ben Guerdane |
Club Africain |
- |
- |
|
15:30 |
Professional Tunisian League 1 |
AS Slimane |
Stade tunisien |
1-2 |
0-0 |
94 |
15:30 |
Professional Tunisian League 1 |
Esperance Sportive de Tunis |
A.S.Marsa |
1-0 |
0-0 |
93 |
15:59 |
Tanzania Ligue 1 |
Namungo FC |
KMC FC |
5-0 |
0-0 |
91 |
01:00 |
Panama Liga Nacional de Ascenso |
Plaza Amador |
CD Arabe Unido |
0-0 |
0-0 |
92 |
08:00 |
HUN WCup |
Zalaegerszegi (W) |
Papai ELC (W) |
3-4 |
0-0 |
90 |
10:00 |
International Club Friendly |
Real Oviedo (W) |
Sporting Gijon (W) |
2-2 |
0-0 |
87 |
12:30 |
Brazil Campeonato Maranhense |
AA Esmac |
Fonte Nova/PA |
0-0 |
0-0 |
96 |
08:00 |
Chinese Football Association Yi League |
Zibo Qisheng |
ShangYu Pterosaur FC |
0-1 |
0-0 |
91 |
08:00 |
Philippines Cup |
Kaya FC |
Garelli United |
11-0 |
0-0 |
92 |
09:00 |
Chinese Football Association Yi League |
Hainan Star |
Taian Tiankuang |
0-2 |
0-0 |
94 |
09:00 |
International Club Friendly |
Real Valladol B |
G. Segoviana |
2-0 |
0-0 |
87 |
09:00 |
International Friendly |
Uzbekistan U17 |
Croatia U17 |
- |
- |
|
09:30 |
Chinese Football Association Yi League |
Quanzhou Yassin |
Haimen Codion |
1-5 |
0-0 |
88 |
10:00 |
Philippines Cup |
Adamson Falcons |
Mendiola FC |
1-1 |
0-0 |
96 |
10:30 |
Philippines Cup |
Dynamic Herb Cebu |
Maroochydore Swans |
2-0 |
0-0 |
90 |
11:30 |
Chinese Football Association Yi League |
Wuhan JiangCheng |
Hunan Billows |
3-0 |
0-0 |
90 |
08:00 |
International Club Friendly |
Real Madrid C |
CD Artistico Navalcarnero |
- |
- |
|
09:00 |
International Club Friendly |
SD Logrones |
SD Tarazona |
- |
- |
|
10:00 |
International Club Friendly |
Real Sociedad (W) |
UD Granadilla Tenerife Sur (W) |
1-0 |
0-0 |
91 |
10:00 |
International Club Friendly |
Excelsior Barendrecht (W) |
Oud Heverlee Leuven (W) |
2-1 |
0-0 |
93 |
10:00 |
International Club Friendly |
Alaves B |
Sestao |
- |
- |
|
10:30 |
International Club Friendly |
CD Alaves (W) |
Eibar (W) |
- |
- |
|
10:30 |
International Club Friendly |
Athletic Bilbao B |
Real Zaragoza B |
- |
- |
|
11:00 |
International Club Friendly |
Saku Sporting (W) |
FK Riga (W) |
- |
- |
|
11:00 |
International Club Friendly |
CD Atletico Paso |
CD Union Sur Yaiza |
- |
- |
|
12:00 |
International Club Friendly |
Zwolle (W) |
SG Essen-Schonebeck (W) |
- |
- |
|
13:00 |
Zimbabwe Premier |
Bulawayo Chiefs |
ZPC Kariba |
0-0 |
0-0 |
91 |
13:00 |
Zambia Super League |
Trident FC |
Kansanshi Dynamos |
- |
- |
|
13:00 |
Holland Derde Divisie |
IJsselmeervogels |
Sparta Nijkerk |
1-2 |
0-0 |
90 |
13:00 |
Ghana FA Cup |
Bofoakwa Tano |
Skyy FC |
0-2 |
0-0 |
89 |
13:00 |
Brazil national youth (U20) Football Championship |
Operario Ferroviario PR Youth |
Coritiba PR (Youth) |
1-0 |
0-0 |
93 |
15:30 |
Slovenia 2.Liga |
NK Brinje Grosuplje |
ND Beltinci |
2-1 |
0-0 |
90 |
13:00 |
Uzbekistan Pro League |
Sementchi Kuvasoy |
FK Chigatoy |
- |
- |
|
13:00 |
Uzbekistan Pro League |
Yangiyo l FA |
Lokomotiv BFK |
- |
- |
|
14:00 |
United Arab Emirates U21 |
Al-Sharjah U21 |
Ittihad Kalba U21 |
0-1 |
0-0 |
92 |
14:00 |
United Arab Emirates U21 |
Shabab Dubai U21 |
Ajman Club U21 |
- |
- |
|
14:00 |
United Arab Emirates U21 |
Baniyas SC U21 |
Al Ain U21 |
- |
- |
|
14:00 |
United Arab Emirates U21 |
Al Bataeh U21 |
Al Wahda Abu Dhabi U21 |
- |
- |
|
15:59 |
Poland Division 2 |
Zaglebie Lubin B |
Polonia Bytom |
3-0 |
0-0 |
91 |
13:00 |
Switzerland Promotion League |
SV Muttenz |
Concordia |
- |
- |
|
13:30 |
International Friendly |
Hungary U17 |
Iceland U17 |
- |
- |
|
14:00 |
Northern Ireland League Cup |
Banbridge Town |
Coagh United |
- |
- |
|
15:59 |
Poland Division 2 |
GKS Jastrzebie |
Sandecja Nowy Sacz |
- |
- |
|
13:00 |
International Club Friendly |
Feyenoord Rotterdam (W) |
Anderlecht (W) |
- |
- |
|
13:00 |
International Club Friendly |
Djurgardens (W) |
Linkopings (W) |
- |
- |
|
14:00 |
International Club Friendly |
FC Rosengard (W) |
Valerenga (W) |
- |
- |
|
14:00 |
International Club Friendly |
Le Havre (W) |
Zulte Waregem VV (W) |
- |
- |
|
14:00 |
International Club Friendly |
Vittsjo GIK (W) |
Lyn (W) |
- |
- |
|
14:30 |
International Club Friendly |
VfL Bochum (W) |
FCR 2001 Duisburg (W) |
- |
- |
|
15:00 |
International Club Friendly |
Fortuna Sittard (W) |
Koln (W) |
- |
- |
|
15:00 |
International Club Friendly |
Gavorrano |
Arezzo |
1-2 |
0-0 |
92 |
15:00 |
International Club Friendly |
Gavorrano |
Arezzo |
1-2 |
0-0 |
92 |
15:15 |
International Club Friendly |
Nantes (W) |
Tours (W) |
- |
- |
|
15:59 |
International Club Friendly |
Elche (W) |
Fundacion Albacete (W) |
0-3 |
0-0 |
68 |
15:59 |
International Club Friendly |
Arandina |
Naxara |
- |
- |
|
15:59 |
International Club Friendly |
Real Oviedo B |
CD Covadonga |
- |
- |
|
16:30 |
International Club Friendly |
Aviles Stadium CF |
Marino luanco |
2-2 |
0-0 |
91 |
17:00 |
International Club Friendly |
Unionistas de Salamanca |
Real Sociedad B |
- |
- |
|
17:00 |
International Club Friendly |
Barcelona (W) |
Montpellier (W) |
0-0 |
0-0 |
92 |
17:00 |
International Club Friendly |
Valencia CF Mestalla |
Barcelona B |
1-2 |
0-0 |
90 |
17:00 |
International Club Friendly |
CD Guijuelo |
Alcorcon B |
2-0 |
0-0 |
89 |
17:00 |
International Club Friendly |
Atletico Astorga |
Ponferradina |
0-1 |
0-0 |
89 |
17:00 |
International Club Friendly |
SD Gernika |
UD Mutilve |
- |
- |
|
17:00 |
International Club Friendly |
Levante UD (W) |
Sevilla FC (W) |
- |
- |
|
17:30 |
International Club Friendly |
Lleida |
UE Cornella |
- |
- |
|
17:30 |
International Club Friendly |
CD Arenteiro |
Deportivo La Coruna |
- |
- |
|
17:30 |
International Club Friendly |
CF La Nucia |
CF Intercity |
- |
- |
|
18:00 |
International Club Friendly |
SE Penya Independent |
Ibiza Islas Pitiusas |
- |
- |
|
18:00 |
International Club Friendly |
CD Utiel |
UD Levante B |
- |
- |
|
18:00 |
International Club Friendly |
C.D. San Fernando Isleno |
CD Utrera |
- |
- |
|
09:30 |
International Club Friendly |
Gran Pena |
UD Ourense |
5-1 |
0-0 |
88 |
17:00 |
Mexico Segunda Division |
Deportiva Venados |
Club Atletico San Juan de Aragon |
4-0 |
0-0 |
90 |
18:30 |
El Salvador Reserves League |
Jocoro FC Reserves |
CD Luis Angel Firpo Reserves |
0-0 |
0-0 |
92 |
18:30 |
Brazil Campeonato Maranhense |
Santa Rosa PA |
Capitao Poco EC |
1-1 |
0-0 |
97 |
22:00 |
Uruguay League Women |
Liverpool Montevideo (W) |
CA River Plate (W) |
2-0 |
0-0 |
90 |
22:00 |
Mexico Segunda Division |
Artesanos Metepec FC |
Ciervos FC |
2-0 |
0-0 |
92 |
22:15 |
Mexico Segunda Division |
CD Mexiquense |
Deportivo Dongu |
5-0 |
0-0 |
90 |
23:00 |
Mexico Segunda Division |
Aguacateros de Periban FC |
Montaneses FC |
3-1 |
0-0 |
93 |
07:30 |
China U21 League |
Shandong Taishan U21 |
Shanghai Port U21 |
3-2 |
0-0 |
93 |
07:30 |
China U21 League |
Shanghai Shenhua U21 |
Dalian Professional U21 |
1-1 |
0-0 |
92 |
18:30 |
Brazil Campeonato Maranhense |
Centro Oeste |
ASEEV |
1-0 |
0-0 |
95 |
19:00 |
Brazil Campeonato Maranhense |
AA Anapolina |
Goiatuba |
0-0 |
0-0 |
96 |
13:00 |
Zimbabwe Premier |
Capps linked |
Ngezi Platinum |
- |
- |
|
13:00 |
Zimbabwe Premier |
Simba Bhora |
Chicken Inn |
- |
- |
|
13:00 |
Zimbabwe Premier |
Cranborne Bullets |
FC Platinum |
- |
- |
|
13:00 |
Zimbabwe Premier |
Herentals FC |
GreenFuel |
- |
- |
|
15:00 |
Poland III Liga |
Wislanie Jaskowice |
Podhale Nowy Targ |
- |
- |
|
15:00 |
Slovenia 3.Liga |
NK Podvinci |
Hajdina |
0-0 |
0-0 |
45 |
15:00 |
International Club Friendly |
Pro Sesto |
A.S. Varese |
1-2 |
0-0 |
89 |
18:00 |
International Club Friendly |
CD Villacanas |
CF Talavera de la Reina |
0-1 |
0-0 |
88 |
18:00 |
Bosnia erzegovina 1st League |
Sloboda |
Jedinstvo Bihac |
4-0 |
0-0 |
89 |
21:00 |
Guatemala Segunda Division |
CSD Agua Blanca |
Deportivo Palencia FC |
2-3 |
0-0 |
92 |
06:10 |
Northern NSW U20 League |
Sutherland Sharks U20 |
Bulls Academy U20 |
0-0 |
0-0 |
89 |
18:00 |
Brazil women's League |
EC Bahia (W) |
Vitoria PE (W) |
0-0 |
0-0 |
92 |
18:00 |
Brazil national youth (U20) Football Championship |
CSP Youth |
Serra Branca U20 |
4-1 |
0-0 |
89 |
21:00 |
Guatemala Segunda Division |
La Esperanza Quetzaltenango |
Aguacatan FC |
0-5 |
0-0 |
90 |
18:00 |
International Club Friendly |
CD Thader |
Elche CF Ilicitano |
- |
- |
|
18:00 |
Guatemala Segunda Division |
Deportivo Ayutla |
Siquinala FC |
1-0 |
0-0 |
92 |
18:00 |
International Club Friendly |
CF Badalona B |
CF Montanesa |
2-0 |
0-0 |
87 |
07:21 |
Serbia U19 League |
FK Vozdovac U19 |
Red Star Belgrade U19 |
0-0 |
0-0 |
91 |
07:21 |
Serbia U19 League |
FK Radnicki Novi Belgrad U19 |
IMT Novi Beograd U19 |
0-0 |
0-0 |
91 |
08:55 |
Serbia U19 League |
FK Novi Pazar U19 |
Partizan Belgrade U19 |
2-2 |
0-0 |
91 |
00:00 |
Argentine Division 1 |
Velez Sarsfield |
Barracas Central |
1-0 |
0-0 |
94 |
00:00 |
Brazil Serie A |
Cruzeiro |
Corinthians Paulista (SP) |
1-0 |
0-0 |
94 |
00:00 |
Liga Nacional de Guatemala |
Antigua GFC |
CD Zacapa |
1-0 |
0-0 |
92 |
00:00 |
Bolivia Primera Division |
Independiente Petrolero |
Vaca Diez |
0-1 |
0-0 |
98 |
00:00 |
Chile Primera B |
San Luis Quillota |
Puerto Montt |
0-0 |
0-0 |
98 |
00:00 |
USL Championship |
Rio Grande Valley |
Phoenix Rising FC |
1-0 |
1-0 |
97 |
00:00 |
USA National Premier Soccer League |
Omaha |
Chattanooga Red Wolves |
2-1 |
0-0 |
94 |
00:00 |
Australia Northern NSW Reserves League |
Newcastle Olympic FC Reserves |
Maitland FC Reserves |
1-0 |
0-0 |
89 |
00:00 |
Solomon Islands S League |
SOSA |
FC Juniper |
4-1 |
0-0 |
94 |
00:00 |
USA MLS Next Pro League |
Huntsville City |
Philadelphia Union II |
5-2 |
0-0 |
91 |
00:00 |
USA MLS Next Pro League |
Sporting Kansas City(R) |
MINNESOTA United B |
1-0 |
0-0 |
94 |
00:20 |
Primera Division de Venezuela |
Zamora Barinas |
Deportivo La Guaira |
2-1 |
0-0 |
94 |
00:30 |
Peru Primera Division |
Universitario De Deportes |
Deportivo Garcilaso |
1-1 |
0-0 |
96 |
00:30 |
USA Women |
Houston Dash (W) |
Washington Spirit (W) |
1-1 |
0-0 |
96 |
00:30 |
USA MLS Next Pro League |
North Texas SC |
Tacoma Defiance |
2-2 |
0-0 |
93 |
01:00 |
Primera Division de El Salvador |
A.D. Isidro Metapan |
Santa Tecla |
2-0 |
0-0 |
90 |
01:00 |
USL Championship |
San Antonio |
Monterey Bay FC |
0-0 |
0-0 |
97 |
01:00 |
USA National Premier Soccer League |
Northern Colorado |
Greenville Triumph |
0-0 |
0-0 |
95 |
01:00 |
Nicaragua Apertura league |
Deportivo Ocotal |
Organica Masachapa FC |
0-0 |
0-0 |
92 |
01:00 |
North Central America Leagues Cup |
Nashville |
Inter Miami CF |
1-1 |
0-0 |
94 |
01:05 |
Mexico Primera Divison A |
Cancun FC |
Monarcas Morelia |
0-0 |
0-0 |
93 |
01:30 |
USL Championship |
El Paso Locomotive FC |
Indy Eleven |
2-3 |
0-0 |
96 |
01:30 |
USL Championship |
San Diego loyalty |
New Mexico United |
2-2 |
0-0 |
97 |
01:30 |
Panama Liga Nacional de Ascenso |
CA Independente |
UMECIT |
1-0 |
0-0 |
95 |
01:30 |
Belize Premier League |
Progresso |
Port Layola |
0-2 |
0-0 |
91 |
01:30 |
USA MLS Next Pro League |
Colorado Rapids II |
Los Angeles FC II |
4-0 |
0-0 |
92 |
02:00 |
Costa Rica Primera Division |
Deportivo Saprissa |
Cartagines Deportiva SA |
2-1 |
0-0 |
94 |
02:00 |
Liga Nacional de Guatemala |
Malacateco |
Deportivo Xinabajul |
3-1 |
0-0 |
94 |
02:00 |
USL Championship |
Oakland Roots |
Colorado Springs Switchbacks FC |
2-3 |
0-0 |
97 |
02:00 |
USL Championship |
Orange County Blues FC |
Charleston Battery |
2-0 |
0-0 |
91 |
02:00 |
USA Women |
San Diego Wave (W) |
Gotham FC (W) |
2-1 |
0-0 |
100 |
02:00 |
Solomon Islands S League |
Honiara City FC |
Laugu United |
0-0 |
0-0 |
93 |
02:00 |
USA MLS Next Pro League |
San Jose Earthquakes Reserve |
Houston Dynamo B |
4-3 |
0-0 |
94 |
02:00 |
China U21 League |
Tianjin Jinmen Tiger U21 |
Changchun Yatai U21 |
- |
- |
|
02:30 |
USA National Premier Soccer League |
Central Valley Fuego |
Charlotte Independence |
1-2 |
0-0 |
96 |
02:30 |
Australia Capital Territory U23 League |
Gungahlin Utd U23 |
OConnor Knights U23 |
1-0 |
0-0 |
90 |
02:30 |
USA MLS Next Pro League |
Los Angeles Galaxy II |
Real Monarchs |
0-0 |
0-0 |
91 |
02:45 |
Australia Capital Territory Premier League Women |
West Canberra Wanderers FC (W) |
ANU FC (W) |
0-0 |
0-0 |
91 |
03:00 |
NSW Premier League |
Western Sydney Wanderers AM |
Mt Druitt Town Rangers FC |
2-1 |
0-0 |
95 |
03:00 |
Australia Northern NSW Premier League |
Broadmeadow Magic |
Charleston City Blues |
0-0 |
0-0 |
91 |
03:00 |
Northern NSW U20 League |
Sydney United 58 U20 |
St George City FA U20 |
3-1 |
0-0 |
90 |
03:00 |
Northern NSW U20 League |
Blacktown City FC U20 |
Wollongong Wolves U20 |
0-2 |
0-0 |
90 |
03:45 |
Australia NPL Queensland U23 |
Gold Coast Knights U23 |
Brisbane Olympic FC U23 |
0-0 |
0-0 |
90 |
03:45 |
Australia NPL Queensland U23 |
Sunshine Coast Wanderers U23 |
Brisbane City U23 |
0-2 |
0-0 |
89 |
03:45 |
Australia NPL Queensland U23 |
Gold Coast United U23 |
Rochedale Rovers U23 |
3-1 |
0-0 |
91 |
03:45 |
Australia NPL Queensland U23 |
Eastern Suburbs U23(AUS) |
Lions FC U23 |
1-3 |
0-0 |
89 |
03:45 |
Australia NPL Queensland U23 |
Moreton Bay United U23 |
Peninsula Power U23 |
1-2 |
0-0 |
91 |
17:04 |
Serbia U19 League |
Mladost Lucani U19 |
FK Radnicki 1923 U19 |
1-0 |
0-0 |
90 |
00:00 |
Costa Rica Primera Division Women |
Alajuelense (W) |
Municipal Pococi (W) |
0-0 |
0-0 |
90 |
01:00 |
Guatemala Segunda Division |
AFF Guatemala |
CSD Amatitlan |
4-1 |
0-0 |
89 |
04:00 |
Australian cloth |
Mount Gravatt Hawks |
Western Spirit |
0-0 |
0-0 |
91 |
04:00 |
Solomon Islands S League |
Waneagu United |
Central Coast Football Club |
2-1 |
0-0 |
97 |
04:00 |
NSW Premier W-League |
Bulls Academy (W) |
Maca Searle (W) |
2-3 |
0-0 |
97 |
04:30 |
Australia Queensland Premier League 2 |
Magic United TFA |
Ipswich knights SC |
3-0 |
0-0 |
92 |
04:30 |
Australia Queensland Premier League 2 |
Grange Thistle SC |
Taringa Rovers |
1-1 |
0-0 |
94 |
04:30 |
Australia Queensland Premier League 2 |
North Star |
Broadbeach United |
5-3 |
0-0 |
93 |
04:30 |
Australia Queensland Premier League 2 |
Souths United |
Holland Park Hawks FC |
2-1 |
0-0 |
93 |
04:30 |
Australia Queensland Premier League 2 |
St George Willawong FC |
Maroochydore Swans FC |
3-3 |
0-0 |
94 |
04:55 |
NSW Premier W-League |
Apia L Tigers (W) |
Gladesville Ravens (W) |
3-1 |
0-0 |
93 |
05:00 |
NSW Premier League |
Blacktown City Demons |
Wollongong Wolves |
1-1 |
0-0 |
95 |
05:00 |
NSW Premier League |
Blacktown City Demons |
Wollongong Wolves |
1-1 |
0-0 |
95 |
05:00 |
NSW Premier League |
Central Coast Mariners (Youth) |
Manly United |
0-1 |
0-0 |
94 |
05:00 |
NSW Premier League |
Sydney United |
St George City FA |
0-2 |
0-0 |
93 |
05:00 |
Australia Capital Gatorade Premier League |
Gungahlin United |
OConnor Knights |
0-0 |
0-0 |
90 |
05:00 |
Australia Capital Territory Premier League Women |
Tuggeranong Utd(W) |
Belconnen United (W) |
0-0 |
0-0 |
92 |
05:00 |
Australia Capital Territory Premier League Women |
Canberra FC (W) |
Gungahlin United(W) |
4-3 |
0-0 |
95 |
05:00 |
NSW Premier W-League |
Blacktown Spartans(W) |
Aime Rigi (W) |
- |
- |
|
05:00 |
NSW Premier W-League |
Bankstown City Lions (W) |
Northern Tigers FC (W) |
0-0 |
0-0 |
95 |
05:00 |
Australia Queensland Premier League 3 |
Burleigh Heads |
Murwillumbah |
5-0 |
0-0 |
90 |
05:00 |
Australia Queensland Premier League 3 |
Palm Beach |
Robina City Blue |
4-5 |
0-0 |
95 |
05:45 |
NSW Premier W-League |
Sydney Olympic FC (W) |
Manly Utd (W) |
0-0 |
0-0 |
92 |
06:00 |
QLD Premier League |
Eastern Suburbs Brisbane |
Queensland Lions SC |
1-1 |
0-0 |
94 |
06:00 |
QLD Premier League |
Gold Coast United |
Rochedale Rovers |
0-0 |
0-0 |
91 |
06:00 |
QLD Premier League |
Moreton Bay United |
Peninsula Power |
0-0 |
0-0 |
91 |
06:00 |
QLD Premier League |
Redlands United FC |
Brisbane Roar (Youth) |
3-0 |
0-0 |
93 |
06:00 |
QLD Premier League |
Sunshine Coast Wanderers FC |
Brisbane City |
1-2 |
0-0 |
94 |
06:00 |
QLD Premier League |
Brisbane Olympic United FC |
Gold Coast Knights |
4-2 |
0-0 |
92 |
06:00 |
Australian cloth |
North Brisbane |
Centenary Stormers |
3-2 |
0-0 |
93 |
07:00 |
Russian National Football League |
SKA Khabarovsk |
Chernomorets Novorossiysk |
0-0 |
0-0 |
95 |
07:00 |
Korea Challengers League |
Siheung City |
Yangpyeong |
4-2 |
0-0 |
93 |
07:00 |
Australian cloth |
Pine Hills |
University of Queensland |
- |
- |
|
07:00 |
WAUS WD1 |
Balcatta (W) |
Murdoch University Melville FC (W) |
2-0 |
0-0 |
90 |
07:00 |
WAUS WD1 |
Subiaco AFC (W) |
Perth RedStar (W) |
0-0 |
0-0 |
91 |
07:45 |
Australian cloth |
Virginia United |
Redcliffe PCYC |
- |
- |
|
08:00 |
Chinese Football Association Yi League |
Bei Li Gong |
Guangxi Lanhang |
0-1 |
0-0 |
95 |
08:00 |
Chinese Football Association Yi League |
Hubei Istar |
Chongqing Tonglianglong |
0-5 |
0-0 |
92 |
08:00 |
Korea League 4 |
Seoul United |
Jungnang Chorus Mustang FC |
2-2 |
0-0 |
93 |
08:00 |
Korea League 4 |
Gangwon II |
Dangjin Citizen |
1-1 |
0-0 |
92 |
08:00 |
Hong Kong Premier League |
Sham Shui Po |
Southern District |
0-0 |
0-0 |
93 |
08:00 |
Hong Kong Premier League |
Eastern A.A Football Team |
Hong Kong U23 |
3-0 |
0-0 |
92 |
08:00 |
International Club Friendly |
UCAM Murcia |
CD Cieza |
4-0 |
0-0 |
89 |
08:00 |
Lithuania - 2.Division |
NFA Kaunas |
FK Panevezys B |
3-1 |
0-0 |
93 |
08:00 |
Lithuania - 2.Division |
FK Riteriai B |
TransINVEST Vilnius |
1-2 |
0-0 |
93 |
08:00 |
Romania - Liga 2 Seria |
CS Mioveni |
FC Unirea 2004 Slobozia |
1-1 |
0-0 |
93 |
08:00 |
Romania - Liga 2 Seria |
Tunari |
Arges |
1-1 |
0-0 |
98 |
08:00 |
Indonesia Liga 1 |
Persija Jakarta |
Arema FC |
2-2 |
0-0 |
93 |
08:00 |
International Friendly |
Romania (W) U17 |
Croatia (W) U17 |
- |
- |
|
08:15 |
Czech Republic Ceska Fotbalova Liga |
Banik Ostrava B |
Slovacko II |
1-0 |
0-0 |
93 |
08:15 |
Czech Republic Ceska Fotbalova Liga |
Admira Praha |
Ceske Budejovice B |
2-1 |
0-0 |
94 |
08:15 |
Czech Republic Ceska Fotbalova Liga |
Hradec Kralove B |
Usti nad Labem |
1-2 |
0-0 |
92 |
08:15 |
Czech Republic Ceska Fotbalova Liga |
Slovan Liberec II |
SK Zapy |
0-1 |
0-0 |
92 |
08:15 |
Czech Republic Ceska Fotbalova Liga |
Mlada Boleslav B |
Pardubice B |
1-2 |
0-0 |
91 |
08:15 |
Czech Republic Ceska Fotbalova Liga |
Chlumec nad Cidlinou |
FK Prepere |
2-1 |
0-0 |
91 |
08:15 |
Czech Group D League |
Slavicin |
TJ Skastice |
2-1 |
0-0 |
91 |
08:30 |
Czech Republic Ceska Fotbalova Liga |
Viktoria Plzen B |
FC Pisek |
0-0 |
0-0 |
90 |
08:30 |
Slovakia 2. Liga |
STK Samorin |
FC Artmedia Petrzalka |
0-7 |
0-0 |
90 |
08:30 |
Slovakia 2. Liga |
MSK Zilina B |
Tatran LM |
0-2 |
0-0 |
93 |
08:30 |
Austria Landesliga |
Vorwarts Brigittenau |
FV Austria XIII |
0-0 |
0-0 |
94 |
08:30 |
Czech Republic 5. Ligy |
Sapeli Polna |
Slovan Kamenice nad Lipou |
2-1 |
0-0 |
89 |
08:30 |
Vietnamese First Division |
Ba Ria Vung Tau FC |
Binh Phuoc |
2-1 |
0-0 |
95 |
08:30 |
Vietnamese First Division |
Hoa Binh |
Quang Nam |
3-2 |
0-0 |
92 |
08:30 |
Vietnamese First Division |
Huda Hue |
Binh Thuan |
7-0 |
0-0 |
88 |
08:30 |
Vietnamese First Division |
Tuan Tu Phu Tho |
Dong Tam Long An |
1-1 |
0-0 |
91 |
08:30 |
Vietnamese First Division |
TTBD Phu Dong |
PVF-CAND |
0-2 |
0-0 |
92 |
08:45 |
Cambodia Premier League |
Prey Veng |
Boeung Ket Angkor |
0-1 |
0-0 |
94 |
08:45 |
Germany Oberliga NOFV |
USC Paloma |
HEBC Hamburg |
1-4 |
0-0 |
90 |
09:00 |
J-League Division 3 |
Osaka FC |
Nara Club |
0-1 |
0-0 |
95 |
09:00 |
International Club Friendly |
Real Madrid Castilla |
CF Rayo Majadahonda |
3-0 |
0-0 |
89 |
09:00 |
Slovakia 3.Liga |
Slavia TU Kosice |
FK Svidnik |
0-0 |
0-0 |
90 |
09:00 |
Romania - Liga 2 Seria |
Unirea Dej |
CSA Steaua Bucuresti |
2-5 |
0-0 |
93 |
09:00 |
Finland Championship U20 |
IF Gnistan U20 |
PK-35 Vantaa U20 |
2-3 |
0-0 |
91 |
09:00 |
Austria Landesliga |
Puch |
UFC Siezenheim |
1-2 |
0-0 |
94 |
09:00 |
Austria Landesliga |
TSV Grafenstein |
St Michael Lav |
1-1 |
0-0 |
91 |
09:00 |
India Durand Cup |
Northeast United |
Downtown Heroes FC |
3-1 |
0-0 |
94 |
09:00 |
Germany Bundesliga II Women |
Ingolstadt 04 (W) |
Andernach (W) |
0-2 |
0-0 |
90 |
09:00 |
Germany Verbandsliga |
SSC Teutonia 99 |
Berlin Turkspor |
1-2 |
0-0 |
95 |
09:00 |
Germany Verbandsliga |
SSC Teutonia 99 |
Berlin Turkspor |
1-2 |
0-0 |
95 |
09:00 |
International Friendly |
Georgia U17 |
Romania U17 |
- |
- |
|
09:00 |
Poland Mloda Ekstraklasa |
Arka Gdynia (Youth) |
Wisla Krakow (Youth) |
5-1 |
0-0 |
92 |
09:00 |
Germany Youth U17 League |
Blumenthaler SV U17 |
Dynamo DresdenU17 |
- |
- |
|
09:00 |
Germany Youth U17 League |
Holstein Kiel U17 |
Energie Cottbus U17 |
- |
- |
|
09:00 |
Germany Youth U17 League |
FSV Mainz 05 U17 |
Augsburg U17 |
- |
- |
|
09:00 |
Germany Youth U17 League |
Hoffenheim U17 |
Bayern Munchen U17 |
- |
- |
|
09:00 |
Germany Youth U17 League |
Bayer Leverkusen U17 |
Bochum U17 |
- |
- |
|
09:00 |
Germany Youth U17 League |
FC Schalke 04 U17 |
Koln U17 |
- |
- |
|
09:00 |
Germany Youth U17 League |
VfB Waltrop U17 |
Fortuna Dusseldorf U17 |
- |
- |
|
09:00 |
AFC U22 Championship |
Laos U23 |
Vietnam U23 |
1-4 |
0-0 |
91 |
09:00 |
Myanmar League Women |
Myawady FC (W) |
Thitsar Arman FC (W) |
2-1 |
0-0 |
93 |
09:15 |
Germany Oberliga NOFV |
SC Concordia Hamburg |
Altona 93 |
2-2 |
0-0 |
97 |
09:30 |
J1 League |
Yokohama FC |
Cerezo Osaka |
0-1 |
0-0 |
95 |
09:30 |
K League 2 |
Seoul E-Land FC |
Busan I Park |
2-1 |
0-0 |
94 |
09:30 |
Malaysia Cup |
Pahang |
Harini KS FC |
2-0 |
0-0 |
90 |
09:30 |
Estonia Esi Liiga |
Viimsi MRJK |
Paide Linnameeskond B |
0-0 |
0-0 |
91 |
09:30 |
Russia Womens Premier League |
CSKA Moscow (W) |
Rubin Kazan (W) |
5-0 |
0-0 |
89 |
09:30 |
Estonia Womens Meistri Liiga |
JK Tabasalu (W) |
FC Lootos Polva (W) |
1-2 |
0-0 |
90 |
09:30 |
Calcutta Football League |
Army Red |
Food Corporation of India ZSC |
1-0 |
0-0 |
94 |
09:30 |
Calcutta Football League |
Patha Chakra |
Calcutta FC |
1-1 |
0-0 |
98 |
09:30 |
Calcutta Football League |
ATK Mohun Bagan Reserves |
Southern Samity |
0-2 |
0-0 |
98 |
09:30 |
Calcutta Football League |
Rainbow SC |
Bhawanipore |
0-1 |
0-0 |
95 |
10:00 |
Liga Portugal 2 |
Vilaverdense |
Oliveirense |
1-2 |
0-0 |
100 |
10:00 |
FIFA Women |
Spain (W) |
England (W) |
1-0 |
0-0 |
100 |
10:00 |
K League 1 |
Pohang Steelers |
Daejeon Citizen |
4-3 |
0-0 |
99 |
10:00 |
J2 League |
Tokushima Vortis |
Renofa Yamaguchi |
2-0 |
0-0 |
94 |
10:00 |
Poland Division 2 |
Lech II Poznan |
Skra Czestochowa |
1-1 |
0-0 |
95 |
10:00 |
Singapore League |
Balestier Khalsa FC |
Albirex Niigata FC |
1-5 |
0-0 |
94 |
10:00 |
K League 2 |
Jeonnam Dragons |
Gimcheon Sangmu FC |
2-1 |
0-0 |
94 |
10:00 |
Korea Challengers League |
Hwaseong FC |
Mokpo City |
0-4 |
0-0 |
94 |
10:00 |
International Club Friendly |
Osasuna (W) |
Athletic Club Bibao (W) |
- |
- |
|
10:00 |
Poland III Liga |
Pogon Szczecin II |
KP Starogard Gdanski |
2-3 |
0-0 |
94 |
10:00 |
Poland Mloda Ekstraklasa |
Korona Kielce U19 |
Widzew lodz (Youth) |
2-0 |
0-0 |
94 |
10:00 |
Poland Mloda Ekstraklasa |
Legia Warszawa (Youth) |
Pogon Szczecin(Youth) |
- |
- |
|
10:00 |
Poland Mloda Ekstraklasa |
Warta Poznan Youth |
Lech Poznan (Youth) |
3-2 |
0-0 |
96 |
10:00 |
Poland Mloda Ekstraklasa |
Zaglebie Lubin (Youth) |
Sandecja Youth |
8-1 |
0-0 |
89 |
10:00 |
Germany Youth U17 League |
Hannover 96 U17 |
Chemnitzer(U17) |
- |
- |
|
10:15 |
Holland Eredivisie |
FC Utrecht |
SC Heerenveen |
0-2 |
0-0 |
93 |
10:30 |
Austria Erste Division |
Kapfenberg |
St.Polten |
0-0 |
0-0 |
93 |
10:30 |
POL WD1 |
Rekord Bielsko Biala (W) |
KKPK Medyk Konin (W) |
1-0 |
0-0 |
96 |
10:30 |
Philippines Cup |
Pilipinas Dragons FC |
FC Meralco Manila |
0-2 |
0-0 |
95 |
10:30 |
Germany Youth U17 League |
SC Paderborn 07 U17 |
MSV Duisburg U17 |
- |
- |
|
10:40 |
Poland Liga 1 |
Arka Gdynia |
GKS Tychy |
0-0 |
0-0 |
94 |
11:00 |
France Ligue 1 |
Lille |
Nantes |
2-0 |
1-0 |
97 |
11:00 |
England Championship |
Norwich City |
Millwall |
3-1 |
0-0 |
96 |
11:00 |
Finland Veikkausliga |
Inter Turku |
HJK Helsinki |
1-3 |
0-0 |
93 |
11:00 |
Germany Regionalliga |
Energie Cottbus |
Chemnitzer |
2-0 |
0-0 |
95 |
11:00 |
Germany Regionalliga |
Greifswalder FC |
SV Babelsberg 03 |
- |
- |
|
11:00 |
Danish 1st Division |
Herfolge Boldklub Koge |
Hobro |
0-2 |
0-0 |
95 |
11:00 |
Denmark Woman League Divison 2 |
ASA Aarhus (W) |
Boldklubben AF 1893 (W) |
- |
- |
|
11:00 |
Chinese Football Association Jia League |
Nanjing City |
Suzhou Dongwu |
2-1 |
0-0 |
95 |
11:00 |
Chinese Football Association Yi League |
Dalian Zhixing |
Jiangxi Dark Horse Junior |
2-0 |
0-0 |
94 |
11:00 |
Chinese Football Association Yi League |
Qingdao Red Lions |
Yunnan Yukun |
0-1 |
0-0 |
96 |
11:00 |
Sweden Div 3 Mellersta |
Nykopings BIS |
Mjolby AI FF |
5-0 |
0-0 |
91 |
11:00 |
Sweden Div 3 Mellersta |
VMA IK |
FC Rosengard |
1-3 |
0-0 |
92 |
11:00 |
Sweden Div 3 Mellersta |
IK Zenith |
Lidkopings FK |
0-0 |
0-0 |
93 |
11:00 |
Sweden Div 3 Mellersta |
Nordvarmland FF |
BK Forward |
0-0 |
0-0 |
0 |
11:00 |
Sweden Div 3 Mellersta |
Hudiksvalls ABK |
IFK Uppsala |
- |
- |
|
11:00 |
Sweden Div 3 Mellersta |
Skiljebo SK |
Viggbyholms |
4-1 |
0-0 |
93 |
11:00 |
Sweden Div 3 Mellersta |
Lindome GIF |
Husqvarna |
1-1 |
0-0 |
92 |
11:00 |
Sweden Div 3 Mellersta |
Qviding FIF |
Onsala BK |
0-2 |
0-0 |
92 |
11:00 |
Sweden Div 3 Mellersta |
Tolo IF |
Landvetter IS |
0-0 |
0-0 |
0 |
11:00 |
Thai League 1 |
Sukhothai |
Trat FC |
0-0 |
0-0 |
96 |
11:00 |
Thai League 1 |
Buriram United |
Lamphun Warrior |
0-0 |
0-0 |
92 |
11:00 |
Belarus Pershaya Liga |
Osipovichy |
Lokomotiv Gomel |
0-2 |
0-0 |
94 |
11:00 |
Finland Women League 1 |
Lahti s (W) |
NJS (W) |
- |
- |
|
11:00 |
Poland III Liga |
Unia Oswiecim |
Luban Maniowy |
0-0 |
0-0 |
92 |
11:00 |
Cambodia Premier League |
Svay Rieng FC |
Nagaworld FC |
1-0 |
0-0 |
96 |
11:00 |
Cambodia Premier League |
Visakha FC |
ISI Dangkor Senchey FC |
4-0 |
0-0 |
93 |
11:00 |
Tanzania Ligue 1 |
Mtibwa Sugar |
Coastal Union |
1-1 |
0-0 |
92 |
11:00 |
Vietnam U19 Championship Women |
Phong Phu Ha Nam U19 (W) |
Thai Nguyen U19 (W) |
3-0 |
0-0 |
90 |
11:00 |
Brazil national youth (U20) Football Championship |
Alecrim RN (Youth) |
Riachuelo AC U20 |
0-2 |
0-0 |
90 |
11:00 |
International Friendly |
Latvia U17 |
Turkey U17 |
- |
- |
|
11:00 |
Norway Division 4 |
Molde B |
Honefoss BK |
0-4 |
0-0 |
89 |
11:00 |
Norway Division 4 |
Elverum |
Volda |
4-1 |
0-0 |
93 |
11:00 |
Germany Youth U17 League |
Arminia Bielefeld U17 |
Viktoria koln(U17) |
- |
- |
|
11:00 |
Germany Youth U17 League |
FC IngolstadtU17 |
Nurnberg U17 |
- |
- |
|
11:00 |
Germany Youth U17 League |
TSV 1860 Munchen U17 |
FC Heidenheim U17 |
- |
- |
|
11:00 |
Germany Youth U19 League |
Fortuna Dusseldorf U19 |
Paderborn U19 |
2-2 |
0-0 |
93 |
11:15 |
India Durand Cup |
Mohammedan SC |
Jamshedpur FC |
6-0 |
0-0 |
96 |
11:30 |
German Bundesliga 2 |
Eintracht Braunschweig |
Schalke 04 |
1-0 |
0-0 |
95 |
11:30 |
German Bundesliga 2 |
Holstein Kiel |
Magdeburg |
2-4 |
0-0 |
93 |
11:30 |
German Bundesliga 2 |
VfL Osnabruck |
Nurnberg |
2-3 |
0-0 |
97 |
11:30 |
Belgian Pro League |
Anderlecht |
Westerlo |
2-1 |
0-0 |
90 |
11:30 |
German 3.Liga |
Borussia Dortmund (Youth) |
SC Freiburg (Youth) |
0-0 |
0-0 |
94 |
11:30 |
Belgian Second Division |
Lierse |
Patro Eisden |
2-1 |
0-0 |
98 |
11:30 |
Chinese Football Association Jia League |
Guangzhou FC |
Shijiazhuang Kungfu |
0-3 |
0-0 |
91 |
11:30 |
Chinese Football Association Jia League |
Jinan XingZhou |
Shenyang City Public |
2-2 |
0-0 |
95 |
11:30 |
Chinese Football Association Jia League |
Jiangxi Liansheng FC |
Dongguan Guanlian |
1-2 |
0-0 |
94 |
11:30 |
Chinese Football Association Jia League |
Dantong Tengyue |
Sichuan Jiuniu |
1-2 |
0-0 |
95 |
11:30 |
Estonia Champions League |
FC Kuressaare |
Levadia Tallinn |
2-1 |
0-0 |
91 |
11:30 |
Ukraine Division 3 |
FC Trostianets |
Druzhba Myrivka |
- |
- |
|
11:30 |
Germany Youth U17 League |
RasenBallsport LeipzigU17 |
Union Berlin U17 |
- |
- |
|
11:35 |
Chinese Super League |
Changchun Yatai |
Cangzhou Mighty Lions |
0-0 |
0-0 |
93 |
12:00 |
Germany Regionalliga |
TuS Koblenz |
Vfr Aalen |
1-2 |
0-0 |
94 |
12:00 |
Germany Regionalliga |
TuS Koblenz |
Vfr Aalen |
1-2 |
0-0 |
94 |
12:00 |
Germany Regionalliga |
FSV Mainz 05 (Youth) |
TSV Steinbach Haiger |
0-0 |
0-0 |
94 |
12:00 |
Germany Regionalliga |
VfB Stuttgart II |
Bahlinger |
3-2 |
0-0 |
93 |
12:00 |
Germany Regionalliga |
VfB Stuttgart II |
Bahlinger |
3-2 |
0-0 |
93 |
12:00 |
Germany Regionalliga |
Eimsbutteler TV |
Phonix Lubeck |
0-0 |
0-0 |
91 |
12:00 |
Germany Regionalliga |
St Pauli II |
TuS Blau-Weiss Lohne |
0-1 |
0-0 |
93 |
12:00 |
Germany Regionalliga |
Astoria Walldorf |
TSV Schott Mainz |
0-0 |
0-0 |
91 |
12:00 |
Germany Regionalliga |
Astoria Walldorf |
TSV Schott Mainz |
0-0 |
0-0 |
91 |
12:00 |
Finland - Kakkonen Lohko |
Ilves Tampere II |
EPS Espoo |
0-0 |
0-0 |
91 |
12:00 |
Finland - Kakkonen Lohko |
Ilves Tampere II |
EPS Espoo |
0-0 |
0-0 |
91 |
12:00 |
Switzerland Cup |
Kleinhuningen |
Neuchatel Xamax |
- |
- |
|
12:00 |
Switzerland Cup |
Saint-Brice |
Basel |
- |
- |
|
12:00 |
Switzerland Cup |
SC Cham |
Schaffhausen |
0-0 |
0-0 |
94 |
12:00 |
Switzerland Cup |
Saviese |
Bulle |
- |
- |
|
12:00 |
Switzerland Cup |
FC Winkeln SG |
Luzern |
- |
- |
|
12:00 |
Switzerland Cup |
Widnau |
St. Gallen |
1-0 |
0-0 |
15 |
12:00 |
Denmark Superligaen |
Silkeborg |
Nordsjaelland |
2-0 |
0-0 |
94 |
12:00 |
Denmark - 2.Liga |
Fremad Amager |
Thisted FC |
2-1 |
0-0 |
93 |
12:00 |
Denmark - 2.Liga |
Fremad Amager |
Thisted FC |
2-1 |
0-0 |
93 |
12:00 |
Ukrainian Premier League |
Dnipro-1 |
Obolon Kiev |
1-2 |
0-0 |
92 |
12:00 |
Sweden Div 3 Mellersta |
Rappe GOIF |
IFK Hassleholm |
- |
- |
|
12:00 |
Sweden Div 3 Mellersta |
Karlslunds IF HFK |
Ragsveds IF |
2-1 |
0-0 |
91 |
12:00 |
Swden Women Divi.1 |
Bollstanas Sk (W) |
Hacken B (W) |
0-0 |
0-0 |
93 |
12:00 |
Belarus Pershaya Liga |
FC Molodechno |
Kommunalnik Slonim |
- |
- |
|
12:00 |
Russia Womens Premier League |
Dynamo Moscow (W) |
Zenit St Petersburg (W) |
0-5 |
0-0 |
90 |
12:00 |
Estonia Teine Liiga |
Parnu JK |
Trans Narva B |
0-0 |
0-0 |
91 |
12:00 |
Iceland Division 2 |
Vikingur Olafsvik |
Fjardabyggd Leiknir |
- |
- |
|
12:00 |
Scotland WPL |
Hibernian (W) |
Montrose LFC (W) |
4-1 |
0-0 |
89 |
12:00 |
Scotland WPL |
Hibernian (W) |
Montrose LFC (W) |
4-1 |
0-0 |
89 |
12:00 |
Scotland WPL |
Partick Thistle (W) |
Glasgow City (W) |
0-3 |
0-0 |
93 |
12:00 |
Indonesia Liga 1 |
PSIS Semarang |
Persib Bandung |
1-2 |
0-0 |
95 |
12:00 |
Czech Republic Cambrinus Liga Women's |
Slovacko (W) |
Horni Herspice (W) |
0-0 |
0-0 |
92 |
12:00 |
England U21 Premier League |
Reading U21 |
Crystal Palace U21 |
2-0 |
0-0 |
96 |
12:00 |
Finland Championship U20 |
HJK Helsinki U20 |
Atlantis U20 |
1-2 |
0-0 |
90 |
12:00 |
Finland Women League 1 |
Ilves II (W) |
KTP Kotka (W) |
- |
- |
|
12:00 |
Schleswig Holstein Liga |
VfB Lübeck II |
TSB Flensburg |
0-1 |
0-0 |
95 |
12:00 |
Schleswig Holstein Liga |
VfR Neumunster |
Inter Turkspor Kiel |
- |
- |
|
12:00 |
The women's league of Argentina |
CA Estudiantes Caseros (W) |
Rosario Central (W) |
2-0 |
0-0 |
93 |
12:00 |
Germany Oberliga NOFV |
FC Alsterbruder |
Tus Dassendorf |
- |
- |
|
12:00 |
Germany Oberliga NOFV |
TSV Buchholz 08 |
SC Victoria Hamburg |
- |
- |
|
12:00 |
Germany Oberliga NOFV |
Hertha 06 Charlotten |
SC Staaken |
3-4 |
0-0 |
96 |
12:00 |
Germany Oberliga NOFV |
Bischofswerdaer FV |
Grimma |
0-0 |
0-0 |
0 |
12:00 |
Germany Oberliga NOFV |
FC Magdeburg II |
Budissa Bautzen |
1-4 |
0-0 |
92 |
12:00 |
Germany Oberliga NOFV |
FC Magdeburg II |
Budissa Bautzen |
1-4 |
0-0 |
92 |
12:00 |
Germany Oberliga NOFV |
Hallen |
Ludwigsfelder FC |
5-1 |
0-0 |
89 |
12:00 |
Germany Oberliga NOFV |
Sparta Lichtenberg |
FSV Optik Rathenow |
1-0 |
0-0 |
94 |
12:00 |
Norway Division 1 Women |
Klepp (W) |
KIL/Hemne (W) |
2-2 |
0-0 |
91 |
12:00 |
Denmark - 4.Liga |
Ringkobing |
Norresundby |
2-2 |
0-0 |
93 |
12:00 |
Ukraine Division 3 |
VAST Mykolaiv |
Rukh Lviv II |
- |
- |
|
12:00 |
Germany Bundesliga II Women |
SV Meppen (W) |
Turbine Potsdam (W) |
- |
- |
|
12:00 |
Germany Bundesliga II Women |
FC Gutersloh (W) |
FFC Frankfurt II (W) |
2-0 |
0-0 |
88 |
12:00 |
Germany Bundesliga II Women |
Bayern Munich II (W) |
SV Weinberg (W) |
0-0 |
0-0 |
93 |
12:00 |
Lithuania A Lyga Women |
FK Saned (W) |
FK Banga (W) |
0-0 |
0-0 |
92 |
12:00 |
Norway Division 4 |
Steinkjer FK |
Kristiansund B |
0-0 |
0-0 |
0 |
12:00 |
Switzerland Promotion League |
Kreuzlingen |
Uzi |
- |
- |
|
12:00 |
Germany Youth U19 League |
SV Meppen U19 |
Hamburger SV U19 |
3-4 |
0-0 |
94 |
12:30 |
Holland Eredivisie |
FC Twente Enschede |
PEC Zwolle |
3-1 |
0-0 |
96 |
12:30 |
Holland Eredivisie |
Sparta Rotterdam |
Feyenoord |
0-0 |
0-0 |
93 |
12:30 |
CAF Confederation Cup |
Bahir Dar Kenema FC |
Azam |
2-1 |
0-0 |
92 |
12:30 |
Belarusian Premier League |
Slavia Mozyr |
Dinamo Brest |
0-1 |
0-0 |
95 |
12:30 |
Ireland FAI Cup |
St Patricks CY |
Wexford (Youth) |
0-0 |
0-0 |
93 |
12:30 |
Malawi Premier League |
Bangwe All Stars |
Silver Strikers |
3-2 |
0-0 |
94 |
12:30 |
Holland Derde Divisie |
RKSV Groene Ster |
SV Oss 20 |
0-0 |
0-0 |
93 |
12:30 |
Belarus Reserve League |
FC Isloch Reserves |
Smorgon 2 |
0-7 |
0-0 |
87 |
12:30 |
Switzerland Promotion League |
FC Winterthur U21 |
Grasshoppers U21 |
3-0 |
0-0 |
91 |
13:00 |
English Premier League |
Aston Villa |
Everton |
4-0 |
0-0 |
90 |
13:00 |
France Ligue 1 |
Reims |
Clermont |
2-0 |
0-0 |
98 |
13:00 |
France Ligue 1 |
Lorient |
Nice |
1-1 |
0-0 |
96 |
13:00 |
France Ligue 1 |
Le Havre |
Stade Brestois |
1-2 |
0-0 |
90 |
13:00 |
Finland Veikkausliga |
KuPs |
SJK Seinajoen |
0-0 |
0-0 |
93 |
13:00 |
Swedish Allsvenskan |
Hacken |
IK Sirius FK |
2-2 |
0-0 |
93 |
13:00 |
Swedish Allsvenskan |
Malmo FF |
Djurgardens |
0-0 |
0-0 |
93 |
13:00 |
Liga Portugal 2 |
CF Os Belenenses |
Porto B |
1-1 |
0-0 |
97 |
13:00 |
Germany Regionalliga |
Bremer SV |
ETSV Weiche Flensburg |
0-0 |
0-0 |
94 |
13:00 |
Sweden Superettan |
Orgryte |
Ostersunds FK |
0-0 |
0-0 |
93 |
13:00 |
Sweden Superettan |
Trelleborgs FF |
Osters IF |
1-3 |
0-0 |
95 |
13:00 |
Sweden Division 1 |
FC Stockholm Internazionale |
Umea FC |
2-1 |
0-0 |
95 |
13:00 |
Finland - Kakkonen Lohko |
Narpes Kraft |
RoPS Rovaniemi |
0-4 |
0-0 |
88 |
13:00 |
Norway Adeccoligaen |
Asane Fotball |
Bryne |
2-1 |
0-0 |
100 |
13:00 |
Norway Adeccoligaen |
Raufoss |
Start Kristiansand |
2-1 |
0-0 |
92 |
13:00 |
Norway Adeccoligaen |
Moss |
Mjondalen IF |
3-1 |
0-0 |
90 |
13:00 |
Norway Adeccoligaen |
Fredrikstad |
Kristiansund BK |
4-1 |
0-0 |
93 |
13:00 |
Norway 2.Liga |
Fram Larvik |
Traff |
3-3 |
0-0 |
94 |
13:00 |
Poland Ekstraklasa |
LKS Lodz |
Pogon Szczecin |
1-0 |
0-0 |
98 |
13:00 |
Poland Liga 1 |
Miedz Legnica |
Stal Rzeszow |
2-1 |
0-0 |
95 |
13:00 |
Czech Republic Gambrinus Liga |
Dynamo Ceske Budejovice |
Bohemians 1905 |
0-0 |
0-0 |
92 |
13:00 |
Czech Republic Gambrinus Liga |
Hradec Kralove |
Tescoma Zlin |
2-0 |
0-0 |
94 |
13:00 |
Czech Republic Gambrinus Liga |
FC Viktoria Plzen |
Sigma Olomouc |
2-1 |
0-0 |
92 |
13:00 |
CAF Champions League |
Galaxy |
Vipers |
- |
- |
|
13:00 |
CAF Champions League |
UD Songo |
Green Mamba |
- |
- |
|
13:00 |
Scotland League Cup |
Heart of Midlothian |
Partick Thistle |
4-0 |
0-0 |
90 |
13:00 |
Scotland League Cup |
Hibernian |
Raith Rovers |
2-1 |
0-0 |
97 |
13:00 |
Uruguay Primera Division |
Boston River |
Racing Club Montevideo |
1-0 |
0-0 |
96 |
13:00 |
South Africa Premier Soccer League |
TS Galaxy |
Kaizer Chiefs |
1-0 |
0-0 |
92 |
13:00 |
Kazakhstan Premier League |
Lokomotiv Astana |
Kaisar Kyzylorda |
1-1 |
0-0 |
95 |
13:00 |
Armenia Premier League |
FC West Armenia |
FC Avan Academy |
0-0 |
0-0 |
0 |
13:00 |
Russia Division 2 |
Rodina Moskva III |
Torpedo Moskau II |
- |
- |
|
13:00 |
Malaysia Cup |
Negeri Sembilan |
Kelantan United |
4-2 |
0-0 |
92 |
13:00 |
International Club Friendly |
Kampala City Council FC |
URA Kampala |
1-2 |
0-0 |
94 |
13:00 |
International Club Friendly |
Birmingham (W) |
Liverpool (W) |
1-0 |
0-0 |
91 |
13:00 |
English Women's Conference South |
Cardiff City (W) |
Ipswich Town (W) |
- |
- |
|
13:00 |
English Women's Conference South |
Milton Keynes Dons (W) |
Oxford United (W) |
2-2 |
0-0 |
95 |
13:00 |
English Women's Conference South |
Plymouth Argyle (W) |
Billericay Town (W) |
- |
- |
|
13:00 |
English Women's Conference South |
Portsmouth (W) |
Cheltenham Town (W) |
- |
- |
|
13:00 |
English Women's Conference South |
Rugby Borough (W) |
London Bees (W) |
- |
- |
|
13:00 |
Ukraine Division 2 |
FC Bukovyna chernivtsi |
Prykarpattya Ivano Frankivsk |
1-0 |
0-0 |
92 |
13:00 |
English Women's Conference North |
Derby County (W) |
Wolverhampton Wanderers WFC (W) |
1-2 |
0-0 |
94 |
13:00 |
English Women's Conference North |
Huddersfield (W) |
Fylde LFC (W) |
0-0 |
0-0 |
92 |
13:00 |
English Women's Conference North |
Huddersfield (W) |
Fylde LFC (W) |
0-0 |
0-0 |
92 |
13:00 |
English Women's Conference North |
Liverpool Feds (W) |
Burnley (W) |
- |
- |
|
13:00 |
English Women's Conference North |
Nottingham Forest (W) |
Stourbridge (W) |
7-0 |
0-0 |
87 |
13:00 |
English Women's Conference North |
West Bromwich WFC (W) |
Stoke City (W) |
0-0 |
0-0 |
92 |
13:00 |
Belarus Pershaya Liga |
Volna Pinsk |
Dnepr Mogilev |
0-2 |
0-0 |
88 |
13:00 |
Belarus Pershaya Liga |
Volna Pinsk |
Dnepr Mogilev |
0-2 |
0-0 |
88 |
13:00 |
Russia Womens Premier League |
Krylya Sovetov Samara (W) |
Lokomotiv Moscow (W) |
- |
- |
|
13:00 |
Latvia Cup |
FK Liepaja |
Beitar |
- |
- |
|
13:00 |
Scotland WPL |
Celtic (W) |
Hamilton FC (W) |
- |
- |
|
13:00 |
Rwanda National League |
Police(RWA) |
Sunrise Rwamagana |
2-0 |
0-0 |
91 |
13:00 |
Rwanda National League |
Etincelles |
Gorilla FC |
1-1 |
0-0 |
95 |
13:00 |
Northern German state premier league - bayern |
ASV Mettmann |
TuRU Dusseldorf |
2-1 |
0-0 |
93 |
13:00 |
Northern German state premier league - bayern |
Spvgg Steele 03/09 |
VfB Frohnhausen |
4-3 |
0-0 |
92 |
13:00 |
Finland Kolmonen |
PKKU II |
NouLa |
4-2 |
0-0 |
87 |
13:00 |
Finland Kolmonen |
KePS |
OsPa |
3-0 |
0-0 |
89 |
13:00 |
Schleswig Holstein Liga |
Eckernforder SV |
SV Eichede |
- |
- |
|
13:00 |
Zambia Super League |
Mufulira Wanderers |
Green Buffaloes |
1-0 |
0-0 |
96 |
13:00 |
Zambia Super League |
Forest Rangers |
Kabwe Warriors |
1-0 |
0-0 |
95 |
13:00 |
Ireland U19 League |
Waterford United U19 |
Cork City U19 |
0-0 |
0-0 |
92 |
13:00 |
Ireland U19 League |
Finn Harps U19 |
Derry City U19 |
0-0 |
0-0 |
91 |
13:00 |
Ireland U19 League |
Longford Town U19 |
Sligo U19 |
2-2 |
0-0 |
91 |
13:00 |
Germany Oberliga NOFV |
1. FC Gievenbeck |
Siegen Sportfreunde |
- |
- |
|
13:00 |
Germany Oberliga NOFV |
SV Westfalia Rhynern |
Adams Sam Beek |
2-2 |
0-0 |
90 |
13:00 |
Germany Oberliga NOFV |
FC Union Tornesch |
ETSV Hamburg |
0-6 |
0-0 |
87 |
13:00 |
Germany Oberliga NOFV |
SSV Vorsfelde |
VfV Borussia 06 Hildesheim |
- |
- |
|
13:00 |
Germany Oberliga NOFV |
Hennef 05 |
Bonn Endenich 1908 |
4-0 |
0-0 |
89 |
13:00 |
Germany Oberliga NOFV |
ASC 09 Dortmund |
FC Brunninghausen |
0-0 |
0-0 |
92 |
13:00 |
Germany Oberliga NOFV |
SpVgg Vreden 1921 |
Wattenscheid 09 |
0-0 |
0-0 |
0 |
13:00 |
Germany Oberliga NOFV |
Turkspor Dortmund |
TSG Sprockhovel |
1-3 |
0-0 |
89 |
13:00 |
Germany Oberliga NOFV |
Türkspor Augsburg |
FC Deisenhofen |
0-1 |
0-0 |
91 |
13:00 |
Germany Oberliga NOFV |
TSV Sasel |
Niendorfer TSV |
2-1 |
0-0 |
90 |
13:00 |
Germany Oberliga NOFV |
Eintracht Celle |
VfL Oldenburg |
3-0 |
0-0 |
89 |
13:00 |
Germany Oberliga NOFV |
SV Blau Weiss Bornre |
Germania Egestorf |
- |
- |
|
13:00 |
Germany Oberliga NOFV |
SF Hamborn 07 |
VFB Homberg |
0-0 |
0-0 |
91 |
13:00 |
Germany Oberliga NOFV |
FC Kleve |
Ratingen SV |
1-2 |
0-0 |
100 |
13:00 |
Germany Oberliga NOFV |
TVD Velbert |
SpVg Schonnebeck |
1-1 |
0-0 |
89 |
13:00 |
Germany Oberliga NOFV |
Sportverein Sonsbeck |
TSV Meerbusch |
- |
- |
|
13:00 |
Germany Oberliga NOFV |
SpVg Porz 1919 |
SpVg Frechen 20 |
0-1 |
0-0 |
90 |
13:00 |
Norway Division 1 Women |
Grand Bodo (W) |
Kolbotn (W) |
0-1 |
0-0 |
91 |
13:00 |
Norway Division 1 Women |
Grei (W) |
Fortuna Alesund (W) |
1-2 |
0-0 |
90 |
13:00 |
Tanzania Ligue 1 |
Simba Sports Club |
Dodoma Jiji FC |
2-0 |
0-0 |
92 |
13:00 |
Ukraine Division 3 |
Lokomotiv Kyiv |
Metalurh Zaporizhya B |
- |
- |
|
13:00 |
Burundi League |
Musongati FC |
Moso Sugar Company |
- |
- |
|
13:00 |
Burundi League |
Fc Tigre Noir |
Aigle Noir |
- |
- |
|
13:00 |
Czech Republic 5. Ligy |
FK Tatran Kadan |
Jilove |
5-1 |
0-0 |
87 |
13:00 |
Turkmenistan Premier League |
Arkadag FK |
HTTU Asgabat |
- |
- |
|
13:00 |
Norway Division 4 |
Sogndal B |
Brumunddal |
- |
- |
|
13:00 |
Switzerland Promotion League |
FC Coffrane |
Yverdon II |
- |
- |
|
13:00 |
Switzerland Promotion League |
Bassecourt |
Langenthal |
- |
- |
|
13:00 |
AFC U22 Championship |
Indonesia U23 |
Timor Leste U23 |
0-0 |
0-0 |
93 |
13:15 |
Germany Oberliga NOFV |
Hurth |
FC Union Schafhausen |
- |
- |
|
13:30 |
German Bundesliga |
Union Berlin |
FSV Mainz 05 |
3-1 |
0-0 |
94 |
13:30 |
Lebanese Premier League |
Al Bourj |
Racing Beirut |
1-1 |
0-0 |
96 |
13:30 |
English Women's Conference South |
Chatham Town (W) |
Hashtag United (W) |
- |
- |
|
13:30 |
Germany Oberliga NOFV |
DJK Teutonia St.Tonis |
FC Buderich 02 |
0-3 |
0-0 |
89 |
13:30 |
Germany Oberliga NOFV |
SG Finnentrop/Bamenohl |
SpVgg Erkenschwick |
- |
- |
|
13:30 |
Germany Oberliga NOFV |
TuS Dietkirchen |
FC Eddersheim |
0-0 |
0-0 |
0 |
13:30 |
Germany Oberliga NOFV |
Konishisdorf |
Borussia Freialdenhoven |
- |
- |
|
13:30 |
Germany Oberliga NOFV |
Eintracht Hohkeppel |
Bonner sc |
- |
- |
|
13:30 |
Germany Oberliga NOFV |
Fortuna Koln II |
Bergisch Gladbach 09 |
2-5 |
0-0 |
89 |
13:30 |
Germany Oberliga NOFV |
VfL Vichttal |
Siegburger SV 04 |
0-3 |
0-0 |
94 |
13:30 |
Germany Oberliga NOFV |
TuS Ennepetal |
TUS Bovinghausen 04 |
- |
- |
|
13:30 |
Burundi League |
Vitalo |
Telaviv FC |
3-1 |
0-0 |
93 |
13:30 |
Norway Division 4 |
Oppsal |
Spike |
2-3 |
0-0 |
95 |
13:30 |
Norway Division 4 |
Oppsal |
Spike |
2-3 |
0-0 |
95 |
14:00 |
Belgian Pro League |
Racing Genk |
Charleroi |
0-0 |
0-0 |
93 |
14:00 |
Belgian Pro League |
KAA Gent |
Sint-Truidense |
2-2 |
0-0 |
96 |
14:00 |
Belgian Pro League |
KAA Gent |
Sint-Truidense |
2-2 |
0-0 |
96 |
14:00 |
Brazil Serie A |
Vasco da Gama |
Atletico Mineiro |
1-0 |
0-0 |
98 |
14:00 |
Brazil Serie A |
Vasco da Gama |
Atletico Mineiro |
1-0 |
0-0 |
98 |
14:00 |
England Southern Premier League |
Sholing FC |
Hayes Yeading United |
1-0 |
0-0 |
96 |
14:00 |
England Southern Premier League |
Sholing FC |
Hayes Yeading United |
1-0 |
0-0 |
96 |
14:00 |
Germany Regionalliga |
Kickers Offenbach |
Eintracht Frankfurt (Youth) |
3-2 |
0-0 |
98 |
14:00 |
Belgian Second Division |
Francs Borains |
Genk II |
2-4 |
0-0 |
95 |
14:00 |
Belgian Second Division |
Francs Borains |
Genk II |
2-4 |
0-0 |
95 |
14:00 |
Sweden Division 1 |
IK Oddevold |
Eskilsminne IF |
1-1 |
0-0 |
95 |
14:00 |
Norway 2.Liga |
Kvik Halden |
Junkeren |
3-3 |
0-0 |
94 |
14:00 |
Norway 2.Liga |
Kvik Halden |
Junkeren |
3-3 |
0-0 |
94 |
14:00 |
Norway 2.Liga |
Brattvag |
Grorud |
1-3 |
0-0 |
92 |
14:00 |
Norway 2.Liga |
Brattvag |
Grorud |
1-3 |
0-0 |
92 |
14:00 |
Denmark Superligaen |
Lyngby |
Randers FC |
1-0 |
0-0 |
99 |
14:00 |
Russian National Football League |
Tyumen |
FK Makhachkala |
0-0 |
0-0 |
90 |
14:00 |
Poland Division 2 |
OKS Stomil Olsztyn |
LKS Lodz II |
0-1 |
0-0 |
95 |
14:00 |
Poland Division 2 |
OKS Stomil Olsztyn |
LKS Lodz II |
0-1 |
0-0 |
95 |
14:00 |
Ukrainian Premier League |
Chernomorets Odessa |
Dynamo Kyiv |
3-2 |
0-0 |
93 |
14:00 |
Ukrainian Premier League |
Chernomorets Odessa |
Dynamo Kyiv |
3-2 |
0-0 |
93 |
14:00 |
CAF Champions League |
Primeiro de Agosto |
AS Vita Club |
- |
- |
|
14:00 |
CAF Champions League |
ASAS Djibouti Telecom |
Young Africans |
- |
- |
|
14:00 |
Iceland Division 1 |
Leiknir Reykjavik |
Vestri |
1-2 |
0-0 |
93 |
14:00 |
Iceland Division 1 |
Leiknir Reykjavik |
Vestri |
1-2 |
0-0 |
93 |
14:00 |
Iceland Division 1 |
UMF Njardvik |
Afturelding |
1-2 |
0-0 |
92 |
14:00 |
Turkey 1. Lig |
Bandirmaspor |
Boluspor |
0-0 |
0-0 |
93 |
14:00 |
Turkey 1. Lig |
Manisa BB Spor |
Keciorengucu |
0-0 |
0-0 |
93 |
14:00 |
Scotland League Cup |
Kilmarnock |
Celtic FC |
1-0 |
0-0 |
95 |
14:00 |
Lebanese Premier League |
Shabab Sahel |
Al-Ansar (LIB) |
1-1 |
0-0 |
91 |
14:00 |
Lebanese Premier League |
Trables Sports Club |
Shabab Al Ghazieh |
0-1 |
0-0 |
96 |
14:00 |
Lebanese Premier League |
Trables Sports Club |
Shabab Al Ghazieh |
0-1 |
0-0 |
96 |
14:00 |
Luxembourg National Division |
Jeunesse Esch |
Fola Esch |
4-1 |
0-0 |
92 |
14:00 |
Luxembourg National Division |
F91 Dudelange |
Racing Union Luxemburg |
- |
- |
|
14:00 |
Luxembourg National Division |
Red Boys Differdange |
Mondercange |
2-0 |
0-0 |
91 |
14:00 |
Luxembourg National Division |
Marisca Miersch |
FC Wiltz 71 |
- |
- |
|
14:00 |
Luxembourg National Division |
US Mondorf-les-Bains |
UN Kaerjeng 97 |
- |
- |
|
14:00 |
Luxembourg National Division |
FC Schifflange 95 |
Progres Niedercorn |
- |
- |
|
14:00 |
Luxembourg National Division |
Swift Hesperange |
Victoria Rosport |
3-2 |
0-0 |
95 |
14:00 |
Faroe Islands Formuladeildin |
KI Klaksvik |
07 Vestur Sorvagur |
1-1 |
0-0 |
96 |
14:00 |
Faroe Islands Formuladeildin |
Vikingur Gotu |
TB/FCS/Royn |
1-0 |
0-0 |
93 |
14:00 |
Faroe Islands Formuladeildin |
Vikingur Gotu |
TB/FCS/Royn |
1-0 |
0-0 |
93 |
14:00 |
Azerbaijan Premier League |
Qarabag |
Araz Nakhchivan |
2-1 |
0-0 |
97 |
14:00 |
Azerbaijan Premier League |
Qarabag |
Araz Nakhchivan |
2-1 |
0-0 |
97 |
14:00 |
Latvia Division 2 |
FK Ventspils |
Riga FC II |
0-0 |
0-0 |
93 |
14:00 |
Sweden Div 3 Mellersta |
Tegs SK |
IFK Ostersunds |
0-2 |
0-0 |
93 |
14:00 |
Sweden Div 3 Mellersta |
Tegs SK |
IFK Ostersunds |
0-2 |
0-0 |
93 |
14:00 |
Sweden Div 3 Mellersta |
Nassjo FF |
Savedalens IF |
- |
- |
|
14:00 |
Sweden Div 3 Mellersta |
Jarfalla |
IFK Osterakers Fk |
5-1 |
0-0 |
92 |
14:00 |
Sweden Div 3 Mellersta |
Jarfalla |
IFK Osterakers Fk |
5-1 |
0-0 |
92 |
14:00 |
Sweden Div 3 Mellersta |
Syrianska Botkyrka IF |
Syrianska FC |
1-0 |
0-0 |
90 |
14:00 |
Swden Women Divi.1 |
Sundsvalls DFF (W) |
Umea IK (W) |
- |
- |
|
14:00 |
Uzbek League |
Turon Nukus |
Kuruvchi Bunyodkor |
1-1 |
0-0 |
91 |
14:00 |
Ukraine Division 2 |
Nyva Ternopil |
Metalist Kharkiv |
0-1 |
0-0 |
93 |
14:00 |
Lithuania - 2.Division |
FK Neptunas Klaipeda |
Siauliai B |
0-0 |
0-0 |
91 |
14:00 |
Lithuania - 2.Division |
FK Neptunas Klaipeda |
Siauliai B |
0-0 |
0-0 |
91 |
14:00 |
Iceland Women's Premier League |
Breidablik (W) |
IBV Vestmannaeyjar (W) |
0-0 |
0-0 |
94 |
14:00 |
Iceland Women's Premier League |
Hafnarfjordur (W) |
Stjarnan Gardabaer (W) |
0-1 |
0-0 |
91 |
14:00 |
Iceland Women's Premier League |
Keflavik (W) |
Trottur Reykjavik (W) |
1-0 |
0-0 |
93 |
14:00 |
Iceland Women's Premier League |
UMF Selfoss (W) |
Thor KA Akureyri (W) |
1-2 |
0-0 |
95 |
14:00 |
Latvia Cup |
Rigas Futbola skola |
JDFS Alberts |
0-0 |
0-0 |
93 |
14:00 |
Paraguayan Division 2 |
Atyra FC |
3 De Febrero |
- |
- |
|
14:00 |
Paraguayan Division 2 |
Deportivo Santani |
Martin Ledesma |
0-0 |
0-0 |
95 |
14:00 |
Iceland Division 2 |
IR Reykjavik |
KV Reykjavik |
0-0 |
0-0 |
91 |
14:00 |
Iceland Division 2 |
KF Gardabaer |
Haukar Hafnarfjordur |
1-3 |
0-0 |
94 |
14:00 |
Scotland WPL |
Hearts (W) |
Dundee United (W) |
3-0 |
0-0 |
93 |
14:00 |
Finland Kolmonen |
Inter Turku II |
Aland |
6-0 |
0-0 |
88 |
14:00 |
Iceland 3 Deild |
Hviti Riddarinn |
Reynir Sandgerdi |
0-4 |
0-0 |
91 |
14:00 |
Iceland 3 Deild |
Kormakur |
Kari Akranes |
- |
- |
|
14:00 |
Iceland 3 Deild |
Ymir |
IH Hafnarfjordur |
4-3 |
0-0 |
93 |
14:00 |
Iceland 3 Deild |
UMF Vidir |
Augnablik Kopavogur |
2-0 |
0-0 |
90 |
14:00 |
Iceland 3 Deild |
KFS Vestmannaeyjar |
FC Arbaer |
0-5 |
0-0 |
91 |
14:00 |
Portugal Campeonato Nacional |
GD Fontinhas |
Rabo Peixe |
0-1 |
0-0 |
94 |
14:00 |
Portugal Campeonato Nacional |
Camacha |
Maritimo B |
2-1 |
0-0 |
95 |
14:00 |
Brazil national youth (U20) Football Championship |
Gremio (Youth) |
Juventude U20(RS) |
1-0 |
0-0 |
95 |
14:00 |
Iceland Women's Division 1 |
Fjardab Hottur Leiknir (W) |
Fram Reykjavik (W) |
- |
- |
|
14:00 |
Norway Division 4 |
Spjelkavik |
Eidsvold IF |
3-4 |
0-0 |
94 |
14:00 |
Switzerland Promotion League |
Servette U21 |
FC Paradiso |
2-3 |
0-0 |
94 |
14:00 |
Austrian 3.Liga |
Rheindorf Altach B |
Sc Rothis |
- |
- |
|
14:00 |
United Arab Emirates U21 |
Emirates Club U21 |
Wasl Dubai U21 |
0-0 |
0-0 |
5 |
14:00 |
United Arab Emirates U21 |
Hatta Dubai Reserves |
Khor Fakkan U21 |
2-2 |
0-0 |
95 |
14:00 |
United Arab Emirates U21 |
Al-Jazira(UAE) U21 |
Al-Nasr(KSA) U21 |
1-1 |
0-0 |
93 |
14:05 |
Germany Regionalliga |
Carl Zeiss Jena |
FC Lokomotive Leipzig |
2-2 |
0-0 |
96 |
14:15 |
Switzerland Cup |
SV Schaffhausen |
Grasshopper |
0-4 |
0-0 |
90 |
14:30 |
Liga Portugal 1 |
Estoril |
Rio Ave |
1-0 |
0-0 |
91 |
14:30 |
Russia Premier League |
Fakel |
FK Nizhny Novgorod |
2-0 |
0-1 |
93 |
14:30 |
German 3.Liga |
SC Verl |
Jahn Regensburg |
1-2 |
0-0 |
95 |
14:30 |
CAF Champions League |
AS Otoho |
Al Merreikh |
- |
- |
|
14:30 |
Belarusian Premier League |
Slutsksakhar Slutsk |
Dinamo Minsk |
0-0 |
0-0 |
92 |
14:30 |
Slovakia 3.Liga |
MFK Snina |
Stara Lubovna |
4-0 |
0-0 |
86 |
14:30 |
Slovakia 3.Liga |
TeslaStropkov |
TJ Banik Kalinovo |
2-0 |
0-0 |
88 |
14:30 |
Slovakia 3.Liga |
FK Belusa |
Banik Lehota Pod Vtacnikom |
1-2 |
0-0 |
90 |
14:30 |
Slovakia 3.Liga |
FK Podkonice |
Jednota Banova |
2-2 |
0-0 |
90 |
14:30 |
Slovakia 3.Liga |
SKF Sered |
MFK Dubnica nad Vahom |
2-1 |
0-0 |
90 |
14:30 |
Ireland U19 League |
Klub Kildare U19 |
Kerry FC U19 |
0-1 |
0-0 |
88 |
14:30 |
Czech Group D League |
Sokol Tasovice |
Velke Mezirici |
5-1 |
0-0 |
88 |
14:45 |
Holland Eredivisie |
RKC Waalwijk |
AZ Alkmaar |
1-3 |
0-0 |
94 |
14:55 |
Lithuania - 1.Division |
DFK Dainava Alytus |
FK Zalgiris Vilnius |
0-2 |
0-0 |
94 |
15:00 |
Spanish La Liga 2 |
Real Oviedo |
Racing de Ferrol |
1-1 |
0-0 |
93 |
15:00 |
Austrian Bundesliga |
Austria Wien |
Wolfsberger AC |
0-0 |
0-0 |
90 |
15:00 |
Austrian Bundesliga |
FC Blau Weiss Linz |
Rapid Wien |
0-5 |
0-0 |
95 |
15:00 |
Austrian Bundesliga |
TSV Hartberg |
Red Bull Salzburg |
1-5 |
0-0 |
91 |
15:00 |
Norwegian Tippeligaen |
Brann |
Aalesund FK |
5-1 |
0-0 |
90 |
15:00 |
Norwegian Tippeligaen |
Tromso IL |
Sandefjord |
1-0 |
0-0 |
95 |
15:00 |
Norwegian Tippeligaen |
Viking |
Stabaek |
1-0 |
0-0 |
94 |
15:00 |
Norwegian Tippeligaen |
Haugesund |
Bodo Glimt |
1-3 |
0-0 |
92 |
15:00 |
Norwegian Tippeligaen |
Ham-Kam |
Rosenborg |
3-0 |
0-0 |
94 |
15:00 |
Portugal Liga 3 |
Fafe |
Varzim |
0-0 |
1-0 |
97 |
15:00 |
Sweden Division 1 |
Sandvikens IF |
Assyriska United IK |
3-1 |
0-0 |
96 |
15:00 |
Finland Ykkonen |
Gnistan Helsinki |
Jaro |
1-1 |
0-0 |
94 |
15:00 |
Finland - Kakkonen Lohko |
OLS Oulu |
OTP |
2-1 |
0-0 |
93 |
15:00 |
Norway 2.Liga |
Ullern FC |
Tromsdalen |
0-0 |
0-0 |
94 |
15:00 |
Russian National Football League |
FK Leningradets |
Akron Togliatti |
1-0 |
0-0 |
90 |
15:00 |
Russian National Football League |
Rodina Moskva |
Alania Vladikavkaz |
1-2 |
0-0 |
90 |
15:00 |
Czech Republic Ceska Fotbalova Liga |
Povltava FA |
Domazlice |
2-1 |
0-0 |
96 |
15:00 |
Czech Republic Ceska Fotbalova Liga |
Sokol Brozany |
Slovan Velvary |
2-2 |
0-0 |
90 |
15:00 |
CAF Champions League |
Asokara |
FAR Forces Armee Royales |
- |
- |
|
15:00 |
CAF Champions League |
Dragon FC Bata |
Big Bullets FC |
- |
- |
|
15:00 |
CAF Champions League |
Medeama SC |
Remo Stars |
1-0 |
0-0 |
94 |
15:00 |
CAF Confederation Cup |
Olympique de Beja |
Abu Salim |
0-1 |
0-0 |
97 |
15:00 |
Estonia Champions League |
JK Tallinna Kalev |
FC Flora Tallinn |
1-1 |
0-0 |
94 |
15:00 |
Moldova Divizia Nationala |
CSF Baliti |
FC Floresti |
2-1 |
0-0 |
94 |
15:00 |
Macedonian First Football League |
FK Shkupi |
Sileks |
1-1 |
0-0 |
96 |
15:00 |
Macedonian First Football League |
FK Tikves Kavadarci |
FK Shkendija 79 |
0-0 |
0-0 |
94 |
15:00 |
Macedonian First Football League |
Voska Sport |
FC Vardar Skopje |
3-2 |
0-0 |
96 |
15:00 |
Macedonian First Football League |
Bregalnica Stip |
FK Rinija Gostivar |
2-1 |
0-0 |
95 |
15:00 |
Macedonian First Football League |
Rabotnicki Skopje |
FK Makedonija Gjorce Petrov |
1-0 |
0-0 |
94 |
15:00 |
Armenia Premier League |
Urartu |
FC Pyunik |
0-0 |
0-0 |
0 |
15:00 |
International Club Friendly |
Atalanta U20 |
Sestri Levante |
- |
- |
|
15:00 |
International Club Friendly |
Pro Patria |
Albinoleffe |
0-0 |
0-0 |
88 |
15:00 |
Uzbek League |
Buxoro FK |
Termez Surkhon |
1-1 |
0-0 |
100 |
15:00 |
Belarus Pershaya Liga |
FK Orsha |
Arsenal Dzyarzhynsk |
1-2 |
0-0 |
90 |
15:00 |
Iceland Women's Premier League |
Tindastoll Neisti (W) |
Valur (W) |
0-3 |
0-0 |
93 |
15:00 |
Russia Womens Premier League |
Krasnodar FK (W) |
Chertanovo Moscow (W) |
1-1 |
0-0 |
88 |
15:00 |
Serbia Prva Liga |
Jedinstvo UB |
OFK Beograd |
0-3 |
0-0 |
88 |
15:00 |
Serbia Prva Liga |
Mladost Novi Sad |
Indjija |
0-1 |
0-0 |
91 |
15:00 |
Serbia Prva Liga |
FK Radnicki Novi Belgrad |
FK Graficar Beograd |
1-1 |
0-0 |
94 |
15:00 |
Scotland WPL |
Motherwell (W) |
Spartans (W) |
1-0 |
0-0 |
94 |
15:00 |
POL WD1 |
APLG Gdansk (W) |
GKS Gornik Leczna (W) |
0-0 |
0-0 |
94 |
15:00 |
Germany Oberliga NOFV |
FC Pipinsried |
SV Erlbach |
1-2 |
0-0 |
89 |
15:00 |
Bosnia erzegovina 1st League |
NK TOSK Tesanj |
NK Gradina Srebrenik |
1-2 |
0-0 |
91 |
15:00 |
Bosnia erzegovina 1st League |
FK Gornji Rahic |
Mladost Doboj Kakanj |
1-0 |
0-0 |
94 |
15:00 |
Kosovo Superliga |
KF Ballkani |
KF Feronikeli |
2-0 |
0-0 |
89 |
15:00 |
Kosovo Superliga |
KF Llapi |
KF Dukagjini |
3-0 |
0-0 |
89 |
15:00 |
Slovenia 3.Liga |
Sampion Celje |
Zavrc |
0-1 |
0-0 |
90 |
15:00 |
Chile Primera Division Women |
OHiggins (W) |
CCD Fernandez Vial (W) |
1-1 |
0-0 |
93 |
15:00 |
Chile Primera Division Women |
Cobresal (W) |
Audax Italiano (W) |
1-2 |
0-0 |
92 |
15:00 |
Czech Republic 5. Ligy |
FK Kunstat |
Bosonohy |
4-1 |
0-0 |
89 |
15:00 |
International Friendly |
Poland U17 |
Wales U17 |
- |
- |
|
15:00 |
Bulgaria B PFG |
FC Bdin Vidin |
FC Maritsa 1921 |
0-1 |
0-0 |
93 |
15:00 |
Bulgaria B PFG |
Belasitsa Petrich |
Spartak Varna |
2-0 |
0-0 |
92 |
15:00 |
Bulgaria B PFG |
FK Chernomorets 1919 Burgas |
FC Dunav Ruse |
1-1 |
0-0 |
93 |
15:00 |
Bulgaria B PFG |
Marek Dupnitza |
Litex Lovech |
1-1 |
0-0 |
93 |
15:00 |
Bulgaria B PFG |
Spartak Pleven |
PFK Montana |
0-2 |
0-0 |
93 |
15:00 |
Bulgaria B PFG |
Sportist Svoge |
FC Dobrudzha |
2-2 |
0-0 |
93 |
15:00 |
Norway Division 4 |
Sandnes B |
Fyllingsdalen |
5-0 |
0-0 |
89 |
15:00 |
Austrian 3.Liga |
RW Rankweil |
Kufstein |
1-2 |
0-0 |
94 |
15:00 |
Mexico Youth U23 |
Atlas U23 |
Club America U23 |
3-1 |
0-0 |
93 |
15:00 |
Mexico Youth U23 |
Necaxa U23 |
Tigres UANL U23 |
- |
- |
|
15:00 |
Mexico Youth U23 |
Queretaro U23 |
Pachuca U23 |
- |
- |
|
15:05 |
France Ligue 1 |
Monaco |
Strasbourg |
3-0 |
0-0 |
94 |
15:10 |
Scotland WPL |
Glasgow Rangers (W) |
Aberdeen (W) |
0-0 |
0-0 |
90 |
15:15 |
Serbian Superliga |
Radnik Surdulica |
Novi Pazar |
0-0 |
0-0 |
92 |
15:15 |
Romania Liga I |
Rapid Bucuresti |
Farul Constanta |
3-1 |
0-0 |
95 |
15:30 |
English Premier League |
West Ham United |
Chelsea |
3-1 |
0-0 |
96 |
15:30 |
German Bundesliga |
Eintracht Frankfurt |
Darmstadt |
1-0 |
0-0 |
94 |
15:30 |
Swedish Allsvenskan |
Elfsborg |
Mjallby AIF |
2-0 |
0-0 |
96 |
15:30 |
Swedish Allsvenskan |
Kalmar |
Hammarby |
0-0 |
0-0 |
95 |
15:30 |
Switzerland Cup |
Collina d Oro |
FC Wil 1900 |
0-4 |
0-0 |
88 |
15:30 |
Poland Ekstraklasa |
Slask Wroclaw |
Lech Poznan |
3-1 |
0-0 |
98 |
15:30 |
CAF Champions League |
AS Garde Nationale |
AS Douanes Ouagadougou |
- |
- |
|
15:30 |
Uruguay Primera Division |
Danubio FC |
Torque |
0-1 |
0-0 |
90 |
15:30 |
Slovenia 1.Liga |
NK Rogaska |
Maribor |
2-2 |
0-0 |
95 |
15:30 |
Professional Tunisian League 1 |
Sifakesi |
C.A.Bizertin |
2-0 |
0-0 |
95 |
15:30 |
Professional Tunisian League 1 |
Etoile Metlaoui |
US Tataouine |
1-0 |
0-0 |
90 |
15:30 |
Montenegro Prva Crnogorska Liga |
Arsenal Tivat |
Jedinstvo Bijelo Polje |
2-2 |
0-0 |
94 |
15:30 |
International Club Friendly |
Mantova |
Rimini |
2-2 |
0-0 |
89 |
15:30 |
International Club Friendly |
Mantova |
Rimini |
2-2 |
0-0 |
89 |
15:30 |
Slovenia 2.Liga |
Dravinja |
MNK FC Ljubljana |
0-0 |
0-0 |
90 |
15:30 |
Slovenia 2.Liga |
Krka |
Bistrica |
1-2 |
0-0 |
90 |
15:30 |
Czech Republic Cambrinus Liga Women's |
Slovan Liberec (W) |
Sparta Praha (W) |
- |
- |
|
15:30 |
Croatia 2.HNL |
NK Croatia Zmijavci |
Radnik Sesvete |
0-0 |
0-0 |
90 |
15:50 |
Saudi Arabia Division 1 |
Al-Adalh |
Al-Orubah |
1-0 |
0-0 |
97 |
15:50 |
Saudi Arabia Division 1 |
Al-Adalh |
Al-Orubah |
1-0 |
0-0 |
97 |
15:59 |
Italian Serie B |
SudTirol |
Spezia |
3-3 |
0-0 |
95 |
15:59 |
Denmark Superligaen |
Midtjylland |
Brondby IF |
0-1 |
0-0 |
92 |
15:59 |
Poland Liga 1 |
Resovia Rzeszow |
Lechia Gdansk |
0-0 |
0-0 |
94 |
15:59 |
Ukrainian Premier League |
Kryvbas |
FC Shakhtar Donetsk |
3-3 |
0-0 |
95 |
15:59 |
Czech Republic Gambrinus Liga |
Slavia Praha |
Banik Ostrava |
1-0 |
0-0 |
97 |
15:59 |
CAF Champions League |
Coton de Ouidah |
ASEC MIMOSAS |
- |
- |
|
15:59 |
CAF Champions League |
F.C. Nouadhibou |
Al-Ahli tripoli |
- |
- |
|
15:59 |
CAF Champions League |
Hafia FC |
Generation Foot |
- |
- |
|
15:59 |
CAF Confederation Cup |
Watanga FC |
Stade Malien de Bamako |
- |
- |
|
15:59 |
Slovak Super Liga |
Spartak Trnava |
Sport Podbrezova |
0-0 |
0-0 |
92 |
15:59 |
Lithuania - 1.Division |
Hegelmann Litauen |
Kauno Zalgiris |
1-1 |
0-0 |
95 |
15:59 |
Bulgaria Premier League |
Botev Plovdiv |
FK Levski Krumovgrad |
1-2 |
0-0 |
94 |
15:59 |
Montenegro Prva Crnogorska Liga |
FK Rudar Pljevlja |
FK Mladost DG |
0-0 |
0-0 |
94 |
15:59 |
Georgia Primera Division |
Torpedo Kutaisi |
Gagra Tbilisi |
4-1 |
0-0 |
91 |
15:59 |
Georgia Primera Division |
FC Shukura Kobuleti |
FC Telavi |
0-2 |
0-0 |
97 |
15:59 |
Faroe Islands Formuladeildin |
EB Streymur |
AB Argir |
4-1 |
0-0 |
89 |
15:59 |
Azerbaijan Premier League |
Sabah FK Baku |
FC Neftci Baku |
0-0 |
0-0 |
93 |
15:59 |
Latvia Division 2 |
FK Smiltene BJSS |
Olaine |
1-3 |
0-0 |
91 |
15:59 |
Ireland FAI Cup |
Derry City |
St. Patricks Athletic |
0-0 |
0-0 |
94 |
15:59 |
International Club Friendly |
CE Europa (W) |
Villarreal (W) |
2-4 |
0-0 |
89 |
15:59 |
International Club Friendly |
Turris Neapolis |
Nocerina |
0-0 |
0-0 |
90 |
15:59 |
International Club Friendly |
Sant Andreu |
Sabadell |
- |
- |
|
15:59 |
Iceland Division 2 |
Dalvik Reynir |
Throttur Vogum |
- |
- |
|
15:59 |
Iceland Division 2 |
HotturHuginn |
KF Fjallabyggdar |
- |
- |
|
15:59 |
Iceland Division 2 |
Volsungur husavik |
UMF Sindri Hofn |
4-1 |
0-0 |
92 |
15:59 |
Rwanda National League |
Kiyovu FC |
Rwamagana City |
0-0 |
0-0 |
95 |
15:59 |
Austria Landesliga |
ASKO Wolfnitz |
WSG Radenthein |
2-2 |
0-0 |
90 |
15:59 |
The women's league of Argentina |
CA Independiente (W) |
Defensores de Belgrano (W) |
0-0 |
0-0 |
94 |
15:59 |
Iceland 3 Deild |
Ellidi |
Magni |
0-0 |
0-0 |
91 |
15:59 |
Portugal Campeonato Nacional |
Dumiense |
Montalegre |
1-2 |
0-0 |
96 |
15:59 |
Portugal Campeonato Nacional |
CF Oliveira Douro |
Valadares Gaia FC |
0-0 |
0-0 |
93 |
15:59 |
Portugal Campeonato Nacional |
Salgueiros |
Beira Mar |
1-2 |
0-0 |
96 |
15:59 |
Portugal Campeonato Nacional |
Vila Real |
Limianos |
0-0 |
0-0 |
93 |
15:59 |
Portugal Campeonato Nacional |
Mirandela |
Brito SC |
2-0 |
0-0 |
94 |
15:59 |
Portugal Campeonato Nacional |
Vilar de Perdizes |
Portosantense |
1-2 |
0-0 |
96 |
15:59 |
Portugal Campeonato Nacional |
Barreirense |
Imortal |
2-0 |
0-0 |
98 |
15:59 |
Portugal Campeonato Nacional |
AD Marco 09 |
Amarante |
0-1 |
0-0 |
96 |
15:59 |
Portugal Campeonato Nacional |
Fabril Barreiro |
Real Sport Clube Queluz |
2-1 |
0-0 |
98 |
15:59 |
Portugal Campeonato Nacional |
Recreativa de Lamelas |
Gondomar |
0-0 |
0-0 |
94 |
15:59 |
Portugal Campeonato Nacional |
UD Santarem |
CD Gouveia |
2-2 |
0-0 |
98 |
15:59 |
Portugal Campeonato Nacional |
Sertanense FC |
Peniche |
0-0 |
0-0 |
93 |
15:59 |
Portugal Campeonato Nacional |
Sintrense |
Lusitano Evora |
0-0 |
0-0 |
95 |
15:59 |
Portugal Campeonato Nacional |
Mortagua |
GD Vitoria Sernache |
1-1 |
0-0 |
95 |
15:59 |
Portugal Campeonato Nacional |
Juventude de Evora |
FC Serpa |
2-0 |
0-0 |
99 |
15:59 |
Portugal Campeonato Nacional |
Marinhense |
Benfica C.Branco |
4-3 |
0-0 |
98 |
15:59 |
Portugal Campeonato Nacional |
Os Sandinenses |
Tirsense |
2-5 |
0-0 |
94 |
15:59 |
Portugal Campeonato Nacional |
O.Elvas |
Vasco da Gama(POR) |
1-2 |
0-0 |
97 |
15:59 |
Portugal Campeonato Nacional |
Vitoria Guimaraes B |
S. Joao Ver |
0-2 |
0-0 |
95 |
15:59 |
Portugal Campeonato Nacional |
Oriental Lisboa |
Mokala Pancheners |
1-1 |
0-0 |
99 |
15:59 |
Portugal Campeonato Nacional |
Paredes |
Rebordosa |
1-1 |
0-0 |
94 |
15:59 |
Portugal Campeonato Nacional |
Vila Mea |
Florgrade |
0-0 |
0-0 |
94 |
15:59 |
Portugal Campeonato Nacional |
FC Alverca B |
Uniao de Coimbra |
0-0 |
0-0 |
96 |
15:59 |
Portugal Campeonato Nacional |
Vitoria Setubal |
Louletano |
2-1 |
0-0 |
94 |
15:59 |
Chile Primera Division Women |
Colo Colo (W) |
CD Antofagasta (W) |
5-1 |
0-0 |
95 |
15:59 |
Czech Republic 5. Ligy |
TJ Sokol Radnice |
TJ Sokol Cernice |
4-1 |
0-0 |
86 |
15:59 |
Poland League Women |
Skra Czestochowa (W) |
Resovia Rzeszow (W) |
2-2 |
0-0 |
93 |
15:59 |
Norway Division 4 |
Skedsmo |
Skjetten Fotball |
1-1 |
0-0 |
94 |
16:15 |
Iceland Premier Division |
IBV Vestmannaeyjar |
Fylkir |
0-1 |
0-0 |
91 |
16:15 |
Turkey Super Lig |
Istanbul Basaksehir |
Karagumruk |
0-2 |
0-0 |
96 |
16:15 |
Turkey 1. Lig |
Sakaryaspor |
Genclerbirligi |
0-0 |
0-0 |
97 |
16:30 |
Italian Serie A |
Sassuolo |
Atalanta |
0-2 |
0-0 |
90 |
16:30 |
Italian Serie A |
AS Roma |
Salernitana |
2-2 |
0-0 |
96 |
16:30 |
Belgian Pro League |
Club Brugge |
Jeunesse Molenbeek |
6-1 |
0-0 |
91 |
16:30 |
Russia Premier League |
Spartak Moscow |
Zenit St. Petersburg |
1-3 |
0-0 |
95 |
16:30 |
Greece Super League A |
OFI Crete |
Aris Thessaloniki |
3-2 |
0-0 |
97 |
16:30 |
Belarusian Premier League |
Neman Grodno |
FC Gomel |
2-2 |
0-0 |
93 |
16:30 |
Luxembourg National Division |
CS Petange |
UNA Strassen |
2-2 |
0-0 |
94 |
16:30 |
Saudi Arabia Division 1 |
Al-Jndal |
Al-Qadasiya |
0-1 |
0-0 |
96 |
16:30 |
Saudi Arabia Division 1 |
Al-Jndal |
Al-Qadasiya |
0-1 |
0-0 |
96 |
16:30 |
Chile Primera B |
Barnechea |
Universidad de Concepcion |
2-0 |
0-0 |
97 |
16:30 |
Chile Primera B |
Deportes Temuco |
Union San Felipe |
2-1 |
0-0 |
97 |
16:30 |
International Club Friendly |
CE Manresa |
UE Tona |
0-0 |
0-0 |
90 |
16:30 |
Israel Ligat Al Toto Cup |
Maccabi Netanya |
Hapoel Beer Sheva |
4-1 |
0-0 |
89 |
16:50 |
Croatia 1.Division |
Rudes |
Hajduk Split |
0-2 |
0-0 |
94 |
16:50 |
Argentine Division 2 |
Flandria |
Nueva Chicago |
0-1 |
0-0 |
94 |
17:00 |
Spanish La Liga |
Girona |
Getafe |
3-0 |
0-0 |
97 |
17:00 |
Liga Portugal 1 |
FC Porto |
SC Farense |
1-1 |
0-0 |
100 |
17:00 |
Russia Premier League |
Terek Grozny |
Gazovik Orenburg |
4-0 |
0-0 |
90 |
17:00 |
Greece Super League A |
PAOK Saloniki |
Asteras Tripolis |
3-0 |
0-0 |
95 |
17:00 |
Argentine Division 1 |
Arsenal de Sarandi |
Instituto AC Cordoba |
0-1 |
0-0 |
92 |
17:00 |
Portugal Liga 3 |
Academica Coimbra |
Amora FC |
1-1 |
0-0 |
96 |
17:00 |
Portugal Liga 3 |
Academica Coimbra |
Amora FC |
1-1 |
0-0 |
96 |
17:00 |
Portugal Liga 3 |
Anadia |
Sanjoanense |
1-2 |
0-0 |
96 |
17:00 |
Portugal Liga 3 |
CF Canelas 2010 |
FC Felgueiras |
0-7 |
2-0 |
90 |
17:00 |
Portugal Liga 3 |
Clube Desportivo Trofense |
Sporting Braga II |
2-0 |
0-0 |
86 |
17:00 |
Portugal Liga 3 |
Sporting CP B |
Oliveira Hospital |
2-0 |
0-0 |
94 |
17:00 |
CAF Champions League |
Al Ahli Benghzi |
Enyimba |
- |
- |
|
17:00 |
CAF Confederation Cup |
Casamance |
Etoile Filante de Ouagadougou |
- |
- |
|
17:00 |
Iceland Premier Division |
Fram Reykjavik |
KA Akureyri |
2-1 |
0-0 |
96 |
17:00 |
Cyprus 1 Division |
AE Zakakiou |
APOEL Nicosia |
0-1 |
0-0 |
90 |
17:00 |
Moldova Divizia Nationala |
Sheriff Tiraspol |
Dacia-Buiucani |
4-0 |
0-0 |
90 |
17:00 |
Georgia Primera Division |
FC Saburtalo Tbilisi |
Dila Gori |
1-2 |
0-0 |
95 |
17:00 |
Argentine Division 2 |
Agropecuario de Carlos Casares |
Almagro |
1-1 |
0-0 |
97 |
17:00 |
International Club Friendly |
Barbastro |
CD Ebro |
- |
- |
|
17:00 |
International Club Friendly |
Cerdanyola del Valles |
Girona B |
- |
- |
|
17:00 |
International Club Friendly |
UD Alzira |
CF Intercity |
1-1 |
0-0 |
93 |
17:00 |
International Club Friendly |
Castellon |
UE Cornella |
1-2 |
0-0 |
93 |
17:00 |
Israel Ligat Al Toto Cup |
Hapoel Bnei Sakhnin FC |
Maccabi Tel Aviv |
1-5 |
0-0 |
91 |
17:00 |
Ireland U19 League |
UCD U19 |
Shelbourne U19 |
7-3 |
0-0 |
89 |
17:00 |
Costa Rica Primera Division Women |
Saprissa (W) |
Sporting FC (W) |
2-2 |
0-0 |
92 |
17:15 |
Belgian Pro League |
Kortrijk |
KAS Eupen |
1-2 |
0-0 |
99 |
17:15 |
Norwegian Tippeligaen |
Stromsgodset |
Lillestrom |
1-2 |
0-0 |
96 |
17:15 |
Belgian Second Division |
Standard Liege II |
RFC de Liege |
2-1 |
0-0 |
99 |
17:30 |
Spanish La Liga |
FC Barcelona |
Cadiz |
2-0 |
0-0 |
98 |
17:30 |
Spanish La Liga 2 |
Sporting Gijon |
Mirandes |
3-0 |
0-0 |
91 |
17:30 |
German 3.Liga |
Rot-Weiss Essen |
Erzgebirge Aue |
1-1 |
0-0 |
90 |
17:30 |
Serbian Superliga |
FK Napredak Krusevac |
Mladost Lucani |
0-1 |
0-0 |
97 |
17:30 |
Serbian Superliga |
Habitpharm Javor |
Backa Topola |
0-3 |
0-0 |
90 |
17:30 |
Bosnia and Herzegovina Premier League |
Borac Banja Luka |
FK Igman Konjic |
4-1 |
0-0 |
89 |
17:30 |
Montenegro Prva Crnogorska Liga |
FK Sutjeska Niksic |
FK Buducnost Podgorica |
1-2 |
0-0 |
95 |
17:30 |
International Club Friendly |
Colegio Aleman Valencia (W) |
RCD Espanyol (W) |
0-0 |
0-0 |
91 |
17:30 |
International Club Friendly |
Teruel |
Utebo FC |
1-0 |
0-0 |
89 |
17:30 |
International Club Friendly |
RCD Espanyol B |
Gimnastic Tarragona |
1-1 |
0-0 |
89 |
17:30 |
Uruguay League Women |
CA Penarol (W) |
Montevideo Wanderers (W) |
5-1 |
0-0 |
88 |
17:30 |
Uruguay League Women |
CA Penarol (W) |
Montevideo Wanderers (W) |
5-1 |
0-0 |
88 |
17:40 |
Saudi Arabia Division 1 |
Al Kholood |
Al Najma(KSA) |
2-2 |
0-0 |
100 |
18:00 |
Denmark Superligaen |
Odense BK |
Aarhus AGF |
1-1 |
0-0 |
90 |
18:00 |
Poland Ekstraklasa |
Legia Warszawa |
Korona Kielce |
1-0 |
0-0 |
97 |
18:00 |
CAF Confederation Cup |
Academica Do Lobito |
La Passe |
- |
- |
|
18:00 |
Iceland Premier Division |
Breidablik |
Keflavik |
0-0 |
0-0 |
91 |
18:00 |
Iceland Division 1 |
UMF Selfoss |
Thor Akureyri |
2-2 |
0-0 |
92 |
18:00 |
Montenegro Prva Crnogorska Liga |
Jezero Plav |
OFK Petrovac |
2-0 |
0-0 |
95 |
18:00 |
Montenegro Prva Crnogorska Liga |
Decic Tuzi |
Mornar |
3-1 |
0-0 |
89 |
18:00 |
Argentine Division 2 |
Guillermo Brown |
San Telmo |
1-1 |
0-0 |
94 |
18:00 |
The women's league of Argentina |
Social Atletico Television (W) |
Banfield (W) |
0-0 |
0-0 |
91 |
18:00 |
Argentine Torneo A |
Liniers Bahia Blanca |
Sansinena |
0-1 |
0-0 |
94 |
18:00 |
Brazil Campeonato Gaucho 2 |
Guarany de Bage |
Santa Cruz RS |
0-0 |
0-0 |
96 |
18:00 |
Mexico Liga MX Femenil |
Puebla (W) |
Pachuca (W) |
4-3 |
0-0 |
96 |
18:00 |
Brazil Catarinense Division 2 |
CEC Santa Catarina |
Inter de Lages SC |
2-2 |
0-0 |
96 |
18:00 |
Brazil national youth (U20) Football Championship |
Independente SE U20 |
Santa Cruz SE U20 |
4-2 |
0-0 |
90 |
18:00 |
Brazil Campeonato Carioca Women |
Perolas Negras (W) |
Duque de Caxias (W) |
0-0 |
0-0 |
92 |
18:00 |
Mexico Segunda Division |
Zitacuaro CF |
Huracanes Izcalli FC |
0-0 |
0-0 |
95 |
18:00 |
Peru Campeonato Nacional Women |
Universitario de Deportes (W) |
Sporting Cristal W |
2-0 |
0-0 |
90 |
18:15 |
Bulgaria Premier League |
Cherno More Varna |
Ludogorets Razgrad |
1-0 |
0-0 |
96 |
18:15 |
Slovenia 1.Liga |
Domzale |
NK Publikum Celje |
1-2 |
0-0 |
92 |
18:30 |
Italian Serie B |
Venezia |
Como |
3-0 |
0-0 |
94 |
18:30 |
Italian Serie B |
Parma |
Feralpisalo |
0-0 |
0-0 |
94 |
18:30 |
Italian Serie B |
Parma |
Feralpisalo |
0-0 |
0-0 |
94 |
18:30 |
Italian Serie B |
Cittadella |
A.C. Reggiana 1919 |
1-0 |
0-0 |
96 |
18:30 |
Italian Serie B |
Cittadella |
A.C. Reggiana 1919 |
1-0 |
0-0 |
96 |
18:30 |
Romania Liga I |
FC Steaua Bucuresti |
CSM Politehnica Iasi |
2-1 |
0-0 |
97 |
18:30 |
Romania Liga I |
FC Steaua Bucuresti |
CSM Politehnica Iasi |
2-1 |
0-0 |
97 |
18:30 |
Slovak Super Liga |
Zlate Moravce |
Dunajska Streda |
0-2 |
0-0 |
95 |
18:30 |
Uruguay Primera Division |
Liverpool URU |
Nacional Montevideo |
0-0 |
0-0 |
94 |
18:30 |
Uruguay Primera Division |
Liverpool URU |
Nacional Montevideo |
0-0 |
0-0 |
94 |
18:30 |
Argentine Division 2 |
Alvarado Mar del Plata |
All Boys |
0-0 |
0-0 |
96 |
18:30 |
Argentina group C Tebolidun League Manchester |
Claypole |
Liniers |
1-1 |
0-0 |
98 |
18:30 |
Argentina group C Tebolidun League Manchester |
Claypole |
Liniers |
1-1 |
0-0 |
98 |
18:30 |
Argentina group C Tebolidun League Manchester |
Puerto Nuevo |
Uhl Que Sa |
0-2 |
0-0 |
93 |
18:30 |
Argentina group C Tebolidun League Manchester |
Yupanqui |
General Lamadrid |
0-0 |
0-0 |
94 |
18:30 |
Argentina Santa Fe Cup |
Central San Carlos |
Ben Hur Rafaela |
0-0 |
0-0 |
93 |
18:30 |
Argentina Santa Fe Cup |
Union Totoras |
Argentino de Rosario |
0-0 |
0-0 |
94 |
18:30 |
Argentine Torneo A |
Boca Unidos |
CA 9 de Julio Rafaela |
0-0 |
0-0 |
93 |
18:30 |
Argentine Torneo A |
Ferro Carril Oeste Gral Pico |
CDA Monte Miaz |
1-2 |
0-0 |
94 |
18:30 |
Argentine Torneo A |
Gimnasia C. Uruguay |
El Linqueno |
0-0 |
0-0 |
92 |
18:30 |
Argentine Torneo A |
Gimnasia C. Uruguay |
El Linqueno |
0-0 |
0-0 |
92 |
18:30 |
Argentine Torneo A |
Gimnasia yTiro |
G.San Martin Formosa |
3-0 |
0-0 |
89 |
18:30 |
Argentine Torneo A |
Independiente Chivilcoy |
Sportivo Las Parejas |
0-0 |
0-0 |
94 |
18:30 |
Argentine Torneo A |
Atenas |
Club Ciudad de Bolivar |
1-0 |
0-0 |
97 |
18:30 |
Uruguay League Women |
Atletico Fenix Montevideo (W) |
Boston River (W) |
0-0 |
0-0 |
90 |
18:45 |
Italian Serie A |
Lecce |
Lazio |
2-1 |
0-0 |
90 |
18:45 |
Italian Serie A |
Udinese |
Juventus |
0-3 |
0-0 |
93 |
18:45 |
France Ligue 1 |
Lens |
Rennes |
1-1 |
0-0 |
95 |
18:45 |
Brazil Serie B |
Gremio Novorizontin |
Chapecoense SC |
1-2 |
0-0 |
90 |
18:45 |
Turkey Super Lig |
Besiktas JK |
Pendikspor |
1-1 |
0-0 |
98 |
18:45 |
Turkey Super Lig |
Gazisehir Gaziantep |
Sivasspor |
1-3 |
0-0 |
97 |
18:45 |
Turkey 1. Lig |
Altay Spor Kulubu |
Tuzlaspor |
1-0 |
0-0 |
95 |
18:45 |
International Club Friendly |
CE Europa |
Terrassa |
0-3 |
0-0 |
91 |
19:00 |
Greece Super League A |
Olympiakos Piraeus |
Panserraikos |
2-0 |
0-0 |
94 |
19:00 |
Argentine Division 1 |
Sarmiento Junin |
Club Atletico Tigre |
2-0 |
0-0 |
91 |
19:00 |
Brazil Serie A |
Coritiba PR |
Flamengo |
2-3 |
0-0 |
94 |
19:00 |
Brazil Serie A |
Bahia |
Bragantino |
4-0 |
0-0 |
92 |
19:00 |
Brazil Serie A |
Santos |
Gremio (RS) |
2-1 |
0-0 |
96 |
19:00 |
Croatia 1.Division |
ZNK Osijek |
HNK Gorica |
0-0 |
0-0 |
93 |
19:00 |
Bolivia Primera Division |
Universitario De Vinto |
Always Ready |
1-1 |
0-0 |
99 |
19:00 |
Chile Cup |
Colo Colo |
Univ Catolica |
1-0 |
0-0 |
95 |
19:00 |
Venezuela Segunda Division |
Atletico El Vigia |
Urena SC |
0-0 |
0-0 |
94 |
19:00 |
Venezuela Segunda Division |
Real Frontera |
Heroes de Falcon |
1-1 |
0-0 |
91 |
19:00 |
Costa Rica 2.Liga |
Quepos Cambute FC |
Antioquia FC |
3-3 |
0-0 |
95 |
19:00 |
Argentine Torneo A |
Douglas Haig |
Defensores Pronunciamiento |
0-0 |
0-0 |
85 |
19:00 |
Argentine Torneo A |
Club Cipolletti |
Sol de Mayo |
0-0 |
0-0 |
93 |
19:00 |
Argentine Torneo A |
Huracan Las Heras |
Sportivo Penarol |
1-0 |
0-0 |
100 |
19:00 |
Argentine Torneo A |
San Martin Mendoza |
CA Juventud Unida San Luis |
2-1 |
0-0 |
96 |
19:00 |
Costa Rica Primera Division Women |
Municipal Perez Zeledon (W) |
CS Herediano (W) |
0-0 |
0-0 |
93 |
19:00 |
Paraguay Women League |
Resistencia FC (W) |
Guairena FC (W) |
0-4 |
0-0 |
94 |
19:00 |
Chile Primera Division Women |
Santiago Morning (W) |
Universidad Catolica (W) |
0-0 |
0-0 |
94 |
19:00 |
Brasileiro, Serie C |
Centro Sportivo Alagoano |
Remo Belem (PA) |
0-0 |
0-0 |
94 |
19:00 |
Brasileiro, Serie C |
Manaus (AM) |
Floresta CE |
0-0 |
0-0 |
98 |
19:00 |
Brazil Serie D |
Sousa PB |
Uniclinic Atletico Cearense CE |
2-1 |
0-0 |
99 |
19:00 |
Brazil Serie D |
Anapolis FC |
Ferroviaria SP |
0-1 |
0-0 |
98 |
19:00 |
Brazil Serie D |
Portuguesa RJ |
CA Patrocinense |
3-1 |
0-0 |
96 |
19:05 |
Croatia 1.Division |
Rijeka |
NK Lokomotiva Zagreb |
2-1 |
0-0 |
94 |
19:15 |
Argentine Division 1 |
Rosario Central |
Atletico Tucuman |
0-0 |
0-0 |
95 |
19:15 |
Iceland Premier Division |
HK Kopavogs |
Hafnarfjordur |
2-2 |
0-0 |
94 |
19:15 |
Iceland Premier Division |
Valur Reykjavik |
Vikingur Reykjavik |
0-3 |
0-0 |
74 |
19:15 |
Iceland Division 1 |
Throttur Reykjavik |
Akranes |
0-0 |
0-0 |
92 |
19:30 |
Spanish La Liga |
Real Betis |
Atletico Madrid |
0-0 |
0-0 |
96 |
19:30 |
Liga Portugal 1 |
Vizela |
FC Arouca |
2-2 |
0-0 |
100 |
19:30 |
Liga Portugal 2 |
Feirense |
Penafiel |
2-0 |
0-0 |
96 |
19:30 |
Bosnia and Herzegovina Premier League |
FK Velez Mostar |
NK Siroki Brijeg |
1-1 |
0-0 |
92 |
19:30 |
Venezuela Segunda Division |
Atletico La Cruz |
Fundacion AIFI |
1-0 |
0-0 |
95 |
19:30 |
Venezuela Segunda Division |
Academia Rey |
Titanes FC |
1-3 |
0-0 |
93 |
20:00 |
Spanish La Liga 2 |
Albacete |
SD Amorebieta |
2-2 |
0-0 |
97 |
20:00 |
CAF Confederation Cup |
Union Touarga Sport Rabat |
AS Loto FC |
3-0 |
0-0 |
92 |
20:00 |
Venezuela Segunda Division |
Trujillanos |
Yaracuyanos |
1-2 |
0-0 |
96 |
20:00 |
Venezuela Segunda Division |
Academia Anzoategui |
AC Minerven FC Bolivar |
1-1 |
0-0 |
94 |
20:00 |
Dominican Republic Liga |
Atlantico FC |
UniversidadO M |
0-0 |
0-0 |
93 |
20:00 |
Brazil Serie D |
Ferroviario CE |
Nacional de Patos PB |
3-1 |
0-0 |
95 |
20:30 |
Peru Primera Division |
Sporting Cristal |
Deportivo Municipal |
1-0 |
0-0 |
99 |
20:30 |
Peru Primera Division |
Sporting Cristal |
Deportivo Municipal |
1-0 |
0-0 |
99 |
20:30 |
Colombia Copa Premier |
Fortaleza F.C |
Boca Juniors De Cali |
1-0 |
0-0 |
95 |
20:30 |
Argentine Torneo A |
Juventud Antoniana |
Central Norte Salta |
0-1 |
0-0 |
94 |
20:40 |
Primera Division de Venezuela |
Metropolitanos FC |
Caracas FC |
2-2 |
0-0 |
96 |
20:50 |
Argentine Division 2 |
Patronato Parana |
Defensores de Belgrano |
1-2 |
0-0 |
94 |
21:00 |
Brazil Serie B |
Ceara |
Ponte Preta |
1-1 |
0-0 |
98 |
21:00 |
Primera Division de Colombiano-Apertura |
Deportivo Pasto |
Boyaca Chico |
1-1 |
0-0 |
99 |
21:00 |
Primera Division de Paraguay |
Sportivo Luqueno |
Cerro Porteno |
2-2 |
0-0 |
94 |
21:00 |
Costa Rica Primera Division |
AD Guanacasteca |
Sporting San Jose |
3-1 |
0-0 |
91 |
21:00 |
Primera Division de El Salvador |
Once Deportivo Ahuachapan |
Fuerte San Francisco |
0-0 |
0-0 |
95 |
21:00 |
Primera Division de El Salvador |
Municipal Limeno |
CD Platense Municipal Zacatecoluca |
1-1 |
0-0 |
94 |
21:00 |
Primera Division de Honduras |
Real Sociedad Tocoa |
CD Victoria |
1-0 |
0-0 |
95 |
21:00 |
Colombia Copa Premier |
Real Cartagena |
Bogota FC |
3-3 |
0-0 |
95 |
21:00 |
Dominican Republic Liga |
Atletico Pantoja |
Atletico Vega Real |
3-1 |
0-0 |
93 |
21:00 |
El Salvador Reserves League |
AD Isidro Metapan Reserves |
Santa Tecla Reserves |
1-1 |
0-0 |
95 |
21:00 |
Costa Rica 2.Liga |
AD Carmelita |
AD Cofutpa |
1-1 |
0-0 |
94 |
21:00 |
Costa Rica 2.Liga |
Limon FC |
Escorpiones Belen |
0-0 |
0-0 |
92 |
21:00 |
Costa Rica 2.Liga |
CS Uruguay De Coronado |
Santa Ana |
2-2 |
0-0 |
95 |
21:00 |
Nicaragua Apertura league |
Matagalpa FC |
Jalapa |
0-1 |
0-0 |
93 |
21:00 |
Canadian Premier League |
Cavalry FC |
York United FC |
2-1 |
0-0 |
97 |
21:00 |
Uruguay League Women |
Torque (W) |
Danubio (W) |
0-0 |
0-0 |
92 |
21:00 |
Panama Liga Prom |
Colon C 3 |
Universidad de Panama |
0-4 |
0-0 |
94 |
21:00 |
USA MLS Next Pro League |
Vancouver Whitecaps Reserve |
Austin FC II |
1-1 |
0-0 |
93 |
21:15 |
Paraguay Women League |
Club Guarani (W) |
Sportivo Trinidense (W) |
0-0 |
0-0 |
93 |
21:30 |
Argentine Division 1 |
Lanus |
San Lorenzo |
0-1 |
0-0 |
95 |
21:30 |
Primera Division de El Salvador |
Aguila |
CD Dragon |
5-1 |
0-0 |
92 |
21:30 |
Bolivia Primera Division |
Nacional Potosi |
Jorge Wilstermann |
2-1 |
0-0 |
96 |
22:00 |
Chile Cup |
Cobresal |
Cobreloa |
1-3 |
0-0 |
97 |
22:00 |
Colombia Copa Premier |
Llaneros FC |
Valledupar FC |
2-0 |
0-0 |
95 |
22:00 |
Nicaragua Apertura league |
Walter Ferretti |
UNAN Managua |
0-0 |
0-0 |
93 |
22:00 |
Panama Liga Prom |
Panama City FC |
San Martin FC |
3-1 |
0-0 |
91 |
22:00 |
Panama Liga Prom |
Panama City FC |
San Martin FC |
3-1 |
0-0 |
91 |
22:00 |
Brasileiro, Serie C |
SC Paysandu Para |
Pouso Alegre |
2-1 |
0-0 |
95 |
22:00 |
Brasileiro, Serie C |
Volta Redonda |
Figueirense |
2-0 |
0-0 |
95 |
22:00 |
Mexico Segunda Division |
Pioneros de Cancun |
Reboceros de La Piedad |
0-0 |
0-0 |
91 |
23:00 |
Peru Primera Division |
Cienciano |
Alianza Lima |
0-0 |
0-0 |
94 |
23:00 |
Primera Division Liga MX |
CDSyC Cruz Azul |
Santos Laguna |
2-2 |
0-0 |
96 |
23:00 |
USA Women |
Orlando Pride (W) |
Chicago Red Stars (W) |
0-0 |
0-0 |
93 |
23:10 |
Primera Division de Colombiano-Apertura |
Dep.Independiente Medellin |
Alianza Petrolera |
0-0 |
0-0 |
93 |
23:15 |
Primera Division de Venezuela |
Portuguesa FC |
Deportivo Rayo Zuliano |
1-2 |
0-0 |
95 |
23:15 |
Panama Liga Nacional de Ascenso |
Sporting San Miguelito |
Costa Del Este |
0-1 |
0-0 |
95 |
23:30 |
USA Major League Soccer |
Toronto FC |
Montreal Impact |
2-3 |
0-0 |
94 |
23:30 |
USA Major League Soccer |
Columbus Crew |
FC Cincinnati |
0-0 |
0-0 |
93 |
23:30 |
USA Major League Soccer |
New York Red Bulls |
DC United |
1-0 |
0-0 |
96 |
23:30 |
USA Major League Soccer |
New York City FC |
Minnesota United FC |
0-2 |
0-0 |
96 |
23:30 |
Primera Division de Paraguay |
FC Nacional Asuncion |
General Caballero LJM |
2-3 |
0-0 |
96 |
08:30 |
Vietnam U19 Championship Women |
Son La U19 (W) |
TP Ho Chi Minh U19 (W) |
0-0 |
0-0 |
93 |
08:00 |
India Bangalore Super Division |
FC Bengaluru United |
Bangalore Dream United FC |
7-0 |
0-0 |
90 |
08:30 |
Austria Landesliga |
WSG Swarovski Tirol II |
SK Ebbs |
0-0 |
0-0 |
94 |
10:00 |
India Bangalore Super Division |
Rebels FC |
Kickstart Karnataka FC |
1-6 |
0-0 |
92 |
10:00 |
Germany Verbandsliga |
SC Charlottenburg |
VSG Altglienicke II |
1-0 |
0-0 |
93 |
12:00 |
Czech Group D League |
Admira Praha II |
Brandys Nad Labem |
2-1 |
0-0 |
93 |
12:30 |
Malawi Premier League |
Extreme FC |
Mafco |
1-1 |
0-0 |
94 |
12:30 |
Holland Derde Divisie |
Kampong |
USV Hercules |
0-1 |
0-0 |
90 |
12:30 |
Holland Derde Divisie |
TEC |
Gemert |
0-0 |
0-0 |
91 |
12:30 |
Brazil Campeonato Maranhense |
Pinheirense EC |
Amazonia IFC |
1-1 |
0-0 |
91 |
08:30 |
Austria Landesliga |
1. FC Leibnitz |
TuS Rein |
3-2 |
0-0 |
92 |
09:00 |
Spanish Federacion Cup |
AD Union Adarve |
Torrejon CF |
3-2 |
0-0 |
92 |
09:00 |
Poland III Liga |
Iskra Ksieginice |
Zenit Miedzyborz |
0-0 |
0-0 |
93 |
11:00 |
Germany Verbandsliga |
Rot Weiss Walldorf II |
SV Unter-Flockenbach |
2-4 |
0-0 |
92 |
12:30 |
Holland Derde Divisie |
UNA |
Meerssen |
2-1 |
0-0 |
88 |
13:00 |
Austria Landesliga |
SV Kuchl |
USK Anif |
4-1 |
0-0 |
88 |
13:00 |
Uganda Premier League |
Wakiso Giants FC |
Bright Stars |
0-1 |
0-0 |
93 |
14:00 |
England FA Cup |
Virginia Water |
Cribbs |
0-0 |
0-0 |
94 |
12:00 |
Uzbekistan Pro League |
Yangiyer |
Jizak |
- |
- |
|
13:00 |
Zimbabwe Premier |
Highlanders |
Black Rhinos |
1-0 |
0-0 |
92 |
13:00 |
Zimbabwe Premier |
Triangle FC |
Manica Diamond |
- |
- |
|
13:00 |
Zimbabwe Premier |
Hwange Colliery |
Yadah FC |
- |
- |
|
13:00 |
Zimbabwe Premier |
Sheasham |
Dynamos FC |
- |
- |
|
14:30 |
Czech Group D League |
SK Lisen B |
Sokol Lanzho |
1-2 |
0-0 |
92 |
14:30 |
Czech Group D League |
FC Strani |
Bzenec |
0-0 |
0-0 |
92 |
14:30 |
Czech Group D League |
Tatran Vsechovice |
FC Vsetin |
0-0 |
0-0 |
90 |
15:00 |
Austria Landesliga |
Haitzendorf |
Mora pine korneuburg |
- |
- |
|
15:00 |
Austria Landesliga |
SV Telfs |
Worgl Obi SV |
4-0 |
0-0 |
88 |
15:59 |
Spanish Federacion Cup |
Villaralbo CF |
UD Santa Marta |
0-4 |
0-0 |
91 |
17:00 |
Spanish Federacion Cup |
CF Salmantino |
CA Bembibre |
0-0 |
0-0 |
94 |
12:00 |
Uzbekistan Pro League |
Olimpiya FA |
FC Bunyodkor II Chrichik |
- |
- |
|
12:00 |
Uzbekistan Pro League |
PFK Shahrixonchi |
FK Olympic Tashkent B |
- |
- |
|
12:15 |
Uzbekistan Pro League |
Zaamin |
Paktako 79 |
- |
- |
|
12:30 |
Uzbekistan Pro League |
Jayxun |
Nasaf Qarshi B |
- |
- |
|
18:00 |
Bosnia and Herzegovina Premier League |
HSK Zrinjski Mostar |
GOSK Gabela |
0-0 |
0-0 |
91 |
21:00 |
BRA SPC |
Ponte Preta B |
Bragantino B |
1-1 |
0-0 |
95 |
07:30 |
China U21 League |
Henan Football Club U21 |
Cangzhou Mighty Lions U21 |
1-1 |
0-0 |
90 |
07:30 |
China U21 League |
Beijing Guoan U21 |
Shenzhen FC U21 |
4-0 |
0-0 |
88 |
15:00 |
Poland League Women |
Marcus Gdynia (W) |
KKP Bydgoszcz (W) |
2-1 |
0-0 |
45 |
15:30 |
International Club Friendly |
Pescara |
San Nicolo |
0-0 |
0-0 |
88 |
14:00 |
Lebanese Premier 2 |
Al Akhaahli Alay |
Bent Jbeil |
1-1 |
0-0 |
93 |
18:00 |
Brazil national youth (U20) Football Championship |
Avai (Youth) |
Criciuma SC (Youth) |
0-0 |
0-0 |
91 |
23:00 |
Mexico Segunda Division |
Real Apodaca FC |
Universidad Guadalajara II |
2-1 |
0-0 |
96 |
15:59 |
International Club Friendly |
Prainsa Zaragoza (W) |
Athletic Bilbao B (W) |
1-7 |
0-0 |
89 |
17:30 |
Brazil national youth (U20) Football Championship |
Atletico Potengi U20 |
Parnamirim SC U20 |
2-2 |
0-0 |
90 |
17:30 |
Brazil national youth (U20) Football Championship |
Atletico Potengi U20 |
Parnamirim SC U20 |
2-2 |
0-0 |
90 |
18:00 |
El Salvador Reserves League |
Once Deportivo de Ahuachapán U20 |
Fuerte San Francisco Reserves |
2-1 |
0-0 |
95 |
18:00 |
El Salvador Reserves League |
Municipal Limeno U20 |
CD Platense Zacatecoluca Reserves |
1-2 |
0-0 |
93 |
18:00 |
Columbia U19 League |
Tigres U19 |
Millonarios B U19 |
0-0 |
0-0 |
93 |
18:30 |
El Salvador Reserves League |
CD Aguila Reserves |
CD Dragon Reserves |
1-3 |
0-0 |
93 |
18:30 |
Brazil Campeonato Maranhense |
AE Jataiense |
Aparecida GO |
0-0 |
0-0 |
92 |
18:30 |
Brazil Campeonato Maranhense |
Santa Helena GO |
Jaragua EC |
1-0 |
0-0 |
92 |
09:00 |
Vietnamese National Cup |
Thanh Hoa |
Viettel FC |
0-0 |
0-0 |
94 |
15:30 |
International Club Friendly |
Citta di Fasano |
Taranto Sport |
- |
- |
|
15:00 |
Czech Group D League |
FK Pencin Turnov |
FK OEZ Letohrad |
4-0 |
0-0 |
89 |
17:00 |
International Club Friendly |
SD Borja |
CD Tudelano |
0-0 |
0-0 |
90 |
08:30 |
Austria Landesliga |
Waf Brigittenau |
Austria Ohov |
2-0 |
0-0 |
93 |
10:00 |
Poland III Liga |
Warta Gorzów Wielkopolski |
Odra Bytom Odrzanski |
- |
- |
|
17:30 |
International Club Friendly |
Torrent C.F |
CD Burriana |
- |
- |
|
17:30 |
International Club Friendly |
Atletico de Madrid B |
Getafe B |
- |
- |
|
08:45 |
Serbia U19 League |
Zemun FK U19 |
Cukaricki U19 |
0-2 |
0-0 |
90 |
18:00 |
Spanish Federacion Cup |
RSD Alcala Henares |
CF Fuenlabrada Promesas |
0-3 |
0-0 |
92 |
18:00 |
Brazil Campeonato Maranhense |
Nova Venecia FC |
Rio Branco-ES |
1-1 |
0-0 |
100 |
13:00 |
International Club Friendly |
IFK Kalmar (W) |
Nordsjaelland (W) |
0-10 |
0-0 |
87 |
19:00 |
Argentina Regional League |
CS Desamparados Reserves |
Atenas De Pocito |
0-0 |
0-0 |
91 |
12:00 |
Belarus Pershaya Liga |
FK Vitebsk |
Niva Dolbizno |
- |
- |
|
00:00 |
Argentine Division 1 |
Argentinos Juniors |
River Plate |
3-2 |
0-0 |
95 |
00:00 |
Costa Rica Primera Division |
Puntarenas |
Herediano |
3-2 |
0-0 |
91 |
00:00 |
Costa Rica Primera Division |
Municipal Liberia |
AD Grecia |
1-1 |
0-0 |
94 |
00:00 |
Costa Rica Primera Division |
Municipal Liberia |
AD Grecia |
1-1 |
0-0 |
94 |
00:00 |
Primera Division de Honduras |
CD Vida |
CD Motagua |
3-3 |
0-0 |
94 |
00:30 |
USA Major League Soccer |
Houston Dynamo |
Portland Timbers |
0-0 |
0-0 |
90 |
00:30 |
USA Major League Soccer |
Chicago Fire |
Orlando City |
1-3 |
0-0 |
95 |
00:30 |
Chile Primera B |
Municipal Iquique |
Deportes Recoleta |
2-1 |
0-0 |
99 |
01:00 |
Primera Division Liga MX |
Queretaro FC |
Pachuca |
1-1 |
0-0 |
96 |
01:00 |
Nicaragua Apertura league |
Managua FC |
Diriangen |
1-1 |
0-0 |
95 |
01:10 |
Primera Division Liga MX |
Atlas |
Club America |
1-1 |
0-0 |
96 |
01:20 |
Primera Division de Colombiano-Apertura |
Atletico Huila |
Atletico Nacional Medellin |
0-1 |
0-0 |
96 |
01:30 |
USA Major League Soccer |
St. Louis City |
Austin FC |
5-3 |
0-0 |
91 |
02:30 |
USA Major League Soccer |
Vancouver Whitecaps |
San Jose Earthquakes |
0-1 |
0-0 |
96 |
02:30 |
USA Major League Soccer |
Seattle Sounders |
Atlanta United |
0-2 |
0-0 |
93 |
02:30 |
USA Women |
Portland Thorns FC (W) |
North Carolina (W) |
2-1 |
0-0 |
97 |
03:00 |
Primera Division Liga MX |
Necaxa |
Tigres UANL |
0-3 |
0-0 |
91 |
03:10 |
Mexico Liga MX Femenil |
Tijuana (W) |
Toluca (W) |
3-0 |
0-0 |
90 |
09:00 |
Bhutan Thimphu League |
RTC FC |
Paro FC |
2-3 |
0-0 |
94 |
10:00 |
K League 2 |
Seongnam FC |
Bucheon FC 1995 |
2-2 |
0-0 |
96 |
10:00 |
Belarus Reserve League |
FC Slutsk Reserves |
Dinamo Minsk Reserves |
0-0 |
0-0 |
91 |
10:30 |
K League 2 |
Gyeongnam FC |
Cheonan City |
1-1 |
0-0 |
95 |
11:30 |
Thai League 1 |
Chonburi Shark FC |
Khonkaen United |
0-0 |
0-0 |
100 |
12:00 |
England U21 Professional Development League 2 |
Swansea City U21 |
Crewe U21 |
3-0 |
0-0 |
78 |
13:00 |
Armenia Division 2 |
Alashkert B Martuni |
Ararat-Armenia B |
- |
- |
|
13:00 |
Armenia Division 2 |
Andranik |
FC Noah B |
- |
- |
|
13:00 |
Armenia Division 2 |
Lernayin Artsakh |
Gandzasar Kapan |
- |
- |
|
13:00 |
Armenia Division 2 |
MIKA Ashtarak |
FC Onor |
- |
- |
|
13:00 |
Armenia Division 2 |
Nikarm |
Pyunik B |
- |
- |
|
13:00 |
Armenia Division 2 |
Shirak Gjumri B |
Urartu II |
- |
- |
|
13:00 |
Armenia Division 2 |
FC Syunik |
Ararat Yerevan II |
- |
- |
|
13:00 |
Rwanda National League |
AS Kigali |
Bugesera |
0-0 |
0-0 |
93 |
13:00 |
Uruguay Reserve League |
Danubio Reserves |
Torque Reserves |
3-1 |
0-0 |
94 |
13:00 |
England U21 Professional Development League 2 |
Charlton Athletic U21 |
Wigan U21 |
2-2 |
0-0 |
97 |
13:00 |
England U21 Professional Development League 2 |
Millwall U21 |
Burnley U21 |
3-1 |
0-0 |
94 |
13:00 |
England U21 Professional Development League 2 |
Colchester United U21 |
Barnsley U21 |
3-2 |
0-0 |
94 |
13:00 |
AFC U22 Championship |
Thailand U23 |
Cambodia U23 |
2-0 |
0-0 |
92 |
13:00 |
AFC U22 Championship |
Brunei Darussalam U23 |
Myanmar U23 |
1-4 |
0-0 |
93 |
13:30 |
Belarus Pershaya Liga |
Shakhter Soligorsk II |
FC Baranovichi |
1-1 |
0-0 |
91 |
14:00 |
Norway 2.Liga |
Stromsgodset B |
Stjordals Blink |
0-0 |
0-0 |
91 |
14:00 |
Russian National Football League |
KAMAZ Naberezhnye Chelny |
Arsenal Tula |
0-0 |
0-0 |
94 |
14:00 |
Uzbek League |
FK Andijon |
Olympic FK Tashkent |
2-1 |
0-0 |
95 |
14:30 |
Belarus Pershaya Liga |
FK Bumprom |
FK Lida |
2-0 |
0-0 |
90 |
15:00 |
Finland Veikkausliga |
KTP Kotka |
FC Haka |
1-2 |
0-0 |
94 |
15:00 |
Norway 2.Liga |
Levanger FK |
Brann 2 |
0-0 |
0-0 |
90 |
15:00 |
Bosnia and Herzegovina Premier League |
FK Tuzla City |
Sarajevo |
1-2 |
0-0 |
95 |
15:00 |
Macedonian First Football League |
FC Struga Trim Lum |
Academy Pandev |
1-2 |
0-0 |
96 |
15:00 |
Macedonian First Football League |
FC Struga Trim Lum |
Academy Pandev |
1-2 |
0-0 |
96 |
15:00 |
Lithuania - 2.Division |
FK Kauno Zalgiris II |
Vilniaus Baltijos Futbolo Akademija |
0-0 |
0-0 |
91 |
15:00 |
Lithuania - 2.Division |
FK Zalgiris Vilnius B |
Marijampole City |
3-0 |
0-0 |
62 |
15:00 |
Lithuania - 2.Division |
FK Zalgiris Vilnius B |
Marijampole City |
3-0 |
0-0 |
62 |
15:00 |
Bulgaria B PFG |
Ludogorets Razgrad II |
Chernomorets Balchik |
1-0 |
0-0 |
93 |
15:00 |
Norway Division 4 |
Asker |
Tromso B |
5-0 |
0-0 |
93 |
15:00 |
Argentina Championship Women |
Ferro Carril Oeste (W) |
El Porvenir (W) |
2-1 |
0-0 |
94 |
15:30 |
Finland - Kakkonen Lohko |
Honka Akatemia |
Atlantis |
0-2 |
0-0 |
94 |
15:30 |
Romania Liga I |
Sepsi OSK Sfantul Gheorghe |
Hermannstadt |
1-1 |
0-0 |
91 |
15:30 |
Slovenia U19 |
Olimpija Ljubljana U19 |
NK Tabor Sezana U19 |
3-0 |
0-0 |
92 |
15:30 |
Slovenia U19 |
Ns Mura U19 |
NK Publikum Celje U19 |
1-1 |
0-0 |
92 |
15:30 |
Finland Kolmonen |
KPV/Akatemia |
Sporting Kristina |
3-1 |
0-0 |
92 |
15:30 |
Bosnia erzegovina 1st League |
FK Modrica |
Radnik Bijeljina |
1-2 |
0-0 |
92 |
15:30 |
Croatia 2.HNL |
NK Jarun |
NK Orijent Rijeka |
0-0 |
0-0 |
92 |
15:45 |
Estonia Esi Liiga |
Flora Tallinn II |
Tabasalu Charma |
0-0 |
0-0 |
91 |
15:50 |
Saudi Arabia Division 1 |
Al Taraji |
AL-Rbeea Jeddah |
1-2 |
0-0 |
100 |
15:59 |
Norway 2.Liga |
Notodden FK |
Aalesund FK B |
- |
- |
|
15:59 |
Poland Liga 1 |
Znicz Pruszkow |
GKS Katowice |
0-2 |
0-0 |
95 |
15:59 |
Norway Division 4 |
Grorud B |
Stabaek B |
0-2 |
0-0 |
92 |
16:20 |
Russian National Football League |
Torpedo Moscow |
Neftekhimik Nizhnekamsk |
2-1 |
0-0 |
94 |
16:30 |
Italian Serie A |
Torino |
Cagliari |
0-0 |
0-0 |
95 |
16:30 |
Saudi Arabia Division 1 |
Ohod Medina |
Al-Faisaly Harmah |
0-2 |
0-0 |
97 |
17:00 |
Spanish La Liga |
Alaves |
Sevilla |
4-3 |
0-0 |
98 |
17:00 |
Spanish La Liga 2 |
Villarreal B |
Eldense |
3-1 |
0-0 |
100 |
17:00 |
Sweden Division 1 |
Norrby IF |
Ahlafors IF |
4-1 |
0-0 |
93 |
17:00 |
Norway 2.Liga |
Valerenga B |
Lyn Oslo |
1-2 |
0-0 |
95 |
17:00 |
Denmark Superligaen |
Viborg |
Vejle |
0-0 |
0-0 |
94 |
17:00 |
Poland Ekstraklasa |
Cracovia Krakow |
Piast Gliwice |
1-1 |
0-0 |
98 |
17:00 |
Cyprus 1 Division |
Omonia Nicosia FC |
Nea Salamis |
4-0 |
0-0 |
92 |
17:00 |
Cyprus 1 Division |
Doxa Katokopias |
AEL Limassol |
0-1 |
0-0 |
99 |
17:00 |
Faroe Islands Formuladeildin |
B36 Torshavn |
Toftir B68 |
2-0 |
0-0 |
93 |
17:00 |
Sweden Div 3 Mellersta |
Kristianstads FF |
IFK Malmo FK |
0-0 |
0-0 |
92 |
17:00 |
Israel Ligat Al Toto Cup |
Hapoel Petah Tikva |
Maccabi Bnei Raina |
2-1 |
0-0 |
96 |
17:00 |
England U21 Premier League |
West Bromwich U21 |
Blackburn Rovers U21 |
3-3 |
0-0 |
98 |
17:00 |
Norway Division 4 |
Donn |
Fredrikstad B |
1-0 |
0-0 |
94 |
17:00 |
Norway Division 4 |
Sandefjord B |
Halsen |
0-0 |
0-0 |
92 |
17:00 |
Norway Division 4 |
Start Kristiansand B |
Randesund IL |
3-0 |
0-0 |
92 |
17:00 |
Norway Division 4 |
Rosenborg B |
Kolstad |
5-0 |
0-0 |
93 |
17:00 |
Norway Division 4 |
Follo |
Sparta Sarpsborg B |
2-1 |
0-0 |
95 |
17:00 |
Norway Division 4 |
Nordstrand |
KFUM 2 |
5-0 |
0-0 |
93 |
17:10 |
Swedish Allsvenskan |
IFK Norrkoping FK |
AIK Solna |
3-1 |
0-0 |
94 |
17:30 |
Bulgaria Premier League |
CSKA 1948 Sofia |
Etar |
1-0 |
0-0 |
94 |
17:30 |
Norway Division 4 |
Odd Grenland 2 |
Eik-Tonsberg |
- |
- |
|
17:40 |
Saudi Arabia Division 1 |
Al-Arabi(KSA) |
Hajer |
0-0 |
0-0 |
93 |
17:45 |
Liga Portugal 2 |
SCU Torreense |
Nacional da Madeira |
0-0 |
0-0 |
93 |
18:00 |
Holland Eerste Divisie |
Jong Ajax (Youth) |
De Graafschap |
1-2 |
0-0 |
94 |
18:00 |
Holland Eerste Divisie |
FC Utrecht (Youth) |
Groningen |
0-0 |
0-0 |
94 |
18:00 |
Iceland Division 1 |
KFR Aegir |
Grotta Seltjarnarnes |
2-2 |
0-0 |
95 |
18:00 |
Iceland Division 1 |
Fjolnir |
Grindavik |
5-1 |
0-0 |
93 |
18:00 |
Peru Primera Division |
Sport Boys |
Atletico Grau |
1-1 |
0-0 |
95 |
18:00 |
Turkey Super Lig |
Samsunspor |
Fenerbahce |
0-2 |
0-0 |
99 |
18:00 |
Turkey Super Lig |
Ankaragucu |
Adana Demirspor |
1-1 |
0-0 |
94 |
18:00 |
Turkey 1. Lig |
Eyupspor |
Kocaelispor |
2-0 |
0-0 |
95 |
18:00 |
Argentine Division 2 |
Defensores Unidos |
Temperley |
1-1 |
0-0 |
94 |
18:00 |
England U21 Premier League |
Stoke City U21 |
Wolverhampton U21 |
0-0 |
0-0 |
93 |
18:00 |
Argentina Reserve League |
Deportivo Armenio Reserves |
Atletico Fenix Reserves |
4-0 |
0-0 |
89 |
18:00 |
Uruguay Reserve League |
CA River Plate Reserves |
Cerro Largo Reserves |
0-0 |
0-0 |
92 |
18:00 |
Uruguay Reserve League |
Atletico Fenix Reserve |
Defensor Sporting Reserve |
2-2 |
0-0 |
94 |
18:00 |
Uruguay Reserve League |
Wanderers FC Reserve |
La Luz Reserves |
0-0 |
0-0 |
92 |
18:00 |
Uruguay Reserve League |
Liverpool Montevideo Reserve |
Nacional de Montevideo Reserves |
0-3 |
0-0 |
89 |
18:00 |
Brazil Campeonato Paulista Youth |
Gremio Novorizontin (Youth) |
Palmeiras (Youth) |
2-0 |
0-0 |
95 |
18:00 |
England U21 Professional Development League 2 |
Queens Park R U21 |
Coventry U21 |
4-2 |
0-0 |
97 |
18:10 |
Argentina Championship Women |
UAI Urquiza (W) |
Estudiantes LP (W) |
0-0 |
0-0 |
93 |
18:15 |
Hungary Borsodi Liga |
Debrecin VSC |
Varda SE |
0-0 |
0-0 |
94 |
18:30 |
Romania Liga I |
Universitaea Cluj |
CFR Cluj |
3-4 |
0-0 |
100 |
18:30 |
Paraguayan Division 2 |
Deportivo Carapegua |
24 de Setiembre |
2-0 |
0-0 |
94 |
18:30 |
Argentina group C Tebolidun League Manchester |
Deportivo Espanol |
Real Pilar |
0-1 |
0-0 |
95 |
18:30 |
Argentina group C Tebolidun League Manchester |
Leandro N Alem |
Excursionistas |
0-0 |
0-0 |
94 |
18:30 |
Argentina group C Tebolidun League Manchester |
Ferrocarril Midland |
Central Cordoba De Rosario |
1-1 |
0-0 |
96 |
18:45 |
Italian Serie A |
Bologna |
AC Milan |
0-2 |
0-0 |
94 |
18:45 |
France Ligue 2 |
Ajaccio |
Bordeaux |
0-0 |
0-0 |
97 |
18:45 |
England Northern Premier League |
Bradford Park Avenue |
Morpeth Town |
2-0 |
0-0 |
93 |
18:45 |
Northern Ireland Women's Super |
Linfield (W) |
Cliftonville LFC (W) |
0-2 |
0-0 |
89 |
18:45 |
Northern Ireland Reserve League |
Ballymena Utd Reserves |
Larne Reserves |
0-2 |
0-0 |
92 |
18:45 |
Northern Ireland Reserve League |
Dungannon Swifts Reserves |
Crusaders Reserves |
0-0 |
0-0 |
94 |
18:45 |
Northern Ireland Reserve League |
Glenavon Reserves |
Linfield Reserves |
4-3 |
0-0 |
90 |
18:45 |
Northern Ireland Reserve League |
Glentoran Reserves |
Loughgall U20 |
0-1 |
0-0 |
92 |
19:00 |
English Premier League |
Crystal Palace |
Arsenal |
0-1 |
0-0 |
96 |
19:00 |
Northern Ireland Women's Super |
Crusaders Newtownabbey Strikers (W) |
Mid Ulster (W) |
3-0 |
0-0 |
89 |
19:00 |
Brazil Campeonato Carioca Women |
Rio de Janeiro (W) |
Serra Macaense (W) |
0-0 |
0-0 |
91 |
19:15 |
Liga Portugal 1 |
FC Famalicao |
Moreirense |
0-0 |
0-0 |
95 |
19:15 |
Iceland Premier Division |
Stjarnan Gardabaer |
KR Reykjavik |
3-1 |
0-0 |
95 |
19:30 |
Spanish La Liga |
Granada CF |
Rayo Vallecano |
0-2 |
0-0 |
99 |
19:30 |
Spanish La Liga 2 |
SD Huesca |
Tenerife |
0-2 |
0-0 |
95 |
19:45 |
Liga Portugal 2 |
Leixoes |
Santa Clara |
0-0 |
0-0 |
93 |
20:15 |
Peru Primera Division |
UTC Cajamarca |
EM Deportivo Binacional |
3-2 |
0-0 |
95 |
20:30 |
Colombia Copa Premier |
Tigres Zipaquira |
Orsomarso |
1-3 |
0-0 |
92 |
21:00 |
Argentine Division 1 |
CA Huracan |
Banfield |
2-0 |
0-0 |
93 |
21:00 |
Primera Division de Colombiano-Apertura |
Atletico Bucaramanga |
Aguilas Doradas |
1-1 |
0-0 |
90 |
23:00 |
Mexico Liga MX Femenil |
Club Necaxa (W) |
Queretaro (W) |
0-0 |
0-0 |
0 |
14:30 |
Latvia Cup |
FK Valmiera |
Tukums-2000 |
- |
- |
|
15:30 |
Slovenia U19 |
Brinje Grosuplje U19 |
Domzale U19 |
0-0 |
0-0 |
91 |
17:00 |
Latvia Cup |
FK Auda Riga |
Riga FC |
0-4 |
0-0 |
91 |
18:00 |
Slovenia U19 |
NK Aluminij U19 |
ND Ilirija U19 |
0-0 |
0-0 |
90 |
18:45 |
England Northern League Division One |
Coleshill Town |
Lye Town |
3-1 |
0-0 |
88 |
19:00 |
Spanish Federacion Cup |
CD Estradense |
Ourense CF |
0-1 |
0-0 |
94 |
15:59 |
Israel Ligat Leumit Toto Cup |
Bnei Yehuda Tel Aviv |
Hapoel Ramat Gan |
1-1 |
0-0 |
96 |
13:00 |
Uruguay Cup |
Durazno Capital |
CSyD Cooper |
1-2 |
0-0 |
93 |
13:00 |
Uruguay Cup |
Platense FC |
Villa Espanola |
0-0 |
0-0 |
92 |
15:59 |
Estonia cup (w) |
Viimsi JK (W) |
Saku Sporting II (W) |
0-0 |
0-0 |
89 |
08:00 |
India Bangalore Super Division |
Kodagu FC |
BUFC |
4-0 |
0-0 |
85 |
10:00 |
India Bangalore Super Division |
Young Challengers |
Roots FC |
0-6 |
0-0 |
88 |
09:30 |
India Durand Cup |
Kerala Blasters FC |
Indian Air Force |
5-0 |
0-0 |
94 |
15:59 |
Croatia U19 League |
HNK Sibenik U19 |
Zagreb locomotive U19 |
2-3 |
0-0 |
93 |
18:30 |
Uruguay Reserve League |
Deportivo Maldonado Reserve |
Plaza Colonia Reseves |
1-1 |
0-0 |
92 |
15:00 |
Peru Reserves League |
Sport Boys Reserves |
Atletico Grau Reserves |
0-0 |
0-0 |
93 |
15:30 |
Peru Reserves League |
UTC Cajamarca Reserves |
Deportivo Binacional Reserves |
0-0 |
0-0 |
95 |
15:59 |
Peru Reserves League |
Alianza Atletico Reserves |
Union Comercio Reserves |
5-1 |
0-0 |
86 |
18:00 |
Peru Reserves League |
Cesar Vallejo Reserves |
AD Tarma Reserves |
0-0 |
0-0 |
92 |
12:30 |
India Durand Cup |
Rajasthan Club |
Indian Army |
0-0 |
0-0 |
95 |
12:00 |
Argentina Youth League |
Arsenal de Sarandi U20 |
Racing Club U20 |
1-1 |
0-0 |
91 |
12:00 |
Argentina Youth League |
CA Tigre U20 |
Argentinos Jrs U20 |
1-0 |
0-0 |
95 |
22:00 |
Argentina Regional League |
Union Villa Krause |
CA Colon Junior |
0-0 |
0-0 |
91 |
12:00 |
Paraguay reserve team league |
Club Guarani Reserve |
Sportivo Ameliano Reserves |
1-1 |
0-0 |
93 |
21:00 |
Brazil national youth (U20) Football Championship |
AE Altos U20 |
Piaui U20 |
2-1 |
0-0 |
95 |
00:00 |
Primera Division de Colombiano-Apertura |
Millonarios |
Deportiva Once Caldas |
- |
- |
|
00:00 |
Bolivia Primera Division |
Real Tomayapo |
Blooming |
- |
- |
|
00:10 |
Argentine Division 2 |
Club Atletico Guemes |
Almirante Brown |
- |
- |
|
01:05 |
Mexico Liga MX Femenil |
Leon (W) |
Club America (W) |
- |
- |
|
02:00 |
Mexico Segunda Division |
Inter Playa del Carmen |
Yalmakan FC |
- |
- |
|
03:00 |
Mexico Liga MX Femenil |
Monterrey (W) |
Juarez FC (W) |
- |
- |
|
03:10 |
Mexico Liga MX Femenil |
Santos Laguna (W) |
Tigres (W) |
- |
- |
|
02:00 |
China U21 League |
Dalian Professional U21 |
Chengdu Rongcheng U21 |
- |
- |
|
05:00 |
Mongolia Premier League |
Deren FC |
Khangarid Klub |
- |
- |
|
07:30 |
Northern New Zealand League |
West Coast Rangers |
Melville United |
- |
- |
|
07:30 |
China U21 League |
Zhejiang Greentown U21 |
Shandong Taishan U21 |
- |
- |
|
07:30 |
China U21 League |
Shanghai Port U21 |
Shanghai Shenhua U21 |
- |
- |
|
08:00 |
Mongolia Premier League |
Khoromkhon Club |
Erchim |
- |
- |
|
08:45 |
Malaysia Liga M3 |
Malaysia Universiteti |
Sarawak United |
- |
- |
|
08:45 |
Malaysia Liga M3 |
KL Rovers |
Melaka FC |
- |
- |
|
09:00 |
Australia New South Wales League 2 |
PCYC Parramatta Eagles |
Gladesville Ryde Magic |
- |
- |
|
09:30 |
Calcutta Football League |
Calcutta Customs |
East Bengal Club II |
- |
- |
|
09:30 |
Calcutta Football League |
West Bengal Police |
Aryan |
- |
- |
|
09:30 |
Calcutta Football League |
Wari AC |
Bengal Nagpur Railway FC |
- |
- |
|
09:30 |
Calcutta Football League |
Tollygunje Agragami |
Kalighat FC |
- |
- |
|
09:30 |
Northern NSW U20 League |
Macarthur Rams U20 |
Northern Tigers U20 |
- |
- |
|
09:45 |
Northern NSW U20 League |
Inter Lions U20 |
Bonnyrigg White Eagles U20 |
- |
- |
|
10:00 |
Portugal U23 |
Portimonense U23 |
Benfica U23 |
- |
- |
|
10:00 |
Russia Cup |
FK Ryazan |
FK Kosmos Dolgoprudny |
- |
- |
|
10:00 |
WK League |
Changnyeong (W) |
Boeun Sangmu (W) |
- |
- |
|
10:00 |
WK League |
KSPO FC (W) |
Gyeongju FC (W) |
- |
- |
|
10:00 |
WK League |
Hyundai Steel Red Angels (W) |
Sejong Gumi Sportstoto (W) |
- |
- |
|
10:00 |
WK League |
Suwon FMC (W) |
Seoul Amazones (W) |
- |
- |
|
10:00 |
India Bangalore Super Division |
ASC Center FC |
SC Bengaluru |
- |
- |
|
10:30 |
AFC Champions League |
Urawa Red Diamonds |
LeeMan |
- |
- |
|
10:30 |
AFC Champions League |
Incheon United |
Hai Phong |
- |
- |
|
11:00 |
AFC Cup |
Khujand |
FC MERW |
- |
- |
|
11:00 |
Australia WA State League 1 Reserves |
UWA-Nedlands FC Reserves |
Dianella White Eagles Reserves |
- |
- |
|
11:00 |
International Friendly |
Romania U17 |
Wales U17 |
- |
- |
|
11:00 |
England U21 Professional Development League 2 |
Cardiff City U21 |
Sheffield Wed U21 |
- |
- |
|
11:00 |
Denmark Future Cup |
Esbjerg FB Reserve |
Odense BK Reserve |
- |
- |
|
11:30 |
AFC Champions League |
Shanghai Port |
BG Pathum United |
- |
- |
|
11:30 |
AFC Champions League |
Zhejiang Greentown |
Port FC |
- |
- |
|
12:00 |
Russia Cup |
Torpedo Miass |
Amkar Perm |
- |
- |
|
12:00 |
England Reserves League |
Huddersfield Town (R) |
Lincoln City Reserves |
- |
- |
|
12:00 |
England U21 Professional Development League 2 |
Bournemouth AFC U21 |
Peterborough U21 |
- |
- |
|
12:00 |
England U21 Professional Development League 2 |
Bristol City U21 |
Sheffield Utd U21 |
- |
- |
|
12:30 |
England U21 Professional Development League 2 |
Ipswich U21 |
Birmingham U21 |
- |
- |
|
13:00 |
Liga Super Malaysia |
Penang |
Kedah |
- |
- |
|
13:00 |
Denmark Youth U19 |
Aarhus AGF U19 |
Midtjylland U19 |
- |
- |
|
13:00 |
England Reserves League |
Preston (R) |
Bolton (R) |
- |
- |
|
13:00 |
England Reserves League |
Derby County (R) |
Mansfield Town Reserve |
- |
- |
|
13:00 |
Tanzania Ligue 1 |
Singida United |
Tanzania Prisons |
- |
- |
|
13:00 |
AFC U22 Championship |
Timor Leste U23 |
Malaysia U23 |
- |
- |
|
13:00 |
AFC U22 Championship |
Vietnam U23 |
Philippines U23 |
- |
- |
|
13:00 |
Ghana Super Cup |
Koforidua Semper FC |
Heart of Lions |
- |
- |
|
13:10 |
Saudi Arabia Division 1 |
Al-Ameade |
Al Bukayriyah |
- |
- |
|
13:30 |
AFC Cup |
ATK Mohun Bagan |
Abahani Limited |
- |
- |
|
13:30 |
Russia Cup |
Chelyabinsk |
Irtysh 1946 Omsk |
- |
- |
|
13:30 |
Russia Cup |
FK Sakhalinets |
Saturn Moscow |
- |
- |
|
14:00 |
AFC Cup |
Al Ittihad (SYR) |
Shbab Alkhaleel |
- |
- |
|
14:00 |
Russia Cup |
FK Astrakhan |
Rotor Volgograd |
0-1 |
0-0 |
94 |
14:00 |
Serbia League Women |
LASK Crvena Zvezda (W) |
Vojvodina (W) |
3-0 |
0-0 |
89 |
14:00 |
Argentina Reserve League |
Velez Sarsfield Reserves |
CA Independiente Reserves |
- |
- |
|
14:00 |
Argentina Reserve League |
Argentinos Jrs Reserves |
Arsenal de Sarandi Reserves |
1-0 |
0-0 |
94 |
14:00 |
Argentina Reserve League |
Barracas Central Reserves |
River Plate Reserves |
2-1 |
0-0 |
95 |
14:00 |
Argentina Reserve League |
Huracan Reserves |
Talleres Cordoba Reserve |
- |
- |
|
14:00 |
Uruguay Reserve League |
Boston River Reserve |
Racing Club de Montevideo Reserves |
0-0 |
0-0 |
92 |
14:00 |
Estonia U19 League |
Ida-Virumaa FC Alliance U19 |
JK Nomme Kalju U19 |
- |
- |
|
14:30 |
Portugal U23 |
Estoril U23 |
CD Mafra U23 |
2-1 |
0-0 |
95 |
15:00 |
Portugal U23 |
Estrela FC U23 |
Farense U23 |
0-0 |
0-0 |
98 |
15:00 |
Portugal U23 |
Sporting Lisbon Sad U23 |
Santa Clara U23 |
5-0 |
0-0 |
94 |
15:00 |
Portugal U23 |
Leixoes U23 |
Vizela U23 |
1-2 |
0-0 |
100 |
15:00 |
Slovakia Cup |
TJD Pribelce |
RSC Hamsik Academy |
1-5 |
0-0 |
91 |
15:00 |
Slovakia Cup |
Slavoj Trebisov |
MSK Puchov |
3-1 |
0-0 |
91 |
15:00 |
International Club Friendly |
AEL Larisa |
Panathinaikos B |
2-1 |
0-0 |
90 |
15:00 |
Poland III Liga |
Radunia Stezyca II |
MKS Wladyslawowo |
3-2 |
0-0 |
93 |
15:00 |
Argentina Reserve League |
General Lamadrid Reserves |
CA Claypole Reserves |
0-2 |
0-0 |
90 |
15:00 |
International Friendly |
Poland U17 |
Georgia U17 |
- |
- |
|
15:00 |
International Friendly |
North Macedonia U17 |
Cyprus U17 |
- |
- |
|
15:00 |
Mexico Youth U23 |
Chivas Guadalajara U23 |
Tijuana U23 |
1-1 |
0-0 |
93 |
15:00 |
Mexico Youth U23 |
Juarez FC U23 |
Unam Pumas U23 |
2-2 |
0-0 |
96 |
15:15 |
Austria Landesliga |
SK Maria Saal |
DSG Ferlach |
2-3 |
0-0 |
93 |
15:30 |
AFC Champions League |
Al-Wakra |
Navbahor Namangan |
0-0 |
0-0 |
94 |
15:30 |
Finland Ykkonen |
Jyvaskyla JK |
Ekenas IF Fotboll |
0-2 |
0-0 |
92 |
15:30 |
Persian Gulf Pro League |
Mes Rafsanjan |
Shams Azar Qazvin |
0-3 |
0-0 |
93 |
15:30 |
Peru Reserves League |
Cusco FC Reserves |
FBC Melgar Reserves |
1-3 |
0-0 |
95 |
15:30 |
Colombia Regional League |
Atletico Nacional Medellin Reserves |
Sellos Colombianos |
1-1 |
0-0 |
92 |
15:30 |
International Friendly |
Italy U16 |
England U16 |
- |
- |
|
15:50 |
Saudi Arabia Division 1 |
Al Safa(KSA) |
Al-Baten |
0-1 |
0-0 |
99 |
15:59 |
AFC Champions League |
Tractor S.C. |
Al-Sharjah |
0-0 |
0-0 |
0 |
15:59 |
Portugal U23 |
Gil Vicente U23 |
Academico Viseu U23 |
3-1 |
0-0 |
93 |
15:59 |
AFC Cup |
Al Khaldiya |
Al-Nahda Muscat |
2-3 |
0-0 |
98 |
15:59 |
Russia Cup |
Tekstilshchik Ivanovo |
FC Amkal Moscow |
0-0 |
0-0 |
93 |
15:59 |
Sweden Cupen |
Katrineholm |
Degerfors IF |
0-2 |
0-0 |
81 |
15:59 |
International Club Friendly |
Hibernians FC |
Senglea Athletic |
1-1 |
0-0 |
89 |
15:59 |
Argentina Reserve League |
CA San Telmo Reserves |
All Boys Reserves |
1-0 |
0-0 |
94 |
15:59 |
International Friendly |
Italy U17 |
Slovenia U17 |
- |
- |
|
15:59 |
Ghana Super Cup |
Nations FC |
Techiman Eleven Wonders |
2-2 |
0-0 |
95 |
16:05 |
Saudi Arabia Division 1 |
Al Qaisoma |
Al-Jabalain |
1-2 |
0-0 |
99 |
16:30 |
Uruguay Cup |
Canadian SC |
Central Espanol |
1-1 |
0-0 |
97 |
17:00 |
German 3.Liga |
Hallescher FC |
MSV Duisburg |
1-1 |
0-0 |
93 |
17:00 |
German 3.Liga |
TSV 1860 Munchen |
VFB Lubeck |
1-2 |
0-0 |
94 |
17:00 |
German 3.Liga |
Preuben Munster |
Ingolstadt |
3-1 |
0-0 |
90 |
17:00 |
German 3.Liga |
Dynamo Dresden |
SV Waldhof Mannheim |
2-1 |
0-0 |
94 |
17:00 |
German 3.Liga |
SSV Ulm 1846 |
Arminia Bielefeld |
1-0 |
0-0 |
95 |
17:00 |
Portugal U23 |
Braga U23 |
Rio Ave U23 |
2-1 |
0-0 |
95 |
17:00 |
Danish 1st Division |
Fredericia |
AC Horsens |
2-0 |
0-0 |
95 |
17:00 |
Danish 1st Division |
Naestved |
B93 Copenhagen |
0-1 |
0-0 |
95 |
17:00 |
Sweden Cupen |
Hassleholms IF |
GAIS |
0-0 |
0-0 |
92 |
17:00 |
Sweden Cupen |
IFK Lulea |
AFC Eskilstuna |
2-1 |
0-0 |
92 |
17:00 |
Sweden Cupen |
Orebro Syrianska IF |
Vasteras SK FK |
0-3 |
0-0 |
90 |
17:00 |
Sweden Cupen |
FC Rosengard |
Helsingborg |
0-3 |
0-0 |
91 |
17:00 |
Sweden Cupen |
IFK Berga |
IFK Varnamo |
1-2 |
0-0 |
93 |
17:00 |
Sweden Cupen |
Sollentuna United |
Gefle IF |
0-1 |
0-0 |
93 |
17:00 |
International Club Friendly |
CD Alaves (W) |
UD Granadilla Tenerife Sur (W) |
0-0 |
0-0 |
91 |
17:00 |
GER D5 |
ATSV Erlangen |
SV Fortuna Regensburg |
3-1 |
0-0 |
93 |
17:00 |
Austria Landesliga |
SC Kalsdorf |
SC Bruck An Der Mur |
0-0 |
0-0 |
94 |
17:00 |
Austria Landesliga |
Weinland Gamlitz |
UFC Fehring |
4-0 |
0-0 |
90 |
17:00 |
Austria Landesliga |
St. Veit/Glan |
SK St.Andra |
6-1 |
0-0 |
89 |
17:00 |
Finland Ykkonen Women |
FC Kontu (W) |
Valtti(W) |
2-8 |
0-0 |
89 |
17:00 |
Denmark - 4.Liga |
Horsens Freja |
Hedensted |
2-1 |
0-0 |
94 |
17:00 |
Argentina Reserve League |
Deportivo Merlo Reserves |
Argentino Quilmes Reserves |
0-1 |
0-0 |
97 |
17:00 |
Argentina Reserve League |
Club Comunicaciones Reserves |
Canuelas FC Reserves |
2-2 |
0-0 |
94 |
17:00 |
Argentina Reserve League |
UAI Urquiza Reserves |
Argentino Merlo Reserves |
2-1 |
0-0 |
92 |
17:00 |
Argentina Reserve League |
Real Pilar Reserves |
Deportivo Liniers Reserves |
3-1 |
0-0 |
99 |
17:20 |
AFC Champions League |
Al-Nassr |
Al Ahli(UAE) |
3-2 |
0-0 |
95 |
17:30 |
AFC Champions League |
Al-Arabi SC |
OTMK Olmaliq |
0-1 |
0-0 |
97 |
17:30 |
International Club Friendly |
Feyenoord Rotterdam (W) |
FC Utrecht (W) |
2-0 |
0-0 |
90 |
17:30 |
Ireland Leinster Senior League |
Crumlin United |
Liffeys Pearse |
2-2 |
0-0 |
93 |
17:30 |
Ireland Leinster Senior League |
Killester Donnycarne |
Tolka Rovers |
0-0 |
0-0 |
92 |
17:30 |
International Friendly |
Montenegro U19 |
Bosnia U19 |
0-0 |
0-0 |
92 |
17:45 |
Brazil U20 Cup |
Artsul U20 |
Sao Goncalo U20 |
0-2 |
0-0 |
82 |
18:00 |
England Johnstone |
Walsall |
Brighton U21 |
0-0 |
0-0 |
94 |
18:00 |
England Johnstone |
Swindon Town |
Arsenal U21 |
2-2 |
0-0 |
97 |
18:00 |
Sweden Woman |
Goteborgs DFF (W) |
Alingsas (W) |
- |
- |
|
18:00 |
Peru B League |
Dep.San Martin |
Ayacucho Futbol Club |
- |
- |
|
18:00 |
The women's league of Argentina |
San Lorenzo (W) |
Belgrano (W) |
1-0 |
0-0 |
94 |
18:00 |
Premier League International Cup |
West Ham U21 |
Valencia CF Mestalla |
1-0 |
0-0 |
97 |
18:00 |
Brazil Campeonato Paulista Youth |
RB Bragantino Youth |
Lemense-SP (Youth) |
0-0 |
0-0 |
94 |
18:00 |
Brazil Paulista Women's League |
Taubate(W) |
SKA Brasil (W) |
3-0 |
0-0 |
94 |
18:00 |
Iceland U19 League |
KR KV U19 |
HK YmirU19 |
0-0 |
0-0 |
94 |
18:00 |
Brazil Youth cup |
Corinthians Paulista (Youth) |
Chapecoense (Youth) |
4-1 |
0-0 |
95 |
18:00 |
Switzerland Promotion League |
FC Gossau |
SV Hongg |
- |
- |
|
18:30 |
England Johnstone |
Stockport County |
Manchester United U21 |
0-1 |
0-0 |
88 |
18:30 |
International Club Friendly |
EDMF Churra |
Yeclano Deportivo |
- |
- |
|
18:30 |
International Club Friendly |
Loja CD |
Huetor Tajar |
- |
- |
|
18:30 |
Italy Primavera Supercup |
Lecce U20 |
AS Roma U20 |
0-1 |
0-0 |
95 |
18:45 |
England FA Cup |
Dereham |
Ipswich Wanderers |
1-1 |
0-0 |
95 |
18:45 |
England FA Cup |
Leatherhead |
South Park |
0-0 |
0-0 |
94 |
18:45 |
England FA Cup |
Metropolitan Police |
Epsom Ewell |
0-0 |
0-0 |
94 |
18:45 |
England FA Cup |
Shepshed Dynamo |
Spalding United |
2-2 |
0-0 |
91 |
18:45 |
England Northern Premier League |
Basford Utd |
Stafford Rangers |
0-0 |
0-0 |
94 |
18:45 |
England Northern Premier League |
FC United of Manchester |
Ilkeston Town |
0-0 |
0-0 |
94 |
18:45 |
England Northern Premier League |
Gainsborough Trinity |
Guiseley |
0-0 |
0-0 |
94 |
18:45 |
England Northern Premier League |
Hyde F.C. |
Marine |
2-1 |
0-0 |
94 |
18:45 |
England Northern Premier League |
Lancaster City |
Macclesfield Town |
0-0 |
0-0 |
93 |
18:45 |
England Northern Premier League |
Marske United |
Bamber Bridge |
3-1 |
0-0 |
94 |
18:45 |
England Northern Premier League |
Matlock Town |
Atherton Collieries |
3-0 |
0-0 |
93 |
18:45 |
England Northern Premier League |
Warrington Rylands |
Ashton United |
0-0 |
0-0 |
94 |
18:45 |
England Northern Premier League |
Whitby Town |
Worksop Town |
0-0 |
0-0 |
0 |
18:45 |
England Northern Premier League |
Workington |
Radcliffe Borough |
1-4 |
0-0 |
91 |
18:45 |
England Johnstone |
Portsmouth |
Fulham U21 |
3-3 |
0-0 |
95 |
18:45 |
Scottish Division One |
Falkirk |
Stirling Albion |
3-0 |
0-0 |
91 |
18:45 |
England Ryman(Isthmian) League |
Ashford Utd |
Sevenoaks Town |
2-1 |
0-0 |
96 |
18:45 |
England Northern League Division One |
Sheffield FC |
Cleethorpes Town |
0-0 |
0-0 |
94 |
18:45 |
England Northern League Division One |
Pontefract Collieries |
Hebburn Town |
2-3 |
0-0 |
94 |
18:45 |
England Northern League Division One |
Dunston UTS |
Consett AFC |
0-0 |
0-0 |
95 |
18:45 |
England Northern League Division One |
Dunston UTS |
Consett AFC |
0-0 |
0-0 |
95 |
18:45 |
England Northern League Division One |
Grantham Town |
Stocksbridge Park Steels |
2-1 |
0-0 |
98 |
18:45 |
England Northern League Division One |
Mossley |
Widnes |
1-0 |
0-0 |
95 |
18:45 |
England Northern League Division One |
leek Town |
Trafford |
0-0 |
0-0 |
94 |
18:45 |
England Northern League Division One |
Runcorn Linnets |
Newcastle Town FC |
0-0 |
0-0 |
92 |
18:45 |
England Northern League Division One |
Hinckley Leicester Road |
Sutton Coldfield Town |
0-0 |
0-0 |
94 |
18:45 |
England Northern League Division One |
Liversedge |
Newton Aycliffe |
0-0 |
0-0 |
92 |
18:45 |
England Northern League Division One |
North Ferriby United |
Belper Town |
0-0 |
0-0 |
94 |
18:45 |
England Northern League Division One |
Hednesford Town |
Kidsgrove Athletic |
2-3 |
0-0 |
98 |
18:45 |
England Northern League Division One |
Rushden Diamonds |
Bedworth United |
0-3 |
0-0 |
95 |
18:45 |
England Northern League Division One |
Cambridge City |
Quorn |
2-2 |
0-0 |
98 |
18:45 |
England Northern League Division One |
Coventry Sphinx |
Sporting Khalsa |
0-0 |
0-0 |
94 |
18:45 |
England Northern League Division One |
Rugby Town |
Corby Town |
0-3 |
0-0 |
60 |
18:45 |
The lowlands of Scotland League |
Caledonian Braves |
Civil Service Strollers FC |
0-1 |
0-0 |
91 |
18:45 |
The lowlands of Scotland League |
East Kilbride |
Celtic B |
2-1 |
0-0 |
91 |
18:45 |
The lowlands of Scotland League |
Edinburgh University FC |
Berwick Rangers |
- |
- |
|
18:45 |
The lowlands of Scotland League |
Hearts (R) |
Tranent Juniors |
- |
- |
|
18:45 |
The lowlands of Scotland League |
Linlithgow Rose |
Gala Fairydean |
0-0 |
0-0 |
90 |
18:50 |
Primera Division Liga MX |
Toluca |
Monterrey |
1-0 |
0-0 |
96 |
19:00 |
UEFA Champions League |
Rakow Czestochowa |
FC Copenhagen |
0-1 |
0-0 |
94 |
19:00 |
UEFA Champions League |
Glasgow Rangers |
PSV Eindhoven |
2-2 |
0-0 |
95 |
19:00 |
UEFA Champions League |
Royal Antwerp |
AEK Athens |
1-0 |
0-0 |
94 |
19:00 |
Brazil national youth (U20) Football Championship |
River (PI) Youth |
Picos U20 |
0-2 |
0-0 |
95 |
19:00 |
Argentina Regional League |
CA Chaco For Ever Reserves |
Don Orione |
1-1 |
0-0 |
98 |
19:00 |
Iceland U19 League |
Stjarnan SkinandiU19 |
Valur KH Hlidarendi U19 |
0-0 |
0-0 |
94 |
19:00 |
International Friendly |
Chile (W) U20 |
Peru (W) U20 |
- |
- |
|
20:00 |
Peru B League |
Comerciantes FC |
Deportivo Llacuabamba |
2-0 |
0-0 |
95 |
20:00 |
Iceland U19 League |
Vikingur U19 |
Breidablik UBK U19 |
2-4 |
0-0 |
94 |
20:00 |
Uruguay Cup |
Salto FC |
Paysandu FC |
1-0 |
0-0 |
96 |
20:15 |
Peru B League |
Molinos El Pirata |
CD Alfonso Ugarte de Puno |
0-0 |
0-0 |
94 |
21:00 |
Colombia Copa Premier |
Cortulua |
Barranquilla FC |
1-1 |
0-0 |
94 |
22:00 |
Copa Libertadores |
Bolivar |
Internacional RS |
0-1 |
0-0 |
94 |
22:00 |
Copa Libertadores |
Bolivar |
Internacional RS |
0-1 |
0-0 |
94 |
22:00 |
Brazil Serie B |
Mirassol |
Juventude |
0-1 |
0-0 |
99 |
22:00 |
BRA SPC |
XV de Piracicaba |
Oeste |
0-0 |
0-0 |
94 |
22:00 |
Brazil Paulista Women's League |
Bragantino (W) |
Sao Jose (W) |
1-1 |
0-0 |
96 |
22:00 |
Uruguay Cup |
Rocha |
Estudiantes Del Plata |
2-0 |
0-0 |
96 |
22:00 |
CONCACAF Central American Cup |
CA Independente |
Real Esteli |
2-1 |
0-0 |
93 |
23:05 |
Mexico Primera Divison A |
Celaya FC |
CF Atlante |
0-0 |
0-0 |
95 |
23:15 |
Primera Division de Colombiano-Apertura |
Jaguares de Cordoba |
Union Magdalena |
0-1 |
0-0 |
98 |
23:15 |
Paraguayan Division 2 |
12 de Octubre |
Atletico Colegiales |
0-3 |
0-0 |
96 |
23:30 |
Argentina Santa Fe Cup |
Union Sunchales |
Libertad Sunchales |
0-1 |
0-0 |
97 |
09:30 |
India Durand Cup |
Hyderabad FC |
Nepal Army FC |
- |
- |
|
17:00 |
Latvia 3. Liga |
Babites SK |
FK Namejs |
4-1 |
0-0 |
89 |
18:00 |
Iceland 4 Deild |
Skautafelag Reykjavikur |
KFR Hvolsvollur |
0-0 |
0-0 |
94 |
12:30 |
India Durand Cup |
Bengaluru |
Gokulam Kerala FC |
- |
- |
|
22:30 |
Saint Kitts Nevis Premier League |
RAMS Village Superstars |
Circle Newtown United |
2-2 |
0-0 |
95 |
21:00 |
Guatemala Segunda Division |
Club America Salcaja |
Deportivo Colomba |
2-1 |
0-0 |
91 |
00:00 |
Argentina Santa Fe Cup |
Colon de San Justo |
Atletico Rafaela |
1-0 |
0-0 |
96 |
00:00 |
Ecuador Campeonato Serie B |
CD Independiente Juniors |
Manta FC |
0-0 |
0-0 |
94 |
00:00 |
CONCACAF Central American Cup |
Cartagines Deportiva SA |
Jocoro FC |
3-0 |
0-0 |
59 |
00:30 |
Copa Sudamericana |
Corinthians Paulista (SP) |
Estudiantes La Plata |
1-0 |
0-0 |
92 |
00:30 |
Brazil Serie B |
Criciuma |
Vila Nova |
1-0 |
0-0 |
96 |
01:00 |
Primera Division Liga MX |
Chivas Guadalajara |
Club Tijuana |
1-0 |
0-0 |
95 |
01:00 |
Primera Division Liga MX |
Mazatlan FC |
Puebla |
1-0 |
0-0 |
98 |
01:00 |
Colombia Copa Premier |
Deportes Quindio |
Real Santander |
1-1 |
0-0 |
97 |
01:05 |
Mexico Primera Divison A |
Atletico La Paz |
Leones Negros |
3-0 |
0-0 |
92 |
02:00 |
CONCACAF Central American Cup |
CD FAS |
CD Olimpia |
2-4 |
0-0 |
92 |
02:00 |
CONCACAF Central American Cup |
CD FAS |
CD Olimpia |
2-4 |
0-0 |
92 |
03:05 |
Primera Division Liga MX |
FC Juarez |
Pumas U.N.A.M. |
4-1 |
0-0 |
96 |
03:05 |
Mexico Primera Divison A |
Venados FC |
Correcaminos UAT |
4-3 |
0-0 |
95 |
01:00 |
Saint Kitts Nevis Premier League |
SLH St Pauls Utd |
Conaree United |
0-0 |
0-0 |
93 |
18:30 |
England FA Cup |
Paulton Rovers |
Wimborne Town |
0-0 |
0-0 |
92 |
05:00 |
Mongolia Premier League |
Tuv Buganuud |
SP Falcons |
0-0 |
0-0 |
92 |
07:30 |
Northern New Zealand League |
Birkenhead United |
Eastern Suburbs Auckland |
0-0 |
0-0 |
93 |
08:00 |
Chinese Women’s Super League |
Beijing Beikong (W) |
Guangdong Meizhou (W) |
2-1 |
0-0 |
92 |
08:00 |
Chinese Women’s Super League |
Shandong Ticai (W) |
Yongchuan Chashan Bamboo Sea (W) |
- |
- |
|
08:00 |
International Club Friendly |
CD Guadalajara |
CD Marchamalo |
- |
- |
|
08:00 |
Mongolia Premier League |
Khovd |
Bavarians FC |
0-1 |
0-0 |
95 |
08:00 |
Australia Tasmania NPL U21 League |
Launceston United U21 |
Devonport City U21 |
0-0 |
0-0 |
91 |
08:30 |
Vietnam U19 Championship Women |
TP Ho Chi Minh U19 (W) |
Than KSVN U19 (W) |
0-0 |
0-0 |
91 |
09:00 |
NSW Premier League |
Sydney Olympic |
Sydney United |
2-3 |
0-0 |
92 |
09:00 |
NSW Premier League |
Sydney Olympic |
Sydney United |
2-3 |
0-0 |
92 |
09:00 |
Australia Capital Territory Premier League Women |
Canberra Olympic(W) |
Belconnen United (W) |
0-0 |
0-0 |
90 |
09:00 |
Myanmar League 2 |
Myanmar Universitet |
Silver Stars |
4-1 |
0-0 |
79 |
09:00 |
Myanmar League 2 |
Myanmar Universitet |
Silver Stars |
4-1 |
0-0 |
79 |
09:00 |
NSW Premier W-League |
Football NSW Institute (W) |
Gladesville Ravens (W) |
1-1 |
0-0 |
92 |
09:00 |
Germany Youth U19 League |
Dynamo Dresden U19 |
Eintracht Braunschweig U19 |
1-1 |
0-0 |
93 |
09:00 |
Germany Youth U19 League |
Dynamo Dresden U19 |
Eintracht Braunschweig U19 |
1-1 |
0-0 |
93 |
09:00 |
Germany Youth U19 League |
Hamburger SV U19 |
Carl Zeiss Jena U19 |
2-1 |
0-0 |
93 |
09:00 |
Germany Youth U19 League |
Karlsruher SC U19 |
Ingolstadt U19 |
1-3 |
0-0 |
92 |
09:15 |
Malaysia President Cup |
Kedah U21 |
Kelantan United U21 |
0-1 |
0-0 |
94 |
09:15 |
Northern NSW U20 League |
Hills Brumbies U20 |
Canterbury Bankstown U20 |
5-1 |
0-0 |
90 |
09:30 |
Northern NSW U20 League |
Mt Druitt Town Rangers U20 |
Manly United U20 |
2-4 |
0-0 |
89 |
10:00 |
Russia Cup |
Dinamo Barnaul |
Sibir-M Novosibirsk |
3-2 |
0-0 |
91 |
10:00 |
Russia Cup |
Dinamo Barnaul |
Sibir-M Novosibirsk |
3-2 |
0-0 |
91 |
10:00 |
Belarus Reserve League |
Neman Grodno Reserves |
FC Gomel Reserves |
0-1 |
0-0 |
0 |
11:00 |
AFC Cup |
PSM Makassar |
YANGON UNITED |
4-0 |
0-0 |
91 |
11:00 |
Norwegian Junior U19 |
Brann U19 |
Ham-Kam U19 |
1-1 |
0-0 |
91 |
11:00 |
Norwegian Junior U19 |
Molde U19 |
Viking U19 |
- |
- |
|
11:00 |
Russia Cup |
Dinamo Vladivostok |
Irkutsk |
0-0 |
0-0 |
92 |
11:00 |
Russia Cup |
FK Khimik-Avgust |
Zenit Penza |
1-1 |
0-0 |
94 |
11:00 |
Russia Cup |
FK Khimik-Avgust |
Zenit Penza |
1-1 |
0-0 |
94 |
11:00 |
Russia Cup |
Chertanovo Moscow |
Dynamo Kirov |
0-1 |
0-0 |
92 |
11:00 |
Russia Cup |
Chertanovo Moscow |
Dynamo Kirov |
0-1 |
0-0 |
92 |
11:00 |
Maldives Premier League |
Maziya SRC |
Super United Sports |
0-0 |
0-0 |
93 |
11:00 |
Mongolia Premier League |
FC Ulaanbaatar |
Bayanzurkh Sporting |
1-0 |
0-0 |
88 |
11:00 |
Vietnam U19 Championship Women |
Phong Phu Ha Nam U19 (W) |
Ha Noi (W) U19 |
1-0 |
0-0 |
92 |
11:00 |
Vietnam U19 Championship Women |
Phong Phu Ha Nam U19 (W) |
Ha Noi (W) U19 |
1-0 |
0-0 |
92 |
11:00 |
Brazil national youth (U20) Football Championship |
Riachuelo AC U20 |
Atletico Potengi U20 |
0-4 |
0-0 |
71 |
11:30 |
AFC Cup |
CD Monte Carlo |
Taichung Futuro |
1-2 |
0-0 |
94 |
11:30 |
AFC Cup |
Tampines Rovers FC |
Phnom Penh FC |
2-3 |
0-0 |
96 |
11:35 |
Chinese Women’s Super League |
Changchun Masses Properties (W) |
Shanghai RCB (W) |
1-1 |
0-0 |
91 |
11:35 |
Chinese Women’s Super League |
Sichuan (W) |
Jiangsu Wuxi (W) |
- |
- |
|
11:35 |
Chinese Women’s Super League |
Wuhan Jianghan (W) |
ShanXi zhidan (W) |
- |
- |
|
11:35 |
Chinese Women’s Super League |
Hangzhou YinHang (W) |
HeNan zhongyuan (W) |
2-1 |
0-0 |
88 |
12:00 |
Bhutan Thimphu League |
BFF Academy U19 |
Thimphu City |
1-1 |
0-0 |
96 |
12:00 |
Germany Youth U19 League |
Hansa Rostock U19 |
St. Pauli U19 |
2-3 |
0-0 |
95 |
13:00 |
Norwegian Junior U19 |
Rosenborg U19 |
Valerenga U19 |
1-2 |
0-0 |
93 |
13:00 |
Russia Cup |
Legion Dynamo |
FK Pobeda Junior |
1-0 |
0-0 |
93 |
13:00 |
Russia Cup |
FC Ufa |
Nosta Novotroitsk |
0-0 |
0-0 |
93 |
13:00 |
Georgia Division |
WIT Georgia Tbilisi |
Merani Martvili |
2-0 |
0-0 |
91 |
13:00 |
Georgia Division |
Gareji Sagarejo |
Spaeri FC |
2-2 |
0-0 |
79 |
13:00 |
Georgia Division |
FC Merani Tbilisi |
FC Sioni Bolnisi |
0-4 |
0-0 |
90 |
13:00 |
Poland III Liga |
Rakow Czestochowa 2 |
Carina Gubin |
2-3 |
0-0 |
96 |
13:00 |
Argentina Reserve League |
Deportivo Camioneros Reserves |
Almagro Reserves |
2-3 |
0-0 |
95 |
13:00 |
South Africa League Women |
University of Pretoria (W) |
TUT FC (W) |
2-1 |
0-0 |
93 |
13:00 |
Turkmenistan Premier League |
HTTU Asgabat |
FC Ahal |
- |
- |
|
13:00 |
Turkmenistan Premier League |
Nebitchi |
Arkadag FK |
- |
- |
|
13:00 |
Turkmenistan Premier League |
Sagadam FK |
FC Altyn Asyr |
- |
- |
|
13:00 |
Ghana Super Cup |
Skyy FC |
Young Apostles |
1-0 |
0-0 |
94 |
13:30 |
Russia Cup |
Dynamo Vologda |
Spartak Kostroma |
0-0 |
0-0 |
82 |
14:00 |
Portugal U23 |
Torreense U23 |
Famalicao U23 |
1-1 |
0-0 |
96 |
14:00 |
Russia Cup |
Salyut-Energia Belgorod |
Avangard |
2-0 |
0-0 |
93 |
14:00 |
Russia Cup |
Salyut-Energia Belgorod |
Avangard |
2-0 |
0-0 |
93 |
14:00 |
Russia Cup |
Salyut-Energia Belgorod |
Avangard |
2-0 |
0-0 |
93 |
14:00 |
Russia Cup |
SKA Rostov |
FK Chayka Pesch |
2-1 |
0-0 |
91 |
14:00 |
Russia Cup |
Kvant Obninsk |
FK Kaluga |
0-2 |
0-0 |
90 |
14:00 |
Russia Cup |
Kvant Obninsk |
FK Kaluga |
0-2 |
0-0 |
90 |
14:00 |
Russia Cup |
Kvant Obninsk |
FK Kaluga |
0-2 |
0-0 |
90 |
14:00 |
Russia Cup |
Luki Energiya |
FC Tver |
- |
- |
|
14:00 |
Russia Cup |
Mashuk-KMV |
FK Biolog |
- |
- |
|
14:00 |
Macedonian First Football League |
FK Rinija Gostivar |
Rabotnicki Skopje |
2-0 |
0-0 |
95 |
14:00 |
Macedonian First Football League |
FK Shkendija 79 |
Bregalnica Stip |
2-0 |
0-0 |
97 |
14:00 |
Macedonian First Football League |
FK Makedonija Gjorce Petrov |
FK Shkupi |
0-0 |
0-0 |
93 |
14:00 |
Macedonian First Football League |
FC Vardar Skopje |
Sileks |
2-2 |
0-0 |
95 |
14:00 |
International Club Friendly |
Lille (W) |
Lens (W) |
- |
- |
|
14:00 |
Paraguayan Division 2 |
3 De Febrero |
Sportivo San Lorenzo |
0-2 |
0-0 |
92 |
14:00 |
Poland III Liga |
Miedz Legnica II |
Gornik Walbrzych |
0-0 |
0-0 |
94 |
14:00 |
Argentina Reserve League |
Rosario Central Reserves |
Banfield Reserves |
0-0 |
0-0 |
93 |
14:00 |
Argentina Reserve League |
Defensa y Justicia Reserves |
Platense Reserves |
1-1 |
0-0 |
95 |
14:00 |
Argentina Reserve League |
Defensa y Justicia Reserves |
Platense Reserves |
1-1 |
0-0 |
95 |
14:00 |
Argentina Reserve League |
Defensa y Justicia Reserves |
Platense Reserves |
1-1 |
0-0 |
95 |
14:00 |
Argentina Reserve League |
Defensa y Justicia Reserves |
Platense Reserves |
1-1 |
0-0 |
95 |
14:00 |
Argentina Reserve League |
Lanus Reserves |
Newell's Reserves |
0-1 |
0-0 |
93 |
14:00 |
Argentina Reserve League |
Boca Juniors Reserve |
Sarmiento Junin Reserve |
1-0 |
0-0 |
91 |
15:00 |
Russia Cup |
Stavropolye-2009 |
Spartak Nalchik |
0-0 |
0-0 |
93 |
15:00 |
Russia Cup |
Metallurg Lipetsk |
FK Forte Taganrog |
1-1 |
0-0 |
64 |
15:00 |
Russia Cup |
Torpedo Vladimir |
Khimik Dzerzhinsk |
0-2 |
0-0 |
91 |
15:00 |
Russia Cup |
FK Spartak Tambov |
Dinamo Briansk |
1-3 |
0-0 |
93 |
15:00 |
Russia Cup |
Universitet Ulyanovsk |
Volga Ulyanovsk |
0-5 |
0-0 |
89 |
15:00 |
Russia Cup |
Druzhba Maykop |
FK Kuban Kholding |
2-0 |
0-0 |
91 |
15:00 |
Ukraine Cup |
Ahrobiznes TSK Romny |
Polissya Zhytomyr |
- |
- |
|
15:00 |
Ukraine Cup |
FK Epitsentr Dunayivtsi |
Veres |
- |
- |
|
15:00 |
Ukraine Cup |
FK Yarud Mariupol |
Kolos Kovalyovka |
- |
- |
|
15:00 |
Ukraine Cup |
Hirnyk-Sport |
Metalist 1925 Kharkiv |
- |
- |
|
15:00 |
Ukraine Cup |
FC Livyi Bereh |
Chernomorets Odessa |
- |
- |
|
15:00 |
Ukraine Cup |
Skala 1911 Stryi |
Rukh Vynnyky |
- |
- |
|
15:00 |
Ukraine Cup |
FC Victoria Mykolaivka |
LNZ Lebedyn |
- |
- |
|
15:00 |
Ukraine Cup |
Zvyahel NV |
Obolon Kiev |
- |
- |
|
15:00 |
Finland Suomen Cup |
Honka Espoo |
IFK Mariehamn |
1-0 |
0-0 |
93 |
15:00 |
Sweden Cupen |
Roslagsbro IF |
Brommapojkarna |
0-5 |
0-0 |
91 |
15:00 |
South Africa Premier Soccer League |
Richards Bay |
Mamelodi Sundowns |
0-1 |
0-0 |
95 |
15:00 |
Professional Tunisian League 1 |
Olympique de Beja |
ES du Sahel |
2-1 |
0-0 |
96 |
15:00 |
International Club Friendly |
Pro Vercelli |
Lecco |
0-2 |
0-0 |
89 |
15:00 |
International Club Friendly |
PSV Eindhoven (W) |
FCR 2001 Duisburg (W) |
3-0 |
0-0 |
89 |
15:00 |
Poland III Liga |
Swit Nowy Dwor Mazowiecki |
Jagiellonia Bialystok II |
2-2 |
0-0 |
94 |
15:00 |
Poland III Liga |
Concordia Elblag |
Olimpia Zambrow |
0-0 |
0-0 |
94 |
15:00 |
Poland III Liga |
Unia Skierniewice |
Wikielec |
2-2 |
0-0 |
92 |
15:00 |
Poland III Liga |
Stargard Szczecinski |
Unia Swarzedz |
0-0 |
0-0 |
94 |
15:00 |
Poland III Liga |
Gwarek Tarnowskie Gory |
LKS Goczalkowice Zdroj |
2-0 |
0-0 |
95 |
15:00 |
Poland III Liga |
Unia Tarnow |
KS Wiazownica |
0-0 |
0-0 |
94 |
15:00 |
Poland III Liga |
Wisloka Debica |
Avia Swidnik |
0-0 |
0-0 |
93 |
15:00 |
Poland III Liga |
KS Wieczysta Krakow |
Chelmianka Chelm |
0-0 |
0-0 |
90 |
15:00 |
Poland III Liga |
MKS Kluczbork |
Warta Gorzów Wielkopolski |
3-0 |
0-0 |
93 |
15:00 |
Bosnia erzegovina 1st League |
Zvijezda Gradacac |
NK Tomislav |
1-1 |
0-0 |
95 |
15:00 |
Kyrgyzstan Top Liga |
FC Abdish-Ata Kant |
FK Kara-Balta |
3-2 |
0-0 |
90 |
15:00 |
Mexico Youth U23 |
Atletico San Luis U23 |
Club Leon U23 |
- |
- |
|
15:00 |
Mexico Youth U23 |
Club America U23 |
Necaxa U23 |
1-2 |
0-0 |
95 |
15:30 |
Persian Gulf Pro League |
Havadar SC |
Aluminium Arak |
1-2 |
0-0 |
94 |
15:30 |
International Club Friendly |
IK Uppsala (W) |
Hammarby (W) |
- |
- |
|
15:30 |
Finland Kolmonen |
EIF Academy |
NuPS |
0-2 |
0-0 |
92 |
15:30 |
Finland Kolmonen |
MP II |
PeKa |
4-1 |
0-0 |
91 |
15:30 |
Poland III Liga |
Pilica Bialobrzegi |
KS Legionovia Legionowo |
1-2 |
0-0 |
93 |
15:30 |
Poland III Liga |
Pogon Grodzisk Mazowiecki |
Sieradz |
3-0 |
0-0 |
94 |
15:30 |
Poland III Liga |
Sokol Kleczew |
KP Starogard Gdanski |
3-3 |
0-0 |
94 |
15:30 |
Poland III Liga |
Gedania Gdansk |
MKS Notec Czarnkow |
1-1 |
0-0 |
94 |
15:30 |
Poland III Liga |
KS Polonia Sroda Wlkp |
Elana Torun |
1-3 |
0-0 |
94 |
15:30 |
Peru Reserves League |
Sport Huancayo Reserves |
Carlos Mannucci Reserves |
2-0 |
0-0 |
90 |
15:30 |
Czech Group D League |
Meteor Praha |
Brandys Nad Labem |
0-0 |
0-0 |
93 |
15:30 |
Czech Republic 5. Ligy |
MFK Dobris |
Sparta Kutna Hora |
0-0 |
0-0 |
91 |
15:30 |
Germany Youth U19 League |
FC Heidenheim U19 |
Bayern Munchen U19 |
0-0 |
0-0 |
0 |
15:59 |
Finland - Kakkonen Lohko |
PPJ Akatemia |
Lahden Reipas |
0-2 |
0-0 |
92 |
15:59 |
Norway Adeccoligaen |
Start Kristiansand |
Asane Fotball |
1-0 |
0-0 |
94 |
15:59 |
Norway Adeccoligaen |
Skeid Oslo |
Ranheim IL |
0-1 |
0-0 |
92 |
15:59 |
Norway Adeccoligaen |
Raufoss |
Sogndal |
3-0 |
0-0 |
93 |
15:59 |
Norway Adeccoligaen |
KFUM Oslo |
Hodd |
0-1 |
0-0 |
93 |
15:59 |
Norway Adeccoligaen |
Kristiansund BK |
Sandnes Ulf |
0-1 |
0-0 |
90 |
15:59 |
Norway Adeccoligaen |
Bryne |
Moss |
0-0 |
0-0 |
94 |
15:59 |
Norway Adeccoligaen |
Mjondalen IF |
Jerv |
2-2 |
0-0 |
94 |
15:59 |
Norway Adeccoligaen |
Kongsvinger |
Fredrikstad |
1-2 |
0-0 |
94 |
15:59 |
Women Norwegian Toppserien |
Avaldsnes (W) |
Stabaek (W) |
0-0 |
0-0 |
0 |
15:59 |
Russia Cup |
Znamya Truda |
Zorkyi Krasnogorsk |
3-1 |
0-0 |
86 |
15:59 |
Russia Cup |
Peresvet Podolsk |
Veles |
2-4 |
0-0 |
94 |
15:59 |
Russia Cup |
Dinamo Saint Petersburg |
Zvezda Sint Petersburg |
2-2 |
0-0 |
91 |
15:59 |
Russia Cup |
FC Murom |
Drots Moscow FC |
1-1 |
0-0 |
65 |
15:59 |
Finland Suomen Cup |
Ilves Tampere |
AC Oulu |
1-0 |
0-0 |
95 |
15:59 |
Persian Gulf Pro League |
Malavan |
Foolad Khozestan |
3-0 |
0-1 |
91 |
15:59 |
Sweden Cupen |
Tvaakers IF |
Kalmar |
1-2 |
0-0 |
93 |
15:59 |
Sweden Cupen |
Dalstorps IF |
Utsiktens BK |
- |
- |
|
15:59 |
Sweden Cupen |
Hudiksvalls ABK |
Hammarby |
0-1 |
0-0 |
0 |
15:59 |
Sweden Cupen |
FC Trollhattan |
Landskrona BoIS |
0-4 |
0-0 |
90 |
15:59 |
Jordan Cup |
Kufer Soom |
Al Taibeh |
0-0 |
0-0 |
91 |
15:59 |
Jordan Cup |
Blama |
Dogra FC |
0-4 |
0-0 |
94 |
15:59 |
International Club Friendly |
AC Milan (W) |
America de Cali (W) |
- |
- |
|
15:59 |
International Club Friendly |
Bayern Munchen (W) |
Hoffenheim (W) |
- |
- |
|
15:59 |
International Club Friendly |
Portugalete |
Athletic Bilbao B |
2-0 |
0-0 |
94 |
15:59 |
Georgia Division |
Lokomotiv Tbilisi |
Kolkheti 1913 Poti |
2-1 |
0-0 |
93 |
15:59 |
Georgia Division |
Lokomotiv Tbilisi |
Kolkheti 1913 Poti |
2-1 |
0-0 |
93 |
15:59 |
Georgia Division |
FC Kolkheti Poti |
Dinamo Tbilisi II |
2-1 |
0-0 |
95 |
15:59 |
Finland Kolmonen |
Saaksjarven Loiske |
Tampere Utd II |
2-0 |
0-0 |
90 |
15:59 |
Poland III Liga |
Swit Szczecin |
KTS-K Luzino |
0-0 |
0-0 |
92 |
15:59 |
Poland III Liga |
Stolem Gniewino |
Cartusia |
0-0 |
0-0 |
94 |
15:59 |
Poland III Liga |
Zawisza Bydgoszcz SA |
Flota Swinoujscie |
0-0 |
0-0 |
93 |
15:59 |
Poland III Liga |
KS Pogon Nowe Skalmierzyce |
Pogon Szczecin II |
0-4 |
0-0 |
92 |
15:59 |
Poland III Liga |
GKS Pniowek Pawlowice Slaskie |
Gawin Sleza Wroclaw |
1-1 |
0-0 |
93 |
15:59 |
Maldives Premier League |
Club Eagles |
Buru Sports Club |
5-0 |
0-0 |
93 |
15:59 |
Ecuador Primera Women |
Universidad Catolica del Ecuador (W) |
Independiente del Valle (W) |
0-3 |
0-0 |
91 |
15:59 |
Germany Youth U19 League |
VfB Stuttgart U19 |
SV Sandhausen U19 |
2-0 |
0-0 |
94 |
15:59 |
Germany Youth U19 League |
Hertha Berlin U19 |
Union Berlin U19 |
3-0 |
0-0 |
92 |
15:59 |
Mexico Youth U23 |
Pachuca U23 |
Cruz Azul U23 |
2-0 |
0-0 |
91 |
15:59 |
Ghana Super Cup |
Nzema Kotoko |
Bofoakwa Tano |
0-2 |
0-0 |
90 |
16:30 |
UEFA Europa Conference League |
Spartak Trnava |
Dnipro-1 |
1-1 |
0-0 |
90 |
16:30 |
Persian Gulf Pro League |
Sepahan |
Esteghlal Tehran |
1-0 |
0-0 |
95 |
16:30 |
Sweden Cupen |
Smedby AIS |
Malmo FF |
0-2 |
0-0 |
91 |
16:30 |
Sweden Cupen |
IF Karlstad Fotboll |
Ostersunds FK |
1-2 |
0-0 |
94 |
16:30 |
International Club Friendly |
Athletic Club Bibao (W) |
Madrid CFF (W) |
2-1 |
0-0 |
91 |
16:30 |
Germany Youth U19 League |
Augsburg U19 |
Greuther Furth U19 |
2-2 |
0-0 |
93 |
16:30 |
Germany Youth U19 League |
Eintracht Frankfurt U19 |
Hoffenheim U19 |
2-1 |
0-0 |
95 |
16:30 |
Germany Youth U19 League |
FSV Mainz 05 U19 |
Kaiserslautern U19 |
0-0 |
0-0 |
92 |
16:30 |
Germany Youth U19 League |
TSV 1860 Munchen U19 |
Nurnberg U19 |
1-1 |
0-0 |
93 |
16:30 |
Germany Youth U19 League |
Hannover 96 U19 |
SV Meppen U19 |
1-1 |
0-0 |
92 |
16:30 |
Germany Youth U19 League |
RB LeipzigU19 |
VfL Wolfsburg U19 |
1-2 |
0-0 |
95 |
16:30 |
Germany Youth U19 League |
VfL Osnabruck U19 |
Werder Bremen U19 |
2-2 |
0-0 |
91 |
16:30 |
Germany Youth U19 League |
Alemannia Aachen U19 |
Koln U19 |
0-2 |
0-0 |
92 |
16:30 |
Germany Youth U19 League |
Monchengladbach U19 |
Fortuna Dusseldorf U19 |
1-2 |
0-0 |
96 |
16:30 |
Germany Youth U19 League |
MSV Duisburg U19 |
Paderborn U19 |
1-1 |
0-0 |
92 |
16:30 |
Germany Youth U19 League |
Schalke 04 U19 |
VfL Bochum U19 |
1-2 |
0-0 |
95 |
16:30 |
Germany Youth U19 League |
Viktoria koln U19 |
Arminia Bielefeld U19 |
1-1 |
0-0 |
91 |
16:30 |
Germany Youth U19 League |
Wuppertaler SV Borussia U19 |
Borussia Dortmund U19 |
0-4 |
0-0 |
91 |
16:45 |
UEFA Europa Conference League |
Hibernian |
Aston Villa |
0-5 |
0-0 |
92 |
16:45 |
Germany Landespokal |
VfB Frohnhausen |
VFB Homberg |
3-2 |
0-0 |
64 |
17:00 |
German 3.Liga |
Saarbrucken |
SC Verl |
4-3 |
0-0 |
95 |
17:00 |
German 3.Liga |
Viktoria koln |
Rot-Weiss Essen |
0-0 |
0-0 |
95 |
17:00 |
German 3.Liga |
SC Freiburg (Youth) |
Unterhaching |
0-0 |
0-0 |
93 |
17:00 |
German 3.Liga |
Erzgebirge Aue |
SV Sandhausen |
2-1 |
0-0 |
94 |
17:00 |
German 3.Liga |
Jahn Regensburg |
Borussia Dortmund (Youth) |
0-0 |
0-0 |
93 |
17:00 |
Germany Regionalliga |
Eintracht Frankfurt (Youth) |
FC 08 Hombrug |
0-0 |
0-0 |
91 |
17:00 |
Germany Regionalliga |
Eintracht Frankfurt (Youth) |
FC 08 Hombrug |
0-0 |
0-0 |
91 |
17:00 |
Danish 1st Division |
Vendsyssel |
Kolding FC |
2-1 |
0-0 |
94 |
17:00 |
Danish 1st Division |
Helsingor |
Hillerod Fodbold |
0-0 |
0-0 |
93 |
17:00 |
Danish 1st Division |
Helsingor |
Hillerod Fodbold |
0-0 |
0-0 |
93 |
17:00 |
Danish 1st Division |
Sonderjyske |
Herfolge Boldklub Koge |
3-0 |
0-0 |
73 |
17:00 |
Sweden Cupen |
Falkenberg |
Osters IF |
1-2 |
0-0 |
94 |
17:00 |
Sweden Cupen |
Falkenberg |
Osters IF |
1-2 |
0-0 |
94 |
17:00 |
Sweden Cupen |
IFK Stocksund |
GIF Sundsvall |
0-2 |
0-0 |
92 |
17:00 |
Sweden Cupen |
IK Franke |
Skovde AIK |
0-0 |
0-0 |
90 |
17:00 |
Sweden Cupen |
Husqvarna |
Trelleborgs FF |
0-2 |
0-0 |
91 |
17:00 |
Sweden Cupen |
Assyriska United IK |
Jonkopings Sodra IF |
3-0 |
0-0 |
95 |
17:00 |
Sweden Cupen |
Jonkopings BK |
Orgryte |
0-2 |
0-0 |
90 |
17:00 |
Sweden Cupen |
Tyreso FF |
Orebro |
- |
- |
|
17:00 |
Sweden Cupen |
IK Zenith |
IFK Goteborg |
0-2 |
0-0 |
94 |
17:00 |
Sweden Cupen |
Sandvikens IF |
Djurgardens |
1-4 |
0-0 |
90 |
17:00 |
Sweden Cupen |
BK Olympic |
Mjallby AIF |
0-1 |
0-0 |
94 |
17:00 |
Sweden Cupen |
FC Stockholm Internazionale |
IK Brage |
0-0 |
0-0 |
94 |
17:00 |
Sweden Cupen |
IFK Hassleholm |
Halmstads |
0-4 |
0-0 |
89 |
17:00 |
Sweden Cupen |
Lunds BK |
Elfsborg |
0-0 |
0-0 |
92 |
17:00 |
Sweden Woman |
IFK Goteborg (W) |
Jitex DFF (W) |
- |
- |
|
17:00 |
Sweden Woman |
Malmo (W) |
Trelleborgs FF (W) |
- |
- |
|
17:00 |
Sweden Woman |
Degerfors IF (W) |
Mallbackens IF (W) |
- |
- |
|
17:00 |
International Club Friendly |
UD Levante B |
Atzeneta UE |
- |
- |
|
17:00 |
International Club Friendly |
CD Vitoria(SPA) |
Barakaldo CF |
0-0 |
0-0 |
91 |
17:00 |
International Club Friendly |
Atletico Astorga |
CD Covadonga |
0-1 |
0-0 |
94 |
17:00 |
International Club Friendly |
CD Illescas |
Toledo |
1-1 |
0-0 |
94 |
17:00 |
International Club Friendly |
Sporting de Gijon B |
Real Aviles |
0-0 |
0-0 |
89 |
17:00 |
International Club Friendly |
AD Almudevar |
Utebo FC |
1-1 |
0-0 |
89 |
17:00 |
International Club Friendly |
Sevilla FC (W) |
Granada CF(W) |
- |
- |
|
17:00 |
International Club Friendly |
Thonon Evian FC (W) |
Grenoble Claix (W) |
- |
- |
|
17:00 |
International Club Friendly |
Tienen |
Sporting Hasselt |
0-0 |
0-0 |
90 |
17:00 |
Finland Kolmonen |
GrIFK Reservi |
EBK |
1-0 |
0-0 |
95 |
17:00 |
Poland III Liga |
Bron Radom |
Legia Warszawa B |
1-1 |
0-0 |
94 |
17:10 |
Argentina Cup |
Villa Mitre |
Chaco For Ever |
0-0 |
0-0 |
93 |
17:15 |
Finland Kolmonen |
Gnistan Ogeli |
PPJ/Ruoholahti |
2-2 |
0-0 |
94 |
17:30 |
Sweden Woman |
Klamfoth (W) |
Team TG FF (W) |
- |
- |
|
17:30 |
South Africa Premier Soccer League |
Cape Town City |
Sekhukhune United |
0-1 |
0-0 |
93 |
17:30 |
International Club Friendly |
Athletic Torrellano |
Hercules |
2-2 |
0-0 |
89 |
17:30 |
International Club Friendly |
UE Vilassar de Mar |
Sant Andreu |
0-1 |
0-0 |
92 |
17:30 |
International Club Friendly |
CF Salmantino |
CD Guijuelo |
1-3 |
0-0 |
89 |
17:30 |
Scotland WPL |
Hearts (W) |
Glasgow Rangers (W) |
0-0 |
0-0 |
92 |
17:30 |
Ireland Leinster Senior League |
Bluebell United |
Lucan United |
0-0 |
0-0 |
91 |
17:30 |
Brazil national youth (U20) Football Championship |
Parnamirim SC U20 |
Parnamirim Estrela Potiguar U20 |
0-0 |
0-0 |
94 |
17:30 |
Switzerland Promotion League |
YF Juventus Zurich |
FC Wettswil Bonstetten |
0-0 |
0-0 |
93 |
17:30 |
Switzerland Promotion League |
Grasshoppers U21 |
FC Linth 04 |
- |
- |
|
17:30 |
Germany Youth U19 League |
Bayer Leverkusen U19 |
SC Verl U19 |
6-1 |
0-0 |
89 |
17:45 |
Brazil U20 Cup |
Cabofriense U20 |
Bonsucesso U20 |
5-2 |
0-0 |
92 |
17:45 |
Brazil Rio cup |
Macae |
Duque de Caxias RJ |
2-0 |
0-0 |
93 |
17:45 |
Brazil Rio cup |
Sampaio Correa (RJ) |
CEAC/Araruama |
- |
- |
|
17:45 |
Brazil Rio cup |
Artsul RJ |
Serrano BA |
0-1 |
0-0 |
97 |
17:45 |
Brazil Rio cup |
Goncalense |
Perolas Negras |
1-1 |
0-0 |
96 |
17:45 |
Brazil Rio cup |
Friburguense RJ |
CF Rio de Janeiro |
- |
- |
|
17:45 |
Brazil Rio cup |
America-RJ |
Belford Roxo RJ |
4-0 |
0-0 |
92 |
17:45 |
Brazil Rio cup |
Olaria |
Goytacaz RJ |
2-1 |
0-0 |
94 |
17:45 |
Brazil Rio cup |
Americano RJ |
Barra da Tijuca |
0-1 |
0-0 |
94 |
18:00 |
International Club Friendly |
CD Burriana |
Atletico Saguntino |
1-1 |
0-0 |
90 |
18:00 |
International Club Friendly |
Xerez Deportivo FC |
Real Balompedica Linense |
- |
- |
|
18:00 |
International Club Friendly |
Caravaca CF |
Aguilas CF |
- |
- |
|
18:00 |
Peru B League |
FC Carlos Stein |
Juan Aurich |
- |
- |
|
18:00 |
Brazil national youth (U20) Football Championship |
Sao Domingos U20 |
Guarany AL U20 |
1-1 |
0-0 |
95 |
18:00 |
Brazil Paulista Women's League |
Sao Paulo/SP (W) |
Ferroviaria SP (W) |
0-1 |
0-0 |
98 |
18:00 |
Switzerland Promotion League |
Koniz |
FC Dietikon |
- |
- |
|
18:00 |
Switzerland Promotion League |
FC Mendrisio Stabio |
FC Tuggen |
0-0 |
0-0 |
94 |
18:00 |
Switzerland Promotion League |
Echallens |
Vevey Sports |
- |
- |
|
18:00 |
Switzerland Promotion League |
Portalban/Gletterens |
La Chaux-de-Fonds |
- |
- |
|
18:15 |
Switzerland Promotion League |
Pully Football |
Lausanne SportsU21 |
- |
- |
|
18:30 |
International Club Friendly |
CD Cabecense |
Cadiz B |
- |
- |
|
18:30 |
Scotland WPL |
Dundee United (W) |
Hibernian (W) |
0-0 |
0-0 |
93 |
18:30 |
Scotland WPL |
Montrose LFC (W) |
Aberdeen (W) |
1-2 |
0-0 |
94 |
18:30 |
Ireland Leinster Senior League |
Kilbarrack United |
Malahide United |
2-1 |
0-0 |
91 |
18:30 |
Switzerland Promotion League |
Grand Saconnex |
La Sarraz-Eclepens |
0-0 |
0-0 |
94 |
18:45 |
Scotland WPL |
Spartans (W) |
Celtic (W) |
0-5 |
0-0 |
93 |
18:45 |
England Northern League Division One |
Grimsby Borough |
Brighouse Town |
3-2 |
0-0 |
97 |
18:45 |
England Northern League Division One |
Stockton Town |
Bridlington Town |
0-0 |
0-0 |
94 |
18:45 |
The lowlands of Scotland League |
Boness Utd |
Albion Rovers |
- |
- |
|
18:45 |
The lowlands of Scotland League |
Cowdenbeath |
Broomhill FC |
- |
- |
|
18:45 |
The lowlands of Scotland League |
East Stirlingshire |
Stirling University |
- |
- |
|
18:45 |
Ireland Leinster Senior League |
Wayside Celtic |
Home Farm FC |
0-0 |
0-0 |
94 |
19:00 |
UEFA Champions League |
Molde |
Galatasaray |
2-3 |
0-0 |
95 |
19:00 |
UEFA Champions League |
Sporting Braga |
Panathinaikos |
2-1 |
0-0 |
98 |
19:00 |
UEFA Champions League |
Maccabi Haifa |
Young Boys |
0-0 |
0-0 |
94 |
19:00 |
UEFA Champions League |
Maccabi Haifa |
Young Boys |
0-0 |
0-0 |
94 |
19:00 |
UEFA Champions League |
Maccabi Haifa |
Young Boys |
0-0 |
0-0 |
94 |
19:00 |
Persian Gulf Pro League |
Sanat-Naft |
Peykan |
1-1 |
0-0 |
98 |
19:00 |
Persian Gulf Pro League |
Sanat-Naft |
Peykan |
1-1 |
0-0 |
98 |
19:00 |
International Club Friendly |
Atletico de Madrid (W) |
River Plate (W) |
- |
- |
|
19:00 |
International Club Friendly |
RCD Espanyol B |
LHospitalet |
2-0 |
0-0 |
90 |
19:00 |
International Club Friendly |
Real Betis (W) |
Sporting De Huelva (W) |
- |
- |
|
19:00 |
Scotland WPL |
Glasgow City (W) |
Motherwell (W) |
4-1 |
0-0 |
93 |
19:00 |
Scotland WPL |
Hamilton FC (W) |
Partick Thistle (W) |
0-0 |
0-0 |
93 |
19:00 |
Scotland WPL |
Hamilton FC (W) |
Partick Thistle (W) |
0-0 |
0-0 |
93 |
19:00 |
The lowlands of Scotland League |
Cumbernauld Colts |
Gretna |
0-0 |
0-0 |
91 |
19:30 |
Ecuador Primera Women |
CD Espuce (W) |
Leones del Norte (W) |
3-1 |
0-0 |
98 |
20:00 |
Primera Division de El Salvador |
Once Deportivo Ahuachapan |
Municipal Limeno |
0-0 |
0-0 |
93 |
20:00 |
Primera Division de El Salvador |
Alianza San Salvador |
Luis Angel Firpo |
1-1 |
0-0 |
93 |
20:00 |
Primera Division de El Salvador |
CD Dragon |
A.D. Isidro Metapan |
0-0 |
0-0 |
92 |
20:00 |
Iceland U19 League |
Fylkir/Ellidi U19 |
Selfoss Hamar Aegir Arborg U19 |
0-0 |
0-0 |
94 |
20:00 |
Iceland U19 League |
Fylkir/Ellidi U19 |
Selfoss Hamar Aegir Arborg U19 |
0-0 |
0-0 |
94 |
20:00 |
Ecuador Campeonato Serie B |
9 de Octubre |
Sociedad Deportivo Quito |
1-0 |
0-0 |
94 |
20:00 |
Ecuador Campeonato Serie B |
9 de Octubre |
Sociedad Deportivo Quito |
1-0 |
0-0 |
94 |
20:00 |
Ecuador Campeonato Serie B |
CD Vargas Torres |
SC Imbabura |
0-0 |
0-0 |
0 |
20:00 |
Ecuador Campeonato Serie B |
CD Vargas Torres |
SC Imbabura |
0-0 |
0-0 |
0 |
20:30 |
Peru B League |
Los Chankas |
Comerciantes Unidos |
2-1 |
0-0 |
90 |
20:30 |
Ecuador Primera Women |
Club Nanas (W) |
LDU Quito (W) |
2-5 |
0-0 |
92 |
21:00 |
Paraguayan Division 2 |
2 de Mayo PJC |
Deportivo Santani |
3-2 |
0-0 |
91 |
21:00 |
Costa Rica 2.Liga |
Municipal Turrialba |
CS Uruguay De Coronado |
0-0 |
0-0 |
92 |
21:00 |
Costa Rica 2.Liga |
Jaco Futbol Club |
Quepos Cambute FC |
2-3 |
0-0 |
96 |
21:00 |
Costa Rica 2.Liga |
AD Cofutpa |
Jicaral |
0-0 |
0-0 |
94 |
21:00 |
Costa Rica 2.Liga |
Santa Ana |
AD Cariari Pococi |
1-2 |
0-0 |
94 |
21:00 |
Costa Rica 2.Liga |
Escorpiones Belen |
FC Aserri |
5-1 |
0-0 |
90 |
21:00 |
Costa Rica 2.Liga |
Antioquia FC |
AD Carmelita |
1-1 |
0-0 |
95 |
21:00 |
Costa Rica 2.Liga |
Guadalupe FC |
Limon FC |
1-1 |
0-0 |
96 |
21:00 |
Guatemala D2 |
Cuilapa FC |
Fraijanes FC |
0-0 |
0-0 |
96 |
21:00 |
Guatemala D2 |
CSD Solola |
Juventud Copalera |
1-1 |
0-0 |
93 |
21:45 |
Primera Division de Colombiano-Apertura |
Alianza Petrolera |
La Equidad |
1-0 |
0-0 |
97 |
22:00 |
Copa Sudamericana |
Botafogo RJ |
Defensa Y Justicia |
1-1 |
0-0 |
92 |
22:00 |
Copa Sudamericana |
Botafogo RJ |
Defensa Y Justicia |
1-1 |
0-0 |
92 |
22:00 |
BRA SPC |
Mirassol FC B |
Comercial-SP |
0-0 |
0-0 |
95 |
22:00 |
Argentina Reserve League |
Belgrano Reserves |
San Lorenzo Reserves |
1-2 |
0-0 |
94 |
22:00 |
Argentina Reserve League |
Belgrano Reserves |
San Lorenzo Reserves |
1-2 |
0-0 |
94 |
22:00 |
Argentina Reserve League |
Central Cordoba SdE Reserves |
Godoy Cruz Reserves |
1-0 |
0-0 |
94 |
22:00 |
CFU Club Championship |
Harbour View FC |
Dunbeholden FC |
1-0 |
0-0 |
80 |
22:00 |
Brazil Paulista Women's League |
Santos (W) |
Realidade Jovem/SP (W) |
3-0 |
0-0 |
45 |
22:00 |
CONCACAF Central American Cup |
Olancho FC |
Hankook Verdes |
3-2 |
0-0 |
95 |
22:00 |
CONCACAF Central American Cup |
Olancho FC |
Hankook Verdes |
3-2 |
0-0 |
95 |
22:30 |
Chile Cup |
Cobreloa |
Cobresal |
4-2 |
0-0 |
93 |
23:00 |
USA Open Cup |
FC Cincinnati |
Inter Miami CF |
2-2 |
0-0 |
99 |
23:00 |
USL Championship |
Hartford Athletic |
Pittsburgh Riverhounds |
3-4 |
0-0 |
96 |
23:00 |
Brazil Copa Fares Lopes |
Ferroviario CE |
Iguatu CE |
1-0 |
0-0 |
100 |
23:15 |
Primera Division de Colombiano-Apertura |
Independiente Santa Fe |
Envigado FC |
2-0 |
0-0 |
94 |
23:15 |
Paraguayan Division 2 |
Sol de America |
Atyra FC |
2-1 |
0-0 |
94 |
23:30 |
USA National Premier Soccer League |
South Georgia Tormenta FC |
Northern Colorado |
2-2 |
0-0 |
96 |
23:30 |
USA National Premier Soccer League |
Greenville Triumph |
Chattanooga Red Wolves |
2-1 |
0-0 |
92 |
23:30 |
Brazil Catarinense Division 2 |
Inter de Lages SC |
Nacao |
1-0 |
0-0 |
95 |
14:00 |
Poland III Liga |
LKS Lomza |
Victoria Sulejowek |
- |
- |
|
14:00 |
Poland III Liga |
Slask Wroclaw II |
Unia Turza Slaska |
3-1 |
0-0 |
83 |
15:00 |
Poland III Liga |
Gornik Polkowice |
LZS Starowice Dolne |
2-2 |
0-0 |
93 |
15:00 |
Poland III Liga |
Gornik II Zabrze |
Odra Bytom Odrzanski |
1-0 |
0-0 |
95 |
15:00 |
Poland III Liga |
Lechia Zielona Gora |
Rekord Bielsko-Biala |
0-0 |
0-0 |
0 |
15:00 |
Poland III Liga |
KSZO Ostrowiec |
Podlasie Biala Podlaska |
- |
- |
|
15:00 |
Poland III Liga |
Siarka Tarnobrzeg |
Karpaty Krosno |
- |
- |
|
15:00 |
Poland III Liga |
Sokol Sieniawa |
Orleta Radzyn Podlaski |
- |
- |
|
15:00 |
Poland III Liga |
Podhale Nowy Targ |
Garbarnia Krakow |
- |
- |
|
15:00 |
Poland III Liga |
Swidniczanka Swidnik |
Wislanie Jaskowice |
- |
- |
|
15:30 |
Poland III Liga |
Mlawianka Mlawa |
GKS Belchatow |
3-4 |
0-0 |
93 |
15:30 |
Poland III Liga |
Lechia Tomaszow Mazowiecki |
Pelikan Lowicz |
1-0 |
0-0 |
93 |
15:30 |
Poland III Liga |
GKP Gorzow |
Karkonosze Jelenia Gora |
- |
- |
|
09:00 |
Serbia U19 League |
Partizan Beograd U19 |
Mladost Lucani U19 |
6-1 |
0-0 |
90 |
09:00 |
Serbia U19 League |
Partizan Beograd U19 |
Mladost Lucani U19 |
6-1 |
0-0 |
90 |
09:00 |
Serbia U19 League |
Vojvodina U19 |
Spartak Subotica U19 |
1-1 |
0-0 |
91 |
09:00 |
Serbia U19 League |
Vojvodina U19 |
Spartak Subotica U19 |
1-1 |
0-0 |
91 |
15:59 |
Poland III Liga |
Vineta Wolin |
Unia Solec Kujawski |
- |
- |
|
15:59 |
Poland III Liga |
Czarni Polaniec |
Star Starachowice |
1-1 |
0-0 |
94 |
07:30 |
International Club Friendly |
Elche CF Ilicitano |
Orihuela CF |
2-1 |
0-0 |
92 |
15:00 |
International Club Friendly |
Al Hilal Riyadh (W) |
Amman SC (W) |
1-2 |
0-0 |
90 |
17:00 |
International Club Friendly |
CD Varea |
Naxara |
- |
- |
|
17:00 |
International Club Friendly |
CD Cieza |
Real Madrid U19 |
- |
- |
|
17:00 |
International Club Friendly |
Ittihad Amman (W) |
Al Ittihad (W) |
- |
- |
|
18:00 |
International Club Friendly |
CD Binefar |
Barbastro |
- |
- |
|
18:00 |
International Club Friendly |
AD Llerenense |
Don Benito |
- |
- |
|
18:00 |
International Club Friendly |
Torrent C.F |
Soneja |
- |
- |
|
18:00 |
International Club Friendly |
CF Pozuelo Alarcon |
Torrejon CF |
2-1 |
0-0 |
100 |
18:00 |
International Club Friendly |
Real Valladol B |
CD Laguna |
- |
- |
|
18:00 |
International Club Friendly |
CP Montehermoso |
Cacereno |
- |
- |
|
18:00 |
International Club Friendly |
Fuenlabrada |
Las Rozas |
0-0 |
0-0 |
93 |
18:30 |
International Club Friendly |
Us Pergolettese |
A.C. Crema 1908 |
0-1 |
0-0 |
92 |
18:30 |
International Club Friendly |
CA Antoniano |
Conil CF |
- |
- |
|
19:00 |
International Club Friendly |
CD Atletico Paso |
UD Los Llanos De Aridane |
- |
- |
|
15:00 |
Slovakia Cup |
MFK Spartak Medzev |
Tatran Presov |
0-0 |
0-0 |
93 |
15:00 |
Slovakia Cup |
Tatran Jablonica |
TJ Spartak Myjava |
0-0 |
0-0 |
90 |
15:00 |
Slovakia Cup |
Bacuch |
Sokol Medzibrod |
- |
- |
|
15:00 |
Slovakia Cup |
SK Badin |
FK Podkonice |
- |
- |
|
15:00 |
Slovakia Cup |
TJ Banik Stiavnicke Bane |
FTC Filakovo |
- |
- |
|
15:00 |
Slovakia Cup |
SK Bernolakovo |
Raca Bratislava |
- |
- |
|
15:00 |
Slovakia Cup |
TJ Druzstevnik Besenov |
Slovan Duslo Sala |
1-1 |
0-0 |
92 |
15:00 |
Slovakia Cup |
TJ Druzstevnik Bitarova |
Povazska Bystrica |
0-0 |
0-0 |
90 |
15:00 |
Slovakia Cup |
FC Slovan Casta |
FC Artmedia Petrzalka |
0-9 |
0-0 |
90 |
15:00 |
Slovakia Cup |
Lokomotiv Devinska |
Malacky |
0-0 |
0-0 |
92 |
15:00 |
Slovakia Cup |
Slovan Dubovce |
Piestany |
- |
- |
|
15:00 |
Slovakia Cup |
Dynamo Diviaky |
MFK Ruzomberok |
0-0 |
0-0 |
90 |
15:00 |
Slovakia Cup |
FC II.Rakoczi Ferenc Borsa |
Slavoj Trebisov |
- |
- |
|
15:00 |
Slovakia Cup |
Tj Ofc GabciKovo |
Dunajska Streda |
1-4 |
0-0 |
91 |
15:00 |
Slovakia Cup |
Gelnica |
Spisska Nova Ves |
0-1 |
0-0 |
91 |
15:00 |
Slovakia Cup |
Horna Krupa |
FK Belusa |
- |
- |
|
15:00 |
Slovakia Cup |
Iskra Hnusta |
Lipany |
- |
- |
|
15:00 |
Slovakia Cup |
Jednota Malinec |
Rimavska Sobota |
- |
- |
|
15:00 |
Slovakia Cup |
Kmetovo |
FK Nove Zamky |
- |
- |
|
15:00 |
Slovakia Cup |
Kysucke Nove Mesto |
Jawornik malkoff |
0-1 |
0-0 |
91 |
15:00 |
Slovakia Cup |
RENOP Liptovska Tepla |
MSK Zilina |
1-2 |
0-0 |
90 |
15:00 |
Slovakia Cup |
Lokomotiva Kosice |
Slavia TU Kosice |
1-1 |
0-0 |
90 |
15:00 |
Slovakia Cup |
Druzstevnik Mala Ida |
MFK Vranov nad Topou |
- |
- |
|
15:00 |
Slovakia Cup |
MFK Stara Tura |
Trencianske Stankovce |
- |
- |
|
15:00 |
Slovakia Cup |
Nacina Ves |
Partizan Bardejov |
- |
- |
|
15:00 |
Slovakia Cup |
SK Nova Dedinka |
Galanta |
0-0 |
0-0 |
94 |
15:00 |
Slovakia Cup |
Oravan |
TJ Tatran Oravske Vesele |
- |
- |
|
15:00 |
Slovakia Cup |
Partizan Osrblie |
Dukla Banska Bystrica |
2-4 |
0-0 |
86 |
15:00 |
Slovakia Cup |
Poprad |
Humenne |
2-2 |
0-0 |
92 |
15:00 |
Slovakia Cup |
Poprad |
Humenne |
2-2 |
0-0 |
92 |
15:00 |
Slovakia Cup |
Povazska Sokol |
MFK Snina |
- |
- |
|
15:00 |
Slovakia Cup |
Rudnany |
TeslaStropkov |
- |
- |
|
15:00 |
Slovakia Cup |
MFK Rusovce |
STK Samorin |
1-4 |
0-0 |
88 |
15:00 |
Slovakia Cup |
Slovan Sabinov |
Spisske Podhradie |
0-2 |
0-0 |
93 |
15:00 |
Slovakia Cup |
Druzstevnik Siladice |
Slovan Zbehy |
- |
- |
|
15:00 |
Slovakia Cup |
TJ Slovan Vistuk |
FC Rohoznik |
- |
- |
|
15:00 |
Slovakia Cup |
TJ Sokol Zubrohlava |
Namestovo |
1-1 |
0-0 |
91 |
15:00 |
Slovakia Cup |
Spartak Sastin Straze |
OK castkovce |
- |
- |
|
15:00 |
Slovakia Cup |
Sokol Stary Tekov |
Banik Lehota Pod Vtacnikom |
- |
- |
|
15:00 |
Slovakia Cup |
Spissky Stiavnik |
Jamnik |
- |
- |
|
15:00 |
Slovakia Cup |
TJ Salka |
TJ Banik Kalinovo |
0-0 |
0-0 |
91 |
15:00 |
Slovakia Cup |
TJ Visnove |
OSK Rosina |
- |
- |
|
15:00 |
Slovakia Cup |
Tatran Cierny Balog |
Sport Podbrezova |
0-0 |
0-0 |
90 |
15:00 |
Slovakia Cup |
Tomasov |
SKF Sered |
1-3 |
0-0 |
89 |
15:00 |
Slovakia Cup |
Druzstevnik Trstice |
MFK Skalica |
1-1 |
0-0 |
69 |
15:00 |
Slovakia Cup |
Tatran Uhrovec |
FC Banik Prievidza |
1-5 |
0-0 |
88 |
15:00 |
Slovakia Cup |
MFK Vrbove |
Trencin |
0-3 |
0-0 |
90 |
17:00 |
Slovakia Cup |
salkova |
Fomat Martin |
- |
- |
|
15:30 |
International Friendly |
Hungary U19 |
Romania U19 |
- |
- |
|
17:00 |
International Friendly |
Romania U16 |
Cyprus U16 |
- |
- |
|
12:30 |
Brazil Campeonato Maranhense |
Sport Club Belem |
AA Esmac |
1-2 |
0-0 |
67 |
13:00 |
Brazil women's League |
EC Bahia (W) |
Lusaca BA (W) |
7-0 |
0-0 |
77 |
17:00 |
Austria Landesliga |
Feldkirchen |
Launsdorf |
2-1 |
0-0 |
91 |
09:30 |
Calcutta Football League |
Tollygunje Agragami |
Mohammedan SC |
0-4 |
0-0 |
89 |
14:30 |
Czech Group D League |
MSK Breclav |
Brno B |
0-0 |
0-0 |
91 |
15:00 |
Kosovo Division 1 |
KF Ulpiana |
Prishtina |
1-4 |
0-0 |
92 |
15:59 |
Czech Group D League |
FC Zenit Caslav |
Trutnov |
3-0 |
0-0 |
62 |
15:59 |
Czech Group D League |
Hlinsko |
TJ Spoje Praha |
0-0 |
0-0 |
92 |
15:59 |
Guatemala Segunda Division |
Santo Tomas IFC |
San Pedro FC |
3-1 |
0-0 |
91 |
17:00 |
Guatemala D2 |
Santa Lucia Cotzumalguapa |
Quiche FC |
0-0 |
0-0 |
93 |
17:30 |
Northern German state premier league - bayern |
SC Charlottenburg |
FC Wilmersdorf |
2-2 |
0-0 |
94 |
18:45 |
England Northern League Division One |
Winterton Rangers |
Carlton Town |
0-0 |
0-0 |
94 |
18:45 |
England Northern League Division One |
Avro FC |
City of Liverpool FC |
0-1 |
0-0 |
96 |
19:00 |
Bolivia Primera Division |
Jorge Wilstermann |
Universitario De Vinto |
0-0 |
0-0 |
95 |
19:00 |
Bolivia Primera Division |
Jorge Wilstermann |
Universitario De Vinto |
0-0 |
0-0 |
95 |
19:00 |
Bolivia Primera Division |
Jorge Wilstermann |
Universitario De Vinto |
0-0 |
0-0 |
95 |
21:00 |
Guatemala D2 |
CD Puerto de Iztapa |
Deportivo San Pedro |
4-0 |
0-0 |
91 |
21:00 |
Guatemala D2 |
Deportivo Barberena FC |
Heredia |
0-0 |
0-0 |
91 |
22:30 |
Brazil national youth (U20) Football Championship |
Coruripe AL U20 |
Desportiva Alianca Youth |
2-2 |
0-0 |
94 |
18:30 |
Brazil Campeonato Goiano 2 |
Jaragua EC |
Centro Oeste |
0-0 |
0-0 |
93 |
22:00 |
Brazil Campeonato Goiano 2 |
Goiatuba |
AE Jataiense |
2-0 |
0-0 |
94 |
22:00 |
Brazil Campeonato Goiano 2 |
Goiatuba |
AE Jataiense |
2-0 |
0-0 |
94 |
22:00 |
Brazil Campeonato Goiano 2 |
ASEEV |
Santa Helena GO |
1-0 |
0-0 |
95 |
22:00 |
Brazil Campeonato Goiano 2 |
Aparecida GO |
AA Anapolina |
1-0 |
0-0 |
95 |
23:00 |
Uruguay Cup |
CA Lito |
CSD Paso de la Arena |
3-1 |
0-0 |
92 |
17:00 |
Poland Regional League |
Polonia Warsaw II |
Okecie Warsaw |
2-2 |
0-0 |
93 |
18:00 |
International Club Friendly |
Zamora CF |
Real Avila CF |
- |
- |
|
18:45 |
England FA Cup |
New Salamis |
Grays Athletic |
2-1 |
0-0 |
95 |
18:45 |
England FA Cup |
Uxbridge |
Corinthian Casuals |
5-1 |
0-0 |
95 |
18:45 |
England FA Cup |
Woodford Town |
Bowers Pitsea |
- |
- |
|
19:15 |
Iceland Women's Division 1 |
Vikingur Reykjavik (W) |
KR Reykjavik (W) |
5-1 |
0-0 |
98 |
09:10 |
SVK U19 A |
Tatran Liptovsky Mikulas U19 |
Kysucke Nove Mesto U19 |
2-1 |
0-0 |
88 |
09:30 |
Northern NSW U20 League |
Marconi Stallions U20 |
Western Sydney Wanderers U20 |
2-2 |
0-1 |
90 |
09:45 |
Northern NSW U20 League |
APIA Leichhardt Tigers U20 |
Sydney FC U20 |
4-2 |
0-0 |
89 |
09:00 |
Spanish Federacion Cup |
AD Union Adarve |
Mostoles |
0-0 |
0-0 |
94 |
09:00 |
Spanish Federacion Cup |
AD Union Adarve |
Mostoles |
0-0 |
0-0 |
94 |
10:00 |
International Club Friendly |
Racing de Santander (W) |
Athletic Bilbao B (W) |
0-3 |
0-0 |
89 |
18:45 |
England Isthmian Cup |
Phoenix Sports |
Erith Belvedere |
1-5 |
0-0 |
90 |
07:30 |
China U21 League |
Cangzhou Mighty Lions U21 |
Beijing Guoan U21 |
2-1 |
0-0 |
90 |
06:45 |
Serbia U19 League |
Cukaricki U19 |
FK Radnicki Novi Belgrad U19 |
0-0 |
0-0 |
90 |
07:30 |
China U21 League |
Changchun Yatai U21 |
Henan Football Club U21 |
- |
- |
|
17:30 |
Austria Landesliga |
ASKO Mittlern |
SC St Stefan |
7-2 |
0-0 |
88 |
08:38 |
Serbia U19 League |
IMT Novi Beograd U19 |
FK Graficar Beograd U19 |
3-2 |
0-0 |
94 |
15:30 |
International Club Friendly |
ACD Virtus Entella |
Ligorna |
1-0 |
0-0 |
90 |
18:00 |
Brazil national youth (U20) Football Championship |
Santa Cruz SE U20 |
Rosario Central Sergipe U20 |
1-1 |
0-0 |
91 |
18:00 |
Brazil Campeonato Paulista Youth |
ASA U20 |
Canoense U20 |
1-1 |
0-0 |
95 |
18:00 |
Brazil Paulista Women's League |
Vitoria BA (W) |
AD Leonico (W) |
4-0 |
0-0 |
89 |
18:30 |
Brazil Campeonato Maranhense |
AC Izabelense |
Santos PA |
2-0 |
0-0 |
96 |
21:00 |
El Salvador U20 |
CD Platense Zacatecoluca Reserves |
CD Aguila Reserves |
1-0 |
0-0 |
93 |
13:00 |
Serbia U19 League |
Radnicki Nis U19 |
FK Brodarac U19 |
0-2 |
0-0 |
90 |
15:00 |
Serbia U19 League |
Jedinstvo UB U19 |
FK Vozdovac U19 |
0-0 |
0-0 |
94 |
18:00 |
Brazil national youth (U20) Football Championship |
Queimadense PB Youth |
Sousa EC U20 |
2-2 |
0-0 |
96 |
10:55 |
Serbia U19 League |
FK Radnicki 1923 U19 |
Zemun FK U19 |
2-0 |
0-0 |
78 |
15:00 |
Togo League Women |
Athleta FC Togo (W) |
US Amou (W) |
1-0 |
0-0 |
91 |
17:30 |
El Salvador Reserves League |
Once Deportivo de Ahuachapán U20 |
Municipal Limeno U20 |
0-0 |
0-0 |
92 |
18:15 |
El Salvador Reserves League |
CD Dragon Reserves |
AD Isidro Metapan Reserves |
0-0 |
0-0 |
93 |
21:00 |
Guatemala Segunda Division |
Sija FC |
Aguacatan FC |
1-2 |
0-0 |
90 |
21:00 |
Guatemala Segunda Division |
CSD Agua Blanca |
Tigres del Jumay |
2-1 |
0-0 |
91 |
15:30 |
Serbia U19 League |
Red Star Belgrade U19 |
FK Novi Pazar U19 |
0-0 |
0-0 |
88 |
00:00 |
Bolivia Primera Division |
The Strongest |
Royal Pari FC |
3-2 |
0-0 |
98 |
00:00 |
USL Championship |
FC Tulsa |
Birmingham Legion |
1-3 |
0-0 |
96 |
00:00 |
USL Championship |
Memphis 901 |
Indy Eleven |
0-0 |
0-0 |
97 |
00:00 |
Argentina Santa Fe Cup |
Atletico San Jorge |
CA Sastre |
1-2 |
0-0 |
90 |
00:00 |
Guatemala D2 |
Deportivo Mictlan |
Club Aurora |
0-1 |
0-0 |
97 |
00:00 |
Ecuador Campeonato Serie B |
Chacaritas SC |
Macara |
1-2 |
0-0 |
95 |
00:00 |
CONCACAF Central American Cup |
CD Universitario |
Deportivo Saprissa |
0-0 |
0-0 |
94 |
00:30 |
Copa Libertadores |
Boca Juniors |
Racing Club |
0-0 |
0-0 |
95 |
00:30 |
Copa Libertadores |
Deportivo Pereira |
Palmeiras |
0-0 |
0-0 |
92 |
00:30 |
Colombia Copa Premier |
Real Cartagena |
Atletico FC |
3-1 |
0-0 |
96 |
01:00 |
Primera Division Liga MX |
Club America |
Necaxa |
3-2 |
0-0 |
95 |
01:00 |
USL Championship |
New Mexico United |
Oakland Roots |
1-2 |
0-0 |
97 |
01:05 |
Primera Division Liga MX |
Pachuca |
CDSyC Cruz Azul |
1-0 |
0-0 |
95 |
01:05 |
Mexico Primera Divison A |
Mineros de Zacatecas |
Tepatitlan de Morelos |
4-1 |
0-0 |
93 |
01:30 |
Primera Division de Colombiano-Apertura |
Atletico Junior Barranquilla |
America de Cali |
4-3 |
0-0 |
97 |
01:30 |
USA Open Cup |
Houston Dynamo |
Real Salt Lake |
1-1 |
0-0 |
89 |
02:00 |
Guatemala D2 |
Sacachispas GT |
Juventud Pinulteca FC |
0-0 |
0-0 |
93 |
02:00 |
Guatemala D2 |
Marquense |
Democracia FC |
0-0 |
0-0 |
92 |
02:00 |
Costa Rica Primera Division Women |
Municipal Pococi (W) |
Municipal Perez Zeledon (W) |
1-1 |
0-0 |
93 |
02:00 |
Costa Rica Primera Division Women |
Dimas Escazu (W) |
Alajuelense (W) |
1-1 |
0-0 |
91 |
02:00 |
CONCACAF Central American Cup |
Aguila |
C.S.D. Comunicaciones |
1-3 |
0-0 |
80 |
02:30 |
USA Major League Soccer |
Los Angeles FC |
Colorado Rapids |
4-0 |
0-0 |
96 |
03:00 |
Primera Division Liga MX |
Atletico San Luis |
Club Leon |
3-0 |
0-0 |
93 |
03:05 |
Mexico Primera Divison A |
Cimarrones de Sonora |
Alebrijes de Oaxaca |
3-2 |
0-0 |
81 |
18:00 |
Iceland U19 League |
IA Kari U19 |
FH Hafnarfjordur U19 |
1-1 |
0-0 |
67 |
01:00 |
Guatemala Segunda Division |
AFF Guatemala |
Chimaltenango FC |
2-0 |
0-0 |
90 |
01:00 |
Guatemala Segunda Division |
CSD Amatitlan |
Deportivo Palencia FC |
1-3 |
0-0 |
89 |
08:00 |
India Bangalore Super Division |
BUFC |
Young Challengers |
0-0 |
0-0 |
90 |
08:30 |
International Friendly |
Slovenia U17 |
Italy U17 |
- |
- |
|
08:30 |
International Friendly |
Italy U16 |
England U16 |
- |
- |
|
09:00 |
Vietnam U19 Championship Women |
Thai Nguyen U19 (W) |
Son La U19 (W) |
2-3 |
0-0 |
93 |
09:00 |
Myanmar League 2 |
Thitsar Arman FC |
Port FC Yangon |
0-0 |
0-0 |
94 |
09:00 |
Myanmar League 2 |
Shwe Pyi Thar FC |
Rakhapura United |
0-0 |
0-0 |
93 |
09:00 |
International Friendly |
Poland U17 |
Romania U17 |
- |
- |
|
09:00 |
International Friendly |
Wales U17 |
Georgia U17 |
- |
- |
|
09:00 |
AFC U22 Championship |
Malaysia U23 |
Vietnam U23 |
0-0 |
0-0 |
94 |
09:30 |
Calcutta Football League |
Calcutta FC |
Southern Samity |
2-2 |
0-0 |
96 |
09:30 |
Calcutta Football League |
Food Corporation of India ZSC |
Peerless SC |
0-5 |
0-0 |
93 |
09:30 |
Calcutta Football League |
United SC Kolkata |
Dalhousie AC |
0-0 |
0-0 |
94 |
09:30 |
Northern NSW U20 League |
Sutherland Sharks U20 |
Blacktown City FC U20 |
3-1 |
0-0 |
89 |
10:00 |
Kazakhstan Division 1 |
Akademiya Ontustik |
Astana B |
2-4 |
0-0 |
92 |
10:00 |
Kazakhstan Division 1 |
FK Arys |
Akzhayik Oral |
0-2 |
0-0 |
93 |
10:00 |
Kazakhstan Division 1 |
FK Yelimay Semey |
FK Aktobe II |
- |
- |
|
10:00 |
Kazakhstan Division 1 |
Zhenis |
FK Taraz |
1-1 |
0-0 |
95 |
10:00 |
India Bangalore Super Division |
Student Union FC |
Kodagu FC |
1-1 |
0-0 |
94 |
11:00 |
Norwegian Junior U19 |
Start Kristiansand U19 |
Kristiansund BK U19 |
0-0 |
0-0 |
94 |
11:00 |
Kazakhstan Division 1 |
Khan Tengri FC |
Turan Turkistan |
0-1 |
0-0 |
94 |
11:00 |
Maldives Premier League |
TC Sports Club |
United Victory |
0-0 |
0-0 |
94 |
12:00 |
Kazakhstan Division 1 |
Ekibastuzets |
Yassy Turkistan |
- |
- |
|
12:00 |
Kazakhstan Division 1 |
Tarlan |
FO Jas Qyran |
2-2 |
0-0 |
88 |
12:00 |
Argentina Reserve League |
JJ Urquiza Reserves |
Lujan Reserves |
0-0 |
0-0 |
92 |
12:00 |
Kyrgyzstan Top Liga |
Dordoi-Dynamo Naryn |
OshMU Aldier |
4-0 |
0-0 |
90 |
12:00 |
Kyrgyzstan Top Liga |
FK Alga Bishkek |
Neftchi Kochkor-Ata |
0-1 |
0-0 |
95 |
12:30 |
Argentina Reserve League |
Sportivo Barracas Reserves |
Puerto Nuevo Reserves |
0-0 |
0-0 |
94 |
12:30 |
Argentina Reserve League |
Ferro Carril Oeste Reserves |
Almirante Brown Reserves |
0-1 |
0-0 |
93 |
13:00 |
Norwegian Junior U19 |
Stromsgodset U19 |
Aalesund FKU19 |
6-0 |
0-0 |
90 |
13:00 |
CAF Champions League |
Gaadiidka |
APR FC |
0-0 |
0-0 |
94 |
13:00 |
Russia Youth Championship League |
Fakel Youth |
UOR-5 Moskovskaya Oblast Youth |
1-4 |
0-0 |
91 |
13:00 |
Argentina Reserve League |
Nueva Chicago Reserves |
Villa Dalmine Reserves |
0-0 |
0-0 |
93 |
13:00 |
Argentina Reserve League |
Deportivo Moron Reserves |
Chacarita Juniors Reserves |
0-1 |
0-0 |
94 |
13:00 |
Argentina Reserve League |
Villa San Carlos Reserves |
CA Colegiales Reserves |
2-0 |
0-0 |
96 |
13:00 |
AFC U22 Championship |
Thailand U23 |
Indonesia U23 |
1-3 |
0-0 |
97 |
13:00 |
Indian Ocean Games |
Comoros |
Mayotte |
- |
- |
|
13:30 |
International Club Friendly |
RB Leipzig (W) |
Rosenborg BK (W) |
- |
- |
|
14:00 |
UEFA Europa Conference League |
Tobol Kostanai |
FC Viktoria Plzen |
0-0 |
0-0 |
92 |
14:00 |
UEFA Europa Conference League |
Lokomotiv Astana |
Partizani Tirana |
1-0 |
0-0 |
99 |
14:00 |
Macedonian First Football League |
Academy Pandev |
FK Tikves Kavadarci |
1-0 |
0-0 |
97 |
14:00 |
Argentina Reserve League |
Deportivo Riestra Reserves |
Tristan Suarez Reserves |
2-0 |
0-0 |
93 |
14:00 |
Argentina Reserve League |
Sacachispas Reserves |
CS Dock Sud Reserves |
2-3 |
0-0 |
97 |
14:00 |
Argentina Reserve League |
Sacachispas Reserves |
CS Dock Sud Reserves |
2-3 |
0-0 |
97 |
14:00 |
Argentina Reserve League |
Union Santa Fe Reserves |
Estudiantes LP Reserves |
0-2 |
0-0 |
90 |
14:00 |
Argentina Reserve League |
Gimnasia LP Reserves |
Colon Reserves |
1-1 |
0-0 |
93 |
14:00 |
Argentina Reserve League |
Racing Club Reserves |
Tigre Reserves |
0-0 |
0-0 |
93 |
14:00 |
Argentina Reserve League |
Instituto AC Cordoba II |
Atletico Tucuman Reserve |
5-2 |
0-0 |
89 |
15:00 |
UEFA Europa Conference League |
FC Struga Trim Lum |
Breidablik |
0-1 |
0-0 |
98 |
15:00 |
Saudi Professional League |
Al-Tai |
Al-Wehda |
0-3 |
0-0 |
96 |
15:00 |
Argentina Reserve League |
Victoriano Arenas Reserves |
Deportivo Espanol Reserves |
2-2 |
0-0 |
93 |
15:00 |
Argentina Reserve League |
Ferrocarril Midland Reserves |
Deportivo Laferrere Reserves |
2-0 |
0-0 |
94 |
15:00 |
Slovenia 3.Liga |
Krsko Posavlje |
Smartno |
9-0 |
0-0 |
89 |
15:00 |
International Friendly |
North Macedonia U17 |
Cyprus U17 |
- |
- |
|
15:30 |
Finland Ykkonen |
TPS Turku |
HIFK |
2-0 |
0-0 |
94 |
15:30 |
Finland Kolmonen |
KJP |
HAPK |
2-2 |
0-0 |
92 |
15:30 |
Finland Kolmonen |
TPK Pallokerho |
Wilpas |
2-1 |
0-0 |
92 |
15:30 |
Finland Kolmonen |
PP-70 |
FC Haka Juniors |
3-2 |
0-0 |
93 |
15:30 |
Finland Kolmonen |
TuPS |
Valtti |
0-0 |
0-0 |
20 |
15:30 |
Peru Reserves League |
Sporting Cristal Reserves |
Deportivo Municipal Reserves |
0-1 |
0-0 |
96 |
15:30 |
Czech Group D League |
FK SK Polanka nad Odrou |
SSK Bilovec |
1-1 |
0-0 |
91 |
15:50 |
Kuwaiti Premier League |
Al Kuwait SC |
Al-Jahra |
3-1 |
0-0 |
92 |
15:59 |
UEFA Europa Conference League |
FK Zalgiris Vilnius |
Ferencvarosi TC |
0-4 |
0-0 |
95 |
15:59 |
Persian Gulf Pro League |
Persepolis |
Zob Ahan |
0-0 |
0-0 |
0 |
15:59 |
Sweden Cupen |
IFK Karlshamn |
Varbergs BoIS FC |
0-1 |
0-0 |
93 |
15:59 |
Sweden Cupen |
Lucksta IF |
IFK Norrkoping FK |
0-6 |
0-0 |
89 |
15:59 |
Jordan Premier League |
Ramtha Club |
Shabab AlOrdon |
3-0 |
0-0 |
96 |
15:59 |
Israel Leumit League |
Hapoel Umm Al Fahm |
Maccabi Herzliya |
2-0 |
0-0 |
95 |
15:59 |
Israel Leumit League |
Hapoel Kfar Saba |
Bnei Yehuda Tel Aviv |
3-3 |
0-0 |
95 |
15:59 |
Israel Leumit League |
Hapoel Ramat Gan |
Hapoel Natzrat Illit |
0-1 |
0-0 |
95 |
15:59 |
International Club Friendly |
Real Sociedad (W) |
Sporting CP (W) |
3-1 |
0-0 |
89 |
15:59 |
Finland Kolmonen |
Ponnistajat |
HPS |
2-3 |
0-0 |
94 |
15:59 |
Finland Kolmonen |
SIF |
Esse IK |
1-1 |
0-0 |
92 |
15:59 |
Finland Kolmonen |
Kiisto Vaasa |
VPS Vaasa-J |
0-2 |
0-0 |
92 |
15:59 |
Finland Kolmonen |
TKT Tampere |
Pato |
0-0 |
0-0 |
93 |
15:59 |
Argentina Reserve League |
Atletico Fenix Reserves |
Deportivo Armenio Reserves |
2-2 |
0-0 |
89 |
15:59 |
Maldives Premier League |
Club Green Streets |
Club Valencia MDV |
2-2 |
0-0 |
93 |
15:59 |
Indian Ocean Games |
Madagascar |
Seychelles |
- |
- |
|
16:30 |
UEFA Europa Conference League |
Nordsjaelland |
Partizan Belgrade |
5-0 |
0-0 |
93 |
16:30 |
Norwegian Junior U19 |
Valerenga U19 |
Ready U19 |
1-1 |
0-0 |
92 |
16:30 |
Persian Gulf Pro League |
Nassaji Mazandaran |
Gol Gohar FC |
- |
- |
|
16:30 |
Persian Gulf Pro League |
Aluminium Arak |
Shams Azar Qazvin |
2-0 |
0-0 |
94 |
16:30 |
Israel Leumit League |
Ihud Bnei Shefaram |
Hapoel Rishon Lezion |
0-1 |
0-0 |
94 |
16:30 |
Israel Leumit League |
Ironi Tiberias |
Sectzya Nes Ziona |
1-0 |
0-0 |
92 |
16:30 |
Israel Leumit League |
Maccabi Kabilio Jaffa |
Hapoel Afula |
5-1 |
0-0 |
92 |
16:30 |
Israel Leumit League |
Kafr Qasim |
Ironi Nir Ramat HaSharon |
0-3 |
0-0 |
95 |
16:30 |
Israel Leumit League |
Hapoel Kiryat Shmona |
Hapoel Acre FC |
1-0 |
0-0 |
94 |
16:30 |
International Club Friendly |
Gozzano |
Novara |
2-3 |
0-0 |
89 |
16:45 |
Finland Kolmonen |
MPS |
ToTe |
1-1 |
0-0 |
92 |
17:00 |
UEFA Europa League |
Hacken |
Aberdeen |
2-2 |
0-0 |
97 |
17:00 |
UEFA Europa League |
Slavia Praha |
Zorya |
2-0 |
0-0 |
96 |
17:00 |
UEFA Europa Conference League |
Rapid Wien |
Fiorentina |
1-0 |
0-0 |
95 |
17:00 |
UEFA Europa Conference League |
Maccabi Tel Aviv |
NK Publikum Celje |
4-1 |
0-0 |
93 |
17:00 |
UEFA Europa Conference League |
Fenerbahce |
FC Twente Enschede |
4-1 |
0-0 |
92 |
17:00 |
UEFA Europa Conference League |
Levski Sofia |
Eintracht Frankfurt |
1-1 |
0-0 |
97 |
17:00 |
UEFA Europa Conference League |
Dynamo Kyiv |
Besiktas JK |
2-3 |
0-0 |
96 |
17:00 |
UEFA Europa Conference League |
Sepsi OSK Sfantul Gheorghe |
Bodo Glimt |
2-2 |
0-0 |
97 |
17:00 |
UEFA Europa Conference League |
Farul Constanta |
HJK Helsinki |
2-1 |
0-0 |
93 |
17:00 |
Norwegian Junior U19 |
Lillestrom U19 |
Odd Grenland U19 |
1-2 |
0-0 |
93 |
17:00 |
Danish 1st Division |
Hobro |
Aalborg |
1-2 |
0-0 |
95 |
17:00 |
Sweden Cupen |
IFK Osterakers Fk |
IK Sirius FK |
0-6 |
0-0 |
90 |
17:00 |
International Club Friendly |
SV Babelsberg 03 |
Mahdov FC |
4-0 |
0-0 |
89 |
17:00 |
International Club Friendly |
Barcelona (W) |
Juventus (W) |
5-0 |
0-0 |
91 |
17:00 |
International Club Friendly |
Eibar (W) |
UD Granadilla Tenerife Sur (W) |
- |
- |
|
17:00 |
International Club Friendly |
Calahorra |
Valle de Egues |
- |
- |
|
17:00 |
Argentina Reserve League |
CA Atlas Reserves |
Berazategui Reserves |
1-3 |
0-0 |
93 |
17:00 |
Argentina Reserve League |
Acassuso Reserves |
Los Andes Reserves |
5-3 |
0-0 |
90 |
17:15 |
Finland Kolmonen |
FC Finnkurd |
SAPA |
0-0 |
0-0 |
94 |
17:15 |
Finland Kolmonen |
Toolon Taisto |
Kurvin Vauhti |
4-0 |
0-0 |
91 |
17:30 |
International Club Friendly |
G. Segoviana |
Zamora CF |
0-0 |
0-0 |
92 |
17:30 |
International Club Friendly |
Numancia |
Atletico Madrid |
0-0 |
0-0 |
89 |
17:30 |
International Friendly |
Montenegro U19 |
Bosnia U19 |
1-1 |
0-0 |
91 |
17:45 |
Brazil U20 Cup |
Americano RJ U20 |
Serrano RJ U20 |
0-0 |
0-0 |
93 |
17:45 |
Brazil U20 Cup |
Friburguense RJ U20 |
Perolas Negras Youth |
1-1 |
0-0 |
95 |
17:45 |
Brazil U20 Cup |
America-RJ U20 |
Serra Macaense U20 |
6-1 |
0-0 |
92 |
17:45 |
Brazil U20 Cup |
Sampaio Correa RJ U20 |
Barra Mansa/RJ U20 |
0-0 |
0-0 |
94 |
18:00 |
UEFA Europa League |
Dinamo Zagreb |
Sparta Praha |
3-1 |
0-0 |
96 |
18:00 |
UEFA Europa League |
Ludogorets Razgrad |
AFC Ajax |
1-4 |
0-0 |
96 |
18:00 |
UEFA Europa League |
NK Olimpija Ljubljana |
Qarabag |
0-0 |
0-0 |
94 |
18:00 |
UEFA Europa Conference League |
KAA Gent |
APOEL Nicosia |
2-0 |
0-0 |
94 |
18:00 |
UEFA Europa Conference League |
Lille |
Rijeka |
2-1 |
0-0 |
93 |
18:00 |
UEFA Europa Conference League |
Racing Genk |
Adana Demirspor |
2-1 |
0-0 |
98 |
18:00 |
UEFA Europa Conference League |
Midtjylland |
Legia Warszawa |
3-3 |
0-0 |
95 |
18:00 |
Norwegian Junior U19 |
Kongsvinger U19 |
Baerum U19 |
4-0 |
0-0 |
92 |
18:00 |
Saudi Professional League |
Al-Ettifaq |
Al-Khaleej |
1-1 |
0-0 |
100 |
18:00 |
Saudi Professional League |
Al Raed |
Al Hilal |
0-4 |
0-0 |
96 |
18:00 |
Saudi Professional League |
Al-Riyadh |
Al Ittihad(KSA) |
0-4 |
0-0 |
95 |
18:00 |
Saudi Professional League |
Al Ahli Jeddah |
Al-Akhdoud |
1-0 |
0-0 |
99 |
18:00 |
International Club Friendly |
Deportivo La Coruna B |
CD Estradense |
3-1 |
0-0 |
89 |
18:00 |
Peru B League |
Alianza Universidad |
CD Coopsol |
3-0 |
0-0 |
92 |
18:00 |
Iceland 4 Deild |
Alftanes |
Skallagrimur |
3-4 |
0-0 |
98 |
18:00 |
Iceland 3 Deild |
Reynir Sandgerdi |
Kormakur |
3-2 |
0-0 |
98 |
18:00 |
Guatemala D2 |
Suchitepequez |
Nueva Concepcion |
0-0 |
0-0 |
91 |
18:00 |
Argentina Reserve League |
CA Brown de Adrogue Reserves |
Temperley Reserves |
2-3 |
0-0 |
94 |
18:00 |
Argentina Reserve League |
CA Estudiantes Caseros Reserves |
Defensores de Belgrano Reserves |
0-0 |
0-0 |
94 |
18:00 |
Argentina Reserve League |
Quilmes Reserves |
Defensores Unidos Reserves |
2-0 |
0-0 |
90 |
18:00 |
Brazil national youth (U20) Football Championship |
Serra Branca U20 |
CSP Youth |
4-0 |
0-0 |
97 |
18:00 |
Germany Verbandsliga |
SG Bornheim 1945 Grun-Weiss |
SV Eintracht Wald-Michelbach |
2-1 |
0-0 |
92 |
18:10 |
Kuwaiti Premier League |
Al-Nasar |
Kazma |
3-3 |
0-0 |
95 |
18:15 |
Norwegian Junior U19 |
Asker U19 |
Ullensaker U19 |
3-2 |
0-0 |
93 |
18:15 |
Norwegian Junior U19 |
Grorud U19 |
FF Lillehammer U19 |
0-0 |
0-0 |
90 |
18:15 |
Norwegian Junior U19 |
Oppsal U19 |
Lorenskog U19 |
1-2 |
0-0 |
93 |
18:15 |
Norwegian Junior U19 |
Skeid Oslo U19 |
Brumunddal U19 |
2-4 |
0-0 |
93 |
18:15 |
Norwegian Junior U19 |
Follo U19 |
Moss U19 |
3-1 |
0-0 |
92 |
18:15 |
Malta Women Division 1 |
Birkirkara (W) |
Lija Athletic (W) |
- |
- |
|
18:30 |
UEFA Europa League |
Slovan Bratislava |
Aris Limassol |
2-1 |
0-0 |
98 |
18:30 |
UEFA Europa League |
Saint Gilloise |
Lugano |
2-0 |
0-0 |
96 |
18:30 |
UEFA Europa Conference League |
Osasuna |
Club Brugge |
1-2 |
0-0 |
96 |
18:30 |
UEFA Europa Conference League |
KF Ballkani |
BATE Borisov |
3-1 |
0-0 |
80 |
18:30 |
Jordan Premier League |
Maan |
Al Hussein Irbid |
0-1 |
0-0 |
97 |
18:30 |
International Club Friendly |
Rimini |
Riccione |
1-1 |
0-0 |
94 |
18:30 |
International Club Friendly |
CD San Roque de Lepe |
Bollullos CF |
- |
- |
|
18:30 |
Argentina Reserve League |
CSD Flandria Reserves |
CA Atlanta Reserves |
0-0 |
0-0 |
94 |
18:45 |
UEFA Europa League |
KI Klaksvik |
Sheriff Tiraspol |
1-1 |
0-0 |
92 |
18:45 |
UEFA Europa Conference League |
AZ Alkmaar |
Brann |
1-1 |
0-0 |
93 |
18:45 |
UEFA Europa Conference League |
Heart of Midlothian |
PAOK Saloniki |
1-2 |
0-0 |
97 |
19:00 |
UEFA Europa League |
Olympiakos Piraeus |
Cukaricki Stankom |
0-0 |
0-0 |
94 |
19:00 |
UEFA Europa League |
LASK Linz |
HSK Zrinjski Mostar |
2-1 |
0-0 |
95 |
19:15 |
Iceland 4 Deild |
KA Asvellir |
KFK Kopavogur |
0-0 |
0-0 |
93 |
19:15 |
Iceland 4 Deild |
Arborg |
Vaengir Jupiters |
0-0 |
0-0 |
81 |
19:15 |
Iceland Women's Division 1 |
Augnablik (W) |
Afturelding (W) |
1-3 |
0-0 |
94 |
19:15 |
Iceland Women's Division 1 |
HK Kopavogur (W) |
Grindavik (W) |
0-0 |
0-0 |
94 |
20:15 |
Peru B League |
Union Huaral |
Santos Ica |
1-0 |
0-0 |
95 |
20:30 |
Colombia Copa Premier |
Boca Juniors De Cali |
Patriotas FC |
0-0 |
0-0 |
91 |
20:30 |
Colombia Copa Premier |
Valledupar FC |
Tigres Zipaquira |
2-0 |
0-0 |
93 |
21:00 |
Primera Division de Colombiano-Apertura |
Boyaca Chico |
Atletico Huila |
1-1 |
0-0 |
96 |
22:00 |
Copa Sudamericana |
Liga Dep. Universitaria Quito |
Sao Paulo |
2-1 |
0-0 |
95 |
22:00 |
Copa Sudamericana |
America MG |
Fortaleza |
1-3 |
0-0 |
95 |
22:00 |
CFU Club Championship |
Moca FC |
AC Port Of Spain |
- |
- |
|
23:05 |
Mexico Primera Divison A |
Club Chivas Tapatio |
Tlaxcala FC |
2-0 |
0-0 |
94 |
23:20 |
Primera Division de Colombiano-Apertura |
Atletico Nacional Medellin |
Deportivo Pasto |
2-0 |
0-0 |
94 |
14:00 |
Paraguayan Division 2 |
Club Fernando de la Mora |
Independiente Luque |
0-0 |
0-0 |
94 |
12:00 |
Uruguay Cup |
CA Terremoto |
Alto Peru |
2-0 |
0-0 |
92 |
14:30 |
Uzbekistan Super Cup |
Pakhtakor |
Nasaf Qarshi |
1-2 |
0-0 |
94 |
12:30 |
Brazil Campeonato Maranhense |
Vila Rica PA |
Pinheirense EC |
0-3 |
0-0 |
61 |
14:00 |
International Friendly |
Chile (W) U20 |
Peru (W) U20 |
- |
- |
|
19:00 |
Bolivia Primera Division |
Aurora |
Real Tomayapo |
1-2 |
0-0 |
95 |
18:00 |
Brazil national youth (U20) Football Championship |
America RN (Youth) |
Globo Youth |
- |
- |
|
13:00 |
CAF Confederation Cup |
Horseed FC |
Arta Solar FC |
0-3 |
0-0 |
95 |
14:00 |
Paraguayan Division 2 |
Martin Ledesma |
Sol de America Pastoreo |
4-2 |
0-0 |
93 |
18:00 |
Uruguay Cup |
CSD Huracan Buceo |
Villa Teresa |
1-1 |
0-0 |
95 |
18:00 |
Uruguay Cup |
Salus |
Parque de Plata |
0-0 |
0-0 |
93 |
18:30 |
Paraguayan Division 2 |
24 de Setiembre |
Deportivo Recoleta |
1-1 |
0-0 |
94 |
18:30 |
Paraguayan Division 2 |
Rubio nu |
Deportivo Carapegua |
0-0 |
0-0 |
94 |
21:30 |
Primera Division de El Salvador |
Fuerte San Francisco |
CD FAS |
1-3 |
0-0 |
94 |
23:00 |
Uruguay Cup |
Deutscher |
Los Halcones |
4-1 |
0-0 |
89 |
16:30 |
International Club Friendly |
Lleida |
CFJ Mollerussa |
- |
- |
|
18:30 |
International Club Friendly |
CD Calamonte |
CD Montijo |
- |
- |
|
18:30 |
El Salvador Reserves League |
Fuerte San Francisco Reserves |
CD FAS Reserves |
0-2 |
0-0 |
94 |
12:30 |
Brazil Campeonato Paranaense 2 |
Villariga pa |
Flat hellens |
0-4 |
0-0 |
95 |
12:00 |
Uzbekistan League Women |
Lokomotiv Tashkent (W) |
Sogdiana (W) |
1-4 |
0-0 |
91 |
12:30 |
India Durand Cup |
Army Red |
Northeast United |
0-0 |
0-0 |
94 |
09:30 |
Northern NSW U20 League |
Central Coast U20 |
Rockdale City Suns U20 |
3-1 |
0-0 |
88 |
18:30 |
International Club Friendly |
Palermo |
Melita FC Saint Julian |
5-1 |
0-0 |
93 |
19:00 |
Brazil Campeonato Maranhense |
Parauapebas/PA |
Carajas EC |
3-1 |
0-0 |
98 |
12:00 |
Paraguay reserve team league |
Sportivo Ameliano Reserves |
Cerro Porteno Asuncion Reserves |
2-3 |
0-0 |
96 |
22:30 |
Dominican Republic Liga |
South East FC |
Dublanc FC |
3-5 |
0-0 |
93 |
22:30 |
Dominican Republic Liga |
East Central FC |
Point Michel FC |
2-2 |
0-0 |
91 |
00:00 |
CFU Club Championship |
National Defense Forces |
Cavalier FC |
- |
- |
|
00:00 |
Ecuador Campeonato Serie B |
Cuniburo FC |
Buhos ULVR |
5-0 |
0-0 |
89 |
00:00 |
CONCACAF Central American Cup |
Sporting San Miguelito |
Alajuelense |
0-0 |
0-0 |
94 |
00:30 |
Copa Libertadores |
Fluminense RJ |
Olimpia Asuncion |
2-0 |
0-0 |
94 |
00:30 |
Bolivia Primera Division |
Blooming |
Real Santa Cruz |
1-3 |
0-0 |
67 |
00:30 |
Colombia Copa Premier |
Leones |
Orsomarso |
4-0 |
0-0 |
92 |
01:00 |
Costa Rica Primera Division Women |
AD Cofutpa (W) |
Saprissa (W) |
2-2 |
0-0 |
77 |
01:00 |
Panama Liga Prom |
Plaza Amador Reserves |
Champions FC Academy |
0-0 |
0-0 |
94 |
01:05 |
Mexico Primera Divison A |
Monarcas Morelia |
CSyD Dorados de Sinaloa |
0-0 |
0-0 |
93 |
01:05 |
CFU Club Championship |
Cibao FC |
Atletico Pantoja |
1-1 |
0-0 |
94 |
01:30 |
Primera Division de Colombiano-Apertura |
Deportivo Cali |
Millonarios |
0-0 |
0-0 |
94 |
02:00 |
CONCACAF Central American Cup |
Real Espana |
Diriangen |
0-0 |
0-0 |
92 |
05:50 |
International Club Friendly |
Hapoel Raanana |
Shimshon Kafr Qasim |
0-0 |
0-0 |
92 |
08:00 |
WK League |
Boeun Sangmu (W) |
KSPO FC (W) |
0-0 |
0-0 |
0 |
08:00 |
Indonesia Liga 1 |
Madura United |
Bhayangkara Solo FC |
0-0 |
0-0 |
95 |
08:00 |
Indonesia Liga 1 |
Persik Kediri |
PSIS Semarang |
1-1 |
0-0 |
94 |
08:00 |
India Bangalore Super Division |
Roots FC |
Bangalore Independents |
0-2 |
0-0 |
93 |
08:00 |
Australia Tasmania NPL U21 League |
Kingborough Lions U21 |
Glenorchy Knights FC U21 |
1-5 |
0-0 |
92 |
08:30 |
FFSA SLR |
Modbury Jets Reserves |
Adelaide City Reserve |
1-1 |
0-0 |
91 |
09:00 |
Ukraine U21 Liga |
PFC Oleksandria U21 |
Polissya Zhytomyr U21 |
- |
- |
|
09:00 |
Czech Republic U19 League |
Brno U19 |
Sigma Olomouc U19 |
2-1 |
0-0 |
92 |
09:00 |
Czech Republic U19 League |
Dukla Praha U19 |
Dynamo Ceske Budejovice U19 |
0-0 |
0-0 |
91 |
09:00 |
Czech Republic U19 League |
Banik Ostrava U19 |
MFK Karvina U19 |
1-1 |
0-0 |
93 |
09:00 |
Czech Republic U19 League |
Banik Ostrava U19 |
MFK Karvina U19 |
1-1 |
0-0 |
93 |
09:30 |
VIC Premier League |
Melbourne Knights |
Port Melbourne |
2-0 |
0-0 |
97 |
09:30 |
Australia Victorian Premier League U21 |
Bentleigh greens U21 |
South Melbourne U21 |
0-0 |
0-0 |
91 |
09:30 |
Australia Victoria NPL2 U20 League |
Pascoe Vale SC U20 |
Northcote City U21 |
2-2 |
0-0 |
90 |
10:00 |
J1 League |
Shonan Bellmare |
Urawa Red Diamonds |
0-1 |
0-0 |
95 |
10:00 |
K League 1 |
Suwon FC |
Incheon United |
1-1 |
0-0 |
93 |
10:00 |
VIC Premier League |
Oakleigh Cannons |
Altona Magic |
5-0 |
0-0 |
93 |
10:00 |
FFSA Premier League |
Adelaide United FC (Youth) |
Campbelltown City SC |
2-1 |
0-0 |
96 |
10:00 |
WK League |
Changnyeong (W) |
Suwon FMC (W) |
0-4 |
0-0 |
89 |
10:00 |
WK League |
Gyeongju FC (W) |
Hyundai Steel Red Angels (W) |
- |
- |
|
10:00 |
WK League |
Seoul Amazones (W) |
Sejong Gumi Sportstoto (W) |
0-1 |
0-0 |
90 |
10:00 |
Russia Youth Championship League |
FK Nizhny Novgorod Youth |
Konopliev Youth |
2-1 |
0-0 |
95 |
10:00 |
Russia Youth Championship League |
FK Ural Youth |
Zenit St.Petersburg Youth |
2-3 |
0-0 |
90 |
10:00 |
Thai League 2 |
Chiangmai FC |
Lampang FC |
4-1 |
0-0 |
92 |
10:00 |
Thai League 2 |
Singha GB Kanchanaburi |
Krabi FC |
- |
- |
|
10:00 |
Thai League 2 |
Nakhon Si United FC |
Samut Prakan City |
2-0 |
0-0 |
92 |
10:00 |
Thai League 2 |
Pattaya Discovery United FC |
Rayong FC |
1-0 |
0-0 |
95 |
10:00 |
Australia New South Wales League 2 |
Nepean Football Club |
Sydney University |
0-0 |
0-0 |
92 |
10:00 |
India Bangalore Super Division |
Bangalore Dream United FC |
ASC Center FC |
0-0 |
0-0 |
94 |
10:15 |
TAS Premier League |
Kingborough Lions |
Glenorchy Knights FC |
2-0 |
0-0 |
92 |
10:15 |
TAS Premier Championship |
Metro Claremont SC |
Taroona |
0-0 |
0-0 |
94 |
10:30 |
K League 1 |
Jeonbuk Hyundai Motors |
Daejeon Citizen |
1-1 |
0-0 |
96 |
10:45 |
FFSA Premier League |
Modbury Jets |
Metrostars SC |
2-3 |
0-0 |
97 |
11:00 |
Ukraine U21 Liga |
LNZ Cherkasy U21 |
Metalist 1925 Kharkiv(U21) |
- |
- |
|
11:00 |
Thai League 2 |
JL Chiangmai United FC |
Suphanburi FC |
1-1 |
0-0 |
92 |
11:00 |
POL WD1 |
GKS Gornik Leczna (W) |
Slask Wroclaw (W) |
5-1 |
0-0 |
95 |
11:00 |
Australia Darwin Premier League |
Hellenic AC |
Port Darwin FC |
4-1 |
0-0 |
90 |
11:00 |
England U21 Professional Development League 2 |
Sheffield Wed U21 |
Watford U21 |
0-0 |
0-0 |
93 |
11:00 |
Poland Mloda Ekstraklasa |
Wisla Krakow (Youth) |
Zaglebie Lubin (Youth) |
1-2 |
0-0 |
92 |
11:35 |
Chinese Super League |
Henan Football Club |
Shanghai Port |
3-1 |
0-0 |
96 |
11:35 |
Chinese Super League |
Shenzhen FC |
Shandong Taishan |
1-2 |
0-0 |
96 |
12:00 |
Armenia Premier League |
FC Pyunik |
FC West Armenia |
0-0 |
0-0 |
0 |
12:00 |
Armenia Premier League |
FC Avan Academy |
FK Van Charentsavan |
- |
- |
|
12:00 |
Thai League 1 |
Lamphun Warrior |
Bangkok United FC |
0-2 |
0-0 |
95 |
12:00 |
Russia Youth Championship League |
Rubin Kazan (R) |
FShM Moscow Youth |
0-0 |
0-0 |
92 |
12:00 |
Indonesia Liga 1 |
Borneo FC |
Persita Tangerang |
2-1 |
0-0 |
96 |
12:00 |
Indonesia Liga 1 |
Dewa United FC |
Persija Jakarta |
2-0 |
0-0 |
96 |
12:00 |
Bhutan Thimphu League |
Transport United FC |
Tensung FC |
6-2 |
0-0 |
95 |
12:00 |
Lithuania II Lyga |
VMFD Zalgiris III |
FK Dziugas Telsiai II |
3-0 |
0-0 |
88 |
12:15 |
Brunei Super League |
AKSE Bersatu |
Jerudong FC |
- |
- |
|
12:15 |
Brunei Super League |
Setia Perdana FC |
Lun Bawang |
1-2 |
0-0 |
91 |
12:30 |
Malawi Premier League |
Silver Strikers |
Extreme FC |
0-0 |
0-0 |
98 |
13:00 |
CAF Champions League |
Al Merreikh |
AS Otoho |
0-0 |
0-0 |
94 |
13:00 |
Liga Super Malaysia |
Kelantan |
Selangor |
2-11 |
0-0 |
94 |
13:00 |
Armenia Premier League |
Alashkert |
FC Noah |
0-0 |
0-0 |
0 |
13:00 |
International Club Friendly |
Montpellier (W) |
Paris Saint Germain (W) |
- |
- |
|
13:00 |
Russia Youth Championship League |
FK Krasnodar Youth |
FC Terek Groznyi Youth |
1-1 |
0-0 |
94 |
13:00 |
South Africa First League |
Pretoria Callies |
Black Leopards |
0-0 |
0-0 |
93 |
13:00 |
South Africa First League |
NB La Masia |
Upington City |
0-0 |
0-0 |
94 |
13:00 |
Armenia Division 2 |
Gandzasar Kapan |
Nikarm |
- |
- |
|
13:00 |
Armenia Division 2 |
FC Onor |
Lernayin Artsakh |
- |
- |
|
13:00 |
Armenia Division 2 |
Pyunik B |
Shirak Gjumri B |
- |
- |
|
13:00 |
Rwanda National League |
Gasogi Utd |
Rwamagana City |
0-0 |
0-0 |
93 |
13:00 |
Burundi League |
Magara Young Boys |
Fc Tigre Noir |
0-1 |
0-0 |
92 |
13:00 |
International Friendly |
Iran U17 |
Kyrgyzstan U17 |
- |
- |
|
13:00 |
Iceland Women's Division 1 |
Fram Reykjavik (W) |
Fylkir (W) |
2-3 |
0-0 |
93 |
13:30 |
Lebanese Premier League |
Shabab Sahel |
Al-Safa |
1-1 |
0-0 |
98 |
14:00 |
Poland Division 2 |
Radunia Stezyca |
Lech II Poznan |
0-0 |
0-0 |
94 |
14:00 |
UAE Pro-League |
Emirates Club |
Ajman |
4-4 |
0-0 |
100 |
14:00 |
Oman Professional League |
Dhufar |
Sur Club |
0-1 |
0-0 |
99 |
14:00 |
Uzbek League |
Olympic FK Tashkent |
Turon Nukus |
2-0 |
0-0 |
96 |
14:00 |
Ukraine Division 2 |
Metalist Kharkiv |
FC Karpaty Lviv |
0-3 |
0-0 |
93 |
14:00 |
Russia Youth Championship League |
Baltika Kaliningrad Youth |
Krylya Sovetov Samara Youth |
- |
- |
|
14:00 |
Russia Youth Championship League |
CSKA Moscow (R) |
Chertanovo Moscow Youth |
1-2 |
0-0 |
90 |
14:00 |
Russia Youth Championship League |
PFC Sochi Youth |
Lokomotiv Moscow Youth |
0-5 |
0-0 |
92 |
14:00 |
Russia Youth Championship League |
Spartak Moscow Youth |
FK Orenburg Youth |
8-0 |
0-0 |
88 |
14:00 |
Uzbekistan Second League |
Navbahor Namangan B |
Kuruvchi Kokand Qoqon |
0-1 |
0-0 |
92 |
14:00 |
Uzbekistan Second League |
Unired |
FK G'ijduvon |
6-2 |
0-0 |
90 |
14:00 |
Lebanese Premier 2 |
Shabab Baalbak |
Riyadi Abbasiya |
1-2 |
0-0 |
95 |
14:00 |
Brazil Campeonato Mineiro U20 |
Minas Boca/MG Youth |
Coimbra EC U20 |
0-0 |
0-0 |
94 |
14:30 |
Russia Premier League |
Gazovik Orenburg |
CSKA Moscow |
1-1 |
0-0 |
90 |
15:00 |
Finland Veikkausliga |
Vaasa VPS |
KTP Kotka |
2-1 |
0-0 |
93 |
15:00 |
Finland - Kakkonen Lohko |
GBK Kokkola |
Narpes Kraft |
0-0 |
0-0 |
94 |
15:00 |
Finland - Kakkonen Lohko |
GBK Kokkola |
Narpes Kraft |
0-0 |
0-0 |
94 |
15:00 |
Czech Republic Ceska Fotbalova Liga |
Otrokovice |
Hodonin Sardice |
0-0 |
0-0 |
94 |
15:00 |
Saudi Professional League |
Al-Feiha |
Al-Hazm |
0-0 |
0-0 |
90 |
15:00 |
Saudi Professional League |
Al-Feiha |
Al-Hazm |
0-0 |
0-0 |
90 |
15:00 |
Armenia Premier League |
Ararat Yerevan |
BKMA |
0-0 |
0-0 |
0 |
15:00 |
Moldova Division 2 |
Victoria Bardar |
Iskra Stal Ribnita |
7-1 |
0-0 |
88 |
15:00 |
Moldova Division 2 |
FC Sheriff B |
Vasieni |
- |
- |
|
15:00 |
Moldova Division 2 |
Olimp Comrat |
Saxan Ceadir Lunga |
- |
- |
|
15:00 |
Armenia Division 2 |
Urartu II |
Andranik |
- |
- |
|
15:00 |
Slovenia U19 |
NK Nafta 1903 U19 |
NK Radomlje U19 |
5-1 |
0-0 |
92 |
15:00 |
Slovenia U19 |
NK Nafta 1903 U19 |
NK Radomlje U19 |
5-1 |
0-0 |
92 |
15:00 |
Croatia 2.HNL |
Radnik Sesvete |
NK Dubrava Zagreb |
0-1 |
0-0 |
93 |
15:00 |
Croatia 2.HNL |
NK Dugopolje |
NK Croatia Zmijavci |
1-1 |
0-0 |
95 |
15:00 |
Romania - Liga 3 Seria |
ACB Ineu |
Gloria Lunca Teuz Cermei |
0-0 |
0-0 |
94 |
15:00 |
Romania - Liga 3 Seria |
ACB Ineu |
Gloria Lunca Teuz Cermei |
0-0 |
0-0 |
94 |
15:00 |
Romania - Liga 3 Seria |
Metalurgistul Cugir |
Avantul Reghin |
1-0 |
0-0 |
94 |
15:00 |
Romania - Liga 3 Seria |
ACS Viitorul Cluj |
CS Gloria 2018 Bistrita Nasaud |
1-1 |
0-0 |
95 |
15:00 |
Romania - Liga 3 Seria |
CS Avantul Periam |
ACS Progresul Pecica |
2-3 |
0-0 |
91 |
15:00 |
Romania - Liga 3 Seria |
CS Avantul Periam |
ACS Progresul Pecica |
2-3 |
0-0 |
91 |
15:00 |
Romania - Liga 3 Seria |
Muscelul Campulung |
ACS Olimpic Zarnesti |
5-1 |
0-1 |
89 |
15:00 |
Romania - Liga 3 Seria |
Muscelul Campulung |
ACS Olimpic Zarnesti |
5-1 |
0-1 |
89 |
15:00 |
Romania - Liga 3 Seria |
ACS Targu Mures 1898 |
Unirea Ungheni |
1-2 |
0-0 |
95 |
15:00 |
Romania - Liga 3 Seria |
ACS Kids Tampa Brasov |
ACS Sepsi II |
3-0 |
0-0 |
94 |
15:00 |
Croatia 3.Division |
Hrvatski dragovoljac |
Kustosija |
0-4 |
0-0 |
91 |
15:00 |
Czech Republic 5. Ligy |
TJ Sokol Lhota |
TJ Sokol Radnice |
1-1 |
0-0 |
92 |
15:00 |
Czech Republic 5. Ligy |
TJ Sokol Lhota |
TJ Sokol Radnice |
1-1 |
0-0 |
92 |
15:00 |
International Friendly |
Iraq U23 |
Sudan U23 |
- |
- |
|
15:00 |
Mexico Youth U23 |
Puebla U23 |
Juarez FC U23 |
1-1 |
0-0 |
93 |
15:30 |
Czech Republic 2.Liga |
Opava |
Sigma Olomouc B |
1-2 |
0-0 |
93 |
15:30 |
Romania Liga I |
FC Otelul Galati |
FC Voluntari |
2-2 |
0-0 |
96 |
15:30 |
Qatar League |
Al Duhail |
Muaidar SC |
4-1 |
0-0 |
99 |
15:30 |
Finland Kolmonen |
Kultsu Lappeenranta |
Union Plaani |
0-3 |
0-0 |
89 |
15:30 |
Finland Kolmonen |
Kaarinan Pojat |
Peimari United |
3-2 |
0-0 |
94 |
15:30 |
Finland Kolmonen |
RiPS |
HyPS Hyvinkaa |
0-0 |
0-0 |
93 |
15:30 |
Finland Kolmonen |
MaPS Masku |
Inter Turku II |
1-5 |
0-0 |
88 |
15:30 |
Poland III Liga |
Polonia Lidzbark |
MLKS Znicz Biala Piska |
1-1 |
0-0 |
95 |
15:45 |
Slovenia U19 |
NK Tabor Sezana U19 |
NK Maribor U20 |
0-0 |
0-0 |
92 |
15:45 |
Slovenia U19 |
NK Publikum Celje U19 |
FC Koper U19 |
0-0 |
0-0 |
90 |
15:45 |
Finland Kolmonen |
Puiu |
PKKU II |
5-0 |
0-0 |
91 |
15:45 |
Germany Oberliga NOFV |
TSV Rain Am Lech |
TSV Dachau 1865 |
- |
- |
|
15:50 |
Kuwaiti Premier League |
Al-Qadsia SC |
Khaitan |
1-1 |
0-0 |
98 |
15:59 |
Germany Regionalliga |
TSV Aubstadt |
Nurnberg (Youth) |
0-0 |
0-0 |
0 |
15:59 |
Finland - Kakkonen Lohko |
Atlantis |
FC Ilves-Kissat |
3-2 |
0-0 |
93 |
15:59 |
Finland - Kakkonen Lohko |
Atlantis |
FC Ilves-Kissat |
3-2 |
0-0 |
93 |
15:59 |
Finland - Kakkonen Lohko |
Tampere United |
Honka Akatemia |
0-0 |
0-0 |
92 |
15:59 |
Denmark - 2.Liga |
Aarhus Fremad |
Brabrand |
0-0 |
0-0 |
93 |
15:59 |
Poland Ekstraklasa |
Stal Mielec |
Radomiak Radom |
2-0 |
0-0 |
95 |
15:59 |
Poland Liga 1 |
GKS Tychy |
Miedz Legnica |
0-0 |
0-0 |
92 |
15:59 |
Czech Republic 2.Liga |
Vysocina jihlava |
Chrudim |
3-3 |
0-0 |
95 |
15:59 |
Czech Republic 2.Liga |
Marila Pribram |
Dukla Prague |
0-0 |
0-0 |
93 |
15:59 |
Czech Republic Ceska Fotbalova Liga |
Hlucin |
SC Znojmo |
2-2 |
0-0 |
95 |
15:59 |
Czech Republic Ceska Fotbalova Liga |
TJ Start Brno |
Blansko |
3-0 |
0-0 |
93 |
15:59 |
Czech Republic Ceska Fotbalova Liga |
FC Pisek |
Karlovy Vary Dvory |
1-0 |
0-0 |
93 |
15:59 |
CAF Confederation Cup |
Azam |
Bahir Dar Kenema FC |
2-1 |
0-0 |
94 |
15:59 |
Lithuania - 1.Division |
FK Riteriai |
Siauliai |
0-1 |
0-0 |
93 |
15:59 |
Lithuania - 1.Division |
FK Riteriai |
Siauliai |
0-1 |
0-0 |
93 |
15:59 |
Bulgaria Premier League |
Pirin Blagoevgrad |
Botev Vratsa |
0-1 |
0-0 |
93 |
15:59 |
Persian Gulf Pro League |
Peykan |
Sepahan |
0-0 |
0-0 |
0 |
15:59 |
Jordan Premier League |
Al Aqaba SC |
Moghayer Al Sarhan |
2-3 |
0-0 |
97 |
15:59 |
Jordan Cup |
Sama SC |
AL-Karmel |
0-0 |
0-0 |
94 |
15:59 |
Estonia Champions League |
FC Flora Tallinn |
Harju JK Laagri |
2-0 |
0-0 |
93 |
15:59 |
Estonia Champions League |
FC Flora Tallinn |
Harju JK Laagri |
2-0 |
0-0 |
93 |
15:59 |
Georgia Primera Division |
Dila Gori |
FC Shukura Kobuleti |
5-1 |
0-0 |
88 |
15:59 |
Georgia Primera Division |
Dila Gori |
FC Shukura Kobuleti |
5-1 |
0-0 |
88 |
15:59 |
Georgia Primera Division |
FC Telavi |
Dinamo Tbilisi |
2-2 |
0-0 |
96 |
15:59 |
Azerbaijan Premier League |
Araz Nakhchivan |
Standard Sumgayit |
1-1 |
0-0 |
93 |
15:59 |
International Club Friendly |
Le Havre (W) |
Marseille (W) |
- |
- |
|
15:59 |
Denmark Division 3 |
BK Avarta |
Holbaek |
1-0 |
0-0 |
91 |
15:59 |
Italian Campionato Nazionale Primavera |
Sassuolo U20 |
Sampdoria Youth |
4-3 |
0-0 |
93 |
15:59 |
Italian Campionato Nazionale Primavera |
Inter Milan U20 |
Empoli U20 |
0-0 |
0-0 |
94 |
15:59 |
Italian Campionato Nazionale Primavera |
Inter Milan U20 |
Empoli U20 |
0-0 |
0-0 |
94 |
15:59 |
Russia Youth Championship League |
FK Rostov Youth |
Dinamo Moscow Youth |
3-2 |
0-0 |
93 |
15:59 |
Lithuania - 2.Division |
Garr and Ava |
FK Neptunas Klaipeda |
0-1 |
0-0 |
91 |
15:59 |
GER D5 |
Wurzburger FV |
VfB Eichstatt |
0-2 |
0-0 |
90 |
15:59 |
Estonia Womens Meistri Liiga |
Vaprus Parnu (W) |
Viimsi JK (W) |
1-0 |
0-0 |
92 |
15:59 |
Finland Kolmonen |
HIFK 2 |
EsPa |
1-2 |
0-0 |
91 |
15:59 |
Finland Kolmonen |
PaiHa |
VG 62 |
1-7 |
0-0 |
90 |
15:59 |
Finland Kolmonen |
PaiHa |
VG 62 |
1-7 |
0-0 |
90 |
15:59 |
Finland Kolmonen |
FC Jyvaskyla Blackbird |
KeuPa |
2-3 |
0-0 |
90 |
15:59 |
Finland Kolmonen |
FC Jyvaskyla Blackbird |
KeuPa |
2-3 |
0-0 |
90 |
15:59 |
Finland Kolmonen |
Vantaa |
LPS Helsinki |
2-1 |
0-0 |
90 |
15:59 |
Austria Landesliga |
SV Wienerberger |
SV Schwechat |
0-0 |
0-0 |
95 |
15:59 |
Poland III Liga |
LKS Start Pruszcz |
Pomorzanin Torun |
6-0 |
0-0 |
89 |
15:59 |
Czech Group D League |
FC Slavia HK |
Velke Hamry |
1-2 |
0-0 |
92 |
15:59 |
Czech Group D League |
Vrchovina |
Havlickuv Brod |
2-2 |
0-0 |
93 |
15:59 |
Czech Republic 5. Ligy |
Banik Modlany |
FK Nestemice |
0-0 |
0-0 |
91 |
15:59 |
Germany Verbandsliga |
SV Waldhof Mannheim II |
FV Fortuna Heddesheim |
2-0 |
0-0 |
91 |
15:59 |
International Friendly |
Tajikistan U17 |
Uzbekistan U17 |
- |
- |
|
15:59 |
Austrian Frauen Bundesliga |
Austria Wien (W) |
St. Polten (W) |
0-1 |
0-0 |
93 |
15:59 |
Austrian Frauen Bundesliga |
Austria Wien (W) |
St. Polten (W) |
0-1 |
0-0 |
93 |
15:59 |
Norway Division 4 |
Stord IL |
Sandnes B |
2-0 |
0-0 |
77 |
16:10 |
Austria Erste Division |
Leoben |
First Wien 1894 |
0-1 |
0-0 |
96 |
16:10 |
Austria Erste Division |
FC Liefering |
SV Ried |
1-1 |
0-0 |
90 |
16:10 |
Austria Erste Division |
St.Polten |
Floridsdorfer AC |
2-0 |
0-0 |
93 |
16:10 |
Austria Erste Division |
SV Stripfing Weiden |
SV Horn |
3-1 |
0-0 |
95 |
16:10 |
Austria Erste Division |
Trenkwalder Admira Wacker |
SKU Amstetten |
3-1 |
0-0 |
93 |
16:15 |
Germany Regionalliga |
SpVgg Ansbach |
Wurzburger Kickers |
0-1 |
0-0 |
91 |
16:15 |
GER D5 |
SV Fortuna Regensburg |
ASV Neumarkt |
1-1 |
0-0 |
90 |
16:30 |
German Bundesliga 2 |
Schalke 04 |
Holstein Kiel |
0-2 |
0-0 |
95 |
16:30 |
German Bundesliga 2 |
SC Paderborn 07 |
Kaiserslautern |
1-2 |
0-0 |
97 |
16:30 |
Denmark Superligaen |
Randers FC |
Viborg |
1-0 |
0-0 |
94 |
16:30 |
Serbian Superliga |
Radnicki Nis |
Radnicki 1923 Kragujevac |
3-1 |
0-0 |
94 |
16:30 |
UAE Pro-League |
Al-Jazira(UAE) |
Al Wahda(UAE) |
1-2 |
0-0 |
99 |
16:30 |
Oman Professional League |
ibri |
Al Shabab(OMA) |
- |
- |
|
16:30 |
International Club Friendly |
Naxxar Lions |
Sirens |
1-3 |
0-0 |
87 |
16:30 |
Denmark Womans League |
Kolding BK (W) |
AGF Kvindefodbold APS (W) |
4-0 |
0-0 |
91 |
16:30 |
Finland Kolmonen |
TPS Turku II |
MuSa |
0-3 |
0-0 |
92 |
16:30 |
Austria Landesliga |
Union Mondsee |
Micheldorf |
0-1 |
0-0 |
94 |
16:30 |
Germany Oberliga NOFV |
Brinkumer SV |
TuS Komet Arsten |
- |
- |
|
16:30 |
Germany Oberliga NOFV |
OSC Bremerhaven |
FC Oberneuland |
3-2 |
0-0 |
93 |
16:30 |
Denmark - 4.Liga |
AaB 2 |
Ringkobing |
0-3 |
0-0 |
80 |
16:30 |
Denmark - 4.Liga |
Bronshoj |
Nr. sundby |
0-1 |
0-0 |
92 |
16:30 |
Denmark - 4.Liga |
Dalum |
B 1913 Odense |
0-2 |
0-0 |
90 |
16:30 |
Norway Division 4 |
Staal Jorpeland |
Brodd |
2-5 |
0-0 |
92 |
17:00 |
Russia Premier League |
Fakel |
FC Krasnodar |
0-0 |
0-0 |
90 |
17:00 |
German 3.Liga |
MSV Duisburg |
SSV Ulm 1846 |
1-1 |
0-0 |
94 |
17:00 |
Germany Regionalliga |
Viktoria Aschaffenburg |
Te Cu Kukuh Atta Seip |
2-1 |
0-0 |
95 |
17:00 |
Germany Regionalliga |
Bayern Munchen (Youth) |
SV Schalding Heining |
1-1 |
0-0 |
91 |
17:00 |
Germany Regionalliga |
TSV Buchbach |
Wacker Burghausen |
0-0 |
0-0 |
0 |
17:00 |
Germany Regionalliga |
FV Illertissen |
SpVgg Bayreuth |
0-0 |
0-0 |
93 |
17:00 |
Germany Regionalliga |
FC Memmingen |
Schweinfurt 05 FC |
- |
- |
|
17:00 |
Germany Regionalliga |
FC Augsburg II |
DJK Vilzing |
0-0 |
0-0 |
93 |
17:00 |
Germany Regionalliga |
Wiedenbruck |
Rot-Weiss Ahlen |
1-1 |
0-0 |
94 |
17:00 |
Germany Regionalliga |
ETSV Weiche Flensburg |
Oldenburg |
2-2 |
0-0 |
91 |
17:00 |
Germany Regionalliga |
Berliner FC Dynamo |
Carl Zeiss Jena |
2-1 |
0-0 |
95 |
17:00 |
Germany Regionalliga |
BFC Viktoria 1889 |
VSG Altglienicke |
1-0 |
0-0 |
95 |
17:00 |
Sweden Division 1 |
Ljungskile |
Norrby IF |
3-0 |
0-0 |
95 |
17:00 |
Sweden Division 1 |
Ariana |
Torns IF |
0-0 |
0-0 |
92 |
17:00 |
Danish 1st Division |
AC Horsens |
Naestved |
3-0 |
0-0 |
93 |
17:00 |
Denmark - 2.Liga |
FA 2000 |
AB Copenhagen |
2-2 |
0-0 |
96 |
17:00 |
Denmark - 2.Liga |
HIK Hellerup |
Nykobing FC |
2-3 |
0-0 |
93 |
17:00 |
Poland Division 2 |
Skra Czestochowa |
Kotwica Kolobrzeg |
1-0 |
0-0 |
90 |
17:00 |
Slovakia 2. Liga |
Sokol Dolna Zdana |
Tatran LM |
1-1 |
0-0 |
92 |
17:00 |
Iceland Division 1 |
Thor Akureyri |
UMF Njardvik |
0-3 |
0-0 |
91 |
17:00 |
Belarusian Premier League |
FC Minsk |
Naftan Novopolock |
1-0 |
0-0 |
89 |
17:00 |
Montenegro Prva Crnogorska Liga |
FK Mladost DG |
Jezero Plav |
1-2 |
0-0 |
94 |
17:00 |
Sweden Div 3 Mellersta |
Tegs SK |
Friska Viljor FC |
0-0 |
0-0 |
94 |
17:00 |
Sweden Div 3 Mellersta |
Husqvarna |
Nassjo FF |
0-0 |
0-0 |
0 |
17:00 |
Sweden Div 3 Mellersta |
Landvetter IS |
Savedalens IF |
0-0 |
0-0 |
92 |
17:00 |
Sweden Div 3 Mellersta |
Varbergs GIF FK |
BK Astrio |
2-0 |
0-0 |
89 |
17:00 |
Sweden Div 3 Mellersta |
IK Gauthiod |
Grebbestads IF |
2-1 |
0-0 |
92 |
17:00 |
Sweden Div 3 Mellersta |
Herrestads AIF |
IFK Skovde FK |
0-2 |
0-0 |
94 |
17:00 |
GER D5 |
DJK Ammerthal |
ASV Cham |
- |
- |
|
17:00 |
GER D5 |
SC Eltersdorf |
TSV Kornburg |
2-1 |
0-0 |
91 |
17:00 |
GER D5 |
TSV Neudrossenfeld |
FC Ingolstadt 04 Am |
- |
- |
|
17:00 |
GER D5 |
Feucht SC |
SV Donaustauf |
- |
- |
|
17:00 |
Finland Kolmonen |
NouLa |
JäPS/47 |
0-5 |
0-0 |
89 |
17:00 |
Austria Landesliga |
VST Volkermarkt |
St Jakob/Rosental |
3-2 |
0-0 |
89 |
17:00 |
Austria Landesliga |
SV Ilz |
UFC Fehring |
0-1 |
0-0 |
95 |
17:00 |
Austria Landesliga |
Atus Velden |
SAK Klagenfurt |
0-0 |
0-0 |
92 |
17:00 |
Austria Landesliga |
USV Gnas |
FSC Eggendorf Hartberg II |
2-1 |
0-0 |
92 |
17:00 |
Austria Landesliga |
SV Strass |
Grossklein |
0-2 |
0-0 |
92 |
17:00 |
Austria Landesliga |
SV Kematen |
WSG Swarovski Tirol II |
2-1 |
0-0 |
92 |
17:00 |
Austria Landesliga |
SV Strasswalchen |
USC Eugendorf |
2-3 |
0-0 |
90 |
17:00 |
Germany Oberliga NOFV |
Pforzheim |
FSV Hollenbach |
4-0 |
0-1 |
92 |
17:00 |
Germany Oberliga NOFV |
VfR Garching |
FC Ismaning |
1-2 |
0-0 |
95 |
17:00 |
Germany Oberliga NOFV |
FSV Optik Rathenow |
FC Anker Wismar |
- |
- |
|
17:00 |
Germany Oberliga NOFV |
SV Erlbach |
Gundelfingen |
- |
- |
|
17:00 |
Germany Oberliga NOFV |
Siegen Sportfreunde |
SG Finnentrop/Bamenohl |
3-3 |
0-0 |
89 |
17:00 |
Norway Division 4 |
Eiger |
Madla IL |
2-0 |
0-0 |
93 |
17:00 |
Austrian 3.Liga |
ASK Voitsberg |
TUS Bad Gleichenberg |
4-1 |
0-0 |
91 |
17:00 |
Austrian 3.Liga |
Vocklamarkt |
LASK (Youth) |
- |
- |
|
17:00 |
Austrian 3.Liga |
SK Vorwarts Steyr |
SV Ried B |
0-0 |
0-0 |
0 |
17:00 |
Austrian 3.Liga |
Allerheiligen |
SC Weiz |
2-0 |
0-0 |
90 |
17:00 |
Austrian 3.Liga |
Bischofshofen |
St. Johann |
0-0 |
0-0 |
93 |
17:00 |
Austrian 3.Liga |
SC Schwaz |
SC Imst |
0-0 |
0-0 |
91 |
17:00 |
Slovakia I Liga Women |
TJ Spartak Myjava(W) |
FC Petrzalka (W) |
- |
- |
|
17:10 |
Denmark - 4.Liga |
Valle Brooklyn |
Karlslunde IF |
0-0 |
0-0 |
94 |
17:15 |
Finland Championship U20 |
PPJ U20 |
Ilves U20 |
1-3 |
0-0 |
87 |
17:15 |
Finland Kolmonen |
LJS |
FC Espoo |
2-0 |
0-0 |
92 |
17:30 |
Spanish La Liga |
Las Palmas |
Real Sociedad |
0-0 |
0-0 |
93 |
17:30 |
Germany Regionalliga |
Alemannia Aachen |
Schalke 04 (Youth) |
0-0 |
0-0 |
94 |
17:30 |
Germany Regionalliga |
SSVg Velbert |
Fortuna Koln |
0-0 |
0-0 |
88 |
17:30 |
Germany Regionalliga |
Wegberg-Beeck |
Duren |
1-3 |
0-0 |
99 |
17:30 |
France Ligue 3 |
Red Star FC 93 |
Sochaux |
2-0 |
0-0 |
94 |
17:30 |
France Ligue 3 |
Dijon |
Avranches |
0-0 |
0-0 |
93 |
17:30 |
France Ligue 3 |
Chamois Niortais |
Villefranche |
0-0 |
0-0 |
0 |
17:30 |
France Ligue 3 |
Nimes |
Le Mans |
1-1 |
0-0 |
91 |
17:30 |
France Ligue 3 |
Orleans US 45 |
Martigues |
0-1 |
0-0 |
100 |
17:30 |
France Ligue 3 |
Cholet So |
Nancy |
0-2 |
0-0 |
95 |
17:30 |
France Ligue 3 |
Epinal |
GOAL FC |
0-0 |
0-0 |
90 |
17:30 |
France Ligue 3 |
Marignane Gignac |
Chateauroux |
1-1 |
0-0 |
91 |
17:30 |
French Championnat Amateur |
FC Bergerac |
Blois |
- |
- |
|
17:30 |
Switzerland Challenge League |
Schaffhausen |
Aarau |
2-2 |
0-0 |
91 |
17:30 |
Switzerland Challenge League |
Stade Nyonnais |
FC Sion |
1-2 |
0-0 |
94 |
17:30 |
CAF Champions League |
Orlando Pirates |
Djabal |
- |
- |
|
17:30 |
Qatar League |
Al Rayyan |
Qatar SC |
1-0 |
0-0 |
100 |
17:30 |
South Africa Premier Soccer League |
Cape Town Spurs |
Chippa United |
0-1 |
0-0 |
90 |
17:30 |
Sweden Div 3 Mellersta |
Haninge |
Assyriska |
1-2 |
0-0 |
90 |
17:30 |
South Africa First League |
Maritzburg United |
Milford |
- |
- |
|
17:30 |
Austria Landesliga |
SV Leithaprodersdorf |
USV Halbturn |
1-0 |
0-0 |
90 |
17:30 |
Austria Landesliga |
USC Rohrbach |
USV Scheiblingkirchen-Warth |
0-0 |
0-0 |
93 |
17:30 |
Austria Landesliga |
Parndorf |
SV St Margarethen |
2-0 |
0-0 |
90 |
17:30 |
Germany Oberliga NOFV |
ETSV Hamburg |
TSV Sasel |
1-3 |
0-0 |
90 |
17:30 |
Germany Oberliga NOFV |
Heeslinger SC |
BSV Rehden |
- |
- |
|
17:30 |
Germany Oberliga NOFV |
Ratingen SV |
SV Straelen |
1-1 |
0-0 |
89 |
17:30 |
Germany Oberliga NOFV |
Kirchheimer SC |
TSV Kottern |
2-5 |
0-0 |
89 |
17:30 |
Germany Oberliga NOFV |
Hertha Zehlendorf |
RSV Eintracht |
- |
- |
|
17:30 |
Germany Oberliga NOFV |
FK Pirmasens |
Baumholder |
- |
- |
|
17:30 |
Germany Oberliga NOFV |
SC Victoria Hamburg |
SC Concordia Hamburg |
4-3 |
0-0 |
90 |
17:30 |
Germany Oberliga NOFV |
FC Suderelbe |
Duneberg |
7-0 |
0-0 |
87 |
17:30 |
Germany Oberliga NOFV |
Steinbach |
FC Hanau 93 |
- |
- |
|
17:30 |
Germany Oberliga NOFV |
Sportfreunde Lotte |
FC Eintracht Rheine |
- |
- |
|
17:30 |
Austrian 3.Liga |
Deutschlandsberger SC |
WSC Hertha Wels |
0-0 |
0-0 |
92 |
17:30 |
Austrian 3.Liga |
Andelsbuch |
Mauerwerk |
1-1 |
0-0 |
90 |
17:30 |
Austrian 3.Liga |
Kremser |
Favoritner AC |
0-0 |
0-0 |
93 |
17:30 |
Austrian 3.Liga |
SV Oberwart |
Team Wiener Linien |
0-3 |
0-0 |
89 |
17:30 |
Austrian 3.Liga |
Traiskirchen |
SV Leobendorf |
3-2 |
0-0 |
93 |
18:00 |
Greece Super League A |
Panaitolikos Agrinio |
Pas Giannina |
0-0 |
0-0 |
98 |
18:00 |
Holland Eerste Divisie |
Den Bosch |
ADO Den Haag |
1-2 |
0-0 |
95 |
18:00 |
Holland Eerste Divisie |
Dordrecht |
MVV Maastricht |
2-2 |
0-0 |
97 |
18:00 |
Holland Eerste Divisie |
FC Eindhoven |
NAC Breda |
2-0 |
0-0 |
93 |
18:00 |
Holland Eerste Divisie |
SC Cambuur |
Jong Ajax (Youth) |
4-2 |
0-0 |
90 |
18:00 |
Holland Eerste Divisie |
VVV Venlo |
FC Utrecht (Youth) |
4-1 |
0-0 |
92 |
18:00 |
Holland Eerste Divisie |
Roda JC |
FC Oss |
2-0 |
0-0 |
93 |
18:00 |
Holland Eerste Divisie |
De Graafschap |
Emmen |
0-1 |
0-0 |
98 |
18:00 |
Belgian Second Division |
Genk II |
Club Brugge Ⅱ |
0-3 |
0-0 |
92 |
18:00 |
Belgian Second Division |
Seraing United |
Zulte-Waregem |
0-4 |
0-0 |
92 |
18:00 |
Iceland Division 1 |
Akranes |
UMF Selfoss |
1-0 |
0-0 |
94 |
18:00 |
Iceland Division 1 |
Grindavik |
KFR Aegir |
0-0 |
0-0 |
92 |
18:00 |
Turkey Super Lig |
Konyaspor |
Gazisehir Gaziantep |
1-0 |
0-0 |
93 |
18:00 |
Turkey 1. Lig |
Erzurum BB |
Manisa BB Spor |
1-2 |
0-0 |
97 |
18:00 |
Croatia 1.Division |
HNK Gorica |
Slaven Koprivnica |
2-2 |
0-0 |
93 |
18:00 |
Persian Gulf Pro League |
Foolad Khozestan |
Persepolis |
0-2 |
0-0 |
95 |
18:00 |
Saudi Professional League |
Al-Taawon |
Abha |
1-0 |
0-0 |
100 |
18:00 |
Saudi Professional League |
Al-Fateh |
Al-Nassr |
0-5 |
0-0 |
97 |
18:00 |
Saudi Professional League |
Al-Shabab(KSA) |
Dhamk |
1-1 |
0-0 |
97 |
18:00 |
Sweden Div 3 Mellersta |
FOC Farsta |
Huddinge IF |
2-1 |
0-0 |
91 |
18:00 |
Iceland Division 2 |
KF Fjallabyggdar |
Volsungur husavik |
- |
- |
|
18:00 |
Iceland Division 2 |
Haukar Hafnarfjordur |
IR Reykjavik |
0-0 |
0-0 |
94 |
18:00 |
Belgium Women's Premier League |
Charleroi (W) |
Racing Genk (W) |
1-2 |
0-0 |
97 |
18:00 |
England U21 Premier League |
Derby County U21 |
Tottenham U21 |
0-2 |
0-0 |
97 |
18:00 |
England U21 Premier League |
Everton U21 |
Brighton U21 |
0-4 |
0-0 |
94 |
18:00 |
England U21 Premier League |
Leeds United U21 |
West Ham U21 |
2-5 |
0-0 |
94 |
18:00 |
England U21 Premier League |
Middlesbrough U21 |
Wolverhampton U21 |
0-0 |
0-0 |
94 |
18:00 |
England U21 Premier League |
Norwich City U21 |
Chelsea U21 |
3-2 |
0-0 |
95 |
18:00 |
England U21 Premier League |
Reading U21 |
Newcastle U21 |
1-0 |
0-0 |
100 |
18:00 |
England U21 Premier League |
Southampton U21 |
Liverpool U21 |
0-3 |
0-0 |
95 |
18:00 |
England U21 Premier League |
West Bromwich U21 |
Sunderland U21 |
0-0 |
0-0 |
96 |
18:00 |
BRA SPC |
Sao Caetano |
Santo Andre |
1-2 |
0-0 |
94 |
18:00 |
Austria Landesliga |
SPG Pregarten |
Bad Schallerbach |
1-3 |
0-0 |
91 |
18:00 |
Germany Oberliga NOFV |
FV Diefflen |
FC Bitburg |
2-2 |
0-0 |
90 |
18:00 |
Brazil Campeonato Paulista Youth |
Mirassol FC Youth |
EC Sao Bernardo U20 |
0-1 |
0-0 |
91 |
18:00 |
Brazil Campeonato Paulista Youth |
Jose Bonifacio SP Youth |
OSTO youth team |
- |
- |
|
18:00 |
Brazil Campeonato Paulista Youth |
Rio Preto (Youth) |
Agua Santa SP Youth |
1-4 |
0-0 |
82 |
18:00 |
Brazil Campeonato Paulista Youth |
Botafogo-SP (Youth) |
Rio Claro (Youth) |
1-0 |
0-0 |
95 |
18:00 |
Brazil Campeonato Paulista Youth |
Portuguesa (Youth) |
Taubate (Youth) |
1-1 |
0-0 |
92 |
18:00 |
Brazil Campeonato Paulista Youth |
Ferroviaria SP (Youth) |
Tanabi SP (Youth) |
- |
- |
|
18:00 |
Brazil Campeonato Paulista Youth |
Ibrachina Youth |
Juventus-AC (Youth) |
0-0 |
0-0 |
93 |
18:00 |
Brazil Campeonato Paulista Youth |
Sao Paulo (Youth) |
RB Bragantino Youth |
0-0 |
0-0 |
93 |
18:00 |
Brazil Campeonato Paulista Youth |
Lemense-SP (Youth) |
Comercial SP Youth |
1-0 |
0-0 |
91 |
18:00 |
Brazil Campeonato Paulista Youth |
Palmeiras (Youth) |
Ituano (Youth) |
0-0 |
0-0 |
94 |
18:00 |
Brazil Campeonato Paulista Youth |
Guarani SP (Youth) |
Gremio Novorizontin (Youth) |
1-2 |
0-0 |
94 |
18:00 |
Brazil Campeonato Paulista Youth |
Corinthians Paulista (Youth) |
Sao Caetano (Youth) |
0-0 |
0-0 |
93 |
18:00 |
Brazil Campeonato Paulista Youth |
Ponte Preta (Youth) |
Inter de Limeira (Youth) |
0-0 |
0-0 |
94 |
18:00 |
Brazil Campeonato Paulista Youth |
Desportivo Brasil Youth |
Aracatuba SP Youth |
- |
- |
|
18:00 |
Brazil Campeonato Paulista Youth |
Santos (Youth) |
Capivariano FC SP Youth |
4-0 |
0-0 |
90 |
18:00 |
Austrian 3.Liga |
Ardagger |
Rapid Vienna (Youth) |
2-2 |
0-0 |
96 |
18:00 |
Austrian 3.Liga |
Austria Wien (Youth) |
Wiener SC |
1-1 |
0-0 |
91 |
18:00 |
Argentina Championship Women |
Huracan (W) |
Lanus (W) |
2-3 |
0-0 |
94 |
18:10 |
Kuwaiti Premier League |
Al-Arabi Club (KUW) |
Al-Salmiyah |
3-2 |
0-0 |
100 |
18:15 |
Switzerland Challenge League |
Bellinzona |
Thun |
0-0 |
0-0 |
92 |
18:15 |
Bulgaria Premier League |
FC Hebar Pazardzhik |
Lokomotiv Plovdiv |
3-4 |
0-0 |
95 |
18:15 |
Slovenia 1.Liga |
NK Aluminij |
NK Mura 05 |
0-1 |
0-0 |
96 |
18:15 |
Slovenia 1.Liga |
NK Aluminij |
NK Mura 05 |
0-1 |
0-0 |
96 |
18:30 |
German Bundesliga |
RB Leipzig |
VfB Stuttgart |
5-1 |
0-0 |
99 |
18:30 |
England Championship |
Hull City |
Bristol City |
1-1 |
0-0 |
96 |
18:30 |
Italian Serie B |
Sampdoria |
Pisa |
0-2 |
0-0 |
100 |
18:30 |
Austria Erste Division |
FC Dornbirn 1913 |
SC Bregenz |
0-5 |
0-0 |
92 |
18:30 |
Poland Ekstraklasa |
Widzew lodz |
Slask Wroclaw |
0-2 |
0-0 |
94 |
18:30 |
Poland Liga 1 |
Lechia Gdansk |
Podbeskidzie Bielsko-Biala |
0-0 |
0-0 |
94 |
18:30 |
Romania Liga I |
Universitatea Craiova |
Rapid Bucuresti |
3-5 |
0-0 |
97 |
18:30 |
Slovak Super Liga |
Michalovce |
FK Kosice |
0-2 |
0-0 |
92 |
18:30 |
Uruguay Primera Division |
Torque |
Centro Atletico Fenix |
0-1 |
0-0 |
95 |
18:30 |
Jordan Premier League |
Al Wihdat Amman |
Al Faisaly |
3-2 |
0-0 |
100 |
18:30 |
Belgium Women's Premier League |
KAA Gent Ladies (W) |
Anderlecht (W) |
0-0 |
0-0 |
91 |
18:30 |
Wales FAW Championship |
Guilsfield |
Llanidloes Town |
1-1 |
0-0 |
92 |
18:45 |
England Conference |
Southend United |
Eastleigh |
2-0 |
0-0 |
96 |
18:45 |
England Conference |
Rochdale |
Bromley |
2-2 |
0-0 |
97 |
18:45 |
England Conference |
Solihull Moors |
Halifax Town |
1-1 |
0-0 |
93 |
18:45 |
Ireland Premier Division |
Shamrock Rovers |
Dundalk |
1-0 |
0-0 |
95 |
18:45 |
Ireland Premier Division |
UC Dublin |
St. Patricks Athletic |
0-1 |
0-0 |
91 |
18:45 |
Ireland Premier Division |
Bohemians |
Derry City |
2-2 |
0-0 |
94 |
18:45 |
Ireland Premier Division |
Drogheda United |
Cork City |
0-0 |
0-0 |
94 |
18:45 |
Ireland First Division |
Bray Wanderers |
Waterford United |
0-1 |
0-0 |
98 |
18:45 |
Ireland First Division |
Athlone Town |
Wexford (Youth) |
0-2 |
0-0 |
93 |
18:45 |
Ireland First Division |
Galway United |
Cobh Ramblers |
0-0 |
0-0 |
93 |
18:45 |
Ireland First Division |
Treaty United |
Kerry FC |
0-0 |
0-0 |
93 |
18:45 |
Northern Ireland Premier League |
Ballymena United |
Glentoran FC |
0-0 |
0-0 |
94 |
18:45 |
Northern Ireland Premier League |
Dungannon Swifts |
Coleraine |
2-2 |
0-0 |
97 |
18:45 |
Northern Ireland Premier League |
Loughgall FC |
Glenavon Lurgan |
2-2 |
0-0 |
93 |
18:45 |
Welsh Premier League |
Pontypridd |
Pen-y-Bont FC |
0-0 |
0-0 |
95 |
18:45 |
Welsh Premier League |
Bala Town F.C. |
Connahs Quay Nomads FC |
1-0 |
0-0 |
97 |
18:45 |
International Club Friendly |
Mosta FC |
Santa Lucia |
0-1 |
0-0 |
90 |
18:45 |
Northern Ireland IFA Championship |
Ards FC |
HW Welders |
- |
- |
|
18:45 |
Northern Ireland IFA Championship |
Portadown |
Bangor FC |
0-0 |
0-0 |
94 |
18:45 |
The lowlands of Scotland League |
Hearts (R) |
Caledonian Braves |
1-1 |
0-0 |
94 |
18:45 |
Northern Ireland Women's Super |
Cliftonville LFC (W) |
Larne FC (W) |
- |
- |
|
18:45 |
Northern Ireland Women's Super |
Glentoran (W) |
Sion Swifts (W) |
- |
- |
|
18:45 |
Northern Ireland Women's Super |
Linfield (W) |
Derry City (W) |
- |
- |
|
18:45 |
Ireland Leinster Senior League |
Maynooth University Town FC |
Bangor Celtic |
0-0 |
0-0 |
94 |
18:45 |
England Ryman(Isthmian) League Premier Division |
Margate |
Cheshunt |
1-2 |
0-0 |
96 |
19:00 |
English Premier League |
Chelsea |
Luton Town |
2-0 |
0-0 |
74 |
19:00 |
English Premier League |
Chelsea |
Luton Town |
2-0 |
0-0 |
74 |
19:00 |
France Ligue 1 |
Nantes |
Monaco |
3-3 |
0-0 |
95 |
19:00 |
CONCACAF Women Under-17 |
Cuba U17(W) |
Barbados U17(W) |
- |
- |
|
19:00 |
CONCACAF Women Under-17 |
Puerto Rico U17(W) |
US Virgin Islands U17(W) |
- |
- |
|
19:00 |
Ireland First Division |
Finn Harps |
Longford Town |
0-1 |
0-0 |
95 |
19:00 |
Ireland First Division |
Finn Harps |
Longford Town |
0-1 |
0-0 |
95 |
19:00 |
International Club Friendly |
Guingamp (W) |
Fleury 91 (W) |
- |
- |
|
19:00 |
Colombia Copa Premier |
Bogota FC |
Llaneros FC |
0-0 |
0-0 |
91 |
19:00 |
Northern Ireland Women's Super |
Lisburn (W) |
Ballymena Allstars (W) |
- |
- |
|
19:00 |
Ireland Leinster Senior League |
St Francis FC |
Tolka Rovers |
0-0 |
0-0 |
94 |
19:00 |
Paraguay Women League |
Guairena FC (W) |
Sportivo Luqueno (W) |
0-0 |
0-0 |
94 |
19:00 |
Paraguay Women League |
Guairena FC (W) |
Sportivo Luqueno (W) |
0-0 |
0-0 |
94 |
19:15 |
Liga Portugal 1 |
Estrela da Amadora |
Estoril |
1-1 |
0-0 |
100 |
19:15 |
Iceland Division 1 |
Grotta Seltjarnarnes |
Throttur Reykjavik |
2-2 |
0-0 |
92 |
19:15 |
Iceland 4 Deild |
KH Hlidarendi |
IBU Uppsveitir |
3-0 |
0-0 |
83 |
19:15 |
Iceland 4 Deild |
Hamar Hveragerdi |
Tindastoll Sauda |
2-4 |
0-0 |
92 |
19:15 |
Iceland 3 Deild |
IH Hafnarfjordur |
UMF Vidir |
2-3 |
0-0 |
92 |
19:15 |
Iceland 3 Deild |
Augnablik Kopavogur |
Ellidi |
4-1 |
0-0 |
93 |
19:30 |
Spanish La Liga |
Celta Vigo |
Real Madrid |
0-1 |
0-0 |
97 |
19:30 |
Spanish La Liga 2 |
FC Cartagena |
Levante |
0-1 |
0-0 |
99 |
19:30 |
Chile Primera Division |
Audax Italiano |
Coquimbo Unido |
1-1 |
0-0 |
94 |
19:45 |
Portugal Liga 3 |
Varzim |
Lusitania |
0-0 |
0-0 |
94 |
20:00 |
Primera Division de Venezuela |
Angostura FC |
CD Hermanos Colmenares |
0-0 |
0-0 |
97 |
20:00 |
Argentina Prim C Metropolitana |
Colegiales |
Los Andes |
1-0 |
0-0 |
95 |
20:00 |
Argentina Prim C Metropolitana |
CA Fenix Pilar |
Comunicaciones BsAs |
0-1 |
0-0 |
93 |
20:00 |
Argentina Prim C Metropolitana |
Sacachispas |
Ituzaingo |
0-0 |
0-0 |
94 |
20:00 |
Iceland 3 Deild |
FC Arbaer |
Hviti Riddarinn |
4-0 |
0-0 |
93 |
20:30 |
Botola Pro 1 |
Maghreb Fez |
Maghrib Association Tetouan |
2-1 |
0-0 |
97 |
21:00 |
Uruguay Primera Division |
Defensor Sporting Montevideo |
Wanderers FC |
3-0 |
0-0 |
95 |
21:00 |
Argentine Division 2 |
Aldosivi Mar del Plata |
Atletico Rafaela |
0-0 |
0-0 |
91 |
21:00 |
Colombia Copa Premier |
Cucuta |
Fortaleza F.C |
1-0 |
0-0 |
95 |
21:15 |
Paraguay Women League |
Sportivo Trinidense (W) |
Tacuary (W) |
0-1 |
0-0 |
95 |
22:00 |
Argentine Division 1 |
Arsenal de Sarandi |
Argentinos Juniors |
3-2 |
0-0 |
97 |
22:00 |
CONCACAF Women Under-17 |
Honduras (W) U17 |
Nicaragua (W) U17 |
- |
- |
|
22:00 |
Brazil Serie B |
Ponte Preta |
Londrina PR |
1-0 |
0-0 |
96 |
22:00 |
Chile Primera Division |
Union La Calera |
Universidad de Chile |
2-1 |
0-0 |
96 |
22:40 |
Primera Division de Venezuela |
Academia Puerto Cabello |
Carabobo FC |
0-0 |
0-0 |
92 |
22:45 |
Mexico Youth U23 |
Tijuana U23 |
Mazatlan FC U23 |
2-0 |
0-0 |
94 |
23:00 |
Primera Division de Paraguay |
Sportivo Ameliano |
Guairena |
4-0 |
0-0 |
90 |
23:00 |
Argentine Division 2 |
Temperley |
San Martin San Juan |
0-1 |
0-0 |
96 |
23:00 |
USA Women |
Orlando Pride (W) |
San Diego Wave (W) |
1-2 |
0-0 |
97 |
23:00 |
Venezuela Segunda Division |
Fundacion AIFI |
Atletico La Cruz |
3-2 |
0-0 |
95 |
23:00 |
Saint Kitts Nevis Premier League |
Conaree United |
Circle Newtown United |
0-0 |
0-0 |
94 |
23:15 |
Primera Division de Colombiano-Apertura |
Deportiva Once Caldas |
Atletico Bucaramanga |
1-0 |
0-0 |
93 |
23:30 |
New Zealand South Premier League |
Nomads |
Nelson Suburbs |
0-0 |
0-0 |
94 |
23:30 |
Canadian Premier League |
York United FC |
Vancouver FC |
0-0 |
0-0 |
93 |
23:30 |
USA MLS Next Pro League |
Crown Legacy FC |
Toronto FC II |
0-1 |
0-0 |
97 |
16:30 |
International Club Friendly |
CD Cayon |
Rayo Cantabria |
0-0 |
0-0 |
88 |
18:00 |
International Club Friendly |
UD Alzira |
UD Castellonense |
3-0 |
0-0 |
88 |
18:00 |
International Club Friendly |
Acero |
Atletico Saguntino |
2-2 |
0-0 |
91 |
18:00 |
Bosnia and Herzegovina Premier League |
Borac Banja Luka |
FK Sloga Doboj |
5-0 |
0-0 |
91 |
18:45 |
ENG SD1 |
Cribbs |
Bristol Manor Farm |
1-0 |
0-0 |
93 |
17:00 |
Northern German state premier league - bayern |
ESC Rellinghausen |
DJK Arminia Klosterhardt |
2-0 |
0-0 |
91 |
14:00 |
Kosovo Division 1 |
KF Drenica Skenderaj |
KF Trepca 89 |
0-0 |
0-0 |
93 |
15:00 |
International Club Friendly |
Ittihad Amman (W) |
Amman SC (W) |
- |
- |
|
17:00 |
International Club Friendly |
Cultural de Durango |
SD Gernika |
1-1 |
0-0 |
89 |
17:00 |
International Club Friendly |
Al Hilal Riyadh (W) |
Al Ittihad (W) |
- |
- |
|
18:00 |
International Club Friendly |
CD Izarra |
CD Subiza |
- |
- |
|
18:00 |
International Club Friendly |
EMD Santillana |
Gimnastica Torrelavega |
- |
- |
|
18:00 |
International Club Friendly |
Tenisca |
CD Atletico Paso |
- |
- |
|
19:00 |
International Club Friendly |
Cadiz B |
Conil CF |
- |
- |
|
15:00 |
Slovenia U19 |
Domzale U19 |
ND Gorica U19 |
0-0 |
0-0 |
91 |
15:00 |
Slovenia U19 |
Domzale U19 |
ND Gorica U19 |
0-0 |
0-0 |
91 |
15:00 |
Romania - Liga 3 Seria |
CS Dinamo Bucuresti |
CS Tricolorul Breaza |
0-0 |
0-0 |
93 |
15:00 |
Poland League Women |
KKP Bydgoszcz (W) |
Lech Poznan UAM (W) |
1-0 |
0-0 |
94 |
15:59 |
Jordan Cup |
Sama |
Al Karmel |
0-0 |
0-0 |
29 |
18:00 |
Mexico Segunda Division |
Deportivo Dongu |
CD Ayense |
3-8 |
0-0 |
89 |
20:30 |
Guatemala Reserve League |
Zacapa Reserves |
CSD Municipal Reserves |
0-0 |
0-0 |
89 |
23:00 |
Mexico Segunda Division |
Chilangos FC |
Chilpancingo |
1-2 |
0-0 |
93 |
12:00 |
CAF Champions League |
Bumamuru |
CS Bendje |
- |
- |
|
23:00 |
Argentina group C Tebolidun League Manchester |
San Martin Burzaco |
Leandro N Alem |
1-0 |
0-0 |
94 |
12:30 |
India Durand Cup |
East Bengal |
Gokulam Kerala FC |
2-1 |
0-0 |
94 |
09:30 |
Calcutta Football League |
Aikya Sammilani |
Salkia Fds Asson |
0-1 |
0-0 |
91 |
13:00 |
Chile U21 League |
Deportes Temuco U21 |
Everton de Vina U21 |
1-2 |
0-0 |
92 |
13:00 |
Chile U21 League |
Union Espanola U21 |
Magallanes U21 |
2-4 |
0-0 |
93 |
15:45 |
Finland Kolmonen |
NOPS |
Tampereen Peli Toverit |
0-0 |
0-0 |
0 |
10:00 |
Australia New South Wales League 2 |
Hawkesbury City SC |
Newcastle Jets FC (Youth) |
0-0 |
0-0 |
94 |
17:00 |
International Club Friendly |
6 Yard Etihad (W) |
Amman FC (W) |
4-2 |
0-0 |
89 |
17:00 |
International Club Friendly |
Al Hilal Riyadh (W) |
Al Ittihad Jeddah (W) |
2-0 |
0-0 |
94 |
10:30 |
Australia Victoria Premier League Women |
Ringwood City (W) |
Brunswick Juventus (W) |
1-2 |
0-0 |
94 |
18:45 |
International Club Friendly |
Stalybridge Celtic |
Bootle |
0-0 |
0-0 |
94 |
20:30 |
Panama Liga Prom |
CD Universitario Reserves |
San Francisco Reserves |
0-0 |
0-0 |
91 |
22:00 |
Panama Liga Prom |
Veraguas FC |
SD Atletico Nacional |
3-1 |
0-0 |
90 |
09:00 |
Northern NSW U20 League |
Sydney Olympic U20 |
Sydney United 58 U20 |
- |
- |
|
00:00 |
Liga Nacional de Guatemala |
Deportivo Xinabajul |
Coban Imperial |
3-3 |
0-0 |
94 |
00:00 |
Bolivia Primera Division |
Oriente Petrolero |
Club Guabira |
1-0 |
0-0 |
99 |
00:00 |
Bolivia Primera Division |
Oriente Petrolero |
Club Guabira |
1-0 |
0-0 |
99 |
00:00 |
Primera Division de Ecuador |
CD El Nacional |
Cumbaya FC |
2-2 |
0-0 |
99 |
00:00 |
Primera Division de Ecuador |
CD El Nacional |
Cumbaya FC |
2-2 |
0-0 |
99 |
00:00 |
Mexico Segunda Division |
Estudiantes Tecos |
Gavilanes FC Matamoros |
2-3 |
0-0 |
97 |
00:00 |
USA MLS Next Pro League |
MINNESOTA United B |
Tacoma Defiance |
2-4 |
0-0 |
92 |
00:30 |
Argentine Division 1 |
Colon de Santa Fe |
Gimnasia La Plata |
2-0 |
0-0 |
95 |
00:30 |
Brazil Serie B |
Sport Club do Recife |
Ituano SP |
1-2 |
0-0 |
96 |
01:00 |
Primera Division de Honduras |
CD Vida |
Lobos UPNFM |
0-0 |
0-0 |
94 |
01:00 |
Primera Division Liga MX |
Puebla |
FC Juarez |
1-0 |
0-0 |
99 |
01:00 |
Panama Liga Nacional de Ascenso |
CA Independente |
Costa Del Este |
0-0 |
0-0 |
95 |
01:00 |
Mexico Liga MX Femenil |
Tigres (W) |
Atlas (W) |
2-0 |
0-0 |
92 |
01:00 |
Mexico Liga MX Femenil |
Mazatlan FC (W) |
Club America (W) |
1-3 |
0-0 |
95 |
01:00 |
USA MLS Next Pro League |
Austin FC II |
Sporting Kansas City(R) |
1-2 |
0-0 |
94 |
01:30 |
Primera Division de Colombiano-Apertura |
Aguilas Doradas |
Dep.Independiente Medellin |
0-0 |
0-0 |
93 |
02:00 |
Costa Rica Primera Division |
Cartagines Deportiva SA |
Santos De Guapiles |
1-0 |
0-0 |
94 |
02:00 |
Liga Nacional de Guatemala |
Xelaju MC |
Coatepeque |
1-1 |
0-0 |
97 |
02:00 |
Central Premier League |
Western Suburbs |
Wellington Phoenix Reserve |
1-2 |
0-0 |
96 |
02:00 |
Costa Rica 2.Liga |
Futbol Consultants Moravia |
AD Cariari Pococi |
1-2 |
0-0 |
93 |
02:00 |
USA MLS Next Pro League |
Los Angeles FC II |
Real Monarchs |
0-1 |
0-0 |
93 |
02:00 |
USA MLS Next Pro League |
Vancouver Whitecaps Reserve |
North Texas SC |
0-1 |
0-0 |
93 |
02:15 |
TAS Premier Championship |
Launceston City B |
Burnie United |
2-2 |
0-0 |
91 |
02:15 |
Australia Northern NSW Reserves League |
Weston Workers Reserves |
Newcastle Olympic FC Reserves |
1-2 |
0-0 |
89 |
02:30 |
Central Premier League |
Stop Out |
North Wellington AFC |
3-1 |
0-0 |
93 |
02:30 |
Central Premier League |
Miramar Rangers |
Whanganui Athletic |
0-0 |
0-0 |
94 |
02:30 |
Central Premier League |
Waterside Karori |
Petone FC |
4-3 |
0-0 |
96 |
02:45 |
New Zealand South Premier League |
Coastal Spirit |
Selwyn United |
0-0 |
0-0 |
94 |
02:45 |
Australia Capital Territory U23 League |
Canberra Olympic U23 |
Monaro Panthers U23 |
1-2 |
0-0 |
90 |
02:45 |
Australia Capital Territory U23 League |
OConnor Knights U23 |
West Canberra Wanderers FC U23 |
1-0 |
0-0 |
89 |
03:00 |
FFSA SLR |
Playford Reserves |
Para Hills Reserves |
0-0 |
0-0 |
92 |
03:00 |
FFSA SLR |
West Torrens Birkalla B |
Adelaide Victory Reserves |
3-0 |
0-0 |
90 |
03:00 |
Northern New Zealand League |
Eastern Suburbs Auckland |
West Coast Rangers |
2-1 |
0-0 |
94 |
03:00 |
Northern New Zealand League |
Manurewa AFC |
Auckland City |
0-2 |
0-0 |
92 |
03:00 |
Mexico Liga MX Femenil |
Monterrey (W) |
Unam Pumas (W) |
0-0 |
0-0 |
96 |
03:10 |
Primera Division Liga MX |
Club Tijuana |
Mazatlan FC |
1-1 |
0-0 |
95 |
03:10 |
Mexico Liga MX Femenil |
Juarez FC (W) |
Pachuca (W) |
1-1 |
0-0 |
95 |
17:59 |
Brazil Copa Gaucho |
Novo Horizonte |
Aimore RS |
1-2 |
0-0 |
63 |
17:00 |
England U21 Premier League |
Manchester City U21 |
Aston Villa U21 |
- |
- |
|
01:00 |
Chile Primera D |
Santiago City |
CD Provincial Ranco |
2-1 |
0-0 |
97 |
00:30 |
Argentina Regional League |
CA Trinidad |
CA Juventud Alianza |
1-0 |
0-0 |
82 |
23:50 |
CONCACAF Women Under-17 |
Jamaica (W) U17 |
Panama (W) U17 |
- |
- |
|
02:00 |
Mongolia National League Women |
Khad (W) |
Storm (W) |
1-2 |
0-0 |
90 |
04:00 |
Australia FFA Cup |
Sydney United |
Brisbane Roar |
0-5 |
0-0 |
93 |
04:00 |
Australia FFA Cup |
Sydney United |
Brisbane Roar |
0-5 |
0-0 |
93 |
04:30 |
TAS Premier League |
Devonport City |
South Hobart |
2-0 |
0-0 |
93 |
04:30 |
Australia Northern NSW Premier League |
Lambton Jarvis |
Broadmeadow Magic |
4-2 |
0-0 |
91 |
04:30 |
TAS Premier Championship |
Olympia Warriors |
New Town Eagles |
0-0 |
0-0 |
94 |
04:30 |
Australia Tasmania Super League Women |
Clarence Zebras (W) |
Launceston United (W) |
0-3 |
0-0 |
92 |
04:30 |
Australia Tasmania NPL U21 League |
Launceston City U21 |
Clarence Zebras FC U21 |
0-0 |
0-0 |
94 |
04:45 |
Australia Capital Territory U23 League |
Tuggeranong United U23 |
Cooma Tigers U23 |
2-1 |
0-0 |
89 |
05:00 |
Australia Capital Gatorade Premier League |
OConnor Knights |
West Canberra Wanderers |
0-0 |
0-0 |
91 |
05:00 |
Australia Capital Gatorade Premier League |
Canberra Olympic |
Monaro Panthers |
1-1 |
0-0 |
93 |
05:00 |
Australia Victoria State League 1 |
Richmond |
Springvale White Eagles |
0-0 |
0-0 |
93 |
05:00 |
Australia Victoria State League 1 |
Westgate |
Altona City |
0-1 |
0-0 |
90 |
05:00 |
Australia Victoria State League 1 |
Brimbank |
Keilor Park SC |
2-2 |
0-0 |
95 |
05:00 |
Australia Victoria State League 1 |
Sydenham Park |
Whittlesea Ranges |
0-0 |
0-0 |
91 |
05:00 |
Australia Victoria State League 1 |
Upfield SC |
Strathmore |
0-0 |
0-0 |
94 |
05:00 |
Australia Victoria State League 1 |
Mornington |
FC Melbourne Srbija |
1-1 |
0-0 |
91 |
05:00 |
Australia Victoria State League 1 |
Collingwood |
Casey Comets |
- |
- |
|
05:00 |
Australia Victoria State League 1 |
Malvern City |
Bentleigh Utd Cobras |
0-0 |
0-0 |
94 |
05:00 |
Australia Victoria State League 1 |
Old Scotch SC |
Gippsland United |
0-0 |
0-0 |
94 |
05:00 |
Australia Victoria State League 1 |
South Springvale SC |
Eltham Redbacks |
2-2 |
0-0 |
93 |
05:00 |
Northern New Zealand League |
Auckland United |
Melville United |
0-0 |
0-0 |
0 |
05:00 |
Australia WA State League 1 Reserves |
Rockingham City FC Reserves |
Fremantle City FC Reserves |
0-0 |
0-0 |
89 |
05:00 |
Australia WA State League 1 Reserves |
Subiaco AFC Reserves |
Gosnells City Reserves |
5-1 |
0-0 |
89 |
05:00 |
Australia WA State League 1 Reserves |
Mandurah City FC Reserves |
Dianella White Eagles Reserves |
0-0 |
0-0 |
90 |
05:00 |
Australia WA State League 1 Reserves |
Western Knights Reserves |
Joondalup Utd Reserves |
1-1 |
0-0 |
89 |
05:00 |
Australia WA State League 1 Reserves |
UWA-Nedlands FC Reserves |
Murdoch University Melville FC Reserves |
0-4 |
0-0 |
89 |
05:00 |
Australia WA State League 1 Reserves |
Gwelup Croatia SC Reserves |
Forrestfield Utd Reserves |
0-0 |
0-0 |
89 |
05:00 |
Australia NPL Queensland U23 |
Rochedale Rovers U23 |
Gold Coast Knights U23 |
0-0 |
0-0 |
90 |
05:00 |
Australia U20 |
Bayswater U20 |
Pires U20 |
3-1 |
0-0 |
90 |
05:00 |
Australia U20 |
FloreatAthena U20 |
Perth Glory FC U20 |
1-3 |
0-0 |
90 |
05:00 |
Australia U20 |
Balcatta U20 |
Cockburn City U20 |
0-0 |
0-0 |
91 |
05:00 |
Australia U20 |
Sorrento F.C. U20 |
Armadale SC U20 |
1-0 |
0-0 |
93 |
05:00 |
Australia U20 |
Olympic Kingsway U20 |
Perth RedStar FC U20 |
0-5 |
0-0 |
88 |
05:30 |
South Australian Premier League |
Cumberland United FC |
Para Hills Knlghts SC |
0-0 |
0-0 |
94 |
05:30 |
Australia Victorian Premier League U21 |
Hume City U21 |
North Geelong Warriors U21 |
0-2 |
0-0 |
92 |
05:30 |
Northern New Zealand League |
Manukau United |
Western Springs AFC |
0-0 |
0-0 |
94 |
05:30 |
Northern New Zealand League |
Hamilton Wanderers |
Bay Olympic |
0-0 |
0-0 |
94 |
05:45 |
South Australian Premier League |
West Torrens Birkalla |
Adelaide Raiders SC |
0-0 |
0-0 |
94 |
05:45 |
TAS Premier League |
Launceston United |
Riverside Olympic |
1-1 |
0-0 |
96 |
05:45 |
Australia NPL Queensland U23 |
Peninsula Power U23 |
Redlands United U23 |
1-1 |
0-0 |
91 |
05:45 |
Australia NPL Queensland U23 |
Lions FC U23 |
Moreton Bay United U23 |
1-2 |
0-0 |
93 |
05:45 |
Australia NPL Queensland U23 |
Brisbane City U23 |
Gold Coast United U23 |
1-3 |
0-0 |
90 |
05:45 |
Australia NPL Queensland U23 |
Brisbane Olympic FC U23 |
Eastern Suburbs U23(AUS) |
0-0 |
0-0 |
90 |
05:45 |
Australia NPL Queensland U23 |
Caboolture FC U23 |
Southside Eagles U23 |
0-4 |
0-0 |
89 |
05:45 |
Australia NPL Queensland U23 |
SWQ Thunder U23 |
Western Pride FC U23 |
2-0 |
0-0 |
88 |
05:45 |
Australia NPL Queensland U23 |
Brisbane Strikers U23 |
Capalaba Bulldogs U23 |
2-4 |
0-0 |
94 |
05:45 |
Australia NPL Queensland U23 |
Logan Lightning U23 |
Mitchelton U23 |
4-3 |
0-0 |
91 |
06:00 |
J-League Division 3 |
Nara Club |
AC Nagano Parceiro |
2-0 |
0-0 |
95 |
06:00 |
Japan Women's Football League 1 |
Gunma FC White Star (W) |
Speranza Takatsuki(W) |
1-1 |
0-0 |
92 |
06:30 |
Australia Darwin Premier League |
Darwin Hearts |
University Azzurri FC |
0-0 |
0-0 |
91 |
06:45 |
TAS Premier League |
Launceston City |
Hobart Zebras |
0-0 |
0-0 |
92 |
06:45 |
Australia Northern NSW Women’s Premier League |
Maitland FC (W) |
Charlestown Azzuri (W) |
0-0 |
0-0 |
94 |
07:00 |
Korea Challengers League |
Siheung City |
Busan Transportation Corporation |
1-2 |
0-0 |
96 |
07:00 |
Korea League 4 |
Jeonju Citizen FC |
Daegu FC II |
0-0 |
0-0 |
93 |
07:00 |
National Premier Leagues Western Australia |
Balcatta FC |
Cockburn City |
2-0 |
0-0 |
88 |
07:00 |
National Premier Leagues Western Australia |
Bayswater City |
Perth SC |
3-3 |
0-0 |
100 |
07:00 |
National Premier Leagues Western Australia |
Floreat Athena |
Perth Glory (Youth) |
2-2 |
0-0 |
94 |
07:00 |
National Premier Leagues Western Australia |
Inglewood United |
Stirling Macedonia |
1-1 |
0-0 |
93 |
07:00 |
National Premier Leagues Western Australia |
Olympic Kingsway SC |
Perth RedStar |
1-1 |
0-0 |
93 |
07:00 |
National Premier Leagues Western Australia |
Sorrento F.C. |
Armadale SC |
1-5 |
0-0 |
93 |
07:00 |
Australia Capital Gatorade Premier League |
Tuggeranong United |
Cooma Tigers |
1-3 |
0-0 |
86 |
07:00 |
National Primera Division Western Australia |
Subiaco AFC |
Gosnells City |
0-0 |
0-0 |
94 |
07:00 |
National Primera Division Western Australia |
Mandurah City |
Dianella White Eagles |
3-0 |
0-0 |
80 |
07:00 |
National Primera Division Western Australia |
Western Knights |
Joondalup United |
1-0 |
0-0 |
93 |
07:00 |
National Primera Division Western Australia |
Rockingham City FC |
Fremantle City |
1-2 |
0-0 |
93 |
07:00 |
National Primera Division Western Australia |
UWA-Nedlands FC |
Murdoch Uni Melville |
0-0 |
0-0 |
94 |
07:00 |
National Primera Division Western Australia |
Willip |
Forrestfield United |
2-1 |
0-0 |
93 |
07:00 |
Ukraine Division 3 |
Real Pharma Ovidiopol |
Chayka Petropavlovsk Borshchagovka |
- |
- |
|
07:00 |
Northern NSW U20 League |
Blacktown Spartans U20 |
Dunbar Rovers FC U20 |
4-3 |
0-0 |
89 |
07:00 |
Northern NSW U20 League |
Inter Lions U20 |
Central Coast United FC U20 |
1-4 |
0-0 |
88 |
07:00 |
Northern NSW U20 League |
Hills Brumbies U20 |
Bonnyrigg White Eagles U20 |
1-3 |
0-0 |
88 |
07:00 |
Northern NSW U20 League |
Rydalmere Lions FCU20 |
SD Raiders U20 |
3-1 |
0-0 |
89 |
07:00 |
Northern NSW U20 League |
Macarthur Rams U20 |
Canterbury Bankstown U20 |
2-1 |
0-0 |
89 |
07:00 |
Northern NSW U20 League |
Mounties Wanderers U20 |
St.George Saints U20 |
0-0 |
0-0 |
89 |
07:00 |
Northern NSW U20 League |
Dulwich Hill U20 |
Hakoah Sydney City East U20 |
0-0 |
0-0 |
89 |
07:00 |
Croatia U19 League |
NK Istra 1961 U19 |
Hajduk Split U19 |
0-0 |
0-0 |
91 |
08:00 |
Chinese Football Association Yi League |
Haimen Codion |
Hainan Star |
2-0 |
0-0 |
93 |
08:00 |
Chinese Football Association Yi League |
Jiangxi Dark Horse Junior |
Qingdao Red Lions |
0-0 |
0-0 |
94 |
08:00 |
Czech Republic Ceska Fotbalova Liga |
FK Kolin |
Teplice B |
1-1 |
0-0 |
92 |
08:00 |
Korea Challengers League |
Yangju Citizen |
Ulsan Citizens |
0-2 |
0-0 |
93 |
08:00 |
Korea Challengers League |
Yangpyeong |
Chuncheon Citizen |
1-0 |
0-0 |
97 |
08:00 |
Hong Kong Premier League |
Southern District |
Hong Kong U23 |
0-0 |
0-0 |
91 |
08:00 |
Hong Kong Premier League |
Eastern A.A Football Team |
Wofoo Tai Po |
0-1 |
0-0 |
95 |
08:00 |
QLD Premier League |
Brisbane City |
Gold Coast United |
0-0 |
0-0 |
92 |
08:00 |
QLD Premier League |
Brisbane Olympic United FC |
Eastern Suburbs Brisbane |
6-1 |
0-0 |
91 |
08:00 |
QLD Premier League |
Peninsula Power |
Redlands United FC |
3-1 |
0-0 |
94 |
08:00 |
QLD Premier League |
Queensland Lions SC |
Moreton Bay United |
1-1 |
0-0 |
92 |
08:00 |
QLD Premier League |
Queensland Lions SC |
Moreton Bay United |
1-1 |
0-0 |
92 |
08:00 |
QLD Premier League |
Rochedale Rovers |
Gold Coast Knights |
1-2 |
0-0 |
94 |
08:00 |
QLD Premier League |
Sunshine Coast Wanderers FC |
Brisbane Roar (Youth) |
2-2 |
0-0 |
91 |
08:00 |
Ukraine U21 Liga |
FC Vorskla U21 |
Chernomorets Odessa U21 |
- |
- |
|
08:00 |
Romania - Liga 2 Seria |
ACS Dumbravita |
ACS Viitorul Pandurii Targu Jiu |
0-0 |
0-0 |
94 |
08:00 |
Romania - Liga 2 Seria |
Ceahlaul Piatra Neamt |
CS Mioveni |
0-1 |
0-0 |
94 |
08:00 |
Romania - Liga 2 Seria |
Concordia Chiajna |
ACS Viitorul Selimbar |
0-1 |
0-0 |
97 |
08:00 |
Romania - Liga 2 Seria |
FK Csikszereda Miercurea Ciuc |
Scolar Resita |
1-1 |
0-0 |
98 |
08:00 |
Romania - Liga 2 Seria |
CSM Slatina |
Unirea Dej |
1-2 |
0-0 |
96 |
08:00 |
Romania - Liga 2 Seria |
Arges |
Chindia Targoviste |
0-2 |
0-0 |
94 |
08:00 |
Romania - Liga 2 Seria |
Gloria Buzau |
Metaloglobus |
1-0 |
0-0 |
97 |
08:00 |
Romania - Liga 2 Seria |
FC Unirea 2004 Slobozia |
Tunari |
3-0 |
0-0 |
90 |
08:00 |
Indonesia Liga 1 |
PSS Sleman |
Persebaya Surabaya |
0-0 |
0-0 |
94 |
08:00 |
Serbia League Women |
ZFK Masinac (W) |
ZFK TSC (W) |
0-5 |
0-0 |
88 |
08:00 |
Croatia U19 League |
Slaven Belupo U19 |
NK Rudes U19 |
1-4 |
0-0 |
90 |
08:00 |
Croatia U19 League |
Kustosija U19 |
Dinamo Zagreb U19 |
0-1 |
0-0 |
91 |
08:00 |
Croatia U19 League |
HNK Gorica U19 |
NK Dugopolje U19 |
1-1 |
0-0 |
91 |
08:00 |
Croatia U19 League |
HNK Cibalia U19 |
HNK Sibenik U19 |
1-1 |
0-0 |
92 |
08:00 |
Australia Queensland State Leagues |
Sunshine Coast FC |
Brisbane Wolves |
0-1 |
0-0 |
94 |
08:00 |
Australia Queensland State Leagues |
Logan Lightning |
Mitchelton FC |
0-0 |
0-0 |
94 |
08:00 |
Australia Queensland State Leagues |
Albany Creek |
Surfers Paradise |
0-3 |
0-0 |
92 |
08:00 |
Australia Queensland State Leagues |
Brisbane Strikers |
Capalaba Bulldogs |
1-2 |
0-0 |
94 |
08:00 |
Australia Queensland State Leagues |
SWQ Thunder |
Western Pride |
0-1 |
0-0 |
100 |
08:00 |
Australia Queensland State Leagues |
Caboolture FC |
Southside Eagles |
0-0 |
0-0 |
95 |
08:00 |
Philippines Cup |
Mendiola FC |
Philippine Army |
1-0 |
0-0 |
93 |
08:00 |
Czech Republic U19 League |
Frydek-Mistek U19 |
Viktoria Plzen U19 |
1-1 |
0-0 |
91 |
08:00 |
Czech Republic U19 League |
Slovan Liberec U19 |
Pardubice U19 |
1-1 |
0-0 |
90 |
08:15 |
Czech Republic 2.Liga |
Vyskov |
Sparta Praha B |
3-1 |
0-0 |
94 |
08:15 |
Czech Republic Ceska Fotbalova Liga |
TJ Tatran Bohunice |
Hranice KUNZ |
4-1 |
0-0 |
91 |
08:15 |
Czech Republic Ceska Fotbalova Liga |
Domazlice |
Preddie J |
1-1 |
0-0 |
93 |
08:15 |
Czech Group D League |
FK Olympie Brezova |
SK Slany |
2-0 |
0-0 |
88 |
08:15 |
Czech Group D League |
Aritma Praha |
SK Petrin Plzen |
1-3 |
0-0 |
88 |
08:15 |
Czech Group D League |
SK Ujezd Praha 4 |
Tachov |
0-0 |
0-0 |
94 |
08:15 |
Czech Republic 5. Ligy |
FC Irp Cesky Tesin |
Koberice |
5-3 |
0-0 |
89 |
08:15 |
Czech Republic 5. Ligy |
SK Lazne Bohdanec |
Ceska Trebova |
0-1 |
0-0 |
90 |
08:30 |
Chinese Football Association Yi League |
Guangxi Lanhang |
Hubei Istar |
0-0 |
0-0 |
94 |
08:30 |
Czech Republic 2.Liga |
SK Prostejov |
Brno |
0-1 |
0-0 |
93 |
08:30 |
Czech Republic Ceska Fotbalova Liga |
Ceske Budejovice B |
SK Motorlet Praha |
6-1 |
0-0 |
88 |
08:30 |
Czech Republic Ceska Fotbalova Liga |
FK Prepere |
Sokol Brozany |
0-0 |
0-0 |
93 |
08:30 |
Czech Group D League |
Komarov |
Horovice |
2-0 |
0-0 |
89 |
08:45 |
Liga Super Malaysia |
Kuching FA |
Terengganu |
0-2 |
0-0 |
94 |
08:45 |
Liga Super Malaysia |
Kuching FA |
Terengganu |
0-2 |
0-0 |
94 |
08:45 |
Malaysia Liga M3 |
Malaysia Universiteti |
Melaka FC |
0-1 |
0-0 |
93 |
08:45 |
Malaysia Liga M3 |
Bukit Tambun FC |
PIB FC |
1-2 |
0-0 |
95 |
09:00 |
J1 League |
Kashima Antlers |
Albirex Niigata |
2-0 |
0-0 |
94 |
09:00 |
J2 League |
Tokyo Verdy |
Fagiano Okayama |
2-3 |
0-0 |
94 |
09:00 |
J2 League |
Machida Zelvia |
Montedio Yamagata |
5-0 |
0-0 |
94 |
09:00 |
J2 League |
Tochigi SC |
Mito Hollyhock |
2-2 |
0-0 |
94 |
09:00 |
Denmark Woman League Divison 2 |
Skovlunde IF (W) |
Osterbro IF (W) |
- |
- |
|
09:00 |
J-League Division 3 |
Miyazaki |
Fukushima United FC |
0-2 |
0-0 |
92 |
09:00 |
J-League Division 3 |
Giravanz Kitakyushu |
Kagoshima United |
1-1 |
0-0 |
95 |
09:00 |
Korea League 4 |
Pyeongchang FC |
Geoje Citizen |
2-2 |
0-0 |
94 |
09:00 |
Korea League 4 |
Jinju Citizen |
Yeoju Sejong |
2-2 |
0-0 |
92 |
09:00 |
Latvia Division 2 |
Beitar |
Rigas Futbola skola II |
3-2 |
0-0 |
91 |
09:00 |
International Club Friendly |
Urduliz FT |
Arenas Club de Getxo |
0-1 |
0-0 |
89 |
09:00 |
Australia New South Wales Super League |
Blacktown Spartans |
Dunbar Rovers FC |
3-3 |
0-0 |
94 |
09:00 |
Australia New South Wales Super League |
Dulwich Hill SC |
Hake Ya Dong in Sydney City |
0-3 |
0-0 |
91 |
09:00 |
Australia New South Wales Super League |
Hills Brumbies |
Bonnyrigg White Eagles |
5-4 |
0-0 |
93 |
09:00 |
Australia New South Wales Super League |
Inter Lions |
Central Coast United FC |
4-3 |
0-0 |
92 |
09:00 |
Australia New South Wales Super League |
Macarthur Rams |
Canterbury Bankstown FC |
0-1 |
0-0 |
92 |
09:00 |
Australia New South Wales Super League |
Mounties Wanderers |
St George Saints |
2-2 |
0-0 |
95 |
09:00 |
Australia New South Wales Super League |
Rydalmere Lions FC |
SD Raiders FC |
0-2 |
0-0 |
92 |
09:00 |
Australia New South Wales Super League |
Bankstown City Lions |
Northern Tigers |
0-0 |
0-0 |
0 |
09:00 |
Japan Women League Cup |
Urawa Red Diamonds (W) |
JEF United Ichihara Chiba (W) |
2-2 |
0-0 |
93 |
09:00 |
Japan Women League Cup |
Nojima Stella (W) |
Cerezo Osaka Sakai (W) |
- |
- |
|
09:00 |
Japan Women League Cup |
NTV Beleza (W) |
Nagano Parceiro (W) |
2-1 |
0-0 |
93 |
09:00 |
Italian Campionato Nazionale Primavera |
Atalanta U20 |
Lazio U20 |
1-0 |
0-0 |
96 |
09:00 |
Turkey A2 League U19 |
Eskisehirspor U19 |
Bodrumspor U19 |
1-1 |
0-0 |
99 |
09:00 |
Turkey A2 League U19 |
Sakaryaspor U19 |
Goztepe U19 |
2-1 |
0-0 |
95 |
09:00 |
Turkey A2 League U19 |
Boluspor U19 |
Istanbulspor U19 |
1-1 |
0-0 |
95 |
09:00 |
Ukraine U21 Liga |
FC Mynai U21 |
Zorya U21 |
0-0 |
0-0 |
0 |
09:00 |
Ukraine U21 Liga |
Rukh Vynnyky U21 |
Dnipro-1 U21 |
- |
- |
|
09:00 |
SVK U19 A |
FC Petrzalka U19 |
MSK Zilina U19 |
0-0 |
0-0 |
92 |
09:00 |
SVK U19 A |
Spartak Trnava U19 |
MFK Zemplin Michalovce U19 |
0-0 |
0-0 |
92 |
09:00 |
SVK U19 A |
FC Vion Zlate Moravce U19 |
FC Kosice U19 |
1-1 |
0-0 |
93 |
09:00 |
SVK U19 A |
FK Zeleziarne Podbrezova U19 |
DAC Dunajska Streda U19 |
1-1 |
0-0 |
92 |
09:00 |
SVK U19 A |
Slovan Bratislava U19 |
Dukla Banska Bystrica U19 |
0-0 |
0-0 |
92 |
09:00 |
Slovenia U19 |
Ns Mura U19 |
NK Krka U19 |
0-0 |
0-0 |
92 |
09:00 |
Czech Republic Cambrinus Liga Women's |
Banik Ostrava (W) |
Sparta Praha (W) |
- |
- |
|
09:00 |
Bhutan Thimphu League |
Ugyen Academy |
Paro FC |
0-3 |
0-0 |
92 |
09:00 |
Poland III Liga |
Arka Gdynia II |
Sparta Sycewice |
3-3 |
0-0 |
93 |
09:00 |
Poland III Liga |
Wisla Krakow II |
Kalwarianka Kalwaria Zebrzydowska |
0-0 |
0-0 |
93 |
09:00 |
Poland III Liga |
Hetman Wloszczowa |
Orleta Kielce |
1-1 |
0-0 |
93 |
09:00 |
South Africa League Women |
Wits University FC (W) |
Johannesburg Uni (W) |
2-1 |
0-0 |
90 |
09:00 |
Czech Republic U19 League |
Sparta Praha U19 |
Vysocina Jihlava U19 |
1-1 |
0-0 |
92 |
09:00 |
Vietnamese First Division |
Quang Nam |
Ba Ria Vung Tau FC |
0-0 |
0-0 |
92 |
09:00 |
Vietnamese First Division |
Binh Phuoc |
TTBD Phu Dong |
3-1 |
0-0 |
92 |
09:00 |
Vietnamese First Division |
Binh Thuan |
Tuan Tu Phu Tho |
3-1 |
0-0 |
90 |
09:00 |
Vietnamese First Division |
Dong Tam Long An |
Huda Hue |
3-1 |
0-0 |
91 |
09:00 |
Vietnamese First Division |
PVF-CAND |
Hoa Binh |
3-2 |
0-0 |
91 |
09:00 |
Germany Youth U19 League |
Kaiserslautern U19 |
FC Heidenheim U19 |
2-2 |
0-0 |
90 |
09:00 |
Germany Youth U19 League |
SV Meppen U19 |
Hansa Rostock U19 |
2-4 |
0-0 |
93 |
09:00 |
Slovakia I Liga Women |
Dukla Banska Bystrica (W) |
SKF Zilina (W) |
- |
- |
|
09:00 |
Slovakia I Liga Women |
MFK Ruzomberok (W) |
FC Tatran Presov (W) |
- |
- |
|
09:00 |
Slovakia I Liga Women |
AS Trencin (W) |
MFK Topolcany (W) |
0-0 |
0-0 |
91 |
09:00 |
Slovakia I Liga Women |
Spartak Trnava (W) |
Slovan Bratislava (W) |
4-0 |
0-0 |
88 |
09:00 |
AFC U22 Championship |
Malaysia U23 |
Thailand U23 |
0-0 |
0-0 |
90 |
09:00 |
Czech Republic Division 2 Women |
FC Prague (W) |
FK Teplice (W) |
0-0 |
0-0 |
91 |
09:30 |
J1 League |
Yokohama FC |
Yokohama Marinos |
0-0 |
0-0 |
94 |
09:30 |
J-League Division 3 |
Kataller Toyama |
Grulla Morioka |
0-0 |
0-0 |
95 |
09:30 |
International Club Friendly |
Lyon (W) |
Ajax Amsterdam (W) |
0-0 |
0-0 |
91 |
09:30 |
Japan Women League Cup |
Hiroshima Sanfrecce (W) |
Vegalta Sendai (W) |
4-1 |
0-0 |
91 |
09:30 |
Russia Womens Premier League |
Lokomotiv Moscow (W) |
Krasnodar FK (W) |
1-1 |
0-0 |
90 |
09:30 |
Philippines Cup |
Kaya FC |
Philippine Air Force |
9-1 |
0-0 |
89 |
10:00 |
J1 League |
Cerezo Osaka |
Nagoya Grampus |
3-1 |
0-0 |
94 |
10:00 |
J1 League |
Sagan Tosu |
Gamba Osaka |
1-1 |
0-0 |
95 |
10:00 |
J1 League |
FC Tokyo |
Vissel Kobe |
2-2 |
0-0 |
100 |
10:00 |
J1 League |
Kawasaki Frontale |
Consadole Sapporo |
2-2 |
0-0 |
95 |
10:00 |
J1 League |
Kashiwa Reysol |
Hiroshima Sanfrecce |
0-0 |
0-0 |
94 |
10:00 |
J1 League |
Kyoto Sanga |
Avispa Fukuoka |
2-0 |
0-0 |
97 |
10:00 |
Liga Portugal 2 |
Viseu |
Feirense |
2-0 |
0-0 |
98 |
10:00 |
K League 1 |
Daegu FC |
Jeju United |
0-0 |
0-0 |
94 |
10:00 |
J2 League |
Omiya Ardija |
V-Varen Nagasaki |
0-4 |
0-0 |
97 |
10:00 |
J2 League |
Jubilo Iwata |
JEF United Ichihara Chiba |
2-3 |
0-0 |
98 |
10:00 |
J2 League |
Oita Trinita |
Vegalta Sendai |
2-3 |
0-0 |
96 |
10:00 |
J2 League |
Zweigen Kanazawa FC |
Tokushima Vortis |
0-0 |
0-0 |
94 |
10:00 |
J2 League |
Renofa Yamaguchi |
Ventforet Kofu |
3-2 |
0-0 |
96 |
10:00 |
K League 2 |
Gimcheon Sangmu FC |
Chungnam Asan |
4-0 |
0-0 |
90 |
10:00 |
J-League Division 3 |
FC Gifu |
Gainare Tottori |
3-1 |
0-0 |
94 |
10:00 |
J-League Division 3 |
FC Ryukyu |
SC Sagamihara |
0-0 |
0-0 |
93 |
10:00 |
J-League Division 3 |
Matsumoto Yamaga FC |
Imabari FC |
1-1 |
0-0 |
95 |
10:00 |
J-League Division 3 |
Ehime FC |
Kamatamare Sanuki |
3-2 |
0-0 |
93 |
10:00 |
Korea Challengers League |
Gimhae City |
Hwaseong FC |
0-0 |
0-0 |
94 |
10:00 |
Korea Challengers League |
Mokpo City |
Pocheon FC |
2-1 |
0-0 |
93 |
10:00 |
Korea League 4 |
Pyeongtaek Citizen |
Gangwon II |
1-3 |
0-0 |
95 |
10:00 |
Ukraine U21 Liga |
Dinamo KyivU21 |
Veres Rivne U21 |
- |
- |
|
10:00 |
POL WD1 |
KKPK Medyk Konin (W) |
AZS UJ Krakow (W) |
- |
- |
|
10:00 |
POL WD1 |
Pogon Szczecin (W) |
APLG Gdansk (W) |
0-0 |
0-0 |
93 |
10:00 |
POL WD1 |
UKS Lodz (W) |
Czarni Sosnowiec (W) |
0-0 |
0-0 |
91 |
10:00 |
Estonia Womens Meistri Liiga |
Tammeka Tartu (W) |
JK Tabasalu (W) |
0-0 |
0-0 |
90 |
10:00 |
Poland III Liga |
Legia Warszawa B |
Concordia Elblag |
0-0 |
0-0 |
90 |
10:00 |
Poland III Liga |
Gawin Sleza Wroclaw |
Rakow Czestochowa 2 |
0-0 |
0-0 |
93 |
10:00 |
Denmark - 4.Liga |
Skjold |
B1908 |
1-0 |
0-0 |
93 |
10:00 |
Denmark - 4.Liga |
Glostrup FK |
Ledoje-Smorum Fodbold |
3-1 |
0-0 |
93 |
10:00 |
Denmark - 4.Liga |
Vorup FB |
Norresundby |
- |
- |
|
10:00 |
Belarus Reserve League |
Dinamo Minsk Reserves |
Bate Borisov Reserves |
3-0 |
0-0 |
90 |
10:00 |
Belarus Reserve League |
FC Gomel Reserves |
Shakhter Soligorsk Reserves |
9-1 |
0-0 |
89 |
10:00 |
Poland League Women |
Resovia Rzeszow (W) |
Polonia Sroda Wlkp (W) |
0-0 |
0-0 |
94 |
10:00 |
England U21 Professional Development League 2 |
Burnley U21 |
Cardiff City U21 |
0-0 |
0-0 |
94 |
10:00 |
Poland Mloda Ekstraklasa |
Odra Opole Youth |
Polonia Warszawa (Youth) |
- |
- |
|
10:00 |
Poland Mloda Ekstraklasa |
Lech Poznan (Youth) |
Cracovia Krakow (Youth) |
- |
- |
|
10:30 |
K League 1 |
Gangwon FC |
Pohang Steelers |
1-1 |
0-0 |
95 |
10:30 |
K League 2 |
Gyeongnam FC |
Seongnam FC |
0-0 |
0-0 |
93 |
10:30 |
K League 2 |
Gimpo FC |
Busan I Park |
2-3 |
0-0 |
97 |
10:30 |
Hong Kong Premier League |
Tai Chung FC |
LeeMan |
0-0 |
0-0 |
93 |
10:30 |
Denmark Youth U19 |
Horsens U19 |
Odense BK U19 |
- |
- |
|
10:30 |
Denmark Youth U19 |
Sonderjyske U19 |
Midtjylland U19 |
- |
- |
|
10:30 |
Thai League 2 |
Nakhon Ratchasima |
Kasetsart FC |
1-0 |
0-0 |
98 |
10:30 |
Australia Darwin Premier League |
Darwin Olympics |
Casuarina FC |
5-1 |
0-0 |
89 |
11:00 |
German Bundesliga 2 |
SV Elversberg |
Fortuna Dusseldorf |
0-5 |
0-0 |
95 |
11:00 |
German Bundesliga 2 |
Hertha Berlin |
Greuther Furth |
5-0 |
0-0 |
92 |
11:00 |
German Bundesliga 2 |
Hansa Rostock |
VfL Osnabruck |
2-1 |
0-0 |
97 |
11:00 |
Germany Regionalliga |
Energie Cottbus |
BSG Chemie Leipzig |
- |
- |
|
11:00 |
Germany Regionalliga |
FC Lokomotive Leipzig |
Greifswalder FC |
0-0 |
0-0 |
94 |
11:00 |
Germany Regionalliga |
FSV luckenwalde |
Eilenburg |
3-3 |
0-0 |
94 |
11:00 |
Germany Regionalliga |
Hamburger SV (Youth) |
Bremer SV |
3-1 |
0-0 |
93 |
11:00 |
Germany Regionalliga |
FC Teutonia 05 |
SV Drochtersen/Assel |
6-0 |
0-0 |
88 |
11:00 |
Sweden Division 1 |
Ahlafors IF |
Falkenberg |
0-0 |
0-0 |
92 |
11:00 |
Sweden Division 1 |
Sollentuna United |
Dalkurd FF |
3-1 |
0-0 |
95 |
11:00 |
Sweden Division 1 |
Orebro Syrianska IF |
IF Karlstad Fotboll |
0-3 |
0-0 |
93 |
11:00 |
Norway 2.Liga |
Stjordals Blink |
Gjovik Lyn |
1-0 |
0-0 |
93 |
11:00 |
Danish 1st Division |
B93 Copenhagen |
Vendsyssel |
0-5 |
0-0 |
92 |
11:00 |
Denmark Woman League Divison 2 |
Naestved HG (W) |
Boldklubben AF 1893 (W) |
- |
- |
|
11:00 |
Chinese Football Association Jia League |
Shenyang City Public |
Dantong Tengyue |
2-0 |
0-0 |
94 |
11:00 |
Chinese Football Association Jia League |
Yanbian Longding |
Jiangxi Liansheng FC |
0-0 |
0-0 |
94 |
11:00 |
K League 2 |
Bucheon FC 1995 |
Seoul E-Land FC |
0-0 |
0-0 |
94 |
11:00 |
Kazakhstan Premier League |
Okzhetpes |
FK Kaspyi Aktau |
3-3 |
0-0 |
94 |
11:00 |
Latvia Division 2 |
JDFS Alberts |
FK Dinamo Riga |
0-3 |
0-0 |
89 |
11:00 |
Denmark Division 3 |
Ishoj IF |
Holstebro BK |
0-0 |
0-0 |
94 |
11:00 |
Denmark Division 3 |
IF Lyseng |
VSK Arhus |
1-0 |
0-0 |
95 |
11:00 |
Sweden Div 3 Mellersta |
Hittarps IK |
Qviding FIF |
3-3 |
0-0 |
92 |
11:00 |
Sweden Div 3 Mellersta |
Onsala BK |
Vastra Frolunda |
2-1 |
0-0 |
92 |
11:00 |
Sweden Div 3 Mellersta |
FBK Balkan |
Hassleholms IF |
2-1 |
0-0 |
91 |
11:00 |
Sweden Div 3 Mellersta |
FC Gute |
FC Arlanda |
- |
- |
|
11:00 |
Sweden Div 3 Mellersta |
Skiljebo SK |
Kungsangens IF |
3-1 |
0-0 |
92 |
11:00 |
Sweden Div 3 Mellersta |
Viggbyholms |
IK Franke |
3-0 |
0-0 |
93 |
11:00 |
Sweden Div 3 Mellersta |
Nykopings BIS |
Syrianska Botkyrka IF |
- |
- |
|
11:00 |
Sweden Div 3 Mellersta |
IFK Ostersunds |
Kiruna FF |
0-1 |
0-0 |
93 |
11:00 |
Sweden Div 3 Mellersta |
Ytterhogdal IK |
IFK Lulea |
0-0 |
0-0 |
0 |
11:00 |
Swden Women Divi.1 |
Ifo Bromolla IF (W) |
Gamla Upsala SK (W) |
- |
- |
|
11:00 |
Swden Women Divi.1 |
IK Rosso Uddevalla (W) |
Umea IK (W) |
- |
- |
|
11:00 |
Thai League 1 |
Sukhothai |
Buriram United |
0-1 |
0-0 |
95 |
11:00 |
Denmark Youth U19 |
Aalborg BK U19 |
Vejle U19 |
0-0 |
0-0 |
94 |
11:00 |
Denmark Youth U19 |
Silkeborg U19 |
Esbjerg U19 |
- |
- |
|
11:00 |
Denmark Youth U19 |
Lyngby Fodbold Club U19 |
BrondbyU19 |
- |
- |
|
11:00 |
Denmark Youth U19 |
Randers Freja U19 |
Aarhus AGF U19 |
- |
- |
|
11:00 |
Belarus Pershaya Liga |
Lokomotiv Gomel |
FK Orsha |
1-2 |
0-0 |
90 |
11:00 |
Thai League 2 |
Customs Department FC |
Chainat FC |
0-0 |
0-0 |
93 |
11:00 |
Hungary Womens Division 1 League |
Diosgyori VTK (W) |
Gyori Dozsa (W) |
0-0 |
0-0 |
93 |
11:00 |
Czech Republic Cambrinus Liga Women's |
Horni Herspice (W) |
Slovan Liberec (W) |
0-0 |
0-0 |
93 |
11:00 |
England U21 Premier League |
Manchester United U21 |
Stoke City U21 |
10-1 |
0-0 |
94 |
11:00 |
Finland Kolmonen |
PonPa |
OsPa |
1-1 |
0-0 |
92 |
11:00 |
Finland Kolmonen |
KajHa |
OPS-jp |
3-1 |
0-0 |
93 |
11:00 |
Finland Kolmonen |
Herto |
FC Kontu |
0-2 |
0-0 |
91 |
11:00 |
Finland Kolmonen |
KoiPS |
FC Loviisa |
1-1 |
0-0 |
90 |
11:00 |
Poland III Liga |
Unia Swarzedz |
Zawisza Bydgoszcz SA |
1-1 |
0-0 |
92 |
11:00 |
Zambia Super League |
Kansanshi Dynamos |
Mufulira Wanderers |
0-0 |
0-0 |
93 |
11:00 |
Cambodia Premier League |
ISI Dangkor Senchey FC |
Svay Rieng FC |
1-2 |
0-0 |
95 |
11:00 |
Germany Oberliga NOFV |
BTS Neustadt |
SC Vahr Blockdiek |
4-3 |
0-0 |
90 |
11:00 |
Germany Oberliga NOFV |
Tus Dassendorf |
FC Türkiye Wilhelmsburg |
0-2 |
0-0 |
89 |
11:00 |
Germany Oberliga NOFV |
Budissa Bautzen |
FSV Motor Marienberg |
4-1 |
0-0 |
87 |
11:00 |
Germany Oberliga NOFV |
FC Einheit Wernigerode |
Bischofswerdaer FV |
- |
- |
|
11:00 |
Norway Division 1 Women |
FK Fyllingsdalen (W) |
Grand Bodo (W) |
- |
- |
|
11:00 |
Denmark - 4.Liga |
Greve Fodbold |
Herlev IF |
- |
- |
|
11:00 |
Denmark - 4.Liga |
OKS |
Marienlyst |
0-3 |
0-0 |
91 |
11:00 |
Denmark - 4.Liga |
Tarup Paarup IF |
B 1909 Odense |
- |
- |
|
11:00 |
Denmark - 4.Liga |
Odder IGF |
Vinder Vatanspor-VRI |
- |
- |
|
11:00 |
Denmark - 4.Liga |
Frederikssund IK |
Ringsted |
- |
- |
|
11:00 |
Austrian Frauen Bundesliga |
Union Kleinmunchen (W) |
Bergheim/Hof (W) |
0-0 |
0-0 |
91 |
11:00 |
Austrian Frauen Bundesliga |
Sturm Graz/Stattegg (W) |
Dornbirn (W) |
0-0 |
0-0 |
91 |
11:00 |
Poland Mloda Ekstraklasa |
Rakow Czestochowa (Youth) |
Arka Gdynia (Youth) |
- |
- |
|
11:00 |
Norway Division 4 |
Lokomotiv Oslo |
Frigg |
0-1 |
0-0 |
96 |
11:00 |
Norway Division 4 |
Volda |
Floro |
2-2 |
0-0 |
94 |
11:00 |
Norway Division 4 |
froya |
Loddefjord |
0-0 |
0-0 |
0 |
11:00 |
Germany Youth U19 League |
Eintracht Braunschweig U19 |
Hertha Berlin U19 |
0-1 |
0-0 |
92 |
11:15 |
Russia Division 2 |
Zvezda Sint Petersburg |
Torpedo Moskau II |
- |
- |
|
11:30 |
English Premier League |
AFC Bournemouth |
Tottenham Hotspur |
0-2 |
0-0 |
97 |
11:30 |
Scottish Premier League |
Ross County |
Glasgow Rangers |
0-0 |
0-0 |
93 |
11:30 |
Chinese Football Association Jia League |
Jinan XingZhou |
Sichuan Jiuniu |
0-2 |
0-0 |
96 |
11:30 |
Chinese Football Association Jia League |
Heilongjiang Lava Spring |
Suzhou Dongwu |
3-0 |
0-0 |
88 |
11:30 |
Chinese Football Association Jia League |
Guangxi Pingguo Haliao |
Guangzhou FC |
1-0 |
0-0 |
95 |
11:30 |
Chinese Football Association Yi League |
Chongqing Tonglianglong |
Bei Li Gong |
4-0 |
0-0 |
93 |
11:30 |
CAF Confederation Cup |
La Passe |
Academica Do Lobito |
- |
- |
|
11:30 |
Estonia Esi Liiga |
FC Nomme United |
Tallinna JK Legion |
2-2 |
0-0 |
96 |
11:30 |
Thai League 2 |
Phrae United FC |
Nong Bua Lamphu |
- |
- |
|
11:30 |
Belgium Women's Premier League |
KV Mechelen (W) |
Zulte Waregem VV (W) |
0-0 |
0-0 |
92 |
11:30 |
Schleswig Holstein Liga |
TSV Bordesholm |
Oldenburger SV |
3-2 |
0-0 |
90 |
11:30 |
Germany Oberliga NOFV |
SG Dynamo Schwerin |
Lichtenberg 47 |
- |
- |
|
11:30 |
Denmark - 4.Liga |
KFUM Roskilde |
Allerod |
0-4 |
0-0 |
91 |
11:30 |
Norway Division 4 |
Skeid Oslo II |
Skjervoy |
6-4 |
0-0 |
91 |
11:30 |
Germany Youth U19 League |
Nurnberg U19 |
VfB Stuttgart U19 |
- |
- |
|
11:35 |
Chinese Super League |
Qingdao Manatee |
Changchun Yatai |
1-0 |
0-0 |
93 |
11:35 |
Chinese Super League |
Shanghai Shenhua |
Chengdu Better City FC |
1-1 |
0-0 |
95 |
11:35 |
Chinese Super League |
Tianjin Tigers |
Meizhou Hakka |
3-1 |
0-0 |
95 |
11:35 |
Chinese Super League |
Zhejiang Greentown |
Dalian Pro |
3-0 |
0-0 |
91 |
11:35 |
Chinese Super League |
Cangzhou Mighty Lions |
Beijing Guoan |
1-5 |
0-0 |
91 |
12:00 |
Russia Premier League |
Zenit St. Petersburg |
Ural Sverdlovsk Oblast |
4-0 |
0-0 |
95 |
12:00 |
Finland Veikkausliga |
Inter Turku |
Lahti |
2-1 |
0-0 |
95 |
12:00 |
England Conference North Division |
Spennymoor Town |
Bishop's Stortford |
1-0 |
0-0 |
93 |
12:00 |
German 3.Liga |
Borussia Dortmund (Youth) |
Dynamo Dresden |
0-2 |
0-0 |
95 |
12:00 |
German 3.Liga |
VFB Lubeck |
Erzgebirge Aue |
1-1 |
0-0 |
95 |
12:00 |
German 3.Liga |
Unterhaching |
Viktoria koln |
2-1 |
0-0 |
95 |
12:00 |
German 3.Liga |
SC Verl |
SC Freiburg (Youth) |
3-2 |
0-0 |
90 |
12:00 |
German 3.Liga |
Ingolstadt |
Saarbrucken |
2-2 |
0-0 |
93 |
12:00 |
Germany Regionalliga |
FSV Frankfurt |
VfB Stuttgart II |
1-3 |
0-0 |
92 |
12:00 |
Germany Regionalliga |
Vfr Aalen |
Hessen Kassel |
1-1 |
0-0 |
99 |
12:00 |
Germany Regionalliga |
Greuther Furth (Youth) |
Eintracht Bamberg |
2-1 |
0-0 |
97 |
12:00 |
Germany Regionalliga |
SV Rodinghausen |
Monchengladbach AM. |
- |
- |
|
12:00 |
Germany Regionalliga |
Koln Am |
Wuppertaler |
2-2 |
0-0 |
93 |
12:00 |
Germany Regionalliga |
SV Lippstadt |
Fortuna Dusseldorf (Youth) |
- |
- |
|
12:00 |
Germany Regionalliga |
SG Barockstadt |
FC 08 Hombrug |
2-1 |
0-0 |
89 |
12:00 |
Germany Regionalliga |
TSG Hoffenheim (Youth) |
Kickers Offenbach |
1-2 |
0-0 |
95 |
12:00 |
Germany Regionalliga |
TSV Schott Mainz |
Freiberg |
1-4 |
0-0 |
91 |
12:00 |
Germany Regionalliga |
TSV Steinbach Haiger |
TSG Balingen |
2-2 |
0-0 |
91 |
12:00 |
Germany Regionalliga |
Stuttgarter Kickers |
FSV Mainz 05 (Youth) |
4-1 |
0-0 |
92 |
12:00 |
Germany Regionalliga |
Bahlinger |
Astoria Walldorf |
2-1 |
0-0 |
96 |
12:00 |
Germany Regionalliga |
Rot-Weiss Oberhausen |
Gutersloh |
1-0 |
0-0 |
93 |
12:00 |
Holland Ligue 3 |
Spakenburg |
Rijnsburgse Boys |
2-0 |
0-0 |
90 |
12:00 |
Norway 2.Liga |
Baerum SK |
Levanger FK |
0-0 |
0-0 |
92 |
12:00 |
Norway 2.Liga |
Sotra |
Ullensaker/Kisa IL |
2-1 |
0-0 |
94 |
12:00 |
Danish 1st Division |
Kolding FC |
Helsingor |
3-0 |
0-0 |
70 |
12:00 |
Denmark - 2.Liga |
Middelfart G og |
Fremad Amager |
0-0 |
0-0 |
94 |
12:00 |
Denmark - 2.Liga |
Roskilde |
Skive IK |
1-1 |
0-0 |
91 |
12:00 |
Denmark Woman League Divison 2 |
Odense BK (W) |
Varde (W) |
- |
- |
|
12:00 |
Denmark Woman League Divison 2 |
Sundby BK (W) |
ASA Aarhus (W) |
0-0 |
0-0 |
90 |
12:00 |
Ukrainian Premier League |
LNZ Lebedyn |
Metalist 1925 Kharkiv |
0-1 |
0-0 |
94 |
12:00 |
Belarusian Premier League |
FC Belshina Babruisk |
FK Isloch Minsk |
0-0 |
0-0 |
92 |
12:00 |
Kazakhstan Premier League |
Maktaaral |
FC Shakhtyor Karagandy |
3-1 |
0-0 |
90 |
12:00 |
Denmark Division 3 |
BK Frem |
Vegar |
3-0 |
0-0 |
89 |
12:00 |
Denmark Division 3 |
SfB Oure |
Naesby |
0-1 |
0-0 |
91 |
12:00 |
Sweden Div 3 Mellersta |
Gottne IF |
Sandviks IK |
- |
- |
|
12:00 |
Sweden Div 3 Mellersta |
Notvikens IK |
Skelleftea FF |
- |
- |
|
12:00 |
Sweden Div 3 Mellersta |
Laholms FK |
Lindome GIF |
3-2 |
0-0 |
93 |
12:00 |
Sweden Div 3 Mellersta |
IFK Uppsala |
Kvarnsvedens IK |
1-1 |
0-0 |
94 |
12:00 |
Sweden Div 3 Mellersta |
IFK Malmo FK |
Simrishamn |
2-4 |
0-0 |
92 |
12:00 |
Swden Women Divi.1 |
Hacken B (W) |
Alingsas (W) |
0-5 |
0-0 |
93 |
12:00 |
Swden Women Divi.1 |
Jitex DFF (W) |
Bollstanas Sk (W) |
5-1 |
0-0 |
92 |
12:00 |
Swden Women Divi.1 |
Lidkopings FK (W) |
Sundsvalls DFF (W) |
4-0 |
0-0 |
88 |
12:00 |
Swden Women Divi.1 |
Mallbackens IF (W) |
AIK Solna (W) |
- |
- |
|
12:00 |
Thai League 1 |
Trat FC |
Chiangrai United |
0-0 |
0-0 |
93 |
12:00 |
Denmark Womans League |
Thisted FC (W) |
HB Koge (W) |
0-1 |
0-0 |
95 |
12:00 |
Ukraine Division 2 |
FK Nyva Buzova |
FC Bukovyna chernivtsi |
1-0 |
0-0 |
86 |
12:00 |
Lithuania - 2.Division |
Vilniaus Baltijos Futbolo Akademija |
Babrungas |
0-2 |
0-0 |
94 |
12:00 |
Lithuania - 2.Division |
Ekranas Panevezys |
Marijampole City |
0-0 |
0-0 |
70 |
12:00 |
Lithuania - 2.Division |
FK Minija |
TransINVEST Vilnius |
0-0 |
0-0 |
94 |
12:00 |
Lithuania - 2.Division |
Siauliai B |
Lietava Jonava |
3-2 |
0-0 |
93 |
12:00 |
Estonia Esi Liiga |
Flora Tallinn II |
Elva |
1-0 |
0-0 |
94 |
12:00 |
Estonia Esi Liiga |
Viimsi MRJK |
Kohtla Jarve JK Jarve |
0-0 |
0-0 |
94 |
12:00 |
Belarus Pershaya Liga |
FK Lida |
Volna Pinsk |
1-1 |
0-0 |
90 |
12:00 |
Thai League 2 |
Ayutthaya United |
Chanthaburi FC |
0-0 |
0-0 |
94 |
12:00 |
Estonia Teine Liiga |
Viljandi Tulevik |
Laanemaa Haapsalu |
- |
- |
|
12:00 |
Estonia Teine Liiga |
Trans Narva B |
FC Kuressaare II |
1-1 |
0-0 |
62 |
12:00 |
Estonia Teine Liiga |
Nomme JK Kalju II |
Tartu Kalev |
5-3 |
0-0 |
91 |
12:00 |
Indonesia Liga 1 |
Persib Bandung |
Rans Nusantara FC |
2-1 |
0-0 |
95 |
12:00 |
POL WD1 |
Pogon Tczew (W) |
Rekord Bielsko Biala (W) |
3-2 |
0-0 |
94 |
12:00 |
Estonia Womens Meistri Liiga |
FC Lootos Polva (W) |
JK Tallinna Kalev (W) |
- |
- |
|
12:00 |
Czech Republic Cambrinus Liga Women's |
Slavia Praha (W) |
FC Viktoria Plzen (W) |
0-0 |
0-0 |
91 |
12:00 |
Kenya Premier League |
Gor Mahia |
Sofapaka FC |
1-1 |
0-0 |
94 |
12:00 |
Kenya Premier League |
Nzoia United |
Ulinzi Stars Nakuru |
2-1 |
0-0 |
94 |
12:00 |
Kenya Premier League |
Kariobangi Sharks |
Kenya Police FC |
0-0 |
0-0 |
93 |
12:00 |
Kenya Premier League |
Bandari |
Tusker |
0-1 |
0-0 |
95 |
12:00 |
Finland Kolmonen |
Edustus IPS |
LaPa |
6-2 |
0-2 |
82 |
12:00 |
Finland Kolmonen |
TP-49 |
ACE |
1-6 |
0-0 |
88 |
12:00 |
Finland Women League 1 |
Espoo (W) |
Jyvaskylan Pallokerho (W) |
- |
- |
|
12:00 |
Finland Women League 1 |
KTP Kotka (W) |
Lahti s (W) |
- |
- |
|
12:00 |
Finland Women League 1 |
KuPS Akatemia (W) |
Ilves II (W) |
- |
- |
|
12:00 |
Finland Women League 1 |
NJS (W) |
Ilott (W) |
- |
- |
|
12:00 |
Finland Women League 1 |
VIFK Vaasa (W) |
PK Keski Uusimaa (W) |
- |
- |
|
12:00 |
Schleswig Holstein Liga |
TSV Nordmark Satrup |
TSB Flensburg |
- |
- |
|
12:00 |
Schleswig Holstein Liga |
Union Neumunster |
Dornbreite Lubeck |
- |
- |
|
12:00 |
Schleswig Holstein Liga |
Heider SV |
VfB Lübeck II |
- |
- |
|
12:00 |
Poland III Liga |
Unia Solec Kujawski |
KS Polonia Sroda Wlkp |
3-2 |
0-0 |
94 |
12:00 |
Poland III Liga |
Warta Gorzów Wielkopolski |
Gornik II Zabrze |
1-1 |
0-0 |
94 |
12:00 |
Germany Oberliga NOFV |
1 FC Normannia Gmund |
FV Offenburg |
- |
- |
|
12:00 |
Germany Oberliga NOFV |
SG Sonnenhof Grossaspach |
Villingen |
- |
- |
|
12:00 |
Germany Oberliga NOFV |
Holzhausen |
FV Ravensburg |
- |
- |
|
12:00 |
Germany Oberliga NOFV |
FC Denzlingen |
Goppinger SV |
- |
- |
|
12:00 |
Germany Oberliga NOFV |
VfB Marburg |
TuS Dietkirchen |
4-3 |
0-0 |
91 |
12:00 |
Germany Oberliga NOFV |
VfV Borussia 06 Hildesheim |
SV Blau Weiss Bornre |
2-0 |
0-0 |
88 |
12:00 |
Germany Oberliga NOFV |
Grimma |
SC Freital |
- |
- |
|
12:00 |
Germany Oberliga NOFV |
FC Deisenhofen |
TSV Nördlingen |
1-1 |
0-0 |
89 |
12:00 |
Germany Oberliga NOFV |
VFC Plauen |
SG Union Sandersdorf |
- |
- |
|
12:00 |
Germany Oberliga NOFV |
TSV 1860 Munchen (Youth) |
Türkspor Augsburg |
0-0 |
0-0 |
92 |
12:00 |
Germany Oberliga NOFV |
Ludwigsfelder FC |
VfB Auerbach |
- |
- |
|
12:00 |
Germany Oberliga NOFV |
VfR Wormatia Worms |
Wadegesi Heim |
5-0 |
0-0 |
89 |
12:00 |
Philippines Cup |
Davao Aguilas FC |
Stallions FC |
0-4 |
0-0 |
94 |
12:00 |
Czech Republic 5. Ligy |
FK Bohemia Kaznejov |
FC Chotikov |
5-0 |
0-0 |
87 |
12:00 |
Czech Republic U19 League |
Mlada Boleslav U19 |
Tescoma Zlin U19 |
3-2 |
0-0 |
93 |
12:00 |
Finland Women Premier League |
Honka Espoo (W) |
Aland United (W) |
0-0 |
0-0 |
94 |
12:00 |
Finland Women Premier League |
Ilves Tampere (W) |
HPS (W) |
0-1 |
0-0 |
93 |
12:00 |
Finland Women Premier League |
ONS (W) |
PK-35 RY (W) |
0-1 |
0-0 |
91 |
12:00 |
Finland Women Premier League |
PK-35 Vantaa (W) |
KuPs (W) |
2-2 |
0-0 |
92 |
12:00 |
Finland Women Premier League |
TPS Turku (W) |
HJK Helsinki (W) |
0-0 |
0-0 |
91 |
12:00 |
Belarus Womens Premier League |
Dinamo Brest (W) |
Smorgon (W) |
- |
- |
|
12:00 |
Norway Division 4 |
Forde |
Spjelkavik |
- |
- |
|
12:00 |
Norway Division 4 |
Djerv 1919 |
Bjarg |
- |
- |
|
12:00 |
Norway Division 4 |
Pors Grenland |
Sandefjord B |
4-1 |
0-0 |
93 |
12:00 |
Norway Division 4 |
Rana FK |
Tronder-Lyn |
0-0 |
0-0 |
0 |
12:15 |
Liga Super Malaysia |
Sabah |
Negeri Sembilan |
3-1 |
0-0 |
95 |
12:15 |
Belgium Women 1st National |
Westerlo (W) |
Standard Liege B (W) |
- |
- |
|
12:15 |
Brunei Super League |
Rimba Star |
Kota Ranger |
1-4 |
0-0 |
93 |
12:30 |
Holland Ligue 3 |
GVVV Veenendaal |
De Treffers |
- |
- |
|
12:30 |
Holland Ligue 3 |
HHC Hardenberg |
ACV Assen |
3-0 |
0-0 |
88 |
12:30 |
Holland Ligue 3 |
HHC Hardenberg |
ACV Assen |
3-0 |
0-0 |
88 |
12:30 |
Holland Ligue 3 |
FC Lisse |
Excelsior Maassluis |
- |
- |
|
12:30 |
Holland Ligue 3 |
Noordwijk |
AFC |
- |
- |
|
12:30 |
CAF Confederation Cup |
Belle Lumiere |
Ferroviario de Maputo |
- |
- |
|
12:30 |
Estonia Esi Liiga |
Tallinna FC Ararat TTU |
Paide Linnameeskond B |
7-1 |
0-0 |
89 |
12:30 |
Uzbekistan Second League |
Mashal Muborak |
Shurtan Guzor |
2-1 |
0-0 |
95 |
12:30 |
Uzbekistan Second League |
Mashal Muborak |
Shurtan Guzor |
2-1 |
0-0 |
95 |
12:30 |
Malawi Premier League |
Blue Eagles |
Mighty Tigers |
3-1 |
0-0 |
89 |
12:30 |
Schleswig Holstein Liga |
SV Preussen 09 Reinfeld |
Eckernforder SV |
- |
- |
|
12:30 |
Germany Oberliga NOFV |
Aumund-Vegesack |
Werder Bremen (Youth) |
1-5 |
0-0 |
88 |
12:30 |
Norway Division 4 |
Mjolner |
Oppsal |
- |
- |
|
12:45 |
Danish U17 |
Sonderjyske U17 |
Midtjylland U17 |
- |
- |
|
12:45 |
Austria Landesliga |
Askoe Oedt |
SV Friedburg Pondorf |
6-1 |
0-0 |
89 |
13:00 |
France Ligue 2 |
Bordeaux |
Amiens |
2-0 |
0-0 |
95 |
13:00 |
Liga Portugal 2 |
Pacos de Ferreira |
CD Tondela |
5-1 |
0-0 |
94 |
13:00 |
Germany Regionalliga |
FC Kilia Kiel |
Eimsbutteler TV |
2-1 |
0-0 |
62 |
13:00 |
Holland Ligue 3 |
Kozakken Boys |
Koninklijke HFC |
1-2 |
0-0 |
90 |
13:00 |
Holland Ligue 3 |
Quick Boys |
Scheveningen |
5-1 |
0-0 |
89 |
13:00 |
Sweden Superettan |
Orebro |
Vasteras SK FK |
1-1 |
0-0 |
90 |
13:00 |
Finland Ykkonen |
SalPa |
Jaro |
3-0 |
0-0 |
92 |
13:00 |
Finland Ykkonen |
KaPa |
KPV |
1-1 |
0-0 |
91 |
13:00 |
Finland - Kakkonen Lohko |
RoPS Rovaniemi |
JS Hercules |
1-0 |
0-0 |
62 |
13:00 |
Finland - Kakkonen Lohko |
JIPPO |
Atlantis II |
- |
- |
|
13:00 |
Finland - Kakkonen Lohko |
Lahden Reipas |
TiPS |
3-1 |
0-0 |
92 |
13:00 |
Finland - Kakkonen Lohko |
PK-35 Vantaa |
PK Keski Uusimaa |
3-1 |
0-0 |
92 |
13:00 |
Finland - Kakkonen Lohko |
EPS Espoo |
P-Iirot |
3-2 |
0-0 |
90 |
13:00 |
Finland - Kakkonen Lohko |
Jazz Pori |
PIF Parainen |
6-1 |
0-0 |
90 |
13:00 |
Finland - Kakkonen Lohko |
TP47 Tornio |
Jakobstads Bollklubb |
0-0 |
0-0 |
0 |
13:00 |
Norway 2.Liga |
FK Arendal |
Egersunds IK |
1-1 |
0-0 |
95 |
13:00 |
Norway 2.Liga |
Grorud |
Notodden FK |
0-0 |
0-0 |
94 |
13:00 |
Norway 2.Liga |
Vard Haugesund |
Fram Larvik |
0-0 |
0-0 |
0 |
13:00 |
Women Norwegian Toppserien |
Arna Bjornar (W) |
LSK Kvinner (W) |
0-0 |
0-0 |
0 |
13:00 |
Women Norwegian Toppserien |
Avaldsnes (W) |
Roa (W) |
- |
- |
|
13:00 |
Women Norwegian Toppserien |
SK Brann (W) |
Lyn (W) |
1-0 |
0-0 |
93 |
13:00 |
Poland Ekstraklasa |
Warta Poznan |
Cracovia Krakow |
0-0 |
0-0 |
90 |
13:00 |
Poland Liga 1 |
GKS Katowice |
Resovia Rzeszow |
3-0 |
0-0 |
95 |
13:00 |
Czech Republic Gambrinus Liga |
Pardubice |
Synot Slovacko |
0-1 |
0-0 |
95 |
13:00 |
Czech Republic Gambrinus Liga |
Tescoma Zlin |
Teplice |
2-1 |
0-0 |
94 |
13:00 |
Czech Republic Ceska Fotbalova Liga |
Banik Most-Sous |
Jablonec B |
1-0 |
0-0 |
91 |
13:00 |
CAF Champions League |
Power Dynamos |
African Stars Windhoek |
0-0 |
0-0 |
94 |
13:00 |
CAF Champions League |
Green Mamba |
UD Songo |
- |
- |
|
13:00 |
CAF Confederation Cup |
Merek Juba |
Haidoub FC |
- |
- |
|
13:00 |
Iceland Division 1 |
Afturelding |
Leiknir Reykjavik |
0-2 |
0-0 |
96 |
13:00 |
Iceland Division 1 |
Vestri |
Fjolnir |
0-0 |
0-0 |
19 |
13:00 |
Latvian Higher League |
Jelgava |
Tukums-2000 |
2-0 |
0-0 |
93 |
13:00 |
Liga Super Malaysia |
Kedah |
Johor Darul Takzim |
0-0 |
0-0 |
93 |
13:00 |
South Africa Premier Soccer League |
Lamontville Golden Arrows |
Polokwane City FC |
0-0 |
0-0 |
94 |
13:00 |
Georgia Primera Division |
Samtredia |
FC Saburtalo Tbilisi |
0-0 |
0-0 |
94 |
13:00 |
Azerbaijan Premier League |
Turan Tovuz |
Sabail |
0-0 |
0-0 |
94 |
13:00 |
International Club Friendly |
Rodez Aveyron (W) |
Le Puy (W) |
- |
- |
|
13:00 |
Sweden Div 3 Mellersta |
IFK Trelleborg |
Kristianstads FF |
0-2 |
0-0 |
91 |
13:00 |
Sweden Div 3 Mellersta |
Yxhults IK |
BK Forward |
0-0 |
0-0 |
0 |
13:00 |
Sweden Damallsvenskan |
Brommapojkarna (W) |
Linkopings (W) |
2-4 |
0-0 |
75 |
13:00 |
Thai League 1 |
BEC Tero Sasana |
Chonburi Shark FC |
3-2 |
0-0 |
95 |
13:00 |
Turkey A2 League U19 |
Ankaragucu U19 |
Ankaraspor U19 |
2-0 |
0-0 |
92 |
13:00 |
South Africa First League |
Hungry Lions |
Pretoria Univ |
- |
- |
|
13:00 |
South Africa First League |
Orbit College |
Platinum City |
- |
- |
|
13:00 |
South Africa First League |
Venda |
JDR Stars |
0-0 |
0-0 |
0 |
13:00 |
GER D5 |
Bayern Hof |
TSV Abtswind |
- |
- |
|
13:00 |
Danish U17 |
Horsens U17 |
Odense BK U17 |
- |
- |
|
13:00 |
Danish U17 |
FC Kobenhavn U17 |
Nordsjaelland U17 |
- |
- |
|
13:00 |
Belarus Pershaya Liga |
Kommunalnik Slonim |
Shakhter Soligorsk II |
0-1 |
0-0 |
90 |
13:00 |
Russia Womens Premier League |
Rubin Kazan (W) |
Chertanovo Moscow (W) |
0-0 |
0-0 |
90 |
13:00 |
Armenia Division 2 |
Ararat Yerevan II |
Alashkert B Martuni |
- |
- |
|
13:00 |
Armenia Division 2 |
BKMA II |
MIKA Ashtarak |
- |
- |
|
13:00 |
Armenia Division 2 |
FC Noah B |
FC Syunik |
- |
- |
|
13:00 |
Iceland Division 2 |
Throttur Vogum |
HotturHuginn |
0-2 |
0-0 |
65 |
13:00 |
Belgium Women 1st National |
Moldavo (W) |
FC Alken (W) |
- |
- |
|
13:00 |
Belgium Women 1st National |
Ladies Genk B (W) |
Club Brugge II (W) |
- |
- |
|
13:00 |
Rwanda National League |
Sunrise Rwamagana |
Etoile de LEst |
1-0 |
0-0 |
94 |
13:00 |
Rwanda National League |
Musanze FC |
Bugesera |
1-0 |
0-0 |
94 |
13:00 |
Rwanda National League |
Mukura Victory Sports |
Marines FC |
1-0 |
0-0 |
93 |
13:00 |
Rwanda National League |
Kiyovu FC |
AS Kigali |
2-0 |
0-0 |
92 |
13:00 |
Austria Landesliga |
ASV 13 Vienna |
Slovan HAC |
1-3 |
0-0 |
87 |
13:00 |
Poland III Liga |
Wikielec |
Pogon Grodzisk Mazowiecki |
0-2 |
0-0 |
91 |
13:00 |
Poland III Liga |
Podlasie Biala Podlaska |
Unia Tarnow |
- |
- |
|
13:00 |
Poland III Liga |
Rekord Bielsko-Biala |
GKP Gorzow |
- |
- |
|
13:00 |
Zambia Super League |
Kabwe Warriors |
Trident FC |
2-1 |
0-0 |
89 |
13:00 |
Zambia Super League |
Konkola Blades |
Green Eagles |
0-0 |
0-0 |
96 |
13:00 |
Zambia Super League |
Zanaco |
Forest Rangers |
0-0 |
0-0 |
93 |
13:00 |
Germany Oberliga NOFV |
SV Kirchanschoring |
FC Pipinsried |
1-1 |
0-0 |
60 |
13:00 |
Germany Oberliga NOFV |
FSV Fernwald |
Rot-Weiss Walldorf |
- |
- |
|
13:00 |
Germany Oberliga NOFV |
Hünfelder SV |
Viktoria Griesheim |
- |
- |
|
13:00 |
Germany Oberliga NOFV |
Rotenburger SV |
Eintracht Celle |
- |
- |
|
13:00 |
Germany Oberliga NOFV |
Eilvese |
FC Schoningen08 |
- |
- |
|
13:00 |
Norway Division 1 Women |
Tromso (W) |
Ovrevoll Hosle(W) |
- |
- |
|
13:00 |
Denmark - 4.Liga |
Varde |
Viby IF |
- |
- |
|
13:00 |
Ukraine Division 3 |
Kudrivka |
FC Trostianets |
- |
- |
|
13:00 |
Burundi League |
Moso Sugar Company |
Vitalo |
- |
- |
|
13:00 |
Burundi League |
Rukinzo FC |
Musongati FC |
1-0 |
0-0 |
93 |
13:00 |
Burundi League |
Rukinzo FC |
Musongati FC |
1-0 |
0-0 |
93 |
13:00 |
Burundi League |
Telaviv FC |
Romania Inter Star |
- |
- |
|
13:00 |
South Africa League Women |
Copper Belts FC (W) |
Mamelodi Sundowns (W) |
0-1 |
0-0 |
90 |
13:00 |
Turkmenistan Premier League |
FC Ahal |
Nebitchi |
- |
- |
|
13:00 |
Turkmenistan Premier League |
FC Altyn Asyr |
HTTU Asgabat |
- |
- |
|
13:00 |
Belarus Womens Premier League |
Dnepr Mogilev (W) |
Lokomotiv Vitebsk (W) |
- |
- |
|
13:00 |
France Youth U19 League |
Monaco U19 |
Bastia U19 |
2-2 |
0-0 |
90 |
13:00 |
France Youth U19 League |
Colomiers U19 |
Toulouse U19 |
0-1 |
0-0 |
94 |
13:00 |
Norway Division 4 |
Honefoss BK |
Funnefoss/Vormsund |
5-0 |
0-0 |
89 |
13:00 |
Norway Division 4 |
Bremnes IL |
Viking B |
- |
- |
|
13:00 |
Norway Division 4 |
Fredrikstad B |
Vindbjart |
1-2 |
0-0 |
91 |
13:00 |
Norway Division 4 |
Mandalskameratene |
Donn |
6-2 |
0-0 |
89 |
13:00 |
Norway Division 4 |
Nardo FK |
Verdal |
3-0 |
0-0 |
89 |
13:00 |
Norway Division 4 |
Mosjoen |
Orkla |
- |
- |
|
13:00 |
Norway Division 4 |
Spike |
Nordstrand |
- |
- |
|
13:00 |
Norway Division 4 |
Fana |
Lysekloster |
- |
- |
|
13:00 |
Norway Division 4 |
Os Turn Fotball |
Gneist |
- |
- |
|
13:00 |
Switzerland Promotion League |
La Sarraz-Eclepens |
Chenois |
- |
- |
|
13:00 |
Switzerland Promotion League |
FC Sion U21 |
US Terre Sainte |
- |
- |
|
13:00 |
Switzerland Promotion League |
FC Black Stars Basel |
FC Thun U21 |
- |
- |
|
13:00 |
Germany Youth U19 League |
St. Pauli U19 |
Hannover 96 U19 |
1-1 |
0-0 |
90 |
13:00 |
AFC U22 Championship |
Vietnam U23 |
Indonesia U23 |
0-0 |
0-0 |
98 |
13:00 |
Indian Ocean Games |
Reunion |
Mayotte |
- |
- |
|
13:15 |
Danish U17 |
LYNGBY FODBOLD CLUB U17 |
Brondby IFU17 |
- |
- |
|
13:15 |
Danish U17 |
Randers FC U17 |
AGF Viby U17 |
- |
- |
|
13:15 |
Danish U17 |
AalborgU17 |
VejleU17 |
- |
- |
|
13:30 |
German Bundesliga |
FC Koln |
VfL Wolfsburg |
1-2 |
0-0 |
95 |
13:30 |
German Bundesliga |
Heidenheimer |
TSG Hoffenheim |
2-3 |
0-0 |
95 |
13:30 |
German Bundesliga |
Darmstadt |
Union Berlin |
1-4 |
0-0 |
95 |
13:30 |
German Bundesliga |
SC Freiburg |
Werder Bremen |
1-0 |
0-0 |
97 |
13:30 |
German Bundesliga |
VfL Bochum |
Borussia Dortmund |
1-1 |
0-0 |
94 |
13:30 |
French Championnat Amateur |
Auxerre B |
Colmar |
3-0 |
0-0 |
90 |
13:30 |
Holland Ligue 3 |
Almere City Youth |
Katwijk |
- |
- |
|
13:30 |
Holland Ligue 3 |
Jong Sparta Rotterdam (Youth) |
ADO '20 |
0-1 |
0-0 |
96 |
13:30 |
Slovakia 2. Liga |
Humenne |
TJ Spartak Myjava |
0-0 |
0-0 |
93 |
13:30 |
Welsh Premier League |
The New Saints |
Barry Town United |
2-2 |
0-0 |
99 |
13:30 |
Welsh Premier League |
UWIC Inter Cardiff |
Colwyn Bay |
1-0 |
0-0 |
97 |
13:30 |
Welsh Premier League |
Haverfordwest County |
Caernarfon |
1-1 |
0-0 |
96 |
13:30 |
Hungary Borsodi Liga |
Kecskemeti TE |
Videoton Puskas Akademia |
4-1 |
0-0 |
95 |
13:30 |
Lebanese Premier League |
Al-Hikma |
Al-Ahed |
1-2 |
0-0 |
90 |
13:30 |
Turkiye Lig3 |
Ankarademirspor |
Bursa Niluferspor AS |
2-1 |
0-0 |
93 |
13:30 |
Uzbek League |
OTMK Olmaliq |
Neftchi Fargona |
1-1 |
0-0 |
95 |
13:30 |
Turkey A2 League U19 |
Adana Demirspor U19 |
Antalyaspor U19 |
0-0 |
0-0 |
90 |
13:30 |
Danish U17 |
Silkeborg IF U17 |
Esbjerg FB U17 |
- |
- |
|
13:30 |
Belgium Women's Premier League |
Club Brugge (W) |
Standard Liege (W) |
0-0 |
0-0 |
91 |
13:30 |
Uzbekistan Second League |
FK Andijan-2 |
Dinamo Samarqand |
0-0 |
0-0 |
95 |
13:30 |
Germany Oberliga NOFV |
Altona 93 |
FC Union Tornesch |
1-1 |
0-0 |
90 |
13:30 |
Germany Oberliga NOFV |
SV Auersmacher |
TSG Pfeddersheim |
3-1 |
0-0 |
86 |
13:30 |
Germany Oberliga NOFV |
FC Karbach |
TUS Mechtersheim |
3-0 |
0-0 |
87 |
13:30 |
Germany Oberliga NOFV |
FSV 08 Bissingen |
TSG Backnang |
- |
- |
|
13:30 |
Germany Oberliga NOFV |
SV Oberachern |
SSV Reutlingen 05 |
1-4 |
0-0 |
87 |
13:30 |
Germany Oberliga NOFV |
Nottingen |
TSV Essingen |
1-1 |
0-0 |
60 |
13:30 |
Germany Oberliga NOFV |
VfR Mannheim |
ATSV Mutschelbach |
4-0 |
0-0 |
87 |
13:30 |
Wales FAW Championship |
Caersws |
Ruthin Town FC |
5-1 |
0-0 |
89 |
13:30 |
Switzerland Promotion League |
Young Boys U21 |
Basuli B team |
0-0 |
0-0 |
0 |
13:45 |
Oman Professional League |
Oman Club |
Bahla |
0-0 |
0-0 |
94 |
14:00 |
English Premier League |
Arsenal |
Fulham |
2-2 |
0-1 |
98 |
14:00 |
English Premier League |
Manchester United |
Nottingham Forest |
3-2 |
0-0 |
100 |
14:00 |
English Premier League |
Brentford |
Crystal Palace |
1-1 |
0-0 |
95 |
14:00 |
English Premier League |
Everton |
Wolves |
0-1 |
0-0 |
95 |
14:00 |
England Championship |
Birmingham City |
Plymouth Argyle |
2-1 |
0-0 |
96 |
14:00 |
England Championship |
Southampton |
Queens Park Rangers (QPR) |
2-1 |
0-0 |
96 |
14:00 |
England Championship |
Ipswich Town |
Leeds United |
0-0 |
0-0 |
94 |
14:00 |
England Championship |
West Bromwich(WBA) |
Middlesbrough |
4-2 |
0-0 |
96 |
14:00 |
England Championship |
Cardiff City |
Sheffield Wednesday |
2-1 |
0-0 |
98 |
14:00 |
England Championship |
Rotherham United |
Leicester City |
1-2 |
0-0 |
96 |
14:00 |
England Championship |
Preston North End |
Swansea City |
2-1 |
0-0 |
95 |
14:00 |
England Championship |
Millwall |
Stoke City |
1-0 |
0-0 |
96 |
14:00 |
England Championship |
Huddersfield Town |
Norwich City |
0-4 |
0-0 |
94 |
14:00 |
England Championship |
Coventry City |
Sunderland A.F.C |
0-0 |
0-0 |
93 |
14:00 |
Belgian Pro League |
Westerlo |
Mechelen |
2-3 |
0-0 |
97 |
14:00 |
Scottish Premier League |
Hibernian |
Livingston |
0-0 |
0-0 |
94 |
14:00 |
Scottish Premier League |
Celtic FC |
Saint Johnstone |
0-0 |
0-0 |
98 |
14:00 |
Scottish Premier League |
Celtic FC |
Saint Johnstone |
0-0 |
0-0 |
98 |
14:00 |
Scottish Premier League |
Motherwell |
Kilmarnock |
2-1 |
0-0 |
98 |
14:00 |
Finland Veikkausliga |
SJK Seinajoen |
IFK Mariehamn |
2-2 |
0-0 |
94 |
14:00 |
England League 1 |
Port Vale |
Carlisle United |
1-0 |
0-0 |
95 |
14:00 |
England League 1 |
Peterborough United |
Derby County |
2-4 |
0-0 |
93 |
14:00 |
England League 1 |
Peterborough United |
Derby County |
2-4 |
0-0 |
93 |
14:00 |
England League 1 |
Fleetwood Town |
Shrewsbury Town |
0-0 |
0-0 |
94 |
14:00 |
England League 1 |
Fleetwood Town |
Shrewsbury Town |
0-0 |
0-0 |
94 |
14:00 |
England League 1 |
Wigan Athletic |
Barnsley |
0-2 |
0-0 |
90 |
14:00 |
England League 1 |
Cheltenham Town |
Northampton Town |
0-1 |
0-0 |
95 |
14:00 |
England League 1 |
Lincoln City |
Blackpool |
3-0 |
0-0 |
95 |
14:00 |
England League 1 |
Stevenage Borough |
Portsmouth |
0-0 |
0-0 |
100 |
14:00 |
England League 1 |
Burton Albion |
Bolton Wanderers |
1-1 |
0-0 |
97 |
14:00 |
England League 1 |
Bristol Rovers |
Wycombe Wanderers |
1-2 |
0-0 |
99 |
14:00 |
England League 1 |
Oxford United |
Charlton Athletic |
2-1 |
0-0 |
94 |
14:00 |
England League 1 |
Leyton Orient |
Cambridge United |
0-0 |
0-0 |
94 |
14:00 |
England League 1 |
Exeter City |
Reading |
2-1 |
0-0 |
95 |
14:00 |
England League 2 |
Barrow |
Wrexham |
1-1 |
0-0 |
95 |
14:00 |
England League 2 |
Newport County |
Sutton United |
3-1 |
0-0 |
96 |
14:00 |
England League 2 |
Milton Keynes Dons |
Doncaster Rovers |
2-1 |
0-0 |
96 |
14:00 |
England League 2 |
Harrogate Town |
Morecambe |
2-0 |
0-0 |
95 |
14:00 |
England League 2 |
Salford City |
Accrington Stanley |
1-2 |
0-0 |
95 |
14:00 |
England League 2 |
AFC Wimbledon |
Forest Green Rovers |
1-1 |
0-0 |
94 |
14:00 |
England League 2 |
AFC Wimbledon |
Forest Green Rovers |
1-1 |
0-0 |
94 |
14:00 |
England League 2 |
Mansfield Town |
Stockport County |
2-2 |
0-0 |
63 |
14:00 |
England League 2 |
Bradford City |
Crewe Alexandra |
1-0 |
0-0 |
98 |
14:00 |
England League 2 |
Notts County |
Tranmere Rovers |
2-1 |
0-0 |
98 |
14:00 |
England League 2 |
Walsall |
Grimsby Town |
1-1 |
0-0 |
96 |
14:00 |
England League 2 |
Walsall |
Grimsby Town |
1-1 |
0-0 |
96 |
14:00 |
England League 2 |
Gillingham |
Colchester United |
0-3 |
0-0 |
90 |
14:00 |
England League 2 |
Gillingham |
Colchester United |
0-3 |
0-0 |
90 |
14:00 |
England League 2 |
Swindon Town |
Crawley Town |
5-0 |
0-0 |
97 |
14:00 |
England Conference |
Dorking |
York City |
2-2 |
0-0 |
96 |
14:00 |
England Conference |
Ebbsfleet United |
Kidderminster Harriers |
3-0 |
0-0 |
98 |
14:00 |
England Conference |
Gateshead |
Woking |
1-3 |
0-0 |
98 |
14:00 |
England Conference |
Maidenhead United |
Oxford City |
0-0 |
0-0 |
90 |
14:00 |
England Conference |
Aldershot Town |
Wealdstone FC |
3-1 |
0-0 |
98 |
14:00 |
England Conference |
Altrincham |
Chesterfield |
2-1 |
0-0 |
95 |
14:00 |
England Conference |
Altrincham |
Chesterfield |
2-1 |
0-0 |
95 |
14:00 |
England Conference |
Boreham Wood |
Oldham Athletic |
0-0 |
0-0 |
94 |
14:00 |
England Conference |
Dagenham Redbridge |
Barnet |
1-0 |
0-0 |
96 |
14:00 |
England Conference South Division |
Aveley |
Dartford |
0-1 |
0-0 |
94 |
14:00 |
England Conference South Division |
Aveley |
Dartford |
0-1 |
0-0 |
94 |
14:00 |
England Conference South Division |
Bath City |
Hampton Richmond Borough |
3-1 |
0-0 |
95 |
14:00 |
England Conference South Division |
Braintree Town |
Chippenham Town |
0-0 |
0-0 |
93 |
14:00 |
England Conference South Division |
Dover Athletic |
Worthing |
0-2 |
0-0 |
95 |
14:00 |
England Conference South Division |
Eastbourne Borough |
Truro City |
0-1 |
0-0 |
93 |
14:00 |
England Conference South Division |
Eastbourne Borough |
Truro City |
0-1 |
0-0 |
93 |
14:00 |
England Conference South Division |
Farnborough Town |
Weston Super Mare |
3-0 |
0-0 |
93 |
14:00 |
England Conference South Division |
Hemel Hempstead Town |
Maidstone United |
1-1 |
0-0 |
94 |
14:00 |
England Conference South Division |
Slough Town |
Torquay United |
1-2 |
0-0 |
96 |
14:00 |
England Conference South Division |
Taunton Town |
St Albans City |
2-2 |
0-0 |
98 |
14:00 |
England Conference South Division |
Welling United |
Havant Waterlooville |
3-2 |
0-0 |
94 |
14:00 |
England Conference South Division |
Weymouth |
Chelmsford City |
0-3 |
0-0 |
98 |
14:00 |
England Conference South Division |
Yeovil Town |
Tonbridge Angels |
2-0 |
0-0 |
99 |
14:00 |
England Conference North Division |
Alfreton Town |
Darlington |
2-3 |
0-0 |
95 |
14:00 |
England Conference North Division |
Boston United |
Warrington Town AFC |
2-0 |
0-0 |
95 |
14:00 |
England Conference North Division |
Brackley Town |
Southport FC |
0-0 |
0-0 |
97 |
14:00 |
England Conference North Division |
Brackley Town |
Southport FC |
0-0 |
0-0 |
97 |
14:00 |
England Conference North Division |
Buxton FC |
Blyth Spartans |
2-0 |
0-0 |
94 |
14:00 |
England Conference North Division |
Chorley FC |
Kings Lynn |
3-1 |
0-0 |
94 |
14:00 |
England Conference North Division |
Curzon Ashton FC |
Scunthorpe United |
1-0 |
0-0 |
95 |
14:00 |
England Conference North Division |
Farsley Celtic |
Tamworth |
2-2 |
0-0 |
95 |
14:00 |
England Conference North Division |
Farsley Celtic |
Tamworth |
2-2 |
0-0 |
95 |
14:00 |
England Conference North Division |
Hereford FC |
Peterborough Sports |
0-1 |
0-0 |
94 |
14:00 |
England Conference North Division |
Rushall Olympic |
Banbury United |
1-1 |
0-0 |
96 |
14:00 |
England Conference North Division |
Scarborough |
Chester FC |
1-0 |
0-0 |
95 |
14:00 |
England Conference North Division |
South Shields |
Gloucester City |
3-0 |
0-0 |
93 |
14:00 |
England Southern Premier League |
AFC Totton |
Hanwell Town |
- |
- |
|
14:00 |
England Southern Premier League |
Beaconsfield SYCOB |
Tiverton Town |
- |
- |
|
14:00 |
England Southern Premier League |
Bracknell Town |
Swindon Supermarine |
- |
- |
|
14:00 |
England Southern Premier League |
Didcot Town |
Basingstoke Town |
2-3 |
0-0 |
98 |
14:00 |
England Southern Premier League |
Didcot Town |
Basingstoke Town |
2-3 |
0-0 |
98 |
14:00 |
England Southern Premier League |
Dorchester Town |
Chesham United |
0-0 |
0-0 |
0 |
14:00 |
England Southern Premier League |
Dorchester Town |
Chesham United |
0-0 |
0-0 |
0 |
14:00 |
England Southern Premier League |
Gosport Borough |
Walton Hersham |
- |
- |
|
14:00 |
England Southern Premier League |
Harrow Borough |
Poole Town |
- |
- |
|
14:00 |
England Southern Premier League |
Hayes Yeading United |
Winchester City |
0-0 |
0-0 |
0 |
14:00 |
England Southern Premier League |
Hayes Yeading United |
Winchester City |
0-0 |
0-0 |
0 |
14:00 |
England Southern Premier League |
Merthyr Town |
Sholing FC |
- |
- |
|
14:00 |
England Southern Premier League |
Plymouth Parkway |
Hendon |
- |
- |
|
14:00 |
England Southern Premier League |
Salisbury FC |
Hungerford Town |
- |
- |
|
14:00 |
England Northern Premier League |
Basford Utd |
Atherton Collieries |
1-1 |
0-0 |
94 |
14:00 |
England Northern Premier League |
Bradford Park Avenue |
Ilkeston Town |
4-1 |
0-0 |
92 |
14:00 |
England Northern Premier League |
Bradford Park Avenue |
Ilkeston Town |
4-1 |
0-0 |
92 |
14:00 |
England Northern Premier League |
FC United of Manchester |
Macclesfield Town |
2-1 |
0-0 |
94 |
14:00 |
England Northern Premier League |
Gainsborough Trinity |
Bamber Bridge |
0-1 |
0-0 |
65 |
14:00 |
England Northern Premier League |
Hyde F.C. |
Worksop Town |
3-1 |
0-0 |
94 |
14:00 |
England Northern Premier League |
Lancaster City |
Guiseley |
- |
- |
|
14:00 |
England Northern Premier League |
Marske United |
Radcliffe Borough |
- |
- |
|
14:00 |
England Northern Premier League |
Warrington Rylands |
Morpeth Town |
1-0 |
0-0 |
95 |
14:00 |
England Northern Premier League |
Whitby Town |
Ashton United |
1-3 |
0-0 |
93 |
14:00 |
England Northern Premier League |
Workington |
Stafford Rangers |
- |
- |
|
14:00 |
England Northern Premier League |
Marine |
Matlock Town |
- |
- |
|
14:00 |
England Ryman(Isthmian) League Premier Division |
Billericay Town |
Whitehawk |
1-3 |
0-0 |
93 |
14:00 |
England Ryman(Isthmian) League Premier Division |
Canvey Island |
Bognor Regis Town |
- |
- |
|
14:00 |
England Ryman(Isthmian) League Premier Division |
Carshalton Athletic FC |
Haringey Borough |
1-0 |
0-0 |
94 |
14:00 |
England Ryman(Isthmian) League Premier Division |
Chatham Town |
Potters Bar Town |
- |
- |
|
14:00 |
England Ryman(Isthmian) League Premier Division |
Enfield Town |
Cray Wanderers |
2-0 |
0-0 |
92 |
14:00 |
England Ryman(Isthmian) League Premier Division |
Hashtag United |
Folkestone |
- |
- |
|
14:00 |
England Ryman(Isthmian) League Premier Division |
Hastings United |
Concord Rangers |
- |
- |
|
14:00 |
England Ryman(Isthmian) League Premier Division |
Horsham |
Dulwich Hamlet |
- |
- |
|
14:00 |
England Ryman(Isthmian) League Premier Division |
lewes |
Hornchurch |
- |
- |
|
14:00 |
England Ryman(Isthmian) League Premier Division |
Wingate Finchley |
Kingstonian |
- |
- |
|
14:00 |
Scottish Championship |
Airdrie United |
Inverness |
2-1 |
0-0 |
90 |
14:00 |
Scottish Championship |
Ayr United |
Dundee United |
0-3 |
0-0 |
93 |
14:00 |
Scottish Championship |
Dunfermline Athletic |
Raith Rovers |
0-1 |
0-0 |
94 |
14:00 |
Scottish Championship |
Greenock Morton |
Arbroath |
0-3 |
0-0 |
95 |
14:00 |
Scottish Championship |
Partick Thistle |
Queen's Park |
0-0 |
0-0 |
92 |
14:00 |
Scottish Division One |
Hamilton Academical |
Montrose |
1-0 |
0-0 |
93 |
14:00 |
Scottish Division One |
Stirling Albion |
Kelty Hearts |
1-0 |
0-0 |
92 |
14:00 |
Scottish Division One |
Annan Athletic |
Edinburgh City |
3-2 |
0-0 |
93 |
14:00 |
Scottish Division One |
Cove Rangers |
Queen of South |
1-2 |
0-0 |
96 |
14:00 |
Scottish Division Two |
Elgin City |
East Fife |
0-0 |
0-0 |
93 |
14:00 |
Scottish Division Two |
Forfar Athletic |
Bonnyrigg Rose |
1-2 |
0-0 |
92 |
14:00 |
Scottish Division Two |
Peterhead |
Spartans |
0-1 |
0-0 |
90 |
14:00 |
Scottish Division Two |
Stenhousemuir |
Dumbarton |
1-4 |
0-0 |
96 |
14:00 |
Scottish Division Two |
Stranraer |
Clyde |
0-0 |
0-0 |
78 |
14:00 |
Sweden Division 1 |
BK Olympic |
Oskarshamns AIK |
2-2 |
0-0 |
93 |
14:00 |
Sweden Division 1 |
IF Sylvia |
IFK Stocksund |
1-2 |
0-0 |
43 |
14:00 |
Sweden Division 1 |
Vanersborgs IF |
Lunds BK |
0-2 |
0-0 |
90 |
14:00 |
Sweden Division 1 |
Tvaakers IF |
FC Trollhattan |
0-3 |
0-0 |
93 |
14:00 |
Sweden Division 1 |
Atvidabergs |
Eskilsminne IF |
1-2 |
0-0 |
93 |
14:00 |
Denmark Superligaen |
FC Copenhagen |
Silkeborg |
1-3 |
0-0 |
94 |
14:00 |
Northern Ireland Premier League |
Linfield FC |
Carrick Rangers |
3-3 |
0-0 |
96 |
14:00 |
Northern Ireland Premier League |
Newry City |
Crusaders |
0-0 |
0-0 |
92 |
14:00 |
Russian National Football League |
Khimki |
Volgar-Gazprom Astrachan |
0-0 |
0-0 |
94 |
14:00 |
Ukrainian Premier League |
PFC Oleksandria |
Polissya Zhytomyr |
0-0 |
0-0 |
92 |
14:00 |
CAF Champions League |
Young Africans |
ASAS Djibouti Telecom |
- |
- |
|
14:00 |
Belarusian Premier League |
Smorgon FC |
Slavia Mozyr |
0-2 |
0-0 |
80 |
14:00 |
Lithuania - 1.Division |
Suduva |
Kauno Zalgiris |
2-5 |
0-0 |
91 |
14:00 |
Turkey 1. Lig |
Genclerbirligi |
Bodrumspor |
0-0 |
0-0 |
94 |
14:00 |
Turkey 1. Lig |
Tuzlaspor |
Eyupspor |
0-5 |
0-0 |
94 |
14:00 |
UAE Pro-League |
Hatta |
Al Ain |
0-2 |
0-0 |
95 |
14:00 |
UAE Pro-League |
Al Bataeh |
Ittihad Kalba |
0-0 |
0-0 |
94 |
14:00 |
Lebanese Premier League |
Trables Sports Club |
Al-Ansar (LIB) |
1-2 |
0-0 |
93 |
14:00 |
Estonia Champions League |
Tartu JK Maag Tammeka |
Parnu JK Vaprus |
0-0 |
0-0 |
90 |
14:00 |
Turkiye Lig3 |
Halide Edip Adivarspor |
Ankaraspor FK |
0-1 |
0-0 |
96 |
14:00 |
Argentine Division 2 |
Deportivo Madryn |
Estudiantes de Caseros |
0-0 |
0-0 |
94 |
14:00 |
Argentine Division 2 |
Deportivo Madryn |
Estudiantes de Caseros |
0-0 |
0-0 |
94 |
14:00 |
International Club Friendly |
RC Saint Etienne (W) |
FC Metz (W) |
- |
- |
|
14:00 |
Sweden Div 3 Mellersta |
Stenungsunds IF |
Nordvarmland FF |
0-0 |
0-0 |
0 |
14:00 |
Sweden Div 3 Mellersta |
IF Algarna |
Bergnasets AIK |
0-0 |
0-0 |
92 |
14:00 |
Northern Ireland IFA Championship |
Dergview FC |
Annagh United |
0-1 |
0-0 |
95 |
14:00 |
Northern Ireland IFA Championship |
Dundela |
Ballinamallard United |
0-0 |
0-0 |
0 |
14:00 |
Northern Ireland IFA Championship |
Institute FC |
Ballyclare Comrades |
1-0 |
0-0 |
94 |
14:00 |
Northern Ireland IFA Championship |
Newington |
Knockbreda |
1-0 |
0-0 |
92 |
14:00 |
Turkey A2 League U19 |
Bursaspor U19 |
Denizlispor U19 |
2-1 |
0-0 |
94 |
14:00 |
Turkey A2 League U19 |
Fatih Karagumruk U19 |
Manisa Belediyespor U19 |
3-1 |
0-0 |
94 |
14:00 |
Ukraine U21 Liga |
Kolos Kovalivka U21 |
FC Shakhtar Donetsk U21 |
- |
- |
|
14:00 |
Israel Youth League |
Hapoel Nir Ramat Hasharon U19 |
Maccabi Tel Aviv U19 |
1-3 |
0-0 |
91 |
14:00 |
Israel Youth League |
Hapoel Hadera U19 |
Bnei Sakhnin U19 |
0-1 |
0-0 |
79 |
14:00 |
GER D5 |
SpVgg Hankofen-Hailing |
DJK Gebenbach |
- |
- |
|
14:00 |
GER D5 |
SSV Jahn Regensburg II |
ATSV Erlangen |
- |
- |
|
14:00 |
Belarus Pershaya Liga |
FC Baranovichi |
Osipovichy |
2-0 |
0-0 |
88 |
14:00 |
Belarus Pershaya Liga |
FC Baranovichi |
Osipovichy |
2-0 |
0-0 |
88 |
14:00 |
Russia Womens Premier League |
Dynamo Moscow (W) |
Krylya Sovetov Samara (W) |
2-0 |
0-0 |
86 |
14:00 |
Hungary Womens Division 1 League |
Puskas Akademia (W) |
Szetomeharry (W) |
1-0 |
0-0 |
92 |
14:00 |
Hungary Womens Division 1 League |
Soroksar (W) |
Szekszard UFC (W) |
2-0 |
0-0 |
91 |
14:00 |
Paraguayan Division 2 |
Deportivo Santani |
12 de Octubre |
- |
- |
|
14:00 |
Iceland Division 2 |
Fjardabyggd Leiknir |
KF Gardabaer |
- |
- |
|
14:00 |
Iceland Division 2 |
UMF Sindri Hofn |
Vikingur Olafsvik |
- |
- |
|
14:00 |
Uzbekistan Second League |
Lokomotiv Tashkent |
Xorazm Urganch |
2-0 |
0-0 |
91 |
14:00 |
England Northern League Division One |
Loughborough Dynamo |
Cambridge City |
0-0 |
0-0 |
77 |
14:00 |
The lowlands of Scotland League |
Albion Rovers |
East Stirlingshire |
- |
- |
|
14:00 |
The lowlands of Scotland League |
Boness Utd |
Cumbernauld Colts |
- |
- |
|
14:00 |
The lowlands of Scotland League |
Broomhill FC |
Gala Fairydean |
1-2 |
0-0 |
76 |
14:00 |
The lowlands of Scotland League |
East Kilbride |
Cowdenbeath |
4-2 |
0-0 |
89 |
14:00 |
The lowlands of Scotland League |
Gretna |
Civil Service Strollers FC |
- |
- |
|
14:00 |
The lowlands of Scotland League |
Linlithgow Rose |
Edinburgh University FC |
- |
- |
|
14:00 |
Poland III Liga |
MKS Notec Czarnkow |
Sokol Kleczew |
4-1 |
0-0 |
88 |
14:00 |
Poland III Liga |
Cartusia |
Stargard Szczecinski |
6-1 |
0-0 |
89 |
14:00 |
Poland III Liga |
LZS Starowice Dolne |
Slask Wroclaw II |
- |
- |
|
14:00 |
Germany Oberliga NOFV |
Turk Gucu Friedberg |
Eintracht Stadtallendorf |
- |
- |
|
14:00 |
Germany Oberliga NOFV |
FC Sonthofen |
SV Heimstetten |
- |
- |
|
14:00 |
Belarus Reserve League |
FC Minsk Reserves |
NaF Dayton reserve |
- |
- |
|
14:00 |
Kosovo Superliga |
Prishtina |
Malisheva |
3-1 |
0-0 |
94 |
14:00 |
Kosovo Superliga |
KF Feronikeli |
Gjilani |
1-0 |
0-0 |
90 |
14:00 |
Switzerland Division 1 Women |
FC Zurich Frauen (W) |
Aarau (W) |
3-0 |
0-0 |
86 |
14:00 |
Portugal Champions NACIONAL Juniores A 2 |
Maritimo U19 |
FC Famalicao U19 |
1-2 |
0-0 |
95 |
14:00 |
England Southern League Central Division |
Barwell |
AFC Telford United |
3-1 |
0-0 |
97 |
14:00 |
England Southern League Central Division |
Berkhamsted Town |
Stourbridge |
- |
- |
|
14:00 |
England Southern League Central Division |
Bromsgrove Sporting FC |
Stamford |
0-2 |
0-0 |
62 |
14:00 |
England Southern League Central Division |
Halesowen Town |
Long Eaton Utd |
5-0 |
0-0 |
93 |
14:00 |
England Southern League Central Division |
Mickleover Sports |
Hitchin Town |
2-1 |
0-0 |
95 |
14:00 |
England Southern League Central Division |
Needham Market |
Alvechurch |
- |
- |
|
14:00 |
England Southern League Central Division |
Nuneaton Borough |
Sudbury |
0-1 |
0-0 |
63 |
14:00 |
England Southern League Central Division |
Redditch United |
Kettering Town |
2-0 |
0-0 |
95 |
14:00 |
England Southern League Central Division |
Royston Town |
Coalville |
- |
- |
|
14:00 |
England Southern League Central Division |
St Ives Town |
Leamington |
- |
- |
|
14:00 |
England Southern League Central Division |
Stratford Town |
Leiston FC |
- |
- |
|
14:00 |
Lithuania II Lyga |
FKS Ukmerge |
FM Fortuna |
7-0 |
0-0 |
89 |
14:00 |
Brazil Paulista Women's League |
Sao Bernardo/SP(W) |
Palmeiras SP (W) |
0-0 |
0-0 |
93 |
14:00 |
Iceland Women's Division 1 |
Grotta (W) |
Fjardab Hottur Leiknir (W) |
- |
- |
|
14:00 |
Austrian Frauen Bundesliga |
Neulengbach (W) |
First Vienna (W) |
1-2 |
0-0 |
94 |
14:00 |
FYR Macedonia Vtora Fudbalska Liga |
Detonit Plachkovica |
KF Arsimi |
- |
- |
|
14:00 |
FYR Macedonia Vtora Fudbalska Liga |
FK Karaorman |
Vardar Negotino |
- |
- |
|
14:00 |
FYR Macedonia Vtora Fudbalska Liga |
FK Kozuv |
FK Skopje |
- |
- |
|
14:00 |
FYR Macedonia Vtora Fudbalska Liga |
FK Novaci |
KF Besa Doberdoll |
- |
- |
|
14:00 |
FYR Macedonia Vtora Fudbalska Liga |
FK Osogovo |
FK Bashkimi |
2-3 |
0-0 |
96 |
14:00 |
FYR Macedonia Vtora Fudbalska Liga |
Kamenica-Sasa |
Pelister Bitola |
- |
- |
|
14:00 |
FYR Macedonia Vtora Fudbalska Liga |
Pobeda Prilep |
FK Ohrid 2004 |
- |
- |
|
14:00 |
FYR Macedonia Vtora Fudbalska Liga |
Belasica Strumica |
FK Teteks Tetovo |
- |
- |
|
14:00 |
Poland Mloda Ekstraklasa |
Pogon Szczecin(Youth) |
Warta Poznan Youth |
- |
- |
|
14:00 |
Belarus Womens Premier League |
FC Gomel (W) |
Bobruichanka Bobruisk (W) |
- |
- |
|
14:00 |
Norway Division 4 |
Brumunddal |
Elverum |
- |
- |
|
14:00 |
Norway Division 4 |
Eik-Tonsberg |
Askollen |
4-0 |
0-0 |
89 |
14:00 |
Switzerland Promotion League |
Yverdon II |
Echallens |
- |
- |
|
14:00 |
Switzerland Promotion League |
FC Schotz |
Bassecourt |
- |
- |
|
14:00 |
Switzerland Promotion League |
Wohlen |
solothurn |
- |
- |
|
14:00 |
Switzerland Promotion League |
FC Tuggen |
Taverne |
- |
- |
|
14:00 |
Switzerland Promotion League |
YF Juventus Zurich |
FC Mendrisio Stabio |
- |
- |
|
14:00 |
Switzerland Promotion League |
USV Eschen Mauren |
Kreuzlingen |
- |
- |
|
14:00 |
Switzerland Promotion League |
SV Hongg |
FC Balzers |
- |
- |
|
14:00 |
Switzerland Promotion League |
FC Wettswil Bonstetten |
FC Kosova Zurich |
- |
- |
|
14:00 |
Switzerland Promotion League |
Uzi |
FC Gossau |
- |
- |
|
14:00 |
Switzerland Promotion League |
Bavois |
Delemont |
- |
- |
|
14:00 |
Switzerland Promotion League |
SC Cham |
Etoile Carouge |
- |
- |
|
14:00 |
Switzerland Promotion League |
FC Rapperswil-Jona |
Biel Bienne |
0-0 |
0-0 |
0 |
14:00 |
Austrian 3.Liga |
SPG Motz/Silz |
FC Wolfurt |
- |
- |
|
14:00 |
Austrian 3.Liga |
Wiener Viktoria |
SC Mannsdorf |
2-1 |
0-0 |
78 |
14:00 |
United Arab Emirates U21 |
Al Wahda Abu Dhabi U21 |
Al-Jazira(UAE) U21 |
0-6 |
0-0 |
93 |
14:30 |
Liga Portugal 1 |
FC Arouca |
Portimonense |
1-1 |
0-0 |
98 |
14:30 |
Russia Premier League |
Rubin Kazan |
Dynamo Moscow |
1-2 |
0-0 |
63 |
14:30 |
Liga Portugal 2 |
CF Os Belenenses |
CD Mafra |
1-1 |
0-0 |
94 |
14:30 |
German 3.Liga |
SV Sandhausen |
TSV 1860 Munchen |
3-0 |
0-0 |
90 |
14:30 |
Russian National Football League |
Sokol |
FK Leningradets |
0-1 |
0-0 |
94 |
14:30 |
Poland Division 2 |
Chojniczanka Chojnice |
Olimpia Grudziadz |
1-1 |
0-0 |
93 |
14:30 |
Czech Republic Ceska Fotbalova Liga |
Slovan Rosice |
Banik Ostrava B |
- |
- |
|
14:30 |
Slovakia 2. Liga |
Dolny Kubin |
STK Samorin |
0-0 |
0-0 |
89 |
14:30 |
Slovakia 2. Liga |
Tatran Presov |
MSK Zilina B |
- |
- |
|
14:30 |
Slovakia 2. Liga |
Spisska Nova Ves |
Slovan Bratislava B |
0-2 |
0-0 |
92 |
14:30 |
Slovakia 2. Liga |
Slavoj Trebisov |
MSK Puchov |
0-3 |
0-0 |
62 |
14:30 |
International Club Friendly |
ASD Alcione |
Pro Patria |
3-3 |
0-0 |
91 |
14:30 |
Slovakia 3.Liga |
Lipany |
MFK Vranov nad Topou |
- |
- |
|
14:30 |
Slovakia 3.Liga |
Stara Lubovna |
Rimavska Sobota |
2-2 |
0-0 |
89 |
14:30 |
Slovakia 3.Liga |
Novohrad Lucenec |
TeslaStropkov |
1-1 |
0-0 |
93 |
14:30 |
Slovakia 3.Liga |
Galanta |
SKF Sered |
0-0 |
0-0 |
92 |
14:30 |
Slovakia 3.Liga |
Jednota Banova |
RSC Hamsik Academy |
0-1 |
0-0 |
94 |
14:30 |
Slovakia 3.Liga |
Banik Lehota Pod Vtacnikom |
OK castkovce |
3-0 |
0-0 |
86 |
14:30 |
Slovakia 3.Liga |
Slovan Duslo Sala |
FK Podkonice |
4-1 |
0-0 |
90 |
14:30 |
Slovakia 3.Liga |
MFK Lokomotiva Zvolen |
TJ Druzstevnik Vrakun |
3-2 |
0-0 |
92 |
14:30 |
Slovakia 3.Liga |
Spisske Podhradie |
FK Svidnik |
- |
- |
|
14:30 |
Denmark Womans League |
Nordsjaelland (W) |
Fortuna Hjorring (W) |
1-0 |
0-0 |
60 |
14:30 |
Italian Campionato Nazionale Primavera |
S.S.D. Monza 1912 Youth |
AC Milan U20 |
1-3 |
0-0 |
91 |
14:30 |
Uzbek League |
Sogdiana Jizak |
Navbahor Namangan |
2-1 |
0-0 |
96 |
14:30 |
Belgium Women 1st National |
Eendracht Aalst (W) |
Gent B (W) |
- |
- |
|
14:30 |
Norway Division 1 Women |
Kolbotn (W) |
Honefoss (W) |
1-0 |
0-0 |
90 |
14:30 |
Norway Division 4 |
Fyllingsdalen |
Vidar |
1-2 |
0-0 |
67 |
14:30 |
Switzerland Promotion League |
La Chaux-de-Fonds |
Monthey |
- |
- |
|
14:45 |
Women Norwegian Toppserien |
Valerenga (W) |
Aasane (W) |
0-0 |
0-0 |
90 |
15:00 |
Spanish La Liga 2 |
Burgos CF |
Real Oviedo |
1-0 |
0-0 |
93 |
15:00 |
Austrian Bundesliga |
Sturm Graz |
FC Blau Weiss Linz |
0-0 |
0-0 |
94 |
15:00 |
Austrian Bundesliga |
Wolfsberger AC |
Red Bull Salzburg |
1-2 |
1-0 |
93 |
15:00 |
Germany Regionalliga |
SV Meppen |
Hannover 96 Am |
5-2 |
0-0 |
89 |
15:00 |
Portugal Liga 3 |
Vianense |
Clube Desportivo Trofense |
0-1 |
0-0 |
97 |
15:00 |
Portugal Liga 3 |
Vianense |
Clube Desportivo Trofense |
0-1 |
0-0 |
97 |
15:00 |
French Championnat Amateur |
Toulon |
CHAMALIERES |
2-1 |
0-0 |
93 |
15:00 |
Poland Division 2 |
GKS Jastrzebie |
Polonia Bytom |
0-0 |
0-0 |
94 |
15:00 |
Poland Division 2 |
GKS Jastrzebie |
Polonia Bytom |
0-0 |
0-0 |
94 |
15:00 |
Poland Division 2 |
Pogon Siedlce |
Sandecja Nowy Sacz |
0-0 |
0-0 |
94 |
15:00 |
Poland Division 2 |
Wisla Pulawy |
Hutnik Krakow |
0-1 |
0-0 |
94 |
15:00 |
Poland Division 2 |
Zaglebie Lubin B |
Olimpia Elblag |
2-1 |
0-0 |
94 |
15:00 |
Czech Republic 2.Liga |
Lisen |
Slavia Kromeriz |
1-0 |
0-0 |
93 |
15:00 |
Czech Republic Ceska Fotbalova Liga |
Slovan Velvary |
Arsenal Ceska Lipa |
3-0 |
0-0 |
67 |
15:00 |
Czech Republic Ceska Fotbalova Liga |
Zivanice |
Mlada Boleslav B |
2-2 |
0-0 |
92 |
15:00 |
CAF Champions League |
ES du Sahel |
CS Constantine |
- |
- |
|
15:00 |
Jordan Cup |
As Safi Karak |
Marj Al Hamam |
0-0 |
0-0 |
97 |
15:00 |
Bosnia and Herzegovina Premier League |
FK Igman Konjic |
Posusje |
2-1 |
0-0 |
95 |
15:00 |
Bosnia and Herzegovina Premier League |
Sarajevo |
FK Velez Mostar |
1-0 |
0-0 |
93 |
15:00 |
Moldova Divizia Nationala |
CF Sparta Selemet |
Dacia-Buiucani |
1-4 |
0-0 |
91 |
15:00 |
Moldova Divizia Nationala |
CF Sparta Selemet |
Dacia-Buiucani |
1-4 |
0-0 |
91 |
15:00 |
Kazakhstan Premier League |
Kaisar Kyzylorda |
FC Zhetysu Taldykorgan |
1-1 |
0-0 |
95 |
15:00 |
Kazakhstan Premier League |
Kaisar Kyzylorda |
FC Zhetysu Taldykorgan |
1-1 |
0-0 |
95 |
15:00 |
Armenia Premier League |
Shirak |
Urartu |
0-0 |
0-0 |
0 |
15:00 |
Latvia Division 2 |
Saldus SS/Leevon |
Olaine |
4-0 |
0-0 |
88 |
15:00 |
International Club Friendly |
Gubbio |
Sambenedettese |
1-1 |
0-0 |
92 |
15:00 |
International Club Friendly |
Gubbio |
Sambenedettese |
1-1 |
0-0 |
92 |
15:00 |
International Club Friendly |
Alessandria |
JuventusU23 |
0-1 |
0-0 |
90 |
15:00 |
Israel Youth League |
Hapoel Rishon Lezion Yehuda U19 |
Hapoel Haifa U19 |
0-0 |
0-0 |
93 |
15:00 |
Israel Youth League |
Hapoel Rishon Lezion Yehuda U19 |
Hapoel Haifa U19 |
0-0 |
0-0 |
93 |
15:00 |
Moldova Division 2 |
Flacara Falesti |
Real Succes |
- |
- |
|
15:00 |
Moldova Division 2 |
Speranta Nisporeni |
Gagauziya |
- |
- |
|
15:00 |
Moldova Division 2 |
Dinamo-Auto |
Drochia |
- |
- |
|
15:00 |
Hungary Womens Division 1 League |
MTK Hungaria FC (W) |
Ferencvarosi TC (W) |
0-3 |
0-0 |
88 |
15:00 |
Hungary Womens Division 1 League |
MTK Hungaria FC (W) |
Ferencvarosi TC (W) |
0-3 |
0-0 |
88 |
15:00 |
Serbia Prva Liga |
FK Radnicki Sremska Mitrovica |
Sevojno Uzice |
1-1 |
0-0 |
93 |
15:00 |
Serbia Prva Liga |
Semendrija 1924 |
Macva Sabac |
0-0 |
0-0 |
91 |
15:00 |
Serbia Prva Liga |
Indjija |
Proleter Novi Sad |
1-1 |
0-0 |
94 |
15:00 |
Belgium Women 1st National |
ASE de Chastre (W) |
KVK Tienen (W) |
- |
- |
|
15:00 |
Slovenia U19 |
ND Ilirija U19 |
Olimpija Ljubljana U19 |
2-2 |
0-0 |
91 |
15:00 |
Slovenia U19 |
ND Ilirija U19 |
Olimpija Ljubljana U19 |
2-2 |
0-0 |
91 |
15:00 |
Austria Landesliga |
SK Furstenfeld |
SV Lafnitz II |
1-0 |
0-0 |
95 |
15:00 |
Poland III Liga |
KS Legionovia Legionowo |
Unia Skierniewice |
1-2 |
0-0 |
90 |
15:00 |
Poland III Liga |
KS Legionovia Legionowo |
Unia Skierniewice |
1-2 |
0-0 |
90 |
15:00 |
Poland III Liga |
KS Wiazownica |
Wisloka Debica |
- |
- |
|
15:00 |
Poland III Liga |
Karpaty Krosno |
Czarni Polaniec |
0-1 |
0-0 |
92 |
15:00 |
Poland III Liga |
Karkonosze Jelenia Gora |
MKS Kluczbork |
- |
- |
|
15:00 |
Poland III Liga |
Star Starachowice |
Sokol Sieniawa |
- |
- |
|
15:00 |
Poland III Liga |
Wislanie Jaskowice |
Siarka Tarnobrzeg |
- |
- |
|
15:00 |
Czech Group D League |
SK Cesky Brod |
FK Chomutov |
3-4 |
0-0 |
89 |
15:00 |
Germany Oberliga NOFV |
Hanauer SC 1960 |
SV Weidenhausen |
- |
- |
|
15:00 |
Germany Oberliga NOFV |
FC 1906 Erlensee |
Waldgirmes |
0-0 |
0-0 |
0 |
15:00 |
Bosnia erzegovina 1st League |
Romanija Pale |
Rudar Prijedor |
0-1 |
0-0 |
92 |
15:00 |
Bosnia erzegovina 1st League |
NK Gradina Srebrenik |
NK Vis Simm-Bau |
0-2 |
0-0 |
92 |
15:00 |
Bosnia erzegovina 1st League |
FK Radnik Hadzici |
NK Tomislav |
0-4 |
0-0 |
89 |
15:00 |
Bosnia erzegovina 1st League |
Villeznevesigne |
Slavija Sarajevo |
0-0 |
0-0 |
94 |
15:00 |
Croatia 2.HNL |
HNK Cibalia |
NK Jarun |
2-1 |
0-0 |
92 |
15:00 |
Croatia 2.HNL |
HNK Cibalia |
NK Jarun |
2-1 |
0-0 |
92 |
15:00 |
Croatia 2.HNL |
NK Orijent Rijeka |
HNK Vukovar 91 |
0-0 |
0-0 |
94 |
15:00 |
Croatia 2.HNL |
NK Zrinski Jurjevac |
NK Solin |
3-0 |
0-0 |
93 |
15:00 |
Romania - Liga 3 Seria |
Afumati |
FC Agricola Borcea |
0-0 |
0-0 |
92 |
15:00 |
Romania - Liga 3 Seria |
Jiul Petrosani |
ACS Viitorul Simian |
- |
- |
|
15:00 |
Romania - Liga 3 Seria |
CS Viitorul Daesti |
Unirea Bascov |
2-3 |
0-0 |
92 |
15:00 |
Romania - Liga 3 Seria |
Universitatea Alba Iulia |
Industria Galda |
0-0 |
0-0 |
93 |
15:00 |
Romania - Liga 3 Seria |
Universitatea Alba Iulia |
Industria Galda |
0-0 |
0-0 |
93 |
15:00 |
Romania - Liga 3 Seria |
CSO Plopeni |
Gloria Popesti-Leordeni |
1-2 |
0-0 |
93 |
15:00 |
Romania - Liga 3 Seria |
CSO Plopeni |
Gloria Popesti-Leordeni |
1-2 |
0-0 |
93 |
15:00 |
Romania - Liga 3 Seria |
ACSO Filiasi |
CNS Cetate Deva |
1-2 |
0-0 |
94 |
15:00 |
Romania - Liga 3 Seria |
ACSO Filiasi |
CNS Cetate Deva |
1-2 |
0-0 |
94 |
15:00 |
Romania - Liga 3 Seria |
CS Blejoi |
CS Paulesti |
3-2 |
0-0 |
94 |
15:00 |
Croatia 3.Division |
DUGO SELO |
NK Opatija |
0-1 |
0-0 |
94 |
15:00 |
Croatia 3.Division |
Mladost Zdralovi |
Bjelovar |
4-1 |
0-0 |
89 |
15:00 |
Croatia 3.Division |
Radnik Krizevci |
Jadran Porec |
5-0 |
0-0 |
89 |
15:00 |
Lithuania II Lyga |
Silute |
Banga Gargzdai B |
2-1 |
0-0 |
91 |
15:00 |
Czech Republic 5. Ligy |
Bystrc Kninicky |
FC Svratka Brno |
0-0 |
0-0 |
91 |
15:00 |
Czech Republic 5. Ligy |
TJ Sokol Srbice |
Litomerice |
4-1 |
0-0 |
87 |
15:00 |
Bulgaria B PFG |
Litex Lovech |
Ludogorets Razgrad II |
0-0 |
0-0 |
93 |
15:00 |
Bulgaria B PFG |
FC Maritsa 1921 |
Belasitsa Petrich |
2-0 |
0-0 |
91 |
15:00 |
Bulgaria B PFG |
PFK Montana |
CSKA 1948 Sofia II |
0-0 |
0-0 |
93 |
15:00 |
Czech Republic U19 League |
Slavia Praha U19 |
Slovacko U19 |
6-1 |
0-0 |
90 |
15:00 |
Switzerland Promotion League |
FC Courtetelle |
FC Dietikon |
- |
- |
|
15:00 |
Switzerland Promotion League |
SV Muttenz |
Muri |
- |
- |
|
15:00 |
Switzerland Promotion League |
FC St.Gallen U21 |
Lugano U21 |
- |
- |
|
15:00 |
Switzerland Promotion League |
FC Paradiso |
Bruhl SG |
0-0 |
0-0 |
95 |
15:00 |
Austrian 3.Liga |
SR Donaufeld Wien |
Neusiedl |
5-2 |
0-0 |
90 |
15:00 |
Austrian 3.Liga |
ASK Klagenfurt |
Wallern |
1-5 |
0-0 |
90 |
15:00 |
Austrian 3.Liga |
SV Wals-Grunau |
SV Austria Salzburg |
0-2 |
0-0 |
90 |
15:00 |
Mexico Youth U23 |
Atlas U23 |
Toluca U23 |
- |
- |
|
15:00 |
Mexico Youth U23 |
Club America U23 |
Club Leon U23 |
- |
- |
|
15:00 |
Ghana Super Cup |
Nations FC |
Koforidua Semper FC |
2-0 |
0-0 |
91 |
15:00 |
Ghana Super Cup |
Nations FC |
Koforidua Semper FC |
2-0 |
0-0 |
91 |
15:30 |
French Championnat Amateur |
Racing Club de France |
Bastia Borgo |
0-0 |
0-0 |
0 |
15:30 |
Russian National Football League |
PFK Kuban |
Alania Vladikavkaz |
0-1 |
0-0 |
93 |
15:30 |
Poland Ekstraklasa |
Puszcza Niepolomice |
LKS Lodz |
2-1 |
0-0 |
95 |
15:30 |
Poland Liga 1 |
Polonia Warszawa |
Motor Lublin |
0-1 |
0-0 |
95 |
15:30 |
Qatar League |
Al-Garrafa |
Al Markhiya |
2-0 |
0-0 |
95 |
15:30 |
South Africa Premier Soccer League |
Kaizer Chiefs |
AmaZulu |
3-0 |
0-0 |
93 |
15:30 |
Professional Tunisian League 1 |
Club Africain |
E.Gawafel.S.Gafsa |
0-0 |
0-0 |
98 |
15:30 |
Azerbaijan Premier League |
Zira FK |
Sabah FK Baku |
1-0 |
0-0 |
94 |
15:30 |
International Club Friendly |
ACD Virtus Entella |
Novara |
3-0 |
0-0 |
89 |
15:30 |
Belgium Women 1st National |
RAEC Mons (W) |
Oud Heverlee Leuven II (W) |
2-2 |
0-0 |
90 |
15:30 |
Finland Kolmonen |
Mypa |
MiPK |
3-0 |
0-0 |
93 |
15:30 |
Austria Landesliga |
Union Dietach |
Union Ostermiething |
3-1 |
0-0 |
89 |
15:30 |
Montenegro Division 2 |
Otrant |
FK Grbalj Radanovici |
1-1 |
0-0 |
94 |
15:30 |
Switzerland Promotion League |
Kriens |
FC Luzern U21 |
- |
- |
|
15:30 |
Switzerland Promotion League |
Vevey Sports |
FC Naters |
- |
- |
|
15:45 |
Hungary Borsodi Liga |
Diosgyor VTK |
Varda SE |
2-0 |
0-0 |
91 |
15:45 |
Croatia U19 League |
Zagreb locomotive U19 |
Rijeka U19 |
1-0 |
0-0 |
91 |
15:50 |
Israel Youth League |
Hapoel Raanana Roei U19 |
Maccabi Haifa U19 |
2-7 |
0-0 |
89 |
15:59 |
Italian Serie B |
Venezia |
Cosenza Calcio 1914 |
1-1 |
0-0 |
99 |
15:59 |
Switzerland Super League |
Yverdon |
Servette |
0-0 |
0-0 |
94 |
15:59 |
Switzerland Super League |
FC Zurich |
St. Gallen |
1-1 |
0-0 |
99 |
15:59 |
Norwegian Tippeligaen |
Sarpsborg 08 |
Tromso IL |
3-0 |
0-0 |
93 |
15:59 |
Germany Regionalliga |
SC Paderborn 07 II |
Bocholt FC |
5-0 |
0-0 |
89 |
15:59 |
French Championnat Amateur |
Biesheim |
Besancon |
- |
- |
|
15:59 |
French Championnat Amateur |
Feignies |
Bobigny A.C. |
0-0 |
0-0 |
94 |
15:59 |
French Championnat Amateur |
Fleury Merogis U.S. |
AS Furiani Agliani |
- |
- |
|
15:59 |
French Championnat Amateur |
Haguenau |
Macon |
0-0 |
0-0 |
92 |
15:59 |
French Championnat Amateur |
Saint Quentin |
Bourg Peronnas |
- |
- |
|
15:59 |
French Championnat Amateur |
ES Wasquehal |
Creteil |
1-1 |
0-0 |
90 |
15:59 |
French Championnat Amateur |
Olympique Ales |
Bourgoin Jallieu |
0-0 |
0-0 |
94 |
15:59 |
French Championnat Amateur |
Andrezieux |
Aubagne |
0-0 |
0-0 |
94 |
15:59 |
French Championnat Amateur |
Andrezieux |
Aubagne |
0-0 |
0-0 |
94 |
15:59 |
French Championnat Amateur |
Frejus St-Raphael |
Toulouse FC II |
0-0 |
0-0 |
95 |
15:59 |
French Championnat Amateur |
Hyeres |
Le Puy Foot 43 Auvergne |
2-0 |
0-0 |
95 |
15:59 |
French Championnat Amateur |
Jura Sud Foot |
GRACES |
- |
- |
|
15:59 |
French Championnat Amateur |
Les Herbiers |
Avoine |
- |
- |
|
15:59 |
French Championnat Amateur |
Romorantin |
Trelissac |
- |
- |
|
15:59 |
French Championnat Amateur |
St Pryve St Hilaire |
Angers II |
1-0 |
0-0 |
94 |
15:59 |
French Championnat Amateur |
Saumur OL |
Libourne Saint Seurin |
- |
- |
|
15:59 |
French Championnat Amateur |
Aubervilliers |
Voltigeurs Chateaubriant |
1-2 |
0-0 |
94 |
15:59 |
French Championnat Amateur |
Chambly FC |
Granville |
0-0 |
0-0 |
94 |
15:59 |
French Championnat Amateur |
Saint Malo |
Guingamp B |
0-0 |
0-0 |
92 |
15:59 |
French Championnat Amateur |
AF Virois |
Beauvais |
- |
- |
|
15:59 |
French Championnat Amateur |
La Roche VF |
Bourges |
- |
- |
|
15:59 |
French Championnat Amateur |
Evian Thonon Gaillard |
Cannes AS |
- |
- |
|
15:59 |
Israel Premier League |
Hapoel Bnei Sakhnin FC |
Hapoel Tel Aviv |
1-1 |
0-0 |
96 |
15:59 |
Czech Republic Gambrinus Liga |
Banik Ostrava |
Dynamo Ceske Budejovice |
2-0 |
0-0 |
93 |
15:59 |
Serbian Superliga |
Backa Topola |
IMT Novi Beograd |
0-0 |
0-0 |
94 |
15:59 |
CAF Confederation Cup |
AF Amadou Diallo Djekanou |
ASC Kara |
- |
- |
|
15:59 |
CAF Confederation Cup |
SOA Renaissante |
AS Douanes |
- |
- |
|
15:59 |
Romania Liga I |
CFR Cluj |
FC Botosani |
3-1 |
0-0 |
98 |
15:59 |
Slovak Super Liga |
MSK Zilina |
Zlate Moravce |
3-2 |
0-0 |
96 |
15:59 |
Slovak Super Liga |
Dunajska Streda |
Dukla Banska Bystrica |
1-2 |
0-0 |
94 |
15:59 |
Slovak Super Liga |
Sport Podbrezova |
Trencin |
2-2 |
0-0 |
94 |
15:59 |
Iceland Premier Division |
KA Akureyri |
Stjarnan Gardabaer |
2-1 |
0-0 |
94 |
15:59 |
Belarusian Premier League |
Dinamo Brest |
Slutsksakhar Slutsk |
0-0 |
0-0 |
94 |
15:59 |
Lithuania - 1.Division |
DFK Dainava Alytus |
Hegelmann Litauen |
1-2 |
0-0 |
97 |
15:59 |
Bulgaria Premier League |
FK Levski Krumovgrad |
Lokomotiv Sofia |
2-0 |
0-0 |
92 |
15:59 |
Uruguay Primera Division |
Plaza Colonia |
CA River Plate |
0-1 |
0-0 |
90 |
15:59 |
Jordan Premier League |
Al-Ahly |
Al-Jalil |
1-0 |
0-0 |
100 |
15:59 |
Jordan Premier League |
Sahab SC |
AL Salt |
0-2 |
0-0 |
97 |
15:59 |
Botola Pro 1 |
Olympique de Safi |
Hassania Agadir |
1-1 |
0-0 |
98 |
15:59 |
Jordan Cup |
Der Abi Saeed |
Al-Tora |
- |
- |
|
15:59 |
Estonia Champions League |
Levadia Tallinn |
JK Tallinna Kalev |
1-1 |
0-0 |
96 |
15:59 |
International Club Friendly |
Bordeaux (W) |
Montauban (W) |
- |
- |
|
15:59 |
International Club Friendly |
UC Ceares |
CD Covadonga |
0-0 |
0-0 |
89 |
15:59 |
Sweden Div 3 Mellersta |
Syrianska FC |
Karlslunds IF HFK |
0-1 |
0-0 |
92 |
15:59 |
Russia Womens Premier League |
FK Ryazan (W) |
FK Rostov (W) |
- |
- |
|
15:59 |
Russia Womens Premier League |
Zenit St Petersburg (W) |
Yenisey Krasnoyarsk (W) |
0-0 |
0-0 |
23 |
15:59 |
Iceland Division 2 |
KV Reykjavik |
Dalvik Reynir |
1-3 |
0-0 |
88 |
15:59 |
Montenegro Division 2 |
FK Berane |
Lovcen Cetinje |
1-2 |
0-0 |
94 |
15:59 |
Montenegro Division 2 |
FK Berane |
Lovcen Cetinje |
1-2 |
0-0 |
94 |
15:59 |
Germany Oberliga NOFV |
Uerdingen KFC 05 |
SF Hamborn 07 |
3-0 |
0-0 |
86 |
15:59 |
Germany Oberliga NOFV |
Mulheimer FC 97 |
VfB Hilden |
1-1 |
0-0 |
94 |
15:59 |
Germany Oberliga NOFV |
SC Preussen Munster II |
Turkspor Dortmund |
1-1 |
0-0 |
90 |
15:59 |
Chile Primera D |
Provincial Ovalle |
AC Colina |
1-0 |
0-0 |
95 |
15:59 |
Chile Primera D |
Deportes Union Companias |
Municipal Puente Alto |
0-1 |
0-0 |
95 |
15:59 |
Portugal Campeonato Nacional |
Rebordosa |
Vitoria Guimaraes B |
0-0 |
0-0 |
94 |
15:59 |
Portugal Champions NACIONAL Juniores A 2 |
SC Espinho U19 |
Amarante U19 |
3-3 |
0-0 |
94 |
15:59 |
Portugal Champions NACIONAL Juniores A 2 |
Clube Oriental Lisboa U19 |
Amora FC U19 |
1-3 |
0-0 |
94 |
15:59 |
Portugal Champions NACIONAL Juniores A 2 |
Nogueirense U19 |
Valadares Gaia FC U19 |
4-1 |
0-0 |
90 |
15:59 |
Portugal Champions NACIONAL Juniores A 2 |
Nogueirense U19 |
Valadares Gaia FC U19 |
4-1 |
0-0 |
90 |
15:59 |
Portugal Champions NACIONAL Juniores A 2 |
Leixoes U19 |
Gondomar U19 |
3-1 |
0-0 |
94 |
15:59 |
Portugal Champions NACIONAL Juniores A 2 |
Leixoes U19 |
Gondomar U19 |
3-1 |
0-0 |
94 |
15:59 |
Portugal Champions NACIONAL Juniores A 2 |
Marinhas FC U19 |
Lank Vilaverdense U19 |
1-0 |
0-0 |
95 |
15:59 |
Portugal Champions NACIONAL Juniores A 2 |
Real Sport Clube Queluz U19 |
Sacavenense U19 |
0-0 |
0-0 |
96 |
15:59 |
Portugal Champions NACIONAL Juniores A 2 |
Anadia FC U19 |
Tondela U19 |
0-3 |
0-0 |
94 |
15:59 |
Portugal Champions NACIONAL Juniores A 2 |
Chaves U19 |
FC Porto U19 |
1-2 |
0-0 |
92 |
15:59 |
Portugal Champions NACIONAL Juniores A 2 |
Rio Ave U19 |
Vitoria SC Guimaraes U19 |
0-0 |
0-0 |
94 |
15:59 |
Portugal Champions NACIONAL Juniores A 2 |
Braga U19 |
Gil Vicente U19 |
3-1 |
0-0 |
92 |
15:59 |
Portugal Champions NACIONAL Juniores A 2 |
Luxita U19 |
Vizela U19 |
1-0 |
0-0 |
66 |
15:59 |
Portugal Champions NACIONAL Juniores A 2 |
Beira Mar U19 |
Vitoria FC Setubal U19 |
1-2 |
0-0 |
96 |
15:59 |
Portugal Champions NACIONAL Juniores A 2 |
Academica Coimbra U19 |
Belenenses U19 |
1-3 |
0-0 |
98 |
15:59 |
Portugal Champions NACIONAL Juniores A 2 |
Alverca U19 |
Academico Viseu U19 |
0-0 |
0-0 |
95 |
15:59 |
Portugal Champions NACIONAL Juniores A 2 |
Benfica U19 |
SC Uniao Torreense U19 |
0-0 |
0-0 |
94 |
15:59 |
Portugal Champions NACIONAL Juniores A 2 |
SC Farense U19 |
Sporting Lisbon U19 |
1-0 |
0-0 |
96 |
15:59 |
Switzerland Promotion League |
Meyrin |
FC Coffrane |
- |
- |
|
15:59 |
Switzerland Promotion League |
Bulle |
Servette U21 |
- |
- |
|
15:59 |
Austrian 3.Liga |
Kufstein |
VfB Hohenems |
1-0 |
0-0 |
92 |
15:59 |
Indian Ocean Games |
Madagascar |
Mauritius |
- |
- |
|
16:05 |
Saudi Arabia Division 1 |
Al-Faisaly Harmah |
Al Taraji |
2-0 |
0-0 |
100 |
16:05 |
Saudi Arabia Division 1 |
Al Najma(KSA) |
Ohod Medina |
1-2 |
0-0 |
95 |
16:15 |
Belgian Pro League |
KAS Eupen |
Oud Heverlee |
3-1 |
0-0 |
94 |
16:15 |
Belgian Pro League |
KAS Eupen |
Oud Heverlee |
3-1 |
0-0 |
94 |
16:15 |
Israel Premier League |
Maccabi Petah Tikva FC |
Hapoel Jerusalem |
1-1 |
0-0 |
90 |
16:15 |
Welsh Premier League |
Newtown AFC |
Aberystwyth Town |
0-0 |
0-0 |
95 |
16:15 |
Welsh Premier League |
Newtown AFC |
Aberystwyth Town |
0-0 |
0-0 |
95 |
16:15 |
Turkey Super Lig |
Trabzonspor |
Caykur Rizespor |
2-3 |
0-0 |
98 |
16:15 |
Turkey Super Lig |
Trabzonspor |
Caykur Rizespor |
2-3 |
0-0 |
98 |
16:15 |
Turkey Super Lig |
Kasimpasa |
Pendikspor |
1-1 |
0-1 |
92 |
16:15 |
Turkey Super Lig |
Kasimpasa |
Pendikspor |
1-1 |
0-1 |
92 |
16:15 |
Turkey 1. Lig |
Sakaryaspor |
Umraniyespor |
1-1 |
0-0 |
97 |
16:15 |
Oman Professional League |
Al Rustaq |
Sohar Club |
0-0 |
0-0 |
95 |
16:30 |
English Premier League |
Brighton Hove Albion |
West Ham United |
1-3 |
0-0 |
96 |
16:30 |
German Bundesliga |
Borussia Monchengladbach |
Bayer Leverkusen |
0-3 |
0-0 |
90 |
16:30 |
Italian Serie A |
Frosinone |
Atalanta |
2-1 |
0-0 |
95 |
16:30 |
Italian Serie A |
Monza |
Empoli |
2-0 |
0-0 |
95 |
16:30 |
Russia Premier League |
Spartak Moscow |
Terek Grozny |
0-0 |
0-0 |
95 |
16:30 |
England Conference |
Hartlepool United |
AFC Fylde |
3-1 |
0-0 |
96 |
16:30 |
England Conference |
Hartlepool United |
AFC Fylde |
3-1 |
0-0 |
96 |
16:30 |
French Championnat Amateur |
Lorient B |
Boulogne |
2-3 |
0-0 |
92 |
16:30 |
Scottish Division One |
Alloa Athletic |
Falkirk |
0-0 |
0-0 |
93 |
16:30 |
Northern Ireland Premier League |
Cliftonville |
Larne FC |
- |
- |
|
16:30 |
CAF Confederation Cup |
Stade Malien de Bamako |
Watanga FC |
3-0 |
0-0 |
69 |
16:30 |
UAE Pro-League |
Banni Yas |
Al Nasr Dubai |
4-2 |
0-0 |
95 |
16:30 |
Montenegro Prva Crnogorska Liga |
OFK Petrovac |
FK Sutjeska Niksic |
1-1 |
0-0 |
94 |
16:30 |
Chile Primera B |
Union San Felipe |
Rangers Talca |
4-1 |
0-0 |
98 |
16:30 |
International Club Friendly |
Vicenza |
USD Virtus Verona |
0-1 |
0-0 |
94 |
16:30 |
International Club Friendly |
PSV Eindhoven (W) |
Lens (W) |
- |
- |
|
16:30 |
International Club Friendly |
Burgos Promesas |
Naxara |
1-0 |
0-0 |
89 |
16:30 |
International Club Friendly |
Burgos Promesas |
Naxara |
1-0 |
0-0 |
89 |
16:30 |
International Club Friendly |
Marsa |
Fgura United |
1-1 |
0-0 |
90 |
16:30 |
International Club Friendly |
Aguilas CF |
CF La Nucia |
0-0 |
0-0 |
91 |
16:30 |
International Club Friendly |
Sliema Wanderers FC |
Gudja United |
1-0 |
0-0 |
88 |
16:30 |
English FA Women's Premier League |
Blackburn Rovers (W) |
Birmingham (W) |
1-0 |
0-0 |
95 |
16:30 |
Germany Oberliga NOFV |
TUS Bovinghausen 04 |
FC Brunninghausen |
2-1 |
0-0 |
95 |
16:30 |
Austrian 3.Liga |
FC Pinzgau Saalfelden |
SVG Reichenau |
0-0 |
0-0 |
92 |
16:45 |
Holland Eredivisie |
NEC Nijmegen |
RKC Waalwijk |
3-0 |
0-0 |
97 |
17:00 |
Spanish La Liga |
Cadiz |
Almeria |
1-1 |
0-1 |
99 |
17:00 |
Spanish La Liga |
Cadiz |
Almeria |
1-1 |
0-1 |
99 |
17:00 |
Spanish La Liga |
Cadiz |
Almeria |
1-1 |
0-1 |
99 |
17:00 |
France Ligue 1 |
Marseille |
Stade Brestois |
2-0 |
0-0 |
64 |
17:00 |
France Ligue 1 |
Marseille |
Stade Brestois |
2-0 |
0-0 |
64 |
17:00 |
France Ligue 2 |
Caen |
Ajaccio |
3-0 |
0-0 |
94 |
17:00 |
France Ligue 2 |
Caen |
Ajaccio |
3-0 |
0-0 |
94 |
17:00 |
France Ligue 2 |
Guingamp |
Pau FC |
4-0 |
0-0 |
95 |
17:00 |
France Ligue 2 |
Guingamp |
Pau FC |
4-0 |
0-0 |
95 |
17:00 |
France Ligue 2 |
Bastia |
Troyes |
3-2 |
0-0 |
96 |
17:00 |
France Ligue 2 |
Bastia |
Troyes |
3-2 |
0-0 |
96 |
17:00 |
France Ligue 2 |
Paris FC |
Concarneau |
0-0 |
0-0 |
94 |
17:00 |
France Ligue 2 |
Paris FC |
Concarneau |
0-0 |
0-0 |
94 |
17:00 |
France Ligue 2 |
AJ Auxerre |
Grenoble |
0-0 |
0-0 |
94 |
17:00 |
France Ligue 2 |
AJ Auxerre |
Grenoble |
0-0 |
0-0 |
94 |
17:00 |
France Ligue 2 |
USL Dunkerque |
Angers |
0-0 |
0-0 |
94 |
17:00 |
France Ligue 2 |
USL Dunkerque |
Angers |
0-0 |
0-0 |
94 |
17:00 |
France Ligue 2 |
Quevilly |
Stade Lavallois MFC |
0-0 |
0-0 |
94 |
17:00 |
France Ligue 2 |
Quevilly |
Stade Lavallois MFC |
0-0 |
0-0 |
94 |
17:00 |
France Ligue 2 |
Rodez Aveyron |
Valenciennes |
0-1 |
0-0 |
97 |
17:00 |
France Ligue 2 |
Rodez Aveyron |
Valenciennes |
0-1 |
0-0 |
97 |
17:00 |
Spanish La Liga 2 |
Tenerife |
Real Zaragoza |
0-1 |
1-0 |
97 |
17:00 |
Spanish La Liga 2 |
Tenerife |
Real Zaragoza |
0-1 |
1-0 |
97 |
17:00 |
Liga Portugal 1 |
SC Farense |
GD Chaves |
5-0 |
0-0 |
93 |
17:00 |
Liga Portugal 1 |
SC Farense |
GD Chaves |
5-0 |
0-0 |
93 |
17:00 |
Liga Portugal 1 |
SC Farense |
GD Chaves |
5-0 |
0-0 |
93 |
17:00 |
Russia Premier League |
FK Nizhny Novgorod |
Rostov FK |
1-0 |
0-0 |
92 |
17:00 |
Russia Premier League |
FK Nizhny Novgorod |
Rostov FK |
1-0 |
0-0 |
92 |
17:00 |
Greece Super League A |
Asteras Tripolis |
OFI Crete |
0-0 |
0-0 |
94 |
17:00 |
Greece Super League A |
Panathinaikos |
Volos NFC |
3-0 |
0-0 |
93 |
17:00 |
Greece Super League A |
Panathinaikos |
Volos NFC |
3-0 |
0-0 |
93 |
17:00 |
Portugal Liga 3 |
Atletico Clube Purtugal |
Sporting CP B |
0-0 |
0-0 |
94 |
17:00 |
Portugal Liga 3 |
Atletico Clube Purtugal |
Sporting CP B |
0-0 |
0-0 |
94 |
17:00 |
French Championnat Amateur |
Paris 13 Atletico |
Angouleme |
1-2 |
0-0 |
94 |
17:00 |
French Championnat Amateur |
Stade Briochin |
Dinan Lehon FC |
- |
- |
|
17:00 |
Israel Premier League |
Maccabi Netanya |
Maccabi Bnei Raina |
1-0 |
0-0 |
65 |
17:00 |
Israel Premier League |
Hapoel Beer Sheva |
Hapoel Hadera |
3-0 |
0-0 |
95 |
17:00 |
Israel Premier League |
Hapoel Beer Sheva |
Hapoel Hadera |
3-0 |
0-0 |
95 |
17:00 |
Poland Division 2 |
Stal Stalowa Wola |
OKS Stomil Olsztyn |
0-1 |
0-0 |
94 |
17:00 |
Serbian Superliga |
FK Vozdovac Beograd |
Crvena Zvezda |
3-2 |
0-0 |
98 |
17:00 |
CAF Champions League |
Vipers |
Galaxy |
2-1 |
0-0 |
98 |
17:00 |
CAF Champions League |
Vipers |
Galaxy |
2-1 |
0-0 |
98 |
17:00 |
Iceland Premier Division |
Hafnarfjordur |
Valur Reykjavik |
3-2 |
0-0 |
97 |
17:00 |
Iceland Premier Division |
Hafnarfjordur |
Valur Reykjavik |
3-2 |
0-0 |
97 |
17:00 |
Cyprus 1 Division |
Karmiotissa Polemidion |
Omonia Nicosia FC |
3-3 |
0-0 |
99 |
17:00 |
Cyprus 1 Division |
Karmiotissa Polemidion |
Omonia Nicosia FC |
3-3 |
0-0 |
99 |
17:00 |
Cyprus 1 Division |
Othellos Athienou |
Anorthosis Famagusta FC |
0-0 |
0-0 |
94 |
17:00 |
Cyprus 1 Division |
Othellos Athienou |
Anorthosis Famagusta FC |
0-0 |
0-0 |
94 |
17:00 |
Latvian Higher League |
Riga FC |
FK Valmiera |
3-0 |
0-0 |
99 |
17:00 |
Latvian Higher League |
Riga FC |
FK Valmiera |
3-0 |
0-0 |
99 |
17:00 |
Croatia 1.Division |
NK Varteks Varazdin |
Hajduk Split |
1-2 |
0-0 |
98 |
17:00 |
Croatia 1.Division |
NK Varteks Varazdin |
Hajduk Split |
1-2 |
0-0 |
98 |
17:00 |
Kuwaiti Premier League |
Al Fahaheel SC |
Al-Shabab(KUW) |
1-1 |
0-0 |
100 |
17:00 |
Moldova Divizia Nationala |
Zimbru Chisinau |
CSF Baliti |
1-0 |
0-0 |
94 |
17:00 |
Moldova Divizia Nationala |
Zimbru Chisinau |
CSF Baliti |
1-0 |
0-0 |
94 |
17:00 |
Argentine Division 2 |
Tristan Suarez |
Atletico Atlanta |
1-0 |
0-0 |
92 |
17:00 |
Argentine Division 2 |
Tristan Suarez |
Atletico Atlanta |
1-0 |
0-0 |
92 |
17:00 |
International Club Friendly |
Real Aviles |
Athletic Bilbao B |
1-2 |
0-0 |
94 |
17:00 |
International Club Friendly |
Real Aviles |
Athletic Bilbao B |
1-2 |
0-0 |
94 |
17:00 |
International Club Friendly |
CD Guijuelo |
CD Illescas |
- |
- |
|
17:00 |
Palestine Football League |
Shabab Alobaideya |
Shabab Althahrea |
0-0 |
0-0 |
94 |
17:00 |
Belgium Women's Premier League |
Oud Heverlee Leuven (W) |
White Star Bruxelles (W) |
0-0 |
0-0 |
91 |
17:00 |
Belgium Women's Premier League |
Oud Heverlee Leuven (W) |
White Star Bruxelles (W) |
0-0 |
0-0 |
91 |
17:00 |
Austria Landesliga |
SC Bad Sauerbrunn |
Sportverein Schattendorf |
0-0 |
0-0 |
91 |
17:00 |
Poland III Liga |
Wiara Lecha Poznan |
Obra Koscian |
2-3 |
0-0 |
94 |
17:00 |
Bosnia erzegovina 1st League |
Radnik Bijeljina |
FK Kozara Gradiska |
2-0 |
0-0 |
90 |
17:00 |
Holland Derde Divisie |
Baronie |
RKSV Groene Ster |
0-1 |
0-0 |
92 |
17:00 |
Holland Derde Divisie |
Baronie |
RKSV Groene Ster |
0-1 |
0-0 |
92 |
17:00 |
Croatia 2.HNL |
HNK Sibenik |
Bijelo Brdo |
0-0 |
0-0 |
92 |
17:00 |
Croatia 2.HNL |
HNK Sibenik |
Bijelo Brdo |
0-0 |
0-0 |
92 |
17:00 |
Austrian 3.Liga |
USV RB Weindorf St.Anna |
Union Gurten |
0-1 |
0-0 |
93 |
17:00 |
Austrian 3.Liga |
USV RB Weindorf St.Anna |
Union Gurten |
0-1 |
0-0 |
93 |
17:00 |
Mexico Segunda Division |
Universidad Guadalajara II |
Coras De Nayarit |
3-0 |
0-0 |
94 |
17:00 |
Mexico Segunda Division |
Universidad Guadalajara II |
Coras De Nayarit |
3-0 |
0-0 |
94 |
17:00 |
Mexico Youth U23 |
Santos Laguna U23 |
Chivas Guadalajara U23 |
0-1 |
0-0 |
92 |
17:00 |
Mexico Youth U23 |
Santos Laguna U23 |
Chivas Guadalajara U23 |
0-1 |
0-0 |
92 |
17:30 |
Spanish La Liga |
Granada CF |
Mallorca |
3-2 |
0-0 |
98 |
17:30 |
Austrian Bundesliga |
Austria Lustenau |
Rheindorf Altach |
0-3 |
0-0 |
91 |
17:30 |
Argentine Division 1 |
San Lorenzo |
Belgrano |
2-2 |
0-0 |
94 |
17:30 |
Qatar League |
Al-Sadd |
Al-Ahli Doha |
4-2 |
0-0 |
100 |
17:30 |
Belgium Women 1st National |
Anderlecht II (W) |
Famkes Merkem (W) |
2-0 |
0-0 |
89 |
17:30 |
Argentine Torneo A |
El Linqueno |
Douglas Haig |
0-1 |
0-0 |
96 |
17:30 |
Croatia 3.Division |
Karlovac |
Trnje |
0-3 |
0-0 |
89 |
17:30 |
Switzerland Promotion League |
Zurich B team |
Breitenrain |
6-0 |
0-0 |
89 |
17:40 |
Saudi Arabia Division 1 |
AL-Rbeea Jeddah |
Al-Adalh |
0-1 |
0-0 |
96 |
18:00 |
Spain Primera Division RFEF |
Merida AD |
CD Linares Deportivo |
0-0 |
0-0 |
94 |
18:00 |
Belgian Second Division |
KVSK Lommel |
KMSK Deinze |
1-0 |
0-0 |
93 |
18:00 |
Belgian Second Division |
Patro Eisden |
Red Star Waasland |
2-1 |
0-0 |
94 |
18:00 |
Poland Ekstraklasa |
Piast Gliwice |
Ruch Chorzow |
0-0 |
0-0 |
67 |
18:00 |
Poland Liga 1 |
Gornik Leczna |
Wisla Plock |
1-0 |
0-0 |
96 |
18:00 |
Peru Primera Division |
Deportivo Union Comercio |
Academia Deportiva Cantolao |
2-1 |
0-0 |
95 |
18:00 |
Hungary Borsodi Liga |
Ujpesti |
ZalaegerzsegTE |
2-1 |
0-0 |
98 |
18:00 |
South Africa Premier Soccer League |
Stellenbosch FC |
Supersport United |
0-0 |
0-0 |
95 |
18:00 |
Montenegro Prva Crnogorska Liga |
FK Buducnost Podgorica |
Arsenal Tivat |
2-0 |
0-0 |
92 |
18:00 |
Montenegro Prva Crnogorska Liga |
Mornar |
Jedinstvo Bijelo Polje |
4-2 |
0-0 |
63 |
18:00 |
Montenegro Prva Crnogorska Liga |
Decic Tuzi |
FK Rudar Pljevlja |
0-1 |
0-0 |
95 |
18:00 |
Argentine Division 2 |
San Telmo |
Defensores Unidos |
1-1 |
0-0 |
95 |
18:00 |
International Club Friendly |
Lille (W) |
Dijon w |
- |
- |
|
18:00 |
International Club Friendly |
Badajoz |
Sevilla Atletico |
- |
- |
|
18:00 |
Primera Division de Ecuador |
Independiente Jose Teran |
Universidad Catolica |
0-1 |
0-0 |
99 |
18:00 |
Belgium Women 1st National |
Royal FC Liege (W) |
Zulte-Waregem II (W) |
3-1 |
0-0 |
89 |
18:00 |
Belgium Women 1st National |
Royal FC Liege (W) |
Zulte-Waregem II (W) |
3-1 |
0-0 |
89 |
18:00 |
BRA SPC |
Primavera |
Ponte Preta B |
0-1 |
0-0 |
96 |
18:00 |
BRA SPC |
AA Portuguesa Santista |
Portuguesa Desportos |
1-0 |
0-0 |
97 |
18:00 |
Brazil Paulista Serie B |
Uniao Barbarense |
Gremio Saocarlense/SP |
0-1 |
0-0 |
95 |
18:00 |
Brazil Paulista Serie B |
Nacional SP |
Uniao Sao Joao |
0-0 |
0-0 |
94 |
18:00 |
Brazil Paulista Serie B |
Rio Branco(SP) |
CA Taquaritinga SP |
0-0 |
0-0 |
99 |
18:00 |
Montenegro Division 2 |
Bokelj Kotor |
FK Iskra Danilovgrad |
2-0 |
0-0 |
92 |
18:00 |
Montenegro Division 2 |
FK Podgorica |
Internacional Podgorica |
2-2 |
0-0 |
95 |
18:00 |
Montenegro Division 2 |
KOM Podgorica |
OSK Igalo |
0-2 |
0-0 |
91 |
18:00 |
Argentine Torneo A |
Club Ciudad de Bolivar |
Ferro Carril Oeste Gral Pico |
2-0 |
0-0 |
95 |
18:00 |
Mexico Liga MX Femenil |
Cruz Azul (W) |
Queretaro (W) |
0-0 |
0-0 |
94 |
18:00 |
Brazil Campeonato Mineiro U20 |
Boston City FC Brasil U20 |
Atletico Mineiro U20 |
0-0 |
0-0 |
95 |
18:00 |
Brazil Campeonato Mineiro U20 |
Betim FC U20 |
Cruzeiro (Youth) |
1-1 |
0-0 |
95 |
18:00 |
Brazil Copa Gaucho |
EC Juventude II |
Uniao Frederiquense RS |
0-0 |
0-0 |
94 |
18:00 |
Brazil Campeonato Carioca Women |
Serra Macaense (W) |
Perolas Negras (W) |
0-3 |
0-0 |
65 |
18:00 |
Brazil Serie D |
Ferroviaria SP |
Sousa PB |
0-0 |
0-0 |
93 |
18:15 |
Bulgaria Premier League |
CSKA Sofia |
Cherno More Varna |
1-1 |
0-0 |
91 |
18:15 |
Slovenia 1.Liga |
Maribor |
Domzale |
1-1 |
0-0 |
94 |
18:15 |
Botola Pro 1 |
UTS Union Touarga Sport Rabat |
Renaissance Zmamra |
2-1 |
0-0 |
100 |
18:30 |
Italian Serie B |
Modena |
Ascoli |
1-0 |
0-0 |
96 |
18:30 |
Italian Serie B |
Parma |
Cittadella |
2-0 |
0-0 |
95 |
18:30 |
Italian Serie B |
Como |
A.C. Reggiana 1919 |
2-2 |
0-0 |
96 |
18:30 |
Italian Serie B |
Cremonese |
Bari |
0-1 |
0-0 |
97 |
18:30 |
Italian Serie B |
Feralpisalo |
SudTirol |
0-2 |
0-0 |
95 |
18:30 |
German Bundesliga 2 |
Hannover 96 |
Hamburger SV |
0-1 |
0-0 |
95 |
18:30 |
Greece Super League A |
AEK Athens |
Panserraikos |
1-1 |
0-0 |
90 |
18:30 |
Spain Primera Division RFEF |
Deportivo La Coruna |
CF Rayo Majadahonda |
0-0 |
0-0 |
96 |
18:30 |
Spain Primera Division RFEF |
Osasuna B |
UE Cornella |
1-0 |
0-0 |
95 |
18:30 |
Spain Primera Division RFEF |
Atletico de Madrid B |
Antequera CF |
0-0 |
0-0 |
94 |
18:30 |
Serbian Superliga |
Mladost Lucani |
Vojvodina Novi Sad |
2-2 |
0-0 |
98 |
18:30 |
Uruguay Primera Division |
Liverpool URU |
Danubio FC |
1-0 |
0-0 |
94 |
18:30 |
Argentine Division 2 |
Villa Dalmine |
CA Brown Adrogue |
0-1 |
0-0 |
92 |
18:30 |
Argentine Division 2 |
Defensores de Belgrano |
Club Atletico Guemes |
0-0 |
0-0 |
92 |
18:30 |
Argentina Prim C Metropolitana |
Club Atletico Acassuso |
UAI Urquiza |
2-1 |
0-0 |
93 |
18:30 |
Argentina Prim C Metropolitana |
Argentino de Merlo |
Canuelas FC |
1-2 |
0-0 |
94 |
18:30 |
Argentina Prim C Metropolitana |
CA San Miguel |
Deportivo Merlo |
4-1 |
0-0 |
89 |
18:30 |
Argentina group C Tebolidun League Manchester |
Berazategui |
Sportivo Italiano |
0-1 |
0-0 |
95 |
18:30 |
Argentina group C Tebolidun League Manchester |
Central Cordoba De Rosario |
Puerto Nuevo |
0-3 |
1-0 |
89 |
18:30 |
Argentina group C Tebolidun League Manchester |
Uhl Que Sa |
Yupanqui |
3-0 |
0-0 |
75 |
18:30 |
Argentina group C Tebolidun League Manchester |
Liniers |
Ferrocarril Midland |
0-1 |
0-0 |
95 |
18:30 |
Argentina group C Tebolidun League Manchester |
Real Pilar |
Claypole |
1-0 |
0-0 |
95 |
18:30 |
Uruguay Segunda |
Potencia |
CA Juventud |
2-2 |
0-0 |
93 |
18:45 |
Italian Serie A |
Verona |
AS Roma |
2-1 |
0-0 |
100 |
18:45 |
Italian Serie A |
AC Milan |
Torino |
4-1 |
0-0 |
95 |
18:45 |
Belgian Pro League |
Kortrijk |
Standard Liege |
1-1 |
0-0 |
90 |
18:45 |
Ireland Premier Division |
Sligo Rovers |
Shelbourne |
0-1 |
0-0 |
93 |
18:45 |
Romania Liga I |
Dinamo Bucuresti |
Petrolul Ploiesti |
1-1 |
0-0 |
94 |
18:45 |
Turkey Super Lig |
Sivasspor |
Antalyaspor |
0-0 |
0-0 |
93 |
18:45 |
Turkey 1. Lig |
Goztepe |
Corum Belediyespor |
1-2 |
0-0 |
95 |
18:45 |
Bosnia and Herzegovina Premier League |
FK Zeljeznicar |
FK Tuzla City |
3-1 |
0-0 |
93 |
18:45 |
International Club Friendly |
Valletta FC |
Marsaxlokk FC |
0-0 |
0-0 |
91 |
19:00 |
France Ligue 1 |
Paris Saint Germain (PSG) |
Lens |
3-0 |
0-0 |
95 |
19:00 |
Holland Eredivisie |
Excelsior SBV |
Fortuna Sittard |
2-2 |
0-0 |
94 |
19:00 |
Portugal Liga 3 |
Alverca |
Pero pinheiro |
3-0 |
0-0 |
92 |
19:00 |
CONCACAF Women Under-17 |
Canada (W) U17 |
Dominican Republic U17(W) |
- |
- |
|
19:00 |
CAF Champions League |
FAR Forces Armee Royales |
Asokara |
- |
- |
|
19:00 |
Primera Division de Venezuela |
Deportivo Tachira |
Metropolitanos FC |
2-0 |
0-0 |
97 |
19:00 |
Chile Primera Division |
CD Copiapo S.A. |
Union Espanola |
4-3 |
0-0 |
97 |
19:00 |
Bolivia Primera Division |
Libertad Gran Mamore FC |
Atletico Palmaflor Vinto |
2-1 |
0-0 |
96 |
19:00 |
Argentine Division 2 |
Nueva Chicago |
Alvarado Mar del Plata |
1-4 |
0-0 |
99 |
19:00 |
International Club Friendly |
Atletico de Madrid (W) |
AC Milan (W) |
1-0 |
0-0 |
90 |
19:00 |
BRA SPC |
Gremio Prudente |
Mirassol FC B |
0-0 |
0-0 |
66 |
19:00 |
BRA SPC |
Bragantino B |
XV de Piracicaba |
0-1 |
0-0 |
94 |
19:00 |
Uruguay Segunda |
Rentistas |
Albion FC |
- |
- |
|
19:00 |
Chile Primera D |
Real Juventud San Joaquin |
Osorno |
0-2 |
0-0 |
97 |
19:00 |
Argentine Torneo A |
Sarmiento Resistencia |
Juventud Antoniana |
1-1 |
0-0 |
92 |
19:00 |
Brazil Campeonato Mineiro U20 |
America MG (Youth) |
EC Futgol U20 |
0-0 |
0-0 |
94 |
19:00 |
Brazil Campeonato Mineiro U20 |
America MG (Youth) |
EC Futgol U20 |
0-0 |
0-0 |
94 |
19:00 |
Canadian Premier League |
HFX Wanderers FC |
Valour |
3-0 |
0-0 |
92 |
19:00 |
Paraguay Women League |
General Caballero JLM (W) |
Humaita (W) |
0-1 |
0-0 |
90 |
19:00 |
Chile Primera Division Women |
CCD Fernandez Vial (W) |
Deportes Iquique (W) |
1-1 |
0-0 |
68 |
19:00 |
Brasileiro, Serie C |
Amazonas FC |
Centro Sportivo Alagoano |
1-0 |
0-0 |
92 |
19:00 |
Brasileiro, Serie C |
Aparecidense GO |
Volta Redonda |
2-3 |
0-0 |
97 |
19:00 |
Brasileiro, Serie C |
Confianca SE |
SC Paysandu Para |
1-0 |
0-0 |
95 |
19:00 |
Brasileiro, Serie C |
Figueirense |
Manaus (AM) |
0-0 |
0-0 |
97 |
19:00 |
Brasileiro, Serie C |
Floresta CE |
America FC Natal RN |
1-0 |
0-0 |
96 |
19:00 |
Brasileiro, Serie C |
Nautico (PE) |
Sao Bernardo |
2-2 |
0-0 |
96 |
19:00 |
Brasileiro, Serie C |
Operario Ferroviario PR |
Brusque FC |
1-0 |
0-0 |
95 |
19:00 |
Brasileiro, Serie C |
Operario Ferroviario PR |
Brusque FC |
1-0 |
0-0 |
95 |
19:00 |
Brasileiro, Serie C |
Pouso Alegre |
Sao Jose PoA RS |
1-2 |
0-0 |
97 |
19:00 |
Brasileiro, Serie C |
Remo Belem (PA) |
Altos/PI |
0-0 |
0-0 |
94 |
19:00 |
Brasileiro, Serie C |
Ypiranga(RS) |
Botafogo PB |
1-1 |
0-0 |
96 |
19:05 |
Croatia 1.Division |
NK Lokomotiva Zagreb |
ZNK Osijek |
2-2 |
0-0 |
97 |
19:10 |
Argentine Division 2 |
Chacarita juniors |
Racing de Cordoba |
1-0 |
0-0 |
95 |
19:30 |
Spanish La Liga |
Sevilla |
Girona |
1-2 |
0-0 |
99 |
19:30 |
Spanish La Liga 2 |
Elche |
Villarreal B |
1-0 |
0-0 |
95 |
19:30 |
Spanish La Liga 2 |
Real Valladolid |
AD Alcorcon |
0-2 |
0-0 |
97 |
19:30 |
Liga Portugal 1 |
Gil Vicente |
Benfica |
2-3 |
0-0 |
98 |
19:30 |
Argentine Division 1 |
Estudiantes La Plata |
Club Atlético Unión |
0-0 |
0-0 |
93 |
19:30 |
Spain Primera Division RFEF |
Unionistas de Salamanca |
Sestao |
0-0 |
0-0 |
94 |
19:30 |
Spain Primera Division RFEF |
Castellon |
Malaga |
2-1 |
0-0 |
98 |
19:30 |
Spain Primera Division RFEF |
Gimnastic Tarragona |
CD Arenteiro |
1-0 |
0-0 |
92 |
19:30 |
CAF Confederation Cup |
ASO Chlef |
Bendel Insurance |
- |
- |
|
19:30 |
Venezuela Segunda Division |
Yaracuyanos |
Trujillanos |
0-0 |
0-0 |
96 |
19:30 |
Chile Primera D |
Deportes Valdivia |
D. Concepcion |
0-0 |
0-0 |
94 |
20:00 |
CONCACAF Women Under-17 |
El Salvador (W) U17 |
Cayman Islands (W) U17 |
- |
- |
|
20:00 |
CONCACAF Women Under-17 |
Panama (W) U17 |
Grenada U17(W) |
- |
- |
|
20:00 |
Peru Primera Division |
Carlos Manucci |
Cienciano |
2-0 |
0-0 |
95 |
20:00 |
Brazil Serie B |
Sampaio Correa |
Guarani SP |
1-1 |
0-0 |
99 |
20:00 |
Brazil Serie B |
Tombense |
Ceara |
2-2 |
0-0 |
96 |
20:00 |
Colombia Copa Premier |
Real Santander |
Real Cartagena |
0-1 |
0-0 |
97 |
20:00 |
Argentina group C Tebolidun League Manchester |
Excursionistas |
Victoriano Arenas |
3-0 |
0-0 |
90 |
20:00 |
Argentina group C Tebolidun League Manchester |
Excursionistas |
Victoriano Arenas |
3-0 |
0-0 |
90 |
20:00 |
Argentine Torneo A |
Sportivo Las Parejas |
Gimnasia C. Uruguay |
0-1 |
0-0 |
94 |
20:30 |
Primera Division de Ecuador |
Guayaquil City |
Orense SC |
1-0 |
0-0 |
98 |
20:30 |
Brazil Serie D |
Bahia de Feira BA |
Athletic Club MG |
0-2 |
0-0 |
96 |
21:00 |
Brazil Serie B |
CRB AL |
Gremio Novorizontin |
1-0 |
0-0 |
96 |
21:00 |
Primera Division de Colombiano-Apertura |
Envigado FC |
Atletico Junior Barranquilla |
0-2 |
0-0 |
69 |
21:00 |
Uruguay Primera Division |
Cerro Largo |
Nacional Montevideo |
2-2 |
0-0 |
95 |
21:00 |
Primera Division de Paraguay |
Sportivo Trinidense |
Tacuary |
1-1 |
0-0 |
93 |
21:00 |
Costa Rica Primera Division |
AD Grecia |
Perez Zeledon |
2-2 |
0-0 |
93 |
21:00 |
Primera Division de El Salvador |
Jocoro FC |
CD Dragon |
1-0 |
0-0 |
94 |
21:00 |
Panama Liga Nacional de Ascenso |
Tauro FC |
CD Universitario |
1-1 |
0-0 |
93 |
21:00 |
USA Independent League |
Gold Star FC Detroit |
Maryland Bobcats FC |
0-1 |
0-0 |
93 |
21:00 |
Panama Liga Prom |
UMECIT Reserves |
Potros Del Este Reserves |
3-1 |
0-0 |
88 |
21:00 |
Bolivia Regional Cup |
Academia Deportiva Fancesa |
CD Torre Fuerte |
0-0 |
0-0 |
93 |
21:10 |
Argentine Division 2 |
Independiente Rivadavia |
Gimnasia Jujuy |
2-1 |
0-0 |
94 |
21:15 |
Paraguay Women League |
Club Olimpia (W) |
Club Guarani (W) |
0-0 |
0-0 |
94 |
21:30 |
Brazil Serie A |
Flamengo |
Internacional RS |
0-0 |
0-0 |
99 |
21:30 |
Chile Primera Division |
Univ Catolica |
Nublense |
2-1 |
0-0 |
100 |
21:30 |
Chile Primera Division Women |
Audax Italiano (W) |
OHiggins (W) |
3-2 |
0-0 |
95 |
21:40 |
Primera Division de Venezuela |
Deportivo La Guaira |
Portuguesa FC |
2-2 |
0-0 |
94 |
22:00 |
Argentine Division 1 |
Talleres Cordoba |
CA Huracan |
0-0 |
0-0 |
94 |
22:00 |
Argentine Division 1 |
Newells Old Boys |
Lanus |
1-0 |
0-0 |
95 |
22:00 |
Costa Rica Primera Division |
Sporting San Jose |
Municipal Liberia |
3-4 |
0-0 |
95 |
22:00 |
Liga Nacional de Guatemala |
Deportivo Mixco |
CD Achuapa |
0-0 |
0-0 |
94 |
22:00 |
Argentine Division 2 |
Estudiantes Rio Cuarto |
Patronato Parana |
0-0 |
0-0 |
94 |
22:00 |
BRA SPC |
Esporte Clube Sao Jose SP |
EC Sao Bernardo/SP |
1-0 |
0-0 |
95 |
22:00 |
Mexico Segunda Division |
Yalmakan FC |
Sporting Canamy |
1-2 |
0-0 |
96 |
22:00 |
Mexico Segunda Division |
Pioneros de Cancun |
Inter Playa del Carmen |
0-2 |
0-0 |
65 |
22:35 |
Argentina Prim C Metropolitana |
Talleres Rem de Escalada |
Sportivo Dock Sud |
2-1 |
0-0 |
93 |
23:00 |
CONCACAF Women Under-17 |
Curacao U17(W) |
Trinidad Tobago (W) U17 |
- |
- |
|
23:00 |
Peru Primera Division |
EM Deportivo Binacional |
Cusco FC |
2-0 |
0-0 |
94 |
23:00 |
Primera Division Liga MX |
Atlas |
Toluca |
0-0 |
0-0 |
95 |
23:00 |
USL Championship |
Hartford Athletic |
El Paso Locomotive FC |
0-2 |
0-0 |
93 |
23:00 |
USL Championship |
Indy Eleven |
Loudoun United |
2-1 |
0-0 |
94 |
23:00 |
USL Championship |
Miami FC |
Tampa Bay Rowdies |
0-1 |
0-0 |
66 |
23:00 |
Primera Division de Ecuador |
Mushuc Runa |
Barcelona SC(ECU) |
2-2 |
0-0 |
97 |
23:00 |
USA National Premier Soccer League |
Greenville Triumph |
Omaha |
1-2 |
0-0 |
93 |
23:00 |
USA National Premier Soccer League |
Lexington |
Richmond Kickers |
1-0 |
0-0 |
94 |
23:00 |
USA National Premier Soccer League |
North Carolina |
Northern Colorado |
0-0 |
0-0 |
94 |
23:00 |
Uruguay Segunda |
Sportivo Bella Italia |
Colon CF |
0-0 |
0-0 |
92 |
23:00 |
Canadian Premier League |
Atletico Ottawa |
Forge FC |
0-0 |
0-0 |
92 |
23:00 |
Panama Liga Prom |
Sporting San Miguelito Reserves |
Panama City FC |
2-1 |
0-0 |
95 |
23:00 |
Panama Liga Prom |
Sporting San Miguelito Reserves |
Panama City FC |
2-1 |
0-0 |
95 |
23:00 |
Mexico Segunda Division |
Mineros de Fresnillo |
Real Apodaca FC |
4-2 |
0-0 |
92 |
23:00 |
Mexico Segunda Division |
Loros De Colima |
Chihuahua FC |
0-1 |
0-0 |
96 |
23:00 |
Mexico Segunda Division |
U.A. Zacatecas |
Correcaminos II |
2-0 |
0-0 |
94 |
23:10 |
Primera Division de Colombiano-Apertura |
Union Magdalena |
Alianza Petrolera |
2-0 |
0-0 |
94 |
23:15 |
Panama Liga Nacional de Ascenso |
Herrera FC |
CD Arabe Unido |
0-0 |
0-0 |
94 |
23:30 |
USA Major League Soccer |
Montreal Impact |
New England Revolution |
1-0 |
0-0 |
96 |
23:30 |
USA Major League Soccer |
Columbus Crew |
Toronto FC |
2-0 |
0-0 |
94 |
23:30 |
USA Major League Soccer |
New York Red Bulls |
Inter Miami CF |
0-2 |
0-0 |
92 |
23:30 |
USA Major League Soccer |
Charlotte FC |
Los Angeles FC |
2-1 |
0-0 |
95 |
23:30 |
USA Major League Soccer |
Atlanta United |
Nashville |
4-0 |
0-0 |
94 |
23:30 |
USA Major League Soccer |
FC Cincinnati |
New York City FC |
3-0 |
0-0 |
78 |
23:30 |
USA Major League Soccer |
DC United |
Philadelphia Union |
1-3 |
0-0 |
93 |
23:30 |
USA Major League Soccer |
Orlando City |
St. Louis City |
2-1 |
0-0 |
100 |
23:30 |
Primera Division de Paraguay |
Cerro Porteno |
Libertad |
1-1 |
0-0 |
100 |
23:30 |
USL Championship |
Charleston Battery |
Memphis 901 |
1-0 |
0-0 |
97 |
23:30 |
USL Championship |
Louisville City FC |
Oakland Roots |
2-1 |
0-0 |
98 |
23:30 |
USA National Premier Soccer League |
Chattanooga Red Wolves |
South Georgia Tormenta FC |
3-3 |
0-0 |
75 |
23:30 |
USA National Premier Soccer League |
Knoxville troops |
Charlotte Independence |
1-1 |
0-0 |
91 |
01:00 |
Honduras Liga de Ascenso |
Estrella Roja |
Arsenal SAO |
1-0 |
0-0 |
96 |
08:00 |
International Club Friendly |
FC Cartagena B |
At. Pulpileno |
0-0 |
0-0 |
91 |
08:00 |
International Club Friendly |
Real Balompedica Linense |
St Joseph's FC |
0-0 |
0-0 |
92 |
08:00 |
International Club Friendly |
Real Balompedica Linense |
St Joseph's FC |
0-0 |
0-0 |
92 |
08:30 |
International Club Friendly |
UD Marbella |
Atletico Malagueno |
1-0 |
0-0 |
88 |
12:30 |
India Durand Cup |
FC Goa |
Chennai Titans |
4-1 |
0-0 |
94 |
12:30 |
India Durand Cup |
FC Goa |
Chennai Titans |
4-1 |
0-0 |
94 |
08:45 |
International Club Friendly |
Renate AC |
Giana |
- |
- |
|
10:00 |
International Club Friendly |
Athletic Club Bibao (W) |
Sporting CP (W) |
0-0 |
0-0 |
0 |
11:00 |
International Club Friendly |
FCR 2001 Duisburg (W) |
SC Telstar (W) |
- |
- |
|
11:00 |
International Club Friendly |
BK Hacken (W) |
IFK Norrkoping DFK (W) |
- |
- |
|
12:00 |
International Club Friendly |
SG Essen-Schonebeck (W) |
FC Twente Enschede (W) |
1-2 |
0-0 |
89 |
12:00 |
International Club Friendly |
SG Essen-Schonebeck (W) |
FC Twente Enschede (W) |
1-2 |
0-0 |
89 |
12:00 |
International Club Friendly |
SC Freiburg (W) |
Eintracht Frankfurt (W) |
- |
- |
|
13:00 |
International Club Friendly |
Bayer Leverkusen (W) |
Fortuna Sittard (W) |
- |
- |
|
14:30 |
International Club Friendly |
Pitea IF (W) |
IK Uppsala (W) |
- |
- |
|
15:30 |
International Club Friendly |
FC Utrecht (W) |
Koln (W) |
- |
- |
|
15:59 |
International Club Friendly |
Arandina |
Alaves B |
2-1 |
0-0 |
91 |
15:59 |
International Club Friendly |
Barakaldo CF |
Real Sociedad C |
- |
- |
|
16:30 |
International Club Friendly |
CE Manresa |
Inter Club Escaldes |
- |
- |
|
17:00 |
International Club Friendly |
CD Alaves (W) |
Real Sociedad (W) |
0-0 |
0-0 |
89 |
17:00 |
International Club Friendly |
Velez CF |
CD Estebona |
0-0 |
0-0 |
92 |
17:00 |
International Club Friendly |
Sant Andreu |
Girona B |
- |
- |
|
17:00 |
International Club Friendly |
Barbastro |
Tamar Ritter |
- |
- |
|
17:00 |
International Club Friendly |
FC Vilafranca |
CE Europa |
- |
- |
|
17:00 |
International Club Friendly |
Formentera |
Ibiza Islas Pitiusas |
- |
- |
|
17:00 |
International Club Friendly |
AD Llerenense |
CD Pozoblanco |
- |
- |
|
17:00 |
International Club Friendly |
CD Cieza |
CD Bullense |
2-0 |
0-0 |
90 |
17:30 |
International Club Friendly |
CD Bunol |
UD Levante B |
- |
- |
|
17:30 |
International Club Friendly |
Colegio Aleman Valencia (W) |
Villarreal (W) |
2-0 |
0-0 |
84 |
17:30 |
International Club Friendly |
Deportiva Minera |
Orihuela CF |
- |
- |
|
17:30 |
International Club Friendly |
CF Salmantino |
Real Valladol B |
- |
- |
|
18:00 |
International Club Friendly |
Hercules |
UCAM Murcia |
3-0 |
0-0 |
88 |
18:00 |
International Club Friendly |
UD Los Llanos De Aridane |
CD Mensajero |
- |
- |
|
18:00 |
International Club Friendly |
Arcos CF |
CA Antoniano |
- |
- |
|
18:00 |
International Club Friendly |
Yeclano Deportivo |
Torrent C.F |
- |
- |
|
18:30 |
International Club Friendly |
Villanovense |
Real Betis B |
0-3 |
1-0 |
89 |
18:30 |
International Club Friendly |
Ayamonte CF |
CD San Roque de Lepe |
- |
- |
|
19:00 |
International Club Friendly |
RCD Espanyol B |
CP San Cristobal |
- |
- |
|
08:00 |
International Friendly |
Romania U16 |
Cyprus U16 |
- |
- |
|
11:00 |
International Friendly |
Morocco (W) U20 |
Mali (W) U20 |
- |
- |
|
23:00 |
Nicaragua Apertura league |
Jalapa |
Managua FC |
- |
- |
|
23:00 |
Nicaragua Apertura league |
UNAN Managua |
Deportivo Ocotal |
0-0 |
0-0 |
92 |
15:59 |
International Club Friendly |
River Plate (W) |
America de Cali (W) |
1-2 |
0-0 |
62 |
06:30 |
India Mizoram Premier League |
Venghnuai FC |
Chanmari FC |
3-4 |
0-0 |
96 |
12:30 |
Czech Republic 5. Ligy |
Viktoria Marianske Lazne B |
Loko Karlovy Vary |
5-0 |
0-0 |
87 |
13:00 |
Republic of Ireland FAI Cup Women |
FC Treaty United (W) |
Peamount Utd (W) |
2-2 |
0-0 |
62 |
12:30 |
Brazil Campeonato Maranhense |
Santa Rosa PA |
Tiradentes PA |
4-1 |
0-0 |
89 |
05:00 |
Australia U20 |
Inglewood United U20 |
Stirling Macedonia U20 |
2-0 |
0-0 |
90 |
11:00 |
Czech Group D League |
Bzenec |
Sternberk |
4-0 |
0-0 |
88 |
13:00 |
International Club Friendly |
Atletico Alagoinhas (W) |
AD Comunitaria Astro (W) |
0-0 |
0-0 |
94 |
14:00 |
England Northern League Division One |
Stocksbridge Park Steels |
Ashington |
1-2 |
0-0 |
94 |
14:00 |
France Ligue 5 |
Caen II |
Saint-Lo |
5-1 |
0-0 |
89 |
14:00 |
Scotland Regional Cup |
Formartine United |
Brechin City |
1-2 |
0-0 |
80 |
14:00 |
Scotland Regional Cup |
Lossiemouth |
Strathspey Thistle |
0-1 |
0-0 |
91 |
15:00 |
Austria Landesliga |
Salzburger AK 1914 |
Puch |
2-1 |
0-0 |
91 |
15:00 |
Bosnia erzegovina 1st League |
FK Buducnost Banovici |
Sloboda |
0-1 |
0-0 |
92 |
15:00 |
Bosnia erzegovina 1st League |
FK Gorazde |
FK Gornji Rahic |
0-0 |
0-0 |
92 |
15:59 |
France Ligue 5 |
Stade Bordelais |
Blagnac |
0-0 |
0-0 |
93 |
15:59 |
France Ligue 5 |
Lyon Duchere |
Chambery SO |
1-0 |
0-0 |
90 |
15:59 |
France Ligue 5 |
Lyonnais II |
Clermont Foot II |
3-2 |
0-0 |
78 |
14:00 |
Israel Youth League |
Maccabi Petach Tikva U19 |
Hapoel Kfar Saba U19 |
2-0 |
0-0 |
90 |
14:00 |
Lebanese Premier 2 |
Salam Zgharta |
Nahda Barelias |
2-2 |
0-0 |
90 |
15:59 |
Holland Derde Divisie |
OJC Rosmalen |
VV Kloetinge |
2-2 |
0-0 |
91 |
08:00 |
International Club Friendly |
Portugalete |
Rayo Cantabria |
- |
- |
|
09:00 |
France Youth U19 League |
Troyes U19 |
MontferrandaiseU19 |
3-4 |
0-0 |
95 |
09:00 |
Germany Youth U17 League |
Bayern Munchen U17 |
Eintracht Frankfurt U17 |
- |
- |
|
09:00 |
Germany Youth U17 League |
Dortmund U17 |
Arminia Bielefeld U17 |
- |
- |
|
09:00 |
Germany Youth U17 League |
Fortuna Dusseldorf U17 |
Viktoria koln(U17) |
- |
- |
|
09:00 |
Germany Youth U17 League |
MSV Duisburg U17 |
RW Essen U17 |
- |
- |
|
09:00 |
Germany Youth U17 League |
Union Berlin U17 |
Holstein Kiel U17 |
- |
- |
|
09:00 |
Germany Youth U17 League |
St. PauliU17 |
RasenBallsport LeipzigU17 |
- |
- |
|
09:00 |
Germany Youth U17 League |
Werder Bremen U17 |
Dynamo DresdenU17 |
- |
- |
|
10:00 |
Germany Youth U17 League |
Karlsruher SC U17 |
Hoffenheim U17 |
- |
- |
|
11:00 |
Germany Youth U17 League |
Chemnitzer(U17) |
Blumenthaler SV U17 |
- |
- |
|
11:00 |
Germany Youth U17 League |
Augsburg U17 |
VfB Stuttgart U17 |
- |
- |
|
11:00 |
Germany Youth U17 League |
Monchengladbach U17 |
SC Paderborn 07 U17 |
- |
- |
|
11:30 |
Denmark - 4.Liga |
Hedensted |
Aarhus Fremad |
- |
- |
|
12:00 |
Germany Youth U17 League |
Hertha BSC Berlin U17 |
VfL Wolfsburg U17 |
- |
- |
|
13:00 |
France Youth U19 League |
Trelissac U19 |
SPA Merignacais U19 |
- |
- |
|
13:00 |
France Youth U19 League |
Montrouge U19 |
Quevilly US U19 |
- |
- |
|
15:00 |
France Youth U19 League |
Brest Stade U19 |
Avranches U19 |
- |
- |
|
18:00 |
International Club Friendly |
Acero |
CD Roda |
- |
- |
|
14:30 |
Czech Republic 5. Ligy |
FC Kvasice |
TJ Sokol Francova Lhota |
2-0 |
0-0 |
88 |
15:00 |
Ghana Super Cup |
Heart of Lions |
Techiman Eleven Wonders |
4-1 |
0-0 |
92 |
04:30 |
Australia Northern NSW Division 1 |
Toronto Awaba |
Wallsend |
0-0 |
0-0 |
93 |
14:00 |
United Arab Emirates U21 |
Ajman Club U21 |
Emirates Club U21 |
- |
- |
|
08:30 |
Finland Championship U20 |
HIFK Helsinki U20 |
PPJ II U20 |
7-0 |
0-0 |
88 |
09:30 |
International Club Friendly |
Deportivo La Coruna B |
Compostela |
0-0 |
0-0 |
89 |
12:00 |
International Club Friendly |
Kristianstads DFF (W) |
Vaxjo (W) |
- |
- |
|
14:00 |
International Club Friendly |
Toulouse (W) |
Nice W |
- |
- |
|
14:00 |
Iceland 3 Deild |
Kari Akranes |
Ymir |
- |
- |
|
15:00 |
International Club Friendly |
Le Mans (W) |
US Orleans (W) |
- |
- |
|
15:00 |
Switzerland Division 1 Women |
St Gallen (W) |
Young Boys (W) |
- |
- |
|
15:00 |
Switzerland Division 1 Women |
Servette (W) |
FC Luzern (W) |
0-0 |
0-0 |
94 |
15:59 |
Switzerland Division 1 Women |
Grasshopper (W) |
Basel (W) |
- |
- |
|
17:00 |
International Club Friendly |
Almansa |
Elche CF Ilicitano |
- |
- |
|
17:00 |
Switzerland Division 1 Women |
Rapperswil Jona (W) |
FC Thun (W) |
- |
- |
|
18:00 |
Brazil national youth (U20) Football Championship |
FF Sport Nova Cruz U20 |
Murici AL (Youth) |
0-0 |
0-0 |
62 |
18:30 |
Brazil national youth (U20) Football Championship |
Maringa FC U20 |
Patriotas U20 |
1-1 |
0-0 |
96 |
18:30 |
Brazil national youth (U20) Football Championship |
Sport Real U20 |
Operario Ferroviario PR Youth |
0-0 |
0-0 |
94 |
18:30 |
Brazil Campeonato Goiano 2 |
Centro Oeste |
Goiatuba |
0-0 |
0-0 |
94 |
18:30 |
Brazil Campeonato Goiano 2 |
Jaragua EC |
ASEEV |
0-3 |
0-0 |
92 |
20:00 |
El Salvador Reserves League |
CD FAS Reserves |
CD Luis Angel Firpo Reserves |
0-0 |
0-0 |
93 |
21:00 |
El Salvador Reserves League |
Jocoro FC Reserves |
CD Dragon Reserves |
0-0 |
0-0 |
93 |
21:00 |
Costa Rica 2.Liga |
Antioquia FC |
AD Cofutpa |
2-0 |
0-0 |
91 |
21:00 |
Peru Cup |
Boca Juniors Chiclayo |
CD Juventud La Joya |
0-0 |
0-0 |
92 |
21:00 |
Panama Liga Prom |
Arabe Unido Reserves |
Alianza FC Panama Reserves |
0-0 |
0-0 |
94 |
22:00 |
Mexico Segunda Division |
Aguacateros CDU |
Atletico Pachuca |
0-1 |
0-0 |
94 |
22:00 |
Mexico Segunda Division |
Ciervos FC |
FC Santiago |
0-0 |
0-0 |
93 |
22:15 |
Mexico Segunda Division |
CD Mexiquense |
Huracanes Izcalli FC |
3-0 |
0-0 |
90 |
23:00 |
Mexico Segunda Division |
Escorpiones FC |
Racing Porto Palmeiras |
0-0 |
0-0 |
95 |
23:00 |
Mexico Segunda Division |
Tritones Vallarta MFC |
CF Orgullo Reynosa |
0-0 |
0-0 |
93 |
15:00 |
Romania - Liga 3 Seria |
ACS Olimpic Cetate Rasnov |
ASC Ciucas Tarlungeni |
4-1 |
0-0 |
89 |
15:00 |
Romania - Liga 3 Seria |
ACS Olimpic Cetate Rasnov |
ASC Ciucas Tarlungeni |
4-1 |
0-0 |
89 |
15:00 |
Romania - Liga 3 Seria |
CS Soimii Lipova |
CS Socodor |
1-2 |
0-0 |
94 |
18:00 |
Brazil Campeonato Maranhense |
Rio Branco-ES |
Serra |
1-3 |
0-0 |
94 |
18:00 |
Brazil women's League |
Minas ICESP DF (W) |
CRESSPOM (W) |
5-0 |
0-0 |
91 |
18:30 |
Brazil Campeonato Maranhense |
Uberaba MG |
Paracatu DF |
0-0 |
0-0 |
95 |
03:00 |
Northern New Zealand League |
Takapuna |
Birkenhead United |
0-0 |
0-0 |
94 |
15:00 |
International Club Friendly |
Al-Nassr Riyadh (W) |
Shabab Riyadh (W) |
- |
- |
|
11:00 |
Brazil national youth (U20) Football Championship |
Alecrim RN (Youth) |
Visao Celeste RN Youth |
1-0 |
0-0 |
17 |
12:15 |
Brunei Super League |
IKLS FC |
MS ABDB |
0-4 |
0-0 |
92 |
15:00 |
International Club Friendly |
Us Pergolettese |
Desenzano Calvina |
3-1 |
0-0 |
88 |
09:30 |
Calcutta Football League |
Mohammedan SC |
Kalighat FC |
3-2 |
0-0 |
96 |
12:30 |
Mozambique Championship |
Matchedje de Maputo |
Vilankulo FC |
3-3 |
0-0 |
97 |
13:00 |
Faroe Islands Division 1 |
B36 Torshavn II |
EB/Streymur II |
3-0 |
0-0 |
89 |
15:00 |
International Club Friendly |
Pro Vercelli |
A.S.D. Bra |
2-0 |
0-0 |
87 |
16:30 |
Finland Championship U20 |
PK-35 Vantaa U20 |
JaPS U20 |
2-2 |
0-0 |
90 |
13:00 |
Zimbabwe Premier |
Chicken Inn |
Cranborne Bullets |
0-0 |
0-0 |
90 |
14:00 |
Israel Youth Cup |
Hapoel Beer Sheva U19 |
Ashdod MS U19 |
2-1 |
0-0 |
94 |
15:00 |
International Club Friendly |
Athletic Bilbao B (W) |
Bizkerre (W) |
3-1 |
0-0 |
87 |
17:30 |
Brazil national youth (U20) Football Championship |
Atletico Potengi U20 |
ABC FC RN (Youth) |
0-1 |
0-0 |
93 |
09:30 |
Calcutta Football League |
Aryan |
Bengal Nagpur Railway FC |
2-3 |
0-0 |
96 |
15:30 |
International Club Friendly |
Francavilla |
Team Altamura |
0-1 |
0-0 |
89 |
17:00 |
Guatemala Reserve League |
Xinabajul Reserves |
Coban Imperial Reserves |
3-1 |
0-0 |
90 |
18:00 |
International Club Friendly |
Locarno |
Ascona |
4-0 |
0-0 |
81 |
13:00 |
Zimbabwe Premier |
Black Rhinos |
Bulawayo Chiefs |
- |
- |
|
13:00 |
Zimbabwe Premier |
GreenFuel |
Hwange Colliery |
- |
- |
|
13:00 |
Zimbabwe Premier |
Ngezi Platinum |
Triangle FC |
- |
- |
|
13:00 |
Zimbabwe Premier |
FC Platinum |
Highlanders |
- |
- |
|
13:00 |
Zimbabwe Premier |
ZPC Kariba |
Capps linked |
- |
- |
|
18:00 |
CAF Confederation Cup |
Aigle Noir |
Hay Al-Arab |
- |
- |
|
18:00 |
CAF Confederation Cup |
Young Buffaloes |
Sekhukhune United |
- |
- |
|
19:00 |
Brazil national youth (U20) Football Championship |
Interporto FC U20 |
Capital TO U20 |
- |
- |
|
20:00 |
Chile Primera D |
CD Municipal Mejillones |
Municipal Salamanca |
0-0 |
0-0 |
93 |
20:30 |
Ecuador Primera Women |
Independiente del Valle (W) |
CD Espuce (W) |
0-0 |
0-0 |
94 |
14:00 |
Finland Championship U20 |
FC Honka U20 |
HJK Helsinki U20 |
3-0 |
0-0 |
88 |
12:00 |
Finland Kolmonen |
Malmin Palloseura Helsinki |
ToTe |
9-0 |
0-0 |
89 |
09:30 |
Calcutta Football League |
Kidderpore SC |
Bhawanipore |
3-1 |
0-0 |
98 |
15:40 |
Israel Youth League |
Maccabi Netanya U19 |
Hapoel Kiryat Shmona U19 |
1-1 |
0-0 |
96 |
15:59 |
Portugal Champions NACIONAL Juniores A 2 |
Louletano U19 |
Casa Pia AC U19 |
0-2 |
0-0 |
90 |
15:00 |
Czech Group D League |
FC Rokycany |
FK Jindrichuv Hradec |
2-2 |
0-0 |
92 |
13:30 |
Peru Reserves League |
Union Comercio Reserves |
Academia Deportiva Cantolao Reserves |
0-0 |
0-0 |
91 |
14:32 |
Serbia U19 League |
FK Radnicki Novi Belgrad U19 |
FK Radnicki 1923 U19 |
0-2 |
0-0 |
62 |
00:00 |
Brazil Serie A |
Corinthians Paulista (SP) |
Goias |
1-1 |
0-0 |
95 |
00:00 |
Liga Nacional de Guatemala |
C.S.D. Comunicaciones |
Malacateco |
1-1 |
0-0 |
93 |
00:00 |
Liga Nacional de Guatemala |
C.S.D. Comunicaciones |
Malacateco |
1-1 |
0-0 |
93 |
00:00 |
Argentine Division 2 |
San Martin Tucuman |
Flandria |
2-0 |
0-0 |
94 |
00:00 |
USL Championship |
Rio Grande Valley |
San Diego loyalty |
2-3 |
0-0 |
96 |
00:00 |
New Zealand South Premier League |
Green Island AFC |
Christchurch United |
3-13 |
0-0 |
91 |
00:00 |
Mexico Segunda Division |
Mexicali FC |
Calor de San Pedro |
0-0 |
0-0 |
0 |
00:00 |
Mexico Segunda Division |
Lobos ULM |
Club Petroleros de Salamanca |
1-0 |
0-0 |
94 |
00:20 |
Primera Division de Venezuela |
Mineros de Guayana |
Zamora Barinas |
1-2 |
0-0 |
95 |
00:30 |
USA Major League Soccer |
FC Dallas |
Austin FC |
1-0 |
0-0 |
96 |
00:30 |
USA Major League Soccer |
FC Kansas City |
San Jose Earthquakes |
3-0 |
0-0 |
96 |
00:30 |
Argentine Division 1 |
Club Atletico Tigre |
Racing Club |
0-0 |
0-0 |
94 |
00:30 |
USA Women |
Houston Dash (W) |
Kansas City NWSL (W) |
1-1 |
0-0 |
95 |
01:00 |
Costa Rica Primera Division |
AD San Carlos |
Deportivo Saprissa |
1-2 |
0-0 |
94 |
01:00 |
Primera Division de El Salvador |
CD FAS |
Luis Angel Firpo |
2-1 |
0-0 |
92 |
01:00 |
Primera Division de El Salvador |
A.D. Isidro Metapan |
CD Platense Municipal Zacatecoluca |
1-3 |
0-0 |
94 |
01:00 |
Primera Division de Honduras |
CD Motagua |
CD Olimpia |
0-2 |
0-0 |
94 |
01:00 |
Primera Division Liga MX |
Club America |
Club Leon |
1-1 |
0-0 |
96 |
01:00 |
USL Championship |
New Mexico United |
FC Tulsa |
2-1 |
0-0 |
95 |
01:00 |
USL Championship |
San Antonio |
Pittsburgh Riverhounds |
0-0 |
0-0 |
93 |
01:00 |
Mexico Segunda Division |
Reboceros de La Piedad |
Cafetaleros de Tapachula |
0-1 |
0-0 |
70 |
01:20 |
Primera Division de Colombiano-Apertura |
La Equidad |
Deportes Tolima |
0-0 |
0-0 |
92 |
01:30 |
USA Major League Soccer |
Real Salt Lake |
Houston Dynamo |
0-2 |
0-0 |
49 |
01:30 |
Peru Primera Division |
Alianza Lima |
Alianza Atletico Sullana |
1-0 |
0-0 |
94 |
01:30 |
Panama Liga Nacional de Ascenso |
Atletico Chiriqui |
Alianza FC (PAN) |
1-2 |
0-0 |
94 |
02:00 |
Liga Nacional de Guatemala |
CD Zacapa |
CSD Municipal |
0-1 |
0-0 |
93 |
02:00 |
USL Championship |
Monterey Bay FC |
Colorado Springs Switchbacks FC |
2-1 |
0-0 |
98 |
02:00 |
Central Premier League |
Napier City Rovers |
Wellington Olympic |
0-0 |
0-0 |
94 |
02:00 |
Nicaragua Apertura league |
Organica Masachapa FC |
Matagalpa FC |
0-0 |
0-0 |
94 |
02:00 |
Mexico Segunda Division |
Tampico Madero |
Aguacateros de Periban FC |
0-0 |
0-0 |
93 |
02:15 |
Australia Northern NSW Reserves League |
Maitland FC Reserves |
Edgeworth Eagles Reserves |
2-2 |
0-0 |
90 |
02:30 |
USA Major League Soccer |
Los Angeles Galaxy |
Chicago Fire |
0-0 |
0-0 |
91 |
02:30 |
USA Major League Soccer |
Portland Timbers |
Vancouver Whitecaps |
2-3 |
0-0 |
97 |
02:30 |
USL Championship |
Las Vegas Lights |
Phoenix Rising FC |
2-3 |
0-0 |
96 |
02:30 |
USL Championship |
Sacramento Republic FC |
Orange County Blues FC |
0-2 |
0-0 |
94 |
02:30 |
USA National Premier Soccer League |
Central Valley Fuego |
Forward Madison FC |
4-4 |
0-0 |
95 |
02:30 |
Australia New South Wales NPL Women |
Adelaide City (W) |
West Adelaide (W) |
3-0 |
0-0 |
92 |
02:30 |
Australia Capital Territory U23 League |
Gungahlin Utd U23 |
Canberra Croatia FC U23 |
0-0 |
0-0 |
90 |
03:00 |
Northern NSW U20 League |
APIA Leichhardt Tigers U20 |
St George City FA U20 |
1-0 |
0-0 |
89 |
03:00 |
Northern NSW U20 League |
Rockdale City Suns U20 |
Blacktown City FC U20 |
1-2 |
0-0 |
89 |
03:00 |
Mexico Segunda Division |
Los Cabos United |
Atletico Saltillo |
0-0 |
0-0 |
94 |
03:05 |
Primera Division Liga MX |
Santos Laguna |
Chivas Guadalajara |
2-1 |
0-0 |
97 |
15:59 |
The women's league of Argentina |
Excursionistas (W) |
Ferro Carril Oeste (W) |
0-0 |
0-0 |
94 |
17:00 |
International Club Friendly |
Al Orthodoxi (W) |
Al Naser (W) |
3-1 |
0-0 |
91 |
18:00 |
Argentina Championship Women |
Boca Juniors (W) |
CA Estudiantes Caseros (W) |
3-1 |
0-0 |
91 |
23:00 |
Panama Liga Prom |
Universidad de Panama |
San Martin FC |
4-0 |
0-0 |
89 |
02:00 |
Honduras Liga de Ascenso |
Gimnastico de Tegucigalpa |
CD San Rafael La Concordia |
1-1 |
0-0 |
94 |
00:00 |
Guatemala Liga Nacional Women |
FC Cremas (W) |
UNIFUT-Rosal (W) |
0-1 |
0-0 |
91 |
02:00 |
Mongolia National League Women |
Zugiinuud (W) |
Ilch (W) |
2-6 |
0-0 |
89 |
04:00 |
Russia Division 2 |
SKA Khabarovsk II |
Dinamo Vladivostok |
0-1 |
0-0 |
93 |
04:00 |
Australia FFA Cup |
Melbourne City |
Wellington Phoenix |
3-0 |
0-0 |
93 |
04:30 |
Australia Northern NSW Premier League |
Charleston City Blues |
Weston Workers FC |
1-0 |
0-0 |
95 |
04:30 |
Australia Capital Territory Premier League Women |
Canberra Olympic(W) |
West Canberra Wanderers FC (W) |
1-0 |
0-0 |
91 |
04:35 |
Australia Capital Territory Premier League Women |
Canberra FC (W) |
ANU FC (W) |
1-1 |
0-0 |
92 |
05:00 |
NSW Premier League |
A.P.I.A. Leichhardt Tigers |
St George City FA |
2-1 |
0-0 |
93 |
05:00 |
NSW Premier League |
A.P.I.A. Leichhardt Tigers |
St George City FA |
2-1 |
0-0 |
93 |
05:00 |
NSW Premier League |
Bulls Academy |
Manly United |
0-2 |
0-0 |
92 |
05:00 |
NSW Premier League |
Bulls Academy |
Manly United |
0-2 |
0-0 |
92 |
05:00 |
NSW Premier League |
Marconi Stallions |
Central Coast Mariners (Youth) |
0-0 |
0-0 |
94 |
05:00 |
NSW Premier League |
Rockdale City Suns |
Blacktown City Demons |
1-2 |
0-0 |
93 |
05:00 |
NSW Premier League |
Sydney FC (Youth) |
Sutherland Sharks |
3-2 |
0-0 |
93 |
05:00 |
NSW Premier League |
Western Sydney Wanderers AM |
Spirit FC |
3-3 |
0-0 |
92 |
05:00 |
NSW Premier League |
Mt Druitt Town Rangers FC |
Wollongong Wolves |
0-5 |
0-0 |
93 |
05:00 |
Australia Capital Gatorade Premier League |
Gungahlin United |
Canberra FC |
0-0 |
0-0 |
92 |
05:00 |
Mongolia Premier League |
Bavarians FC |
Tuv Buganuud |
3-4 |
0-0 |
94 |
05:00 |
Mongolia Premier League |
Bavarians FC |
Tuv Buganuud |
3-4 |
0-0 |
94 |
05:00 |
Australia Capital Territory Premier League Women |
Tuggeranong Utd(W) |
Gungahlin United(W) |
1-4 |
0-0 |
49 |
05:00 |
Australia Capital Territory Premier League Women |
Tuggeranong Utd(W) |
Gungahlin United(W) |
1-4 |
0-0 |
49 |
06:00 |
Japan Women's Football League 1 |
Nittaidai University (W) |
NGU Nagoya (W) |
4-1 |
0-0 |
94 |
06:00 |
Japan Women's Football League 1 |
Shizuoka Sangyo University (W) |
Yamato Sylphid (W) |
0-1 |
0-0 |
91 |
06:00 |
Japan Women's Football League 1 |
AS Harima ALBION (W) |
Setagaya Sfida (W) |
2-1 |
0-0 |
92 |
06:00 |
Japan Women's Football League 1 |
Ehime FC (W) |
Yokohama FC Seagulls (W) |
1-0 |
0-0 |
93 |
06:00 |
Russia Division 2 |
FK Yenisey-2 Krasnoyarsk |
Dynamo Vologda |
1-0 |
0-0 |
93 |
06:40 |
NSW Premier W-League |
Football NSW Institute (W) |
NWS Spirit (W) |
1-2 |
0-0 |
90 |
07:00 |
Australia Queensland State Women's Premier League |
Brisbane Olympic (W) |
Sunshine Coast Wanderers (W) |
0-3 |
0-0 |
91 |
07:00 |
Australia Queensland State Women's Premier League |
Queensland Lions(W) |
Souths United SC (W) |
0-0 |
0-0 |
91 |
07:00 |
Australia Queensland State Women's Premier League |
Peninsula Power (W) |
Gold Coast city (W) |
0-0 |
0-0 |
93 |
07:00 |
Australia Queensland State Women's Premier League |
Capalaba (W) |
Eastern Suburbs SC (W) |
1-3 |
0-0 |
90 |
07:00 |
Australia Queensland State Women's Premier League |
Mitchelton (W) |
FQ QAS (W) |
- |
- |
|
07:00 |
Australia Queensland State Women's Premier League |
Brisbane City (W) |
Moreton Bay United (W) |
9-1 |
0-0 |
89 |
07:00 |
Australia Queensland State Women's Premier League |
Logan Lightning (W) |
Robina City FC (W) |
3-0 |
0-0 |
91 |
07:00 |
Australia Queensland State Women's Premier League |
Dare southwest Queensland (W) |
Virginia United SC (W) |
2-1 |
0-0 |
91 |
07:00 |
Australia Queensland State Women's Premier League |
Broadbeach United SC (W) |
Weston Pud(W) |
0-0 |
0-0 |
94 |
07:00 |
NSW Premier W-League |
Blacktown Spartans(W) |
Bulls Academy (W) |
0-3 |
0-0 |
75 |
07:00 |
NSW Premier W-League |
Illawarra Stingrays (W) |
Maca Searle (W) |
0-0 |
0-0 |
93 |
07:00 |
NSW Premier W-League |
Aime Rigi (W) |
Gladesville Ravens (W) |
- |
- |
|
07:00 |
NSW Premier W-League |
University of Sydney (W) |
Sydney Olympic FC (W) |
1-2 |
0-0 |
93 |
07:00 |
NSW Premier W-League |
Bankstown City Lions (W) |
Manly Utd (W) |
0-0 |
0-0 |
94 |
07:00 |
WAUS WD1 |
Perth RedStar (W) |
Fremantle City FC (W) |
2-3 |
0-0 |
93 |
07:00 |
WAUS WD1 |
Perth SC (W) |
Balcatta (W) |
0-0 |
0-0 |
94 |
07:00 |
WAUS WD1 |
NTC Football West (W) |
Curtin University FC (W) |
- |
- |
|
07:30 |
NSW Premier W-League |
Northern Tigers FC (W) |
Apia L Tigers (W) |
0-0 |
0-0 |
94 |
08:00 |
Russian National Football League |
Amkar Perm |
Rodina Moskva II |
0-0 |
0-0 |
92 |
08:00 |
J-League Division 3 |
Yokohama SCC |
Vanraure Hachinohe FC |
2-3 |
0-0 |
93 |
08:00 |
Korea Challengers League |
Gyeongju KHNP |
Paju Citizen FC |
1-1 |
0-0 |
93 |
08:00 |
Korea League 4 |
Chungju Citizen |
Seoul United |
0-0 |
0-0 |
93 |
08:00 |
Japan Women's Football League 1 |
Orca Kamogawa FC (W) |
IGA Kunoichi (W) |
3-0 |
0-0 |
76 |
08:00 |
Hong Kong Premier League |
Kitchee |
Hong Kong FC |
8-0 |
0-0 |
90 |
08:00 |
Hong Kong Premier League |
Biu Chun Rangers |
Sham Shui Po |
8-0 |
0-0 |
91 |
08:00 |
Chinese Women’s Super League |
Beijing Beikong (W) |
Shandong Ticai (W) |
0-0 |
0-0 |
93 |
08:00 |
Chinese Women’s Super League |
Changchun Masses Properties (W) |
Jiangsu Wuxi (W) |
0-0 |
0-0 |
93 |
08:00 |
Lithuania - 2.Division |
FK Riteriai B |
FK Kauno Zalgiris II |
1-0 |
0-0 |
93 |
08:00 |
Romania - Liga 2 Seria |
Progresul Spartac |
Corvinul Hunedoara |
0-0 |
0-0 |
94 |
08:00 |
Romania - Liga 2 Seria |
CSA Steaua Bucuresti |
Alexandria |
1-1 |
0-0 |
96 |
08:00 |
Brunei Super League |
Panchor Murai |
Kasuka FC |
0-9 |
0-0 |
90 |
08:00 |
Brunei Super League |
Bakes FC |
Indera FC |
0-10 |
0-0 |
89 |
08:00 |
Brunei Super League |
Wijaya FC |
MS PDB |
0-0 |
0-0 |
94 |
08:00 |
Croatia U19 League |
NK Varazdin U19 |
Sesvete U19 |
0-0 |
0-0 |
91 |
08:00 |
Mongolia Premier League |
Khangarid Klub |
Erchim |
0-0 |
0-0 |
93 |
08:00 |
Philippines Cup |
Manila Digger FC |
Dynamic Herb Cebu |
0-2 |
0-0 |
91 |
08:00 |
South Africa League Women |
Diepkloof FC (W) |
Mathaithai FC (W) |
6-1 |
0-0 |
89 |
08:15 |
Czech Republic 2.Liga |
Viktoria Zizkov |
FK Graffin Vlasim |
0-1 |
0-0 |
94 |
08:15 |
Czech Republic Ceska Fotbalova Liga |
Admira Praha |
FK Kraluv Dvur |
2-1 |
0-0 |
93 |
08:15 |
Czech Republic Ceska Fotbalova Liga |
Bohemians1905 B |
Dukla Praha B |
0-0 |
0-0 |
92 |
08:15 |
Czech Republic Ceska Fotbalova Liga |
Slavia Prague B |
Povltava FA |
1-0 |
0-0 |
94 |
08:15 |
Czech Republic Ceska Fotbalova Liga |
Pardubice B |
Hradec Kralove B |
1-1 |
0-0 |
92 |
08:15 |
Czech Republic Ceska Fotbalova Liga |
MFK Karvina B |
Frydek-Mistek |
0-0 |
0-0 |
91 |
08:15 |
Czech Republic Ceska Fotbalova Liga |
Slovacko II |
Trinec |
2-3 |
0-0 |
93 |
08:15 |
Czech Republic Ceska Fotbalova Liga |
Unicov |
Frydlant |
- |
- |
|
08:15 |
Czech Group D League |
Meteor Praha |
SK Kladno |
1-1 |
0-0 |
93 |
08:15 |
Czech Group D League |
Velke Mezirici |
SK Lisen B |
0-0 |
0-0 |
90 |
08:15 |
Czech Group D League |
Brno B |
Sokol Tasovice |
0-0 |
0-0 |
93 |
08:30 |
Austria Erste Division |
Lafnitz |
Grazer AK |
3-1 |
0-0 |
97 |
08:30 |
Austria Erste Division |
Sturm Graz (Youth) |
Kapfenberg |
3-3 |
0-0 |
93 |
08:30 |
Chinese Football Association Yi League |
ShangYu Pterosaur FC |
Wuhan JiangCheng |
2-2 |
0-0 |
90 |
08:30 |
Chinese Football Association Yi League |
Taian Tiankuang |
Quanzhou Yassin |
0-0 |
0-0 |
93 |
08:30 |
Czech Republic Ceska Fotbalova Liga |
Zlin B |
Uhersky Brod |
0-0 |
0-0 |
92 |
08:30 |
Slovakia 2. Liga |
OFK Malzenice |
KFC Komarno |
0-1 |
0-0 |
93 |
08:30 |
Slovakia 2. Liga |
FC Artmedia Petrzalka |
Povazska Bystrica |
0-1 |
0-0 |
96 |
08:30 |
Slovakia 3.Liga |
Raca Bratislava |
Nove Mesto |
4-1 |
0-0 |
90 |
08:30 |
Japan Regional League |
Tokyo United |
Tokyo International Unversity FC |
2-1 |
0-0 |
91 |
08:30 |
Vietnam U19 Championship Women |
Than KSVN U19 (W) |
Thai Nguyen U19 (W) |
2-4 |
0-0 |
93 |
08:30 |
Czech Republic 5. Ligy |
Sapeli Polna |
FC Rapotice |
1-1 |
0-0 |
91 |
08:30 |
Austrian 3.Liga |
Sc Rothis |
RW Rankweil |
- |
- |
|
08:45 |
Cambodia Premier League |
Angkor tiger FC |
Tiffy Army FC |
0-3 |
0-0 |
95 |
08:45 |
Cambodia Premier League |
Kirivong Sok Sen Chey |
Prey Veng |
0-0 |
0-0 |
95 |
08:45 |
Germany Oberliga NOFV |
HEBC Hamburg |
TSV Buchholz 08 |
1-1 |
0-0 |
92 |
08:45 |
Malaysia Liga M3 |
KL Rovers |
Sarawak United |
6-1 |
0-0 |
89 |
09:00 |
J2 League |
Blaublitz Akita |
Shimizu S-Pulse |
1-1 |
0-0 |
95 |
09:00 |
J-League Division 3 |
Azul Claro Numazu |
Osaka FC |
0-2 |
0-0 |
94 |
09:00 |
Korea League 4 |
Jungnang Chorus Mustang FC |
Daejeon Hana Citizen II |
0-0 |
0-0 |
94 |
09:00 |
International Club Friendly |
Marseille (W) |
Fleury 91 (W) |
- |
- |
|
09:00 |
Japan Women League Cup |
Omiya Ardija (W) |
INAC (W) |
0-0 |
0-0 |
93 |
09:00 |
Japan Women League Cup |
Albirex Niigata (W) |
AS Elfen Sayama (W) |
4-1 |
0-0 |
94 |
09:00 |
Italian Campionato Nazionale Primavera |
Verona U20 |
Lecce U20 |
4-1 |
0-0 |
100 |
09:00 |
Turkey Bayanlar 1. Ligi |
Atasehir Belediyesi (W) |
Fomget Genclik (W) |
0-3 |
0-0 |
90 |
09:00 |
Ukraine U21 Liga |
Obolon Kiev U21 |
Kryvbas U21 |
- |
- |
|
09:00 |
SVK U19 A |
Trencin U19 |
FC Tatran Presov U19 |
2-1 |
0-0 |
76 |
09:00 |
Austria Landesliga |
Langenrohr |
SCU Kilb |
1-0 |
0-0 |
79 |
09:00 |
Austria Landesliga |
SC St Stefan |
TSV Grafenstein |
0-0 |
0-0 |
93 |
09:00 |
Austria Landesliga |
Hellas Kagran |
SV Donau |
1-3 |
0-0 |
95 |
09:00 |
Austria Landesliga |
DSG Ferlach |
FC Eisenkappel |
0-0 |
0-0 |
93 |
09:00 |
Poland III Liga |
Polonia Leszno |
Polonia Chodziez |
1-0 |
0-0 |
94 |
09:00 |
Poland III Liga |
Pogon Szczecin II |
Stolem Gniewino |
0-0 |
0-0 |
94 |
09:00 |
Poland III Liga |
KTS-K Luzino |
Gedania Gdansk |
0-0 |
0-0 |
94 |
09:00 |
Ukraine Division 3 |
Karpaty Lviv II |
UCSA |
- |
- |
|
09:00 |
Germany Bundesliga II Women |
TSG 1899 Hoffenheim II (W) |
Bayern Munich II (W) |
0-2 |
0-0 |
61 |
09:00 |
Germany Bundesliga II Women |
SV Weinberg (W) |
FC Gutersloh (W) |
- |
- |
|
09:00 |
Germany Bundesliga II Women |
FFC Frankfurt II (W) |
Hamburger SV (W) |
0-0 |
0-0 |
92 |
09:00 |
Germany Bundesliga II Women |
Monchengladbach (W) |
Ingolstadt 04 (W) |
2-2 |
0-0 |
91 |
09:00 |
Germany Bundesliga II Women |
Wolfsburg II (W) |
SC Sand (W) |
0-0 |
0-0 |
93 |
09:00 |
Germany Youth U17 League |
FC Heidenheim U17 |
Jahn Regensburg U17 |
- |
- |
|
09:00 |
Germany Youth U17 League |
Kaiserslautern U17 |
FC IngolstadtU17 |
- |
- |
|
09:00 |
Germany Youth U17 League |
Nurnberg U17 |
TSV 1860 Munchen U17 |
- |
- |
|
09:00 |
Germany Youth U17 League |
SC Freiburg U17 |
FSV Mainz 05 U17 |
- |
- |
|
09:00 |
Germany Youth U17 League |
Koln U17 |
Bayer Leverkusen U17 |
- |
- |
|
09:00 |
Germany Youth U17 League |
RW Oberhausen U17 |
VfB Waltrop U17 |
- |
- |
|
09:00 |
Germany Youth U17 League |
Bochum U17 |
FC Schalke 04 U17 |
- |
- |
|
09:00 |
Germany Youth U17 League |
Energie Cottbus U17 |
Hannover 96 U17 |
- |
- |
|
09:00 |
Germany Youth U17 League |
Hamburger SV U17 |
Viktoria Berlin U17 |
- |
- |
|
09:00 |
Germany Youth U19 League |
Bayern Munchen U19 |
Karlsruher SC U19 |
0-0 |
0-0 |
94 |
09:00 |
Germany Youth U19 League |
Greuther Furth U19 |
FSV Mainz 05 U19 |
- |
- |
|
09:00 |
Germany Youth U19 League |
Hoffenheim U19 |
TSV 1860 Munchen U19 |
0-0 |
0-0 |
94 |
09:00 |
Germany Youth U19 League |
SV Sandhausen U19 |
Augsburg U19 |
1-1 |
0-0 |
93 |
09:00 |
Germany Youth U19 League |
Borussia Dortmund U19 |
Viktoria koln U19 |
3-0 |
0-0 |
89 |
09:00 |
Germany Youth U19 League |
MSV Duisburg U19 |
Bayer Leverkusen U19 |
1-3 |
0-0 |
91 |
09:00 |
Germany Youth U19 League |
Fortuna Dusseldorf U19 |
Wuppertaler SV Borussia U19 |
5-0 |
0-0 |
89 |
09:00 |
Germany Youth U19 League |
SC Verl U19 |
Schalke 04 U19 |
0-1 |
0-0 |
92 |
09:00 |
Germany Youth U19 League |
Carl Zeiss Jena U19 |
VfL Osnabruck U19 |
0-0 |
0-0 |
94 |
09:00 |
Germany Youth U19 League |
Werder Bremen U19 |
Dynamo Dresden U19 |
0-0 |
0-0 |
94 |
09:00 |
Austrian 3.Liga |
Dornbirner SV |
Rheindorf Altach B |
- |
- |
|
09:15 |
Liga Super Malaysia |
PDRM |
Penang |
0-0 |
0-0 |
94 |
09:30 |
Chinese Football Association Yi League |
Hunan Billows |
Zibo Qisheng |
2-0 |
0-0 |
90 |
09:30 |
International Club Friendly |
Sevilla FC (W) |
Sporting De Huelva (W) |
- |
- |
|
09:30 |
Calcutta Football League |
Diamond Harbour FC |
Tollygunje Agragami |
3-0 |
0-0 |
83 |
10:00 |
Liga Portugal 2 |
Porto B |
Uniao Leiria |
2-1 |
0-0 |
97 |
10:00 |
Liga Portugal 2 |
Oliveirense |
Penafiel |
3-1 |
0-0 |
96 |
10:00 |
K League 1 |
FC Seoul |
Ulsan Hyundai FC |
2-2 |
0-0 |
96 |
10:00 |
J2 League |
Roasso Kumamoto |
Ban Di Tesi Iwaki |
2-4 |
0-0 |
94 |
10:00 |
V.League 1 |
Cong An Ha Noi |
Thanh Hoa |
1-1 |
0-0 |
94 |
10:00 |
V.League 1 |
Hai Phong |
Binh Dinh |
0-0 |
0-0 |
92 |
10:00 |
V.League 1 |
Hanoi FC |
Viettel FC |
3-2 |
0-0 |
95 |
10:00 |
V.League 1 |
Nam Dinh FC |
Hong Linh Ha Tinh |
2-0 |
0-0 |
90 |
10:00 |
Russian National Football League |
Sibir-M Novosibirsk |
Chertanovo Moscow |
3-1 |
0-0 |
93 |
10:00 |
Ukrainian Premier League |
FC Mynai |
Zorya |
1-1 |
0-0 |
92 |
10:00 |
K League 2 |
FC Anyang |
Jeonnam Dragons |
0-0 |
0-0 |
94 |
10:00 |
Korea Challengers League |
Gangneung City |
Daejeon Korail |
2-2 |
0-0 |
92 |
10:00 |
Korea League 4 |
Dangjin Citizen |
Busan I'Park B |
2-1 |
0-0 |
93 |
10:00 |
Latvia Division 2 |
FK Smiltene BJSS |
FK Ventspils |
1-1 |
0-0 |
94 |
10:00 |
Russia Division 2 |
Dinamo Barnaul |
Nosta Novotroitsk |
1-2 |
0-0 |
91 |
10:00 |
International Club Friendly |
CD Montijo |
Olivenza FC |
1-0 |
0-0 |
61 |
10:00 |
Sweden Div 3 Mellersta |
Storfors AIK |
Froso IF |
- |
- |
|
10:00 |
Belarus Pershaya Liga |
Dnepr Rohachev |
FC Molodechno |
4-2 |
0-0 |
86 |
10:00 |
Poland III Liga |
Olimpia Zambrow |
Mlawianka Mlawa |
1-1 |
0-0 |
94 |
10:00 |
Poland III Liga |
Pelikan Lowicz |
Bron Radom |
0-0 |
0-0 |
94 |
10:00 |
Poland III Liga |
Jagiellonia Bialystok II |
Pilica Bialobrzegi |
0-0 |
0-0 |
94 |
10:00 |
Ireland Leinster Senior League |
Lucan United |
Kilbarrack United |
2-2 |
0-0 |
91 |
10:00 |
Belarus Reserve League |
Belshina Babruisk Reserve |
FC Isloch Reserves |
- |
- |
|
10:00 |
Poland Mloda Ekstraklasa |
Gornik Zabrze (Youth) |
Legia Warszawa (Youth) |
0-0 |
0-0 |
92 |
10:00 |
Norway Division 4 |
Kolstad |
Bodo Glimt 2 |
3-0 |
0-0 |
64 |
10:15 |
Holland Eredivisie |
PEC Zwolle |
FC Utrecht |
1-0 |
0-0 |
94 |
10:30 |
K League 1 |
Gwangju Football Club |
Suwon Samsung Bluewings |
0-0 |
0-0 |
95 |
10:30 |
K League 2 |
Cheonan City |
Chungbuk Cheongju |
0-0 |
0-0 |
93 |
10:30 |
Norway Division 1 Women |
Fortuna Alesund (W) |
Klepp (W) |
3-0 |
0-0 |
89 |
10:30 |
Philippines Cup |
FC Meralco Manila |
Maroochydore Swans |
0-0 |
0-0 |
95 |
10:40 |
Poland Liga 1 |
Wisla Krakow |
Arka Gdynia |
5-1 |
0-0 |
95 |
11:00 |
France Ligue 1 |
Rennes |
Le Havre |
2-2 |
0-0 |
94 |
11:00 |
England Championship |
Watford |
Blackburn Rovers |
0-1 |
0-0 |
96 |
11:00 |
Germany Regionalliga |
Chemnitzer |
SV Babelsberg 03 |
0-0 |
0-0 |
93 |
11:00 |
Germany Regionalliga |
Hansa Rostock II |
Berliner AK 07 |
1-1 |
0-0 |
94 |
11:00 |
Germany Regionalliga |
Hertha BSC Berlin Youth |
ZFC Meuselwitz |
1-1 |
0-0 |
93 |
11:00 |
Sweden Superettan |
IK Brage |
Utsiktens BK |
3-0 |
0-0 |
90 |
11:00 |
Sweden Division 1 |
Motala AIF FK |
Taby |
1-3 |
0-0 |
62 |
11:00 |
Danish 1st Division |
Herfolge Boldklub Koge |
Fredericia |
0-0 |
0-0 |
94 |
11:00 |
Danish 1st Division |
Herfolge Boldklub Koge |
Fredericia |
0-0 |
0-0 |
94 |
11:00 |
Russian National Football League |
Yenisey Krasnoyarsk |
SKA Khabarovsk |
4-2 |
0-0 |
63 |
11:00 |
Russian National Football League |
Irtysh 1946 Omsk |
FK Krasnodar 2 |
1-2 |
0-0 |
94 |
11:00 |
Kazakhstan Premier League |
Kyzylzhar Petropavlovsk |
FK Aksu |
1-0 |
0-0 |
94 |
11:00 |
Russia Division 2 |
Irkutsk |
Zorkyi Krasnogorsk |
1-0 |
0-0 |
91 |
11:00 |
Russia Division 2 |
FC Tver |
Rodina Moskva III |
0-1 |
0-0 |
94 |
11:00 |
Russia Division 2 |
Kompozit |
Arsenal Tula II |
1-1 |
0-1 |
91 |
11:00 |
International Club Friendly |
KIF Orebro DUFF (W) |
Djurgardens (W) |
- |
- |
|
11:00 |
Sweden Div 3 Mellersta |
Lidkopings FK |
Sifhalla |
0-0 |
0-0 |
93 |
11:00 |
Swden Women Divi.1 |
Eskilstuna United (W) |
Trelleborgs FF (W) |
2-3 |
0-0 |
94 |
11:00 |
Thai League 1 |
Prachuap Khiri Khan |
Nakhon Pathom FC |
2-2 |
0-0 |
94 |
11:00 |
English FA Women's Premier League |
Watford (W) |
Durham Wildcats LFC (W) |
1-1 |
0-0 |
94 |
11:00 |
Finland Championship U20 |
Atlantis U20 |
VJS Vantaa U20 |
1-2 |
0-0 |
90 |
11:00 |
Cambodia Premier League |
Boeung Ket Angkor |
Visakha FC |
3-2 |
0-0 |
97 |
11:00 |
Cambodia Premier League |
Nagaworld FC |
Phnom Penh FC |
2-3 |
0-0 |
94 |
11:00 |
Germany Oberliga NOFV |
SV Hemelingen |
Leher TS |
5-1 |
0-0 |
89 |
11:00 |
Norway Division 1 Women |
KIL/Hemne (W) |
Grei (W) |
- |
- |
|
11:00 |
Ireland Leinster Senior League |
Bluebell United |
Home Farm FC |
2-0 |
0-0 |
93 |
11:00 |
Ireland Leinster Senior League |
Killester Donnycarne |
Wayside Celtic |
1-5 |
0-0 |
83 |
11:00 |
Ireland Leinster Senior League |
St. Mochtas |
Liffeys Pearse |
3-2 |
0-0 |
95 |
11:00 |
Belarus Reserve League |
Smorgon 2 |
Slavia Mozyr Reserve |
1-2 |
1-1 |
91 |
11:00 |
Mongolia Premier League |
SP Falcons |
Deren FC |
0-0 |
0-0 |
94 |
11:00 |
Vietnam U19 Championship Women |
Phong Phu Ha Nam U19 (W) |
Son La U19 (W) |
3-2 |
0-0 |
93 |
11:00 |
South Africa League Women |
Butterfly Ladies FC (W) |
OG Dynamite Ladies FC (W) |
0-1 |
0-0 |
90 |
11:00 |
Germany Youth U19 League |
VfL Wolfsburg U19 |
Hamburger SV U19 |
6-1 |
0-0 |
94 |
11:00 |
Germany Youth U19 League |
Ingolstadt U19 |
Eintracht Frankfurt U19 |
0-1 |
0-0 |
92 |
11:00 |
Germany Youth U19 League |
Koln U19 |
Monchengladbach U19 |
2-1 |
0-0 |
92 |
11:00 |
Germany Youth U19 League |
Paderborn U19 |
Alemannia Aachen U19 |
- |
- |
|
11:30 |
German Bundesliga 2 |
Karlsruher SC |
Eintracht Braunschweig |
2-0 |
0-0 |
94 |
11:30 |
German Bundesliga 2 |
St. Pauli |
Magdeburg |
0-0 |
0-0 |
94 |
11:30 |
German Bundesliga 2 |
Nurnberg |
SV Wehen Wiesbaden |
2-1 |
0-0 |
96 |
11:30 |
German 3.Liga |
Arminia Bielefeld |
Jahn Regensburg |
1-1 |
0-0 |
90 |
11:30 |
Belgian Second Division |
FCV Dender EH |
Lierse |
2-2 |
0-0 |
92 |
11:30 |
Chinese Football Association Jia League |
Dongguan Guanlian |
Shijiazhuang Kungfu |
1-0 |
0-0 |
95 |
11:30 |
Chinese Football Association Jia League |
Qingdao Youth Island |
Shanghai Jiading Huilong |
2-0 |
0-0 |
93 |
11:30 |
Chinese Football Association Jia League |
Wuxi Wugou |
Nanjing City |
1-1 |
0-0 |
93 |
11:30 |
Chinese Football Association Yi League |
Yunnan Yukun |
Dalian Zhixing |
1-1 |
0-0 |
98 |
11:30 |
Ukraine Division 3 |
Rukh Lviv II |
Niva Vinica |
- |
- |
|
11:30 |
Ukraine Division 3 |
Zvyahel NV |
Lokomotiv Kyiv |
- |
- |
|
11:30 |
Germany Youth U19 League |
Union Berlin U19 |
RB LeipzigU19 |
4-1 |
0-0 |
93 |
11:35 |
Chinese Super League |
Wuhan Three Towns |
Nantong Zhiyun |
4-2 |
0-0 |
94 |
11:35 |
Chinese Super League |
Wuhan Three Towns |
Nantong Zhiyun |
4-2 |
0-0 |
94 |
11:35 |
Chinese Women’s Super League |
Shanghai RCB (W) |
Yongchuan Chashan Bamboo Sea (W) |
6-0 |
0-0 |
90 |
11:35 |
Chinese Women’s Super League |
Guangdong Meizhou (W) |
Wuhan Jianghan (W) |
1-8 |
0-0 |
90 |
11:35 |
Chinese Women’s Super League |
HeNan zhongyuan (W) |
ShanXi zhidan (W) |
1-1 |
0-0 |
91 |
11:35 |
Chinese Women’s Super League |
Sichuan (W) |
Hangzhou YinHang (W) |
- |
- |
|
12:00 |
Germany Regionalliga |
Phonix Lubeck |
St Pauli II |
- |
- |
|
12:00 |
Germany Regionalliga |
Eintracht Norderstedt |
Holstein Kiel II |
2-4 |
0-0 |
92 |
12:00 |
Germany Regionalliga |
Havelse |
SSV Jeddeloh |
1-1 |
0-0 |
94 |
12:00 |
Germany Regionalliga |
Eintracht Frankfurt (Youth) |
TuS Koblenz |
0-0 |
0-0 |
92 |
12:00 |
Sweden Division 1 |
Umea FC |
Assyriska United IK |
3-2 |
0-0 |
93 |
12:00 |
Sweden Division 1 |
Bodens BK |
FC Stockholm Internazionale |
0-0 |
0-0 |
94 |
12:00 |
Norway 2.Liga |
Lyn Oslo |
Brattvag |
1-0 |
0-0 |
94 |
12:00 |
Norway 2.Liga |
Lyn Oslo |
Brattvag |
1-0 |
0-0 |
94 |
12:00 |
Norway 2.Liga |
Traff |
Flekkeroy IL |
0-0 |
0-0 |
93 |
12:00 |
Denmark Superligaen |
Aarhus AGF |
Lyngby |
1-0 |
0-0 |
90 |
12:00 |
Denmark - 2.Liga |
Esbjerg |
Thisted FC |
4-1 |
0-0 |
89 |
12:00 |
Russian National Football League |
FC Ufa |
Volga Ulyanovsk |
0-1 |
0-0 |
91 |
12:00 |
Russian National Football League |
Chelyabinsk |
Salyut-Energia Belgorod |
2-1 |
0-0 |
91 |
12:00 |
Russian National Football League |
Chelyabinsk |
Salyut-Energia Belgorod |
2-1 |
0-0 |
91 |
12:00 |
Ukrainian Premier League |
Kolos Kovalyovka |
FC Shakhtar Donetsk |
0-2 |
0-0 |
94 |
12:00 |
Latvian Higher League |
BFC Daugavpils |
FK Auda Riga |
0-2 |
0-0 |
92 |
12:00 |
Belarusian Premier League |
FC Gomel |
Shakhter Soligorsk |
3-2 |
0-0 |
91 |
12:00 |
Belarusian Premier League |
FC Gomel |
Shakhter Soligorsk |
3-2 |
0-0 |
91 |
12:00 |
Lithuania - 1.Division |
FK Panevezys |
Banga Gargzdai |
2-0 |
0-0 |
93 |
12:00 |
Latvia Division 2 |
Valmieras FK II |
Rezekne/BJSS |
3-1 |
0-0 |
90 |
12:00 |
Russia Division 2 |
Luki Energiya |
Torpedo Vladimir |
- |
- |
|
12:00 |
Russia Division 2 |
Torpedo Miass |
FK Orenburg-2 |
2-0 |
0-0 |
92 |
12:00 |
Russia Division 2 |
Uralets Nizhny Tagil |
Rubin Kazan B |
0-1 |
0-0 |
90 |
12:00 |
International Club Friendly |
Guingamp (W) |
Reims (W) |
- |
- |
|
12:00 |
Denmark Division 3 |
Young Boys FD |
Vanlose |
0-1 |
0-0 |
60 |
12:00 |
Sweden Div 3 Mellersta |
Karlbergs BK |
Hudiksvalls ABK |
0-0 |
0-0 |
62 |
12:00 |
Sweden Div 3 Mellersta |
IFK Osterakers Fk |
Enskede IK |
0-0 |
0-0 |
92 |
12:00 |
Sweden Div 3 Mellersta |
IFK Osterakers Fk |
Enskede IK |
0-0 |
0-0 |
92 |
12:00 |
Sweden Div 3 Mellersta |
Sandvikens AIK FK |
Jarfalla |
0-1 |
0-0 |
93 |
12:00 |
Sweden Div 3 Mellersta |
IFK Berga |
FC Rosengard |
0-1 |
0-0 |
93 |
12:00 |
Sweden Div 3 Mellersta |
IFK Hassleholm |
VMA IK |
0-0 |
0-0 |
94 |
12:00 |
Thai League 1 |
Khonkaen United |
Ratchaburi FC |
2-2 |
0-0 |
96 |
12:00 |
Thai League 1 |
Khonkaen United |
Ratchaburi FC |
2-2 |
0-0 |
96 |
12:00 |
Denmark Womans League |
Brondby IF (W) |
Aalborg (W) |
0-0 |
0-0 |
93 |
12:00 |
English FA Women's Premier League |
Sunderland (W) |
London City Lionesses (W) |
0-0 |
0-0 |
93 |
12:00 |
Turkey Bayanlar 1. Ligi |
Fenerbahce SK (W) |
Gaziantep Asya Spor (W) |
1-0 |
0-0 |
93 |
12:00 |
Estonia Esi Liiga |
Tabasalu Charma |
Tallinna FC Levadia B |
0-1 |
0-0 |
94 |
12:00 |
Belarus Pershaya Liga |
Dnepr Mogilev |
FK Vitebsk |
0-0 |
0-0 |
90 |
12:00 |
Russia Womens Premier League |
Zvezda 2005 (W) |
CSKA Moscow (W) |
0-1 |
0-0 |
90 |
12:00 |
Estonia Teine Liiga |
Tartu JK Maag Tammeka B |
Parnu JK |
2-0 |
0-0 |
87 |
12:00 |
Estonia Teine Liiga |
JK Tallinna Kalev II |
JK Welco Elekter |
3-2 |
0-0 |
94 |
12:00 |
Scotland WPL |
Hibernian (W) |
Spartans (W) |
0-0 |
0-0 |
94 |
12:00 |
Scotland WPL |
Partick Thistle (W) |
Montrose LFC (W) |
0-0 |
0-0 |
92 |
12:00 |
Indonesia Liga 1 |
Bali United |
Barito Putera |
0-0 |
0-0 |
94 |
12:00 |
Estonia Womens Meistri Liiga |
Saku Sporting (W) |
FC Flora Tallinn (W) |
1-3 |
0-0 |
90 |
12:00 |
England U21 Premier League |
Blackburn Rovers U21 |
Leicester City U21 |
0-0 |
0-0 |
94 |
12:00 |
England U21 Premier League |
Blackburn Rovers U21 |
Leicester City U21 |
0-0 |
0-0 |
94 |
12:00 |
Kenya Premier League |
AFC Leopards |
FC Talanta |
0-0 |
0-0 |
63 |
12:00 |
Kenya Premier League |
Posta Rangers |
Bidco United |
0-0 |
0-0 |
94 |
12:00 |
Kenya Premier League |
Shabana FC |
Muranga Seal |
0-1 |
0-0 |
92 |
12:00 |
Kenya Premier League |
Nairobi Star City |
Muhoroni Youth |
0-0 |
0-0 |
95 |
12:00 |
Bhutan Thimphu League |
BFF Academy U19 |
Namlha FC |
4-1 |
0-0 |
90 |
12:00 |
Finland Kolmonen |
PK-37 Iisalmi |
NiemU |
2-4 |
0-0 |
93 |
12:00 |
Schleswig Holstein Liga |
SV Eichede |
Weiche Flensburg 08 II |
1-1 |
0-0 |
90 |
12:00 |
Schleswig Holstein Liga |
SV Todesfelde |
VfR Neumunster |
5-1 |
0-0 |
87 |
12:00 |
Schleswig Holstein Liga |
SV Todesfelde |
VfR Neumunster |
5-1 |
0-0 |
87 |
12:00 |
Poland III Liga |
KP Starogard Gdanski |
KS Pogon Nowe Skalmierzyce |
0-0 |
0-0 |
93 |
12:00 |
Czech Group D League |
Admira Praha II |
FK Louny |
1-0 |
0-0 |
92 |
12:00 |
Germany Oberliga NOFV |
Niendorfer TSV |
FC Alsterbruder |
2-1 |
0-0 |
93 |
12:00 |
Germany Oberliga NOFV |
Niendorfer TSV |
FC Alsterbruder |
2-1 |
0-0 |
93 |
12:00 |
Germany Oberliga NOFV |
Germania Halberstadt |
SV 09 Arnstadt |
4-1 |
0-0 |
89 |
12:00 |
Germany Oberliga NOFV |
SV Rugenbergen |
TuRa Harksheide |
0-1 |
0-0 |
90 |
12:00 |
Germany Oberliga NOFV |
SV Rugenbergen |
TuRa Harksheide |
0-1 |
0-0 |
90 |
12:00 |
Germany Oberliga NOFV |
SV Halstenbek Rellin |
USC Paloma |
0-1 |
0-0 |
90 |
12:00 |
Germany Oberliga NOFV |
KSV Baunatal |
FC Giessen |
- |
- |
|
12:00 |
Holland Derde Divisie |
Gemert |
Tot Ons Genoegen Berkel |
0-0 |
0-0 |
91 |
12:00 |
Belarus Reserve League |
Dinamo Brest Reserves |
FC Slutsk Reserves |
0-1 |
0-0 |
64 |
12:00 |
Germany Bundesliga II Women |
Andernach (W) |
SV Meppen (W) |
0-2 |
0-0 |
92 |
12:00 |
Germany Bundesliga II Women |
Turbine Potsdam (W) |
Carl Zeiss Jena (W) |
- |
- |
|
12:00 |
Lithuania II Lyga |
Suduva Marijampole II |
Atomsfera Mazeikiai |
2-2 |
0-0 |
90 |
12:00 |
Czech Republic 5. Ligy |
FC Velke Mezirici B |
SFK Vrchovina B |
1-0 |
0-0 |
91 |
12:00 |
Czech Republic 5. Ligy |
FC Velke Mezirici B |
SFK Vrchovina B |
1-0 |
0-0 |
91 |
12:00 |
Iceland U19 League |
Fylkir/Ellidi U19 |
Thor Akureyri U19 |
4-1 |
0-0 |
89 |
12:00 |
Austrian Frauen Bundesliga |
Wacker Innsbruck (W) |
Vorderland (W) |
- |
- |
|
12:00 |
Belarus Womens Premier League |
Dinamo-BGUFK Minsk (W) |
ABFF U19 (W) |
3-0 |
0-0 |
39 |
12:15 |
Switzerland Challenge League |
Baden |
FC Wil 1900 |
0-4 |
0-0 |
91 |
12:15 |
Switzerland Challenge League |
Vaduz |
Neuchatel Xamax |
1-0 |
0-0 |
93 |
12:15 |
Liga Super Malaysia |
Perak |
Kuala Lumpur City F.C. |
0-4 |
0-0 |
92 |
12:15 |
POL WD1 |
Stomil Olsztyn (W) |
GKS Katowice (W) |
0-0 |
0-0 |
91 |
12:30 |
Holland Eredivisie |
Feyenoord |
Almere City FC |
5-1 |
0-0 |
94 |
12:30 |
Holland Eerste Divisie |
Groningen |
Willem II |
0-0 |
0-0 |
94 |
12:30 |
Russia Division 2 |
FK Kolomna |
FK Sakhalinets |
- |
- |
|
12:30 |
Ukraine Division 2 |
Metalurh Zaporizhya |
FC Chernigiv |
4-2 |
0-0 |
92 |
12:30 |
Germany Oberliga NOFV |
Engers |
Eintracht Trier |
2-3 |
0-0 |
90 |
12:30 |
India Durand Cup |
Mumbai City |
ATK Mohun Bagan |
1-3 |
0-0 |
96 |
12:30 |
Mozambique Championship |
Costa do Sol Maputo |
Ferroviario de Nampula |
1-1 |
0-0 |
95 |
12:30 |
Switzerland Promotion League |
FC Munsingen |
Concordia |
- |
- |
|
13:00 |
English Premier League |
Sheffield United |
Manchester City |
1-2 |
0-0 |
96 |
13:00 |
English Premier League |
Burnley |
Aston Villa |
1-3 |
0-0 |
94 |
13:00 |
France Ligue 1 |
Montpellier |
Reims |
1-3 |
0-0 |
94 |
13:00 |
France Ligue 1 |
Clermont |
Metz |
0-1 |
0-0 |
96 |
13:00 |
France Ligue 1 |
Strasbourg |
Toulouse |
2-0 |
0-0 |
95 |
13:00 |
Finland Veikkausliga |
Honka Espoo |
Ilves Tampere |
2-0 |
0-0 |
95 |
13:00 |
Finland Veikkausliga |
FC Haka |
KuPs |
2-2 |
0-0 |
94 |
13:00 |
Swedish Allsvenskan |
Mjallby AIF |
Hammarby |
0-3 |
0-0 |
94 |
13:00 |
Swedish Allsvenskan |
Brommapojkarna |
Kalmar |
2-3 |
0-0 |
95 |
13:00 |
Swedish Allsvenskan |
IFK Varnamo |
Halmstads |
0-0 |
0-0 |
93 |
13:00 |
Liga Portugal 2 |
Santa Clara |
Vilaverdense |
2-0 |
0-0 |
97 |
13:00 |
Germany Regionalliga |
SC Spelle-Venhaus |
TuS Blau-Weiss Lohne |
- |
- |
|
13:00 |
Sweden Superettan |
Osters IF |
Orgryte |
2-0 |
0-0 |
95 |
13:00 |
Sweden Superettan |
Ostersunds FK |
Trelleborgs FF |
2-2 |
0-0 |
95 |
13:00 |
Sweden Division 1 |
Pitea IF |
Hammarby TFF |
1-2 |
0-0 |
95 |
13:00 |
Finland - Kakkonen Lohko |
FC Vaajakoski |
Kuopion Elo |
3-0 |
0-0 |
93 |
13:00 |
Norway Adeccoligaen |
Ranheim IL |
Start Kristiansand |
0-0 |
0-0 |
93 |
13:00 |
Danish 1st Division |
Aalborg |
Hillerod Fodbold |
3-0 |
0-0 |
96 |
13:00 |
Russian National Football League |
Tekstilshchik Ivanovo |
FK Forte Taganrog |
- |
- |
|
13:00 |
Russian National Football League |
FC Murom |
Spartak Kostroma |
- |
- |
|
13:00 |
Poland Ekstraklasa |
Korona Kielce |
Zaglebie Lubin |
2-0 |
0-0 |
95 |
13:00 |
Poland Liga 1 |
Stal Rzeszow |
Chrobry Glogow |
1-1 |
0-0 |
100 |
13:00 |
Poland Division 2 |
LKS Lodz II |
KP Calisia Kalisz |
3-0 |
0-0 |
89 |
13:00 |
Poland Division 2 |
LKS Lodz II |
KP Calisia Kalisz |
3-0 |
0-0 |
89 |
13:00 |
Czech Republic Gambrinus Liga |
Bohemians 1905 |
Hradec Kralove |
2-1 |
0-0 |
93 |
13:00 |
Czech Republic Gambrinus Liga |
Baumit Jablonec |
Slavia Praha |
1-1 |
0-0 |
95 |
13:00 |
Czech Republic Gambrinus Liga |
Sigma Olomouc |
Slovan Liberec |
2-0 |
0-0 |
90 |
13:00 |
CAF Champions League |
Saint George |
Kmka |
- |
- |
|
13:00 |
CAF Champions League |
Big Bullets FC |
Dragon FC Bata |
- |
- |
|
13:00 |
CAF Confederation Cup |
AS Loto FC |
Union Touarga Sport Rabat |
- |
- |
|
13:00 |
Uruguay Primera Division |
Cerro Montevideo |
Boston River |
1-2 |
0-0 |
94 |
13:00 |
Liga Super Malaysia |
Kelantan United |
Pahang |
1-5 |
0-0 |
90 |
13:00 |
South Africa Premier Soccer League |
Royal AM |
TS Galaxy |
1-0 |
0-0 |
93 |
13:00 |
Turkiye Lig3 |
Adiyamanspor |
Diyarbakirspor |
1-2 |
0-0 |
94 |
13:00 |
Kazakhstan Premier League |
FC Kairat Almaty |
Lokomotiv Astana |
1-0 |
0-0 |
97 |
13:00 |
Kazakhstan Premier League |
FK Atyrau |
FK Aktobe Lento |
0-0 |
0-0 |
97 |
13:00 |
Georgia Primera Division |
Samgurali Tskh |
Torpedo Kutaisi |
0-0 |
0-0 |
93 |
13:00 |
Russia Division 2 |
Alania-d Vladikavkaz |
FK Astrakhan |
- |
- |
|
13:00 |
Russia Division 2 |
Legion Dynamo |
FK Pobeda Junior |
- |
- |
|
13:00 |
Russia Division 2 |
FK Kaluga |
FK Znamya Noginsk |
- |
- |
|
13:00 |
Russia Division 2 |
FK Kosmos Dolgoprudny |
Saturn Moscow |
- |
- |
|
13:00 |
Russia Division 2 |
Peresvet Podolsk |
FK Spartak Tambov |
- |
- |
|
13:00 |
Russia Division 2 |
Znamya Truda |
Khimik Dzerzhinsk |
- |
- |
|
13:00 |
Sweden Div 3 Mellersta |
Osterlen FF |
Karlskrona AIF |
- |
- |
|
13:00 |
Uzbek League |
Kuruvchi Bunyodkor |
Buxoro FK |
0-0 |
0-0 |
93 |
13:00 |
English FA Women's Premier League |
CrystalPalace (W) |
Reading (W) |
0-1 |
0-0 |
92 |
13:00 |
Turkey Bayanlar 1. Ligi |
Besiktas (W) |
ALG Spor (W) |
0-0 |
0-0 |
94 |
13:00 |
Turkey Bayanlar 1. Ligi |
Galatasaray SK (W) |
Fatih Karagumruk (W) |
0-0 |
0-0 |
94 |
13:00 |
Turkey Bayanlar 1. Ligi |
Trabzonspor (W) |
KDZ Ereglispor (W) |
- |
- |
|
13:00 |
South Africa First League |
Baroka FC |
Magesi |
1-2 |
0-0 |
94 |
13:00 |
South Africa First League |
Casric Stars |
Marumo Gallants FC |
2-2 |
0-0 |
92 |
13:00 |
Belarus Pershaya Liga |
Niva Dolbizno |
Zhodino Yuzhnoe |
1-2 |
0-0 |
90 |
13:00 |
Scotland WPL |
Celtic (W) |
Dundee United (W) |
9-0 |
0-0 |
90 |
13:00 |
Scotland WPL |
Aberdeen (W) |
Hearts (W) |
0-0 |
0-0 |
94 |
13:00 |
Georgia Division |
Dinamo Tbilisi II |
FC Merani Tbilisi |
3-0 |
0-0 |
90 |
13:00 |
Georgia Division |
Dinamo Tbilisi II |
FC Merani Tbilisi |
3-0 |
0-0 |
90 |
13:00 |
Georgia Division |
Kolkheti 1913 Poti |
FC Sioni Bolnisi |
0-2 |
0-0 |
90 |
13:00 |
BRA SPC |
Comercial-SP |
Sao Bento |
1-0 |
0-0 |
96 |
13:00 |
BRA SPC |
Juventus SP |
Oeste |
2-0 |
0-0 |
94 |
13:00 |
Zimbabwe Premier |
Dynamos FC |
Simba Bhora |
0-0 |
0-0 |
93 |
13:00 |
Zimbabwe Premier |
Manica Diamond |
Herentals FC |
- |
- |
|
13:00 |
Zimbabwe Premier |
Yadah FC |
Sheasham |
- |
- |
|
13:00 |
Rwanda National League |
Gorilla FC |
Rayon Sports FC |
0-0 |
0-0 |
94 |
13:00 |
Brazil Paulista Serie B |
Francana |
Catanduva FC |
1-1 |
0-0 |
96 |
13:00 |
Poland III Liga |
Gwarek Tarnowskie Gory |
Odra Bytom Odrzanski |
1-1 |
0-0 |
94 |
13:00 |
Poland III Liga |
Victoria Sulejowek |
Lechia Tomaszow Mazowiecki |
2-3 |
0-0 |
94 |
13:00 |
Zambia Super League |
ZESCO United Ndola |
Prison Leopards FC |
1-1 |
0-0 |
98 |
13:00 |
Ireland U19 League |
Derry City U19 |
Athlone Town U19 |
1-1 |
0-0 |
93 |
13:00 |
Ireland U19 League |
Cork City U19 |
Klub Kildare U19 |
4-1 |
0-0 |
88 |
13:00 |
Germany Oberliga NOFV |
Germania Egestorf |
SV Ramlingen Ehlershausen |
1-1 |
0-0 |
90 |
13:00 |
Germany Oberliga NOFV |
Germania Egestorf |
SV Ramlingen Ehlershausen |
1-1 |
0-0 |
90 |
13:00 |
Germany Oberliga NOFV |
TSG Sprockhovel |
1. FC Gievenbeck |
1-2 |
0-0 |
94 |
13:00 |
Germany Oberliga NOFV |
DJK Adler Union Frintrop |
Sportverein Sonsbeck |
0-2 |
0-0 |
90 |
13:00 |
Germany Oberliga NOFV |
Wattenscheid 09 |
ASC 09 Dortmund |
1-1 |
0-0 |
61 |
13:00 |
Germany Oberliga NOFV |
Union 60 Bremen |
TS Woltmershausen |
4-3 |
0-0 |
90 |
13:00 |
Germany Oberliga NOFV |
KSV Vatan Sport Bremen |
TuRa Bremen |
3-2 |
0-0 |
90 |
13:00 |
Germany Oberliga NOFV |
Schwarz-Weiss Essen |
SC Union Nettetal |
0-0 |
0-0 |
93 |
13:00 |
Germany Oberliga NOFV |
SF Baumberg |
TSV Meerbusch |
3-1 |
0-0 |
91 |
13:00 |
Germany Oberliga NOFV |
SpVg Schonnebeck |
FC Kleve |
2-0 |
0-0 |
88 |
13:00 |
Germany Oberliga NOFV |
VFB Homberg |
DJK Teutonia St.Tonis |
4-2 |
0-0 |
89 |
13:00 |
Germany Oberliga NOFV |
FC Eddersheim |
Bayern Alzenau |
2-1 |
0-0 |
90 |
13:00 |
Germany Oberliga NOFV |
FV Dudenhofen |
SV Morlautern |
1-0 |
0-0 |
90 |
13:00 |
Germany Oberliga NOFV |
FV Dudenhofen |
SV Morlautern |
1-0 |
0-0 |
90 |
13:00 |
France Ligue 5 |
Bordeaux B |
Genets Anglet |
0-0 |
0-0 |
94 |
13:00 |
France Ligue 5 |
Reims Ste Anne |
Metz B |
0-0 |
0-0 |
91 |
13:00 |
Burundi League |
Le Messager Ngozi |
Flambeau du Centre |
- |
- |
|
13:00 |
Burundi League |
Olympique Star |
LLB Academic |
- |
- |
|
13:00 |
Uruguay League Women |
Nacional De Football (W) |
Torque (W) |
1-0 |
0-0 |
94 |
13:00 |
South Africa League Women |
University of Pretoria (W) |
City Lads FC (W) |
5-0 |
0-0 |
95 |
13:00 |
International Friendly |
Afghanistan U17 |
Uzbekistan U17 |
- |
- |
|
13:00 |
Poland Mloda Ekstraklasa |
Widzew lodz (Youth) |
Jagiellonia Bialystok (Youth) |
- |
- |
|
13:00 |
France Youth U19 League |
Angers SCO U19 |
Bordeaux U19 |
0-0 |
0-0 |
94 |
13:00 |
France Youth U19 League |
Nantes U19 |
Chateauroux U19 |
4-0 |
0-0 |
89 |
13:00 |
France Youth U19 League |
Guingamp U19 |
Laval U19 |
0-0 |
0-0 |
92 |
13:00 |
France Youth U19 League |
Rennes U19 |
USSA Vertou (U19) |
- |
- |
|
13:00 |
France Youth U19 League |
Concarneau U19 |
Lorient U19 |
- |
- |
|
13:00 |
France Youth U19 League |
Nice U19 |
Montpellier U19 |
0-0 |
0-0 |
93 |
13:00 |
France Youth U19 League |
Marseille U19 |
Air Bel U19 |
0-0 |
0-0 |
10 |
13:00 |
France Youth U19 League |
Avenir Sportif Beziers U19 |
Marignane Gignac U19 |
- |
- |
|
13:00 |
France Youth U19 League |
Dunkerque U19 |
Caen U19 |
0-0 |
0-0 |
94 |
13:00 |
France Youth U19 League |
Amiens U19 |
Lille U19 |
0-0 |
0-0 |
93 |
13:00 |
France Youth U19 League |
LensU19 |
Saran U19 |
2-1 |
0-0 |
90 |
13:00 |
France Youth U19 League |
Le Havre U19 |
Chambly FC U19 |
3-2 |
0-0 |
90 |
13:00 |
France Youth U19 League |
Stade Reims U19 |
Montfermeil U19 |
0-0 |
0-0 |
93 |
13:00 |
France Youth U19 League |
Paris Saint Germain U19 |
Valenciennes US U19 |
0-0 |
0-0 |
92 |
13:00 |
Norway Division 4 |
Sandvikens |
Grorud B |
4-2 |
0-0 |
89 |
13:00 |
Norway Division 4 |
Halsen |
Randesund IL |
- |
- |
|
13:00 |
Norway Division 4 |
Kristiansund B |
Byasen Toppfot |
- |
- |
|
13:00 |
Norway Division 4 |
Lorenskog |
Sparta Sarpsborg B |
2-0 |
0-0 |
93 |
13:00 |
Switzerland Promotion League |
Langenthal |
Koniz |
- |
- |
|
13:00 |
Switzerland Promotion League |
Rotkreuz |
FC Emmenbrucke |
- |
- |
|
13:00 |
Switzerland Promotion League |
Portalban/Gletterens |
Grand Saconnex |
- |
- |
|
13:30 |
German Bundesliga |
FSV Mainz 05 |
Eintracht Frankfurt |
1-1 |
0-0 |
95 |
13:30 |
Czech Republic Ceska Fotbalova Liga |
Sokol Hostoun |
Loko Vltavin |
2-1 |
0-0 |
93 |
13:30 |
Hungary Borsodi Liga |
Debrecin VSC |
MTK Hungaria |
1-3 |
0-0 |
93 |
13:30 |
Lebanese Premier League |
Al Bourj |
Al-Nejmeh |
1-3 |
0-0 |
93 |
13:30 |
Turkiye Lig3 |
Etimesgut Belediye Spor |
Kastamonuspor |
0-0 |
0-0 |
93 |
13:30 |
Turkiye Lig3 |
Karaman Belediyespor |
Menemen Belediye Spor |
0-1 |
0-0 |
96 |
13:30 |
Turkiye Lig3 |
Kirsehir Koyhizmetleri |
Erokspor |
1-3 |
0-0 |
93 |
13:30 |
Turkiye Lig3 |
Serik Belediyespor |
Afjet Afyonspor |
1-0 |
0-0 |
95 |
13:30 |
Russia Division 2 |
Zenit Penza |
Strogino Moscow |
2-1 |
0-0 |
89 |
13:30 |
Austria Landesliga |
ASKO Kottmannsdorf |
SK Austria Klagenfurt Amateure |
0-0 |
0-0 |
62 |
13:30 |
Schleswig Holstein Liga |
Inter Turkspor Kiel |
MTSV Hohenwestedt |
1-3 |
1-0 |
91 |
13:30 |
Germany Oberliga NOFV |
Adams Sam Beek |
TSV Victoria Clarholz |
- |
- |
|
13:30 |
Germany Oberliga NOFV |
TuS Ennepetal |
SV Westfalia Rhynern |
- |
- |
|
13:30 |
Germany Oberliga NOFV |
SpVgg Quierschied |
Cosmos Koblenz |
- |
- |
|
13:30 |
Brazil women's League |
Santos (W) |
SC Corinthians Paulista (W) |
0-3 |
0-0 |
97 |
13:30 |
Brazil women's League |
Sao Paulo/SP (W) |
Ferroviaria SP (W) |
0-0 |
0-0 |
94 |
13:55 |
Oman Professional League |
Al-Nahda Muscat |
Al Wehda(OMA) |
0-0 |
0-0 |
93 |
14:00 |
Belgian Pro League |
Sint-Truidense |
Cercle Brugge |
0-2 |
0-0 |
94 |
14:00 |
Scottish Premier League |
Dundee |
Heart of Midlothian |
1-0 |
0-0 |
95 |
14:00 |
Scottish Premier League |
Saint Mirren |
Aberdeen |
2-2 |
0-0 |
90 |
14:00 |
Brazil Serie A |
Bragantino |
Cuiaba |
2-0 |
0-0 |
90 |
14:00 |
Germany Regionalliga |
Rot-Weiss Erfurt |
Zwickau |
4-1 |
0-0 |
94 |
14:00 |
Belgian Second Division |
RFC de Liege |
Oostende |
2-0 |
0-0 |
95 |
14:00 |
Sweden Division 1 |
Angelholms FF |
IK Oddevold |
0-5 |
0-0 |
92 |
14:00 |
Sweden Division 1 |
Vasalunds IF |
Sandvikens IF |
1-2 |
0-0 |
94 |
14:00 |
Finland - Kakkonen Lohko |
Klubi 04 Helsinki |
NJS |
1-1 |
0-0 |
93 |
14:00 |
Finland - Kakkonen Lohko |
PEPO Lappeenranta |
Kiffen Helsinki |
3-0 |
0-0 |
93 |
14:00 |
Denmark Superligaen |
Hvidovre IF |
Odense BK |
1-4 |
0-0 |
94 |
14:00 |
Russian National Football League |
Metallurg Lipetsk |
Avangard |
- |
- |
|
14:00 |
Russian National Football League |
Akron Togliatti |
Tyumen |
1-1 |
0-0 |
91 |
14:00 |
Ukrainian Premier League |
FC Vorskla Poltava |
Chernomorets Odessa |
0-0 |
0-0 |
93 |
14:00 |
CAF Champions League |
Coton Sport |
AS Real |
- |
- |
|
14:00 |
CAF Champions League |
AS Vita Club |
Primeiro de Agosto |
- |
- |
|
14:00 |
CAF Champions League |
Enyimba |
Al Ahli Benghzi |
0-0 |
0-0 |
95 |
14:00 |
CAF Confederation Cup |
Abu Salim |
Olympique de Beja |
- |
- |
|
14:00 |
Latvian Higher League |
Rigas Futbola skola |
Metta/LU Riga |
5-0 |
0-0 |
90 |
14:00 |
Belarusian Premier League |
Energetik-BGU Minsk |
Neman Grodno |
1-3 |
0-0 |
92 |
14:00 |
Turkey 1. Lig |
Keciorengucu |
Adanaspor |
0-0 |
0-0 |
90 |
14:00 |
UAE Pro-League |
Al Ahli(UAE) |
Khor Fakkan |
2-1 |
0-0 |
98 |
14:00 |
Lebanese Premier League |
Shabab Al Ghazieh |
Racing Beirut |
2-3 |
0-0 |
94 |
14:00 |
Lebanese Premier League |
Tadamon Sour |
Alahli Nabatiya |
1-1 |
0-0 |
94 |
14:00 |
Estonia Champions League |
Trans Narva |
Paide Linnameeskond |
0-0 |
0-0 |
93 |
14:00 |
Macedonian First Football League |
Sileks |
FK Makedonija Gjorce Petrov |
2-2 |
0-0 |
93 |
14:00 |
Macedonian First Football League |
Rabotnicki Skopje |
FK Shkendija 79 |
0-0 |
0-0 |
94 |
14:00 |
Macedonian First Football League |
Bregalnica Stip |
Academy Pandev |
- |
- |
|
14:00 |
Macedonian First Football League |
FK Shkupi |
FK Rinija Gostivar |
3-1 |
0-0 |
97 |
14:00 |
Macedonian First Football League |
FK Tikves Kavadarci |
Voska Sport |
- |
- |
|
14:00 |
Turkiye Lig3 |
Altinordu |
Nazillispor |
2-3 |
0-0 |
95 |
14:00 |
Turkiye Lig3 |
Bursaspor |
Celspor |
1-1 |
0-0 |
93 |
14:00 |
Turkiye Lig3 |
Kirklarelispor |
Hekimoglu Trabzon |
0-0 |
0-0 |
96 |
14:00 |
Turkiye Lig3 |
Utkoi |
76 Igdir Belediye spor |
0-1 |
0-0 |
97 |
14:00 |
Turkiye Lig3 |
Dai Lin Jissbon |
Sariyer |
1-0 |
0-0 |
64 |
14:00 |
Turkiye Lig3 |
Iskenderun FK |
Aksarayspor |
0-1 |
0-0 |
96 |
14:00 |
Turkiye Lig3 |
Usakspor |
Duzcespor |
1-2 |
0-0 |
95 |
14:00 |
Luxembourg National Division |
Fola Esch |
Marisca Miersch |
- |
- |
|
14:00 |
Luxembourg National Division |
Racing Union Luxemburg |
Jeunesse Esch |
0-3 |
0-0 |
89 |
14:00 |
Luxembourg National Division |
Victoria Rosport |
CS Petange |
3-1 |
0-0 |
96 |
14:00 |
Luxembourg National Division |
FC Wiltz 71 |
FC Schifflange 95 |
- |
- |
|
14:00 |
Luxembourg National Division |
UN Kaerjeng 97 |
Red Boys Differdange |
- |
- |
|
14:00 |
Luxembourg National Division |
Mondercange |
F91 Dudelange |
1-0 |
0-0 |
95 |
14:00 |
Luxembourg National Division |
UNA Strassen |
US Mondorf-les-Bains |
- |
- |
|
14:00 |
Faroe Islands Formuladeildin |
KI Klaksvik |
EB Streymur |
0-0 |
0-0 |
94 |
14:00 |
Faroe Islands Formuladeildin |
AB Argir |
HB Torshavn |
2-4 |
0-0 |
87 |
14:00 |
Faroe Islands Formuladeildin |
IF Fuglafjordur |
Vikingur Gotu |
1-7 |
0-0 |
91 |
14:00 |
Faroe Islands Formuladeildin |
07 Vestur Sorvagur |
Toftir B68 |
0-1 |
0-0 |
93 |
14:00 |
Faroe Islands Formuladeildin |
TB/FCS/Royn |
B36 Torshavn |
0-3 |
0-0 |
94 |
14:00 |
Latvia Division 2 |
Grobina |
Riga FC II |
1-1 |
0-0 |
93 |
14:00 |
Russia Division 2 |
Rubin Yalta |
FC Sevastopol |
- |
- |
|
14:00 |
Russia Division 2 |
SKA Rostov |
Stavropolye-2009 |
- |
- |
|
14:00 |
Russia Division 2 |
Mashuk-KMV |
Dinamo Makhachkala B |
- |
- |
|
14:00 |
Russia Division 2 |
Dinamo Moscow B |
Dinamo Saint Petersburg |
- |
- |
|
14:00 |
Russia Division 2 |
FK Khimki B |
FK Ryazan |
0-2 |
0-0 |
92 |
14:00 |
Russia Division 2 |
Kvant Obninsk |
SY Sakhalinsk |
- |
- |
|
14:00 |
Sweden Div 3 Mellersta |
Tolo IF |
IK Tord |
3-1 |
0-0 |
91 |
14:00 |
Sweden Div 3 Mellersta |
Nosaby IF |
Rappe GOIF |
0-4 |
0-0 |
90 |
14:00 |
Sweden Div 3 Mellersta |
FBK Karlstad |
IK Zenith |
2-1 |
0-0 |
93 |
14:00 |
Sweden Div 3 Mellersta |
Vanersborg FK |
Torslanda IK |
0-2 |
0-0 |
92 |
14:00 |
Sweden Div 3 Mellersta |
Mjolby AI FF |
Syrianska Eskilstuna IF |
3-0 |
0-0 |
93 |
14:00 |
Sweden Div 3 Mellersta |
IK Sleipner |
Smedby AIS |
3-2 |
0-0 |
93 |
14:00 |
English FA Women's Premier League |
Charlton (W) |
Sheffield United (W) |
1-1 |
0-0 |
97 |
14:00 |
Turkey Bayanlar 1. Ligi |
Adana Idmanyurduspor (W) |
Hakkarigucu SK (W) |
- |
- |
|
14:00 |
Turkey Bayanlar 1. Ligi |
Amedspor (W) |
1207 Antalya Muratpasa (W) |
0-0 |
0-0 |
97 |
14:00 |
Ukraine Division 2 |
FC Livyi Bereh |
Dinaz Vyshgorod |
3-0 |
0-0 |
91 |
14:00 |
Belarus Pershaya Liga |
Arsenal Dzyarzhynsk |
FK Bumprom |
1-0 |
0-0 |
90 |
14:00 |
Iceland Women's Premier League |
IBV Vestmannaeyjar (W) |
Hafnarfjordur (W) |
0-2 |
0-0 |
90 |
14:00 |
Iceland Women's Premier League |
Stjarnan Gardabaer (W) |
UMF Selfoss (W) |
3-0 |
0-0 |
93 |
14:00 |
Iceland Women's Premier League |
Trottur Reykjavik (W) |
Breidablik (W) |
4-2 |
0-0 |
94 |
14:00 |
Iceland Women's Premier League |
Valur (W) |
Keflavik (W) |
4-1 |
0-0 |
93 |
14:00 |
Iceland Women's Premier League |
Tindastoll Neisti (W) |
Thor KA Akureyri (W) |
0-0 |
0-0 |
91 |
14:00 |
Paraguayan Division 2 |
Atyra FC |
Martin Ledesma |
0-1 |
0-0 |
96 |
14:00 |
Paraguayan Division 2 |
Sol de America Pastoreo |
2 de Mayo PJC |
0-1 |
0-0 |
95 |
14:00 |
Czech Republic Cambrinus Liga Women's |
Pardubice (W) |
Slovacko (W) |
- |
- |
|
14:00 |
The lowlands of Scotland League |
Stirling University |
Tranent Juniors |
- |
- |
|
14:00 |
Finland Kolmonen |
EPS Reservi |
FC Kirkkonummi |
1-3 |
0-0 |
93 |
14:00 |
Finland Kolmonen |
Roi United |
HauPa |
3-5 |
0-0 |
93 |
14:00 |
Poland III Liga |
Elana Torun |
Swit Szczecin |
0-0 |
0-0 |
95 |
14:00 |
Argentine Torneo A |
Sol de Mayo |
Germinal de Rawson |
2-1 |
0-0 |
92 |
14:00 |
Italy Serie D Cup |
A.C. Crema 1908 |
ACD SantAngelo |
2-1 |
0-0 |
94 |
14:00 |
Italy Serie D Cup |
Portogruaro |
APDC Chions |
1-1 |
0-0 |
93 |
14:00 |
Italy Serie D Cup |
Tritium |
Sangiuliano City Nova |
0-0 |
0-0 |
92 |
14:00 |
Italy Serie D Cup |
Lentigione |
Borgo San Donnino |
2-2 |
0-0 |
94 |
14:00 |
Italy Serie D Cup |
SS Angri |
Gelbison |
0-0 |
0-0 |
93 |
14:00 |
Italy Serie D Cup |
Clivense |
Bassano |
0-0 |
0-0 |
94 |
14:00 |
Italy Serie D Cup |
Castrovillari |
Rotonda |
0-0 |
0-0 |
94 |
14:00 |
Italy Serie D Cup |
Treviso |
AC Dolomiti Bellunesi |
0-0 |
0-0 |
94 |
14:00 |
Italy Serie D Cup |
US Breno |
ASD Rigamonti Castegnato |
0-1 |
0-0 |
94 |
14:00 |
Italy Serie D Cup |
A.S Andria Bat |
FBC Gravina |
0-0 |
0-0 |
92 |
14:00 |
Italy Serie D Cup |
A.S Andria Bat |
FBC Gravina |
0-0 |
0-0 |
92 |
14:00 |
Portugal Campeonato Nacional |
Portosantense |
Camacha |
0-0 |
0-0 |
93 |
14:00 |
Portugal Campeonato Nacional |
Pevidem SC |
Maritimo B |
2-1 |
0-0 |
95 |
14:00 |
Lebanese Premier 2 |
Sporting Club Beirut |
Al-Mabarrah |
2-3 |
0-0 |
91 |
14:00 |
Kosovo Superliga |
KF Dukagjini |
KF Liria Prizren |
0-0 |
0-0 |
95 |
14:00 |
Kosovo Superliga |
KF Fushe Kosova |
KF Llapi |
1-2 |
0-0 |
93 |
14:00 |
Lithuania II Lyga |
Sveikata |
FK Viltis Vilnius |
3-1 |
0-0 |
90 |
14:00 |
Belarus Womens Premier League |
Dyussh Polesgu (W) |
Energetik-BGU Minsk (W) |
- |
- |
|
14:00 |
Norway Division 4 |
Tiller |
Steinkjer FK |
0-2 |
0-0 |
94 |
14:00 |
United Arab Emirates U21 |
Al-Nasr(KSA) U21 |
Baniyas SC U21 |
1-0 |
0-0 |
96 |
14:30 |
Liga Portugal 1 |
Boavista FC |
Casa Pia AC |
1-1 |
0-0 |
97 |
14:30 |
Russia Premier League |
Krylya Sovetov |
Baltika Kaliningrad |
2-1 |
0-0 |
90 |
14:30 |
Switzerland Super League |
Grasshopper |
Luzern |
0-1 |
0-0 |
96 |
14:30 |
Switzerland Super League |
Lausanne Sports |
Winterthur |
2-4 |
0-0 |
91 |
14:30 |
Liga Portugal 2 |
SL Benfica B |
Maritimo |
0-1 |
0-0 |
90 |
14:30 |
German 3.Liga |
SV Waldhof Mannheim |
Hallescher FC |
3-2 |
0-0 |
96 |
14:30 |
Azerbaijan Premier League |
FC Neftci Baku |
Qabala |
2-0 |
0-0 |
95 |
14:30 |
Slovakia 3.Liga |
FTC Filakovo |
Slavia TU Kosice |
1-0 |
0-0 |
92 |
14:30 |
Slovakia 3.Liga |
TJ Banik Kalinovo |
Partizan Bardejov |
5-1 |
0-0 |
87 |
14:30 |
Slovakia 3.Liga |
TJ Tatran Oravske Vesele |
MFK Snina |
4-1 |
0-0 |
90 |
14:30 |
Slovakia 3.Liga |
MFK Dubnica nad Vahom |
FK Belusa |
0-1 |
0-0 |
93 |
14:30 |
Slovakia 3.Liga |
Malacky |
Fomat Martin |
5-0 |
0-0 |
89 |
14:30 |
Slovakia 3.Liga |
Malacky |
Fomat Martin |
5-0 |
0-0 |
89 |
14:30 |
Italian Campionato Nazionale Primavera |
Bologna U20 |
Frosinone U20 |
3-0 |
0-0 |
90 |
14:30 |
Italian Campionato Nazionale Primavera |
Juventus U20 |
Cagliari U19 |
3-1 |
0-0 |
94 |
14:30 |
Austria Landesliga |
DSG Sele Zell |
ASKO Mittlern |
2-1 |
0-0 |
90 |
14:30 |
Czech Group D League |
Zdar nad Sazavou |
Sokol Lanzho |
0-2 |
0-0 |
91 |
14:30 |
Czech Republic 5. Ligy |
Tj Stitna Nad Vlari |
TJ Osvetimany |
1-2 |
0-0 |
90 |
14:30 |
Czech Republic 5. Ligy |
FS Napajedla |
Sokol Nevsova |
2-1 |
0-0 |
91 |
14:30 |
Norway Division 4 |
IF Floya |
Asker |
- |
- |
|
14:45 |
Holland Eredivisie |
SC Heerenveen |
Sparta Rotterdam |
1-3 |
0-0 |
90 |
14:55 |
Lithuania - 1.Division |
FK Zalgiris Vilnius |
Dziugas Telsiai |
4-1 |
0-0 |
88 |
15:00 |
Spanish La Liga 2 |
Racing de Ferrol |
Sporting Gijon |
2-0 |
0-0 |
94 |
15:00 |
Spanish La Liga 2 |
Racing de Ferrol |
Sporting Gijon |
2-0 |
0-0 |
94 |
15:00 |
Austrian Bundesliga |
LASK Linz |
Austria Wien |
2-0 |
0-0 |
95 |
15:00 |
Austrian Bundesliga |
Rapid Wien |
WSG Swarovski Tirol |
1-1 |
0-0 |
95 |
15:00 |
Austrian Bundesliga |
TSV Hartberg |
SK Austria Klagenfurt |
0-2 |
0-0 |
94 |
15:00 |
Finland Veikkausliga |
AC Oulu |
HJK Helsinki |
1-3 |
0-0 |
92 |
15:00 |
Norwegian Tippeligaen |
Valerenga |
Odd Grenland |
0-0 |
0-0 |
94 |
15:00 |
Norwegian Tippeligaen |
Valerenga |
Odd Grenland |
0-0 |
0-0 |
94 |
15:00 |
Norwegian Tippeligaen |
Sandefjord |
Haugesund |
0-0 |
0-0 |
96 |
15:00 |
Norwegian Tippeligaen |
Sandefjord |
Haugesund |
0-0 |
0-0 |
96 |
15:00 |
Portugal Liga 3 |
Amora FC |
FC Caldas |
2-2 |
0-0 |
94 |
15:00 |
Finland Ykkonen |
Ekenas IF Fotboll |
MP MIKELI |
2-1 |
0-0 |
94 |
15:00 |
Finland Ykkonen |
Ekenas IF Fotboll |
MP MIKELI |
2-1 |
0-0 |
94 |
15:00 |
Finland Ykkonen |
SJK Akatemia |
Gnistan Helsinki |
0-1 |
0-0 |
93 |
15:00 |
Finland Ykkonen |
SJK Akatemia |
Gnistan Helsinki |
0-1 |
0-0 |
93 |
15:00 |
Finland - Kakkonen Lohko |
GrIFK Kauniainen |
Poxyt |
1-1 |
0-0 |
94 |
15:00 |
Finland - Kakkonen Lohko |
OTP |
VIFK |
2-3 |
0-0 |
93 |
15:00 |
Finland - Kakkonen Lohko |
Futura Porvoo |
PPJ Akatemia |
5-2 |
0-0 |
93 |
15:00 |
Norway Adeccoligaen |
Jerv |
Bryne |
0-0 |
0-0 |
94 |
15:00 |
Norway Adeccoligaen |
Jerv |
Bryne |
0-0 |
0-0 |
94 |
15:00 |
Norway Adeccoligaen |
Asane Fotball |
Raufoss |
3-1 |
0-0 |
94 |
15:00 |
Norway Adeccoligaen |
Asane Fotball |
Raufoss |
3-1 |
0-0 |
94 |
15:00 |
Norway Adeccoligaen |
Sogndal |
Skeid Oslo |
2-0 |
0-0 |
93 |
15:00 |
Norway Adeccoligaen |
Sogndal |
Skeid Oslo |
2-0 |
0-0 |
93 |
15:00 |
Norway Adeccoligaen |
Sandnes Ulf |
Mjondalen IF |
1-0 |
0-0 |
94 |
15:00 |
Norway Adeccoligaen |
Sandnes Ulf |
Mjondalen IF |
1-0 |
0-0 |
94 |
15:00 |
Norway Adeccoligaen |
Kongsvinger |
KFUM Oslo |
1-1 |
0-0 |
92 |
15:00 |
Norway Adeccoligaen |
Fredrikstad |
Hodd |
1-0 |
0-0 |
92 |
15:00 |
Norway Adeccoligaen |
Fredrikstad |
Hodd |
1-0 |
0-0 |
92 |
15:00 |
Norway 2.Liga |
Strommen |
Tromsdalen |
5-1 |
0-0 |
92 |
15:00 |
Norway 2.Liga |
Strommen |
Tromsdalen |
5-1 |
0-0 |
92 |
15:00 |
Norway 2.Liga |
Junkeren |
Alta |
0-1 |
0-0 |
94 |
15:00 |
Norway 2.Liga |
Junkeren |
Alta |
0-1 |
0-0 |
94 |
15:00 |
Russian National Football League |
Neftekhimik Nizhnekamsk |
Rodina Moskva |
1-4 |
0-0 |
93 |
15:00 |
Russian National Football League |
Rotor Volgograd |
Dinamo Briansk |
- |
- |
|
15:00 |
Czech Republic 2.Liga |
SK Slovan Varnsdorf |
FK MAS Taborsko |
0-2 |
0-0 |
92 |
15:00 |
Czech Republic Ceska Fotbalova Liga |
Taborsko Akademie |
Viktoria Plzen B |
2-2 |
0-0 |
92 |
15:00 |
Czech Republic Ceska Fotbalova Liga |
Taborsko Akademie |
Viktoria Plzen B |
2-2 |
0-0 |
92 |
15:00 |
Czech Republic Ceska Fotbalova Liga |
SK Zapy |
Chlumec nad Cidlinou |
2-0 |
0-0 |
93 |
15:00 |
CAF Champions League |
Remo Stars |
Medeama SC |
0-0 |
0-0 |
94 |
15:00 |
CAF Champions League |
Remo Stars |
Medeama SC |
0-0 |
0-0 |
94 |
15:00 |
CAF Confederation Cup |
Ghana Dream FC |
Milo FC |
2-1 |
0-0 |
93 |
15:00 |
CAF Confederation Cup |
MUZA FC |
Cano Sport |
3-0 |
0-0 |
90 |
15:00 |
Moldova Divizia Nationala |
FC Floresti |
CS Petrocub |
0-1 |
0-0 |
93 |
15:00 |
Russia Division 2 |
Druzhba Maykop |
FK Biolog |
- |
- |
|
15:00 |
International Club Friendly |
Deportivo La Coruna W |
Eibar (W) |
1-1 |
0-0 |
89 |
15:00 |
International Club Friendly |
Deportivo La Coruna W |
Eibar (W) |
1-1 |
0-0 |
89 |
15:00 |
International Club Friendly |
Ittihad Amman (W) |
Al Hilal Riyadh (W) |
- |
- |
|
15:00 |
International Club Friendly |
Paris FC (W) |
Le Havre (W) |
- |
- |
|
15:00 |
English FA Women's Premier League |
Lewes (W) |
Southampton (W) |
- |
- |
|
15:00 |
Turkey Bayanlar 1. Ligi |
Pendik Camlikspor (W) |
Fatih Vatan Spor (W) |
0-0 |
0-0 |
94 |
15:00 |
Serbia Prva Liga |
FK Graficar Beograd |
FK Dubocica |
1-2 |
0-0 |
97 |
15:00 |
Serbia Prva Liga |
FK Graficar Beograd |
FK Dubocica |
1-2 |
0-0 |
97 |
15:00 |
Serbia Prva Liga |
Mladost Novi Sad |
FK Vrsac |
0-0 |
0-0 |
93 |
15:00 |
Serbia Prva Liga |
Mladost Novi Sad |
FK Vrsac |
0-0 |
0-0 |
93 |
15:00 |
Serbia Prva Liga |
Tekstilac |
Jedinstvo UB |
0-0 |
0-0 |
91 |
15:00 |
Serbia Prva Liga |
OFK Beograd |
FK Radnicki Novi Belgrad |
2-2 |
0-0 |
95 |
15:00 |
Serbia Prva Liga |
OFK Beograd |
FK Radnicki Novi Belgrad |
2-2 |
0-0 |
95 |
15:00 |
Scotland WPL |
Motherwell (W) |
Hamilton FC (W) |
3-0 |
0-0 |
92 |
15:00 |
Scotland WPL |
Motherwell (W) |
Hamilton FC (W) |
3-0 |
0-0 |
92 |
15:00 |
Slovenia U19 |
NK Rudar Velenje U19 |
NK Aluminij U19 |
2-4 |
0-0 |
89 |
15:00 |
Austria Landesliga |
SC Landskron |
SV Donau Klagenfurt |
0-1 |
0-0 |
90 |
15:00 |
Austria Landesliga |
ASK St.Valentin |
Union Edelweiss |
3-1 |
0-0 |
90 |
15:00 |
Austria Landesliga |
ASK St.Valentin |
Union Edelweiss |
3-1 |
0-0 |
90 |
15:00 |
Poland III Liga |
Flota Swinoujscie |
Vineta Wolin |
2-0 |
0-0 |
87 |
15:00 |
Poland III Liga |
GKS Belchatow |
Swit Nowy Dwor Mazowiecki |
1-1 |
0-0 |
93 |
15:00 |
Poland III Liga |
GKS Belchatow |
Swit Nowy Dwor Mazowiecki |
1-1 |
0-0 |
93 |
15:00 |
Poland III Liga |
Avia Swidnik |
KS Wieczysta Krakow |
3-1 |
0-0 |
91 |
15:00 |
Poland III Liga |
Orleta Radzyn Podlaski |
KSZO Ostrowiec |
0-2 |
0-0 |
92 |
15:00 |
Poland III Liga |
Unia Turza Slaska |
GKS Pniowek Pawlowice Slaskie |
1-2 |
0-0 |
93 |
15:00 |
Poland III Liga |
Gornik Polkowice |
LKS Goczalkowice Zdroj |
1-2 |
0-0 |
94 |
15:00 |
Poland III Liga |
Gornik Polkowice |
LKS Goczalkowice Zdroj |
1-2 |
0-0 |
94 |
15:00 |
Czech Group D League |
Novy Bydzov |
Trutnov |
1-4 |
0-0 |
88 |
15:00 |
Czech Group D League |
Brandys Nad Labem |
Hvezda Cheb |
4-2 |
0-0 |
90 |
15:00 |
Bosnia erzegovina 1st League |
Zvijezda Gradacac |
NK TOSK Tesanj |
3-3 |
0-0 |
93 |
15:00 |
Bosnia erzegovina 1st League |
Mladost Doboj Kakanj |
NK Celik |
- |
- |
|
15:00 |
Bosnia erzegovina 1st League |
Stupcanica Olovo |
Bratstvo Gracanica |
0-0 |
0-0 |
92 |
15:00 |
Italy Serie D Cup |
Casarano |
Gallipoli |
2-0 |
0-0 |
62 |
15:00 |
Italy Serie D Cup |
Casarano |
Gallipoli |
2-0 |
0-0 |
62 |
15:00 |
Portugal Campeonato Nacional |
Lusitania |
GD Fontinhas |
0-0 |
0-0 |
96 |
15:00 |
Portugal Campeonato Nacional |
Lusitania |
GD Fontinhas |
0-0 |
0-0 |
96 |
15:00 |
Chile Primera Division Women |
Puerto Montt (W) |
Cobresal (W) |
0-0 |
0-0 |
93 |
15:00 |
Chile Primera Division Women |
Puerto Montt (W) |
Cobresal (W) |
0-0 |
0-0 |
93 |
15:00 |
Chile Primera Division Women |
Palestino (W) |
CD Antofagasta (W) |
4-1 |
0-0 |
93 |
15:00 |
Chile Primera Division Women |
Palestino (W) |
CD Antofagasta (W) |
4-1 |
0-0 |
93 |
15:00 |
Chile Primera Division Women |
Universidad Catolica (W) |
Coquimbo Unido (W) |
0-0 |
0-0 |
94 |
15:00 |
Chile Primera Division Women |
Universidad Catolica (W) |
Coquimbo Unido (W) |
0-0 |
0-0 |
94 |
15:00 |
Czech Republic 5. Ligy |
TJ Rajhradice |
Boskovice |
0-0 |
0-0 |
90 |
15:00 |
Bulgaria B PFG |
FC Dobrudzha |
Yantra Gabrovo |
2-0 |
0-0 |
92 |
15:00 |
Bulgaria B PFG |
FC Dunav Ruse |
FC Bdin Vidin |
1-1 |
0-0 |
95 |
15:00 |
Bulgaria B PFG |
Strumska Slava |
Sportist Svoge |
1-1 |
0-0 |
92 |
15:00 |
France Youth U19 League |
Clermont U19 |
SochauxU19 |
0-0 |
0-0 |
94 |
15:00 |
France Youth U19 League |
AC Bobigny U19 |
Pagny sur Moselle U19 |
- |
- |
|
15:00 |
France Youth U19 League |
Orleans US 45 U19 |
StrasbourgU19 |
0-2 |
0-0 |
90 |
15:00 |
France Youth U19 League |
AuxerreU19 |
Paris FC U19 |
0-0 |
0-0 |
94 |
15:00 |
France Youth U19 League |
Lyon U19 |
Metz U19 |
0-0 |
0-0 |
92 |
15:00 |
France Youth U19 League |
Dijon U19 |
Bourg Peronnas U19 |
4-1 |
0-0 |
91 |
15:00 |
Mexico Youth U23 |
Monterrey U23 |
Cruz Azul U23 |
2-1 |
0-0 |
94 |
15:00 |
Mexico Youth U23 |
Monterrey U23 |
Cruz Azul U23 |
2-1 |
0-0 |
94 |
15:00 |
Mexico Youth U23 |
Necaxa U23 |
Queretaro U23 |
- |
- |
|
15:00 |
Mexico Youth U23 |
Unam Pumas U23 |
Tigres UANL U23 |
- |
- |
|
15:05 |
France Ligue 1 |
Lorient |
Lille |
4-1 |
0-0 |
95 |
15:10 |
Scotland WPL |
Glasgow Rangers (W) |
Glasgow City (W) |
1-1 |
0-0 |
94 |
15:30 |
English Premier League |
Newcastle United |
Liverpool |
1-2 |
0-0 |
96 |
15:30 |
Spanish La Liga |
Villarreal |
FC Barcelona |
3-4 |
0-0 |
90 |
15:30 |
German Bundesliga |
Bayern Munchen |
Augsburg |
3-1 |
0-0 |
93 |
15:30 |
Swedish Allsvenskan |
IFK Goteborg |
Hacken |
4-2 |
0-0 |
94 |
15:30 |
Swedish Allsvenskan |
Djurgardens |
Degerfors IF |
4-1 |
0-0 |
93 |
15:30 |
Poland Ekstraklasa |
Jagiellonia Bialystok |
Gornik Zabrze |
4-1 |
0-0 |
89 |
15:30 |
Serbian Superliga |
Novi Pazar |
FK Zeleznicar Pancevo |
1-0 |
0-0 |
93 |
15:30 |
CAF Champions League |
LISCR Monrovia |
Bo Rangers |
- |
- |
|
15:30 |
Hungary Borsodi Liga |
Ferencvarosi TC |
Paksi SE Honlapja |
6-1 |
0-0 |
93 |
15:30 |
Hungary NB Ⅱ |
Dafuji cloth MTE |
Kozarmisleny SE |
1-2 |
0-0 |
93 |
15:30 |
Hungary NB Ⅱ |
MTE Mosonmagyarovar |
BVSC Zuglo |
3-3 |
0-0 |
92 |
15:30 |
Hungary NB Ⅱ |
SOROKSAR |
Nyiregyhaza |
1-2 |
0-0 |
92 |
15:30 |
Uruguay Primera Division |
Racing Club Montevideo |
Deportivo Maldonado |
1-1 |
0-0 |
90 |
15:30 |
Slovenia 1.Liga |
NK Olimpija Ljubljana |
NK Publikum Celje |
2-4 |
0-0 |
92 |
15:30 |
Qatar League |
Al-Arabi SC |
Umm Salal |
1-1 |
0-0 |
100 |
15:30 |
Professional Tunisian League 1 |
A.S.Marsa |
Sifakesi |
0-1 |
0-0 |
65 |
15:30 |
Professional Tunisian League 1 |
C.A.Bizertin |
U.S.Monastir |
0-2 |
0-0 |
94 |
15:30 |
Professional Tunisian League 1 |
US Tataouine |
Esperance Sportive de Tunis |
1-1 |
0-0 |
96 |
15:30 |
Estonia Champions League |
Nomme JK Kalju |
FC Kuressaare |
4-1 |
0-0 |
91 |
15:30 |
Hungary Womens Division 1 League |
Astra Hungary (W) |
MOL Fehervar FC (W) |
3-0 |
0-0 |
88 |
15:30 |
Hungary Womens Division 1 League |
Budaorsi SC (W) |
Viktoria FC Szombathely (W) |
0-2 |
0-0 |
91 |
15:30 |
Finland Kolmonen |
TuPS |
Valtti |
5-1 |
0-0 |
92 |
15:30 |
Croatia 3.Division |
Bistra |
NK Vrapce |
3-2 |
0-0 |
93 |
15:30 |
Croatia 3.Division |
Sava Gao Char Meisel |
NK Lucko |
0-2 |
0-0 |
91 |
15:30 |
Croatia 3.Division |
NK Granicar Zupanja |
NK Slavija Pleternica |
1-1 |
0-0 |
95 |
15:45 |
Saudi Arabia Division 1 |
Al-Qadasiya |
Al-Baten |
2-1 |
0-0 |
98 |
15:45 |
Saudi Arabia Division 1 |
Hajer |
Al Safa(KSA) |
2-0 |
0-0 |
96 |
15:45 |
Kuwait first Division Leagus |
Al-Sahel |
Al-Ttadamon(KUW) |
1-1 |
0-0 |
95 |
15:59 |
Denmark Superligaen |
Nordsjaelland |
Midtjylland |
3-0 |
0-0 |
94 |
15:59 |
Russian National Football League |
FK Chayka Pesch |
Veles |
- |
- |
|
15:59 |
Russian National Football League |
Chernomorets Novorossiysk |
KAMAZ Naberezhnye Chelny |
0-0 |
0-0 |
65 |
15:59 |
Russian National Football League |
FK Makhachkala |
Shinnik Yaroslavl |
1-1 |
0-0 |
94 |
15:59 |
Poland Liga 1 |
LKS Nieciecza |
Znicz Pruszkow |
1-0 |
0-0 |
96 |
15:59 |
Czech Republic Gambrinus Liga |
Sparta Praha |
MFK Karvina |
3-1 |
0-0 |
90 |
15:59 |
CAF Champions League |
ASEC MIMOSAS |
Coton de Ouidah |
- |
- |
|
15:59 |
CAF Champions League |
Al-Ahli tripoli |
F.C. Nouadhibou |
- |
- |
|
15:59 |
CAF Confederation Cup |
Etoile Filante de Ouagadougou |
Casamance |
- |
- |
|
15:59 |
Bulgaria Premier League |
Etar |
Botev Plovdiv |
1-2 |
0-0 |
96 |
15:59 |
Botola Pro 1 |
IRT Itihad de Tanger |
Club Salmi |
0-2 |
0-0 |
93 |
15:59 |
Jordan Cup |
Al Wehda |
Shabab Hwarah |
- |
- |
|
15:59 |
Jordan Cup |
Wadi Al Rayyan |
Rabashar Khan |
1-1 |
0-0 |
94 |
15:59 |
Latvia Division 2 |
Skanstes SK |
Tukums-2000 II |
3-0 |
0-0 |
88 |
15:59 |
Russia Division 2 |
Elektron VN |
Dynamo Kirov |
- |
- |
|
15:59 |
International Club Friendly |
Numancia |
CD Tudelano |
- |
- |
|
15:59 |
International Club Friendly |
CD Algar |
La Union CF |
- |
- |
|
15:59 |
Palestine Football League |
Markz Balata |
Shbab Alkhaleel |
3-1 |
0-0 |
87 |
15:59 |
Chile Primera D |
Deportes Limache |
Lautaro de Buin |
0-0 |
0-0 |
94 |
15:59 |
Serbia League Women |
ZFK Sloga (W) |
LASK Crvena Zvezda (W) |
1-3 |
0-0 |
89 |
15:59 |
Portugal Campeonato Nacional |
Tirsense |
Dumiense |
1-0 |
0-0 |
97 |
15:59 |
Portugal Campeonato Nacional |
Limianos |
Os Sandinenses |
1-1 |
0-0 |
94 |
15:59 |
Portugal Campeonato Nacional |
GD Vitoria Sernache |
FC Alverca B |
0-0 |
0-0 |
94 |
15:59 |
Portugal Campeonato Nacional |
S. Joao Ver |
Vila Mea |
2-1 |
0-0 |
97 |
15:59 |
Portugal Campeonato Nacional |
Peniche |
Marinhense |
0-1 |
0-0 |
94 |
15:59 |
Portugal Campeonato Nacional |
CD Gouveia |
Mortagua |
0-0 |
0-0 |
94 |
15:59 |
Portugal Campeonato Nacional |
Louletano |
O.Elvas |
1-1 |
0-0 |
96 |
15:59 |
Portugal Campeonato Nacional |
ribeirao |
Vila Real |
0-0 |
0-0 |
95 |
15:59 |
Portugal Campeonato Nacional |
Real Sport Clube Queluz |
Vitoria Setubal |
2-3 |
0-0 |
96 |
15:59 |
Portugal Campeonato Nacional |
Amarante |
Paredes |
0-0 |
0-0 |
93 |
15:59 |
Portugal Campeonato Nacional |
Uniao de Coimbra |
Uniao de Tomar |
2-1 |
0-0 |
94 |
15:59 |
Portugal Campeonato Nacional |
Mokala Pancheners |
Fabril Barreiro |
1-0 |
0-0 |
100 |
15:59 |
Portugal Campeonato Nacional |
Florgrade |
Recreativa de Lamelas |
0-1 |
0-0 |
95 |
15:59 |
Portugal Campeonato Nacional |
Imortal |
Juventude de Evora |
1-1 |
0-0 |
95 |
15:59 |
Portugal Campeonato Nacional |
Valadares Gaia FC |
AD Marco 09 |
1-1 |
0-0 |
96 |
15:59 |
Portugal Campeonato Nacional |
Montalegre |
Mirandela |
1-1 |
0-0 |
95 |
15:59 |
Portugal Campeonato Nacional |
Gondomar |
Salgueiros |
0-0 |
0-0 |
94 |
15:59 |
Portugal Campeonato Nacional |
Brito SC |
Vilar de Perdizes |
0-2 |
0-0 |
69 |
15:59 |
Portugal Campeonato Nacional |
Brito SC |
Vilar de Perdizes |
0-2 |
0-0 |
69 |
15:59 |
Portugal Campeonato Nacional |
Beira Mar |
CF Oliveira Douro |
2-1 |
0-0 |
65 |
15:59 |
International Friendly |
Tajikistan U17 |
Iran U17 |
- |
- |
|
15:59 |
Bulgaria B PFG |
Spartak Varna |
Marek Dupnitza |
3-0 |
0-0 |
93 |
15:59 |
Norway Division 4 |
Tromso B |
Hammerfest |
- |
- |
|
16:10 |
Argentine Division 2 |
Almirante Brown |
Deportivo Moron |
0-1 |
0-0 |
97 |
16:15 |
Greece Super League A |
Lamia |
Aris Thessaloniki |
1-0 |
0-0 |
92 |
16:15 |
Turkey Super Lig |
Karagumruk |
Ankaragucu |
1-1 |
0-0 |
93 |
16:15 |
Turkey Super Lig |
Kayserispor |
Samsunspor |
2-1 |
0-0 |
93 |
16:15 |
Turkey 1. Lig |
Boluspor |
S.Urfaspor |
1-1 |
0-0 |
96 |
16:15 |
Oman Professional League |
Al-Seeb |
Al-Nasr(OMA) |
1-0 |
0-0 |
96 |
16:30 |
Italian Serie A |
Fiorentina |
Lecce |
2-2 |
0-0 |
90 |
16:30 |
Italian Serie A |
Juventus |
Bologna |
1-1 |
0-0 |
90 |
16:30 |
Belgian Pro League |
Anderlecht |
Charleroi |
2-1 |
0-0 |
94 |
16:30 |
CAF Confederation Cup |
JKU FC |
Singida United |
2-0 |
0-0 |
93 |
16:30 |
Croatia 1.Division |
Istra 1961 Pula |
Rudes |
0-0 |
0-0 |
90 |
16:30 |
UAE Pro-League |
Al-Sharjah |
Al-Wasl |
1-3 |
0-0 |
96 |
16:30 |
Luxembourg National Division |
Progres Niedercorn |
Swift Hesperange |
0-0 |
0-0 |
93 |
16:30 |
Chile Primera B |
CSD Antofagasta |
Barnechea |
2-0 |
0-0 |
96 |
16:30 |
Chile Primera B |
Deportes La Serena |
Puerto Montt |
1-2 |
0-0 |
95 |
16:30 |
Bulgaria B PFG |
Chernomorets Balchik |
Spartak Pleven |
0-1 |
0-0 |
93 |
16:40 |
Kazakhstan Premier League |
Tobol Kostanai |
Ordabasy |
0-0 |
0-0 |
94 |
16:40 |
Kazakhstan Premier League |
Tobol Kostanai |
Ordabasy |
0-0 |
0-0 |
94 |
16:45 |
Azerbaijan Premier League |
Qarabag |
FK Kapaz Ganca |
1-1 |
0-0 |
92 |
17:00 |
Liga Portugal 1 |
Vitoria Guimaraes |
Vizela |
2-0 |
0-0 |
97 |
17:00 |
Russia Premier League |
FK Sochi |
Lokomotiv Moscow |
0-1 |
0-0 |
93 |
17:00 |
Liga Portugal 2 |
AVS Futebol SAD |
SCU Torreense |
0-0 |
0-0 |
95 |
17:00 |
Portugal Liga 3 |
Sporting Braga II |
CF Canelas 2010 |
1-0 |
0-0 |
95 |
17:00 |
Portugal Liga 3 |
Sanjoanense |
Fafe |
0-0 |
0-0 |
94 |
17:00 |
Portugal Liga 3 |
FC Felgueiras |
Anadia |
2-3 |
0-0 |
96 |
17:00 |
Portugal Liga 3 |
Oliveira Hospital |
Academica Coimbra |
1-1 |
0-0 |
99 |
17:00 |
Portugal Liga 3 |
Dezembro |
SC Covilha |
0-2 |
0-0 |
91 |
17:00 |
CAF Champions League |
Generation Foot |
Hafia FC |
- |
- |
|
17:00 |
Iceland Premier Division |
Keflavik |
Fram Reykjavik |
0-0 |
0-0 |
92 |
17:00 |
Iceland Premier Division |
KR Reykjavik |
Fylkir |
2-0 |
0-0 |
95 |
17:00 |
Cyprus 1 Division |
AEL Limassol |
AE Zakakiou |
4-3 |
0-0 |
97 |
17:00 |
Cyprus 1 Division |
Nea Salamis |
Apollon Limassol FC |
1-1 |
0-0 |
90 |
17:00 |
Hungary NB Ⅱ |
Vasas |
Bodajk FC Siofok |
0-0 |
0-0 |
92 |
17:00 |
Hungary NB Ⅱ |
Kazincbarcika |
FC Ajka |
1-0 |
0-0 |
91 |
17:00 |
Hungary NB Ⅱ |
Gyori ETO |
Duna-Tisza |
0-0 |
0-0 |
94 |
17:00 |
Hungary NB Ⅱ |
Pecsi MFC |
Gyirmot SE |
0-0 |
0-0 |
93 |
17:00 |
Hungary NB Ⅱ |
Szeged Csanad |
Csakvari TK |
0-2 |
0-0 |
94 |
17:00 |
Moldova Divizia Nationala |
FC Milsami |
Sheriff Tiraspol |
2-0 |
0-0 |
92 |
17:00 |
Turkiye Lig3 |
Bukaspor |
Belediye Vanspor |
0-1 |
0-0 |
97 |
17:00 |
Turkiye Lig3 |
Erzincanspor |
Inegolspor |
1-0 |
0-0 |
95 |
17:00 |
Turkiye Lig3 |
Amedspor |
Denizlispor |
2-1 |
0-0 |
94 |
17:00 |
Turkiye Lig3 |
Isparta 32 Spor |
Somaspor |
- |
- |
|
17:00 |
Georgia Primera Division |
Gagra Tbilisi |
Dinamo Batumi |
0-0 |
0-0 |
93 |
17:00 |
International Club Friendly |
Amman SC (W) |
Al Ittihad (W) |
3-2 |
0-0 |
87 |
17:00 |
International Club Friendly |
Terrassa |
AE Prat |
- |
- |
|
17:00 |
International Club Friendly |
CD El Palo |
Lucena CF |
- |
- |
|
17:00 |
Costa Rica 2.Liga |
Municipal Turrialba |
Santa Ana |
1-1 |
0-0 |
93 |
17:00 |
Costa Rica 2.Liga |
FC Aserri |
Guadalupe FC |
1-0 |
0-0 |
95 |
17:00 |
Guatemala D2 |
Universidad de San Carlos |
Cuilapa FC |
2-0 |
0-0 |
92 |
17:00 |
Guatemala D2 |
Fraijanes FC |
Deportivo Barberena FC |
0-0 |
0-0 |
94 |
17:00 |
Costa Rica Primera Division Women |
Saprissa (W) |
CS Herediano (W) |
3-1 |
0-0 |
92 |
17:00 |
Costa Rica Primera Division Women |
Sporting FC (W) |
Municipal Pococi (W) |
4-0 |
0-0 |
89 |
17:00 |
Senegal FA Cup |
ASC Jaraaf |
Mbour |
2-1 |
0-0 |
94 |
17:00 |
Austrian 3.Liga |
Wolfsberger AC Amateure |
SC Gleisdorf |
0-5 |
0-0 |
89 |
17:15 |
Norwegian Tippeligaen |
Rosenborg |
Aalesund FK |
4-0 |
0-0 |
93 |
17:15 |
Belgian Second Division |
Francs Borains |
Anderlecht II |
1-0 |
0-0 |
94 |
17:15 |
Israel Premier League |
Maccabi Tel Aviv |
Ashdod MS |
0-0 |
0-0 |
93 |
17:15 |
Costa Rica 2.Liga |
AD Sarchi |
Jicaral |
3-2 |
0-0 |
95 |
17:20 |
Guatemala D2 |
Juventud Copalera |
Marquense |
1-1 |
0-0 |
93 |
17:20 |
Guatemala D2 |
Juventud Copalera |
Marquense |
1-1 |
0-0 |
93 |
17:30 |
Spanish La Liga |
Valencia |
Osasuna |
1-2 |
0-0 |
96 |
17:30 |
Spanish La Liga 2 |
Mirandes |
RCD Espanyol |
0-1 |
0-0 |
96 |
17:30 |
Spanish La Liga 2 |
Mirandes |
RCD Espanyol |
0-1 |
0-0 |
96 |
17:30 |
Spanish La Liga 2 |
SD Amorebieta |
Andorra FC |
0-0 |
0-0 |
94 |
17:30 |
Argentine Division 1 |
Godoy Cruz Antonio Tomba |
Central Cordoba SDE |
1-0 |
0-0 |
94 |
17:30 |
Argentine Division 1 |
CA Platense |
Defensa Y Justicia |
0-0 |
0-0 |
90 |
17:30 |
Argentine Division 1 |
CA Platense |
Defensa Y Justicia |
0-0 |
0-0 |
90 |
17:30 |
German 3.Liga |
Rot-Weiss Essen |
Preuben Munster |
0-0 |
0-0 |
93 |
17:30 |
Serbian Superliga |
Cukaricki Stankom |
Radnik Surdulica |
0-0 |
0-0 |
94 |
17:30 |
Serbian Superliga |
FK Spartak Zlatibor Voda |
FK Napredak Krusevac |
1-3 |
0-0 |
96 |
17:30 |
Hungary Borsodi Liga |
Fehervar Videoton |
Mezokovesd Zsory |
2-0 |
0-0 |
95 |
17:30 |
Qatar League |
Al-Wakra |
Al Shamal |
2-2 |
0-0 |
100 |
17:30 |
Bosnia and Herzegovina Premier League |
NK Siroki Brijeg |
GOSK Gabela |
0-0 |
0-0 |
93 |
17:30 |
Bosnia and Herzegovina Premier League |
NK Siroki Brijeg |
GOSK Gabela |
0-0 |
0-0 |
93 |
17:30 |
International Club Friendly |
Villalonga FC |
Pontevedra |
- |
- |
|
17:35 |
Serbian Superliga |
Partizan Belgrade |
Habitpharm Javor |
0-0 |
0-0 |
94 |
17:40 |
Saudi Arabia Division 1 |
Al Qaisoma |
Al-Jndal |
1-1 |
0-0 |
95 |
17:45 |
Bosnia and Herzegovina Premier League |
HSK Zrinjski Mostar |
FK Zvijezda 09 |
5-3 |
0-0 |
91 |
18:00 |
Greece Super League A |
PAOK Saloniki |
AE Kifisias |
2-1 |
0-0 |
90 |
18:00 |
Greece Super League A |
PAOK Saloniki |
AE Kifisias |
2-1 |
0-0 |
90 |
18:00 |
Greece Super League A |
PAOK Saloniki |
AE Kifisias |
2-1 |
0-0 |
90 |
18:00 |
CAF Confederation Cup |
AlHilal |
Kakamega Homeboyz |
- |
- |
|
18:00 |
Peru Primera Division |
Atletico Grau |
Universitario De Deportes |
2-1 |
0-0 |
92 |
18:00 |
Argentine Division 2 |
Almagro |
Guillermo Brown |
2-0 |
0-0 |
95 |
18:00 |
International Club Friendly |
Don Benito |
Cacereno |
- |
- |
|
18:00 |
International Club Friendly |
LHospitalet |
Cerdanyola del Valles |
- |
- |
|
18:00 |
International Club Friendly |
CD Artistico Navalcarnero |
CD Guadalajara |
0-0 |
0-0 |
92 |
18:00 |
Primera Division de Ecuador |
Sociedad Deportiva Aucas |
Libertad FC |
0-0 |
0-0 |
94 |
18:00 |
Primera Division de Ecuador |
Sociedad Deportiva Aucas |
Libertad FC |
0-0 |
0-0 |
94 |
18:00 |
USA Women |
North Carolina (W) |
Chicago Red Stars (W) |
1-1 |
0-0 |
97 |
18:00 |
Serbia Prva Liga |
Kolubara |
Metalac Gornji Milanovac |
1-1 |
0-0 |
95 |
18:00 |
Argentina Santa Fe Cup |
AD Juventud Esperanza |
Huracan La Criolla |
5-2 |
0-0 |
88 |
18:00 |
Argentine Torneo A |
Club Circulo Deportivo |
Santa Marina Tandil |
1-0 |
0-0 |
94 |
18:00 |
Argentine Torneo A |
Sansinena |
Villa Mitre |
0-0 |
0-0 |
93 |
18:00 |
Brazil Campeonato Gaucho 2 |
Santa Cruz RS |
Guarany de Bage |
1-0 |
0-0 |
63 |
18:00 |
Guatemala Liga Nacional Women |
Marquense (W) |
Club Deportivo Xela (W) |
1-0 |
0-0 |
91 |
18:00 |
Brazil Catarinense Division 2 |
Nacao |
Inter de Lages SC |
3-0 |
0-0 |
91 |
18:00 |
Brazil Copa Gaucho |
EC Pelotas(RS) |
Gremio B |
0-0 |
0-0 |
94 |
18:00 |
Brazil national youth (U20) Football Championship |
AD Carmopolis U20 |
Riachao SE U20 |
5-1 |
0-0 |
89 |
18:00 |
Brazil Serie D |
Maranhao |
Ferroviario CE |
1-1 |
0-0 |
94 |
18:00 |
Mexico Segunda Division |
Montaneses FC |
CD Inter Queretaro |
2-1 |
0-0 |
65 |
18:15 |
Bulgaria Premier League |
Ludogorets Razgrad |
Beroe Stara Zagora |
5-0 |
0-0 |
91 |
18:15 |
Slovenia 1.Liga |
Radomlje |
NK Bravo |
1-2 |
0-0 |
90 |
18:15 |
Botola Pro 1 |
CAYB Club Athletic Youssoufia |
Raja Casablanca Atlhletic |
1-3 |
0-0 |
100 |
18:30 |
Italian Serie B |
Catanzaro |
Ternana |
2-1 |
0-0 |
96 |
18:30 |
Greece Super League A |
Olympiakos Piraeus |
Atromitos Athens |
4-0 |
0-0 |
97 |
18:30 |
Spain Primera Division RFEF |
CD Lugo |
Teruel |
2-1 |
0-0 |
98 |
18:30 |
Spain Primera Division RFEF |
Real Sociedad B |
SD Tarazona |
1-0 |
0-0 |
95 |
18:30 |
Spain Primera Division RFEF |
Real Union Irun |
Sabadell |
2-1 |
0-0 |
95 |
18:30 |
Spain Primera Division RFEF |
CD Alcoyano |
Atletico Sanluqueno |
0-0 |
0-0 |
94 |
18:30 |
Spain Primera Division RFEF |
Baleares |
Algeciras |
1-1 |
0-0 |
94 |
18:30 |
Spain Primera Division RFEF |
C.D. San Fernando Isleno |
AD Ceuta |
0-1 |
0-0 |
96 |
18:30 |
Spain Primera Division RFEF |
Real Madrid Castilla |
UD Melilla |
2-2 |
0-0 |
95 |
18:30 |
Spain Primera Division RFEF |
Real Madrid Castilla |
UD Melilla |
2-2 |
0-0 |
95 |
18:30 |
CAF Confederation Cup |
ASSM Elgeco Plus |
Gaborone United |
- |
- |
|
18:30 |
Romania Liga I |
Farul Constanta |
CS Universitatea Craiova |
2-0 |
0-0 |
93 |
18:30 |
Slovak Super Liga |
MFK Skalica |
Spartak Trnava |
0-0 |
0-0 |
93 |
18:30 |
Uruguay Primera Division |
CA Penarol |
La Luz |
2-2 |
0-0 |
96 |
18:30 |
Argentine Division 2 |
Deportivo Maipu |
Quilmes |
1-0 |
0-0 |
95 |
18:30 |
International Club Friendly |
Lorca Deportiva FC |
Mar Menor |
0-1 |
0-0 |
90 |
18:30 |
International Club Friendly |
Lorca Deportiva FC |
Mar Menor |
0-1 |
0-0 |
90 |
18:30 |
Argentina Prim C Metropolitana |
Villa San Carlos |
Deportivo Armenio |
0-0 |
0-0 |
94 |
18:30 |
Argentina group C Tebolidun League Manchester |
Club Lujan |
Deportivo Espanol |
1-1 |
0-0 |
93 |
18:30 |
Argentina group C Tebolidun League Manchester |
General Lamadrid |
CA Atlas |
0-0 |
0-0 |
94 |
18:30 |
Uruguay Segunda |
Bella Vista |
IA Sud America |
0-0 |
0-0 |
94 |
18:30 |
Uruguay Segunda |
CS Cerrito |
CA Atenas |
0-0 |
0-0 |
94 |
18:30 |
Uruguay Segunda |
Tacuarembo |
Club Atletico Progreso |
- |
- |
|
18:30 |
Argentine Torneo A |
Olimpo Bahia Blanca |
Club Cipolletti |
0-0 |
0-0 |
93 |
18:45 |
Italian Serie A |
Lazio |
Genoa |
0-1 |
0-0 |
97 |
18:45 |
Italian Serie A |
Napoli |
Sassuolo |
2-0 |
0-0 |
95 |
18:45 |
France Ligue 1 |
Nice |
Lyon |
0-0 |
0-0 |
97 |
18:45 |
Brazil Serie B |
Chapecoense SC |
Avai FC |
0-0 |
0-0 |
97 |
18:45 |
Turkey Super Lig |
Alanyaspor |
Hatayspor |
0-0 |
0-0 |
84 |
18:45 |
Turkey 1. Lig |
Kocaelispor |
Altay Spor Kulubu |
3-2 |
0-0 |
100 |
19:00 |
Brazil Serie A |
Atletico Mineiro |
Santos |
2-0 |
0-0 |
99 |
19:00 |
Brazil Serie A |
Botafogo RJ |
Bahia |
3-0 |
0-0 |
93 |
19:00 |
Brazil Serie A |
America MG |
Sao Paulo |
2-1 |
0-0 |
100 |
19:00 |
CONCACAF Women Under-17 |
US Virgin Islands U17(W) |
Honduras (W) U17 |
- |
- |
|
19:00 |
Argentine Division 2 |
Atletico Mitre de Santiago del Estero |
Deportivo Riestra |
1-1 |
0-0 |
92 |
19:00 |
Chile Primera B |
Deportes Recoleta |
San Luis Quillota |
2-3 |
0-0 |
97 |
19:00 |
Chile Primera B |
Santiago Morning |
Municipal Iquique |
0-3 |
0-0 |
99 |
19:00 |
BRA SPC |
Marilia Ac |
Noroeste |
2-5 |
0-0 |
94 |
19:00 |
Venezuela Segunda Division |
Deportivo Miranda |
Deportivo Nueva Esparta |
1-1 |
0-0 |
93 |
19:00 |
Argentine Torneo A |
CDA Monte Miaz |
Estudiantes de San Luis |
- |
- |
|
19:00 |
Argentine Torneo A |
Defensores Belgrano (VR) |
Sportivo Belgrano |
3-2 |
0-0 |
96 |
19:00 |
Argentine Torneo A |
Defensores Belgrano (VR) |
Sportivo Belgrano |
3-2 |
0-0 |
96 |
19:00 |
Argentine Torneo A |
Defensores Pronunciamiento |
Union Sunchales |
3-0 |
0-0 |
90 |
19:00 |
Argentine Torneo A |
CA Juventud Unida San Luis |
Huracan Las Heras |
1-0 |
0-0 |
93 |
19:00 |
Argentine Torneo A |
Sportivo Penarol |
Atenas |
1-1 |
0-0 |
93 |
19:00 |
Costa Rica Primera Division Women |
Municipal Perez Zeledon (W) |
Dimas Escazu (W) |
2-2 |
0-0 |
92 |
19:00 |
Paraguay Women League |
Sportivo Ameliano (W) |
Resistencia FC (W) |
2-4 |
0-0 |
93 |
19:00 |
Chile Primera Division Women |
Colo Colo (W) |
Universidad de Chile (W) |
2-2 |
0-0 |
97 |
19:00 |
Bolivia Regional Cup |
Real Potosi |
Hiska Nacional |
0-0 |
0-0 |
93 |
19:00 |
Bolivia Regional Cup |
CD Municipal Tarija |
Deportivo FATIC |
1-0 |
0-0 |
93 |
19:00 |
Bolivia Regional Cup |
Ciudad Nueva Santa Cruz |
CD Aleman |
3-1 |
0-0 |
96 |
19:00 |
Bolivia Regional Cup |
San Jose de Oruro |
Oruro Royal |
1-0 |
0-0 |
94 |
19:05 |
Croatia 1.Division |
Dinamo Zagreb |
Rijeka |
2-1 |
0-0 |
93 |
19:15 |
Iceland Premier Division |
Vikingur Reykjavik |
Breidablik |
0-0 |
0-0 |
93 |
19:30 |
Spanish La Liga |
Athletic Bilbao |
Real Betis |
4-2 |
0-0 |
94 |
19:30 |
Spanish La Liga 2 |
Leganes |
Albacete |
2-0 |
0-0 |
100 |
19:30 |
Liga Portugal 1 |
Sporting CP |
FC Famalicao |
1-0 |
0-0 |
95 |
19:30 |
Spain Primera Division RFEF |
Fuenlabrada |
Cultural Leonesa |
0-1 |
0-0 |
93 |
19:30 |
Spain Primera Division RFEF |
Ponferradina |
Celta vigo b |
2-1 |
0-0 |
94 |
19:30 |
Spain Primera Division RFEF |
Recreativo Huelva |
CF Intercity |
0-0 |
0-0 |
94 |
19:30 |
Spain Primera Division RFEF |
Cordoba |
Ibiza Eivissa |
2-3 |
0-0 |
94 |
19:30 |
Spain Primera Division RFEF |
SD Logrones |
Barcelona B |
0-0 |
0-0 |
92 |
19:30 |
Spain Primera Division RFEF |
Granada CF B |
Real Murcia |
1-2 |
0-0 |
97 |
19:30 |
Primera Division de Venezuela |
Deportivo Rayo Zuliano |
Estudiantes Merida FC |
2-1 |
0-0 |
94 |
19:30 |
Argentine Division 2 |
Chaco For Ever |
Ferrol Carril Oeste |
4-2 |
0-0 |
95 |
19:30 |
Venezuela Segunda Division |
Dynamo Puerto FC |
Maritimo de La Guaira |
3-0 |
0-0 |
96 |
19:30 |
Venezuela Segunda Division |
Titanes FC |
Academia Rey |
0-0 |
0-0 |
96 |
19:30 |
Argentine Torneo A |
G.San Martin Formosa |
Crucero del Norte |
1-0 |
0-0 |
94 |
20:00 |
Argentine Division 1 |
Sarmiento Junin |
Boca Juniors |
1-0 |
0-0 |
95 |
20:00 |
Peru Primera Division |
Deportivo Municipal |
Sport Boys |
0-3 |
0-0 |
95 |
20:00 |
Venezuela Segunda Division |
AC Minerven FC Bolivar |
Academia Anzoategui |
0-0 |
0-0 |
93 |
20:00 |
Venezuela Segunda Division |
Heroes de Falcon |
Real Frontera |
4-1 |
0-0 |
92 |
20:00 |
Venezuela Segunda Division |
Urena SC |
Atletico El Vigia |
0-0 |
0-0 |
94 |
20:00 |
The women's league of Argentina |
CA Independiente (W) |
Social Atletico Television (W) |
2-1 |
0-0 |
91 |
20:00 |
The women's league of Argentina |
Defensores de Belgrano (W) |
UAI Urquiza (W) |
0-1 |
0-0 |
95 |
20:00 |
The women's league of Argentina |
Estudiantes LP (W) |
Platense (W) |
1-2 |
0-0 |
94 |
20:00 |
The women's league of Argentina |
Belgrano (W) |
Banfield (W) |
0-0 |
0-0 |
94 |
20:00 |
The women's league of Argentina |
El Porvenir (W) |
Racing Club (W) |
0-3 |
0-0 |
92 |
20:00 |
The women's league of Argentina |
Gimnasia LP (W) |
Rosario Central (W) |
0-0 |
0-0 |
93 |
20:00 |
Argentine Torneo A |
Central Norte Salta |
Boca Unidos |
2-0 |
0-0 |
91 |
20:00 |
International Friendly |
Bolivia |
Panama |
1-1 |
0-0 |
81 |
20:00 |
Bolivia Regional Cup |
Universitario de Beni |
24 de Septiembre 1969 |
2-1 |
0-0 |
95 |
20:30 |
USA Major League Soccer |
Minnesota United FC |
Seattle Sounders |
1-1 |
0-0 |
78 |
20:30 |
Peru Primera Division |
FBC Melgar |
Sport Huancayo |
1-2 |
0-0 |
97 |
20:30 |
Botola Pro 1 |
Renaissance Sportive de Berkane |
MCO Mouloudia Oujda |
0-0 |
0-0 |
94 |
20:30 |
Primera Division de Paraguay |
Sportivo Luqueno |
Olimpia Asuncion |
0-0 |
0-0 |
94 |
20:30 |
Primera Division de Ecuador |
Club Sport Emelec |
Delfin SC |
0-1 |
0-0 |
98 |
20:30 |
Colombia Copa Premier |
Atletico FC |
Valledupar FC |
1-2 |
0-0 |
95 |
20:30 |
Panama Liga Prom |
Union Cocle |
Herrera FC Reserves |
4-1 |
0-0 |
92 |
20:30 |
Brazil Serie D |
Caxias RS |
Portuguesa RJ |
1-1 |
0-0 |
95 |
21:00 |
Brazil Serie B |
Atletico Clube Goianiense |
Vitoria BA |
0-0 |
0-0 |
95 |
21:00 |
Primera Division de Colombiano-Apertura |
Millonarios |
Atletico Nacional Medellin |
1-0 |
0-0 |
92 |
21:00 |
Primera Division de Colombiano-Apertura |
Millonarios |
Atletico Nacional Medellin |
1-0 |
0-0 |
92 |
21:00 |
Costa Rica Primera Division |
AD Guanacasteca |
Puntarenas |
3-2 |
0-0 |
95 |
21:00 |
Primera Division de El Salvador |
Alianza San Salvador |
Santa Tecla |
0-0 |
0-0 |
94 |
21:00 |
Primera Division de Honduras |
Marathon |
CD Victoria |
0-0 |
0-0 |
94 |
21:00 |
USL Championship |
Birmingham Legion |
Detroit City |
2-3 |
0-0 |
96 |
21:00 |
USA Women |
Washington Spirit (W) |
Portland Thorns FC (W) |
1-1 |
0-0 |
97 |
21:00 |
Colombia Copa Premier |
Orsomarso |
Boca Juniors De Cali |
0-0 |
0-0 |
94 |
21:00 |
Dominican Republic Liga |
Atletico Vega Real |
Cibao FC |
0-0 |
0-0 |
94 |
21:00 |
Costa Rica 2.Liga |
CS Uruguay De Coronado |
Escorpiones Belen |
0-1 |
0-0 |
94 |
21:00 |
Costa Rica 2.Liga |
AD Carmelita |
Jaco Futbol Club |
0-1 |
0-0 |
96 |
21:00 |
Nicaragua Apertura league |
HYH Export Sebaco FC |
Walter Ferretti |
2-0 |
0-0 |
89 |
21:00 |
Canadian Premier League |
Cavalry FC |
Pacific FC |
1-0 |
0-0 |
93 |
21:00 |
Guatemala Segunda Division |
CSYD Carcha |
CSD Sayaxche |
1-0 |
0-0 |
91 |
21:15 |
Paraguay Women League |
Sportivo Limpeno (W) |
Cerro Porteno (W) |
1-0 |
0-0 |
94 |
21:30 |
Brazil Serie A |
Atletico Paranaense |
Fluminense RJ |
1-1 |
0-0 |
84 |
21:30 |
Brazil Serie A |
Fortaleza |
Coritiba PR |
3-1 |
0-0 |
95 |
21:30 |
Brazil Serie A |
Palmeiras |
Vasco da Gama |
1-0 |
0-0 |
90 |
21:30 |
Primera Division de El Salvador |
Aguila |
Once Deportivo Ahuachapan |
3-1 |
0-0 |
94 |
21:30 |
Liga Nacional de Guatemala |
Guastatoya |
Antigua GFC |
2-2 |
0-0 |
92 |
21:30 |
Chile Primera B |
Santiago Wanderers |
Universidad de Concepcion |
1-1 |
0-0 |
98 |
21:30 |
USA Women |
Gotham FC (W) |
Racing Louisville (W) |
0-0 |
0-0 |
93 |
21:30 |
Guatemala D2 |
Juventud Pinulteca FC |
San Benito FC |
0-0 |
0-0 |
91 |
22:00 |
Argentine Division 1 |
Independiente |
Velez Sarsfield |
1-1 |
0-0 |
85 |
22:00 |
Brazil Serie A |
Gremio (RS) |
Cruzeiro |
3-0 |
0-0 |
79 |
22:00 |
CONCACAF Women Under-17 |
Nicaragua (W) U17 |
Puerto Rico U17(W) |
- |
- |
|
22:00 |
Primera Division Liga MX |
Necaxa |
Queretaro FC |
0-1 |
0-0 |
94 |
22:00 |
Dominican Republic Liga |
Atlantico FC |
Atletico Pantoja |
4-5 |
0-0 |
95 |
22:00 |
Argentine Torneo A |
CA 9 de Julio Rafaela |
Sol de America de Formosa |
2-0 |
0-0 |
94 |
22:00 |
USA MLS Next Pro League |
Philadelphia Union II |
New England Revolution B |
0-3 |
0-0 |
93 |
22:15 |
Panama Liga Nacional de Ascenso |
UMECIT |
Plaza Amador |
0-0 |
0-0 |
94 |
22:30 |
Brazil Copa Gaucho |
Inter Santa Maria(RS) |
Monsoon FC |
0-0 |
0-0 |
94 |
23:00 |
Primera Division de Paraguay |
General Caballero LJM |
Guarani CA |
0-1 |
0-0 |
96 |
23:00 |
Primera Division de Honduras |
Genesis |
Real Espana |
2-1 |
0-0 |
96 |
23:00 |
Primera Division de Ecuador |
Gualaceo SC |
Liga Dep. Universitaria Quito |
1-3 |
0-0 |
96 |
23:00 |
Mexico Liga MX Femenil |
Saint Louis Athletica (W) |
Chivas Guadalajara (W) |
1-1 |
0-0 |
96 |
23:00 |
Mexico Liga MX Femenil |
Leon (W) |
Puebla (W) |
1-0 |
0-0 |
94 |
23:00 |
USA Independent League |
Michigan Stars |
Flower City Union |
2-0 |
0-0 |
93 |
23:00 |
Panama Liga Prom |
Tauro Reserves |
Colon C 3 |
2-1 |
0-0 |
91 |
23:00 |
USA MLS Next Pro League |
Cincinnati II |
New York City Team B |
2-0 |
0-0 |
90 |
23:00 |
USA MLS Next Pro League |
Houston Dynamo B |
Los Angeles Galaxy II |
0-3 |
0-0 |
92 |
23:00 |
USA MLS Next Pro League |
Huntsville City |
International Miami B |
2-2 |
0-0 |
92 |
23:00 |
USA MLS Next Pro League |
New York Red Bulls B |
Chicago flame B |
5-4 |
0-0 |
91 |
23:00 |
USA MLS Next Pro League |
Orlando City B |
Columbus Crew B |
4-1 |
0-0 |
92 |
23:00 |
USA MLS Next Pro League |
Saint Louis City B |
San Jose Earthquakes Reserve |
3-1 |
0-0 |
92 |
23:00 |
Peru Campeonato Nacional Women |
Alianza Lima W |
Universitario de Deportes (W) |
1-0 |
0-0 |
95 |
23:10 |
Primera Division de Colombiano-Apertura |
America de Cali |
Independiente Santa Fe |
2-0 |
0-0 |
95 |
23:30 |
Uruguay Segunda |
Miramar Misiones FC |
Uruguay Montevideo |
1-1 |
0-0 |
96 |
08:00 |
Czech Republic Ceska Fotbalova Liga |
Slovan Liberec II |
Usti nad Labem |
0-2 |
0-0 |
92 |
08:15 |
Czech Group D League |
MFK Havirov |
FC Vratimov |
0-1 |
0-0 |
93 |
11:00 |
Denmark - 4.Liga |
Fjordager IF |
Horsens Freja |
0-3 |
0-0 |
82 |
12:00 |
Holland Derde Divisie |
USV Hercules |
Hoogeveen |
5-0 |
0-0 |
89 |
12:00 |
Holland Derde Divisie |
SV Oss 20 |
TEC |
0-0 |
0-0 |
94 |
12:30 |
Malawi Premier League |
Be Forward Wanderers |
Mafco |
1-0 |
0-0 |
94 |
12:30 |
Malawi Premier League |
Be Forward Wanderers |
Mafco |
1-0 |
0-0 |
94 |
12:30 |
Brazil national youth (U20) Football Championship |
Guarany AL U20 |
Desportiva Alianca Youth |
0-0 |
0-0 |
96 |
12:30 |
Germany Verbandsliga |
TSV Mariendorf 1897 |
FC Blaus Weiss 90 Berlin |
0-0 |
0-0 |
91 |
11:45 |
Uzbekistan Pro League |
Paktako 79 |
Olimpiya FA |
- |
- |
|
12:00 |
Uzbekistan Pro League |
FK Chigatoy |
Zaamin |
- |
- |
|
12:00 |
Uzbekistan Pro League |
Jizak |
FK Do stlik Tashkent |
- |
- |
|
12:00 |
Uzbekistan Pro League |
FK Olympic Tashkent B |
Jayxun |
- |
- |
|
12:15 |
Uzbekistan Pro League |
Qumqo rg on FC |
Sementchi Kuvasoy |
- |
- |
|
13:00 |
Scotland Football League Women |
Queen's Park(W) |
Glasgow Girls (W) |
6-0 |
0-0 |
89 |
14:00 |
United Arab Emirates U21 |
Ittihad Kalba U21 |
Al Bataeh U21 |
2-0 |
0-0 |
97 |
14:00 |
United Arab Emirates U21 |
Al Ain U21 |
Hatta Dubai Reserves |
4-0 |
0-0 |
94 |
18:30 |
Italy Serie D Cup |
L'Aquila |
San Nicolo |
0-0 |
0-0 |
93 |
13:00 |
Czech Republic Division 2 Women |
Dukla Prague (W) |
Lisen(W) |
0-0 |
0-0 |
90 |
15:00 |
Bosnia erzegovina 1st League |
FK Omarska |
Leotar |
0-1 |
0-0 |
91 |
15:30 |
Croatia 3.Division |
Tomislav |
Oriolik |
1-1 |
0-0 |
92 |
09:30 |
Germany Verbandsliga |
SFC Stern 1900 |
SC Charlottenburg |
2-1 |
0-0 |
94 |
12:00 |
Brazil Campeonato Maranhense |
COIMBRA ESPORTE CLUBE LTDA (MG) |
Contagem EC |
0-1 |
0-0 |
90 |
12:30 |
Brazil Campeonato Maranhense |
Santos PA |
AA Esmac |
0-0 |
0-0 |
90 |
13:30 |
Brazil Campeonato Maranhense |
EC Villa Real |
AC Tres Coracoes |
0-1 |
0-0 |
96 |
13:30 |
Brazil Campeonato Maranhense |
EC Villa Real |
AC Tres Coracoes |
0-1 |
0-0 |
96 |
14:00 |
Italy Serie D Cup |
ASD RG Ticino |
ASD Alba Calcio |
2-2 |
0-0 |
93 |
14:00 |
Italy Serie D Cup |
Avezzano |
Sora |
2-1 |
0-0 |
95 |
14:00 |
Italy Serie D Cup |
Montecchio Maggiore |
ASD Mori S Stefano |
0-0 |
0-0 |
94 |
14:00 |
Italy Serie D Cup |
US Folgore Caratese |
Club Milano |
0-0 |
0-0 |
94 |
14:00 |
Italy Serie D Cup |
A.S. Varese |
AVC Vogherese |
2-1 |
0-0 |
95 |
11:00 |
Zambia Super League |
Mutondo Stars |
Nkana FC |
0-0 |
0-0 |
93 |
12:00 |
Holland Derde Divisie |
Blauw Geel |
AWC Wijchen |
3-3 |
0-0 |
91 |
14:00 |
Poland III Liga |
Garbarnia Krakow |
Swidniczanka Swidnik |
2-1 |
0-0 |
94 |
14:00 |
Italy Serie D Cup |
ASD Atletico Ascoli |
FC Fossombrone 1949 |
0-0 |
0-0 |
94 |
14:00 |
Lebanese Premier 2 |
Al Akhaahli Alay |
Al Wehda Saadnayel |
0-0 |
0-0 |
92 |
14:00 |
Lebanese Premier 2 |
Irshad Shahim |
Bent Jbeil |
2-2 |
0-0 |
93 |
14:00 |
Brazil Gaucho Women |
Elite CD (W) |
Flamengo Sao Pedro (W) |
0-2 |
0-0 |
100 |
15:59 |
Latvia Womens League |
SK Super Nova (W) |
More Union(W) |
2-1 |
0-0 |
91 |
17:00 |
Guatemala D2 |
Club Aurora |
Sacachispas GT |
1-0 |
0-0 |
92 |
18:00 |
Spanish Federacion Cup |
UD Santa Marta |
CF Salmantino |
0-0 |
0-0 |
94 |
18:00 |
Guatemala D2 |
Nueva Concepcion |
CD Puerto de Iztapa |
2-2 |
0-0 |
94 |
18:00 |
Brazil Gaucho Women |
Cruzeiro MG (W) |
Vidal Pro (W) |
4-0 |
0-0 |
89 |
18:00 |
Brazil national youth (U20) Football Championship |
America-RJ U20 |
Friburguense RJ U20 |
1-0 |
0-0 |
93 |
18:00 |
Brazil national youth (U20) Football Championship |
Rosario Central Sergipe U20 |
Santa Cruz SE U20 |
0-0 |
0-0 |
93 |
18:00 |
Mexico Segunda Division |
Zitacuaro CF |
Poza Rica |
2-2 |
0-0 |
92 |
18:30 |
Brazil Campeonato Goiano 2 |
Santa Helena GO |
Aparecida GO |
0-2 |
0-0 |
94 |
21:00 |
Guatemala D2 |
Deportivo San Pedro |
Santa Lucia Cotzumalguapa |
0-0 |
0-0 |
93 |
12:00 |
Poland III Liga |
Sieradz |
LKS Lomza |
- |
- |
|
14:00 |
International Club Friendly |
Collina d Oro |
Zug 94 |
1-1 |
0-0 |
91 |
14:00 |
Poland III Liga |
Carina Gubin |
Lechia Zielona Gora |
- |
- |
|
15:00 |
Poland III Liga |
Chelmianka Chelm |
Podhale Nowy Targ |
- |
- |
|
15:59 |
Portugal Campeonato Nacional |
Benfica C.Branco |
UD Santarem |
0-0 |
0-0 |
94 |
15:59 |
Portugal Campeonato Nacional |
Vasco da Gama(POR) |
Sintrense |
- |
- |
|
15:59 |
Portugal Campeonato Nacional |
Lusitano Evora |
Barreirense |
2-1 |
0-0 |
86 |
15:59 |
Portugal Campeonato Nacional |
FC Serpa |
Oriental Lisboa |
- |
- |
|
18:00 |
Argentina Santa Fe Cup |
Argentino de Rosario |
Union Totoras |
0-0 |
0-0 |
94 |
18:00 |
Brazil Paulista Women's League |
Jacuipense (W) |
Lusaca BA (W) |
0-0 |
0-0 |
93 |
18:30 |
El Salvador Reserves League |
CD Aguila Reserves |
Once Deportivo de Ahuachapán U20 |
6-1 |
0-0 |
90 |
18:30 |
Brazil Campeonato Maranhense |
AC Izabelense |
Fonte Nova/PA |
2-2 |
0-0 |
94 |
08:30 |
International Club Friendly |
Pro Vercelli |
Chieri |
2-0 |
0-0 |
87 |
09:30 |
International Club Friendly |
Utebo FC |
CF Calamocha |
- |
- |
|
11:00 |
Germany Youth U19 League |
Arminia Bielefeld U19 |
VfL Bochum U19 |
- |
- |
|
13:00 |
FA ED OFF(Women) |
Boldmere St.Michaels (W) |
Lincoln City (W) |
3-0 |
0-0 |
89 |
13:00 |
FA ED OFF(Women) |
Sporting Khalsa (W) |
Hull City (W) |
2-0 |
0-0 |
61 |
13:00 |
FA ED OFF(Women) |
Old Actonians (W) |
Swindon (W) |
1-4 |
0-0 |
89 |
13:00 |
FA ED OFF(Women) |
Barnsley LFC (W) |
Peterborough (W) |
1-2 |
0-0 |
91 |
13:00 |
FA ED OFF(Women) |
Barnsley LFC (W) |
Peterborough (W) |
1-2 |
0-0 |
91 |
13:00 |
FA ED OFF(Women) |
FC United of Manchester (W) |
Halifax Town (W) |
1-6 |
0-0 |
89 |
13:00 |
FA ED OFF(Women) |
Huddersfield (W) |
Middlesbrough (W) |
5-3 |
0-0 |
91 |
13:00 |
FA ED OFF(Women) |
London Bees (W) |
London Seaward (W) |
3-1 |
0-0 |
58 |
13:00 |
FA ED OFF(Women) |
Stockport County (W) |
Sheffield (W) |
0-1 |
0-0 |
90 |
13:00 |
FA ED OFF(Women) |
Fylde LFC (W) |
Chorley (W) |
0-1 |
0-0 |
64 |
13:00 |
FA ED OFF(Women) |
Sutton Coldfield Town (W) |
Loughborough Lightning (W) |
2-7 |
0-0 |
90 |
13:30 |
FA ED OFF(Women) |
Leek Town Ladies (W) |
Leeds United FC (W) |
0-4 |
0-0 |
73 |
13:00 |
CAF Confederation Cup |
FC Kallon |
AS Douanes Niamey |
- |
- |
|
09:00 |
Spanish Federacion Cup |
UD San Sebastian Reyes |
AD Union Adarve |
0-0 |
0-0 |
91 |
13:00 |
Burundi League |
Aigle Noir |
BS Dynamic |
- |
- |
|
15:00 |
Slovakia Cup |
NK Sobec Lesce |
Triglav Gorenjska |
0-0 |
0-0 |
92 |
15:00 |
Slovakia Cup |
NK Sobec Lesce |
Triglav Gorenjska |
0-0 |
0-0 |
92 |
15:59 |
CONCACAF Women Under-17 |
Costa Rica (W) U17 |
Guatemala U17(W) |
- |
- |
|
19:00 |
CONCACAF Women Under-17 |
Barbados U17(W) |
Haiti (W) U17 |
- |
- |
|
15:00 |
Czech Republic 5. Ligy |
Slavoj Vysehrad |
Zlicin |
1-2 |
0-0 |
89 |
15:00 |
Czech Republic 5. Ligy |
Slavoj Vysehrad |
Zlicin |
1-2 |
0-0 |
89 |
05:00 |
Australia New South Wales NPL Women |
FFSA NTC Girls (W) |
Salisbury Inter (W) |
0-0 |
0-0 |
93 |
09:30 |
Myanmar League Women |
Myawady FC (W) |
Ispe FC (W) |
1-1 |
0-0 |
97 |
09:30 |
International Club Friendly |
Torrejon CF |
CD Villacanas |
1-2 |
0-0 |
94 |
15:59 |
Uzbekistan Pro League |
Nasaf Qarshi B |
Yangiyo l FA |
- |
- |
|
07:35 |
Serbia U19 League |
Zemun FK U19 |
Partizan Belgrade U19 |
2-5 |
0-0 |
88 |
13:00 |
Finland Kolmonen |
KePS |
Tervarit-j |
5-0 |
0-0 |
88 |
10:28 |
Serbia U19 League |
IMT Novi Beograd U19 |
Cukaricki U19 |
0-0 |
0-0 |
94 |
10:28 |
Serbia U19 League |
FK Novi Pazar U19 |
Jedinstvo UB U19 |
0-3 |
0-0 |
89 |
22:00 |
Dominican Republic Liga |
Moca FC |
UniversidadO M |
0-0 |
0-0 |
94 |
14:00 |
Italy Serie D Cup |
Derthona |
US Albenga |
1-0 |
0-0 |
93 |
15:00 |
Czech Republic 5. Ligy |
TJ Sokol Trebes |
Spartak Police Nad Metuji |
1-5 |
0-0 |
86 |
15:00 |
Czech Republic 5. Ligy |
TJ Sokol Trebes |
Spartak Police Nad Metuji |
1-5 |
0-0 |
86 |
15:00 |
Slovakia 4. Liga |
TJ Nafta Gbely |
OFK Trebatice |
0-0 |
0-0 |
90 |
15:00 |
Serbia U19 League |
FK Vozdovac U19 |
Radnicki Nis U19 |
2-0 |
0-0 |
89 |
15:09 |
Serbia U19 League |
FK Brodarac U19 |
Vojvodina U19 |
2-1 |
0-0 |
92 |
17:00 |
Guatemala Segunda Division |
Deportivo Sanarate FC |
Santa Cruz PE |
2-0 |
0-0 |
89 |
00:00 |
Argentine Division 1 |
River Plate |
Barracas Central |
5-1 |
0-0 |
91 |
00:00 |
Costa Rica Primera Division |
Herediano |
Alajuelense |
2-3 |
0-0 |
92 |
00:00 |
Chile Primera B |
San Marcos de Arica |
Deportes Temuco |
1-2 |
0-0 |
98 |
00:00 |
USA Women |
Angel City FC (W) |
OL Reign Reign (W) |
2-1 |
0-0 |
96 |
00:00 |
OFC Olympic Qualifying Tournament |
Samoa U23 |
Tonga U23 |
0-0 |
0-0 |
91 |
00:00 |
USA Independent League |
ASC San Diego |
Savannah Clovers |
0-0 |
0-0 |
94 |
00:05 |
Primera Division Liga MX |
Pumas U.N.A.M. |
Tigres UANL |
2-1 |
0-0 |
96 |
00:30 |
Panama Liga Nacional de Ascenso |
Sporting San Miguelito |
San Francisco FC |
0-0 |
0-0 |
94 |
00:45 |
Primera Division de Venezuela |
Monagas SC |
Universidad Central de Venezuela |
1-0 |
0-0 |
94 |
01:00 |
Primera Division de Honduras |
Olancho FC |
Real Sociedad Tocoa |
0-0 |
0-0 |
49 |
01:00 |
Nicaragua Apertura league |
Diriangen |
Real Esteli |
- |
- |
|
01:20 |
Primera Division de Colombiano-Apertura |
Atletico Huila |
Jaguares de Cordoba |
0-0 |
0-0 |
94 |
02:00 |
USA MLS Next Pro League |
Portland Timbers Reserve |
Colorado Rapids II |
2-0 |
0-0 |
91 |
02:05 |
Primera Division Liga MX |
Monterrey |
CDSyC Cruz Azul |
1-2 |
0-0 |
94 |
03:00 |
OFC Olympic Qualifying Tournament |
Solomon IslandsU23 |
VanuatuU23 |
0-0 |
0-0 |
93 |
16:46 |
Serbia U19 League |
Mladost Lucani U19 |
Red Star Belgrade U19 |
0-0 |
0-0 |
92 |
15:00 |
CAF Confederation Cup |
Aigle Noir |
Hay Al-Arab |
- |
- |
|
15:30 |
Norway 2.Liga |
Brann 2 |
Kvik Halden |
- |
- |
|
18:00 |
International Club Friendly |
Spal |
Atletico Atlanta U23 |
0-0 |
0-0 |
92 |
20:00 |
Peru Reserves League |
Deportivo Binacional Reserves |
Cusco FC Reserves |
4-2 |
0-0 |
92 |
21:00 |
Guatemala Segunda Division |
Sija FC |
Club Malacas |
2-2 |
0-0 |
91 |
21:00 |
Guatemala Segunda Division |
CSD Jutiapa |
CSD Chiquimulilla |
1-0 |
0-0 |
90 |
21:25 |
El Salvador Reserves League |
AD Isidro Metapan Reserves |
CD Platense Zacatecoluca Reserves |
0-1 |
0-0 |
0 |
08:00 |
Indonesia Liga 1 |
Arema FC |
Persikabo 1973 |
1-0 |
0-0 |
93 |
08:00 |
Mongolia Premier League |
Bayanzurkh Sporting |
Khovd |
2-0 |
0-0 |
91 |
08:00 |
India Bangalore Super Division |
SC Bengaluru |
FC Agniputhra |
4-0 |
0-0 |
88 |
09:30 |
Australia Victoria NPL2 U20 League |
FC Bulleen Lions U20 |
Dandenong City U21 |
4-2 |
0-0 |
94 |
11:00 |
Belarus Reserve League |
Energetik-BGU Minsk Reserves |
Neman Grodno Reserves |
2-3 |
0-0 |
90 |
11:00 |
Mongolia Premier League |
FC Ulaanbaatar |
Khoromkhon Club |
1-2 |
0-0 |
96 |
11:00 |
Poland Mloda Ekstraklasa |
Sandecja Youth |
Korona Kielce U19 |
1-2 |
0-0 |
94 |
11:15 |
Ukraine Division 2 |
FK Yarud Mariupol |
FC Inhulets Petrove |
1-1 |
0-0 |
94 |
11:30 |
Thai League 1 |
Uthai Thani Forest |
BG Pathum United |
0-2 |
0-0 |
93 |
12:00 |
England Conference North Division |
Scunthorpe United |
Scarborough |
4-1 |
0-0 |
95 |
12:00 |
Ukraine Division 2 |
FC Victoria Mykolaivka |
Hirnyk-Sport |
1-0 |
0-0 |
92 |
12:00 |
Indonesia Liga 1 |
PSM Makassar |
Persis Solo FC |
1-0 |
0-0 |
94 |
12:00 |
England U21 Premier League |
Crystal Palace U21 |
Fulham U21 |
2-5 |
0-0 |
95 |
12:00 |
England U21 Professional Development League 2 |
Crewe U21 |
Colchester United U21 |
0-0 |
0-0 |
91 |
12:00 |
Norway Division 4 |
Molde B |
Sogndal B |
6-3 |
0-0 |
85 |
12:00 |
Norway Division 4 |
IL Hodd B |
HamKam B |
0-0 |
0-0 |
0 |
12:30 |
Ukraine Division 2 |
Prykarpattya Ivano Frankivsk |
Khust City |
7-0 |
0-0 |
90 |
13:00 |
Russia Division 2 |
Akron Togliatti B |
FK Ural-2 |
2-3 |
0-0 |
93 |
13:00 |
Thai League 1 |
Muang Thong United |
Port FC |
0-0 |
0-0 |
94 |
13:00 |
Ukraine Division 2 |
FK Epitsentr Dunayivtsi |
Nyva Ternopil |
2-3 |
0-0 |
93 |
13:00 |
England U21 Professional Development League 2 |
Birmingham U21 |
Bristol City U21 |
0-0 |
0-0 |
94 |
13:15 |
Ukraine Division 2 |
Kremin Kremenchuk |
SC Poltava |
0-6 |
0-0 |
89 |
13:30 |
Ukraine Division 2 |
Ahrobiznes TSK Romny |
Podillya Khmelnytskyi |
0-0 |
1-0 |
91 |
13:30 |
Wales FAW Championship |
Chirk AAA |
Denbigh Town |
- |
- |
|
13:30 |
Wales FAW Championship |
Ammanford |
Abergavenny |
3-1 |
0-0 |
93 |
13:30 |
Wales FAW Championship |
Baglan Dragons |
Cwmbran Celtic |
3-3 |
0-0 |
100 |
13:30 |
Wales FAW Championship |
Briton Ferry Athletic |
Caerau Ely |
5-3 |
0-0 |
94 |
13:30 |
Wales FAW Championship |
Cambrian Clydach |
Afan Lido |
1-1 |
0-0 |
96 |
13:30 |
Wales FAW Championship |
Llantwit Major |
Llanelli |
2-5 |
0-0 |
93 |
13:30 |
Wales FAW Championship |
Pontardawe Town |
Taffs Well |
1-3 |
0-0 |
93 |
13:30 |
Wales FAW Championship |
Bangor 1876 |
Prestatyn Town FC |
1-4 |
0-0 |
93 |
13:30 |
Wales FAW Championship |
Goytre Utd |
Abertillery Bluebirds |
- |
- |
|
13:30 |
Wales FAW Championship |
Airbus UK Broughton |
Llandudno |
0-0 |
0-0 |
0 |
13:30 |
Wales FAW Championship |
Buckley Town |
Porthmadog |
1-1 |
0-0 |
93 |
13:30 |
Wales FAW Championship |
Holywell |
Mold Alexandra |
3-0 |
0-0 |
92 |
13:30 |
Wales FAW Championship |
Carmarthen |
Trefelin |
6-1 |
0-0 |
93 |
14:00 |
England Conference |
Barnet |
Ebbsfleet United |
3-2 |
0-0 |
96 |
14:00 |
England Conference |
Kidderminster Harriers |
Maidenhead United |
0-0 |
0-0 |
94 |
14:00 |
England Conference |
Chesterfield |
Hartlepool United |
3-2 |
0-0 |
96 |
14:00 |
England Conference |
Oldham Athletic |
Solihull Moors |
0-1 |
0-0 |
94 |
14:00 |
England Conference |
AFC Fylde |
Altrincham |
3-3 |
0-0 |
98 |
14:00 |
England Conference |
Bromley |
Southend United |
2-1 |
0-0 |
97 |
14:00 |
England Conference |
Eastleigh |
Aldershot Town |
3-0 |
0-0 |
95 |
14:00 |
England Conference |
Halifax Town |
Gateshead |
0-0 |
0-0 |
95 |
14:00 |
England Conference |
Oxford City |
Boreham Wood |
0-0 |
0-0 |
94 |
14:00 |
England Conference |
Wealdstone FC |
Dagenham Redbridge |
0-0 |
0-0 |
94 |
14:00 |
England Conference |
Woking |
Dorking |
2-0 |
0-0 |
95 |
14:00 |
England Conference |
York City |
Rochdale |
1-3 |
0-0 |
95 |
14:00 |
England Conference South Division |
Chippenham Town |
Slough Town |
0-0 |
0-0 |
94 |
14:00 |
England Conference South Division |
Dartford |
Dover Athletic |
0-0 |
0-0 |
95 |
14:00 |
England Conference South Division |
Truro City |
Farnborough Town |
0-0 |
0-0 |
93 |
14:00 |
England Conference South Division |
Weston Super Mare |
Hemel Hempstead Town |
1-1 |
0-0 |
96 |
14:00 |
England Conference South Division |
Worthing |
Weymouth |
0-0 |
0-0 |
94 |
14:00 |
England Conference South Division |
Maidstone United |
Taunton Town |
1-1 |
0-0 |
98 |
14:00 |
England Conference South Division |
St Albans City |
Bath City |
0-2 |
0-0 |
93 |
14:00 |
England Conference South Division |
Tonbridge Angels |
Welling United |
0-0 |
0-0 |
94 |
14:00 |
England Conference South Division |
Torquay United |
Braintree Town |
2-1 |
0-0 |
97 |
14:00 |
England Conference South Division |
Havant Waterlooville |
Yeovil Town |
4-3 |
0-0 |
98 |
14:00 |
England Conference South Division |
Chelmsford City |
Eastbourne Borough |
0-0 |
0-0 |
94 |
14:00 |
England Conference North Division |
Southport FC |
Chorley FC |
0-2 |
0-0 |
95 |
14:00 |
England Conference North Division |
Tamworth |
Hereford FC |
4-0 |
0-0 |
95 |
14:00 |
England Conference North Division |
Warrington Town AFC |
Curzon Ashton FC |
1-4 |
0-0 |
95 |
14:00 |
England Conference North Division |
Banbury United |
Buxton FC |
0-3 |
0-0 |
91 |
14:00 |
England Conference North Division |
Bishop's Stortford |
Boston United |
0-0 |
0-0 |
95 |
14:00 |
England Conference North Division |
Blyth Spartans |
Spennymoor Town |
2-0 |
0-0 |
95 |
14:00 |
England Conference North Division |
Chester FC |
Farsley Celtic |
2-0 |
0-0 |
94 |
14:00 |
England Conference North Division |
Darlington |
South Shields |
2-2 |
0-0 |
95 |
14:00 |
England Conference North Division |
Gloucester City |
Rushall Olympic |
2-0 |
0-0 |
95 |
14:00 |
England Conference North Division |
Kings Lynn |
Alfreton Town |
2-1 |
0-0 |
96 |
14:00 |
England Conference North Division |
Peterborough Sports |
Brackley Town |
0-0 |
0-0 |
93 |
14:00 |
England Southern Premier League |
Basingstoke Town |
AFC Totton |
0-0 |
0-0 |
0 |
14:00 |
England Southern Premier League |
Chesham United |
Beaconsfield SYCOB |
- |
- |
|
14:00 |
England Southern Premier League |
Hanwell Town |
Hayes Yeading United |
- |
- |
|
14:00 |
England Southern Premier League |
Hendon |
Harrow Borough |
- |
- |
|
14:00 |
England Southern Premier League |
Hungerford Town |
Didcot Town |
2-2 |
0-0 |
93 |
14:00 |
England Southern Premier League |
Poole Town |
Dorchester Town |
- |
- |
|
14:00 |
England Southern Premier League |
Sholing FC |
Gosport Borough |
- |
- |
|
14:00 |
England Southern Premier League |
Swindon Supermarine |
Merthyr Town |
0-0 |
0-0 |
0 |
14:00 |
England Southern Premier League |
Tiverton Town |
Plymouth Parkway |
- |
- |
|
14:00 |
England Southern Premier League |
Walton Hersham |
Bracknell Town |
0-0 |
0-0 |
90 |
14:00 |
England Southern Premier League |
Winchester City |
Salisbury FC |
- |
- |
|
14:00 |
England Northern Premier League |
Ashton United |
Hyde F.C. |
2-1 |
0-0 |
96 |
14:00 |
England Northern Premier League |
Atherton Collieries |
Lancaster City |
0-0 |
0-0 |
93 |
14:00 |
England Northern Premier League |
Bamber Bridge |
Workington |
0-0 |
0-0 |
93 |
14:00 |
England Northern Premier League |
Ilkeston Town |
Whitby Town |
0-0 |
0-0 |
94 |
14:00 |
England Northern Premier League |
Marine |
Basford Utd |
- |
- |
|
14:00 |
England Northern Premier League |
Morpeth Town |
Marske United |
- |
- |
|
14:00 |
England Northern Premier League |
Radcliffe Borough |
FC United of Manchester |
0-0 |
0-0 |
93 |
14:00 |
England Northern Premier League |
Stafford Rangers |
Matlock Town |
- |
- |
|
14:00 |
England Northern Premier League |
Worksop Town |
Gainsborough Trinity |
0-0 |
0-0 |
92 |
14:00 |
England Northern Premier League |
Guiseley |
Bradford Park Avenue |
2-2 |
0-0 |
99 |
14:00 |
England Northern Premier League |
Macclesfield Town |
Warrington Rylands |
- |
- |
|
14:00 |
England Ryman(Isthmian) League Premier Division |
Bognor Regis Town |
lewes |
0-0 |
0-0 |
94 |
14:00 |
England Ryman(Isthmian) League Premier Division |
Cheshunt |
Wingate Finchley |
- |
- |
|
14:00 |
England Ryman(Isthmian) League Premier Division |
Concord Rangers |
Canvey Island |
- |
- |
|
14:00 |
England Ryman(Isthmian) League Premier Division |
Dulwich Hamlet |
Chatham Town |
- |
- |
|
14:00 |
England Ryman(Isthmian) League Premier Division |
Folkestone |
Margate |
- |
- |
|
14:00 |
England Ryman(Isthmian) League Premier Division |
Haringey Borough |
Enfield Town |
- |
- |
|
14:00 |
England Ryman(Isthmian) League Premier Division |
Hornchurch |
Hashtag United |
- |
- |
|
14:00 |
England Ryman(Isthmian) League Premier Division |
Kingstonian |
Carshalton Athletic FC |
2-3 |
0-0 |
95 |
14:00 |
England Ryman(Isthmian) League Premier Division |
Potters Bar Town |
Billericay Town |
- |
- |
|
14:00 |
England Ryman(Isthmian) League Premier Division |
Whitehawk |
Horsham |
- |
- |
|
14:00 |
Norway 2.Liga |
Aalesund FK B |
Kjelsas |
1-2 |
0-0 |
93 |
14:00 |
Ukrainian Premier League |
Obolon Kiev |
Kryvbas |
0-0 |
0-0 |
95 |
14:00 |
England Northern League Division One |
Pontefract Collieries |
Ossett United |
0-0 |
0-0 |
91 |
14:00 |
England Northern League Division One |
Shepshed Dynamo |
Loughborough Dynamo |
0-0 |
0-0 |
94 |
14:00 |
England Southern League Central Division |
AFC Telford United |
Halesowen Town |
0-0 |
0-0 |
94 |
14:00 |
England Southern League Central Division |
Alvechurch |
Redditch United |
0-0 |
0-0 |
0 |
14:00 |
England Southern League Central Division |
Coalville |
Barwell |
0-0 |
0-0 |
0 |
14:00 |
England Southern League Central Division |
Hitchin Town |
Royston Town |
0-0 |
0-0 |
0 |
14:00 |
England Southern League Central Division |
Kettering Town |
St Ives Town |
- |
- |
|
14:00 |
England Southern League Central Division |
Leamington |
Stratford Town |
- |
- |
|
14:00 |
England Southern League Central Division |
Leiston FC |
Needham Market |
0-0 |
0-0 |
94 |
14:00 |
England Southern League Central Division |
Long Eaton Utd |
Mickleover Sports |
- |
- |
|
14:00 |
England Southern League Central Division |
Stamford |
Nuneaton Borough |
- |
- |
|
14:00 |
England Southern League Central Division |
Stourbridge |
Bromsgrove Sporting FC |
- |
- |
|
14:00 |
England Southern League Central Division |
Sudbury |
Berkhamsted Town |
- |
- |
|
14:00 |
United Arab Emirates U21 |
Khor Fakkan U21 |
Shabab Dubai U21 |
1-2 |
0-0 |
97 |
14:00 |
United Arab Emirates U21 |
Wasl Dubai U21 |
Al-Sharjah U21 |
2-3 |
0-0 |
96 |
14:30 |
Latvian Higher League |
Super Nova |
FK Liepaja |
0-2 |
0-0 |
91 |
14:30 |
Italian Campionato Nazionale Primavera |
AS Roma U20 |
Fiorentina U20 |
1-0 |
0-0 |
94 |
14:30 |
Italian Campionato Nazionale Primavera |
Genoa Youth |
Torino U20 |
3-4 |
0-0 |
96 |
15:00 |
Saudi Professional League |
Abha |
Al-Feiha |
2-1 |
0-0 |
96 |
15:00 |
Russia Division 2 |
Zenit-2 St.Petersburg |
Baltika-BFU Kaliningrad |
2-0 |
0-0 |
92 |
15:00 |
Sweden Folksam U21 Allsvenskan Sodra |
Mjallby AIF U21 |
IFK Varnamo U21 |
4-1 |
0-0 |
90 |
15:00 |
Lithuania - 2.Division |
FK Panevezys B |
Nevezis Kedainiai |
2-0 |
0-0 |
94 |
15:00 |
Lithuania - 2.Division |
FK Zalgiris Vilnius B |
NFA Kaunas |
0-1 |
0-0 |
96 |
15:00 |
International Friendly |
North Macedonia U16 |
Turkey U16 |
- |
- |
|
15:00 |
International Friendly |
Iraq U23 |
Yemen U23 |
- |
- |
|
15:00 |
Bulgaria B PFG |
Septemvri Sofia |
FK Chernomorets 1919 Burgas |
0-1 |
0-0 |
94 |
15:30 |
Finland - Kakkonen Lohko |
KuPS (Youth) |
OLS Oulu |
0-0 |
0-0 |
92 |
15:30 |
Romania Liga I |
Hermannstadt |
Universitaea Cluj |
2-2 |
0-0 |
95 |
15:30 |
Mexico Youth U23 |
Pachuca U23 |
Atletico San Luis U23 |
0-0 |
0-0 |
94 |
15:59 |
Norway 2.Liga |
Orn-Horten |
Valerenga B |
0-0 |
0-0 |
90 |
15:59 |
Russian National Football League |
Arsenal Tula |
Torpedo Moscow |
1-1 |
0-0 |
93 |
15:59 |
Poland Liga 1 |
Odra Opole |
Zaglebie Sosnowiec |
0-0 |
0-0 |
93 |
15:59 |
Persian Gulf Pro League |
Esteghlal Tehran |
Esteghlal Khozestan |
0-0 |
0-0 |
0 |
15:59 |
Jordan Cup |
Hartha |
Alhusun |
1-0 |
0-0 |
91 |
15:59 |
Rwanda National League |
APR FC |
Police(RWA) |
1-0 |
0-0 |
94 |
15:59 |
Bosnia erzegovina 1st League |
BSK Banja Luka |
FK Sloboda Mrkonjic Grad |
1-0 |
0-0 |
92 |
15:59 |
Norway Division 4 |
Mjondalen IF B |
Start Kristiansand B |
4-1 |
0-0 |
93 |
15:59 |
Indian Ocean Games |
Mauritius |
Seychelles |
- |
- |
|
15:59 |
Indian Ocean Games |
Reunion |
Comoros |
- |
- |
|
16:20 |
Saudi Arabia Division 1 |
Al-Jabalain |
Al-Arabi(KSA) |
3-3 |
0-0 |
98 |
16:20 |
Saudi Arabia Division 1 |
Al-Orubah |
Al-Ameade |
0-0 |
0-0 |
94 |
16:30 |
Italian Serie A |
Salernitana |
Udinese |
1-1 |
0-0 |
95 |
16:30 |
Danish 1st Division |
Hobro |
Sonderjyske |
1-2 |
0-0 |
93 |
16:30 |
Persian Gulf Pro League |
Tractor S.C. |
Mes Rafsanjan |
1-0 |
0-0 |
94 |
17:00 |
Spanish La Liga 2 |
Eldense |
Eibar |
2-1 |
0-0 |
99 |
17:00 |
Swedish Allsvenskan |
Elfsborg |
IFK Norrkoping FK |
3-2 |
0-0 |
95 |
17:00 |
Swedish Allsvenskan |
AIK Solna |
Varbergs BoIS FC |
3-0 |
0-0 |
93 |
17:00 |
Liga Portugal 2 |
Nacional da Madeira |
Leixoes |
3-1 |
0-0 |
97 |
17:00 |
Sweden Superettan |
GAIS |
Skovde AIK |
3-1 |
0-0 |
95 |
17:00 |
Sweden Superettan |
GIF Sundsvall |
Jonkopings Sodra IF |
0-0 |
0-0 |
94 |
17:00 |
Sweden Superettan |
AFC Eskilstuna |
Gefle IF |
2-1 |
0-0 |
90 |
17:00 |
Norway Adeccoligaen |
Moss |
Kristiansund BK |
0-3 |
0-0 |
95 |
17:00 |
Norway 2.Liga |
Stromsgodset B |
Ullern FC |
5-1 |
0-0 |
93 |
17:00 |
Denmark Superligaen |
Vejle |
Brondby IF |
0-1 |
0-0 |
98 |
17:00 |
Israel Premier League |
Beitar Jerusalem |
Hapoel Haifa |
1-2 |
0-0 |
100 |
17:00 |
Cyprus 1 Division |
Aris Limassol |
Doxa Katokopias |
2-1 |
0-0 |
100 |
17:00 |
Cyprus 1 Division |
AEK Larnaca |
Ethnikos Achnas FC |
5-5 |
0-0 |
97 |
17:00 |
Norway Division 4 |
Skjetten Fotball |
Lillestrom B |
3-1 |
0-0 |
94 |
17:00 |
Norway Division 4 |
Stabaek B |
Skedsmo |
1-1 |
0-0 |
94 |
17:00 |
Norway Division 4 |
Eidsvold Turn |
Raufoss IL B |
2-1 |
0-0 |
96 |
17:00 |
Norway Division 4 |
Strindheim IL |
Rosenborg B |
0-0 |
0-0 |
93 |
17:10 |
Swedish Allsvenskan |
IK Sirius FK |
Malmo FF |
1-3 |
0-0 |
96 |
17:30 |
Spanish La Liga |
Getafe |
Alaves |
1-0 |
0-0 |
98 |
17:30 |
Bulgaria Premier League |
Slavia Sofia |
CSKA 1948 Sofia |
0-2 |
0-0 |
90 |
17:30 |
Germany Verbandsliga |
TSV 1881 Gau-Odernheim |
Tus Marienborn |
2-1 |
0-0 |
96 |
17:30 |
Norway Division 4 |
Odd Grenland 2 |
Sprint-Jeloy |
0-0 |
0-0 |
5 |
17:40 |
Saudi Arabia Division 1 |
Al Bukayriyah |
Al Kholood |
2-1 |
0-0 |
98 |
18:00 |
Holland Eerste Divisie |
AZ Alkmaar (Youth) |
SC Telstar |
3-1 |
0-0 |
95 |
18:00 |
Holland Eerste Divisie |
Jong PSV Eindhoven (Youth) |
Helmond Sport |
2-1 |
0-0 |
96 |
18:00 |
Iceland Premier Division |
HK Kopavogs |
IBV Vestmannaeyjar |
2-2 |
0-0 |
96 |
18:00 |
Peru Primera Division |
AD Tarma |
UTC Cajamarca |
0-0 |
0-0 |
95 |
18:00 |
Hungary NB Ⅱ |
Budapest Honved |
Szombathelyi Haladas |
1-2 |
0-0 |
96 |
18:00 |
Turkey 1. Lig |
Giresunspor |
Bandirmaspor |
0-1 |
0-0 |
97 |
18:00 |
Saudi Professional League |
Al Hilal |
Al-Ettifaq |
0-0 |
0-0 |
94 |
18:00 |
Saudi Professional League |
Al Raed |
Al-Riyadh |
3-0 |
0-0 |
95 |
18:00 |
Saudi Professional League |
Al-Wehda |
Al Ittihad(KSA) |
0-3 |
0-0 |
98 |
18:00 |
England U21 Premier League |
Nottingham Forest U21 |
Arsenal U21 |
2-0 |
0-0 |
95 |
18:15 |
Uruguay Segunda |
Oriental |
Rampla Juniors FC |
1-1 |
0-0 |
95 |
18:30 |
Romania Liga I |
UTA Arad |
FC Steaua Bucuresti |
2-1 |
0-0 |
97 |
18:30 |
Paraguayan Division 2 |
Deportivo Carapegua |
Club Fernando de la Mora |
1-1 |
0-0 |
92 |
18:30 |
Wales FAW Championship |
Flint |
Gresford |
3-0 |
0-0 |
94 |
18:45 |
Italian Serie A |
Cagliari |
Inter Milan |
0-2 |
0-0 |
94 |
18:45 |
Italian Serie A |
Cagliari |
Inter Milan |
0-2 |
0-0 |
94 |
18:45 |
France Ligue 2 |
Annecy |
Saint Etienne |
1-1 |
0-0 |
95 |
18:45 |
France Ligue 2 |
Annecy |
Saint Etienne |
1-1 |
0-0 |
95 |
18:45 |
Northern Ireland Reserve League |
Linfield Reserves |
Ballymena Utd Reserves |
5-0 |
0-0 |
89 |
18:45 |
Northern Ireland Reserve League |
Loughgall U20 |
Dungannon Swifts Reserves |
0-0 |
0-0 |
92 |
18:45 |
Northern Ireland Reserve League |
Loughgall U20 |
Dungannon Swifts Reserves |
0-0 |
0-0 |
92 |
18:45 |
Northern Ireland Reserve League |
Newry City Reserves |
Glenavon Reserves |
1-5 |
0-0 |
89 |
19:00 |
France Ligue 3 |
Versailles 78 |
FC Rouen |
2-2 |
0-0 |
94 |
19:00 |
CONCACAF Women Under-17 |
Dominican Republic U17(W) |
Bermuda (W) U17 |
- |
- |
|
19:00 |
International Club Friendly |
Paris Saint Germain (W) |
Liverpool (W) |
1-1 |
0-0 |
94 |
19:00 |
Northern Ireland Reserve League |
Crusaders Reserves |
Glentoran Reserves |
0-0 |
0-0 |
94 |
19:00 |
Northern Ireland Reserve League |
Larne Reserves |
Coleraine Reserves |
0-0 |
0-0 |
91 |
19:15 |
Liga Portugal 1 |
Rio Ave |
FC Porto |
1-2 |
0-0 |
100 |
19:30 |
Spanish La Liga |
Rayo Vallecano |
Atletico Madrid |
0-7 |
0-0 |
93 |
19:30 |
Spanish La Liga 2 |
Racing Santander |
SD Huesca |
0-0 |
0-0 |
95 |
20:00 |
CONCACAF Women Under-17 |
Cayman Islands (W) U17 |
Trinidad Tobago (W) U17 |
- |
- |
|
20:00 |
Colombia Copa Premier |
Tigres Zipaquira |
Llaneros FC |
0-1 |
0-0 |
95 |
20:00 |
El Salvador Reserves League |
Municipal Limeno U20 |
Fuerte San Francisco Reserves |
5-1 |
0-0 |
63 |
20:15 |
Peru Primera Division |
Deportivo Garcilaso |
Univ.Cesar Vallejo |
1-0 |
0-0 |
94 |
20:30 |
Colombia Copa Premier |
Barranquilla FC |
Bogota FC |
2-0 |
0-0 |
93 |
21:00 |
Brazil national youth (U20) Football Championship |
River (PI) Youth |
Tiradentes PI U20 |
0-0 |
0-0 |
97 |
22:00 |
Uruguay Segunda |
Rentistas |
Albion FC |
1-0 |
0-0 |
93 |
22:30 |
Saint Kitts Nevis Premier League |
Flow 4G Cayon Rockets |
RAMS Village Superstars |
0-2 |
0-0 |
95 |
22:30 |
Saint Kitts Nevis Premier League |
Flow 4G Cayon Rockets |
RAMS Village Superstars |
0-2 |
0-0 |
95 |
23:00 |
Argentine Division 1 |
Banfield |
Rosario Central |
3-0 |
0-0 |
94 |
23:00 |
CONCACAF Women Under-17 |
Curacao U17(W) |
El Salvador (W) U17 |
- |
- |
|
23:00 |
Brazil Serie B |
Botafogo SP |
ABC RN |
0-0 |
0-0 |
95 |
23:00 |
Primera Division de Paraguay |
resistencia SC |
FC Nacional Asuncion |
2-1 |
0-0 |
95 |
23:00 |
Chile Primera Division |
Everton CD |
Cobresal |
2-2 |
0-0 |
97 |
23:00 |
Primera Division de El Salvador |
Municipal Limeno |
Fuerte San Francisco |
0-3 |
0-0 |
95 |
23:00 |
Mexico Liga MX Femenil |
Toluca (W) |
Club Necaxa (W) |
2-0 |
0-0 |
94 |
23:15 |
Primera Division de Colombiano-Apertura |
Dep.Independiente Medellin |
Boyaca Chico |
1-1 |
0-0 |
98 |
23:15 |
Paraguayan Division 2 |
Sportivo San Lorenzo |
Sol de America |
0-1 |
0-0 |
91 |
08:45 |
Malaysia President Cup |
Kuala Lumpur FA U21 |
Negeri Sembilan U21 |
2-2 |
0-0 |
92 |
08:45 |
Malaysia President Cup |
Pahang U21 |
Selangor U21 |
0-0 |
0-0 |
94 |
14:00 |
England Conference South Division |
Aveley |
Hampton Richmond Borough |
3-0 |
0-0 |
91 |
09:30 |
Calcutta Football League |
Food Corporation of India ZSC |
United SC Kolkata |
1-5 |
0-0 |
91 |
09:30 |
Calcutta Football League |
WB Police SC |
Wari AC |
0-1 |
0-0 |
96 |
09:30 |
Calcutta Football League |
Calcutta Customs |
Rainbow SC |
2-1 |
0-0 |
98 |
10:00 |
India Bangalore Super Division |
Real Chikkamagaluru FC |
FC Bengaluru United |
3-2 |
0-0 |
95 |
14:00 |
England Ryman(Isthmian) League Premier Division |
Hastings United |
Cray Wanderers |
- |
- |
|
15:59 |
Tanzania Ligue 1 |
Azam |
Tanzania Prisons |
3-0 |
0-0 |
82 |
14:00 |
International Club Friendly |
Shabab Riyadh (W) |
Al Nasr SC(JOR) (W) |
- |
- |
|
15:59 |
International Club Friendly |
Atletico de Madrid (W) |
AC Milan (W) |
0-2 |
0-0 |
93 |
17:00 |
International Club Friendly |
Al-Nassr Riyadh (W) |
Orthodox Club Amman (W) |
- |
- |
|
17:30 |
International Club Friendly |
Como 2000 (W) |
Juventus (W) |
0-0 |
0-0 |
94 |
11:30 |
Kyrgyzstan Top Liga |
FC Ilbirs |
Dordoi-Dynamo Naryn |
0-1 |
0-0 |
90 |
11:30 |
Kyrgyzstan Top Liga |
FC Abdish-Ata Kant |
Alay |
1-1 |
0-0 |
92 |
14:00 |
England Northern League Division One |
North Ferriby United |
Cleethorpes Town |
2-1 |
0-0 |
94 |
14:00 |
England Northern League Division One |
Grimsby Borough |
Carlton Town |
0-0 |
0-0 |
94 |
14:00 |
England Northern League Division One |
leek Town |
Kidsgrove Athletic |
2-4 |
0-0 |
98 |
15:30 |
Peru Reserves League |
Atletico Grau Reserves |
Universitario de Deportes Reserves |
1-3 |
0-0 |
98 |
15:30 |
Peru Reserves League |
FBC Melgar Reserves |
Sport Huancayo Reserves |
3-2 |
0-0 |
93 |
11:30 |
Uzbekistan League Women |
Pakhtakor Tashkent (W) |
Neftchi Fargona (W) |
3-2 |
0-0 |
91 |
15:00 |
Argentina Reserve League |
Deportivo Espanol Reserves |
San Martin Burzaco Reserves |
2-0 |
0-0 |
93 |
20:15 |
Peru Reserves League |
Alianza Lima Reserves |
Alianza Atletico Reserves |
4-1 |
0-0 |
70 |
13:00 |
Rwanda National League |
Amagaju |
Etincelles |
2-0 |
0-0 |
91 |
08:35 |
Malaysia President Cup |
Kelantan U21 |
Johor Darul Tazim III U21 |
0-1 |
0-0 |
94 |
13:00 |
Uruguay Reserve League |
Defensor Sporting Reserve |
Wanderers FC Reserve |
1-5 |
0-0 |
89 |
13:00 |
Uruguay Reserve League |
Penarol Reserve |
La Luz Reserves |
3-0 |
0-0 |
89 |
18:00 |
Uruguay Reserve League |
Torque Reserves |
Atletico Fenix Reserve |
3-1 |
0-0 |
95 |
18:00 |
Uruguay Reserve League |
Liverpool Montevideo Reserve |
Danubio Reserves |
1-2 |
0-0 |
94 |
15:00 |
Colombia Regional League |
Club Deportivo La Chalaca |
Ferrovalvulas FC |
5-2 |
0-0 |
93 |
11:30 |
Paraguay reserve team league |
Cerro Porteno Asuncion Reserves |
Club Libertad Reserve |
2-2 |
0-0 |
95 |
18:30 |
Brazil national youth (U20) Football Championship |
Londrina EC (Youth) |
Coritiba PR (Youth) |
1-1 |
0-0 |
98 |
19:00 |
Brazil national youth (U20) Football Championship |
Comercial SP Youth |
AE Altos U20 |
0-3 |
0-0 |
93 |
12:00 |
Paraguay reserve team league |
Sportivo Ameliano Reserves |
Guarina reserve |
- |
- |
|
12:00 |
Paraguay reserve team league |
Sportivo Luqueno Reserves |
Olimpia Asuncion Reserves |
1-1 |
0-0 |
91 |
00:00 |
Primera Division de Ecuador |
Deportivo Cuenca |
Tecnico Universitario |
1-1 |
0-0 |
94 |
00:10 |
Argentine Division 2 |
All Boys |
Gimnasia Mendoza |
3-1 |
0-0 |
95 |
00:30 |
Argentine Division 1 |
Atletico Tucuman |
Instituto AC Cordoba |
0-0 |
0-0 |
94 |
01:00 |
Mexico Liga MX Femenil |
Santos Laguna (W) |
Tijuana (W) |
0-3 |
0-0 |
93 |
01:00 |
Saint Kitts Nevis Premier League |
SLH St Pauls Utd |
Old Road Jets |
4-0 |
0-0 |
95 |
01:30 |
Primera Division de Colombiano-Apertura |
Atletico Bucaramanga |
Deportivo Cali |
1-0 |
0-0 |
97 |
03:10 |
Primera Division Liga MX |
Pachuca |
Atletico San Luis |
0-2 |
0-0 |
96 |
07:00 |
New Zealand South Premier League |
FC Twenty 11 |
Christchurch United |
0-4 |
0-0 |
71 |
08:00 |
India Bangalore Super Division |
Kickstart Karnataka FC |
MEG |
1-1 |
0-0 |
95 |
09:00 |
Bhutan Thimphu League |
Tensung FC |
Thimphu City |
- |
- |
|
09:00 |
Australia Capital Territory Premier League Women |
Canberra Olympic(W) |
Belconnen United (W) |
2-0 |
0-0 |
94 |
09:00 |
Czech Republic U19 League |
Frydek-Mistek U19 |
Sigma Olomouc U19 |
2-0 |
0-0 |
92 |
09:30 |
Australia FFA Cup |
Western Sydney |
Adelaide United |
5-1 |
0-0 |
91 |
09:30 |
Australia FFA Cup |
Melbourne Knights |
Campbelltown City SC |
2-0 |
0-0 |
94 |
09:30 |
Australia FFA Cup |
Metrostars SC |
Inter Lions |
1-0 |
0-0 |
97 |
09:30 |
Calcutta Football League |
Army Red |
Mohammedan SC |
1-0 |
0-0 |
100 |
10:00 |
Portugal U23 |
Santa Clara U23 |
Benfica U23 |
3-1 |
0-0 |
95 |
10:00 |
K League 2 |
Chungnam Asan |
Gyeongnam FC |
0-1 |
0-0 |
94 |
10:00 |
WK League |
Gyeongju FC (W) |
Boeun Sangmu (W) |
0-0 |
0-0 |
0 |
10:00 |
WK League |
Hyundai Steel Red Angels (W) |
Seoul Amazones (W) |
6-0 |
0-0 |
91 |
10:00 |
WK League |
Suwon FMC (W) |
KSPO FC (W) |
2-2 |
0-0 |
95 |
10:30 |
K League 2 |
Ansan Greeners FC |
Bucheon FC 1995 |
1-2 |
0-0 |
94 |
10:30 |
K League 2 |
Busan I Park |
Gimcheon Sangmu FC |
2-0 |
0-0 |
94 |
11:00 |
Armenia Division 2 |
Alashkert B Martuni |
FC Noah B |
- |
- |
|
11:00 |
Denmark Reserve League |
Aalborg BK Reserve |
Silkeborg IF Reserve |
- |
- |
|
11:30 |
Kyrgyzstan Top Liga |
FC Talant |
FK Alga Bishkek |
2-0 |
0-0 |
91 |
12:00 |
Russia Cup |
Rubin Kazan |
Ural Sverdlovsk Oblast |
2-1 |
0-0 |
95 |
12:00 |
England U21 Professional Development League 2 |
Barnsley U21 |
Bournemouth AFC U21 |
2-0 |
0-0 |
76 |
12:00 |
England U21 Professional Development League 2 |
Coventry U21 |
Charlton Athletic U21 |
0-0 |
0-0 |
94 |
12:00 |
England U21 Professional Development League 2 |
Fleetwood Town U21 |
Ipswich U21 |
0-0 |
0-0 |
94 |
12:30 |
India Durand Cup |
Northeast United |
East Bengal |
2-2 |
0-0 |
98 |
13:00 |
Slovakia 3.Liga |
TJ Tatran Oravske Vesele |
Spisske Podhradie |
1-1 |
0-0 |
90 |
13:00 |
Scottish Reserves League |
Dundee U20 |
Dunfermline Reserves |
1-0 |
0-0 |
94 |
13:00 |
Scottish Reserves League |
Kilmarnock (R) |
Queens Park Reserves |
0-0 |
0-0 |
94 |
13:00 |
Scottish Reserves League |
Livingston Reserves |
Airdrieonians Reserves |
7-0 |
0-0 |
91 |
13:00 |
Scottish Reserves League |
Queen of South (R) |
Hibernian FC (R) |
0-0 |
0-0 |
93 |
13:00 |
Armenia Division 2 |
Shirak Gjumri B |
Gandzasar Kapan |
- |
- |
|
13:00 |
Georgia Division |
Merani Martvili |
FC Kolkheti Poti |
0-4 |
0-0 |
89 |
13:00 |
England U21 Professional Development League 2 |
Peterborough U21 |
Queens Park R U21 |
0-0 |
0-0 |
91 |
13:00 |
England U21 Professional Development League 2 |
Sheffield Utd U21 |
Swansea City U21 |
4-2 |
0-0 |
96 |
13:00 |
Ghana Super Cup |
Nations FC |
Bofoakwa Tano |
0-0 |
0-0 |
91 |
13:30 |
Uzbek League |
Termez Surkhon |
Nasaf Qarshi |
1-2 |
0-0 |
93 |
14:00 |
Paraguayan Division 2 |
Independiente Luque |
3 De Febrero |
1-1 |
0-0 |
95 |
14:00 |
Argentina Reserve League |
Platense Reserves |
Central Cordoba SdE Reserves |
0-0 |
0-0 |
93 |
14:00 |
Argentina Reserve League |
Godoy Cruz Reserves |
Lanus Reserves |
0-2 |
0-0 |
94 |
14:00 |
Argentina Reserve League |
Tigre Reserves |
Boca Juniors Reserve |
0-0 |
0-0 |
92 |
14:00 |
Argentina Reserve League |
Sarmiento Junin Reserve |
Defensa y Justicia Reserves |
3-0 |
0-0 |
70 |
14:00 |
Argentina Reserve League |
Newell's Reserves |
Belgrano Reserves |
1-0 |
0-0 |
93 |
14:15 |
Russia Cup |
Fakel |
Gazovik Orenburg |
0-1 |
0-0 |
93 |
14:30 |
Portugal U23 |
Famalicao U23 |
Braga U23 |
2-2 |
0-0 |
96 |
14:30 |
Croatia Cup |
DUGO SELO |
Peto Ma Ca |
2-2 |
0-0 |
92 |
14:30 |
Romania Cup |
ACS Viitorul Selimbar |
FC Voluntari |
1-2 |
0-0 |
92 |
14:30 |
Romania Cup |
FC Bacau |
FC Otelul Galati |
1-3 |
0-0 |
95 |
14:30 |
Romania Cup |
CS Phoenix Buzias |
Chindia Targoviste |
0-0 |
0-0 |
92 |
14:30 |
Romania Cup |
CNS Cetate Deva |
Gloria Buzau |
0-0 |
0-0 |
92 |
14:30 |
Slovakia 3.Liga |
FK Podkonice |
RSC Hamsik Academy |
3-3 |
0-0 |
93 |
14:30 |
Sweden Folksam U21 Allsvenskan Sodra |
Utsiktens BK U21 |
Skowad U21 |
2-2 |
0-0 |
93 |
14:30 |
Uzbek League |
Qizilqum Zarafshon |
Pakhtakor |
1-3 |
0-0 |
95 |
15:00 |
Portugal U23 |
Vizela U23 |
Academico Viseu U23 |
0-0 |
0-0 |
94 |
15:00 |
Portugal U23 |
Torreense U23 |
Gil Vicente U23 |
2-2 |
0-0 |
94 |
15:00 |
Portugal U23 |
Estoril U23 |
Portimonense U23 |
0-0 |
0-0 |
94 |
15:00 |
Portugal U23 |
CD Mafra U23 |
Estrela FC U23 |
0-1 |
0-0 |
96 |
15:00 |
Czech Republic Cup |
Holesov |
Opava |
0-2 |
0-0 |
42 |
15:00 |
Czech Republic Cup |
Velke Hamry |
Dynamo Ceske Budejovice |
1-1 |
0-0 |
96 |
15:00 |
Slovakia Cup |
Jesenske |
Novohrad Lucenec |
0-0 |
0-0 |
90 |
15:00 |
Slovakia Cup |
FK GECA |
Tatran LM |
0-6 |
0-0 |
90 |
15:00 |
Slovakia Cup |
MFK Kezmarok |
Lotnik Koscielec |
0-1 |
0-0 |
0 |
15:00 |
Slovakia Cup |
MFK Roznava |
Michalovce |
0-0 |
0-0 |
91 |
15:00 |
Slovakia Cup |
Blavi Emest |
TJ Partizan Domaniza |
3-0 |
0-0 |
90 |
15:00 |
Slovakia Cup |
OFK Tovarniky |
Junior Kanianka |
0-0 |
0-0 |
89 |
15:00 |
Saudi Professional League |
Al-Akhdoud |
Al-Taawon |
0-1 |
0-0 |
94 |
15:00 |
Saudi Professional League |
Dhamk |
Al-Fateh |
2-2 |
0-0 |
98 |
15:00 |
South Africa Premier Soccer League |
Supersport United |
Lamontville Golden Arrows |
0-3 |
0-0 |
93 |
15:00 |
Slovakia 3.Liga |
SKF Sered |
MFK Lokomotiva Zvolen |
0-0 |
0-0 |
91 |
15:00 |
Slovakia 3.Liga |
TJ Druzstevnik Vrakun |
Jednota Banova |
4-0 |
0-0 |
92 |
15:00 |
Sweden Folksam U21 Allsvenskan Sodra |
Varbergs BoIS U21 |
Trelleborg U21 |
2-1 |
0-0 |
93 |
15:00 |
Sweden Folksam U21 Allsvenskan Sodra |
Orgryte U21 |
Gais Goteborg U21 |
0-0 |
0-0 |
92 |
15:00 |
Georgia Division |
Spaeri FC |
WIT Georgia Tbilisi |
2-2 |
0-0 |
94 |
15:00 |
Peru Reserves League |
Deportivo Garcilaso Reserves |
Cesar Vallejo Reserves |
0-5 |
0-0 |
91 |
15:30 |
Germany Regionalliga |
Freiberg |
Bahlinger |
3-2 |
0-0 |
93 |
15:30 |
Finland Ykkonen |
Jyvaskyla JK |
JaPS |
1-2 |
0-0 |
95 |
15:30 |
Czech Republic Cup |
Sokol Nespeky |
Vysocina jihlava |
1-6 |
0-0 |
91 |
15:30 |
Czech Republic Cup |
Otrokovice |
Vyskov |
0-0 |
0-0 |
90 |
15:30 |
Professional Tunisian League 1 |
ES du Sahel |
US Ben Guerdane |
1-0 |
0-0 |
94 |
15:50 |
Finland Kolmonen |
Herto |
SAPA |
1-0 |
0-0 |
93 |
15:59 |
Germany Regionalliga |
Nurnberg (Youth) |
SpVgg Ansbach |
3-0 |
0-0 |
92 |
15:59 |
Germany Regionalliga |
DJK Vilzing |
Bayern Munchen (Youth) |
- |
- |
|
15:59 |
CONCACAF Women Under-17 |
Guatemala U17(W) |
Costa Rica (W) U17 |
- |
- |
|
15:59 |
Czech Republic Cup |
Hlucin |
Banik Ostrava |
0-2 |
0-0 |
91 |
15:59 |
Romania Cup |
Metaloglobus |
Dinamo Bucuresti |
1-2 |
0-0 |
95 |
15:59 |
Persian Gulf Pro League |
Nassaji Mazandaran |
Sanat-Naft |
0-0 |
0-0 |
0 |
15:59 |
Jordan Cup |
Al Khaledeya |
Umm Al Qotain |
1-1 |
0-0 |
92 |
15:59 |
Jordan Cup |
Al Khaledeya |
Umm Al Qotain |
1-1 |
0-0 |
92 |
15:59 |
Lithuania cup |
Siauliai |
FK Riteriai |
1-0 |
0-0 |
93 |
15:59 |
Women Norway Cupen |
Aasane (W) |
Lyn (W) |
0-0 |
0-0 |
93 |
15:59 |
Finland Kolmonen |
FC Haka Juniors |
TKT Tampere |
5-1 |
0-0 |
91 |
15:59 |
Austria Amateur cup |
FC Blau Weiss Feldkirch |
SPG Grosswalsertal |
4-0 |
0-0 |
88 |
15:59 |
Ghana Super Cup |
Skyy FC |
Heart of Lions |
1-0 |
0-0 |
96 |
16:15 |
Denmark - 4.Liga |
Odder IGF |
Ringkobing |
2-1 |
0-0 |
94 |
16:30 |
Germany Regionalliga |
Wurzburger Kickers |
Viktoria Aschaffenburg |
1-1 |
0-0 |
94 |
16:30 |
Russia Cup |
FK Nizhny Novgorod |
FC Krasnodar |
0-1 |
0-0 |
92 |
16:30 |
Russia Cup |
Spartak Moscow |
Dynamo Moscow |
4-1 |
0-0 |
93 |
16:30 |
Persian Gulf Pro League |
Gol Gohar FC |
Malavan |
1-1 |
0-0 |
94 |
16:30 |
Lithuania II Lyga |
FKS Ukmerge |
Banga Gargzdai B |
1-1 |
0-0 |
91 |
17:00 |
Germany Regionalliga |
FC Memmingen |
FC Augsburg II |
0-2 |
0-0 |
94 |
17:00 |
Germany Regionalliga |
Schweinfurt 05 FC |
Eintracht Bamberg |
0-0 |
0-0 |
0 |
17:00 |
Germany Regionalliga |
SpVgg Bayreuth |
TSV Aubstadt |
2-2 |
0-0 |
96 |
17:00 |
Germany Regionalliga |
Te Cu Kukuh Atta Seip |
TSV Buchbach |
1-0 |
0-0 |
91 |
17:00 |
Germany Regionalliga |
Kickers Offenbach |
SG Barockstadt |
0-0 |
0-0 |
94 |
17:00 |
Germany Regionalliga |
TSG Balingen |
VfB Stuttgart II |
1-2 |
0-0 |
94 |
17:00 |
Germany Regionalliga |
FC 08 Hombrug |
TSV Schott Mainz |
2-2 |
0-0 |
91 |
17:00 |
Germany Regionalliga |
FSV Mainz 05 (Youth) |
Vfr Aalen |
1-1 |
0-0 |
93 |
17:00 |
Germany Regionalliga |
TSV Steinbach Haiger |
Stuttgarter Kickers |
1-3 |
0-0 |
92 |
17:00 |
Sweden Superettan |
Helsingborg |
Landskrona BoIS |
1-2 |
0-0 |
96 |
17:00 |
Kuwaiti Premier League |
Kazma |
Al Kuwait SC |
2-5 |
0-0 |
96 |
17:00 |
Finland Kolmonen |
VPS Vaasa-J |
KPV/Akatemia |
3-0 |
0-0 |
54 |
17:00 |
Austria Amateur cup |
SV Lebring |
Allerheiligen |
1-4 |
0-0 |
89 |
17:00 |
Germany Landespokal |
DJK Arminia Klosterhardt |
Rot-Weiss Oberhausen |
0-4 |
0-0 |
89 |
17:00 |
Germany Landespokal |
Turkspor Dortmund |
Wiedenbruck |
2-3 |
0-0 |
93 |
17:00 |
Norway Division 4 |
Gjelleraasen IL |
Ullern 2 |
0-0 |
0-0 |
93 |
17:30 |
South Africa Premier Soccer League |
Orlando Pirates |
Cape Town City |
2-0 |
0-0 |
94 |
17:30 |
Northern Ireland League Cup |
Portstewart |
Rathfriland Rangers |
1-1 |
0-0 |
92 |
17:30 |
Germany Oberliga NOFV |
Rot-Weiss Koblenz |
Gonsenheim |
1-1 |
0-0 |
93 |
17:30 |
Austria Amateur cup |
SV Innsbruck |
Oberperfuss |
0-6 |
0-0 |
89 |
17:30 |
Germany Landespokal |
SV Genc Osman Duisburg |
FC Kray |
1-0 |
0-0 |
65 |
17:30 |
Germany Landespokal |
SV Genc Osman Duisburg |
FC Kray |
1-0 |
0-0 |
65 |
17:30 |
Germany Landespokal |
MSV Dusseldorf |
Ratingen SV |
0-0 |
0-0 |
93 |
17:30 |
Germany Landespokal |
MSV Dusseldorf |
Ratingen SV |
0-0 |
0-0 |
93 |
18:00 |
England Johnstone |
Milton Keynes Dons |
Chelsea U21 |
4-1 |
0-0 |
95 |
18:00 |
Saudi Professional League |
Al Ahli Jeddah |
Al-Tai |
2-0 |
0-0 |
101 |
18:00 |
Saudi Professional League |
Al-Nassr |
Al-Shabab(KSA) |
4-0 |
0-0 |
93 |
18:00 |
Saudi Professional League |
Al-Khaleej |
Al-Hazm |
1-1 |
0-0 |
98 |
18:00 |
Women Norway Cupen |
LSK Kvinner (W) |
SK Brann (W) |
0-0 |
0-0 |
92 |
18:00 |
England U21 League Cup |
Tottenham U21 |
Sunderland U21 |
3-2 |
0-0 |
99 |
18:00 |
Uruguay Reserve League |
Racing Club de Montevideo Reserves |
Deportivo Maldonado Reserve |
1-1 |
0-0 |
91 |
18:00 |
Brazil national youth (U20) Football Championship |
Real SC U20 |
CF Com Vida Saf U20 |
2-0 |
0-0 |
90 |
18:00 |
Iceland U19 League |
Breidablik UBK U19 |
Stjarnan SkinandiU19 |
0-0 |
0-0 |
93 |
18:00 |
Iceland U19 League |
HK YmirU19 |
Fjolnir U19 |
0-0 |
0-0 |
93 |
18:00 |
Switzerland Promotion League |
Taverne |
USV Eschen Mauren |
0-0 |
0-0 |
94 |
18:15 |
Northern Ireland League Cup |
PSNI |
Moyola Park |
- |
- |
|
18:30 |
Italian Serie B |
Ascoli |
Feralpisalo |
3-0 |
0-0 |
90 |
18:30 |
Italian Serie B |
Cosenza Calcio 1914 |
Modena |
1-2 |
0-0 |
97 |
18:30 |
Italian Serie B |
A.C. Reggiana 1919 |
Palermo |
1-3 |
0-0 |
96 |
18:30 |
Italian Serie B |
Pisa |
Parma |
1-2 |
0-0 |
96 |
18:30 |
England League Cup |
Swansea City |
AFC Bournemouth |
2-3 |
0-0 |
97 |
18:30 |
England Johnstone |
Grimsby Town |
Manchester City U21 |
2-2 |
0-0 |
97 |
18:30 |
Paraguayan Division 2 |
Atletico Colegiales |
24 de Setiembre |
3-2 |
0-0 |
91 |
18:30 |
Paraguayan Division 2 |
Deportivo Recoleta |
Rubio nu |
1-3 |
0-0 |
93 |
18:30 |
Peru Reserves League |
Carlos Mannucci Reserves |
Cienciano Reserves |
0-0 |
0-0 |
90 |
18:30 |
Peru Reserves League |
AD Tarma Reserves |
UTC Cajamarca Reserves |
0-0 |
0-0 |
93 |
18:45 |
England League Cup |
Portsmouth |
Peterborough United |
1-1 |
0-0 |
94 |
18:45 |
England League Cup |
Luton Town |
Gillingham |
3-2 |
0-0 |
94 |
18:45 |
England League Cup |
Tranmere Rovers |
Leicester City |
0-0 |
0-0 |
94 |
18:45 |
England League Cup |
Fulham |
Tottenham Hotspur |
1-1 |
0-0 |
96 |
18:45 |
England League Cup |
Birmingham City |
Cardiff City |
1-3 |
0-0 |
96 |
18:45 |
England League Cup |
Bolton Wanderers |
Middlesbrough |
0-0 |
0-0 |
94 |
18:45 |
England League Cup |
Bristol City |
Norwich City |
0-1 |
0-0 |
95 |
18:45 |
England League Cup |
Port Vale |
Crewe Alexandra |
0-0 |
0-0 |
96 |
18:45 |
England League Cup |
Plymouth Argyle |
Crystal Palace |
2-4 |
0-0 |
95 |
18:45 |
England League Cup |
Wolves |
Blackpool |
5-0 |
0-0 |
96 |
18:45 |
England League Cup |
Stoke City |
Rotherham United |
6-1 |
0-0 |
93 |
18:45 |
England League Cup |
Sheffield Wednesday |
Mansfield Town |
1-1 |
0-0 |
93 |
18:45 |
England League Cup |
Wrexham |
Bradford City |
1-1 |
0-0 |
94 |
18:45 |
England League Cup |
Wycombe Wanderers |
Sutton United |
0-1 |
0-0 |
98 |
18:45 |
England League Cup |
Exeter City |
Stevenage Borough |
1-1 |
0-0 |
96 |
18:45 |
England League Cup |
Newport County |
Brentford |
1-1 |
0-0 |
99 |
18:45 |
Welsh Premier League |
Connahs Quay Nomads FC |
Newtown AFC |
3-1 |
0-0 |
64 |
18:45 |
Welsh Premier League |
Barry Town United |
Haverfordwest County |
2-2 |
0-0 |
96 |
18:45 |
Welsh Premier League |
Caernarfon |
Bala Town F.C. |
1-1 |
0-0 |
96 |
18:45 |
Welsh Premier League |
Colwyn Bay |
The New Saints |
0-1 |
0-0 |
95 |
18:45 |
Welsh Premier League |
Pen-y-Bont FC |
UWIC Inter Cardiff |
0-0 |
0-0 |
96 |
18:45 |
Northern Ireland League Cup |
Ballymacash Rangers |
Lisburn Distillery |
- |
- |
|
18:45 |
Northern Ireland League Cup |
Dollingstown |
Armagh City |
0-0 |
0-0 |
94 |
18:45 |
Ireland Leinster Senior League |
Midleton FC |
Carrigaline United |
0-0 |
0-0 |
93 |
18:45 |
Ireland Leinster Senior League |
Glebe North FC |
Swords Celtic FC |
0-0 |
0-0 |
90 |
18:45 |
Ireland Leinster Senior League |
Rockmount |
Avomdale United |
0-0 |
0-0 |
90 |
19:00 |
UEFA Champions League |
Panathinaikos |
Sporting Braga |
0-1 |
0-0 |
98 |
19:00 |
UEFA Champions League |
Young Boys |
Maccabi Haifa |
3-0 |
0-0 |
93 |
19:00 |
UEFA Champions League |
Galatasaray |
Molde |
2-1 |
0-0 |
97 |
19:00 |
England League Cup |
Reading |
Ipswich Town |
2-2 |
0-0 |
96 |
19:00 |
England League Cup |
Salford City |
Leeds United |
1-1 |
0-0 |
97 |
19:00 |
CONCACAF Women Under-17 |
Nicaragua (W) U17 |
US Virgin Islands U17(W) |
- |
- |
|
19:00 |
Welsh Premier League |
Aberystwyth Town |
Pontypridd |
0-0 |
0-0 |
94 |
19:00 |
Uruguay Reserve League |
Cerro Largo Reserves |
Nacional De Football Reserves |
1-2 |
0-0 |
92 |
19:00 |
Argentina Regional League |
San Lorenzo Ullum |
Penarol de San Juan Reserves |
2-0 |
0-0 |
90 |
19:15 |
Iceland U19 League |
Valur KH Hlidarendi U19 |
KR KV U19 |
0-0 |
0-0 |
94 |
20:00 |
Iceland U19 League |
Fram/Ulfarnir U19 |
Vikingur U19 |
0-0 |
0-0 |
94 |
20:15 |
Peru Reserves League |
Deportivo Municipal Reserves |
Sport Boys Reserves |
0-0 |
0-0 |
94 |
20:15 |
Peru Reserves League |
Deportivo Municipal Reserves |
Sport Boys Reserves |
0-0 |
0-0 |
94 |
20:30 |
Colombia Copa Premier |
Cucuta |
Cortulua |
1-1 |
0-0 |
96 |
22:00 |
Copa Libertadores |
Internacional RS |
Bolivar |
2-0 |
0-0 |
94 |
22:00 |
CONCACAF Women Under-17 |
Puerto Rico U17(W) |
Honduras (W) U17 |
- |
- |
|
22:00 |
Argentina Reserve League |
Talleres Cordoba Reserve |
Rosario Central Reserves |
0-0 |
0-0 |
93 |
22:00 |
Brazil U20 Cup |
Santos (Youth) |
Corinthians Paulista (Youth) |
0-2 |
0-0 |
95 |
22:00 |
Brazil Paulista Women's League |
Taubate(W) |
SC Corinthians Paulista (W) |
0-0 |
0-0 |
94 |
22:00 |
Brazil Paulista Women's League |
Sao Bernardo/SP(W) |
Ferroviaria SP (W) |
0-0 |
0-0 |
94 |
22:00 |
Brazil Paulista Women's League |
Bragantino (W) |
Santos (W) |
1-1 |
0-0 |
95 |
22:00 |
Brazil Paulista Women's League |
Sao Paulo/SP (W) |
Sao Jose (W) |
0-0 |
0-0 |
93 |
22:00 |
CONCACAF Central American Cup |
Cartagines Deportiva SA |
CD Universitario |
2-2 |
0-0 |
99 |
23:05 |
Colombia Copa Premier |
Patriotas FC |
Deportes Quindio |
1-2 |
0-0 |
95 |
23:15 |
Chile Primera D |
Concon National |
Colchagua CD |
0-0 |
0-0 |
93 |
02:00 |
Mexico Segunda Division |
CD Alacranes de Durango |
Cimarrones de Sonora FC II |
2-0 |
0-0 |
91 |
11:00 |
Ukraine Division 3 |
Kremin B Kremenchuk |
Metalurh Zaporizhya B |
- |
- |
|
12:00 |
International Club Friendly |
Excelsior Barendrecht (W) |
Feyenoord Rotterdam (W) |
0-2 |
0-0 |
90 |
15:00 |
Portugal U23 |
Leixoes U23 |
Rio Ave U23 |
2-0 |
0-0 |
95 |
15:59 |
Portugal U23 |
Sporting Lisbon Sad U23 |
Farense U23 |
1-1 |
0-0 |
96 |
15:59 |
International Club Friendly |
Osasuna (W) |
Villarreal (W) |
- |
- |
|
15:59 |
Peru B League |
Ayacucho Futbol Club |
FC Carlos Stein |
- |
- |
|
17:30 |
International Club Friendly |
Alhama CF (W) |
Fundacion Albacete (W) |
- |
- |
|
20:00 |
Peru B League |
Santos Ica |
Molinos El Pirata |
3-0 |
0-0 |
57 |
20:15 |
Peru B League |
Deportivo Llacuabamba |
Union Huaral |
1-0 |
0-0 |
92 |
12:30 |
Malawi Premier League |
Extreme FC |
Mighty Tigers |
0-1 |
0-0 |
94 |
18:45 |
ENG SD1 |
Littlehampton Town |
Horndean |
0-0 |
0-0 |
94 |
17:00 |
Austria Amateur cup |
Oberpullendorf |
Andelsbuch |
2-3 |
0-0 |
94 |
18:45 |
England Ryman(Isthmian) League |
Enfield 1893 |
New Salamis |
0-0 |
0-0 |
94 |
09:00 |
Myanmar League 2 |
Rakhapura United |
Silver Stars |
1-1 |
0-0 |
93 |
09:30 |
Calcutta Football League |
George Telegraph FC |
Bengal Nagpur Railway FC |
2-3 |
0-0 |
97 |
15:59 |
Tanzania Ligue 1 |
Young Africans |
JKT Tanzania |
3-0 |
0-0 |
79 |
19:00 |
CONCACAF Women Under-17 |
Haiti (W) U17 |
Cuba U17(W) |
- |
- |
|
13:00 |
Argentina Reserve League |
Yupanqui Reserves |
Excursionistas Reserves |
3-2 |
0-0 |
95 |
13:00 |
Colombia Regional League |
Envigado FC Reserves |
Sol de Oriente |
0-4 |
0-0 |
92 |
17:00 |
Argentina Reserve League |
Argentino Merlo Reserves |
Deportivo Merlo Reserves |
0-0 |
0-0 |
92 |
17:00 |
Argentina Reserve League |
Club Comunicaciones Reserves |
Villa San Carlos Reserves |
1-1 |
0-0 |
92 |
15:00 |
Colombia Regional League |
Medellin City FC |
Universidad de Antioquia |
3-2 |
0-0 |
93 |
15:59 |
Poland III Liga |
KS Sokol Serock |
Lider Wloclawek |
3-2 |
0-0 |
92 |
17:00 |
Austria Amateur cup |
Usc Sonnhofen |
UFC Fehring |
6-0 |
0-0 |
88 |
12:00 |
Estonia U19 League |
FC Helios Voru U19 |
JK Laanemaa Hiiumaa U19 |
1-1 |
0-0 |
93 |
14:00 |
Estonia U19 League |
Ida-Virumaa FC Alliance U19 |
Paide Linnameeskond U19 |
2-0 |
0-0 |
91 |
14:00 |
Estonia U19 League |
JK Trans Narva U19 |
JK Nomme Kalju U19 |
4-0 |
0-0 |
89 |
17:00 |
Colombia Regional League |
Politecnico J.I.C. |
FC Leones Reserves |
3-5 |
0-0 |
93 |
17:45 |
Germany Landespokal |
VfR Krefeld-Fischeln |
TSV Meerbusch |
2-1 |
0-0 |
96 |
17:30 |
Germany Landespokal |
TSV Bayer Dormagen |
VfL Viktoria Juchen-Garzweiler |
3-4 |
0-0 |
92 |
18:00 |
Argentina Reserve League |
Deportivo Armenio Reserves |
Acassuso Reserves |
1-0 |
0-0 |
96 |
12:00 |
England Reserves League |
Wigan Athletic (R) |
Carlisle United Fc Reserve |
2-1 |
0-0 |
90 |
17:30 |
Austria Landesliga |
Vortuna Bad Leonfelden |
Union Weisskirchen |
2-2 |
0-0 |
95 |
12:00 |
Paraguay reserve team league |
Sportivo Trinidense Reserves |
Tacuary Reserves |
3-1 |
0-0 |
92 |
00:00 |
Argentina Santa Fe Cup |
Atletico Rafaela |
Colon de San Justo |
2-0 |
0-0 |
95 |
00:00 |
Ecuador Campeonato Serie B |
Sociedad Deportivo Quito |
CD Vargas Torres |
1-0 |
0-0 |
96 |
00:00 |
Ecuador Campeonato Serie B |
Sociedad Deportivo Quito |
CD Vargas Torres |
1-0 |
0-0 |
96 |
00:00 |
Uruguay Cup |
CA Barrio Olimpico |
Huracan Treinta y Tres |
0-0 |
0-0 |
94 |
00:00 |
CONCACAF Central American Cup |
CA Independente |
CD FAS |
5-0 |
0-0 |
90 |
00:00 |
CONCACAF Central American Cup |
Deportivo Saprissa |
Coban Imperial |
4-0 |
0-0 |
85 |
00:30 |
Copa Sudamericana |
Estudiantes La Plata |
Corinthians Paulista (SP) |
1-0 |
0-0 |
93 |
00:30 |
Brazil Youth cup |
Vasco da Gama (Youth) |
Fluminense RJ (Youth) |
3-3 |
0-0 |
94 |
01:05 |
Mexico Primera Divison A |
Venados FC |
Club Chivas Tapatio |
2-1 |
0-0 |
97 |
01:10 |
Primera Division de Colombiano-Apertura |
Deportivo Pasto |
Deportiva Once Caldas |
1-0 |
0-0 |
94 |
02:00 |
International Club Friendly |
Club America (W) |
Barcelona (W) |
0-1 |
0-0 |
78 |
02:00 |
International Club Friendly |
Tigres (W) |
Real Madrid (W) |
1-3 |
0-0 |
94 |
02:00 |
Costa Rica Cup |
Municipal Liberia |
Puntarenas |
2-1 |
0-0 |
94 |
02:00 |
Costa Rica Cup |
AD San Carlos |
Santos De Guapiles |
3-0 |
0-0 |
90 |
02:00 |
CONCACAF Central American Cup |
CD Olimpia |
Xelaju MC |
2-0 |
0-0 |
91 |
03:00 |
OFC Olympic Qualifying Tournament |
New Zealand U23 |
FijiU23 |
3-1 |
0-0 |
93 |
03:05 |
Mexico Primera Divison A |
Correcaminos UAT |
Alebrijes de Oaxaca |
7-0 |
0-0 |
91 |
08:00 |
Philippines Cup |
Stallions FC |
Tuloy Football Club |
9-1 |
0-0 |
89 |
08:00 |
India Bangalore Super Division |
Young Challengers |
Student Union FC |
3-7 |
0-0 |
85 |
08:00 |
Mongolia National League Women |
Ilch (W) |
Kharaatsai (W) |
2-1 |
0-0 |
95 |
08:00 |
Australia Tasmania NPL U21 League |
Riverside Olympic U21 |
Launceston City U21 |
0-0 |
0-0 |
94 |
08:30 |
Cambodia Cup |
Pursath |
Banteay Meanchey |
1-2 |
0-0 |
95 |
08:45 |
Malaysia Liga M3 |
Naga UKS FC |
KL Rovers |
0-3 |
0-0 |
46 |
09:00 |
Turkey A2 League U19 |
Denizlispor U19 |
Adanaspor U19 |
1-1 |
0-0 |
92 |
09:00 |
Turkey A2 League U19 |
Denizlispor U19 |
Adanaspor U19 |
1-1 |
0-0 |
92 |
09:00 |
Turkey A2 League U19 |
Goztepe U19 |
Pendikspor U19 |
0-0 |
0-0 |
94 |
09:00 |
Turkey A2 League U19 |
Genclerbirligi U19 |
Keciorengucu U19 |
1-0 |
0-0 |
97 |
09:00 |
Hungary Womens Division 1 League |
Ferencvarosi TC (W) |
Budaorsi SC (W) |
- |
- |
|
09:00 |
Bhutan Thimphu League |
RTC FC |
Ugyen Academy |
3-1 |
0-0 |
95 |
09:00 |
Hungary NB III |
ETO Akademia |
SC Sopron |
2-1 |
0-0 |
94 |
09:00 |
Romania U19 League |
Concordia Chiajna U19 |
Steaua Bucuresti U19 |
0-5 |
0-0 |
88 |
09:00 |
Myanmar League 2 |
Myanmar Universitet |
Shwe Pyi Thar FC |
3-0 |
0-0 |
69 |
09:30 |
Australia FFA Cup |
Gold Coast Knights |
Western United FC |
0-2 |
0-0 |
95 |
09:30 |
Australia FFA Cup |
Mt Druitt Town Rangers FC |
Heidelberg United |
0-3 |
0-0 |
91 |
09:30 |
Australia FFA Cup |
A.P.I.A. Leichhardt Tigers |
Sydney FC |
0-2 |
0-0 |
92 |
09:30 |
Calcutta Football League |
Southern Samity |
Patha Chakra |
0-0 |
0-0 |
94 |
10:00 |
K League 2 |
Seoul E-Land FC |
Jeonnam Dragons |
1-0 |
0-0 |
95 |
10:00 |
Japan Emperor's Cup |
Kashiwa Reysol |
Nagoya Grampus |
0-0 |
0-0 |
94 |
10:00 |
Japan Emperor's Cup |
Albirex Niigata |
Kawasaki Frontale |
1-1 |
0-0 |
95 |
10:00 |
Japan Emperor's Cup |
Roasso Kumamoto |
Vissel Kobe |
0-0 |
0-0 |
0 |
10:00 |
Japan Emperor's Cup |
Avispa Fukuoka |
Shonan Bellmare |
3-1 |
0-0 |
93 |
10:00 |
Portugal Champions NACIONAL Juniores A 2 |
Benfica U19 |
Lusitania Dos Acores U19 |
2-1 |
0-0 |
98 |
10:00 |
India Bangalore Super Division |
Bangalore Independents |
BUFC |
4-0 |
0-0 |
87 |
10:30 |
K League 2 |
Seongnam FC |
Gimpo FC |
2-4 |
0-0 |
98 |
10:30 |
K League 2 |
Chungbuk Cheongju |
FC Anyang |
2-1 |
0-0 |
97 |
10:30 |
Chinese FA Cup |
Dalian Pro |
Tianjin Tigers |
2-0 |
0-0 |
95 |
10:30 |
Australia Victoria State League 1 |
Richmond |
Malvern City |
0-0 |
0-0 |
92 |
11:00 |
SVK U19 A |
MFK Zemplin Michalovce U19 |
FK Zeleziarne Podbrezova U19 |
0-0 |
0-0 |
90 |
11:35 |
Chinese FA Cup |
Chongqing Tonglianglong |
Shanghai Shenhua |
0-0 |
0-0 |
94 |
12:00 |
England U21 Professional Development League 2 |
Hull U21 |
Millwall U21 |
2-3 |
0-0 |
99 |
13:00 |
Turkey A2 League U19 |
Bodrumspor U19 |
Fatih Karagumruk U19 |
1-1 |
0-0 |
94 |
13:00 |
Armenia Division 2 |
Ararat-Armenia B |
Ararat Yerevan II |
- |
- |
|
13:00 |
Armenia Division 2 |
Nikarm |
FC Onor |
- |
- |
|
13:00 |
Zambia Super League |
MUZA FC |
Zanaco |
0-0 |
0-0 |
94 |
13:00 |
Zambia Super League |
Prison Leopards FC |
Power Dynamos |
0-0 |
0-0 |
5 |
13:00 |
Argentina Reserve League |
Almagro Reserves |
Deportivo Riestra Reserves |
2-1 |
0-0 |
96 |
13:45 |
Oman Professional League |
Bahla |
Al Rustaq |
1-1 |
0-0 |
90 |
13:45 |
Uzbek League |
Metallurg Bekobod |
Sogdiana Jizak |
0-0 |
0-0 |
94 |
13:45 |
Uzbek League |
Navbahor Namangan |
OTMK Olmaliq |
0-0 |
0-0 |
94 |
13:55 |
Oman Professional League |
Al-Nasr(OMA) |
Al Shabab(OMA) |
0-0 |
0-0 |
100 |
14:00 |
Romania Cup |
FC Bihor Oradea |
Arges |
1-0 |
0-0 |
94 |
14:00 |
International Club Friendly |
Montpellier (W) |
RC Saint Etienne (W) |
- |
- |
|
14:00 |
UAE Cup |
Al Wahda(UAE) |
Emirates Club |
3-0 |
0-0 |
96 |
14:00 |
UAE Cup |
Al Bataeh |
Al Ain |
0-5 |
0-0 |
97 |
14:00 |
Turkey A2 League U19 |
Umraniyespor U19 |
Bursaspor U19 |
2-2 |
0-0 |
95 |
14:00 |
Turkey A2 League U19 |
Manisa Belediyespor U19 |
Caykur Rizespor U19 |
6-1 |
0-0 |
90 |
14:00 |
Turkey A2 League U19 |
Manisa Belediyespor U19 |
Caykur Rizespor U19 |
6-1 |
0-0 |
90 |
14:00 |
Turkey A2 League U19 |
Altay Spor KulubuU19 |
Eskisehirspor U19 |
2-1 |
0-0 |
65 |
14:00 |
Turkey A2 League U19 |
Altay Spor KulubuU19 |
Eskisehirspor U19 |
2-1 |
0-0 |
65 |
14:00 |
Lithuania - 2.Division |
Marijampole City |
Vilniaus Baltijos Futbolo Akademija |
- |
- |
|
14:00 |
Argentina Reserve League |
CA Independiente Reserves |
Gimnasia LP Reserves |
1-1 |
0-0 |
93 |
14:00 |
Argentina Reserve League |
CA Independiente Reserves |
Gimnasia LP Reserves |
1-1 |
0-0 |
93 |
14:00 |
Argentina Reserve League |
Colon Reserves |
Huracan Reserves |
0-0 |
0-0 |
92 |
14:00 |
Argentina Reserve League |
Colon Reserves |
Huracan Reserves |
0-0 |
0-0 |
92 |
14:00 |
Argentina Reserve League |
Defensores de Belgrano Reserves |
Nueva Chicago Reserves |
0-1 |
0-0 |
93 |
14:00 |
Argentina Reserve League |
River Plate Reserves |
Velez Sarsfield Reserves |
0-1 |
0-0 |
95 |
14:00 |
Argentina Reserve League |
River Plate Reserves |
Velez Sarsfield Reserves |
0-1 |
0-0 |
95 |
14:00 |
Argentina Reserve League |
Banfield Reserves |
Instituto AC Cordoba II |
2-0 |
0-0 |
91 |
14:00 |
Argentina Reserve League |
Atletico Tucuman Reserve |
Argentinos Jrs Reserves |
0-0 |
0-0 |
94 |
14:15 |
Russia Cup |
FK Sochi |
CSKA Moscow |
0-0 |
0-0 |
93 |
14:15 |
Russia Cup |
Terek Grozny |
Krylya Sovetov |
2-1 |
0-0 |
92 |
14:30 |
Croatia Cup |
NK Gospic 91 |
NK Kutjevo |
0-0 |
0-0 |
90 |
14:30 |
Croatia Cup |
HNK Vukovar 91 |
Granicar Kotoriba |
3-0 |
0-0 |
76 |
14:30 |
Croatia Cup |
NK Jalzabet |
NK Moslavina Kutina |
- |
- |
|
14:30 |
Croatia Cup |
Bilogorac |
NK Ponikve |
- |
- |
|
14:30 |
Croatia Cup |
Jadran Porec |
Mladost Zdralovi |
2-1 |
0-0 |
95 |
14:30 |
Croatia Cup |
Granicar |
NK Croatia Zmijavci |
0-3 |
0-0 |
92 |
14:30 |
Croatia Cup |
Primorac |
NK Krizevci |
0-0 |
0-0 |
93 |
14:30 |
Croatia Cup |
NK Libertas |
NK Medimurec |
- |
- |
|
14:30 |
Croatia Cup |
NK Vardarac |
Karlovac |
0-1 |
0-0 |
88 |
14:30 |
Croatia Cup |
Za Gogh Meret Cola Pina |
Omladinac Staro Topolje |
1-0 |
0-0 |
92 |
14:30 |
Croatia Cup |
NK Belisce |
Novi Marof |
0-0 |
0-0 |
91 |
14:30 |
Czech Republic Cup |
Trinec |
Sigma Olomouc |
1-3 |
0-0 |
91 |
14:30 |
Romania Cup |
Unirea Dej |
CSA Steaua Bucuresti |
0-1 |
0-0 |
92 |
14:30 |
Romania Cup |
CS Mioveni |
FC Botosani |
0-2 |
0-0 |
93 |
14:30 |
Romania Cup |
ACS Progresul Pecica |
ACS Viitorul Simian |
4-1 |
0-0 |
79 |
14:30 |
Romania Cup |
Alexandria |
Concordia Chiajna |
1-0 |
0-0 |
67 |
14:30 |
Romania Cup |
Viitorul Ianca |
Tunari |
0-5 |
0-0 |
89 |
14:30 |
Romania Cup |
Corvinul Hunedoara |
FK Csikszereda Miercurea Ciuc |
4-1 |
0-0 |
93 |
14:30 |
Slovakia 3.Liga |
FK Belusa |
Raca Bratislava |
2-0 |
0-0 |
88 |
15:00 |
Finland Veikkausliga |
Lahti |
Inter Turku |
1-2 |
0-0 |
93 |
15:00 |
Czech Republic Cup |
Domazlice |
Marila Pribram |
0-0 |
0-0 |
94 |
15:00 |
Czech Republic Cup |
Unie Hlubina |
Synot Slovacko |
0-8 |
0-0 |
89 |
15:00 |
Czech Republic Cup |
Sokol Lanzho |
Tescoma Zlin |
0-0 |
0-0 |
92 |
15:00 |
Czech Republic Cup |
FC Vsetin |
Brno |
0-4 |
0-0 |
91 |
15:00 |
Czech Republic Cup |
FK Kolin |
Chlumec nad Cidlinou |
3-1 |
0-0 |
93 |
15:00 |
Czech Republic Cup |
FC Strani |
Slavia Kromeriz |
0-0 |
0-0 |
91 |
15:00 |
Slovakia Cup |
Besenova |
Stara Lubovna |
2-3 |
0-0 |
92 |
15:00 |
South Africa Premier Soccer League |
Polokwane City FC |
Mamelodi Sundowns |
0-0 |
0-0 |
95 |
15:00 |
Lithuania - 2.Division |
TransINVEST Vilnius |
Siauliai B |
10-0 |
0-0 |
88 |
15:00 |
Poland III Liga |
Spartakus Daleszyce |
Korona II Kielce |
0-0 |
0-0 |
91 |
15:00 |
Poland III Liga |
Ursus Warszawa |
Wisla Plock U19 |
0-0 |
0-0 |
91 |
15:00 |
Slovenia 3.Liga |
SD Videm |
Prevalje |
0-0 |
0-0 |
93 |
15:00 |
Chile Primera Division Women |
Universidad de Chile (W) |
Palestino (W) |
0-0 |
0-0 |
95 |
15:00 |
Bosnia Herzegovina Regional Cup |
Zeljeznicar Banja Luka |
FK Kozara Gradiska |
0-1 |
0-0 |
91 |
15:00 |
Mexico Youth U23 |
Queretaro U23 |
Atlas U23 |
1-0 |
0-0 |
94 |
15:00 |
Mexico Youth U23 |
Tigres UANL U23 |
Santos Laguna U23 |
- |
- |
|
15:30 |
Czech Republic Cup |
Banik Most-Sous |
Pardubice |
0-3 |
0-0 |
92 |
15:30 |
Czech Republic Cup |
Sokol Brozany |
Teplice |
2-4 |
0-0 |
93 |
15:30 |
Professional Tunisian League 1 |
Stade tunisien |
Olympique de Beja |
0-0 |
0-0 |
92 |
15:30 |
International Club Friendly |
Dijon w |
FC Metz (W) |
- |
- |
|
15:30 |
Poland III Liga |
MKS Trzebinia |
Beskid Andrychow |
0-0 |
0-0 |
92 |
15:30 |
Hungary NB III |
FC Dabas |
Budapest Honved II |
0-0 |
0-0 |
92 |
15:30 |
Hungary NB III |
BKV Elore |
Martfui LSE |
0-0 |
0-0 |
94 |
15:30 |
Hungary NB III |
Puskas Academy II |
Tatabanya |
0-0 |
0-0 |
94 |
15:30 |
Hungary NB III |
Vasas SC II |
Cegled |
2-1 |
0-0 |
92 |
15:30 |
Hungary NB III |
Senyo Carnifex |
REAC |
0-0 |
0-0 |
94 |
15:30 |
Hungary NB III |
III.Keruleti TUE |
Beech Sigit |
0-0 |
0-0 |
93 |
15:30 |
Hungary NB III |
putnok Vse |
Salgotarjani Baratok TC |
0-0 |
0-0 |
91 |
15:30 |
Hungary NB III |
Dunaujvaros Palhalma Agrospecial |
Szekszard UFC |
1-1 |
0-0 |
92 |
15:30 |
Hungary NB III |
Gyirmot SE II |
Dorogi FC |
2-1 |
0-0 |
96 |
15:30 |
Hungary NB III |
Gyongyos |
Debreceni VSC II |
0-0 |
0-0 |
92 |
15:30 |
Hungary NB III |
Szombathelyi Mav Haladas VSE |
Komarom VSE |
0-0 |
0-0 |
90 |
15:30 |
Hungary NB III |
ESMTK |
Fuzesgyarmati SK |
0-0 |
0-0 |
91 |
15:30 |
Hungary NB III |
MTK Hungaria FC II |
Majosi SE |
1-1 |
0-0 |
92 |
15:30 |
Hungary NB III |
Bekescsaba |
Kecskemeti TE II |
- |
- |
|
15:30 |
Hungary NB III |
Budaorsi SC |
Veszprem |
0-0 |
0-0 |
92 |
15:30 |
Czech Republic 5. Ligy |
Spartak Pruhonice |
FC Velim |
1-2 |
0-0 |
93 |
15:45 |
Kuwaiti Premier League |
Al-Salmiyah |
Al-Nasar |
3-2 |
0-0 |
100 |
15:59 |
Czech Republic Cup |
Mlada Boleslav |
Usti nad Labem |
1-0 |
0-0 |
37 |
15:59 |
Persian Gulf Pro League |
Zob Ahan |
Havadar SC |
0-0 |
0-0 |
94 |
15:59 |
Jordan Cup |
Jerash Club |
Saham(JOR) |
- |
- |
|
15:59 |
Women Norway Cupen |
Stabaek (W) |
Rosenborg BK (W) |
0-0 |
0-0 |
93 |
15:59 |
Women Norway Cupen |
Valerenga (W) |
Roa (W) |
2-0 |
0-0 |
99 |
15:59 |
Finland Kolmonen |
FF Jaro II |
Kiisto Vaasa |
1-3 |
0-0 |
93 |
15:59 |
Finland Kolmonen |
FC Espoo |
EIF Academy |
0-0 |
0-0 |
94 |
15:59 |
Germany Oberliga NOFV |
FSV Hollenbach |
VfR Mannheim |
4-0 |
0-0 |
90 |
15:59 |
Germany Oberliga NOFV |
ATSV Mutschelbach |
FC Denzlingen |
2-2 |
0-0 |
94 |
15:59 |
Germany Oberliga NOFV |
VfV Borussia 06 Hildesheim |
TuS Bersenbruck |
0-2 |
0-0 |
93 |
15:59 |
Germany Oberliga NOFV |
TSG Backnang |
SG Sonnenhof Grossaspach |
1-2 |
0-0 |
97 |
15:59 |
Germany Oberliga NOFV |
Goppinger SV |
FSV 08 Bissingen |
0-1 |
0-0 |
97 |
15:59 |
Germany Oberliga NOFV |
FV Offenburg |
Holzhausen |
3-1 |
0-0 |
90 |
15:59 |
Germany Oberliga NOFV |
FV Offenburg |
Holzhausen |
3-1 |
0-0 |
90 |
15:59 |
Norway Division 4 |
Frigg |
Fana |
3-1 |
0-0 |
92 |
15:59 |
Switzerland Promotion League |
Lugano U21 |
FC Rapperswil-Jona |
0-1 |
0-0 |
92 |
16:15 |
Oman Professional League |
Sohar Club |
Dhufar |
2-0 |
0-0 |
95 |
16:30 |
Poland Ekstraklasa |
Pogon Szczecin |
Slask Wroclaw |
0-2 |
0-0 |
96 |
16:30 |
Russia Cup |
Rostov FK |
Lokomotiv Moscow |
2-1 |
0-0 |
95 |
16:30 |
Russia Cup |
Baltika Kaliningrad |
Zenit St. Petersburg |
1-0 |
0-0 |
90 |
16:30 |
UAE Cup |
Ajman |
Al Nasr Dubai |
2-2 |
0-0 |
96 |
17:00 |
Germany Regionalliga |
Astoria Walldorf |
FSV Frankfurt |
2-1 |
0-0 |
94 |
17:00 |
Germany Regionalliga |
TuS Koblenz |
TSG Hoffenheim (Youth) |
0-0 |
0-0 |
90 |
17:00 |
Germany Regionalliga |
Hessen Kassel |
Eintracht Frankfurt (Youth) |
2-2 |
0-0 |
95 |
17:00 |
Montenegro Cup |
Jedinstvo Bijelo Polje |
Mornar |
0-1 |
0-0 |
97 |
17:00 |
Montenegro Cup |
Jezero Plav |
Arsenal Tivat |
1-0 |
0-0 |
90 |
17:00 |
Finland Kolmonen |
GrIFK Reservi |
EPS Reservi |
0-2 |
0-0 |
91 |
17:00 |
Argentina Reserve League |
Villa Dalmine Reserves |
Ferro Carril Oeste Reserves |
1-4 |
0-0 |
91 |
17:00 |
Germany Verbandsliga |
Sportfreunde Seligenstadt |
JSK Rodgau |
1-2 |
0-0 |
92 |
17:00 |
Argentina Cup |
Talleres Cordoba |
Colon de Santa Fe |
2-2 |
0-0 |
94 |
17:30 |
South Africa Premier Soccer League |
AmaZulu |
TS Galaxy |
- |
- |
|
17:30 |
South Africa Premier Soccer League |
Richards Bay |
Sekhukhune United |
1-1 |
0-0 |
99 |
17:30 |
South Africa Premier Soccer League |
Chippa United |
Royal AM |
2-3 |
0-0 |
98 |
17:30 |
South Africa Premier Soccer League |
Stellenbosch FC |
Kaizer Chiefs |
0-2 |
0-0 |
90 |
17:30 |
South Africa Premier Soccer League |
Moroka Swallows |
Cape Town Spurs |
3-1 |
0-0 |
92 |
17:30 |
International Club Friendly |
ASPTT Albi(W) |
Toulouse (W) |
- |
- |
|
17:30 |
Ireland Leinster Senior League |
Lucan United |
Maynooth University Town FC |
0-0 |
0-0 |
92 |
17:30 |
Germany Landespokal |
FSV Duisburg |
SC Victoria Mennrath |
0-0 |
0-0 |
93 |
17:30 |
Germany Verbandsliga |
Rot Weiss Walldorf II |
Turnerschaft Ober Roden |
3-2 |
0-0 |
94 |
17:30 |
Switzerland Promotion League |
Delemont |
Bulle |
- |
- |
|
17:30 |
Switzerland Promotion League |
Bruhl SG |
FC St.Gallen U21 |
0-0 |
0-0 |
93 |
17:30 |
Switzerland Promotion League |
SC Cham |
Kriens |
1-1 |
0-0 |
92 |
17:45 |
Brazil U20 Cup |
Perolas Negras Youth |
CR Flamengo (RJ) (Youth) |
0-0 |
0-0 |
94 |
18:00 |
Kuwaiti Premier League |
Al-Jahra |
Al-Qadsia SC |
1-2 |
0-0 |
82 |
18:00 |
Montenegro Cup |
FK Buducnost Podgorica |
FK Podgorica |
3-0 |
0-0 |
88 |
18:00 |
Montenegro Cup |
OFK Petrovac |
FK Grbalj Radanovici |
3-0 |
0-0 |
89 |
18:00 |
Montenegro Cup |
FK Iskra Danilovgrad |
FK Rudar Pljevlja |
1-2 |
0-0 |
94 |
18:00 |
Montenegro Cup |
FK Iskra Danilovgrad |
FK Rudar Pljevlja |
1-2 |
0-0 |
94 |
18:00 |
Montenegro Cup |
KOM Podgorica |
FK Berane |
4-0 |
0-0 |
89 |
18:00 |
Montenegro Cup |
Decic Tuzi |
FK Sutjeska Niksic |
1-0 |
0-0 |
95 |
18:00 |
Montenegro Cup |
FK Mladost DG |
Bokelj Kotor |
1-2 |
0-0 |
93 |
18:00 |
Belgian First Amateur Division |
Antwerp B |
Excelsior Virton |
0-0 |
0-0 |
94 |
18:00 |
Belgian First Amateur Division |
Dessel Sport |
Union Royale Namur |
0-0 |
0-0 |
94 |
18:00 |
Belgian First Amateur Division |
Gent B |
Thes Sport |
1-0 |
0-0 |
94 |
18:00 |
Belgian First Amateur Division |
Royal Knokke |
Royal Cappellen FC |
3-0 |
0-0 |
87 |
18:00 |
Belgian First Amateur Division |
Olympic Charleroi |
SC Lokeren-Temse |
1-2 |
0-0 |
93 |
18:00 |
Belgian First Amateur Division |
Olympic Charleroi |
SC Lokeren-Temse |
1-2 |
0-0 |
93 |
18:00 |
Belgian First Amateur Division |
LaLouviere |
Leuven B |
3-1 |
0-0 |
93 |
18:00 |
Belgian First Amateur Division |
Sint-Eloois-Winkel |
Hoogstraten VV |
2-2 |
0-0 |
93 |
18:00 |
Belgian First Amateur Division |
Tienen |
KSK Heist |
1-1 |
0-0 |
92 |
18:00 |
Belgian First Amateur Division |
Tienen |
KSK Heist |
1-1 |
0-0 |
92 |
18:00 |
Belgian First Amateur Division |
URS Lixhe-Lanaye |
Charleroi B |
0-1 |
0-0 |
94 |
18:00 |
Germany Verbandsliga |
SV Unter-Flockenbach |
SC Dortelweil |
1-1 |
0-0 |
92 |
18:00 |
Iceland U19 League |
IR LettirU19 |
Afturelding Hviti U19 |
0-0 |
0-0 |
94 |
18:00 |
Brazil Youth cup |
Gremio (Youth) |
Atletico Paranaense (Youth) |
2-1 |
0-0 |
95 |
18:00 |
Brazil Youth cup |
Pague Menos Youth |
Bahia (Youth) |
0-0 |
0-0 |
96 |
18:00 |
Brazil Youth cup |
Sport Club Recife Youth |
CSA U20 |
1-1 |
0-0 |
94 |
18:00 |
Switzerland Promotion League |
Etoile Carouge |
Bavois |
2-1 |
0-0 |
94 |
18:00 |
Switzerland Promotion League |
US Terre Sainte |
Meyrin |
- |
- |
|
18:00 |
Belgium Second Amateur Divisio |
Merelbeke |
Ninove |
3-1 |
0-0 |
99 |
18:00 |
Belgium Second Amateur Divisio |
Merelbeke |
Ninove |
3-1 |
0-0 |
99 |
18:00 |
Belgium Second Amateur Divisio |
Sporting Hasselt |
KFC Lille |
0-0 |
0-0 |
94 |
18:00 |
Belgium Second Amateur Divisio |
Sporting Hasselt |
KFC Lille |
0-0 |
0-0 |
94 |
18:15 |
Botola Pro 1 |
FAR Forces Armee Royales |
SCCM Chabab Mohamedia |
2-0 |
0-0 |
94 |
18:15 |
Switzerland Promotion League |
FC Black Stars Basel |
FC Courtetelle |
2-2 |
0-0 |
96 |
18:30 |
Italian Serie B |
Catanzaro |
Spezia |
3-0 |
0-0 |
94 |
18:30 |
Italian Serie B |
Sampdoria |
Venezia |
1-2 |
0-0 |
98 |
18:30 |
Italian Serie B |
Bari |
Cittadella |
1-1 |
0-0 |
90 |
18:30 |
Italian Serie B |
Ternana |
Cremonese |
0-1 |
0-0 |
94 |
18:30 |
Ireland U19 League |
Bohemians U19 |
Galway United U19 |
3-3 |
0-0 |
92 |
18:30 |
Ireland Leinster Senior League |
Kilbarrack United |
Bluebell United |
2-1 |
0-0 |
64 |
18:45 |
England League Cup |
Chelsea |
AFC Wimbledon |
2-1 |
0-0 |
97 |
18:45 |
England League Cup |
Nottingham Forest |
Burnley |
0-1 |
0-0 |
100 |
18:45 |
England League Cup |
Sheffield United |
Lincoln City |
0-0 |
0-0 |
93 |
18:45 |
England League Cup |
Harrogate Town |
Blackburn Rovers |
0-8 |
0-0 |
92 |
18:45 |
Northern Ireland Women's Super |
Ballymena Allstars (W) |
Derry City (W) |
0-0 |
0-0 |
94 |
18:45 |
Ireland Leinster Senior League |
Wayside Celtic |
St Francis FC |
3-2 |
0-0 |
95 |
18:45 |
Ireland Leinster Senior League |
Tolka Rovers |
St. Mochtas |
0-0 |
0-0 |
94 |
18:45 |
Ireland Leinster Senior League |
Home Farm FC |
Bangor Celtic |
0-0 |
0-0 |
93 |
18:45 |
Ireland Leinster Senior League |
Malahide United |
Killester Donnycarne |
1-1 |
0-0 |
66 |
19:00 |
UEFA Champions League |
PSV Eindhoven |
Glasgow Rangers |
5-1 |
0-0 |
94 |
19:00 |
UEFA Champions League |
FC Copenhagen |
Rakow Czestochowa |
1-1 |
0-0 |
95 |
19:00 |
UEFA Champions League |
AEK Athens |
Royal Antwerp |
1-2 |
0-0 |
98 |
19:00 |
England League Cup |
Doncaster Rovers |
Everton |
1-2 |
0-0 |
94 |
19:00 |
Brazil national youth (U20) Football Championship |
AD Carmopolis U20 |
Santa Cruz SE U20 |
0-0 |
0-0 |
94 |
19:15 |
Argentina Cup |
Argentinos Juniors |
San Martin San Juan |
0-1 |
0-0 |
95 |
20:00 |
CONCACAF Women Under-17 |
El Salvador (W) U17 |
Trinidad Tobago (W) U17 |
- |
- |
|
20:00 |
Primera Division de Venezuela |
Carabobo FC |
Angostura FC |
1-1 |
0-0 |
100 |
20:00 |
Primera Division de Venezuela |
Universidad Central de Venezuela |
Mineros de Guayana |
2-0 |
0-0 |
93 |
20:00 |
Colombia Copa Premier |
Fortaleza F.C |
Leones |
3-1 |
0-0 |
95 |
21:00 |
Costa Rica Cup |
AD Guanacasteca |
AD Grecia |
1-0 |
0-0 |
93 |
21:00 |
Nicaragua Apertura league |
Matagalpa FC |
Deportivo Ocotal |
1-2 |
0-0 |
96 |
21:30 |
Ecuador Campeonato Serie B |
Manta FC |
Macara |
1-1 |
0-0 |
94 |
21:30 |
Argentina Cup |
San Lorenzo |
Belgrano |
1-0 |
0-0 |
94 |
22:00 |
Copa Sudamericana |
Defensa Y Justicia |
Botafogo RJ |
0-0 |
0-0 |
94 |
22:00 |
Copa Sudamericana |
Defensa Y Justicia |
Botafogo RJ |
0-0 |
0-0 |
94 |
22:00 |
CONCACAF Women Under-17 |
Canada (W) U17 |
Bermuda (W) U17 |
- |
- |
|
22:00 |
Brazil Serie B |
Gremio Novorizontin |
Ituano SP |
2-0 |
0-0 |
98 |
22:00 |
CFU Club Championship |
Golden Lion |
National Defense Forces |
0-1 |
0-0 |
94 |
22:00 |
Brazil Copa Gaucho |
Aimore RS |
Inter Santa Maria(RS) |
0-1 |
0-0 |
96 |
22:00 |
Brazil Copa Gaucho |
Novo Hamburgo RS |
EC Pelotas(RS) |
1-0 |
0-0 |
96 |
22:00 |
Brazil Copa Gaucho |
Novo Hamburgo RS |
EC Pelotas(RS) |
1-0 |
0-0 |
96 |
22:30 |
Brazil Copa Fares Lopes |
Iguatu CE |
Ferroviario CE |
2-1 |
0-0 |
93 |
22:30 |
Brazil Copa Fares Lopes |
Iguatu CE |
Ferroviario CE |
2-1 |
0-0 |
93 |
23:00 |
CONCACAF Women Under-17 |
Curacao U17(W) |
Cayman Islands (W) U17 |
- |
- |
|
23:00 |
Mexico Primera Divison A |
Tepatitlan de Morelos |
Cancun FC |
0-0 |
0-0 |
94 |
23:00 |
USA National Premier Soccer League |
Richmond Kickers |
Central Valley Fuego |
3-3 |
0-0 |
94 |
23:00 |
Nicaragua Apertura league |
Jalapa |
Organica Masachapa FC |
- |
- |
|
23:00 |
Nicaragua Apertura league |
Managua FC |
UNAN Managua |
6-2 |
0-0 |
90 |
23:30 |
USA Major League Soccer |
Inter Miami CF |
Nashville |
0-0 |
0-0 |
97 |
23:30 |
USA Major League Soccer |
New York City FC |
Montreal Impact |
2-0 |
0-0 |
95 |
23:30 |
USA Major League Soccer |
New England Revolution |
New York Red Bulls |
0-0 |
0-0 |
93 |
23:30 |
USA Major League Soccer |
Charlotte FC |
Orlando City |
1-1 |
0-0 |
99 |
23:30 |
USA Major League Soccer |
Atlanta United |
FC Cincinnati |
1-2 |
0-0 |
92 |
23:30 |
USA Major League Soccer |
Toronto FC |
Philadelphia Union |
3-1 |
0-0 |
66 |
08:30 |
Vietnam U19 Championship Women |
Than KSVN U19 (W) |
Son La U19 (W) |
0-2 |
0-0 |
92 |
11:00 |
Vietnam U19 Championship Women |
TP Ho Chi Minh U19 (W) |
Phong Phu Ha Nam U19 (W) |
1-3 |
0-0 |
94 |
08:30 |
Vietnam Second Division |
Dak Lak |
Binh Phuoc |
- |
- |
|
09:00 |
International Club Friendly |
Sporting De Huelva (W) |
Brighton H.A. (W) |
- |
- |
|
13:00 |
International Club Friendly |
Real Sociedad (W) |
Nantes (W) |
- |
- |
|
14:00 |
International Club Friendly |
Ittihad Amman (W) |
Orthodox Club Amman (W) |
- |
- |
|
15:30 |
International Friendly |
Bahrain |
FK Radnicki Novi Belgrad |
- |
- |
|
17:00 |
International Club Friendly |
Al-Nassr Riyadh (W) |
Amman SC (W) |
0-4 |
0-0 |
89 |
17:00 |
International Club Friendly |
Al-Nassr Riyadh (W) |
Amman SC (W) |
0-4 |
0-0 |
89 |
17:00 |
International Club Friendly |
St Pauli (W) |
Werder Bremen (W) |
- |
- |
|
17:00 |
International Club Friendly |
Tours (W) |
US Orleans (W) |
- |
- |
|
17:15 |
International Club Friendly |
Madrid CFF (W) |
Eibar (W) |
0-0 |
0-0 |
91 |
17:30 |
International Club Friendly |
CD Varea |
CD Huarte |
- |
- |
|
18:00 |
International Club Friendly |
Xerez Deportivo FC |
AD Ceuta |
- |
- |
|
18:00 |
Peru B League |
CD Coopsol |
Comerciantes FC |
0-0 |
0-0 |
94 |
18:00 |
Peru B League |
CD Coopsol |
Comerciantes FC |
0-0 |
0-0 |
94 |
20:15 |
Peru B League |
Juan Aurich |
Los Chankas |
1-1 |
0-0 |
94 |
22:00 |
USA Independent League |
Flower City Union |
LA Force |
0-1 |
0-0 |
93 |
12:30 |
Malawi Premier League |
Big Bullets FC |
Civo United |
- |
- |
|
15:30 |
Hungary NB III |
DEAC |
Kisvarda II |
2-2 |
0-0 |
94 |
15:30 |
Hungary NB III |
Szolnoki MAV FC |
Hodmezovasarhelyi |
0-0 |
0-0 |
91 |
15:30 |
Hungary NB III |
Szeged-Csanad Grosics II |
Monori SE |
1-1 |
0-0 |
92 |
15:30 |
Czech Republic 5. Ligy |
Afk Tuchlovice |
SK Sokolec |
0-0 |
0-0 |
90 |
15:59 |
Czech Republic 5. Ligy |
Nove Sedlo |
Tj Rozvoj Trstenice |
0-0 |
0-0 |
92 |
17:45 |
Brazil Rio cup |
America-RJ |
Resende-RJ |
1-0 |
0-0 |
95 |
17:45 |
Brazil Rio cup |
Americano RJ |
Nova Iguacu |
0-1 |
0-0 |
68 |
17:45 |
Brazil Rio cup |
Duque de Caxias RJ |
Bangu |
0-1 |
0-0 |
94 |
17:45 |
Brazil Rio cup |
Friburguense RJ |
Madureira |
3-0 |
0-0 |
94 |
17:45 |
Brazil Rio cup |
Goncalense |
Volta Redonda |
1-1 |
0-0 |
89 |
17:45 |
Brazil Rio cup |
Olaria |
Audax Rio RJ |
2-1 |
0-0 |
98 |
17:45 |
Brazil Rio cup |
Sampaio Correa (RJ) |
Portuguesa RJ |
0-1 |
0-0 |
98 |
18:00 |
Brazil national youth (U20) Football Championship |
Paulo Jacinto U20 |
ASA U20 |
0-0 |
0-0 |
94 |
22:30 |
Brazil national youth (U20) Football Championship |
Coruripe AL U20 |
Guarany AL U20 |
1-0 |
0-0 |
95 |
15:30 |
Hungary NB III |
Szentlorinc SE |
Gardonyi VSC |
3-2 |
0-0 |
92 |
18:00 |
Brazil national youth (U20) Football Championship |
CA Alagoano U20 |
Grota do Facao U20 |
0-0 |
0-0 |
92 |
18:30 |
Brazil Campeonato Maranhense |
Uniao Paraense FC |
Pinheirense EC |
2-1 |
0-0 |
95 |
11:00 |
Cambodia Premier League |
Phnom Penh FC |
Tiffy Army FC |
1-0 |
0-0 |
94 |
18:00 |
Spanish Federacion Cup |
Lleida |
Sabadell |
1-0 |
0-0 |
93 |
18:00 |
Brazil Youth cup |
Gremio Sampaio (Youth) |
Porto Velho Youth |
0-0 |
0-0 |
94 |
23:00 |
Uruguay Cup |
Lavalleja de Minas |
Piriapolis FC |
3-1 |
0-0 |
96 |
23:00 |
Uruguay Cup |
Lavalleja de Minas |
Piriapolis FC |
3-1 |
0-0 |
96 |
23:30 |
Uruguay Cup |
Sportivo Barracas Dolores |
Paysandu |
2-0 |
0-0 |
94 |
23:30 |
Uruguay Cup |
Sportivo Barracas Dolores |
Paysandu |
2-0 |
0-0 |
94 |
14:30 |
Bosnia Herzegovina Regional Cup |
Brotnjo Citluk |
FK Igman Ilidza |
3-1 |
0-0 |
89 |
15:30 |
Colombia Regional League |
Atletico Nacional Medellin Reserves |
Lula FC |
3-1 |
0-0 |
93 |
17:00 |
Colombia Regional League |
E.D.P IND. Medellin |
Sellos Colombianos |
4-1 |
0-0 |
91 |
18:00 |
Brazil Campeonato Maranhense |
Sport Clube Capixaba |
Gremio Esportivo Laranjeiras |
3-0 |
0-0 |
89 |
15:30 |
Hungary NB III |
Balatonfuredi FC |
Csornai SE |
0-0 |
0-0 |
92 |
15:00 |
Czech Republic 5. Ligy |
Dolany |
SK Sulko Zabreh |
1-3 |
0-0 |
90 |
15:59 |
Germany Oberliga NOFV |
SV Oberachern |
Pforzheim |
2-2 |
0-0 |
94 |
16:30 |
Peru Cup |
CD Juventud La Joya |
Boca Juniors Chiclayo |
0-0 |
0-0 |
94 |
14:30 |
Bosnia Herzegovina Regional Cup |
NK Bosna Visoko |
Vitez |
3-2 |
0-0 |
93 |
14:30 |
Bosnia Herzegovina Regional Cup |
NK Celik |
NK Kolina Ustikolina |
5-1 |
0-0 |
89 |
18:00 |
International Club Friendly |
CD Cuarte Industrial |
Brea |
- |
- |
|
23:00 |
Brazil Campeonato Maranhense |
Joinville SC |
Figueirense |
1-3 |
0-0 |
94 |
21:00 |
El Salvador Segunda Division |
Once Lobos Chalchuapa |
CD San Pablo Municipal |
1-2 |
0-0 |
93 |
15:59 |
Germany Oberliga NOFV |
Villingen |
Nottingen |
- |
- |
|
21:00 |
El Salvador Segunda Division |
CD Vendaval |
CD INCA |
0-5 |
0-0 |
89 |
19:00 |
Scotland Regional Cup |
Nairn County |
Lossiemouth |
2-2 |
0-0 |
79 |
19:00 |
Scotland Regional Cup |
Brora Rangers |
Fort William |
6-0 |
0-0 |
77 |
21:00 |
Guatemala Segunda Division |
Chimaltenango FC |
CSD Amatitlan |
0-0 |
0-0 |
94 |
21:00 |
Guatemala Segunda Division |
Chimaltenango FC |
CSD Amatitlan |
0-0 |
0-0 |
94 |
21:00 |
Guatemala Segunda Division |
CSYD Carcha |
CD San Jorge |
0-0 |
0-0 |
94 |
12:00 |
International Friendly |
Indonesia U17 |
Korea Republic U17 |
0-1 |
0-0 |
91 |
12:30 |
Malawi Premier League |
Red Lions FC |
Mafco |
0-0 |
0-0 |
93 |
18:00 |
International Club Friendly |
CD Galapagar |
Las Rozas |
0-1 |
0-0 |
91 |
00:00 |
USL Championship |
Rio Grande Valley |
San Antonio |
0-0 |
0-0 |
94 |
00:00 |
OFC Olympic Qualifying Tournament |
Tonga U23 |
VanuatuU23 |
- |
- |
|
00:00 |
Costa Rica Cup |
Perez Zeledon |
Sporting San Jose |
0-0 |
0-0 |
93 |
00:00 |
Nicaragua Apertura league |
Diriangen |
HYH Export Sebaco FC |
2-1 |
0-0 |
94 |
00:00 |
CFU Club Championship |
Atletico Pantoja |
Dunbeholden FC |
0-0 |
0-0 |
94 |
00:00 |
Ecuador Campeonato Serie B |
Buhos ULVR |
9 de Octubre |
1-2 |
0-0 |
97 |
00:00 |
Ecuador Campeonato Serie B |
Buhos ULVR |
9 de Octubre |
1-2 |
0-0 |
97 |
00:00 |
Uruguay Cup |
CA Juanico |
ID Boquita |
1-0 |
0-0 |
95 |
00:00 |
Uruguay Cup |
CA Juventud Colonia |
Wanderers de Santa Lucia |
1-0 |
0-0 |
93 |
00:00 |
CONCACAF Central American Cup |
Real Espana |
Aguila |
3-0 |
0-0 |
91 |
00:30 |
USA Major League Soccer |
St. Louis City |
FC Dallas |
2-0 |
0-0 |
95 |
00:30 |
USA Major League Soccer |
Houston Dynamo |
Columbus Crew |
2-0 |
0-0 |
95 |
00:30 |
USA Major League Soccer |
Minnesota United FC |
Colorado Rapids |
3-0 |
0-0 |
91 |
00:30 |
USA Major League Soccer |
Austin FC |
Seattle Sounders |
1-2 |
0-0 |
98 |
00:30 |
USA Major League Soccer |
Chicago Fire |
Vancouver Whitecaps |
0-1 |
0-0 |
95 |
00:30 |
Copa Libertadores |
Racing Club |
Boca Juniors |
0-0 |
0-0 |
94 |
00:30 |
Copa Libertadores |
Palmeiras |
Deportivo Pereira |
0-0 |
0-0 |
93 |
00:30 |
Argentina Santa Fe Cup |
CA 9 de Julio Rafaela |
Penarol De Rafaela |
1-1 |
0-0 |
95 |
01:00 |
Primera Division Liga MX |
Queretaro FC |
Atlas |
1-2 |
0-0 |
98 |
01:00 |
USL Championship |
New Mexico United |
Las Vegas Lights |
3-3 |
0-0 |
94 |
01:00 |
Mexico Liga MX Femenil |
Pachuca (W) |
Atlas (W) |
0-0 |
0-0 |
94 |
01:00 |
Panama Liga Prom |
Potros Del Este Reserves |
Champions FC Academy |
1-1 |
0-0 |
94 |
01:05 |
Mexico Primera Divison A |
Tlaxcala FC |
Celaya FC |
1-2 |
0-1 |
97 |
02:00 |
Nicaragua Apertura league |
Walter Ferretti |
Real Esteli |
0-0 |
0-0 |
79 |
02:00 |
CONCACAF Central American Cup |
C.S.D. Comunicaciones |
Herediano |
1-2 |
0-0 |
95 |
02:30 |
USA Major League Soccer |
San Jose Earthquakes |
Los Angeles Galaxy |
2-3 |
0-0 |
98 |
02:30 |
USA Major League Soccer |
Portland Timbers |
Real Salt Lake |
2-1 |
0-0 |
95 |
02:30 |
USL Championship |
Phoenix Rising FC |
Sacramento Republic FC |
2-1 |
0-0 |
95 |
03:00 |
Primera Division Liga MX |
Tigres UANL |
Santos Laguna |
3-2 |
0-0 |
96 |
03:00 |
OFC Olympic Qualifying Tournament |
Solomon IslandsU23 |
Samoa U23 |
3-0 |
0-0 |
88 |
03:05 |
Mexico Primera Divison A |
Atletico La Paz |
Cimarrones de Sonora |
2-1 |
0-0 |
95 |
01:00 |
Guatemala Segunda Division |
AFF Guatemala |
Nueva Santa Rosa CDF |
0-1 |
0-0 |
94 |
21:00 |
Guatemala Segunda Division |
Defensores Esperanza |
Jacalteco |
1-3 |
0-0 |
89 |
01:00 |
Honduras Liga de Ascenso |
Honduras Progreso |
Atletico Junior Yoro |
0-0 |
0-0 |
94 |
20:00 |
Peru Cup |
Juan Pablo II College |
Cruz de Chalpon |
0-1 |
0-0 |
95 |
06:30 |
India Mizoram Premier League |
Chhinga Veng FC |
Aizawl FC |
2-2 |
0-0 |
98 |
08:30 |
Australia Capital Territory Premier League Women |
Canberra Olympic(W) |
Tuggeranong Utd(W) |
3-0 |
0-0 |
44 |
08:45 |
Australia Capital Territory Premier League Women |
ANU FC (W) |
Belconnen United (W) |
0-0 |
0-0 |
91 |
09:00 |
Vietnam U19 Championship Women |
Ha Noi (W) U19 |
Thai Nguyen U19 (W) |
2-0 |
0-0 |
73 |
09:30 |
India Mizoram Premier League |
Chawnpui |
Venghnuai FC |
0-0 |
0-0 |
94 |
10:00 |
Ukraine U21 Liga |
Veres Rivne U21 |
Chernomorets Odessa U21 |
- |
- |
|
10:00 |
Israel Women First National |
Maccabi Emekheifer (W) |
Hapoel Raanana (W) |
0-4 |
0-0 |
91 |
10:00 |
Israel Women First National |
Hapoel Petah Tikva (W) |
Bnot Netanya (W) |
2-0 |
0-0 |
89 |
10:00 |
Israel Women First National |
Maccabi Hadera (W) |
Maccabi Kiryat Gat (W) |
1-4 |
0-0 |
95 |
10:00 |
Kazakhstan Division 1 |
FO Jas Qyran |
Akademiya Ontustik |
- |
- |
|
10:00 |
Kazakhstan Division 1 |
Turan Turkistan |
Zhenis |
0-3 |
0-0 |
91 |
10:00 |
Kazakhstan Division 1 |
Yassy Turkistan |
Khan Tengri FC |
- |
- |
|
10:00 |
Kazakhstan Division 1 |
FK Aktobe II |
Ekibastuzets |
2-2 |
0-0 |
92 |
10:00 |
Kazakhstan Division 1 |
Astana B |
FK Arys |
2-0 |
0-0 |
92 |
10:00 |
Kazakhstan Division 1 |
Akzhayik Oral |
Kairat Academy |
0-0 |
0-0 |
93 |
10:00 |
Kazakhstan Division 1 |
FK Taraz |
Tarlan |
1-2 |
0-1 |
92 |
11:00 |
POL WD1 |
GKS Katowice (W) |
GKS Gornik Leczna (W) |
2-1 |
0-0 |
92 |
11:35 |
Chinese FA Cup |
Nantong Zhiyun |
Qingdao Manatee |
0-3 |
0-0 |
96 |
11:35 |
Chinese FA Cup |
Beijing Guoan |
Shandong Taishan |
1-1 |
0-0 |
95 |
13:00 |
Armenia Division 2 |
Andranik |
Pyunik B |
- |
- |
|
13:00 |
Armenia Division 2 |
Lernayin Artsakh |
BKMA II |
- |
- |
|
13:00 |
Armenia Division 2 |
FC Syunik |
Urartu II |
- |
- |
|
13:00 |
Tanzania Ligue 1 |
Singida United |
Kitayosce FC |
0-0 |
0-0 |
92 |
13:00 |
Brazil U20 Cup |
America-RJ U20 |
Bangu U20 |
3-2 |
0-0 |
94 |
13:50 |
Oman Professional League |
Al-Nahda Muscat |
ibri |
0-0 |
0-0 |
0 |
14:00 |
Romania Cup |
Ceahlaul Piatra Neamt |
Universitaea Cluj |
2-4 |
0-0 |
91 |
14:00 |
Romania Cup |
Ceahlaul Piatra Neamt |
Universitaea Cluj |
2-4 |
0-0 |
91 |
14:00 |
Armenia Premier League |
Shirak |
Alashkert |
0-0 |
0-0 |
0 |
14:00 |
UAE Cup |
Al-Wasl |
Hatta |
7-0 |
0-0 |
94 |
14:00 |
Uzbek League |
Neftchi Fargona |
FK Andijon |
0-0 |
0-0 |
94 |
14:00 |
Uzbek League |
Neftchi Fargona |
FK Andijon |
0-0 |
0-0 |
94 |
14:00 |
Uzbekistan Cup |
Dinamo Samarqand |
Olympic FK Tashkent |
2-2 |
0-0 |
91 |
14:00 |
Finland Woman's Cup |
Ilves Tampere (W) |
KuPs (W) |
1-6 |
0-0 |
90 |
14:00 |
Argentina Reserve League |
Estudiantes LP Reserves |
Racing Club Reserves |
1-2 |
0-0 |
93 |
14:00 |
Argentina Reserve League |
Arsenal de Sarandi Reserves |
Barracas Central Reserves |
1-0 |
0-0 |
95 |
14:00 |
Argentina Reserve League |
San Lorenzo Reserves |
Union Santa Fe Reserves |
1-1 |
0-0 |
94 |
14:00 |
Argentina Reserve League |
Chacarita Juniors Reserves |
CA San Telmo Reserves |
2-0 |
0-0 |
92 |
14:00 |
Argentina Reserve League |
All Boys Reserves |
CSD Flandria Reserves |
0-1 |
0-0 |
94 |
14:30 |
Croatia Cup |
Tomislav Drnje |
Jadran LP |
1-4 |
0-0 |
92 |
14:30 |
Romania Cup |
FC Unirea 2004 Slobozia |
Hermannstadt |
2-2 |
0-0 |
95 |
14:30 |
Romania Cup |
FC Zalau |
CSM Politehnica Iasi |
0-0 |
0-0 |
94 |
14:45 |
Oman Professional League |
Sur Club |
Al Wehda(OMA) |
- |
- |
|
15:00 |
Lithuania - 2.Division |
FK Riteriai B |
FK Minija |
3-0 |
0-0 |
91 |
15:00 |
Lithuania - 2.Division |
Nevezis Kedainiai |
FK Zalgiris Vilnius B |
0-0 |
0-0 |
91 |
15:00 |
International Friendly |
North Macedonia U16 |
Turkey U16 |
- |
- |
|
15:30 |
Estonia Womens Meistri Liiga |
FC Flora Tallinn (W) |
Tammeka Tartu (W) |
0-0 |
0-0 |
93 |
15:30 |
Finland Kolmonen |
MiPK |
MP II |
4-3 |
0-0 |
94 |
15:30 |
Finland Kolmonen |
Tampereen Peli Toverit |
PP-70 |
4-0 |
0-0 |
0 |
15:30 |
Finland Kolmonen |
Esse IK |
Korsnas FF |
2-6 |
0-0 |
85 |
15:30 |
Finland Kolmonen |
OsPa |
Tervarit-j |
0-1 |
0-0 |
92 |
15:30 |
International Friendly |
Sweden U17 |
Estonia U17 |
- |
- |
|
15:30 |
International Friendly |
Sweden (W) U17 |
Norway (W) U17 |
- |
- |
|
15:40 |
Kuwait first Division Leagus |
Al-Ttadamon(KUW) |
Al-Salibikhaet |
1-0 |
0-0 |
95 |
15:40 |
Kuwait first Division Leagus |
Burgan SC |
Al-Sahel |
1-0 |
0-0 |
45 |
15:45 |
Kuwaiti Premier League |
Al-Shabab(KUW) |
Al-Arabi Club (KUW) |
1-1 |
0-0 |
97 |
15:59 |
UEFA Europa League |
Qarabag |
NK Olimpija Ljubljana |
1-1 |
0-0 |
93 |
15:59 |
UEFA Europa Conference League |
Bodo Glimt |
Sepsi OSK Sfantul Gheorghe |
2-2 |
0-0 |
92 |
15:59 |
UEFA Europa Conference League |
HJK Helsinki |
Farul Constanta |
2-0 |
0-0 |
93 |
15:59 |
Israel Cup |
MS Hapoel Lod |
Sport Club Dimona |
1-2 |
0-0 |
94 |
15:59 |
Israel Cup |
Hapoel Kiryat Yam |
Maccabi Ata Bialik |
0-1 |
0-0 |
97 |
15:59 |
Armenia Premier League |
FC Noah |
Ararat Yerevan |
0-0 |
0-0 |
0 |
15:59 |
International Club Friendly |
Atletico de Madrid (W) |
Liverpool (W) |
2-1 |
0-0 |
92 |
15:59 |
Lithuania - 2.Division |
FK Kauno Zalgiris II |
Babrungas |
1-1 |
0-0 |
93 |
15:59 |
Finland Kolmonen |
Inter Turku II |
Kaarinan Pojat |
0-0 |
0-0 |
90 |
15:59 |
Argentina Reserve League |
Defensores Unidos Reserves |
Estudiantes de Buenos Aires Reserves |
0-0 |
0-0 |
91 |
15:59 |
Argentina Reserve League |
Defensores Unidos Reserves |
Estudiantes de Buenos Aires Reserves |
0-0 |
0-0 |
91 |
16:15 |
Oman Professional League |
Oman Club |
Al-Seeb |
0-2 |
0-0 |
95 |
16:30 |
Israel Leumit League |
Maccabi Herzliya |
Hapoel Ramat Gan |
0-0 |
0-0 |
94 |
16:30 |
Israel Leumit League |
Hapoel Acre FC |
Ironi Tiberias |
1-1 |
0-0 |
94 |
16:30 |
Israel Leumit League |
Ironi Nir Ramat HaSharon |
Hapoel Kiryat Shmona |
0-0 |
0-0 |
94 |
16:30 |
Israel Leumit League |
Hapoel Afula |
Ihud Bnei Shefaram |
1-3 |
0-0 |
93 |
16:30 |
Israel Leumit League |
Hapoel Natzrat Illit |
Maccabi Kabilio Jaffa |
2-1 |
0-0 |
95 |
16:30 |
UAE Cup |
Banni Yas |
Al-Jazira(UAE) |
2-2 |
0-0 |
95 |
16:30 |
UAE Cup |
Khor Fakkan |
Ittihad Kalba |
1-1 |
0-0 |
95 |
16:45 |
UEFA Europa Conference League |
Breidablik |
FC Struga Trim Lum |
1-0 |
0-0 |
90 |
16:45 |
Norwegian Junior U19 |
Moss U19 |
Valerenga U19 |
0-0 |
0-0 |
92 |
17:00 |
UEFA Europa League |
Sparta Praha |
Dinamo Zagreb |
4-1 |
0-0 |
93 |
17:00 |
UEFA Europa League |
Sparta Praha |
Dinamo Zagreb |
4-1 |
0-0 |
93 |
17:00 |
UEFA Europa League |
Zorya |
Slavia Praha |
2-1 |
0-0 |
95 |
17:00 |
UEFA Europa League |
Zorya |
Slavia Praha |
2-1 |
0-0 |
95 |
17:00 |
UEFA Europa League |
Sheriff Tiraspol |
KI Klaksvik |
2-1 |
0-0 |
90 |
17:00 |
UEFA Europa League |
Aris Limassol |
Slovan Bratislava |
6-2 |
0-0 |
90 |
17:00 |
UEFA Europa League |
Aris Limassol |
Slovan Bratislava |
6-2 |
0-0 |
90 |
17:00 |
Germany Regionalliga |
VSG Altglienicke |
Rot-Weiss Erfurt |
1-1 |
0-0 |
93 |
17:00 |
UEFA Europa Conference League |
APOEL Nicosia |
KAA Gent |
1-2 |
0-0 |
95 |
17:00 |
UEFA Europa Conference League |
FC Twente Enschede |
Fenerbahce |
0-1 |
0-0 |
90 |
17:00 |
UEFA Europa Conference League |
FC Twente Enschede |
Fenerbahce |
0-1 |
0-0 |
90 |
17:00 |
UEFA Europa Conference League |
Brann |
AZ Alkmaar |
3-3 |
0-0 |
96 |
17:00 |
UEFA Europa Conference League |
FC Viktoria Plzen |
Tobol Kostanai |
2-0 |
0-0 |
90 |
17:00 |
Romania Cup |
ACS Dumbravita |
UTA Arad |
0-1 |
0-0 |
95 |
17:00 |
Faroe Islands Formuladeildin |
Toftir B68 |
TB/FCS/Royn |
1-1 |
0-0 |
91 |
17:00 |
Finland Kolmonen |
ACE |
NOPS |
0-0 |
0-0 |
90 |
17:00 |
Argentina Reserve League |
Temperley Reserves |
Tristan Suarez Reserves |
0-0 |
0-0 |
94 |
17:00 |
Argentina Reserve League |
CA Atlanta Reserves |
Deportivo Camioneros Reserves |
2-0 |
0-0 |
90 |
17:00 |
International Friendly |
Iraq U23 |
Oman U23 |
- |
- |
|
17:00 |
Norway Division 4 |
Madla IL |
Staal Jorpeland |
3-3 |
0-0 |
100 |
17:20 |
Finland Kolmonen |
PPJ/Ruoholahti |
FC Finnkurd |
2-1 |
0-0 |
93 |
17:30 |
UEFA Europa Conference League |
PAOK Saloniki |
Heart of Midlothian |
3-0 |
0-0 |
67 |
17:30 |
Faroe Islands Formuladeildin |
07 Vestur Sorvagur |
EB Streymur |
0-0 |
0-0 |
93 |
17:30 |
Northern German state premier league - bayern |
Blau Weiss Mintard |
VfB Frohnhausen |
3-0 |
0-0 |
89 |
17:30 |
Germany Oberliga NOFV |
TUS Mechtersheim |
FV Dudenhofen |
2-2 |
0-0 |
100 |
17:30 |
Argentina Reserve League |
CS Dock Sud Reserves |
CA San Miguel Reserves |
0-0 |
0-0 |
94 |
17:30 |
Germany Verbandsliga |
Rot-Weiss Hadamar |
FC Dorndorf |
3-0 |
0-0 |
88 |
17:45 |
Brazil U20 Cup |
Sampaio Correa RJ U20 |
Volta Redonda U20 |
0-0 |
0-0 |
91 |
18:00 |
UEFA Europa League |
Cukaricki Stankom |
Olympiakos Piraeus |
0-0 |
0-0 |
92 |
18:00 |
UEFA Europa League |
AFC Ajax |
Ludogorets Razgrad |
0-1 |
0-0 |
93 |
18:00 |
UEFA Europa Conference League |
Besiktas JK |
Dynamo Kyiv |
1-0 |
0-0 |
94 |
18:00 |
UEFA Europa Conference League |
Ferencvarosi TC |
FK Zalgiris Vilnius |
3-0 |
0-0 |
94 |
18:00 |
UEFA Europa Conference League |
NK Publikum Celje |
Maccabi Tel Aviv |
1-1 |
0-0 |
92 |
18:00 |
UEFA Europa Conference League |
Partizani Tirana |
Lokomotiv Astana |
1-1 |
0-0 |
94 |
18:00 |
UEFA Europa Conference League |
Fiorentina |
Rapid Wien |
2-0 |
0-0 |
90 |
18:00 |
UEFA Europa Conference League |
Adana Demirspor |
Racing Genk |
1-0 |
0-0 |
100 |
18:00 |
UEFA Europa Conference League |
BATE Borisov |
KF Ballkani |
1-0 |
0-0 |
98 |
18:00 |
UEFA Europa Conference League |
Dnipro-1 |
Spartak Trnava |
1-1 |
0-0 |
91 |
18:00 |
Norwegian Junior U19 |
Ham-Kam U19 |
Nordstrand U19 |
4-1 |
0-0 |
92 |
18:00 |
Kuwaiti Premier League |
Khaitan |
Al Fahaheel SC |
3-0 |
0-0 |
92 |
18:00 |
Israel Women First National |
AS Tel Aviv University (W) |
Hapoel Jerusalem (W) |
0-0 |
0-0 |
94 |
18:00 |
Peru B League |
CD Alfonso Ugarte de Puno |
Dep.San Martin |
3-1 |
0-0 |
89 |
18:00 |
Iceland 4 Deild |
Skallagrimur |
Arborg |
0-1 |
0-0 |
94 |
18:00 |
Argentina Reserve League |
Almirante Brown Reserves |
Deportivo Moron Reserves |
1-2 |
0-0 |
95 |
18:00 |
Brazil Copa Gaucho |
Gremio B |
AE Sao Borja |
0-0 |
0-0 |
92 |
18:00 |
Brazil Campeonato Paulista Youth |
Mirassol FC Youth |
Desportivo Brasil Youth |
0-0 |
0-0 |
93 |
18:15 |
UEFA Europa Conference League |
Rijeka |
Lille |
1-0 |
0-0 |
97 |
18:15 |
Norwegian Junior U19 |
FF Lillehammer U19 |
Follo U19 |
0-1 |
0-0 |
93 |
18:15 |
Norwegian Junior U19 |
Ready U19 |
Skeid Oslo U19 |
0-0 |
0-0 |
94 |
18:15 |
Germany Verbandsliga |
SG Bornheim 1945 Grun-Weiss |
FFV Sportfreunde 04 |
1-1 |
0-0 |
62 |
18:30 |
UEFA Europa League |
Lugano |
Saint Gilloise |
0-1 |
0-0 |
93 |
18:30 |
UEFA Europa Conference League |
Club Brugge |
Osasuna |
2-2 |
0-0 |
100 |
18:30 |
UEFA Europa Conference League |
Eintracht Frankfurt |
Levski Sofia |
0-0 |
0-0 |
93 |
18:45 |
UEFA Europa League |
Aberdeen |
Hacken |
1-3 |
0-0 |
97 |
19:00 |
UEFA Europa League |
HSK Zrinjski Mostar |
LASK Linz |
1-1 |
0-0 |
93 |
19:00 |
UEFA Europa Conference League |
Partizan Belgrade |
Nordsjaelland |
0-1 |
0-0 |
96 |
19:00 |
UEFA Europa Conference League |
Aston Villa |
Hibernian |
3-0 |
0-0 |
97 |
19:00 |
UEFA Europa Conference League |
Legia Warszawa |
Midtjylland |
1-1 |
0-0 |
94 |
19:00 |
International Club Friendly |
Paris Saint Germain (W) |
AC Milan (W) |
0-0 |
0-0 |
92 |
19:15 |
Iceland 4 Deild |
Vaengir Jupiters |
KH Hlidarendi |
5-1 |
0-0 |
57 |
19:15 |
Iceland 3 Deild |
Ymir |
UMF Vidir |
0-0 |
0-0 |
94 |
20:00 |
Ecuador Campeonato Serie B |
CD Independiente Juniors |
Chacaritas SC |
2-3 |
0-0 |
95 |
20:15 |
Peru B League |
Comerciantes Unidos |
Alianza Universidad |
0-0 |
0-0 |
99 |
20:30 |
Botola Pro 1 |
Wydad Casablanca |
Union Touarga Sport Rabat |
0-2 |
0-0 |
98 |
21:00 |
Brazil national youth (U20) Football Championship |
River (PI) Youth |
Comercial PI U20 |
1-0 |
0-0 |
91 |
21:30 |
Brazil Youth cup |
Cruzeiro (Youth) |
America MG (Youth) |
2-0 |
0-0 |
95 |
22:00 |
Copa Sudamericana |
Sao Paulo |
Liga Dep. Universitaria Quito |
1-0 |
0-0 |
96 |
22:00 |
Copa Sudamericana |
Fortaleza |
America MG |
2-1 |
0-0 |
93 |
22:00 |
CFU Club Championship |
Cavalier FC |
AC Port Of Spain |
2-1 |
0-0 |
99 |
22:00 |
CFU Club Championship |
Cavalier FC |
AC Port Of Spain |
2-1 |
0-0 |
99 |
23:00 |
Brazil Youth cup |
Sao Raimundo-RR Youth |
Remo PA (Youth) |
0-4 |
0-0 |
96 |
08:00 |
India Bangalore Super Division |
FC Bengaluru United |
Roots FC |
1-0 |
0-0 |
95 |
09:30 |
Calcutta Football League |
Bhawanipore |
WB Police SC |
0-0 |
0-0 |
0 |
10:00 |
India Bangalore Super Division |
Rebels FC |
SC Bengaluru |
1-4 |
0-0 |
95 |
12:30 |
India Durand Cup |
FC Goa |
ATK Mohun Bagan |
1-2 |
0-0 |
98 |
12:30 |
Brazil Campeonato Maranhense |
Sport Club Belem |
AC Izabelense |
1-0 |
0-0 |
97 |
15:30 |
Czech Republic 5. Ligy |
Vejprnice |
Slavoj Myto |
0-0 |
0-0 |
92 |
17:00 |
Faroe Islands Division 1 |
Vikingur Gota II |
NSI Runavik |
0-0 |
0-0 |
91 |
13:00 |
Brazil U20 Cup |
Olaria RJ U20 |
Nova Iguacu U20 |
2-1 |
0-0 |
100 |
13:00 |
Indian Ocean Games |
Comoros |
Mauritius |
- |
- |
|
14:30 |
Israel Cup |
Hapoel Kfar Shalem |
Hapoel Bikat Hayarden |
2-1 |
0-0 |
92 |
15:30 |
International Club Friendly |
CA Batna |
NC Magra |
0-0 |
0-0 |
89 |
15:59 |
Indian Ocean Games |
Madagascar |
Reunion |
- |
- |
|
17:15 |
Finland Ykkonen Women |
HPS II (W) |
Helsinki B (W) |
1-3 |
0-0 |
89 |
18:00 |
Iceland Women's Premier League |
Valur (W) |
Thor KA Akureyri (W) |
6-0 |
0-0 |
91 |
18:00 |
Iceland Women's Premier League |
Stjarnan Gardabaer (W) |
Hafnarfjordur (W) |
0-0 |
0-0 |
95 |
17:45 |
Brazil U20 Cup |
Americano RJ U20 |
Madureira U20 |
1-0 |
0-0 |
94 |
17:30 |
Iceland Division 1 |
Throttur Reykjavik |
Grindavik |
0-0 |
0-0 |
93 |
17:30 |
Iceland Division 1 |
Fjolnir |
Afturelding |
4-2 |
0-0 |
96 |
18:00 |
Brazil national youth (U20) Football Championship |
ASA Palmeirense U20 |
Canoense AL U20 |
0-0 |
0-0 |
94 |
18:30 |
Brazil Campeonato Maranhense |
Parauapebas/PA |
Canaa EC |
2-1 |
0-0 |
96 |
15:00 |
Argentina Reserve League |
Deportivo Espanol Reserves |
Sportivo Barracas Reserves |
0-2 |
0-0 |
94 |
15:00 |
Argentina Reserve League |
Deportivo Liniers Reserves |
Victoriano Arenas Reserves |
0-0 |
0-0 |
94 |
18:00 |
Argentina Reserve League |
El Porvenir Reserves |
Real Pilar Reserves |
4-0 |
0-0 |
88 |
18:30 |
Argentina Reserve League |
Berazategui Reserves |
Ferrocarril Midland Reserves |
3-2 |
0-0 |
94 |
00:00 |
Chile Primera Division |
Union Espanola |
Univ Catolica |
2-2 |
0-0 |
97 |
00:00 |
CFU Club Championship |
SV Robinhood |
Cibao FC |
- |
- |
|
00:00 |
Ecuador Campeonato Serie B |
SC Imbabura |
Cuniburo FC |
2-2 |
0-0 |
96 |
00:00 |
CONCACAF Central American Cup |
Olancho FC |
Sporting San Miguelito |
0-2 |
0-0 |
92 |
00:30 |
Copa Libertadores |
Olimpia Asuncion |
Fluminense RJ |
1-3 |
0-0 |
95 |
00:30 |
Brazil Serie B |
Juventude |
Chapecoense SC |
0-0 |
0-0 |
96 |
01:00 |
Panama Liga Prom |
San Francisco Reserves |
Mario Mendez FC |
2-3 |
0-0 |
96 |
01:00 |
Panama Liga Prom |
Alianza FC Panama Reserves |
Sporting San Miguelito Reserves |
1-1 |
0-0 |
93 |
02:00 |
CONCACAF Central American Cup |
Alajuelense |
CD Motagua |
4-1 |
0-0 |
73 |
03:05 |
Mexico Primera Divison A |
CF Atlante |
CSyD Dorados de Sinaloa |
3-0 |
0-0 |
91 |
20:00 |
Iceland 3 Deild |
Ellidi |
IH Hafnarfjordur |
2-2 |
0-0 |
84 |
00:00 |
Costa Rica Primera Division Women |
Saprissa (W) |
Alajuelense (W) |
2-4 |
0-0 |
92 |
06:30 |
India Mizoram Premier League |
Electric Veng FC |
Mizoram Police FC |
0-0 |
0-0 |
93 |
08:00 |
Ukraine U21 Liga |
FC Vorskla U21 |
PFC Oleksandria U21 |
- |
- |
|
08:00 |
Indonesia Liga 1 |
Persita Tangerang |
Madura United |
1-3 |
0-0 |
95 |
08:00 |
Australia Tasmania NPL U21 League |
Glenorchy Knights FC U21 |
Clarence Zebras FC U21 |
2-3 |
0-0 |
91 |
08:30 |
Israel Cup |
Maccabi Shaarayim |
Hapoel Holon Yaniv |
2-3 |
0-0 |
95 |
08:30 |
Israel Cup |
Maccabi Lroni Kiryat Malakhi |
Agudat Sport Nordia Jerusalem |
1-1 |
0-0 |
96 |
08:30 |
Greece U19 |
OFI Crete U19 |
PAOK Saloniki U19 |
0-0 |
0-0 |
94 |
08:30 |
Greece U19 |
Panserraikos U19 |
Panaitolikos U19 |
2-3 |
0-0 |
95 |
08:30 |
Australia SA Premier League Women Reserves |
Adelaide Comets Reserve (W) |
Adelaide University Reserve (W) |
0-5 |
0-0 |
89 |
08:45 |
Malaysia Liga M3 |
Perlis United FC |
Malaysia Universiteti |
0-0 |
0-0 |
66 |
09:00 |
Ukraine U21 Liga |
FC Mynai U21 |
FC Shakhtar Donetsk U21 |
- |
- |
|
09:00 |
Ukraine U21 Liga |
Polissya Zhytomyr U21 |
Obolon Kiev U21 |
- |
- |
|
09:00 |
Ukraine U21 Liga |
Zorya U21 |
Dinamo KyivU21 |
- |
- |
|
09:00 |
SVK U19 A |
DAC Dunajska Streda U19 |
FC Vion Zlate Moravce U19 |
1-0 |
0-0 |
91 |
09:00 |
SVK U19 A |
Dukla Banska Bystrica U19 |
SCP RuzomberokU19 |
0-3 |
0-0 |
90 |
09:00 |
SVK U19 A |
FC Tatran Presov U19 |
FC Kosice U19 |
2-2 |
0-0 |
92 |
09:00 |
SVK U19 A |
FK Pohronie U19 |
Spartak Trnava U19 |
0-2 |
0-0 |
86 |
09:00 |
SVK U19 A |
MSK Zilina U19 |
Slovan Bratislava U19 |
0-0 |
0-0 |
94 |
09:00 |
International Friendly |
Thailand U23 |
Singapore U22 |
- |
- |
|
09:30 |
QLD Premier League |
Gold Coast United |
Peninsula Power |
0-0 |
0-0 |
94 |
09:30 |
Australia Victorian Premier League U21 |
Port Melbourne Sharks SC U21 |
North Geelong Warriors U21 |
2-0 |
0-0 |
90 |
09:30 |
Australia Queensland Woman Cup |
Queensland Lions(W) |
Souths United SC (W) |
0-0 |
0-0 |
93 |
10:00 |
K League 1 |
Daejeon Citizen |
Suwon FC |
0-1 |
0-0 |
97 |
10:00 |
VIC Premier League |
South Melbourne |
Oakleigh Cannons |
2-1 |
0-0 |
91 |
10:00 |
Korea Challengers League |
Daejeon Korail |
Chuncheon Citizen |
1-0 |
0-0 |
95 |
10:00 |
South Australian Premier League |
Adelaide Raiders SC |
West Torrens Birkalla |
0-0 |
0-0 |
94 |
10:00 |
Australia New South Wales League 2 |
Nepean Football Club |
Mounties Wanderers |
3-2 |
0-0 |
64 |
10:15 |
TAS Premier League |
Glenorchy Knights FC |
Hobart Zebras |
0-0 |
0-0 |
92 |
10:30 |
K League 1 |
Daegu FC |
Gangwon FC |
0-0 |
0-0 |
94 |
10:45 |
Australia New South Wales NPL Women |
Adelaide Comets (W) |
Salisbury Inter (W) |
0-2 |
0-0 |
93 |
11:00 |
Israel Cup |
Hapoel Migdal HaEmek |
Hapoel Ironi Baka El Garbiya |
0-0 |
0-0 |
94 |
11:00 |
Israel Cup |
Ironi Nesher |
Hapoel Kafr Kanna |
1-0 |
0-0 |
93 |
11:00 |
Thai League 2 |
Kasetsart FC |
Customs Department FC |
0-1 |
0-0 |
91 |
11:00 |
Australia Darwin Premier League |
Casuarina FC |
Port Darwin FC |
2-1 |
0-0 |
92 |
12:00 |
Israel Cup |
Hapoel Marmorek lrony Rehovot |
Ironi Modiin |
0-0 |
0-0 |
94 |
12:00 |
Israel Cup |
AS Ashdod |
SC Maccabi Ashdod |
1-1 |
0-0 |
95 |
12:00 |
Israel Cup |
Moadon Sport Tira |
Tzeirey Um El Fahem |
0-0 |
0-0 |
96 |
12:00 |
Israel Cup |
Maccabi Yavne |
Shimshon Kafr Qasim |
6-0 |
0-0 |
91 |
12:00 |
German Junioren Bundesliga Cup |
Kaiserslautern U19 |
RB LeipzigU19 |
0-0 |
0-0 |
94 |
12:00 |
SVK U19 A |
Trencin U19 |
FC Petrzalka U19 |
1-1 |
0-0 |
91 |
12:00 |
Indonesia Liga 1 |
Bhayangkara Solo FC |
Arema FC |
0-2 |
0-0 |
95 |
12:00 |
Kenya Premier League |
KCB SC |
AFC Leopards |
1-0 |
0-0 |
68 |
12:00 |
Kenya Premier League |
Kenya Police FC |
Posta Rangers |
0-3 |
0-0 |
91 |
12:00 |
Kenya Premier League |
Sofapaka FC |
Bandari |
0-1 |
0-0 |
93 |
12:00 |
Kenya Premier League |
FC Talanta |
Shabana FC |
1-1 |
0-0 |
95 |
12:00 |
Kenya Premier League |
Wazito FC |
Nzoia United |
1-1 |
0-0 |
96 |
12:45 |
Georgia Division |
FC Sioni Bolnisi |
Dinamo Tbilisi II |
0-1 |
0-0 |
94 |
13:00 |
Israel Cup |
Hapoel Kaukab |
Maccabi Ahi Nazareth |
0-2 |
0-0 |
94 |
13:00 |
Armenia Premier League |
FC West Armenia |
Urartu |
0-0 |
0-0 |
0 |
13:00 |
South Africa First League |
JDR Stars |
NB La Masia |
0-0 |
0-0 |
0 |
13:00 |
South Africa First League |
Platinum City |
Baroka FC |
2-2 |
0-0 |
93 |
13:00 |
Czech Republic Cambrinus Liga Women's |
Slovacko (W) |
Slavia Praha (W) |
0-0 |
0-0 |
93 |
13:00 |
Burundi League |
Romania Inter Star |
Moso Sugar Company |
1-1 |
0-0 |
93 |
13:00 |
England U21 Professional Development League 2 |
Cardiff City U21 |
Barnsley U21 |
2-1 |
0-0 |
95 |
13:00 |
England U21 Professional Development League 2 |
Watford U21 |
Peterborough U21 |
0-0 |
0-0 |
93 |
13:00 |
Belarus Womens Premier League |
Bobruichanka Bobruisk (W) |
Dinamo-BGUFK Minsk (W) |
- |
- |
|
13:30 |
Russian National Football League |
Chertanovo Moscow |
FK Forte Taganrog |
5-0 |
0-0 |
90 |
14:00 |
Ukrainian Premier League |
Veres |
Chernomorets Odessa |
3-1 |
0-0 |
93 |
14:00 |
Slovakia 2. Liga |
Slavoj Trebisov |
OFK Malzenice |
1-0 |
0-0 |
93 |
14:00 |
Latvian Higher League |
Tukums-2000 |
BFC Daugavpils |
3-0 |
0-0 |
95 |
14:00 |
Latvian Higher League |
Tukums-2000 |
BFC Daugavpils |
3-0 |
0-0 |
95 |
14:00 |
Latvian Higher League |
Tukums-2000 |
BFC Daugavpils |
3-0 |
0-0 |
95 |
14:00 |
Belarusian Premier League |
FK Isloch Minsk |
FC Torpedo Zhodino |
0-0 |
0-0 |
93 |
14:00 |
Belarusian Premier League |
FK Isloch Minsk |
FC Torpedo Zhodino |
0-0 |
0-0 |
93 |
14:00 |
Belarusian Premier League |
FK Isloch Minsk |
FC Torpedo Zhodino |
0-0 |
0-0 |
93 |
14:00 |
Bulgaria Premier League |
Pirin Blagoevgrad |
Arda |
0-2 |
0-0 |
93 |
14:00 |
Bulgaria Premier League |
Pirin Blagoevgrad |
Arda |
0-2 |
0-0 |
93 |
14:00 |
Bulgaria Premier League |
Pirin Blagoevgrad |
Arda |
0-2 |
0-0 |
93 |
14:00 |
Albania Super league |
Erzeni |
Vllaznia Shkoder |
2-2 |
0-0 |
98 |
14:00 |
Albania Super league |
Erzeni |
Vllaznia Shkoder |
2-2 |
0-0 |
98 |
14:00 |
Albania Super league |
Erzeni |
Vllaznia Shkoder |
2-2 |
0-0 |
98 |
14:00 |
Moldova Division 2 |
Vasieni |
Victoria Bardar |
1-1 |
0-0 |
87 |
14:00 |
Moldova Division 2 |
Drochia |
FC Sheriff B |
- |
- |
|
14:00 |
Moldova Division 2 |
Gagauziya |
Flacara Falesti |
3-0 |
0-0 |
85 |
14:00 |
England U21 Premier League |
Fulham U21 |
Southampton U21 |
5-1 |
0-0 |
96 |
14:00 |
Romania - Liga 3 Seria |
Avantul Reghin |
CS Gloria 2018 Bistrita Nasaud |
0-2 |
0-0 |
94 |
14:00 |
Romania - Liga 3 Seria |
Avantul Reghin |
CS Gloria 2018 Bistrita Nasaud |
0-2 |
0-0 |
94 |
14:00 |
Romania - Liga 3 Seria |
Avantul Reghin |
CS Gloria 2018 Bistrita Nasaud |
0-2 |
0-0 |
94 |
14:00 |
Romania - Liga 3 Seria |
CS Sanatatea Cluj |
CSM Satu Mare |
0-1 |
0-0 |
93 |
14:00 |
Romania - Liga 3 Seria |
Unirea Bascov |
Cetatea Turnu Magurele |
0-1 |
0-0 |
93 |
14:00 |
Romania - Liga 3 Seria |
CS Universitatea Craiova B |
CS Gilortul Targu Carbunesti |
6-1 |
0-0 |
88 |
14:00 |
Romania - Liga 3 Seria |
CS Dinamo Bucuresti |
FC Pucioasa |
2-2 |
0-0 |
94 |
14:00 |
Romania - Liga 3 Seria |
Muscelul Campulung |
ACS Kids Tampa Brasov |
3-1 |
0-0 |
95 |
14:00 |
Romania - Liga 3 Seria |
ACS Sepsi II |
AS Viitorul Curita |
5-0 |
0-0 |
93 |
14:00 |
Romania - Liga 3 Seria |
Ghiroda SI Giarmata VII |
ACSO Filiasi |
1-1 |
0-0 |
92 |
14:00 |
Bulgaria B PFG |
FC Bdin Vidin |
Septemvri Sofia |
1-2 |
0-0 |
94 |
14:00 |
Bulgaria B PFG |
Marek Dupnitza |
Ludogorets Razgrad II |
1-0 |
0-0 |
93 |
14:00 |
Bulgaria B PFG |
Spartak Pleven |
Litex Lovech |
4-1 |
0-0 |
91 |
14:30 |
Italian Campionato Nazionale Primavera |
Sampdoria Youth |
Atalanta U20 |
1-0 |
0-0 |
94 |
14:30 |
Russia Womens Premier League |
Krasnodar FK (W) |
Dynamo Moscow (W) |
0-2 |
0-0 |
90 |
14:30 |
Croatia 3.Division |
NK Grobnican |
DUGO SELO |
2-2 |
0-0 |
94 |
14:30 |
Croatia 3.Division |
NK Opatija |
NK Marsonia 1909 |
3-1 |
0-0 |
95 |
15:00 |
Czech Republic Ceska Fotbalova Liga |
Blansko |
TJ Tatran Bohunice |
2-1 |
0-0 |
93 |
15:00 |
Czech Republic Ceska Fotbalova Liga |
SC Znojmo |
TJ Start Brno |
- |
- |
|
15:00 |
Saudi Professional League |
Al-Feiha |
Al Raed |
0-0 |
0-0 |
95 |
15:00 |
Saudi Professional League |
Al-Tai |
Abha |
1-0 |
0-0 |
96 |
15:00 |
Estonia Champions League |
Trans Narva |
JK Tallinna Kalev |
2-1 |
0-0 |
96 |
15:00 |
Armenia Premier League |
BKMA |
FC Avan Academy |
0-0 |
0-0 |
0 |
15:00 |
Azerbaijan Premier League |
Sabah FK Baku |
Turan Tovuz |
0-3 |
0-0 |
93 |
15:00 |
Azerbaijan Premier League |
Sabah FK Baku |
Turan Tovuz |
0-3 |
0-0 |
93 |
15:00 |
International Club Friendly |
Paris FC (W) |
RC Saint Etienne (W) |
- |
- |
|
15:00 |
Ukraine Division 2 |
FC Livyi Bereh |
FK Yarud Mariupol |
1-0 |
0-0 |
86 |
15:00 |
Hungary U19 A League |
Puskas Akademia FehervarU19 |
Tarpa SC U19 |
- |
- |
|
15:00 |
Russia Youth Championship League |
FC Terek Groznyi Youth |
FK Rostov Youth |
1-3 |
0-0 |
94 |
15:00 |
Russia Youth Championship League |
Chertanovo Moscow Youth |
Fakel Youth |
3-1 |
0-0 |
90 |
15:00 |
Russia Youth Championship League |
Dinamo Moscow Youth |
Baltika Kaliningrad Youth |
3-2 |
0-0 |
93 |
15:00 |
Russia Youth Championship League |
FK Orenburg Youth |
FK Nizhny Novgorod Youth |
0-5 |
0-0 |
90 |
15:00 |
Russia Youth Championship League |
FShM Moscow Youth |
FK Krasnodar Youth |
1-4 |
0-0 |
93 |
15:00 |
Russia Youth Championship League |
Konopliev Youth |
FK Ural Youth |
2-2 |
0-0 |
77 |
15:00 |
Russia Youth Championship League |
Krylya Sovetov Samara Youth |
PFC Sochi Youth |
0-1 |
0-0 |
93 |
15:00 |
Russia Youth Championship League |
Lokomotiv Moscow Youth |
Spartak Moscow Youth |
0-2 |
0-0 |
61 |
15:00 |
Russia Youth Championship League |
UOR-5 Moskovskaya Oblast Youth |
Rubin Kazan (R) |
1-1 |
0-0 |
90 |
15:00 |
Russia Youth Championship League |
Zenit St.Petersburg Youth |
CSKA Moscow (R) |
2-0 |
0-0 |
96 |
15:00 |
Slovenia U19 |
NK Aluminij U19 |
NK Nafta 1903 U19 |
0-0 |
0-0 |
92 |
15:00 |
Slovenia U19 |
NK Maribor U20 |
ND Ilirija U19 |
1-0 |
0-0 |
94 |
15:00 |
Slovenia U19 |
NK Maribor U20 |
ND Ilirija U19 |
1-0 |
0-0 |
94 |
15:00 |
Slovenia U19 |
NK Maribor U20 |
ND Ilirija U19 |
1-0 |
0-0 |
94 |
15:00 |
Slovenia U19 |
Olimpija Ljubljana U19 |
NK Rudar Velenje U19 |
0-0 |
0-0 |
92 |
15:00 |
Slovenia U19 |
ND Gorica U19 |
NK Bravo U19 |
0-0 |
0-0 |
94 |
15:00 |
Slovenia U19 |
ND Gorica U19 |
NK Bravo U19 |
0-0 |
0-0 |
94 |
15:00 |
Finland Kolmonen |
Pirkkalan JK |
Saaksjarven Loiske |
0-5 |
0-0 |
88 |
15:00 |
Finland Kolmonen |
FC Kirkkonummi |
HIFK 2 |
0-0 |
0-0 |
94 |
15:00 |
Poland III Liga |
Gedania Gdansk |
Elana Torun |
0-2 |
0-0 |
95 |
15:00 |
Poland III Liga |
KS Polonia Sroda Wlkp |
Flota Swinoujscie |
1-1 |
0-0 |
95 |
15:00 |
Poland III Liga |
Lechia Tomaszow Mazowiecki |
Bron Radom |
0-0 |
0-0 |
92 |
15:00 |
Poland III Liga |
MKS Kluczbork |
Gornik II Zabrze |
2-1 |
0-0 |
94 |
15:00 |
Czech Group D League |
FC Prerov |
Bzenec |
0-0 |
0-0 |
93 |
15:00 |
Bosnia erzegovina 1st League |
FK Modrica |
Villeznevesigne |
0-0 |
0-0 |
94 |
15:00 |
Czech Republic 5. Ligy |
FC Zdas Zdar Nad Sazavou B |
Nova Ves NMM |
3-3 |
0-0 |
92 |
15:00 |
Mexico Youth U23 |
Puebla U23 |
Tijuana U23 |
0-0 |
0-0 |
93 |
15:15 |
Qatar League |
Al-Ahli Doha |
Al-Garrafa |
1-3 |
0-0 |
95 |
15:30 |
Finland - Kakkonen Lohko |
Atlantis II |
PK-35 Vantaa |
0-0 |
0-0 |
93 |
15:30 |
Romania Liga I |
Petrolul Ploiesti |
FC Otelul Galati |
2-2 |
0-0 |
94 |
15:30 |
Slovak Super Liga |
Dukla Banska Bystrica |
MFK Ruzomberok |
1-1 |
0-0 |
98 |
15:30 |
Finland Kolmonen |
FC Kontu |
Ponnistajat |
7-3 |
0-0 |
93 |
15:30 |
Finland Kolmonen |
MuSa |
TPK Pallokerho |
0-0 |
0-0 |
93 |
15:30 |
Finland Kolmonen |
VG 62 |
TPS Turku II |
2-1 |
0-0 |
93 |
15:30 |
Poland III Liga |
Swit Szczecin |
Unia Solec Kujawski |
0-0 |
0-0 |
93 |
15:30 |
Czech Group D League |
SK Kladno |
Admira Praha II |
2-0 |
0-0 |
90 |
15:30 |
Czech Republic 5. Ligy |
TJ Jiskra Litomysl |
SK Vysoke Myto B |
0-0 |
0-0 |
88 |
15:30 |
Czech Republic 5. Ligy |
SK Rapid Plzen |
TJ Sokol Cernice |
11-1 |
0-0 |
85 |
15:30 |
Czech Republic 5. Ligy |
Mutenice |
FK Banik Ratiskovice |
0-0 |
0-0 |
90 |
15:30 |
Austrian 3.Liga |
SV Leobendorf |
Wiener Viktoria |
- |
- |
|
15:35 |
Saudi Arabia Division 1 |
Al-Adalh |
Al-Faisaly Harmah |
4-2 |
0-0 |
100 |
15:35 |
Saudi Arabia Division 1 |
Al Taraji |
Al Najma(KSA) |
3-2 |
0-0 |
97 |
15:45 |
Germany Oberliga NOFV |
TSV Dachau 1865 |
SV Erlbach |
5-2 |
0-0 |
89 |
15:45 |
Germany Oberliga NOFV |
TSV Dachau 1865 |
SV Erlbach |
5-2 |
0-0 |
89 |
15:45 |
Germany Verbandsliga |
Wayne's |
SV Waldhof Mannheim II |
3-1 |
0-0 |
92 |
15:59 |
Germany Regionalliga |
Oldenburg |
Hamburger SV (Youth) |
0-0 |
0-0 |
0 |
15:59 |
Finland - Kakkonen Lohko |
Kiffen Helsinki |
Futura Porvoo |
1-4 |
0-0 |
94 |
15:59 |
Finland - Kakkonen Lohko |
Honka Akatemia |
GrIFK Kauniainen |
3-3 |
0-0 |
94 |
15:59 |
Finland - Kakkonen Lohko |
FC Ilves-Kissat |
Tampere United |
1-2 |
0-0 |
94 |
15:59 |
Poland Ekstraklasa |
LKS Lodz |
Warta Poznan |
0-0 |
0-0 |
94 |
15:59 |
Poland Liga 1 |
Resovia Rzeszow |
LKS Nieciecza |
0-4 |
0-0 |
93 |
15:59 |
Czech Republic Ceska Fotbalova Liga |
Hranice KUNZ |
Otrokovice |
0-0 |
0-0 |
92 |
15:59 |
Czech Republic Ceska Fotbalova Liga |
Hranice KUNZ |
Otrokovice |
0-0 |
0-0 |
92 |
15:59 |
Czech Republic Ceska Fotbalova Liga |
Arsenal Ceska Lipa |
FK Prepere |
2-1 |
0-0 |
91 |
15:59 |
Latvian Higher League |
Riga FC |
Jelgava |
3-5 |
0-0 |
95 |
15:59 |
Georgia Primera Division |
Torpedo Kutaisi |
FC Telavi |
2-1 |
0-0 |
94 |
15:59 |
International Club Friendly |
Hibernians FC |
Zebbug Rangers |
3-0 |
0-0 |
89 |
15:59 |
International Club Friendly |
Bayern Munchen (W) |
Fortuna Sittard (W) |
- |
- |
|
15:59 |
Sweden Damallsvenskan |
Pitea IF (W) |
FC Rosengard (W) |
1-0 |
0-0 |
94 |
15:59 |
Lithuania - 2.Division |
Lietava Jonava |
Garr and Ava |
2-1 |
0-0 |
93 |
15:59 |
Lithuania - 2.Division |
NFA Kaunas |
Ekranas Panevezys |
0-0 |
0-0 |
93 |
15:59 |
Estonia Womens Meistri Liiga |
JK Tallinna Kalev (W) |
Vaprus Parnu (W) |
1-1 |
0-0 |
90 |
15:59 |
Rwanda National League |
Rayon Sports FC |
Amagaju |
1-1 |
0-0 |
94 |
15:59 |
Finland Kolmonen |
Kurvin Vauhti |
LJS |
0-0 |
0-0 |
93 |
15:59 |
Finland Kolmonen |
HPS |
LPS Helsinki |
1-0 |
0-0 |
95 |
15:59 |
Austria Landesliga |
SV Wienerberger |
FV Austria XIII |
1-3 |
0-0 |
94 |
15:59 |
Austria Landesliga |
Red Star-Penzing |
Simmeringer SC |
0-0 |
0-0 |
93 |
15:59 |
Poland III Liga |
Vineta Wolin |
Unia Swarzedz |
0-0 |
0-0 |
94 |
15:59 |
Germany Oberliga NOFV |
1. FC Gievenbeck |
SC Preussen Munster II |
1-1 |
0-0 |
93 |
15:59 |
Croatia 2.HNL |
HNK Sibenik |
NK Zrinski Jurjevac |
0-0 |
0-0 |
92 |
15:59 |
Croatia U19 League |
Hajduk Split U19 |
HNK Gorica U19 |
2-2 |
0-0 |
93 |
15:59 |
Austrian Frauen Bundesliga |
Vorderland (W) |
Sturm Graz/Stattegg (W) |
0-0 |
0-0 |
93 |
15:59 |
Norway Division 4 |
Byasen Toppfot |
Mosjoen |
2-0 |
0-0 |
92 |
15:59 |
Austrian 3.Liga |
VfB Hohenems |
Sc Rothis |
- |
- |
|
16:05 |
Slovakia 2. Liga |
Sokol Dolna Zdana |
Tatran Presov |
0-0 |
0-0 |
92 |
16:10 |
Austria Erste Division |
SKU Amstetten |
St.Polten |
0-1 |
0-0 |
90 |
16:10 |
Austria Erste Division |
First Wien 1894 |
SV Stripfing Weiden |
1-0 |
0-0 |
96 |
16:10 |
Austria Erste Division |
Floridsdorfer AC |
FC Liefering |
3-1 |
0-0 |
94 |
16:10 |
Austria Erste Division |
Trenkwalder Admira Wacker |
Sturm Graz (Youth) |
1-1 |
0-0 |
97 |
16:15 |
Finland Kolmonen |
Aifk Turku |
MaPS Masku |
2-0 |
0-0 |
92 |
16:30 |
Italian Serie A |
Sassuolo |
Verona |
3-1 |
0-0 |
96 |
16:30 |
German Bundesliga 2 |
Eintracht Braunschweig |
St. Pauli |
1-1 |
0-0 |
98 |
16:30 |
German Bundesliga 2 |
Fortuna Dusseldorf |
Karlsruher SC |
3-1 |
0-0 |
93 |
16:30 |
Sweden Division 1 |
Lunds BK |
Ariana |
3-0 |
0-0 |
96 |
16:30 |
International Club Friendly |
Naxxar Lions |
Santa Lucia |
1-7 |
0-0 |
89 |
16:30 |
Russia Womens Premier League |
FK Rostov (W) |
Zvezda 2005 (W) |
0-0 |
0-0 |
90 |
16:30 |
Finland Kolmonen |
Valtti |
RiPS |
0-1 |
2-0 |
89 |
16:30 |
Austria Landesliga |
Union Mondsee |
ASK St.Valentin |
3-1 |
0-0 |
88 |
16:30 |
Austria Landesliga |
SV Donau Klagenfurt |
ATSV Wolfsberg |
2-1 |
0-0 |
92 |
16:30 |
Austria Landesliga |
St Jakob/Rosental |
KAC 1909 |
4-2 |
0-0 |
90 |
16:45 |
Sweden Div 3 Mellersta |
Herrestads AIF |
Sifhalla |
1-1 |
0-0 |
93 |
16:45 |
Finland Kolmonen |
JäPS/47 |
Puiu |
1-1 |
0-0 |
93 |
17:00 |
Liga Portugal 2 |
CD Tondela |
CF Os Belenenses |
0-1 |
0-0 |
95 |
17:00 |
German 3.Liga |
Saarbrucken |
Borussia Dortmund (Youth) |
2-0 |
0-0 |
95 |
17:00 |
Germany Regionalliga |
Berliner AK 07 |
Energie Cottbus |
0-0 |
0-0 |
92 |
17:00 |
Germany Regionalliga |
Eilenburg |
Hertha BSC Berlin Youth |
3-2 |
0-0 |
91 |
17:00 |
Germany Regionalliga |
Viktoria Aschaffenburg |
Nurnberg (Youth) |
0-0 |
0-0 |
94 |
17:00 |
Germany Regionalliga |
Bayern Munchen (Youth) |
FC Memmingen |
4-3 |
0-0 |
94 |
17:00 |
Germany Regionalliga |
TSV Buchbach |
Wurzburger Kickers |
- |
- |
|
17:00 |
Germany Regionalliga |
FV Illertissen |
DJK Vilzing |
0-0 |
0-0 |
0 |
17:00 |
Germany Regionalliga |
FC Augsburg II |
Schweinfurt 05 FC |
0-0 |
0-0 |
95 |
17:00 |
Germany Regionalliga |
ETSV Weiche Flensburg |
Hannover 96 Am |
0-0 |
0-0 |
0 |
17:00 |
French Championnat Amateur |
Le Puy Foot 43 Auvergne |
Evian Thonon Gaillard |
1-0 |
0-0 |
94 |
17:00 |
Sweden Superettan |
Orgryte |
Orebro |
0-3 |
0-0 |
95 |
17:00 |
Sweden Division 1 |
IK Oddevold |
Vanersborgs IF |
1-0 |
0-0 |
62 |
17:00 |
Norway Adeccoligaen |
Skeid Oslo |
Asane Fotball |
1-3 |
0-0 |
93 |
17:00 |
Denmark Superligaen |
Odense BK |
Vejle |
1-2 |
0-0 |
100 |
17:00 |
Danish 1st Division |
AC Horsens |
B93 Copenhagen |
0-0 |
0-0 |
95 |
17:00 |
Danish 1st Division |
Hillerod Fodbold |
Sonderjyske |
2-2 |
0-0 |
100 |
17:00 |
Danish 1st Division |
Vendsyssel |
Fredericia |
0-2 |
0-0 |
94 |
17:00 |
Denmark - 2.Liga |
Fremad Amager |
Roskilde |
0-1 |
0-0 |
92 |
17:00 |
Serbian Superliga |
Radnik Surdulica |
Backa Topola |
0-1 |
0-0 |
96 |
17:00 |
Slovakia 2. Liga |
TJ Spartak Myjava |
Spisska Nova Ves |
2-1 |
0-0 |
92 |
17:00 |
Cyprus 1 Division |
Anorthosis Famagusta FC |
Nea Salamis |
2-2 |
0-0 |
100 |
17:00 |
Albania Super league |
Skenderbeu Korca |
KS Dinamo Tirana |
1-0 |
0-0 |
90 |
17:00 |
Bosnia and Herzegovina Premier League |
Borac Banja Luka |
FK Zvijezda 09 |
4-2 |
0-0 |
91 |
17:00 |
Georgia Primera Division |
Dinamo Batumi |
Samgurali Tskh |
- |
- |
|
17:00 |
Faroe Islands Formuladeildin |
Vikingur Gotu |
AB Argir |
0-0 |
0-0 |
91 |
17:00 |
International Club Friendly |
Villarreal (W) |
Aston Villa (W) |
3-3 |
0-0 |
91 |
17:00 |
International Club Friendly |
Alhama CF (W) |
Atleico Malaga (W) |
2-0 |
0-0 |
89 |
17:00 |
International Club Friendly |
Colegio Aleman Valencia (W) |
Prainsa Zaragoza (W) |
- |
- |
|
17:00 |
Sweden Damallsvenskan |
Vaxjo (W) |
Hammarby (W) |
0-0 |
0-0 |
92 |
17:00 |
Sweden Damallsvenskan |
Linkopings (W) |
BK Hacken (W) |
0-0 |
0-0 |
92 |
17:00 |
GER D5 |
ATSV Erlangen |
FC Coburg |
0-0 |
0-0 |
0 |
17:00 |
England U21 Premier League |
Aston Villa U21 |
Derby County U21 |
3-1 |
0-0 |
94 |
17:00 |
Finland Kolmonen |
Kings |
FC Jyvaskyla Blackbird |
0-0 |
0-0 |
91 |
17:00 |
Austria Landesliga |
Weinland Gamlitz |
USV Gnas |
0-0 |
0-0 |
90 |
17:00 |
Austria Landesliga |
UFC Fehring |
SV Wildon |
0-0 |
0-0 |
94 |
17:00 |
Austria Landesliga |
Union Edelweiss |
Union Perg |
0-0 |
0-0 |
90 |
17:00 |
Austria Landesliga |
SAK Klagenfurt |
SV Kraig |
0-0 |
0-0 |
93 |
17:00 |
Austria Landesliga |
USC Eugendorf |
USK Anif |
0-0 |
0-0 |
93 |
17:00 |
Austria Landesliga |
ASV Siegendorf |
SC Ritzing |
2-1 |
0-0 |
94 |
17:00 |
Germany Oberliga NOFV |
SV Heimstetten |
VfR Garching |
4-1 |
0-0 |
90 |
17:00 |
Germany Oberliga NOFV |
Tennis Borussia Berlin |
TSG Neustrelitz |
1-1 |
0-0 |
94 |
17:00 |
Denmark - 4.Liga |
Ledoje-Smorum Fodbold |
Slagelse BI |
1-0 |
0-0 |
90 |
17:00 |
Denmark - 4.Liga |
Ringsted |
Glostrup FK |
1-1 |
0-0 |
94 |
17:00 |
Denmark - 4.Liga |
Næstved IF 2 |
Bronshoj |
0-0 |
0-0 |
94 |
17:00 |
Denmark - 4.Liga |
Ringkobing |
Varde |
0-0 |
0-0 |
91 |
17:00 |
Burkina Faso League |
ASFA-Yennega |
Royal FC |
- |
- |
|
17:00 |
Norway Division 4 |
Viking B |
Stord IL |
4-0 |
0-0 |
91 |
17:00 |
Austrian 3.Liga |
St. Johann |
SV Wals-Grunau |
1-1 |
0-0 |
92 |
17:00 |
Austrian 3.Liga |
Neusiedl |
Andelsbuch |
0-0 |
0-0 |
91 |
17:00 |
Austrian 3.Liga |
Rapid Vienna (Youth) |
Traiskirchen |
3-2 |
0-0 |
97 |
17:00 |
Austrian 3.Liga |
TUS Bad Gleichenberg |
Wolfsberger AC Amateure |
2-1 |
0-0 |
95 |
17:00 |
Austrian 3.Liga |
SC Gleisdorf |
ASK Klagenfurt |
3-0 |
0-0 |
94 |
17:00 |
Austrian 3.Liga |
LASK (Youth) |
Allerheiligen |
5-1 |
0-0 |
92 |
17:00 |
Austrian 3.Liga |
Wallern |
Vocklamarkt |
5-0 |
0-0 |
87 |
17:00 |
Austrian 3.Liga |
WSC Hertha Wels |
USV RB Weindorf St.Anna |
- |
- |
|
17:00 |
Austrian 3.Liga |
SC Weiz |
Deutschlandsberger SC |
2-1 |
0-0 |
97 |
17:15 |
Qatar League |
Muaidar SC |
Al Markhiya |
5-2 |
0-0 |
86 |
17:15 |
Qatar League |
Umm Salal |
Qatar SC |
2-2 |
0-0 |
99 |
17:15 |
Finland Kolmonen |
EsPa |
EBK |
1-1 |
0-0 |
91 |
17:30 |
Spanish La Liga |
Cadiz |
Villarreal |
3-1 |
0-0 |
90 |
17:30 |
Spanish La Liga 2 |
AD Alcorcon |
Racing de Ferrol |
1-1 |
0-0 |
96 |
17:30 |
Germany Regionalliga |
Fortuna Dusseldorf (Youth) |
Rot-Weiss Oberhausen |
0-2 |
0-0 |
94 |
17:30 |
France Ligue 3 |
Avranches |
Nimes |
2-0 |
0-0 |
95 |
17:30 |
France Ligue 3 |
Cholet So |
Epinal |
- |
- |
|
17:30 |
France Ligue 3 |
FC Rouen |
Orleans US 45 |
2-1 |
0-0 |
94 |
17:30 |
France Ligue 3 |
Villefranche |
Marignane Gignac |
2-1 |
0-0 |
94 |
17:30 |
France Ligue 3 |
Le Mans |
Versailles 78 |
0-0 |
0-0 |
93 |
17:30 |
France Ligue 3 |
Sochaux |
GOAL FC |
- |
- |
|
17:30 |
France Ligue 3 |
Nancy |
Chamois Niortais |
2-2 |
0-0 |
95 |
17:30 |
France Ligue 3 |
Chateauroux |
Dijon |
0-0 |
0-0 |
94 |
17:30 |
French Championnat Amateur |
Boulogne |
Stade Briochin |
2-1 |
0-0 |
91 |
17:30 |
Switzerland Challenge League |
Neuchatel Xamax |
Bellinzona |
1-1 |
0-0 |
94 |
17:30 |
Iceland Division 1 |
UMF Selfoss |
Grotta Seltjarnarnes |
0-0 |
0-0 |
80 |
17:30 |
Saudi Arabia Division 1 |
Al-Jndal |
Al Safa(KSA) |
2-1 |
0-0 |
98 |
17:30 |
International Club Friendly |
CDF Tres Cantos |
Burgos Promesas |
- |
- |
|
17:30 |
Sweden Div 3 Mellersta |
Vanersborg FK |
IK Zenith |
3-2 |
0-0 |
96 |
17:30 |
Sweden Div 3 Mellersta |
FC Nacka Iliria |
Syrianska FC |
4-2 |
0-0 |
93 |
17:30 |
Belgian U21 |
KV Oostende U21 |
Francs Borains U21 |
0-0 |
0-0 |
91 |
17:30 |
Belgian U21 |
Patro Eisden U21 |
Kortrijk U21 |
1-2 |
0-0 |
90 |
17:30 |
Belgian U21 |
AS Eupen U21 |
Lommel SK U21 |
4-2 |
0-0 |
92 |
17:30 |
Belgian U21 |
Deinze U21 |
Lierse U21 |
2-2 |
0-0 |
91 |
17:30 |
Germany Oberliga NOFV |
TuRa Harksheide |
Tus Dassendorf |
1-2 |
0-0 |
80 |
17:30 |
Germany Oberliga NOFV |
FC Oberneuland |
Union 60 Bremen |
2-1 |
0-0 |
94 |
17:30 |
Germany Oberliga NOFV |
VfB Hilden |
Ratingen SV |
1-0 |
0-0 |
78 |
17:30 |
Germany Oberliga NOFV |
Siegburger SV 04 |
Bergisch Gladbach 09 |
1-3 |
0-0 |
92 |
17:30 |
Germany Oberliga NOFV |
SV Straelen |
SpVg Schonnebeck |
2-1 |
0-0 |
94 |
17:30 |
Germany Oberliga NOFV |
SG Union Sandersdorf |
Ludwigsfelder FC |
4-1 |
0-0 |
87 |
17:30 |
Slovenia 3.Liga |
Tinex Sencur |
NK Adria Miren |
1-0 |
0-0 |
91 |
17:30 |
Germany Verbandsliga |
TSG 1846 Bretzenheim |
TSV 1881 Gau-Odernheim |
4-2 |
0-0 |
90 |
17:30 |
Austrian 3.Liga |
SK Vorwarts Steyr |
ASK Voitsberg |
1-0 |
0-0 |
92 |
17:30 |
Austrian 3.Liga |
Favoritner AC |
SR Donaufeld Wien |
2-3 |
0-0 |
97 |
17:30 |
Austrian 3.Liga |
SV Oberwart |
Kremser |
0-0 |
0-0 |
93 |
17:30 |
Austrian 3.Liga |
Team Wiener Linien |
SC Mannsdorf |
0-0 |
0-0 |
92 |
17:30 |
Austrian 3.Liga |
Wiener SC |
Ardagger |
0-0 |
0-0 |
92 |
17:45 |
Italy C1 |
Catania |
Crotone |
0-1 |
0-0 |
94 |
17:45 |
Brazil U20 Cup |
Cabofriense U20 |
Fluminense U20 |
0-0 |
0-0 |
94 |
17:45 |
Brazil U20 Cup |
Marica RJ U20 |
Vasco da Gama (Youth) |
0-0 |
0-0 |
94 |
18:00 |
Holland Eredivisie |
Sparta Rotterdam |
NEC Nijmegen |
1-1 |
0-0 |
94 |
18:00 |
Greece Super League A |
AE Kifisias |
Atromitos Athens |
2-1 |
0-0 |
98 |
18:00 |
French Championnat Amateur |
Angouleme |
FC Bergerac |
- |
- |
|
18:00 |
Holland Eerste Divisie |
Den Bosch |
Jong PSV Eindhoven (Youth) |
0-0 |
0-0 |
94 |
18:00 |
Holland Eerste Divisie |
Emmen |
Dordrecht |
2-4 |
0-0 |
100 |
18:00 |
Holland Eerste Divisie |
Helmond Sport |
SC Cambuur |
2-1 |
0-0 |
100 |
18:00 |
Holland Eerste Divisie |
Helmond Sport |
SC Cambuur |
2-1 |
0-0 |
100 |
18:00 |
Holland Eerste Divisie |
FC Utrecht (Youth) |
Roda JC |
1-0 |
0-0 |
94 |
18:00 |
Holland Eerste Divisie |
MVV Maastricht |
Jong Ajax (Youth) |
2-1 |
0-0 |
94 |
18:00 |
Holland Eerste Divisie |
FC Oss |
Groningen |
0-2 |
0-0 |
97 |
18:00 |
Holland Eerste Divisie |
SC Telstar |
FC Eindhoven |
0-1 |
0-0 |
97 |
18:00 |
Holland Eerste Divisie |
VVV Venlo |
De Graafschap |
2-0 |
0-0 |
94 |
18:00 |
Belgian Second Division |
Zulte-Waregem |
FCV Dender EH |
1-1 |
0-0 |
91 |
18:00 |
Belgian Second Division |
Anderlecht II |
Genk II |
1-1 |
0-0 |
95 |
18:00 |
Norwegian Junior U19 |
Brumunddal U19 |
Asker U19 |
3-2 |
0-0 |
94 |
18:00 |
Norwegian Junior U19 |
Ullensaker U19 |
Oppsal U19 |
8-2 |
0-0 |
91 |
18:00 |
Turkey Super Lig |
Caykur Rizespor |
Karagumruk |
1-0 |
0-0 |
95 |
18:00 |
Turkey Super Lig |
Kasimpasa |
Trabzonspor |
1-5 |
0-0 |
93 |
18:00 |
Turkey 1. Lig |
Adanaspor |
Kocaelispor |
0-1 |
0-0 |
94 |
18:00 |
Croatia 1.Division |
Slaven Koprivnica |
NK Lokomotiva Zagreb |
0-1 |
0-0 |
90 |
18:00 |
Croatia 1.Division |
Slaven Koprivnica |
NK Lokomotiva Zagreb |
0-1 |
0-0 |
90 |
18:00 |
Saudi Professional League |
Al-Riyadh |
Al-Akhdoud |
0-1 |
0-0 |
90 |
18:00 |
Saudi Professional League |
Al Ittihad(KSA) |
Al Hilal |
3-4 |
0-0 |
100 |
18:00 |
Belgian U21 |
RWD Molenbeek U21 |
RS Waasland Beveren U21 |
2-1 |
0-0 |
92 |
18:00 |
Belgian U21 |
FC Liege Reserves |
FCV Dender EH U21 |
0-0 |
0-0 |
91 |
18:00 |
Belgian U21 |
St.-Truidense U21 |
Westerlo U21 |
2-1 |
0-0 |
93 |
18:00 |
England U21 Premier League |
Brighton U21 |
Nottingham Forest U21 |
1-0 |
0-0 |
96 |
18:00 |
England U21 Premier League |
Brighton U21 |
Nottingham Forest U21 |
1-0 |
0-0 |
96 |
18:00 |
England U21 Premier League |
Chelsea U21 |
West Bromwich U21 |
3-0 |
0-0 |
90 |
18:00 |
England U21 Premier League |
Leeds United U21 |
Stoke City U21 |
2-1 |
0-0 |
97 |
18:00 |
England U21 Premier League |
West Ham U21 |
Everton U21 |
3-1 |
0-0 |
97 |
18:00 |
England U21 Premier League |
Wolverhampton U21 |
Crystal Palace U21 |
3-2 |
0-0 |
99 |
18:00 |
Germany Oberliga NOFV |
Rot-Weiss Walldorf |
FC Eddersheim |
2-1 |
0-0 |
95 |
18:00 |
Germany Oberliga NOFV |
FSV Union Furstenwalde |
SG Dynamo Schwerin |
0-1 |
0-0 |
94 |
18:00 |
Belgium Reserve 1 League |
Sint Truidense R |
Westerlo Reserves |
2-1 |
0-0 |
89 |
18:00 |
Brazil national youth (U20) Football Championship |
CF Com Vida Saf U20 |
Real SC U20 |
1-2 |
0-0 |
94 |
18:00 |
England U21 Professional Development League 2 |
Colchester United U21 |
Burnley U21 |
0-0 |
0-0 |
93 |
18:15 |
Norwegian Junior U19 |
Lorenskog U19 |
Grorud U19 |
1-2 |
0-0 |
91 |
18:15 |
Norwegian Junior U19 |
Lyn Fotball U19 |
Fredrikstad U19 |
1-3 |
0-0 |
92 |
18:15 |
Switzerland Challenge League |
Aarau |
Stade Nyonnais |
0-2 |
0-0 |
92 |
18:15 |
Switzerland Challenge League |
FC Sion |
Baden |
0-0 |
0-0 |
93 |
18:30 |
German Bundesliga |
Borussia Dortmund |
Heidenheimer |
2-2 |
0-0 |
90 |
18:30 |
Austria Erste Division |
Grazer AK |
SV Ried |
1-0 |
0-0 |
95 |
18:30 |
Poland Ekstraklasa |
Ruch Chorzow |
Stal Mielec |
1-1 |
0-0 |
94 |
18:30 |
Poland Liga 1 |
Miedz Legnica |
Wisla Krakow |
1-1 |
0-0 |
95 |
18:30 |
Romania Liga I |
Rapid Bucuresti |
Dinamo Bucuresti |
4-0 |
0-0 |
90 |
18:30 |
Bulgaria Premier League |
Botev Plovdiv |
Slavia Sofia |
3-1 |
0-0 |
94 |
18:30 |
Bulgaria Premier League |
Botev Vratsa |
Cherno More Varna |
0-0 |
0-0 |
94 |
18:30 |
Argentina Prim C Metropolitana |
Canuelas FC |
Club Atletico Acassuso |
1-1 |
0-0 |
96 |
18:30 |
Paraguayan Division 2 |
Club Fernando de la Mora |
3 De Febrero |
2-1 |
0-0 |
93 |
18:30 |
Belgium Women's Premier League |
Racing Genk (W) |
Club Brugge (W) |
1-4 |
0-0 |
80 |
18:45 |
Italian Serie A |
AS Roma |
AC Milan |
1-2 |
0-0 |
96 |
18:45 |
Belgian Pro League |
Oud Heverlee |
Kortrijk |
3-0 |
0-0 |
91 |
18:45 |
England FA Cup |
Laverstock Ford |
Gosport Borough |
- |
- |
|
18:45 |
Italy C1 |
Carrarese |
Fermana |
3-0 |
0-0 |
92 |
18:45 |
Italy C1 |
Gubbio |
Asd Pineto Calcio |
1-1 |
0-0 |
92 |
18:45 |
Italy C1 |
Lucchese |
Perugia |
0-0 |
0-0 |
93 |
18:45 |
Italy C1 |
Pontedera |
Sestri Levante |
2-0 |
0-0 |
90 |
18:45 |
Italy C1 |
Rimini |
Arezzo |
1-2 |
0-0 |
95 |
18:45 |
Italy C1 |
Giugliano |
AS Sorrento Calcio |
1-0 |
0-0 |
80 |
18:45 |
Ireland Premier Division |
Shamrock Rovers |
Bohemians |
3-0 |
0-0 |
95 |
18:45 |
Ireland Premier Division |
Shelbourne |
St. Patricks Athletic |
2-1 |
0-0 |
96 |
18:45 |
Ireland Premier Division |
Cork City |
Sligo Rovers |
3-0 |
0-0 |
78 |
18:45 |
Ireland Premier Division |
Drogheda United |
UC Dublin |
3-0 |
0-0 |
93 |
18:45 |
Ireland Premier Division |
Dundalk |
Derry City |
1-3 |
0-0 |
96 |
18:45 |
Ireland First Division |
Cobh Ramblers |
Treaty United |
1-0 |
0-0 |
97 |
18:45 |
Ireland First Division |
Kerry FC |
Bray Wanderers |
1-3 |
0-0 |
78 |
18:45 |
Ireland First Division |
Waterford United |
Athlone Town |
1-2 |
0-0 |
95 |
18:45 |
Ireland First Division |
Wexford (Youth) |
Finn Harps |
1-1 |
0-0 |
94 |
18:45 |
Northern Ireland Premier League |
Carrick Rangers |
Dungannon Swifts |
1-1 |
0-0 |
88 |
18:45 |
Welsh Premier League |
The New Saints |
Aberystwyth Town |
5-0 |
0-0 |
94 |
18:45 |
Welsh Premier League |
Newtown AFC |
UWIC Inter Cardiff |
2-1 |
0-0 |
95 |
18:45 |
Welsh Premier League |
Caernarfon |
Connahs Quay Nomads FC |
0-4 |
0-0 |
100 |
18:45 |
International Club Friendly |
Mosta FC |
Sirens |
2-1 |
0-0 |
90 |
18:45 |
The lowlands of Scotland League |
Hearts (R) |
Linlithgow Rose |
0-0 |
0-0 |
94 |
18:45 |
Northern Ireland Women's Super |
Larne FC (W) |
Crusaders Newtownabbey Strikers (W) |
- |
- |
|
18:45 |
Northern Ireland Women's Super |
Mid Ulster (W) |
Linfield (W) |
- |
- |
|
19:00 |
English Premier League |
Luton Town |
West Ham United |
1-2 |
0-0 |
93 |
19:00 |
English Premier League |
Luton Town |
West Ham United |
1-2 |
0-0 |
93 |
19:00 |
France Ligue 1 |
Nantes |
Marseille |
1-1 |
0-0 |
95 |
19:00 |
France Ligue 1 |
Nantes |
Marseille |
1-1 |
0-0 |
95 |
19:00 |
Northern Ireland Women's Super |
Lisburn (W) |
Glentoran (W) |
- |
- |
|
19:15 |
Liga Portugal 1 |
Vizela |
Gil Vicente |
1-0 |
0-0 |
99 |
19:30 |
Spanish La Liga 2 |
Albacete |
Real Valladolid |
2-0 |
0-0 |
93 |
19:30 |
Chile Primera B |
Santiago Morning |
Santiago Wanderers |
0-0 |
0-0 |
97 |
20:00 |
Spanish La Liga |
Almeria |
Celta Vigo |
2-3 |
0-0 |
98 |
20:00 |
Peru Reserves League |
Deportivo Binacional Reserves |
Union Comercio Reserves |
0-0 |
0-0 |
94 |
20:30 |
Botola Pro 1 |
Club Salmi |
Hassania Agadir |
1-0 |
0-0 |
100 |
21:00 |
Colombia Copa Premier |
Boca Juniors De Cali |
Valledupar FC |
1-0 |
0-0 |
79 |
21:15 |
Paraguay Women League |
Sportivo Luqueno (W) |
Sportivo Ameliano (W) |
2-5 |
0-0 |
73 |
22:00 |
Uruguay Primera Division |
Wanderers FC |
Torque |
2-1 |
0-0 |
97 |
22:00 |
Panama Liga Prom |
Universidad de Panama |
Tauro Reserves |
3-2 |
0-0 |
97 |
22:15 |
Brazil Serie B |
Vitoria BA |
Mirassol |
0-0 |
0-0 |
96 |
23:00 |
Chile Primera Division |
Union La Calera |
CD Copiapo S.A. |
1-1 |
0-0 |
97 |
23:00 |
Chile Primera Division |
Union La Calera |
CD Copiapo S.A. |
1-1 |
0-0 |
97 |
23:00 |
USA National Premier Soccer League |
Lexington |
Greenville Triumph |
1-1 |
0-0 |
99 |
23:00 |
Mexico Liga MX Femenil |
Queretaro (W) |
Toluca (W) |
1-1 |
0-0 |
94 |
23:00 |
Mexico Segunda Division |
Inter Playa del Carmen |
Reboceros de La Piedad |
0-3 |
0-0 |
97 |
23:00 |
USA MLS Next Pro League |
New England Revolution B |
Huntsville City |
3-0 |
0-0 |
92 |
23:00 |
USA MLS Next Pro League |
Toronto FC II |
New York Red Bulls B |
0-3 |
0-0 |
92 |
23:05 |
Primera Division de Colombiano-Apertura |
Boyaca Chico |
Envigado FC |
1-0 |
0-0 |
93 |
23:15 |
Paraguayan Division 2 |
2 de Mayo PJC |
Atyra FC |
1-1 |
0-0 |
93 |
23:30 |
USA National Premier Soccer League |
South Georgia Tormenta FC |
Knoxville troops |
1-3 |
0-0 |
95 |
09:00 |
India Mizoram Premier League |
Chanmari FC |
Project Veng FC |
1-0 |
0-0 |
93 |
14:00 |
Romania - Liga 3 Seria |
CSC Peciu Nou |
CS Avantul Periam |
4-1 |
0-0 |
91 |
15:00 |
Slovenia U19 |
NK Radomlje U19 |
Domzale U19 |
0-0 |
0-0 |
91 |
17:00 |
GER D5 |
SC Eltersdorf |
FC Ingolstadt 04 Am |
2-1 |
0-0 |
93 |
17:10 |
Denmark - 4.Liga |
Hobro IK 2 |
Odder IGF |
1-1 |
0-0 |
91 |
17:30 |
Germany Verbandsliga |
Reinickendorfer Fuchse |
SD Croatia Berlin |
0-3 |
0-0 |
89 |
18:00 |
Brazil Campeonato Paulista Youth |
EC Sao Bernardo U20 |
Ferroviaria SP (Youth) |
0-0 |
0-0 |
94 |
19:00 |
Guatemala D2 |
Club Aurora |
Juventud Pinulteca FC |
1-2 |
0-0 |
92 |
19:15 |
Iceland 3 Deild |
Kari Akranes |
Reynir Sandgerdi |
4-3 |
0-0 |
92 |
23:00 |
Mexico Segunda Division |
Poza Rica |
CD Mexiquense |
0-0 |
0-0 |
93 |
18:00 |
Hungary Borsodi Liga |
Ujpesti |
Varda SE |
3-2 |
0-0 |
100 |
10:00 |
International Club Friendly |
Jamshedpur FC |
Bengaluru |
- |
- |
|
13:00 |
International Club Friendly |
SC Telstar (W) |
Excelsior Barendrecht (W) |
- |
- |
|
14:00 |
International Club Friendly |
Al-Nassr Riyadh (W) |
Orthodox Club Amman (W) |
1-0 |
0-0 |
90 |
17:00 |
International Club Friendly |
Amman SC (W) |
Ittihad Amman (W) |
- |
- |
|
18:45 |
International Club Friendly |
Tre Penne |
SS Virtus |
0-0 |
0-0 |
94 |
11:00 |
Germany Youth U17 League |
TSV 1860 Munchen U17 |
VfB Stuttgart U17 |
- |
- |
|
12:00 |
International Friendly |
Iceland U16 |
Hungary U16 |
- |
- |
|
12:00 |
Belarus Womens Premier League |
FK Minsk (W) |
Dinamo Brest (W) |
- |
- |
|
17:00 |
Germany Youth U17 League |
Hannover 96 U17 |
VfL Wolfsburg U17 |
- |
- |
|
18:15 |
Malta Women Division 1 |
Valletta FC (W) |
Martal Method (W) |
- |
- |
|
18:15 |
Uruguay Segunda |
CA Juventud |
CS Cerrito |
1-0 |
0-0 |
95 |
18:45 |
England FA Cup |
Goole |
Whitby Town |
0-0 |
0-0 |
91 |
19:15 |
Iceland Women's Division 1 |
HK Kopavogur (W) |
Grotta (W) |
0-0 |
0-0 |
94 |
22:00 |
USA College Championship |
Penn State |
Syracuse |
1-1 |
0-0 |
90 |
08:00 |
India Bangalore Super Division |
ASC Center FC |
Real Chikkamagaluru FC |
4-1 |
0-0 |
90 |
10:00 |
India Bangalore Super Division |
Megt Centre |
Bengaluru B |
0-1 |
0-0 |
95 |
15:30 |
Poland Regional League |
KS Zorawina |
Polonia Jaszowice |
1-2 |
0-0 |
94 |
10:30 |
India Punjab Super League |
International FC |
JCT FC |
1-2 |
0-0 |
96 |
14:30 |
Argentina Youth League |
Excursionistas U20 |
Real Pilar Fútbol Club U20 |
0-0 |
0-0 |
89 |
19:00 |
Argentina Regional League |
Deportivo Guiraldes |
CA Juventud de Puerto Tirol |
0-6 |
0-0 |
90 |
18:00 |
Faroe Islands Division 1 |
Skala Itrottarfelag |
B36 Torshavn II |
4-1 |
0-0 |
90 |
18:15 |
Faroe Islands Division 1 |
FC Hoyvik |
B68 Toftir II |
3-1 |
0-0 |
93 |
18:00 |
France Ligue 5 |
Blagnac |
Colomiers |
1-0 |
0-0 |
94 |
13:00 |
Ghana Super Cup |
Nations FC |
Heart of Lions |
0-0 |
0-0 |
93 |
15:59 |
Ghana Super Cup |
Bofoakwa Tano |
Skyy FC |
1-0 |
0-0 |
92 |
14:00 |
Romania - Liga 3 Seria |
Minaur Baia Mare |
Olimpia Satu Mare |
0-0 |
0-0 |
92 |
18:00 |
Mexico Segunda Division |
Deportivo Dongu |
Huracanes Izcalli FC |
2-1 |
0-0 |
95 |
00:00 |
Argentine Division 1 |
Central Cordoba SDE |
CA Platense |
3-2 |
0-0 |
96 |
00:00 |
Primera Division de Ecuador |
Delfin SC |
Independiente Jose Teran |
1-0 |
0-0 |
96 |
00:00 |
USA Women |
Kansas City NWSL (W) |
Angel City FC (W) |
0-1 |
0-0 |
99 |
00:00 |
OFC Olympic Qualifying Tournament |
Papua New GuineaU23 |
FijiU23 |
- |
- |
|
00:00 |
Chile Primera D |
Municipal Puente Alto |
Provincial Ovalle |
0-1 |
0-0 |
95 |
00:00 |
Argentine Torneo A |
CA Juventud Unida San Luis |
Atenas |
0-0 |
0-0 |
93 |
00:00 |
Panama Liga Prom |
SD Panama Oeste |
CD Universitario Reserves |
2-0 |
0-0 |
90 |
00:30 |
Brazil Serie B |
Londrina PR |
Tombense |
1-1 |
0-0 |
90 |
00:30 |
Argentine Torneo A |
San Martin Mendoza |
Huracan Las Heras |
2-2 |
0-0 |
94 |
00:45 |
Mexico Segunda Division |
CF Orgullo Reynosa |
Universidad Guadalajara II |
- |
- |
|
01:00 |
Primera Division Liga MX |
FC Juarez |
Mazatlan FC |
3-1 |
0-0 |
97 |
01:00 |
Panama Liga Nacional de Ascenso |
Tauro FC |
CA Independente |
3-2 |
0-0 |
66 |
01:00 |
Panama Liga Nacional de Ascenso |
Tauro FC |
CA Independente |
3-2 |
0-0 |
66 |
01:00 |
Mexico Segunda Division |
Cimarrones de Sonora FC II |
U.A. Zacatecas |
1-0 |
0-0 |
95 |
01:00 |
Mexico Segunda Division |
Club Petroleros de Salamanca |
Club Atletico San Juan de Aragon |
0-0 |
0-0 |
94 |
01:00 |
Mexico Segunda Division |
Atletico Saltillo |
CD Alacranes de Durango |
1-1 |
0-0 |
90 |
01:00 |
USA MLS Next Pro League |
Austin FC II |
Los Angeles FC II |
1-1 |
0-0 |
93 |
01:10 |
Primera Division de Colombiano-Apertura |
Deportes Tolima |
Atletico Bucaramanga |
0-0 |
0-0 |
94 |
02:00 |
International Club Friendly |
Tigres (W) |
Barcelona (W) |
0-1 |
0-0 |
92 |
02:00 |
Costa Rica 2.Liga |
Futbol Consultants Moravia |
Santa Ana |
1-1 |
0-0 |
94 |
02:00 |
Guatemala D2 |
Sacachispas GT |
Heredia |
2-0 |
0-0 |
93 |
02:00 |
Costa Rica Primera Division Women |
Dimas Escazu (W) |
Sporting FC (W) |
0-0 |
0-0 |
92 |
02:00 |
Mexico Segunda Division |
Calor de San Pedro |
Los Cabos United |
0-0 |
0-0 |
94 |
02:00 |
Mexico Segunda Division |
Chihuahua FC |
Tritones Vallarta MFC |
2-0 |
0-0 |
92 |
02:00 |
USA MLS Next Pro League |
Real Monarchs |
Vancouver Whitecaps Reserve |
1-0 |
0-0 |
94 |
02:15 |
TAS Premier Championship |
Taroona |
University of Tasmania SC |
5-4 |
0-0 |
94 |
02:15 |
Australia Tasmania NPL U21 League |
Kingborough Lions U21 |
Devonport City U21 |
0-0 |
0-0 |
94 |
02:30 |
Central Premier League |
Petone FC |
Stop Out |
2-1 |
0-0 |
96 |
02:30 |
Central Premier League |
Wellington Olympic |
Western Suburbs |
0-0 |
0-0 |
91 |
02:30 |
Central Premier League |
Wellington Olympic |
Western Suburbs |
0-0 |
0-0 |
91 |
02:30 |
Central Premier League |
Miramar Rangers |
Wellington Phoenix Reserve |
0-0 |
0-0 |
93 |
02:30 |
Central Premier League |
North Wellington AFC |
Napier City Rovers |
0-0 |
0-0 |
93 |
02:30 |
Australia Tasmania NPL U21 League |
Riverside Olympic U21 |
South Hobart U21 |
0-0 |
0-0 |
92 |
02:45 |
Australia Capital Territory U23 League |
Cooma Tigers U23 |
OConnor Knights U23 |
0-2 |
0-0 |
90 |
03:00 |
Japan Women's Football League 1 |
IGA Kunoichi (W) |
Nittaidai University (W) |
4-1 |
0-0 |
73 |
03:00 |
FFSA SLR |
Adelaide Victory Reserves |
West Torrens Birkalla B |
0-6 |
0-0 |
91 |
03:00 |
FFSA SLR |
Para Hills Reserves |
Playford Reserves |
0-0 |
0-0 |
91 |
03:00 |
Northern New Zealand League |
Western Springs AFC |
Melville United |
3-3 |
0-0 |
93 |
03:00 |
Northern New Zealand League |
Auckland City |
Manukau United |
5-1 |
0-0 |
92 |
03:00 |
Northern New Zealand League |
West Coast Rangers |
Takapuna |
0-0 |
0-0 |
94 |
03:00 |
Northern New Zealand League |
Bay Olympic |
Manurewa AFC |
0-0 |
0-0 |
94 |
03:00 |
Northern New Zealand League |
Birkenhead United |
Hamilton Wanderers |
3-4 |
0-0 |
96 |
03:05 |
Mexico Primera Divison A |
Leones Negros |
Monarcas Morelia |
0-0 |
0-0 |
94 |
03:10 |
Primera Division Liga MX |
Puebla |
Club Tijuana |
3-0 |
0-0 |
93 |
03:30 |
Australia Tasmania Super League Women |
Launceston United (W) |
South Hobart (W) |
0-0 |
0-0 |
91 |
00:30 |
Argentina Regional League |
Union Villa Krause |
Sportivo Rivadavia San Juan |
2-1 |
0-0 |
95 |
01:30 |
Honduras Liga de Ascenso |
Juticalpa |
Gimnastico de Tegucigalpa |
4-1 |
0-0 |
92 |
01:00 |
Honduras Liga de Ascenso |
Atletico Choloma |
Villanueva FC |
4-0 |
0-0 |
92 |
04:00 |
J1 League |
Consadole Sapporo |
Gamba Osaka |
4-0 |
0-0 |
95 |
04:00 |
Australia Capital Gatorade Premier League |
West Canberra Wanderers |
Gungahlin United |
0-7 |
0-0 |
91 |
04:00 |
FFSA SLR |
Adelaide City Reserve |
Modbury Jets Reserves |
0-0 |
0-0 |
94 |
04:30 |
VIC Premier League |
Avondale FC |
Melbourne Knights |
1-0 |
0-0 |
95 |
04:30 |
TAS Premier League |
Kingborough Lions |
Devonport City |
2-3 |
0-0 |
81 |
04:30 |
TAS Premier League |
Riverside Olympic |
South Hobart |
1-6 |
0-0 |
94 |
05:00 |
Korea Challengers League |
Busan Transportation Corporation |
Yangpyeong |
4-0 |
0-0 |
93 |
05:00 |
Korea League 4 |
Gangwon II |
Jinju Citizen |
2-0 |
0-0 |
92 |
05:00 |
Australia Capital Gatorade Premier League |
Cooma Tigers |
OConnor Knights |
0-2 |
0-0 |
95 |